http://geneteka.genealodzy.pl/

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 23.724.90012.305.4017.836.7603.582.739

1.Danecka568.728314.674182.00472.050
2.Incognito565.377328.851147.75388.773
3.bozenabalaw527.586302.128170.06255.396
4.Jabłoński_Edward517.882276.647177.46663.769
5.Wojciech_Liśkiewicz434.810213.064142.11479.632
6.janusch405.565218.165143.99543.405
7.eliza1952395.497223.526121.65950.312
8.mmaziarski372.701134.791182.71455.196
9.jackun307.494151.63496.90958.951
10.Basia_W281.581149.384106.83325.364
11.Skrzypczak_Bogumiła267.463142.92289.34035.201
12.Sobieraj_Ewa265.500144.93185.18035.389
13.danisha264.232113.184117.20933.839
14.Misiewicz_Elżbieta257.278131.02296.71929.537
15.WZI248.127183.72322.70541.699
16.Turek_Bożena232.599123.62283.06625.911
17.Jaskólska_Ewa225.915111.54884.61929.748
18.Michał_Golubiński205.526107.12963.12635.271
19.Tylingo_Bozena204.986104.73569.84730.404
20.jerzy_nowosielski201.63399.61463.00739.012
21.Ciesielski_Marcin184.79173.45159.49951.841
22.urszula_swierczynska183.596103.84655.78423.966
23.Czarkowski_Jarosław162.63787.16552.74922.723
24.Izabela_Czaplicka152.31070.22561.30320.782
25.Rafał_Albiński151.86869.54243.13339.193
26.halina148.24882.39450.03115.823
27.magnowa145.38676.35251.57017.464
28.bazie143.13178.87647.74116.514
29.Marek_Delert142.68370.84457.64214.197
30.Michał_D.Wysocki141.18887.94530.30022.943
31.asska1139.10174.72950.12414.248
32.mteresa138.21567.17555.35315.687
33.nowak137.25973.27539.90324.081
34.jurekzur135.69173.62145.43516.635
35.igoriosso131.10265.63439.54125.927
36.WaldemarChorążewicz131.09041.41850.62339.049
37.Wilfried125.69468.08442.28915.321
38.Myslinski121.32772.02537.49911.803
39.Krystyna_Stanisławska120.81867.94437.78315.091
40.Barbara_Kubcka117.00757.89743.73115.379
41.Krystyna_Malik115.03264.41637.73212.884
42.K_Zochniak114.73144.01733.60537.109
43.Makowiecka_Krystyna111.11121.30852.09537.708
44.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
45.marta1044107.34644.41929.88633.041
46.jorgus06104.97261.06528.91014.997
47.DorotaK99.64158.80427.04313.794
48.dRob97.53454.56529.45713.512
49.JanKontek95.39267.43619.4578.499
50.Berens_Jan93.02950.33229.59613.101
51.JZI92.36147.03932.50212.820
52.Majewska_Renata91.68256.94826.0468.688
53.kabe091.13445.39036.5559.189
54.Steamroller_Fly90.59254.91625.03010.646
55.gz141189.49249.99529.9589.539
56.Karsowianin89.35651.29531.0646.997
57.Kaczmarek_Aneta88.14960.24411.18116.724
58.MarylaW.86.39730.37739.05616.964
59.Tomek_Bogiel85.36051.37724.1019.882
60.Tulej_Anna85.18644.37231.5839.231
61.mziel84.96943.45623.57417.939
62.krzysztofjach184.42546.09028.9679.368
63.Andrzej_Wójcik83.69746.05628.6848.957
64.ArturWilkicki83.43242.51022.35718.565
65.Klass_Jolanta82.81546.00020.97915.836
66.pronobis82.25333.29642.9635.994
67.alus81.69531.73729.01720.941
68.Wlodzimierz_Macewicz79.02651.59418.8558.577
69.szubog76.05240.72626.6138.713
70.przodkowie.com75.595047.36328.232
71.bkrajewska75.46936.55328.61510.301
72.kotik774.80232.74819.74422.310
73.Marynicz_Marcin74.76029.01731.96213.781
74.ezoteryka74.48540.89325.4498.143
75.Staporek_Kamil74.16735.34428.8299.994
76.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
77.BERNHARD0169.22435.32924.5839.312
78.Ćwikliński_Leszek68.24142.52717.7197.995
79.Gośka67.34527.74733.4086.190
80.Kamila_Szymankiewicz66.96013.26550.9982.697
81.Grabska_Iwona66.88536.27123.7706.844
82.ChmielowskaAnna66.69832.60215.31218.784
83.Sludkowski_Darek65.38232.84622.5649.972
84.Dębowski_Józef64.88335.99121.9086.984
85.kosinska_karolina63.96530.57828.8914.496
86.Komorowski_Longin61.98834.41021.7985.780
87.AniaS61.87830.26023.2628.356
88.aniaosin61.78036.97318.7756.032
89.Maryla_Celmer60.85630.16623.8336.857
90.Jozef1159.47425.54018.83415.100
91.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
92.BASIAPUSZ56.29931.42718.9765.896
93.Krzysiek_Imiołek56.27323.14123.2459.887
94.milosz56.12918.45020.28617.393
95.Eugeniusz6555.79926.95117.76511.083
96.JMrozowski55.21838.80211.2115.205
97.Koprowski.Jerzy53.71823.13622.4528.130
98.aldonalata53.55126.39219.1048.055
99.Paź_Jacenty52.63328.87215.4648.297
100.Mania5352.26835.70011.6284.940
101.olerys51.17028.20514.0428.923
102.Kornelia_Major51.07426.43614.63710.001
103.peters48.42728.09314.4705.864
104.Wojtowicz_Danuta48.14724.53616.4337.178
105.frisgaard47.61525.28414.1548.177
106.krambud47.50815.32124.1937.994
107.Bożena_Kaźmierczak47.08621.85719.2305.999
108.Rafael46.46225.72613.4487.288
109.Nikołaj46.3028.10125.06913.132
110.katnal45.67126.31413.9075.450
111.Jabłonowski_Marek45.55526.9436.63311.979
112.Zofia_Gasperowicz45.07919.53318.9086.638
113.Kośnik_Krzysztof45.07328.61410.6505.809
114.tomekpn43.51320.14417.0176.352
115.Lichtblau_Dariusz43.25025.11113.4994.640
116.kate10343.00222.25115.0955.656
117.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
118.janden42.31022.71314.7434.854
119.Haponiuk_Daniel41.58020.95616.2384.386
120.Rzechowicz41.35516.91220.5803.863
121.bogdan03041.18016.13016.2828.768
122.janocha141.13221.3638.52211.247
123.Janina_Cichosz40.79726.8969.9353.966
124.GTG_Silius_Radicum40.6980040.698
125.maed40.59623.02711.3106.259
126.Kasaaja40.50522.06713.6254.813
127.Gordiasz40.4791.18639.2930
128.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
129.Janusz39.85114.84921.2233.779
130.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
131.Czerkawska_Ewa39.46023.58015.256624
132.Grażyna_Przybysz39.43311.92623.4944.013
133.Aleksandra_Piętak38.91320.01614.0334.864
134.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW38.68116.69517.3564.630
135.Romanowski_Piotr38.36816.15914.6567.553
136.ozanka38.21519.89413.2935.028
137.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
138.Alfut_Piotr37.3227.30528.6411.376
139.moyra77737.29219.73810.1307.424
140.piotrpola37.00819.60813.3684.032
141.Wieros36.83820.40012.7813.657
142.wanda-grys36.57526.0421.0189.515
143.jur58boz36.29118.89214.4502.949
144.Mirek.Kozak36.24717.7688.05710.422
145.Świstak_Elżbieta36.10520.6449.9255.536
146.GRAZYNECZKAAA36.03918.33211.5686.139
147.Brozek_Oskar35.67318.34810.2187.107
148.karabowicz_radek35.64718.39313.9943.260
149.kolokolo35.55319.15513.2823.116
150.mwpkk35.14918.02513.2793.845
151.skapska_honorata34.82215.96812.2826.572
152.Sznober_Barbara34.8087.8266.05920.923
153.Popkowicz_Bronisław34.56916.74211.1206.707
154.Baciński34.45413.0999.08712.268
155.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
156.włodzimiest33.28824.9001.2077.181
157.Bożena_Prymus33.28512.31414.0246.947
158.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
159.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
160.Kasia_Marchlińska32.91832.2306880
161.stanisław4832.69823.6086.4952.595
162.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
163.Ma_Sza32.39815.51112.4224.465
164.angap32.20816.69112.4453.072
165.gregorry195332.07120.8177.2044.050
166.jarekrad31.87817.27011.5173.091
167.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
168.BasiaR31.80616.54112.7072.558
169.Wioletta31.7476.21924.817711
170.zbyszek.p7031.47413.99814.0093.467
171.Krystyna_Domańska31.45814.74210.7825.934
172.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
173.zbbudzik30.82818.2379.5183.073
174.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
175.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
176.Bibi30.10914.94511.3903.774
177.aerbert29.67818.6646.2654.749
178.angoss29.60517.0669.2373.302
179.MGieras29.54115.20910.6573.675
180.sowa7329.27817.5317.9593.788
181.GrzeS28.89113.44511.1744.272
182.Kokosinska_Urszula28.43512.52011.2494.666
183.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
184.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
185.Gawlik_Andrzej27.80319.3053.8244.674
186.Maria_Brylska27.62022.1975.4230
187.Ilona_Gieras27.55614.7909.3493.417
188.tomes27.40213.4939.3284.581
189.miras12127.38918.2237.3101.856
190.jerkre27.06515.1749.4042.487
191.Augustyniak_Irena26.98811.18612.5303.272
192.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
193.Anna_S26.89622.2352.9251.736
194.Lag200026.44212.58411.1192.739
195.Janina_Hyb26.25513.2069.8253.224
196.Krycha26.14422.18703.957
197.kamilo8626.09211.53313.774785
198.mariola6126.0135.40315.0395.571
199.kujawiak25.90414.8378.3962.671
200.ATUIN25.63913.0409.0123.587
201.MagdaT25.60912.6748.6564.279
202.Nizioł_Krzysztof25.56111.4007.2016.960
203.magda_lena25.49217.0394.9623.491
204.Olik25.31812.4419.4713.406
205.Stawska_Mirosława25.16911.9937.4885.688
206.dzicz25.0486.8556.41011.783
207.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
208.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
209.Maria_Baginska24.64611.4879.9073.252
210.Petrax24.62812.70710.2971.624
211.Piotr.M24.27612.3829.6882.206
212.Piotr_Romanowski24.04710.2626.9446.841
213.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
214.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
215.kawal23.78315.5394.1994.045
216.MariannaF23.77213.2987.9512.523
217.m_jaro23.74615.2205.9612.565
218.stradów23.58617.3763.2962.914
219.Adamiec_Walenty23.48012.7188.6112.151
220.Ela_Ginalska23.43911.9748.3583.107
221.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
222.Jagielski23.27911.6688.5483.063
223.iwomi23.19613.8698.2131.114
224.Koluszkowski_Henryk22.87113.3095.9723.590
225.Krzeminski_Darek22.83512.3748.2162.245
226.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
227.ela_cwiklinska22.72213.6487.5531.521
228.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
229.sloniatko6022.49615.9721.7264.798
230.Maślanek_Joanna22.30412.6176.7302.957
231.kucz_agnieszka22.28413.4576.2112.616
232.mena_u22.24211.2629.9171.063
233.piotrsm22.12513.3826.2902.453
234.RoPson22.0888.4409.3124.336
235.Sroczyński_Włodzimierz21.89821.89800
236.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
237.hania21.71311.1677.9692.577
238.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
239.kaskam21.38112.7484.7893.844
240.hannaostoja_swierczynska21.11711.6687.2432.206
241.jurekstefan21.1105.55212.6232.935
242.mlawiak21.09512.5235.9202.652
243.Janina_Tomczyk20.7659.0488.3943.323
244.Teresa_Milka20.3889.0084.3826.998
245.Jules20.36611.6295.5203.217
246.Marciszewska_maria20.3568.4217.5814.354
247.Nastian20.3234.05112.0834.189
248.arborpl20.28111.3546.6562.271
249.Domirka20.07310.4826.6462.945
250.Rostkowski_Mariusz20.04310.2257.7872.031
251.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
252.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
253.aligatormp19.90019.90000
254.ula1119.8349.7807.3452.709
255.Daniel_Leszczyk19.50710.4626.7752.270
256.halina4419.49211.9345.4592.099
257.walet19.32014.1894.272859
258.margit19.3127.59110.4441.277
259.angie19.30218.7300572
260.michal7219.2069.9217.2012.084
261.arletaso19.14211.8182.6704.654
262.Berendzik_Malgorzata19.10910.0996.4352.575
263.Dąbr_Włodek19.07011.9786.221871
264.artur.kozminski19.06311.4164.7792.868
265.Mamaj_Jan18.92611.6813.8583.387
266.beata_anna118.6736.05411.5671.052
267.barbarag.18.65513.75504.900
268.jmzolt18.6189.3225.0284.268
269.zetka18.53910.4175.7862.336
270.pgorzad18.4539.7206.3092.424
271.grzesm18.3819.6945.1673.520
272.Machnowski_Robert18.01211.5094.2752.228
273.magdalena7217.9309.1976.6952.038
274.krzysztofklemens17.9189.4921.7116.715
275.Projekt_OPI17.9019.9316.0481.922
276.Kołpacka_Anna17.8326.24710.5251.060
277.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
278.B_Boa17.6138.4047.1492.060
279.Mariańska_Małgorzata17.5988.6195.5383.441
280.Kozłowska_Elżbieta17.56512.6833.3231.559
281.beatab17.4798.4712.6686.340
282.grara17.45710.4305.1081.919
283.bodzio5417.4279.8664.4543.107
284.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
285.dorotan17.2781.4477.1478.684
286.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
287.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
288.Gospel17.15910.2114.9012.047
289.Wojciechowska_Ewka17.12410.7314.7821.611
290.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
291.elżbieta17.03010.4002.9843.646
292.Andrzej.P16.95014.1751.921854
293.Jado16.93510.9884.8491.098
294.Krzysztof_Gruszka16.9017.7188.261922
295.kulsob16.8999.3175.5991.983
296.marek_kondrat16.87714.7271.613537
297.julka6616.83611.3134.2771.246
298.Suska_J16.7979.3775.5701.850
299.Juszyba16.69211.4513.4011.840
300.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
301.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
302.joanna8416.48610.3214.5281.637
303.Inula16.0687.8716.6231.574
304.Raciborski_Marek16.06015.8550205
305.Strojczyk_Waldemar15.9618.7755.0472.139
306.vitoo15.86510.5431.6123.710
307.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
308.mmoonniiaa15.7477.6086.3771.762
309.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
310.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
311.wisnik_k15.6449.3444.0612.239
312.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
313.kwroblewska15.5407.5582.9525.030
314.Wiśniewski_Adam15.4616.8696.1762.416
315.Wilnianka15.4039.5104.0271.866
316.Rozenau_Adam15.3827.4377.9450
317.m_gry15.3819.1063.2213.054
318.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
319.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
320.rdet15.0986.3963.8744.828
321.Adalbertus15.068011.2543.814
322.kasiek14.9827.3614.8282.793
323.Lenaar14.91313.0465131.354
324.Kurzyjamski_Wojciech14.9056.4427.715748
325.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
326.karolinaw14.8627.4194.6272.816
327.Arek_Bereza14.7707.9124.9711.887
328.barbara_barbara14.7188.0684.5482.102
329.Wojewodka_Monika14.7178.6384.5051.574
330.Szczepaniak_Tomasz14.64311.0452.0281.570
331.Stachwiuk_Elżbieta14.6287.6053.7043.319
332.Piotr_Juszczyk14.58111.7142.335532
333.maluszycka14.5327.8804.5102.142
334.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
335.Brudka14.2486.8535.0502.345
336.megagrzechu14.1517.2325.4521.467
337.krzypov14.1497.7582.2264.165
338.Bartnicki_Jerzy14.1348.7482.2543.132
339.elgra14.13411.2981.936900
340.luigi3714.1267.9753.8052.346
341.ztelega14.0977.6934.8881.516
342.sarna21513.80311.1737241.906
343.marekamin13.73811.0051.763970
344.Walder_Wisława13.6744.89708.777
345.Bogusław_Woyciech13.5057.3044.1192.082
346.agac13.4836.5161.6665.301
347.Metalloviec13.4457.3824.2651.798
348.Jakubas_Eugeniusz13.4377.0104.2652.162
349.marjolena13.3974.7546.8681.775
350.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
351.MMar13.3016.9884.7641.549
352.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
353.Viola_AP13.2406.3485.3571.535
354.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
355.Grzanecki_Wojciech13.1408.7174.4230
356.Czyżewski_Bartłomiej13.1178.4532.5442.120
357.rzeczycka_katarzyna13.0222.0807.5803.362
358.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
359.hal.ka12.9579.4102.951596
360.Yskelo12.8907.82805.062
361.kat_pas12.7313.8147.5721.345
362.Hening12.6979.7092.201787
363.ToniR12.6726.4182.5253.729
364.griszka5012.6059.5632.97369
365.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
366.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
367.olaf1712.52811.07301.455
368.Jazzek12.38712.38700
369.kronerhalina12.2987.6014.6970
370.Irena_Kaczmarek12.1576.1884.7951.174
371.krzaja12.1168.8442.382890
372.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
373.dorocik13311.9317.4973.0131.421
374.Ewa_Brzezińska11.8507.2613.1071.482
375.basiula11.8145.7113.1292.974
376.krysmag11.8035.9823.7932.028
377.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
378.jolaprokopiukbathelt11.6856.8162.3232.546
379.Magdalena_Smolska11.63010.96114655
380.Garnek_Jarek11.578010.608970
381.Stasiak_Michał11.5756.3634.215997
382.DorotaP11.5115.6514.2091.651
383.Gołowicz_Michał11.4854.8694.7351.881
384.brulion11.3812.6328.71237
385.jacwes11.349011.3490
386.Pokorski_Marian11.3447.0484.2960
387.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
388.nuernberg11.1687.0561.5602.552
389.tobi11.1676.3593.5211.287
390.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
391.maciejowski11.0774.3283.9332.816
392.KPM11.0015.7783.4201.803
393.krysta_s10.9635.4244.0381.501
394.historyk9910.9364.4303.7782.728
395.agnieszka599510.9183.1225.6942.102
396.Marcin_P10.8121.2918.2761.245
397.Piachu210.7987.5811.2631.954
398.Borkowski.Wojciech10.7615.3934.2311.137
399.Emkael10.7506.8852.2391.626
400.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
401.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
402.kubakpro10.6266.0653.905656
403.rencr410.5586.2391.8482.471
404.Gryz_Elżbieta10.4265.3943.8871.145
405.Rober_Starczewski10.3805.9572.8761.547
406.PabianAus10.3545.9343.3981.022
407.szczelba110.3515.3583.9701.023
408.Kucharro10.3084.6454.3201.343
409.maria112m10.3033.7475.2261.330
410.donchichot10.2885.0622.9922.234
411.szczesna10.2445.4274.332485
412.Łopiński_Jacek10.2389.091744403
413.zbzukowski10.2355.3723.963900
414.J.Borycki10.1683.4925.1781.498
415.mariola071110.07007.5562.514
416.sieruga10.0545.7953.927332
417.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
418.Bednar9.9855.6201.8522.513
419.GZuzak9.9335.5143.447972
420.czarnuszewicz_bozena9.9145.4633.0441.407
421.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
422.kasejuka9.8356.0622.6911.082
423.Słomińska_Dominika9.8354.9423.8241.069
424.gaolcia869.8241426.2753.407
425.Oleszka9.7993.0686.027704
426.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
427.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
428.Urszula_Pogoń9.7374.0491.8033.885
429.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
430.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
431.magat19.61309.6130
432.Genowefa9.6093.2505.771588
433.marekn1249.5455.2223.325998
434.Matuszewska_Magdalena9.5454.6023.8701.073
435.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
436.Niemirski9.4165.0813.2861.049
437.miremik9.3725.0063.2821.084
438.Walczak_Marta9.3534.4962.5692.288
439.Rutar9.3455.1122.1702.063
440.ew_mar9.2905.8952.661734
441.wojtstyp9.2826.8031.3881.091
442.Darek_Kiliszek9.2794.6783.678923
443.Michał_Kazimierz9.2401.5507.207483
444.Purski_Jan9.2174.9584.2590
445.Jreneusz9.1691.9744.8542.341
446.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
447.Mieżyńska_Danuta9.0563.2094.4301.417
448.OlaH8.9846.2852.104595
449.andrzej.drogosz8.9704.6133.2951.062
450.maja678.9504.4023.709839
451.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
452.Agnieszka_Wójcik8.9064.8013.107998
453.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
454.aktawres8.7506.84701.903
455.marzanna1758.7451.4194.0763.250
456.x_hanna8.6955.2511.3392.105
457.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
458.Ula_W8.5806.3871.882311
459.SILAM8.4966.1782742.044
460.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
461.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
462.papakulka8.3706.6961.122552
463.Bugajska_Joanna8.3544.0803.2101.064
464.Odrowąż8.3414.7992.597945
465.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
466.opol8.2807.703396181
467.madzia3278.2587.7790479
468.badur8.2224.3222.8641.036
469.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
470.monika.wałuszko8.1834.2463.262675
471.Marzanka8.1593.9983.356805
472.krak2108.0732.6474.567859
473.PawS968.0429025.9571.183
474.Sławiński_Jacek8.0363.6043.443989
475.J1anka8.0006.784896320
476.SebastianS7.9527.0299230
477.MIRMAZEK7.9247.7910133
478.ewakuszlik7.9065.0642.423419
479.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
480.Schaetzlein_Michael7.8459907.746
481.sekutnica7.7467.74600
482.RobertC7.7407.74000
483.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
484.anusia16107.6875.42702.260
485.NS_Jurek7.6823.9952.821866
486.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
487.Joculus7.6216.6550966
488.Nowocin_Beata7.5233.1662.3452.012
489.Jason85247.5009261.1875.387
490.Lasocki_Wiesław7.4853.8272.3641.294
491.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
492.Skolimowski_Tomasz7.4603.5242.9071.029
493.HalinaLitka7.45907.4590
494.Kwos7.4585.2791.0451.134
495.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
496.poschadel7.4062.8653.2821.259
497.pawko2237.3663.3981.6212.347
498.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
499.Król_Majewska7.2353.97403.261
500.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
501.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
502.kziecina7.1657.105060
503.Ludwik_Olczyk7.1603.6222.962576
504.A.Kuba7.0084.4841.925599
505.mariuszek696.9622.6952.5641.703
506.rjancz6.9232.8203.473630
507.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
508.Gałkiewicz_Urszula6.8871.0315.261595
509.Teerose6.84504.2572.588
510.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
511.charston906.7796.77900
512.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
513.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
514.naplopo6.7463.1925283.026
515.basik6.7074.82601.881
516.tonffillka6.6883.8412.120727
517.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
518.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
519.graffik6.6082.8833.7250
520.Anetta_726.5563.3952.495666
521.Sloniasz6.5293.9482.039542
522.Alinka6.4545.26401.190
523.mira_wiech6.4403.7672.335338
524.Lukasz_Fajfrowski6.4004.2641.191945
525.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
526.roza.kruza6.3693.2812.0861.002
527.broż_ka6.3223.5062.153663
528.mirst6.3153871.7974.131
529.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
530.Janka286.2374.5781.043616
531.rybecka6.2236.22300
532.KARSKIRADWAN6.1982.4645623.172
533.Tomasz_Jedynak6.1873.4452.054688
534.Jakub_Rokita6.1873.7941.518875
535.Kowalski_Paweł6.1693.5661.909694
536.neumann6.1315.116557458
537.Aleksandra_VanBever6.108006.108
538.aaricia1046.0753.6621.577836
539.lukas495.9983.7541.708536
540.Małgorzata20055.99504.5041.491
541.kulig325.9743.2072.504263
542.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
543.Janusz_Kielak5.9044.596461847
544.Maj_Paweł5.9005.90000
545.rawli5.8762.4992.3111.066
546.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
547.keresz5.8235.36136894
548.grabkk5.8153.3322.4830
549.62_6105.8153.4111.709695
550.Grażyna.K5.7615.76100
551.Stando_Piotr5.6953.66202.033
552.jansz5.6733.1951.779699
553.Socha5.6624.640873149
554.GG_Grudzien5.6485.5329224
555.Stefańczyk5.610005.610
556.Kira5.6072.3723.2350
557.Knapp_Małgorzata5.5795.01053534
558.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
559.marzenska75.5102.6532.102755
560.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
561.kiniastr5.4695.46900
562.Marek-L5.4451.0163.634795
563.Aga_Brz5.4262.6132.364449
564.bachach5.4249783.473973
565.jakozak5.3833.3251.604454
566.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
567.Sławek_Binczak5.35405.3540
568.malkam2555.3523393.2231.790
569.jarumasta5.3512.8909341.527
570.Paula2575.3393.0051.983351
571.kkurys5.2945.29400
572.Ewa_Tańska5.2783914.8870
573.Yerma5.2752.3152.363597
574.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
575.vicek19785.2542.7681.887599
576.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
577.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
578.Malgonia5.1512.4982.056597
579.Bartek_M5.1333.0542.0790
580.arnel5.1044.142113849
581.tomczyk5.0793.43501.644
582.DankaW5.0791.5553.181343
583.Lubryk5.044314.288725
584.karol4445.0382.9121.589537
585.Włodzimierz5.0303.440780810
586.Paweł_Pyszniewski5.0251.1632.6531.209
587.krzan5.0231.9901.2761.757
588.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
589.Katarzyna_714.9694.947022
590.Florek_Jacek4.9492.1802.273496
591.wojtek234.9054.90500
592.poszukiwaczka604.9003.770944186
593.Stochnialek_Hanna4.8912.5051.2861.100
594.keret4.8672.7562.01893
595.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
596.Stanikowski4.8083.594904310
597.pawkos834.8044.80400
598.Szczepaniak4.7973.551830416
599.manyek21124.7334.73300
600.Kacper_Czerwiński4.7274.1875400
601.ahalaburda4.7246733.523528
602.tyburski4.723004.723
603.mastalerz4.7022.4321.835435
604.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
605.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
606.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
607.Livia_Ditto4.6373.3491.175113
608.Mirek19004.6233.1451.014464
609.Kocoń_Leszek4.60504.020585
610.Mustad4.5892.7531.8360
611.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
612.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
613.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
614.Forma_Eugeniusz4.539004.539
615.Eder4.5342.5971.758179
616.Majcher4.5322262394.067
617.WPawlica4.4592.3391.581539
618.Zubrzak4.4362.1766201.640
619.PiotrG4.4212.7541.457210
620.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
621.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
622.rendziojaroslaw4.2832.618747918
623.barbarafasiczka4.2714.27100
624.Rozmysłowski_Marek4.2662.876786604
625.ELADAB4.2472.3541.440453
626.Albin_Kożuchowski4.2473.7710476
627.Piotr_Młynarczyk4.2462.0054741.767
628.Robert14.2302.764841625
629.Ania_Witkowska4.1872.821928438
630.mglinkow4.1781.0272.890261
631.Scowron4.1552.7101.38560
632.annaurban4.1094.10900
633.Kubalska_Agnieszka4.0853.8072780
634.andziulam4.0601.1412.382537
635.pawel.dyda4.0551.8839141.258
636.imagines4.0514.05100
637.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
638.Krasieńko_Rafał4.0451.8441.944257
639.OlszewskiD4.0451.1502.754141
640.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
641.prazmowska4.0382.1491.491398
642.jerzymichal4.0202.257936827
643.robi1123.9932.4491.106438
644.amarylis393.9863.98600
645.jerzy_kolodynski3.9681.6601.0941.214
646.BogusławBykowski3.9612.475935551
647.loknok13.94602.4891.457
648.jozek3.9211.5761.851494
649.ewastepien3.8201.9821.464374
650.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
651.susic3.7803.78000
652.Artur593.7752.1671.192416
653.marla3.7721.8781.477417
654.JMarchewka3.7723.77200
655.GosiaLemanczyk3.7482.772539437
656.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
657.Chojak_Jacek3.6771.5879851.105
658.mirkania3.6742.502924248
659.nicky3.6723.258245169
660.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
661.Ulcia_d3.6103.32421868
662.Sieczkowska_Elżbieta3.6021.5462.0560
663.tosia513.5913.59100
664.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
665.anna12643.5363.1114250
666.piotr_nojszewski3.5281.8055601.163
667.marwro3.5153.51500
668.asdmjs3.5012.491669341
669.Magroski493.4763.27610991
670.Kolank03.4743.1623120
671.labarnerie3.4721.9211.193358
672.ska83.4583.45800
673.Marcin_Z.3.4392.8690570
674.monikab3.4119195091.983
675.WiktorK3.4103.41000
676.RobertGóra3.4021.9001.128374
677.Krystyna_Moćko3.36701.1172.250
678.mejpien3.3638161.980567
679.ambrozja1003.3572.284695378
680.Kociołek_Andrzej3.35503.3550
681.przeski3.344003.344
682.robert.kantorek3.3421.0062.3360
683.janinka273.3402.41885963
684.ewab.3.3352.541612182
685.Agata_KJ3.3161.7531.165398
686.Darq3.3133.31300
687.bialy203.3072.374350583
688.krybas3.2982.143916239
689.ostrowiecki3.2772.7924850
690.MonikaNJ3.2531.0062.083164
691.Pietkun_Karolina3.2443.24400
692.kasiamon3.2271.2491.521457
693.Lukrecja3.2211.5231.272426
694.aisa3.208003.208
695.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
696.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
697.Lipka_M3.1852.290407488
698.kasik5003.1841.881852451
699.bezet3.1781.1511.884143
700.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
701.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
702.halmarki3.156003.156
703.kwiech3.1523.15200
704.Mimzy3.1441.7041.147293
705.EwaH3.1381.1786911.269
706.Dampc_Kasia3.1332.5530580
707.annapytel3.1308481.970312
708.Bialas_Malgorzata3.1281.5171.187424
709.jarekmadej3.0991.717978404
710.tomekov3.0871.4943311.262
711.Dane_Kasia3.057003.057
712.Teodozja3.0551.99197292
713.Lange_Jerzy3.0543.05400
714.Tadeusz_Pilat3.038003.038
715.EdwardB3.0313.03100
716.kasia_wilcz3.0271.0571.684286
717.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
718.dorpaj3.0181.826621571
719.kimar112.98212.9810
720.Olczyk_Paweł2.9781.725926327
721.Gawski_Marcin2.95402.9540
722.Majtka_Łukasz2.9491.14301.806
723.karolszotek2.942002.942
724.ryszardgarncarek2.9401.5731.055312
725.majkuss2.9341.298929707
726.Kostkowski2.91696201.954
727.drrejment2.91501.7861.129
728.leszcz2.9101.600817493
729.michalina1802.8951.654864377
730.JolantaN2.878212.040817
731.robin0002.87758902.288
732.Markus2.8681.61501.253
733.adiglowacki2.8512312.59525
734.grad2.8501.5941.2560
735.jareczkisz2.8501.647924279
736.Durka_Stanisław2.8232.82300
737.Urlich_Tomasz2.8196543861.779
738.Tajgete2.7971.542955300
739.wojtwk19122.7391.651858230
740.Jankowski_MA2.7301.69001.040
741.Miraś_Ireneusz2.719002.719
742.Edmunda2.7181.0931.6250
743.Anna_Parysek2.7162469681.502
744.iksdar2.7031.434968301
745.MonikaS72.6981.2801.162256
746.george2.6782.67800
747.T_Chamerski2.6694697241.476
748.jolantaw2.6631.695663305
749.martyna_j2.65780001.857
750.Lubieński_Krzysztof2.6462.0320614
751.monika_kurek2.6421.5481.0940
752.dombas2.62101.763858
753.Irena_Monika2.6095326291.448
754.ina2.5962.59600
755.Lukasz_Kuc2.5822.58200
756.gruszczyński2.5791.422870287
757.zawbor2.5561.307970279
758.tg3a2.5477481.440359
759.jbaginski2.5361.336937263
760.Gabriela_Ch2.5341.2981.014222
761.grzesław2.5311.368821342
762.astraIII2.5291.677391461
763.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
764.olenski_jan2.516002.516
765.annape2.50802.303205
766.misty692.4922.14525493
767.beatabistram2.4811.312242927
768.gbryk2.4771.268949260
769.pbasik2.4761.5009760
770.KasiaD2.4702.47000
771.Misztal_Ewa2.4671.299962206
772.hagna112.4631.7920671
773.Joel_S2.4412.44100
774.Katrinson2.4291.388720321
775.Miazek2.421983848590
776.teresaklosinska2.4121.60979013
777.bronislaw_wenta2.4012.2771240
778.Rosslyn19882.39001.641749
779.marrta2.3791121.548719
780.MagdaBilska2.366002.366
781.betka392.36002.3600
782.kokorzyc2.3561.460625271
783.Hałat_Anna2.35202.103249
784.snemelk2.3441.1331711.040
785.Kafar_Marita2.3261.296812218
786.Farmer19792.3221.272756294
787.jusyd2.3171.271760286
788.Madzik882.3148431.271200
789.Grabis_Mirosława2.30402.3040
790.Terluk2.29796301.334
791.dzelka872.2941.241848205
792.hykiel2.28502911.994
793.DorotaL2.283002.283
794.Tomasz_Struk2.275830450995
795.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
796.Obidka2.2622861.307669
797.Banasiak_Antolak2.2511.194779278
798.MagiQ2.2501.452419379
799.BogdanB2.2411.216886139
800.los_wiola2.2381.23397827
801.flo_ag2.2239421.19883
802.aqkis2.20901.0601.149
803.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
804.urbananna2.1622.16200
805.kammp2.1391.156766217
806.mago24102.1311.172729230
807.kasiakozłowska2.1231.142835146
808.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
809.osaczony302.0622.06200
810.nenufar422.04801.297751
811.Kozera_Piotr2.04101.441600
812.compnet2.0404502801.310
813.BNowak2.0341.4020632
814.Jarosz_Adrian2.0312.03100
815.efunia2.02402.0240
816.Ivojag2.0226631.012347
817.Wojciechowska.Natalia2.000912839249
818.ewa.okoniewska1.9969161.0800
819.morloth1.9761.97600
820.Jadwiga_Sibirska1.9621.96200
821.valdeq1.9321.047625260
822.redie1.9161.177250489
823.nieznalski1.9141.060632222
824.inez1.9133911.5220
825.Wojciechowska_marta1.912184992736
826.kulik_agnieszka1.91195198862
827.kipikasza1.9101.91000
828.terciak1.9001.130585185
829.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
830.yoake1.885889832164
831.apogorzelska1.8841.189458237
832.anulka241.8841.58525346
833.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
834.Uszyńska_Hanna1.872797651424
835.sj_sj1.8712821.5890
836.przemek_m1.8541.005674175
837.joanna_mironczuk1.85306061.247
838.pbacik1.849001.849
839.Akszeingar1.8371.7211160
840.Barbara_Domagała1.8341.83400
841.lechkar1.8311.108145578
842.a.badowski1.826926778122
843.annastregiel1.8141.374319121
844.madzmatron1.80901.8090
845.Woyass1.796838492466
846.Machnik_H1.795939583273
847.KRutko1.7859348510
848.agusja11.783989602192
849.krzyosiek1.7831.78300
850.anowi19581.7501.294296160
851.Ciszek_Artur1.7461.170447129
852.Cynthia_Witt1.73099567560
853.anamorf1.730723801206
854.Borchardt_Urszula1.727882642203
855.JSamborska1.717001.717
856.AgnieszkaK1.7121.003548161
857.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
858.Sobol741.701831673197
859.sbasiacz1.6930441.649
860.Psikus_Elzbieta1.691885358448
861.labuska791.6915031.13850
862.StraszMarek1.675886582207
863.klaudia1996231.674976518180
864.Horg1.6721.029418225
865.wicy1.6561.2264300
866.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
867.pawel_tk1.6321.63200
868.Annetti1.631859560212
869.guzia281.629592932105
870.Batory_Marcin1.622785655182
871.Boroch_Marek1.6211.4740147
872.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
873.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
874.Ewa_Hus1.6140920694
875.camel531.614596909109
876.maria.j.nie1.60701.6070
877.marlena12061.6021.4998815
878.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
879.Witecka_Magdalena1.596878564154
880.piotrowski791.5952502811.064
881.Andrzej_Welsberg1.583925492166
882.kdgs1.5781.4270151
883.Pawel_Jurewicz1.574131.5610
884.Marianna_Różalska1.5651.2060359
885.ZofiaWichtowska1.542001.542
886.JanczewskaM1.5381.0010537
887.Wiesła_Bartosik1.538698662178
888.Luziński_Marcin1.537525226786
889.Sikorska_Izabela1.53601.5360
890.Jerzy_Molski1.5369640572
891.KesslingAnna1.522822481219
892.xtedek1.51675722737
893.maria.mazur1.514662635217
894.mholy1.5137527610
895.romano581.507354870283
896.DanielPratt1.4961.428068
897.GąskaMariusz1.49001.378112
898.Joanna_Januszewska1.4881.48800
899.walinska.ewa1.48683762920
900.norbibuu1.4801.48000
901.IrenaZGB1.477807512158
902.Robert12021.472663407402
903.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
904.mwpch1.457742361354
905.tatarak311.4511.45100
906.RoRo5001.447001.447
907.Kazimierz_Ducin1.442691564187
908.KostekP1.426794459173
909.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
910.konradus1.41101.4110
911.Kapelus1.4081.40800
912.rybolow1.3971.22467106
913.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
914.Mariola_Hadryś1.373542649182
915.sebastian_gasiorek1.3641.36310
916.wasiliki1.36301.3630
917.Joanna521.34801.034314
918.worwag1.342001.342
919.sierszeng1.3381.33800
920.Pelagiusz1.334665534135
921.MrDzwang1.33398825788
922.Krasowska_Katarzyna1.332710500122
923.Magda20001.3301.33000
924.Darth_Simba1.327183649495
925.AdamCA1.3241.32400
926.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
927.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
928.vnukinga1.306733460113
929.achczi1.305442254609
930.Witkowska_Ewa1.294293217784
931.Vasquez1.2861.28600
932.e_furmanczyk1.2680892376
933.bzdrodow1.26425601.008
934.joannakov1.2610909352
935.sylweczka_221.258001.258
936.julia_natalia1.2551.25500
937.jart1.2498290420
938.basia1.23401.2340
939.joff1.22770847544
940.tomkarolak1.2117730438
941.annaurgaczszczesna1.20301.033170
942.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
943.Bełc_Paweł1.2009690231
944.barbara19471.19916899734
945.Kupis_Artur1.196743287166
946.Szymańska_Iwona1.185585203397
947.kcocyk1.17248958796
948.Stęplowska_Anna1.166570251345
949.MariaRągowska1.151661.0850
950.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
951.gumisiek1.14165139793
952.WH1.132001.132
953.Horizon1.1311.13100
954.basiaps1.1291.12900
955.monikatk1.1139430170
956.kbinka1.10801.1080
957.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
958.tpergalo1.0945190575
959.roman1091.084001.084
960.Grzegorz_Biłos1.0819471340
961.Hoch_Jacek1.08101.0810
962.mar_markiewicz1.07601.0760
963.enora1.0723657070
964.Quit1.06801.0680
965.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
966.Dolkenty1.0651.06500
967.wołczuch1.05979916244
968.mwkmoch1.0590864195
969.Mroz_Anna1.048001.048
970.Kołak_Małgorzata1.04618642386
971.Banaś_Robert1.0400712328
972.JankowskaKarolina19781.04001.0400
973.Haegele1.039001.039
974.krzysf771.037001.037
975.Bryś_Martyna1.033347364322
976.SzaflikJoanka1.03001.0300
977.Mirek801.03001.0300
978.witek_mazuchowski1.028570318140
979.psemik1.028595302131
980.Hermanos1.0021.00200
981.ewabo99599500
982.Al_Mia99109910
983.meggie990669218103
984.karasm988297129562
985.Tadeusz_Idzikowski98651337994
986.Dylewski_Adam981518353110
987.Płowik_Hubert974210336428
988.Paulina_K9725244480
989.adam.nojszewski96700967
990.Berdzik_Magdalena96651336489
991.bibiasta965513328124
992.czj96349538979
993.Rysak_Mateusz94500945
994.anna_wiśniewska93846971398
995.Gugnacki92500925
996.Kuba_Wojtczak924485285154
997.Justyna_Musiejewska92345337892
998.kasiulek91247936172
999.urszula.chyży.zd.bartold909116473320
1000.Krawiec_Malgorzata90990900
1001.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1002.Boretti_Jerzy90344836095
1003.Monika_Ignatowicz901409388104
1004.radekp89500895
1005.Rydzyński_Jan88708870
1006.Michalak_Mariusz8825083740
1007.Nowik_Grzegorz87200872
1008.Dzoanis8704614090
1009.arigato358682070661
1010.Paszkowski86233044092
1011.zajączek85108510
1012.honorata8490661188
1013.Gruszczyński_Paweł84900849
1014.ofski84148728074
1015.Magierowski_Wojciech84184100
1016.miedzajac8336130220
1017.jaskulka8253774480
1018.Old_Water81600816
1019.Ewa_Prejs8167160100
1020.Macsud80745928563
1021.Wiktor80380300
1022.Wojtek9997983334650
1023.AM_Kalski788465221102
1024.EngelardAneta787389242156
1025.go.sien78650919978
1026.Anna_Radziszewska78200782
1027.zuzanna78078000
1028.Cichy7774922850
1029.HubertLacki76807680
1030.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1031.tomaszi75075000
1032.Zarzycki_Wojtek749358289102
1033.siunek74319545989
1034.Kerysek74160412413
1035.robert_duszynski73873800
1036.Monika_I737656081
1037.zmyslowska72749099138
1038.majkey72146416988
1039.Tetiana72007200
1040.dopam715380212123
1041.ewulab71529515171
1042.BetiSzu71250815648
1043.Piotr_Smarzewski71107110
1044.MarMat71036028763
1045.Amalienborg70270200
1046.LucjaZatorska69929433471
1047.kominiak69269200
1048.jeczaj68168100
1049.Morawicka_Justyna6754710204
1050.Nowik_Andrzej6685589515
1051.aka8366735726446
1052.jorbik66622970367
1053.KDudzik6635150148
1054.Cwynar_Justyna6504400210
1055.Szymaniak_Piotr64864800
1056.Uchymiak_Inga642425112105
1057.Dragan63800638
1058.Marszałek_Marek63606360
1059.Yaakov76265401967
1060.katgen62400624
1061.matix12361306130
1062.Lewandowski_Robert61035917576
1063.s_szpilska60460400
1064.tulipan12360260200
1065.Krajewski_Eugeniusz60160100
1066.Maciek_Ufnalewski594523071
1067.JoannaL59159100
1068.AlicjaSurmacka57600576
1069.Monika_Piras57442811630
1070.Kwiatkowski57100571
1071.Skorek_A57126224465
1072.marcinpt56934115870
1073.Pitlab5672660301
1074.robbi8956500565
1075.a.brodowicz56532517268
1076.Feltynowska_Grażyna559284102173
1077.dalcryz55505550
1078.katarzyna.niedzielko54830218462
1079.Iwona_Cierpikowska54030715578
1080.sla_zeb5400314226
1081.Bogus_Kuć53729019849
1082.krzysztof.kazmierczak535190241104
1083.Augusiak_Andrzej53400534
1084.Atena4153153100
1085.szmitmat52925422649
1086.dstancel52752700
1087.Kacperm_sz51227516473
1088.DFydrych50200502
1089.WaldemarG49800498
1090.Ving4972972000
1091.Cel.Magdalena49525420140
1092.Palusinski_Pawel48904890
1093.Marta_Chmielińska48748700
1094.jarymi48404840
1095.Białobrzeski_Marek47600476
1096.Izis47500475
1097.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1098.ask47100471
1099.Dulski_Roman47000470
1100.urluch46929712250
1101.Grodzieński_ZI46821719556
1102.Slawek_Wojsa466253107106
1103.Gosia2534603527830
1104.Beksa459115104240
1105.Zawada_Cezary456658383
1106.marek75544825314055
1107.Wolnik_Joanna44044000
1108.Rostek_Wioleta43826512746
1109.mzj43722916444
1110.Ewa_Bodzek43124214940
1111.Samorajczyk_Łucja42742700
1112.craft42142100
1113.Beata_Załęska41925711943
1114.fiolet41618519437
1115.Kaniewska_Anna4082727354
1116.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1117.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1118.Augustynowicz_W40321214843
1119.kabzinski_lukasz40200402
1120.Carolina39900399
1121.pawel_k2313982830115
1122.olkatom3953192056
1123.Theofilos3892790110
1124.vbstar201038600386
1125.gregorian7638521413932
1126.Wasiński_P38400384
1127.arek_nelke38203820
1128.Grazyna37900379
1129.klocek_danuta37725810118
1130.jaklika37413522910
1131.WiesławGajdek37300373
1132.anytram36916415847
1133.MT36503650
1134.razare36300363
1135.Dzbik_Agnieszka36121410047
1136.Nykiel_Gracjan36136100
1137.marekzaborski36100361
1138.grohel436117915131
1139.j.nykiel35500355
1140.Beata197734834800
1141.Grażyna34400344
1142.krzszcz34417814323
1143.kooiki34115414641
1144.MirosławaP32900329
1145.Michuel3251012240
1146.Bogdan_Przyzycki31600316
1147.Pohl_Mateusz31203120
1148.monika51083061839231
1149.cisowianka2030300303
1150.ksieski2st30003000
1151.Jolanta672970164133
1152.Skrzetuski_Andrzej29200292
1153.Monika.C28915110929
1154.wlodekro2881718334
1155.Śmiech_Michał28700287
1156.Sochers287255032
1157.maziarek28600286
1158.Krzysiek.f.72283921829
1159.marzenka2771529035
1160.Koplinski_L27602760
1161.dgebka27513910729
1162.Anzorge_Anna27427400
1163.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1164.Zwierzyniecki26911911733
1165.Budzynowski_Robert26700267
1166.szwiling2641587234
1167.aakob42611329435
1168.Przegalinski_Maciej2561078861
1169.Mariusz_Maj25625600
1170.Muraszko_Tamara24711110630
1171.dauttieg24524500
1172.Piotrowski_JP2421071350
1173.Pilnik_Wiktoryja241167074
1174.wlodekja239221018
1175.majawojdalski@hotmail.com22622600
1176.wag-a22400224
1177.Mierzejewski223861370
1178.ewadd22200222
1179.katkul322102219
1180.Rzeszotek_Łukasz22002200
1181.Wiktoria22002200
1182.Romain2151186532
1183.Zygmunt_Zygmunt20500205
1184.sadik20212010
1185.polgen7820100201
1186.dorota_bartosiewicz19900199
1187.erazmwol197016532
1188.Bobowiec_Iwona19401940
1189.Gagulski_Lukasz19219200
1190.andrzejkapron18418400
1191.TadeuszChitruszko182150320
1192.Sroka_Stanisław181975826
1193.Rogalińska_Halina180111069
1194.Bazyszyn_Liliana18000180
1195.Tomasz_Swierzb17800178
1196.matt17800178
1197.BeataK17717700
1198.rotry17600176
1199.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1200.Gromadka_Tomasz17394790
1201.alfatronik216900169
1202.Galazka_Barbara165140025
1203.bogda252165149115
1204.kazik4616316300
1205.eshabe16300163
1206.netsoft163684352
1207.dziadek_m60161010457
1208.dominikk15500155
1209.wietom15501550
1210.mchoci15215200
1211.natalia1986152994310
1212.JarekK14814800
1213.wld_lan14791560
1214.m.rottenberg14400144
1215.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1216.Wirtualny141626514
1217.Tomasz_Fiedorek14100141
1218.laoracz13913900
1219.Marcin_Śnioch13613600
1220.carmilla13400134
1221.Diana13013000
1222.Lewandowska_Justyna4412990039
1223.kola1612900129
1224.afra5912812800
1225.basia_pol128802721
1226.anpiet12600126
1227.ANDY321124654217
1228.kathylapoz12312300
1229.Papciak_Małgorzata12212200
1230.dariuszkasiorkiewicz12100121
1231.Gorecka_Malgosia11411400
1232.pawełKa11101110
1233.lojka3511011000
1234.fplaton11011000
1235.vivace10901090
1236.111chris108592623
1237.Bozenna990990
1238.Danna8994095
1239.Bea9667290
1240.jabłońska-kruszewska_a960096
1241.Andrzej_Stanislaw9256036
1242.adrian.g909000
1243.WelkaGrzegorz8848373
1244.kubajaworski848400
1245.aurora840084
1246.AnuszewskaHonorata8406123
1247.marekkronikarz840084
1248.SztylerE8338396
1249.Sofeicz797900
1250.Starszewska_Marta770770
1251.Izabelab767600
1252.mos_s7328441
1253.Kożuchowski_Albin7106011
1254.Łuczniewski717100
1255.mmama16804820
1256.Baczewski_Robert660066
1257.Hubicki_Roman600600
1258.Grzegorz_Bączek590059
1259.geneo590590
1260.skol490049
1261.Pecherska_Agnieszka4803810
1262.kaphis474700
1263.Gleinert_Karolina460460
1264.Dendrophilus440044
1265.Editche420042
1266.Górska_Jadwiga420042
1267.KrystianJan400040
1268.Bajkowski_Bartosz4003010
1269.Dubiczyńska_Maria390039
1270.Marek_Wysocki390039
1271.Marek_Krzyżanowski380038
1272.agatek1806380038
1273.Adam_Leszczyński360036
1274.jkdobro353500
1275.Seba_Piotr3214162
1276.magdalenacharłusz290029
1277.jbstruzik290029
1278.Antolak_Olga150015
1279.bulledesavon140014
1280.marcinguzek120012
1281.digajewski2110
1282.Pawłowski_Tomasz1010
donate
Online: 162, ver. 1.71 © 2010-2018 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::