geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc



Nowości w serwisie


Teren:


12-06-2024

Będzin Trójcy Przenaświętrzej (SL) -- UMZ 1914-15, indeksował Karsowianin
Drohiczyn (PL) -- Z 1748-98, indeksował Paweł Rybka
Kleszczewo (WP) -- Z 1810-1817, indeksowała Kasia Dane
Leżajsk (gr.-kat.) (PK) -- Z 1831-41, indeksował Fabian Dąbrowski
Lipsko (MZ) -- UMZ 1913-15, indeksowała Marianna Paszek
Lwów św. Antoni (m. Lwów) (UK) -- M 1868-71 (rozszerzenie), indeksowała Aleksandra Bury
Medynia Głogowska (m. Węgliska) (PK) -- U 1837-40, indeksował Tomasz Sączawa
Płock Radziwie (MZ) -- M 1920-41, indeksował Antoni Burzyński
Rudlice (LD) -- M 1925, indeksował Bogusław Gadecki
Rudy-Groß Rauden USC (SL) -- SkU 1874-78, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Samborzec (SK) -- UMZ 1871-75, indeksował Zenon Smuniewski
Sieroty-Schönrode (SL) -- U 1716-70, indeksowała Karina Frank
Sokołów Podlaski (MZ) -- UZ 1856-59, 1869-70, Z 1868, indeksował Kacper Dąbrowski
Sompolno (WP) -- MZ 1863-65, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Spie (cała parafia) (PK) -- Z 1776-79, indeksował Tomasz Sączawa
Spie (cała parafia) (PK) -- M 1782-85, indeksował Tomasz Sączawa
Spie (cała parafia) (PK) -- U 1773-85, indeksował Tomasz Sączawa
Spie (m. Gwoździec) (PK) -- U 1786-1800, indeksował Tomasz Sączawa
Spie (m. Nart, Rusinów Stary, Cisów Las) (PK) -- M 1786-1839, indeksował Tomasz Sączawa
Spie (m. Wilcza Wola) (PK) -- U 1786-88, indeksował Tomasz Sączawa
Spie (m. Wilcza Wola) (PK) -- M 1786-1826, indeksował Tomasz Sączawa
Staszów (SK) -- UMZ 1919-22, indeksowała Natalia Myśliwiec
Szczerców (LD) -- U 1875-85, indeksował Krzysztof Zochniak
Wawrzeńczyce (MP) -- UMZ 1870-1880, indeksował Jerzy Koprowski
Zakliczyn (pow. tarnowski) (MP) -- U 1737-46, 48-57, 59, 61-63, indeksowała malgorzata_d


11-06-2024

Baranów Sandomierski (m. Durdy, Smykle) (PK) -- U 1884 (uzupełnienie), M 1890-1909, indeksowała Heather Pedersen
Baranów Sandomierski (m. Knapy) (PK) -- U 1884 (uzupełnienie), M 1890-1918, indeksowała Heather Pedersen
Chorzów-Hajduki Wielkie USC (SL) -- UZ 1886 , indeksowała Beata Raś
Dobczyce (m. Dobczyce) (MP) -- Z 1847-48, 1858, 1860, indeksowała Ela Synowiec
Duśmiany (LT) -- M 1837-1839, indeksowała Bożena Tylingo
Dziekanowice (m. Dziekanowice, Hucisko, Kunice, NIezdów, Rudnik, Sieraków, Winiary) (MP) -- U 1901-10, indeksował Szymon Nowak
Jastrzębie Zdrój-Ruptawa (SL) -- UZ 1830-37,42-48, indeksował Adam Folwarczny
Jeżowe (m. Sójkowa) (PK) -- M 1831-35, indeksował Andrzej Ligas
Koropiec (UK) -- M 1707-75 (skrajne), indeksowała Ewa Marciniak
Kozy (m. Kozy) (SL) -- M 1901-26, indeksował Łukasz Kominiak
Kraków-Ludwinów (m. Zakrzówek) (MP) -- Z 1784-1811, 1815-17, indeksował Szymon Nowak
Łanięta (LD) -- U 1921-23, indeksował Antoni Burzyński
Maków Podhalański (m. Budzów, Jachówka, Osielec i Żarnówka) (MP) -- Z 1780-85, indeksował Mariusz Tokarz
Osięciny (KP) -- U 1823-25, indeksował Max Jankowski
Płock św. Bartłomieja (MZ) -- M 1940, indeksował Józef Pawłowski, weryf. Piotr Romanowski
Poniatowo (MZ) -- M 1917-19 , indeksował Michał Michalski
Porozów (BR) -- U 1836-1844, U 1831-1835 (aktual.), indeksował Aleh Rekuć
Porozów (prawosł.) (BR) -- U 1843-1844, indeksował Aleh Rekuć
Przyszowa (m. Przyszowa) (MP) -- Z 1858-1901, indeksowała Monika Kroczek
Radymno (m. Skołoszów) (PK) -- U 1889-90, indeksował Mariusz Koszkul
Radziechowy (m. Leśna) (SL) -- Z 1912-25, indeksował Łukasz Kominiak
Suwałki (PL) -- U 1790, indeksował Marek Rozmysłowski
Sużany (LT) -- UMZ 1900-1911 (lata skrajne), indeksowała Wanda Thomalla
Tarnobrzeg - Miechocin (m. Ślęzaki) (PK) -- M 1890-91, indeksowała Heather Pedersen
Tylicz (MP) -- M 1890-1918, indeksował Henryk
Tylicz (MP) -- U 1895-1900, indeksował Henryk
Żurowa (MP) -- U 1800-02, indeksowała Małgorzata Głowacka


10-06-2024

Biechów (SK) -- U 1732-40, indeksowali waldemarb, Mariusz Kmieciak
Garwolin (MZ) -- UMZ 1892, indeksowała Teresa Podrucka
Imielno (SK) -- UMZ 1810-30 (aktualizacja), indeksowali Ela Ginalska, Jacek Sułkowski, Eugeniusz Forma
Kraków św. Florian (szpital Helclów) (MP) -- Z 1906-35, indeksował Szymon Nowak
Męcina (MP) -- Z 1824-36, indeksowała Jadwiga Zenowicz
Radzymin (pow. płoński) (MZ) -- SkM 1924-41, indeksowała Barbara Sikorska, wer. Piotr Romanowski
Stalowa Wola - Rozwadów (m. Pilchów) (PK) -- U 1881-88, indeksowała Monika Kania-Capała
Wysokie Mazowieckie (PL) -- U 1809-10, indeksowała Aneta Skłodowska
Zakrzewo (pow. płocki) (MZ) -- U 1919-20, indeksował Tomasz Bogiel
Zalas (MP) -- U 1812, indeksowała Anna Roman


09-06-2024

Bełk USC (SL) -- SkZ 1938-42, indeksował Arturro
Białaczów (LD) -- U 1850-59, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Boguszyce (LD) -- M 1923-24, 27, indeksował Michał Michalski
Bojszowy (SL) -- Z 1870-74, indeksował Marcin Noras
Brańsk (PL) -- U 1851, indeksował Cezary Borowski
Czerwionka-Leszczyny - Dębieńsko (SL) -- SkZ 1937-39, indeksował Arturro
Daugi (LT) -- U 1812-1818, aktualizacja U1802-11, M1802-18, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Dołubowo (PL) -- U 1879 rozsz., indeksował Cezary Borowski
Dziadkowice (PL) -- U 1851, indeksował Cezary Borowski
Jałówka (PL) -- Z 1920-22, indeksował Adam Okuniewski
Konopiska (SL) -- Z 1868-79, indeksował Stanisław Jegier
Lisia Góra (m. Śmigno) (MP) -- U 1821-34, indeksowała emilia941
Płock św. Stanisława (MZ) -- M 1940, indeksował Piotr Romanowski
Przegędza USC (SL) -- SkZ 1935-39, indeksował Arturro
Racławice (m. Przędzel) (PK) -- U 1841, 45-49, indeksował Konrad Mierzwa
Rogotwórsk (MZ) -- M 1935-40, indeksowała Barbara Sikorska, wer. Piotr Romanowski
Rybnik-Golejów (SL) -- SkZ 28, indeksował Arturro
Skotniki (pow. piotrkowski) (LD) -- M 1904-05 (rozszerzenie), indeksował Mariusz Majchrzak
Sompolno (WP) -- U 1863-65, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Sompolno (WP) -- Z 1849-62 (rozsz.), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Tyczyn (m. Tyczyn) (PK) -- Z 1897, indeksowała Maria Kura
Wilga (MZ) -- Z 1900-02, indeksowała Aneta Kaczmarek
Wodzisław Śląski-Jedłownik (SL) -- SkZ 1915-40, indeksował Arturro
Wodzisław Śląski -Loslau USC (SL) -- SkU 1874-1913, indeksował Adam Folwarczny
Żukowo (MZ) -- M 1938-36, indeksował Józef Pawłowski, wer. Pior Romanowski


08-06-2024

Lwów św. Antoni (m. Lwów) (UK) -- M 1864-67 (rozszerzenie), indeksowała Aleksandra Bury
Lwów św. Antoni (m. Lwów, Krzywczyce, Zniesienie) (UK) -- M 1820-28, 30-35, indeksowała Aleksandra Bury
Nieciecz (BR) -- U 1812, 1826-1840, indeksował Walerian Skrendo
Popowo Kościelne (MZ) -- U 1895-1910, indeksowała Iwona Grabska
Rudomino (LT) -- UMZ 1856-1860, indeksowała Wioleta Agejewa
Rzekuń (MZ) -- Z 1908-09, indeksowała Marta Wojciechowska
Żołudek (BR) -- Z 1842-1847, indeksowała kati85


07-06-2024

Biechów (SK) -- U 1730-31, indeksowali waldemarb, Mariusz Kmieciak
Bochnia (m. Bochnia) (MP) -- Z 1895, indeksowała Aleksandra Bury
Bytom-Rozbark USC (SL) -- SkM 1907-14, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Bytom-Śródmieście USC (SL) -- SkM 1927-29,31-37 SkZ 1927-37, indeksował Krzysztof Imiołek
Czeladź-Piaski (SL) -- MZ 1941-42, indeksował Krzysztof Imiołek
Czeladź (SL) -- U 1923 ,MZ 1943, indeksował Krzysztof Imiołek
Czerwińsk (MZ) -- M 1941, 43, indeksował Piotr Romanowski
Dulsk (KP) -- U 1891-1910, indeksowała Mary Ann Graham
Kaski (MZ) -- U 1865, indeksowała Ewa Kuśmirek
Kielce św. Wojciecha (SK) -- U 1921-22, indeksowała Janina Hyb
Pieranie (KP) -- U 1730-39, indeksował Jason
Przystajń (SL) -- U 1826-38, indeksowała Teresa Benedykt
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- U 1904-05, indeksowała Halina Januszewska
Rzeszów - Fara (m. Rzeszów, Pobitno, Ruska Wieś, Staroniwa, Wilkowyja, Załęże, Zwięczyca) (PK) -- U 1901-04, indeksowała Katarzyna Krupa
Sadów (SL) -- M 1830-39, indeksowali GTG_Silisus_Radicum
Sienno (MZ) -- U 1859-60, indeksował Krzysztof Cegliński
Stary Wiśnicz (m. Kobyle) (MP) -- U 1836-1928, indeksował Marcin Więcek
Trzemeśnia (m. Trzemeśnia, Poręba i Łęki) (MP) -- M 1890-1919, indeksowali Orion
Wilga (MZ) -- UM 1891-92, indeksowała Aneta Kaczmarek
Zawiercie św. Apostołów Piotra i Pawła (SL) -- UZ 1903-06 M 1904-06, indeksował Ela Ginalska
Żukowo (MZ) -- M 1924-27, 37-41, indeksował Józef Pawłowski, wer. Pior Romanowski


06-06-2024

Bielsk Podlaski (PL) -- U 1808-26, M 1808-27, Z 1815-27, indeksował Wiesław Chodak
Dalików (LD) -- U 1782-1807, indeksowała Danuta Danecka
Dobroszyce (LD) -- U 1912-17, M 1915, 17, Z 1916-17, indeksowała Małgorzata Dobielska
Jewie (LT) -- M 1827-1836, indeksowała Bożena Tylingo
Jeżowe (m. Sójkowa) (PK) -- M 1819-30, indeksował Andrzej Ligas
Kamienica (MZ) -- U 1904-06, 1908-15, indeksowała Mariola Piotrowska
Kluczewsko (SK) -- UMZ 1920, indeksował Mariusz Obarzanek
Siemkowice (LD) -- M 1921-28, Z 1921-30, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Skotniki (pow. piotrkowski) (LD) -- M 1900-03 (rozszerzenie), indeksował Mariusz Majchrzak
Sokolany (PL) -- UMZ 1817b-1821a, indeksowała Anna Krawiec
Sońsk (MZ) -- Z 1845-51, 1859, 1872, indeksowała Krystyna Malik
Szczeglice (SK) -- UMZ 1821-30, indeksowała Karolina Zając
Szczuczyn (PL) -- U 1746-53, indeksowała Anna Krawiec
Wilno św. Filipa i Jakuba (LT) -- M 1880-1886, indeksowała Bożena Tylingo


05-06-2024

Chorzów-Nowe Hajduki USC (SL) -- SkMZ 1925-34, indeksował Krzysztof Imiołek
Ciepielów (MZ) -- Z 1798-1810, indeksowała Marianna Paszek
Gowarczów (SK) -- U 1912, indeksowała Anna Chmielowska
Iłża (MZ) -- M 1878-79 (rozsz.), indeksowała Aneta Kaczmarek
Kamieńsk (LD) -- U 1906-10, indeksował Marcin Maniecki
Lida (BR) -- M 1848-1890, indeksowała Marta Bałażak
Maniewo (WP) -- U 1819-1866, indeksował Jarosław Juszczak
Modrze (WP) -- U 1728-1816, M 1726-1800, Z 1726-1816, indeksował Henryk Krzyżan
Moszczenica (m. Moszczenica) (MP) -- U 1870 (pierwopis), indeksowała Aleksandra Gordziejuk-Tanyi
Niegów (MZ) -- M 1848-54 (rozsz.), indeksowała Aneta Kaczmarek
Niemysłów (LD) -- Z 1919, indeksował Michał Michalski
Ostrowiec Świętokrzyski (SK) -- Z 1923-39, indeksowała Ola Szcześniak
Racławice (pow. krakowski) (MP) -- UMZ 1918, indeksował Jurek Żurada
Sasów (obw. lwowski) (UK) -- M 1797-1803, 87, indeksowała Emilia Gil
Sąspów (MP) -- UMZ 1914-18, indeksował Jurek Żurada
Skotniki (pow. piotrkowski) (LD) -- M 1899 (rozszerzenie), indeksował Mariusz Majchrzak
Sompolno (WP) -- M 1849-62 (rozsz.), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Stalowa Wola-Rozwadów (m. Pilchów) (PK) -- U 1874-80, indeksowała Monika Kania-Capała
Wilno św. Jana (LT) -- U 1856-1858, indeksowała Marck57
Wiśniowa (SK) -- UMZ 1833-35, Z 1832, indeksowała Natalia Myśliwiec


04-06-2024

Busk (obw. lwowski) (UK) -- UMZ 1817, 25-26, 28-30, indeksowała Ela Ilba
Bytom-Rozbark USC (SL) -- SkM SkZ 1901-14, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Bytom- Łagiewniki USC (SL) -- SkU 1901-06,08-27, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Drohiczyn (PL) -- M 1771-1801, indeksował Paweł Rybka
Dzikowiec (m. Lipnica) (PK) -- Z 1829-90, indeksowała Joanna Drapała
Gorzyczki-Klein Gorzütz USC (SL) -- SkU 1874-78,80-89,92-99,1902-13, indeksował Artur Gorzolnik
Kęty (m. Kęty) (MP) -- U 1782-93, indeksował Łukasz Kominiak
Kłomnice (SL) -- Z 1892, indeksowała Aneta Kaczmarek
Maków Podhalański (m. Maków Podhalański) (MP) -- Z 1780-85, indeksował Mariusz Tokarz
Moszczenica (m. Moszczenica) (MP) -- U 1870 (wtóropis), indeksowała Aleksandra Gordziejuk-Tanyi
Ozorków (ewang.) (LD) -- UMZ 1837-40, indeksował Marius Meyer
Ożarów (LD) -- Z 1852-54, indeksował Tomasz Skolimowski
Siedlimowo (KP) -- Z 1829, indeksował Bartosz Ossowski
Stobierna (m. Jasionka-Grond, Jasionka-Gęsiówka) (PK) -- U 1786-1846, M 1784-1867, Z 1784-1855, indeksowała Kinga Słonka
Wielgomłyny (LD) -- MZ 1943, indeksował Bogusław Gadecki
Zgierz (ewang.) (LD) -- U 1851, indeksował Marius Meyer


03-06-2024

Białystok (PL) -- U 1918-19a, indeksowała Wiola Dec
Bytom-Sucha Góra USC (SL) -- U 1901-05, indeksował Incognito
Chotomów (MZ) -- M 1901-12, 18, indeksowała Magdalena Wróbel
Czerwińsk (MZ) -- M 1924-40, indeksował Józef Pawłowski, wer. Piotr Romanowski
Czyżew (PL) -- U 1879, indeksował Paul Baranoski
Gowarczów (SK) -- M 1923-33, indeksowała Anna Chmielowska
Kobylany (prawosł.) (LB) -- Z 1931-32, indeksowała Katarzyna Zbyszyńska
Kozakiszki (LT) -- M 1827-1846, indeksowała Bożena Tylingo
Krzyżanowice (m. Nowy Gawłów) (MP) -- U 1784-1852, M 1784-1873, Z 1784-1857, indeksowała Maria Gałuszka
Leźnica Mała (LD) -- Z 1937-40, indeksował Michał Michalski
Lgota Wielka (LD) -- UM 1907, indeksowała Aneta Kaczmarek
Łódź św. Stanisław Kostka (LD) -- Z 1940, indeksowała Grażyna Stasiak
Łukomie (MZ) -- UMZ 1921, indeksował Baciński, wer. Piotr Romanowski
Maków Podhalański (m. Grzechynia, Biała, Osielec, Jachówka, Żarnówka, Budzów) (MP) -- M 1780-85, indeksował Mariusz Tokarz
Maków Podhalański (m. Kojszówka, Wieprzec, Juszczyn) (MP) -- M 1780-85, indeksował Mariusz Tokarz
Mokrsko (LD) -- Z 1741-72, indeksowała Dagmara Mielczarek
Nowa Wieś Królewska (KP) -- UMZ 1916, indeksowała Monika Bandelewska
Piotrków Trybunalski (mojż.) (LD) -- U 1875, indeksował Andrzej Selerowicz
Poręba Spytkowska (MP) -- U 1922-23, indeksował Szymon Nowak
Szczucin (m. Maniów) (MP) -- Z 1851-1937, indeksował Marc Ciba
Szczurowa (m. Szczurowa) (MP) -- U 1822-40, indeksowała Mholy
Wilga (MZ) -- U 1889-90, Z 1899, indeksowała Aneta Kaczmarek
Wilno św. Filipa i Jakuba (LT) -- M 1840-1852, indeksowała Bożena Tylingo
Wyżniany (UK) -- UMZ 1862, indeksowała thzuber


02-06-2024

Baboszewo (MZ) -- M 1934-41, indeksowała Weronika Lewandowska
Białowieża (prawosł.) (PL) -- UMZ 1895-96, indeksowała Anna Wiszniewska
Horodenka (obw. iwanofrankiwski) (UK) -- Z 1821, 26-27, indeksowała helensaw
Nowy Targ (filia Szaflary) (MP) -- U 1646-60, indeksował Rajmund Lemański
Sędziszów Małopolski (cała parafia) (PK) -- UMZ 1846-47, indeksowała Anna Idzik
Sokolany (PL) -- UMZ 1813-17, indeksowała Anna Krawiec
Trąbin (KP) -- UMZ 1879, indeksował Maciej Lisiecki
Trzęsówka (m. Ostrowy Baranowskie) (PK) -- U 1789-1801, 20, 49, 69-1923 + aktualizacja, indeksowali Czesław Gancarz i Achille
Zakrzewo (pow. płocki) (MZ) -- U 1917-18, indeksował Tomasz Bogiel
Zawady (PL) -- U 1851-52, indeksowała Eva Wood
Zborów (obw. tarnopolski) (UK) -- UMZ 1840-41, 43-45, indeksowała Elżbieta Kowalska


01-06-2024

Baranów Sandomierski (m. Suchorzów, Skopanie, Koło, Domacyny, Przewóz, Dymitrów Duży, Dymitrów Mały) (PK) -- U 1890, indeksowała Heather Pedersen
Białaczów (LD) -- Z 1830-49, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Bobrowniki (KP) -- SkM 1921-22, indeksował Jan Berens
Bydgoszcz Fara (KP) -- U 1773-91, indeksował Jerzy Lange
Bytom-Miechowice USC (SL) -- SkU 1900-03,05-14, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Bytom-Rozbark USC (SL) -- SkZ 1900, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Bytom-Sucha Góra USC (SL) -- SkMZ 1899- 1941, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Bytom Łagiewniki USC (SL) -- SkU 1900,07, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Bytom- Szombierki (SL) -- SkU 1919-24, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Bytom Śródmieście USC (SL) -- SkM 1930, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Czeladź USC (SL) -- SkM 1922-23, indeksował Krzysztof Imiołek
Dobrzyń nad Wisłą (KP) -- SkM 1922-38, indeksował Krzysztof Kośnik
Kobylnica Wołoska (gr.-kat.) (PK) -- U 1864-1913, indeksował Krzysztof Gruszka
Kraków-Ludwinów (m. Pychowice) (MP) -- Z 1784-1811, 1815-17, indeksował Szymon Nowak
Kraków-Ludwinów (m. Wola Duchacka) (MP) -- Z 1784-1817, indeksował Szymon Nowak
Leśno USC (PM) -- Z 1920-1945, indeksowała Bożena Sobkiewicz
Łapczyca (m. Stanisławice) (MP) -- Z 1784-1845, indeksowała Aleksandra Bury
Raciborowice (m. Batowice) (MP) -- U 1797-1845, indeksował Jarosław Zapała
Raciborowice (m. Mistrzejowice) (MP) -- U 1797-1830, 1839-45, indeksował Jarosław Zapała
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- U 1917-18, indeksował Marcin Januszewski
Siedlce (św. Stanisława) (MZ) -- M 1894-98, indeksował Paweł Markowicz
Siedlimowo (KP) -- Z 1860, indeksował Bartosz Ossowski
Skępe (KP) -- SkM 1922-38,40,45, indeksował Krzysztof Kośnik
Ślęzaki (m. Janówka) (PK) -- MZ 1924-44 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Tarnobrzeg-Miechocin (m. Janówka) (PK) -- Z 1858-1923 M 1873-1923, indeksowała Heather Pedersen
Tarnobrzeg-Miechocin (m. Siedleszczany) (PK) -- U 1888-1923, indeksowała Heather Pedersen
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1896, indeksowała Ewa Czerkawska
Zakroczym (MZ) -- M 1908-12, 19-20, indeksował Tomasz Przygodziński
Zawiercie-Skarżyce Trójcy Przenajświętrzej (SL) -- Z 1926-46, indeksował GenRys
Zborów (obw. tarnopolski) (UK) -- UMZ 1831, indeksowała Elżbieta Kowalska
Zduszniki (KP) -- SkM 1923-38, indeksowała Bożena Prymus
Żuraw (SL) -- U 1810-17, indeksowała Aneta Kaczmarek


31-05-2024

Bakałarzewo (PL) -- UM 1815-18, Z 1815-19, indeksowała Krystyna Jaśko
Brzeziny (LD) -- Z 1910-15, indeksował Tomasz Przygodziński
Chłopice (m. Jankowice) (PK) -- Z 1861-1907, indeksowała Milena Obłoza
Czerniowce (obw. winnicki) (UK) -- UMZ 1866, indeksował Bogusław_Woyciech
Czerwonogród (UK) -- U 1887-89, indeksowała Ewa Marciniak
Dąbrowa Tarnowska (m. Kaczówka) (MP) -- M 1787-1929, Z 1786-1924, indeksowała Agnieszka Fiszka-Borzyszkowski
Dobra (MP) -- UMZ 1889, indeksowała KasiaKP
Drohiczyn (PL) -- U 1785-1800, indeksował Paweł Rybka
Imielno (LD) -- UMZ 1920-21, indeksował Józef Dębowski
Kaniów (m. Kaniów) (SL) -- M 1893-1920, indeksował Łukasz Kominiak
Kraków św. Florian (szpital Helclów) (MP) -- Z 1898-99, 1900-05, indeksował Szymon Nowak
Kutno (LD) -- UMZ 1921-22, indeksował Józef Dębowski
Narewka (prawosł.) (PL) -- U 1865-95, M 1865-1915 nowe + aktualizacja, Z 1866-1915, 46-48,50,53, indeksował Grzegorz Nowik
Nowe (gm. Krośniewice) (LD) -- UMZ 1921-22, indeksował Józef Dębowski
Nur (MZ) -- M 1897 , indeksował Paul Baranoski
Ołpiny (m. Ołpiny) (MP) -- U 1836-40, indeksował Maciej Bator
Radomsko (LD) -- U 1919, indeksowała Karolina Sztajnert
Radom św. Jan (MZ) -- U 1913, indeksował Bartłomiej Zieliński
Rudniki (LT) -- Z 1884-1904, indeksowała Julia Paliul
Sadowne (MZ) -- UMZ 1886-95, indeksował Włodzimierz Macewicz
Sienno (MZ) -- Z 1856-58, indeksował Krzysztof Cegliński
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1918, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa św. Andrzej (WA) -- M 1874 (rozszerzenie), indeksował Sławomir Kowalczyk
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1787, indeksowała Aneta Kaczmarek
Werenowo (BR) -- M 1804-1889 (lata skrajne), indeksowała Julia Paliul
Wieliczka (MP) -- U 1914-15, indeksowała Ela Synowiec
Wierzchowice (BR) -- U 1833-1798, indeksował Piotr Pukin
Wola Pierowa (LD) -- MZ 1930-39, indeksował Józef Dębowski
Zakrzewo (pow. płocki) (MZ) -- M 1923-45, indeksował Tomasz Bogiel


30-05-2024

Borzęciczki-Radenz USC (WP) -- Z 1880-1890, indeksowała Joanna Raczkowska
Dawidów (UK) -- M 1881, 88, 94, indeksowała Honorata Huk, weryf.Elżbieta Kowalska
Lwów św. Maria Magdalena (UK) -- M 1869 (rozszerzenie), indeksowała Aleksandra Bury
Lwów św. Maria Magdalena (m. Lwów, Wulka) (UK) -- M 1819-25, 27-28, 30, indeksowała Aleksandra Bury
Mąkolice (LD) -- UMZ 1920-21, indeksował Antoni Burzyński
Naruszewo (MZ) -- M 1924-39, indeksował Piotr Romanowski
Niemysłów (LD) -- U 1919, indeksował Michał Michalski
Ozorków (ewang.) (LD) -- M 1906-13, indeksował Mariusz Dąbrowski
Piątek (LD) -- M 1829, 33-34, indeksował Antoni Burzyński
Rzekuń (MZ) -- Z 1906-07, indeksowała Marta Wojciechowska
Sarzyna (m. Ruda Łańcucka) (PK) -- M 1870-1942, indeksowała Oliwia Pączka
Sompolno (WP) -- Z 1831-1847 (rozsz.), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Zagroba (MZ) -- M 1923-38, indeksowała madzi1982, weryf. Piotr Romanowski


29-05-2024

Białaczów (LD) -- UMZ 1818-28, indeksowała Dorota Markiewicz
Białystok (PL) -- Z 1923 , indeksowała Wiola Dec
Busk (gr.-kat.) (UK) -- U 1838-47, indeksowała Elżbieta Ilba
Czernica USC (SL) -- Z 1934-41, indeksował Arturro
Czerwionka-Leszczyny-Czerwionka USC (SL) -- SkZ 1915-35, indeksował Arturro
Czyżew (PL) -- U 1878, indeksował Paul Baranoski
Drohiczyn (PL) -- U 1723-77, indeksował Paweł Rybka
Dziekanowice (MP) -- U 1890-95, indeksował Szymon Nowak
Dziekanowice (m. Dziekanowice, Hucisko, Kunice, NIezdów, Rudnik, Sieraków, Winiary) (MP) -- U 1896-1900, indeksował Szymon Nowak
Grabkowo (KP) -- UMZ 1857-67 (rozszerzenie), indeksował Michał Golubiński
Kosów Poleski (BR) -- UMZ 1819-1829, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Łysów (gr-kat.) (MZ) -- UMZ 1865-71, indeksował Andrzej Żuk
Mazury (m. Korczowiska) (PK) -- Z 1938-43, indeksował Tomasz Sączawa
Mokrsko (LD) -- U 1799-1808, indeksowała Dagmara Mielczarek
Niegowonice (SL) -- M 1826-42, indeksował Włodzimierz Rożdżyński
Niegów (MZ) -- U 1840, M 1846-48, Z 1835-36 (rozsz)., indeksowała Aneta Kaczmarek
Olszew (BR) -- UMZ 1819-1829, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Padew Narodowa (cała parafia) (PK) -- Z 1871-89, indeksowała Agnieszka Kluzek
Podhajce (UK) -- SkM 1720-1837 (skrajne), SkZ 1733-95 (skrajne), indeksował Grzegorz Żychowski
Pułtusk (MZ) -- U 1867, indeksował Mikołaj Łukomski
Radomyśl Wielki (m. Radomyśl ) (PK) -- U 1802-09, indeksowała Amelia Leśniowska
Sucha Góra (SL) -- SkZ 1902, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Szczerbice USC (SL) -- Z 1934-40, indeksował Arturro
Świerklany USC (SL) -- 1928-43, indeksował Arturro
Wilga (MZ) -- M 1887-90, indeksowała Aneta Kaczmarek
Wygiełzdów (LD) -- Z 1911-18, indeksował Henryk Koluszkowski
Zakliczyn (pow. tarnowski) (MP) -- U 1681-1702, indeksowała malgorzata_d
Zwiernik (m. Zwiernik) (PK) -- U 1777-84, indeksowała Angelika Deniszczuk
Żory-Baranowice (SL) -- SkZ 1915-37, indeksował Arturro


28-05-2024

Burzenin (LD) -- UZ 1860-65, indeksowała Izabela Ulanicka
Denków (SK) -- Z 1915-19, indeksowała Bożena Krajewska
Domaradz (m. Domaradz) (PK) -- Z 1890-95 (rozszerzenie), indeksował thzuber
Jeżowe (m. Sójkowa) (PK) -- M 1802-18, indeksował Andrzej Ligas
Kraków-Ludwinów (m. Kobierzyn) (MP) -- Z 1784-1811, 1815-17, indeksował Szymon Nowak
Pieski albo Piaski (BR) -- UZ 1841-1864, indeksowała Wilnianka
Zaborów (MP) -- U 1821-22, 24, 26, 28, 30-31, 34-35, 37-39, 42-43, 45, 49-50, 52, indeksowała Anna Krawiec


27-05-2024

Baranów Sandomierski (m. Durdy, Knapy, Smykle) (PK) -- M 1884-89, indeksowała Heather Pedersen
Baranów Sandomierski (m. Wola Baranowska) (PK) -- M 1884-89, Z 1869-77, indeksowała Heather Pedersen
Bestwina (m. Bestwina, Bestwinka, Janowice) (SL) -- U 1923, indeksował Łukasz Kominiak
Biechów (SK) -- U 1728-29, indeksował waldemarb, Mariusz Kmieciak
Bulowice (m. Bulowice) (MP) -- U 1920-23, indeksował Łukasz Kominiak
Chwaliszewo USC (KP) -- MZ 1874-1891, indeksowała Agnieszka Fiszka-Borzyszkowski
Dobrzeń Wielki (OP) -- 1777-89, indeksował Kamil Wieczorek
Grodziec (MZ) -- M 1921-41, indeksowała Bożena Prymus
Hłudno (gr.-kat.) (m. Hłudno, Wara) (PK) -- U 1883-1904, indeksował jscierski
Jedlnia (MZ) -- UZ 1843-46, indeksowała Joanna Jaroszek
Kaniów (m. Kaniów) (SL) -- U 1922-23, indeksował Łukasz Kominiak
Kaski (MZ) -- Z 1864, indeksowała Ewa Kuśmirek
Kolbuszowa (m. Nowa Wieś) (PK) -- U 1840-47, 49-50, 52-59, Z 1840-48, 50, 52-59, indeksowała Heather Pedersen
Kraków św. Florian (MP) -- Z 1848-55, indeksował Szymon Nowak
Lipsko (MZ) -- UMZ 1916-18, indeksowała Marianna Paszek
Łęg (MZ) -- M 1924-40, indeksował Piotr Romanowski
Łętowo (MZ) -- M 1924-41, indeksował Piotr Romanowski
Maków Podhalański (m. Maków Podhalański) (MP) -- Z 1848-50, indeksował Mariusz Tokarz
Michałów (SK) -- Z 1847, 49-52, 54-55, 57-65, 68, 73, 75-76, 78-80, 83, 85, 88-96, indeksowała Anna Kasprzyk
Miszewo Murowane (MZ) -- M 1923-41, indeksowała Bożena Prymus
Mszana USC (SL) -- SkZ 1915-42, indeksował Arturro
Pleśna (m. Łowczówek) (MP) -- U 1784-1910, indeksował Krzysztof Pękala
Pstrążna USC (SL) -- Z 1923-40, indeksował Arturro
Racibórz-Ostróg USC (SL) -- SkZ 1913,15-26, indeksował Arturro
Radlin USC (SL) -- Z 1938-39 41-42, indeksował Arturro
Rogotwórsk (MZ) -- M 1924-34, indeksował Barbara Sikorska, wer. Piotr Romanowski
Rudy USC (SL) -- SkZ 1915-22, indeksował Arturro
Rzepiennik Biskupi (m. Rzepiennik Suchy) (MP) -- Z 1826-50, indeksowała Ewa Brudzisz
Sokolany (PL) -- UMZ 1808-1813, indeksowała Anna Krawiec
Tarnobrzeg - Miechocin (m. Chmielów) (PK) -- Z 1875 (uzupełnienie), indeksowała Heather Pedersen
Tarnobrzeg - Wielowieś (m. Wielowieś) (PK) -- Z 1876-89, indeksowała Heather Pedersen
Tuchów (m. Burzyn) (MP) -- M 1878-1944, indeksowała Anna Szagała
Wielgie (KP) -- SkM 1924-37, indeksował Piotr Romanowski
Worów (MZ) -- UZ 1910-20, M 1918-20, indeksowała Teresa Mikołajewska
Wyszogród (MZ) -- M 1924-38, indeksował Piotr Romanowski
Żołudek (BR) -- U 1802-1818 (lata skrajne), Z 1837-1841, indeksowała kati85


26-05-2024

Busk (obw. lwowski) (UK) -- UMZ 1871-72, 80, 92, indeksowała Ela Ilba
Gryźliny (WM) -- U 1894-1904, indeksowała Katarzyna Matyjas
Łososina Górna (m. Laskowa) (MP) -- M 1786-1946, indeksowała Halina Radwańska
Łódź św. Anna (LD) -- MZ 1940, indeksowała Ilona Gieras
Maków Podhalański (m. Maków Podhalański) (MP) -- Z 1847, indeksował Mariusz Tokarz
Nowy Dwór Mazowiecki (MZ) -- U 1914, 16-17, indeksował Tomasz Przygodziński
Radom św. Jan (MZ) -- U 1914, indeksował Bartłomiej Zieliński
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- U 1902-03, indeksowała Halina Januszewska
Rzeszów - Fara (m. Rzeszów) (PK) -- Z 1900, indeksowała Zuzanna Różycka
Skotniki (pow. piotrkowski) (LD) -- U 1917 (rozszerzenie), indeksował Mariusz Majchrzak
Wiskitki (MZ) -- Z 1887-88, indeksował Tomasz Przygodziński


25-05-2024

Białotarsk (MZ) -- UMZ 1916, 19-20, indeksowała Bożena Prymus
Białystok (PL) -- Z 1921-22, 24a, indeksowała Wiola Dec
Cikowice (m. Stanisławice) (MP) -- Z 1925-26, indeksowała Aleksandra Bury
Dobrzejewice (KP) -- UMZ 1917 , indeksował Maciej Lisiecki
Dulsk (KP) -- U 1818-19,62-64,67-90, indeksowała Anna Mary Graham
Grębków (MZ) -- Z 1915-19, indeksowała Anna Poprawa
Grodzisko Dolne (cała parafia) (PK) -- UMZ 1874 , indeksował waldemarb
Grodzisko Dolne (cała parafia) (PK) -- U 1899-1905, indeksował Rivann
Grodzisko Dolne (m. Grodzisko Dolne, Górne i Miasteczko) (PK) -- M 1851-1891, indeksował Łopiński_Jacek
Grodzisko Dolne (m. Opaleniska-Majdany) (PK) -- M 1840-1877, indeksował gwegrzyn
Kęty (m. Kobiernice, Kęty) (MP) -- U 1923, indeksował Łukasz Kominiak
Kęty (m. Nowa Wieś, Kańczuga) (MP) -- U 1921-23, indeksował Łukasz Kominiak
Kowala-Stępocina (m. Guzów, Kosów Mniejszy, Kosów Większy) (MZ) -- UMZ 1797-1850 (lata skrajne), indeksowała Elżbieta Pawlak
Poręba Spytkowska (m. Okocim) (MP) -- U 1784-1887, indeksował ArcheGenes
Radzikowo (MZ) -- M 1921-36, 38-40, indeksowała Bożena Prymus
Tarnobrzeg-Miechocin (m. Siedleszczany) (PK) -- M 1888-1943, indeksowała Heather Pedersen
Wilga (MZ) -- U 1887-88, indeksowała Aneta Kaczmarek
Wilga (MZ) -- U 1885-86, indeksowała Aneta Kaczmarek
Włosienica (m. Monowice) (MP) -- M 1784-1856, indeksował Grzegorz Zemła


24-05-2024

Białaczów (LD) -- U 1840-49, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Bochnia (m. Bochnia) (MP) -- Z 1890-94, indeksowała Aleksandra Bury
Dubinki (LT) -- UMZ 1798-1914 (lata skrajne, uzupełnienia), indeksowała Wanda Thomalla
Giedrojcie (LT) -- UMZ 1801-1913 (lata skrajne, uzupełnienia), indeksowała Wanda Thomalla
Giegużyn (LT) -- M 1827-1839, indeksowała Bożena Tylingo
Glinciszki (LT) -- U 1798-99, MZ 1798, M 1824, 1827 (uzupelnienia), indeksowała Wanda Thomalla
Hanuszyszki k. Trok (LT) -- M 1827-1839, indeksowała Bożena Tylingo
Jeżowe (m. Sójkowa) (PK) -- M 1786-1801, indeksował Andrzej Ligas
Kamienica (MZ) -- U 1895-1903, indeksowała Mariola Piotrowska
Lędziny USC (SL) -- SkM 1911-45, indeksował Krzysztof Kosteczko
Luszyn (MZ) -- M 1925-1939, indeksowała Dorota Staniszewska, wer. Piotr Romanowski
Maków Podhalański (m. Maków Podhalański) (MP) -- Z 1839-46, indeksował Mariusz Tokarz
Ołpiny (m. Ołpiny) (MP) -- U 1831-35, indeksował Maciej Bator
Racławice (m. Nisko) (PK) -- U 1834-55, indeksowała Grażyna Habigier-Pipska
Sanniki (MZ) -- M 1897-1911, indeksował Tomasz Bogiel, wer. Maria Bagińska- Wierzbowska
Sienno (MZ) -- U 1856-58, indeksował Krzysztof Cegliński
Stalowa Wola - Rozwadów (m. Pilchów) (PK) -- U 1870-73, indeksowała Monika Kania-Capała
Wąsosz (PL) -- Z 1945-57, indeksowała Anna Krawiec
Witowo (KP) -- U 1790-1815, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Zebrzydowice (MP) -- UZ 1776-1806, M 1786-1806, indeksowali Patrycja Adamus i Szymon Baron
Zebrzydowice (m. Stanisław Dolny) (MP) -- U 1806-1923, MZ 1806-1943, indeksowali Patrycja Adamus i Szymon Baron
Zielona (MZ) -- M 1698-1808, indeksował Michał Trzpiot


23-05-2024

Kołodno (UK) -- MZ 1827, MZ 1840-42, 53, 70 (rozszerzenie), indeksowali Danuta Wojtowicz, Daniel Maternowski, weryf. Elżbieta Kowalska
Poręba Żegoty (MP) -- M 1776-97 (daty skrajne), Z 1791-97, indeksowała Michalina Musiał
Skomlin (LD) -- Z 1935-40, indeksował Michał Michalski
Stary Wiśnicz (m. Kobyle) (MP) -- M 1836-1946, indeksował Marcin Więcek
Wielgomłyny (LD) -- U 1923, indeksował Bogusław Gadecki


22-05-2024

Bakałarzewo (PL) -- UM 1809-13, Z 1808-13, indeksowała Krystyna Jaśko
Borzykowa (LD) -- M 1774-1818 (lata skrajne), indeksował Przemysław Rutkowski
Dalików (LD) -- U 1714-77 (lata skrajne), M 1712-26, indeksowała Danuta Danecka
Domaradz (m. Domaradz) (PK) -- M 1890-95 (rozszerzenie), indeksowała thzuber
Jeziorsko (LD) -- U 1875-90, 1900-15, M 1875-96, 1900-13, Z 1891-96, 1900-15, indeksowała Elżbieta Nejman
Kalisz-Dobrzec św. Michała Archanioła (WP) -- M 1890-94, indeksował Dariusz Pawłowski
Kielce św. Wojciecha (SK) -- U 1919-20, indeksowała Janina Hyb
Kołodno (UK) -- U 1827, 35, 40-41, 53, 70 (nowe +rozszerzone) , indeksowali Danuta Wojtowicz, Daniel Maternowski, weryf. Elżbieta Kowalska
Obrzycko (WP) -- Z 1854-60, indeksował Paweł Zawadzki
Płonkowo (KP) -- Z 1777-1810, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Rędziny (SL) -- Z 1899-1915, indeksował Stanisław Jegier
Warszawa (ewang.-augsb.) (WA) -- M 1859, indeksował Paweł Sobierański
Warszawa św. Aleksander (WA) -- U 1919 (rozszerzenie), indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa św. Aleksander (WA) -- U 1891, indeksowała mariamikołaj
Wilno św. Jana (LT) -- U 1853-1855, indeksowała Marck57


21-05-2024

Cikowice (m. Stanisławice) (MP) -- U 1925-45, indeksowała Aleksandra Bury
Daleszyce (SK) -- U 1872 (rozszerzenie), indeksował Andrzej Gawlik
Dobrzeń Wielki (OP) -- U 1765-77, indeksował Kamil Wieczorek
Grębków (MZ) -- U 1915-19, indeksowała Anna Poprawa
Grodno Zaniemeńska (BR) -- Z 1864-1866, 1869, 1873, 1881, indeksowała Małgorzata Wstawska
Iłża (MZ) -- Z 1914, indeksowała aneta Kaczmarek
Inowłódz (LD) -- M 1915-32, indeksował Janusz Kamiński
Jeżowe (m. Sójkowa) (PK) -- Z 1854-63, indeksował Andrzej Ligas
Kije (SK) -- M 1935-41, indeksował Bogusław Gadecki
Krzyżanowice (MZ) -- M 1846-50, indeksował Karol Giemza
Lędziny (SL) -- Z 1911-45, indeksował Krzysztof Kosteczko
Ligota Zamecka-Schloss Ellguth (OP) -- U 1874-1909, indeksował Peter Dankowski
Limanowa (m. Lipowe) (MP) -- Z 1818-1932, indeksował Andrzej Król
Nagłowice (SK) -- UMZ 1864-65, indeksował Sergiusz Muszalski
Racławice (m. Nisko) (PK) -- M 1880-1891, 93-96, 98-1904, Z 1892, indeksował Paweł Sołtys
Radom św. Jan (MZ) -- U 1916, indeksował Bartłomiej Zieliński
Siedlmowo (KP) -- Z 1859, indeksował Bartosz Ossowski
Załoźce (UK) -- UMZ 1885-90, indeksowała Anna Łukowicz, weryf.Elżbieta Kowalska


20-05-2024

Baranów Sandomierski (m. Baranów Sandomierski) (PK) -- Z 1847-49, 51-56, 58-62, 73-77, indeksowała Heather Pedersen
Brzeziny (LD) -- UZ 1919-22, indeksował Tomasz Przygodziński
Chełmo (LD) -- Z 1895-1904, indeksowała Ewa Lewandowska
Daugi (LT) -- Z 1802-1818, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Dziekanowice (m. Czarnociny) (MP) -- UZ 1896-1922, indeksował Szymon Nowak
Kobylany (prawosł.) (LB) -- Z 1927-30, indeksowała Katarzyna Zbyszyńska
Kraków-Ludwinów (m. Podgórze) (MP) -- U 1806-14, indeksował Szymon Nowak
Obrzycko (WP) -- UM 1854-1860, indeksował Paweł Zawadzki
Ozorków (ewang.) (LD) -- M 1898-1905, indeksował Mariusz Dąbrowski
Radom (MZ) -- U 1917, indeksował Bartłomiej Zieliński
Stalowa Wola - Rozwadów (m. Pilchów) (PK) -- U 1861-69, indeksowała Monika Kania-Capała
Szczerców (LD) -- U 1910-20, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Tarnogród (LB) -- U 1840-49, indeksował Tadeusz Tyszko
Tczów (MZ) -- Z 1856-67, indeksowała Natalia Smagłowska
Zakrzewo (MZ) -- U 1915-16, indeksował Tomasz Bogiel


19-05-2024

Baranów Sandomierski (m. Baranów Sandomierski) (PK) -- Z 1842-46, 71-72, indeksowała Heather Pedersen
Baranów Sandomierski (m. Domacyny) (PK) -- Z 1869-77, indeksowała Heather Pedersen
Baranów Sandomierski (m. Suchorzów) (PK) -- Z 1869-77, indeksowała Heather Pedersen
Baranów Sandomierski (m. Wola Baranowska) (PK) -- U 1826-27, indeksowała Heather Pedersen
Bielsko-Biała -Lipnik Narodzenia NMP (SL) -- U 1884-89, indeksował Łukasz Kominiak
Borowno (SL) -- M 1920-22, indeksowała Daria_F
Brzegi (SK) -- U 1811-61,63,66-67, M 1826-61,63,66-67, Z 1828, 31-61,63,66-67, indeksował Ryszard Olesiński
Chełm (m. Książnice) (MP) -- M 1785-1908, indeksowała Monika Jankowicz
Czaniec (m.Czaniec) (SL) -- M 1929-43, indeksował Łukasz Kominiak
Czaniec (m.Czaniec) (SL) -- Z 1839-60, indeksował Łukasz Kominiak
Czerwonak (pow. poznański) USC (WP) -- Z 1939, indeksował Paweł Zawadzki
Denków (SK) -- Z 1907-14, indeksowała Bożena Krajewska
Dołubowo (PL) -- Z 1798-1849a, indeksował Paweł Rybka
Domanowo (PL) -- Z 1808-48, indeksował Paweł Rybka
Domaradz (m. Domaradz) (PK) -- U 1890-95 (rozszerzenie), indeksowała thzuber
Grodzisko Dolne (PK) -- Zap 1859-71, indeksował AgniesW
Grodzisko Dolne (PK) -- U 1863-91, 1906-16, indeksowali Kaleta Alicja, cyklop0
Grodzisko Dolne (m. Opaleniska) (PK) -- Z 1777-1851, indeksował gwegrzyn
Iwanowice (MP) -- UZ 1918-19, indeksował Grzegorz Madej
Kaski (MZ) -- U 1864, indeksowała Ewa Kuśmirek
Krasnosielc (MZ) -- U 1778-99 (rozsz. + linki), 1916 (nowe), indeksował Robert Pawłowski
Mościska (m.Lacka Wola) (UK) -- U 1885-1924, indeksował Marcin Więcek
Niegów (MZ) -- Z 1831-34 (rozsz.), indeksowała Aneta Kaczmarek
Nur (MZ) -- M 1896, indeksował Paul Baranoski
Oksa (SK) -- UMZ 1868-70 (rozszerzenie), indeksowała Wioletta Błaut
Pilzno (PK) -- U 1757-72, indeksował Daniel Lis
Poznań-Główna USC (WP) -- Z 1929, 1935, indeksował Paweł Zawadzki
Poznań USC III obwód miejski (WP) -- Z 1929, indeksował Paweł Zawadzki
Radom św. Jan (MZ) -- U 1915, indeksował Bartłomiej Zieliński
Rosochate Kościelne (PL) -- Z 1856-60, indeksowała Kinga Pruszyńska
Rychwałd (m. Pewel Ślemieńska) (SL) -- U 1786-1877, indeksował Łukasz Kominiak
Sędziszów Małopolski (PK) -- UMZ 1874-76, indeksowała Katarzyna Zawadzka
Sompolno (WP) -- M 1831-1847 (rozsz.), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Wieliczka (MP) -- U 1912-13, indeksowała Ela Synowiec


18-05-2024

Białotarsk (MZ) -- UMZ 1917-18, indeksowała Bożena Prymus
Dzikowiec (m. Lipnica) (PK) -- M 1802-90, Z 1802-28, indeksowała Joanna Drapała
Gradzanowo (MZ) -- MZ 1923-41 (sumariusze), indeksowała Izabela Wolak
Horodenka (obw. iwanofrankiwski) (UK) -- Z 1807-15, indeksowała helensaw
Iłża (MZ) -- M 1876-77 (rozsz.), indeksowała Aneta Kaczmarek
Kamienica (MZ) -- U 1885-94, indeksowała Mariola Piotrowska
Komańcza (gr.-kat.) (m. Komańcza) (PK) -- U 1858-91, indeksował Bartosz Dąbek
Krzyżanowice (MZ) -- M 1841-45, indeksował Karol Giemza
Męcina (MP) -- Z 1785-1823, indeksowała Jadwiga Zenowicz
Niegów (MZ) -- M 1842-45 (rozsz.), indeksowała Aneta Kaczmarek
Ołpiny (m. Ołpiny) (MP) -- U 1826-30, indeksował Maciej Bator
Radom Św. Jan (MZ) -- U 1918, indeksował Bartłomiej Zieliński


17-05-2024

Białaczów (LD) -- U 1830-39, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Busk (obw. lwowski) (UK) -- UMZ 1891, 93-1900, indeksowała Ela Ilba
Cieszęcin (LD) -- U 1918, indeksował Michał Michalski
Grodno fara (BR) -- Z 1836-1850, indeksowała Małgorzata Wstawska
Iłża (MZ) -- Z 1915, indeksowała Aneta Kaczmarek
Kołki (UK) -- U 1844-47,60 M 1844-45,47 Z 1844-47, indeksowali Danuta Wojtowicz, Leszek Jóźwikiewicz, weryf. elakowalska
Kowala-Stępocina (m. Buraków, Dąbrówka Zabłotnia, Dobrut) (MZ) -- UMZ 1798-1850 (lata skrajne), indeksowała Elżbieta Pawlak
Łapczyca (m. Stanisławice) (MP) -- U 1915-24, indeksowała Aleksandra Bury
Mielec (m. Złotniki) (PK) -- Z 1835-82, indeksował Marek Podolski
Pęczniew (LD) -- Z 1918-20, indeksowała Monika Małecka-Krawczyk
Płock (mariawici) (MZ) -- M 1907-16, indeksował Piotr Romanowski
Przydwórz USC (KP) -- M 1874-87, indeksował Kamil Szutkowski
Radomin (KP) -- UZ 1894-98, indeksował Krzysztof Kamiński
Stare Troki (LT) -- U 1880-1884, indeksowała Bożena Tylingo
Warszawa MB Częstochowskiej (WA) -- M 1935-36, indeksował Adam Rozenau
Wilno św. Filipa i Jakuba (LT) -- MZ 1885-1890, indeksowała Bożena Tylingo
Zyck (mariawici) (MZ) -- UZ 1921-22, indeksował Tomasz Bogiel


16-05-2024

Dylągowa (m. Dylągowa, Dąbrówka, Sielnica, Huta, Wołodź) (PK) -- M 1910-11, indeksowała Anna Karnas
Grodziec (MZ) -- M 1906-15, indeksował Piotr Romanowski
Jerutki-Klein Jerutten (ewang.) (WM) -- U 1868-1875, indeksowała Marcelina Kaczmarczyk
Jeżowe (m. Sójkowa) (PK) -- Z 1845-53, indeksował Andrzej Ligas
Krzyżanowice (m. Gawłów Stary) (MP) -- U 1784-1852, M 1784-1857, Z 1784-1873, indeksowała Maria Gałuszka
Łęg (MZ) -- M 1941, indeksował Piotr Romanowski
Mielec (m. Złotniki) (PK) -- Z 1785-1835, indeksował Marek Podolski
Pepłowo (MZ) -- M 1910-22, indeksował Tomasz Bogiel
Pisarzowice (m. Pisarzowice) (SL) -- Z 1904-43, indeksował Łukasz Kominiak
Płock-Radziwie (MZ) -- UZ 1866-71, indeksowała Grażyna Nowak, wer. Piotr Romanowski
Radgoszcz (m. Radgoszcz) (MP) -- U 1894-1911, indeksowała Natalia Karkosza
Rogotwórsk (MZ) -- M 1941, indeksował Piotr Romanowski
Siedliska (pow. brzozowski) (gr.-kat.) (m. Wołodź) (PK) -- U 1835-43, indeksowała Anna Karnas
Zagroba (MZ) -- M 1939-41, indeksował Piotr Romanowski


15-05-2024

Białystok (PL) -- Z 1927-30a , indeksowała Wiola Dec
Bieruń (SL) -- M 1816-17, indeksował Marcin Noras
Grojec (m. Zaborze) (MP) -- M 1785-1921, indeksowała Aleksandra Bury
Kraków-Ruszcza (MP) -- M 1728-96, indeksował krzysztof_konzoe
Kuczbork (MZ) -- UM 1902-22 (lata skrajne), indeksowała Izabela Czaplicka
Mogilno (m. Koniuszowa) (MP) -- M 1786-1902, indeksowała Angelika Wysocka
Obrzycko USC (WP) -- SkZ 1893-1932, indeksował Paweł Zawadzki
Opsa (BR) -- U 1822-23, M 1836-41, Z 1803-1827 (lata skrajne), indeksowała Papakulka
Ostrożany (PL) -- UMZ 1808-34, indeksowała Grażyna Chraniuk
Pieski (BR) -- M 1841-1864, indeksowała Wilnianka
Racławice (m. Przędzel) (PK) -- Z 1848, 51-54, indeksował Krzysztof Sztaba
Sienno (MZ) -- M 1860-63, indeksował Krzysztof Cegliński
Stupsk (MZ) -- U 1918-20, M 1919-20, Z 1919-20, 33, indeksowała Izabela Czaplicka
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1786, indeksowała Aneta Kaczmarek
Wilno św. Jana (LT) -- M 1861-1865, indeksowała Marck57
Zborów (UK) -- UMZ 1825-30, 32-39, indeksowała Elżbieta Kowalska
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP (m. Żywiec) (SL) -- Z 1909-30, indeksował Łukasz Kominiak


14-05-2024

Bodzanów (MZ) -- Z 1903-11, 13-18 (dod. linków), 19-20, indeksował Tomasz Bogiel
Brzeziny (LD) -- U 1910-15, indeksował Tomasz Przygodziński
Dobra (m. Jurków) (MP) -- Z 1786-1850, indeksowała KasiaKP
Drwalew (MZ) -- M 1841-64, indeksował Rafał_Ch
Dziekanowice (MP) -- U 1640-41, indeksował Szymon Nowak
Dziekanowice (m. Czarnociny) (MP) -- M 1890-1920, indeksował Szymon Nowak
Jedlnia (MZ) -- Z 1835-42, indeksowała Joanna Jaroszek
Kraków-Ruszcza (MP) -- Z 1760-90, indeksował krzysztof_konzoe
Kraków św. Florian (MP) -- Z 1836-47, indeksował Szymon Nowak
Krościenko (gr.-kat.) (PK) -- Z 1785-1902, indeksowała Eska
Lipowiec Kościelny (MZ) -- U 1821-22, indeksował Jan Wojtkiewicz
Nowy Targ (filia Szaflary) (MP) -- U 1619-21, 1631-45, indeksował Rajmund Lemański
Przyszowa (m. Przyszowa) (MP) -- Z 1848-57, indeksowała Monika Kroczek
Radomsko (LD) -- Z 1917, indeksowała Karolina Sztajnert
Radziechowy (m. Słotwina) (SL) -- U 1851-1874, indeksował Łukasz Kominiak
Rogów (LT) -- M 1893-1918, indeksował Gediminas Grina
Sarzyna (m. Ruda-Janda-Łańcucka) (PK) -- U 1886-1922, indeksowała Oliwia Pączka
Sońsk (MZ) -- Z 1833-40, 1843, indeksowała Krystyna Malik
Ustroń św. Klemensa (SL) -- M 1789-90, indeksowali Przodkowie z Cieszyna
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP (m. Pietrzykowice) (SL) -- Z 1784-1801, indeksował Szymon Baron


13-05-2024

Daleszyce (SK) -- U 1871 (rozszerzenie), indeksował Andrzej Gawlik
Gowarczów (SK) -- M 1891-1907, indeksowała Anna Chmielowska
Gradzanowo (MZ) -- M 1874-79, 83-86, Z 1890, 97-99, indeksowała Izabela Wolak
Grybów (m. Gródek) (MP) -- U 1836-67, indeksowała Grażyna Radzik
Iłża (MZ) -- UMZ 1868, indeksowała Justyna Fereniec
Jawiszowice (MP) -- Z 1838-47, indeksowała Anna Kołodziejczyk
Maków Podhalański (m. Maków Podhalański) (MP) -- M 1780-85, Z 1833-38, indeksował Mariusz Tokarz
Ostrów Wielkopolski (WP) -- UZ 1786-1804, indeksował Karsowianin
Rozbity Kamień (MZ) -- U 1901-05, indeksował Zenon Smuniewski
Szczerców (LD) -- M 1913-20, Z 1919-20, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Wieliczka (MP) -- U 1780-84 (raptularz), indeksowali Orion
Zaleszczyki (UK) -- M 1877, indeksował Piotr Bomersbach
Żarnów (LD) -- U 1920, indeksował Mariusz Majchrzak
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP (m. Pietrzykowice) (SL) -- Z 1905-43, indeksował Szymon Baron


12-05-2024

Baranów Sandomierski (m. Suchorzów) (PK) -- U 1878-83, indeksowała Heather Pedersen
Bieńkowice-Binkowitz USC (SL) -- SkU 1874-76, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Budyłów (UK) -- UMZ 1886-95, indeksowała Gocha_D
Domanowo (PL) -- U 1851, indeksował Cezary Borowski
Gliwice Wszystkich Świętych (SL) -- U 1843-63, indeksowała Nicole Gillner
Kłomnice (SL) -- Z 1890-91, indeksowała Aneta Kaczmarek
Kołaki Kościelne (PL) -- Z 1907-08, indeksowała Ewa Prejs
Krzanowice-Kranowitz USC (SL) -- SkZ 1923-38, indeksował Atrurro
Mokrsko (LD) -- U 1772-99, indeksowała Dagmara Mielczarek
Radom Św. Jan (MZ) -- U 1919, indeksował Bartłomiej Zieliński
Rybnik-Golejów-Golleow USC (SL) -- SkZ 1923-27,29-36, indeksował Atrurro
Rybnik-Gotartowice-Gottartowitz USC (SL) -- SkZ 1923-37, indeksował Atrurro
Rybnik-Paruszowiec-Paruschowitz USC (SL) -- SkZ 1915-32, indeksował Atrurro
Sompolno (WP) -- U 1841-1847 (rozsz.), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Szczawin Kościelny (MZ) -- Z 1936-40, indeksowała Bożena Prymus
Śnieciska (WP) -- U 1744-1800, M 1744-1800, indeksował Jakub Strugarek
Świerklany (SL) -- SkU 1905-07, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Tum (LD) -- UMZ 1920-23, indeksował Antoni Burzyński
Turze-Wellendorf USC (SL) -- SkZ 1925-38, indeksował Atrurro
Wąsosz (PL) -- Z 1908-15, 39-44, indeksowała Anna Krawiec
Wyżniany (UK) -- UMZ 1831, indeksowała Anna Herman
Zbuczyn (MZ) -- UZ 1858, indeksował Adam Jaroń


11-05-2024

Bełchatów (LD) -- MZ 1943, indeksował Krzysztof Zochaniak
Białaczów (LD) -- M 1861-75, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Brzeźnica (MZ) -- U 1885-89, indeksował Michał Gorczyca
Dobra (m. Jurków) (MP) -- U 1786-1850, indeksowała KasiaKP
Domaradz (m. Domaradz) (PK) -- Z 1896-1905 (rozszerzenie), indeksowała thzuber
Dziekanowice (MP) -- U 1641-79, indeksował Szymon Nowak
Grębków (MZ) -- M 1915-19, indeksowała Anna Poprawa
Leżajsk - Fara (m. Jelna) (PK) -- Z 1903-42, indeksował Fabian Dąbrowski
Lgota Wielka (LD) -- Z 1815-16, indeksowała Aneta Kaczmarek
Łapczyca (m. Stanisławice) (MP) -- U 1890-1914, indeksowała Aleksandra Bury
Odelsk (BR) -- U1873-1881, M1867-1909, Z1849-1887, indeksowała wiktor_odelsk
Ołpiny (m. Ołpiny) (MP) -- U 1821-25, indeksował Maciej Bator
Piotrków Trybunalski (mojż.) (LD) -- U 1874, indeksował Andrzej Selerowicz
Przemyśl (gr.-kat.) (m. Zasanie) (PK) -- Z 1875-1900, indeksował Marek Skórka
Wilno św. Jana (LT) -- M 1854-1860, indeksowała Marck57
Wysokiennice (LD) -- U 1868-69, 76, Z 1868-69, 76-80, indeksowała Zofia Kolińska


10-05-2024

Bluszczów-Bluschczau USC (SL) -- SkZ 1915-16,18-20,22,25-27,29-35, indeksował Arturro
Budyłów (m. Medowa) (UK) -- Z 1828-42, 44-53, indeksował Tyler Versluis
Dzikowiec (m. Kopcie) (PK) -- U 1806-14, indeksował Tomasz Sączawa
Kamienica (MZ) -- U 1877-84, indeksowała Mariola Piotrowska
Katowice USC (SL) -- Z 1910-18, indeksowała Barbara Wiechuła
Kielce św. Wojciecha (SK) -- Z 1919-21, indeksowała Janina Hyb
Klewań (UK) -- Z 1828-63 (skrajne, nowe i rozszerzone), indeksowali Danuta Wojtowicz, Bogdan Wasiel, Małgorzata2005, Alina Stanula, weryf. elakowalska
Kuźnia Raciborska-Ratiborhammer USC (SL) -- SkZ 1923-42, indeksował Arturro
Luszyn (MZ) -- M 1892-98, indeksował Piotr Romanowski
Pogrzebień-Pogrzebin USC (SL) -- SkZ 1935-38, indeksował Arturro
Pszów-Pschow USC (SL) -- Z 1932-35, indeksował Arturro
Racibórz-Brzezie-Hohenbirken USC (SL) -- SkZ 1923-38, indeksował Arturro
Szczawin Kościelny (MZ) -- Z 1924-35, indeksowała Bożena Prymus


09-05-2024

Czernica USC (SL) -- Z 1923-33, indeksował Arturro
Dąbrowa Wielka (PL) -- Z 1826-28, 34, indeksowała Renata Szynalska
Dołubowo (PL) -- U 1851, indeksował Cezary Borowski
Domanowo (PL) -- M 1808-34, indeksował Paweł Rybka
Garwolin (MZ) -- UMZ 1891, indeksowała Teresa Podrucka
Jastrzębie-Zdrój-Ruptawa USC (SL) -- Z 1905-29, indeksował Arturro
Jeżowe (m. Sójkowa) (PK) -- Z 1836-44, indeksował Andrzej Ligas
Kraków-Ruszcza (MP) -- U 1716-97, indeksował krzysztof_konzoe
Lubomia USC (SL) -- SkZ 1907,23-36, indeksował Arturro
Obiechów (SK) -- Z-1810-19 (rozszerzenie), indeksował Kazimierz Kozak
Obiechów (SK) -- U 1810-19, M 1811-19, indeksował Kazimierz Kozak
Sienno (MZ) -- Z 1853-55, indeksował Krzysztof Cegliński
Szczerbice USC (SL) -- Z 1923-33, indeksował Arturro
Turze USC (SL) -- SkZ 1915-22, indeksował Arturro
Uście Solne (m. Barczków) (MP) -- Z 1865-1948, indeksowała Katarzyna Nalazek
Żory-Sochrau USC (SL) -- Z 1892-1902, indeksował Andrzej Fortuna


08-05-2024

Brodowe Łąki (MZ) -- U 1858 , indeksował Mariusz Kisiel
Daugi (LT) -- U 1802-1811, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Dębica (PK) -- U 1884, 89-1910, Z 1890-1920 (rozszerzenie), indeksowała Kinga Słonka
Domanowo (PL) -- U 1808-34, indeksował Paweł Rybka
Janowiec (LB) -- U 1913-21 (aktualizacja), indeksował Bartłomiej Zieliński
Łubin Kościelny (PL) -- U 1851, indeksował Cezary Borowski
Miedzna (MZ) -- M 1913-14, indeksowała Anna Poprawa
Podhajce (UK) -- UMZ 1818-22, 1900-01, 03, indeksował Grzegorz Żychowski
Racibórz-Markowice św.Jadwigi (SL) -- U 1781-98, indeksował Alfred Choroba
Rzepiennik Biskupi (m. Rzepiennik Suchy) (MP) -- Z 1785-1825, indeksowała Ewa Brudzisz
Sadowne (MZ) -- UMZ 1876-85, indeksował Włodzimierz Macewicz
Słupia (MZ) -- M 1931-41, indeksowała Dorota Staniszewska, weryf. Piotr Romanowski
Węgrzynowo (pow. makowski) (MZ) -- U 1889, indeksował Andrzej Welskop
Wiskitki (MZ) -- Z 1915 (rozszerzenie), indeksował Słoniasz
Żory-Sochrau USC (SL) -- U 1874-1902 ,Z 1874-88, indeksował Andrzej Fortuna


07-05-2024

Borzykowa (LD) -- Z 1915-22, indeksował Bogusław Gadecki
Bulowice (MP) -- Z 1847-51, indeksował Łukasz Kominiak
Dołubowo (PL) -- M 1798-35,43-48, indeksował Paweł Rybka
Góra Puławska (LB) -- UMZ 1859,78-1909,13-21, indeksował Bartłomiej Zieliński
Janowiec (LB) -- MZ 1914-21, indeksował Bartłomiej Zieliński
Jeżewo (MZ) -- M 1924-39, indeksowała Dorota Staniszewska, weryf. Piotr Romanowski
Kaski (MZ) -- Z 1863, indeksowała Ewa Kuśmirek
Kopyczyńce (m.Oryszkowce) (UK) -- UMZ 1876-94, indeksowała Justyna Zaborowska
Łosice Wniebowzięcia NMP (gr.-kat.) (MZ) -- U 1866-75, M 1866-74, Z 1866-75, indeksowała el_za
Maków Podhalański (m. Maków Podhalański) (MP) -- Z 1820-32, indeksował Mariusz Tokarz
Nur (MZ) -- M 1895, indeksował Paul Baranoski
Opsa (BR) -- U 1811-1818, M 1802-1835 (lata skrajne), indeksowała papakulka
Pisarzowice (m. Pisarzowice) (SL) -- M 1934-43, indeksował Łukasz Kominiak
Popowo Kościelne (MZ) -- Z 1905, indeksowała Iwona Grabska
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- Z 1915a, indeksował Marcin Januszewski
Rząśnia (LD) -- Z 1899-1905, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Rzekuń (MZ) -- Z 1904-05, indeksowała Marta Wojciechowska
Sokołów Podlaski (MZ) -- UZ 1849-55, indeksował Kacper Dąbrowski
Susiec-Zamczysko (LB) -- UMZ 1745-1828 (skrajne), indeksowała Angela Sawiak
Warszawa św. Jozafata (WA) -- M 1922-42 (rozszerzenie) MZ 1943 (indeksacja), indeksował Paweł Zawadzki


06-05-2024

Baranów Sandomierski (m. Dymitrów Duży, Dymitrów Mały) (PK) -- U 1878-83, Z 1869-77, indeksowała Heather Pedersen
Baranów Sandomierski (m. Koło, Skopanie) (PK) -- Z 1869-77, indeksowała Heather Pedersen
Dobra (MP) -- UMZ 1888, indeksowała KasiaKP
Domaradz (m. Domaradz) (PK) -- M 1896-1905 (rozszerzenie), indeksowała thzuber
Dynów (m. Dynów) (PK) -- M 1884-1929, indeksowała Aleksandra Bury
Golnie (prawosł.) (BR) -- UMZ 1860-1868 (daty skrajne), indeksował Siberian65
Krasiejów (OP) -- Z 1868-1954, indeksowała Beata Raś
Krasiejów USC (OP) -- U 1874-79, indeksowała Beata Raś
Krzyżanowice (MZ) -- M 1836-40, indeksował Karol Giemza
Kuczbork (MZ) -- U 1885-1901, M 1896-1907, 1921-22, Z 1886-99, indeksowała Izabela Czaplicka
Narew (PL) -- U 1851, indeksował Cezary Borowski
Osowo (BR) -- U 1800-1808, indeksował Walerian Skrendo
Popowo Kościelne (MZ) -- Z 1905-10, indeksowała Iwona Grabska
Rędziny (SL) -- Z 1882-98, indeksował Stanisław Jegier
Wiśniowa (SK) -- UMZ 1831, UM 1832, indeksowała Katarzyna Grochal-Tondyra


05-05-2024

Bakałarzewo (PL) -- U 1876-77, MZ 1876, 77, 80, indeksowała Krystyna Jaśko
Baranów Sandomierski (m. Baranów Sandomierski) (PK) -- U 1870-73, Z 1830-41, 63-66, indeksowała Heather Pedersen
Baranów Sandomierski (m. Wola Baranowska) (PK) -- U 1824-25, indeksowała Heather Pedersen
Białaczów (LD) -- M 1830-49, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Białystok (PL) -- Z 1924-26, indeksowała Wiola Dec
Bijuciszki (LT) -- UMZ 1794-1864 (lata skrajne), indeksowała Wanda Thomalla
Boćki (PL) -- M 1906-10, indeksował Cezary Borowski
Bodzanów (MZ) -- M 1915-18 (dod. linków), 1919-20, indeksował Tomasz Bogiel
Dąbrówka (pow. niżański) (gr.-kat.) (PK) -- M 1886-1910, indeksował Michał Monkiewicz
Denków (SK) -- Z 1924-32, indeksowała Bożena Krajewska
Dołubowo (PL) -- U 1798-1849a, indeksował Paweł Rybka
Jałówka (PL) -- Z 1917-19, indeksował Adam Okuniewski
Kamienica (MZ) -- U 1871-76, indeksowała Mariola Piotrowska
Kije (SK) -- U 1906-10, indeksował Jacek Stradowski
Klewań (UK) -- M 1803-1863 (skrajne), 1839-43 (rozszerzenie), indeksowali Bogdan Wąsiel, Alina Stanula, Wojtowicz Danuta, Małgorzata2005, Odrowąż, Bogda252, weryf.elakowalska
Kołtyniany k. Szyłele (LT) -- U 1794-1795, indeksował Jacek Perkowski
Ławków (LT) -- U 1818-1821, indeksował Jacek Perkowski
Łódź św. Anna (LD) -- MZ 1939, indeksowała Ilona Gieras
Osiek (SK) -- U 1891-93 (rozszerzenie), indeksowała Wacława Suliborska
Pojeziory filia Ławkowa (LT) -- U 1802, 1804, 1806, 1821, indeksował Jacek Perkowski
Raciborowice (m. Bieńczyce) (MP) -- U 1797-1845, indeksował Jarosław Zapała
Tarnogród (prawosł.) (LB) -- M 1880-89, indeksował Tadeusz Tyszko
Węgrzynowo (MZ) -- U 1888, indeksował Andrzej Welskop
Wierzchowice (BR) -- UMZ 1700-1737 (lata skrajne), indeksował Piotr Pukin
Żywiec Narodzenia NMP (SL) -- U 1660-80, indeksowała Joanna Gawęda


04-05-2024

Bodzanów (MZ) -- U 1913-18 (dod. linków), 1919-20, indeksował Tomasz Bogiel
Dzikowiec (m. Lipnica) (PK) -- U 1802-28, indeksowała Joanna Drapała
Klewań (UK) -- U 1828-63 (skrajne, nowe i aktualizacja), indeksowali Małgorzata2005, Bogdan Wąsiel, Danuta Wojtowicz, Alina Stanula, weryf.Elżbieta Kowalska
Kurowo (MZ) -- M 1861-73 (rozsz.), indeksował Krzysztof Kośnik
Lipnica Murowana (MP) -- U 1777, indeksowała Jolanta Kaplita
Lubecko (SL) -- Z 1814, indeksowała Józef W
Ołpiny (MP) -- U 1733-1820, 88-1910 (aktualizacja), indeksował Maciej Bator
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- Z 1910-14, indeksowała Halina Januszewska
Raniżów (m. Staniszewskie) (PK) -- U 1793-1827, Z 1786-1827, indeksowała Sidor
Szczawin Kościelny (MZ) -- Z 1919-23, indeksowała Bożena Prymus
Węgrzynowo (MZ) -- U 1887, indeksował Andrzej Welskop


03-05-2024

Daugi (LT) -- M 1827-1836, indeksowała Bożena Tylingo
Domaradz (m. Domaradz) (PK) -- U 1896-1905 (rozszerzenie), indeksowała Anna Herman
Dusmiany (LT) -- M 1827-1836, indeksowała Bożena Tylingo
Garnek (SL) -- M 1912-17, indeksowała Aneta Kaczmarek
Hermanowicze (BR) -- UMZ 1855-1864, indeksowała KemMarzanna
Kobylany (prawosł.) (LB) -- M 1923, indeksowała Katarzyna Zbyszyńska
Łodź MB Zwycięska (LD) -- MZ 1937, indeksowała Katarzyna Manista
Maków Podhalański (m. Maków Podhalański) (MP) -- M 1871-91, indeksował Mariusz Tokarz
Miedniewice (MZ) -- M 1937-39, indeksowała Ewa Kuśmirek
Międzybrodzie Bialskie (SL) -- Z 1943, indeksował Łukasz Kominiak
Międzybrodzie Bialskie (m. Międzybrodzie Lipnickie, Międzybrodzie Kobiernickie) (SL) -- M 1919-39, indeksował Łukasz Kominiak
Międzybrodzie Bialskie (m. Międzybrodzie Lipnickie, Międzybrodzie Kobiernickie) (SL) -- U 1923, indeksował Łukasz Kominiak
Niegów (MZ) -- M 1840-41, Z 1828-30 (rozsz.), indeksowała Aneta Kaczmarek
Ozorków (ewang.) (LD) -- M 1894-97, indeksował Mariusz Dąbrowski
Różana (BR) -- Z 1848-1903, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Tarnogród (prawosł.) (LB) -- UZ 1880-89, indeksował Tadeusz Tyszko
Trzęsówka (m. Trzęsówka, Kosowy, Siedlanka) (PK) -- U 1790-1915 (skrajne) (aktualizacja i uzupełnienia), indeksował Achille
Węgrzynowo (MZ) -- U 1886, indeksował Andrzej Welskop
Wiskitki (MZ) -- U 1887-91 , indeksował Słoniasz
Zawiercie św.Apostołów Piotra i Pawła (SL) -- M 1928, indeksował Tadeusz Łukaszek


02-05-2024

Biechów (SK) -- U 1727, indeksowali waldemarb, Mariusz Kmieciak
Czechy-Hulczyn-Hlučín Zamek USC (PO) -- M 1900-20, indeksował Artur Gorzolnik
Dalików (LD) -- M 1731-94 (lata skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Gowarczów (SK) -- U 1894-98, indeksowała Anna Chmielowska
Iłża (MZ) -- Z 1916, indeksowała Aneta Kaczmarek
Kamieńsk (mojż.) (LD) -- MZ 1891-95, indeksował Andrzej Selerowicz
Kielce św. Wojciecha (SK) -- M 1929-43, indeksowała Janina Hyb
Kisielin (UK) -- M 1859, indeksowała Danuta Wojtowicz, weryf. elakowalska
Kobyłka (MZ) -- M 1910-14, indeksował Adam WIśniewski
Łęgowo (PM) -- M 1660-1791, indeksował Rafał Albiński
Łódź NMP (LD) -- U 1919, indeksowała Beata Studniarek
Momina (SK) -- Z 1920-25, indeksowała Ola Żarnik
Olsztyn-Gutkowo (WM) -- M 1925-45, indeksowała Katarzyna Matyjas
Piskorowice (gr.-kat.) (PK) -- UMZ 1821-30, indeksował Łukasz Kuras
Rosja-Woroneż (PO) -- UMZ 1890-99, indeksowała Irena Pogorzelska
Skała (MP) -- U 1887-92, 94-95, indeksował Grzegorz Madej
Skała (MP) -- U 1893 (rozszerzenie), indeksował Grzegorz Madej
Skotniki pow. piotrkowski (LD) -- U 1914 (rozszerzenie), indeksował Mariusz Majchrzak
Sulejów (LD) -- M 1841-69, 72, 76-89, indeksował Sebastian Ogrodnik
Tczów (MZ) -- Z 1845-55, indeksowała Natalia Smagłowska
Trójca (SK) -- Z 1799-1828, indeksował Marek Lawenda
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1895, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa ASC Cyrkuł IV (WA) -- U 1810-16, indeksował Jan Leopold
Warszawa św. Aleksander (WA) -- U 1890, indeksowała mariamikołaj
Warszawa św. Andrzej (WA) -- M 1873 (rozszerzenie), indeksował Sławomir Kowalczyk
Zakliczyn (pow. tarnowski) (MP) -- Z 1755-68, 70-73, 76-83, indeksowała malgorzata_d


01-05-2024

Dawidów (UK) -- Z 1908-30, 32-37, indeksowała Honorata Huk, weryf.Elżbieta Kowalska
Jedlnia (MZ) -- Z 1832-34, indeksowała Joanna Jaroszek
Kolbuszowa (m. Nowa Wieś) (PK) -- U 1831-39, 89-90, indeksowała Heather Pedersen
Łódź Przemienienia Pańskiego (LD) -- M 1934-39, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Owrucz (UK) -- M 1788-1827, indeksował Jerzy Klijanienko
Pilzno (m. Lipiny) (PK) -- U 1890-1922, indeksował Daniel Lis
Płonkowo (SL) -- M 1887-1938, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Popowo Kościelne (MZ) -- Z 1891-1904, indeksowała Iwona Grabska
Przyłęk (SL) -- UMZ 1885-94, indeksował Bartłomiej Zieliński
Przystajń (SL) -- U 1815-25, indeksowała Teresa Benedykt
Radziechowy (m. Słotwina) (SL) -- U 1828-50, indeksował Łukasz Kominiak
Sienno (MZ) -- U 1853-55, indeksował Krzysztof Cegliński


30-04-2024

Berezwecz (gr.-kat.) (BR) -- UMZ 1798-1811 (lata skrajne), indeksowała Marck57
Białaczów (LD) -- M 1850-60, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Brwilno (MZ) -- UMZ 1922-23, indeksował Krzysztof Kośnik
Brzeźnica (MZ) -- U 1880-84, indeksował Michał Gorczyca
Luszyn (MZ) -- M 1872-90, indeksował Piotr Romanowski
Nur (MZ) -- M 1914-15, indeksował Paul Baranoski
Płock św. Stanisława (MZ) -- M 1941, indeksował Piotr Romanowski
Rudniki (LT) -- Z 1905-1938 (lata skrajne), indeksowała Julia Paliul
Rzeszów-Fara (PK) -- Z 1898-99, indeksowała Zuzanna Różycka
Skaryszew (MZ) -- Z 1896-1913, indeksował Bartłomiej Zieliński
Skotniki pow. piotrkowski (LD) -- U 1915 (rozszerzenie), indeksował Mariusz Majchrzak
Soczewka (MZ) -- U 1921-22, Z 1922 (uzup. linków), indeksował Krzysztof Kośnik
Sulejów (LD) -- U 1907-14, M 1893-99, indeksował Sebastian Ogrodnik


29-04-2024

Bolesław (pow. olkuski) (MP) -- U 1816-20, indeksował Michał Lorek
Brzeźnica (MZ) -- M 1896-1914, indeksował Michał Gorczyca
Chlewiska (MZ) -- Z 1764-96, indeksował Łukasz Okła
Dzikowiec (m. Kopcie) (PK) -- M 1853-61, indeksował Tomasz Sączawa
Kazimierka (UK) -- Z 1828, 51-60, 63-64, indeksowali Małgorzata2005, Bogdan Wąsiel, weryf. elakowalska
Kazimierka (UK) -- M 1828-64 (skrajne, rozsz. i nowe) , indeksowali Danuta Wojtowicz, vasiel, Małgorzata2005, weryf. elakowalska
Kobylany (prawosł.) (LB) -- M 1904-14, 21-22, indeksowała Katarzyna Zbyszyńska
Korchów (gr.-kat.) (LB) -- UM 1872-75, indeksował Tadeusz Tyszko
Kraków-Ludwinów (m. Podgórze) (MP) -- U 1795-1805, indeksował Szymon Nowak
Krzyżanowice (MZ) -- UZ 1831-35, indeksował Karol Giemza
Miedniewice (MZ) -- M 1936, indeksowała Ewa Kuśmirek
Mochnaczka Niżna (gr.-kat.) (MP) -- U 1834-74, indeksowała Asia_K
Pilzno (m. Lipiny) (PK) -- Z 1856-89, 1900-01, 43-61, indeksował Daniel Piotr Lis
Podbuż (m. Majdan) (UK) -- U 1914-25, indeksował Mateusz Gołdyn
Radomyśl Wielki (m. Dulcza Mała) (PK) -- Z 1886-1900, indeksowała Audrey Bruckner
Radomyśl Wielki (m. Radomyśl miasto z Wólką Plebańską) (PK) -- M 1840-50, indeksowała Amelia Leśniowska
Schodnica (m. Majdan) (UK) -- U 1926-44, indeksował Mateusz Gołdyn
Stary Wiśnicz (m. Kobyle) (MP) -- Z 1836-1945, indeksował Marcin Więcek
Świsłocz (BR) -- Z 1858-1865, indeksowała Wilnianka
Żołudek (BR) -- Z 1834-1836, indeksowała Kati85


28-04-2024

Gostyczyna (WP) -- UZ 1769-1817, M 1768-1818, indeksował RyszardT
Jadów (MZ) -- M 1916, indeksowała Zuzanna Pełda
Jamno (marawici) (MZ) -- U 1913, 1916, 1919-20, Z 1917, indeksował Mariusz Dąbrowski
Jastrzębia (m. Kąśna Dolna) (MP) -- Z 1892-1922, indeksował Michał Kwiatek
Jedlnia (MZ) -- Z 1828-31, indeksowała Joanna Jaroszek
Kalisz-Dobrzec św. Michała Archanioła (WP) -- Z 1895, indeksował Dariusz Pawłowski
Kazimierka (UK) -- U 1828, 51-64 (skrajne), indeksowali Małgorzata2005, Bogdan Wąsiel, weryf.elakowalska
Lgota Wielka (LD) -- Z 1813-14, indeksowała Aneta Kaczmarek
Miedniewice (MZ) -- Z 1936-37, indeksowała Ewa Kuśmirek
Mosina (WP) -- U 1632-1874, M 1639-1800, Z 1667-1874, indeksował Henryk Krzyżan
Niepołomice (m. Niepołomice) (MP) -- U 1890-99, indeksował Janusz Matyas
Rosochate Kościelne (PL) -- M 1857-63, indeksowała Kinga Pruszyńska
Sereje (LT) -- Z 1818-1827, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Sompolno (WP) -- U 1831-40 (rozsz.), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Świsłocz (BR) -- U 1858-1864, indeksowała Wilnianka
Węgrzynowo (MZ) -- U 1885, indeksował Andrzej Welskop
Wielka Brzostowica (prawosł.) (BR) -- U 1919-1927, indeksował Siberian65
Zyck (MZ) -- M 1896-1907 (rozsz. i nowe), indeksował Tomasz Bogiel
Żytno (LD) -- M 1915-21, indeksował Bogusław Gadecki


27-04-2024

Kaski (MZ) -- U 1863, indeksowała Ewa Kuśmirek
Kozienice (MZ) -- M 1943-44, indeksował Michał Gorczyca
Ołpiny (m. Ołpiny) (MP) -- U 1816-20, indeksował Maciej Bator
Piątek (LD) -- Z 1839-42, indeksowała Danuta Danecka
Proboszczewice (MZ) -- UMZ 1922-23, indeksował Bożena Prymus weryf. Piotr Romanowski
Sarnowo (MZ) -- U 1841-44, indeksował Andrzej Antolak
Sączów (SL) -- U 1820-45, indeksował Mirek Sarnik
Sulmierzyce (LD) -- UZ 1868-72, M 1871-72, indeksowała Krystyna Stańczyk
Szczerców (LD) -- M 1888-1904, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Uście Solne (m. Uście Solne) (MP) -- Z 1870-1901, indeksowała Katarzyna Nalazek
Zielona (pow. żuromiński) (MZ) -- UZ 1868, indeksował Andrzej Antolak
Żuraw (SL) -- U 1800-09, indeksowała Aneta Kaczmarek


26-04-2024

Baranów Sandomierski (m. Skopanie) (PK) -- U 1878-83, indeksowała Heather Pedersen
Bełchatów (LD) -- UMZ 1923, indeksował Krzysztof Zochniak
Dulsk (KP) -- U 1808-58, indeksowała Marya Ann Graham
Korchów (gr.-kat.) (LB) -- Z 1872-75, indeksował Tadeusz Tyszko
Koziegłowy św. Marii Magdaleny (SL) -- Z 1860-68, indeksowała Magdalena Kasprzyk
Książnice Wielkie (MP) -- IM 1631-54, 56-62, 64-1740, indeksowała Anna Zwolińska


25-04-2024

Czarny Potok (MP) -- M 1776-97, indeksował Kamil Łacny
Gradzanowo (MZ) -- U 1843-47, 1867-68, M 1843-51, 1844-54, indeksowała Izabela Wolak
Jeżowe (m. Sójkowa) (PK) -- U 1857-64, indeksował Andrzej Ligas
Kamienica (MZ) -- M 1896-1906, 1908-15, indeksowała Mariola Piotrowska
Kaski (MZ) -- Z 1862, indeksowała Ewa Kuśmirek
Katowice USC (SL) -- Z 1899-1909, indeksowała Barbara Wiechuła
Kobylin Borzymy (PL) -- M 1933b-40, Z 1926-40a, indeksował Paweł Rybka
Krzyżanowice (m. Słomka) (MP) -- UZ 1777-1920, indeksowała Maria Gałuszka
Miedniewice (MZ) -- M 1934-35, indeksowała Ewa Kuśmirek
Nowy Targ (MP) -- M 1890-95, 1897-1920, indeksowała Dominika Ciolek
Piekary Śląskie-Dąbrówka Wielka-Groß Dombrowka USC (SL) -- Z 1908-40, indeksował Leszek Chrobok
Pisarzowice (m. Pisarzowice) (SL) -- M 1901-33, indeksował Łukasz Kominiak
Rabka-Zdrój (m. Zaryte) (MP) -- U 1836-1922, indeksowała Mariola Biernat-Nowacka
Sienno (MZ) -- M 1857-59, indeksował Krzysztof Cegliński
Sońsk (MZ) -- Z 1827-32, indeksowała Krystyna Malik
Stalowa Wola - Rozwadów (m. Pilchów) (PK) -- U 1850-60, indeksowała Monika Kania
Szreniawa (MP) -- Z 1850-54, indeksowała Danuta Mucha
Trzeboś (m. Trzeboś) (PK) -- U 1891, indeksował Radosław Stopyra
Wąsosz (PL) -- Z 1896-1907, indeksowała Anna Krawiec
Załoźce (UK) -- UZ 1884, indeksowała Anna Łukowicz


24-04-2024

Gradzanowo (MZ) -- UZ 1808-21, indeksowała Izabela Wolak
Kobylany (prawosł.) (LB) -- M 1900-03, indeksowała Katarzyna Zbyszyńska
Kobyłka (MZ) -- M 1896-98, 1907-09 (sumariusz), indeksował Adam Wiśniewski
Majdan Stary (Księżpolski( (gr.-kat.) (LB) -- U 1785-1829, Z 1758-1830 (+aktualizacja), indeksował Tadeusz Tyszko
Nienadówka (m. Trzebuska) (PK) -- Z 1925-29, indeksował Tomasz Sączawa
Soczewka (MZ) -- U 1921-22, Z 1922, indeksował Krzysztof Kośnik
Szaty (LT) -- U 1723-1724, indeksował Piotr Pukin
Święciany (LT) -- U 1802 (uzup.), 1810-1818, indeksowała Marck57
Włodzimierzec (obw. wołyński) (UK) -- U 1845-48, 50, 52, 54, 58-59, 64, Z 1848, 50, 52, 54, 58-59, 64, indeksował Kacper Kalin
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- U 1905 , indeksowała Marianna Paszek
Zyck (MZ) -- M 1935-40, indeksował Tomasz Bogiel
Żołudek (BR) -- Z 1828-1833, indeksowała Kati85


23-04-2024

Błotnica (MZ) -- M 1836, U 1905-09, indeksowała Aleksandra Piętak
Czchów (MP) -- U 1848, indeksował Henryk
Jabłoń Kościelna (PL) -- U 1771-79, indeksowała Karolina Jaworska
Jałówka (PL) -- Z 1913-16, indeksował Adam Okuniewski
Kobiele Wielkie (LD) -- U 1923, MZ 1934-35, indeksował Bogusław Gadecki
Łanięta (LD) -- M 1940-41, indeksował Antoni Burzyński
Niegów (MZ) -- M 1837-39, Z 1826-27 (rozsz)., indeksowała Aneta Kaczmarek
Przemyśl (gr.-kat.) (m. Przemyśl) (PK) -- Z 1883-99, indeksował Marek Skórka
Pszczyna-Pless USC (SL) -- UMZ 1883, indeksował GTG_Silius_Radicum
Rząśnia (LD) -- U 1832-38, 47 (rozszerzenie), Z 1906-13, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Rzeszów-Fara (PK) -- Z 1897, indeksowała Zuzanna Różycka
Sarzyna (m. Sarzyna) (PK) -- Z 1901, indeksował Tomasz Sączawa
Soczewka (MZ) -- M 1922 (rozsz.), indeksował Krzysztof Kośnik
Trzebinia (MP) -- U 1900-11, Z 1900-19, indeksowała Anna Łukowicz
Żołynia (PK) -- UMZ 1895-97, indeksował Łukasz Kuras


22-04-2024

Bodzentyn (SK) -- UMZ 1886-90, indeksował Jerzy Użyczak
Denków (SK) -- Z 1920-23, indeksowała Bożena Krajewska
Drohiczyn (PL) -- Z 1809-34, indeksował Paweł Rybka
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- UMZ 1862-64, indeksowała Marzanka
Grzegorzew (WP) -- UMZ 1901-1906, indeksował Piotr Frątczak
Jeleśnia (SL) -- M 1728-1749, Z 1728-1752, indeksował Arkadiusz Biegun
Kalisz-Dobrzec św. Michała Archanioła (WP) -- Z 1896, indeksował Dariusz Pawłowski
Kietowiszki (LT) -- M 1871-1880, indeksowała Bożena Tylingo
Kozienice (MZ) -- U 1901 (rozsz.), indeksował Michał Gorczyca
Niwiski (MZ) -- Z 1885-88, indeksowała Grażyna Przybysz
Nur (MZ) -- M 1913, indeksował Paul Baranoski
Obrzycko (WP) -- UMZ 1730-1821, indeksował Henryk Krzyżan
Oksa (SK) -- UZ 1861-67, M 1861-62, 64-67 (rozszerzenie), indeksowała Wioletta Błaut
Olsztyn-Gutkowo (WM) -- U 1911-21 M 1901-24, indeksowała Katarzyna Matyjas
Płock-Radziwie (MZ) -- M 1900-01, indeksował nowak, wer. Piotr Romanowski
Płońsk (MZ) -- MZ 1839-40, indeksował Jan Wojtkiewicz
Radzanów (pow. białobrzeski) (m. Rogolin, Smardzew, Błeszno, Zacharzew, Ratoszyn) (MZ) -- UZ 1797-1810, indeksowała Marianna Paszek
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- U 1899-1901, indeksowała Halina Januszewska
Sompolno (WP) -- Z 1808-30 l.skr.(rozsz.), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Szczurowa (m. Szczurowa) (MP) -- U 1785-91, 93-1822, indeksowała Mholy
Szczutowo (MZ) -- M 1916-29, indeksował Baciński, wer. Piotr Romanowski
Tursko (WP) -- U 1846-1863, indeksował Damian Dorociak
Warszawa (ewang-augsb) (WA) -- M 1852, indeksowała Katarzyna Pasik
Warszawa MB Częstochowskiej (WA) -- M 1932-34, indeksował Adam Rozenau
Wieliczka (MP) -- U 1775-80 (raptularz), indeksowali Orion
Wieliczka (MP) -- U 1910-11, indeksowała Ela Synowiec
Wilno św. Rafała (LT) -- UMZ 1888, M 1889, indeksowała Bożena Tylingo
Żołynia (PK) -- UMZ 1890-93, indeksował Łukasz Kuras


21-04-2024

Bakałarzewo (PL) -- UMZ 1871-74, indeksowała Krystyna Jaśko
Baranów Sandomierski (m. Wola Baranowska) (PK) -- U 1819-23, indeksowała Heather Pedersen
Bielsk (MZ) -- M 1920-22, indeksował Piotr Romanowski
Brzeźnica (MZ) -- M 1891-95, indeksował Michał Gorczyca
Butrymańce (LT) -- U 1923, indeksowała Julia Paliul
Cmolas (m. Hadykówka) (PK) -- U 1890-94, indeksowała Heather Pedersen
Dzierżążno (PM) -- Z 1900-45, indeksowała Małgorzata Filarska
Ejszyszki (LT) -- M 1873-1879, indeksowała Julia Paliul
Grębów (m. Poręby Furmańskie) (PK) -- M 1893-1942, indeksowała Heather Pedersen
Hołynka (prawosł.) (BR) -- M 1922-1943, indeksował Siberian65
Kolbuszowa (m. Kolbuszowa) (PK) -- Z 1822-30, indeksowała Heather Pedersen
Kolbuszowa (m. Kolbuszowa Górna) (PK) -- U 1792-99, indeksowała Heather Pedersen
Kolbuszowa (m. Nowa Wieś) (PK) -- U 1821-30, Z 1818-33, 35-36, 38-39, indeksowała Heather Pedersen
Kolbuszowa (m. Świerczów) (PK) -- U 1803-08, 10-16, 18-19, 21-30, indeksowała Heather Pedersen
Kozienice (MZ) -- Z 1900, 02-07, indeksował Michał Gorczyca
Ligota Zamecka-Schloss Ellguth (OP) -- M 1874-1906, indeksował Peter Dankowski
Majdan Stary (Księżpolski) (gr.-kat.) (LB) -- U 1785-1829, UMZ 1872-75, indeksował Tadeusz Tyszko
Nowogród (PL) -- SkM 1909, M 1912, indeksowała Magda Korzunowicz
Osowo (BR) -- Z 1797-1823, indeksował Walerian Skrendo
Ostrowy Tuszowskie (m. Komorów) (PK) -- U 1871-73, 77-80, indeksował Achille
Połonka (BR) -- UMZ 1819-1831, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Potok Jaworowski-Fehlbach (m. Fehlbach, Kobylnica Ruska i Wołoska) (PK) -- M 1932-37, indeksował Tomasz Sączawa
Rajgród (PL) -- Z 1939b-40a, indeksowała dzicz
Rzochów (filia Niwiska) (m. Hucina, Żabiniec, Huta Przedborska, Zapole, Leszcze, Niwiska, Poręby Huciskie, Hucisko, Trześń) (PK) -- U 1882-86, indeksował Achille
Sochocin (MZ) -- UMZ 1922, indeksowała Mariola Piotrowska
Tarnobrzeg-Miechocin (m. Miechocin) (PK) -- Z 1900-05, indeksowała Heather Pedersen
Tarnobrzeg - Miechocin (m. Stale) (PK) -- U 1896-98, 1900-03, indeksowała Heather Pedersen
Tarnobrzeg - Wielowieś (m. Wielowieś) (PK) -- U 1898 (uzupełnienie), indeksowała Heather Pedersen
Węgrzynowo (MZ) -- U 1899, indeksował Andrzej Welskop
Włodzimierzec (obw. wołyński) (UK) -- M 1844-48, 50, 52, 54, 58-59, 64, indeksował Kacper Kalin
Zawady (PL) -- U 1898 , indeksowała Wiola Dec
Żołynia (PK) -- U 1917, indeksowała Maria Tkacz


20-04-2024

Borkowo (PL) -- UMZ 1923, indeksował Paweł Rybka
Czerniowce (obw. winnicki) (UK) -- UMZ 1841, indeksował Bogusław_Woyciech
Gołaczewy (MP) -- UMZ 1831-40, indeksował Jerzy Koprowski
Gradzanowo (MZ) -- M 1880-82, indeksował Jan Wojtkiewicz
Jeżowe (m. Jeżowe) (PK) -- Z 1905-11, indeksowała thzuber
Łapczyca (m. Stanisławice) (MP) -- U 1850-89, indeksowała Aleksandra Bury
Łask (LD) -- M 1724-29, indeksowała Ewa Pasierbska
Ołpiny (m. Ołpiny) (MP) -- U 1811-15, indeksował Maciej Bator
Rajgród (PL) -- M 1940b, indeksowała Justyna Jaźwińska
Sadów-Sadow (SL) -- M 1840-44, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Siedlce św. Stanisława (MZ) -- M 1889-93, indeksował Paweł Markowicz
Żuraw (SL) -- U 1788-99, indeksowała Aneta Kaczmarek


19-04-2024

Dawidów (UK) -- M 1908-30, 32-37, indeksowała Honotata Huk, weryf. Elżbieta Kowalska
Garwolin (MZ) -- UMZ 1890, indeksowała Teresa Podrucka
Gowarczów (SK) -- M 1876-90, indeksowała Anna Chmielowska
Jastrzębia (m. Kąśna Dolna) (MP) -- Z 1845-60, 1864-91, indeksował Michał Kwiatek
Kłomnice (SL) -- Z 1888-89, indeksowała Aneta Kaczmarek
Korzeń (MZ) -- Z 1928-40, indeksował Tomasz Bogiel
Kunów (SK) -- U 1895 (rozszerzenie), indeksował Andrzej Gawlik
Miedniewice (MZ) -- Z 1934-35, indeksowała Ewa Kuśmirek
Niegów (MZ) -- M 1833-36 (rozsz.), indeksowała Aneta Kaczmarek
Nowogród (PL) -- M 1907-08, 10-11 rozsz., indeksowała Magda Korzunowicz
Radzanów (MZ) -- M 1860, indeksowała Marianna Paszek
Stalowa Wola - Rozwadów (m. Pilchów) (PK) -- U 1847-49, indeksowała Monika Kania
Straszęcin (PK) -- UMZ 1798-99, indeksował Daniel Lis
Szreniawa (MP) -- U 1850-54, indeksowała Danuta Mucha
Witonia (LD) -- MZ 1940-41, indeksował Antoni Burzyński
Zakliczyn (pow. tarnowski) (MP) -- M 1743-52, 54-68, 70-74, 76-83, indeksowała malgorzata_d
Zytno (LD) -- U 1916-22, indeksował Bogusław Gadecki


18-04-2024

Baranów (MZ) -- Z 1913, indeksowała Ewa Kuśmirek
Bełdów (LD) -- Z 1736-68, indeksowała Ewa Wood
Czarna (m. Czarna, Jaźwiny, Golemki) (PK) -- Z 1925-42, indeksował Mieczysław Maziarski
Horodenka (UK) -- Z 1796-1806, indeksowała Helena Sawicka - Kręcichwost
Jeżowe (m. Sójkowa) (PK) -- U 1851-56, indeksował Andrzej Ligas
Kamieniec Litewski (BR) -- U 1909-1914, indeksowała Anna Dykiert
Kobylany (prawosł.) (LB) -- M 1893-99, indeksowała Katarzyna Zbyszyńska
Krośniewice (LD) -- Z 1861-67 (rozszerzenie), indeksował Józef Dębowski
Krzanowice-Kranowitz USC (SL) -- SkZ 1915-22, indeksował Arturro
Kuźnia Raciborska-Ratiborhamme USC (SL) -- SkZ 1908-22, indeksował Arturro
Lisów (MZ) -- UZ 1868-84, indeksowała Marianna Paszek
Maków Podhalański (m. Maków Podhalański) (MP) -- M 1853-70, indeksował Mariusz Tokarz
Mościska (m. Trzcieniec) (UK) -- M 1862-1929, indeksował Marcin Więcek
Motowidłówka (UK) -- UMZ 1874-79, 88, indeksowała Beata Bistram
Petlikowce Stare (obw. tarnopolski) (UK) -- UMZ 1816-25, 27-29, indeksował Grzegorz Żychowski
Piątek (LD) -- M 1814-19, indeksowała Danuta Danecka
Pilzno (m. Dulczówka) (PK) -- Z 1896-1962, indeksował Mieczysław Maziarski
Pilzno (m. Pilźnionek) (PK) -- Z 1890-1942, indeksował Mieczysław Maziarski
Pilzno (m. Słotowa) (PK) -- Z 1856-73, 90-1942, indeksował Mieczysław Maziarski
Pilzno (m. Strzegocice, Bielowy) (PK) -- Z 1856-1942, indeksował Mieczysław Maziarski
Podbuż (m. Majdan, Rybnik) (UK) -- U 1889-1913, M 1910-25, indeksował Mateusz Gołdyn
Pogrzebień-Pogrzebin USC (SL) -- Z 1905-32, indeksował Arturro
Racibórz-Brzezie-Hohenbirken USC (SL) -- SkZ 1915-22, indeksował Arturro
Radlin USC (SL) -- Z 1933-34, indeksował Arturro
Raszczyce - Raschuetz USC (SL) -- Z 1923-24, indeksował Arturro
Rybnik-Golejów-Golleow USC (SL) -- SkZ 1915-22, indeksował Arturro
Rybnik-Gotartowice-Gottartowitz USC (SL) -- SkZ 1915-22, indeksował Arturro
Rybnik-Zebrzydowice-Seibersdorf USC (SL) -- Z 1874-1901, indeksował Arturro
Rydułtowy-Radoszowy USC (SL) -- Z 1938-42, indeksował Arturro
Schodnica (m. Majdan, Rybnik) (UK) -- M 1926-44, Z 1925-43, indeksował Mateusz Gołdyn
Sereje (LT) -- M 1818-1827, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Sienno (MZ) -- Z 1850-52, indeksował Krzysztof Cegliński
Siepraw (MP) -- U 1906-07, indeksowała Ilona Michalik
Sławno (LD) -- U 1919-23 (skorowidz), indeksował Mariusz Majchrzak
Straszęcin (m. Golemki) (PK) -- Z 1907-24, indeksował Mieczysław Maziarski
Trzcieniec (m. Trzcianiec) (UK) -- M 1930-41, indeksował Marcin Więcek
Zasów (m. Borowa) (PK) -- Z 1890-1942, indeksował Mieczysław Maziarski
Zasów (m. Jaźwiny, Czarna) (PK) -- Z 1890-1924, indeksował Mieczysław Maziarski


17-04-2024

Boćki (PL) -- M 1900-05, indeksował Cezary Borowski
Czerwonka (pow. sokołowski) (MZ) -- Z 1934-42, indeksował Patryk Żaboklicki
Dawidów (UK) -- U 1908-30, 32-37, indeksowała Honorata Huk, weryf. Elżbieta Kowalska
Jedlnia (MZ) -- Z 1816, 1825-27, indeksowała Joanna Jaroszek
Kołaki Kościelne (PL) -- U 1901a, Z 1905-06, indeksowała Ewa Prejs
Kraszewo (MZ) -- Z 1910-20, indeksowała Mariola Piotrowska
Krościenko (gr.-kat.) (PK) -- U 1784-1856, 58-61, 64-76, 78-91, indeksowała ESKA
Nanowa (gr.-kat.) (UK) -- M 1881, 1903, 06, 08-09, 12, 20, 28-43, indeksowała ESKA
Piaski (KP) -- Z 1887-1919, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Płock-Radziwie (MZ) -- U 1915-17, Z 1914-17, indeksowała Grażyna Nowak weryf. Piotr Romanowski
Rudomino (LT) -- UMZ 1851-1855, indeksowała Wioleta Agejewa
Sadów-Sadow (SL) -- Z 1840-44, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Stary Wiśnicz (MP) -- U 1777-84, indeksował Szymon Nowak
Świsłocz (BR) -- UZ 1851-1857, indeksowała Wilnianka
Traszkuny (LT) -- U 1790, UMZ 1798-1799, 1834-1835, indeksował Piotr Pukin
Turgiele (LT) -- UMZ 1851-1852, indeksował Piotr Pukin
Tynna (UK) -- MZ 1836, indeksował Krzysztof Polański
Wiskitki (MZ) -- Z 1917 (rozszerzenie), indeksował Tomasz Frynia
Włodzimierzec (obw. wołyński) (UK) -- Z 1843-47, indeksował Kacper Kalin
Wysokie Mazowieckie (PL) -- U 1807-08, indeksowała Aneta Skłodowska
Żory św. Apostołów Filipa i Jakuba (SL) -- U 1838-74, indeksował Andrzej Foruna


16-04-2024

Bełdów (LD) -- M 1736-68 (lata skrajne), indeksowała Ewa Wood
Czarnocin (LD) -- M 1930-37, indeksowała Magdalena Dzbanek
Czernica-Czernitz USC (SL) -- Z 1913-22,42, indeksował Arturro
Czerwionka-Leszczyny-Dębieńsko USC (SL) -- Z 1915-36, indeksował Arturro
Czerwionka-Leszczyny-Leszczyny USC (SL) -- Z 1915-34, indeksował Arturro
Częstochowa św. Barbary (SL) -- Z 1911-15, indeksował Stanisław Jegier
Dębica (PK) -- UMZ 1885-89, indeksował Daniel Lis
Drohiczyn (PL) -- M 1809-34, indeksował Paweł Rybka
Jedlnia (MZ) -- UZ 1817-24, M 1874-82, indeksowała Joanna Jaroszek
Jeżowe (PK) -- Z 1899-1904, indeksowała Anna Herman
Kurowo (MZ) -- M 1847-60 (rozsz.), indeksował Krzysztof Kośnik
Lubomia-Lubom USC (SL) -- Z 1908-22, indeksował Arturro
Lyski-Lissek USC (SL) -- Z 1908-22, indeksował Arturro
Łask (LD) -- M 1804-8, indeksowała Ewa Pasierbska
Nur (MZ) -- M 1912, indeksował Paul Baranoski
Pleśna (MP) -- IU 1900-49, indeksował Krzysztof Pękala
Pokrzywnica (MZ) -- U 1910-16, MZ 1909-16, indeksowała Monika Górska
Połomia-Pohlom USC (SL) -- Z 1919-22,34,39-42, indeksował Arturro
Pstrążna-Pstrzonsna USC (SL) -- Z 1908-22, indeksował Arturro
Pszów-Pschow USC (SL) -- Z 1940-43, indeksował Arturro
Ruda Śląska-Kochłowice-Kochlowitz Trójcy Świętej (SL) -- M 1837-46, indeksował Michał Kirschniok
Samborowice-Schammerwitz USC (SL) -- Z 1921-37, indeksował Arturro
Szczerbice-Sczyrbitz USC (SL) -- Z 1913-22, indeksował Arturro
Uniejów (LD) -- UZ 1854-55, indeksował Kacper Strzelczyk
Zakliczyn (pow. tarnowski) (MP) -- U 1764-78, 80-83, indeksowała malgorzata_d


15-04-2024

Biechów (SK) -- U 1726, indeksował Mariusz Kmieciak
Cmolas (m. Cmolas, Mechowiec, Zarębki) (PK) -- UM 1866-67, indeksował Czesław Gancarz
Łososina Dolna (m. Bilsko) (MP) -- U 1786-1846, indeksował Adam Ciastoń
Masłów (SK) -- UMZ 1919-20, indeksowała Magdalena Szczodra
Niegów (MZ) -- M 1826-32 (rozsz.), indeksowała Aneta Kaczmarek
Osiek (SK) -- U 1889-90, indeksowała Wacława Suliborska
Racławice (m. Nisko) (PK) -- U 1821-34, indeksowała Grażyna Habigier-Pipska
Racławice (m. Przędzel) (PK) -- U 1839-44, indeksował Konrad Mierzwa
Sońsk (MZ) -- M 1910-13 , indeksowała Krystyna Malik
Trześcianka (prawosł.) (PL) -- UMZ 1895-909, indeksowała Dominika Iwaniuk
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP (m. Pietrzykowice) (SL) -- M 1838-1903, indeksował Szymon Baron
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP (m. Pietrzykowice) (SL) -- U 1915-23, indeksował Szymon Baron


14-04-2024

Baranów (MZ) -- UM 1912-13, Z 1912, indeksowała Ewa Kuśmirek
Chotycze (prawosł.) (MZ) -- UMZ 1911-14, indeksował Andrzej Żuk
Ciachcin (MZ) -- U 1900-11, 13-14, indeksował Andrzej Dzbanek
Dąbrowa Wielka (PL) -- M 1817-39, indeksowała Wanda Skibińska
Drohiczyn (PL) -- U 1809-34, indeksował Paweł Rybka
Garnek (SL) -- M 1909-11, indeksowała Aneta Kaczmarek
Kamieńsk (LD) -- U 1901-5, indeksował Marcin Maniecki
Katowice-Katowitz USC (SL) -- Z 1974-98, indeksowała Barbara Wiechuła
Kłomnice (SL) -- Z 1887, indeksowała Aneta Kaczmarek
Kobylany (prawosł.) (LB) -- M 1890-92, indeksowała Katarzyna Zbyszyńska
Kozienice (MZ) -- Z 1909 , indeksował Bartłomiej Balcerek
Lgota Wielka (LD) -- Z 1811-12, indeksowała Aneta Kaczmarek
Niegów (MZ) -- U 1837-39 (rozszerzenie), indeksowała Aneta Kaczmarek
Ostrów Wielkopolski (WP) -- U 1741-85, Z 1756-85 l.skr., indeksował Karsowianin
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- U 1896-98, indeksowała Halina Januszewska
Sompolno (WP) -- M 1808-30 l.skr. (rozsz.), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Sulerzyż (MZ) -- UMZ 1868-74, indeksowała Olga Gąsiorowska
Szczucin (m. Maniów) (MP) -- Z 1786-1850, indeksował Marc Ciba
Zbójna (PL) -- M 1903-15, indeksowała Magda Korzunowicz


13-04-2024

Biały Kościół (MP) -- UMZ 1922-23, indeksował Jurek Żurada
Limanowa (m. Lipowe) (MP) -- U 1818-71, indeksował Andrzej Król
Ołpiny (m. Ołpiny) (MP) -- U 1805-10, indeksował Maciej Bator
Włodzimierzec (obw. wołyński) (UK) -- U 1839, 41-44, indeksował Kacper Kalin


12-04-2024

Dzygówka (obw. winnicki) (UK) -- Z 1911-13, indeksował Bogusław_Woyciech
Jastrzębia (m. Kąśna Dolna) (MP) -- U 1882-1920, indeksował Michał Kwiatek
Jeżowe (m. Jeżowe) (PK) -- Z 1893-98, indeksowała thzuber
Kraków św. Florian (MP) -- Z 1829-35, indeksował Szymon Nowak
Kuczbork (MZ) -- U 1861-75, 1878-82, Z 1865-73, 1877-81, indeksowała Izabela Czaplicka
Łukomie (MZ) -- M 1922-40, indeksował Piotr Baciński, weryf. Piotr Romanowski
Mościska (m. Trzcieniec) (UK) -- U 1902-24, indeksował Marcin Więcek
Racławice (m. Przędzel) (PK) -- Z 1841-47, indeksował Krzysztof Sztaba
Rajgród (PL) -- M 1941, indeksowała Justyna Jaźwińska
Rosochate Kościelne (PL) -- M 1853-56, indeksowała Kinga Pruszyńska
Siedliska (m. Siedliska) (MP) -- U 1858-79, indeksowała Magdalena Nowak-Jaźwiec
Skała (MP) -- Z 1893, 1901, 04-12 (rozszerzenie), indeksował Grzegorz Madej
Skała (MP) -- Z 1890-92, 94-1900, 02-03, indeksował Grzegorz Madej
Sońsk (MZ) -- U 1905-13, 1917-21, indeksowała Krystyna Malik
Świsłocz (BR) -- M 1851-1864, indeksowała Wilnianka
Wilno św. Jana (LT) -- M 1850-1853, indeksowała Marck57


11-04-2024

Jeżowe (m. Sójkowa) (PK) -- U 1842-50, indeksował Andrzej Ligas
Katerburg (UK) -- Z 1827-28, Z 1835-92 (daty skrajne, rozszerzenie), indeksowali Danuta Wojtowicz, Daniel Maternowski, weryf. elakowalska
Kozienice (MZ) -- Z 1862-65, indeksował Michał Gorczyca
Kraszewo (MZ) -- U 1910-17, indeksowała Mariola Piotrowska
Międzybrodzie Bialskie (m. Międzybrodzie Kobiernickie) (SL) -- M 1901-1918, indeksował Łukasz Kominiak
Międzybrodzie Bialskie (m. Międzybrodzie Lipnickie) (SL) -- M 1871-1918, indeksował Łukasz Kominiak
Nur (MZ) -- M 1911, indeksował Paul Baranoski
Osmolin (MZ) -- M 1873-79, indeksował Piotr Romanowski
Radomsko (LD) -- Z 1916, indeksowała Karolina Sztajnert
Radziechowy (m. Słotwina) (SL) -- U 1901-1923, indeksował Łukasz Kominiak
Rawa Mazowiecka (ewang.) (aneksy) (LD) -- M 1880-99, indeksowała Dagmara Lewandowska
Rzekuń (MZ) -- Z 1902-03, indeksowała Marta Wojciechowska
Sadwów-Sadow (SL) -- U 1840-41, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Sanniki (MZ) -- M 1929-39, indeksował Tomasz Bogiel
Seroczyn (pow. siedlecki) (MZ) -- U 1913 (aktualizacja), indeksował Robert Urbanek
Sienno (MZ) -- Z 1847-49, indeksował Krzysztof Cegliński
Słoboda Złota (gr.-kat.) (UK) -- U 1885-86, indeksowała Kamila Bogdanowicz
Wielgomłyny (LD) -- U 1820-54, indeksowała Honorata Huk
Żytno (LD) -- Z 1917-22, indeksował Bogusław Gadecki


10-04-2024

Bukowice (gr.-kat.) (LB) -- UMZ 1855, indeksował Łukasz Majewski
Gliniany (UK) -- UMZ 1875-77, indeksowała Joanna Naróg-Kowalska
Jeżewo (MZ) -- M 1923, indeksował Piotr Romanowski
Krasna (SK) -- M 1926-32, indeksował Łukasz Okła
Luszyn (MZ) -- M 1869-71, indeksował Piotr Romanowski
Osmolin (MZ) -- M 1829-52, indeksował Piotr Romanowski
Radom Opieki NMP (MZ) -- M 1935, indeksował Mikołaj Wilk
Radzyń Podlaski (LB) -- UM 1823, indeksował Krzysztof Chorek
Sokołów Podlaski (MZ) -- UM 1684-89, indeksował Kacper Dąbrowski
Szwelice (MZ) -- UZ 1870-79, M 1870-79 (rozsz.), indeksował Stepen Danko


09-04-2024

Biechów (SK) -- U 1725, indeksował Mariusz Kmieciak
Borysław (UK) -- M 1905-06, indeksowała Maria Łopaciuk
Budzów (m. Baczyn) (MP) -- U 1852-1935, indeksował Tomasz Szweda
Dulsk (KP) -- M 1901-04,06-10, indeksowała Mary Ann Graham
Gronowo (KP) -- M 1855-1924, indeksował Zbigniew Linowski
Jastrzębia (m. Kąśna Dolna) (MP) -- M 1882-1922, indeksował Michał Kwiatek
Katerburg (UK) -- M 1827-28, M 1835-92 (daty skrajne, rozszerzenie), indeksowali Daniel Maternowski, Danuta Wojtowicz, weryf.Elżbieta Kowalska
Krzyżanowice (m. Słomka) (MP) -- M 1777-1923, indeksowała Maria Gałuszka
Kunów (SK) -- U 1894 (rozszerzenie), indeksował Andrzej Gawlik
Ligota Zamecka-Schloss Ellguth (OP) -- U 1901-03-09, indeksował Peter Dankowski
Łapczyca (m. Stanisławice) (MP) -- U 1786-1849, indeksowała Aleksandra Bury
Łączki Kucharskie (m. Niedźwiada) (PK) -- U 1777-88, M 1777-80, Z 1777-78, indeksował Szymon Król
Maków Podhalański (m. Baczyn) (MP) -- U 1786-1851, indeksował Tomasz Szweda
Maków Podhalański (m. Zachełmna) (MP) -- U 1786-1826, indeksował Tomasz Szweda
Piątek (LD) -- U 1783-89, indeksowała Danuta Danecka
Płonkowo (KP) -- M 1777-1886, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Sędziszów Małopolski (PK) -- UMZ 1843-45, indeksowała Anna Idzik
Stare Troki (LT) -- U 1836-1839, indeksowała Bożena Tylingo
Świr (BR) -- UMZ 1813-1818, indeksowała Marck57
Tykocin (PL) -- M 1926-34 aktualizacja, indeksowała Wiola Dec


08-04-2024

Bielawy (LD) -- Z 1802-8, indeksowała Danuta Danecka
Grabno (LD) -- Z 1747-57, indeksował Adam Czechowski
Jałówka (PL) -- Z 1910-12, indeksował Adam Okuniewski
Katerburg (UK) -- U 1827-28,47,65, U 1835-92 (rozszerzenie, daty skrajne), indeksowali Danuta Wojtowicz, Daniel Maternowski, weryf.elakowalska
Kazanice (WM) -- U 1871-72, 74, indeksowała Katarzyna Matyjas
Lgota Wielka (LD) -- Z 1808-10, indeksowała Aneta Kaczmarek
Łosk (BR) -- UMZ 1797-1843 (lata skrajne), indeksował Walerian Skrendo
Męcina (MP) -- U 1817-48, M 1785-1942, indeksowała Jadwiga Zenowicz
Olsztyn-Gutkowo (WM) -- U 1896-1910 Z 1901-1924, indeksowała Katarzyna Matyjas
Podbrzezie (LT) -- Z 1905-1915, indeksowała Wanda Thomalla
Przeginia (MP) -- UZ 1914-16, indeksował Jurek Żurada
Sadowne (MZ) -- UMZ 1866-75, indeksował Włodzimierz Macewicz
Stary Waliszew (LD) -- UMZ 1922, indeksował Dariusz Sludkowski
USA-Buffalo NY św. Kazimierza (PO) -- U 1891-1900, 11, 14, indeksował Jacob Czelusta
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1914, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa Zaśnięcia NMP (prawosł.) (WA) -- UMZ 1899-1901, indeksowała Joanna Zakrzewska
Wojutycze (UK) -- U 1880-1902 (aktualizacja), indeksował totentomek, weryf. Elżbieta Kowalska
Zielona (pow. żuromiński) (MZ) -- M 1895-1908, indeksował Andrzej Antolak
Żurowa (MP) -- U 1784-99, indeksowała Małgorzata Głowacka


07-04-2024

Bukówiec Górny (WP) -- U 1610-1799, M 1596-1690, Z 1635-1813, indeksowała Agnieszka Pawłowska
Czukiew (gr.-kat.) (UK) -- UM 1784-1839, indeksował Maciej Janecki
Dzygówka (UK) -- Z 1907-10, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Horodenka (obw. iwanofrankiwski) (UK) -- M 1808-15, indeksowała helensaw
Kalisz-Dobrzec św. Michała Archanioła (WP) -- Z 1897, indeksował Dariusz Pawłowski
Kielce św. Wojciecha (SK) -- Z 1912-18, indeksowała Magdalena Szczodra
Krośniewice (LD) -- Z 1868-70 (rozszerzenie), indeksował Antoni Burzyński
Pcim (m. Pcim) (MP) -- M 1890-99, indeksowała Rosanna
Satanów (obw. chmielnicki) (UK) -- M 1913-14, indeksowała Irena Wasilewska
Skierniewice (LD) -- U 1875 (rozszerzenie), indeksował Karol Matuszewski
Strzyżewo Kościelne (WP) -- Z 1828-1859 (l.skr.), indeksował Jason
Węgrzynowo (MZ) -- U 1898, indeksował Andrzej Welskop
Wieliczka (m. Krzyszkowice) (MP) -- Z 1840-1908, indeksowała Urszula Gorączko
Włodzimierzec (obw. wołyński) (UK) -- M 1838-43, indeksował Kacper Kalin
Zembrzyce (MP) -- U 1890-1912, indeksowała Joanna Kłosińska


06-04-2024

Dołubowo (PL) -- UMZ 1834-44, indeksował Paweł Rybka
Dulsk (KP) -- M 1881-1900, indeksowała Mary Ann Graham
Kaski (MZ) -- U 1862, indeksowała Ewa Kuśmirek
Kobylany (prawosł.) (LB) -- M 1887-89, indeksowała Katarzyna Zbyszyńska
Miedniewice (MZ) -- Z 1932-33, indeksowała Ewa Kuśmirek
Mucharz (m. Mucharz) (MP) -- Z 1853-1882, indeksował Jan Karasiński
Radzyminek (mariawici) (MZ) -- UMZ 1917-21, indeksował Przemysław Dąbrowski
Rożnowice (MP) -- Z 1863-64, 71-84, indeksowała Ewa Brudzisz
Tarnogród (prawosł.) (LB) -- UMZ 1876-79, indeksował Tadeusz Tyszko
Wilno św. Franciszka i Bernarda (LT) -- UMZ 1888, M 1889, indeksowała Bożena Tylingo


05-04-2024

Daleszyce (SK) -- Z 1826-27, indeksował Andrzej Gawlik
Denków (SK) -- M 1909-17, indeksowała Bożena Krajewska
Dębe (WP) -- U 1795-1817, indeksował Sebastian Gąsiorek
Kaski (MZ) -- Z 1861, indeksowała Ewa Kuśmirek
Kraszewo (MZ) -- U 1918-20, indeksował Jan Wojtkiewicz
Kurowo (MZ) -- Z 1808-25 (nowe), 26-49 (rozsz.), indeksował Krzysztof Kośnik
Marcyporęba (m. Stanisław Górny) (MP) -- UMZ 1817-20, 23-24, 26-29, 31, 33-36, 38, 40-43, 45-46, 49-52, 80-83, 85-88, indeksowała Incognito
Ołpiny (m. Ołpiny) (MP) -- U 1795-1804, indeksował Maciej Bator
Orszymowo (MZ) -- M 1889 (uzup.), indeksował Piotr Romanowski
Płock-Trzepowo (MZ) -- MZ 1920-41, indeksowała Grażyna Nowak weryf. Piotr Romanowski
Rajcza (m.Sól) (SL) -- M 1776-1820, indeksował Piotr Glinka
Szpetal Górny (KP) -- UM 1866, Z 1866-67, indeksował Krzysztof Kaminski
Tczów (MZ) -- Z 1826-39, indeksowała Natalia Smagłowska
Wieliczka (MP) -- M 1706-60, indeksowali Orion
Wieliczka (MP) -- U 1767-75 (raptularz), indeksowali Orion
Zawiercie Apostołów Piotra i Pawła (SL) -- M 1927, indeksował Tadeusz Łukaszek


04-04-2024

Boćki (PL) -- M 1896-99, indeksował Cezary Borowski
Brodnia-Glinno (LD) -- UMZ 1917-20, indeksował Zbigniew Telega
Brzeziny (LD) -- M 1910-15, 19-22, indeksował Tomasz Przygodziński
Czudec (m. Wyżne) (PK) -- U 1890-1900, 03, indeksował Jerzy Kazalski
Duninów (MZ) -- M 1914-22, indeksowali Bożena Prymus, Piotr Romanowski
Jeżowe (m. Sójkowa) (PK) -- U 1836-41, indeksował Andrzej Ligas
Kotelnia (UK) -- M 1784-98, indeksował Jerzy Klijanienko
Krośniewice (LD) -- Z 1853-60, indeksował Antoni Burzyński
Kurowo (MZ) -- U 1808-13 14-15 (rozsz.), 39, indeksował Krzysztof Kośnik
Leźnica Wielka (LD) -- Z 1872-75, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Łaznów (LD) -- Z 1887, 1902-5, indeksował Karol Matuszewski
Łopacin (MZ) -- U 1922-23, M 1922, indeksował Adam Sawka
Mościska (m.Lacka Wola) (UK) -- Z 1904-29, indeksował Marcin Więcek
Płazów (PK) -- UMZ (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Przemyśl (gr.-kat.) (m. Zasanie) (PK) -- Z 1901-13, indeksował Marek Skórka
Rychwałd (m. Rychwałd) (SL) -- U 1881-99, indeksował Łukasz Kominiak
Trzcieniec (m.Lacka Wola) (UK) -- Z 1930-44, indeksował Marcin Więcek
Tubądzin (LD) -- U 1860-85, 1887-1919, M 1900-17, Z 1860-1919, indeksowała Elżbieta Nejman
Tykocin (PL) -- Z 1926-37, indeksowała Wiola Dec
Węgrzynowo (MZ) -- U 1897, indeksował Andrzej Welskop


03-04-2024

Biechów (SK) -- Z 1909-15, indeksował Andrzej Gawlik
Cegłów (MZ) -- UM 1916-19, indeksowała Teresa Podrucka
Chomentów (SK) -- UMZ 1917-18, indeksowała Anna Skalska
Dąbrowa Tarnowska (m. Dąbrowa Tarnowska) (MP) -- Z 1874-76, indeksował Henryk
Dołubowo (PL) -- MZ 1808-34,, indeksował Paweł Rybka
Gradzanowo (MZ) -- UMZ 1841-42, indeksowała Izabela Wolak
Jeżowe (m. Jeżowe ) (PK) -- Z 1887-92, indeksowała thzuber
Kowala-Stępocina (MZ) -- U 1798-1812, M 1798-1825, 1850, Z 1798-1813, indeksowała Elżbieta Pawlak
Kraków-Ludwinów (m. Podgórze) (MP) -- U 1784-94, indeksował Szymon Nowak
Kraszewo (MZ) -- Z 1870-88, indeksowała Mariola Piotrowska
Kurowo (MZ) -- Z 1850, indeksował Krzysztof Kośnik
Lubecko (SL) -- Z 1815, indeksował Józef_W
Lutkówka (MZ) -- UMZ 1920-22, indeksowała el_za
Maków Podhalański (m. Maków Podhalański) (MP) -- M 1836-52, indeksował Mariusz Tokarz
Mokobody (MZ) -- Z 1920-22, indeksowała Anna Poprawa
Nowy Targ (MP) -- Z 1761-76, indeksował Rajmund Lemański
Oksa (SK) -- UMZ 1851-60 (rozszerzenie), indeksowała Wioletta Błaut
Oleksów (MZ) -- Z 1918-20, indeksował Bartłomiej Zieliński
Przewrotne (m. Widełka) (PK) -- M 1886-88, indeksował Tomasz Sączawa
Rząśnia (LD) -- U 1875-80, M 1860-74 (rozszerzenie), indeksowała Katarzyna Plisiecka
Sędziszów Małopolski (PK) -- UMZ 1872-73, 1904, indeksowała Katarzyna Zawadzka
Sienno (MZ) -- U 1850-52, indeksował Krzysztof Cegliński
Sól (prawosł. ) (LB) -- MZ 1907, 10-11, 15, indeksował Tadeusz Tyszko
Stany (m. Pietropole, Bojanów-Gojanów, Przyszów Kameralny i Szlachecki, Maziarnia, Stany) (PK) -- Z 1895-99, indeksowała donnadabal
Tarnogród (gr.-kat.) (LB) -- Z 1871-75, indeksował Tadeusz Tyszko
Trzęsówka (m. Ostrowy Baranowskie, Siedlanka, Jagodnik, Kosowy, Trzęsówka) (PK) -- UMZ 1885-91, Z 1943, indeksował Czesław Gancarz
Wąsosz (PL) -- Z 1847-53, 90-95, indeksowała Anna Krawiec
Wieliczka (MP) -- U 1908-09, indeksowała Ela Synowiec
Wilno św. Franciszka i Bernarda (LT) -- M 1840-1850, indeksowała Bożena Tylingo
Witków Nowy (UK) -- UMZ 1900-20 (lata skrajne), indeksowała Elżbieta Kowalska
Wygiełzdów (LD) -- U 1911-18, indeksował Henryk Koluszkowski


02-04-2024

Bieździedza (PK) -- Z 1784-1910 (aktualizacja), indeksował Adrian Ochałek
Borysław (UK) -- U 1914-23, indeksowała Maria Łopaciuk
Chotomów (MZ) -- M 1924, indeksował Maciej Markowski
Dąbrowa Wielka (PL) -- U 1834, indeksowała Renata Szynalska
Dobra (WP) -- M 1729-1760, indeksował Sebastian Gąsiorek
Dulsk (KP) -- M 1861-80, indeksowała Mary Ann Graham
Dzygówka (obw. winnicki) (UK) -- U 1903-04, indeksował Bogusław_Woyciech
Gliwice Wszystkich Świętych (SL) -- U 1681-91, indeksował Tomasz Wieczorek
Góry Wysokie (SK) -- UMZ 1916-18, indeksował Hubert Dziekański
Gręboszów (m. Bieniaszowice) (MP) -- M 1890-1920, indeksowała Magda Lechowicz
Gręboszów (m. Pałuszyce) (MP) -- M 1869-1920, indeksowała Magda Lechowicz
Hniezno (BR) -- Z 1841-1850, indeksowała Wilnianka
Jałówka (PL) -- Z 1907-09, indeksował Adam Okuniewski
Kamieńsk (mojż.) (LD) -- U 1891-95, indeksował Andrzej Selerowicz
Kitajgród (UK) -- U 1796-1804, indeksował Krzysztof Polański
Krysk (MZ) -- M 1915-18, indeksował Piotr Romanowski
Łódź-Nowosolna (ewang.) (LD) -- UM 1861-65, Z 1861-65 (aktualizacja), indeksował Marius Meyer
Nur (MZ) -- M 1909-10, indeksował Paul Baranoski
Oleksów (MZ) -- M 1918-20, indeksował Bartłomiej Zieliński
Ostrowy Tuszowskie (m. Ostrowy Tuszowskie, Przyłęk) (PK) -- U 1871-73, 77-80, indeksował Achille
Ostrowy Tuszowskie (m. Przyłęk) (PK) -- Z 1871-73, 77-80, indeksował Achille
Piaski (KP) -- Z 1852-76, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Przecław (m. Nagoszyn) (PK) -- UZ 1877-87, indeksował Tomasz Przygodziński
Racławice (m. Przędzel) (PK) -- Z 1834-40, indeksował Krzysztof Sztaba
Radzymin (pow. płoński) (MZ) -- M 1913-23, indeksował Piotr Romanowski
Rozbity Kamień (MZ) -- U 1894-1900, indeksował Zenon Smuniewski
Rząśnia (LD) -- UZ 1915-21, indeksowali Katarzyna Nawrocka, Katarzyna Plisiecka
Sadów-Sadow (SL) -- U 1843-44, indeksował GTG_Silius_Radicum
Sanniki (MZ) -- U 1897 (aktualizacja), indeksował Jan Wojtkiewicz
Szczucin (m. Maniów) (MP) -- M 1863-1950, indeksował Marc Ciba
Świr (BR) -- UMZ 1807-1812, indeksowała Marck57
Tarnogród (gr.-kat.) (LB) -- UM 1871-75, indeksował Tadeusz Tyszko
Werstok (prawosł.) (PL) -- UMZ 1845 aktualizacja +nowe, indeksował Sebastian Kuszczuk
Zbójna (PL) -- U 1908-11, 14-21, indeksowała Magda Korzunowicz
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP (m. Isep) (SL) -- U 1907-23, indeksował Łukasz Kominiak


01-04-2024

Baranów Sandomierski (m. Baranów Sandomierski) (PK) -- M 1871-77, indeksowała Heather Pedersen
Baranów Sandomierski (m. Domacyny, Dymitrów Duży, Dymitrów Mały, Skopanie, Durdy, Knapy, Smykle, Suchorzów, Wola Baranowska) (PK) -- M 1869-77, indeksowała Heather Pedersen
Baranów Sandomierski (m. Koło) (PK) -- M 1870-76, indeksowała Heather Pedersen
Baranów Sandomierski (m. Przewóz) (PK) -- M 1870-77, indeksowała Heather Pedersen
Bełdów (LD) -- U 1761-68, indeksowała Ewa Wood
Biała Waka albo Wojdaty (LT) -- M 1927-1938 (lata skrajne), indeksowała Julia Paliul
Biłgoraj (LB) -- Z 1900-18 (+rozszerzenie), indeksował Tadeusz Tyszko
Czarnia (MZ) -- U 1921-23a, indeksował Krzysztof Kobus
Dołubowo (PL) -- U 1808-33, indeksował Paweł Rybka
Ejszyszki (LT) -- M 1863-1872, indeksowała Julia Paliul
Garnek (SL) -- M 1906-08, indeksowała Aneta Kaczmarek
Jastrzębia (m. Kąśna Dolna) (MP) -- UM 1841-81, indeksował Michał Kwiatek
Jaszuny (LT) -- M 1931-1935, indeksowała Julia Paliul
Małe Soleczniki (LT) -- M 1924-1938, indeksowała Julia Paliul
Marki (MZ) -- U 1924, indeksowała Aneta Kaczmarek
Mikluszowice (MP) -- U 1774-76, indeksował Krzysztof Flakowski
Oleksów (MZ) -- U 1918-20, indeksował Bartłomiej Zieliński
Radom św. Jan (MZ) -- U 1920, indeksował Bartłomiej Zieliński
Radzikowo (MZ) -- M 1913-15, indeksował Piotr Romanowski
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- Z 1909, indeksowała Halina Januszewska
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- Z 1915b-20, indeksował Grzegorz Sobczak
Rzeszów-Fara (PK) -- Z 1895-96, indeksowała Zuzanna Różycka
Szreńsk (MZ) -- M 1917-18, indeksował Jan Wojtkiewicz
Świeciechów (LB) -- M 1917-34, indeksowała Marianna Paszek
Wielgomłyny (LD) -- U 1915-16, indeksował Bogusław Gadecki
Wiskitki (MZ) -- M 1887-95, indeksował Tomasz Przygodziński
Zielona (pow. żuromiński) (MZ) -- M 1889-94, indeksował Andrzej Antolak
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP (m. Moszczanica) (SL) -- U 1906-23, indeksował Łukasz Kominiak


31-03-2024

Borzęciczki-Radenz USC (WP) -- M 1874-1880, indeksowała Joanna Raczkowska
Hołynka (prawosł.) (BR) -- M 1909-1914, indeksował Siberian65
Leżajsk (gr.-kat.) (PK) -- M 1831-41, indeksował Fabian Dąbrowski
Łaznów (LD) -- U 1887, 1902-5, indeksował Karol Matuszewski
Niemcy-Gelsenkirchen-Bulmke (PO) -- M 1897-99, indeksował Artur Gorzolnik
Obrzycko USC (WP) -- Z 1934-1936, indeksował Paweł Zawadzki
Rosochate Kościelne (PL) -- M 1849-52, indeksowała Kinga Pruszyńska
Sompolno (WP) -- U 1821-1830 (rozsz.), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Werstok (prawosł.) (PL) -- UMZ 1914, indeksował Sebastian Kuszczuk


30-03-2024

Mielec (m. Złotniki) (PK) -- Z 1882-1947, indeksował Podolski Marek
Nowy Żmigród (m. Kąty) (PK) -- U 1873-1912, indeksował Adrian Ochałek
Piotrków Trybunalski św. Jakuba (LD) -- Z 1899-1901, indeksował Adam Czechowski
Przecław (m. Nagoszyn) (PK) -- M 1877-87, indeksował Tomasz Przygodziński
Racławice (m. Przędzel) (PK) -- Z 1826-33, indeksował Krzysztof Sztaba
Żołudek (BR) -- Z 1802-1808, indeksowała kati85


29-03-2024

Biała Rawska (LD) -- UMZ 1913-33 (lata skrajne), indeksowała Ewa Czerkawska
Chmielnik (SK) -- M 1923-35, indeksował Kazimierz Kozak
Dłutowo (WM) -- U 1915-16, indeksował Jan Wojtkiewicz
Dobra (WP) -- M 1782-1799, indeksował Sebastian Gąsiorek
Hołynka (prawosł.) (BR) -- U 1909-1914, indeksował Siberian65
Horodenka (UK) -- Z 1787-95, indeksowała Helena Sawicka -Kręcichwost
Jeżowe (m. Sójkowa) (PK) -- M 1848-63, indeksował Andrzej Ligas
Łaznów (LD) -- M 1887, 1902-5, indeksował Karol Matuszewski
Olsztyn-Gutkowo (WM) -- U 1881-95 Z 1881-1900, indeksowała Katarzyna Matyjas
Osiek (SK) -- U 1887-88 (rozszerzenie), indeksowała Wacława Suliborska
Petlikowce Stare (obw. tarnopolski) (UK) -- UMZ 1834-36, 38-42, indeksował Grzegorz Żychowski
Radziechowy (m. Słotwina) (SL) -- U 1874-1900, indeksował Łukasz Kominiak
Rychwałd (m. Rychwałd, Łękawica) (SL) -- U 1922-23, indeksował Łukasz Kominiak
Warszawa św. Teresa od Dzieciątka Jezus (garniz.) (WA) -- M 1926-28, indeksował Adam Sawka


28-03-2024

Błotnica (MZ) -- U 1910-18, indeksowała Aleksandra Piętak
Dzygówka (UK) -- U 1905-06, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Gradzanowo (MZ) -- UMZ 1840, indeksował Izabela Wolak
Jazgarzew (MZ) -- Z 1891-1913, indeksowała Teresa Mikołajewska
Kamienica (m. Szczawa) (MP) -- M 1877, 79, 81-82, 84-85, 88, indeksowała Zuzanna Różycka
Kamionna (MZ) -- U 1906-11, indeksowała Barbara Kamińska
Kleszczele (PL) -- UMZ 1808-34 , indeksował Paweł Rybka
Kopcie (MZ) -- U 1853-57, indeksował ANDREW77.PL
Koropiec (UK) -- M 1816-22 (korekta), indeksował Matuszewicz Wojciech, weryf.Elżbieta Kowalska
Koropiec (UK) -- U 1704-1911 (korekta), indeksowali Matuszewicz Wojciech, Bożena Balawender, weryf.Elżbieta Kowalska
Kuczbork (MZ) -- U 1841, 1844-60, Z 1841, 1844-59, indeksowała Izabela Czaplicka
Lida (BR) -- U 1813-1847, indeksowała Marta Bałażak
Lutkówka (MZ) -- UMZ 1917-19, indeksowała el_za
Łódź Przemienienia Pańskiego (LD) -- Z 1919-20, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mokobody (MZ) -- U 1920-22, indeksowała Anna Poprawa
Niwiski (MZ) -- U 1813-14, M 1812-14, indeksował ANDREW77.PL
Ołpiny (m. Ołpiny) (MP) -- U 1784-94, indeksował Maciej Bator
Osiek (SK) -- U 1885-86 (rozszerzenie), indeksowała Wacława Suliborska
Przedbórz (LD) -- SkU 1916-20, indeksował Mariusz Majchrzak
Różana (BR) -- U 1890-1912, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Rzekuń (MZ) -- Z 1900-01, indeksowała Marta Wojciechowska
Sanniki (MZ) -- M 1915-23, indeksował Tomasz Bogiel
Seroczyn (pow. siedlecki) (MZ) -- Z 1913, indeksował Robert Urbanek
Skomlin (LD) -- Z 1871-93, indeksowała Małgorzata Szwagrzak
Świr (BR) -- UMZ 1802-1806, indeksowała Marck57
Tykocin (PL) -- M 1923-25 aktualizacja, Z 1923-25, indeksowała Wiola Dec
Warszawa (ewang-augsb) (WA) -- M 1850, indeksowała Katarzyna Pasik
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- M 1939-40, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa św. Aleksander (WA) -- U 1889, indeksowała mariamikołaj
Wielgomłyny (LD) -- U 1917-22, indeksował Bogusław Gadecki
Wilno św. Jana (LT) -- M 1847-1849, indeksowała Marck57
Wzdół Rządowy (SK) -- UMZ 1890-92, indeksowała Halina Kroner


27-03-2024

Bluszczów USC (SL) -- SkuU 1974-75-1912, indeksowała Artur Gorzolnik
Buczkowice (SL) -- M 1859-1908 (rozszerzenie), indeksował Łukasz Kominiak
Cikowice (m. Stanisławice) (MP) -- M 1925-45, indeksowała Aleksandra Bury
Czyrkowicze (gr.-kat., prawosł.) (BR) -- UMZ 1758-1798 (lata skrajne), indeksował Wojciech Wosiński
Jeżowe (m. Jeżowe) (PK) -- Z 1881-86, indeksowała thzuber
Kamieniec Litewski (BR) -- M 1900-1914, indeksowała Anna Dykiert
Kazimierz Biskupi (WP) -- Z 1916-1921, indeksował Krzysztof Dławichowski
Kielce Św. Wojciecha (SK) -- M 1912-18, indeksowała Magdalena Szczodra
Kietowiszki (LT) -- M 1856-1870, indeksowała Bożena Tylingo
Leżajsk (gr.-kat.) (m. Ruda Łańcucka, Janda) (PK) -- Z 1917-42, indeksował Fabian Dąbrowski
Łapczyca (m. Stanisławice) (MP) -- M 1784-1924, indeksowała Aleksandra Bury
Mościska (m. Lacka Wola) (UK) -- M 1922-29, indeksował Marcin Więcek
Mościska (m. Trzcieniec) (UK) -- Z 1896-1929, indeksował Marcin Więcek
Ostrowy Tuszowskie (m. Toporów, Szydłowiec) (PK) -- UZ 1871-73, 77-80, indeksował Achille
Podbrzezie (LT) -- Z 1841-1865, indeksowała Wanda Thomalla
Porąbka Uszewska (MP) -- M 1769-1786, indeksował Mariusz Pabijan
Stare Troki (LT) -- U 1831-1835, Z 1832-1839, indeksowała Bożena Tylingo
Stołbce (prawosł.) (BR) -- U 1842-1865, indeksował Wojciech Wosiński
Trzcieniec (m.Trzcieniec) (UK) -- Z 1930-44, indeksował Marcin Więcek
Trzcieniec (m. Lacka Wola) (UK) -- M 1930-44, indeksował Marcin Więcek
Ułanów (UK) -- U 1908, indeksował Volodymyr Kucheruk
Włodzimierzec (obw. wołyński) (UK) -- Z 1838-42, indeksował Kacper Kalin
Zabłudów (PL) -- U 1820/21-48 aktualizacja, Z 1820/21-48, indeksował Paweł Rybka
Żegocina (m. Łąkta Górna) (MP) -- U 1891-1901, indeksowała Paula Cempura
Żelechlinek (LD) -- SkU 1923 ,SkMZ 1943, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


26-03-2024

Buczkowice (SL) -- Z 1877-97 (rozszerzenie), indeksował Łukasz Kominiak
Gowarczów (SK) -- M 1874-75, 1917-22, indeksowała Anna Chmielowska
Hermanowicze (BR) -- UMZ 1848-1854, indeksowała KemMarzanna
Jastrzębia (m. Kąśna Górna, Przybyłów) (MP) -- Z 1891-1928, indeksował Michał Kwiatek
Kolbuszowa (m. Nowa Wieś) (PK) -- U 1809, 1817, 1848, 1851, 1860, indeksowała Heather Pedersen
Kolbuszowa (m. Świerczów, Domatków i Wola Domatkowska z innymi przysiółkami) (PK) -- U 1791-1870 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Leżajsk - Fara (m. Jelna) (PK) -- M 1906-1921, indeksował Fabian Dąbrowski
Lędziny USC (SL) -- UMZ 1901-10, indeksował Krzysztof Kosteczko
Nieciecz (BR) -- Z 1842-1847, 1879-1881, indeksował Walerian Skrendo
Obrzycko USC (WP) -- M 1934-36, indeksował Paweł Zawadzki
Osowa (BR) -- U 1797-1799, indeksował Walerian Skrendo
Przyjaźń albo Vidiskes (LT) -- U 1915-1923, indeksował Marcin Szostak
Rosochate Kościelne (PL) -- SkU 1781-85, indeksowała Wiola Dec
Różanka (BR) -- M 1921-1937, indeksował Krzysztof Gruchacz
Sereje (LT) -- U 1818-1827, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Warszawa św. Andrzej (WA) -- M 1872 (rozszerzenie), indeksował Sławomir Kowalczyk
Wilno Wszystkich świętych (LT) -- U 1838-1840, indeksowała Ewa Wołejko


25-03-2024

Bakałarzewo (PL) -- UMZ 1866-70, indeksowała Krystyna Jaśko
Chotomów (MZ) -- U 1815, indeksował Maciej Markowski
Dąbrowa Wielka (PL) -- U 1832-33, indeksowała Renata Szynalska
Denków (SK) -- M 1918-24, indeksowała Bożena Krajewska
Dzygówka (obw. winnicki) (UK) -- Z 1880-89, 91-1901, 14-17 (aktualizacja), indeksowali Bogusław_Woyciech, Aaron, weryf. Aleksander Bramski
Kalisz-Dobrzec św. Michała Archanioła (WP) -- Z 1898-1899, indeksował Dariusz Pawłowski
Koziegłowy św.Magdaleny (SL) -- U 1863-68, indeksowała Magdalena Kasprzyk
Krośniewice (LD) -- Z 1836-1856 (rozszerzenie), indeksował Józef Dębowski
Kurowo (MZ) -- U 1826-38 (rozsz.), indeksował Krzysztof Kośnik
Lubecko (SL) -- Z 1770-75, indeksowała Maria Rogalska
Nagłowice (SK) -- UZ 1861-63, M 1862-63, indeksował Sergiusz Muszalski
Przemyśl (gr.-kat.) (m. Przedmieście Lwowskie) (PK) -- Z 1901-27, indeksował Marek Skórka
Sadów-Sadow (SL) -- UMZ 1845, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Sienno (MZ) -- U 1847-49, indeksował Krzysztof Cegliński
Węgrzynowo (pow. makowski) (MZ) -- U 1896, indeksował Andrzej Welskop


24-03-2024

Będzin Trójca Przenajświętsza (SL) -- U 1908,1913 MZ 1913, indeksował Karsowianin
Białków Kościelny (WP) -- UMZ 1885-1910, 1918-1921, indeksował SlawomirB
Biały Kościół (MP) -- M 1890-1921, 1929-30, indeksował Jurek Żurada
Buczkowice (SL) -- Z 1857-1876 (rozszerzenie), indeksował Łukasz Kominiak
Busk (gr.-kat.) (UK) -- U 1784-1826, indeksowała Elżbieta Ilba
Czołomyje (MZ) -- UMZ 1920, 1922, indeksowała Magda Tarkowska
Grzybowo (WP) -- U 1866-1947, indeksował Damian Dorociak
Kobylniki (MZ) -- U 1900-15, MZ 1900-04, indeksował Przemysław Dąbrowski
Kopcie (MZ) -- U 1851-52, indeksował Artur Godlewski
Kraków św. Szczepan (MP) -- M 1933-38, indeksował Artur Michniewski
Krośniewice (LD) -- Z 1847-52 (rozszerzenie), indeksował Antoni Burzyński
Leżajsk (gr.-kat.) (PK) -- Z 1831-41, indeksował Fabian Dąbrowski
Mokrsko (LD) -- U 1641-1740, indeksowała Dagmara Mielczarek
Nur (MZ) -- M 1908 , indeksował Paul Baranoski
Odrowąż (SK) -- U 1837-38, indeksowała Iwona Grabska
Osuchów (MZ) -- UMZ 1920-22, indeksowała el_za
Radzyminek (mariawici) (MZ) -- UMZ 1913-16, indeksował Przemysław Dąbrowski
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- Z 1906-08, indeksowała Halina Januszewska
Rosochate Kościelne (PL) -- SkU 1756-80, indeksowała Wiola Dec
Rożnowice (m. Rożnowice, Sitnica, Racławice, Bugaj) (MP) -- M 1863-64, 71-84, indeksowała Ewa Brudzisz
Strzelce (LD) -- UZ 1919 (aktualizacja), indeksował Antoni Burzyński
Tyczyn (m. Tyczyn) (PK) -- Z 1896, indeksowała Maria Kura
Wróblew (LD) -- U 1876-82, indeksowała Dagmara Lewandowska
Zawady (PL) -- U 1897, indeksowała Wiola Dec
Żywiec- Saybusch Narodzenia NMP (m. Tresna) (SL) -- U 1901-05, indeksowała Barbara Sznober


23-03-2024

Chwaliszewo USC (KP) -- M 1892-1910 ,Z 1892-1910,12-13, indeksowała Agnieszka Fiszka-Borzyszkowski
Dulsk (KP) -- M 1832-60, indeksowała Mary Ann Graham
Działyń (KP) -- M 1827-34, indeksował Maciej Lisiński
Katowice USC (SL) -- U 1911-18, indeksowała Barbara Wiechuła
Ostrowy Tuszowskie (m. Ostrowy Tuszowskie, Komorów, Przyłęk, Toporów, Szydłowiec) (PK) -- M 1870-1873, 1877-1880, indeksował Achille
Przewrotne (m. Widełka) (PK) -- U 1784 , indeksował Tomasz Sączawa
Radomin (KP) -- UZ 1887-90,93, indeksował Krzysztof Kamiński
Seroczyn (pow. siedlecki) (MZ) -- U 1913, indeksował Robert Urbanek
Werstok (prawosł.) (PL) -- Z 1912-13, indeksował Sebastian Kuszczuk
Zbójna (PL) -- Z 1905-07, indeksowała Marta Wojciechowska
Żabno (m. Targowisko) (MP) -- M 1875-1900, indeksował Mikołaj Szychowski


22-03-2024

Biechów (SK) -- UM 1909-15, indeksował Andrzej Gawlik
Bolimów (LD) -- U 1920-23, Z 1918-23, indeksował Tomasz Przygodziński
Cerekiew (m. Bessów) (MP) -- U 1881-1923, indeksował Michał Szymborski
Częstochowa św.Barbary (SL) -- Z 1907-10, indeksował Stanisław Jegier
Dzygówka (obw. winnicki) (UK) -- U 1907-08, indeksował Bogusław_Woyciech
Garnek (SL) -- M 1903-05, indeksowała Aneta Kaczmarek
Grodziec (SL) -- Z 1808-75, indeksował Mirek Sarnik
Jeżewo (MZ) -- M 1922, indeksował Piotr Romanowski
Kielce Św. Wojciecha (SK) -- M 1919-28, indeksowała Janina Hyb
Kunice (LD) -- Z 1936 (poprawki), indeksowała Gośka
Łaznów (LD) -- Z 1888-1901, indeksował Karol Matuszewski
Łódź-Nowosolna (ewang.) (LD) -- UM 1856-60, Z 1856-60 (aktualizacja), indeksował Marius Meyer
Łódź św. Stanisław Kostka (LD) -- Z 1934-39, indeksowała Grażyna Stasiak
Maków Podhalański (m. Maków Podhalański) (MP) -- M 1815-35, indeksował Mariusz Tokarz
Osmolin (MZ) -- M 1901-07, indeksował Piotr Romanowski
Pszczonów (LD) -- U 1920-24, indeksowała Eliza Parcheniak
Raciborowice (m. Kantorowice, Zesławice) (MP) -- U 1797-1845, indeksował Jarosław Zapała
Radomsko (LD) -- Z 1926-27, indeksowała Karolina Sztajnert
Rościszewo (MZ) -- M 1919-28, indeksował Piotr Romanowski
Słoboda Złota (gr.-kat.) (UK) -- U 1870, 77, 81-84, 87-88, indeksowała Kamila Bogdanowicz
Słupia (MZ) -- M 1923-30, indeksował Piotr Romanowski
Szczerców (LD) -- Z 1875-99, indeksował Krzysztof Zochniak
Werstok (prawosł.) (PL) -- UM 1913, indeksował Sebastian Kuszczuk
Zielona (pow. żuromiński) (MZ) -- M 1883-88, indeksował Andrzej Antolak


21-03-2024

Buczkowice (SL) -- Z 1836-1856 (rozszerzenie), indeksował Łukasz Kominiak
Chełm (m. Kłaj) (MP) -- U 1812, 16-32, indeksował Grzegorz Migdał
Gójsk (MZ) -- M 1923-41, indeksował Krzysztof Kośnik
Kozienice (MZ) -- U 1864-66 (rozszerzenie), indeksował Michał Gorczyca
Lipiny (PK) -- Z 1891-99, 1902-42, indeksował Daniel Lis
Mokobody (MZ) -- M 1920-22, indeksowała Anna Poprawa
Osuchów (MZ) -- UMZ 1917-19, indeksowała el_za
Rosochate Kościelne (PL) -- M 1844-48 aktualizacja, indeksowała Kinga Pruszyńska
Skuły (MZ) -- UMZ 1921, indeksowała el_za
Słubice (Jamno) (MZ) -- U 1889-90, 1893, M 1875 (aktualizacja), indeksował Tomasz Bogiel
Węgrzynowo (pow. makowski) (MZ) -- U 1895, indeksował Andrzej Welskop
Włodzimierzec (obw. wołyński) (UK) -- U 1837, indeksował Kacper Kalin
Włodzimierz Wołyński - Fara (UK) -- U 1837, indeksował Kacper Kalin
Zielona (pow. żuromiński) (MZ) -- M 1877-82, indeksował Andrzej Antolak


20-03-2024

Biłgoraj (LB) -- Z 1895-1909 (rozszerzenie), indeksował Tadeusz Tyszko
Bukówiec Górny (WP) -- U 1820, indeksował Grzegorz Mrozek
Droginia (m. Droginia, Osieczany, Brzączowice, Bulina, Banowice) (MP) -- U 1890-1901, M 1890-1904, indeksowała Simona Aleksiejuk
Jeżowe (m. Jeżowe) (PK) -- Z 1875-80, indeksowała thzuber
Jeżowe (m. Sójkowa) (PK) -- M 1836-47, Z 1886-89, indeksował Andrzej Ligas
Kłomnice (SL) -- Z 1886, indeksowała Aneta Kaczmarek
Kraków św. Florian (MP) -- Z 1815, indeksował Szymon Nowak
Mszana Dolna (MP) -- Z 1890-95, indeksował Kamil Kurleto
Obrzycko USC (WP) -- MZ 1933, indeksował Paweł Zawadzki
Piaski (KP) -- Z 1818-52, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Żołudek (BR) -- UZ 1798-1801, indeksowała Kati85


19-03-2024

Baranów Sandomierski (m. Przewóz, Domacyny, Koło) (PK) -- U 1878-83, indeksowała Heather Pedersen
Bolechów (UK) -- U 1843, indeksował Bartosz Wróbel
Gamów (SL) -- UZ 1857-74, indeksował Adam Miera
Jabłoń Kościelna (PL) -- U 1744-58, indeksowała Karolina Jaworska
Jastrzębia (m. Kąśna Górna, Przybyłów) (MP) -- Z 1844-90, indeksował Michał Kwiatek
Jeżewo (MZ) -- UZ 1883-88, indeksowała Mary Ann Graham
Kaski (MZ) -- U 1861, indeksowała Ewa Kuśmirek
Kraszewo (MZ) -- M 1875-88, 1901, 1910-15, indeksowała Mariola Piotrowska
Kunów (SK) -- M 1820, Z 1893-95, indeksowała Bożena Krajewska
Lubecko (SL) -- Z 1816, indeksował Józef_W
Miedniewice (MZ) -- Z 1931 , indeksowała Ewa Kuśmirek
Mościska (m. Trzcieniec, Lacka Wola) (UK) -- Z 1880-99, indeksował Marcin Więcek
Mszanna (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1870, 1912-14, indeksował Andrzej Żuk
Padew Narodowa (m. Przykop, Zachwiejów, Piechoty, Wojków, Zaduszniki, Zarównie, Padew, Kębłów, Babule, Tarnówek, Majdanek) (PK) -- M 1871-89, indeksowała Agnieszka_Kluzek
Popowo Kościelne (MZ) -- Z 1874-90, indeksowała Iwona Grabska
Stany (m. Bojanów) (PK) -- M 1914-35 (aktualizacja), indeksował Adam Sawka
Stany (m. Stany) (PK) -- M 1911-35, indeksował Adam Sawka
Szczucin (m. Maniów) (MP) -- M 1786-1862, indeksował Marc Ciba
Ustroń (m. Ustroń) (SL) -- M 1788, indeksował Przodkowie z Cieszyna
Wysokie Mazowieckie (PL) -- U 1804b-1806, indeksowała Aneta Skłodowska
Zwiernik (PK) -- U 1894-99, indeksowała Angelika Deniszczuk


18-03-2024

Bełdów (LD) -- U 1751-60, indeksowała Ewa Wood
Białaczów (LD) -- UMZ 1811-17, indeksowała Dorota Markiewicz
Borowno (SL) -- U 1916-19, indeksowała Daria_F
Cegłów (MZ) -- U 1914, UM 1915, indeksowała Teresa Podrucka
Chotomów (MZ) -- M 1928, indeksował Maciej Markowski
Jeżowe (m. Jeżowe) (PK) -- M 1913-22, indeksowała thzuber
Krasne (MZ) -- Z 1891-1913, indeksowała Izabela Czaplicka
Krzyżanowice (m. Krzyżanowice Wielkie) (MP) -- Z 1784-1914, indeksowała Maria Gałuszka
Ligowo (MZ) -- M 1940, indeksował Krzysztof Kośnik
Łódź NMP (LD) -- MZ 1939-40, indeksowała Renata Kaźmierczak
Miedniewice (MZ) -- M 1931-33, indeksowała Ewa Kuśmirek
Nawiady-Aweyden (ewang.) (WM) -- UMZ 1825-46, indeksowała Marcelina Kaczmarczyk
Nur (MZ) -- M 1906-07, indeksował Paul Baranoski
Pawłowice (pow. lipski) (MZ) -- Z 1810-1911 (rozsz.), indeksował Zygmunt Mosek
Piątek (LD) -- M 1777-89, indeksowała Danuta Danecka
Sadów-Sadow (SL) -- UMZ 1846, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Seroczyn (MZ) -- M 1913, indeksował Robert Urbanek
Sienno (MZ) -- U 1844-46, indeksował Krzysztof Cegliński
Słaboszów (MP) -- UMZ 1909-14, indeksował Jerzy Koprowski
Werstok (prawosł.) (PL) -- UM 1912, indeksował Sebastian Kuszczuk
Wilno św. Franciszka i Bernarda (bernardynów) (LT) -- U 1912, M 1925-1929, Z 1924-1925, indeksowała Bożena Tylingo
Zbuczyn (MZ) -- UZ 1857, indeksował Adam Jaroń


17-03-2024

Boćki (PL) -- U 1670, 77-97, indeksowała Magda Dzieszkowska
Borysław (UK) -- U 1908-14, U 1907 (aktualizacja), indeksowała Maria Łopaciuk
Choroszcz (PL) -- U 1820/21-48, indeksował Paweł Rybka
Chorzów-Hajduki Wielkie USC (SL) -- UZ 1885, indeksowała Beata Raś
Chotomów (MZ) -- Z 1918, indeksował Maciej Markowski
Czarnia (MZ) -- Z 1941, indeksował Krzysztof Kobus
Dzygówka (UK) -- U 1909, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Gostyczyna (WP) -- UMZ 1831-1874, indeksował RyszardT
Granne (PL) -- U 1777-90, Z 1723-73, indeksowała Dorota Niewierowska
Gręboszów (m. Pałuszyce) (MP) -- U 1858-64, indeksowała Magda Lechowicz
Jałówka (PL) -- UMZ 1851-52, indeksował Adam Okuniewski
Kalisz-Dobrzec św. Michała Archanioła (WP) -- U 1895, indeksował Dariusz Pawłowski
Kamienica (m. Szczawa) (MP) -- M 1852-53, 55, 64-74, indeksowała Zuzanna Różycka
Kamieńsk (mojż.) (LD) -- UMZ 1886-90, indeksował Andrzej Selerowicz
Kaski (MZ) -- Z 1860, indeksowała Ewa Kuśmirek
Kobylany (gr.-kat.) (LB) -- M 1877-85, indeksował Katarzyna Zbyszyńska
Kobylany (prawosł.) (LB) -- M 1886, indeksowała Katarzyna Zbyszyńska
Krośniewice (LD) -- Z 1831-35 (rozszerzenie), indeksował Antoni Burzyński
Ligowo (MZ) -- M 1922-38, indeksował Krzysztof Kośnik
Łaznów (LD) -- M 1888-1901, indeksował Karol Matuszewski
Malużyn (MZ) -- U 1921-22, indeksował Incognito
Mąkoszyn (WP) -- UMZ 1915-1919, indeksował Filip Skurzewski
Niemcy-Gelsenkirchen-Buer (PO) -- M 1874-1899, indeksował Artur Gorzolnik
Olsztyn-Gutkowo (WM) -- M 1871-1900 Z 1871-80, indeksowała Katarzyna Matyjas
Pęczniew (LD) -- M 1917-18, Z 1917, indeksowała Zuzanna Majchrzak
Piotrków Trybunalski św. Jakuba (LD) -- M 1824-25, Z 1825-26, indeksował Adam Czechowski
Pisarzowice (m. Pisarzowice) (SL) -- Z 1877-1903, indeksował Łukasz Kominiak
Racławice (m. Nisko) (PK) -- U 1801-20, indeksowała Grażyna Habigier-Pipska
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- Z 1905, indeksowała Halina Januszewska
Rożnowice (MP) -- U 1863-64, 71-72, indeksowała Ewa Brudzisz
Rzeszów - Fara (m. Rzeszów, Staroniwa, Załęże, Zwięczyca) (PK) -- M 1912-13, indeksował Adam Sawka
Siedliska (pow. brzozowski) (gr.-kat.) (m. Poręby) (PK) -- U 1782-1843, indeksowała Anna Karnas
Tomaszów Lubelski (LB) -- U 1784-1813, indeksowała Angela Sawiak
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1894, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- Z 1939-40, indeksował Paweł Zawadzki
Werstok (prawosł.) (PL) -- UMZ 1911, indeksował Sebastian Kuszczuk
Zawady (PL) -- U 1891-96, indeksowała Wiola Dec
Zbójna (PL) -- Z 1908-14, indeksowała Magda Korzunowicz
Żbików (MZ) -- U 1861-65, indeksowała Małgorzata Szatkowska


16-03-2024

Busk (gr.-kat.) (UK) -- M 1776-81, 83-91, 1794-1848, indeksowała Elżbieta Ilba
Gowarczów (SK) -- M 1908-16, indeksowała Anna Chmielowska
Hniezno (BR) -- U 1841-1850, indeksowała Wilnianka
Inowrocław Zwiastowania NMP (KP) -- U 1923-24, indeksowała Anna Wiśniewska
Pawonków - Pawonkau (SL) -- M 1766-1800, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Przemyśl (gr.-kat.) (m. Wilcze, Przekopana) (PK) -- Z 1906-27, indeksował Marek Skórka
Rzochów (m. Huta Przedborska, Poręby Huciskie, Niwiska, Hucina, Żabiniec, Trześń, Leszcze, Zapole, Hucisko) (PK) -- M 1882-86, indeksował Achille
Trójca (SK) -- U 1821-22, indeksował Dariusz Kraszewski
Trójca (SK) -- Z 1847-50, 52, indeksował Dariusz Kraszewski
Trójca (SK) -- M 1938-43 , indeksował Dariusz Kraszewski
Wąsice-Wundschütz USC (OP) -- Z 1885-1900,02-04,07, indeksował Peter Dankowski
Zawiercie św.Apostłów Piotr i Pawła (SL) -- M 1914-17, indeksował Tadeusz Łukaszek


15-03-2024

Białowieża (prawosł.) (PL) -- UMZ 1893-94, indeksowała Anna Wiszniewska
Brzozów (gm. Iłów) (MZ) -- U 1901,04-13 (popr.), indeksował Tomasz Bogiel
Czarnia (MZ) -- Z 1914-16, indeksował Krzysztof Kobus
Dziektarzewo (MZ) -- U 1917-19, indeksował Jan Wojtkiewicz
Jarosławice (MZ) -- UM 1648-86, indeksowała Elżbieta Pawlak
Jaworzno Kolegiata (SL) -- M 1890-96, Z 1890-92,1900, indeksował Partyk Foryś
Kamionna (MZ) -- M 1906-11, indeksowała Barbara Sikorska
Kiemieliszki (BR) -- UMZ 1810-1819, indeksowała Marck57
Korzeń (MZ) -- M 1928-40, indeksowali Tomasz Bogiel, Piotr Romanowski
Kotelnia (UK) -- U 1827-34, indeksował Jerzy Klijanienko
Kraszewo (MZ) -- U 1870-88, indeksowała Mariola Piotrowska
Leźnica Wielka (LD) -- Z 1866-73, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Ligowo (MZ) -- Z 1917-21, indeksował Krzysztof Kośnik
Łososina Dolna (m. Bilsko) (MP) -- Z 1786-1900, indeksował Adam Ciastoń
Radziechowy (m. Leśna) (SL) -- Z 1891-1911, indeksował Łukasz Kominiak
Rawa Mazowiecka (ewang.) (aneksy) (LD) -- M 1911-13 (aktualizacja), indeksowała Dagmara Lewandowska
Rudomino (LT) -- UMZ 1846-1850, indeksowała Wioleta Agejewa
Sadowne (MZ) -- UMZ 1810, 12-25, indeksował Włodzimierz Macewicz
Słubice (Jamno) (MZ) -- U 1919-20, indeksował Tomasz Bogiel
Suchożebry (MZ) -- Z 1921, indeksowała Anna Poprawa
Suserz (MZ) -- M 1931-39, indeksował nowak, wer. Piotr Romanowski
Tomaszów Mazowiecki - Białobrzegi (LD) -- UMZ 1888-92, indeksowała Gośka
Wiskitki (MZ) -- Z 1912-14,16, indeksował Tomasz Przygodziński
Wyszogród (MZ) -- M 1843 (uzup.), indeksował Piotr Romanowski
Zbójna (PL) -- Z 1903-04, indeksowała Marta Wojciechowska
Zielona (pow. żuromiński) (MZ) -- M 1868-72, indeksował Andrzej Antolak
Żywiec- Saybusch Narodzenia NMP (SL) -- U 1665-81, indeksowała Joanna Gawęda


14-03-2024

Jampol (obw. chmielnicki) (UK) -- Z 1827-28, 42-46, 71-72, indeksowali Danuta Wojtowicz, Marta Kmiołek-Sputowska, Daniel Maternowski, weryf.elakowalska
Kraków-Ludwinów (m. Dębniki i Kapelanka) (MP) -- Z 1801-11, 1815-17, indeksował Szymon Nowak
Łodygowice (m. Rybarzowice) (SL) -- U 1818-1871 (aktualizacja), indeksował Łukasz Kominiak
Łodygowice (m. Rybarzowice) (SL) -- M 1859-1894, indeksował Łukasz Kominiak
Maków Podhalański (m. Maków Podhalański) (MP) -- M 1785-1814, indeksował Mariusz Tokarz
Milówka (m. Milówka) (SL) -- M 1901-25, indeksował Łukasz Fajfrowski
Przystajń (SL) -- U 1814, indeksowała Teresa Benedykt
Rajcza (m.Sól) (SL) -- Z 1776-1819, indeksował Piotr Glinka
Wielgie (KP) -- UZ 1851-59, indeksowała Iwona Mitros
Żegocina (m. Rozdziele) (MP) -- M 1918-45, indeksowała Aleksandra Bury
Żegocina (m. Rozdziele Dolne, Rozdziele Górne) (MP) -- M 1784-1917, indeksowała Aleksandra Bury


13-03-2024

Baranów Sandomierski (m. Baranów) (PK) -- Z 1806 -29, indeksowała Heather Pedersen
Baranów Sandomierski (Przewóz, Durdy, Knapy, Smykle) Z 1869-1877 (PK) -- Z 1869-1877, indeksowała Heather Pedersen
Bożewo (MZ) -- M 1922, indeksował Krzysztof Kośnik
Brzeźnio (LD) -- Z 1926-30, indeksowała Dagmara Lewandowska
Busk (UK) -- UMZ 1881-90, indeksowała Elżbieta Ilba
Dzygówka (UK) -- U 1910, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Jampol (obw. chmielnicki) (UK) -- M 1827-28, 71-72, indeksowali Danuta Wojtowicz, Daniel Maternowski, weryf.Elżbieta Kowalska
Jeżowe (m. Jeżowe) (PK) -- M 1902-12, indeksowała thzuber
Jeżowe (m. Sójkowa) (PK) -- Z 1873-85, indeksował Andrzej Ligas
Kaski (MZ) -- U 1860, indeksowała Ewa Kuśmirek
Krośniewice (LD) -- U 1866-70 (rozszerzenie), indeksował Józef Dębowski
Kruszyny (KP) -- Z 1831-55, indeksował Jarosław Cendrowski
Kurowo (MZ) -- M 1922, indeksował Krzysztof Kośnik
Lipsko (MZ) -- UMZ 1810-25, indeksował Jerzy Borycki
Miedniewice (MZ) -- Z 1929-30, indeksowała Ewa Kuśmirek
Mochowo (MZ) -- M 1922, indeksował Krzysztof Kośnik
Niwiski (MZ) -- M 1837-76, indeksował Paweł Markowicz
Raciborowice (m. Zastów) (MP) -- U 1797-1845, indeksował Jarosław Zapała
Racławice (m. Przędzel) (PK) -- U 1829-31, indeksował Konrad Mierzwa
Rawa Mazowiecka (ewang.) (aneksy) (LD) -- M 1900-10, indeksowała Dagmara Lewandowska
Sarnowo (MZ) -- M 1868-78, indeksował Andrzej Antolak
Sieklówka (PK) -- Z 1814-1930 (skrajne), indeksował Marcin Więcek
Skórzec (MZ) -- M 1902-06, indeksował Paweł Markowicz
Słubice (Jamno) (MZ) -- U 1917-18, indeksował Tomasz Bogiel
Sobolów (m. Buczyna) (MP) -- Z 1901-21, indeksował Piotr Komuński
Śmiłowice (SL) -- SkUZ 1919-22, indeksował Jan Berens
Świnice Warckie (LD) -- UMZ 1885-1922, indeksowała Urszula Świerczyńska
Świsłocz (BR) -- Z 1843-1850, indeksowała Wilnianka
Trębki (MZ) -- U 1847-50, indeksowała Bożena Prymus
Wielenin (LD) -- UMZ 1823-30, indeksowała Violetta Szebera
Zbuczyn (MZ) -- Z 1904-10, indeksował Paweł Markowicz


12-03-2024

Biłgoraj (LB) -- Z 1890-94 (rozszerzenie), indeksował Tadeusz Tyszko
Bolimów (LD) -- U 1918-19, M 1918-23, indeksował Tomasz Przygodziński
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1922, indeksował Mariusz Majchrzak
Horodenka (UK) -- UMZ 1829-30, M 1787-1807, indeksowała Helena Sawicka-Kręcichwost
Jampol (obw. chmielnicki) (UK) -- U 1827-28, 42-46, 71-72, indeksowali Daniel Maternowski, Danuta Wojtowicz, Marta Kmiołek-Sputowska, weryf.Elżbieta Kowalska
Kunów (SK) -- UMZ 1889, indeksowała Bożena Krajewska
Mikluszowice (MP) -- U 1596-1620, 80-95, indeksował Krzysztof Flakowski
Pęczniew (LD) -- U 1917-20, indeksowała Małgorzata Stempniewicz
Piotrków Trybunalski św. Jakuba (LD) -- U 1826 (aktualizacja), MZ 1827, indeksował Adam Czechowski
Racibórz-Markowice św. Jadwigi (SL) -- M 1766-99, indeksował Alfred Choroba
Racławice (m. Przędzel) (PK) -- M 1866-89, indeksował Krzysztof Sztaba
Wąsosz (PL) -- Z 1815-23, 25-29, 32-33, 35-40, 42-45, indeksowała Anna Krawiec
Wieliczka (MP) -- U 1758-60, indeksował Szymon Nowak


11-03-2024

Bieżuń (MZ) -- Z 1911-20, indeksowała Krystyna Malik
Biłgoraj (LB) -- Z 1885-89 (rozszerzenie), indeksował Tadeusz Tyszko
Bolechów (UK) -- U 1842, indeksował Bartosz Wróbel
Chotomów (MZ) -- Z 1926, indeksował Maciej Markowski
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- Z 1865, indeksowała Livia_Ditto
Iłów (MZ) -- M 1927-36, indeksował Tomasz Bogiel
Jampol (obw. chmielnicki) (UK) -- M 1842, Z 1840, MZ 1853 (rozszerzenie), indeksowała Danuta Wojtowicz, weryf. elakowalska
Jastrzębia (m. Kąśna Górna) (MP) -- U 1820-33, M 1820-54, Z 1820-43, indeksował Michał Kwiatek
Jeleśnia (m. Mutne) (SL) -- U 1898-1923, indeksował Łukasz Kominiak
Kiemieliszki (BR) -- UMZ 1802-1809, indeksowała Marck57
Medynia Głogowska (PK) -- M 1895-1906, indeksował Adam Sawka
Mielec (m. Rzędzianowice) (PK) -- Z 1785-1888, indeksował Krzysztof Gruszka
Osielsko (KP) -- U 1794-1813, indeksował Damian Niedziela
Połusze (LT) -- U 1822-1831, indeksował Marcin Szostak
Przystajń (SL) -- U 1813, indeksowała Teresa Benedykt
Rzepiennik Biskupi (m. Jodłówka Tuchowska, Nosalowa, Kozłówki) (MP) -- U 1785-1803, indeksowała Ewa Brudzisz
Rzepiennik Biskupi (m. Kołkówka) (MP) -- U 1785-1804, indeksowała Ewa Brudzisz
Rzędzianowice (PK) -- Z 1931-40, indeksował Krzysztof Gruszka
Sienno (MZ) -- Z 1844-46, indeksował Krzysztof Cegliński
Sobolów (m. Buczyna) (MP) -- Z 1801-26, indeksował Piotr Komuński
Strzegowo (MZ) -- Z 1877-79, indeksował Jan Wojtkiewicz
Turośń Kościelna (PL) -- Z 1849-55, indeksowała Wiola Dec
Werstok (prawosł.) (PL) -- UMZ 1857, 1910, indeksowali Sebastian Kuszczuk i Włodzimierz Pietroczuk
Żabno (m. Targowisko) (MP) -- U 1819-79, indeksował Mikołaj Szychowski
Żołudek (BR) -- Z 1813-1826, indeksowała Kati85
Żuromin (MZ) -- M 1878,1880, 1884, indeksował Andrzej Antolak


10-03-2024

Babsk (LD) -- UMZ 1891-1912 (lata skrajne), indeksował Tomasz Przygodziński
Chotomów (MZ) -- M 1900-1903, indeksował Maciej Markowski
Cmolas (m. Cmolas, Mechowiec, Zarębki) (PK) -- UM 1864-65, indeksował Czesław Gancarz
Czarnia (MZ) -- M 1915, indeksował Krzysztof Kobus
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- U 1867, Z 1864, indeksowała Livia_Ditto
Jampol (obw. chmielnicki) (UK) -- U 1840, 53 (rozszerzenie), indeksowała Danuta Wojtowicz, weryf. elakowalska
Katowice USC (SL) -- U 1906-10, indeksowała Barbara Wiechuła
Kietowiszki (LT) -- M 1843-1855, indeksowała Bożena Tylingo
Kobyłka (MZ) -- U 1899-1902, indeksowała Monika Kapica
Krośniewice (LD) -- Z 1826-30 (rozszerzenie), indeksował Antoni Burzyński
Lelów (SL) -- UZM 1905-06, indeksowała Agnieszka Maciałek
Ligowo (MZ) -- U 1917-21, indeksował Krzysztof Kośnik
Nowy Targ (MP) -- U 1754-60, indeksował Rajmund Lemański
Nur (MZ) -- M 1904-05, indeksował Paul Baranoski
Olszany (gr.-kat.) (m. Chołowice) (PK) -- U 1784-1846, M 1784-1846, indeksował PetrusTymofii
Olszany (gr.-kat.) (m. Krzeczkowa) (PK) -- M 1784-1846, Z 1784-1799, indeksował PetrusTymofii
Podbuż (gr.-kat.) (m. Kropiwnik Nowy, Kropiwnik Stary) (UK) -- UMZ 1836-46 (daty skrajne), indeksował golcheck
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- U 1895, indeksowała Halina Januszewska
Rzgów (pow. koniński) (WP) -- UZ 1819-1853, M 1819-1853 (rozsz.), indeksował Janusz Kucharczyk
Sadów-Sadow (SL) -- UMZ 1847, indeksował GTG_Silius_Radicum
Słubice (MZ) -- U 1916, indeksował Tomasz Bogiel, wer. Maria Bagińska
Sompolno (WP) -- U 1808-1820 (rozsz.), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Sulejów (LD) -- UMZ 1821-40, indeksowała Marzanna Kempska
Turgiele (LT) -- UMZ 1848-1850, indeksował Piotr Putin
Wiżajny (PL) -- UMZ 1869, indeksował Dan Lechefsky
Żarnów (LD) -- M 1810, indeksował Mariusz Majchrzak
Żegocina (m. Łąkta Górna) (MP) -- U 1857-90, indeksowała Paula Cempura


09-03-2024

Bielsko-Biała -Lipnik Narodzenia NMP (SL) -- U 1877-83, indeksował Łukasz Kominiak
Dąbrówka (pow. wołomiński) (MZ) -- U 1912-15, M 1909b-1915, Z 1911-15, indeksował Jan Olesiński
Jałowicze (UK) -- UMZ 1848-1918 (daty skrajne), indeksowali Danuta Wojtowicz, Odrowąż, Paszkowski, weryf. elakowalska
Krasne (MZ) -- UZ 1881-90, indeksowała Izabela Czaplicka
Ruda Śląska-Kochłowice USC (SL) -- SkZ 1900-06, indeksował Michał Kirschniok
Suchożebry (MZ) -- U 1921, indeksowała Anna Poprawa
Włodzimierzec (obw. wołyński) (UK) -- MZ 1837, indeksował Kacper Kalin
Włodzimierz Wołyński - Fara (UK) -- MZ 1837, indeksował Kacper Kalin
Wzdół Rządowy (SK) -- UMZ 1837, indeksowała Halina Ożarowska
Żegocina (MP) -- M 1610-12, 15-48, 50-56, indeksowała Aleksandra Bury


08-03-2024

Bakałarzewo (PL) -- UMZ 1844-48, indeksowała Krystyna Jaśko
Bąkowa Góra (LD) -- M 1943, indeksował Bogusław Gadecki
Bojanów (SL) -- SkZ 1938-42, indeksował Arturro
Bojanów USC (SL) -- SkZ 1937-42, indeksował Arturro
Dzygówka (UK) -- U 1911, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Horodenka (UK) -- UMZ 1824-25, 28, indeksowała Helena Sawicka - Kręcichwost
Jastrzębie-Zdrój-Ruptawa USC (SL) -- SkZ 1930-41, indeksował Arturro
Jaworze-Ernsdorf (ewang.) (SL) -- U 1870-81, indeksował Łukasz Kominiak
Krośniewice (LD) -- UMZ 1921-22, indeksował Antoni Burzyński
Księży Lasek - Fürstenwalde (WM) -- M 1849-59, indeksowała Marcelina Kaczmarczyk
Lamkowo-Lemkendorf USC (WM) -- U 1900-1911 Z 1901-1930 (daty skrajne), indeksowała Katarzyna Matyjas
Limanowa (m. Sowliny) (MP) -- U 1896-1925, indeksował Maciej Śmierciak
Łowicz Kolegiata (LD) -- UZ 1901, indeksował Dariusz Sludkowski
Łódź Przemienienia Pańskiego (LD) -- U 1919-20, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mniszek (MZ) -- M 1920-21, indeksował Mikołaj Wilk
Olsztyn-Gutkowo (WM) -- U 1871-80, indeksowała Katarzyna Matyjas
Osiek (SK) -- U 1883-84 (rozszerzenie), indeksowała Wacława Suliborska
Ostrowiec Świętokrzyski (SK) -- Z 1881-94, indeksowała Bożena Krajewska
Padew Narodowa (m. Przykop, Wojków, Zarównie, Zachwiejów, Zaduszniki, Piechoty) (PK) -- U 1900-19, indeksowała Agnieszka_Kluzek
Przystajń (SL) -- U 1811-12, indeksowała Teresa Benedykt
Pszczyna USC (SL) -- Z 1881, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ręczno (LD) -- M 1943, indeksował Bogusław Gadecki
Rybnik-Golejów USC (SL) -- SkZ 1937-42, indeksował Arturro
Rząśnia (LD) -- U 1881-87, M 1843-58 (rozszerzenie), indeksowała Katarzyna Plisiecka
Sidorów (UK) -- UMZ 1816, indeksował Grzegorz Żychowski
Sieroty - Schieroth (SL) -- M 1716-1885, indeksowała Karina Frank
Szczeglice (SK) -- UMZ 1810-20, indeksowała Karolina Zając
Szczucin (m. Maniów) (MP) -- U 1887-1930, indeksował Marc Ciba
Szewna (SK) -- M 1939-40, indeksowała Bożena Krajewska
Szydłowiec (MZ) -- Z 1865,71, indeksował Mikołaj Wilk
Trójca (SK) -- Z 1764-99, indeksował Marel Lawenda
Turośń Kościelna (PL) -- U 1853-55, indeksowała Wiola Dec
Uroża USC (PO) -- U 1874-77,79-84,87-89,97-98, M 1875,78-83, 87-89,97-98, indeksował Adam Piekarski
USA-Bayonne NJ MB Szkalpieżnej (PO) -- M 1900-1903, indeksowała Heather Pedersen
USA-Buffalo NY św. Stanisław (PO) -- M 1914, indeksowała Heather Pedersen
Warszawa (ewang-augsb) (WA) -- M 1849, indeksowała Katarzyna Pasik
Wieliczka (MP) -- U 1906-07, indeksowała Ela Synowiec
Wodzisław Śląski - Zamek USC (SL) -- SkZ 1915-40, indeksował Arturro
Żarnów (LD) -- M 1813, indeksował Mariusz Majchrzak
Żurominek (MZ) -- U 1867-69, indeksował Jan Wojtkiewicz


07-03-2024

Biłgoraj (LB) -- Z 1880-84 (rozszerzenie) , indeksował Tadeusz Tyszko
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- M 1869-70, indeksowała Livia_Ditto
Jałowicze (UK) -- U 1827-1912 (lata skrajne) aktualizacja, indeksowali Wojtowicz_Danuta, Paszkowski, weryf.elakowalska
Lubecko (SL) -- Z 1817, indeksował Józef_W
Mszczonów (MZ) -- UMZ 1917-18, indeksowała el_za
Radomyśl Wielki (m. Radomyśl) (PK) -- U 1810-20, indeksowała Lesniowska_A
Radziechowy (m. Słotwina) (SL) -- U 1786-1827, indeksował Łukasz Kominiak
Skuły (MZ) -- UMZ 1920, indeksowała el_za
Suserz (MZ) -- M 1923-30, indeksował Grażyna Nowak, weryf. Piotr Romanowski
Szreńsk (MZ) -- Z 1920-22, indeksował Jan Wojtkiewicz
Trębki (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski
Warszawa św. Aleksander (WA) -- U 1888, indeksowała mariamikołaj
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1739-42, indeksował Rafał Albiński


06-03-2024

Baranów Sandomierski (m. Wola Baranowska) (PK) -- Z 1844-66, indeksowała Heather Pedersen
Bączal Dolny (m. Bączal Górny, Jabłonica, Lipnica Górna, Opacie) (PK) -- U 1890-1904 + aktualizacja, indeksował Adrian Ochałek
Gostyczyna (WP) -- U 1851-1899 l.skr., M 1872, Z 1851-1872 l.skr., indeksował RyszardT
Grzegorzew (WP) -- UMZ 1896-1900, indeksował Piotr Frątczak
Jeżowe (m. Sójkowa) (PK) -- Z 1864-72, indeksował Andrzej Ligas
Kalisz-Dobrzec św. Michała Archanioła (WP) -- U 1896, indeksował Dariusz Pawłowski
Opoczno (LD) -- U 1790-95, indeksował Marcin Dobrzyński
Piaski (KP) -- Z 1770-1817 (rozszerzenie), indeksowała Katarzyna Siemionkowska
Sędziszów Małopolski (PK) -- UMZ 1841-42, indeksowała Anna Idzik
Świsłocz (BR) -- U 1843-1850, indeksowała Wilnianka
USA-Buffalo NY św. Kazimierza (PO) -- M 1892-1905, indeksował Jacob Czelusta
Wilno św. Jana (LT) -- M 1843-1846, indeksowała Marck57
Wistka Szlacheckia (KP) -- UMZ 1852-67 (rozszerzenie), indeksował Michał Golubiński
Włodzimierzec (obw. wołyński) (UK) -- U 1835-36, Z 1833-36, indeksował Kacper Kalin, weryf. Aleksandra Bury


05-03-2024

Dobczyce (m. Skrzynka) (MP) -- M 1849-79, 81, indeksowała Ela Synowiec
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- M 1868, indeksowała Livia_Ditto
Gowarczów (SK) -- U 1888-93, indeksowała Anna Chmielowska
Jałówka (PL) -- UMZ 1848-50, indeksował Adam Okuniewski
Jeżewo (MZ) -- UZ 1911, 13-15, indeksowała Mary Ann Graham
Kobyłka (MZ) -- Z 1926-29, indeksowała Monika Kapica
Maków Podhalański (m. Maków Podhalański) (MP) -- U 1808-13, indeksował Mariusz Tokarz
Mościska (UK) -- U 1868-1902 (aktualizacja), indeksował sstevens, weryf. elakowalska
Nagłowice (SK) -- UMZ 1852-54, 58-60, indeksował Sergiusz Muszalski
Piątek (LD) -- M 1753-76, indeksowała Danuta Danecka
Pniów (PK) -- UM 1786-1942 (skrajne), indeksował Andrzej Szymański
Radomyśl Wielki (m. Radomyśl Wielki) (PK) -- M 1800-10, indeksowała Amelia Leśniowska
Sędziszów Małopolski (PK) -- UMZ 1871, 1896, indeksowała Katarzyna Zawadzka
Sieklówka (m. Sieklówka) (PK) -- U 1864-1924, M 1814-49, 61-89, indeksował Marcin Więcek
Siennica (MZ) -- UMZ 1922, indeksowała Teresa Podrucka
Tropie (m. Brzeziny) (MP) -- M 1785-1893, indeksowała Halina Radwańska
Tropie (m. Dzierżaniny) (MP) -- M 1785-1843, indeksowała Halina Radwańska
Tuchów (m. Burzyn) (MP) -- U 1912, M 1859, indeksowała Estera Kowalska
Warszawa św. Andrzej (WA) -- M 1871 (rozszerzenie), indeksował Sławomir Kowalczyk
Zaborów (m. Zaborów) (MP) -- M 1835-1945, indeksowała Mholy
Zbójna (PL) -- Z 1901-02, indeksowała Magda Korzunowicz


04-03-2024

Bielsko-Biała -Lipnik Narodzenia NMP (SL) -- U 1872-76, indeksował Łukasz Kominiak
Biłgoraj (LB) -- Z 1875-79 (aktualizacja), indeksował Tadeusz Tyszko
Biłgoraj (gr.-kat.) (LB) -- Z 1859-75 (aktualizacja), indeksował Tadeusz Tyszko
Bodzentyn (SK) -- UMZ 1881-85, indeksował Jerzy Użyczak
Borzęciczki-Radenz USC (WP) -- Z 1874-1879, indeksowała Joanna Raczkowska
Chrewt (gr.-kat.) (PK) -- U 1922-26, indeksował Wojciech Grzanecki
Częstochowa św. Barbary (SL) -- Z 1904-06, indeksował Stanisław Jegier
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- M 1865-67, indeksowała Livia_Ditto
Giedrojcie (LT) -- Z 1915-1936, indeksowała Wanda Thomalla
Horodenka (obw. iwanofrankiwski) (UK) -- UMZ 1820, 22-23, indeksowała helensaw
Jawiszowice (MP) -- M 1836-50, indeksowała Anna Kołodziejczyk
Jeżowe (m. Sójkowa) (PK) -- M 1879-89, indeksował Andrzej Ligas
Kamieńsk (LD) -- U 1896-1900, indeksował Marcin Maniecki
Łaznów (LD) -- U 1897-1901, indeksował Karol Matuszewski
Łódź św. Anna (LD) -- MZ 1938, indeksowała Ilona Gieras
Miastkowo (PL) -- U 1795, indeksowała Livia_Ditto
Milówka (m. Milówka) (SL) -- M 1866-1900, indeksował Łukasz Fajfrowski
Osiek (SK) -- U 1881-82, indeksowała Wacława Suliborska
Pisarzowice (m. Pisarzowice) (SL) -- Z 1786-1827, indeksował Łukasz Kominiak
Przyszowa (m. Przyszowa) (MP) -- Z 1785-1810, 14-47, indeksowała Monika Kroczek
Rabka-Zdrój (MP) -- U 1605-27, indeksował Michał Bąbol
Racławice (m. Przędzel) (PK) -- U 1826-28, indeksował Konrad Mierzwa
Rzochów (mm. Dobrynin, Łuże, Ruda, Dębrzyna, Białe, Papiernia) (PK) -- U 1794-1872 (uzupełnienie braków i weryfikacja), indeksował Achille
Sereje (LT) -- Z 1808-1817, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Sienno (MZ) -- U 1842-43, indeksował Krzysztof Cegliński
Suchożebry (MZ) -- M 1921, indeksowała Anna Poprawa
Świeciechów (LB) -- Z 1916-37, indeksowała Marianna Paszek
Werstok (prawosł.) (PL) -- Z 1909, indeksował Włodzimierz Pietroczuk
Wólka Wygonowska (PL) -- UZ 1903-08, indeksował Walenty Adamiec
Wzdół Rządowy (SK) -- UMZ 1836, indeksowała Halina Ożarowska


03-03-2024

Brzozów (gm. Iłów) (MZ) -- Z 1901-41 (aktualizacja), indeksował Tomasz Bogiel
Byczyna (KP) -- UZ 1871-72,74-80, indeksował Sławomir Radzimski
Chwliszewo (KP) -- U 1874-92, indeksowała Agnieszka Fiszka-Borzyszkowski
Cięcina (m. Juszczyna) (SL) -- Z 1894-1910, indeksował Wiktor Kubów
Cmolas (PK) -- U (aktualizacja), indeksował Czesław Gancarz
Czernica-Czernitz USC (SL) -- M 1931-42, indeksował Arturro
Gójsk (MZ) -- M 1916-20, indeksował Krzysztof Kośnik
Horodenka (UK) -- UMZ 1817-19, indeksowała Helena Sawicka - Kręcichwost
Iłów (MZ) -- U 1914-21, indeksował Tomasz Bogiel weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Jastrzębie Zdrój USC (SL) -- M 1934-42, indeksował Arturro
Jeżowe (m. Jeżowe) (PK) -- M 1891-1901, indeksowała thzuber
Kamień (m. Kamień) (PK) -- Z 1908-42 , indeksowała Sidor
Knurów (SL) -- M 1874-95, indeksował Arturro
Ligowo (MZ) -- M 1917-21, UZ 1916, indeksował Krzysztof Kośnik
Miedźna-Miedzna USC (SL) -- M 1886-1903, indeksował Arturro
Mizerów-Miserau USC (SL) -- U 1914-23, indeksował Wojciech Gąsior
Mochowo (MZ) -- M 1921, indeksował Krzysztof Kośnik
Nur (MZ) -- M 1902-03, indeksował Paul Baranoski
Petlikowce Stare (UK) -- UMZ 1850-65 (lata skrajne), indeksował Grzegorz Żychowski
Płonkowo (KP) -- M 1768-76, Z 1745-77, indeksowała Katarzyna Siemionkowska
Podbuż (gr.-kat.) (m. Kropiwnik Nowy i Kropiwnik Stary) (UK) -- UMZ 1826-40 (lata skrajne), indeksował Matt Goldyn
Pruszyn (MZ) -- UMZ 1914-16, 1918, indeksował Paweł Markowicz
Racławice (m. Przędzel) (PK) -- M 1852-65, indeksował Krzysztof Sztaba
Radlin USC (SL) -- M 1902-06, indeksował Arturro
Sadów-Sadow (SL) -- U 1849, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Siedlimowo (KP) -- Z 1858, indeksował Bartosz Ossowski
Warszawa MB Częstochowskiej (WA) -- Z 1936-42, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa św. Aleksander (WA) -- U 1887, indeksowała mariamikołaj
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- U 1921-22, indeksował Jan Wojtkiewicz
Wilcza USC (SL) -- M 1874-89, indeksował Arturro


02-03-2024

Brzozów (gm. Iłów) (MZ) -- M 1906-41 (aktualizacja), indeksował Tomasz Bogiel
Jałówka (PL) -- Z 1923, indeksował Adam Okuniewski
Jeżewo (MZ) -- UZ 1901-10, indeksowała Mary Ann Graham
Kraków Boże Ciało (MP) -- Z 1811-15, indeksowała KasiaKP
Miastkowo (PL) -- U 1794, indeksowała Livia_Ditto
Mszanna (gr.-kat.) (MZ) -- M 1901 (aktualizacja), indeksował Andrzej Żuk
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- U 1894, indeksowała Halina Januszewska
Sarnowo (MZ) -- U 1826-36, indeksował Andrzej Antolak
Stare Troki (LT) -- U 1825-1830, Z 1823-1828, indeksowała Bożena Tylingo
Trębki (MZ) -- M 1911-13, indeksował Piotr Romanowski
Tropie (m. Brzeziny) (MP) -- Z 1785-1896, indeksowała Halina Radwańska
Tropie (m. Dzierżaniny) (MP) -- Z 1785-1843, indeksowała Halina Radwańska
Wilno św. Franciszka i Bernarda (bernardynów) (LT) -- U 1910-1911, M 1922-1924, Z 1926-1928, indeksowała Bożena Tylingo


01-03-2024

Baranów Sandomierski (m. Baranów Sandomierski) (PK) -- U 1804-18, 68-69, indeksowała Heather Pedersen
Baranów Sandomierski (m. Skopanie) (PK) -- U 1842-45, 48-50, 52-66, indeksowała Heather Pedersen
Baranów Sandomierski (m. Wola Baranowska) (PK) -- U 1806-18, indeksowała Heather Pedersen
Bełdów (LD) -- Z 1910, indeksowała Ewa Wood
Borzęciczki (WP) -- Z 1853-1874, indeksowała Joanna Raczkowska
Choroszcz (PL) -- UMZ 1808-48 aktualizacja, indeksował Paweł Rybka
Dzygówka (obw. winnicki) (UK) -- U 1912, indeksował Bogusław_Woyciech
Jabłoń Kościelna (PL) -- U 1877-83, indeksował Marian Łazarecki
Krośniewice (LD) -- U 1862-65 (rozszerzenie), indeksował Józef Dębowski
Leżajsk - Fara (m. Judaszówka) (PK) -- Z 1879-1942, indeksował Fabian Dąbrowski
Radomsko (LD) -- Z 1941-42, indeksowała Karolina Sztajnert
Radziechowy (m. Lipowa) (SL) -- U 1806-18, indeksował Łukasz Kominiak
Skomlin (LD) -- M 1894-1909, indeksowała Małgorzata Szwagrzak
Sobolów (m. Kamyk) (MP) -- Z 1784-1920, indeksowała Monika Jankowicz
Sulejów (LD) -- U 1891-94, indeksował Sebastian Ogrodnik
Trzęsówka (m. Siedlanka) (PK) -- U 1778-1801, 1820, 1849, 1869-1906 , indeksował Achille
Trzęsówka (m. Kosowy) (PK) -- U 1849, indeksował Achille
Włodzimierzec (obw. wołyński) (UK) -- U 1832-34, indeksował Kacper Kalin, weryf. Aleksandra Bury
Wyszonki Kościelne (PL) -- SkU 1850-58, 67-69, indeksował Krzysztof Kędzierski


29-02-2024

Cmolas (PK) -- M (aktualizacja), indeksował Czesław Gancarz
Czchów (m. Czchów) (MP) -- U 1846-47, indeksował Henryk
Dąbrowa Tarnowska (m. Dąbrowa) (MP) -- M 1874-76, indeksował Henryk
Dolna-Dollna (OP) -- Z 1712-1811, indeksował Grzegorz Janoszka
Ejszyszki (LT) -- M 1826, 1861-1862, indeksowała Julia Paliul
Jeżowe (m. Sójkowa) (PK) -- M 1864-78, indeksował Andrzej Ligas
Kołaki Kościelne (PL) -- U 1907-08, indeksowała Ewa Prejs
Nienadówka (m. Nienadówka) (PK) -- U 1837-45, indeksował Adam Sawka
Pisarzowice (m. Pisarzowice) (SL) -- Z 1845-76, indeksował Łukasz Kominiak
Trzęsówka (m. Trzęsówka) (PK) -- M 1778-1801, 20, 49, 69-1942, indeksował zafferano
Tykocin (PL) -- Z 1919-22, indeksowała Magdalena Jankowska
Werstok (prawosł.) (PL) -- UM 1909, indeksował Włodzimierz Pietroczuk
Zaborów (MP) -- M 1830-32, 34-35, 37-39, 41-43, 45, 50, 52-69, indeksowała Anna Krawiec


28-02-2024

Bakałarzewo (PL) -- UMZ 1840-43, indeksowała Krystyna Jaśko
Chorzelów (m. Trześń) (PK) -- Z 1853-1913, indeksował Marek Podolski
Cmolas (m. Cmolas, Mechowiec, Zarębki) (PK) -- U 1862-63, indeksował Czesław Gancarz
Dąbrowa Górnicza- Łęka (SL) -- UMZ 1915-16, indeksowała Joanna Kowalska
Kobylniki (MZ) -- M 1918-22, indeksował Piotr Romanowski
Kobyłka (MZ) -- M 1935-39, indeksował Adam Wiśniewski
Kraków-Ludwinów (m. Dębniki i Kapelanka) (MP) -- Z 1784-1800, indeksował Szymon Nowak
Łużki (BR) -- UMZ 1870-1874, indeksowała Barbara Jakubik
Płotycz (UK) -- UMZ 1887-89, indeksował 4freebird
Popowo Kościelne (MZ) -- M 1722-1807, indeksował Grzegorz Sobczak
Przystajń (SL) -- U 1810-11, indeksowała Teresa Benedykt
Racławice (m. Nisko) (PK) -- U 1905-08, indeksował Paweł Sołtys
Radomyśl Wielki (PK) -- Z 1850-60, indeksowała Amelia Leśniowska
Satanów (UK) -- M 1915-16, indeksowała Irena Wasilewska
Strzegowo (MZ) -- U 1876-79, indeksował Jan Wojtkiewicz
Werstok (prawosł.) (PL) -- UMZ 1908, M 1881, indeksowała Sebastian Kuszczuk
Zawiercie św. Apostołów Piotra i Pawła (SL) -- M 1926, indeksował Tadeusz Łukaszek
Zielona (pow. żuromiński) (MZ) -- U 1831-67, UMZ 1921-22 (aktualizacja) MZ 1831-67, indeksował Paweł Rybka


27-02-2024

Biłgoraj (LB) -- Z 1870-74 (aktualizacja), indeksował Tadeusz Tyszko
Borysław (UK) -- U 1907, indeksowała Maria Łopaciuk
Czerniowce (obw. czerniowiecki) (UK) -- U 1870-79, indeksowała Ola_Szlęk
Kamionka Wielka (m. Kamionka Wielka) (MP) -- U 1855-74, M 1850-69, Z 1858-69, indeksowała Agnieszka Pander
Krośniewice (LD) -- U 1858-61 (rozszerzenie), indeksował Antoni Burzyński
Racławice (m. Przędzel) (PK) -- M 1836-50, indeksował Krzysztof Sztaba
Sadów-Sadow (SL) -- UMZ 1848 , indeksował GTG_Silius_Radicum
Satanów (UK) -- U 1848, indeksowała Irena Wasilewska
Stalowa Wola - Rozwadów (m. Pilchów) (PK) -- U 1837-46, indeksowała Monika Kania
Stanisławów (UK) -- U 1901-10, Z 1920-29, indeksowała Ola_Szlęk
Tomaszów Lubelski (LB) -- Z 1766-1811, indeksowała Angela Sawiak
Trzęsówka (m. Kosowy) (PK) -- U 1778-1801, 1820, 1869-1918, indeksował Achille
Trzęsówka (m. Trzęsówka) (PK) -- U 1778-1801, 1820, 1869-1922, indeksował Achille
Witów (MP) -- U 1797-1811, 13-25, 27-40, M 1797-1809, 11, 13-25, 27-32, 34-37, 39-40, Z 1797-1805, 08-09, 11, 13-25, 27-32, 34-35, 39-40, indeksowała Agnieszka Kęsek


26-02-2024

Bielsk Podlaski - św.Mikołaja (Prawosł.) (PL) -- UMZ 1836-40, indeksowała Monika Charuj-Cataldi
Brzeźnio (LD) -- Z 1923-25, indeksowała Dagmara Lewandowska
Brzozów (gm. Iłów) (MZ) -- M 1923-41, indeksował Tomasz Bogiel
Bukówiec Górny (WP) -- U 1891-1897, indeksował Grzegorz Mrozek
Bydgoszcz (Fara) (KP) -- U 1791-1820, indeksował Jerzy Lange
Czyżew (PL) -- Z 1919-20, indeksowała Justyna Jaźwińska
Jeżowe (m. Jeżowe) (PK) -- M 1879-90, indeksowała thzuber
Jeżowe (m. Sójkowa) (PK) -- U 1886-89, indeksował Andrzej Ligas
Kolbuszowa (m. Domatków) (PK) -- Z 1854, 56-58, indeksowała Heather Pedersen
Kolbuszowa (m. Wola Domatkowska) (PK) -- Z 1855-58, indeksowała Heather Pedersen
Kolbuszowa (m. Wola Kasztelańska) (PK) -- Z 1815-16, 18-19, 21-30, 41-48, 50, 52-54, indeksowała Heather Pedersen
Kolbuszowa (m. Wola Starościńska) (PK) -- Z 1815-16, 18-21, 23, 25-30, 41-45, 47-48, 50, 52-53, 55, indeksowała Heather Pedersen
Limanowa (m. Stara Wieś) (MP) -- Z 1785-1810, indeksowała Natalia Karpiel
Łączna (SK) -- UMZ 1915-20, indeksował Andrzej Gawlik
Łodygowice (m. Rybarzowice) (SL) -- Z 1930-43, indeksował Łukasz Kominiak
Mielegiany (LT) -- MZ 1831-1835, indeksowała Marck57
Nieciecz (BR) -- U 1817-1825, Z 1828-1841, indeksował Walerian Skrendo
Nowogród (PL) -- M 1891-1903 rozsz., indeksowała Magda Korzunowicz
Raciborowice (m. Raciborowice) (MP) -- U 1797-1845, indeksował Jarosław Zapała
Radomin (KP) -- U 1876,82,84-86 , Z 1882,84-86, indeksował Krzysztof Kamiński
Rawa Mazowiecka (ewang.) (aneksy) (LD) -- M 1911-13, indeksowała Dagmara Lewandowska
Sędziszów Małopolski NMP (PK) -- UMZ 1862-64, indeksowała Katarzyna Zawadzka
Siennica (MZ) -- UMZ 1921, indeksowała Teresa Podrucka
Sienno (MZ) -- Z 1841-43, indeksował Krzysztof Cegliński
Tarnobrzeg - Miechocin (m. Jadachy) (PK) -- U 1896-1903, Z 1899-1903, indeksowała Heather Pedersen
Tarnobrzeg - Miechocin (m. Siedleszczany) (PK) -- M 1896-1903, Z 1896, 98-1903, indeksowała Heather Pedersen
Tarnobrzeg - Miechocin (m. Stale) (PK) -- M 1896-1903, Z 1896, 98-1903, indeksowała Heather Pedersen
Tropie (m. Brzeziny) (MP) -- U 1786-1895, indeksowała Halina Radwańska
Tropie (m. Dzierżaniny) (MP) -- U 1786-1843, indeksowała Halina Radwańska
Trzciana (m. Rdzawa, Kierlikówka) (MP) -- M 1920-43, indeksowała 37gosia
Tuchów (m. Burzyn) (MP) -- M 1860-70, indeksowała Estera Kowalska
Wyżniany (UK) -- UMZ 1901-06, UM 1907, indeksowała Aleksandra Żytnicka


25-02-2024

Baranów Sandomierski (m. Skopanie) (PK) -- U 1828-37, 39-41, 46-47, indeksowała Heather Pedersen
Baranów Sandomierski (m. Wola Baranowska) (PK) -- Z 1831-37, 39-43, indeksowała Heather Pedersen
Bełdów (LD) -- U 1736-50, indeksowała Ewa Wood
Bieździedza (m. Sowina) (PK) -- M 1841-54, indeksował Adrian Ochałek
Biłgoraj (LB) -- Z 1865-69 (aktualizacja), indeksował Tadeusz Tyszko
Chojnata (LD) -- UMZ 1873, 76, indeksował Tomasz Przygodziński
Dzygówka (UK) -- U 1913, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Ejszyszki (LT) -- M 1819-1821, 1850-1860, indeksowała Julia Paliul
Kalisz-Dobrzec św. Michała Archanioła (WP) -- U 1897, indeksował Dariusz Pawłowski
Katowice-Kattowitz USC (SL) -- U 1900-05, indeksowała Barbara Wiechuła
Kęty (m. Kobiernice) (MP) -- Z 1834-55, indeksowała Lucyna Nowak
Kobylany (gr.-kat.) (LB) -- M 1872-77, indeksowała Katarzyna Zbyszyńska
Limanowa (m. Sowliny) (MP) -- M 1785-1923, indeksował Andrzej Król
Łódź św. Anna (LD) -- M 1936, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łysków (BR) -- M 1841-1864, indeksowała Wilnianka
Nienadówka (m. Nienadówka) (PK) -- U 1846-51, indeksował Adam Sawka
Niewiesz (LD) -- UMZ 1840-55 (lata skrajne), indeksował Mariusz Dąbrowski
Nowe Miasto (MZ) -- U 1817-19, indeksowała Mariola Piotrowska
Podborze (LT) -- M 1925-1937, indeksowała Julia Paliul
Podbuż (gr.-kat.) (m. Smólna) (UK) -- UMZ 1873, indeksował Matt Goldyn
Podbuż (m. Schodnica) (UK) -- U 1898-1925, indeksował Matt Goldyn
Pogrzybów (WP) -- U 1851-1913, M 1851-1898, Z 1851-1875, indeksował Karsowianin
Polana (pow. bieszczadzki) (gr.-kat.) (m. Polana, Rosolin) (PK) -- U 1923-30, indeksował Wojciech Grzanecki
Popowo Kościelne (MZ) -- M 1874-1910 (aktualizacja), indeksowała Iwona Grabska
Przewrotne (PK) -- UMZ (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Raniżów (m. Wola Raniżowska) (PK) -- Z 1900-18, indeksowała Joanna Drapała
Różana (BR) -- U 1860-1889, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Rudniki (LT) -- M 1916, 1919-1927, indeksowała Julia Paliul
Schodnica (UK) -- U 1926-31, indeksował Matt Goldyn
Trzęsówka (PK) -- U 1779-1923, indeksował Czesław Gancarz
Witków Nowy (UK) -- UMZ 1868-99 (skrajne) U 1900, indeksował Elżbieta Kowalska
Włosienica (m. Stawy Monowskie) (MP) -- M 1785-1869, Z 1776-86, indeksowała Aleksandra Bury
Włosienica (m. Włosienica, Monowice) (MP) -- Z 1776-86, indeksowała Aleksandra Bury
Wola Raniżowska (m. Wola Raniżowska) (PK) -- Z 1919-22, indeksowała Joanna Drapała
Żegocina (MP) -- M 1658-65 (daty skrajne), indeksowała Aleksandra Bury


24-02-2024

Andrzejewo (MZ) -- U 1923, MZ 1923-25, indeksowała Krystyna Kotomska
Bielsko-Biała -Lipnik Narodzenia NMP (SL) -- U 1893-94, indeksował Łukasz Kominiak
Blichowo (MZ) -- U 1788-1807, indeksował Radosław Frączak
Jeżowe (PK) -- M 1866-78, indeksowała thzuber
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1919-22, indeksował Andrzej Fortuna
Ligota-Ellgoth (SL) -- U 1887-1907, indeksował Łukasz Kominiak
Ligota Wołczyńska-Konstadt-Ellgut USC (OP) -- M 1886-1910, indeksował Peter Dankowski
Łaznów (LD) -- U 1890-96, indeksował Karol Matuszewski
Łęg (MZ) -- M 1919-21, indeksował Piotr Romanowski
Miastkowo (PL) -- U 1793, indeksowała Livia_Ditto
Mikluszowice (m. Wola Drwińska) (MP) -- M 1776-1922, indeksował Sławomir Samek
Mikluszowice (m. Zatoka) (MP) -- M 1776-85, indeksował Sławomir Samek
Mikluszowice (m. Zielona, Wolica, Komorów, Wyżyce) (MP) -- M 1776-84, indeksował Sławomir Samek
Nawojowa (m. Barnowiec, Rybień) (MP) -- U 1837-51, indeksował Jakub Warchoł
Nur (MZ) -- M 1900-01, indeksował Paul Baranoski
Oksa (SK) -- UMZ 1841-50 (rozszerzenie), indeksowała Wioletta Błaut
Piątnica (PL) -- U 1912-14, indeksował Kamil Wojewoda
Płock św. Stanisława Kostki (MZ) -- M 1937, indeksował Piotr Romanowski
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- M 1930-35, indeksował Grzegorz Sobczak
Rosochate Kościelne (PL) -- Z 1852-55, indeksowała Kinga Pruszyńska
Ruda Śląska-Kochłowice-Kochlowitz USC (SL) -- Z 1892-99, indeksował Michał Kirschniok
Rzekuń (MZ) -- U 1886, Z 1898-99, indeksowała Marta Wojciechowska
Trębki (MZ) -- M 1905-10, indeksował Piotr Romanowski
Troszyn (pow. ostrołęcki) (MZ) -- U 1903-13, indeksował Radosław Załuska
Wzdół Rządowy (SK) -- UZ 1835, indeksowała Halina Ożarowska
Zawady (PL) -- Z 1834-45, indeksowała Maria Karbowska
Żurominek (Żuromin Kapitulny) (MZ) -- U 1911-12, Z 1913-16, indeksował Jan Wojtkiewicz


23-02-2024

Bielsko-Biała -Lipnik Narodzenia NMP (SL) -- U 1895-1902, indeksował Łukasz Kominiak
Bieździedza (m. Lublica) (PK) -- Z 1784-1881, indeksował Adrian Ochałek
Budziszewice (LD) -- Z 1895-1901, indeksował Kacperm_sz
Chojnata (LD) -- M 1849, Z 1835-50, 52-55 (rozszerzenie), indeksował Tomasz Przygodziński
Dobra (m. Gruszowiec) (MP) -- U 1786-1897, M 1786-1924, Z 1786-1874, indeksowała KasiaKP
Dzygówka (UK) -- U 1902, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kamieńsk (mojż.) (LD) -- UMZ 1875-79, indeksował Andrzej Selerowicz
Kłomnice (SL) -- Z 1885, indeksowała Aneta Kaczmarek
Krzyżanowice (m. Krzyżanowice Wielkie) (MP) -- M 1784-1920, indeksowała Maria Gałuszka
Lubecko (SL) -- Z 1818, indeksował Józef .W
Nienadówka (PK) -- Z 1853, 55-58, indeksował Adam Sawka
Ostrowite (pow. lipnowski) (KP) -- Z 1869-75, indeksowała Iwona Mitros
Piaski (KP) -- M 1798-1820,25-76,87-1912, indeksowała Katarzyna Siemionkowska
Przystajń (SL) -- U 1809-10, indeksowała Teresa Benedykt
Sieklówka (m. Sieklówka) (PK) -- M 1926b-1951, indeksował Marcin Więcek
Sieklówka (m. Sieklówka) (PK) -- U 1831-64, M 1889-1926a (rozszerzenie), indeksował Marcin Więcek
Stalowa Wola - Rozwadów (m. Pilchów) (PK) -- U 1833-36, indeksowała Monika Kania
Tarnopol (gr.-kat.) (m. Tarnopol) (UK) -- Z 1912-14, indeksował Krzysztof Ceborski
Żołudek (BR) -- U 1843-1847 (nowe), 1829-1842 (aktual.), indeksowała kati85


22-02-2024

Czerniowce (obw. winnicki) (UK) -- Z 1904, indeksował Bogusław_Woyciech
Jałówka (PL) -- UMZ 1848 , indeksował Adam Okuniewski
Jastrzębia (m. Kąśna Dolna) (MP) -- UMZ 1820-40, indeksował Michał Kwiatek
Maków Podhalański (m. Maków Podhalański) (MP) -- U 1804-07, indeksował Mariusz Tokarz
Radziechowy (m. Lipowa) (SL) -- U 1844-1871, indeksował Łukasz Kominiak
Raszczyce - Raschuetz (SL) -- UZ 1849-55,57,59-62, indeksował Adam Miera
Rybnik-Gotartowice-Gottartowitz USC (SL) -- SkU 1874-1901, indeksował Artur Gorzolnik
Sobolów (m. Buczyna) (MP) -- Z 1784-1800, indeksował Piotr Komuński
Szczucin (m. Maniów) (MP) -- U 1836-86, indeksował Marc Ciba
Ułanów (UK) -- U 1910-11, indeksował Volodymyr_Kucheruk
Wieliczka (MP) -- U 1904-05, indeksowała Ela Synowiec
Wiżajny (PL) -- UMZ 1868, indeksował Dan Lechefsky


21-02-2024

Ciachcin (MZ) -- M 1919-22, indeksował Piotr Romanowski
Godzianów (LD) -- UMZ 1918-22, indeksował Tomasz Przygodziński
Jabłoń Kościelna (PL) -- U 1723-44, 1759-1770, indeksowali Jacek Perkowski i Karolina Jaworska
Jastrzębia (m. Kąśna Górna, Przybyłów) (MP) -- M 1900-19, indeksował Paweł Bilski
Jeżewo (MZ) -- U 1874-75, 1889-90, 1895-1900, Z 1874-75, 1889-90, 1900, indeksowała Mary Ann Graham
Jeżowe (m. Sójkowa) (PK) -- U 1873-85, indeksował Andrzej Ligas
Kietowiszki (LT) -- M 1827-1842, 1866, indeksowała Bożena Tylingo
Krośniewice (LD) -- U 1853-57 (rozszerzenie), indeksował Józef Dębowski
Krynica-Zdrój (gr.-kat.) (m. Krynica, Słotwiny) (MP) -- UMZ 1801-10, indeksował Georgius
Lewszowo (prawosł.) (BR) -- UM 1883-1887, indeksował Siberian65
Lisów (MZ) -- U 1856-67, Z 1854-67, indeksowała Marianna Paszek
Łososina Dolna (m. Bilsko) (MP) -- M 1786-1901, indeksował Adam Ciastoń
Maków Podhalański (m. Maków Podhalański) (MP) -- U 1798-1803, indeksował Mariusz Tokarz
Mszana Dolna (MP) -- Z 1825, 1844, indeksowała Angelika Deniszczuk
Niestaniszki (BR) -- MZ 1809-1812, indeksował Kamilo86
Nur (MZ) -- M 1898-99, indeksował Paul Baranoski
Piątnica (PL) -- U 1909-11, indeksował Kamil Wojewoda
Poporcie (LT) -- Z 1801-1805, indeksował Jacek Perkowski
Poręba Żegoty (MP) -- U 1890-1910, indeksowała Gabriela Uroda
Racławice (m. Przędzel) (PK) -- M 1827-35, indeksował Krzysztof Sztaba
Radom św. Jan Chrzcicel (MZ) -- U 1814-20, M 1819-20, indeksowała Elżbieta Pawlak
Rzeszów-Fara (PK) -- Z 1893-94, indeksowała Zuzanna Różycka
Satanów (UK) -- M 1917, indeksowała Irena Wasilewska
Skomlin (LD) -- M 1871-93, indeksowała Małgorzata Szwagrzak
Sobolów (m. Kamyk) (MP) -- M 1784-1922, indeksowała Monika Jankowicz
Suserz (MZ) -- M 1915-22, indeksowała Grażyna Nowak
Tarnobrzeg - Wielowieś (m. Sobów) (PK) -- U 1890-98, indeksowała Heather Pedersen
Tomaszów Lubelski (LB) -- M 1778-1809, indeksowała Angela Sawiak
Żurominek (Żuromin Kapitulny) (MZ) -- U 1913-16, indeksował Jan Wojtkiewicz


20-02-2024

Biłgoraj (LB) -- Z 1860-64 (aktualizacja), indeksował Tadeusz Tyszko
Borowno (SL) -- M 1915, indeksowała Daria_F
Częstochowa św.Barbary (SL) -- Z 1900-03, indeksował Stanisław Jagier
Godów-Godow (SL) -- UZ 1843-46, indeksował Adam Miera
Leżajsk (gr.-kat.) (PK) -- M 1842-48, indeksował Fabian Dąbrowski
Osieck (MZ) -- M 1919, indeksował wasam82
Przystajń (SL) -- U 1808-09, indeksowała Teresa Benedykt
Sędziszów (SK) -- UMZ 1921-22, indeksował Sergiusz Muszalski
Sokolniki (UK) -- Z 1833, U 1833, 1883-1900 (rozszerzenie) , indeksowali sokolniczka, bozenabalaw, weryf.Elżbieta Kowalska
Solec (pow. gostyniński) (MZ) -- Z 1834-37, 41-44, indeksowała Bożena Prymus
Sulejów (pow. wołomiński) (MZ) -- M 1900-12, indeksowała Barbara Sikorska


19-02-2024

Bebelno (SK) -- UZ 1916, M 1915-16, indeksowała Anna Chmielowska
Bełdów (LD) -- Z 1909, 11-13, indeksowała Ewa Wood
Bielsko-Biała -Biała Opatrzności Bożej (SL) -- M 1786-1829, indeksował Łukasz Kominiak
Cieszanów (PK) -- UMZ 1907, indeksowała Rozalia Cencora
Gowarczów (SK) -- U 1881-87, indeksowała Anna Chmielowska
Jabłonica Ruska (gr.-kat.) (PK) -- UMZ (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Jarosław (gr.-kat.) (PK) -- UZ (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Kobylnik (Narocz) (BR) -- UMZ 1824-1831, brak 1828, indeksowała Marck57
Krośniewice (LD) -- U 1849-52 (rozszerzenie), indeksował Antoni Burzyński
Łowiczek (KP) -- Z 1809-20, indeksował Jason
Łódź św. Anna (LD) -- U 1919-20, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Michałów (SK) -- U 1887-96, M 1847, 49-52, 54-55, 57-65, 68, 73, 75-76, 78-79, indeksowała Anna Kasprzyk
Mścibów (BR) -- Z 1841-1850, indeksowała Wilnianka
Osmolin (MZ) -- M 1914-29, indeksował Piotr Romanowski
Ostrowiec Świętokrzyski (SK) -- Z 1870-80, indeksowała Bożena Krajewska
Ostrowite (pow.lipnowski) (KP) -- Z 1868, indeksowała Iwona Mieros
Popowo Kościelne (MZ) -- M 1874-1910, indeksowała Iwona Grabska
Raniżów (m. Wola Raniżowska) (PK) -- Z 1889-99, indeksowała Joanna Drapała
Rybnik MB Bolesnej (SL) -- Z 1846, indeksował Adam Miera
Rzeszów - Fara (PK) -- Z 1892, indeksowała Zuzanna Różycka
Sereje (LT) -- M 1808-1817, indeksowała Małgorzata Bohdanowicz
Sienno (MZ) -- M 1852-55, indeksował Krzysztof Cegliński
Sokolniki (UK) -- M 1833 (rozszerzenie), indeksowała Elżbieta Kowalska
Straszewo (KP) -- Z 1818,20, indeksował Jason
Suserz (MZ) -- M 1914, indeksował Piotr Romanowski
Tomaszów Lubelski (LB) -- U 1875-1802, indeksowała Angela Sawiak
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1873, indeksowała Katarzyna Marchlińska


18-02-2024

Biłgoraj (LB) -- Z 1850-59 (aktualizacja), indeksował Tadeusz Tyszko
Brodnica św. Katarzyny (KP) -- U 1889-90, indeksował Jarosław Cendrowski
Bukówiec Górny (WP) -- U 1881-1890, indeksował Grzegorz Mrozek
Gąbin (MZ) -- Z 1888, indeksowała Elżbieta Dąbrowska
Horyniec-Zdrój (m. Krzywe, Wólka Horyniecka) (PK) -- U 1871-1945, indeksował Achille
Jabłonica Polska (gr.-kat.) (PK) -- UMZ (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Jabłoń Kościelna (PL) -- U 1884-89, indeksował Marian Łazarecki
Jałówka (PL) -- Z 1832-40, indeksował Adam Okuniewski
Kamienica (m. Kamienica) (MP) -- U 1869-70, indeksowała Zuzanna Różycka
Kamienica (m. Szczawa) (MP) -- U 1864-70, indeksowała Zuzanna Różycka
Kobylany (gr.-kat.) (LB) -- M 1868-71, indeksowała Katarzyna Zbyszyńska
Koło (ewang.) (WP) -- U 1878, indeksował Daniel Pratt
Krośniewice (LD) -- U 1844-48 (rozszerzenie), indeksował Józef Dębowski
Leżajsk - Fara (m. Judaszówka) (PK) -- U 1880-1920, indeksował Fabian Dąbrowski
Lwów św. Maria Magdalena (UK) -- M 1764-77, indeksowała Aleksandra Bury
Miastkowo (PL) -- U 1791-92, indeksowała Livia_Ditto
Mystków (m. Mystków) (MP) -- Z 1802-18, 20-27, 33-40, 42-49, 51, indeksowała Anna Fecko
Niedźwiedź (pow. limanowski) (m. Poręba Wielka) (MP) -- U 1841-99, M 1786-1946, Z 1786-1911, indeksował oldhouseal
Piątnica (PL) -- U 1902-1908, indeksował Kamil Wojewoda
Racławice (m. Przędzel) (PK) -- U 1888-89, indeksował Krzysztof Sztaba
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- U 1893 (rozszerzenie), indeksowała Halina Januszewska
Regnów (LD) -- M 1914-19, Z 1914-27, indeksowała Ewa Czerkawska
Regnów (aneksy) (LD) -- M 1809-10, indeksowała Ewa Czerkawska
Rząśnia (LD) -- U 1888-92, 1903, M 1888-97, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Sadów-Sadow (SL) -- UMZ 1849, indeksował GTG_Silius_Radicum
Spie (m. Laski) (PK) -- M 1889-1941, indeksowała Heather Pedersen
Strzegowo (MZ) -- U 1913-16, indeksował Jan Wojtkiewicz
Sulejów (LD) -- U 1895-99, Z 1891-99, indeksował Sebastian Ogrodnik
Tarnobrzeg - Wielowieś (m. Wielowieś, Zakrzów, Sielec) (PK) -- M 1883-1942 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Tomaszów Lubelski (LB) -- MZ 1765-78, indeksowała Angela Sawiak
Tropie (m. Wiatrowice, Habalina, Roztoka) (MP) -- M 1785-1891, indeksowała Halina Radwańska
Wąsosz (PL) -- Z 1807-10, 12-14, indeksowała Anna Krawiec
Węgrzynowo (pow. makowski) (MZ) -- U 1894 , indeksował Andrzej Welskop
Wigry (PL) -- UMZ 1845, indeksowała Kaja Grodzicka
Wołczyn-Konstadt USC (OP) -- M 1866-97,99, indeksował Peter Dankowski
Zarzecze (pow. przeworski) (PK) -- M 1890-1904, indeksowała Katarzyna Pasik
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP (m.Tresna) (SL) -- U 1894-1900, indeksowała Barbara Sznober


17-02-2024

Baranów Sandomierski (m. Dymitrów Duży, Skopanie, Wola Baranowska) (PK) -- Z 1811-1858 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Brzeźnica (m. Łazy) (MP) -- U 1880-91, indeksowała Anna Butt
Busk (UK) -- M 1768 - 77, indeksowała ElaIlba
Kamieńsk (mojż.) (LD) -- Z 1880-81, 83-85, indeksował Andrzej Selerowicz
Kamień Krajeński USC (KP) -- U 1874-76, indeksował Adam Łukasz Piekarski
Krośniewice (LD) -- Z 1822-25 (rozszerzenie), indeksował Antoni Burzyński
Lidzbark Welski USC (WM) -- UZ 1890-91, indeksowała Monika Rudko
Łążyn (gm.Zławieś Wielka) (KP) -- U 1839-45, indeksowała Zuzanna Zwolnik
Łodź MB Zwycięska (LD) -- MZ 1936, indeksowała Katarzyna Manista
Łódź-Nowosolna (ewang.) (LD) -- UM 1851-55, Z 1851-55 (aktualizacja), indeksował Marius Meyer
Piątek (LD) -- M 1733-53, indeksowała Danuta Danecka
Tarnopol (gr.-kat.) (m. Tarnopol) (UK) -- Z 1909-11, indeksował Krzysztof Ceborski
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1943, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa MB Częstochowskiej (WA) -- Z 1930-35, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa MB Częstochowskiej (WA) -- M 1929-31, indeksował Adam Rozenau
Warszawa św. Jan (WA) -- Z 1937, indeksowała Agata Pakuza
Włodzimierzec (obw. wołyński) (UK) -- M 1832-36, indeksował Kacper Kalin, weryf. Aleksandra Bury
Zielona (pow. żuromiński) (MZ) -- U 1831-67, UMZ 1921-22, indeksował Paweł Rybka


16-02-2024

Biała (pow. płocki) (MZ) -- M 1923, indeksował Piotr Romanowski
Jeżewo (MZ) -- M 1920-21, indeksował Piotr Romanowski
Kamionna (MZ) -- Z 1906-11, indeksowała Barbara Sikorska
Klukowo (MZ) -- M 1918-28 (rozszerzenie), indeksował KuSto
Lisia Góra (m. Śmigno) (MP) -- U 1813-20, indeksowała emilia941
Milówka (m. Milówka) (SL) -- M 1848-65, indeksował Łukasz Fajfrowski
Nowe Miasto (MZ) -- U 1808-10, 1813-16, indeksowała Mariola Piotrowska
Nur (MZ) -- M 1894, indeksował Paul Baranoski
Prostyń (MZ) -- U 1920-21, M 1919-20, indeksowała Ewelina Chilińska
Sadowne (MZ) -- UMZ 1912-18, indeksował Włodzimierz Macewicz
Siedliska-Bogusz (PK) -- M 1713-84 (cała parafia), indeksował Marcin Więcek
Trębki (MZ) -- M 1899-1904, indeksowała Grażyna Nowak, weryf. Piotr Romanowski
Wzdół Rządowy (SK) -- UMZ 1834, indeksowała Halina Ożarowska
Żabińce (m. Żabińce, Probużna i Hryńkowce, Szwajkowce, Hadyńkowce) (UK) -- UMZ 1862-1865, indeksował Grzegorz Żychowski
Żbików (MZ) -- Z 1861-65, indeksowała Małgorzata Szadkowska
Żbików (MZ) -- U 1785-97, Z 1768-1801, indeksował Jan Olesiński


15-02-2024

Bakałarzewo (PL) -- U 1875, 78-80, MZ 1875, 78-79, indeksowała Krystyna Jaśko
Biłgoraj (LB) -- Z 1810-49 (aktualizacja), indeksował Tadeusz Tyszko
Brzeźnio (LD) -- Z 1921-22, indeksowała Dagmara Lewandowska
Dzikuszki (prawosł.) (BR) -- UMZ 1889, indeksowała Irena Wasilewska
Giedrojcie (LT) -- Z 1819-1827, 1901-1914, indeksowała Wanda Thomalla
Hniezno (BR) -- M 1841-1850, indeksowała Wilnianka
Jeżowe (m. Jeżowe) (PK) -- M 1853-65, indeksowała thzuber
Kołaki Kościelne (PL) -- U 1905-06, indeksowała Ewa Prejs
Miastkowo (PL) -- U 1790, indeksowała Livia_Ditto
Nienadówka (m. Nienadówka, Trzebuska) (PK) -- Z 1848-49, indeksował Adam Sawka
Potok Złoty (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1841, indeksowała Helena Sawicka-Kręcichwost
Rajcza (m.Sól) (SL) -- U 1810-19, indeksował Piotr Glinka
Ruda Śląska-Kochłowice USC (SL) -- Z 1889-91, indeksował Michał Kirschniok
Rydyłtowy św. Jerzego (SL) -- U 1830-45,47-74, indeksował Adam Miera
Skomlin (LD) -- UMZ 1910-14, Z 1915, indeksowała Małgorzata Szwagrzak
Trójca (SK) -- UMZ 1815, 1818-19, indeksował Dariusz Kraszewski
Werstok (prawosł.) (PL) -- Z 1870, indeksował Włodzimierz Pietroczuk
Zaborów (m. Pojawie) (MP) -- Z 1874-1947, indeksowała Mholy
Żegocina (MP) -- M 1675-80, 82-85, 87, indeksowała Aleksandra Bury


14-02-2024

Busk (UK) -- M 1735-53, Z 1749-55, indeksowała Elżbieta Ilba
Chwaliszewo USC (KP) -- U1893-1913, indeksowała Agnieszka Fiszka-Borzyszkowski
Drobin (MZ) -- M 1907-12, indeksował Piotr Romanowski
Jeżowe (m. Sójkowa) (PK) -- U 1864-72, indeksował Andrzej Ligas
Lipowiec (MZ) -- Z 1914-15, indeksował Jan Wojtkiewicz
Maków Podhalański (m. Maków Podhalański) (MP) -- U 1792-97, indeksował Mariusz Tokarz
Miastkowo (PL) -- U 1789, indeksowała Livia_Ditto
Rzejowice (LD) -- U 1923, indeksował Bogusław Gadecki
Siennica (MZ) -- UMZ 1920, indeksowała Teresa Podrucka
Węgrzynowo (MZ) -- U 1891-93, indeksował Andrzej Welskop


13-02-2024

Będków (LD) -- U 1866-67, indeksował Jacek Kłosiński
Biłgoraj (LB) -- U 1830-69 (aktualizacja), indeksował Tadeusz Tyszko
Gierałtowice (m. Gierałtowice, Gierałtowiczki) (MP) -- U 1923, indeksował Tomasz Malata
Gręboszów (MP) -- U 1708-36, indeksowała Jola Br
Hadynów (MZ) -- U 1905-06, M 1881-84, 1905, indeksowała Magda Tarkowska
Jedlno (LD) -- UMZ 1914-22, indeksowała Michalina Krawczyk
Kraków św. Florian (MP) -- Z 1890-99, indeksował Szymon Nowak
Krzyżanowice (m. Proszówki) (MP) -- U 1844-64, indeksowała Dorota Kołodziej
Limanowa (m. Stara Wieś) (MP) -- U 1879-97, indeksowała Natalia Karpiel
Luszyn (MZ) -- M 1899-1913, indeksował Piotr Romanowski
Łaszczów (prawosł.) (LB) -- UMZ 1876-1911, indeksował Tadeusz Tyszko
Łukomie (MZ) -- UMZ 1919-20, indeksował Baciński, wer. Piotr Romanowski
Miory (BR) -- UMZ 1848, 1870-1874, indeksowała KemMarzanna
Mścibów (BR) -- U 1841-1850, indeksowali Wilnianka, Karolina Bohr
Nowe Brzesko (MP) -- U 1910, indeksowała Sylwia Tańcula
Płock św. Stanisława Kostki (MZ) -- M 1938, indeksował Piotr Romanowski
Sobota (mojż.) (LD) -- U 1826-30, indeksował Andrzej Selerowicz
Turgiele (LT) -- Z 1830-1847, indeksował Piotr Pukin


12-02-2024

Białowieża (prawosł.) (PL) -- UMZ 1891-1892, indeksowała Anna Wiszniewska
Dolna-Dollna (OP) -- U 1689-1924, indeksował Grzegorz Janoszko
Duninów (MZ) -- M 1906-13, indeksował Piotr Romanowski
Filipów (PL) -- U 1896, indeksowała Helena Grochowska
Gąbin (MZ) -- Z 1887, indeksowała Elżbieta Dąbrowska
Głębowice (m. Głębowice) (MP) -- U 1921-23, indeksował Mariusz Gąsiorek
Grodzisko Dolne (m. Opaleniska) (PK) -- M 1776-1839 , indeksował Sławomir Nowak
Kęty (m. Kęty) (MP) -- M 1842-72, indeksowała Anna Miedzianowska
Kobylany (gr.-kat.) (LB) -- M 1859-67, indeksowała Katarzyna Zbyszyńska
Kobyłka (MZ) -- M 1930-34, indeksował Adam Wiśniewski
Kodrąb (LD) -- U 1923, indeksował Bogusław Gadecki
Koziegłowy św. Magdaleny (SL) -- U 1856-62, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Kraków św. Mikołaj (MP) -- Z 1856-84, 1886-88, indeksował Artur Michniewski
Leźnica Wielka (LD) -- Z 1841-65, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Leżajsk - Fara (m. Judaszówka) (PK) -- M 1882-1942, indeksował Fabian Dąbrowski
Łaszczów (gr.-kat.) (LB) -- UMZ 1866-75, indeksował Tadeusz Tyszko
Łodygowice (m. Rybarzowice) (SL) -- Z 1898-1929, indeksował Łukasz Kominiak
Majdan Stary (Księżpolski) (prawosł.) (LB) -- MZ 1875-1914, indeksował Tadeusz Tyszko
Miastkowo (PL) -- U 1788, indeksowała Livia_Ditto
Mikołów-Śmiłowice-Smilowitz USC (SL) -- SkU 1887-93, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Piątnica (PL) -- U 1899-1901, indeksował Kamil Wojewoda
Płock św. Stanisława Kostki (MZ) -- M 1939, indeksował Piotr Romanowski
Przemyśl (gr.-kat.) (m. Zasanie) (PK) -- Z 1914-32, indeksował Marek Skórka
Puchły (gr-kat) (PL) -- UMZ 1809, indeksowała Anna Wiszniewska
Racławice (m. Przędzel) (PK) -- U 1886-87, indeksował Krzysztof Sztaba
Rosja-Woroneż (PO) -- UMZ 1880-86, 88-89, indeksowała Irena Pogorzelska
Sadów-Sadow (SL) -- Z 1850-54, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Samborzec (SK) -- UMZ 1866-70, indeksował Zenon Smuniewski
Siedliska (pow. brzozowski) (gr.-kat.) (m. Dąbrówka Starzeńska i inne) (PK) -- M 1859, indeksowała Anna Karnas
Siedliska (pow. brzozowski) (gr.-kat.) (m. Huty) (PK) -- M 1841-1842 , indeksowała Anna Karnas
Siedliska (pow. brzozowski) (gr.-kat.) (m. Jasionów) (PK) -- M 1782-1838, indeksowała Anna Karnas
Siedliska (pow. brzozowski) (gr.-kat.) (m. Jasionów, Huty) (PK) -- U 1841-1843, indeksowała Anna Karnas
Siedliska (pow. brzozowski) (gr.-kat.) (m. Wołodź, Dąbrówka Starzeńska, Siedliska, Huty, Jasionów, Poręby) (PK) -- U 1859 , indeksowała Anna Karnas
Sienno (MZ) -- U 1839-41, indeksował Krzysztof Cegliński
Tuchów (m. Burzyn) (MP) -- U 1913-23, indeksowała Estera Kowalska
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1893, indeksowała Ewa Czerkawska
Werstok (prawosł.) (PL) -- Z 1868-69, indeksował Włodzimierz Pietroczuk
Wieliczka (MP) -- M 1750-55, 1760-80, indeksowali Orion
Wieliczka (MP) -- U 1902-03, indeksowała Ela Synowiec
Wodzisław (SK) -- U 1878, 1889, indeksowała Renata Majewska


11-02-2024

Baranów Sandomierski (m. Dymitrów Duży) (PK) -- Z 1824-1828, 1846-1858 , indeksowała Heather Pedersen
Baranów Sandomierski (m. Skopanie) (PK) -- U 1820-1827, indeksowała Heather Pedersen
Baranów Sandomierski ( m. Suchorzów ) (PK) -- U 1831-1849, indeksowała Heather Pedersen
Baranów Sandomierski ( m. Suchorzów ) (PK) -- Z 1828-1847, indeksowała Heather Pedersen
Bieżuń (MZ) -- U 1911-20, M 1919-20, indeksowała Krystyna Malik
Chorzelów (m. Chrząstów) (PK) -- 1853-1948, indeksował Marek Podolski
Dąbrówka Kościelna (PL) -- M 1918-32, Z 1919-40, indeksował Paweł Rybka
Gliwice Wszystkich Świętych (SL) -- U 1669-80, indeksował Tomasz Wieczorek
Grzegorzew (WP) -- UMZ 1891-1895, indeksował Piotr Frątczak
Hulewicze (UK) -- M 1840,54, Z 1851,63, indeksowała Danuta Wojtowicz, weryf.Elżbieta Kowalska
Humań (UK) -- U 1884, M 1886, Z 1891, indeksowała Danuta Wojtowicz, weryf.Elżbieta Kowalska
Kalisz-Dobrzec św. Michała Archanioła (WP) -- U 1898, indeksował Dariusz Pawłowski
Kamieńsk (mojż.) (LD) -- M 1880-81, 83-85, indeksował Andrzej Selerowicz
Kłomnice (SL) -- Z 1841, indeksowała Radek_Marta
Kościan (WP) -- U 1906, indeksował Grzegorz Waszak
Kraków-Ludwinów (m. Ludwinów) (MP) -- U 1784-1813, indeksował Szymon Nowak
Krasne (MZ) -- UZ 1871-80, M 1881-89, indeksowała Izabela Czaplicka
Krośniewice (LD) -- U 1822-25 (rozszerzenie), indeksował Józef Dębowski
Krzemienica (LD) -- M 1899-1916, indeksowała Katarzyna Pasik
Kuczbork (MZ) -- Z 1882-85, indeksował Jan Wojtkiewicz
Łaznów (LD) -- U 1888-89, indeksował Karol Matuszewski
Łużki (BR) -- Z 1848-1864, indeksowała Barbara Jakubik
Michałów (SK) -- U 1873, 1875-86, indeksowała Anna Kasprzyk-Gorzałczana
Mikołów-Śmiłowice-Smilowitz USC (SL) -- SkU 1880-86, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Milówka (m.Cisiec) (SL) -- Z 1882-85, indeksował Łukasz Kominiak
Opoczno (LD) -- U 1783-89, indeksował Marcin Dobrzyński
Oszkowice (LD) -- UMZ 1922, indeksował Antoni Burzyński
Płonkowo (KP) -- U 1715-25, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- M 1924-29, indeksował Grzegorz Sobczak
Raniżów (m. Wola Raniżowska) (PK) -- Z 1880-88, indeksowała Joanna Drapała
Rogalinek (WP) -- U 1737-1874, M 1749-1800, Z 1750-1874, indeksował Henryk Krzyżan
Sereje (LT) -- U 1808-1817, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Siedliska-Bogusz (m. Bączałka) (PK) -- M 1784-1902, U 1784-1846 , indeksował Marcin Więcek
Stromiec (MZ) -- U 1917-18, indeksował raffistone
Stryj (UK) -- UMZ 1889, indeksowała Agata_KJ
Sulejów-Podklasztorze (LD) -- Z 1869-73, indeksował Marcin Dobrzyński
Sulmierzyce (pow. pajęczański) (LD) -- Z 1862-67, indeksowała Krystyna Stańczyk
Werstok (prawosł.) (PL) -- Z 1866-67, UMZ 1907, indeksowali Włodzimierz Pietroczuk i Sebastian Kuszczuk
Wójcin (pow. mogileński) (KP) -- M 1909, indeksował Bartosz Ossowski
Zaczernie (m. Wysoka Głogowska, Zaczernie, Górka Zaczerska) (PK) -- UMZ 1786-1911 (skrajne), indeksowała Bernadetta77
Zawiercie św. Apostołów Piotra i Pawła (SL) -- M 1925, indeksował Tadeusz Łukaszek
Żegocina (MP) -- M 1688-92, indeksowała Aleksandra Bury


10-02-2024

Busk (UK) -- UMZ 1908, indeksowała Elżbieta Ilba
Cięcina (m. Juszczyna) (SL) -- M 1934-42, indeksował Lenonowski, wer. Łukasz Kominiak
Czarna (pow. bieszczadzki) (gr.-kat.) (m. Czarna, Żłobek) (PK) -- U 1900-08, 1914-23 MZ 1900-08, 1914-28, indeksował Wojtek Grzanecki
Daleszyce (SK) -- U 1869-70 (rozszerzenie), indeksował Andrzej Gawlik
Gąbin (MZ) -- M 1920-22, indeksował Tomasz Bogiel
Górno (m. Górno) (PK) -- M 1897-1940, indeksował LavinkaTrinkelson
Grybów (m. Gródek) (MP) -- Z 1871-1900, indeksowała Grażyna Radzik
Jabłoń Kościelna (PL) -- M 1676-1722, indeksowała Karolina Jaworska
Jastrzębia (m. Kąśna Dolna, Kąśna Górna) (MP) -- UZ 1801-19, indeksował Michał Kwiatek
Lwów Bazylika (UK) -- U 1745-46, indeksowała Aleksandra Bury
Miastkowo (PL) -- U 1787, indeksowała Livia_Ditto
Międzyrzecze-Ober Kurzwald (SL) -- U 1895-1903, indeksował Łukasz Kominiak
Mikołów-Śmiłowice-Smilowitz USC (SL) -- SkU 1874-79, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Nowy Targ (MP) -- U 1739-53, indeksował Rajmund Lemański
Ostrowiec Św. (SK) -- Z 1895-99, indeksowała Bożena Krajewska
Piątnica (PL) -- M 1850-51 rozsz., U 1896-98, indeksował Kamil Wojewoda
Radziechowy (m. Lipowa) (SL) -- M 1786-1842, indeksował Łukasz Kominiak
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- U 1891-92 (rozsz.), indeksowała Halina Januszewska
Sosnowiec-Maczki św. Apostołów Piotra i Pawła (SL) -- SkU 1923, indeksował Krzysiek Imiołek
Sosnowiec-Niwka św. Jana Chrzciciela (SL) -- SkU 1923, indeksował Krzysiek Imiołek
Sosnowiec-N.Sielec Niepokalanego Poczęcia (SL) -- SkU 1923, indeksował Krzysiek Imiołek
Sosnowiec-Pogoń św. Tomasza (SL) -- SkU 1923, indeksował Krzysiek Imiołek
Sosnowiec-Stary Sielec św. Barbary (SL) -- SkU 1923, indeksował Krzysiek Imiołek
Sosnowiec-Zagórze św. Joachima (SL) -- SkU 1923, indeksował Krzysiek Imiołek
Sosnowiec (ewang.) (SL) -- SkU 1923, indeksował Krzysiek Imiołek
Sosnowiec Katedra WNMP (SL) -- SkU 1923, indeksował Krzysiek Imiołek
Sosnowiec (mariaw.) (SL) -- SkU 1923, indeksował Krzysiek Imiołek
Sosnowiec (mojż.) (SL) -- SkU 1923, indeksował Krzysiek Imiołek
Sosnowiec (prawosł.) (SL) -- SkU 1923, indeksował Krzysiek Imiołek
Stryj (gr.-kat.) (UK) -- U 1882-87, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Śniadowo (PL) -- Z 1892-1902, indeksowała Bożena Śmigulska
Tarnopol (gr.-kat.) (UK) -- Z 1906-08, indeksował Krzysztof Ceborski
Trójca (SK) -- U 1924, Z 1929, indeksował Dariusz Kraszewski
Wawrzeńczyce (MP) -- UMZ 1860-69, indeksował Jerzy Koprowski
Wąsosz (PL) -- U 1914-1919, indeksowała Anna Krawiec
Włodzimierzec (UK) -- U 1829-31, indeksował Kacper Kalin, weryf. Aleksandra Bury
Zaborów (m. Pojawie) (MP) -- U 1820-1945, indeksowała Mholy


09-02-2024

Boćki (PL) -- M 1852-59, indeksował Cezary Borowski
Czerniowce (obw. winnicki) (UK) -- M 1904, indeksował Bogusław_Wojciech
Gostynin (MZ) -- U 1902-04 (korekta), indeksował Tomasz Bogiel
Granne (PL) -- Z 1815-27, M 1756-1777, indeksowała Dorota Niewierowska
Leżachów (gr.-kat.) (m. Czerce) (PK) -- UMZ 1817-46, indeksował Henryk Joniec
Leżachów (gr.-kat.) (m. Leżachów) (PK) -- UMZ 1785-1846, indeksował Henryk Joniec
Lędziny USC (SL) -- SkUMZ 1893-1900, indeksował Krzysztof Kosteczko
Miastkowo (PL) -- U 1786, indeksowała Livia_Ditto
Mikołów-Mokre USC (SL) -- SkZ 1874-88, indeksował Krystyna Domańska-Bzdak
Odechów (MZ) -- UZ 1921, M 1920-21, indeksowała Sylwia Cisek-Dolega
Petlikowce Stare (obw. tarnopolski) (UK) -- UMZ 1843-49, indeksował Grzegorz Żychowski
Raniżów (m. Raniżów, Zielonka, Staniszewskie, Wola Raniżowska) (PK) -- U 1791-92, indeksował Tomasz Sączawa
Szczurowa (m. Niedzieliska) (MP) -- U 1784-1822, indeksowała Anna Krawiec
Szreniawa (MP) -- M 1761-87, indeksowała Anna Bernat Mścisz


08-02-2024

Czchów (m. Czchów) (MP) -- U 1850, indeksował Henryk
Drobin (MZ) -- M 1913-15, indeksował Piotr Romanowski
Dzikuszki (gr.-kat.) (BR) -- UMZ 1815-1833 (lata skrajne), indeksowała Irena Wasilewska
Horyniec-Zdrój (m. Podemszczyzna, Puchacze) (PK) -- U 1899-1923, indeksował Achille
Iłów (MZ) -- Z 1931-41, indeksował Tomasz Bogiel
Jeżowe (m. Jata) (PK) -- Z 1818-32, indeksował Andrzej Ligas
Jeżowe (m. Jeżowe) (PK) -- U 1886-89, indeksowała thzuber
Klukowo (MZ) -- Z 1813-17, 1835, indeksowała Mariola Piotrowska
Kłobuck (SL) -- U 1908-11, indeksowała Iza Biś
Koło (ewang.) (WP) -- U 1864, indeksował Daniel Pratt
Krzyżanowice (m. Krzyżanowice Małe) (MP) -- U 1784-92, M 1785-92, Z 1784-90, indeksowała Maria Gałuszka
Łódź NMP (LD) -- Z 1935, indeksował Jarosław Stawowski
Maków Podhalański (m. Maków Podhalański) (MP) -- U 1785-91, indeksował Mariusz Tokarz
Mikołów-Mokre USC (SL) -- SkZ 1889-1936,38, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Piekary Śląskie-Dąbrówka Wielka-Groß (SL) -- SkM 1936-40, indeksował Leszek Chrobok
Radzanów (pow. mławski) (MZ) -- Z 1918-20, indeksował Jan Wojtkiewicz
Raniżów (m. Wola Raniżowska) (PK) -- Z 1866-79, indeksowała Joanna Drapała
Rudomino (LT) -- UMZ 1841-1845, indeksowała Wioleta Agejewa
Sierpc (MZ) -- M 1917-20, indeksowali nowak , Piotr_Romanowski
Szczekociny (SL) -- U 1911-20, indeksował Wacław Winczakiewicz
Tomaszów Mazowiecki (LD) -- Z 1894-99, indeksował Karol Matuszewski
Trębki (MZ) -- M 1893-98, indeksowali nowak , Piotr_Romanowski


07-02-2024

Będków (LD) -- Z 1826-40, indeksował Jan Żegota
Bieniawa (m. Bieniawa, Siemikowce) (UK) -- U 1908, indeksował Grzegorz Żychowski
Biłgoraj (LB) -- U 1870-1918 (+aktualizacja), indeksował Tadeusz Tyszko
Choroszcz (PL) -- UM 1808-1848, Z 1808-1841, indeksował Paweł Rybka
Gąbin (MZ) -- M 1914-18, indeksował Tomasz Bogiel
Gierałtowice (m. Gierałtowiczki) (MP) -- U 1822-32, indeksował Tomasz Malata
Góry pow. pińczowski (SK) -- U 1859-61, indeksowała Anna Kasprzyk-Gorzałczana
Grodno Zaniemeńska (BR) -- U 1873-1881, indeksowała Małgorzata Wstawska
Horyńgród (UK) -- UMZ 1849-64 (skrajne), Z 1842,43,45 (aktualizacja), indeksowali Danuta Wojtowicz, Bogdan Wąsiel, weryf.Elżbieta Kowalska
Jabłoń Kościelna (PL) -- M 1723-59, indeksowała Karolina Jaworska
Klukowo (MZ) -- MZ 1912-14, indeksowała Mariola Piotrowska
Komaje (LT) -- UMZ 1820-1822, indeksowała Marck57
Łódź NMP (LD) -- M 1935, indeksował Jarosław Stawowski
Małomożejkowo-Murowanka (gr.-kat.) (BR) -- U 1828-1834, indeksowała Irena Wasilewska
Miastkowo (PL) -- U 1875, indeksowała Livia_Ditto
Mikołów-Mokre USC (SL) -- SkU 1901-17, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Osieck (MZ) -- M 1920, indeksował wasam82
Pcim (m. Pcim) (MP) -- M 1909-20, indeksowała Rosanna
Piątnica (PL) -- U 1893-95, indeksował Kamil Wojewoda
Podhajce (obw. tarnopolski) (m. Podhajce, Białokiernica, Stare Miasto, Siółko, Wierzbów, Uhrynów, Gniłowody, Nowosiółka, Mużyłów, Michałówka, Rudniki, Łysa, Litwinów, Bożyków) (UK) -- U 1778-83, indeksował Grzegorz Żychowski
Racławice (m. Przędzel) (PK) -- U 1885, indeksował Krzysztof Sztaba
Radomyśl Wielki (m. Wólka Ligęzowska) (PK) -- U 1784-89, indeksował Tomasz Sączawa
Raniżów (m. Raniżów, Zielonka, Staniszewskie, Wola Raniżowska) (PK) -- U 1786-90, indeksował Tomasz Sączawa
Różana (BR) -- M 1848-1890, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Tomaszów Lubelski (LB) -- M 1784-86, indeksowała Angela Sawiak
Warszawa św. Aleksander (WA) -- U 1886, indeksowała mariamikołaj
Werstok (prawosł.) (PL) -- Z 1865, indeksował Włodzimierz Pietroczuk
Wigry (PL) -- UMZ 1843, indeksowała Kaja Grodzicka
Wiskitki (MZ) -- U 1919-22, indeksował Tomasz Przygodziński
Wodzisław (SK) -- UMZ 1828,52,68,85, M 1876,78,89, Z 1878,89,96, indeksowała Renata Majewska
Wolanów (MZ) -- U 1919, indeksował Mikołaj Wilk
Wzdół Rządowy (SK) -- UMZ 1887-89, indeksowała Halina Kroner


06-02-2024

Chechło (MP) -- M 1812-22, indeksował Robert Sierka
Cieszyn św. Marii Magdaleny (m. Bobrek) (SL) -- U 1849-71, indeksował Rene Morys
Częstochowa św. Barbary (SL) -- Z 1896-99, indeksował Stanisław Jegier
Gliwice Wszystkich Świętych (SL) -- M 1720-42, indeksował Mariusz Seidel
Gocław (pow. garwoliński (MZ) -- MZ 1937-38, indeksowała Magdalena Kałużna-Maciołek
Gogołów (m. Huta Gogołowska) (PK) -- Z 1888-1946, indeksował Marcin Więcek
Granne (PL) -- Z 1791-1814, indeksowała Dorota Niewierowska
Iłów (MZ) -- M 1939-41 (popr.), M 1937-41, indeksował Tomasz Bogiel
Klukowo (MZ) -- U 1912-14, indeksowała Mariola Piotrowska
Krzyżanowice (m. Rżyska) (MP) -- Z 1785-1909, 1915-23, indeksowała Maria Gałuszka
Lisia Góra (m. Śmigno) (MP) -- U 1802-12, indeksowała emilia941
Lubecko (SL) -- Z 1823, indeksował Józef_W
Maków Podhalański (m. Grzechynia) (MP) -- Z 1815-20, indeksował Mariusz Tokarz
Mikołów-Mokre USC (SL) -- SkU1884-1900, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Niedzbórz (MZ) -- U 1826-28, indeksował Jan Wojtkiewicz
Pęcice (MZ) -- UMZ 1798-1801, indeksował Jan Olesiński
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- M 1918-23, indeksował Grzegorz Sobczak
Rosochate (PL) -- U 1833-37 rozsz., indeksowała Kinga Pruszyńska
Ruda Śląska-Kochłowice USC (SL) -- Z 1884-88, indeksował Michał Kirschniok
Siennica (MZ) -- UMZ 1919, indeksowała Teresa Podrucka
Słupia (MZ) -- UZ 1911, 1913-15, indeksowała Mary Ann Graham
Suszec USC (SL) -- U 1914-23, indeksował Wojciech Gąsior
Warszawa MB Częstochowskiej (WA) -- Z 1925-29, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa św. Antoni (WA) -- Z 1927, indeksowała Agata Pakuza
Wąsosz (PL) -- U 1905-13, indeksowała Anna Krawiec
Węgrzynowo (MZ) -- U 1890, indeksował Andrzej Welskop
Wołczyn-Konstadt USC (OP) -- M 1900-12, indeksował Peter Dankowski
Wyszki (PL) -- MZ 1890-1903, indeksowała Dorota Górska
Żbików (popr.) (MZ) -- U 1768-84, indeksowała Dorota Kowalczyk, wer. Jan Olesiński


05-02-2024

Bogacica-Bodland (OP) -- U 1835-36, Z 1834-36, indeksowała Patrycja Jochberg
Drugnia (SK) -- U 1919-22, M 1939-42, indeksował Kazimierz Kozak
Giedrojcie (LT) -- Z 1863-1900, indeksowała wanda_grys
Gliwice Wszystkich Świętych (SL) -- M 1743-67, indeksował Mariusz Seidel
Gowarczów (SK) -- U 1874-80, indeksowała Anna Chmielowska
Kalisz-Dobrzec św. Michała Archanioła (WP) -- U 1899, indeksował Dariusz Pawłowski
Kozłów (SK) -- M 1919-20, indeksowała Janina Hyb
Leżajsk (gr.-kat.) (PK) -- Z 1842-48, indeksował Fabian Dąbrowski
Lubotyń (WP) -- U 1861-1867, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Mikołów-Mokre USC (SL) -- SkU 1874-1883, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Pacyna (MZ) -- M 1876, indeksował Krzysztof Kośnik, Piotr Romanowski
Racławice (m. Przędzel) (PK) -- U 1879-84, indeksował Krzysztof Sztaba
Regnów (LD) -- UM 1811-25 (lata skrajne), indeksowała Ewa Czerkawska
Repty USC (SL) -- SkM 1911-37, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Rzepiennik Biskupi (MP) -- U 1782-84, indeksowała Ewa Brudzisz
Sadów-Sadow (SL) -- U 1850-54, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Siennica (MZ) -- UMZ 1918 (korekta), indeksowała Teresa Podrucka
Sienno (MZ) -- Z 1837-40, indeksował Krzyszfof Cegliński
Szczebrzusz (SK) -- Z 1922-25, indeksował Sergiusz Muszalski
Warszawa-Powsin św. Elżbiety (WA) -- U 1838-40, 1915 M 1913-15 Z 1938-40, 1913-15, indeksowała Teresa Mikołajewska
Warszawa MB Częstochowskiej (WA) -- Z 1919-24, indeksował Piotr Strzelec
Warszawa św. Andrzej (WA) -- M 1870 (rozszerzenie), indeksował Sławomir Kowalczyk
Wilno św. Rafała (LT) -- M 1918-1922, indeksowała Bożena Tylingo
Wilno Wszystkich Swiętych (LT) -- U 1887-1889, indeksowała Bożena Tylingo


04-02-2024

Bakałarzewo (PL) -- UMZ 1861-65, indeksowała Krystyna Jaśko
Bielawy (LD) -- UMZ 1922, indeksował Antoni Burzyński
Busk (m. Pietrycze) (UK) -- M 1848-1909 (skrajne lata), indeksowała Elżbieta Ilba
Cmolas (PK) -- M 1822-63 (skrajne lata), indeksował Czesław Gancarz
Dąbrowa Wielka (PL) -- U 1831-32, indeksowała Renata Szynalska
Drobin (MZ) -- M 1916-22, indeksował Piotr Romanowski, nowak
Gąbin (MZ) -- Z 1886, indeksowała Elżbieta Dąbrowska
Jabłoń Kościelna (PL) -- M 1877-86, indeksował Marian Łazarecki
Katowice USC (SL) -- U 1892-99, indeksowała Barbara Wiechuła
Klukowo (MZ) -- M 1839, Z 1807-12 i 1818- 22, indeksowała Mariola Piotrowska
Kobylany (gr.-kat.) (LB) -- M 1851-58, indeksowała Katarzyna Zbyszyńska
Krzywosądz (KP) -- U 1909-10, indeksowała Irena Kaczmarek
Lisów (MZ) -- UZ 1850-53, indeksowała Marianna Paszek
Maków Podhalański (m. Grzechynia) (MP) -- Z 1806-14, indeksował Mariusz Tokarz
Malawa (PK) -- U 1908-1913, indeksował Daniel Malec
Miastkowo (PL) -- Z 1915, indeksowała Livia_Ditto
Mścibów (BR) -- M 1841-1850, indeksowała Wilnianka
Nur (MZ) -- M 1893 , indeksował Paul Baranoski
Piątnica (PL) -- Z 1890-93, 95-98, indeksował Kamil Wojewoda
Przewrotne (m. Hucisko) (PK) -- U 1885, M 1851-1934, indeksował Adam Sawka
Przyszowa (m. Przyszowa) (MP) -- M 1785-1859, indeksowała Monika Kroczek
Repty USC (SL) -- SkU 1911-17 ,SkZ 1911-37, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Szczucin (m. Maniów) (MP) -- U 1786-1835, indeksował Marc Ciba
Tropie (m. Habalina, Wiatrowice, Roztoka) (MP) -- Z 1786-1945, indeksowała Halina Radwańska
Turośń Kościelna (PL) -- U 1849-52, indeksowała Wiola Dec
Werstok (prawosł.) (PL) -- Z 1862-64, indeksował Włodzimierz Pietroczuk
Wigry (PL) -- UMZ 1847 rozsz., indeksowała Kaja Grodzicka
Witków Nowy (UK) -- U 1789-1836, 1895-1912, indeksowała Elżbieta Kowalska
Żbików (MZ) -- UZ 1731-40, M 1731-97 (aktualizacja) UZ 1741-68, indeksował Jan Olesiński
Żegocina (m. Łąkta Dolna) (MP) -- U 1900-20, indeksował Artur Wolak


03-02-2024

Bolechów (obw. iwanofrankiwski) (UK) -- U 1840-41, indeksował bwrubel
Chomentów (SK) -- UMZ 1919-20, indeksowała Anna Skalska
Glinojeck (MZ) -- U 1921-22, indeksował Paweł Rybka
Gliwice Wszystkich Świętych (SL) -- U 1754-67, indeksował Mariusz Seidel
Gogołów (m. Huta Gogołowska) (PK) -- M 1890-1947 , indeksował Więcek Marcin
Hołynka (prawosł.) (BR) -- Z 1910-1912, 1939, 1940, 1944, indeksował siberian65
Klukowo (MZ) -- U 1820-25 Z 1824-25, indeksowała Mariola Piotrowska
Kozłów (SK) -- UZ 1919-20, indeksowała Janina Hyb
Kuczbork (mojż.) (MZ) -- UZ 1860-62, indeksował Jan Wojtkiewicz
Lelów (SL) -- UMZ 1907, indeksowała Agnieszka Maciolek
Łódź-Radogoszcz NSJ (LD) -- MZ 1938-39, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Osiek (SK) -- U 1878-80 (rozszerzenie), indeksowała Wacława Suliborska
Racibórz-Markowice św. Jadwigi (SL) -- M 1732-66, indeksował Alfred Choroba
Radomsko (LD) -- Z 1928, indeksował Bogusław Gadecki
Radziechowy (m. Lipowa) (SL) -- U 1764-1776, indeksował Łukasz Kominiak
Raniżów (m. Wola Raniżowska) (PK) -- Z 1851-65, indeksowała Joanna Drapała
Rzekuń (MZ) -- Z 1896-97, indeksowała Marta Wojciechowska
Słupia (MZ) -- UZ 1891-1910, indeksowała Mary Ann Graham
Sulerzyż (MZ) -- U 1921-22, indeksował Paweł Rybka
Szczebrzusz (SK) -- UMZ 1919-20, indeksował Sergiusz Muszalski
Węgrzynowo (MZ) -- U 1904-06, indeksował Andrzej Welskop
Witków Nowy (UK) -- UMZ 1871-72, 80, 92, MZ 1789-1846 (skrajne), indeksowała Elżbieta Kowalska
Włodzimierzec (UK) -- U 1827-28, indeksował Kacper Kalin, weryf. Aleksandra Bury
Zborów (UK) -- UMZ 1872-1903, indeksowała Gocha_D


02-02-2024

Cięcina (m. Juszczyna) (SL) -- M 1831-73, indeksował Lenonowski, wer. Łukasz Kominiak
Czernawczyce (BR) -- Z 1919-1934, indeksowała Anna Dykiert
Czerniowce (UK) -- U 1904, indeksował Bogusław_Wojciech
Kidów (SL) -- Z 1921-38, indeksował Michał Janus
Korwie (LT) -- M 1915, indeksowała Bożena Tylingo
Maków Podhalański (m. Grzechynia) (MP) -- Z 1796-1805, indeksował Mariusz Tokarz
Mejszagoła (LT) -- M 1915, indeksowała Bożena Tylingo
Mizerów USC (SL) -- Z 1938-43, indeksował Wojciech Gąsior
Mystków (m. Mystków) (MP) -- M 1867-1920, indeksowała Anna Fecko
Polanka Wielka (m. Polanka Wielka) (MP) -- U 1820-23, indeksowali Grzegorz Zemła z zespołem ZDI
Rudomino (LT) -- M 1915, indeksowała Bożena Tylingo
Stare Troki (LT) -- U 1811-1818, indeksowała Bożena Tylingo
Szreniawa (MP) -- M 1814-17, indeksowała Danuta Mucha
Turgiele (LT) -- M 1830-1836, indeksował Piotr Pukin
Wieliczka (MP) -- U 1900-01, indeksowała Ela Synowiec
Zawoja (m. Zawoja) (MP) -- U 1890-1910, indeksowała Gocha_D


01-02-2024

Gogołów (m. Huta Gogołowska) (PK) -- U 1890-1946, indeksował Marcin Więcek
Grab (gr.-kat.) (PK) -- M (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Grąziowa (pow. bieszczadzki) (gr.-kat.) (PK) -- UMZ (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Jeżowe (m. Jata) (PK) -- Z 1803-17, indeksował Andrzej Ligas
Lubecko (SL) -- Z 1765-69, indeksowała Maria Rogalska
Maków Podhalański (m. Grzechynia) (MP) -- Z 1785-95, indeksował Mariusz Tokarz
Osiek (m. Malec) (MP) -- U 1922-23, M 1943, indeksował Mateusz z Grojca
Rabka-Zdrój (zgony poza parafią) (MP) -- Z 1846-87 (skrajne), indeksował Szymon Nowak
Skaryszew (MZ) -- Z 1896-1905, indeksował Bartłomiej Zieliński
Słubice (Jamno) (MZ) -- M 1933-40, indeksował Tomasz Bogiel
Wielgie (MZ) -- Z 1906-12, indeksowała Marianna Paszek


31-01-2024

Busk (m. Żuratyń) (UK) -- U 1849-1910, indeksowała Elżbieta Ilba
Chruślin (LD) -- UMZ 1922, indeksował Antoni Burzyński
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- U 1866, indeksowała Livia_Ditto
Ejszyszki (LT) -- M 1825-1916 (lata skrajne), indeksowała Julija Paliul
Kraków-Mogiła (MP) -- Z 1881-88, indeksował Jarosław Zapała
Krośniewice (LD) -- U 1810, 14-15 (rozszerzenie), indeksował Antoni Burzyński
Lędziny-Lendzin USC (SL) -- UMZ 1884-92, indeksował Krzysztof Kosteczko
Łososina Dolna (m. Roćmirowa) (MP) -- Z 1786-1904 (daty skrajne), indeksował Adam Ciastoń
Łużki (BR) -- M 1848-1864, indeksowała Barbara Jakubik
Nowy Targ (MP) -- U 1909-10, indeksowała Dominika Ciołek
Osieck (MZ) -- M 1921, indeksował wasam82
Rabka-Zdrój (m. Skawa) (MP) -- Z 1806-VIII.1824, indeksował Szymon Nowak
Sobota (LD) -- UMZ 1922, indeksował Antoni Burzyński
Sulmierzyce (pow. pajęczański) (LD) -- U 1851-67, indeksowała Krystyna Stańczyk
Suszec (SL) -- Z 1938-42, indeksował Wojciech Gąsior
Szczawin Kościelny (MZ) -- M 1920-39, indeksowali nowak , Piotr Romanowski
Trębki (MZ) -- M 1917, 1933, 1935, 1936, 1940, indeksował Piotr Romanowski
Warszawa MB Częstochowskiej (WA) -- M 1925-28, indeksował Paweł Zawadzki
Wigry (PL) -- UMZ 1842, indeksowała Kaja Grodzicka
Zbójna (PL) -- M 1893-1902 rozsz., indeksowała Magda Korzunowicz


30-01-2024

Bieździedza (PK) -- M 1784-1903 (+ aktualizacja), indeksował Adrian Ochałek
Dobrzyków (MZ) -- M 1940-42, indeksowali Tomasz Bogiel, Piotr Romanowski
Duninów (MZ) -- M 1901-05, indeksował Piotr Romanowski
Głogów Małopolski (PK) -- UM (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Gorzyce (gr.-kat.) (PK) -- UMZ (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Hermanowicze (BR) -- UMZ 1870-1874, indeksowała KemMarzanna
Jaworzno Kolegiata (m. Szczakowa, Dąbrowa, Jaworzno) (SL) -- U 1891-92 , M 1892 , Z 1900, indeksował Patryk Foryś
Jeżowe (m. Jeżowe) (PK) -- U 1883-85, indeksowała thzuber
Krzyżanowice (m. Rżyska) (MP) -- U 1843-1921, indeksowała Maria Gałuszka
Luszyn (MZ) -- M 1916-24, indeksował Tomasz Bogiel
Nasielsk (ewang.) (MZ) -- M 1846-56 (skorowidz), indeksował Artur Lewandowski
Odechów (MZ) -- UZ 1920, indeksowała Sylwia Cisek-Dolega
Płock-Imielnica (MZ) -- M 1913-13, indeksował Piotr Romanowski
Radomsko (LD) -- Z 1940, indeksowała Karolina Sztajnert
Radziechowy (m. Leśna) (SL) -- Z 1861-1890, indeksował Łukasz Kominiak
Radziechowy (m. Lipowa) (SL) -- U 1808-1843, indeksował Łukasz Kominiak
Słubice (Jamno) (MZ) -- M 1916-20, 1922, indeksował Tomasz Bogiel
Stobierna (m. Jasionka-Gęsiówka) (PK) -- UZ 1784-1832, M 1784-1836, indeksowała Kinga Słonka
Suserz (MZ) -- M 1908-13, indeksował Piotr Romanowski
Szczebrzusz (SK) -- UMZ 1921, indeksował Sergiusz Muszalski
Szydłowicze (BR) -- M 1841-1850, indeksowała Wilnianka


29-01-2024

Bełdów (LD) -- M 1813-17, indeksowała Ewa Wood
Błotnica (MZ) -- M 1810-35, indeksowała Aleksandra Piętak
Busk (UK) -- U 1860-73, indeksowała Elżbieta Ilba
Ciechocin (KP) -- UZ 1808-17, indeksował Maksymilian Sawicki
Czerwin (MZ) -- U 1912-15, indeksowała Ewelina Chilińska
Dobrostany (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1835-40, 42, indeksował Grzegorz Żychowski, weryf. Elżbieta Kowalska
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- U 1865, Z 1863, indeksowała Livia_Ditto
Krzywosądz (KP) -- U 1907-08, indeksowała Irena Kaczmarek
Ostrowiec Świętokrzyski (SK) -- Z 1911-15, indeksowała Bożena Krajewska
Piątnica (PL) -- U 1890-92, indeksował Kamil Wojewoda
Rabka-Zdrój (m. Zaryte) (MP) -- M 1894-1922, indeksował Mariola Biernat-Nowacka
Ręczno (LD) -- U 1923, indeksował Bogusław Gadecki
Rzeszów - Staromieście (m. Trzebownisko) (PK) -- U 1860-1902, indeksowała Małgorzata Czyż
Sienno (MZ) -- M 1845-48, indeksował Krzysztof Cegliński
Słopnice (m. Słopnice) (MP) -- U 1890-95, indeksowała Dagmara Kulig
Werstok (prawosł.) (PL) -- UMZ 1906, indeksował Sebastian Kuszczuk
Wiskitki (MZ) -- M 1913-22, indeksował Słoniasz
Żbików (MZ) -- Z 1915, indeksowała Małgorzata Szadkowska


28-01-2024

Bielsko-Biała -Biała Opatrzności Bożej (m. Biała, Lipnik Dolny) (SL) -- U 1923, U 1909, indeksował Łukasz Kominiak
Chorzele (MZ) -- U 1850-54, indeksował Kamil Knebel
Gąbin (MZ) -- Z 1885, indeksowała Elżbieta Dąbrowska
Goleszyn (MZ) -- UZ 1855-65, indeksował Radosław Frączak
Grodzisko Dolne (PK) -- U 1840-91, Zap. 1851-59, indeksował Sławomir Nowak
Kolbuszowa (m. Bukowiec) (PK) -- Z 1836, 38-59, indeksowała Heather Pedersen
Kolbuszowa (m. Domatków) (PK) -- U 1791-97, 1814, Z 1831-39, 59, indeksowała Heather Pedersen
Kolbuszowa (m. Przedbórz) (PK) -- Z 1836, indeksowała Heather Pedersen
Kolbuszowa (m. Wola Domatkowska) (PK) -- U 1801-39, 61-70, Z 1831-39, 59, indeksowała Heather Pedersen
Kolbuszowa (m. Wola Starościńska, Huta Przedborska, Brzezówka) (PK) -- U 1798-99, indeksowała Heather Pedersen
Kwaszenina (gr.-kat.) (m. Kwaszenina, Arłamów) (PK) -- MZ 1873-1909, 19, indeksował Krzysztof Gruszka
Łużki (BR) -- U 1848-1864, indeksowała Barbara Jakubik
Miastkowo (PL) -- U 1910 , indeksowała Livia_Ditto
Niestaniszki (BR) -- M 1806-1808, Z 1802-1808, indeksował kamilo86
Osmolin (MZ) -- M 1930-39, indeksował Tomasz Bogiel
Perlejewo (PL) -- U 1803a, indeksował Cezary Borowski
Piątnica (PL) -- Z 1900-03, indeksował Kamil Wojewoda
Pilzno (okolice) (PK) -- Z 1785-1810, 26-28, indeksował Daniel Lis
Pysznica (m. Dąbrówka) (PK) -- M 1784-1823, indeksował Krzysztof Bielak
Racibórz USC (SL) -- U 1913, indeksował Artur Gorzolnik
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- U 1889-90, indeksowała Halina Januszewska
Sanok (gr.-kat.) (PK) -- M 1784-1885, indeksowała Anna Krawiec
Sarnowo (MZ) -- U 1837-40, indeksował Andrzej Antolak
Strabla (PL) -- UMZ 1825-26, Z 1827, indeksował Cezary Borowski
Śniadowo (PL) -- M 1820b-22a, indeksowała Bożena Śmigulska
Tarnobrzeg - Wielowieś (m. Sobów) (PK) -- U 1883-89, indeksowała Heather Pedersen
Trzcianne (PL) -- UMZ 1849-64, MZ 1871, Z 1870, indeksowała Magda Stasiewicz
Turośń Kościelna (PL) -- M 1849-55, indeksowała Wiola Dec
Wąsice-Wundschütz USC (OP) -- U 1881-1912, indeksował Peter Dankowski
Werstok (prawosł.) (PL) -- Z 1856, indeksował Włodzimierz Pietroczuk
Werstok (prawosł.) (PL) -- UMZ 1905, indeksował Sebastian Kuszczuk
Wigry (PL) -- UMZ 1846, indeksowała Kaja Grodzicka
Żegocina (MP) -- Z 1662-64, 67-70, indeksowała Aleksandra Bury
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP (SL) -- U 1901-02, indeksowała Barbara Sznober


27-01-2024

Cetula (gr.-kat.) (m. Radawa) (PK) -- U 1785-1846, indeksował Zbigniew Surmacz
Kaski (MZ) -- Z 1859, indeksowała Ewa Kuśmirek
Krośniewice (LD) -- U 1839-43 (rozszerzenie), indeksował Antoni Burzyński
Lwów Bazylika (UK) -- U 1747-48, indeksowała Aleksandra Bury
Łódź św. Anna (LD) -- MZ 1934-35, indeksowała Ilona Gieras
Maków Podhalański (m. Kojszówka) (MP) -- U 1780-85, indeksował Mariusz Tokarz
Maków Podhalański (m. Wieprzec) (MP) -- U 1780-85, indeksował Mariusz Tokarz
Nur (MZ) -- Z 1868-1915, indeksował Włodzimierz Macewicz
Piekary Śląskie- Kamień USC (SL) -- M 1911-15, indeksował Leszek Chrobok
Polanka Wielka (m. Polanka Wielka) (MP) -- Z 1777-96, indeksował Grzegorz Zemła z zespołem ZDI
Przewrotne (m. Widełka) (PK) -- M 1801-02, indeksował Tomasz Sączawa
Raniżów (m. Raniżów) (PK) -- U 1794-95, indeksował Tomasz Sączawa
Raniżów (m. Zielonka, Staniszewskie) (PK) -- U 1786, indeksował Tomasz Sączawa
Rudlice (LD) -- M 1924, indeksował Bogusław Gadecki
Rychwałd (SL) -- M 1811-31, indeksował Stanisław Sroka
Sokołów Małopolski (m. Wólka Sokołowska) (PK) -- U 1898-1918, indeksowała Huggler_Aneta
Sońsk (MZ) -- M 1859, 1871-72 (rozszerzenie), indeksował Adam Sawka
Szpetal Górny (KP) -- U 1811-20 Z 1815-19, indeksował Krzysztof Kamiński
Uniejów (LD) -- UZ 1853, indeksował Kacper Strzelczyk
Werstok (prawosł.) (PL) -- U 1870, Z 1844-46, indeksował Włodzimierz Pietroczuk
Zawiercie św. Apostołów Piotra i Pawła (SL) -- Z 1920, indeksował Tadeusz Łukaszek
Żegocina (m. Łąkta Dolna) (MP) -- U 1870-99, indeksował Artur Wolak


26-01-2024

Budki Nieznanowskie (UK) -- U 1921, UMZ 1922-28, 30-37, indeksowali Michał Kirschniok, Michał Pasierbski
Chomranice (m. Chomranice) (MP) -- U 1784-90, indeksował Wiktor Szczypuła
Góra (pow. płocki) (MZ) -- UMZ 1921-22, indeksował Piotr Romanowski
Góry pow. pińczowski (SK) -- U 1862-66, indeksowała Anna Kasprzyk-Gorzałczana
Hadynów (MZ) -- UZ 1907-11, M 1906-11, indeksowała Magda Tarkowska
Horodyszcze (UK) -- UMZ 1827, indeksowała Odrowąż, weryf.Elżbieta Kowalska
Kamień (m. Kamień) (PK) -- U 1908-20, indeksowała Sidor
Kamionna (MZ) -- UMZ 1901-05, indeksowała Barbara Sikorska
Kielce Podwyższenia Krzyża Świętego (Sk) -- Z 1938-43, indeksowała Janina Hyb
Kłomnice (SL) -- Z 1884, indeksowała Aneta Kaczmarek
Kobyłka (MZ) -- M 1890-95, 1915, indeksowała Monika Kapica
Kraków-Ludwinów (m. Podgórze) (MP) -- Z 1815-17, indeksował Szymon Nowak
Łapczyca (m. Kolanów) (MP) -- U 1784-1805, 1810-24, M 1785-1824, Z 1784-1824, indeksował Marcin Więcek
Maków Podhalański (m. Białka) (MP) -- U 1780-85, indeksował Mariusz Tokarz
Maków Podhalański (m. Grzechynia) (MP) -- U 1780-85, indeksował Mariusz Tokarz
Maków Podhalański (m. Maków) (MP) -- U 1785, indeksował Mariusz Tokarz
Mordy (MZ) -- UMZ 1922, indeksowała Magda Tarkowska
Proszowice (MP) -- M 1943-45, indeksował Wojciech Nowiński
Przemyśl (gr.-kat.) (m. Podzamcze) (PK) -- Z 1789-1915 (daty skrajne), indeksował Marek Skórka
Rabka-Zdrój (m. Chabówka) (MP) -- M 1818-88, indeksował Michał Bąbol
Rabka-Zdrój (m. Skawa) (MP) -- Z 1786-1805, indeksował Szymon Nowak
Rabka-Zdrój (m. Słone) (MP) -- M 1786-1882, indeksował Michał Bąbol
Raniżów (m. Wola Raniżowska) (PK) -- Z 1840-50, indeksowała Joanna Drapała
Szwelice (MZ) -- Z 1751-1812, indeksował Michał Gołowicz
Ustroń św. Klemensa (m. Hermanice) (SL) -- U 1874-89, indeksował Rene Morys
Wieliczka (MP) -- U 1762-67 (raptularz), indeksowali Orion
Wieliczka (MP) -- U 1760-85, indeksowali Orion
Włodowice (SL) -- U 1852-58, indeksowała Artsanon
Wołpa (BR) -- M 1841-1850, indeksowała Wilnianka
Zbrosławice-Broslawitz (SL) -- SkU 1906-16, SkZ 1906-22, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


25-01-2024

Bogdanów (LD) -- U 1806-23, indeksował Marcin Dobrzyński
Busk (UK) -- MZ 1873, UMZ 1874-79, indeksowała Elżbieta Ilba
Cmolas (PK) -- M 1828,47,49-50,52-54,57-58 (uzupełnienie), indeksował Czesław Gancarz
Częstochowa św. Barbary (SL) -- Z 1891-95, indeksował Stanisław Jegier
Czyżew (PL) -- U 1919-20, indeksowała Justyna Jaźwińska
Dziekanowice (MP) -- Z 1750, indeksował Szymon Nowak
Gostynin (MZ) -- U 1910-11, indeksował Tomasz Bogiel
Jabłoń Kościelna (PL) -- U 1868-72a, indeksował Patryk Roszkowski
Jeżowe (m. Jata) (PK) -- Z 1785-1802, indeksował Andrzej Ligas
Jeżowe (m. Jeżowe) (PK) -- U 1880-82, indeksowała thzuber
Johaniszkiele (LT) -- U 1802, indeksowała Marck57
Krzyżanowice (m. Krzyżanowice Wielkie) (MP) -- U 1891-1920, indeksował Mirosław Bobrowski
Łososina Dolna (m. Roćmirowa) (MP) -- M 1789-1902 (lata skrajne), indeksował Adam Ciastoń
Maków Podhalański (m. Juszczyn) (MP) -- U 1780-85, indeksował Mariusz Tokarz
Miedniewice (MZ) -- M 1930, indeksowała Ewa Kuśmirek
Piątnica (PL) -- Z 1904-08, indeksował Kamil Wojewoda
Pilzno (PK) -- Z (rozszerzenie) , indeksował Marcin Kiwior
Pilzno (m. Dulczówka) (PK) -- U 1850, 53, 68-69, indeksowała Anna Choczaj
Rajcza (m.Sól) (SL) -- U 1797-1809, indeksował Piotr Glinka
Świnna (SL) -- U 1844-1905, indeksowała GosiaKS
Trójca (SK) -- Z 1711-16 19-64, indeksował Marek Lawenda
Wilno św. Bartłomieja (LT) -- UMZ 1778-1844 (lata skrajne), indeksował Piotr Pukin


24-01-2024

Bielsko-Biała -Lipnik Narodzenia NMP (SL) -- U 1923, indeksował Łukasz Kominiak
Bolechów (UK) -- U 1839, indeksował Bartosz Wróbel
Borkowo (MZ) -- M 1918-22, indeksowała Bożena Prymus
Chechło (MP) -- UMZ 1811, indeksował Robert Sierka
Gostynin (MZ) -- U 1908, indeksował Tomasz Bogiel
Gostynin (MZ) -- U 1909, indeksował Tomasz Bogiel
Jeżowe (m. Jata) (PK) -- U 1825-32, M 1829-32, indeksował Andrzej Ligas
Kalisz-Dobrzec św. Michała Archanioła (WP) -- M 1895-1899, indeksował Dariusz Pawłowski
Kobyłka (MZ) -- Z 1923-25, indeksowała Monika Kapica
Kozy (SL) -- U 1923, indeksował Łukasz Kominiak
Kramsk (WP) -- UMZ 1904, indeksował Zbigniew Adamski
Maków Podhalański (m. Osielec) (MP) -- U 1780-85, indeksował Mariusz Tokarz
Maków Podhalański (m. Żarnówka) (MP) -- U 1780-85, indeksował Mariusz Tokarz
Miechów (MP) -- Z 1911, 14-15, 17-18, indeksowała Urszula Pogoń
Miedniewice (MZ) -- Z 1928, indeksowała Ewa Kuśmirek
Miedniewice (MZ) -- M 1929, indeksowała Ewa Kuśmirek
Nasielsk (MZ) -- M 1826-28, indeksował Artur Lewandowski
Odechów (MZ) -- UZ 1919, indeksowała Sylwia Cisek-Dolega
Słupia (MZ) -- UZ 1871-1890, indeksowała Mary Ann Graham
Spie (m. Laski) (PK) -- U 1889-1920, indeksował Achille
Tworóg (SL) -- SkU 1911-16 , SkM 1911-36 ,SkZ 1911-35, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1942, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1892, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa MB Częstochowskiej (WA) -- M 1919-24, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa św. Aleksander (WA) -- U 1885, indeksowała mariamikołaj
Werstok (prawosł.) (PL) -- U 1869, indeksował Włodzimierz Pietroczuk
Zawadka Rymanowska (gr.-kat.) (m. Zawadka Rymanowska) (PK) -- U 1899-1901, indeksował Achille
Zawiercie-Kromołów św. Mikołaja (SL) -- M 1877-78, indeksowała Mirka Lachowska


23-01-2024

Bąkowa Góra (LD) -- U 1923, indeksował Bogusław Gadecki
Chomranice (m. Marcinkowice) (MP) -- M 1922-25, indeksował Wiktor Szczypuła
Gliwice św. Apostołów Piotra i Pawła (SL) -- M 1906-14, indeksował Mariusz Seidel
Góry pow. pińczowski (SK) -- Z 1917-19, indeksowała Anna Kasprzyk-Gorzałczana
Jabłoń Kościelna (PL) -- M 1759-87, indeksowała Karolina Jaworska
Kamieńsk (LD) -- U 1891-95, indeksował Marcin Maniecki
Kazimierza Wielka (SK) -- Z 1911-12, indeksowała Żaneta Chabros
Kluczewsko (SK) -- UMZ 1919, indeksował Mariusz Obarzanek
Łask (LD) -- UMZ 1851, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Łubie-Lubie USC (SL) -- SkZ 1906-36, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Maków Podhalański (m. Budzów) (MP) -- U 1780-85, indeksował Mariusz Tokarz
Maków Podhalański (m. Jachówka) (MP) -- U 1780-85, indeksował Mariusz Tokarz
Olszany (gr.-kat.) (m. Chołowice, Krzeczkowa, Mielnów) (PK) -- UM 1784-1846, indeksował Petrus Tymofii
Pierszaje (BR) -- UMZ 1849, U 1852-1854, indeksował Wojciech Wosiński
Sędziszów Małopolski (PK) -- UMZ 1894-95, indeksował Paweł Zawadzki
Siennica (MZ) -- MZ 1918, indeksowała Teresa Podrucka
Sienno (MZ) -- U 1836-38, indeksował Krzysztof Cegliński
Tylejów (UK) -- UMZ 1834, indeksowała Dorota Żyłko
Werstok (prawosł.) (PL) -- U 1868 , indeksował Włodzimierz Pietroczuk
Wieliczka (MP) -- U I-VIII.1755, IV-XII.1757, indeksował Szymon Nowak
Wigry (PL) -- UMZ 1839, indeksowała Kaja Grodzicka
Wojska-Woiska USC (SL) -- SkU 1911-14, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Wołkowysk (BR) -- M 1841-1850, indeksowała Wilnianka
Wójcin pow. wieruszowski (LD) -- M 1821-72, indeksowała Małgorzata Szwagrzak


22-01-2024

Bóbrka (pow. leski) (gr.-kat.) (m. Bóbrka) (PK) -- UM 1784-1839, 79-83, Z 1785-1839, 79-83, indeksował Maciej Głowacki
Bóbrka (pow. leski) (gr.-kat.) (m. Myczkowce) (PK) -- UZ 1783-1839, 79-83, M 1784-1839, 79-83, indeksował Maciej Głowacki
Bóbrka (pow. leski) (gr.-kat.) (m. Zwierzyń) (PK) -- U 1783-1839, 79-83, MZ 1786-1839, 79-83, indeksował Maciej Głowacki
Cetula (gr.-kat.) (m. Cetula) (PK) -- U 1784-1846, indeksował Zbigniew Surmacz
Czaniec (m. Czaniec) (SL) -- M 1825-1928, indeksował Łukasz Kominiak
Dąbrowa Górnicza-Łęka NMP Częstochowskiej (SL) -- UMZ 1914, indeksowała Joanna Kowalska
Gostynin (MZ) -- U 1907, indeksował Tomasz Bogiel
Kamieniec-Kaminietz USC (SL) -- SkZ 1904-31, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Krzyżanowice (m. Rżyska) (MP) -- U 1784-1842, M 1785-1873, indeksowała Maria Gałuszka
Łowiczek (KP) -- Z 1730-1808, indeksował Jason
Obsza (LB) -- Z 1920, indeksowała Anna Pokrzywiec
Osieck (MZ) -- M 1922, indeksował wasam82
Płonkowo (KP) -- U 1831-56, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Polanka Wielka (m. Polanka Wielka) (MP) -- U 1801-10, indeksowali Grzegorz Zemła z zespołem ZDI
Przemyśl (gr.-kat.) (m. Podgórze) (PK) -- U 1749-81, M 1749-81, Z 1749-82, indeksował Marek Skórka
Przemyśl (gr.-kat.) (m. Zasanie) (PK) -- U 1774-83, M 1774-82, Z 1774-84, indeksował Marek Skórka
Skaryszew (MZ) -- Z 1802-10, indeksowała Marianna Paszek
Ustroń św. Klemensa (m. Hermanice) (SL) -- U 1858-73, indeksował Rene Morys
Wojska-Woiska USC (SL) -- SkZ 1916-31, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Zembrów (MZ) -- UZ 1825-30, M 1825-30, 1852-79, indeksował Kacper Dąbrowski
Żyrardów (MZ) -- Z 1910-12, 18-20, indeksował Tomasz Przygodziński


21-01-2024

Bogdanów (LD) -- U 1798-1805, indeksował Marcin Dobrzyński
Cmolas (m. Cmolas, Mechowiec, Zarębki) (PK) -- U 1861, indeksował Czesław Gancarz
Dobrzechów (m. Kożuchów) (PK) -- U (aktualizacja), indeksował Jerzy Kazalski
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- U 1864, indeksowała Livia_Ditto
Gostynin (MZ) -- U 1906, indeksował Tomasz Bogiel
Hanaczów (obw. lwowski) (UK) -- UMZ 1886-87, indeksowała Joanna Naróg-Kowalska
Jabłoń Kościelna (PL) -- Z 1873-82, indeksował Marian Łazarecki
Jedlnia (MZ) -- M 1868-73, indeksowała Natalia Smagłowska
Kamieńsk (mojż.) (LD) -- U 1880-81, 83-85, indeksował Andrzej Selerowicz
Komorniki (WP) -- U 1885-1900, indeksował Marcin Nagórski
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- M 1741-49, indeksował Szymon Nowak
Nur (MZ) -- M 1892, indeksował Paul Baranoski
Piekary Śląskie-Deutsch Piekar USC (SL) -- SkU 1922-25, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Raniżów (m. Wola Raniżowska) (PK) -- Z 1828-39, indeksowała Joanna Drapała
Sadów-Sadow (SL) -- M 1850-54, indeksowała GTG_Silius_Radicum
Skórkowice (LD) -- U 1923, M 1943, indeksował Mariusz Majchrzak
Spławie (WP) -- U 1752-1816, M 1752-1800, Z 1752-1816, indeksował Henryk Krzyżan
Szczerców (LD) -- U 1874-85, indeksował Krzysztof Zochniak
Tomaszów Mazowiecki (LD) -- Z 1891-93, indeksował Karol Matuszewski
Tulce (WP) -- Z 1736-1817, indeksował Henryk Krzyżan
Tuliszków (WP) -- U 1817-1840, indeksował SlawomirB
Werstok (prawosł.) (PL) -- UMZ 1878 , indeksował Sebastian Kuszczuk
Wieszowa-Wieschowa USC (SL) -- SkZ 1905-34, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Wigry (PL) -- UMZ 1838, indeksowała Kaja Grodzicka
Witków Nowy (UK) -- UMZ 1817-49 (skrajne), indeksowała Elżbieta Kowalska
Wójcin pow.mogileński (KP) -- U 1850, indeksował Bartosz Ossowski


20-01-2024

Bolechów (obw. iwanofrankiwski) (UK) -- U 1838, indeksował bwrubel
Daleszyce (SK) -- M 1856-60 (rozszerzenie), indeksował Andrzej Gawlik
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- M 1886-87, Z 1862, indeksowała Livia_Ditto
Gogołów (m. Huta Gogołowska) (PK) -- U 1784-1889, indeksował Marcin Więcek
Horochów (UK) -- Z 1898, 1900-04, 06-15, indeksowali Danuta Wojtowicz, Magda2000, weryf. Elżbieta Kowalska i Danuta Wojtowicz
Jabłoń Kościelna (PL) -- M 1788-1802, indeksowała Karolina Jaworska
Jawiszowice (MP) -- Z 1823-37, indeksowała Anna Kołodziejczyk
Łążyn (gm. Zławieś Wielka) (KP) -- U 1812,14,1838-39, indeksowała Zuzanna Wolnik
Maków Podhalański (m. Maków Podhalański) (MP) -- U 1780-85, indeksował Mariusz Tokarz
Oksa (SK) -- UMZ 1831-40 (rozszerzenie), indeksowała Wioletta Błaut
Piekary Śląskie-Deutsch Piekar USC (SL) -- SkU 1926-35, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Piekary Śląskie-Szarlej USC (SL) -- SkZ 1922-26, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Pisarzowice (m. Pisarzowice) (SL) -- U 1923, indeksował Łukasz Kominiak
Pisarzowice (m. Pisarzowice) (SL) -- Z 1828-1844, indeksował Łukasz Kominiak
Potok Złoty (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1841, indeksowała Helena Sawicka-Kręcichwost
Rychwałd (m.Kocierz) (SL) -- M 1811-30, indeksował Stanisław Sroka
Szreniawa (MP) -- M 1810-13, indeksowała Danuta Mucha
Warszawa św. Andrzej (WA) -- M 1939-42, indeksowała Anna Chmielowska
Włodzimierzec (UK) -- M 1827-31, indeksował Kacper Kalin, weryf. Aleksandra Bury
Wysokienice (LD) -- UZ 1870-75, indeksowała Zofia Kolińska
Żegocina (MP) -- Z 1751-87, indeksowała Aleksandra Bury
Żegocina (m. Łąkta Dolna) (MP) -- U 1834-69, indeksował Artur Wolak


19-01-2024

Bakałarzewo (PL) -- UMZ 1850-53, indeksowała Krystyna Jaśko
Bełdów (LD) -- M 1802-12, indeksowała Ewa Wood
Ciechanowiec (PL) -- U 1895-99, indeksowała Ewelina Chilińska
Cieszęcin (LD) -- M 1829-33, indeksował Wojciech Nowak
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- M 1885, indeksowała Livia_Ditto
Gąbin (MZ) -- Z 1897-99, indeksowała Elżbieta Dąbrowska
Gorzyce - USC (SL) -- SkM 1935-42, indeksował Arturro
Gostynin (MZ) -- U 1905, indeksował Tomasz Bogiel
Horodenka (UK) -- UMZ 1816, indeksowała Helena Sawicka-Kręcichwost
Jastrzębie-Zdrój - Borynia USC (SL) -- SkM 1886-1908, indeksował Arturro
Jeżowe (m. Jeżowe) (PK) -- U 1877-79, indeksowała thzuber
Krasne (MZ) -- UZ 1861-70, M 1871-74, 78-80 (rozsz.), indeksowała Izabela Czaplicka
Krośniewice (LD) -- U 1834-38 (rozszerzenie), indeksował Antoni Burzyński
Lędziny-Lendzin (SL) -- SkUMZ 1874-83 , indeksował Krzysztof Kosteczko
Łaznów (LD) -- M 1906, indeksowała Sylwia Pieczywoda
Łódź św. Stanisław Kostka (LD) -- M 1934-40, indeksowała Grażyna Stasiak
Maniowy (m. Sromowce Wyżne) (MP) -- Z 1872, indeksował Michał Pierwoła
Miechów (MP) -- U 1797-1805, indeksowała Urszula Pogoń
Międzyrzecze Górne-Ober Kurzwald (m. Międzyrzecze Dolne, Międzyrzecze Górne) (SL) -- U 1904-23, indeksował Łukasz Kominiak
Niwiski (MZ) -- M 1828-36, 79-80, indeksował Paweł Markowicz
Piekary Śląskie-Szarlej USC (SL) -- SkZ 1927-33, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Pławno (LD) -- Z 1943, indeksował Bogusław Gadecki
Prostyń (MZ) -- M 1921, indeksował Jakub Styś
Radlin - USC (SL) -- M 1934, indeksował Arturro
Raszczyce - USC (SL) -- M 1932-39, indeksował Arturro
Regnów (aneksy) (LD) -- M 1832-1931 (lata skrajne), indeksowała Ewa Czerkawska
Rybnik-Paruszowiec-Paruschowitz (SL) -- SkU 1874-1914, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Siedlce (św. Stanisława) (MZ) -- M 1867-87, indeksował Paweł Markowicz
Skaryszew (MZ) -- Z 1886-95, indeksował Bartłomiej Zieliński
Sońsk (MZ) -- M 1869-70 (rozszerzenie), Z 1873 , indeksował Adam Sawka
Turośń Kościelna (PL) -- U 1863-64, M 1857-64, indeksowała Wiola Dec
Ustroń św. Klemensa (m. Wisła) (SL) -- M 1874-89, indeksował Rene Morys
Uście Solne (m. Uście Solne) (MP) -- Z 1831-69, indeksowała Katarzyna Nalazek
Warszawa św. Andrzej (WA) -- M 1869 (rozszerzenie), indeksował Sławomir Kowalczyk
Warta (LD) -- UMZ 1845, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wąsosz (PL) -- U 1883-1904, indeksowała Anna Krawiec
Wodzisław Śląski - Jedłownik - USC (SL) -- SkM 1915-1940, indeksował Arturro
Zbuczyn (MZ) -- Z 1911-15, indeksował Paweł Markowicz
Zbuczyn (MZ) -- UZ 1856, indeksował Adam Jaroń


18-01-2024

Byczyna (KP) -- SkU 1890-1900, indeksował Jan Berens
Cięcina (m.Juszczyna) (SL) -- M 1787-30, indeksował Lenonowski, weryfikacja: Łukasz Kominiak
Dobra Szlachecka (gr.-kat.) (PK) -- UMZ (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- M 1884, indeksowała Livia_Ditto
Dolna-Dollna (OP) -- M 1766-1950, indeksował Grzegorz Janoszka
Dubiecko (gr.-kat.) (PK) -- UMZ (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Głębokie (BR) -- UMZ 1870-1874, indeksowała KemMarzanna
Grodzisko Dolne (PK) -- U (akt.dat), indeksował Konrad Mierzwa
Hancewicze (BR) -- M 1932, indeksowała aka83
Horochów (UK) -- M 1894, 1900, 02-03, 06-15, indeksowali Danuta Wojtowicz, Magda2000, weryf. Elżbieta Kowalska
Jankowice-Kőniglich Jankowitz (SL) -- SkU 1909-12, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Janów (k. Pińska) (BR) -- M 1934, indeksowała aka83
Jeżowe (m. Jata) (PK) -- M 1819-28, indeksował Andrzej Ligas
Jeżowe (m. Jata) (PK) -- U 1818-24, indeksował Andrzej Ligas
Lipinki (WM) -- U 1809-27, indeksował Jarosław Cendrowski
Liskowate (gr.-kat.) (PK) -- M 1777-1896 (daty skrajne), indeksowała ESKA
Lyski - USC (SL) -- M 1931-43, indeksował Arturro
Łobozew (gr.-kat.) (PK) -- M 1784-1896 (daty skrajne), indeksowała ESKA
Maków Podhalański (MP) -- U 1777-1780, indeksował Mariusz Tokarz
Mała Płotnica (prawosł.) (BR) -- UMZ 1924-1925, indeksowała aka83
Mikaszewicze (BR) -- M 1931, indeksowała aka83
Młodzawy (SK) -- MZ 1896, 1898, 1903, indeksowała Anna Kasprzyk-Gorzałczana
Odechów (MZ) -- UZ 1918, indeksowała Sylwia Cisek-Dolega
Okartowo (ewang.) (WM) -- Z 1830-48, indeksował Adam Rajkiewicz
Piątnica (PL) -- Z 1909-14, indeksował Kamil Wojewoda
Piekary Śląskie-Kamień USC (SL) -- M 1907-10, indeksował Leszek Chrobok
Przemyśl (gr.-kat.) (m. Błonie) (PK) -- U 1777-86, M 1784-86, Z 1784-86, indeksował Marek Skórka
Przemyśl (gr.-kat.) (m. Przekopana) (PK) -- U 1773-84, 88-90, M 1776, 78, 88, Z 1773-75, 79-80, 88, indeksował Marek Skórka
Przyszowa (m. Przyszowa) (MP) -- U 1891-1906, indeksowała Monika Kroczek
Pstrążna - USC (SL) -- M 1931-39, indeksował Arturro
Pszczyna USC (SL) -- UMZ 1881, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Pszów - USC (SL) -- M 1940-41,43, indeksował Arturro
Różana (BR) -- U 1848-1859, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Siedlce NPNMP (MZ) -- U 1919-21, indeksowała Grażyna Przybysz
Szczucin (m. Borki) (MP) -- Z 1852-1938, indeksował Marc Ciba
Tumlin (SK) -- U 1868-1919, M 1915-19, Z 1880-1919 (aktualizacja), indeksował Henryk Korus
Turze - USC (SL) -- SkM 1902-17,19,25, indeksował Arturro
Warszawa św. Aleksander (WA) -- Z 1884, indeksowała mariamikołaj
Wodzislaw-Śląski-Zamek - USC (SL) -- SkM 1914-39, indeksował Arturro
Zyck (MZ) -- M 1908, 18-34, indeksował Tomasz Bogiel
Żbików (MZ) -- U 1697-1729, 1731, M 1697-1731, Z 1698-1708, 1713-1725, 1727-1729, indeksował Jan Olesiński


17-01-2024

Bielsko-Biała -Lipnik Narodzenia NMP (SL) -- U 1910-13, indeksował Łukasz Kominiak
Bluszczów - USC (SL) -- M 1943, indeksował Arturro
Godów - USC (SL) -- M 1943, indeksował Arturro
Gorzyce - USC (SL) -- M 1943, indeksował Arturro
Jazgarzew (MZ) -- U 1859, indeksował Zbigniew Rembiewski
Kotelnia (UK) -- M 1827-34, indeksował Jerzy Klijanienko
Lubieszów (UK) -- M 1934, indeksowała Aneta Koźlarek aka83
Maków Podhalański (MP) -- U 1778, indeksował Mariusz Tokarz
Odechów (MZ) -- UZ 1917, indeksowała Sylwia Cisek-Dolega
Osieck (MZ) -- M 1923, indeksował wasam82
Padew Narodowa (m. Padew, Babule, Kębłów, Tarnówek, Majdanek) (PK) -- U 1900-19, indeksowała Agnieszka Kluzek
Różana (BR) -- U 1848-1859, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Ruda Śląska-Kochłowice-Kochlowitz Trójcy Przenajświętszej (SL) -- M 1830-35, indeksował Michał Kirschniok
Ruda Śląska-Kochłowice-Kochlowitz USC (SL) -- Z 1880-83, indeksował Michał Kirschniok
Sadów-Sadow (SL) -- UMZ 1855-56, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Sienno (MZ) -- Z 1833-36, indeksował Krzysztof Cegliński
Skrzyszów - USC (SL) -- M 1943, indeksował Arturro
Sławików-Slawikau (SL) -- U 1841-62, indeksował Alfred Choroba
Tarnopol (gr.-kat.) (UK) -- Z 1903-05, indeksował Krzysztof Ceborski
Warszowice - USC (SL) -- SkM 1883-1904, indeksował Arturro
Wielgie (MZ) -- U 1906-14, indeksowała Marianna Paszek
Wojnicz (MP) -- M 1767, indeksowała malgorzata_d
Zawada Książęca-Herzoglich Zawada (SL) -- SkU 1905-12, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


16-01-2024

Bielsko-Biała -Lipnik Narodzenia NMP (SL) -- U 1902-09, indeksował Łukasz Kominiak
Bieńkowice - USC (SL) -- Z 1921-42, indeksował Arturro
Bodzentyn (SK) -- UMZ 1878-80, indeksował Jerzy Użyczak
Cieszęcin (LD) -- U 1834-36, M 1834-40, indeksował Wojciech Nowak
Czermno (MZ) -- M 1923-38, indeksowała Bożena Prymus, wer. Piotr Romanowski
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- M 1881-82, indeksowała Livia_Ditto
Gołkowice - USC (SL) -- SkZ 1900-36, indeksował Arturro
Helianów (gr.-kat.) (LT) -- UMZ 1819-1821, indeksowała Marck57
Horochów (UK) -- U 1882, indeksowała Danuta Wojtowicz, weryf. Elżbieta Kowalska
Jastrzębie-Zdrój - USC (SL) -- Z 1905-11, indeksował Arturro
Jędrzejów św. Trójcy (SK) -- U 1917-18, Z 1917, indeksowała Dorota Żyłko
Korzeń (MZ) -- M 1940, indeksował Piotr Romanowski
Koziegłowy (SL) -- Z 1855-88, indeksował Piotr Glinka
Krzywosądz (KP) -- U 1905-06, indeksowała Irena Kaczmarek
Krzyżanowice (SL) -- Z 1908-43, indeksował Arturro
Lubomia-USC (SL) -- M 1943, indeksował Arturro
Łaziska - USC (SL) -- Z 1914-36, indeksował Arturro
Łaznów (LD) -- UZ 1906, indeksowała Sylwia Pieczywoda
Maków Podhalański (MP) -- U 1777, indeksował Mariusz Tokarz
Maniowy (m. Sromowce Wyżne) (MP) -- Z 1823, 26, 45-48, 51-60 , indeksował Michał Pierwoła
Mszana-USC (SL) -- M 1943, indeksował Arturro
Orszymowo (MZ) -- M 1919-22, indeksował Piotr Romanowski
Osięciny (KP) -- U 1808-16,22 M 1808-20, Z 1817-20, indeksowała Urszula Świerczyńska
Osmolin (MZ) -- M 1888, 1893, 1940, indeksował Piotr Romanowski
Ostrowąs (KP) -- UZ 1851-60 M 1851-61, indeksowała Urszula Świerczyńska
Pacyna (MZ) -- M 1919, indeksował Piotr Romanowski
Połomia-USC (SL) -- M 1943, indeksował Arturro
Połonka (BR) -- UMZ 1800-1818, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Radłów (m. Wola Radłowska) (MP) -- U 1886-1900, indeksowała Ania_mich
Radomsko (LD) -- M 1940-42, indeksowała Karolina Sztajnert
Rosochate Kościelne (PL) -- U 1830-32 rozszerz., indeksowała Kinga Pruszyńska
Rudyszwałd-USC (SL) -- M 1943, indeksował Arturro
Rychwałd (SL) -- M 1751-60, indeksował Stanisław Sroka
Sanniki (MZ) -- M 1940, indeksował Piotr Romanowski
Suserz (MZ) -- M 1868-71, 1873-74, 1882, 1886, 1888-90, 1896-97, 1940 1868-71, 1873-74, 1882, 1886, 1888-1890, 1896-1897, 1940, indeksował Piotr Romanowski
Syrynia-USC (SL) -- M 1943, indeksował Arturro
Szczawin Kościelny (MZ) -- M 1940-41, indeksował Piotr Romanowski
Tworków-USC (SL) -- M 1943, indeksował Arturro
Żołudek (BR) -- U 1840-1842, indeksowała Kati85


15-01-2024

Berdyczów św. Barbara (UK) -- UMZ 1863, indeksował Oleg Rosowiecki
Bluszczów - USC (SL) -- Z 1938-39, indeksował Arturro
Cisna (gr.-kat.) (PK) -- U (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Czarnorzeki (gr.-kat.) (PK) -- UMZ (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Dzimierz - USC (SL) -- M 1940-43, indeksował Arturro
Gliniany (UK) -- UMZ 1872-74, indeksowała Joanna Naróg-Kowalska
Jabłoń Kościelna (PL) -- M 1803-24, indeksowała Karolina Jaworska
Kijów św.Aleksander (UK) -- U 1890, indeksował W_Marcin
Kolbuszowa (m. Bukowiec) (PK) -- U 1821-53, indeksowała Heather Pedersen
Kolbuszowa (m. Bukowiec) (PK) -- Z 1831-33, 35 , indeksowała Heather Pedersen
Kolbuszowa (m. Kolbuszowa) (PK) -- Z 1813-21, 1861-70, indeksowała Heather Pedersen
Kornice - USC (SL) -- Z 1915-25, indeksował Arturro
Kuźnia Raciborska - USC (SL) -- Z 1900-07, indeksował Arturro
Lubecko (SL) -- Z 1755-64, indeksowała Maria Rogalska
Lyski - USC (SL) -- Z 1886-89, indeksował Arturro
Łososina Dolna (m. Roćmirowa) (MP) -- U 1786-1900, indeksował Adam Ciastoń
Marklowice - USC (SL) -- Z 1941-42, indeksował Arturro
Odechów (MZ) -- UZ 1916, indeksowała Sylwia Cisek-Dolega
Osieck (MZ) -- U 1912-15, indeksowała Beata Krupa
Pietrowice Wielkie (SL) -- SkU 1874-1907, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Pilchowice - USC (SL) -- SkM 1874-1934, indeksował Arturro
Pogrzebień - USC (SL) -- Z 1939-42, indeksował Arturro
Polanka Wielka (MP) -- Z 1797-1819, indeksował Grzegorz Zemła
Potok Złoty (UK) -- UMZ 1863-65, indeksowała Helena Sawicka-Kręcichwost
Pszów-Krzyżkowice-Krzischkowitz USC (SL) -- M 1943, indeksował Arturro
Pszów USC (SL) -- SkM 1901, indeksował Arturro
Restarzew (LD) -- U 1918-21, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Rząśnia (LD) -- U 1893-1915, M 1875-88, 1896-1909, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Rząśnia (LD) -- M 1826-42, 74 (rozszerzenie), indeksowała Katarzyna Plisiecka
Rzęczkowo-Rentschkau USC (KP) -- Z 1878-94, indeksowała Zuzanna Wolnik
Skaryszew (MZ) -- U 1896-1905, indeksował Bartłomiej Zieliński
Szczerców (LD) -- Z 1913-15 (rozszerzenie), indeksowała Katarzyna Plisiecka
Szczerców (LD) -- U 1886-1909, Z 1900-12, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Turza Śląska - USC (SL) -- M 1943, indeksował Arturro
Warszawice (MZ) -- U 1911-13, Z 1897-1916 (rozsz. + nowe), indeksowała Beata Krupa
Wigry (PL) -- UMZ 1837, indeksowała Kaja Grodzicka
Wodzisław Śląski - USC (SL) -- M 1943, indeksował Arturro


14-01-2024

Błażowa (PK) -- UMZ (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Boratyn (gr.-kat.) (PK) -- UMZ (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Bukówiec Górny (WP) -- U 1871-1880, indeksował Grzegorz Mrozek
Byczyna (KP) -- U1866,68-70(rozszerzenie) Z 1866,68-70, indeksował Sławomir Radzimski
Chmielnik (PK) -- U (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Chmielnik (SK) -- UMZ 1922, indeksował Kazimierz Kozak
Chyrowa (gr.-kat.) (PK) -- UM (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Ciechanowiec (PL) -- U 1892-94, indeksowała Ewelina Chilińska
Cieszanów (PK) -- UMZ (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Czyżew (PL) -- M 1919-20, indeksowała Justyna Jaźwińska
Gliwice-Ostropa Ducha Świętego (SL) -- Z 1711-65, indeksował Mariusz Seidel
Gorzkowice (LD) -- MZ 1943, indeksował Bogusław Gadecki
Grzegorzew (WP) -- UMZ 1885-1890, indeksował Piotr Frątczak
Klukowo (MZ) -- U 1812-19, indeksowała Mariola Piotrowska
Kraków Boże Ciało (MP) -- Z 1792-99, indeksowała KasiaKP
Krośniewice (LD) -- U 1826-33 (rozszerzenie), indeksował Antoni Burzyński
Lubotyń (WP) -- Z 1851-1867, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Łódź-Radogoszcz NSJ (LD) -- UMZ 1920, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź NMP (LD) -- Z 1934, indeksowała Iza Ziobro
Małomożejkowo (gr.-kat.) (BR) -- U 1815-1827 (lata skrajne), indeksowała Irena Wasilewska
Mokronos (pow. krotoszyński) (WP) -- Z 1753-1883, indeksował Karsowianin
Nur (MZ) -- M 1891 , indeksował Paul Baranoski
Ostrowiec Świętokrzyski (SK) -- Z 1918-22, indeksowała Ola Szcześniak
Piątnica (PL) -- Z 1918-21, indeksował Kamil Wojewoda
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- U 1887-88, 1916, indeksowała Halina Januszewska
Raniżów (m. Wola Raniżowska) (PK) -- Z 1814-27, indeksowała Joanna Drapała
Sadów (SL) -- UMZ 1857-58, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Słupia (MZ) -- UZ 1851-70, indeksowała Mary Ann Graham
Sokołów Małopolski (PK) -- Z 1921-41, indeksował Kinga Słonka
Stare Troki (LT) -- UZ 1876-1879, indeksowała Bożena Tylingo
Suraż (PL) -- M 1770-1808, indeksował Paweł Hryniewicki
Suwałki (PL) -- M 1920, indeksował Marek Rozmysłowski
Świerklany (SL) -- SkU 1886-1904, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Tomaszów Mazowiecki (LD) -- Z 1886-87, 89-90, indeksował Karol Matuszewski
Uhowo (PL) -- M 1767-1808, indeksował Paweł Hryniewicki
Ulanów (PK) -- UM (aktualizacja), indeksował Konrad Mierzwa
Wilno św. Rafała (LT) -- M 1912-1917, indeksowała Bożena Tylingo
Wola Wiązowa (LD) -- U 1906-09, M 1876-84, 1908-09, indeksował Tomasz Skolimowski


13-01-2024

Biórków Wielki (MP) -- U 1797-1810, indeksował Wojciech Nowiński
Ceranów (MZ) -- U 1901-05, indeksował Krzysztof Składanowski
Cetula (gr.-kat.) (m. Radawa) (PK) -- Z 1784-1846, indeksował Zbigniew Surmacz
Jeżowe (m. Cholewiana Góra, Nowosielec, Jata, Zalesie, Sójkowa ) (PK) -- U 1890, indeksował MareKK
Katowice USC (SL) -- U 1880-91, indeksowała Barbara Wiechula
Kłomnice (SL) -- Z 1883, indeksowała Aneta Kaczmarek
Kromołów (SL) -- U 1873-74, indeksowała Mirka_Lachowska
Królówka (m. Cichawka) (MP) -- Z 1784-1838, 41-1945, indeksowała Aleksandra Bury
Leżajsk (gr.-kat) (PK) -- U 1842-48, indeksował Fabian Dąbrowski
Maków Podhalański (MP) -- U 1775-76, indeksował Mariusz Tokarz
Mogilno (m. Koniuszowa) (MP) -- U 1786-1837, indeksowała Angelika Wysocka
Mszana Dolna (m. Mszana Dolna, Mszana Górna, Łostówka, Łętowe, Słomka, Glisne) (MP) -- U 1910-11, M 1910-16, indeksowała Maria Gałuszka
Parysów (MZ) -- Z 1910-15, indeksował Stanisław Jegier
Pilzno (PK) -- Z 1850-55, indeksowała Anna Choczaj
Pisarzowice (m. Pisarzowice) (SL) -- U 1809-38, indeksował Łukasz Kominiak
Rzejowice (LD) -- U 1913-14, indeksował Bogusław Gadecki
Rzekuń (MZ) -- Z 1894-95, indeksowała Marta Wojciechowska
Sokołow Małopolski (m. Wólka Niedźwiedzka) (PK) -- M 1893-1912, indeksował Adam Sawka
Sokołów Małopolski (m. Turza) (PK) -- M 1906, 08-1912, indeksował Adam Sawka
Świerklany (SL) -- SkU 1874-85, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Tarnobrzeg - Miechocin (m. Dzików) (PK) -- U 1889-1922, indeksował Achille
Włodzimierzec (UK) -- Z 1827-32, indeksował Kacper Kalin, weryf. Aleksandra Bury
Zaleszany (m. Zbydniów) (PK) -- M 1897-1925, indeksowała Urszula Mokrzak
Zasław św. Józef (UK) -- UMZ 1832-34, 37, 39, indeksował Rafał Gawinek
Żywiec -Saybusch Narodzenia NMP (m. Pietrzykowice) (SL) -- M 1733-1837: U 1711-1836, indeksował Szymon Baron


12-01-2024

Bolechów (obw. iwanofrankiwski) (UK) -- U 1837, indeksował bwrubel
Głębokie (BR) -- UMZ 1860-1864, indeksowała KemMarzanna
Głębowice (m. Głębowice) (MP) -- Z 1921-43, indeksował Mariusz Gąsiorek
Jędrzejów św. Trójcy (SK) -- U 1916, M 1916-21, Z 1916, indeksował Michał Horbanowicz
Kamionka Strumiłowa (m. Budki Nieznanowskie, Majdan) (UK) -- Z 1816-1900, indeksowała sokolniczka
Kamionka Strumiłowa (m. Budki Nieznanowskie, Majdan) (UK) -- U 1816-61, M 1818-99 (aktualizacja), indeksowała sokolniczka
Nur (MZ) -- M 1890 , indeksował Paul Baranoski
Osieck (MZ) -- M 1924, indeksował wasam82
Piaski (KP) -- U 1770-98, M 1743-46,53-56,73-98, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Prozoroki (BR) -- UMZ 1870-1871, indeksowała Barbara Jakubik
Radomin (KP) -- U 1863-67,M 1848, indeksował Krzysztof Kamiński
Rosochate Kościelne (PL) -- U 1827-29, indeksowała Kinga Pruszyńska
Sołoki (LT) -- UMZ 1819-1821, indeksowała Marck57
Tarnopol (gr.-kat.) (UK) -- Z 1900-02, indeksował Krzysztof Ceborski
Taurogi (LT) -- Z 1806-1807, indeksował Jacek Perkowski
Unierzyż (MZ) -- U 1915-18, indeksowała Krystyna Malik
Wędziagoła (LT) -- U 1797-1801, indeksował Jacek Perkowski
Witków Nowy (UK) -- UMZ 1850-67 (skrajne), indeksowała Elżbieta Kowalska
Złotniki (SK) -- UMZ 1813-19, indeksował Krzysztof Kosteczko


11-01-2024

Bakałarzewo (PL) -- UMZ 1854-57, indeksowała Krystyna Jaśko
Dąbrowa Wielka (PL) -- U 1829-30, indeksowała Renata Szynalska
Głowno (LD) -- Z 1921, indeksował Jarosław Stawowski
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1694-1700, indeksowała KasiaKP
Młodzawy (SK) -- MZ 1885, 90-95, indeksowała Anna Kasprzyk-Gorzałczana
Młodzawy (aneksy) (SK) -- M 1883-84, 86-89, 1900, 04, 06, indeksowała Anna Kasprzyk-Gorzałczana
Olszyny (MP) -- M 1679-82, 1717-52, indeksował Marek Łośko
Pilchowice (SL) -- M 1838-41,49-58, indeksował Mariusz Seidel
Przemyśl (gr.-kat.) (m. Wilcze) (PK) -- U 1850-90, M 1788-1910 (daty skrajne), indeksował Marek Skórka
Żyrardów (MZ) -- U 1910-12, UM 1918-20, indeksował Słoniasz


10-01-2024

Bircza (PK) -- UMZ (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Blizianka (gr.-kat.) (PK) -- M (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Cetula (gr.-kat.) (m. Cetula) (PK) -- M 1784-1845, indeksował Zbigniew Surmacz
Cetula (gr.-kat.) (m. Radawa) (PK) -- M 1785-1846, indeksował Zbigniew Surmacz
Ciechanowiec (PL) -- U 1891, indeksowała Ewelina Chilińska
Głowno (LD) -- Z 1920, indeksował Jarosław Stawowski
Grodzisko Dolne (m. Grodzisko Górne) (PK) -- U 1863-91, indeksował Sławomir Nowak
Jeżowe (m. Jata) (PK) -- U 1805-17, M 1810-18, indeksował Andrzej Ligas
Kraków-Mogiła (MP) -- U 1882-1888, indeksował Jarosław Zapala
Łódź-Nowosolna (ewang.) (LD) -- UM 1846-50, Z 1846-50 (aktualizacja), indeksował Marius Meyer
Pałuki (MZ) -- U 1653, 1658-78, 1680-85, 1686- 94, M 1662-78, 1680-82, 1685, 1690-94, Z 1691-1781, indeksował Michał Trzpiot
Pstrążna-Pstrzonsna USC (SL) -- SkU 1891-1906, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Radomsko (LD) -- Z 1929, indeksował Bogusław Gadecki
Radomsko (LD) -- M 1938-39, indeksowała Karolina Sztajnert
Raniżów (m. Wola Raniżowska) (PK) -- Z 1797-1813, indeksowała Joanna Drapała
Rozbity Kamień (MZ) -- U 1890-93, indeksował Zenon Smuniewski
Sulmierzyce (mojż.) (LD) -- U 1873-79, MZ 1873-76, 78-79, indeksował Andrzej Selerowicz
Tumlin (SK) -- UMZ 1920-21, indeksowała Joanna Kłosińska
Witków Nowy (UK) -- UMZ 1874, indeksowała Elżbieta Kowalska


09-01-2024

Berezka (gr.-kat.) (PK) -- UMZ (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Besko (gr.-kat.) (PK) -- U (akt. linków), indeksował Konrad Mierzwa
Chorzów-Królewska Huta I USC (SL) -- SkM 1899-1900, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Dobrylas (PL) -- M 1930-40, indeksował Paweł Rybka
Dorohostaje (UK) -- M 1832, Z 1828, indeksowała Danuta Wojtowicz, weryf. Elżbieta Kowalska
Dubno (UK) -- Z 1847, indeksowała Danuta Wojtowicz, weryf. Elżbieta Kowalska
Fastów (UK) -- M 1910, indeksowała Danuta Wojtowicz, weryf. Elżbieta Kowalska
Gogołów (m. Huta Gogołowska) (PK) -- M 1784-1889, indeksował Marcin Więcek
Jastrzębia (m. Kąśna Dolna, Kąśna Górna) (MP) -- UZ 1786-1800, indeksował Michał Kwiatek
Krużlowa (m. Krużlowa Wyżna) (MP) -- Z 1855, indeksowała Izabela Obrzut-Marek
Piątnica (PL) -- M 1890-92 rozsz, M 1893-1904, SkM 1905-11, indeksował Kamil Wojewoda
Polanka Wielka (MP) -- Z 1820-48, 1943, indeksowali Grzegorz Zemła z zespołem ZDI
Pstrążna-Pstrzonsna USC (SL) -- SkU 1880-90, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Racibórz-Markowice USC (SL) -- SkZ 1936-42, indeksował Arturro
Rudomino (LT) -- UMZ 1836-1840, indeksowała Wioleta Agejewa
Rybnik USC (SL) -- SkZ 1938-42, indeksował Arturro
Rydułtowy-Radoszowy USC (SL) -- SkZ 1874-13, indeksował Arturro
Rydułtowy - USC (SL) -- SkZ 1874-1914, indeksował Arturro
Satanów (UK) -- M 1839-43, indeksowała Irena Wasilewska
Siennica (MZ) -- UMZ 1917, indeksowała Teresa Podrucka
Sienno (MZ) -- M 1837, 1839-41, 1843-44, indeksował Krzysztof Cegliński
Szczekociny (SL) -- U 1901-10, indeksował Wacław Winczakiewicz
Unieck (MZ) -- Z 1868-75, 1914-20, indeksowała Krystyna Malik
Witków Nowy (UK) -- UMZ 1840, indeksowała Elżbieta Kowalska


08-01-2024

Andrychów (m. Andrychów, Sułkowice) (MP) -- U 1923, M 1943, indeksował Bartłomiej Zieliński
Czchów (m. Czchów) (MP) -- U 1849, indeksował Henryk
Dąbrowa Wielka (PL) -- U 1893-95, indeksował Marek Dołęgowski
Frysztak (PK) -- Z (aktualizacja), indeksował Konrad Mierzwa
Godów USC (SL) -- Z 1940-42, indeksował Arturro
Gołaczewy (MP) -- UMZ 1821-30, indeksował Jerzy Koprowski
Gołkowice USC (SL) -- Z 1937-39, indeksował Arturro
Gorzyce USC (SL) -- Z 1936-42, indeksował Arturro
Jastrzębie-Zdrój-Borynia USC (SL) -- M 1881-85, indeksował Arturro
Kobiór USC (SL) -- M 1881-85, indeksował Arturro
Kucice (MZ) -- UMZ 1808-25, indeksowała Barbara Sikorska
Lekartów (SL) -- SkU 1899-1913, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Lubotyń (WP) -- M 1861-1867, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Maków Podhalański (m. Grzechynia) (MP) -- M 1841-53, indeksował Marusz Tokarz
Medynia Głogowska (m. Medynia, Węgliska, Zalesie) M 1880-94 (PK) -- M 1880-94, indeksował Adam Sawka
Ornontowice USC (SL) -- M 1881-85, indeksował Arturro
Osieck (MZ) -- M 1925, indeksował wasam82
Ostrowiec Świętokrzyski (SK) -- Z 1906-10, indeksowała Bożena Krajewska
Owsiszcze (SL) -- Z 1939-42, indeksował Arturro
Piasek-Sandau USC (SL) -- M 1874-83, indeksował Arturro
Przyszowa (m. Przyszowa) (MP) -- U 1861-63, 1879-90, indeksowała Monika Kroczek
Pstrążna USC (SL) -- SkU 1874-79, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Skała (MP) -- Z 1871-89 (rozszerzenie), indeksował Grzegorz Madej
Syrynia - USC (SL) -- SkZ 1924-42, indeksował Arturro
Szczawin Kościelny (MZ) -- M 1940-41, indeksował Piotr Romanowski
Tropie (m. Roztoka) (MP) -- U 1896-1945, indeksowała Halina Radwańska
Tychy-Urbanowice - USC (SL) -- M 1874-80, indeksował Arturro
Uhowo (PL) -- Z 1808-48, indeksował Paweł Rybka
Wigry (PL) -- UMZ 1836, indeksowała Kaja Grodzicka
Witków Nowy (UK) -- UMZ 1852, indeksowała Elżbieta Kowalska
Zielonki (MP) -- Z 1890-1911, indeksowała Simona Aleksiejuk


07-01-2024

Bukówiec Górny (WP) -- U 1861-1870, indeksował Grzegorz Mrozek
Daleszyce (SK) -- Z 1821-25 (rozszerzenie), indeksował Andrzej Gawlik
Deraźne (UK) -- M 1825-26, indeksowała Elżbieta Kowalska
Filipów (PL) -- U 1900, indeksowała Helena Grochowska
Gidle (LD) -- U 1874-82, indeksował Bartłomiej Zieliński
Gogołów (m. Huta Gogołowska) (PK) -- Z 1784-1872, indeksował Marcin Więcek
Jeżowe (m. Jeżowe) (PK) -- U 1874-76, indeksowała thzuber
Kraków św. Florian (MP) -- Z 1900-05, indeksował Szymon Nowak
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- U 1800-09 (rozsz.), indeksował Robert Pawłowski
Krośniewice (LD) -- U 1810, 14-15 (rozszerzenie), indeksował Antoni Burzyński
Lekartów (SL) -- SkU 1874-84,86-98, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Lubotyń (WP) -- M 1851-1860, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Łopacin (MZ) -- Z 1900-10, 1915, indeksowała Mariola Piotrowska
Łódź-Radogoszcz NSJ (LD) -- MZ 1934-35, indeksowała Renata Kaźmierczak
Łódź św. Kazimierz (LD) -- U 1915, indeksował Marcin Antczak
Mikołów-Nikolai USC (SL) -- SkM- 1874-85, indeksował Arturro
Nur (MZ) -- M 1889, indeksował Paul Baranoski
Pietrowice Wielkie (SL) -- M 1870-74,1920-42, indeksował Arturro
Przyłęk (SL) -- U 1864-72, M 1864-68, indeksował Bartłomiej Zieliński
Racibórz-Ostróg (SL) -- M 1800-47, 62-74, indeksował Arturro
Rydułtowy - USC (SL) -- SkM 1931-37, indeksował Arturro
Siedlimowo (KP) -- Z 1828, indeksował Bartosz Ossowski
Skaryszew (MZ) -- Z 1826-35, indeksował Bartłomiej Zieliński
Słupia (MZ) -- UZ 1827-50, indeksowała Mary Ann Graham
Słupia pod Kępnem (WP) -- U 1737-1883, Z 1737-1891, indeksował Karsowianin
Tomaszów Mazowiecki (LD) -- Z 1879-85, indeksował Karol Matuszewski
Turośń Kościelna (PL) -- U 1857-62, indeksowała Wiola Dec
Turza Śląska-Gross Thurze USC (SL) -- M 1940-42, indeksował Arturro
Warszawa św. Andrzej (WA) -- M 1868 (rozszerzenie), indeksował Sławomir Kowalczyk
Węgrów (MZ) -- M 1868, indeksowała Julia Dębska
Węgrzynowo (MZ) -- U 1903, indeksował Andrzej Welskop
Wolbrom (MP) -- U 1893, indeksowała Agnieszka Paulewicz
Wyszków (pow. węgrowski) (MZ) -- UM 1735-1810, Z 1759-1810 (sumariusz), indeksowała Julia Dębska


06-01-2024

Bolechów (obw. iwanofrankiwski) (UK) -- U 1836, indeksował bwrubel
Cetula (gr.-kat.) (PK) -- Z 1784-1846, indeksował Zbigniew Surmacz
Chorzów-Królewska Huta I USC (SL) -- SkU 1898 , SkM 1903-05, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Ciechanowiec (PL) -- U 1890a, indeksowała Ewelina Chilińska
Czernica - USC (SL) -- M 1913-30, indeksował Arturro
Deraźne (UK) -- Z 1825-26, 44-64 (skrajne), 1839-40,43 (rozszerzenie), indeksowali Danuta Wojtowicz, Małgorzata2005, bogda252, Bogdan Wąsiel, weryf. Elżbieta Kowalska
Goczałkowice - USC (SL) -- M 1881-85, indeksował Arturro
Kraków św. Mikołaj (MP) -- U 1880-89 (aktualizacja), indeksował Artur Michniewski
Kraków św. Mikołaj (MP) -- U 1856-79, indeksował Artur Michniewski
Krośniewice (LD) -- M 1809-10, 14-15 (rozszerzenie), indeksował Antoni Burzyński
Lyski - USC (SL) -- M 1908-30, indeksował Arturro
Łódź św. Anna (LD) -- M 1914, indeksowała Ilona Gieras
Mszana Dolna (m. Mszana Dolna, Kasinka Mała, Mszana Górna, Łostówka, Łętowe, Słomka, Glisne) (MP) -- U 1906-09, indeksowała Maria Gałuszka
Pietkowo (PL) -- Z 1809-25, indeksował Marian Łazarecki
Pilzno (m. Pilźnionek) (PK) -- M 1891-1942, indeksował Daniel Piotr Lis
Pstrążna - USC (SL) -- M 1908-30, indeksował Arturro
Raniżów (m. Wola Raniżowska) (PK) -- Z 1786-96, indeksowała Joanna Drapała
Regnów (LD) -- UMZ 1861-69, indeksowała Ewa Czerkawska
Skaryszew (MZ) -- Z 1876-85, indeksował Bartłomiej Zieliński
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1918-22, indeksowała Bożena Prymus
Stabla (PL) -- Z 1857-58, indeksował Cezary Borowski
Warszowice - USC (SL) -- M 1881-85, indeksował Arturro
Werstok (prawosł.) (PL) -- UMZ 1859, indeksował Sebastian Kuszczuk
Węgrzynowo (MZ) -- U 1901-02, indeksował Andrzej Welskop


05-01-2024

Buczkowice (SL) -- U 1923, indeksował Łukasz Kominiak
Częstochowa św. Zygmunta (SL) -- Z 1915, indeksował Stanisław Jegier
Deraźne (UK) -- M 1828-64 (skrajne), M 1839-40,42-43 (rozszerzenie), indeksowali Danuta Wojtowicz, Bogdan Wąsiel, Małgorzata2005, Bogda, weryf. Elżbieta Kowalska
Jeżowe (m. Jata) (PK) -- U 1794-1804, indeksował Andrzej Ligas
Jeżowe (m. Jeżowe, Kamień) (PK) -- U 1890, indeksował MareKK
Kolbuszowa (m. Wola Domatkowska) (PK) -- U 1791-99, indeksowała Heather Pedersen
Kolbuszowa ( m. Kolbuszowa) (PK) -- U 1838-43, indeksowała Heather Pedersen
Krasne (MZ) -- U 1851-60 Z 1855-60, indeksowała Izabela Czaplicka
Łukowiec (m. Ł. Wiśniowski, Nowoszyny i Ł. Żurowski) (UK) -- U 1906, indeksowała Heather Pedersen
Niewodnica Kościelna (PL) -- Z 1853-64, 70, indeksowała Wiola Dec
Przemyśl (gr.-kat.) (m. Przemyśl) (PK) -- U 1858-64, indeksował Marek Skórka
Pszów - USC (SL) -- M 1932-39 ,42, indeksował Arturro
Radlin - USC (SL) -- M 1933-42, indeksował Arturro
Radostowice - USC (SL) -- M 1881-85, indeksował Arturro
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- Z 1904, indeksowała Halina Januszewska
Raszczyce - USC (SL) -- M 1923-31, indeksował Arturro
Rudołtowice - USC (SL) -- M 1881-85, indeksował Arturro
Rzęczkowo-Rentschkau USC (KP) -- U 1874-85, M 1875-82, Z 1874-79, indeksowała Zuzanna Wolnik
Siedliska (pow. brzozowski) (gr.-kat.) (m. Siedliska) (PK) -- M 1784-1840, indeksowała an_karnas
Skaryszew (MZ) -- Z 1866-75, indeksował Bartłomiej Zieliński
Sokoły (PL) -- Z 1943, indeksował Patryk Roszkowski
Tarnobrzeg-Miechocin (m. Miechocin i Kajmów) (PK) -- Z 1850, 1906-09, indeksowała Heather Pedersen
Uhowo (PL) -- M 1808-48, indeksował Paweł Rybka


04-01-2024

Bochnia (m. Kolanów) (MP) -- U 1825-1925, M 1826-1925, Z 1825-1920, indeksował Marcin Więcek
Byczyna (SL) -- SkU 1881-89, indeksował Jan Beren
Derażnia (UK) -- UMZ 1797-99, indeksował Aleksander Bramski
Gliwice-Ostropa św.Ducha Świętego (SL) -- U 1687-99, 1905-23 , indeksował Mariusz Seidel
Grabowo-Grabowen (pow. mrągowski) USC (WM) -- UMZ 1874-91, indeksowała Marcelina Kaczmarczyk
Grodziec-Grodzietz (SL) -- M 1859-88, indeksował Mirek Sarnik
Janowo (WM) -- U 1923, indeksował Jakub Pisarski
Lubecko (SL) -- Z 1745-54, indeksowała Maria Rogalska
Łodygowice (m. Rybarzowice, Kalna, Glemieniec) (SL) -- U 1923, indeksował Łukasz Kominiak
Łopacin (MZ) -- Z 1890-99, indeksowała Mariola Piotrowska
Maków Podhalański (m. Grzechynia) (MP) -- M 1813-40, indeksował Mariusz Tokarz
Niegardów (MP) -- UMZ 1879-81, 1919, indeksował Wojciech Nowiński
Pcim (MP) -- M 1905-08, indeksowała Rosanna
Rabka-Zdrój (m. Rabka) (MP) -- U 1880-1922, Z 1865-1922, indeksowała Joanna Maślanek
Rodele-Rodehlen USC (WM) -- U 1884-85, indeksowała Marcelina Kaczmarczyk
Skaryszew (MZ) -- Z 1856-65, indeksował Bartłomiej Zieliński
Srokowo-Drengfurth USC (WM) -- U 1886-1910 M 1913 Z 1883, indeksowała Marcelina Kaczmarczyk
Strabla (PL) -- UZ 1852-54, indeksował Cezary Borowski
Topczewo (PL) -- U 1837-43, indeksował Paweł Hryniewicki
Ustroń św. Klemensa (m. Wisła) (SL) -- U 1858-73, indeksował Rene Morys
Warszawa św. Aleksander (WA) -- U 1884, indeksowała mariamikołaj
Warszawa św. Barbara (WA) -- M 1940, indeksował Paweł Zawadzki
Werstok (prawosł.) (PL) -- UMZ 1877, indeksował Sebastian Kuszczuk
Widze (BR) -- UMZ 1819-1821, indeksowała Marck57
Wilkowice (pow. bielski) (m. Wilkowice) (SL) -- U 1923, indeksował Łukasz Kominiak
Zawiercie św. Apostołów Piotra i Pawła (SL) -- U 1915, indeksował Tadeusz Łukaszek


03-01-2024

Babice (MZ) -- Z 1877-1900,1902-05, indeksował Jan Olesiński
Chełmo (LD) -- U 1923, indeksował Bogusław Gadecki
Chorzów-Królewska Huta I USC (SL) -- SkU 1899-1900, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Cieszyn św. Marii Magdaleny (m. Skibica) (SL) -- M 1813-48, indeksował Edward Zagóra
Deraźne (UK) -- U 1828, 47-53, 55, 57-60, 63-64, U 1839-40,43 (rozszerzenie), indeksowali Danuta Wojtowicz, Bogdan Wąsiel, Małgorzata2005, weryf.Elżbieta Kowalska
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- Z 1861 , indeksowała Livia_Ditto
Jemielnica (OP) -- U 1733-1812, indeksowała Karina Frank
Jeżowe (m. Jeżowe) (PK) -- U 1871-73, indeksowała thzuber
Kornica (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1869-71, indeksowała el_za
Krościenko (gr.-kat.) (PK) -- M 1785-1902, indeksowała Ewa Ertmańska
Łódź-Radogoszcz NSJ (LD) -- UMZ 1919, indeksowała Urszula Świerczyńska
Mały Płock (PL) -- M 1938-41, indeksowała Magda Korzunowicz
Nienadówka (m. Nienadówka, Trzebuska) (PK) -- Z 1850-52, indeksował Adam Sawka
Osieck (MZ) -- M 1926, indeksował wasam82
Pilzno (okolice) (PK) -- U 1778-84, indeksował Daniel Piotr Lis
Pławno (LD) -- M 1943, indeksował Bogusław Gadecki
Pysznica (m. Pysznica) (PK) -- M 1863-89, indeksowała kar_k
Siedliska (pow. brzozowski) (gr.-kat.) (m. Dąbrówka Starzeńska) (PK) -- M 1785-1843, indeksowała an_karnas
Skaryszew (MZ) -- Z 1846-55, indeksował Bartłomiej Zieliński
Słońsk (KP) -- M 1826-35, indeksował Ryszard Jagielski
Syberia (MZ) -- UMZ 1920, indeksował Bartosz Łazarczyk
Uhowo (PL) -- U 1808-48, indeksował Paweł Rybka
Wilkowice (pow. bielski) (m. Bystra, Meszna) (SL) -- U 1923, indeksował Łukasz Kominiak
Wilkowice (pow. bielski) (m. Huciska, Bór Wilkowski, Bór Łodygowski) (SL) -- U 1922-23, indeksował Łukasz Kominiak
Włodowice (SL) -- U 1841-50, indeksowała Ariston


02-01-2024

Bielsko-Biała -Mikuszowice Krakowskie (SL) -- U 1923, indeksował Łukasz Kominiak
Bielsko-Biała -Straconka MB Pocieszenia (SL) -- U 1923, indeksował Łukasz Kominiak
Brodnica św. Katarzyny (KP) -- U 1885-89, indeksował Jarosław Cendrowski
Chełmce (pow. kaliski) (WP) -- U 1795-1799, indeksował Radosław Kliber
Chociszewo (MZ) -- M 1881-90, indeksował Piotr Romanowski
Daniszewo (MZ) -- M 1917-21, indeksowali Piotr Romanowski, nowak
Dzikowiec (m. Kopcie) (PK) -- U 1897-1920, indeksował Tomasz Sudoł
Góry (pow. pińczowski) (SK) -- Z 1911-16, indeksowała Anna Kasprzyk-Gorzałczana
Grodziec (MZ) -- M 1871-75, indeksował Piotr Romanowski
Grybów (m. Gródek) (MP) -- M 1788-1869, indeksowała Grażyna Radzik
Jeżewo (MZ) -- M 1916, 1918, 1919, indeksowali Piotr Romanowski, nowak
Kotelnia (UK) -- Z 1827-34, indeksował Jerzy Klijanienko
Kozy (SL) -- M 1896-1900, indeksował Łukasz Kominiak
Limanowa (m. Stara Wieś) (MP) -- U 1863-78, indeksowała Natalia Karpiel
Lubotyń (WP) -- U 1851-1860, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Łódź św. Teresa (LD) -- MZ 1934-38, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Marzenin (WP) -- M 1900-1950, indeksował Damian Dorociak
Milejów (LD) -- U 1901-03, indeksowała Krystyna Tarkowska
Podhajce (obw. tarnopolski) (UK) -- UMZ 1826 -30, 1832, indeksował Grzegorz Żychowski
Pogrzybów (WP) -- UZ 1788-1850, M 1816-1850, indeksował Karsowianin
Potok Złoty (UK) -- UZ 1858-60 M 1858-59, indeksowała helensaw
Radomsko (LD) -- M 1935-36, indeksowała Karolina Sztajnert
Radzymin (pow. wołomiński) (MZ) -- M 1917, indeksowała Halina Januszewska
Rogotwórsk (MZ) -- M 1919-21, indeksowali Piotr Romanowski, nowak
Rudlice (LD) -- Z 1929-40, indeksował Bogusław Gadecki
Sienno (MZ) -- U 1833-35, indeksował Krzysztof Cegliński
Skaryszew (MZ) -- Z 1836-45, indeksował Bartłomiej Zieliński
Staroźreby (MZ) -- M 1919-22, indeksowali Piotr Romanowski, nowak
Tulce (WP) -- U 1800-1817, indeksował Henryk Krzyżan
Zielonki (MP) -- M 1890-1911, indeksowała Simona Aleksiejuk


01-01-2024

Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1891, indeksowała Ewa Czerkawska
Ostaszyn (kalwiński) (BR) -- UMZ 1727-1879 (lata skrajne), indeksował Wojciech Wosiński
Stołbce (prawosł.) (BR) -- U 1823-1842, indeksował Wojciech Wosiński
Tonowo (prawosł.) (BR) -- U 1867-1877, indeksował Wojciech Wosiński
Kopciowo (LT) -- Z 1861-1867, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Lida (BR) -- U 1848-1890, indeksowała Marta Bałażak
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1918, indeksowała Aneta Kaczmarek
Nowy Sącz św. Małgorzaty (MP) -- U 1730-39, indeksował Mateusz Migacz
Czchów (m. Czchów) (MP) -- Z 1897, indeksowała Małgorzata Chrostowska
Wieliczka (MP) -- U 1898-99, indeksowała Ela Synowiec
Syberia (MZ) -- UMZ 1919 , indeksował Bartosz Łazarczyk
Nur (MZ) -- M 1888, indeksował Paul Baranoski
Wysokienice (LD) -- U 1825, indeksował Krystian Leszczyński
Werstok (prawosł.) (PL) -- UMZ 1876, indeksował Sebastian Kuszczuk
Wąsosz (PL) -- U 1877-82, indeksowała Anna Krawiec
Jurowlany (prawosł.) (PL) -- UMZ 1843-68, indeksował Cezary Rutkowski
Wigry (PL) -- UMZ 1835, indeksowała Kaja Grodzicka
Białowieża (prawosł.) (PL) -- UMZ 1889-90, indeksowała Anna Wiszniewska
Jabłoń Kościelna (PL) -- Z 1769-97, indeksowała Karolina Jaworska
Pietkowo (PL) -- M 1808-23, indeksował Marian Łazarecki
Bielsk Podlaski - św.Mich.Arch.(prawosł.) (PL) -- UMZ 1884, 88-1913, indeksowała Monika Charuj-Cataldi
Strabla (PL) -- U 1852, indeksował Cezary Borowski
Szczuczyn (PL) -- M 1936b-42, indeksował Paweł Rybka
Turośń Kościelna (PL) -- Z 1820b-48, indeksował Paweł Rybka
Werstok (prawosł.) (PL) -- U 1867 , indeksował Włodzimierz Pietroczuk
Chorzów-Królewska Huta I USC (SL) -- SkU 1901 , indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Babice (m. Żarki) (MP) -- U 1892-1900, indeksowała duszak
Jadowniki (m. Maszkienice) (MP) -- M 1822-25, 1844-64, indeksował Adam Sawka
Cieszyn św. Marii Magdaleny (m. Saska Kępa) (SL) -- M 1813-48, indeksował Edward Zagóra
Łopacin (MZ) -- UZ 1914, indeksował Arkadiusz Deli
Rzekuń (MZ) -- Z 1892-93, indeksowała Marta Wojciechowska
Skaryszew (MZ) -- U 1888-95, indeksował Barłomiej Zieliński
Jazgarzew (MZ) -- U 1856-58,60, indeksował Zbigniew Rembiewski


donate
Online: 48, ver. 1.71 © 2010-2024 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::

Producentem Geneteki (w rozumieniu ustawy o ochronie baz danych) jest Polskie Towarzystwo Genealogiczne