geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 32.834.92117.130.28610.812.6024.892.033

1.Danecka715.138394.980231.63388.525
2.Incognito636.424358.071172.071106.282
3.bozenabalaw606.203349.980194.00162.222
4.Jabłoński_Edward597.169327.787198.53570.847
5.Wojciech_Liśkiewicz597.064317.202182.99496.868
6.janusch519.320284.024182.52852.768
7.Basia_W517.092287.787181.76947.536
8.mmaziarski478.100190.464221.92065.716
9.danisha443.889203.266192.81347.810
10.jackun393.989197.059129.27167.659
11.eliza1952377.790213.057113.78550.948
12.jerzy_nowosielski366.500186.332117.02163.147
13.bazie346.864190.830114.21541.819
14.urszula_swierczynska331.620192.110104.01935.491
15.Misiewicz_Elżbieta294.958150.120111.38433.454
16.Michał_Golubiński291.807155.32490.46546.018
17.Jaskólska_Ewa281.696164.34988.38028.967
18.Sobieraj_Ewa276.573157.78283.55035.241
19.Skrzypczak_Bogumiła269.742144.26890.63934.835
20.GTG_Silius_Radicum258.21150.29230.412177.507
21.Turek_Bożena255.570137.96390.34527.262
22.WZI244.638180.44222.59141.605
23.Izabela_Czaplicka235.148107.74096.04331.365
24.Tylingo_Bozena232.666117.45877.28337.925
25.halina225.788122.50279.44023.846
26.mteresa222.788115.90079.94526.943
27.Rafał_Albiński200.99193.95764.06142.973
28.Czarkowski_Jarosław192.475111.04255.32926.104
29.Ciesielski_Marcin189.64779.96359.47850.206
30.jurekzur188.644104.21663.28621.142
31.magnowa178.72597.41762.29719.011
32.Marek_Delert177.43281.53975.92119.972
33.Krystyna_Stanisławska174.05086.89562.38024.775
34.Karsowianin170.656102.68445.13822.834
35.WaldemarChorążewicz169.36048.03964.87656.445
36.gz1411161.20192.13953.64915.413
37.Krystyna_Malik160.85091.73053.70715.413
38.Kośnik_Krzysztof159.49189.98251.56217.947
39.Myslinski158.75999.82944.48414.446
40.Majewska_Renata150.48686.27346.76617.447
41.grammy43116143.91175.44656.88211.583
42.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
43.nowak141.20374.27741.08225.844
44.igoriosso139.24769.91242.74726.588
45.asska1139.10174.72950.12414.248
46.K_Zochniak136.17950.13538.41047.634
47.Jegier132.78073.35444.95614.470
48.ArturWilkicki132.43970.88531.10330.451
49.Tomek_Bogiel132.10177.36541.97312.763
50.Berens_Jan131.15066.75935.81728.574
51.bkrajewska129.04263.09649.85216.094
52.krzysztofjach1127.68966.16846.34315.178
53.dRob127.60654.56553.88919.152
54.Wilfried125.69468.08442.28915.321
55.Steamroller_Fly125.56571.56540.99813.002
56.ChmielowskaAnna125.47465.99828.45131.025
57.Barbara_Kubcka125.21361.98547.17916.049
58.JZI119.08562.03641.31115.738
59.mziel118.67170.64326.68021.348
60.Koprowski.Jerzy115.15048.54349.74716.860
61.Wlodzimierz_Macewicz114.29466.84631.46215.986
62.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
63.Makowiecka_Krystyna109.67721.30852.09536.274
64.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
65.Maślanek_Joanna107.65962.22632.54712.886
66.marta1044105.36744.41629.88531.066
67.Krasieńko_Rafał104.70960.11032.11412.485
68.jorgus06104.65160.75928.90914.983
69.Gośka103.23137.21958.0827.930
70.magda_lena101.31151.36738.33011.614
71.DorotaK99.50558.84826.97913.678
72.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
73.Wilnianka96.69848.89736.82910.972
74.Staporek_Kamil96.36255.94629.91910.497
75.JanKontek95.38567.42919.4578.499
76.Krystyna_Domańska95.25948.72535.58110.953
77.artekm94.63951.88137.9324.826
78.RoPson93.84550.17732.17111.497
79.kabe091.13445.39036.5559.189
80.Nikołaj90.71612.74154.99122.984
81.Kaczmarek_Aneta89.26861.21911.18116.868
82.Klass_Jolanta89.19049.29523.45216.443
83.Tulej_Anna84.82844.37231.2259.231
84.Czerkawska_Ewa84.15344.38038.5971.176
85.pronobis84.01535.05842.9635.994
86.Dębowski_Józef81.54945.14627.5878.816
87.alus80.72830.91329.01720.798
88.Sludkowski_Darek77.25939.15926.77711.323
89.olerys77.06642.16423.66811.234
90.Kamila_Szymankiewicz76.84323.60050.9672.276
91.Marynicz_Marcin76.71530.17432.56313.978
92.szubog76.05240.72626.6138.713
93.kotik774.80232.74819.74422.310
94.ezoteryka73.98940.57525.3458.069
95.przodkowie.com73.804047.36326.441
96.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
97.Kornelia_Major71.38846.91414.6379.837
98.Maryla_Celmer70.06830.16631.0448.858
99.Grabska_Iwona69.85938.07923.6698.111
100.JMrozowski69.82345.97813.47110.374
101.BERNHARD0169.66335.32924.5839.751
102.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
103.mwpkk66.93133.60626.1427.183
104.GRAZYNECZKAAA65.83018.33222.95724.541
105.MGieras65.69335.31922.0908.284
106.Komorowski_Longin65.24035.65323.5426.045
107.MagdaT64.05632.65124.6516.754
108.Grażyna_Przybysz63.95424.98230.9468.026
109.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
110.annarenata63.93135.83920.0818.011
111.karabowicz_radek63.49032.81224.2876.391
112.Ilona_Gieras63.32936.47519.9936.861
113.AniaS63.13831.21923.4958.424
114.Bożena_Prymus62.78928.46824.05710.264
115.angap61.81430.35424.2617.199
116.Aleksandra_Piętak61.61334.69019.8697.054
117.GZuzak61.31933.44822.2155.656
118.BASIAPUSZ60.79231.13423.8915.767
119.Paź_Jacenty60.23136.21515.4648.552
120.Pieczątkiewicz_Krzysztof60.18832.87720.7046.607
121.Wojtowicz_Danuta59.89431.08620.4408.368
122.Gałkiewicz_Urszula59.8137.16038.11014.543
123.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
124.aniaosin59.55033.06420.2016.285
125.Jozef1159.45725.54018.83415.083
126.Gadecki.Bogusław57.48821.58921.46914.430
127.Krzysiek_Imiołek56.99523.14123.07910.775
128.kate10356.68731.82816.6398.220
129.milosz56.12918.45020.28617.393
130.dzicz55.94520.32014.88420.741
131.Gawlik_Andrzej55.89925.72020.3039.876
132.Koluszkowski_Henryk53.85629.30517.3897.162
133.Sloniasz53.53030.91816.7775.835
134.aldonalata53.48326.39219.0528.039
135.sloniatko6052.94237.2063.70512.031
136.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
137.Mania5352.26535.70011.6284.937
138.Kasia_Marchlińska52.22641.17210.670384
139.mlawiak51.70828.76213.9818.965
140.Jabłonowski_Marek50.51629.4278.48212.607
141.Krycha49.31231.62311.3236.366
142.skapska_honorata48.93124.06017.1757.696
143.peters48.42728.09314.4705.864
144.Krzysztof_Gruszka48.06828.40815.4064.254
145.krambud47.50815.32124.1937.994
146.Popkowicz_Bronisław47.46925.71815.3146.437
147.frisgaard47.44724.79314.1548.500
148.Rafael46.87626.08713.4267.363
149.Bugajska_Joanna46.81920.89518.6927.232
150.romanburczyk46.77022.37318.5905.807
151.Ela_Ginalska46.39425.77715.4265.191
152.janden46.02524.22915.8135.983
153.Rozenau_Adam45.87629.41216.4640
154.katnal45.67126.31413.9075.450
155.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW45.17319.27120.1715.731
156.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
157.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
158.anton_burza44.23520.52315.0878.625
159.tomes43.78915.32921.6446.816
160.tomekpn43.66120.18817.0806.393
161.adamhen5543.12722.35115.2425.534
162.Brozek_Oskar43.06021.40011.9959.665
163.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
164.kasia_wilcz42.78827.61114.699478
165.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
166.Skolimowski_Tomasz42.31818.40717.3116.600
167.mariola6142.09713.46920.4668.162
168.Romanowski_Piotr41.71516.97316.7457.997
169.Ma_Sza41.40115.46818.6257.308
170.Rruda40.69122.81813.8274.046
171.hannaostoja_swierczynska40.68821.62415.9973.067
172.jur58boz40.62421.36116.3612.902
173.maed40.59623.02711.3106.259
174.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
175.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
176.Gordiasz40.4791.18639.2930
177.janocha140.37121.3638.52210.486
178.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
179.Janusz39.85114.84921.2233.779
180.Rzechowicz39.78715.51020.5803.697
181.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
182.Jarcun39.31217.4724.60717.233
183.Albin_Kożuchowski38.62322.59510.9075.121
184.Borkowski.Wojciech38.56120.03314.6403.888
185.ozanka38.54720.08513.4105.052
186.Świstak_Elżbieta37.93622.4759.9255.536
187.czarnuszewicz_bozena37.56920.54712.1134.909
188.Anna_S37.45828.1976.2962.965
189.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
190.moyra77737.05319.73810.5086.807
191.piotrpola37.00819.60813.3684.032
192.MariannaF36.90320.61812.4363.849
193.mmoonniiaa36.87820.02914.7922.057
194.Wieros36.83520.39712.7813.657
195.BasiaR36.58919.25214.3083.029
196.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
197.Mirek.Kozak36.10517.7637.92010.422
198.kolokolo35.55319.15513.2823.116
199.Sznober_Barbara35.2408.6686.87919.693
200.gregorry195334.94322.3318.2554.357
201.Baciński34.86213.1719.16012.531
202.Dąbr_Włodek34.82721.59410.3152.918
203.bisiza34.74719.6308.5196.598
204.Mamaj_Jan34.40624.3885.5874.431
205.Agata_KJ33.92618.32711.5594.040
206.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
207.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
208.ew_mar33.42924.1997.3621.868
209.Wioletta33.3346.12726.496711
210.miras12133.29623.2117.3102.775
211.Szczepaniak_Tomasz33.27515.54710.2177.511
212.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
213.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
214.Jerzy_Stawiński32.99016.31811.4835.189
215.stanisław4832.96223.9106.4942.558
216.kucz_agnieszka32.88623.3706.2113.305
217.PabianAus32.80715.45814.0423.307
218.Stradowski_Jacek32.47123.1885.2574.026
219.Małgorzata_Olewnik32.46816.80511.8723.791
220.jarekrad32.33217.51911.6743.139
221.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
222.włodzimiest31.78424.9001.2075.677
223.angoss31.63218.1899.9263.517
224.Bibi31.47716.09811.3903.989
225.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
226.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
227.sowa7330.94317.7158.5334.695
228.basia48130.78418.1959.0423.547
229.krupabeata30.64915.12211.6053.922
230.Madzialena_KB30.30115.98310.7803.538
231.aerbert30.23918.6646.9064.669
232.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
233.Stasiak_Michał29.82017.1529.1083.560
234.kujawiak29.24617.0329.5432.671
235.misty6929.09118.2385.8654.988
236.Adamiec_Walenty29.01715.44910.6882.880
237.x_hanna28.81715.9039.0323.882
238.Kokosinska_Urszula28.76412.84911.2494.666
239.GrzeS28.74113.47610.9104.355
240.B_Boa28.41817.1448.6362.638
241.Dławichowski28.18316.9428.8802.361
242.mierzyce28.18214.80610.6492.727
243.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
244.Yerma27.80315.0849.2903.429
245.Mieżyńska_Danuta27.70013.93510.2893.476
246.Berendzik_Malgorzata27.66213.5719.3034.788
247.Walczak_Marta27.55815.6846.5075.367
248.kamilo8627.17112.06814.263840
249.Andrzej_Łęcki27.16815.9897.7293.450
250.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
251.jerkre27.06515.1749.4042.487
252.Piotr_Romanowski27.01510.3146.9899.712
253.Augustyniak_Irena26.98911.18712.5303.272
254.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
255.Jason852426.9188.7528.3619.805
256.ela_cwiklinska26.81816.3369.0301.452
257.jgniedziejko26.78213.41511.0112.356
258.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
259.wanda-grys26.59712.9624.1209.515
260.m_jaro26.48215.2205.9615.301
261.sarna21526.44417.4535.4803.511
262.Daniel_Leszczyk26.43114.5558.7873.089
263.Bartnicki_Jerzy26.39417.3704.2894.735
264.kkrasinski26.2345.123021.111
265.artur.kozminski26.22014.5148.4223.284
266.elgra26.21118.0775.8952.239
267.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
268.ATUIN25.63913.0409.0123.587
269.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
270.Rafik000225.50813.55410.4081.546
271.Olik25.26912.4109.4603.399
272.Raciborski_Marek25.23624.893106237
273.kronerhalina25.11012.60010.5531.957
274.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
275.karol44424.97214.5468.6651.761
276.pgorzad24.83912.8249.2392.776
277.krzysztofklemens24.81216.1151.7116.986
278.krzaja24.81115.2837.1982.330
279.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
280.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
281.Petrax24.62812.70710.2971.624
282.grzech24.58324.58300
283.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
284.kapefa24.50523.15201.353
285.DorotaP24.33615.3367.0031.997
286.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
287.margit23.96210.58711.3522.023
288.Schaetzlein_Michael23.9094.140019.769
289.Jagielski23.90012.0678.6893.144
290.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
291.Bogusław_Woyciech23.81612.0297.3724.415
292.kawal23.78315.5394.1994.045
293.Synowiec_Ela23.73616.1624.9582.616
294.SylwesterMalicki23.55515.0096.1732.373
295.Piotr_Juszczyk23.45120.5842.335532
296.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
297.krysmag23.3299.6819.6843.964
298.grzesm23.21412.1796.9244.111
299.iwomi23.19513.8688.2131.114
300.jolaprokopiukbathelt23.19112.1588.4872.546
301.Leszek12823.17018.5671.2083.395
302.Lange_Jerzy23.12818.88404.244
303.kat_pas23.09711.0159.9002.182
304.marekamin23.08720.1012.016970
305.Rostkowski_Mariusz22.95611.7978.8122.347
306.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
307.Niemirski22.76910.23910.0782.452
308.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
309.Arek_Bereza22.5247.97810.1314.415
310.adrian.kaszubski22.49810.8509.3452.303
311.Obidka22.34111.4927.9652.884
312.kasiema22.34011.6619.923756
313.mena_u22.23711.2629.9121.063
314.piotrsm22.12513.3826.2902.453
315.Sroczyński_Włodzimierz21.89721.89700
316.walet21.88414.4916.518875
317.hlpedersen721.8339.86510.6031.365
318.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
319.Suska_J21.76212.1957.1402.427
320.hania21.71411.1687.9692.577
321.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
322.sbasiacz21.51110.9167.0223.573
323.MagiQ21.43015.0342.8793.517
324.kaskam21.38112.7484.7893.844
325.michal7221.29811.1168.0982.084
326.Machnik_H21.19816.8182.8651.515
327.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
328.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
329.agnieszka599520.9056.9215.6948.290
330.justynka1620.82111.2448.5631.014
331.Kurzyjamski_Wojciech20.75512.2847.715756
332.arborpl20.58611.5476.7682.271
333.Lewandowicz_Adam20.5606.52112.7221.317
334.kulsob20.43711.5066.5762.355
335.Jules20.36611.6295.5203.217
336.MariaŁopaciuk20.36011.9296.5391.892
337.Gołowicz_Michał20.3349.3538.2722.709
338.Nastian20.3234.05112.0834.189
339.J.Borycki20.1178.8428.6012.674
340.Domirka20.07310.4826.6462.945
341.Stachwiuk_Elżbieta20.03513.0133.7043.318
342.megagrzechu19.9509.9287.9502.072
343.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
344.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
345.aligatormp19.90019.90000
346.dorotan19.8972.1346.81310.950
347.Marciszewska_maria19.8848.4507.5783.856
348.Metalloviec19.83812.8164.6452.377
349.Projekt_OPI19.82811.4006.0482.380
350.ula1119.7169.7807.3452.591
351.Kozłowska_Elżbieta19.60814.7263.3231.559
352.wisnik_k19.55511.1955.4132.947
353.halina4419.49211.9345.4592.099
354.Winczakiewicz_Wacław19.44510.1006.0973.248
355.angie19.41818.7300688
356.Krzysiek_19.3661.01815.4352.913
357.andrzej.drogosz19.2347.2488.1773.809
358.arletaso19.14011.8162.6704.654
359.Strojczyk_Waldemar19.11210.6735.8272.612
360.Chrzanowski_Stanisław19.1098.6187.3833.108
361.Marcin_P19.0959.5508.2761.269
362.Janina_Tomczyk19.0148.2547.4373.323
363.Urszula_Pogoń18.9408.4862.0408.414
364.beata_anna118.6736.05411.5671.052
365.Sławiński_Jacek18.6596.5978.4763.586
366.barbarag.18.65513.75504.900
367.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
368.marek_kondrat18.39916.2491.613537
369.marjolena18.3388.0218.1622.155
370.magdalena7217.9319.1986.6952.038
371.B.Babiarz17.8699.7605.4202.689
372.Lukasz_Fajfrowski17.76911.5984.2171.954
373.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
374.Bednarczyk_Kamil17.7225.6206.9195.183
375.el_za17.6329.4336.3711.828
376.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
377.Mariańska_Małgorzata17.5638.6195.5383.406
378.Jakubas_Eugeniusz17.5578.7756.0272.755
379.gaolcia8617.5433.6729.5774.294
380.beatab17.4798.4712.6686.340
381.Juszyba17.45611.4514.1261.879
382.bodzio5417.4279.8664.4543.107
383.jmzolt17.4168.1705.0284.218
384.grara17.39610.4305.1081.858
385.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
386.karolinaw17.2248.5705.2373.417
387.Gospel17.20110.2524.9022.047
388.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
389.Wiśniewski_Adam17.1378.8196.3231.995
390.marekn12417.0839.0596.1441.880
391.elżbieta17.03010.4002.9843.646
392.lidia195417.01517.01500
393.Jado16.93510.9884.8491.098
394.vitoo16.87611.5541.6123.710
395.Andrzej.P16.86414.1751.921768
396.julka6616.83611.3134.2771.246
397.Yskelo16.8169.8623.3373.617
398.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
399.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
400.joanna8416.48610.3214.5281.637
401.Szalomszalom2016.4589.2665.3671.825
402.barbara_barbara16.2528.0684.5483.636
403.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
404.Nowocin_Beata16.0606.6866.9162.458
405.Gosia25315.9597.1706.4132.376
406.Inula15.9527.8686.5281.556
407.Ulcia_d15.9347.0368.076822
408.Wojciechowska_Ewka15.9029.6844.2371.981
409.olaf1715.88611.0733.3581.455
410.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
411.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
412.sieruga15.7135.2837.2353.195
413.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
414.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
415.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
416.Sławek_Binczak15.5548.5876.042925
417.Viola_AP15.5217.2786.3451.898
418.lukasz.hyrchel15.4628.0924.8002.570
419.pbasik15.4588.4126.296750
420.T_Chamerski15.3716.7985.8822.691
421.Kliber15.3329.4532.9622.917
422.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
423.Lag200015.2885.7727.2532.263
424.stemo6115.2083.71610.534958
425.zbzukowski15.1898.5595.1111.519
426.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
427.rdet15.0986.3963.8744.828
428.Janusz_Stankiewicz15.0967.5103.9673.619
429.Adalbertus15.073011.2543.819
430.kozlowskiw14.9928.4015.1071.484
431.kasiek14.9827.3614.8282.793
432.maluszycka14.9268.3704.5102.046
433.Lenaar14.91313.0465131.354
434.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
435.wojtstyp14.88510.5043.2901.091
436.Robert120214.8337.0495.0472.737
437.m_gry14.6838.4083.2213.054
438.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
439.kwroblewska14.5757.5582.9524.065
440.zetka14.5598.6823.9861.891
441.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
442.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
443.luigi3714.2578.1063.8052.346
444.dombas14.1963.1119.4091.676
445.krzypov14.1497.7582.2264.165
446.Piachu214.1349.8081.2633.063
447.ztelega14.0977.6934.8881.516
448.Irena_Kaczmarek13.9996.1886.6491.162
449.Brudka13.8546.7274.7822.345
450.annakt13.6797.3254.5641.790
451.Walder_Wisława13.6744.89708.777
452.Lukasz.Puciata13.5108.7474.7630
453.agac13.4836.5161.6665.301
454.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
455.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
456.MMar13.3016.9884.7641.549
457.opol13.25711.4813961.380
458.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
459.Rutar13.2236.5494.1382.536
460.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
461.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
462.hal.ka12.9579.4102.951596
463.mariuszek6912.7152.9644.9724.779
464.ToniR12.6726.4182.5253.729
465.Ewa_Brzezińska12.6527.6703.4661.516
466.Obałek_Jacek12.6486.7914.6621.195
467.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
468.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
469.Uszyńska_Hanna12.4896.4544.3911.644
470.griszka5012.3979.2762.973148
471.Jazzek12.38712.38700
472.Hening12.3709.3822.201787
473.katarzyna.matyjas12.3067.4803.3841.442
474.Czyżewski_Bartłomiej12.1967.5692.5072.120
475.Artsanon12.1364.5533.6063.977
476.waldas12.1247.57404.550
477.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
478.Stańska_Aleksandra11.93411.93400
479.dorocik13311.8747.4972.9741.403
480.jansz11.8256.1934.2181.414
481.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
482.Lewandowska_Justyna4411.79110.526524741
483.Marek7011.7656.2305.406129
484.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
485.Sieczkowska_Elżbieta11.5977.8793.131587
486.Michał_Kazimierz11.5491.5507.2072.792
487.Łukaszek_Tadeusz11.5408.4941.5801.466
488.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
489.GrzeSwier11.4916.1811.8603.450
490.kubakpro11.4916.5494.198744
491.basiula11.4895.7113.1292.649
492.brulion11.3812.6328.71237
493.jacwes11.349011.3490
494.Słomińska_Dominika11.3476.4543.8241.069
495.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
496.nuernberg11.1687.0561.5602.552
497.tobi11.1676.3593.5211.287
498.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
499.maciejowski11.0774.3283.9332.816
500.Purski_Jan11.0094.9586.0510
501.KPM11.0015.7783.4201.803
502.bandziorek11.0013.2916.781929
503.Matuszewska_Magdalena10.9675.6324.1821.153
504.krysta_s10.9635.4244.0381.501
505.historyk9910.9364.4303.7782.728
506.mlazarecki10.8776.7583.1171.002
507.Grażyna_Wójcik10.7814.6653.3142.802
508.Majtka_Łukasz10.7701.14309.627
509.karolszotek10.7124.5474415.724
510.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
511.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
512.rencr410.5586.2391.8482.471
513.Witold_Trzeciak10.3816.0003.2281.153
514.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
515.Emkael10.3516.6472.0781.626
516.szczelba110.3515.3583.9701.023
517.Kucharro10.3014.6454.3201.336
518.maria112m10.2443.7475.2261.271
519.szczesna10.2435.4264.332485
520.Artur5910.1536.5442.3281.281
521.Alinka10.1315.2643.6771.190
522.wmacoch10.1226.6172.5041.001
523.mariola071110.07007.5562.514
524.Kacper_Czerwiński10.0455.4793.4501.116
525.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
526.Ludwik_Olczyk9.9903.6225.2091.159
527.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
528.Marzanka9.8464.7414.150955
529.kasejuka9.8356.0622.6911.082
530.malkam2559.8304.8173.2231.790
531.Oleszka9.7993.0686.027704
532.Anna_Parysek9.7985.6181.7202.460
533.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
534.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
535.badur9.7285.1403.3581.230
536.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
537.Agnieszka_Wójcik9.6795.5193.1071.053
538.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
539.donchichot9.6465.0622.3502.234
540.Livia_Ditto9.6286.7082.513407
541.lukas499.6195.3833.707529
542.magat19.61809.6180
543.Genowefa9.6093.2505.771588
544.Janiszewska_Janka9.5903.8874.5391.164
545.NS_Jurek9.5745.3223.271981
546.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
547.Ula_W9.4466.8442.189413
548.ciekawoscpoznawcza9.3864.6363.5261.224
549.miremik9.3725.0063.2821.084
550.62_6109.2765.6262.3081.342
551.OlaH9.2506.2892.210751
552.Kasprzyk_Anna9.1663.7463.6551.765
553.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
554.aeroseek29.0526.5721.4191.061
555.Tomasz_Jedynak9.0464.7953.302949
556.Korzunowicz_Mirosław8.9524.2113.802939
557.maja678.9504.4023.709839
558.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
559.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
560.rendziojaroslaw8.8204.7023.200918
561.mariadobroslawa8.7513.2693.1022.380
562.aktawres8.7506.84701.903
563.Iwonanna8.7153.5983.5911.526
564.arjanek488.6524.7912.3311.530
565.Sułkowski_Jacek8.6055.5622.822221
566.Darek_Kiliszek8.5624.5543.576432
567.SILAM8.4966.1782742.044
568.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
569.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
570.marzanna1758.4041.4194.0762.909
571.Kwos8.3766.1011.0451.230
572.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
573.Odrowąż8.3644.7992.616949
574.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
575.madzia3278.2507.7710479
576.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
577.PawS968.1961.0565.9571.183
578.Jakub_Rokita8.1894.7452.4111.033
579.monika.wałuszko8.1814.2463.260675
580.Krzych.K8.1804.0903.550540
581.Grabis_Mirosława8.1478.14700
582.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
583.Lubryk8.096317.340725
584.krak2108.0732.6474.567859
585.papakulka8.0556.3811.122552
586.olenski_jan8.0074.66903.338
587.aaricia1048.0024.6632.493846
588.J1anka8.0006.784896320
589.SebastianS7.9527.0299230
590.mariamikołaj7.9425.5562.3860
591.berfel7.9424.3892.665888
592.MIRMAZEK7.9247.7910133
593.ewakuszlik7.9065.0642.423419
594.poschadel7.9002.6224.398880
595.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
596.barbara19477.8392.2069974.636
597.Kolk_Osyoiewska7.7964.3522.2721.172
598.Garnek_Jarek7.76506.795970
599.sekutnica7.7467.74600
600.RobertC7.7407.74000
601.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
602.przeski7.6983.71303.985
603.wld_lan7.6946.87156767
604.ELADAB7.6884.5512.347790
605.anusia16107.6875.42702.260
606.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
607.jperkowski7.6747.4330241
608.Joculus7.6216.6550966
609.pawko2237.6173.3981.8942.325
610.Felberg_Sławomir7.5114.1102.457944
611.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
612.Jadwiga_Sibirska7.4734.6416712.161
613.HalinaLitka7.45907.4590
614.Ewa_Szczodruch7.44907.4490
615.KrystynaZadworna7.4374.0872.788562
616.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
617.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
618._jaj_7.3354.72102.614
619.Małgorzata20057.2892.1384.481670
620.brolly117.2411.7225.295224
621.Król_Majewska7.2353.97403.261
622.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
623.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
624.Anetta_727.2003.7232.730747
625.kziecina7.1657.105060
626.craft7.1475.0411.553553
627.ewa_marciniak7.1093.4383.015656
628.aqkis7.08803.7423.346
629.Kempisty_Anna7.0851.9724.0401.073
630.A.Kuba7.0084.4841.925599
631.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
632.krzan6.9353.9021.2761.757
633.rjancz6.9232.8203.473630
634.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
635.Teerose6.84504.2572.588
636.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
637.charston906.7796.77900
638.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
639.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
640.mariaro16.7442.06504.679
641.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
642.basik6.7074.82601.881
643.tonffillka6.6883.8412.120727
644.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
645.grad6.6333.6852.9480
646.Joanna_D6.6313.2532.652726
647.marcinpt6.6282.7483.068812
648.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
649.graffik6.6082.8833.7250
650.Gocha_D6.5964.5731.776247
651.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
652.RyszardBencko6.4503.5601.8891.001
653.kulig326.4453.2072.504734
654.mira_wiech6.4093.7672.335307
655.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
656.Stando_Piotr6.3574.32402.033
657.Rozmysłowski_Marek6.3392.7451.2852.309
658.Paula2576.3363.0052.980351
659.Magierowski_Wojciech6.3314.76801.563
660.mirst6.3153871.7974.131
661.Pawlak_Elżbieta6.3146.31400
662.GG_Grudzien6.2956.1799224
663.Partykowa_Iwona6.2703.3342.232704
664.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
665.Janka286.2374.5781.043616
666.rybecka6.2236.22300
667.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
668.naplopo6.1873.1925282.467
669.Świętkowski_Dariusz6.1762.4852.982709
670.neumann6.1315.116557458
671.Aleksandra_VanBever6.108006.108
672.boena6.0913.6686581.765
673.panter6.0343.3312.111592
674.annaurban6.0126.01200
675.beatpatt355.9981.8033.743452
676.arnel5.9464.7141681.064
677.janinka275.9453.7701.784391
678.monikab5.9331.6511.6042.678
679.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
680.Labcio4025.9052.7578122.336
681.rawli5.8762.4992.3111.066
682.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
683.keresz5.8255.36336894
684.Beata655.8252.7752.278772
685.grabkk5.8153.3322.4830
686.Franek235.7733.1871.834752
687.imagines5.7634.6971.0660
688.Grażyna.K5.7615.76100
689.Giemza_Karol5.7572.7002.410647
690.Socha5.7254.703873149
691.Janusz_Kielak5.7184.598461659
692.Paweł_Pyszniewski5.6551.5722.8741.209
693.Karbowska_Marianna5.6344.575635424
694.pawel_tk5.6171.6323.9850
695.Stefańczyk5.610005.610
696.Kira5.6012.3663.2350
697.Sochers5.5623.5067711.285
698.grohel45.5263.9211.203402
699.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
700.marzenska75.5102.6532.102755
701.Katarzyna_m5.4933.2971.573623
702.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
703.kiniastr5.4695.46900
704.Marek-L5.4451.0163.634795
705.EANWhitson5.4414.224865352
706.Bednarek_Edyta5.4292.7022.112615
707.Aga_Brz5.4262.6132.364449
708.bachach5.4241.0333.418973
709.Ania_Witkowska5.3913.5121.333546
710.Margaret_Stas5.3905.0330357
711.jakozak5.3833.3251.604454
712.lpruski225.3744.088482804
713.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
714.Annetti5.3692.9622.053354
715.jarumasta5.3512.8909341.527
716.WPawlica5.3422.6881.985669
717.golcheck5.2982.6342.083581
718.kkurys5.2945.29400
719.Dobrzyńska_Anna5.2883.3221.91749
720.Ewa_Tańska5.2783914.8870
721.janusz_iwanowski5.2682.7231.824721
722.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
723.vicek19785.2542.7681.887599
724.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
725.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
726.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
727.dorotakw5.1802.7051.996479
728.Teodozja5.1632.2151.0321.916
729.Malgonia5.1512.4982.056597
730.bezet5.1332.9531.962218
731.Bartek_M5.1333.0542.0790
732.tomczyk5.0793.43501.644
733.DankaW5.0791.5553.181343
734.broż_ka5.0501.1082.4911.451
735.Stawowski_Jarosław5.0442483.971825
736.Włodzimierz5.0303.440780810
737.Kapelus5.0244.0319930
738.Scowron5.0123.5671.38560
739.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
740.Katarzyna_714.9694.947022
741.wojtek234.9054.90500
742.poszukiwaczka604.9003.770944186
743.Bogus_Kuć4.8872.2801.5721.035
744.keret4.8682.7572.01893
745.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
746.Stanikowski4.8083.594904310
747.pawkos834.8044.80400
748.Sz_Joanna4.7973.551830416
749.iksdar4.7912.5671.742482
750.EwaMolly4.7783.663826289
751.Markowski_Maciej4.7622.8281.408526
752.manyek21124.7334.73300
753.Orlik_Ala4.72804.7280
754.ahalaburda4.7246733.523528
755.tyburski4.723004.723
756.mastalerz4.7022.4321.835435
757.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
758.Majewska_Lilianna4.6952.7781.377540
759.RyszardSys4.6874.4422450
760.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
761.ZbLin4.6613.7670894
762.mariusz90504.6521.4982.508646
763.Mirek19004.6233.1451.014464
764.Kocoń_Leszek4.60504.020585
765.Molencki_Rafał4.6053.0311.382192
766.Paweł_Zawadzki4.6041.7167522.136
767.Mustad4.5892.7531.8360
768.Krystyna_Moćko4.586552.2272.304
769.Zabomba4.5751.7132.583279
770.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
771.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
772.Forma_Eugeniusz4.538004.538
773.Eder4.5342.5971.758179
774.Majcher4.5322262394.067
775.anytram4.4892.0961.861532
776.mejpien4.4441.4512.330663
777.Zubrzak4.4252.1766201.629
778.PiotrG4.4212.7541.457210
779.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
780.labarnerie4.3892.4581.475456
781.ziobrovska4.3281.1162.459753
782.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
783.Pitlab4.3211.9131.466942
784.a.badowski4.2842.2551.637392
785.barbarafasiczka4.2714.27100
786.Banasiak_Antolak4.2502.2521.575423
787.jareczkisz4.2332.3931.416424
788.Robert14.2302.764841625
789.sandy10m4.2222.35201.870
790.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
791.Florczak_Renata4.2119012.1021.208
792.DanielPratt4.2073.21492568
793.mglinkow4.1781.0272.890261
794.Lukasz_Kuc4.1394.13900
795.bertha4.0712.1661.289616
796.Kubalska_Agnieszka4.0683.7902780
797.andziulam4.0601.1412.382537
798.pawel.dyda4.0551.8839141.258
799.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
800.OlszewskiD4.0451.1502.754141
801.EwaH4.0422.0726911.279
802.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
803.prazmowska4.0382.1491.491398
804.Masia4.02204.0220
805.robi1123.9932.4491.106438
806.Kurlas_Cynthia3.9913.99100
807.amarylis393.9863.98600
808.BogusławBykowski3.9612.475935551
809.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
810.loknok13.94602.4891.457
811.majkuss3.9351.2989291.708
812.jozek3.9211.5761.851494
813.CaramonM3.893003.893
814.jolanta_kulinska3.8621.5901.313959
815.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
816.mwpch3.8222.649361812
817.ewastepien3.8201.9821.464374
818.Musial_Michalina3.8122.0941.197521
819.Magroski493.8033.60310991
820.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
821.susic3.7803.78000
822.marla3.7721.8781.477417
823.JMarchewka3.7723.77200
824.Ewa_Prejs3.7649632.260541
825.lechkar3.7323.009145578
826.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
827.Elżbieta_Piwińska3.7082.1091.217382
828.Nowik_Grzegorz3.68402.1881.496
829.mirkania3.6742.502924248
830.nicky3.6723.258245169
831.projektpodlasie3.6722.00601.666
832.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
833.jertom3.6423.64200
834.tosia513.5913.59100
835.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
836.kwiech3.5753.57500
837.JustynaP3.5451.7291.186630
838.anna12643.5363.1114250
839.zlota_wilczyca3.5193.51900
840.marwro3.5023.50200
841.asdmjs3.5002.490669341
842.Kolank03.4733.1613120
843.ska83.4583.45800
844.Kacperm_sz3.4452.44592773
845.AM_Kalski3.4442.205773466
846.Marcin_Z.3.4392.8690570
847.leszcz3.4281.600951877
848.WiktorK3.4103.41000
849.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
850.RobertGóra3.4021.9001.128374
851.ambrozja1003.3572.284695378
852.ewab.3.3352.541612182
853.Darq3.3133.31300
854.bialy203.3072.374350583
855.krybas3.2982.143916239
856.orzechowski_m3.2852.018903364
857.Dampc_Kasia3.2802.7000580
858.ostrowiecki3.2772.7924850
859.Urlich_Tomasz3.2656546351.976
860.alwierzba3.263003.263
861.MonikaNJ3.2531.0062.083164
862.Olczyk_Paweł3.2491.8641.032353
863.Nocun_Wojciech3.2493.24900
864.Zwoźniak_Andrzej3.2472.083968196
865.Pietkun_Karolina3.2443.24400
866.Lukrecja3.2211.5231.272426
867.aisa3.208003.208
868.Marck573.2031.4931.399311
869.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
870.Dzedzej3.1901.7291.172289
871.krzysf773.1871.3165761.295
872.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
873.Lipka_M3.1852.290407488
874.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
875.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
876.Madzik883.1598432.116200
877.Dane_Kasia3.158103.157
878.MAJCHRZAK_MARIUSZ3.1561.6941.219243
879.halmarki3.156003.156
880.Mimzy3.1441.7041.147293
881.annapytel3.1308481.970312
882.Jola_Zalesie3.1141.815960339
883.Terluk3.11496302.151
884.jarekmadej3.0991.717978404
885.tomekov3.0811.4893311.261
886.Tadeusz_Pilat3.038003.038
887.andrzejs323.0343.03400
888.EdwardB3.0313.03100
889.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
890.dorpaj3.0181.826621571
891.Urszula493.0143.01400
892.kasik5003.0101.881852277
893.pawlowska_katarzyna3.0071.196952859
894.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
895.kimar112.98212.9810
896.Monika_Ignatowicz2.9581.4871.113358
897.Gawski_Marcin2.95402.9540
898.piotr_nojszewski2.9441.576560808
899.Opalinski_Piotr2.9311.992244695
900.Wojciechowska_marta2.9311842.038709
901.kknebel2.92401.9131.011
902.Kostkowski2.91696201.954
903.drrejment2.91501.7861.129
904.kasiamon2.9141.2351.304375
905.michalina1802.8951.654864377
906.robin0002.87758902.288
907.alahal2.8591.5911.2680
908.Szostak_Marcin2.8552659131.677
909.stojex2.8511.928200723
910.adiglowacki2.8512312.59525
911.ryszardgarncarek2.8401.573955312
912.syszol2.83201.4881.344
913.Krystyna.waw2.8242.82400
914.Durka_Stanisław2.8232.82300
915.Tajgete2.7971.542955300
916.Stefanie_Matta2.7961.805771220
917.jbaginski2.7931.336937520
918.Missagent02.7732.77300
919.Markus2.7691.51601.253
920.martabalazak2.7632.76300
921.wojtwk19122.7391.651858230
922.Jankowski_MA2.7291.69001.039
923.Miraś_Ireneusz2.719002.719
924.Edmunda2.7181.0931.6250
925.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
926.MonikaS72.6981.2801.162256
927.george2.6782.67800
928.Krawczyk_Wiesława2.6781.520852306
929.jolantaw2.6631.695663305
930.martyna_j2.65780001.857
931.GoskaGoska2.6551.588829238
932.Olbryś_Anna2.64702.6470
933.monika_kurek2.6421.5481.0940
934.Marianna_Różalska2.6311.496695440
935.Irena_Monika2.6095326291.448
936.ina2.5962.59600
937.sharacz2.5948831.7110
938.sstevens2.5942.561033
939.gruszczyński2.5791.422870287
940.Uzfjm2.5751.364958253
941.Pawel_Jurewicz2.572132.5590
942.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
943.Kyjania2.55101.987564
944.zawbor2.5501.305968277
945.grzesław2.5311.368821342
946.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
947.astraIII2.5251.677387461
948.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
949.KazimierzPaczesny2.5161.729599188
950.annape2.50802.303205
951.krzyko2.5041.4871.0170
952.beatabistram2.4811.312242927
953.gbryk2.4771.268949260
954.JustynaS2.4752.47500
955.KasiaD2.4702.47000
956.Misztal_Ewa2.4671.299962206
957.Maj_Paweł2.4652.46500
958.hagna112.4631.7920671
959.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
960.Joel_S2.4412.44100
961.Katrinson2.4291.388720321
962.Miazek2.420983848589
963.Krzysztof_Maszkowski2.4171.8335840
964.teresaklosinska2.4121.60979013
965.Tekla2.4092.40900
966.bronislaw_wenta2.4012.2771240
967.Rejnus2.3951.1101.2850
968.Rosslyn19882.39001.641749
969.Joniec_Henryk2.3822.38200
970.marrta2.3791121.548719
971.MagdaBilska2.366002.366
972.Jarosz_Adrian2.3652.36500
973.betka392.36002.3600
974.kokorzyc2.3561.460625271
975.snemelk2.3341.1331711.030
976.kasiulek2.3341.137954243
977.Kafar_Marita2.3261.296812218
978.kszczep2.3261.282730314
979.małgorzata_wstawska2.3211.339727255
980.jusyd2.3171.271760286
981.tpergalo2.3115195811.211
982.Hałat_Anna2.30002.103197
983.dzelka872.2941.241848205
984.hykiel2.28502911.994
985.DorotaL2.283002.283
986.Tomasz_Struk2.275830450995
987.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
988.andrzej_baran2.25902.18574
989.magdandrus2.2532.25300
990.mar_markiewicz2.2461811.661404
991.BogdanB2.2411.216886139
992.los_wiola2.2381.23397827
993.mkkmilek2.2361.17301.063
994.swapgirly2.2241.8690355
995.flo_ag2.2159421.19875
996.walkip2.206002.206
997.Elik7002.1981.4610737
998.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
999.tg3a2.1887481.4400
1000.urbananna2.1622.16200
1001.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
1002.Sidor2.1592.15900
1003.klaudia1996232.1451.229668248
1004.Farmer19792.1401.272756112
1005.kammp2.1391.156766217
1006.dorota.kober2.132793622717
1007.mago24102.1311.172729230
1008.Walczak_Jarosław2.1292.12900
1009.Danuta_Mielczarek2.1131.6350478
1010.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
1011.bzdrodow2.0712568071.008
1012.Luziński_Marcin2.0571.045226786
1013.nenufar422.04801.297751
1014.Kozera_Piotr2.04101.441600
1015.compnet2.0404502801.310
1016.BNowak2.0341.4020632
1017.dasobierajuk2.029919917193
1018.Mimimi842.0281.128750150
1019.efunia2.02402.0240
1020.Ivojag2.0226631.012347
1021.DariuszHeręza2.02109961.025
1022.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
1023.GosiaLemanczyk2.0091.8130196
1024.Rzeszotek_Łukasz1.996846792358
1025.ewa.okoniewska1.9969161.0800
1026.morloth1.9761.97600
1027.tomnow1.9751.97500
1028.annastregiel1.9671.374319274
1029.go.sien1.9521.67519978
1030.Witkowska_Ewa1.9472932171.437
1031.valdeq1.9321.047625260
1032.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
1033.redie1.9161.177250489
1034.nieznalski1.9141.060632222
1035.Lipka_Agnieszka1.9133911.5220
1036.kulik_agnieszka1.91195198862
1037.kipikasza1.9101.91000
1038.xtedek1.9091.15022737
1039.sj_sj1.9082851.6230
1040.Kyon1.898775916207
1041.Pawel_Gola1.8961.025700171
1042.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
1043.yoake1.885889832164
1044.anulka241.8831.58425346
1045.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
1046.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
1047.AniNet1.875882656337
1048.JPool1.8731.057624192
1049.terciak1.8691.130554185
1050.Perz_Pieron_Aleksandra1.8591.43033792
1051.apogorzelska1.8561.188458210
1052.przemek_m1.8541.005674175
1053.joanna_mironczuk1.85306061.247
1054.pbacik1.849001.849
1055.amg071.8371.049585203
1056.Barbara_Domagała1.8341.83400
1057.Marcin_Śnioch1.832882726224
1058.ewelina.jakubowicz1.8271.6152120
1059.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
1060.Darth_Simba1.813669649495
1061.Akszeingar1.8121.6961160
1062.madzmatron1.80901.8090
1063.Krasowska_Katarzyna1.802883698221
1064.Woyass1.796838492466
1065.KRutko1.7859348510
1066.Magdalena_Strózik1.7846361.1480
1067.agusja11.783989602192
1068.krzyosiek1.7831.78300
1069.Ciszek_Artur1.7461.170447129
1070.Bezimienny121.740001.740
1071.anowi19581.7311.275296160
1072.Cynthia_Witt1.73099567560
1073.anamorf1.730723801206
1074.AgnieszkaK1.7121.003548161
1075.RyszardT1.709873638198
1076.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
1077.jbstruzik1.7051.676029
1078.Sobol741.701831673197
1079.Rasmussen_Bozenna1.6981.69800
1080.pawełKa1.6911.5801110
1081.Psikus_Elzbieta1.691885358448
1082.labuska791.6915031.13850
1083.robert.kantorek1.6861.0066800
1084.StraszMarek1.675886582207
1085.Horg1.6721.029418225
1086.kaphis1.6679230744
1087.wicy1.6561.2264300
1088.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
1089.Potomek_Wosinskich1.637980362295
1090.guzia281.629592932105
1091.Batory_Marcin1.622785655182
1092.Boroch_Marek1.6211.4740147
1093.NowakMarcin1.618289387942
1094.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
1095.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
1096.Ewa_Hus1.6140920694
1097.camel531.614596909109
1098.Dawid991.61272980083
1099.maria.j.nie1.60701.6070
1100.marlena12061.6021.4998815
1101.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
1102.piotrowski791.5972522811.064
1103.JSamborska1.588001.588
1104.aka831.586861588137
1105.Andrzej_Welsberg1.583925492166
1106.AGillim1.5731.57300
1107.ZofiaWichtowska1.542001.542
1108.JanczewskaM1.5381.0010537
1109.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1110.Sikorska_Izabela1.53601.5360
1111.Jerzy_Molski1.5369640572
1112.Płowik_Hubert1.523210888425
1113.kolaczkowska1.523823513187
1114.KesslingAnna1.522822481219
1115.rrwhite1.5181.488030
1116.e_emyli1.5159305850
1117.romano581.515354870291
1118.maria.mazur1.514662635217
1119.mholy1.5137527610
1120.GąskaMariusz1.49001.378112
1121.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1122.walinska.ewa1.48683762920
1123.Megabyzos1.4825350947
1124.norbibuu1.4801.48000
1125.IrenaZGB1.477807512158
1126.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1127.Horizon1.4601.46000
1128.aelwira1.4531.20442207
1129.tatarak311.4511.45100
1130.Biskupska_Julia1.450814521115
1131.RoRo5001.447001.447
1132.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1133.KostekP1.426794459173
1134.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1135.konradus1.41101.4110
1136.honorata1.410137661612
1137.tylerversluis1.4101.1720238
1138.rybolow1.3971.22467106
1139.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
1140.jacklosi1.3771.37700
1141.Mariola_Hadryś1.373542649182
1142.dstancel1.3711.37100
1143.Peikita1.36701.3670
1144.wasiliki1.36301.3630
1145.mszatilo1.361808392161
1146.anna_wiśniewska1.357469280608
1147.Joanna521.34801.034314
1148.vnukinga1.345768460117
1149.sierszeng1.3381.33800
1150.Pelagiusz1.334665534135
1151.MrDzwang1.33398825788
1152.wiktor_odelsk1.333001.333
1153.Magda20001.3301.33000
1154.Łukasz281.3250890435
1155.AdamCA1.3241.32400
1156.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1157.DanusiaA1.3204840836
1158.mstrzelec1.312263147902
1159.Kwiatek491.312862331119
1160.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1161.achczi1.305442254609
1162.KDudzik1.3031.1550148
1163.Emerald1.2991.29900
1164.Croissante1.297703485109
1165.Vasquez1.2861.28600
1166.e_furmanczyk1.2680892376
1167.Piasecki_Zbigniew1.264701423140
1168.worwag1.263001.263
1169.sylweczka_221.258001.258
1170.julia_natalia1.2551.25500
1171.jart1.2498290420
1172.marcinguzek1.238760285193
1173.gajus811.237771317149
1174.basia1.23401.2340
1175.olka_elka1.2310967264
1176.NikosK081.2291.22900
1177.joff1.22770847544
1178.ananke19661.219629456134
1179.Frezja471.2187454730
1180.wiktor_nik1.2131.21300
1181.tomkarolak1.2117730438
1182.czj1.211288765158
1183.mlody_8121.209592501116
1184.Joanna_Hoffmann1.209832200177
1185.Smach_Robert1.206228748230
1186.sgubiec1.2056065990
1187.Voyteck1.204612461131
1188.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1189.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1190.Bełc_Paweł1.2009690231
1191.Kupis_Artur1.196743287166
1192.marzanna621.1841.146038
1193.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1194.Cel.Magdalena1.165579470116
1195.Stęplowska_Anna1.164570251343
1196.kcocyk1.16148957696
1197.Mroz_Anna1.159001.159
1198.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1199.tommyser1.1461.14600
1200.gumisiek1.14165139793
1201.LavinkaTrinkelson1.1407740366
1202.mareklaskowski1.132654374104
1203.WH1.132001.132
1204.basiaps1.1291.12900
1205.monikatk1.1139430170
1206.dawid2541.1080227881
1207.kbinka1.10801.1080
1208.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1209.tiarella1.0871.08700
1210.roman1091.084001.084
1211.orosowiecki1.08445852997
1212.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1213.Hoch_Jacek1.08101.0810
1214.Quit1.06801.0680
1215.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1216.enora1.0683657030
1217.B_Kamil1.0651.06500
1218.Dolkenty1.0651.06500
1219.m.monika1.0641.06400
1220.nataliafw1.060101.059
1221.wołczuch1.05979916244
1222.ewulab1.05929515515
1223.mwkmoch1.0590864195
1224.Kossowska_Ada1.0531.05300
1225.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1226.kdgs1.0458940151
1227.rafaello162451.04476124241
1228.Banaś_Robert1.0400712328
1229.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1230.Haegele1.039001.039
1231.Zarzycki_Wojtek1.038358578102
1232.Marcin_Kubiś1.0358620173
1233.Bryś_Martyna1.033347364322
1234.SzaflikJoanka1.03001.0300
1235.Mirek801.03001.0300
1236.witek_mazuchowski1.028570318140
1237.MariaRągowska1.028669620
1238.psemik1.028595302131
1239.MaciaE1.02564529783
1240.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1241.Turaj_Halina1.00601.0060
1242.Hermanos1.0011.00100
1243.ewabo99599500
1244.Al_Mia99109910
1245.meggie990669218103
1246.karasm988297129562
1247.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1248.Dylewski_Adam981518353110
1249.Kaffi974477391106
1250.Paulina_K9725244480
1251.krzysztof.kazmierczak967399464104
1252.adam.nojszewski96700967
1253.bibiasta965513328124
1254.Paszkowski955330440185
1255.krzszcz94746242263
1256.Rysak_Mateusz94500945
1257.JolantaN94221768153
1258.Kistowski_Mariusz94094000
1259.Kublicki_Włodzimierz93793700
1260.JakubRutkowski927498313116
1261.Gugnacki92500925
1262.Kuba_Wojtczak924485285154
1263.Justyna_Musiejewska92345337892
1264.an_karnas91791700
1265.kabzinski_lukasz912940818
1266.urluch907445283179
1267.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1268.WasniewskiTh90309030
1269.Boretti_Jerzy90344836095
1270.radekp89500895
1271.Rydzyński_Jan88708870
1272.Agnieszka_Kluzek8852260659
1273.Gasior_Wojciech88400884
1274.Michalak_Mariusz8825083740
1275.dl387453027173
1276.jorbik87422970575
1277.matix12387008700
1278.Dzoanis8704614090
1279.arigato358682070661
1280.Andrew.77PL864330373161
1281.Kerysek86368016221
1282.a.brodowicz861488256117
1283.zajączek85108510
1284.Gruszczyński_Paweł84900849
1285.Hryniewicki_Paweł84308430
1286.ofski84148728074
1287.miedzajac8336130220
1288.Głowacki_Maciej82982900
1289.jaskulka8253774480
1290.matt13824422279123
1291.Katarzyna_GT820311169340
1292.Old_Water81600816
1293.arekw81146525690
1294.Dziubinski_Marcin809357351101
1295.Macsud80745928563
1296.Krzysztof_Fornalski805179315311
1297.Wiktor80380300
1298.Anna_Czaplicka8013334680
1299.Wojtek9997983334650
1300.EngelardAneta787389242156
1301.Anna_Radziszewska78200782
1302.zuzanna78078000
1303.Cichy7774922850
1304.HubertLacki76807680
1305.pruszek_k7603394210
1306.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1307.Wiesław_F75240329950
1308.Tomasz_Fiedorek7526110141
1309.tomaszi75075000
1310.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1311.siunek74319545989
1312.MalgorzataMat7423870355
1313.Konrad_Dunst7390399340
1314.robert_duszynski73873800
1315.Monika_I737656081
1316.hollerelk73107310
1317.zmyslowska72749099138
1318.majkey72146416988
1319.Tetiana72007200
1320.dopam715380212123
1321.BetiSzu71250815648
1322.Amalienborg70270200
1323.urszula.chyży.zd.bartold699116325258
1324.LucjaZatorska69929433471
1325.Respondek_Nicole69369300
1326.kominiak69269200
1327.Michal_Sk69236126665
1328.harufam68806880
1329.Aneta_Fisel68439321873
1330.jeczaj68168100
1331.Morawicka_Justyna6754710204
1332.Nowik_Andrzej6685589515
1333.pawel_k2316625470115
1334.Samorajczyk_Łucja6594272320
1335.połubiński_robert65865800
1336.Cwynar_Justyna6504400210
1337.Szymaniak_Piotr64864800
1338.Uchymiak_Inga642425112105
1339.danielkolota642253128261
1340.Dragan63800638
1341.Marszałek_Marek63606360
1342.Paweł_Witkowicz6284960132
1343.Yaakov76265401967
1344.katgen62400624
1345.AgataMysliwskaChrostek62406240
1346.Pilnik_Wiktoryja6141670447
1347.Lewandowski_Robert61035917576
1348.tulipan12360460220
1349.Dąb_Henryk59530724048
1350.Maciek_Ufnalewski594523071
1351.JoannaL59159100
1352.osaczony3058958900
1353.Ducin58505850
1354.AlicjaSurmacka57600576
1355.Krajewski_Eugeniusz57257200
1356.Kwiatkowski57100571
1357.Skorek_A57126224465
1358.Monika_Piras56942811625
1359.robbi8956500565
1360.MarcinR564050460
1361.Myrddin0156056000
1362.Feltynowska_Grażyna559284102173
1363.dalcryz55505550
1364.katarzyna.niedzielko54830218462
1365.Gryczewski_Witold547174245128
1366.Wyszynski_K54500545
1367.Iwona_Cierpikowska54030715578
1368.sla_zeb5400314226
1369.Sroka_Stanisław5344505826
1370.Augusiak_Andrzej53400534
1371.Atena4153153100
1372.szmitmat52925422649
1373.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1374.a.bartoszek52052000
1375.Kamiński_Janusz51329416455
1376.swodzyński51200512
1377.Koplinski_L49904990
1378.WaldemarG49800498
1379.Ving4972972000
1380.DFydrych49100491
1381.Palusinski_Pawel48904890
1382.Marta_Chmielińska48748700
1383.marcin_kowal4873150406
1384.jarymi48404840
1385.Trotwood48304830
1386.Białobrzeski_Marek48200482
1387.Izis47500475
1388.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1389.PawelJ47247200
1390.ask47100471
1391.Dulski_Roman47000470
1392.Grodzieński_ZI46821719556
1393.marcin_b46746700
1394.Beksa459115104240
1395.Zawada_Cezary456658383
1396.Skubik_Michał45445400
1397.marek75544825314055
1398.mmama14473794820
1399.Wolnik_Joanna44044000
1400.Rostek_Wioleta43826512746
1401.mzj43722916444
1402.Chabrzyk_Piotr43643600
1403.Kubiak_Wioletta43616315258
1404.Ewa_Bodzek43124214940
1405.Beata_Załęska41925711943
1406.arrmen41822915435
1407.fiolet41618519437
1408.Mariusz_Kucharski412326860
1409.Frank_Wong41100411
1410.Kaniewska_Anna4082727354
1411.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1412.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1413.Augustynowicz_W40321214843
1414.Carolina39900399
1415.olkatom3953192056
1416.Theofilos3892790110
1417.vbstar201038800388
1418.Hinc_Iza38738700
1419.KPiechota38738700
1420.gregorian7638521413932
1421.Wasiński_P38400384
1422.arek_nelke38203820
1423.Rafal_PL38203820
1424.lukasz.okla37922110454
1425.Grazyna37900379
1426.klocek_danuta37725810118
1427.Krzysiek.f.723751841829
1428.jaklika37413522910
1429.Maciej_L373293800
1430.WiesławGajdek37300373
1431.JanNiedźwiadek37003700
1432.MT36503650
1433.herMMan36503650
1434.razare36300363
1435.Dzbik_Agnieszka36121410047
1436.Nykiel_Gracjan36136100
1437.marekzaborski36100361
1438.A.Michałowski3581881700
1439.j.nykiel35500355
1440.Klaudia220835316914935
1441.nina35335300
1442.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1443.Skibiński_Tomasz3507724429
1444.NataliaBraun35035000
1445.magdus301134834800
1446.Beata197734834800
1447.Grażyna34400344
1448.kooiki34115414641
1449.JoannaKwiatkowska3382361020
1450.JulieMCRSz33233200
1451.wilhelmho33217611937
1452.MirosławaP32900329
1453.MarSaw3281979239
1454.Michuel3251012240
1455.VValdek32300323
1456.Bogdan_Przyzycki31600316
1457.marcinma31300313
1458.Pohl_Mateusz31203120
1459.monika51083061839231
1460.cisowianka2030300303
1461.Tomkow30203020
1462.ksieski2st30003000
1463.Zofia_Kusztal299262325
1464.LilijaW29900299
1465.icecrypt29829800
1466.Jolanta672970164133
1467.Skrzetuski_Andrzej29200292
1468.Widłak_Aldona292222070
1469.Monika.C28915110929
1470.wlodekro2881718334
1471.Śmiech_Michał28700287
1472.maziarek28600286
1473.minawia28400284
1474.marzenka2771529035
1475.dgebka27513910729
1476.Anzorge_Anna27427400
1477.carmilla27100271
1478.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1479.Budzynowski_Robert26700267
1480.szwiling2641587234
1481.aakob42611329435
1482.Przegalinski_Maciej2561078861
1483.Mariusz_Maj25625600
1484.juzekxx022491536333
1485.MrTomAsh248018068
1486.Muraszko_Tamara24711110630
1487.dauttieg24524500
1488.Nowak_Jan1922451387631
1489.Piotrowski_JP2421071350
1490.wlodekja239221018
1491.Jana237531840
1492.Zwierzyniecki2341199619
1493.Zadrożny_Rafał22900229
1494.Jabłoński_Andrzej2271317125
1495.majawojdalski@hotmail.com22622600
1496.wag-a22400224
1497.Mierzejewski223861370
1498.ewadd22200222
1499.katkul322102219
1500.Wiktoria22002200
1501.historyk192022000220
1502.Malinowski_Waldemar21821800
1503.Romain2151186532
1504.gil_kasia21400214
1505.Zygmunt_Zygmunt20500205
1506.sdworak20402040
1507.sadik20212010
1508.polgen7820100201
1509.danielfoote20120100
1510.dorota_bartosiewicz19900199
1511.erazmwol197016532
1512.Bobowiec_Iwona19401940
1513.Olaola11931384312
1514.ciechanowska_agata192987717
1515.Gagulski_Lukasz19219200
1516.Łuniewska_Ewa19001900
1517.teobald11891027017
1518.Klaudia_Cz18700187
1519.Jurczak_Bartosz18518500
1520.andrzejkapron18418400
1521.Savick184059125
1522.TadeuszChitruszko182150320
1523.Rogalińska_Halina180111069
1524.Bazyszyn_Liliana18000180
1525.Tomasz_Swierzb17800178
1526.Doda69178896821
1527.matt17800178
1528.BeataK17717700
1529.bogda2521761491116
1530.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1531.rotry17400174
1532.kasiar17400174
1533.Gromadka_Tomasz17394790
1534.tomasz11731105013
1535.alfatronik216900169
1536.Galazka_Barbara165140025
1537.pawelolszewski16500165
1538.kazik4616316300
1539.eshabe16300163
1540.netsoft163684352
1541.askksa16216200
1542.dziadek_m60161010457
1543.dominikk15500155
1544.wietom15501550
1545.mchoci15215200
1546.natalia1986152994310
1547.GenTV150119031
1548.JarekK14814800
1549.MarMat146884216
1550.MarcinKuźbik14514500
1551.m.rottenberg14400144
1552.aurora14400144
1553.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1554.Wirtualny141626514
1555.tomas92133104029
1556.Moszyńska_Paulina13203894
1557.Diana13013000
1558.kola1612900129
1559.afra5912812800
1560.basia_pol128812621
1561.BohdanKD12800128
1562.beatka63612508243
1563.ANDY321124654217
1564.kathylapoz12312300
1565.Michał_Fronczak12300123
1566.Papciak_Małgorzata12212200
1567.efkama11700117
1568.Gorecka_Malgosia11411400
1569.anpiet11100111
1570.Irek_Bartkowski11000110
1571.lojka3511011000
1572.fplaton11011000
1573.vivace10901090
1574.111chris108592623
1575.bekel108593910
1576.adrianm107623213
1577.joannakov10600106
1578.Zagrobelna_Zofia10670279
1579.Marzena_Sosnowska10210200
1580.Michnowicz_Alicja100652015
1581.Bozenna990990
1582.Danna8994095
1583.majaszpot980980
1584.Bea9667290
1585.jabłońska-kruszewska_a960096
1586.Ł.A.Rynkowski96502323
1587.Andrzej_Stanislaw9256036
1588.adrian.g909000
1589.WelkaGrzegorz8848373
1590.kubajaworski848400
1591.AnuszewskaHonorata8406123
1592.marekkronikarz840084
1593.SztylerE8338396
1594.mirebella820082
1595.akamieniak8143335
1596.Sofeicz797900
1597.Potyjówka79442411
1598.Starszewska_Marta770770
1599.Izabelab767600
1600.Jakub_Pypeć757500
1601.mos_s7328441
1602.Purzyński727200
1603.Kożuchowski_Albin7106011
1604.Łuczniewski717100
1605.Berlin676700
1606.Baczewski_Robert660066
1607.Hubicki_Roman600600
1608.Grzegorz_Bączek590059
1609.geneo590590
1610.adriana123595900
1611.astelcer555500
1612.Klaus_Marcin510510
1613.skol490049
1614.Pecherska_Agnieszka4803810
1615.Gleinert_Karolina460460
1616.Dendrophilus440044
1617.Editche420042
1618.Górska_Jadwiga420042
1619.KrystianJan400040
1620.Bajkowski_Bartosz4003010
1621.Dubiczyńska_Maria390039
1622.Marek_Wysocki390039
1623.Marek_Krzyżanowski380038
1624.agatek1806380038
1625.Adam_Leszczyński360036
1626.jkdobro353500
1627.Seba_Piotr3214162
1628.k_skrzyp280028
1629.Ciech1993272700
1630.andrzej2511250025
1631.jan.ploszczyca250250
1632.Antolak_Olga150015
1633.bulledesavon140014
1634.Walczak_Piotr9900
1635.Maksymilian_Rzemiński5005
1636.TomsKi19852110
1637.kujawa_cezary2200
1638.digajewski2110
1639.rick.zalewski1100
1640.geminioctavia1100
donate
Online: 61, ver. 1.71 © 2010-2020 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::