geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 43.734.72322.965.01714.371.4076.398.299

1.Danecka804.263445.798261.98196.484
2.Incognito751.570419.272207.543124.755
3.mmaziarski745.508353.096289.327103.085
4.Basia_W644.327333.858255.39255.077
5.Wojciech_Liśkiewicz642.907338.139200.224104.544
6.bozenabalaw606.988349.979196.05560.954
7.janusch589.620347.743185.25756.620
8.Jabłoński_Edward583.295316.112197.92669.257
9.bazie535.508257.288207.52470.696
10.jerzy_nowosielski504.192253.323170.59080.279
11.danisha458.893209.519200.09349.281
12.GTG_Silius_Radicum429.881105.69753.052271.132
13.jackun418.715209.268137.97671.471
14.urszula_swierczynska404.173235.294127.70141.178
15.eliza1952367.259211.586105.66650.007
16.Jaskólska_Ewa364.421197.550135.16831.703
17.Michał_Golubiński357.966194.061111.12252.783
18.Izabela_Czaplicka309.630148.921122.01638.693
19.Tylingo_Bozena306.783151.97896.87057.935
20.Misiewicz_Elżbieta299.496150.811113.36935.316
21.Kośnik_Krzysztof299.005179.68689.94229.377
22.Sobieraj_Ewa278.259155.08288.49534.682
23.halina275.656153.53794.32827.791
24.Skrzypczak_Bogumiła272.439146.58290.72335.134
25.mteresa268.116143.24692.52132.349
26.Karsowianin263.536159.07274.71729.747
27.Łukasz_Kominiak259.041132.76089.83836.443
28.Turek_Bożena257.647139.08591.02927.533
29.WZI257.586184.51130.12442.951
30.jurekzur255.742142.29485.75827.690
31.Krystyna_Domańska252.699133.160101.44418.095
32.grammy43116226.731124.06985.05417.608
33.Rafał_Albiński226.467106.37675.52844.563
34.gz1411220.364121.27576.41422.675
35.Czarkowski_Jarosław218.473124.72764.74029.006
36.Jegier212.00475.053121.23915.712
37.Krystyna_Malik203.670116.42970.26216.979
38.ChmielowskaAnna201.545124.80641.75634.983
39.Krystyna_Stanisławska199.12599.17070.68829.267
40.Maślanek_Joanna195.944123.26349.26623.415
41.kkrasinski193.399132.37919.44041.580
42.WaldemarChorążewicz192.62450.72679.26962.629
43.Ciesielski_Marcin189.64779.96359.47850.206
44.magnowa180.77399.13362.53419.106
45.Marek_Delert180.14081.53978.62919.972
46.Koprowski.Jerzy178.33083.63870.97023.722
47.Tomek_Bogiel173.752105.07647.31321.363
48.bkrajewska172.37589.20955.84527.321
49.K_Zochniak167.13669.23840.25057.648
50.Majewska_Renata164.58792.44750.68821.452
51.Wilnianka163.99383.93459.03721.022
52.Berens_Jan163.37781.34740.47341.557
53.WM158.75999.82944.48414.446
54.Kaczmarek_Aneta154.36886.67441.47726.217
55.Mikolaj_Wilk147.45246.30372.01129.138
56.Wlodzimierz_Macewicz143.43791.36935.86316.205
57.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
58.asska1139.10174.72950.12414.248
59.krzysztofjach1138.63571.97650.03216.627
60.ArturWilkicki138.13075.93231.18131.017
61.nowak138.12672.84439.70825.574
62.Krzysiek_Imiołek136.65471.66339.57025.421
63.magda_lena136.45467.99449.71118.749
64.Steamroller_Fly132.65876.58342.90313.172
65.igoriosso130.18066.44938.58425.147
66.Jarcun128.03677.3878.99041.659
67.dRob127.60654.56553.88919.152
68.Wilfried125.69468.08442.28915.321
69.Gośka124.94253.31362.4369.193
70.Barbara_Kubcka123.70760.86947.04115.797
71.Czerkawska_Ewa120.05252.53956.61810.895
72.JZI119.62162.14041.74315.738
73.Krasieńko_Rafał118.48567.57836.93113.976
74.anton_burza114.12854.24543.30316.580
75.mziel113.26560.69027.88224.693
76.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
77.Makowiecka_Krystyna109.67521.30852.09436.273
78.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
79.artekm109.40055.82841.03412.538
80.Tomasz_Szweda109.18755.79340.54812.846
81.Gałkiewicz_Urszula105.21312.29866.96325.952
82.olerys104.76655.73134.28914.746
83.jorgus06104.65160.75928.90914.983
84.Bury_Aleksandra103.55060.55134.5288.471
85.marta1044101.54144.36027.47329.708
86.Bożena_Prymus101.37545.76941.08014.526
87.Grażyna_Przybysz100.60956.48735.5348.588
88.Gawlik_Andrzej99.69854.95228.36016.386
89.DorotaK99.50558.84826.97913.678
90.Staporek_Kamil97.59156.23130.14011.220
91.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
92.JanKontek95.38567.42919.4578.499
93.kasiema93.38147.26937.7398.373
94.krupabeata92.81656.85528.0497.912
95.Ilona_Gieras91.94351.09131.3229.530
96.Klass_Jolanta91.93250.47524.93616.521
97.kabe091.13445.39036.5559.189
98.Dębowski_Józef90.60748.01032.22910.368
99.krawiec_anna89.84540.44743.9075.491
100.Sludkowski_Darek88.35444.24331.83312.278
101.annarenata87.45552.10524.47110.879
102.mwpkk85.03043.77132.3368.923
103.Tulej_Anna84.82844.37231.2259.231
104.Artur5984.57040.24842.7311.591
105.pronobis84.01535.05842.9635.994
106.mlawiak83.22645.59420.46617.166
107.Kornelia_Major83.00246.91426.6399.449
108.Grabska_Iwona82.77143.74029.8549.177
109.GZuzak81.66644.77427.6629.230
110.Ela_Ginalska80.26345.36526.5648.334
111.Koluszkowski_Henryk79.99042.85526.87210.263
112.Kamila_Szymankiewicz79.50925.68251.5512.276
113.RoPson78.93242.83226.2399.861
114.merdigon78.74645.90725.9646.875
115.wioladec78.60341.68024.63112.292
116.Gadecki.Bogusław78.25427.42229.91320.919
117.Aleksandra_Piętak77.94842.29527.4058.248
118.Marynicz_Marcin77.71530.17432.56314.978
119.Bugajska_Joanna76.99335.67531.3309.988
120.janden76.79044.06525.8576.868
121.JMrozowski76.45452.39813.68210.374
122.szubog76.05240.72626.6138.713
123.kotik774.63232.72319.59922.310
124.MagdaT74.15138.92327.8817.347
125.Paweł_Zawadzki74.13315.56234.84523.726
126.ezoteryka73.98940.57525.3458.069
127.KasiaKP73.74144.76520.7868.190
128.GRAZYNECZKAAA73.32519.31828.54625.461
129.kasia_wilcz73.21144.25928.474478
130.alus72.67924.58828.24919.842
131.Janusz_Mielcarek72.58137.43618.81116.334
132.Marck5772.18840.71119.38712.090
133.AniaS71.64633.70428.3199.623
134.Krycha70.92644.97117.0918.864
135.Maryla_Celmer70.00130.16631.0448.791
136.Synowiec_Ela69.87733.83922.30013.738
137.BERNHARD0169.66235.32924.5839.750
138.MGieras69.11837.07623.0199.023
139.angap68.69832.58627.8008.312
140.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
141.przodkowie.com67.494047.36320.131
142.mierzyce67.18335.17324.6107.400
143.katnal66.22441.97717.3616.886
144.Marek.Podolski66.01546.0416.44113.533
145.Komorowski_Longin65.24435.65523.5446.045
146.czarnuszewicz_bozena65.20435.10721.8598.238
147.romanburczyk65.03033.08722.8319.112
148.Pieczątkiewicz_Krzysztof64.44134.85922.9756.607
149.Krzysztof_Gruszka64.37239.15519.1056.112
150.MAJCHRZAK_MARIUSZ64.04432.47926.8814.684
151.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
152.Kasia_Marchlińska63.92147.33915.4601.122
153.karabowicz_radek63.49032.81224.2876.391
154.Rruda63.34333.21323.0487.082
155.Paź_Jacenty62.03036.10617.5228.402
156.dzicz61.54722.13915.17624.232
157.aniaosin61.39133.06022.0456.286
158.Rozenau_Adam61.11837.27321.9101.935
159.Wojtowicz_Danuta60.78731.30920.5388.940
160.BASIAPUSZ60.48630.82823.8915.767
161.Eugeniusz6559.67729.50718.75511.415
162.Jozef1159.45725.54018.83415.083
163.Skolimowski_Tomasz59.27127.92722.8738.471
164.el_za58.70730.58221.7036.422
165.Sloniasz58.19433.34718.9235.924
166.adamhen5558.07829.33220.7917.955
167.Marcin_Dobrzyński58.06821.59234.8241.652
168.kate10357.73634.13016.6396.967
169.Leszek12857.13432.29519.0495.790
170.grzech56.70249.29807.404
171.katarzyna.matyjas55.30627.97420.9636.369
172.zlota_wilczyca55.19421.42028.5605.214
173.JerzyGrzegorz54.28726.39222.1025.793
174.aldonalata53.48326.39219.0528.039
175.hlpedersen752.64825.96418.7637.921
176.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
177.Romanowski_Piotr52.27420.87120.76810.635
178.Mania5352.26535.70011.6284.937
179.ArcheGenes52.13048.4201.6332.077
180.Gasior_Wojciech52.09315.53633.5573.000
181.bisiza51.83928.83215.2847.723
182.ew_mar51.63530.78116.3014.553
183.frisgaard51.13525.95615.8679.312
184.Jazwinska_Justyna50.86221.23017.48912.143
185.Dąbr_Włodek50.04832.59713.5083.943
186.Haponiuk_Daniel49.45924.62918.8895.941
187.sowa7349.38322.93520.5635.885
188.Nagórski_Bogusław49.31621.67821.4976.141
189.Jabłonowski_Marek49.21828.8127.94712.459
190.skapska_honorata48.93124.06017.1757.696
191.KemMarzanna48.63628.09615.1505.390
192.peters48.42728.09314.4705.864
193.Rafael48.36726.38714.0907.890
194.Popkowicz_Bronisław48.08325.53015.9586.595
195.milosz47.71518.37511.94717.393
196.krambud47.50815.32124.1937.994
197.mariaro147.48139.2833.4504.748
198.Potomek_Wosinskich46.05829.14911.8865.023
199.Terluk46.02627.8414.04514.140
200.mariola6145.87616.70620.4588.712
201.Rzechowicz45.85421.57720.5803.697
202.tomes45.59315.32923.1947.070
203.Miłosz_Pamuła45.51325.83411.0558.624
204.Urszula_Pogoń45.33220.42912.84712.056
205.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
206.Ma_Sza45.06415.60522.0227.437
207.Łokaj_Yola44.78723.15518.4133.219
208.mariamikołaj44.50820.36417.3416.803
209.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
210.Sławek_Binczak44.37133.25210.194925
211.tomekpn43.66120.18817.0806.393
212.Agata_KJ43.59523.16515.0465.384
213.Wioletta43.28216.07526.496711
214.Metalloviec43.17228.04810.6174.507
215.Brozek_Oskar43.06021.40011.9959.665
216.Sznober_Barbara43.01415.1697.45620.389
217.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
218.Gosia25342.32213.10017.58011.642
219.Berendzik_Malgorzata41.49215.07614.42011.996
220.Albin_Kożuchowski41.03923.13911.3356.565
221.hannaostoja_swierczynska40.68821.62415.9973.067
222.jur58boz40.62421.36116.3612.902
223.maed40.59623.02711.3106.259
224.Bartnicki_Jerzy40.56931.5884.2894.692
225.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
226.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
227.Gordiasz40.4791.18639.2930
228.agnieszka599540.43614.2865.69420.456
229.janocha140.37121.3638.52210.486
230.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
231.Janusz39.85114.84921.2233.779
232.moyra77739.83220.81711.5867.429
233.malgorzata_d39.80618.10414.9406.762
234.wanda-grys39.68126.0464.1209.515
235.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
236.Winczakiewicz_Wacław39.06321.89910.0937.071
237.Anna_S38.75329.4926.2962.965
238.Borkowski.Wojciech38.56120.03314.6403.888
239.ozanka38.54720.08513.4105.052
240.Lange_Jerzy38.45334.20904.244
241.BasiaR38.40020.25914.9453.196
242.boena38.23316.69416.0395.500
243.Świstak_Elżbieta37.93622.4759.9255.536
244.Machnik_H37.86620.72012.9634.183
245.Stradowski_Jacek37.84924.6796.9916.179
246.kucz_agnieszka37.64826.6416.2114.796
247.aqkis37.4598.25521.7247.480
248.Mamaj_Jan37.27524.3888.4564.431
249.piotrpola37.00819.60813.3684.032
250.MariannaF36.90320.61812.4363.849
251.mmoonniiaa36.87820.02914.7922.057
252.Wieros36.70220.26412.7813.657
253.kujawiak36.53821.87211.0853.581
254.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
255.Mirek.Kozak36.10517.7637.92010.422
256.ciekawoscpoznawcza36.02618.44810.7256.853
257.Adamiec_Walenty36.02419.56413.0203.440
258.Lewandowicz_Adam35.93019.14814.9951.787
259.PabianAus35.88416.64315.6673.574
260.kolokolo35.56619.16713.2833.116
261.Andrzej_Łęcki35.54821.81610.0243.708
262.Pawlak_Elżbieta35.45723.4327.4054.620
263.stojex35.42614.8325.09015.504
264.Chrzanowski_Stanisław35.32011.53916.9746.807
265.B.Babiarz35.30820.27410.3314.703
266.ziobrovska35.28917.2108.8359.244
267.adrian.kaszubski35.14916.42013.6075.122
268.kamilo8635.13219.48714.4251.220
269.Mieżyńska_Danuta35.10518.23212.6154.258
270.Kurzyjamski_Wojciech35.10116.82117.524756
271.Baciński35.09513.2909.25412.551
272.Pieniążek_Stanisław35.06518.03912.4564.570
273.gregorry195334.94322.3318.2554.357
274.Yerma34.83621.1259.7173.994
275.Szczepaniak_Tomasz34.65015.82711.3127.511
276.surman34.50819.68112.2032.624
277.kapefa34.46925.7146678.088
278.Bibi34.35717.48012.8883.989
279.Łukaszek_Tadeusz34.19717.50810.4566.233
280.Daniel_Leszczyk34.00918.49011.6263.893
281.Aleksander_Kunsdorf33.9480033.948
282.Jason852433.85012.80811.8129.230
283.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
284.Krzysiek_33.70811.31417.2165.178
285.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
286.RyszardBencko33.31914.10315.8043.412
287.miras12133.29623.2117.3102.775
288.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
289.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
290.Jerzy_Stawiński32.99016.31811.4835.189
291.stanisław4832.96223.9106.4942.558
292.krzaja32.89519.8929.7353.268
293.karol44432.63719.08211.5092.046
294.Aleks.K32.55215.73714.2462.569
295.EgbertMałecki32.48925.5681.9374.984
296.Stasiak_Michał32.47419.8069.1083.560
297.Małgorzata_Olewnik32.46816.80511.8723.791
298.jarekrad32.44617.63311.6743.139
299.michal7232.34115.9679.3027.072
300.grzesm32.03616.0399.6896.308
301.misty6931.82818.2388.1775.413
302.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
303.włodzimiest31.78424.9001.2075.677
304.Obidka31.70119.1019.6632.937
305.dorotan31.6587.7159.93514.008
306.angoss31.63218.1899.9263.517
307.Janina_Hyb31.49115.47911.0125.000
308.Lukasz_Fajfrowski31.46917.84410.4483.177
309.ela_cwiklinska31.44819.06610.9301.452
310.x_hanna31.40517.9189.0324.455
311.Kliber31.36517.0638.6765.626
312.Zioło_Rafał31.32616.41913.2801.627
313.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
314.arborpl31.18918.4548.8033.932
315.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
316.Scowron31.02919.4228.8262.781
317.walet31.02620.3979.3221.307
318.MagiQ30.86318.2896.7515.823
319.SlawomirB30.79419.0985.8235.873
320.basia48130.78418.1959.0423.547
321.jgniedziejko30.66515.29512.2263.144
322.MariaŁopaciuk30.50618.6708.1423.694
323.Jakubas_Eugeniusz30.22716.5278.1945.506
324.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
325.GrzeS30.12314.36011.3954.368
326.Marianna_P30.05515.65110.8403.564
327.kronerhalina29.97615.34112.0642.571
328.martabalazak29.27320.0429.2310
329.Schaetzlein_Michael29.2574.140025.117
330.aerbert28.76017.2276.9064.627
331.B_Boa28.41817.1448.6362.638
332.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
333.Bogusław_Woyciech28.17614.3318.9044.941
334.Kokosinska_Urszula28.12412.84911.2494.026
335.J.Borycki28.11111.78211.0905.239
336.kat_pas28.01613.68510.1084.223
337.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
338.Piotr_Pukin27.90916.3948.1683.347
339.gosia14077027.68214.8978.0794.706
340.Walczak_Marta27.55815.6846.5075.367
341.marekamin27.53124.5452.016970
342.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
343.jerkre27.06515.1749.4042.487
344.Madzialena_KB27.03914.5139.3833.143
345.Augustyniak_Irena26.98911.18712.5303.272
346.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
347.Zogislost26.77324.8126081.353
348.sarna21526.66217.8595.3233.480
349.m_jaro26.58715.2195.9615.407
350.Piotr_Romanowski26.36910.3146.9899.066
351.Rostkowski_Mariusz26.34811.94512.0562.347
352.pawkos8326.31526.31500
353.elgra26.16018.0775.8442.239
354.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
355.Braun_Beata26.05413.3819.5513.122
356.Szalomszalom2026.01417.0316.2312.752
357.wit_kow25.89614.5278.4242.945
358.Jagielski25.84312.56910.0313.243
359.Jolanta_Górska25.77413.43310.2592.082
360.ATUIN25.63913.0409.0123.587
361.pgorzad25.63613.6219.2392.776
362.Korona_Północnego_Krakowa25.62510.28711.6753.663
363.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
364.JanKarJas325.53711.81010.6823.045
365.kkosteczko25.52310.32212.3292.872
366.krysmag25.38411.1199.6844.581
367.GrzeSwier25.36812.2886.0057.075
368.Olik25.26912.4109.4603.399
369.Raciborski_Marek25.23624.893106237
370.artur.kozminski25.20711.16310.4083.636
371.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
372.rajmundl25.0258.02114.3482.656
373.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
374.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
375.Dąb_Henryk24.68514.0538.6282.004
376.Petrax24.62812.70710.2971.624
377.Niemirski24.59610.98511.1592.452
378.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
379.sbasiacz24.37612.5398.0033.834
380.Adam_Górski24.3639.97113.410982
381.DorotaP24.33615.3367.0031.997
382.Suska_J24.31712.9198.8522.546
383.margit24.30910.58711.3522.370
384.Jacek-Skorupski24.18012.6868.7662.728
385.mlazarecki24.02816.0244.7963.208
386.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
387.Michał_Kazimierz23.8004.66413.6115.525
388.kawal23.78315.5394.1994.045
389.Gocha_D23.77614.3397.9751.462
390.ElżbietaKowalska23.73215.4875.8132.432
391.Agnieszka_Kluzek23.59914.3447.2082.047
392.SylwesterMalicki23.55515.0096.1732.373
393.Lewandowska_Justyna4423.49220.9441.3031.245
394.Piotr_Juszczyk23.46020.5842.344532
395.gaolcia8623.4075.86712.3195.221
396.jolaprokopiukbathelt23.40012.1588.6962.546
397.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
398.krzysztofklemens23.31214.9151.7116.686
399.iwomi23.19513.8688.2131.114
400.Nowik_Grzegorz22.9495.6259.4857.839
401.golcheck22.80511.8108.4892.506
402.T_Chamerski22.6616.94712.8202.894
403.Anna_Parysek22.59013.8235.3343.433
404.Arek_Bereza22.5247.97810.1314.415
405.mena_u22.23711.2629.9121.063
406.mrozowski_robert22.13817.0277334.378
407.lukasz.okla22.1299.3138.7994.017
408.piotrsm22.12513.3826.2902.453
409.lidia195422.10417.53304.571
410.Ulcia_d22.0988.37311.7831.942
411.Sroczyński_Włodzimierz22.02621.8971290
412.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
413.hania21.71411.1687.9692.577
414.Majtka_Łukasz21.6863.442018.244
415.Samborska_Jolanta21.54211.3198.3761.847
416.marjolena21.5029.3909.7302.382
417.Kozłowska_Elżbieta21.49416.6123.3231.559
418.MonikaMendrela21.47310.9908.4092.074
419.Labcio40221.4416.3928.8186.231
420.vitoo21.43314.5692.5784.286
421.Ewa_Zofia21.4148.81310.7001.901
422.dl321.38711.0328.2162.139
423.kaskam21.38112.7484.7893.844
424.Anna_Zwolinska21.38014.5393.7773.064
425.Marcin_P21.27910.8279.1831.269
426.mariadobroslawa21.2579.4947.5694.194
427.joanna8421.22114.3664.9321.923
428.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
429.Stachwiuk_Elżbieta21.18214.1603.7043.318
430.Sławiński_Jacek20.8588.5008.4763.882
431.Krone20.77410.0068.4042.364
432.Teresa_Milka20.7679.0084.2117.548
433.megagrzechu20.75110.3538.2382.160
434.ZbLin20.72314.2654.5701.888
435.pbasik20.57010.3128.1132.145
436.kulsob20.43711.5066.5762.355
437.Strojczyk_Waldemar20.41411.8015.8272.786
438.Jules20.36611.6295.5203.217
439.Gołowicz_Michał20.3349.3538.2722.709
440.Nastian20.3234.05112.0834.189
441.Bednarczyk_Kamil20.1427.7366.9195.487
442.Projekt_OPI20.11611.5866.0482.482
443.Artsanon20.0899.4415.9094.739
444.Domirka20.07310.4826.6462.945
445.Dusinska20.04318.447967629
446.Wojciechowska_Ewka20.03711.1396.6342.264
447.wisnik_k20.00111.1955.8592.947
448.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
449.aligatormp19.90019.90000
450.Marciszewska_maria19.8848.4507.5783.856
451.Krzych.K19.76012.4835.8281.449
452.Irena_Kaczmarek19.6008.10510.2751.220
453.mariuszek6919.5283.8307.0328.666
454.halina4419.49211.9345.4592.099
455.ula1119.4439.7807.0722.591
456.angie19.41818.7300688
457.andrzej.drogosz19.2347.2488.1773.809
458.Wiśniewski_Adam19.1689.8357.1282.205
459.jperkowski19.16015.2492.6581.253
460.arletaso19.14011.8162.6704.654
461.Janina_Tomczyk19.0148.2547.4373.323
462.kozlowskiw18.9668.4015.1075.458
463.karolszotek18.95211.4854417.026
464.Kempisty_Anna18.9208.2058.3822.333
465.beata_anna118.6736.05411.5671.052
466.barbarag.18.65513.75504.900
467.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
468.marek_kondrat18.39916.2491.613537
469.Nowocin_Beata18.3077.8337.7652.709
470.e_emyli18.2229.3087.2751.639
471.mkkmilek18.1789.3475.4443.387
472.belzowski_jacek18.06411.4785.0661.520
473.Krasny18.01717.947070
474.magdalena7217.9319.1986.6952.038
475.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
476.Andrzej_Żuk17.7128.9047.0501.758
477.jmzolt17.6838.3975.0284.258
478.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
479.Mariańska_Małgorzata17.5638.6195.5383.406
480.natmarkow17.54412.8296234.092
481.beatab17.4798.4712.6686.340
482.grara17.34010.4305.1081.802
483.Sieczkowska_Elżbieta17.3318.6157.2601.456
484.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
485.jabski17.2388.5915.4083.239
486.bodzio5417.2309.6694.4543.107
487.karolinaw17.2248.5705.2373.417
488.Gospel17.20110.2524.9022.047
489.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
490.annakt17.1289.9615.0802.087
491.marekn12417.0839.0596.1441.880
492.Juszyba17.03411.4493.8621.723
493.elżbieta17.03010.4002.9843.646
494.Jado16.93510.9884.8491.098
495.Andrzej.P16.86414.1751.921768
496.Yskelo16.8169.8623.3373.617
497.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
498.Robert120216.6617.5476.2352.879
499.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
500.Uszyńska_Hanna16.6099.0375.7101.862
501.Viola_AP16.4907.2787.3141.898
502.Voyteck16.3829.2345.4621.686
503.Jreneusz16.3641.9749.7084.682
504.Pater_Sławomir16.31211.8273.2231.262
505.barbara_barbara16.2528.0684.5483.636
506.stemo6116.2294.73710.534958
507.Okuniewski0516.16810.3833.6872.098
508.Kasia5716.10526912.3663.470
509.Br_Ewa16.0886.6414.7604.687
510.Piachu216.08710.9182.1063.063
511.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
512.Stawowski_Jarosław16.00724810.3625.397
513.Inula15.9527.8686.5281.556
514.lukas4915.9178.6705.9761.271
515.olaf1715.88611.0733.3581.455
516.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
517.opol15.74911.4811.8952.373
518.zmosek15.73612.90402.832
519.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
520.sieruga15.7135.2837.2353.195
521.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
522.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
523.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
524.Maciej_L15.4918.0456.2361.210
525.lukasz.hyrchel15.4628.0924.8002.570
526.Malitowski_Adam15.4288.6745.4311.323
527.Marek7015.4018.0466.809546
528.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
529.Molencki_Rafał15.27310.6214.460192
530.dombas15.2704.1859.4091.676
531.Lukasz.Puciata15.2488.7474.7631.738
532.zbzukowski15.1898.5595.1111.519
533.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
534.kknebel15.1556.9716.9981.186
535.rdet15.0986.3963.8744.828
536.Adalbertus15.073011.2543.819
537.alf_ch15.05510.3134.7420
538.kasiek14.9827.3614.8282.793
539.maluszycka14.9268.3704.5102.046
540.Lenaar14.91313.0465131.354
541.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
542.buraska14.8706.7556.4401.675
543.Magroski4914.7849.3663.9061.512
544.luigi3714.7418.1064.2892.346
545.m_gry14.6838.4083.2213.054
546.Tekla14.68012.93601.744
547.wojtstyp14.67010.2893.2901.091
548.Rutar14.6646.7555.2532.656
549.julka6614.6309.1074.2771.246
550.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
551.wiktor_odelsk14.5786.3706.1462.062
552.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
553.Kasprzyk_Anna14.4376.6545.3552.428
554.KrystynaZadworna14.4177.9135.2431.261
555.rzeczycka_katarzyna14.3912.3648.6653.362
556.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
557.Artur_Galas14.3365.6367.2071.493
558.kwroblewska14.1827.5582.9523.672
559.Obałek_Jacek14.1727.4005.3571.415
560.ELADAB14.15910.1262.9491.084
561.krzypov14.1497.7582.2264.165
562.akahoshi14.11114.11100
563.Cezary_Rutkowski14.10010.7882.611701
564.ztelega14.0977.6934.8881.516
565.Choczaj_Ania13.9339.8762.3611.696
566.NS_Jurek13.9267.7065.239981
567.Magierowski_Wojciech13.8799.7363.1301.013
568.Brudka13.8546.7274.7822.345
569.mholy13.7572.77910.9780
570.Grażyna_Wójcik13.7406.3454.4082.987
571.Sawka_Adam13.7073.8546.8523.001
572.Walder_Wisława13.6744.89708.777
573.Kacperm_sz13.6717.1275.4911.053
574.glinkap13.63012.7660864
575.pionier122213.5963.7839.073740
576.37gosia13.5806.1495.6681.763
577.agac13.4836.5161.6665.301
578.Janusz_Stankiewicz13.4597.2603.3122.887
579.jansz13.4466.9854.9251.536
580.BasiaFl13.4206.6705.4471.303
581.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
582.MMar13.3016.9884.7641.549
583.afortuna13.2708.6883.2681.314
584.Pekala_Krzysztof13.2629.0972.1382.027
585.Opalinski_Piotr13.2619.3433.223695
586.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
587.zetka13.2469.4621.8931.891
588.zolo13.2287.5472.9822.699
589.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
590.Nogri13.1188.0065.1120
591.Katarzyna_m13.0627.4324.6241.006
592.Lag200013.0074.6466.5671.794
593.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
594.hal.ka12.9579.4102.951596
595.orosowiecki12.9076.2285.2431.436
596.Monika_Charuj12.8947.2244.3521.318
597.olga4412.8454.7056.4191.721
598.rendziojaroslaw12.7074.7026.0631.942
599.ASawiak12.6747.6943.9641.016
600.doris7912.6736.4045.1851.084
601.ToniR12.6726.4182.5253.729
602.Ewa_Brzezińska12.6527.6703.4661.516
603.Anna_Lubczynska12.4777.4693.7011.307
604.griszka5012.3979.2762.973148
605.Jazzek12.38712.38700
606.Daniel_Paczkowski12.3819.1835442.654
607.Hening12.3709.3822.201787
608.barbara194712.3644.2449977.123
609.kasejuka12.2357.1453.3331.757
610.lpruski2212.17410.888482804
611.waldas12.1247.57404.550
612.Livia_Ditto12.0718.4813.126464
613.UllaB12.06712.06700
614.Czyżewski_Bartłomiej12.0407.4132.5072.120
615.Mateusz_Grojec12.0166.3444.1621.510
616.Bartnicka_Beata11.9875.9714.9911.025
617.gkop195711.9824.2563.6124.114
618.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
619.dorocik13311.8747.4972.9741.403
620.h.zabczak11.8176.1774.3861.254
621.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
622.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
623.bobik400011.6207.9961.8321.792
624.Musial_Michalina11.5639.3951.645523
625.kubakpro11.4916.5494.198744
626.basiula11.4895.7113.1292.649
627.adaminachodacka11.45411.45400
628.badur11.4446.1223.8781.444
629.62_61011.3926.4773.0101.905
630.brulion11.3812.6328.71237
631.jacwes11.349011.3490
632.Słomińska_Dominika11.3476.4543.8241.069
633.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
634.Edybo11.2866.7873.1681.331
635.Felberg_Sławomir11.2756.2843.8781.113
636.Krzysztof_C11.2277.6251.5272.075
637.Kacper_Czerwiński11.1896.4913.5431.155
638.nuernberg11.1687.0561.5602.552
639.tobi11.1676.3593.5211.287
640.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
641.maciejowski11.0774.3283.9332.816
642.Giemza_Karol11.0775.2383.7932.046
643.Michal_Sk11.0135.7494.1661.098
644.Purski_Jan11.0094.9586.0510
645.KPM11.0015.7783.4201.803
646.bandziorek11.0013.2916.781929
647.Marzanka10.9895.2924.6191.078
648.Matuszewska_Magdalena10.9675.6324.1821.153
649.krysta_s10.9635.4244.0381.501
650.historyk9910.9364.4303.7782.728
651.aeroseek210.8086.5722.8221.414
652.MariuszSeidel10.7384.6392.1963.903
653.Iwonanna10.7115.2263.5911.894
654.dorota.kober10.7106.0383.3841.288
655.połubiński_robert10.6879.03401.653
656.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
657.Agnieszka_Wójcik10.6165.9443.5221.150
658.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
659.hfran10.5895.9353.4481.206
660.ksztaj10.5594.4125.721426
661.rencr410.5586.2391.8482.471
662.Korzunowicz_Mirosław10.5034.9824.3701.151
663.Adamus_P10.4808.71301.767
664.mailittio10.44710.44700
665.Witold_Trzeciak10.3816.0003.2281.153
666.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
667.lindaaguilar10.3604.8543.2502.256
668.Emkael10.3516.6472.0781.626
669.szczelba110.3515.3583.9701.023
670.Stańska_Aleksandra10.33910.247920
671.Kucharro10.3014.6454.3201.336
672.Jaworska_Karolina10.2502.0866.8461.318
673.maria112m10.2443.7475.2261.271
674.szczesna10.2435.4264.332485
675.Kolińska_Zofia10.2415.2723.9441.025
676.Jadwiga_Sibirska10.2156.2311.5292.455
677.Alinka10.1315.2643.6771.190
678.Karolina_Zaba10.1267.82902.297
679.wmacoch10.1226.6172.5041.001
680.bartul10.11210.11200
681.grad10.0745.7304.3440
682.mariola071110.07007.5562.514
683.aaricia10410.0555.4453.5921.018
684._jaj_10.0336.43903.594
685.Jakub_Rokita10.0325.2693.1271.636
686.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
687.Ludwik_Olczyk9.9903.6225.2091.159
688.Lachowska_Mirka9.9883.8754.5381.575
689.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
690.Tomasz_Malata9.8547.64202.212
691.malkam2559.8304.8173.2231.790
692.Oleszka9.7993.0686.027704
693.Tyszko_Tadeusz9.7955.3872.9771.431
694.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
695.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
696.Bednarek_Edyta9.6932.7026.376615
697.Stefanie_Matta9.6905.7863.373531
698.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
699.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
700.donchichot9.6465.0622.3502.234
701.magat19.61809.6180
702.Genowefa9.6093.2505.771588
703.Janiszewska_Janka9.5903.8874.5391.164
704.monikab9.5581.8134.4153.330
705.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
706.elakowalska9.5294.9602.5941.975
707.Rasmussen_Bozenna9.5294.7801.5173.232
708.koba15079.4683.7744.5001.194
709.Ula_W9.4466.8442.189413
710.Dzedzej9.4246.4422.209773
711.miremik9.3725.0063.2821.084
712.MichalWiktor9.29808.744554
713.berfel9.2975.0303.2191.048
714.imagines9.2968.2301.0660
715.oldhouseal9.2772.4365.882959
716.OlaH9.2506.2892.210751
717.rjancz9.2473.5825.035630
718.bertha9.1134.9112.9761.226
719.Slavico9.10405.7433.361
720.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
721.AniNet9.0554.9012.2101.944
722.Tomasz_Jedynak9.0464.7953.302949
723.jjsowa8.9973.5553.8601.582
724.maja678.9504.4023.709839
725.Padjuczenko_Anna8.9403.5654.2591.116
726.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
727.annaurban8.8888.88800
728.stach_past8.8494.1143.6671.068
729.KPiechota8.8483.1404.5321.176
730.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
731.bumag8.8236.8745961.353
732.Jaśko_Krystyna8.8114.3483.538925
733.sówka8.8105.0932.6201.097
734.aktawres8.7506.84701.903
735.Rembikowska_Ewa8.73308.7330
736.Marcelina2248.7284.3583.457913
737.EANWhitson8.6897.472865352
738.arjanek488.6524.7912.3311.530
739.Konrad_Dunst8.6044.5252.7481.331
740.Sułkowski_Jacek8.6005.5612.818221
741.EwaMolly8.5945.7602.130704
742.Krawczyk_Wiesława8.5814.7342.967880
743.Darek_Kiliszek8.5624.5543.576432
744.Rozmysłowski_Marek8.5522.7451.2854.522
745.AM_Kalski8.5354.8402.6471.048
746.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
747.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
748.marzanna1758.4041.4194.0762.909
749.Romiszewski_Maciej8.3924.1663.479747
750.Matuszek_Leszek8.3816.6371.508236
751.Kwos8.3766.1011.0451.230
752.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
753.Odrowąż8.3644.7992.616949
754.kasia_plisiecka8.3375.3539282.056
755.Norelik8.3344.4702.901963
756.andziulam8.3145.3952.382537
757.madzia3278.2507.7710479
758.craft8.2215.5442.018659
759.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
760.PawS968.1961.0565.9571.183
761.piechny8.1904.0133.288889
762.Marecki_Paweł8.1516.42201.729
763.Grabis_Mirosława8.1478.14700
764.ewa_marciniak8.1353.8203.405910
765.monika.wałuszko8.1334.2463.260627
766.panter8.1244.5342.760830
767.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
768.Lubryk8.096317.340725
769.Margaret_Stas8.0406.48401.556
770.Kiełpinski_Marek8.03708.0370
771.olenski_jan8.0074.66903.338
772.J1anka8.0006.784896320
773.SebastianS7.9557.0329230
774.MIRMAZEK7.9247.7910133
775.Lukasz_Kuc7.9227.92200
776.ewakuszlik7.9065.0642.423419
777.Bogus_Kuć7.9003.8542.5591.487
778.AdamC7.8856.213976696
779.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
780.Mariusz_Gąsiorek7.8703.0664.460344
781.Walerian_Skrendo7.8605.0952.314451
782.toubkal127.8464.6779192.250
783.poschadel7.8442.5874.548709
784.Paula2577.8063.7953.498513
785.Kolk_Osyoiewska7.7974.3532.2721.172
786.Garnek_Jarek7.76506.795970
787.Krzysztof_Polański7.7564.8232.142791
788.sekutnica7.7467.74600
789.Just19787.7454.6931.1001.952
790.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
791.pejotes7.7284.1641.8461.718
792.wld_lan7.6946.87156767
793.anusia16107.6875.42702.260
794.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
795.Łukasz287.6782.3424.901435
796.Joculus7.6216.6550966
797.pawko2237.6173.3981.8942.325
798.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
799.Smuniewski7.4893.6202.6641.205
800.Przybyla_Agnieszka7.46705.7581.709
801.HalinaLitka7.45907.4590
802.marcinma7.4554.5645832.308
803.Ewa_Szczodruch7.44907.4490
804.Anetta_727.4423.7232.730989
805.JuliaD7.4384.0932.411934
806.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
807.Perkowska_Ania7.4252.6292.8991.897
808.przeski7.4023.71303.689
809.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
810.Wojciechowska_marta7.3463.1822.5101.654
811.brolly117.3271.8085.295224
812.Małgorzata20057.2892.1384.481670
813.marzenska77.2673.5852.6671.015
814.Moryca7.2577.25700
815.Król_Majewska7.2353.97403.261
816.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
817.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
818.Czaplińska_Izabela7.1684.2731.8661.029
819.kziecina7.1657.105060
820.andrzej277.15604.1812.975
821.Cessar7.1537.0220131
822.Majewski_Łukasz7.1305.43701.693
823.Ratajczak_Anna7.1243.8882.462774
824.Kurlas_Cynthia7.0807.08000
825.małgorzata_wstawska6.9954.3121.868815
826.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
827.SzusterB_A6.9693.6062.640723
828.krzan6.9353.9021.2761.757
829.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
830.Jola_Zalesie6.8693.8652.243761
831.Teerose6.84504.2572.588
832.SILAM6.8354.5172742.044
833.Wojnicki_Piotr6.8294.6941.662473
834.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
835.charston906.7796.77900
836.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
837.Marek-L6.7561.0163.6342.106
838.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
839.krak2106.7362.1274.154455
840.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
841.Czarek1336.6932.1673.901625
842.tonffillka6.6883.8412.120727
843.raes_poraj6.6563.7052.212739
844.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
845.Joanna_D6.6313.2532.652726
846.Masia6.63006.6300
847.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
848.amg076.6123.6642.199749
849.graffik6.6082.8833.7250
850.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
851.Więcek_Marcin6.5521.7073.7731.072
852.RobertC6.5436.54300
853.grohel46.4914.3691.640482
854.Teodozja6.4902.2561.1843.050
855.kasiakozłowska6.4803.1062.550824
856.kulig326.4453.2072.504734
857.A.Kuba6.4414.0221.925494
858.mira_wiech6.4093.7672.335307
859.Stando_Piotr6.3574.32402.033
860.mirst6.3153871.7974.131
861.GG_Grudzien6.2956.1799224
862.Karbowska_Marianna6.2774.5756351.067
863.Partykowa_Iwona6.2703.3342.232704
864.Walczak_Jarosław6.2486.24800
865.basik6.2374.82601.411
866.Janka286.2374.5781.043616
867.rybecka6.2236.22300
868.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
869.Świętkowski_Dariusz6.1762.4852.982709
870.abiegun6.1536.15300
871.Bulka_Tomasz6.1406.14000
872.neumann6.1315.116557458
873.NataliaOpi6.1233.3441.6711.108
874.Aleksandra_VanBever6.108006.108
875.GniewomirMałecki6.0874.19601.891
876.pawlowska_katarzyna6.0612.5232.0631.475
877.valdeq6.0412.5202.705816
878.Paweł_Pyszniewski6.0381.7673.0621.209
879.beatpatt355.9981.8033.743452
880.naplopo5.9873.1925282.267
881.arnel5.9464.7141681.064
882.janinka275.9453.7701.784391
883.Joniec_Henryk5.9124.0831.426403
884.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
885.Melina_Kaczor_Boukis5.9025.90200
886.hagna115.9013.7471.1281.026
887.ania_mich5.8932.5832.820490
888.rawli5.8762.4992.3111.066
889.ananke19665.8702.4702.944456
890.jolanta_kulinska5.8572.7252.173959
891.eilis5.8545.324382148
892.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
893.Beata655.8252.7752.278772
894.grabkk5.8153.3322.4830
895.Franek235.7733.1871.834752
896.Grażyna.K5.7615.76100
897.keresz5.7555.36329894
898.slawek0015.7472.6422.111994
899.Pitlab5.7431.9132.888942
900.Kołodziejczyk_Anna5.7335.73300
901.Socha5.7254.703873149
902.Sroka_Stanisław5.7232.5492.553621
903.KLg_mat5.7196255.0940
904.Janusz_Kielak5.7184.598461659
905.DankaW5.7072.1833.181343
906.Klaus_Marcin5.7023.2132.021468
907.Monika_Jankowicz5.6993.7121.9870
908.Elżbieta_Piwińska5.6723.2451.794633
909.AdamCze5.6672.8222.401444
910.pawel_tk5.6171.6323.9850
911.babi1165.6115.61100
912.Kira5.6012.3663.2350
913.Sochers5.5623.5067711.285
914.HorribileDictu5.5182.6591.7701.089
915.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
916.jkkam195.5182.1202.824574
917.robi1125.4903.9461.106438
918.WPawlica5.4822.8281.985669
919.kiniastr5.4695.46900
920.mar_markiewicz5.4342.7671.6611.006
921.Gransztof_Anna5.4293.2611.662506
922.Aga_Brz5.4262.6132.364449
923.bachach5.4241.0333.418973
924.Agakesek5.4001.9511.4801.969
925.Ania_Witkowska5.3913.5121.333546
926.jakozak5.3833.3251.604454
927.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
928.Annetti5.3692.9622.053354
929.WikoWiko5.3643.0771.723564
930.jarumasta5.3512.8909341.527
931.Hermanos5.2973.1591.535603
932.kkurys5.2945.29400
933.Dobrzyńska_Anna5.2883.3221.91749
934.Piasecki_Zbigniew5.2782.4732.214591
935.Ewa_Tańska5.2783914.8870
936.Szymaniak_Romuald5.2732.6822.008583
937.janusz_iwanowski5.2682.7231.824721
938.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
939.vicek19785.2542.7681.887599
940.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
941.Kościuk_Agnieszka5.2323.6381.240354
942.Team_AGoFF5.1882.9482.2400
943.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
944.dorotakw5.1802.7051.996479
945.juzekxx025.1792.9901.490699
946.ewelina757125.1653.6041.089472
947.Ciech19935.1644.3500814
948.Malgonia5.1512.4982.056597
949.bezet5.1332.9531.962218
950.Bartek_M5.1333.0542.0790
951.JolantaKa5.1152.7291.773613
952.CaramonM5.10658345.014
953.Sarnik_Miroslaw5.0913.537586968
954.tomczyk5.0793.43501.644
955.wokolpuszczy5.0595.05900
956.broż_ka5.0501.1082.4911.451
957.Stefańczyk5.047005.047
958.Włodzimierz5.0303.440780810
959.Kapelus5.0244.0319930
960.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
961.pstrzel4.9714.97100
962.Katarzyna_714.9694.947022
963.mglinkow4.9442.0542.8900
964.Ogrodnik_S4.9082.7792.1290
965.wojtek234.9054.90500
966.poszukiwaczka604.9003.770944186
967.Florczak_Renata4.8889012.2071.780
968.swapgirly4.8783.1411.329408
969.keret4.8682.7572.01893
970.Zubrzak4.8621.9951.2721.595
971.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
972.MateuszB4.8222.2662.114442
973.kryst764.8083.795657356
974.Stanikowski4.8083.594904310
975.Sz_Joanna4.7973.551830416
976.iksdar4.7912.5671.742482
977.Dziubinski_Marcin4.7912.2011.993597
978.nicky4.7804.366245169
979.Markowski_Maciej4.7622.8281.408526
980.honorata4.7583.485661612
981.dawid2544.7585631.3782.817
982.Wasilewska_Irena4.7422.8171.466459
983.Malinowski_Grzegorz4.7332.7711.498464
984.manyek21124.7334.73300
985.Orlik_Ala4.72804.7280
986.ahalaburda4.7246733.523528
987.tyburski4.723004.723
988.mastalerz4.7022.4321.835435
989.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
990.Majewska_Lilianna4.6952.7781.377540
991.RyszardSys4.6874.4422450
992.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
993.mareklaskowski4.6552.9051.349401
994.mariusz90504.6521.4982.508646
995.Mirek19004.6233.1451.014464
996.Kocoń_Leszek4.60504.020585
997.Krystyna_Moćko4.601692.2252.307
998.Mustad4.5892.7531.8360
999.Dane_Kasia4.5841.42703.157
1000.Zabomba4.5751.7132.583279
1001.labarnerie4.5662.5631.525478
1002.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
1003.Ewa_Sobiech4.5522.1381.947467
1004.andrzej_baran4.5336183.165750
1005.Forma_Eugeniusz4.533004.533
1006.Majcher4.5322262394.067
1007.olka_elka4.5281.5191.6641.345
1008.orzechowski_m4.5222.6731.370479
1009.JustynaP4.5202.7041.186630
1010.Zgud_Wanda4.4914.49100
1011.anytram4.4892.0961.861532
1012.Przemiły4.4813.597715169
1013.Jarosz_Adrian4.4493.649282518
1014.Kyon4.4482.1441.695609
1015.mejpien4.4441.4512.330663
1016.Sidor4.4234.1600263
1017.Biskupska_Julia4.4212.6831.623115
1018.GosiaKS4.4214.42100
1019.PiotrG4.4212.7541.457210
1020.Ewa_Prejs4.4191.4302.260729
1021.Chojak_Jacek4.4122.0461.1671.199
1022.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
1023.magdandrus4.4113.140946325
1024.Nocun_Wojciech4.4104.41000
1025.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
1026.Szostak_Marcin4.3222659133.144
1027.mstrzelec4.3104859452.880
1028.bekel4.3062.952960394
1029.Katarzynka854.2992.4901.8090
1030.mkiwior4.2992.5491.056694
1031.a.badowski4.2842.2551.637392
1032.barbarafasiczka4.2714.27100
1033.Rudzinski_Krzysztof4.2644.171093
1034.Banasiak_Antolak4.2502.2521.575423
1035.majkuss4.2491.2989292.022
1036.kszczep4.2342.2981.450486
1037.jareczkisz4.2332.3931.416424
1038.Robert14.2302.764841625
1039.sandy10m4.2222.35201.870
1040.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
1041.DanielPratt4.2073.21492568
1042.domcia774.1293.043840246
1043.Nejman_Andrzej4.1222.0741.652396
1044.Witkowska_Ewa4.0962931.5112.292
1045.aneta.janas4.0792.1851.435459
1046.Slaby_G4.0743.9629913
1047.Kacper_Dąbrowski4.0711.8401.807424
1048.Kubalska_Agnieszka4.0683.7902780
1049.pawel.dyda4.0551.8839141.258
1050.kosinskikarol4.0541.3062.480268
1051.OlszewskiD4.0451.1502.754141
1052.EwaH4.0422.0726911.279
1053.prazmowska4.0382.1491.491398
1054.Perz_Pieron_Aleksandra4.0221.4302.134458
1055.amarylis393.9863.98600
1056.Papryk953.9676172.499851
1057.BogusławBykowski3.9612.475935551
1058.Elik7003.9591.4611.761737
1059.KuSto3.95401.8972.057
1060.Danuta_Mielczarek3.9531.6351.662656
1061.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
1062.loknok13.94602.4891.457
1063.sylwester_gajewski3.9251.9269601.039
1064.Kamiński_Janusz3.9232.403941579
1065.jozek3.9211.5761.851494
1066.kirstein3.9183.4390479
1067.Mikołaj_Łukomski3.8833.6960187
1068.Agnieszka_Głowacka3.8562.7501.1060
1069.Jolka45913.8282.4551.104269
1070.mwpch3.8202.649361810
1071.ewastepien3.8201.9821.464374
1072.Dubiczyńska_Maria3.8191.1402.563116
1073.STKwP3.816003.816
1074.Katarzyna_GT3.8131.0582.036719
1075.Eder3.8081.8711.758179
1076.Gawenda-Marecka_Maria3.80003.8000
1077.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
1078.Kaczor_Daniel3.7861.79201.994
1079.susic3.7803.78000
1080.marla3.7721.8781.477417
1081.JMarchewka3.7723.77200
1082.wiktor_nik3.7723.77200
1083.Anna_Kwaśny3.7712.1261.135510
1084.teobald13.7651023.423240
1085.KRutko3.7422.1541.5880
1086.lechkar3.7323.009145578
1087.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
1088.arrmen3.7092.1291.250330
1089.Siberian653.7031.3732.024306
1090.Lewandowska_Ewa3.6969692.051676
1091.mirkania3.6742.502924248
1092.projektpodlasie3.6722.00601.666
1093.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
1094.jertom3.6423.64200
1095.sebastian_gasiorek3.6333.1041528
1096.tosia513.5913.59100
1097.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
1098.kwiech3.5753.57500
1099.dominika_sobczak3.5742.0941.181299
1100.Syriusz3.5361.0852.312139
1101.anna12643.5363.1114250
1102.sgubiec3.5121.8261.66917
1103.marwro3.5023.50200
1104.asdmjs3.5012.491669341
1105.Madzik883.4748432.431200
1106.Kolank03.4733.1613120
1107.ska83.4583.45800
1108.Elvus3.4441.7501.446248
1109.Marcin_Z.3.4392.8690570
1110.leszcz3.4281.600951877
1111.andres.godek3.4261.7661.111549
1112.Urlich_Tomasz3.4237576352.031
1113.j_saw3.4213.42100
1114.Krzysztof_Kalarus3.4123.0260386
1115.WiktorK3.4103.41000
1116.RobertGóra3.4021.9001.128374
1117.bina53.3991.6321351.632
1118.anna_wiśniewska3.3902.502280608
1119.magdalena.chlod3.3661.0581.823485
1120.ambrozja1003.3572.284695378
1121.Georgius3.3428192.375148
1122.ewab.3.3352.541612182
1123.SylwiaJ3.3352.157863315
1124.Luziński_Marcin3.3182.0082261.084
1125.Darq3.3133.31300
1126.bialy203.3072.374350583
1127.Glaz_Patrycja3.2991.6581.264377
1128.krybas3.2982.143916239
1129.Dampc_Kasia3.2802.7000580
1130.ostrowiecki3.2772.7924850
1131.ŻmijewskaTM3.2743.27400
1132.alwierzba3.263003.263
1133.MonikaNJ3.2531.0062.083164
1134.Olczyk_Paweł3.2491.8641.032353
1135.spelc3.2481.8001.132316
1136.Zwoźniak_Andrzej3.2472.083968196
1137.balina73.2461.7701.167309
1138.Pietkun_Karolina3.2443.24400
1139.Lukrecja3.2211.5231.272426
1140.aisa3.208003.208
1141.Andrzej_Kiełbasa3.1952.068525602
1142.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
1143.krzysf773.1871.3165761.295
1144.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
1145.Lipka_M3.1852.290407488
1146.Pająk_Kinga3.1832.7250458
1147.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
1148.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
1149.zaleznyh3.1611.940961260
1150.Marcin_Śnioch3.1491.6301.177342
1151.dhat_3.1455372.6080
1152.Mimzy3.1441.7041.147293
1153.joanna.grzywna3.1371.3461.199592
1154.annapytel3.1308481.970312
1155.tpergalo3.1071.3155811.211
1156.jarekmadej3.0991.717978404
1157.tomekov3.0811.4893311.261
1158.Joanna_Hoffmann3.0682.009702357
1159.Monika_Ban3.0621.6601.109293
1160.Andrew.77PL3.0481.501881666
1161.Tadeusz_Pilat3.038003.038
1162.andrzejs323.0343.03400
1163.EdwardB3.0313.03100
1164.Selerowicz_Andrzej3.0262.04891959
1165.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
1166.Kwapisz_Iwona3.0203.02000
1167.dorpaj3.0141.826621567
1168.Urszula493.0143.01400
1169.rembiewski3.0133.01300
1170.kasik5003.0101.881852277
1171.poloska2.9962.99600
1172.halmarki2.987002.987
1173.lato11072.9872.384483120
1174.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
1175.magdalenamajkutewicz2.9822.98200
1176.kimar112.98212.9810
1177.Janusz_Tomalski2.982002.982
1178.wlodekro2.9691.6221.061286
1179.Monika_Ignatowicz2.9581.4871.113358
1180.Gawski_Marcin2.95402.9540
1181.rrwhite2.9492.919030
1182.Anna_Ornoch2.9202242.65046
1183.Kostkowski2.91696201.954
1184.kasiamon2.9141.2351.304375
1185.michalina1802.8951.654864377
1186.Trotwood2.8821.4511.111320
1187.Nowakowska_Katarzyna2.882002.882
1188.robin0002.87758902.288
1189.alahal2.8591.5911.2680
1190.ryszardgarncarek2.8401.573955312
1191.syszol2.83201.4881.344
1192.Krystyna.waw2.8242.82400
1193.Krzysztof_Maszkowski2.8241.8339910
1194.Durka_Stanisław2.8232.82300
1195.Śliwiński_Arkadiusz2.8182.81800
1196.Neczka242.8126752.1370
1197.Tajgete2.7971.542955300
1198.Andraso902.7831.2631.368152
1199.jbaginski2.7731.336937500
1200.Missagent02.7732.77300
1201.Markus2.7691.51601.253
1202.Bielawska_Gabriela2.7631.3671.008388
1203.toto19742.7421.467902373
1204.wojtwk19122.7391.651858230
1205.nawasaqi2.7392.707320
1206.Svetlove2.7322.3270405
1207.Jankowski_MA2.7291.69001.039
1208.ZieziulewiczUla2.7231.3221.121280
1209.Miraś_Ireneusz2.719002.719
1210.Edmunda2.7181.0931.6250
1211.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
1212.drrejment2.70501.786919
1213.ewabe2.7042.328209167
1214.anowi19582.6982.4022960
1215.MonikaS72.6981.2801.162256
1216.dasobierajuk2.6941.2861.160248
1217.george2.6782.67800
1218.jbstruzik2.6742.34929629
1219.ewelina.jakubowicz2.6741.6151.0590
1220.kasiulek2.6631.3131.066284
1221.jolantaw2.6631.695663305
1222.piotr_nojszewski2.6631.576560527
1223.martyna_j2.65780001.857
1224.GoskaGoska2.6551.588829238
1225.Olbryś_Anna2.64702.6470
1226.K_kościowski2.6421.0451.5970
1227.monika_kurek2.6421.5481.0940
1228.Marianna_Różalska2.6311.496695440
1229.Irena_Monika2.6095326291.448
1230.solka2.6038057601.038
1231.ina2.5962.59600
1232.sharacz2.5948831.7110
1233.sstevens2.5942.561033
1234.krzychowrotek2.5867211.015850
1235.Rejnus2.5811.2961.2850
1236.gruszczyński2.5791.422870287
1237.Krasowska_Katarzyna2.5761.2591.064253
1238.Uzfjm2.5751.364958253
1239.MalgorzataKurek2.5562.55600
1240.StrzyzowskiMarcin2.5531.474827252
1241.Kyjania2.55101.987564
1242.zawbor2.5501.305968277
1243.pawlikanna2.5402.54000
1244.KamilaBogdanowicz2.5351.386376773
1245.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
1246.astraIII2.5251.677387461
1247.Głowacki_Maciej2.5198291.368322
1248.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
1249.KazimierzPaczesny2.5161.729599188
1250.elzbieta_galazka2.5142.2332810
1251.Grodoń_Ilona2.5134783091.726
1252.Pawel_Jurewicz2.512132.4990
1253.Marysiawo2.5091.593759157
1254.annape2.50802.303205
1255.krzyko2.5041.4871.0170
1256.GrzegorzKnap2.5041.555735214
1257.Pawlus_Agnieszka2.4962.49600
1258.beatabistram2.4811.312242927
1259.gbryk2.4771.268949260
1260.JustynaS2.4752.47500
1261.tiarella2.4751.98840087
1262.stasiewicz_magda2.4751.75462398
1263.KasiaD2.4702.47000
1264.Misztal_Ewa2.4671.299962206
1265.Maj_Paweł2.4652.46500
1266.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
1267.Walczak_Piotr2.4412.12626649
1268.Joel_S2.4412.44100
1269.Katrinson2.4291.388720321
1270.Jadwiga_Murat2.4261.2761.1500
1271.pietmartini2.4251.516600309
1272.Miazek2.420983848589
1273.Marta5912.4141.053958403
1274.teresaklosinska2.4121.60979013
1275.malinowa2.40201.845557
1276.bronislaw_wenta2.4012.2771240
1277.Rosslyn19882.39001.641749
1278.tracymirko2.3891.7326570
1279.marrta2.3791121.548719
1280.MagdaBilska2.366002.366
1281.betka392.36002.3600
1282.klaudia1996232.3581.348731279
1283.kokorzyc2.3561.460625271
1284.jacklosi2.3552.35500
1285.tylerversluis2.3371.603324410
1286.snemelk2.3341.1331711.030
1287.Kafar_Marita2.3261.296812218
1288.UC6662.3261.302656368
1289.wistek2.3262.32600
1290.jusyd2.3171.271760286
1291.Olaola12.3119341.31067
1292.DorianD2.3042.30400
1293.Hałat_Anna2.30002.103197
1294.dzelka872.2941.241848205
1295.hykiel2.28502911.994
1296.DorotaL2.283002.283
1297.suzana2.2817061.5750
1298.Tomasz_Struk2.275830450995
1299.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
1300.Paszkowski2.2563301.658268
1301.BogdanB2.2411.216886139
1302.los_wiola2.2381.23397827
1303.AGillim2.2221.5730649
1304.aka832.2211.431588202
1305.Józef_W2.2202.22000
1306.flo_ag2.2159421.19875
1307.walkip2.206002.206
1308.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
1309.sylwiia2.1962.19600
1310.historyk19202.196890968338
1311.Magpie2.1902.19000
1312.tg3a2.1887481.4400
1313.urbananna2.1622.16200
1314.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
1315.adiglowacki2.1422311.9110
1316.matdun2.1401.114766260
1317.kammp2.1391.156766217
1318.JakubRutkowski2.1361.160750226
1319.WitWitek2.1311.121740270
1320.mago24102.1311.172729230
1321.Farmer19792.1161.27275688
1322.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
1323.Kuchta_Jan2.0781.6320446
1324.Irena_Powiśle2.0762.07600
1325.bzdrodow2.0712568071.008
1326.Wanda_Skibińska2.0681.4965720
1327.Piotr_Kom2.057787680590
1328.SILAMA2.0551.7570298
1329.nenufar422.04801.297751
1330.mrfinepoint2.0472.04700
1331.MiStrz2.0421.465351226
1332.Kozera_Piotr2.04101.441600
1333.compnet2.0404502801.310
1334.BNowak2.0341.4020632
1335.Darth_Simba2.030886649495
1336.Mimimi842.0281.128750150
1337.Dawid992.025937947141
1338.Magdalena998492.025965749311
1339.efunia2.02402.0240
1340.DarekP09872.0231.013735275
1341.Ivojag2.0226631.012347
1342.SMalinowsky2.0217881.2330
1343.jhzs2.011002.011
1344.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
1345.GosiaLemanczyk2.0091.8130196
1346.Rzeszotek_Łukasz1.996846792358
1347.ewa.okoniewska1.9969161.0800
1348.Zdzirek1.9813311.58763
1349.morloth1.9761.97600
1350.tomnow1.9751.97500
1351.Artur_Szymański1.968816947205
1352.annastregiel1.9671.374319274
1353.go.sien1.9521.67519978
1354.karmina1.9491.0400909
1355.MikeChris1.9451.097620228
1356.Roza.sz1.9191.7170202
1357.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
1358.redie1.9161.177250489
1359.nieznalski1.9141.060632222
1360.Lipka_Agnieszka1.9133911.5220
1361.kulik_agnieszka1.91195198862
1362.Bezdzik1.911924759228
1363.kipikasza1.9101.91000
1364.xtedek1.9091.15022737
1365.sj_sj1.9082851.6230
1366.Pawel_Gola1.8961.025700171
1367.bibinowik1.89251801.374
1368.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
1369.yoake1.885889832164
1370.anulka241.8831.58425346
1371.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
1372.virvox1.8793931.4860
1373.Smach_Robert1.8762541.392230
1374.JPool1.8731.057624192
1375.terciak1.8691.130554185
1376.Agnieszka_K1.8681.6829591
1377.apogorzelska1.8561.188458210
1378.przemek_m1.8541.005674175
1379.joanna_mironczuk1.85306061.247
1380.pbacik1.849001.849
1381.michaldaka1.8471.84700
1382.MateuszPol1.843001.843
1383.pmeek1.8421.84200
1384.Megabyzos1.83953501.304
1385.Barbara_Domagała1.8341.83400
1386.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
1387.an_karnas1.8179170900
1388.m_wzorek1.81501.8150
1389.monika30551.81301.8130
1390.Akszeingar1.8121.6961160
1391.madzmatron1.80901.8090
1392.Szymborska_Agata1.7971.730067
1393.Woyass1.796838492466
1394.Bloch_Elżbieta1.7931.79300
1395.zak_st1.7931.79300
1396.alinapicazio1.792879716197
1397.Magdalena_Strózik1.7846361.1480
1398.agusja11.783989602192
1399.krzyosiek1.7831.78300
1400.AJKontkiewicz1.7693041.098367
1401.Sikorska_Izabela1.76601.536230
1402.Pawel_B1.75401.074680
1403.Ciszek_Artur1.7461.170447129
1404.Bezimienny121.736001.736
1405.Cynthia_Witt1.73099567560
1406.anamorf1.730723801206
1407.AgnieszkaK1.7121.003548161
1408.pabij1.71101.149562
1409.Sven22331.71101.7110
1410.RyszardT1.709873638198
1411.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
1412.NowakMarcin1.7042893871.028
1413.Sobol741.701831673197
1414.TańculaSylwia1.6954081.19097
1415.pawełKa1.6911.5801110
1416.Psikus_Elzbieta1.691885358448
1417.labuska791.6915031.13850
1418.Aquinatus1.691930581180
1419.robert.kantorek1.6861.0066800
1420.Skibiński_Tomasz1.678651870157
1421.StraszMarek1.675886582207
1422.Volodymyr_Kucheruk1.6741.000401273
1423.Schröder_Andrzej1.6721.67200
1424.Horg1.6721.029418225
1425.kaphis1.6679230744
1426.LauraF1.6641.3750289
1427.mjanecki1.6581.65800
1428.wicy1.6561.2264300
1429.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
1430.Trela_Małgorzata1.6421.64200
1431.guzia281.629592932105
1432.ElaK1.6271.4480179
1433.Wojewoda_Czarnocin1.6270841786
1434.Batory_Marcin1.622785655182
1435.Jaczi1.622849592181
1436.Boroch_Marek1.6211.4740147
1437.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
1438.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
1439.Ewa_Hus1.6140920694
1440.camel531.614596909109
1441.Udzin1.61101.6110
1442.maria.j.nie1.60701.6070
1443.marlena12061.6021.4998815
1444.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
1445.piotrowski791.5972522811.064
1446.papakulka1.5881.0360552
1447.JSamborska1.588001.588
1448.Andrzej_Welsberg1.583925492166
1449.Samorajczyk_Łucja1.576427959190
1450.Maciek_Ufnalewski1.5731.095329149
1451.aelwira1.5621.20442316
1452.Tobiasz_Monika1.5581.55800
1453.Wiesław_F1.5551.04143975
1454.Knara_Dawid1.54201.51032
1455.ZofiaWichtowska1.542001.542
1456.JanczewskaM1.5381.0010537
1457.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1458.Jerzy_Molski1.5369640572
1459.Gordziejuk_tanyi1.5291.52900
1460.Płowik_Hubert1.523210888425
1461.kolaczkowska1.523823513187
1462.KesslingAnna1.522822481219
1463.romano581.515354870291
1464.maria.mazur1.514662635217
1465.GąskaMariusz1.49001.378112
1466.Wunsz961.4881.48800
1467.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1468.walinska.ewa1.48683762920
1469.norbibuu1.4801.48000
1470.IrenaZGB1.477807512158
1471.Urban_konrad1.4744819930
1472.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1473.Scalak1.465001.465
1474.Kaffi1.462712594156
1475.Dobrzynski_Pawel1.4602871.1730
1476.Horizon1.4601.46000
1477.wilhelmho1.4581761191.163
1478.tatarak311.4511.45100
1479.RoRo5001.447001.447
1480.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1481.Rumeks1.43001.4300
1482.KostekP1.426794459173
1483.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1484.annaurgaczszczesna1.4161471.152117
1485.konradus1.41101.4110
1486.Nowak_Lucyna1.3991.39900
1487.rybolow1.3971.22467106
1488.kabzinski_lukasz1.3964560940
1489.martens11.380825409146
1490.edyta_s1.376668580128
1491.Dominika.Jackowska1.3760953423
1492.Mariola_Hadryś1.373542649182
1493.dstancel1.3711.37100
1494.Peikita1.36701.3670
1495.wasiliki1.36301.3630
1496.grzesław1.362709511142
1497.Pander_Agniecha1.361814415132
1498.mszatilo1.361808392161
1499.iwonaszymanska1.3491.34900
1500.Joanna521.34801.034314
1501.vnukinga1.345768460117
1502.sierszeng1.3381.33800
1503.Pelagiusz1.334665534135
1504.MrDzwang1.33398825788
1505.Nathalia1.33201.026306
1506.Magda20001.3301.33000
1507.AdamCA1.3241.32400
1508.gajus811.323857317149
1509.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1510.DanusiaA1.3204840836
1511.Kwiatek491.312862331119
1512.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1513.achczi1.305442254609
1514.KDudzik1.3031.1550148
1515.Emerald1.2991.29900
1516.Croissante1.297703485109
1517.Krystianbula1.2971.29700
1518.Jarosław_Nawrot1.29528592288
1519.kcocyk1.28948970496
1520.leszekh1.2879643230
1521.Vasquez1.2861.28600
1522.Grzesiek1821.2811.0612200
1523.Jakub_Pypeć1.2717605110
1524.Biernat_Mariola1.2701.27000
1525.e_furmanczyk1.2680892376
1526.worwag1.263001.263
1527.Jerzyparis1.263554609100
1528.sylweczka_221.258001.258
1529.julia_natalia1.2551.25500
1530.jart1.2498290420
1531.jakub.j.rosa1.240811180249
1532.marcinguzek1.238760285193
1533.basia1.23401.2340
1534.Krzysiek.f.721.2311841.0389
1535.NikosK081.2291.22900
1536.aniya951.2281.0090219
1537.joff1.22770847544
1538.arekw1.225694399132
1539.Frezja471.2187454730
1540.czj1.211288765158
1541.mlody_8121.209592501116
1542.benus19681.2059720233
1543.tfxhospod1.204639397168
1544.tomkarolak1.2027640438
1545.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1546.Bełc_Paweł1.2009690231
1547.jscierski1.200644411145
1548.Kupis_Artur1.196743287166
1549.szmool1.196126566504
1550.marzanna621.1841.146038
1551.rabo3601.1831.18300
1552.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1553.Cel.Magdalena1.165579470116
1554.Stęplowska_Anna1.164570251343
1555.Porzelska_Paulina1.1630553610
1556.pawel_kreczko11.163001.163
1557.Borczuch_Białkowska1.1591.15900
1558.Mroz_Anna1.159001.159
1559.jarekf201.1571.0792850
1560.mtobiasiewicz1.150556493101
1561.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1562.tommyser1.1461.14600
1563.gumisiek1.14165139793
1564.LavinkaTrinkelson1.1407740366
1565.danielkolota1.138253546339
1566.Mciemala1.13348859451
1567.WH1.132001.132
1568.basiaps1.1291.12900
1569.bartek871.127355538234
1570.Monikaa921.11501.1150
1571.monikatk1.1139430170
1572.kbinka1.10801.1080
1573.Sanecki_Krzysztof1.0997960303
1574.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1575.roman1091.084001.084
1576.Wiktoor1.084585381118
1577.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1578.Hoch_Jacek1.08101.0810
1579.Quit1.06801.0680
1580.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1581.enora1.0683657030
1582.B_Kamil1.0651.06500
1583.Dolkenty1.0651.06500
1584.molo131.0641.06400
1585.m.monika1.0641.06400
1586.nataliafw1.060101.059
1587.wołczuch1.05979916244
1588.ewulab1.05929515515
1589.DariuszHeręza1.057099661
1590.Kossowska_Ada1.0531.05300
1591.augpad451.04779221045
1592.Allison1.0461.04600
1593.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1594.kdgs1.0458940151
1595.rafaello162451.04476124241
1596.Banaś_Robert1.0400712328
1597.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1598.Haegele1.039001.039
1599.Żaba_Antonina1.03801.0380
1600.Zarzycki_Wojtek1.038358578102
1601.Marcin_Kubiś1.0358620173
1602.Bryś_Martyna1.033347364322
1603.SzaflikJoanka1.03001.0300
1604.Mirek801.03001.0300
1605.witek_mazuchowski1.028570318140
1606.MariaRągowska1.028669620
1607.psemik1.028595302131
1608.MaciaE1.02564529783
1609.wtnowak1.0221.02200
1610.matt131.019469427123
1611.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1612.Michał_Bąbol1.0141.01400
1613.Łukasz_Kucharski1.01052741172
1614.Turaj_Halina1.00601.0060
1615.prankster1.005493388124
1616.ewabo99599500
1617.regina.filipovic99258031795
1618.Al_Mia99109910
1619.meggie990669218103
1620.karasm988297129562
1621.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1622.Krzychokiedzer98109810
1623.Dylewski_Adam981518353110
1624.Padlo_Gabriela98098000
1625.Fabek99997997900
1626.Paulina_K9725244480
1627.italianka96996900
1628.krzysztof.kazmierczak967399464104
1629.adam.nojszewski96700967
1630.KamilFadygowski9670780187
1631.Pilnik_Wiktoryja9665190447
1632.bibiasta965513328124
1633.kasiar96096000
1634.Tomasz_Mierzejek959392374193
1635.Szcześniak_Jakub956506339111
1636.jakubskibinski9480578370
1637.krzszcz94746242263
1638.Rysak_Mateusz94500945
1639.Aleksandra_Klimas9420258684
1640.JolantaN94221768153
1641.Kistowski_Mariusz94094000
1642.Kublicki_Włodzimierz93793700
1643.Kuba_Wojtczak924485285154
1644.tomasz1924520300104
1645.Justyna_Musiejewska92345337892
1646.swodzyński91700917
1647.urluch907445283179
1648.Gajda_Beata90490400
1649.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1650.WasniewskiTh90309030
1651.Boretti_Jerzy90344836095
1652.mskorkiewicz89689600
1653.radekp89500895
1654.Rydzyński_Jan88708870
1655.Michalak_Mariusz8825083740
1656.jszlotek88000880
1657.jorbik87422970575
1658.Martaaaaa8712486230
1659.matix12387008700
1660.Dzoanis8704614090
1661.arigato358682070661
1662.Kerysek86368016221
1663.Gugnacki86200862
1664.a.brodowicz861488256117
1665.zajączek85108510
1666.Gruszczyński_Paweł84900849
1667.matlaczi84484400
1668.Zielinska_Jola84484400
1669.Hryniewicki_Paweł84308430
1670.ofski84148728074
1671.Rafal_PL84008400
1672.Nagieł_Damian84000840
1673.Gołąbowski_Wojciech836597770
1674.miedzajac8336130220
1675.Anulka182737340747
1676.jaskulka8253774480
1677.Klaudia220882340633087
1678.wlodarek81408140
1679.Beksa807286239282
1680.Macsud80745928563
1681.Kasia_Jonkisz80608060
1682.Krzysztof_Fornalski805179315311
1683.Wiktor80380300
1684.Anna_Czaplicka8013334680
1685.Wojtek9997983334650
1686.Frank_Wong78800788
1687.EngelardAneta787389242156
1688.zuzanna78078000
1689.Cichy7774922850
1690.HubertLacki76807680
1691.wolkaa766273341152
1692.pruszek_k7603394210
1693.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1694.kchorek75437135726
1695.Tomasz_Fiedorek7526110141
1696.DianeLipka75175100
1697.tomaszi75075000
1698.SLEM7474745223857
1699.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1700.siunek74319545989
1701.Jakubowicz_Marta74174100
1702.robert_duszynski73873800
1703.Monika_I737656081
1704.hollerelk73107310
1705.zmyslowska72749099138
1706.majkey72146416988
1707.Tetiana72007200
1708.Mariusz_Maj7182560462
1709.Theofilos7155770138
1710.dopam715380212123
1711.BetiSzu71250815648
1712.Amalienborg70270200
1713.Respondek_Nicole69369300
1714.Sawicka_Barbara68868800
1715.harufam68806880
1716.violaszy687264314109
1717.kar_k68768700
1718.Aneta_Fisel68439321873
1719.totentomek68268200
1720.jeczaj68168100
1721.UlanickaIzabela67867800
1722.Morawicka_Justyna6754710204
1723.Skarupa_Beth67267200
1724.maglechowicz668330201137
1725.Nowik_Andrzej6685589515
1726.Zofia_Kusztal666629325
1727.Anna_Radziszewska66400664
1728.pawel_k2316625470115
1729.monika510866018392385
1730.KaczmarczykAnna65506550
1731.Or_Pio65365300
1732.Cwynar_Justyna6504400210
1733.Szymaniak_Piotr64864800
1734.Massalski_Marcin64564500
1735.Uchymiak_Inga642425112105
1736.LucjaZatorska64029433412
1737.jakub.witkowski63663600
1738.Marszałek_Marek63606360
1739.KisielewZygmuntNikodem63606360
1740.Sleboda_Piotr63300633
1741.Paweł_Witkowicz6284960132
1742.Yaakov76265401967
1743.katgen62400624
1744.AgataMysliwskaChrostek62406240
1745.zyxu62218538750
1746.Dragan62100621
1747.Klaudia_Cz6170430187
1748.MarDudo61525029669
1749.michalik5036154811340
1750.Lewandowski_Robert61035917576
1751.M_Grey61006100
1752.linka256053322730
1753.Sierka_Robert605564041
1754.tulipan12360460220
1755.szymonzeb260260200
1756.joannazyzik59900599
1757.Matuszewicz_Wojciech59531421368
1758.JoannaL59159100
1759.osaczony3058958900
1760.urszula.chyży.zd.bartold58733719357
1761.Ducin58505850
1762.AlicjaSurmacka57600576
1763.Krajewski_Eugeniusz57257200
1764.Kwiatkowski57100571
1765.Skorek_A57126224465
1766.Monika_Piras56942811625
1767.robbi8956500565
1768.MarcinR564050460
1769.Feltynowska_Grażyna563288102173
1770.Myrddin0156056000
1771.dalcryz55505550
1772.ana772254825823852
1773.katarzyna.niedzielko54830218462
1774.Gryczewski_Witold547174245128
1775.A.MATYBA54405440
1776.janan54200542
1777.Iwona_Cierpikowska54030715578
1778.sla_zeb5400314226
1779.Elzbieta_Straszynska53923422679
1780.Justyna_B538047365
1781.Daniel_Slusarczyk535494041
1782.Augusiak_Andrzej53400534
1783.JJaniszewska53429119053
1784.Atena4153153100
1785.szmitmat52925422649
1786.dobrochna_adamek52924320977
1787.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1788.Królikowski_Janusz5224733712
1789.Jakub.Śladowski521428093
1790.Antczak_Marcin5204168024
1791.a.bartoszek52052000
1792.mjasinski517418099
1793.Koplinski_L49904990
1794.WaldemarG49800498
1795.Ving4972972000
1796.marciarose4952950200
1797.ImMarina49349300
1798.sylwia.ka49249200
1799.Officinalis_Paeonia49200492
1800.DFydrych49100491
1801.Palusinski_Pawel48904890
1802.Marta_Chmielińska48748700
1803.marcin_kowal4873150406
1804.jarymi48404840
1805.Białobrzeski_Marek48200482
1806.MarcinBulaga48000480
1807.rayuela47819323946
1808.MarcinKuźbik478435043
1809.Izis47500475
1810.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1811.AGorzad47247200
1812.PawelJ47247200
1813.ask47100471
1814.Dulski_Roman47000470
1815.Grodzieński_ZI46821719556
1816.marcin_b46746700
1817.wagabund4620292170
1818.danielfoote4613732464
1819.Zawada_Cezary456658383
1820.maxsh455810374
1821.Skubik_Michał45445400
1822.JulieMCRSz45445400
1823.mmama14473794820
1824.Kubów_Wiktor44620318261
1825.dominicmatras44544500
1826.Wolnik_Joanna44044000
1827.Rostek_Wioleta43826512746
1828.mzj43722916444
1829.Chabrzyk_Piotr43643600
1830.Kubiak_Wioletta43616315258
1831.Ewa_Bodzek43124214940
1832.adware42742700
1833.pawel_po42519719236
1834.krzysiek_196642042000
1835.Beata_Załęska41925711943
1836.fiolet41618519437
1837.W_Marcin41541500
1838.Rogóż_Monika41341300
1839.Wojtek_Sokołowski41341300
1840.Mariusz_Kucharski412326860
1841.Kaniewska_Anna4082727354
1842.Raph_D40721712664
1843.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1844.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1845.Augustynowicz_W40321214843
1846.Katarzyna_Bućko40220415741
1847.Carolina39900399
1848.PiotrKcz39520413259
1849.olkatom3953192056
1850.wlodekja3943156118
1851.vbstar201038800388
1852.Hinc_Iza38738700
1853.afra593872628243
1854.gregorian7638521413932
1855.kaskam138538500
1856.Old_Water38400384
1857.Wasiński_P38400384
1858.arek_nelke38203820
1859.minawia3805244284
1860.mrcnpdlk37937900
1861.Grazyna37900379
1862.klocek_danuta37725810118
1863.jaklika37413522910
1864.WiesławGajdek37300373
1865.JanNiedźwiadek37003700
1866.Dzieszkowska_Magdalena3682139560
1867.MT36503650
1868.herMMan36503650
1869.Savick36368119176
1870.razare36300363
1871.Dzbik_Agnieszka36121410047
1872.Nykiel_Gracjan36136100
1873.marekzaborski36100361
1874.A.Michałowski3581881700
1875.j.nykiel35500355
1876.MalgorzataMat35500355
1877.Katya_Baranovska35317813639
1878.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1879.NataliaBraun35035000
1880.ewelina_zielinska34934900
1881.mwkmoch3490229120
1882.magdus301134834800
1883.Beata197734834800
1884.andromeda34719511339
1885.Grażyna34400344
1886.krzysztof_konzoe3432013310
1887.kooiki34115414641
1888.PIOTRLAGOSZ34134100
1889.JoannaKwiatkowska3382361020
1890.Głuch_Mariusz33615714633
1891.mkoszkul33433400
1892.MirosławaP32900329
1893.MarSaw3281979239
1894.Michuel3251012240
1895.VValdek32300323
1896.glaskowski32300323
1897.Nowak_Jan19232216412335
1898.Bogdan_Przyzycki31600316
1899.Janowski_Paweł31400314
1900.angeposs31231200
1901.Pohl_Mateusz31203120
1902.grzeszcze31231200
1903.marek755308253055
1904.augiasz30830800
1905.cisowianka2030300303
1906.Tomkow30203020
1907.Rafii_Stone30100301
1908.Grzegorz.Janoszka30100301
1909.ksieski2st30003000
1910.LilijaW29900299
1911.karwis_29829800
1912.icecrypt29829800
1913.Jolanta672970164133
1914.alan.madej29615211232
1915.Klim_Jerzy2962165525
1916.I_Dąb29400294
1917.Skrzetuski_Andrzej29200292
1918.Widłak_Aldona292222070
1919.Apis28900289
1920.Monika.C28915110929
1921.Śmiech_Michał28700287
1922.maziarek28600286
1923.WMJT9928602860
1924.marzenka2771529035
1925.choirek27600276
1926.dgebka27513910729
1927.Anzorge_Anna27427400
1928.carmilla27100271
1929.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1930.rempage27102710
1931.Budzynowski_Robert26700267
1932.szwiling2641587234
1933.aakob42611329435
1934.Przegalinski_Maciej2561078861
1935.przemekeh255227028
1936.Ślepowron31253204049
1937.tomas922521803240
1938.JoannaPruszkowska25100251
1939.MrTomAsh248018068
1940.netsoft2471326352
1941.Muraszko_Tamara24711110630
1942.AneKob24602460
1943.dauttieg24524500
1944.Doda692451566821
1945.dmalik2451487621
1946.Piotrowski_JP2421071350
1947.Jana237531840
1948.Benan23623600
1949.Irena_Rolińska23511010322
1950.Zadrożny_Rafał22900229
1951.Jabłoński_Andrzej2271317125
1952.majawojdalski@hotmail.com22622600
1953.wag-a22400224
1954.Mierzejewski223861370
1955.Radek_Marta22300223
1956.ewadd22200222
1957.katkul322102219
1958.Wiktoria22002200
1959.Malinowski_Waldemar21821800
1960.Kapica_Monika21602160
1961.Romain2151186532
1962.Mdek214118960
1963.gil_kasia21400214
1964.Mathias9121021000
1965.Zwierzyniecki210959619
1966.Zygmunt_Zygmunt20500205
1967.sdworak20402040
1968.Zbig_Kowalski2031214834
1969.sadik20212010
1970.polgen7820000200
1971.dorota_bartosiewicz19900199
1972.Bobowiec_Iwona19401940
1973.ciechanowska_agata192987717
1974.Gagulski_Lukasz19219200
1975.lisek_3190163027
1976.Łuniewska_Ewa19001900
1977.jm39361918518500
1978.Jurczak_Bartosz18518500
1979.andrzejkapron18418400
1980.TadeuszChitruszko182150320
1981.Rogalińska_Halina180111069
1982.Bazyszyn_Liliana18000180
1983.Tomasz_Swierzb17800178
1984.matt17800178
1985.pestkam17700177
1986.BeataK17717700
1987.bogda2521761491116
1988.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1989.rotry17400174
1990.Gromadka_Tomasz17394790
1991.Blogolady17100171
1992.alfatronik216900169
1993.Galazka_Barbara165140025
1994.pawelolszewski16500165
1995.g.socha16316300
1996.kazik4616316300
1997.eshabe16300163
1998.askksa16216200
1999.dziadek_m60161010457
2000.Ash15915900
2001.Karolina_Kaszuba157011542
2002.weazel15615600
2003.dominikk15500155
2004.wietom15501550
2005.mchoci15215200
2006.natalia1986152994310
2007.GenTV150119031
2008.Galas_Małgorzata14914900
2009.JarekK14814800
2010.Owsiany_P14701470
2011.MarMat146884216
2012.m.rottenberg14400144
2013.aurora14400144
2014.Wirtualny141626514
2015.jan487513900139
2016.Mariuszzz13700137
2017.Moszyńska_Paulina13203894
2018.magda20713101310
2019.Diana13013000
2020.kola1612900129
2021.basia_pol128812621
2022.BohdanKD12800128
2023.beatka63612508243
2024.ANDY321124654217
2025.kathylapoz12312300
2026.Michał_Fronczak12300123
2027.TomKlu123612834
2028.Papciak_Małgorzata12212200
2029.jkpsgenealogia121104107
2030.Purzyński11711700
2031.efkama11700117
2032.Wolender11500115
2033.Gorecka_Malgosia11411400
2034.Jacek_O114583620
2035.pitcairn198711411400
2036.Dmytryszyn11311300
2037.pontos11352556
2038.Konrad199911211200
2039.anpiet11100111
2040.Irek_Bartkowski11000110
2041.lojka3511011000
2042.fplaton11011000
2043.vivace10901090
2044.adrianm107623213
2045.joannakov10600106
2046.Zagrobelna_Zofia10670279
2047.jan26x10300103
2048.Marzena_Sosnowska10210200
2049.Michnowicz_Alicja100652015
2050.Bozenna990990
2051.majaszpot980980
2052.Bea9667290
2053.jabłońska-kruszewska_a960096
2054.Ł.A.Rynkowski96502323
2055.Olszewski_Łukasz939300
2056.Andrzej_Stanislaw9256036
2057.111chris9159266
2058.Matbir919100
2059.adrian.g909000
2060.filipek.marta9058248
2061.jaroz01898900
2062.WelkaGrzegorz8848373
2063.Krzysztof_Wilczynski86383117
2064.kubajaworski848400
2065.AnuszewskaHonorata8406123
2066.marekkronikarz840084
2067.SztylerE8338396
2068.mirebella820082
2069.akamieniak8143335
2070.Sofeicz797900
2071.Potyjówka79442411
2072.Starszewska_Marta770770
2073.Izabelab767600
2074.mos_s7328441
2075.Kożuchowski_Albin7106011
2076.Łuczniewski717100
2077.Berlin676700
2078.TomaszMydlarz666600
2079.Baczewski_Robert660066
2080.Hubicki_Roman600600
2081.aniawd600600
2082.Grzegorz_Bączek590059
2083.geneo590590
2084.adriana123595900
2085.lukhop585800
2086.astelcer555500
2087.asopczak525200
2088.Wiktoria_Owsianycka5230175
2089.Ramona_Flowers510051
2090.chrostowska505000
2091.skol490049
2092.Pecherska_Agnieszka4803810
2093.Gleinert_Karolina460460
2094.Górska_Jadwiga430142
2095.Editche420042
2096.AldonaS4203012
2097.KrystianJan400040
2098.Bajkowski_Bartosz4003010
2099.Marek_Wysocki390039
2100.Marek_Krzyżanowski380038
2101.agatek1806380038
2102.jurek6np370037
2103.Adam_Leszczyński360036
2104.luczi88353500
2105.jkdobro353500
2106.erazmwol320032
2107.Seba_Piotr3214162
2108.Alicja_Gąsiewska313100
2109.madasek300030
2110.k_skrzyp280028
2111.andrzej2511250025
2112.jan.ploszczyca250250
2113.Sophie86200020
2114.Antolak_Olga150015
2115.bulledesavon140014
2116.KamilK130013
2117.kupiszanka6060
2118.Maksymilian_Rzemiński5005
2119.grina_gediminas5401
2120.Danna84400
2121.TomsKi19852110
2122.kujawa_cezary2200
2123.digajewski2110
2124.rick.zalewski1100
2125.geminioctavia1100
2126.Piatek5551001
2127.Chuchracka_Iwona1100
donate
Online: 24, ver. 1.71 © 2010-2022 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::

Producentem Geneteki (w rozumieniu ustawy o ochronie baz danych) jest Polskie Towarzystwo Genealogiczne