geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 39.009.25520.379.39612.847.2045.782.655

1.Danecka752.064417.538243.04191.485
2.Incognito695.583383.101195.366117.116
3.Basia_W644.327333.858255.39255.077
4.Wojciech_Liśkiewicz637.391337.747195.457104.187
5.bozenabalaw607.752349.979196.54661.227
6.mmaziarski603.304266.720250.06186.523
7.Jabłoński_Edward596.168326.382199.80669.980
8.janusch555.274318.648182.52854.098
9.danisha458.893209.519200.09349.281
10.bazie453.647234.201158.97960.467
11.jerzy_nowosielski443.682221.872149.26872.542
12.jackun418.715209.268137.97671.471
13.GTG_Silius_Radicum380.21286.20644.388249.618
14.eliza1952371.915211.586110.31250.017
15.urszula_swierczynska368.651214.855116.03437.762
16.Jaskólska_Ewa364.653197.687135.23631.730
17.Michał_Golubiński341.816187.045102.03452.737
18.Misiewicz_Elżbieta299.137151.110113.36934.658
19.Izabela_Czaplicka278.292131.680110.30936.303
20.Sobieraj_Ewa274.328156.68382.89134.754
21.Skrzypczak_Bogumiła273.083146.58291.36735.134
22.Tylingo_Bozena271.103128.47588.18154.447
23.halina259.909144.85988.91726.133
24.WZI258.308185.26530.12442.919
25.Turek_Bożena257.647139.08591.02927.533
26.Kośnik_Krzysztof256.255151.00778.23127.017
27.Krystyna_Domańska251.869132.760101.20617.903
28.mteresa248.166127.73089.25631.180
29.Karsowianin247.852150.03569.44228.375
30.jurekzur240.728131.77882.74626.204
31.Rafał_Albiński214.76799.73570.46944.563
32.Czarkowski_Jarosław204.983117.17660.45527.352
33.gz1411204.594113.10470.47921.011
34.Łukasz_Kominiak202.822102.89472.95426.974
35.grammy43116201.927111.22378.84311.861
36.WaldemarChorążewicz191.69650.95979.28561.452
37.Ciesielski_Marcin189.64779.96359.47850.206
38.Jegier187.63174.50097.50515.626
39.Krystyna_Malik186.376106.18063.21716.979
40.Krystyna_Stanisławska186.07393.25666.72126.096
41.Marek_Delert180.14081.53978.62919.972
42.magnowa178.72597.41762.29719.011
43.ChmielowskaAnna163.97691.68637.78634.504
44.Majewska_Renata162.30491.61850.68819.998
45.Berens_Jan160.38279.41841.24239.722
46.Myslinski158.75999.82944.48414.446
47.Maślanek_Joanna154.60392.67445.71116.218
48.Tomek_Bogiel154.09991.25745.83217.010
49.K_Zochniak148.77552.26339.24257.270
50.bkrajewska146.99074.07350.04222.875
51.Koprowski.Jerzy144.11161.32763.65019.134
52.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
53.asska1139.10174.72950.12414.248
54.igoriosso138.91769.91242.74726.258
55.ArturWilkicki138.13075.93231.18131.017
56.nowak136.99372.11739.39125.485
57.krzysztofjach1136.36170.66149.39116.309
58.Mikolaj_Wilk134.07037.87667.50728.687
59.kkrasinski130.07472.05818.77339.243
60.Steamroller_Fly129.75074.28242.46613.002
61.Wilnianka128.00265.04047.92015.042
62.dRob127.60654.56553.88919.152
63.Kaczmarek_Aneta126.46679.21724.71922.530
64.Wilfried125.69468.08442.28915.321
65.Barbara_Kubcka123.70660.87047.03915.797
66.magda_lena123.14762.69044.93015.527
67.JZI119.62162.14041.74315.738
68.Krasieńko_Rafał118.36467.50136.90213.961
69.Wlodzimierz_Macewicz117.13068.87632.04916.205
70.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
71.Gośka109.74243.73058.0827.930
72.Makowiecka_Krystyna109.67521.30852.09436.273
73.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
74.mziel109.28659.92426.68022.682
75.artekm108.72955.27341.03412.422
76.Czerkawska_Ewa108.11046.07256.3535.685
77.jorgus06104.65160.75928.90914.983
78.Krzysiek_Imiołek103.80857.97526.31619.517
79.marta1044101.91344.41527.47330.025
80.DorotaK99.50558.84826.97913.678
81.Staporek_Kamil97.59156.23130.14011.220
82.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
83.Jarcun95.55260.6228.51526.415
84.JanKontek95.38567.42919.4578.499
85.olerys94.89650.28231.01113.603
86.RoPson93.84550.17732.17111.497
87.anton_burza92.15843.52933.54315.086
88.Klass_Jolanta91.93350.47624.93616.521
89.kabe091.13445.39036.5559.189
90.Bożena_Prymus89.29639.33036.80613.160
91.Grażyna_Przybysz89.22045.15335.1398.928
92.Dębowski_Józef86.93446.97630.5349.424
93.Sludkowski_Darek86.41043.61130.65812.141
94.Tulej_Anna84.82844.37231.2259.231
95.mwpkk84.63443.76831.9908.876
96.pronobis84.01535.05842.9635.994
97.Ilona_Gieras83.37547.12427.6758.576
98.Kornelia_Major83.00246.91426.6399.449
99.Kamila_Szymankiewicz80.40525.68252.4472.276
100.GZuzak80.28343.39127.6629.230
101.Gawlik_Andrzej80.15544.51321.60414.038
102.Gałkiewicz_Urszula79.4538.85448.55122.048
103.Grabska_Iwona78.41941.83027.7458.844
104.Marynicz_Marcin77.33130.17432.56314.594
105.JMrozowski76.45452.39813.68210.374
106.szubog76.05240.72626.6138.713
107.alus75.04325.96529.01720.061
108.kotik774.80232.74819.74422.310
109.annarenata74.16043.03520.94010.185
110.ezoteryka73.98940.57525.3458.069
111.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
112.Aleksandra_Piętak72.54138.41026.9817.150
113.mlawiak72.23240.32217.77314.137
114.przodkowie.com71.605047.36324.242
115.kasia_wilcz71.51842.56628.474478
116.GRAZYNECZKAAA71.35219.31827.25324.781
117.Maryla_Celmer70.06830.16631.0448.858
118.BERNHARD0169.66335.32924.5839.751
119.AniaS69.49832.62627.4989.374
120.Koluszkowski_Henryk69.31238.54221.7808.990
121.MGieras68.18236.49122.8688.823
122.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
123.krupabeata66.92735.46224.0987.367
124.Ela_Ginalska66.44237.63521.9476.860
125.kasiema66.29536.28523.7546.256
126.Bugajska_Joanna65.76531.82225.5798.364
127.MagdaT65.58233.17325.5156.894
128.angap65.40731.75826.2567.393
129.Komorowski_Longin65.24435.65523.5446.045
130.Marek.Podolski64.84344.8706.44113.532
131.Gadecki.Bogusław64.81423.01126.09415.709
132.Pieczątkiewicz_Krzysztof64.44134.85922.9756.607
133.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
134.Krycha63.52340.48315.0747.966
135.karabowicz_radek63.49032.81224.2876.391
136.Paź_Jacenty62.03036.10617.5228.402
137.aniaosin61.39133.06022.0456.286
138.MAJCHRZAK_MARIUSZ61.29031.27125.3954.624
139.Kasia_Marchlińska61.23245.97114.2581.003
140.dzicz60.90221.83815.02124.043
141.BASIAPUSZ60.79231.13423.8915.767
142.Wojtowicz_Danuta60.68931.30920.4408.940
143.romanburczyk60.09130.42721.1108.554
144.Eugeniusz6559.67729.50718.75511.415
145.Jozef1159.45725.54018.83415.083
146.katnal58.27836.24716.3245.707
147.Sloniasz58.19433.34718.9235.924
148.Rruda57.79629.75721.2986.741
149.kate10357.73634.13016.6396.967
150.Krzysztof_Gruszka57.19333.49719.1054.591
151.adamhen5555.62827.46420.4137.751
152.Rozenau_Adam54.49232.55120.6401.301
153.mierzyce53.75928.11519.3466.298
154.aldonalata53.48326.39219.0528.039
155.Skolimowski_Tomasz53.11225.00920.0478.056
156.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
157.Mania5352.26535.70011.6284.937
158.czarnuszewicz_bozena50.71027.29316.8246.593
159.Jabłonowski_Marek49.55929.0218.07912.459
160.Haponiuk_Daniel49.31824.48918.8885.941
161.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW49.31621.67821.4976.141
162.grzech49.29849.29800
163.skapska_honorata48.93124.06017.1757.696
164.Synowiec_Ela48.76325.74512.90810.110
165.peters48.42728.09314.4705.864
166.frisgaard48.40324.94114.2019.261
167.KasiaKP47.94030.64113.0804.219
168.Popkowicz_Bronisław47.89325.43815.9006.555
169.milosz47.71518.37511.94717.393
170.Romanowski_Piotr47.69418.37719.9639.354
171.Rafael47.61026.13313.9457.532
172.krambud47.50815.32124.1937.994
173.janden46.02824.22915.8155.984
174.Rzechowicz45.85421.57720.5803.697
175.krawiec_anna45.75018.93422.6404.176
176.bisiza45.52623.64415.2846.598
177.Dąbr_Włodek45.19628.32713.5083.361
178.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
179.Łokaj_Yola44.78723.15518.4133.219
180.Marck5744.74126.96411.9915.786
181.sowa7344.60120.75519.1304.716
182.ew_mar44.49428.94411.9413.609
183.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
184.tomes44.37115.32921.9727.070
185.el_za44.30523.59715.6125.096
186.JerzyGrzegorz44.26820.85818.2445.166
187.hlpedersen744.24620.43617.8575.953
188.katarzyna.matyjas43.98023.72616.0764.178
189.Ma_Sza43.91815.60521.0057.308
190.tomekpn43.66120.18817.0806.393
191.mariola6143.50714.78220.4588.267
192.Brozek_Oskar43.06021.40011.9959.665
193.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
194.Artur5942.11115.46925.3611.281
195.Agata_KJ41.01022.38213.7194.909
196.Albin_Kożuchowski40.78923.10711.2946.388
197.hannaostoja_swierczynska40.68821.62415.9973.067
198.jur58boz40.62421.36116.3612.902
199.maed40.59623.02711.3106.259
200.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
201.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
202.Gordiasz40.4791.18639.2930
203.janocha140.37121.3638.52210.486
204.Urszula_Pogoń39.95815.17112.76612.021
205.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
206.Janusz39.85114.84921.2233.779
207.wanda-grys39.68126.0464.1209.515
208.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
209.Jazwinska_Justyna39.51117.83211.9539.726
210.Wioletta39.10811.90126.496711
211.Anna_S38.75329.4926.2962.965
212.Borkowski.Wojciech38.56120.03314.6403.888
213.ozanka38.54720.08513.4105.052
214.BasiaR38.10820.07914.8573.172
215.Świstak_Elżbieta37.93622.4759.9255.536
216.Sławek_Binczak37.88326.76410.194925
217.moyra77737.38619.73810.5077.141
218.Mamaj_Jan37.27524.3888.4564.431
219.Sznober_Barbara37.10810.1216.87920.108
220.piotrpola37.00819.60813.3684.032
221.MariannaF36.90320.61812.4363.849
222.mmoonniiaa36.87820.02914.7922.057
223.Wieros36.70220.26412.7813.657
224.Gosia25336.56413.10015.3278.137
225.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
226.kucz_agnieszka36.12325.9266.2113.986
227.Mirek.Kozak36.10517.7637.92010.422
228.Gasior_Wojciech36.04915.53617.5133.000
229.kolokolo35.55319.15513.2823.116
230.Stradowski_Jacek35.55223.2176.9915.344
231.Pieniążek_Stanisław35.06518.03912.4564.570
232.gregorry195334.94322.3318.2554.357
233.Baciński34.86213.1719.16012.531
234.KemMarzanna34.77318.04012.3144.419
235.mariaro134.72329.97504.748
236.Szczepaniak_Tomasz34.65015.82711.3127.511
237.PabianAus34.63515.98815.2523.395
238.zlota_wilczyca34.57919.45812.1622.959
239.surman34.50819.68112.2032.624
240.kamilo8634.47819.23014.263985
241.Bibi34.35717.48012.8883.989
242.Andrzej_Łęcki34.30021.8168.7763.708
243.Kurzyjamski_Wojciech34.15115.87117.524756
244.agnieszka599534.11614.2865.69414.136
245.Winczakiewicz_Wacław33.78918.94110.0934.755
246.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
247.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
248.Berendzik_Malgorzata33.48113.57114.3745.536
249.adrian.kaszubski33.43714.71313.6025.122
250.miras12133.29623.2117.3102.775
251.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
252.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
253.Jerzy_Stawiński32.99016.31811.4835.189
254.stanisław4832.96223.9106.4942.558
255.Adamiec_Walenty32.57017.40811.9513.211
256.merdigon32.53418.46510.6733.396
257.Małgorzata_Olewnik32.46816.80511.8723.791
258.Paweł_Zawadzki32.4638.99211.99411.477
259.jarekrad32.44617.63311.6743.139
260.Daniel_Leszczyk32.36017.78910.8933.678
261.kujawiak32.27518.95910.1463.170
262.mariamikołaj32.09519.30810.3242.463
263.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
264.włodzimiest31.78424.9001.2075.677
265.angoss31.63218.1899.9263.517
266.Stasiak_Michał31.61618.9489.1083.560
267.Krzysiek_31.51911.01316.0724.434
268.Janina_Hyb31.49115.47911.0125.000
269.ela_cwiklinska31.44819.06610.9301.452
270.Jason852431.41611.58010.5999.237
271.x_hanna31.40517.9189.0324.455
272.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
273.arborpl31.18918.4548.8033.932
274.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
275.B.Babiarz31.10717.05810.2723.777
276.kapefa30.92924.84406.085
277.basia48130.78418.1959.0423.547
278.MariaŁopaciuk30.50618.6708.1423.694
279.Madzialena_KB30.30115.98310.7803.538
280.karol44430.23017.46910.9071.854
281.Jakubas_Eugeniusz30.22716.5278.1945.506
282.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
283.Machnik_H29.96720.7205.5623.685
284.Mieżyńska_Danuta29.69315.13210.8553.706
285.Obidka29.64617.0999.6632.884
286.misty6929.60018.2385.9495.413
287.Yerma29.56516.2819.2903.994
288.Lange_Jerzy29.41325.16904.244
289.GrzeS29.32313.56011.3954.368
290.jgniedziejko29.05314.70011.7682.585
291.dorotan28.8317.6287.39213.811
292.boena28.80311.50512.1825.116
293.aerbert28.76017.2276.9064.627
294.Leszek12828.73118.9526.3843.395
295.B_Boa28.41817.1448.6362.638
296.Metalloviec28.30316.1328.1953.976
297.artur.kozminski28.27614.58910.4033.284
298.grzesm28.22414.3448.6095.271
299.Dławichowski28.18316.9428.8802.361
300.Bogusław_Woyciech28.17614.3318.9044.941
301.Kokosinska_Urszula28.12412.84911.2494.026
302.MagiQ28.12117.2346.7514.136
303.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
304.krzaja27.86016.8858.2632.712
305.Walczak_Marta27.55815.6846.5075.367
306.kronerhalina27.27413.86911.1922.213
307.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
308.jerkre27.06515.1749.4042.487
309.Augustyniak_Irena26.98911.18712.5303.272
310.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
311.Chrzanowski_Stanisław26.83411.53910.1105.185
312.m_jaro26.58715.2195.9615.407
313.Terluk26.5488.3634.04514.140
314.Piotr_Romanowski26.36910.3146.9899.066
315.Bartnicki_Jerzy26.35117.3704.2894.692
316.Rostkowski_Mariusz26.34811.94512.0562.347
317.elgra26.16018.0775.8442.239
318.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
319.sarna21525.96317.1605.3233.480
320.Schaetzlein_Michael25.9264.140021.786
321.Jolanta_Górska25.77413.43310.2592.082
322.Bury_Aleksandra25.74517.4996.6951.551
323.ATUIN25.63913.0409.0123.587
324.pgorzad25.63613.6219.2392.776
325.walet25.62817.9526.6451.031
326.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
327.Rafik000225.50813.55410.4081.546
328.krysmag25.38411.1199.6844.581
329.martabalazak25.32820.0425.2860
330.Olik25.26912.4109.4603.399
331.Łukaszek_Tadeusz25.25514.4716.0334.751
332.Raciborski_Marek25.23624.893106237
333.Miłosz_Pamuła25.21114.9227.2563.033
334.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
335.krzysztofklemens24.81216.1151.7116.986
336.Szalomszalom2024.80815.8256.2312.752
337.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
338.marekamin24.76821.7822.016970
339.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
340.Petrax24.62812.70710.2971.624
341.Niemirski24.59610.98511.1592.452
342.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
343.kat_pas24.53512.4539.9002.182
344.GrzeSwier24.42012.2885.0577.075
345.DorotaP24.33615.3367.0031.997
346.margit24.30910.58711.3522.370
347.EgbertMałecki24.09918.7618884.450
348.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
349.Jagielski23.84412.0678.6333.144
350.kawal23.78315.5394.1994.045
351.stojex23.6987.8212.08013.797
352.Lewandowicz_Adam23.6209.30212.7171.601
353.SylwesterMalicki23.55515.0096.1732.373
354.J.Borycki23.4779.3339.3554.789
355.Piotr_Juszczyk23.45120.5842.335532
356.jolaprokopiukbathelt23.40012.1588.6962.546
357.ciekawoscpoznawcza23.3649.0317.7066.627
358.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
359.Lukasz_Fajfrowski23.22014.0236.3202.877
360.iwomi23.19513.8688.2131.114
361.Kliber23.01813.4874.5874.944
362.sbasiacz22.92111.7147.5073.700
363.Pawlak_Elżbieta22.90113.5485.6953.658
364.Gocha_D22.88714.3397.975573
365.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
366.Arek_Bereza22.5247.97810.1314.415
367.michal7222.48811.7588.5192.211
368.Michał_Kazimierz22.3794.12012.8715.388
369.Suska_J22.27712.4737.3302.474
370.mena_u22.23711.2629.9121.063
371.piotrsm22.12513.3826.2902.453
372.Sroczyński_Włodzimierz22.02621.8971290
373.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
374.hania21.71411.1687.9692.577
375.Majtka_Łukasz21.6863.442018.244
376.Kozłowska_Elżbieta21.65116.7693.3231.559
377.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
378.Aleksander_Kunsdorf21.4370021.437
379.dl321.38711.0328.2162.139
380.kaskam21.38112.7484.7893.844
381.gaolcia8621.3405.73410.7694.837
382.Marcin_P21.27910.8279.1831.269
383.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
384.Stachwiuk_Elżbieta21.18214.1603.7043.318
385.Labcio40221.0656.3928.8185.855
386.Adam_Górski20.8746.48213.410982
387.Teresa_Milka20.7679.0084.2117.548
388.megagrzechu20.75110.3538.2382.160
389.T_Chamerski20.6636.94710.8222.894
390.joanna8420.65614.3664.5281.762
391.pbasik20.57010.3128.1132.145
392.kulsob20.43711.5066.5762.355
393.Jules20.36611.6295.5203.217
394.Gołowicz_Michał20.3349.3538.2722.709
395.Nastian20.3234.05112.0834.189
396.Strojczyk_Waldemar20.24011.8015.8272.612
397.Marcin_Dobrzyński20.18211.0368.1291.017
398.Lewandowska_Justyna4420.17818.0269831.169
399.kkosteczko20.1358.03210.4841.619
400.Domirka20.07310.4826.6462.945
401.Wojciechowska_Ewka20.03711.1396.6342.264
402.Sławiński_Jacek20.0347.6768.4763.882
403.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
404.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
405.Projekt_OPI19.91611.4006.0482.468
406.aligatormp19.90019.90000
407.Marciszewska_maria19.8848.4507.5783.856
408.Bednarczyk_Kamil19.8387.7366.9195.183
409.wisnik_k19.55511.1955.4132.947
410.halina4419.49211.9345.4592.099
411.ula1119.4439.7807.0722.591
412.angie19.41818.7300688
413.RyszardBencko19.3639.8596.0923.412
414.andrzej.drogosz19.2347.2488.1773.809
415.ziobrovska19.1869.4694.3355.382
416.arletaso19.14011.8162.6704.654
417.Janina_Tomczyk19.0148.2547.4373.323
418.kozlowskiw18.9668.4015.1075.458
419.karolszotek18.95211.4854417.026
420.beata_anna118.6736.05411.5671.052
421.barbarag.18.65513.75504.900
422.zetka18.64812.8833.8741.891
423.vitoo18.52213.2001.6123.710
424.Anna_Parysek18.52211.4324.0653.025
425.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
426.aqkis18.4824.6899.3694.424
427.Dąb_Henryk18.43910.7146.2201.505
428.marek_kondrat18.39916.2491.613537
429.marjolena18.3388.0218.1622.155
430.Nowocin_Beata18.3077.8337.7652.709
431.mariadobroslawa18.1997.6156.3904.194
432.mariuszek6918.1002.9646.5858.551
433.Aleks.K17.9988.3839.6150
434.magdalena7217.9319.1986.6952.038
435.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
436.jmzolt17.6838.3975.0284.258
437.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
438.Mariańska_Małgorzata17.5638.6195.5383.406
439.beatab17.4798.4712.6686.340
440.Irena_Kaczmarek17.4327.2328.9601.240
441.Wiśniewski_Adam17.4138.9426.4482.023
442.golcheck17.3918.8236.4632.105
443.grara17.34010.4305.1081.802
444.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
445.bodzio5417.2309.6694.4543.107
446.karolinaw17.2248.5705.2373.417
447.Gospel17.20110.2524.9022.047
448.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
449.marekn12417.0839.0596.1441.880
450.Juszyba17.03611.4513.8621.723
451.elżbieta17.03010.4002.9843.646
452.lidia195417.01517.01500
453.Jado16.93510.9884.8491.098
454.Andrzej.P16.86414.1751.921768
455.Nowik_Grzegorz16.8275.6254.8396.363
456.Yskelo16.8169.8623.3373.617
457.pawkos8316.70716.70700
458.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
459.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
460.Uszyńska_Hanna16.6099.0375.7101.862
461.Sieczkowska_Elżbieta16.5377.9737.1151.449
462.Viola_AP16.4907.2787.3141.898
463.Ulcia_d16.4507.5528.076822
464.mlazarecki16.39511.5403.1181.737
465.Robert120216.3907.5475.9642.879
466.Jreneusz16.3641.9749.7084.682
467.barbara_barbara16.2528.0684.5483.636
468.opol16.24811.4812.3942.373
469.stemo6116.2294.73710.534958
470.Piachu216.08710.9182.1063.063
471.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
472.Inula15.9527.8686.5281.556
473.lukas4915.9178.6705.9761.271
474.olaf1715.88611.0733.3581.455
475.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
476.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
477.sieruga15.7135.2837.2353.195
478.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
479.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
480.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
481.lukasz.hyrchel15.4628.0924.8002.570
482.Marek7015.4018.0466.809546
483.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
484.Lukasz.Puciata15.2488.7474.7631.738
485.zbzukowski15.1898.5595.1111.519
486.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
487.rdet15.0986.3963.8744.828
488.Maciej_L15.0787.6326.2361.210
489.Adalbertus15.073011.2543.819
490.jperkowski15.05111.1392.6591.253
491.kasiek14.9827.3614.8282.793
492.maluszycka14.9268.3704.5102.046
493.Lenaar14.91313.0465131.354
494.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
495.wojtstyp14.88510.5043.2901.091
496.Piotr_Pukin14.8859.0224.0171.846
497.annakt14.7748.4204.5641.790
498.luigi3714.7418.1064.2892.346
499.m_gry14.6838.4083.2213.054
500.ElżbietaKowalska14.6726.5965.6442.432
501.julka6614.6309.1074.2771.246
502.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
503.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
504.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
505.dombas14.1963.1119.4091.676
506.kwroblewska14.1827.5582.9523.672
507.ZbLin14.18010.2412.0511.888
508.Obałek_Jacek14.1727.4005.3571.415
509.krzypov14.1497.7582.2264.165
510.ztelega14.0977.6934.8881.516
511.Marianna_P14.0688.7503.7591.559
512.Janusz_Stankiewicz13.9847.2603.4353.289
513.Krzych.K13.9439.2443.6781.021
514.Rutar13.9016.7554.5172.629
515.Magierowski_Wojciech13.8799.7363.1301.013
516.Molencki_Rafał13.8719.2194.460192
517.Brudka13.8546.7274.7822.345
518.Scowron13.7529.8842.6451.223
519.Grażyna_Wójcik13.7406.3454.4082.987
520.malgorzata_d13.7394.1313.2926.316
521.Kempisty_Anna13.7105.5346.4321.744
522.Walder_Wisława13.6744.89708.777
523.Kasprzyk_Anna13.6356.6544.7882.193
524.KrystynaZadworna13.5897.4364.9641.189
525.Agnieszka_Kluzek13.5059.1832.2972.025
526.agac13.4836.5161.6665.301
527.Artsanon13.4515.3494.1253.977
528.jansz13.4466.9854.9251.536
529.BasiaFl13.4206.6705.4471.303
530.Lag200013.3474.6466.5672.134
531.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
532.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
533.MMar13.3016.9884.7641.549
534.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
535.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
536.Nogri13.1188.0065.1120
537.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
538.hal.ka12.9579.4102.951596
539.Braun_Beata12.8616.9224.3051.634
540.Zogislost12.82912.82900
541.ArcheGenes12.73212.73200
542.ToniR12.6726.4182.5253.729
543.Ewa_Brzezińska12.6527.6703.4661.516
544.lukasz.okla12.5524.6656.0891.798
545.griszka5012.3979.2762.973148
546.Jazzek12.38712.38700
547.Daniel_Paczkowski12.3829.1845442.654
548.Hening12.3709.3822.201787
549.mkkmilek12.3656.0483.5812.736
550.ELADAB12.1858.4462.949790
551.waldas12.1247.57404.550
552.kknebel12.1096.7994.1541.156
553.e_emyli12.0946.7713.9891.334
554.Livia_Ditto12.0718.4813.126464
555.Czyżewski_Bartłomiej12.0407.4132.5072.120
556.Stańska_Aleksandra12.02611.934920
557.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
558.dorocik13311.8747.4972.9741.403
559.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
560.kasejuka11.7867.2133.3331.240
561.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
562.kubakpro11.4916.5494.198744
563.basiula11.4895.7113.1292.649
564.brulion11.3812.6328.71237
565.jacwes11.349011.3490
566.Słomińska_Dominika11.3476.4543.8241.069
567.Okuniewski0511.3316.7462.7881.797
568.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
569.badur11.2775.9553.8781.444
570.Tekla11.23910.5860653
571.nuernberg11.1687.0561.5602.552
572.tobi11.1676.3593.5211.287
573.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
574.Musial_Michalina11.0919.3731.197521
575.maciejowski11.0774.3283.9332.816
576.Michal_Sk11.0135.7494.1661.098
577.Purski_Jan11.0094.9586.0510
578.KPM11.0015.7783.4201.803
579.bandziorek11.0013.2916.781929
580.Matuszewska_Magdalena10.9675.6324.1821.153
581.krysta_s10.9635.4244.0381.501
582.Kacper_Czerwiński10.9586.3533.4501.155
583.historyk9910.9364.4303.7782.728
584.barbara194710.8604.2449975.619
585.Katarzyna_m10.7487.4322.3101.006
586.Potomek_Wosinskich10.7414.9644.5961.181
587.Iwonanna10.7115.2263.5911.894
588.dorota.kober10.7106.0383.3841.288
589.Felberg_Sławomir10.6815.6903.8781.113
590.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
591.natmarkow10.6729.57201.100
592.Magroski4910.6259.015638972
593.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
594.rencr410.5586.2391.8482.471
595.62_61010.5216.2282.6771.616
596.Korzunowicz_Mirosław10.5034.9824.3701.151
597.Voyteck10.4245.5264.054844
598.Witold_Trzeciak10.3816.0003.2281.153
599.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
600.Emkael10.3516.6472.0781.626
601.szczelba110.3515.3583.9701.023
602.Kucharro10.3014.6454.3201.336
603.Stawowski_Jarosław10.2582486.2013.809
604.maria112m10.2443.7475.2261.271
605.szczesna10.2435.4264.332485
606.SlawomirB10.2436.3501.0632.830
607.Jadwiga_Sibirska10.2156.2311.5292.455
608.Agnieszka_Wójcik10.1595.7213.3471.091
609.Alinka10.1315.2643.6771.190
610.wmacoch10.1226.6172.5041.001
611.orosowiecki10.0924.8424.1021.148
612.mariola071110.07007.5562.514
613.Kacperm_sz10.0385.9013.590547
614.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
615.Ludwik_Olczyk9.9903.6225.2091.159
616.Dusinska9.9658.797967201
617.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
618.Marzanka9.8464.7414.150955
619.malkam2559.8304.8173.2231.790
620.połubiński_robert9.8169.0340782
621.Oleszka9.7993.0686.027704
622.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
623.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
624.Stefanie_Matta9.6905.7863.373531
625.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
626.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
627.donchichot9.6465.0622.3502.234
628.magat19.61809.6180
629.Jakub_Rokita9.6135.2693.1271.217
630.Genowefa9.6093.2505.771588
631.Janiszewska_Janka9.5903.8874.5391.164
632.NS_Jurek9.5745.3223.271981
633.Opalinski_Piotr9.5687.0581.815695
634.monikab9.5581.8134.4153.330
635.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
636.Giemza_Karol9.4755.2382.4101.827
637.Ula_W9.4466.8442.189413
638.miremik9.3725.0063.2821.084
639.37gosia9.3173.4215.177719
640.zolo9.3056.686562.563
641.berfel9.2975.0303.2191.048
642.imagines9.2968.2301.0660
643.OlaH9.2506.2892.210751
644.rjancz9.2473.5825.035630
645.Krasny9.2469.24600
646.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
647.aeroseek29.0526.5721.4191.061
648.Tomasz_Jedynak9.0464.7953.302949
649.jjsowa8.9973.5553.8601.582
650.maja678.9504.4023.709839
651.Padjuczenko_Anna8.9403.5654.2591.116
652.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
653.annaurban8.8888.88800
654.aaricia1048.8794.8603.121898
655.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
656.rendziojaroslaw8.8204.7023.200918
657.aktawres8.7506.84701.903
658.Edybo8.7455.2792.491975
659.EANWhitson8.6897.472865352
660.arjanek488.6524.7912.3311.530
661.Sułkowski_Jacek8.6005.5612.818221
662.Darek_Kiliszek8.5624.5543.576432
663.Rozmysłowski_Marek8.5522.7451.2854.522
664.AM_Kalski8.5344.8392.6471.048
665.SILAM8.4966.1782742.044
666.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
667.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
668.Moni208.4664.5783.146742
669.belzowski_jacek8.4576.6231.358476
670.alf_ch8.4145.2123.2020
671.marzanna1758.4041.4194.0762.909
672.Kwos8.3766.1011.0451.230
673.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
674.Odrowąż8.3644.7992.616949
675.kasia_plisiecka8.3375.3539282.056
676.madzia3278.2507.7710479
677.poschadel8.2392.8114.548880
678.craft8.2215.5442.018659
679.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
680.PawS968.1961.0565.9571.183
681.Marecki_Paweł8.1516.42201.729
682.Grabis_Mirosława8.1478.14700
683.monika.wałuszko8.1334.2463.260627
684.panter8.1244.5342.760830
685.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
686.Lubryk8.096317.340725
687.Artur_Galas8.0962.5964.2921.208
688.papakulka8.0556.3811.122552
689.olga448.0414.2882.937816
690.Margaret_Stas8.0406.48401.556
691.olenski_jan8.0074.66903.338
692.J1anka8.0006.784896320
693.bertha7.9653.9502.9761.039
694.SebastianS7.9557.0329230
695.MIRMAZEK7.9247.7910133
696.Lukasz_Kuc7.9227.92200
697.ewakuszlik7.9065.0642.423419
698.Bednarek_Edyta7.8852.7024.568615
699.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
700.Kolk_Osyoiewska7.7974.3532.2721.172
701.grad7.7804.4673.3130
702.Garnek_Jarek7.76506.795970
703.sekutnica7.7467.74600
704.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
705.wld_lan7.6946.87156767
706.anusia16107.6875.42702.260
707.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
708.Joculus7.6216.6550966
709.pawko2237.6173.3981.8942.325
710.h.zabczak7.5483.9142.839795
711.bobik40007.5337.53300
712.koba15077.5173.7582.5651.194
713.przeski7.4903.71303.777
714.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
715.JanKarJas37.4792.5884.424467
716.HalinaLitka7.45907.4590
717.Ewa_Szczodruch7.44907.4490
718.Anetta_727.4423.7232.730989
719.ewa_marciniak7.4393.5023.181756
720.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
721.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
722._jaj_7.3354.72102.614
723.Małgorzata20057.2892.1384.481670
724.lpruski227.2585.972482804
725.brolly117.2431.7245.295224
726.Król_Majewska7.2353.97403.261
727.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
728.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
729.kziecina7.1657.105060
730.Kurlas_Cynthia7.0807.08000
731.mailittio7.0527.05200
732.Wojciechowska_marta6.9972.8332.5101.654
733.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
734.Bogus_Kuć6.9493.6002.3141.035
735.krzan6.9353.9021.2761.757
736.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
737.krak2106.8842.1274.302455
738.Lachowska_Mirka6.8763.4312.4111.034
739.Matuszek_Leszek6.8676.321310236
740.MonikaMendrela6.8591.9002.8852.074
741.Teerose6.84504.2572.588
742.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
743.Tomasz_Malata6.7815.7880993
744.charston906.7796.77900
745.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
746.Marek-L6.7561.0163.6342.106
747.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
748.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
749.tonffillka6.6883.8412.120727
750.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
751.Joanna_D6.6313.2532.652726
752.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
753.amg076.6123.6642.199749
754.graffik6.6082.8833.7250
755.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
756.Mariusz_Gąsiorek6.5483.0663.4820
757.RobertC6.5436.54300
758.Krawczyk_Wiesława6.4823.5542.276652
759.kasiakozłowska6.4803.1062.550824
760.Przybyla_Agnieszka6.46805.758710
761.kulig326.4453.2072.504734
762.A.Kuba6.4414.0221.925494
763.mira_wiech6.4093.7672.335307
764.Dzedzej6.3973.4152.209773
765.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
766.Stando_Piotr6.3574.32402.033
767.Rembikowska_Ewa6.34406.3440
768.Paula2576.3363.0052.980351
769.mirst6.3153871.7974.131
770.gosia1407706.3053.0991.2911.915
771.GG_Grudzien6.2956.1799224
772.Partykowa_Iwona6.2703.3342.232704
773.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
774.grohel46.2414.2531.506482
775.basik6.2374.82601.411
776.Janka286.2374.5781.043616
777.rybecka6.2236.22300
778.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
779.Świętkowski_Dariusz6.1762.4852.982709
780.neumann6.1315.116557458
781.Aleksandra_VanBever6.108006.108
782.andziulam6.0983.1792.382537
783.JuliaD6.0913.2972.202592
784.EwaMolly6.0524.3991.244409
785.Paweł_Pyszniewski6.0381.7673.0621.209
786.afortuna6.0313.3701.886775
787.beatpatt355.9981.8033.743452
788.naplopo5.9873.1925282.267
789.arnel5.9464.7141681.064
790.janinka275.9453.7701.784391
791.Joniec_Henryk5.9124.0831.426403
792.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
793.Jola_Zalesie5.8933.3191.891683
794.rawli5.8762.4992.3111.066
795.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
796.Beata655.8252.7752.278772
797.grabkk5.8153.3322.4830
798.Franek235.7733.1871.834752
799.Grażyna.K5.7615.76100
800.keresz5.7555.36329894
801.Pitlab5.7431.9132.888942
802.Socha5.7254.703873149
803.Janusz_Kielak5.7184.598461659
804.Czaplińska_Izabela5.7122.8171.8661.029
805.Karbowska_Marianna5.6344.575635424
806.pawel_tk5.6171.6323.9850
807.Kira5.6012.3663.2350
808.Sochers5.5623.5067711.285
809.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
810.marzenska75.5102.6532.102755
811.robi1125.4903.9461.106438
812.WPawlica5.4822.8281.985669
813.kiniastr5.4695.46900
814.Gransztof_Anna5.4293.2611.662506
815.Aga_Brz5.4262.6132.364449
816.bachach5.4241.0333.418973
817.Walczak_Jarosław5.4155.41500
818.Ania_Witkowska5.3913.5121.333546
819.jakozak5.3833.3251.604454
820.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
821.Annetti5.3692.9622.053354
822.jarumasta5.3512.8909341.527
823.Klaus_Marcin5.3092.8202.021468
824.kkurys5.2945.29400
825.Dobrzyńska_Anna5.2883.3221.91749
826.Elżbieta_Piwińska5.2793.0121.687580
827.Piasecki_Zbigniew5.2782.4732.214591
828.Ewa_Tańska5.2783914.8870
829.Szymaniak_Romuald5.2732.6822.008583
830.janusz_iwanowski5.2682.7231.824721
831.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
832.vicek19785.2542.7681.887599
833.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
834.doris795.2202.8571.875488
835.mglinkow5.2052.0542.890261
836.Norelik5.2012.6081.923670
837.Team_AGoFF5.1882.9482.2400
838.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
839.dorotakw5.1802.7051.996479
840.Teodozja5.1632.2151.0321.916
841.Malgonia5.1512.4982.056597
842.bezet5.1332.9531.962218
843.Bartek_M5.1333.0542.0790
844.lindaaguilar5.1303.06102.069
845.Rasmussen_Bozenna5.1143.697565852
846.HorribileDictu5.0922.6591.474959
847.tomczyk5.0793.43501.644
848.DankaW5.0791.5553.181343
849.Zubrzak5.0772.1761.2721.629
850.broż_ka5.0501.1082.4911.451
851.Stefańczyk5.047005.047
852.Włodzimierz5.0303.440780810
853.Kapelus5.0244.0319930
854.jolanta_kulinska4.9972.7251.313959
855.toubkal124.9954.6770318
856.KPiechota4.9861.4493.5370
857.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
858.Katarzyna_714.9694.947022
859.wojtek234.9054.90500
860.poszukiwaczka604.9003.770944186
861.swapgirly4.8783.1411.329408
862.keret4.8682.7572.01893
863.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
864.kryst764.8083.795657356
865.Stanikowski4.8083.594904310
866.Sz_Joanna4.7973.551830416
867.iksdar4.7912.5671.742482
868.UllaB4.7684.76800
869.Markowski_Maciej4.7622.8281.408526
870.honorata4.7583.485661612
871.pawlowska_katarzyna4.7341.1962.0631.475
872.manyek21124.7334.73300
873.Orlik_Ala4.72804.7280
874.ahalaburda4.7246733.523528
875.tyburski4.723004.723
876.mastalerz4.7022.4321.835435
877.Masia4.70004.7000
878.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
879.Majewska_Lilianna4.6952.7781.377540
880.RyszardSys4.6874.4422450
881.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
882.mariusz90504.6521.4982.508646
883.Mirek19004.6233.1451.014464
884.Kocoń_Leszek4.60504.020585
885.Krystyna_Moćko4.603692.2272.307
886.Mustad4.5892.7531.8360
887.eilis4.5894.152311126
888.Zabomba4.5751.7132.583279
889.labarnerie4.5662.5631.525478
890.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
891.CaramonM4.558004.558
892.Ewa_Sobiech4.5522.1381.947467
893.Mateusz_Grojec4.5483.247456845
894.Forma_Eugeniusz4.533004.533
895.Majcher4.5322262394.067
896.olka_elka4.5281.5191.6641.345
897.orzechowski_m4.5222.6731.370479
898.Kolińska_Zofia4.4902.4231.592475
899.anytram4.4892.0961.861532
900.mejpien4.4441.4512.330663
901.Florczak_Renata4.4349012.1021.431
902.Slavico4.42701.0663.361
903.PiotrG4.4212.7541.457210
904.Ewa_Prejs4.4191.4302.260729
905.Chojak_Jacek4.4122.0461.1671.199
906.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
907.mareklaskowski4.4102.7721.275363
908.hagna114.3642.861644859
909.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
910.abiegun4.3194.31900
911.a.badowski4.2842.2551.637392
912.barbarafasiczka4.2714.27100
913.Banasiak_Antolak4.2502.2521.575423
914.majkuss4.2491.2989292.022
915.jareczkisz4.2332.3931.416424
916.Robert14.2302.764841625
917.sandy10m4.2222.35201.870
918.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
919.DanielPratt4.2073.21492568
920.wiktor_odelsk4.1117491.5421.820
921.Jarosz_Adrian4.1003.481141478
922.Kubalska_Agnieszka4.0683.7902780
923.pawel.dyda4.0551.8839141.258
924.jabski4.0452.1264581.461
925.OlszewskiD4.0451.1502.754141
926.EwaH4.0422.0726911.279
927.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
928.prazmowska4.0382.1491.491398
929.Perz_Pieron_Aleksandra4.0221.4302.134458
930.dawid2543.99901.3782.621
931.amarylis393.9863.98600
932.Papryk953.9676172.499851
933.BogusławBykowski3.9612.475935551
934.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
935.loknok13.94602.4891.457
936.MariuszSeidel3.9251.7531.478694
937.jozek3.9211.5761.851494
938.sówka3.9162.2511.156509
939.andrzej_baran3.91503.165750
940.Łukasz283.8381.8691.534435
941.mwpch3.8222.649361812
942.ewastepien3.8201.9821.464374
943.Eder3.8081.8711.758179
944.Gawenda-Marecka_Maria3.80003.8000
945.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
946.Kaczor_Daniel3.7861.79201.994
947.susic3.7803.78000
948.marla3.7721.8781.477417
949.JMarchewka3.7723.77200
950.wiktor_nik3.7723.77200
951.kszczep3.7592.0461.262451
952.KRutko3.7422.1541.5880
953.lechkar3.7323.009145578
954.Romiszewski_Maciej3.7311.7261.762243
955.Zgud_Wanda3.7233.72300
956.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
957.Dubiczyńska_Maria3.7151.0822.528105
958.WikoWiko3.6892.0281.283378
959.mirkania3.6742.502924248
960.nicky3.6723.258245169
961.projektpodlasie3.6722.00601.666
962.NataliaOpi3.6582.5661.0920
963.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
964.jertom3.6423.64200
965.Agnieszka_Głowacka3.6192.5131.1060
966.Dziubinski_Marcin3.6161.8261.362428
967.tosia513.5913.59100
968.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
969.kwiech3.5753.57500
970.valdeq3.5581.3551.665538
971.pstrzel3.5573.55700
972.JustynaP3.5451.7291.186630
973.anna12643.5363.1114250
974.marwro3.5023.50200
975.asdmjs3.5012.491669341
976.Kolank03.4733.1613120
977.Hermanos3.4722.251979242
978.ska83.4583.45800
979.Marcin_Z.3.4392.8690570
980.juzekxx023.4362.025954457
981.leszcz3.4281.600951877
982.Krzysztof_Kalarus3.4123.0260386
983.WiktorK3.4103.41000
984.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
985.RobertGóra3.4021.9001.128374
986.anna_wiśniewska3.3902.502280608
987.piechny3.3691.6831.284402
988.ambrozja1003.3572.284695378
989.ASawiak3.3361.7811.178377
990.ewab.3.3352.541612182
991.Kyon3.3241.6281.454242
992.mholy3.3227522.5700
993.Urlich_Tomasz3.3206546352.031
994.Darq3.3133.31300
995.bialy203.3072.374350583
996.krybas3.2982.143916239
997.Dampc_Kasia3.2802.7000580
998.ostrowiecki3.2772.7924850
999.alwierzba3.263003.263
1000.MonikaNJ3.2531.0062.083164
1001.Olczyk_Paweł3.2491.8641.032353
1002.Nocun_Wojciech3.2493.24900
1003.Zwoźniak_Andrzej3.2472.083968196
1004.Pietkun_Karolina3.2443.24400
1005.Ewa_Zofia3.24002.837403
1006.Malinowski_Grzegorz3.2352.7710464
1007.Lukrecja3.2211.5231.272426
1008.aisa3.208003.208
1009.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
1010.krzysf773.1871.3165761.295
1011.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
1012.AdamC3.1851.826976383
1013.Lipka_M3.1852.290407488
1014.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
1015.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
1016.Madzik883.1598432.116200
1017.Dane_Kasia3.158103.157
1018.Mimzy3.1441.7041.147293
1019.annapytel3.1308481.970312
1020.Witkowska_Ewa3.1262937752.058
1021.jarekmadej3.0991.717978404
1022.Luziński_Marcin3.0882.008226854
1023.tomekov3.0811.4893311.261
1024.KuSto3.04409872.057
1025.Tadeusz_Pilat3.038003.038
1026.andrzejs323.0343.03400
1027.EdwardB3.0313.03100
1028.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
1029.Kwapisz_Iwona3.0203.02000
1030.dorpaj3.0141.826621567
1031.Urszula493.0143.01400
1032.kasik5003.0101.881852277
1033.halmarki2.987002.987
1034.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
1035.kimar112.98212.9810
1036.Marcin_Śnioch2.9721.4531.177342
1037.wlodekro2.9691.6221.061286
1038.Monika_Ignatowicz2.9581.4871.113358
1039.Gawski_Marcin2.95402.9540
1040.rrwhite2.9492.919030
1041.Kostkowski2.91696201.954
1042.drrejment2.91501.7861.129
1043.kasiamon2.9141.2351.304375
1044.małgorzata_wstawska2.9131.673926314
1045.Siberian652.9041.3731.225306
1046.michalina1802.8951.654864377
1047.Trotwood2.8821.4511.111320
1048.robin0002.87758902.288
1049.Malitowski_Adam2.8712.87100
1050.alahal2.8591.5911.2680
1051.anowi19582.8582.402296160
1052.Szostak_Marcin2.8552659131.677
1053.Ogrodnik_S2.8471.7081.1390
1054.ryszardgarncarek2.8401.573955312
1055.syszol2.83201.4881.344
1056.Krystyna.waw2.8242.82400
1057.Krzysztof_Maszkowski2.8241.8339910
1058.Durka_Stanisław2.8232.82300
1059.Neczka242.8126752.1370
1060.Tajgete2.7971.542955300
1061.jbaginski2.7731.336937500
1062.Missagent02.7732.77300
1063.Markus2.7691.51601.253
1064.wojtwk19122.7391.651858230
1065.Svetlove2.7322.3270405
1066.Jankowski_MA2.7291.69001.039
1067.Miraś_Ireneusz2.719002.719
1068.Edmunda2.7181.0931.6250
1069.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
1070.sgubiec2.7021.4261.2760
1071.MonikaS72.6981.2801.162256
1072.george2.6782.67800
1073.ewelina.jakubowicz2.6741.6151.0590
1074.piotr_nojszewski2.6731.576560537
1075.magdandrus2.6682.210290168
1076.mstrzelec2.6654854291.751
1077.kasiulek2.6631.3131.066284
1078.jolantaw2.6631.695663305
1079.martyna_j2.65780001.857
1080.GoskaGoska2.6551.588829238
1081.Olbryś_Anna2.64702.6470
1082.ewelina757122.6462.31548283
1083.monika_kurek2.6421.5481.0940
1084.Marianna_Różalska2.6311.496695440
1085.Irena_Monika2.6095326291.448
1086.dhat_2.60802.6080
1087.dasobierajuk2.5981.1901.160248
1088.ina2.5962.59600
1089.sharacz2.5948831.7110
1090.sstevens2.5942.561033
1091.marcinma2.5871.09001.497
1092.arrmen2.5871.530824233
1093.Krasowska_Katarzyna2.5841.2591.064261
1094.Rejnus2.5811.2961.2850
1095.gruszczyński2.5791.422870287
1096.kirstein2.5772.0980479
1097.Uzfjm2.5751.364958253
1098.wioladec2.5562.55600
1099.Kyjania2.55101.987564
1100.zawbor2.5501.305968277
1101.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
1102.astraIII2.5251.677387461
1103.Głowacki_Maciej2.5208291.368323
1104.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
1105.KazimierzPaczesny2.5161.729599188
1106.Grodoń_Ilona2.5134783091.726
1107.Pawel_Jurewicz2.512132.4990
1108.annape2.50802.303205
1109.krzyko2.5041.4871.0170
1110.GrzegorzKnap2.5041.555735214
1111.GosiaKS2.4972.49700
1112.Pawlus_Agnieszka2.4962.49600
1113.beatabistram2.4811.312242927
1114.gbryk2.4771.268949260
1115.Biskupska_Julia2.4761.469892115
1116.JustynaS2.4752.47500
1117.KasiaD2.4702.47000
1118.Misztal_Ewa2.4671.299962206
1119.Maj_Paweł2.4652.46500
1120.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
1121.Joel_S2.4412.44100
1122.Katrinson2.4291.388720321
1123.AniNet2.4281.435656337
1124.Jadwiga_Murat2.4261.2761.1500
1125.Andrew.77PL2.4251.371522532
1126.Miazek2.420983848589
1127.teresaklosinska2.4121.60979013
1128.bronislaw_wenta2.4012.2771240
1129.bekel2.3951.639564192
1130.Rosslyn19882.39001.641749
1131.marrta2.3791121.548719
1132.jbstruzik2.3782.349029
1133.MagdaBilska2.366002.366
1134.betka392.36002.3600
1135.klaudia1996232.3581.348731279
1136.kokorzyc2.3561.460625271
1137.snemelk2.3341.1331711.030
1138.ewabe2.3282.32800
1139.Kafar_Marita2.3261.296812218
1140.UC6662.3261.302656368
1141.jusyd2.3171.271760286
1142.tpergalo2.3115195811.211
1143.Hałat_Anna2.30002.103197
1144.Karolina_Zaba2.297002.297
1145.dzelka872.2941.241848205
1146.Danuta_Mielczarek2.2911.6350656
1147.hykiel2.28502911.994
1148.DorotaL2.283002.283
1149.tylerversluis2.2831.603324356
1150.suzana2.2817061.5750
1151.Tomasz_Struk2.275830450995
1152.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
1153.Paszkowski2.2563301.658268
1154.mar_markiewicz2.2461811.661404
1155.tiarella2.2461.95922859
1156.BogdanB2.2411.216886139
1157.los_wiola2.2381.23397827
1158.Konrad_Dunst2.22801.377851
1159.aka832.2211.431588202
1160.sylwiia2.2162.21600
1161.flo_ag2.2159421.19875
1162.walkip2.206002.206
1163.Elik7002.1981.4610737
1164.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
1165.Śliwiński_Arkadiusz2.1962.19600
1166.tg3a2.1887481.4400
1167.urbananna2.1622.16200
1168.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
1169.Sidor2.1592.15900
1170.elzbieta_galazka2.1591.8782810
1171.adiglowacki2.1422311.9110
1172.kammp2.1391.156766217
1173.JakubRutkowski2.1361.160750226
1174.mago24102.1311.172729230
1175.Anna_Lubczynska2.121929955237
1176.Farmer19792.1161.27275688
1177.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
1178.Kuchta_Jan2.0781.6320446
1179.bzdrodow2.0712568071.008
1180.Wanda_Skibińska2.0681.4965720
1181.nenufar422.04801.297751
1182.Walerian_Skrendo2.0471.027920100
1183.MiStrz2.0421.465351226
1184.Kozera_Piotr2.04101.441600
1185.compnet2.0404502801.310
1186.BNowak2.0341.4020632
1187.jacklosi2.0312.03100
1188.Mimimi842.0281.128750150
1189.Dawid992.025937947141
1190.efunia2.02402.0240
1191.Ivojag2.0226631.012347
1192.SMalinowsky2.0217881.2330
1193.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
1194.GosiaLemanczyk2.0091.8130196
1195.Przemiły2.0031.119715169
1196.Rzeszotek_Łukasz1.996846792358
1197.ewa.okoniewska1.9969161.0800
1198.morloth1.9761.97600
1199.tomnow1.9751.97500
1200.annastregiel1.9671.374319274
1201.go.sien1.9521.67519978
1202.bartul1.9351.93500
1203.Roza.sz1.9191.7170202
1204.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
1205.redie1.9161.177250489
1206.nieznalski1.9141.060632222
1207.Lipka_Agnieszka1.9133911.5220
1208.kulik_agnieszka1.91195198862
1209.Bezdzik1.911924759228
1210.kipikasza1.9101.91000
1211.Monika_Ban1.9091.017723169
1212.xtedek1.9091.15022737
1213.sj_sj1.9082851.6230
1214.stach_past1.9025701.018314
1215.Pawel_Gola1.8961.025700171
1216.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
1217.yoake1.885889832164
1218.anulka241.8831.58425346
1219.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
1220.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
1221.JPool1.8731.057624192
1222.terciak1.8691.130554185
1223.apogorzelska1.8561.188458210
1224.przemek_m1.8541.005674175
1225.joanna_mironczuk1.85306061.247
1226.pbacik1.849001.849
1227.MateuszPol1.843001.843
1228.pmeek1.8421.84200
1229.Megabyzos1.83953501.304
1230.Barbara_Domagała1.8341.83400
1231.Bielawska_Gabriela1.8321.367358107
1232.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
1233.an_karnas1.8179170900
1234.m_wzorek1.81501.8150
1235.Darth_Simba1.813669649495
1236.monika30551.81301.8130
1237.Akszeingar1.8121.6961160
1238.madzmatron1.80901.8090
1239.Katarzynka851.80901.8090
1240.WitWitek1.803945633225
1241.Woyass1.796838492466
1242.Bloch_Elżbieta1.7931.79300
1243.Magdalena_Strózik1.7846361.1480
1244.agusja11.783989602192
1245.krzyosiek1.7831.78300
1246.Sikorska_Izabela1.76601.536230
1247.Smach_Robert1.7652541.281230
1248.Kamiński_Janusz1.7621.058164540
1249.Katarzyna_GT1.7553031.112340
1250.Ciszek_Artur1.7461.170447129
1251.Bezimienny121.736001.736
1252.Cynthia_Witt1.73099567560
1253.anamorf1.730723801206
1254.AgnieszkaK1.7121.003548161
1255.AJKontkiewicz1.7113041.040367
1256.Sven22331.71101.7110
1257.Ratajczak_Anna1.710924595191
1258.RyszardT1.709873638198
1259.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
1260.NowakMarcin1.7042893871.028
1261.Sobol741.701831673197
1262.pawełKa1.6911.5801110
1263.Psikus_Elzbieta1.691885358448
1264.labuska791.6915031.13850
1265.robert.kantorek1.6861.0066800
1266.StraszMarek1.675886582207
1267.Horg1.6721.029418225
1268.kaphis1.6679230744
1269.mjanecki1.6581.65800
1270.wicy1.6561.2264300
1271.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
1272.Marysiawo1.644728759157
1273.guzia281.629592932105
1274.Wojewoda_Czarnocin1.6270841786
1275.Batory_Marcin1.622785655182
1276.Boroch_Marek1.6211.4740147
1277.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
1278.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
1279.Ewa_Hus1.6140920694
1280.camel531.614596909109
1281.maria.j.nie1.60701.6070
1282.marlena12061.6021.4998815
1283.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
1284.piotrowski791.5972522811.064
1285.Anna_Ornoch1.59501.5950
1286.JSamborska1.588001.588
1287.Andrzej_Welsberg1.583925492166
1288.Samorajczyk_Łucja1.576427959190
1289.Maciek_Ufnalewski1.5731.095329149
1290.AGillim1.5731.57300
1291.andrzej271.565001.565
1292.aelwira1.5621.20442316
1293.balina71.555852536167
1294.Majewski_Łukasz1.5438170726
1295.ZofiaWichtowska1.542001.542
1296.JanczewskaM1.5381.0010537
1297.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1298.Jerzy_Molski1.5369640572
1299.Moryca1.5241.52400
1300.Płowik_Hubert1.523210888425
1301.kolaczkowska1.523823513187
1302.KesslingAnna1.522822481219
1303.romano581.515354870291
1304.maria.mazur1.514662635217
1305.annaurgaczszczesna1.5101471.152211
1306.toto19741.493736504253
1307.GąskaMariusz1.49001.378112
1308.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1309.walinska.ewa1.48683762920
1310.norbibuu1.4801.48000
1311.IrenaZGB1.477807512158
1312.aneta.janas1.474722587165
1313.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1314.lato11071.4661.3460120
1315.Dobrzynski_Pawel1.4602871.1730
1316.Horizon1.4601.46000
1317.Kołodziejczyk_Anna1.4571.45700
1318.tatarak311.4511.45100
1319.RoRo5001.447001.447
1320.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1321.Rumeks1.43001.4300
1322.KostekP1.426794459173
1323.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1324.konradus1.41101.4110
1325.wilhelmho1.4041761191.109
1326.rybolow1.3971.22467106
1327.grzesław1.378725511142
1328.edyta_s1.376668580128
1329.Mariola_Hadryś1.373542649182
1330.dstancel1.3711.37100
1331.Peikita1.36701.3670
1332.wasiliki1.36301.3630
1333.mszatilo1.361808392161
1334.iwonaszymanska1.3491.34900
1335.Joanna521.34801.034314
1336.Andrzej_Żuk1.347639583125
1337.vnukinga1.345768460117
1338.Kaffi1.343637550156
1339.Scalak1.339001.339
1340.sierszeng1.3381.33800
1341.Pelagiusz1.334665534135
1342.MrDzwang1.33398825788
1343.Magda20001.3301.33000
1344.AdamCA1.3241.32400
1345.gajus811.323857317149
1346.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1347.DanusiaA1.3204840836
1348.jhzs1.316001.316
1349.Kwiatek491.312862331119
1350.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1351.achczi1.305442254609
1352.KDudzik1.3031.1550148
1353.Emerald1.2991.29900
1354.Croissante1.297703485109
1355.Jarosław_Nawrot1.29528592288
1356.kcocyk1.28948970496
1357.leszekh1.2879643230
1358.Vasquez1.2861.28600
1359.Pająk_Kinga1.2701.27000
1360.e_furmanczyk1.2680892376
1361.worwag1.263001.263
1362.zaleznyh1.259774351134
1363.sylweczka_221.258001.258
1364.julia_natalia1.2551.25500
1365.jart1.2498290420
1366.Anna_Kwaśny1.242697331214
1367.marcinguzek1.238760285193
1368.basia1.23401.2340
1369.Krzysiek.f.721.2311841.0389
1370.NikosK081.2291.22900
1371.joff1.22770847544
1372.arekw1.225694399132
1373.ananke19661.219629456134
1374.Frezja471.2187454730
1375.czj1.211288765158
1376.mlody_8121.209592501116
1377.Joanna_Hoffmann1.209832200177
1378.Jolka45911.207610428169
1379.benus19681.2059720233
1380.tfxhospod1.204639397168
1381.tomkarolak1.2027640438
1382.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1383.Bełc_Paweł1.2009690231
1384.Kupis_Artur1.196743287166
1385.Ulinka1.192672402118
1386.marzanna621.1841.146038
1387.matdun1.1681.114054
1388.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1389.Cel.Magdalena1.165579470116
1390.Stęplowska_Anna1.164570251343
1391.Porzelska_Paulina1.1630553610
1392.Mroz_Anna1.159001.159
1393.Pekala_Krzysztof1.1501.113037
1394.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1395.tommyser1.1461.14600
1396.gumisiek1.14165139793
1397.LavinkaTrinkelson1.1407740366
1398.WH1.132001.132
1399.basiaps1.1291.12900
1400.Józef_W1.1191.11900
1401.Monikaa921.11501.1150
1402.monikatk1.1139430170
1403.kbinka1.10801.1080
1404.Cessar1.1041.10400
1405.Jakub_Pypeć1.1035925110
1406.Sanecki_Krzysztof1.0997960303
1407.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1408.roman1091.084001.084
1409.Łukasz_Kucharski1.08352747680
1410.Kościuk_Agnieszka1.082237689156
1411.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1412.Hoch_Jacek1.08101.0810
1413.Quit1.06801.0680
1414.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1415.enora1.0683657030
1416.B_Kamil1.0651.06500
1417.Dolkenty1.0651.06500
1418.molo131.0641.06400
1419.m.monika1.0641.06400
1420.nataliafw1.060101.059
1421.wołczuch1.05979916244
1422.ewulab1.05929515515
1423.DariuszHeręza1.057099661
1424.Kossowska_Ada1.0531.05300
1425.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1426.kdgs1.0458940151
1427.rafaello162451.04476124241
1428.Banaś_Robert1.0400712328
1429.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1430.Haegele1.039001.039
1431.Żaba_Antonina1.03801.0380
1432.Zarzycki_Wojtek1.038358578102
1433.Marcin_Kubiś1.0358620173
1434.Bryś_Martyna1.033347364322
1435.SzaflikJoanka1.03001.0300
1436.Mirek801.03001.0300
1437.witek_mazuchowski1.028570318140
1438.MariaRągowska1.028669620
1439.psemik1.028595302131
1440.MaciaE1.02564529783
1441.matt131.019469427123
1442.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1443.aniya951.0091.00900
1444.Turaj_Halina1.00601.0060
1445.prankster1.005493388124
1446.Rudzinski_Krzysztof995902093
1447.ewabo99599500
1448.regina.filipovic99258031795
1449.Al_Mia99109910
1450.meggie990669218103
1451.karasm988297129562
1452.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1453.Krzychokiedzer98109810
1454.Dylewski_Adam981518353110
1455.Paulina_K9725244480
1456.krzysztof.kazmierczak967399464104
1457.adam.nojszewski96700967
1458.Pilnik_Wiktoryja9665190447
1459.KamilaBogdanowicz9662990667
1460.bibiasta965513328124
1461.kabzinski_lukasz963940869
1462.Tomasz_Mierzejek959392374193
1463.krzszcz94746242263
1464.Rysak_Mateusz94500945
1465.JolantaN94221768153
1466.Kistowski_Mariusz94094000
1467.Kublicki_Włodzimierz93793700
1468.Gugnacki92500925
1469.Kuba_Wojtczak924485285154
1470.Justyna_Musiejewska92345337892
1471.TańculaSylwia92130455166
1472.MikeChris911540265106
1473.urluch907445283179
1474.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1475.WasniewskiTh90309030
1476.Boretti_Jerzy90344836095
1477.mskorkiewicz89689600
1478.radekp89500895
1479.Rydzyński_Jan88708870
1480.Michalak_Mariusz8825083740
1481.jorbik87422970575
1482.Czarek13387129651659
1483.matix12387008700
1484.Dzoanis8704614090
1485.arigato358682070661
1486.Kerysek86368016221
1487.a.brodowicz861488256117
1488.Anna_Zwolinska85900859
1489.Agnieszka_K8576809582
1490.zajączek85108510
1491.Gruszczyński_Paweł84900849
1492.Zielinska_Jola84484400
1493.Hryniewicki_Paweł84308430
1494.ofski84148728074
1495.Rafal_PL84008400
1496.Nagieł_Damian84000840
1497.Gołąbowski_Wojciech836597770
1498.miedzajac8336130220
1499.Anulka182737340747
1500.michaldaka82582500
1501.jaskulka8253774480
1502.Klaudia220882340633087
1503.Wiktoor823585120118
1504.Old_Water81600816
1505.Knara_Dawid814078232
1506.Beksa807286239282
1507.Macsud80745928563
1508.Kasia_Jonkisz80608060
1509.Krzysztof_Fornalski805179315311
1510.Wiktor80380300
1511.Anna_Czaplicka8013334680
1512.Wojtek9997983334650
1513.Grzesiek18279379300
1514.Frank_Wong78800788
1515.EngelardAneta787389242156
1516.zuzanna78078000
1517.Cichy7774922850
1518.HubertLacki76807680
1519.swodzyński76700767
1520.wolkaa766273341152
1521.pruszek_k7603394210
1522.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1523.Wiesław_F75240329950
1524.Tomasz_Fiedorek7526110141
1525.tomaszi75075000
1526.Walczak_Piotr74643126649
1527.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1528.siunek74319545989
1529.Jakubowicz_Marta74174100
1530.robert_duszynski73873800
1531.Monika_I737656081
1532.rabo36073573500
1533.bibinowik73200732
1534.hollerelk73107310
1535.zmyslowska72749099138
1536.majkey72146416988
1537.Tetiana72007200
1538.danielkolota720253128339
1539.Mariusz_Maj7182560462
1540.Theofilos7155770138
1541.dopam715380212123
1542.BetiSzu71250815648
1543.Amalienborg70270200
1544.Respondek_Nicole69369300
1545.Sawicka_Barbara68868800
1546.harufam68806880
1547.Aneta_Fisel68439321873
1548.jeczaj68168100
1549.Pawel_B68000680
1550.Piotr_Kom68006800
1551.Morawicka_Justyna6754710204
1552.Skarupa_Beth67267200
1553.Nowik_Andrzej6685589515
1554.Zofia_Kusztal666629325
1555.Sroka_Stanisław6655815826
1556.Anna_Radziszewska66400664
1557.pawel_k2316625470115
1558.monika510866018392385
1559.KaczmarczykAnna65506550
1560.Or_Pio65365300
1561.Cwynar_Justyna6504400210
1562.Szymaniak_Piotr64864800
1563.Massalski_Marcin64564500
1564.Artur0306198264429428862
1565.Uchymiak_Inga642425112105
1566.LucjaZatorska64029433412
1567.Dragan63800638
1568.jakub.witkowski63663600
1569.Marszałek_Marek63606360
1570.KisielewZygmuntNikodem63606360
1571.Sleboda_Piotr63300633
1572.Paweł_Witkowicz6284960132
1573.Yaakov76265401967
1574.katgen62400624
1575.AgataMysliwskaChrostek62406240
1576.MarDudo61525029669
1577.Lewandowski_Robert61035917576
1578.tulipan12360460220
1579.szymonzeb260260200
1580.joannazyzik59900599
1581.Magdalena9984959837616062
1582.Matuszewicz_Wojciech59531421368
1583.Volodymyr_Kucheruk59432420070
1584.JoannaL59159100
1585.osaczony3058958900
1586.Ducin58505850
1587.Zdzirek58017137336
1588.AlicjaSurmacka57600576
1589.Krajewski_Eugeniusz57257200
1590.Kwiatkowski57100571
1591.Skorek_A57126224465
1592.Monika_Piras56942811625
1593.robbi8956500565
1594.MarcinR564050460
1595.Feltynowska_Grażyna563288102173
1596.Fabek99956156100
1597.augpad4556156100
1598.Myrddin0156056000
1599.dalcryz55505550
1600.katarzyna.niedzielko54830218462
1601.jszlotek54800548
1602.Gryczewski_Witold547174245128
1603.A.MATYBA54405440
1604.Gajda_Beata54154100
1605.Iwona_Cierpikowska54030715578
1606.sla_zeb5400314226
1607.Augusiak_Andrzej53400534
1608.Atena4153153100
1609.szmitmat52925422649
1610.dobrochna_adamek52924320977
1611.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1612.Królikowski_Janusz5224733712
1613.Jakub.Śladowski521428093
1614.a.bartoszek52052000
1615.mjasinski517418099
1616.Koplinski_L49904990
1617.WaldemarG49800498
1618.Ving4972972000
1619.marciarose4952950200
1620.Sawka_Adam493451042
1621.sylwia.ka49249200
1622.DFydrych49100491
1623.Palusinski_Pawel48904890
1624.Marta_Chmielińska48748700
1625.marcin_kowal4873150406
1626.SLEM7448528517030
1627.jarymi48404840
1628.Białobrzeski_Marek48200482
1629.Urban_konrad48148100
1630.Izis47500475
1631.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1632.AGorzad47247200
1633.PawelJ47247200
1634.ask47100471
1635.Dulski_Roman47000470
1636.mkiwior46846800
1637.Grodzieński_ZI46821719556
1638.marcin_b46746700
1639.wagabund4620292170
1640.Zawada_Cezary456658383
1641.Skubik_Michał45445400
1642.JulieMCRSz45445400
1643.rayuela45319322535
1644.mmama14473794820
1645.K_kościowski44104410
1646.Wolnik_Joanna44044000
1647.Rostek_Wioleta43826512746
1648.mzj43722916444
1649.danielfoote437373064
1650.Chabrzyk_Piotr43643600
1651.Kubiak_Wioletta43616315258
1652.Ewa_Bodzek43124214940
1653.jakub.j.rosa4290180249
1654.adware42742700
1655.pawel_po42519719236
1656.Beata_Załęska41925711943
1657.fiolet41618519437
1658.W_Marcin41541500
1659.Wojtek_Sokołowski41341300
1660.Mariusz_Kucharski412326860
1661.Kaniewska_Anna4082727354
1662.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1663.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1664.Augustynowicz_W40321214843
1665.Carolina39900399
1666.olkatom3953192056
1667.wlodekja3943156118
1668.vbstar201038800388
1669.Hinc_Iza38738700
1670.afra593872628243
1671.gregorian7638521413932
1672.Wasiński_P38400384
1673.arek_nelke38203820
1674.minawia3805244284
1675.Grazyna37900379
1676.klocek_danuta37725810118
1677.jaklika37413522910
1678.WiesławGajdek37300373
1679.JanNiedźwiadek37003700
1680.Daniel_Slusarczyk370329041
1681.domcia7737042150178
1682.jakubskibinski37000370
1683.urszula.chyży.zd.bartold36611619357
1684.MT36503650
1685.Martaaaaa36503650
1686.herMMan36503650
1687.razare36300363
1688.Dzbik_Agnieszka36121410047
1689.Nykiel_Gracjan36136100
1690.marekzaborski36100361
1691.A.Michałowski3581881700
1692.j.nykiel35500355
1693.MalgorzataMat35500355
1694.nina35335300
1695.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1696.Skibiński_Tomasz3507724429
1697.NataliaBraun35035000
1698.alinapicazio35016514639
1699.ewelina_zielinska34934900
1700.mwkmoch3490229120
1701.magdus301134834800
1702.Beata197734834800
1703.Grażyna34400344
1704.kooiki34115414641
1705.JoannaKwiatkowska3382361020
1706.MirosławaP32900329
1707.MarSaw3281979239
1708.Michuel3251012240
1709.joanna.grzywna32500325
1710.oldhouseal324480276
1711.VValdek32300323
1712.glaskowski32300323
1713.Nowak_Jan19232216412335
1714.Bogdan_Przyzycki31600316
1715.Janowski_Paweł31400314
1716.Pohl_Mateusz31203120
1717.grzeszcze31231200
1718.marek755308253055
1719.cisowianka2030300303
1720.Tomkow30203020
1721.ksieski2st30003000
1722.LilijaW29900299
1723.icecrypt29829800
1724.Jolanta672970164133
1725.Skrzetuski_Andrzej29200292
1726.Widłak_Aldona292222070
1727.UlanickaIzabela28928900
1728.Apis28900289
1729.Monika.C28915110929
1730.Śmiech_Michał28700287
1731.maziarek28600286
1732.marzenka2771529035
1733.dgebka27513910729
1734.Anzorge_Anna27427400
1735.carmilla27100271
1736.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1737.Budzynowski_Robert26700267
1738.szwiling2641587234
1739.aakob42611329435
1740.Przegalinski_Maciej2561078861
1741.przemekeh255227028
1742.Ślepowron31253204049
1743.tomas922521803240
1744.MrTomAsh248018068
1745.netsoft2471326352
1746.Muraszko_Tamara24711110630
1747.maxsh246810165
1748.dauttieg24524500
1749.dmalik2451487621
1750.Savick2440119125
1751.Piotrowski_JP2421071350
1752.Jana237531840
1753.Irena_Rolińska23511010322
1754.Zadrożny_Rafał22900229
1755.Jabłoński_Andrzej2271317125
1756.majawojdalski@hotmail.com22622600
1757.wag-a22400224
1758.Mierzejewski223861370
1759.ewadd22200222
1760.katkul322102219
1761.Wiktoria22002200
1762.historyk192022000220
1763.Malinowski_Waldemar21821800
1764.Romain2151186532
1765.Mdek214118960
1766.gil_kasia21400214
1767.Mathias9121021000
1768.Zwierzyniecki210959619
1769.szmool2071265823
1770.Zygmunt_Zygmunt20500205
1771.sdworak20402040
1772.sadik20212010
1773.Ciech199320220200
1774.polgen7820000200
1775.dorota_bartosiewicz19900199
1776.Bobowiec_Iwona19401940
1777.Olaola11931384312
1778.ciechanowska_agata192987717
1779.Gagulski_Lukasz19219200
1780.Łuniewska_Ewa19001900
1781.teobald11891027017
1782.MarcinKuźbik188145043
1783.Klaudia_Cz18700187
1784.karwis_18718700
1785.Jurczak_Bartosz18518500
1786.andrzejkapron18418400
1787.poloska18418400
1788.TadeuszChitruszko182150320
1789.Rogalińska_Halina180111069
1790.Bazyszyn_Liliana18000180
1791.Tomasz_Swierzb17800178
1792.Doda69178896821
1793.matt17800178
1794.BeataK17717700
1795.Pander_Agniecha17617600
1796.bogda2521761491116
1797.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1798.rotry17400174
1799.Gromadka_Tomasz17394790
1800.tomasz11731105013
1801.Blogolady17100171
1802.alfatronik216900169
1803.Galazka_Barbara165140025
1804.pawelolszewski16500165
1805.g.socha16316300
1806.kazik4616316300
1807.eshabe16300163
1808.askksa16216200
1809.dziadek_m60161010457
1810.Karolina_Kaszuba157011542
1811.weazel15615600
1812.dominikk15500155
1813.wietom15501550
1814.mchoci15215200
1815.natalia1986152994310
1816.GenTV150119031
1817.Raph_D150744828
1818.JarekK14814800
1819.MarMat146884216
1820.m.rottenberg14400144
1821.aurora14400144
1822.Wirtualny141626514
1823.Mariuszzz13700137
1824.Moszyńska_Paulina13203894
1825.JasekKutzuba13175560
1826.Diana13013000
1827.kola1612900129
1828.basia_pol128812621
1829.BohdanKD12800128
1830.beatka63612508243
1831.ANDY321124654217
1832.kathylapoz12312300
1833.Michał_Fronczak12300123
1834.Papciak_Małgorzata12212200
1835.jkpsgenealogia121104107
1836.Purzyński11711700
1837.efkama11700117
1838.Wolender11500115
1839.Gorecka_Malgosia11411400
1840.pitcairn198711411400
1841.Dmytryszyn11311300
1842.Konrad199911211200
1843.anpiet11100111
1844.Irek_Bartkowski11000110
1845.lojka3511011000
1846.fplaton11011000
1847.vivace10901090
1848.111chris108592623
1849.adrianm107623213
1850.joannakov10600106
1851.Zagrobelna_Zofia10670279
1852.Tobiasz_Monika10510500
1853.jan26x10300103
1854.Marzena_Sosnowska10210200
1855.Michnowicz_Alicja100652015
1856.Bozenna990990
1857.majaszpot980980
1858.Bea9667290
1859.jabłońska-kruszewska_a960096
1860.Ł.A.Rynkowski96502323
1861.Olszewski_Łukasz939300
1862.Andrzej_Stanislaw9256036
1863.adrian.g909000
1864.WelkaGrzegorz8848373
1865.Krzysztof_Wilczynski86383117
1866.kubajaworski848400
1867.AnuszewskaHonorata8406123
1868.marekkronikarz840084
1869.SztylerE8338396
1870.mirebella820082
1871.akamieniak8143335
1872.Sofeicz797900
1873.Potyjówka79442411
1874.Starszewska_Marta770770
1875.Izabelab767600
1876.mos_s7328441
1877.Adamus_P720072
1878.Kożuchowski_Albin7106011
1879.Łuczniewski717100
1880.magdalena.chlod7005713
1881.Berlin676700
1882.Baczewski_Robert660066
1883.Hubicki_Roman600600
1884.Georgius590590
1885.Grzegorz_Bączek590059
1886.geneo590590
1887.adriana123595900
1888.astelcer555500
1889.skol490049
1890.Pecherska_Agnieszka4803810
1891.Gleinert_Karolina460460
1892.Editche420042
1893.AldonaS4203012
1894.Górska_Jadwiga420042
1895.KrystianJan400040
1896.Bajkowski_Bartosz4003010
1897.Marek_Wysocki390039
1898.Marek_Krzyżanowski380038
1899.agatek1806380038
1900.jurek6np370037
1901.Adam_Leszczyński360036
1902.luczi88353500
1903.jkdobro353500
1904.erazmwol320032
1905.Seba_Piotr3214162
1906.k_skrzyp280028
1907.andrzej2511250025
1908.jan.ploszczyca250250
1909.Antolak_Olga150015
1910.bulledesavon140014
1911.KamilK130013
1912.kupiszanka6060
1913.Maksymilian_Rzemiński5005
1914.Danna84400
1915.TomsKi19852110
1916.kujawa_cezary2200
1917.digajewski2110
1918.rick.zalewski1100
1919.geminioctavia1100
1920.Chuchracka_Iwona1100
1921.rajmundl1100
donate
Online: 20, ver. 1.71 © 2010-2021 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::