geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 34.832.86918.168.83611.469.3955.194.638

1.Danecka719.750399.592231.63388.525
2.Incognito664.188367.611186.121110.456
3.Wojciech_Liśkiewicz615.416328.171188.89598.350
4.bozenabalaw606.103349.980194.00162.122
5.Jabłoński_Edward600.593327.787201.95970.847
6.Basia_W562.623290.435219.85352.335
7.mmaziarski554.521240.165232.21482.142
8.janusch532.316295.690182.52854.098
9.danisha458.893209.519200.09349.281
10.jackun409.429205.110134.73469.585
11.jerzy_nowosielski395.126199.026129.78866.312
12.bazie384.725204.308133.13847.279
13.eliza1952374.541212.682111.57550.284
14.Jaskólska_Ewa364.653197.687135.23631.730
15.urszula_swierczynska350.681203.028110.42337.230
16.GTG_Silius_Radicum331.41166.74437.126227.541
17.Michał_Golubiński315.246164.65999.26851.319
18.Misiewicz_Elżbieta293.463150.003109.93733.523
19.Sobieraj_Ewa275.565157.34283.08735.136
20.Skrzypczak_Bogumiła269.815144.43990.52734.849
21.WZI258.823185.86930.06942.885
22.Turek_Bożena255.570137.96390.34527.262
23.Izabela_Czaplicka250.881118.49499.19733.190
24.Tylingo_Bozena248.126119.06881.02548.033
25.mteresa236.880122.36884.36730.145
26.halina229.852124.87181.13523.846
27.Karsowianin215.844132.88858.21724.739
28.jurekzur207.230114.40468.61324.213
29.Rafał_Albiński206.62495.89367.23343.498
30.Czarkowski_Jarosław192.949111.51655.32926.104
31.Kośnik_Krzysztof192.711113.91858.23920.554
32.Ciesielski_Marcin189.64779.96359.47850.206
33.magnowa178.72597.41762.29719.011
34.Marek_Delert177.43281.53975.92119.972
35.Krystyna_Stanisławska175.88587.71963.21624.950
36.gz1411173.94896.47859.52017.950
37.WaldemarChorążewicz172.49249.20265.56957.721
38.Krystyna_Malik170.85097.48457.08816.278
39.grammy43116169.75491.88166.15711.716
40.Myslinski158.75999.82944.48414.446
41.Majewska_Renata156.09489.21647.98718.891
42.ChmielowskaAnna142.74280.99030.03631.716
43.Berens_Jan142.58971.07237.15834.359
44.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
45.Jegier141.79573.35453.97114.470
46.nowak140.32673.70141.08225.543
47.asska1139.10174.72950.12414.248
48.igoriosso139.03669.91242.74726.377
49.Tomek_Bogiel138.93481.04143.50714.386
50.K_Zochniak137.47450.13538.41048.929
51.bkrajewska137.15866.41450.04220.702
52.ArturWilkicki132.43970.88531.10330.451
53.krzysztofjach1132.23269.19447.50015.538
54.Steamroller_Fly129.75074.28242.46613.002
55.dRob127.60654.56553.88919.152
56.Wilfried125.69468.08442.28915.321
57.Barbara_Kubcka124.94761.88747.19315.867
58.Koprowski.Jerzy122.79051.80853.50217.480
59.Maślanek_Joanna122.46567.77741.73012.958
60.mziel119.62571.35726.68021.588
61.JZI119.51762.03641.74315.738
62.Wlodzimierz_Macewicz115.69768.14131.46216.094
63.magda_lena113.67158.31643.25512.100
64.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
65.Nikołaj109.74022.62562.62724.488
66.Makowiecka_Krystyna109.67621.30852.09436.274
67.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
68.Krasieńko_Rafał109.21662.99733.57112.648
69.Gośka108.70742.69558.0827.930
70.Kaczmarek_Aneta107.55971.12916.25520.175
71.Wilnianka106.78853.60340.25012.935
72.Krystyna_Domańska105.09555.66938.05511.371
73.jorgus06104.65160.75928.90914.983
74.marta1044103.51244.41528.42630.671
75.DorotaK99.50558.84826.97913.678
76.artekm98.20951.88137.9328.396
77.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
78.Staporek_Kamil96.36255.94629.91910.497
79.JanKontek95.38567.42919.4578.499
80.Czerkawska_Ewa94.46645.02448.1081.334
81.RoPson93.84550.17732.17111.497
82.kabe091.13445.39036.5559.189
83.Klass_Jolanta89.19049.29523.45216.443
84.kazluk87.87759.44816.83211.597
85.Dębowski_Józef86.59446.78030.4599.355
86.Tulej_Anna84.82844.37231.2259.231
87.pronobis84.01535.05842.9635.994
88.Kornelia_Major83.39046.91426.6399.837
89.alus80.72830.91329.01720.798
90.Sludkowski_Darek79.80640.52427.67511.607
91.olerys79.28643.29724.49511.494
92.Kamila_Szymankiewicz78.28325.04050.9672.276
93.Marynicz_Marcin76.71530.17432.56313.978
94.szubog76.05240.72626.6138.713
95.kotik774.80232.74819.74422.310
96.JMrozowski74.24250.39713.47110.374
97.ezoteryka73.98940.57525.3458.069
98.przodkowie.com73.230047.36325.867
99.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
100.Grabska_Iwona71.02638.07924.8368.111
101.Maryla_Celmer70.06830.16631.0448.858
102.BERNHARD0169.66335.32924.5839.751
103.GZuzak69.41938.03124.5816.807
104.annarenata69.35938.23420.94010.185
105.Krzysiek_Imiołek68.62130.64424.98612.991
106.Grażyna_Przybysz68.55524.98234.4819.092
107.AniaS68.42431.98727.2209.217
108.Gałkiewicz_Urszula68.1877.39342.98717.807
109.GRAZYNECZKAAA68.13718.33225.26424.541
110.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
111.mwpkk66.93133.60626.1427.183
112.anton_burza66.83530.56925.98410.282
113.Ilona_Gieras66.74338.73021.1526.861
114.Bożena_Prymus66.74229.65926.54210.541
115.MGieras65.69335.31922.0908.284
116.MagdaT65.58233.17325.5156.894
117.Komorowski_Longin65.24235.65523.5426.045
118.angap64.89231.75825.7417.393
119.kasia_wilcz64.75038.37025.902478
120.Pieczątkiewicz_Krzysztof64.44134.85922.9756.607
121.Aleksandra_Piętak64.34136.63520.6527.054
122.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
123.karabowicz_radek63.49032.81224.2876.391
124.Paź_Jacenty62.03036.10617.5228.402
125.Gadecki.Bogusław60.82622.53423.75114.541
126.BASIAPUSZ60.79231.13423.8915.767
127.Gawlik_Andrzej60.24928.47121.52910.249
128.Koluszkowski_Henryk60.18733.40519.6207.162
129.Wojtowicz_Danuta60.11731.30920.4408.368
130.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
131.kkrasinski59.66621.7606.31131.595
132.aniaosin59.55133.06520.2016.285
133.Jozef1159.45725.54018.83415.083
134.mlawiak59.23032.74715.58210.901
135.dzicz58.84621.83815.02121.987
136.Sloniasz58.19433.34718.9235.924
137.sloniatko6058.03439.5156.48812.031
138.kate10356.68731.82816.6398.220
139.Jarcun55.30134.2974.60716.397
140.romanburczyk55.22326.94920.7737.501
141.Ela_Ginalska55.15931.30417.8546.001
142.Kasia_Marchlińska54.57142.50411.167900
143.aldonalata53.48326.39219.0528.039
144.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
145.Bugajska_Joanna52.40624.83220.2957.279
146.Mania5352.26535.70011.6284.937
147.Krzysztof_Gruszka50.71131.05115.4064.254
148.Jabłonowski_Marek50.48029.4278.48212.571
149.Krycha49.31231.62311.3236.366
150.Rozenau_Adam49.01231.08217.9300
151.skapska_honorata48.93124.06017.1757.696
152.peters48.42728.09314.4705.864
153.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW48.09520.45721.4976.141
154.katnal47.98528.62813.9075.450
155.milosz47.79018.45011.94717.393
156.Rruda47.72624.39317.9195.414
157.krambud47.50815.32124.1937.994
158.frisgaard47.44724.79314.1548.500
159.Rafael47.12725.81513.8247.488
160.krupabeata46.80922.12618.9525.731
161.Popkowicz_Bronisław46.48224.73115.3146.437
162.adamhen5546.18023.59816.6175.965
163.janden46.02524.22915.8135.983
164.Rzechowicz45.85421.57720.5803.697
165.Skolimowski_Tomasz45.67419.97018.4127.292
166.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
167.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
168.Romanowski_Piotr44.44916.53019.4228.497
169.tomes43.78915.32921.6446.816
170.tomekpn43.66120.18817.0806.393
171.Brozek_Oskar43.06021.40011.9959.665
172.mariola6142.91513.55120.5458.819
173.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
174.Ma_Sza42.49215.60519.5797.308
175.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
176.kasiema42.30227.28012.6512.371
177.czarnuszewicz_bozena41.23222.41313.4195.400
178.hannaostoja_swierczynska40.68821.62415.9973.067
179.jur58boz40.62421.36116.3612.902
180.maed40.59623.02711.3106.259
181.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
182.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
183.Gordiasz40.4791.18639.2930
184.janocha140.37121.3638.52210.486
185.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
186.Janusz39.85114.84921.2233.779
187.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
188.mierzyce39.00420.78014.1294.095
189.Albin_Kożuchowski38.62322.59510.9075.121
190.Borkowski.Wojciech38.56120.03314.6403.888
191.ozanka38.54720.08513.4105.052
192.bisiza38.04219.63011.8146.598
193.Dąbr_Włodek37.94222.98111.7573.204
194.Świstak_Elżbieta37.93622.4759.9255.536
195.sowa7337.90517.71515.3144.876
196.BasiaR37.53319.76414.6573.112
197.Anna_S37.45828.1976.2962.965
198.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
199.el_za37.39119.67913.9053.807
200.moyra77737.38619.73810.5077.141
201.piotrpola37.00819.60813.3684.032
202.MariannaF36.90320.61812.4363.849
203.mmoonniiaa36.87820.02914.7922.057
204.Wieros36.83520.39712.7813.657
205.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
206.Mirek.Kozak36.10517.7637.92010.422
207.Agata_KJ36.08819.48312.2074.398
208.kolokolo35.55319.15513.2823.116
209.Sznober_Barbara35.2408.6686.87919.693
210.gregorry195334.94322.3318.2554.357
211.Baciński34.86213.1719.16012.531
212.ew_mar34.55924.1997.3622.998
213.JerzyGrzegorz34.53915.34515.1244.070
214.Mamaj_Jan34.40624.3885.5874.431
215.Bibi34.35717.48012.8883.989
216.kucz_agnieszka34.28224.7666.2113.305
217.Stradowski_Jacek34.20523.1886.9914.026
218.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
219.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
220.kamilo8633.57518.28914.2631.023
221.PabianAus33.34615.45814.5813.307
222.Wioletta33.3346.12726.496711
223.miras12133.29623.2117.3102.775
224.Szczepaniak_Tomasz33.27515.54710.2177.511
225.Synowiec_Ela33.25017.4548.9756.821
226.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
227.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
228.Jerzy_Stawiński32.99016.31811.4835.189
229.stanisław4832.96223.9106.4942.558
230.Małgorzata_Olewnik32.46816.80511.8723.791
231.jarekrad32.33217.51911.6743.139
232.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
233.włodzimiest31.78424.9001.2075.677
234.angoss31.63218.1899.9263.517
235.Daniel_Leszczyk31.23017.28310.3363.611
236.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
237.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
238.basia48130.78418.1959.0423.547
239.Janina_Hyb30.47514.46311.0125.000
240.Stasiak_Michał30.42017.7529.1083.560
241.Madzialena_KB30.30115.98310.7803.538
242.aerbert30.23918.6646.9064.669
243.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
244.mariaro129.35924.68004.679
245.misty6929.34318.2385.9325.173
246.jgniedziejko29.05314.70011.7682.585
247.MAJCHRZAK_MARIUSZ29.04415.01511.2822.747
248.Adamiec_Walenty29.01715.44910.6882.880
249.kujawiak28.94716.8209.4562.671
250.Mieżyńska_Danuta28.86914.65310.6043.612
251.x_hanna28.81715.9039.0323.882
252.GrzeS28.74113.47610.9104.355
253.Jason852428.5518.75211.0428.757
254.B_Boa28.41817.1448.6362.638
255.Dławichowski28.18316.9428.8802.361
256.Kokosinska_Urszula28.12412.84911.2494.026
257.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
258.Andrzej_Łęcki27.98215.9898.5433.450
259.Jazwinska_Justyna27.83814.09010.2303.518
260.Yerma27.80315.0849.2903.429
261.Berendzik_Malgorzata27.66213.5719.3034.788
262.karol44427.62216.0929.7691.761
263.Walczak_Marta27.55815.6846.5075.367
264.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
265.jerkre27.06515.1749.4042.487
266.Augustyniak_Irena26.98911.18712.5303.272
267.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
268.ela_cwiklinska26.81816.3369.0301.452
269.wanda-grys26.59712.9624.1209.515
270.m_jaro26.48115.2195.9615.301
271.sarna21526.44417.4535.4803.511
272.Piotr_Romanowski26.40810.3146.9899.105
273.Bartnicki_Jerzy26.39417.3704.2894.735
274.artur.kozminski26.22014.5148.4223.284
275.elgra26.16018.0775.8442.239
276.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
277.kapefa26.06523.15202.913
278.Leszek12825.81718.9523.4703.395
279.krzaja25.77615.8747.4432.459
280.ATUIN25.63913.0409.0123.587
281.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
282.Rafik000225.50813.55410.4081.546
283.Olik25.26912.4109.4603.399
284.Raciborski_Marek25.23624.893106237
285.kronerhalina25.11012.60010.5531.957
286.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
287.MagiQ24.94915.5685.8643.517
288.pgorzad24.83912.8249.2392.776
289.krzysztofklemens24.81216.1151.7116.986
290.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
291.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
292.adrian.kaszubski24.75911.13511.2532.371
293.grzesm24.67012.5757.9844.111
294.Petrax24.62812.70710.2971.624
295.Niemirski24.59610.98511.1592.452
296.grzech24.58324.58300
297.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
298.Kurzyjamski_Wojciech24.42012.28411.380756
299.DorotaP24.33615.3367.0031.997
300.Winczakiewicz_Wacław24.14912.7757.9863.388
301.Obidka24.03911.4929.6632.884
302.Urszula_Pogoń23.9858.5905.9359.460
303.margit23.96210.58711.3522.023
304.Chrzanowski_Stanisław23.95510.5288.9014.526
305.krysmag23.9469.6819.6844.581
306.Schaetzlein_Michael23.9094.140019.769
307.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
308.Jagielski23.84412.0678.6333.144
309.Bogusław_Woyciech23.81612.0297.3724.415
310.kawal23.78315.5394.1994.045
311.kat_pas23.63411.5529.9002.182
312.Lewandowicz_Adam23.6259.30212.7221.601
313.SylwesterMalicki23.55515.0096.1732.373
314.Piotr_Juszczyk23.45120.5842.335532
315.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
316.iwomi23.19513.8688.2131.114
317.jolaprokopiukbathelt23.19112.1588.4872.546
318.Lange_Jerzy23.12818.88404.244
319.Rostkowski_Mariusz23.10411.9458.8122.347
320.marekamin23.08720.1012.016970
321.Machnik_H22.96618.5862.8651.515
322.sbasiacz22.92111.7147.5073.700
323.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
324.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
325.Arek_Bereza22.5247.97810.1314.415
326.hlpedersen722.51510.18410.8191.512
327.Metalloviec22.47115.4494.6452.377
328.Suska_J22.27712.4737.3302.474
329.mena_u22.23711.2629.9121.063
330.piotrsm22.12513.3826.2902.453
331.Sroczyński_Włodzimierz22.02621.8971290
332.walet21.88414.4916.518875
333.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
334.hania21.71411.1687.9692.577
335.B.Babiarz21.70712.5425.8053.360
336.dorotan21.6563.8936.81310.950
337.Kozłowska_Elżbieta21.65116.7693.3231.559
338.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
339.kaskam21.38112.7484.7893.844
340.michal7221.29811.1168.0982.084
341.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
342.Stachwiuk_Elżbieta21.18214.1603.7043.318
343.Kliber21.14212.6854.5873.870
344.MariaŁopaciuk21.00712.3466.5392.122
345.katarzyna.matyjas20.94612.0746.6042.268
346.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
347.agnieszka599520.9056.9215.6948.290
348.megagrzechu20.75110.3538.2382.160
349.arborpl20.58611.5476.7682.271
350.kulsob20.43711.5066.5762.355
351.Jules20.36611.6295.5203.217
352.Gołowicz_Michał20.3349.3538.2722.709
353.Nastian20.3234.05112.0834.189
354.Strojczyk_Waldemar20.24011.8015.8272.612
355.J.Borycki20.1178.8428.6012.674
356.Domirka20.07310.4826.6462.945
357.Lukasz_Fajfrowski20.03611.7626.3201.954
358.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
359.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
360.aligatormp19.90019.90000
361.Marciszewska_maria19.8848.4507.5783.856
362.Projekt_OPI19.82811.4006.0482.380
363.joanna8419.81913.6544.5281.637
364.Sławek_Binczak19.56712.6006.042925
365.wisnik_k19.55511.1955.4132.947
366.halina4419.49211.9345.4592.099
367.Marcin_P19.4679.8248.3741.269
368.ula1119.4439.7807.0722.591
369.angie19.41818.7300688
370.Szalomszalom2019.39011.5875.3672.436
371.Krzysiek_19.3661.01815.4352.913
372.andrzej.drogosz19.2347.2488.1773.809
373.Łukaszek_Tadeusz19.20613.0063.8262.374
374.Jakubas_Eugeniusz19.1949.8356.0273.332
375.arletaso19.14011.8162.6704.654
376.Janina_Tomczyk19.0148.2547.4373.323
377.beata_anna118.6736.05411.5671.052
378.Sławiński_Jacek18.6596.5978.4763.586
379.barbarag.18.65513.75504.900
380.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
381.pbasik18.4819.3876.9492.145
382.marek_kondrat18.39916.2491.613537
383.marjolena18.3388.0218.1622.155
384.martabalazak17.95117.95100
385.magdalena7217.9319.1986.6952.038
386.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
387.Bednarczyk_Kamil17.7225.6206.9195.183
388.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
389.mariamikołaj17.58814.6952.386507
390.Mariańska_Małgorzata17.5638.6195.5383.406
391.gaolcia8617.5433.6729.5774.294
392.beatab17.4798.4712.6686.340
393.Juszyba17.45611.4514.1261.879
394.bodzio5417.4279.8664.4543.107
395.jmzolt17.4028.1705.0284.204
396.grara17.39610.4305.1081.858
397.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
398.karolinaw17.2248.5705.2373.417
399.Gospel17.20110.2524.9022.047
400.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
401.Marck5717.17211.9222.8402.410
402.Wiśniewski_Adam17.1378.8196.3231.995
403.marekn12417.0839.0596.1441.880
404.elżbieta17.03010.4002.9843.646
405.lidia195417.01517.01500
406.Jado16.93510.9884.8491.098
407.vitoo16.87611.5541.6123.710
408.Andrzej.P16.86414.1751.921768
409.Yskelo16.8169.8623.3373.617
410.Lewandowska_Justyna4416.80314.6519831.169
411.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
412.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
413.Viola_AP16.4907.2787.3141.898
414.barbara_barbara16.2528.0684.5483.636
415.Majtka_Łukasz16.1881.143015.045
416.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
417.Nowocin_Beata16.0606.6866.9162.458
418.Robert120216.0017.5475.5752.879
419.Gosia25315.9597.1706.4132.376
420.Inula15.9527.8686.5281.556
421.Ulcia_d15.9347.0368.076822
422.Wojciechowska_Ewka15.9029.6844.2371.981
423.olaf1715.88611.0733.3581.455
424.stemo6115.8474.35510.534958
425.Irena_Kaczmarek15.8336.1888.4551.190
426.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
427.T_Chamerski15.7236.9475.8822.894
428.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
429.Uszyńska_Hanna15.7148.1425.7101.862
430.sieruga15.7135.2837.2353.195
431.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
432.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
433.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
434.lukasz.hyrchel15.4628.0924.8002.570
435.mariuszek6915.3762.9644.9727.440
436.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
437.Lag200015.2885.7727.2532.263
438.opol15.24811.4811.3942.373
439.zbzukowski15.1898.5595.1111.519
440.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
441.rdet15.0986.3963.8744.828
442.Adalbertus15.073011.2543.819
443.kozlowskiw14.9928.4015.1071.484
444.kasiek14.9827.3614.8282.793
445.maluszycka14.9268.3704.5102.046
446.Lenaar14.91313.0465131.354
447.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
448.wojtstyp14.88510.5043.2901.091
449.RyszardBencko14.8578.0755.0731.709
450.annakt14.7748.4204.5641.790
451.luigi3714.7418.1064.2892.346
452.zetka14.7408.8633.9861.891
453.m_gry14.6838.4083.2213.054
454.KemMarzanna14.6525.3056.8782.469
455.julka6614.6309.1074.2771.246
456.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
457.Janusz_Stankiewicz14.5187.5103.6993.309
458.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
459.Gocha_D14.3917.3326.812247
460.Marek7014.3728.0465.780546
461.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
462.Labcio40214.2286.3924.2103.626
463.dombas14.1963.1119.4091.676
464.kwroblewska14.1827.5582.9523.672
465.Obałek_Jacek14.1727.4005.3571.415
466.krzypov14.1497.7582.2264.165
467.Piachu214.1349.8081.2633.063
468.ztelega14.0977.6934.8881.516
469.Magierowski_Wojciech13.8799.7363.1301.013
470.Brudka13.8546.7274.7822.345
471.Walder_Wisława13.6744.89708.777
472.Lukasz.Puciata13.5108.7474.7630
473.Rutar13.4836.6574.2272.599
474.agac13.4836.5161.6665.301
475.BasiaFl13.4206.6705.4471.303
476.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
477.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
478.MMar13.3016.9884.7641.549
479.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
480.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
481.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
482.hal.ka12.9579.4102.951596
483.lukas4912.9068.6703.707529
484.Braun_Beata12.8616.9224.3051.634
485.jansz12.7256.6074.6651.453
486.ToniR12.6726.4182.5253.729
487.Ewa_Brzezińska12.6527.6703.4661.516
488.Daniel_Paczkowski12.5279.1845442.799
489.griszka5012.3979.2762.973148
490.Jazzek12.38712.38700
491.Hening12.3709.3822.201787
492.GrzeSwier12.3516.8342.0323.485
493.Artsanon12.1364.5533.6063.977
494.waldas12.1247.57404.550
495.Czyżewski_Bartłomiej12.0407.4132.5072.120
496.pawkos8311.99311.99300
497.karolszotek11.9644.8044416.719
498.Kempisty_Anna11.9494.6705.7031.576
499.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
500.Stańska_Aleksandra11.93411.93400
501.dorocik13311.8747.4972.9741.403
502.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
503.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
504.Anna_Parysek11.6146.5962.3692.649
505.mlazarecki11.6126.7583.1171.737
506.Sieczkowska_Elżbieta11.5977.8793.131587
507.Michał_Kazimierz11.5491.5507.2072.792
508.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
509.kasejuka11.4966.9233.3331.240
510.kubakpro11.4916.5494.198744
511.basiula11.4895.7113.1292.649
512.krawiec_anna11.4465.7464.4841.216
513.Pawlak_Elżbieta11.41410.02201.392
514.brulion11.3812.6328.71237
515.Livia_Ditto11.3607.9353.018407
516.jacwes11.349011.3490
517.Słomińska_Dominika11.3476.4543.8241.069
518.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
519.nuernberg11.1687.0561.5602.552
520.tobi11.1676.3593.5211.287
521.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
522.maciejowski11.0774.3283.9332.816
523.mariadobroslawa11.0744.1653.8563.053
524.Purski_Jan11.0094.9586.0510
525.KPM11.0015.7783.4201.803
526.bandziorek11.0013.2916.781929
527.Matuszewska_Magdalena10.9675.6324.1821.153
528.krysta_s10.9635.4244.0381.501
529.Grażyna_Wójcik10.9604.6653.3142.981
530.historyk9910.9364.4303.7782.728
531.Miłosz_Pamuła10.8898.98501.904
532.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
533.jperkowski10.6107.5502.064996
534.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
535.rencr410.5586.2391.8482.471
536.boena10.5085.0991.6583.751
537.golcheck10.4275.3233.8521.252
538.Witold_Trzeciak10.3816.0003.2281.153
539.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
540.62_61010.3666.2282.6771.461
541.Emkael10.3516.6472.0781.626
542.szczelba110.3515.3583.9701.023
543.surman10.3505.5123.8041.034
544.KrystynaZadworna10.3265.6563.810860
545.Kucharro10.3014.6454.3201.336
546.ZbLin10.2766.3372.0511.888
547.maria112m10.2443.7475.2261.271
548.szczesna10.2435.4264.332485
549.Artur5910.2436.5442.4181.281
550.Agnieszka_Wójcik10.1595.7213.3471.091
551.Alinka10.1315.2643.6771.190
552.badur10.1305.3693.4811.280
553.wmacoch10.1226.6172.5041.001
554.mariola071110.07007.5562.514
555.Kacper_Czerwiński10.0455.4793.4501.116
556.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
557.Ludwik_Olczyk9.9903.6225.2091.159
558.Kasprzyk_Anna9.9154.4953.6551.765
559.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
560.Marzanka9.8464.7414.150955
561.malkam2559.8304.8173.2231.790
562.Oleszka9.7993.0686.027704
563.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
564.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
565.aqkis9.71006.3643.346
566.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
567.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
568.donchichot9.6465.0622.3502.234
569.magat19.61809.6180
570.Jakub_Rokita9.6135.2693.1271.217
571.Genowefa9.6093.2505.771588
572.Janiszewska_Janka9.5903.8874.5391.164
573.NS_Jurek9.5745.3223.271981
574.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
575.Ula_W9.4466.8442.189413
576.ciekawoscpoznawcza9.3864.6363.5261.224
577.miremik9.3725.0063.2821.084
578.Magroski499.3328.315109908
579.Felberg_Sławomir9.3005.0353.1521.113
580.berfel9.2975.0303.2191.048
581.OlaH9.2506.2892.210751
582.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
583.aeroseek29.0526.5721.4191.061
584.Dąb_Henryk9.0515.7463.25748
585.Tomasz_Jedynak9.0464.7953.302949
586.Krzych.K9.0414.7523.678611
587.Korzunowicz_Mirosław8.9524.2113.802939
588.maja678.9504.4023.709839
589.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
590.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
591.rendziojaroslaw8.8204.7023.200918
592.aktawres8.7506.84701.903
593.Iwonanna8.7153.5983.5911.526
594.arjanek488.6524.7912.3311.530
595.Sułkowski_Jacek8.6055.5622.822221
596.marcinpt8.5624.3263.351885
597.Darek_Kiliszek8.5624.5543.576432
598.SILAM8.4966.1782742.044
599.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
600.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
601.marzanna1758.4041.4194.0762.909
602.annaurban8.3888.38800
603.Kwos8.3766.1011.0451.230
604.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
605.Odrowąż8.3644.7992.616949
606.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
607.madzia3278.2507.7710479
608.craft8.2215.5442.018659
609.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
610.PawS968.1961.0565.9571.183
611.Grabis_Mirosława8.1478.14700
612.monika.wałuszko8.1334.2463.260627
613.panter8.1244.5342.760830
614.barbara19478.1202.2069974.917
615.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
616.Lubryk8.096317.340725
617.papakulka8.0556.3811.122552
618.olenski_jan8.0074.66903.338
619.aaricia1048.0024.6632.493846
620.J1anka8.0006.784896320
621.SebastianS7.9527.0299230
622.MIRMAZEK7.9247.7910133
623.Lukasz_Kuc7.9227.92200
624.ewakuszlik7.9065.0642.423419
625.poschadel7.9002.6224.398880
626.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
627.Kolk_Osyoiewska7.7964.3522.2721.172
628.grad7.7804.4673.3130
629.Garnek_Jarek7.76506.795970
630.sekutnica7.7467.74600
631.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
632.wld_lan7.6946.87156767
633.ELADAB7.6884.5512.347790
634.anusia16107.6875.42702.260
635.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
636.Joculus7.6216.6550966
637.pawko2237.6173.3981.8942.325
638.Jadwiga_Sibirska7.6034.7047312.168
639.zlota_wilczyca7.5333.5194.0140
640.przeski7.5143.71303.801
641.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
642.HalinaLitka7.45907.4590
643.Ewa_Szczodruch7.44907.4490
644.Anetta_727.4423.7232.730989
645.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
646.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
647._jaj_7.3354.72102.614
648.KasiaKP7.3063.4012.971934
649.Małgorzata20057.2892.1384.481670
650.ewa_marciniak7.2573.5023.086669
651.brolly117.2431.7245.295224
652.Król_Majewska7.2353.97403.261
653.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
654.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
655.krak2107.1852.1274.302756
656.Piotr_Pukin7.1804.4181.873889
657.kziecina7.1657.105060
658.Michal_Sk7.1135.7492661.098
659.monikab7.0831.8132.0123.258
660.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
661.krzan6.9353.9021.2761.757
662.rjancz6.9232.8203.473630
663.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
664.Rozmysłowski_Marek6.8912.7451.2852.861
665.Musial_Michalina6.8805.1621.197521
666.Teerose6.84504.2572.588
667.Margaret_Stas6.8416.4840357
668.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
669.charston906.7796.77900
670.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
671.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
672.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
673.basik6.7074.82601.881
674.tonffillka6.6883.8412.120727
675.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
676.Joanna_D6.6313.2532.652726
677.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
678.graffik6.6082.8833.7250
679.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
680.RobertC6.5436.54300
681.kasiakozłowska6.4803.1062.550824
682.kulig326.4453.2072.504734
683.A.Kuba6.4414.0221.925494
684.mira_wiech6.4093.7672.335307
685.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
686.Stando_Piotr6.3574.32402.033
687.Paula2576.3363.0052.980351
688.mirst6.3153871.7974.131
689.GG_Grudzien6.2956.1799224
690.Stefanie_Matta6.2804.5011.559220
691.bertha6.2783.9501.2891.039
692.Partykowa_Iwona6.2703.3342.232704
693.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
694.Janka286.2374.5781.043616
695.rybecka6.2236.22300
696.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
697.Świętkowski_Dariusz6.1762.4852.982709
698.kknebel6.1423.2181.9131.011
699.neumann6.1315.116557458
700.Aleksandra_VanBever6.108006.108
701.37gosia6.0893.1672.89824
702.Stawowski_Jarosław6.0882483.9711.869
703.EwaMolly6.0524.3991.244409
704.Paweł_Pyszniewski6.0381.7673.0621.209
705.beatpatt355.9981.8033.743452
706.naplopo5.9873.1925282.267
707.arnel5.9464.7141681.064
708.janinka275.9453.7701.784391
709.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
710.rawli5.8762.4992.3111.066
711.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
712.grohel45.8254.0721.306447
713.Beata655.8252.7752.278772
714.grabkk5.8153.3322.4830
715.Edybo5.7873.4981.564725
716.Franek235.7733.1871.834752
717.Kurlas_Cynthia5.7645.76400
718.imagines5.7634.6971.0660
719.Grażyna.K5.7615.76100
720.ziobrovska5.7582.0832.821854
721.Giemza_Karol5.7572.7002.410647
722.keresz5.7555.36329894
723.Socha5.7254.703873149
724.Janusz_Kielak5.7184.598461659
725.Nowik_Grzegorz5.6961023.5052.089
726.Karbowska_Marianna5.6344.575635424
727.pawel_tk5.6171.6323.9850
728.belzowski_jacek5.6043.7701.358476
729.Kira5.6012.3663.2350
730.Scowron5.5654.1201.38560
731.Sochers5.5623.5067711.285
732.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
733.marzenska75.5102.6532.102755
734.Katarzyna_m5.4933.2971.573623
735.kiniastr5.4695.46900
736.Marek-L5.4451.0163.634795
737.EANWhitson5.4414.224865352
738.Gransztof_Anna5.4293.2611.662506
739.Bednarek_Edyta5.4292.7022.112615
740.Aga_Brz5.4262.6132.364449
741.bachach5.4241.0333.418973
742.Ania_Witkowska5.3913.5121.333546
743.jakozak5.3833.3251.604454
744.lpruski225.3744.088482804
745.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
746.Annetti5.3692.9622.053354
747.jarumasta5.3512.8909341.527
748.WPawlica5.3422.6881.985669
749.kkurys5.2945.29400
750.Dobrzyńska_Anna5.2883.3221.91749
751.Ewa_Tańska5.2783914.8870
752.janusz_iwanowski5.2682.7231.824721
753.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
754.vicek19785.2542.7681.887599
755.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
756.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
757.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
758.dorotakw5.1802.7051.996479
759.Teodozja5.1632.2151.0321.916
760.dl35.1552.6681.758729
761.Malgonia5.1512.4982.056597
762.bezet5.1332.9531.962218
763.Bartek_M5.1333.0542.0790
764.e_emyli5.1262.6291.935562
765.merdigon5.1043.0901.557457
766.tomczyk5.0793.43501.644
767.DankaW5.0791.5553.181343
768.broż_ka5.0501.1082.4911.451
769.Stefańczyk5.047005.047
770.stojex5.0383.0049471.087
771.Włodzimierz5.0303.440780810
772.Kapelus5.0244.0319930
773.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
774.Katarzyna_714.9694.947022
775.Klaus_Marcin4.9292.4402.021468
776.wojtek234.9054.90500
777.poszukiwaczka604.9003.770944186
778.Bogus_Kuć4.8872.2801.5721.035
779.keret4.8682.7572.01893
780.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
781.Stanikowski4.8083.594904310
782.Sz_Joanna4.7973.551830416
783.iksdar4.7912.5671.742482
784.Pitlab4.7711.9131.916942
785.Markowski_Maciej4.7622.8281.408526
786.manyek21124.7334.73300
787.Orlik_Ala4.72804.7280
788.ahalaburda4.7246733.523528
789.tyburski4.723004.723
790.mastalerz4.7022.4321.835435
791.Masia4.70004.7000
792.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
793.Majewska_Lilianna4.6952.7781.377540
794.RyszardSys4.6874.4422450
795.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
796.mariusz90504.6521.4982.508646
797.Elżbieta_Piwińska4.6332.6431.485505
798.Mirek19004.6233.1451.014464
799.Kocoń_Leszek4.60504.020585
800.Molencki_Rafał4.6053.0311.382192
801.Paweł_Zawadzki4.6041.7167522.136
802.Mustad4.5892.7531.8360
803.Krystyna_Moćko4.586552.2272.304
804.Zabomba4.5751.7132.583279
805.labarnerie4.5662.5631.525478
806.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
807.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
808.Kacperm_sz4.5403.54092773
809.Forma_Eugeniusz4.538004.538
810.Majcher4.5322262394.067
811.orzechowski_m4.5222.6731.370479
812.anytram4.4892.0961.861532
813.zolo4.4442.78501.659
814.mejpien4.4441.4512.330663
815.Zubrzak4.4252.1766201.629
816.PiotrG4.4212.7541.457210
817.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
818.mareklaskowski4.4102.7721.275363
819.amg074.3992.4411.447511
820.alf_ch4.3672.5661.8010
821.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
822.Florczak_Renata4.3019012.1021.298
823.a.badowski4.2842.2551.637392
824.barbarafasiczka4.2714.27100
825.pawlowska_katarzyna4.2691.1962.0631.010
826.Banasiak_Antolak4.2502.2521.575423
827.jareczkisz4.2332.3931.416424
828.Robert14.2302.764841625
829.sandy10m4.2222.35201.870
830.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
831.DanielPratt4.2073.21492568
832.mglinkow4.1781.0272.890261
833.kryst764.0943.081657356
834.Kubalska_Agnieszka4.0683.7902780
835.andziulam4.0601.1412.382537
836.pawel.dyda4.0551.8839141.258
837.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
838.OlszewskiD4.0451.1502.754141
839.EwaH4.0422.0726911.279
840.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
841.prazmowska4.0382.1491.491398
842.robi1123.9932.4491.106438
843.amarylis393.9863.98600
844.BogusławBykowski3.9612.475935551
845.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
846.Ewa_Prejs3.9529632.260729
847.loknok13.94602.4891.457
848.swapgirly3.9452.2081.329408
849.majkuss3.9351.2989291.708
850.jozek3.9211.5761.851494
851.andrzej_baran3.91503.165750
852.Jola_Zalesie3.8982.2131.234451
853.CaramonM3.893003.893
854.jolanta_kulinska3.8621.5901.313959
855.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
856.mwpch3.8222.649361812
857.ewastepien3.8201.9821.464374
858.Eder3.8081.8711.758179
859.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
860.susic3.7803.78000
861.marla3.7721.8781.477417
862.JMarchewka3.7723.77200
863.KRutko3.7422.1541.5880
864.lechkar3.7323.009145578
865.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
866.Walczak_Jarosław3.7143.71400
867.mirkania3.6742.502924248
868.Dzedzej3.6741.7291.172773
869.nicky3.6723.258245169
870.projektpodlasie3.6722.00601.666
871.Krawczyk_Wiesława3.6512.1291.104418
872.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
873.jertom3.6423.64200
874.tosia513.5913.59100
875.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
876.kwiech3.5753.57500
877.JustynaP3.5451.7291.186630
878.anna12643.5363.1114250
879.Maciej_L3.5332.493851189
880.marwro3.5023.50200
881.asdmjs3.5002.490669341
882.Kolank03.4733.1613120
883.ska83.4583.45800
884.AM_Kalski3.4442.205773466
885.Marcin_Z.3.4392.8690570
886.juzekxx023.4362.025954457
887.olka_elka3.4315311.6641.236
888.leszcz3.4281.600951877
889.kszczep3.4181.8391.155424
890.WiktorK3.4103.41000
891.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
892.RobertGóra3.4021.9001.128374
893.anna_wiśniewska3.3902.502280608
894.ambrozja1003.3572.284695378
895.Opalinski_Piotr3.3432.403245695
896.ewab.3.3352.541612182
897.Voyteck3.3272.417690220
898.orosowiecki3.3251.5851.369371
899.Darq3.3133.31300
900.bialy203.3072.374350583
901.dawid2543.30601.1502.156
902.krybas3.2982.143916239
903.Dampc_Kasia3.2802.7000580
904.ostrowiecki3.2772.7924850
905.Urlich_Tomasz3.2656546351.976
906.alwierzba3.263003.263
907.Terluk3.26096302.297
908.MonikaNJ3.2531.0062.083164
909.Olczyk_Paweł3.2491.8641.032353
910.Nocun_Wojciech3.2493.24900
911.Zwoźniak_Andrzej3.2472.083968196
912.Pietkun_Karolina3.2443.24400
913.Lukrecja3.2211.5231.272426
914.aisa3.208003.208
915.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
916.kkosteczko3.1881.4541.441293
917.krzysf773.1871.3165761.295
918.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
919.Lipka_M3.1852.290407488
920.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
921.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
922.Madzik883.1598432.116200
923.Dane_Kasia3.158103.157
924.halmarki3.156003.156
925.Mimzy3.1441.7041.147293
926.annapytel3.1308481.970312
927.jarekmadej3.0991.717978404
928.tomekov3.0811.4893311.261
929.Tadeusz_Pilat3.038003.038
930.andrzejs323.0343.03400
931.EdwardB3.0313.03100
932.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
933.dorota.kober3.0207939391.288
934.dorpaj3.0141.826621567
935.Urszula493.0143.01400
936.wiktor_nik3.0123.01200
937.kasik5003.0101.881852277
938.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
939.Kyon2.9851.4091.334242
940.kimar112.98212.9810
941.wlodekro2.9691.6221.061286
942.Monika_Ignatowicz2.9581.4871.113358
943.Gawski_Marcin2.95402.9540
944.Rasmussen_Bozenna2.9462.373227346
945.piotr_nojszewski2.9441.576560808
946.Wojciechowska_marta2.9311842.038709
947.Kostkowski2.91696201.954
948.drrejment2.91501.7861.129
949.kasiamon2.9141.2351.304375
950.michalina1802.8951.654864377
951.robin0002.87758902.288
952.alahal2.8591.5911.2680
953.Szostak_Marcin2.8552659131.677
954.połubiński_robert2.8422.84200
955.ryszardgarncarek2.8401.573955312
956.syszol2.83201.4881.344
957.Krystyna.waw2.8242.82400
958.Krzysztof_Maszkowski2.8241.8339910
959.Durka_Stanisław2.8232.82300
960.JuliaD2.8221.340890592
961.Tajgete2.7971.542955300
962.jbaginski2.7931.336937520
963.Missagent02.7732.77300
964.Markus2.7691.51601.253
965.wojtwk19122.7391.651858230
966.Jankowski_MA2.7291.69001.039
967.Miraś_Ireneusz2.719002.719
968.Edmunda2.7181.0931.6250
969.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
970.MonikaS72.6981.2801.162256
971.george2.6782.67800
972.ewelina.jakubowicz2.6741.6151.0590
973.kasiulek2.6631.3131.066284
974.jolantaw2.6631.695663305
975.martyna_j2.65780001.857
976.GoskaGoska2.6551.588829238
977.Olbryś_Anna2.64702.6470
978.monika_kurek2.6421.5481.0940
979.Marianna_Różalska2.6311.496695440
980.lukasz.okla2.6111.996104511
981.Irena_Monika2.6095326291.448
982.Svetlove2.5992.1940405
983.dasobierajuk2.5981.1901.160248
984.ina2.5962.59600
985.sharacz2.5948831.7110
986.sstevens2.5942.561033
987.Aleks.K2.5852.58500
988.gruszczyński2.5791.422870287
989.Uzfjm2.5751.364958253
990.Kyjania2.55101.987564
991.zawbor2.5501.305968277
992.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
993.astraIII2.5251.677387461
994.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
995.KazimierzPaczesny2.5161.729599188
996.Pawel_Jurewicz2.512132.4990
997.annape2.50802.303205
998.krzyko2.5041.4871.0170
999.Jarosz_Adrian2.4932.49300
1000.beatabistram2.4811.312242927
1001.gbryk2.4771.268949260
1002.JustynaS2.4752.47500
1003.Luziński_Marcin2.4711.459226786
1004.KasiaD2.4702.47000
1005.Misztal_Ewa2.4671.299962206
1006.Marcin_Śnioch2.4661.279928259
1007.Maj_Paweł2.4652.46500
1008.hagna112.4631.7920671
1009.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
1010.Joel_S2.4412.44100
1011.Katrinson2.4291.388720321
1012.AniNet2.4281.435656337
1013.Miazek2.420983848589
1014.teresaklosinska2.4121.60979013
1015.Tekla2.4092.40900
1016.bronislaw_wenta2.4012.2771240
1017.Rejnus2.3951.1101.2850
1018.Rosslyn19882.39001.641749
1019.Joniec_Henryk2.3822.38200
1020.marrta2.3791121.548719
1021.MagdaBilska2.366002.366
1022.betka392.36002.3600
1023.kokorzyc2.3561.460625271
1024.snemelk2.3341.1331711.030
1025.Kafar_Marita2.3261.296812218
1026.małgorzata_wstawska2.3211.339727255
1027.jusyd2.3171.271760286
1028.tpergalo2.3115195811.211
1029.Hałat_Anna2.30002.103197
1030.dzelka872.2941.241848205
1031.hykiel2.28502911.994
1032.DorotaL2.283002.283
1033.Tomasz_Struk2.275830450995
1034.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
1035.magdandrus2.2532.25300
1036.Agnieszka_Kluzek2.25122602.025
1037.mar_markiewicz2.2461811.661404
1038.BogdanB2.2411.216886139
1039.los_wiola2.2381.23397827
1040.mkkmilek2.2361.17301.063
1041.Krasowska_Katarzyna2.2281.123884221
1042.Perz_Pieron_Aleksandra2.2251.430337458
1043.Potomek_Wosinskich2.2221.197362663
1044.flo_ag2.2159421.19875
1045.walkip2.206002.206
1046.Elik7002.1981.4610737
1047.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
1048.tg3a2.1887481.4400
1049.Witkowska_Ewa2.1812932171.671
1050.sgubiec2.1781.4267520
1051.adiglowacki2.1672311.91125
1052.urbananna2.1622.16200
1053.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
1054.Sidor2.1592.15900
1055.klaudia1996232.1451.229668248
1056.Farmer19792.1401.272756112
1057.kammp2.1391.156766217
1058.Piasecki_Zbigniew2.1351.076796263
1059.mago24102.1311.172729230
1060.Danuta_Mielczarek2.1131.6350478
1061.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
1062.bzdrodow2.0712568071.008
1063.nenufar422.04801.297751
1064.ewelina757122.0461.7630283
1065.Kozera_Piotr2.04101.441600
1066.compnet2.0404502801.310
1067.BNowak2.0341.4020632
1068.Mimimi842.0281.128750150
1069.Dawid992.025937947141
1070.efunia2.02402.0240
1071.Ivojag2.0226631.012347
1072.DariuszHeręza2.02109961.025
1073.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
1074.GosiaLemanczyk2.0091.8130196
1075.Rzeszotek_Łukasz1.996846792358
1076.ewa.okoniewska1.9969161.0800
1077.morloth1.9761.97600
1078.tomnow1.9751.97500
1079.Łukasz281.96901.534435
1080.kirstein1.9681.96800
1081.annastregiel1.9671.374319274
1082.go.sien1.9521.67519978
1083.valdeq1.9321.047625260
1084.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
1085.redie1.9161.177250489
1086.nieznalski1.9141.060632222
1087.Lipka_Agnieszka1.9133911.5220
1088.kulik_agnieszka1.91195198862
1089.kipikasza1.9101.91000
1090.xtedek1.9091.15022737
1091.sj_sj1.9082851.6230
1092.Pawel_Gola1.8961.025700171
1093.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
1094.yoake1.885889832164
1095.anulka241.8831.58425346
1096.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
1097.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
1098.JPool1.8731.057624192
1099.terciak1.8691.130554185
1100.apogorzelska1.8561.188458210
1101.przemek_m1.8541.005674175
1102.joanna_mironczuk1.85306061.247
1103.pbacik1.849001.849
1104.Barbara_Domagała1.8341.83400
1105.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
1106.Darth_Simba1.813669649495
1107.monika30551.81301.8130
1108.Akszeingar1.8121.6961160
1109.madzmatron1.80901.8090
1110.Woyass1.796838492466
1111.Magdalena_Strózik1.7846361.1480
1112.agusja11.783989602192
1113.krzyosiek1.7831.78300
1114.Sikorska_Izabela1.76601.536230
1115.Ciszek_Artur1.7461.170447129
1116.Bezimienny121.740001.740
1117.anowi19581.7311.275296160
1118.Cynthia_Witt1.73099567560
1119.anamorf1.730723801206
1120.Roza.sz1.7171.71700
1121.AgnieszkaK1.7121.003548161
1122.RyszardT1.709873638198
1123.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
1124.jacklosi1.7061.70600
1125.jbstruzik1.7051.676029
1126.NowakMarcin1.7042893871.028
1127.Sobol741.701831673197
1128.pawełKa1.6911.5801110
1129.Psikus_Elzbieta1.691885358448
1130.labuska791.6915031.13850
1131.robert.kantorek1.6861.0066800
1132.StraszMarek1.675886582207
1133.Horg1.6721.029418225
1134.kaphis1.6679230744
1135.wicy1.6561.2264300
1136.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
1137.guzia281.629592932105
1138.Batory_Marcin1.622785655182
1139.Boroch_Marek1.6211.4740147
1140.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
1141.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
1142.Ewa_Hus1.6140920694
1143.camel531.614596909109
1144.maria.j.nie1.60701.6070
1145.marlena12061.6021.4998815
1146.Megabyzos1.59953501.064
1147.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
1148.piotrowski791.5972522811.064
1149.JSamborska1.588001.588
1150.aka831.586861588137
1151.Andrzej_Welsberg1.583925492166
1152.Krzysztof_Kalarus1.5811.1950386
1153.Aleksander_Kunsdorf1.575001.575
1154.AGillim1.5731.57300
1155.an_karnas1.5459170628
1156.ZofiaWichtowska1.542001.542
1157.JanczewskaM1.5381.0010537
1158.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1159.Jerzy_Molski1.5369640572
1160.Płowik_Hubert1.523210888425
1161.kolaczkowska1.523823513187
1162.KesslingAnna1.522822481219
1163.rrwhite1.5181.488030
1164.romano581.515354870291
1165.maria.mazur1.514662635217
1166.mholy1.5137527610
1167.Andrew.77PL1.497585437475
1168.GąskaMariusz1.49001.378112
1169.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1170.walinska.ewa1.48683762920
1171.norbibuu1.4801.48000
1172.IrenaZGB1.477807512158
1173.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1174.eilis1.4641.21616484
1175.Horizon1.4601.46000
1176.Biskupska_Julia1.455819521115
1177.aelwira1.4531.20442207
1178.tatarak311.4511.45100
1179.RoRo5001.447001.447
1180.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1181.KostekP1.426794459173
1182.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1183.konradus1.41101.4110
1184.honorata1.410137661612
1185.tylerversluis1.4101.1720238
1186.rybolow1.3971.22467106
1187.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
1188.grzesław1.378725511142
1189.Smach_Robert1.376228918230
1190.Mariola_Hadryś1.373542649182
1191.dstancel1.3711.37100
1192.Peikita1.36701.3670
1193.wasiliki1.36301.3630
1194.mszatilo1.361808392161
1195.Joanna521.34801.034314
1196.vnukinga1.345768460117
1197.AJKontkiewicz1.3443041.0400
1198.sierszeng1.3381.33800
1199.Pelagiusz1.334665534135
1200.MrDzwang1.33398825788
1201.wiktor_odelsk1.333001.333
1202.Magda20001.3301.33000
1203.AdamCA1.3241.32400
1204.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1205.DanusiaA1.3204840836
1206.mstrzelec1.312263147902
1207.Kwiatek491.312862331119
1208.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1209.achczi1.305442254609
1210.KDudzik1.3031.1550148
1211.Emerald1.2991.29900
1212.Croissante1.297703485109
1213.Vasquez1.2861.28600
1214.e_furmanczyk1.2680892376
1215.worwag1.263001.263
1216.sylweczka_221.258001.258
1217.julia_natalia1.2551.25500
1218.jart1.2498290420
1219.marcinguzek1.238760285193
1220.gajus811.237771317149
1221.basia1.23401.2340
1222.NikosK081.2291.22900
1223.joff1.22770847544
1224.arekw1.225694399132
1225.HorribileDictu1.2221.22200
1226.ananke19661.219629456134
1227.Frezja471.2187454730
1228.Ewa_Sobiech1.21201.2120
1229.arrmen1.212665436111
1230.tomkarolak1.2117730438
1231.czj1.211288765158
1232.mlody_8121.209592501116
1233.Joanna_Hoffmann1.209832200177
1234.tfxhospod1.204639397168
1235.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1236.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1237.Bełc_Paweł1.2009690231
1238.Kupis_Artur1.196743287166
1239.marzanna621.1841.146038
1240.marcinma1.180001.180
1241.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1242.Cel.Magdalena1.165579470116
1243.Stęplowska_Anna1.164570251343
1244.Porzelska_Paulina1.1630553610
1245.kcocyk1.16148957696
1246.Mroz_Anna1.159001.159
1247.Slavico1.159001.159
1248.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1249.tommyser1.1461.14600
1250.Kaffi1.144559466119
1251.gumisiek1.14165139793
1252.LavinkaTrinkelson1.1407740366
1253.WH1.132001.132
1254.basiaps1.1291.12900
1255.UllaB1.1251.12500
1256.monikatk1.1139430170
1257.kbinka1.10801.1080
1258.Jakub_Pypeć1.1035925110
1259.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1260.tiarella1.0871.08700
1261.roman1091.084001.084
1262.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1263.Hoch_Jacek1.08101.0810
1264.Quit1.06801.0680
1265.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1266.enora1.0683657030
1267.B_Kamil1.0651.06500
1268.Dolkenty1.0651.06500
1269.m.monika1.0641.06400
1270.nataliafw1.060101.059
1271.wołczuch1.05979916244
1272.ewulab1.05929515515
1273.mwkmoch1.0590864195
1274.Kossowska_Ada1.0531.05300
1275.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1276.kdgs1.0458940151
1277.rafaello162451.04476124241
1278.Banaś_Robert1.0400712328
1279.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1280.Haegele1.039001.039
1281.Zarzycki_Wojtek1.038358578102
1282.Marcin_Kubiś1.0358620173
1283.Bryś_Martyna1.033347364322
1284.SzaflikJoanka1.03001.0300
1285.Mirek801.03001.0300
1286.witek_mazuchowski1.028570318140
1287.MariaRągowska1.028669620
1288.psemik1.028595302131
1289.MaciaE1.02564529783
1290.matt131.019469427123
1291.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1292.Turaj_Halina1.00601.0060
1293.Hermanos1.0011.00100
1294.ewabo99599500
1295.Malinowski_Grzegorz9935290464
1296.Al_Mia99109910
1297.meggie990669218103
1298.karasm988297129562
1299.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1300.Krzychokiedzer98109810
1301.Dylewski_Adam981518353110
1302.Paulina_K9725244480
1303.krzysztof.kazmierczak967399464104
1304.adam.nojszewski96700967
1305.bibiasta965513328124
1306.Paszkowski955330440185
1307.krzszcz94746242263
1308.Rysak_Mateusz94500945
1309.JolantaN94221768153
1310.Kistowski_Mariusz94094000
1311.Kublicki_Włodzimierz93793700
1312.JakubRutkowski927498313116
1313.Gugnacki92500925
1314.Kuba_Wojtczak924485285154
1315.Justyna_Musiejewska92345337892
1316.kabzinski_lukasz912940818
1317.toto197490966139209
1318.bekel90874012444
1319.urluch907445283179
1320.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1321.WasniewskiTh90309030
1322.Boretti_Jerzy90344836095
1323.radekp89500895
1324.Rydzyński_Jan88708870
1325.Gasior_Wojciech88400884
1326.Michalak_Mariusz8825083740
1327.jorbik87422970575
1328.matix12387008700
1329.Dzoanis8704614090
1330.arigato358682070661
1331.Kerysek86368016221
1332.a.brodowicz861488256117
1333.malgorzata_d85600856
1334.zajączek85108510
1335.Gruszczyński_Paweł84900849
1336.Hryniewicki_Paweł84308430
1337.ofski84148728074
1338.miedzajac8336130220
1339.Głowacki_Maciej82982900
1340.jaskulka8253774480
1341.KuSto82400824
1342.Katarzyna_GT820311169340
1343.Old_Water81600816
1344.Dziubinski_Marcin809357351101
1345.Macsud80745928563
1346.Jarosław_Nawrot806247775
1347.Krzysztof_Fornalski805179315311
1348.Wiktor80380300
1349.Anna_Czaplicka8013334680
1350.Wojtek9997983334650
1351.Pilnik_Wiktoryja7913440447
1352.EngelardAneta787389242156
1353.Anna_Radziszewska78200782
1354.zuzanna78078000
1355.Cichy7774922850
1356.HubertLacki76807680
1357.pruszek_k7603394210
1358.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1359.Wiesław_F75240329950
1360.Tomasz_Fiedorek7526110141
1361.tomaszi75075000
1362.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1363.siunek74319545989
1364.MalgorzataMat7423870355
1365.Konrad_Dunst7390399340
1366.robert_duszynski73873800
1367.Monika_I737656081
1368.rabo36073573500
1369.bibinowik73200732
1370.hollerelk73107310
1371.zmyslowska72749099138
1372.majkey72146416988
1373.Tetiana72007200
1374.danielkolota720253128339
1375.dopam715380212123
1376.ewabe71571500
1377.BetiSzu71250815648
1378.Amalienborg70270200
1379.urszula.chyży.zd.bartold699116325258
1380.LucjaZatorska69929433471
1381.Respondek_Nicole69369300
1382.harufam68806880
1383.Aneta_Fisel68439321873
1384.jeczaj68168100
1385.Piotr_Kom68006800
1386.Morawicka_Justyna6754710204
1387.Nowik_Andrzej6685589515
1388.pawel_k2316625470115
1389.monika510866018392385
1390.Samorajczyk_Łucja6594272320
1391.Cwynar_Justyna6504400210
1392.Szymaniak_Piotr64864800
1393.Uchymiak_Inga642425112105
1394.Dragan63800638
1395.jakub.witkowski63663600
1396.Marszałek_Marek63606360
1397.Paweł_Witkowicz6284960132
1398.NataliaOpi62662600
1399.Yaakov76265401967
1400.katgen62400624
1401.AgataMysliwskaChrostek62406240
1402.Lewandowski_Robert61035917576
1403.tulipan12360460220
1404.Klaudia220859625127570
1405.Maciek_Ufnalewski594523071
1406.JanKarJas359259200
1407.JoannaL59159100
1408.osaczony3058958900
1409.Ducin58505850
1410.AlicjaSurmacka57600576
1411.Krajewski_Eugeniusz57257200
1412.Kwiatkowski57100571
1413.Skorek_A57126224465
1414.Monika_Piras56942811625
1415.robbi8956500565
1416.MarcinR564050460
1417.Feltynowska_Grażyna563288102173
1418.Myrddin0156056000
1419.dalcryz55505550
1420.katarzyna.niedzielko54830218462
1421.Gryczewski_Witold547174245128
1422.Gajda_Beata54154100
1423.Iwona_Cierpikowska54030715578
1424.sla_zeb5400314226
1425.Sroka_Stanisław5344505826
1426.Augusiak_Andrzej53400534
1427.Atena4153153100
1428.szmitmat52925422649
1429.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1430.Siberian6552305230
1431.Jakub.Śladowski521428093
1432.a.bartoszek52052000
1433.Kamiński_Janusz51329416455
1434.swodzyński51200512
1435.Koplinski_L49904990
1436.WaldemarG49800498
1437.Ving4972972000
1438.DFydrych49100491
1439.Palusinski_Pawel48904890
1440.Marta_Chmielińska48748700
1441.marcin_kowal4873150406
1442.jarymi48404840
1443.Trotwood48304830
1444.Białobrzeski_Marek48200482
1445.Izis47500475
1446.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1447.PawelJ47247200
1448.ask47100471
1449.Dulski_Roman47000470
1450.Grodzieński_ZI46821719556
1451.marcin_b46746700
1452.Beksa459115104240
1453.Zawada_Cezary456658383
1454.Skubik_Michał45445400
1455.JulieMCRSz45445400
1456.mmama14473794820
1457.Wolnik_Joanna44044000
1458.Rostek_Wioleta43826512746
1459.mzj43722916444
1460.Chabrzyk_Piotr43643600
1461.Kubiak_Wioletta43616315258
1462.Agnieszka_K4353507510
1463.Ewa_Bodzek43124214940
1464.pawel_po42519719236
1465.Beata_Załęska41925711943
1466.Walczak_Piotr41920418332
1467.fiolet41618519437
1468.W_Marcin41541500
1469.Wojtek_Sokołowski41341300
1470.Mariusz_Kucharski412326860
1471.Frank_Wong41100411
1472.Kaniewska_Anna4082727354
1473.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1474.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1475.Augustynowicz_W40321214843
1476.Carolina39900399
1477.olkatom3953192056
1478.Theofilos3892790110
1479.vbstar201038800388
1480.SlawomirB3887964245
1481.Hinc_Iza38738700
1482.KPiechota38738700
1483.gregorian7638521413932
1484.Wasiński_P38400384
1485.arek_nelke38203820
1486.Rafal_PL38203820
1487.minawia3805244284
1488.Grazyna37900379
1489.klocek_danuta37725810118
1490.Krzysiek.f.723751841829
1491.jaklika37413522910
1492.WiesławGajdek37300373
1493.JanNiedźwiadek37003700
1494.MT36503650
1495.herMMan36503650
1496.razare36300363
1497.Dzbik_Agnieszka36121410047
1498.Nykiel_Gracjan36136100
1499.marekzaborski36100361
1500.A.Michałowski3581881700
1501.j.nykiel35500355
1502.nina35335300
1503.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1504.Skibiński_Tomasz3507724429
1505.dobrochna_adamek35017113643
1506.NataliaBraun35035000
1507.ewelina_zielinska34934900
1508.magdus301134834800
1509.Beata197734834800
1510.Grażyna34400344
1511.kooiki34115414641
1512.Tomasz_Mierzejek3390214125
1513.JoannaKwiatkowska3382361020
1514.wilhelmho33217611937
1515.MirosławaP32900329
1516.Skarupa_Beth32832800
1517.MarSaw3281979239
1518.Michuel3251012240
1519.VValdek32300323
1520.Bogdan_Przyzycki31600316
1521.Janowski_Paweł31400314
1522.Pohl_Mateusz31203120
1523.marek755308253055
1524.cisowianka2030300303
1525.Tomkow30203020
1526.ksieski2st30003000
1527.Zofia_Kusztal299262325
1528.LilijaW29900299
1529.icecrypt29829800
1530.Jolanta672970164133
1531.Dusinska295235060
1532.Skrzetuski_Andrzej29200292
1533.Widłak_Aldona292222070
1534.Monika.C28915110929
1535.Śmiech_Michał28700287
1536.maziarek28600286
1537.pmeek28628600
1538.Mateusz_Grojec28528500
1539.marzenka2771529035
1540.dgebka27513910729
1541.Anzorge_Anna27427400
1542.carmilla27100271
1543.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1544.Budzynowski_Robert26700267
1545.danielfoote265201064
1546.szwiling2641587234
1547.aakob42611329435
1548.Przegalinski_Maciej2561078861
1549.Mariusz_Maj25625600
1550.Ślepowron31253204049
1551.MrTomAsh248018068
1552.netsoft2471326352
1553.Muraszko_Tamara24711110630
1554.dauttieg24524500
1555.Nowak_Jan1922451387631
1556.Piotrowski_JP2421071350
1557.wlodekja239221018
1558.Jana237531840
1559.Zadrożny_Rafał22900229
1560.Jabłoński_Andrzej2271317125
1561.majawojdalski@hotmail.com22622600
1562.wag-a22400224
1563.Mierzejewski223861370
1564.ewadd22200222
1565.katkul322102219
1566.Wiktoria22002200
1567.historyk192022000220
1568.Malinowski_Waldemar21821800
1569.Romain2151186532
1570.gil_kasia21400214
1571.Bloch_Elżbieta21221200
1572.Mathias9121021000
1573.Zwierzyniecki210959619
1574.Zygmunt_Zygmunt20500205
1575.sdworak20402040
1576.sadik20212010
1577.polgen7820100201
1578.dorota_bartosiewicz19900199
1579.erazmwol197016532
1580.Bobowiec_Iwona19401940
1581.Olaola11931384312
1582.ciechanowska_agata192987717
1583.Gagulski_Lukasz19219200
1584.Łuniewska_Ewa19001900
1585.teobald11891027017
1586.Klaudia_Cz18700187
1587.Jurczak_Bartosz18518500
1588.andrzejkapron18418400
1589.Savick184059125
1590.TadeuszChitruszko182150320
1591.Rogalińska_Halina180111069
1592.Bazyszyn_Liliana18000180
1593.Tomasz_Swierzb17800178
1594.Doda69178896821
1595.matt17800178
1596.BeataK17717700
1597.bogda2521761491116
1598.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1599.rotry17400174
1600.kasiar17400174
1601.Gromadka_Tomasz17394790
1602.tomasz11731105013
1603.alfatronik216900169
1604.Galazka_Barbara165140025
1605.pawelolszewski16500165
1606.kazik4616316300
1607.eshabe16300163
1608.askksa16216200
1609.dziadek_m60161010457
1610.dominikk15500155
1611.wietom15501550
1612.prankster153775917
1613.mchoci15215200
1614.natalia1986152994310
1615.GenTV150119031
1616.JarekK14814800
1617.MarMat146884216
1618.MarcinKuźbik14514500
1619.m.rottenberg14400144
1620.aurora14400144
1621.Wirtualny141626514
1622.tomas92133104029
1623.Moszyńska_Paulina13203894
1624.JasekKutzuba13175560
1625.Diana13013000
1626.kola1612900129
1627.afra5912812800
1628.basia_pol128812621
1629.BohdanKD12800128
1630.beatka63612508243
1631.ANDY321124654217
1632.kathylapoz12312300
1633.Michał_Fronczak12300123
1634.Papciak_Małgorzata12212200
1635.efkama11700117
1636.Gorecka_Malgosia11411400
1637.pitcairn198711411400
1638.anpiet11100111
1639.Irek_Bartkowski11000110
1640.lojka3511011000
1641.fplaton11011000
1642.vivace10901090
1643.111chris108592623
1644.adrianm107623213
1645.joannakov10600106
1646.Zagrobelna_Zofia10670279
1647.Marzena_Sosnowska10210200
1648.Michnowicz_Alicja100652015
1649.Bozenna990990
1650.majaszpot980980
1651.Bea9667290
1652.jabłońska-kruszewska_a960096
1653.Ł.A.Rynkowski96502323
1654.Andrzej_Stanislaw9256036
1655.adrian.g909000
1656.WelkaGrzegorz8848373
1657.kubajaworski848400
1658.AnuszewskaHonorata8406123
1659.marekkronikarz840084
1660.SztylerE8338396
1661.mirebella820082
1662.akamieniak8143335
1663.Sofeicz797900
1664.Potyjówka79442411
1665.Starszewska_Marta770770
1666.Izabelab767600
1667.mos_s7328441
1668.Purzyński727200
1669.Kożuchowski_Albin7106011
1670.Łuczniewski717100
1671.leszekh696900
1672.Berlin676700
1673.Baczewski_Robert660066
1674.Hubicki_Roman600600
1675.Grzegorz_Bączek590059
1676.geneo590590
1677.adriana123595900
1678.astelcer555500
1679.skol490049
1680.Pecherska_Agnieszka4803810
1681.Gleinert_Karolina460460
1682.Dendrophilus440044
1683.Editche420042
1684.Górska_Jadwiga420042
1685.KrystianJan400040
1686.Bajkowski_Bartosz4003010
1687.Dubiczyńska_Maria390039
1688.Marek_Wysocki390039
1689.Marek_Krzyżanowski380038
1690.agatek1806380038
1691.Adam_Leszczyński360036
1692.luczi88353500
1693.jkdobro353500
1694.Seba_Piotr3214162
1695.k_skrzyp280028
1696.Ciech1993272700
1697.andrzej2511250025
1698.jan.ploszczyca250250
1699.Antolak_Olga150015
1700.bulledesavon140014
1701.Maksymilian_Rzemiński5005
1702.Danna84400
1703.TomsKi19852110
1704.kujawa_cezary2200
1705.digajewski2110
1706.rick.zalewski1100
1707.geminioctavia1100
1708.Chuchracka_Iwona1100
donate
Online: 60, ver. 1.71 © 2010-2020 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::