geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 37.906.12219.782.40712.493.9065.629.809

1.Danecka742.763412.369239.96990.425
2.Incognito695.047383.002195.106116.939
3.Wojciech_Liśkiewicz629.942336.826191.191101.925
4.Basia_W624.216327.207241.93255.077
5.bozenabalaw607.754349.980196.54761.227
6.mmaziarski604.079267.495250.06186.523
7.Jabłoński_Edward599.837328.465200.93470.438
8.janusch550.527313.901182.52854.098
9.danisha458.893209.519200.09349.281
10.bazie436.914231.505152.02053.389
11.jerzy_nowosielski431.473216.108144.79770.568
12.jackun417.832208.841137.63771.354
13.eliza1952371.915211.586110.31250.017
14.GTG_Silius_Radicum371.66778.67244.090248.905
15.Jaskólska_Ewa364.653197.687135.23631.730
16.urszula_swierczynska361.506210.265113.54437.697
17.Michał_Golubiński339.745185.541101.62752.577
18.Misiewicz_Elżbieta295.705151.110109.93734.658
19.Sobieraj_Ewa274.524156.68383.08734.754
20.Skrzypczak_Bogumiła273.083146.58291.36735.134
21.Izabela_Czaplicka271.591128.844107.34835.399
22.Tylingo_Bozena265.434124.99586.84153.598
23.WZI258.308185.26530.12442.919
24.Turek_Bożena257.647139.08591.02927.533
25.halina256.233144.85985.24126.133
26.mteresa240.217123.81585.74530.657
27.Krystyna_Domańska228.325113.88196.54117.903
28.jurekzur223.335128.43069.21325.692
29.Karsowianin219.421134.65659.62125.144
30.Kośnik_Krzysztof217.771128.10866.64123.022
31.Rafał_Albiński214.76799.73570.46944.563
32.Czarkowski_Jarosław201.087115.24758.93026.910
33.gz1411194.146108.03866.12119.987
34.grammy43116192.709106.08274.76611.861
35.WaldemarChorążewicz190.10950.52578.92460.660
36.Ciesielski_Marcin189.64779.96359.47850.206
37.Krystyna_Stanisławska185.12692.80366.32026.003
38.Krystyna_Malik183.187104.29361.91516.979
39.Jegier183.11474.50092.98815.626
40.Łukasz_Kominiak181.81991.78668.36321.670
41.Marek_Delert180.14081.53978.62919.972
42.magnowa178.72597.41762.29719.011
43.ChmielowskaAnna161.25489.41437.78634.054
44.Majewska_Renata160.44190.82749.80519.809
45.Myslinski158.75999.82944.48414.446
46.Berens_Jan154.74475.86139.62739.256
47.Tomek_Bogiel150.58989.34344.67316.573
48.K_Zochniak148.09452.26338.77157.060
49.bkrajewska143.83572.49450.04221.299
50.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
51.Koprowski.Jerzy139.98757.90063.11518.972
52.Maślanek_Joanna139.67178.29745.47315.901
53.asska1139.10174.72950.12414.248
54.igoriosso139.03669.91242.74726.377
55.nowak138.22273.19339.54425.485
56.ArturWilkicki138.13075.93231.18131.017
57.krzysztofjach1135.87170.66148.90116.309
58.Steamroller_Fly129.75074.28242.46613.002
59.Mikolaj_Wilk129.37233.56267.12328.687
60.dRob127.60654.56553.88919.152
61.Wilfried125.69468.08442.28915.321
62.Barbara_Kubcka123.70660.87047.03915.797
63.magda_lena120.54561.18543.83315.527
64.Wilnianka120.42060.62745.34614.447
65.JZI119.46561.98441.74315.738
66.Krasieńko_Rafał118.36467.50136.90213.961
67.Kaczmarek_Aneta117.65676.42620.09821.132
68.Wlodzimierz_Macewicz115.83768.14131.60216.094
69.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
70.Gośka109.74243.73058.0827.930
71.Makowiecka_Krystyna109.67521.30852.09436.273
72.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
73.kkrasinski108.76655.94314.95737.866
74.artekm108.72955.27341.03412.422
75.mziel107.02758.27326.68022.074
76.jorgus06104.65160.75928.90914.983
77.Czerkawska_Ewa104.13345.73855.7432.652
78.marta1044102.00844.41527.47330.120
79.DorotaK99.50558.84826.97913.678
80.Krzysiek_Imiołek99.03653.96526.30518.766
81.Staporek_Kamil97.59156.23130.14011.220
82.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
83.JanKontek95.38567.42919.4578.499
84.RoPson93.84550.17732.17111.497
85.Klass_Jolanta91.93350.47624.93616.521
86.olerys91.29449.79227.98213.520
87.kabe091.13445.39036.5559.189
88.Jarcun89.33156.0617.62725.643
89.Dębowski_Józef86.74246.88130.4779.384
90.Tulej_Anna84.82844.37231.2259.231
91.pronobis84.01535.05842.9635.994
92.Bożena_Prymus83.09138.39032.19712.504
93.Kornelia_Major83.00246.91426.6399.449
94.Sludkowski_Darek82.82742.22328.66611.938
95.anton_burza82.55639.08432.04811.424
96.alus80.72830.91329.01720.798
97.Kamila_Szymankiewicz79.92625.68251.9682.276
98.GZuzak79.43143.39127.0908.950
99.Ilona_Gieras78.09844.13325.9008.065
100.Marynicz_Marcin76.71530.17432.56313.978
101.Gawlik_Andrzej76.71341.20321.52913.981
102.JMrozowski76.45452.39813.68210.374
103.Grażyna_Przybysz76.39232.47334.9918.928
104.szubog76.05240.72626.6138.713
105.Grabska_Iwona75.61239.40827.4418.763
106.Gałkiewicz_Urszula74.8728.85445.81620.202
107.kotik774.80232.74819.74422.310
108.mwpkk74.69637.73728.8828.077
109.ezoteryka73.98940.57525.3458.069
110.annarenata73.33042.20520.94010.185
111.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
112.przodkowie.com71.628047.36324.265
113.kasia_wilcz71.51842.56628.474478
114.Aleksandra_Piętak70.53537.05426.4277.054
115.GRAZYNECZKAAA70.33818.49827.25324.587
116.Maryla_Celmer70.06830.16631.0448.858
117.mlawiak69.99238.87017.56013.562
118.BERNHARD0169.66335.32924.5839.751
119.AniaS68.42431.98727.2209.217
120.MGieras68.18236.49122.8688.823
121.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
122.Koluszkowski_Henryk67.60637.13821.7808.688
123.Ela_Ginalska66.44237.63521.9476.860
124.MagdaT65.58233.17325.5156.894
125.angap65.40731.75826.2567.393
126.Komorowski_Longin65.24435.65523.5446.045
127.Pieczątkiewicz_Krzysztof64.44134.85922.9756.607
128.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
129.karabowicz_radek63.49032.81224.2876.391
130.Paź_Jacenty62.03036.10617.5228.402
131.krupabeata61.69530.23024.0987.367
132.sloniatko6061.66743.1956.44112.031
133.aniaosin61.39133.06022.0456.286
134.Gadecki.Bogusław61.00522.53423.93014.541
135.Bugajska_Joanna60.80828.14924.3738.286
136.BASIAPUSZ60.79231.13423.8915.767
137.Wojtowicz_Danuta60.68931.30920.4408.940
138.Krycha60.17638.35714.2397.580
139.Eugeniusz6559.67729.50718.75511.415
140.Jozef1159.45725.54018.83415.083
141.romanburczyk59.34730.42721.1107.810
142.dzicz59.32921.83815.02122.470
143.Kasia_Marchlińska58.44244.90312.609930
144.Sloniasz58.19433.34718.9235.924
145.kate10357.73634.13016.6396.967
146.Krzysztof_Gruszka56.71432.74619.5624.406
147.kasiema56.66434.17118.5203.973
148.MAJCHRZAK_MARIUSZ56.00626.11525.2674.624
149.katnal54.47832.44716.3245.707
150.aldonalata53.48326.39219.0528.039
151.Rozenau_Adam53.02331.08220.6401.301
152.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
153.adamhen5552.27125.81719.0707.384
154.Mania5352.26535.70011.6284.937
155.Skolimowski_Tomasz51.73323.97819.7797.976
156.Rruda51.59026.59219.2105.788
157.mierzyce50.58926.50818.2015.880
158.Jabłonowski_Marek49.55929.0218.07912.459
159.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW49.31621.67821.4976.141
160.skapska_honorata48.93124.06017.1757.696
161.grzech48.78148.78100
162.peters48.42728.09314.4705.864
163.frisgaard48.40324.94114.2019.261
164.Popkowicz_Bronisław47.89325.43815.9006.555
165.milosz47.71518.37511.94717.393
166.Romanowski_Piotr47.69418.37719.9639.354
167.Rafael47.61026.13313.9457.532
168.krambud47.50815.32124.1937.994
169.sowa7346.09421.62519.5934.876
170.janden46.02824.22915.8155.984
171.czarnuszewicz_bozena46.00024.89815.0526.050
172.Rzechowicz45.85421.57720.5803.697
173.Synowiec_Ela45.23424.72110.8449.669
174.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
175.Łokaj_Yola44.78723.15518.4133.219
176.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
177.el_za44.30523.59715.6125.096
178.JerzyGrzegorz44.26820.85818.2445.166
179.ew_mar43.88328.94411.9412.998
180.tomes43.78915.32921.6446.816
181.tomekpn43.66120.18817.0806.393
182.Ma_Sza43.21515.60520.3027.308
183.Brozek_Oskar43.06021.40011.9959.665
184.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
185.mariola6142.29213.81420.2388.240
186.Haponiuk_Daniel42.23920.81716.2385.184
187.bisiza41.51219.63015.2846.598
188.Agata_KJ41.01022.38213.7194.909
189.Albin_Kożuchowski40.78923.10711.2946.388
190.hlpedersen740.78518.01617.6715.098
191.hannaostoja_swierczynska40.68821.62415.9973.067
192.jur58boz40.62421.36116.3612.902
193.maed40.59623.02711.3106.259
194.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
195.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
196.Gordiasz40.4791.18639.2930
197.janocha140.37121.3638.52210.486
198.Dąbr_Włodek40.33423.74813.2743.312
199.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
200.Janusz39.85114.84921.2233.779
201.wanda-grys39.68126.0464.1209.515
202.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
203.Marck5738.58722.06011.0175.510
204.Borkowski.Wojciech38.56120.03314.6403.888
205.ozanka38.54720.08513.4105.052
206.Wioletta38.33311.12626.496711
207.krawiec_anna38.16416.90318.0183.243
208.Świstak_Elżbieta37.93622.4759.9255.536
209.BasiaR37.82519.91814.7763.131
210.Jazwinska_Justyna37.75217.51511.6758.562
211.Anna_S37.45828.1976.2962.965
212.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
213.moyra77737.38619.73810.5077.141
214.katarzyna.matyjas37.35320.57113.1003.682
215.piotrpola37.00819.60813.3684.032
216.MariannaF36.90320.61812.4363.849
217.mmoonniiaa36.87820.02914.7922.057
218.Urszula_Pogoń36.87315.17110.70910.993
219.Wieros36.83520.39712.7813.657
220.Gosia25336.56413.10015.3278.137
221.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
222.Sznober_Barbara36.2619.4276.87919.955
223.Mamaj_Jan36.24324.3887.4244.431
224.Mirek.Kozak36.10517.7637.92010.422
225.Artur5935.68615.46918.9361.281
226.kolokolo35.55319.15513.2823.116
227.Stradowski_Jacek35.55223.2176.9915.344
228.kucz_agnieszka35.50525.9266.2113.368
229.gregorry195334.94322.3318.2554.357
230.Baciński34.86213.1719.16012.531
231.KasiaKP34.69924.7298.5641.406
232.Szczepaniak_Tomasz34.65015.82711.3127.511
233.Sławek_Binczak34.63923.52010.194925
234.surman34.50819.68112.2032.624
235.kamilo8634.47819.23014.263985
236.Bibi34.35717.48012.8883.989
237.PabianAus34.24615.76015.1123.374
238.Kurzyjamski_Wojciech34.15115.87117.524756
239.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
240.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
241.miras12133.29623.2117.3102.775
242.mariaro133.24028.56104.679
243.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
244.Berendzik_Malgorzata33.08213.57114.3745.137
245.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
246.Jerzy_Stawiński32.99016.31811.4835.189
247.stanisław4832.96223.9106.4942.558
248.Małgorzata_Olewnik32.46816.80511.8723.791
249.jarekrad32.44617.63311.6743.139
250.Daniel_Leszczyk32.36017.78910.8933.678
251.Jason852432.33411.65711.3249.353
252.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
253.Adamiec_Walenty31.78616.97811.6633.145
254.włodzimiest31.78424.9001.2075.677
255.angoss31.63218.1899.9263.517
256.Stasiak_Michał31.61618.9489.1083.560
257.Krzysiek_31.51911.01316.0724.434
258.Janina_Hyb31.49115.47911.0125.000
259.ela_cwiklinska31.44819.06610.9301.452
260.x_hanna31.40517.9189.0324.455
261.adrian.kaszubski31.39813.09513.3714.932
262.Winczakiewicz_Wacław31.24216.39410.0934.755
263.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
264.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
265.basia48130.78418.1959.0423.547
266.MariaŁopaciuk30.50618.6708.1423.694
267.Madzialena_KB30.30115.98310.7803.538
268.Jakubas_Eugeniusz30.22716.5278.1945.506
269.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
270.kujawiak30.11617.7269.6572.733
271.karol44429.93917.46910.7091.761
272.Mieżyńska_Danuta29.69315.13210.8553.706
273.Obidka29.64617.0999.6632.884
274.misty6929.60018.2385.9495.413
275.aerbert29.53617.9616.9064.669
276.Lange_Jerzy29.41325.16904.244
277.GrzeS29.32313.56011.3954.368
278.Yerma29.23816.2819.2903.667
279.kapefa29.23723.15206.085
280.jgniedziejko29.05314.70011.7682.585
281.dorotan28.8317.6287.39213.811
282.mariamikołaj28.62719.3087.3481.971
283.Gasior_Wojciech28.55815.53610.0223.000
284.B_Boa28.41817.1448.6362.638
285.agnieszka599528.21912.2055.69410.320
286.Dławichowski28.18316.9428.8802.361
287.Kokosinska_Urszula28.12412.84911.2494.026
288.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
289.Andrzej_Łęcki27.98215.9898.5433.450
290.B.Babiarz27.70715.0668.8643.777
291.MagiQ27.64417.9605.8643.820
292.Bogusław_Woyciech27.55914.0648.6224.873
293.Walczak_Marta27.55815.6846.5075.367
294.Leszek12827.54918.9525.2023.395
295.grzesm27.51813.9338.6094.976
296.krzaja27.33216.7027.9472.683
297.Machnik_H27.27020.7202.8653.685
298.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
299.jerkre27.06515.1749.4042.487
300.Augustyniak_Irena26.98911.18712.5303.272
301.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
302.Chrzanowski_Stanisław26.83411.53910.1105.185
303.arborpl26.61914.6608.8033.156
304.m_jaro26.48115.2195.9615.301
305.Piotr_Romanowski26.36910.3146.9899.066
306.Bartnicki_Jerzy26.35117.3704.2894.692
307.Rostkowski_Mariusz26.34811.94512.0562.347
308.artur.kozminski26.22014.5148.4223.284
309.elgra26.16018.0775.8442.239
310.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
311.KemMarzanna26.03411.73710.5203.777
312.sarna21525.96317.1605.3233.480
313.Schaetzlein_Michael25.9264.140021.786
314.Jolanta_Górska25.77413.43310.2592.082
315.ATUIN25.63913.0409.0123.587
316.pgorzad25.63613.6219.2392.776
317.walet25.62817.9526.6451.031
318.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
319.kronerhalina25.52812.83910.6941.995
320.Rafik000225.50813.55410.4081.546
321.Metalloviec25.34915.4496.4833.417
322.Olik25.26912.4109.4603.399
323.Raciborski_Marek25.23624.893106237
324.Paweł_Zawadzki25.1226.42010.3328.370
325.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
326.krzysztofklemens24.81216.1151.7116.986
327.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
328.marekamin24.76821.7822.016970
329.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
330.zlota_wilczyca24.72012.01610.2342.470
331.krysmag24.64910.3849.6844.581
332.Petrax24.62812.70710.2971.624
333.Niemirski24.59610.98511.1592.452
334.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
335.Szalomszalom2024.40615.6016.2112.594
336.DorotaP24.33615.3367.0031.997
337.kat_pas24.32812.2469.9002.182
338.martabalazak24.31419.0285.2860
339.margit24.30910.58711.3522.370
340.merdigon24.17812.1879.3642.627
341.Łukaszek_Tadeusz23.92214.4716.0333.418
342.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
343.Jagielski23.84412.0678.6333.144
344.kawal23.78315.5394.1994.045
345.Lewandowicz_Adam23.6209.30212.7171.601
346.SylwesterMalicki23.55515.0096.1732.373
347.Piotr_Juszczyk23.45120.5842.335532
348.jolaprokopiukbathelt23.40012.1588.6962.546
349.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
350.iwomi23.19513.8688.2131.114
351.EgbertMałecki23.01017.6728884.450
352.sbasiacz22.92111.7147.5073.700
353.GrzeSwier22.91011.7714.2136.926
354.Kliber22.77913.4874.5874.705
355.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
356.Arek_Bereza22.5247.97810.1314.415
357.michal7222.48811.7588.5192.211
358.boena22.44910.8686.8824.699
359.Suska_J22.27712.4737.3302.474
360.J.Borycki22.2509.3338.6014.316
361.mena_u22.23711.2629.9121.063
362.piotrsm22.12513.3826.2902.453
363.Sroczyński_Włodzimierz22.02621.8971290
364.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
365.hania21.71411.1687.9692.577
366.Majtka_Łukasz21.6863.442018.244
367.Kozłowska_Elżbieta21.65116.7693.3231.559
368.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
369.Lukasz_Fajfrowski21.62013.0916.3202.209
370.Pawlak_Elżbieta21.47313.5484.2673.658
371.Aleksander_Kunsdorf21.4370021.437
372.kaskam21.38112.7484.7893.844
373.gaolcia8621.3405.73410.7694.837
374.Marcin_P21.27910.8279.1831.269
375.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
376.Stachwiuk_Elżbieta21.18214.1603.7043.318
377.Labcio40220.8246.3928.8185.614
378.Teresa_Milka20.7679.0084.2117.548
379.megagrzechu20.75110.3538.2382.160
380.joanna8420.65614.3664.5281.762
381.pbasik20.57010.3128.1132.145
382.kulsob20.43711.5066.5762.355
383.Jules20.36611.6295.5203.217
384.Gołowicz_Michał20.3349.3538.2722.709
385.Nastian20.3234.05112.0834.189
386.Strojczyk_Waldemar20.24011.8015.8272.612
387.Lewandowska_Justyna4420.17818.0269831.169
388.Domirka20.07310.4826.6462.945
389.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
390.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
391.Projekt_OPI19.91611.4006.0482.468
392.aligatormp19.90019.90000
393.Marciszewska_maria19.8848.4507.5783.856
394.Gocha_D19.84211.2947.975573
395.Bednarczyk_Kamil19.8387.7366.9195.183
396.Sławiński_Jacek19.8347.4768.4763.882
397.T_Chamerski19.7206.9479.8792.894
398.Miłosz_Pamuła19.7129.4237.2563.033
399.wisnik_k19.55511.1955.4132.947
400.dl319.5029.3688.0392.095
401.halina4419.49211.9345.4592.099
402.ula1119.4439.7807.0722.591
403.angie19.41818.7300688
404.andrzej.drogosz19.2347.2488.1773.809
405.arletaso19.14011.8162.6704.654
406.Janina_Tomczyk19.0148.2547.4373.323
407.kozlowskiw18.9668.4015.1075.458
408.karolszotek18.95211.4854417.026
409.Wojciechowska_Ewka18.92410.5206.2512.153
410.ciekawoscpoznawcza18.8965.9476.3226.627
411.kkosteczko18.7327.26110.0141.457
412.beata_anna118.6736.05411.5671.052
413.barbarag.18.65513.75504.900
414.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
415.Dąb_Henryk18.43910.7146.2201.505
416.marek_kondrat18.39916.2491.613537
417.marjolena18.3388.0218.1622.155
418.Nowocin_Beata18.3077.8337.7652.709
419.Aleks.K17.9988.3839.6150
420.magdalena7217.9319.1986.6952.038
421.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
422.jmzolt17.6838.3975.0284.258
423.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
424.Mariańska_Małgorzata17.5638.6195.5383.406
425.beatab17.4798.4712.6686.340
426.Juszyba17.45611.4514.1261.879
427.bodzio5417.4279.8664.4543.107
428.aqkis17.4044.6899.3693.346
429.golcheck17.3918.8236.4632.105
430.grara17.34010.4305.1081.802
431.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
432.karolinaw17.2248.5705.2373.417
433.mariadobroslawa17.2107.6155.4014.194
434.Gospel17.20110.2524.9022.047
435.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
436.Wiśniewski_Adam17.1378.8196.3231.995
437.marekn12417.0839.0596.1441.880
438.elżbieta17.03010.4002.9843.646
439.lidia195417.01517.01500
440.Jado16.93510.9884.8491.098
441.vitoo16.87611.5541.6123.710
442.Andrzej.P16.86414.1751.921768
443.Adam_Górski16.8366.4829.372982
444.Yskelo16.8169.8623.3373.617
445.pawkos8316.70716.70700
446.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
447.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
448.Uszyńska_Hanna16.6099.0375.7101.862
449.Irena_Kaczmarek16.5616.6068.7151.240
450.Sieczkowska_Elżbieta16.5377.9737.1151.449
451.Viola_AP16.4907.2787.3141.898
452.mariuszek6916.4872.9644.9728.551
453.Ulcia_d16.4507.5528.076822
454.Robert120216.3907.5475.9642.879
455.Jreneusz16.3641.9749.7084.682
456.barbara_barbara16.2528.0684.5483.636
457.opol16.24811.4812.3942.373
458.stemo6116.2294.73710.534958
459.Terluk16.1565.0414.0457.070
460.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
461.Inula15.9527.8686.5281.556
462.olaf1715.88611.0733.3581.455
463.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
464.RyszardBencko15.7358.0755.0732.587
465.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
466.sieruga15.7135.2837.2353.195
467.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
468.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
469.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
470.lukasz.hyrchel15.4628.0924.8002.570
471.Piachu215.41210.5261.8233.063
472.Marek7015.4018.0466.809546
473.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
474.Lukasz.Puciata15.2488.7474.7631.738
475.Nowik_Grzegorz15.1973.9954.8396.363
476.zbzukowski15.1898.5595.1111.519
477.lukas4915.1758.6705.976529
478.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
479.rdet15.0986.3963.8744.828
480.Adalbertus15.073011.2543.819
481.Anna_Parysek15.0548.7593.4402.855
482.kasiek14.9827.3614.8282.793
483.maluszycka14.9268.3704.5102.046
484.Lenaar14.91313.0465131.354
485.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
486.wojtstyp14.88510.5043.2901.091
487.Piotr_Pukin14.8859.0224.0171.846
488.annakt14.7748.4204.5641.790
489.luigi3714.7418.1064.2892.346
490.zetka14.7408.8633.9861.891
491.m_gry14.6838.4083.2213.054
492.ElżbietaKowalska14.6726.5965.6442.432
493.julka6614.6309.1074.2771.246
494.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
495.jperkowski14.61010.6982.6591.253
496.Marcin_Dobrzyński14.5179.9643.597956
497.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
498.ziobrovska14.4286.9493.9283.551
499.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
500.dombas14.1963.1119.4091.676
501.kwroblewska14.1827.5582.9523.672
502.Obałek_Jacek14.1727.4005.3571.415
503.krzypov14.1497.7582.2264.165
504.ztelega14.0977.6934.8881.516
505.mlazarecki14.0939.2393.1171.737
506.Janusz_Stankiewicz13.9847.2603.4353.289
507.Rutar13.9016.7554.5172.629
508.Magierowski_Wojciech13.8799.7363.1301.013
509.Brudka13.8546.7274.7822.345
510.Kempisty_Anna13.7105.5346.4321.744
511.Walder_Wisława13.6744.89708.777
512.agac13.4836.5161.6665.301
513.BasiaFl13.4206.6705.4471.303
514.Lag200013.3474.6466.5672.134
515.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
516.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
517.MMar13.3016.9884.7641.549
518.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
519.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
520.Molencki_Rafał13.1678.5154.460192
521.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
522.hal.ka12.9579.4102.951596
523.Michał_Kazimierz12.9482.7007.4562.792
524.KrystynaZadworna12.8987.0494.7401.109
525.Braun_Beata12.8616.9224.3051.634
526.jansz12.7256.6074.6651.453
527.ToniR12.6726.4182.5253.729
528.Ewa_Brzezińska12.6527.6703.4661.516
529.Grażyna_Wójcik12.6386.3433.3142.981
530.Artsanon12.5654.9823.6063.977
531.lukasz.okla12.5524.6656.0891.798
532.Kasprzyk_Anna12.5015.8674.5522.082
533.griszka5012.3979.2762.973148
534.Jazzek12.38712.38700
535.Daniel_Paczkowski12.3829.1845442.654
536.Hening12.3709.3822.201787
537.mkkmilek12.3656.0483.5812.736
538.Krzych.K12.2097.9203.678611
539.waldas12.1247.57404.550
540.Livia_Ditto12.0718.4813.126464
541.Czyżewski_Bartłomiej12.0407.4132.5072.120
542.Stańska_Aleksandra12.02611.934920
543.ZbLin11.9648.0252.0511.888
544.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
545.dorocik13311.8747.4972.9741.403
546.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
547.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
548.stojex11.5607.8212.0801.659
549.Maciej_L11.5196.0054.567947
550.kasejuka11.4966.9233.3331.240
551.kubakpro11.4916.5494.198744
552.basiula11.4895.7113.1292.649
553.brulion11.3812.6328.71237
554.jacwes11.349011.3490
555.Słomińska_Dominika11.3476.4543.8241.069
556.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
557.badur11.2775.9553.8781.444
558.nuernberg11.1687.0561.5602.552
559.tobi11.1676.3593.5211.287
560.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
561.Musial_Michalina11.0919.3731.197521
562.maciejowski11.0774.3283.9332.816
563.Michal_Sk11.0135.7494.1661.098
564.Purski_Jan11.0094.9586.0510
565.Bury_Aleksandra11.0035.0334.984986
566.KPM11.0015.7783.4201.803
567.bandziorek11.0013.2916.781929
568.Matuszewska_Magdalena10.9675.6324.1821.153
569.krysta_s10.9635.4244.0381.501
570.Kacper_Czerwiński10.9586.3533.4501.155
571.historyk9910.9364.4303.7782.728
572.barbara194710.8604.2449975.619
573.Katarzyna_m10.7487.4322.3101.006
574.Iwonanna10.7115.2263.5911.894
575.Felberg_Sławomir10.6815.6903.8781.113
576.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
577.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
578.rencr410.5586.2391.8482.471
579.Magroski4910.5579.015638904
580.62_61010.5216.2282.6771.616
581.Korzunowicz_Mirosław10.5034.9824.3701.151
582.Witold_Trzeciak10.3816.0003.2281.153
583.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
584.Emkael10.3516.6472.0781.626
585.szczelba110.3515.3583.9701.023
586.Kucharro10.3014.6454.3201.336
587.e_emyli10.2626.0113.0451.206
588.Marianna_P10.2456.0773.249919
589.maria112m10.2443.7475.2261.271
590.szczesna10.2435.4264.332485
591.ELADAB10.2326.4932.949790
592.Agnieszka_Wójcik10.1595.7213.3471.091
593.Alinka10.1315.2643.6771.190
594.wmacoch10.1226.6172.5041.001
595.mariola071110.07007.5562.514
596.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
597.Ludwik_Olczyk9.9903.6225.2091.159
598.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
599.Marzanka9.8464.7414.150955
600.malkam2559.8304.8173.2231.790
601.Oleszka9.7993.0686.027704
602.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
603.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
604.Stefanie_Matta9.6905.7863.373531
605.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
606.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
607.donchichot9.6465.0622.3502.234
608.magat19.61809.6180
609.Jakub_Rokita9.6135.2693.1271.217
610.Genowefa9.6093.2505.771588
611.Janiszewska_Janka9.5903.8874.5391.164
612.NS_Jurek9.5745.3223.271981
613.Opalinski_Piotr9.5687.0581.815695
614.monikab9.5581.8134.4153.330
615.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
616.kknebel9.4914.1814.1541.156
617.Tekla9.4549.441013
618.Ula_W9.4466.8442.189413
619.miremik9.3725.0063.2821.084
620.Agnieszka_Kluzek9.3317.30602.025
621.berfel9.2975.0303.2191.048
622.imagines9.2968.2301.0660
623.OlaH9.2506.2892.210751
624.dorota.kober9.2434.5713.3841.288
625.połubiński_robert9.1839.0340149
626.zolo9.1456.686562.403
627.Jadwiga_Sibirska9.1165.6171.1862.313
628.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
629.Voyteck9.0725.5262.829717
630.aeroseek29.0526.5721.4191.061
631.Tomasz_Jedynak9.0464.7953.302949
632.maja678.9504.4023.709839
633.Padjuczenko_Anna8.9403.5654.2591.116
634.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
635.annaurban8.8888.88800
636.aaricia1048.8794.8603.121898
637.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
638.rjancz8.8373.1725.035630
639.rendziojaroslaw8.8204.7023.200918
640.jjsowa8.7523.3323.8381.582
641.aktawres8.7506.84701.903
642.EANWhitson8.6897.472865352
643.arjanek488.6524.7912.3311.530
644.Sułkowski_Jacek8.6005.5612.818221
645.Darek_Kiliszek8.5624.5543.576432
646.SILAM8.4966.1782742.044
647.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
648.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
649.belzowski_jacek8.4576.6231.358476
650.marzanna1758.4041.4194.0762.909
651.Kwos8.3766.1011.0451.230
652.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
653.Odrowąż8.3644.7992.616949
654.kasia_plisiecka8.3375.3539282.056
655.poschadel8.3222.8944.548880
656.madzia3278.2507.7710479
657.Dusinska8.2447.076967201
658.craft8.2215.5442.018659
659.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
660.PawS968.1961.0565.9571.183
661.Marecki_Paweł8.1516.42201.729
662.Grabis_Mirosława8.1478.14700
663.monika.wałuszko8.1334.2463.260627
664.panter8.1244.5342.760830
665.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
666.Lubryk8.096317.340725
667.papakulka8.0556.3811.122552
668.Margaret_Stas8.0406.48401.556
669.olenski_jan8.0074.66903.338
670.Nogri8.0068.00600
671.J1anka8.0006.784896320
672.bertha7.9653.9502.9761.039
673.SebastianS7.9557.0329230
674.Edybo7.9354.6412.362932
675.MIRMAZEK7.9247.7910133
676.Lukasz_Kuc7.9227.92200
677.ewakuszlik7.9065.0642.423419
678.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
679.Kolk_Osyoiewska7.7974.3532.2721.172
680.grad7.7804.4673.3130
681.Garnek_Jarek7.76506.795970
682.sekutnica7.7467.74600
683.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
684.Rozmysłowski_Marek7.6942.7451.2853.664
685.wld_lan7.6946.87156767
686.anusia16107.6875.42702.260
687.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
688.Joculus7.6216.6550966
689.pawko2237.6173.3981.8942.325
690.AM_Kalski7.6094.3692.268972
691.koba15077.5163.7582.5641.194
692.przeski7.4903.71303.777
693.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
694.JanKarJas37.4792.5884.424467
695.HalinaLitka7.45907.4590
696.Ewa_Szczodruch7.44907.4490
697.Anetta_727.4423.7232.730989
698.ewa_marciniak7.4393.5023.181756
699.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
700.SlawomirB7.4053.8361.0632.506
701.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
702._jaj_7.3354.72102.614
703.Małgorzata20057.2892.1384.481670
704.brolly117.2431.7245.295224
705.Król_Majewska7.2353.97403.261
706.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
707.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
708.Bednarek_Edyta7.1832.7023.866615
709.kziecina7.1657.105060
710.37gosia7.0383.4212.898719
711.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
712.Potomek_Wosinskich6.9543.5032.457994
713.Giemza_Karol6.9372.7002.4101.827
714.krzan6.9353.9021.2761.757
715.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
716.krak2106.8842.1274.302455
717.MonikaMendrela6.8591.9002.8852.074
718.Teerose6.84504.2572.588
719.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
720.charston906.7796.77900
721.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
722.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
723.malgorzata_d6.74542906.316
724.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
725.tonffillka6.6883.8412.120727
726.Stawowski_Jarosław6.6782483.9712.459
727.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
728.Joanna_D6.6313.2532.652726
729.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
730.amg076.6123.6642.199749
731.graffik6.6082.8833.7250
732.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
733.RobertC6.5436.54300
734.alf_ch6.4963.2943.2020
735.kasiakozłowska6.4803.1062.550824
736.Przybyla_Agnieszka6.46805.758710
737.kulig326.4453.2072.504734
738.A.Kuba6.4414.0221.925494
739.mira_wiech6.4093.7672.335307
740.Dzedzej6.3973.4152.209773
741.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
742.Stando_Piotr6.3574.32402.033
743.Rembikowska_Ewa6.34406.3440
744.Paula2576.3363.0052.980351
745.mirst6.3153871.7974.131
746.natmarkow6.3005.7100590
747.GG_Grudzien6.2956.1799224
748.Partykowa_Iwona6.2703.3342.232704
749.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
750.grohel46.2414.2531.506482
751.basik6.2374.82601.411
752.Janka286.2374.5781.043616
753.rybecka6.2236.22300
754.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
755.Świętkowski_Dariusz6.1762.4852.982709
756.neumann6.1315.116557458
757.Aleksandra_VanBever6.108006.108
758.orosowiecki6.0923.1302.269693
759.JuliaD6.0883.2952.201592
760.Marek-L6.0621.0163.6341.412
761.EwaMolly6.0524.3991.244409
762.Paweł_Pyszniewski6.0381.7673.0621.209
763.bobik40006.0376.03700
764.beatpatt355.9981.8033.743452
765.naplopo5.9873.1925282.267
766.arnel5.9464.7141681.064
767.janinka275.9453.7701.784391
768.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
769.Krasny5.9065.90600
770.Jola_Zalesie5.8933.3191.891683
771.rawli5.8762.4992.3111.066
772.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
773.Beata655.8252.7752.278772
774.grabkk5.8153.3322.4830
775.Scowron5.8094.3641.38560
776.Krawczyk_Wiesława5.7873.2291.957601
777.Franek235.7733.1871.834752
778.Kurlas_Cynthia5.7645.76400
779.Grażyna.K5.7615.76100
780.keresz5.7555.36329894
781.Pitlab5.7431.9132.888942
782.Okuniewski055.7402.5861.7881.366
783.Socha5.7254.703873149
784.Janusz_Kielak5.7184.598461659
785.Kacperm_sz5.7014.1231.50573
786.Karbowska_Marianna5.6344.575635424
787.Czaplińska_Izabela5.6252.8171.866942
788.pawel_tk5.6171.6323.9850
789.Kira5.6012.3663.2350
790.Wojciechowska_marta5.5842.0691.8611.654
791.Sochers5.5623.5067711.285
792.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
793.marzenska75.5102.6532.102755
794.robi1125.4903.9461.106438
795.WPawlica5.4822.8281.985669
796.kiniastr5.4695.46900
797.Gransztof_Anna5.4293.2611.662506
798.Aga_Brz5.4262.6132.364449
799.bachach5.4241.0333.418973
800.Walczak_Jarosław5.4155.41500
801.Ania_Witkowska5.3913.5121.333546
802.jakozak5.3833.3251.604454
803.lpruski225.3744.088482804
804.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
805.Annetti5.3692.9622.053354
806.jarumasta5.3512.8909341.527
807.Klaus_Marcin5.3092.8202.021468
808.kkurys5.2945.29400
809.Dobrzyńska_Anna5.2883.3221.91749
810.Elżbieta_Piwińska5.2793.0121.687580
811.Piasecki_Zbigniew5.2782.4732.214591
812.Ewa_Tańska5.2783914.8870
813.Szymaniak_Romuald5.2732.6822.008583
814.janusz_iwanowski5.2682.7231.824721
815.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
816.vicek19785.2542.7681.887599
817.Tomasz_Malata5.2434.9820261
818.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
819.mglinkow5.2052.0542.890261
820.Team_AGoFF5.1882.9482.2400
821.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
822.dorotakw5.1802.7051.996479
823.Teodozja5.1632.2151.0321.916
824.Malgonia5.1512.4982.056597
825.bezet5.1332.9531.962218
826.Bartek_M5.1333.0542.0790
827.lindaaguilar5.1303.06102.069
828.tomczyk5.0793.43501.644
829.DankaW5.0791.5553.181343
830.Zubrzak5.0772.1761.2721.629
831.broż_ka5.0501.1082.4911.451
832.Stefańczyk5.047005.047
833.Włodzimierz5.0303.440780810
834.Kapelus5.0244.0319930
835.jolanta_kulinska4.9972.7251.313959
836.toubkal124.9954.6770318
837.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
838.Katarzyna_714.9694.947022
839.Matuszek_Leszek4.9454.7090236
840.wojtek234.9054.90500
841.poszukiwaczka604.9003.770944186
842.Bogus_Kuć4.8872.2801.5721.035
843.swapgirly4.8783.1411.329408
844.keret4.8682.7572.01893
845.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
846.kryst764.8083.795657356
847.Stanikowski4.8083.594904310
848.mailittio4.8034.80300
849.Sz_Joanna4.7973.551830416
850.h.zabczak4.7922.5081.834450
851.iksdar4.7912.5671.742482
852.UllaB4.7684.76800
853.Markowski_Maciej4.7622.8281.408526
854.pawlowska_katarzyna4.7341.1962.0631.475
855.manyek21124.7334.73300
856.Orlik_Ala4.72804.7280
857.ahalaburda4.7246733.523528
858.tyburski4.723004.723
859.mastalerz4.7022.4321.835435
860.Masia4.70004.7000
861.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
862.Majewska_Lilianna4.6952.7781.377540
863.RyszardSys4.6874.4422450
864.HorribileDictu4.6862.6591.244783
865.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
866.mariusz90504.6521.4982.508646
867.Mirek19004.6233.1451.014464
868.Kocoń_Leszek4.60504.020585
869.Krystyna_Moćko4.603692.2272.307
870.Mustad4.5892.7531.8360
871.Zabomba4.5751.7132.583279
872.labarnerie4.5662.5631.525478
873.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
874.Ewa_Sobiech4.5522.1381.947467
875.Forma_Eugeniusz4.533004.533
876.Majcher4.5322262394.067
877.olka_elka4.5281.5191.6641.345
878.orzechowski_m4.5222.6731.370479
879.anytram4.4892.0961.861532
880.mejpien4.4441.4512.330663
881.Florczak_Renata4.4349012.1021.431
882.PiotrG4.4212.7541.457210
883.Chojak_Jacek4.4122.0461.1671.199
884.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
885.mareklaskowski4.4102.7721.275363
886.olga444.3612.4771.640244
887.Rasmussen_Bozenna4.3473.088565694
888.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
889.Lachowska_Mirka4.2912.1431.424724
890.a.badowski4.2842.2551.637392
891.barbarafasiczka4.2714.27100
892.Banasiak_Antolak4.2502.2521.575423
893.majkuss4.2491.2989292.022
894.jareczkisz4.2332.3931.416424
895.Robert14.2302.764841625
896.sandy10m4.2222.35201.870
897.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
898.DanielPratt4.2073.21492568
899.wiktor_odelsk4.1117491.5421.820
900.Ewa_Prejs4.0941.1052.260729
901.Kubalska_Agnieszka4.0683.7902780
902.andziulam4.0601.1412.382537
903.pawel.dyda4.0551.8839141.258
904.OlszewskiD4.0451.1502.754141
905.EwaH4.0422.0726911.279
906.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
907.prazmowska4.0382.1491.491398
908.Perz_Pieron_Aleksandra4.0221.4302.134458
909.dawid2543.99901.3782.621
910.amarylis393.9863.98600
911.Papryk953.9676172.499851
912.BogusławBykowski3.9612.475935551
913.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
914.loknok13.94602.4891.457
915.jozek3.9211.5761.851494
916.sówka3.9162.2511.156509
917.andrzej_baran3.91503.165750
918.CaramonM3.893003.893
919.Łukasz283.8381.8691.534435
920.mwpch3.8222.649361812
921.ewastepien3.8201.9821.464374
922.Eder3.8081.8711.758179
923.Gawenda-Marecka_Maria3.80003.8000
924.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
925.Norelik3.7821.8251.473484
926.susic3.7803.78000
927.honorata3.7772.504661612
928.marla3.7721.8781.477417
929.JMarchewka3.7723.77200
930.wiktor_nik3.7723.77200
931.kszczep3.7592.0461.262451
932.KRutko3.7422.1541.5880
933.lechkar3.7323.009145578
934.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
935.mirkania3.6742.502924248
936.nicky3.6723.258245169
937.projektpodlasie3.6722.00601.666
938.Dubiczyńska_Maria3.6621.0502.510102
939.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
940.jertom3.6423.64200
941.tosia513.5913.59100
942.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
943.kwiech3.5753.57500
944.afortuna3.5671.9401.173454
945.hagna113.5612.422360779
946.valdeq3.5581.3551.665538
947.JustynaP3.5451.7291.186630
948.anna12643.5363.1114250
949.MariuszSeidel3.5291.7531.478298
950.marwro3.5023.50200
951.asdmjs3.5002.490669341
952.Kolank03.4733.1613120
953.Hermanos3.4722.251979242
954.ska83.4583.45800
955.Marcin_Z.3.4392.8690570
956.juzekxx023.4362.025954457
957.leszcz3.4281.600951877
958.Krzysztof_Kalarus3.4123.0260386
959.WiktorK3.4103.41000
960.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
961.RobertGóra3.4021.9001.128374
962.anna_wiśniewska3.3902.502280608
963.Slavico3.361003.361
964.ambrozja1003.3572.284695378
965.Zogislost3.3493.34900
966.ewab.3.3352.541612182
967.Kyon3.3241.6281.454242
968.Urlich_Tomasz3.3206546352.031
969.Darq3.3133.31300
970.bialy203.3072.374350583
971.krybas3.2982.143916239
972.Dampc_Kasia3.2802.7000580
973.ostrowiecki3.2772.7924850
974.alwierzba3.263003.263
975.MonikaNJ3.2531.0062.083164
976.Olczyk_Paweł3.2491.8641.032353
977.Nocun_Wojciech3.2493.24900
978.Zwoźniak_Andrzej3.2472.083968196
979.Pietkun_Karolina3.2443.24400
980.eilis3.2402.803311126
981.Malinowski_Grzegorz3.2352.7710464
982.Lukrecja3.2211.5231.272426
983.aisa3.208003.208
984.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
985.krzysf773.1871.3165761.295
986.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
987.Lipka_M3.1852.290407488
988.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
989.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
990.doris793.1661.876986304
991.Madzik883.1598432.116200
992.Dane_Kasia3.158103.157
993.Mimzy3.1441.7041.147293
994.annapytel3.1308481.970312
995.jarekmadej3.0991.717978404
996.gosia1407703.0993.09900
997.tomekov3.0811.4893311.261
998.Kolińska_Zofia3.0411.7181.001322
999.Tadeusz_Pilat3.038003.038
1000.andrzejs323.0343.03400
1001.EdwardB3.0313.03100
1002.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
1003.Kwapisz_Iwona3.0203.02000
1004.dorpaj3.0141.826621567
1005.Urszula493.0143.01400
1006.abiegun3.0103.01000
1007.kasik5003.0101.881852277
1008.halmarki2.987002.987
1009.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
1010.kimar112.98212.9810
1011.Marcin_Śnioch2.9721.4531.177342
1012.wlodekro2.9691.6221.061286
1013.Monika_Ignatowicz2.9581.4871.113358
1014.Gawski_Marcin2.95402.9540
1015.Dziubinski_Marcin2.9521.4641.146342
1016.Kostkowski2.91696201.954
1017.drrejment2.91501.7861.129
1018.kasiamon2.9141.2351.304375
1019.małgorzata_wstawska2.9131.673926314
1020.Siberian652.9041.3731.225306
1021.michalina1802.8951.654864377
1022.Trotwood2.8821.4511.111320
1023.robin0002.87758902.288
1024.alahal2.8591.5911.2680
1025.anowi19582.8582.402296160
1026.Szostak_Marcin2.8552659131.677
1027.Jarosz_Adrian2.8422.66114140
1028.ryszardgarncarek2.8401.573955312
1029.syszol2.83201.4881.344
1030.Krystyna.waw2.8242.82400
1031.Krzysztof_Maszkowski2.8241.8339910
1032.Durka_Stanisław2.8232.82300
1033.Tajgete2.7971.542955300
1034.Luziński_Marcin2.7921.780226786
1035.jbaginski2.7731.336937500
1036.Missagent02.7732.77300
1037.Markus2.7691.51601.253
1038.Witkowska_Ewa2.7452934741.978
1039.wojtwk19122.7391.651858230
1040.Svetlove2.7322.3270405
1041.Jankowski_MA2.7291.69001.039
1042.Miraś_Ireneusz2.719002.719
1043.Edmunda2.7181.0931.6250
1044.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
1045.sgubiec2.7021.4261.2760
1046.MonikaS72.6981.2801.162256
1047.george2.6782.67800
1048.ewelina.jakubowicz2.6741.6151.0590
1049.piotr_nojszewski2.6731.576560537
1050.magdandrus2.6682.210290168
1051.mstrzelec2.6654854291.751
1052.kasiulek2.6631.3131.066284
1053.jolantaw2.6631.695663305
1054.martyna_j2.65780001.857
1055.GoskaGoska2.6551.588829238
1056.Olbryś_Anna2.64702.6470
1057.ewelina757122.6462.31548283
1058.monika_kurek2.6421.5481.0940
1059.Marianna_Różalska2.6311.496695440
1060.Irena_Monika2.6095326291.448
1061.dhat_2.60802.6080
1062.dasobierajuk2.5981.1901.160248
1063.ina2.5962.59600
1064.sharacz2.5948831.7110
1065.sstevens2.5942.561033
1066.marcinma2.5871.09001.497
1067.Krasowska_Katarzyna2.5841.2591.064261
1068.Rejnus2.5811.2961.2850
1069.gruszczyński2.5791.422870287
1070.kirstein2.5772.0980479
1071.Uzfjm2.5751.364958253
1072.NataliaOpi2.5662.56600
1073.Kyjania2.55101.987564
1074.zawbor2.5501.305968277
1075.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
1076.astraIII2.5251.677387461
1077.Głowacki_Maciej2.5208291.368323
1078.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
1079.KazimierzPaczesny2.5161.729599188
1080.Pawel_Jurewicz2.512132.4990
1081.annape2.50802.303205
1082.krzyko2.5041.4871.0170
1083.GrzegorzKnap2.5041.555735214
1084.beatabistram2.4811.312242927
1085.gbryk2.4771.268949260
1086.JustynaS2.4752.47500
1087.KasiaD2.4702.47000
1088.Misztal_Ewa2.4671.299962206
1089.Maj_Paweł2.4652.46500
1090.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
1091.Joel_S2.4412.44100
1092.Katrinson2.4291.388720321
1093.AniNet2.4281.435656337
1094.Miazek2.420983848589
1095.teresaklosinska2.4121.60979013
1096.bronislaw_wenta2.4012.2771240
1097.Rosslyn19882.39001.641749
1098.Joniec_Henryk2.3822.38200
1099.marrta2.3791121.548719
1100.jbstruzik2.3782.349029
1101.MagdaBilska2.366002.366
1102.betka392.36002.3600
1103.klaudia1996232.3581.348731279
1104.kokorzyc2.3561.460625271
1105.snemelk2.3341.1331711.030
1106.ewabe2.3282.32800
1107.Kafar_Marita2.3261.296812218
1108.UC6662.3261.302656368
1109.jusyd2.3171.271760286
1110.arrmen2.3141.257824233
1111.tpergalo2.3115195811.211
1112.Hałat_Anna2.30002.103197
1113.dzelka872.2941.241848205
1114.Danuta_Mielczarek2.2911.6350656
1115.hykiel2.28502911.994
1116.DorotaL2.283002.283
1117.tylerversluis2.2831.603324356
1118.suzana2.2817061.5750
1119.Mateusz_Grojec2.2801.634456190
1120.Tomasz_Struk2.275830450995
1121.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
1122.mar_markiewicz2.2461811.661404
1123.BogdanB2.2411.216886139
1124.los_wiola2.2381.23397827
1125.Konrad_Dunst2.22801.377851
1126.sylwiia2.2162.21600
1127.flo_ag2.2159421.19875
1128.AdamC2.2091.8260383
1129.walkip2.206002.206
1130.Elik7002.1981.4610737
1131.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
1132.tg3a2.1887481.4400
1133.Andrew.77PL2.1751.155522498
1134.bekel2.1741.605403166
1135.urbananna2.1622.16200
1136.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
1137.Sidor2.1592.15900
1138.adiglowacki2.1422311.9110
1139.kammp2.1391.156766217
1140.JakubRutkowski2.1361.160750226
1141.mago24102.1311.172729230
1142.jabski2.1271.313458356
1143.Farmer19792.1161.27275688
1144.tiarella2.0961.88216846
1145.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
1146.Zgud_Wanda2.0812.08100
1147.bzdrodow2.0712568071.008
1148.KuSto2.057002.057
1149.nenufar422.04801.297751
1150.Walerian_Skrendo2.0471.027920100
1151.MiStrz2.0421.465351226
1152.Kozera_Piotr2.04101.441600
1153.compnet2.0404502801.310
1154.BNowak2.0341.4020632
1155.pstrzel2.0342.03400
1156.jacklosi2.0312.03100
1157.Mimimi842.0281.128750150
1158.Dawid992.025937947141
1159.efunia2.02402.0240
1160.Ivojag2.0226631.012347
1161.SMalinowsky2.0217881.2330
1162.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
1163.GosiaLemanczyk2.0091.8130196
1164.Przemiły2.0031.119715169
1165.Rzeszotek_Łukasz1.996846792358
1166.ewa.okoniewska1.9969161.0800
1167.Kaczor_Daniel1.994001.994
1168.morloth1.9761.97600
1169.tomnow1.9751.97500
1170.annastregiel1.9671.374319274
1171.go.sien1.9521.67519978
1172.Roza.sz1.9191.7170202
1173.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
1174.redie1.9161.177250489
1175.nieznalski1.9141.060632222
1176.Grodoń_Ilona1.91403091.605
1177.Lipka_Agnieszka1.9133911.5220
1178.kulik_agnieszka1.91195198862
1179.Bezdzik1.911924759228
1180.kipikasza1.9101.91000
1181.xtedek1.9091.15022737
1182.sj_sj1.9082851.6230
1183.Pawel_Gola1.8961.025700171
1184.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
1185.yoake1.885889832164
1186.anulka241.8831.58425346
1187.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
1188.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
1189.JPool1.8731.057624192
1190.terciak1.8691.130554185
1191.apogorzelska1.8561.188458210
1192.przemek_m1.8541.005674175
1193.joanna_mironczuk1.85306061.247
1194.pbacik1.849001.849
1195.MateuszPol1.843001.843
1196.Barbara_Domagała1.8341.83400
1197.Bielawska_Gabriela1.8321.367358107
1198.Ogrodnik_S1.8181.0977210
1199.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
1200.an_karnas1.8179170900
1201.Darth_Simba1.813669649495
1202.monika30551.81301.8130
1203.Akszeingar1.8121.6961160
1204.madzmatron1.80901.8090
1205.Woyass1.796838492466
1206.Bloch_Elżbieta1.7931.79300
1207.Megabyzos1.79053501.255
1208.Magdalena_Strózik1.7846361.1480
1209.agusja11.783989602192
1210.krzyosiek1.7831.78300
1211.Sikorska_Izabela1.76601.536230
1212.Śliwiński_Arkadiusz1.7601.76000
1213.Katarzyna_GT1.7553031.112340
1214.Ciszek_Artur1.7461.170447129
1215.Bezimienny121.740001.740
1216.Cynthia_Witt1.73099567560
1217.anamorf1.730723801206
1218.AgnieszkaK1.7121.003548161
1219.AJKontkiewicz1.7113041.040367
1220.Sven22331.71101.7110
1221.RyszardT1.709873638198
1222.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
1223.NowakMarcin1.7042893871.028
1224.Sobol741.701831673197
1225.pawełKa1.6911.5801110
1226.Psikus_Elzbieta1.691885358448
1227.labuska791.6915031.13850
1228.robert.kantorek1.6861.0066800
1229.StraszMarek1.675886582207
1230.aka831.674884588202
1231.Horg1.6721.029418225
1232.kaphis1.6679230744
1233.mjanecki1.6581.65800
1234.wicy1.6561.2264300
1235.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
1236.guzia281.629592932105
1237.Batory_Marcin1.622785655182
1238.Boroch_Marek1.6211.4740147
1239.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
1240.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
1241.Ewa_Hus1.6140920694
1242.camel531.614596909109
1243.Smach_Robert1.6142541.130230
1244.maria.j.nie1.60701.6070
1245.marlena12061.6021.4998815
1246.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
1247.piotrowski791.5972522811.064
1248.JSamborska1.588001.588
1249.Andrzej_Welsberg1.583925492166
1250.Samorajczyk_Łucja1.576427959190
1251.AGillim1.5731.57300
1252.andrzej271.565001.565
1253.aelwira1.5621.20442316
1254.ZofiaWichtowska1.542001.542
1255.JanczewskaM1.5381.0010537
1256.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1257.Jerzy_Molski1.5369640572
1258.Moryca1.5241.52400
1259.Płowik_Hubert1.523210888425
1260.kolaczkowska1.523823513187
1261.KesslingAnna1.522822481219
1262.rrwhite1.5181.488030
1263.romano581.515354870291
1264.maria.mazur1.514662635217
1265.mholy1.5137527610
1266.annaurgaczszczesna1.5101471.152211
1267.toto19741.493736504253
1268.GąskaMariusz1.49001.378112
1269.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1270.walinska.ewa1.48683762920
1271.norbibuu1.4801.48000
1272.IrenaZGB1.477807512158
1273.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1274.Dobrzynski_Pawel1.4602871.1730
1275.Horizon1.4601.46000
1276.Biskupska_Julia1.455819521115
1277.tatarak311.4511.45100
1278.WitWitek1.450767500183
1279.RoRo5001.447001.447
1280.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1281.KostekP1.426794459173
1282.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1283.konradus1.41101.4110
1284.wilhelmho1.4041761191.109
1285.rybolow1.3971.22467106
1286.grzesław1.378725511142
1287.Mariola_Hadryś1.373542649182
1288.dstancel1.3711.37100
1289.Peikita1.36701.3670
1290.wasiliki1.36301.3630
1291.mszatilo1.361808392161
1292.Joanna521.34801.034314
1293.vnukinga1.345768460117
1294.Kaffi1.343637550156
1295.sierszeng1.3381.33800
1296.Pelagiusz1.334665534135
1297.pmeek1.3341.33400
1298.MrDzwang1.33398825788
1299.Magda20001.3301.33000
1300.AdamCA1.3241.32400
1301.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1302.DanusiaA1.3204840836
1303.Kwiatek491.312862331119
1304.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1305.achczi1.305442254609
1306.KDudzik1.3031.1550148
1307.Emerald1.2991.29900
1308.Croissante1.297703485109
1309.Jarosław_Nawrot1.29528592288
1310.Pawlus_Agnieszka1.2941.29400
1311.kcocyk1.28948970496
1312.leszekh1.2879643230
1313.Vasquez1.2861.28600
1314.e_furmanczyk1.2680892376
1315.Wanda_Skibińska1.2636915720
1316.worwag1.263001.263
1317.sylweczka_221.258001.258
1318.Mariusz_Gąsiorek1.2561.25600
1319.julia_natalia1.2551.25500
1320.jart1.2498290420
1321.marcinguzek1.238760285193
1322.gajus811.237771317149
1323.basia1.23401.2340
1324.Krzysiek.f.721.2311841.0389
1325.NikosK081.2291.22900
1326.joff1.22770847544
1327.arekw1.225694399132
1328.ananke19661.219629456134
1329.Frezja471.2187454730
1330.czj1.211288765158
1331.mlody_8121.209592501116
1332.Joanna_Hoffmann1.209832200177
1333.benus19681.2059720233
1334.tfxhospod1.204639397168
1335.tomkarolak1.2027640438
1336.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1337.Bełc_Paweł1.2009690231
1338.Kupis_Artur1.196743287166
1339.marzanna621.1841.146038
1340.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1341.Cel.Magdalena1.165579470116
1342.Stęplowska_Anna1.164570251343
1343.Porzelska_Paulina1.1630553610
1344.Mroz_Anna1.159001.159
1345.Ulinka1.153653382118
1346.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1347.tommyser1.1461.14600
1348.gumisiek1.14165139793
1349.LavinkaTrinkelson1.1407740366
1350.Marysiawo1.135485493157
1351.WH1.132001.132
1352.basiaps1.1291.12900
1353.Monikaa921.11501.1150
1354.monikatk1.1139430170
1355.kbinka1.10801.1080
1356.Jakub_Pypeć1.1035925110
1357.Sanecki_Krzysztof1.0997960303
1358.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1359.Romiszewski_Maciej1.087689262136
1360.roman1091.084001.084
1361.Łukasz_Kucharski1.08352747680
1362.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1363.Hoch_Jacek1.08101.0810
1364.Quit1.06801.0680
1365.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1366.enora1.0683657030
1367.B_Kamil1.0651.06500
1368.Dolkenty1.0651.06500
1369.molo131.0641.06400
1370.m.monika1.0641.06400
1371.nataliafw1.060101.059
1372.wołczuch1.05979916244
1373.ewulab1.05929515515
1374.DariuszHeręza1.057099661
1375.Kossowska_Ada1.0531.05300
1376.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1377.kdgs1.0458940151
1378.rafaello162451.04476124241
1379.elzbieta_galazka1.0439141290
1380.Banaś_Robert1.0400712328
1381.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1382.Haegele1.039001.039
1383.Żaba_Antonina1.03801.0380
1384.Zarzycki_Wojtek1.038358578102
1385.Paszkowski1.038330440268
1386.Marcin_Kubiś1.0358620173
1387.Bryś_Martyna1.033347364322
1388.SzaflikJoanka1.03001.0300
1389.Mirek801.03001.0300
1390.Anna_Ornoch1.03001.0300
1391.witek_mazuchowski1.028570318140
1392.MariaRągowska1.028669620
1393.psemik1.028595302131
1394.MaciaE1.02564529783
1395.matt131.019469427123
1396.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1397.Majewski_Łukasz1.0098170192
1398.Turaj_Halina1.00601.0060
1399.prankster1.005493388124
1400.Moni2099759530993
1401.ewabo99599500
1402.regina.filipovic99258031795
1403.Al_Mia99109910
1404.meggie990669218103
1405.karasm988297129562
1406.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1407.Krzychokiedzer98109810
1408.Dylewski_Adam981518353110
1409.Paulina_K9725244480
1410.krzysztof.kazmierczak967399464104
1411.adam.nojszewski96700967
1412.Pilnik_Wiktoryja9665190447
1413.bibiasta965513328124
1414.kabzinski_lukasz963940869
1415.Maciek_Ufnalewski95473012599
1416.WikoWiko95146740579
1417.krzszcz94746242263
1418.Rysak_Mateusz94500945
1419.JolantaN94221768153
1420.Kistowski_Mariusz94094000
1421.Kublicki_Włodzimierz93793700
1422.Gugnacki92500925
1423.Kuba_Wojtczak924485285154
1424.Justyna_Musiejewska92345337892
1425.TańculaSylwia92130455166
1426.MikeChris911540265106
1427.urluch907445283179
1428.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1429.WasniewskiTh90309030
1430.Boretti_Jerzy90344836095
1431.mskorkiewicz89689600
1432.radekp89500895
1433.Rydzyński_Jan88708870
1434.Michalak_Mariusz8825083740
1435.jorbik87422970575
1436.matix12387008700
1437.Dzoanis8704614090
1438.arigato358682070661
1439.Kerysek86368016221
1440.a.brodowicz861488256117
1441.Agnieszka_K8576809582
1442.zajączek85108510
1443.Gruszczyński_Paweł84900849
1444.Hryniewicki_Paweł84308430
1445.ofski84148728074
1446.Rafal_PL84008400
1447.Nagieł_Damian84000840
1448.Gołąbowski_Wojciech836597770
1449.miedzajac8336130220
1450.Anulka182737340747
1451.jaskulka8253774480
1452.Anna_Kwaśny824453197174
1453.Klaudia220882340633087
1454.Old_Water81600816
1455.Beksa807286239282
1456.Macsud80745928563
1457.Kasia_Jonkisz80608060
1458.Krzysztof_Fornalski805179315311
1459.Wiktor80380300
1460.Anna_Czaplicka8013334680
1461.Wojtek9997983334650
1462.Grzesiek18279379300
1463.Frank_Wong78800788
1464.EngelardAneta787389242156
1465.zuzanna78078000
1466.Cichy7774922850
1467.HubertLacki76807680
1468.swodzyński76700767
1469.wolkaa766273341152
1470.Monika_Ban76543426764
1471.pruszek_k7603394210
1472.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1473.Wiesław_F75240329950
1474.Tomasz_Fiedorek7526110141
1475.tomaszi75075000
1476.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1477.siunek74319545989
1478.Jakubowicz_Marta74174100
1479.robert_duszynski73873800
1480.Monika_I737656081
1481.Tomasz_Mierzejek737170374193
1482.rabo36073573500
1483.bibinowik73200732
1484.hollerelk73107310
1485.zmyslowska72749099138
1486.majkey72146416988
1487.Tetiana72007200
1488.danielkolota720253128339
1489.Mariusz_Maj7182560462
1490.dopam715380212123
1491.BetiSzu71250815648
1492.Agnieszka_Głowacka70670600
1493.Amalienborg70270200
1494.jhzs70000700
1495.LucjaZatorska69929433471
1496.Respondek_Nicole69369300
1497.Sawicka_Barbara68868800
1498.harufam68806880
1499.Aneta_Fisel68439321873
1500.jeczaj68168100
1501.Piotr_Kom68006800
1502.Morawicka_Justyna6754710204
1503.Nowik_Andrzej6685589515
1504.Zofia_Kusztal666629325
1505.Sroka_Stanisław6655815826
1506.Anna_Radziszewska66400664
1507.pawel_k2316625470115
1508.monika510866018392385
1509.Rumeks66006600
1510.KaczmarczykAnna65506550
1511.Or_Pio65365300
1512.Cwynar_Justyna6504400210
1513.Szymaniak_Piotr64864800
1514.Massalski_Marcin64564500
1515.Artur0306198264429428862
1516.Uchymiak_Inga642425112105
1517.Dragan63800638
1518.jakub.witkowski63663600
1519.Marszałek_Marek63606360
1520.KisielewZygmuntNikodem63606360
1521.Jolka459163231823480
1522.Paweł_Witkowicz6284960132
1523.Yaakov76265401967
1524.katgen62400624
1525.AgataMysliwskaChrostek62406240
1526.Walczak_Piotr61329826649
1527.Lewandowski_Robert61035917576
1528.tulipan12360460220
1529.szymonzeb260260200
1530.joannazyzik59900599
1531.Matuszewicz_Wojciech59531421368
1532.JoannaL59159100
1533.osaczony3058958900
1534.Ducin58505850
1535.Zdzirek58017137336
1536.AlicjaSurmacka57600576
1537.matdun57657600
1538.Krajewski_Eugeniusz57257200
1539.Kwiatkowski57100571
1540.Skorek_A57126224465
1541.Monika_Piras56942811625
1542.robbi8956500565
1543.MarcinR564050460
1544.Feltynowska_Grażyna563288102173
1545.augpad4556156100
1546.Myrddin0156056000
1547.dalcryz55505550
1548.katarzyna.niedzielko54830218462
1549.jszlotek54800548
1550.Gryczewski_Witold547174245128
1551.A.MATYBA54405440
1552.Gajda_Beata54154100
1553.Iwona_Cierpikowska54030715578
1554.sla_zeb5400314226
1555.Augusiak_Andrzej53400534
1556.Atena4153153100
1557.szmitmat52925422649
1558.dobrochna_adamek52924320977
1559.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1560.Królikowski_Janusz5224733712
1561.Jakub.Śladowski521428093
1562.a.bartoszek52052000
1563.mjasinski517418099
1564.Kamiński_Janusz51329416455
1565.Koplinski_L49904990
1566.WaldemarG49800498
1567.Ving4972972000
1568.Kuchta_Jan49649600
1569.marciarose4952950200
1570.sylwia.ka49249200
1571.DFydrych49100491
1572.Palusinski_Pawel48904890
1573.Marta_Chmielińska48748700
1574.marcin_kowal4873150406
1575.jarymi48404840
1576.Białobrzeski_Marek48200482
1577.Izis47500475
1578.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1579.AGorzad47247200
1580.PawelJ47247200
1581.ask47100471
1582.Dulski_Roman47000470
1583.mkiwior46846800
1584.Grodzieński_ZI46821719556
1585.marcin_b46746700
1586.wagabund4620292170
1587.Zawada_Cezary456658383
1588.Skubik_Michał45445400
1589.JulieMCRSz45445400
1590.mmama14473794820
1591.Wolnik_Joanna44044000
1592.Rostek_Wioleta43826512746
1593.mzj43722916444
1594.danielfoote437373064
1595.Chabrzyk_Piotr43643600
1596.Kubiak_Wioletta43616315258
1597.Ewa_Bodzek43124214940
1598.rayuela42716722535
1599.pawel_po42519719236
1600.Beata_Załęska41925711943
1601.fiolet41618519437
1602.W_Marcin41541500
1603.Kościuk_Agnieszka4132371688
1604.Wojtek_Sokołowski41341300
1605.Mariusz_Kucharski412326860
1606.Kaniewska_Anna4082727354
1607.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1608.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1609.Augustynowicz_W40321214843
1610.Ewa_Zofia40300403
1611.Carolina39900399
1612.olkatom3953192056
1613.wlodekja3943156118
1614.Theofilos3892790110
1615.vbstar201038800388
1616.Hinc_Iza38738700
1617.afra593872628243
1618.KPiechota38738700
1619.gregorian7638521413932
1620.Wasiński_P38400384
1621.arek_nelke38203820
1622.minawia3805244284
1623.Grazyna37900379
1624.klocek_danuta37725810118
1625.jaklika37413522910
1626.WiesławGajdek37300373
1627.JanNiedźwiadek37003700
1628.Daniel_Slusarczyk370329041
1629.urszula.chyży.zd.bartold36611619357
1630.MT36503650
1631.Martaaaaa36503650
1632.herMMan36503650
1633.razare36300363
1634.Dzbik_Agnieszka36121410047
1635.Nykiel_Gracjan36136100
1636.marekzaborski36100361
1637.A.Michałowski3581881700
1638.j.nykiel35500355
1639.MalgorzataMat35500355
1640.nina35335300
1641.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1642.Skibiński_Tomasz3507724429
1643.NataliaBraun35035000
1644.ewelina_zielinska34934900
1645.mwkmoch3490229120
1646.magdus301134834800
1647.Beata197734834800
1648.Pawel_B34500345
1649.Grażyna34400344
1650.kooiki34115414641
1651.JoannaKwiatkowska3382361020
1652.Zielinska_Jola33133100
1653.MirosławaP32900329
1654.Skarupa_Beth32832800
1655.MarSaw3281979239
1656.Michuel3251012240
1657.oldhouseal324480276
1658.VValdek32300323
1659.glaskowski32300323
1660.Nowak_Jan19232216412335
1661.Bogdan_Przyzycki31600316
1662.Janowski_Paweł31400314
1663.Pohl_Mateusz31203120
1664.marek755308253055
1665.Fabek99930530500
1666.cisowianka2030300303
1667.Tomkow30203020
1668.ksieski2st30003000
1669.LilijaW29900299
1670.icecrypt29829800
1671.Jolanta672970164133
1672.Skrzetuski_Andrzej29200292
1673.Widłak_Aldona292222070
1674.Apis28900289
1675.Monika.C28915110929
1676.Śmiech_Michał28700287
1677.maziarek28600286
1678.marzenka2771529035
1679.dgebka27513910729
1680.Anzorge_Anna27427400
1681.carmilla27100271
1682.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1683.SLEM742681608820
1684.Budzynowski_Robert26700267
1685.szwiling2641587234
1686.aakob42611329435
1687.Przegalinski_Maciej2561078861
1688.przemekeh255227028
1689.Ślepowron31253204049
1690.tomas922521803240
1691.MrTomAsh248018068
1692.netsoft2471326352
1693.Muraszko_Tamara24711110630
1694.dauttieg24524500
1695.Savick2440119125
1696.Piotrowski_JP2421071350
1697.Jana237531840
1698.Anna_Lubczynska23700237
1699.zaleznyh23623600
1700.Zadrożny_Rafał22900229
1701.Jabłoński_Andrzej2271317125
1702.majawojdalski@hotmail.com22622600
1703.wag-a22400224
1704.Mierzejewski223861370
1705.grzeszcze22322300
1706.ewadd22200222
1707.katkul322102219
1708.Wiktoria22002200
1709.historyk192022000220
1710.Malinowski_Waldemar21821800
1711.Romain2151186532
1712.Mdek214118960
1713.gil_kasia21400214
1714.Mathias9121021000
1715.Zwierzyniecki210959619
1716.szmool2071265823
1717.Zygmunt_Zygmunt20500205
1718.sdworak20402040
1719.sadik20212010
1720.Ciech199320220200
1721.polgen7820000200
1722.dorota_bartosiewicz19900199
1723.erazmwol197016532
1724.Bobowiec_Iwona19401940
1725.Olaola11931384312
1726.ciechanowska_agata192987717
1727.Gagulski_Lukasz19219200
1728.Łuniewska_Ewa19001900
1729.teobald11891027017
1730.MarcinKuźbik188145043
1731.Klaudia_Cz18700187
1732.karwis_18718700
1733.Jurczak_Bartosz18518500
1734.andrzejkapron18418400
1735.poloska18418400
1736.TadeuszChitruszko182150320
1737.Rogalińska_Halina180111069
1738.Bazyszyn_Liliana18000180
1739.Tomasz_Swierzb17800178
1740.Doda69178896821
1741.matt17800178
1742.BeataK17717700
1743.bogda2521761491116
1744.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1745.rotry17400174
1746.Gromadka_Tomasz17394790
1747.KamilaBogdanowicz17300173
1748.tomasz11731105013
1749.alfatronik216900169
1750.Galazka_Barbara165140025
1751.pawelolszewski16500165
1752.g.socha16316300
1753.kazik4616316300
1754.eshabe16300163
1755.askksa16216200
1756.dziadek_m60161010457
1757.UlanickaIzabela15815800
1758.dominikk15500155
1759.wietom15501550
1760.mchoci15215200
1761.natalia1986152994310
1762.GenTV150119031
1763.Raph_D150744828
1764.JarekK14814800
1765.MarMat146884216
1766.m.rottenberg14400144
1767.aurora14400144
1768.Józef_W14314300
1769.Wirtualny141626514
1770.K_kościowski14001400
1771.Mariuszzz13700137
1772.Moszyńska_Paulina13203894
1773.JasekKutzuba13175560
1774.Diana13013000
1775.kola1612900129
1776.basia_pol128812621
1777.BohdanKD12800128
1778.beatka63612508243
1779.ANDY321124654217
1780.kathylapoz12312300
1781.Michał_Fronczak12300123
1782.Papciak_Małgorzata12212200
1783.jkpsgenealogia121104107
1784.Purzyński11711700
1785.efkama11700117
1786.Wolender11500115
1787.Gorecka_Malgosia11411400
1788.pitcairn198711411400
1789.Dmytryszyn11311300
1790.Konrad199911211200
1791.anpiet11100111
1792.Irek_Bartkowski11000110
1793.lojka3511011000
1794.fplaton11011000
1795.vivace10901090
1796.Czarek13310875330
1797.111chris108592623
1798.adrianm107623213
1799.joannakov10600106
1800.Zagrobelna_Zofia10670279
1801.Tobiasz_Monika10510500
1802.jan26x10300103
1803.Marzena_Sosnowska10210200
1804.Michnowicz_Alicja100652015
1805.Bozenna990990
1806.majaszpot980980
1807.Bea9667290
1808.jabłońska-kruszewska_a960096
1809.Ł.A.Rynkowski96502323
1810.Olszewski_Łukasz939300
1811.Andrzej_Stanislaw9256036
1812.adrian.g909000
1813.WelkaGrzegorz8848373
1814.Krzysztof_Wilczynski86383117
1815.kubajaworski848400
1816.AnuszewskaHonorata8406123
1817.marekkronikarz840084
1818.SztylerE8338396
1819.mirebella820082
1820.akamieniak8143335
1821.Sofeicz797900
1822.Potyjówka79442411
1823.Starszewska_Marta770770
1824.Izabelab767600
1825.mos_s7328441
1826.Adamus_P720072
1827.Kożuchowski_Albin7106011
1828.Łuczniewski717100
1829.Berlin676700
1830.Baczewski_Robert660066
1831.Hubicki_Roman600600
1832.Grzegorz_Bączek590059
1833.geneo590590
1834.adriana123595900
1835.astelcer555500
1836.skol490049
1837.Pecherska_Agnieszka4803810
1838.Gleinert_Karolina460460
1839.Editche420042
1840.AldonaS4203012
1841.Górska_Jadwiga420042
1842.KrystianJan400040
1843.Bajkowski_Bartosz4003010
1844.Marek_Wysocki390039
1845.Marek_Krzyżanowski380038
1846.agatek1806380038
1847.jurek6np370037
1848.Adam_Leszczyński360036
1849.luczi88353500
1850.jkdobro353500
1851.Seba_Piotr3214162
1852.k_skrzyp280028
1853.andrzej2511250025
1854.jan.ploszczyca250250
1855.Antolak_Olga150015
1856.bulledesavon140014
1857.KamilK130013
1858.Maksymilian_Rzemiński5005
1859.Danna84400
1860.TomsKi19852110
1861.kujawa_cezary2200
1862.digajewski2110
1863.rick.zalewski1100
1864.geminioctavia1100
1865.Chuchracka_Iwona1100
donate
Online: 31, ver. 1.71 © 2010-2021 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::