geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 34.350.30517.904.71111.325.9215.119.673

1.Danecka716.563396.405231.63388.525
2.Incognito660.275366.576184.604109.095
3.Wojciech_Liśkiewicz612.259326.384187.52598.350
4.bozenabalaw606.103349.980194.00162.122
5.Jabłoński_Edward600.593327.787201.95970.847
6.Basia_W554.807287.787214.68552.335
7.mmaziarski537.949228.429228.23881.282
8.janusch527.569290.943182.52854.098
9.danisha458.893209.519200.09349.281
10.jackun406.087203.840133.07169.176
11.jerzy_nowosielski395.126199.026129.78866.312
12.bazie380.560202.672131.99345.895
13.eliza1952374.876212.682111.57550.619
14.Jaskólska_Ewa364.653197.687135.23631.730
15.urszula_swierczynska345.688200.334108.62936.725
16.Michał_Golubiński315.482166.59898.96349.921
17.GTG_Silius_Radicum312.05263.95634.913213.183
18.Misiewicz_Elżbieta295.054150.120111.38433.550
19.Sobieraj_Ewa275.565157.34283.08735.136
20.Skrzypczak_Bogumiła269.801144.43990.52734.835
21.Turek_Bożena255.570137.96390.34527.262
22.WZI249.405180.53327.25341.619
23.Izabela_Czaplicka247.098115.61899.19732.283
24.Tylingo_Bozena244.389118.97679.10946.304
25.mteresa234.608121.81183.12829.669
26.halina225.788122.50279.44023.846
27.Rafał_Albiński206.09995.89367.23342.973
28.jurekzur205.249114.40468.61322.232
29.Czarkowski_Jarosław192.627111.19455.32926.104
30.Ciesielski_Marcin189.64779.96359.47850.206
31.Kośnik_Krzysztof188.613111.68356.86020.070
32.Karsowianin187.092113.93550.32322.834
33.magnowa178.72597.41762.29719.011
34.Marek_Delert177.43281.53975.92119.972
35.Krystyna_Stanisławska174.05086.89562.38024.775
36.WaldemarChorążewicz172.40949.11865.57057.721
37.Krystyna_Malik169.40596.72756.58916.089
38.gz1411168.14494.32757.55116.266
39.grammy43116163.12989.18662.22711.716
40.Myslinski158.75999.82944.48414.446
41.Majewska_Renata155.64689.13947.92718.580
42.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
43.Berens_Jan140.91670.72636.85833.332
44.nowak140.82674.20141.08225.543
45.ChmielowskaAnna139.70277.95030.03631.716
46.asska1139.10174.72950.12414.248
47.igoriosso139.03669.91242.74726.377
48.Jegier137.70873.35449.88414.470
49.Tomek_Bogiel137.67379.78043.50714.386
50.K_Zochniak137.47450.13538.41048.929
51.bkrajewska132.99163.94150.04219.008
52.ArturWilkicki132.43970.88531.10330.451
53.krzysztofjach1131.14768.10947.50015.538
54.dRob127.60654.56553.88919.152
55.Wilfried125.69468.08442.28915.321
56.Steamroller_Fly125.56571.56540.99813.002
57.Barbara_Kubcka124.94761.88747.19315.867
58.Koprowski.Jerzy121.65351.26053.02917.364
59.Maślanek_Joanna120.33865.65041.73012.958
60.JZI119.15362.03641.37915.738
61.mziel118.67170.64326.68021.348
62.Wlodzimierz_Macewicz115.58968.14131.46215.986
63.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
64.magda_lena110.78758.31640.85711.614
65.Makowiecka_Krystyna109.67621.30852.09436.274
66.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
67.Gośka108.70742.69558.0827.930
68.Krasieńko_Rafał104.70960.11032.11412.485
69.jorgus06104.65160.75928.90914.983
70.marta1044103.51344.41628.42630.671
71.Wilnianka103.19351.76738.95712.469
72.Kaczmarek_Aneta102.83668.74514.52019.571
73.Nikołaj102.18217.77560.61523.792
74.DorotaK99.50558.84826.97913.678
75.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
76.Staporek_Kamil96.36255.94629.91910.497
77.Krystyna_Domańska95.81849.06135.80410.953
78.JanKontek95.38567.42919.4578.499
79.artekm94.63951.88137.9324.826
80.RoPson93.84550.17732.17111.497
81.Czerkawska_Ewa93.49645.02447.1381.334
82.kabe091.13445.39036.5559.189
83.Klass_Jolanta89.19049.29523.45216.443
84.kazluk87.43259.44816.83211.152
85.Dębowski_Józef86.59446.78030.4599.355
86.Tulej_Anna84.82844.37231.2259.231
87.pronobis84.01535.05842.9635.994
88.Kornelia_Major83.39046.91426.6399.837
89.alus80.72830.91329.01720.798
90.Sludkowski_Darek79.80640.52427.67511.607
91.olerys79.28643.29724.49511.494
92.Kamila_Szymankiewicz78.28325.04050.9672.276
93.Marynicz_Marcin76.71530.17432.56313.978
94.szubog76.05240.72626.6138.713
95.kotik774.80232.74819.74422.310
96.JMrozowski74.24250.39713.47110.374
97.ezoteryka73.98940.57525.3458.069
98.przodkowie.com73.288047.36325.925
99.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
100.Maryla_Celmer70.06830.16631.0448.858
101.Grabska_Iwona69.85938.07923.6698.111
102.BERNHARD0169.66335.32924.5839.751
103.GZuzak69.41938.03124.5816.807
104.Grażyna_Przybysz68.55524.98234.4819.092
105.annarenata68.20337.07820.94010.185
106.AniaS68.20331.98727.3128.904
107.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
108.GRAZYNECZKAAA66.95618.33224.08324.541
109.mwpkk66.93133.60626.1427.183
110.Ilona_Gieras66.74338.73021.1526.861
111.Gałkiewicz_Urszula66.6897.39341.48917.807
112.MGieras65.69335.31922.0908.284
113.MagdaT65.58233.17325.5156.894
114.Komorowski_Longin65.24235.65523.5426.045
115.kasia_wilcz64.75038.37025.902478
116.Bożena_Prymus64.52528.46825.79310.264
117.Pieczątkiewicz_Krzysztof64.44134.85922.9756.607
118.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
119.Aleksandra_Piętak63.55836.63519.8697.054
120.karabowicz_radek63.49032.81224.2876.391
121.angap63.47431.22324.8587.393
122.anton_burza62.60327.92924.8939.781
123.Paź_Jacenty62.03036.10617.5228.402
124.Krzysiek_Imiołek60.98624.45324.98611.547
125.BASIAPUSZ60.79231.13423.8915.767
126.Gadecki.Bogusław60.18722.53423.11214.541
127.Wojtowicz_Danuta60.11731.30920.4408.368
128.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
129.aniaosin59.55133.06520.2016.285
130.Jozef1159.45725.54018.83415.083
131.Gawlik_Andrzej59.42327.64521.52910.249
132.dzicz58.84621.83815.02121.987
133.Sloniasz58.19433.34718.9235.924
134.Koluszkowski_Henryk57.73032.13118.4377.162
135.sloniatko6057.58439.0656.48812.031
136.kate10356.68731.82816.6398.220
137.mlawiak55.64830.32615.02910.293
138.Jarcun55.30134.2974.60716.397
139.romanburczyk54.74826.68220.6317.435
140.kkrasinski53.60918.6365.79529.178
141.aldonalata53.48326.39219.0528.039
142.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
143.Mania5352.26535.70011.6284.937
144.Kasia_Marchlińska52.22641.17210.670384
145.Krzysztof_Gruszka50.71131.05115.4064.254
146.Jabłonowski_Marek50.48029.4278.48212.571
147.Bugajska_Joanna49.84822.27420.2957.279
148.Krycha49.31231.62311.3236.366
149.Rozenau_Adam49.01231.08217.9300
150.skapska_honorata48.93124.06017.1757.696
151.peters48.42728.09314.4705.864
152.Rafael48.20226.75213.9627.488
153.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW48.09520.45721.4976.141
154.milosz47.79018.45011.94717.393
155.krambud47.50815.32124.1937.994
156.Popkowicz_Bronisław47.46925.71815.3146.437
157.frisgaard47.44724.79314.1548.500
158.Ela_Ginalska46.39425.77715.4265.191
159.janden46.02524.22915.8135.983
160.Rzechowicz45.85421.57720.5803.697
161.katnal45.77426.41713.9075.450
162.Rruda45.25123.99115.8465.414
163.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
164.adamhen5544.77323.27115.8185.684
165.Skolimowski_Tomasz44.57819.59018.0716.917
166.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
167.tomes43.78915.32921.6446.816
168.tomekpn43.66120.18817.0806.393
169.Brozek_Oskar43.06021.40011.9959.665
170.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
171.mariola6142.72213.46920.4668.787
172.Romanowski_Piotr42.49917.10217.3698.028
173.Ma_Sza42.49215.60519.5797.308
174.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
175.krupabeata42.14821.16715.3765.605
176.czarnuszewicz_bozena41.23222.41313.4195.400
177.hannaostoja_swierczynska40.68821.62415.9973.067
178.jur58boz40.62421.36116.3612.902
179.maed40.59623.02711.3106.259
180.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
181.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
182.Gordiasz40.4791.18639.2930
183.kasiema40.42226.64812.2671.507
184.janocha140.37121.3638.52210.486
185.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
186.Janusz39.85114.84921.2233.779
187.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
188.Albin_Kożuchowski38.62322.59510.9075.121
189.Borkowski.Wojciech38.56120.03314.6403.888
190.ozanka38.54720.08513.4105.052
191.bisiza38.04219.63011.8146.598
192.Dąbr_Włodek37.94222.98111.7573.204
193.Świstak_Elżbieta37.93622.4759.9255.536
194.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
195.moyra77737.38619.73810.5077.141
196.BasiaR37.24019.59714.5573.086
197.piotrpola37.00819.60813.3684.032
198.MariannaF36.90320.61812.4363.849
199.mmoonniiaa36.87820.02914.7922.057
200.Wieros36.83520.39712.7813.657
201.mierzyce36.43219.43813.2223.772
202.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
203.Mirek.Kozak36.10517.7637.92010.422
204.Agata_KJ36.08819.48312.2074.398
205.Anna_S35.70626.4456.2962.965
206.kolokolo35.55319.15513.2823.116
207.Sznober_Barbara35.2408.6686.87919.693
208.gregorry195334.94322.3318.2554.357
209.Baciński34.86213.1719.16012.531
210.ew_mar34.55924.1997.3622.998
211.Mamaj_Jan34.40624.3885.5874.431
212.Bibi34.35717.48012.8883.989
213.Stradowski_Jacek34.20523.1886.9914.026
214.kucz_agnieszka33.88624.3706.2113.305
215.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
216.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
217.kamilo8633.57518.28914.2631.023
218.PabianAus33.34615.45814.5813.307
219.Wioletta33.3346.12726.496711
220.miras12133.29623.2117.3102.775
221.Szczepaniak_Tomasz33.27515.54710.2177.511
222.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
223.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
224.Jerzy_Stawiński32.99016.31811.4835.189
225.stanisław4832.96223.9106.4942.558
226.Małgorzata_Olewnik32.46816.80511.8723.791
227.jarekrad32.33217.51911.6743.139
228.el_za32.30916.94112.0233.345
229.Synowiec_Ela32.13916.9338.9756.231
230.sowa7332.08117.7159.6714.695
231.JerzyGrzegorz32.02313.83814.4013.784
232.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
233.włodzimiest31.78424.9001.2075.677
234.angoss31.63218.1899.9263.517
235.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
236.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
237.basia48130.78418.1959.0423.547
238.Stasiak_Michał30.42017.7529.1083.560
239.Madzialena_KB30.30115.98310.7803.538
240.aerbert30.23918.6646.9064.669
241.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
242.misty6929.24918.2385.8655.146
243.Daniel_Leszczyk29.05716.0669.5833.408
244.jgniedziejko29.05314.70011.7682.585
245.Adamiec_Walenty29.01715.44910.6882.880
246.kujawiak28.94716.8209.4562.671
247.Mieżyńska_Danuta28.86914.65310.6043.612
248.x_hanna28.81715.9039.0323.882
249.GrzeS28.74113.47610.9104.355
250.B_Boa28.41817.1448.6362.638
251.Janina_Hyb28.38114.10710.7693.505
252.Dławichowski28.18316.9428.8802.361
253.Kokosinska_Urszula28.12412.84911.2494.026
254.Jason852428.1108.75210.6028.756
255.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
256.Andrzej_Łęcki27.98215.9898.5433.450
257.Yerma27.80315.0849.2903.429
258.Berendzik_Malgorzata27.66213.5719.3034.788
259.Walczak_Marta27.55815.6846.5075.367
260.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
261.jerkre27.06515.1749.4042.487
262.Augustyniak_Irena26.98911.18712.5303.272
263.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
264.ela_cwiklinska26.81816.3369.0301.452
265.wanda-grys26.59712.9624.1209.515
266.Piotr_Romanowski26.59610.3146.9899.293
267.m_jaro26.48215.2205.9615.301
268.sarna21526.44417.4535.4803.511
269.Bartnicki_Jerzy26.39417.3704.2894.735
270.karol44426.24415.3049.1791.761
271.artur.kozminski26.22014.5148.4223.284
272.elgra26.16018.0775.8442.239
273.Jazwinska_Justyna26.11813.57510.2302.313
274.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
275.krzaja25.77615.8747.4432.459
276.ATUIN25.63913.0409.0123.587
277.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
278.Rafik000225.50813.55410.4081.546
279.kapefa25.37323.15202.221
280.Olik25.26912.4109.4603.399
281.Raciborski_Marek25.23624.893106237
282.kronerhalina25.11012.60010.5531.957
283.Leszek12825.07418.9522.7273.395
284.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
285.MagiQ24.94915.5685.8643.517
286.pgorzad24.83912.8249.2392.776
287.krzysztofklemens24.81216.1151.7116.986
288.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
289.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
290.Petrax24.62812.70710.2971.624
291.Niemirski24.59610.98511.1592.452
292.grzech24.58324.58300
293.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
294.Kurzyjamski_Wojciech24.42012.28411.380756
295.DorotaP24.33615.3367.0031.997
296.grzesm24.29212.5757.6064.111
297.Obidka24.03911.4929.6632.884
298.Urszula_Pogoń23.9858.5905.9359.460
299.margit23.96210.58711.3522.023
300.Chrzanowski_Stanisław23.95510.5288.9014.526
301.krysmag23.9469.6819.6844.581
302.Schaetzlein_Michael23.9094.140019.769
303.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
304.Jagielski23.84412.0678.6333.144
305.MAJCHRZAK_MARIUSZ23.81912.7498.7882.282
306.Bogusław_Woyciech23.81612.0297.3724.415
307.kawal23.78315.5394.1994.045
308.kat_pas23.63411.5529.9002.182
309.SylwesterMalicki23.55515.0096.1732.373
310.Piotr_Juszczyk23.45120.5842.335532
311.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
312.iwomi23.19513.8688.2131.114
313.jolaprokopiukbathelt23.19112.1588.4872.546
314.Lange_Jerzy23.12818.88404.244
315.Rostkowski_Mariusz23.10411.9458.8122.347
316.marekamin23.08720.1012.016970
317.adrian.kaszubski23.02411.1359.5182.371
318.sbasiacz22.92111.7147.5073.700
319.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
320.Winczakiewicz_Wacław22.77812.1227.4083.248
321.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
322.Arek_Bereza22.5247.97810.1314.415
323.hlpedersen722.51510.18410.8191.512
324.Lewandowicz_Adam22.3358.29612.7221.317
325.Suska_J22.27712.4737.3302.474
326.mena_u22.23711.2629.9121.063
327.piotrsm22.12513.3826.2902.453
328.Sroczyński_Włodzimierz22.02621.8971290
329.walet21.88414.4916.518875
330.Machnik_H21.81617.4362.8651.515
331.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
332.hania21.71411.1687.9692.577
333.dorotan21.6563.8936.81310.950
334.Kozłowska_Elżbieta21.65116.7693.3231.559
335.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
336.kaskam21.38112.7484.7893.844
337.michal7221.29811.1168.0982.084
338.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
339.Stachwiuk_Elżbieta21.18214.1603.7043.318
340.B.Babiarz21.03811.8735.8053.360
341.MariaŁopaciuk21.00712.3466.5392.122
342.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
343.agnieszka599520.9056.9215.6948.290
344.arborpl20.58611.5476.7682.271
345.kulsob20.43711.5066.5762.355
346.Jules20.36611.6295.5203.217
347.Gołowicz_Michał20.3349.3538.2722.709
348.Nastian20.3234.05112.0834.189
349.J.Borycki20.1178.8428.6012.674
350.katarzyna.matyjas20.10411.3696.6042.131
351.Domirka20.07310.4826.6462.945
352.Lukasz_Fajfrowski20.03611.7626.3201.954
353.megagrzechu19.9509.9287.9502.072
354.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
355.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
356.aligatormp19.90019.90000
357.Marciszewska_maria19.8848.4507.5783.856
358.Metalloviec19.83812.8164.6452.377
359.Projekt_OPI19.82811.4006.0482.380
360.Sławek_Binczak19.56712.6006.042925
361.wisnik_k19.55511.1955.4132.947
362.halina4419.49211.9345.4592.099
363.Marcin_P19.4679.8248.3741.269
364.ula1119.4439.7807.0722.591
365.angie19.41818.7300688
366.Krzysiek_19.3661.01815.4352.913
367.andrzej.drogosz19.2347.2488.1773.809
368.Jakubas_Eugeniusz19.1949.8356.0273.332
369.Kliber19.17910.7224.5873.870
370.arletaso19.14011.8162.6704.654
371.Strojczyk_Waldemar19.11210.6735.8272.612
372.Janina_Tomczyk19.0148.2547.4373.323
373.beata_anna118.6736.05411.5671.052
374.Sławiński_Jacek18.6596.5978.4763.586
375.barbarag.18.65513.75504.900
376.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
377.pbasik18.4819.3876.9492.145
378.marek_kondrat18.39916.2491.613537
379.marjolena18.3388.0218.1622.155
380.Szalomszalom2017.96410.5305.3672.067
381.magdalena7217.9319.1986.6952.038
382.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
383.Bednarczyk_Kamil17.7225.6206.9195.183
384.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
385.Mariańska_Małgorzata17.5638.6195.5383.406
386.gaolcia8617.5433.6729.5774.294
387.beatab17.4798.4712.6686.340
388.Juszyba17.45611.4514.1261.879
389.bodzio5417.4279.8664.4543.107
390.jmzolt17.4168.1705.0284.218
391.grara17.39610.4305.1081.858
392.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
393.karolinaw17.2248.5705.2373.417
394.Gospel17.20110.2524.9022.047
395.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
396.Łukaszek_Tadeusz17.18311.7883.2092.186
397.Wiśniewski_Adam17.1378.8196.3231.995
398.marekn12417.0839.0596.1441.880
399.elżbieta17.03010.4002.9843.646
400.lidia195417.01517.01500
401.Jado16.93510.9884.8491.098
402.vitoo16.87611.5541.6123.710
403.Andrzej.P16.86414.1751.921768
404.julka6616.83611.3134.2771.246
405.Yskelo16.8169.8623.3373.617
406.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
407.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
408.Viola_AP16.4907.2787.3141.898
409.joanna8416.48610.3214.5281.637
410.barbara_barbara16.2528.0684.5483.636
411.Majtka_Łukasz16.1881.143015.045
412.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
413.Nowocin_Beata16.0606.6866.9162.458
414.Robert120216.0017.5475.5752.879
415.Gosia25315.9597.1706.4132.376
416.Inula15.9527.8686.5281.556
417.Ulcia_d15.9347.0368.076822
418.Wojciechowska_Ewka15.9029.6844.2371.981
419.olaf1715.88611.0733.3581.455
420.stemo6115.8474.35510.534958
421.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
422.T_Chamerski15.7236.9475.8822.894
423.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
424.sieruga15.7135.2837.2353.195
425.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
426.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
427.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
428.lukasz.hyrchel15.4628.0924.8002.570
429.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
430.Lag200015.2885.7727.2532.263
431.opol15.24811.4811.3942.373
432.zbzukowski15.1898.5595.1111.519
433.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
434.mariamikołaj15.14412.7582.3860
435.rdet15.0986.3963.8744.828
436.Adalbertus15.073011.2543.819
437.kozlowskiw14.9928.4015.1071.484
438.kasiek14.9827.3614.8282.793
439.maluszycka14.9268.3704.5102.046
440.Lenaar14.91313.0465131.354
441.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
442.wojtstyp14.88510.5043.2901.091
443.luigi3714.7418.1064.2892.346
444.zetka14.7408.8633.9861.891
445.Lewandowska_Justyna4414.71612.992983741
446.m_gry14.6838.4083.2213.054
447.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
448.Janusz_Stankiewicz14.5187.5103.6993.309
449.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
450.Gocha_D14.3917.3326.812247
451.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
452.dombas14.1963.1119.4091.676
453.kwroblewska14.1827.5582.9523.672
454.Obałek_Jacek14.1727.4005.3571.415
455.krzypov14.1497.7582.2264.165
456.Piachu214.1349.8081.2633.063
457.ztelega14.0977.6934.8881.516
458.Marck5714.03610.0932.3991.544
459.Irena_Kaczmarek14.0276.1886.6491.190
460.Uszyńska_Hanna14.0247.1545.0361.834
461.Marek7013.9988.0465.406546
462.RyszardBencko13.9288.0754.1441.709
463.Magierowski_Wojciech13.8799.7363.1301.013
464.Brudka13.8546.7274.7822.345
465.annakt13.6797.3254.5641.790
466.Walder_Wisława13.6744.89708.777
467.martabalazak13.64613.64600
468.Lukasz.Puciata13.5108.7474.7630
469.Rutar13.4836.6574.2272.599
470.agac13.4836.5161.6665.301
471.mariuszek6913.4392.9644.9725.503
472.BasiaFl13.4206.6705.4471.303
473.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
474.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
475.MMar13.3016.9884.7641.549
476.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
477.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
478.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
479.hal.ka12.9579.4102.951596
480.lukas4912.9068.6703.707529
481.Braun_Beata12.8616.9224.3051.634
482.jansz12.7256.6074.6651.453
483.ToniR12.6726.4182.5253.729
484.Ewa_Brzezińska12.6527.6703.4661.516
485.Daniel_Paczkowski12.5279.1845442.799
486.griszka5012.3979.2762.973148
487.Jazzek12.38712.38700
488.Hening12.3709.3822.201787
489.Artsanon12.1364.5533.6063.977
490.waldas12.1247.57404.550
491.Czyżewski_Bartłomiej12.0407.4132.5072.120
492.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
493.Labcio40211.9406.3922.1993.349
494.Stańska_Aleksandra11.93411.93400
495.GrzeSwier11.9326.4152.0323.485
496.karolszotek11.8934.8044416.648
497.dorocik13311.8747.4972.9741.403
498.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
499.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
500.Anna_Parysek11.6146.5962.3692.649
501.Sieczkowska_Elżbieta11.5977.8793.131587
502.Michał_Kazimierz11.5491.5507.2072.792
503.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
504.kubakpro11.4916.5494.198744
505.basiula11.4895.7113.1292.649
506.mlazarecki11.4166.7583.1171.541
507.Pawlak_Elżbieta11.41410.02201.392
508.brulion11.3812.6328.71237
509.jacwes11.349011.3490
510.Słomińska_Dominika11.3476.4543.8241.069
511.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
512.nuernberg11.1687.0561.5602.552
513.tobi11.1676.3593.5211.287
514.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
515.maciejowski11.0774.3283.9332.816
516.KemMarzanna11.0235.3053.9981.720
517.Purski_Jan11.0094.9586.0510
518.KPM11.0015.7783.4201.803
519.bandziorek11.0013.2916.781929
520.Matuszewska_Magdalena10.9675.6324.1821.153
521.krysta_s10.9635.4244.0381.501
522.Grażyna_Wójcik10.9604.6653.3142.981
523.historyk9910.9364.4303.7782.728
524.Livia_Ditto10.8377.6842.746407
525.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
526.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
527.rencr410.5586.2391.8482.471
528.mariadobroslawa10.5254.1653.3073.053
529.golcheck10.4275.3233.8521.252
530.Witold_Trzeciak10.3816.0003.2281.153
531.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
532.62_61010.3666.2282.6771.461
533.Emkael10.3516.6472.0781.626
534.szczelba110.3515.3583.9701.023
535.Kucharro10.3014.6454.3201.336
536.maria112m10.2443.7475.2261.271
537.szczesna10.2435.4264.332485
538.Artur5910.2436.5442.4181.281
539.Alinka10.1315.2643.6771.190
540.badur10.1305.3693.4811.280
541.wmacoch10.1226.6172.5041.001
542.boena10.0765.0991.2263.751
543.mariola071110.07007.5562.514
544.Kacper_Czerwiński10.0455.4793.4501.116
545.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
546.Ludwik_Olczyk9.9903.6225.2091.159
547.Kasprzyk_Anna9.9154.4953.6551.765
548.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
549.Marzanka9.8464.7414.150955
550.kasejuka9.8356.0622.6911.082
551.malkam2559.8304.8173.2231.790
552.Oleszka9.7993.0686.027704
553.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
554.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
555.aqkis9.71006.3643.346
556.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
557.Agnieszka_Wójcik9.6795.5193.1071.053
558.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
559.donchichot9.6465.0622.3502.234
560.magat19.61809.6180
561.Jakub_Rokita9.6135.2693.1271.217
562.Genowefa9.6093.2505.771588
563.Janiszewska_Janka9.5903.8874.5391.164
564.NS_Jurek9.5745.3223.271981
565.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
566.ZbLin9.4856.3372.0511.097
567.Ula_W9.4466.8442.189413
568.ciekawoscpoznawcza9.3864.6363.5261.224
569.miremik9.3725.0063.2821.084
570.KrystynaZadworna9.3295.0913.472766
571.berfel9.2975.0303.2191.048
572.jperkowski9.2657.444880941
573.OlaH9.2506.2892.210751
574.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
575.aeroseek29.0526.5721.4191.061
576.Dąb_Henryk9.0515.7463.25748
577.Tomasz_Jedynak9.0464.7953.302949
578.Felberg_Sławomir8.9634.8653.0101.088
579.Korzunowicz_Mirosław8.9524.2113.802939
580.maja678.9504.4023.709839
581.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
582.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
583.rendziojaroslaw8.8204.7023.200918
584.aktawres8.7506.84701.903
585.Iwonanna8.7153.5983.5911.526
586.mariaro18.7144.03504.679
587.Krzych.K8.6704.3813.678611
588.arjanek488.6524.7912.3311.530
589.Magroski498.6467.629109908
590.Sułkowski_Jacek8.6055.5622.822221
591.Darek_Kiliszek8.5624.5543.576432
592.SILAM8.4966.1782742.044
593.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
594.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
595.marzanna1758.4041.4194.0762.909
596.annaurban8.3888.38800
597.Kwos8.3766.1011.0451.230
598.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
599.Odrowąż8.3644.7992.616949
600.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
601.madzia3278.2507.7710479
602.craft8.2215.5442.018659
603.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
604.PawS968.1961.0565.9571.183
605.Grabis_Mirosława8.1478.14700
606.monika.wałuszko8.1334.2463.260627
607.panter8.1244.5342.760830
608.barbara19478.1202.2069974.917
609.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
610.Lubryk8.096317.340725
611.krak2108.0732.6474.567859
612.papakulka8.0556.3811.122552
613.olenski_jan8.0074.66903.338
614.aaricia1048.0024.6632.493846
615.J1anka8.0006.784896320
616.SebastianS7.9527.0299230
617.MIRMAZEK7.9247.7910133
618.Lukasz_Kuc7.9227.92200
619.ewakuszlik7.9065.0642.423419
620.poschadel7.9002.6224.398880
621.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
622.Kolk_Osyoiewska7.7964.3522.2721.172
623.grad7.7804.4673.3130
624.Garnek_Jarek7.76506.795970
625.sekutnica7.7467.74600
626.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
627.wld_lan7.6946.87156767
628.ELADAB7.6884.5512.347790
629.anusia16107.6875.42702.260
630.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
631.Joculus7.6216.6550966
632.pawko2237.6173.3981.8942.325
633.zlota_wilczyca7.5333.5194.0140
634.przeski7.5143.71303.801
635.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
636.Jadwiga_Sibirska7.4734.6416712.161
637.HalinaLitka7.45907.4590
638.Ewa_Szczodruch7.44907.4490
639.Anetta_727.4423.7232.730989
640.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
641.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
642._jaj_7.3354.72102.614
643.Małgorzata20057.2892.1384.481670
644.marcinpt7.2463.3453.068833
645.brolly117.2431.7245.295224
646.Król_Majewska7.2353.97403.261
647.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
648.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
649.kziecina7.1657.105060
650.Michal_Sk7.1135.7492661.098
651.ewa_marciniak7.1093.4383.015656
652.Kempisty_Anna7.0851.9724.0401.073
653.A.Kuba7.0084.4841.925599
654.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
655.krawiec_anna6.9753.5082.798669
656.krzan6.9353.9021.2761.757
657.rjancz6.9232.8203.473630
658.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
659.Rozmysłowski_Marek6.8912.7451.2852.861
660.Musial_Michalina6.8805.1621.197521
661.Teerose6.84504.2572.588
662.Margaret_Stas6.8416.4840357
663.monikab6.8311.6511.9333.247
664.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
665.charston906.7796.77900
666.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
667.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
668.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
669.basik6.7074.82601.881
670.tonffillka6.6883.8412.120727
671.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
672.Joanna_D6.6313.2532.652726
673.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
674.graffik6.6082.8833.7250
675.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
676.RobertC6.5436.54300
677.kasiakozłowska6.4803.1062.550824
678.kulig326.4453.2072.504734
679.mira_wiech6.4093.7672.335307
680.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
681.Stando_Piotr6.3574.32402.033
682.Paula2576.3363.0052.980351
683.mirst6.3153871.7974.131
684.GG_Grudzien6.2956.1799224
685.Stefanie_Matta6.2804.5011.559220
686.bertha6.2783.9501.2891.039
687.Partykowa_Iwona6.2703.3342.232704
688.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
689.Janka286.2374.5781.043616
690.rybecka6.2236.22300
691.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
692.Świętkowski_Dariusz6.1762.4852.982709
693.neumann6.1315.116557458
694.Aleksandra_VanBever6.108006.108
695.Stawowski_Jarosław6.0882483.9711.869
696.EwaMolly6.0524.3991.244409
697.Paweł_Pyszniewski6.0381.7673.0621.209
698.naplopo6.0273.1925282.307
699.beatpatt355.9981.8033.743452
700.arnel5.9464.7141681.064
701.janinka275.9453.7701.784391
702.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
703.rawli5.8762.4992.3111.066
704.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
705.keresz5.8255.36336894
706.grohel45.8254.0721.306447
707.Beata655.8252.7752.278772
708.grabkk5.8153.3322.4830
709.Franek235.7733.1871.834752
710.imagines5.7634.6971.0660
711.Grażyna.K5.7615.76100
712.ziobrovska5.7582.0832.821854
713.Giemza_Karol5.7572.7002.410647
714.Socha5.7254.703873149
715.Janusz_Kielak5.7184.598461659
716.Karbowska_Marianna5.6344.575635424
717.pawel_tk5.6171.6323.9850
718.Kira5.6012.3663.2350
719.Scowron5.5654.1201.38560
720.Sochers5.5623.5067711.285
721.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
722.marzenska75.5102.6532.102755
723.Katarzyna_m5.4933.2971.573623
724.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
725.kiniastr5.4695.46900
726.Marek-L5.4451.0163.634795
727.EANWhitson5.4414.224865352
728.Bednarek_Edyta5.4292.7022.112615
729.Aga_Brz5.4262.6132.364449
730.bachach5.4241.0333.418973
731.Ania_Witkowska5.3913.5121.333546
732.jakozak5.3833.3251.604454
733.lpruski225.3744.088482804
734.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
735.Annetti5.3692.9622.053354
736.jarumasta5.3512.8909341.527
737.WPawlica5.3422.6881.985669
738.kkurys5.2945.29400
739.Dobrzyńska_Anna5.2883.3221.91749
740.Ewa_Tańska5.2783914.8870
741.janusz_iwanowski5.2682.7231.824721
742.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
743.vicek19785.2542.7681.887599
744.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
745.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
746.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
747.dorotakw5.1802.7051.996479
748.Teodozja5.1632.2151.0321.916
749.Malgonia5.1512.4982.056597
750.bezet5.1332.9531.962218
751.Bartek_M5.1333.0542.0790
752.Nowik_Grzegorz5.1251023.5051.518
753.tomczyk5.0793.43501.644
754.DankaW5.0791.5553.181343
755.dl35.0672.6681.670729
756.broż_ka5.0501.1082.4911.451
757.Stefańczyk5.047005.047
758.stojex5.0383.0049471.087
759.Włodzimierz5.0303.440780810
760.Kapelus5.0244.0319930
761.Edybo5.0163.2021.202612
762.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
763.Katarzyna_714.9694.947022
764.wojtek234.9054.90500
765.poszukiwaczka604.9003.770944186
766.Bogus_Kuć4.8872.2801.5721.035
767.keret4.8682.7572.01893
768.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
769.Stanikowski4.8083.594904310
770.pawkos834.8044.80400
771.Sz_Joanna4.7973.551830416
772.iksdar4.7912.5671.742482
773.Pitlab4.7711.9131.916942
774.Markowski_Maciej4.7622.8281.408526
775.manyek21124.7334.73300
776.Orlik_Ala4.72804.7280
777.ahalaburda4.7246733.523528
778.tyburski4.723004.723
779.mastalerz4.7022.4321.835435
780.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
781.Majewska_Lilianna4.6952.7781.377540
782.RyszardSys4.6874.4422450
783.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
784.mariusz90504.6521.4982.508646
785.Elżbieta_Piwińska4.6332.6431.485505
786.Mirek19004.6233.1451.014464
787.Kocoń_Leszek4.60504.020585
788.Molencki_Rafał4.6053.0311.382192
789.Paweł_Zawadzki4.6041.7167522.136
790.Mustad4.5892.7531.8360
791.Krystyna_Moćko4.586552.2272.304
792.Zabomba4.5751.7132.583279
793.labarnerie4.5662.5631.525478
794.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
795.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
796.Kacperm_sz4.5403.54092773
797.Forma_Eugeniusz4.538004.538
798.Majcher4.5322262394.067
799.orzechowski_m4.5222.6731.370479
800.anytram4.4892.0961.861532
801.mejpien4.4441.4512.330663
802.Zubrzak4.4252.1766201.629
803.PiotrG4.4212.7541.457210
804.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
805.mareklaskowski4.4102.7721.275363
806.amg074.3992.4411.447511
807.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
808.Piotr_Pukin4.2852.6181.166501
809.a.badowski4.2842.2551.637392
810.barbarafasiczka4.2714.27100
811.pawlowska_katarzyna4.2691.1962.0631.010
812.Banasiak_Antolak4.2502.2521.575423
813.jareczkisz4.2332.3931.416424
814.Robert14.2302.764841625
815.sandy10m4.2222.35201.870
816.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
817.Florczak_Renata4.2119012.1021.208
818.DanielPratt4.2073.21492568
819.mglinkow4.1781.0272.890261
820.kryst764.0943.081657356
821.Kubalska_Agnieszka4.0683.7902780
822.andziulam4.0601.1412.382537
823.pawel.dyda4.0551.8839141.258
824.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
825.OlszewskiD4.0451.1502.754141
826.EwaH4.0422.0726911.279
827.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
828.prazmowska4.0382.1491.491398
829.Masia4.02204.0220
830.robi1123.9932.4491.106438
831.Kurlas_Cynthia3.9913.99100
832.amarylis393.9863.98600
833.surman3.9681.9501.475543
834.BogusławBykowski3.9612.475935551
835.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
836.Ewa_Prejs3.9529632.260729
837.loknok13.94602.4891.457
838.swapgirly3.9452.2081.329408
839.majkuss3.9351.2989291.708
840.jozek3.9211.5761.851494
841.Jola_Zalesie3.8982.2131.234451
842.CaramonM3.893003.893
843.jolanta_kulinska3.8621.5901.313959
844.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
845.mwpch3.8222.649361812
846.ewastepien3.8201.9821.464374
847.Eder3.8081.8711.758179
848.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
849.susic3.7803.78000
850.marla3.7721.8781.477417
851.JMarchewka3.7723.77200
852.e_emyli3.7441.8461.336562
853.KRutko3.7422.1541.5880
854.lechkar3.7323.009145578
855.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
856.Walczak_Jarosław3.7143.71400
857.mirkania3.6742.502924248
858.Dzedzej3.6741.7291.172773
859.nicky3.6723.258245169
860.projektpodlasie3.6722.00601.666
861.Krawczyk_Wiesława3.6512.1291.104418
862.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
863.jertom3.6423.64200
864.tosia513.5913.59100
865.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
866.kwiech3.5753.57500
867.JustynaP3.5451.7291.186630
868.anna12643.5363.1114250
869.marwro3.5023.50200
870.asdmjs3.5002.490669341
871.Kolank03.4733.1613120
872.andrzej_baran3.47102.934537
873.ska83.4583.45800
874.AM_Kalski3.4442.205773466
875.Marcin_Z.3.4392.8690570
876.juzekxx023.4362.025954457
877.leszcz3.4281.600951877
878.zolo3.4251.76601.659
879.kszczep3.4181.8391.155424
880.WiktorK3.4103.41000
881.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
882.RobertGóra3.4021.9001.128374
883.ambrozja1003.3572.284695378
884.ewab.3.3352.541612182
885.orosowiecki3.3251.5851.369371
886.Darq3.3133.31300
887.bialy203.3072.374350583
888.krybas3.2982.143916239
889.Dampc_Kasia3.2802.7000580
890.ostrowiecki3.2772.7924850
891.Urlich_Tomasz3.2656546351.976
892.alwierzba3.263003.263
893.Terluk3.26096302.297
894.MonikaNJ3.2531.0062.083164
895.Olczyk_Paweł3.2491.8641.032353
896.Nocun_Wojciech3.2493.24900
897.Zwoźniak_Andrzej3.2472.083968196
898.Pietkun_Karolina3.2443.24400
899.Lukrecja3.2211.5231.272426
900.aisa3.208003.208
901.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
902.krzysf773.1871.3165761.295
903.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
904.Lipka_M3.1852.290407488
905.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
906.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
907.Madzik883.1598432.116200
908.Dane_Kasia3.158103.157
909.halmarki3.156003.156
910.Mimzy3.1441.7041.147293
911.annapytel3.1308481.970312
912.Voyteck3.1232.327609187
913.jarekmadej3.0991.717978404
914.tomekov3.0811.4893311.261
915.Tadeusz_Pilat3.038003.038
916.andrzejs323.0343.03400
917.EdwardB3.0313.03100
918.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
919.dorota.kober3.0207939391.288
920.dorpaj3.0141.826621567
921.Urszula493.0143.01400
922.kasik5003.0101.881852277
923.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
924.Kyon2.9851.4091.334242
925.kimar112.98212.9810
926.Monika_Ignatowicz2.9581.4871.113358
927.Gawski_Marcin2.95402.9540
928.piotr_nojszewski2.9441.576560808
929.Opalinski_Piotr2.9311.992244695
930.Wojciechowska_marta2.9311842.038709
931.kknebel2.92401.9131.011
932.Kostkowski2.91696201.954
933.drrejment2.91501.7861.129
934.kasiamon2.9141.2351.304375
935.michalina1802.8951.654864377
936.robin0002.87758902.288
937.alahal2.8591.5911.2680
938.Szostak_Marcin2.8552659131.677
939.ryszardgarncarek2.8401.573955312
940.syszol2.83201.4881.344
941.Krystyna.waw2.8242.82400
942.Krzysztof_Maszkowski2.8241.8339910
943.Durka_Stanisław2.8232.82300
944.Tajgete2.7971.542955300
945.jbaginski2.7931.336937520
946.Missagent02.7732.77300
947.Markus2.7691.51601.253
948.wojtwk19122.7391.651858230
949.Jankowski_MA2.7291.69001.039
950.Miraś_Ireneusz2.719002.719
951.Edmunda2.7181.0931.6250
952.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
953.belzowski_jacek2.7012.2250476
954.MonikaS72.6981.2801.162256
955.wiktor_nik2.6852.68500
956.george2.6782.67800
957.kasiulek2.6631.3131.066284
958.jolantaw2.6631.695663305
959.martyna_j2.65780001.857
960.GoskaGoska2.6551.588829238
961.Olbryś_Anna2.64702.6470
962.monika_kurek2.6421.5481.0940
963.Marianna_Różalska2.6311.496695440
964.Irena_Monika2.6095326291.448
965.Svetlove2.5992.1940405
966.dasobierajuk2.5981.1901.160248
967.Rasmussen_Bozenna2.5972.3730224
968.ina2.5962.59600
969.sharacz2.5948831.7110
970.sstevens2.5942.561033
971.Aleks.K2.5852.58500
972.gruszczyński2.5791.422870287
973.Uzfjm2.5751.364958253
974.Kyjania2.55101.987564
975.zawbor2.5501.305968277
976.adiglowacki2.5422312.28625
977.grzesław2.5311.368821342
978.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
979.astraIII2.5251.677387461
980.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
981.KazimierzPaczesny2.5161.729599188
982.Pawel_Jurewicz2.512132.4990
983.annape2.50802.303205
984.krzyko2.5041.4871.0170
985.Jarosz_Adrian2.4932.49300
986.beatabistram2.4811.312242927
987.gbryk2.4771.268949260
988.JustynaS2.4752.47500
989.KasiaD2.4702.47000
990.Misztal_Ewa2.4671.299962206
991.Marcin_Śnioch2.4661.279928259
992.Maj_Paweł2.4652.46500
993.hagna112.4631.7920671
994.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
995.Joel_S2.4412.44100
996.Katrinson2.4291.388720321
997.AniNet2.4281.435656337
998.Miazek2.420983848589
999.teresaklosinska2.4121.60979013
1000.Tekla2.4092.40900
1001.bronislaw_wenta2.4012.2771240
1002.Rejnus2.3951.1101.2850
1003.Rosslyn19882.39001.641749
1004.dawid2542.38302272.156
1005.Joniec_Henryk2.3822.38200
1006.marrta2.3791121.548719
1007.MagdaBilska2.366002.366
1008.betka392.36002.3600
1009.kokorzyc2.3561.460625271
1010.snemelk2.3341.1331711.030
1011.Kafar_Marita2.3261.296812218
1012.małgorzata_wstawska2.3211.339727255
1013.jusyd2.3171.271760286
1014.tpergalo2.3115195811.211
1015.Hałat_Anna2.30002.103197
1016.dzelka872.2941.241848205
1017.hykiel2.28502911.994
1018.merdigon2.2832.02421643
1019.DorotaL2.283002.283
1020.Tomasz_Struk2.275830450995
1021.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
1022.magdandrus2.2532.25300
1023.Agnieszka_Kluzek2.25122602.025
1024.mar_markiewicz2.2461811.661404
1025.BogdanB2.2411.216886139
1026.los_wiola2.2381.23397827
1027.mkkmilek2.2361.17301.063
1028.Krasowska_Katarzyna2.2281.123884221
1029.flo_ag2.2159421.19875
1030.walkip2.206002.206
1031.połubiński_robert2.1992.19900
1032.Elik7002.1981.4610737
1033.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
1034.tg3a2.1887481.4400
1035.Witkowska_Ewa2.1812932171.671
1036.urbananna2.1622.16200
1037.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
1038.Luziński_Marcin2.1601.148226786
1039.Sidor2.1592.15900
1040.lukasz.okla2.1541.99610454
1041.klaudia1996232.1451.229668248
1042.Farmer19792.1401.272756112
1043.kammp2.1391.156766217
1044.Piasecki_Zbigniew2.1351.076796263
1045.mago24102.1311.172729230
1046.Danuta_Mielczarek2.1131.6350478
1047.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
1048.bzdrodow2.0712568071.008
1049.nenufar422.04801.297751
1050.Kozera_Piotr2.04101.441600
1051.compnet2.0404502801.310
1052.BNowak2.0341.4020632
1053.Mimimi842.0281.128750150
1054.Dawid992.025937947141
1055.efunia2.02402.0240
1056.Ivojag2.0226631.012347
1057.DariuszHeręza2.02109961.025
1058.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
1059.GosiaLemanczyk2.0091.8130196
1060.Rzeszotek_Łukasz1.996846792358
1061.ewa.okoniewska1.9969161.0800
1062.morloth1.9761.97600
1063.tomnow1.9751.97500
1064.Łukasz281.96901.534435
1065.kirstein1.9681.96800
1066.annastregiel1.9671.374319274
1067.go.sien1.9521.67519978
1068.valdeq1.9321.047625260
1069.olka_elka1.930531967432
1070.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
1071.redie1.9161.177250489
1072.nieznalski1.9141.060632222
1073.Lipka_Agnieszka1.9133911.5220
1074.kulik_agnieszka1.91195198862
1075.kipikasza1.9101.91000
1076.xtedek1.9091.15022737
1077.sj_sj1.9082851.6230
1078.Miłosz_Pamuła1.904001.904
1079.Pawel_Gola1.8961.025700171
1080.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
1081.yoake1.885889832164
1082.anulka241.8831.58425346
1083.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
1084.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
1085.JPool1.8731.057624192
1086.terciak1.8691.130554185
1087.Perz_Pieron_Aleksandra1.8591.43033792
1088.apogorzelska1.8561.188458210
1089.przemek_m1.8541.005674175
1090.joanna_mironczuk1.85306061.247
1091.pbacik1.849001.849
1092.Barbara_Domagała1.8341.83400
1093.ewelina.jakubowicz1.8271.6152120
1094.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
1095.Darth_Simba1.813669649495
1096.monika30551.81301.8130
1097.Akszeingar1.8121.6961160
1098.madzmatron1.80901.8090
1099.Woyass1.796838492466
1100.Magdalena_Strózik1.7846361.1480
1101.agusja11.783989602192
1102.krzyosiek1.7831.78300
1103.Sikorska_Izabela1.76601.536230
1104.Ciszek_Artur1.7461.170447129
1105.Bezimienny121.740001.740
1106.anowi19581.7311.275296160
1107.Cynthia_Witt1.73099567560
1108.anamorf1.730723801206
1109.AgnieszkaK1.7121.003548161
1110.RyszardT1.709873638198
1111.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
1112.jacklosi1.7061.70600
1113.jbstruzik1.7051.676029
1114.Potomek_Wosinskich1.705980362363
1115.NowakMarcin1.7042893871.028
1116.Sobol741.701831673197
1117.pawełKa1.6911.5801110
1118.Psikus_Elzbieta1.691885358448
1119.labuska791.6915031.13850
1120.robert.kantorek1.6861.0066800
1121.JuliaD1.682900610172
1122.StraszMarek1.675886582207
1123.Horg1.6721.029418225
1124.kaphis1.6679230744
1125.wicy1.6561.2264300
1126.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
1127.guzia281.629592932105
1128.Batory_Marcin1.622785655182
1129.Boroch_Marek1.6211.4740147
1130.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
1131.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
1132.Ewa_Hus1.6140920694
1133.camel531.614596909109
1134.maria.j.nie1.60701.6070
1135.marlena12061.6021.4998815
1136.Megabyzos1.59953501.064
1137.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
1138.piotrowski791.5972522811.064
1139.JSamborska1.588001.588
1140.aka831.586861588137
1141.sgubiec1.5838317520
1142.Andrzej_Welsberg1.583925492166
1143.Krzysztof_Kalarus1.5811.1950386
1144.AGillim1.5731.57300
1145.Maciej_L1.5571.31320539
1146.wlodekro1.551843550158
1147.an_karnas1.5459170628
1148.ZofiaWichtowska1.542001.542
1149.JanczewskaM1.5381.0010537
1150.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1151.Jerzy_Molski1.5369640572
1152.Płowik_Hubert1.523210888425
1153.kolaczkowska1.523823513187
1154.KesslingAnna1.522822481219
1155.rrwhite1.5181.488030
1156.romano581.515354870291
1157.maria.mazur1.514662635217
1158.mholy1.5137527610
1159.Andrew.77PL1.497585437475
1160.GąskaMariusz1.49001.378112
1161.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1162.walinska.ewa1.48683762920
1163.norbibuu1.4801.48000
1164.IrenaZGB1.477807512158
1165.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1166.Horizon1.4601.46000
1167.aelwira1.4531.20442207
1168.tatarak311.4511.45100
1169.Biskupska_Julia1.450814521115
1170.RoRo5001.447001.447
1171.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1172.KostekP1.426794459173
1173.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1174.konradus1.41101.4110
1175.honorata1.410137661612
1176.tylerversluis1.4101.1720238
1177.rybolow1.3971.22467106
1178.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
1179.Smach_Robert1.376228918230
1180.Mariola_Hadryś1.373542649182
1181.dstancel1.3711.37100
1182.Peikita1.36701.3670
1183.wasiliki1.36301.3630
1184.mszatilo1.361808392161
1185.anna_wiśniewska1.357469280608
1186.Joanna521.34801.034314
1187.vnukinga1.345768460117
1188.sierszeng1.3381.33800
1189.Pelagiusz1.334665534135
1190.MrDzwang1.33398825788
1191.wiktor_odelsk1.333001.333
1192.Magda20001.3301.33000
1193.AdamCA1.3241.32400
1194.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1195.DanusiaA1.3204840836
1196.mstrzelec1.312263147902
1197.Kwiatek491.312862331119
1198.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1199.achczi1.305442254609
1200.KDudzik1.3031.1550148
1201.Emerald1.2991.29900
1202.Croissante1.297703485109
1203.Vasquez1.2861.28600
1204.e_furmanczyk1.2680892376
1205.worwag1.263001.263
1206.sylweczka_221.258001.258
1207.julia_natalia1.2551.25500
1208.jart1.2498290420
1209.marcinguzek1.238760285193
1210.gajus811.237771317149
1211.basia1.23401.2340
1212.NikosK081.2291.22900
1213.joff1.22770847544
1214.arekw1.225694399132
1215.ananke19661.219629456134
1216.Frezja471.2187454730
1217.arrmen1.212665436111
1218.tomkarolak1.2117730438
1219.czj1.211288765158
1220.mlody_8121.209592501116
1221.Joanna_Hoffmann1.209832200177
1222.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1223.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1224.Bełc_Paweł1.2009690231
1225.Kupis_Artur1.196743287166
1226.marzanna621.1841.146038
1227.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1228.Cel.Magdalena1.165579470116
1229.Stęplowska_Anna1.164570251343
1230.Porzelska_Paulina1.1630553610
1231.kcocyk1.16148957696
1232.Mroz_Anna1.159001.159
1233.Slavico1.159001.159
1234.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1235.tommyser1.1461.14600
1236.Kaffi1.144559466119
1237.gumisiek1.14165139793
1238.LavinkaTrinkelson1.1407740366
1239.WH1.132001.132
1240.basiaps1.1291.12900
1241.UllaB1.1251.12500
1242.monikatk1.1139430170
1243.kbinka1.10801.1080
1244.Jakub_Pypeć1.1035925110
1245.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1246.tiarella1.0871.08700
1247.roman1091.084001.084
1248.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1249.Hoch_Jacek1.08101.0810
1250.Quit1.06801.0680
1251.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1252.enora1.0683657030
1253.B_Kamil1.0651.06500
1254.Dolkenty1.0651.06500
1255.m.monika1.0641.06400
1256.nataliafw1.060101.059
1257.wołczuch1.05979916244
1258.ewulab1.05929515515
1259.mwkmoch1.0590864195
1260.Kossowska_Ada1.0531.05300
1261.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1262.kdgs1.0458940151
1263.rafaello162451.04476124241
1264.Banaś_Robert1.0400712328
1265.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1266.Haegele1.039001.039
1267.Zarzycki_Wojtek1.038358578102
1268.Marcin_Kubiś1.0358620173
1269.Bryś_Martyna1.033347364322
1270.SzaflikJoanka1.03001.0300
1271.Mirek801.03001.0300
1272.witek_mazuchowski1.028570318140
1273.MariaRągowska1.028669620
1274.psemik1.028595302131
1275.MaciaE1.02564529783
1276.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1277.Turaj_Halina1.00601.0060
1278.Hermanos1.0011.00100
1279.ewabo99599500
1280.marcinma99400994
1281.Malinowski_Grzegorz9935290464
1282.Al_Mia99109910
1283.meggie990669218103
1284.karasm988297129562
1285.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1286.Krzychokiedzer98109810
1287.Dylewski_Adam981518353110
1288.Paulina_K9725244480
1289.krzysztof.kazmierczak967399464104
1290.adam.nojszewski96700967
1291.bibiasta965513328124
1292.Paszkowski955330440185
1293.krzszcz94746242263
1294.Rysak_Mateusz94500945
1295.JolantaN94221768153
1296.Kistowski_Mariusz94094000
1297.Kublicki_Włodzimierz93793700
1298.JakubRutkowski927498313116
1299.Gugnacki92500925
1300.Kuba_Wojtczak924485285154
1301.Justyna_Musiejewska92345337892
1302.kabzinski_lukasz912940818
1303.toto197490966139209
1304.urluch907445283179
1305.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1306.WasniewskiTh90309030
1307.Boretti_Jerzy90344836095
1308.radekp89500895
1309.Rydzyński_Jan88708870
1310.Gasior_Wojciech88400884
1311.Michalak_Mariusz8825083740
1312.jorbik87422970575
1313.matt13871469279123
1314.matix12387008700
1315.Dzoanis8704614090
1316.arigato358682070661
1317.Kerysek86368016221
1318.a.brodowicz861488256117
1319.zajączek85108510
1320.Gruszczyński_Paweł84900849
1321.Hryniewicki_Paweł84308430
1322.ofski84148728074
1323.miedzajac8336130220
1324.Głowacki_Maciej82982900
1325.jaskulka8253774480
1326.KuSto82400824
1327.Katarzyna_GT820311169340
1328.Old_Water81600816
1329.Dziubinski_Marcin809357351101
1330.Macsud80745928563
1331.Krzysztof_Fornalski805179315311
1332.Wiktor80380300
1333.Anna_Czaplicka8013334680
1334.Wojtek9997983334650
1335.EngelardAneta787389242156
1336.Anna_Radziszewska78200782
1337.zuzanna78078000
1338.Cichy7774922850
1339.HubertLacki76807680
1340.pruszek_k7603394210
1341.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1342.Wiesław_F75240329950
1343.Tomasz_Fiedorek7526110141
1344.tomaszi75075000
1345.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1346.siunek74319545989
1347.MalgorzataMat7423870355
1348.Konrad_Dunst7390399340
1349.robert_duszynski73873800
1350.Monika_I737656081
1351.rabo36073573500
1352.bibinowik73200732
1353.hollerelk73107310
1354.zmyslowska72749099138
1355.majkey72146416988
1356.Tetiana72007200
1357.danielkolota720253128339
1358.dopam715380212123
1359.ewabe71571500
1360.BetiSzu71250815648
1361.Amalienborg70270200
1362.urszula.chyży.zd.bartold699116325258
1363.LucjaZatorska69929433471
1364.Respondek_Nicole69369300
1365.harufam68806880
1366.Aneta_Fisel68439321873
1367.jeczaj68168100
1368.Piotr_Kom68006800
1369.Morawicka_Justyna6754710204
1370.Nowik_Andrzej6685589515
1371.pawel_k2316625470115
1372.monika510866018392385
1373.Samorajczyk_Łucja6594272320
1374.Cwynar_Justyna6504400210
1375.Szymaniak_Piotr64864800
1376.Uchymiak_Inga642425112105
1377.Dragan63800638
1378.jakub.witkowski63663600
1379.Marszałek_Marek63606360
1380.Paweł_Witkowicz6284960132
1381.NataliaOpi62662600
1382.Yaakov76265401967
1383.katgen62400624
1384.AgataMysliwskaChrostek62406240
1385.tfxhospod61631321885
1386.Pilnik_Wiktoryja6141670447
1387.Lewandowski_Robert61035917576
1388.tulipan12360460220
1389.Klaudia220859625127570
1390.Maciek_Ufnalewski594523071
1391.JanKarJas359259200
1392.JoannaL59159100
1393.osaczony3058958900
1394.Ducin58505850
1395.AlicjaSurmacka57600576
1396.Krajewski_Eugeniusz57257200
1397.Kwiatkowski57100571
1398.Skorek_A57126224465
1399.Monika_Piras56942811625
1400.robbi8956500565
1401.MarcinR564050460
1402.Feltynowska_Grażyna563288102173
1403.Myrddin0156056000
1404.dalcryz55505550
1405.katarzyna.niedzielko54830218462
1406.Gryczewski_Witold547174245128
1407.Iwona_Cierpikowska54030715578
1408.sla_zeb5400314226
1409.Sroka_Stanisław5344505826
1410.Augusiak_Andrzej53400534
1411.Atena4153153100
1412.szmitmat52925422649
1413.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1414.Siberian6552305230
1415.a.bartoszek52052000
1416.Kamiński_Janusz51329416455
1417.swodzyński51200512
1418.Koplinski_L49904990
1419.WaldemarG49800498
1420.Ving4972972000
1421.DFydrych49100491
1422.Palusinski_Pawel48904890
1423.Marta_Chmielińska48748700
1424.marcin_kowal4873150406
1425.jarymi48404840
1426.Trotwood48304830
1427.Białobrzeski_Marek48200482
1428.Izis47500475
1429.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1430.PawelJ47247200
1431.ask47100471
1432.Dulski_Roman47000470
1433.Grodzieński_ZI46821719556
1434.marcin_b46746700
1435.Beksa459115104240
1436.Zawada_Cezary456658383
1437.Skubik_Michał45445400
1438.JulieMCRSz45445400
1439.mmama14473794820
1440.Wolnik_Joanna44044000
1441.Rostek_Wioleta43826512746
1442.mzj43722916444
1443.Chabrzyk_Piotr43643600
1444.Kubiak_Wioletta43616315258
1445.Ewa_Bodzek43124214940
1446.Beata_Załęska41925711943
1447.fiolet41618519437
1448.Wojtek_Sokołowski41341300
1449.Mariusz_Kucharski412326860
1450.Frank_Wong41100411
1451.Kaniewska_Anna4082727354
1452.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1453.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1454.Augustynowicz_W40321214843
1455.eilis39923011455
1456.Carolina39900399
1457.olkatom3953192056
1458.Theofilos3892790110
1459.vbstar201038800388
1460.Hinc_Iza38738700
1461.KPiechota38738700
1462.gregorian7638521413932
1463.Wasiński_P38400384
1464.arek_nelke38203820
1465.Rafal_PL38203820
1466.minawia3805244284
1467.Gajda_Beata37937900
1468.Grazyna37900379
1469.klocek_danuta37725810118
1470.Krzysiek.f.723751841829
1471.jaklika37413522910
1472.WiesławGajdek37300373
1473.JanNiedźwiadek37003700
1474.MT36503650
1475.37gosia3652657624
1476.herMMan36503650
1477.razare36300363
1478.Dzbik_Agnieszka36121410047
1479.Nykiel_Gracjan36136100
1480.marekzaborski36100361
1481.A.Michałowski3581881700
1482.j.nykiel35500355
1483.nina35335300
1484.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1485.Skibiński_Tomasz3507724429
1486.dobrochna_adamek35017113643
1487.magdus301134834800
1488.Beata197734834800
1489.ewelina7571234834800
1490.Jarosław_Nawrot34503450
1491.Grażyna34400344
1492.kooiki34115414641
1493.JoannaKwiatkowska3382361020
1494.wilhelmho33217611937
1495.MirosławaP32900329
1496.MarSaw3281979239
1497.Michuel3251012240
1498.VValdek32300323
1499.Tomasz_Mierzejek3190214105
1500.Bogdan_Przyzycki31600316
1501.Pohl_Mateusz31203120
1502.marek755308253055
1503.cisowianka2030300303
1504.Tomkow30203020
1505.ksieski2st30003000
1506.Zofia_Kusztal299262325
1507.LilijaW29900299
1508.icecrypt29829800
1509.Jolanta672970164133
1510.Skrzetuski_Andrzej29200292
1511.Widłak_Aldona292222070
1512.Monika.C28915110929
1513.Śmiech_Michał28700287
1514.maziarek28600286
1515.Mateusz_Grojec28528500
1516.marzenka2771529035
1517.Jakub.Śladowski275221054
1518.dgebka27513910729
1519.Anzorge_Anna27427400
1520.carmilla27100271
1521.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1522.Budzynowski_Robert26700267
1523.danielfoote265201064
1524.szwiling2641587234
1525.aakob42611329435
1526.Przegalinski_Maciej2561078861
1527.Mariusz_Maj25625600
1528.Ślepowron31253204049
1529.MrTomAsh248018068
1530.netsoft2471326352
1531.Muraszko_Tamara24711110630
1532.dauttieg24524500
1533.Nowak_Jan1922451387631
1534.Piotrowski_JP2421071350
1535.wlodekja239221018
1536.Jana237531840
1537.Zadrożny_Rafał22900229
1538.Jabłoński_Andrzej2271317125
1539.majawojdalski@hotmail.com22622600
1540.wag-a22400224
1541.Mierzejewski223861370
1542.ewadd22200222
1543.katkul322102219
1544.Wiktoria22002200
1545.historyk192022000220
1546.Malinowski_Waldemar21821800
1547.Romain2151186532
1548.gil_kasia21400214
1549.Mathias9121021000
1550.Zwierzyniecki210959619
1551.Zygmunt_Zygmunt20500205
1552.sdworak20402040
1553.sadik20212010
1554.polgen7820100201
1555.dorota_bartosiewicz19900199
1556.erazmwol197016532
1557.W_Marcin19619600
1558.Bobowiec_Iwona19401940
1559.Olaola11931384312
1560.ciechanowska_agata192987717
1561.Gagulski_Lukasz19219200
1562.Łuniewska_Ewa19001900
1563.teobald11891027017
1564.Klaudia_Cz18700187
1565.Jurczak_Bartosz18518500
1566.andrzejkapron18418400
1567.Savick184059125
1568.TadeuszChitruszko182150320
1569.Rogalińska_Halina180111069
1570.Bazyszyn_Liliana18000180
1571.Tomasz_Swierzb17800178
1572.Doda69178896821
1573.matt17800178
1574.BeataK17717700
1575.bogda2521761491116
1576.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1577.rotry17400174
1578.kasiar17400174
1579.Gromadka_Tomasz17394790
1580.tomasz11731105013
1581.alfatronik216900169
1582.Galazka_Barbara165140025
1583.pawelolszewski16500165
1584.kazik4616316300
1585.eshabe16300163
1586.askksa16216200
1587.dziadek_m60161010457
1588.dominikk15500155
1589.wietom15501550
1590.prankster153775917
1591.mchoci15215200
1592.natalia1986152994310
1593.GenTV150119031
1594.JarekK14814800
1595.MarMat146884216
1596.MarcinKuźbik14514500
1597.m.rottenberg14400144
1598.aurora14400144
1599.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1600.Wirtualny141626514
1601.tomas92133104029
1602.Moszyńska_Paulina13203894
1603.JasekKutzuba13175560
1604.Diana13013000
1605.kola1612900129
1606.afra5912812800
1607.basia_pol128812621
1608.BohdanKD12800128
1609.beatka63612508243
1610.ANDY321124654217
1611.kathylapoz12312300
1612.Michał_Fronczak12300123
1613.Papciak_Małgorzata12212200
1614.efkama11700117
1615.Gorecka_Malgosia11411400
1616.pitcairn198711411400
1617.anpiet11100111
1618.Irek_Bartkowski11000110
1619.lojka3511011000
1620.fplaton11011000
1621.vivace10901090
1622.111chris108592623
1623.bekel108593910
1624.adrianm107623213
1625.joannakov10600106
1626.Zagrobelna_Zofia10670279
1627.Marzena_Sosnowska10210200
1628.Michnowicz_Alicja100652015
1629.Bozenna990990
1630.Danna8994095
1631.majaszpot980980
1632.Bea9667290
1633.jabłońska-kruszewska_a960096
1634.Ł.A.Rynkowski96502323
1635.Andrzej_Stanislaw9256036
1636.adrian.g909000
1637.WelkaGrzegorz8848373
1638.kubajaworski848400
1639.AnuszewskaHonorata8406123
1640.marekkronikarz840084
1641.SztylerE8338396
1642.mirebella820082
1643.akamieniak8143335
1644.Sofeicz797900
1645.Potyjówka79442411
1646.Starszewska_Marta770770
1647.Izabelab767600
1648.mos_s7328441
1649.Purzyński727200
1650.Kożuchowski_Albin7106011
1651.Łuczniewski717100
1652.leszekh696900
1653.Berlin676700
1654.Baczewski_Robert660066
1655.Hubicki_Roman600600
1656.Grzegorz_Bączek590059
1657.geneo590590
1658.adriana123595900
1659.astelcer555500
1660.Klaus_Marcin510510
1661.skol490049
1662.Pecherska_Agnieszka4803810
1663.Gleinert_Karolina460460
1664.Dendrophilus440044
1665.Editche420042
1666.Górska_Jadwiga420042
1667.KrystianJan400040
1668.Bajkowski_Bartosz4003010
1669.Dubiczyńska_Maria390039
1670.Marek_Wysocki390039
1671.Marek_Krzyżanowski380038
1672.agatek1806380038
1673.Adam_Leszczyński360036
1674.luczi88353500
1675.jkdobro353500
1676.Seba_Piotr3214162
1677.k_skrzyp280028
1678.Ciech1993272700
1679.andrzej2511250025
1680.jan.ploszczyca250250
1681.Antolak_Olga150015
1682.bulledesavon140014
1683.Walczak_Piotr9900
1684.Maksymilian_Rzemiński5005
1685.TomsKi19852110
1686.kujawa_cezary2200
1687.digajewski2110
1688.rick.zalewski1100
1689.geminioctavia1100
1690.Chuchracka_Iwona1100
donate
Online: 80, ver. 1.71 © 2010-2020 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::