geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc



Nowości w serwisie


Teren:


17-05-2021

Barczewo USC (WM) -- U 1897-1900, indeksowała Katarzyna Matyjas
Bełchatów (ewang.) (LD) -- Z 1894-1902, indeksował Gadecki.Bogusław
Bęczkowice (LD) -- U 1920, M 1920-22, indeksował Gadecki.Bogusław
Brodnica (KP) -- U 1801-12, indeksował Jarosław Cendrowski
Chełmo (LD) -- Z 1929-37, indeksował Gadecki.Bogusław
Chorzów-Królewska Huta I USC (SL) -- U 1907-08, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Dąbrowa Górnicza-Gołonóg św.Antoniego (SL) -- M 1812-16,18, indeksował Jakub Rosa
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1895-97, indeksował Mariusz Majchrzak
Inowłódz (LD) -- M 1868-85, indeksował Janusz Kamiński
Jabłonowo Pomorskie (KP) -- Z 1743-1800, indeksował Kamil Krasiński
Kidów (SL) -- M 1832-59, indeksował Artur Galas
Kołbiel (MZ) -- U 1798-1800, indeksowała Aneta Kaczmarek
Kurzętnik USC (WM) -- MZ 1874-1879, indeksowała Anna Parysek
Łobdowo (KP) -- U 1821-36, indeksował Jarosław Cendrowski
Łodygowice-Kalna (SL) -- U 1829-1920, indeksował Łukasz Kominiak
Mołodeczno (BR) -- U 1849-1852, M 1849-1864, indeksował maxsh
Nowa Brzeźnica (LD) -- UMZ 1853, indeksował Marcin Dudo
Pilica (SL) -- M 1885-88,90-1903, indeksował Piotr Skowronek
Płonka (rozszerzenie) (PL) -- M 1894-1907, indeksował Krzysztof Łapiński
Raciechowice (m. Dąbie, Bigorzówka, Bukownik) (MP) -- Z 1850-1907, indeksował Szymon Nowak
Strumień (SL) -- M 1860-90, indeksował Łukasz Kominiak
Strzelce Małe (LD) -- MZ 1940, SkZ 1941-45, indeksował Gadecki.Bogusław
Szadłowice (KP) -- M 1904-39, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Szczurowa (m. Szczurowa) (MP) -- Z 1871-1880, indeksował Roman Szamocki (weryfikowała Małgorzata Kisiel-Dorohinicka)
Ujazd (LD) -- U 1868-70, indeksował Kacper Szczepanowski
Ułanów (UK) -- UM 1880-83, Z 1880-82, indeksował Volodymyr Kucheruk
Woźniki-Woischnik (SL) -- U 1910-17, indeksowali GTG_Silius_Radicum


16-05-2021

Baranów Sandomierski (m. Baranów, Wola Baranowska, Dymitrów Duży, Dymitrów Mały, Domacyny) (PK) -- M 1802-16, indeksowała Heather Pedersen
Baranów Sandomierski (m. Dymitrów Duży, Dymitrów Mały) (PK) -- U 1801-18, indeksowała Heather Pedersen
Bochnia (MP) -- U 1835-36, indeksowała Agnieszka5995
Budziszewice (LD) -- UMZ 1875, indeksował Kacper Szczepanowski
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1891-92,94, indeksował Mariusz Majchrzak
Inowłódz (LD) -- U 1868-73, indeksował Janusz Kamiński
Jarząbkowo (WP) -- M 1900-1925, indeksował Michał Stojek
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Łuczanowice, Dojazdów, Krzysztoforzyce, Wyciąże, Stryjów) (MP) -- U 1839-48, indeksował Leszek Matuszek
Łódź-Mileszki (LD) -- U 1904-06, indeksowała Izabela Ziobro
Mądre (WP) -- U 1801-1817, indeksowała Danuta Danecka
Miechocin (m. Chmielów) (PK) -- U 1835-39, 86-89, indeksowała Heather Pedersen
Mielżyn (WP) -- M 1900-1950, indeksował Michał Stojek
Nowe Miasto k. Poniewieża (LT) -- UMZ 1805-1807, indeksowała Marck57
Ostrowo Kościelne (WP) -- M 1886-1923, indeksował Michał Stojek
Parzno (LD) -- M 1772-81,83-95, indeksował Henryk Koluszkowski
Piaseczno (MZ) -- Z 1875-79, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pleśna (MP) -- U 1701-22, indeksował Krzysztof Pękala
Rozdrażew USC (WP) -- M 1920-1925, indeksował Radosław Kliber
Słupia (LD) -- UMZ 1827-64, indeksował Jarosław Czarkowski
Strzałkowo (WP) -- M 1926-1951, indeksował Michał Stojek
Ujazd (LD) -- Z 1846-50, indeksował Kacper Szczepanowski
Wawiórka (BR) -- Z 1861-1869, indeksował Ryszard Bencko


15-05-2021

Chęciny (SK) -- U 1804-09 (uzupełnienie), indeksował Edward Jabłoński
Derewna (BR) -- M 1871-75, indeksował Michał Zieliński
Dobrocin USC (WM) -- MZ 1874-1890, indeksowała Agnieszka Kościuk
Jazgarzew (MZ) -- Z 1850-51, indeksowała Aneta Kaczmarek
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1911 (rozszerzenie), indeksowała Wiola Korycińska
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (MP) -- M 1774-93, indeksowała Jabski
Lipa (SK) -- U 1740-66, indeksowała Joanna Bugajska
Nowogród (PL) -- U 1840,1861-1862,1864, indeksował Michał Kazimierz, Agnieszka Głowacka,Jola Zielińska, Krzysztof Piaszczyński
Pełczyska (SK) -- UZ 1890-96, M 1893-99, indeksował Henryk Adamczyk
Rybna (MP) -- U 1810-53, indeksował Miłosz Pamuła
Skarżysko-Kamienna Bzin (SK) -- U 1908-13, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Tuczępy (SK) -- Z 1826-32, indeksował Mieczysław Stępień
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1925, 38, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa ASC Cyrkuł III (WA) -- Z 1825, indeksował Sławomir Kowalczyk
Warszawa Szpital Dzieciątka Jezus (WA) -- U 1869, indeksowała Agata Pakuza
Wyśmierzyce (MZ) -- UZ 1912-17, M 1913-17, indeksowała Aleksandra Piętak


14-05-2021

Andrzejewo (MZ) -- U 1815, 1868-71, MZ 1868-71, indeksował Włodzimierz Macewicz
Andrzejewo (MZ) -- UMZ 1876-80, indeksowała Krystyna Kotomska
Bogurzyn (MZ) -- M 1861 (aktualizacja), indeksował Jan Wojtkiewicz
Brudzewo (WP) -- M 1903-1951, indeksował Michał Stojek
Czerniowce (obwód winnicki) (UK) -- UMZ 1913, indeksował Bogusław Wojciech Dzbikowicz
Gąbin (MZ) -- U 1890, indeksowała Elżbieta Dąbrowska
Gostynin (MZ) -- M 1901-05 (aktualizacja), indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Horbułów (UK) -- UMZ 1840-47 (skrajne), indeksowała Anna Kwaśny
Kazuń Nowy (MZ) -- Z 1832-49 (aktualizacja), indeksował Daniel Foote
Łopacin (MZ) -- M 1860-66, indeksował Jan Wojtkiewicz
Łysianka (UK) -- U 1848, M 1835, Z 1828, 31-34, 45, 47-48, indeksowała Dorota Żyłko
Maków Mazowiecki (MZ) -- M 1819-22, 1842-57, 1875-76, indeksowała Bożena Prymus
Malin (UK) -- UMZ 1840-47 (skrajne), indeksowała Anna Kwaśny
Mikołów św.Jana (ewang) (SL) -- U 1891-92, indeksowała Barbara Sznober
Mława (MZ) -- UMZ 1863-69, indeksowała Izabela Czaplicka
Motowidłówka (UK) -- UMZ 1837-47 (skrajne), indeksowała Beata
Orzechowo (WP) -- M 1929-1950, indeksował Michał Stojek
Ostrowy Tuszowskie (PK) -- M 1800-20 (aktualizacja), indeksował Bartłomiej Babiarz
Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- M 1841-50, indeksował Łukasz Fajfrowski
Rozważów (UK) -- UMZ 1840-47 (skrajne), indeksowała Anna Kwaśny
Skarboszewo (WP) -- M 1900-1952, indeksował Michał Stojek
Szydłowicze (BR) -- U 1819-1825, indeksowała Wilnianka
Targowa Górka (WP) -- M 1900-1947, indeksował Michał Stojek
Tuliszków (WP) -- U 1761-1782, indeksował SlawomirB


13-05-2021

Andrzejewo (MZ) -- UMZ 1872-75, indeksowała Krystyna Kotomska
Chorzów-Królewska Huta I USC (SL) -- U 1906, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Dąbrowa Górnicza-Gołonóg św.Antoniego (SL) -- M 1818 , indeksował Jakub Rosa
Kiczki (mariawici) (MZ) -- UMZ 1912-17, indeksował Adam Wiśniewski
Murzynowo Kościelne (WP) -- M 1900-1917, indeksował Michał Stojek
Opatówko (WP) -- M 1900-03, 1923-55, indeksował Michał Stojek
Osobnica (PK) -- M 1923-38, indeksował Jan Kuchta
Piaseczno (MZ) -- M 1887, Z 1766-74, 1842-44, indeksowała Aneta Kaczmarek
Polanowice (KP) -- U 1816-20, indeksował Bogumił Szmańda
Smogulec (WP) -- M 1900-1910, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Sochaczew (MZ) -- Z 1902-11, indeksowała Ewa Kuśmirek
Staw (pow. słupecki) (WP) -- M 1900-1946, indeksował Michał Stojek
Szemborowo (WP) -- M 1900-1936, indeksował Michał Stojek


12-05-2021

Andrzejewo (MZ) -- M 1596-1629, 1631-55, 1697-1727, 1729-1808 (sumariusz), indeksował Krzysztof Kośnik
Barczewo USC (WM) -- Z 1897-1900, indeksowała Katarzyna Matyjas
Fasty (par.unicka) (PL) -- UMZ 1809, indeksował Adam Okuniewski
Gdów (MP) -- U I-IV.1779, indeksowała Anna Budyś
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (dzieci nieślubne) (MP) -- U 1711-93, indeksował Szymon Nowak
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (obce) (MP) -- U 1772-94, indeksował Szymon Nowak
Krzeczowice (gr.-kat.) (PK) -- M 1784-1840 (skrajne), indeksowała Joanna Grzywna
Krzemieniec (UK) -- Z 1819-26, indeksował Zenon Paszkowski
Lejpuny (LT) -- M 1821-1840, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Lędziny (SL) -- UMZ 1820-24, indeksował Krzysztof Kosteczko
Łasin (KP) -- U 1711-81, indeksował Kamil Krasiński
Łastówki (gr.-kat.) (UK) -- U 1849-55, indeksował Wojciech Bartelski
Łączki Kucharskie (m. Niedźwiada) (PK) -- M 1892, indeksował Szymon Król
Łupków (gr.-kat.) (PK) -- U 1784-1830 (skrajne), indeksowała Anna Krawiec
Nowa Wieś (MZ) -- U 1909-11, indeksowała Katarzyna Cieślak
Poświętne (PL) -- Z 1868-1891; 1908-1925; 1892-1907 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Łapiński
Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- M 1831-40, indeksował Łukasz Fajfrowski
Suwałki (PL) -- M 1852-1859, indeksował Marek Rozmysłowski
Śniatyn (UK) -- UM 1852, indeksowała Magdalena Kos
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- Z 1883-84, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- M 1891-93 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa św. Aleksander (WA) -- M 1930-32, indeksował Paweł Zawadzki
Wieszowa-Wieschowa (SL) -- U 1886-1905, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Zakrzew (MZ) -- M 1880-96, indeksowała Marianna Paszek


11-05-2021

Baranów Sandomierski (m. Skopanie) (PK) -- M 1827-68, indeksowała Heather Pedersen
Borzęcin (MZ) -- UMZ 1824, indeksował Jan Olesiński
Czeszewo (pow. wrzesiński) (WP) -- M 1939-1950, indeksował Michał Stojek
Gozdowo (WP) -- M 1900-1941, indeksował Michał Stojek
Graboszewo (WP) -- M 1900-1952, indeksował Michał Stojek
Gródek Jagielloński (UK) -- M 1864-73, indeksował Piotr Sleboda
Grzybowo (WP) -- M 1900-1950, indeksował Michał Stojek
Jałówka (PL) -- UMZ 1815-1818, indeksował Adam Okuniewski
Kolno (PL) -- Z 1826-1831,1834-1835, indeksowała Bożena Prymus ,Anka Kiełczykowska
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Ruszcza, Wola Rusiecka, Kępa Rusiecka) (MP) -- U 1839-49, indeksował Leszek Matuszek
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Wadów) (MP) -- U 1840-47, indeksował Leszek Matuszek
Lembarg (KP) -- Z 1806-21, indeksował Jarosław Cendrowski
Lubecko (SL) -- U 1857-59, indeksowała Maria Rogalska
Mądre (WP) -- U 1744-91, 1797-1800, indeksowała Danuta Danecka
Olsztynek-wieś (WM) -- M 1880-1882, indeksowała Donata Stremplewska
Pietkowo (PL) -- Z 1890-1899, indeksował Adam Okuniewski
Prostyń (MZ) -- U 1916-18, MZ 1916-17, indeksowała Emilia Borowicz
Przybyszew (MZ) -- U 1908 (rozsz.), indeksowała Ewa Wojciechowska
Raciechowice (m. Dąbie, Bigorzówka, Bukownik) (MP) -- Z 1786-1849, indeksował Szymon Nowak
Sucha Poduchowna (MZ) -- Z 1932-45, indeksowała Elżbieta Pawlak
Wrząca Wielka (WP) -- Z 1854, indeksował Paweł_Zawadzki


10-05-2021

Bieganowo (WP) -- M 1893-1951, indeksował Michał Stojek
Burzenin (LD) -- U 1852, indeksowała Izabela Ulanicka
Chruślin (LD) -- M 1790-1808, indeksował Tomasz Frynia
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1893, indeksował Mariusz Majchrzak
Giebułtów (MP) -- UMZ 1830-1839, indeksowała Jolka4591
Grabowo Królewskie (WP) -- M 1900-1950, indeksował Michał Stojek
Kaczanowo (WP) -- M 1900-1950, indeksował Michał Stojek
Kurzętnik (WM) -- U 1874-1879, indeksowała Anna Parysek
Łowicz Kolegiata (LD) -- M 1889-95, indeksował Antoni Burzyński
Łódź św. Krzyż (LD) -- MZ 1931, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Morawica (MP) -- U 1740-44, indeksował merdigon
Pszczyna Wszystkich Świętych (SL) -- M 1851-61, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Radomsko (LD) -- M 1735-37, indeksowała Bożena Rasmussen
Szczepankowo (PL) -- M 1879-1880, 1891-1895 (rozszerzenie), indeksowała Ewa Marczewska
Tuszyn (LD) -- UMZ 1891-93, indeksowała Ilona Gieras
Wieprz (MP) -- U 1811-26, indeksowała Joanna Maślanek
Zgłowiączka (KP) -- M 1915-20, indeksował Jan Berens
Zieliniec (WP) -- M 1892-1953, indeksował Michał Stojek


09-05-2021

Andrzejewo (MZ) -- Z 1749-1808 (sumariusz), indeksował Krzysztof Kośnik
Baranowo (MZ) -- MZ 1925,29 (rozszerzenie), indeksowała Izabela Czaplicka
Błędów (MZ) -- U 1914-15, Z 1926-37, indeksowała Teresa Mikołajewska
Bogurzyn (MZ) -- U 1908-10, indeksował Jan Wojtkiewicz
Borkowice (MZ) -- M 1911-12, indeksował Grzegorz Świerczyński
Chęciny (SK) -- U 1798-1803 (uzupełnienie), indeksował Edward Jabłoński
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1862-63, indeksował Stanisław Jegier
Daleszyce (SK) -- U 1790-1830 (uzupełnienie), M 1851, Z1818, indeksował Andrzej Gawlik
Ejszyszki (LT) -- M 1831-1832, indeksowała lato1107
Gąbin (MZ) -- U 1888, indeksowała Elzbieta Dąbrowska
Gostynin (MZ) -- U 1650-99, M 1669-77, 1687-99, Z 1689-1700, indeksował Adrian Kaszubski
Gradzanowo (MZ) -- M 1890-92, indeksował Jan Wojtkiewicz
Kosów Lacki (MZ) -- M 1902, indeksowała Ewa Dybowska
Kraszewo (MZ) -- M 1868-74, indeksował Jan Wojtkiewicz
Krępa Kościelna (MZ) -- Z 1915-18, indeksował Jerzy Borycki
Kuklin (MZ) -- M 1888, indeksował Gilberto Magroski
Łęczna (rzym-kat) (LB) -- U 1767-1773, indeksowała aka83
Mrowla (m. Zabajka) (PK) -- Z 1787-1846, indeksował Krzysztof Gruszka
Nowe Miasto (UK) -- U 1870-91, indeksowała Natalia Bratkowska
Przewodowo (MZ) -- U 1913, indeksowała Monika Górska
Przybynów (SL) -- U 1843-46 ; M 1865-68 ; Z 1838-41, indeksowała Mirosława Lachowska
Przysucha (MZ) -- Z 1784-89, indeksował Krzysztof Kościowski
Sońsk (MZ) -- U 1861-62, indeksował Gabriel Skałkowski
Troki (LT) -- U 1808-1811, Z 1808-1809, indeksowała Bożena Tylingo
Wieszowa-Wieschowa (SL) -- U 1874-85 ;Z 1891-1904, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Woźniki-Woischnik (SL) -- U 1903-09, indeksowali GTG_Silius_Radicum


08-05-2021

Baranów Sandomierski (m. Skopanie, Domacyny, Suchorzów) (PK) -- U 1801-18, indeksowała Heather Pedersen
Bardo (WP) -- M 1840-1899, indeksował Michał Stojek
Białaszewo (PL) -- Z 1808-1825, indeksowała Anna Krawiec
Chorzele (MZ) -- U 1826-1836, indeksował kknebel
Głębowice (MP) -- M 1840-50, indeksował Tomasz Malata
Grodno fara (BR) -- UZ 1807-1808, indeksowała Wilnianka
Gwoździec (MP) -- Z 1900-1919, indeksowała Małgorzata_D
Jałówka (PL) -- UMZ 1860-1862, indeksował Adam Okuniewski
Kołaczkowo (WP) -- M 1923-1950, indeksował Michał Stojek
Książnice (m. Wola Rydzowska) (PK) -- U 1786-1919 (skrajne), indeksował Marek Podolski
Mądre (WP) -- M 1706-36, 1758-66, 1769-1806, indeksowała Danuta Danecka
Mielec św. Mateusza (PK) -- M 1762-77, indeksowała Marek Podolski
Narewka rz-k (PL) -- UZ 1800-1801; UMZ 1819-1823, indeksowała Anna Wiszniewska
Nowa Wieś Królewska (WP) -- M 1900-1950, indeksował Michał Stojek
Nowy Dwór (PL) -- U 1831-1848, indeksowała Anna Krawiec
Osiek (m. Malec) (MP) -- U 1889-1899, M 1833-1847, indeksował Mateusz_Grojec
Parchanie (KP) -- M 1885-1936, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Poświętne (PL) -- U 1871-80, indeksował Marian Lazarecki
Słomniki (MP) -- U 1811-30, indeksował Jerzy Koprowski
Sokolniki (WP) -- M 1917-1950, indeksował Michał Stojek
Sosnowiec (ewang.) (SL) -- Z 1928-40, indeksował Jakub Rosa
Szczyrzyc (m. Dobroniów, Gruszów) (MP) -- Z 1941-1967, indeksowała Ela Synowiec
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1933, indeksowała Agata Pakuza
Zbrosławice-Broslawitz (SL) -- U 1800-01,03-45, indeksowała Barbara Wiechuła


07-05-2021

Dąbie Kujawskie (KP) -- M 1919-20, indeksował Jan Berens
Kolno (PL) -- U 1826-31, 1863-65, 1868, indeksowała Anna S. Tomasz Mierzejek, Wanda Skibińska, Anka, Kiełczykowska,Jola Zielińska, Waldemar Chorążewicz
Krzywosądz (KP) -- U 1786,1845-50, indeksowała Irena Kaczmarek
Łysianka (UK) -- UMZ 1826-30 (skrajne), indeksowała Dorota Żyłko
Nowa Wieś Królewska (KP) -- UMZ 1881-90, indeksowała Monika Bandlewska
Nowogród (PL) -- M 1818-1848,1850-1867, indeksował Michał Kazimierz
Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1821-30, indeksował Łukasz Fajfrowski
Raciechowice (m. Czasław) (MP) -- M 1786-1940, indeksowała Ela Synowiec
Szczepankowo (PL) -- Z 1879,1917 -1918, indeksowała Bożena Śmigulska
Szczuka (KP) -- M 1876-80, indeksował Waldemar Chorążewicz
Września (WP) -- M 1900, 1923-1950, indeksował Michał Stojek
Wszembórz (WP) -- M 1929-1950, indeksował Michał Stojek


06-05-2021

Andrychów (MP) -- M 1816-1905, indeksował Bartłomiej Zieliński
Bąkowa Góra (LD) -- Z 1898-99, indeksował Mariusz Majchrzak
Białynin (LD) -- UMZ 1831-40, indeksowała Zofia Kolińska
Brzeziny (LD) -- Z 1846-47, indeksowała Edyta Bednarek
Dobrzejewice (KP) -- M 1826-27,29-30,33-36,60-62,64-69, indeksował Maciej Lisiński
Głębowice (MP) -- Z 1786-1841, indeksował Mariusz Gąsiorek
Koziegłówki (SL) -- U 1852-55, indeksowała Teresa Łukasik
Kraków-Wróblowice Przemienienia Pańskiego (m. Wróblowice) (MP) -- U 1860-65, indeksowała Anna Hytkowska
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (m. Przegorzały) (MP) -- M 1711-77, indeksował merdigon
Łódź NMP (LD) -- U 1904, indeksował Janusz Kucharczyk
Łódź św. Teresa (LD) -- M 1928-33, indeksowała Izabela Ziobro
Niegowa (SL) -- Z 1760-66,1814-15,17,21,28,32,37-38,1914, indeksowała Maria Dobrosława
Osiek pow. oświęcimski (m. Malec) (MP) -- U 1878-1888, M 1786-1832, indeksował Mateusz_Grojec
Parzno (LD) -- U 1771-95, indeksował Henryk Koluszkowski
Stróża (LD) -- UMZ 1700-1817 (lata skrajne), indeksowała Krystyna Stańczyk
Zalesie Śląskie (OP) -- U 1725-70, indeksowała Karina Frank


05-05-2021

Baranów Sandomierski (m. Koło) (PK) -- U 1829-68 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Baranów Sandomierski (m. Suchorzów) (PK) -- M 1803-68, Z 1856-66 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Gdów (MP) -- U 1777-78, indeksowała Anna Budyś
Karnkowo (KP) -- U 1900-10, indeksował Jan Berens
Mądre (WP) -- U 1738-43, M 1737-40, 1749-57, Z 1744-66, 1797-1818, indeksowała Danuta Danecka
Mierzwin (SK) -- Z 1811-67 1913-16 (skorowidz), indeksował Wojciech Liśkiewicz
Mir (BR) -- M 1720-50, indeksował Michał Zieliński
Niekłań Wielki (SK) -- UMZ 1913-15, indeksowała Iwona Grabska
Nowogród (PL) -- Z 1837-38, 1851-55,1857-67, indeksowali Michał Kazimierz, Agnieszka Głowacka, Krzysztof Piaszczyński, Waldemar Chorążewicz
Raciechowice (m. Dąbie, Bigorzówka, Bukownik) (MP) -- M 1785-1902, indeksował merdigon
Racławice (m. Huta Deręgowska, Zarzecze) (PK) -- M 1875-80, indeksowała Kamila Bogdanowicz
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- Z 1856-59, indeksował Henryk Machnik
Wieszowa-Wieschowa (SL) -- Z 1882-90, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


04-05-2021

Barczewo USC (WM) -- M 1896-1900, indeksowała Katarzyna Matyjas
Berdyczów św. Barbary (UK) -- UMZ 1850-84 (skrajne), indeksował Oleg Rosowiecki
Braiłów (UK) -- UMZ 1905, indeksowała Hanna Polak
Krotoszyny pow.nowomiejski (WM) -- M 1874-1879, indeksowała Anna Parysek
Lubecko (SL) -- U 1862, indeksował Józef_W
Lubsza-Lubschau (SL) -- U 1900-04, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Nowogród (PL) -- U 1824-1859, indeksowali Beth Skarupa, Anna Krajewska, Wanda Skibińska, Kasia Gajkowska, Marta Wojciechowska, Mariola Postępska, Agnieszka Głowacka, Waldemar Chorążewicz
Sieciechowice (m. Lesieniec) (MP) -- Z 1797-1833, indeksowała Renata Majewska
Sieciechowice (m. Sieciechowice) (MP) -- Z 1797-1806, indeksowała Renata Majewska
Skępe (KP) -- U 1882,1914; Z 1914-21, indeksowała Jan Berens
Szczepankowo (PL) -- M 1891-1896, indeksowała Bożena Śmigulska
Szczurowa (MP) -- U 1833-40, indeksowała Katarzyna Nalazek
Tłuchowo (KP) -- U 1809-16,20-25 ;Z 1809-25, indeksowała Mary Ann Graham
Włodowice (SL) -- Z 1808-10, indeksowała Artsanon


03-05-2021

Barcice (m. Wola Krogulecka, Przysietnica, Rytro, Rostoka, Obłazy, Sucha Struga, Barcice) (MP) -- U 1831-39, indeksowała Viera Dušinská
Imielin USC (SL) -- U 1890-92, indeksowała Ilona Grodoń
Jasienica Rosielna (PK) -- UMZ 1890-91, indeksowała Angela Sawiak
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1886-87 (rozszerzenie), indeksował Andrzej Fortuna
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1912 (rozszerzenia), indeksowała Wiola Korycińska
Krzywosądz (KP) -- Z 1765,86-97,1800-01,12,14, indeksowała Irena Kaczmarek
Łany Wielki (SL) -- UMZ 1864-67, indeksowała Aneta Janas
Łączki Kucharskie (m. Niedźwiada) (PK) -- M 1891, indeksował Szymon Król
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- M 1901-07, indeksowała Barbara Sznober
Ottynia (UK) -- UMZ 1856-60, indeksował Grzegorz Żychowski
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska, Uszwica) (MP) -- M 1907-26, indeksował merdigon
Puchały (PL) -- Z 1815-1816; 1817-1824, indeksowała Bożena Śmigulska
Siemianowice Śląskie-Michałkowice USC (SL) -- Z 1874-1922, indeksował Michał Cuber
Waszkowce (UK) -- M 1887-1924, indeksował Jakub Skibiński
Wielkie Radowiska (KP) -- U 1872-75 ; M 1874-75, indeksował Krzysztof Kamiński
Wieprz (MP) -- U 1845-63, indeksowała Joanna Maślanek
Wołczyszczowice (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1851-1906 (skrajne), indeksowała Olga Brudzyńska


02-05-2021

Czastary (LD) -- UMZ 1847-57, indeksowała Grażyna Stasiak
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1889-90, indeksował Mariusz Majchrzak
Inowłódz (LD) -- M 1886-97, indeksował Janusz Kamiński
Kobylany (PK) -- M 1907-18,28, indeksował Grzegorz Zuzak
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (MP) -- M 1841-70, indeksowała Karolina Żaba
Lipa (SK) -- U 1628-1700 (skrajne), indeksowała Joanna Bugajska
Łowicz Kolegiata (LD) -- M 1914-18, indeksował Antoni Burzyński
Nowe Miasto k. Poniewieża (LT) -- UMZ 1802-1804, indeksowała Marck57
Olsztynek-wieś (WM) -- M 1877-1879, indeksowała Donata Stremplewska
Piątnica (PL) -- UMZ 1915-1916, indeksowała Mariola Postępska weryf.Waldemar Chorążewicz
Puchały (PL) -- M 1887-88, indeksowała Bożena Śmigulska
Sieciechowice (MP) -- Z 1899-1904, indeksowała Renata Majewska
Sieciechowice (m. Władysław) (MP) -- Z 1832-1898, indeksowała Renata Majewska
Strawczyn (SK) -- U 1657-69, indeksowała Joanna Bugajska
Szczawnica (m. Szczawnica Wyżna) (MP) -- U 1866-70, indeksowała Ewa Wołejko-Wołejszo
Szczepankowo (PL) -- Z 1791-1808, indeksowała Bożena Śmigulska
Śniadowo (PL) -- U 1833-34; M 1826-34, indeksowała Bożena Śmigulska
Troki (LT) -- UZ 1804-1807, indeksowała Bożena Tylingo
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- M 1888-90 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Zawichost (SK) -- M 1785-1828, indeksował Marek Lawenda


01-05-2021

Barczewo USC (WM) -- Z 1893-1896, indeksowała Katarzyna Matyjas
Brzeźnica k.Dębicy (PK) -- M 1831-33, indeksował Łukasz Majewski
Chęciny (SK) -- U 1798-1801 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Kraków-Mogiła św. Bartłomieja (m. Łęg) (MP) -- M 1820-1864, indeksowała Jabski
Krotoszyny pow.nowomiejski (WM) -- Z 1874-1879, indeksowała Anna Parysek
Mączniki (WP) -- U 1900-1910, MZ 1900-1909, indeksowała Danuta Danecka
Ruda Kościelna (SK) -- Z 1868-1903, indeksowała Marianna Paszek
Uzarzewo (WP) -- U 1786-1820, Z 1786-1830, indeksowała Anna Lubczyńska
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1901, indeksowała mariamikołaj


30-04-2021

Będzin (mojż.) (SL) -- Z 1856, indeksował Marcin Dobrzyński
Bogdanów (LD) -- U 1915, M 1923, indeksowała Bożena Rasmussen
Brzeziny (LD) -- U 1918, indeksowała Marysia Woźniak
Dobrzejewice (KP) -- U 1855-64, indeksował Maciej Lisiński
Gdów (MP) -- U 1774-76, indeksowała Anna Budyś
Łowicz św. Duch (LD) -- UMZ 1912-15, indeksował Dariusz Śludkowski
Łódź NMP (LD) -- M 1928, indeksował Jarosław Stawowski
Łódź św. Anna (LD) -- Z 1927, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łysianka (UK) -- U 1845-47, M 1842, 48, Z 1844, indeksowała Dorota Żyłko
Nowogród (PL) -- U 1830, indeksowała Elżbieta Smith Gałązka
Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1811-20, indeksował Łukasz Fajfrowski
Rudy-Groß Rauden (SL) -- U 1753-65, indeksował Bartul
Stary Wiśnicz (MP) -- U 1853, indeksowali Jerzy Nowosielski i Renata Majewska
Szczuka (KP) -- M 1864-75, indeksował Waldemar Chorążewicz
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- Z 1878-82, indeksował Paweł Zakrzewski
Wierzchy (LD) -- M 1827-30, indeksował Krystian Dzikowski


29-04-2021

Kraków-Mogiła św. Bartłomieja (m. Czyżyny) (MP) -- U 1797-1809, indeksowała Jabski
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- Z 1801-10, indeksowała KasiaKP
Kunów (SK) -- M 1939-40, indeksowała Bożena Krajewska
Lubecko (SL) -- U 1853-56, indeksowała Maria Rogalska
Łączki Kucharskie (m. Niedźwiada) (PK) -- M 1890, indeksował Szymon Król
Niewieścin (KP) -- U 1840-43, indeksował Kamil Krasiński
Osiek (m. Malec) (MP) -- U 1851-77 M 1848-58, indeksował Mateusz_Grojec
Raciechowice (m. Raciechowice) (MP) -- Z 1844-1915, indeksował Łukasz Kominiak
Radomin (KP) -- U 1849-56, indeksował Kamil Krasiński


28-04-2021

Andrychów (MP) -- M 1784-1886, indeksował Bartłomiej Zieliński
Bracław (UK) -- UMZ 1891, indeksował Maciej Ufnalewski
Czortków (UK) -- U 1902-10, indeksowała Natalia Bratkowska
Gwoździec (MP) -- Z 1920-42, indeksował Małgorzata_D
Jawiszowice (MP) -- U 1892-1905, indeksował Anna Kołodziejczyk
Jeżewo (pow.świecki) (KP) -- U 1876-80, indeksowała Wioletta Schiedel
Kluczewo USC (pow. wolsztyński) (WP) -- M 1874-75, indeksował Gilberto Magroski
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Chałupki, Holendry) (MP) -- U 1848, indeksował Leszek Matuszek
Kraków św. Mikołaj (MP) -- UM 1791, indeksował Daniel Malik
Książ Wielki (MP) -- U 1816-1820 (rozszerzenie), indeksował Krystian Krupa
Poświętne (PL) -- U 1881-1905 (1888-1905 aktualizacja), indeksował Krzysztof Łapiński
Rywałd (KP) -- M 1826-47, indeksował Kamil Krasiński
Szadłowice (KP) -- M 1854-77,87-1903, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Wielkie Radowiska (KP) -- U 1744-84, indeksował Kamil Krasiński
Wieprz (MP) -- U 1864-1874, indeksowała Agnieszka Pawlus
Zbyszyce (m. Zbyszyce) (MP) -- U 1788-1828, indeksował Mateusz Dunikowski
Zelwa (BR) -- UMZ 1802-1818, indeksowała Wilnianka


27-04-2021

Andrzejewo (MZ) -- M 1881-84, indeksowała Justyna Jaźwińska
Cudnów (UK) -- UMZ 1839-40, indeksowała Dorota Żyłko
Czortków (UK) -- M 1902-10, indeksowała Natalia Bratkowska
Gostynin (MZ) -- M 1888-92, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Kidów (SL) -- Z 1802-25,32-59, indeksowali Jakub Szczepański , Artur Galas
Kopciowo (LT) -- U1813-1815, indeksował Wiktor Strawiński
Kruszyny (KP) -- M 1859-1905, indeksował Jarosław Cendrowski
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1827-28, indeksowała Ewa Prejs
Kunów (SK) -- M 1931-39, indeksowała Bożena Krajewska
Mączniki (WP) -- Z 1794-1821, indeksowała Danuta Danecka
Prostyń (MZ) -- UZ 1913-15, M 1914-15, indeksowała Emilia Borowicz
Racławice (pow. miechowski) (MP) -- UMZ 1790-91, indeksował Norelik
Rogów (SK) -- U 1892-98, Z 1892, indeksowała Jolanta Sowa
Rogów (SK) -- U 1874-91 (uzupełnienie), indeksowała Jolanta Sowa
Rudka (PL) -- M 1811-16 Z 1811-14, indeksowała Ewa Witkowska
Stary Kornin (prawosł.) (PL) -- UMZ 1893-1895, indeksował Walenty Adamiec
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- Z 1860-64, indeksował Henryk Machnik
Tarnawiec (m. Ożanna) (PK) -- U 1839-1903 (daty skrajne), indeksował Bartłomiej Babiarz
Twery (LT) -- U1786-1790, indeksował Jacek Perkowski


26-04-2021

Andrzejewo (MZ) -- M 1885-89, indeksowała Justyna Jaźwińska
Barczewo USC (WM) -- U 1893-1896, indeksowała Katarzyna Matyjas
Boguty (MZ) -- UMZ 1871, indeksował SLEM74
Borkowice (MZ) -- M 1910, indeksował Grzegorz Świerczyński
Cegłów (mariawici) (MZ) -- UMZ 1917, indeksował Adam Wiśniewski
Gąbin (MZ) -- U 1887, indeksowała Elżbieta Dąbrowska
Gąbin (MZ) -- M 1890-95, indeksował Tomasz Bogiel
Gródek (Stary Grudek) (MZ) -- M 1920-37, indeksował Bartłomiej Zieliński
Karnkowo (KP) -- U 1894-99, indeksował Jan Berens
Kędzierzyn (pow. gnieźnieński) (WP) -- M 1795-1799, indeksował Jason
Kęty (MP) -- U 1884-1894, indeksowała Anna Miedzianowska
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Chałupki, Holendry) (MP) -- U 1849-70, indeksował Leszek Matuszek
Mrowla (m. Zabajka) (PK) -- U 1787-1861, indeksował Krzysztof Gruszka
Obryte (MZ) -- U 1733-71, indeksował Witold Czyż
Oleksin (MZ) -- UZ 1910-12, indeksował Bogus_Kuć
Orchowo (WP) -- M 1750-1777, indeksował Jason
Padew Narodowa (PK) -- U 1800-18 (daty skrajne), indeksowała Agnieszka Kluzek
Pilica (SL) -- U 1897-1900, indeksował Piotr Skowronek
Pluskowęsy (KP) -- U 1801-23, indeksował Kamil Krasiński
Poręba Wielka (MP) -- U 1757-1824, indeksował Grzegorz Zemła z zespołem
Przybynów (SL) -- U 1839-42; M 1858-64; Z 1833-37, indeksowała Mirosława Lachowska
Raciechowice (m. Czasław) (MP) -- U 1786-1832, indeksowała Ela Synowiec
Raciechowice (m. Czasław) (MP) -- U 1874-1913, indeksowała Ela Synowiec
Radzanów (pow. mławski) (MZ) -- M 1903-06, indeksował Jan Wojtkiewicz
Skępe (KP) -- U 1911-13, indeksował Jan Berens
Witowo (KP) -- U 1821,26-40, indeksował Adam Malitowski
Woźniki-Woischnik (SL) -- U 1820-24, indeksowali GTG_Silius_Radicum


25-04-2021

Bełchatów (ewang.) (LD) -- U 1845-46, indeksowała Grażyna Nowak
Biała Rawska (LD) -- U 1850, indeksowała Ewa Czerkawska
Bochnia (MP) -- U 1833-34, indeksowała Agnieszka5995
Bulowice (MP) -- U 1899-1905, indeksował Michał Kapusta
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- Z 1916-22, indeksował Tomasz Chamerski
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1886-88, indeksował Mariusz Majchrzak
Katowice-Bogucice św. Szczepana (SL) -- Z 1841-59, indeksowała Barbara Wiechuła
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1913 (rozszerzenie), indeksowała Wiola Korycińska
Kraków-Bieżanów (m. Bieżanów) (MP) -- U 1871-80, indeksowała Wanda Zgud
Kraków gmina żydowska (MP) -- Z 1930, indeksował Marcin Dobrzyński
Kraków św. Florian (MP) -- M 1848, indeksował Knara_Dawid
Łączki Kucharskie (m. Broniszów) (PK) -- Z 1890, indeksował Szymon Król
Łowicz św. Duch (LD) -- UMZ 1916-18, indeksował Antoni Burzyński
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1930, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mała (m. Mała) (PK) -- U 1821-25, indeksował Szymon Król
Mysłowice-Krasowy (SL) -- M 1891-97 (rozszerzenie), indeksowała Ilona Grodoń
Nowa Brzeźnica (LD) -- UMZ 1852, indeksował Marcin Dudo
Osobnica (PK) -- U 1901-10, indeksował Jan Kuchta
Piotrków Trybunalski (mojż.) (LD) -- Z 1863,1939, indeksował Marcin Dobrzyński
Sieciechowice (MP) -- M 1849-57 (rozszerzenie), indeksował Grzegorz Madej
Skała (MP) -- U 1906 (rozszerzenie), indeksował Grzegorz Madej
Suszec (SL) -- Z 1819-1932, indeksował Wojciech Gąsior
Wielopole Skrzyńskie (m. Budzisz) (PK) -- Z 1839, indeksował Szymon Król


24-04-2021

Albigowa (PK) -- U 1891-1907, indeksowała Aleksandra Bury
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- M 1900-12, indeksowała Agnieszka5995
Raciechowice (m. Dąbie, Bigorzówka, Bukownik) (MP) -- U 1786-1869, indeksował merdigon
Raciechowice (m. Glichów) (MP) -- M 1785-1919, indeksował Łukasz Kominiak
Trzęsówka (m. Trzęsówka) (PK) -- U 1821-48, indeksował Bartłomiej Babiarz
Warszawa św. Aleksander (WA) -- SkU 1901-10, indeksowała Grażyna Przybysz


23-04-2021

Błotnica (MZ) -- M 1837-44, indeksował Labcio402
Bogurzyn (MZ) -- U 1906-07, indeksował Jan Wojtkiewicz
Borkowice (MZ) -- U 1910, 1912, indeksował Grzegorz Świerczyński
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1860-61, indeksował Stanisław Jegier
Golub (KP) -- U 1828-61, indeksował Kamil Krasiński
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1821, indeksował Arkadiusz Śliwiński
Karnkowo (KP) -- M 1896-1902, indeksował Jan Berens
Kosów Poleski (BR) -- U 1752-1765, indeksowała Wilnianka
Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- M 1896-98, 1903, 1905-09, indeksowali Yerma i Incognito
Nowe Miasto nad Pilicą (MZ) -- Z 1909-12, indeksował Krzysztof Jach
Pleśna (MP) -- U 1694-1700, M 1671-73, 1694-95, indeksował Krzysztof Pękala
Przytyk (MZ) -- U 1878-88, indeksowała Marianna Paszek
Solec nad Wisłą (MZ) -- UMZ 1812-13 (rozszerzenie), indeksowała Wiesława Krawczyk
Szczuka (KP) -- M 1857-63, indeksował Waldemar Chorążewicz
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1922, indeksowała Ewa Czerkawska
Wieprz (MP) -- U 1896-1920, indeksowała Joanna Maślanek
Wieszowa-Wieschowa (SL) -- Z 1874-81, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


22-04-2021

Chęciny (SK) -- U 1789-97 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Gierałtowice (m. Gierałtowiczki) (MP) -- U 1833-56, indeksował Tomasz Malata
Góra św. Jana (m. Szczyrzyc, Pogorzany, Wadzyn) (MP) -- U 1786-97, indeksował Krasny
Gwoździec (MP) -- U 1784-1858, indeksował Małgorzata_D
Karnkowo (KP) -- U 1866-73, indeksował Jan Berens
Kraków gmina żydowska (MP) -- Z 1935, indeksował Marcin Dobrzyński
Kraków św. Florian (MP) -- Z 1819-1825, indeksował Knara_Dawid
Krotoszyny pow.nowomiejski (WM) -- U 1874-1879, indeksowała Anna Parysek
Miechów (MP) -- Z 1831-35, indeksowała Urszula Pogoń
Miechów (m. Bukowska Wola, Jaksice, Kalina Mała, Kamieńczyce, Komorów, Szczepanowice, Witowice) (MP) -- M 1766-97, indeksowała Urszula Pogoń
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- M 1896-1900, indeksowała Barbara Sznober
Pełczyska (SK) -- U 1886-89, M 1886-92, Z 1886-89 1904-07, indeksował Henryk Adamczyk
Raciechowice (m. Raciechowice) (MP) -- M 1862-1939, indeksował Łukasz Kominiak
Szczyrzyc (m. Szczyrzyc, Pogorzany, Wadzyn) (MP) -- U 1798-1850, indeksował Krasny
Wilkowice (pow.tarnogórski (SL) -- Z 1874-1904, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


21-04-2021

Felsztyn (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1837-46, indeksował Marcin Dziubiński
Jabłonowo Pomorskie (KP) -- U 1875-87, indeksował Jarosław Cendrowski
Lubecko (SL) -- U 1861, indeksował Józef_W
Wilkowice (pow.tarnogórski) (SL) -- U 1899-1906, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


20-04-2021

Bogdanów (LD) -- U 1914, indeksowała Bożena Rasmussen
Chorzęcin (LD) -- UZ 1841-45, indeksował Sebastian Ogrodnik
Daleszyce (SK) -- M 1752-1810 (uzupełnienie), indeksował Andrzej Gawlik
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1883-85, indeksował Mariusz Majchrzak
Florynka (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1882-83, 1889-1902, indeksowała Halina Żabczak
Gowarczów (SK) -- UMZ 1834-36, indeksował Andrzej Kalski
Gruczno (KP) -- U 1706-18, indeksował Michał Zieliński
Ilińce (UK) -- U 1827-39, 43, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Kazimierza Wielka (SK) -- U 1810-20, indeksowała Grażyna Radzik
Kidów (SL) -- U 1801-10, indeksował Wacław Winczakiewicz
Klimówka (PL) -- M 1931-41, indeksowała Ewelina Kraszyńska
Łódź św. Antoni (LD) -- M 1931-33, indeksowała Izabela Ziobro
Łódź św. St. Kostka (LD) -- Z 1927-28, indeksował KuSto
Miechów (mojż.) (MP) -- Z 1896, indeksował Marcin Dobrzyński
Modlnica Wielka (MP) -- U 1821-53; M 1822-52, Z 1822-25, 27-53, indeksowała Aleksandra Ufir
Raciechowice (m. Dąbie, Bigorzówka, Bukownik) (MP) -- U 1870-1913, indeksował merdigon
Raciechowice (m. Glichów) (MP) -- Z 1787-1939, indeksował Łukasz Kominiak
Ruda Kościelna (SK) -- U 1870-1910, indeksowała Marianna Paszek
Sienno (MZ) -- Z 1931-45, indeksował Maciej Wzorek
Strawczyn (SK) -- M 1816-21, 1863-1916 (skorowidz), indeksował Wojciech Liśliewicz
Szczawnica (m. Szczawnica Wyżna) (MP) -- U 1844-65, indeksowała Ewa Wołejko-Wołejszo
Szczuka (KP) -- M 1848-56, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wilkowice (pow.tarnogórski) (SL) -- U 1874-98, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Zozów (UK) -- UM 1839, indeksowała Katarzyna Marchlińska


19-04-2021

Bestwina (m.Kaniów) (SL) -- U 1840-83, indeksował Grzegorz Zemła
Błędów (MZ) -- M 1938-40, indeksowała Teresa Mikołajewska
Bracław (UK) -- UMZ 1890, indeksował Maciej Ufnalewski
Gostynin (MZ) -- M 1893-95, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Kijów (UK) -- UMZ 1833-48 (skrajne), indeksował Maciej Saryusz-Romiszewski
Kopciowo (LT) -- U 1809-1812, indeksował Wiktor Strawiński
Książnice (m. Książnice, Podleszany, Goleszów, Rydzów, Wola Rydzowska) (PK) -- U 1822-65 (skrajne), indeksował Marek Podolski
Lejpuny (LT) -- M 1800-1820, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Oleksin (MZ) -- Z 1871-78, indeksowała Anna Ornoch
Pawonków (SL) -- M 1781-87, indeksowała Maria Rogalska
Pilica (SL) -- Z 1897-1903, indeksował Piotr Skowron
Sieciechów (MZ) -- Z 1907-45 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Troki (LT) -- U 1803, M1802, 1816-1818, Z 1802-1803, indeksowała Bożena Tylingo
Trzebinia (mojż.) (MP) -- SkU 1913, indeksował Marcin Dobrzyński
Więcławice (MP) -- U 1773-82, indeksował Adrian Jarosz
Wyszków (pow. węgrowski) (MZ) -- UMZ 1810-67 (aktualizacja), indeksowała Julia Dębska
Zbrosławice - Broslawitz USC (SL) -- Z 1877-1905, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


18-04-2021

Baranów Sandomierski (PK) -- U 1865-77, M 1878-83, indeksowała Heather Pedersen
Barczewo USC (WM) -- M 1891-1895, indeksowała Katarzyna Matyjas
Błędów (MZ) -- MZ 1812-13, indeksowała Teresa Mikołajewska
Gierczyce (SK) -- M 1870-94, indeksował Tadeusz Łukaszek
Głębowice (MP) -- U 1818-62, indeksował Mariusz Gąsiorek
Godynice (LD) -- U 1690-1754, MZ 1708-54 (lata skrajne), indeksował Filip Skurzewski
Gorzyce dek. Przeworsk (gr.-kat.) (PK) -- UMZ 1844-70, indeksował Henryk Joniec
Ilińce (UK) -- M 1839, Z 1845, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Jeżewo (MZ) -- UZ 1750-1808 (sumariusz), indeksował Krzysztof Kośnik
Kijów (Uniwersytet) (UK) -- UZ 1837-38 (skrajne), indeksował Maciej Saryusz-Romiszewski
Kraków (mojż.) (MP) -- M 1811 (rozszerzenie), indeksował Marcin Dobrzyński
Kraków (mojż.) (MP) -- Z 1936, indeksował Marcin Dobrzyński
Lipowiec (UK) -- UM 1839, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Łany Wielkie (SL) -- UMZ 1862-63, indeksowała Aneta Janas
Ostrowce (SK) -- M 1826-40, indeksował Mariusz Seidel
Racławice (pow. krakowski) (MP) -- M 1790-91, indeksował Norelik
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1906-09, indeksowała Joanna Bugajska
Sołek-Śleszyn (LD) -- UZ 1854,61, indeksował Antoni Burzyński
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- Z 1865-1874, indeksował Henryk Machnik
Tuliszków (WP) -- U 1736-1760, M 1593-1642, indeksował SlawomirB
Turze (gr.-kat.) (UK) -- M 1835-65 (skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- U 1917 Z 1932, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- Z 1871-77, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1909, indeksował Adam Rozenau
Więcławice (MP) -- U 1710-26, indeksowała Tekla
Więcławice (MP) -- UZ 1810, indeksowała Ulinka
Wysoka (PK) -- U 1886-1916, M 1890-1930, Z 1856-1899, indeksowała Aleksandra Bury
Zaniemyśl USC obwód miejski (WP) -- U 1883-84, indeksowała Phyllis Meek wer. Waldemar Chorążewicz


17-04-2021

Borzęcin (MZ) -- M 1938, indeksowała Anna Wdowiarek-Dąbrowska
Dobre (MZ) -- Z 1898-1908 (sumariusz), indeksował Artur Lewandowski
Fałków (SK) -- M 1924-38, indeksował Roman Burczyk
Gąbin (MZ) -- U 1886, indeksowała Elżbieta Dąbrowska
Grębków (MZ) -- U 1813, indeksował Andrew.77PL
Gwiździny (WM) -- MZ 1874-1879, indeksowała Anna Parysek
Gwoździec (MP) -- U 1859-1958 (obcy), indeksowała Małgorzata_D
Gwoździec (MP) -- U 1859-1919, indeksowała Małgorzata_D
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1914 (rozszerzenie), indeksowała Wiola Korycińska
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1884-85 (rozszerzenia), indeksował Andrzej Fortuna
Kopcie (MZ) -- U 1830-32, M 1828-31, indeksował Andrew.77PL
Kosów Lacki (MZ) -- U 1901, indeksowała Ewa Dybowska
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1791-1800, indeksowała KasiaKP
Kunów (SK) -- M 1921-30, indeksowała Bożena Krajewska
Lembarg (KP) -- M 1835-45, indeksowali Waldemar Chorążewicz i Jarosław Cendrowski
Lembarg (KP) -- U 1864-74, indeksował Jarosław Cendrowski
Nowy Dwór Mazowiecki (mojż.) (MZ) -- Z 1918, 1920, 1934, indeksował Marcin Dobrzyński
Ostrowite (WM) -- U 1773-1800; M 1851-1874, indeksował Jarosław Cendrowski
Parchanie (KP) -- M 1840-74, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Sosnowiec (mariaw.) (SL) -- UM 1910-19, indeksował Krzysztof Imiołek
Sosnowiec (mojż) (SL) -- UM 1910-20, indeksował Krzysztof Imiołek
Św.Lipka (WM) -- M 1661-1720, indeksował Robert Połubiński
Turze (gr.-kat.) (UK) -- Z 1835-65 (skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Więcławice (MP) -- U 1727 (aktualizacja), indeksowała Tekla
Woźniki-Woischnik (SL) -- U 1825-29, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wyszyny Kościelne (MZ) -- U 1820-24, indeksował Jan Wojtkiewicz
Wzdół Rządowy (SK) -- UMZ 1900-01, indeksowała Halina Kroner


16-04-2021

Barczewo USC (WM) -- Z 1889-1892, indeksowała Katarzyna Matyjas
Jangrot (MP) -- Z 1762-1916, indeksował Jerzy Żurada
Kozy (SL) -- U 1806-35, indeksował Łukasz Kominiak
Puszcza Solska (LB) -- Z 1721-1915 (rozszerzenie, daty skrajne), indeksował Andrzej Łęcki
Puszcza Solska (LB) -- M 1705-1905 (rozszerzenie daty skrajne), indeksował Andrzej Łęcki
Puszcza Solska (LB) -- U 1653-1812, 1854-1855, 1862 (rozszerzenie), indeksował Andrzej Łęcki
Skała (MP) -- U 1902-03, indeksował Grzegorz Madej
Skała (MP) -- U 1901, 1904-05 (rozszerzenie), indeksował Grzegorz Madej
Stary Wiśnicz (MP) -- M 1697-1885 (daty skrajne), indeksował Jerzy Nowosielski
Szadłowice (KP) -- Z 1829-53, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Więcławice (MP) -- M 1810-19, indeksował Adrian Jarosz


15-04-2021

Gronowo (KP) -- U 1774-1830, indeksował Zbigniew Linowski
Kruszyny (KP) -- Z 1811-30, indeksował Jarosław Cendrowski
Lembarg (KP) -- M 1883-96, indeksował Jarosław Cendrowski
Morawica (MP) -- U 1755-59, indeksował merdigon
Motowidłówka (UK) -- UMZ 1864-80 (skrajne), indeksowała Kasia Marchlińska
Mrowla (m. Zabajka) (PK) -- M 1787-1858 (skrajne), indeksował Krzysztof Gruszka
Poręba Żegoty (MP) -- UMZ 1790, indeksował Norelik
Stare Sioło (UK) -- UMZ 1816-20, indeksował Hubert Załężny
Szydłowiec (mojż.) (MZ) -- U 1919, indeksował Marcin Dobrzyński
Ślemień - Las ,Kocierz Rychwałdzki (SL) -- U 1890-1915, indeksował Arkadiusz Biegun
Śniadowo (PL) -- U 1810-16 M 1808-15 Z 1797-1815, indeksował Jan Olesiński
Warszawa (ewang.-ref.) (WA) -- U 1823-39 (sumariusz dla starozakonnych), indeksował Marcin Dobrzyński
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1911, indeksował Piotr Strzelec
Wawrzeńczyce (MP) -- UMZ 1816-20, indeksowała Ewa Wojciechowska
Wielkie Radowiska (KP) -- U 1866-71, indeksował Krzysztof Kamiński
Wieprz (MP) -- M 1865-89, indeksował jhzs
Wołczyszczowice (gr.-kat.) (m. Mistyce) (UK) -- UMZ 1784-1850, indeksowała Olga Brudzyńska


14-04-2021

Bochnia (MP) -- U 1830-32, indeksowała Agnieszka5995
Głębowice (MP) -- M 1814-39, indeksował Tomasz Malata
Gródek Jagielloński (UK) -- U 1792-1803 (skrajne), indeksował Grzegorz Głowacki
Kosów Poleski (BR) -- M 1752-1769, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Kraków św. Jakub Apostoł (MP) -- U 1778-79, indeksował merdigon
Kraszewo (MZ) -- Z 1790-95, indeksował Robert Smach
Łódź NMP (LD) -- Z 1927, indeksował Jarosław Stawowski
Łódź św. Anna (LD) -- M 1928, indeksowała Małgorzata Berendzik
Minoga (MP) -- UMZ 1790-91, indeksował Norelik
Morawica (MP) -- U 1750-54, indeksował merdigon
Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- M 1891-94, indeksowali Yerma i Incognito
Nowogród (PL) -- U 1844-48,50, indeksowała Iwona Grabska
Ołyka (UK) -- Z 1893-1905 (skrajne) (aktualizacja), indeksowała Danuta Wojtowicz
Regulice (MP) -- U 1773-74, indeksował merdigon
Sieciechów (MZ) -- M 1907-48 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Zochniak
Szczepankowo (PL) -- Z 1769-1790, indeksowała Bożena Śmigulska
Szczuczyn (BR) -- U 1860-1875, M 1850-1890, indeksował Ryszard Bencko
Topczewo (PL) -- Z 1800-08, indeksował Jan Mamaj
Ujazd (LD) -- M 1889-1900, indeksował Kacper Szczepanowski
Wołczyszczowice (gr.-kat.) (m. Sanniki) (UK) -- M 1785-1906 (skrajne), indeksowała Olga Brudzyńska


13-04-2021

Barczewo USC (WM) -- U 1889-1892, indeksowała Katarzyna Matyjas
Chęciny (SK) -- U 1766-88 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Czulice (MP) -- M 1655-79, indeksował Zolo
Elbląg (WM) -- M 1826-1847, indeksował Kamil Krasiński
Gierczyce (SK) -- M 1915-21, indeksował Tadeusz Łukaszek
Godynice (LD) -- U 1660-89, M 1602-1707 (lata skrajne), indeksował Filip Skurzewski
Kraków-Bieżanów (m. Rząka, Przewóz, Rybitwy) (MP) -- U 1856-70, indeksowała Wanda Zgud
Kuźnia Raciborska - Ratiborhammer (SL) -- U 1857-76, indeksował Alfred Choroba
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1929, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Magnuszew (mojż.) (MZ) -- Z 1938-39, indeksował Marcin Dobrzyński
Osjaków (LD) -- Z 1857, indeksował Tomasz Skolimowski
Sieciechowice (m. Grzegorzowice) (MP) -- Z 1855-64, indeksowała Renata Majewska
Sieciechowice (m. Władysław) (MP) -- Z 1801-30, indeksowała Renata Majewska
Szczurowa (MP) -- U 1821-25 (aktual.), indeksowała katnal
Wola Wiązowa (LD) -- U 1836-42,57-62, M 1870,75,1900,10,13, indeksowali Tomasz i Alicja Skolimowscy
Zbrosławice - Broslawitz USC (SL) -- U 1881-1905; Z 1874-76, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


12-04-2021

Andrzejewo (MZ) -- M 1890-94, indeksowała Justyna Jaźwińska
Bełchatów (ewang.) (LD) -- U 1843-44, indeksowała Grażyna Nowak
Bodzentyn (SK) -- Z 1920-29, indeksował Piotr Opaliński
Boguty (MZ) -- UMZ 1872, indeksował SLEM74
Burzyn (PL) -- Z 1882-83, indeksował Grzegorz Nowik
Czastary (LD) -- UMZ 1831-46, indeksowała Grażyna Stasiak
Dębowa Łąka (KP) -- U 1737-38,40-41,43-46,48-49,51,53-58,60,63-84 ; M 1768-82 ; Z 1772-83, indeksował Adam Górski
Gołymin (MZ) -- U 1891-1910, 1912-13, indeksowała Barbara Staniak
Horbułów (UK) -- UMZ 1805-39 (skrajne), indeksowała Anna Kwaśny
Jabłonowo Pomorskie (KP) -- U 1811-28, indeksował Jarosław Cendrowski
Kozienice (MZ) -- M 1917-34, 1939, Z 1930-47, indeksował Bartłomiej Zieliński
Kozy (SL) -- U 1845-65, indeksował Łukasz Kominiak
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (m. Przegorzały) (MP) -- U 1711-44, indeksował merdigon
Lubecko (SL) -- U 1860, indeksował Józef_W
Łącko (m. Czerniec) (MP) -- U 1803-04, 16-23, 25-27, 28-31, indeksowała Urszula Białka
Łącko (m. Kiczna) (MP) -- U 1803-04, 16-31, indeksowała Urszula Białka
Łącko (m. Łącko, Zagorzyn) (MP) -- U 1803-05, 16, 18-31, indeksowała Urszula Białka
Łącko (m. Maszkowice) (MP) -- U 1803-05, 16-22, 24-31, indeksowała Urszula Białka
Łącko (m. Szczercz) (MP) -- U 1804-05, 17-19, 21-22, 24-29, 31, indeksowała Urszula Białka
Łącko (m. Wola Kosnowa i Piskulina) (MP) -- U 1803-05, 16-31, indeksowała Urszula Białka
Łącko (m. Zabrzeż) (MP) -- U 1803-05, 21-31, indeksowała Urszula Białka
Łącko (m . Wolica) (MP) -- U 1804-05, 17-19, 21-22, 24, 26-31, indeksowała Urszula Białka
Łódź św. Antoni (LD) -- M 1926-29, indeksowała Izabela Ziobro
Maków Mazowiecki (MZ) -- U 1671-96, 1738-56, 1758-1808 (sumariusz), indeksowała Bożena Prymus
Malin (UK) -- UMZ 1805-39 (skrajne), indeksowała Anna Kwaśny
Niedźwiedź gm. Słomniki (MP) -- UMZ 1818-34, indeksował Jerzy Koprowski
Polanka Wielka (MP) -- U 1843, 1854, indeksował Grzegorz Szafraniec
Poręba Górna (MP) -- SkU 1694-1809; SkM 1695-1809; SkZ 1725-1809 (daty skrajne, aktualizacja), indeksował Trotwood
Poświętne (PL) -- U 1856-58, indeksował Marian Lazarecki
Pryzbynów (SL) -- U 1834-38; M 1852-57; Z 1829-32, indeksowała Mirka_Lachowska
Rogów (SK) -- UMZ 1874-91 (skrajne), indeksowała Jolanta Sowa
Rozważów (UK) -- UMZ 1820-39 (skrajne), indeksowała Anna Kwaśny
Sędziszów (SK) -- UMZ 1911-18, indeksował Jerzy Grzegorz
Skarżysko-Kamienna Bzin (SK) -- U 1903-07, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Stawiski (PL) -- M 1932-37, indeksował Grzegorz Nowik
Sucha Poduchowna (MZ) -- U 1869-77, M 1861-98, indeksowała Elżbieta Pawlak
Szczurowa (m. Szczurowa) (MP) -- Z 1871-80, indeksował Roman Szamocki, weryf. Gosia253
Tumlin (SK) -- U 1881-90, indeksował Henryk Korus
Tworóg (SL) -- M 1735-70, indeksowała Karina Frank
Woźniki-Woischnik (SL) -- U 1830-34, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- U 1821-44, indeksowała Danuta Danecka


11-04-2021

Biała Cerkiew (UK) -- MZ 1829-30, indeksowała Maria Dubiczyńska
Biała Rawska (LD) -- UMZ 1849, indeksowała Ewa Czerkawska
Bolesław (pow. olkuski) (MP) -- M 1861-66, indeksował Andrzej Pędras
Borkowice (MZ) -- U 1911, indeksował Grzegorz Świerczyński
Bracław (UK) -- UMZ 1889, indeksował Maciej Ufnalewski
Czermin (m. Łysakówek) (PK) -- M 1787-1941 (skrajne), indeksowała Krzysztof Naróg
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- Z 1891-1915, indeksował Tomasz Chamerski
Delatyn (UK) -- U 1912-23, indeksował Grzegorz Żychowski
Dobryszyce (LD) -- M 1770-1815,29-32, indeksowała margit
Godynice (LD) -- U 1608-59, indeksował Filip Skurzewski
Gwiździny (WM) -- U 1874-1879, indeksowała Anna Parysek
Kociszew (LD) -- Z 1908-12, indeksował Henryk Koluszkowski
Kolno (PL) -- M 1844, indeksował Waldemar Chorążewicz
Kraków-Pleszów św. Wincentego (MP) -- M 1871-80, indeksował Leszek Matuszek
Lipce Reymontowskie (LD) -- UMZ 1915, indeksowała Zofia Kolińska
Łysianka (UK) -- UMZ 1836-41 (skrajne), indeksowała Dorota Żyłko
Morawica (MP) -- U 1745-49, indeksował merdigon
Myślenice Narodzenia NMP (m. Dolna Wieś, Myślenice) (MP) -- M 1890, indeksowali Yerma i Incognito
Poręba Wielka (MP) -- U 1825-56, 1891-1920, indeksował Grzegorz Zemła
Przedbórz (LD) -- UMZ 1881-83, indeksowała Krystyna Stanisławska
Skarlin (WM) -- U 1758-1803, indeksował Kamil Krasiński
Sołek-Śleszyn (LD) -- UZ 1856-60,62-65, indeksował Antoni Burzyński
Szczurowa (MP) -- U 1662-88, indeksował valdeq, weryf. Gosia253
Szreńsk (MZ) -- UZ 1861-70, indeksowała Krystyna Malik
Św.Lipka (WM) -- M 1636-1660, indeksował Robert Połubiński
Tuszyn (LD) -- UMZ 1888-90, indeksowała Ilona Gieras
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1901, indeksowała mariamikołaj
Warszawa św. Aleksander (WA) -- Z 1927, indeksował Zygmunt Nikodem Kisielew
Wielowieś (m. Wielowieś, Sielec) (PK) -- UM 1838-98 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Wołczyszczowice (gr.-kat.) (m. Sanniki) (UK) -- UZ 1784-1906, indeksowała Olga Brudzyńska


10-04-2021

Andrychów (MP) -- U 1784-98, indeksował Bartłomiej Zieliński
Chlewiska (MZ) -- U 1908, indeksował Mikołaj Wilk
Częstochowa-Jasna Góra (SL) -- U 1726-46, indeksował Stanisław Jegier
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1857-59, indeksował Stanisław Jegier
Nakło nad Notecią (KP) -- Z 1934-36, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Piekary Śląskie -Kamień (SL) -- Z 1882-84, indeksował Leszek Chrobok
Raciechowice (m. Raciechowice) (MP) -- Z 1784-1843, indeksował Łukasz Kominiak
Sławków (SL) -- M 1875-86, indeksowała A.Ch
Subocz (LT) -- M 1704-1715, indeksowała Marck57
Szałsza USC (SL) -- U 1896-1905; Z 1874-1903, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Szydłowiec (MZ) -- U 1861-62, indeksował Mikołaj Wilk
Wilno św. Jana (LT) -- M 1915, indeksowała Bożena Tylingo
Wilno św. Piotra i Pawła (LT) -- M 1915-1916, indeksowała Bożena Tylingo
Wilno św. Rafała (LT) -- M 1915, indeksowała Bożena Tylingo
Wilno św. Teresy (ostrobramski) (LT) -- M 1915, indeksowała Bożena Tylingo
Zbrosławice - Broslawitz USC (SL) -- U 1874-80, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


09-04-2021

Gradzanowo (MZ) -- UMZ 1902, indeksowała Ewa Wołejko-Wołejszo
Gwoździec (MP) -- U 1920-29; M 1940-45, indeksowała Małgorzata_D
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1917, indeksowała Wiola Korycińska
Książnice Wielkie (MP) -- UMZ 1790, indeksował Norelik
Milówka-Cisiec (SL) -- U 1821-40, indeksował Łukasz Kominiak
Olszyny (m. Olszyny) (MP) -- M 1940-45, indeksowała Małgorzata_D
Olszyny (m. Roztoka) (MP) -- M 1940-48, indeksowała Małgorzata_D
Olszyny (m. Sukmanie) (MP) -- M 1940-46, indeksowała Małgorzata_D
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- U 1916, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa św. Jan (WA) -- SkZ 1914-15, 18-19, indeksował Artur Lewandowski
Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkU 1905, indeksował Artur Lewandowski


08-04-2021

Borowa (PK) -- U 1852-60 (skrajne), indeksowała Marta Jakubowicz
Chęciny (SK) -- U 1726-50 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Ciemniewko (MZ) -- U 1847-52, 1854, indeksowała Sylwia Kania
Gąbin (MZ) -- U 1897-1900, indeksował Tomasz Bogiel
Gierczyce (SK) -- M 1922-38, indeksował Tadeusz Łukaszek
Głębowice (MP) -- M 1786-1813, indeksował Tomasz Malata
Gródek Jagielloński (UK) -- U 1640-1850, indeksował Grzegorz Głowacki
Imielno (SK) -- UMZ 1881-90, indeksowała Ela Ginalska
Kombornia (m. Jabłonica Polska) (PK) -- Z 1855-1937, indeksował Grzegorz Zuzak
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1882-83 (rozszerzenie), indeksował Andrzej Fortuna
Korzkiew (MP) -- Sk Z 1764-1810, indeksował Zubrzak
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (MP) -- UMZ 1791, indeksował Norelik
Lubecko (SL) -- U 1847-52, indeksowała Maria Rogalska
Łapczyca (m. Łapczyca) (MP) -- Z 1835-41, indeksowała Anna Kaczmarczyk
Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1900, indeksowali Yerma i Incognito
Osiek (m. Malec) (MP) -- U 1786-1851 (aktualizacja), indeksował Mariusz Gąsiorek
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska, Uszwica) (MP) -- M 1886-1906, indeksował merdigon
Raciechowice (MP) -- U 1775-86, indeksował Łukasz Kominiak
Sieciechów (MZ) -- U 1907-21, indeksował Krzysztof Zochniak
Szałsza USC (SL) -- U 1874-95, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Szczyrzyc (m. Dobroniów, Gruszów) (MP) -- Z 1888-1940, indeksowała Ela Synowiec
Ślemień (SL) -- U 1890-1915, indeksował Arkadiusz Biegun


07-04-2021

Chlewiska (MZ) -- M 1840, 1842-57, indeksowali Grzegorz Świerczyński i Łukasz Okła
Dzierżenin (MZ) -- Z 1913-15, indeksowali Bożena Prymus i Waldemar Chorążewicz
Gójsk (MZ) -- U 1900-15, Z 1891-1915, indeksowała Mary Ann Graham
Katowice-Bogucice św.Szczepana (SL) -- Z 1800-40, indeksowała Barbara Wiechuła
Kazuń Polski (MZ) -- M 1825, 1838-55, 1857-61, 1864-77 (rozszerzenie), indeksował Jan Olesiński
Kraków-Skałka św. Stanisław (MP) -- UMZ 1790, indeksował Norelik
Kraków Boże Ciało (MP) -- UMZ 1790-91, indeksował Norelik
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- Z 1790-1800, indeksowała KasiaKP
Lejpuny (LT) -- U 1819-1821, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Łopacin (MZ) -- UMZ 1912-13, indeksował Arrmen
Mława (MZ) -- UMZ 1870-74, indeksowała Izabela Czaplicka
Radom (mojż.) (MZ) -- U 1826, 1828-30, M 1841, indeksował Marcin Dobrzyński
Rzędzianowice (PK) -- Z 1941-2008, indeksował Krzysztof Gruszka
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1902-05, indeksowała Joanna Bugajska
Wadowice Górne (PK) -- U 1837-38, indeksował Tomasz Malata
Warszawa św. Augustyn (WA) -- Z 1935-37, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa św. Trójca (prawosł.) (WA) -- U 1912, indeksowała Natalia Opiłowska
Wilno św. Ducha (LT) -- M 1915-1921, indeksowała Bożena Tylingo
Wilno św. Filipa i Jakuba (LT) -- M 1915-1916, indeksowała Bożena Tylingo
Wilno św. Franciszka i Bernarda (LT) -- M 1915, indeksowała Bożena Tylingo
Zakrzew (MZ) -- Z 1938-46 (rozszerzenie), indeksował Mikołaj Wilk
Ziemięcice (SL) -- M 1874-1904, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- UMZ 1784-1846 (skrajne), indeksowała Danuta Danecka


06-04-2021

Andrzejewo (MZ) -- M 1895-99, 1906-11, indeksowała Justyna Jaźwińska
Baranów Sandomierski (m. Skopanie, Suchorzów) (PK) -- Z 1803-21, indeksowała Heather Pedersen
Barczewo USC (WM) -- UZ 1885-1888, indeksowała Katarzyna Matyjas
Bełz (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1785-1851 (skrajne), indeksował Rafał Krasieńko
Chełmo (LD) -- U 1863, indeksował Daniel Ślusarczyk
Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- M 1882-86, indeksował Adam Dominik Okuniewski
Dołubowo (PL) -- U 1879-81, indeksował Adam Dominik Okuniewski
Gąbin (MZ) -- U 1885, indeksowała Elżbieta Bieske
Gostynin (MZ) -- U 1898-99, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Grudusk (MZ) -- M 1873 (rozszerzenie), indeksowała Izabela Czaplicka
Jabłonowo Pomorskie (KP) -- U 1829-45, indeksował Jarosław Cendrowski
Jałówka (PL) -- UMZ 1810-14, indeksował Adam Dominik Okuniewski
Kamieńsk (LD) -- U 1859-63, indeksował Marcin Maniecki
Kazuń Nowy (mennonici) (MZ) -- U 1846, indeksował Daniel Foote
Kociszew (LD) -- U 1908-12, indeksował Henryk Koluszkowski
Kolbuszowa (PK) -- U 1861-70, indeksowała Heather Pedersen
Krzywosądz (KP) -- Z 1810-20, indeksowała Irena Kaczmarek
Kunów (SK) -- M 1911-20, indeksowała Bożena Krajewska
Lubsza-Lubschau (SL) -- U 1895-99, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łączki Kucharskie (m. Niedźwiada) (PK) -- M 1873-79, indeksował Szymon Król
Łowiczek (KP) -- UMZ 1830-32, indeksowała Joanna Bruździńska
Łódź-Mileszki (LD) -- U 1901-03, indeksowała Izabela Ziobro
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1929, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. St. Kostka (LD) -- M 1930, indeksowała Izabela Ziobro
Milówka-Kamesznica (SL) -- U 1840-45, indeksował Marcin Massalski
Ostrowce (SK) -- UMZ 1813, indeksował Mariusz Seidel
Ostrów Lubelski (prawosławie) (LB) -- UM 1907, indeksowała aka83
Przybynów (SL) -- U 1881-1901; Z 1868-96, indeksował Rafał Molencki
Ropczyce (PK) -- UMZ 1889-97 (skrajne), indeksował Paweł Zawadzki
Sieciechowice (m. Grzegorzowice) (MP) -- Z 1851-54, indeksowała Renata Majewska
Sieciechowice (m. Laski) (MP) -- Z 1797-1832, indeksowała Renata Majewska
Skoszewy (LD) -- M 1783-1814, indeksował Maciej Majewski
Szadłowice (KP) -- M 1807-53, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Szczawnica (m. Szczawnica Niżna) (MP) -- Z 1806-13, indeksował Jason8524
Szczepanowice (m. Błonie) (MP) -- M 1809-39, indeksowała Małgorzata_D
Szczepanowice (m. Dąbrówka, Jodłówka, Lubcza, Szczepanowice) (MP) -- M 1785-1839, indeksowała Małgorzata_D
Szczepanowice (m. Isep) (MP) -- M 1825-36 (daty skrajne), indeksowała Małgorzata_D
Szczepanowice (m. Lubinka) (MP) -- M 1811-38 (daty skrajne), indeksowała Małgorzata_D
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- U 1918-19, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- U 1871, 73-74 Z 1868-70, indeksował Paweł Zawadzki
Wielowieś (m. Zakrzów) (PK) -- M 1846-1908, indeksowała Heather Pedersen
Żytnów (OP) -- UMZ 1857-64, indeksowała Marzanna Kempska


05-04-2021

Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1855-1869, indeksował Henryk Machnik
Uzarzewo (WP) -- M 1786-1820, indeksowała Anna Lubczyńska


04-04-2021

Czulice (MP) -- U 1671-99, indeksował Zolo
Kraków-Górka Kościelnicka (MP) -- UMZ 1791, indeksował Norelik


03-04-2021

Barcice (m. Barcice, Obłazy, Przysietnica, Rostoka, Rytro, Sucha Struga, Wola Krogulecka) (MP) -- U 1821-30, indeksowała Viera Dušinská
Białobrzegi (mojż.) (MZ) -- U 1863, indeksował Marcin Dobrzyński
Brzozie Lubawskie (WM) -- Z 1874-1879, indeksowała Donata Stremplewska
Elbląg (WM) -- M 1800-1825, indeksował Kamil Krasiński
Góry Wysokie (SK) -- UMZ 1810-21, indeksował Stanisław Chrzanowski
Grojec (m. Grojec) (MP) -- UMZ 1890-1916, indeksował Mateusz_Grojec
Kuczki (MZ) -- M 1936-38, indeksował Mikołaj Wilk
Mikołajki pow.nowomiejski (WM) -- MZ 1874-1879, indeksowała Anna Parysek
Nowogród (PL) -- U 1836,38,43 Z 1836,40,41,43, indeksowali Michał Kazimierz, Rafał Janczewski, Krzysztof Piaszczyński
Nowogród (PL) -- U 1828,41-43,52,57 Z 1833-34,42, indeksowali Agnieszka Głowacka, Wanda Skibińska, Michał Kazimierz, Rafał Janczewski, Elisabeth Smith Gałązka, weryf. Waldemar Chorążewicz
Nowogród (PL) -- Z 1826-30, indeksował Waldemar Chorążewicz
Ostrowce (SK) -- UMZ 1812, indeksował Mariusz Seidel
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1861-67, indeksował Norelik
Przytyk (MZ) -- M 1878-1911, indeksowała Marianna Paszek
Przytyk (mojż.) (MZ) -- M 1907, Z 1863, indeksował Marcin Dobrzyński
Raciechowice (m. Poznachowice Górne) (MP) -- M 1784-1919, indeksował Łukasz Kominiak
Radom (mojż.) (MZ) -- U 1827, 1836-40, indeksował Marcin Dobrzyński
Sieciechowice (m. Grzegorzowice) (MP) -- Z 1821-50, indeksowała Renata Majewska
Skarlin pow.nowomiejski (WM) -- U 1744-1757, indeksował Kamil Krasiński
Stare Sioło (UK) -- U 1804-15, indeksował Hubert Załężny
Stary Wiśnicz (m. Kobyle, Kopaliny, Kurów, Mały Wiśnicz, Stary Wiśnicz) (MP) -- U 1824, indeksowali Monika i Aleksander Multan
Szczepankowo (PL) -- U 1857-66 (z lukami) M 1830 (aktualizacja) Z 1858, indeksowała Bożena Śmigulska
Św.Lipka (WM) -- U 1636-1739, indeksował Robert Połubiński
Więcławice USC (MP) -- Sk UMZ 1918, indeksował Adrian Jarosz
Wrzeszczów (MZ) -- Z 1939-42, indeksowała Marianna Paszek


02-04-2021

Głębowice (MP) -- U 1807-17, indeksował Tomasz Malata
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1881 (rozszerzenie), indeksował Andrzej Fortuna
Łososina Dolna (MP) -- M 1784-1901, indeksował AdamC
Niegowa (SL) -- M 1716-67, indeksowała Mariadobrosława
Osiek (m. Malec) (MP) -- U 1786-1851, indeksował Mariusz Gąsiorek
Pełczyska (SK) -- U 1900-01, M 1900-09, Z 1900-04, indeksował Henryk Adamczyk
Raciechowice (m. Czasław) (MP) -- U 1833-73, indeksowała Ela Synowiec
Raciechowice (m. Poznachowice Górne) (MP) -- U 1881-1914, indeksował merdigon
Szczurowa (MP) -- U 1811-20, indeksowała Katarzyna Nalazek
Wojciechowice (SK) -- M 1908-13, indeksował Tadeusz Łukaszek
Zgłobień (m. Błędowa Zgłobieńska) (PK) -- M 1869-1900, indeksował mkkmilek
Ziemięcice (SL) -- U 1893-1903, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


01-04-2021

Chlewiska (MZ) -- U 1906, 1907 (rozszerzenie), indeksował Mikołaj Wilk
Gdów (MP) -- Z X.1776-84, indeksował Łukasz Kominiak
Koziegłówki (SL) -- Z 1737-1800, indeksowali Teresa Łukasik i Malwina Buszko
Milówka-Szare (SL) -- Z 1890-1912, indeksowała Katarzyna Jonkisz
Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1899, indeksowali Yerma i Incognito
Płaza (MP) -- U 1773-74, 91; MZ 1791, indeksowała JKS
Sieciechowice (m. Grzegorzowice) (MP) -- Z 1797-1820, indeksowała Renata Majewska
Sieciechów-Opactwo (MZ) -- M 1936-1946, indeksował Krzysztof Zochniak
Sosnowiec (ewang.) (SL) -- UM 1910-19, indeksował Krzysztof Imiołek
Sosnowiec (mariaw.) (SL) -- UM 1920, indeksował Krzysztof Imiołek
Szczepankowo (PL) -- Z 1727-68, indeksowała Bożena Śmigulska
Szczepankowo (PL) -- U 1887-1912a (w tym 1910 uzupełnienie), indeksowała Ewa Marczewska
Szczyrzyc (m. Abramowice, Pobręczyn) (MP) -- Z 1866-1901, indeksowała Ela Synowiec
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- U 1909, indeksował Marek Kamiński
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1934, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa Najczystszego Serca Maryi (WA) -- SkM 1925-32, indeksował Adam Dominik Okuniewski
Warszawa św. Jan (WA) -- SkZ 1897-1909, indeksował Artur Lewandowski
Ziemięcice (SL) -- U 1876-92, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


31-03-2021

Aleksandrów Łódzki (LD) -- UMZ 1881-85, indeksowała Krystyna Zadwórna
Boguty (MZ) -- UMZ 1873, indeksował SLEM74
Czersk (mojż.) (MZ) -- Z 1831-36, indeksowała Incognito
Dobra (mariawici) (LD) -- UMZ 1918, indeksowała Joanna Grzybowska
Grębków (MZ) -- U 1812, indeksował Andrew.77PL
Kiełków (PK) -- M 1869-1944, indeksował Jan Złotek
Kopcie (MZ) -- U 1828-29, indeksował Andrew.77PL
Łódź NMP (LD) -- U 1905, indeksował Janusz Kucharczyk
Niwiski (MZ) -- U 1812, indeksował Andrew.77PL
Racławice (m. Huta Deręgowska) (PK) -- M 1865-74, indeksowała Kamila Bogdanowicz
Sieciechowice (m. Grzegorzowice) (MP) -- Z 1886-98, indeksowała Renata Majewska
Sieciechowice (m. Władysław) (MP) -- Z 1797-1800, indeksowała Renata Majewska
Tarnopol (m. Kupczyńce) (UK) -- M 1835-65 (skrajne), indeksował Anatoly
Walichnowy (LD) -- UMZ 1900-07, indeksowała Incognito
Wieprz (MP) -- U 1875-95, indeksowała Joanna Maślanek


30-03-2021

Andrzejewo (MZ) -- M 1900-05, indeksowała Justyna Jaźwińska
Barczewo USC (WM) -- UZ 1881-1884, indeksowała Katarzyna Matyjas
Bogurzyn (MZ) -- U 1897-99, indeksował Jan Wojtkiewicz
Borkowice (MZ) -- U 1916-18, indeksował Łukasz Okła
Bruśnik (MP) -- Z 1801-80 (daty skrajne), indeksował JanKarJas3
Cudnów (UK) -- UMZ 1837-38, indeksowała Dorota Żyłko
Gąbin (MZ) -- M 1901-04 (rozszerzenie), indeksował Tomasz Bogiel
Grodziczno (WM) -- U 1806, indeksował Andrzej Dmytryszyn
Koniemłoty (SK) -- MZ 1916, indeksowała Wiola Korycińska
Krzemieniec (UK) -- M 1825-26, 1900-01, 06-07, indeksowali Zenon Paszkowski, Danuta Wojtowicz, Danuta Mielczarek
Lipowiec (MZ) -- M 1845-51, indeksował Jan Wojtkiewicz
Młodzieszyn (MZ) -- M 1899-1910, indeksowała Ewa Kuśmirek
Nowe Miasto nad Pilicą (MZ) -- M 1931-35, indeksował Krzysztof Jach
Płońsk (MZ) -- U 1875-77 (rozszerzenie), Z 1910-12, indeksował Karol Szulc
Przysucha (MZ) -- Z 1781-83, indeksował Krzysztof Kościowski
Sieciechów-Opactwo (MZ) -- Z 1914-17 (duplikaty), indeksował Krzysztof Zochniak
Szczurowa (m. Księże Kopacze) (MP) -- U 1784-1819, indeksowała Gosia253
Szczurowa (m. Zaborów) (MP) -- M 1784-1819, indeksował valdeq, weryf. Gosia253
Tylicz (MP) -- M 1785-1918 (daty skrajne), indeksował Jerzy Nowosielski
Wieledniki (UK) -- M 1701-97 (skrajne), indeksował Rafał Albiński
Zaborów (m. Księże Kopacze) (MP) -- U 1820-1921, indeksowała Gosia253
Zaborów (m. Zaborów) (MP) -- M 1820-34, indeksował valdeq, weryf. Gosia253
Ziemięcice (SL) -- U 1875 ; Z 1881-1903, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Żdżary (MZ) -- Z 1861, indeksował Sławomir Gubiec


29-03-2021

Bochnia (MP) -- U 1825-28, indeksowała Agnieszka5995
Brodnica (KP) -- U 1747-84, indeksował Jarosław Cendrowski
Dworszowice Kościelne (LD) -- U 1875-96, indeksowała Iwona Tomaszewska
Felsztyn (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1791-1829, indeksował Marcin Dziubiński
Felsztyn (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1784-1836 (aktualizacja), indeksował Marcin Dziubiński
Góra Ropczycka (m. Zagorzyce) (PK) -- U 1822-28 (skrajne), indeksował Szymon Król
Indura (BR) -- M 1819-1827, indeksował Albin Kożuchowski
Jedwabne (PL) -- U 1904-10, indeksował Grzegorz Nowik
Jeżewo (pow.świecki) (KP) -- U 1771-75, indeksowała Wioletta Schiedel
Kaniów (SL) -- U 1883-1904, indeksowali Zak Zuzalek weryf.Grzegorz Zemła
Kozienice (MZ) -- Z 1917-29, indeksował Bartłomiej Zieliński
Kraków-Pleszów św. Wincentego (m. Lubocza i Krzesławice) (MP) -- U 1871-80, indeksował Leszek Matuszek
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1781-90, indeksowała KasiaKP
Książ Mały (MP) -- U 1919, indeksowała Renata Majewska
Lipsko (PK) -- UMZ 1762-1907 (skrajne), indeksował Jerzy Nowosielski
Łączki Kucharskie (m. Niedźwiada) (PK) -- M 1871-72, indeksował Szymon Król
Miechów (MP) -- U 1917; Z 1856-61, 78-79, 93-94, 97-99, indeksowała Urszula Pogoń
Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1898, indeksowali Yerma i Incognito
Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- M 1895, 1899-1902, 04, indeksowała Yerma
Nacza (BR) -- U 1815-1818, indeksowała ewabe
Nieżywięć (KP) -- M 1772-82 ,1875-1918, indeksował Adam Górski
Nowa Wieś (MZ) -- U 1903-08, indeksowali Barbara Zielińska, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Ożarów (LD) -- U 1822,52-53,62-63,1918, M 1858,63-66, indeksował Tomasz Skolimowski
Parchanie (KP) -- M 1800-07, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Pińsk (BR) -- M 1833, indeksowała aka83
Podbuż (gr.-kat.) (m. Bystrzyca) (UK) -- UMZ 1851-69, indeksował Mateusz Gołdyn
Poręba Wielka (MP) -- U 1857-90, indeksował Grzegorz Zemła
Przybynów (SL) -- U 1830-33; M 1847-51; Z 1826-28, indeksowała Mirosława Lachowska
Raciechowice (m. Poznachowice Górne) (MP) -- Z 1786-1931, indeksował Łukasz Kominiak
Sieciechowice (m. Grzegorzowice) (MP) -- Z 1865-85, indeksowała Renata Majewska
Sosnowiec-Nowy Sielec Niepokalanego Poczęcia (SL) -- Z 1910-14, indeksowała Katarzyna Marcisz
Taboryszki (LT) -- U 1798, UMZ 1864-1870, indeksował Piotr Pukin
Wadowice Górne (PK) -- U 1835-36, indeksował Tomasz Malata
Wilno Wszystkich świętych (LT) -- U 1879-1880, indeksowała Bożena Tylingo
Wylatowo (KP) -- M 1742-99, indeksował Janson
Zabierzów Bocheński (MP) -- U 1851-55, indeksował leszekh
Zabierzów Bocheński (MP) -- U 1814-18 (aktualizacja), indeksował leszekh
Zadzim (LD) -- UMZ 1919, indeksował Grzegorz Żychowski


28-03-2021

Baranów Sandomierski (m. Koło) (PK) -- U 1801-77, M 1827-82, Z 1823-66 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Bełchatów (ewang.) (LD) -- U 1841-42, indeksowała Grażyna Nowak
Bochnia (m. Chodenice i Trinitatis) (MP) -- M 1787-1805, indeksowała Incognito
Brzeziny (LD) -- Z 1837-45, indeksowała Edyta Bednarek
Brzeziny (LD) -- M 1918, indeksowała Marysia Woźniak
Brzozie Lubawskie (WM) -- UM 1874-79, indeksowała Donata Stremplewska
Cmolas (m. Cmolas) (PK) -- U 1821-30, indeksowała Heather Pedersen
Gdów (MP) -- U 1771-73, indeksowali Poloska, weryf. Renata Majewska
Gródek Jabielloński (UK) -- U 1851-1946 (aktualizacja), indeksował Konrad Mierzwa
Katowice-Bogucice św.Szczepana (SL) -- U 1867-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Kolbuszowa (PK) -- UM 1791-1859 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Kombornia (m. Jabłonica Polska) (PK) -- M 1889-1934 (aktualizacja), indeksował Grzegorz Zuzak
Koropiec (UK) -- UMZ 1819-22, indeksował Wojciech Matuszewicz
Kruszyny (KP) -- U 1821-31, indeksował Krzysztof Kamiński
Lubraniec (KP) -- SkM 1919-20, indeksował Jan Berens
Łobudzice (LD) -- M 1706-50 (lata skrajne), indeksował Henryk Koluszkowski
Łódź-Radogoszcz NSJ (LD) -- M 1930-32, indeksowała Izabela Ziobro
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1928, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- M 1891-95, indeksowała Barbara Sznober
Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1897, indeksowali Yerma i Incognito
Ochrymowce (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1844-49, indeksował Krzysztof Bezdziczek
Pajęczno (LD) -- M 1915-30, indeksował Damian Nagieł
Skierniewice (LD) -- Z 1835-36, indeksowała mariamikołaj
Sołek-Śleszyn (LD) -- UZ 1850-53 (rozsz.), indeksował Antoni Burzyński
Sumin pow.lipnowski (KP) -- Z 1754-81, indeksował Michał Golubiński
Sumin pow.lipnowski (KP) -- U 1799-1820 , indeksowali Hanna Uszyńska wer.Michał Golubiński
Ślemień-Kocoń (SL) -- U 1890-1915, indeksował Arkadiusz Biegun
Trześń (PK) -- U 1895-99, indeksowała Heather Pedersen
Ujazd (LD) -- Z 1837-45, indeksował Kacper Szczepanowski
Woźniki-Woischik (SL) -- U 1835-42, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zgierz (ewang.) (LD) -- Z 1847-58, indeksowała Kasia Wilcz


27-03-2021

Besko (PK) -- U 1909-32, indeksował Grzegorz Zuzak
Białaszewo (PL) -- Z 1800-07,39-67, indeksowała Anna Krawiec
Chobrzany (SK) -- Z 1917, indeksował Tomasz Mierzejek
Dzierżenin (MZ) -- UM 1913-15, indeksowali Bożena Prymus i Waldemar Chorążewicz
Gąbin (MZ) -- U 1873, indeksowała Elżbieta Bieske-Dąbrowska
Kosów Lacki (MZ) -- Z 1901, indeksowała Ewa Dybowska
Kraków-Mogiła św. Bartłomieja (m. Łęg) (MP) -- U 1797-1807, indeksowała Jabski
Kraków-Mogiła św. Bartłomieja (m. Mogiła) (MP) -- U 1797-1801, indeksowała Jabski
Książ Mały (MP) -- U 1917-18, indeksowała Renata Majewska
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1826, indeksowała Ewa Prejs
Lipinki (WM) -- U 1777-1808, indeksował Kamil Krasiński
Łomża (PL) -- U 1816-17, indeksowała Elisabeth Smith Gałązka
Mikołajki pow.nowomiejski (WM) -- U 1874-1879, indeksowała Anna Parysek
Nowy Dwór (PL) -- U 1808b-1830, indeksowała Anna Krawiec
Poryte (PL) -- U 1713,1815-16, indeksował Wiktor Nikonowicz
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1910-14, indeksowała Joanna Bugajska
Strawczyn (SK) -- U 1861-75 (skorowidz), indeksował Wojciech Liśkiewicz
Szczyrzyc (m. Raciborzany) (MP) -- U 1786-1901, indeksował Krasny
Topczewo (PL) -- Z 1786-98, indeksował Jan Mamaj
Trzęsówka (m. Trzęsówka) (PK) -- UZ 1802-19, indeksował Bartłomiej Babiarz


26-03-2021

Bochnia (m. Chodenice i Trinitatis) (MP) -- M 1854-58, indeksowała Incognito
Bochnia (m. Podedworze) (MP) -- M 1854-62, indeksowała Incognito
Chęciny (SK) -- U 1886-89 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Delatyn (UK) -- U 1905-11, indeksował Grzegorz Żychowski
Fałków (SK) -- U 1908-13, indeksował Roman Burczyk
Koniemłoty (SK) -- U 1916, M 1915, Z 1915 (rozszerzenie), indeksowała Wiola Korycińska
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1880 (rozszerzenie), indeksował Andrzej Fortuna
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- U 1806-10, indeksował aqkis
Raciechowice (m. Sosnowa) (MP) -- Z 1786-1939, indeksował Łukasz Kominiak


25-03-2021

Andrychów (MP) -- U 1899-1920, indeksował Bartłomiej Zieliński
Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1856-60, indeksował andrzej27
Czortków (UK) -- U 1877-1902, indeksowała Natalia Bratkowska
Grodziczno-kościelne (WM) -- U 1805, indeksował Andrzej Dmytryszyn
Kaniów (SL) -- U 1904-19, indeksował Grzegorz Zemła
Kowal (KP) -- M 1812, indeksował Michał Golubiński
Miechocin (m. Chmielów) (PK) -- U 1825-35, indeksowała Heather Pedersen
Milówka-Cisiec (SL) -- U 1786-1819, indeksował Łukasz Kominiak
Nowe Miasto nad Pilicą (MZ) -- M 1924-30, indeksowała Krzysztof Jach
Raciechowice (MP) -- M 1777-84 (aktualizacja), indeksował Łukasz Kominiak
Raciechowice (m. Raciechowice) (MP) -- M 1785-1833 (aktualizacja), indeksował Łukasz Kominiak
Sumin pow.lipnowski (KP) -- SkU 1886-97; M 1896-97, indeksował Jan Berens
Szadłowice (KP) -- U 1910-22, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Trześń (m. Sokolniki) (PK) -- M 1888-1910, indeksowała Heather Pedersen
Warszawa-Jazdów śś. Anna i Małgorzata (WA) -- M 1802-08, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1867, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa Przemienienie Pańskie (WA) -- Z 1909-10, indeksowała el_za
Warszawa św. Augustyn (WA) -- Z 1932-34, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa św. Jan (WA) -- Z 1887-96, indeksował Artur Lewandowski
Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkU 1904, indeksowali Artur Lewandowski, Or_Pio


24-03-2021

Czersk (mojż.) (MZ) -- U 1832-36, M 1830,32,35, Z 1830, indeksowała Incognito
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1855-56, indeksował Stanisław Jegier
Daleszyce (SK) -- M 1602-97, indeksował Andrzej Gawlik
Dzierżenin (MZ) -- UMZ 1916-18, indeksowała Bożena Prymus
Gąbin (MZ) -- M 1896-1900, indeksował Tomasz Bogiel
Gójsk (MZ) -- Z 1876-90, indeksowała Mary Ann Graham
Kraków-Bieżanów Narodzenia NMP (m. Prokocim) (MP) -- U 1856-70, indeksowała Wanda Zgud
Morawica (MP) -- U 1760-64, indeksował merdigon
Nowa Wieś (MZ) -- Z 1903-13, indeksowali Bożena Prymus i Waldemar Chorążewicz
Ottynia (UK) -- UMZ 1845-48, indeksował Grzegorz Żychowski
Sławków (SL) -- UZ 1871-74;M 1871-72,74, indeksowała A.Ch
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1898-1901, indeksowała Joanna Bugajska
Strzygi (KP) -- U 1844-57, indeksował Kamil Krasiński
Śmiłowice (KP) -- UZ 1917-18, indeksował Filip Skurzewski
Wielka Brzostowica (BR) -- Z 1819-1826, indeksowała Wilnianka
Wysokie Koło (Regów) (MZ) -- U 1881-96, indeksowała Dorota Kober


23-03-2021

Barczewo USC (WM) -- UZ 1877-80, indeksowała Katarzyna Matyjas
Bytom-Radzionków św.Wojciecha (SL) -- Z 1825-27, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Chlewiska (MZ) -- Z 1838-40, 1842-48, indeksował Łukasz Okła
Ciągowice (SL) -- UMZ 1808-17, indeksowała Anna Kempisty
Czaniec (SL) -- U 1878-81, indeksowała Honorata Nalborczyk
Głębowice (MP) -- U 1797-1806, indeksował Tomasz Malata
Kolbuszowa (PK) -- M 1814, indeksował Konrad Mierzwa
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1877-79 (rozszerzenie), indeksował Andrzej Fortuna
Lubowidz (MZ) -- U 1868 (rozszerzenie), indeksował Jan Wojtkiewicz
Muśniki (LT) -- U 1713-1808 aktualizacja, indeksowała Marta Bałażak
Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1896, indeksowali Yerma i Incognito
Oleksin (MZ) -- Z 1866-70, indeksowała Anna Ornoch
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1856-60, indeksował Norelik
Poświętne (PL) -- U 1859-71, indeksował Marian Lazarecki
Raciechowice (MP) -- M 1777-84, indeksował Łukasz Kominiak
Raciechowice (m. Raciechowice) (MP) -- M 1785-1833, indeksował Łukasz Kominiak
Sarnowo (MZ) -- M 1913-14, indeksował Jan Wojtkiewicz
Skrzynno (MZ) -- UMZ 1843, indeksował Piotr Szmulikowski
Suwałki (PL) -- M 1851, indeksował Marek Rozmysłowski
Suwałki (PL) -- U 1847 (aktualizacja), indeksował Marek Rozmysłowski
Wielka Brzostowica (BR) -- U 1819-1826, indeksowała Wilnianka
Wieprz (MP) -- M 1890-1921, indeksował jhzs
Zakrzew (MZ) -- U 1888-96, 1899-1902, indeksowała Marianna Paszek
Zgłobień (m.Wola Zgłobieńska) (PK) -- U 1875-1902, M 1870-1900, indeksował mkkmilek


22-03-2021

Bobrowo (KP) -- Z 1856-66, indeksował Jarosław Cendrowski
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1820, indeksował Arkadiusz Śliwiński
Jasionka (PK) -- M 1860-1907, indeksowała Monika Węgrzyn
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1834-39 (rozszerzenie), indeksowała Agnieszka5995
Lubecko (SL) -- M 1729-1814, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Niedźwiedź (pow.wąbrzeski) (KP) -- U 1873-78, indeksował Kamil Krasiński
Polanka Wielka (MP) -- U 1815-19, 1846-78, 1892-95 , indeksowali Grzesiek182, Zogislost, bobik4000
Skrzynno (MZ) -- UMZ 1842, indeksował Piotr Szmulikowski
Szczurowa (m. Zaborów) (MP) -- Z 1784-1819, indeksował valdeq, weryf. Gosia253
Śmiłowice (KP) -- M 1917-19, indeksował Jan Berens
Tuliszków (WP) -- U 1680-1735, M 1643-1799, indeksował SlawomirB
Ujkowice (PK) -- UM 1837-1903 (skrajne), indeksowała Aleksandra Bury
Wojciechowice (SK) -- M 1900-04 (uzupełnienie), indeksował Tadeusz Łukaszek
Woźniki-Woischik (SL) -- M 1860-78, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zaborów (m. Zaborów) (MP) -- Z 1820-1835, indeksował valdeq, weryf. Gosia253
Żurominek (MZ) -- U 1846-49, Z 1849-54 (rozszerzenie), indeksował Jan Wojtkiewicz


21-03-2021

Baranów Sandomierski (m. Przewóz, Koło) (PK) -- UMZ 1804-82 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Bąkowa Góra (LD) -- M 1826-27, indeksował Dariusz Ślusarczyk
Chabielice (LD) -- UMZ 1616-1815 (lata skrajne), indeksowała Krystyna Stańczyk
Chlewiska (KP) -- Z 1769-1879 (daty skrajne), indeksował Jan Łukasik
Chorzęcin (LD) -- UZ 1836-40, indeksował Sebastian Ogrodnik
Cudnów (UK) -- M 1782-94, indeksował Rafał Albiński
Ćmińsk (SK) -- U 1920-22, indeksowała Janina Hyb
Góra Ropczycka (PK) -- U 1822-48 (skrajne), indeksował Szymon Król
Grabowo USC pow.nowomiejski (WM) -- Z 1911-1914, indeksowała Anna Parysek
Kałów (LD) -- UMZ 1817-21, indeksował Henryk Dąb
Kielce Święty Krzyż (SK) -- U 1915-17, indeksowała Janina Hyb
Kraków-Pleszów św. Wincentego (m. Grębałów, Kujawy, Pleszów) (MP) -- M 1871-80, indeksował Leszek Matuszek
Lejpuny (LT) -- U 1813-1818, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Lgota Wielka (LD) -- UMZ 1877-86, indeksował Anna Grzyb
Lipce Reymontowskie (LD) -- UMZ 1906-14, indeksowała Zofia Kolińska
Łobudzice (LD) -- M 1751-70, Z 1705-70 (lata skrajne), indeksował Henryk Koluszkowski
Łódź św. Anna (LD) -- M 1927, indeksowała Małgorzata Berendzik
Łódź św. Antoni (LD) -- M 1930, indeksowała Izabela Ziobro
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1928, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Nienadówka (m. Nienadówka) (PK) -- UZ 1784-99, indeksował Krzysztof Bielak
Ochrymowce (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1842-43, indeksował Krzysztof Bezdziczek
Osjaków (LD) -- Z 1836-37, indeksował Robert1202
Przyłuka-Samhorodek (UK) -- UMZ 1866-76 (skrajne) , indeksował Oleg Rosowiecki
Raciechowice (m. Raciechowice) (MP) -- U 1786-1911, indeksował Łukasz_Kominiak
Skierniewice wojsk. (aneksy) (LD) -- A 1926-31,33-37, indeksowała mariamikołaj
Sołek-Śleszyn (LD) -- U 1845-49, Z 1835-49, indeksował Antoni Burzyński
Stryjówka (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1842-43, indeksował Krzysztof Bezdziczek
Subocz (LT) -- M 1697-1703, brak 1701, indeksowała Marck57
Syców-Gross Wartenberg (ewang.) (DS) -- M 1805-20, 65-73 (daty skrajne), indeksował Michael Schätzlein
Szczurowa (m. Księże Kopacze) (MP) -- Z 1784-1819, indeksowała Gosia253
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1921, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa św. Krzyż (WA) -- M 1920, indeksowała Justyna Jaźwińska
Wielka Brzostowica (BR) -- M 1797-1827 aktualizacja, indeksowała Wilnianka
Wielowieś (m. Kócmierzów) (PK) -- Z 1831-79, 1900-18, indeksowała Heather Pedersen
Wierzchy (LD) -- M 1818-26, indeksował Krystian Dzikowski
Wilno św.Filipa i Jakuba (LT) -- M 1920-1922, indeksowała Bożena Tylingo
Wojsławice (m. Pieczygóry) (UK) -- MZ 1893-1948 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Zaborów (m. Księże Kopacze) (MP) -- Z 1820-1945, indeksowała Gosia253
Żółkiew (gr.-kat.) (m.Turynka) (UK) -- U 1864-77, indeksowała Danuta Danecka


20-03-2021

Borkowice (MZ) -- UMZ 1797-1810, indeksował Grzegorz Świerczyński
Goryń (MZ) -- M 1899-1914, indeksował Labcio402
Lędziny (SL) -- UMZ 1840-46, indeksował Krzysztof Kosteczko
Niedźwiedź (pow.wąbrzeski) (KP) -- U 1822-72, indeksował Kamil Krasiński
Olsztynek ob.wiejski (WM) -- U 1879-1881, indeksowała Donata Stremplewska
Przybynów (SL) -- U 1827-29; M 1837-46 ;Z 1820-23, indeksowała Mirosława Lachowska
Szydłowiec (MZ) -- Z 1810-11, indeksował Mikołaj Wilk


19-03-2021

Brzeźnica (PK) -- M 1826-30, indeksował Łukasz Majewski
Chęciny (SK) -- U 1881-85 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Giebułtów (MP) -- M 1824-29, indeksowała Jolka4591
Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1895, indeksowali Yerma i Incognito
Owrucz (UK) -- UMZ 1830-59 (skrajne), indeksowała Małgorzata Wstawska-Wróbel
Szczepanowice (MP) -- M 1840-59, indeksowała Małgorzata_D
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1935-38, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa św. Augustyn (WA) -- Z 1929-31, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa św. Trójca (prawosł.) (WA) -- U 1911, indeksowała Natalia Opiłowska
Zabierzów Bocheński (MP) -- U 1815-18; Z 1814-18, indeksował leszekh
Zabierzów Bocheński (MP) -- U 1814 (aktualizacja), indeksował leszekh


18-03-2021

Barczewo USC (WM) -- UZ 1874-1876, indeksowała Katarzyna Matyjas
Bieliny Opoczyńskie (MZ) -- U 1892, indeksował SLEM74
Brzeźnica (PK) -- UM 1821-25 (skrajne), indeksował Łukasz Majewski
Florynka (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1873-81, indeksowała Halina Żabczak
Gończyce (MZ) -- U 1890-1909, M 1884-1907, Z 1881-1907, indeksowała Beata Krupa
Kuczki (MZ) -- M 1933-35, 1939, indeksował Mikołaj Wilk
Liw (MZ) -- M 1868-1902, 1916-17, indeksował Wilhelm Hałys
Nienadówka (PK) -- M 1784-1807, indeksował Krzysztof Bielak
Nowe Miasto nad Pilicą (MZ) -- M 1919-23, indeksował Krzysztof Jach
Podbuż (gr.-kat.) (m. Bystrzyca) (UK) -- UMZ 1831-50, indeksował Mateusz Gołdyn
Ryczywół (MZ) -- UMZ 1914-16, indeksowała Beata Krupa
Rzekuń (MZ) -- Z 1931-34, indeksowała Mariola Postępska
Sieciechów-Opactwo (MZ) -- U 1907-20 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Skarżysko Kamienna-Bzin (SK) -- M 1896-1904, 1935-45, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Słaboszów (MP) -- Z 1916 (rozszerzenie), indeksowała Grażyna Radzik
Wieniawa (MZ) -- U 1810-24, indeksował Incognito
Wojska-Woiska USC (SL) -- U 1896-1910, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Zaborów (m. Księże Kopacze) (MP) -- M 1784-1945, indeksowała Gosia253
Ziemięcice (SL) -- Z 1874-80, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- U 1856-63, indeksowała Danuta Danecka


17-03-2021

Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1851-55, indeksował andrzej27
Brzeźnica (PK) -- U 1841-89, indeksowała Agnieszka Pawlus
Chlewiska (MZ) -- U 1916-21, indeksował Łukasz Okła
Fiszewo-Fischau (WM) -- M 1800-1847;Z 1829-1843, indeksował Kamil Krasiński
Gąbin (MZ) -- Z 1911-13, indeksował Tomasz Bogiel
Giebułtów (MP) -- UZ 1824-29, indeksowała Jolka4591
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (m. Przegorzały) (MP) -- U 1745-77, indeksował merdigon
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1841-45, indeksowała KasiaKP
Kraszewo (MZ) -- UM 1831, UMZ 1832-66, indeksowała Olga Gąsiorowska
Meżyrów (UK) -- UMZ 1891-96 (skrajne), indeksowała Jadwiga Sibirska
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1851-55, indeksował Norelik
Szczyrzyc (m. Smykań) (MP) -- Z 1877-1901, indeksowała Ela Synowiec
Wielgie (MZ) -- M 1742-1831, indeksował Karol Giemza
Wojciechowice (SK) -- M 1925-29, indeksował Tadeusz Łukaszek


16-03-2021

Bolesław pow. dąbrowski (m. Mędrzechów) (MP) -- U 1871-1901, indeksowała Anna Krawiec
Kazanów (MZ) -- U 1915-18, indeksował Jerzy Borycki
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1875-76 (rozszerzenia), indeksował Andrzej Fortuna
Lembarg (KP) -- Z 1791-1805, indeksował Jarosław Cendrowski
Mysłowice-Krasowy USC (SL) -- Z 1874-80, indeksowała Ilona Grodoń
Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1892-94, indeksowali Yerma i Incognito
Niegardów (MP) -- M 1821-25; Z 1821-30, indeksował Wojciech Nowiński
Nowa Wieś (MZ) -- UZ 1897-1913 (aneksy), indeksował Waldemar Chorążewicz
Pełczyska (SK) -- U 1879-80 82 85, M 1881-85, Z1878-85, indeksował Henryk Adamczyk
Poręba Górna (MP) -- SkU 1694-1809; SkM 1695-1809; SkZ 1725-1809 (daty skrajne), indeksował Trotwood
Rzekuń (MZ) -- Z 1928-30, indeksowała Bożena Prymus
Sokołów Podlaski (MZ) -- M 1868, indeksował MiStrz
Strubnica (BR) -- MZ 1819-1825, Z 1797-1818 aktual., indeksowała Wilnianka
Szczurowa (MP) -- U 1800-10 (rozszerzenie), indeksowała Katarzyna Nalazek
Tuczępy (SK) -- M 1826-74 (skorowidz), indeksował Wojciech Liśkiewicz
Umień (WP) -- UMZ 1824-1848, indeksował Jarosław Czarkowski
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1903, indeksowała Katarzyna Pasik
Wojska-Woiska USC (SL) -- U 1881-95, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


15-03-2021

Bieliny Opoczyńskie (MZ) -- U 1916, indeksował SLEM74
Błotnica (MZ) -- M 1888-96, indeksował Labcio402
Bolesław (pow. olkuski) (MP) -- UMZ 1912, indeksował MikeChris
Cudnów (UK) -- U 1829, indeksowała Dorota Żyłko
Golub (KP) -- Z 1794-1804, indeksował Kamil Krasiński
Góra Ropczycka (m. Gnojnica) (PK) -- U 1824-48 (skrajne), indeksował Szymon Król
Gwoździec (UK) -- UMZ 1816-24 (skrajne), indeksowała Magdalena Andruszewska
Kosienice (PK) -- UMZ 1890-1904, indeksowała Aleksandra Bury
Koziegłówki (SL) -- U 1592-1642, indeksował Rafał Molencki
Koziegłówki (SL) -- U 1788-1824, indeksował Sławomir Binczak
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1840-47 (aktualizacja), indeksowała Agnieszka5995
Łososina Dolna (m. Łososina Dolna) (MP) -- U 1845-93, indeksował AdamC
Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1891, indeksowali Yerma i Incognito
Nowa Wieś (MZ) -- M 1898-1913, indeksowali Bożena Prymus i Waldemar Chorążewicz
Sędziszów Małopolski (PK) -- UMZ 1915, indeksował Paweł Zawadzki
Sokołów Podlaski (MZ) -- U 1868, indeksował MiStrz
Stawyszcze (UK) -- UMZ 1829-30, indeksowała Maria Dubiczyńska
Świlcza (PK) -- Z 1891-99, indeksował Zbigniew Surmacz
Zakrzewo (MZ) -- U 1775, 1780-1807 (sumariusz), indeksował Marcin Prengowski
Żurominek (MZ) -- U 1872-76, indeksował Jan Wojtkiewicz


14-03-2021

Bełchatów (ewang.) (LD) -- U 1837-38, indeksowała Grażyna Nowak
Bełchatów (mojż.) (LD) -- Z 1933-35, indeksował Marcin Dobrzyński
Będków (LD) -- U 1851-55, indeksował Jacek Kłosiński
Bielica alias Jelna (BR) -- Z 1821-1825, indeksował Walerian Skrendo
Czerniowce (obwód winnicki) (UK) -- UMZ 1912, indeksował Bogusław Wojciech Dzbikowicz
Czulice (MP) -- M 1680-94, 1697-1729, indeksował Zolo
Głębowice (MP) -- U 1787-96, indeksował Tomasz Malata
Goryń (MZ) -- M 1871-77, indeksował Labcio402
Koziegłówki (SL) -- U 1738-87, indeksowali Malwina Buszko wer.Teresa Łukasik
Kuczki (MZ) -- M 1924, 1929-32, indeksował Mikołaj Wilk
Łobudzice (LD) -- U 1668-69,1700-70, indeksował Henryk Koluszkowski
Łódź NMP (LD) -- M 1930, indeksowała Izabela Ziobro
Łódź NMP (LD) -- M 1927, indeksował Jarosław Stawowski
Łysków (BR) -- UMZ 1802-1825, indeksowała Wilnianka
Majdan Królewski (PK) -- M 1917, indeksował Bartomiej Babiarz
Muśniki (LT) -- Z 1878-1891, indeksowała Marta Bałażak
Myślenice Narodzenia NMP (MP) -- U 1890, indeksowali Yerma i Incognito
Oleszyce (PK) -- UMZ 1840, indeksowała Magdalena Kornafel-Pajda
Ostrowce (SK) -- Z 1797-1811, indeksował Mariusz Seidel
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska, Uszwica) (MP) -- M 1866-85, indeksował merdigon
Przedbórz (LD) -- UMZ 1878-80, indeksowała Krystyna Stanisławska
Przytyk (MZ) -- U 1889-95, indeksowała Marianna Paszek
Raciechowice (m. Poznachowice Górne) (MP) -- U 1786-1829, indeksował merdigon
Skierniewice (LD) -- Z 1917,29, indeksowała mariamikołaj
Smardzowice (MP) -- SkU 1780-1890; SkMZ 1783-1809, indeksował Grzegorz Madej
Sołek-Śleszyn (LD) -- U 1834-44 (rozsz.), indeksował Antoni Burzyński
Strzegom (SK) -- U 1911-18, M 1911-12 (skorowidz), indeksował Wojciech Liśkiewicz
Sulisławice (SK) -- Z 1911-12 (skorowidz), indeksował Wojciech Liśkiewicz
Suszec (SL) -- U 1868-1922, indeksował Wojciech Gąsior
Szadłowice (KP) -- U 1889-1909, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Trzciana (MP) -- M 1890-1919, 1924-29, indeksowała 37gosia
Trzęsówka (m. Kosowy, Siedlanka) (PK) -- Z 1821-48, indeksował Bartomiej Babiarz
Wojska-Woiska USC (SL) -- U 1874-78,80; Z 1885-1910, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


13-03-2021

Barcice (m. Rostoka) (MP) -- U 1813-14, 1816-21, indeksowała Viera Dušinská
Barcice (m. Wola Krogulecka, Przysietnica, Rytro, Obłazy, Sucha Struga, Barcice) (MP) -- U 1813-21, indeksowała Viera Dušinská
Bytom-Rozbark-Rossberg USC (SL) -- SkU 1901-02, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Głębowice (MP) -- U 1863-1900, indeksowali Zogislost i bobik4000
Koniemłoty (SK) -- U 1915 (rozszerzenie), indeksowała Wiola Korycińska
Lubsza-Lubschau (SL) -- U 1890-94, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Raciechowice (m. Glichów) (MP) -- U 1786-1913, indeksował Łukasz_Kominiak
Szczurowa (m. Rajsko) (MP) -- M 1871-1924, indeksowała Gosia253
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1851, indeksował Incognito
Tymowa (MP) -- U 1904-09, indeksowała Gabriela Bielawska
Wojska-Woiska USC (SL) -- Z 1874-84, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1881-84, indeksował Romuald Szymanek
Żytniów (OP) -- UMZ 1845-56, indeksowała Marzanna Kempska


12-03-2021

Giebułtów (MP) -- UMZ 1818-23, indeksowała Jolka4591
Goryń (MZ) -- M 1861-70, indeksował Labcio402
Goworowo (MZ) -- U 1913-15, indeksowała Linda Aguilar
Jutrosin USC (WP) -- M 1900-1913, indeksował Michael Schätzlein
Kopcie (MZ) -- Z 1863-66, indeksował Artur Godlewski
Kruszyny (KP) -- U 1812-20, indeksował Krzysztof Kamiński
Mortęgi USC (WM) -- Z 1929-1935, indeksowała Katarzyna Matyjas
Okocim (MP) -- Z 1903-16, indeksowała Suzana
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1846-50, indeksował Norelik
Raciechowice (m. Sosnowa) (MP) -- M 1785-1938, indeksował Łukasz_Kominiak
Radomno (WM) -- U 1724-1791, indeksował Kamil Krasiński
Szczepanowice (MP) -- M 1860-79, indeksował Małgorzata_D
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1928, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkU 1913, indeksował Artur Lewandowski
Warszawa św. Krzyż (WA) -- M 1918, indeksowała Justyna Jaźwińska


11-03-2021

Chęciny (SK) -- U 1876-80 rozszerzenie, indeksował Edward Jabłoński
Czukiew (UK) -- U 1881-1904, indeksował Maciej Janecki
Drwalew (MZ) -- UMZ 1871-75, indeksowali Jolanta Jarosz-Hryniewicz i Olgierd Hryniewicz
Głogów Małopolski (m. Wólka Głogowska) (PK) -- Z 1787-1881, indeksował Krzysztof Gruszka
Grabowo USC (WM) -- U 1911-1914, indeksowała Anna Parysek
Gromnik (m. Chojnik) (MP) -- M 1818-50, indeksował Jacek Sławiński
Kolno (PL) -- U 1843,66-67,69-70 Z 1832-33, indeksowali Jolanta Zielińska, Wanda Skibińska, Marta Wojciechowska, Waldemar Chorążewicz
Kolno (PL) -- U 1844-48,54-57, indeksowała Sylwia Szczęsna, weryf. Waldemar Chorążewicz
Kołaczyce (m. Nawsie Kołaczyckie) (PK) -- U 1901-20, indeksował Jacek Bełzowski
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Branice, Stryjów) (MP) -- U 1848-70, indeksował Leszek Matuszek
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- U 1801-05, indeksował aqkis
Miechocin (m. Chmielów) (PK) -- U 1807-25, Z 1786-1834, indeksowała Heather Pedersen
Morawica (MP) -- U 1765-69, indeksował merdigon
Mortęgi USC (WM) -- M 1923-35; Z 1923-28, indeksowała Katarzyna Matyjas
Nowe Miasto Lubawskie (WM) -- M 1795-1847, indeksował Kamil Krasinski
Nowogród (PL) -- Z 1844-48,50, indeksowała Iwona Grabska, weryf. Waldemar Chorążewicz
Nowogród (PL) -- U 1814-15,31,35,37 Z 183132,1835,1839, indeksowali Rafał Janczewski, Krzysztof Piaszczyński, Waldemar Chorążewicz, Elisabeth Smith Gałązka, Michał Kazimierz, Krzysztof Piaszczyński, Marta Wojciechowska, weryf. Waldemar Chorążewicz
Przybynów (SL) -- U 1822-25; M 1816,32-36;Z 1815-16, indeksowała Mirosława Lachowska
Romany (PL) -- M 1931-38, indeksowała Anna Krawiec
Strubnica (BR) -- U 1819-1825, indeksował Adam Okuniewski
Szczurowa (m. Górka, Kopaniny, Sekułki) (MP) -- M 1898-1920, indeksowała Gosia253
Topczewo (PL) -- Z 1771-1786, indeksował Jan Mamaj
Tuczępy (SK) -- U 1918-20 skorowidz, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1927, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa-Wola św. Wawrzyniec (WA) -- M 1931-38, indeksował KuSto
Warszawa św. Andrzej (WA) -- M 1930-32, indeksował Sławomir Kowalczyk
Więcławice (MP) -- U 1687-1709, indeksowała Tekla


10-03-2021

Błędów (mojż.) (MZ) -- UZ 1917, indeksował Marcin Dobrzyński
Bytom-Rozbark-Rossberg USC (SL) -- SkU 1900, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chrostkowo (KP) -- Z 1887-92,94-1902, indeksował Maciej Lisiński
Dźwierzno (KP) -- M 1708-1800, indeksował Jarosław Cendrowski
Gójsk (MZ) -- Z 1866-75, indeksowała Mary Ann Graham
Koziegłówki (SL) -- M 1901-12, indeksowała Teresa Łukasik
Kraków-Ludwinów św. Bartłomiej (m. Podgórze) (MP) -- M 1791-1800, indeksował Pawel_B
Krasnystaw (LB) -- M 1926-1929, indeksował Krzysztof Zochniak
Łapczyca (m. Łapczyca) (MP) -- Z 1829-34, indeksowali Anna Kaczmarczyk, weryf. Renata Majewska
Mława (MZ) -- UMZ 1875-79, indeksowała Izabela Czaplicka
Ostrowąs (KP) -- UMZ 1915-17, indeksował Jan Berens
Ottynia (UK) -- UMZ 1838-44, indeksował Grzegorz Żychowski
Rogów (LT) -- UMZ 1806-1810, indeksowała Marck57
Szczyrzyc (m. Szczyrzyc, Pogorzany, Wadzyń) (MP) -- U 1851-1901, indeksował Krzysztof Płonka
Świerże (LB) -- U 08.1810-1815, 1817-1820, indeksowała Bożena Krajewska
Twery (LT) -- U 1764-1786, indeksował Jacek Perkowski
Warszawa ASC Cyrkuł IV (WA) -- Z 1825, indeksowała Kamila Szymankiewicz


09-03-2021

Babice (m. Skopów) (PK) -- UMZ 1784-1904 (skrajne), indeksowała Aleksandra Bury
Biała Cerkiew (UK) -- M 1844, 46, indeksował Łukasz Pezdan
Bieżuń (MZ) -- M 1889, 1898-99, indeksował Jan Wojtkiewicz
Bochnia (m. Bochnia, Chodenice, Trinitas, Kolanów, Podedworze, Wójtostwo) (MP) -- U 1819, 1821-24, indeksowała Agnieszka5995
Byszów (rej. makarowski) (UK) -- M 1844, 46, indeksował Łukasz Pezdan
Czarnożyły (LD) -- UMZ 1911, indeksowała Danuta Mieżyńska
Fastów (UK) -- M 1844, 46, indeksował Łukasz Pezdan
Gąbin (MZ) -- U 1911-13, indeksował Tomasz Bogiel
Gierzwałd USC (WM) -- M 1903-1937, indeksowała Izabela Czaplińska
Grębków (MZ) -- U 1810-11, indeksował Andrew.77PL
Jednorożec (MZ) -- MZ 1925-35 (rozszerzenie), indeksowała Izabela Czaplicka
Jeżewo (pow.świecki) (KP) -- U 1869-70, indeksowała Wioletta Schiedel
Kiełpin (MZ) -- UZ 1846-50, indeksowała Emilia Borowicz
Kijów (UK) -- M 1844, 46, indeksował Łukasz Pezdan
Koniemłoty (SK) -- UM 1918, Z 1918 rozszerzenie, indeksował Andrzej Fortuna
Lembarg (KP) -- Z 1763-90, indeksował Jarosław Cendrowski
Leoncin (MZ) -- Z 1911-14, 1927-28, indeksował Wojciech Wosiński
Makarów (UK) -- M 1844, 46, indeksował Łukasz Pezdan
Milówka -Cisiec (SL) -- U 1888-1919, indeksowała Iwona Kwapisz
Motowidłówka (UK) -- M 1844, 46, indeksował Łukasz Pezdan
Nowa Wieś (MZ) -- M 1897-1905, 1912-13 (alegaty), indeksował Waldemar Chorążewicz
Poręba-Kocęby (MZ) -- M 1918, indeksował Waldemar Badurek
Raciechowice (m. Sosnowa) (MP) -- U 1786-1919, indeksował Łukasz_Kominiak
Rokitne (UK) -- M 1844, indeksował Łukasz Pezdan
Ropczyce pw. Przemieniena Pańskiego (PK) -- UMZ 1898-1907, indeksował Paweł Zawadzki
Rzgów (LD) -- MZ 1926-34, indeksowała Ilona Gieras
Rzyszczów (UK) -- M 1844, 46, indeksował Łukasz Pezdan
Sosnowiec - Katedra WNMP (SL) -- SkUM 1920, indeksował Krzysztof Imiołek
Sosnowiec - Niwka św. Jan Chrzciciela (SL) -- SkUM 1920, indeksował Krzysztof Imiołek
Sosnowiec - N. Sielec Niepokalanego Poczęcia (SL) -- UM 1910-14, 20, indeksowała Katarzyna Marcisz
Sosnowiec - Pogoń św.Tomasza (SL) -- SkUM 1920, indeksował Krzysztof Imiołek
Sosnowiec - Stary Sielec św. Barbara (SL) -- SkUM 1920, indeksował Krzysztof Imiołek
Sosnowiec - Zagórze św.Joachima (SL) -- SkUM 1921, indeksował Krzysztof Imiołek
Stolec (LD) -- U 1868-1919, Z 1868-75, indeksowała Elżbieta Nejman
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1824-27, 1829-34, 1844-46, indeksował Henryk Machnik
Szczurowa (m. Górka, Kopaniny, Sekułki) (MP) -- M 1789-1901, indeksowała Gosia253
Szczyrzyc (m. Janowice) (MP) -- M 1789-1901, indeksowała Ela Synowiec
Wasylów (UK) -- M 1844, 46, indeksował Łukasz Pezdan
Węgrzynowo (MZ) -- M 1843-67, indeksowała Bożena Prymus
Zakrzewo (MZ) -- Z 1826-55, indeksował Marcin Prengowski
Żbików (MZ) -- Z 1907, indeksowała Małgorzata Szadkowska
Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- U 1845-55, indeksowała Danuta Danecka


08-03-2021

Bełchatów (ewang.) (LD) -- U 1839-40, indeksowała Grażyna Nowak
Białystok (PL) -- U 1890, indeksował Adam Okuniewski
Borkowice (MZ) -- M 1761-96, indeksował Łukasz Okła
Chełmo (LD) -- U 1862, indeksował Daniel Ślusarczyk
Dołubowo (PL) -- U 1889-90, indeksował Adam Okuniewski
Gąbin (MZ) -- M 1911-13, indeksował Tomasz Bogiel
Goryń (MZ) -- M 1890-98, indeksował Labcio402
Imielno (SK) -- UMZ 1868-80, indeksowała Ela Ginalska
Kałów (LD) -- UMZ 1811-16, indeksował Henryk Dąb
Krajkowo (MZ) -- M 1871-75, indeksował Jan Wojtkiewicz
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1818, indeksowała KasiaKP
Łódź św. Krzyż (LD) -- MZ 1927, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mierzyn (LD) -- UMZ 1868-74 (weryf.), M 1880,83-86,88 (rozsz.), indeksował Mateusz Gieras
Nowe Miasto nad Pilicą (MZ) -- Z 1904-08, indeksował Krzysztof Jach
Olbierzowice (SK) -- SkZ 1878-95, indeksował Mieczysław Stępień
Piaseczno (MZ) -- Z 1857-60, indeksowała Aneta Kaczmarek
Podbuż (gr.-kat.) (m. Załokieć, Bystrzyca) (UK) -- UMZ 1784-1820, 36, indeksował Mateusz Gołdyn
Sędziejowice (SK) -- U 1852-74, M 1839-74, indeksował Ryszard Olesiński
Sokołów Podlaski (MZ) -- UMZ 1866-67, indeksował MiStrz
Sulerzyż (MZ) -- M 1816-20, indeksował Jan Wojtkiewicz
Troszyn (pow. ostrołęcki) (MZ) -- Z 1915-18, indeksowali Wanda Skibicka i Waldemar Chorążewicz
Wadowice Górne (m. Wampierzów) (PK) -- Z 1777-1800, indeksował dawid254
Więcławice (MP) -- UMZ 1790, indeksowała Ulinka
Wojciechowice (SK) -- M 1920-24, indeksował Tadeusz Łukaszek
Zagnańsk (SK) -- UM 1771-87, Z 1771-82 uzupełnienia, indeksowała Krystyna Maćko
Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- Z 1853-60, indeksowała Danuta Danecka


07-03-2021

Antonówka (UK) -- M 1846, indeksował Łukasz Pezdan
Bohusław (UK) -- M 1846, indeksował Łukasz Pezdan
Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1846-50, indeksował andrzej27
Bytom-Rozbark-Rossberg USC (SL) -- SkU 1899 , indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Czaniec (SL) -- U 1869-73, indeksowała Honorata Nalborczyk
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1853-54, indeksował Stanisław Jegier
Dobra (m. Jurków) (MP) -- M 1786-1884, indeksowała KasiaKP
Góra Ropczycka (m. Szkodna) (PK) -- U 1822-48 , indeksował Szymon Król
Jałówka (PL) -- UMZ 1863, indeksował Adam Okuniewski
Katowice-Bogucice św.Szczepana (SL) -- U 1860-66, indeksowała Barbara Wiechuła
Kawsko (gr.-kat.) (UK) -- U 1821-45 (skrajne), indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Koszowata (UK) -- M 1846, indeksował Łukasz Pezdan
Kraków-Bieżanów Narodzenia NMP (m. Kaim) (MP) -- U 1856-70, indeksowała Wanda Zgud
Krzemieniec (UK) -- M 1840-47, 49, 53-72, 74-80, 88-92 , indeksowali Danuta Wojtowicz i Danuta Mielczarek
Łętkowice (MP) -- UMZ 1912, indeksowała Gabriela Bielawska
Łysianka (UK) -- M 1846, indeksował Łukasz Pezdan
Moszny (UK) -- M 1846, indeksował Łukasz Pezdan
Nowe Brzesko (MP) -- UMZ 1915, indeksowali Sylwia Tańcula i Renata Majewska
Oleszyce (PK) -- UMZ 1838, indeksowała Magdalena Kornafel-Pajda
Piatyhory (UK) -- M 1846, indeksował Łukasz Pezdan
Słaboszów (MP) -- UMZ 1917, indeksowała Grażyna Radzik
Słomniki (MP) -- Z 1886-1913, indeksował Jerzy Koprowski
Smiła (UK) -- M 1846, indeksował Łukasz Pezdan
Stawiszcze (UK) -- M 1846, indeksował Łukasz Pezdan
Stoczek Łukowski (LB) -- Z 1883-1885, indeksowała Ewa Sobiech
Szczurowa (m. Rylowa) (MP) -- M 1871-1923, indeksowała Gosia253
Szczyrzyc (m. Raciborzany) (MP) -- M 1786-1933, indeksowała Ela Synowiec
Trzęsówka (m. Kosowy, Siedlanka) (PK) -- Z 1802-19, 50-68, indeksował Bartomiej Babiarz
Wielopole Skrzyńskie (PK) -- U 1831-42 (aktualizacja, daty skrajne), indeksował Szymon Król
Woźniki - Woischnik (SL) -- M 1840-59, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Złotopol (UK) -- M 1846, indeksował Łukasz Pezdan
Zwinogródka (UK) -- M 1846, indeksował Łukasz Pezdan
Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- Z 1862-69, indeksowała Danuta Danecka


06-03-2021

Brzesko (MP) -- U 1890-1901, indeksowała Gabriela Bielawska
Bytom-Bobrek USC (SL) -- U 1901-02;Z 1899-1902, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Bytom-Rozbark-Rossberg USC (SL) -- SkZ 1899-1902 , indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Krynki (PL) -- M 1751-96, indeksowała Margaret Stasikowski weryfikowała Alicja Rybałko
Krzeszowice (MP) -- M 1632-59 (daty skrajne), indeksowali Apis, weryf. Renata Majewska
Kundzin (PL) -- UMZ 1821-30, indeksował Albin Kożuchowski
Łomża (PL) -- U 1814/15 Z 1816/17, indeksowała Elżbieta Smith-Gałązka
Warszawa św. Augustyn (WA) -- Z 1926-28, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa św. Krzyż (WA) -- M 1916-17, indeksowała Justyna Jaźwińska
Wistka Szlachecka (KP) -- U 1834-37;Z 1828-29, indeksowała Katarzyna Siemiankowska


05-03-2021

Cudnów (UK) -- U 1828 , indeksowała Dorota Żyłko
Grabowo USC (WM) -- Z 1904-10,M 1904-10, indeksowała Anna Parysek
Humań (UK) -- M 1846, indeksował Łukasz Pezdan
Kidów (SL) -- M 1801-25, indeksował Wacław Winczakiewicz
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1770-80, indeksowała KasiaKP
Książ Mały (MP) -- U 1915-1916, indeksowała Renata Majewska
Mortęgi USC (WM) -- Z 1916-22, indeksowała Katarzyna Matyjas
Nowe Brzesko (MP) -- UMZ 1916-17, indeksowała Sylwia Tańcula
Nowy Wiśnicz (MP) -- M 1868-70, indeksował Łukasz Kabziński
Puchały (PL) -- Z 1906-07 (rozszerzenie) 08, indeksowała Ewa Marczewska
Skępe (KP) -- M 1909-21, indeksował Jan Berens
Sławków (SL) -- UMZ 1858-63, indeksowała A.Ch.
Szczurowa (m. Rząchowa) (MP) -- M 1871-1924, indeksowała Gosia253
Świlcza (PK) -- Z 1900-07, indeksował Zbigniew Surmacz
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1929, indeksowała Justyna Jaźwińska
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1926, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- U 1920 M 1940, indeksowała Dorota Nowakowska
Warszawa św. Augustyn (WA) -- Z 1917, indeksowali Paweł Zawadzki, Jerzy Mrozowski
Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkU 1902 SkZ 1914, 16-17, indeksował Artur Lewandowski
Wizna (PL) -- Z 1890-1909, indeksowała Ewa Marczewska


04-03-2021

Andrychów (MP) -- U 1816-90 (rozszerzenie), indeksował Bartłomiej Zieliński
Brzeziny (LD) -- Z 1917, indeksowała Marysia Woźniak
Burzenin (LD) -- U 1851, indeksowała Izabela Ulanicka
Bytom-Bobrek USC (SL) -- U 1899-1900, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chorzęcin (LD) -- UZ 1832-34, indeksował Sebastian Ogrodnik
Czeladź (SL) -- M 1847 (rozszerzenie), indeksował Marcin Koźbik
Czermno (SK) -- U 1911-16, indeksował Roman Burczyk
Fałków (SK) -- Z 1766-97, indeksowała Joanna Bugajska
Głębowice (MP) -- U 1781-83, indeksował Tomasz Malata
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1908 (rozszerzenie), indeksował Andrzej Fortuna
Kozy (SL) -- M 1786-1805, indeksował Łukasz Kominiak
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Czyżyny) (MP) -- U 1879-80, indeksowała Jabski
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Czyżyny, Łęg) (MP) -- M 1797-1819, 1865-70, indeksowała Jabski
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Łęg) (MP) -- U 1881, indeksowała Jabski
Łaznów (LD) -- UMZ 1879, indeksował Witold Jałmużna
Łososina Dolna (m. Łososina Dolna) (MP) -- U 1784-1844, indeksował AdamC
Morawica (MP) -- M 1810-52, indeksowała Aleksandra Ufir
Padew Narodowa (PK) -- U 1820-40, indeksowała Agnieszka Kluzek
Raciąż (MZ) -- U 1704-1807 (sumariusz), indeksował Krzysztof Kośnik
Raciechowice (m. Poznachowice Górne) (MP) -- U 1830-80, indeksował merdigon
Rajcza (m.Sól) (SL) -- Z 1890-1914, indeksował Mariusz Rostowski
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1895-97, indeksowała Joanna Bugajska
Szczepanowice (MP) -- M 1880-99, indeksowała Małgorzata_D
Świsłocz (BR) -- M 1807-1826, indeksował Albin Kożuchowski
Wadowice Górne (PK) -- U 1833-34, indeksował Tomasz Malata
Wierzchy (LD) -- M 1809-12,14-17, indeksował Krystian Dzikowski
Wilno św. Rafała (LT) -- M 1825-1826, indeksował Rafał Albiński
Wojnicz (m. Wojnicz i inne wsie) (MP) -- U 1794-1801, indeksowała Agnieszka Ratajczak
Zagnańsk (SK) -- UM 1699-1770, Z 1743-70 (uzupełnienie), indeksowała Krystyna Maćko


03-03-2021

Bochnia (m. Podedworze) (MP) -- M 1827-53, indeksowała Incognito
Chełmonie (KP) -- U 1837-74, indeksował Kamil Krasinski
Ciepielów (MZ) -- UMZ 1895-1905, indeksował Bartłomiej Zieliński
Czeladź (SL) -- M 1846 (rozszerzenie), indeksował Marcin Koźbik
Głębowice (MP) -- U 1784-86, indeksował Tomasz Malata
Hańczowa (gr.-kat.) (MP) -- U 1784-1815, indeksował JanKarJas3
Kazanów (MZ) -- M 1931-37, indeksował Bartłomiej Zieliński
Kosów Lacki (MZ) -- M 1901, indeksowała Ewa Dybowska
Kruszwica (KP) -- Z 1699-1700,02-03,05-08,16-18,20-23,27,31,40, indeksował Janson
Liw (MZ) -- M 1903-15, indeksował Wilhelm Hałys
Lubecko (SL) -- U 1842-46, indeksowała Maria Rogalska
Niedzbórz (MZ) -- U 1883-85, indeksował Jan Wojtkiewicz
Nowogród (KP) -- M 1809-13, indeksował Kamil Krasinski
Ruda Śląska-Godula-Godullahütte USC (SL) -- U 1906 ; M 1900-06, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Skrzynno (MZ) -- U 1790-97, M 1766-1812, indeksował Egbert Małecki
Szydłowiec (MZ) -- Z 1849-50, 90, indeksował Mikołaj Wilk
Tymienica (MZ) -- M 1935-44, indeksował Bartłomiej Zieliński
Zwinogródka (UK) -- M 1781-1826, indeksował Łukasz Pezdan


02-03-2021

Chlina (SL) -- Z 1865-67, indeksował Jarosław Nawrot
Głębowice (MP) -- U IX.1776-80, indeksował Tomasz Malata
Jasionka (PK) -- U 1855-1902 (aktualizacja), indeksowała Monika Węgrzyn
Jawornik Polski (PK) -- UMZ 1849-94 (skrajne), indeksowała Aleksandra Bury
Jedwabne (PL) -- Z 1920-26, indeksował Piotr Laskowski
Jedwabne (PL) -- U 1897-1903, indeksował Grzegorz Nowik
Kruszwica (KP) -- U 1663- 66,68-72,77-1727 ;Z 1760-69,71-79, indeksował Janson
Nowogród (PL) -- U 1833, indeksowała Bożena Prymus
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1841-45, indeksował Norelik
Przedecz ewang. (WP) -- Z 1848-1860, indeksowała Bożena Wawrzków
Ruda Śląska-Godula-Godullahütte USC (SL) -- U 1904-05, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Stawiski (PL) -- 1925-31, indeksował Grzegorz Nowik
Strzegowa (MP) -- U 1916-19, indeksowali J.B. Struzik, weryf. Krzysztof Imiołek
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1835-1843, indeksował Henryk Machnik
Suszec (SL) -- UM 1715-72, indeksował Wojciech Gąsior
Szczurowa (m. Rząchowa) (MP) -- Z 1748-1922, indeksowała Gosia253
Wielowieś (SL) -- M 1886-1900, indeksowała Karina Frank
Zakroczym (MZ) -- UMZ 1914, indeksował Łukasz Kucharski


01-03-2021

Bielsko-Biała-Straconka (SL) -- U 1870-83, indeksował Łukasz Kominiak
Błotnica (MZ) -- M 1897-99, indeksował Labcio402
Borkowice (MZ) -- M 1881-97, indeksował Grzegorz Świerczyński
Budyłów (UK) -- UMZ 1878-85, indeksowała Olga Brudzyńska
Cudnów (UK) -- U 1827, indeksowała Dorota Żyłko
Czaniec (SL) -- U 1864-68, indeksowała Honorata Nalborczyk
Dąbie Kujawskie (KP) -- Z 1830-59, indeksował Jan Berens
Dobromil (UK) -- M 1832-51, indeksowała Natalia Bratkowska
Gąbin (MZ) -- Z 1822-25, indeksowała Elżbieta Sieczkowska
Głogów Małopolski (m. Wólka Głogowska) (PK) -- U 1786-1862, indeksował Krzysztof Gruszka
Goryń (MZ) -- M 1878-89, indeksował Labcio402
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1819, indeksował Arkadiusz Śliwiński
Inowrocław św.Mikołaja (KP) -- U 1820-21, indeksowała Justyna Lewandowska
Kolno (PL) -- U 1826-31, indeksowała Anna Grzybowska
Koziegłówki (SL) -- Z 1801-30, indeksował Sławomir Bińczak
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Ruszcza, Wola Rusiecka, Kępa Rusiecka, Wadów) (MP) -- U 1850-70, indeksował Leszek Matuszek
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (m. Bielany, Kraków, Olszanica, Wola, Zwierzyniec) (MP) -- M 1829-33, indeksowała Agnieszka5995
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (m. Kraków) (MP) -- M 1848-50, indeksowała Agnieszka5995
Lejpuny (LT) -- U 1806-1812, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Łętkowice (MP) -- U 1790-91, 1869-74, 76; M 1791, 1869-76; Z 1790-91, 1869-76, indeksowała Gabriela Bielawska
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- M 1883-90, indeksowała Barbara Sznober
Morawica (MP) -- U 1770-72, indeksował merdigon
Nowogród (PL) -- SkZ 1826-30, indeksował Waldemar Chorążewicz
Olszew (BR) -- UMZ 1797-1818 z lukami, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Ostrowo gm.Gniewkowo (KP) -- U 1903-24, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Ottynia (UK) -- UMZ 1831-36, indeksował Grzegorz Żychowski
Przybynów (SL) -- U 1819-21 ;M 1831;Z 1817-19, indeksowała Mirka Lachowska
Rybno (MZ) -- M 1920, indeksowała Renata Florczak
Szydłowiec (MZ) -- U 1921, M 1941, Z 1848, 77, 85, 89, indeksował Mikołaj Wilk
Węgrzynowo (pow. makowski) (MZ) -- M 1868-73, indeksowała Grażyna Nowak
Węgrzynowo (pow. makowski) (MZ) -- M 1826-42, indeksowała Bożena Prymus
Wilkowice(pow.bielskie) (SL) -- Z 1834-50, indeksował Łukasz Kominiak
Zabrzeg (SL) -- Z 1890-1914, indeksował Łukasz Kominiak
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- UZ 1868-77, indeksowała Marianna Paszek
Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- MZ 1870-75, indeksowała Danuta Danecka
Żurominek (MZ) -- U 1877-80, indeksował Jan Wojtkiewicz


28-02-2021

Baranów Sandomierski (m. Smykle, Dudy, Knapy, Przewóz) (PK) -- UM 1819-60 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Bełchatów (mojż.) (LD) -- Z 1930-32, indeksował Marcin Dobrzyński
Biała Rawska (LD) -- U 1848, indeksował Bogusław Nagórski
Brzeziny (LD) -- UM 1917, indeksowała Marysia Woźniak
Chęciny (SK) -- U 1871-75 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Cmolas (m. Zarębki) (PK) -- U 1826-60 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Dworszowice Kościelne (LD) -- U 1897-1912, indeksowała Iwona Tomaszewska
Grabowo USC (WM) -- U 1908-1910, indeksowała Ania Parysek
Kazanów Nowy (SK) -- USk 1911-14, indeksował Dariusz Laskowski
Kolbuszowa (m. Werynia) (PK) -- M 1798-1859 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Kolno (PL) -- U 1843, 66-67, 69-70 Z 1832-33, indeksowali Jolanta Zielińska, Wanda Skibińska, Marta Wojciechowska, Waldemar Chorążewicz
Kolno (PL) -- U 1864, indeksowała Anna Kiełczykowska
Kraków-Bieżanów Narodzenia NMP (m. Bieżanów) (MP) -- U 1856-70, indeksowała Wanda Zgud
Krasnystaw (LB) -- M 1921-1925, indeksował Krzysztof Zochniak
Książ Mały (MP) -- Z 1918-19, indeksowała Renata Majewska
Miechocin (m. Chmielów) (PK) -- UM 1786-1836 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Mortęgi USC (WM) -- M 1916-1922, indeksowała Katarzyna Matyjas
Nowogród (PL) -- U 1813/14 (aktualizacja), 27, 29, 34, indeksowali Wanda Skibińska, Bożena Prymus, Anna Krajewska, Waldemar Chorążewicz
Oleszyce (PK) -- UMZ 1839, indeksował Magdalena Kornafel-Pajda
Płock-Radziwie (MZ) -- M 1852-57, indeksowała Grażyna Nowak
Proszowice (MP) -- M 1939-40; Z 1942-45, indeksował Wojciech Nowiński
Radzanów (pow. mławski) (MZ) -- M 1700-1807 (skorowidz), indeksował Jan Wojtkiewicz
Rogów (SK) -- UMZ 1861-73, indeksowała Jolanta Sowa
Rudlice (LD) -- UMZ 1857-64, indeksowała Grażyna Stasiak
Rzyszczów (UK) -- UMZ 1826-51 (skrajne), indeksował Łukasz Pezdan
Skała (MP) -- M 1904-12 (rozszerzenie), indeksował Grzegorz Madej
Skała (MP) -- M 1902-03, indeksował Grzegorz Madej
Szczurowa (MP) -- Z 1667-1742 (daty skrajne), indeksowała Gosia253
Świlcza (PK) -- U 1905-07, indeksował Zbigniew Surmacz
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- M 1914, indeksowała Incognito
Warszawa ASC Cyrkuł IV (WA) -- Z 1824, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Wojciechowice (SK) -- M 1914-19, indeksował Tadeusz Łukaszek
Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- M 1845-79 (skrajne), Z 1845-49, indeksowała Danuta Danecka


27-02-2021

Baranów Sandomierski (m. Smykle, Durdy, Knapy) (PK) -- Z 1803-22, indeksowała Heather Pedersen
Bochnia (m. Podedworze) (MP) -- M 1811-26, indeksowali Incognito, weryf. Renata Majewska
Chełm Śląski (SL) -- U 1828-37; Z 1830-46, indeksowała Monika Mendrela
Dzisna (BR) -- UMZ 1830-1847, indeksowała Barbara Jakubik
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Czyżyny, Łęg) (MP) -- Z 1865-80, indeksowała Jabski
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Mogiła) (MP) -- U 1802, indeksowała Jabski
Remigoła (LT) -- MZ 1805-1810, indeksowała Marck57
Trzęsówka (m. Siedlanka) (PK) -- U 1852-68, indeksował Bartłomiej Babiarz
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1925, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1920, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1801-04, indeksował Rafał Albiński
Żywiec-Saybuch (SL) -- Z 1826-48, indeksował Łukasz Kominiak


26-02-2021

Barcice (m. Barcice) (MP) -- U 1785-1812 (aktualizacja), indeksowała Viera Dušinská
Barcice (m. Barcice) (MP) -- U 1813-27, 30-39, indeksowała Viera Dušinská
Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1841-45, indeksował andrzej27
Domosławice (m. Biskupice) (MP) -- M 1786-98, 1800-39, indeksowała Małgorzata_D
Domosławice (m. Charzewice) (MP) -- M 1787-1839, indeksowała Małgorzata_D
Domosławice (m. Domosławice) (MP) -- M 1786-1826, 28-39, indeksowała Małgorzata_D
Domosławice (m. Faliszowice) (MP) -- M 1786-97, 99-1839, indeksowała Małgorzata_D
Domosławice (m. Melsztyn, Zawada) (MP) -- M 1785-1839, indeksowała Małgorzata_D
Gąbin (MZ) -- U 1871, indeksowała Elżbieta Dąbrowska
Gierzwałd USC (WM) -- M 1893-1902, indeksowała Izabela Czaplińska
Mortęgi USC (WM) -- Z 1911-1915, indeksowała Kasia Matyjas
Nacza (BR) -- U1811-1814, indeksowała ewabe
Nowy Sącz (m. Chruślice, Falkowa, Grabowa, Gołąbkowice, Nowy Sącz, Rożkowice, Załubińcze) (MP) -- U 1890-1900, indeksowała Aleks.K
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1836-40, indeksował Norelik
Raduń (BR) -- M 1798, 1827, 1835, 1834(aktualiz.), indeksował Sławomir Rudziecki


25-02-2021

Bochnia (m. Bochnia, Podedworze, Trinitas, Wójtostwo) (MP) -- M 1819, 22-36, indeksowała Agnieszka5995
Bochnia (m. Chodenice) (MP) -- M 1822, 24-36, indeksowała Agnieszka5995
Bochnia (m. Kolanów) (MP) -- M 1828, 31-33, 35-36, indeksowała Agnieszka5995
Bochnia (m. Wolanów) (MP) -- M 1826-27, 29-30, 34, indeksowała Agnieszka5995
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1850-52, indeksował Stanisław Jegier
Daleszyce (SK) -- M 1709-51, indeksował Andrzej Gawlik
Dubiecko (gr.-kat.) (PK) -- UMZ 1844-71, indeksowała Aleksandra Bury
Florynka (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1903-16, indeksowała Halina Żabczak
Golub (KP) -- Z 1839-58, indeksował Kamil Krasinski
Góry Pińczowskie (SK) -- U 1910-11, Z 1871-75, indeksowała Anna Kasprzyk
Jawornik Polski (PK) -- UMZ 1834-52, indeksowała Aleksandra Bury
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- U 1796-1800, indeksował aqkis
Kraków św. Anna (MP) -- U 1850-70, indeksowała Agnieszka5995
Książ Mały (MP) -- Z 1915-17, indeksowała Renata Majewska
Liszki (MP) -- M 1834, indeksowała Patrycja Adamus
Miechów (MP) -- U 1829-34, indeksowała Urszula Pogoń
Morawica (MP) -- U 1700-01, indeksowali Incognito
Połajewo (KP) -- U 1812-18 (rozszerzenie), indeksował Janusz Królikowski
Promna (MZ) -- UZ 1914-17, indeksowała Aleksandra Piętak
Przecław m. Łączki Brzeskie (PK) -- M 1821-30, indeksował Łukasz Fajfrowski
Radziechów m. Korczyn, Józefów, Dmytrów (UK) -- U 1785-1857 (skrajne), indeksowała Zofia Kusztal
Szczurowa (MP) -- U 1785-1800, indeksowała Katarzyna Nalazek
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- Z 1820, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa św. Augustyn (WA) -- Z 1923-25, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa św. Barbara (WA) -- Z 1928, indeksowała Ewa Rembikowska
Włocławek (KP) -- M 1895-96, indeksowała Barbara Lendzon
Woźniki-Woischnik (SL) -- M 1830-39, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zawichost św.Trójcy (SK) -- M 1737-85, indeksował Marek Lawenda


24-02-2021

Cerekiew (MZ) -- U 1873-76, indeksował Marianna Paszek
Cudnów (UK) -- UMZ 1836, indeksowała Dorota Żyłko
Czermin m. Ziempniów (PK) -- U 1876-1922, indeksował Krzysztof Naróg
Dobrzyków (MZ) -- Z 1897-1902, indeksował Tomasz Bogiel
Gierzwałd USC (WM) -- Z 1918-1919,1921-1926,1930, indeksowała Izabela Czaplińska
Gowarczów (SK) -- UMZ 1830-33, indeksował Andrzej Kalski
Gójsk (MZ) -- U 1880-99, indeksowała Mary Ann Graham
Indura (BR) -- M 1769-1796, indeksował Albin Kożuchowski
Kijów (UK) -- MZ 1829-30, indeksowała Maria Dubiczyńska
Kraków św. Florian (MP) -- Z 1871, indeksował merdigon
Książ Mały (MP) -- M 1915-19, indeksowała Renata Majewska
Łętkowice (MP) -- U 1864-1904; MZ 1862-99 (daty skajne), indeksowała Gabriela Bielawska
Magnuszew (MZ) -- Z 1856-59, indeksował Labcio402
Narol (PK) -- UMZ 1818,23,25,54-64, indeksował Jerzy Nowosielski
Nowa Wilejka (LT) -- U 1914-1915, indeksował Artur Wilkicki
Połajewo (KP) -- U 1821-22 (rozszerzenie), indeksował Janusz Królikowski
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska, Uszwica) (MP) -- M 1851-65, indeksował merdigon
Sławków (SL) -- U 1881 (rozszerzenie), indeksowała A.Ch.
Strzygi (KP) -- Z 1833-37,44-49, indeksował Kamil Krasinski


23-02-2021

Bochnia (m. Podedworze) (MP) -- M 1787-1810 (daty skrajne), indeksowali Incognito, weryf. Renata Majewska
Brzeźnio (LD) -- UZ 1869-86, indeksowała Urszula Świerczyńska
Czerniowce obwód winnicki (UK) -- UMZ 1911, indeksował Bogusław_Wojciech
Dąbie Kujawskie (KP) -- Z 1860-90, indeksował Jan Berens
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- Z 1886-90, indeksował Tomasz Chamerski
Łódź-Mileszki (LD) -- U 1899-1900, indeksowała Izabela Ziobro
Nakło nad Notecią św. Wawrzyńca (KP) -- Z 1931-33, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Niegowa (SL) -- M 1769-1807, indeksowała Mariadobrosława
Osiek (pow.brodnicki) (KP) -- U 1785-99, indeksował Jarosław Cendrowski
Ottynia (UK) -- UMZ 1849-55, indeksował Grzegorz Żychowski
Skierniewice (LD) -- Z 1915-16, indeksowała mariamikołaj
Szczyrzyc (m. Dobroniów, Gruszów, Godusza) (MP) -- U 1853-1901, indeksował Krzysztof Płonka
Świlcza (PK) -- U 1902-04, indeksował Zbigniew Surmacz
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1921, 24, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1930-31, indeksowała Justyna Jaźwińska
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- SkU 1907, indeksował Artur Lewandowski
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- U 1898, indeksował Igor Kosiuga
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1864, indeksował Zbigniew Rostkowski
Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkU 1901, 14, 16-18 SkZ 1902, indeksował Artur Lewandowski
Warszawa św. Trójca (prawosł.) (WA) -- U 1910, indeksowała Natalia Opiłowska
Zabierzów m. Racławówka (PK) -- M 1876-97, indeksował mkkmilek
Zborówek (SK) -- Z1909-18Sk, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Zbyszyce (m. Zbyszyce) (MP) -- U 1829-51, indeksował Mateusz Dunikowski


22-02-2021

Bochnia (m. Trinitatis) (MP) -- M 1786-96 (daty skrajne), indeksowali Incognito, weryf. Renata Majewska
Bochnia (m. Wójtostwo) (MP) -- M 1787-96 (daty skrajne), indeksowali Incognito, weryf. Renata Majewska
Bogurzyn (MZ) -- U 1894-96, indeksował Jan Wojtkiewicz
Brzeźnica k.Dębicy m.Pustków (PK) -- U 1899-1901, indeksował Łukasz Majewski
Cmolas m. Zarębki, Mechowiec (PK) -- UZ 1809-25 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Dobromil (UK) -- U 1869-71, indeksowała Natalia Bratkowska
Domosławice (m. Charzewice, Melsztyn) (MP) -- M 1841-59, indeksowała Małgorzata_D
Domosławice (m. Domosławice, Biskupice Melsztyńskie) (MP) -- M 1840-58, indeksowała Małgorzata_D
Domosławice (m. Faliszowice, Zawada) (MP) -- M 1840-59, indeksowała Małgorzata_D
Falęcin USC (KP) -- M 1910-17, indeksował Daniel Dronka
Grabowo USC (WM) -- U 1904-1907, indeksowała Ania Parysek
Koropiec (UK) -- UMZ 1817-18, indeksował Wojciech Matuszewicz
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Łuczanowice, Dojazdów, Krzysztoforzyce) (MP) -- U 1839-40, 49-70, indeksował Leszek Matuszek
Krasnystaw (LB) -- M 1914-1920, indeksował Krzysztof Zochniak
Morawica (MP) -- U 1775-79, indeksował merdigon
Mortęgi USC (WM) -- M 1911-1915,U 1909-1913, indeksowała Katarzyna Matyjas
Muśniki (LT) -- Z 1861-78, indeksowała Marta Bałażak
Ostrowce (SK) -- M 1797-11, indeksował Mariusz Seidel
Remigoła (LT) -- U 1805-10, indeksowała Marck57
Rohotna (BR) -- UMZ 1797-1818, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Skrzyno (MZ) -- U 1766-89, indeksował Egbert Małecki
Szumsk (LT) -- UMZ 1802-18, indeksowała Bożena Tylingo
Szydłów (SK) -- U 1915-16, indeksował Edward Jabłoński
Świerże (LB) -- U 1821-1826, indeksowała Bożena Krajewska
Wojciechowice (SK) -- U 1914-18, indeksował Tadeusz Łukaszek


21-02-2021

Cerekiew (m. Okulice) (MP) -- U 1863-67, indeksowała Renata Majewska
Chrostkowo (KP) -- Z 1875-84, indeksował Maciej Lisiński
Czaniec (SL) -- U 1859-63,82, indeksowała Honorata Nalborczyk
Gąbin (MZ) -- U 1870, indeksowała Elżbieta Dąbrowska
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1818, indeksował Arkadiusz Śliwiński
Katowice-Bogucice św.Szczepana (SL) -- U 1800-08, indeksowała Barbara Wiechuła
Kazanów Nowy (SK) -- U 1905-06, indeksował Dariusz Laskowski
Kazuń Nowy (mennonici) (MZ) -- U 1842-45, indeksował Daniel Foote
Koropiec (UK) -- UMZ 1816, indeksował Wojciech Matuszewicz
Kórnik (WP) -- M 1849-71, Z 1866-68, indeksowała Danuta Danecka
Kruszyny (KP) -- U 1806-11, indeksował Krzysztof Kaminski
Lisów (SK) -- Z 1858, indeksował Marcin Śnioch
Lubawa USC (WM) -- M 1874-1914 (uzupełnienie), indeksowała Donata Stremplewska
Magnuszew (MZ) -- Z 1855, indeksował Labcio402
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- M 1877-82, indeksowała Barbara Sznober
Mysłowice-Krasowy USC (SL) -- M 1874-90 (rozszerzenie), indeksowała Ilona Grodoń
Okulice (m. Okulice) (MP) -- U 1900-04, indeksowała Renata Majewska
Oleksin (MZ) -- Z 1861-65, indeksowała Anna Ornoch
Ostrowce (SK) -- U 1807-11, indeksował Mariusz Seidel
Poręba Górna (MP) -- UMZ 1850-55, indeksowała Anna Urgacz-Szczęsna
Radom św. Jana Chrzciciela (MZ) -- Z 1924, indeksował Mikołaj Wilk
Ruda Śląska-Godula-Godullahütte USC (SL) -- U 1903 , indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Siemianowice Śląskie-Michałkowice USC (SL) -- U 1874-1919, indeksował Michał Cuber
Szreńsk (MZ) -- UZ 1852-60, indeksowała Krystyna Malik
Tarnów (m. Krzyż) (MP) -- U 1880-1900, indeksował Mieczysław Maziarski
Wilkowice(pow.bielskie) (SL) -- Z 1802-48, indeksował Łukasz Kominiak
Żurominek (MZ) -- M 1865 (rozszerzenie), indeksował Jan Wojtkiewicz


20-02-2021

Bogdanów (LD) -- U 1913, indeksowała Bożena Rasmussen
Brzeziny (LD) -- Z 1916, indeksowała Marysia Woźniak
Chełmce (SK) -- M 1921, indeksował Roman Burczyk
Chorzęcin (LD) -- UZ 1831, indeksował Sebastian Ogrodnik
Jeżewo (pow.świecki) (KP) -- U 1866-68, indeksowała Wioletta Schiedel
Katowice-Kattowitz USC (SL) -- M 1874-84, indeksował Aleksander Kunsdorf
Kazanów Nowy (SK) -- SkU1907-10 , indeksował Dariusz Laskowski
Kraków Katedra (Wawel) (MP) -- U 1759-1830, indeksowała KasiaKP
Kruszyny (KP) -- Z 1774-78,84-1810, indeksował Jarosław Cendrowski
Krzeszowice (MP) -- M 1626-31, indeksowali Apis, weryf. Renata Majewska
Łąka m. Łukawiec (PK) -- U 1864-70, indeksowała Artsanon
Łódź św. Franciszek (mariawici) (LD) -- MZ 1912-15, indeksowała Izabela Ziobro
Padew Narodowa (PK) -- U 1851-70 (aktualizacja), indeksowała Agnieszka Kluzek
Ruda Śląska-Godula-Godullahütte USC (SL) -- U 1902, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Ruda Śląska-Kochłowice-Kochlowitz USC (SL) -- U 1903-06 ;M 1900-06, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Ruda Śląska-Wirek-Antonienhütte USC (SL) -- Z 1900-06, indeksowała Susanne Malinowsky
Rzgów (LD) -- MZ 1917-25, indeksowała Ilona Gieras
Sławno (LD) -- U 1907, indeksował Marcin Dobrzyński
Szczyrzyc (m. Słupia) (MP) -- M 1786-1906, indeksowała Ela Synowiec
Świlcza (PK) -- U 1899-1901 , indeksował Zbigniew Surmacz
Tarnopol m. Kupczyńce (UK) -- U 1857-65, indeksował Siberian65
Tarnów (m. Krzyż) (MP) -- U 1856-79, indeksował Mieczysław Maziarski
Zborówek (SK) -- SkM 1909-18, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1876-80, indeksował Romulad Szymanek
Żytniów (OP) -- UMZ 1835-44, indeksowała Marzanna Kempska


19-02-2021

Bieliny Kapitulne (SK) -- M1797-1810, indeksował Maciej Głowacki
Czermno (SK) -- U1906-10, indeksował Roman Burczyk
Lędziny (SL) -- UMZ 1873-74, indeksował Krzysztof Kosteczko
Padew Narodowa (PK) -- U 1841-49, indeksowała Agnieszka Kluzek
Zabrze św.Andrzeja Apostoła (SL) -- Z 1861-73, indeksowała Barbara Wiechuła


18-02-2021

Baranów Sandomierski m. Przewóz, Durdy (PK) -- UM 1803-26 (daty skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Cmolas m. Zarębki (PK) -- M 1829-60 (daty skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Grabowo USC (WM) -- MZ 1900-03, indeksowała Ania Parysek
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1831-40, indeksowała KasiaKP
Mortęgi USC (WM) -- Z 1905-10, indeksowała Katarzyna Matyjas
Pluskowęsy (KP) -- U 1824-84, indeksował Kamil Krasinski
Rogów (SK) -- UMZ1851-60, indeksowała Jolanta Sowa
Sędziszów (SK) -- UMZ1901-10, indeksował Jerzy Grzegorz
Uście Solne (MP) -- Z 1805-64 (daty skrajne), indeksowała Katarzyna Nalazek
Wolbrom (MP) -- U 1905 (aktualizacja), indeksował Scowron


17-02-2021

Bądkowo (KP) -- U 1907-08,10-17; M 1917, indeksował Jan Berens
Chęciny (SK) -- U1866-70 (rozsz.), indeksował Edward Jabłoński
Chlewo pow. sieradzki (LD) -- M 1684-1709,77-99 (lata skrajne), indeksował SlawomirB
Chorzęcin (LD) -- UZ 1830,35, indeksował Sebastian Ogrodnik
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- Z 1880-85, indeksował Tomasz Chamerski
Domosławice (MP) -- M 1860-79, indeksowała Małgorzata_D
Kijów (ewang.) m. Biała Cerkiew (UK) -- U 1853-70 (daty skrajne), indeksowała Maria Dubiczyńska
Kosów Lacki (MZ) -- U 1900, indeksowała Ewa Dybowska
Kruszyny (KP) -- U 1773-1805 (rozszerzenie), indeksował Jarosław Cendrowski
Łączki Kucharskie m. Glinik (PK) -- Z 1909-25, indeksował Szymon Król
Magnuszew (MZ) -- Z 1854, indeksował Labcio402
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- M 1872-76, indeksowała Barbara Sznober
Mścibów (BR) -- UMZ 1819-1825, indeksowała Wilnianka
Oleszyce (PK) -- UMZ 1818-65 (daty skrajne), indeksował Jerzy Nowosielski
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1831-35, indeksował Norelik
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska, Uszwica) (MP) -- M 1830-50, indeksował merdigon
Przedbórz (LD) -- UMZ 1875-77, indeksowała Krystyna Stanisławska
Przeworsk m. Rozbórz (PK) -- U 1787-1850, M 1787-1889, indeksował Mieczysław Maziarski
Ptkanów (SK) -- Z 1916-36, indeksowała Katarzyna Grochal-Tondyra
Remigoła (LT) -- UMZ 1802-1804, indeksowała Marck57
Sieradz-Męka (LD) -- U 1890, indeksował Wojciech Pawlica
Stary Sambor (UK) -- M 1858-88, indeksowała Natalia Bratkowska
Studzionka-Staude (SL) -- UMZ 1828-74, indeksował Wojciech Gąsior
Wilno Wszystkich św. (LT) -- U 1878, indeksowała Bożena Tylingo
Wolbrom (MP) -- U 1905, indeksował Scowron
Wysokie Koło - Regów (MZ) -- U 1861-80, indeksowała Dorota Kober


16-02-2021

Besko (PK) -- U 1890-1908, Z 1890-97, indeksował Grzegorz Zuzak
Choceń (KP) -- U 1911-14, indeksował Jan Berens
Cudnów (UK) -- UMZ 1835, indeksowała doris79
Drwalew (MZ) -- UMZ 1876-80, indeksowali Jolanta Jarosz-Hryniewicz, Olgierd Hryniewicz
Gąbin (MZ) -- Z 1819-21, indeksowała Elżbieta Sieczkowska
Gąbin (MZ) -- U 1869, indeksowała Elżbieta Bieske-Dąbrowska
Goworowo (MZ) -- U 1910-12, indeksowała Linda Aguilar
Imielin USC (SL) -- M 1904-13, indeksowała Ilona Grodoń
Jawornik Polski (PK) -- Z 1782-1832, indeksowała Aleksandra Bury
Kraszewo (MZ) -- Z 1796-99, indeksował Robert Smach
Lubecko-Lubschau (SL) -- U 1885-89, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Miechów (MP) -- U 1902, indeksowali Anna Baranek-Urban, weryf. Urszula Pogoń
Miechów (MP) -- U 1858-60; Z 1829-30, 1853-55, indeksowała Urszula Pogoń
Piotrowice (MP) -- U 1879-89, indeksowała Joanna Maślanek
Przybynów (SL) -- U 1818, indeksowała Mirosława Lachowska
Sokołów (pow.gostyniński) (MZ) -- UMZ 1892-94, indeksowała Joanna Bugajska
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1821-23, 28, indeksował Henryk Machnik
Szydłowiec (MZ) -- Z 1875-76, indeksował Mikołaj Wilk
Świlcza (PK) -- U 1891-94 (aktualizacja), indeksował Zbigniew Surmacz
Warszawa-Marymont MB Królowej Polski (WA) -- UMZ 1910, indeksowała Ewa Wojciechowska
Woźniki-Woischnik (SL) -- U 1815-19, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zbelutka (SK) -- SkZ 1900-33 , indeksował Wojciech Liśkiewicz
Żurominek (MZ) -- U 1855-59 (rozszerzenie), indeksował Jan Wojtkiewicz


15-02-2021

Baranowo (MZ) -- MZ 1921,28,30,32,35 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Prymus
Brzeźnica k.Dębicy m.Pustków (PK) -- U 1896-98, indeksował Łukasz Majewski
Cudnów (UK) -- UMZ 1831, indeksowała doris79
Czaniec (SL) -- U1882-83, indeksowała Honorata Nalborczyk
Kraków-Bieżanów Narodzenia NMP (m. Przewóz, Rżąka, Rybitwy) (MP) -- U 1850-1855, indeksowała Wanda Zgud
Krzeszowice (MP) -- M 1603, 1605-1621, indeksowali Apis, weryf. Renata Majewska
Lędziny (SL) -- UMZ 1870-72, indeksował Krzysztof Kosteczko
Olbierzowice (SK) -- Z1864-1877, indeksował Mieczysław Stępień
Polanka Wielka (MP) -- U 1813-1814, 1879, 1891, indeksował bobik4000
Skarżysko Kamienna - Bzin (SK) -- U1896-1902, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Strumień (SL) -- U 1784-89,91-1859;M 1785-86,88-91,93,97,99-1800,04,06,08-13,17-18,22-23,27-30,32,34,36-49,51,53,55-58 ; Z 1785-95,97-1859, indeksował Łukasz Kominiak
Stryjówka (UK) -- UMZ 1835-41, indeksował Bezdzik
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1847-1848, indeksował Henryk Machnik
Szczurowa (MP) -- M 1872-1902, indeksowała Gosia253
Szczyrzyc (m. Krasne, Lipie) (MP) -- M 1784-1894, indeksowała Ela Synowiec
Święta Lipka (WM) -- U 1740-1759, indeksował Robert Połubiński
Świlcza (PK) -- U 1895-98, indeksował Zbigniew Surmacz
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1923, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1916, indeksowała Justyna Jaźwińska
Warszawa św. Trójca (WA) -- M 1905-06, indeksował Adam Rozenau


14-02-2021

Bąkowa Góra (LD) -- Z 1888-97, indeksował Mariusz Majchrzak
Bienica (BR) -- U 1830-1832, indeksował Artur Wilkicki
Bobrowo (KP) -- U 1878-90, indeksował Jarosław Cendrowski
Inturki (LT) -- M 1798-1831, bez 1818, indeksował Artur Wilkicki
Kałów (LD) -- UMZ 1823-30, indeksował Henryk Dąb
Katowice-Kattowitz USC (SL) -- M 1910-13, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Kidów (SL) -- UMZ 1860-63, indeksował Wacław Winczakiewicz
Kozienice (MZ) -- U 1690-1748, 1752-64, 1770-73, M 1690-96, 1698-1711, 1713-1721, 1739-50, 1752-59, 1761-72, Z 1792-96, indeksowała Joanna Maślanek
Krewo (BR) -- U 1831-1832, indeksował Artur Wilkicki
Kroże (LT) -- U 1656-1658, 1666-1671, indeksował Artur Wilkicki
Krzeszów (prawosł.) (PK) -- M 1875-1914, indeksowała Jolanta Łokaj
Łobudzice (LD) -- UZ 1896-1907, indeksował Jacek Kundzik
Łosk (BR) -- U 1802-1831, indeksował Artur Wilkicki
Narzym-Wildenau (WM) -- M 1897-98, indeksował Jan Wojtkiewicz
Połajewo (KP) -- UZ 1820;M 1820(rozszerzenie), indeksował Janusz Królikowski
Radoszyce (SK) -- U1853, MZ1853-1854, indeksował Jan Krzak
Ruda Śląska-Kochłowice-Kochlowitz USC (SL) -- U 1900-02, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Skierniewice (LD) -- M 1915-18,29, indeksowała mariamikołaj
Trzęsówka m. Siedlanka (PK) -- U 1822-48, 1850-51, indeksował Bartłomiej Babiarz
Widzieniszki (LT) -- Z 1799, indeksował Artur Wilkicki
Żośle (LT) -- U 1739-1757, 1773-1780, indeksował Artur Wilkicki
Żurominek (MZ) -- U 1884-87, indeksował Jan Wojtkiewicz
Żychlin (LD) -- MZ 1940 (uzup.), indeksował Antoni Burzyński


13-02-2021

Aleksandrowo (prawosł.) (MZ) -- U 1846, 1861-62, indeksował Marcin Dobrzyński
Cmolas (PK) -- Z 1821-39, indeksowała Heather Pedersen
Cmolas m. Zarębki (PK) -- M 1811-27 (daty skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Kazanów Nowy (SK) -- SKU 1902-1904 , indeksował Dariusz Laskowski
Kraków-Mogiła św. Bartłomieja (m. Łęg, Czyżyny) (MP) -- U 1865-1880, indeksowała Jabski
Radom św. Jana Chrzciciela (MZ) -- Z 1920, indeksował Piotr Szczepanik, weryfikował Mikołaj Wilk
Więcławice (MP) -- U 1641-1686, indeksowała Tekla
Wojciechowice (SK) -- U1909-1913, indeksował Tadeusz Łukaszek


12-02-2021

Bieliny Kapitulne (SK) -- M1811-1812, indeksował Maciej Głowacki
Brok (MZ) -- Z 1913, indeksował Waldemar Badurek
Chełmno (KP) -- M 1801-08, indeksował Kamil Krasinski
Gąbin (MZ) -- Z 1801, 1816-18, indeksowała Elżbieta Sieczkowska
Jasieniec Solecki (MZ) -- MZ 1921, indeksowała Aldona Sałbut-Chorąży
Kije (SK) -- M 1888-1899, indeksował Jacek Stradowski
Kowalewo Pomorskie (KP) -- U 1722-97, indeksował Kamil Krasinski
Kowalewo Pomorskie (KP) -- M 1722-59, indeksował Jarosław Cendrowski
Lipinki (WM) -- U 1716-1739, indeksował Jarosław Cendrowski
Mniów (SK) -- U 1861-1867, M 1861-1862 rozsz., Z 1861-1867, indeksowała Krystyna Stańczyk
Mortęgi USC (WM) -- U 1906-1908, indeksowała Katarzyna Matyjas
Połajewo (KP) -- UZ 1819, M 1819 (rozszerzenie), indeksował Janusz Królikowski
Przybynów (SL) -- UM 1817-18, indeksowała Mirka_Lachowska
Rogów (SK) -- UMZ 1841-1850, indeksowała Jolanta Sowa
Ruda Śląska-Nowa Wieś-Neudorf USC (SL) -- Z 1897-99, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Sienno (MZ) -- U 1797-1809 (rozszerzenie), indeksował Marcin Luziński
Stary Sambor (UK) -- U 1851-74, indeksowała Natalia Bratkowska
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1849-1850, indeksował Incognito
Wojciechowice (SK) -- Z 1897-1912, indeksował Tadeusz Łukaszek
Zambski (MZ) -- UM 1854 (rozszerzenie), Z 1854, indeksowała Bogumiła Skrzypczak


11-02-2021

Brodnica (KP) -- M 1833,49-63, indeksował Jarosław Cendrowski
Gierzwałd USC (WM) -- Z 1914-1917, indeksowała Izabela Czaplińska
Hniezno (BR) -- UMZ 1819-1830, indeksowała Wilnianka
Kazanów Nowy (SK) -- SkU 1900-01, indeksował Dariusz Laskowski
Kazuń Nowy (mennonici) (MZ) -- Z 1922, indeksowała Incognito
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- U 1791-1795, indeksował aqkis
Krasnystaw (LB) -- M 1901-1910, indeksował Krzysztof Zochniak
Krzeszów prawosł. (PK) -- Z 1875-1909, indeksowała Jolanta Łokaj
Książnice m. Goleszów (PK) -- U 1838-91, indeksował Marek Podolski
Leoncin (MZ) -- Z 1905-10, 1931, indeksował Wojciech Wosiński
Nowy Secymin (ewang.-augsb.) (MZ) -- Z 1917, indeksowała Incognito
Świerże (LB) -- U 1827-1841, indeksowała Bożena Krajewska
Tarnów (m. Klikowa) (MP) -- U 1866-1901, indeksował Mieczysław Maziarski
Tarnów (m. Tarnowiec) (MP) -- U 1856-1894, indeksował Mieczysław Maziarski
Wyśmierzyce (MZ) -- Z 1826-50, indeksowała Aleksandra Piętak
Zyck (MZ) -- U 1881-82, 85-86, M 1872, indeksował Tomasz Bogiel
Żyrardów (MZ) -- MZ 1931, indeksowała Ola Skałkowska


10-02-2021

Aleksandrów Łódzki (LD) -- UMZ 1886-90, indeksowała Krystyna Zadwórna
Bąkowa Góra (LD) -- Z 1872-76, indeksował Mariusz Majchrzak
Bebelno (SK) -- UMZ 1871-1875, indeksował Roman Burczyk
Choceń (KP) -- UMZ 1918-19, indeksował Filip Skurzewski
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1848-9, indeksował Stanisław Jegier
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1882, indeksował Mariusz Majchrzak
Dobrzyków (MZ) -- U 1909-13, indeksował Tomasz Bogiel
Dzietrzkowice (LD) -- SkZ 1713-1808, indeksował Dariusz Laskowski
Iłża (MZ) -- M 1916-17, indeksował Mikołaj WIlk
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Wyciąże, Las Wyciązki) (MP) -- U 1850-1870, indeksował Leszek Matuszek
Libiszów (LD) -- Z 1802-15, indeksował Sławomir Gubiec
Łódź NMP (LD) -- U 1853, indeksował Michał Stasiak
Mroczna (KP) -- M 1929-30, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Oleszyce (PK) -- UMZ 1890-94, indeksował arrmen
Pabianice NMP (LD) -- M 1919, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Przecław m. Łączki Brzeskie (PK) -- M 1801-20, indeksował Łukasz Fajfrowski
Ruda Śląska-Nowa Wieś-Neudorf USC (SL) -- Z 1894-96,1904-06, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Skierniewice (LD) -- Z 1911-14, indeksowała mariamikołaj
Staszów (SK) -- UMZ1896-1897, indeksował Jerzy Koprowski
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1893, indeksował Adam Dominik Okuniewski
Warszawa św. Augustyn (WA) -- SkZ 1919 Z 1920-21, indeksował Paweł Zawadzki
Zielona (pow. żuromiński) (MZ) -- M 1873-76, indeksował Jan Wojtkiewicz
Zyck (MZ) -- U 1877, indeksował Tomasz Bogiel


09-02-2021

Bielsko-Biała -Mikuszowice Krakowskie św.Barbary (SL) -- Z 1837-1939, indeksował Łukasz Kominiak
Braiłów (UK) -- UMZ 1903-04, indeksowała Hanna Polak
Ciemniewko (MZ) -- U 1846, indeksowała Sylwia Kania
Głogów Małopolski m. Wólka Głogowska (PK) -- M 1787-1857 (daty skrajne), indeksował Krzysztof Gruszka
Góra (pow. płocki) (MZ) -- U 1906-18, indeksował Piotr Romanowski
Kopcie (MZ) -- UMZ 1826-27, indeksował Andrew.77PL
Krakowiec (UK) -- UMZ 1784-1821 (daty skrajne), indeksował Jerzy Nowosielski
Kroczyce (SL) -- U 1894-96, indeksował Szymon Molski
Krzeszów (prawosł.) (PK) -- U 1875-1915, indeksowała Jolanta Łokaj
Magnuszew (MZ) -- Z 1853, indeksował Labcio402
Morawica (MP) -- U 1780-1784, indeksował Merdigon
Pełczyska (SK) -- U1872-1877, M1910-1914, Z1873-1877, indeksował Henryk Adamczyk
Przecław m.Łączki Brzeskie (PK) -- U 1801-10, indeksował Łukasz Fajfrowski
Ruda Śląska-Nowa Wieś-Neudorf USC (SL) -- Z 1900-03, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Sławków (SL) -- UMZ 1853-57, indeksowała A.Ch.
Świlcza (PK) -- U 1891-94, indeksował Zbigniew Surmacz
Tumlin (SK) -- U1910-1919, indeksował Henryk Korus
Zbelutka (SK) -- M1896-1933, indeksował Wojciech Liśkiewicz


08-02-2021

Błędów (MZ) -- U 1916-18, Z 1920-21, indeksował Tomasz Szczepaniak
Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1836-1840, indeksował andrzej27
Chęciny (SK) -- U1862-1865 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Choceń (KP) -- U 1900-08, indeksowała Jan Berens
Gąbin (MZ) -- Z 1752-1800, indeksowała Elżbieta Sieczkowska
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1900, indeksował MiStrz
Jeżewo (pow.świecki) (KP) -- U 1861-65, indeksowała Wioletta Schiedel
Kawsko (gr.-kat.) (UK) -- M 1811-39 (skrajne), indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Lipowiec Kościelny (MZ) -- M 1903-05, indeksował Jan Wojtkiewicz
Łysów (gr-kat) (MZ) -- UMZ 1847-1864, indeksowała Katarzyna Jastrzębska
Mława (MZ) -- UMZ 1880-84, indeksowała Izabela Czaplicka
Ostrowce (SK) -- U1797-1806, indeksował Mariusz Seidel
Piekary Śląskie -Kamień (SL) -- Z 1878-81, indeksował Leszek Chrobok
Płowęż (KP) -- U 1695-1705, indeksował Jarosław Cendrowski
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1826-1830, indeksował Norelik
Radom św. Jana Chrzciciela (MZ) -- Z 1917, indeksował Mikołaj Wilk
Ropczyce (PK) -- UMZ 1898, indeksował Paweł Zawadzki
Smogorzewo (MZ) -- U 1843-50, indeksował Artur Lewandowski
Solec nad Wisłą (MZ) -- UMZ 1810-1811 (rozszerzenie), indeksowała Wiesława Krawczyk
Sońsk (MZ) -- U 1826-30, indeksowali Aleksandra i Gabriel Skałkowscy
Subocz (LT) -- U 1721-1731, indeksowała Marck57
Suserz (MZ) -- UMZ 1905, indeksowała BasiaR
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1845-1848, indeksował Incognito
Udział (BR) -- UMZ 1848, indeksował Rafał Danilczuk
Woźniki-Woischnik (SL) -- U 1810-14 ; M 1810-29, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- M 1873-77, Z 1882-92, indeksowała Marianna Paszek
Żytniów (OP) -- UMZ 1820-34, indeksowała Marzanna Kempa


07-02-2021

Baranów Sandomierski (PK) -- U 1801-18, indeksowała Heather Pedersen
Bąkowa Góra (LD) -- Z 1877-87, indeksował Mariusz Majchrzak
Bełz (UK) -- UMZ 1848-78 (daty skrajne), indeksował Rafał Krasieńko
Białaszewo (PL) -- Z 1920-34, indeksowała Anna Krawiec
Chrostkowo (KP) -- M 1875-82,85, indeksował Maciej Lisiński
Cmolas (PK) -- Z 1809-19, indeksowała Heather Pedersen
Czerniechowce m.Wierniaki (UK) -- U 1841, indeksował Bezdzik
Dąbrowa Białostocka (PL) -- UMZ 1849-64, indeksowała Anna Krawiec
Dobromirka (UK) -- M 1836, indeksował Bezdzik
Głogów Małopolski (PK) -- Z 1808-39, indeksował Krzysztof Gruszka
Inowrocław (KP) -- U 1819, indeksowali Anna Wiśniewska ,Justyna Lewandowska
Jałówka (PL) -- Z 1827-31, indeksowała Monika Śmiarowska, weryf. Adam Okuniewski
Kawsko (gr.-kat.) (UK) -- UZ 1801-39 (daty skrajne), indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Kolno (PL) -- Z 1794-1813, indeksował Paweł Rybka
Koziegłówki (SL) -- M 1684-92,94-1729,37, indeksowała Teresa Łukasik
Kraków św. Anna (MP) -- U 1849, indeksowała Agnieszka5995
Lipinki (WM) -- U 1740-1776, indeksował Jarosław Cendrowski
Łomża (PL) -- U 1813b-1814a, indeksowała Elizabeth Smith Gałązka
Łososina Dolna (m. Jakubkowice) (MP) -- U 1786-1843, indeksował AdamC
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- U1880-83, indeksowała Barbara Sznober
Mortęgi USC (WM) -- U 1903-1905;M 1905-1910;Z 1900-1904, indeksowała Katarzyna Matyjas
Ochrymowce (UK) -- UMZ 1835-41, indeksował Bezdzik
Olbierzowice (SK) -- SkZ 1855 1857 1862-1863 , indeksował Mieczysław Stępień
Oleszyce (PK) -- U 1849,1851-54,1856, indeksowała Magdalena Kornafel-Pajda
Osjaków (LD) -- U 1863, indeksował Tomasz Skolimowski
Ostrowo nad Gopłem (KP) -- U 1850-74, indeksował Grzegorz Malinowski
Ożarów (LD) -- U 1798,1820-21,54,60-61, indeksował Tomasz Skolimowski
Podkamień Brodzki m.Palikrowy (UK) -- UMZ 1861-1923 (daty skrajne), indeksował Grzegorz Knap
Poryte (PL) -- U 1750-65, indeksował Wiktor Nikonowicz
Skała (MP) -- M 1897-1900, indeksował Grzegorz Madej
Skała (MP) -- M 1896, 1901 (rozszerzenie), indeksował Grzegorz Madej
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1849-1854, indeksował Henryk Machnik
Suwałki (PL) -- M 1849, indeksował Marek Rozmysłowski
Szczurowa (MP) -- M 1687-1748, indeksowała Gosia253
Szczyrzyc (m. Krasne, Lipie) (MP) -- U 1858-1904, indeksował Krasny
Śniadowo (PL) -- U 1695-1712, 26-39, Z 1775-1798, indeksował Jan Olesiński
Św.Lipka (WM) -- U 1760-1775, indeksował Robert Połubiński
Trzemeszno (m. Niewolno, Mniaty) (WP) -- U 1582-1737, indeksował Jason
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1842-1844, indeksował Incognito
Wołodarka (UK) -- UMZ 1840-46 (daty skrajne), indeksował Maciej Saryusz-Romiszewski
Zabrze św.Andrzeja Apostoła (SL) -- Z 1831-60, indeksowała Barbara Wiechuła
Zborów (UK) -- UMZ 1816-24, indeksował Tyler Versluis


06-02-2021

Barcice (m. Barcice) (MP) -- U 1785-1812, indeksowała Viera Dušinská
Barcice (m. Obłazy) (MP) -- U 1786-1858, indeksowała Viera Dušinská
Barcice (m. Przysietnica) (MP) -- U 1831-1833, indeksowała Viera Dušinská
Barcice (m. Sucha Struga) (MP) -- U 1833-1908, indeksowała Viera Dušinská
Daleszyce (SK) -- U1718-1738, indeksował Andrzej Gawlik
Dżwierszno Wielkie USC (WP) -- M 1918-1920, indeksował Marcin Strzelec
Gułtowy (WP) -- M 1795-1818, Z 1727-1822, indeksowała Danuta Danecka
Kraków św. Anna (MP) -- U 1846-1848, indeksowała Agnieszka5995
Książ Wielki (MP) -- U 1810-1815 (rozszerzenie), indeksował Krystian Krupa
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1821-1825, indeksował Norelik
Proszowice (MP) -- U 1920, indeksował Wojciech Nowiński
Rogów (SK) -- UMZ1832-1840, indeksowała Jolanta Sowa
Szczurowa (m. Górka, Niedzieliska, Rajsko, Rylowa, Rząchowa, Szczurowa) (MP) -- U 1817-1825, indeksował Mieczysław Maziarski
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1841, indeksował Incognito
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1891 (rozszerzenie), indeksował WZI werfyikacja Elżbieta Ćwiklińska


05-02-2021

Borowno (SL) -- U 1868, indeksował Stanisław Jegier
Chęciny (SK) -- U1861, indeksował Edward Jabłoński
Domosławice (MP) -- M 1880-1889, indeksowała Małgorzata_D
Kraków św. Anna (MP) -- M 1868-1870, indeksowała Agnieszka5995
Rogi (PK) -- U 1889-1906 (rozszerzenie) , indeksowała Monika Węgrzyn
Strzegowa (MP) -- U 1912-1915, indeksowali J.B. Struzik, weryf. Krzysztof Imiołek
Szynwałd(pow.grudziądzki) (KP) -- U 1790-1810, indeksował Kamil Krasinski
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1839, indeksował Incognito
Warszawa ASC Cyrkuł III (WA) -- U 1823, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1849 (rozszerzenie), indeksowała Elżbieta Ćwiklińska
Wielowieś (SL) -- M 1856-85, indeksowała Karina Frank
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1871-75, indeksował Romuald Szymaniak


04-02-2021

Bukówno (MZ) -- Z 1929-40, indeksował Krzysztof Jach
Choceń (KP) -- U 1892-1900, indeksował Jan Berens
Cudzieniszki (BR) -- Z 1829-1830, indeksowała Bożena Tylingo
Dobrzyków (MZ) -- U 1906-08, indeksował Tomasz Bogiel
Gąbin (MZ) -- U 1752-53, M 1751-99, indeksowała Elżbieta Sieczkowska
Jabłonowo Pomorskie (KP) -- U 1746-57, indeksował Jarosław Cendrowski
Ludzisko (KP) -- M 1753-1807, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Mińsk św.Szymona i Heleny (BR) -- Z 1916, indeksował Waldemar Chorążewicz
Nacza (BR) -- U 1807-1810, indeksowała ewabe
Niedzbórz (MZ) -- Z 1891-93, indeksował Jan Wojtkiewicz
Osobnica (PK) -- U 1897-1900, indeksował Jan Kuchta
Ottynia (UK) -- UMZ 1824-30 (daty skrajne), indeksował Grzegorz Żychowski
Raciąż (MZ) -- UM 1891, indeksował Sławomir Tyska
Rosja-Irkuck (PO) -- M 1900, 13-16, indeksowała Magdalena Wróbel
Sużany (LT) -- UMZ 1912-1915, indeksowała Regina Filipowicz
Szczurowa (m. Górka, Rylowa, Rząchowa) (MP) -- U 1804-1816, indeksował Mieczysław Maziarski
Szczurowa (m. Niedzieliska, Rajsko, Szczurowa) (MP) -- U 1785-1816 (daty skrajne), indeksował Mieczysław Maziarski
Tłuchowo (KP) -- M 1892 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Kośnik
Wadowice Górne (PK) -- U 1830-32, indeksował Tomasz Malata
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- U 1817, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1747-51, 71-72, indeksowała Katarzyna Wilczewska
Warszawa św. Jan (WA) -- Z 1912-13, indeksowała Elżbieta Ćwiklińska
Wąbrzeźno (KP) -- U 1768-76, indeksował Kamil Krasinski
Zbelutka (SK) -- U1910-1915 skorowidz, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Żyżmory (LT) -- M 1802-1818 z lukami, indeksowała Bożena Tylingo


03-02-2021

Banica (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1911-1933 (daty skrajne), indeksowała Halina Żabczak
Białynin (LD) -- UMZ 1888-90, indeksował Krzysztof Szczepaniak
Gorczenica USC (KP) -- UMZ 1881-90, indeksował Jakub Rutkowski
Gruta (KP) -- M 1781-1810, indeksował Jarosław Cendrowski
Lipno (ewang.) (KP) -- M 1827-28, indeksował Waldemar Chorążewicz
Łobżenica (WP) -- M 1926-1934, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Łódź NMP (LD) -- U 1906, indeksował Janusz Kucharczyk
Niwiska (PK) -- UMZ 1785-1855 (daty skrajne), indeksowała Anna Padjuczenko
Przybyszew (MZ) -- UMZ 1919, indeksował Krzysztof Jach
Sierpc (MZ) -- M 1879-1887 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Kośnik
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1888-1891, indeksowała Joanna Bugajska
Suszec - m. Kelszczów (SL) -- UZ 1838-45, indeksował Wojciech Gąsior
Tyczyn m. Budziwój (PK) -- UMZ 1786-1875 (daty skrajne), indeksował mkkmilek
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1902, indeksowała Katarzyna Pasik
Wiśniowa (SK) -- Z1885-1918 skorowidz, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Zawałów (UK) -- UMZ 1876-1909 (daty skrajne), indeksował Grzegorz Żychowski
Zbyszyce (m. Zbyszyce) (MP) -- U 1862-1870, indeksował Mateusz Dunikowski
Zbyszyce (m. Zbyszyce) (MP) -- U 1852-1861 (aktualizacja), indeksował Mateusz Dunikowski


02-02-2021

Dobrzyków (MZ) -- U 1903-05, indeksował Tomasz Bogiel
Gierzwałd USC (WM) -- Z 1901-1913, indeksowała Izabela Czaplińska
Grabno USC (WM) -- Z 1878,1883-1884; M 1879; U 1884,1888, indeksowała Agnieszka Kościuk
Kawsko (gr.-kat.) (UK) -- U 1784-1800, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Kołaczyce (PK) -- U 1871-89 , indeksował Jacek Bełzowski
Kopcie (MZ) -- UMZ 1867, indeksował Artur Godlewski
Kraków-Bieżanów Narodzenia NMP (m. Kaim, Prokocim) (MP) -- U 1850-1855, indeksowała Wanda Zgud
Lipowiec Kościelny (MZ) -- M 1866-75, indeksował Jan Wojtkiewicz
Łobudzice (LD) -- Z 1771-1808, indeksował Henryk Koluszkowski
Łódź-Mileszki (LD) -- U 1898, indeksowała Izabela Ziobro
Machnówka (UK) -- UMZ 1866-76 (daty skrajne), indeksował Oleg Rosowiecki
Mierzyce (LD) -- M 1919-26, indeksowała Grażyna Stasiak
Nowa Brzeźnica (LD) -- M 1908-16, indeksowała Iwona Tomaszewska
Prostyń (MZ) -- U 1910-12, MZ 1910-11, indeksowała Emilia Borowicz
Radziki Duże (KP) -- U 1809-17, indeksował Kamil Krasinski
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1838, indeksował Incognito
Zakroczym (MZ) -- UMZ 1915, indeksował Łukasz Kucharski


01-02-2021

Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1934, indeksowała Ewa Czerkawska
Chlina (SL) -- U 1865-67, indeksował Jarosław Nawrot
Woźniki-Woischnik (SL) -- UM 1800-09, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Lubecko (SL) -- U1835-41, indeksowała Maria Rogalska
Lubsza-Lubschau (SL) -- U 1878-84, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Miechów (MP) -- UMZ 1790, indeksowała Urszula Pogoń
Kraków św. Anna (MP) -- M 1863-1867, indeksowała Agnieszka5995
Brzeźce-Brzestz (SL) -- Z 1820-28,30-74, indeksował Wojciech Gąsior
Kowalewo Pomorskie (KP) -- U 1883-1904, indeksował Kamil Krasinski
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- U 1876-79, indeksowała Barbara Sznober
Borkowice (MZ) -- M 1876-80, indeksował Grzegorz Świerczyński
Turka (gr.-kat.) m. Jabłonka Wyżna (UK) -- U 1883-96, indeksowała Danuta Danecka
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- U 1878-1887, indeksowała Marianna Paszek
Żółkiew (gr.-kat.) m. Turynka (UK) -- U 1877-89, indeksowała Danuta Danecka
Zaklików m. Lipa (PK) -- UMZ 1883-1918 (daty skrajne), indeksował Konrad Mierzwa
Niedźwiedź gm. Słomniki (MP) -- UMZ 1810-1817, indeksował Jerzy Koprowski
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1835-1837, indeksował Incognito
Szczerców (LD) -- M 1875-87,1905-12, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Parzno (LD) -- Z 1911-15, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Kaszewice (LD) -- U 1889-1905, M 1906-07, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Chabielice (LD) -- U 1911-15, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Olbierzowice (SK) -- Z1850-1856 skorowidz, indeksował Mieczysław Stępień
Grabowo USC (WM) -- U 1900-1903, indeksowała Ania Parysek
Święta Lipka,kościelne (WM) -- U 1891-1895, indeksował Robert Połubiński
Walichnowy (LD) -- UMZ 1894-99, indeksowała Incognito
Opoczno (LD) -- SkM 1895, indeksował Jan Berens
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1915, indeksowała Izabela Ziobro
Łódź św. Franciszek (mariawici) (LD) -- U 1912-15, indeksowała Izabela Ziobro
Łaznów (LD) -- MZ 1878, indeksował Witold Jałmużna
Kałów (LD) -- UMZ 1831-40, indeksował Henryk Dąb
Bogdanów (LD) -- M 1915,17, indeksowała Bożena Rasmussen
Bąkowa Góra (LD) -- M 1920, Z 1916, indeksował Mariusz Majchrzak
Mortęgi USC (WM) -- M 1900-1904; U 1900-1902, indeksowała Katarzyna Matyjas


donate
Online: 45, ver. 1.71 © 2010-2021 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::