geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc



Nowości w serwisie


Teren:


27-01-2021

Łomża (PL) -- U 1813/14, indeksowała Elisabeth Smith Gałązka


26-01-2021

Bieliny Opoczyńskie (MZ) -- M 1916-17, indeksował Marcin Dobrzyński
Brok (MZ) -- U 1913, indeksował Waldemar Badurek
Dąbrówka Królewska (KP) -- M 1772-1825, indeksował Jarosław Cendrowski
Gowarczów (SK) -- UMZ1827-1829, indeksował Andrzej Kalski
Kowalewo Pomorskie (KP) -- U 1869-82, indeksował Kamil Krasinski
Kraków-Bieżanów Narodzenia NMP (m. Bieżanów) (MP) -- U 1850-1855, indeksowała Wanda Zgud
Kraków-Mogiła św. Bartłomieja (m. Czyżyny, Łęg) (MP) -- M 1871-1880, indeksowała Jabski
Magnuszew (MZ) -- Z 1850-52, indeksował Labcio402
Miechów (MP) -- Z 1794-1803, indeksowała Anna Bernat-Mścisz
Mortęgi USC (WM) -- U 1894-1896; M 1893-1899, indeksowała Katarzyna Matyjas
Niedźwiedź pow. Limanowa (m. Witów) (MP) -- U 1811, 1819, 1821-22, 1824, 1828-29, 1841, indeksowali Allen Nemec weryf. Eugeniusz Jakubas
Nowe Brzesko (MP) -- Z 1912, indeksowała Sylwia Tańcula
Oleksin (MZ) -- Z 1856-60, indeksowała Anna Ornoch
Przecław m.Łączki Brzeskie (PK) -- U 1786-1800, indeksował Łukasz Fajfrowski
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1870-1874, indeksował Henryk Machnik
Szczurowa (MP) -- M 1749-1784, indeksowała Gosia253
Szydłowiec (MZ) -- Z 1884, indeksował Mikołaj Wilk
Świlcza m.Rudna Wielka (PK) -- U 1868-1884, indeksował Zbigniew Surmacz
Trąbin (KP) -- UZ1878,80-85, indeksował Maciej Lisinski
Wielkie Radowiska (KP) -- U 1861-65, indeksował Krzysztof Kamiński
Wojciechowice (SK) -- Z1902-1907, indeksował Tadeusz Łukaszek
Zbuczyn (MZ) -- U 1793, indeksował Przemysław Zalewski


25-01-2021

Bełz (UK) -- UMZ 1834, indeksował Rafał Krasieńko
Bogurzyn (MZ) -- U 1823-24, Z 1881-84, indeksował Jan Wojtkiewicz
Cmolas (PK) -- MZ 1809-1860 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Dobrzyków (MZ) -- U 1897-99, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Maria Bagińska-Wierzbowska
Dźwierszno Wielkie USC (WP) -- M 1911-1917, indeksował Marcin Strzelec
Gostynin (MZ) -- U 1700-29, M 1700-08, 1710-29, Z 1701-08, 1711-29, indeksował Adrian Kaszubski
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1920, M 1917-19,1940, indeksowała Dorota Nowakowska
Grzymiszew (WP) -- UMZ 1775-1812, indeksował SlawomirB
Kosów Lacki (MZ) -- MZ 1900, indeksowała Ewa Dybowska
Koziegłowki (SL) -- M 1792-1810, indeksowała Teresa Łukasik
Krzeszów (gr.-kat.) (PK) -- UM 1810-1874 (skrajne), indeksowała Jolanta Łokaj
Ludzisko (KP) -- U 1901-15, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Ottynia (UK) -- UMZ 1816-1823 (skrajne), indeksował Grzegorz Żychowski
Zabrzeg (SL) -- U 1899-14, indeksował Łukasz Kominiak
Zakroczym (MZ) -- UMZ 1916, indeksował Łukasz Kucharski
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- U 1847-67, M 1847-60, Z 1847-67, indeksowała Marianna Paszek


24-01-2021

Bąkowa Góra (LD) -- U 1890-94, Z 1934-40, indeksował Mariusz Majchrzak
Biskupiec (WM) -- M 1745-1765, indeksował Jarosław Cendrowski
Daleszyce (SK) -- U1602-1617, 1690-1717, indeksował Andrzej Gawlik
Daleszyce (SK) -- U1658-1689, 1739-1740 poprawa, indeksował Andrzej Gawlik
Gielniów (MZ) -- Z 1863, indeksował MiStrz
Gromnik (m. Chojnik) (MP) -- U 1824-1850, indeksował Jacek Sławiński
Imielin USC (SL) -- M 1896-1903, indeksowała Ilona Grodoń
Imielno (SK) -- U1831 i 1851, indeksował Łukasz Ciechowicz
Kolbuszowa m.Kupno (PK) -- M 1794-1949, indeksował Daniel Kaczor
Korytnica (pow. węgrowski) (MZ) -- UMZ 1891-95 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Turek
Krzeszów (PK) -- Z 1786-1958, indeksowała Jolanta Łokaj
Łowicz św. Duch (LD) -- UMZ 1908-11, indeksował Dariusz Śludkowski
Łódź-Mileszki (LD) -- U 1896-97, indeksowała Izabela Ziobro
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- U 1873-75, indeksowała Barbara Sznober
Milejów (LD) -- UMZ 1855-65, indeksowała Grażyna Stasiak
Mortęgi USC (WM) -- U 1890-1893; Z 1891-1895, indeksowała Katarzyna Matyjas
Niegowa (SL) -- U 1879-81,86,90,96, indeksowała Mariadobrosława
Pabianice (ewang.) (LD) -- UMZ 1917, indeksował Tom Wodziński
Pałecznica (MP) -- UMZ 1790-1791, indeksowała Ulinka
Pokój - Carlsruhe (ewang- augsb.) (OP) -- Z 1953-59, indeksował Tomasz Skolimowski
Ruda Śląska-Nowa Wieś-Neudorf USC (SL) -- U 1895-99, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Rzgów (LD) -- MZ 1797-1808, indeksował Jacek Mierzyński
Szczawnica (m. Szczawnica) (MP) -- U 1806 (aktualizacja), indeksowała Ewa Wołejko-Wołejszo
Szczawnica (m. Szczawnica Niżna) (MP) -- U 1807-1870, indeksowała Ewa Wołejko-Wołejszo
Szczepanowice (m. Dąbrówka) (MP) -- M 1900-1921, indeksowała Małgorzata_D
Szczepanowice (m. Jodłówka) (MP) -- M 1900-1916, indeksowała Małgorzata_D
Szczepanowice (m. Lubcza, Szczepanowice) (MP) -- M 1900-1920, indeksowała Małgorzata_D
Szreniawa (MP) -- Z 1844, indeksowała Mariadobrosława
Św.Lipka (WM) -- U 1886-1890, indeksował Robert Połubiński
Tarnów (m. Gumniska) (MP) -- U 1785-1901, indeksował Mieczysław Maziarski
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1917, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1935-37, indeksował Paweł Zawadzki
Wiśniowa (SK) -- U1885-1918 skorowidz, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Wojków (LD) -- UM 1917, indeksował Przemysław Krych
Zabrze św.Andrzeja Apostoła (SL) -- U 1800-15, indeksowała Barbara Wiechuła


23-01-2021

Chełmża (KP) -- U 1796,98-1800, indeksował Waldemar Chorążewicz
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- U 1853-54, indeksowała Livia Ditto
Golub (KP) -- Z 1831-38, indeksował Kamil Krasiński
Klimówka (PL) -- U 1798-1815, Z 1771-1815, indeksowała Irena Trocka
Kowalewo Pomorskie (KP) -- U 1865-68, indeksował Kamil Krasiński
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Branice, Stryjów, Chałupki, Holendry) (MP) -- U 1871-1880, indeksował Leszek Matuszek
Lubsza-Lubschau (SL) -- M 1870-77, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łososina Dolna (m. Łososina, Jakubkowice, Rąbkowa) (MP) -- U 1844-1893, indeksował AdamC
Łososina Dolna (m. Łososina, Jakubkowice, Rąbkowa) (MP) -- U 1894-1901 (aktualizacja), indeksował AdamC
Morawica (MP) -- Z 1810-1853, indeksowała Aleksandra Ufir
Nowogród (PL) -- M 1844-50, indeksowała Iwona Grabska
Poręba Żegoty (MP) -- U 1844, indeksowała Aleksandra Ufir
Romany (PL) -- Z 1919-34, indeksowała Anna Krawiec
Ruda Śląska-Nowa Wieś-Neudorf USC (SL) -- U 1894,1902-06, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Stary Kornin (prawosł.) (PL) -- UMZ 1892, indeksował Walenty Adamiec
Wawrzeńczyce (MP) -- UMZ 1790-1791, indeksował Norelik
Woźniki - Woischnik (SL) -- Z 1800-09, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wzdół Rządowy (SK) -- UMZ1916-1917, indeksowała Halina Kroner
Żernica-Deutsch Zernitz (SL) -- U 1822-28, indeksował stemo61


22-01-2021

Jedwabne (PL) -- U 1894-96, indeksował Grzegorz Nowik
Kozienice (MZ) -- U 1657-90, M 1668-76, 1689-90, indeksowała Joanna Maślanek
Mazowsze (KP) -- M 1743-81, indeksował Jarosław Cendrowski
Morawica (MP) -- U 1791-1796, indeksował merdigon
Morawica (MP) -- U 1709, indeksowała Renata Majewska
Mścibów (BR) -- UMZ 1802-1818, indeksowała Wilnianka
Muśniki (LT) -- Z 1848-1861, indeksowała Marta Bałażak
Przytuły (PL) -- Z 1941-52, indeksował Grzegorz Nowik
Sołoki (LT) -- UMZ 1811-1814, indeksowała Marck57
Suwałki (PL) -- M 1905, indeksował Marek Rozmysłowski
Szczyrzyc (MP) -- M 1832-1842 (daty skrajne), indeksowała Ela Synowiec
Wawrzeńczyce (MP) -- UMZ 1811-1815, indeksowała Ewa Wojciechowska
Wilno św. Filipa i Jakuba (LT) -- M 1936-1939, Z 1935-1939, indeksowała Bożena Tylingo
Wysokie Koło - Regów (MZ) -- Z 1871-1900, indeksowała Dorota Kober


21-01-2021

Barysz (UK) -- Z 1873-1915 (rozszerzenie), indeksowali Urszula Jarek-Mikulska, Ewa Marciniak
Bąkowa Góra (LD) -- U 1904-07, Z 1920-21, indeksował Mariusz Majchrzak
Bogdanów (LD) -- M 1916, indeksowała Bożena Rasmussen
Budyłów (UK) -- U 1870-1871, indeksowała Olga Brudzyńska
Cudnów (UK) -- UMZ 1830, indeksowała Dorota Żyłko
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1844-46, indeksował Stanisław Jegier
Gierzwałd USC (WM) -- Z 1897-1899, indeksowała Izabela Czaplińska
Leoncin (MZ) -- M 1925-28, indeksował Wojciech Wosiński
Mortęgi USC (WM) -- Z 1886-1890, indeksowała Katarzyna Matyjas
Niedzbórz (MZ) -- U 1897-1900, indeksował Jan Wojtkiewicz
Olkusz (MP) -- U 1885-1889, indeksował Karol Szotek
Osjaków (LD) -- U 1836, indeksował Łukasz Fajfrowski
Ruda Śląska-Nowa Wieś-Neudorf USC (SL) -- U 1900-01, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Skierniewice (LD) -- U 1913, indeksowała mariamikołaj
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1875-79, indeksowała Joanna Bugajska
Świlcza m.Rudna Mała (PK) -- U 1863-1883, indeksował Zbigniew Surmacz
Tarnów (m. Terlikówka) (MP) -- Z 1797-1936, indeksował Mieczysław Maziarski
Tymowa (m. Tymowa) (MP) -- U 1903, indeksował Mateusz_Grojec
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1933, indeksowała Ewa Czerkawska


20-01-2021

Brzeźce-Brzestz (SL) -- U 1820-28,30-74, indeksował Wojciech Gąsior
Czeczersk (BR) -- UZ 1830-1831, indeksowała Marck57
Czereja (BR) -- UZ 1830-1831, indeksowała Marck57
Dobrzyków (MZ) -- M 1897-1903, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Maria Bagińska-Wierzbowska
Gradzanowo (MZ) -- UMZ 1901, indeksowała Ewa Wołejko-Wołejszo
Jasieniec (MZ) -- UMZ 1914-19, indeksowała Beata Wójcik
Kazanów Nowy (SK) -- M1921-1931 skorowidz, indeksował Dariusz Laskowski
Kazanów Nowy (SK) -- M1932-1944, indeksował Dariusz Laskowski
Kraków św. Anna (MP) -- 1815-1845 (aktualizacja), indeksowała Agnieszka5995
Krępa Kościelna (MZ) -- M 1886-1918, indeksował Jerzy Borycki
Krzeszów (PK) -- U 1907, 1919-1920, indeksowała Jolanta Łokaj
Mazowsze (KP) -- M 1781-84,76-1810, indeksował Jarosław Cendrowski
Mortęgi USC (WM) -- U 1886-1889, indeksowała Katarzyna Matyjas
Ostrowiec (BR) -- M 1700-1720, 1726-1749, indeksował Łukasz Majtka
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1817-1818, 1820, indeksował Norelik
Przystajń (SL) -- Z 1915-40, indeksowała Elżbieta Kowalska
Rybnik-Boguszowice (SL) -- U 1848-70 (rozszerzenie), indeksowała swapgirly
Słomniki (MP) -- Z 1874-1885, indeksował Jerzy Koprowski
Tarnów (m. Strusina) (MP) -- U 1900-1903, indeksował Mieczysław Maziarski
Turze (gr.-kat.) (UK) -- U 1900-1905, indeksowała Danuta Danecka
Zakroczym (MZ) -- UMZ 1917, indeksował Łukasz Kucharski


19-01-2021

Bąkowa Góra (LD) -- U 1884-89, indeksował Mariusz Majchrzak
Biała Rawska (LD) -- U 1845, indeksował Bogusław Nagórski
Gielniów (MZ) -- U 1914, indeksował MiStrz
Gumino (MZ) -- UMZ 1906-14, indeksował Krystyna Malik
Kałów (LD) -- UMZ 1841-50, indeksował Henryk Dąb
Kamieńsk (LD) -- U 1808-10, indeksowała Karolina Wiśniewska
Kowalewo Pomorskie (KP) -- U 1844-64, indeksował Kamil Krasiński
Kraszewo (MZ) -- U 1800, Z 1800-03, indeksował Robert Smach
Lędziny (SL) -- UMZ 1860-64, indeksował Krzysztof Kosteczko
Lubar (UK) -- U 1855-1861 (skrajne), indeksował Marian Padlewski
Łobżenica (WP) -- M 1920-1925, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Łódź św. Jan (ewang.) (LD) -- U 1916-18, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Wojciech (LD) -- UZ 1911, indeksowała Ilona Gieras
Ruda Śląska-Halemba USC (SL) -- Z 1874-1899, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Ruda Śląska-Wirek-Antonienhütte USC (SL) -- M 1902-03,05-06, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Tarnów (m. Strusina) (MP) -- U 1895-1899, indeksował Mieczysław Maziarski
Wola Wiązowa (LD) -- U 1820-22,43-53, indeksował Tomasz Skolimowski
Zabrzeg (m.Ochodza) (SL) -- UZ 1789-1901, indeksował Łukasz Kominiak
Zabrze św.Andrzeja Apostoła (SL) -- U1816-30, indeksowała Barbara Wiechuła


18-01-2021

Brzesko (m. Brzesko) (MP) -- U 1790-1930; Z 1790-1953, indeksowała Incognito
Brzesko (m. Brzezowiec) (MP) -- U 1826-1905; Z 1826-1968, indeksowała Incognito
Brzesko (m. Słotwina) (MP) -- U 1790-1825; Z 1792-1822, indeksowała Incognito
Chorzele (MZ) -- Z 1829-36, indeksował Kamil Knebel
Katowice-Podlesie USC (SL) -- M 1874-1909, indeksował Aleksander Kunsdorf
Kraków św. Anna (MP) -- U 1815-1845, indeksowała Agnieszka5995
Magnuszew (MZ) -- Z 1847-49, indeksował Labcio402
Olsztynek, ob.wiejski (WM) -- U 1877-1878, indeksowała Donata Stremplewska
Poręba Spytkowska (MP) -- Z 1797-1829 (daty skrajne), indeksował merdigon
Przystajń (SL) -- U1864-83;M1856-57,68-97,1914-30;Z1898-1914, indeksowała Elżbieta Kowalska
Ruda Śląska-Wirek-Antonienhütte USC (SL) -- U1904-06 ;M 1900-01, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Słaboszów (MP) -- M 1601-1874, 1915-1916 (aktualizacja), indeksowała Renata Majewska
Solec Zdrój (SK) -- Z1877, indeksowała Agnieszka Przybyła
Tumlin (SK) -- U1871-1880, indeksował Henryk Korus
Wadowice Górne (PK) -- U 1827-1828, indeksował Tomasz Malata
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1916, indeksowała Agata Pakuza
Więcławice (MP) -- U 1805-1811, indeksowała Tekla
Wojciechowice (SK) -- Z1897-1901, indeksował Tadeusz Łukaszek
Wołodarka (UK) -- UMZ 1837-1839 (skrajne), indeksował Maciej Saryusz-Romiszewski
Woźniki - Woischnik (SL) -- Z 1810-19, indeksowali GTG_Silius_Radicum


17-01-2021

Bąkowa Góra (LD) -- U 1872-83, indeksował Mariusz Majchrzak
Bęsia USC (WM) -- Z 1876, indeksowała Donata Stremplewska
Bielica vel Jelna (BR) -- U 1806-1810, indeksował Walerian Skrendo
Bolesław pow. dąbrowski (m. Mędrzechów) (MP) -- U 1851-1870, indeksowała Anna Krawiec
Borowie (MZ) -- M 1889-1908, indeksował Rafał Krasieńko
Brzesko (MP) -- M 1790-1958, indeksowała Incognito
Byszów (UK) -- U 1839, indeksowała Maria Dubiczyńska
Czarnia (MZ) -- Z 1917-40, indeksowali Łucja Samorajczyk, Bożena Prykus, Mariola Postępska, Waldemar Chorążewicz, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Dukla m.Iwla, Cergowa (PK) -- U 1857-1908 (rozszerzenie), indeksowała Monika Węgrzyn
Dźwierszno Wielkie USC (WP) -- M 1902-1910, indeksował Marcin Strzelec
Gielniów (MZ) -- U 1917, indeksował Michał Strzeszewski
Gutkowo USC (WM) -- Z 1875;1886-1888;1918-1923, M 1930, indeksowała Donata Stremplewska
Łobudzice (LD) -- UZ 1886-95, indeksował Jacek Kundzik
Łobudzice (LD) -- M 1775-1808, indeksował Henryk Koluszkowski
Łódź-Mileszki-Chojny (LD) -- Z 1861-76, indeksowała Izabela Ziobro
Łódź Przenajśw. Sakr. (mariawici) (LD) -- UMZ 1912-18, indeksowała Izabela Ziobro
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- U 1870-72, indeksował Barbara Sznober
Nowogród (PL) -- M 1844-48, 50, indeksowała Iwona Grabska
Opoczno (LD) -- SkM 1888-94, indeksował Jan Berens
Osjaków (LD) -- U 1835, indeksował Łukasz Fajfrowski
Ostrowiec (BR) -- M 1750-1796, indeksował Łukasz Majtka
Ruda Śląska-Czarny Las-Schwarzwald USC (SL) -- Z 1902-06, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Ruda Śląska-Wirek-Antonienhütte USC (SL) -- U 1900-03, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Rzyszczów (UK) -- U 1839, indeksowała Maria Dubiczyńska
Sołoki (LT) -- UMZ 1806-1810, indeksowała Marck57
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1933, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa-Ochota św. Jakub (WA) -- U 1920 M 1940, indeksowała Dorota Nowakowska
Wasylów (UK) -- U 1839, indeksowała Maria Dubiczyńska
Wiadziec (BR) -- UZ 1830-1831, indeksowała Marck57
Zielenice (MP) -- UMZ 1790-1791, indeksowała Ulinka
Zieluń (MZ) -- UM 1826-49, 70, 1906-12, Z 1826-49, 1906-12, aktualizacja M 1808-25, UMZ 1850-1905, indeksował Rafał Krasieńko


16-01-2021

Biała Cerkiew (UK) -- U 1839, indeksowała Maria Dubiczyńska
Bogurzyn (MZ) -- Z 1901-04, indeksował Jan Wojtkiewicz
Brzeźnica k.Dębicy m.Pustków (PK) -- U 1894-1895, indeksował Łukasz Majewski
Chorzów św.Barbary (SL) -- Z 1854, indeksował Wojciech Gołąbowski
Domosławice (m. Biskupice Melsztyńskie) (MP) -- M 1920-1934, indeksowała Małgorzata_D
Domosławice (m. Charzewice, Melsztyn, Zawada Lanckorońska) (MP) -- M 1920-1937, indeksowała Małgorzata_D
Domosławice (m. Domosławice, Faliszowice) (MP) -- M 1920-1933, indeksowała Małgorzata_D
Fastów (UK) -- U 1839, indeksowała Maria Dubiczyńska
Imielin USC (SL) -- M 1886-95, indeksowała Ilona Grodoń
Kazanów Nowy (SK) -- M1900-1920 skorowidz, indeksował Dariusz Laskowski
Kijów (UK) -- U 1839, indeksowała Maria Dubiczyńska
Kijów uniwersytet (UK) -- U 1839, indeksowała Maria Dubiczyńska
Makarów (UK) -- U 1839, indeksowała Maria Dubiczyńska
Motowidłówka (UK) -- U 1839, indeksowała Maria Dubiczyńska
Osieck (MZ) -- UZ 1890-1907, M 1890-1902, indeksowała Beata Krupa
Rokitne (UK) -- U 1839, indeksowała Maria Dubiczyńska
Rozogi (WM) -- Z 1847-1850, indeksował Waldemar Chorążewicz
Szydłowiec (MZ) -- M 1873,1881-83, indeksował Mikołaj Wilk
Szymanów (MZ) -- M 1918-1927, indeksował Mariusz Dąbrowski
Święta Lipka (WM) -- U 1881-1885, indeksował Robert Połubiński
Warszawa św. Augustyn (WA) -- U 1914, indeksował Jerzy Mrozowski
Wola Przemykowska (m. Wola Przemykowska) (MP) -- Z 1930-194, indeksowała Gosia253
Zabrze św.Andrzeja Apostoła (SL) -- U 1831-43, indeksowała Barbara Wiechuła


15-01-2021

Barcice (m. Sucha Struga, Obłazy) (MP) -- U 1870-1908, indeksowała Viera Dušinská
Barcice (m. Sucha Struga, Obłazy) (MP) -- U 1786-1869 (aktualizacja), indeksowała Viera Dušinská
Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1825-1829, indeksował andrzej27
Borkowice (MZ) -- UMZ 1909, indeksował Grzegorz Świerczyński
Burzyn (PL) -- M 1878-1904, indeksował Grzegorz Nowik
Jedwabne (PL) -- U 1893, indeksował Grzegorz Nowik
Kamieńsk (LD) -- Z 1937, indeksował Krzysztof Bartosik
Kęty (m. Kańczuga, Nowa Wieś) (MP) -- Z 1834-1858, indeksował Łukasz Kominiak
Koniusza (MP) -- U 1839 (rozszerzenie i aktualizacja), indeksowała Ewa Wołejko-Wołejszo
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- U 1780-1785, indeksował aqkis
Kraków Katedra (Wawel) (MP) -- Z 1798-1870 (daty skrajne), indeksowała KasiaKP
Łódź NMP (LD) -- U 1907, indeksował Janusz Kucharczyk
Narewka (par. unicka) (PL) -- UMZ 1798, indeksował Mirosław Korzunowicz
Narew (prawosł.) (PL) -- UMZ 1860-64, indeksował Mirosław Korzunowicz
Obrazów (SK) -- Z1913-1915, indeksowała Jolanta Prokopiuk-Bathelt
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1815, indeksował Norelik
Raciąż (MZ) -- MZ 1718-1807 (sumariusz), indeksował Krzysztof Kośnik
Rodatycze (m. Rodatycze) (UK) -- UMZ 1831-40, indeksował Paweł Hermanowicz
Ruda Śląska-Halemba USC (SL) -- UM 1874-99, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Ryboły (par. unicka) (PL) -- UMZ 1809, indeksował Mirosław Korzunowicz
Ryńsk (KP) -- M 1773-75,78-88,94-1803, indeksował Jarosław Cendrowski
Sławków (SL) -- UMZ 1826-28, indeksowała A.Ch.
Suchowola (PL) -- M 1862-64, indeksowała Ewa Witkowska
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1915, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- M 1939-40, indeksowała Incognito
Warszawa św. Andrzej (WA) -- Z 1919, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa św. Trójca (WA) -- M 1903-04, indeksował Adam Rozenau
Wodzisław (SK) -- UMZ1919, indeksowała Ela Ginalska
Zabłudów (PL) -- M 1871, indeksował Mirosław Korzunowicz


14-01-2021

Chęciny (SK) -- U1840-1850 rozszerzenie, indeksował Edward Jabłoński
Dąbrowa Tarnowska (m. Dąbrowa Tarnowska) (MP) -- U 1820-1822, indeksował Paweł Dobrzyński
Gierzwałd USC (WM) -- U 1913; Z 1893-1896, indeksowała Izabela Czaplińska
Gułtowy (WP) -- U 1795-1817, Z 1875-1902, indeksowała Danuta Danecka
Jabłonowo Pomorskie (KP) -- U 1758-83, indeksował Jarosław Cendrowski
Jasienica (SL) -- U 1814-89, indeksował Łukasz Kominiak
Kazanów Nowy (SK) -- Z1900-1903 skorowidz, indeksował Dariusz Laskowski
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Przylasek Rusiecki) (MP) -- U 1771-1880, indeksował Leszek Matuszek
Lisów (SK) -- Z1847, indeksował Zdzisław Stępień
Mikluszowice (m. Świniary) (MP) -- Z 1796-1849, indeksował Krzysiek.f.72
Niedzbórz (MZ) -- U 1894-96, indeksował Jan Wojtkiewicz
Orzysz (WM) -- Z 1756-1766, indeksował Adam Rajkiewicz
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska) (MP) -- Z 1830-1841, indeksował merdigon
Ruda Śląska-Halemba USC (SL) -- U 1900-06 ;Z 1900-01,03-06, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Sączów (SL) -- M 1869-1915, indeksował Łukasz Puciata
Trzebinia (MP) -- U 1890-1904, indeksował Krzysztof Imiołek
Wielkanoc (ewang.) (MP) -- UMZ 1790, indeksowała Renata Majewska
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1866-70, indeksował Romuald Szymaniak
Żywiec - Saybusch (SL) -- Z 1877-1908, indeksował Łukasz Kominiak


13-01-2021

Chlewiska (MZ) -- Z 1849-59, indeksował Łukasz Okła
Kazanów Nowy (SK) -- Z1904-1914 skorowidz, indeksował Dariusz Laskowski
Kowalewo Pomorskie (KP) -- U 1821-43, indeksował Kamil Krasiński
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Wyciąże, Las Wyciązki) (MP) -- U 1871-1880, indeksował Leszek Matuszek
Krasnystaw (LB) -- M 1881-1890, indeksował Krzysztof Zochniak
Kurzyna m.Jarocin (PK) -- U 1839-1850, indeksował Krzysztof Bielak
Kuźnia Raciborska - Ratiborhammer (SL) -- U 1851-56,74-75; M 1851-74, indeksował Alfred Choroba
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1813, indeksował Norelik
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska) (MP) -- Z 1842-1848, indeksował merdigon
Poręba Spytkowska (m. Uszwica) (MP) -- Z 1830-1848, indeksował merdigon
Sulisławice (SK) -- UM1911-1912 skorowidz, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Surwiliszki (LT) -- U 1835-1848, indeksowała Grażyna Wójcik
Taboryszki (LT) -- UMZ 1862-1863, indeksował Piotr Pukin
Tarnów (m. Rzędzin) (MP) -- U 1866-1879, indeksował Mieczysław Maziarski
Trąbin (KP) -- UZ 1870-76 ; M 1870-76,78,80,82,85, indeksował Maciej Lisinski
Turka (gr.-kat.) (UK) -- U 1906-1925, indeksowała Danuta Danecka


12-01-2021

Borkowice (MZ) -- Z 1937-41, indeksował Grzegorz Świerczyński
Dzietrzkowice (LD) -- SkU 1713-1808, indeksował Dariusz Laskowski
Gierzwałd USC (WM) -- U 1911-1917; 1893, indeksowała Izabela Czaplińska
Imbramowice (MP) -- U 1819, 1821, 1855, indeksował Michał Stojek
Łaznów (LD) -- UMZ 1876, indeksował Witold Jałmużna
Miechów (MP) -- M 1766-1796, indeksowała Urszula Pogoń
Nienadówka m.Nienadówka (PK) -- M 1870-1909 , indeksował Krzysztof Bielak
Podbuż (gr-kat) m.Załokieć (UK) -- UMZ 1877-1883, indeksował Mateusz Goldyn
Przedbórz (LD) -- UMZ 1870-71, indeksowała Krystyna Stanisławska
Rybno (MZ) -- M 1918-19, indeksowała Renata Florczak
Stoczek Łukowski (LB) -- U 1885-1889, indeksowała Ewa Sobiech
Stoczek Łukowski (LB) -- U 1880-1881, indeksowała Ewa Sobiech
Stolec (LD) -- Z 1849-67, indeksowała Małgorzata Berendzik
Stolec (LD) -- U 1812-67, indeksowała Elżbieta Nejman
Strzegom (SK) -- Z1911-1918, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Woźniki - Woischnik (SL) -- Z 1820-29, indeksował GTG_Silius_Radicum
Zabrze św.Andrzeja Apostoła (SL) -- U 1844-63, indeksowała Barbara Wiechuła


11-01-2021

Borkowice (MZ) -- Z 1921-30, indeksowała Łukasz Okła
Borysław (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1841-1907 (skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Kamionka Strumiłowa (UK) -- UM 1817-1873 (daty skrajne), indeksował Egbert Małecki
Krzeszów (PK) -- M 1712-1728 (skrajne), indeksowała Jolanta Łokaj
Miechów (MP) -- Z 1826-1828, indeksowała Urszula Pogoń
Nowa Wieś Królewska (KP) -- UMZ 1874-80, indeksował Monika Bandlewska
Oleksin (MZ) -- Z 1852-55, indeksowała Anna Ornoch
Osjaków (LD) -- U 1834, indeksował Łukasz Fajfrowski
Parysów (MZ) -- Z 1890-1902, indeksował Stanisław Jegier
Rybna (MP) -- M 1810-1852, indeksował Miłosz Pamuła
Siennica (MZ) -- UMZ 1909,13, indeksował Stanisław Jegier
Szczebrzusz (SK) -- Z1918, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Szynwałd (pow.grudziądzki) (KP) -- M 1757-79,81-1800, indeksował Jarosław Cendrowski
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1829-1830, indeksował Incognito
Uniejów (MP) -- Z 1843-1856, indeksowała Aleksandra Perz-Pieron
Uniejów (MP) -- Z 1842 (aktualizacja), indeksowała Aleksandra Perz-Pieron
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1868 (rozszerzenie), indeksowali Agata Pakuza i Elżbieta Załucka
Warszawa św. Andrzej (aneksy) (WA) -- A 1834, indeksował Michał Zieliński
Wartkowice (LD) -- UMZ 1916-17, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Włocławek (ewang.) (KP) -- U 1829-30;Z 1829, indeksowała Krzysztof Bartosik


10-01-2021

Bąkowa Góra (LD) -- U 1895-1903, indeksował Mariusz Majchrzak
Bielsko-Biała - Starconka MB Pocieszenia (SL) -- Z 1786-1839, indeksował Łukasz Kominiak
Brok (MZ) -- M 1913, indeksował Waldemar Badurek
Brzeźnica k.Dębicy m.Pustków (PK) -- U 1892-1893, indeksował Łukasz M. Majewski
Czulice (MP) -- M 1730-1779, indeksował Zolo
Dobrzyków (MZ) -- M 1885-96, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- U 1808-10 Z 1898-99, indeksował Adam Okuniewski
Kamieniec Podolski (UK) -- U 1779-1781, indeksowała Maria Dubiczyńska
Korytnica (pow. węgrowski) (MZ) -- U 1694-1739, indeksował Wilhelm Hałys, weryfikacja Grażyna Przybysz
Kosów Lacki (MZ) -- U 1899, indeksowała Ewa Dybowska
Lipinki (WM) -- M 1802-1819, indeksował Jarosław Cendrowski
Łask (LD) -- UMZ 1848-50, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Łęczeszyce (MZ) -- U 1920, M 1940, indeksowali WZI
Łobudzice (LD) -- U 1791-1808, indeksował Henryk Koluszkowski
Łódź-Mileszki-Chojny (LD) -- U 1861-76, M 1861-67, indeksowała Izabela Ziobro
Markowa (UK) -- UMZ 1854-1864 (skrajne), indeksował Grzegorz Żychowski
Mortęgi USC (WM) -- Z 1882-1885, indeksowała Katarzyna Matyjas
Ocieka (PK) -- UMZ 1821-1871 (skrajne), indeksował Jarosław Czarkowski
Orłów (LD) -- U 1920, MZ 1940, indeksował Antoni Burzyński
Radzionków-Radzionkau USC (SL) -- M 1877-94, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rogów (SK) -- MZ1810-1825, indeksowała Jolanta Sowa
Ruda Śląska-Halemba USC (SL) -- M 1900-06, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Ruda Śląska-Orzegów USC (SL) -- UZ 1904-06, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Skierniewice (LD) -- U 1911-12, indeksowała mariamikołaj
Sochaczew (MZ) -- Z 1916-17, indeksowała Marta Osiecka-Purzeczka
Solec Zdrój (SK) -- Z1839-1874, indeksowała Agnieszka Przybyła
Sołek-Śleszyn (LD) -- U 1920, indeksował Antoni Burzyński
Stolec (LD) -- Z 1835-48, indeksowała Małgorzata Berendzik
Szczebrzusz (SK) -- Z1917, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1826-1828, indeksował Incognito
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1866 (rozszerzenie), 1867, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa św. Barbara (WA) -- Z 1927, indeksowała Ewa Rembikowska
Wojciechowice (SK) -- Z1913-1915, indeksował Tadeusz Łukaszek
Wola Trutowo (KP) -- M 1808-13,19-20,22-31,33-34, indeksował Piotr Romanowski
Woźniki - Woischnik (SL) -- Z 1830-34, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zawada (PK) -- MZ 1821-1848, indeksował Jarosław Czarkowski
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1899-1905, indeksował Wacław Winczakieiwcz
Żychlin (LD) -- U 1920, MZ 1940, indeksował Antoni Burzyński


09-01-2021

Bebelno (SK) -- UMZ1866-1870, indeksował Roman Burczyk
Birsztany (LT) -- UZ 1815-1816, M 1802-1818, indeksowała Bożena Tylingo
Chorzele (MZ) -- U 1809-10, indeksował Kamil Knebel
Dźwierszno Wielkie USC (WP) -- UMZ 1900-1901, indeksował Marcin Strzelec
Goworowo (MZ) -- U 1916-18, M 1910-31, indeksowała Linda Aguilar
Gójsk (MZ) -- U 1808-25, M 1808-24, Z 1808-25, indeksowała Mary Ann Graham
Mortęgi USC (WM) -- M 1886-1892, indeksowała Katarzyna Matyjas
Odelsk (BR) -- M 1849-1867, indeksowała wiktor_odelsk
Olkusz (MP) -- M 1881-1912 (aktualizacja i rozszerzenie), indeksował Karol Szotek
Olkusz (MP) -- UZ 1863, indeksowała pbasik
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1812, indeksował Norelik
Podbuż (gr-kat) (UK) -- U 1850-1861, indeksował Mateusz Goldyn
Radzanów (pow. mławski) (MZ) -- M 1890-94, indeksował Jan Wojtkiewicz
Sampława (WM) -- M 1787-1808, indeksował Jarosław Cendrowski
Tarnów (m. Zamieście) (MP) -- M 1817-1843, indeksował Mieczysław Maziarski
Trzebinia (MP) -- M 1896-1906, indeksował Krzysztof Imiołek
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1918, indeksowała Justyna Jaźwińska
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1934, indeksował Paweł Zawadzki


08-01-2021

Bielsko-Biała - Starconka MB Pocieszenia (SL) -- M 1786-1852, indeksował Łukasz Kominiak
Borkowice (MZ) -- Z 1931-36, indeksował Grzegorz Świerczyński
Chorzów USC (SL) -- Z 1906-10, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Gdów (m. Kwapinka) (MP) -- Z 1855-1912, indeksowała Ela Synowiec
Golub (KP) -- Z 1824-30, indeksował Kamil Krasiński
Kaszów (MZ) -- M 1860, 1889-90, 1917, Z 1825, indeksował Marcin Dobrzyński
Motowidłówka (UK) -- U 1822-23, 26-30, 33-36, 42 M 1823-41 (daty skrajne) Z 1822-38 (daty skrajne), indeksowała bekel
Niegardów (MP) -- U 1821-1844, indeksował Wojciech Nowiński
Pilica (ewang-augsb) (SL) -- UMZ 1881-1913 , indeksował Krzysztof Imiołek
Pułtusk (prawosł.) (MZ) -- U 1860-61, indeksował Marcin Dobrzyński
Rokitne (UK) -- U 1836, 41 M 1841 Z 1838, indeksowała bekel
Ruda Śląska-Bykowina - Friedrichsdorf USC (SL) -- UZ 1902-06, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Rzyszczów (UK) -- U 1836, 42 M 1841 Z 1838, indeksowała bekel
Staszów (SK) -- UM1894-1895 rozszerzenie, Z1894-1895, indeksował Jerzy Koprowski
Szczebrzusz (SK) -- UM1917-1918, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Szczyrzyc (MP) -- M 1786-1831, indeksowała Ela Synowiec
Szwarcenowo (WM) -- M 1775-1803, indeksował Jarosław Cendrowski
Święta Lipka (WM) -- U 1876-1880, indeksował Robert Połubiński
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1840, indeksował Incognito
Wasylów (UK) -- U 1836, 42 M 1841 Z 1838, indeksowała bekel
Wielkie Radowiska (KP) -- U 1852-60, indeksował Krzysztof Kaminski
Więcławice (MP) -- U 1727-1757; M 1730-1731, indeksowała Tekla
Zabrzeg - Ochodza (SL) -- M 1788-1901, indeksował Łukasz Kominiak
Zaduszniki (KP) -- U 1901-05, indeksował Jan Berens


07-01-2021

Banica (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1901-1910, indeksowała Halina Żabczak
Kołaczyce (PK) -- U 1861-1870, indeksował Jacek Bełzowski
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Ruszcza, Wola Rusiecka, Kępa Rusiecka, Wadów) (MP) -- U 1871-1880, indeksował Leszek Matuszek
Leoncin (MZ) -- M 1924, Z 1904, indeksował Wojciech Wosiński
Miasteczko Śląskie (SL) -- Z 1917-25, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Mortęgi USC (WM) -- M 1880-1885; U 1882-1885; Z 1878-1881, indeksowała Katarzyna Matyjas
Mysłowice-Zamek USC (SL) -- M 1874-1909, indeksował Aleksander Kunsdorf
Nowe Miasto Lubawskie (WM) -- M 1750-1777, indeksował Jarosław Cendrowski
Olkusz (MP) -- U 1868-69, 1881-84, indeksował Karol Szotek
Raciborowice (MP) -- U 1604-1610; M 1638-1644; Z 1689-1693, indeksował Incognito
Woźniki - Woischnik (SL) -- Z 1935-39, indeksowali GTG_Silius_Radicum


06-01-2021

Chorzów - Królewska Huta św.Barbary (SL) -- Z 1853, indeksował Wojciech Gołąbowski
Chotcza Dolna (MZ) -- UMZ 1915-18, indeksował Bartłomiej Zieliński
Chruślin (LD) -- Z 1940, indeksował Antoni Burzyński
Ciepielów (MZ) -- U 1915-18, MZ 1915-18 (duplikaty), indeksował Bartłomiej Zieliński
Czarnia (MZ) -- U 1917-20, indeksowali Bożena Prymus, Mariola Postępska, Waldemar Chorążewicz
Czulice (MP) -- U 1655-1670, indeksował Zolo
Dąbrowa Białostocka (PL) -- U 1811b-36, M 1811b, Z 1811b, indeksowała Anna Krawiec
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- U 1855-57,1900 M 1900-01, Z 1902-03, indeksowała Livia Ditto
Góry Pińczowskie (SK) -- U1908-1909, M1901-1906, Z1863-1870, indeksowała Anna Kasprzyk
Gumino (MZ) -- U 1902-05, M 1898,1901-05, Z 1896-1905 (1897-1900 rozszerzenie), indeksowała Krystyna Malik
Helianów (gr.-kat.) (LT) -- UMZ 1802-1818 (z lukami), indeksowała Marck57
Jampol (UK) -- M 1843-1846, indeksowała Ewa Marciniak
Kijów (UK) -- U 1836, 41 M 1841 Z 1838, indeksowała bekel
Kijów (Uniwersytet) (UK) -- U 1842 Z 1838, indeksowała bekel
Knyszyn (PL) -- UMZ 1849-64, indeksował Wiesław Chodak
Lewiczyn (MZ) -- UMZ 1917-18, indeksował Rafał Traczyk
Łobżenica (WP) -- M 1935-1941, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Łódź MBNP (mariawici) (LD) -- UMZ 1912-18, indeksowała Izabela Ziobro
Łódź NMP (LD) -- UZ 1852, indeksował Felberg_Sławomir
Makarów (UK) -- U 1836, 41 M 1841 Z 1838, indeksowała bekel
Miasteczko Śląskie (SL) -- Z 1926-36, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Miechów (MP) -- U 1855 (aktualizacja), indeksowała Urszula Pogoń
Miechów (MP) -- U 1846-1850, indeksowała Urszula Pogoń
Muśniki (LT) -- Z 1840-1848, indeksowała Marta Bałażak
Nakło nad Notecią (KP) -- Z 1926-30, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Oleksów (MZ) -- Oleksów U 1906-17, M 1906-17 (06-08, 11-17 uzupełnienie), Z 1906-17 (15-17 uzupełnienie), indeksował Bartłomiej Zieliński
Ręczno (LD) -- Z 1803-08, indeksował Mariusz Majchrzak
Rukszenice (BR) -- UZ 1830-1831, indeksowała Marck57
Stara Bielica (BR) -- UZ 1830-1831, indeksowała Marck57
Stary Kornin (prawosł.) (PL) -- UMZ 1891, indeksował Walenty Adamiec
Staszów (SK) -- M1894-1918-spis, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Strzegocin (LD) -- U 1890-95, indeksował Antoni Burzyński
Tetyjów (UK) -- UMZ 1805-1847 (daty skrajne), indeksowała Joanna Maślanek
Trzebinia (MP) -- M 1890-1895, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Trześń (PK) -- UM 1811-1820, indeksowała Elżbieta Benke
Wadowice Górne (PK) -- M 1829-1846, indeksował dawid254
Wojciechowice (SK) -- Z1916-1920, indeksował Tadeusz Łukaszek
Wolanów (MZ) -- UMZ 1915-18, indeksował Mikołaj Wilk
Wysokie Koło - Regów (MZ) -- Z 1816-49, indeksowała Dorota Kober
Wysokie Koło - Regów (MZ) -- Z 1930-47, indeksował Bartłomiej Zieliński
Zaborów (m. Wola Przemykowska) (MP) -- Z 1820-1929, indeksowała Gosia253
Zaduszniki (KP) -- M 1901-10, indeksował Jan Berens
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- UMZ 1838-46, indeksowała Marianna Paszek


05-01-2021

Belsk Duży (MZ) -- U 1920, M 1940, indeksowała Teresa Mikołajewska
Bielsko-Biała - Starconka MB Pocieszenia (SL) -- U 1786-1869, indeksował Łukasz Kominiak
Błotnica (MZ) -- M 1900-05, indeksował Labcio402
Bogurzyn (MZ) -- U 1869-70, Z 1874-80, indeksował Jan Wojtkiewicz
Chrzanów USC (MP) -- Sk UMZ 1889-1900, indeksował Krzysztof Imiołek
Czarnia (MZ) -- M 1914,1916-40, indeksowali Mariola Postępska, Bożena Prymus, Łucja Samorajczyk, Waldemar Chorążewicz
Golcowa (PK) -- M 1865-1890, indeksował Konrad Dunst
Jeziórka (MZ) -- UMZ 1913-18, indeksowała Teresa Mikołajewska
Kałów (LD) -- UMZ 1851-60, indeksował Henryk Dąb
Kosina (m. Kosina, Rogóżno, Korniaktów, Białobrzegi) (PK) -- M 1904-1912 (skrajne), indeksował Zbigniew Surmacz
Kraków-Podgórze św. Józef (m. Bodzów, Kostrze) (MP) -- M 1818-1870, indeksował Witold Kozłowski
Kraków-Podgórze św. Józef (m. Pychowice) (MP) -- M 1840-1870, indeksował Witold Kozłowski
Kraków-Skałka św. Stanisław (m. Bodzów, Kostrze) (MP) -- M 1786-1817, indeksował Witold Kozłowski
Kraków-Tyniec św. Apostołów Piotra i Pawła (MP) -- M 1644-1769, indeksował Witold Kozłowski
Kraków-Tyniec św. Apostołów Piotra i Pawła (m. Kopanka) (MP) -- M 1786-1804, indeksował Witold Kozłowski
Kraków-Tyniec św. Apostołów Piotra i Pawła (m. Tyniec, Koło) (MP) -- M 1786-1870, indeksował Witold Kozłowski
Leoncin (MZ) -- Z 1903, M 1923, indeksował Wojciech Wosiński
Lewiczyn (MZ) -- U 1914-16, indeksował Rafał Traczyk
Lipie (MZ) -- UMZ 1914-17, indeksowała Teresa Mikołajewska
Łęczeszyce (MZ) -- M 1808-75 (aneksy), indeksowała Teresa Mikołajewska
Łomna (MZ) -- U 1920, indeksowała Incognito
Nowe Sioło (gr-kat) (PK) -- UMZ 1785-1869 (daty skrajne), indeksował Jerzy Nowosielski
Piotrków Kujawski (KP) -- UMZ 1813-22, indeksował Piotr
Potworów (MZ) -- U 1914-15, indeksował Krzysztof Jach
Radzicz USC (KP) -- MZ 1911-22, indeksował Marcin Strzelec
Stara Iwiczna (ewang.) (MZ) -- Z 1875-84, indeksował Rafał Albiński
Strzegowo (MZ) -- U 1902-05, indeksował Jan Wojtkiewicz
Szreńsk (MZ) -- U 1808-23 Z 1808-22, indeksowała Jolanta Górska
Wabcz (KP) -- M 1769-1800, indeksował Jarosław Cendrowski
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- U 1870, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1932-33, indeksował Paweł Zawadzki
Wielowieś (SL) -- M 1811-55, indeksowała Karina Frank
Wistka Szlachecka (KP) -- UZ 1818-27; M 1818-22, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Wołdarka (UK) -- M 1834, indeksował Maciej Saryusz-Romiszewski
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1861-65, indeksował Romuald Szymaniak


04-01-2021

Andrzejewo (mojż.) (MZ) -- UM 1860, Z 1860-61, indeksował Marcin Dobrzyński
Brzeźnica m.Pustków (PK) -- U 1890-1891, indeksował Łukasz Majewski
Chorzów - Królewska Huta II USC (SL) -- Z 1903, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Gierzwałd USC (WM) -- U 1907-1910, indeksowała Izabela Czaplińska
Kosina (m.Rogóżno, Korniaktów, Białobrzegi) (PK) -- M 1904-1906, 1909-1910, indeksował Zbigniew Surmacz
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- U 1779, indeksował aqkis
Lubecko (SL) -- U 1835 , indeksowała Maria Rogalska
Lubień Kujawski (KP) -- UZ 1822-23 (rozszerzenie);UMZ 1884-85 , indeksowali Dagmara Mielczarek , Elżbieta Piwińska
Łososina Dolna (m. Łososina, Jakubkowice, Rąbkowa) (MP) -- U 1894-1901, indeksował AdamC
Mortęgi USC (WM) -- U 1878-1881, indeksowała Katarzyna Matyjas
Mrągowo (ewang.) (WM) -- M 1865-1867, indeksował Waldemar Chorążewicz
Tarnów (m. Zamieście) (MP) -- U 1833-1853, indeksował Mieczysław Maziarski
Trześń (PK) -- UM 1786-1810, indeksowała Elżbieta Benke
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1920, indeksowała Justyna Jaźwińska
Włocławek (KP) -- M 1894, indeksowała Barbara Ledzion
Wydminy USC (WM) -- M 1879, indeksowała Donata Stremplewska
Zgłowiączka (KP) -- UMZ 1841-44,68-70 (rozszerzenie), indeksował Zbigniew Piasecki


03-01-2021

Biała Rawska (LD) -- Z 1848, indeksowała Ewa Czerkawska
Bielsko-Biała -Mikuszowice Krakowskie św.Barbary (SL) -- U 1880-89 ; M 1865-1939, indeksował Łukasz Kominiak
Brzeziny (LD) -- M 1916, indeksowała Marysiawo
Bydgoszcz (Fara) (KP) -- U 1863-74, indeksował Jerzy Lange
Dąbrowa Wielka (LD) -- UMZ 1916-18, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Dobrzejowice (KP) -- UMZ 1893-1910, indeksował Maciej Lisinski
Imielin USC (SL) -- M 1881-85, indeksowała Ilona Grodoń
Jabłonowo Pomorskie (KP) -- U 1784-1810, indeksował Jarosław Cendrowski
Jasienica (MZ) -- U 1783-89, 1797-1806 (sumariusz), indeksowała Emilia Borowicz
Katowice-Murcki USC (SL) -- M 1875-1909, indeksował Aleksander Kunsdorf
Kosina m.Kosina i Rogóżno (PK) -- U 1927-1929, indeksował Zbigniew Surmacz
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1801-1809, indeksowała KasiaKP
Krysk (MZ) -- M 1868-1914 (1869, 73-74 rozszerzenie), indeksowała Incognito
Leoncin (MZ) -- U 1914, indeksował Wojciech Wosiński
Lubsza-Lubschau (SL) -- M 1865-69, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łęki Górne m.Machowa (PK) -- U 1822-1844, indeksował Marcin Kiwior
Łobudzice (LD) -- UZ 1876-88, indeksował Jacek Kundzik
Łódź św. Franciszek (mariawici) (LD) -- UMZ 1916-18, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Magnuszew (MZ) -- Z 1842-46, indeksował Labcio402
Mikołajów (UK) -- Z 1921-1943, indeksowali Magdalena Kasprzycka weryfikacja Hanna Kołodziejska
Mikołajów (UK) -- M 1897-1921, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mława (MZ) -- UMZ 1885-89, indeksowała Izabela Czaplińska
Oleksin (MZ) -- Z 1851, indeksowała Anna Ornoch
Opatówek (WP) -- U 1765-1769, indeksował Radosław Kliber
Opoczno (LD) -- SkM 1884-87, indeksował Jan Berens
Ręczno (LD) -- Z 1786-1802, indeksował Mariusz Majchrzak
Ruda Kościelna (SK) -- Z1861-1867, indeksował Adrian Sawicki
Rudniki (OP) -- UMZ 1735-1808, indeksowała Marzanna Kempska
Rzgów (LD) -- U 1731-92, MZ 1731-97, indeksował Jacek Mierzyński
Sławków (SL) -- UMZ 1821-25, indeksowała A.Ch
Smogorzewo (MZ) -- U 1839-42, indeksował Artur Lewandowski
Sochaczew (MZ) -- U 1889, indeksowała Izabela Ziobro
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1871-74, indeksowała Joanna Bugajska
Szczyrzyc (m. Abramowice, Pobręczyn) (MP) -- U 1850-1901, indeksował Krasny
Świerże Górne (MZ) -- UMZ 1839, 1860-64, indeksował Michał Gorczyca
Tarnów (m. Tarnów) (MP) -- U 1833-1889, indeksował Mieczysław Maziarski
Woźniki - Woischnik (SL) -- M 1920-31, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wylatowo (KP) -- M 1693-66,68,1701-02,04,06-09,11-13,15-29,31-39, indeksował Janson
Wysoka (MZ) -- U 1915-20, indeksował Mikołaj Wilk
Zbuczyn (MZ) -- UMZ 1830, indeksował Przemysław Zalewski


02-01-2021

Biała Cerkiew (UK) -- U 1836, 41 M 1841 Z 1838, indeksował bekel
Borszewice (LD) -- UMZ 1885, indeksowała Klaudia Jasitczak
Brzeziny (LD) -- U 1916, indeksowała Marysiawo
Byszów (UK) -- U 1836, 41 M 1841 Z 1838, indeksował bekel
Chłopków (prawosł.) (MZ) -- UMZ 1876-1910 (daty skrajne), indeksowała Jolanta Klass
Chorzów - Królewska Huta II USC (SL) -- Z 1900-02, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chruślin (LD) -- U 1920, M 1940, indeksował Antoni Burzyński
Dobrzyków (MZ) -- M 1859-84, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Fastów (UK) -- U 1836, 41 M 1841 Z 1838, indeksował bekel
Gierzwałd USC (WM) -- U 1904-1906, indeksowała Izabela Czaplińska
Grabowo USC (WM) -- M 1893-1899; Z 1894-1899, indeksowała Anna Parysek
Imielin USC (SL) -- M 1875-80, indeksowała Ilona Grodoń
Istebna (SL) -- M 1885-89, indeksował Łukasz Kominiak
Kosina m.Kosina i Rogóżno (PK) -- U 1924-1926, indeksował Zbigniew Surmacz
Kroczyce (SL) -- U 1889-92, indeksował Szymon Molski
Krynki (SK) -- M1686-1779, indeksował Kamil Stąporek
Leoncin (MZ) -- U 1778-1801, indeksował Wojciech Wosiński
Ludzisko (KP) -- Z 1901-18, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Markowa (UK) -- UMZ 1818-22, 24-28, 35, 37-38, 47-53, indeksował Grzegorz Żychowski
Miłonice (LD) -- U 1920, MZ 1940, indeksował Józef Dębowski
Mortęgi USC (WM) -- M 1874-1879; Z 1874-1877, indeksowała Katarzyna Matyjas
Osjaków (LD) -- U 1833, indeksował Łukasz Fajfrowski
Pabianice (ewang.) (LD) -- UMZ 1916, indeksował Tom Wodziński
Pików (UK) -- U 1763-1848 (daty skrajne) M 1788-1800, 27-48 Z 1801-48, indeksowała Joanna Maślanek
Piotrków Trybunalski (prawosł.) (LD) -- Z 1940, indeksował Marcin Dobrzyński
Podbuż (gr-kat) (m. Załokieć) (UK) -- U 1845-49 MZ1845-61, indeksował Mateusz Goldyn
Ręczno (LD) -- Z 1780-85,1848-51, indeksował Mariusz Majchrzak
Samostrzel USC (KP) -- M 1906-09, indeksował Marcin Strzelec
Solec nad Wisłą (MZ) -- UMZ 1904-06 (rozszerzenie), indeksowała Wiesława Krawczyk
Stary Waliszew (LD) -- U 1920, M 1940, indeksował Dariusz Śludkowski
Stolec (LD) -- Z 1825-34, indeksował Małgorzata Berendzik
Św.Lipka (WM) -- U 1871-1875, indeksował Robert Połubiński
Wąchock (SK) -- U1920, indeksował Kamil Stąporek
Wołodarka (UK) -- U 1822-23, 33-35 MZ 1822-23, 33-34, indeksował Maciej Saryusz-Romiszewski
Wysokie Koło - Regów (MZ) -- U 1817-49, indeksowała Dorota Kober
Zabrzeg (SL) -- Z 1785-1820, indeksował Łukasz Kominiak
Zabrze św.Andrzeja Apostoła (SL) -- U 1864-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Zielenice (MP) -- U 1868-69; MZ 1868, indeksowali Ulinka i Renata Majewska
Złaków Kościelny (LD) -- U 1920, indeksowała Urszula Świerczyńska


01-01-2021

Adamów (pow. łukowski) (LB) -- U 1905-1909, indeksowała Urszula Drabińska
Barcice (m. Sucha Struga, Obłazy, Barcice, Przysietnica) (MP) -- U 1786-1869, indeksowała Viera Dušinská
Goszczyna-Gusten USC (DS) -- Z 1884-85, 90-92, 96-1905, indeksował Thorsten Haferanke
Kock (LB) -- U 1817,1819, indeksowała Elżbieta Bloch
Kosów Lacki (MZ) -- MZ 1899, indeksowała Ewa Dybowska
Krasnystaw (LB) -- M 1871-1880, indeksował Krzysztof Zochniak
Krzyżanowice (MZ) -- U 1885, indeksowała Wiktoria Pilnik, weryfikował Marcin Dobrzyński
Lisów (MZ) -- M 1889-1900, indeksował Sławomir Wodzyński
Łęczeszyce (MZ) -- UMZ 1917-18 (duplikaty), indeksował WZI
Stoczek Łukowski (LB) -- U 1882-1884, indeksowała Ewa Sobiech
Szydłowiec (MZ) -- U 1920, indeksował Mikołaj Wilk
Szymanów (MZ) -- M 1907-17, indeksował Mariusz Dąbrowski
Ulan (LB) -- UMZ od sierpnia 1810 do 1812, indeksowała Anna Lasota


31-12-2020

Aleksandrów Łódzki (LD) -- UMZ 1891-95, indeksowała Krystyna Zadwórna
Bejsce (SK) -- Z1775-1797, indeksowała Elżbieta Pawlak
Biała Rawska (LD) -- Z 1847, indeksowała Ewa Czerkawska
Brok (MZ) -- UMZ 1912, indeksował Waldemar Badurek
Chorzów - Królewska Huta II USC (SL) -- Z 1899, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Dębowo (KP) -- U 1920-24, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Kamieniec (pow. gnieźnieński) (WP) -- M 1721-1752, indeksował Jason
Katowice - Piotrowice USC (SL) -- M 1874-1909, indeksował Aleksander Kunsdorf
Kazanów Nowy (SK) -- Z1915-1928, indeksował Dariusz Laskowski
Łętownia (PK) -- U 1890-1899, indeksował Krzysztof Sanecki
Mikołów św.Wojciech (SL) -- M 1872-74, indeksował Aleksander Kunsdorf
Pińczów (SK) -- Z1908-1909, indeksowała Grażyna Radzik
Przeworsk m.Gorliczyna (PK) -- Z 1787-1894 (skrajne), indeksował Mieczysław Maziarski
Radzanów (pow. białobrzeski) (MZ) -- U 1914-17, indeksował Krzysztof Jach
Rogów (SK) -- Z1797-1809, indeksowała Jolanta Sowa
Skała (MP) -- M 1887-92, 1894-95, indeksował Grzegorz Madej
Skała (MP) -- M 1883-86, 1893 (rozszerzenie), indeksował Grzegorz Madej
Skórzec (MZ) -- U 1836, indeksował Łukasz Olszewski
Trzemeszno (m. Ostrowite) (WP) -- U 1582-1737, indeksował Jason
Trzemeszno (m. Popielewo) (WP) -- U 1586-1589, indeksował Jason
Warszawa-Tarchomin św. Jakub (WA) -- U 1915, indeksował Marcin Rejnus
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- U 1816, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1910-12, indeksował Wojciech Kurzyjamski
Warszawa św. Barbara (WA) -- Z 1938, indeksowała Ewa Wojciechowska
Zielona (pow. żuromiński) (MZ) -- UMZ 1830, indeksowała Joanna Potorska


30-12-2020

Bielsko-Biała - Mikuszowice Krakowskie św.Barbary (SL) -- U 1842-79, indeksował Łukasz Kominiak
Bogdanów (LD) -- M 1911, indeksowała Bożena Rasmussen
Boguty (MZ) -- UZ 1857-67 M 1867, indeksowała Justyna Jaźwińska
Borkowice (MZ) -- U 1761-84, indeksował Grzegorz Świerczyński
Brodnica (KP) -- U 1639-41,43-44,51-52,59-63,67-79,85,87-90,93-1700, indeksował Jarosław Cendrowski
Chlewiska (MZ) -- M 1936-43, indeksował Mikołaj Wilk
Chorzów - Królewska Huta II USC (SL) -- U 1905, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Czernichów (MP) -- U 1773-1774, indeksował Miłosz Pamuła
Imbramowice (MP) -- Z 1827, indeksował Michał Stojek
Kazuń Polski (MZ) -- M 1878-88, 90-1900, 02-24, indeksował Jan Olesiński
Kołbiel (MZ) -- U 1793-97, indeksowała Aneta Kaczmarek
Kosina (m.Kosina i Rogóżno) (PK) -- U 1923, indeksował Zbigniew Surmacz
Koźle (LD) -- UMZ 1865-67, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- U 1778, indeksował aqkis
Kuczbork (MZ) -- U 1883-84 M 1856-62, indeksował Jan Wojtkiewicz
Łaznów (LD) -- UMZ 1875, indeksował Witold Jałmużna
Łączki Kucharskie m.Broniszów (PK) -- U 1882-1892, indeksował Szymon Król
Łobudzice (LD) -- U 1770-90, indeksował Henryk Koluszkowski
Maków (LD) -- UMZ 1912-13,15-17, indeksował Antoni Burzyński
Miechów (MP) -- U 1843-45, 1851-57, 1918, indeksowała Urszula Pogoń
Olkusz (MP) -- U 1870-1880, indeksował Karol Szotek
Płońsk (MZ) -- U 1910-12 Z 1907-09, indeksował Karol Szulc
Ręczno (LD) -- Z 1809-12,16-19,39-47,52-53, indeksował Mariusz Majchrzak
Samostrzel (KP) -- M 1900-05, indeksował Marcin Strzelec
Skołatowo (MZ) -- UMZ 1911-14, indeksowała Dorota Nowakowska
Sołoki (LT) -- UMZ 1802-1805, indeksowała Marck57
Taboryszki (LT) -- MZ 1849-1861, indeksował Piotr Pukin
Tarnów-Katedra (m. Zabłocie) (MP) -- U 1890-1901, indeksował Mieczysław Maziarski
Trzęsówka (m.Kosowy) (PK) -- U 1836-1847, indeksował Bartłomiej Babiarz
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1932, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1929, indeksowała Dorota Nowakowska
Warszawa św. Andrzej (WA) -- Z 1918, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa św. Trójca (prawosł.) (WA) -- U 1908, indeksowała Natalia Opiłowska
Wysoka (MZ) -- M 1934-38, indeksował Mikołaj Wilk
Zabrzeg (SL) -- Z 1821-49, indeksował Łukasz Kominiak


29-12-2020

Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1820-1824, indeksował andrzej27
Chęciny (SK) -- U1826-1839 rozszerzenie, indeksował Edward Jabłoński
Czernichów (MP) -- UZ 1791, indeksował Miłosz Pamuła
Dąbrowa Białostocka (PL) -- Z 1812-36, indeksowała Anna Krawiec
Dębowo (KP) -- U 1911-19, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Gdów (m. Kwapinka) (MP) -- Z 1784-1855, indeksowała Ela Synowiec
Gierzwałd USC (WM) -- U 1901-1903, indeksowała Izabela Czaplińska
Gnojno (SK) -- U1750-1772, indeksował Piotr Opaliński
Gowarczów (SK) -- UMZ1824-1826, indeksował Andrzej Kalski
Istebna (SL) -- M 1852-84, indeksował Łukasz Kominiak
Jałówka (PL) -- Z 1820-26, indeksowała Monika Śmiarowska
Kosina m.Kosina i Rogóżno (PK) -- U 1922, indeksował Zbigniew Surmacz
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Mogiła) (MP) -- M 1871-1880, indeksowała Jabski
Lisów (SK) -- UMZ1917, indeksował Zdzisław Stępień
Niedźwiedź gm. Słomniki (MP) -- Z 1777-1810, indeksował Jerzy Koprowski
Nowogród (PL) -- UMZ 1856, indeksowała Mariola Postępska
Olsztynek, ob.wiejski (WM) -- U 1876, indeksowała Donata Stremplewska
Ostrowiec (BR) -- M 1797-1821, M 1822-1826 (aktual.), indeksował Łukasz Majtka
Pińczów (synagoga) (SK) -- U1914-1917, indeksowała Anna Kasprzyk
Rogów (SK) -- M1774-1808, indeksowała Jolanta Sowa
Skarżysko Kamienna-Bzin (SK) -- M1905-1920, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Śniadowo (PL) -- U 1835-49,62-68 M 1838-44 Z 1856-67, indeksowała Bożena Śmigulska
Tumlim (SK) -- U1868-1870, M1915-1919, indeksował Henryk Korus
Wilno św. Ducha (LT) -- Z 1915-1921, indeksowała Bożena Tylingo
Wilno św. Piotra i Pawła (LT) -- Z 1934-1939, indeksowała Bożena Tylingo
Wilno Wszystkich świętych (LT) -- U 1875, indeksowała Bożena Tylingo
Wojnicz (m. Rudka) (MP) -- U 1784-1902, indeksował Łukasz Krężel
Zabrzeg (SL) -- M 1785-1848, indeksował Łukasz Kominiak


28-12-2020

Bierawa - Birawa (OP) -- U 1885-88; M 1884-1911; Z 1885-1912, indeksował Patryk Wewior
Bytoń (KP) -- U 1776-95, indeksowała Justyna Lewandowska
Chełmno (KP) -- M 1781-1800, indeksował Jarosław Cendrowski
Czernichów (MP) -- Z 1810-1850, indeksował Miłosz Pamuła
Jangrot (MP) -- U 1765-1916, indeksował Jerzy Żurada
Kosina m.Rogóżno (PK) -- M 1877-1889, indeksował Zbigniew Surmacz
Koziegłówki (SL) -- M 1781-91, indeksowała Teresa Łukasik
Krzeszów (PK) -- M 1786-1942 (skrajne), indeksowała Jolanta Łokaj
Łączki Kucharskie m.Broniszów (PK) -- U 1864-1879, indeksował Szymon Król
Naramice (LD) -- UMZ 1858,60,62-64, indeksowała Incognito
Opoczno (LD) -- SkM 1881-83, indeksował Jan Berens
Orzysz (WM) -- Z 1744-1755, indeksował Adam Rajkiewicz
Ręczno (LD) -- U 1877-79, Z 1812-15,19-21, indeksował Mariusz Majchrzak
Rzeczyca (LD) -- Z 1812, indeksował Artur Godlewski
Stolec (LD) -- Z 1813-24, indeksował Małgorzata Berendzik
Trąbin (KP) -- U 1751-96,98-180, indeksował Krzysztof Kośnik
Ujazd (LD) -- U 1864-67, indeksował Kacper Szczepanowski
Woźniki - Woischnik (SL) -- M 1910-19; Z 1910-25, indeksowali GTG_Silius_Radicum


27-12-2020

Chorzów - Królewska Huta II USC (SL) -- U 1902-04, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Kraków św. Anna (MP) -- M 1815-24, 1836-45 (rozszerzenie), indeksowała Agnieszka5995
Krynki (SK) -- Z1936-1937, indeksował Kamil Stąporek
Książnice (PK) -- U 1843-1884, indeksował Marek Podolski
Łowiczek (KP) -- UMZ 1828-29, indeksowała Joanna Bruździńska
Rogów (SK) -- Z1712-1796, indeksowała Jolanta Sowa
Tarnowskie Góry św.Marcina (SL) -- Z 1810-20, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zabrzeg (SL) -- Z 1849-89, indeksował Łukasz Kominiak


26-12-2020

Tarnów (m. Gumniska) (MP) -- Z 1785-1904, indeksował Mieczysław Maziarski
Tarnów (m. Zawada) (MP) -- U 1785-1879, indeksował Mieczysław Maziarski
Żytniów (OP) -- UMZ 1865 , indeksował Adam Okuniewski


25-12-2020

Bardo (WP) -- Z 1850-1899, indeksował Michał Stojek
Fałków (SK) -- M1766-1797, indeksował Grzegorz Laskowski
Gostynin (MZ) -- UZ 1730-59, indeksował Adrian Kaszubski
Kleszczele (PL) -- U 1746, indeksował Walenty Adamiec
Kleszczele (par. unicka) (PL) -- M 1836, indeksował Walenty Adamiec
Kołaczyce (PK) -- U 1854-1860, indeksował Jacek Bełzowski
Nowoberezowo (par. unicka) (PL) -- U 1837, indeksowała Monika Charuj-Cataldi
Nowoberezowo - zapowiedzi (PL) -- M 1844, indeksowała Monika Charuj-Cataldi
Okocim (m. Okocim) (MP) -- Z 1899-1902, indeksowała Suzana
Przeworsk m.Gorliczyna (PK) -- M 1787-1889, indeksowała Maria Łopaciuk
Przytuły (PL) -- M 1931-40 Z 1916-24, indeksował Grzegorz Nowik
Stawiski (PL) -- M 1916-24, indeksował Grzegorz Nowik
Suwałki (PL) -- M 1918-19, indeksował Marek Rozmysłowski


24-12-2020

Baranowo (MZ) -- MZ 1922-24, 26 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Prymus
Błotnica (MZ) -- M 1906-18, indeksował Labcio402
Gąbin (MZ) -- UZ 1872, indeksowała Elżbieta Dąbrowska
Gumino (MZ) -- UMZ 1886-95 (91-95 rozszerzenie), indeksowała Krystyna Malik
Lipowiec Kościelny (MZ) -- M 1808/09-19/20, indeksował Jan Wojtkiewicz
Mława (MZ) -- M 1860-62 (rozszerzenie), indeksowała Joanna Raczkowska
Pełczyska (SK) -- U1870 1915-1916, M1870 1915-1917, Z1870 1915-1918, indeksował Henryk Adamczyk
Przeworsk m.Gorliczyna (PK) -- U 1787-1872, indeksowała Maria Łopaciuk
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1930-31, indeksował Paweł Zawadzki
Wrzeszczów (MZ) -- UM 1915-17, indeksował Krzysztof Jach
Wyśmierzyce (MZ) -- Z 1851-68, indeksowała Aleksandra Piętak


23-12-2020

Bebelno (SK) -- UMZ1861-1865, indeksował Roman Burczyk
Brzeźce - Brzestz (SL) -- U 1820-28,30-74, indeksował Wojciech Gąsior
Chorzów - Królewska Huta II USC (SL) -- U 1901, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Cięcina (SL) -- U 1901-20, indeksował Łukasz Majtka
Przeworsk m.Świętoniowa (PK) -- U 1787-1881, M 1787-1882, Z 1787-1871, indeksowała Maria Łopaciuk
Ręczno (LD) -- Z 1822-25,78-79, indeksował Mariusz Majchrzak
Staszów (SK) -- UMZ1893, indeksował Jerzy Koprowski


22-12-2020

Chorzów - Królewska Huta II USC (SL) -- U 1900, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Nakło nad Notecią (KP) -- M 1774-1800, indeksował Jakub Zborowski
Szczucin (m. Brzezówka) (MP) -- U 1856-1909, indeksował Mieczysław Maziarski
Szpetal Górny (KP) -- Z 1761-1809, indeksował Krzysztof Kośnik
Uniejów (MP) -- Z 1916, indeksowała Renata Majewska


21-12-2020

Andrychów (m. Andrychów) (MP) -- U 1816-1890; M 1816-1905, indeksował kazluk
Baligród (PK) -- Z 1872-1913, indeksował Bartłomiej Babiarz
Bolesław pow. olkuski (MP) -- UMZ 1911, indeksował MikeChris
Chorzów - Królewska Huta II USC (SL) -- U 1899, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Gierzwałd USC (WM) -- U 1897-1900, indeksowała Izabela Czaplińska
Hańczowa (gr.-kat.) (MP) -- M 1784-1848; Z 1784-1848, indeksował JanKarJas3
Kamieńsk (LD) -- M 1852-56, indeksował Marcin Maniecki
Kijów św. Jacek (UK) -- UMZ 1805-06, 20-23, indeksował Maciej Saryusz-Romiszewski
Koniemłoty (SK) -- U1842-1848, indeksował Mieczysław Stępień
Koziegłówki (SL) -- M 1811-39, indeksowała Teresa Łukasik
Krzeszów (PK) -- U 1784-1918, indeksowała Jolanta Łokaj
Łódź-Mileszki (LD) -- U 1894-95, indeksowała Izabela Ziobro
Mniów (SK) -- U1661-1764, M1678-1766, Z1684-1767, indeksowała Krystyna Stańczyk
Sędziszów (SK) -- UMZ1891-1900, indeksował Jerzy Użyczak
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UZ 1868-1870, M 1869-1870, indeksowała Joanna Bugajska
Starogród (KP) -- M 1772-1850, indeksował Kamil Krasinski
Szczyrzyc (m. Janowice) (MP) -- U 1786-1906, indeksował Krasny
Tarczyn (MZ) -- Z 1868-1872 (uzupełnienie), indeksował Longin Komorowski
Walichnowy (LD) -- UMZ 1885-92, indeksowała Incognito
Zielona pow. żuromiński (MZ) -- UMZ 1829, indeksowała Joanna Potorska


20-12-2020

Banica (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1893-1900, indeksowała Halina Żabczak
Chobrzany (SK) -- M1915-1918, Z1916, indeksował Tomasz Mierzejek
Czarnożyły (LD) -- UMZ 1910, indeksowała Danuta Mieżyńska
Gąsawa (KP) -- Z 1832-42, indeksowała Stefanie Matta
Góry Pińczowskie (SK) -- U1906-1907, M1896-1900, Z1859-1862, indeksowała Anna Kasprzyk
Hadynów (MZ) -- U 1880-81, 1914, indeksował Tomasz Skolimowski
Kurzyna (PK) -- U 1890-1905, indeksował Krzysztof Bielak
Lipowiec Kościelny (MZ) -- U 1866 M 1875-79, indeksował Jan Wojtkiewicz
Łódź św. Wojciech (LD) -- UZ 1909, indeksowała Ilona Gieras
Nienadówka (PK) -- U 1889-1900, indeksował Krzysztof Bielak
Opoczno (LD) -- SkM 1880, SkZ 1903, indeksował Jan Berens
Plecka Dąbrowa (LD) -- Z 1886-1900, indeksował Antoni Burzyński
Strzegocin (LD) -- U 1875, MZ 1874-75, indeksował Antoni Burzyński
Szczucin (m. Suchy Grunt) (MP) -- U 1851-1909, indeksował Mieczysław Maziarski
Szczurowa (m. Wola Przemykowska) (MP) -- Z 1784-1819, indeksowała Gosia253
Trześń (PK) -- UM 1784-1785, indeksowała Elżbieta Benke
Uniejów (LD) -- UZ 1868-71, indeksował Henryk Dąb
Warszawa św. Trójca (WA) -- M 1867-68 (rozszerzenie), indeksowała Aleksandra Pawłowska
Wola Żarczycka (PK) -- U 1735-1747, indeksował Krzysztof Bielak
Wysokie Koło - Regów (MZ) -- Z 1901-1919, indeksował Bartłomiej Zieliński
Wyszków (pow. węgrowski) (MZ) -- UZ 1836-55, indeksowała Julia Dębska
Żywiec - Saybusch (SL) -- U 1801-10, indeksował Łukasz Kominiak


19-12-2020

Bardo (WP) -- U 1840-1899, indeksował Michał Stojek
Chorzów - Królewska Huta II USC (SL) -- U 1898, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Czastary (LD) -- UMZ 1868-72, indeksowała Urszula Świerczyńska
Czchów (m. Czchów) (MP) -- M 1924-1946, indeksował Mieczysław Maziarski
Gdów (m. Stadniki) (MP) -- Z 1822-1913, indeksował kazluk
Gdów (m. Stadniki) (MP) -- Z 1784- 1821 (aktualizacja), indeksował kazluk
Gliniany (m. Bochdanówka) (UK) -- UMZ 1833-90, indeksował Grzegorz Skoczek
Kosina m.Kosina (PK) -- U 1921, Z 1849-1875, indeksował Zbigniew Surmacz
Markowa (UK) -- UMZ 1829-30, 32-34, 40-43, 45-46, indeksował Grzegorz Żychowski
Meżyrów (UK) -- UMZ 1881-90, indeksowała Jadwiga Sibirska
Milejów (LD) -- UMZ 1847-54, indeksowała Grażyna Stasiak
Myszyniec (MZ) -- M 1912-40, indeksowali Marta Wojciechowska, Waldemar Chorążewicz
Myszyniec (MZ) -- Z 1913-40, indeksował Waldemar Chorążewicz
Myszyniec (MZ) -- U 1916-20, indeksowała Marta Wojciechowska
Niedźwiedź gm. Słomniki (MP) -- M 1777-1797, indeksował Jerzy Koprowski
Nowe Miasto nad Pilicą (MZ) -- U 1795-1813, indeksowała Urszula Świerczyńska
Opatówek (WP) -- U 1770-1774, indeksował Radosław Kliber
Radoszyce (SK) -- UMZ1851-1852, indeksował Jan Krzak
Ręczno (LD) -- Z 1826-38, indeksował Mariusz Majchrzak
Rossoszyca (LD) -- UMZ 1916-19, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Sławno (LD) -- U 1904, indeksował Marcin Dobrzyński
Sokolniki (pow. wrzesiński) (WP) -- M 1896-1916, indeksował Michał Stojek
Szaniec (SK) -- U1857-1864, M1857-1873, Z1855-1863, indeksował Ryszard Olesiński
Tuchów (m. Dąbrówka) (MP) -- M 1872-1946, indeksował Mieczysław Maziarski
Tuchów (m. Lubaszowa, Burzyn, Kielanowice, Dąbrówka, Buchcice) (MP) -- U 1826-1899, indeksował Mieczysław Maziarski
Tuchów (m. Moszna) (MP) -- M 1886-1947, indeksował Mieczysław Maziarski
Tuchów (m. Tuchów) (MP) -- M 1866-1919, indeksował Mieczysław Maziarski
Wielkie Radowiska (KP) -- U 1844-51, indeksował Krzysztof Kaminski
Wołodarka (UK) -- UMZ 1805-06, 20-21, indeksował Maciej Saryusz-Romiszewski
Woźniki - Woischnik (SL) -- MZ 1900-09, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wszembórz (WP) -- U 1840-1916, M 1900-1928, indeksował Michał Stojek
Zagnańsk (SK) -- UMZ1919, indeksował Henryk Korus
Zimna Woda (UK) -- UM 1816-1900 Z 1816-30 (daty skrajne), indeksował Egbert Małecki


18-12-2020

Bejsce (SK) -- Z1679-1775, indeksowała Elżbieta Pawlak
Brodnica (KP) -- U 1732-45, indeksował Jarosław Cendrowski
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1840-43, indeksował Stanisław Jegier
Imbramowice (MP) -- M 1910-1914, indeksował Jacek Wolender
Imielno (SK) -- UMZ1810-1830, indeksowała Ela Ginalska
Katowice - Szopienice USC (SL) -- M 1896-1909, indeksował Aleksander Kunsdorf
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Mogiła) (MP) -- U 1871-1880, indeksowała Jabski
Kraków św. Szczepan (MP) -- UMZ 1797-1810, indeksował artekm
Morawica (MP) -- U 1810-51, 1853, indeksowała Aleksandra Ufir
Orzesze - Orzesche św. Ap.Piotra i Pawła (SL) -- UZ 1837-47;M 1837-45,47 ;Z 1837-45, indeksowała Barbara Wiechuła
Podbuż (gr-kat) (UK) -- UMZ 1836-44 (daty skrajne), indeksował Mateusz Goldyn
Podkamień Brodzki (m. Palikrowy) (UK) -- U 1891-1915, indeksował Grzegorz Knap
Rodatycze (m. Rodatycze) (UK) -- UMZ 1816-21, 23-28, 30, indeksował Paweł Hermanowicz
Szczekociny (SL) -- M 1854-55, indeksowała Grażyna Przybysz
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1929, indeksował Paweł Zawadzki
Wrzesina - Alt Schöneberg (WM) -- Z 1928-1931, indeksowała Katarzyna Matyjas
Zabrzeg (SL) -- M 1890-1917, indeksował Łukasz Kominiak
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1856-60, indeksował Romuald Szymaniak


17-12-2020

Baranowo (MZ) -- 1915 Z i 1916 MZ (rozszerzenie), indeksowała Bożena Prymus
Biała Rawska (LD) -- U 1843, indeksował Bogusław Nagórski
Bogdanów (LD) -- Z 1907, indeksowała Bożena Rasmussen
Borkowice (MZ) -- U 1730-1760, indeksował Grzegorz Świerczyński
Brodnica (KP) -- U 1713-31, indeksował Jarosław Cendrowski
Chorzów - Królewska Huta I USC (SL) -- Z 1918-19, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Gierałtowice (SL) -- Z 1851-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Huta Krzeszowska (PK) -- U 1782-1813 , indeksował Krzysztof Bielak
Kowalewo Pomorskie (KP) -- M 1882-1920, indeksował Kamil Krasinski
Koziegłówki (SL) -- M 1738-80, indeksowała Teresa Łukasik
Kraków św. Anna (MP) -- M 1825-1835 (rozszerzenie), indeksowała Agnieszka5995
Nasiechowice (MP) -- U 1919-25; M 1919-45; Z 1919-43, indeksował Eugeniusz Jakubas
Olkusz (MP) -- U 1906-1910, indeksował Karol Szotek
Sumin (pow.lipnowski) (KP) -- U 1743-45,54-1808, indeksował Krzysztof Kośnik
Szczyrzyc (m. Słupia) (MP) -- U 1786-1869, indeksował Krasny
Szydłowiec (MZ) -- M 1930-1940, indeksował Mikołaj Wilk
Szydłowiec (MZ) -- U 1874, 1901, 1915, 1918-19, indeksował Mikołaj Wilk
Święta Lipka (WM) -- u 1866-1870, indeksował Robert Połubiński
Wrzesina - Alt Schöneberg (WM) -- U 1907-1914, indeksowała Katarzyna Matyjas
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1892-98, indeksował Wacław Winczakiewicz


16-12-2020

Grodno (fara) (BR) -- U 1804-1805 aktualizacja, U 1806, indeksowała Wilnianka
Helianów (LT) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Marck57
Jasienica (MZ) -- UMZ 1913-1918, indeksowała Emilia Borowicz
Kosina m.Kosina (PK) -- Z 1827-1848, indeksował Zbigniew Surmacz
Kucice (MZ) -- Kucice UZ 1826, UMZ 1912-1914, indeksowała Dorota Nowakowska
Pińsk (BR) -- M 1861, indeksował Jerzy Nozdryn-Płotnicki


15-12-2020

Boguty (MZ) -- UZ 1841-56, indeksowała Justyna Jaźwińska
Czulice (MP) -- U 1700-1729, indeksował Zolo
Dąbrówka (gr.-kat.) (PK) -- U 1784-1790, indeksował Krzysztof Bielak
Gdów (m. Stryszowa) (MP) -- U 1844-1919, indeksowała Ela Synowiec
Łobudzice (LD) -- M 1876-1907, indeksował Henryk Koluszkowski
Olkusz (MP) -- U 1916, indeksowała pbasik
Ręczno (LD) -- Z 1874-77, indeksował Mariusz Majchrzak
Rogów (SK) -- M1693-1773, indeksowała Jolanta Sowa
Sławków (SL) -- UMZ 1834-37, indeksowała A.Ch
Stary Waliszew (LD) -- UMZ 1915-16, indeksował Jacek Kundzik
Strzegocin (LD) -- U 1874, indeksował jarekrad
Szczuczyn (BR) -- M 1802-1849, indeksował Ryszard Bencko
Szczuka (KP) -- U 1771-1822, indeksował Kamil Krasinski
Twery (LT) -- U 1737-1763, M 1735-1762, Z 1735-1766, indeksował Jacek Perkowski
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1909, indeksował Wojciech Kurzyjamski
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1928, indeksował Paweł Zawadzki


14-12-2020

Chorzów - Królewska Huta I USC (SL) -- Z 1915-17, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Czulice (MP) -- U 1772-81, 1791; M 1791; Z 1781, 1791, indeksował Zolo
Gierzwałd USC (WM) -- U 1894-1896, indeksowała Izabela Czaplińska
Grabowo,pow.nowomiejski (WM) -- U 1894-1899, indeksowała Ania Parysek
Luborzyca (MP) -- UMZ 1884, indeksował Jerzy Koprowski
Ludzisko (KP) -- Z 1871-1900, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Oleksów (MZ) -- M 1896-1905 (rozszerzenie), indeksował Bartłomiej Zieliński
Orzysz (WM) -- U 1755-1766, indeksował Adam Rajkiewicz
Przysietnica (PK) -- U 1889-1909, indeksował Piotr Strzelec
Pustelnik (MZ) -- UMZ 1810-1811, indeksował Tomasz Borucki
Wola Przemykowska (m. Wola Przemykowska) (MP) -- M 1930-1945, indeksowała Gosia253
Wysokie Koło - Regów (MZ) -- Z 1920-1930, indeksował Bartłomiej Zieliński
Zaborów (m. Wola Przemykowska) (MP) -- M 1820-1929, indeksowała Gosia253
Zabrzeg (SL) -- M 1849-89, indeksował Łukasz Kominiak
Żywiec - Saybusch (SL) -- U 1811-19, indeksował Łukasz Kominiak


13-12-2020

Bogdanów (LD) -- U 1912, indeksowała Bożena Rasmussen
Długosiodło (MZ) -- M 1911-17 Z 1911-15, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Drużbin (LD) -- UMZ 1808-33, indeksowała Elżbieta Nejman
Gieczno (LD) -- U 1917, Z 1917-29, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Gierałtowice (SL) -- Z 1800-50, indeksowała Barbara Wiechuła
Głuchów (LD) -- UMZ 1905-17, indeksował Antoni Burzyński
Janowo USC okręgu bożniczego (WM) -- UMZ 1826-1827, indeksował Jakub Pisarski
Kosina m.Kosina (PK) -- Z 1801-1826, indeksował Zbigniew Surmacz
Krasnystaw (LB) -- M 1861-1870, indeksował Krzysztof Zochniak
Książ Wielki (MP) -- U 1712-1719 (rozszerzenie), indeksowała Renata Majewska
Łyskornia (LD) -- U 1909-11, indeksowała Incognito
Nowy Korczyn (SK) -- UZ1914-1916, indeksował Henryk Adamczyk
Ojrzanów (MZ) -- UMZ 1912-18, indeksował Bronisław Popkowicz
Ojrzanów (MZ) -- UM 1826-38 Z 1808-38, indeksowała Teresa Mikołajewska
Olsztynek, ob.wiejski (WM) -- Z 1874-1878, indeksowała Donata Stremplewska
Opoczno (LD) -- SkM 1876-79, indeksował Jan Berens
Pełczyska (SK) -- Z1919, indeksował Tomasz Mierzejek
Pełczyska (SK) -- U1868-1869, Z1869, indeksował Henryk Adamczyk
Pobiednik Mały (MP) -- U 1790-91; MZ 1790, indeksował Norelik
Przedbórz (LD) -- UMZ 1867-69, indeksowała Krystyna Stanisławska
Ręczno (LD) -- U 1870-76, Z 1863-73, indeksował Mariusz Majchrzak
Sławno (LD) -- U 1903, indeksował Marcin Dobrzyński
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- U 1871-1874, indeksował Henryk Machnik
Trzemeszno (m. Lubiń) (WP) -- U 1755-1759, indeksował Jason
Trzemeszno (m. Trzemżal) (WP) -- U 1582-1759, indeksował Jason
Uniejów (LD) -- U 1813-15, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić


12-12-2020

Baligród (PK) -- M 1901-1907, indeksował Bartłomiej Babiarz
Besko (PK) -- M 1887-1940, indeksował Grzegorz Zuzak
Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1815-1819, indeksował andrzej27
Chorzów- Królewska Huta II USC (SL) -- U 1909-10, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chorzów- Królewska Huta I USC (SL) -- Z 1912-14, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Długosiodło (MZ) -- U 1911-17, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Gliniany (m. Zadwórze) (UK) -- Z 1862-96, indeksował Grzegorz Skoczek
Górki (pow. łosicki) (MZ) -- UMZ 1910-13, indeksowała Elżbieta Załucka
Kroczyce (SL) -- U 1887, indeksował Szymon Molski
Magnuszew (MZ) -- Z 1832-1841, indeksował Labcio402
Oleksów (MZ) -- UZ 1896-1905 (aktualizacja), indeksował Bartłomiej Zieliński
Olszyny (MP) -- M 1784-1839, indeksowała Małgorzata_D
Płock-Trzepowo (MZ) -- M 1826-65, indeksował Piotr Romanowski
Stare Sioło (gr-kat) (PK) -- UZ 1776-1820, M 1786-1820, indeksował Jerzy Nowosielski
Strzegowo (MZ) -- U 1896-1899, Z 1781-1808, indeksował Jan Wojtkiewicz
Świerże (LB) -- U 1859-1870, indeksowała Bożena Krajewska


11-12-2020

Biecz (m. Biecz) (MP) -- U 1903-1907, indeksował Mieczysław Maziarski
Chlina (SL) -- UZ1826-46; M 1826-34,36-46, indeksowała Urszula Czech
Chlina (SL) -- M 1864-67, indeksował Jarosław Nawrot
Gorlice (m. Gorlice) (MP) -- U 1888-1899, indeksował Mieczysław Maziarski
Goszcza (MP) -- UMZ 1851-56, 64-68, 70-83, 85-1918, indeksował Jerzy Koprowski
Góry Pińczowskie (SK) -- U1904-1905, M1893-1895, Z1856-1858, indeksowała Anna Kasprzyk
Istebna (SL) -- M 1802-51, indeksował Łukasz Kominiak
Jastrzębie (KP) -- U 1794-1822, indeksował Kamil Krasinski
Jazgarzew (MZ) -- Z 1861-64, indeksowała Aneta Kaczmarek
Nasielsk (MZ) -- U 1763-1780, indeksował Rafał Albiński
Smogorzewo (MZ) -- U 1838, indeksował Artur Lewandowski
Wadowice Górne (PK) -- U 1821-23, 1825, indeksował Tomasz Malata
Warszawa św. Trójca (WA) -- M 1901-02, indeksował Adam Rozenau
Zielona pow. żuromiński (MZ) -- UMZ 1828, indeksowała Joanna Potorska
Żytniów (OP) -- U 1813-19, 1813-15,19, indeksowała Marzanna Kempska


10-12-2020

Bielica alias Jelna (BR) -- U 1798-1805, indeksował Walerian Skrendo
Jeżewo (pow. świecki) (KP) -- U 1856-60, indeksowała Wioletta Schiedel
Kosina (PK) -- M 1837-1880, indeksował Zbigniew Surmacz
Mikluszowice (m. Świniary) (MP) -- Z 1784-1795, indeksował Krzysiek.f.72
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1811, indeksowali Norelik weryf. Renata Majewska
Rudnik nad Sanem (PK) -- Z 1852-1918, indeksował Konrad Mierzwa
Sławków (SL) -- UMZ 1840, indeksował Marcin Śnioch
Sołoki (LT) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Marck57
Trąbin (KP) -- Z 1779-1808, indeksował Krzysztof Kośnik
Warszawa św. Barbara (WA) -- Z 1932, indeksowała Ewa Rembikowska
Wielgie (KP) -- UMZ 1918, indeksował Jan Berens
Wilno św. Rafała (LT) -- M 1802-1813, indeksowała Bożena Tylingo


09-12-2020

Bielany (MP) -- U 1765-1766, indeksował Mateusz_Grojec
Chmielnik (SK) -- U1700-1701dodat., indeksował Jacek Stradowski
Daleszyce (SK) -- U1781-1799, indeksował Andrzej Gawlik
Grojec (m. Łazy) (MP) -- U 1880-91; M 1885-93, indeksował Mateusz_Grojec
Grojec (m. Zaborze) (MP) -- U 1891-1905, indeksował Mateusz_Grojec
Grudziądz (KP) -- M 1820-50, indeksował Kamil Krasinski
Koziegłówki (SL) -- M 1890-1900, indeksowała Teresa Łukasik
Kraków św. Florian (MP) -- M 1861-1870, indeksował merdigon
Lubsza- Lubschau (SL) -- M 1860-04, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ostrowite (WM) -- U 1729-1772, indeksował Jarosław Cendrowski
Piekary Śląskie - Kamień (SL) -- Z 1874-77, indeksował Leszek Chrobok
Szczyrzyc (MP) -- M 1768-1784, indeksowała Ela Synowiec
Warszawa-Leszno Narodzenia NMP (WA) -- M 1935, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa Najświętszego Zbawiciela (WA) -- U 1916-18, indeksował Jerzy Mrozowski
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1926-27, indeksował Paweł Zawadzki
Woźniki - Woischnik (SL) -- U 1900-03, indeksowali GTG_Silius_Radicum


08-12-2020

Banica (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1879-1892, indeksowała Halina Żabczak
Bogurzyn (MZ) -- U 1875-1879, indeksował Jan Wojtkiewicz
Borkowice (MZ) -- Z 1916-1920, indeksował Łukasz Okła
Chechło (MP) -- Sk U 1781-1810, indeksowała Michalina Musiał
Chlewiska (MZ) -- Z 1861-1867, indeksował Łukasz Okła
Chorzów- Królewska Huta II USC (SL) -- U 1908; Z 1898 , indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Domaniewice (LD) -- M 1885, indeksował Jacek Kundzik
Grabowo (WM) -- Z 1888-1893 , indeksowała Ania Parysek
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1812-1814, indeksował Arkadiusz Śliwiński
Kaszewice (LD) -- M 1889-1905, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Kołbiel (MZ) -- U 1776-78, 1789-1792, indeksowała Aneta Kaczmarek
Ligowo (MZ) -- UZ 193-1915, indeksowała Mary Ann Graham
Łódź św. Antoni (LD) -- Z 1925-26, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mokobody (MZ) -- Korekta Z 1908-1910, indeksowała Anna Poprawa
Pabianice NMP (LD) -- Z 1919, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Parzno (LD) -- U 1908-17, M 1908-13, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Przybyszew (MZ) -- UMZ 1918, indeksował Krzysztof Jach
Radom Opieki NMP (MZ) -- M 1926-1929, indeksował Mikołaj Wilk
Rudnik nad Sanem (PK) -- M 1891-1905, indeksował Konrad Mierzwa
Rusiec (LD) -- UMZ 1914-18, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Rybnik USC (SL) -- U 1913, indeksował GTG_Silius_Radicum
Rychwałd (SL) -- U 1767, indeksował Stanisław Sroka
Rząśnia (LD) -- M 1924-31, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Skierniewice (LD) -- M 1911-14, indeksowała mariamikołaj
Skórkowice (LD) -- UMZ 1865-67, indeksowała Bożena Prymus
Smogorzewo (MZ) -- U 1837, indeksował Artur Lewandowski
Sumin (pow.lipnowski) (KP) -- M 1743-54-81,99-1808 ; Z 1743,50-51,54-64,66-81,1803-08, indeksował Krzysztof Kośnik
Zaduszniki (KP) -- U 1803-07, indeksował Krzysztof Kośnik
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- UZ 1823-1837, M 1827-1837, indeksowała Marianna Paszek
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1850-55, indeksował Romuald Szymaniak
Żbików (MZ) -- Z 1906, indeksowała Małgorzata Szadkowska


07-12-2020

Chamsk (MZ) -- U 1825, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gąbin (MZ) -- Z 1838-39, indeksowała Elżbieta Bieske-Dąbrowska
Gierałtowice (SL) -- M 1800-46,48-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Gumino (MZ) -- UMZ 1876-85, indeksowała Krystyna Malik
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1810-17, 1819-25, indeksowała Kasia_KP
Ligowo (MZ) -- U 1908-12 Z 1883-84, 86-87, 1908-12, indeksowała Mary Ann Graham
Opatówek (WP) -- U 1775-1781, indeksował Radosław Kliber
Pińczów (SK) -- Z1915-1917, indeksowała Ola Ostrowiecka
Piwniczna-Zdrój (m. Kokuszka) (MP) -- Z 1871-1888, indeksowała Viera Dušinská
Piwniczna-Zdrój (m. Kokuszka) (MP) -- Z 1786-1870 (aktualizacja), indeksowała Viera Dušinská
Sosnowiec - Katedra WNMP (SL) -- U 1906-09, indeksował Sławomir Binczak
Stare Budkowice-Alt Budkowitz USC (OP) -- M 1876,94,-96,98,1908, indeksowali Projekt_OPI
Szczyrzyc (MP) -- U 1726-1735, indeksował Krasny
Szczyrzyc (m. Słupia) (MP) -- U 1871-1889, indeksował Krasny
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1924, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa-Powsin św. Elżbieta (WA) -- M 1838-40, indeksowała Aneta Kaczmarek
Wieniec (KP) -- M 1915-19, indeksował Jan Berens
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1901, indeksowała Katarzyna Pasik
Wrzesina - Alt Schöneberg (WM) -- U 1895-1896,1902 M 1923-1924, indeksowała Katarzyna Matyjas


06-12-2020

Baligród (PK) -- M 1908-1924, indeksował Bartłomiej Babiarz
Bedlno pow. kutnowski (LD) -- UMZ 1834-36,38-40, indeksował Antoni Burzyński
Boglewice (MZ) -- UMZ 1876, indeksował Piotr Walczak
Borkowice (MZ) -- M 1912-1917, indeksował Grzegorz Świerczyński
Chorzów- Królewska Huta II USC (SL) -- U 1906-07, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Długosiodło (MZ) -- Z 1822-1849, 1851-1865, 1868-1874 - rozszerzenie, 1850, indeksowała Bogumiła Skrzypczak, weryfikował Włodzimierz Macewicz
Górki, pow. łosicki (MZ) -- UMZ 1906-1909, indeksowała Elżbieta Załucka
Grabowo, pow.nowomiejski (WM) -- U 1889-1893, indeksowała Anna Parysek
Kije (SK) -- M1871-1875 1878-1887, indeksował Jacek Stradowski
Kołaczkowo (pow. wrzesiński) (WP) -- M 1900-1922, indeksował Michał Stojek
Kosów Lacki (MZ) -- UZ 1898, indeksowała Ewa Dybowska
Łukonica (BR) -- UMZ 1848-1866, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Magnuszew (MZ) -- Z 1831, indeksował Labcio402
Miechów (MP) -- M 1915-1918, indeksowała Urszula Pogoń
Mława (MZ) -- U 1810-1811, M 1808-1817, indeksował Jan Wojtkiewicz
Muśniki (LT) -- Z 1774, 1787-1789, 1827-1840, indeksowała Marta Bałażak
Nakło nad Notecią (KP) -- U 1905-06, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Niedźwiedź gm. Słomniki (MP) -- Sk U 1621-1649 (daty skrajne), indeksował szymonzeb2
Olkusz (MP) -- U 1915; Z 1915-1917, indeksowała pbasik
Opoczno (LD) -- SkM 1871-75, indeksował Jan Berens
Ostrołęka, pow. grójecki (MZ) -- Z 1915-1917, indeksowali Tomasz Mierzejek, Agnieszka Koszelak
Ostrołęka, pow. grójecki (MZ) -- UM 1915-1917, indeksował Tomasz Mierzejek
Pełczyska (SK) -- M1918-1933, indeksował Henryk Adamczyk
Piaseczno (MZ) -- Z 1854-1856, indeksowała Aneta Kaczmarek
Płowęż (KP) -- U 1747-89, indeksował Jarosław Cendrowski
Rogów (SK) -- U1797-1825, indeksowała Jolanta Sowa
Roś (BR) -- UMZ 1802-1818, indeksowała Wilnianka
Rybno (MZ) -- M 1915-1917, indeksowała Renata Florczak
Sielec (BR) -- M 1834-1839, indeksowała aelwira
Szczurowa (m. Wola Przemykowska) (MP) -- M 1784-1819, indeksowała Gosia253
Śniadowo (PL) -- U 1850-61 M 1848-67 Z 1826-54 (z lukami), indeksowała Bożena Śmigulska
Taboryszki (LT) -- U 1856-1861, indeksował Piotr Pukin
Wilno św. Ducha (dominikanów) (LT) -- Z 1936-1939, indeksowała Bożena Tylingo
Wilno Wszystkich świętych (LT) -- MZ 1937-1939, U 1850-1851, indeksowała Bożena Tylingo
Woźniki - Woischnik (SL) -- UMZ 1895-, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zagość (SK) -- M1698-1725, indeksował Mariusz Maj
Zgierz (ewang.) (LD) -- U 1844-50, indeksował Jarosław Walczak


05-12-2020

Czulice (MP) -- U 1781-1797, indeksował Zolo
Ćmielów (SK) -- Z1887-1890, indeksował Stanisław Chrzanowski
Gąsawa (KP) -- U 1815-31 ;Z 1813-31, indeksowała Stefanie Matta
Jałówka (PL) -- UMZ 1802-09, indeksował Adam Okuniewski
Kleszczele (prawosł.) (PL) -- UMZ 1847,58, indeksował Walenty Adamiec
Kurzętnik-Kauernik (WM) -- M 1835-1847, indeksował Kamil Krasiński
Mortęgi (WM) -- U 1874-1877, indeksowała Katarzyna Matyjas
Nowogród (PL) -- UMZ 1868-70, indeksowała Iwona Grabska
Olszyny (MP) -- M 1840-1859, indeksowała Małgorzata_D
Radomin (KP) -- Z 1757,69-1807, indeksował Krzysztof Kośnik
Rudka (PL) -- MZ 1808-11, indeksowała Ewa Witkowska
Rudnik nad Sanem (PK) -- U 1891-1905, indeksował Konrad Mierzwa
Staszów (SK) -- U1893-1918(skor.), indeksował Wojciech Liśkiewicz
Warszawa-Praga (mariawici) (WA) -- M 1919-25 Z 1918-26, indeksował Artur Godlewski
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- U 1869, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1924-25, indeksował Paweł Zawadzki
Zabrzeg (SL) -- U 1785-1889, indeksował Łukasz Kominiak
Żarnowiec (SL) -- UZM 1812-13, indeksował Incognito


04-12-2020

Bełchatów gmina (LD) -- M 1810-11,14-25, indeksował Marek Jasiński
Bęczkowice (LD) -- U 1848, indeksował Marcin Purzyński
Bolesław pow. dąbrowski (m. Mędrzechów) (MP) -- U 1820-1850, indeksowała Anna Krawiec
Boronów (SL) -- U 1862, indeksowała Mariadobrosława
Braiłów (UK) -- UMZ 1902, indeksowała Hanna Polak
Charków (UK) -- M 1910, indeksowała Magdalena Wróbel
Chorzów- Królewska Huta II USC (SL) -- Z 1904-10, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Czernihów (UK) -- M 1899, indeksowała Magdalena Wróbel
Katowice - Kattowitz - Zamek USC (SL) -- M 1874-1909, indeksował Aleksander Kunsdorf
Mikołów św.Wojciecha (SL) -- M 1867-71, indeksował Aleksander Kunsdorf
Pińczów (SK) -- Z1902-1907, indeksowała Grażyna Radzik
Płowęż (KP) -- U 1790-1811, indeksował Jarosław Cendrowski
Połtawa (UK) -- M 1911, indeksowała Magdalena Wróbel
Przybynów (SL) -- U 1826, indeksowała Mariadobrosława
Radomin (KP) -- U 1769-1807 ;M 1769-1807, indeksował Krzysztof Kośnik
Ręczno (LD) -- M 1864-79,1910-11, indeksował Mariusz Majchrzak
Rogóźno (KP) -- U 1775 ; M 1743-65,67-74, indeksował Łukasz Jakubowski
Rosja-Archangielsk (PO) -- M 1900-01, indeksowała Magdalena Wróbel
Rosja-Jekaterynburg (PO) -- M 1906-07, 10-13, indeksowała Magdalena Wróbel
Rosja-Kazań (PO) -- M 1899-1904, 06-07, 12-14, indeksowała Magdalena Wróbel
Rosja-Kurgan (PO) -- M 1914, indeksowała Magdalena Wróbel
Rosja-Nerczyńsk (PO) -- M 1899-1901, indeksowała Magdalena Wróbel
Rosja-Niżny Nowogród (PO) -- M 1913, indeksowała Magdalena Wróbel
Rosja-Perm (PO) -- M 1909, 11, indeksowała Magdalena Wróbel
Rosja-Samara (PO) -- M 1915, indeksowała Magdalena Wróbel
Rosja-Ufa (PO) -- M 1899, indeksowała Magdalena Wróbel
Skórkowice (LD) -- UMZ 1861-64, indeksowała Bożena Prymus
Szczepanowo (KP) -- M 1900-10, indeksowała Stefanie Matta
Szreniawa (MP) -- U 1844; M 1843, indeksowała Mariadobrosława
Walichnowy (LD) -- UMZ 1873-84, indeksowała Incognito
Wielkie Radowiska (KP) -- U 1810-15,17, indeksował Kamil Krasinski
Zaborów (m. Wola Przemykowska) (MP) -- U 1900-1920, indeksowała Gosia253


03-12-2020

Brzozie Lubawskie (WM) -- U 1805-1822, indeksował Kamil Krasinski
Brzozowa (m. Brzozowa) (MP) -- U 1798-1800, indeksował g.socha
Gierałtowice (SL) -- U 1861-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Grojec (m. Grojec) (MP) -- U 1886, 1889; M 1886, indeksował Mateusz_Grojec
Hyżne (PK) -- U 1896-1914, Z 1890-1920 aktualizacja, indeksowała Gocha_D
Hyżne m.Grzegorzówka (PK) -- UMZ 1786-1889, indeksowała Gocha_D
Koniemłoty (SK) -- U1826-1841, indeksował Mieczysław Stępień
Kosina (PK) -- U 1821-1836, indeksował Zbigniew Surmacz
Kroczyce (SL) -- U 1888, indeksował Szymon Molski
Kurzętnik-Kauernik (WM) -- M 1760-1787, indeksował Jarek Cendrowski
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska, Uszwica) (MP) -- Z 1849-1874, indeksował merdigon
Raciążek (KP) -- Z 1848,50-53 , indeksował Gilberto Magroski
Stawiski (PL) -- M 1903-15, indeksował Grzegorz Nowik
Świerże (LB) -- U 1871-1880, indeksowała Bożena Krajewska
Święta Lipka (WM) -- U 1861-1865, indeksował Robert Połubiński
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- U 1892, indeksował Igor Kosiuga
Warszawa św. Andrzej (WA) -- Z 1871 SkZ 1872-73, 80-85, indeksował Wojciech Kurzyjamski
Wrzesina - Alt Schöneberg (WM) -- Z 1892-1894;1896;1900;1903-1904;1906, indeksowała Katarzyna Matyjas


02-12-2020

Golub (KP) -- Z 1816-22, indeksował Kamil Krasinski
Gruta (KP) -- M 1711-16,18-32,35-80, indeksował Jarosław Cendrowski
Krzeszów Narodzenia NMP (PK) -- U 1706-1761, indeksowała Jolanta Łokaj
Raszyn (MZ) -- SkZ 1754-76, 94-1803, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa św. Andrzej (WA) -- Z 1917, indeksowała Ewa Czerkawska
Zagórzany (MP) -- M 1904-1945, indeksował Mieczysław Maziarski


01-12-2020

Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1835-38, indeksował Stanisław Jegier
Ekimań (BR) -- UZ 1830-1831, indeksowała Marck57
Gorenice (MP) -- U 1875-1884, indeksował Karol Szotek
Krzywosądz (KP) -- U 1815-20,24, indeksowała Irena Kaczmarek
Kwetki (LT) -- UMZ 1802-1805, indeksowała Marck57
Lubecko (SL) -- U 1833-34, indeksowała Maria Rogalska
Łączki Kucharskie m.Niedźwiada (PK) -- U 1871-1879, indeksował Szymon Król
Połock (BR) -- UZ 1831, indeksowała Marck57
Taboryszki (LT) -- U 1849-1855, indeksował Piotr Pukin
Warszawa-Wola św. Wawrzyniec (WA) -- Z 1926-38, indeksowała Monika Blumberg
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1923, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1877 Z 1911, indeksował Elżbieta Ćwiklińska


30-11-2020

Chęciny (SK) -- U1890-1909(uzupełnienie), indeksował Edward Jabłoński
Drużbin (LD) -- UMZ 1835-59, indeksowała Elżbieta Nejman
Głogów Małopolski (PK) -- Z 1787-1807, indeksował Krzysztof Gruszka
Kosina (PK) -- U 1801-1820, M 1784-1837, indeksował Zbigniew Surmacz
Książnice m.Rydzów (PK) -- U 1853-1902, indeksował Marek Podolski
Opoczno (LD) -- SkM 1862-70, indeksował Jan Berens
Piotrków Trybunalski (LD) -- U 1906, indeksował Marcin Dobrzyński
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1810-11, indeksowali Norelik, weryf. Renata Majewska
Pszczonów (LD) -- UMZ 1912-17, indeksował Antoni Burzyński
Ręczno (LD) -- M 1899-1909, indeksował Mariusz Majchrzak


29-11-2020

Bytom -Miechowice św.Krzyża (SL) -- M 1790-1807, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Chełmno (KP) -- M 1751-80, indeksował Jarosław Cendrowski
Chorzów- Królewska Huta II USC (SL) -- Z 1906, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chorzów- Królewska Huta I USC (SL) -- Z 1920-25, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Gdów (m. Kędzierzynka) (MP) -- Z 1784-1840 (aktualizacja), indeksował kazluk
Gdów (m. Kędzierzynka) (MP) -- Z 1841-1919, indeksował kazluk
Gierałtowice (SL) -- U 1836-60, indeksowała Barbara Wiechuła
Grabowo (PL) -- M 1890, indeksowała Magdalena Wróbel
Lubsza- Lubschau (SL) -- M 1850-59, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Okonin (pow.grudziądzki) (KP) -- M 1730-53, indeksował Jarosław Cendrowski
Piwniczna-Zdrój (m. Kokuszka) (MP) -- Z 1826-1870, indeksowała Viera Dušinská
Pleszew (WP) -- M 1773-1796, indeksował Radosław Kliber
Przytuły (PL) -- M 1916-30, indeksował Grzegorz Nowik
Stary Kornin (prawosł.) (PL) -- UMZ 1888-90, indeksował Walenty Adamiec
Suwałki (PL) -- M 1915-17, indeksował Marek Rozmysłowski
Woźniki - Woischnik (SL) -- UZM 1890-94, indeksowali GTG_Silius_Radicum


28-11-2020

Babsk (LD) -- UMZ 1888-90, indeksowała Beata Tolsdorf
Biała Rawska (LD) -- U 1841, indeksował Bogusław Nagórski
Gołymin (MZ) -- U 1866-90, indeksowała Barbara Staniak
Grodzisko Dolne m.Budy Łańcuckie (PK) -- U 1786-1920; Z 1889-1891 (aktualizacja), indeksował Mieczysław Maziarski
Kamień Śląski - Gross Stein (OP) -- Z 1774-1801, indeksowała Antonina Żaba
Komorniki (LD) -- UMZ 1882-89, indeksował Tomasz Skolimowski
Łódź św. Antoni (LD) -- M 1925, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mierzyn (LD) -- UMZ 1861-65, indeksował Mateusz Gieras
Olszyny (MP) -- M 1860-1879, indeksowała Małgorzata_D
Polanka Wielka (MP) -- U 1884-1890, indeksował bobik4000
Polanka Wielka (MP) -- U 1811-1812, indeksował Grzesiek182
Przedbórz (LD) -- UMZ 1864-66, indeksowała Krystyna Stanisławska
Ręczno (LD) -- U 1863-69, M 1880-98, indeksował Mariusz Majchrzak
Skierniewice (LD) -- Z 1907-10, indeksowała mariamikołaj
Skórkowice (LD) -- UMZ 1856-60, indeksowała Bożena Prymus
Szadek (LD) -- UZ 1828-30, indeksował Grzegorz Żychowski
Szczyrzyc (m. Słupia) (MP) -- U 1889-1900, indeksował Krasny
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- U 1868, indeksował Paweł Zawadzki


27-11-2020

Czernichów (MP) -- M 1791, indeksował Incognito
Niedźwiedź gm. Słomniki (MP) -- U 1810, indeksowali szymonzeb2, weryf. Renata Majewska
Pierściec (SL) -- U 1840-89 ;Z 1840-88, indeksował Łukasz Kominiak
Sławków (SL) -- UMZ 1842-47, indeksowała A.Ch
Toruń św.Wawrzyńca (KP) -- M 1849-59, indeksowała Róża Szymańska
Warszawa-Leszno Narodzenia NMP (WA) -- M 1836, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- Z 1911, indeksowała Grażyna Przybysz
Warszawa-Ochota św. Jakub (WA) -- M 1937, 39 SkM 1918-20, 36, indeksowała Dorota Nowakowska
Zaborów (m. Wola Przemykowska) (MP) -- U 1859-1899, indeksowała Gosia253
Żarki (SL) -- M 1826-68, indeksował Mateusz Pol


26-11-2020

Dulsk (KP) -- M 1821-31, indeksował Kamil Krasinski
Jangrot (MP) -- M 1762-1825, indeksowali Frisgaard i Jerzy Żurada
Kazanów Nowy (SK) -- Z1930-1945skor., indeksował Dariusz Laskowski
Kłobuck (SL) -- Z 1848-57, indeksowała Iza Biś
Koniecpol (SL) -- M 1775-1805, indeksowała Joanna Zyzik-Lubasińska
Łącko (m. Kosnowa, Wola Piskulina) (MP) -- U 1881-1897, indeksowała Urszula Białka
Mszano (KP) -- U 1815-22, indeksował Kamil Krasinski
Rogów (SK) -- U1781-1798, indeksowała Jolanta Sowa
Warszawa-Leszno Narodzenia NMP (WA) -- M 1937, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1920-21, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1873-74 Z 1910, indeksowała Elżbieta Ćwiklińska
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1903-05, indeksował Adam Rozenau
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1810-11, indeksował Incognito


25-11-2020

Chorzów- Królewska Huta I USC (SL) -- Z 1926-30, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Dulsk (KP) -- U 1744-55,57-70,72-1808,10, indeksował Krzysztof Kośnik
Osiek (pow.brodnicki) (KP) -- Z 1817-31, indeksowała Kamil Krasinski
Wiśnicze - Wischnitz (SL) -- M 1886-1900, indeksowała Karina Frak


24-11-2020

Kazanice USC (WM) -- Z 1930,1933-1934, indeksowała Katarzyna Matyjas
Kłóbka (KP) -- Z 1826-34 (rozszerzenie ), indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Kurzeszyn (LD) -- U 1808-09,15,23,37,51, M 1831,36-37, Z 1828,37, indeksowała Agnieszka Szymborska
Łapanów (MP) -- U 1901-1910, indeksowała Ela Synowiec
Łódź-Mileszki (LD) -- U 1892-93, indeksowała Izabela Ziobro
Niedźwiedź pow. Limanowa (m. Witów) (MP) -- M 1787-1940, indeksowali Allen Nemec, weryf.Eugeniusz Jakubas
Okocim (m. Okocim) (MP) -- Z 1888-1898, indeksowała Suzana
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska, Uszwica) (MP) -- Z 1875-1909, indeksował merdigon
Trąbin (KP) -- UMZ 1867-69, indeksował Maciej Lisinski
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- U 1815, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Włocławek (KP) -- M 1768-1810, indeksował Michał Golubiński
Włocławek (KP) -- M 1893, indeksowała Barbara Lendzon
Wojnicz (m. Więckowice) (MP) -- U 1784-1901, indeksował Łukasz Krężel
Wrzesina - Alt Schöneberg (WM) -- Z 1877, 1879-1880,1883-1886, indeksowała Katarzyna Matyjas
Zgłowiączka (KP) -- UMZ 1845-55 (rozszerzenie), indeksował Zbigniew Piasecki
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1885-91, indeksował Winczakiewicz_Wacław


23-11-2020

Daleszyce (SK) -- U1810-1830-rozsz., indeksował Andrzej Gawlik
Jodłowa (PK) -- Z 1828-1847, indeksował Mieczysław Maziarski
Pleszew (WP) -- M 1732-72, indeksował Radosław Kliber
Rogów (SK) -- U1772, indeksowała Jolanta Sowa


22-11-2020

Banica (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1873-1878, indeksowała Halina Żabczak
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- M 1808-18,25, indeksował Stanisław Jegier
Dąbrowa Górnicza- Gołonóg św.Antoniego (SL) -- U 1822-25, indeksował Mieczysław Szymański
Gierałtowice (SL) -- U 1800-35, indeksowała Barbara Wiechuła
Grojec (m. Zaborze) (MP) -- U 1884-1890; M 1881-1884, indeksował Mateusz_Grojec
Kleszczów (ewang.) (LD) -- Z 1928-39, indeksował Bogusław Gadecki
Komorniki (LD) -- UMZ 1871-81, indeksował Tomasz Skolimowski
Łącko (m. Wola Piskulina) (MP) -- M 1816-1826, indeksował Mariuszzz weryf. Renata Majewska
Łopienno (WP) -- U 1750-1753, indeksował Grzegorz Szczechowiak
Milejów (LD) -- UMZ 1868-72, indeksowała Urszula Świerczyńska
Milejów (LD) -- UMZ 1817-20,40-46, indeksowała Grażyna Stasiak
Nowosielce (m. Budy Łańcuckie) (PK) -- UMZ 1784-1930, indeksował Mieczysław Maziarski
Olszyny (MP) -- M 1880-1899, indeksowała Małgorzata_D
Opoczno (LD) -- SkM 1846-61, indeksował Jan Berens
Ostrowiec (BR) -- M 1827-1847, indeksował Łukasz Majtka
Podbirże (LT) -- UMZ 1800-1804, indeksowała Marck57
Ręczno (LD) -- Z 1880-82,96-99, indeksował Mariusz Majchrzak
Rogów (SK) -- U1773-1780, indeksowała Jolanta Sowa
Rzgów (LD) -- UMZ 1912-16, indeksowała Urszula Świerczyńska
Skórzewo (WP) -- U 1817-38, M 1817-23, Z 1817-22, indeksował SlawomirB
Wadowice Górne (PK) -- U 1817-1820, indeksował Tomasz Malata
Wielkie Radowiska (KP) -- U 1836-43, indeksował Krzysztof Kaminski
Wilno św. Piotra i Pawła (LT) -- M 1930-1939, indeksowała Bożena Tylingo
Wilno Wszystkich świętych (LT) -- U 1835-1837, indeksowała Bożena Tylingo
Wola Wiązowa (LD) -- Z 1814-16,54-55, indeksował Tomasz Skolimowski
Zabrze św.Andrzeja Apostoła (SL) -- M 1766-95,97-98, indeksowali GTG_Silius_Radicum


21-11-2020

Baligród (PK) -- M-1872-1900, indeksował Bartłomiej Babiarz
Bejsce (SK) -- M1688-1745, indeksowała Elżbieta Pawlak
Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1810-1814, indeksował andrzej27
Chorzów- Królewska Huta I USC (SL) -- SkZ 1931-34, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Filipów (PL) -- UMZ 1819, indeksowała Helena Grochowska
Iwkowa (MP) -- U 1880-1910 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Kalarus
Katowice - Dąb USC (SL) -- M 1880-1910, indeksował Aleksander Kunsdorf
Pokój - Carlsruhe (ewang- augsb.) (OP) -- Z 1946-52, indeksował Tomasz Skolimowski
Wąsosz (PL) -- M 1938, indeksowała Magdalena Wróbel


20-11-2020

Chełmonie (KP) -- Z 1808-47, indeksował Kamil Krasinski
Chomranice (m. Marcinkowice) (MP) -- Z 1880-1889, indeksowała Renata Majewska
Cielądz (LD) -- U 1814-25, M 1814-16, indeksował Kacper Czerwiński
Derewna (BR) -- M 1861-70, indeksował Michał Zieliński
Jeżewo (pow.świecki) (KP) -- U 1842-55, indeksowała Wioletta Schiedel
Jodłowa (PK) -- Z 1863-1923, indeksował Mieczysław Maziarski
Kazanice USC (WM) -- M 1922-1935, indeksowała Katarzyna Matyjas
Lipce Reymontowskie (LD) -- UMZ 1905, indeksowała Zofia Kolińska
Łaznów (LD) -- UMZ 1874, indeksował Witold Jałmużna
Łódź św. Wojciech (LD) -- U 1915, indeksowała Agnieszka Gorząd, wer. Paweł Gorząd
Padew Narodowa (PK) -- U 1851-1861, 1863-1870, indeksowała Agnieszka Kluzek
Wielkie Łęck (WM) -- U 1870-1875, indeksowała Susam Malinowsky, weryf.Marianna Nowak


19-11-2020

Baranowo (MZ) -- Z 1916 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Prymus
Grojec (m. Grojec) (MP) -- U 1764-1766; M 1887, indeksował Mateusz_Grojec
Kamieniec Podolski (UK) -- Z 1757-70, indeksowała Maria Dubiczyńska
Kazanów Nowy (SK) -- Z1929, indeksował Dariusz dl3
Kosina (PK) -- UZ 1784-1800, indeksował Zbigniew Surmacz
Lipowiec Kościelny (MZ) -- Z 1883-85 (rozszerzenie), indeksował Jan Wojtkiewicz
Lwów św. Maria Magdalena (UK) -- UMZ 1860-62, 1865, indeksował Egbert Małecki
Uniejów (MP) -- Z 1826-1842, indeksowała Aleksandra Perz-Pieron
Warszawa Przemienienie Pańskie (WA) -- U 1914 (rozszerzenie), indeksowała Aleksandra Pawłowska
Warszawa św. Augustyn (WA) -- SkM 1919; Z 1918, indeksował Paweł Zawadzki
Zambski (MZ) -- UMZ 1916-18, indeksowała Bogumiła Skrzypczak


18-11-2020

Albigowa (PK) -- M 1901-1920, indeksowała Anna Karnas
Bieliny (PK) -- M 1890-1939 (rozszerzenie), indeksował Konrad Mierzwa
Brzozie (KP) -- U 1790-1820, indeksował Kamil Krasinski
Chorzów- Królewska Huta I USC (SL) -- SkZ 1935-37, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chrostkowo (KP) -- Z 1827-29, indeksował Maciej Lisinski
Jałówka (PL) -- UMZ 1864, indeksował Adam Dominik Okuniewski
Koniusza (MP) -- M 1797-1810 (rozszerzenie), indeksowała Renata Majewska
Kopienica - Łubie (SL) -- M 1842-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Lędziny (SL) -- UZM 1855-59, indeksował Krzysztof Kosteczko
Łubin Kościelny (PL) -- U 1868-70, indeksował Adam Dominik Okuniewski
Miedzierza (SK) -- U1889-1893, indeksowała Gośka
Nowy Sącz (m. Zawada) (MP) -- M 1875-1918; Z 1875-1901, indeksował wagabund
Sadlno (WP) -- SkM 1912, indeksował Roman Sompoliński
Trzemeszno (m. Lubiń) (WP) -- U 1583-1754, indeksował Jason
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- U 1813, indeksowała Kasia Marchlińska
Wiśnicze - Wischnitz (SL) -- M 1876-85, indeksowała Karina Frak
Woźniki - Woischnik (SL) -- UMZ 1885-89, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Żmijewo Kościelne (MZ) -- U 1815-16, indeksował Jan Wojtkiewicz


17-11-2020

Borkowice (MZ) -- M 1928-45, indeksował Grzegorz Świerczyński
Chomranice (m. Marcinkowice) (MP) -- Z 1869-1879, indeksowała Renata Majewska
Dzików Stary (PK) -- UMZ 1786-1888, indeksował Jerzy Nowosielski
Gostynin (MZ) -- Z 1800-09, indeksował Adrian Kaszubski
Kalina Wielka (MP) -- UZ 1862, indeksował Czarek133
Koszyce (MP) -- Sk U 1797-1810, indeksował Piotr Opaliński
Koszyce (MP) -- Sk U 1751-1796 (aktualizacja), indeksował Piotr Opaliński
Kraków św. Florian (MP) -- Z 1866-1870, indeksował merdigon
Lwów Bazylika (UK) -- U 1750-51, indeksował merdigon
Magnuszew (MZ) -- Z 1830, indeksował Labcio402
Podbuż (gr-kat) (UK) -- UMZ 1785-1820, 1831-35, indeksował Mateusz Goldyn
Stoczek Łukowski (LB) -- M 1884-1889, indeksowała Ewa Sobiech, weryfikowała Agnieszka_K
Warszawa św. Andrzej (WA) -- M 1933-35, indeksował Slavico
Warszawa św. Trójca (prawosł.) (WA) -- U 1906-07, indeksowała Natalia Opiłowska


16-11-2020

Barcice (m. Rytro) (MP) -- M 1877-1885, indeksowała Renata Majewska
Kazanice USC (WM) -- Z 1922-1927, indeksowała Katarzyna Matyjas
Mława (MZ) -- UMZ 1890-95, indeksowała Izabela Czaplicka
Piwniczna-Zdrój (m. Kokuszka) (MP) -- M 1859-77, 1885-1901, indeksowała Viera Dušinská
Stoczek Łukowski (LB) -- UM 1912, indeksowała Agnieszka Koszelak
Szczurowa (m. Wola Przemykowska) (MP) -- U 1812-14, 1820-58, indeksowała Gosia253
Świerże (LB) -- U 1881-1890, indeksowała Bożena Krajewska
Warszawa św. Andrzej (WA) -- M 1929, indeksowała Justyna Jaźwińska


15-11-2020

Baligród (PK) -- U 1885-1890, indeksował Bartłomiej Babiarz
Baranowo (MZ) -- U 1916-17, indeksowała Bożena Prymus
Bedlno pow. kutnowski (LD) -- UMZ 1866-67, indeksował Antoni Burzyński
Biała Rawska (LD) -- UMZ 1846, indeksowała Ewa Czerkawska
Bogdanów (LD) -- M 1914,18, indeksował Mateusz Gieras
Chorzów- Królewska Huta I USC (SL) -- M 1936-37; Z 1911, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Drużbin (LD) -- UZ 1860,87-1916, M 1898-1916, indeksowała Elżbieta Nejman
Gdów (m. Kwapinka) (MP) -- U 1779-1914, indeksowała Ela Synowiec
Gralewo (MZ) -- UZ 1888-93, indeksował Piotr Romanowski
Jedwabne (PL) -- Z 1916-20, indeksował Piotr Laskowski
Jelonki (MZ) -- UMZ 1914, indeksowała Klaudia Karolak
Kaszewice (LD) -- UMZ 1886-88, indeksował Jacek Chojak
Kiełpin (MZ) -- UZ 1841-45, indeksowała Emilia Borowicz
Kleszczele (PL) -- U 1718-46,1919 M 1810-14, indeksował Walenty Adamiec
Kleszczele (prawosł.) (PL) -- UMZ 1846, indeksował Walenty Adamiec
Komorniki (LD) -- UMZ 1853-58,61,65-70, indeksował Tomasz Skolimowski
Korytnica (pow. węgrowski) (MZ) -- SkU 1657-94, indeksowali Wilhelm Hałys i Grażyna Przybysz
Krzyżanowice (MZ) -- U 1884, indeksowała Wiktoria Pilnik
Lgota Wielka (LD) -- U 1813-16, indeksowała Aneta Kaczmarek
Łódź-Mileszki (LD) -- U 1891, indeksowała Izabela Ziobro
Łódź NMP (LD) -- U 1908, indeksował Janusz Kucharczyk
Łódź św. Wojciech (LD) -- UZ 1908, indeksowała Ilona Gieras
Mnich (LD) -- UM 1916, UMZ 1917-19, indeksował Antoni Burzyński
Nowy Sącz (m. Nowy Sącz) (MP) -- Z 1889-1917, indeksowała Aleks.K
Oleksów (MZ) -- UMZ 1886-95, indeksował Bartłomiej Zieliński
Oleszyce (PK) -- U 1844-1846, indeksowała Magdalena Kornafel-Pajda
Opoczno (LD) -- SkM 1835-45, indeksował Jan Berens
Ożarów (LD) -- U 1858, indeksował Tomasz Skolimowski
Piaseczno (MZ) -- Z 1839-41, indeksowała Aneta Kaczmarek
Piotrowice (MP) -- M 1851-89 (daty skrajne), indeksowała Renata Majewska
Podbiele (prawosł.) (PL) -- UMZ 1884, indeksował Walenty Adamiec
Polanka Wielka (MP) -- U 1880-1883, indeksował Bobik4000
Przedbórz (LD) -- UMZ 1860-63, indeksował Krystyna Stanisławska
Pułtusk (MZ) -- Z 1781-94, indeksował Rafał Albiński
Restarzew (LD) -- Z 1795-1808, indeksował Henryk Koluszkowski
Ręczno (LD) -- U 1897-99, Z 1889-95, indeksował Mariusz Majchrzak
Rybno (MZ) -- M 1913-14, indeksowała Renata Florczak
Skierniewice (LD) -- U 1909-10, indeksowała mariamikołaj
Skórkowice (LD) -- M 1889-99, Z 1898-95, indeksowała Joanna Bugajska
Smogorzewo (MZ) -- U 1835-36, indeksował Artur Lewandowski
Szumowo (PL) -- M 1812b-13a, indeksował Kamil Kruszewski
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1938, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1917-18, indeksował Paweł Zawadzki
Wola Wiązowa (LD) -- M 1832-40,57-66, indeksował Tomasz Skolimowski
Zaniemyśl USC obwód miejski (WP) -- U 1879-1882, indeksowali Phyllis Meek wer. Waldemar Chorążewicz
Zaręby (pow. przasnyski) (MZ) -- UMZ 1913, indeksował Kamil Knebel


14-11-2020

Bejsce (SK) -- U 1784-1797, indeksowała Elżbieta Pawlak
Bielica (BR) -- M 1798-1801, 1820; Z 1803-1815, indeksował Walerian Skrendo
Chorzów- Królewska Huta I USC (SL) -- M 1933-35, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Dziergowice - Dziergowitz USC (OP) -- U 1885; M 1874, 77-78, 84; Z 1886, indeksował Thorsten Haferanke
Kamionka (BR) -- UMZ 1826-1830, indeksowała Wilnianka
Mszana Dolna (MP) -- U 1825, 1839, 1844, indeksowała Suzana
Nakło (gm. Lelów) (SL) -- UMZ 1826-39, 64-66, indeksowała Krystyna Stańczyk
Nowy Korczyn (SK) -- UZ 1911-1913, indeksował Henryk Adamczyk
Raszyn (MZ) -- SkU 1752-76, 1793-1803, indeksowała Aneta Kaczmarek
Sochaczew (MZ) -- Z 1916, indeksowała Marta Osiecka-Purzeczka
Trąbin (KP) -- UZ 1864-65, indeksował Maciej Lisinski
Zabrze św.Anny (SL) -- M 1918-24, indeksowała Barbara Wiechuła


13-11-2020

Koszyce (MP) -- Sk U 1774-96, indeksował Piotr Opaliński
Koszyce (MP) -- Sk U 1751-73 (aktualizacja), indeksował Piotr Opaliński
Morawica (MP) -- U 1773-74; UMZ 1790-1791, indeksował merdigon
Olszyny (MP) -- M 1900-1919, indeksowała Małgorzata_D
Sierpc (MZ) -- M 1866, indeksował Krzysztof Kośnik
Skała (MP) -- M 1867-1882 (rozszerzenie), indeksował Grzegorz Madej
Wisłok Wielki św. Onufrego (PK) -- M 1855-1913 , indeksował Grzegorz Zuzak
Żmijewo Kościelne (MZ) -- U 1810-15, indeksował Jan Wojtkiewicz


12-11-2020

Brodowe Łąki (WA) -- U 1917, indeksował Tomasz Mierzejek
Czyżew (PL) -- SkM 1724-52; Z 1801-02, indeksowała Justyna Jaźwińska
Dulsk (KP) -- Z 1742-70,74-96,98-1808, indeksował Krzysztof Kośnik
Kazanice USC (WM) -- Z 1918-1921, indeksowała Katarzyna Matyjas
Kołaczyce (m. Krajowice) (PK) -- U 1783-1844, 1845-1889; M 1784-1886; Z 1784-1878 , indeksował Mieczysław Maziarski
Kosina Św. Stanisława (PK) -- U 1837-1878, indeksował Zbigniew Surmacz
Ligowo (MZ) -- U 1904-07; Z 1880-82, 1885, 1904-07, indeksowała Mary Ann Graham
Małkinia Górna (MZ) -- UMZ 1913-14, indeksowała Justyna Jaźwińska
Mława (MZ) -- U 1860-62 (rozszerzenie), indeksowała Joanna Raczkowska
Ostrowite gm. Gniewkowo (KP) -- M 1932-52, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Sosnowiec - Niwka św. Jan Chrzciciela (SL) -- SkU1912,16, indeksował Krzysztof Imiołek
Szczyrzyc (m. Szczyrzyc, Pogorzany, Wadzyn, Smykań) (MP) -- M 1882-1890, indeksowała Renata Majewska
Święta Lipka (WM) -- U 1856-1860, indeksował Robert Połubiński
Warszawa Przemienienie Pańskie (WA) -- U 1913 (rozszerzenie), indeksowała Aleksandra Pawłowska
Warszawa św. Augustyn (WA) -- U 1917, indeksował Paweł Zawadzki


11-11-2020

Gostynin (MZ) -- M 1900, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Górki (pow. łosicki) (MZ) -- MZ 1905, indeksowała el_za
Lipowiec Kościelny (MZ) -- U 1816-21, indeksował Jan Wojtkiewicz
Łaszczów (LB) -- M 1915-1923, indeksowała Emilia Borowicz
Nowoberezowo (PL) -- UMZ 1888-1889, indeksowała Monika Charuj-Cataldi
Radom Opieki NMP (MZ) -- M 1924-25, indeksował Mikołaj Wilk
Rzeplin (LB) -- M 1914-1921, indeksowała Emilia Borowicz
Siecień (MZ) -- M 1851-55 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Kośnik
Siecień (MZ) -- M 1809, 1816-45 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Kośnik
Warszawa-Ochota św. Jakub (WA) -- U 1919, indeksowała Elżbieta Bloch
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- UMZ 1819-22, indeksowała Marianna Paszek
Zielenice (MP) -- UZ 1861-67; M 1862-67, indeksowali Ulinka, weryf. Renata Majewska


10-11-2020

Bielica (BR) -- M 1802-1818, indeksowała Bożena Tylingo
Brodnica (KP) -- U 1813-23, indeksował Kamil Krasinski
Chrostkowo (KP) -- UMZ 1868-70, indeksował Maciej Lisinski
Cudzieniszki (BR) -- M 1802-1818 z lukami, indeksowała Bożena Tylingo
Grabno (WM) -- U 1877-1878; M 1878; Z 1876-1877, indeksowała Agnieszka Kościuk
Hniezno (BR) -- M 1802-1818, Z 1802-1817, indeksowała Wilnianka
Kalina Wielka (MP) -- U 1863; Z 1863, 1865, indeksowali Czarek133 weryf. Renata Majewska
Kazanice USC (WM) -- M 1913-1921, indeksowała Katarzyna Matyjas
Koszyce (MP) -- Sk U 1751-73, indeksował Piotr Opaliński
Krzywosądz (KP) -- U 1809-14, 42, 67; M 1809-16, 42, 67, indeksowała Irena Kaczmarek
Łącko (m. Wola Piskulina) (MP) -- M 1785-1815, indeksowali Mariuszzz weryf. Renata Majewska
Niedźwiedź gm. Słomniki (MP) -- MZ 1791, indeksował Wojciech Nowiński
Niestaniszki (BR) -- U 1844-1847, indeksował kamilo86
Sochaczew (MZ) -- Z 1915, indeksowała Marta Osiecka-Purzeczka
Subocz (LT) -- Z 1762-1796, indeksowała Marck57
Szczurowa (m. Wola Przemykowska) (MP) -- U 1815-19, indeksowała Gosia253
Taboryszki (LT) -- UMZ 1842-1848, indeksował Piotr Pukin
Warszawa św. Andrzej (WA) -- M 1928, indeksowała Justyna Jaźwińska
Warszawa św. Augustyn (WA) -- U 1918, indeksował Paweł Zawadzki


09-11-2020

Andrychów (MP) -- Z 1784-1919, indeksował kazluk
Baranowo (MZ) -- UMZ 1912-14, indeksował Kamil Knebel
Bełchatów (gmina) (LD) -- U 1809-12,14-23, indeksował Marek Jasiński
Cerekiew (MP) -- Z 1792-1873, indeksował Michał_Sk
Chorzów- Królewska Huta I USC (SL) -- SkM 1929-32, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Kazanice USC (WM) -- U 1906-1912, indeksowała Katarzyna Matyjas
Koziegłówki (SL) -- M 1887-89, indeksowała Teresa Łukasik
Kraków św. Krzyż (MP) -- M 1853-79, indeksowała Aleksandra Ufir
Kraków św. Krzyż (MP) -- M 1810-52 (rozszerzenie), indeksowała Aleksandra Ufir
Kuczki (MZ) -- M 1920-23, 1928, indeksował Mikołaj Wilk
Mierzyn (LD) -- UMZ 1856-60, indeksował Mateusz Gieras
Niedźwiedź gm. Słomniki (MP) -- U 1791, indeksował Wojciech Nowiński
Niedźwiedź pow. limanowski (m. Lubomierz) (MP) -- Z 1786-1845, indeksowali Eugeniusz Jakubas weryf. Allen Nemec
Olsztynek,ob.wiejski (WM) -- M 1874-1876, indeksowała Donata Stremplewska
Piwniczna-Zdrój (m. Kokuszka) (MP) -- U 1838-95, indeksowała Viera Dušinská
Piwniczna-Zdrój (m. Kokuszka) (MP) -- U 1826-37 (aktualizacja), indeksowała Viera Dušinská
Prusy (mm. Kamienopol, Laszki, Pikułowice, Podborce, Sroki, Żydatycze) (UK) -- UZ 1900, indeksowała ewelina75712
Radziemice (MP) -- UMZ 1790-91, indeksował Wojciech Nowiński
Sokolniki pow. wieruszowski (LD) -- MZ 1889-96, indeksowała Incognito
Stoczek Łukowski (LB) -- M 1880-1883, indeksowała Ewa Sobiech, weryfikowała Agnieszka_K
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1923, indeksowała Aneta Kaczmarek
Zabrze św.Anny (SL) -- U 1907-10, indeksowała Barbara Wiechuła
Zgierz (mariawici) (LD) -- Z 1916-21, indeksowała Urszula Gałkiewicz


08-11-2020

Brzeg (ewang.) - (garnizon.) (OP) -- M 1893-1921,29-39, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Chmielówka (ewang.) (PL) -- U 1793-96,1827-40 M 1827-42, indeksowała Joanna Maślanek
Chorzów - Hajduki Wielkie (SL) -- Z 1929-37, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- U 1901-03, indeksowała Livia Ditto
Komorniki (LD) -- UMZ 1840-52, indeksował Tomasz Skolimowski
Kuczki (MZ) -- M 1900-01, 1906-08, 1917-19, indeksował Mikołaj Wilk
Kurzeszyn (LD) -- M 1911 (uzup.), Z 1901-1913 (lata skrajne), indeksowała Agnieszka Szymborska
Lgota Wielka (LD) -- U 1809-12, indeksowała Aneta Kaczmarek
Lubsza -Lubschau (SL) -- M 1845-49, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ludzisko (KP) -- Z 1861-70, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Mszana Dolna (MP) -- M 1825, 1839, 1844, indeksowała Renata Majewska
Narol (PK) -- UMZ 1844-1846, 1848-1853, indeksował Grzegorz Żychowski
Niedźwiedź pow. limanowski (m. Lubomierz) (MP) -- U 1786-1920; M 1786-1945, indeksowali Eugeniusz Jakubas weryf. Allen Nemec
Osjaków (LD) -- U 1862, indeksował Tomasz Skolimowski
Ożarów (LD) -- U 1799,1859, indeksował Tomasz Skolimowski
Ręczno (LD) -- U 1891-96, indeksował Mariusz Majchrzak
Romany (PL) -- M 1909-15, indeksował Grzegorz Nowik
Skórkowice (LD) -- UMZ 1851-55, indeksowała Bożena Prymus
Słucz (PL) -- M 1921-34, indeksował Grzegorz Nowik
Sosnowiec -Zagórze św.Joachima (SL) -- UMZ 1878-82, indeksował Bartosz Nagły
Szczepankowo (PL) -- U 1763, indeksowała Livia Ditto
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- MZ 1922, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa św. Andrzej (WA) -- Z 1916, indeksowała Ewa Czerkawska
Woźniki - Woischnik (SL) -- UZ 1875-84 M 1879-84, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zgierz (mariawici) (LD) -- M 1916-22,25-35, indeksowała Urszula Gałkiewicz


07-11-2020

Bełchatów (gmina) (LD) -- U 1824-25, indeksował Marcin Dobrzyński
Bogurzyn (MZ) -- U 1861-68, indeksował Jan Wojtkiewicz
Chlewiska (MZ) -- U 1909, indeksował Mikołaj Wilk
Chorzów- Hajduki Wielkie (SL) -- Z 1909-10,26-28, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chynów (MZ) -- UMZ 1918, indeksowała Dobrochna Adamek-Urbańska
Czermin (m. Ziempniów) (PK) -- U 1787-1875, indeksował Krzysztof Naróg
Czerwonka (pow. węgrowski) (MZ) -- M 1866-79, 1881-85 (rozszerzenie), indeksowała Anna Kontkiewicz, weryfikowała Anna Poprawa
Czerwonka (pow. węgrowski) (MZ) -- Z 1889-1905, indeksowała Anna Poprawa
Dobre (MZ) -- Z 1897, indeksował Artur Lewandowski
Domaniewice (LD) -- MZ 1872-78, indeksował Jacek Kundzik
Domaniewice (LD) -- M 1915-18, indeksował Antoni Burzyński
Działoszyn (LD) -- UMZ 1918, indeksował Daniel Leszczyk
Gostynin (MZ) -- U 1897, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Górki (pow. łosicki) (MZ) -- U 1905, indeksowała el_za
Gwoździec (MP) -- M 1784-1839, indeksowała Małgorzata_D
Kamionacz (LD) -- UMZ 1917, indeksował Krzysztof Wilczyński
Kasina Wielka (MP) -- M 1811, 1858, indeksowała Renata Majewska
Kiełpin (MZ) -- UZ 1836-40, indeksowała Emilia Borowicz
Kołbiel (MZ) -- U 1771-75, indeksowała Aneta Kaczmarek
Kraków św. Józef (MP) -- M 1784-90, indeksował Pawel_B
Lipowiec Kościelny (MZ) -- M 1880-82, 1899-1902, indeksował Jan Wojtkiewicz
Lisów (MZ) -- M 1881-88, indeksował Sławomir Wodzyński
Łódź NMP (LD) -- Z 1853, indeksował Rafał Wodziński
Łódź NMP (LD) -- U 1918, indeksował Michał Stasiak
Niegardów (MP) -- UMZ 1810-20, indeksował Wojciech Nowiński
Niegardów (MP) -- U 1787-1809; MZ 1790 (aktualizacja), indeksował Wojciech Nowiński
Opoczno (LD) -- SkZ 1890, indeksował Jan Berens
Osjaków (LD) -- Z 1834-35, indeksował Robert1202
Piaseczno (MZ) -- Z 1852-53, 1915, 1917, indeksowała Aneta Kaczmarek
Piotrków Trybunalski (prawosł.) (LD) -- U 1864-73, Z 1937,39, indeksował Marcin Dobrzyński
Plecka Dąbrowa (LD) -- UMZ 1917, indeksował Antoni Burzyński
Poręba-Kocęby (MZ) -- UMZ 1917, indeksował Waldemar Badurek
Przedbórz (LD) -- UMZ 1857-59, indeksowała Krystyna Stanisławska
Przytuły (PL) -- M 1904-15, indeksował Grzegorz Nowik
Ręczno (LD) -- Z 1883-88, indeksował Mariusz Majchrzak
Skórkowice (LD) -- Z 1893-97, indeksowała Joanna Bugajska
Sławno (LD) -- U 1900-02, indeksował Marcin Dobrzyński
Szydłowiec (MZ) -- U 1894-98, indeksował Mikołaj Wilk
Śniadowo (PL) -- Z 1775-98, indeksował Jan Olesiński (Metalloviec)
Trzęsówka (m. Kosowy) (PK) -- U 1848, 1850-1868, indeksował Bartłomiej Babiarz
Warszawa św. Aleksander (WA) -- U 1913, indeksowała Aleksandra Pawłowska
Warszawa św. Andrzej (WA) -- M 1923, indeksowała Justyna Jaźwińska
Wawrzyszew k. Warszawy św. Maria Magdalena (WA) -- U 1900-03, indeksowała Grażyna Przybysz
Wójcin pow. opoczyński (LD) -- M 1923, indeksował Marcin Dobrzyński
Wyszków (pow. wyszkowski) (MZ) -- UMZ 1916, indeksował Artur Szymański
Wyśmierzyce (MZ) -- Z 1869-1902, indeksowała Aleksandra Piętak
Zakrzewo (MZ) -- U 1865-87, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- UMZ 1810-18, indeksowała Marianna Paszek
Zbuczyn (MZ) -- UMZ 1829, indeksował Przemysław Zalewski


06-11-2020

Chorzów św.Barbary (SL) -- UZ 1852, indeksował Wojciech Gołąbowski
Gdów (m. Kędzierzynka) (MP) -- M 1784-1904, indeksował kazluk
Kazanice USC (WM) -- M 1903-1912, indeksowała Katarzyna Matyjas
Kozłów (SK) -- U 1811-1911 uzupełnienie, indeksowała Janina Hyb
Kraków św. Szczepan (MP) -- M 1852, indeksował artekm
Łążyn (gm. Zławieś Wielka) (KP) -- Z 1790-1811,13-30, indeksowała Katarzyna Pawłowska
Orzysz-ewangelickie (WM) -- U 1747-1753, indeksował Adam Rajkiewicz
Pierściec (SL) -- M 1844-88, indeksował Łukasz Kominiak
Suszec (SL) -- Z 1875-83,85-1919, indeksował Wojciech Gąsior
Szaniec (SK) -- U 1826-1856, M 1826-1856, Z 1826-1854, indeksował Ryszard Olesiński


05-11-2020

Chorzów- Hajduki Wielkie (SL) -- Z 1908, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Graboszyce (MP) -- U 1824, 1845, indeksowała Renata Majewska
Jerutki-Klein Jerutten (WM) -- U 1853, indeksował Waldemar Chorążewicz
Kęty (MP) -- U 1766, indeksowała Renata Majewska
Kraków św. Szczepan (MP) -- M 1853-89, indeksował artekm
Pińczów (SK) -- Z1913-1914, indeksowała Olga Rosowiecka
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska) (MP) -- Z 1910-46, indeksował merdigon
Poręba Spytkowska (m. Uszwica) (MP) -- Z 1910-29, indeksował merdigon
Szaflary (MP) -- U 1845, indeksowała 37gosia


04-11-2020

Bielica (BR) -- Z 1816-1820, indeksował Walerian Skrendo
Bodzentyn (SK) -- U1737-1743, indeksował Piotr Opaliński
Chorzów- Hajduki Wielkie (SL) -- Z 1907, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Jawiszowice (MP) -- U 1764-66, indeksowała Renata Majewska
Kazanice USC (WM) -- Z 1903-1906, indeksowała Katarzyna Matyjas
Kosina (m. Kosina) (PK) -- U 1908-1920 , indeksował Zbigniew Surmacz
Krzywosądz (KP) -- UZ 1809-14; Z 1809-10,42, indeksowała Irena Kaczmarek
Niepołomice (m. Wola Batorska) (MP) -- U 1890-1905, indeksowała Ela Synowiec
Osiek pow. oświęcimski (MP) -- U 1764, indeksowała Renata Majewska
Pińczów (SK) -- Z 1898-1901, indeksowała Grażyna Radzik
Sławków (SL) -- UMZ 1864-70, indeksowała A.Ch.
Sosnowiec - Stary Sielec św. Barbara (SL) -- SkU 1916-19, indeksował Krzysztof Imiołek
Świerże (LB) -- U 1906-1914 (indeksacja i weryfikacja), indeksowała Bożena Krajewska
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1820-25, indeksował Incognito
Włodowice (SL) -- UZ 1777-99, indeksowała Mariadorosława


03-11-2020

Bejsce (SK) -- U1682-1700, indeksowała Elżbieta Pawlak
Chorzów- Hajduki Wielkie (SL) -- Z 1905, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Dzisna (BR) -- M 1800-1802, indeksował Tomasz Urlich
Kock (LB) -- U 1818, indeksowała Elżbieta Bloch
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- Z 1895-1908, indeksował Jakub Kisiel
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- Z 1894 (aktualizacja), indeksował Jakub Kisiel
Nieciecz (BR) -- M 1798, MZ1827, indeksował Sławomir Rudziecki
Niedźwiedź (pow.wąbrzeski) (KP) -- U 1786-1821, indeksował Kamil Krasinski
Olita (LT) -- UZ 1802-1804, M 1802-1818, indeksowała Bożena Tylingo
Radomin (KP) -- M 1821-47, indeksował Kamil Krasinski
Sulmierzyce pow. pajęczański (LD) -- U 1827-30, indeksował Paweł Gorząd
Tychy USC (SL) -- M 1874-80, indeksował GTG_Silius_Radicum
Uniejów (LD) -- U 1812-13, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Uniejów (MP) -- M 1753-83, indeksowała Renata Majewska
Wilno Wszystkich świętych (LT) -- U 1832-1834, indeksowała Bożena Tylingo
Witkowice (MP) -- U 1764, 1766, indeksowała Renata Majewska


02-11-2020

Bielany (MP) -- U 1764, indeksowała Renata Majewska
Grabno (WM) -- U 1876, indeksowała Agnieszka Kościuk
Hniezno (BR) -- U 1802-1818, brak 1812, indeksowała Wilnianka
Katowice - Roździeń USC (SL) -- M 1895-1909, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Kazanice USC (WM) -- U 1900-1905, indeksowała Katarzyna Matyjas
Kompina (LD) -- Z 1910-18, indeksował Marek70
Łask (LD) -- UMZ 1847, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Łowiczek (KP) -- UZ 1827, indeksowała Joanna Bruździńska
Łódź-Mileszki-Chojny (LD) -- UMZ 1851-60, indeksowała Izabela Ziobro
Muśniki (LT) -- U 1797-1808, pojedyncze indeksy z XVIII w., indeksowała Marta Bałażak
Mysłowice NSPJ (SL) -- M 1872-74, indeksował GTG_Silius_Radicum
Niestaniszki (BR) -- U 1840-1843, indeksował kamilo86
Pabianice (ewang.) (LD) -- M 1931, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Poręba Wielka (MP) -- U 1764, 1766, indeksowała Renata Majewska
Puszołaty (LT) -- UMZ 1810-1814, indeksowała Marck57
Raciążek (KP) -- U 1798-1808 , indeksował Gilberto Magroski
Samborzec (SK) -- UMZ1812, indeksowała Kasia Marchlińska
Skępe (KP) -- Z 1740-53,64-79,82-1807, indeksował Krzysztof Kośnik
Szpetal Górny (KP) -- M 1815-25, indeksował Jan Berens
Umień (WP) -- UMZ 1821-1823, indeksował Jarosław Czarkowski


01-11-2020

Bieliny Św. Wojciecha (PK) -- U 1890-1919 (rozszerzenie), indeksował Konrad Mierzwa
Bogdanów (LD) -- Z 1906, indeksowała Bożena Rasmussen
Borkowice (MZ) -- M 1918-27, indeksował Grzegorz Świerczyński
Bukówno (MZ) -- U 1914-17, indeksował Krzysztof Jach
Chojnata (LD) -- UMZ 1898-1901, indeksował Andrzej Kalski
Chorzów USC (SL) -- SkU 1901-10, indeksował Paweł Kościelny
Chorzów - Hajduki Wielkie (SL) -- SkU1905,10 ; M 1905, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1832-34, indeksował Stanisław Jegier
Ćmielów (SK) -- U 1890-93, indeksowała Monika Skórkiewicz
Działoszyn (LD) -- UMZ 1917, indeksował Daniel Leszczyk
Gwoździec (MP) -- M 1840-59, indeksowała Małgorzata_D
Humniska (PK) -- UMZ 1890-1905, indeksował Grzegorz Zuzak
Iwkowa (MP) -- U 1880-99, indeksował Krzysztof Kalarus
Karczew (mojż.) (MZ) -- UMZ 1829, indeksował Tomasz Skolimowski
Komorniki (LD) -- UMZ 1829-38, indeksował Tomasz Skolimowski
Kompina (LD) -- Z 1903-09, indeksował Marek70
Kosów Lacki (MZ) -- Z 1897, indeksowała Ewa Dybowska
Książnice (m. Podleszany) (PK) -- U 1857-96, indeksował Marek Podolski
Lipno (KP) -- SkUMZ 1915-18, indeksował Michał Golubiński
Łowiczek (KP) -- UZ 1826, indeksowała Joanna Bruździńska
Łódź św. St. Kostka (LD) -- M 1923 (rozsz.), indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mikołajew (MZ) -- M 1921-28, indeksował Mariusz Dąbrowski
Mława (ewang.) (MZ) -- Z 1839-40 (rozszerzenie), indeksował Tomasz Skolimowski
Nidek (MP) -- U 1765-66, indeksowała Renata Majewska
Oleksów (MZ) -- UMZ 1876-85, indeksował Bartłomiej Zieliński
Osjaków (LD) -- U 1861, indeksował Tomasz Skolimowski
Pieczew (LD) -- UMZ 1868-75, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Piotrków Trybunalski (LD) -- U 1880,1907, indeksował Marcin Dobrzyński
Restarzew (LD) -- M 1795-1808, indeksował Henryk Koluszkowski
Ręczno (LD) -- U 1880-90, indeksował Mariusz Majchrzak
Sadlno (WP) -- Skr M 1895-1899, indeksował Roman Sompoliński
Skierniewice (LD) -- U 1907-08, indeksowała mariamikołaj
Skórkowice (LD) -- Z 1889-92, indeksowała Joanna Bugajska
Sosnowiec-Niwka św. Jan Chrzciciela (SL) -- SkU 1910-13,15-17, indeksował Krzysztof Imiołek
Sosnowiec - Nowy Sielec Niepokalanego Poczęcia NMP (SL) -- SkU 1915-17, indeksował Krzysztof Imiołek
Sosnowiec - Zagórze św.Joachima (SL) -- SkU 1910-18, indeksował Krzysztof Imiołek
Strzelce (LD) -- SkUMZ 1797-1808, indeksował Antoni Burzyński
Szydłowiec (MZ) -- U 1891-93, indeksował Mikołaj Wilk
Tychy -Cielmice (SL) -- M 1874-75,77-80, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Uście Solne (MP) -- M 1833-55, indeksowała Katarzyna Nalazek
Warszawa ASC Cyrkuł III (WA) -- U 1809, indeksował Marcin Klaus
Wielkie Radowiska (KP) -- U 1826-35, indeksował Krzysztof Kaminski
Wola Wiązowa (LD) -- U 1819,54-56, M 1841,67,69, Z 1828-30, indeksował Tomasz Skolimowski
Woźniki - Woischnik (SL) -- UZ 1870-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zabrze św.Anny (SL) -- U 1904-06, indeksowała Barbara Wiechuła


31-10-2020

Cegłów (MZ) -- U 1797-1810, indeksowała Aneta Kaczmarek
Gdów (m. Gdów) (MP) -- U 1779-1822, indeksowała Ela Synowiec
Głogów Małopolski (m. Głogów Małopolski) (PK) -- U 1846-62, indeksował Krzysztof Gruszka
Górki (pow. łosicki) (MZ) -- UMZ 1898-1904, indeksowała el_za
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1810-11, indeksował Arkadiusz Śliwiński
Gumino (MZ) -- UMZ 1866-75, indeksowała Krystyna Malik
Horyniec (PK) -- UMZ 1758-1865 (z przerwami), indeksował Jerzy Nowosielski
Kosina (m. Kosina) (PK) -- U 1900-07; Z 1905-37, indeksował Zbigniew Surmacz
Krempna (gr-kat) (PK) -- U 1872-1919; M 1872-1902, indeksował MMaziarski
Kurowo (MZ) -- M 1826-46 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Kośnik
Łączki Kucharskie (PK) -- Z 1901-08, indeksował Szymon Król
Łętownia (pow. leżajski) (PK) -- M 1890-1909, indeksował Krzysztof Sanecki
Oleksów (MZ) -- UMZ 1866-75, indeksował Bartłomiej Zieliński
Piaseczno (MZ) -- Z 1837-38, 1914, indeksowała Aneta Kaczmarek
Prusy (m. Pikułowice) (UK) -- U 1876-99, indeksowała ewelina75712
Stradów (SK) -- M 1926-1933; Z 1926-1934, indeksował Henryk Adamczyk
Szydłowiec (MZ) -- U 1888, 1902-05, 1908-09, indeksował Mikołaj Wilk
Trzęsówka (m. Kosowy) (PK) -- U 1822-35, indeksował Bartłomiej Babiarz
Wadowice Górne (PK) -- U 1811-15, indeksował Tomasz Malata
Warszawa św. Andrzej (WA) -- M 1927, indeksowała Justyna Jaźwińska


30-10-2020

Chorzów - Hajduki Wielkie (SL) -- SkM 1906-10; SkZ 1906, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Jastrzębie - Zdrój -Borynia (SL) -- M 1874-75,77-80, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ożarów (SK) -- Z 1921-1937, indeksował Konrad Dunst
Pszczyna -Stara Wieś (SL) -- M 1874-80, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Szpetal Górny (KP) -- SkM 1826-34, indeksował Jan Berens


29-10-2020

Bebelno (SK) -- UMZ1856-1860, indeksował Roman Burczyk
Dobrzyń nad Wisłą (KP) -- M 1825-39, indeksował Piotr Romanowski
Kazanice USC (WM) -- M 1896-1902, indeksowała Katarzyna Matyjas
Kiełpin (MZ) -- UZ 1828-35, indeksowała Emilia Borowicz
Lędziny (SL) -- UMZ 1850-54, indeksował Krzysztof Kosteczko
Ligowo (MZ) -- U 1897-1903; Z 1875-79, 1897-1903, indeksowała Mary Ann Graham
Lipno (KP) -- M 1833-47, indeksował Kamil Krasinski
Lubecko (SL) -- U 1831-32, indeksowała Maria Rogalska
Niemirów (UK) -- UMZ 1843, indeksowała Halina Żabczak
Poręba Dzierżna (MP) -- M 1864-89 (rozszerzenie i aktualizacja), indeksował Krzysztof Imiołek
Sosnowiec-Niwka św. Jan Chrzciciela (SL) -- SkM 1910-19, indeksował Krzysztof Imiołek
Sosnowiec- Nowy Sielec Niepokalanego Poczęcia NMP (SL) -- SkM 1914-19, indeksował Krzysztof Imiołek
Sosnowiec - Pogoń św.Tomasza (SL) -- SkU 1915-19 ;SkM 1910-19, indeksował Krzysztof Imiołek
Sosnowiec - Stary Sielec św. Barbara (SL) -- SkM 1910-19, indeksował Krzysztof Imiołek
Sosnowiec - Zagórze św.Joachima (SL) -- SkM 1910-19, indeksował Krzysztof Imiołek
Zakrzewo (MZ) -- U 1888-92, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska


28-10-2020

Belsk Duży (MZ) -- U 1914-19; 1914-16, 1925-39; Z 1914-38, indeksował Teresa Mikołajewska
Chorzele (MZ) -- U 1810-25, indeksował Kamil Knebel
Chorzów -Królewska Huta I USC (SL) -- SkU 1911-17, indeksował Paweł Kościelny
Chorzów USC (SL) -- SkU 1917, indeksował Paweł Kościelny
Chorzów USC (SL) -- SkU 1911-16 , indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Czerwonka (pow. węgrowski) (MZ) -- Z 1894-98, indeksowała Anna Poprawa
Koniemłoty (SK) -- M1797-1809, indeksował Mieczysław Stępień
Kowala-Stępocina (MZ) -- Z 1944-46, indeksował Mikołaj Wilk
Lubliniec-Lubblinitz (SL) -- U 1861-77, indeksowała Maria Rogalska
Mniszek (MZ) -- UMZ 1915-16, indeksował Agnieszka Wójcik
Nowa Słupia (SK) -- U1730-1741, indeksował Piotr Opaliński
Samborzec (SK) -- UMZ 1810,1811, 1813-1823, indeksowała Kasia Marchlińska
Sternalice - Sternalitz (SL) -- Z 1831-70, indeksowała Marzanna Kempska
Unieck (MZ) -- U 1866-69 (rozszerzenie i aktualizacja), indeksował Jan Wojtkiewicz
Warszawa-Tarchomin św. Jakub (WA) -- M 1819, 1825, indeksowała Aleksandra Pawłowska, weryfikacja Incognito
Warszawa Najświętszego Zbawiciela (WA) -- M 1912-13, indeksowała Aleksandra Pawłowska, weryfikacja Incognito
Zakrzewo (MZ) -- U 1910-14, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska


27-10-2020

Kazanice USC (WM) -- U 1899; M 1894-1895, indeksowała Katarzyna Matyjas
Lubliniec-Lublinitz (SL) -- U 1851-60, indeksowała Maria Rogalska


26-10-2020

Bądkowo (KP) -- M 1785-1808, indeksował Michał Golubiński
Biała Cerkiew (UK) -- U 1836-38, UMZ 1843, indeksowała bekel
Byszów ( rej. makarowski ) (UK) -- U 1836-38, UMZ 1843, indeksowała bekel
Chorzów- Królewska Huta I USC (SL) -- SkU 1874, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chorzów - Hajduki Wielkie (SL) -- SkU 1914-17 ; SkM 1936-37, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chrostkowo (KP) -- UZ 1906-07, indeksował Maciej Lisinski
Czernikowo (KP) -- U 1908-09 ; Z 1908-11, indeksowała Hanna Uszyńska
Dąbrowa Górnicza MB Anielskiej (SL) -- UMZ 1904-07, indeksowała Ela Ginalska
Fastów (UK) -- U 1836-38, UMZ 1843, indeksowała bekel
Jerutki (WM) -- U 1850, indeksował Waldemar Chorążewicz
Kazanice USC (WM) -- U 1896-1898, indeksowała Katarzyna Matyjas
Kłobia (KP) -- UMZ 1801-08, indeksował Michał Golubiński
Lubliniec-Lublinitz (SL) -- U 1841-50, indeksowała Maria Rogalska
Makarów (UK) -- U 1836-38, UMZ 1843, indeksowała bekel
Mikołajów (UK) -- M 1864,78,87,91 Zapowiedzi 1922-43, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Motowidłówka (UK) -- U 1836-38, UMZ 1843, indeksowała bekel
Świerże (LB) -- U 1901-1905, indeksowała Bożena Krajewska
Turka Wysocko Wyżne (UK) -- U 1906-23, indeksowała Danuta Danecka
Wasylków (UK) -- U 1836-38, UMZ 1843, indeksowała bekel


25-10-2020

Boglewice (MZ) -- UMZ 1917, indeksował Piotr Walczak
Borowa (PK) -- Z 1721-1769, indeksowała Ewelina Jakubowicz
Brudzew św. Mikołaja (pow. turecki) (WP) -- U 1816, M 1791-1808, Z 1816, indeksował SlawomirB
Chruślin (LD) -- UMZ 1915-16, indeksował Jacek Kundzik
Ciechania (gr-kat) (PK) -- U 1784-1859, 1861, 1863-71, 1873-1901; Z 1902-12, 1914-28, 1930-33, indeksował MMaziarski
Dobranowice (MP) -- UMZ 1857-58, indeksowała Renata Majewska
Działoszyn (LD) -- UMZ 1916, indeksował Daniel Leszczyk
Goczałkowice Zdrój (SL) -- M 1874-80, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Gromadno (WP) -- U 1830-34, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Kamieńsk (LD) -- M 1847-50, indeksował Marcin Maniecki
Kociszew (LD) -- Z 1892-1907, indeksował Henryk Koluszkowski
Kołbiel (MZ) -- U 1766-70, indeksowała Aneta Kaczmarek
Komorniki (LD) -- UMZ 1819-28, indeksował Tomasz Skolimowski
Kowala-Stępocina (MZ) -- Z 1940-43, indeksował Mikołaj Wilk
Kraków św. Szczepan (MP) -- M 1890-1908, indeksował artekm
Łaziska Górne (SL) -- M 1874-80, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łódź św. St. Kostka (LD) -- Z 1926, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mikołajew (MZ) -- M 1907-20, indeksował Mariusz Dąbrowski
Mirzec (SK) -- U1916-1918, M1932-1940, Z1810-1826 1834-1849 uzupełnienie, indeksowała Anna S
Mizerów -Miserau USC (SL) -- M 1874-80, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ornontowice - Ornontowitz (SL) -- M 1874-80, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ożarów (LD) -- UZ 1819, M 1914, indeksował Tomasz Skolimowski
Piotrków Tryb. (prawosł.) (LD) -- M 1834-37,39-41, Z 1864-75, indeksował Marcin Dobrzyński
Proszowice (MP) -- Z 1941, indeksował Mateusz Serwatowski
Przedbórz (LD) -- UMZ 1854-56, indeksowała Krystyna Stanisławska
Przewodowo (MZ) -- M 1913, indeksowała Monika Górska
Skórkowice (LD) -- U 1896-99, indeksowała Joanna Bugajska
Skórkowice (LD) -- UMZ 1846-50, indeksowała Bożena Prymus
Sławno (LD) -- U 1819-21, indeksował Marcin Dobrzyński
Słupiec (MP) -- Z 1817-69, indeksował dawid254
Smardzewice (LD) -- Z 1939, indeksował Marcin Dobrzyński
Sokolniki pow. wieruszowski (LD) -- MZ 1882-88, indeksowała Incognito
Sołek-Śleszyn (LD) -- SkU 1799-1815, indeksował Antoni Burzyński
Stryków (LD) -- UMZ 1917-18, indeksował Jacek Kundzik
Strzegowo (MZ) -- Z 1891-95, indeksował Jan Wojtkiewicz
Szydłowiec (MZ) -- U 1906-07, indeksował Mikołaj Wilk
Warszawa św. Andrzej (WA) -- M 1926, indeksowała Justyna Jaźwińska
Wiązowna (MZ) -- U 1777-97, indeksowała Aneta Kaczmarek
Winniki (gr-kat) (m. Pikułowice) (UK) -- U 1876-87, indeksowała ewelina75712
Zieluń (MZ) -- UMZ 1808-25, indeksował Rafał Krasieńko


24-10-2020

Gwoździec (MP) -- M 1860-79, indeksowała Małgorzata_D
Rybno (MZ) -- M 1909-12, indeksowała Renata Florczak


23-10-2020

Bolesław pow. dąbrowski (m. Mędrzechów) (MP) -- U 1785-1820, indeksowała Anna Krawiec
Golub (KP) -- U 1821-27, indeksował Kamil Krasinski
Górki (pow. łosicki) (MZ) -- UMZ 1887-97, indeksowała el_za
Kosina (m. Kosina) (PK) -- Z 1876-1904, indeksował Zbigniew Surmacz
Lipinki (WM) -- Z 1854-1866, indeksowała Michalina Szychowska
Proboszczewice (MZ) -- M 1821-22 (indeksacja i rozszerzenie), indeksował Krzysztof Kośnik
Siedlce (MZ) -- UMZ 1826, indeksował Paweł Podniesiński
Studzionka - Staude (SL) -- SkM 1874-1913, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Szydłowiec (MZ) -- U 1912-14, indeksował Mikołaj Wilk
Tłuchowo (KP) -- SkM 1916-18, indeksował Jan Berens
Toruń św.Wawrzyńca (KP) -- U 1848-65, indeksowała Róża Szymańska
Zwola Poduchowna (MZ) -- U 1867-1904; Z 1883-1907, indeksował Rafał Krasieńko


22-10-2020

Czerwonka (pow. węgrowski) (MZ) -- Z 1886-93, indeksowała Anna Poprawa
Granowo (pow. grodziski) (WP) -- U 1853-1868, indeksowała Anna Wiśniewska
Kazanice USC (WM) -- U 1895, indeksowała Katarzyna Matyjas
Koniemłoty (SK) -- Z1810-1812 1814-1874, indeksował Mieczysław Stępień
Kosów Lacki (MZ) -- U 1897; M 1897-98, indeksowała Ewa Dybowska
Lublin-Abramowice (LB) -- M 1930-1932, indeksował Andrzej Baran
Lubliniec-Lublinitz (SL) -- U 1834-40, indeksowała Maria Rogalska
Ławaryszki (LT) -- M 1814-1818, Z 1829-1830, indeksowała Bożena Tylingo
Olsztynek-ob.wiejski (WM) -- U 1874-1875, indeksowała Donata Stremplewska
Piwniczna-Zdrój (m. Kokuszka) (MP) -- U 1826-37, indeksowała Viera Dušinská
Prusy (m. Pikułowice) (UK) -- M 1785-1905, indeksowała ewelina75712
Rudomina (LT) -- M 1803, 1806-1818, Z1829-1830, 1912-1915, indeksowała Bożena Tylingo
Sandomierz św.Pawła (SK) -- Z1911-1918, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Stradów (SK) -- M1922-1925, Z1917-1925, indeksował Henryk Adamczyk
Szydłowicze (BR) -- Z 1803-1818, indeksowała Wilnianka
Szydłowiec (MZ) -- U 1885-87, 1910-11, indeksował Mikołaj Wilk
Uście Solne (MP) -- U 1805-55, indeksowała Katarzyn Nalazek


21-10-2020

Czernichów (MP) -- U 1810-1850, indeksował Miłosz Pamuła
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1829-31, indeksował Stanisław Jegier
Katowice -Dąbrówka Mała USC (SL) -- M 1874-1909, indeksował Aleksander_Kunsdorf
Pawonków -Pawonkau (SL) -- U 1785-1838, indeksowała Maria Rogalska
Proboszczewice (MZ) -- M 1822, 1830-35 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Kośnik
Szpetal Górny (KP) -- UMZ 1918, indeksował Jan Berens
Trzciana (MP) -- UZ 1820-49, indeksowała 37gosia
Warszawa-Ochota św. Jakub (WA) -- U 1918, indeksowała Elżbieta Bloch
Warszawa św. Andrzej (WA) -- M 1924, indeksowała Justyna Jaźwińska


20-10-2020

Chrostkowo (KP) -- UMZ 1813-20, indeksował Maciej Lisinski
Ciechocinek (KP) -- SkUMZ 1918-19, indeksował Jan Berens
Czeladź (SL) -- U 1914-15, indeksowała A.Ch
Czerwonka (pow. węgrowski) (MZ) -- Z 1878-85, indeksowała Anna Kontkiewicz, weryfikowała Anna Poprawa
Górzno (MZ) -- Z 1877-1906, indeksowała Beata Krupa
Kraków św. Florian (MP) -- Z 1861-65, indeksował merdigon
Kroczewo (MZ) -- UMZ 1912, indeksował Sylwester Gajewski
Lubliniec-Lublinitz (SL) -- U 1828-33, indeksowała Maria Rogalska
Marki (MZ) -- Z 1932, indeksowała Aneta Kaczmarek
Sandomierz Katedra (SK) -- UZ1911-1916, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Sandomierz św.Pawła (SK) -- U1911-1918, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Sochaczew (MZ) -- M 1902-07, indeksował Mariusz Dąbrowski
Stoczek Łukowski (LB) -- Z 1878-1879, indeksowała Ewa Sobiech weryf. Nieszi
Tarnów Katedra (m. Strusina) (MP) -- U 1896-1902, indeksowała Cynhtia Kurlas
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1919, indeksowała Katarzyna Marchlińska


19-10-2020

Białohruda (BR) -- M 1798, MZ 1827, indeksował Sławomir Rudziecki
Kazanice USC (WM) -- U 1892-1894, indeksowała Katarzyna Matyjas
Kompina (LD) -- Z 1897-1902, indeksował Marek70
Mieleszyn (LD) -- UMZ 1808-39, indeksowała Grażyna Stasiak
Piątek (LD) -- U 1909-11, indeksował Jacek Kundzik
Rudzica (gr-kat) (BR) -- U 1791-97, indeksował Michał Zieliński
Sałaty (LT) -- M 1819-1827, indeksowała Marck57
Skierniewice (LD) -- M 1907-10, indeksowała mariamikołaj
Skórkowice (LD) -- M 1868-73, Z 1873, indeksował Mariusz Majchrzak
Szczawnica (m. Szczawnica) (MP) -- M 1789-1806 (weryfikacja i rozszerzenie), indeksowała Ewa Wołejko-Wołejszo
Szczawnica (m. Szczawnica) (MP) -- U 1794-1806, indeksowała Ewa Wołejko-Wołejszo
Śniadowo (PL) -- U 1695-1712, indeksował Jan Olesiński (Metalloviec)
Świerże (LB) -- U 1891-1900, indeksowała Bożena Krajewska
Święta Lipka (WM) -- U 1851-1855, indeksował Robert Połubiński


18-10-2020

Aleksandrów Łódzki (LD) -- UMZ 1896-1900, indeksowała Krystyna Zadwórna
Bąków Górny (LD) -- U 1807-08, M 1801-09, UMZ 1822-23, indeksował Antoni Burzyński
Bogurzyn (MZ) -- U 1889-93, indeksował Jan Wojtkiewicz
Brwinów (MZ) -- UMZ 1912-16, indeksowała Katarzyna Cieślak
Działyń (KP) -- UM 1782-1808; Z 1782-83,85-1808, indeksował Krzysztof Kośnik
Dzietrzniki (LD) -- U 1900-04,16-17, indeksował Waldemar Strojczyk
Gdów (m. Stryszowa) (MP) -- U 1801-43, indeksowała Ela Synowiec
Góra pow. płocki (MZ) -- Z 1877-85, 1906-18, indeksował Piotr Romanowski
Grodzisko Dolne (PK) -- U 1786-1920; M 1786-1823, 1825-40, 1867-1914, 1916-20; Z 1776-1857, 1871-1918, indeksował MMaziarski
Jazgarzew (MZ) -- UMZ 1808-25 (rozszerzenie i indeksacja), indeksował Marcin Klaus
Kociszew (LD) -- Z 1876-91, indeksował Henryk Koluszkowski
Komorniki (LD) -- UMZ 1808-18, indeksował Tomasz Skolimowski
Kozłów (SK) -- UMZ1916-1918, indeksowała Janina Hyb
Lgota Wielka (LD) -- U 1804-08, indeksowała Aneta Kaczmarek
Ludzisko (KP) -- M 1840-68, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Łódź św. St. Kostka (LD) -- Z 1925, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Magnuszew (MZ) -- UMZ 1914-17, indeksowała Beata Krupa
Magnuszew (MZ) -- U 1823-29, indeksował Labcio402
Miastkowo (PL) -- U 1781, indeksowała Livia Ditto
Orłów (LD) -- UMZ 1917, indeksował Jacek Kundzik
Pęczniew (LD) -- UMZ 1912-16, indeksowała Urszula Świerczyńska
Piaseczno (MZ) -- Z 1760-65, indeksowała Aneta Kaczmarek
Prusy (m. Pikułowice) (UK) -- U 1860-75, indeksowała ewelina75712
Przewodowo (MZ) -- Z 1913, indeksowała Monika Górska
Sienno (MZ) -- U 1797-1807 (indeksacja aktualizacja), indeksował Marcin Luziński
Skórkowice (LD) -- U 1889-91, indeksowała Joanna Bugajska
Skórkowice (LD) -- U 1868-73,92-95, Z 1868-72, indeksował Mariusz Majchrzak
Sławno (LD) -- U 1816-18, indeksował Marcin Dobrzyński
Smardzewice (LD) -- M 1920, indeksował Marcin Dobrzyński
Sokolniki pow. wieruszowski (LD) -- MZ 1878-81, indeksowała Incognito
Szczepankowo (PL) -- U 1750-51,62 Z 1887, indeksowała Livia Ditto
Szreńsk (MZ) -- M 1883, indeksował Jan Wojtkiewicz
Szydłowiec (MZ) -- U 1875-77, 1884, indeksował Mikołaj Wilk
Trzęsówka (mm. Kosowy i Siedlanka) (PK) -- U 1802-19, 1821, indeksował Bartłomiej Babiarz
Widawa (LD) -- UMZ 1917, indeksował Felberg_Sławomir
Zabrze św.Anny (SL) -- U 1901-03, indeksowała Barbara Wiechuła
Zaręby Kościelne (MZ) -- UMZ 1894-1912, indeksowała Anna Kempisty


17-10-2020

Bytoń (KP) -- M 1800-25, indeksowała Justyna Lewandowska
Czulice (MP) -- U 1748-59, indeksował zolo
Gdów (m. Kwapinka, Kędzierzynka) (MP) -- M 1905-16, indeksował kazluk
Gdów (m. Stadniki) (MP) -- M 1784-1913, indeksował kazluk
Gwoździec (MP) -- M 1880-1899, indeksowała Małgorzata_D
Łęczeszyce (MZ) -- Z 1939-45, indeksował WZI
Magnuszew (MZ) -- Z 1814-22, indeksował Labcio402
Pińczów (SK) -- Z1895-1897, indeksowała Grażyna Radzik
Radostowice - Radostowitz (SL) -- M 1874-81, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rudołtowice - Rudoltowitz (SL) -- M 1874-80, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Stoczek Łukowski (LB) -- Z 1870-1877, indeksowała Ewa Sobiech weryf. HEMAN01
Szydłowiec (MZ) -- U 1881-83, indeksował Mikołaj Wilk
Trzciana (MP) -- M 1820-49, indeksowała Incognito


16-10-2020

Czulice (MP) -- U 1730-47, indeksował zolo
Kobiór -Kobier (SL) -- M 1874-80, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Kosina (m. Rogóżno) (PK) -- U 1900-20, indeksował Zbigniew Surmacz
Koźmin Wielkopolski (WP) -- U 1858-74, indeksowała Joanna Raczkowska
Ligowo (MZ) -- U 1888-96; Z 1866-74, 1888-96, indeksowała Mary Ann Graham
Lubecko (SL) -- U 1829-30, indeksowała Maria Rogalska
Lubliniec-Lublinitz (SL) -- U 1810-25, indeksowała Maria Rogalska
Lubsza - Lubschau (SL) -- MZ 1880-89, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Pawonków -Pawonkau (SL) -- U 1782-84, indeksowała Maria Rogalska
Piaseczno (MZ) -- Z 1835-36, indeksowała Aneta Kaczmarek
Piwniczna-Zdrój (m. Kokuszka) (MP) -- M 1838-58, indeksowali Viera Dušinská weryf. Renata Majewska
Rypin -Michałki (ewang -ausb.) (KP) -- M 1816-17,19-26,29-46, indeksował Kamil Krasinski
Sosnowiec -Zagórze św. Joachima (SL) -- UMZ 1901-09, indeksował Karsowianin
Taboryszki (LT) -- UMZ 1838-1841, indeksował Piotr Pukin
Warszowice- Warschowitz (SL) -- M 1874-80, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Woźniki - Woischnik (SL) -- UZ 1865-69, indeksowali GTG_Silius_Radicum


15-10-2020

Inowrocław św.Mikołaja (KP) -- U 1785-88, indeksowała Justyna Lewandowska
Sosnowiec Katedra WNMP (SL) -- UM 1910-19, indeksował Krzysztof Imiołek
Stradów (SK) -- M1910-1921, Z1912-1916, indeksował Henryk Adamczyk


14-10-2020

Blizne (PK) -- M 1890-1905, indeksował Paweł Janowski
Gorenice (MP) -- M 1875-1884, indeksował Karol Szotek
Gostynin (MZ) -- U 1896, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Gromadno (WP) -- U 1835-40, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Gródek (Stary Grudek) (MZ) -- M 1918-19; Z 1943-45, indeksował Andrzej Baran
Gwoździec (MP) -- M 1900-14, 1917-19, indeksowała Małgorzata_D
Konstantynów (LT) -- UM 1804-1806, indeksowała Marck57
Kraków św. Florian (MP) -- M 1857, indeksował merdigon
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- UMZ 1790-1791, indeksowała KasiaKP
Marki (MZ) -- Z 1933-34, indeksowała Aneta Kaczmarek
Muśniki (LT) -- U 1786-1796, indeksowała Marta Bałażak
Olszowa (WP) -- UMZ 1818-25, indeksował Grzegorz Joachimiak
Skała (MP) -- Z 1864-1870 (rozszerzenie), indeksował Grzegorz Madej
Suserz (MZ) -- UMZ 1904, indeksowała BasiaR
Szydłowicze (BR) -- M 1803-1818, indeksowała Wilnianka
Szydłowiec (MZ) -- UZ 1878-80, indeksował Mikołaj Wilk
Uniejów (MP) -- U 1842-46, indeksowała Ewelina Zielińska
Warszawa ASC Cyrkuł III (WA) -- U 1808, indeksował Marcin Klaus
Woźniki - Woischnik (SL) -- UZ 1860-64, indeksowali GTG_Silius_Radicum


13-10-2020

Baligród (PK) -- U 1881-84, indeksował Bartłomiej Babiarz
Bebelno (SK) -- UMZ1851-1855, indeksował Roman Burczyk
Czerwonka (pow. węgrowski) (MZ) -- Z 1866-77, indeksowała Anna Kontkiewicz, weryfikowała Anna Poprawa
Górki (pow. łosicki) (MZ) -- UMZ 1876-86, indeksowała el_za
Kiełpin (MZ) -- Z 1811-18, 1820-24, 1826-27, indeksowała Emilia Borowicz
Kosina (m. Korniaktów) (PK) -- U 1873-1910, indeksował Zbigniew Surmacz
Krzyżanowice (MZ) -- U 1882, indeksowała Wiktoria Pilnik
Lwów św. Andrzej (UK) -- UMZ 1891-92, 1899-1911, indeksował Grzegorz Żychowski
Ostrołęka (pow. grójecki) (MZ) -- M 1915-17, indeksował Tomasz Mierzejek
Proboszczewice (MZ) -- M 1808-10, indeksował Krzysztof Kośnik
Sędziszów (SK) -- UMZ 1881-1890, indeksował Jerzy Użyczak
Warszawa św. Augustyn (WA) -- MZ 1909-10, indeksowała Aleksandra Pawłowska, weryfikował Incognito
Zakrzewo (MZ) -- U 1904-09, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Zaniemyśl USC obwód miejski (WP) -- U 1878, indeksowali Phyllis Meek wer. Waldemar Chorążewicz


12-10-2020

Bolesław pow. dąbrowski (m. Bolesław) (MP) -- U 1795-1802, indeksowała Beata Gajda
Ciechanów (MZ) -- M 1702-38, indeksowała Izabela Czaplicka
Gdów (m. Zalesiany) (MP) -- M 1785-1904, indeksowała Ela Synowiec
Gostynin (MZ) -- Z 1771-99, indeksował Adrian Kaszubski
Jangrot (MP) -- M 1826-1916, indeksował Jerzy Żurada
Kraków św. Florian (MP) -- Z 1856-1860, indeksował merdigon
Krzywosądz (KP) -- Z 1825-28, indeksowała Irena Kaczmarek
Mała (PK) -- M 1821-30, indeksował Szymon Król
Poręba Dzierżna (MP) -- UMZ 1790, indeksował Jarosław Nawrot
Prusy (m. Pikułowice) (UK) -- U 1817-59, indeksowała ewelina75712
Śniadowo (PL) -- U 1728-39, indeksował Jan Olesiński (Metalloviec)
Wyszyny Kościelne (MZ) -- U 1785-1813 (sumariusz), indeksował Jan Wojtkiewicz
Zawiercie -Kromołów św.Mikołaja (SL) -- UMZ 1902, indeksował Tadeusz Łukaszek


11-10-2020

Bełchów (LD) -- UMZ 1915-18, indeksował Antoni Burzyński
Chlewiska (MZ) -- M 1858-59, 1861-67, indeksował Łukasz Okła
Cieszęcin (LD) -- Z 1871, indeksował Dariusz Laskowski
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1825-28, indeksował Stanisław Jegier
Działoszyn (LD) -- UMZ 1915, indeksował Daniel Leszczyk
Hebdów-Stare Brzesko (MP) -- UMZ 1811-1865, indeksowała KasiaKP
Kidów (SL) -- UMZ 1826-31, indeksował Wacław Winczakiewicz
Kocierzew Południowy (LD) -- UMZ 1918, indeksował Antoni Burzyński
Łęczeszyce (MZ) -- M 1826-1939; Z 1826-1938 (pierwopisy), indeksował WZI
Łódź NMP (LD) -- U 1909, indeksował Janusz Kucharczyk
Meżyrów (UK) -- UMZ 1880, indeksowała Jadwiga Sibirska
Miedniki (LT) -- M 1802-1818, indeksowała Bożena Tylingo
Milicz-Militsch ( garn.) (ewang.) (DS) -- M 1834-1909 różne roczniki, indeksował Michael Schätzlein
Orłów (LD) -- MZ 1851-67, indeksował Jacek Kundzik
Ożarów (LD) -- M 1850-56, Z 1818, indeksował Tomasz Skolimowski
Piotrków Tryb. (prawosł.) (LD) -- U 1845-54,56-58, indeksował Marcin Dobrzyński
Pleszew (WP) -- U 1653-92, indeksował Radek Kliber
Poryte (PL) -- U 1739-49, indeksował Wiktor Nikonowicz
Przedbórz (LD) -- UMZ 1851-53, indeksowała Krystyna Stanisławska
Pszczyna Wszystkich Świętych (SL) -- M 1821-37, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Puchały (PL) -- Z 1906-07, indeksowała Bożena Śmigulska
Ręczno (LD) -- SkUZ 1915, indeksował Mariusz Majchrzak
Różanystok (PL) -- UMZ 1849-64, indeksowała Anna Krawiec
Skórkowice (LD) -- Z 1834-35, indeksował Mariusz Majchrzak
Skórkowice (LD) -- UMZ 1841-45, indeksowała Bożena Prymus
Skórkowice (LD) -- U 1883-88, indeksowała Joanna Bugajska
Sochaczew (MZ) -- M 1908-12, indeksował Mariusz Dąbrowski
Szydłowicze (BR) -- U 1803-1818, indeksowała Wilnianka
Wielkie Radowiska (KP) -- U 1818-25, indeksował Krzysztof Kaminski


10-10-2020

Borkowice (MZ) -- U 1721-29, indeksował Grzegorz Świerczyński
Czyżew (PL) -- SkM 1781-1800, indeksowała Justyna Jaźwińska
Gradzanowo (MZ) -- UMZ 1900, indeksowała Ewa Wołejko-Wołejszo
Kołaczyce (m. Nawsie Kołaczyckie) (PK) -- Z 1784-1840, indeksował Jacek Bełzowski
Kraków św. Szczepan (MP) -- M 1810-1852 (rozszerzenie), indeksował przodkowie.com
Krzywosądz (KP) -- Z 1856-61, indeksowała Irena Kaczmarek
Lipowiec Kościelny (MZ) -- M 1887-98, indeksował Jan Wojtkiewicz
Łęczeszyce (MZ) -- U 1657-1802, 1862-1919; M 1658-59, 1661-1704, 1706-28, 1731-36, 1738-67, 1769-71, 1773-1802; Z 1717-23, 1731-47, 1749-60, 1766-87, 1791-95 (pierwopisy), indeksował WZI
Olszyny (MP) -- M 1920-1939, indeksowała Małgorzata_D
Ostrowo k.Janikowa (KP) -- UM 1771-1834, indeksowała Justyna Lewandowska
Potok Złoty (Potok) (UK) -- UMZ 1841, indeksowała Ewa Marciniak
Prusy (m. Pikułowice) (UK) -- U 1785-1816, indeksowała ewelina75712
Wysoka (MZ) -- M 1878-79, 1886-1904, indeksował Mikołaj Wilk
Zuzela (MZ) -- U 1800-04, indeksowała Justyna Jaźwińska
Zuzela (MZ) -- U 1795-99, indeksowała Emilia Borowicz


09-10-2020

Błażowa (m. Białka) (PK) -- U 1862-93, indeksowała Anna Kocój-Twardowska
Ciechanów (MZ) -- U 1703-20, 1722-31, 1733-35, indeksowała Izabela Czaplicka
Czeladź (SL) -- U 1912-13, indeksowała A.Ch
Derewna (BR) -- M 1781-90, indeksował Michał Zieliński
Długosiodło (MZ) -- U 1839; M 1822-25, 1833-74 (rozszerzenie), indeksował Włodzimierz Macewicz
Długosiodło (MZ) -- M 1817-21, indeksował Włodzimierz Macewicz
Gdów (m. Zręczyce) (MP) -- M 1784-1904, indeksowała Ela Synowiec
Gumino (MZ) -- UMZ 1856-65, indeksowała Krystyna Malik
Klwów (MZ) -- U 1914-18, indeksował Krzysztof Jach
Kołaczyce (m. Nawsie Kołaczyckie) (PK) -- U 1814-59, indeksował Jacek Bełzowski
Lędziny (SL) -- UMZ 1848-49, indeksował Krzysztof Kosteczko
Mochowo (MZ) -- M 1811-21, indeksował Piotr Romanowski
Mordy (MZ) -- M 1810-22, indeksował Labcio402
Pluskowęsy (KP) -- U 1845-56, indeksował Kamil Krasinski
Postoliska (MZ) -- Z 1905-14, indeksowała Iwona Grabska
Radziejów (KP) -- Z 1875-79, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


08-10-2020

Dorohusk (LB) -- M 1816, 1819-20, 1822, 1825, 1829-30, 1832-38, 1840-47, 1849-65, 1867, 1869-86, indeksowała Bożena Krajewska
Kosina (mm. Korniaktów i Białobrzegi) (PK) -- Z 1891-1908, indeksował Zbigniew Surmacz
Kosina (m. Białobrzegi) (PK) -- U 1891-1903, 1907-08, indeksował Zbigniew Surmacz
Kosina (m. Kosina) (PK) -- U 1891-99, indeksował Zbigniew Surmacz
Kraków św. Florian (MP) -- U 1859 (aktualizacja), indeksował merdigon
Kraków św. Florian (MP) -- M 1853-56, 1858-60, indeksował merdigon
Krasnystaw (LB) -- M 1846-52 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Łączki Kucharskie (m. Glinik) (PK) -- U 1900; M 1905-25, indeksował Szymon Król
Łączki Kucharskie (m. Niedźwiada) (PK) -- U 1842-54, indeksował Szymon Król
Puchały (PL) -- Z 1888, indeksowała Bożena Śmigulska
Słucz (PL) -- M 1916-19, indeksował Grzegorz Nowik
Stoczek Łukowski (LB) -- UMZ 1913, indeksowała Agnieszka Koszelak
Suwałki (PL) -- Z 1934, indeksował JZI, weryf. JZI
Szczepankowo (PL) -- Z 1852, indeksowała Livia Ditto
Wielopole (mm. Budzisz, Sośnice) (PK) -- U 1831-33, 1838-39, 1841-42; M 1816-25, indeksował Szymon Król


07-10-2020

Bogurzyn (MZ) -- U 1852-60 Z 1858-66, indeksował Jan Wojtkiewicz
Czerwonka (pow. węgrowski) (MZ) -- U 1887-91, indeksowała Anna Poprawa
Czerwonka (pow. węgrowski) (MZ) -- U 1884-86, indeksowała Anna Kontkiewicz weryfikowała Anna Poprawa
Golub (KP) -- Z 1811-15 , indeksował Kamil Krasinski
Lubliniec-Lublinitz (SL) -- U 1776-1809, indeksowała Maria Rogalska
Pompiany (LT) -- UM 1827-1830, indeksowała Marck57
Różanka (BR) -- Z 1880-1890, indeksował Ryszard Bencko
Szydłowiec (MZ) -- Z 1894-96, indeksował Mikołaj Wilk
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1939, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1938, indeksowała Ewa Czerkawska


06-10-2020

Chełmno (KP) -- U 1844-49, indeksował Kamil Krasinski
Kowal (KP) -- M 1869,71-84, indeksował Jan Berens
Lubsza - Lubschau (SL) -- M 1766-70, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ostrowite (pow.lipnowski) (KP) -- UMZ 1821-25, indeksowała Monika Blumberg
Pińczów (SK) -- Z1891-1894, indeksowała Grażyna Radzik
Sosnowiec -Zagórze św. Joachima (SL) -- Z 1840-44,47-65, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Uniejów (MP) -- M 1826-1846, indeksowała Aleksandra Perz-Pieron
Waśniów (SK) -- U 1890-1915; M 1890-1935; Z 1890-1933, indeksował Andrzej Gawlik
Woźniki - Woischnik (SL) -- UZ 1855-59, indeksowali GTG_Silius_Radicum


05-10-2020

Czernikowo (KP) -- UMZ 1894,1906-07, indeksowała Hanna Uszyńska
Daleszyce (SK) -- U 1658-1689, 1739-1741, indeksował Andrzej Gawlik
Kikół (KP) -- M 1911-17 (rozszerzenie), indeksował Michał Golubiński
Kikół (KP) -- M 1739-41,46-1808, indeksował Michał Golubiński
Kłóbka (KP) -- UMZ 1808-17, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Kozakiszki (LT) -- MZ 1803-1818, indeksowała Bożena Tylingo
Nowy Korczyn (SK) -- UZ 1907-1910, indeksował Henryk Adamczyk
Oleksów (MZ) -- UMZ 1856-65, indeksował Bartłomiej Zieliński
Rudniki (LT) -- UZ 1802-1803, M 1802-1818, indeksowała Bożena Tylingo
Staszów (SK) -- UMZ 1891-1892, indeksował Jerzy Koprowski
Wysokie Koło-Regów (MZ) -- M 1860-99, 1916-32, indeksował Bartłomiej Zieliński


04-10-2020

Bełchów (LD) -- UMZ 1911-14, indeksował Antoni Burzyński
Bogdanów (LD) -- Z 1905, indeksowała Bożena Rasmussen
Chełmo (LD) -- Z 1924-28, indeksował Gadecki.Bogusław
Działoszyn (LD) -- UMZ 1914, indeksował Daniel Leszczyk
Katowice USC (SL) -- M 1917-20, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Kociszew (LD) -- U 1892-1907, indeksował Henryk Koluszkowski
Krzywosądz (KP) -- Z 1830-31,41,43-53, indeksowała Irena Kaczmarek
Książnice (m. Podleszany) (PK) -- U 1896-1901, indeksował Marek Podolski
Libiszów (LD) -- U 1802-15, indeksował Sławomir Gubiec
Lubecko (SL) -- U 1828, indeksowała Maria Rogalska
Lubliniec-Lublinitz (SL) -- U 1774-75, indeksowała Maria Rogalska
Mejszagoła (LT) -- M 1802-1818, indeksowała Bożena Tylingo
Mokowo (KP) -- Z 1891-1901, indeksował Piotr Romanowski
Niegowonice (SL) -- UMZ 1811-20, indeksował Włodzimierz Rożdżyński
Orłów (LD) -- MZ 1836-50, indeksował Jacek Kundzik
Pawonków -Pawonkau (SL) -- U 1774-82, indeksowała Maria Rogalska
Piątnica (PL) -- UMZ 1917, indeksowała Mariola Postępska, weryf. Waldemar Chorążewicz
Piotrków Tryb. (prawosł.) (LD) -- U 1826,28-29,32,34-44, 59-63, M 1852-63, Z 1826,28,34-63, indeksował Marcin Dobrzyński
Płońsk (MZ) -- U 1819/20, indeksował Marcin Werner
Płońsk (MZ) -- U 1907-09 Z 1904-06, indeksował Karol Szulc
Poręba Dzierżna (MP) -- Z 1915-1920, indeksował Jarosław Nawrot
Poświętne (PL) -- M 1931-40, indeksował Marian Lazarecki
Ręczno (LD) -- SkU 1917, indeksował Mariusz Majchrzak
Skierniewice (LD) -- U 1904-06, indeksowała mariamikołaj
Skórkowice (LD) -- U 1838-40, Z 1819-33, indeksował Mariusz Majchrzak
Słucz (PL) -- M 1889-1915, indeksował Grzegorz Nowik
Sochaczew (MZ) -- M 1913-19, indeksował Mariusz Dąbrowski
Sokolniki pow. wieruszowski (LD) -- MZ 1873-77, UMZ 1909-13, indeksowała Incognito
Taboryszki (LT) -- UMZ 1828-1837, indeksował Piotr Pukin
Wędziagoła (LT) -- U 1804, M1811-1812, Z 1768-1799, indeksował Jacek Perkowski
Wilno Wszystkich świętych (LT) -- Z 1920, indeksowała Bożena Tylingo
Włodowice (SL) -- Z 1800-08, indeksowała Mariadobrosława
Wola Wiązowa (LD) -- M 1842-56, Z 1825-27, indeksował Tomasz Skolimowski
Zabrze św Andrzeja Apostoła (SL) -- Z 1924-27, indeksowała Barbara Wiechuła


03-10-2020

Biórków Wielki (MP) -- UMZ 1790-1791, indeksował Wojciech Nowiński
Boglewice (MZ) -- UMZ 1916, indeksował Piotr Walczak
Górki (pow. łosicki) (MZ) -- UMZ 1865-75, indeksowała el_za
Gwoździec (MP) -- M 1920-1939, indeksowali Małgorzata_D weryf. Renata Majewska
Leoncin (MZ) -- M 1778-1802, indeksował Wojciech Wosiński
Łęgowo (WP) -- U 1742-1787 , M 1742-1799, indeksował Adam Lewandowicz
Magnuszew (MZ) -- Z 1810-13, indeksował Labcio402
Poręba Dzierżna (MP) -- Z 1906-1914, indeksował Jarosław Nawrot
Turka- Wysocko Wyżne (UK) -- U 1883-1905, indeksowała Danuta Danecka
Wyszyny Kościelne (MZ) -- U 1808-18 M 1787-1809, indeksował Jan Wojtkiewicz
Zeńbok (MZ) -- UZ 1775-1808, indeksował Krzysztof Kośnik


02-10-2020

Kraków św. Florian (MP) -- U 1856-1860, indeksował merdigon
Książnice (m. Goleszów) (PK) -- U 1891-1901, indeksował Marek Podolski
Muśniki (LT) -- U 1741-1785, indeksowała Marta Bałażak
Piwniczna-Zdrój (MP) -- M 1878-1884, indeksowała Renata Majewska
Poswol (LT) -- UMZ 1832-1835, indeksowała Marck57
Szczawnica (MP) -- U 1788-1793, indeksowali Ewa Wołejko-Wołejszo weryf. Renata Majewska
Święta Lipka (katolickie) (WM) -- U 1846-1850, indeksował Robert Połubiński
Wilno św. Piotra i Pawła (LT) -- M 1832-1848, indeksował Rafał Albiński


01-10-2020

Kowal (KP) -- SkM 1911-19 , indeksował Jan Berens
Pawonków -Pawonkau (SL) -- U 1765-73, indeksowała Maria Rogalska
Lędziny (SL) -- UMZ 1847, indeksował Krzysztof Kosteczko
Kuźnia Raciborska - Ratiborhammer (SL) -- UZ 1850-51, indeksował Alfred Choroba
Kraplewo (uzupełnienie) (WM) -- U 1799, indeksowała Donata Stremplewska
Wiśnicze - Wischnitz (SL) -- M 1855-75, indeksowała Karina Frank
Muszyna (MP) -- M 1859-1888, indeksowała Renata Majewska


donate
Online: 79, ver. 1.71 © 2010-2021 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::