geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 44.194.93523.217.64714.514.9396.462.349

1.Danecka810.752450.623263.50996.620
2.mmaziarski761.644359.026298.564104.054
3.Incognito753.460421.162207.543124.755
4.Basia_W644.327333.858255.39255.077
5.Wojciech_Liśkiewicz641.822337.569199.858104.395
6.bozenabalaw606.988349.979196.05560.954
7.janusch594.005352.128185.25756.620
8.Jabłoński_Edward583.295316.112197.92669.257
9.bazie548.944268.375209.87370.696
10.jerzy_nowosielski505.504253.330170.59081.584
11.danisha458.893209.519200.09349.281
12.GTG_Silius_Radicum432.925107.84753.052272.026
13.jackun418.715209.268137.97671.471
14.urszula_swierczynska406.197236.539128.48041.178
15.eliza1952365.233211.586103.64050.007
16.Jaskólska_Ewa364.421197.550135.16831.703
17.Michał_Golubiński361.124194.061111.12255.941
18.Izabela_Czaplicka314.236151.677123.48339.076
19.Tylingo_Bozena311.061154.87997.82458.358
20.Misiewicz_Elżbieta299.496150.811113.36935.316
21.Kośnik_Krzysztof299.005179.68689.94229.377
22.Sobieraj_Ewa276.087152.91088.49534.682
23.halina275.656153.53794.32827.791
24.mteresa274.506149.63692.52132.349
25.Skrzypczak_Bogumiła272.439146.58290.72335.134
26.Karsowianin266.596159.07274.71732.807
27.Łukasz_Kominiak262.022134.20091.08636.736
28.Turek_Bożena257.647139.08591.02927.533
29.WZI257.586184.51130.12442.951
30.jurekzur255.742142.29485.75827.690
31.Krystyna_Domańska252.699133.160101.44418.095
32.grammy43116231.409128.74785.05417.608
33.Rafał_Albiński227.717107.62675.52844.563
34.gz1411221.938122.04077.04422.854
35.Czarkowski_Jarosław219.161124.72764.74029.694
36.Jegier214.06875.053123.30315.712
37.Krystyna_Malik207.696119.74470.97316.979
38.Maślanek_Joanna203.319130.63849.26623.415
39.Krystyna_Stanisławska203.00199.17074.56429.267
40.ChmielowskaAnna201.545124.80641.75634.983
41.kkrasinski197.012132.37919.44045.193
42.WaldemarChorążewicz192.62450.72679.26962.629
43.Ciesielski_Marcin189.64779.96359.47850.206
44.Koprowski.Jerzy181.39184.92872.74123.722
45.magnowa180.77399.13362.53419.106
46.Marek_Delert180.14081.53978.62919.972
47.bkrajewska176.36693.20055.84527.321
48.Tomek_Bogiel175.190105.07648.75121.363
49.Wilnianka169.31286.89561.30021.117
50.K_Zochniak167.97470.07640.25057.648
51.Berens_Jan165.68981.55041.55142.588
52.Majewska_Renata163.98091.91150.76521.304
53.WM158.75999.82944.48414.446
54.Kaczmarek_Aneta157.93988.39342.50127.045
55.Wlodzimierz_Macewicz150.43598.36735.86316.205
56.Mikolaj_Wilk148.54546.65172.28229.612
57.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
58.asska1139.10174.72950.12414.248
59.krzysztofjach1138.63571.97650.03216.627
60.nowak138.22472.84439.70825.672
61.ArturWilkicki138.14975.93231.18131.036
62.Krzysiek_Imiołek136.84871.66339.76425.421
63.magda_lena136.45467.99449.71118.749
64.Steamroller_Fly133.38876.93643.19013.262
65.igoriosso130.18066.44938.58425.147
66.Jarcun128.57077.3868.99042.194
67.dRob127.60654.56553.88919.152
68.Gośka126.45454.11462.9849.356
69.Wilfried125.69468.08442.28915.321
70.Barbara_Kubcka124.65360.86947.04116.743
71.Czerkawska_Ewa120.05252.53956.61810.895
72.JZI119.62162.14041.74315.738
73.Krasieńko_Rafał118.48567.57836.93113.976
74.anton_burza116.89155.91944.00416.968
75.mziel113.50160.69027.88224.929
76.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
77.Bury_Aleksandra111.60561.44840.8269.331
78.Makowiecka_Krystyna109.67521.30852.09436.273
79.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
80.artekm109.40055.82841.03412.538
81.Tomasz_Szweda109.18755.79340.54812.846
82.Gałkiewicz_Urszula106.66212.79167.16326.708
83.olerys104.76655.73134.28914.746
84.jorgus06104.65160.75928.90914.983
85.Bożena_Prymus103.49345.76943.19814.526
86.marta1044101.51544.36027.47329.682
87.Grażyna_Przybysz100.60956.48735.5348.588
88.Gawlik_Andrzej99.69854.95228.36016.386
89.DorotaK99.50558.84826.97913.678
90.kasiema98.57148.21041.1959.166
91.Staporek_Kamil97.59156.23130.14011.220
92.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
93.Ilona_Gieras96.27953.44532.8859.949
94.krawiec_anna95.67743.02546.6855.967
95.JanKontek95.38567.42919.4578.499
96.krupabeata94.66756.85529.9007.912
97.Klass_Jolanta91.93250.47524.93616.521
98.Sludkowski_Darek91.18147.07031.83312.278
99.kabe091.13445.39036.5559.189
100.Dębowski_Józef90.60748.01032.22910.368
101.annarenata88.33152.10524.47111.755
102.Artur5985.83640.24843.9971.591
103.merdigon85.63450.04728.2467.341
104.mwpkk85.03043.77132.3368.923
105.Tulej_Anna84.82844.37231.2259.231
106.pronobis84.01535.05842.9635.994
107.mlawiak83.35245.59420.46617.292
108.Kornelia_Major83.00246.91426.6399.449
109.Grabska_Iwona82.77143.74029.8549.177
110.Gadecki.Bogusław82.60828.21932.95121.438
111.GZuzak81.66644.77427.6629.230
112.Marck5781.06146.24921.89012.922
113.Koluszkowski_Henryk80.68542.85527.56710.263
114.Ela_Ginalska80.26345.36526.5648.334
115.Aleksandra_Piętak79.54643.89327.4058.248
116.Kamila_Szymankiewicz79.50925.68251.5512.276
117.wioladec79.45641.68025.48412.292
118.Marynicz_Marcin77.71530.17432.56314.978
119.KasiaKP77.39447.72120.7868.887
120.Bugajska_Joanna76.99335.67531.3309.988
121.janden76.79044.06525.8576.868
122.JMrozowski76.45452.39813.68210.374
123.szubog76.05240.72626.6138.713
124.Paweł_Zawadzki75.76615.56235.03925.165
125.RoPson75.13940.89024.7729.477
126.kotik774.63232.72319.59922.310
127.MagdaT74.15138.92327.8817.347
128.ezoteryka73.98940.57525.3458.069
129.GRAZYNECZKAAA73.32519.31828.54625.461
130.kasia_wilcz73.21144.25928.474478
131.alus72.67924.58828.24919.842
132.Janusz_Mielcarek72.58137.43618.81116.334
133.AniaS71.64633.70428.3199.623
134.Synowiec_Ela71.51734.77623.00313.738
135.Krycha70.92644.97117.0918.864
136.Maryla_Celmer70.00130.16631.0448.791
137.czarnuszewicz_bozena69.73537.41823.6038.714
138.BERNHARD0169.66235.32924.5839.750
139.MGieras69.11837.07623.0199.023
140.angap68.69832.58627.8008.312
141.mierzyce68.33235.78825.0327.512
142.Krzysztof_Gruszka68.28839.15923.0176.112
143.kate10368.04944.44316.6396.967
144.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
145.przodkowie.com67.494047.36320.131
146.katnal66.79742.30317.3617.133
147.Marek.Podolski66.02746.0526.44113.534
148.Kasia_Marchlińska65.83847.33916.8751.624
149.Komorowski_Longin65.24435.65523.5446.045
150.romanburczyk65.03033.08722.8319.112
151.Pieczątkiewicz_Krzysztof64.44134.85922.9756.607
152.MAJCHRZAK_MARIUSZ64.04432.47926.8814.684
153.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
154.karabowicz_radek63.49032.81224.2876.391
155.Rruda63.34333.21323.0487.082
156.Paź_Jacenty62.03036.10617.5228.402
157.Rozenau_Adam61.96337.27322.7551.935
158.dzicz61.54722.13915.17624.232
159.aniaosin61.39133.06022.0456.286
160.Wojtowicz_Danuta61.00931.30920.7608.940
161.BASIAPUSZ60.48630.82823.8915.767
162.Skolimowski_Tomasz60.18728.71023.0068.471
163.Marcin_Dobrzyński59.87621.59236.6321.652
164.Eugeniusz6559.67729.50718.75511.415
165.Jozef1159.45725.54018.83415.083
166.el_za58.70730.58221.7036.422
167.Sloniasz58.19433.34718.9235.924
168.adamhen5558.07829.33220.7917.955
169.Leszek12857.13432.29519.0495.790
170.grzech56.70249.29807.404
171.katarzyna.matyjas55.30627.97420.9636.369
172.zlota_wilczyca55.19421.42028.5605.214
173.ew_mar54.77932.24617.6704.863
174.ArcheGenes54.42348.4203.9262.077
175.JerzyGrzegorz54.28726.39222.1025.793
176.bisiza53.61028.83215.2849.494
177.aldonalata53.48326.39219.0528.039
178.hlpedersen752.64825.96418.7637.921
179.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
180.Romanowski_Piotr52.27420.87120.76810.635
181.Mania5352.26535.70011.6284.937
182.Gasior_Wojciech52.09315.53633.5573.000
183.frisgaard51.18625.95615.8679.363
184.Potomek_Wosinskich51.14930.12914.5646.456
185.Jazwinska_Justyna51.12821.23017.56712.331
186.Dąbr_Włodek50.04832.59713.5083.943
187.Haponiuk_Daniel49.45924.62918.8895.941
188.KemMarzanna49.40328.09615.1506.157
189.sowa7349.38322.93520.5635.885
190.Nagórski_Bogusław49.31621.67821.4976.141
191.Jabłonowski_Marek49.21828.8127.94712.459
192.skapska_honorata48.93124.06017.1757.696
193.mariaro148.43739.2834.4064.748
194.peters48.42728.09314.4705.864
195.Rafael48.36726.38714.0907.890
196.Popkowicz_Bronisław48.08325.53015.9586.595
197.milosz47.71518.37511.94717.393
198.krambud47.50815.32124.1937.994
199.Agata_KJ47.39124.38516.4876.519
200.mariamikołaj46.86522.45317.3417.071
201.Miłosz_Pamuła46.46026.44611.0558.959
202.Terluk46.02627.8414.04514.140
203.mariola6145.87616.70620.4588.712
204.Rzechowicz45.85421.57720.5803.697
205.malgorzata_d45.64321.49414.9409.209
206.tomes45.59315.32923.1947.070
207.Urszula_Pogoń45.33220.42912.84712.056
208.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
209.Ma_Sza45.06415.60522.0227.437
210.Łokaj_Yola44.78723.15518.4133.219
211.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
212.Sławek_Binczak44.37133.25210.194925
213.stojex43.70020.2267.97015.504
214.tomekpn43.66120.18817.0806.393
215.Wioletta43.28216.07526.496711
216.Metalloviec43.17228.04810.6174.507
217.Brozek_Oskar43.06021.40011.9959.665
218.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
219.Sznober_Barbara42.63214.7877.45620.389
220.Gosia25342.32213.10017.58011.642
221.Berendzik_Malgorzata41.49215.07614.42011.996
222.aqkis41.28810.24023.5687.480
223.Albin_Kożuchowski41.03923.13911.3356.565
224.hannaostoja_swierczynska40.68821.62415.9973.067
225.jur58boz40.62421.36116.3612.902
226.maed40.59623.02711.3106.259
227.Bartnicki_Jerzy40.56931.5884.2894.692
228.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
229.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
230.Gordiasz40.4791.18639.2930
231.agnieszka599540.43614.2865.69420.456
232.janocha140.37121.3638.52210.486
233.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
234.Janusz39.85114.84921.2233.779
235.moyra77739.83220.81711.5867.429
236.Chrzanowski_Stanisław39.82516.01416.9956.816
237.wanda-grys39.68126.0464.1209.515
238.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
239.kujawiak39.15523.42612.1483.581
240.Winczakiewicz_Wacław39.06321.89910.0937.071
241.Anna_S38.75329.4926.2962.965
242.Borkowski.Wojciech38.56120.03314.6403.888
243.ozanka38.54720.08513.4105.052
244.Lange_Jerzy38.45334.20904.244
245.BasiaR38.40020.25914.9453.196
246.Pawlak_Elżbieta38.34024.8418.5614.938
247.boena38.23316.69416.0395.500
248.surman38.03021.00312.7224.305
249.Świstak_Elżbieta37.93622.4759.9255.536
250.Machnik_H37.86620.72012.9634.183
251.Stradowski_Jacek37.84924.6796.9916.179
252.kucz_agnieszka37.64826.6416.2114.796
253.ciekawoscpoznawcza37.48018.44812.1796.853
254.Mamaj_Jan37.27524.3888.4564.431
255.piotrpola37.00819.60813.3684.032
256.MariannaF36.90320.61812.4363.849
257.mmoonniiaa36.87820.02914.7922.057
258.Wieros36.70220.26412.7813.657
259.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
260.Mirek.Kozak36.10517.7637.92010.422
261.kamilo8636.08620.44114.4251.220
262.Adamiec_Walenty36.02419.56413.0203.440
263.Lewandowicz_Adam35.93019.14814.9951.787
264.PabianAus35.88416.64315.6673.574
265.RyszardBencko35.82816.61215.8043.412
266.kolokolo35.56619.16713.2833.116
267.Andrzej_Łęcki35.54821.81610.0243.708
268.B.Babiarz35.30820.27410.3314.703
269.ziobrovska35.28917.2108.8359.244
270.Mieżyńska_Danuta35.27118.33112.6744.266
271.adrian.kaszubski35.14916.42013.6075.122
272.Kurzyjamski_Wojciech35.10116.82117.524756
273.Baciński35.09513.2909.25412.551
274.Pieniążek_Stanisław35.06518.03912.4564.570
275.michal7235.00918.6359.3027.072
276.gregorry195334.94322.3318.2554.357
277.Yerma34.83621.1259.7173.994
278.Szczepaniak_Tomasz34.65015.82711.3127.511
279.Jason852434.58112.80811.8129.961
280.kapefa34.46925.7146678.088
281.Bibi34.35717.48012.8883.989
282.Łukaszek_Tadeusz34.19717.50810.4566.233
283.Daniel_Leszczyk34.00918.49011.6263.893
284.Aleksander_Kunsdorf33.9480033.948
285.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
286.Krzysiek_33.70811.31417.2165.178
287.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
288.miras12133.29623.2117.3102.775
289.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
290.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
291.Jerzy_Stawiński32.99016.31811.4835.189
292.stanisław4832.96223.9106.4942.558
293.krzaja32.89519.8929.7353.268
294.grzesm32.73816.03910.3916.308
295.karol44432.63719.08211.5092.046
296.Aleks.K32.55215.73714.2462.569
297.EgbertMałecki32.48925.5681.9374.984
298.Stasiak_Michał32.47419.8069.1083.560
299.Małgorzata_Olewnik32.46816.80511.8723.791
300.jarekrad32.44617.63311.6743.139
301.misty6931.82818.2388.1775.413
302.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
303.włodzimiest31.78424.9001.2075.677
304.Obidka31.70119.1019.6632.937
305.dorotan31.6587.7159.93514.008
306.angoss31.63218.1899.9263.517
307.Kliber31.56017.0638.6765.821
308.Janina_Hyb31.49115.47911.0125.000
309.Lukasz_Fajfrowski31.46917.84410.4483.177
310.ela_cwiklinska31.44819.06610.9301.452
311.x_hanna31.40517.9189.0324.455
312.Zioło_Rafał31.32616.41913.2801.627
313.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
314.gosia14077031.21316.6819.8264.706
315.arborpl31.18918.4548.8033.932
316.Scowron31.16119.4228.8262.913
317.Piotr_Pukin31.12718.2169.2163.695
318.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
319.Marianna_P31.11315.65111.4344.028
320.walet31.02620.3979.3221.307
321.MagiQ30.86318.2896.7515.823
322.SlawomirB30.79419.0985.8235.873
323.basia48130.78418.1959.0423.547
324.jgniedziejko30.66515.29512.2263.144
325.rajmundl30.55511.21016.6892.656
326.MariaŁopaciuk30.50618.6708.1423.694
327.GrzeS30.43814.67511.3954.368
328.Jakubas_Eugeniusz30.22716.5278.1945.506
329.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
330.kronerhalina29.97615.34112.0642.571
331.martabalazak29.27320.0429.2310
332.Schaetzlein_Michael29.2574.140025.117
333.aerbert28.76017.2276.9064.627
334.Zogislost28.74226.7816081.353
335.Bogusław_Woyciech28.68414.6349.0814.969
336.kkosteczko28.66911.93913.8582.872
337.B_Boa28.41817.1448.6362.638
338.kat_pas28.18813.68510.2804.223
339.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
340.Kokosinska_Urszula28.12412.84911.2494.026
341.J.Borycki28.11111.78211.0905.239
342.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
343.Walczak_Marta27.55815.6846.5075.367
344.marekamin27.53124.5452.016970
345.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
346.jerkre27.06515.1749.4042.487
347.Madzialena_KB27.03914.5139.3833.143
348.Augustyniak_Irena26.98911.18712.5303.272
349.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
350.sarna21526.66217.8595.3233.480
351.m_jaro26.58715.2195.9615.407
352.Piotr_Romanowski26.36910.3146.9899.066
353.Rostkowski_Mariusz26.34811.94512.0562.347
354.pawkos8326.31526.31500
355.elgra26.16018.0775.8442.239
356.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
357.Braun_Beata26.05413.3819.5513.122
358.Szalomszalom2026.01417.0316.2312.752
359.wit_kow25.89614.5278.4242.945
360.Jagielski25.84312.56910.0313.243
361.Jolanta_Górska25.77413.43310.2592.082
362.ATUIN25.63913.0409.0123.587
363.pgorzad25.63613.6219.2392.776
364.Korona_Północnego_Krakowa25.62510.28711.6753.663
365.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
366.JanKarJas325.53711.81010.6823.045
367.krysmag25.38411.1199.6844.581
368.GrzeSwier25.36812.2886.0057.075
369.Olik25.26912.4109.4603.399
370.Raciborski_Marek25.23624.893106237
371.artur.kozminski25.20711.16310.4083.636
372.Ewa_Zofia25.1159.89011.6293.596
373.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
374.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
375.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
376.Dąb_Henryk24.68514.0538.6282.004
377.Petrax24.62812.70710.2971.624
378.Niemirski24.59610.98511.1592.452
379.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
380.Suska_J24.57812.9199.1132.546
381.sbasiacz24.37612.5398.0033.834
382.Adam_Górski24.3639.97113.410982
383.DorotaP24.33615.3367.0031.997
384.margit24.30910.58711.3522.370
385.Jacek-Skorupski24.18012.6868.7662.728
386.mlazarecki24.02816.0244.7963.208
387.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
388.Michał_Kazimierz23.8004.66413.6115.525
389.kawal23.78315.5394.1994.045
390.Gocha_D23.77614.3397.9751.462
391.ElżbietaKowalska23.73215.4875.8132.432
392.golcheck23.62011.8108.6693.141
393.Agnieszka_Kluzek23.59914.3447.2082.047
394.SylwesterMalicki23.55515.0096.1732.373
395.Lewandowska_Justyna4423.49220.9441.3031.245
396.Piotr_Juszczyk23.46020.5842.344532
397.gaolcia8623.4075.86712.3195.221
398.jolaprokopiukbathelt23.40012.1588.6962.546
399.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
400.Nowik_Grzegorz23.3195.6259.4858.209
401.iwomi23.19513.8688.2131.114
402.krzysztofklemens23.05614.9151.7116.430
403.Ulcia_d22.7378.37312.4221.942
404.T_Chamerski22.6616.94712.8202.894
405.Anna_Parysek22.59013.8235.3343.433
406.Arek_Bereza22.5247.97810.1314.415
407.mena_u22.23711.2629.9121.063
408.mrozowski_robert22.13817.0277334.378
409.lukasz.okla22.1299.3138.7994.017
410.piotrsm22.12513.3826.2902.453
411.lidia195422.10417.53304.571
412.Andrzej_Żuk22.08810.9349.0532.101
413.Sroczyński_Włodzimierz22.02621.8971290
414.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
415.hania21.71411.1687.9692.577
416.Labcio40221.7036.3928.8186.493
417.Majtka_Łukasz21.6863.442018.244
418.Samborska_Jolanta21.54211.3198.3761.847
419.marjolena21.5029.3909.7302.382
420.MonikaMendrela21.47310.9908.4092.074
421.vitoo21.43314.5692.5784.286
422.Kozłowska_Elżbieta21.42316.5413.3231.559
423.dl321.38711.0328.2162.139
424.kaskam21.38112.7484.7893.844
425.Anna_Zwolinska21.38014.5393.7773.064
426.Marcin_P21.27910.8279.1831.269
427.mariadobroslawa21.2579.4947.5694.194
428.joanna8421.22114.3664.9321.923
429.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
430.Stachwiuk_Elżbieta21.18214.1603.7043.318
431.Sławiński_Jacek20.8588.5008.4763.882
432.Krone20.77410.0068.4042.364
433.Teresa_Milka20.7679.0084.2117.548
434.megagrzechu20.75110.3538.2382.160
435.ZbLin20.72314.2654.5701.888
436.pbasik20.57010.3128.1132.145
437.jperkowski20.49816.5872.6581.253
438.kulsob20.43711.5066.5762.355
439.Strojczyk_Waldemar20.41411.8015.8272.786
440.Jules20.36611.6295.5203.217
441.Gołowicz_Michał20.3349.3538.2722.709
442.Nastian20.3234.05112.0834.189
443.Bednarczyk_Kamil20.1427.7366.9195.487
444.Projekt_OPI20.11611.5866.0482.482
445.Artsanon20.0899.4415.9094.739
446.Domirka20.07310.4826.6462.945
447.Dusinska20.04318.447967629
448.Wojciechowska_Ewka20.03711.1396.6342.264
449.Krzych.K20.01912.6825.8881.449
450.wisnik_k20.00111.1955.8592.947
451.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
452.aligatormp19.90019.90000
453.Marciszewska_maria19.8848.4507.5783.856
454.Irena_Kaczmarek19.6008.10510.2751.220
455.mariuszek6919.5283.8307.0328.666
456.halina4419.49211.9345.4592.099
457.ula1119.4439.7807.0722.591
458.angie19.41818.7300688
459.natmarkow19.39112.8292.4704.092
460.andrzej.drogosz19.2347.2488.1773.809
461.Wiśniewski_Adam19.1689.8357.1282.205
462.arletaso19.14011.8162.6704.654
463.Janina_Tomczyk19.0148.2547.4373.323
464.kozlowskiw18.9668.4015.1075.458
465.karolszotek18.95211.4854417.026
466.Kempisty_Anna18.9208.2058.3822.333
467.mkkmilek18.7569.3475.4443.965
468.beata_anna118.6736.05411.5671.052
469.barbarag.18.65513.75504.900
470.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
471.marek_kondrat18.39916.2491.613537
472.Nowocin_Beata18.3077.8337.7652.709
473.e_emyli18.2229.3087.2751.639
474.belzowski_jacek18.06411.4785.0661.520
475.Krasny18.01717.947070
476.magdalena7217.9319.1986.6952.038
477.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
478.jmzolt17.6838.3975.0284.258
479.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
480.buraska17.5809.1176.4402.023
481.Mariańska_Małgorzata17.5638.6195.5383.406
482.beatab17.4798.4712.6686.340
483.grara17.34010.4305.1081.802
484.Sieczkowska_Elżbieta17.3318.6157.2601.456
485.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
486.jabski17.2388.5915.4083.239
487.Kasia5717.22626913.4873.470
488.karolinaw17.2248.5705.2373.417
489.bodzio5417.2079.6694.4543.084
490.Gospel17.20110.2524.9022.047
491.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
492.annakt17.1289.9615.0802.087
493.marekn12417.0839.0596.1441.880
494.Juszyba17.03411.4493.8621.723
495.elżbieta17.03010.4002.9843.646
496.Br_Ewa16.9646.7435.2254.996
497.Jado16.93510.9884.8491.098
498.Sawka_Adam16.8674.9617.8154.091
499.Andrzej.P16.86414.1751.921768
500.Yskelo16.8169.8623.3373.617
501.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
502.Robert120216.6617.5476.2352.879
503.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
504.Uszyńska_Hanna16.6099.0375.7101.862
505.Borchardt_Urszula16.5859.6425.3781.565
506.Viola_AP16.4907.2787.3141.898
507.Voyteck16.3829.2345.4621.686
508.Jreneusz16.3641.9749.7084.682
509.Pater_Sławomir16.31211.8273.2231.262
510.mholy16.2785.30010.9780
511.barbara_barbara16.2528.0684.5483.636
512.stemo6116.2294.73710.534958
513.Piachu216.08710.9182.1063.063
514.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
515.alf_ch16.04110.3135.7280
516.Stawowski_Jarosław16.00724810.3625.397
517.Inula15.9527.8686.5281.556
518.lukas4915.9178.6705.9761.271
519.Okuniewski0515.89510.3833.4142.098
520.olaf1715.88611.0733.3581.455
521.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
522.opol15.74911.4811.8952.373
523.zmosek15.73612.90402.832
524.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
525.sieruga15.7135.2837.2353.195
526.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
527.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
528.Maciej_L15.4918.0456.2361.210
529.lukasz.hyrchel15.4628.0924.8002.570
530.Malitowski_Adam15.4288.6745.4311.323
531.Marek7015.4018.0466.809546
532.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
533.Molencki_Rafał15.27310.6214.460192
534.dombas15.2704.1859.4091.676
535.Lukasz.Puciata15.2488.7474.7631.738
536.zbzukowski15.1898.5595.1111.519
537.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
538.kknebel15.1556.9716.9981.186
539.rdet15.0986.3963.8744.828
540.Adalbertus15.073011.2543.819
541.kasiek14.9827.3614.8282.793
542.maluszycka14.9268.3704.5102.046
543.Choczaj_Ania14.9209.8763.3481.696
544.Lenaar14.91313.0465131.354
545.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
546.Tekla14.78512.93601.849
547.Magroski4914.7849.3663.9061.512
548.luigi3714.7418.1064.2892.346
549.ASawiak14.6959.0384.5061.151
550.m_gry14.6838.4083.2213.054
551.wojtstyp14.67010.2893.2901.091
552.Rutar14.6646.7555.2532.656
553.julka6614.6309.1074.2771.246
554.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
555.Bartnicka_Beata14.5907.4025.8911.297
556.wiktor_odelsk14.5786.3706.1462.062
557.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
558.Kasprzyk_Anna14.4376.6545.3552.428
559.KrystynaZadworna14.4177.9135.2431.261
560.rzeczycka_katarzyna14.3912.3648.6653.362
561.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
562.Artur_Galas14.3365.6367.2071.493
563.Pekala_Krzysztof14.2349.0963.1112.027
564.afortuna14.2149.6323.2681.314
565.kwroblewska14.1827.5582.9523.672
566.Obałek_Jacek14.1727.4005.3571.415
567.ELADAB14.15910.1262.9491.084
568.krzypov14.1497.7582.2264.165
569.akahoshi14.11114.11100
570.Cezary_Rutkowski14.10010.7882.611701
571.ztelega14.0977.6934.8881.516
572.oldhouseal14.0644.6837.9261.455
573.NS_Jurek13.9267.7065.239981
574.Magierowski_Wojciech13.8799.7363.1301.013
575.Brudka13.8546.7274.7822.345
576.Mateusz_Grojec13.7417.9074.1621.672
577.Grażyna_Wójcik13.7406.3454.4082.987
578.Walder_Wisława13.6744.89708.777
579.Kacperm_sz13.6717.1275.4911.053
580.glinkap13.63012.7660864
581.pionier122213.5963.7839.073740
582.37gosia13.5806.1495.6681.763
583.agac13.4836.5161.6665.301
584.jansz13.4466.9854.9251.536
585.BasiaFl13.4206.6705.4471.303
586.Janusz_Stankiewicz13.4197.2603.3122.847
587.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
588.MMar13.3016.9884.7641.549
589.Opalinski_Piotr13.2619.3433.223695
590.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
591.zetka13.2469.4621.8931.891
592.zolo13.2287.5472.9822.699
593.UllaB13.22012.6950525
594.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
595.Nogri13.1188.0065.1120
596.Katarzyna_m13.0627.4324.6241.006
597.Giemza_Karol13.0376.3914.6002.046
598.bobik400013.0249.4001.8321.792
599.Lag200013.0074.6466.5671.794
600.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
601.hal.ka12.9579.4102.951596
602.doris7912.9316.5245.2651.142
603.orosowiecki12.9076.2285.2431.436
604.Monika_Charuj12.8947.2244.3521.318
605.olga4412.8454.7056.4191.721
606.rendziojaroslaw12.7074.7026.0631.942
607.Jaśko_Krystyna12.6866.4714.9621.253
608.ToniR12.6726.4182.5253.729
609.Ewa_Brzezińska12.6527.6703.4661.516
610.Krzysztof_C12.5048.2372.0782.189
611.Anna_Lubczynska12.4777.4693.7011.307
612.griszka5012.3979.2762.973148
613.Jazzek12.38712.38700
614.Daniel_Paczkowski12.3819.1835442.654
615.Hening12.3709.3822.201787
616.barbara194712.3644.2449977.123
617.Kolińska_Zofia12.2656.4274.6011.237
618.Livia_Ditto12.2448.5903.126528
619.kasejuka12.2357.1453.3331.757
620.lpruski2212.17410.888482804
621.waldas12.1247.57404.550
622.Czyżewski_Bartłomiej12.0407.4132.5072.120
623.gkop195711.9824.2563.6124.114
624.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
625.dorocik13311.8747.4972.9741.403
626.h.zabczak11.8176.1774.3861.254
627.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
628.Jakub_Rokita11.7296.2533.6071.869
629.elakowalska11.7054.9604.7701.975
630.Rasmussen_Bozenna11.6416.8921.5173.232
631.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
632.Musial_Michalina11.5639.3951.645523
633.kubakpro11.4916.5494.198744
634.basiula11.4895.7113.1292.649
635.adaminachodacka11.45411.45400
636.badur11.4446.1223.8781.444
637.62_61011.3926.4773.0101.905
638.brulion11.3812.6328.71237
639.jacwes11.349011.3490
640.Słomińska_Dominika11.3476.4543.8241.069
641.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
642.Edybo11.2866.7873.1681.331
643.Felberg_Sławomir11.2756.2843.8781.113
644.Tomasz_Malata11.2188.2167352.267
645.Jaworska_Karolina11.2093.0456.8461.318
646.Kacper_Czerwiński11.1896.4913.5431.155
647.nuernberg11.1687.0561.5602.552
648.tobi11.1676.3593.5211.287
649.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
650.maciejowski11.0774.3283.9332.816
651.Michal_Sk11.0135.7494.1661.098
652.Purski_Jan11.0094.9586.0510
653.KPM11.0015.7783.4201.803
654.bandziorek11.0013.2916.781929
655.Marzanka10.9895.2924.6191.078
656.Matuszewska_Magdalena10.9675.6324.1821.153
657.krysta_s10.9635.4244.0381.501
658.historyk9910.9364.4303.7782.728
659.aeroseek210.8086.5722.8221.414
660.połubiński_robert10.7979.03401.763
661.MariuszSeidel10.7384.6392.1963.903
662.Iwonanna10.7115.2263.5911.894
663.dorota.kober10.7106.0383.3841.288
664.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
665.grad10.6456.1134.5320
666.Agnieszka_Wójcik10.6165.9443.5221.150
667.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
668.hfran10.5895.9353.4481.206
669.ksztaj10.5594.4125.721426
670.rencr410.5586.2391.8482.471
671.Korzunowicz_Mirosław10.5024.9814.3701.151
672.Adamus_P10.4808.71301.767
673.mailittio10.44710.44700
674.Witold_Trzeciak10.3816.0003.2281.153
675.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
676.lindaaguilar10.3604.8543.2502.256
677.Emkael10.3516.6472.0781.626
678.szczelba110.3515.3583.9701.023
679.Stańska_Aleksandra10.33910.247920
680.Kucharro10.3014.6454.3201.336
681.maria112m10.2443.7475.2261.271
682.szczesna10.2435.4264.332485
683.Jadwiga_Sibirska10.2156.2311.5292.455
684.Lachowska_Mirka10.1713.8754.5381.758
685.Alinka10.1315.2643.6771.190
686.Karolina_Zaba10.1267.82902.297
687.wmacoch10.1226.6172.5041.001
688.bartul10.11210.11200
689.mariola071110.07007.5562.514
690.aaricia10410.0555.4453.5921.018
691._jaj_10.0336.43903.594
692.Tyszko_Tadeusz10.0305.3873.2121.431
693.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
694.Ludwik_Olczyk9.9903.6225.2091.159
695.stach_past9.9014.4974.2611.143
696.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
697.Slavico9.87606.5153.361
698.malkam2559.8304.8173.2231.790
699.Krzysztof_Polański9.8016.6292.249923
700.Oleszka9.7993.0686.027704
701.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
702.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
703.sówka9.7115.6032.9241.184
704.Bednarek_Edyta9.6932.7026.376615
705.Stefanie_Matta9.6905.7863.373531
706.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
707.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
708.Krawczyk_Wiesława9.6565.3223.3331.001
709.donchichot9.6465.0622.3502.234
710.magat19.61809.6180
711.Genowefa9.6093.2505.771588
712.Janiszewska_Janka9.5903.8874.5391.164
713.monikab9.5581.8134.4153.330
714.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
715.koba15079.4683.7744.5001.194
716.Ula_W9.4466.8442.189413
717.Dzedzej9.4246.4422.209773
718.Marcelina2249.3944.6893.723982
719.miremik9.3725.0063.2821.084
720.MichalWiktor9.29808.744554
721.berfel9.2975.0303.2191.048
722.imagines9.2968.2301.0660
723.OlaH9.2506.2892.210751
724.rjancz9.2473.5825.035630
725.amg079.1785.1633.0131.002
726.bertha9.1134.9112.9761.226
727.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
728.AniNet9.0554.9012.2101.944
729.Tomasz_Jedynak9.0464.7953.302949
730.jjsowa8.9973.5553.8601.582
731.maja678.9504.4023.709839
732.Padjuczenko_Anna8.9403.5654.2591.116
733.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
734.annaurban8.8888.88800
735.KPiechota8.8483.1404.5321.176
736.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
737.bumag8.8236.8745961.353
738.aktawres8.7506.84701.903
739.Rembikowska_Ewa8.73308.7330
740.marcinma8.7235.8325832.308
741.EANWhitson8.6897.472865352
742.arjanek488.6524.7912.3311.530
743.AdamC8.6196.2131.529877
744.Konrad_Dunst8.6044.5252.7481.331
745.Sułkowski_Jacek8.6005.5612.818221
746.EwaMolly8.5945.7602.130704
747.Darek_Kiliszek8.5624.5543.576432
748.Rozmysłowski_Marek8.5522.7451.2854.522
749.AM_Kalski8.5354.8402.6471.048
750.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
751.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
752.Just19788.4114.6931.1002.618
753.marzanna1758.4041.4194.0762.909
754.Romiszewski_Maciej8.3924.1663.479747
755.Matuszek_Leszek8.3816.6371.508236
756.Kwos8.3766.1011.0451.230
757.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
758.Odrowąż8.3644.7992.616949
759.kasia_plisiecka8.3375.3539282.056
760.Norelik8.3344.4702.901963
761.andziulam8.3145.3952.382537
762.madzia3278.2507.7710479
763.Ratajczak_Anna8.2224.3472.982893
764.craft8.2215.5442.018659
765.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
766.PawS968.1961.0565.9571.183
767.piechny8.1904.0133.288889
768.Czarek1338.1622.4154.851896
769.Marecki_Paweł8.1516.42201.729
770.Grabis_Mirosława8.1478.14700
771.ewa_marciniak8.1353.8203.405910
772.monika.wałuszko8.1334.2463.260627
773.panter8.1244.5342.760830
774.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
775.Lubryk8.096317.340725
776.dhat_8.0411.7896.16884
777.Margaret_Stas8.0406.48401.556
778.Kiełpinski_Marek8.03708.0370
779.olenski_jan8.0074.66903.338
780.J1anka8.0006.784896320
781.SebastianS7.9557.0329230
782.MIRMAZEK7.9247.7910133
783.Lukasz_Kuc7.9227.92200
784.ewakuszlik7.9065.0642.423419
785.Bogus_Kuć7.9003.8542.5591.487
786.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
787.Mariusz_Gąsiorek7.8703.0664.460344
788.Walerian_Skrendo7.8605.0952.314451
789.toubkal127.8464.6779192.250
790.poschadel7.8442.5874.548709
791.FredC7.8163.8863.064866
792.Paula2577.8063.7953.498513
793.Kolk_Osyoiewska7.7974.3532.2721.172
794.Garnek_Jarek7.76506.795970
795.sekutnica7.7467.74600
796.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
797.pejotes7.7284.1641.8461.718
798.wld_lan7.6946.87156767
799.anusia16107.6875.42702.260
800.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
801.Łukasz287.6782.3424.901435
802.Joculus7.6216.6550966
803.pawko2237.6173.3981.8942.325
804.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
805.Smuniewski7.4893.6202.6641.205
806.Przybyla_Agnieszka7.46705.7581.709
807.HalinaLitka7.45907.4590
808.Ewa_Szczodruch7.44907.4490
809.Anetta_727.4423.7232.730989
810.JuliaD7.4384.0932.411934
811.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
812.Perkowska_Ania7.4252.6292.8991.897
813.przeski7.4023.71303.689
814.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
815.Wojciechowska_marta7.3463.1822.5101.654
816.brolly117.3271.8085.295224
817.Małgorzata20057.2892.1384.481670
818.marzenska77.2673.5852.6671.015
819.Moryca7.2577.25700
820.Król_Majewska7.2353.97403.261
821.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
822.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
823.Czaplińska_Izabela7.1684.2731.8661.029
824.kziecina7.1657.105060
825.Dankowski_Peter7.1586.6285300
826.andrzej277.15604.1812.975
827.Cessar7.1537.0220131
828.Majewski_Łukasz7.1305.43701.693
829.Kurlas_Cynthia7.0807.08000
830.małgorzata_wstawska6.9954.3121.868815
831.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
832.SzusterB_A6.9693.6062.640723
833.krzan6.9353.9021.2761.757
834.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
835.Jola_Zalesie6.8693.8652.243761
836.Teerose6.84504.2572.588
837.SILAM6.8354.5172742.044
838.Wojnicki_Piotr6.8294.6941.662473
839.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
840.charston906.7796.77900
841.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
842.Marek-L6.7561.0163.6342.106
843.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
844.krak2106.7362.1274.154455
845.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
846.tonffillka6.6883.8412.120727
847.raes_poraj6.6563.7052.212739
848.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
849.Joanna_D6.6313.2532.652726
850.KLg_mat6.6301.5365.0940
851.Masia6.63006.6300
852.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
853.graffik6.6082.8833.7250
854.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
855.Więcek_Marcin6.5521.7073.7731.072
856.RobertC6.5436.54300
857.grohel46.4914.3691.640482
858.Teodozja6.4902.2561.1843.050
859.kasiakozłowska6.4803.1062.550824
860.kulig326.4453.2072.504734
861.A.Kuba6.4414.0221.925494
862.mira_wiech6.4093.7672.335307
863.NataliaOpi6.4003.6211.6711.108
864.Stando_Piotr6.3574.32402.033
865.mirst6.3153871.7974.131
866.GG_Grudzien6.2956.1799224
867.Karbowska_Marianna6.2774.5756351.067
868.Partykowa_Iwona6.2703.3342.232704
869.Elżbieta_Piwińska6.2523.2451.7941.213
870.Walczak_Jarosław6.2486.24800
871.basik6.2374.82601.411
872.Janka286.2374.5781.043616
873.teobald16.2281.4884.226514
874.rybecka6.2236.22300
875.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
876.AdamCze6.1803.1132.623444
877.Świętkowski_Dariusz6.1762.4852.982709
878.abiegun6.1536.15300
879.Bulka_Tomasz6.1406.14000
880.neumann6.1315.116557458
881.Aleksandra_VanBever6.108006.108
882.GniewomirMałecki6.0874.19601.891
883.pawlowska_katarzyna6.0612.5232.0631.475
884.valdeq6.0412.5202.705816
885.Paweł_Pyszniewski6.0381.7673.0621.209
886.beatpatt355.9981.8033.743452
887.babi1165.9975.6110386
888.naplopo5.9873.1925282.267
889.arnel5.9464.7141681.064
890.janinka275.9453.7701.784391
891.Joniec_Henryk5.9124.0831.426403
892.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
893.Melina_Kaczor_Boukis5.9025.90200
894.hagna115.9013.7471.1281.026
895.ania_mich5.8932.5832.820490
896.rawli5.8762.4992.3111.066
897.ananke19665.8702.4702.944456
898.jolanta_kulinska5.8572.7252.173959
899.Kościuk_Agnieszka5.8573.7521.587518
900.eilis5.8545.324382148
901.totentomek5.8335.83300
902.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
903.Beata655.8252.7752.278772
904.grabkk5.8153.3322.4830
905.ewelina757125.8103.6921.380738
906.Franek235.7733.1871.834752
907.Grażyna.K5.7615.76100
908.keresz5.7555.36329894
909.slawek0015.7472.6422.111994
910.Pitlab5.7431.9132.888942
911.Kołodziejczyk_Anna5.7335.73300
912.Szostak_Marcin5.7261.6699133.144
913.Socha5.7254.703873149
914.Sroka_Stanisław5.7232.5492.553621
915.Janusz_Kielak5.7184.598461659
916.DankaW5.7072.1833.181343
917.Klaus_Marcin5.7023.2132.021468
918.Monika_Jankowicz5.6993.7121.9870
919.Jazena5.6982.6502.380668
920.pawel_tk5.6171.6323.9850
921.Kira5.6012.3663.2350
922.Sochers5.5623.5067711.285
923.Agakesek5.5471.9511.4802.116
924.HorribileDictu5.5182.6591.7701.089
925.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
926.jkkam195.5182.1202.824574
927.robi1125.4903.9461.106438
928.WPawlica5.4822.8281.985669
929.kiniastr5.4695.46900
930.Katarzynka855.4603.2661.809385
931.mar_markiewicz5.4342.7671.6611.006
932.Gransztof_Anna5.4293.2611.662506
933.Aga_Brz5.4262.6132.364449
934.bachach5.4241.0333.418973
935.Ania_Witkowska5.3913.5121.333546
936.jakozak5.3833.3251.604454
937.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
938.Annetti5.3692.9622.053354
939.WikoWiko5.3643.0771.723564
940.jarumasta5.3512.8909341.527
941.honorata5.3274.054661612
942.Jolka45915.3103.2141.632464
943.Hermanos5.2973.1591.535603
944.kkurys5.2945.29400
945.Dziubinski_Marcin5.2912.3882.189714
946.Dobrzyńska_Anna5.2883.3221.91749
947.Piasecki_Zbigniew5.2782.4732.214591
948.Ewa_Tańska5.2783914.8870
949.Szymaniak_Romuald5.2732.6822.008583
950.janusz_iwanowski5.2682.7231.824721
951.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
952.vicek19785.2542.7681.887599
953.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
954.Team_AGoFF5.1882.9482.2400
955.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
956.dorotakw5.1802.7051.996479
957.juzekxx025.1792.9901.490699
958.Ciech19935.1644.3500814
959.Malgonia5.1512.4982.056597
960.bezet5.1332.9531.962218
961.Bartek_M5.1333.0542.0790
962.Wasilewska_Irena5.1273.2021.466459
963.JolantaKa5.1152.7291.773613
964.CaramonM5.10658345.014
965.Sarnik_Miroslaw5.0913.537586968
966.tomczyk5.0793.43501.644
967.wokolpuszczy5.0545.05400
968.broż_ka5.0501.1082.4911.451
969.Stefańczyk5.047005.047
970.GosiaKS5.0454.4210624
971.Włodzimierz5.0303.440780810
972.Kapelus5.0244.0319930
973.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
974.pstrzel4.9714.97100
975.Katarzyna_714.9694.947022
976.mglinkow4.9442.0542.8900
977.Ogrodnik_S4.9082.7792.1290
978.wojtek234.9054.90500
979.poszukiwaczka604.9003.770944186
980.Florczak_Renata4.8889012.2071.780
981.swapgirly4.8783.1411.329408
982.keret4.8682.7572.01893
983.Zubrzak4.8621.9951.2721.595
984.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
985.MateuszB4.8222.2662.114442
986.kryst764.8083.795657356
987.Stanikowski4.8083.594904310
988.Sz_Joanna4.7973.551830416
989.iksdar4.7912.5671.742482
990.nicky4.7804.366245169
991.Markowski_Maciej4.7622.8281.408526
992.dawid2544.7585631.3782.817
993.Malinowski_Grzegorz4.7332.7711.498464
994.manyek21124.7334.73300
995.Orlik_Ala4.72804.7280
996.ahalaburda4.7246733.523528
997.tyburski4.723004.723
998.a.badowski4.7192.4971.776446
999.mastalerz4.7022.4321.835435
1000.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
1001.Majewska_Lilianna4.6952.7781.377540
1002.Kyon4.6902.1441.695851
1003.RyszardSys4.6874.4422450
1004.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
1005.mareklaskowski4.6552.9051.349401
1006.mariusz90504.6521.4982.508646
1007.Mirek19004.6233.1451.014464
1008.Kocoń_Leszek4.60504.020585
1009.Krystyna_Moćko4.601692.2252.307
1010.Mustad4.5892.7531.8360
1011.Dane_Kasia4.5841.42703.157
1012.Zabomba4.5751.7132.583279
1013.labarnerie4.5662.5631.525478
1014.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
1015.Ewa_Sobiech4.5522.1381.947467
1016.andrzej_baran4.5336183.165750
1017.Forma_Eugeniusz4.533004.533
1018.domcia774.5333.447840246
1019.Majcher4.5322262394.067
1020.olka_elka4.5281.5191.6641.345
1021.orzechowski_m4.5222.6731.370479
1022.JustynaP4.5202.7041.186630
1023.Zgud_Wanda4.4914.49100
1024.anytram4.4892.0961.861532
1025.Przemiły4.4813.597715169
1026.DorianD4.4814.48100
1027.Jarosz_Adrian4.4493.649282518
1028.mejpien4.4441.4512.330663
1029.mstrzelec4.4424859453.012
1030.Sidor4.4234.1600263
1031.Biskupska_Julia4.4212.6831.623115
1032.PiotrG4.4212.7541.457210
1033.Ewa_Prejs4.4181.4292.260729
1034.Chojak_Jacek4.4122.0461.1671.199
1035.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
1036.magdandrus4.4113.140946325
1037.Nocun_Wojciech4.4104.41000
1038.Krzysztof_Kalarus4.3673.02601.341
1039.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
1040.bekel4.3062.952960394
1041.mkiwior4.2992.5491.056694
1042.barbarafasiczka4.2714.27100
1043.Rudzinski_Krzysztof4.2644.171093
1044.Banasiak_Antolak4.2502.2521.575423
1045.majkuss4.2491.2989292.022
1046.kszczep4.2342.2981.450486
1047.jareczkisz4.2332.3931.416424
1048.Robert14.2302.764841625
1049.sandy10m4.2222.35201.870
1050.DanielPratt4.2073.21492568
1051.Nejman_Andrzej4.1222.0741.652396
1052.Magbb4.1173.2190898
1053.Witkowska_Ewa4.0962931.5112.292
1054.aneta.janas4.0792.1851.435459
1055.Slaby_G4.0743.9629913
1056.Kacper_Dąbrowski4.0711.8401.807424
1057.Kubalska_Agnieszka4.0683.7902780
1058.pawel.dyda4.0551.8839141.258
1059.kosinskikarol4.0541.3062.480268
1060.OlszewskiD4.0451.1502.754141
1061.EwaH4.0422.0726911.279
1062.prazmowska4.0382.1491.491398
1063.Perz_Pieron_Aleksandra4.0221.4302.134458
1064.amarylis393.9863.98600
1065.Papryk953.9676172.499851
1066.BogusławBykowski3.9612.475935551
1067.Elik7003.9591.4611.761737
1068.KuSto3.95401.8972.057
1069.Danuta_Mielczarek3.9531.6351.662656
1070.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
1071.wiktor_nik3.9493.94900
1072.loknok13.94602.4891.457
1073.sylwester_gajewski3.9251.9269601.039
1074.Kamiński_Janusz3.9232.403941579
1075.jozek3.9211.5761.851494
1076.kirstein3.9183.4390479
1077.gorzolnik3.8873.88700
1078.Mikołaj_Łukomski3.8833.6960187
1079.Agnieszka_Głowacka3.8562.7501.1060
1080.Siberian653.8541.3732.175306
1081.mwpch3.8202.649361810
1082.ewastepien3.8201.9821.464374
1083.Dubiczyńska_Maria3.8191.1402.563116
1084.STKwP3.816003.816
1085.Katarzyna_GT3.8131.0582.036719
1086.Eder3.8081.8711.758179
1087.Joanna_Hoffmann3.8022.400973429
1088.Gawenda-Marecka_Maria3.80003.8000
1089.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
1090.Kaczor_Daniel3.7861.79201.994
1091.susic3.7803.78000
1092.marla3.7721.8781.477417
1093.JMarchewka3.7723.77200
1094.Anna_Kwaśny3.7712.1261.135510
1095.KRutko3.7422.1541.5880
1096.lechkar3.7323.009145578
1097.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
1098.arrmen3.7092.1291.250330
1099.Lewandowska_Ewa3.6969692.051676
1100.mirkania3.6742.502924248
1101.projektpodlasie3.6722.00601.666
1102.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
1103.jertom3.6423.64200
1104.sebastian_gasiorek3.6333.1041528
1105.tosia513.5913.59100
1106.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
1107.kwiech3.5753.57500
1108.dominika_sobczak3.5742.0941.181299
1109.Syriusz3.5361.0852.312139
1110.anna12643.5363.1114250
1111.sgubiec3.5121.8261.66917
1112.marwro3.5023.50200
1113.asdmjs3.5012.491669341
1114.Madzik883.4748432.431200
1115.Kolank03.4733.1613120
1116.Piotr_Młynarczyk3.4662.005474987
1117.ska83.4583.45800
1118.Elvus3.4441.7501.446248
1119.Marcin_Z.3.4392.8690570
1120.leszcz3.4281.600951877
1121.andres.godek3.4261.7661.111549
1122.Urlich_Tomasz3.4237576352.031
1123.j_saw3.4213.42100
1124.WiktorK3.4103.41000
1125.RobertGóra3.4021.9001.128374
1126.bina53.3991.6321351.632
1127.anna_wiśniewska3.3902.502280608
1128.magdalena.chlod3.3661.0581.823485
1129.ambrozja1003.3572.284695378
1130.Georgius3.3428192.375148
1131.ewab.3.3352.541612182
1132.SylwiaJ3.3352.157863315
1133.Luziński_Marcin3.3182.0082261.084
1134.Darq3.3133.31300
1135.bialy203.3072.374350583
1136.Glaz_Patrycja3.2991.6581.264377
1137.krybas3.2982.143916239
1138.Dampc_Kasia3.2802.7000580
1139.ostrowiecki3.2772.7924850
1140.ŻmijewskaTM3.2743.27400
1141.alwierzba3.263003.263
1142.MonikaNJ3.2531.0062.083164
1143.Olczyk_Paweł3.2491.8641.032353
1144.spelc3.2481.8001.132316
1145.Zwoźniak_Andrzej3.2472.083968196
1146.balina73.2461.7701.167309
1147.Pietkun_Karolina3.2443.24400
1148.Lukrecja3.2211.5231.272426
1149.aisa3.208003.208
1150.Andrzej_Kiełbasa3.1952.068525602
1151.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
1152.krzysf773.1871.3165761.295
1153.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
1154.Lipka_M3.1852.290407488
1155.Pająk_Kinga3.1832.7250458
1156.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
1157.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
1158.zaleznyh3.1611.940961260
1159.Marcin_Śnioch3.1491.6301.177342
1160.Mimzy3.1441.7041.147293
1161.joanna.grzywna3.1371.3461.199592
1162.annapytel3.1308481.970312
1163.tpergalo3.1071.3155811.211
1164.jarekmadej3.0991.717978404
1165.tomekov3.0811.4893311.261
1166.Monika_Ban3.0621.6601.109293
1167.Andrew.77PL3.0481.501881666
1168.Tadeusz_Pilat3.038003.038
1169.andrzejs323.0343.03400
1170.EdwardB3.0313.03100
1171.Selerowicz_Andrzej3.0262.04891959
1172.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
1173.Kwapisz_Iwona3.0203.02000
1174.dorpaj3.0141.826621567
1175.Urszula493.0143.01400
1176.rembiewski3.0133.01300
1177.kasik5003.0101.881852277
1178.Jacek_O3.0041.5341.082388
1179.poloska2.9962.99600
1180.halmarki2.987002.987
1181.lato11072.9872.384483120
1182.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
1183.Grzegorz.Janoszka2.983002.983
1184.magdalenamajkutewicz2.9822.98200
1185.kimar112.98212.9810
1186.Janusz_Tomalski2.982002.982
1187.solka2.9791.0259161.038
1188.wlodekro2.9691.6221.061286
1189.Monika_Ignatowicz2.9581.4871.113358
1190.Gawski_Marcin2.95402.9540
1191.rrwhite2.9492.919030
1192.Anna_Ornoch2.9202242.65046
1193.Kostkowski2.91696201.954
1194.kasiamon2.9141.2351.304375
1195.michalina1802.8951.654864377
1196.Trotwood2.8821.4511.111320
1197.Niemczura_Maria2.8822.88200
1198.Nowakowska_Katarzyna2.882002.882
1199.robin0002.87758902.288
1200.alahal2.8591.5911.2680
1201.ryszardgarncarek2.8401.573955312
1202.syszol2.83201.4881.344
1203.Krystyna.waw2.8242.82400
1204.Krzysztof_Maszkowski2.8241.8339910
1205.Durka_Stanisław2.8232.82300
1206.Śliwiński_Arkadiusz2.8182.81800
1207.Neczka242.8126752.1370
1208.Tajgete2.7971.542955300
1209.Andraso902.7831.2631.368152
1210.jbaginski2.7731.336937500
1211.Missagent02.7732.77300
1212.Markus2.7691.51601.253
1213.Bielawska_Gabriela2.7631.3671.008388
1214.jerkos2.7554351.617703
1215.toto19742.7421.467902373
1216.wojtwk19122.7391.651858230
1217.nawasaqi2.7392.707320
1218.Svetlove2.7322.3270405
1219.Jankowski_MA2.7291.69001.039
1220.ZieziulewiczUla2.7231.3221.121280
1221.Miraś_Ireneusz2.719002.719
1222.Edmunda2.7181.0931.6250
1223.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
1224.ewabe2.7042.328209167
1225.anowi19582.6982.4022960
1226.MonikaS72.6981.2801.162256
1227.dasobierajuk2.6941.2861.160248
1228.george2.6782.67800
1229.jbstruzik2.6742.34929629
1230.ewelina.jakubowicz2.6741.6151.0590
1231.kasiulek2.6631.3131.066284
1232.jolantaw2.6631.695663305
1233.piotr_nojszewski2.6631.576560527
1234.martyna_j2.65780001.857
1235.GoskaGoska2.6551.588829238
1236.Olbryś_Anna2.64702.6470
1237.K_kościowski2.6421.0451.5970
1238.monika_kurek2.6421.5481.0940
1239.Marianna_Różalska2.6311.496695440
1240.Irena_Monika2.6095326291.448
1241.ina2.5962.59600
1242.sharacz2.5948831.7110
1243.sstevens2.5942.561033
1244.krzychowrotek2.5867211.015850
1245.Rejnus2.5811.2961.2850
1246.gruszczyński2.5791.422870287
1247.Krasowska_Katarzyna2.5761.2591.064253
1248.Uzfjm2.5751.364958253
1249.MalgorzataKurek2.5562.55600
1250.StrzyzowskiMarcin2.5531.474827252
1251.Kyjania2.55101.987564
1252.zawbor2.5501.305968277
1253.pawlikanna2.5402.54000
1254.KamilaBogdanowicz2.5351.386376773
1255.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
1256.DarekP09872.5281.013735780
1257.astraIII2.5251.677387461
1258.Głowacki_Maciej2.5198291.368322
1259.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
1260.KazimierzPaczesny2.5161.729599188
1261.elzbieta_galazka2.5142.2332810
1262.Grodoń_Ilona2.5134783091.726
1263.Pawel_Jurewicz2.512132.4990
1264.Marysiawo2.5091.593759157
1265.annape2.50802.303205
1266.krzyko2.5041.4871.0170
1267.GrzegorzKnap2.5041.555735214
1268.Pawlus_Agnieszka2.4962.49600
1269.beatabistram2.4811.312242927
1270.drrejment2.47801.786692
1271.gbryk2.4771.268949260
1272.JustynaS2.4752.47500
1273.tiarella2.4751.98840087
1274.stasiewicz_magda2.4751.75462398
1275.KasiaD2.4702.47000
1276.Misztal_Ewa2.4671.299962206
1277.Maj_Paweł2.4652.46500
1278.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
1279.Walczak_Piotr2.4412.12626649
1280.Joel_S2.4412.44100
1281.Katrinson2.4291.388720321
1282.Jadwiga_Murat2.4261.2761.1500
1283.pietmartini2.4251.516600309
1284.Miazek2.420983848589
1285.Marta5912.4141.053958403
1286.teresaklosinska2.4121.60979013
1287.malinowa2.40201.845557
1288.bronislaw_wenta2.4012.2771240
1289.Rosslyn19882.39001.641749
1290.tracymirko2.3891.7326570
1291.marrta2.3791121.548719
1292.MagdaBilska2.366002.366
1293.betka392.36002.3600
1294.klaudia1996232.3581.348731279
1295.kokorzyc2.3561.460625271
1296.jacklosi2.3552.35500
1297.tylerversluis2.3371.603324410
1298.snemelk2.3341.1331711.030
1299.Kafar_Marita2.3261.296812218
1300.UC6662.3261.302656368
1301.wistek2.3262.32600
1302.jusyd2.3171.271760286
1303.Olaola12.3119341.31067
1304.Hałat_Anna2.30002.103197
1305.dzelka872.2941.241848205
1306.hykiel2.28502911.994
1307.DorotaL2.283002.283
1308.suzana2.2817061.5750
1309.Tomasz_Struk2.275830450995
1310.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
1311.PiotrKcz2.2652.07413259
1312.Paszkowski2.2563301.658268
1313.BogdanB2.2411.216886139
1314.los_wiola2.2381.23397827
1315.AGillim2.2221.5730649
1316.aka832.2211.431588202
1317.Józef_W2.2202.22000
1318.flo_ag2.2159421.19875
1319.walkip2.206002.206
1320.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
1321.sylwiia2.1962.19600
1322.historyk19202.196890968338
1323.Magpie2.1902.19000
1324.tg3a2.1887481.4400
1325.urbananna2.1622.16200
1326.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
1327.adiglowacki2.1422311.9110
1328.matdun2.1401.114766260
1329.kammp2.1391.156766217
1330.JakubRutkowski2.1361.160750226
1331.WitWitek2.1311.121740270
1332.mago24102.1311.172729230
1333.Farmer19792.1161.27275688
1334.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
1335.Kuchta_Jan2.0781.6320446
1336.Irena_Powiśle2.0762.07600
1337.bzdrodow2.0712568071.008
1338.Wanda_Skibińska2.0681.4965720
1339.Piotr_Kom2.057787680590
1340.SILAMA2.0551.7570298
1341.nenufar422.04801.297751
1342.mrfinepoint2.0472.04700
1343.MiStrz2.0421.465351226
1344.Kozera_Piotr2.04101.441600
1345.compnet2.0404502801.310
1346.BNowak2.0341.4020632
1347.Darth_Simba2.030886649495
1348.Mimimi842.0281.128750150
1349.Dawid992.025937947141
1350.Magdalena998492.025965749311
1351.efunia2.02402.0240
1352.Ivojag2.0226631.012347
1353.SMalinowsky2.0217881.2330
1354.jhzs2.011002.011
1355.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
1356.GosiaLemanczyk2.0091.8130196
1357.Szymborska_Agata1.9971.930067
1358.Rzeszotek_Łukasz1.996846792358
1359.ewa.okoniewska1.9969161.0800
1360.Zdzirek1.9813311.58763
1361.morloth1.9761.97600
1362.tomnow1.9751.97500
1363.Artur_Szymański1.968816947205
1364.annastregiel1.9671.374319274
1365.go.sien1.9521.67519978
1366.karmina1.9491.0400909
1367.MikeChris1.9451.097620228
1368.Roza.sz1.9191.7170202
1369.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
1370.redie1.9161.177250489
1371.nieznalski1.9141.060632222
1372.Lipka_Agnieszka1.9133911.5220
1373.kulik_agnieszka1.91195198862
1374.Bezdzik1.911924759228
1375.kipikasza1.9101.91000
1376.xtedek1.9091.15022737
1377.sj_sj1.9082851.6230
1378.Pawel_Gola1.8961.025700171
1379.bibinowik1.89251801.374
1380.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
1381.yoake1.885889832164
1382.anulka241.8831.58425346
1383.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
1384.virvox1.8793931.4860
1385.Smach_Robert1.8762541.392230
1386.JPool1.8731.057624192
1387.terciak1.8691.130554185
1388.Agnieszka_K1.8681.6829591
1389.apogorzelska1.8561.188458210
1390.przemek_m1.8541.005674175
1391.joanna_mironczuk1.85306061.247
1392.pbacik1.849001.849
1393.michaldaka1.8471.84700
1394.MateuszPol1.843001.843
1395.pmeek1.8421.84200
1396.Megabyzos1.83953501.304
1397.Barbara_Domagała1.8341.83400
1398.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
1399.an_karnas1.8179170900
1400.m_wzorek1.81501.8150
1401.monika30551.81301.8130
1402.Akszeingar1.8121.6961160
1403.madzmatron1.80901.8090
1404.Woyass1.796838492466
1405.Bloch_Elżbieta1.7931.79300
1406.zak_st1.7931.79300
1407.alinapicazio1.792879716197
1408.Magdalena_Strózik1.7846361.1480
1409.agusja11.783989602192
1410.krzyosiek1.7831.78300
1411.Skibiński_Tomasz1.775748870157
1412.AJKontkiewicz1.7693041.098367
1413.Sikorska_Izabela1.76601.536230
1414.Pawel_B1.75401.074680
1415.Ciszek_Artur1.7461.170447129
1416.Bezimienny121.736001.736
1417.Cynthia_Witt1.73099567560
1418.anamorf1.730723801206
1419.AgnieszkaK1.7121.003548161
1420.pabij1.71101.149562
1421.Sven22331.71101.7110
1422.RyszardT1.709873638198
1423.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
1424.NowakMarcin1.7042893871.028
1425.Sobol741.701831673197
1426.TańculaSylwia1.6954081.19097
1427.pawełKa1.6911.5801110
1428.Psikus_Elzbieta1.691885358448
1429.labuska791.6915031.13850
1430.Aquinatus1.691930581180
1431.robert.kantorek1.6861.0066800
1432.StraszMarek1.675886582207
1433.Volodymyr_Kucheruk1.6741.000401273
1434.Schröder_Andrzej1.6721.67200
1435.Horg1.6721.029418225
1436.kaphis1.6679230744
1437.LauraF1.6641.3750289
1438.mjanecki1.6581.65800
1439.wicy1.6561.2264300
1440.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
1441.Trela_Małgorzata1.6421.64200
1442.guzia281.629592932105
1443.ElaK1.6271.4480179
1444.Wojewoda_Czarnocin1.6270841786
1445.Batory_Marcin1.622785655182
1446.Jaczi1.622849592181
1447.Boroch_Marek1.6211.4740147
1448.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
1449.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
1450.Ewa_Hus1.6140920694
1451.camel531.614596909109
1452.jakubskibinski1.614666578370
1453.Udzin1.61101.6110
1454.maria.j.nie1.60701.6070
1455.marlena12061.6021.4998815
1456.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
1457.piotrowski791.5972522811.064
1458.papakulka1.5881.0360552
1459.JSamborska1.588001.588
1460.Andrzej_Welsberg1.583925492166
1461.Samorajczyk_Łucja1.576427959190
1462.Maciek_Ufnalewski1.5731.095329149
1463.aelwira1.5621.20442316
1464.Tobiasz_Monika1.5581.55800
1465.Wiesław_F1.5551.04143975
1466.italianka1.5531.55300
1467.Knara_Dawid1.54201.51032
1468.ZofiaWichtowska1.542001.542
1469.JanczewskaM1.5381.0010537
1470.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1471.Jerzy_Molski1.5369640572
1472.Gordziejuk_tanyi1.5291.52900
1473.Płowik_Hubert1.523210888425
1474.kolaczkowska1.523823513187
1475.KesslingAnna1.522822481219
1476.romano581.515354870291
1477.maria.mazur1.514662635217
1478.GąskaMariusz1.49001.378112
1479.Wunsz961.4881.48800
1480.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1481.walinska.ewa1.48683762920
1482.norbibuu1.4801.48000
1483.IrenaZGB1.477807512158
1484.Urban_konrad1.4744819930
1485.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1486.Scalak1.465001.465
1487.Kaffi1.462712594156
1488.Dobrzynski_Pawel1.4602871.1730
1489.Horizon1.4601.46000
1490.wilhelmho1.4581761191.163
1491.tatarak311.4511.45100
1492.RoRo5001.447001.447
1493.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1494.Rumeks1.43001.4300
1495.mmigacz1.4291.42900
1496.KostekP1.426794459173
1497.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1498.annaurgaczszczesna1.4161471.152117
1499.konradus1.41101.4110
1500.Nowak_Lucyna1.3991.39900
1501.Dobry1.398750496152
1502.rybolow1.3971.22467106
1503.kabzinski_lukasz1.3964560940
1504.martens11.380825409146
1505.edyta_s1.376668580128
1506.Dominika.Jackowska1.3760953423
1507.Mariola_Hadryś1.373542649182
1508.dstancel1.3711.37100
1509.Peikita1.36701.3670
1510.wasiliki1.36301.3630
1511.grzesław1.362709511142
1512.Pander_Agniecha1.361814415132
1513.mszatilo1.361808392161
1514.iwonaszymanska1.3491.34900
1515.Joanna521.34801.034314
1516.vnukinga1.345768460117
1517.sierszeng1.3381.33800
1518.Pelagiusz1.334665534135
1519.MrDzwang1.33398825788
1520.Nathalia1.33201.026306
1521.Magda20001.3301.33000
1522.AdamCA1.3241.32400
1523.gajus811.323857317149
1524.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1525.DanusiaA1.3204840836
1526.Doda691.3121.2236821
1527.Kwiatek491.312862331119
1528.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1529.achczi1.305442254609
1530.KDudzik1.3031.1550148
1531.Emerald1.2991.29900
1532.Croissante1.297703485109
1533.Fabek9991.2971.29700
1534.Krystianbula1.2971.29700
1535.Jarosław_Nawrot1.29528592288
1536.kcocyk1.28948970496
1537.leszekh1.2879643230
1538.Vasquez1.2861.28600
1539.Grzesiek1821.2811.0612200
1540.kchorek1.27658762663
1541.Jakub_Pypeć1.2717605110
1542.Biernat_Mariola1.2701.27000
1543.e_furmanczyk1.2680892376
1544.worwag1.263001.263
1545.Jerzyparis1.263554609100
1546.sylweczka_221.258001.258
1547.julia_natalia1.2551.25500
1548.jart1.2498290420
1549.jakub.j.rosa1.240811180249
1550.marcinguzek1.238760285193
1551.basia1.23401.2340
1552.Krzysiek.f.721.2311841.0389
1553.NikosK081.2291.22900
1554.aniya951.2281.0090219
1555.joff1.22770847544
1556.arekw1.225694399132
1557.Frezja471.2187454730
1558.czj1.211288765158
1559.mlody_8121.209592501116
1560.benus19681.2059720233
1561.tfxhospod1.204639397168
1562.tomkarolak1.2027640438
1563.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1564.Bełc_Paweł1.2009690231
1565.jscierski1.200644411145
1566.Kupis_Artur1.196743287166
1567.szmool1.196126566504
1568.marzanna621.1841.146038
1569.rabo3601.1831.18300
1570.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1571.Cel.Magdalena1.165579470116
1572.Stęplowska_Anna1.164570251343
1573.Porzelska_Paulina1.1630553610
1574.pawel_kreczko11.163001.163
1575.Kapica_Monika1.16101.1610
1576.Borczuch_Białkowska1.1591.15900
1577.Mroz_Anna1.159001.159
1578.jarekf201.1571.0792850
1579.mtobiasiewicz1.150556493101
1580.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1581.tommyser1.1461.14600
1582.gumisiek1.14165139793
1583.LavinkaTrinkelson1.1407740366
1584.danielkolota1.138253546339
1585.Mciemala1.13348859451
1586.WH1.132001.132
1587.basiaps1.1291.12900
1588.bartek871.127355538234
1589.Monikaa921.11501.1150
1590.monikatk1.1139430170
1591.kbinka1.10801.1080
1592.Sanecki_Krzysztof1.0997960303
1593.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1594.roman1091.084001.084
1595.Wiktoor1.084585381118
1596.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1597.Hoch_Jacek1.08101.0810
1598.Quit1.06801.0680
1599.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1600.enora1.0683657030
1601.B_Kamil1.0651.06500
1602.Dolkenty1.0651.06500
1603.molo131.0641.06400
1604.m.monika1.0641.06400
1605.nataliafw1.060101.059
1606.wołczuch1.05979916244
1607.ewulab1.05929515515
1608.DariuszHeręza1.057099661
1609.Kossowska_Ada1.0531.05300
1610.augpad451.04779221045
1611.Allison1.0461.04600
1612.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1613.kdgs1.0458940151
1614.rafaello162451.04476124241
1615.Banaś_Robert1.0400712328
1616.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1617.Haegele1.039001.039
1618.Żaba_Antonina1.03801.0380
1619.Zarzycki_Wojtek1.038358578102
1620.Marcin_Kubiś1.0358620173
1621.Bryś_Martyna1.033347364322
1622.SzaflikJoanka1.03001.0300
1623.Mirek801.03001.0300
1624.witek_mazuchowski1.028570318140
1625.MariaRągowska1.028669620
1626.psemik1.028595302131
1627.MaciaE1.02564529783
1628.Pfeifer_Amadeusz1.0258000225
1629.wtnowak1.0221.02200
1630.matt131.019469427123
1631.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1632.Michał_Bąbol1.0141.01400
1633.Łukasz_Kucharski1.01052741172
1634.Ciszewska_Ewa1.009725119165
1635.Turaj_Halina1.00601.0060
1636.prankster1.005493388124
1637.ewabo99599500
1638.regina.filipovic99258031795
1639.Al_Mia99109910
1640.meggie990669218103
1641.karasm988297129562
1642.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1643.Krzychokiedzer98109810
1644.Dylewski_Adam981518353110
1645.Padlo_Gabriela98098000
1646.Paulina_K9725244480
1647.Elzbieta_Straszynska970393448129
1648.krzysztof.kazmierczak967399464104
1649.adam.nojszewski96700967
1650.KamilFadygowski9670780187
1651.Pilnik_Wiktoryja9665190447
1652.bibiasta965513328124
1653.kasiar96096000
1654.Tomasz_Mierzejek959392374193
1655.Szcześniak_Jakub956506339111
1656.krzszcz94746242263
1657.Rysak_Mateusz94500945
1658.Aleksandra_Klimas9420258684
1659.JolantaN94221768153
1660.Kistowski_Mariusz94094000
1661.Kublicki_Włodzimierz93793700
1662.Kuba_Wojtczak924485285154
1663.tomasz1924520300104
1664.Justyna_Musiejewska92345337892
1665.swodzyński91700917
1666.urluch907445283179
1667.Gajda_Beata90490400
1668.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1669.WasniewskiTh90309030
1670.Boretti_Jerzy90344836095
1671.mskorkiewicz89689600
1672.radekp89500895
1673.Rydzyński_Jan88708870
1674.Michalak_Mariusz8825083740
1675.jszlotek88000880
1676.jorbik87422970575
1677.Martaaaaa8712486230
1678.matix12387008700
1679.Dzoanis8704614090
1680.arigato358682070661
1681.Kerysek86368016221
1682.Gugnacki86200862
1683.a.brodowicz861488256117
1684.zajączek85108510
1685.Gruszczyński_Paweł84900849
1686.matlaczi84484400
1687.Zielinska_Jola84484400
1688.Hryniewicki_Paweł84308430
1689.ofski84148728074
1690.Rafal_PL84008400
1691.Nagieł_Damian84000840
1692.Gołąbowski_Wojciech836597770
1693.wojcik883400834
1694.miedzajac8336130220
1695.Anulka182737340747
1696.jaskulka8253774480
1697.Klaudia220882340633087
1698.Rafii_Stone822277244301
1699.wlodarek81408140
1700.Beksa807286239282
1701.Macsud80745928563
1702.Kasia_Jonkisz80608060
1703.Krzysztof_Fornalski805179315311
1704.Wiktor80380300
1705.Anna_Czaplicka8013334680
1706.Wojtek9997983334650
1707.joanna_379839530994
1708.Frank_Wong78800788
1709.EngelardAneta787389242156
1710.zuzanna78078000
1711.Cichy7774922850
1712.HubertLacki76807680
1713.wolkaa766273341152
1714.pruszek_k7603394210
1715.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1716.Tomasz_Fiedorek7526110141
1717.DianeLipka75175100
1718.tomaszi75075000
1719.SLEM7474745223857
1720.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1721.siunek74319545989
1722.Jakubowicz_Marta74174100
1723.robert_duszynski73873800
1724.Monika_I737656081
1725.hollerelk73107310
1726.zmyslowska72749099138
1727.majkey72146416988
1728.Tetiana72007200
1729.Mariusz_Maj7182560462
1730.Theofilos7155770138
1731.dopam715380212123
1732.BetiSzu71250815648
1733.Amalienborg70270200
1734.Raph_D696410179107
1735.Respondek_Nicole69369300
1736.Sawicka_Barbara68868800
1737.harufam68806880
1738.violaszy687264314109
1739.kar_k68768700
1740.Aneta_Fisel68439321873
1741.jeczaj68168100
1742.UlanickaIzabela67867800
1743.Morawicka_Justyna6754710204
1744.Skarupa_Beth67267200
1745.maglechowicz668330201137
1746.Nowik_Andrzej6685589515
1747.Zofia_Kusztal666629325
1748.Anna_Radziszewska66400664
1749.pawel_k2316625470115
1750.monika510866018392385
1751.KaczmarczykAnna65506550
1752.Or_Pio65365300
1753.Cwynar_Justyna6504400210
1754.Szymaniak_Piotr64864800
1755.Massalski_Marcin64564500
1756.Uchymiak_Inga642425112105
1757.LucjaZatorska64029433412
1758.jakub.witkowski63663600
1759.Marszałek_Marek63606360
1760.KisielewZygmuntNikodem63606360
1761.Sleboda_Piotr63300633
1762.Paweł_Witkowicz6284960132
1763.Yaakov76265401967
1764.katgen62400624
1765.AgataMysliwskaChrostek62406240
1766.zyxu62218538750
1767.Dragan62100621
1768.Klaudia_Cz6170430187
1769.MarDudo61525029669
1770.michalik5036154811340
1771.Lewandowski_Robert61035917576
1772.M_Grey61006100
1773.linka256053322730
1774.Sierka_Robert605564041
1775.tulipan12360460220
1776.szymonzeb260260200
1777.joannazyzik59900599
1778.Matuszewicz_Wojciech59531421368
1779.JoannaL59159100
1780.osaczony3058958900
1781.urszula.chyży.zd.bartold58733719357
1782.Ducin58505850
1783.AlicjaSurmacka57600576
1784.Krajewski_Eugeniusz57257200
1785.Kwiatkowski57100571
1786.Skorek_A57126224465
1787.Monika_Piras56942811625
1788.robbi8956500565
1789.MarcinR564050460
1790.Feltynowska_Grażyna563288102173
1791.Myrddin0156056000
1792.dalcryz55505550
1793.ana772254825823852
1794.katarzyna.niedzielko54830218462
1795.Gryczewski_Witold547174245128
1796.A.MATYBA54405440
1797.janan54200542
1798.Stepien_L54105410
1799.Iwona_Cierpikowska54030715578
1800.sla_zeb5400314226
1801.Justyna_B538047365
1802.Daniel_Slusarczyk535494041
1803.Augusiak_Andrzej53400534
1804.JJaniszewska53429119053
1805.Atena4153153100
1806.szmitmat52925422649
1807.dobrochna_adamek52924320977
1808.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1809.Królikowski_Janusz5224733712
1810.Jakub.Śladowski521428093
1811.Antczak_Marcin5204168024
1812.a.bartoszek52052000
1813.mjasinski517418099
1814.Koplinski_L49904990
1815.WaldemarG49800498
1816.Ving4972972000
1817.marciarose4952950200
1818.ImMarina49349300
1819.sylwia.ka49249200
1820.Officinalis_Paeonia49200492
1821.DFydrych49100491
1822.Palusinski_Pawel48904890
1823.Marta_Chmielińska48748700
1824.marcin_kowal4873150406
1825.jarymi48404840
1826.Białobrzeski_Marek48200482
1827.MarcinBulaga48000480
1828.rayuela47819323946
1829.MarcinKuźbik478435043
1830.Izis47500475
1831.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1832.AGorzad47247200
1833.PawelJ47247200
1834.ask47100471
1835.Dulski_Roman47000470
1836.Grodzieński_ZI46821719556
1837.marcin_b46746700
1838.wagabund4620292170
1839.danielfoote4613732464
1840.Zawada_Cezary456658383
1841.maxsh455810374
1842.Skubik_Michał45445400
1843.JulieMCRSz45445400
1844.mmama14473794820
1845.Kubów_Wiktor44620318261
1846.dominicmatras44544500
1847.Wolnik_Joanna44044000
1848.Rostek_Wioleta43826512746
1849.mzj43722916444
1850.Chabrzyk_Piotr43643600
1851.Kubiak_Wioletta43616315258
1852.Ewa_Bodzek43124214940
1853.adware42742700
1854.pawel_po42519719236
1855.krzysiek_196642042000
1856.Beata_Załęska41925711943
1857.fiolet41618519437
1858.W_Marcin41541500
1859.Rogóż_Monika41341300
1860.Wojtek_Sokołowski41341300
1861.Mariusz_Kucharski412326860
1862.Kaniewska_Anna4082727354
1863.waldemarb40821515538
1864.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1865.maciej.grabowski40440400
1866.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1867.Augustynowicz_W40321214843
1868.Katarzyna_Bućko40220415741
1869.Carolina39900399
1870.olkatom3953192056
1871.wlodekja3943156118
1872.vbstar201038800388
1873.Hinc_Iza38738700
1874.afra593872628243
1875.gregorian7638521413932
1876.kaskam138538500
1877.Old_Water38400384
1878.Wasiński_P38400384
1879.arek_nelke38203820
1880.minawia3805244284
1881.mrcnpdlk37937900
1882.Grazyna37900379
1883.klocek_danuta37725810118
1884.jaklika37413522910
1885.WiesławGajdek37300373
1886.JanNiedźwiadek37003700
1887.Dzieszkowska_Magdalena3682139560
1888.MT36503650
1889.herMMan36503650
1890.Savick36368119176
1891.razare36300363
1892.Dzbik_Agnieszka36121410047
1893.Nykiel_Gracjan36136100
1894.marekzaborski36100361
1895.Radek_Marta35900359
1896.A.Michałowski3581881700
1897.j.nykiel35500355
1898.MalgorzataMat35500355
1899.Katya_Baranovska35317813639
1900.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1901.NataliaBraun35035000
1902.ewelina_zielinska34934900
1903.mwkmoch3490229120
1904.magdus301134834800
1905.Beata197734834800
1906.andromeda34719511339
1907.Grażyna34400344
1908.krzysztof_konzoe3432013310
1909.kooiki34115414641
1910.PIOTRLAGOSZ34134100
1911.JoannaKwiatkowska3382361020
1912.Głuch_Mariusz33615714633
1913.mkoszkul33433400
1914.MirosławaP32900329
1915.MarSaw3281979239
1916.Michuel3251012240
1917.VValdek32300323
1918.glaskowski32300323
1919.Nowak_Jan19232216412335
1920.Bogdan_Przyzycki31600316
1921.Janowski_Paweł31400314
1922.angeposs31231200
1923.Pohl_Mateusz31203120
1924.grzeszcze31231200
1925.marek755308253055
1926.augiasz30830800
1927.cisowianka2030300303
1928.Tomkow30203020
1929.ksieski2st30003000
1930.LilijaW29900299
1931.karwis_29829800
1932.icecrypt29829800
1933.Jolanta672970164133
1934.alan.madej29615211232
1935.Klim_Jerzy2962165525
1936.looke29429400
1937.I_Dąb29400294
1938.Skrzetuski_Andrzej29200292
1939.Widłak_Aldona292222070
1940.Apis28900289
1941.Monika.C28915110929
1942.Śmiech_Michał28700287
1943.maziarek28600286
1944.WMJT9928602860
1945.marzenka2771529035
1946.choirek27600276
1947.dgebka27513910729
1948.Anzorge_Anna27427400
1949.carmilla27100271
1950.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1951.rempage27102710
1952.Budzynowski_Robert26700267
1953.szwiling2641587234
1954.aakob42611329435
1955.Przegalinski_Maciej2561078861
1956.przemekeh255227028
1957.Ślepowron31253204049
1958.tomas922521803240
1959.JoannaPruszkowska25100251
1960.MrTomAsh248018068
1961.netsoft2471326352
1962.Muraszko_Tamara24711110630
1963.AneKob24602460
1964.dauttieg24524500
1965.dmalik2451487621
1966.alicja222324202420
1967.Piotrowski_JP2421071350
1968.Jana237531840
1969.Benan23623600
1970.Irena_Rolińska23511010322
1971.Zadrożny_Rafał22900229
1972.Jabłoński_Andrzej2271317125
1973.majawojdalski@hotmail.com22622600
1974.wag-a22400224
1975.Mierzejewski223861370
1976.ewadd22200222
1977.katkul322102219
1978.Wiktoria22002200
1979.Malinowski_Waldemar21821800
1980.Romain2151186532
1981.Mdek214118960
1982.gil_kasia21400214
1983.Mathias9121021000
1984.Zwierzyniecki210959619
1985.Zygmunt_Zygmunt20500205
1986.sdworak20402040
1987.Zbig_Kowalski2031214834
1988.sadik20212010
1989.polgen7820000200
1990.dorota_bartosiewicz19900199
1991.Bobowiec_Iwona19401940
1992.ciechanowska_agata192987717
1993.Gagulski_Lukasz19219200
1994.lisek_3190163027
1995.Łuniewska_Ewa19001900
1996.jm39361918518500
1997.Jurczak_Bartosz18518500
1998.andrzejkapron18418400
1999.TadeuszChitruszko182150320
2000.Rogalińska_Halina180111069
2001.Bazyszyn_Liliana18000180
2002.Tomasz_Swierzb17800178
2003.matt17800178
2004.pestkam17700177
2005.BeataK17717700
2006.bogda2521761491116
2007.PakułavelRutka_Wojciech17517500
2008.rotry17400174
2009.Gromadka_Tomasz17394790
2010.Blogolady17100171
2011.alfatronik216900169
2012.Galazka_Barbara165140025
2013.pawelolszewski16500165
2014.g.socha16316300
2015.kazik4616316300
2016.eshabe16300163
2017.askksa16216200
2018.dziadek_m60161010457
2019.Ash15915900
2020.Karolina_Kaszuba157011542
2021.weazel15615600
2022.dominikk15500155
2023.wietom15501550
2024.mchoci15215200
2025.natalia1986152994310
2026.GenTV150119031
2027.Galas_Małgorzata14914900
2028.JarekK14814800
2029.Owsiany_P14701470
2030.MarMat146884216
2031.m.rottenberg14400144
2032.aurora14400144
2033.Wirtualny141626514
2034.jan487513900139
2035.Mariuszzz13700137
2036.Moszyńska_Paulina13203894
2037.magda20713101310
2038.Diana13013000
2039.kola1612900129
2040.basia_pol128812621
2041.BohdanKD12800128
2042.beatka63612508243
2043.ANDY321124654217
2044.kathylapoz12312300
2045.Michał_Fronczak12300123
2046.TomKlu123612834
2047.Papciak_Małgorzata12212200
2048.jkpsgenealogia121104107
2049.Purzyński11711700
2050.efkama11700117
2051.Wolender11500115
2052.Gorecka_Malgosia11411400
2053.pitcairn198711411400
2054.Dmytryszyn11311300
2055.pontos11352556
2056.Konrad199911211200
2057.anpiet11100111
2058.Irek_Bartkowski11000110
2059.lojka3511011000
2060.fplaton11011000
2061.vivace10901090
2062.adrianm107623213
2063.joannakov10600106
2064.Zagrobelna_Zofia10670279
2065.jan26x10300103
2066.Marzena_Sosnowska10210200
2067.Michnowicz_Alicja100652015
2068.Bozenna990990
2069.majaszpot980980
2070.Bea9667290
2071.jabłońska-kruszewska_a960096
2072.Ł.A.Rynkowski96502323
2073.Olszewski_Łukasz939300
2074.Andrzej_Stanislaw9256036
2075.111chris9159266
2076.Matbir919100
2077.adrian.g909000
2078.filipek.marta9058248
2079.jaroz01898900
2080.WelkaGrzegorz8848373
2081.Krzysztof_Wilczynski86383117
2082.kubajaworski848400
2083.AnuszewskaHonorata8406123
2084.marekkronikarz840084
2085.SztylerE8338396
2086.mirebella820082
2087.akamieniak8143335
2088.Sofeicz797900
2089.Potyjówka79442411
2090.Starszewska_Marta770770
2091.Izabelab767600
2092.mos_s7328441
2093.Kożuchowski_Albin7106011
2094.Łuczniewski717100
2095.Berlin676700
2096.andompol66371613
2097.TomaszMydlarz666600
2098.Baczewski_Robert660066
2099.Hubicki_Roman600600
2100.aniawd600600
2101.Grzegorz_Bączek590059
2102.geneo590590
2103.adriana123595900
2104.lukhop585800
2105.astelcer555500
2106.asopczak525200
2107.Wiktoria_Owsianycka5230175
2108.Ramona_Flowers510051
2109.chrostowska505000
2110.skol490049
2111.Pecherska_Agnieszka4803810
2112.Gleinert_Karolina460460
2113.Adam_S4429150
2114.Górska_Jadwiga430142
2115.Editche420042
2116.AldonaS4203012
2117.KrystianJan400040
2118.Bajkowski_Bartosz4003010
2119.Marek_Wysocki390039
2120.Marek_Krzyżanowski380038
2121.agatek1806380038
2122.jurek6np370037
2123.Adam_Leszczyński360036
2124.luczi88353500
2125.jkdobro353500
2126.erazmwol320032
2127.Seba_Piotr3214162
2128.Alicja_Gąsiewska313100
2129.madasek300030
2130.k_skrzyp280028
2131.andrzej2511250025
2132.jan.ploszczyca250250
2133.Sophie86200020
2134.Antolak_Olga150015
2135.bulledesavon140014
2136.KamilK130013
2137.kupiszanka6060
2138.Maksymilian_Rzemiński5005
2139.grina_gediminas5401
2140.Danna84400
2141.TomsKi19852110
2142.kujawa_cezary2200
2143.digajewski2110
2144.rick.zalewski1100
2145.geminioctavia1100
2146.amasdamas1100
2147.Piatek5551001
2148.Chuchracka_Iwona1100
2149.Karol_Zielski1010
2150.ewade1100
donate
Online: 72, ver. 1.71 © 2010-2022 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::

Producentem Geneteki (w rozumieniu ustawy o ochronie baz danych) jest Polskie Towarzystwo Genealogiczne