geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 36.448.70418.995.21712.011.8435.441.644

1.Danecka728.069405.510233.96888.591
2.Incognito687.345376.922194.727115.696
3.Wojciech_Liśkiewicz621.269333.349188.63899.282
4.bozenabalaw607.767349.980196.54761.240
5.Jabłoński_Edward600.869328.063201.95970.847
6.Basia_W597.305317.859224.36955.077
7.mmaziarski589.446254.583248.99285.871
8.janusch541.818305.192182.52854.098
9.danisha458.893209.519200.09349.281
10.jerzy_nowosielski415.720208.856138.20468.660
11.jackun415.328207.140136.83471.354
12.bazie408.591216.127142.87249.592
13.eliza1952371.915211.586110.31250.017
14.Jaskólska_Ewa364.653197.687135.23631.730
15.urszula_swierczynska356.043206.744111.74437.555
16.GTG_Silius_Radicum353.83471.28343.362239.189
17.Michał_Golubiński339.447185.539101.33652.572
18.Misiewicz_Elżbieta293.427149.967109.93733.523
19.Sobieraj_Ewa275.565157.34283.08735.136
20.Skrzypczak_Bogumiła273.157146.58291.44135.134
21.Izabela_Czaplicka261.335124.208102.93834.189
22.WZI259.011185.96830.12442.919
23.Tylingo_Bozena259.007121.60785.94651.454
24.Turek_Bożena255.570137.96390.34527.262
25.halina246.690137.29984.60024.791
26.mteresa240.218123.81585.74630.657
27.jurekzur221.606127.49768.61325.496
28.Karsowianin219.421134.65659.62125.144
29.Rafał_Albiński211.78497.81770.46943.498
30.Kośnik_Krzysztof210.975121.80366.64122.531
31.Czarkowski_Jarosław198.220113.59957.88826.733
32.Ciesielski_Marcin189.64779.96359.47850.206
33.Krystyna_Domańska187.42491.49579.30816.621
34.WaldemarChorążewicz186.07749.50576.55360.019
35.gz1411182.831101.33362.71118.787
36.Krystyna_Stanisławska180.56390.33764.68225.544
37.magnowa178.72597.41762.29719.011
38.Marek_Delert177.43281.53975.92119.972
39.grammy43116176.85596.28968.70511.861
40.Krystyna_Malik176.795100.63659.18016.979
41.Jegier174.43673.76085.05015.626
42.Myslinski158.75999.82944.48414.446
43.Majewska_Renata157.95289.82348.45519.674
44.ChmielowskaAnna153.17685.60134.88532.690
45.Łukasz_Kominiak152.01981.76350.51219.744
46.Berens_Jan147.49771.67337.71238.112
47.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
48.Tomek_Bogiel142.28583.02043.50715.758
49.bkrajewska141.10670.36250.04220.702
50.nowak140.32673.70141.08225.543
51.K_Zochniak140.13950.13638.41051.593
52.asska1139.10174.72950.12414.248
53.igoriosso139.03669.91242.74726.377
54.krzysztofjach1133.74770.50947.63015.608
55.Koprowski.Jerzy132.93355.54958.84418.540
56.ArturWilkicki132.43970.88531.10330.451
57.Maślanek_Joanna130.48070.63844.68015.162
58.Steamroller_Fly129.75074.28242.46613.002
59.dRob127.60654.56553.88919.152
60.Wilfried125.69468.08442.28915.321
61.Barbara_Kubcka124.08761.24347.03915.805
62.Mikolaj_Wilk123.07331.65363.43027.990
63.mziel120.11171.35726.68022.074
64.JZI119.46561.98441.74315.738
65.Kaczmarek_Aneta116.93176.42619.76520.740
66.magda_lena115.95658.31643.83313.807
67.Wlodzimierz_Macewicz115.83768.14131.60216.094
68.Wilnianka114.60957.65443.15113.804
69.Krasieńko_Rafał114.08665.42235.13513.529
70.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
71.Gośka109.74243.73058.0827.930
72.Makowiecka_Krystyna109.67521.30852.09436.273
73.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
74.artekm108.72955.27341.03412.422
75.jorgus06104.65160.75928.90914.983
76.marta1044102.00844.41527.47330.120
77.Czerkawska_Ewa101.54845.37054.7981.380
78.DorotaK99.50558.84826.97913.678
79.Staporek_Kamil97.59156.23130.14011.220
80.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
81.JanKontek95.38567.42919.4578.499
82.RoPson93.84550.17732.17111.497
83.Krzysiek_Imiołek92.77448.74726.30517.722
84.Klass_Jolanta91.93350.47624.93616.521
85.kabe091.13445.39036.5559.189
86.olerys88.43447.67927.98212.773
87.Dębowski_Józef86.74246.88130.4779.384
88.Tulej_Anna84.82844.37231.2259.231
89.pronobis84.01535.05842.9635.994
90.Kornelia_Major83.39046.91426.6399.837
91.alus80.72830.91329.01720.798
92.Sludkowski_Darek80.04340.72427.67511.644
93.anton_burza78.57936.95230.20711.420
94.Kamila_Szymankiewicz78.28325.04050.9672.276
95.kkrasinski77.29032.32610.22534.739
96.Marynicz_Marcin76.71530.17432.56313.978
97.Grażyna_Przybysz76.39232.47334.9918.928
98.JMrozowski76.24352.39813.47110.374
99.szubog76.05240.72626.6138.713
100.kotik774.80232.74819.74422.310
101.GZuzak74.74840.07925.7498.920
102.mwpkk74.69437.73528.8828.077
103.ezoteryka73.98940.57525.3458.069
104.Grabska_Iwona73.87439.40825.7038.763
105.Ilona_Gieras73.60443.20523.5386.861
106.Bożena_Prymus73.39132.00529.81211.574
107.annarenata72.73541.61020.94010.185
108.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
109.przodkowie.com72.213047.36324.850
110.Gałkiewicz_Urszula71.9498.85444.66618.429
111.Jarcun71.36844.4044.60722.357
112.Maryla_Celmer70.06830.16631.0448.858
113.GRAZYNECZKAAA69.89518.33227.02224.541
114.BERNHARD0169.66335.32924.5839.751
115.AniaS68.42431.98727.2209.217
116.Aleksandra_Piętak68.08236.63524.3937.054
117.MGieras68.00136.49122.8688.642
118.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
119.Gawlik_Andrzej66.41634.63821.52910.249
120.MagdaT65.58233.17325.5156.894
121.angap65.40731.75826.2567.393
122.Komorowski_Longin65.24435.65523.5446.045
123.mlawiak65.15336.39216.74012.021
124.kasia_wilcz64.75038.37025.902478
125.Pieczątkiewicz_Krzysztof64.44134.85922.9756.607
126.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
127.karabowicz_radek63.49032.81224.2876.391
128.Koluszkowski_Henryk63.42734.78520.3478.295
129.Paź_Jacenty62.03036.10617.5228.402
130.Gadecki.Bogusław61.00522.53423.93014.541
131.BASIAPUSZ60.79231.13423.8915.767
132.sloniatko6060.13841.6666.44112.031
133.Wojtowicz_Danuta60.11731.30920.4408.368
134.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
135.aniaosin59.54733.06020.2016.286
136.Jozef1159.45725.54018.83415.083
137.dzicz59.14021.83815.02122.281
138.Ela_Ginalska58.97033.69519.2146.061
139.Sloniasz58.19433.34718.9235.924
140.krupabeata57.23827.85222.5666.820
141.kate10356.68731.82816.6398.220
142.romanburczyk56.57327.99220.8497.732
143.Kasia_Marchlińska56.47244.31411.228930
144.Bugajska_Joanna56.15025.89422.3967.860
145.Krycha55.48235.34213.1197.021
146.aldonalata53.48326.39219.0528.039
147.Krzysztof_Gruszka53.04632.12016.6724.254
148.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
149.Rozenau_Adam52.49731.08220.640775
150.Mania5352.26535.70011.6284.937
151.MAJCHRZAK_MARIUSZ50.34725.35120.5364.460
152.Skolimowski_Tomasz50.31022.82119.6357.854
153.Rruda49.82725.30418.9375.586
154.Jabłonowski_Marek49.55929.0218.07912.459
155.kasiema49.32028.02918.4312.860
156.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW49.05921.42121.4976.141
157.adamhen5549.01224.57017.7686.674
158.skapska_honorata48.93124.06017.1757.696
159.peters48.42728.09314.4705.864
160.katnal48.24228.62813.9075.707
161.Popkowicz_Bronisław47.89325.43815.9006.555
162.milosz47.71518.37511.94717.393
163.Rafael47.61026.13313.9457.532
164.frisgaard47.54924.79314.1548.602
165.krambud47.50815.32124.1937.994
166.Romanowski_Piotr46.69817.38119.9639.354
167.janden46.02824.22915.8155.984
168.Rzechowicz45.85421.57720.5803.697
169.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
170.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
171.el_za44.06123.59715.3685.096
172.tomes43.78915.32921.6446.816
173.tomekpn43.66120.18817.0806.393
174.mariola6143.16213.81420.8148.534
175.mierzyce43.06422.70315.7784.583
176.Brozek_Oskar43.06021.40011.9959.665
177.czarnuszewicz_bozena43.05623.31214.1425.602
178.Ma_Sza42.88515.60519.9727.308
179.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
180.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
181.Synowiec_Ela42.13824.2989.9487.892
182.sowa7341.81521.62515.3144.876
183.bisiza41.51219.63015.2846.598
184.hannaostoja_swierczynska40.68821.62415.9973.067
185.jur58boz40.62421.36116.3612.902
186.maed40.59623.02711.3106.259
187.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
188.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
189.Gordiasz40.4791.18639.2930
190.janocha140.37121.3638.52210.486
191.Dąbr_Włodek40.33423.74813.2743.312
192.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
193.Janusz39.85114.84921.2233.779
194.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
195.Agata_KJ38.80420.65713.5134.634
196.Albin_Kożuchowski38.62322.59510.9075.121
197.Borkowski.Wojciech38.56120.03314.6403.888
198.ozanka38.54720.08513.4105.052
199.Świstak_Elżbieta37.93622.4759.9255.536
200.JerzyGrzegorz37.85117.29116.1274.433
201.BasiaR37.53319.76414.6573.112
202.Anna_S37.45828.1976.2962.965
203.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
204.moyra77737.38619.73810.5077.141
205.piotrpola37.00819.60813.3684.032
206.MariannaF36.90320.61812.4363.849
207.mmoonniiaa36.87820.02914.7922.057
208.Wieros36.83520.39712.7813.657
209.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
210.Mirek.Kozak36.10517.7637.92010.422
211.Wioletta36.0088.80126.496711
212.kolokolo35.55319.15513.2823.116
213.Sznober_Barbara35.4018.8296.87919.693
214.gregorry195334.94322.3318.2554.357
215.Stradowski_Jacek34.92123.2176.9914.713
216.Baciński34.86213.1719.16012.531
217.kucz_agnieszka34.74725.1686.2113.368
218.ew_mar34.55924.1997.3622.998
219.kamilo8634.47819.23014.263985
220.Mamaj_Jan34.40624.3885.5874.431
221.Bibi34.35717.48012.8883.989
222.Kurzyjamski_Wojciech34.15115.87117.524756
223.Jazwinska_Justyna34.06016.80311.6755.582
224.PabianAus33.82015.61814.8683.334
225.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
226.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
227.miras12133.29623.2117.3102.775
228.Szczepaniak_Tomasz33.27515.54710.2177.511
229.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
230.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
231.Jerzy_Stawiński32.99016.31811.4835.189
232.stanisław4832.96223.9106.4942.558
233.Berendzik_Malgorzata32.73313.57114.3744.788
234.Małgorzata_Olewnik32.46816.80511.8723.791
235.jarekrad32.44617.63311.6743.139
236.Daniel_Leszczyk32.36017.78910.8933.678
237.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
238.włodzimiest31.78424.9001.2075.677
239.angoss31.63218.1899.9263.517
240.Adamiec_Walenty31.54916.83611.5933.120
241.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
242.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
243.Stasiak_Michał31.01118.3439.1083.560
244.basia48130.78418.1959.0423.547
245.MariaŁopaciuk30.50618.6708.1423.694
246.Janina_Hyb30.47514.46311.0125.000
247.ela_cwiklinska30.40218.41010.5401.452
248.Jason852430.39210.36211.0428.988
249.Madzialena_KB30.30115.98310.7803.538
250.aerbert30.23918.6646.9064.669
251.Marck5730.23818.0128.3373.889
252.Jakubas_Eugeniusz30.22716.5278.1945.506
253.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
254.mariaro129.85125.17204.679
255.adrian.kaszubski29.80612.09213.0404.674
256.Urszula_Pogoń29.69512.4136.33210.950
257.Krzysiek_29.4839.92815.4354.120
258.Lange_Jerzy29.41325.16904.244
259.misty6929.40418.2385.9495.217
260.GrzeS29.32313.56011.3954.368
261.Mieżyńska_Danuta29.30014.90210.7403.658
262.jgniedziejko29.05314.70011.7682.585
263.kujawiak28.94716.8209.4562.671
264.x_hanna28.81715.9039.0323.882
265.karol44428.79816.80910.2281.761
266.Winczakiewicz_Wacław28.45615.1969.3533.907
267.B_Boa28.41817.1448.6362.638
268.Dławichowski28.18316.9428.8802.361
269.Kokosinska_Urszula28.12412.84911.2494.026
270.Gosia25328.10312.45311.7263.924
271.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
272.Andrzej_Łęcki27.98215.9898.5433.450
273.kapefa27.81223.15204.660
274.Yerma27.80315.0849.2903.429
275.katarzyna.matyjas27.80315.5149.2073.082
276.Walczak_Marta27.55815.6846.5075.367
277.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
278.jerkre27.06515.1749.4042.487
279.Augustyniak_Irena26.98911.18712.5303.272
280.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
281.Obidka26.81714.2709.6632.884
282.krzaja26.63816.4167.6452.577
283.wanda-grys26.59712.9624.1209.515
284.surman26.54914.4229.3772.750
285.m_jaro26.48115.2195.9615.301
286.Bartnicki_Jerzy26.39417.3704.2894.735
287.Piotr_Romanowski26.36910.3146.9899.066
288.Leszek12826.34818.9524.0013.395
289.artur.kozminski26.22014.5148.4223.284
290.MagiQ26.20716.8265.8643.517
291.elgra26.16018.0775.8442.239
292.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
293.sarna21525.96317.1605.3233.480
294.Jolanta_Górska25.77413.43310.2592.082
295.ATUIN25.63913.0409.0123.587
296.pgorzad25.63613.6219.2392.776
297.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
298.arborpl25.53614.6467.9522.938
299.Rafik000225.50813.55410.4081.546
300.dorotan25.3724.8267.39213.154
301.Olik25.26912.4109.4603.399
302.Raciborski_Marek25.23624.893106237
303.grzesm25.13312.5757.9844.574
304.kronerhalina25.11012.60010.5531.957
305.Machnik_H25.10020.7202.8651.515
306.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
307.krzysztofklemens24.81216.1151.7116.986
308.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
309.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
310.Petrax24.62812.70710.2971.624
311.Niemirski24.59610.98511.1592.452
312.grzech24.58324.58300
313.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
314.Chrzanowski_Stanisław24.41510.5289.3614.526
315.DorotaP24.33615.3367.0031.997
316.B.Babiarz24.30813.7806.7593.769
317.mariamikołaj24.06919.3083.819942
318.Sławek_Binczak24.00017.0336.042925
319.margit23.96210.58711.3522.023
320.krysmag23.9469.6819.6844.581
321.Schaetzlein_Michael23.9304.140019.790
322.kat_pas23.89511.8139.9002.182
323.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
324.Jagielski23.84412.0678.6333.144
325.Bogusław_Woyciech23.81612.0297.3724.415
326.kawal23.78315.5394.1994.045
327.Lewandowicz_Adam23.6259.30212.7221.601
328.walet23.56115.8846.6431.034
329.SylwesterMalicki23.55515.0096.1732.373
330.Piotr_Juszczyk23.45120.5842.335532
331.jolaprokopiukbathelt23.40012.1588.6962.546
332.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
333.iwomi23.19513.8688.2131.114
334.Rostkowski_Mariusz23.10411.9458.8122.347
335.marekamin23.08720.1012.016970
336.sbasiacz22.92111.7147.5073.700
337.Kliber22.77913.4874.5874.705
338.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
339.agnieszka599522.6338.6495.6948.290
340.Arek_Bereza22.5247.97810.1314.415
341.hlpedersen722.51110.18410.8191.508
342.michal7222.48811.7588.5192.211
343.Suska_J22.27712.4737.3302.474
344.mena_u22.23711.2629.9121.063
345.piotrsm22.12513.3826.2902.453
346.martabalazak22.06519.0203.0450
347.Sroczyński_Włodzimierz22.02621.8971290
348.krawiec_anna21.92211.1378.4882.297
349.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
350.J.Borycki21.7598.8428.6014.316
351.hania21.71411.1687.9692.577
352.Majtka_Łukasz21.6863.442018.244
353.Kozłowska_Elżbieta21.65116.7693.3231.559
354.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
355.kaskam21.38112.7484.7893.844
356.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
357.Stachwiuk_Elżbieta21.18214.1603.7043.318
358.Szalomszalom2021.10812.9885.6842.436
359.Teresa_Milka20.7679.0084.2117.548
360.Lukasz_Fajfrowski20.75612.4826.3201.954
361.megagrzechu20.75110.3538.2382.160
362.joanna8420.65614.3664.5281.762
363.pbasik20.57010.3128.1132.145
364.Łukaszek_Tadeusz20.47113.0065.0912.374
365.kulsob20.43711.5066.5762.355
366.Metalloviec20.38812.7084.6453.035
367.Aleksander_Kunsdorf20.3730020.373
368.Jules20.36611.6295.5203.217
369.Gołowicz_Michał20.3349.3538.2722.709
370.Nastian20.3234.05112.0834.189
371.Strojczyk_Waldemar20.24011.8015.8272.612
372.boena20.1679.7595.7094.699
373.Domirka20.07310.4826.6462.945
374.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
375.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
376.Projekt_OPI19.91611.4006.0482.468
377.aligatormp19.90019.90000
378.Marciszewska_maria19.8848.4507.5783.856
379.KemMarzanna19.8628.3068.5333.023
380.Gocha_D19.84211.2947.975573
381.Miłosz_Pamuła19.7129.4237.2563.033
382.wisnik_k19.55511.1955.4132.947
383.halina4419.49211.9345.4592.099
384.Marcin_P19.4679.8248.3741.269
385.ula1119.4439.7807.0722.591
386.angie19.41818.7300688
387.andrzej.drogosz19.2347.2488.1773.809
388.arletaso19.14011.8162.6704.654
389.EgbertMałecki19.05914.2028883.969
390.Janina_Tomczyk19.0148.2547.4373.323
391.kozlowskiw18.9668.4015.1075.458
392.Pawlak_Elżbieta18.95412.2474.2672.440
393.GrzeSwier18.85210.2243.3565.272
394.beata_anna118.6736.05411.5671.052
395.Sławiński_Jacek18.6596.5978.4763.586
396.barbarag.18.65513.75504.900
397.karolszotek18.64511.4854416.719
398.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
399.marek_kondrat18.39916.2491.613537
400.marjolena18.3388.0218.1622.155
401.Nowocin_Beata18.3077.8337.7652.709
402.Łokaj_Yola18.06116.30401.757
403.magdalena7217.9319.1986.6952.038
404.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
405.Labcio40217.7256.3926.9944.339
406.Bednarczyk_Kamil17.7225.6206.9195.183
407.Lewandowska_Justyna4417.64015.4889831.169
408.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
409.Mariańska_Małgorzata17.5638.6195.5383.406
410.gaolcia8617.5433.6729.5774.294
411.beatab17.4798.4712.6686.340
412.Juszyba17.45611.4514.1261.879
413.bodzio5417.4279.8664.4543.107
414.jmzolt17.4028.1705.0284.204
415.grara17.39610.4305.1081.858
416.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
417.Wojciechowska_Ewka17.2329.6845.5671.981
418.karolinaw17.2248.5705.2373.417
419.KasiaKP17.21911.0865.199934
420.Gospel17.20110.2524.9022.047
421.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
422.Wiśniewski_Adam17.1378.8196.3231.995
423.marekn12417.0839.0596.1441.880
424.elżbieta17.03010.4002.9843.646
425.lidia195417.01517.01500
426.Jado16.93510.9884.8491.098
427.vitoo16.87611.5541.6123.710
428.Andrzej.P16.86414.1751.921768
429.Yskelo16.8169.8623.3373.617
430.pawkos8316.70716.70700
431.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
432.zlota_wilczyca16.65611.8204.014822
433.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
434.Viola_AP16.4907.2787.3141.898
435.mariuszek6916.4822.9644.9728.546
436.Ulcia_d16.4507.5528.076822
437.Irena_Kaczmarek16.3766.6068.5301.240
438.barbara_barbara16.2528.0684.5483.636
439.opol16.24811.4812.3942.373
440.Robert120216.1897.5475.7632.879
441.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
442.Inula15.9527.8686.5281.556
443.olaf1715.88611.0733.3581.455
444.stemo6115.8474.35510.534958
445.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
446.RyszardBencko15.7358.0755.0732.587
447.T_Chamerski15.7236.9475.8822.894
448.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
449.Uszyńska_Hanna15.7148.1425.7101.862
450.sieruga15.7135.2837.2353.195
451.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
452.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
453.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
454.lukasz.hyrchel15.4628.0924.8002.570
455.Marek7015.4018.0466.809546
456.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
457.Lukasz.Puciata15.2488.7474.7631.738
458.zbzukowski15.1898.5595.1111.519
459.mariadobroslawa15.1806.7455.3583.077
460.Lag200015.1595.7727.2532.134
461.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
462.rdet15.0986.3963.8744.828
463.merdigon15.0964.8289.2401.028
464.Adalbertus15.073011.2543.819
465.kasiek14.9827.3614.8282.793
466.dl314.9717.3815.4952.095
467.maluszycka14.9268.3704.5102.046
468.Lenaar14.91313.0465131.354
469.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
470.wojtstyp14.88510.5043.2901.091
471.annakt14.7748.4204.5641.790
472.luigi3714.7418.1064.2892.346
473.zetka14.7408.8633.9861.891
474.m_gry14.6838.4083.2213.054
475.ElżbietaKowalska14.6726.5965.6442.432
476.julka6614.6309.1074.2771.246
477.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
478.Janusz_Stankiewicz14.5187.5103.6993.309
479.golcheck14.5177.4065.3751.736
480.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
481.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
482.dombas14.1963.1119.4091.676
483.kwroblewska14.1827.5582.9523.672
484.Obałek_Jacek14.1727.4005.3571.415
485.krzypov14.1497.7582.2264.165
486.Piachu214.1349.8081.2633.063
487.ztelega14.0977.6934.8881.516
488.Magierowski_Wojciech13.8799.7363.1301.013
489.Brudka13.8546.7274.7822.345
490.aqkis13.8291.1149.3693.346
491.Walder_Wisława13.6744.89708.777
492.Dąb_Henryk13.6608.3954.823442
493.Rutar13.5746.6574.3022.615
494.agac13.4836.5161.6665.301
495.BasiaFl13.4206.6705.4471.303
496.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
497.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
498.MMar13.3016.9884.7641.549
499.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
500.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
501.Marcin_Dobrzyński13.0878.7543.401932
502.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
503.hal.ka12.9579.4102.951596
504.lukas4912.9068.6703.707529
505.jperkowski12.8848.9722.6591.253
506.Braun_Beata12.8616.9224.3051.634
507.Anna_Parysek12.7877.2632.8152.709
508.ciekawoscpoznawcza12.7734.6363.9664.171
509.jansz12.7256.6074.6651.453
510.ToniR12.6726.4182.5253.729
511.Ewa_Brzezińska12.6527.6703.4661.516
512.Grażyna_Wójcik12.6386.3433.3142.981
513.griszka5012.3979.2762.973148
514.Jazzek12.38712.38700
515.Daniel_Paczkowski12.3829.1845442.654
516.Hening12.3709.3822.201787
517.Aleks.K12.2002.5859.6150
518.Artsanon12.1364.5533.6063.977
519.waldas12.1247.57404.550
520.Czyżewski_Bartłomiej12.0407.4132.5072.120
521.Livia_Ditto11.9908.4003.126464
522.Piotr_Pukin11.9907.3263.1691.495
523.Kasprzyk_Anna11.9695.6344.2532.082
524.Kempisty_Anna11.9494.6705.7031.576
525.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
526.Stańska_Aleksandra11.93411.93400
527.dorocik13311.8747.4972.9741.403
528.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
529.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
530.mlazarecki11.6126.7583.1171.737
531.Sieczkowska_Elżbieta11.5977.8793.131587
532.stojex11.5607.8212.0801.659
533.Michał_Kazimierz11.5491.5507.2072.792
534.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
535.kasejuka11.4966.9233.3331.240
536.kubakpro11.4916.5494.198744
537.basiula11.4895.7113.1292.649
538.KrystynaZadworna11.3876.2224.200965
539.brulion11.3812.6328.71237
540.jacwes11.349011.3490
541.Słomińska_Dominika11.3476.4543.8241.069
542.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
543.nuernberg11.1687.0561.5602.552
544.tobi11.1676.3593.5211.287
545.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
546.Musial_Michalina11.0919.3731.197521
547.maciejowski11.0774.3283.9332.816
548.Michal_Sk11.0135.7494.1661.098
549.Purski_Jan11.0094.9586.0510
550.KPM11.0015.7783.4201.803
551.bandziorek11.0013.2916.781929
552.Matuszewska_Magdalena10.9675.6324.1821.153
553.krysta_s10.9635.4244.0381.501
554.Kacper_Czerwiński10.9586.3533.4501.155
555.historyk9910.9364.4303.7782.728
556.badur10.9125.7543.7651.393
557.Artur5910.7416.9342.5261.281
558.Krzych.K10.7386.4493.678611
559.Felberg_Sławomir10.6815.6903.8781.113
560.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
561.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
562.Magroski4910.5619.015638908
563.rencr410.5586.2391.8482.471
564.62_61010.5216.2282.6771.616
565.barbara194710.5114.2449975.270
566.Paweł_Zawadzki10.5032.4621.2096.832
567.Korzunowicz_Mirosław10.5034.9824.3701.151
568.Witold_Trzeciak10.3816.0003.2281.153
569.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
570.Emkael10.3516.6472.0781.626
571.szczelba110.3515.3583.9701.023
572.Kucharro10.3014.6454.3201.336
573.ZbLin10.2766.3372.0511.888
574.maria112m10.2443.7475.2261.271
575.szczesna10.2435.4264.332485
576.Agnieszka_Wójcik10.1595.7213.3471.091
577.Alinka10.1315.2643.6771.190
578.wmacoch10.1226.6172.5041.001
579.mariola071110.07007.5562.514
580.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
581.Ludwik_Olczyk9.9903.6225.2091.159
582.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
583.Marzanka9.8464.7414.150955
584.malkam2559.8304.8173.2231.790
585.Oleszka9.7993.0686.027704
586.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
587.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
588.Stefanie_Matta9.6905.7863.373531
589.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
590.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
591.donchichot9.6465.0622.3502.234
592.magat19.61809.6180
593.Jakub_Rokita9.6135.2693.1271.217
594.Genowefa9.6093.2505.771588
595.Janiszewska_Janka9.5903.8874.5391.164
596.NS_Jurek9.5745.3223.271981
597.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
598.ziobrovska9.5114.9113.5841.016
599.kknebel9.4914.1814.1541.156
600.monikab9.4861.8134.4153.258
601.Ula_W9.4466.8442.189413
602.miremik9.3725.0063.2821.084
603.berfel9.2975.0303.2191.048
604.Nowik_Grzegorz9.2893584.1204.811
605.OlaH9.2506.2892.210751
606.e_emyli9.2225.3812.7021.139
607.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
608.aeroseek29.0526.5721.4191.061
609.Tomasz_Jedynak9.0464.7953.302949
610.maja678.9504.4023.709839
611.Maciej_L8.9265.5272.646753
612.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
613.aaricia1048.8794.8603.121898
614.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
615.rendziojaroslaw8.8204.7023.200918
616.aktawres8.7506.84701.903
617.Iwonanna8.7153.5983.5911.526
618.Jadwiga_Sibirska8.7135.3311.1022.280
619.arjanek488.6524.7912.3311.530
620.Sułkowski_Jacek8.6005.5612.818221
621.Darek_Kiliszek8.5624.5543.576432
622.Gasior_Wojciech8.5384.4952.1231.920
623.ELADAB8.5264.7872.949790
624.SILAM8.4966.1782742.044
625.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
626.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
627.marzanna1758.4041.4194.0762.909
628.annaurban8.3888.38800
629.Kwos8.3766.1011.0451.230
630.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
631.Odrowąż8.3644.7992.616949
632.poschadel8.3222.8944.548880
633.madzia3278.2507.7710479
634.craft8.2215.5442.018659
635.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
636.PawS968.1961.0565.9571.183
637.Marecki_Paweł8.1516.42201.729
638.Grabis_Mirosława8.1478.14700
639.monika.wałuszko8.1334.2463.260627
640.panter8.1244.5342.760830
641.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
642.Lubryk8.096317.340725
643.papakulka8.0556.3811.122552
644.olenski_jan8.0074.66903.338
645.J1anka8.0006.784896320
646.Opalinski_Piotr7.9987.058245695
647.SebastianS7.9557.0329230
648.MIRMAZEK7.9247.7910133
649.Lukasz_Kuc7.9227.92200
650.ewakuszlik7.9065.0642.423419
651.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
652.Kolk_Osyoiewska7.7964.3522.2721.172
653.grad7.7804.4673.3130
654.Garnek_Jarek7.76506.795970
655.sekutnica7.7467.74600
656.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
657.wld_lan7.6946.87156767
658.anusia16107.6875.42702.260
659.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
660.zolo7.6645.583562.025
661.Joculus7.6216.6550966
662.pawko2237.6173.3981.8942.325
663.przeski7.5143.71303.801
664.koba15077.4963.7532.5571.186
665.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
666.HalinaLitka7.45907.4590
667.Ewa_Szczodruch7.44907.4490
668.Anetta_727.4423.7232.730989
669.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
670.ewa_marciniak7.3953.5023.181712
671.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
672._jaj_7.3354.72102.614
673.Małgorzata20057.2892.1384.481670
674.lukasz.okla7.2851.9964.778511
675.brolly117.2431.7245.295224
676.Król_Majewska7.2353.97403.261
677.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
678.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
679.kziecina7.1657.105060
680.Edybo7.1124.3391.976797
681.kkosteczko7.0603.6532.699708
682.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
683.krzan6.9353.9021.2761.757
684.rjancz6.9232.8203.473630
685.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
686.Rozmysłowski_Marek6.8992.7451.2852.869
687.krak2106.8842.1274.302455
688.Teerose6.84504.2572.588
689.Margaret_Stas6.8416.4840357
690.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
691.charston906.7796.77900
692.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
693.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
694.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
695.basik6.7074.82601.881
696.tonffillka6.6883.8412.120727
697.belzowski_jacek6.6844.8501.358476
698.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
699.Joanna_D6.6313.2532.652726
700.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
701.graffik6.6082.8833.7250
702.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
703.RobertC6.5436.54300
704.alf_ch6.4963.2943.2020
705.kasiakozłowska6.4803.1062.550824
706.Przybyla_Agnieszka6.46805.758710
707.kulig326.4453.2072.504734
708.A.Kuba6.4414.0221.925494
709.mira_wiech6.4093.7672.335307
710.Voyteck6.3984.7781.240380
711.Dzedzej6.3973.4152.209773
712.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
713.Stando_Piotr6.3574.32402.033
714.37gosia6.3433.4212.89824
715.Paula2576.3363.0052.980351
716.mirst6.3153871.7974.131
717.GG_Grudzien6.2956.1799224
718.bertha6.2783.9501.2891.039
719.Terluk6.27796305.314
720.Partykowa_Iwona6.2703.3342.232704
721.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
722.grohel46.2414.2531.506482
723.Janka286.2374.5781.043616
724.rybecka6.2236.22300
725.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
726.Świętkowski_Dariusz6.1762.4852.982709
727.neumann6.1315.116557458
728.Aleksandra_VanBever6.108006.108
729.Stawowski_Jarosław6.0882483.9711.869
730.JuliaD6.0883.2952.201592
731.EwaMolly6.0524.3991.244409
732.Paweł_Pyszniewski6.0381.7673.0621.209
733.beatpatt355.9981.8033.743452
734.naplopo5.9873.1925282.267
735.arnel5.9464.7141681.064
736.janinka275.9453.7701.784391
737.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
738.rawli5.8762.4992.3111.066
739.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
740.Beata655.8252.7752.278772
741.grabkk5.8153.3322.4830
742.Franek235.7733.1871.834752
743.Kurlas_Cynthia5.7645.76400
744.imagines5.7634.6971.0660
745.Grażyna.K5.7615.76100
746.Giemza_Karol5.7572.7002.410647
747.keresz5.7555.36329894
748.Socha5.7254.703873149
749.Janusz_Kielak5.7184.598461659
750.połubiński_robert5.6735.67300
751.Karbowska_Marianna5.6344.575635424
752.pawel_tk5.6171.6323.9850
753.Kira5.6012.3663.2350
754.dorota.kober5.5742.2981.9881.288
755.Scowron5.5654.1201.38560
756.Sochers5.5623.5067711.285
757.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
758.marzenska75.5102.6532.102755
759.Katarzyna_m5.4933.2971.573623
760.robi1125.4903.9461.106438
761.kiniastr5.4695.46900
762.Marek-L5.4451.0163.634795
763.EANWhitson5.4414.224865352
764.Gransztof_Anna5.4293.2611.662506
765.Bednarek_Edyta5.4292.7022.112615
766.Aga_Brz5.4262.6132.364449
767.bachach5.4241.0333.418973
768.Agnieszka_Kluzek5.4203.39502.025
769.Walczak_Jarosław5.4155.41500
770.Ania_Witkowska5.3913.5121.333546
771.jakozak5.3833.3251.604454
772.lpruski225.3744.088482804
773.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
774.Annetti5.3692.9622.053354
775.jarumasta5.3512.8909341.527
776.WPawlica5.3422.6881.985669
777.Wojciechowska_marta5.3281.5812.0381.709
778.jjsowa5.3111.6532.4741.184
779.Klaus_Marcin5.3092.8202.021468
780.kkurys5.2945.29400
781.Dobrzyńska_Anna5.2883.3221.91749
782.Elżbieta_Piwińska5.2793.0121.687580
783.Piasecki_Zbigniew5.2782.4732.214591
784.Ewa_Tańska5.2783914.8870
785.janusz_iwanowski5.2682.7231.824721
786.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
787.vicek19785.2542.7681.887599
788.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
789.Pitlab5.2131.9132.358942
790.mglinkow5.2052.0542.890261
791.Krawczyk_Wiesława5.1892.9741.653562
792.Team_AGoFF5.1882.9482.2400
793.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
794.dorotakw5.1802.7051.996479
795.Teodozja5.1632.2151.0321.916
796.Malgonia5.1512.4982.056597
797.AM_Kalski5.1373.1931.302642
798.bezet5.1332.9531.962218
799.Bartek_M5.1333.0542.0790
800.Kacperm_sz5.1234.12392773
801.tomczyk5.0793.43501.644
802.DankaW5.0791.5553.181343
803.broż_ka5.0501.1082.4911.451
804.Stefańczyk5.047005.047
805.Włodzimierz5.0303.440780810
806.Kapelus5.0244.0319930
807.Potomek_Wosinskich5.0102.8441.172994
808.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
809.Tekla4.9754.962013
810.Katarzyna_714.9694.947022
811.wojtek234.9054.90500
812.poszukiwaczka604.9003.770944186
813.Bogus_Kuć4.8872.2801.5721.035
814.swapgirly4.8783.1411.329408
815.keret4.8682.7572.01893
816.Jola_Zalesie4.8512.7281.555568
817.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
818.kryst764.8083.795657356
819.Stanikowski4.8083.594904310
820.Sz_Joanna4.7973.551830416
821.iksdar4.7912.5671.742482
822.Markowski_Maciej4.7622.8281.408526
823.pawlowska_katarzyna4.7341.1962.0631.475
824.manyek21124.7334.73300
825.Orlik_Ala4.72804.7280
826.ahalaburda4.7246733.523528
827.tyburski4.723004.723
828.mastalerz4.7022.4321.835435
829.Masia4.70004.7000
830.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
831.Majewska_Lilianna4.6952.7781.377540
832.RyszardSys4.6874.4422450
833.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
834.toubkal124.6774.67700
835.mariusz90504.6521.4982.508646
836.Mirek19004.6233.1451.014464
837.Kocoń_Leszek4.60504.020585
838.Molencki_Rafał4.6053.0311.382192
839.Mustad4.5892.7531.8360
840.Krystyna_Moćko4.586552.2272.304
841.Zabomba4.5751.7132.583279
842.labarnerie4.5662.5631.525478
843.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
844.Forma_Eugeniusz4.533004.533
845.Majcher4.5322262394.067
846.olka_elka4.5281.5191.6641.345
847.orzechowski_m4.5222.6731.370479
848.anytram4.4892.0961.861532
849.mejpien4.4441.4512.330663
850.Zubrzak4.4252.1766201.629
851.PiotrG4.4212.7541.457210
852.kasia_plisiecka4.4152.6722801.463
853.Florczak_Renata4.4139012.1021.410
854.Chojak_Jacek4.4122.0461.1671.199
855.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
856.mareklaskowski4.4102.7721.275363
857.amg074.3992.4411.447511
858.Dusinska4.3443.176967201
859.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
860.a.badowski4.2842.2551.637392
861.barbarafasiczka4.2714.27100
862.Banasiak_Antolak4.2502.2521.575423
863.jareczkisz4.2332.3931.416424
864.Robert14.2302.764841625
865.sandy10m4.2222.35201.870
866.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
867.DanielPratt4.2073.21492568
868.Rembikowska_Ewa4.19404.1940
869.Kubalska_Agnieszka4.0683.7902780
870.andziulam4.0601.1412.382537
871.pawel.dyda4.0551.8839141.258
872.OlszewskiD4.0451.1502.754141
873.EwaH4.0422.0726911.279
874.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
875.prazmowska4.0382.1491.491398
876.Perz_Pieron_Aleksandra4.0221.4302.134458
877.amarylis393.9863.98600
878.Papryk953.9676172.499851
879.BogusławBykowski3.9612.475935551
880.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
881.Ewa_Prejs3.9529632.260729
882.loknok13.94602.4891.457
883.majkuss3.9351.2989291.708
884.jozek3.9211.5761.851494
885.andrzej_baran3.91503.165750
886.CaramonM3.893003.893
887.jolanta_kulinska3.8621.5901.313959
888.Łukasz283.8381.8691.534435
889.mwpch3.8222.649361812
890.ewastepien3.8201.9821.464374
891.Ewa_Sobiech3.8172.1381.212467
892.Rasmussen_Bozenna3.8092.758565486
893.Eder3.8081.8711.758179
894.Gawenda-Marecka_Maria3.80003.8000
895.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
896.susic3.7803.78000
897.marla3.7721.8781.477417
898.JMarchewka3.7723.77200
899.dawid2543.77101.1502.621
900.KRutko3.7422.1541.5880
901.lechkar3.7323.009145578
902.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
903.mirkania3.6742.502924248
904.nicky3.6723.258245169
905.projektpodlasie3.6722.00601.666
906.Marianna_P3.6571.7911.504362
907.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
908.jertom3.6423.64200
909.tosia513.5913.59100
910.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
911.HorribileDictu3.5752.659524392
912.kwiech3.5753.57500
913.JustynaP3.5451.7291.186630
914.anna12643.5363.1114250
915.marwro3.5023.50200
916.asdmjs3.5002.490669341
917.Kolank03.4733.1613120
918.Hermanos3.4722.251979242
919.ska83.4583.45800
920.Marcin_Z.3.4392.8690570
921.juzekxx023.4362.025954457
922.leszcz3.4281.600951877
923.kszczep3.4181.8391.155424
924.WiktorK3.4103.41000
925.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
926.RobertGóra3.4021.9001.128374
927.anna_wiśniewska3.3902.502280608
928.Dubiczyńska_Maria3.3649812.34439
929.ambrozja1003.3572.284695378
930.ewab.3.3352.541612182
931.orosowiecki3.3251.5851.369371
932.Kyon3.3241.6281.454242
933.Urlich_Tomasz3.3206546352.031
934.Darq3.3133.31300
935.Krzysztof_Kalarus3.3082.9220386
936.bialy203.3072.374350583
937.Czaplińska_Izabela3.3002.8174830
938.krybas3.2982.143916239
939.Dampc_Kasia3.2802.7000580
940.ostrowiecki3.2772.7924850
941.alwierzba3.263003.263
942.MonikaNJ3.2531.0062.083164
943.Olczyk_Paweł3.2491.8641.032353
944.Nocun_Wojciech3.2493.24900
945.Zwoźniak_Andrzej3.2472.083968196
946.Pietkun_Karolina3.2443.24400
947.Lukrecja3.2211.5231.272426
948.aisa3.208003.208
949.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
950.krzysf773.1871.3165761.295
951.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
952.Lipka_M3.1852.290407488
953.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
954.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
955.Madzik883.1598432.116200
956.Dane_Kasia3.158103.157
957.Mimzy3.1441.7041.147293
958.annapytel3.1308481.970312
959.Szymaniak_Romuald3.1041.5541.207343
960.jarekmadej3.0991.717978404
961.tomekov3.0811.4893311.261
962.Tadeusz_Pilat3.038003.038
963.andrzejs323.0343.03400
964.EdwardB3.0313.03100
965.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
966.dorpaj3.0141.826621567
967.Urszula493.0143.01400
968.wiktor_nik3.0123.01200
969.kasik5003.0101.881852277
970.halmarki2.987002.987
971.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
972.kimar112.98212.9810
973.wlodekro2.9691.6221.061286
974.Monika_Ignatowicz2.9581.4871.113358
975.Okuniewski052.9551.5991.120236
976.Gawski_Marcin2.95402.9540
977.piotr_nojszewski2.9441.576560808
978.Kostkowski2.91696201.954
979.drrejment2.91501.7861.129
980.kasiamon2.9141.2351.304375
981.michalina1802.8951.654864377
982.robin0002.87758902.288
983.alahal2.8591.5911.2680
984.anowi19582.8582.402296160
985.Szostak_Marcin2.8552659131.677
986.ryszardgarncarek2.8401.573955312
987.syszol2.83201.4881.344
988.Krystyna.waw2.8242.82400
989.Krzysztof_Maszkowski2.8241.8339910
990.Durka_Stanisław2.8232.82300
991.hagna112.8121.982122708
992.Tajgete2.7971.542955300
993.jbaginski2.7931.336937520
994.Marcin_Śnioch2.7921.4531.048291
995.Missagent02.7732.77300
996.Markus2.7691.51601.253
997.Witkowska_Ewa2.7452934741.978
998.wojtwk19122.7391.651858230
999.Jankowski_MA2.7291.69001.039
1000.Miraś_Ireneusz2.719002.719
1001.Edmunda2.7181.0931.6250
1002.malgorzata_d2.711002.711
1003.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
1004.MonikaS72.6981.2801.162256
1005.george2.6782.67800
1006.ewelina.jakubowicz2.6741.6151.0590
1007.kasiulek2.6631.3131.066284
1008.jolantaw2.6631.695663305
1009.martyna_j2.65780001.857
1010.GoskaGoska2.6551.588829238
1011.Olbryś_Anna2.64702.6470
1012.ewelina757122.6462.31548283
1013.monika_kurek2.6421.5481.0940
1014.lindaaguilar2.63656702.069
1015.Marianna_Różalska2.6311.496695440
1016.Krasny2.6232.62300
1017.Irena_Monika2.6095326291.448
1018.Svetlove2.5992.1940405
1019.dasobierajuk2.5981.1901.160248
1020.ina2.5962.59600
1021.sharacz2.5948831.7110
1022.sstevens2.5942.561033
1023.Rejnus2.5811.2961.2850
1024.gruszczyński2.5791.422870287
1025.kirstein2.5772.0980479
1026.Uzfjm2.5751.364958253
1027.Kyjania2.55101.987564
1028.zawbor2.5501.305968277
1029.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
1030.astraIII2.5251.677387461
1031.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
1032.KazimierzPaczesny2.5161.729599188
1033.Pawel_Jurewicz2.512132.4990
1034.annape2.50802.303205
1035.krzyko2.5041.4871.0170
1036.mstrzelec2.4954854291.581
1037.Jarosz_Adrian2.4932.49300
1038.beatabistram2.4811.312242927
1039.gbryk2.4771.268949260
1040.JustynaS2.4752.47500
1041.Luziński_Marcin2.4711.459226786
1042.KasiaD2.4702.47000
1043.Misztal_Ewa2.4671.299962206
1044.Maj_Paweł2.4652.46500
1045.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
1046.Joel_S2.4412.44100
1047.Katrinson2.4291.388720321
1048.AniNet2.4281.435656337
1049.Miazek2.420983848589
1050.teresaklosinska2.4121.60979013
1051.bronislaw_wenta2.4012.2771240
1052.Rosslyn19882.39001.641749
1053.Joniec_Henryk2.3822.38200
1054.marrta2.3791121.548719
1055.MagdaBilska2.366002.366
1056.betka392.36002.3600
1057.klaudia1996232.3581.348731279
1058.kokorzyc2.3561.460625271
1059.snemelk2.3341.1331711.030
1060.Kafar_Marita2.3261.296812218
1061.UC6662.3261.302656368
1062.małgorzata_wstawska2.3211.339727255
1063.jusyd2.3171.271760286
1064.tpergalo2.3115195811.211
1065.Hałat_Anna2.30002.103197
1066.dzelka872.2941.241848205
1067.hykiel2.28502911.994
1068.Slavico2.285002.285
1069.DorotaL2.283002.283
1070.JanKarJas32.2805921.221467
1071.Tomasz_Struk2.275830450995
1072.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
1073.mar_markiewicz2.2461811.661404
1074.BogdanB2.2411.216886139
1075.los_wiola2.2381.23397827
1076.mkkmilek2.2361.17301.063
1077.Krasowska_Katarzyna2.2281.123884221
1078.Konrad_Dunst2.22801.377851
1079.flo_ag2.2159421.19875
1080.walkip2.206002.206
1081.Elik7002.1981.4610737
1082.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
1083.tg3a2.1887481.4400
1084.sgubiec2.1781.4267520
1085.bekel2.1741.605403166
1086.adiglowacki2.1672311.91125
1087.urbananna2.1622.16200
1088.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
1089.Sidor2.1592.15900
1090.kammp2.1391.156766217
1091.mago24102.1311.172729230
1092.Farmer19792.1161.27275688
1093.Danuta_Mielczarek2.1131.6350478
1094.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
1095.bzdrodow2.0712568071.008
1096.mailittio2.0532.05300
1097.nenufar422.04801.297751
1098.Kozera_Piotr2.04101.441600
1099.compnet2.0404502801.310
1100.BNowak2.0341.4020632
1101.pstrzel2.0342.03400
1102.Mimimi842.0281.128750150
1103.Dawid992.025937947141
1104.efunia2.02402.0240
1105.Ivojag2.0226631.012347
1106.DariuszHeręza2.02109961.025
1107.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
1108.GosiaLemanczyk2.0091.8130196
1109.Rzeszotek_Łukasz1.996846792358
1110.ewa.okoniewska1.9969161.0800
1111.morloth1.9761.97600
1112.tomnow1.9751.97500
1113.annastregiel1.9671.374319274
1114.go.sien1.9521.67519978
1115.valdeq1.9321.047625260
1116.Roza.sz1.9191.7170202
1117.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
1118.redie1.9161.177250489
1119.nieznalski1.9141.060632222
1120.Lipka_Agnieszka1.9133911.5220
1121.kulik_agnieszka1.91195198862
1122.kipikasza1.9101.91000
1123.xtedek1.9091.15022737
1124.sj_sj1.9082851.6230
1125.Pawel_Gola1.8961.025700171
1126.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
1127.Tomasz_Malata1.8871.88700
1128.yoake1.885889832164
1129.anulka241.8831.58425346
1130.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
1131.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
1132.JPool1.8731.057624192
1133.terciak1.8691.130554185
1134.Walerian_Skrendo1.8611.027734100
1135.apogorzelska1.8561.188458210
1136.przemek_m1.8541.005674175
1137.joanna_mironczuk1.85306061.247
1138.pbacik1.849001.849
1139.MateuszPol1.843001.843
1140.Barbara_Domagała1.8341.83400
1141.wiktor_odelsk1.820001.820
1142.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
1143.an_karnas1.8179170900
1144.Darth_Simba1.813669649495
1145.monika30551.81301.8130
1146.Akszeingar1.8121.6961160
1147.madzmatron1.80901.8090
1148.Woyass1.796838492466
1149.Bloch_Elżbieta1.7931.79300
1150.Magdalena_Strózik1.7846361.1480
1151.agusja11.783989602192
1152.krzyosiek1.7831.78300
1153.Sikorska_Izabela1.76601.536230
1154.h.zabczak1.756945662149
1155.Ciszek_Artur1.7461.170447129
1156.Bezimienny121.740001.740
1157.Cynthia_Witt1.73099567560
1158.anamorf1.730723801206
1159.AgnieszkaK1.7121.003548161
1160.AJKontkiewicz1.7113041.040367
1161.RyszardT1.709873638198
1162.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
1163.jacklosi1.7061.70600
1164.jbstruzik1.7051.676029
1165.NowakMarcin1.7042893871.028
1166.Sobol741.701831673197
1167.pawełKa1.6911.5801110
1168.Psikus_Elzbieta1.691885358448
1169.labuska791.6915031.13850
1170.robert.kantorek1.6861.0066800
1171.StraszMarek1.675886582207
1172.Horg1.6721.029418225
1173.kaphis1.6679230744
1174.eilis1.6651.331229105
1175.Przemiły1.661777715169
1176.wicy1.6561.2264300
1177.UllaB1.6551.65500
1178.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
1179.magdandrus1.6371.63700
1180.guzia281.629592932105
1181.Batory_Marcin1.622785655182
1182.Boroch_Marek1.6211.4740147
1183.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
1184.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
1185.Ewa_Hus1.6140920694
1186.camel531.614596909109
1187.maria.j.nie1.60701.6070
1188.marlena12061.6021.4998815
1189.Megabyzos1.59953501.064
1190.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
1191.piotrowski791.5972522811.064
1192.JSamborska1.588001.588
1193.aka831.586861588137
1194.Andrzej_Welsberg1.583925492166
1195.Samorajczyk_Łucja1.576427959190
1196.AGillim1.5731.57300
1197.aelwira1.5621.20442316
1198.ZofiaWichtowska1.542001.542
1199.JanczewskaM1.5381.0010537
1200.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1201.Jerzy_Molski1.5369640572
1202.Płowik_Hubert1.523210888425
1203.kolaczkowska1.523823513187
1204.KesslingAnna1.522822481219
1205.rrwhite1.5181.488030
1206.romano581.515354870291
1207.maria.mazur1.514662635217
1208.Smach_Robert1.5142541.030230
1209.mholy1.5137527610
1210.marcinma1.497001.497
1211.Andrew.77PL1.497585437475
1212.toto19741.493736504253
1213.GąskaMariusz1.49001.378112
1214.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1215.walinska.ewa1.48683762920
1216.norbibuu1.4801.48000
1217.IrenaZGB1.477807512158
1218.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1219.suzana1.4707067640
1220.Dobrzynski_Pawel1.4602871.1730
1221.Horizon1.4601.46000
1222.NataliaOpi1.4581.45800
1223.Biskupska_Julia1.455819521115
1224.tatarak311.4511.45100
1225.RoRo5001.447001.447
1226.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1227.KostekP1.426794459173
1228.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1229.konradus1.41101.4110
1230.honorata1.410137661612
1231.tylerversluis1.4101.1720238
1232.rybolow1.3971.22467106
1233.grzesław1.378725511142
1234.Mariola_Hadryś1.373542649182
1235.dstancel1.3711.37100
1236.Peikita1.36701.3670
1237.wasiliki1.36301.3630
1238.mszatilo1.361808392161
1239.Joanna521.34801.034314
1240.vnukinga1.345768460117
1241.sierszeng1.3381.33800
1242.Pelagiusz1.334665534135
1243.pmeek1.3341.33400
1244.MrDzwang1.33398825788
1245.Magda20001.3301.33000
1246.AdamCA1.3241.32400
1247.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1248.DanusiaA1.3204840836
1249.Kwiatek491.312862331119
1250.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1251.achczi1.305442254609
1252.KDudzik1.3031.1550148
1253.Emerald1.2991.29900
1254.Croissante1.297703485109
1255.tiarella1.2951.29500
1256.Vasquez1.2861.28600
1257.e_furmanczyk1.2680892376
1258.worwag1.263001.263
1259.sylweczka_221.258001.258
1260.julia_natalia1.2551.25500
1261.jart1.2498290420
1262.marcinguzek1.238760285193
1263.gajus811.237771317149
1264.basia1.23401.2340
1265.Krzysiek.f.721.2311841.0389
1266.NikosK081.2291.22900
1267.joff1.22770847544
1268.arekw1.225694399132
1269.ananke19661.219629456134
1270.Frezja471.2187454730
1271.arrmen1.212665436111
1272.tomkarolak1.2117730438
1273.czj1.211288765158
1274.mlody_8121.209592501116
1275.Joanna_Hoffmann1.209832200177
1276.benus19681.2059720233
1277.tfxhospod1.204639397168
1278.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1279.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1280.Bełc_Paweł1.2009690231
1281.Kupis_Artur1.196743287166
1282.marzanna621.1841.146038
1283.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1284.Cel.Magdalena1.165579470116
1285.Stęplowska_Anna1.164570251343
1286.Porzelska_Paulina1.1630553610
1287.kcocyk1.16148957696
1288.Mroz_Anna1.159001.159
1289.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1290.tommyser1.1461.14600
1291.Kaffi1.144559466119
1292.gumisiek1.14165139793
1293.LavinkaTrinkelson1.1407740366
1294.WH1.132001.132
1295.basiaps1.1291.12900
1296.SlawomirB1.123557232334
1297.monikatk1.1139430170
1298.kbinka1.10801.1080
1299.Jakub_Pypeć1.1035925110
1300.Sanecki_Krzysztof1.0997960303
1301.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1302.roman1091.084001.084
1303.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1304.Hoch_Jacek1.08101.0810
1305.Quit1.06801.0680
1306.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1307.enora1.0683657030
1308.B_Kamil1.0651.06500
1309.Dolkenty1.0651.06500
1310.m.monika1.0641.06400
1311.nataliafw1.060101.059
1312.wołczuch1.05979916244
1313.ewulab1.05929515515
1314.mwkmoch1.0590864195
1315.Kossowska_Ada1.0531.05300
1316.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1317.kdgs1.0458940151
1318.rafaello162451.04476124241
1319.Banaś_Robert1.0400712328
1320.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1321.Haegele1.039001.039
1322.Żaba_Antonina1.03801.0380
1323.Zarzycki_Wojtek1.038358578102
1324.Marcin_Kubiś1.0358620173
1325.Bryś_Martyna1.033347364322
1326.SzaflikJoanka1.03001.0300
1327.Mirek801.03001.0300
1328.witek_mazuchowski1.028570318140
1329.MariaRągowska1.028669620
1330.psemik1.028595302131
1331.MaciaE1.02564529783
1332.matt131.019469427123
1333.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1334.Turaj_Halina1.00601.0060
1335.prankster1.005493388124
1336.Moni2099759530993
1337.ewabo99599500
1338.Malinowski_Grzegorz9935290464
1339.Al_Mia99109910
1340.meggie990669218103
1341.karasm988297129562
1342.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1343.Krzychokiedzer98109810
1344.Dylewski_Adam981518353110
1345.Paulina_K9725244480
1346.krzysztof.kazmierczak967399464104
1347.adam.nojszewski96700967
1348.Pilnik_Wiktoryja9665190447
1349.bibiasta965513328124
1350.Mateusz_Grojec956900056
1351.Paszkowski955330440185
1352.krzszcz94746242263
1353.Rysak_Mateusz94500945
1354.JolantaN94221768153
1355.Kistowski_Mariusz94094000
1356.Kublicki_Włodzimierz93793700
1357.JakubRutkowski927498313116
1358.Gugnacki92500925
1359.Kuba_Wojtczak924485285154
1360.Justyna_Musiejewska92345337892
1361.kabzinski_lukasz912940818
1362.urluch907445283179
1363.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1364.WasniewskiTh90309030
1365.Boretti_Jerzy90344836095
1366.mskorkiewicz89689600
1367.radekp89500895
1368.Jarosław_Nawrot8892477788
1369.Rydzyński_Jan88708870
1370.Michalak_Mariusz8825083740
1371.jorbik87422970575
1372.matix12387008700
1373.Dzoanis8704614090
1374.arigato358682070661
1375.Kerysek86368016221
1376.a.brodowicz861488256117
1377.Agnieszka_K8576809582
1378.zajączek85108510
1379.Gruszczyński_Paweł84900849
1380.Hryniewicki_Paweł84308430
1381.ofski84148728074
1382.Rafal_PL84008400
1383.Gołąbowski_Wojciech836597770
1384.miedzajac8336130220
1385.Głowacki_Maciej82982900
1386.Anulka182737340747
1387.jaskulka8253774480
1388.KuSto82400824
1389.Klaudia220882340633087
1390.Old_Water81600816
1391.GrzegorzKnap81681600
1392.Katarzyna_GT812303169340
1393.Dziubinski_Marcin809357351101
1394.Beksa807286239282
1395.Macsud80745928563
1396.Krzysztof_Fornalski805179315311
1397.Wiktor80380300
1398.Anna_Czaplicka8013334680
1399.Wojtek9997983334650
1400.WitWitek79544226786
1401.Frank_Wong78800788
1402.EngelardAneta787389242156
1403.zuzanna78078000
1404.Cichy7774922850
1405.HubertLacki76807680
1406.swodzyński76700767
1407.Romiszewski_Maciej76645922285
1408.Monika_Ban76543426764
1409.bobik400076176100
1410.pruszek_k7603394210
1411.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1412.Wiesław_F75240329950
1413.Tomasz_Fiedorek7526110141
1414.tomaszi75075000
1415.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1416.siunek74319545989
1417.MalgorzataMat7423870355
1418.robert_duszynski73873800
1419.Monika_I737656081
1420.rabo36073573500
1421.bibinowik73200732
1422.hollerelk73107310
1423.zmyslowska72749099138
1424.majkey72146416988
1425.Tetiana72007200
1426.danielkolota720253128339
1427.Mariusz_Maj7182560462
1428.dopam715380212123
1429.ewabe71571500
1430.BetiSzu71250815648
1431.molo1370870800
1432.Śliwiński_Arkadiusz70570500
1433.Amalienborg70270200
1434.urszula.chyży.zd.bartold699116325258
1435.LucjaZatorska69929433471
1436.Respondek_Nicole69369300
1437.Tomasz_Mierzejek691170328193
1438.Matuszek_Leszek68968900
1439.harufam68806880
1440.Aneta_Fisel68439321873
1441.jeczaj68168100
1442.Piotr_Kom68006800
1443.Morawicka_Justyna6754710204
1444.Nowik_Andrzej6685589515
1445.Sroka_Stanisław6655815826
1446.Anna_Radziszewska66400664
1447.Monikaa9266306630
1448.pawel_k2316625470115
1449.monika510866018392385
1450.Ulinka65537622257
1451.Cwynar_Justyna6504400210
1452.Grodoń_Ilona64900649
1453.Szymaniak_Piotr64864800
1454.Artur0306198264429428862
1455.Uchymiak_Inga642425112105
1456.Dragan63800638
1457.jakub.witkowski63663600
1458.Marszałek_Marek63606360
1459.Paweł_Witkowicz6284960132
1460.Yaakov76265401967
1461.katgen62400624
1462.AgataMysliwskaChrostek62406240
1463.Walczak_Piotr61329826649
1464.Lewandowski_Robert61035917576
1465.tulipan12360460220
1466.szymonzeb260260200
1467.joannazyzik59900599
1468.Norelik59528925254
1469.Maciek_Ufnalewski594523071
1470.jabski5924820110
1471.JoannaL59159100
1472.osaczony3058958900
1473.Ducin58505850
1474.Zdzirek58017137336
1475.AlicjaSurmacka57600576
1476.Krajewski_Eugeniusz57257200
1477.Kwiatkowski57100571
1478.Skorek_A57126224465
1479.Monika_Piras56942811625
1480.robbi8956500565
1481.MarcinR564050460
1482.Feltynowska_Grażyna563288102173
1483.augpad4556156100
1484.Myrddin0156056000
1485.dalcryz55505550
1486.katarzyna.niedzielko54830218462
1487.Gryczewski_Witold547174245128
1488.Gajda_Beata54154100
1489.Iwona_Cierpikowska54030715578
1490.sla_zeb5400314226
1491.Augusiak_Andrzej53400534
1492.Atena4153153100
1493.szmitmat52925422649
1494.dobrochna_adamek52924320977
1495.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1496.Siberian6552305230
1497.Jakub.Śladowski521428093
1498.a.bartoszek52052000
1499.mjasinski517418099
1500.Kamiński_Janusz51329416455
1501.Koplinski_L49904990
1502.WaldemarG49800498
1503.Ving4972972000
1504.marciarose4952950200
1505.DFydrych49100491
1506.Palusinski_Pawel48904890
1507.Marta_Chmielińska48748700
1508.marcin_kowal4873150406
1509.jarymi48404840
1510.Trotwood48304830
1511.Białobrzeski_Marek48200482
1512.Izis47500475
1513.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1514.AGorzad47247200
1515.PawelJ47247200
1516.ask47100471
1517.Dulski_Roman47000470
1518.mkiwior46846800
1519.Grodzieński_ZI46821719556
1520.andrzej2746700467
1521.marcin_b46746700
1522.wagabund4620292170
1523.MikeChris45726812366
1524.Zawada_Cezary456658383
1525.Skubik_Michał45445400
1526.JulieMCRSz45445400
1527.SMalinowsky45145100
1528.mmama14473794820
1529.Wolnik_Joanna44044000
1530.Rostek_Wioleta43826512746
1531.mzj43722916444
1532.Chabrzyk_Piotr43643600
1533.Kubiak_Wioletta43616315258
1534.Ewa_Bodzek43124214940
1535.pawel_po42519719236
1536.doris7942519918343
1537.Beata_Załęska41925711943
1538.fiolet41618519437
1539.W_Marcin41541500
1540.Wojtek_Sokołowski41341300
1541.Mariusz_Kucharski412326860
1542.Kaniewska_Anna4082727354
1543.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1544.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1545.Augustynowicz_W40321214843
1546.Carolina39900399
1547.olkatom3953192056
1548.Theofilos3892790110
1549.vbstar201038800388
1550.Hinc_Iza38738700
1551.afra593872628243
1552.KPiechota38738700
1553.gregorian7638521413932
1554.Wasiński_P38400384
1555.arek_nelke38203820
1556.minawia3805244284
1557.Grazyna37900379
1558.klocek_danuta37725810118
1559.jaklika37413522910
1560.WiesławGajdek37300373
1561.JanNiedźwiadek37003700
1562.MT36503650
1563.Martaaaaa36503650
1564.herMMan36503650
1565.razare36300363
1566.Dzbik_Agnieszka36121410047
1567.Nykiel_Gracjan36136100
1568.marekzaborski36100361
1569.A.Michałowski3581881700
1570.j.nykiel35500355
1571.nina35335300
1572.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1573.Skibiński_Tomasz3507724429
1574.NataliaBraun35035000
1575.ewelina_zielinska34934900
1576.magdus301134834800
1577.Beata197734834800
1578.Grażyna34400344
1579.kooiki34115414641
1580.JoannaKwiatkowska3382361020
1581.wilhelmho33217611937
1582.MirosławaP32900329
1583.Skarupa_Beth32832800
1584.MarSaw3281979239
1585.Michuel3251012240
1586.Anna_Ornoch32503250
1587.VValdek32300323
1588.glaskowski32300323
1589.Nowak_Jan19232216412335
1590.Bogdan_Przyzycki31600316
1591.Janowski_Paweł31400314
1592.Pohl_Mateusz31203120
1593.marek755308253055
1594.Majewski_Łukasz30630600
1595.cisowianka2030300303
1596.Tomkow30203020
1597.ksieski2st30003000
1598.Zofia_Kusztal299262325
1599.LilijaW29900299
1600.icecrypt29829800
1601.Jolanta672970164133
1602.Skrzetuski_Andrzej29200292
1603.Widłak_Aldona292222070
1604.Monika.C28915110929
1605.Śmiech_Michał28700287
1606.maziarek28600286
1607.marzenka2771529035
1608.Kolińska_Zofia27614910027
1609.oldhouseal27600276
1610.dgebka27513910729
1611.Anzorge_Anna27427400
1612.Marysiawo273239034
1613.carmilla27100271
1614.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1615.Budzynowski_Robert26700267
1616.danielfoote265201064
1617.Łukasz_Kucharski2658715721
1618.szwiling2641587234
1619.aakob42611329435
1620.Przegalinski_Maciej2561078861
1621.Ślepowron31253204049
1622.tomas922521803240
1623.MrTomAsh248018068
1624.netsoft2471326352
1625.Muraszko_Tamara24711110630
1626.dauttieg24524500
1627.Savick2440119125
1628.Piotrowski_JP2421071350
1629.MiStrz24124100
1630.wlodekja239221018
1631.Jana237531840
1632.Zadrożny_Rafał22900229
1633.Jabłoński_Andrzej2271317125
1634.majawojdalski@hotmail.com22622600
1635.wag-a22400224
1636.Mierzejewski223861370
1637.grzeszcze22322300
1638.ewadd22200222
1639.katkul322102219
1640.Wiktoria22002200
1641.historyk192022000220
1642.Malinowski_Waldemar21821800
1643.Romain2151186532
1644.gil_kasia21400214
1645.Mathias9121021000
1646.Zwierzyniecki210959619
1647.Kościuk_Agnieszka206134657
1648.Zygmunt_Zygmunt20500205
1649.sdworak20402040
1650.sadik20212010
1651.polgen7820000200
1652.dorota_bartosiewicz19900199
1653.erazmwol197016532
1654.Bobowiec_Iwona19401940
1655.Olaola11931384312
1656.ciechanowska_agata192987717
1657.Gagulski_Lukasz19219200
1658.Łuniewska_Ewa19001900
1659.teobald11891027017
1660.Klaudia_Cz18700187
1661.karwis_18718700
1662.Jurczak_Bartosz18518500
1663.andrzejkapron18418400
1664.TadeuszChitruszko182150320
1665.Rogalińska_Halina180111069
1666.Bazyszyn_Liliana18000180
1667.Tomasz_Swierzb17800178
1668.Doda69178896821
1669.matt17800178
1670.BeataK17717700
1671.bogda2521761491116
1672.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1673.rotry17400174
1674.kasiar17400174
1675.Gromadka_Tomasz17394790
1676.tomasz11731105013
1677.alfatronik216900169
1678.rayuela16899645
1679.Grzesiek18216816800
1680.Galazka_Barbara165140025
1681.pawelolszewski16500165
1682.g.socha16316300
1683.kazik4616316300
1684.eshabe16300163
1685.askksa16216200
1686.dziadek_m60161010457
1687.dominikk15500155
1688.wietom15501550
1689.mchoci15215200
1690.natalia1986152994310
1691.GenTV150119031
1692.JarekK14814800
1693.MarMat146884216
1694.MarcinKuźbik14514500
1695.m.rottenberg14400144
1696.aurora14400144
1697.Wirtualny141626514
1698.Mariuszzz13700137
1699.Moszyńska_Paulina13203894
1700.JasekKutzuba13175560
1701.Diana13013000
1702.kola1612900129
1703.basia_pol128812621
1704.BohdanKD12800128
1705.beatka63612508243
1706.ANDY321124654217
1707.kathylapoz12312300
1708.Michał_Fronczak12300123
1709.Papciak_Małgorzata12212200
1710.Purzyński11711700
1711.efkama11700117
1712.Pawel_B11600116
1713.Wolender11500115
1714.Gorecka_Malgosia11411400
1715.pitcairn198711411400
1716.anpiet11100111
1717.Irek_Bartkowski11000110
1718.lojka3511011000
1719.fplaton11011000
1720.vivace10901090
1721.Czarek13310875330
1722.111chris108592623
1723.adrianm107623213
1724.joannakov10600106
1725.Zagrobelna_Zofia10670279
1726.Marzena_Sosnowska10210200
1727.Michnowicz_Alicja100652015
1728.Bozenna990990
1729.majaszpot980980
1730.Bea9667290
1731.jabłońska-kruszewska_a960096
1732.Ł.A.Rynkowski96502323
1733.Olszewski_Łukasz939300
1734.Andrzej_Stanislaw9256036
1735.adrian.g909000
1736.WelkaGrzegorz8848373
1737.Krzysztof_Wilczynski86383117
1738.kubajaworski848400
1739.AnuszewskaHonorata8406123
1740.marekkronikarz840084
1741.SztylerE8338396
1742.mirebella820082
1743.akamieniak8143335
1744.Sofeicz797900
1745.Potyjówka79442411
1746.Starszewska_Marta770770
1747.Izabelab767600
1748.olga44747400
1749.mos_s7328441
1750.Kożuchowski_Albin7106011
1751.Łuczniewski717100
1752.leszekh696900
1753.Berlin676700
1754.Baczewski_Robert660066
1755.Hubicki_Roman600600
1756.Grzegorz_Bączek590059
1757.geneo590590
1758.adriana123595900
1759.astelcer555500
1760.skol490049
1761.Pecherska_Agnieszka4803810
1762.Gleinert_Karolina460460
1763.Editche420042
1764.Górska_Jadwiga420042
1765.KrystianJan400040
1766.Bajkowski_Bartosz4003010
1767.Marek_Wysocki390039
1768.Marek_Krzyżanowski380038
1769.agatek1806380038
1770.jurek6np370037
1771.Adam_Leszczyński360036
1772.luczi88353500
1773.jkdobro353500
1774.AdamC333300
1775.Seba_Piotr3214162
1776.k_skrzyp280028
1777.Ciech1993272700
1778.andrzej2511250025
1779.jan.ploszczyca250250
1780.Antolak_Olga150015
1781.bulledesavon140014
1782.KamilK130013
1783.Maksymilian_Rzemiński5005
1784.Danna84400
1785.TomsKi19852110
1786.kujawa_cezary2200
1787.digajewski2110
1788.rick.zalewski1100
1789.geminioctavia1100
1790.Chuchracka_Iwona1100
donate
Online: 83, ver. 1.71 © 2010-2021 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::