geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc



Nowości w serwisie


Teren:


21-10-2021

Białystok (PL) -- UMZ 1836-40, indeksowała Wiola Dec
Bieruń (SL) -- UMZ 1822-44, indeksowała Grażyna Krone
Dzisna (BR) -- U 1852-1859, indeksowała Barbara Jakubik
Lubecko (SL) -- U 1880 , indeksowała Maria Rogalska
Międzyrzecze Górne-Ober Kurzwald (SL) -- M 1706-36, indeksował Łukasz Kominiak
Mława (MZ) -- U 1812-1825, M 1818-1823, indeksowała Izabela Czaplicka
Mokowo (KP) -- U 1878-1900 ; Z 1869-90, indeksowała Mary Ann Graham
Pilica (SL) -- M 1872-73, indeksował Scowron
Szydłowice (KP) -- U 1854-89, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1906, indeksowała mariamikołaj
Warszawa św. Trójca (prawosł.) (WA) -- M 1909-12, indeksowała Natalia Opiłowska


20-10-2021

Barcice (MP) -- U 1877-1882, indeksowała Viera Dušinská
Biecz (m. Biecz) (MP) -- U 1898-1902, indeksowała Ewa Brudzisz
Cielądz (LD) -- UMZ 1855-56, indeksował Bartłomiej Kupis
Cięcina-Wieprz (SL) -- U 1786-1836, indeksowała Incognito
Dobrzyjałowo (PL) -- M 1915-29, indeksował Grzegorz Nowik
Imbramowice (MP) -- U 1895-98, indeksował Krzysztof Rudziński
Jaworze-Ernsdorf (ewang.) (SL) -- U 1811-21, indeksował Łukasz Kominiak
Kałów (LD) -- MZ 1918, U 1919, indeksował Karol Kosiński
Kobryń (BR) -- UMZ 1799-1818, indeksowała Marck57
Łódź św. Trójca (ewang.) (LD) -- Z 1923-26, indeksowała Katarzyna Zarychta
Miedźna-Miedzna (SL) -- U 1818-20 ;Z 1820, indeksowała Joanna Hoffmann
Pielgrzymka (gr.-kat.) (m. Huta Samoklęska, Kłopotnica, Pielgrzymka) (PK) -- Z 1873-1900, indeksował Mieczysław Maziarski
Pniewy (ewang.) (WP) -- M 1837, 1841-1847, indeksował Paweł Zawadzki
Poświętne (PL) -- U 1834-49, indeksował Marian Lazarecki
Radomsko (LD) -- M 1799-1801, indeksowała Bożena Rasmussen
Ręczno (LD) -- U 1914-15, M 1917, indeksował Gadecki.Bogusław
Rudlice (LD) -- U 1733-39, M 1741-42, indeksował Marcin Pietrzak
Rzejowice (LD) -- M 1863-76, indeksowała Ewa Lewandowska
Tylawa (gr.-kat.) (m. Tylawa) (PK) -- U 1869-1907, indeksował Mieczysław Maziarski
Uście Zielone (UK) -- UMZ 1834-45 (skrajne), indeksował Grzegorz Żychowski
Warszawa ASC Cyrkuł III (WA) -- Z 1819, indeksował Sławomir Kowalczyk
Wieniawa (MZ) -- U 1635-1768, M 1602-1686 (daty skrajne), indeksował Egbert Małecki
Wilczyska (m. Wojnarowa) (MP) -- U 1893-95, indeksował Dennis Dodson


19-10-2021

Dobrocin-Gross Bestendorf USC (WM) -- UMZ 1894-1901, indeksowała Agnieszka Kościuk
Gołaczewy (MP) -- Z 1919, indeksował Maciej Gardeła
Kalisz Dobrzec św. Michała Archanioła (WP) -- U 1877, indeksował Mariusz Dąbrowski
Nowy Sącz (m. Januszowa) (MP) -- U 1786-1859, indeksowała Jolanta Hajduk
Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1921-33, indeksował Łukasz Fajfrowski
Raciborowice (MP) -- U 1890-96, indeksowała Dominika Ciolek
Sucha Poduchowna (MZ) -- U 1883-1890, indeksowała Elżbieta Pawlak
Szydłowiec (MZ) -- M 1835-1840, indeksował Krzysztof Cegliński
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1924-25, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1934, indeksowała Ewa Czerkawska
Wąsewo (MZ) -- Z 1765-1808 (sumariusz), indeksował Krzysztof Kośnik


18-10-2021

Iłów (MZ) -- U 1880-1885, indeksował Andrzej Kiełbasa
Kobyłka (MZ) -- MZ 1919, indeksowała Anna Malinowska
Lubsza-Lubschau (SL) -- U 1707-65, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łączki Jagiellońskie (m. Wysoka Strzyżowska) (PK) -- M 1784-1890, indeksował Andrzej Godek
Morawica (MP) -- M 1768-82, indeksował merdigon
Pszczyna Wszystkich Świętych (SL) -- M 1872-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rozdrażew (WP) -- U 1842-44, indeksował Radosław Kliber
Szydłowiec (MZ) -- U 1839, indeksował Krzysztof Cegliński
Wągrowiec (WP) -- U 1745-1761, indeksował Rafał Albiński
Zaborów (m. Zaborów) (MP) -- U 1851-1863, indeksowała Ada Chodacka


17-10-2021

Chechło (MP) -- SkM 1791-1800, indeksował Andrzej Pędras
Chełm (pow. bocheński) (MP) -- U 1810-1814, indeksował Rafał Chruściel, Renata Majewska
Chełm (pow. bocheński) (MP) -- U 1795-96, 1807-1810 (aktualizajca), indeksował Rafał Chruściel
Dąbrowice (LD) -- UMZ 1919, indeksował Filip Skurzewski
Gorzkowice (LD) -- M 1915-23, indeksował Gadecki.Bogusław
Iłówiec (WP) -- U 1633-1797 lata skr.; U 1798-1812; Z 1813-64, indeksowała Danuta Danecka
Inowłódz (LD) -- U 1887-88, indeksował Janusz Kamiński
Jałówka (PL) -- U 1858-59, indeksował Adam Okuniewski
Kałów (LD) -- U 1917-18, indeksował Karol Kosiński
Kamieńsk (LD) -- U 1864, MZ 1859, indeksował Marcin Maniecki
Plecka Dąbrowa (LD) -- UMZ 1808-09, U 1919-20, indeksował Antoni Burzyński
Puchały (PL) -- U 1910 M 1909-10 Z 1909-10, 15-17, indeksowała Bożena Śmigulska
Radomsko (LD) -- M 1796-98, indeksowała Bożena Rasmussen
Rzyki (MP) -- U 1893-97, indeksowała Lucyna Nowak
Rzyki (MP) -- U 1890-92 (aktualizacja), indeksowała Lucyna Nowak
Słomniki (MP) -- M 1810-35, indeksował Jerzy Koprowski
Żelechlinek (LD) -- SkU 1920, SkMZ 1940, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Żychlin (pow. koniński) (ewang.-ref.) (WP) -- U 1826-1835, indeksowała Katarzyna Zawadzka


16-10-2021

Bilina Wielka (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1764-1851 (skrajne), indeksował Jerzy Nowosielski
Brusiek-Bruschiek USC (SL) -- UZ 1895-99, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Inowrocław św.Mikołaja (KP) -- U 1822-26, indeksowała Justyna Lewandowska
Krzeczowice (gr.-kat.) (PK) -- U 1784-1820, Z 1785-1810, indeksowała Joanna Grzywna
Lubecko (SL) -- U 1879, indeksowała Maria Rogalska
Sobolów (MP) -- M 1820-25, indeksował Piotr Komuński
Strumień (SL) -- U 1882-91, indeksował Łukasz Kominiak
Tęgoborze (m. Tęgoborze) (MP) -- Z 1785-1852, indeksowała Aleks.K
Ujanowice (m. Żmiąca) (MP) -- U 1870-1900, indeksowała Halina Radwańska
Więcławice (MP) -- U 1841-47, indeksowała Tekla
Wilkowice-Bystra (SL) -- Z 1843-96, indeksował Łukasz Kominiak


15-10-2021

Biecz (m. Biecz-miasto) (MP) -- U 1899-1902 (rozszerzenie), indeksowała Ewa Brudzisz
Biłopillia-Białopol (UK) -- U 1840, indeksowała Dorota Żyłko
Klikuszowa (m. Lasek) (MP) -- U 1890-1916, indeksowała 37gosia
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (m. Przegorzały) (MP) -- U 1669-1710, indeksował Tomasz Bulka
Liszki (MP) -- U 1821-1830, indeksował Miłosz Pamuła
Machnówka (UK) -- U 1840, indeksowała Dorota Żyłko


14-10-2021

Brzyków (LD) -- M 1796-1800,06-07, indeksował Henryk Koluszkowski
Chęciny (SK) -- Z 1739-97 (uzupełnienie), indeksował Edward Jabłoński
Daleszyce (SK) -- Z 1798-1834, indeksował Andrzej Gawlik
Dąbrowice (LD) -- UMZ 1916-18, indeksował Filip Skurzewski
Kałów (LD) -- MZ 1917, indeksował Karol Kosiński
Łódź MB Zwycięska (LD) -- Z 1932-33, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Nienadówka (m Nienadówka) (PK) -- Z 1926-34, indeksował Adam Sawka
Pilica (SL) -- M 1874-77, indeksował Scowron
Porąbka Uszewska (MP) -- Z 1769-85, indeksował Mariusz Pabijan
Radomsko (LD) -- U 1828, indeksował Wojciech Nowak
Szczuczyn (PL) -- M 1908-12, indeksowała Magdalena Wróbel
Szewna (SK) -- U 1900-02, indeksowała Bożena Krajewska
Tuczępy (SK) -- U 1826-39 (rozszerzenie), indeksowała Anna Zwolińska
Warszawa św. Andrzej (WA) -- SkU 1914-15, indeksował Artur Lewandowski
Wartkowice (LD) -- UZ 1808-17, indeksował Henryk Dąb
Więcławice (MP) -- U 1797-1804, M 1615-1727, Z 1711-98, 1812-38, indeksowali Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa
Więcławice (MP) -- U 1857-62, indeksował Artur Korfel
Włodowice (SL) -- U 1834,51,59 ; Z 1837,39,88,1900,08, indeksowała Mariadobrosława


13-10-2021

Bodzentyn (SK) -- U 1696-1737, indeksował Piotr Opaliński
Bolesław (pow. dąbrowski) (MP) -- U 1803-23, indeksowała Beata Gajda
Florynka (gr-kat.) (MP) -- UMZ 1801-20, indeksowała Halina Żabczak
Gdów (m. Fałkowice) (MP) -- U 1861-69, indeksowała Anna Budyś
Iłówiec (WP) -- M 1798-1859, indeksowała Danuta Danecka
Imielno (SK) -- UMZ 1901-10, indeksowała Ela Ginalska
Lubecko (SL) -- U 1873-78, indeksowała Maria Rogalska
Nowy Sącz (m. Chruślice) (MP) -- M 1786-1927, indeksowała Jolanta Hajduk
Pełczyska (SK) -- U 1860-67 (rozszerzenia), indeksował Henryk Adamczyk
Pilczyca (SK) -- Z 1928-47, indeksowała Joanna Bugajska
Równe (m. Równe) (PK) -- Z 1870-1936, indeksował Mieczysław Maziarski
Skarżysko Kamienna-Bzin (SK) -- Z 1907-18, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Skotniki Sandomierskie (SK) -- UMZ 1820-29, indeksował Zenon Smuniewski
Słupia Nadbrzeżna (SK) -- M 1910-23, indeksował Tadeusz Łukaszek
Stalowa Wola - Rozwadów (PK) -- M 1785-1892 (skrajne), indeksował Krzysztof Bielak
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- Z 1829-1834, indeksował Henryk Machnik
Szczepanów (m. Rysie) (MP) -- U 1784-99 (aktualizacja), indeksował ArcheGenes
Tarnowa (SK) -- UMZ 1840-87 (skrajne), indeksowała Anna Szymańska
Warszawa-Praga MB Loretańska (św. Florian) (WA) -- SkU 1903, indeksował Artur Lewandowski
Warszawa św. Aleksander (WA) -- Z 1928, 30-31, indeksował Paweł Zawadzki
Wolica (SK) -- UMZ 1857-61 (rozszerzenia i uzupełnienia), indeksował Cezary Borowski
Wzdół Rządowy (SK) -- UMZ 1904-05, indeksowała Halina Kroner


12-10-2021

Bolesław (pow. olkuski) (MP) -- UMZ 1913, indeksował Michał Lorek
Brusiek-Bruschiek USC (SL) -- UZ 1890-94, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Dziekanowice (MP) -- Z 1909-17, indeksował Szymon Nowak
Istebna (SL) -- U 1780-96, indeksował Łukasz Kominiak
Kobryń (BR) -- Z 1735-1796, indeksowała Marck57
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Czyżyny) (MP) -- M 1820-24, indeksowała Gabi Krywult
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Łęg) (MP) -- Z 1797-1824, indeksowała Gabi Krywult
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Mogiła) (MP) -- UM 1816-24, indeksowała Gabi Krywult
Łosice (MZ) -- U 1815-24, M 1813, Z 1814-24, indeksowała el_za
Piaseczno (MZ) -- M 1921, Z 1920-21, indeksowała Aneta Kaczmarek
Szaradowo (KP) -- U 1840-42, indeksowała Allison Brennan
Szydłowiec (MZ) -- U 1838, M 1831-34, indeksował Krzysztof Cegliński
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1932-33, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1876, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1844 (rozszerzenie), indeksował Michał Zieliński


11-10-2021

Bytoń (KP) -- U 1759-72, indeksowała Justyna Lewandowska
Dobczyce (MP) -- U 1901-1905, indeksowała Ela Synowiec
Frysztak (m. Chytrówka) (PK) -- M 1891-1941, Z 1891-1967, indeksował Mieczysław Maziarski
Frysztak (m. Stępina) (PK) -- M 1890-1941, Z 1948-76, indeksował Mieczysław Maziarski
Granowo (pow. grodziski) (WP) -- U 1831-1841, indeksował Jarosław Cendrowski
Iłówiec (WP) -- M 1642-1797 (lata skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1714-20, indeksowała KasiaKP
Lejpuny (LT) -- M 1841-1850, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Lwów św. Anna (UK) -- Z 1892-97, indeksował Mieczysław Maziarski
Więcławice (MP) -- U 1848-1856, indeksował Artur Korfel
Zbyszyce (m. Zbyszyce) (MP) -- M 1837-1846, indeksował Mateusz Dunikowski


10-10-2021

Bogurzyn (MZ) -- Z 1893-96, indeksował Jan Wojtkiewicz
Brusiek-Bruschiek USC (SL) -- Z 1878-89, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Chechło (MP) -- SkM 1781-90, indeksował Andrzej Pędras
Cięcina-Wieprz (SL) -- U 1836-68, indeksowała Incognito
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1876-77, indeksował Stanisław Jegier
Grabno (LD) -- UMZ 1919-20, indeksował Henryk Koluszkowski
Leźnica Wielka (LD) -- Z 1927, indeksował Szymon Nowak
Lwów św. Mikołaj (UK) -- U 1863-71, indeksował Mieczysław Maziarski
Łódź św. Trójca (ewang.) (LD) -- M 1926-29, indeksowała Katarzyna Zarychta
Prażmów (MZ) -- Z 1919, indeksował Sylwester Krzysztof Gajewski
Radicz USC (KP) -- MZ 1905-10, indeksował Marcin Strzelec
Radocyna (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1866-70, indeksował Audrey Bruckner
Rzejowice (LD) -- M 1855-62, indeksowała Ewa Lewandowska
Sędziejowice (LD) -- Z 1880-81, indeksował Adam Czechowski
Szczepanów (MP) -- U 1772-77, indeksował ArcheGenes
Tczów (MZ) -- UZ 1810, indeksował Marcin Różycki
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1805-08, indeksował Rafał Albiński
Wąsewo (MZ) -- M 1797-1808 (sumariusz), indeksował Krzysztof Kośnik
Wilkowice-Meszna (SL) -- Z 1847-1940, indeksował Łukasz Kominiak
Zduny (LD) -- UMZ 1920, indeksował Antoni Burzyński


08-10-2021

Bąkowa Góra (LD) -- U 1826, indeksował Karol Kosiński
Chęciny (SK) -- M 1891-1909 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Chlewo pow. sieradzki (LD) -- U 1761-77, Z 1772-1800, indeksował SlawomirB
Cudnów (UK) -- UMZ 1845, indeksowała Dorota Żyłko
Kamieńsk (LD) -- U 1775-78, indeksował Adam Czechowski
Łódź NMP (LD) -- M 1933, indeksował Jarosław Stawowski
Ocieka (m. Ocieka) (PK) -- U 1871-79, indeksował Łukasz Ciechowicz
Osjaków (LD) -- Z 1859, indeksował Tomasz Skolimowski
Ożarów (LD) -- UMZ 1919, indeksował Tomasz Skolimowski
Przedbórz (LD) -- UMZ 1898-99, indeksowała Krystyna Stanisławska
Radłów (m. Zdrochec) (MP) -- U 1834-86, indeksowała Ania_mich
Sędziejowice (LD) -- U 1761-65,89,1880-81, M 1818-19,27,80-81, Z 1818-19,27-28, UMZ 1919-20, indeksował Adam Czechowski
Skarżysko Kościelne (SK) -- Z 1890-99 (skorowidz), indeksował Incognito
Wielkie Eysymonty (BR) -- U 1819-1826, indeksowała Wilnianka
Wilczyska (m. Wojnarowa) (MP) -- U 1896-99, indeksował Dennis Dodson
Wójcin pow. opoczyński (LD) -- UZ 1856-62, indeksowała Bożena Prymus


07-10-2021

Białaszewo (PL) -- Z 1899-1907, indeksowała Anna Krawiec
Białystok (PL) -- UMZ 1808-35, indeksowała Wiola Dec
Gołaczewy (MP) -- Z 1918, indeksował Maciej Gardeła
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1899-1902 (rozszerzenie), indeksował Andrzej Fortuna
Ląd (WP) -- Z 1947-1974, indeksował Michał Stojek
Lwów Bazylika (UK) -- U 1844-45, M 1844, Z 1844, indeksowała Magdalena Kos
Łososina Dolna (m. Jakubkowice) (MP) -- M 1788-1907, Z 1788-1903, indeksował AdamC
Miedźna-Miedzna (SL) -- M 1817-20;Z 1817-19, indeksowała Joanna Hoffmann
Moskorzew (SK) -- Z 1916-26, indeksowała Katarzyna Grochal-Tondyra
Niedźwiedź gm. Słomniki (MP) -- UM 1854-1870, Z 1853-1870, indeksował Jerzy Koprowski
Nowy Dwór (PL) -- UMZ 1849-50, indeksowała Anna Krawiec
Nowy Sącz (m. Chruślice) (MP) -- U 1827-94, indeksowała Jolanta Hajduk
Osiek (pow.brodnicki) (KP) -- Z 1768-1808, indeksował Krzysztof Kośnik
Pogwizdów (MP) -- M 1781-1784, indeksowała Aleksandra Bury
Pogwizdów (m. Pogwizdów, Nieszkowice Wielkie, Zawada, Wola Nieszkowska) (MP) -- M 1785-1907, indeksowała Aleksandra Bury
Raciechowice (MP) -- M 1723-1744, indeksował Łukasz Kominiak
Romany (PL) -- U 1911-19 Z 1934-40, indeksowała Anna Krawiec
Samborzec (SK) -- UMZ 1917-18, indeksowała Iza Ziobro
Skawina (m. Kopanka, Korabniki, Rzozów, Samborek, Sidzina) (MP) -- U 1890-1913, indeksowała Patrycja Adamus
Skawina (m. Skawina) (MP) -- U 1890-1905, indeksowała Patrycja Adamus


06-10-2021

Bęczkowice (LD) -- M 1938-40, indeksował Gadecki.Bogusław
Ciechocinek (KP) -- UMZ 1918-19 (roszerzenie) UMZ 1920, indeksował Ryszard Jagielski
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- Z 1917, indeksował Cezary Borowski
Klikuszowa (m. Klikuszowa) (MP) -- M 1890-1940, indeksowała 37gosia
Kuźnia Raciborska-Ratiborhammer (SL) -- Z 1902-38, indeksował Alfred Choroba
Ocieka (PK) -- U 1731-40, indeksował Łukasz Ciechowicz
Potok Jaworowski (Fehlabch) (PK) -- UMZ 1796-1939 (skrajne), indeksowała Aleksandra Pamuła
Rybno (MZ) -- U 1872, indeksowała Agnieszka Koszelak
Słupiec (MP) -- U 1786-1800, indeksował dawid254
Sobienie-Jeziory (MZ) -- M 1879-1900, indeksował Beata Krupa
Tomaszów Mazowiecki - Białobrzegi (LD) -- UMZ 1860-74, indeksowała Gośka


05-10-2021

Biała (pow. płocki) (MZ) -- M 1809-25, indeksował Michał Gorczyca
Borzęcin (MZ) -- M 1922, indeksowała Anna Wdowiarek-Dąbrowska
Brusiek-Bruschiek USC (SL) -- M 1878-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ciepielów (MZ) -- UMZ 1856-65, indeksował Bartłomiej Zieliński
Czarnożyły (LD) -- UMZ 1915,17, indeksowała Danuta Mieżyńska
Dobranowice (poprz. Poborowice) (MP) -- M 1914-28, indeksował aqkis
Dzietrzniki (LD) -- M 1900-04, indeksował Waldemar Strojczyk
Gąbin (MZ) -- M 1885-88, indeksowała Elżbieta Bieske-Dąbrowska
Grodno Zaniemeńska (BR) -- UMZ 1821-1828, indeksowała Małgorzata Wstawska
Iłów (MZ) -- M 1877-89 (rozsz.), indeksował Tomasz Bogiel
Indura (BR) -- UZ 1819-1826, indeksowała Wilnianka
Kobryń (BR) -- M 1735-1796, indeksowała Marck57
Kopciowo (LT) -- Z 1811-1812, indeksował Wiktor Strawiński
Kościelec (MP) -- U 1918-19, indeksowała Anna_Parysek
Kurowice (LD) -- U 1915-17, indeksowała Urszula Świerczyńska
Łosice Wniebowzięcia NMP (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1810-33, indeksowała el_za
Łódź św. Antoni (LD) -- Z 1930-31, indeksowała Izabela Ziobro
Olszyny (m. Gierowa) (MP) -- Z 1784-1883, indeksowała malgorzata_d
Olszyny (m. Olszyny) (MP) -- Z 1784-1928, indeksowała malgorzata_d
Olszyny (m. Roztoka) (MP) -- Z 1784-1907, indeksowała malgorzata_d
Olszyny (m. Sukmanie) (MP) -- Z 1784-1946, indeksowała malgorzata_d
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska) (MP) -- U 1840-45, indeksował Szymon Nowak
Poręba Spytkowska (m. Uszwica) (MP) -- U 1830-45, indeksował Szymon Nowak
Prażmów (MZ) -- UM 1919-20, indeksował Sylwester Krzysztof Gajewski
Pułtusk (MZ) -- UMZ 1912, indeksowała Beata Bartnicka
Raciechowice (MP) -- U 1723-49, indeksował Łukasz Kominiak
Racławice (pow.miechowski) (MP) -- U 1918-20, M 1938-40, indeksował dombas
Radomsko (LD) -- M 1805-08, indeksowała Bożena Rasmussen
Radzanów (pow.mławski) (MZ) -- M 1883-85, indeksował Jan Wojtkiewicz
Skawina (MP) -- M 1880-89, indeksowała Aleksandra Klimas
Tczów (MZ) -- M 1870-77, indeksował Marcin Różycki
Uście Solne (MP) -- M 1731-1754, indeksowała Katarzyna Nalazek
Wojnicz (MP) -- U 1767, indeksowała Magdalena Majkutewicz


04-10-2021

Andrzejewo (MZ) -- UZ 1901-11, indeksował Włodzimierz Macewicz
Bytoń (KP) -- U 1708-58, indeksowała Justyna Lewandowska
Chechło (MP) -- SkM 1771-80, indeksował Andrzej Pędras
Chodorów (UK) -- U 1874, 1901-03, indeksował Mieczysław Maziarski, weryf. Aleksandra Bury
Gralewo (MZ) -- U 1912-17, indeksował Piotr Romanowski
Jawiszowice (MP) -- U 1868-91, indeksowała Anna Kołodziejczyk
Kidów (SL) -- U 1832-59, indeksował Wacław Winczakiewicz
Kosów Lacki (MZ) -- U 1905, indeksowała Ewa Dybowska
Krasnystaw (LB) -- U 1840-1843, indeksował Krzysztof Zochniak
Łany Wielkie (SL) -- MZ 1797-1810, indeksował Artur Galas
Milówka-Cisiec (SL) -- U 1869-87, indeksował Łukasz Kominiak
Nowe Brzesko (MP) -- U 1853-67, indeksował Marcin Dąbek
Ostrowo k.Gniewkowa (KP) -- UMZ 1846-67, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Prażmów (MZ) -- M 1918, indeksował Sylwester Krzysztof Gajewski
Ryglice (m. Uniszowa) (MP) -- U 1822-31, indeksował Jakub Pypeć
Sońsk (MZ) -- Z 1863-64, indeksował Adam Sawka
Szydłowiec (MZ) -- U 1837, M 1826-30, indeksował Krzysztof Cegliński
Zaniemyśl (WP) -- Z 1805-1814, indeksowała Danuta Danecka
Żurominek (MZ) -- U 1824-25, 1904-05, indeksował Jan Wojtkiewicz


03-10-2021

Ciechania (gr.-kat.) (PK) -- Z 1892-1901, Z 1902-33 (aktualizacja), indeksował Mieczysław Maziarski
Gorzkowice (LD) -- M 1939-40, indeksował Gadecki.Bogusław
Kraków św. Szczepan (MP) -- U 1759-60, indeksował Szymon Nowak
Łódź MB Zwycięska (LD) -- Z 1930-31, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Antoni (LD) -- Z 1929, indeksowała Izabela Ziobro
Parzno (LD) -- U 1726-69, indeksował Henryk Koluszkowski
Radomsko (LD) -- M 1802-04, indeksowała Bożena Rasmussen
Złaków Kościelny (LD) -- UMZ 1919-20, indeksował Antoni Burzyński


02-10-2021

Kraków-Pleszów (MP) -- UMZ 1790, indeksował Jarosław Zapała
Skawina (m. Rzozów) (MP) -- M 1820-70, 1890-1923, indeksowała Dorota Godfrey-Smith
Uście Solne (MP) -- U 1746-55, indeksowała Katarzyna Nalazek


01-10-2021

Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (MP) -- U 1890-1910, indeksowała Karolina Żaba
Krościenko nad Dunajcem (m. Sromowce Niżne) (MP) -- U 1788-1870, indeksował Rajmund Lemański
Niewodna (m. Wiśniowa) (PK) -- U 1784-1805, indeksował Andrzej Godek


30-09-2021

Bolmin (SK) -- UMZ 1843-49, indeksował Cezary Borowski
Braiłów (UK) -- UMZ 1908, indeksowała Hanna Polak
Brusiek-Bruschiek USC (SL) -- U 1874-89, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Czyżów Szlachecki (SK) -- M 1857-1905, indeksował Tadeusz Łukaszek
Dobranowice (poprz. Poborowice) (MP) -- UMZ 1816, 1819-20, 1828, 1833, 1836, 1851, 1855, indeksował Jarosław Zapała
Kraków (bezwyzn.) (MP) -- M 1871-1925, indeksował Szymon Nowak
Krościenko nad Dunajcem (Krościenko, Grywałd, Hałuszowa) (MP) -- Z 1776-1921 (rozszerzenie), indeksował Rajmund Lemański
Krościenko nad Dunajcem (Sromowce Niżne) (MP) -- Z 1788-1903, indeksował Rajmund Lemański
Krzcięcice (SK) -- M 1913 1915-23, indeksowała Grażyna Koper
Łańcut - Fara (m. Podzwierzyniec) (PK) -- Z 1889-1939, indeksowała Natalia Bratkowska
Łosice św. Michała (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1810-32, indeksowała el_za
Niemysłów (LD) -- UZ 1839-41, indeksował Henryk Dąb
Osiek (SK) -- U 1812-15(rozszerzenie), indeksowali Incognito
Pieranie (KP) -- U 1770-1807, indeksowała Kasia_Wilcz
Radłów (m. Zdrochec) (MP) -- U 1887-1916, 1921-24, indeksowała Ania_mich
Sienno (MZ) -- M 1813,15,27, (rozsz.) 1818,38,42,51,56,67, indeksował Marcin Luziński
Strzegowo (MZ) -- Z 1859-67, indeksował Jan Wojtkiewicz
Sulisławice (SK) -- MZ 1765-97, indeksował Mieczysław Stepień
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1800-19, Z 1824-28, indeksował Henryk Machnik
Tęgoborze (m. Tęgoborze) (MP) -- Z 1853-92, indeksowała Aleks.K
Wiewiec (LD) -- UMZ 1846-59, indeksowała Karolina Sztajnert
Wilczyska (m. Wojnarowa) (MP) -- U 1913-21, indeksował Dennis Dodson
Zbyszyce (MP) -- M 1827-36, indeksował Mateusz Dunikowski


29-09-2021

Gdów (m. Fałkowice) (MP) -- U 1850-60, indeksowała Anna Budyś
Gołaczewy (MP) -- Z 1917, indeksował Maciej Gardeła (weryf. Renata Majewska)
Kłodawa (WP) -- M 1846-1865, indeksował Gilberto Magroski
Laskowice-Laskowitz USC (DS) -- M 1883-85, indeksował Michael Schaetzlein
Lipnica Wielka (m. Lipnica Wielka, Bukowiec, Jasienna) (MP) -- U 1801-12, indeksowała Magda Buch
Mnichowice-Munchwitz USC (DS) -- M 1879, 81-82, indeksował Michael Schaetzlein
Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1911-20, indeksował Łukasz Fajfrowski
Środa Śląska-Neumarkt USC (DS) -- M 1875, 78, 81-82, 85, indeksował Michael Schaetzlein
Żerniki Wrocławskie-Neukirch USC (DS) -- M 1874-77, indeksował Michael Schaetzlein


28-09-2021

Andrychów (MP) -- M 1915-30, indeksował Bartłomiej Zieliński
Brzeźnica (m. Brzeźnica) (MP) -- U 1845, indeksował Łukasz Banaś
Cięcina-Wieprz (SL) -- U 1868-1900, indeksowała Incognito
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1874-75, indeksował Stanisław Jegier
Gierałtowice (m. Gierałtowice) (MP) -- M 1905-40, indeksował Tomasz Malata
Iwanowice (MP) -- M 1897-1902, indeksował Grzegorz Madej
Kobryń (BR) -- U 1735-1796, indeksowała Marck57
Kobyłka (MZ) -- MZ 1918, indeksowała Anna Malinowska
Kolbuszowa (PK) -- U 1646-1790, 1809, 1817, M 1640-1821, Z 1745-1790 (daty skrajne), indeksował Jerzy Nowosielski
Lędziny (SL) -- UMZ 1835-39, indeksował Krzysztof Kosteczko
Lipowiec Kościelny (MZ) -- UMZ 1908, indeksował Jan Wojtkiewicz
Morawica (MP) -- M 1783-97, indeksował merdigon
Nowy Sącz (m. Chruślice) (MP) -- U 1786-1827, indeksowała Jolanta Hajduk (weryf. Renata Majewska)
Piekary Śląskie-Kamień USC (SL) -- Z 1893-95, indeksował Leszek Chrobok
Pilica (SL) -- U 1870;M 1878-79, indeksował Scowron
Pogwizdów (m. Pogwizdów) (MP) -- U 1867-99, indeksowała Aleksandra Bury
Pułtusk (MZ) -- UMZ 1911, indeksowała Beata Bartnicka
Radocyna (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1850-59, 1861, 1863-65, indeksował Audrey Bruckner
Tczów (MZ) -- SkM 1880-83, indeksował Marcin Różycki
Zaniemyśl (WP) -- U 1786-99, 1804-13; Z 1795-1804, indeksowała Danuta Danecka


27-09-2021

Bogurzyn (MZ) -- U 1884-85, Z 1885-89, indeksował Jan Wojtkiewicz
Książ Wielki (MP) -- M 1843-1865, indeksowała Grażyna Koper
Liszki (MP) -- U 1810-20, indeksował Miłosz Pamuła
Mszanna (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1841-57, indeksował Andrzej Żuk
Niwiska-Niebusch (ewang.) (LS) -- M 1866-70, indeksował Michael Schaetzlein
Nowy Sącz (m. Grabowa) (MP) -- Z 1881-1928, indeksowała Aneta Kobielus weryf. Renata Majewska
Prażmów (MZ) -- UZ 1918, indeksował Sylwester Krzysztof Gajewski
Sońsk (MZ) -- M 1858, 1861-65 (rozsz.), indeksował Adam Sawka
Szydłowiec (MZ) -- U 1836, M 1823-25, indeksował Krzysztof Cegliński
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1931, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa św. Aleksander (WA) -- Z 1936-38, indeksował Paweł Zawadzki
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- Z 1754-1808 (sumariusz), indeksował Krzysztof Kośnik
Wielgie (MZ) -- Z 1784-1820, indeksował Karol Giemza
Więcławice (MP) -- U 1813-20, indeksował Artur Korfel
Wrociszew (MZ) -- M 1882-1909, indeksowała Aleksandra Piętak


26-09-2021

Bąków Górny (LD) -- UMZ 1919-20, indeksował Antoni Burzyński
Białaszewo (PL) -- Z 1808-25 (księga łacińska), 1890-92, indeksowała Anna Krawiec
Białystok (PL) -- M 1919-20, indeksowała Elżbieta Ossowska-Nowik
Chechło (MP) -- SkM 1761-70, indeksował Andrzej Pędras
Gidle (LD) -- UMZ 1850-59, indeksowała Grażyna Stasiak
Jabłoń Kościelna (PL) -- M 1911-32, indeksowała Justyna Jaźwińska
Kolno (PL) -- Z 1857-58, indeksowała Bożena Prymus
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (MP) -- U 1890-1900, indeksowała Gabi Krywult
Kutno (LD) -- UMZ 1918, MZ 1919, indeksowała moyra777
Łódź-Radogoszcz NSJ (LD) -- Z 1932, indeksował Dariusz Śludkowski
Łódź MB Zwycięska (LD) -- Z 1927-29, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Trójca (ewang.) (LD) -- Z 1920-22, indeksowała Katarzyna Zarychta
Mokrsko (LD) -- UMZ 1919, indeksował Marek Laskowski
Przedbórz (LD) -- UMZ 1896-97, indeksowała Krystyna Stanisławska
Sędziejowice (LD) -- U 1818-19,26-27, indeksował Adam Czechowski
Stary Kornin (gr-kat) (PL) -- U 1827-35, indeksowała Monika Charuj-Cataldi
Stary Kornin (prawosł.) (PL) -- UMZ 1896-98, indeksował Walenty Adamiec
Szczepanów (MP) -- U 1784-89, 1794-1800, indeksował Archegenes
Tykocin (PL) -- M 1923-34, indeksowała Maria Karbowska
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1931, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1905, indeksowała mariamikołaj
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- Z 1885, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1875, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1930, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa Cyrkuł I (mojż.) (WA) -- U 1911, 13, 15, indeksował Marcin Dobrzyński
Warszawa Cyrkuł X (mojż.) (WA) -- U 1896, 99, indeksował Marcin Dobrzyński
Warszawa Szpital Dzieciątka Jezus (WA) -- U 1876, 81, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa św. Aleksander (WA) -- SkU 1911-12, indeksowała Grażyna Przybysz
Warszawa św. Aleksander (WA) -- SkZ 1930-38, indeksował Artur Lewandowski
Wilczyska (m. Wojnarowa) (MP) -- U 1905-12, indeksował Dennis Dodson
Wojnicz (m. Łętowice) (MP) -- M 1784-1828, indeksował Marcin Bulaga (weryf.Renata Majewska)
Wójcin pow. opoczyński (LD) -- UZ 1851-55, indeksowała Bożena Prymus
Zduny (LD) -- UMZ 1919, indeksował Antoni Burzyński


24-09-2021

Bydgoszcz (Fara) (KP) -- Z 1928-32, indeksował Marek Michał Kiełpinski
Chorostków (m. Chłopówka) (UK) -- M 1784-1864, indeksowała Frigga Asgard
Dryświaty (BR) -- UMZ 1786-1790, indeksowała Wilnianka
Dziekanowice (MP) -- Z 1901-08, indeksował Szymon Nowak
Katowice-Kattowitz USC (SL) -- M 1896-1900, indeksował Aleksander Kunsdorf
Lejpuny (LT) -- U 1851-1858, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Muśniki (LT) -- Z 1797-1826, 1892-1915, Z 1827-1891 (aktual.), indeksowała Marta Bałażak
Podbuż (gr.-kat.) (m. Zdzianna, Smólna) (UK) -- UM 1831-40, Z 1836-40 (skrajne), indeksował golcheck
Racibórz-Ratibor (SL) -- SkM 1901-38, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Stalowa Wola-Rozwadów (PK) -- U 1922-39, indeksował Bartłomiej Babiarz


23-09-2021

Gołaczewy (MP) -- Z 1916, indeksował Maciej Gardeła (weryf. Renata Majewska)
Iłów (MZ) -- M 1868-76, indeksowali Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Kożuchówek (MZ) -- U 1883-85, indeksowała Emilia Borowicz
Mława (MZ) -- UZ 1831-39, indeksowała Izabela Czaplicka
Niewodna (m. Wiśniowa) (PK) -- Z 1835-46, indeksował Andrzej Godek
Oleksin (MZ) -- Z 1886-88, indeksowała Anna Ornoch
Piaseczno (MZ) -- M 1901, indeksował Incognito
Pogwizdów (m. Pogwizdów) (MP) -- U 1900-20, indeksowała Aleksandra Bury
Radłów (m. Zdrochec) (MP) -- U 1917-20, indeksowała Ania_mich
Skawina (m. Rzozów) (MP) -- U 1833-89, indeksowała Dorota Godfrey-Smith
Stare Sioło (UK) -- UMZ 1826-30, indeksował Hubert Załężny
Sucha Poduchowna (MZ) -- U 1878-82, indeksowała Elżbieta Pawlak
Ułanów (UK) -- UMZ 1764-1837 (skrajne), indeksowała Joanna Maślanek
Uście Solne (MP) -- U 1728-1745, indeksowała Katarzyna Nalazek
Zbuczyn (MZ) -- UMZ 1835, indeksował Adam Jaroń


22-09-2021

Chotycze (prawosł.) (MZ) -- UMZ 1895-1910, indeksowała el_za
Ciepielów (MZ) -- UMZ 1867-73, indeksował Bartłomiej Zieliński
Jasienica Rosielna (PK) -- U 1907-17, MZ 1907, indeksowała Angela Sawiak
Kołbiel (MZ) -- U 1806-09, indeksowała Aneta Kaczmarek
Kraków-Ludwinów św. Bartłomiej (m. Ludwinów) (MP) -- UZ 1815-17, indeksował Szymon Nowak
Linowo Królewskie (KP) -- U 1613-17,24-27,36-56,69,74-77,79,82-87,95-1747,1814-25, indeksował Kamil Krasinski
Łukowica (m. Łukowica) (MP) -- M 1883-1931, Z 1849-74, indeksowała Agnieszka Kęsek
Mława (MZ) -- M 1816, 1825, indeksował Jan Wojtkiewicz
Mokowo (KP) -- U 1862-77; Z 1857-68, indeksowała Mary Ann Graham
Piaseczno (MZ) -- U 1920, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pilica (SL) -- U 1871-72, indeksował Scowron
Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1901-10, indeksował Łukasz Fajfrowski
Radocyna (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1842-49, indeksował Audrey Bruckner
Słubice (Jamno) (MZ) -- Z 1846-51, indeksowała Anna Hejna-Goślicka
Sobienie Jeziory (MZ) -- Z 1882-1902, indeksowała Beata Krupa


21-09-2021

Dolina (miasto) (gr.-kat.) (UK) -- Z 1835-39, indeksował Adam Bielawski
Klikuszowa (m. Klikuszowa) (MP) -- U 1890-1916, indeksowała Mariola Biernat-Nowacka
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- Z 1773-89, indeksowała KasiaKP
Kurzyna Średnia (m. Dąbrówka) (PK) -- U 1912-19, indeksowała Kamila Bogdanowicz
Łańcut - Fara (m. Sonina) (PK) -- M 1890-1924, indeksowała Natalia Bratkowska
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska) (MP) -- U 1837-39, indeksował Szymon Nowak
Rudka (PL) -- M 1821-25 Z 1816-20, indeksowała Ewa Witkowska


20-09-2021

Gdów (m. Fałkowice) (MP) -- U 1841-49, indeksowała Anna Budyś
Gołaczewy (MP) -- Z 1915, indeksował Maciej Gardeła (weryf. Renata Majewska)
Kamieniec Podolski (Katedra) (UK) -- UMZ 1884-86, indeksował Marek Frąckowiak
Kraków św. Szczepan (MP) -- U 1756-58, indeksował Szymon Nowak
Lisewo (pow.chełmiński) (KP) -- U 1801-07,13-15, indeksował Kamil Krasinski
Raciechowice (MP) -- U 1750-1775, indeksował Łukasz Kominiak
Radocyna (gr.-kat.) (MP) -- U 1886-1912, indeksował mmaziarski
Rohatyn (mojż.) (UK) -- Z 1836-46, indeksował Marcin Dobrzyński
Szczepanów (MP) -- U 1777-83, indeksował ArcheGenes
Wielkie Radowiska (KP) -- U 1785-90,1807-09, indeksował Kamil Krasinski
Wieprz (MP) -- M 1683-94, indeksowała Dagmara Mielczarek


19-09-2021

Bełchatów-Grocholice (mojż.) (LD) -- UMZ 1826-69 (lata skrajne), indeksowali Andrzej Selerowicz i Marcin Dobrzyński
Będków (mojż.) (LD) -- UMZ 1826-29, 1831, indeksowali Andrzej Selerowicz i Marcin Dobrzyński
Budziszewice (LD) -- M 1896-1900, indeksował Kacper Szczepanowski
Chechło (MP) -- SkM 1751-60, indeksował Andrzej Pędras
Dobczyce (MP) -- U 1897-1900, indeksowała Ela Synowiec
Goleniowy (SL) -- UMZ 1907-11, indeksował Bartłomiej Zieliński
Łany Wielkie (SL) -- U 1797-1810, indeksował Artur Galas
Łódź NMP (LD) -- M 1932, indeksował Jarosław Stawowski
Płonne (KP) -- Z 1900-02,04-05, indeksował Krzysztof Kaminski
Przybynów (SL) -- Z 1854-57, indeksowała Mirka_Lachowska
Sułkowice (MP) -- U 1890, indeksowała Renata Majewska
Szczepanów (MP) -- U 1896-98, indeksował Grzegorz Słaby
Szczepanów (m. Mokrzyska) (MP) -- M 1898, indeksował Grzegorz Słaby
Szczuczyn (BR) -- U 1876-1890, indeksował Ryszard Bencko
Ujazd (LD) -- UZ 1883-85, indeksował Kacper Szczepanowski
Więcławice (MP) -- U 1810-11, 1826-40, indeksował Artur Korfel
Wilczyska (m. Wojnarowa) (MP) -- U 1901-04, indeksował Dennis Dodson
Wilno Kalwaria Wileńska (LT) -- U 1894, indeksowała Bożena Tylingo
Wojnicz (m. Wojnicz) (MP) -- M 1890-1909, indeksował Marcin Bulaga (weryf.Renata Majewska)
Wola Trutowo (KP) -- MZ 1910, indeksował Mateusz Lipiński
Złaków Kościelny (LD) -- U 1822-23, Z 1811,22-24, indeksował Antoni Burzyński


18-09-2021

Czarne (gr.-kat.) (m. Nieznajowa) (MP) -- U 1784-1871, indeksował mmaziarski
Kobyłka (MZ) -- MZ 1917, indeksowała Anna Malinowska
Lipowiec (MZ) -- U 1880-81, indeksował Jan Wojtkiewicz
Przybynów (SL) -- U 1855-67,1902-03, indeksowała Dorota Godfrey-Smith
Radocyna (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1840-41, indeksował Audrey Bruckner
Rohatyn (mojż.) (UK) -- Z 1816-35, indeksował Marcin Dobrzyński
Stalowa Wola - Rozwadów (PK) -- U 1905-21, indeksował Bartłomiej Babiarz
Szreńsk (MZ) -- UZ 1894-96, indeksowała Krystyna Malik
Szydłowiec (MZ) -- U 1825, M 1820-22, indeksował Krzysztof Cegliński
Toruń-Mokre USC (KP) -- M 1896, indeksował Mateusz Lipiński
Zbaraż (mojż.) (UK) -- Z 1936-42, indeksował Marcin Dobrzyński


17-09-2021

Krasne (pow. rzeszowski) (m. Krasne) (PK) -- U 1786-1839, indeksowała Aleksandra Bury
Kwasówka (BR) -- UMZ 1819-1826, UZ1797-1801(aktual.), indeksowała Wilnianka
Łąka (m. Palikówka) (PK) -- U 1862-1905, indeksowała Aleksandra Bury
Niegardów (MP) -- U 1846-59, indeksował Wojciech Nowiński
Skawina (m. Kopanka) (MP) -- U 1805-16, indeksował Miłosz Pamuła
Skawina (m. Korabniki, Samborek) (MP) -- U 1799-1816, indeksował Miłosz Pamuła
Skawina (m. Rzozów) (MP) -- U 1799-1832, indeksowała Dorota Godfrey-Smith
Skawina (m. Rzozów, Skawina) (MP) -- U 1815-16, indeksował Miłosz Pamuła
Skawina (m. Sidzina) (MP) -- U 1811-16, indeksował Miłosz Pamuła
Skawina (m. Sidzina Tyniecka) (MP) -- U 1815, indeksował Miłosz Pamuła
Wilczyska (m. Wojnarowa) (MP) -- U 1900, indeksował Dennis Dodson


16-09-2021

Dzisna (BR) -- UMZ 1848-1851, indeksowała Barbara Jakubik
Friedrichsdorf (p. gołdap.) (ewang.) (WM) -- U 1780-83, indeksowała Agnieszka Kościuk
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1778-96, indeksowała Aleksandra Ufir
Morawica (MP) -- U 1897-99, indeksował aqkis
Mszanna (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1832-40, indeksował Andrzej Żuk
Naliboki (BR) -- UMZ 1850, 1861, 1862, M 1845, 1848, indeksował Wojciech Wosiński
Ocieka (PK) -- M 1764-1820 (daty skrajne), indeksował Łukasz Ciechowicz
Rostajne (gr.-kat.) (PK) -- U 1841-71 (daty skrajne), indeksował Mieczysław Maziarski
Ruszkowo-Rauschken USC (WM) -- U 1900-12, indeksowała Anna Parysek
Warszawa Szpital Dzieciątka Jezus (WA) -- U 1875, indeksowała Agata Pakuza
Wilno św. Ducha (dominikanów) (LT) -- M 1878-1891, indeksowała Marck57
Zbaraż (mojż.) (UK) -- Z 1930-34, indeksował Marcin Dobrzyński


15-09-2021

Borzykowa (LD) -- U 1802-15, indeksowała Jolanta Janowiec
Brzeziny (LD) -- U 1834, indeksowała Marysiawo
Bydgoszcz (Fara) (KP) -- Z 1926-27, indeksował Marek Michał Kiełpinski
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- Z 1944-47, indeksował Tomasz Chamerski
Głębowice (MP) -- M 1904-40, indeksował Mariusz Gąsiorek
Inowłódz (LD) -- U 1885-86, indeksował Janusz Kamiński
Nowe Miasto nad Pilicą (mojż.) (MZ) -- UMZ 1874, indeksował Andrzej Selerowicz
Nur (MZ) -- M 1815-17, indeksowała Justyna Jaźwińska
Podbuż (gr.-kat.) (m. Zdzianna i Smólna) (UK) -- UMZ 1785-1830 (skrajne), indeksował Mateusz Gołdyn
Pułtusk (MZ) -- UMZ 1910, indeksowała Beata Bartnicka
Rogóźno (KP) -- U 1776-1804 ;M 1774, indeksował Łukasz Jakubowski
Sierpc (mojż.) (MZ) -- UZ 1826-65, indeksował Andrzej Selerowicz
Sławków (SL) -- Z 1896-1900, indeksowała A.Ch
Tuszyn (mojż.) (LD) -- UMZ 1866-69, Z 1886-87,1912-14,16-20,24,35, indeksowali Andrzej Selerowicz i Marcin Dobrzyński
Witowo (KP) -- U 1880-1910; M 1848-70 (rozszerzenie ) ;Z 1821-50, indeksował Adam Malitowski


14-09-2021

Biórków Wielki (MP) -- M 1810-24, indeksował Sławomir Blitek
Chotycze (prawosł.) (MZ) -- UMZ 1885-94, indeksowała el_za
Krasne (pow. rzeszowski) (m. Krasne) (PK) -- U 1840-79, indeksowała Aleksandra Bury
Krzeszów (m. Kuków, Krzeszów, Tarnawa Górna) (MP) -- U 1890-1899, indeksował Arkadiusz Biegun
Kuczbork (MZ) -- M 1863-67, indeksował Jan Wojtkiewicz
Pszczyna Wszystkich Świętych (SL) -- M 1862-71, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rostajne (gr.-kat.) (PK) -- U 1784-1840, indeksował Mieczysław Maziarski
Rudy-Groß Rauden (m.Stanica) (SL) -- U 1666-1751, indeksował Bartul
Sobolów (m. Buczyna) (MP) -- U 1856-1869, indeksował Piotr Komuński
Świerże Górne (MZ) -- UMZ 1865-68, indeksował Michał Gorczyca


13-09-2021

Baranów Sandomierski (m. Domacyny, Dymitrów Mały, Baranów, Wola Baranowska) (PK) -- M 1817-83 (daty skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Baranów Sandomierski (m. Durdy, Knapy, Smykle, Domacyny) (PK) -- U 1829-77 (daty skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Bielica (BR) -- U 1836-1840, indeksował Walerian Skrendo
Biórków Wielki (MP) -- Z 1826-39, 51, 60, indeksował Sławomir Blitek
Brzeźnica (m.Pustków, Wólka Pustkowska) (PK) -- M 1784-1816 (skrajne), indeksował Łukasz Majewski
Ciągowice (SL) -- UMZ 1818-30, indeksowała Anna Kempisty
Góra Świętego Jana (MP) -- Z 1778-87, indeksowała Ela Synowiec
Jazgarzew (MZ) -- Z 1854, indeksowała Aneta Kaczmarek
Krupczyce (BR) -- M 1829-1866 (z lukami), indeksowała Małgorzata Wróblewska
Łodygowice (m.Rybarzowice) (SL) -- U 1872-93, indeksował Łukasz Kominiak
Marki (MZ) -- Z 1927-28, indeksowała Aneta Kaczmarek
Oratów (UK) -- UMZ 1884, indeksowała Viktoria Ovsianytska
Piekary Śląskie -Kamień (SL) -- Z 1891-92, indeksował Leszek Chrobok
Słubice (Jamno) (MZ) -- UMZ 1843-45, indeksowała Anna Hejna-Goślicka
Sońsk (MZ) -- U 1867, indeksował Gabriel Skałkowski
Stalowa Wola-Rozwadów (m. Rozwadów) (PK) -- U 1878-1904, indeksował Bartłomiej Babiarz
Sucha Poduchowna (MZ) -- M 1899-1915, 1919, indeksowała Elżbieta Pawlak
Suserz (MZ) -- M 1867, indeksowała Anna Hejna-Goślicka
Świsłocz franciszkańska (BR) -- UMZ 1819-1826, indeksowała Wilnianka
Troki (LT) -- UMZ 1848-1852, indeksowała Bożena Tylingo
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1910, indeksował Piotr Strzelec
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- M 1754-1808 (sumariusz), indeksował Krzysztof Kośnik


12-09-2021

Aleksandrów Łódzki (mojż.) (LD) -- UZ 1826-70, indeksował Andrzej Selerowicz
Borowa (pow. mielecki) (PK) -- U 1637-61, indeksowali Krzysztof Naróg, weryf. Ewelina Jakubowicz
Czarnożyły (LD) -- UMZ 1914, indeksowała Danuta Mieżyńska
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- Z 1923-43, indeksował Tomasz Chamerski
Krasne (pow. rzeszowski) (m. Krasne) (PK) -- U 1880-1912, indeksowała Aleksandra Bury
Łódź (prawosł.) (LD) -- UM 1916-17, Z 1916, indeksował Marcin Dobrzyński
Łódź św. Trójca (ewang.) (LD) -- M 1923-25, indeksowała Katarzyna Zarychta
Opatówek (WP) -- U 1760-1764, indeksował Radosław Kliber
Pabianice św. Mateusz (LD) -- UMZ 1920, indeksowała Ilona Gieras
Przedbórz (LD) -- UMZ 1894-95, indeksowała Krystyna Stanisławska
Skierniewice (mojż.) (LD) -- UMZ 1826-66, indeksowali Andrzej Selerowicz i Marcin Dobrzyński
Skołatowo (MZ) -- Z 1781-1808 (sumariusz), indeksował Krzysztof Kośnik
Sompolno (WP) -- M 1900-1914, indeksował Roman Sompoliński
Sulisławice (SK) -- U 1766-97, indeksował Mieczysław Stepień
Święta Lipka (WM) -- M 1801-08, 16-30, indeksował Robert Połubiński
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1905, indeksowała mariamikołaj
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1937, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1928-29, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1874, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa ASC Cyrkuł III (WA) -- Z 1821, indeksował Sławomir Kowalczyk
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- Z 1824, indeksowała Katarzyna Marcinkowska
Warszawa św. Aleksander (WA) -- M 1937-38, indeksował Paweł Zawadzki
Wiewiec (LD) -- UMZ 1841-45, indeksowała Karolina Sztajnert
Wójcin pow. opoczyński (LD) -- UZ 1846-50, indeksowała Bożena Prymus
Zaniemyśl (WP) -- Z 1766-78, 1780-94, indeksowała Danuta Danecka


11-09-2021

Kolbuszowa (m. Nowa Wieś) (PK) -- M 1791-1830, indeksowała Heather Pedersen
Liszki (MP) -- M 1810-17, 1819, 1821-33, 1835-49, 1851-52, indeksował Miłosz Pamuła
Morawica (MP) -- U 1702-06, indeksował merdigon
Pilica (SL) -- U 1873-74, indeksował Scowron
Przybynów (SL) -- U 1853-54 ;Z 1849-53, indeksowała Mirka_Lachowska
Strzygi (KP) -- Z 1791-1825, indeksował Krzysztof Kośnik
Szczepanów (m. Bucze) (MP) -- U 1784-1906, indeksował ArcheGenes
Szczepanów (m. Grądy, Rudy-Rysie) (MP) -- U 1890-96, indeksował ArcheGenes
Świątkowa Wielka (gr.-kat.) (m. Świątkowa, Świerzowa) (PK) -- U 1784-1846, indeksował Mieczysław Maziarski
Tarnobrzeg - Miechocin (m. Chmielów) (PK) -- U 1840-49, Z 1834-39, 70-75, indeksowała Heather Pedersen


10-09-2021

Chotycze (prawosł.) (MZ) -- UMZ 1875-84, indeksowała el_za
Czulice (MP) -- Z 1781-97, indeksował Sławomir Blitek
Kazuń Polski (MZ) -- U 1878-1900, 1902-04, 1906-09, 1912-15, 1919, indeksował Jan Olesiński
Mszanna (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1826-29, 1831, indeksował Andrzej Żuk
Szczepanów (m. Borek) (MP) -- U 1904-09, indeksował ArcheGenes
Szczepanów (m. Cerekiew, Jodłówka) (MP) -- U 1899-1906, indeksował ArcheGenes
Szczepanów (m. Grądy, Rudy-Rysie) (MP) -- U 1899-1909, indeksował ArcheGenes
Szydłowiec (MZ) -- U 1824, M 1817-19, indeksował Krzysztof Cegliński
Zwinogródka (UK) -- UMZ 1827-47 (skrajne), indeksowała Dorota Żyłko


09-09-2021

Bydgoszcz (Fara) (KP) -- Z 1924-25, indeksował Marek Michał Kiełpinski
Dobczyce (MP) -- U 1893-96, indeksowała Ela Synowiec
Kikół (KP) -- U 1890, indeksował Mateusz Lipiński
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- M 1842-52 (rozszerzenie), indeksowała Agnieszka5995
Lisewo (pow.chełmiński) (KP) -- U 1778-91, indeksował Kamil Krasinski
Łążyn (gm.Obrowo) (KP) -- UMZ 1900, indeksował Mateusz Lipiński
Łódź Przemienienia Pańskiego (LD) -- Z 1929-32, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łukowica (m. Roztoka) (MP) -- U 1880-92 M 1883-1930 Z 1869-1906, indeksowała Agnieszka Kęsek
Niemysłów (LD) -- UZ 1837-38, indeksował Henryk Dąb
Pawłokoma (gr.-kat.) (m. Pawłokoma, Sielnica) (PK) -- UMZ 1784-1843, indeksowała Aleksandra Bury
Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1891-1900, indeksował Łukasz Fajfrowski
Ręczno (LD) -- UZ 1919-20, M 1919-30, indeksował Bogusław Gadecki
Szczerców (mojż.) (LD) -- Z 1826-30,39-75,77-85,87, indeksował Andrzej Selerowicz
Wachnówka (UK) -- U 1837-38, 45-46, M 1837-39, Z 1835-39, indeksował Maciej Saryusz-Romiszewski
Wieprz (MP) -- U 1677-79, indeksowała Dagmara Mielczarek
Wola Trutowo (KP) -- UMZ 1914, indeksował Mateusz Lipiński


08-09-2021

Boguty (MZ) -- UMZ 1808-15, indeksowała Justyna Jaźwińska
Brzeźnica (MP) -- U 1844, indeksował Łukasz Banaś, weryf. Renata Majewska
Dziekanowice (MP) -- Z 1896-1900, indeksował Szymon Nowak
Iwje (BR) -- M 1802-1818, indeksował Paweł Kreczko
Jasienica Rosielna (PK) -- UMZ 1905-06, indeksowała Angela Sawiak
Kraków (mojż.) (MP) -- Z 1926, indeksował Marcin Dobrzyński
Rybno (MZ) -- M 1868-87, indeksowali Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska Wierzbowska
Skrzynno (MZ) -- UMZ 1869-72, indeksowała Marianna Paszek
Słomniki (MP) -- U 1831-61, indeksował Jerzy Koprowski


07-09-2021

Andrzejewo (MZ) -- UZ 1891-1900, indeksował Włodzimierz Macewicz
Chlewiska (MZ) -- U 1810 (rozsz.), M 1810-12 (rozsz.), Z 1806-10 (rozsz.), indeksował Łukasz Okła
Chruślin (LD) -- Z 1796-1800, indeksował Tomasz Frynia
Dobranowice (poprz. Poborowice) (MP) -- UMZ 1839, 1841-42, 1845-46, 1852, 1854, indeksował Jarosław Zapała
Dudy filia par. Iwje (BR) -- M 1810-1818, indeksował Paweł Kreczko
Góra Świętego Jana (MP) -- Z 1729-70 (skrajne), indeksowała Ela Synowiec
Grodno Zaniemeńska (BR) -- UMZ 1802-1820, U1797-1801 (aktual.), indeksowała Wilnianka
Krasnystaw (LB) -- U 1836-1839, indeksował Krzysztof Zochniak
Lejpuny (LT) -- U 1841-1850, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Leszno (mariawici) (MZ) -- Z 1915, indeksował Jan Olesiński
Łomna (MZ) -- UMZ 1844, indeksował Jan Olesiński
Łódź św. Antoni (LD) -- Z 1928, indeksowała Izabela Ziobro
Nabróż (LB) -- U 1916-1917, indeksowali Lubgens, rozsz.Adam Sawka
Pajęczno (LD) -- Z 1921, indeksowała Klaudia Czarnecka
Pleśna (MP) -- Z 1722-45, 1766-84, indeksował Krzysztof Pękala
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska) (MP) -- U 1828-36, indeksował Szymon Nowak
Szydłowiec (MZ) -- U 1823, M 1815-16, indeksował Krzysztof Cegliński
Świątkowa Wielka (gr.-kat.) (PK) -- U 1847-72, indeksował Mieczysław Maziarski
Więcławice (MP) -- U 1812, 1821-25, indeksował Artur Korfel
Wilno św. Ducha (dominikanów) (LT) -- M 1848-1877, indeksowała Marck57
Wójcin pow. opoczyński (LD) -- UZ 1841-45, indeksowała Bożena Prymus
Żurominek (MZ) -- Z 1834-35 (rozsz.), indeksował Jan Wojtkiewicz


06-09-2021

Ciepielów (MZ) -- UMZ 1878-1885, indeksował Bartłomiej Zieliński
Kęty (m. Nowa Wieś) (MP) -- Z 1834-53, indeksował Łukasz Kominiak
Marki (MZ) -- M 1915-16, Z 1929, indeksowała Aneta Kaczmarek
Płonne (KP) -- UM 1906,09 ; Z 1906-10,12, indeksował Krzysztof Kaminski
Płońsk (MZ) -- U 1872-74 (rozsz.), indeksował Karol Szulc
Sońsk (MZ) -- M 1866 (rozsz.), Z 1865, indeksował Adam Sawka
Szerzyny (m. Szerzyny) (MP) -- Z 1746-1826, indeksował Przemek Bożek
Waszkowce (UK) -- Z 1893-1905, indeksował Jakub Skibiński
Wielgie (MZ) -- Z 1913-48, indeksował Bartłomiej Zieliński
Zaborów (m. Zaborów) (MP) -- U 1835-1850, indeksowała Adamina Chodacka
Zbaraż (mojż.) (UK) -- Z 1914-29, indeksował Marcin Dobrzyński
Zuzela (MZ) -- M 1796-1808, indeksował choirek
Żurominek (MZ) -- U 1833-35 (rozsz.), M 1860 (rozsz.), indeksował Jan Wojtkiewicz


05-09-2021

Bydgoszcz (Fara) (KP) -- Z 1922-23, indeksował Marek Michał Kiełpinski
Lubecko (SL) -- U 1866, indeksował Józef_W
Łany Wielkie (SL) -- U 1783-97, indeksował Artur Galas
Łódź św. Anna (LD) -- U 1915, indeksowała Izabela Ziobro
Łódź św. St. Kostka (LD) -- M 1927-29,31-33, indeksowała Małgorzata Berendzik
Łódź św. Trójca (ewang.) (LD) -- Z 1918-19, indeksowała Katarzyna Zarychta
Mierzyn (LD) -- U 1789-1808, indeksował Tomek Turniak
Naliboki (BR) -- UMZ 1857-1860, 1872-1873, indeksował Wojciech Wosiński
Nowe Daugieliszki (LT) -- M 1835-1848, indeksował Marcin Szostak
Pilica (SL) -- U 1875-76, indeksował Scowron
Pszczonów (LD) -- Z 1830-50, indeksował Antoni Burzyński
Radzionków-Radzionkau św.Wojciecha (SL) -- Z 1850-51, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Taboryszki (LT) -- UMZ 1871-1880, indeksował Piotr Pukin
Tyczyn (m. Tyczyn) (PK) -- U 1890-95, indeksowała Anna Kocój-Twardowska
Wola Trutowo (KP) -- UZ 1825-34, indeksowali Mateusz Lipiński weryf.Michał Poczwardowski
Zgłowiączka (KP) -- UMZ 1871-90, indeksował Zbigniew Piasecki (rozszerzenie)


03-09-2021

Babice (MZ) -- U 1882-1911, indeksował Jan Olesiński
Barcice (m. Wola Krogulecka, Przysietnica) (MP) -- U 1870-76, indeksowała Viera Dušinská
Birże (LT) -- U 1739-1750, indeksował Rafał Albiński
Bogurzyn (MZ) -- U 1880-83, indeksował Jan Wojtkiewicz
Kamieniec Podolski - Katedra (UK) -- UMZ 1871-72, indeksował Marek Frąckowiak
Kęty (m. Nowa Wieś) (MP) -- Z 1895-1920, indeksował Zak Zuzalek, weryfikował Łukasz Kominiak
Lipnica Wielka (MP) -- U 1836-45, 47-48, indeksował Magda Buch
Niedźwiedź pow. Limanowa (m. Konina) (MP) -- Z 1896-1960, indeksował Allen Nemec
Piotrowice (MP) -- U 1870-73, 1890-1914, indeksowała Joanna Maślanek
Rzyki (MP) -- U 1890-1892, indeksowała Lucyna Nowak
Szczepanów (m. Borek) (MP) -- U 1864-1903, indeksował ArcheGenes


02-09-2021

Białaszewo (PL) -- Z 1880-83, 1935-45, indeksowała Anna Krawiec
Chęciny (SK) -- M 1871-90 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Czechy-Karwina (PO) -- Z 1922, indeksował Marcin Dobrzyński
Kulesze Kościelne (PL) -- M 1903-26, indeksowali Krzysztof Łapiński, Karolina Jaworska
Łódź św. Wojciech (LD) -- Z 1910,15, indeksowała Ilona Gieras
Łyskornia (LD) -- Z 1919-40, indeksowała Magda Mierzwiak
Mierzyce (LD) -- UMZ 1891-1912, MZ 1913-1914, indeksowała Urszula Świerczyńska
Mychów (SK) -- Z 1889-1934, indeksowała Bożena Krajewska
Nowa Wieś Królewska (KP) -- UMZ 1891-1900, indeksowała Monika Bandelewska
Pełczyska (SK) -- M 1871-80 (uzupełnienie), indeksował Henryk Adamczyk
Ruszkowo-Rauschken USC (WM) -- U 1892-99, indeksowała Anna Parysek
Słucz (PL) -- Z 1916-34, indeksował Grzegorz Nowik
Sokoły (PL) -- M 1930-40, indeksował Krzysztof Łapiński
Strzygi (KP) -- U 1720-83;M 1853-83, indeksowała Krzysztof Kośnik
Szczerców (mojż.) (LD) -- U 1826-30,38-87, indeksował Andrzej Selerowicz
Ujazd (mojż.) (LD) -- M 1826-38,40-52,55-70, indeksował Andrzej Selerowicz
Wójcin pow. opoczyński (LD) -- UZ 1836-40, indeksowała Bożena Prymus


01-09-2021

Bestwina (m.Kaniów) (SL) -- U 1805-39, indeksowali Zak Zuzale weryf.Łukasz Kominiak
Kobyłka (MZ) -- MZ 1916, indeksowała Anna Malinowska
Lędziny (SL) -- UMZ 1830-34, indeksował Krzysztof Kosteczko
Lisewo (pow.chełmiński) (KP) -- U 1726-78, indeksował Kamil Krasinski
Pieczyska (MZ) -- UMZ 1876-1918, indeksowała Teresa Mikołajewska
Polany (gr.-kat.) (PK) -- U 1784-1871, indeksował Mieczysław Maziarski
Raciechowice (MP) -- M 1745-1776, indeksował Łukasz Kominiak
Sławków (SL) -- Z 1886-95, indeksowała A.Ch
Szreńsk (MZ) -- UZ 1891-93, indeksowała Krystyna Malik
Tarczyn (mojż.) (MZ) -- SkZ 1901-02, indeksowała Incognito


31-08-2021

Chodecz (KP) -- Z 1820-30 (rozszerzenie), indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Chroberz (SK) -- Sk_M1811-1916 (skrajne), indeksował Wojciech Liśkiewicz
Goleniowy (SL) -- UMZ 1902-06, indeksował Bartłomiej Zieliński
Goworowo (MZ) -- Z 1880, indeksowała Joanna Suska
Imielno (SK) -- UMZ 1891-1900, indeksowała Ela Ginalska
Jeżewo (pow.świecki) (KP) -- U 1886-90, indeksowała Wioletta Schiedel
Kosów Lacki (MZ) -- Z 1904, indeksowała Ewa Dybowska
Kuźnia Raciborska-Ratiborhammer (SL) -- U 1901-17, indeksował Alfred Choroba
Lubsza-Lubschau (SL) -- U 1707-62,64, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łęki Górne (m. Machowa) (PK) -- U 1844-53, indeksował Marcin Kiwior
Moskorzew (SK) -- M 1853-68, indeksowała Katarzyna Grochal-Tondyra
Ostrowce (SK) -- M 1854-74, indeksował Mariusz Seidel
Pilczyca (SK) -- M 1932-40, Z 1918-27, indeksowała Joanna Bugajska
Pilica (SL) -- U 1877-79, indeksował Scowron
Radomyśl Wielki (m. Radomyśl Wielki) (PK) -- U 1860-69, indeksował Bartłomiej Babiarz
Strożyska (SK) -- M 1826-48, indeksowała Agnieszka Przybyła
Tarczyn (mojż.) (MZ) -- SkZ 1898-1900, indeksowała Incognito
Tyczyn (m. Tyczyn) (PK) -- M 1888-1906, indeksowała Anna Kocój-Twardowska
Wilno św. Ducha (dominikanów) (LT) -- U1844-1860, indeksowała Marck57
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1907, indeksowała Katarzyna Pasik
Wojutycze (m. Wojutycze) (UK) -- U 1891-1902, indeksował Tomasz Zajączkowski


30-08-2021

Czulice (MP) -- Z 1728-81, indeksował Zolo
Głębowice (MP) -- U 1901-07, 1909-20, indeksował Zak Zuzalek weryf. Mateusz z Grojca
Krotoszyn (WP) -- M 1649-54, indeksował Radosław Kliber
Lewin (LD) -- UZ 1874-1901, indeksował Kacper Czerwiński
Łącko (MP) -- U 1833-1850, indeksowała Urszula Białka
Łososina Dolna (m. Wronowice) (MP) -- Z 1786-1903, indeksował AdamC
Łódź św. Anna (LD) -- M 1915, indeksowała Izabela Ziobro
Magnuszew (mojż.) (MZ) -- U 1920, indeksowała Incognito
Ocieka (m. Ocieka) (PK) -- U 1880-90, indeksował Łukasz Ciechowicz
Osiek (m. Malec) (MP) -- Z 1837-48, indeksował Mateusz z Grojca
Osjaków (LD) -- Z 1858,60-61,63, indeksował Tomasz Skolimowski
Raciechowice (m. Krzyworzeka) (MP) -- M 1785-1940, indeksował Łukasz Kominiak
Sadlno (WP) -- U 1849-60, M 1877, indeksował Jarosław Figas
Sucha Beskidzka (m. Sucha) (MP) -- M 1800-05, indeksowała Renata Majewska
Sulejów (mojż.) (LD) -- M 1826-27,29-34,36-59,65,67,69-70,1904, indeksował Andrzej Selerowicz
Ujazd (mojż.) (LD) -- U 1858-70, Z 1826-70, indeksował Andrzej Selerowicz
Wola Wiązowa (LD) -- UZ 1831-35, M 1911-12,14, indeksowali Alicja i Tomasz Skolimowscy
Zaniemyśl (WP) -- U 1762-85, Z 1720-45, 1751-61, indeksowała Danuta Danecka


29-08-2021

Bestwina (m.Kaniów) (SL) -- U 1786-1804, indeksował Zak Zuzalek weryf.Łukasz Kominiak
Cieszyn św.Magdaleny (SL) -- U 1836-39, indeksował Maciej Dembiniok
Jawornik Polski (m. Jawornik Polski, Jawornik Przedmieście) (PK) -- Z 1782-1888 (rozszerzenie), indeksowała Aleksandra Bury
Łódź św. Antoni (LD) -- Z 1927, indeksowała Izabela Ziobro
Łódź św. Trójca (ewang.) (LD) -- M 1918-22, indeksowała Katarzyna Zarychta
Piaseczno (MZ) -- M 1920, Z 1781-85, indeksowała Aneta Kaczmarek
Przedbórz (LD) -- UMZ 1890-93, indeksowała Krystyna Stanisławska
Radom (mojż.) (MZ) -- M 1917, indeksował Adam Sawka
Rychwałd (SL) -- M 1881-1942, indeksował Stanisław Sroka
Sońsk (MZ) -- Z 1866, indeksował Adam Sawka
Sulejów (mojż.) (LD) -- UZ 1826-59,65-67,69-70,1904, indeksował Andrzej Selerowicz


28-08-2021

Cudnów (UK) -- UMZ 1844, indeksowała Dorota Żyłko
Gąbin (MZ) -- U 1893-95, indeksowała Elżbieta Dąbrowska
Goworowo (MZ) -- Z 1879, indeksowała Joanna Suska
Iłów (MZ) -- M 1865-69, indeksował Tomasz Bogiel
Kiełpin (MZ) -- UZ 1861-65, indeksowała Emilia Borowicz
Kolno (PL) -- U 1911-14, indeksowała Iwona Grabska
Kraków św. Szczepan (MP) -- U 1753-55, indeksował Szymon Nowak
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1759-69, indeksowała KasiaKP
Marki (MZ) -- Z 1930-31, indeksowała Aneta Kaczmarek
Nur (MZ) -- UMZ 1917-20, indeksowała Justyna Jaźwińska
Oleksin (MZ) -- UMZ 1918-20, indeksował Bogusław Kuć
Ostrówek (pow. otwocki) (MZ) -- U 1895-1904, indeksowała Beata Krupa
Przysucha (MZ) -- Z 1790-1810, indeksował Krzysztof Kościowski
Słubice (Jamno) (MZ) -- UMZ 1839-41, indeksowała Anna Hejna-Goślicka
Sochocin (MZ) -- SkU 1847-1807, SkZ 1781-1807, indeksował Krzysztof Kośnik
Solec (pow. gostyniński) (MZ) -- M 1890-1914, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Szydłowiec (MZ) -- U 1822, M 1814, indeksował Krzysztof Cegliński
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1904, indeksowała mariamikołaj
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1927, indeksowała Ewa Czerkawska
Wyszków (pow. węgrowski) (MZ) -- UZ 1917-19, M 1918-19, indeksowała Julia Dębska
Żurominek (MZ) -- U 1895-97, indeksował Jan Wojtkiewicz


27-08-2021

Głębowice (MP) -- Z 1844-45, indeksował Mariusz Gąsiorek
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (MP) -- U 1725-34, indeksował Jarosław Sawicki
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (MP) -- U 1817-27, indeksowała Karolina Żaba
Kutno-Łąkoszyn (LD) -- UMZ 1918-19, indeksował Józef Dębowski
Małyń (LD) -- UMZ 1919, indeksował Janusz Kucharczyk
Miłonice (LD) -- UMZ 1919-20, indeksował Józef Dębowski
Mokowo (KP) -- U 1834-46,54-61; Z 1826-56, indeksowała Mary Ann Graham
Nowe gm. Krośniewice (LD) -- UMZ 1919-20, indeksował Józef Dębowski
Proszowice (MP) -- U 1921, indeksował Wojciech Nowiński
Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1881-90, indeksował Łukasz Fajfrowski
Radomyśl Wielki (m. Radomyśl Wielki) (PK) -- U 1870-84 (aktualizacja), U 1885, indeksował Bartłomiej Babiarz
Sobolów (m. Buczyna) (MP) -- U 1841-55, indeksował Piotr Komuński
Sompolno (WP) -- SkUMZ 1915-1918, indeksował Roman Sompoliński
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- Z 1814-1820, indeksował Henryk Machnik
Szczepanów (m. Szczepanów, Sterkowiec, Dziekanów, Łęki, Mokrzyska, Przyborów, Wokowice) (MP) -- U 1784-1920, indeksował ArcheGenes
Szczurowa (MP) -- U 1891-1900, indeksowała Katarzyna Nalazek
Wójcin pow. opoczyński (LD) -- UZ 1831-35, indeksowała Bożena Prymus
Zaniemyśl (WP) -- U 1751-61, M 1720-46, indeksowała Danuta Danecka


26-08-2021

Bałdrzychów (LD) -- UMZ 1919, indeksował Incognito
Bonisław (MZ) -- UZ 1866-67, indeksowała Anna Hejna-Goślicka
Czchów (mojż.) (MP) -- U 1877-85, Z 1877-96, indeksowała Dagmara Kulig
Inowłódz (LD) -- UM 1901, indeksował Janusz Kamiński
Łódź św. Trójca (ewang.) (LD) -- Z 1916-17, indeksowała Katarzyna Zarychta
Ręczno (LD) -- SkMZ, indeksował Mariusz Majchrzak
Skrzynno (MZ) -- UMZ 1844-68, indeksowała Marianna Paszek
Słubice (Jamno) (MZ) -- UMZ 1826-27, 1836, indeksowała Anna Hejna-Goślicka
Suserz (MZ) -- MZ 1872, indeksowała Anna Hejna-Goślicka
Wójcin pow. opoczyński (LD) -- UZ 1826-30, indeksowała Bożena Prymus
Zbyszyce (m. Zbyszyce) (MP) -- M 1817-26, indeksował Mateusz Dunikowski
Żębocin (MP) -- UMZ 1812, 1830, 1854, indeksowała Sylwia Tańcula


25-08-2021

Brzeźnica (PK) -- U 1808-19, 40, indeksował Łukasz Majewski
Chorzów Hajduki Wielkie (SL) -- M 1897-1901, indeksował GTG_Silius_Radicum
Gierałtowice (par. Gierałtowice) (MP) -- M 1863-1904, indeksował Tomasz Malata
Góra Kalwaria (mojż.) (MZ) -- UZ 1842, M 1841-42, indeksował Adam Sawka
Jawornik Polski (m. Jawornik Polski, Jawornik Przedmieście) (PK) -- U 1784-1895 (rozszerzenie), indeksowała Aleksandra Bury
Kraszewo (MZ) -- Z 1784-89, indeksował Robert Smach
Liw (MZ) -- M 1916-17 (rozsz.), 1918-19, indeksował Wilhelm Hałys
Niegowa (SL) -- Z 1847-48,57-58,61,77, indeksowała Mariadobrosława
Papowo Biskupie (KP) -- U 1778-81,1801-06, indeksował Kamil Krasinski
Piaseczno (MZ) -- UZ 1918-19, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pilica (SL) -- M 1880-84, indeksował Scowron
Raciechowice (m. Krzyworzeka) (MP) -- Z 1847-1940, indeksował Łukasz Kominiak
Sońsk (MZ) -- MZ 1867, indeksował Adam Sawka
Warszawice (MZ) -- U 1889-1910, Z 1883-97, indeksowała Beata Krupa


24-08-2021

Kormanice (gr.-kat.) (PK) -- UMZ 1785-1835 (daty skrajne), indeksował Adam Sawka
Ocieka (m. Ocieka) (PK) -- U 1849-66, indeksował Łukasz Ciechowicz


23-08-2021

Barcice (MP) -- U 1848-54, 1856-57, indeksowała Viera Dušinská
Kamieniec Podolski - Katedra (UK) -- UMZ 1870, indeksował Marek Frąckowiak
Krościenko nad Dunajcem (m. Sromowce Niżne) (MP) -- M 1840-1901, indeksował Rajmund Lemański
Łódź św. St. Kostka (LD) -- Z 1931-33, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Pilica (SL) -- U 1880,82, indeksował Scowron
Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1871-80, indeksował Łukasz Fajfrowski
Raciążek (KP) -- MZ 1939-40, indeksował Ryszard Jagielski
Radomsko (LD) -- U 1826-27, indeksował Wojciech Nowak
Wojutycze (m. Wojutycze, Nadyby) (UK) -- U 1880-90, indeksował Tomasz Zajączkowski


22-08-2021

Bąków Górny (LD) -- U 1644-1744, indeksował Antoni Burzyński
Białynin (LD) -- UMZ 1861-70, indeksowała Zofia Kolińska
Brzeziny (LD) -- U 1832-33, indeksowała Marysiawo
Burzenin (LD) -- U 1853, indeksowała Izabela Ulanicka
Chełmo (LD) -- U 1864, indeksował Daniel Ślusarczyk
Domaniewice (LD) -- UMZ 1919, indeksował Kamil Małecki
Iwanowice (MP) -- M 1892-96, indeksował Grzegorz Madej
Korczew pow. zduńskowolski (LD) -- UMZ 1919-20, indeksowała magnowa
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Mogiła) (MP) -- Z 1795-1824, 1866-80, indeksowała Jabski
Krempna (gr.-kat.) (m. Krempna, Kotań) (PK) -- Z 1872-1903, indeksował Mieczysław Maziarski
Lubar (UK) -- MZ 1838, indeksował Marian Padlewski
Lwów-Zniesienie (mojż.) (UK) -- Z 1936, indeksował Marcin Dobrzyński
Łódź-Nowosolna (ewang.) (LD) -- Z 1838-65, indeksował Rafał Albiński
Łódź MB Zwycięskiej (LD) -- M 1927, indeksowała Izabela Ziobro
Łódź Przeminienia Pańskiego (LD) -- M 1929,31-32, indeksowała Izabela Ziobro
Łódź św. Teresa (LD) -- Z 1928-33, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Trójca (ewang.) (LD) -- M 1916-17, indeksowała Katarzyna Zarychta
Mogielnica (mojż.) (MZ) -- MZ 1844-46, indeksował Adam Sawka
Mołczadź (BR) -- UMZ 1797-1818 (brak M1817), indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Naliboki (BR) -- U1726-1731, UMZ 1851-1856 , indeksował Wojciech Wosiński
Nowy Sącz (m. Grabowa) (MP) -- Z 1850-80, indeksowała Aneta Kobielus weryfikowała Renata Majewska
Pajęczno (LD) -- Z 1920, indeksowała Klaudia Czarnecka
Piaseczno (MZ) -- M 1918-19, indeksowała Aneta Kaczmarek
Plecka Dąbrowa (LD) -- M 1905,15, Z 1896,99,1900, UMZ 1918, indeksował Antoni Burzyński
Przedbórz (LD) -- UMZ 1888-89, indeksowała Krystyna Stanisławska
Ręczno (LD) -- SkU 1918, indeksował Mariusz Majchrzak
Skała (MP) -- U 1897-99, indeksował Grzegorz Madej
Skawina (MP) -- M 1869-78, indeksował Miłosz Pamuła
Skawina (MP) -- M 1815-19, 1850-52, indeksowała Renata Majewska
Skawina (m. Skawina) (MP) -- U 1872-79, 1880-84, 1887-90, indeksowała Patrycja Adamus
Tomaszów Mazowiecki-Białobrzegi (LD) -- U 1812, Z 1811-12, UMZ 1821,35-40,51-59, indeksowała Gośka
Wilków (MZ) -- M 1918-19, indeksował Rafał Traczyk
Wilno św. Piotra i Pawła (LT) -- U 1894, indeksowała Bożena Tylingo
Wójcin pow. opoczyński (LD) -- U 1812-15, Z 1811-15, UZ 1821-25, M 1826-67,1915-22,24-30, indeksowała Bożena Prymus
Zabłoć (BR) -- Z 1802-1847, indeksował Sławomir Rudziecki
Zbyszyce (m. Zbyszyce) (MP) -- M 1807-16, indeksował Mateusz Dunikowski


21-08-2021

Białaszewo (PL) -- Z 1873-79, indeksowała Anna Krawiec
Chęciny (SK) -- M 1851-70 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Czeladź (SL) -- U 1916-20,MZ 1918-20, indeksował Krzysztof Imiołek
Iłów (MZ) -- M 1855-60 (rozsz.), 1861, 1862 (rozsz.), indeksował Tomasz Bogiel
Iłów (MZ) -- M 1748-96, 1803-27, indeksował Jacek A. Jankowski
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1897-98 (rozszerzenie), indeksował Andrzej Fortuna
Mieronice (SK) -- Z 1793-1810, 1813, indeksowała Grażyna Koper
Mychów (SK) -- U 1889-1908, M 1890-1931, indeksowała Bożena Krajewska
Nowy Dwór Mazowiecki (ewang.) (MZ) -- Z 1871-1939, indeksowała Ewa Sobieraj
Ostrowce (SK) -- SkUMZ 1814-25, indeksował Mariusz Seidel
Ostrowce (SK) -- M 1841-53, indeksował Mariusz Seidel
Papowo Biskupie (KP) -- U 1768-77,82-1800, indeksował Kamil Krasinski
Radoszyce (SK) -- UMZ 1856-57, indeksował Jan Krzak
Sulisławice (SK) -- U 1766-84, indeksował Mieczysław Stępień
Szreńsk (MZ) -- U 1881-82,84,89-90, Z 1881-82,84-90, indeksowała Krystyna Malik
Szydłowiec (MZ) -- U 1821, M 1812-13, indeksował Krzysztof Cegliński
Warszawa-Praga MB Loretańska (św. Florian) (WA) -- SkU 1904, indeksował Artur Lewandowski
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1873, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa św. Trójca (prawosł.) (WA) -- M 1904-08, indeksowała Natalia Opiłowska
Wrocieryż (SK) -- U 1912, 1917, MZ 1917 (uzupełnienie), indeksował Cezary Borowski
Zbuczyn (MZ) -- UMZ 1834, indeksował Adam Jaroń
Złotniki (SK) -- UZ 1913-16, indeksował Marek Frąckowiak
Żdżary (pow. grójecki) (MZ) -- UMZ 1808-09, indeksował Sławomir Gubiec


20-08-2021

Borzęcin (m. Bielcza) (MP) -- Z 1873, indeksował Michał Ciemała
Borzęcin (m. Borzęcin) (MP) -- Z 1873, indeksował Michał Ciemała
Bruśnik (MP) -- M 1801-1880, indeksował JanKarJas3
Bydgoszcz (Fara) (KP) -- Z 1920-21, indeksował Marek Kiełpiński
Drwalew (MZ) -- UMZ 1868-70, indeksowali Olgierd Hryniewicz i Jolanta Jarosz-Hryniewicz
Grab (gr.-kat.) (m. Grab, Ożynna, Wyszowata) (PK) -- U 1854-1871 , indeksował Mieczysław Maziarski
Iłów (MZ) -- U 1846-48, 50-66, 68-69 (rozsz.), 1849, 1867, indeksował Tomasz Bogiel
Jawornik Polski (m. Jawornik Polski, Jawornik Przedmieście) (PK) -- M 1784-1894 (rozszerzenie), indeksowała Aleksandra Bury
Kornica (gr.-kat.) (MZ) -- U 1812-25,65-66,73-75, M 1811-12,14-25,65-66,73-75, Z 1810-25,65-66,73-75, indeksowała el_za
Morawica (MP) -- U 1707-08, 1710-12, indeksował merdigon
Pilica (SL) -- U 1883, indeksował Scowron
Raciechowice (m. Krzyworzeka) (MP) -- Z 1787-1940, indeksował Łukasz Kominiak
Rudy-Groß Rauden (SL) -- U 1717-51, indeksował Bartul
Wielgie (MZ) -- Z 1922-27, indeksował Bartłomiej Zieliński
Włodzienin-Bladen (OP) -- U 1876-77,79-81, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Woźniki-Woischnik (SL) -- M 1766-74,82-92,99 ; Z 1765-74,85-89, indeksowali GTG_Silius_Radicum


19-08-2021

Kulesze Kościelne (PL) -- Z 1912-33, indeksowali Karolina Jaworska, Krzysztof Łapiński
Podbuż (gr.-kat.) (m. Bystrzyca) (UK) -- Z 1870-1917, indeksował Mateusz Gołdyn
Radomyśl nad Sanem (m. Radomyśl, Nowiny, Żabno) (PK) -- Z 1890-96, indeksowała Sylwia Jasińska


18-08-2021

Ciechania (gr.-kat.) (PK) -- U 1892-1901 (aktualizacja), U 1902-1933, indeksował Mieczysław Maziarski
Dobranowice (poprz. Poborowice) (MP) -- UMZ 1824-25, 29-32, 34-35, 37, indeksował Jarosław Zapała
Dziekanowice (MP) -- Z 1890-95, indeksował Szymon Nowak
Gdów (m. Fałkowice) (MP) -- U 1831-40, indeksowała Anna Budyś
Klikuszowa (m. Obidowa) (MP) -- U 1890-1916, indeksowała Mariola Biernat-Nowacka
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (MP) -- U 1828-38, indeksowała Karolina Żaba
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (m. Półwsie, Królewczyzna, Zwierzyniec, Wola, Chełm, Podkamycze, Olszenica, Bielany) (MP) -- M 1711-1777, indeksowała Aleksandra Ufir
Lejpuny (LT) -- U 1831-1840, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Mieronice (SK) -- U 1914-20, indeksowała Grażyna Koper
Nietrzanowo (WP) -- M 1768-1796, indeksował Adam Lewandowicz
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- Z 1821-23, indeksował Henryk Machnik
Świątkowa Wielka (gr.-kat.) (PK) -- U 1873-92 (daty skrajne), indeksował Mieczysław Maziarski
Troki (LT) -- UMZ 1841-1847, indeksowała Bożena Tylingo
Tuczępy (SK) -- U 1868-74 (rozszerzenie), indeksował Artur Koźmiński
Wilno św. Jana (LT) -- M 1826, indeksowała Marck57
Wilno św. Rafała (LT) -- U 1894, indeksowała Bożena Tylingo
Zaniemyśl (WP) -- U 1722-34, 1738-51, M 1747-61, indeksowała Danuta Danecka


17-08-2021

Andrychów (MP) -- U 1897-1900, indeksował Bartłomiej Zieliński
Chlewiska (MZ) -- Z 1826-37, indeksował Łukasz Okła
Gierałtowice (m. Gierałtowice) (MP) -- M 1826-62, indeksował Tomasz Malata
Grodno fara (BR) -- U 1815-1818, indeksowała Wilnianka
Kosów Lacki (MZ) -- U 1904, indeksowała Ewa Dybowska
Krasne Sioło (BR) -- M 1855-1866, indeksował maxsh
Łubki (MZ) -- UMZ 1662-1807 (sum.), indeksował Krzysztof Kośnik
Radziemice (MP) -- UMZ 1910-13, indeksowała Urszula Ziessler
Wąbrzeźno (KP) -- U 1814-15, indeksował Kamil Krasinski


16-08-2021

Biały Kościół (MP) -- U 1816-1846, indeksował Jerzy Żurada
Broniewo (KP) -- U 1722-23,86-90(rozszerzenie), indeksował Janson
Cieksyn (MZ) -- U 1900-02, MZ 1900-02 (rozsz.), indeksowała Joanna Suska
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1872-73, indeksował Stanisław Jegier
Dobczyce (MP) -- U 1890-92, indeksowała Ela Synowiec
Dobrzejewice (KP) -- U 1878-83, indeksował Maciej Lisinski
Drwalew (MZ) -- UMZ 1826-40, indeksował Egbert Małecki
Drwalew (MZ) -- UMZ 1909-10 (rozsz.), indeksowali Jolanta Jarosz-Hryniewicz i Olgierd Hryniewicz
Goleniowy (SL) -- UMZ 1896-1901, indeksował Bartłomiej Zieliński
Kozy (SL) -- U 1658-98, indeksował Łukasz Kominiak
Mołdawia - Kiszyniów (PO) -- U 1830, indeksował Incognito
Niegardów (MP) -- M 1833-55, indeksował Wojciech Nowiński
Szadłowice (KP) -- U 1829-53, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Szerzyny (MP) -- M 1703-1784, indeksował Przemek Bożek
Szydłowiec (MZ) -- U 1819-20, indeksował Krzysztof Cegliński
Tłustomosty-Stolzmuetz USC (OP) -- Z 1874-79, indeksowali Projekt _OPI
Woźniki-Woischnik (SL) -- Z 1775-76,82-84, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wyszyny Kościelne (MZ) -- Z 1818-24, indeksował Jan Wojtkiewicz
Żałe (KP) -- Z 1700-01,05-07,09,12-13,15-17,19,21,23-25,28-30,34-87,89,94-1807, indeksował Krzysztof Kośnik


15-08-2021

Gąbin (MZ) -- U 1892, indeksowała Elżbieta Dąbrowska
Góra Kalwaria (MZ) -- UMZ 1916, indeksowała Iwona Frydryszak
Kórnik (WP) -- U 1769-1794, indeksowała Danuta Danecka
Mikołów św Jana (ewang.) (SL) -- M 1931-41, indeksowała Barbara Sznober
Mława (MZ) -- UZ 1840-49, indeksowała Izabela Czaplicka
Niedzbórz (MZ) -- U 1865-67, Z 1878-79, indeksował Jan Wojtkiewicz
Sławków (SL) -- U 1896-1900 , indeksowała A.Ch
Sońsk (MZ) -- U 1860, indeksowała Małgorzata Galas
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- Z 1835-40, indeksował Henryk Machnik
Zuzela (MZ) -- U 1786-89, indeksowała Emilia Borowicz


14-08-2021

Bachórz (gr.-kat.) (m. Bachórz, Chodorówka, Laskówka, Kosztowa) (PK) -- UMZ 1785-1852, 70-78, indeksowała Aleksandra Bury
Bachórz (gr.-kat.) (m. Dynów, Ulanica) (PK) -- U 1784-1852, 70-78, M 1780-1852, 70-78, Z 1806-52, 70-78, indeksowała Aleksandra Bury
Lipinki (fliia Łąkorz) (WM) -- Z 1867-77, indeksowała Michalina Szychowska


13-08-2021

Kęty (m. Kańczuga) (MP) -- M 1896-1925, indeksował Zak Zuzalek weryf. Mateusz z Grojca
Lubar (UK) -- U 1838, indeksował Marian Padlewski
Warszawa-Czerniaków św. Bonifacy (WA) -- SkM 1915-20 SkZ 1915-20, indeksowała Iwona Frydryszak
Warszawa ASC Cyrkuł III (WA) -- Z 1822, indeksował Sławomir Kowalczyk
Warszawa Szpital Dzieciątka Jezus (WA) -- U 1872, indeksowała Agata Pakuza
Wojnicz (MP) -- U 1764-66, indeksowała Magdalena Majkutewicz


12-08-2021

Głuchów (WP) -- UZ 1834-1841, indeksował Henryk Dąb
Gródek Jagielloński (UK) -- M 1661-1850, indeksował Grzegorz Głowacki
Kiełpin (MZ) -- UMZ 1916-17, indeksowała Emilia Borowicz
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- U 1778-88, indeksowała KasiaKP
Krotoszyn (WP) -- Z 1830-1834, indeksował Radosław Kliber
Lubzina (m. Kochanówka) (PK) -- U 1840-1883, 1885-1920, indeksował Łukasz Ciechowicz
Lwów-Zniesienie (mojż.) (UK) -- Z 1931-32, 35, 37, indeksował Marcin Dobrzyński
Mokre (KP) -- M 1874-76, indeksował Michał Poczwardowski weryf.Mateusz Lipiński
Raciechowice (m. Krzyworzeka) (MP) -- U 1786-1906, indeksowała Ela Synowiec
Ruże (KP) -- SkM 1915-17, indeksował Michał Poczwardowski
Ułanów (UK) -- UMZ 1913, indeksował Volodymyr Kucheruk
Zaniemyśl (WP) -- M 1761-1813, indeksowała Danuta Danecka


11-08-2021

Bydgoszcz (Fara) (KP) -- Z 1919, indeksował Kiełpiński Marek
Dobrocin - Gross Bestendorf USC (WM) -- UMZ 1891-93, indeksowała Agnieszka Kościuk
Grójec (MZ) -- M 1913-17, indeksował Rafał Traczyk
Kłobuck (SL) -- M 1888-97, indeksowała Iza Biś
Kornica (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1856-64, indeksowała el_za
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (MP) -- U 1735-44, indeksował Jarosław Sawicki
Mikołów św Jana (ewang.) (SL) -- M 1919-30, indeksowała Barbara Sznober
Padew Narodowa (PK) -- Z 1830-49, indeksowała Agnieszka Kluzek
Pieczyska (MZ) -- UMZ 1826-75, indeksowała Teresa Mikołajewska
Pilica (SL) -- Z 1887-89, indeksował Scowron
Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1861-70, indeksował Łukasz Fajfrowski
Sławków (SL) -- U 1841, indeksował Marcin Śnioch
Sosnowiec - Niwka św. Jan Chrzciciela (SL) -- U 1918-19, indeksował Krzysztof Imiołek
Sosnowiec - N. Sielec Niepokalanego Poczęcia NMP (SL) -- U 1918-19, indeksował Krzysztof Imiołek
Sosnowiec - Stary Sielec św. Barbara (SL) -- U 1915, indeksował Krzysztof Imiołek
Sosnowiec - Zagórze św.Joachima (SL) -- U 1919, indeksował Krzysztof Imiołek
Szczurowa (MP) -- U 1881-1890, indeksowała Katarzyna Nalazek
Szydłowiec (MZ) -- U 1817-18, indeksował Krzysztof Cegliński
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1904, indeksowała mariamikołaj
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1928, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1923, indeksowała Ewa Czerkawska
Wola Trutowo (KP) -- UMZ 1915-17, indeksował Mateusz Lipiński
Wyszków (MZ) -- UMZ 1917-18, indeksował Artur Szymański
Wyszyny (MZ) -- UZ 1825, indeksował Jan Wojtkiewicz
Żurominek (MZ) -- U 1836-37 (rozsz.), Z 1836-41 (rozsz.), indeksował Jan Wojtkiewicz


10-08-2021

Bidziny (SK) -- Z 1890-1932, indeksował Tadeusz Łukaszek
Chęciny (SK) -- M 1833-50 (rozszerzenia), indeksował Edward Jabłoński
Chroberz (SK) -- SkU 1811-1893 (skrajne), indeksował Wojciech Liśkiewicz
Desznica (gr.-kat.) (PK) -- U 1872-1900, indeksował Mieczysław Maziarski
Kęty (m. Kańczuga) (MP) -- U 1834-1920, indeksował Zak Zuzalek
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1895-96 (rozszerzenie), indeksował Andrzej Fortuna
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1903 (rozszerzenia), indeksowała Wiola Korycińska
Kunów (SK) -- Z 1933-40, indeksowała Bożena Krajewska
Łomna (MZ) -- Z 1918-19, indeksowała Incognito
Łomża (PL) -- Z 1808/09-11/12, indeksowała Tracy Polyak, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Naliboki (BR) -- UMZ 1845-1849, indeksował Wojciech Wosiński
Osiek (m. Malec) (MP) -- M 1785, Z 1785-1836, indeksował Mateusz z Grojca
Padew Narodowa (PK) -- Z 1851-61, 63-70, indeksowała Agnieszka Kluzek
Pilczyca (SK) -- M 1921-31, Z 1914-17, indeksowała Joanna Bugajska
Radomyśl nad Sanem (m. Radomyśl, Nowiny, Żabno) (PK) -- Z 1897-1903, indeksowała Sylwia Jasińska
Skarżysko-Kamienna Bzin (SK) -- U 1914-22, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Sochaczew (MZ) -- U 1905-06, indeksowała Ewa Kuśmirek
Sochaczew (MZ) -- U 1890, indeksowała Iza Ziobro
Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkUMZ 1915, indeksował Artur Lewandowski
Wilków (MZ) -- M 1914-17, indeksował Rafał Traczyk
Wilno św. Jana (LT) -- M 1811-1825, indeksowała Marck57
Żbików (MZ) -- Z 1910-11, indeksowała Małgorzata Szadkowska


09-08-2021

Barcice (MP) -- U 1842-47, indeksowała Viera Dušinská
Biłopillia-Białopol (UK) -- UMZ 1866-67, 71, 75-76, 83-84, indeksował Aquinatus
Tulce (WP) -- U 1775-99, M 1736-99, indeksowała Anna Lubczyńska
Uzarzewo (WP) -- M 1821-30, indeksowała Anna Lubczyńska
Wojnicz (m. Wojnicz) (MP) -- M 1910-18, indeksował Marcin Bulaga weryfikowała Renata Majewska


08-08-2021

Fastów (UK) -- Z 1834, 1837, indeksowała bekel
Kraków gmina żydowska (MP) -- Z 1925, indeksował Marcin Dobrzyński
Krasnystaw (LB) -- U 1826-1830 (aktualizacja), 1831-1835, indeksował Krzysztof Zochniak
Krempna (gr.-kat.) (PK) -- U 1872-1919 (aktualizacja), indeksował Mieczysław Maziarski
Motowidłówka (UK) -- U 1844, indeksowała bekel
Parchanie (KP) -- Z 1885-1923, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Wielgie (MZ) -- M 1931-48, UZ 1928, 1931, indeksował Bartłomiej Zieliński


07-08-2021

Durąg-kościelne (WM) -- U 1805-1814, indeksowała Donata Stremplewska
Komarno (m. Chłopy) (UK) -- U 1903, indeksował Jarosław Warchulski
Mikołów św Jana (ewang.) (SL) -- Z 1936-41, indeksowała Barbara Sznober
Wąbrzeźno (KP) -- U 1781-89,99-1813; M 1802, indeksował Kamil Krasinski


06-08-2021

Bogurzyn (MZ) -- Z 1897-1900, indeksował Jan Wojtkiewicz
Brzeźnica (PK) -- U 1825-34, 37-39, M 1834, indeksował Łukasz Majewski
Bulowice (MP) -- U 1906-15, indeksował Michał Kapusta
Burzyn (PL) -- Z 1884-1907, indeksowała Anna Krawiec
Chełm Śląski (SL) -- U 1838-44; Z 1847-65,67-74, indeksowała Monika Mendrela
Gierałtowice (m. Gierałtowice) (MP) -- M 1785-1825, indeksował Tomasz Malata
Góra św. Jana (m. Abramowice, Pobręczyn) (MP) -- U 1786-97, indeksował Krzysztof Płonka
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1823, indeksował Arek Śliwiński
Kórnik (WP) -- U 1814-1839, indeksowała Danuta Danecka
Lwów-Zniesienie (mojż.) (UK) -- Z 1894, 1928-30, 1938, indeksował Marcin Dobrzyński
Myscowa (gr.-kat.) (PK) -- UMZ 1895-96, 1898-1912, indeksował Mieczysław Maziarski
Narewka (PL) -- UMZ 1851-53, indeksowała Anna Wiszniewska
Pilica (SL) -- Z 1890-91, indeksował Scowron
Pleśna (m. Batylowa, Wólka Łowczowska, Zawodni Łowczówek, Łowczówek) (MP) -- Z 1784-90, indeksował Krzysztof Pękala
Pleśna (m. Lichwin) (MP) -- M 1787, indeksował Krzysztof Pękala
Pleśna (m. Pleśna) (MP) -- M 1784-85 Z 1784-90, indeksował Krzysztof Pękala
Pleśna (m. Rychwałd, Woźnicza, Kłokowa) (MP) -- M 1784-90, indeksował Krzysztof Pękala
Pleśna (m. Rzuchowa) (MP) -- M 1784-90 Z 1784-90, indeksował Krzysztof Pękala
Rudy-Groß Rauden (SL) -- U 1666,68-1708,11-17, indeksował Bartul
Sochaczew (MZ) -- U 1907-09, indeksowała Ewa Kuśmirek
Szczawnica (m. Szczawnica Wyżna) (MP) -- U 1817-37, indeksowała Ewa Wołejko-Wołejszo
Szczyrzyc (m. Abramowice, Pobręczyn) (MP) -- U 1798-1849, indeksował Krzysztof Płonka
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1906, indeksowała Katarzyna Pasik


05-08-2021

Barczewo (WM) -- M 1911-1918, indeksowała Katarzyna Matyjas
Gdów (m. Fałkowice) (MP) -- U 1820-30, indeksowała Anna Budyś
Gogołów (PK) -- M 1889-94, indeksował Bartłomiej Babiarz
Grodno fara (BR) -- M 1815-1818, indeksowała Wilnianka
Jasień (MP) -- U 1833, indeksowała Magda Buch
Lipnica Wielka (m. Bukowiec) (MP) -- U 1825-33, 1835, 1845, indeksowała Magda Buch
Lipnica Wielka (m. Jasienna) (MP) -- U 1825-33, 1835, indeksowała Magda Buch
Lipnica Wielka (m. Lipnica Wielka) (MP) -- U 1825-35, indeksowała Magda Buch
Naliboki (BR) -- U 1896-1900, MZ 1895, indeksował Wojciech Wosiński
Ostrowite (pow.lipnowski) (KP) -- U 1911-18, indeksował Jan Berens
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska) (MP) -- U 1817-27, indeksował Szymon Nowak
Rychwałd (m. Łękawica) (SL) -- U 1879-1921, indeksował Stanisław Sroka
Sadlno (WP) -- UMZ 1845, indeksował Jarosław Figas
Szczurowa (m. Szczurowa) (MP) -- Z 1784-1824, indeksowała Małgosia Hoły weryfikowała Małgorzata Kisiel-Dorohinicka
Wilno św. Filipa i Jakuba (LT) -- U 1894, indeksowała Bożena Tylingo


04-08-2021

Kazuń Nowy (mennonici) (MZ) -- Z 1852 (rozsz.), 1853, indeksował Daniel Foote
Kraków gmina żydowska (MP) -- Z 1934, indeksował Marcin Dobrzyński
Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1851-60, indeksował Łukasz Fajfrowski
Szczurowa (MP) -- U 1867-80, indeksowała Katarzyna Nalazek


03-08-2021

Kraków gmina żydowska (MP) -- Z 1933, indeksował Marcin Dobrzyński
Osiek (m. Osiek i Malec) (MP) -- U 1765-1785, M 1765-84, Z 1765-1783, indeksował Mateusz z Grojca
Rybna (MP) -- Z 1810-53, indeksował Miłosz Pamuła
Sieciechowice (MP) -- U 1865-71, indeksowała Renata Majewska
Troki (LT) -- UMZ 1834-1840, indeksowała Bożena Tylingo
Warszawa-Praga MB Loretańska (św. Florian) (WA) -- SkU 1906, indeksował Artur Lewandowski
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1908, indeksował Wojciech Kurzyjamski
Wawiórka (BR) -- Z 1880-1889, indeksował Ryszard Bencko
Wilno św. Franciszka i Bernarda (LT) -- U 1894, indeksowała Bożena Tylingo


02-08-2021

Andrychów (m. Andrychów, Brzezinka) (MP) -- U 1890-96, indeksował Bartłomiej Zieliński
Andrychów (m. Sułkowice, Roczyny) (MP) -- U XI.1889-96, indeksował Bartłomiej Zieliński
Brzeziny (PK) -- U 1890-1907, indeksowali Katarzyna Piękoś, Andrzej Godek
Denysów (gr.-kat.) (UK) -- Z 1835-65, indeksował Anatoly
Dudyńce (PK) -- M 1890-1901, indeksował Bartłomiej Babiarz
Gaj (m. Libertów) (MP) -- U 1842-81, 1922-37 Z 1909-51, indeksowała 37gosia
Goleniowy (SL) -- UMZ 1891-95, indeksował Bartłomiej Zieliński
Góra Kalwaria (MZ) -- UMZ 1917, indeksowała Iwona Frydryszak
Gromnik (m. Gromnik) (MP) -- U 1827-50, indeksował Jacek Sławiński
Kozy (SL) -- U 1726-35, indeksował Łukasz Kominiak
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (MP) -- U 1797-1810, indeksowała Karolina Żaba
Kraków (mojż.) (MP) -- Z 1932, indeksował Marcin Dobrzyński
Łany Wielkie (SL) -- Z 1773-82, indeksował Artur Galas
Łęki Górne (m. Machowa) (PK) -- U 1796-1872 (daty skrajne), indeksował Mieczysław Maziarski
Mikołów św Jana (ewang.) (SL) -- Z 1922-35, indeksowała Barbara Sznober
Osiek (m. Malec) (MP) -- U 1917-19 M 1919-41, indeksował Mateusz z Grojca
Ostrowite (pow.lipnowski) (KP) -- SkU 1891-1910, indeksował Jan Berens
Pilica (SL) -- Z 1892-93, indeksował Scowron
Porąbka Uszewska (MP) -- M 1740-68, indeksował Mariusz Pabijan
Przybynów (SL) -- U 1851-52 ;Z 1846-48, indeksowała Mirka_Lachowska
Raciążek (KP) -- Z 1800-10, indeksował Ryszard Jagielski
Straszęcin (PK) -- UMZ 1800-40 (daty skrajne), indeksowała Beata Braun
Wadowice Górne (m. Wadowice, Wampierzów) (PK) -- U 1841, indeksował Tomasz Malata


01-08-2021

Babice (MZ) -- M 1901, 1904-11, indeksował Jan Olesiński
Chorostków (UK) -- UMZ 1864-65, indeksowała Alina Picazio
Dębe Wielkie (MZ) -- U 1913-15, indeksowała Anna Foryś-Perkowska
Dołubowo (PL) -- U 1894-1897, indeksował Adam Okuniewski
Duninów (MZ) -- UMZ 1866-70, indeksowała Grażyna Nowak
Durąg-kościelne (WM) -- U 1799-1804, indeksowała Donata Stremplewska
Glinojeck (MZ) -- M 1911-13, indeksował Jan Wojtkiewicz
Imbramowice (MP) -- U 1891-94, indeksował Krzysztof Rudziński
Jeżewo (MZ) -- M 1892-94, indeksował Jan Wojtkiewicz
Kiełpin (MZ) -- UZ 1856-57, 1859-60, indeksowała Emilia Borowicz
Kornica (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1836-51, 1854-55, indeksowała el_za
Kosów Lacki (MZ) -- Z 1903, indeksowała Ewa Dybowska
Kowala-Stępocina (MZ) -- Z 1918, 1920-28, indeksował Mikołaj Wilk


31-07-2021

Barcice (MZ) -- Z 1717-94, indeksowali Witold Czyż, weryf. Jacek Paź
Boglewice (MZ) -- SkU 1763-96, indeksował Piotr Walczak
Borzęcin (MZ) -- U 1912-20, indeksował Jan Olesiński
Grodno fara (BR) -- U 1802 uzupełnienie, indeksowała Wilnianka
Karniewo (MZ) -- U 1826-42, indeksowała Bożena Prymus
Leoncin (MZ) -- Z 1940, indeksował Wojciech Wosiński
Merecz (LT) -- UMZ 1840, indeksowała EwaMolly
Miszewo Murowane (MZ) -- U 1695-1807 (sumariusz), indeksował Krzysztof Kośnik
Mława (mojż.) (MZ) -- Z 1924, indeksował Marcin Dobrzyński
Naliboki (BR) -- U 1720-1725, 1891-1895, UMZ 1797-1801, indeksował Wojciech Wosiński
Niemonajcie (LT) -- UMZ 1847, indeksowała EwaMolly
Radzanów (pow. mławski) (MZ) -- U 1835-36, indeksował Jan Wojtkiewicz
Rozniszew (MZ) -- UMZ 1851, 1912-19, indeksowała Teresa Mikołajewska
Stromiec (MZ) -- UZ 1810-11, indeksował Rafał Traczyk
Szydłowiec (MZ) -- U 1812-16, indeksował Krzysztof Cegliński
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1903, indeksowała mariamikołaj
Warszawa św. Aleksander (WA) -- M 1939, indeksował Adam Rozenau
Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkZ 1863, indeksowała Urszula Drabińska
Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkZ 1932-38, indeksował Artur Lewandowski
Wierzbica (MZ) -- UM 1916, indeksowała Monika Lisek
Zuzela (MZ) -- U 1782-85, indeksowała Emilia Borowicz
Zyck (MZ) -- Z 1846, indeksowała Anna Hejna-Goślicka


30-07-2021

Barczewo (WM) -- M 1906-1910, indeksowała Katarzyna Matyjas
Bąkowa Góra (LD) -- M 1930-40, indeksował Gadecki Bogusław
Czarnożyły (LD) -- UMZ 1913, indeksowała Danuta Mieżyńska
Dudyńce (PK) -- UMZ 1866, indeksował Bartłomiej Babiarz
Kazimierza Mała (SK) -- U 1783-97, indeksował Wojciech Nocuń
Kunów (SK) -- Z 1926-32, indeksowała Bożena Krajewska
Łomża (PL) -- M 1808-1813, indeksował Waldemar Chorążewicz
Olsztynek ob.wiejski (WM) -- U 1889-1892, indeksowała Donata Stremplewska , Izabela Czaplińska
Piotrków Tryb. (LD) -- U 1900, indeksował Marcin Dobrzyński
Ruszkowo (WM) -- U 1888-1891, indeksowała Anna Parysek
Sławków (SL) -- U 1891-95; Z 1875-85, indeksowała A.Ch
Wąbrzeźno (KP) -- U 1751-67,77-80, indeksował Kamil Krasinski


29-07-2021

Bęczkowice (LD) -- M 1923-29, indeksował Gadecki.Bogusław
Białystok (PL) -- UMZ 1808-1817; U 1892, indeksowała Wiola Dec
Chęciny (SK) -- M 1826-32 (rozszerzenia), indeksował Edward Jabłoński
Cudnów (UK) -- UMZ 1843, indeksowała Dorota Żyłko
Dobryszyce (LD) -- M 1798-99 (weryf.), indeksowała Bożenna Rasmussen
Gierałtowice (m. Gierałtowiczki) (MP) -- U 1901-20, indeksował Tomasz Malata
Góra św. Jana (m. Gruszów, Dobroniów) (MP) -- U 1786-97, indeksował Krzysztof Płonka
Jasienica Rosielna (PK) -- UMZ 1902-04, indeksowała Angela Sawiak
Klikuszowa (m. Pyzówka) (MP) -- U 1891-1916, indeksował Łukasz Krężel
Kobiele Wielkie (LD) -- M 1921-22, indeksował Gadecki.Bogusław
Kolno (PL) -- Z 1845-1846, indeksowała Bożena Prymus
Lutomiersk (LD) -- UMZ 1920, indeksował Grzegorz Żychowski
Łomża (PL) -- U 1818-1819,1825,1829,1831-1832,1916, indeksowała Marta Wojciechowska, Diane Smith,Agnieszka Głowacka,Paweł Rybka,BobJankowski weryf. Waldemar Chorążewicz
Łódź MB Zwycięskiej (LD) -- M 1928, indeksowała Izabela Ziobro
Mikołajewice (LD) -- UMZ 1920, indeksował Grzegorz Żychowski
Niewiesz (LD) -- UMZ 1919, indeksował Henryk Dąb
Radomsko (LD) -- M 1738-46, indeksowała Bożenna Rasmussen
Skotniki Sandomierskie (SK) -- UMZ 1810-19, indeksował Zenon Smuniewski
Szczyrzyc (m. Gruszów, Dobroniów) (MP) -- U 1798-1852, indeksował Krzysztof Płonka
Śniadowo (PL) -- Z 1815-1819, indeksowała Bożena Śmigulska
Św.Lipka (WM) -- 1771-1800, indeksował Robert Połubiński
Tuczępy (SK) -- M 1868-74, Z 1861-74 (rozszerzenie), indeksował Artur Koźmiński
Wrocieryż (SK) -- UM 1913-15, Z 1914-15 (uzupełnienia i rozszerzenie), indeksował Cezary Borowski


28-07-2021

Giebułtów (MP) -- UMZ 1840-45, indeksowała Jolanta Czepiec
Grodno fara (BR) -- Z 1815-1818, indeksowała Wilnianka
Kielcza-Keltsch (OP) -- UZ 1720-66;M 1720-1825, indeksowała Karina Frank
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- M 1864-70, indeksowała Agnieszka5995
Pilica (SL) -- Z 1894-96, indeksował Scowron
Sieciechowice (MP) -- M 1919-25, indeksowała Renata Majewska
Wilno św. Jana (LT) -- M 1806-1810, indeksowała Marck57


27-07-2021

Barczewo (WM) -- U 1906-1910, indeksowała Katarzyna Matyjas
Czermin (m. Surowa) (PK) -- M 1787-1946, indeksował Krzysztof Naróg
Czyżew (PL) -- U 1822-1825; M 1809-1825, indeksowała Justyna Jaźwińska
Dudyńce (PK) -- UMZ 1902, indeksował Bartłomiej Babiarz
Kormanice (gr.-kat.) (PK) -- UMZ 1803-30 (skrajne), indeksował Adam Sawka
Lejpuny (LT) -- U 1823-1830, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Lubcza (prawosł.) (BR) -- UMZ 1841-1842, indeksował Wojciech Wosiński
Łomża (PL) -- UMZ 1848-1849, indeksował Michał Kazimierz weryf.Waldemar Chorążewicz
Naliboki (BR) -- U 1885-1890, indeksował Wojciech Wosiński
Niewodna (m. Wiśniowa) (PK) -- Z 1784-1834, indeksował Andrzej Godek
Raciborowice (m. Węgrzce) (MP) -- U 1846-64 Z 1846-64, indeksowała Dominika Ciolek
Rumienica (WM) -- M 1874-1909, indeksowała Anna Parysek
Słonim (BR) -- UMZ 1860-1863, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Słucz (PL) -- Z 1892-1902, indeksował Grzegorz Nowik
Wilno św. Jana (LT) -- M 1797-1805, indeksowała Marck57


26-07-2021

Brzeźnica (m. Brzeźnica) (MP) -- U 1842-43, indeksował Łukasz Banaś, weryf. Renata Majewska
Głuchów (pow. turecki) (WP) -- UZ 1826-1833, indeksował Henryk Dąb
Lędziny (SL) -- UMZ 1825-29, indeksował Krzysztof Kosteczko
Łososina Dolna (m. Wronowice) (MP) -- M 1786-1901, indeksował AdamC
Machnówka (UK) -- U 1837-38, 45-46, M 1837-39, Z 1835-39, indeksował Maciej Saryusz-Romiszewski
Mokowo (KP) -- U 1826-37; Z 1816-25, indeksowała Mary Ann Graham
Morawica (MP) -- U 1713-19, indeksował merdigon
Olesno (m. Pilcza) (MP) -- U 1858-62, indeksowała Katarzyna Grochal
Tarnów (m. Zamieście) (MP) -- U 1785-96, indeksował Ryszard Olesiński
Uście Zielone (UK) -- UMZ 1847-59 (daty skrajne), indeksował Grzegorz Żychowski
Wojsławice (LB) -- U 1754-1757, 1759-1760, indeksowała Alicja Gąsiewska


25-07-2021

Białynin (LD) -- UMZ 1851-60, indeksowała Zofia Kolińska
Fastów (UK) -- UMZ 1804 -06, 20-37, indeksowała Beata
Inowłódz (LD) -- U 1899, indeksował Janusz Kamiński
Iwanowice (MP) -- M 1885-91, indeksował Grzegorz Madej
Kęty (m. Nowa Wieś, Kańczuga) (MP) -- M 1786-1914, 1916-40, indeksował Zak Zuzalek, weryf. Mateusz z Grojca
Kormanice (gr.-kat.) (m. Fredropol, Darowice, Młodowice, Kormanice) (PK) -- MZ 1853-77, indeksował Adam Sawka
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (MP) -- U 1756-96, indeksowała Jabski
Lubecko (SL) -- U 1865, indeksował Józef_W
Łódź św. Anna (LD) -- M 1930-33, indeksowała Małgorzata Berendzik
Łódź św. Antoni (LD) -- Z 1933, indeksowała Aleksandra Klimas
Łódź św. Trójca (ewang.) (LD) -- M 1930, indeksowała Izabela Ziobro
Mikołów św Jana (ewang.) (SL) -- Z 1919-21, indeksowała Barbara Sznober
Mrzygłód (PK) -- Z 1890-1904, indeksował Mieczysław Maziarski
Parzno (LD) -- Z 1772-95, indeksował Henryk Koluszkowski
Raciechowice (m. Wżary) (MP) -- Z 1786-1940, indeksował Łukasz Kominiak
Skała (MP) -- U 1896, 1911-12 (rozszerzenie), indeksował Grzegorz Madej
Skała (MP) -- U 1900, indeksował Grzegorz Madej
Skrzydlna (m. Janowice) (MP) -- Z 1786-1970, indeksowała Ela Synowiec


24-07-2021

Chrostkowo (KP) -- U 1909-11; MZ 1909-10, indeksował Krzysztof Kaminski
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1870-71, indeksował Stanisław Jegier
Golub (KP) -- U 1862-67,91-92, indeksował Kamil Krasinski
Jeżewo (pow.świecki) (KP) -- U 1881-85, indeksowała Wioletta Schiedel
Lubecko (SL) -- U 1870-72, indeksowała Maria Rogalska
Łany Wielkie (SL) -- M 1773-82, indeksował Artur Galas
Łobdowo (KP) -- U 1773-89, indeksował Kamil Krasinski
Łomża (PL) -- M 1929,1937, indeksowali Elżbieta Misiewicz weryf. Waldemar Chorążewicz
Mrzygłód (PK) -- U 1890-1904 (aktualizacja), indeksował Mieczysław Maziarski
Olsztynek ob.wiejski (WM) -- U 1882-1888, indeksowali Donata Stremplewska, Izabela Czaplińska
Ostrowite (pow.lipnowski) (KP) -- U 1880-81,83-90, indeksował Jan Berens
Przytuły (PL) -- U 1916-1921, indeksowała Anna Krawiec
Rydzewo (PL) -- U 1907-1911, indeksowała Magdalena Wróbel
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- Z 1847-1855, indeksował Henryk Machnik


23-07-2021

Bochnia (m. Bochnia) (MP) -- M 1853-1911, indeksowali Stowarzyszenie Twoje Korzenie w Polsce
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- M 1766-79, indeksowała KasiaKP
Naliboki (BR) -- UMZ 1842-44, 1874-84, indeksował Wojciech Wosiński
Niedźwiedź pow. Limanowa (m. Konina) (MP) -- U 1849-1909 M 1863-1937 Z 1786-1895, indeksował Allen Nemec, wer. Eugeniusz Jakubas
Niemonajcie (LT) -- UMZ 1802-1844 aktualizacja i nowe, indeksowała EwaMolly
Pleśna (MP) -- M 1694-1744, 1766-84, indeksował Krzysztof Pękala
Przecław (m. Łączki Brzeskie) (PK) -- U 1841-50, indeksował Łukasz Fajfrowski
Raciborowice (m. Boleń) (MP) -- M 1846-1864, indeksowała Dominika Ciolek
Raciborowice (m. Boleń) (MP) -- Z 1846-1865, indeksowała Dominika Ciolek
Raciborowice (m. Boleń) (MP) -- U 1846-1865, indeksowała Dominika Ciolek
Raciborowice (w. Węgrzce) (MP) -- M 1846-1864, indeksowała Dominika Ciolek
Raciborowice (w. Węgrzce) (MP) -- Z 1865-1904, indeksowała Dominika Ciolek
Radomyśl nad Sanem (m. Radomyśl, Żabno, Nowiny) (PK) -- U 1880-89, 1897-1903, 1890-96 (rozszerzenie), indeksowała Sylwia Jasińska


22-07-2021

Brusiłów (UK) -- UMZ 1805-47 (daty skrajne), indeksowała Anna Kwaśny
Dukla (m. Teodorówka, Iwla, Dukla) (PK) -- Z 1928-30, 32, 34-36, indeksowała Monika Węgrzyn
Dukla (m. Zboiska, Lipowica, Nadole) (PK) -- Z 1901-15, 28-30, 32, 34-36, indeksowała Monika Węgrzyn
Głębowice (MP) -- Z 1888-1920, indeksował Mariusz Gąsiorek
Kolbuszowa (m. Kupno) (PK) -- U 1847-79, indeksowali Melina Kaczor Boukis, weryf. Daniel Kaczor
Kunów (SK) -- Z 1920-25, indeksowała Bożena Krajewska
Mielec (PK) -- U 1917-33, indeksował Marek Podolski
Ocieka (m. Ocieka) (PK) -- U 1891-1907, 1908 (aktualizacja), indeksował Łukasz Ciechowicz
Radomyśl nad Sanem (m. Radomyśl, Żabno, Nowiny) (PK) -- U 1890-96, indeksował Mieczysław Maziarski
Radziemice (MP) -- UMZ 1862-67, indeksowała Ursula Ziessler


21-07-2021

Aleksandrów Łódzki (LD) -- UMZ 1868-74, indeksowała Krystyna Zadwórna
Andrzejewo (MZ) -- UZ 1881-90, indeksował Włodzimierz Macewicz
Barcice (MZ) -- U 1718-94, M 1720-1825, indeksowali Witold Czyż, weryf. Jacek Paź
Bielsko-Biała -Biała Opatrzności Bożej (SL) -- U 1786-1805, indeksował Łukasz Kominiak
Bielsko-Biała -Biała Opatrzności Bożej (m.Leszczyny) (SL) -- Z 1937-40, indeksował Łukasz Kominiak
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1913, indeksował Mariusz Majchrzak
Dębe Wielkie (MZ) -- UMZ 1916-18, indeksowała Iwona Frydryszak
Dębe Wielkie (MZ) -- M 1913-15, Z 1913-15, indeksowała Anna Foryś-Perkowska
Dmenin (LD) -- UMZ 1819-30, indeksowała Grażyna Stasiak
Florynka (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1784-99, indeksowała Halina Żabczak
Garwolin (MZ) -- Z 1931, indeksowała Iwona Frydryszak
Gostynin (MZ) -- M 1887, 1909-15, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Grzebsk (MZ) -- UMZ 1890, indeksowała Izabela Czaplicka
Kiełpin (MZ) -- U 1851-55, Z 1825, 51-55, indeksowała Emilia Borowicz
Kornica (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1826-35, indeksowała el_za
Kosów Lacki (MZ) -- M 1903-04, indeksowała Ewa Dybowska
Kórnik (WP) -- Z 1852-1865, indeksowała Danuta Danecka
Lipie (MZ) -- UMZ 1918-19, indeksował Rafał Traczyk
Lipnica Wielka (m. Jasienna, Bukowiec) (MP) -- U 1850-60, indeksowała Magda Buch
Lipnica Wielka (m. Lipnica Wielka) (MP) -- U 1850-59, indeksowała Magda Buch
Lipowiec Kościelny (MZ) -- Z 1887-90 (rozszerzenie), indeksował Jan Wojtkiewicz
Łódź MB Zwycięskiej (LD) -- M 1929, indeksowała Izabela Ziobro
Łódź św. St. Kostka (LD) -- Z 1929-30, indeksował KuSto
Mierzyce (LD) -- UMZ 1868-90, indeksowała Urszula Świerczyńska
Miszewo Murowane (MZ) -- Z 1695-1807 (sumariusz), indeksował Krzysztof Kośnik
Niedzbórz (MZ) -- Z 1896-99, indeksował Jan Wojtkiewicz
Oleksin (MZ) -- Z 1884-85, indeksowała Anna Ornoch
Rybno (MZ) -- U 1870-71, indeksowała Agnieszka Koszelak
Sieklówka (m. Sieklówka) (PK) -- U 1781-1864 (aktualizacja), M 1781-1926 (daty skrajne), indeksował Mieczysław Maziarski
Słubice (Jamno) (MZ) -- U 1876, 1878, indeksował Tomasz Bogiel
Słubice (Jamno) (MZ) -- M 1871-72, 75-76, 78-79, indeksowali Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Sochaczew (MZ) -- Z 1930-33, indeksowała Ewa Kuśmirek
Szczyrzyc (MP) -- Z 1830, 1842, indeksowała Ela Synowiec
Szczyrzyc (m. Krasne, Lipie, Lasocice, Słupie) (MP) -- M 1817-52 (skrajne), indeksowała Ela Synowiec
Trąbki (pow. garwoliński) (MZ) -- M 1924-36, indeksowała Iwona Frydryszak
Troki (LT) -- UMZ 1829-1833, indeksowała Bożena Tylingo
Wielka Łąka (KP) -- U 1799-1844, indeksował Kamil Krasinski
Wilno św. Teresy (Ostrobramski) (LT) -- U 1894, indeksowała Bożena Tylingo
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1905, indeksowała Katarzyna Pasik
Zbuczyn (MZ) -- UMZ 1833, indeksował Adam Jaroń
Zuzela (MZ) -- UMZ 1917-20, indeksowała Justyna Jaźwińska
Zyck (MZ) -- U 1802-24 (sumariusz), indeksował Krzysztof Kośnik
Zyck (MZ) -- M 1850, indeksowała Anna Hejna-Goślicka


20-07-2021

Chęciny (SK) -- M 1820-25 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1904 (rozszerzenie), indeksowała Wiola Korycińska
Pełczyska (SK) -- U 1909-10, indeksował Henryk Adamczyk
Pilczyca (SK) -- M 1914-20, indeksowała Joanna Bugajska
Połaniec (SK) -- M 1694-1763, indeksował Janusz Tomalski
Słopnice (MP) -- U 1915, indeksował Łukasz Chmiel
Wieprz (MP) -- U 1726-58, indeksowała Joanna Maślanek


19-07-2021

Barcice (m. Barcice) (MP) -- U 1840-41, indeksowała Viera Dušinská
Bielsko-Biała -Biała Opatrzności Bożej (SL) -- Z 1938 , indeksował Łukasz Kominiak
Dobrzechów (m. Grodzisko) (PK) -- Z 1784-1874, indeksował Mieczysław Maziarski
Dylewo (WM) -- U 1910-1917; M 1910-1937; Z 1910-1914, 1916-1937, indeksowała Donata Stremplewska
Katowice USC (SL) -- M 1885-95, indeksował Aleksander Kunsdorf
Kraczkowa (m. Cierpisz) (PK) -- U 1890-1911, indeksowała Aleksandra Bury
Łomża (PL) -- U 1782-1790,1815-1816,1823, indeksowała Tracy Polyak, Duane Smith, Marta Wojciechowska, Urszula Chyży; weryf. Tracy Polyak ,Waldemar Chorążewicz
Łomża (PL) -- U 1790-1798, 1812-1813,1824,1846-1847, indeksowała Tracy Polyak,Diane Smith, Elisabeth Smith, Elżbieta Misiewicz
Mikołów św Jana (ewang.) (SL) -- U 1919-21, indeksowała Barbara Sznober
Narewka rz-k (PL) -- UMZ 1799, 1846-1850 , indeksowała Anna Wiszniewska
Niewodna (m. Niewodna) (PK) -- Z 1784-1844, indeksował Mieczysław Maziarski
Nowogród (PL) -- U 1817-1818, indeksowała Iwona Grabska
Nowy Dwór (PL) -- Z 1808-1848, indeksowała Anna Krawiec
Skrzydlna (m.Raciborzany) (MP) -- Z 1786-1897, indeksowała Ela Synowiec
Wieprz (MP) -- U 1759-1785, indeksowała Joanna Maślanek


18-07-2021

Belsk Duży (MZ) -- M 1917-18, indeksował Rafał Traczyk
Ciepielów (MZ) -- UMZ 1886-95, M 1933-41, indeksował Bartłomiej Zieliński
Ostrowite (pow.lipnowski) (KP) -- SkU 1868-79, indeksował Jan Berens
Suserz (MZ) -- UMZ 1907, indeksowała Barbara Raniewicz
Szydłowiec (MZ) -- U 1811, indeksował Krzysztof Cegliński
Wielgie (MZ) -- M 1919-37, indeksował Bartłomiej Zieliński
Wieniawa (MZ) -- U 1825-46, indeksowała Incognito


17-07-2021

Bircza (PK) -- Z 1784-1861, indeksowała Aleksandra Bury
Dobrzechów (m. Kozłówek, Dobrzechów, Grodzisko) (PK) -- Z 1860-1963 (daty skrajne), indeksował Mieczysław Maziarski
Goleniowy (SL) -- UMZ 1884-90, indeksował Bartłomiej Zieliński
Niewodna (m. Wiśniowa) (PK) -- M 1784-1854, indeksował Andrzej Godek
Tarnobrzeg - Miechocin (m. Mokrzyszów) (PK) -- M 1871-88, indeksował Bartłomiej Babiarz
Wola Trutowo (KP) -- U 1754-1808, indeksował Krzysztof Kośnik
Woźniki-Woischnik (SL) -- Z 1790-94, indeksował GTG_Silius_Radicum


16-07-2021

Chotycze (gr.-kat.) (MZ) -- UMZ 1826-32, indeksował Andrzej Żuk
Frysztak (m. Cieszyna, Frysztak, Glinik Średni, Twierdza, Widacz, Glinik Dolny, Kobyle) (PK) -- MZ 1784-1921, indeksował Mieczysław Maziarski
Frysztak (m. Pstrągówka) (PK) -- MZ 1784-1889, indeksował Mieczysław Maziarski
Frysztak (m. Pułanki) (PK) -- M 1856-1921, Z 1847-88 (aktualizacja), Z 1889-1921, indeksował Mieczysław Maziarski
Gorzków (LB) -- U 1864-1865; 1908-1910, indeksował Jarosław Sawicki
Lubenia (m. Straszydle) (PK) -- U 1784-1811, M 1784-91, Z 1784-1845, indeksował Łukasz Pezdan
Sienno (MZ) -- M 1842, 1851, 1856, indeksował Marcin Luziński
Słubice (Jamno) (MZ) -- U 1869, 1871-72, 1874-75, indeksował Tomasz Bogiel
Szadłowice (KP) -- Z 1885-1939, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Wojnicz (MP) -- U 1761-63, indeksowała Magdalena Majkutewicz


15-07-2021

Bielsko-Biała -Biała Opatrzności Bożej (m.Lipnik Dolny) (SL) -- Z 1938-40, indeksował Łukasz Kominiak
Chełmo (LD) -- U 1920, MZ 1940, indeksował Gadecki.Bogusław
Chojne (LD) -- UMZ 1917-18, indeksował Marcin Antczak
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1911-12, indeksował Mariusz Majchrzak
Frysztak (m. Frysztak, Cieszyna, Glinik Dolny, Glinik Średni, Kobyle, Pułanki, Twierdza, Widacz) (PK) -- U 1784-1921 + aktualizacja, indeksował Mieczysław Maziarski
Gierałtowice (m. Gierałtowiczki) (MP) -- U 1881-90, indeksował Tomasz Malata
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- UMZ 1856-58, indeksowała Marzanna Kulesza
Kaski (MZ) -- UMZ 1838-41, indeksowała Agnieszka Pander
Kęty (m. Nowa Wieś, Kańczuga) (MP) -- U 1782-1833, indeksował Zak Zuzalek, weryf. Mateusz z Grojca
Kosów Lacki (MZ) -- U 1903, indeksowała Ewa Dybowska
Kraków św. Szczepan (MP) -- U 1750-52, indeksował Szymon Nowak
Krośniewice (LD) -- UMZ 1919-20, indeksował Antoni Burzyński
Lipnica Wielka pow. nowosądecki (m. Jasienna, Bukowiec) (MP) -- U 1861-70, indeksowała Magda Buch
Lipnica Wielka pow. nowosądecki (m. Lipnica Wielka) (MP) -- U 1860-65, 1867-70, indeksowała Magda Buch
Łódź-Mileszki (LD) -- M 1901-15, indeksowała Izabela Ziobro
Łódź NMP (LD) -- M 1931, indeksował Jarosław Stawowski
Mikluszowice (m. Grobla) (MP) -- M 1784-1840, indeksowała KasiaKP
Mikluszowice (m. Grobla) (MP) -- U 1784-1827, 1829-40, indeksowała KasiaKP
Mrowla (m. Mrowla) (PK) -- M 1857-1927, indeksował Andrew Gillim
Niedźwiedź gm. Słomniki (MP) -- U 1797-1810, 1835-1853 , MZ 1835-1852, indeksował Jerzy Koprowski
Porba-Kocęby (MZ) -- U 1918, indeksował Waldemar Badurek
Raciążek (KP) -- UMZ 1900-20 (rozszerzenie), indeksował Ryszard Jagielski
Rudy-Groß Rauden (m.Stanica) (SL) -- U 1750-1802, indeksował Bartul
Siedlec (LD) -- UMZ 1809-10, indeksowała moyra777
Siedlec (LD) -- M 1826-47, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Słubice (Jamno) (MZ) -- U 1867-68, indeksowali Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Ułanów (UK) -- U 1773-1806, M 1773-1805, indeksowała Joanna Maślanek
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1903, indeksowała mariamikołaj


14-07-2021

Barczewo (WM) -- M 1906-1909, indeksowała Katarzyna Matyjas
Bukówno (MZ) -- U 1918-20, indeksował Krzysztof Jach
Chęciny (SK) -- M 1816-19 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Ciemniewko (MZ) -- U 1869-71 (rozszerzenie), indeksował Jan Wojtkiewicz
Czermin (m. Wola Otałęska) (PK) -- M 1787-1945, indeksował Krzysztof Naróg
Daleszyce (SK) -- U 1831-36 (rozszerzenie), indeksował Andrzej Gawlik
Frysztak (m. Kobyle, Pstrągówka) (PK) -- U 1784-1921, Z 1784-1974, indeksował Mieczysław Maziarski
Głuchów (pow. turecki) (WP) -- U Z 1820-1825, indeksował Henryk Dąb
Góry Pińczowskie (SK) -- M 1916-19, Z 1887-88 90, indeksowała Anna Kasprzyk
Kazimierza Wielka (SK) -- M 1920-22, indeksowała Grażyna Radzik
Kije (SK) -- M 1900-14, indeksował Jacek Stradowski
Krajkowo (MZ) -- UMZ 1594-1730 (sumariusz), indeksował Krzysztof Kośnik
Kunów (SK) -- Z 1910-19, indeksowała Bożena Krajewska
Pełczyska (SK) -- U 1907-08, Z 1912-14, indeksował Henryk Adamczyk
Pilczyca (SK) -- U 1914-19, indeksowała Joanna Bugajska
Połaniec (SK) -- M 1665-93, indeksował Janusz Tomalski
Pomiechowo (MZ) -- UMZ 1770-1807 (sumariusz), indeksował Krzysztof Kośnik
Rudka (PL) -- M 1817-1820, Z 1815-1816, indeksowała Anna Witkowska
Sobolów (m. Buczyna) (MP) -- U 1828-40, indeksował Piotr Komuński
Sztum (PM) -- M 1732-68, indeksował Jarosław Cendrowski
Tuczępy (SK) -- M 1918-24, indeksował Anna Zwolińska
Warszawa ASC Cyrkuł III (WA) -- Z 1823, indeksował Sławomir Kowalczyk
Warszawa św. Barbara (WA) -- Z 1929, indeksowała Ewa Rembikowska
Warszawa św. Wojciech (WA) -- SkM 1935, indeksowała Ewa Czerkawska
Wieniawa (MZ) -- M 1810-99, indeksowała Incognito
Woźniki-Woischnik (SL) -- Z 1795-99, indeksowali GTG_Silius_Radicum


13-07-2021

Dryświaty (BR) -- U 1781-1785, indeksowała Wilnianka
Jedlicze (m. Potok) (PK) -- U 1840-65, 71-89, indeksował Mieczysław Maziarski
Kórnik (WP) -- M 1769-94, Z 1769-94, 1801-51, indeksowała Danuta Danecka
Kurzyna Średnia (m. Dąbrówka) (PK) -- U 1902-11, indeksowała Kamila Bogdanowicz
Nur (MZ) -- UM 1855, Z 1834-45, 1855, indeksowali Justyna Jaźwińska i Emilia Borowicz
Siedlce (MZ) -- Z 1913, indeksowała Grażyna Przybysz
Siennica (MZ) -- M 1914-16, indeksował Stanisław Jegier
Szydłowiec (MZ) -- U 1801-04, indeksował Mikołaj Wilk
Wilno św. Jana (LT) -- Z 1803-1813, 1815-1819, indeksowała Marck57


12-07-2021

Błonie (MZ) -- M 1929, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Brzeźnica (pow. bocheński) (m. Brzeźnica) (MP) -- U 1841, indeksował Łukasz Banaś, weryf. Renata Majewska
Dźwierzno (KP) -- U 1762-1815, indeksował Kamil Krasinski
Gdów (m. Fałkowice) (MP) -- U 1805-19, indeksowała Anna Budyś
Gorlice (m. Gorlice) (MP) -- U 1888-1899 (rozszerzenie), indeksowała Ewa Brudzisz
Góra Świętego Jana (m. Krasne, Lipie) (MP) -- U 1784-97, indeksował Krzysztof Płonka
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Dojazdów, Krzysztoforzyce, Wyciąże, Las Wyciąski, Branice, Stryjów, Holendry, Chałupki) (MP) -- Z 1871-80, indeksował Leszek Matuszek
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- M 1799-1800, indeksowała Agnieszka5995
Krynica Zdrój (gr.-kat.) (MP) -- Z 1855-1895, indeksował Georgius
Łany Wielkie (SL) -- U 1773-82, indeksował Artur Galas
Mała (m. Mała) (PK) -- U 1821-25, 30-32, 37 (aktualizacja), U 1826-29, 38-40, 42-48, indeksował Szymon Król
Mikołów św Jana (ewang.) (SL) -- U 1905-07, indeksowała Barbara Sznober
Mokowo (KP) -- U 1808-25 ;Z 1808-16, indeksowała Mary Ann Graham
Niedzbórz (MZ) -- U 1877-79, indeksował Jan Wojtkiewicz
Piaseczno (MZ) -- Z 1894-97, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pilica (SL) -- U 1901-03, indeksował Scowron
Puszcza Solska (LB) -- Z 1798-1814 (daty skrajne), indeksował Andrzej Łęcki
Skołatowo (MZ) -- M 1858, indeksował Sylwester Krzysztof Gajewski
Sochaczew (MZ) -- U 1913, indeksowała Ewa Kuśmirek
Szczyrzyc (m. Krasne, Lipie) (MP) -- U 1798-1857, indeksował Krzysztof Płonka
Witowo (KP) -- U 1861-79, indeksował Adam Malitowski
Wojnicz (MP) -- U 1759-60, indeksowała Magdalena Majkutewicz
Wola Trutowo (KP) -- M 1754-1808 ;Z 1754-57,59-60,82-1808, indeksował Krzysztof Kośnik
Zuzela (MZ) -- Z 1801-07 (rozsz.), indeksowała Emilia Borowicz


11-07-2021

Bielsko-Biała -Biała Opatrzności Bożej (SL) -- U 1786-92 ;Z 1939, indeksował Łukasz Kominiak
Brzeźnica (m.Brzeźnica) (PK) -- U 1890-1901, indeksował Łukasz Majewski
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1876-78, indeksował Mariusz Majchrzak
Łódź św. Anna (LD) -- M 1929, indeksowała Małgorzata Berendzik
Praszka (OP) -- UMZ 1774-99, indeksowała Marzanna Kempska
Tarnobrzeg - Miechocin (m. Mokrzyszów) (PK) -- M 1842-56, 58-70, indeksował Bartłomiej Babiarz
Tomaszów Mazowiecki-Białobrzegi (LD) -- UMZ 1810-11,13-20,22-34,41-50, indeksowała Gośka
Wielgomłyny (LD) -- Z 1931-37, indeksował Gadecki.Bogusław


10-07-2021

Bieruń (SL) -- UMZ 1845-71, indeksowała Grażyna Krone
Bolsie (LT) -- U 1777-1809, indeksował Jacek Perkowski
Lwów Bazylika (UK) -- UM 1842, Z 1842-43, indeksowała Magdalena Kos
Naliboki (BR) -- UM 1836-1841, Z 1836-1839, indeksował Wojciech Wosiński
Ocieka (m. Ocieka) (PK) -- U 1908, indeksował Łukasz Ciechowicz
Troki (LT) -- UMZ 1824-1828, indeksowała Bożena Tylingo
Wilno św. Jana (LT) -- U 1828-1830, indeksowała Marck57
Wilno Wszystkich świętych (LT) -- U 1894, indeksowała Bożena Tylingo


09-07-2021

Bielsko-Biała -Biała Opatrzności Bożej (SL) -- Z 1940, indeksował Łukasz Kominiak
Byczyna (KP) -- SkM 1920, indeksował Jan Berens
Kęty (m. Nowa Wieś) (MP) -- U 1834-67, indeksował Zak Zuzalek, weryf. Mateusz z Grojca
Kłobia (KP) -- SkM 1919-20, indeksował Jan Berens
Morawica (MP) -- U 1720-24, indeksował merdigon
Morawica (MP) -- Z 1900-11, indeksował aqkis
Ostrowite (KP) -- SkM 1917-18, indeksował Jan Berens
Strzelce Wielkie (MP) -- UM 1804-15, indeksowała Laura Facchini
Szerzyny (MP) -- U 1684-86, 1688-92, 1702-84, indeksował Przemek Bożek
Uście Zielone (UK) -- UMZ 1860, 63-65, 79, indeksował Grzegorz Żychowski
Wojnicz (MP) -- U 1758, indeksowała Magdalena Majkutewicz


08-07-2021

Czchów (mojż.) (MP) -- U 1886-99, indeksowała Dagmara Kulig
Golub (KP) -- U 1872-90, indeksował Kamil Krasinski
Góry Pińczowskie (SK) -- M 1911-15, Z 1881-86, indeksowała Anna Kasprzyk
Kęty (m. Nowa Wieś) (MP) -- U 1868-89, indeksował Zak Zuzalek, weryf. Mateusz z Grojca
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- M 1853-63, indeksowała Agnieszka5995
Mikołów św Jana (ewang.) (SL) -- U 1903-04, indeksowała Barbara Sznober
Ottynia (gr.-kat.) (UK) -- U 1784-1820, indeksował Grzegorz Żychowski
Sławków (SL) -- U 1886-90, indeksowała A.Ch
Witowo (KP) -- SkM 1917-19, indeksował Jan Berens


07-07-2021

Bagienice (WM) -- Z 1876-1887, indeksowała Donata Stremplewska
Braiłów (UK) -- UMZ 1907, indeksowała Hanna Polak
Imbramowice (MP) -- Z 1813, indeksował Michał Stojek
Kocina (SK) -- SkZ 1821-1914 (skrajne), indeksował Wojciech Liśkiewicz
Kórnik (WP) -- U 1801-1813, Z 1795-1800, indeksowała Danuta Danecka
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (MP) -- U 1745-55, indeksował Jarosław Sawicki
Nienadówka (m. Nienadówka) (PK) -- U 1863-79, indeksował Cezary Bełz
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska) (MP) -- U 1807-16, indeksował Szymon Nowak
Rozdrażew USC (WP) -- M 1926-1929, indeksował Radosław Kliber
Tęgoborze (m. Just) (MP) -- M 1786-1908, indeksowała Aleks.K
Tęgoborze (m. Stara Wieś, Łyczanka) (MP) -- M 1790-1901, indeksowała Aleks.K
Tęgoborze (m. Tęgoborze) (MP) -- M 1776-1901, indeksowała Aleks.K
Tęgoborze (m. Zawadka, Biała Woda, Świdnik, Rojówka) (MP) -- M 1786-1902, indeksowała Aleks.K


06-07-2021

Bąków Górny (LD) -- Z 1734-48,50-89,93-1804,06-08, indeksował Antoni Burzyński
Jasienica Rosielna (PK) -- UMZ 1900-01, indeksowała Angela Sawiak
Kleszczów (ewang.) (LD) -- U 1920, indeksował Gadecki.Bogusław
Knyszyn (PL) -- M 1871, Z 1870-1871, indeksował Wiesław Chodak
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1893-94 (rozszerzenie), indeksował Andrzej Fortuna
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1905 (rozszerzenie), indeksowała Wiola Korycińska
Kuźnia Raciborska-Ratiborhammer (SL) -- U 1877-1900, indeksował Alfred Choroba
Lisów (SK) -- Z 1848-49 (pokładne), indeksował Zdzisław Stepień
Łódź Przemienienia Pańskiego (LD) -- M 1930, indeksowała Izabela Ziobro
Łódź św. Anna (LD) -- Z 1928-30, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Mateusz (ewang.) (LD) -- M 1930, indeksowała Izabela Ziobro
Miasteczko Śląskie-Żyglin USC (SL) -- M 1885-1901, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Miastkowo (PL) -- U 1827-1834, indeksowała Bożena Śmigulska
Narewka rz-k (PL) -- UMZ 1811-1818, indeksowała Anna Wiszniewska
Osjaków (LD) -- Z 1864, indeksował Tomasz Skolimowski
Ożarów (LD) -- U 1864-65, M 1867-68, indeksował Tomasz Skolimowski
Przedbórz (LD) -- UMZ 1886-87, indeksowała Krystyna Stanisławska
Przytuły (PL) -- U 1904-1912, indeksowała Anna Krawiec
Św.Lipka (WM) -- M 1746-1770, indeksował Robert Połubiński
Ujazd (LD) -- UZ 1879-82, indeksował Kacper Szczepanowski
Ułanów (UK) -- U 1741-64, M 1741-65, Z 1746-65, 1838-39, 42-45, indeksowała Joanna Maślanek
Wieprz (MP) -- M 1840-1864, indeksował jhzs
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP (SL) -- M 1864-93, indeksowała Patrycja Adamus


05-07-2021

Biały Kościół (MP) -- M 1825-1889, indeksował Jerzy Żurada
Bircza (m. Huta Brzuska) (PK) -- Z 1784-1871, indeksowała Aleksandra Bury
Brzeźnica (pow. bocheński) (m. Brzeźnica) (MP) -- U 1840, indeksował Łukasz Banaś, weryf. Renata Majewska
Dobranowice-Poborowice (MP) -- UMZ 1812, 1821, indeksował Jarosław Zapała
Kęty (m. Nowa Wieś) (MP) -- U 1889-1920, indeksował Zak Zuzalek, weryf. Mateusz z Grojca
Łososina Dolna (m. Wronowice) (MP) -- U 1786-1861, indeksował AdamC
Oleszyce (PK) -- UMZ 1885-89, indeksował arrmen
Parchanie (KP) -- Z 1855-74, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Wesoła (m. Wesoła, Barycz) (PK) -- UMZ 1890-99, indeksował mmilek


04-07-2021

Bobrowniki (KP) -- SkM 1920, indeksował Jan Berens
Kocina (SK) -- SkM 1821-1914(skrajne), indeksował Wojciech Liśkiewicz
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- M 1750-65, indeksowała KasiaKP
Lipnica Wielka pow. nowosądecki (m. Lipnica Wielka) (MP) -- U 1866, indeksowała Magda Buch
Mikołów św Jana (ewang.) (SL) -- U 1902 , indeksowała Barbara Sznober
Raciechowice (m. Mierzeń) (MP) -- Z 1786-1940, indeksował Łukasz Kominiak
Siennica (MZ) -- Z 1914-16, indeksował Stanisław Jegier
Tuczępy (SK) -- Z 1848-60 (rozszerzenie), indeksował Artur Koźmiński
Wielopole Skrzyńskie (m. Nawsie) (PK) -- U 1832-42 (skrajne), indeksował Szymon Król


03-07-2021

Imbramowice (MP) -- U 1883-1890, indeksował Krzysztof Rudziński
Klwów (MZ) -- U 1919-20, indeksował Krzysztof Jach
Kołbiel (MZ) -- U 1804-05, indeksowała Aneta Kaczmarek
Lipowiec Kościelny (MZ) -- M 1852-58, indeksował Jan Wojtkiewicz
Sucha Poduchowna (MZ) -- UMZ 1916-18, indeksował Jakub Szcześniak


02-07-2021

Białystok (PL) -- U 1896-1899, indeksowała Wiola Dec
Cudnów (UK) -- UMZ 1842, indeksowała Dorota Żyłko
Dołubowo (PL) -- U 1891-1902, indeksował AD Okuniewski
Karniewo (MZ) -- UMZ 1808-18 (z lukami), indeksowała Bożena Prymus
Karnkowo (KP) -- SkM 1917-20, indeksował Jan Berens
Łomża (PL) -- U 1808-1809, 1811-1812, indeksowała Elisabeth Smith i Angela Possemato weryf.Waldemar Chorążewicz
Olszyny (m. Gierowa) (MP) -- U 1784-1871, indeksowała M.D.
Olszyny (m. Olszyny, Roztoka, Sukmanie) (MP) -- U 1784-1920, indeksowała M.D.
Olszyny (m. Podbrzezie) (MP) -- U 1784-1814, indeksowała M.D.
Olszyny (obce) (MP) -- U 1857-98, indeksowała M.D.
Raciechowice (m. Mierzeń) (MP) -- U 1865-1917, indeksował Łukasz Kominiak
Szumowo (PL) -- Z 1815-1820, indeksował Daniel Kołota
Warszawa św. Wojciech (WA) -- SkM 1934, indeksowała Ewa Czerkawska


01-07-2021

Wieniawa (MZ) -- Z 1810-24, indeksowała Incognito
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1872, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa Szpital Dzieciątka Jezus (WA) -- U 1870-K, indeksowała Agata Pakuza
Szczyrzyc (m. Smykań) (MP) -- U 1798-1900, indeksował Krzysztof Płonka
Sochaczew (MZ) -- U 1910-12, indeksowała Ewa Kuśmirek
Sochaczew (MZ) -- U 1903 (zachowana część), indeksowała Izabela Ziobro
Słubice (Jamno) (MZ) -- U 1866, indeksował Tomasz Bogiel
Siennica (MZ) -- U 1914-16, indeksował Stanisław Jegier
Radzanów (pow. białobrzeski) (MZ) -- U 1918-19, indeksował Krzysztof Jach
Piaseczno (MZ) -- Z 1891-93, indeksowała Aneta Kaczmarek
Nur (MZ) -- Z 1826-33, indeksowała Justyna Jaźwińska
Mława (MZ) -- UZ 1850-54 M 1846-54, indeksowała Izabela Czaplicka
Łany Wielkie (SL) -- Z 1729-72, indeksował Artur Galas
Lipa (SK) -- Z 1813-17, indeksowała Joanna Bugajska
Leoncin (MZ) -- M 1910-14, indeksował Wojciech Wosiński
Kurzyna Średnia (m. Dąbrówka) (PK) -- U 1892-1901, indeksowała Kamila Bogdanowicz
Krasne (MZ) -- U 1901-13 M 1911-12, indeksowała Barbara Staniak
Gradzanowo (MZ) -- UMZ 1903, indeksowała Ewa Wołejko-Wołejszo
Góra św. Jana (m. Smykań) (MP) -- U 1786-97, indeksował Krzysztof Płonka
Dukla (PK) -- M 1837-1936 (skrajne), indeksowała Monika Węgrzyn
Dąbrówka Królewska (KP) -- M 1772-1850, indeksował Kamil Krasinski
Chęciny (SK) -- M 1810-15 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Bodzanów (MZ) -- U 1665-1808 (z sumariusza), indeksował Krzysztof Kośnik
Bircza (PK) -- U 1784-1837, indeksowała Aleksandra Bury
Bieruń (SL) -- UMZ 1820-21,72-74 , indeksowała Grażyna Krone


donate
Online: 50, ver. 1.71 © 2010-2021 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::

Producentem Geneteki (w rozumieniu ustawy o ochronie baz danych) jest Polskie Towarzystwo Genealogiczne