geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 36.549.00519.047.24812.050.8375.450.920

1.Danecka728.069405.510233.96888.591
2.Incognito687.345376.922194.727115.696
3.Wojciech_Liśkiewicz623.108335.188188.63899.282
4.bozenabalaw607.767349.980196.54761.240
5.Jabłoński_Edward600.869328.063201.95970.847
6.Basia_W598.335318.889224.36955.077
7.mmaziarski591.327256.464248.99285.871
8.janusch541.818305.192182.52854.098
9.danisha458.893209.519200.09349.281
10.jerzy_nowosielski415.720208.856138.20468.660
11.jackun415.328207.140136.83471.354
12.bazie408.591216.127142.87249.592
13.eliza1952371.915211.586110.31250.017
14.Jaskólska_Ewa364.653197.687135.23631.730
15.urszula_swierczynska356.043206.744111.74437.555
16.GTG_Silius_Radicum354.76271.28343.910239.569
17.Michał_Golubiński339.447185.539101.33652.572
18.Misiewicz_Elżbieta293.427149.967109.93733.523
19.Sobieraj_Ewa275.565157.34283.08735.136
20.Skrzypczak_Bogumiła273.157146.58291.44135.134
21.Izabela_Czaplicka261.335124.208102.93834.189
22.WZI259.011185.96830.12442.919
23.Tylingo_Bozena259.007121.60785.94651.454
24.Turek_Bożena257.647139.08591.02927.533
25.halina246.690137.29984.60024.791
26.mteresa240.218123.81585.74630.657
27.jurekzur221.606127.49768.61325.496
28.Karsowianin219.421134.65659.62125.144
29.Rafał_Albiński211.78497.81770.46943.498
30.Kośnik_Krzysztof210.975121.80366.64122.531
31.Czarkowski_Jarosław198.220113.59957.88826.733
32.Krystyna_Domańska191.54995.62079.30816.621
33.Ciesielski_Marcin189.64779.96359.47850.206
34.WaldemarChorążewicz186.52849.95676.55360.019
35.gz1411183.649101.80562.95418.890
36.Krystyna_Stanisławska180.56390.33764.68225.544
37.magnowa178.72597.41762.29719.011
38.Marek_Delert177.43281.53975.92119.972
39.grammy43116176.85596.28968.70511.861
40.Krystyna_Malik176.795100.63659.18016.979
41.Jegier174.43673.76085.05015.626
42.Myslinski158.75999.82944.48414.446
43.Majewska_Renata158.04689.91748.45519.674
44.Łukasz_Kominiak155.00784.75150.51219.744
45.ChmielowskaAnna153.17685.60134.88532.690
46.Berens_Jan147.49771.67337.71238.112
47.Tomek_Bogiel142.88383.61843.50715.758
48.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
49.bkrajewska141.10670.36250.04220.702
50.nowak140.32673.70141.08225.543
51.K_Zochniak140.13950.13638.41051.593
52.asska1139.10174.72950.12414.248
53.igoriosso139.03669.91242.74726.377
54.krzysztofjach1133.74770.50947.63015.608
55.Koprowski.Jerzy132.93355.54958.84418.540
56.ArturWilkicki132.43970.88531.10330.451
57.Maślanek_Joanna131.95372.01144.68015.262
58.Steamroller_Fly129.75074.28242.46613.002
59.dRob127.60654.56553.88919.152
60.Wilfried125.69468.08442.28915.321
61.Barbara_Kubcka124.08761.24347.03915.805
62.Mikolaj_Wilk123.23731.65363.59427.990
63.mziel120.11171.35726.68022.074
64.JZI119.46561.98441.74315.738
65.Kaczmarek_Aneta116.93176.42619.76520.740
66.magda_lena115.95658.31643.83313.807
67.Wlodzimierz_Macewicz115.83768.14131.60216.094
68.Wilnianka114.60957.65443.15113.804
69.Krasieńko_Rafał114.24065.49435.20713.539
70.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
71.Gośka109.74243.73058.0827.930
72.Makowiecka_Krystyna109.67521.30852.09436.273
73.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
74.artekm108.72955.27341.03412.422
75.jorgus06104.65160.75928.90914.983
76.marta1044102.00844.41527.47330.120
77.Czerkawska_Ewa101.54845.37054.7981.380
78.DorotaK99.50558.84826.97913.678
79.Staporek_Kamil97.59156.23130.14011.220
80.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
81.JanKontek95.38567.42919.4578.499
82.RoPson93.84550.17732.17111.497
83.Krzysiek_Imiołek92.77448.74726.30517.722
84.Klass_Jolanta91.93350.47624.93616.521
85.kabe091.13445.39036.5559.189
86.olerys88.43447.67927.98212.773
87.Dębowski_Józef86.74246.88130.4779.384
88.Tulej_Anna84.82844.37231.2259.231
89.pronobis84.01535.05842.9635.994
90.Kornelia_Major83.39046.91426.6399.837
91.Sludkowski_Darek82.82742.22328.66611.938
92.alus80.72830.91329.01720.798
93.kkrasinski79.93633.80811.38934.739
94.anton_burza78.57936.95230.20711.420
95.Kamila_Szymankiewicz78.28325.04050.9672.276
96.Marynicz_Marcin76.71530.17432.56313.978
97.Grażyna_Przybysz76.39232.47334.9918.928
98.JMrozowski76.24352.39813.47110.374
99.szubog76.05240.72626.6138.713
100.kotik774.80232.74819.74422.310
101.GZuzak74.74840.07925.7498.920
102.mwpkk74.69437.73528.8828.077
103.ezoteryka73.98940.57525.3458.069
104.Grabska_Iwona73.87439.40825.7038.763
105.Ilona_Gieras73.60443.20523.5386.861
106.Bożena_Prymus73.39132.00529.81211.574
107.annarenata72.73541.61020.94010.185
108.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
109.przodkowie.com72.213047.36324.850
110.Gałkiewicz_Urszula71.9498.85444.66618.429
111.Jarcun71.83044.4044.60722.819
112.Gawlik_Andrzej70.79539.01721.52910.249
113.Maryla_Celmer70.06830.16631.0448.858
114.GRAZYNECZKAAA69.89518.33227.02224.541
115.BERNHARD0169.66335.32924.5839.751
116.AniaS68.42431.98727.2209.217
117.Aleksandra_Piętak68.08236.63524.3937.054
118.MGieras68.00136.49122.8688.642
119.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
120.MagdaT65.58233.17325.5156.894
121.mlawiak65.41736.49016.90612.021
122.angap65.40731.75826.2567.393
123.Komorowski_Longin65.24435.65523.5446.045
124.kasia_wilcz64.75038.37025.902478
125.Pieczątkiewicz_Krzysztof64.44134.85922.9756.607
126.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
127.karabowicz_radek63.49032.81224.2876.391
128.Koluszkowski_Henryk63.42734.78520.3478.295
129.Paź_Jacenty62.03036.10617.5228.402
130.aniaosin61.28233.06021.9366.286
131.Gadecki.Bogusław61.00522.53423.93014.541
132.BASIAPUSZ60.79231.13423.8915.767
133.sloniatko6060.13841.6666.44112.031
134.Wojtowicz_Danuta60.11731.30920.4408.368
135.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
136.Jozef1159.45725.54018.83415.083
137.dzicz59.14021.83815.02122.281
138.Ela_Ginalska58.97033.69519.2146.061
139.Sloniasz58.19433.34718.9235.924
140.kate10357.73634.13016.6396.967
141.krupabeata57.23827.85222.5666.820
142.romanburczyk56.57327.99220.8497.732
143.Kasia_Marchlińska56.47244.31411.228930
144.Bugajska_Joanna56.15025.89422.3967.860
145.Krycha55.48235.34213.1197.021
146.aldonalata53.48326.39219.0528.039
147.Krzysztof_Gruszka53.04632.12016.6724.254
148.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
149.Rozenau_Adam52.49731.08220.640775
150.Mania5352.26535.70011.6284.937
151.kasiema51.56530.27418.4312.860
152.MAJCHRZAK_MARIUSZ51.37325.95420.9594.460
153.Skolimowski_Tomasz50.45422.82119.7797.854
154.Rruda49.82725.30418.9375.586
155.Jabłonowski_Marek49.55929.0218.07912.459
156.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW49.05921.42121.4976.141
157.adamhen5549.01224.57017.7686.674
158.skapska_honorata48.93124.06017.1757.696
159.peters48.42728.09314.4705.864
160.katnal48.24228.62813.9075.707
161.Popkowicz_Bronisław47.89325.43815.9006.555
162.milosz47.71518.37511.94717.393
163.Rafael47.61026.13313.9457.532
164.frisgaard47.54924.79314.1548.602
165.krambud47.50815.32124.1937.994
166.Romanowski_Piotr46.69817.38119.9639.354
167.janden46.02824.22915.8155.984
168.mierzyce45.90324.23016.7174.956
169.Rzechowicz45.85421.57720.5803.697
170.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
171.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
172.el_za44.06123.59715.3685.096
173.tomes43.78915.32921.6446.816
174.tomekpn43.66120.18817.0806.393
175.mariola6143.16213.81420.8148.534
176.Brozek_Oskar43.06021.40011.9959.665
177.czarnuszewicz_bozena43.05623.31214.1425.602
178.Ma_Sza42.88515.60519.9727.308
179.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
180.Synowiec_Ela42.46824.2989.9488.222
181.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
182.sowa7341.81521.62515.3144.876
183.bisiza41.51219.63015.2846.598
184.hannaostoja_swierczynska40.68821.62415.9973.067
185.jur58boz40.62421.36116.3612.902
186.maed40.59623.02711.3106.259
187.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
188.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
189.Gordiasz40.4791.18639.2930
190.janocha140.37121.3638.52210.486
191.Dąbr_Włodek40.33423.74813.2743.312
192.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
193.Janusz39.85114.84921.2233.779
194.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
195.Agata_KJ38.80420.65713.5134.634
196.Albin_Kożuchowski38.62322.59510.9075.121
197.Borkowski.Wojciech38.56120.03314.6403.888
198.ozanka38.54720.08513.4105.052
199.Świstak_Elżbieta37.93622.4759.9255.536
200.JerzyGrzegorz37.85117.29116.1274.433
201.BasiaR37.53319.76414.6573.112
202.Anna_S37.45828.1976.2962.965
203.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
204.moyra77737.38619.73810.5077.141
205.piotrpola37.00819.60813.3684.032
206.MariannaF36.90320.61812.4363.849
207.mmoonniiaa36.87820.02914.7922.057
208.Wieros36.83520.39712.7813.657
209.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
210.Łokaj_Yola36.24719.32414.3972.526
211.Mirek.Kozak36.10517.7637.92010.422
212.Wioletta36.0088.80126.496711
213.Sznober_Barbara35.5839.0116.87919.693
214.kolokolo35.55319.15513.2823.116
215.gregorry195334.94322.3318.2554.357
216.Stradowski_Jacek34.92123.2176.9914.713
217.Baciński34.86213.1719.16012.531
218.kucz_agnieszka34.74725.1686.2113.368
219.ew_mar34.55924.1997.3622.998
220.kamilo8634.47819.23014.263985
221.Mamaj_Jan34.40624.3885.5874.431
222.Bibi34.35717.48012.8883.989
223.PabianAus34.24615.76015.1123.374
224.Kurzyjamski_Wojciech34.15115.87117.524756
225.Jazwinska_Justyna34.06016.80311.6755.582
226.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
227.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
228.miras12133.29623.2117.3102.775
229.Szczepaniak_Tomasz33.27515.54710.2177.511
230.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
231.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
232.Jerzy_Stawiński32.99016.31811.4835.189
233.stanisław4832.96223.9106.4942.558
234.Berendzik_Malgorzata32.73313.57114.3744.788
235.Małgorzata_Olewnik32.46816.80511.8723.791
236.jarekrad32.44617.63311.6743.139
237.Daniel_Leszczyk32.36017.78910.8933.678
238.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
239.Adamiec_Walenty31.78616.97811.6633.145
240.włodzimiest31.78424.9001.2075.677
241.angoss31.63218.1899.9263.517
242.adrian.kaszubski31.39813.09513.3714.932
243.Marck5731.34518.5218.7444.080
244.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
245.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
246.Stasiak_Michał31.01118.3439.1083.560
247.basia48130.78418.1959.0423.547
248.MariaŁopaciuk30.50618.6708.1423.694
249.Janina_Hyb30.47514.46311.0125.000
250.ela_cwiklinska30.40218.41010.5401.452
251.Jason852430.39210.36211.0428.988
252.Madzialena_KB30.30115.98310.7803.538
253.aerbert30.23918.6646.9064.669
254.Jakubas_Eugeniusz30.22716.5278.1945.506
255.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
256.mariaro129.85125.17204.679
257.Urszula_Pogoń29.69512.4136.33210.950
258.Krzysiek_29.4839.92815.4354.120
259.Lange_Jerzy29.41325.16904.244
260.misty6929.40418.2385.9495.217
261.Gosia25329.40112.45311.7265.222
262.GrzeS29.32313.56011.3954.368
263.Mieżyńska_Danuta29.30014.90210.7403.658
264.jgniedziejko29.05314.70011.7682.585
265.kujawiak28.94716.8209.4562.671
266.x_hanna28.81715.9039.0323.882
267.karol44428.79816.80910.2281.761
268.katarzyna.matyjas28.77716.1489.4493.180
269.Winczakiewicz_Wacław28.45615.1969.3533.907
270.B_Boa28.41817.1448.6362.638
271.Dławichowski28.18316.9428.8802.361
272.Kokosinska_Urszula28.12412.84911.2494.026
273.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
274.Andrzej_Łęcki27.98215.9898.5433.450
275.kapefa27.81223.15204.660
276.Yerma27.80315.0849.2903.429
277.Walczak_Marta27.55815.6846.5075.367
278.surman27.37015.2439.3772.750
279.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
280.jerkre27.06515.1749.4042.487
281.Augustyniak_Irena26.98911.18712.5303.272
282.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
283.Obidka26.81714.2709.6632.884
284.krzaja26.63816.4167.6452.577
285.arborpl26.61914.6608.8033.156
286.wanda-grys26.59712.9624.1209.515
287.m_jaro26.48115.2195.9615.301
288.Bartnicki_Jerzy26.39417.3704.2894.735
289.dorotan26.3715.3707.39213.609
290.Piotr_Romanowski26.36910.3146.9899.066
291.Leszek12826.34818.9524.0013.395
292.artur.kozminski26.22014.5148.4223.284
293.MagiQ26.20716.8265.8643.517
294.elgra26.16018.0775.8442.239
295.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
296.sarna21525.96317.1605.3233.480
297.Jolanta_Górska25.77413.43310.2592.082
298.ATUIN25.63913.0409.0123.587
299.pgorzad25.63613.6219.2392.776
300.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
301.kronerhalina25.52812.83910.6941.995
302.Rafik000225.50813.55410.4081.546
303.Machnik_H25.27820.7202.8651.693
304.Olik25.26912.4109.4603.399
305.Raciborski_Marek25.23624.893106237
306.grzesm25.13312.5757.9844.574
307.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
308.krzysztofklemens24.81216.1151.7116.986
309.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
310.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
311.Petrax24.62812.70710.2971.624
312.Niemirski24.59610.98511.1592.452
313.grzech24.58324.58300
314.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
315.Chrzanowski_Stanisław24.41510.5289.3614.526
316.DorotaP24.33615.3367.0031.997
317.B.Babiarz24.30813.7806.7593.769
318.mariamikołaj24.06919.3083.819942
319.Sławek_Binczak24.00017.0336.042925
320.margit23.96210.58711.3522.023
321.krysmag23.9469.6819.6844.581
322.Schaetzlein_Michael23.9304.140019.790
323.kat_pas23.89511.8139.9002.182
324.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
325.Jagielski23.84412.0678.6333.144
326.Bogusław_Woyciech23.81612.0297.3724.415
327.kawal23.78315.5394.1994.045
328.Lewandowicz_Adam23.6259.30212.7221.601
329.walet23.56115.8846.6431.034
330.SylwesterMalicki23.55515.0096.1732.373
331.hlpedersen723.45510.18411.1332.138
332.Piotr_Juszczyk23.45120.5842.335532
333.jolaprokopiukbathelt23.40012.1588.6962.546
334.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
335.iwomi23.19513.8688.2131.114
336.Rostkowski_Mariusz23.10411.9458.8122.347
337.marekamin23.08720.1012.016970
338.zlota_wilczyca23.07212.01610.234822
339.krawiec_anna22.93911.1379.5052.297
340.sbasiacz22.92111.7147.5073.700
341.Kliber22.77913.4874.5874.705
342.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
343.agnieszka599522.6338.6495.6948.290
344.Arek_Bereza22.5247.97810.1314.415
345.michal7222.48811.7588.5192.211
346.Suska_J22.27712.4737.3302.474
347.mena_u22.23711.2629.9121.063
348.piotrsm22.12513.3826.2902.453
349.martabalazak22.06519.0203.0450
350.Sroczyński_Włodzimierz22.02621.8971290
351.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
352.J.Borycki21.7598.8428.6014.316
353.hania21.71411.1687.9692.577
354.Majtka_Łukasz21.6863.442018.244
355.Kozłowska_Elżbieta21.65116.7693.3231.559
356.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
357.kaskam21.38112.7484.7893.844
358.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
359.Stachwiuk_Elżbieta21.18214.1603.7043.318
360.Szalomszalom2021.10812.9885.6842.436
361.Lukasz_Fajfrowski21.08612.8126.3201.954
362.Łukaszek_Tadeusz20.96413.0065.5842.374
363.Teresa_Milka20.7679.0084.2117.548
364.megagrzechu20.75110.3538.2382.160
365.joanna8420.65614.3664.5281.762
366.pbasik20.57010.3128.1132.145
367.kulsob20.43711.5066.5762.355
368.Metalloviec20.38812.7084.6453.035
369.Aleksander_Kunsdorf20.3730020.373
370.Jules20.36611.6295.5203.217
371.Gołowicz_Michał20.3349.3538.2722.709
372.Nastian20.3234.05112.0834.189
373.Strojczyk_Waldemar20.24011.8015.8272.612
374.boena20.1679.7595.7094.699
375.Domirka20.07310.4826.6462.945
376.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
377.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
378.Projekt_OPI19.91611.4006.0482.468
379.aligatormp19.90019.90000
380.Marciszewska_maria19.8848.4507.5783.856
381.KemMarzanna19.8628.3068.5333.023
382.Gocha_D19.84211.2947.975573
383.Miłosz_Pamuła19.7129.4237.2563.033
384.wisnik_k19.55511.1955.4132.947
385.Sławiński_Jacek19.5387.4768.4763.586
386.halina4419.49211.9345.4592.099
387.Marcin_P19.4679.8248.3741.269
388.ula1119.4439.7807.0722.591
389.angie19.41818.7300688
390.andrzej.drogosz19.2347.2488.1773.809
391.arletaso19.14011.8162.6704.654
392.EgbertMałecki19.05914.2028883.969
393.Janina_Tomczyk19.0148.2547.4373.323
394.kozlowskiw18.9668.4015.1075.458
395.Pawlak_Elżbieta18.95412.2474.2672.440
396.GrzeSwier18.85210.2243.3565.272
397.beata_anna118.6736.05411.5671.052
398.barbarag.18.65513.75504.900
399.karolszotek18.64511.4854416.719
400.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
401.marek_kondrat18.39916.2491.613537
402.marjolena18.3388.0218.1622.155
403.Nowocin_Beata18.3077.8337.7652.709
404.Labcio40218.2306.3927.4994.339
405.Wojciechowska_Ewka18.02310.0705.9032.050
406.magdalena7217.9319.1986.6952.038
407.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
408.Bednarczyk_Kamil17.7225.6206.9195.183
409.Lewandowska_Justyna4417.64015.4889831.169
410.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
411.Mariańska_Małgorzata17.5638.6195.5383.406
412.gaolcia8617.5433.6729.5774.294
413.beatab17.4798.4712.6686.340
414.Juszyba17.45611.4514.1261.879
415.bodzio5417.4279.8664.4543.107
416.jmzolt17.4028.1705.0284.204
417.grara17.39610.4305.1081.858
418.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
419.karolinaw17.2248.5705.2373.417
420.KasiaKP17.21911.0865.199934
421.Gospel17.20110.2524.9022.047
422.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
423.Wiśniewski_Adam17.1378.8196.3231.995
424.marekn12417.0839.0596.1441.880
425.elżbieta17.03010.4002.9843.646
426.lidia195417.01517.01500
427.Jado16.93510.9884.8491.098
428.vitoo16.87611.5541.6123.710
429.Andrzej.P16.86414.1751.921768
430.Yskelo16.8169.8623.3373.617
431.pawkos8316.70716.70700
432.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
433.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
434.Viola_AP16.4907.2787.3141.898
435.mariuszek6916.4822.9644.9728.546
436.Ulcia_d16.4507.5528.076822
437.Irena_Kaczmarek16.3766.6068.5301.240
438.barbara_barbara16.2528.0684.5483.636
439.opol16.24811.4812.3942.373
440.stemo6116.2294.73710.534958
441.Robert120216.1897.5475.7632.879
442.merdigon16.1085.8409.2401.028
443.mariadobroslawa16.0937.6155.4013.077
444.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
445.Inula15.9527.8686.5281.556
446.olaf1715.88611.0733.3581.455
447.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
448.RyszardBencko15.7358.0755.0732.587
449.T_Chamerski15.7236.9475.8822.894
450.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
451.Uszyńska_Hanna15.7148.1425.7101.862
452.sieruga15.7135.2837.2353.195
453.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
454.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
455.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
456.lukasz.hyrchel15.4628.0924.8002.570
457.Marek7015.4018.0466.809546
458.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
459.Lukasz.Puciata15.2488.7474.7631.738
460.zbzukowski15.1898.5595.1111.519
461.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
462.rdet15.0986.3963.8744.828
463.Adalbertus15.073011.2543.819
464.kasiek14.9827.3614.8282.793
465.dl314.9717.3815.4952.095
466.maluszycka14.9268.3704.5102.046
467.Lenaar14.91313.0465131.354
468.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
469.wojtstyp14.88510.5043.2901.091
470.annakt14.7748.4204.5641.790
471.luigi3714.7418.1064.2892.346
472.zetka14.7408.8633.9861.891
473.m_gry14.6838.4083.2213.054
474.ElżbietaKowalska14.6726.5965.6442.432
475.julka6614.6309.1074.2771.246
476.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
477.Janusz_Stankiewicz14.5187.5103.6993.309
478.golcheck14.5177.4065.3751.736
479.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
480.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
481.dombas14.1963.1119.4091.676
482.kwroblewska14.1827.5582.9523.672
483.Obałek_Jacek14.1727.4005.3571.415
484.krzypov14.1497.7582.2264.165
485.Piachu214.1349.8081.2633.063
486.ztelega14.0977.6934.8881.516
487.Magierowski_Wojciech13.8799.7363.1301.013
488.Brudka13.8546.7274.7822.345
489.aqkis13.8291.1149.3693.346
490.Walder_Wisława13.6744.89708.777
491.Dąb_Henryk13.6608.3954.823442
492.Rutar13.5746.6574.3022.615
493.agac13.4836.5161.6665.301
494.BasiaFl13.4206.6705.4471.303
495.Lag200013.3474.6466.5672.134
496.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
497.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
498.MMar13.3016.9884.7641.549
499.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
500.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
501.Marcin_Dobrzyński13.1018.7543.401946
502.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
503.hal.ka12.9579.4102.951596
504.lukas4912.9068.6703.707529
505.jperkowski12.8848.9722.6591.253
506.Braun_Beata12.8616.9224.3051.634
507.ciekawoscpoznawcza12.8414.6363.9664.239
508.Anna_Parysek12.7877.2632.8152.709
509.jansz12.7256.6074.6651.453
510.ToniR12.6726.4182.5253.729
511.Ewa_Brzezińska12.6527.6703.4661.516
512.Grażyna_Wójcik12.6386.3433.3142.981
513.griszka5012.3979.2762.973148
514.Jazzek12.38712.38700
515.Daniel_Paczkowski12.3829.1845442.654
516.Hening12.3709.3822.201787
517.Aleks.K12.2002.5859.6150
518.Artsanon12.1364.5533.6063.977
519.waldas12.1247.57404.550
520.Livia_Ditto12.0718.4813.126464
521.Czyżewski_Bartłomiej12.0407.4132.5072.120
522.Piotr_Pukin11.9907.3263.1691.495
523.Kasprzyk_Anna11.9695.6344.2532.082
524.ZbLin11.9648.0252.0511.888
525.Kempisty_Anna11.9494.6705.7031.576
526.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
527.Stańska_Aleksandra11.93411.93400
528.dorocik13311.8747.4972.9741.403
529.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
530.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
531.mlazarecki11.6126.7583.1171.737
532.Sieczkowska_Elżbieta11.5977.8793.131587
533.stojex11.5607.8212.0801.659
534.Michał_Kazimierz11.5491.5507.2072.792
535.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
536.kasejuka11.4966.9233.3331.240
537.kubakpro11.4916.5494.198744
538.basiula11.4895.7113.1292.649
539.Paweł_Zawadzki11.4682.4621.2097.797
540.KrystynaZadworna11.3876.2224.200965
541.brulion11.3812.6328.71237
542.jacwes11.349011.3490
543.Słomińska_Dominika11.3476.4543.8241.069
544.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
545.Krzych.K11.1896.9003.678611
546.nuernberg11.1687.0561.5602.552
547.tobi11.1676.3593.5211.287
548.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
549.badur11.1135.9553.7651.393
550.Musial_Michalina11.0919.3731.197521
551.maciejowski11.0774.3283.9332.816
552.Michal_Sk11.0135.7494.1661.098
553.Purski_Jan11.0094.9586.0510
554.KPM11.0015.7783.4201.803
555.bandziorek11.0013.2916.781929
556.Matuszewska_Magdalena10.9675.6324.1821.153
557.krysta_s10.9635.4244.0381.501
558.Kacper_Czerwiński10.9586.3533.4501.155
559.historyk9910.9364.4303.7782.728
560.Artur5910.7416.9342.5261.281
561.Felberg_Sławomir10.6815.6903.8781.113
562.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
563.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
564.Magroski4910.5619.015638908
565.rencr410.5586.2391.8482.471
566.Nowik_Grzegorz10.5371.0294.6974.811
567.62_61010.5216.2282.6771.616
568.barbara194710.5114.2449975.270
569.Korzunowicz_Mirosław10.5034.9824.3701.151
570.Witold_Trzeciak10.3816.0003.2281.153
571.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
572.Emkael10.3516.6472.0781.626
573.szczelba110.3515.3583.9701.023
574.Kucharro10.3014.6454.3201.336
575.maria112m10.2443.7475.2261.271
576.szczesna10.2435.4264.332485
577.Agnieszka_Wójcik10.1595.7213.3471.091
578.Alinka10.1315.2643.6771.190
579.wmacoch10.1226.6172.5041.001
580.mariola071110.07007.5562.514
581.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
582.Ludwik_Olczyk9.9903.6225.2091.159
583.ziobrovska9.9405.3403.5841.016
584.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
585.Marzanka9.8464.7414.150955
586.malkam2559.8304.8173.2231.790
587.Oleszka9.7993.0686.027704
588.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
589.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
590.Maciej_L9.7516.0052.993753
591.Stefanie_Matta9.6905.7863.373531
592.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
593.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
594.donchichot9.6465.0622.3502.234
595.magat19.61809.6180
596.Jakub_Rokita9.6135.2693.1271.217
597.Genowefa9.6093.2505.771588
598.Janiszewska_Janka9.5903.8874.5391.164
599.NS_Jurek9.5745.3223.271981
600.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
601.kknebel9.4914.1814.1541.156
602.monikab9.4861.8134.4153.258
603.Ula_W9.4466.8442.189413
604.miremik9.3725.0063.2821.084
605.berfel9.2975.0303.2191.048
606.OlaH9.2506.2892.210751
607.e_emyli9.2225.3812.7021.139
608.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
609.aeroseek29.0526.5721.4191.061
610.Tomasz_Jedynak9.0464.7953.302949
611.maja678.9504.4023.709839
612.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
613.aaricia1048.8794.8603.121898
614.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
615.rendziojaroslaw8.8204.7023.200918
616.aktawres8.7506.84701.903
617.Iwonanna8.7153.5983.5911.526
618.Jadwiga_Sibirska8.7135.3311.1022.280
619.arjanek488.6524.7912.3311.530
620.Sułkowski_Jacek8.6005.5612.818221
621.Darek_Kiliszek8.5624.5543.576432
622.Gasior_Wojciech8.5384.4952.1231.920
623.ELADAB8.5264.7872.949790
624.SILAM8.4966.1782742.044
625.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
626.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
627.marzanna1758.4041.4194.0762.909
628.annaurban8.3888.38800
629.Kwos8.3766.1011.0451.230
630.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
631.Odrowąż8.3644.7992.616949
632.poschadel8.3222.8944.548880
633.madzia3278.2507.7710479
634.craft8.2215.5442.018659
635.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
636.PawS968.1961.0565.9571.183
637.Marecki_Paweł8.1516.42201.729
638.Grabis_Mirosława8.1478.14700
639.monika.wałuszko8.1334.2463.260627
640.panter8.1244.5342.760830
641.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
642.Lubryk8.096317.340725
643.papakulka8.0556.3811.122552
644.olenski_jan8.0074.66903.338
645.J1anka8.0006.784896320
646.Opalinski_Piotr7.9987.058245695
647.SebastianS7.9557.0329230
648.MIRMAZEK7.9247.7910133
649.Lukasz_Kuc7.9227.92200
650.ewakuszlik7.9065.0642.423419
651.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
652.Kolk_Osyoiewska7.7964.3522.2721.172
653.grad7.7804.4673.3130
654.Garnek_Jarek7.76506.795970
655.sekutnica7.7467.74600
656.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
657.wld_lan7.6946.87156767
658.anusia16107.6875.42702.260
659.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
660.zolo7.6645.583562.025
661.Joculus7.6216.6550966
662.pawko2237.6173.3981.8942.325
663.przeski7.5143.71303.801
664.koba15077.4973.7542.5571.186
665.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
666.HalinaLitka7.45907.4590
667.Ewa_Szczodruch7.44907.4490
668.Anetta_727.4423.7232.730989
669.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
670.Edybo7.4034.3392.198866
671.ewa_marciniak7.3953.5023.181712
672.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
673._jaj_7.3354.72102.614
674.Małgorzata20057.2892.1384.481670
675.lukasz.okla7.2851.9964.778511
676.brolly117.2431.7245.295224
677.Król_Majewska7.2353.97403.261
678.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
679.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
680.kziecina7.1657.105060
681.kkosteczko7.0603.6532.699708
682.Rozmysłowski_Marek7.0022.7451.2852.972
683.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
684.dorota.kober6.9702.2983.3841.288
685.krzan6.9353.9021.2761.757
686.rjancz6.9232.8203.473630
687.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
688.krak2106.8842.1274.302455
689.Terluk6.85896305.895
690.Teerose6.84504.2572.588
691.Margaret_Stas6.8416.4840357
692.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
693.charston906.7796.77900
694.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
695.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
696.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
697.basik6.7074.82601.881
698.tonffillka6.6883.8412.120727
699.belzowski_jacek6.6844.8501.358476
700.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
701.Joanna_D6.6313.2532.652726
702.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
703.graffik6.6082.8833.7250
704.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
705.RobertC6.5436.54300
706.alf_ch6.4963.2943.2020
707.kasiakozłowska6.4803.1062.550824
708.Przybyla_Agnieszka6.46805.758710
709.kulig326.4453.2072.504734
710.A.Kuba6.4414.0221.925494
711.mira_wiech6.4093.7672.335307
712.Voyteck6.3984.7781.240380
713.Dzedzej6.3973.4152.209773
714.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
715.Stando_Piotr6.3574.32402.033
716.37gosia6.3433.4212.89824
717.Paula2576.3363.0052.980351
718.mirst6.3153871.7974.131
719.GG_Grudzien6.2956.1799224
720.bertha6.2783.9501.2891.039
721.Partykowa_Iwona6.2703.3342.232704
722.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
723.grohel46.2414.2531.506482
724.Janka286.2374.5781.043616
725.rybecka6.2236.22300
726.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
727.Świętkowski_Dariusz6.1762.4852.982709
728.AM_Kalski6.1723.6971.709766
729.neumann6.1315.116557458
730.Aleksandra_VanBever6.108006.108
731.Stawowski_Jarosław6.0882483.9711.869
732.JuliaD6.0883.2952.201592
733.EwaMolly6.0524.3991.244409
734.połubiński_robert6.0446.04400
735.Paweł_Pyszniewski6.0381.7673.0621.209
736.beatpatt355.9981.8033.743452
737.naplopo5.9873.1925282.267
738.arnel5.9464.7141681.064
739.janinka275.9453.7701.784391
740.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
741.rawli5.8762.4992.3111.066
742.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
743.Beata655.8252.7752.278772
744.grabkk5.8153.3322.4830
745.Franek235.7733.1871.834752
746.Kurlas_Cynthia5.7645.76400
747.imagines5.7634.6971.0660
748.Grażyna.K5.7615.76100
749.Giemza_Karol5.7572.7002.410647
750.keresz5.7555.36329894
751.Socha5.7254.703873149
752.Janusz_Kielak5.7184.598461659
753.Marianna_P5.7012.8362.351514
754.Karbowska_Marianna5.6344.575635424
755.pawel_tk5.6171.6323.9850
756.Kira5.6012.3663.2350
757.Scowron5.5654.1201.38560
758.Sochers5.5623.5067711.285
759.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
760.marzenska75.5102.6532.102755
761.Katarzyna_m5.4933.2971.573623
762.robi1125.4903.9461.106438
763.kiniastr5.4695.46900
764.Marek-L5.4451.0163.634795
765.EANWhitson5.4414.224865352
766.Gransztof_Anna5.4293.2611.662506
767.Bednarek_Edyta5.4292.7022.112615
768.Aga_Brz5.4262.6132.364449
769.bachach5.4241.0333.418973
770.Agnieszka_Kluzek5.4203.39502.025
771.Walczak_Jarosław5.4155.41500
772.Ania_Witkowska5.3913.5121.333546
773.jakozak5.3833.3251.604454
774.lpruski225.3744.088482804
775.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
776.Annetti5.3692.9622.053354
777.jarumasta5.3512.8909341.527
778.WPawlica5.3422.6881.985669
779.Wojciechowska_marta5.3281.5812.0381.709
780.jjsowa5.3111.6532.4741.184
781.Klaus_Marcin5.3092.8202.021468
782.kkurys5.2945.29400
783.Dobrzyńska_Anna5.2883.3221.91749
784.Elżbieta_Piwińska5.2793.0121.687580
785.Piasecki_Zbigniew5.2782.4732.214591
786.Ewa_Tańska5.2783914.8870
787.janusz_iwanowski5.2682.7231.824721
788.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
789.vicek19785.2542.7681.887599
790.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
791.Pitlab5.2131.9132.358942
792.mglinkow5.2052.0542.890261
793.Krawczyk_Wiesława5.1892.9741.653562
794.Team_AGoFF5.1882.9482.2400
795.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
796.dorotakw5.1802.7051.996479
797.Teodozja5.1632.2151.0321.916
798.Malgonia5.1512.4982.056597
799.bezet5.1332.9531.962218
800.Bartek_M5.1333.0542.0790
801.Kacperm_sz5.1234.12392773
802.tomczyk5.0793.43501.644
803.DankaW5.0791.5553.181343
804.broż_ka5.0501.1082.4911.451
805.Stefańczyk5.047005.047
806.Włodzimierz5.0303.440780810
807.Kapelus5.0244.0319930
808.Potomek_Wosinskich5.0102.8441.172994
809.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
810.Tekla4.9754.962013
811.Katarzyna_714.9694.947022
812.wojtek234.9054.90500
813.poszukiwaczka604.9003.770944186
814.Bogus_Kuć4.8872.2801.5721.035
815.swapgirly4.8783.1411.329408
816.keret4.8682.7572.01893
817.Jola_Zalesie4.8512.7281.555568
818.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
819.kryst764.8083.795657356
820.Stanikowski4.8083.594904310
821.Sz_Joanna4.7973.551830416
822.iksdar4.7912.5671.742482
823.Markowski_Maciej4.7622.8281.408526
824.pawlowska_katarzyna4.7341.1962.0631.475
825.manyek21124.7334.73300
826.Orlik_Ala4.72804.7280
827.ahalaburda4.7246733.523528
828.tyburski4.723004.723
829.mastalerz4.7022.4321.835435
830.Masia4.70004.7000
831.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
832.Majewska_Lilianna4.6952.7781.377540
833.RyszardSys4.6874.4422450
834.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
835.toubkal124.6774.67700
836.mariusz90504.6521.4982.508646
837.Mirek19004.6233.1451.014464
838.Kocoń_Leszek4.60504.020585
839.Molencki_Rafał4.6053.0311.382192
840.Mustad4.5892.7531.8360
841.Krystyna_Moćko4.586552.2272.304
842.Zabomba4.5751.7132.583279
843.labarnerie4.5662.5631.525478
844.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
845.Forma_Eugeniusz4.533004.533
846.Majcher4.5322262394.067
847.olka_elka4.5281.5191.6641.345
848.orzechowski_m4.5222.6731.370479
849.anytram4.4892.0961.861532
850.mejpien4.4441.4512.330663
851.Zubrzak4.4252.1766201.629
852.PiotrG4.4212.7541.457210
853.kasia_plisiecka4.4152.6722801.463
854.Florczak_Renata4.4139012.1021.410
855.Chojak_Jacek4.4122.0461.1671.199
856.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
857.mareklaskowski4.4102.7721.275363
858.amg074.3992.4411.447511
859.Dusinska4.3443.176967201
860.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
861.a.badowski4.2842.2551.637392
862.barbarafasiczka4.2714.27100
863.Banasiak_Antolak4.2502.2521.575423
864.jareczkisz4.2332.3931.416424
865.Robert14.2302.764841625
866.sandy10m4.2222.35201.870
867.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
868.DanielPratt4.2073.21492568
869.Rembikowska_Ewa4.19404.1940
870.wiktor_odelsk4.1107481.5421.820
871.Kubalska_Agnieszka4.0683.7902780
872.andziulam4.0601.1412.382537
873.pawel.dyda4.0551.8839141.258
874.OlszewskiD4.0451.1502.754141
875.EwaH4.0422.0726911.279
876.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
877.prazmowska4.0382.1491.491398
878.Perz_Pieron_Aleksandra4.0221.4302.134458
879.amarylis393.9863.98600
880.Papryk953.9676172.499851
881.BogusławBykowski3.9612.475935551
882.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
883.Ewa_Prejs3.9529632.260729
884.loknok13.94602.4891.457
885.majkuss3.9351.2989291.708
886.jozek3.9211.5761.851494
887.andrzej_baran3.91503.165750
888.CaramonM3.893003.893
889.jolanta_kulinska3.8621.5901.313959
890.Łukasz283.8381.8691.534435
891.mwpch3.8222.649361812
892.ewastepien3.8201.9821.464374
893.Ewa_Sobiech3.8172.1381.212467
894.Rasmussen_Bozenna3.8092.758565486
895.Eder3.8081.8711.758179
896.Gawenda-Marecka_Maria3.80003.8000
897.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
898.susic3.7803.78000
899.marla3.7721.8781.477417
900.JMarchewka3.7723.77200
901.dawid2543.77101.1502.621
902.KRutko3.7422.1541.5880
903.lechkar3.7323.009145578
904.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
905.mirkania3.6742.502924248
906.nicky3.6723.258245169
907.projektpodlasie3.6722.00601.666
908.SlawomirB3.6592.0161.063580
909.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
910.jertom3.6423.64200
911.tosia513.5913.59100
912.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
913.HorribileDictu3.5752.659524392
914.kwiech3.5753.57500
915.JustynaP3.5451.7291.186630
916.anna12643.5363.1114250
917.marwro3.5023.50200
918.asdmjs3.5002.490669341
919.Kolank03.4733.1613120
920.Hermanos3.4722.251979242
921.ska83.4583.45800
922.Marcin_Z.3.4392.8690570
923.juzekxx023.4362.025954457
924.leszcz3.4281.600951877
925.kszczep3.4181.8391.155424
926.WiktorK3.4103.41000
927.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
928.RobertGóra3.4021.9001.128374
929.anna_wiśniewska3.3902.502280608
930.Dubiczyńska_Maria3.3649812.34439
931.ambrozja1003.3572.284695378
932.ewab.3.3352.541612182
933.orosowiecki3.3251.5851.369371
934.Kyon3.3241.6281.454242
935.Urlich_Tomasz3.3206546352.031
936.Darq3.3133.31300
937.Krzysztof_Kalarus3.3082.9220386
938.bialy203.3072.374350583
939.Czaplińska_Izabela3.3002.8174830
940.krybas3.2982.143916239
941.Dampc_Kasia3.2802.7000580
942.ostrowiecki3.2772.7924850
943.alwierzba3.263003.263
944.MonikaNJ3.2531.0062.083164
945.Olczyk_Paweł3.2491.8641.032353
946.Nocun_Wojciech3.2493.24900
947.Zwoźniak_Andrzej3.2472.083968196
948.Pietkun_Karolina3.2443.24400
949.Lukrecja3.2211.5231.272426
950.aisa3.208003.208
951.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
952.krzysf773.1871.3165761.295
953.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
954.Lipka_M3.1852.290407488
955.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
956.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
957.Madzik883.1598432.116200
958.Dane_Kasia3.158103.157
959.Mimzy3.1441.7041.147293
960.annapytel3.1308481.970312
961.Szymaniak_Romuald3.1041.5541.207343
962.jarekmadej3.0991.717978404
963.tomekov3.0811.4893311.261
964.Tadeusz_Pilat3.038003.038
965.andrzejs323.0343.03400
966.EdwardB3.0313.03100
967.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
968.dorpaj3.0141.826621567
969.Urszula493.0143.01400
970.wiktor_nik3.0123.01200
971.kasik5003.0101.881852277
972.eilis2.9932.659229105
973.halmarki2.987002.987
974.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
975.kimar112.98212.9810
976.malgorzata_d2.970002.970
977.wlodekro2.9691.6221.061286
978.Monika_Ignatowicz2.9581.4871.113358
979.Okuniewski052.9551.5991.120236
980.Gawski_Marcin2.95402.9540
981.Kostkowski2.91696201.954
982.drrejment2.91501.7861.129
983.kasiamon2.9141.2351.304375
984.michalina1802.8951.654864377
985.robin0002.87758902.288
986.alahal2.8591.5911.2680
987.anowi19582.8582.402296160
988.Szostak_Marcin2.8552659131.677
989.ryszardgarncarek2.8401.573955312
990.syszol2.83201.4881.344
991.Krystyna.waw2.8242.82400
992.Krzysztof_Maszkowski2.8241.8339910
993.Durka_Stanisław2.8232.82300
994.hagna112.8121.982122708
995.Tajgete2.7971.542955300
996.jbaginski2.7931.336937520
997.Marcin_Śnioch2.7921.4531.048291
998.Missagent02.7732.77300
999.Markus2.7691.51601.253
1000.Witkowska_Ewa2.7452934741.978
1001.wojtwk19122.7391.651858230
1002.Jankowski_MA2.7291.69001.039
1003.Miraś_Ireneusz2.719002.719
1004.Edmunda2.7181.0931.6250
1005.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
1006.MonikaS72.6981.2801.162256
1007.george2.6782.67800
1008.ewelina.jakubowicz2.6741.6151.0590
1009.piotr_nojszewski2.6731.576560537
1010.kasiulek2.6631.3131.066284
1011.jolantaw2.6631.695663305
1012.martyna_j2.65780001.857
1013.GoskaGoska2.6551.588829238
1014.Olbryś_Anna2.64702.6470
1015.ewelina757122.6462.31548283
1016.monika_kurek2.6421.5481.0940
1017.lindaaguilar2.63656702.069
1018.Marianna_Różalska2.6311.496695440
1019.Krasny2.6232.62300
1020.Irena_Monika2.6095326291.448
1021.Svetlove2.5992.1940405
1022.dasobierajuk2.5981.1901.160248
1023.ina2.5962.59600
1024.sharacz2.5948831.7110
1025.sstevens2.5942.561033
1026.mstrzelec2.5884854291.674
1027.Rejnus2.5811.2961.2850
1028.gruszczyński2.5791.422870287
1029.kirstein2.5772.0980479
1030.Uzfjm2.5751.364958253
1031.Kyjania2.55101.987564
1032.zawbor2.5501.305968277
1033.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
1034.astraIII2.5251.677387461
1035.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
1036.KazimierzPaczesny2.5161.729599188
1037.Pawel_Jurewicz2.512132.4990
1038.annape2.50802.303205
1039.krzyko2.5041.4871.0170
1040.Jarosz_Adrian2.4932.49300
1041.beatabistram2.4811.312242927
1042.gbryk2.4771.268949260
1043.JustynaS2.4752.47500
1044.Luziński_Marcin2.4711.459226786
1045.KasiaD2.4702.47000
1046.Misztal_Ewa2.4671.299962206
1047.Maj_Paweł2.4652.46500
1048.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
1049.Joel_S2.4412.44100
1050.Katrinson2.4291.388720321
1051.AniNet2.4281.435656337
1052.Miazek2.420983848589
1053.teresaklosinska2.4121.60979013
1054.bronislaw_wenta2.4012.2771240
1055.Rosslyn19882.39001.641749
1056.Joniec_Henryk2.3822.38200
1057.marrta2.3791121.548719
1058.MagdaBilska2.366002.366
1059.betka392.36002.3600
1060.klaudia1996232.3581.348731279
1061.kokorzyc2.3561.460625271
1062.snemelk2.3341.1331711.030
1063.Kafar_Marita2.3261.296812218
1064.UC6662.3261.302656368
1065.małgorzata_wstawska2.3211.339727255
1066.jusyd2.3171.271760286
1067.tpergalo2.3115195811.211
1068.Hałat_Anna2.30002.103197
1069.dzelka872.2941.241848205
1070.hykiel2.28502911.994
1071.Slavico2.285002.285
1072.DorotaL2.283002.283
1073.JanKarJas32.2805921.221467
1074.Tomasz_Struk2.275830450995
1075.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
1076.mar_markiewicz2.2461811.661404
1077.BogdanB2.2411.216886139
1078.los_wiola2.2381.23397827
1079.mkkmilek2.2361.17301.063
1080.Krasowska_Katarzyna2.2281.123884221
1081.Konrad_Dunst2.22801.377851
1082.flo_ag2.2159421.19875
1083.walkip2.206002.206
1084.Elik7002.1981.4610737
1085.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
1086.tg3a2.1887481.4400
1087.sgubiec2.1781.4267520
1088.bekel2.1741.605403166
1089.adiglowacki2.1672311.91125
1090.urbananna2.1622.16200
1091.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
1092.Sidor2.1592.15900
1093.kammp2.1391.156766217
1094.mago24102.1311.172729230
1095.Farmer19792.1161.27275688
1096.Danuta_Mielczarek2.1131.6350478
1097.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
1098.bzdrodow2.0712568071.008
1099.mailittio2.0532.05300
1100.nenufar422.04801.297751
1101.Kozera_Piotr2.04101.441600
1102.compnet2.0404502801.310
1103.BNowak2.0341.4020632
1104.pstrzel2.0342.03400
1105.Mimimi842.0281.128750150
1106.Dawid992.025937947141
1107.efunia2.02402.0240
1108.Ivojag2.0226631.012347
1109.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
1110.GosiaLemanczyk2.0091.8130196
1111.Przemiły2.0031.119715169
1112.Rzeszotek_Łukasz1.996846792358
1113.ewa.okoniewska1.9969161.0800
1114.Kaczor_Daniel1.994001.994
1115.morloth1.9761.97600
1116.tomnow1.9751.97500
1117.annastregiel1.9671.374319274
1118.go.sien1.9521.67519978
1119.valdeq1.9321.047625260
1120.Roza.sz1.9191.7170202
1121.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
1122.redie1.9161.177250489
1123.nieznalski1.9141.060632222
1124.Lipka_Agnieszka1.9133911.5220
1125.kulik_agnieszka1.91195198862
1126.kipikasza1.9101.91000
1127.xtedek1.9091.15022737
1128.sj_sj1.9082851.6230
1129.Pawel_Gola1.8961.025700171
1130.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
1131.Tomasz_Malata1.8871.88700
1132.yoake1.885889832164
1133.anulka241.8831.58425346
1134.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
1135.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
1136.JPool1.8731.057624192
1137.terciak1.8691.130554185
1138.Walerian_Skrendo1.8611.027734100
1139.apogorzelska1.8561.188458210
1140.przemek_m1.8541.005674175
1141.joanna_mironczuk1.85306061.247
1142.pbacik1.849001.849
1143.MateuszPol1.843001.843
1144.Barbara_Domagała1.8341.83400
1145.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
1146.an_karnas1.8179170900
1147.Darth_Simba1.813669649495
1148.monika30551.81301.8130
1149.Akszeingar1.8121.6961160
1150.madzmatron1.80901.8090
1151.Woyass1.796838492466
1152.Bloch_Elżbieta1.7931.79300
1153.Magdalena_Strózik1.7846361.1480
1154.agusja11.783989602192
1155.krzyosiek1.7831.78300
1156.Sikorska_Izabela1.76601.536230
1157.h.zabczak1.756945662149
1158.Ciszek_Artur1.7461.170447129
1159.Bezimienny121.740001.740
1160.Cynthia_Witt1.73099567560
1161.anamorf1.730723801206
1162.AgnieszkaK1.7121.003548161
1163.AJKontkiewicz1.7113041.040367
1164.RyszardT1.709873638198
1165.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
1166.jacklosi1.7061.70600
1167.jbstruzik1.7051.676029
1168.NowakMarcin1.7042893871.028
1169.Sobol741.701831673197
1170.pawełKa1.6911.5801110
1171.Psikus_Elzbieta1.691885358448
1172.labuska791.6915031.13850
1173.robert.kantorek1.6861.0066800
1174.StraszMarek1.675886582207
1175.Horg1.6721.029418225
1176.kaphis1.6679230744
1177.wicy1.6561.2264300
1178.UllaB1.6551.65500
1179.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
1180.magdandrus1.6371.63700
1181.guzia281.629592932105
1182.Batory_Marcin1.622785655182
1183.Boroch_Marek1.6211.4740147
1184.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
1185.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
1186.Ewa_Hus1.6140920694
1187.camel531.614596909109
1188.maria.j.nie1.60701.6070
1189.marlena12061.6021.4998815
1190.Megabyzos1.59953501.064
1191.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
1192.piotrowski791.5972522811.064
1193.JSamborska1.588001.588
1194.aka831.586861588137
1195.Andrzej_Welsberg1.583925492166
1196.Samorajczyk_Łucja1.576427959190
1197.AGillim1.5731.57300
1198.aelwira1.5621.20442316
1199.ZofiaWichtowska1.542001.542
1200.JanczewskaM1.5381.0010537
1201.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1202.Jerzy_Molski1.5369640572
1203.Płowik_Hubert1.523210888425
1204.kolaczkowska1.523823513187
1205.KesslingAnna1.522822481219
1206.rrwhite1.5181.488030
1207.romano581.515354870291
1208.maria.mazur1.514662635217
1209.Smach_Robert1.5142541.030230
1210.mholy1.5137527610
1211.marcinma1.497001.497
1212.Andrew.77PL1.497585437475
1213.toto19741.493736504253
1214.GąskaMariusz1.49001.378112
1215.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1216.walinska.ewa1.48683762920
1217.norbibuu1.4801.48000
1218.IrenaZGB1.477807512158
1219.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1220.suzana1.4707067640
1221.Dobrzynski_Pawel1.4602871.1730
1222.Horizon1.4601.46000
1223.NataliaOpi1.4581.45800
1224.Biskupska_Julia1.455819521115
1225.tatarak311.4511.45100
1226.RoRo5001.447001.447
1227.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1228.KostekP1.426794459173
1229.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1230.konradus1.41101.4110
1231.honorata1.410137661612
1232.tylerversluis1.4101.1720238
1233.rybolow1.3971.22467106
1234.grzesław1.378725511142
1235.Mariola_Hadryś1.373542649182
1236.dstancel1.3711.37100
1237.Peikita1.36701.3670
1238.wasiliki1.36301.3630
1239.mszatilo1.361808392161
1240.Joanna521.34801.034314
1241.vnukinga1.345768460117
1242.sierszeng1.3381.33800
1243.Pelagiusz1.334665534135
1244.pmeek1.3341.33400
1245.MrDzwang1.33398825788
1246.Magda20001.3301.33000
1247.AdamCA1.3241.32400
1248.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1249.DanusiaA1.3204840836
1250.Kwiatek491.312862331119
1251.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1252.achczi1.305442254609
1253.KDudzik1.3031.1550148
1254.Emerald1.2991.29900
1255.Croissante1.297703485109
1256.tiarella1.2951.29500
1257.Vasquez1.2861.28600
1258.e_furmanczyk1.2680892376
1259.worwag1.263001.263
1260.sylweczka_221.258001.258
1261.julia_natalia1.2551.25500
1262.jart1.2498290420
1263.marcinguzek1.238760285193
1264.gajus811.237771317149
1265.basia1.23401.2340
1266.Krzysiek.f.721.2311841.0389
1267.NikosK081.2291.22900
1268.joff1.22770847544
1269.arekw1.225694399132
1270.ananke19661.219629456134
1271.Frezja471.2187454730
1272.arrmen1.212665436111
1273.czj1.211288765158
1274.mlody_8121.209592501116
1275.Joanna_Hoffmann1.209832200177
1276.benus19681.2059720233
1277.tfxhospod1.204639397168
1278.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1279.tomkarolak1.2027640438
1280.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1281.Bełc_Paweł1.2009690231
1282.Kupis_Artur1.196743287166
1283.marzanna621.1841.146038
1284.Matuszek_Leszek1.1781.17800
1285.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1286.Cel.Magdalena1.165579470116
1287.Stęplowska_Anna1.164570251343
1288.Porzelska_Paulina1.1630553610
1289.kcocyk1.16148957696
1290.Mroz_Anna1.159001.159
1291.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1292.tommyser1.1461.14600
1293.Kaffi1.144559466119
1294.gumisiek1.14165139793
1295.LavinkaTrinkelson1.1407740366
1296.WH1.132001.132
1297.basiaps1.1291.12900
1298.monikatk1.1139430170
1299.kbinka1.10801.1080
1300.Jakub_Pypeć1.1035925110
1301.Sanecki_Krzysztof1.0997960303
1302.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1303.roman1091.084001.084
1304.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1305.Hoch_Jacek1.08101.0810
1306.Quit1.06801.0680
1307.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1308.enora1.0683657030
1309.B_Kamil1.0651.06500
1310.Dolkenty1.0651.06500
1311.m.monika1.0641.06400
1312.nataliafw1.060101.059
1313.wołczuch1.05979916244
1314.ewulab1.05929515515
1315.mwkmoch1.0590864195
1316.DariuszHeręza1.057099661
1317.Kossowska_Ada1.0531.05300
1318.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1319.kdgs1.0458940151
1320.rafaello162451.04476124241
1321.Banaś_Robert1.0400712328
1322.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1323.Haegele1.039001.039
1324.Żaba_Antonina1.03801.0380
1325.Zarzycki_Wojtek1.038358578102
1326.Marcin_Kubiś1.0358620173
1327.Bryś_Martyna1.033347364322
1328.SzaflikJoanka1.03001.0300
1329.Mirek801.03001.0300
1330.witek_mazuchowski1.028570318140
1331.MariaRągowska1.028669620
1332.psemik1.028595302131
1333.MaciaE1.02564529783
1334.matt131.019469427123
1335.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1336.Turaj_Halina1.00601.0060
1337.prankster1.005493388124
1338.Moni2099759530993
1339.ewabo99599500
1340.Malinowski_Grzegorz9935290464
1341.Al_Mia99109910
1342.meggie990669218103
1343.karasm988297129562
1344.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1345.Krzychokiedzer98109810
1346.Dylewski_Adam981518353110
1347.Paulina_K9725244480
1348.krzysztof.kazmierczak967399464104
1349.adam.nojszewski96700967
1350.Pilnik_Wiktoryja9665190447
1351.bibiasta965513328124
1352.Grodoń_Ilona95800958
1353.Mateusz_Grojec956900056
1354.Paszkowski955330440185
1355.krzszcz94746242263
1356.Rysak_Mateusz94500945
1357.JolantaN94221768153
1358.Kistowski_Mariusz94094000
1359.Kublicki_Włodzimierz93793700
1360.Ulinka93352331496
1361.JakubRutkowski927498313116
1362.Gugnacki92500925
1363.Kuba_Wojtczak924485285154
1364.Justyna_Musiejewska92345337892
1365.kabzinski_lukasz912940818
1366.urluch907445283179
1367.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1368.WasniewskiTh90309030
1369.Boretti_Jerzy90344836095
1370.mskorkiewicz89689600
1371.radekp89500895
1372.Jarosław_Nawrot8892477788
1373.Rydzyński_Jan88708870
1374.Michalak_Mariusz8825083740
1375.jorbik87422970575
1376.matix12387008700
1377.Dzoanis8704614090
1378.arigato358682070661
1379.Kerysek86368016221
1380.a.brodowicz861488256117
1381.Agnieszka_K8576809582
1382.zajączek85108510
1383.Gruszczyński_Paweł84900849
1384.Hryniewicki_Paweł84308430
1385.ofski84148728074
1386.Rafal_PL84008400
1387.Gołąbowski_Wojciech836597770
1388.miedzajac8336130220
1389.Głowacki_Maciej82982900
1390.Anulka182737340747
1391.Norelik82741332589
1392.jaskulka8253774480
1393.KuSto82400824
1394.Klaudia220882340633087
1395.Old_Water81600816
1396.GrzegorzKnap81681600
1397.Katarzyna_GT812303169340
1398.Dziubinski_Marcin809357351101
1399.Beksa807286239282
1400.Macsud80745928563
1401.Krzysztof_Fornalski805179315311
1402.Wiktor80380300
1403.Anna_Czaplicka8013334680
1404.Wojtek9997983334650
1405.WitWitek79544226786
1406.Frank_Wong78800788
1407.EngelardAneta787389242156
1408.zuzanna78078000
1409.Cichy7774922850
1410.HubertLacki76807680
1411.swodzyński76700767
1412.Romiszewski_Maciej76645922285
1413.Monika_Ban76543426764
1414.bobik400076176100
1415.pruszek_k7603394210
1416.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1417.Wiesław_F75240329950
1418.Tomasz_Fiedorek7526110141
1419.tomaszi75075000
1420.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1421.siunek74319545989
1422.MalgorzataMat7423870355
1423.robert_duszynski73873800
1424.Monika_I737656081
1425.rabo36073573500
1426.bibinowik73200732
1427.hollerelk73107310
1428.zmyslowska72749099138
1429.majkey72146416988
1430.Tetiana72007200
1431.danielkolota720253128339
1432.Mariusz_Maj7182560462
1433.dopam715380212123
1434.ewabe71571500
1435.BetiSzu71250815648
1436.molo1370870800
1437.Śliwiński_Arkadiusz70570500
1438.Amalienborg70270200
1439.urszula.chyży.zd.bartold699116325258
1440.LucjaZatorska69929433471
1441.Respondek_Nicole69369300
1442.Tomasz_Mierzejek691170328193
1443.harufam68806880
1444.Aneta_Fisel68439321873
1445.jeczaj68168100
1446.Piotr_Kom68006800
1447.Morawicka_Justyna6754710204
1448.Nowik_Andrzej6685589515
1449.Sroka_Stanisław6655815826
1450.Anna_Radziszewska66400664
1451.jabski6634820181
1452.Monikaa9266306630
1453.pawel_k2316625470115
1454.monika510866018392385
1455.Cwynar_Justyna6504400210
1456.Szymaniak_Piotr64864800
1457.Artur0306198264429428862
1458.Uchymiak_Inga642425112105
1459.Dragan63800638
1460.jakub.witkowski63663600
1461.Marszałek_Marek63606360
1462.Paweł_Witkowicz6284960132
1463.Yaakov76265401967
1464.katgen62400624
1465.AgataMysliwskaChrostek62406240
1466.Walczak_Piotr61329826649
1467.Lewandowski_Robert61035917576
1468.tulipan12360460220
1469.szymonzeb260260200
1470.joannazyzik59900599
1471.Maciek_Ufnalewski594523071
1472.JoannaL59159100
1473.osaczony3058958900
1474.Ducin58505850
1475.Zdzirek58017137336
1476.AlicjaSurmacka57600576
1477.Anna_Ornoch57505750
1478.Krajewski_Eugeniusz57257200
1479.Kwiatkowski57100571
1480.Skorek_A57126224465
1481.Monika_Piras56942811625
1482.robbi8956500565
1483.MarcinR564050460
1484.Feltynowska_Grażyna563288102173
1485.augpad4556156100
1486.Myrddin0156056000
1487.dalcryz55505550
1488.katarzyna.niedzielko54830218462
1489.Gryczewski_Witold547174245128
1490.Gajda_Beata54154100
1491.Iwona_Cierpikowska54030715578
1492.sla_zeb5400314226
1493.Augusiak_Andrzej53400534
1494.Atena4153153100
1495.szmitmat52925422649
1496.dobrochna_adamek52924320977
1497.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1498.Siberian6552305230
1499.Jakub.Śladowski521428093
1500.a.bartoszek52052000
1501.mjasinski517418099
1502.Łukasz_Kucharski51320726145
1503.Kamiński_Janusz51329416455
1504.Koplinski_L49904990
1505.WaldemarG49800498
1506.Ving4972972000
1507.marciarose4952950200
1508.DFydrych49100491
1509.Palusinski_Pawel48904890
1510.Marta_Chmielińska48748700
1511.marcin_kowal4873150406
1512.jarymi48404840
1513.Trotwood48304830
1514.Białobrzeski_Marek48200482
1515.Izis47500475
1516.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1517.AGorzad47247200
1518.PawelJ47247200
1519.ask47100471
1520.Dulski_Roman47000470
1521.mkiwior46846800
1522.Grodzieński_ZI46821719556
1523.andrzej2746700467
1524.marcin_b46746700
1525.wagabund4620292170
1526.MikeChris45726812366
1527.Zawada_Cezary456658383
1528.Skubik_Michał45445400
1529.JulieMCRSz45445400
1530.SMalinowsky45145100
1531.mmama14473794820
1532.Wolnik_Joanna44044000
1533.Rostek_Wioleta43826512746
1534.mzj43722916444
1535.Chabrzyk_Piotr43643600
1536.Kubiak_Wioletta43616315258
1537.Ewa_Bodzek43124214940
1538.pawel_po42519719236
1539.doris7942519918343
1540.Beata_Załęska41925711943
1541.fiolet41618519437
1542.W_Marcin41541500
1543.Wojtek_Sokołowski41341300
1544.Mariusz_Kucharski412326860
1545.Kaniewska_Anna4082727354
1546.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1547.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1548.Augustynowicz_W40321214843
1549.Carolina39900399
1550.olkatom3953192056
1551.Theofilos3892790110
1552.vbstar201038800388
1553.Hinc_Iza38738700
1554.afra593872628243
1555.KPiechota38738700
1556.gregorian7638521413932
1557.Wasiński_P38400384
1558.arek_nelke38203820
1559.minawia3805244284
1560.Grazyna37900379
1561.klocek_danuta37725810118
1562.jaklika37413522910
1563.WiesławGajdek37300373
1564.JanNiedźwiadek37003700
1565.MT36503650
1566.Martaaaaa36503650
1567.herMMan36503650
1568.razare36300363
1569.Dzbik_Agnieszka36121410047
1570.Nykiel_Gracjan36136100
1571.marekzaborski36100361
1572.A.Michałowski3581881700
1573.j.nykiel35500355
1574.nina35335300
1575.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1576.Skibiński_Tomasz3507724429
1577.NataliaBraun35035000
1578.ewelina_zielinska34934900
1579.magdus301134834800
1580.Beata197734834800
1581.Grażyna34400344
1582.kooiki34115414641
1583.JoannaKwiatkowska3382361020
1584.wilhelmho33217611937
1585.MirosławaP32900329
1586.Skarupa_Beth32832800
1587.MarSaw3281979239
1588.Michuel3251012240
1589.oldhouseal324480276
1590.VValdek32300323
1591.glaskowski32300323
1592.Nowak_Jan19232216412335
1593.Bogdan_Przyzycki31600316
1594.Zgud_Wanda31531500
1595.Janowski_Paweł31400314
1596.Pohl_Mateusz31203120
1597.marek755308253055
1598.Majewski_Łukasz30630600
1599.MiStrz304241630
1600.cisowianka2030300303
1601.Tomkow30203020
1602.ksieski2st30003000
1603.Zofia_Kusztal299262325
1604.LilijaW29900299
1605.icecrypt29829800
1606.Jolanta672970164133
1607.Skrzetuski_Andrzej29200292
1608.Widłak_Aldona292222070
1609.Monika.C28915110929
1610.Śmiech_Michał28700287
1611.maziarek28600286
1612.marzenka2771529035
1613.Kolińska_Zofia27614910027
1614.dgebka27513910729
1615.Anzorge_Anna27427400
1616.Marysiawo273239034
1617.AdamC27227200
1618.carmilla27100271
1619.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1620.Budzynowski_Robert26700267
1621.danielfoote265201064
1622.szwiling2641587234
1623.aakob42611329435
1624.Przegalinski_Maciej2561078861
1625.przemekeh255227028
1626.Ślepowron31253204049
1627.tomas922521803240
1628.MrTomAsh248018068
1629.netsoft2471326352
1630.Muraszko_Tamara24711110630
1631.dauttieg24524500
1632.Savick2440119125
1633.Piotrowski_JP2421071350
1634.wlodekja239221018
1635.Jana237531840
1636.Zadrożny_Rafał22900229
1637.Jabłoński_Andrzej2271317125
1638.majawojdalski@hotmail.com22622600
1639.wag-a22400224
1640.Mierzejewski223861370
1641.grzeszcze22322300
1642.ewadd22200222
1643.katkul322102219
1644.Wiktoria22002200
1645.historyk192022000220
1646.Malinowski_Waldemar21821800
1647.Romain2151186532
1648.gil_kasia21400214
1649.Mathias9121021000
1650.Zwierzyniecki210959619
1651.Kościuk_Agnieszka206134657
1652.Zygmunt_Zygmunt20500205
1653.sdworak20402040
1654.sadik20212010
1655.Ciech199320220200
1656.polgen7820000200
1657.dorota_bartosiewicz19900199
1658.erazmwol197016532
1659.Bobowiec_Iwona19401940
1660.Olaola11931384312
1661.ciechanowska_agata192987717
1662.Gagulski_Lukasz19219200
1663.Łuniewska_Ewa19001900
1664.teobald11891027017
1665.Klaudia_Cz18700187
1666.karwis_18718700
1667.Jurczak_Bartosz18518500
1668.andrzejkapron18418400
1669.TadeuszChitruszko182150320
1670.Rogalińska_Halina180111069
1671.Bazyszyn_Liliana18000180
1672.Tomasz_Swierzb17800178
1673.Doda69178896821
1674.matt17800178
1675.BeataK17717700
1676.bogda2521761491116
1677.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1678.rotry17400174
1679.kasiar17400174
1680.Gromadka_Tomasz17394790
1681.tomasz11731105013
1682.alfatronik216900169
1683.rayuela16899645
1684.Grzesiek18216816800
1685.Galazka_Barbara165140025
1686.pawelolszewski16500165
1687.g.socha16316300
1688.kazik4616316300
1689.eshabe16300163
1690.askksa16216200
1691.dziadek_m60161010457
1692.dominikk15500155
1693.wietom15501550
1694.mchoci15215200
1695.natalia1986152994310
1696.GenTV150119031
1697.JarekK14814800
1698.MarMat146884216
1699.MarcinKuźbik14514500
1700.m.rottenberg14400144
1701.aurora14400144
1702.Wirtualny141626514
1703.Mariuszzz13700137
1704.Moszyńska_Paulina13203894
1705.JasekKutzuba13175560
1706.Diana13013000
1707.kola1612900129
1708.basia_pol128812621
1709.BohdanKD12800128
1710.beatka63612508243
1711.ANDY321124654217
1712.kathylapoz12312300
1713.Michał_Fronczak12300123
1714.Papciak_Małgorzata12212200
1715.Purzyński11711700
1716.efkama11700117
1717.Pawel_B11600116
1718.Wolender11500115
1719.Gorecka_Malgosia11411400
1720.pitcairn198711411400
1721.anpiet11100111
1722.Irek_Bartkowski11000110
1723.lojka3511011000
1724.fplaton11011000
1725.vivace10901090
1726.Czarek13310875330
1727.111chris108592623
1728.adrianm107623213
1729.joannakov10600106
1730.Zagrobelna_Zofia10670279
1731.Marzena_Sosnowska10210200
1732.Michnowicz_Alicja100652015
1733.Bozenna990990
1734.majaszpot980980
1735.Bea9667290
1736.jabłońska-kruszewska_a960096
1737.Ł.A.Rynkowski96502323
1738.Olszewski_Łukasz939300
1739.Andrzej_Stanislaw9256036
1740.adrian.g909000
1741.WelkaGrzegorz8848373
1742.Krzysztof_Wilczynski86383117
1743.kubajaworski848400
1744.AnuszewskaHonorata8406123
1745.marekkronikarz840084
1746.SztylerE8338396
1747.mirebella820082
1748.akamieniak8143335
1749.Sofeicz797900
1750.Potyjówka79442411
1751.Starszewska_Marta770770
1752.Izabelab767600
1753.olga44747400
1754.mos_s7328441
1755.Kożuchowski_Albin7106011
1756.Łuczniewski717100
1757.leszekh696900
1758.Berlin676700
1759.Baczewski_Robert660066
1760.Hubicki_Roman600600
1761.Grzegorz_Bączek590059
1762.geneo590590
1763.adriana123595900
1764.astelcer555500
1765.skol490049
1766.Pecherska_Agnieszka4803810
1767.Gleinert_Karolina460460
1768.TańculaSylwia450450
1769.Editche420042
1770.Górska_Jadwiga420042
1771.KrystianJan400040
1772.Bajkowski_Bartosz4003010
1773.Marek_Wysocki390039
1774.Marek_Krzyżanowski380038
1775.agatek1806380038
1776.jurek6np370037
1777.Adam_Leszczyński360036
1778.luczi88353500
1779.jkdobro353500
1780.Seba_Piotr3214162
1781.k_skrzyp280028
1782.andrzej2511250025
1783.jan.ploszczyca250250
1784.Antolak_Olga150015
1785.bulledesavon140014
1786.KamilK130013
1787.Maksymilian_Rzemiński5005
1788.Danna84400
1789.TomsKi19852110
1790.kujawa_cezary2200
1791.digajewski2110
1792.rick.zalewski1100
1793.geminioctavia1100
1794.Chuchracka_Iwona1100
donate
Online: 82, ver. 1.71 © 2010-2021 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::