geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Home page Search for surname in database Completed resources Authors of indexes Indexing in-progress How to index How to support



News


Province:


12-08-2022

Lwów św. Elżbieta (UK) -- Z 1915-18, indeksował Mieczysław Maziarski
Lyski-Lissek (SL) -- Z 1867-74, indeksował Krzysztof Kosteczko
Międzyrzecze Górne - Ober Kurzwald (SL) -- U 1737-70, indeksował Łukasz Kominiak
Nienadówka (m. Nienadówka) (PK) -- M 1808-11, indeksował Adam Sawka
Nienadówka (m. Trzebuska) (PK) -- M 1808, indeksował Adam Sawka
Szczurowa (m. Szczurowa) (MP) -- U 1880-99, indeksował Piotr Wojnicki
Tynna (UK) -- U 1791-95, indeksował Krzysztof Polański
Węglówka (gr.-kat.) (m. Węglówka) (PK) -- U 1860-94, Z 1849-95, indeksowała Angela Sawiak
Wieprz (MP) -- M 1831-39, indeksował jhzs


11-08-2022

Bieniakonie (BR) -- U 1789, UMZ 1797-1818, indeksowała Marta Bałażak
Bluszczów-Bluschczau (SL) -- SkZ 1876,1901,17,21,23-24,28, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Buczkowice (SL) -- U 1915-21, indeksował Łukasz Kominiak
Gorzyce-Groß Gorzütz (SL) -- SkZ 1920-21,23-24, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1859, indeksował Krzysztof Cegliński
Kamion (MZ) -- M 1929-40, indeksował Rafał Kiełbasiński
Kopcie (MZ) -- M 1850-51, indeksował Artur Godlewski
Kraków św. Mikołaj (MP) -- M 1744-86, indeksował Gabi Krywult
Kraków św. Mikołaj (m. Prądnik Czerwony, Rakowice, Olsza, Łęg, Dąbie, Piaski, Grzegórzki) (MP) -- U 1797-99, indeksował Gabi Krywult
Lubecko (SL) -- Z 1877-80, indeksowała Maria Rogalska
Lwów św. Marcin (UK) -- Z 1907-09, indeksował Mieczysław Maziarski
Radom św. Jan Chrzciciel (MZ) -- UMZ 1797-1825, indeksowała Elżbieta Pawlak
Taboryszki (LT) -- UMZ 1901-1903, indeksował Piotr Pukin
Zabłotów (UK) -- M 1820-1932 (skrajne) + aktualizacja, indeksował Wiesław Demianiuk
Żarnów (LD) -- U 1912-13, indeksował Mariusz Majchrzak
Żytomierz św. Zofia (UK) -- UMZ 1840, indeksował Jerzy Klijanienko


10-08-2022

Białaszewo (PL) -- M 1939-42, indeksowała Anna Krawiec
Borzykowa (LD) -- M 1679-1717, indeksowała Joanna Bugajska
Brześć (BR) -- UMZ 1839-1850 (lata skrajne), indeksowała Marck57
Brzeziny (LD) -- U 1877-80, indeksował Henryk Koluszkowski
Gliwice-Ostropa Ducha Świętego (SL) -- M 1922-30, indeksował Mariusz Seidel
Iszczołna (BR) -- M 1860-1869, indeksowała Irena Wasilewska
Janów (obw. lwowski) (UK) -- UM 1898-1903, 05-11, Z 1898-1911, indeksowała gosia.h
Kobiele Wielkie (LD) -- M 1925-26, indeksował Gadecki.Bogusław
Lwów św. Marcin (UK) -- U 1907-09, Z 1910-11, indeksował Mieczysław Maziarski
Lwów św. Mikołaj (UK) -- SkZ 1907-44, indeksował Mieczysław Maziarski
Przytuły (PL) -- M 1941-42, indeksowała Anna Krawiec
Radomsko (LD) -- U 1777-79, 1796, 1809-10, indeksowała Bożena Rasmussen
Skierniewice (LD) -- Z 1939, indeksowała mariamikołaj
Skotniki (pow. piotrkowski) (LD) -- M 1935-41, indeksował Mariusz Majchrzak
Skórkowice (LD) -- Z 1927-28 (rozsz.), indeksował Gadecki.Bogusław
Słucz (PL) -- M 1941-42, indeksowała Anna Krawiec
Suderwa (LT) -- U 1851-1860 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Tylingo
Ujazd (LD) -- UZ 1889-92, indeksował Kacper Szczepanowski
Wsola (MZ) -- U 1797-1840 (sumariusz), indeksował Andrzej Baran
Zgierz (ewang.) (LD) -- M 1830-45, indeksowała Katarzyna Zarychta
Żarnów (LD) -- Z 1949-50, indeksował Mariusz Majchrzak


09-08-2022

Chęciny (SK) -- Z 1903-05 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Czerniowce (obwód winncki) (UK) -- U 1915, indeksował Bogusław_Woyciech
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- U 1858, indeksowała Livia_Ditto
Filipów (PL) -- UMZ 1914, 16, indeksowała Helena Grochowska
Huszlew (MZ) -- UMZ 1891-1900, indeksował Andrzej Żuk
Łowiczek (KP) -- Z 1821-25, indeksował Jason
Międzybrodzie Bialskie (m. Międzybrodzie Kobiernickie) (SL) -- U 1825-55, indeksował Łukasz Kominiak
Osiek (SK) -- U 1874-76 (rozszerzenie), indeksowała Wacława Suliborska
Pawłowice (pow.lipski) (MZ) -- Z 1824, 27, 57-60, 75, indeksował Wojciech Wosiński
Pilica (SL) -- SkZ 1856-57, indeksował Scowron
Przyrów (SL) -- M 1901-17, indeksowała Ewa Lewandowska
Raba Wyżna (m. Raba Wyżna) (MP) -- Z 1786-1834, indeksował Rajmund Lemański
Rychwałd (SL) -- U 1777-79, indeksował Stanisław Sroka
Sokółka (PL) -- UMZ 1832-33, indeksowała Anna Krawiec
Tartaków (UK) -- UMZ 1817-53 (skrajne), indeksowała Elżbieta Kowalska
Wilkowice (pow.bielski) (SL) -- U 1920-21, indeksował Łukasz Kominiak
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP(m.Zarzecze) (SL) -- U 1776-1804, indeksował Łukasz Kominiak


08-08-2022

Sucha Beskidzka (MP) -- M 1806-35, 1837-38, 1880-89, indeksował Arkadiusz Biegun
Uście Solne (m. Uście Solne) (MP) -- M 1811-49, indeksowała Katarzyna Nalazek


07-08-2022

Zabłotów (UK) -- UZ 1823-1902 (skrajne) + aktualizacja, indeksował Wiesław Demianiuk


06-08-2022

Drohobycz (UK) -- U 1903, indeksowała Maria Łopaciuk
Krzemieniec (UK) -- Z 1859-60, indeksowała Danuta Wojtowicz
Podbuż (gr.-kat.) (m. Kropiwnik Nowy i Stary) (UK) -- U 1800-10, indeksował Mateusz Gołdyn
Tropie (m. Wytrzyszczka, Będzieszyna) (MP) -- U 1785-1843, indeksował Adam Ciastoń
Zalasowa (MP) -- U 1774-1809 M 1774-1836, indeksowała Agnieszka Kluzek


05-08-2022

Fałków (SK) -- SkU 1914-18, indeksował Mariusz Majchrzak
Iwnica (UK) -- UMZ 1838-40, indeksowała Joanna Naróg-Kowalska
Janów (obw. lwowski) (UK) -- UMZ 1880, 82-97, indeksowała gosia.h
Kamieniec Podolski - Dominikanie (UK) -- U 1837-41, indeksował Krzysztof Polański
Kolno (PL) -- M 1920, indeksowała Agata Pakuza
Lwów Szpital Sióstr Szarytek (UK) -- Z 1861, indeksowała Aleksandra Bury
Osięciny (KP) -- Z 1826-37,50, indeksował Jason
Przemyśl NMP i św. Jana Chrzciciela (m. Przemyśl) (PK) -- M 1895-1900, indeksował Adam Sawka
Przerośl (PL) -- UMZ 1861, 64-65, indeksowała Krystyna Jaśko
Słucz (PL) -- U 1891-1917, indeksowała Anna Krawiec
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- U 1869-70, 72-73, 76-77, 79, indeksował Włodzimierz Macewicz
Warszawa św. Aleksander (WA) -- Z 1869, indeksowała mariamikołaj
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1918, indeksowała Agata Pakuza
Wietrzychowice (MP) -- U 1668-99, indeksowała Jola Kaczmarek


04-08-2022

Burzenin (LD) -- U 1856, indeksowała Izabela Ulanicka
Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1858, indeksował Krzysztof Cegliński
Katowice Roździeń-Szopienice USC (SL) -- M 1874-85, indeksował Aleksander Kunsdorf
Krzanowice-Kranowitz (SL) -- U 1874-92, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Leźnica Wielka (LD) -- M 1873-75, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Nowa Brzeźnica (LD) -- Z 1772-96, indeksowała malgorzata_d
Pawłowice (pow. lipski) (MZ) -- M 1824,53, 57-60, indeksował Wojciech Wosiński
Skierniewice (LD) -- M 1939, indeksowała mariamikołaj
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- A 1845-46, indeksował Kamil Krasiński
Zgierz (LD) -- UM 1918-19, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Zwinogródka (UK) -- UMZ 1820-27 (daty skrajne), indeksowała Dorota Żyłko
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP (m.Zarzecze ) (SL) -- U 1881-1921, indeksował Łukasz Kominiak


03-08-2022

Bełchatów (mojż.) (LD) -- SkU 1905, indeksowała Incognito
Mogilany (m. Kulerzów) (MP) -- U 1890-1914 M 1890-1907, indeksował Mateusz Migacz
Raba Wyżna (m. Raba Wyżna) (MP) -- U 1786-1818, indeksował Szymon Nowak
Tęgoborze (m. Świdnik) (MP) -- U 1880-97, indeksował Mateusz Migacz
Ujkowice (gr.-kat.) (m. Ujkowice) (PK) -- UMZ 1784-1865, indeksował Zbigniew Surmacz


02-08-2022

Borkowice (MZ) -- Z 1882-23, indeksował Grzegorz Świerczyński
Brzozów Stary (gm. Iłów) (MZ) -- U 1872-82, indeksował Mariusz Dąbrowski
Chełmno (LD) -- U 1922, indeksował Gadecki.Bogusław
Dąbrówka (pow. piotrkowski) (LD) -- Z 1922-24, indeksował Gadecki.Bogusław
Gliniany (UK) -- UMZ 1836 (uzupełnienie), indeksowała Joanna Naróg-Kowalska
Kraków-Zwierzyniec (m. Zwierzyniec) (MP) -- U 1669-1710, indeksował Tomasz Bulka
Morawica (MP) -- M 1640-1734, indeksował Tomasz Bulka
Sambor (gr.-kat.) (UK) -- M 1801-09, indeksowała Maria Łopaciuk
Stary Sącz (m. Moszczenica Niżna) (MP) -- U 1840-79, M 1880-1902, indeksował Mateusz Migacz
Tynna (UK) -- U 1782-90, indeksował Krzysztof Polański
Zaleszczyki (UK) -- UM 1856-58, Z 1857-58, indeksował Grzegorz Żychowski
Żarnów (LD) -- Z 1946-48, indeksował Mariusz Majchrzak


01-08-2022

Chęciny (SK) -- Z 1896-1902 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Góra św. Jana (m. Góra św. Jana) (MP) -- U 1853-1900, indeksowała Ela Synowiec
Kikół (KP) -- Z 1881-84,86-1910, indeksowała Mary Ann Graham
Koziegłowy św.Marii Magdaleny (SL) -- M 1833-50, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Liszkowo(gm.Rojewo) (KP) -- M 1857-1921, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Łowiczek (KP) -- UMZ 1834-35, indeksowała Joanna Bruździńska
Mały Płock (PL) -- U 1815/16, 20/21, 23-24, indeksował Paweł Rybka
Pawłowice (pow. lipski) (MZ) -- M 1936-38, indeksował Wojciech Wosiński
Pilica (SL) -- SkU1856, indeksował Scowron
Radziechowy (SL) -- U 1832-50, indeksował Łukasz Kominiak
Rożniatów (UK) -- UMZ 1830-32, 35-40, indeksował Grzegorz Żychowski
Sambor (gr.-kat.) (UK) -- M 1800-30, indeksowała Maria Łopaciuk
Sanok - Fara (PK) -- U 1890-97, indeksowała Anna Krawiec
Stromiec (MZ) -- U 1804-05, indeksował Gniewomir Małecki
Świerczyn (KP) -- UMZ 1840-49,60,62,75-90, indeksował Adam Malitowski
Wolanów (MZ) -- Z 1930-41, indeksował Mikołaj Wilk
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP (SL) -- U 1848-50, indeksowała Barbara Sznober


31-07-2022

Biórków Wielki (MP) -- UMZ 1875-77, indeksował Wojciech Nowiński
Czarnożyły (LD) -- Z 1918-21, indeksował Tomasz Skolimowski
Dryświaty (BR) -- MZ 1797-1801, indeksowała Wilnianka
Dzisna (BR) -- U 1801-1807, indeksowała Barbara Jakubik
Imielno (LD) -- U 1889, UM 1858,60,63-64,83,85,87, Z 1860,63-64,83,85,87-89,1914, indeksował Antoni Burzyński
Kaski (MZ) -- U 1826-29, indeksowała Ewa Kuśmirek
Kraków (mojż.) (MP) -- Z 1902, indeksował Marcin Dobrzyński
Kulików (gr.-kat.) (m. Nadycze) (UK) -- U 1866, M 1802-09, 66, Z 1785-88, 91-97, 1800, indeksowała gosia.h
Liszkowo (LT) -- U 1853-1862, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Lwów św. Mikołaj (UK) -- Z 1877 (uzupełnienie), indeksowała Aleksandra Bury
Lwów św. Mikołaj (UK) -- Z 1867-77, indeksował Mieczysław Maziarski
Łomża (PL) -- U 1817/18, indeksowała Agata Szymborska
Michaliszki (BR) -- Z 1785-1796, indeksował kamilo86
Ożarów (LD) -- U 1830-33, Z 1827-28, indeksował Tomasz Skolimowski
Perlejewo (PL) -- U 1739-59, indeksował Jerzy Kosiński
Rossoszyca (LD) -- UZ 1868-1912, indeksowała Urszula Świerczyńska
Rozprza (mojż.) (LD) -- Z 1914-15, indeksował Marcin Dobrzyński
Słaboszów (MP) -- M 1857-86, Z 1849-74, indeksował Jerzy Koprowski
Strzegowa (MP) -- Z 1902-03, indeksowała J.B. Struzik
Szczawnica (m. Szczawnica Wyżna) (MP) -- U 1806-77 (aktualizacja), indeksował Rajmund Lemański
Szczyrzyc (m. Smykań) (MP) -- M 1786-1897, indeksowała Ela Synowiec
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1934, indeksowała Aneta Kaczmarek


30-07-2022

Kulików (gr.-kat.) (m. Nadycze) (UK) -- U 1785-1860, indeksowała gosia.h
Rudlice (LD) -- M 1920-23, indeksowała Małgorzata Szwagrzak


29-07-2022

Friedrichsdorf (p. gołdap.) (ewang.) (WM) -- U 1795-97, indeksowała Agnieszka Kościuk
Kazimierza Wielka (SK) -- Z 1934, 36, 38-39, indeksowała Grażyna Radzik
Kulików (gr.-kat.) (m. Hrebeńce) (UK) -- U 1785-1825, indeksowała gosia.h
Kurzelów (SK) -- U 1886 Z 1883-86 (rozszerzenie), indeksowała Krystyna Stanisławska
Mikluszowice (m. Baczków) (MP) -- M 1785-1913, indeksował Sławomir Samek
Mikluszowice (m. Majkowice) (MP) -- M 1784-1902, indeksował Sławomir Samek
Mikluszowice (m. Turzec) (MP) -- M 1784-1894, indeksował Sławomir Samek
Mikluszowice (m. Wyżyce) (MP) -- M 1784-1918, indeksował Sławomir Samek
Nawiady-Aweyden (ewang.) (WM) -- UZ 1764-80 M 1764-76, indeksowała Marcelina Kaczmarczyk
Osiek (SK) -- U 1871-73 (rozszerzenie), indeksowała Wacława Suliborska
Pułtusk (prawosł.) (MZ) -- U 1910, indeksował Marcin Dobrzyński
Rzepiennik Biskupi (m. Rzepiennik Biskupi) (MP) -- Z 1845-61, indeksowała Ewa Brudzisz
Skierniewice (LD) -- MZ 1938, indeksowała mariamikołaj
Tczyca (MP) -- U 1891-1895, indeksował Miłosz Pamuła
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1907, indeksował Adam Rozenau
Żarnów (LD) -- Z 1944-45, indeksował Mariusz Majchrzak


28-07-2022

Bieńkówka (MP) -- M 1801-11, indeksowała Aldona Widłak
Boronów-Boronow (SL) -- U 1874-79, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Kraków-Ludwinów (m. Dębniki, Kapelanka, Kobierzyn, Wola Duchacka, Pychowice, Zakrzówek) (MP) -- M 1784-1811, 1815-17, indeksował Szymon Nowak
Kulików (gr.-kat.) (m. Hrebeńce) (UK) -- U 1826-56, indeksowała gosia.h
Lisów-Lissau USC (SL) -- U 1885-89, Z 1874-79, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Lubecko (SL) -- Z 1874-76, indeksowała Maria Rogalska
Osięciny (KP) -- Z 1712-78, indeksował Jason
Trzciana (m. Trzciana) (MP) -- U 1890-1912 MZ 1920-23, indeksował Jacek Piechny
Trzebunia (MP) -- U 1890-1900, indeksował Krzysztof Matlak
Ujanowice (m. Kobyłczyna) (MP) -- M 1786-1892, indeksowała Maria Borczuch-Białkowska


27-07-2022

Baranowo (MZ) -- U 1918-21, indeksowała Bożena Prymus
Chotów (LD) -- M 1862, 1921-23, indeksowała Małgorzata Szwagrzak
Chybice (SK) -- M 1920-29, indeksowała Bożena Krajewska
Drozdowo (PL) -- UM 1884-89 Z 1885-89, indeksowała Ewa Marczewska
Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1857, indeksował Krzysztof Cegliński
Kalina Wielka (MP) -- UZ 1862-63 (aktualizacja), indeksował Cezary Borowski
Lwów św. Mikołaj (UK) -- Z 1858-66, indeksował Mieczysław Maziarski
Łubin Kościelny (PL) -- Z 1807, indeksował Jerzy Kosiński
Mały Płock (PL) -- SkU 1836 Z 1815-16, 23-25, 36, indeksował Paweł Rybka
Morawica (MP) -- Z 1854-63, indeksował Aqkis
Siepraw (MP) -- M 1890-1905, indeksowała Ilona Michalik
Stary Wiśnicz (m. Kopaliny) (MP) -- U 1784-1913, M 1784-1900, Z 1784-1949, indeksowała Aleksandra Bury
Szczawnica (m. Szczawnica Wyżna) (MP) -- U 1878-1901, indeksował Rajmund Lemański
Szewna (SK) -- M 1826-77 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Krajewska
Warszawa św. Aleksander (WA) -- U 1869, indeksowała mariamikołaj
Wyszków (pow. węgrowski) (MZ) -- M 1868-1876, 1878-1889, indeksował Łukasz Boruc
Zuzela (MZ) -- UM 1915-16, Z 1916, indeksowała Justyna Jaźwińska


26-07-2022

Białystok (PL) -- M 1921-23, indeksowała Wiola Dec
Bielica (BR) -- M 1831-1840, indeksował Walerian Skrendo
Biłgoraj (gr.-kat.) (LB) -- U 1826-1873 aktualizacje oraz nowe indeksy, indeksował TaTy
Bukowsko (PK) -- UMZ 1893-95, indeksowała Elżbieta Ilba
Bukowsko (gr.-kat.) (PK) -- UZ 1893-95, indeksowała Elżbieta Ilba
Derewna (BR) -- U 1855-1860, indeksował Wojciech Wosiński
Kalników (m. Małnów, Małnowska Wola) (PK) -- U 1849-1919, M 1894-1938, Z 1890-1938 (daty skrajne), indeksował Bartłomiej Babiarz
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1731-37, indeksowała Katarzyna Pasternak
Pilica (SL) -- U 1857, indeksował Scowron
Racibórz-Markowice- Markowitz (SL) -- U 1803-20, indeksował Alfred Wątroba
Rozprza (mojż.) (LD) -- Z 1843-46, 1925-28, indeksował Marcin Dobrzyński
Rybno (MZ) -- U 1879-1881, indeksowała Agnieszka Koszelak
Sambor (gr.-kat.) (UK) -- U 1784-90, indeksowała Maria Łopaciuk
Srock (LD) -- Z 1777, indeksował Marcin Dobrzyński
Warszawa św. Augustyn (WA) -- Z 1912, indeksowała Urszula Drabińska
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- Z 1937, indeksowała Agata Pakuza
Wilno św. Jana (LT) -- Z 1895, indeksowała Wilnianka
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP (SL) -- U 1846-47, indeksowała Barbara Sznober


25-07-2022

Boguty (MZ) -- UMZ 1920-21, indeksowała Justyna Jaźwińska
Czarnożyły (LD) -- M 1918-19, indeksowała Małgorzata Szwagrzak
Kliczków Mały (LD) -- M 1915-16, indeksowała Małgorzata Szwagrzak
Latowicz (MZ) -- U 1912-18, M 1907-10,12-18, Z 1912-18, indeksowała Beata Krupa
Lwów św. Elżbieta (m. Lwów, Lewandówka) (UK) -- U 1915-18, indeksował Mieczysław Maziarski
Niegardów (MP) -- U 1845, indeksował Wojciech Nowiński
Radomsko (LD) -- U 1808, indeksowała Bożena Rasmussen
Sambor (gr.-kat.) (UK) -- M 1784-90, indeksowała Maria Łopaciuk
Stryj (UK) -- MZ 1876, 78, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Stryj (gr.-kat.) (UK) -- MZ 1876-78, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Szczyrzyc (m. Dobroniów, Gruszów) (MP) -- M 1786-1919, indeksowała Ela Synowiec
Walichnowy (LD) -- UMZ 1911-13, indeksowała Małgorzata Szwagrzak
Zabłotów (UK) -- U 1845, indeksował Wiesław Demianiuk
Żytno (LD) -- M 1923, indeksował Gadecki.Bogusław


24-07-2022

Biórków Wielki (MP) -- Z 1946-47, indeksował Wojciech Nowiński
Biórków Wielki (m. Biórków Wielki, Biórków Mały, Zielona) (MP) -- Z 1948-56, indeksował Wojciech Nowiński
Grabie (MP) -- U 1890-1913, indeksował Szymon Nowak
Grochów (LD) -- U 1819,22, M 1819-20,22,75,1915, Z 1915,17, indeksował Antoni Burzyński
Jawiszowice (MP) -- M 1860-70, indeksowała Ewa Barciak-Basałaj
Kornie (gr.-kat.) (LB) -- Z 1785-1855, indeksował Marek70
Kraków-Bieżanów (m. Bieżanów) (MP) -- M 1849-80, indeksowała Wanda Zgud
Lwów św. Mikołaj (UK) -- U 1905-06, 08-12, indeksował Mieczysław Maziarski
Niegardów (MP) -- UMZ 1871-75, indeksował Wojciech Nowiński
Pilzno (PK) -- Z 1785-1800, indeksowała Anna Choczaj
Puławy-Włostowice (LB) -- Z 1920-1938, indeksował Bartłomiej Zieliński
Radomsko (LD) -- U 1809, indeksowała Bożena Rasmussen
Radzyń Podlaski (LB) -- UMZ 1813, indeksował Krzysztof Chorek
Sulejów (LD) -- UMZ 1808-20, indeksowała Marzanna Kempska
Świerszczów (gr.-kat.) (LB) -- U 1816, 1818-1822 indeksy, indeksował looke
Ułanów (UK) -- M 1912, indeksował Volodymyr Kucheruk
Włodzimierz Wołyński (UK) -- Z 1916-19, indeksowała Joanna Naróg-Kowalska
Wolanów (MZ) -- Z 1929, 1947-50, indeksował Mikołaj Wilk
Żarnów (LD) -- Z 1941-43, indeksował Mariusz Majchrzak


23-07-2022

Aleksandrów Łódzki (LD) -- UMZ 1855-59, indeksowała Krystyna Zadwórna
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1915-17, indeksował Mariusz Majchrzak
Kornie (gr.-kat.) (LB) -- U 1785-1855, indeksował Marek70
Krasnystaw (LB) -- Z 1896 (unikaty i duplikaty), indeksował Krzysztof Zochniak
Krasnystaw (mojż.) (LB) -- M 1826, 1917-18, 1920, Z 1917-1920, indeksował Adam Sawka
Łódź NMP (LD) -- U 1898, indeksował Janusz Kucharczyk
Marki (MZ) -- M 1928, indeksowała Aneta Kaczmarek
Przedbórz (LD) -- U 1908-11, indeksowała Krystyna Stanisławska
Przeorsk (gr.-kat.) (LB) -- UMZ 1826-1827, indeksowała Marta Jurczak
Przytyk (mojż.) (MZ) -- U 1918, indeksował Marcin Dobrzyński
Raciąż (MZ) -- M 1808-11, indeksował Jan Wojtkiewicz
Radom Opieki NMP (MZ) -- Z 1921, indeksował Mikołaj Wilk
Skórkowice (LD) -- Z 1926 (rozsz.), indeksował Gadecki.Bogusław
Sulmierzyce (LD) -- Z 1856-57, indeksowała Karolina Sztajnert
Wielgomłyny (LD) -- Z 1915-30, indeksował Gadecki.Bogusław
Wieluń (ewang.) (LD) -- UMZ 1917, indeksował Danuta Mieżyńska
Wola Wiązowa (LD) -- UM 1814-16, Z 1910-12, indeksował Tomasz Skolimowski
Zamość (mojż.) (LB) -- M 1932, 1936, indeksował Adam Sawka


22-07-2022

Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1856, indeksował Krzysztof Cegliński
Krzemieniec (UK) -- Z 1857-58, indeksowała Danuta Wojtowicz
Leszcze Monastyr k. Pińska (gr.-kat.) (BR) -- U 1769, M 1765-1768, indeksowała aka83
Marki (MZ) -- Z 1913 , indeksowała Aneta Kaczmarek
Pińsk (BR) -- M 1799-1801 (z dwóch archiwów), indeksowała aka83
Piwniczna-Zdrój (m. Młodów) (MP) -- U 1786-1834, indeksował Mateusz Kulig
Pohost Zahorodzki (BR) -- UMZ 1922-1929, indeksowała aka83


21-07-2022

Andrychów (m. Sułkowice) (MP) -- Z 1913-45, indeksował Bartłomiej Zieliński
Barcice (m. Rytro) (MP) -- U 1899-1915, indeksowała Vierka Dušinská
Kroczewo (MZ) -- U 1891-1900 (rozszerzenie), indeksowała Krystyna Malik
Kutkorz (m. Bezbrudy) (UK) -- U 1884-1908, indeksował Grzegorz Skoczek
Kwasówka (BR) -- UMZ 1827-1840, indeksowała Wilnianka
Lwów św. Anna (UK) -- U 1912-17, indeksował Mieczysław Maziarski
Markowa (PK) -- UMZ 1890-94, indeksowała Maria Łopaciuk
Michaliszki (BR) -- M 1787-1796, indeksował kamilo86
Raciążek (KP) -- U 1716-25, indeksował Gilberto Magrowski
Wiślica (SK) -- M 1912-26, indeksował Bartłomiej Zieliński
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP (m.Zarzecze ) (SL) -- U 1801-80, indeksował Łukasz Kominiak


20-07-2022

Czerlejno (WP) -- Z 1801-1820, indeksowała Danuta Danecka
Dobromil (UK) -- Z 1931-41, indeksowała Natalia Bratkowska
Florynka (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1837-60, 1870-72, indeksowała Halina Żabczak
Gierałtowice (m. Gierałtowice) (MP) -- Z 1887-99, indeksował Tomasz Malata
Goszcza (MP) -- U 1797-1869 (rozszerzenie), indeksowała Urszula Zieziulewicz
Kraków-Ludwinów (m. Płaszów, Podgórze) (MP) -- UM 1815-17, indeksował Szymon Nowak
Kraków-Ludwinów (m. Zakrzówek, Pychowice, Kobierzyn) (MP) -- U 1791-1813, II.1815-17, indeksował Szymon Nowak
Pełczyska (SK) -- M 1850-59 (rozszerzenie), indeksował Henryk Adamczyk
Piwniczna-Zdrój (m. Młodów) (MP) -- U 1835-1902, indeksował Mateusz Kulig
Poręba Wielka (MP) -- Z 1862-96, 1899-1918, indeksował Grzegorz Zemła
Przedecz ewang. (WP) -- Z 1861-1865, indeksowała Bożena Wawrzków
Ujanowice (m. Jaworzna) (MP) -- Z 1786-1896, indeksowała Halina Radwańska


19-07-2022

Iwanowice (MP) -- Z 1891-95, V.1915-17, indeksował Grzegorz Madej
Kosina (m. Kosina, Rogóżno) (PK) -- M 1923-36, indeksował Zbigniew Surmacz
Kraków św. Mikołaj (MP) -- U 1787-96 M 1695-1741, indeksowała Gabi Krywult
Kraków św. Mikołaj (m. Wesoła, szpital św. Łazarza) (MP) -- U 1797-99, indeksowała Gabi Krywult
Płonne (KP) -- UZ 1876-78, indeksował Krzysztof Kamiński
Sieluń (MZ) -- M 1915-18 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Prymus
Skrzyńsko (MZ) -- M 1919, indeksował Mikołaj Wilk
Warszawa św. Trójca (WA) -- M 1922-23, indeksowała Iwona Frydryszak
Zuzela (MZ) -- UMZ 1910 , indeksowała Justyna Jaźwińska


18-07-2022

Brześć (BR) -- U 1835-38, M 1837-38, Z 1833-38, indeksowała Marck57
Bukowsko (PK) -- MZ 1890-92, indeksowała Elżbieta Ilba
Chlina (SL) -- UMZ 1790, indeksował Krzysztof Imiołek
Derewna (BR) -- U 1844-1854, Z 1842-1854, brak UZ 1850, indeksował Wojciech Wosiński
Domaniewice (LD) -- UMZ 1920, indeksował Antoni Burzyński
Drzewica (LD) -- U 1913, indeksowała Gośka
Filipów (PL) -- UMZ 1858-59, indeksowała Krystyna Jaśko
Krzywiczyny-Schönfeld USC (OP) -- Z 1874-84, indeksował Peter Dankowski
Lwów św. Elżbieta (UK) -- Z 1919-25, indeksował Mieczysław Maziarski
Łódź św. Stanisław Kostka (LD) -- Z 1912, indeksowała Izabela Ziobro
Międzybrodzie Bialskie (SL) -- U 1881-91, indeksował Łukasz Kominiak
Modzerowo (KP) -- SkM 1911-21, indeksował Jan Berens
Strusów (UK) -- U 1875-90, indeksowała Olga Brudzyńska
Szczyrzyc (MP) -- M 1786-1881, 1891-1900, indeksowała Ela Synowiec
Szołomyja (gr.-kat.) (m. Stare Sioło) (UK) -- U 1860-98, indeksował Hubert Załężny
Tworków (SL) -- Z 1800-56, indeksował Artur Gorzolnik
Wieluń (LD) -- UMZ 1916, indeksowała Danuta Mieżyńska
Zwinogródka (UK) -- UMZ 1804-43 (skrajne), indeksowała Dorota Żyłko


17-07-2022

Boguty (MZ) -- UMZ 1916, 1918-19, indeksowała Justyna Jaźwińska
Chotów (LD) -- M 1918-20, indeksował Adam Sawka
Czerwińsk (MZ) -- UMZ 1916-20, indeksował Radosław Frączak
Giżyce (MZ) -- Z 1914 (aktualizacja), indeksował Tomasz Bogiel
Lubla (m. Lubla) (PK) -- M 1889-1931, indeksował Marcin Więcek
Lwów NMP Śnieżnej (UK) -- Z 1907-11, 13-17, indeksował Mieczysław Maziarski
Narew (PL) -- M 1835-59, indeksował Mirosław Korzunowicz
Nowa Brzeźnica (LD) -- U 1838-51, Z 1797-1808, indeksowała malgorzata_d
Osiek (SK) -- U 1868-70, indeksowała Wacława Suliborska
Przasnysz (MZ) -- UMZ 1865, 1868-70 (rozszerzenie), indeksowała Izabela Czaplicka
Radomsko (LD) -- U 1807-08, indeksowała Bożena Rasmussen
Sieluń (MZ) -- U 1919-21, indeksowała Bożena Prymus
Sokółka (PL) -- UMZ 1829-31, indeksowała Anna Krawiec
Stomiec (MZ) -- U 1800-03, indeksował Raffi Stone
Strońsko (LD) -- Z 1916-29, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Szumowo (PL) -- M 1893-1909 Z 1890-1900, indeksowała Krystyna Kotomska
Wrociszew (MZ) -- Z 1882-93, indeksowała Aleksandra Piętak
Zabłotów (UK) -- UMZ 1844, 1760-1937 (aktualizacja), indeksował Wiesław Demianiuk


16-07-2022

Dzierżenin (MZ) -- Z 1833-38, indeksował Mikołaj Łukomski
Lwów NMP Śnieżnej (UK) -- U 1907-11, 13-17, indeksował Mieczysław Maziarski
Milczyce (UK) -- U 1875-76, indeksował Krzysztof Polański
Radom św. Jan (MZ) -- U 1795-97, indeksowała Elżbieta Pawlak
Radom św. Wacława (MZ) -- U 1784-97, indeksowała Elżbieta Pawlak
Rzepiennik Biskupi (m. Rzepiennik Stryżewski) (MP) -- M 1823-60, indeksowała Ewa Brudzisz
Rzyki (MP) -- U 1904-10, indeksowała Lucyna Nowak
Szczawnica (m. Szczawnica Niżna) (MP) -- U 1806-70, indeksował Rajmund Lemański
Ułanów (UK) -- U 1912, indeksował Volodymyr Kucheruk
Wachnówka (UK) -- UMZ 1842-84 (skrajne), indeksował Maciej Saryusz-Romiszewski
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- U 1916-20, indeksował Mikołaj Wilk
Zalasowa (MP) -- U 1810-49, indeksowała Agnieszka Kluzek
Zatory (MZ) -- Z 1801-07, 1914, indeksowała Grażyna Nowak


15-07-2022

Berżniki (PL) -- Z 1808b-12, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Dubiny (gr-kat) (PL) -- UM 1780-1803 Z 1789, indeksował Mirosław Korzunowicz
Giżyce (MZ) -- Z 1934-39, indeksował Tomasz Bogiel
Kosina (m. Kosina, Białobrzegi, Rogóżno, Korniaktów) (PK) -- M 1913-22, indeksował Zbigniew Surmacz
Kosina (m. Rogóżno) (PK) -- M 1900 (uzupełnienie), indeksował Zbigniew Surmacz
Krynki (PL) -- M 1887-1903 Z 1888-1902 (rozszerzenie), indeksował Cezary Rutkowski
Lachowce (UK) -- UMZ 1833, indeksowała Elżbieta Straszyńska
Narewka (PL) -- Z 1778-97, indeksowała Anna Wiszniewska
Przemyśl (gr.-kat.) (m. Przedmieście Lwowskie, Błonie, Podgórze, Garbarze, Mnisze) (PK) -- M 1873-79, indeksował Adam Sawka
Przemyśl (gr.-kat.) (m. Przemyśl) (PK) -- M 1876-81, indeksował Adam Sawka
Przemyśl (gr.-kat.) (m. Zasanie) (PK) -- M 1875-84, indeksował Adam Sawka
Szumowo (PL) -- U 1890-1900, indeksowała Krystyna Kotomska


14-07-2022

Boguty (MZ) -- UMZ 1917, indeksowała Justyna Jaźwińska
Lwów św. Maria Magdalena (UK) -- M 1899 (rozszerzenie), indeksowała Aleksandra Bury
Oleszyce (PK) -- UMZ 1880-83, indeksował arrmen
Rzeszów - Fara (m. Rzeszów, Pobitno, Staroniwa, Wilkowyja, Zwięczyca, Załęże) (PK) -- M 1928-30, indeksowała Aleksandra Bury
Tczyca (MP) -- U 1881-90, indeksował Miłosz Pamuła


13-07-2022

Dobra (MP) -- U 1678-1703, 1720-54, indeksowała Katarzyna Pasternak
Golub (ewang.) (KP) -- M 1822-47, indeksował Kamil Krasiński
Gostynin (MZ) -- U 1900-01, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Grojec (m. Grojec) (MP) -- M 1917-1942, Z 1917-1946, indeksował Mateusz z Grojca
Huszlew (MZ) -- UMZ 1879-90, indeksował Andrzej Żuk
Iłża (MZ) -- Z 1751-59, indeksowała Justyna Fereniec
Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1854-55, indeksował Krzysztof Cegliński
Koziegłowy św.Marii Magdaleny (SL) -- M 1881-85, indeksował Piotr Glinka
Kraków-Ludwinów (m. Dębniki, Kapelanka) (MP) -- U 1791-VI.1813, II.1815-17, indeksował Szymon Nowak
Kraków-Ludwinów (m. Wola Duchacka) (MP) -- U 1791-1817, indeksował Szymon Nowak
Krzywosądz (KP) -- Z 1891-95, indeksowała Irena Kaczmarek
Książ Wielki (MP) -- U 1881-1899, indeksowała Grażyna Koper
Wierzbica Dolna-Deutsch Würbitz USC (OP) -- Z 1871-1911, indeksował Peter Dankowski
Zaleszczyki (UK) -- UMZ 1863-65, 95, indeksował Grzegorz Żychowski
Zatory (MZ) -- U 1916-21, indeksowała Bożena Prymus
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP (SL) -- U 1844-45, indeksowała Barbara Sznober


12-07-2022

Bronisław (KP) -- U 1783-85, indeksował Jason
Brześć (BR) -- U 1831-1832, Z 1827-1832, indeksowała Marck57
Choceń (KP) -- UMZ 1840, indeksował Andrzej Dominikowski
Chodecz (KP) -- Z 1850-60, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Czerlejno (WP) -- M 1690-1735, 1801-1819, indeksowała Danuta Danecka
Dzierżenin (MZ) -- Z 1827-32 (rozszerzenie), indeksował Mikołaj Łukomski
Giedlarowa (m. Biedaczów) (PK) -- M 1856-1905, indeksował Steven Wojcik
Goworowo (MZ) -- Z 1884, indeksowała Joanna Suska
Końskie (gr.-kat.) (PK) -- U 1784-1855, 70-77, indeksował Mieczysław Maziarski
Kozłów (UK) -- U 1784-86, indeksował Tyler Versluis
Liszkowo (KP) -- M 1764-1857, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Lubraniec (KP) -- UZ 1890-99 M 1891-99 (rozszerzenie), indeksowała Dominika Sobczak
Lutogniew (WP) -- U 1777-1803, indeksował Radosław Kliber
Mniszek (MZ) -- M 1892-93, Z 1891-93, indeksowała Marianna Paszek
Mogielnica (MZ) -- UMZ 1919-20, indeksował Krzysztof Jach
Nowe Brzesko (MP) -- M 1846, indeksował Jarosław Zapała
Perlejewo (PL) -- U 1803-34 M 1800-34, indeksował Jerzy Kosiński
Piotrków Kujawski (KP) -- UZ 1888-89,99, indeksował Sławomir Radzimski
Przemyśl (gr.-kat.) (PK) -- M 1873-1907 (skrajne), indeksował Adam Sawka
Przerośl (PL) -- UMZ 1877-79, indeksowała Krystyna Jaśko
Rychwałd (SL) -- U 1786-1810, indeksował Stanisław Sroka
Stryj (UK) -- MZ 1874-75, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Stryj (gr.-kat.) (UK) -- U 1874, MZ 1874-75, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Szczawnica (m. Szczawnica Niżna) (MP) -- U 1881-1900, indeksował Rajmund Lemański
Węglówka (gr.-kat.) (m. Węglówka) (PK) -- U 1849-59 (indeksacja), M 1843-1903 (rozszerzenie), indeksowała Angela Sawiak
Wilno św. Rafała (LT) -- U 1810-1814, Z 1802-1814, indeksowała Marck57


11-07-2022

Brzozów (gm. Iłów) (MZ) -- M 1866-89, indeksował Mariusz Dąbrowski
Dąbrowa Górnicza-Gołonóg św.Antoniego (SL) -- UMZ 1876-85, indeksowała Ela Ginalska
Dunajowce - Fara (UK) -- U 1798, 1800-02, MZ 1798, 1800, indeksował Krzysztof Polański
Dunajowce - Kapucyni (UK) -- U 1798, 1800-02, M 1798, 1800-16, Z 1798, 1800-01, indeksował Krzysztof Polański
Giżyce (MZ) -- Z 1917-27, indeksował Tomasz Bogiel
Góry (pow. pińczowski) (SK) -- U 1867-72 Z 1891-93, indeksowała Anna Kasprzyk-Gorzałczana
Kormanice (gr.-kat.) (PK) -- UMZ 1784-1877 (daty skrajne) + poprawki, indeksował Adam Sawka
Lubecko (SL) -- Z 1871-73, indeksowała Maria Rogalska
Lwów św. Łazarz (UK) -- Z 1842-52, 54-62, 65, indeksowała Aleksandra Bury
Lyski-Lissek (SL) -- Z 1859-66, indeksował Krzysztof Kosteczko
Łęki Górne (m. Machowa) (PK) -- U 1922-54, indeksował Marcin Kiwior
Marki (MZ) -- M 1927, indeksowała Aneta Kaczmarek
Morawica (MP) -- M 1864-69, indeksował Aqkis
Osiek (SK) -- U 1835-36, 53, 55-67 (rozszerzenie), indeksowała Wacława Suliborska
Piaseczno (MZ) -- Z 1785-89, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pilica (SL) -- SkZ 1857, indeksował Scowron
Proszowice (MP) -- U 1793-97, indeksowała Renata Majewska
Rzeszów - Fara (m. Rzeszów, Pobitno, Staroniwa, Wilkowyja, Zwięczyca, Załęże) (PK) -- M 1925-27, indeksowała Aleksandra Bury
Wierzbica Górna-Polnisch Wuerbitz USC (OP) -- U 1874-84, indeksował Peter Dankowski


10-07-2022

Dzierżenin (MZ) -- Z 1822-26, M 1861-67 (rozszerzenie), indeksował Mikołaj Łukomski
Kraków św. Szczepan (MP) -- Z 1767-1776, indeksował Szymon Nowak
Mniszek (MZ) -- Z 1895-1908, indeksowała Marianna Paszek
Słucz (PL) -- Z 1907-15, indeksował Anna Krawiec
Warszawa św. Aleksander (WA) -- Z 1868, indeksowała mariamikołaj
Warszawa św. Andrzej (WA) -- M 1846 (rozszerzenie), indeksował Sławomir Kowalczyk


09-07-2022

Bodzentyn (SK) -- UZ 1841-49, indeksował Jerzy Użyczak
Chobrzany (SK) -- U 1910-18 M 1910-14 Z 1910-15, 18, indeksowała Majka Litwiniuk
Gowarczów (SK) -- UMZ 1837-39, indeksował Andrzej Kalski
Hłudno (gr.-kat.) (m. Hłudno) (PK) -- Z 1854-69, 83-1903, indeksował Mieczysław Maziarski
Jankowice Sandomierskie (SK) -- UMZ 1891-1900, indeksował Tadeusz Łukaszek
Kazimierza Wielka (SK) -- Z 1928-33, indeksowała Grażyna Radzik
Kielce św. Wojciech (SK) -- UM 1912, indeksowała Magdalena Szczodra
Kije (SK) -- U 1880-85, indeksował Jacek Stradowski
Podbuż (gr.-kat.) Kropiwnik Nowy i Kropiwnik Stary (UK) -- Z 1790-1830, indeksował Mateusz Gołdyn
Radoszyce (SK) -- U 1863-64 MZ 1863-65, indeksował Jan Krzak
Skotniki Sandomierskie (SK) -- UMZ 1891-1900, indeksował Zenon Smuniewski
Staszów (SK) -- U 1908-14 M 1908-09 (rozszerzenie) Z 1908-12 (indeksacja), indeksował Jerzy Koprowski
Stromiec (MZ) -- U 1799, indeksował Raffi Stone
Warszawa św. Barbara (WA) -- M 1930-33, 41, indeksował Paweł Zawadzki
Wolanów (MZ) -- Z 1924-28, 1946, indeksował Mikołaj Wilk


08-07-2022

Bieliny Kapitulne (SK) -- U 1637-1742 M 1637-1766 (daty skrajne), indeksował Andrzej Gawlik
Derewna (BR) -- UZ 1797-1818, M 1800-1818 z lukami, indeksował Wojciech Wosiński
Iszczołna (BR) -- U 1860-1863, indeksowała Irena Wasilewska
Jasień (MP) -- UZ 1777-84, indeksował Michał Dobrzański
Łubin Kościelny (PL) -- UZ 1819-34, indeksował Jerzy Kosiński
Mrzygłód (PK) -- Z 1806-1903, indeksował Mieczysław Maziarski
Narewka (PL) -- U 1778-90 M 1778-1808, 11, indeksowała Anna Wiszniewska
Piątnica (PL) -- M 1871-89 (rozszerzenie), indeksowała M.D.
Poryte (PL) -- Z 1856-67, indeksował Paweł Rybka
Przysucha (MZ) -- M 1913-18, indeksował Mikołaj Wilk
Stara Iwiczna (ewang.) (MZ) -- U 1905, indeksował looke
Szczepankowo (PL) -- U 1766, indeksowała Livia_Ditto
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1933, indeksowała Aneta Kaczmarek
Wzdół Rządowy (SK) -- UMZ 1910-11, indeksowała Halina Kroner
Zimna Woda (m. Parne) (UK) -- Z 1790-1855, 74-98, indeksowała Elżbieta Kowalska
Zimna Woda (m. Rudno) (UK) -- Z 1783-1898, indeksowała Elżbieta Kowalska
Zimna Woda (m. Skniłów) (UK) -- Z 1792-1825, indeksowała Elżbieta Kowalska
Zimna Woda (m. Zimna Wódka) (UK) -- Z 1780-1855, indeksowała Elżbieta Kowalska


07-07-2022

Bedlno (SK) -- U 1913-15, 17-19, indeksowała Joanna Bugajska
Bieliny (PK) -- U 1920-21, indeksował Konrad Mierzwa
Brzezie (m. Staniątki) (MP) -- U 1814 M 1807-10, indeksował merdigon
Brzezie (m. Suchoraba) (MP) -- U 1809-16, indeksował merdigon
Brzezie (m. Surówka) (MP) -- U 1800-19, indeksował merdigon
Chęciny (SK) -- Z 1881-95 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Łukowica (m.Jastrzębie) (MP) -- M 1883-1930, indeksowała Agnieszka Kęsek
Malbork (PM) -- M 1802-10, indeksował Kamil Krasiński
Międzybrodzie Bialskie (SL) -- U 1867-80, indeksował Łukasz Kominiak
Piotrków Kujawski (KP) -- U 1900-02,09-10, indeksował Sławomir Radzimski
Radomsko (LD) -- U 1806, indeksowała Bożena Rasmussen
Sokółka (PL) -- UMZ 1828, indeksowała Anna Krawiec
Szczawnica (m. Szczawnica Niżna) (MP) -- U 1870-80, indeksował Rajmund Lemański
Zbuczyn (MZ) -- UMZ 1843, indeksował Adam Jaroń


06-07-2022

Boronów-Boronow (SL) -- U 1863-69, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Broniewo (KP) -- M 1717-18,20-26,29-36, indeksował Jason
Gać (PK) -- UMZ 1902-03, indeksował Zbigniew Surmacz
Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1852-53, indeksował Krzysztof Cegliński
Kikół (KP) -- Z 1814-22,67-80, indeksowała Mary Ann Graham
Kornica (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1867-68, indeksowała el_za
Koszęcin-Koschentin (SL) -- M 1868-79, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Kraków św. Jakub Apostoł (MP) -- M 1780-83, indeksował Szymon Nowak
Leźnica Wielka (LD) -- M 1861-72, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Lisów-Lissau USC (SL) -- M 1885-1901, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łany Wielkie (SL) -- UMZ 1811-25, indeksowała Ewa Ciszewska-Jankowska
Łęki Górne (m. Machowa) (PK) -- M 1925-40, indeksował Marcin Kiwior
Łódź NMP (LD) -- U 1897, indeksował Janusz Kucharczyk
Łódź św. Stanisław Kostka (LD) -- M 1912, indeksowała Izabela Ziobro
Nowa Wieś Królewska (KP) -- UMZ 1901-09, indeksowała Monika Bandelewska
Okulice (m. Bratucice) (MP) -- U 1784-1802, 1845-89, indeksowała Sylwia Tańcula
Strusów (UK) -- UMZ 1785-1850, indeksowała Olga Brudzyńska


05-07-2022

Dunajowce - Fara (UK) -- UMZ 1829, indeksował Krzysztof Polański
Góra św Jana (m. Góra św Jana) (MP) -- U 1786-1852, indeksowała Ela Synowiec
Łęki Górne (m. Machowa) (PK) -- Z 1922-40, indeksował Marcin Kiwior
Niżniów (UK) -- U 1884-1922 (rozszerzenie), indeksowała Madzialena_KB
Okulice (m. Buczków) (MP) -- M 1862-1906, indeksowała Barbara Piątkowska
Płoki (MP) -- SkU 1890-1910, indeksował Michał Stojek
Zatory (MZ) -- U 1869-73, 1880, indeksowała Grażyna Nowak


04-07-2022

Dołhinów (BR) -- Z 1908-1937 (ze skorowidza), indeksowała aka83
Klasno-Podgórze (mojż.) (MP) -- Z 1826-32, indeksował Marcin Dobrzyński
Korytnica (pow. węgrowski) (MZ) -- U 1741-97, indeksował Wilhelm Hałys weryf. Grażyna Przybysz
Kraków-Bieżanów (MP) -- U 1777-82, indeksował Szymon Nowak
Kraków-Bieżanów (m. Prokocim, Bieżanów) (MP) -- U 1782-84, indeksował Szymon Nowak
Kraków-Bieżanów (m. Prokocim, Bieżanów, Kaim, Rybitwy, Rżąka) (MP) -- U 1784-90, indeksował Szymon Nowak
Morawica (m.Burów, Chrosna, Balice) (MP) -- Z 1864-79, indeksował Aqkis
Przysucha (MZ) -- U 1793-1812, indeksował Krzysztof Kościowski
Rzepiennik Biskupi (m. Rzepiennik Biskupi) (MP) -- Z 1801-1844, indeksowała Ewa Brudzisz
Rzepiennik Biskupi (m. Rzepiennik Strzyżewski) (MP) -- M 1784-1822, indeksowała Ewa Brudzisz
Skotniki (pow. piotrkowski) (LD) -- U 1918-21, indeksował Mariusz Majchrzak
Szczyrzyc (m. Abramowice, Pobręczyn) (MP) -- M 1786-1901, indeksowała Ela Synowiec
Uniejów (LD) -- Z 1825, indeksował Mariusz Dąbrowski
Wilkowisko (MP) -- U 1786-1842, indeksował Krzysztof Płonka
Wilno św. Rafała (LT) -- U 1805-1809, indeksowała Marck57


03-07-2022

Borucin-Borutin USC (SL) -- U 1874-84, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Brzozów (gm. Iłów) (MZ) -- M 1845-65, indeksował Mariusz Dąbrowski
Charłupia Wielka (LD) -- UZ 1846-48, indeksowała Izabela Ziobro
Czeladź św.Stanisława Biskupa (SL) -- SkM 1922-23,37-40, indeksował Krzysztof Imiołek
Konkolniki (UK) -- UMZ 1849-56, 58-59, 61-64, indeksował Grzegorz Żychowski
Koziegłowy św.Marii Magdaleny (SL) -- U 1808-15, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1938-41, indeksowała Małgorzata Berendzik
Marki (MZ) -- Z 1914, indeksowała Aneta Kaczmarek
Przedbórz (LD) -- Z 1927-29, indeksowała Krystyna Stanisławska
Radomsko (LD) -- U 1794-95, indeksowała Bożena Rasmussen
Radziechowy (SL) -- U 1825-32, indeksował Łukasz Kominiak
Stromiec (MZ) -- U 1798 , indeksował Raffi Stone
Sulmierzyce (LD) -- Z 1854-55, indeksowała Karolina Sztajnert
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP (SL) -- U 1842-43, indeksowała Barbara Sznober


02-07-2022

Boguty (MZ) -- M 1884, indeksowała Justyna Jaźwińska
Giżyce (MZ) -- Z 1906-16, indeksował Tomasz Bogiel
Iłża (MZ) -- M 1797-1810; 1811, 1814-15, 1816, 1820 (uzupełnienie), indeksowała Justyna Fereniec


01-07-2022

Dunajowce - Kapucyni (UK) -- UMZ 1829, indeksował Krzysztof Polański
Kroczewo (MZ) -- U 1881-90 (rozszerzenie), indeksowała Krystyna Malik
Mrągowo-Sensburg USC (WM) -- UMZ 1895, indeksowała Marcelina Kaczmarczyk
Tynna (UK) -- U 1780-81, indeksował Krzysztof Polański
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- U 1914, indeksowała mariamikołaj
Wierzbica Górna-Polnisch Wuerbitz USC (OP) -- Z 1874-77,79,81-83, indeksował Peter Dankowski
Wolanów (MZ) -- Z 1912, 1919-23, indeksował Mikołaj Wilk
Zamiechów (gr.-kat.) (PK) -- UMZ 1784-1858, 63-65, indeksowała Jadwiga Zenowicz


30-06-2022

Boguty (MZ) -- M 1882-83, indeksowała Justyna Jaźwińska
Brześć (BR) -- U 1825-1830, indeksowała Marck57
Derewna (BR) -- M 1791-99, indeksował Michał Zieliński
Derewna (BR) -- U 1840-1843, Z 1823, 1831, 1834-1839, indeksował Wojciech Wosiński
Indura (BR) -- UZ 1827-1830, M 1828-1830, indeksowała Wilnianka
Kraków św. Anna (MP) -- U 1790-1814 M 1790, 1798 Z 1790, indeksował Szymon Nowak
Lachowce (UK) -- UMZ 1832, indeksowała Elżbieta Straszyńska
Mikluszowice (m.Dziewin) (MP) -- U 1784-1816, indeksowała Aleksandra Tobiasz
Radom św. Jan (m. Gołębiów) (MZ) -- UZ 1797-1810, M 1798-1802, 1804-11 , indeksowała Elżbieta Pawlak
Radziechowy (SL) -- U 1803-25, indeksowała Incognito
Zelwa (BR) -- UMZ 1848-1864 (brak 1861), indeksowała Bożena Czarnuszewicz


29-06-2022

Biechów (SK) -- UMZ 1916, indeksował Waldemar Baj
Gierałtowice (m. Gierałtowice) (MP) -- Z 1876-86, indeksował Tomasz Malata
Krynki (prawosł.) (PL) -- Z 1866, indeksował Anatolij Bublej
Pilica (SL) -- M 1856-57, indeksował Scowron
Piotrków Kujawski (KP) -- UZ 1897-98, indeksował Sławomir Radzimski
Pleśna (m. Woźniczna) (MP) -- Z 1784-1944, indeksował Krzysztof Pękala
Poryte (PL) -- Z 1718-81, 1830-48, 51, indeksował Paweł Rybka
Przemyśl (gr.-kat.) (m. Przemyśl, Zasanie ...) (PK) -- M 1893-97, indeksował Adam Sawka
Rzeszów - Fara (m. Rzeszów, Pobitno, Staroniwa, Wilkowyja, Zwięczyca, Załęże) (PK) -- M 1922-24, indeksowała Aleksandra Bury
Słucz (PL) -- U 1918-21 M 1935-40 Z 1935-38, indeksowała Anna Krawiec
Szewna (SK) -- U 1868-74, indeksowała Bożena Krajewska
Ujanowice (m. Jaworzna) (MP) -- U 1787-1919, indeksowała Halina Radwańska
Żywiec- Saybusch (SL) -- U 1840-41, indeksowała Barbara Sznober


28-06-2022

Boguty (MZ) -- M 1881, indeksowała Justyna Jaźwińska
Drozdowo (PL) -- UMZ 1878-83, indeksowała Ewa Marczewska
Gozdowo (WP) -- Z 1850-1950, indeksował Michał Stojek
Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1850-51, indeksował Krzysztof Cegliński
Kaski (MZ) -- M 1832, 1834, 1879, indeksowała Ewa Kuśmirek
Krasnystaw (LB) -- U 1860 (parafialne i duplikaty), indeksował Krzysztof Zochniak
Liszkowo (LT) -- U 1842-1852, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Łącko (m. Maszkowice) (MP) -- M 1879-1897, indeksowała Agnieszka Kęsek
Łódź św. Stanisław Kostka (LD) -- UMZ 1913, indeksowała Ilona Gieras
Łubin Kościelny (PL) -- UZ 1808-18, indeksował Jerzy Kosiński
Marzenin (WP) -- U 1856-1881, indeksował Damian Dorociak
Morawica (m.Aleksandrowice, Brzoskwinia, Cholerzyn) (MP) -- Z 1864-79, indeksował Aqkis
Mosarz (BR) -- UMZ 1848, indeksował Rafał Danilczuk
Murzynowo Kościelne (WP) -- M 1813-17,1830,1837,1875-86, U 1875-86, indeksowała Danuta Danecka
Nienadówka (m. Nienadówka, Trzebuska) (PK) -- M 1827-39, Z 1853, indeksował Adam Sawka
Osiek nad Notecią USC (WP) -- M 1900-1906, indeksował Marcin Strzelec
Piątek (LD) -- U 1815-20,38-40, indeksował Antoni Burzyński
Poryte (PL) -- U 1817-25, indeksował Paweł Rybka
Puławy (LB) -- Z 1919-1938, indeksował Bartłomiej Zieliński
Radomsko (LD) -- U 1780, indeksowała Bożena Rasmussen
Staw (pow. słupecki) (WP) -- U 1900-1949, indeksował Michał Stojek
Szewna (SK) -- U 1841-67, indeksowała Bożena Krajewska
Świerszczów (gr.-kat.) (LB) -- U 1811-1815 (skorowidz), indeksował looke
Targowa Górka (WP) -- U 1880-1954, indeksował Michał Stojek
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- U 1915, indeksował Włodzimierz Maciewcz
Wilno św. Rafała (LT) -- U 1802-1804, indeksowała Marck57
Zamość (mojż). (LB) -- M 1933-1935, indeksował Adam Sawka


27-06-2022

Kałuszyn (MZ) -- U 1798-1810, indeksowała Aneta Kaczmarek
Lubecko (SL) -- Z 1869-70, indeksowała Maria Rogalska
Lubień (MP) -- U 1891-1905, indeksowała Dorota Karbowiak
Mniszek (MZ) -- M 1895-1908, indeksowała Marianna Paszek
Nowy Sącz (m. Paszyn) (MP) -- U 1788-1827, indeksował Mateusz Kulig
Pohrebyszcze (UK) -- UMZ 1907, 1909-18 , indeksował Janusz Dzienisiuk


26-06-2022

Derewna (BR) -- U 1791-1796, Z 1781-1796, indeksował Wojciech Wosiński
Dobra Szlachecka (gr.-kat.) (PK) -- M 1875-78, 81-82, 85-86, 89-1902, Z 1875-78, 81-86, 89-1902, indeksował Mieczysław Maziarski
Dobrocin-Gross Bestendorf USC (WM) -- U 1913-15 M 1913-29, 33 Z 1913-28, 31, indeksowała Agnieszka Kościuk
Frysztak (m.Chytrówka) (PK) -- U 1785-1889, indeksowała Katarzyna Piekoś
Gawłuszowice (PK) -- UMZ 1804-71 (lata skrajne, uzupełnienie + aktualizacja), indeksował Stanisław Chrzanowski
Góra św.Jana (m. Góra) (MP) -- Z 1786-1899, indeksowała Ela Synowiec
Iwnica (UK) -- UMZ 1845-47, indeksowała Joanna Naróg-Kowalska
Nienadówka (m. Nienadówka) (PK) -- U 1862, 1914 (indeksacja), U 1863 (uzupełnienie), indeksował Adam Sawka
Nienadówka (m. Trzebuska) (PK) -- U 1914, indeksował Adam Sawka
Poronin (MP) -- U 1901-10, indeksował Rajmund Lemański
Przewrotne (m. Przewrotne) (PK) -- Z 1795-1877, indeksował Krzysztof Gruszka
Przytuły (PL) -- U 1913-15 Z 1925-40, indeksowała Anna Krawiec
Wilno św. Teresy (ostrobramski) (LT) -- UM 1844-1848, indeksowała Marck57


25-06-2022

Dąbrówka (pow. piotrkowski) (LD) -- M 1932-41, indeksował Gadecki.Bogusław
Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- Z 1898-88, indeksował Cezary Borowski
Gidle (LD) -- UMZ 1818-22, indeksowała Grażyna Stasiak
Iwkowa (MP) -- M 1777-1834, indeksował Krzysztof Kalarus
Kaski (MZ) -- M 1880-1910, indeksowała Ewa Kuśmirek
Mały Płock (PL) -- M 1817-20 Z 1806-09, indeksował Paweł Rybka
Narew (PL) -- UMZ 1885-89, indeksowała Anna Wiszniewska
Narewka (PL) -- M 1854, 59, 65-66, indeksowała Anna Wiszniewska
Nowa Brzeźnica (LD) -- U 1737-49, 72-96, M 1737-52, indeksowała malgorzata_d
Piotrków Trybunalski (LD) -- U 1826, indeksował Maciej Grabowski
Przedbórz (LD) -- Z 1923-26, indeksowała Krystyna Stanisławska
Radomsko (LD) -- U 1781, indeksowała Bożena Rasmussen
Szczepankowo (PL) -- U 1764, indeksowała Livia_Ditto
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1906, indeksował Adam Rozenau
Warszawa św. Trójca (ul. Podwale) (prawosł.) (WA) -- U 1898-1900, indeksowała Natalia Opiłowska
Wielgomłyny (LD) -- Z 1940, indeksował Gadecki.Bogusław


24-06-2022

Krzemieniec (UK) -- Z 1855-56, indeksowała Danuta Wojtowicz
Lachowce (UK) -- UMZ 1831, indeksowała Elżbieta Straszyńska
Mława (MZ) -- U 1916-21, indeksowała Izabela Czaplicka
Myszków-Mrzygłód NMP Różańcowej (SL) -- Z 1801-08, indeksowali Jakub Rokta weryf.Krystian Bula
Pawłowo Kościelne (MZ) -- U 1917-20, indeksowała Izabela Czaplicka
Radom św. Jan (MZ) -- UM 1781-95, Z 1781-97, indeksowała Elżbieta Pawlak
Świlcza (PK) -- M 1891-1908, indeksował Zbigniew Surmacz
Świnna (SL) -- U 1905-21, indeksował Jakub Skibiński
Ulucz (gr.-kat.) (m. Ulucz, Hroszówka) (PK) -- U 1862-86, 89-99, indeksował Mieczysław Maziarski
Wąsice-Wundschütz USC (OP) -- Z 1874-79,81,84, indeksował Peter Dankowski
Wolanów (MZ) -- U 1912, M 1912, 1919-42, indeksował Mikołaj Wilk
Woszczyce-Woschczytz USC (SL) -- SkU 1874-92,94-99, indeksował Incognito


23-06-2022

Brześć (BR) -- UMZ 1816-1819, U 1820-1824, indeksowała Marck57
Gierałtowice (m. Gierałtowice) (MP) -- Z 1865-75, indeksował Tomasz Malata
Kęty (m. Kęty) (MP) -- U 1861-1870, indeksował Zak Żużałek weryfikował Łukasz Kominiak
Krynki (prawosł.) (PL) -- Z 1865, indeksował Anatolij Bublej
Lwów św. Łazarz (UK) -- Z 1878-99, indeksowała Aleksandra Bury
Lyski -Lissek (SL) -- Z 1846-48, indeksował Krzysztof Kosteczko
Płonne (KP) -- UZ 1879-81, indeksował Krzysztof Kamiński
Przerośl (PL) -- UMZ 1889, 1911-14, indeksowała Krystyna Jaśko
Sławików-Slawikau (SL) -- Z 1800-10, indeksował Alfred Choroba
Stara Iwiczna (ewang.) (MZ) -- U 1906, indeksował looke
Sułkowice (MP) -- U 1891-95, indeksował Aneta Włoch
Szyłele (LT) -- U 1751-1763, indeksował Jacek Perkowski
Świlcza (PK) -- UZ 1908, indeksował Zbigniew Surmacz
Wilno Wszystkich świętych (LT) -- U 1897, indeksowała Bożena Tylingo
Winniki (gr.-kat.) (m. Pikułowice, Barszczowice, Prusy) (UK) -- UMZ 1854-55, indeksowała ewelina75712
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- Z 1889, indeksowała Katarzyna Pasik


22-06-2022

Broniewo (KP) -- M 1717-18,20-26,29-36, indeksował Jason
Grojec (m. Grojec) (MP) -- U 1813-49 M 1859-76, indeksował Mateusz z Grojca
Lubień Kujawski (KP) -- UZ 1911-17, indeksował Filip Skurzewski
Morawica (m.Szczyglice, Kleszczów, Morawica) (MP) -- Z 1864-79, indeksował Aqkis
Tarnowiec-Łubno Opace USC (PK) -- Z 1849-1949, indeksował Mieczysław Maziarski


21-06-2022

Jasień (MP) -- U 1753-82 MZ 1753-76, indeksował Michał Dobrzański
Lubanie (KP) -- SkUMZ 1905, SkUZ 1918-20 , indeksowali Urszula Borchardt weryf. Jan Berens
Lwów św. Łazarz (UK) -- Z 1866-77, 1900-19, 42-43, indeksowała Aleksandra Bury
Monasterzyska (UK) -- M 1808-35, indeksowała Kasia Marchlińska
Morawica (m.Mników, Baczyn, Budzyń) (MP) -- Z 1864-79, indeksował Aqkis
Murzynowo Kościelne (WP) -- Z 1864-86, 1900-17, indeksowała Danuta Danecka
Niedźwiedź pow. Limanowa (m. Niedźwiedź) (MP) -- M 1786-1945 Z 1786-1981, indeksował Allen Nemec
Nienadówka (m. Nienadówka) (PK) -- U 1912-13, M 1840, Z 1907-08, indeksował Adam Sawka
Nienadówka (m. Trzebuska) (PK) -- U 1912-13, M 1840, indeksował Adam Sawka
Ostrów Wielkopolski (WP) -- M 1755-1839, indeksował Karsowianin
Skaryszew (MZ) -- UMZ 1821, indeksował Andrzej Badowski
Stryj (UK) -- U 1873, M 1870, 72-73, Z 1872-73, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Stryj (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1872-73, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Tarnawa (gr.-kat.) (obw. lwowski) (m. Tarnawa, Pietnice, Polana) (UK) -- M 1865-70, 75, Z 1868, indeksował Adam Sawka
Tetyjów (UK) -- UMZ 1828-29 , indeksowała Dorota Żyłko
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1932, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- Z 1938, indeksowała Agata Pakuza
Więcławice (MP) -- M 1889-91, indeksowała Tekla
Żarnowiec (SL) -- SkUMZ 1841-44, indeksował Jacek Orczyk


20-06-2022

Boguty (MZ) -- M 1879-80, indeksowała Justyna Jaźwińska
Grojec (MP) -- U 1852-80, indeksował Grzegorz Zemła
Kikół (KP) -- U 1901-07, indeksowała Mary Ann Graham
Kraków-Skałka św. Stanisław (MP) -- UM 1780-83, indeksował Szymon Nowak
Kunice (LD) -- U 1695-97, indeksował Incognito
Kutkorz (m. Bezbrudy) (UK) -- U 1856-83, indeksował Grzegorz Skoczek
Lyski -Lissek (SL) -- Z 1828-37, indeksował Krzysztof Kosteczko
Łososina Dolna (m. Sadowa) (MP) -- Z 1786-1900, indeksował AdamC
Prusy (m. Kamienopol) (PK) -- M 1785-1919 (skrajne), indeksowała ewelina75712
Sanok (PK) -- M 1888-1905, indeksowała Anna Krawiec
Solec nad Wisłą (MZ) -- UZ 1898-99, M 1897-99, indeksowała Wiesława Krawczyk
Turbia (PK) -- U 1871-83, indeksowali totentomek, aktualizacja Urszula Mokrzak
Zatory (MZ) -- M 1805-08, 1914, indeksowała Grażyna Nowak


19-06-2022

Ciechanów (mojż.) (MZ) -- U 1855, UMZ 1920, indeksował Adam Sawka
Derewna (BR) -- Z 1876-1884, indeksował Wojciech Wosiński
Giżyce (MZ) -- Z 1859-85, indeksował Tomasz Bogiel weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Grodno fara (BR) -- Z 1825-1829, indeksowała Wilnianka
Kodrąb (LD) -- U 1915-20, indeksował Gadecki.Bogusław
Michaliszki (BR) -- U 1804-1814, indeksował kamilo86
Międzybrodzie Bialskie (m.Międzybrodzie Lipnickie ) (SL) -- U 1850-66, indeksował Łukasz Kominiak
Nowe Miasto (mojż.) (MZ) -- U 1916-17, M 1916, Z 1917-18, indeksował Adam Sawka
Przedbórz (LD) -- Z 1919-22, indeksowała Krystyna Stanisławska
Radomsko (LD) -- U 1782, indeksowała Bożena Rasmussen
Słupia (LD) -- Z 1861, indeksowała Zofia Kolińska
Stromiec (MZ) -- Z 1870 , indeksował Raffi Stone
Strońsko (LD) -- U 1916, M 1916-29, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Szkłów (BR) -- U 1885-1915 (z lukami), indeksował Rafał Albiński
Troki (LT) -- UMZ 1883-1887, 1895, indeksowała Bożena Tylingo
Wysokienice (LD) -- UMZ 1886-95, indeksowała Zofia Kolińska
Żywiec- Saybusch (m.Stary Żywiec) (SL) -- U 1870-1921, indeksował Łukasz Kominiak


18-06-2022

Dobra Szlachecka (gr.-kat.) (PK) -- U 1875-78, 81-86, 89-1902, indeksował Mieczysław Maziarski
Nowy Sącz (m. Chełmiec) (MP) -- U 1901-16, indeksował Mateusz Migacz
Poronin (MP) -- U 1890-1900, indeksował Rajmund Lemański
Pułtusk (MZ) -- Z 1845-49, indeksowała Bożena Prymus
Stalowa Wola-Rozwadów (m.Charzewice) (PK) -- M 1872-1950 (skrajne), indeksowała Magdalena Burdzy-Barrington


17-06-2022

Andrychów (MP) -- U 1808-86, indeksował Bartłomiej Zieliński
Lwów św. Elżbieta (UK) -- M 1912-13, indeksowała Aleksandra Bury
Lwów św. Łazarz (UK) -- Z 1920-41, indeksowała Aleksandra Bury
Łódź NMP (LD) -- U 1896, indeksował Janusz Kucharczyk
Ożarów (LD) -- U 1834-42, Z 1825-26, indeksował Tomasz Skolimowski
Tylawa (gr.-kat.) (m. Trzciana) (PK) -- M 1784-1906, Z 1784-1860, indeksował Mieczysław Maziarski
Tylawa (gr.-kat.) (m. Tylawa) (PK) -- M 1872-1902, indeksował Mieczysław Maziarski
Uście Solne (MP) -- M 1787-1810, indeksowała Katarzyna Nalazek


16-06-2022

Lubenia (m. Lubenia, Straszydle, Siedliska) (PK) -- M 1900, indeksował Łukasz Pezdan
Zatory (MZ) -- M 1869-73, 1880, indeksowała Grażyna Nowak


15-06-2022

Bełchatów (ewang.) (LD) -- Z 1859-65, indeksował Henryk Koluszkowski
Bogurzyn (MZ) -- UZ 1914, indeksowała Katarzyna Solnica
Brześć (BR) -- UMZ 1811-1815, indeksowała Marck57
Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- MZ 1894-97, indeksował Cezary Borowski
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- M 1856-60, indeksowała Livia_Ditto
Grodno fara (BR) -- U 1821-1827, indeksowała Wilnianka
Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1849, indeksował Krzysztof Cegliński
Kikół (KP) -- U 1891-1900, indeksowała Mary Ann Graham
Kodrąb (LD) -- Z 1917-27, indeksował Gadecki.Bogusław
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1863-68, indeksowała Karolina Jaworska
Liszkowo (gm.Rojewo) (KP) -- U 1908-20, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Magnuszew (MZ) -- Z 1870-77, 92-95, indeksowała Beata Krupa
Mały Płock (PL) -- Z 1941, indeksowała Agata Pakuza
Radomsko (LD) -- U 1783-85, indeksowała Bożena Rasmussen
Stara Iwiczna (ewang.) (MZ) -- U 1907, indeksował looke
Szadek (LD) -- U 1808-09,15-20,22,25-27, indeksował Piotr Kaczmarkiewicz
Tynna (UK) -- U 1776-79, indeksował Krzysztof Polański
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1914, indeksowała mariamikołaj
Wielgie (KP) -- SkUMZ 1919-21, indeksował Jan Berens
Wrocław św. Elżbieta (ewang.) (DS) -- U 1898, indeksował Peter Dankowski
Żarnowiec (SL) -- UZM 1815-25, indeksował Jacek Orczyk


14-06-2022

Boguty (MZ) -- M 1876-78, indeksowała Justyna Jaźwińska
Cerekiew (MZ) -- U 1918 , indeksował Mikołaj Wilk
Dobra (MP) -- M 1682-99, 1725-53, indeksowała Katarzyna Pasternak
Dobra (MP) -- U 1755-83, indeksowała Katarzyna Pasternak
Goworowo (MZ) -- Z 1883, indeksowała Joanna Suska
Górki (pow. łosicki) (MZ) -- UMZ 1914-18, indeksował Andrzej Żuk
Jasień (m. Kopaliny, Grądy) (MP) -- Z 1784-1945 (aktualizacja), indeksował Archegenes
Kamieniec Podolski - Dominikanie (UK) -- U 1832-36, indeksował Krzysztof Polański
Marki (MZ) -- Z 1915, indeksowała Aneta Kaczmarek
Szczepanów (MP) -- Z 1658-88, 1729-62, 1777, 1783-85 (nowe) U 1772-77 M 1728-76 (aktualizacja), indeksował Archegenes
Tczyca (MP) -- U 1875-80, indeksował Miłosz Pamuła
Tetyjów (UK) -- UMZ 1826-27, indeksowała Dorota Żyłko
Urzejowice (m. Urzejowice, Wolica) (PK) -- U 1890-94, 1900-03, MZ 1890-92, 1902-03, indeksował Zbigniew Surmacz


13-06-2022

Bogurzyn (MZ) -- UZ 1913, 1915, indeksowała Katarzyna Solnica
Boguty (MZ) -- M 1874-75, indeksowała Justyna Jaźwińska
Derewna (BR) -- M 1823, 1842, 1843, 1881-1900, MZ 1929, indeksował Wojciech Wosiński
Góra św.Jana (m.Kwasowice, Zegartowice, Poznachowice) (MP) -- U 1853-1900, indeksowała Ela Synowiec
Jabłonka (MP) -- Z 1906-20, indeksował Rajmund Lemański
Leszczyn (UK) -- Z 1846, indeksowała Joanna Naróg-Kowalska
Szczuczyn (BR) -- U 1802-1826, indeksował Ryszard Bencko
Turbia (PK) -- U 1836-70, indeksowali totentomek, aktualizacja Urszula Mokrzak
Zimna Woda (m. Zimna Woda) (UK) -- Z 1780-1859, indeksowała Elżbieta Kowalska


12-06-2022

Biechów (SK) -- UMZ 1917, indeksował Waldemar Baj
Felsztyn (gr.-kat.) (UK) -- U 1877-79, 81, M 1868-81, Z 1877-81, indeksował Marcin Dziubiński
Giżyce (MZ) -- Z 1848-59, indeksował Tomasz Bogiel weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Iwanowice (MP) -- Z 1881-90, indeksował Grzegorz Madej
Kotelnia (UK) -- UMZ 1846, indeksowała Joanna Naróg-Kowalska
Kraków-Tyniec św. Apostołów Piotra i Pawła (MP) -- U 1780-90, indeksował Szymon Nowak
Kroczewo (MZ) -- U 1868-80 (rozszerzenie), indeksowała Krystyna Malik
Łubin Kościelny (PL) -- M 1894-1918 Z 1908-18, indeksował Jerzy Kosiński
Poniatowo (MZ) -- M 1913-16, indeksował Jan Wojtkiewicz
Sońsk (MZ) -- UZ 1855; M 1856, 1868, 1874 (rozszerzenie), indeksował Adam Sawka
Stryj (gr.-kat.) (UK) -- M 1905-09, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Stryj (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1871, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- Z 1825, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Zyndranowa (gr.-kat.) (m. Barwinek) (PK) -- U 1855-90, Z 1890-1925, indeksował Mieczysław Maziarski
Zyndranowa (gr.-kat.) (m. Zyndranowa) (PK) -- Z 1843-99, indeksował Mieczysław Maziarski


11-06-2022

Białaszewo (PL) -- U 1915-20, indeksowała Anna Krawiec
Dobromil (UK) -- Z 1916-30, indeksowała Natalia Bratkowska
Dobrzyń nad Wisłą (KP) -- SkMZ 1918-20, indeksował Jan Berens
Kamieńsk (LD) -- U 1779-93, indeksował Marcin Maniecki
Łopacin (MZ) -- U 1917-21, M 1868-71, Z 1841, indeksował Adam Sawka
Piotrków Trybunalski (LD) -- U 1824, indeksował Maciej Grabowski
Przedbórz (LD) -- Z 1913-18, indeksowała Krystyna Stanisławska
Radomsko (LD) -- U 1786, indeksowała Bożena Rasmussen
Sancygniów (SK) -- UM 1786-97 (rozsrzeszenie), UZ 1915, 17 M 1917, indeksowali Renata Majewska (1915), Ewa Ciszewska-Jankowska (reszta)
Sokółka (PL) -- UMZ 1823-27, indeksowała Anna Krawiec
Toszek-Tost (SL) -- M 1871-1942, indeksował Grzegorz Janoszka


10-06-2022

Dobrzyjałowo (PL) -- M 1930-40, indeksował Grzegorz Nowik
Gierałtowice (m. Gierałtowice, Gierałtowiczki) (MP) -- U 1776-84, indeksował Tomasz Malata
Męcina Wielka (gr.-kat. (MP) -- UMZ 1784-1859, indeksował Fred Coulson
Morawica (m.Cholerzyn, Brzoskwinia) (MP) -- U 1900-10, indeksował Aqkis
Przerośl (PL) -- UMZ 1907-10, indeksowała Krystyna Jaśko
Stary Sącz (m. Moszczenica Niżna) (MP) -- U 1880-1900, indeksował Mateusz Migacz
Stryj (UK) -- Z 1930-44, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Tychnowy (PM) -- U 1709-20, indeksował Amadeusz Pfeifer


09-06-2022

Blizianka (gr.-kat.) (PK) -- U 1842-55, indeksowała Angela Sawiak
Czeszewo (pow. wrzesiński) (WP) -- U 1867-1888, indeksowała Danuta Danecka
Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1846-48, indeksował Krzysztof Cegliński
Pilzno (PK) -- Z 1820-28, indeksowała Anna Choczaj
Sadów-Sadow (SL) -- M 1860-69, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Turbia (PK) -- U 1784-1837, indeksowali totentomek, aktualizacja Urszula Mokrzak


08-06-2022

Chełm (pow. bocheński) (m. Dąbrowica) (MP) -- Z 1845-1921, indeksowała Aleksandra Bury
Chełm (pow. bocheński) (m. Gierczyce) (MP) -- Z 1836-1922, indeksowała Aleksandra Bury
Chełm (pow. bocheński) (m. Nieszkowice Małe) (MP) -- Z 1847-1920, indeksowała Aleksandra Bury
Gierałtowice (m. Gierałtowice, Gierałtowiczki) (MP) -- Z 1776-1784.08, indeksował Tomasz Malata
Iszczołna (BR) -- U 1864-1866, indeksowała Irena Wasilewska
Kamieniec Podolski - Dominikanie (UK) -- U 1828-31, M 1820-26, 28, indeksował Krzysztof Polański
Kodrąb (LD) -- Z 1928-34, 40, SkZ 1935, 37-39, indeksował Gadecki.Bogusław
Korzenna (m. Niecew) (MP) -- Z 1785-1923, indeksowała Jolanta Czepiec
Liszkowo (LT) -- Z 1851-1867, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Lubecko (SL) -- Z 1864-68, indeksowała Maria Rogalska
Mszana (gr.-kat.) (m. Mszana, Smereczne) (PK) -- U 1840-59, 61, 63-71, Z 1784-1849, indeksował Mieczysław Maziarski
Ostrów św. Fabiana i św. Sebastiana (m. Ostrów, Mikulice, Białoboki) (PK) -- UMZ 1888-92, indeksował Zbigniew Surmacz
Piotrków Trybunalski (LD) -- UZ 1844, indeksował Adam Czechowski
Połusze (LT) -- U 1800-1821, indeksował Marcin Szostak
Rzepiennik Biskupi (m. Rzepiennik Biskupi) (MP) -- Z 1785-1800, indeksowała Ewa Brudzisz
Warszawa ASC Cyrkuł III (WA) -- Z 1808, indeksował Sławomir Kowalczyk
Warszawa św. Andrzej (WA) -- Z 1921, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1813-25, indeksowała Teresa Mikołajewska
Warszawa św. Barbara (WA) -- M 1934-38, indeksował Paweł Zawadzki
Wiłkomierz (LT) -- UMZ 1800-1805, indeksowała Marck57


07-06-2022

Giedlarowa (m. Giedlarowa) (PK) -- M 1852-93, indeksował Steven Wojcik
Grabie (KP) -- M 1735-77, indeksował Jason8524
Kaszewy (LD) -- U 1919-21, MZ 1919-40, indeksował Antoni Burzyński
Kikół (KP) -- U 1881-89, indeksowała Mary Ann Graham
Kłobuck (SL) -- M 1898-1911, indeksowała Iza Biś
Lwów Szpital Powszechny (UK) -- M 1866-1911 (daty skrajne), indeksowała Aleksandra Bury
Łódź Św.Krzyż (LD) -- Z 1942, indeksowała Katarzyna Zarychta
Złotopl (UK) -- M 1902, indeksowała Joanna Naróg-Kowalska
Zwinogródka (UK) -- UMZ 1900-04, indeksowała Joanna Naróg-Kowalska


06-06-2022

Brześć Kujawski (KP) -- SkM 1908-10, indeksował Jan Berens
Czaniec (SL) -- U 1899-1903, indeksowała Honorata Nalborczyk
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1896-97, indeksował Stanisław Jegier
Jaksice (KP) -- Z 1845-1915, indeksowała Katrzyna Siemiankowska
Kodrąb (LD) -- M 1930-40, indeksował Gadecki.Bogusław
Lgota Wielka (LD) -- UMZ 1887-96, indeksowała Anna Grzyb
Lwów św. Maria Magdalena (m. Kulparków) (UK) -- Z 1873-1910, indeksowała Aleksandra Bury
Marki (MZ) -- Z 1916, indeksowała Aneta Kaczmarek
Nowa Brzeźnica (LD) -- M 1776-96, indeksowała malgorzata_d
Okulice (m. Buczków) (MP) -- M 1784-1861, indeksowała Barbara Piątkowska
Strzelno (KP) -- Z 1905, indeksowała Alicja 2223
Tworków (SL) -- U 1800-56, indeksował Artur Gorzolnik
Wielgie (MZ) -- Z 1821-40, indeksował Karol Giemza


05-06-2022

Braniewo (WM) -- M 1769-80, indeksował Kamil Krasiński
Domanice (MZ) -- M 1810-25, indeksował Labcio402
Kobyłka (MZ) -- Z 1930-33, indeksowała Monika Kapica
Łubin Kościelny (PL) -- Z 1919-23, indeksował Jerzy Kosiński
Nowosielce (PK) -- M 1855-1919, indeksował Zbigniew Surmacz
Stryj (gr.-kat.) (UK) -- M 1899-1904, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Tychnowy (PM) -- M 1709-20, indeksował Amadeusz Pfeifer
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- U 1913, indeksowała mariamikołaj
Wrociszew (MZ) -- U 1901-09, indeksowała Aleksandra Piętak


04-06-2022

Kozienice (MZ) -- U 1885-86, indeksował Michał Gorczyca
Międzybrodzie Bialskie (SL) -- Z 1830-59, indeksowała Łukasz Kominiak
Mniszek (MZ) -- M 1910-11, Z 1910-14, indeksował Marianna Paszek
Opoczno (LD) -- Z 1825-29, indeksował Marcin Dobrzyński
Pawłowice (pow.sochaczewski) (MZ) -- U 1906-16, Z 1903-16, indeksowała Ewa Kuśmirek
Przasnysz (MZ) -- UMZ 1891-94 (rozszerzenie), indeksowała Izabela Czaplicka
Radomsko (LD) -- U 1787, indeksowała Bożena Rasmussen
Sońsk (MZ) -- U 1865-66, indeksował Gabriel Skałkowski
Strzelno (KP) -- Z 1904, indeksowała Alicja 2223
Zgłobień (m. Niechobrz) (PK) -- M 1890-1919, indeksował mkkmilek


03-06-2022

Andrychów (m. Andrychów) (MP) -- U 1921, indeksował Bartłomiej Zieliński
Andrychów (m. Sułkowice) (MP) -- U 1889-1921, indeksował Bartłomiej Zieliński
Kamieniec Podolski - Karmelici (UK) -- U 1827, indeksował Krzysztof Polański
Morawica (m.Morawica, Chrosna) (MP) -- U 1900-10, indeksował Aqkis
Nowy Targ (MP) -- U 1894-95, indeksowała Dominika Ciolek
Przybynów (SL) -- M 1886-90, indeksowała Mirka Lachowska
Śmiłowice (KP) -- UMZ 1840 , indeksował Andrzej Dominikowski


02-06-2022

Bieżuń (MZ) -- M 1918, indeksowała Justyna Jaźwińska
Czerniowce (obw. winnicki) (UK) -- UMZ 1914, indeksował Bogusław_Woyciech
Gwoźnica Górna (m. Gwoźnica Dolna) (PK) -- Z 1875-1940, indeksował Mieczysław Maziarski
Kozienice (MZ) -- U 1883-84, indeksował Michał Gorczyca
Kraków Boże Ciało (MP) -- M 1780-89 Z 1800-04, indeksował Szymon Nowak
Niebylec (m. Gwoźnica Dolna) (PK) -- Z 1847-74, indeksował Mieczysław Maziarski
Niedźwiedź pow. Limanowa (m. Niedźwiedź) (MP) -- U 1786-1930, indeksował Allen Nemec
Nienadówka (m. Nienadówka, Trzebuska) (PK) -- U 1911, M 1841, Z 1903-06, indeksował Adam Sawka
Nowa Brzeźnica (LD) -- M 1854-98, indeksowała malgorzata_d
Wieluń (ewang.) (LD) -- UMZ 1916, indeksowała Danuta Mieżyńska


01-06-2022

Boronów-Boronow (SL) -- M 1860-79, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Chodecz (KP) -- Z 1846-54 (rozszerzenie), indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Dzisna (BR) -- UMZ 1872-1874, indeksowała Barbara Jakubik
Gierałtowice (MP) -- M 1776-83, indeksował Tomasz Malata
Kamieniec Podolski - Dominikanie (UK) -- U 1827, indeksował Krzysztof Polański
Kraków św. Szczepan (MP) -- U 1647-90, indeksowała Joanna Maślanek
Lisów-Lissau (SL) -- U 1880-84, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Luszowice (MP) -- U 1861-1907, indeksowała Maria Niemczura
Łowicz Kolegiata (LD) -- U 1890-95, indeksował Dariusz Śludkowski
Taboryszki (LT) -- UMZ 1896-1900, indeksował Piotr Pukin
Uście Solne (m.Niedary) (MP) -- U 1866-82, indeksowała Katarzyna Nalazek
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1845-46, indeksował Jacek Orczyk
Żarnów (LD) -- Z 1797-1801, indeksował Marcin Dobrzyński


31-05-2022

Dobromil (UK) -- Z 1901-15, indeksowała Natalia Bratkowska
Grodno fara (BR) -- Z 1821-1824, indeksowała Wilnianka
Kornica (gr.-kat.) (MZ) -- UZ 1897-1912, M 1897-1907, 1911, indeksował Andrzej Żuk
Kozienice (MZ) -- U 1881-82, indeksował Michał Gorczyca
Kraków św. Szczepan (MP) -- Z 1777-86, indeksował Szymon Nowak
Łubin Kościelny (PL) -- Z 1924-33, indeksował Jerzy Kosiński
Przerośl (PL) -- UMZ 1902-06, indeksowała Krystyna Jaśko
Radomsko (LD) -- U 1788, indeksowała Bożena Rasmussen
Radzyń Podlaski (LB) -- UMZ 1812, indeksował Krzysztof Chorek
Stromiec (MZ) -- Z 1869, indeksował Raffi Stone
Stryj (gr.- kat.) (UK) -- M 1895-98, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Wilno św. Jana (LT) -- U 1802-1804, indeksowała Marck57
Wrocław św. Elżbieta (ewang.) (DS) -- U 1896-97, indeksował Peter Dankowski
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- Z 1893-96, indeksowała Marianna Paszek


30-05-2022

Czeszewo (pow. wrzesiński) (WP) -- U 1852-1866, indeksowała Danuta Danecka
Drozdowo (PL) -- UMZ 1871-77, indeksowała Ewa Marczewska
Gierałtowice (m. Gierałtowice, Gierałtowiczki) (MP) -- U 1918-21, indeksował Tomasz Malata
Jabłonka (MP) -- Z 1890-1905, indeksował Rajmund Lemański
Jodłówka Tuchowska (m. Jodłówka Tuchowska) (MP) -- M 1877-1921, indeksowała Ewa Brudzisz
Lubomin (KP) -- SkUZ 1913-20, indeksował Filip Skurzewski
Łomża (PL) -- U 1814/15, indeksowała Agata Szymborska
Przemyśl NMP i św. Jana Chrzciciela (m. Zasanie) (PK) -- M 1896-1917, indeksował Jerzy Nowosielski
Rożnowice (MP) -- U 1851, indeksowała Ewa Brudisz
Słomniki (MP) -- U 1894-1900, indeksował Jerzy Koprowski
Szczurowa (MP) -- U 1727-1748, indeksowała Małgorzata Hoły
Tomaszów Mazowiecki-Białobrzegi (LD) -- UMZ 1881-87, indeksowała Gośka
Tynna (UK) -- U 1845-47, indeksował Krzysztof Polański
Ujanowice (m. Jaworzna) (MP) -- M 1788-1876, indeksowała Halina Radwańska
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- U 1914, indeksował Włodzimierz Mackiewicz
Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkZ 1901, indeksował Artur Lewandowski


29-05-2022

Blizianka (gr.-kat.) (m. Blizianka, Gwoździanka) (PK) -- UMZ 1831-71 (daty skrajne), indeksowała Angela Sawiak
Kikół (KP) -- U 1871-80, indeksowała Mary Ann Graham
Krotoszyn (UK) -- M 1850-1915 (lata skrajne), indeksowała Marzanna Kempska
Opoczno (LD) -- Z 1817-24, indeksował Marcin Dobrzyński
Podbuż (gr.-kat.) (m. Kropiwnik Nowy i Kropiwnik Stary) (UK) -- M 1784-1835, Z 1784-93, indeksował Mateusz Gołdyn
Przedbórz (LD) -- Z 1908-12, indeksowała Krystyna Stanisławska
Pułtusk (ewang.) (MZ) -- UMZ 1900-12, indeksowała Beata Bartnicka
Radom św. Jan (m. Dzierzków) (MZ) -- U 1797-1811, MZ 1797-1810, indeksowała Elżbieta Pawlak
Tuszyn (LD) -- U 1911-12, Z 1910-12, indeksowała Ilona Gieras
Zbuczyn (MZ) -- UMZ 1842, indeksował Adam Jaroń


28-05-2022

Chociszewo (MZ) -- UMZ 1916-20, indeksował Radosław Frączak
Frysztak (m. Stępina) (PK) -- M 1784-1824, 27-91, indeksowała Katarzyna Piekoś
Kornica (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1876-1896, indeksował Andrzej Żuk
Kroczewo (MZ) -- U 1904-11, Z 1878-90, indeksowała Krystyna Malik
Marki (MZ) -- M 1925-26, indeksowała Aneta Kaczmarek
Mierzyce (LD) -- UZ 1919-20, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Rozprza (LD) -- UZ 1868-74, indeksowała Urszula Świerczyńska
Słaboszów (MP) -- Z 1824-49, indeksował Jerzy Koprowski
Stalowa Wola - Rozwadów (m. Charzewice) (PK) -- U 1784-1800, indeksował Tomasz Zajączkowski
Stalowa Wola - Rozwadów (m. Charzewice) (PK) -- U 1801-1889, M 1785-1871, indeksowała Magdalena Burdzy-Barrington


27-05-2022

Chlina (SL) -- M 1901-12, indeksował Miłosz Pamuła
Cięcina (SL) -- M 1786-1856, indeksowała GosiaK
Dobryszyce (LD) -- Z 1904, 1918-29, indeksował Lech Stępień
Firlej (LB) -- UZ 1810, indeksował Adam Sawicki
Gorzkowice (LD) -- Z 1929-41, indeksował Gadecki.Bogusław
Jordanów (MP) -- U 1890-1902, indeksował Andrzej Fortuna
Krotoszyn (UK) -- M 1785-1849, indeksowała Marzanna Kempska
Łososina Dolna (m. Sadowa) (MP) -- M 1787-1902, indeksował Adam Ciastoń
Majdan Stary (praw.) (LB) -- Z 1876-1879, 1893, 1898, 1903, indeksował TaTy
Morawica (m.Mników, Szczyglice, Kleszczów, Burów) (MP) -- U 1900-10, indeksował Aqkis
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1847, indeksował Jacek Orczyk


26-05-2022

Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1844-45, indeksował Krzysztof Cegliński
Kamień (BR) -- M 1883-1890, indeksował Wojciech Wosiński
Kawsko (gr.-kat.) (UK) -- U 1891-99, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Konkolniki (UK) -- UMZ 1840-43, 45-48, indeksował Grzegorz Żychowski
Lwów św. Maria Magdalena (m. Kulparków) (UK) -- U 1860-1902, indeksowała Aleksandra Bury
Muśniki (LT) -- M 1711-1915 (aktualizacja), indeksowała Marta Bałażak
Myszków-Mrzygłód NMP Różańcowej (SL) -- U 1800-08 ,M 1826-39, indeksował Jakub Rokita
Naramice (LD) -- UZ 1913, indeksował Tomasz Skolimowski
Radom św. Jan (m. Klwatka Szlachecka) (MZ) -- UM 1797-1811, indeksowała Elżbieta Pawlak


25-05-2022

Brańsk (PL) -- M 1830-34, 82-84, 1905, indeksował Jerzy Kosiński
Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- U 1856 MZ 1893, indeksował Cezary Borowski
Dzierzgoń (PM) -- 1717-1808, indeksował Kamil Krasiński
Gierałtowice (m. Gierałtowice) (MP) -- U 1911-17, indeksował Tomasz Malata
Izbica Kujawska (KP) -- SkM 1915-21, indeksował Jan Berens
Kalisz Dobrzec św. Michała Archanioła (WP) -- M 1905-09, indeksował Dariusz Pawłowski
Korzenna (m. Niecew) (MP) -- U 1785-1920, M 1785-1924, indeksowała Jolanta Czepiec
Kraków św. Florian (MP) -- U 1780-90, indeksował Szymon Nowak
Kwidzyn - kościół polski (ewang.) (PM) -- M 1732-60, indeksował Jarosław Cendrowski
Lutogniew (WP) -- M 1795-1813, indeksował Radosław Kliber
Lysek-Lissek (SL) -- U 1828-37,46-48, indeksował Krzysztof Kosteczko
Łódź NMP (LD) -- M 1736-39, indeksowała Elżbieta Pawlak
Narew (PL) -- Z 1880-84, indeksowała Anna Wiszniewska
Nidoki (LT) -- UMZ 1802-18, indeksowała Marck57
Radomsko (LD) -- U 1810, indeksowała Bożena Rasmussen
Sokółka (PL) -- MZ 1821-22, indeksowała Anna Krawiec
Stromiec (MZ) -- U 1916 , indeksował Rafii Stone
Supraśl (PL) -- MZ 1868-69, indeksował Cezary Borowski
Święta Lipka-Heiligelinde (WM) -- M 1861-65, indeksował Robert Połubiński
Zelwa (BR) -- UMZ 1819-47, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Zwinogródka (UK) -- UMZ 1905, indeksowała Joanna Naróg-Kowalska
Żarnowiec (SL) -- UZ 1791,1814,48 , M 1791,1814 , indeksował Jacek Orczyk


24-05-2022

Białystok (PL) -- Z 1917, indeksowała Wiola Dec
Czeszewo (pow. wrzesiński) (WP) -- U 1817-41, Z 1691-1785 lata skr., indeksowała Danuta Danecka
Dunajowice (UK) -- UMZ 1797, indeksował Krzysztof Polański
Gębice (KP) -- M 1874-1910, indeksowała Katarzyna Żugaj
Jaksice (KP) -- M 1847-1935, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Kapice (PL) -- Z 1918-38, indeksowała Anna Krawiec
Kłomnice (SL) -- M 1827-29, indeksowała Marta Radek
Kobyłka (MZ) -- Z 1934, indeksowała Monika Kapica
Kozienice (MZ) -- U 1877-80, indeksował Michał Gorczyca
Kraków Katedra (Wawel) (MP) -- M 1780-1810, indeksował Szymon Nowak
Łącko (m. Zagorzyn) (MP) -- M 1790-1907, indeksowała Urszula Białka
Łącko (m. Zagorzyn) (MP) -- U 1875-96, indeksowała Urszula Białka
Marki (MZ) -- U 1920-21, Z 1917, indeksowała Aneta Kaczmarek
Miedźna-Miedzna (SL) -- UMZ 1823-25, indeksowała Joanna Hoffman
Milówka (m.Cisiec) (SL) -- M 1786-1819, indeksował Łukasz Kominiak
Niemcy-Osnabrück (PO) -- Z 1945, indeksował Paweł Zawadzki
Pakistan-Karaczi (PO) -- Z 1942-45, 47-48, indeksowała Justyna Jaźwińska
Poryte (PL) -- U 1714-19, indeksował Wiktor Nikonowicz
Radom św. Jan (m. Klwatka Królewska) (MZ) -- UZ 1797-1810, indeksowała Elżbieta Pawlak
Sadów-Sadow (SL) -- U 1860-64, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Tynna (UK) -- U 1775, 1842-44, indeksował Krzysztof Polański
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1935, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa ASC Cyrkuł III (WA) -- Z 1809/10, indeksował Sławomir Kowalczyk
Warszawa św. Antoni (WA) -- Z 1911, indeksowała Urszula Drabińska
Wielgie (MZ) -- U 1821-40, indeksował Karol Giemza


23-05-2022

Bolesław (pow. dąbrowski) (m. Kupienin) (MP) -- U 1832-1901, indeksowała Anna Krawiec
Kobyłka (MZ) -- Z 1935, indeksowała Monika Kapica
Kormanice (gr.-kat.) (m. Kormanice, Fredropol) (PK) -- Z 1784-1846 (daty skrajne), indeksował Adam Sawka
Łososina Górna (m. Koszary) (MP) -- Z 1786-1887, indeksowała Gabriela Bielawska
Nienadówka (m. Nienadówka, Trzebuska) (PK) -- U 1901-10, indeksował Adam Sawka
Opoczno (LD) -- Z 1798-1817, indeksował Marcin Dobrzyński
Skawina (m.Sidzina) (MP) -- U 1852-90, indeksowała Patrycja Adamus
Wielgie (MZ) -- M 1832-43, indeksował Karol Giemza
Wierzenica (WP) -- U 1731-1874, M 1731-1781, Z 1799-1874, indeksowała Anna Lubczyńska
Żychlin (pow. koniński) (ew.-ref.) (WP) -- Z 1795-1825, indeksowała Katarzyna Zawadzka


22-05-2022

Jabłonka (MP) -- U 1906-15, indeksował Rajmund Lemański
Kuczbork (MZ) -- M 1913-19, indeksował Jan Wojtkiewicz
Piątek (LD) -- SkU 1821-24, 31-32, SkM 1824-27, 32, Z 1832 (rozsz.), indeksował Antoni Burzyński
Pilzno (m. Pilzno i Dulczówka) (PK) -- M 1850, 53, indeksowała Anna Choczaj
Radomsko (LD) -- Z 1790, indeksowała Bożena Rasmussen
Strzegocin (LD) -- Z 1905, indeksowała Sara Kostecka
Tuszyn (LD) -- UMZ 1919, indeksowała Ilona Gieras


21-05-2022

Chełm (m. Dąbrowica) (MP) -- U 1833-1920, indeksowała Aleksandra Bury
Chełm (m. Nieszkowice Małe) (MP) -- U 1832-1920, indeksowała Aleksandra Bury
Gorzkowice (LD) -- M 1935-38, indeksował Gadecki.Bogusław
Kamień (BR) -- U 1883-1894, indeksował Wojciech Wosiński
Kraków św. Krzyż (MP) -- U 1780-90, indeksował Szymon Nowak
Krzywosądz (KP) -- SkU 1915-16,18, indeksowała Irena Kaczmarek
Lekowo (MZ) -- U 1917, indeksowała Olga Gąsiorowska
Liszkowo (LT) -- M 1851-1866, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Łódź św. Stanisław Kostka (LD) -- U 1912, indeksowała Izabela Ziobro
Mejszagoła (LT) -- U 1817-1818, indeksował Andrzej Baran
Opinogóra (MZ) -- U 1917, indeksowała Olga Gąsiorowska
Pleśna (m. Rychwałd) (MP) -- Z 1889-1946, indeksował Krzysztof Pękala
Płońsk (MZ) -- U 1867-69, M 1849 (rozszerzenia), indeksował Karol Szulc
Uście Solne (m. Niedary) (MP) -- Z 1785-1854, indeksowała Katarzyna Nalazek
Więcławice (MP) -- M 1886-88, indeksowała Tekla
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1849, indeksował Jacek Orczyk
Żytomierz św. Zofia (UK) -- UMZ 1839, indeksował Jerzy Klijanienko


20-05-2022

Ciepielów (MZ) -- UMZ 1874-77, indeksowała Elżbieta Pawlak
Dobromil (UK) -- M 1912-43, indeksowała Natalia Bratkowska
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1939-41, indeksowała Katarzyna Zarychta
Morawica (m. Aleksandrowice, Baczyn, Balice, Budzyń) (MP) -- U 1900-10, indeksował Aqkis
Wola Wiązowa (LD) -- UZ 1913-14, M 1895-99, 1901-02, indeksował Tomasz Skolimowski


19-05-2022

Bąkowa Góra (LD) -- U 1778-96, indeksowała Danuta Danecka
Bęczkowice (LD) -- Z 1923-27, indeksował Gadecki.Bogusław
Dąbrówka (pow. piotrkowski) (LD) -- M 1922-31, indeksował Gadecki.Bogusław
Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1843, M 1798-1810, indeksował Krzysztof Cegliński
Kościelna Wieś (KP) -- SkM 1890-99, indeksował Jan Berens
Lembarg (KP) -- Z 1834-47, indeksował Jarosław Cendrowski
Międzybrodzie-Bialskie (SL) -- Z 1786-1829, indeksował Łukasz Kominiak
Radomsko (LD) -- Z 1789, indeksowała Bożena Rasmussen
Sławno (LD) -- Z 1917-20, indeksował Marcin Dobrzyński
Strzygi (KP) -- U 1827-51, indeksowała Asopczak
Tynna (UK) -- Z 1746-69, indeksował Krzysztof Polański
Wartkowice (LD) -- UMZ 1851-55, indeksował Henryk Dąbrowski
Wieluń (ewang.) (LD) -- UMZ 1915, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wrzos (MZ) -- Z 1943-46, indeksowała Marianna Paszek


18-05-2022

Gierałtowice (m. Gierałtowice) (MP) -- U 1906-10, indeksował Tomasz Malata
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1861-62, indeksowała Justyna Jaźwińska
Kutno (LD) -- UMZ 1920, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Leźnica Wielka (LD) -- M 1842-60, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Łęg Tarnowski-Jurków (MP) -- UMZ 1777-85, indeksowała Magdalena Buch
Łososina Dolna (MP) -- U 1797-1816, indeksował Adam Ciastoń
Łososina Górna (m. Koszary) (MP) -- M 1786-1910, indeksowała Gabriela Bielawska
Nowy Dwór (PL) -- UMZ 1859-64, indeksowała Anna Krawiec
Okulice (m. Buczków) (MP) -- U 1784-1815, indeksowała Barbara Piątkowska
Stary Wiśnicz (m. Stary Wiśnicz) (MP) -- MZ 1886-1946, indeksował Marcin Więcek
Suwałki (PL) -- Z 1933, indeksowała Agata Pakuza
Ujanowice (m.Sechna) (MP) -- U 1862-88, indeksowała Halina Radwańska
Warszawa Najświętszego Zbawiciela (WA) -- M 1933-38, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa św. Aleksander (WA) -- Z 1914, indeksowała Adam Rozenau
Zalasowa (MP) -- U 1850-1879, indeksowała Agnieszka Kluzek


17-05-2022

Góra Świętego Jana (m. Zegartowice, Kwasowice, Poznachowice) (MP) -- U 1785-1852, indeksowała Ela Synowiec
Jabłonka (MP) -- U 1890-1905, indeksował Rajmund Lemański
Miechów (MP) -- U 1861, 1904-06, indeksowała Urszula Pogoń
Przedbórz (LD) -- M 1927-36, indeksowała Krystyna Stanisławska
Radomsko (LD) -- M 1747-55, Z 1788, indeksowała Bożena Rasmussen
Szawle (LT) -- UMZ 1802-1804, indeksowała Marck57
Wilno św. Ducha (LT) -- U 1895-1899, M 1896-1899, indeksowała Bożena Tylingo
Zbirogi (BR) -- U 1736-1827, indeksowała Wilnianka


16-05-2022

Kikół (KP) -- U 1814-22,38,45,47,56-70, indeksowała Mary Ann Graham
Koziegłowy św.Marii Magdaleny (SL) -- M 1821-32, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mława Wólka (MZ) -- U 1916-21, indeksowała Izabela Czaplicka
Morawica (m. Chrosna, Kleszczów, Balice) (MP) -- M 1912-1941, indeksował Aqkis
Pawłowice (pow.sochaczewski) (MZ) -- M 1920-29, indeksowała Ewa Kuśmirek
Skrzynno (MZ) -- UMZ 1912-18, indeksowała Marianna Paszek
Żywiec Narodzenia NMP (SL) -- U 1836-39, indeksowała Barbara Sznober


15-05-2022

Bąkowa Góra (LD) -- Z 1718-28,78-1801, indeksowała Danuta Danecka
Bielica (BR) -- M 1819, 1821-1830, aktual. 1827, indeksował Walerian Skrendo
Krajkowo (MZ) -- U 1874-75, indeksował Jan Wojtkiewicz
Kutno-Łąkoszyn (LD) -- U 1779-89,1804-08,27, Z 1776-1806, indeksował Antoni Burzyński
Lipowiec Kościelny (MZ) -- M 1913-15, indeksował Jan Wojtkiewicz
Łęki Górne (m. Machowa) (PK) -- M 1859-1924, indeksował Marcin Kiwior
Łódź NMP (LD) -- U 1894, indeksował Janusz Kucharczyk
Nienadówka (m. Nienadówka, Trzebuska) (PK) -- U 1900, M 1842-58, Z 1902, indeksował Adam Sawka
Radomsko (LD) -- M 1756-59, indeksowała Bożena Rasmussen
Rosja-Omsk (PO) -- U 1861-85, 1921-26, indeksowała Irena Pogorzelska
Rossoszyca (LD) -- UMZ 1913-15, indeksowała Urszula Świerczyńska
Tynna (UK) -- M 1738-53, indeksował Krzysztof Polański


14-05-2022

Białystok (PL) -- M 1871 Z 1870-71, indeksowała Wiola Dec
Chlewiska (MZ) -- M 1765-96, indeksował Łukasz Okła
Czeszewo (pow. wrzesiński) (WP) -- U 1842-1851, indeksowała Danuta Danecka
Gawłuszowice (PK) -- M 1804-19, 21-25, 27-48, 50-66, indeksował Stanisław Chrzanowski
Gawłuszowice (m. Gawłuszowice) (PK) -- M 1867-71, indeksował Stanisław Chrzanowski
Kościelna Wieś (KP) -- SkM 1868-89, indeksował Jan Berens
Krzywosądz (KP) -- SkU 1911-14, indeksowała Irena Kaczmarek
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1829-32, indeksowała Karolina Jaworska
Mrągowo-Sensburg USC (WM) -- UMZ 1894, indeksowała Marcelina Kaczmarczyk
Owińska (WP) -- UZ 1800-1817, indeksował SlawomirB
Wieliszew (MZ) -- UZ 1908-10, indeksowała Julia Biskupska-Trzcińska
Żychlin (pow. koniński) (ew.-ref.) (WP) -- UM 1795-1825, indeksowała Katarzyna Zawadzka


13-05-2022

Bielsk (MZ) -- UZ 1809-10, indeksowała Anna Hejna-Goślicka
Chlina (SL) -- M 1891-1900, indeksował Miłosz Pamuła
Ciachcin (MZ) -- U 1826-30, indeksowała Anna Hejna-Goślicka
Marki (MZ) -- Z 1918, M 1924, indeksowała Aneta Kaczmarek
Okulice (m. Buczków) (MP) -- U 1816-27, indeksowała Barbara Piątkowska
Pawłowice (pow.sochaczewski) (MZ) -- M 1894-1919, indeksowała Ewa Kuśmirek
Winniki (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1852-53, indeksowała ewelina75712
Zborów (UK) -- UMZ 1842, indeksowała Elżbieta Kowalska
Zimna Woda (m. Suchowola) (UK) -- U 1780-1909, indeksowała Elżbieta Kowalska


12-05-2022

Bardo (WP) -- U 1821-1839, indeksował Michał Stojek
Ciachcin (MZ) -- UZ 1808-10, indeksowała Anna Hejna-Goślicka
Dąbrówka (MZ) -- M 1861-63, 71-73, 86-89, indeksowała Iwona Grabska
Gozdowo (WP) -- U 1825-1950, M 1887-99, 1945-50, indeksował Michał Stojek
Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1841-42, indeksował Krzysztof Cegliński
Klimówka (PL) -- M 1920-30, indeksował Albin Kożuchowski
Konstantynów Łódzki (ewang.) (LD) -- UMZ 1916, indeksował Robert Witak
Krotoszyn (WP) -- Z 1914-1921, indeksował Radosław Kliber
Lembarg (KP) -- U 1877-90, indeksował Jarosław Cendrowski
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1936-38, indeksowała Katarzyna Zarychta
Narew (PL) -- UM 1880-84, indeksowała Anna Wiszniewska
Opatówko (WP) -- U 1922-1948, indeksował Damian Dorociak
Pilzno (PK) -- Z 1829-38, indeksowała Anna Choczaj
Raciążek (KP) -- U 1706-15, indeksował Gilberto Magroski
Radomsko (LD) -- M 1760-63, Z 1787, indeksowała Bożena Rasmussen
Targowa Górka (WP) -- M 1890-1899, M 1900-1947 (rozszerzenie), indeksował Michał Stojek
Tuszyn (LD) -- U 1909-10, M 1909-12, Z 1909, indeksował Mateusz Gieras
Wieluń (LD) -- UMZ 1916, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wrocław św. Elżbieta (ewang.) (DS) -- U 1895, indeksował Peter Dankowski
Września (WP) -- M 1901-1922, indeksował Michał Stojek


11-05-2022

Brownów-Boronow (SL) -- U 1870-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Jaksice (KP) -- U 1904-36, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Jazgarzew (MZ) -- U 1841-45, indeksował Zbigniew Rembiewski
Kraków Boże Ciało (MP) -- U 1805-09, indeksował Szymon Nowak
Krzywosądz (KP) -- SkZ 1911-16,18, indeksowała Irena Kaczmarek
Lisów-Lissau USC (SL) -- U 1874-79, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Strusów (UK) -- MZ 1881-90, indeksowała Olga Brudzyńska


10-05-2022

Białystok (PL) -- Z 1903-16, 19-20, indeksowała Wiola Dec
Bielsk (MZ) -- UZ 1808-09, indeksowała Anna Hejna-Goślicka
Dobra (MP) -- U 1784-85 M 1772-74, 1778-79, 1784-85 Z 1779-85 , indeksowała Katarzyna Pasternak
Krasnystaw (LB) -- U 1859 (AP i Parafialne), indeksował Krzysztof Zochniak
Łany Wielkie (SL) -- UMZ 1890-1900, indeksowała Aneta Janas
Nowy Dwór (PL) -- UMZ 1857-58, indeksowała Anna Krawiec
Radzyń Podlaski (LB) -- UMZ 1810-11, indeksował Krzysztof Chorek


09-05-2022

Chlina (SL) -- M 1881-90, indeksował Miłosz Pamuła
Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- MZ 1892, indeksował Cezary Borowski
Kwidzyn - kościół polski (ewang.) (PM) -- M 1761-90, indeksował Jarosław Cendrowski
Magnuszew (MZ) -- Z 1886-91, indeksowała Beata Krupa
Mejszagoła (LT) -- U 1815-1816, indeksował Andrzej Baran
Mniszew (MZ) -- U 1822-25, 1834-40, Z 1822-25, indeksowała Beata Krupa
Morawica (m. Morawica, Aleksandrowice, Brzoskwinia) (MP) -- M 1912-1941, indeksował Aqkis
Ojrzanów (MZ) -- UMZ 1919 , indeksował Popkowicz_Bronisław
Przemyśl (Zasanie ) (PK) -- Z 1899-1915 , indeksował Jerzy Nowosielski


08-05-2022

Bąkowa Góra (LD) -- U 1710-31,1802-07, indeksowała Danuta Danecka
Bełchatów (ewang.) (LD) -- Z 1849-58, indeksował Henryk Koluszkowski
Bęczkowice (LD) -- M 1930-32, indeksował Gadecki.Bogusław
Dryświaty (BR) -- UMZ 1791-1796, indeksowała Wilnianka
Ejszyszki (LT) -- Z 1803-1807, indeksowała lato1107
Inowłódz (LD) -- UMZ 1824, indeksował Janusz Kamiński
Kamienica (MZ) -- UMZ 1916-20, indeksował Radosław Frączak
Kamieńsk (LD) -- M 1808-17, indeksował Marcin Maniecki
Krajkowo (MZ) -- M 1851-57, indeksował Jan Wojtkiewicz
Lachowce (UK) -- UMZ 1830, indeksowała Elżbieta Straszyńska
Lwów św. Maria Magdalena (UK) -- M 1900-14 (rozszerzenie), indeksowała Aleksandra Bury
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1936-37, indeksowała Małgorzata Berendzik
Mierzyn (LD) -- Z 1923-24, indeksował Gadecki.Bogusław
Nowy Targ (m. Nowy Targ) (MP) -- Z 1911-20, indeksował Rajmund Lemański
Płonne (KP) -- UZ 1882-84, indeksował Krzysztof Kaminski
Przedbórz (LD) -- M 1919-26, indeksowała Krystyna Stanisławska
Radomsko (LD) -- M 1764-70,84-86, Z 1786, indeksowała Bożena Rasmussen
Radziszów (MP) -- U 1832, 1837-38, 1841-46, indeksowała Kinga Pająk
Rożnowice (MP) -- UM 1826-70, indeksowała Ewa Brudzisz
Rudlice (LD) -- Z 1734-85 (lata skrajne), indeksował Marcin Pietrzak
Rzejowice (LD) -- Z 1883-89, indeksowała Ewa Lewandowska
Skrzyńsko (MZ) -- Z 1924, indeksował Piotr Szmulikowski
Sołek-Śleszyn (LD) -- U 1921, indeksował Antoni Burzyński
Szczurowa (m. Szczurowa) (MP) -- U 1860-79, indeksował Piotr Wojnicki
Uników (LD) -- UMZ 1920, indeksowała Incognito
Wierzchlas (LD) -- UMZ 1919-20, indeksował Łukasz Fajfrowski
Więcławice (MP) -- U 1911-18, indeksował Artur Korfel
Złoczew (LD) -- UMZ 1920, indeksowała Incognito
Żytno (LD) -- M 1922, indeksował Gadecki.Bogusław


07-05-2022

Gronowo (KP) -- U 1831-90, indeksował Zbigniew Linowski
Kościelna Wieś (KP) -- SkM 1839-57, indeksował Jan Berens
Kozienice (MZ) -- U 1875-76, indeksował Michał Gorczyca
Oleszyce (PK) -- UMZ 1884, indeksował arrmen
Sobolów (m. Kamyk, Chrostowa) (MP) -- U 1850-70, indeksowała Monika Jankowicz


06-05-2022

Kraków św. Anna (MP) -- U 1780-90, indeksował Szymon Nowak
Nowy Dwór (PL) -- UMZ 1855-56, indeksowała Anna Krawiec
Tynna (UK) -- M 1717-37, indeksował Krzysztof Polański


05-05-2022

Ejszyszki (LT) -- U 1810-1814, indeksowała lato1107
Gierałtowice (m. Gierałtowice) (MP) -- U 1901-05, indeksował Tomasz Malata
Gręboszów (m. Bieniaszowice) (MP) -- Z 1786-1798, indeksowała Magda Lechowicz
Gręboszów (m. Paluszyce) (MP) -- Z 1786-1807, indeksowała Magda Lechowicz
Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1839-40, indeksował Krzysztof Cegliński
Kornica (MZ) -- UMZ 1914-18, indeksował Andrzej Żuk
Korzenna (m. Korzenna) (MP) -- Z 1857-1920, indeksowała Marta Kołłątaj
Korzenna (obce) (MP) -- U 1865-1889 (skrajne), indeksowała Jolanta Czepiec
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1808/09, 10/11, 12/13, 14/15, indeksowała Karolina Jaworska
Okulice (m. Buczków) (MP) -- U 1827-51, indeksowała Barbara Piątkowska
Pawłowice (pow.lipski) (MZ) -- M 1868-1935, indeksował Zygmunt Mosek
Przerośl (PL) -- MZ 1895-1900, indeksowała Krystyna Jaśko
Skrzyńsko (MZ) -- Z 1943, indeksował Piotr Szmulikowski
Sochaczew (MZ) -- Z 1920-23, indeksowała Ewa Kuśmirek
Święciany (LT) -- UMZ 1802-1804, indeksowała Marck57
Ujanowice (m.Sechna) (MP) -- U 1885-1929, indeksowała Halina Radwańska
Warszawa-Praga MB Loretańska (św. Florian) (WA) -- SkU 1915-16, indeksował Artur Lewandowski


04-05-2022

Boronów-Boronow USC (SL) -- UMZ 1900-08, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Jaksice (KP) -- U 1847-1907, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Kosów Lacki (MZ) -- M 1907-08, indeksowała Ewa Dybowska
Kraków św. Jakub Apostoł (MP) -- U 1780-I.1783, indeksował Szymon Nowak
Łomża (PL) -- M 1863-66, indeksowała Ilona Dąbrowska
Łomża (PL) -- U 1821b/22, indeksował Agata Szymborska
Nowy Dwór (PL) -- UMZ 1854, indeksowała Anna Krawiec
Poświętne (PL) -- M 1851-71, indeksował Marian Łazarecki
Przytuły (PL) -- Z 1865-84 (rozszerzenie), indeksowała Anna Krawiec
Sławików-Slawikau (SL) -- U 1800-10, indeksował Alfred Choroba
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1913, indeksowała mariamikołaj
Żywiec Narodzenia NMP (SL) -- U 1834-35, indeksowała Barbara Snober


03-05-2022

Andrychów (m. Sułkowice) (MP) -- U 1813-89, indeksował Bartłomiej Zieliński
Chlina (SL) -- M 1868-80, indeksował Miłosz Pamuła
Drozdowo (PL) -- UMZ 1921, indeksowała Ewa Marczewska
Dywin (BR) -- M 1700-1823 z lukami, indeksował Jan Borowski
Iłża (MZ) -- Z 1739-50, indeksowała Justyna Fereniec
Iwanowice (MP) -- Z 1875-80, indeksował Grzegorz Madej
Kobryń (BR) -- M 1819-1847 z lukami, indeksował Jan Borowski
Koziczynek (MZ) -- UMZ 1915, indeksowała Izabela Czaplicka
Kraków-Ludwinów św. Bartłomiej (m. Podgórze) (MP) -- Z 1791-1800, indeksował Paweł Bilski
Kraków św. Florian (MP) -- Z 1872-77, indeksował Szymon Nowak
Krynki (PL) -- U 1906-11, indeksował Cezary Rutkowski
Lachowce (UK) -- UMZ 1829, indeksowała Elżbieta Straszyńska
Łęki Górne (m. Machowa) (PK) -- M 1785-1859, indeksował Marcin Kiwior
Now Dwór (PL) -- UMZ 1853, indeksowała Anna Krawiec
Słubice (Jamno) (MZ) -- Z 1866, indeksowała Renata Florczak
Tynna (UK) -- U 1750-53, indeksował Krzysztof Polański


02-05-2022

Biórków Wielki (MP) -- UMZ 1871-74, indeksował Wojciech Nowiński
Jeżowe (m. Kamień) (PK) -- M 1896-1907, indeksowała Urszula
Korzenna (m. Świegocin) (MP) -- Z 1785-1849, indeksowała Jolanta Czepiec
Lubień Kujawski (KP) -- SkM 1919-21, indeksował Jan Berens
Mikołajew (MZ) -- Z 1909-21, indeksowała Ewa Kuśmirek
Niedźwiedź gm. Słomniki (MP) -- UMZ 1891-1900, indeksował Jerzy Koprowski
Nowy Targ (m. Nowy Targ) (MP) -- Z 1901-10, indeksował Rajmund Lemański
Pcim (m. Pcim) (MP) -- U 1890-1900, indeksowała Dagmara Kulig
Rychwałd (m.Łękawica) (SL) -- Z 1921-89, indeksował Stanisław Sroka
Słaboszów (MP) -- M 1826-56 Z 1817-23, indeksował Jerzy Koprowski
Żychlin (pow. koniński) (ewang.-ref.) (WP) -- UZ 1885, indeksowała Katarzyna Zawadzka


01-05-2022

Bielsko-Biała -Straconka MB Pocieszenia (SL) -- Z 1900-19, indeksował Łukasz Kominiak
Czeszewo (pow. wrzesiński) (WP) -- U 1795-1816, indeksowała Danuta Danecka
Kalisz św. Mikołaj (WP) -- UZ 1841-1848, indeksował jkkam19
Krasne (MZ) -- U 1916-19, indeksowała Bożena Prymus
Poddębice (LD) -- UMZ 1913-15, indeksowała Urszula Świerczyńska


30-04-2022

Burzenin (LD) -- U 1855, indeksowała Izabela Ulanicka
Burzenin (LD) -- U 1817-18, indeksował Marcin Pudełek
Chęciny (SK) -- Z 1876-80 (rozszerzenia), indeksował Edward Jabłoński
Chodzież (WP) -- U 1821-1844, indeksowała Teresa Żmijewska
Ciachcin (MZ) -- Z 1826-45, indeksowała Anna Hejna-Goślicka
Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- U 1896-97, indeksował Adam Okuniewski
Działoszyn (LD) -- UMZ 1920, indeksował Daniel Leszczyk
Giżyce (MZ) -- U 1846b-71a, indeksował Tomasz Bogiel
Grodzisk (pow. sokołowski) (MZ) -- M 1933, indeksował Piotr Szmulikowski
Kluwińce (gr.-kat.) (UK) -- M 1835-38, 40-41, Z 1836-38, 40-41, indeksowała Frigga Asgard
Kornica (MZ) -- UMZ 1908-13, indeksował Andrzej Żuk
Liszkowo (LT) -- U 1831-1841, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Lubochnia (LD) -- U 1912-13,18,20, M 1912-13,18-30, Z 1913,18,20-27,29, indeksował Krzysztof Aleksandrowicz
Łosice (MZ) -- Z 1913-16, indeksowała Magdalena Tarkowska
Przesmyki (MZ) -- U 1820-25, indeksowała Magdalena Tarkowska
Radomsko (LD) -- Z 1785, indeksowała Bożena Rasmussen
Radzikowo (MZ) -- UMZ 1916-20, indeksował Radosław Frączak
Tynna (UK) -- U 1747-49, indeksował Krzysztof Polański
Warszawa Zmartwychwstania Pańskiego (WA) -- M 1924, indeksował Piotr Szmulikowski
Wieluń (LD) -- UMZ 1914, indeksowała Danuta Mieżyńska
Witów (LD) -- U 1647-1808, M 1803-08, Z 1803-05,08, indeksowała Marzanna Kempska
Zbuczyn (MZ) -- UMZ 1841, indeksował Adam Jaroń
Zimna Woda (m. Zimnawódka) (UK) -- M 1780-1864, indeksowała Elżbieta Kowalska


29-04-2022

Bielica (BR) -- M 1841-1847, indeksował Walerian Skrendo
Bieździedza (m. Sowina) (PK) -- Z 1854-1907, indeksował Jacek Bełzowski
Boguchwała (m. Boguchwała) (PK) -- Z 1855-1907, indeksował Szymon Nowak
Cudnów (UK) -- Z 1811-15, indeksowała Dorota Żyłko
Drozdowo (PL) -- UMZ 1920, indeksowała Ewa Marczewska
Dziewieniszki (LT) -- U 1740-51, 67-72, 72-97(aktual.), M 1740-49, 57-72, 73-97(aktual.), Z 1773-1799 (aktual.), indeksował Paweł Subocz
Iszczołna (BR) -- U 1867-1869, indeksowała Irena Wasilewska
Klusy (ewang.) (WM) -- U 1794-1819, indeksował Adam Rajkiewicz
Korzenna (m. Korzenna) (MP) -- U 1887-1920, indeksowała Marta Kołłątaj
Kraków Boże Ciało (MP) -- U 1780-94, indeksował Szymon Nowak
Kraków (mojż.) (MP) -- Z 1924, indeksował Marcin Dobrzyński
Krasnystaw (LB) -- U 1858 (AP Lublin i Archiwum parafialne), indeksował Krzysztof Zochniak
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1887a, 96-1905, indeksował Krzysztof Łapiński
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1820b-23a, indeksowała Karolina Jaworska
Mikluszowice (m. Gawłówek) (MP) -- M 1784-1920, indeksował Sławomir Samek
Pleśna (m. Pleśna, Łowczówek, Rzuchowa, Kłokowa, Woźniczna, Rychwałd) (MP) -- M 1804-69, indeksował Krzysztof Pękala
Przerośl (PL) -- U 1893-1901, indeksowała Krystyna Jaśko
Racławice (m. Nisko) (PK) -- U 1893-96, 98-99, indeksowała Katarzyna Madej
Stawiski (PL) -- Z 1925-27, indeksował Grzegorz Nowik
Troki (LT) -- UMZ 1877-1882, indeksowała Bożena Tylingo
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- U 1913, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- Z 1888, indeksowała Katarzyna Pasik


28-04-2022

Drozdowo (PL) -- Z 1890-1911 (1905 - indeksacja, 1891-93, 95-96, 98-1906 rozszerzenie, reszta - weryfikacja), indeksowała Ewa Marczewska
Jabłonna Lacka (MZ) -- SkM 1922-25 SkZ 1932, indeksował Piotr Szmulikowski
Jutrosin USC (WP) -- U 1904-1907, indeksował Peter Dankowski
Knurów USC (SL) -- U 1905,14-18, indeksowała Sabina Starościk-Zbierańska
Kraków św. Szczepan (MP) -- Z 1787-96, indeksował Szymon Nowak
Łączki Jagiellońskie (m. Łączki Jagiellońskie) (PK) -- M 1785-1945, indeksował Mieczysław Maziarski
Łączki Jagiellońskie (m. Przybówka) (PK) -- U 1784-1945, M 1784-1946, indeksował Mieczysław Maziarski
Łączki Jagiellońskie (m. Wojaszówka, Wojkówka, Łęki Strzyżowskie) (PK) -- M 1784-1945, indeksował Mieczysław Maziarski
Marki (MZ) -- U 1917-19, indeksowała Aneta Kaczmarek
Owińska (WP) -- UMZ 1743-1799, indeksował SlawomirB
Tynna (UK) -- U 1741-44, indeksował Krzysztof Polański


27-04-2022

Dobra (m. Półrzeczki) (MP) -- U 1786-1895, M 1786-1949, Z 1786-1926, indeksowała Katarzyna Pasternak
Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1837-38, indeksował Krzysztof Cegliński
Kamień (BR) -- UM 1879-1882, indeksował Wojciech Wosiński
Mikołajew (MZ) -- Z 1900-08, indeksowała Ewa Kuśmirek
Mścisław (BR) -- U 1864-1868, indeksował Rafał Albiński
Tczyca (MP) -- M 1901-1910, 1916-18, indeksował Miłosz Pamuła
Wietrzychowice (m. Jadowniki Mokre) (MP) -- Z 1834-1901, indeksowała Jola Kaczmarek
Wilno św. Rafała (LT) -- U 1891, indeksowała Bożena Tylingo
Wrociszew (MZ) -- U 1894-1900, indeksowała Aleksandra Piętak


26-04-2022

Bodzentyn (SK) -- U 1831-40, Z 1810-1840, indeksował Jerzy Użyczak
Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- MZ 1891, indeksował Cezary Borowski
Dzierzgowo (MZ) -- U 1916-20, indeksowała Izabela Czaplicka
Jabłonna Lacka (MZ) -- SkM 1926-29, indeksował Piotr Szmulikowski
Jawiszowice (MP) -- U 1823-1836, indeksowała Anna Kołodziejczyk
Koziczynek (MZ) -- UMZ 1914, 1917, indeksowała Izabela Czaplicka
Krzemieniec (UK) -- Z 1854, (1853 aktulizacja), indeksowała Danuta Wojtowicz
Krzywosądz (KP) -- SkM 1919-21, indeksował Jan Berens
Książ Wielki (MP) -- M 1896-1918, indeksowała Grażyna Koper
Morawica (m. Mników, Baczyn, Budzyń, Burów, Cholerzyn, Szczyglice) (MP) -- M 1912-1941, indeksował Aqkis
Osiek (SK) -- U 1849, 1852, 1854 (rozszerzenie), indeksowała Incognito
Osięciny (KP) -- SkM 1917-20, indeksował Jan Berens
Przytuły (PL) -- Z 1855-64 (rozszerzenie), indeksowała Anna Krawiec
Radom św. Jan Chrzciciel (MZ) -- M 1904, indeksował Mikołaj Wilk
Rosja-Omsk (PO) -- U 1918-20, indeksowała Irena Pogorzelska
Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkZ 1900, indeksował Artur Lewandowski
Wieliczka (MP) -- U 1896, indeksowała Ela Synowiec
Wrzos (MZ) -- UMZ 1912-14, indeksowała Marianna Paszek


25-04-2022

Gołaczewy (MP) -- U 1852, 1900-14, M 1852, indeksował Jerzy Żurada
Rudy-Groß Rauden (Jankowice) (SL) -- u 1666-1802, indeksował Bartul
Skrzyńsko (MZ) -- Z 1944, indeksował Piotr Szmulikowski
Szczurowa (m. Szczurowa) (MP) -- U 1841-59, indeksował Piotr Wojnicki
Wietrzychowice (m. Jadowniki Mokre) (MP) -- M 1841-1912, indeksowała Jola Kaczmarek
Zimna Woda (m. Suchowola) (UK) -- M 1786-1888 (skrajne), indeksowała Elżbieta Kowalska


24-04-2022

Bąkowa Góra (LD) -- U 1827-39, indeksowała Danuta Danecka
Bruśnik (m. Bruśnik, Falkowa, Siekierczyna) (MP) -- Z 1785-1920, indeksował Jan Karasiński
Burzenin (LD) -- U 1819, indeksował Marcin Pudełek
Chełm (MP) -- U 1777-1784.02, indeksowała Aleksandra Bury
Chełm (m. Dąbrowica) (MP) -- M 1857-1923, indeksowała Aleksandra Bury
Chełm (m. Gierczyce) (MP) -- M 1837-1919, indeksowała Aleksandra Bury
Chełm (m. Gierczyce) (MP) -- U 1892-1920, indeksowała Aleksandra Bury
Chełm (m. Nieszkowice Małe) (MP) -- M 1844-1922, indeksowała Aleksandra Bury
Czastary (LD) -- UMZ 1916, indeksowała Magdalena Mierzwiak
Dmosin (LD) -- UMZ 1919-20, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Gorzkowice (LD) -- M 1927-34,41, indeksował Gadecki.Bogusław
Góra Świętego Jana (m. Krzesławice ) (MP) -- M 1787-1900, indeksowała Ela Synowiec
Grodziec (MZ) -- UMZ 1916-20, indeksował Radosław Frączak
Kamieńsk (LD) -- UMZ 1872-74, indeksowała Urszula Świerczyńska
Klonowa (LD) -- UMZ 1919-20, indeksowała Incognito
Książ Mały (MP) -- U 1920-1921, indeksowała Grażyna Koper
Książ Wielki (MP) -- M 1896-1919, indeksowała Grażyna Koper
Kutno-Łąkoszyn (LD) -- U 1920-21, MZ 1920-40, indeksował Józef Dębowski
Łódź NMP (LD) -- U 1858, 1900, indeksował Janusz Kucharczyk
Łódź (prawosł.) (LD) -- U 1884,1911,13, indeksował Marcin Dobrzyński
Łódź św. Krzyż (LD) -- SkZ 1945, indeksowała Katarzyna Zarychta
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1934-35, indeksowała Małgorzata Berendzik
Łódź św. Wojciech (LD) -- U 1910, indeksowała Małgorzata Berendzik
Łyskornia (LD) -- UMZ 1849,58-64, indeksowała Magdalena Mierzwiak
Naramice (LD) -- UZ 1891-95, indeksowała Magdalena Mierzwiak
Nowy Targ (MP) -- Z 1890-1900, indeksował Rajmund Lemański
Okulice (m. Buczków) (MP) -- U 1896-1909, indeksowała Barbara Piątkowska
Osiek (SK) -- U 1847-48, 1850-51 (rozszerzenie), indeksowała Incognito
Osjaków (LD) -- U 1841-48, Z 1840-48, indeksował Tomek Turniak
Proszowice (MP) -- U 1789-1792, indeksowała Renata Majewska
Przedbórz (LD) -- M 1908-18, indeksowała Krystyna Stanisławska
Rychłocice (LD) -- UMZ 1920, indeksował Tomasz Skolimowski
Skrzyńsko (MZ) -- Z 1945, indeksowała Piotr Szmulikowski
Wietrzychowice (m. Demblin) (MP) -- U 1886-1901, indeksowała Ada Chodacka
Wietrzychowice (m. Sikorzyce) (MP) -- U 1871-1901, indeksowała Ada Chodacka


23-04-2022

Częsochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1894-95, indeksował Stanisław Jegier
Kozienice (MZ) -- U 1874-75, indeksował Michał Gorczyca
Kraszewo (MZ) -- M 1916-20, indeksował Jan Wojtkiewicz
Krysk (MZ) -- UZ 1909-12, indeksowała Krystyna Malik
Marki (MZ) -- Z 1919, M 1923, indeksowała Aneta Kaczmarek
Sadów-Sadow (SL) -- M 1870-79, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Sędziszów Małopolski (PK) -- UMZ 1907, indeksowała Katarzyna Zawadzka


22-04-2022

Byczyna (KP) -- SkM 1921, indeksował Jan Berens
Lubanie (KP) -- SkM 1918-20, indeksował Jan Berens


21-04-2022

Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- Z 1889-90, indeksował Cezary Borowski
Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1835-36, indeksował Krzysztof Cegliński
Piekary Śląskie-Kamień USC (SL) -- Z 1898-1902, indeksował Leszek Chrobok
Przerośl (PL) -- UMZ 1890-92, indeksowała Krystyna Jaśko
Puchały (PL) -- UM 1918-21 Z 1918-19, 21, indeksowała Bożena Śmigulska
Szymanów (MZ) -- Z 1903-31, indeksowała Ewa Kuśmirek
Uście Solne (m. Niedary) (MP) -- M 1856-87, indeksowała Katarzyna Nalazek


20-04-2022

Chełm (pow. bocheński)(m. Chełm) (MP) -- U 1835-36, indeksowała Marta Osiecka-Purzeczka
Dobrocin-Gross Bestendorf USC (WM) -- U 1903-12 MZ 1902-12, indeksowała Agnieszka Kościuk
Drozdowo (PL) -- M 1890-1905, 07-11 (1894-95 - rozszerzenie, 1900-03, 05- indeksacja, reszta - weryfikacja), indeksowała Ewa Marczewska
Friedrichsdorf (p. gołdap.) (ewang.) (WM) -- U 1686-88, 1794, indeksowała Agnieszka Kościuk
Góra Świętego Jana (m. Mstów) (MP) -- M 1787-1906, indeksowała Ela Synowiec
Jodłówka Tuchowska (m. Jodłówka Tuchowska) (MP) -- M 1784-1876, indeksowała Ewa Brudzisz
Kazimierza Wielka (SK) -- Z 1920-27, indeksowała Grażyna Radzik
Kłóbka (KP) -- SkM 1902-21, indeksował Jan Berens
Krynki (PL) -- U 1889-1905, indeksował Cezary Rutkowski
Lachowce (UK) -- UMZ 1828, indeksowała Elżbieta Straszyńska
Łomża (PL) -- U 1819/20, indeksowała Agata Szymborska
Mszano (KP) -- U 1842-74, indeksował Kamil Krasiński
Peremiłów (gr.-kat.) (UK) -- U 1835-38, 40-41, M 1835-36, 38, 40-41, Z 1836-38, 40-41, indeksowała Frigga Asgard
Przytuły (PL) -- Z 1841-54 (rozszerzenie), indeksowała Anna Krawiec
Skrzyńsko (MZ) -- M 1913-18, indeksował Mikołaj Wilk
Tczyca (MP) -- M 1876-1900, indeksował Miłosz Pamuła
Warszawa ASC Cyrkuł III (WA) -- Z 1810, indeksował Sławomir Kowalczyk
Warszawa ASC Cyrkuł IV (WA) -- Z 1821, indeksowała Agata Pakuza
Więcławice (MP) -- M 1881-85, indeksowała Tekla
Więcławice (MP) -- U 1906-10, indeksował Artur Korfel


19-04-2022

Bebelno (SK) -- UMZ 1906-10, indeksował Roman Burczyk
Boronów-Boronow USC (SL) -- UMZ 1895-99, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Brzeźnica (m. Brzeźnica) (PK) -- U 1841-90, indeksował Łukasz Majewski
Brzeźnica (m. Pustków) (PK) -- U 1841-66 (indeksacja), U 1867 (uzupełnienie), indeksował Łukasz Majewski
Brzeźnica (m. Wólka Brzeźnicka) (PK) -- U 1841-85, indeksował Łukasz Majewski
Felsztyn (gr.-kat.) (UK) -- MZ 1862-67, indeksował Marcin Dziubiński
Gliwice-Ostropa Ducha Świętego (SL) -- M 1901-21, indeksował Mariusz Seidel
Kraków-Ludwinów św. Bartłomiej (m. Dębniki, Kapelanka, Kobierzyn, Wola Duchacka, Pychowice, Zakrzówek) (MP) -- U 1784-90, indeksował Szymon Nowak
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1853-55, indeksowała Karolina Jaworska
Piątnica (PL) -- Z 1748-1807, indeksowała M.D.
Wiśniowa (SK) -- UMZ 1860-67, indeksowała Katarzyna Grochal-Tondyra
Zimna Woda (m. Rudno, Parne, Sygniówka, Skniłów) (UK) -- M 1785-1866 (skrajne), indeksowała Elżbieta Kowalska


18-04-2022

Domanice (MZ) -- U 1810-20, indeksowała Aneta Kaczmarek
Mścisław (BR) -- Z 1885-1916, indeksował Rafał Albiński
Oleksin (MZ) -- U 1851-52, 1921, MZ 1921-22, indeksowała Anna Ornoch
Słonim (BR) -- UMZ 1886-1890, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Wsielub (BR) -- UMZ 1797-1801 z lukami, indeksował Walerian Skrendo


17-04-2022

Korzenna (m. Świegocin) (MP) -- Z 1850-1900, indeksowała Jolanta Czepiec
Kraków-Skałka św. Stanisław (MP) -- M 1880-89, indeksował Szymon Nowak
Mikluszowice (m. Bogucice) (MP) -- M 1784-1911, indeksował Sławomir Samek
Ujanowice (m. Sechna) (MP) -- Z 1786-1909, indeksowała Halina Radwańska


15-04-2022

Bogurzyn (MZ) -- UMZ 1920, indeksowała Katarzyna Solnica
Brzeziny (LD) -- Z 1855, indeksowała Edyta Bednarek
Chorzęcin (LD) -- UZ 1851-55, indeksował Sebastian Ogrodnik
Dobryszyce (LD) -- U 1829-32, UM 1836-37, indeksował LECH
Knurów USC (SL) -- SkU 1900-01,03-04,SkM 1908-11, indeksowała Sabina Starościk-Zbierańska
Kraków-Skałka św. Stanisław (MP) -- Z 1797-1871, indeksował Szymon Nowak
Łódź św. Jan (ewang.) (LD) -- Z 1927-28, indeksowała Katarzyna Zarychta
Majdan Królewski (m. Dęba) (PK) -- M 1900-05, 18-27, indeksowała Heather Pedersen
Nieborów (LD) -- UMZ 1915, indeksowała Małgorzata Berendzik
Pilica (SL) -- Z 1858-59, indeksował Scowron
Radoszyce (SK) -- UMZ 1818-20, U 1854, indeksował Jan Krzak
Sulejów-Podklasztorze (LD) -- U 1798-1905, indeksował Marcin Dobrzyński
Wieliszew (MZ) -- UZ 1904-07, indeksowała Julia Trzcińska-Biskupska
Włocławek św.Jana Chrzciciela (KP) -- M 1906-07, indeksowała Mary Ann Graham


14-04-2022

Bryńsk USC (WM) -- M 1921-35, indeksował Jan Wojtkiewicz
Giżyce (MZ) -- U 1906-13, indeksował Tomasz Bogiel
Gruszów (MP) -- M 1890-1910, indeksowała Ela Synowiec
Kormanice (gr.-kat.) (m. Kormanice, Młodowice, Kupiatycze, Darowice, Fredropol) (PK) -- UMZ 1784-1877 (skrajne) (aktualizacja), indeksował Adam Sawka
Korzenna (m. Korzenna) (MP) -- M 1886-1920, indeksowała Marta Kołłątaj
Kozienice (MZ) -- U 1871-72, indeksował Michał Gorczyca
Marki (MZ) -- U 1915-16, indeksowała Aneta Kaczmarek
Szczurowa (m. Zaborów) (MP) -- U 1784-1819, indeksowała Małgorzata Hoły (weryf. Małgorzata Kisiel-Dorohinicka)
Święta Lipka (WM) -- M 1851-60, indeksował Robert Połubiński
Uście Solne (m. Barczków) (MP) -- U 1891-1919, indeksowała Katarzyna Nalazek
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- U 1912, indeksowała mariamikołaj
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1931, indeksowała Aneta Kaczmarek
Zaborów (m. Zaborów) (MP) -- U 1820-50, 1915-22, indeksowała Małgorzata Hoły (weryf. Małgorzata Kisiel-Dorohinicka)


13-04-2022

Barcice (m. Rytro) (MP) -- U 1881-98, indeksowała Viera Dušinská
Barczewo-Wartenburg USC (WM) -- M 1931-38, indeksowała Katarzyna Matyjas
Białystok (PL) -- M 1925-37, indeksowała Wiola Dec
Bojszowy-Boischow (SL) -- M 1849-74, indeksował Krzysztof Kosteczko
Chełm (m. Kłaj) (MP) -- U 1857-72, 1874-78, 1880, 1885-88, 1891, 1896, indeksowała Marta Osiecka-Purzeczka
Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- Z 1886-88, indeksował Cezary Borowski
Dydnia (PK) -- UMZ 1890, indeksował Stanisław Pelc
Iława (ewang.) (WM) -- M 1750-90, indeksował Jarosław Cendrowski
Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1833-34, indeksował Krzysztof Cegliński
Konkolniki (UK) -- UMZ 1835, 37-39, indeksował Grzegorz Żychowski
Koszyce (MP) -- Z 1790, indeksował Piotr Opaliński
Koszyce (MP) -- SkZ 1750-89, 1791-1810, indeksował Piotr Opaliński
Kraków św. Szczepan (MP) -- M 1666-1718, indeksowała Joanna Maślanek
Łomża (PL) -- U 1810a-11a, indeksowała Agata Szymborska
Przerośl (PL) -- UMZ 1884-88, indeksowała Krystyna Jaśko
Przytuły (PL) -- Z 1834-40 (rozszerzenie), indeksowała Anna Krawiec
Samogród (gr-kat) (PL) -- UMZ 1808-09, indeksowała Magdalena Stasiewicz
Sosnowiec-Katedra WNMP (SL) -- Z 1910-14, indeksowała Katarzyna Marcisz
Stary Targ (PM) -- M 1752-70, 79-92, indeksował Jarosław Cendrowski
Szewna (SK) -- U 1875-78, indeksowała Bożena Krajewska
Szudziałowo (PL) -- U 1828-40, 42-48, indeksowała Magdalena Stasiewicz
Warszawa ASC Cyrkuł III (WA) -- U 1810, indeksował Marcin Klaus
Warszawa ASC Cyrkuł III (WA) -- Z 1811, indeksował Sławomir Kowalczyk
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1801-13, indeksowała Teresa Mikołajewska
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1809-10, indeksował Rafał Albiński
Wilkowisko (MP) -- U 1843-1904, indeksował Krzysztof Płonka
Wolbrom (MP) -- M 1887-88, 1890-91, 1893-99, 1901, 1904, 1906-16, 1918-19 (rozsz.), indeksował Miłosz Pamuła


12-04-2022

Chłopówka (gr.-kat.) (UK) -- UM 1835-36, 38, 40-41, Z 1836, 38, 40-41, indeksowała Frigga Asgard
Chorostków (gr.-kat.) (UK) -- U 1835-36, 38, 41, M 1835-36, 38, 40-41, Z 1836, 38, 40-41, indeksowała Frigga Asgard
Ciechanów (MZ) -- U 1916-20, indeksowała Izabela Czaplicka
Czeszewo (pow. wrzesiński) (WP) -- M 1795-99, 1827-99, indeksowała Danuta Danecka
Dźwierszno Wielkie USC (WP) -- Z 1905-1908, indeksował Marcin Strzelec
Iwanówka Trembowelska (gr.-kat.) (UK) -- U 1841, indeksowała Frigga Asgard
Kalisz Dobrzec św. Michała Archanioła (WP) -- Z 1910-1914, indeksował Dariusz Pawłowski
Kraków-Skałka św. Stanisław (MP) -- U 1871-79, indeksował Szymon Nowak
Kraków-Skałka św. Stanisław (MP) -- M 1784-1870, indeksował Szymon Nowak
Lubecko (SL) -- Z 1859-62, indeksowała Maria Rogalska
Międzybrodzie Bialskie (m. Bialskie Kobiernice) (SL) -- U 1786-1824, indeksował Łukasz Kominiak
Wietrzychowice (m. Jadowniki Mokre) (MP) -- U 1834-1901, indeksowała Jola Kaczmarek


11-04-2022

Bachórzec (m. Bachórzec, Kosztowa, Podbukowina) (PK) -- Z 1891-99, 1914-36, indeksował Rafał Zioło
Bebelno (SK) -- UMZ 1901-05, indeksował Roman Burczyk
Bnin (WP) -- Z 1710-1760, indeksował Adam Lewandowicz
Busk (UK) -- M 1900-20, indeksował Mieczysław Maziarski
Chełmce (pow. kaliski) (WP) -- Z 1826-1831, indeksował Radosław Kliber
Chełm (m. Kłaj) (MP) -- U 1873, indeksowała Marta Osiecka-Purzeczka
Cudnów (UK) -- U 1820-25, indeksowała Dorota Żyłko
Dubiecko (gr.-kat.) (m. Bachórzec) (PK) -- U 1857-1907, indeksował Rafał Zioło
Jutrosin USC (WP) -- U 1902-1903, indeksował Peter Dankowski
Kraków-Skałka św. Stanisław (MP) -- U 1784-1870, indeksował Szymon Nowak
Kraków św. Florian (MP) -- Z 1800-05, indeksował Dawid Knara
Lubień (MP) -- U 1890, indeksowała Dorota Karbowiak
Łopienica (BR) -- U1819-1826, 1829-1837, Z !819-1837, indeksowała Wilnianka
Okulice (m. Buczków) (MP) -- U 1852-95, indeksowała Barbara Piątkowska
Pilica (SL) -- SkM 1858-59, indeksował Scowron
Radoszyce (SK) -- UMZ 1861-62, indeksował Jan Krzak
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP (SL) -- U 1832-33, indeksowała Barbara Sznober


10-04-2022

Boronów-Boronow USC (SL) -- UMZ 1890-94, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Busk (UK) -- M 1881-99, indeksował Mieczysław Maziarski
Dąbrówka pow. piotrkowski (LD) -- UMZ 1920-21, indeksował Gadecki.Bogusław
Gorzkowice (LD) -- M 1925-26, indeksował Gadecki.Bogusław
Iwanków (UK) -- UMZ 1805-47 (skrajne), indeksowała Anna Kwaśny
Kopcie (MZ) -- Z 1850-54, indeksował Artur Godlewski
Koziegłowy św.Marii Magdaleny (SL) -- M 1891-95, indeksował Piotr Glinka
Krysk (MZ) -- UZ 1898-1908, indeksowała Krystyna Malik
Lisów-Lissau USC (SL) -- M 1874-84, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Liszkowo (LT) -- Z 1831-1850, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Łęki Górne (m. Machowa) (PK) -- Z 1869-1921, indeksował Marcin Kiwior
Majdan Królewski (PK) -- U 1890-99, 1906-17 (aktualizacja), indeksował Bartłomiej Babiarz
Michaliszki (BR) -- M 1829-1839, indeksował kamilo86
Osiek (SK) -- U 1843-46 (rozszerzenie), indeksowała Incognito
Pilzno (m. Dulczówka) (PK) -- U 1841-67 (skrajne) , indeksowała Anna Choczaj
Strusów (UK) -- MZ 1875-80, indeksowała Olga Brudzyńska
Strusów (m. Strusów) (UK) -- UZ 1776-85, 16, 18, 26, 28, 32, M 1777-85, 16, 18, 26, 28, 32, indeksowała Olga Brudzyńska
Strusów (m. Warwaryńce) (UK) -- UMZ 1828, 32, indeksowała Olga Brudzyńska
Sulerzyż (MZ) -- M 1811-1816, 1820-1836, 1839-1840, 1866-1867, indeksowała Olga Gąsiorowska
Szczuczyn (BR) -- Z 1850-1890, indeksował Ryszard Bencko
Świniary (SK) -- U 1812-25, MZ 1810-25, indeksowała Anna Zwolińska
Zimna Woda (m. Zimna Woda) (UK) -- M 1780-1866, indeksowała Elżbieta Kowalska


09-04-2022

Blizianka (gr.-kat.) (PK) -- UZ 1784-1830, indeksowała Angela Sawiak
Gidle (LD) -- UZ 1826-32, indeksowała Grażyna Stasiak
Kamieńsk (LD) -- U 1809-17, indeksował Marcin Maniecki
Konopnica (LD) -- UMZ 1920, indeksował Tomasz Skolimowski
Koziebrody (MZ) -- M 1914-20, indeksował Jan Wojtkiewicz
Łódź NMP (LD) -- U 1855-56, indeksował Michał Stasiak
Nienadówka (m. Nienadówka) (PK) -- M 1858-59 + uzupełnienie 1909, Z 1896-1949 (skrajne), indeksował Adam Sawka
Przedbórz (LD) -- UMZ 1906-07, indeksowała Krystyna Stanisławska
Warta (LD) -- MZ 1916-19, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Wrzos (MZ) -- Z 1915-41, indeksowała Marianna Paszek


08-04-2022

Andrychów (MP) -- Z 1784-1886, indeksował Bartłomiej Zieliński
Felsztyn (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1847-61, indeksował Marcin Dziubiński
Gierałtowice (m. Gierałtowice) (MP) -- U 1896-1900, indeksował Tomasz Malata
Golcowa (m. Golcowa) (PK) -- U 1831-58, indeksował Konrad Dunst
Luszyn (MZ) -- U 1824-25, indeksowała Marta Osiecka-Purzeczka
Mejszagoła (LT) -- U 1813-1814 (uzupełnienie), indeksował Andrzej Baran
Morawica (m. Balice, Cholerzyn) (MP) -- Z 1880-1899, indeksował Aqkis
Słubice (Jamno) (MZ) -- UM 1915, indeksował Tomasz Bogiel


07-04-2022

Bieździedza (m. Łazy i Góry) (PK) -- M 1793-1883, indeksował Jacek Bełzowski
Brudnia (KP) -- Z 1877-1939, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Koziegłowy św.Marii Magdaleny (SL) -- M 1876-80, indeksował Piotr Glinka
Kraków Boże Ciało (MP) -- U 1795-1804, indeksował Szymon Nowak
Krzemieniec (UK) -- Z 1847, 49, indeksowali Danuta Mielczarek, weryf. Danuta Wojtowicz
Maniowy (m. Sromowce Wyżne) (MP) -- Z 1872, indeksował Michał Pierwoła
Poronin (m. Murzasichle, Poronin) (MP) -- U 1838, indeksował merdigon
Przystajń (SL) -- U 1884-97, indeksowała Elżbieta Kowalska
Słubice (Jamno) (MZ) -- U 1912-14, indeksował Tomasz Bogiel
Sochaczew (MZ) -- Z 1918, indeksowała Marta Osiecka-Purzeczka


06-04-2022

Bielsko-Biała -Straconka MB Pocieszenia (SL) -- Z 1920-29, indeksował Łukasz Kominiak
Chęciny (SK) -- Z 1874-75 (rozszerzenia), indeksował Edward Jabłoński
Ćmińsk (SK) -- M 1740-80, indeksował Marcin Marynicz
Gręboszów (m. Pałuszyce) (MP) -- U 1786-1806 M 1807-69, indeksowała Magda Lechowicz
Hebdów-Stare Brzesko (MP) -- M 1866-67, indeksowała Magdalena Szczodra
Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1831-32, indeksował Krzysztof Cegliński
Korzenna (m. Świegocin) (MP) -- M 1785-1920, indeksowała Marta Kołłątaj
Korzenna (m. Świegocin) (MP) -- U 1785-1859, indeksowała Jolanta Czepiec
Lwów św. Anna (UK) -- M 1836-55, indeksował Mieczysław Maziarski
Nieciecz (BR) -- U 1841-1847, indeksował Walerian Skrendo
Podbuż (gr.-kat.) (m. Łastówki, Kropiwnik Nowy, Kropiwnik Stary) (UK) -- U 1784-1880 (skrajne), indeksował Mateusz Gołdyn
Skotniki Sandomierskie (SK) -- UMZ 1881-90, indeksował Zenon Smuniewski
Słubice (Jamno) (MZ) -- U 1910-11, indeksował Tomasz Bogiel
Słupy (KP) -- U 1847-50, indeksowała Alison Bremann
Szewna (SK) -- U 1879-82, indeksowała Bożena Krajewska


05-04-2022

Chełm Śląski (SL) -- U 1844-74, indeksowała Monika Mendrela
Góra Świętego Jana (m. Bojańczyce) (MP) -- Z 1786-1964, indeksowała Ela Synowiec
Jeżowe (m. Kamień) (PK) -- U 1903-08 + aktualizacja, indeksowała Urszula
Kraków św. Szczepan (MP) -- U 1690-1707, 1709-13, 1718, indeksowała Joanna Maślanek
Majdan Stary (LB) -- M 1876-1879, 1893, 1903, indeksował TaTy
Morawica (m. Morawica, Szczyglice) (MP) -- Z 1880-1899, indeksował Aqkis
Przasnysz (MZ) -- UMZ 1886-90 (rozszerzenie), indeksowała Izabela Czaplicka
Ryglice (MP) -- U 1766-82 M 1773-82, indeksowała Janina Malis
Słubice (Jamno) (MZ) -- U 1908-09, indeksował Tomasz Bogiel
Szczepanów (obce) (MP) -- U 1858-1922 M 1883-1920 Z 1880-1942, indeksował Archegenes
Zuzela (MZ) -- Z 1794-95, indeksowała Emilia Borowicz


04-04-2022

Andrychów (m. Sułkowiece) (MP) -- U 1784-1813, indeksował Bartłomiej Zieliński
Bogurzyn (MZ) -- UMZ 1919, indeksowała Katarzyna Solnica
Iszczołna (BR) -- Z 1870, 1872, 1874-1877, indeksowała Irena Wasilewska
Iwanowice (MP) -- Z 1868-1874, indeksował Grzegorz Madej
Koziegłowy św.Marii Magdaleny (SL) -- Z 1810-15, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Krasocin (SK) -- UMZ 1857-58, indeksowała Magdalena Dzieszkowska
Majdan Stary (LB) -- U 1876-1879; 1893; 1899; 1903; 1909, indeksował TaTy
Marki (MZ) -- UM 1914, indeksowała Aneta Kaczmarek
Rzekuń (MZ) -- U 1915-20, indeksowała Justyna Pytkowska
Sobolów (m. Chrostowa) (MP) -- U 1903-1921, indeksowała Monika Jankowicz
Sosnowiec-Zagórze św.Joachima (SL) -- Z 1910, indeksowała Michalina Musiał
Tarnogród (LB) -- UMZ 1917, indeksowała Pani Włościanka
Wilno św. Ducha (LT) -- U 1891, 1894, indeksowała Bożena Tylingo
Wilno św. Filipa i Jakuba (LT) -- U 1891, indeksowała Bożena Tylingo


03-04-2022

Chełm (MP) -- Z 1777-84, indeksowała Aleksandra Bury
Chełm (m. Dąbrowica) (MP) -- U 1785-1832 M 1785-1856 Z 1785-1844, indeksowała Aleksandra Bury
Chełm (m. Gierczyce) (MP) -- U 1785-1891 M 1785-1836 Z 1785-1835, indeksowała Aleksandra Bury
Chełm (m. Nieszkowice) (MP) -- U 1785-1831 M 1785-1843 Z 1785-1846, indeksowała Aleksandra Bury
Cibórz USC (WM) -- M 1926-31 Z 1926-28, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gielniów (MZ) -- UMZ 1829-35, indeksował Jacek Ścierski
Giżyce (MZ) -- U 1935-39, indeksował Tomasz Bogiel
Gostkowo (KP) -- U 1800-25, indeksowała Katarzyna Pawłowska
Krzeczowice (gr.-kat.) (PK) -- Z 1811-30, indeksowała Joanna Grzywna
Krzyszkowice (MP) -- U 1896-1908, indeksował Krzysztof Matlak
Lwów św. Anna (UK) -- M 1821-35, indeksował Mieczysław Maziarski
Maniowy (m. Sromowce Wyżne) (MP) -- U 1902-09, indeksował Michał Pierwoła
Nienadówka (PK) -- M 1870-1909 (aktualizacja), indeksował Adam Sawka
Nur (MZ) -- U 1868 (do aktu nr 30), indeksował Mariusz Lewandowski
Pilzno (PK) -- Z 1890-1900, indeksowała Anna Choczaj
Radom św. Jan (MZ) -- Z 1938-47, indeksował Bartłomiej Zieliński
Ropa (MP) -- U 1784-1807, indeksował Jan Karasiński
Rzejowice (LD) -- M 1919-20, indeksował Gadecki.Bogusław
Siepraw (m. Krzyszkowice) (MP) -- U 1893-95, indeksował Krzysztof Matlak
Słaboszów (MP) -- M 1810-25 Z 1810-16 (rozsz.), indeksował Jerzy Koprowski
Słubice (Jamno) (MZ) -- U 1906-07, indeksował Tomasz Bogiel
Sobolów (m. Kamyk) (MP) -- U 1903-21, indeksowała Monika Jankowicz
Stawiski (PL) -- Z 1922-24, indeksował Grzegorz Nowik
Warszawa św. Augustyn (WA) -- U 1915, indeksowała Urszula Drabińska
Wrzos (MZ) -- M 1915-32, indeksowała Marianna Paszek
Zbuczyn (MZ) -- UMZ 1840, indeksował Adam Jaroń
Zuzela (MZ) -- Z 1792-93, indeksowała Emilia Borowicz


02-04-2022

Bebelno (SK) -- UMZ 1896-1900, indeksował Roman Burczyk
Bielsko-Biała -Straconka MB Pocieszenia (SL) -- Z 1930-41, indeksował Łukasz Kominiak
Błogie Szlacheckie (LD) -- Z 1780-97, indeksował Marcin Dobrzyński
Brzeziny (LD) -- U 1827, indeksował Henryk Koluszkowski
Gorzkowice (LD) -- U 1919-21, indeksował Gadecki.Bogusław
Krzeczowice (gr.-kat.) (PK) -- U 1821-30, indeksowała Joanna Grzywna
Lisów (SK) -- UZ 1918, indeksował Irek Stępień
Osiek (SK) -- U 1810,1816,1840-42 (rozszerzenie), indeksowała Incognito
Rząśnia (LD) -- U 1868-74, Z 1870-74, indeksowała Urszula Świerczyńska
Sulmierzyce pow. pajęczański (LD) -- Z 1848-53, indeksowała Karolina Sztajnert
Ujazd (LD) -- Z 1865-70, indeksował Kacper Szczepanowski
Wartkowice (LD) -- M 1826-45, UMZ 1846-50, indeksował Henryk Dąbrowski
Witów (MP) -- UM 1935, indeksowała Agnieszka Kęsek
Witów (MP) -- UMZ 1890-91, 93-94, 96-99, 1901-03, 06, 08-10, 14-16, 18, 36-46, indeksowała Agnieszka Kęsek
Zagnańsk (SK) -- UMZ 1771-99 (uzupełnienie), indeksowała Krystyna Moćko
Zalasowa (MP) -- U 1880-99, indeksowała Agnieszka Kluzek


01-04-2022

Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- Z 1885, indeksował Cezary Borowski
Gręboszów (m. Pałuszyce) (MP) -- M 1786-1806, indeksowała Magda Lechowicz
Konkolniki (UK) -- UMZ 1829-30, 32-34, indeksował Grzegorz Żychowski
Krasna Łąka (PM) -- U 1712-17, 39-48, indeksowała Jarosław Cendrowski
Lipinki (WM) -- Z 1820-25, indeksowała Michalina Szychowska
Mrągowo-Sensburg USC (WM) -- UMZ 1893, indeksowała Marcelina Kaczmarczyk
Postołów (gr.-kat.) (m. Wola Postołowa) (PK) -- UMZ 1784-1846, 75-82, 93-96, indeksowała annarenata
Przytuły (PL) -- Z 1826-33 (rozszerzenie), indeksowała Anna Krawiec
Ruże (KP) -- MZ 1909, indeksowała Mary Ann Graham
Szudziałowo (PL) -- U 1821, indeksował Tomasz Ulrich
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- SkM 1934 (szczątki), indeksował Artur Lewandowski
Warszawa-Praga MB Loretańska (św. Floriana) (WA) -- Z 1913, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- U 1912, indeksował Włodzimierz Macewicz
Warszawa Najświętszego Zbawiciela (WA) -- M 1927-32, indeksował Paweł Zawadzki


31-03-2022

Bieliny Kapitulne (SK) -- UM 1767-97, indeksował Andrzej Gawlik
Brześć Kujawski (KP) -- SkM 1921, indeksował Jan Berens
Cerekiew (MZ) -- UZ 1889, indeksował Mikołaj Wilk
Drohiczyn (PL) -- M 1747-70, indeksował Michał Karmiński
Dzisna (BR) -- UMZ 1870-1871, indeksowała Barbara Jakubik
Giżyce (MZ) -- U 1917-24, indeksował Tomasz Bogiel
Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1829-30, indeksował Krzysztof Cegliński
Kozienice (MZ) -- U 1869-70, indeksował Michał Gorczyca
Krzywosądz (KP) -- Z 1886-90, indeksowała Irena Kaczmarek
Morawica (m. Kleszczów, Chrosna, Brzoskwinia) (MP) -- Z 1880-1899, indeksował Aqkis
Połajewo (KP) -- U 1800-09, indeksował Adam Lewandowicz
Prusy (m. Pikułowice) (UK) -- Z 1785-1810, indeksowała ewelina75712
Rosochate Kościelne (PL) -- M 1830-33 (rozszerzenie), indeksował Michał Zieliński
Stawiski (PL) -- U 1903-08, indeksowała Anna Krawiec
Szewna (SK) -- M 1878-88, indeksowała Bożena Krajewska
Taboryszki (LT) -- UMZ 1891-1895, indeksował Piotr Pukin
Wyszków (pow. węgrowski) (MZ) -- M 1890-1901, 1903-11, 1914, indeksowała Julia Dębska


30-03-2022

Bieżuń (MZ) -- M 1917, indeksowała Justyna Jaźwińska
Czerwonka (pow. sokołowski) (MZ) -- Z 1913-33, indeksował Krzysztof Zochniak
Domosławice (MP) -- U 1790-93, 1799-1820, 1822-25, 1827, 1842, 1844-47, 1849-56, 1858-70, indeksowała Małgorzata Kurek
Gostkowo (KP) -- U 1778-99, indeksowała Katarzyna Pawłowska
Grodno fara (BR) -- M 1839-1856, indeksowała Małgorzata Wróblewska
Iłów (MZ) -- 1778-1802, indeksował Jacek A. Jankowski (_jaj_)
Kamieniec Podolski (orm.-kat.) (UK) -- UMZ 1806-91 (skrajne), indeksowała Ewa Marciniak
Koziegłowy św.Marii Magdaleny (SL) -- U 1869-80, indeksował Piotr Glinka
Krzeczowice (gr.-kat.) (PK) -- M 1831-59, indeksowała Joanna Grzywna
Łopienica (BR) -- M 1819-1830, indeksowała Wilnianka
Słubice (Jamno) (MZ) -- M 1911-14, indeksował Tomasz Bogiel weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Szymanów (MZ) -- U 1914-16, indeksowała Ewa Kuśmirek
Zimna Woda (m. Biłohorszcze) (UK) -- M 1786-1874, indeksowała Elżbieta Kowalska
Zuzela (MZ) -- Z 1791, indeksowała Emilia Borowicz


29-03-2022

Berżniki (PL) -- UMZ 1910-12, indeksował Wojciech Michał Lewandowski
Bieździedza (m. Łazy i Góry) (PK) -- Z 1793-1883, indeksował Jacek Bełzowski
Broniewo (KP) -- U 1730-57(rozszerzenie), indeksował Jason
Chęciny (SK) -- Z 1867-72 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Chrzanów (MP) -- U 1773-74, indeksowała Magda Lechowicz
Chrzanów-Kościelec (MP) -- U 1773-74, indeksowała Magda Lechowicz
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1892-93, indeksował Stanisław Jegier
Góra św. Jana (m. Góra św. Jana) (MP) -- M 1786-1886, indeksowała Ela Synowiec
Góra św. Jana (m. Góra św. Jana, Pobręczyn) (MP) -- M 1887-1921, indeksowała Ela Synowiec
Kraków Boże Ciało (MP) -- M 1790-1809, indeksował Szymon Nowak
Krasna Łąka (PM) -- M 1712-80, indeksował Jarosław Cendrowski
Maniowy (m. Sromowce Wyżne) (MP) -- U 1890-1901, indeksował Michał Pierwoła
Ogrodzieniec (SL) -- U 1918-21; M 1905-41, indeksowała Lidia Żak
Poronin (m. Biały Dunajec) (MP) -- M 1837, indeksował merdigon
Przerośl (PL) -- UMZ 1880-83, indeksowała Krystyna Jaśko
Sejny (PL) -- UMZ 1910-16, indeksował Wojciech Michał Lewandowski
Stare Sioło (UK) -- UMZ 1831-35, indeksował Hubert Załężny
Staszów (SK) -- UMZ 1904-07(rozszerzenia i nowe), indeksował Jerzy Koprowski
Strzelce Wielkie (m. Strzelce Małe) (MP) -- U 1833-1955, indeksował Sławomir Pater
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1912, indeksowała mariamikołaj
Warszawa (ewang.-augsb.) (WA) -- M 1930, indeksowała Katarzyna Pasik
Warszawa św. Trójca (ul. Długa) (prawosł.) (WA) -- Z 1901-03, indeksowała Natalia Opiłowska
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP (SL) -- U 1830-31, indeksowała Barbara Sznober


28-03-2022

Bielsko-Biała -Lipnik Narodzenia NMP (SL) -- U 1758-68, indeksował Łukasz Kominiak
Bieżuń (MZ) -- M 1915-16, indeksowała Justyna Jaźwińska
Gliwice-Ostropa Ducha Świętego (SL) -- U 1710-29, indeksował Mariusz Seidel
Kamień (BR) -- UM 1875-1878, indeksował Wojciech Wosiński
Koziegłowy św.Marii Magdaleny (SL) -- M 1869-75, indeksował Piotr Glinka
Krasnystaw (LB) -- U 1856-1857 (parafia i duplikaty), indeksował Krzysztof Zochniak
Lubecko (SL) -- U 1726-66, indeksował Łukasz Pruski
Łącko (m. Łącko) (MP) -- U 1848-55, indeksowała Agnieszka Kęsek
Morawica (m. Budzyń, Burów, Aleksandrowice, Mników, Baczyn) (MP) -- Z 1880-1899, indeksował Aqkis
Połajewo (KP) -- U 1764-99, indeksował Adam Lewandowicz
Przybynów (SL) -- M 1880-85, indeksowała MIrka Lachowska
Puchały (PL) -- M 1842, 59 (rozszerzenie), indeksowała Agata Szymborska
Rembieszyce (SK) -- Z 1906-21, indeksował Jarosław Włodarczyk
Studzianna-Brudzewice (LD) -- U 1869-78, indeksowała nicky
Sulejów (LD) -- UMZ 1900-06, Z 1907, indeksowała Marzanna Kempska
Tumlin (SK) -- U 1868-1919 (nowe i uzupełnienie), M 1915-19 (uzupełnienie), Z 1880-1919, indeksował Henryk Korus


27-03-2022

Bełchatów (ewang.) (LD) -- Z 1837-48, indeksował Henryk Koluszkowski
Białystok (PL) -- U 1900-17, indeksowała Wiola Dec
Bogurzyn (MZ) -- UM 1918, indeksowała Katarzyna Solnica
Czarne (gr.-kat.) (MP) -- U 1872-1916, 1925-32, indeksował Audrey Bruckner
Czeszewo (pow. wrzesiński) (WP) -- U 1692-1794 lata skr., M 1710-95 lata skr., Z 1786-94, indeksowała Danuta Danecka
Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- U 1894-95, indeksował Adam Okuniewski
Drozdowo (PL) -- U 1891-93, 97-1901, 1907 (rozszerzenie) 1896 (indeksacja) , indeksowała Ewa Marczewska
Gawłuszowice (PK) -- Z 1804-71, indeksował Stanisław Chrzanowski
Gielniów (MZ) -- UMZ 1826-28, indeksował Jacek Ścierski
Góra św. Jana (m. Zegartowice, Kwasowice, Poznachowice) (MP) -- Z 1876-1906, indeksowała Ela Synowiec
Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1827-28, indeksował Krzysztof Cegliński
Kaletnik (aneksy) (PL) -- A 1866-1906 (daty graniczne), indeksowała Joanna Gniedziejko
Konstantynów Łódzki (ewang.) (LD) -- UMZ 1917, indeksował Robert Witak
Konstantynów Łódzki (ewang.) (LD) -- U 1826-32, indeksował Jarosław Walczak
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- Z 1797-1870, indeksowała Aleksandra Ufir
Łódź św. Mateusz (ewang.) (LD) -- M 1931-33, indeksowała Małgorzata Berendzik
Piątek (LD) -- SkM 1813-14a,17b-23,30-31, M 1838, indeksował Michał Karmiński
Polanka Wielka (MP) -- Z 1881-85, indeksowali Grzegorz Zemła z zespołem ZDI
Radomsko (LD) -- M 1790-95, indeksowała Bożena Rasmussen
Rodatycze (m. Rodatycze) (UK) -- M 1841-67, indeksował Paweł Hermanowicz
Skórkowice (LD) -- SkU 1916, indeksował Mariusz Majchrzak
Skuły (MZ) -- UMZ 1919, indeksowała Dorota Nowakowska
Słubice (Jamno) (MZ) -- M 1906-10, indeksował Tomasz Bogiel weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Sobolów (MP) -- Z 1820-49, indeksowała Monika Jankowicz
Stawiski (PL) -- Z 1903-14, indeksowała Anna Krawiec
Strzelce Wielkie (m. Dąbrówka Morska) (MP) -- U 1782-1814, 1835-2005, indeksował Sławomir Pater
Strzelce Wielkie (m. Dąbrówka Witowska) (MP) -- U 1782-1835, indeksował Sławomir Pater
Strzelce Wielkie (m. Strzelce Małe) (MP) -- U 1782-1832, indeksował Sławomir Pater
Strzelce Wielkie (m. Strzelce Wielkie) (MP) -- U 1777-1939, indeksował Sławomir Pater
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- Z 1732-1754, indeksował Henryk Machnik
Szaflary (m. Murzasichle) (MP) -- M 1810, indeksował merdigon
Walichnowy (LD) -- UMZ 1908-10, indeksowała Incognito


26-03-2022

Liszkowo (LT) -- M 1831-1850, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Strzelce Wielkie (m. Dąbrówka Morska) (MP) -- Z 1782-1950, indeksował Sławomir Pater
Strzelce Wielkie (m. Strzelce Małe) (MP) -- Z 1782-1831, 1834-1950, indeksował Sławomir Pater
Strzelce Wielkie (m. Strzelce Małe, Dąbrówka Morska) (MP) -- M 1782-2005, indeksował Sławomir Pater
Winniki (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1847, 51, indeksowała ewelina75712


25-03-2022

Boniewo (KP) -- U 1881-85, indeksował Filip Skurzewski
Cerekiew (MZ) -- U 1888, Z 1836, indeksował Mikołaj Wilk
Dydnia (PK) -- UMZ 1896, indeksował Stanisław Pelc
Kęty (m. Kęty) (MP) -- U 1838-48, indeksował Zak Żużałek (weryf. Łukasz Kominiak)
Kraków Boże Ciało (MP) -- Z 1805-10, indeksował Szymon Nowak
Kraków św. Mikołaj (MP) -- UZ 1790, indeksował Szymon Nowak
Lutkówka (Mariawici) (MZ) -- U 1906-1911, indeksował Łukasz Ciechowicz
Stawiski (PL) -- Z 1919-21, indeksował Grzegorz Nowik
Szaflary (m. Biały Dunajec, Zubsuche) (MP) -- U 1814-15, indeksował merdigon
Szczekociny (SL) -- M 1901-20, indeksował Wacław Winczakiewicz


24-03-2022

Boronów-Boronow USC (SL) -- UZ 1885-89, indeksowali GTG_Sillius_Radicum
Brody (UK) -- Z 1816, 19, 21-26, indeksował Szymon Nowak
Cerekiew (MZ) -- Z 1834-35, indeksował Mikołaj Wilk
Giżyce (MZ) -- U 1871-1883, indeksował Tomasz Bogiel
Iwanowice (pow. kaliski) (WP) -- U 1780-1783, indeksowała kaskam1
Kłótno (KP) -- SkM 1920-21, indeksował Jan Berens
Kowal (KP) -- SkM 1920-21, indeksował Jan Berens
Koziegłowy św.Marii Magdaleny (SL) -- U 1881-90, indeksował Piotr Glinka
Krakowiec (UK) -- UMZ 1820-49 (skrajne), indeksował Jerzy Nowosielski
Kulesze Kościelne (PL) -- M 1851-70, indeksowała Karolina Jaworska
Opatówko (WP) -- U 1901-1922, indeksował Damian Dorociak
Pawłowice (pow. lipski) (MZ) -- U 1826-1911, indeksował Zygmunt Mosek
Rychcice (UK) -- UMZ 1784-1930 (skrajne), indeksował Jerzy Nowosielski
Szymanów (MZ) -- U 1908-13, indeksowała Ewa Kuśmiek
Ujanowice (m. Sechna) (MP) -- M 1867-1945, indeksowała Halina Radwańska
Warszawa św. Trójca (WA) -- M 1918, 20-21, indeksowała Iwona Frydryszak
Wieniec (KP) -- SkM 1920-21, indeksował Jan Berens
Wiskitki (MZ) -- Z 1927-31 (sumariusz), indeksował Tomasz Frynia
Zuzela (MZ) -- Z 1788-90, indeksowała Emilia Borowicz


23-03-2022

Lisów (SK) -- Z 1855-57(pokładne), indeksował Zdzisław Stępień
Mejszagoła (LT) -- U 1813-1814 (ze skorowidza), indeksował Andrzej Baran
Międzybrodzie Bialskie (SL) -- U 1841-49, indeksował Łukasz Kominiak
Mikluszowice (m. Bogucice) (MP) -- Z 1784-1908, indeksował Sławomir Samek
Strzelce Wielkie (MP) -- UM 1816-30, indeksowała Laura Facchini
Supraśl (PL) -- MZ 1870, indeksował Cezary Borowski
Więcławice (MP) -- U 1900-05, indeksował Artur Korfel


22-03-2022

Biskupiec-Bischofswerder (ewang.) (WM) -- M 1728-44, 66-85, indeksował Jarosław Cendrowski
Grodno fara (BR) -- M 1819-1827, indeksowała Wilnianka
Jutrosin (ewang.) (WP) -- U 1866-1900, indeksował Peter Dankowski
Jutrosin USC (WP) -- U 1900-01, indeksował Peter Dankowski
Kodnia (UK) -- UMZ 1845, indeksował Jerzyparis
Koziegłowy św.Marii Magdaleny (SL) -- U 1891-95, indeksował Piotr Glinka
Kudowa Zdrój-Czermna-Tscherbeney USC (DS) -- M 1890-95, indeksował Marcin Strzelec
Łużna (MP) -- UMZ 1841-70, indeksowała Aleks.K
Odelsk (BR) -- U 1815-1820, indeksowała Marina Ignatowicz
Przerośl (PL) -- Z 1870-76, indeksowała Krystyna Jaśko
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1871, indeksowała Dorota Nowakowska
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- Z 1900, indeksowała Dorota Nowakowska
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- U 1921, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- Z 1851 (rozszerzenie), indeksował Michał Zieliński
Wąsice-Wundschütz USC (OP) -- M 1874-77, 79, 81-84, indeksował Peter Dankowski
Wierzbica Dolna-Deutsch Würbitz USC (OP) -- M 1874-1911 (daty skrajne), indeksował Peter Dankowski
Wierzbica Górna-Polnisch Würbitz USC (OP) -- M 1874-81, 83, indeksował Peter Dankowski


21-03-2022

Brudnia (KP) -- Z 1821-76, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Ciągowice (SL) -- UMZ 1831-44, indeksowała Anna Kempisty
Kraków-Ludwinów św. Bartłomiej (MP) -- UMZ 1782-84, indeksował Szymon Nowak
Lamkowo-Lemkendorf USC (WM) -- M 1901-19, 26, indeksowała Katarzyna Matyjas
Połajewo (KP) -- U 1654-1764, indeksował Adam Lewandowicz
Szaflary (m. Murzasichle) (MP) -- U 1807-16, indeksował merdigon
Warszawa (ewang.-augsb.) (WA) -- M 1931, indeksowała Katarzyna Pasik
Wiskitki (MZ) -- U 1844-45, indeksował Mariusz Dąbrowski
Włocławek św.Jana Chrzciciela (KP) -- M 1808-52 (rozszerzenie ), indeksowała Barbara Lendzion


20-03-2022

Bełchatów-Grocholice (LD) -- Z 1925b-1929a, indeksowała Natalia Lipowicz
Błogie Szlacheckie (LD) -- M 1780-1810,1913-21, indeksował Marcin Dobrzyński
Bnin (WP) -- U 1636-1774 (lata skr.), indeksował Adam Lewandowicz
Bydgoszcz (Fara) (KP) -- U 1834-42, indeksował Lange_Jerzy
Ciemniewko (MZ) -- M 1931-36, indeksował Jan Wojtkiewicz
Dzisna (BR) -- Z 1860-1864, indeksowała Barbara Jakubik
Gorzkowice (LD) -- U 1915-18, indeksował Gadecki.Bogusław
Gruszczyce (LD) -- M 1908-09, Z 1842,65, indeksowała Jarosław Czarkowski
Inowłódz (LD) -- Z 1868-81, indeksował Janusz Kowalski
Iszczołna (BR) -- Z 1871, 73, 78, 79, indeksowała Irena Wasilewska
Jeziorsko (LD) -- SkM 1914-15, indeksował Łukasz Ciechowicz
Kalisz Dobrzec św. Michała Archanioła (WP) -- M 1910-1913, indeksował Dariusz Pawłowski
Kicin (WP) -- U 1837-1865, indeksował SlawomirB
Kietowiszki (LT) -- U 1821-1824, indeksowała Bożena Tylingo
Łężyny (PK) -- U 1784-1852, 1889-1920, M 1785-1858, Z 1784-1889, 1940-2010, indeksował Mieczysław Maziarski
Łężyny (m. Gorzyce) (PK) -- U 1784-1868, Z 1931-50, indeksował Mieczysław Maziarski
Naramice (LD) -- UZ 1914-17, indeksował Tomasz Skolimowski
Pilica (SL) -- SkM 1860-61, indeksował Scowron
Radomsko (LD) -- U 1793, indeksowała Bożena Rasmussen
Rudlice (LD) -- M 1738-85, indeksował Marcin Pietrzak
Skórkowice (LD) -- U 1920-21, indeksował Gadecki.Bogusław
Tomaszów Mazowiecki-Białobrzegi (LD) -- UMZ 1875-80, indeksowała Gośka
Tubądzin (LD) -- M 1918-19, indeksował Łukasz Ciechowicz
Ujanowice (m. Kobyłczyna) (MP) -- U 1786-1849, indeksowała Maria Borczuch-Białkowska
Umień (WP) -- Z 1885-1889, indeksował Jarosław Czarkowski
Wieluń (ewang.) (LD) -- UMZ 1914, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wietrzychowice (m. Demblin) (MP) -- U 1840-85, indeksowała Ada Chodacka


19-03-2022

Besko (gr.-kat.) (PK) -- U 1784-1842, M 1784-1838, Z 1784-1853, indeksował Mateusz Burzyński
Chodecz (KP) -- Z 1837-45 (rozszerzenie), indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Choroszcz (PL) -- Z 1870, indeksował Cezary Borowski
Czeladź św.Stanisława Biskupa (SL) -- SkMZ 1916-17, indeksował Krzysztof Imiołek
Czerwonka (pow. makowski) (MZ) -- UM 1819-25, Z 1819-20, 1822-23; U 1826-37, 1839-41, M 1845-53, Z 1824-1837, 1839-1840, 1853-1869 (sumariusz), indeksowała Mariola Paliwoda
Czerwonka (pow. sokołowski) (MZ) -- M 1907-25, indeksował Krzysztof Zochniak
Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- Z 1883-84, indeksował Cezary Borowski
Frednowy-Frödenau (ewang.) (WM) -- M 1720-80 (daty graniczne), indeksował Jarosław Cendrowski
Imbramowice (MP) -- Z Raptularz 1860-1908, indeksował Michał Stojek
Kaletnik (PL) -- UMZ 1847-48, 50, 69, indeksowała Joanna Gniedziejko
Knurów USC (SL) -- SkU 1915-18, SkM1934-35 ,SkZ 1928, indeksowała Sabina Starościk-Zbierańska
Kozienice (MZ) -- M 1862-65 (rozszerzenie), indeksował Michał Gorczyca
Kraków (mojż.) (MP) -- Z 1798, 1922-1923, indeksował Marcin Dobrzyński
Nowy Dwór (PL) -- UMZ 1852, indeksowała Anna Krawiec
Nowy Targ (MP) -- U 1892-93, indeksowała Dominika Ciolek
Rabka-Zdrój (m. Chabówka, Ponice, Rdzawka) (MP) -- U 1890-1904, indeksował Szymon Nowak
Radziki Duże (KP) -- U 1827,M 1827-28,27,Z 1827, indeksowała Mary Ann Graham
Rudy-Groß Rauden (Bargłówka) (SL) -- U 1666-1802, indeksował Bartul
Rudzienice-Raudnitz (ewang.) (WM) -- M 1738-80 (daty graniczne), indeksował Jarosław Cendrowski
Sobolów (m. Sobolów) (MP) -- U 1903-05, indeksował Piotr Komuński
Stawiski (PL) -- U 1909-19, indeksowała Anna Krawiec
Szewna (SK) -- U 1883-85, indeksowała Bożena Krajewska
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- Z 1893, indeksował Paweł Zawadzki
Wieprz (MP) -- M 1922-1941, indeksował Michał Wiktor
Więcławice (MP) -- M 1867-80, indeksowała Tekla


18-03-2022

Bielsko-Biała -Lipnik Narodzenia NMP (SL) -- Z 1937-41, indeksował Łukasz Kominiak
Bodzentyn (SK) -- UMZ 1810-30, indeksował Jerzy Użyczak
Dobrzyń nad Wisłą (KP) -- Z 1940, indeksował Tomasz Skibiński
Działoszyce (SK) -- U 1798-1803, indeksował Łukasz Kabziński
Góra św. Jana (m. Zegartowice, Kwasowice, Poznachowice) (MP) -- Z 1821-75, indeksowała Ela Synowiec
Kodnia (UK) -- UMZ 1838-39, indeksował Jerzyparis
Korczyna (PK) -- U 1830-37, indeksował Mieczysław Maziarski
Milówka-Cisiec (SL) -- M 1852-92, indeksował Łukasz Kominiak
Ołpiny (MP) -- M 1776-84, indeksowała Ewa Brudzisz
Wiśniowa (SK) -- UMZ 1822-30, indeksowała Katarzyna Grochal-Tondyra
Zimna Woda (m. Biłohorszcze) (UK) -- U 1786-1861, indeksowała Elżbieta Kowalska


17-03-2022

Barcice (m. Rytro) (MP) -- U 1867-81, indeksowała Viera Dušinská
Grabkowo (KP) -- SkUMZ 1920-21, indeksował Jan Berens
Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1824-26, indeksował Krzysztof Cegliński
Korzenna (m. Świegocin) (MP) -- U 1883-99, indeksowała Marta Kołłątaj
Korzkiew (MP) -- M 1830-49, indeksował Jarosław Trzaska
Koziegłowy św.Marii Magdaleny (SL) -- U 1911-13, indeksował Piotr Glinka
Łososina Dolna (m. Jakubkowice) (MP) -- U 1786-1901 (aktualizacja), indeksował AdamC
Morawica (m. Cholerzyn) (MP) -- Z 1913-41, indeksował Aqkis
Pilzno (PK) -- M 1851-67, indeksowała Anna Choczaj
Porozów (BR) -- UMZ 1809-1818, indeksowała Wilnianka
Sońsk (MZ) -- U 1863-64, indeksował Gabriel Skałkowski
Świedziebnia (KP) -- UMZ 1910, indeksowała Mary Ann Graham
Uście Solne (MP) -- U 1853-54, 1856-61, indeksowała Katarzyna Nalazek


16-03-2022

Bieździedza (m. Góry) (PK) -- U 1784-1847, indeksował Jacek Bełzowski
Bojszowy-Boischow (SL) -- M 1824-48, indeksował Krzysztof Kosteczko
Cudnów (UK) -- UM 1777-81, indeksowała Dorota Żyłko
Koziegłowy św.Marii Magdaleny (SL) -- M 1806-20, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Łazduny filia Subotników (BR) -- M 1841 (uzupełnienie i aktualizacja), indeksował Walerian Skrendo
Morawica (m. Balice) (MP) -- Z 1913-41, indeksował Aqkis


15-03-2022

Bedlno (SK) -- U 1912, indeksowała Joanna Bugajska
Burkat-Borchersdorf USC (WM) -- Z 1930-33, 35, indeksował Jan Wojtkiewicz
Chełm pow. bocheński (MP) -- Z 1795-96, 1807-62, indeksowała Aleksandra Bury
Drozdowo (PL) -- Z 1819b-31, indeksowała Ewa Marczewska
Dubiecko (gr.-kat.) (PK) -- Z 1785-1840, indeksowała Aleksandra Bury
Giżyce (MZ) -- M 1923-27, 1934-40, indeksował Tomasz Bogiel
Iszczołna (BR) -- M 1870-1879, indeksowała Irena Wasilewska
Korzenna (m. Świegocin) (MP) -- U 1860-79, indeksowała Jolanta Czepiec
Lamkowo-Lemkendorf USC (WM) -- U 1894, 96, 98-99, indeksowała Katarzyna Matyjas
Łętownia (m. Łętownia) (MP) -- U 1890-1905, indeksował Andrzej Fortuna
Mniszew (MZ) -- U 1912-18, indeksowała Beata Krupa
Mrągowo-Sensburg USC (WM) -- UMZ 1891-92, indeksowała Marcelina Kaczmarczyk
Nowy Dwór (PL) -- UMZ 1851, indeksowała Anna Krawiec
Piątnica (PL) -- Z 1814b-39, indeksowała M.D.
Szewna (SK) -- M 1897-1911 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Krajewska
Trzciana (m. Kamionna) (MP) -- UMZ 1850-89 (aktualizacja), indeksował Jacek Piechny
Trzciana (m. Trzciana) (MP) -- UMZ 1850-89, indeksował Jacek Piechny
Warszawa św. Aleksander (WA) -- SkU 1914-29, indeksowała Grażyna Przybysz
Wiśniowa (SK) -- UMZ 1813-21, indeksowała Katarzyna Grochal-Tondyra


14-03-2022

Bielsko-Biała -Lipnik Narodzenia NMP (SL) -- M 1742-76, indeksował Łukasz Kominiak
Boronów-Boronow USC (SL) -- UZ 1880-84, indeksowali GTG_Sillius_Radicum
Choroszcz (PL) -- MZ 1871, indeksował Cezary Borowski
Dydnia (PK) -- UMZ 1895, indeksował Stanisław Pelc
Kodnia (UK) -- UMZ 1831, indeksował Jerzyparis
Korczyna (PK) -- U 1820-29, indeksował Mieczysław Maziarski
Liczkowce (UK) -- UMZ 1878, indeksowała Magdalena Szmorąg-Nerć
Lubecko (SL) -- U 1766-83, indeksował Łukasz Pruski
Miechów (MP) -- U 1912, indeksowała Urszula Pogoń
Nowy Sącz (m. Nowy Sącz) (MP) -- U 1894-97, indeksował NS_Jurek
Pilica (SL) -- SkZ 1860-62, indeksował Scowron
Przerośl (PL) -- M 1866-76, indeksowała Krystyna Jaśko
Szczepanów (MP) -- M 1777-84, indeksował ArcheGenes
Szczutków (gr.-kat.) (m. Dąbrowa, Ruda Szczutkowska) (PK) -- UMZ 1785-1840, indeksowała Patrycja Głaz
Szlachtowa (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1768-85, indeksował Rajmund Lemański
Tuły (OP) -- SkZ 2012-21, indeksowała Elżbieta Kowalska


13-03-2022

Bogurzyn (MZ) -- UMZ 1916-17, indeksowała Katarzyna Solnica
Bogurzyn (MZ) -- M 1913-15, indeksował Jan Wojtkiewicz
Cerekiew (MZ) -- U 1885-87, indeksował Mikołaj Wilk
Charłupia Wielka (LD) -- UZ 1849-54, indeksował Karol Kosiński
Chęciny (SK) -- Z 1861-67 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Chmielno (PM) -- M 1922-25, indeksował Jarosław Czarkowski
Chronów (MP) -- M 1880-89 (daty skrajne), indeksowała Ramona Flowers, weryf. Renata Majewska
Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- U 1892 (rozszerzenie), 93, indeksował Adam Okuniewski
Dobrzyń nad Wisłą (KP) -- SkZ 1852-54, indeksował Tomasz Skibiński
Dźwierszno Wielkie USC (WP) -- Z 1902-1904, indeksował Marcin Strzelec
Gąbin (MZ) -- U 1796-1800, M 1800, Z 1825-26, indeksowała Elżbieta Sieczkowska
Jazgarzew (MZ) -- U 1836-40, indeksował Zbigniew Rembiewski
Kalisz Dobrzec św. Michała Archanioła (WP) -- U 1910-1913, indeksował Dariusz Pawłowski
Kalisz św. Mikołaj (WP) -- M 1841-1848, indeksował jkkam19
Kolno (PL) -- Z 1899, indeksowała Magdalena Stępień
Korczyna (PK) -- U 1807-19, indeksował Mieczysław Maziarski
Koziegłowy św.Marii Magdaleny (SL) -- U 1896-1900, indeksował Piotr Glinka
Kozienice (MZ) -- M 1832-39, indeksował Michał Gorczyca
Krzywiczyny-Schönfeld USC (OP) -- U 1874-84, indeksował Peter Dankowski
Kulesze Kościelne (PL) -- Z 1863-70, indeksowała Karolina Jaworska
Lamkowo-Lemkendorf USC (WM) -- Z 1891-99, indeksowała Katarzyna Matyjas
Lipniszki (BR) -- U 1806-1808, indeksował Walenty Skrendo
Liszkowo (LT) -- U 1821-1830, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Łódź św. St. Kostka (LD) -- UMZ 1910, indeksowała Ilona Gieras
Narew (PL) -- MZ 1870-79, indeksowała Anna Wiszniewska
Przewrotne (m. Przewrotne) (PK) -- M 1784-1888, indeksował Krzysztof Gruszka
Radomsko (LD) -- U 1791-92, indeksowała Bożena Rasmussen
Rzejowice (LD) -- U 1889, Z 1874-82, indeksowała Ewa Lewandowska
Solec (pow. średzki) (WP) -- U 1914-1928, indeksowała Danuta Danecka
Stawiski (PL) -- Z 1915-18, indeksował Grzegorz Nowik
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- Z 1755-1764, indeksował Henryk Machnik
Troki (LT) -- UMZ 1871-1876, indeksowała Bożena Tylingo
Ujanowice (m. Żmiąca) (MP) -- Z 1851-1945, indeksowała Halina Radwańska
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1911, indeksowała mariamikołaj
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- U 1911, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wieprz (MP) -- Z 1935-41, indeksował Michał Wiktor
Wilno św. Teresy (ostrobramski) (LT) -- U 1891, indeksowała Bożena Tylingo
Winniki (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1845-46, indeksowała ewelina75712
Włocławek św.Jana Chrzciciela (KP) -- M 1901-05,08, indeksowała Mary Ann Graham
Wola Wiązowa (LD) -- Z 1846-53,56-67, indeksował Tomasz Skolimowski
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP (SL) -- U 1828-29, indeksowała Barbara Sznober


12-03-2022

Bielsko-Biała -Lipnik Narodzenia NMP (SL) -- U 1748-57, indeksował Łukasz Kominiak
Mszano (SL) -- U 1823-41, indeksował Kamil Krasiński
Zbuczyn (MZ) -- UMZ 1839, indeksował Adam Jaroń


11-03-2022

Dziełoszyce (SK) -- UM 1804-1810, indeksował Łukasz Kabziński
Kodnia (UK) -- U 1846, M 1830, 46, Z 1830, 46, indeksował Jerzyparis
Korzenna (m. Świegocin) (MP) -- U 1880-82, indeksowała Marta Kołłątaj
Koziegłowy św.Marii Magdaleny (SL) -- U 1901-05, indeksował Piotr Glinka
Łodygowice (SL) -- U 1764-67, indeksował Michał Bąbol
Pilica (SL) -- SkM 1862-63, indeksował Scowron
Zimna Woda (m. Zimna Woda) (UK) -- U 1780-1806, indeksowała Elżbieta Kowalska
Zimna Woda (m. Zimna Wódka) (UK) -- U 1780-1813, indeksowała Elżbieta Kowalska


10-03-2022

Barcice (m. Rytro) (MP) -- U 1835-67, indeksowała Viera Dušinská
Bieliny Kapitulne (SK) -- UZ 1797-1810, M 1797-1812(uzupełnienie), indeksował Andrzej Gawlik
Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1821-23, indeksował Krzysztof Cegliński
Kostów-Kostau USC (OP) -- M 1874-84, indeksował Peter Dankowski
Milówka (SL) -- U 1890, indeksował Piotr Łagosz
Nawojowa (MP) -- Z 1889-1910, indeksował NS Jurek
Stary Wiśnicz (m. Kobyle) (MP) -- Z 1784-1835, indeksował Szymon Nowak
Szczepanów (MP) -- U 1899-1904, indeksował Grzegorz Słaby
Szczepanów (m. Mokrzyska) (MP) -- Z 1901, indeksował Grzegorz Słaby
Wieprz (MP) -- Z 1786-1846, indeksował Michał Wiktor


09-03-2022

Bieździedza (m. Bieździadka) (PK) -- Z 1784-1863, indeksował Jacek Bełzowski
Biórków Wielki (MP) -- U 1910-16, indeksował Wojciech Nowiński
Bolesław (pow. olkuski) (MP) -- UMZ 1914, indeksował Mike Chris
Czestochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1890-91, indeksował Stanisław Jegier
Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- Z 1882, indeksował Cezary Borowski
Drozdowo (PL) -- Z 1832-50, indeksowała Ewa Marczewska
Dzisna (BR) -- U 1860-1864, indeksowała Barbara Jakubik
Giżyce (MZ) -- U 1826-1846, indeksował Tomasz Bogiel
Korzenna (m. Świegocin) (MP) -- U 1900-20 (aktualizacja), indeksowała Jolanta Czepiec
Koziegłowy św.Marii Magdaleny (SL) -- U 1906-10, indeksował Piotr Glinka
Lamkowo-Lemkendorf USC (WM) -- M 1891-92, 94-96, 98-1900, indeksowała Katarzyna Matyjas
Lipinki (WM) -- M 1851-77, indeksował Jarosław Cendrowski
Miechów (MP) -- M 1850 (indeksacja), 1881-86 (rozszerzenie), indeksowała Urszula Pogoń
Przerośl (PL) -- Z 1866-69, indeksowała Krystyna Jaśko
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- SkU 1914, indeksował Artur Lewandowski
Warszawa ASC Cyrkuł III (WA) -- Z 1812, indeksował Sławomir Kowalczyk


08-03-2022

Czarne (gr.-kat.) (MP) -- Z 1872-1916, 1925-32, indeksował Audrey Bruckner
Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- U 1890-91, indeksował Adam Okuniewski
Jedwabne (PL) -- Z 1927-37, indeksowała Anna Krawiec
Konkolniki (UK) -- UMZ 1818-28, indeksował Grzegorz Żychowski
Kulesze Kościelne (PL) -- M 1841-50, indeksowała Karolina Jaworska
Młodzieszyn (MZ) -- U 1915-18, indeksowała Ewa Kuśmirek
Mohylew WNMP (BR) -- U 1900-1908, indeksował Rafał Albiński
Osiek (SK) -- U 1837-39, indeksowała Incognito
Supraśl (PL) -- MZ 1871, indeksował Cezary Borowski
Szczurowa (m. Wola Przemykowska) (MP) -- U 1784-1814, indeksowała Gabriela Padło
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1909, indeksował Adam Rozenau
Winniki (gr.-kat.) (m. Prusy, Pikułowice, Barszczowice) (UK) -- UMZ 1843-44, indeksowała ewelina75712
Wzdół Rządowy (SK) -- UMZ 1908-09, indeksowała Halina Kroner
Zbrachlin (KP) -- SkUMZ, indeksował Jan Berens


07-03-2022

Bielsko-Biała -Biała Opatrzności Bożej (SL) -- Z 1941, indeksował Łukasz Kominiak
Boronów-Boronow USC (SL) -- Z 1874-79, indeksowali GTG_Sillius_Radicum
Brody (UK) -- M 1816, 19, 21-29, indeksował Szymon Nowak
Gierałtowice (m. Gierałtowice) (MP) -- U 1891-95, indeksował Tomasz Malata
Imbramowice (MP) -- U 1905-10, indeksował Syriusz
Korczyna (PK) -- U 1871-99, indeksował Mieczysław Maziarski
Książ Wielki (MP) -- M 1881-1895, indeksowała Grażyna Koper
Międzybrodzie Bialskie (m.Międzybrodzie Lipnickie) (SL) -- U 1786-1840, indeksował Łukasz Kominiak
Niebylec (m. Gwoźnica Górna) (PK) -- U 1860-68, indeksowała Angela Sawiak
Pilzno (m. Dulczówka) (PK) -- U 1785-1840, M 1785 -1849, indeksowała Anna Choczaj
Wojkowice Kościelne (SL) -- M 1915-29 ; Z 1904-22, indeksował Krasowianin


06-03-2022

Brzeziny (LD) -- Z 1854, indeksowała Edyta Bednarek
Brzozów (gm. Iłów) (MZ) -- M 1826-44, indeksował Tomasz Bogiel
Chruślin (LD) -- U 1921, MZ 1941, indeksował Antoni Burzyński
Gostynin (MZ) -- U 1579-84, 1590-91, 1600, 1608-09, 1617-34, 1636-49; U 1650-51, 1654-55, 1658, Z 1701 (aktualizacja), indeksował Adrian Kaszubski
Jedlno (LD) -- UZ 1813-14,18-26, UMZ 1827-62, indeksował Tomek Turniak
Korzenna (m. Świegocin) (MP) -- U 1900-20, indeksowała Jolanta Czepiec
Kozienice (MZ) -- M 1840-44, indeksował Michał Gorczyca
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- M 1812-18 (rozsz.), indeksowała Agnieszka5995
Lipsko (MZ) -- M 1871-77, indeksowała Elżbieta Pawlak
Łącko (m. Wola Kosnowa, Zagórzyn) (MP) -- U 1786-1846, indeksowała Urszula Białka
Łącko (m. Zarzecze) (MP) -- U 1786-1874, indeksowała Urszula Białka
Mierzyn (LD) -- Z 1921-22, indeksował Gadecki.Bogusław
Młodzieszyn (MZ) -- U 1912-14, indeksowała Ewa Kuśmirek
Piotrków Trybunalski (LD) -- Z 1909-1910a, indeksował Adam Czechowski
Poddębice (LD) -- UMZ 1916-19, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Radomsko (LD) -- U 1790, indeksowała Bożena Rasmussen
Sędziszów Małopolski NNMP (PK) -- UMZ 1908-09, indeksowała Katarzyna Zawadzka
Sołek (LD) -- U 1908, indeksowała Gośka
Uniejów (LD) -- U 1806-12, indeksował Jarosław Czarkowski
Wieliczka (MP) -- U 1897, indeksowała Ela Synowiec
Wieluń (ewang.) (LD) -- UMZ 1913, indeksowała Danuta Mieżyńska


05-03-2022

Bieździedza (m. Bieździadka) (PK) -- M 1784-1892, indeksował Jacek Bełzowski
Gliwice-Ostropa Ducha Świętego (SL) -- M 1713-64, indeksował Mariusz Seidel


04-03-2022

Choroszcz (PL) -- UMZ 1863-64, indeksował Adam Okuniewski
Dobrzyń nad Wisłą (KP) -- SkU 1918-21, indeksował Tomasz Skibiński
Dydnia (PK) -- UMZ 1894, indeksował Stanisław Pelc
Gliwice-Ostropa Ducha Świętego (SL) -- U 1782-1804, indeksował Mariusz Seidel
Korzkiew (MP) -- UZ 1816; M 1829, indeksował Jarosław Trzaska
Lamkowo-Lemkendorf USC (WM) -- U 1881-91 M 1884-89 Z 1876-77, 80, 83-87, indeksowała Katarzyna Matyjas
Mrągowo-Sensburg USC (WM) -- UMZ 1889-90, indeksowała Marcelina Kaczmarczyk
Sobolów (m. Sobolów) (MP) -- U 1851-70, indeksowała Monika Jankowicz
Stary Wiśnicz (m. Kobyle) (MP) -- M 1784-1835, indeksował Szymon Nowak


03-03-2022

Cerekiew (MZ) -- UZ 1884, indeksował Mikołaj Wilk
Chełm pow. bocheński (MP) -- U 1837-62, 85-86, indeksowała Aleksandra Bury
Goleszyn (MZ) -- SkUZ 1880-85, indeksował Artur Lewandowski
Górzno (KP) -- U 1880-90, indeksował Andreas Schröder
Grębków (MZ) -- Z 1913-13, indeksowała Anna Poprawa
Jedlińsk (MZ) -- UMZ 1819-20, indeksował Krzysztof Cegliński
Jodłowa (PK) -- U 1777-86 , indeksowała Anna Pawlik-Wywrot
Morawica (m. Brzoskwinia, Chrosna, Kleszczów) (MP) -- Z 1913-41, indeksował Aqkis
Pilzno (PK) -- M 1785-1849, indeksowała Anna Choczaj
Słubice (Jamno) (MZ) -- M 1904-05, indeksował Tomasz Bogiel
Toszek-Tost (SL) -- M 1862-70, indeksował Grzegorz Janoszka
Trojanów (Sochaczew) (MZ) -- U 1909-12, część 1913 , indeksowała Ewa Kuśmirek
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1910, indeksowała mariamikołaj
Warszawa (ewang.-augsb.) (WA) -- M 1932, indeksowała Katarzyna Pasik
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1911-13, 15, indeksowała Urszula Drabińska


02-03-2022

Barcice (m. Roztoka Ryterska) (MP) -- Z 1842-1889, indeksował Mateusz Kulig
Berezyno (BR) -- UMZ 1837, indeksował Wojciech Wosiński
Boruny (gr.-kat.) (BR) -- U 1816, indeksował Wojciech Wosiński
Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- Z 1870, indeksował Cezary Borowski
Kamień (BR) -- UM 1869-1874, indeksował Wojciech Wosiński
Kęty m. Kęty (MP) -- U 1871-1872.06, indeksowała Anna Miedzianowska
Krzemienica (PK) -- U 1863-1922, M 1911-21, indeksował Cezary Bełz
Łęki Górne (m. Machowa) (PK) -- Z 1785-1863 + aktualizacja 1796-1868 (skrajne), indeksował Marcin Kiwior
Miechów (MP) -- U 1911, 1913-1914, indeksowała Urszula Pogoń
Nowe Piekuty (PL) -- Z 1894-1915, indeksował Marian Łazarecki
Pilczyca (SK) -- Z 1890-99, indeksowała Joanna Bugajska
Raba Wyżna (MP) -- Z 1890-1910, indeksował Szymon Nowak
Stawiski (PL) -- Z 1928-37, indeksował Grzegorz Nowik
Wysokie Mazowieckie (PL) -- M 1919-37, indeksowała Justyna Jaźwińska


01-03-2022

Pilzno (PK) -- U 1801-29, indeksowała Anna Choczaj
Wyrozęby (MZ) -- U 1865-1883, 1895-99, 1910-12, M 1865-70, Z 1866-70, 1879-85, indeksowała Magda Tarkowska
Grębków (MZ) -- U 1913-14, indeksowała Anna Poprawa
Magnuszew (MZ) -- U 1883-95, indeksowała Beata Krupa
Niedźwiedź gm. Słomniki (MP) -- UMZ 1879-90; Z 1751-76 (daty skrajne), indeksował Jerzy Koprowski
Słomniki (MP) -- U 1890-93, indeksował Jerzy Koprowski
Łososina Dolna (MP) -- U 1770-96, indeksował Adam Ciastoń
Szewna (SK) -- M 1895-97 (uzupełnienie), indeksowała Bożena Krajewska
Przecław (m. Wylów) (PK) -- Z 1786-1917 (rozszerzenie), indeksował Łukasz Fajfrowski
Łysianka (UK) -- Z 1822-26, indeksowała Dorota Żyłko
Chorostków (m. Kluwińce) (UK) -- Z 1784-1864, indeksowała Frigga Asgard
Boronów-Boronow USC (SL) -- U 1874-79, indeksowali GTG_Sillius_Radicum
Gliwice-Ostropa Ducha Świętego (SL) -- U 1729-64, indeksował Mariusz Seidel


donate
Online: 30, ver. 1.71 © 2010-2022 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::

Producentem Geneteki (w rozumieniu ustawy o ochronie baz danych) jest Polskie Towarzystwo Genealogiczne