geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 38.379.50520.035.10012.646.1105.698.295

1.Danecka748.317414.275242.71091.332
2.Incognito695.557383.101195.366117.090
3.Basia_W636.748330.681250.99055.077
4.Wojciech_Liśkiewicz633.980336.503194.394103.083
5.bozenabalaw607.754349.980196.54761.227
6.mmaziarski603.304266.720250.06186.523
7.Jabłoński_Edward598.489327.688200.53570.266
8.janusch555.274318.648182.52854.098
9.danisha458.893209.519200.09349.281
10.bazie441.069231.505152.02057.544
11.jerzy_nowosielski433.166216.109144.79772.260
12.jackun417.832208.841137.63771.354
13.GTG_Silius_Radicum374.92481.30744.090249.527
14.eliza1952371.915211.586110.31250.017
15.Jaskólska_Ewa364.653197.687135.23631.730
16.urszula_swierczynska361.506210.265113.54437.697
17.Michał_Golubiński341.816187.045102.03452.737
18.Misiewicz_Elżbieta299.137151.110113.36934.658
19.Sobieraj_Ewa274.524156.68383.08734.754
20.Skrzypczak_Bogumiła273.083146.58291.36735.134
21.Izabela_Czaplicka272.011128.844107.61235.555
22.Tylingo_Bozena267.861126.60887.48353.770
23.WZI258.308185.26530.12442.919
24.Turek_Bożena257.647139.08591.02927.533
25.halina256.233144.85985.24126.133
26.mteresa241.728124.11886.80830.802
27.Krystyna_Domańska239.708120.599101.20617.903
28.jurekzur233.520128.43079.39825.692
29.Kośnik_Krzysztof230.551131.02072.64126.890
30.Karsowianin219.421134.65659.62125.144
31.Rafał_Albiński214.76799.73570.46944.563
32.Czarkowski_Jarosław201.087115.24758.93026.910
33.gz1411195.810109.03066.61420.166
34.grammy43116195.243107.55275.83011.861
35.WaldemarChorążewicz191.59950.85079.28561.464
36.Ciesielski_Marcin189.64779.96359.47850.206
37.Łukasz_Kominiak187.49391.78672.95422.753
38.Jegier185.26274.50095.13615.626
39.Krystyna_Stanisławska185.12692.80366.32026.003
40.Krystyna_Malik183.187104.29361.91516.979
41.Marek_Delert180.14081.53978.62919.972
42.magnowa178.72597.41762.29719.011
43.Majewska_Renata161.92791.43050.68819.809
44.ChmielowskaAnna161.25489.41437.78634.054
45.Berens_Jan159.63179.55540.50539.571
46.Myslinski158.75999.82944.48414.446
47.Tomek_Bogiel151.02689.34344.67317.010
48.K_Zochniak148.86152.26339.24257.356
49.Maślanek_Joanna146.84185.46745.47315.901
50.bkrajewska145.41172.49450.04222.875
51.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
52.Koprowski.Jerzy142.48360.39663.11518.972
53.asska1139.10174.72950.12414.248
54.igoriosso139.03669.91242.74726.377
55.nowak138.28473.40839.39125.485
56.ArturWilkicki138.13075.93231.18131.017
57.krzysztofjach1136.36170.66149.39116.309
58.Steamroller_Fly129.75074.28242.46613.002
59.Mikolaj_Wilk129.37233.56267.12328.687
60.dRob127.60654.56553.88919.152
61.Wilfried125.69468.08442.28915.321
62.Barbara_Kubcka123.70660.87047.03915.797
63.Wilnianka123.52662.37546.48814.663
64.kkrasinski122.22567.97215.64838.605
65.magda_lena120.54561.18543.83315.527
66.JZI119.46561.98441.74315.738
67.Krasieńko_Rafał118.36467.50136.90213.961
68.Kaczmarek_Aneta117.65676.42620.09821.132
69.Wlodzimierz_Macewicz115.83768.14131.60216.094
70.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
71.Gośka109.74243.73058.0827.930
72.Makowiecka_Krystyna109.67521.30852.09436.273
73.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
74.artekm108.72955.27341.03412.422
75.mziel108.00459.00026.68022.324
76.Czerkawska_Ewa105.20046.07255.7433.385
77.jorgus06104.65160.75928.90914.983
78.Krzysiek_Imiołek103.80857.97526.31619.517
79.marta1044102.00844.41527.47330.120
80.DorotaK99.50558.84826.97913.678
81.Staporek_Kamil97.59156.23130.14011.220
82.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
83.JanKontek95.38567.42919.4578.499
84.RoPson93.84550.17732.17111.497
85.Jarcun93.46358.6948.51526.254
86.Klass_Jolanta91.93350.47624.93616.521
87.olerys91.29449.79227.98213.520
88.kabe091.13445.39036.5559.189
89.Grażyna_Przybysz89.07245.15334.9918.928
90.Dębowski_Józef86.74246.88130.4779.384
91.anton_burza85.42439.97232.93012.522
92.Sludkowski_Darek85.35743.61129.60512.141
93.Tulej_Anna84.82844.37231.2259.231
94.Bożena_Prymus84.74338.73133.50812.504
95.pronobis84.01535.05842.9635.994
96.Kornelia_Major83.00246.91426.6399.449
97.Gawlik_Andrzej80.15544.51321.60414.038
98.Kamila_Szymankiewicz79.92625.68251.9682.276
99.Ilona_Gieras79.88645.07426.5398.273
100.GZuzak79.71143.39127.0909.230
101.Grabska_Iwona78.41941.83027.7458.844
102.Gałkiewicz_Urszula77.8618.85447.86421.143
103.Marynicz_Marcin76.71530.17432.56313.978
104.JMrozowski76.45452.39813.68210.374
105.szubog76.05240.72626.6138.713
106.alus75.04325.96529.01720.061
107.kotik774.80232.74819.74422.310
108.mwpkk74.69637.73728.8828.077
109.annarenata74.16043.03520.94010.185
110.ezoteryka73.98940.57525.3458.069
111.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
112.przodkowie.com71.605047.36324.242
113.kasia_wilcz71.51842.56628.474478
114.GRAZYNECZKAAA71.15819.31827.25324.587
115.mlawiak70.90939.49317.56013.856
116.Aleksandra_Piętak70.53537.05426.4277.054
117.Maryla_Celmer70.06830.16631.0448.858
118.BERNHARD0169.66335.32924.5839.751
119.Koluszkowski_Henryk69.01038.54221.7808.688
120.AniaS68.42431.98727.2209.217
121.MGieras68.18236.49122.8688.823
122.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
123.Ela_Ginalska66.44237.63521.9476.860
124.MagdaT65.58233.17325.5156.894
125.angap65.40731.75826.2567.393
126.Komorowski_Longin65.24435.65523.5446.045
127.Pieczątkiewicz_Krzysztof64.44134.85922.9756.607
128.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
129.sloniatko6063.73144.9766.44112.314
130.Krycha63.52440.48415.0747.966
131.karabowicz_radek63.49032.81224.2876.391
132.Bugajska_Joanna62.24929.30924.5768.364
133.Paź_Jacenty62.03036.10617.5228.402
134.krupabeata61.69530.23024.0987.367
135.aniaosin61.39133.06022.0456.286
136.Gadecki.Bogusław61.00522.53423.93014.541
137.BASIAPUSZ60.79231.13423.8915.767
138.Wojtowicz_Danuta60.68931.30920.4408.940
139.romanburczyk60.09130.42721.1108.554
140.Eugeniusz6559.67729.50718.75511.415
141.Kasia_Marchlińska59.63545.87612.775984
142.Jozef1159.45725.54018.83415.083
143.dzicz59.32921.83815.02122.470
144.kasiema59.11334.17119.3475.595
145.Sloniasz58.19433.34718.9235.924
146.Krzysztof_Gruszka58.16133.49720.0734.591
147.kate10357.73634.13016.6396.967
148.katnal57.62135.59016.3245.707
149.MAJCHRZAK_MARIUSZ57.40427.38525.3954.624
150.Rozenau_Adam54.49232.55120.6401.301
151.aldonalata53.48326.39219.0528.039
152.adamhen5553.41726.25219.6017.564
153.Skolimowski_Tomasz52.60924.62319.9728.014
154.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
155.Mania5352.26535.70011.6284.937
156.mierzyce52.21227.15518.9836.074
157.Rruda51.96026.59219.2106.158
158.Jabłonowski_Marek49.55929.0218.07912.459
159.Haponiuk_Daniel49.31824.48918.8885.941
160.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW49.31621.67821.4976.141
161.grzech49.29849.29800
162.skapska_honorata48.93124.06017.1757.696
163.peters48.42728.09314.4705.864
164.frisgaard48.40324.94114.2019.261
165.Popkowicz_Bronisław47.89325.43815.9006.555
166.milosz47.71518.37511.94717.393
167.Romanowski_Piotr47.69418.37719.9639.354
168.Rafael47.61026.13313.9457.532
169.krambud47.50815.32124.1937.994
170.Synowiec_Ela46.80825.74510.95310.110
171.czarnuszewicz_bozena46.06424.89815.0526.114
172.janden46.02824.22915.8155.984
173.Rzechowicz45.85421.57720.5803.697
174.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
175.sowa7344.98720.96619.2584.763
176.Łokaj_Yola44.78723.15518.4133.219
177.ew_mar44.49428.94411.9413.609
178.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
179.el_za44.30523.59715.6125.096
180.JerzyGrzegorz44.26820.85818.2445.166
181.tomes44.04315.32921.6447.070
182.tomekpn43.66120.18817.0806.393
183.Ma_Sza43.21515.60520.3027.308
184.mariola6143.10914.38420.4588.267
185.hlpedersen743.08219.54717.8575.678
186.Brozek_Oskar43.06021.40011.9959.665
187.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
188.krawiec_anna41.60618.83219.5313.243
189.bisiza41.51219.63015.2846.598
190.katarzyna.matyjas41.20822.20114.9944.013
191.Agata_KJ41.01022.38213.7194.909
192.Albin_Kożuchowski40.78923.10711.2946.388
193.hannaostoja_swierczynska40.68821.62415.9973.067
194.jur58boz40.62421.36116.3612.902
195.maed40.59623.02711.3106.259
196.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
197.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
198.Gordiasz40.4791.18639.2930
199.KasiaKP40.47227.73711.3291.406
200.janocha140.37121.3638.52210.486
201.Dąbr_Włodek40.33423.74813.2743.312
202.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
203.Marck5739.85222.81511.3905.647
204.Janusz39.85114.84921.2233.779
205.wanda-grys39.68126.0464.1209.515
206.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
207.Wioletta39.10811.90126.496711
208.Anna_S38.75329.4926.2962.965
209.Borkowski.Wojciech38.56120.03314.6403.888
210.ozanka38.54720.08513.4105.052
211.Urszula_Pogoń38.26615.17111.70211.393
212.Jazwinska_Justyna38.14117.51511.6758.951
213.Świstak_Elżbieta37.93622.4759.9255.536
214.Sławek_Binczak37.88326.76410.194925
215.BasiaR37.82519.91814.7763.131
216.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
217.moyra77737.38619.73810.5077.141
218.Mamaj_Jan37.27524.3888.4564.431
219.piotrpola37.00819.60813.3684.032
220.MariannaF36.90320.61812.4363.849
221.Artur5936.89615.46920.1461.281
222.mmoonniiaa36.87820.02914.7922.057
223.Wieros36.70220.26412.7813.657
224.Gosia25336.56413.10015.3278.137
225.Sznober_Barbara36.4149.4276.87920.108
226.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
227.kucz_agnieszka36.12325.9266.2113.986
228.Mirek.Kozak36.10517.7637.92010.422
229.Gasior_Wojciech36.04915.53617.5133.000
230.kolokolo35.55319.15513.2823.116
231.Stradowski_Jacek35.55223.2176.9915.344
232.gregorry195334.94322.3318.2554.357
233.Baciński34.86213.1719.16012.531
234.mariaro134.72329.97504.748
235.Szczepaniak_Tomasz34.65015.82711.3127.511
236.surman34.50819.68112.2032.624
237.kamilo8634.47819.23014.263985
238.Bibi34.35717.48012.8883.989
239.PabianAus34.24615.76015.1123.374
240.Kurzyjamski_Wojciech34.15115.87117.524756
241.Andrzej_Łęcki33.84121.7298.5433.569
242.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
243.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
244.Berendzik_Malgorzata33.48113.57114.3745.536
245.adrian.kaszubski33.43714.71313.6025.122
246.miras12133.29623.2117.3102.775
247.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
248.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
249.Jerzy_Stawiński32.99016.31811.4835.189
250.stanisław4832.96223.9106.4942.558
251.Adamiec_Walenty32.57017.40811.9513.211
252.Jason852432.50911.65711.3249.528
253.Małgorzata_Olewnik32.46816.80511.8723.791
254.jarekrad32.44617.63311.6743.139
255.Daniel_Leszczyk32.36017.78910.8933.678
256.Winczakiewicz_Wacław32.17217.32410.0934.755
257.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
258.włodzimiest31.78424.9001.2075.677
259.angoss31.63218.1899.9263.517
260.Stasiak_Michał31.61618.9489.1083.560
261.kujawiak31.58518.5739.8893.123
262.Krzysiek_31.51911.01316.0724.434
263.Janina_Hyb31.49115.47911.0125.000
264.ela_cwiklinska31.44919.06710.9301.452
265.x_hanna31.40517.9189.0324.455
266.agnieszka599531.28813.6795.69411.915
267.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
268.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
269.kapefa30.92924.84406.085
270.basia48130.78418.1959.0423.547
271.MariaŁopaciuk30.50618.6708.1423.694
272.Madzialena_KB30.30115.98310.7803.538
273.Jakubas_Eugeniusz30.22716.5278.1945.506
274.mariamikołaj30.20919.3088.9301.971
275.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
276.karol44429.93917.46910.7091.761
277.zlota_wilczyca29.78614.66512.1622.959
278.Mieżyńska_Danuta29.69315.13210.8553.706
279.Obidka29.64617.0999.6632.884
280.misty6929.60018.2385.9495.413
281.Yerma29.56516.2819.2903.994
282.Machnik_H29.43520.7205.0303.685
283.Lange_Jerzy29.41325.16904.244
284.GrzeS29.32313.56011.3954.368
285.merdigon29.09415.8209.8913.383
286.jgniedziejko29.05314.70011.7682.585
287.B.Babiarz28.89216.2518.8643.777
288.dorotan28.8317.6287.39213.811
289.aerbert28.76017.2276.9064.627
290.B_Boa28.41817.1448.6362.638
291.Paweł_Zawadzki28.3386.42011.9919.927
292.Dławichowski28.18316.9428.8802.361
293.Kokosinska_Urszula28.12412.84911.2494.026
294.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
295.Metalloviec27.94616.1328.1953.619
296.grzesm27.89614.2208.6095.067
297.MagiQ27.64417.9605.8643.820
298.Bogusław_Woyciech27.55914.0648.6224.873
299.Walczak_Marta27.55815.6846.5075.367
300.Leszek12827.54918.9525.2023.395
301.krzaja27.33216.7027.9472.683
302.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
303.jerkre27.06515.1749.4042.487
304.Augustyniak_Irena26.98911.18712.5303.272
305.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
306.Chrzanowski_Stanisław26.83411.53910.1105.185
307.arborpl26.61914.6608.8033.156
308.m_jaro26.58715.2195.9615.407
309.kronerhalina26.40513.35910.9432.103
310.Piotr_Romanowski26.36910.3146.9899.066
311.Bartnicki_Jerzy26.35117.3704.2894.692
312.Rostkowski_Mariusz26.34811.94512.0562.347
313.boena26.26411.10510.0435.116
314.artur.kozminski26.22014.5148.4223.284
315.elgra26.16018.0775.8442.239
316.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
317.KemMarzanna26.03411.73710.5203.777
318.sarna21525.96317.1605.3233.480
319.Schaetzlein_Michael25.9264.140021.786
320.Jolanta_Górska25.77413.43310.2592.082
321.ATUIN25.63913.0409.0123.587
322.pgorzad25.63613.6219.2392.776
323.walet25.62817.9526.6451.031
324.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
325.Rafik000225.50813.55410.4081.546
326.krysmag25.38411.1199.6844.581
327.Olik25.26912.4109.4603.399
328.Raciborski_Marek25.23624.893106237
329.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
330.krzysztofklemens24.81216.1151.7116.986
331.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
332.marekamin24.76821.7822.016970
333.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
334.Szalomszalom2024.71215.8256.2312.656
335.Petrax24.62812.70710.2971.624
336.Niemirski24.59610.98511.1592.452
337.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
338.DorotaP24.33615.3367.0031.997
339.kat_pas24.32812.2469.9002.182
340.martabalazak24.31419.0285.2860
341.margit24.30910.58711.3522.370
342.Łukaszek_Tadeusz24.18414.4716.0333.680
343.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
344.Jagielski23.84412.0678.6333.144
345.kawal23.78315.5394.1994.045
346.Lewandowicz_Adam23.6209.30212.7171.601
347.GrzeSwier23.57612.2884.2137.075
348.SylwesterMalicki23.55515.0096.1732.373
349.Piotr_Juszczyk23.45120.5842.335532
350.jolaprokopiukbathelt23.40012.1588.6962.546
351.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
352.iwomi23.19513.8688.2131.114
353.EgbertMałecki23.01017.6728884.450
354.J.Borycki23.0049.3339.3554.316
355.sbasiacz22.92111.7147.5073.700
356.Pawlak_Elżbieta22.90113.5485.6953.658
357.Kliber22.77913.4874.5874.705
358.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
359.Arek_Bereza22.5247.97810.1314.415
360.michal7222.48811.7588.5192.211
361.Suska_J22.27712.4737.3302.474
362.Lukasz_Fajfrowski22.25713.6526.3202.285
363.mena_u22.23711.2629.9121.063
364.piotrsm22.12513.3826.2902.453
365.Sroczyński_Włodzimierz22.02621.8971290
366.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
367.hania21.71411.1687.9692.577
368.Majtka_Łukasz21.6863.442018.244
369.Kozłowska_Elżbieta21.65116.7693.3231.559
370.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
371.Aleksander_Kunsdorf21.4370021.437
372.kaskam21.38112.7484.7893.844
373.gaolcia8621.3405.73410.7694.837
374.Marcin_P21.27910.8279.1831.269
375.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
376.Stachwiuk_Elżbieta21.18214.1603.7043.318
377.Labcio40221.0656.3928.8185.855
378.Teresa_Milka20.7679.0084.2117.548
379.megagrzechu20.75110.3538.2382.160
380.T_Chamerski20.6636.94710.8222.894
381.joanna8420.65614.3664.5281.762
382.pbasik20.57010.3128.1132.145
383.kulsob20.43711.5066.5762.355
384.Jules20.36611.6295.5203.217
385.Gołowicz_Michał20.3349.3538.2722.709
386.Nastian20.3234.05112.0834.189
387.Strojczyk_Waldemar20.24011.8015.8272.612
388.Lewandowska_Justyna4420.17818.0269831.169
389.kkosteczko20.1358.03210.4841.619
390.Domirka20.07310.4826.6462.945
391.Wojciechowska_Ewka20.03711.1396.6342.264
392.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
393.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
394.Projekt_OPI19.91611.4006.0482.468
395.aligatormp19.90019.90000
396.Marciszewska_maria19.8848.4507.5783.856
397.ciekawoscpoznawcza19.8706.2337.0106.627
398.Gocha_D19.84211.2947.975573
399.Bednarczyk_Kamil19.8387.7366.9195.183
400.Sławiński_Jacek19.8347.4768.4763.882
401.Miłosz_Pamuła19.7129.4237.2563.033
402.Terluk19.6878.5724.0457.070
403.wisnik_k19.55511.1955.4132.947
404.dl319.5029.3688.0392.095
405.halina4419.49211.9345.4592.099
406.ula1119.4439.7807.0722.591
407.angie19.41818.7300688
408.stojex19.2587.8212.0809.357
409.andrzej.drogosz19.2347.2488.1773.809
410.arletaso19.14011.8162.6704.654
411.Janina_Tomczyk19.0148.2547.4373.323
412.kozlowskiw18.9668.4015.1075.458
413.karolszotek18.95211.4854417.026
414.zetka18.76012.8833.9861.891
415.beata_anna118.6736.05411.5671.052
416.barbarag.18.65513.75504.900
417.vitoo18.52213.2001.6123.710
418.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
419.Dąb_Henryk18.43910.7146.2201.505
420.marek_kondrat18.39916.2491.613537
421.RyszardBencko18.3449.8595.0733.412
422.marjolena18.3388.0218.1622.155
423.Nowocin_Beata18.3077.8337.7652.709
424.mariadobroslawa18.1997.6156.3904.194
425.Michał_Kazimierz18.1022.70010.0145.388
426.Aleks.K17.9988.3839.6150
427.magdalena7217.9319.1986.6952.038
428.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
429.jmzolt17.6838.3975.0284.258
430.Marcin_Dobrzyński17.63010.4126.2011.017
431.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
432.Mariańska_Małgorzata17.5638.6195.5383.406
433.beatab17.4798.4712.6686.340
434.bodzio5417.4279.8664.4543.107
435.aqkis17.4044.6899.3693.346
436.golcheck17.3918.8236.4632.105
437.grara17.34010.4305.1081.802
438.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
439.Wiśniewski_Adam17.2588.8676.3872.004
440.karolinaw17.2248.5705.2373.417
441.Gospel17.20110.2524.9022.047
442.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
443.marekn12417.0839.0596.1441.880
444.Irena_Kaczmarek17.0706.8708.9601.240
445.Juszyba17.03611.4513.8621.723
446.elżbieta17.03010.4002.9843.646
447.lidia195417.01517.01500
448.Jado16.93510.9884.8491.098
449.Bury_Aleksandra16.8758.6286.6951.552
450.Andrzej.P16.86414.1751.921768
451.Adam_Górski16.8366.4829.372982
452.Yskelo16.8169.8623.3373.617
453.pawkos8316.70716.70700
454.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
455.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
456.Uszyńska_Hanna16.6099.0375.7101.862
457.Sieczkowska_Elżbieta16.5377.9737.1151.449
458.Viola_AP16.4907.2787.3141.898
459.mariuszek6916.4872.9644.9728.551
460.Ulcia_d16.4507.5528.076822
461.Robert120216.3907.5475.9642.879
462.Jreneusz16.3641.9749.7084.682
463.Anna_Parysek16.3579.4573.9072.993
464.barbara_barbara16.2528.0684.5483.636
465.opol16.24811.4812.3942.373
466.stemo6116.2294.73710.534958
467.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
468.Inula15.9527.8686.5281.556
469.olaf1715.88611.0733.3581.455
470.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
471.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
472.sieruga15.7135.2837.2353.195
473.Piachu215.69510.5262.1063.063
474.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
475.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
476.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
477.lukasz.hyrchel15.4628.0924.8002.570
478.Marek7015.4018.0466.809546
479.ziobrovska15.3476.9493.9284.470
480.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
481.mlazarecki15.29210.4373.1181.737
482.Lukasz.Puciata15.2488.7474.7631.738
483.Nowik_Grzegorz15.1973.9954.8396.363
484.zbzukowski15.1898.5595.1111.519
485.lukas4915.1758.6705.976529
486.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
487.rdet15.0986.3963.8744.828
488.Adalbertus15.073011.2543.819
489.jperkowski15.05111.1392.6591.253
490.kasiek14.9827.3614.8282.793
491.maluszycka14.9268.3704.5102.046
492.Lenaar14.91313.0465131.354
493.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
494.wojtstyp14.88510.5043.2901.091
495.Piotr_Pukin14.8859.0224.0171.846
496.annakt14.7748.4204.5641.790
497.luigi3714.7418.1064.2892.346
498.m_gry14.6838.4083.2213.054
499.ElżbietaKowalska14.6726.5965.6442.432
500.julka6614.6309.1074.2771.246
501.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
502.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
503.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
504.dombas14.1963.1119.4091.676
505.kwroblewska14.1827.5582.9523.672
506.ZbLin14.18010.2412.0511.888
507.Obałek_Jacek14.1727.4005.3571.415
508.krzypov14.1497.7582.2264.165
509.ztelega14.0977.6934.8881.516
510.Janusz_Stankiewicz13.9847.2603.4353.289
511.Rutar13.9016.7554.5172.629
512.Magierowski_Wojciech13.8799.7363.1301.013
513.Molencki_Rafał13.8719.2194.460192
514.Brudka13.8546.7274.7822.345
515.Kempisty_Anna13.7105.5346.4321.744
516.Walder_Wisława13.6744.89708.777
517.agac13.4836.5161.6665.301
518.BasiaFl13.4206.6705.4471.303
519.Lag200013.3474.6466.5672.134
520.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
521.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
522.MMar13.3016.9884.7641.549
523.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
524.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
525.Krzych.K13.1708.8503.678642
526.Nogri13.1188.0065.1120
527.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
528.hal.ka12.9579.4102.951596
529.KrystynaZadworna12.8987.0494.7401.109
530.Braun_Beata12.8616.9224.3051.634
531.Zogislost12.82912.82900
532.Artsanon12.8164.9823.8573.977
533.Marianna_P12.7317.7713.7591.201
534.jansz12.7256.6074.6651.453
535.ToniR12.6726.4182.5253.729
536.Ewa_Brzezińska12.6527.6703.4661.516
537.Grażyna_Wójcik12.6386.3433.3142.981
538.Scowron12.5899.8842.64560
539.lukasz.okla12.5524.6656.0891.798
540.Kasprzyk_Anna12.5015.8674.5522.082
541.Maciej_L12.4046.6274.5671.210
542.griszka5012.3979.2762.973148
543.Jazzek12.38712.38700
544.Daniel_Paczkowski12.3829.1845442.654
545.Hening12.3709.3822.201787
546.mkkmilek12.3656.0483.5812.736
547.waldas12.1247.57404.550
548.kknebel12.1096.7994.1541.156
549.Livia_Ditto12.0718.4813.126464
550.Czyżewski_Bartłomiej12.0407.4132.5072.120
551.Stańska_Aleksandra12.02611.934920
552.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
553.dorocik13311.8747.4972.9741.403
554.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
555.kasejuka11.7867.2133.3331.240
556.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
557.kubakpro11.4916.5494.198744
558.basiula11.4895.7113.1292.649
559.e_emyli11.4566.6373.5221.297
560.malgorzata_d11.4254.1319786.316
561.ELADAB11.3847.6452.949790
562.brulion11.3812.6328.71237
563.jacwes11.349011.3490
564.Słomińska_Dominika11.3476.4543.8241.069
565.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
566.badur11.2775.9553.8781.444
567.Agnieszka_Kluzek11.2089.18302.025
568.nuernberg11.1687.0561.5602.552
569.tobi11.1676.3593.5211.287
570.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
571.Musial_Michalina11.0919.3731.197521
572.maciejowski11.0774.3283.9332.816
573.Michal_Sk11.0135.7494.1661.098
574.Purski_Jan11.0094.9586.0510
575.KPM11.0015.7783.4201.803
576.bandziorek11.0013.2916.781929
577.Matuszewska_Magdalena10.9675.6324.1821.153
578.krysta_s10.9635.4244.0381.501
579.Kacper_Czerwiński10.9586.3533.4501.155
580.historyk9910.9364.4303.7782.728
581.barbara194710.8604.2449975.619
582.Katarzyna_m10.7487.4322.3101.006
583.Iwonanna10.7115.2263.5911.894
584.Felberg_Sławomir10.6815.6903.8781.113
585.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
586.natmarkow10.6729.57201.100
587.Magroski4910.6259.015638972
588.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
589.Tekla10.59910.586013
590.rencr410.5586.2391.8482.471
591.62_61010.5216.2282.6771.616
592.Korzunowicz_Mirosław10.5034.9824.3701.151
593.Witold_Trzeciak10.3816.0003.2281.153
594.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
595.Emkael10.3516.6472.0781.626
596.szczelba110.3515.3583.9701.023
597.Kucharro10.3014.6454.3201.336
598.maria112m10.2443.7475.2261.271
599.szczesna10.2435.4264.332485
600.Agnieszka_Wójcik10.1595.7213.3471.091
601.Alinka10.1315.2643.6771.190
602.wmacoch10.1226.6172.5041.001
603.mariola071110.07007.5562.514
604.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
605.Ludwik_Olczyk9.9903.6225.2091.159
606.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
607.Marzanka9.8464.7414.150955
608.malkam2559.8304.8173.2231.790
609.Oleszka9.7993.0686.027704
610.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
611.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
612.Dusinska9.7558.587967201
613.Stefanie_Matta9.6905.7863.373531
614.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
615.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
616.donchichot9.6465.0622.3502.234
617.magat19.61809.6180
618.Jakub_Rokita9.6135.2693.1271.217
619.Genowefa9.6093.2505.771588
620.Janiszewska_Janka9.5903.8874.5391.164
621.NS_Jurek9.5745.3223.271981
622.Opalinski_Piotr9.5687.0581.815695
623.monikab9.5581.8134.4153.330
624.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
625.Ula_W9.4466.8442.189413
626.Okuniewski059.3884.9892.7881.611
627.miremik9.3725.0063.2821.084
628.orosowiecki9.3274.8583.2541.215
629.połubiński_robert9.3089.0340274
630.zolo9.3056.686562.563
631.berfel9.2975.0303.2191.048
632.imagines9.2968.2301.0660
633.OlaH9.2506.2892.210751
634.dorota.kober9.2434.5713.3841.288
635.Jadwiga_Sibirska9.1165.6171.1862.313
636.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
637.Voyteck9.0725.5262.829717
638.aeroseek29.0526.5721.4191.061
639.Tomasz_Jedynak9.0464.7953.302949
640.jjsowa8.9973.5553.8601.582
641.maja678.9504.4023.709839
642.Padjuczenko_Anna8.9403.5654.2591.116
643.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
644.SlawomirB8.8894.9961.0632.830
645.annaurban8.8888.88800
646.aaricia1048.8794.8603.121898
647.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
648.rjancz8.8373.1725.035630
649.rendziojaroslaw8.8204.7023.200918
650.aktawres8.7506.84701.903
651.EANWhitson8.6897.472865352
652.arjanek488.6524.7912.3311.530
653.Sułkowski_Jacek8.6005.5612.818221
654.Darek_Kiliszek8.5624.5543.576432
655.Rozmysłowski_Marek8.5522.7451.2854.522
656.AM_Kalski8.5344.8392.6471.048
657.Stawowski_Jarosław8.4962485.0633.185
658.SILAM8.4966.1782742.044
659.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
660.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
661.belzowski_jacek8.4576.6231.358476
662.alf_ch8.4145.2123.2020
663.marzanna1758.4041.4194.0762.909
664.Kwos8.3766.1011.0451.230
665.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
666.Odrowąż8.3644.7992.616949
667.kasia_plisiecka8.3375.3539282.056
668.poschadel8.3222.8944.548880
669.Edybo8.2904.9532.362975
670.madzia3278.2507.7710479
671.craft8.2215.5442.018659
672.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
673.PawS968.1961.0565.9571.183
674.Marecki_Paweł8.1516.42201.729
675.Grabis_Mirosława8.1478.14700
676.monika.wałuszko8.1334.2463.260627
677.panter8.1244.5342.760830
678.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
679.Lubryk8.096317.340725
680.papakulka8.0556.3811.122552
681.olga448.0414.2882.937816
682.Margaret_Stas8.0406.48401.556
683.olenski_jan8.0074.66903.338
684.J1anka8.0006.784896320
685.bertha7.9653.9502.9761.039
686.SebastianS7.9557.0329230
687.MIRMAZEK7.9247.7910133
688.Lukasz_Kuc7.9227.92200
689.ewakuszlik7.9065.0642.423419
690.Bednarek_Edyta7.8852.7024.568615
691.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
692.Kolk_Osyoiewska7.7974.3532.2721.172
693.grad7.7804.4673.3130
694.Garnek_Jarek7.76506.795970
695.sekutnica7.7467.74600
696.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
697.wld_lan7.6946.87156767
698.anusia16107.6875.42702.260
699.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
700.Joculus7.6216.6550966
701.pawko2237.6173.3981.8942.325
702.bobik40007.5337.53300
703.koba15077.5163.7582.5641.194
704.przeski7.4903.71303.777
705.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
706.JanKarJas37.4792.5884.424467
707.HalinaLitka7.45907.4590
708.Ewa_Szczodruch7.44907.4490
709.Anetta_727.4423.7232.730989
710.ewa_marciniak7.4393.5023.181756
711.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
712.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
713._jaj_7.3354.72102.614
714.Małgorzata20057.2892.1384.481670
715.brolly117.2431.7245.295224
716.Król_Majewska7.2353.97403.261
717.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
718.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
719.kziecina7.1657.105060
720.37gosia7.0383.4212.898719
721.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
722.Potomek_Wosinskich6.9543.5032.457994
723.Bogus_Kuć6.9493.6002.3141.035
724.Giemza_Karol6.9372.7002.4101.827
725.krzan6.9353.9021.2761.757
726.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
727.krak2106.8842.1274.302455
728.MonikaMendrela6.8591.9002.8852.074
729.Teerose6.84504.2572.588
730.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
731.charston906.7796.77900
732.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
733.Marek-L6.7561.0163.6342.106
734.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
735.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
736.Krasny6.7166.71600
737.tonffillka6.6883.8412.120727
738.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
739.Joanna_D6.6313.2532.652726
740.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
741.amg076.6123.6642.199749
742.graffik6.6092.8843.7250
743.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
744.RobertC6.5436.54300
745.Krawczyk_Wiesława6.4823.5542.276652
746.kasiakozłowska6.4803.1062.550824
747.Przybyla_Agnieszka6.46805.758710
748.kulig326.4453.2072.504734
749.A.Kuba6.4414.0221.925494
750.mira_wiech6.4093.7672.335307
751.Dzedzej6.3973.4152.209773
752.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
753.Stando_Piotr6.3574.32402.033
754.Rembikowska_Ewa6.34406.3440
755.Paula2576.3363.0052.980351
756.mirst6.3153871.7974.131
757.h.zabczak6.2963.3012.379616
758.GG_Grudzien6.2956.1799224
759.Partykowa_Iwona6.2703.3342.232704
760.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
761.grohel46.2414.2531.506482
762.basik6.2374.82601.411
763.Janka286.2374.5781.043616
764.rybecka6.2236.22300
765.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
766.Świętkowski_Dariusz6.1762.4852.982709
767.Lachowska_Mirka6.1642.9822.1481.034
768.neumann6.1315.116557458
769.Aleksandra_VanBever6.108006.108
770.andziulam6.0983.1792.382537
771.JuliaD6.0913.2972.202592
772.Kacperm_sz6.0554.1231.505427
773.EwaMolly6.0524.3991.244409
774.Paweł_Pyszniewski6.0381.7673.0621.209
775.beatpatt355.9981.8033.743452
776.naplopo5.9873.1925282.267
777.Tomasz_Malata5.9555.3130642
778.arnel5.9464.7141681.064
779.janinka275.9453.7701.784391
780.Wojciechowska_marta5.9382.4231.8611.654
781.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
782.Jola_Zalesie5.8933.3191.891683
783.rawli5.8762.4992.3111.066
784.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
785.Beata655.8252.7752.278772
786.grabkk5.8153.3322.4830
787.Franek235.7733.1871.834752
788.Kurlas_Cynthia5.7645.76400
789.Grażyna.K5.7615.76100
790.keresz5.7555.36329894
791.Pitlab5.7431.9132.888942
792.Socha5.7254.703873149
793.Janusz_Kielak5.7184.598461659
794.Karbowska_Marianna5.6344.575635424
795.Czaplińska_Izabela5.6252.8171.866942
796.pawel_tk5.6171.6323.9850
797.Matuszek_Leszek5.6145.3780236
798.Kira5.6012.3663.2350
799.Sochers5.5623.5067711.285
800.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
801.marzenska75.5102.6532.102755
802.robi1125.4903.9461.106438
803.WPawlica5.4822.8281.985669
804.kiniastr5.4695.46900
805.Gransztof_Anna5.4293.2611.662506
806.Aga_Brz5.4262.6132.364449
807.bachach5.4241.0333.418973
808.Walczak_Jarosław5.4155.41500
809.Ania_Witkowska5.3913.5121.333546
810.jakozak5.3833.3251.604454
811.lpruski225.3744.088482804
812.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
813.Annetti5.3692.9622.053354
814.jarumasta5.3512.8909341.527
815.Klaus_Marcin5.3092.8202.021468
816.kkurys5.2945.29400
817.Dobrzyńska_Anna5.2883.3221.91749
818.Elżbieta_Piwińska5.2793.0121.687580
819.Piasecki_Zbigniew5.2782.4732.214591
820.Ewa_Tańska5.2783914.8870
821.Szymaniak_Romuald5.2732.6822.008583
822.janusz_iwanowski5.2682.7231.824721
823.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
824.vicek19785.2542.7681.887599
825.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
826.mglinkow5.2052.0542.890261
827.Team_AGoFF5.1882.9482.2400
828.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
829.dorotakw5.1802.7051.996479
830.Teodozja5.1632.2151.0321.916
831.Malgonia5.1512.4982.056597
832.bezet5.1332.9531.962218
833.Bartek_M5.1333.0542.0790
834.lindaaguilar5.1303.06102.069
835.Rasmussen_Bozenna5.1143.697565852
836.tomczyk5.0793.43501.644
837.DankaW5.0791.5553.181343
838.Zubrzak5.0772.1761.2721.629
839.broż_ka5.0501.1082.4911.451
840.Stefańczyk5.047005.047
841.Włodzimierz5.0303.440780810
842.Kapelus5.0244.0319930
843.gosia1407705.0143.09901.915
844.jolanta_kulinska4.9972.7251.313959
845.toubkal124.9954.6770318
846.KPiechota4.9861.4493.5370
847.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
848.Katarzyna_714.9694.947022
849.afortuna4.9242.7261.572626
850.wojtek234.9054.90500
851.poszukiwaczka604.9003.770944186
852.swapgirly4.8783.1411.329408
853.keret4.8682.7572.01893
854.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
855.kryst764.8083.795657356
856.Stanikowski4.8083.594904310
857.mailittio4.8034.80300
858.Sz_Joanna4.7973.551830416
859.iksdar4.7912.5671.742482
860.UllaB4.7684.76800
861.Markowski_Maciej4.7622.8281.408526
862.Mariusz_Gąsiorek4.7613.0661.6950
863.pawlowska_katarzyna4.7341.1962.0631.475
864.manyek21124.7334.73300
865.Orlik_Ala4.72804.7280
866.ahalaburda4.7246733.523528
867.tyburski4.723004.723
868.mastalerz4.7022.4321.835435
869.Masia4.70004.7000
870.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
871.Majewska_Lilianna4.6952.7781.377540
872.RyszardSys4.6874.4422450
873.HorribileDictu4.6862.6591.244783
874.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
875.mariusz90504.6521.4982.508646
876.Mirek19004.6233.1451.014464
877.Kocoń_Leszek4.60504.020585
878.Krystyna_Moćko4.603692.2272.307
879.Mustad4.5892.7531.8360
880.eilis4.5894.152311126
881.Zabomba4.5751.7132.583279
882.labarnerie4.5662.5631.525478
883.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
884.Ewa_Sobiech4.5522.1381.947467
885.Forma_Eugeniusz4.533004.533
886.Majcher4.5322262394.067
887.olka_elka4.5281.5191.6641.345
888.orzechowski_m4.5222.6731.370479
889.anytram4.4892.0961.861532
890.Norelik4.4482.1761.694578
891.mejpien4.4441.4512.330663
892.Florczak_Renata4.4349012.1021.431
893.PiotrG4.4212.7541.457210
894.Ewa_Prejs4.4191.4302.260729
895.Chojak_Jacek4.4122.0461.1671.199
896.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
897.mareklaskowski4.4102.7721.275363
898.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
899.abiegun4.3194.31900
900.Artur_Galas4.29204.2920
901.a.badowski4.2842.2551.637392
902.barbarafasiczka4.2714.27100
903.Banasiak_Antolak4.2502.2521.575423
904.majkuss4.2491.2989292.022
905.doris794.2422.4821.351409
906.jareczkisz4.2332.3931.416424
907.Robert14.2302.764841625
908.sandy10m4.2222.35201.870
909.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
910.DanielPratt4.2073.21492568
911.wiktor_odelsk4.1117491.5421.820
912.Jarosz_Adrian4.1003.481141478
913.Kubalska_Agnieszka4.0683.7902780
914.pawel.dyda4.0551.8839141.258
915.OlszewskiD4.0451.1502.754141
916.EwaH4.0422.0726911.279
917.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
918.prazmowska4.0382.1491.491398
919.Perz_Pieron_Aleksandra4.0221.4302.134458
920.dawid2543.99901.3782.621
921.amarylis393.9863.98600
922.hagna113.9842.641524819
923.Papryk953.9676172.499851
924.BogusławBykowski3.9612.475935551
925.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
926.loknok13.94602.4891.457
927.MariuszSeidel3.9251.7531.478694
928.jozek3.9211.5761.851494
929.sówka3.9162.2511.156509
930.andrzej_baran3.91503.165750
931.CaramonM3.893003.893
932.Łukasz283.8381.8691.534435
933.mwpch3.8222.649361812
934.ewastepien3.8201.9821.464374
935.Eder3.8081.8711.758179
936.Gawenda-Marecka_Maria3.80003.8000
937.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
938.susic3.7803.78000
939.honorata3.7772.504661612
940.marla3.7721.8781.477417
941.JMarchewka3.7723.77200
942.wiktor_nik3.7723.77200
943.Kolińska_Zofia3.7642.0721.294398
944.kszczep3.7592.0461.262451
945.KRutko3.7422.1541.5880
946.lechkar3.7323.009145578
947.Mateusz_Grojec3.7272.722456549
948.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
949.mirkania3.6752.503924248
950.nicky3.6723.258245169
951.projektpodlasie3.6722.00601.666
952.Dubiczyńska_Maria3.6621.0502.510102
953.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
954.jertom3.6423.64200
955.Dziubinski_Marcin3.6161.8261.362428
956.Joniec_Henryk3.6142.968538108
957.tosia513.5913.59100
958.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
959.kwiech3.5753.57500
960.valdeq3.5581.3551.665538
961.pstrzel3.5573.55700
962.JustynaP3.5451.7291.186630
963.anna12643.5363.1114250
964.marwro3.5023.50200
965.asdmjs3.5002.490669341
966.Kolank03.4733.1613120
967.Hermanos3.4722.251979242
968.ska83.4583.45800
969.Marcin_Z.3.4392.8690570
970.juzekxx023.4362.025954457
971.leszcz3.4281.600951877
972.Krzysztof_Kalarus3.4123.0260386
973.WiktorK3.4103.41000
974.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
975.RobertGóra3.4021.9001.128374
976.anna_wiśniewska3.3902.502280608
977.Slavico3.361003.361
978.ambrozja1003.3572.284695378
979.ewab.3.3352.541612182
980.Kyon3.3241.6281.454242
981.Urlich_Tomasz3.3206546352.031
982.Darq3.3133.31300
983.bialy203.3072.374350583
984.krybas3.2982.143916239
985.Dampc_Kasia3.2802.7000580
986.ostrowiecki3.2772.7924850
987.alwierzba3.263003.263
988.MonikaNJ3.2531.0062.083164
989.Olczyk_Paweł3.2491.8641.032353
990.Nocun_Wojciech3.2493.24900
991.Zwoźniak_Andrzej3.2472.083968196
992.Pietkun_Karolina3.2443.24400
993.Malinowski_Grzegorz3.2352.7710464
994.Zgud_Wanda3.2343.23400
995.Lukrecja3.2211.5231.272426
996.aisa3.208003.208
997.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
998.krzysf773.1871.3165761.295
999.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
1000.Lipka_M3.1852.290407488
1001.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
1002.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
1003.Madzik883.1598432.116200
1004.Dane_Kasia3.158103.157
1005.Mimzy3.1441.7041.147293
1006.annapytel3.1308481.970312
1007.Witkowska_Ewa3.1262937752.058
1008.jarekmadej3.0991.717978404
1009.tomekov3.0811.4893311.261
1010.KuSto3.04409872.057
1011.Tadeusz_Pilat3.038003.038
1012.andrzejs323.0343.03400
1013.EdwardB3.0313.03100
1014.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
1015.Kwapisz_Iwona3.0203.02000
1016.dorpaj3.0141.826621567
1017.Urszula493.0143.01400
1018.kasik5003.0101.881852277
1019.halmarki2.987002.987
1020.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
1021.kimar112.98212.9810
1022.Marcin_Śnioch2.9721.4531.177342
1023.wlodekro2.9691.6221.061286
1024.Monika_Ignatowicz2.9581.4871.113358
1025.Gawski_Marcin2.95402.9540
1026.Kostkowski2.91696201.954
1027.drrejment2.91501.7861.129
1028.kasiamon2.9141.2351.304375
1029.małgorzata_wstawska2.9131.673926314
1030.Siberian652.9041.3731.225306
1031.michalina1802.8951.654864377
1032.Trotwood2.8821.4511.111320
1033.robin0002.87758902.288
1034.alahal2.8591.5911.2680
1035.anowi19582.8582.402296160
1036.Szostak_Marcin2.8552659131.677
1037.Ogrodnik_S2.8471.7081.1390
1038.ryszardgarncarek2.8401.573955312
1039.syszol2.83201.4881.344
1040.Krystyna.waw2.8242.82400
1041.Krzysztof_Maszkowski2.8241.8339910
1042.Durka_Stanisław2.8232.82300
1043.Tajgete2.7971.542955300
1044.Luziński_Marcin2.7921.780226786
1045.jbaginski2.7731.336937500
1046.Missagent02.7732.77300
1047.Markus2.7691.51601.253
1048.wojtwk19122.7391.651858230
1049.Svetlove2.7322.3270405
1050.Jankowski_MA2.7291.69001.039
1051.Miraś_Ireneusz2.719002.719
1052.Edmunda2.7181.0931.6250
1053.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
1054.sgubiec2.7021.4261.2760
1055.MonikaS72.6981.2801.162256
1056.george2.6782.67800
1057.ewelina.jakubowicz2.6741.6151.0590
1058.piotr_nojszewski2.6731.576560537
1059.magdandrus2.6682.210290168
1060.mstrzelec2.6654854291.751
1061.kasiulek2.6631.3131.066284
1062.jolantaw2.6631.695663305
1063.martyna_j2.65780001.857
1064.GoskaGoska2.6551.588829238
1065.Olbryś_Anna2.64702.6470
1066.ewelina757122.6462.31548283
1067.monika_kurek2.6421.5481.0940
1068.Marianna_Różalska2.6311.496695440
1069.Irena_Monika2.6095326291.448
1070.dhat_2.60802.6080
1071.dasobierajuk2.5981.1901.160248
1072.ina2.5962.59600
1073.sharacz2.5948831.7110
1074.sstevens2.5942.561033
1075.marcinma2.5871.09001.497
1076.Krasowska_Katarzyna2.5841.2591.064261
1077.Rejnus2.5811.2961.2850
1078.gruszczyński2.5791.422870287
1079.kirstein2.5772.0980479
1080.Uzfjm2.5751.364958253
1081.NataliaOpi2.5662.56600
1082.Kyjania2.55101.987564
1083.zawbor2.5501.305968277
1084.Romiszewski_Maciej2.5391.378969192
1085.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
1086.astraIII2.5251.677387461
1087.Głowacki_Maciej2.5208291.368323
1088.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
1089.KazimierzPaczesny2.5161.729599188
1090.Grodoń_Ilona2.5134783091.726
1091.Pawel_Jurewicz2.512132.4990
1092.annape2.50802.303205
1093.krzyko2.5041.4871.0170
1094.GrzegorzKnap2.5041.555735214
1095.Pawlus_Agnieszka2.4962.49600
1096.beatabistram2.4811.312242927
1097.gbryk2.4771.268949260
1098.JustynaS2.4752.47500
1099.KasiaD2.4702.47000
1100.Misztal_Ewa2.4671.299962206
1101.Maj_Paweł2.4652.46500
1102.jabski2.4621.536458468
1103.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
1104.Joel_S2.4412.44100
1105.Katrinson2.4291.388720321
1106.AniNet2.4281.435656337
1107.Andrew.77PL2.4251.371522532
1108.Miazek2.420983848589
1109.teresaklosinska2.4121.60979013
1110.Agnieszka_Głowacka2.4041.8465580
1111.bronislaw_wenta2.4012.2771240
1112.Rosslyn19882.39001.641749
1113.marrta2.3791121.548719
1114.jbstruzik2.3782.349029
1115.MagdaBilska2.366002.366
1116.betka392.36002.3600
1117.klaudia1996232.3581.348731279
1118.kokorzyc2.3561.460625271
1119.snemelk2.3341.1331711.030
1120.ewabe2.3282.32800
1121.Kafar_Marita2.3261.296812218
1122.UC6662.3261.302656368
1123.jusyd2.3171.271760286
1124.arrmen2.3141.257824233
1125.tpergalo2.3115195811.211
1126.Hałat_Anna2.30002.103197
1127.dzelka872.2941.241848205
1128.Danuta_Mielczarek2.2911.6350656
1129.hykiel2.28502911.994
1130.DorotaL2.283002.283
1131.tylerversluis2.2831.603324356
1132.suzana2.2817061.5750
1133.Tomasz_Struk2.275830450995
1134.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
1135.Paszkowski2.2563301.658268
1136.mar_markiewicz2.2461811.661404
1137.BogdanB2.2411.216886139
1138.los_wiola2.2381.23397827
1139.Konrad_Dunst2.22801.377851
1140.aka832.2211.431588202
1141.sylwiia2.2162.21600
1142.flo_ag2.2159421.19875
1143.AdamC2.2091.8260383
1144.walkip2.206002.206
1145.Elik7002.1981.4610737
1146.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
1147.tg3a2.1887481.4400
1148.bekel2.1741.605403166
1149.urbananna2.1622.16200
1150.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
1151.Sidor2.1592.15900
1152.adiglowacki2.1422311.9110
1153.kammp2.1391.156766217
1154.JakubRutkowski2.1361.160750226
1155.mago24102.1311.172729230
1156.Anna_Lubczynska2.121929955237
1157.Farmer19792.1161.27275688
1158.tiarella2.0961.88216846
1159.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
1160.bzdrodow2.0712568071.008
1161.Wanda_Skibińska2.0681.4965720
1162.WikoWiko2.0581.126740192
1163.nenufar422.04801.297751
1164.Walerian_Skrendo2.0471.027920100
1165.MiStrz2.0421.465351226
1166.Kozera_Piotr2.04101.441600
1167.compnet2.0404502801.310
1168.BNowak2.0341.4020632
1169.jacklosi2.0312.03100
1170.Mimimi842.0281.128750150
1171.Dawid992.025937947141
1172.efunia2.02402.0240
1173.Ivojag2.0226631.012347
1174.SMalinowsky2.0217881.2330
1175.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
1176.GosiaLemanczyk2.0091.8130196
1177.Przemiły2.0031.119715169
1178.Rzeszotek_Łukasz1.996846792358
1179.ewa.okoniewska1.9969161.0800
1180.Kaczor_Daniel1.994001.994
1181.morloth1.9761.97600
1182.tomnow1.9751.97500
1183.annastregiel1.9671.374319274
1184.Śliwiński_Arkadiusz1.9621.96200
1185.go.sien1.9521.67519978
1186.Roza.sz1.9191.7170202
1187.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
1188.redie1.9161.177250489
1189.nieznalski1.9141.060632222
1190.Lipka_Agnieszka1.9133911.5220
1191.kulik_agnieszka1.91195198862
1192.Bezdzik1.911924759228
1193.kipikasza1.9101.91000
1194.Monika_Ban1.9091.017723169
1195.xtedek1.9091.15022737
1196.sj_sj1.9082851.6230
1197.Pawel_Gola1.8961.025700171
1198.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
1199.yoake1.885889832164
1200.anulka241.8831.58425346
1201.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
1202.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
1203.JPool1.8731.057624192
1204.terciak1.8691.130554185
1205.apogorzelska1.8561.188458210
1206.przemek_m1.8541.005674175
1207.joanna_mironczuk1.85306061.247
1208.pbacik1.849001.849
1209.MateuszPol1.843001.843
1210.pmeek1.8421.84200
1211.Megabyzos1.83953501.304
1212.Barbara_Domagała1.8341.83400
1213.Bielawska_Gabriela1.8321.367358107
1214.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
1215.an_karnas1.8179170900
1216.m_wzorek1.81501.8150
1217.Darth_Simba1.813669649495
1218.monika30551.81301.8130
1219.Akszeingar1.8121.6961160
1220.madzmatron1.80901.8090
1221.Woyass1.796838492466
1222.Bloch_Elżbieta1.7931.79300
1223.Magdalena_Strózik1.7846361.1480
1224.agusja11.783989602192
1225.krzyosiek1.7831.78300
1226.Sikorska_Izabela1.76601.536230
1227.Smach_Robert1.7652541.281230
1228.Katarzyna_GT1.7553031.112340
1229.Ciszek_Artur1.7461.170447129
1230.Bezimienny121.736001.736
1231.Cynthia_Witt1.73099567560
1232.anamorf1.730723801206
1233.AgnieszkaK1.7121.003548161
1234.AJKontkiewicz1.7113041.040367
1235.Sven22331.71101.7110
1236.Krzyżanowski_Marek1.70943601.273
1237.RyszardT1.709873638198
1238.NowakMarcin1.7042893871.028
1239.Sobol741.701831673197
1240.pawełKa1.6911.5801110
1241.Psikus_Elzbieta1.691885358448
1242.labuska791.6915031.13850
1243.robert.kantorek1.6871.0076800
1244.StraszMarek1.675886582207
1245.Horg1.6721.029418225
1246.kaphis1.6679230744
1247.mjanecki1.6581.65800
1248.wicy1.6561.2264300
1249.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
1250.Kuchta_Jan1.6321.63200
1251.guzia281.629592932105
1252.Batory_Marcin1.622785655182
1253.Boroch_Marek1.6211.4740147
1254.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
1255.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
1256.camel531.615597909109
1257.Ewa_Hus1.6140920694
1258.maria.j.nie1.60701.6070
1259.marlena12061.6021.4998815
1260.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
1261.piotrowski791.5972522811.064
1262.JSamborska1.588001.588
1263.Andrzej_Welsberg1.583925492166
1264.Samorajczyk_Łucja1.576427959190
1265.Maciek_Ufnalewski1.5731.095329149
1266.AGillim1.5731.57300
1267.andrzej271.565001.565
1268.aelwira1.5621.20442316
1269.ZofiaWichtowska1.542001.542
1270.JanczewskaM1.5381.0010537
1271.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1272.Jerzy_Molski1.5369640572
1273.Moryca1.5241.52400
1274.Płowik_Hubert1.523210888425
1275.kolaczkowska1.523823513187
1276.KesslingAnna1.522822481219
1277.rrwhite1.5181.488030
1278.romano581.515354870291
1279.maria.mazur1.514662635217
1280.mholy1.5137527610
1281.annaurgaczszczesna1.5101471.152211
1282.toto19741.493736504253
1283.GąskaMariusz1.49001.378112
1284.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1285.walinska.ewa1.48683762920
1286.norbibuu1.4801.48000
1287.IrenaZGB1.477807512158
1288.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1289.Dobrzynski_Pawel1.4602871.1730
1290.Horizon1.4601.46000
1291.Biskupska_Julia1.455819521115
1292.tatarak311.4511.45100
1293.WitWitek1.450767500183
1294.RoRo5001.447001.447
1295.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1296.KostekP1.426794459173
1297.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1298.konradus1.41101.4110
1299.wilhelmho1.4041761191.109
1300.rybolow1.3971.22467106
1301.Anna_Ornoch1.38301.3830
1302.Marysiawo1.378728493157
1303.grzesław1.378725511142
1304.Mariola_Hadryś1.373542649182
1305.dstancel1.3711.37100
1306.Peikita1.36701.3670
1307.wasiliki1.36301.3630
1308.mszatilo1.361808392161
1309.Joanna521.34801.034314
1310.elzbieta_galazka1.3451.2161290
1311.vnukinga1.345768460117
1312.Kaffi1.343637550156
1313.sierszeng1.3381.33800
1314.Pelagiusz1.334665534135
1315.MrDzwang1.33398825788
1316.Magda20001.3301.33000
1317.AdamCA1.3241.32400
1318.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1319.DanusiaA1.3204840836
1320.jhzs1.316001.316
1321.Kwiatek491.312862331119
1322.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1323.achczi1.305442254609
1324.KDudzik1.3031.1550148
1325.Emerald1.2991.29900
1326.Croissante1.297703485109
1327.Jarosław_Nawrot1.29528592288
1328.kcocyk1.28948970496
1329.leszekh1.2879643230
1330.Vasquez1.2861.28600
1331.Malitowski_Adam1.2841.28400
1332.e_furmanczyk1.2680892376
1333.worwag1.263001.263
1334.sylweczka_221.258001.258
1335.julia_natalia1.2551.25500
1336.jart1.2498290420
1337.marcinguzek1.238760285193
1338.gajus811.237771317149
1339.basia1.23401.2340
1340.Krzysiek.f.721.2311841.0389
1341.NikosK081.2291.22900
1342.joff1.22770847544
1343.arekw1.225694399132
1344.ananke19661.219629456134
1345.Frezja471.2187454730
1346.czj1.211288765158
1347.mlody_8121.209592501116
1348.Joanna_Hoffmann1.209832200177
1349.Jolka45911.207610428169
1350.benus19681.2059720233
1351.tfxhospod1.204639397168
1352.tomkarolak1.2027640438
1353.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1354.Bełc_Paweł1.2009690231
1355.Kupis_Artur1.196743287166
1356.Ulinka1.192672402118
1357.marzanna621.1841.146038
1358.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1359.Cel.Magdalena1.165579470116
1360.Stęplowska_Anna1.164570251343
1361.Porzelska_Paulina1.1630553610
1362.Mroz_Anna1.159001.159
1363.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1364.tommyser1.1461.14600
1365.gumisiek1.14165139793
1366.LavinkaTrinkelson1.1407740366
1367.WH1.132001.132
1368.basiaps1.1291.12900
1369.Monikaa921.11501.1150
1370.matdun1.1141.11400
1371.monikatk1.1139430170
1372.kbinka1.10801.1080
1373.Jakub_Pypeć1.1035925110
1374.Sanecki_Krzysztof1.0997960303
1375.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1376.Majewski_Łukasz1.0848170267
1377.roman1091.084001.084
1378.Łukasz_Kucharski1.08352747680
1379.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1380.Hoch_Jacek1.08101.0810
1381.Quit1.06801.0680
1382.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1383.enora1.0683657030
1384.B_Kamil1.0651.06500
1385.Dolkenty1.0651.06500
1386.molo131.0641.06400
1387.m.monika1.0641.06400
1388.Neczka241.0636753880
1389.nataliafw1.060101.059
1390.wołczuch1.05979916244
1391.ewulab1.05929515515
1392.DariuszHeręza1.057099661
1393.Kossowska_Ada1.0531.05300
1394.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1395.kdgs1.0458940151
1396.rafaello162451.04476124241
1397.Banaś_Robert1.0400712328
1398.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1399.Haegele1.039001.039
1400.Żaba_Antonina1.03801.0380
1401.Zarzycki_Wojtek1.038358578102
1402.Marcin_Kubiś1.0358620173
1403.Bryś_Martyna1.033347364322
1404.SzaflikJoanka1.03001.0300
1405.Mirek801.03001.0300
1406.witek_mazuchowski1.028570318140
1407.MariaRągowska1.028669620
1408.psemik1.028595302131
1409.MaciaE1.02564529783
1410.matt131.019469427123
1411.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1412.Turaj_Halina1.00601.0060
1413.prankster1.005493388124
1414.Moni2099759530993
1415.ewabo99599500
1416.regina.filipovic99258031795
1417.Al_Mia99109910
1418.meggie990669218103
1419.karasm988297129562
1420.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1421.Krzychokiedzer98109810
1422.Dylewski_Adam981518353110
1423.Paulina_K9725244480
1424.krzysztof.kazmierczak967399464104
1425.adam.nojszewski96700967
1426.Pilnik_Wiktoryja9665190447
1427.bibiasta965513328124
1428.kabzinski_lukasz963940869
1429.Tomasz_Mierzejek959392374193
1430.krzszcz94746242263
1431.Rysak_Mateusz94500945
1432.JolantaN94221768153
1433.Kistowski_Mariusz94094000
1434.Kublicki_Włodzimierz93793700
1435.Gugnacki92500925
1436.Kuba_Wojtczak924485285154
1437.Justyna_Musiejewska92345337892
1438.TańculaSylwia92130455166
1439.Karolina_Zaba91500915
1440.MikeChris911540265106
1441.urluch907445283179
1442.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1443.WasniewskiTh90309030
1444.Boretti_Jerzy90344836095
1445.mskorkiewicz89689600
1446.radekp89500895
1447.Rydzyński_Jan88708870
1448.Michalak_Mariusz8825083740
1449.jorbik87422970575
1450.matix12387008700
1451.Dzoanis8704614090
1452.arigato358682070661
1453.Kerysek86368016221
1454.a.brodowicz861488256117
1455.Agnieszka_K8576809582
1456.zajączek85108510
1457.Gruszczyński_Paweł84900849
1458.Hryniewicki_Paweł84308430
1459.ofski84148728074
1460.Rafal_PL84008400
1461.Nagieł_Damian84000840
1462.Gołąbowski_Wojciech836597770
1463.miedzajac8336130220
1464.Anulka182737340747
1465.michaldaka82582500
1466.jaskulka8253774480
1467.Anna_Kwaśny824453197174
1468.Klaudia220882340633087
1469.Old_Water81600816
1470.Knara_Dawid814078232
1471.Beksa807286239282
1472.Macsud80745928563
1473.Kasia_Jonkisz80608060
1474.Krzysztof_Fornalski805179315311
1475.Wiktor80380300
1476.Anna_Czaplicka8013334680
1477.Wojtek9997983334650
1478.Grzesiek18279379300
1479.Frank_Wong78800788
1480.EngelardAneta787389242156
1481.zuzanna78078000
1482.Cichy7774922850
1483.HubertLacki76807680
1484.swodzyński76700767
1485.wolkaa766273341152
1486.Kamiński_Janusz764294164306
1487.pruszek_k7603394210
1488.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1489.Wiesław_F75240329950
1490.Tomasz_Fiedorek7526110141
1491.tomaszi75075000
1492.Walczak_Piotr74643126649
1493.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1494.siunek74319545989
1495.Jakubowicz_Marta74174100
1496.robert_duszynski73873800
1497.Monika_I737656081
1498.rabo36073573500
1499.bibinowik73200732
1500.Kołodziejczyk_Anna73173100
1501.hollerelk73107310
1502.zmyslowska72749099138
1503.majkey72146416988
1504.Tetiana72007200
1505.danielkolota720253128339
1506.Mariusz_Maj7182560462
1507.dopam715380212123
1508.BetiSzu71250815648
1509.Amalienborg70270200
1510.LucjaZatorska69929433471
1511.Respondek_Nicole69369300
1512.Sawicka_Barbara68868800
1513.harufam68806880
1514.Aneta_Fisel68439321873
1515.jeczaj68168100
1516.Piotr_Kom68006800
1517.Morawicka_Justyna6754710204
1518.Skarupa_Beth67267200
1519.ASawiak67034024585
1520.Nowik_Andrzej6685589515
1521.Zofia_Kusztal666629325
1522.Sroka_Stanisław6655815826
1523.Anna_Radziszewska66400664
1524.Józef_W66466400
1525.pawel_k2316625470115
1526.monika510866018392385
1527.Rumeks66006600
1528.KaczmarczykAnna65506550
1529.Or_Pio65365300
1530.Cwynar_Justyna6504400210
1531.Szymaniak_Piotr64864800
1532.Massalski_Marcin64564500
1533.Artur0306198264429428862
1534.Uchymiak_Inga642425112105
1535.Dragan63800638
1536.jakub.witkowski63663600
1537.Marszałek_Marek63606360
1538.KisielewZygmuntNikodem63606360
1539.zaleznyh63445511960
1540.Sleboda_Piotr63300633
1541.Zielinska_Jola63163100
1542.Paweł_Witkowicz6284960132
1543.Yaakov76265401967
1544.katgen62400624
1545.AgataMysliwskaChrostek62406240
1546.Lewandowski_Robert61035917576
1547.tulipan12360460220
1548.szymonzeb260260200
1549.joannazyzik59900599
1550.Matuszewicz_Wojciech59531421368
1551.JoannaL59159100
1552.osaczony3058958900
1553.Ducin58505850
1554.Wiktoor58558500
1555.Zdzirek58017137336
1556.AlicjaSurmacka57600576
1557.Krajewski_Eugeniusz57257200
1558.Kwiatkowski57100571
1559.Skorek_A57126224465
1560.Monika_Piras56942811625
1561.robbi8956500565
1562.MarcinR564050460
1563.Feltynowska_Grażyna563288102173
1564.Fabek99956156100
1565.augpad4556156100
1566.Myrddin0156056000
1567.dalcryz55505550
1568.Ratajczak_Anna55234018230
1569.katarzyna.niedzielko54830218462
1570.jszlotek54800548
1571.Gryczewski_Witold547174245128
1572.A.MATYBA54405440
1573.Gajda_Beata54154100
1574.Iwona_Cierpikowska54030715578
1575.sla_zeb5400314226
1576.Augusiak_Andrzej53400534
1577.Atena4153153100
1578.szmitmat52925422649
1579.dobrochna_adamek52924320977
1580.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1581.Królikowski_Janusz5224733712
1582.Jakub.Śladowski521428093
1583.a.bartoszek52052000
1584.mjasinski517418099
1585.Koplinski_L49904990
1586.WaldemarG49800498
1587.Ving4972972000
1588.marciarose4952950200
1589.sylwia.ka49249200
1590.DFydrych49100491
1591.Palusinski_Pawel48904890
1592.Marta_Chmielińska48748700
1593.marcin_kowal4873150406
1594.jarymi48404840
1595.Białobrzeski_Marek48200482
1596.aneta.janas47623119154
1597.Izis47500475
1598.Szpejenkowski_Ireneusz47410473
1599.AGorzad47247200
1600.PawelJ47247200
1601.ask47100471
1602.Dulski_Roman47000470
1603.mkiwior46846800
1604.Grodzieński_ZI46821719556
1605.marcin_b46746700
1606.wagabund4620292170
1607.Zawada_Cezary456658383
1608.Skubik_Michał45445400
1609.JulieMCRSz45445400
1610.mmama14473794820
1611.K_kościowski44104410
1612.Wolnik_Joanna44044000
1613.Rostek_Wioleta43826512746
1614.mzj43722916444
1615.danielfoote437373064
1616.Chabrzyk_Piotr43643600
1617.Kubiak_Wioletta43616315258
1618.Ewa_Bodzek43124214940
1619.rayuela42716722535
1620.adware42742700
1621.pawel_po42519719236
1622.Beata_Załęska41925711943
1623.fiolet41618519437
1624.W_Marcin41541500
1625.Kościuk_Agnieszka4132371688
1626.Wojtek_Sokołowski41341300
1627.Mariusz_Kucharski412326860
1628.Kaniewska_Anna4082727354
1629.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1630.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1631.Augustynowicz_W40321214843
1632.Ewa_Zofia40300403
1633.Carolina39900399
1634.olkatom3953192056
1635.wlodekja3943156118
1636.bartul39139100
1637.Theofilos3892790110
1638.vbstar201038800388
1639.Hinc_Iza38738700
1640.afra593872628243
1641.gregorian7638521413932
1642.Wasiński_P38400384
1643.arek_nelke38203820
1644.minawia3805244284
1645.Grazyna37900379
1646.klocek_danuta37725810118
1647.jaklika37413522910
1648.WiesławGajdek37300373
1649.SLEM7437222412127
1650.JanNiedźwiadek37003700
1651.Daniel_Slusarczyk370329041
1652.jakubskibinski37000370
1653.urszula.chyży.zd.bartold36611619357
1654.MT36503650
1655.Martaaaaa36503650
1656.herMMan36503650
1657.razare36300363
1658.Dzbik_Agnieszka36121410047
1659.Nykiel_Gracjan36136100
1660.marekzaborski36100361
1661.A.Michałowski3581881700
1662.j.nykiel35500355
1663.MalgorzataMat35500355
1664.nina35335300
1665.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1666.Skibiński_Tomasz3507724429
1667.NataliaBraun35035000
1668.ewelina_zielinska34934900
1669.mwkmoch3490229120
1670.magdus301134834800
1671.Beata197734834800
1672.Pawel_B34500345
1673.Grażyna34400344
1674.kooiki34115414641
1675.JoannaKwiatkowska3382361020
1676.MirosławaP32900329
1677.MarSaw3281979239
1678.Michuel3251012240
1679.joanna.grzywna32500325
1680.oldhouseal324480276
1681.VValdek32300323
1682.glaskowski32300323
1683.Nowak_Jan19232216412335
1684.Bogdan_Przyzycki31600316
1685.Janowski_Paweł31400314
1686.Pohl_Mateusz31203120
1687.marek755308253055
1688.cisowianka2030300303
1689.Tomkow30203020
1690.ksieski2st30003000
1691.LilijaW29900299
1692.icecrypt29829800
1693.Jolanta672970164133
1694.Skrzetuski_Andrzej29200292
1695.Widłak_Aldona292222070
1696.UlanickaIzabela28928900
1697.Apis28900289
1698.Monika.C28915110929
1699.Śmiech_Michał28700287
1700.maziarek28600286
1701.KamilaBogdanowicz28000280
1702.marzenka2771529035
1703.dgebka27513910729
1704.Anzorge_Anna27427400
1705.MarDudo27211712233
1706.carmilla27100271
1707.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1708.Budzynowski_Robert26700267
1709.szwiling2641587234
1710.aakob42611329435
1711.Przegalinski_Maciej2561078861
1712.przemekeh255227028
1713.Ślepowron31253204049
1714.tomas922521803240
1715.MrTomAsh248018068
1716.netsoft2471326352
1717.Pekala_Krzysztof247210037
1718.Muraszko_Tamara24711110630
1719.dauttieg24524500
1720.Savick2440119125
1721.Piotrowski_JP2421071350
1722.Jana237531840
1723.Zadrożny_Rafał22900229
1724.Jabłoński_Andrzej2271317125
1725.majawojdalski@hotmail.com22622600
1726.wag-a22400224
1727.Mierzejewski223861370
1728.grzeszcze22322300
1729.ewadd22200222
1730.katkul322102219
1731.Wiktoria22002200
1732.historyk192022000220
1733.Malinowski_Waldemar21821800
1734.Romain2151186532
1735.Mdek214118960
1736.gil_kasia21400214
1737.Mathias9121021000
1738.Zwierzyniecki210959619
1739.szmool2071265823
1740.Zygmunt_Zygmunt20500205
1741.sdworak20402040
1742.sadik20212010
1743.Ciech199320220200
1744.polgen7820000200
1745.dorota_bartosiewicz19900199
1746.Bobowiec_Iwona19401940
1747.Olaola11931384312
1748.ciechanowska_agata192987717
1749.Gagulski_Lukasz19219200
1750.Łuniewska_Ewa19001900
1751.teobald11891027017
1752.MarcinKuźbik188145043
1753.Klaudia_Cz18700187
1754.karwis_18718700
1755.Jurczak_Bartosz18518500
1756.andrzejkapron18418400
1757.poloska18418400
1758.TadeuszChitruszko182150320
1759.Rogalińska_Halina180111069
1760.Bazyszyn_Liliana18000180
1761.jakub.j.rosa18001800
1762.Tomasz_Swierzb17800178
1763.Doda69178896821
1764.matt17800178
1765.BeataK17717700
1766.bogda2521761491116
1767.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1768.rotry17400174
1769.Gromadka_Tomasz17394790
1770.tomasz11731105013
1771.Blogolady17100171
1772.alfatronik216900169
1773.dmalik169148021
1774.Galazka_Barbara165140025
1775.pawelolszewski16500165
1776.g.socha16316300
1777.kazik4616316300
1778.eshabe16300163
1779.askksa16216200
1780.dziadek_m60161010457
1781.weazel15615600
1782.dominikk15500155
1783.wietom15501550
1784.mchoci15215200
1785.natalia1986152994310
1786.GenTV150119031
1787.Raph_D150744828
1788.JarekK14814800
1789.MarMat146884216
1790.aniya9514514500
1791.m.rottenberg14400144
1792.aurora14400144
1793.Wirtualny141626514
1794.Mariuszzz13700137
1795.Moszyńska_Paulina13203894
1796.JasekKutzuba13175560
1797.Diana13013000
1798.kola1612900129
1799.basia_pol128812621
1800.BohdanKD12800128
1801.beatka63612508243
1802.ANDY321124654217
1803.kathylapoz12312300
1804.Michał_Fronczak12300123
1805.Papciak_Małgorzata12212200
1806.jkpsgenealogia121104107
1807.lato110712000120
1808.Purzyński11711700
1809.efkama11700117
1810.Wolender11500115
1811.Gorecka_Malgosia11411400
1812.pitcairn198711411400
1813.Dmytryszyn11311300
1814.Konrad199911211200
1815.anpiet11100111
1816.Irek_Bartkowski11000110
1817.lojka3511011000
1818.fplaton11011000
1819.vivace10901090
1820.Czarek13310875330
1821.111chris108592623
1822.adrianm107623213
1823.joannakov10600106
1824.Zagrobelna_Zofia10670279
1825.Magdalena9984910688018
1826.Tobiasz_Monika10510500
1827.jan26x10300103
1828.Marzena_Sosnowska10210200
1829.Michnowicz_Alicja100652015
1830.Bozenna990990
1831.majaszpot980980
1832.Bea9667290
1833.jabłońska-kruszewska_a960096
1834.Ł.A.Rynkowski96502323
1835.Olszewski_Łukasz939300
1836.Andrzej_Stanislaw9256036
1837.adrian.g909000
1838.WelkaGrzegorz8848373
1839.Krzysztof_Wilczynski86383117
1840.kubajaworski848400
1841.AnuszewskaHonorata8406123
1842.marekkronikarz840084
1843.SztylerE8338396
1844.mirebella820082
1845.akamieniak8143335
1846.Sofeicz797900
1847.Potyjówka79442411
1848.Starszewska_Marta770770
1849.Izabelab767600
1850.mos_s7328441
1851.Adamus_P720072
1852.Kożuchowski_Albin7106011
1853.Łuczniewski717100
1854.Berlin676700
1855.Baczewski_Robert660066
1856.Hubicki_Roman600600
1857.Grzegorz_Bączek590059
1858.geneo590590
1859.adriana123595900
1860.astelcer555500
1861.skol490049
1862.Pecherska_Agnieszka4803810
1863.Gleinert_Karolina460460
1864.Editche420042
1865.AldonaS4203012
1866.Górska_Jadwiga420042
1867.KrystianJan400040
1868.Bajkowski_Bartosz4003010
1869.Marek_Wysocki390039
1870.Marek_Krzyżanowski380038
1871.agatek1806380038
1872.Adam_Leszczyński371036
1873.jurek6np370037
1874.luczi88353500
1875.jkdobro353500
1876.erazmwol320032
1877.Seba_Piotr3214162
1878.k_skrzyp280028
1879.andrzej2511250025
1880.jan.ploszczyca250250
1881.Antolak_Olga150015
1882.bulledesavon140014
1883.KamilK130013
1884.kupiszanka6060
1885.Maksymilian_Rzemiński5005
1886.Danna84400
1887.TomsKi19852110
1888.kujawa_cezary2200
1889.digajewski2110
1890.rick.zalewski1100
1891.geminioctavia1100
1892.Chuchracka_Iwona1100
1893.Patrycja891100
1894.marisado1100
1895.Wiercioch_Mirosław1100
1896.Janasik_Michał1100
1897.Turzańska1100
1898.makarena20011100
1899.stanislaw.urbaniak1100
1900.sikorska221100
1901.JolaHass1100
1902.Kasior1100
1903.Dajana1100
1904.kraska_grzegorz1100
1905.MrAndy1100
1906.Bartlomiej_Kucek1100
1907.Parys_Stefan1100
1908.Pająk_Ania1100
1909.zielony-741100
1910.Pumatix1100
1911.mateusz_celeban1100
1912.Stanaszek1100
1913.beatalesinska1100
1914.Andrzej.S1100
1915.julka0406921100
1916.Adamos1100
1917.DarekSz1100
1918.ewafigaszewska1100
1919.Urantii1100
1920.mistr1100
1921.jarek771100
1922.Wojtek19611100
1923.sebastian11100
1924.Darek19651100
1925.nataliapoznanska1100
1926.kamil1441100
1927.smaczka1100
1928.petunia1100
1929.angus551100
1930.jaga61k1100
1931.behemot1100
1932.rauross1100
1933.kaminskidariusz1100
1934.Kaczor1100
1935.wiesio1100
1936.pl211100
1937.irena_kosznik1100
1938.Bożenna1100
1939.rmalcz1100
1940.maria_lecka1100
1941.Smalej_Grazyna1100
1942.gliszczynskim1100
1943.Maryus1100
1944.bstefanska1100
1945.Adamczyk_Zbigniew1100
1946.edygas1100
1947.SarDroid1100
1948.Galas_Lucyna1100
1949.justynab1100
1950.arszemik1100
1951.Majsak_Maciej1100
1952.justynawinnik1100
1953.Dziczkiewicz_Henryka1100
1954.elajak1100
1955.piotr_r1100
1956.lider7771100
1957.Dworzańska_Joanna1100
1958.Grazynatobota1100
1959.ABYCZKO11100
1960.Jasieniecki1100
1961.kdzi1100
1962.Thomasddorf1100
1963.migasjerzy1100
1964.strabo1100
1965.laskowskarenata1100
1966.PeterRomanLewandowskki1100
1967.ekoanna1100
1968.basia2161100
1969.talarek171100
1970.eliza11100
1971.Wcisłowski.Janusz1100
1972.marzena-chrapek1100
1973.manko1100
1974.minutus1100
1975.mwycinek1100
1976.Polaneczka1100
1977.Słabaszewski_Kamil1100
1978.ewcia251100
1979.mirek_m1100
1980.fufis1100
1981.KV1100
1982.nadolski1100
1983.piowu1100
1984.Agata_S1100
1985.Kwiatkowska_Maria1100
1986.Shrek1100
1987.aniaw3011100
1988.genealogkonin1100
1989.Filipowicz_jerzy1100
1990.Zochowski_Marcin1100
1991.Baas1100
1992.MariaBidzińska1100
1993.RogackiRobert1100
1994.Litwinowicz_Michał1100
1995.Terrence1100
1996.unga1100
1997.borodziczirena1100
1998.dziadoszanie1100
1999.migdaleder1100
2000.Artur_Kudzia1100
2001.annetteK1100
2002.Gandalf1100
2003.kresykresy1100
2004.barbarachylinska1100
2005.grochowski_jerzy1100
2006.Małgorzata_Sokołowska1100
2007.Tomorowicz_Wojciech1100
2008.egrin1100
2009.sara_józefowska1100
2010.Weronika_Kacperska1100
2011.so.krzys1100
2012.mrozewa1100
donate
Online: 32, ver. 1.71 © 2010-2021 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::