http://geneteka.genealodzy.pl/

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 26.874.93913.919.8698.900.9734.054.097

1.bozenabalaw621.338344.223215.95061.165
2.Danecka620.318343.789197.35679.173
3.Incognito569.033333.020148.94887.065
4.Jabłoński_Edward530.582284.077185.53160.974
5.Wojciech_Liśkiewicz512.692264.926157.89889.868
6.janusch442.053240.141157.82244.090
7.Basia_W389.926210.431140.03039.465
8.eliza1952384.307216.427118.29149.589
9.mmaziarski367.215134.791182.71449.710
10.jackun342.987168.674107.50566.808
11.danisha317.056140.476137.08839.492
12.jerzy_nowosielski274.821133.29487.51054.017
13.Michał_Golubiński273.716146.96783.53743.212
14.Misiewicz_Elżbieta271.652138.740101.93330.979
15.Skrzypczak_Bogumiła266.306142.08789.34834.871
16.Sobieraj_Ewa265.137144.92384.84435.370
17.WZI247.259183.02622.59141.642
18.urszula_swierczynska243.942140.06775.13328.742
19.Turek_Bożena231.250123.62282.12225.506
20.Jaskólska_Ewa225.915111.54884.61929.748
21.Tylingo_Bozena221.365114.25574.76332.347
22.bazie219.254120.05274.36824.834
23.Izabela_Czaplicka186.13588.85272.61924.664
24.halina182.476100.11763.18119.178
25.mteresa169.73583.09667.20219.437
26.Rafał_Albiński168.12580.57046.02341.532
27.magnowa166.09894.26353.63318.202
28.Marek_Delert163.87675.13571.12917.612
29.Czarkowski_Jarosław161.24187.45853.34120.442
30.Myslinski158.76099.83044.48414.446
31.jurekzur154.53983.93152.05818.550
32.Ciesielski_Marcin153.06356.77459.49936.790
33.Krystyna_Stanisławska148.28575.34550.78822.152
34.nowak142.51875.60641.27125.641
35.asska1139.10174.72950.12414.248
36.igoriosso137.97369.56041.81826.595
37.WaldemarChorążewicz131.62041.86350.47839.279
38.Michał_D.Wysocki130.06078.10530.30021.655
39.K_Zochniak125.82547.96636.21441.645
40.Wilfried125.69468.08442.28915.321
41.Krystyna_Malik125.58470.35541.08714.142
42.Barbara_Kubcka120.87359.85545.20115.817
43.gz1411117.83164.99240.16712.672
44.GTG_Silius_Radicum115.03611.349569103.118
45.Majewska_Renata113.21369.08733.48110.645
46.Makowiecka_Krystyna111.11021.30852.09537.707
47.krzysztofjach1110.18556.96039.92113.304
48.Berens_Jan110.03156.85130.30822.872
49.marta1044107.14544.41729.88632.842
50.Steamroller_Fly106.78564.13130.84111.813
51.jorgus06103.76360.12228.90914.732
52.ArturWilkicki100.06249.50627.38723.169
53.DorotaK99.50558.84826.97913.678
54.Tomek_Bogiel97.66261.24726.18010.235
55.JZI97.59750.87233.77812.947
56.dRob97.53454.56529.45713.512
57.Staporek_Kamil95.06755.52829.37310.166
58.Jegier94.47547.69634.06412.715
59.mziel94.32649.43925.10119.786
60.ChmielowskaAnna93.27346.77422.68423.815
61.bkrajewska92.45846.72532.38613.347
62.kabe091.13445.39036.5559.189
63.JanKontek90.82262.87919.4578.486
64.Wlodzimierz_Macewicz90.81752.45924.26814.090
65.Karsowianin90.69051.29531.0648.331
66.Kaczmarek_Aneta88.12760.22311.18116.723
67.MarylaW.88.00131.27339.59417.134
68.Irenakucz87.63642.84035.6409.156
69.Klass_Jolanta86.99748.11022.60616.281
70.Kośnik_Krzysztof86.36050.05727.8288.475
71.Andrzej_Wójcik85.61049.08427.4129.114
72.Tulej_Anna85.18644.37231.5839.231
73.RoPson82.23243.66429.9878.581
74.alus81.69531.73729.01720.941
75.Koprowski.Jerzy80.23334.28831.86914.076
76.pronobis78.65129.78842.9635.900
77.szubog76.05240.72626.6138.713
78.kotik774.80232.74819.74422.310
79.Marynicz_Marcin74.76029.01731.96213.781
80.ezoteryka74.60240.96425.4808.158
81.przodkowie.com74.031047.36326.668
82.Dębowski_Józef73.70441.20824.5337.963
83.Kamila_Szymankiewicz72.21018.51550.9982.697
84.Janusz_Mielcarek70.62636.39018.81515.421
85.BERNHARD0169.22435.32924.5839.312
86.Maryla_Celmer67.96530.16631.0446.755
87.Nikołaj67.5268.89643.44915.181
88.Sludkowski_Darek66.99333.38423.44010.169
89.Grabska_Iwona66.78336.27123.6696.843
90.Gośka66.23123.58436.4576.190
91.Ćwikliński_Leszek64.90839.69617.7197.493
92.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
93.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
94.AniaS62.34430.72623.2628.356
95.aniaosin62.06736.97318.7756.319
96.GRAZYNECZKAAA60.70418.33217.83124.541
97.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
98.Jozef1159.45725.54018.83415.083
99.Paź_Jacenty58.85334.83715.4648.552
100.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
101.BASIAPUSZ56.23731.42718.9765.834
102.milosz56.12918.45020.28617.393
103.Krzysiek_Imiołek56.10723.14123.0799.887
104.Czerkawska_Ewa55.25135.22519.352674
105.JMrozowski55.21838.80211.2115.205
106.aldonalata53.48326.39219.0528.039
107.Grażyna_Przybysz53.10419.85927.4365.809
108.Wojtowicz_Danuta53.03226.97318.0777.982
109.magda_lena52.49728.28016.5977.620
110.olerys52.31228.20515.1848.923
111.Mania5352.26535.70011.6284.937
112.Bożena_Kaźmierczak51.74124.89920.1376.705
113.Jabłonowski_Marek50.51629.4278.48212.607
114.kate10349.86425.00516.6398.220
115.Krystyna_Domańska49.08224.76515.8838.434
116.mwpkk48.80424.73718.8025.265
117.Kornelia_Major48.65526.43614.6377.582
118.Maślanek_Joanna48.48226.79416.2735.415
119.peters48.42728.09314.4705.864
120.MGieras48.18325.82616.5805.777
121.frisgaard47.93825.28414.1548.500
122.Gadecki.Bogusław47.70918.52318.19810.988
123.karabowicz_radek47.39124.68318.3334.375
124.angap47.24722.34118.7686.138
125.Rafael46.87626.08713.4267.363
126.Kasia_Marchlińska46.33040.4305.81981
127.katnal45.67126.31413.9075.450
128.Aleksandra_Piętak45.56823.29717.4074.864
129.janden45.51424.21315.8095.492
130.Popkowicz_Bronisław45.16223.41215.3136.437
131.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
132.Lichtblau_Dariusz44.69325.11114.2795.303
133.krambud44.41313.01924.1937.201
134.Brozek_Oskar44.18521.96412.4829.739
135.Bożena_Prymus43.65219.73616.1767.740
136.tomekpn43.51320.14417.0176.352
137.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW42.92818.38619.3615.181
138.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
139.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
140.Krycha41.98427.9028.7295.353
141.janocha141.13221.3638.52211.247
142.MagdaT40.64120.75314.8455.043
143.maed40.59623.02711.3106.259
144.Ilona_Gieras40.57422.61012.2725.692
145.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
146.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
147.Gordiasz40.4791.18639.2930
148.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
149.jur58boz40.04920.73916.3612.949
150.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
151.Janusz39.85114.84921.2233.779
152.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
153.ozanka38.54720.08513.4105.052
154.grammy4311637.93220.68012.9544.298
155.dzicz37.74712.65910.40114.687
156.Wioletta37.7366.23930.876621
157.Romanowski_Piotr37.69415.85614.3847.454
158.moyra77737.67019.73810.5087.424
159.piotrpola37.00819.60813.3684.032
160.Wieros36.83820.40012.7813.657
161.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
162.Gawlik_Andrzej36.32219.3059.5417.476
163.Mirek.Kozak36.24717.7688.05710.422
164.annarenata36.13619.82811.3764.932
165.Świstak_Elżbieta36.10520.6449.9255.536
166.Dorota_Dąbrowska35.87710.74922.2872.841
167.sloniatko6035.66224.3643.7057.593
168.tomes35.60513.81615.8815.908
169.Sznober_Barbara35.5967.8986.77520.923
170.Anna_S35.57527.2985.5782.699
171.kolokolo35.55319.15513.2823.116
172.BasiaR35.25018.46513.8902.895
173.gregorry195334.94322.3318.2554.357
174.skapska_honorata34.82215.96812.2826.572
175.Pieniążek_Stanisław34.72018.10612.4564.158
176.Baciński34.49213.0999.12512.268
177.Ma_Sza34.21515.51112.4226.282
178.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
179.MariannaF33.31918.59211.2423.485
180.włodzimiest33.28824.9001.2077.181
181.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
182.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
183.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
184.stanisław4832.96223.9106.4942.558
185.mlawiak32.82419.6828.6694.473
186.Wilnianka32.80118.47010.3383.993
187.miras12132.78422.6997.3102.775
188.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
189.jarekrad32.24617.51911.5883.139
190.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
191.zbyszek.p7031.47413.99814.0093.467
192.Koluszkowski_Henryk31.44617.6579.4854.304
193.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
194.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
195.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
196.angoss30.12517.3429.4533.330
197.Bibi30.10914.94511.3903.774
198.aerbert29.76917.8857.2154.669
199.sowa7329.27817.5317.9593.788
200.GrzeS28.89113.44511.1744.272
201.Ela_Ginalska28.83015.01510.2173.598
202.kujawiak28.54916.5019.3772.671
203.Kokosinska_Urszula28.43512.52011.2494.666
204.Bugajska_Joanna28.30513.3119.6535.341
205.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
206.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
207.Dąbkowska_Alina27.9966.03420.2411.721
208.Rozenau_Adam27.94216.91711.0250
209.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
210.mariola6127.0825.83215.5805.670
211.jerkre27.06515.1749.4042.487
212.Augustyniak_Irena26.98811.18612.5303.272
213.Stradowski_Jacek26.98219.2903.6664.026
214.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
215.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
216.Bartnicki_Jerzy26.39417.3704.2894.735
217.sarna21526.11317.1225.4803.511
218.kamilo8626.09211.53313.774785
219.Albin_Kożuchowski26.08216.7005.9043.478
220.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
221.adamhen5525.84313.6428.5353.666
222.hannaostoja_swierczynska25.82514.5308.6092.686
223.ATUIN25.63913.0409.0123.587
224.Krzysztof_Gruszka25.62313.48011.0171.126
225.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
226.m_jaro25.36414.1455.9615.258
227.Sloniasz25.34815.3007.3022.746
228.kucz_agnieszka25.27316.1306.2112.932
229.Olik25.26912.4109.4603.399
230.Raciborski_Marek25.23624.893106237
231.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
232.Gałkiewicz_Urszula24.8762.56518.3074.004
233.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
234.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
235.Piotr_Romanowski24.70610.2246.9227.560
236.Adamiec_Walenty24.65513.4618.9142.280
237.Petrax24.62812.70710.2971.624
238.Mamaj_Jan24.59716.7773.8583.962
239.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
240.artur.kozminski24.46214.2986.6493.515
241.PabianAus24.38811.20810.8052.375
242.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
243.Dąbr_Włodek23.92415.2886.8981.738
244.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
245.kawal23.78315.5394.1994.045
246.Jagielski23.75811.9988.6393.121
247.Piotr_Juszczyk23.73320.8662.335532
248.GZuzak23.70614.3017.4681.937
249.Yerma23.47113.1127.8062.553
250.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
251.iwomi23.19613.8698.2131.114
252.Rostkowski_Mariusz22.95611.7978.8122.347
253.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
254.Niemirski22.76910.23910.0782.452
255.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
256.SylwesterMalicki22.67014.1246.1732.373
257.ela_cwiklinska22.46413.5907.4881.386
258.Szczepaniak_Tomasz22.40815.5474.2562.605
259.mena_u22.23711.2629.9121.063
260.piotrsm22.12513.3826.2902.453
261.Berendzik_Malgorzata22.04112.3106.4353.296
262.Sroczyński_Włodzimierz21.89821.89800
263.Borkowski.Wojciech21.87910.9698.7102.200
264.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
265.hania21.71311.1677.9692.577
266.walet21.66614.3876.405874
267.Skolimowski_Tomasz21.6319.1609.6052.866
268.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
269.pgorzad21.41911.0997.8962.424
270.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
271.kat_pas20.9869.3939.4112.182
272.Lag200020.9609.0069.6122.342
273.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
274.Daniel_Leszczyk20.89211.2567.1912.445
275.Janina_Tomczyk20.7659.0488.3943.323
276.Krasieńko_Rafał20.70812.8374.8463.025
277.kulsob20.43711.5066.5762.355
278.Arek_Bereza20.3947.9788.0014.415
279.Suska_J20.38311.3726.7462.265
280.Marciszewska_maria20.3818.4507.5784.353
281.Jules20.36611.6295.5203.217
282.arborpl20.28111.3546.6562.271
283.krupabeata20.2569.9987.6432.615
284.Domirka20.07310.4826.6462.945
285.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
286.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
287.krysmag19.8506.3859.7163.749
288.ula1119.8349.7807.3452.709
289.Kozłowska_Elżbieta19.60814.7263.3231.559
290.andrzej.drogosz19.6007.2488.5433.809
291.krzysztofklemens19.57411.1761.7116.687
292.michal7219.5309.9217.5252.084
293.kronerhalina19.52211.8376.946739
294.halina4419.49211.9345.4592.099
295.angie19.41818.7300688
296.margit19.3127.59110.4441.277
297.megagrzechu19.3039.6057.7081.990
298.Projekt_OPI19.20911.1796.0481.982
299.arletaso19.14011.8162.6704.654
300.DorotaP18.90112.4304.4741.997
301.grzesm18.8459.6945.6313.520
302.Nastian18.7162.64912.0833.984
303.Wojciechowska_Ewka18.70311.6155.3121.776
304.beata_anna118.6736.05411.5671.052
305.barbarag.18.65513.75504.900
306.krzaja18.65312.2534.8131.587
307.Strojczyk_Waldemar18.63910.6735.8272.139
308.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
309.B_Boa18.3618.4337.8682.060
310.zetka18.24910.4175.7282.104
311.aligatormp18.15418.15400
312.Walczak_Marta18.0179.3515.2393.427
313.magdalena7217.9309.1976.6952.038
314.wisnik_k17.90310.0954.8732.935
315.Kołpacka_Anna17.7476.22910.4581.060
316.Mariańska_Małgorzata17.5988.6195.5383.441
317.Wakarecy_Marek17.58210.8233.0183.741
318.jmzolt17.5588.1705.0284.360
319.beatab17.4798.4712.6686.340
320.kaskam17.4419.6724.7892.980
321.bodzio5417.4279.8664.4543.107
322.Stasiak_Michał17.4189.8106.0101.598
323.Stachwiuk_Elżbieta17.40610.3833.7043.319
324.grara17.39610.4305.1081.858
325.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
326.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
327.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
328.Gospel17.15910.2114.9012.047
329.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
330.elżbieta17.03010.4002.9843.646
331.jolaprokopiukbathelt17.02712.1582.3232.546
332.lidia195417.01517.01500
333.Jado16.93510.9884.8491.098
334.bisiza16.92416.2180706
335.J.Borycki16.8858.8425.8082.235
336.marek_kondrat16.87714.7271.613537
337.vitoo16.87611.5541.6123.710
338.x_hanna16.8679.0315.0462.790
339.Andrzej.P16.86414.1751.921768
340.Juszyba16.85111.4513.5211.879
341.julka6616.83611.3134.2771.246
342.Bogusław_Woyciech16.8258.6525.2702.903
343.karolinaw16.8168.5705.2373.009
344.Yskelo16.6887.8283.3375.523
345.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
346.artekm16.6437.4866.1982.959
347.czarnuszewicz_bozena16.6058.6675.8342.104
348.sieruga16.5615.7957.5713.195
349.joanna8416.48610.3214.5281.637
350.ew_mar16.38710.6134.953821
351.Mieżyńska_Danuta16.2907.2236.8732.194
352.dorotan16.2411.4476.3538.441
353.kasia_wilcz16.0829.2826.322478
354.Inula15.9527.8686.5281.556
355.olaf1715.88611.0733.3581.455
356.Bernaciak_Łukasz15.8745.9956.3393.540
357.Gołowicz_Michał15.7927.3006.1582.334
358.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
359.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
360.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
361.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
362.agnieszka599515.6055.5305.6944.381
363.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
364.karol44415.5598.7265.3411.492
365.barbara_barbara15.5528.0684.5482.936
366.kwroblewska15.5407.5582.9525.030
367.Viola_AP15.5217.2786.3451.898
368.m_gry15.3819.1063.2213.054
369.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
370.NowakowskiA15.1748.5754.3092.290
371.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
372.Jakubas_Eugeniusz15.1017.0105.5212.570
373.rdet15.0986.3963.8744.828
374.Adalbertus15.073011.2543.819
375.kasiek14.9827.3614.8282.793
376.Lenaar14.91313.0465131.354
377.Kurzyjamski_Wojciech14.9046.4417.715748
378.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
379.Wiśniewski_Adam14.7787.0635.2502.465
380.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
381.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
382.Metalloviec14.4597.8954.6111.953
383.maluszycka14.4367.8804.5102.046
384.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
385.Leszek12814.34611.78302.563
386.luigi3714.2578.1063.8052.346
387.krzypov14.1497.7582.2264.165
388.elgra14.12911.2981.931900
389.ztelega14.0977.6934.8881.516
390.Brudka13.8546.7274.7822.345
391.marekamin13.73811.0051.763970
392.Walder_Wisława13.6744.89708.777
393.wojtstyp13.5759.4143.0701.091
394.dombas13.5512.4669.4091.676
395.agac13.4836.5161.6665.301
396.marjolena13.3974.7546.8681.775
397.Schaetzlein_Michael13.38799013.288
398.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
399.MMar13.3016.9884.7641.549
400.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
401.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
402.romanburczyk13.1287.5083.9401.680
403.Czyżewski_Bartłomiej13.1178.4532.5442.120
404.Irena_Kaczmarek13.0846.1885.7221.174
405.rzeczycka_katarzyna13.0402.0807.5983.362
406.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
407.hal.ka12.9579.4102.951596
408.Jason852412.8871.7394.4306.718
409.gaolcia8612.7721.0627.9323.778
410.Sławiński_Jacek12.6995.2344.8832.582
411.ToniR12.6726.4182.5253.729
412.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
413.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
414.Piachu212.5428.6391.2632.640
415.Agata_KJ12.4066.5804.5891.237
416.Jazzek12.38712.38700
417.Ewa_Brzezińska12.3847.4023.4661.516
418.Hening12.3709.3822.201787
419.Bednarczyk_Kamil12.3345.6203.0783.636
420.griszka5012.3189.2762.97369
421.kozlowskiw11.9556.9043.8811.170
422.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
423.dorocik13311.8747.4972.9741.403
424.Obidka11.8035.3474.3712.085
425.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
426.Urszula_Pogoń11.7195.0421.8034.874
427.Magdalena_Smolska11.63010.96114655
428.mmoonniiaa11.5299.1242862.119
429.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
430.basiula11.4895.7113.1292.649
431.brulion11.3812.6328.71237
432.jacwes11.349011.3490
433.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
434.Michał_Kazimierz11.2531.5507.2072.496
435.nuernberg11.1687.0561.5602.552
436.tobi11.1676.3593.5211.287
437.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
438.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
439.opol11.10110.524396181
440.maciejowski11.0774.3283.9332.816
441.Rafik000211.0343.1107.277647
442.Purski_Jan11.0094.9586.0510
443.KPM11.0015.7783.4201.803
444.krysta_s10.9635.4244.0381.501
445.historyk9910.9364.4303.7782.728
446.Marcin_P10.8121.2918.2761.245
447.Rutar10.7575.6852.7862.286
448.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
449.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
450.kubakpro10.6266.0653.905656
451.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
452.rencr410.5586.2391.8482.471
453.zbzukowski10.5085.3723.9631.173
454.MagiQ10.4288.4301.059939
455.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
456.Emkael10.3516.6472.0781.626
457.szczelba110.3515.3583.9701.023
458.Kucharro10.3084.6454.3201.343
459.donchichot10.2885.0622.9922.234
460.maria112m10.2443.7475.2261.271
461.szczesna10.2445.4274.332485
462.Alinka10.1315.2643.6771.190
463.mariola071110.07007.5562.514
464.mariuszek6910.0612.9643.7573.340
465.marekn12410.0085.4243.5181.066
466.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
467.sbasiacz9.9395.1732.6102.156
468.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
469.Marzanka9.8464.7414.150955
470.kasejuka9.8356.0622.6911.082
471.Słomińska_Dominika9.8354.9423.8241.069
472.Oleszka9.7993.0686.027704
473.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
474.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
475.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
476.magat19.61309.6130
477.Genowefa9.6093.2505.771588
478.Matuszewska_Magdalena9.5454.6023.8701.073
479.Ula_W9.4466.8442.189413
480.miremik9.3725.0063.2821.084
481.MirosławGrabowski9.3315.4283.710193
482.aeroseek29.1816.5721.4191.190
483.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
484.OlaH8.9846.2852.104595
485.maja678.9504.4023.709839
486.Darek_Kiliszek8.9504.5543.576820
487.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
488.Agnieszka_Wójcik8.9064.8013.107998
489.SebastianS8.8757.0291.8460
490.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
491.Piotr_Bochnacki8.7722.5153.1133.144
492.aktawres8.7506.84701.903
493.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
494.SILAM8.4966.1782742.044
495.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
496.Lukasz_Fajfrowski8.4905.2852.0391.166
497.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
498.marzanna1758.4041.4194.0762.909
499.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
500.Odrowąż8.3644.7992.616949
501.Witold_Trzeciak8.3324.8342.552946
502.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
503.Anna_Parysek8.2774.8671.0592.351
504.madzia3278.2587.7790479
505.Kwos8.2585.9831.0451.230
506.badur8.2214.3222.8631.036
507.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
508.PawS968.1961.0565.9571.183
509.monika.wałuszko8.1834.2463.262675
510.Grabis_Mirosława8.1478.14700
511.Sieczkowska_Elżbieta8.1324.4143.131587
512.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
513.Lubryk8.096317.340725
514.krak2108.0732.6474.567859
515.papakulka8.0546.3801.122552
516.J1anka8.0006.784896320
517.MIRMAZEK7.9247.7910133
518.ewakuszlik7.9065.0642.423419
519.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
520.Majtka_Łukasz7.8261.14306.683
521.Garnek_Jarek7.76506.795970
522.sekutnica7.7467.74600
523.RobertC7.7407.74000
524.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
525.Kacper_Czerwiński7.7064.1872.665854
526.Jakub_Rokita7.6934.5232.183987
527.anusia16107.6875.42702.260
528.NS_Jurek7.6823.9952.821866
529.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
530.Joculus7.6216.6550966
531.Tomasz_Jedynak7.5853.9782.775832
532.Nowocin_Beata7.5233.1662.3452.012
533.poschadel7.5082.8653.4021.241
534.Lasocki_Wiesław7.4853.8272.3641.294
535.Janiszewska_Janka7.4803.8872.780813
536.Iwonanna7.4723.2842.9601.228
537.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
538.HalinaLitka7.45907.4590
539.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
540.pawko2237.3663.3981.6212.347
541.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
542.przeski7.2503.71303.537
543.wmacoch7.2444.8171.779648
544.Król_Majewska7.2353.97403.261
545.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
546.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
547.kziecina7.1657.105060
548.Ludwik_Olczyk7.1603.6222.962576
549.craft7.1475.0411.553553
550.Artur597.0734.6001.1921.281
551.A.Kuba7.0084.4841.925599
552.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
553.rjancz6.9232.8203.473630
554.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
555.Lange_Jerzy6.8552.61104.244
556.annakt6.8483.4012.1151.332
557.Teerose6.84504.2572.588
558.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
559.charston906.7796.77900
560.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
561.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
562.bandziorek6.7308695.100761
563.basik6.7074.82601.881
564.tonffillka6.6883.8412.120727
565.naplopo6.6853.1925282.965
566.62_6106.6454.1621.709774
567.Jadwiga_Sibirska6.6363.8046712.161
568.Robert12026.6353.0331.9621.640
569.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
570.graffik6.6082.8833.7250
571.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
572.Anetta_726.5563.3952.495666
573.Livia_Ditto6.4884.8591.458171
574.mira_wiech6.4093.7672.335307
575.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
576.Stando_Piotr6.3574.32402.033
577.Paula2576.3363.0052.980351
578.Magierowski_Wojciech6.3314.76801.563
579.mirst6.3153871.7974.131
580.jansz6.2963.5261.976794
581.GG_Grudzien6.2956.1799224
582.Topolinski_Jozef6.2814989474.836
583.aaricia1046.2653.6621.757846
584.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
585.Janka286.2374.5781.043616
586.rybecka6.2236.22300
587.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
588.Stochnialek_Hanna6.1543.3281.5621.264
589.kulig326.1533.2072.504442
590.T_Chamerski6.1461.8761.5792.691
591.neumann6.1315.116557458
592.Aleksandra_VanBever6.108006.108
593.Sławek_Binczak6.04206.0420
594.lukas495.9983.7541.708536
595.Małgorzata20055.99504.5041.491
596.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
597.Lewandowicz_Adam5.9323.1671.6501.115
598.pbasik5.9163.2972.437182
599.Janusz_Kielak5.9044.596461847
600.rawli5.8762.4992.3111.066
601.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
602.keresz5.8235.36136894
603.grabkk5.8153.3322.4830
604.Grażyna.K5.7615.76100
605.Socha5.6624.640873149
606.Paweł_Pyszniewski5.6551.5722.8741.209
607.kasiema5.6343.6621.9720
608.Stefańczyk5.610005.610
609.Kira5.6072.3723.2350
610.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
611.marzenska75.5102.6532.102755
612.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
613.Machnik_H5.4752.8792.323273
614.kiniastr5.4695.46900
615.Marek-L5.4451.0163.634795
616.Aga_Brz5.4262.6132.364449
617.bachach5.4249783.473973
618.jakozak5.3833.3251.604454
619.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
620.ELADAB5.3663.0281.818520
621.malkam2555.3523393.2231.790
622.jarumasta5.3512.8909341.527
623.arnel5.3194.1421131.064
624.kkurys5.2945.29400
625.Ewa_Tańska5.2783914.8870
626.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
627.vicek19785.2542.7681.887599
628.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
629.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
630.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
631.dorotakw5.1802.7051.996479
632.Malgonia5.1512.4982.056597
633.Bartek_M5.1333.0542.0790
634.imagines5.1174.0511.0660
635.tomczyk5.0793.43501.644
636.DankaW5.0791.5553.181343
637.annaurban5.0605.06000
638.broż_ka5.0501.1082.4911.451
639.Włodzimierz5.0303.440780810
640.krzan5.0231.9901.2761.757
641.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
642.Katarzyna_714.9694.947022
643.wojtek234.9054.90500
644.poszukiwaczka604.9003.770944186
645.keret4.8672.7562.01893
646.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
647.Stanikowski4.8083.594904310
648.pawkos834.8044.80400
649.Szczepaniak4.7973.551830416
650.iksdar4.7912.5671.742482
651.manyek21124.7334.73300
652.ahalaburda4.7246733.523528
653.Ulcia_d4.7063.3241.31468
654.mastalerz4.7022.4321.835435
655.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
656.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
657.RyszardSys4.6874.4422450
658.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
659.Chrzanowski_Stanisław4.6722.6581.486528
660.WPawlica4.6692.4531.655561
661.Mirek19004.6233.1451.014464
662.Kocoń_Leszek4.60504.020585
663.Mustad4.5892.7531.8360
664.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
665.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
666.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
667.Krystyna_Moćko4.563552.2272.281
668.Forma_Eugeniusz4.539004.539
669.Eder4.5342.5971.758179
670.Majcher4.5322262394.067
671.Zubrzak4.4362.1766201.640
672.PiotrG4.4212.7541.457210
673.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
674.Grażyna_Wójcik4.4052.76701.638
675.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
676.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
677.rendziojaroslaw4.2832.618747918
678.barbarafasiczka4.2714.27100
679.Rozmysłowski_Marek4.2662.876786604
680.Robert14.2302.764841625
681.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
682.DanielPratt4.2073.21492568
683.Ania_Witkowska4.1872.821928438
684.mglinkow4.1781.0272.890261
685.Scowron4.1552.7101.38560
686.monikab4.1511.4226762.053
687.karolszotek4.11973603.383
688.Kubalska_Agnieszka4.0853.8072780
689.mejpien4.0671.2152.220632
690.andziulam4.0601.1412.382537
691.pawel.dyda4.0551.8839141.258
692.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
693.OlszewskiD4.0451.1502.754141
694.prazmowska4.0382.1491.491398
695.aqkis4.03502.4251.610
696.Nowakowska_Katarzyna4.009004.009
697.robi1123.9932.4491.106438
698.amarylis393.9863.98600
699.jerzy_kolodynski3.9681.6601.0941.214
700.BogusławBykowski3.9612.475935551
701.loknok13.94602.4891.457
702.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
703.Beata653.8591.9301.403526
704.labarnerie3.8382.1401.307391
705.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
706.ewastepien3.8201.9821.464374
707.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
708.susic3.7803.78000
709.marla3.7721.8781.477417
710.JMarchewka3.7723.77200
711.GosiaLemanczyk3.7482.772539437
712.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
713.Annetti3.6742.0501.270354
714.mirkania3.6742.502924248
715.nicky3.6723.258245169
716.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
717.tosia513.5913.59100
718.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
719.kwiech3.5753.57500
720.anna12643.5363.1114250
721.marwro3.5153.51500
722.asdmjs3.5012.491669341
723.Kempisty_Anna3.49202.819673
724.Magroski493.4763.27610991
725.Kolank03.4733.1613120
726.ska83.4583.45800
727.Marcin_Z.3.4392.8690570
728.WiktorK3.4103.41000
729.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
730.RobertGóra3.4021.9001.128374
731.Teodozja3.3772.2001.032145
732.ambrozja1003.3572.284695378
733.robert.kantorek3.3421.0062.3360
734.janinka273.3402.41885963
735.olenski_jan3.338003.338
736.ewab.3.3352.541612182
737.Darq3.3133.31300
738.bialy203.3072.374350583
739.krybas3.2982.143916239
740.Dampc_Kasia3.2802.7000580
741.ostrowiecki3.2772.7924850
742.Urlich_Tomasz3.2656546351.976
743.leszcz3.2581.600817841
744.MonikaNJ3.2531.0062.083164
745.Pietkun_Karolina3.2443.24400
746.barbara19473.2372.20699734
747.jareczkisz3.2361.8781.079279
748.kasiamon3.2271.2491.521457
749.Lukrecja3.2211.5231.272426
750.aisa3.208003.208
751.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
752.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
753.Lipka_M3.1852.290407488
754.bezet3.1781.1511.884143
755.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
756.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
757.piotr_nojszewski3.1731.805560808
758.Uszyńska_Hanna3.1631.1341.516513
759.Dane_Kasia3.158103.157
760.halmarki3.156003.156
761.Mimzy3.1441.7041.147293
762.annapytel3.1308481.970312
763.jarekmadej3.0991.717978404
764.Olczyk_Paweł3.0841.7251.032327
765.tomekov3.0811.4893311.261
766.Felberg_sławomir3.0671.6291.085353
767.kasik5003.0661.881852333
768.a.badowski3.0641.5661.235263
769.Tadeusz_Pilat3.038003.038
770.andrzejs323.0343.03400
771.EdwardB3.0313.03100
772.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
773.dorpaj3.0181.826621571
774.Urszula493.0143.01400
775.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
776.kimar112.98212.9810
777.Gawski_Marcin2.95402.9540
778.ryszardgarncarek2.9401.5731.055312
779.majkuss2.9341.298929707
780.Kostkowski2.91696201.954
781.drrejment2.91501.7861.129
782.michalina1802.8951.654864377
783.Kapelus2.8912.1157760
784.JolantaN2.878212.040817
785.marcinpt2.8586681.936254
786.adiglowacki2.8512312.59525
787.grad2.8501.5941.2560
788.projektpodlasie2.8262.0060820
789.Durka_Stanisław2.8232.82300
790.Tajgete2.7971.542955300
791.Bednarek_Edyta2.7931.4061.049338
792.Markus2.7691.51601.253
793.Margaret_Stas2.7662.76600
794.lechkar2.7512.028145578
795.wojtwk19122.7391.651858230
796.tyburski2.735002.735
797.Jankowski_MA2.7291.69001.039
798.Miraś_Ireneusz2.719002.719
799.Edmunda2.7181.0931.6250
800.jbaginski2.7101.336937437
801.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
802.MonikaS72.6981.2801.162256
803.Wojciechowska_marta2.6821841.762736
804.Obałek_Jacek2.6801.508942230
805.george2.6782.67800
806.jolantaw2.6631.695663305
807.martyna_j2.65780001.857
808.monika_kurek2.6421.5481.0940
809.Marianna_Różalska2.6311.496695440
810.Irena_Monika2.6095326291.448
811.Madzik882.6078431.564200
812.berfel2.6061.469836301
813.Gosia2532.5962.4887830
814.ina2.5962.59600
815.Sochers2.5871.499771317
816.Lukasz_Kuc2.5822.58200
817.gruszczyński2.5791.422870287
818.Franek232.5581.367861330
819.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
820.zawbor2.5501.305968277
821.grzesław2.5311.368821342
822.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
823.astraIII2.5251.677387461
824.tg3a2.5227481.440334
825.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
826.annape2.50802.303205
827.jozek2.5042701.851383
828.misty692.4922.14525493
829.beatabistram2.4811.312242927
830.gbryk2.4771.268949260
831.JustynaS2.4752.47500
832.KasiaD2.4702.47000
833.Misztal_Ewa2.4671.299962206
834.Maj_Paweł2.4652.46500
835.hagna112.4631.7920671
836.Joel_S2.4412.44100
837.Katrinson2.4291.388720321
838.Miazek2.421983848590
839.teresaklosinska2.4121.60979013
840.bronislaw_wenta2.4012.2771240
841.Rosslyn19882.39001.641749
842.marrta2.3791121.548719
843.MagdaBilska2.366002.366
844.betka392.36002.3600
845.kokorzyc2.3561.460625271
846.Hałat_Anna2.35202.103249
847.robin0002.34958901.760
848.snemelk2.3441.1331711.040
849.Kafar_Marita2.3261.296812218
850.Farmer19792.3221.272756294
851.EwaH2.3211.183691447
852.jusyd2.3171.271760286
853.Terluk2.29796301.334
854.dzelka872.2941.241848205
855.hykiel2.28502911.994
856.DorotaL2.283002.283
857.Tomasz_Struk2.275830450995
858.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
859.Banasiak_Antolak2.2511.194779278
860.BogdanB2.2411.216886139
861.los_wiola2.2381.23397827
862.flo_ag2.2159421.19875
863.Krzych.K2.2131.254799160
864.walkip2.206002.206
865.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
866.krzysf772.1668581151.193
867.urbananna2.1622.16200
868.klaudia1996232.1451.229668248
869.kammp2.1391.156766217
870.mago24102.1311.172729230
871.Pitlab2.126266918942
872.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
873.bzdrodow2.0712568071.008
874.osaczony302.0622.06200
875.nenufar422.04801.297751
876.Kozera_Piotr2.04101.441600
877.compnet2.0404502801.310
878.BNowak2.0341.4020632
879.Jarosz_Adrian2.0312.03100
880.efunia2.02402.0240
881.Ivojag2.0226631.012347
882.EANWhitson2.022939781302
883.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
884.ewa.okoniewska1.9969161.0800
885.kasiulek1.984925864195
886.morloth1.9761.97600
887.annastregiel1.9671.374319274
888.DariuszHeręza1.9600996964
889.valdeq1.9321.047625260
890.Ewa_Prejs1.929963693273
891.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
892.redie1.9161.177250489
893.nieznalski1.9141.060632222
894.inez1.9133911.5220
895.kulik_agnieszka1.91195198862
896.kipikasza1.9101.91000
897.xtedek1.9091.15022737
898.terciak1.9001.130585185
899.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
900.yoake1.885889832164
901.anulka241.8841.58525346
902.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
903.sj_sj1.8712821.5890
904.sandy10m1.870001.870
905.Nowik_Grzegorz1.85903631.496
906.apogorzelska1.8561.188458210
907.przemek_m1.8541.005674175
908.joanna_mironczuk1.85306061.247
909.pbacik1.849001.849
910.Akszeingar1.8371.7211160
911.Barbara_Domagała1.8341.83400
912.CaramonM1.824001.824
913.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
914.madzmatron1.80901.8090
915.Woyass1.796838492466
916.Sadaj_Ziółkowska1.7909128780
917.KRutko1.7859348510
918.agusja11.783989602192
919.krzyosiek1.7831.78300
920.Karbowska_Marianna1.763997567199
921.anowi19581.7501.294296160
922.Ciszek_Artur1.7461.170447129
923.Cynthia_Witt1.73099567560
924.anamorf1.730723801206
925.Borchardt_Urszula1.727882642203
926.JSamborska1.717001.717
927.AgnieszkaK1.7121.003548161
928.RyszardT1.709873638198
929.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
930.Sobol741.701831673197
931.lukasz.hyrchel1.696001.696
932.pawełKa1.6911.5801110
933.Psikus_Elzbieta1.691885358448
934.labuska791.6915031.13850
935.StraszMarek1.675886582207
936.Horg1.6721.029418225
937.mar_markiewicz1.66101.6610
938.wicy1.6561.2264300
939.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
940.Slawek_Wojsa1.6422531071.282
941.pawel_tk1.6321.63200
942.guzia281.629592932105
943.Batory_Marcin1.622785655182
944.Boroch_Marek1.6211.4740147
945.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
946.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
947.Ewa_Hus1.6140920694
948.camel531.614596909109
949.maria.j.nie1.60701.6070
950.marlena12061.6021.4998815
951.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
952.piotrowski791.5972522811.064
953.Witecka_Magdalena1.596878564154
954.Andrzej_Welsberg1.583925492166
955.kdgs1.5781.4270151
956.Pawel_Jurewicz1.574131.5610
957.anytram1.555673713169
958.ZofiaWichtowska1.542001.542
959.JanczewskaM1.5381.0010537
960.Wiesła_Bartosik1.538698662178
961.Luziński_Marcin1.537525226786
962.Sikorska_Izabela1.53601.5360
963.Jerzy_Molski1.5369640572
964.Witkowska_Ewa1.5262932171.016
965.Płowik_Hubert1.523210888425
966.kolaczkowska1.523823513187
967.KesslingAnna1.522822481219
968.maria.mazur1.514662635217
969.mholy1.5137527610
970.romano581.507354870283
971.dasobierajuk1.493645710138
972.GąskaMariusz1.49001.378112
973.Joanna_Januszewska1.4881.48800
974.walinska.ewa1.48683762920
975.norbibuu1.4801.48000
976.IrenaZGB1.477807512158
977.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
978.Elik7001.4611.46100
979.mwpch1.457742361354
980.tatarak311.4511.45100
981.RoRo5001.447001.447
982.Kazimierz_Ducin1.442691564187
983.KostekP1.426794459173
984.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
985.konradus1.41101.4110
986.AM_Kalski1.406854369183
987.Musial_Michalina1.403764440199
988.rybolow1.3971.22467106
989.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
990.Marcin_Śnioch1.385636554195
991.Krasowska_Katarzyna1.376710500166
992.Mariola_Hadryś1.373542649182
993.dstancel1.3711.37100
994.wasiliki1.36301.3630
995.anna_wiśniewska1.357469280608
996.Joanna521.34801.034314
997.vnukinga1.345768460117
998.worwag1.342001.342
999.sierszeng1.3381.33800
1000.Pelagiusz1.334665534135
1001.MrDzwang1.33398825788
1002.Magda20001.3301.33000
1003.Darth_Simba1.327183649495
1004.AdamCA1.3241.32400
1005.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1006.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1007.achczi1.305442254609
1008.Vasquez1.2861.28600
1009.e_furmanczyk1.2680892376
1010.sylweczka_221.258001.258
1011.julia_natalia1.2551.25500
1012.jart1.2498290420
1013.gajus811.237771317149
1014.basia1.23401.2340
1015.olka_elka1.2310967264
1016.NikosK081.2291.22900
1017.joff1.22770847544
1018.czj1.224288778158
1019.ananke19661.219629456134
1020.Frezja471.2187454730
1021.tomkarolak1.2117730438
1022.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1023.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1024.Bełc_Paweł1.2009690231
1025.Kupis_Artur1.196743287166
1026.marzanna621.1841.146038
1027.Stęplowska_Anna1.166570251345
1028.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1029.kcocyk1.16148957696
1030.Mroz_Anna1.159001.159
1031.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1032.gumisiek1.14165139793
1033.WH1.132001.132
1034.Horizon1.1311.13100
1035.basiaps1.1291.12900
1036.monikatk1.1139430170
1037.kbinka1.10801.1080
1038.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1039.tpergalo1.0945190575
1040.roman1091.084001.084
1041.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1042.Hoch_Jacek1.08101.0810
1043.Quit1.06801.0680
1044.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1045.enora1.0683657030
1046.Kyjania1.06501.0650
1047.B_Kamil1.0651.06500
1048.Dolkenty1.0651.06500
1049.wołczuch1.05979916244
1050.ewulab1.05929515515
1051.mwkmoch1.0590864195
1052.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1053.Banaś_Robert1.0400712328
1054.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1055.Haegele1.039001.039
1056.Bryś_Martyna1.033347364322
1057.SzaflikJoanka1.03001.0300
1058.Mirek801.03001.0300
1059.witek_mazuchowski1.028570318140
1060.MariaRągowska1.028669620
1061.psemik1.028595302131
1062.MaciaE1.02564529783
1063.krzyko1.01701.0170
1064.Hermanos1.0021.00200
1065.ewabo99599500
1066.Al_Mia99109910
1067.meggie990669218103
1068.karasm988297129562
1069.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1070.honorata986137661188
1071.Dylewski_Adam981518353110
1072.grohel497349639879
1073.Paulina_K9725244480
1074.Elżbieta_Piwińska967519345103
1075.adam.nojszewski96700967
1076.bibiasta965513328124
1077.Cel.Magdalena94845540687
1078.Rysak_Mateusz94500945
1079.JakubRutkowski927498313116
1080.Gugnacki92500925
1081.Kuba_Wojtczak924485285154
1082.Justyna_Musiejewska92345337892
1083.Dawid9991837451133
1084.urszula.chyży.zd.bartold909116473320
1085.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1086.Boretti_Jerzy90344836095
1087.Monika_Ignatowicz901409388104
1088.radekp89500895
1089.Rydzyński_Jan88708870
1090.Kasprzyk_Anna883279239365
1091.Michalak_Mariusz8825083740
1092.tylerversluis87787700
1093.Dzoanis8704614090
1094.arigato358682070661
1095.Kerysek86368016221
1096.Paszkowski86233044092
1097.a.brodowicz861488256117
1098.zajączek85108510
1099.Gruszczyński_Paweł84900849
1100.Bogus_Kuć84843533677
1101.ofski84148728074
1102.miedzajac8336130220
1103.jaskulka8253774480
1104.Old_Water81600816
1105.Macsud80745928563
1106.Wiktor80380300
1107.Wojtek9997983334650
1108.EngelardAneta787389242156
1109.go.sien78650919978
1110.Anna_Radziszewska78200782
1111.zuzanna78078000
1112.Cichy7774922850
1113.LavinkaTrinkelson77477400
1114.HubertLacki76807680
1115.kabzinski_lukasz76400764
1116.krzysztof.kazmierczak758190464104
1117.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1118.Wiesław_F75240329950
1119.tomaszi75075000
1120.Zarzycki_Wojtek749358289102
1121.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1122.siunek74319545989
1123.MalgorzataMat7423870355
1124.robert_duszynski73873800
1125.Monika_I737656081
1126.zmyslowska72749099138
1127.urluch722297283142
1128.majkey72146416988
1129.Tetiana72007200
1130.dopam715380212123
1131.BetiSzu71250815648
1132.Piotr_Smarzewski71107110
1133.pawlowska_katarzyna70570500
1134.Amalienborg70270200
1135.LucjaZatorska69929433471
1136.Respondek_Nicole69369300
1137.kominiak69269200
1138.harufam68806880
1139.jertom68468400
1140.Aneta_Fisel68439321873
1141.jeczaj68168100
1142.Morawicka_Justyna6754710204
1143.Nowik_Andrzej6685589515
1144.aka8366735726446
1145.jorbik66622970367
1146.KDudzik6635150148
1147.pawel_k2316625470115
1148.jperkowski65465400
1149.Cwynar_Justyna6504400210
1150.Szymaniak_Piotr64864800
1151.Uchymiak_Inga642425112105
1152.Dragan63800638
1153.Marszałek_Marek63606360
1154.Yaakov76265401967
1155.katgen62400624
1156.matix12361306130
1157.jolanta_kulinska61300613
1158.Lewandowski_Robert61035917576
1159.tulipan12360260200
1160.Maciek_Ufnalewski594523071
1161.JoannaL59159100
1162.AlicjaSurmacka57600576
1163.Krajewski_Eugeniusz57257200
1164.Kwiatkowski57100571
1165.Skorek_A57126224465
1166.Monika_Piras56942811625
1167.robbi8956500565
1168.Feltynowska_Grażyna559284102173
1169.dalcryz55505550
1170.MarMat55036012763
1171.katarzyna.niedzielko54830218462
1172.Wyszynski_K54500545
1173.Iwona_Cierpikowska54030715578
1174.sla_zeb5400314226
1175.Augusiak_Andrzej53400534
1176.Atena4153153100
1177.szmitmat52925422649
1178.krzszcz51326920737
1179.Kacperm_sz51227516473
1180.KarolG51224920558
1181.DFydrych50200502
1182.WaldemarG49800498
1183.Ving4972972000
1184.Palusinski_Pawel48904890
1185.Marta_Chmielińska48748700
1186.marcin_kowal4873150406
1187.jarymi48404840
1188.Białobrzeski_Marek48200482
1189.Croissante47626915651
1190.Izis47500475
1191.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1192.ask47100471
1193.Dulski_Roman47000470
1194.Grodzieński_ZI46821719556
1195.Beksa459115104240
1196.Zawada_Cezary456658383
1197.Skubik_Michał45445400
1198.marek75544825314055
1199.Wolnik_Joanna44044000
1200.Rostek_Wioleta43826512746
1201.mzj43722916444
1202.Chabrzyk_Piotr43643600
1203.Kubiak_Wioletta43616315258
1204.Ewa_Bodzek43124214940
1205.Samorajczyk_Łucja42742700
1206.Beata_Załęska41925711943
1207.fiolet41618519437
1208.Mariusz_Kucharski412326860
1209.Koplinski_L40904090
1210.Kaniewska_Anna4082727354
1211.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1212.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1213.Augustynowicz_W40321214843
1214.Carolina39900399
1215.olkatom3953192056
1216.Theofilos3892790110
1217.vbstar201038600386
1218.gregorian7638521413932
1219.Wasiński_P38400384
1220.arek_nelke38203820
1221.Grazyna37900379
1222.klocek_danuta37725810118
1223.Krzysiek.f.723751841829
1224.jaklika37413522910
1225.WiesławGajdek37300373
1226.JanNiedźwiadek37003700
1227.MT36503650
1228.herMMan36503650
1229.razare36300363
1230.Dzbik_Agnieszka36121410047
1231.Nykiel_Gracjan36136100
1232.marekzaborski36100361
1233.A.Michałowski3581881700
1234.j.nykiel35500355
1235.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1236.Skibiński_Tomasz3507724429
1237.Beata197734834800
1238.Grażyna34400344
1239.kooiki34115414641
1240.Pilnik_Wiktoryja3411670174
1241.MirosławaP32900329
1242.Michuel3251012240
1243.jacklosi32432400
1244.VValdek32300323
1245.Bogdan_Przyzycki31600316
1246.Pohl_Mateusz31203120
1247.ewa_marciniak3101161940
1248.monika51083061839231
1249.Szalomszalom2030614311944
1250.cisowianka2030300303
1251.ksieski2st30003000
1252.icecrypt29829800
1253.Jolanta672970164133
1254.Skrzetuski_Andrzej29200292
1255.Monika.C28915110929
1256.wlodekro2881718334
1257.Śmiech_Michał28700287
1258.maziarek28600286
1259.EwaMolly2801775053
1260.marzenka2771529035
1261.dgebka27513910729
1262.Anzorge_Anna27427400
1263.carmilla27100271
1264.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1265.Zwierzyniecki26911911733
1266.Budzynowski_Robert26700267
1267.marcinguzek2651578127
1268.szwiling2641587234
1269.aakob42611329435
1270.mmama12611934820
1271.Przegalinski_Maciej2561078861
1272.Mariusz_Maj25625600
1273.Kaffi24912011415
1274.MrTomAsh248018068
1275.Muraszko_Tamara24711110630
1276.dauttieg24524500
1277.Piotrowski_JP2421071350
1278.wlodekja239221018
1279.aelwira235193042
1280.Zadrożny_Rafał22900229
1281.majawojdalski@hotmail.com22622600
1282.bertha22500225
1283.wag-a22400224
1284.Mierzejewski223861370
1285.ewadd22200222
1286.katkul322102219
1287.Rzeszotek_Łukasz22002200
1288.Wiktoria22002200
1289.historyk192022000220
1290.Malinowski_Waldemar21821800
1291.Romain2151186532
1292.gil_kasia21400214
1293.Zygmunt_Zygmunt20500205
1294.sdworak20402040
1295.sadik20212010
1296.polgen7820100201
1297.dorota_bartosiewicz19900199
1298.erazmwol197016532
1299.Bobowiec_Iwona19401940
1300.Gagulski_Lukasz19219200
1301.Jurczak_Bartosz18518500
1302.boena18518500
1303.andrzejkapron18418400
1304.TadeuszChitruszko182150320
1305.Sroka_Stanisław181975826
1306.Rogalińska_Halina180111069
1307.Bazyszyn_Liliana18000180
1308.Tomasz_Swierzb17800178
1309.matt17800178
1310.BeataK17717700
1311.rotry17600176
1312.bogda2521761491116
1313.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1314.Gromadka_Tomasz17394790
1315.alfatronik216900169
1316.Galazka_Barbara165140025
1317.kazik4616316300
1318.eshabe16300163
1319.netsoft163684352
1320.askksa16216200
1321.dziadek_m60161010457
1322.dominikk15500155
1323.wietom15501550
1324.mchoci15215200
1325.natalia1986152994310
1326.JarekK14814800
1327.wld_lan14791560
1328.m.rottenberg14400144
1329.aurora14400144
1330.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1331.Wirtualny141626514
1332.Tomasz_Fiedorek14100141
1333.Moszyńska_Paulina13203894
1334.Diana13013000
1335.Lewandowska_Justyna4412990039
1336.kola1612900129
1337.afra5912812800
1338.basia_pol128812621
1339.anpiet12600126
1340.ANDY321124654217
1341.Olaola1124694312
1342.kathylapoz12312300
1343.Papciak_Małgorzata12212200
1344.JulieMCRSz11811800
1345.efkama11700117
1346.Gorecka_Malgosia11411400
1347.Irek_Bartkowski11000110
1348.lojka3511011000
1349.fplaton11011000
1350.vivace10901090
1351.111chris108592623
1352.adrianm107623213
1353.Gryczewski_Witold10600106
1354.joannakov10600106
1355.Michnowicz_Alicja100652015
1356.Bozenna990990
1357.Danna8994095
1358.majaszpot980980
1359.Bea9667290
1360.jabłońska-kruszewska_a960096
1361.Andrzej_Stanislaw9256036
1362.adrian.g909000
1363.Doda698950327
1364.WelkaGrzegorz8848373
1365.kubajaworski848400
1366.AnuszewskaHonorata8406123
1367.marekkronikarz840084
1368.SztylerE8338396
1369.Sofeicz797900
1370.Starszewska_Marta770770
1371.Izabelab767600
1372.mos_s7328441
1373.Kożuchowski_Albin7106011
1374.Łuczniewski717100
1375.Baczewski_Robert660066
1376.Hubicki_Roman600600
1377.Grzegorz_Bączek590059
1378.geneo590590
1379.adriana123595900
1380.skol490049
1381.Pecherska_Agnieszka4803810
1382.kaphis474700
1383.Gleinert_Karolina460460
1384.Dendrophilus440044
1385.akamieniak434300
1386.Editche420042
1387.Górska_Jadwiga420042
1388.KrystianJan400040
1389.Bajkowski_Bartosz4003010
1390.Dubiczyńska_Maria390039
1391.Marek_Wysocki390039
1392.Marek_Krzyżanowski380038
1393.agatek1806380038
1394.Adam_Leszczyński360036
1395.jkdobro353500
1396.Seba_Piotr3214162
1397.jbstruzik290029
1398.k_skrzyp280028
1399.andrzej2511250025
1400.Antolak_Olga150015
1401.bulledesavon140014
1402.digajewski2110
1403.geminioctavia1100
1404.Pawłowski_Tomasz1010
donate
Online: 108, ver. 1.71 © 2010-2018 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::