http://geneteka.genealodzy.pl/

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 23.308.68612.060.8617.720.2553.527.570

1.Incognito563.057327.221147.14888.688
2.Danecka556.966307.068179.27270.626
3.bozenabalaw527.754302.287170.06255.405
4.Jabłoński_Edward514.913275.027176.40363.483
5.Wojciech_Liśkiewicz433.209211.641141.73579.833
6.eliza1952397.127224.454122.36150.312
7.janusch393.249211.886139.03042.333
8.mmaziarski372.701134.791182.71455.196
9.jackun304.201150.70396.21057.288
10.Skrzypczak_Bogumiła267.739143.09889.44035.201
11.Basia_W265.669134.747105.55825.364
12.Sobieraj_Ewa265.500144.93185.18035.389
13.Misiewicz_Elżbieta254.503128.24796.71929.537
14.danisha250.716107.879108.99833.839
15.WZI248.127183.72322.70541.699
16.Turek_Bożena231.916122.70483.48525.727
17.Jaskólska_Ewa225.915111.54884.61929.748
18.Michał_Golubiński205.526107.12963.12635.271
19.Tylingo_Bozena202.783102.75969.84730.177
20.jerzy_nowosielski196.69295.48362.93538.274
21.Ciesielski_Marcin184.79173.45159.49951.841
22.urszula_swierczynska177.30898.61654.83123.861
23.Czarkowski_Jarosław162.63787.16552.74922.723
24.Izabela_Czaplicka152.31070.22561.30320.782
25.Rafał_Albiński150.48669.54243.13337.811
26.halina147.26082.39449.04315.823
27.magnowa144.49875.80451.33417.360
28.Marek_Delert142.68370.84457.64214.197
29.Michał_D.Wysocki141.18887.94530.30022.943
30.asska1139.10174.72950.12414.248
31.nowak137.25973.27539.90324.081
32.mteresa133.70164.72553.79615.180
33.bazie133.64373.59944.70315.341
34.WaldemarChorążewicz130.78341.41850.62338.742
35.jurekzur130.53770.41243.49016.635
36.Wilfried125.69468.08442.28915.321
37.igoriosso125.69162.13538.77424.782
38.Krystyna_Stanisławska117.21765.84337.11214.262
39.Barbara_Kubcka117.00757.89743.73115.379
40.K_Zochniak113.37144.01733.60535.749
41.Krystyna_Malik113.14163.36937.11112.661
42.Makowiecka_Krystyna111.11121.30852.09537.708
43.Myslinski109.63563.37735.27310.985
44.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
45.marta1044107.34644.41929.88633.041
46.jorgus06104.97261.06528.91014.997
47.DorotaK99.64158.80427.04313.794
48.dRob97.53454.56529.45713.512
49.JanKontek95.39267.43619.4578.499
50.JZI92.36147.03932.50212.820
51.Berens_Jan90.41949.89629.32611.197
52.Karsowianin89.35651.29531.0646.997
53.Steamroller_Fly86.95453.63923.13510.180
54.MarylaW.86.39730.37739.05616.964
55.Tulej_Anna85.18644.37231.5839.231
56.Kaczmarek_Aneta84.92257.01711.18116.724
57.gz141184.12146.57128.4649.086
58.Tomek_Bogiel83.22651.37722.5359.314
59.mziel83.10441.59123.57417.939
60.Klass_Jolanta82.81546.00020.97915.836
61.pronobis82.25333.29642.9635.994
62.alus81.69531.73729.01720.941
63.krzysztofjach181.66444.76827.8549.042
64.Majewska_Renata81.26048.76724.9177.576
65.ArturWilkicki80.72240.87021.54818.304
66.Andrzej_Wójcik78.29543.35426.5318.410
67.szubog76.05240.72626.6138.713
68.przodkowie.com75.697047.36328.334
69.kabe075.41938.35329.3267.740
70.kotik774.80232.74819.74422.310
71.Marynicz_Marcin74.76029.01731.96213.781
72.ezoteryka74.48540.89325.4498.143
73.Staporek_Kamil74.16735.34428.8299.994
74.bkrajewska73.37536.55326.52110.301
75.Wlodzimierz_Macewicz73.16248.86115.7248.577
76.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
77.BERNHARD0169.22435.32924.5839.312
78.Ćwikliński_Leszek68.24142.52717.7197.995
79.Grabska_Iwona66.88536.27123.7706.844
80.Kamila_Szymankiewicz66.28712.59250.9982.697
81.Gośka65.10527.74731.1686.190
82.Sludkowski_Darek64.78832.84622.5649.378
83.ChmielowskaAnna64.68230.47815.39018.814
84.Dębowski_Józef64.58935.93021.6846.975
85.kosinska_karolina63.30329.91628.8914.496
86.AniaS61.87830.26023.2628.356
87.Maryla_Celmer60.85630.16623.8336.857
88.Jozef1159.47425.54018.83415.100
89.Komorowski_Longin59.06932.21521.0745.780
90.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
91.BASIAPUSZ56.29931.42718.9765.896
92.Krzysiek_Imiołek56.27323.14123.2459.887
93.milosz56.12918.45020.28617.393
94.Eugeniusz6555.79926.95117.76511.083
95.JMrozowski55.21838.80211.2115.205
96.aldonalata53.55126.39219.1048.055
97.Paź_Jacenty52.63328.87215.4648.297
98.Mania5352.26835.70011.6284.940
99.aniaosin51.84327.03618.7756.032
100.Kornelia_Major51.07426.43614.63710.001
101.Koprowski.Jerzy50.16622.54721.2116.408
102.peters48.42728.09314.4705.864
103.frisgaard47.61525.28414.1548.177
104.krambud47.50815.32124.1937.994
105.Bożena_Kaźmierczak46.68221.85818.8255.999
106.Wojtowicz_Danuta46.66023.33216.4336.895
107.olerys46.65125.63512.9008.116
108.Rafael46.46225.72613.4487.288
109.katnal45.67126.31413.9075.450
110.Jabłonowski_Marek45.55526.9436.63311.979
111.Zofia_Gasperowicz45.07919.53318.9086.638
112.tomekpn43.51320.14417.0176.352
113.Nikołaj43.0346.29225.06911.673
114.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
115.janden42.31022.71314.7434.854
116.Lichtblau_Dariusz42.23924.57413.0254.640
117.Haponiuk_Daniel41.58020.95616.2384.386
118.Rzechowicz41.35516.91220.5803.863
119.janocha141.13221.3638.52211.247
120.Kośnik_Krzysztof41.08424.62510.6505.809
121.Janina_Cichosz40.79726.8969.9353.966
122.maed40.59623.02711.3106.259
123.Kasaaja40.50522.06713.6254.813
124.Gordiasz40.4791.18639.2930
125.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
126.Janusz39.85114.84921.2233.779
127.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
128.Grażyna_Przybysz39.43311.92623.4944.013
129.GTG_Silius_Radicum39.1610039.161
130.Aleksandra_Piętak38.91320.01614.0334.864
131.bogdan03038.79615.02815.2348.534
132.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW38.68116.69517.3564.630
133.Romanowski_Piotr38.36816.15914.6567.553
134.ozanka38.21519.89413.2935.028
135.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
136.Alfut_Piotr37.3227.30528.6411.376
137.moyra77737.29219.73810.1307.424
138.piotrpola37.00819.60813.3684.032
139.Wieros36.83820.40012.7813.657
140.wanda-grys36.57526.0421.0189.515
141.Czerkawska_Ewa36.40920.52915.256624
142.jur58boz36.29118.89214.4502.949
143.Mirek.Kozak36.24717.7688.05710.422
144.Świstak_Elżbieta36.10520.6449.9255.536
145.kolokolo35.55319.15513.2823.116
146.GRAZYNECZKAAA35.47118.33211.5685.571
147.mwpkk35.14918.02513.2793.845
148.skapska_honorata34.82215.96812.2826.572
149.Popkowicz_Bronisław34.56916.74211.1206.707
150.Baciński34.45413.0999.08712.268
151.Sznober_Barbara34.4477.8265.69820.923
152.Brozek_Oskar33.78217.9139.4906.379
153.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
154.włodzimiest33.28824.9001.2077.181
155.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
156.Wioletta33.0117.48324.817711
157.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
158.stanisław4832.69823.6086.4952.595
159.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
160.Ma_Sza32.39815.51112.4224.465
161.gregorry195332.07120.8177.2044.050
162.karabowicz_radek31.97516.13512.9782.862
163.jarekrad31.87817.27011.5173.091
164.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
165.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
166.kate10331.16715.42811.3364.403
167.Kasia_Marchlińska31.11930.4316880
168.zbyszek.p7030.89313.66513.8223.406
169.zbbudzik30.82818.2379.5183.073
170.BasiaR30.53815.49612.5382.504
171.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
172.Krystyna_Domańska30.32613.90210.5345.890
173.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
174.Bibi30.10914.94511.3903.774
175.aerbert29.67818.6646.2654.749
176.angoss29.60517.0669.2373.302
177.Bożena_Prymus29.18010.45112.2846.445
178.GrzeS28.89113.44511.1744.272
179.sowa7328.77517.2497.8093.717
180.Kokosinska_Urszula28.43512.52011.2494.666
181.Lag200028.33813.50211.9132.923
182.angap28.31812.80112.4453.072
183.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
184.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
185.Maria_Brylska27.62022.1975.4230
186.miras12127.38918.2237.3101.856
187.jerkre27.06515.1749.4042.487
188.Augustyniak_Irena26.98811.18612.5303.272
189.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
190.MGieras26.90513.7719.8113.323
191.Anna_S26.89622.2352.9251.736
192.Janina_Hyb26.25513.2069.8253.224
193.Krycha26.14422.18703.957
194.mariola6126.0135.40315.0395.571
195.kujawiak25.90414.8378.3962.671
196.kamilo8625.81211.53313.599680
197.ATUIN25.63913.0409.0123.587
198.Nizioł_Krzysztof25.56111.4007.2016.960
199.Gawlik_Andrzej25.55217.0543.8244.674
200.Olik25.31812.4419.4713.406
201.Stawska_Mirosława25.16911.9937.4885.688
202.Ilona_Gieras25.06113.7998.0873.175
203.dzicz24.8906.8556.41011.625
204.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
205.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
206.Maria_Baginska24.64611.4879.9073.252
207.Petrax24.62812.70710.2971.624
208.Piotr_Romanowski24.00810.2626.9446.802
209.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
210.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
211.kawal23.78315.5394.1994.045
212.m_jaro23.74615.2205.9612.565
213.stradów23.58617.3763.2962.914
214.tomes23.3799.7249.1214.534
215.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
216.Jagielski23.27911.6688.5483.063
217.Adamiec_Walenty23.21512.6218.4942.100
218.iwomi23.19613.8698.2131.114
219.Piotr.M23.01611.1229.6882.206
220.Krzeminski_Darek22.83512.3748.2162.245
221.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
222.ela_cwiklinska22.72213.6487.5531.521
223.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
224.MagdaT22.67411.4106.9854.279
225.sloniatko6022.49615.9721.7264.798
226.Koluszkowski_Henryk22.26612.7045.9723.590
227.MariannaF22.25012.4087.4532.389
228.mena_u22.24211.2629.9171.063
229.piotrsm22.12513.3826.2902.453
230.RoPson22.0888.4409.3124.336
231.magda_lena22.02514.2054.9622.858
232.Sroczyński_Włodzimierz21.89821.89800
233.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
234.hania21.71311.1677.9692.577
235.kucz_agnieszka21.68313.4576.3591.867
236.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
237.kaskam21.38112.7484.7893.844
238.jurekstefan21.1105.55212.6232.935
239.mlawiak21.09512.5235.9202.652
240.Janina_Tomczyk20.7659.0488.3943.323
241.Teresa_Milka20.3889.0084.3826.998
242.Jules20.36611.6295.5203.217
243.Marciszewska_maria20.3568.4217.5814.354
244.Nastian20.3234.05112.0834.189
245.arborpl20.28111.3546.6562.271
246.Domirka20.07310.4826.6462.945
247.Rostkowski_Mariusz20.04310.2257.7872.031
248.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
249.aligatormp19.90019.90000
250.ula1119.8349.7807.3452.709
251.halina4419.49211.9345.4592.099
252.walet19.32014.1894.272859
253.margit19.3127.59110.4441.277
254.angie19.30218.7300572
255.arletaso19.14211.8182.6704.654
256.Dąbr_Włodek19.07011.9786.221871
257.artur.kozminski19.06311.4164.7792.868
258.michal7218.9909.7057.2012.084
259.Berendzik_Malgorzata18.82710.0996.4352.293
260.hannaostoja_swierczynska18.80710.3736.4681.966
261.beata_anna118.6736.05411.5671.052
262.barbarag.18.65513.75504.900
263.jmzolt18.6189.3225.0284.268
264.zetka18.53910.4175.7862.336
265.Maślanek_Joanna18.45310.0616.2292.163
266.grzesm18.3819.6945.1673.520
267.Daniel_Leszczyk18.1829.8206.2432.119
268.Machnowski_Robert18.01211.5094.2752.228
269.magdalena7217.9309.1976.6952.038
270.krzysztofklemens17.9189.4921.7116.715
271.Mamaj_Jan17.91810.6733.8583.387
272.Projekt_OPI17.9019.9316.0481.922
273.Kołpacka_Anna17.8326.24710.5251.060
274.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
275.B_Boa17.6138.4047.1492.060
276.Mariańska_Małgorzata17.5988.6195.5383.441
277.Kozłowska_Elżbieta17.56512.6833.3231.559
278.beatab17.4798.4712.6686.340
279.grara17.45710.4305.1081.919
280.bodzio5417.4279.8664.4543.107
281.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
282.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
283.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
284.Gospel17.15910.2114.9012.047
285.Wojciechowska_Ewka17.12410.7314.7821.611
286.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
287.elżbieta17.03010.4002.9843.646
288.Andrzej.P16.95014.1751.921854
289.Jado16.93510.9884.8491.098
290.marek_kondrat16.87714.7271.613537
291.julka6616.83611.3134.2771.246
292.Suska_J16.7979.3775.5701.850
293.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
294.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
295.joanna8416.48610.3214.5281.637
296.Juszyba16.47411.2333.4011.840
297.Wiśniewski_Adam16.3376.8697.0522.416
298.pgorzad16.1628.8415.6301.691
299.Inula16.0687.8716.6231.574
300.dorotan16.0581.4475.9278.684
301.Strojczyk_Waldemar15.9618.7755.0472.139
302.mrozowski_robert15.92511.7057333.487
303.vitoo15.86510.5431.6123.710
304.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
305.mmoonniiaa15.7477.6086.3771.762
306.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
307.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
308.wisnik_k15.6449.3444.0612.239
309.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
310.kwroblewska15.5407.5582.9525.030
311.Rozenau_Adam15.3827.4377.9450
312.m_gry15.3819.1063.2213.054
313.Ela_Ginalska15.3677.6735.4902.204
314.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
315.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
316.rdet15.0986.3963.8744.828
317.Adalbertus15.068011.2543.814
318.kasiek14.9827.3614.8282.793
319.Krzysztof_Gruszka14.9437.7186.433792
320.Lenaar14.91313.0465131.354
321.Kurzyjamski_Wojciech14.9056.4427.715748
322.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
323.karolinaw14.8627.4194.6272.816
324.barbara_barbara14.7188.0684.5482.102
325.Wojewodka_Monika14.7178.6384.5051.574
326.Szczepaniak_Tomasz14.64311.0452.0281.570
327.Stachwiuk_Elżbieta14.6287.6053.7043.319
328.Piotr_Juszczyk14.58111.7142.335532
329.maluszycka14.5327.8804.5102.142
330.Raciborski_Marek14.49114.2860205
331.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
332.Brudka14.2486.8535.0502.345
333.megagrzechu14.1517.2325.4521.467
334.krzypov14.1497.7582.2264.165
335.Bartnicki_Jerzy14.1348.7482.2543.132
336.ztelega14.0977.6934.8881.516
337.luigi3713.7537.6023.8052.346
338.Walder_Wisława13.6744.89708.777
339.agac13.4836.5161.6665.301
340.Jakubas_Eugeniusz13.4377.0104.2652.162
341.marjolena13.3974.7546.8681.775
342.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
343.kulsob13.3437.2204.5841.539
344.Wilnianka13.3118.2083.5001.603
345.MMar13.3016.9884.7641.549
346.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
347.Viola_AP13.2406.3485.3571.535
348.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
349.Grzanecki_Wojciech13.1408.7174.4230
350.Czyżewski_Bartłomiej13.1178.4532.5442.120
351.Bogusław_Woyciech13.0297.0203.9922.017
352.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
353.hal.ka12.9579.4102.951596
354.Metalloviec12.9297.3824.2651.282
355.Yskelo12.8907.82805.062
356.kat_pas12.7313.8147.5721.345
357.Hening12.6979.7092.201787
358.ToniR12.6726.4182.5253.729
359.rzeczycka_katarzyna12.6482.0807.2063.362
360.griszka5012.6059.5632.97369
361.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
362.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
363.olaf1712.52811.07301.455
364.Jazzek12.38712.38700
365.Arek_Bereza12.2226.4584.1591.605
366.Irena_Kaczmarek12.1576.1884.7951.174
367.krzaja12.1168.8442.382890
368.sarna21512.05510.399724932
369.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
370.dorocik13311.9317.4973.0131.421
371.Ewa_Brzezińska11.8507.2613.1071.482
372.basiula11.8145.7113.1292.974
373.krysmag11.8035.9823.7932.028
374.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
375.Magdalena_Smolska11.63010.96114655
376.Garnek_Jarek11.578010.608970
377.Stasiak_Michał11.5756.3634.215997
378.DorotaP11.5115.6514.2091.651
379.Gołowicz_Michał11.4854.8694.7351.881
380.brulion11.3812.6328.71237
381.jacwes11.349011.3490
382.Pokorski_Marian11.3447.0484.2960
383.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
384.nuernberg11.1687.0561.5602.552
385.tobi11.1676.3593.5211.287
386.marekamin11.1408.4071.763970
387.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
388.maciejowski11.0774.3283.9332.816
389.KPM11.0015.7783.4201.803
390.krysta_s10.9635.4244.0381.501
391.historyk9910.9364.4303.7782.728
392.agnieszka599510.9363.1225.6942.120
393.Marcin_P10.8121.2918.2761.245
394.Borkowski.Wojciech10.7615.3934.2311.137
395.Emkael10.7506.8852.2391.626
396.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
397.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
398.kubakpro10.6266.0653.905656
399.Piachu210.5817.5811.2631.737
400.rencr410.5586.2391.8482.471
401.kronerhalina10.4646.4274.0370
402.Gryz_Elżbieta10.4265.3943.8871.145
403.jolaprokopiukbathelt10.3915.5222.3232.546
404.Rober_Starczewski10.3805.9572.8761.547
405.PabianAus10.3545.9343.3981.022
406.szczelba110.3515.3583.9701.023
407.Kucharro10.3084.6454.3201.343
408.maria112m10.3033.7475.2261.330
409.donchichot10.2885.0622.9922.234
410.szczesna10.2445.4274.332485
411.Łopiński_Jacek10.2389.091744403
412.zbzukowski10.2355.3723.963900
413.J.Borycki10.1683.4925.1781.498
414.mariola071110.07007.5562.514
415.sieruga10.0545.7953.927332
416.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
417.czarnuszewicz_bozena9.9145.4633.0441.407
418.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
419.kasejuka9.8356.0622.6911.082
420.Słomińska_Dominika9.8354.9423.8241.069
421.Oleszka9.7993.0686.027704
422.Urszula_Pogoń9.7844.0961.8033.885
423.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
424.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
425.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
426.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
427.Bednar9.6545.6201.8522.182
428.magat19.61309.6130
429.Genowefa9.6093.2505.771588
430.marekn1249.5455.2223.325998
431.Matuszewska_Magdalena9.5454.6023.8701.073
432.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
433.miremik9.3725.0063.2821.084
434.ew_mar9.2905.8952.661734
435.Darek_Kiliszek9.2794.6783.678923
436.Michał_Kazimierz9.2401.5507.207483
437.Rutar9.1845.1122.0092.063
438.Jreneusz9.1691.9744.8542.341
439.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
440.OlaH8.9846.2852.104595
441.andrzej.drogosz8.9704.6133.2951.062
442.GZuzak8.9554.9453.136874
443.maja678.9504.4023.709839
444.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
445.Agnieszka_Wójcik8.9064.8013.107998
446.elgra8.8498.84900
447.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
448.Niemirski8.7694.4343.2861.049
449.aktawres8.7506.84701.903
450.marzanna1758.7451.4194.0763.250
451.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
452.Ula_W8.5806.3871.882311
453.SILAM8.4966.1782742.044
454.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
455.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
456.papakulka8.3706.6961.122552
457.Odrowąż8.3414.7992.597945
458.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
459.opol8.2807.703396181
460.madzia3278.2587.7790479
461.badur8.2224.3222.8641.036
462.wojtstyp8.2196.8033251.091
463.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
464.monika.wałuszko8.1834.2463.262675
465.Mieżyńska_Danuta8.1692.7194.1381.312
466.Marzanka8.1593.9983.356805
467.krak2108.0732.6474.567859
468.PawS968.0429025.9571.183
469.Walczak_Marta8.0384.4961.6901.852
470.Sławiński_Jacek8.0363.6043.443989
471.J1anka8.0006.784896320
472.SebastianS7.9527.0299230
473.MIRMAZEK7.9247.7910133
474.ewakuszlik7.9065.0642.423419
475.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
476.sekutnica7.7467.74600
477.RobertC7.7407.74000
478.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
479.anusia16107.6875.42702.260
480.NS_Jurek7.6823.9952.821866
481.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
482.Schaetzlein_Michael7.6619907.562
483.Joculus7.6216.6550966
484.Nowocin_Beata7.5233.1662.3452.012
485.Lasocki_Wiesław7.4853.8272.3641.294
486.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
487.HalinaLitka7.45907.4590
488.Kwos7.4585.2791.0451.134
489.x_hanna7.4364.8271.1191.490
490.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
491.poschadel7.4062.8653.2821.259
492.pawko2237.3663.3981.6212.347
493.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
494.gaolcia867.3631424.6902.531
495.Król_Majewska7.2353.97403.261
496.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
497.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
498.kziecina7.1657.105060
499.Ludwik_Olczyk7.1603.6222.962576
500.A.Kuba7.0084.4841.925599
501.mariuszek696.9622.6952.5641.703
502.rjancz6.9232.8203.473630
503.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
504.Teerose6.84504.2572.588
505.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
506.charston906.7796.77900
507.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
508.naplopo6.7463.1925283.026
509.basik6.7074.82601.881
510.tonffillka6.6883.8412.120727
511.Skolimowski_Tomasz6.6582.9192.747992
512.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
513.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
514.graffik6.6082.8833.7250
515.Anetta_726.5563.3952.495666
516.Alinka6.4545.26401.190
517.mira_wiech6.4503.7672.335348
518.Lukasz_Fajfrowski6.4004.2641.191945
519.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
520.broż_ka6.3223.5062.153663
521.mirst6.3153871.7974.131
522.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
523.Janka286.2374.5781.043616
524.rybecka6.2236.22300
525.KARSKIRADWAN6.1982.4645623.172
526.Tomasz_Jedynak6.1873.4452.054688
527.Kowalski_Paweł6.1693.5661.909694
528.Jason85246.1448624684.814
529.neumann6.1315.116557458
530.Gransztof_Anna6.1133.3191.6621.132
531.Aleksandra_VanBever6.108006.108
532.lukas495.9983.7541.708536
533.Małgorzata20055.99504.5041.491
534.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
535.Gałkiewicz_Urszula5.9271.0314.343553
536.Janusz_Kielak5.9044.596461847
537.Maj_Paweł5.9005.90000
538.rawli5.8762.4992.3111.066
539.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
540.keresz5.8235.36136894
541.grabkk5.8153.3322.4830
542.kulig325.7773.0482.504225
543.Grażyna.K5.7615.76100
544.Stando_Piotr5.6953.66202.033
545.jansz5.6733.1951.779699
546.GG_Grudzien5.6485.5329224
547.Stefańczyk5.610005.610
548.Kira5.6072.3723.2350
549.Knapp_Małgorzata5.5795.01053534
550.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
551.marzenska75.5102.6532.102755
552.Socha5.4764.640687149
553.kiniastr5.4695.46900
554.Marek-L5.4451.0163.634795
555.Aga_Brz5.4262.6132.364449
556.bachach5.4249783.473973
557.aaricia1045.3962.9831.577836
558.jakozak5.3833.3251.604454
559.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
560.malkam2555.3523393.2231.790
561.jarumasta5.3512.8909341.527
562.Paula2575.3393.0051.983351
563.kkurys5.2945.29400
564.Ewa_Tańska5.2783914.8870
565.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
566.vicek19785.2542.7681.887599
567.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
568.62_6105.2073.0121.583612
569.Malgonia5.1512.4982.056597
570.Bartek_M5.1333.0542.0790
571.tomczyk5.0793.43501.644
572.DankaW5.0791.5553.181343
573.Lubryk5.044314.288725
574.karol4445.0382.9121.589537
575.Włodzimierz5.0303.440780810
576.Paweł_Pyszniewski5.0251.1632.6531.209
577.krzan5.0231.9901.2761.757
578.Jakub_Rokita4.9913.1551.124712
579.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
580.Katarzyna_714.9694.947022
581.wojtek234.9054.90500
582.poszukiwaczka604.9003.770944186
583.Stochnialek_Hanna4.8912.5051.2861.100
584.Maria-Teresa4.8712.9861.772113
585.keret4.8672.7562.01893
586.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
587.Stanikowski4.8083.594904310
588.pawkos834.8044.80400
589.Szczepaniak4.7973.551830416
590.manyek21124.7334.73300
591.Kacper_Czerwiński4.7274.1875400
592.ahalaburda4.7246733.523528
593.tyburski4.723004.723
594.Florek_Jacek4.7232.1802.273270
595.mastalerz4.7022.4321.835435
596.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
597.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
598.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
599.Mirek19004.6233.1451.014464
600.Kocoń_Leszek4.60504.020585
601.Mustad4.5892.7531.8360
602.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
603.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
604.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
605.Forma_Eugeniusz4.539004.539
606.Eder4.5342.5971.758179
607.Majcher4.5322262394.067
608.Livia_Ditto4.5273.2391.175113
609.WPawlica4.4592.3391.581539
610.Zubrzak4.4362.1766201.640
611.PiotrG4.4212.7541.457210
612.Ceborski_Krzysztof4.3773649153.098
613.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
614.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
615.rendziojaroslaw4.2832.618747918
616.barbarafasiczka4.2714.27100
617.Albin_Kożuchowski4.2473.7710476
618.Piotr_Młynarczyk4.2462.0054741.767
619.Robert14.2302.764841625
620.Sławek_Binczak4.22704.2270
621.Ania_Witkowska4.1872.821928438
622.mglinkow4.1781.0272.890261
623.Scowron4.1552.7101.38560
624.arnel4.1033.472113518
625.Kubalska_Agnieszka4.0853.8072780
626.andziulam4.0601.1412.382537
627.pawel.dyda4.0551.8839141.258
628.imagines4.0514.05100
629.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
630.OlszewskiD4.0451.1502.754141
631.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
632.prazmowska4.0382.1491.491398
633.robi1123.9932.4491.106438
634.amarylis393.9863.98600
635.jerzy_kolodynski3.9681.6601.0941.214
636.BogusławBykowski3.9612.475935551
637.loknok13.94602.4891.457
638.jozek3.9211.5761.851494
639.ewastepien3.8201.9821.464374
640.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
641.susic3.7803.78000
642.marla3.7721.8781.477417
643.JMarchewka3.7723.77200
644.Bugajska_Joanna3.7652.0461.258461
645.GosiaLemanczyk3.7482.772539437
646.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
647.Chojak_Jacek3.6771.5879851.105
648.mirkania3.6742.502924248
649.nicky3.6723.258245169
650.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
651.Ulcia_d3.6103.32421868
652.annaurban3.6033.60300
653.Sieczkowska_Elżbieta3.6021.5462.0560
654.tosia513.5913.59100
655.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
656.jerzymichal3.5671.879936752
657.Artur593.5502.0441.115391
658.anna12643.5363.1114250
659.piotr_nojszewski3.5281.8055601.163
660.marwro3.5153.51500
661.asdmjs3.5012.491669341
662.Magroski493.4763.27610991
663.Kolank03.4743.1623120
664.labarnerie3.4721.9211.193358
665.ska83.4583.45800
666.Marcin_Z.3.4392.8690570
667.monikab3.4119195091.983
668.WiktorK3.4103.41000
669.Yerma3.4062.315818273
670.RobertGóra3.4021.9001.128374
671.ELADAB3.4021.9621.056384
672.mejpien3.3638161.980567
673.ambrozja1003.3572.284695378
674.Kociołek_Andrzej3.35503.3550
675.przeski3.344003.344
676.robert.kantorek3.3421.0062.3360
677.janinka273.3402.41885963
678.Agata_KJ3.3161.7531.165398
679.Darq3.3133.31300
680.bialy203.3072.374350583
681.krybas3.2982.143916239
682.Rozmysłowski_Marek3.2972.409342546
683.ostrowiecki3.2772.7924850
684.MonikaNJ3.2531.0062.083164
685.Pietkun_Karolina3.2443.24400
686.kasiamon3.2271.2491.521457
687.Lukrecja3.2211.5231.272426
688.aisa3.208003.208
689.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
690.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
691.Lipka_M3.1852.290407488
692.kasik5003.1841.881852451
693.bezet3.1781.1511.884143
694.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
695.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
696.halmarki3.156003.156
697.kwiech3.1523.15200
698.Mimzy3.1441.7041.147293
699.EwaH3.1381.1786911.269
700.Dampc_Kasia3.1332.5530580
701.annapytel3.1308481.970312
702.Bialas_Malgorzata3.1281.5171.187424
703.jarekmadej3.0991.717978404
704.tomekov3.0871.4943311.262
705.Dane_Kasia3.057003.057
706.Teodozja3.0551.99197292
707.Lange_Jerzy3.0543.05400
708.Krystyna_Moćko3.05108012.250
709.Tadeusz_Pilat3.038003.038
710.EdwardB3.0313.03100
711.kasia_wilcz3.0271.0571.684286
712.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
713.dorpaj3.0181.826621571
714.kimar112.98212.9810
715.Olczyk_Paweł2.9541.725926303
716.Gawski_Marcin2.95402.9540
717.Majtka_Łukasz2.9491.14301.806
718.ryszardgarncarek2.9401.5731.055312
719.majkuss2.9341.298929707
720.Kostkowski2.91696201.954
721.drrejment2.91501.7861.129
722.leszcz2.9101.600817493
723.michalina1802.8951.654864377
724.JolantaN2.878212.040817
725.robin0002.87758902.288
726.Markus2.8681.61501.253
727.adiglowacki2.8512312.59525
728.grad2.8501.5941.2560
729.jareczkisz2.8501.647924279
730.Durka_Stanisław2.8232.82300
731.Urlich_Tomasz2.8196543861.779
732.Tajgete2.7971.542955300
733.wojtwk19122.7391.651858230
734.Jankowski_MA2.7301.69001.040
735.Miraś_Ireneusz2.719002.719
736.Edmunda2.7181.0931.6250
737.iksdar2.7031.434968301
738.MonikaS72.6981.2801.162256
739.george2.6782.67800
740.T_Chamerski2.6694697241.476
741.jolantaw2.6631.695663305
742.martyna_j2.65780001.857
743.karolszotek2.647002.647
744.Lubieński_Krzysztof2.6462.0320614
745.monika_kurek2.6421.5481.0940
746.Irena_Monika2.6095326291.448
747.ina2.5962.59600
748.Lukasz_Kuc2.5822.58200
749.gruszczyński2.5791.422870287
750.zawbor2.5561.307970279
751.tg3a2.5477481.440359
752.jbaginski2.5361.336937263
753.Gabriela_Ch2.5341.2981.014222
754.grzesław2.5311.368821342
755.astraIII2.5291.677391461
756.roza.kruza2.5291.1611.095273
757.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
758.annape2.50802.303205
759.misty692.4922.14525493
760.beatabistram2.4811.312242927
761.gbryk2.4771.268949260
762.KasiaD2.4702.47000
763.Misztal_Ewa2.4671.299962206
764.hagna112.4631.7920671
765.Joel_S2.4412.44100
766.Katrinson2.4291.388720321
767.Miazek2.421983848590
768.teresaklosinska2.4121.60979013
769.bronislaw_wenta2.4012.2771240
770.Rosslyn19882.39001.641749
771.marrta2.3791121.548719
772.MagdaBilska2.366002.366
773.betka392.36002.3600
774.kokorzyc2.3561.460625271
775.snemelk2.3441.1331711.040
776.Farmer19792.3221.272756294
777.jusyd2.3171.271760286
778.Madzik882.3148431.271200
779.Grabis_Mirosława2.30402.3040
780.Hałat_Anna2.30002.103197
781.Terluk2.29796301.334
782.dzelka872.2941.241848205
783.hykiel2.28502911.994
784.DorotaL2.283002.283
785.Tomasz_Struk2.275830450995
786.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
787.Obidka2.2622861.307669
788.Banasiak_Antolak2.2511.194779278
789.BogdanB2.2411.216886139
790.los_wiola2.2381.23397827
791.flo_ag2.2239421.19883
792.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
793.urbananna2.1622.16200
794.kammp2.1391.156766217
795.mago24102.1311.172729230
796.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
797.osaczony302.0622.06200
798.nenufar422.04801.297751
799.MagiQ2.0461.452419175
800.Kozera_Piotr2.04101.441600
801.compnet2.0404502801.310
802.BNowak2.0341.4020632
803.Jarosz_Adrian2.0312.03100
804.efunia2.02402.0240
805.Ivojag2.0226631.012347
806.Wojciechowska.Natalia2.000912839249
807.ewa.okoniewska1.9969161.0800
808.Purski_Jan1.9911.0699220
809.morloth1.9761.97600
810.olenski_jan1.975001.975
811.valdeq1.9321.047625260
812.pbasik1.9171.1707470
813.redie1.9161.177250489
814.nieznalski1.9141.060632222
815.inez1.9133911.5220
816.Wojciechowska_marta1.912184992736
817.kulik_agnieszka1.91195198862
818.kipikasza1.9101.91000
819.terciak1.9001.130585185
820.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
821.yoake1.885889832164
822.apogorzelska1.8841.189458237
823.anulka241.8841.58525346
824.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
825.Uszyńska_Hanna1.872797651424
826.sj_sj1.8712821.5890
827.przemek_m1.8541.005674175
828.joanna_mironczuk1.85306061.247
829.pbacik1.849001.849
830.Akszeingar1.8371.7211160
831.Barbara_Domagała1.8341.83400
832.annastregiel1.8141.374319121
833.madzmatron1.80901.8090
834.Woyass1.796838492466
835.agusja11.783989602192
836.krzyosiek1.7831.78300
837.aqkis1.76301.060703
838.anowi19581.7501.294296160
839.Ciszek_Artur1.7461.170447129
840.Cynthia_Witt1.73099567560
841.anamorf1.730723801206
842.Borchardt_Urszula1.727882642203
843.JSamborska1.717001.717
844.AgnieszkaK1.7121.003548161
845.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
846.Sobol741.701831673197
847.Psikus_Elzbieta1.691885358448
848.labuska791.6915031.13850
849.StraszMarek1.675886582207
850.klaudia1996231.674976518180
851.Horg1.6721.029418225
852.wicy1.6561.2264300
853.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
854.pawel_tk1.6321.63200
855.Annetti1.631859560212
856.guzia281.629592932105
857.Batory_Marcin1.622785655182
858.Boroch_Marek1.6211.4740147
859.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
860.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
861.Ewa_Hus1.6140920694
862.camel531.614596909109
863.maria.j.nie1.60701.6070
864.marlena12061.6021.4998815
865.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
866.Witecka_Magdalena1.596878564154
867.piotrowski791.5952502811.064
868.Andrzej_Welsberg1.583925492166
869.Pawel_Jurewicz1.574131.5610
870.Marianna_Różalska1.5651.2060359
871.ZofiaWichtowska1.542001.542
872.JanczewskaM1.5381.0010537
873.Wiesła_Bartosik1.538698662178
874.Luziński_Marcin1.537525226786
875.Sikorska_Izabela1.53601.5360
876.Jerzy_Molski1.5369640572
877.sbasiacz1.5330441.489
878.KesslingAnna1.522822481219
879.xtedek1.51675722737
880.mholy1.5137527610
881.romano581.507354870283
882.DanielPratt1.4961.428068
883.GąskaMariusz1.49001.378112
884.Joanna_Januszewska1.4881.48800
885.walinska.ewa1.48683762920
886.norbibuu1.4801.48000
887.IrenaZGB1.477807512158
888.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
889.mwpch1.457742361354
890.maria.mazur1.456662635159
891.tatarak311.4511.45100
892.RoRo5001.447001.447
893.Kazimierz_Ducin1.442691564187
894.KostekP1.426794459173
895.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
896.lechkar1.426703145578
897.konradus1.41101.4110
898.Kafar_Marita1.404806487111
899.rybolow1.3971.22467106
900.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
901.a.badowski1.38169361177
902.Mariola_Hadryś1.373542649182
903.sebastian_gasiorek1.3641.36310
904.wasiliki1.36301.3630
905.Joanna521.34801.034314
906.worwag1.342001.342
907.sierszeng1.3381.33800
908.Pelagiusz1.334665534135
909.MrDzwang1.33398825788
910.Krasowska_Katarzyna1.332710500122
911.Darth_Simba1.327183649495
912.AdamCA1.3241.32400
913.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
914.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
915.vnukinga1.306733460113
916.achczi1.305442254609
917.Vasquez1.2861.28600
918.e_furmanczyk1.2680892376
919.bzdrodow1.26425601.008
920.joannakov1.2610909352
921.sylweczka_221.258001.258
922.julia_natalia1.2551.25500
923.jart1.2498290420
924.basia1.23401.2340
925.MarMat1.234811287136
926.joff1.22770847544
927.Anna_Parysek1.2142469680
928.tomkarolak1.2117730438
929.annaurgaczszczesna1.20301.033170
930.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
931.Bełc_Paweł1.2009690231
932.barbara19471.19916899734
933.Kupis_Artur1.196743287166
934.Szymańska_Iwona1.185585203397
935.kcocyk1.17248958796
936.Stęplowska_Anna1.166570251345
937.MariaRągowska1.151661.0850
938.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
939.gumisiek1.14165139793
940.WH1.132001.132
941.Horizon1.1311.13100
942.basiaps1.1291.12900
943.monikatk1.1139430170
944.kbinka1.10801.1080
945.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
946.tpergalo1.0945190575
947.roman1091.084001.084
948.Hoch_Jacek1.08101.0810
949.enora1.0723657070
950.Quit1.06801.0680
951.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
952.Dolkenty1.0651.06500
953.wołczuch1.05979916244
954.mwkmoch1.0590864195
955.Kołak_Małgorzata1.04618642386
956.Banaś_Robert1.0400712328
957.JankowskaKarolina19781.04001.0400
958.Haegele1.039001.039
959.krzysf771.037001.037
960.Witkowska_Ewa1.037293217527
961.Bryś_Martyna1.033347364322
962.SzaflikJoanka1.03001.0300
963.Mirek801.03001.0300
964.witek_mazuchowski1.028570318140
965.kdgs1.0138620151
966.Hermanos1.0021.00200
967.Krasieńko_Rafał99612384429
968.ewabo99599500
969.Al_Mia99109910
970.meggie990669218103
971.karasm988297129562
972.Tadeusz_Idzikowski98651337994
973.Dylewski_Adam981518353110
974.Płowik_Hubert974210336428
975.Paulina_K9725244480
976.adam.nojszewski96700967
977.Berdzik_Magdalena96651336489
978.bibiasta965513328124
979.czj96349538979
980.Grzegorz_Biłos94794700
981.Rysak_Mateusz94500945
982.anna_wiśniewska93846971398
983.Gugnacki92500925
984.Kuba_Wojtczak924485285154
985.Justyna_Musiejewska92345337892
986.kasiulek91247936172
987.urszula.chyży.zd.bartold909116473320
988.Krawiec_Malgorzata90990900
989.Barcikowski_Krzysztof904534243127
990.Boretti_Jerzy90344836095
991.Monika_Ignatowicz901409388104
992.radekp89500895
993.Rydzyński_Jan88708870
994.Michalak_Mariusz8825083740
995.Dzoanis8704614090
996.arigato358682070661
997.Paszkowski86233044092
998.zajączek85108510
999.honorata8490661188
1000.Gruszczyński_Paweł84900849
1001.ofski84148728074
1002.miedzajac8336130220
1003.jaskulka8253774480
1004.Old_Water81600816
1005.Macsud80745928563
1006.Wiktor80380300
1007.Wojtek9997983334650
1008.AM_Kalski788465221102
1009.EngelardAneta787389242156
1010.KRutko7864023840
1011.go.sien78650919978
1012.Anna_Radziszewska78200782
1013.zuzanna78078000
1014.Cichy7774922850
1015.HubertLacki76807680
1016.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1017.tomaszi75075000
1018.Zarzycki_Wojtek749358289102
1019.siunek74319545989
1020.Kerysek74160412413
1021.robert_duszynski73873800
1022.Monika_I737656081
1023.Pitlab734266167301
1024.zmyslowska72749099138
1025.majkey72146416988
1026.Tetiana72007200
1027.dopam715380212123
1028.ewulab71529515171
1029.Piotr_Smarzewski71107110
1030.Amalienborg70270200
1031.LucjaZatorska69929433471
1032.kominiak69269200
1033.jeczaj68168100
1034.Morawicka_Justyna6754710204
1035.Nowik_Andrzej6685589515
1036.aka8366735726446
1037.jorbik66622970367
1038.KDudzik6635150148
1039.Cwynar_Justyna6504400210
1040.Szymaniak_Piotr64864800
1041.Uchymiak_Inga642425112105
1042.Dragan63800638
1043.Marszałek_Marek63606360
1044.Yaakov76265401967
1045.katgen62400624
1046.matix12361306130
1047.Lewandowski_Robert61035917576
1048.s_szpilska60460400
1049.tulipan12360260200
1050.Krajewski_Eugeniusz60160100
1051.Maciek_Ufnalewski594523071
1052.JoannaL59159100
1053.AlicjaSurmacka57600576
1054.Monika_Piras57442811630
1055.Kwiatkowski57100571
1056.Skorek_A57126224465
1057.robbi8956500565
1058.a.brodowicz56532517268
1059.Feltynowska_Grażyna559284102173
1060.Ewa_Prejs55655600
1061.dalcryz55505550
1062.katarzyna.niedzielko54830218462
1063.Iwona_Cierpikowska54030715578
1064.sla_zeb5400314226
1065.Bogus_Kuć53729019849
1066.krzysztof.kazmierczak535190241104
1067.Augusiak_Andrzej53400534
1068.Atena4153153100
1069.szmitmat52925422649
1070.Kacperm_sz51227516473
1071.DFydrych50200502
1072.WaldemarG49800498
1073.Ving4972972000
1074.Palusinski_Pawel48904890
1075.Marta_Chmielińska48748700
1076.BetiSzu4864342329
1077.jarymi48404840
1078.Białobrzeski_Marek47600476
1079.Izis47500475
1080.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1081.ask47100471
1082.Dulski_Roman47000470
1083.urluch46929712250
1084.Grodzieński_ZI46821719556
1085.Beksa459115104240
1086.Zawada_Cezary456658383
1087.marek75544825314055
1088.Machnik_H44712747273
1089.Wolnik_Joanna44044000
1090.Rostek_Wioleta43826512746
1091.mzj43722916444
1092.Ewa_Bodzek43124214940
1093.Samorajczyk_Łucja42742700
1094.mar_markiewicz41904190
1095.Beata_Załęska41925711943
1096.fiolet41618519437
1097.Kaniewska_Anna4082727354
1098.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1099.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1100.Augustynowicz_W40321214843
1101.kabzinski_lukasz40200402
1102.Carolina39900399
1103.pawel_k2313982830115
1104.olkatom3953192056
1105.Theofilos3892790110
1106.gregorian7638521413932
1107.Wasiński_P38400384
1108.arek_nelke38203820
1109.Grazyna37900379
1110.klocek_danuta37725810118
1111.jaklika37413522910
1112.MT36503650
1113.razare36300363
1114.Dzbik_Agnieszka36121410047
1115.Nykiel_Gracjan36136100
1116.marekzaborski36100361
1117.Kapelus35835800
1118.j.nykiel35500355
1119.Grażyna34400344
1120.krzszcz34417814323
1121.kooiki34115414641
1122.MirosławaP32900329
1123.Michuel3251012240
1124.Bogdan_Przyzycki31600316
1125.Jadwiga_Sibirska31631600
1126.Pohl_Mateusz31203120
1127.Slawek_Wojsa311253058
1128.monika51083061839231
1129.cisowianka2030300303
1130.ksieski2st30003000
1131.Jolanta672970164133
1132.Skrzetuski_Andrzej29200292
1133.Monika.C28915110929
1134.wlodekro2881718334
1135.Śmiech_Michał28700287
1136.Sochers287255032
1137.maziarek28600286
1138.marzenka2771529035
1139.Robert120227500275
1140.dgebka27513910729
1141.Anzorge_Anna27427400
1142.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1143.Zwierzyniecki26911911733
1144.Budzynowski_Robert26700267
1145.szwiling2641587234
1146.aakob42611329435
1147.Cel.Magdalena259162970
1148.Przegalinski_Maciej2561078861
1149.Mariusz_Maj25625600
1150.Muraszko_Tamara24711110630
1151.dauttieg24524500
1152.Piotrowski_JP2421071350
1153.Pilnik_Wiktoryja241167074
1154.wlodekja239221018
1155.majawojdalski@hotmail.com22622600
1156.wag-a22400224
1157.Mierzejewski223861370
1158.ewadd22200222
1159.katkul322102219
1160.Rzeszotek_Łukasz22002200
1161.Wiktoria22002200
1162.Romain2151186532
1163.Zygmunt_Zygmunt20500205
1164.sadik20212010
1165.polgen7820100201
1166.dorota_bartosiewicz19900199
1167.erazmwol197016532
1168.Bobowiec_Iwona19401940
1169.Gagulski_Lukasz19219200
1170.andrzejkapron18418400
1171.TadeuszChitruszko182150320
1172.Sroka_Stanisław181975826
1173.Rogalińska_Halina180111069
1174.Bazyszyn_Liliana18000180
1175.Tomasz_Swierzb17800178
1176.matt17800178
1177.BeataK17717700
1178.rotry17600176
1179.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1180.Gromadka_Tomasz17394790
1181.alfatronik216900169
1182.Galazka_Barbara165140025
1183.bogda252165149115
1184.kazik4616316300
1185.eshabe16300163
1186.netsoft163684352
1187.dziadek_m60161010457
1188.dominikk15500155
1189.wietom15501550
1190.mchoci15215200
1191.natalia1986152994310
1192.JarekK14814800
1193.wld_lan14791560
1194.m.rottenberg14400144
1195.Koplinski_L14301430
1196.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1197.Wirtualny141626514
1198.Tomasz_Fiedorek14100141
1199.laoracz13913900
1200.Diana13013000
1201.Lewandowska_Justyna4412990039
1202.kola1612900129
1203.afra5912812800
1204.basia_pol128802721
1205.anpiet12600126
1206.ANDY321124654217
1207.kathylapoz12312300
1208.Papciak_Małgorzata12212200
1209.Nowik_Grzegorz11900119
1210.Gorecka_Malgosia11411400
1211.pawełKa11101110
1212.lojka3511011000
1213.fplaton11011000
1214.vivace10901090
1215.111chris108592623
1216.Bozenna990990
1217.Danna8994095
1218.Bea9667290
1219.jabłońska-kruszewska_a960096
1220.Andrzej_Stanislaw9256036
1221.adrian.g909000
1222.WelkaGrzegorz8848373
1223.kubajaworski848400
1224.AnuszewskaHonorata8406123
1225.marekkronikarz840084
1226.SztylerE8338396
1227.Sofeicz797900
1228.Starszewska_Marta770770
1229.Izabelab767600
1230.mos_s7328441
1231.Kożuchowski_Albin7106011
1232.Łuczniewski717100
1233.mmama16804820
1234.Baczewski_Robert660066
1235.carmilla620062
1236.Hubicki_Roman600600
1237.Grzegorz_Bączek590059
1238.kasiakozłowska590059
1239.geneo590590
1240.skol490049
1241.Pecherska_Agnieszka4803810
1242.kaphis474700
1243.Gleinert_Karolina460460
1244.Dendrophilus440044
1245.Editche420042
1246.gsklsk420042
1247.Górska_Jadwiga420042
1248.KrystianJan400040
1249.Bajkowski_Bartosz4003010
1250.Dubiczyńska_Maria390039
1251.Marek_Wysocki390039
1252.Marek_Krzyżanowski380038
1253.agatek1806380038
1254.Adam_Leszczyński360036
1255.jkdobro353500
1256.Seba_Piotr3214162
1257.jbstruzik290029
1258.Antolak_Olga150015
1259.bulledesavon140014
1260.marcinguzek120012
donate
Online: 149, ver. 1.71 © 2010-2017 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::