http://geneteka.genealodzy.pl/

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 26.536.61513.748.6608.771.6974.016.258

1.Danecka615.511343.074193.26479.173
2.bozenabalaw605.187344.223199.79961.165
3.Incognito566.255331.572147.97486.709
4.Jabłoński_Edward530.582284.077185.53160.974
5.Wojciech_Liśkiewicz513.197265.251158.07889.868
6.janusch435.142233.230157.82244.090
7.eliza1952384.307216.427118.29149.589
8.Basia_W380.091204.746137.07238.273
9.mmaziarski367.215134.791182.71449.710
10.jackun342.987168.674107.50566.808
11.danisha303.362131.371133.59538.396
12.jerzy_nowosielski269.454132.27983.16454.011
13.Misiewicz_Elżbieta267.832134.920101.93330.979
14.Skrzypczak_Bogumiła266.435142.21689.34834.871
15.Sobieraj_Ewa265.137144.92384.84435.370
16.Michał_Golubiński262.216142.41277.45942.345
17.WZI247.380183.03422.70441.642
18.urszula_swierczynska237.989136.27273.12928.588
19.Turek_Bożena231.250123.62282.12225.506
20.Jaskólska_Ewa225.915111.54884.61929.748
21.Tylingo_Bozena221.365114.25574.76332.347
22.bazie207.944114.52269.92123.501
23.Izabela_Czaplicka183.74287.59671.85824.288
24.halina177.92797.57161.66018.696
25.Rafał_Albiński167.18279.74546.02341.414
26.mteresa164.35380.13665.22718.990
27.Marek_Delert162.47175.13569.72417.612
28.magnowa161.77089.93553.63318.202
29.Czarkowski_Jarosław157.61285.06652.74919.797
30.Myslinski156.78699.83042.51014.446
31.jurekzur154.16383.93152.05818.174
32.Ciesielski_Marcin153.06356.77459.49936.790
33.Krystyna_Stanisławska145.44475.02048.92921.495
34.nowak142.51875.60641.27125.641
35.asska1139.10174.72950.12414.248
36.igoriosso137.97369.56041.81826.595
37.WaldemarChorążewicz131.45041.86350.47839.109
38.Michał_D.Wysocki129.45177.49630.30021.655
39.Wilfried125.69468.08442.28915.321
40.Krystyna_Malik125.58470.35541.08714.142
41.K_Zochniak125.43747.96636.21441.257
42.Barbara_Kubcka120.87359.85545.20115.817
43.gz1411117.83164.99240.16712.672
44.Makowiecka_Krystyna111.11021.30852.09537.707
45.krzysztofjach1108.49156.96039.30112.230
46.GTG_Silius_Radicum108.4707.824569100.077
47.Berens_Jan108.04856.39530.30821.345
48.marta1044107.14544.41729.88632.842
49.Majewska_Renata106.20565.57630.41710.212
50.Steamroller_Fly105.46462.81030.84111.813
51.jorgus06103.76360.12228.90914.732
52.DorotaK99.50558.84826.97913.678
53.ArturWilkicki98.53448.45827.38722.689
54.JZI97.59750.87233.77812.947
55.dRob97.53454.56529.45713.512
56.Staporek_Kamil95.06755.52829.37310.166
57.mziel93.41648.52925.10119.786
58.ChmielowskaAnna92.55646.05722.68423.815
59.Tomek_Bogiel92.50256.18926.12810.185
60.Jegier91.19447.69630.78312.715
61.kabe091.13445.39036.5559.189
62.JanKontek90.82262.87919.4578.486
63.Wlodzimierz_Macewicz90.81752.45924.26814.090
64.bkrajewska90.35046.10131.18513.064
65.Karsowianin89.35651.29531.0646.997
66.Kaczmarek_Aneta88.14860.24411.18116.723
67.MarylaW.88.00131.27339.59417.134
68.Andrzej_Wójcik87.76449.08429.5669.114
69.Irenakucz87.63642.84035.6409.156
70.Klass_Jolanta86.99748.11022.60616.281
71.Tulej_Anna85.18644.37231.5839.231
72.alus81.69531.73729.01720.941
73.RoPson81.53142.96329.9878.581
74.Koprowski.Jerzy79.06333.23232.04813.783
75.pronobis78.65129.78842.9635.900
76.Kośnik_Krzysztof77.56646.36823.2257.973
77.szubog76.05240.72626.6138.713
78.kotik774.80232.74819.74422.310
79.Marynicz_Marcin74.76029.01731.96213.781
80.ezoteryka74.60240.96425.4808.158
81.przodkowie.com74.055047.36326.692
82.Dębowski_Józef73.66341.18424.5237.956
83.Kamila_Szymankiewicz72.21018.51550.9982.697
84.Janusz_Mielcarek70.62636.39018.81515.421
85.BERNHARD0169.22435.32924.5839.312
86.Maryla_Celmer67.98730.16631.0446.777
87.Sludkowski_Darek66.99333.38423.44010.169
88.Grabska_Iwona66.78336.27123.6696.843
89.Gośka66.23123.58436.4576.190
90.Ćwikliński_Leszek64.90839.69617.7197.493
91.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
92.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
93.Nikołaj63.7458.89639.66815.181
94.AniaS62.34430.72623.2628.356
95.aniaosin62.06736.97318.7756.319
96.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
97.GRAZYNECZKAAA59.52818.33216.65524.541
98.Jozef1159.45725.54018.83415.083
99.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
100.Paź_Jacenty58.14334.12715.4648.552
101.BASIAPUSZ56.23731.42718.9765.834
102.milosz56.12918.45020.28617.393
103.Krzysiek_Imiołek56.10723.14123.0799.887
104.JMrozowski55.21838.80211.2115.205
105.aldonalata53.48326.39219.0528.039
106.Grażyna_Przybysz52.85919.85927.1915.809
107.Wojtowicz_Danuta52.62326.76218.0347.827
108.olerys52.31228.20515.1848.923
109.Mania5352.26835.70011.6284.940
110.Bożena_Kaźmierczak51.74124.89920.1376.705
111.Czerkawska_Ewa51.44433.56717.203674
112.Jabłonowski_Marek50.51629.4278.48212.607
113.kate10349.86425.00516.6398.220
114.magda_lena49.60127.68616.5975.318
115.mwpkk48.80424.73718.8025.265
116.Kornelia_Major48.65526.43614.6377.582
117.Maślanek_Joanna48.48226.79416.2735.415
118.peters48.42728.09314.4705.864
119.frisgaard47.61525.28414.1548.177
120.karabowicz_radek47.39124.68318.3334.375
121.Krystyna_Domańska47.17923.60715.3618.211
122.Gadecki.Bogusław46.55918.52318.1989.838
123.angap46.34522.34118.3435.661
124.Kasia_Marchlińska46.33040.4305.81981
125.Rafael46.28025.60513.4267.249
126.katnal45.67126.31413.9075.450
127.janden45.51424.21315.8095.492
128.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
129.Lichtblau_Dariusz44.69325.11114.2795.303
130.MGieras44.66522.30816.5805.777
131.krambud44.41313.01924.1937.201
132.Brozek_Oskar44.18521.96412.4829.739
133.Aleksandra_Piętak43.75723.29715.5964.864
134.tomekpn43.51320.14417.0176.352
135.Bożena_Prymus42.93519.01916.1767.740
136.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
137.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW42.69818.37719.2155.106
138.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
139.janocha141.13221.3638.52211.247
140.MagdaT40.64120.75314.8455.043
141.maed40.59623.02711.3106.259
142.Ilona_Gieras40.57422.61012.2725.692
143.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
144.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
145.Gordiasz40.4791.18639.2930
146.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
147.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
148.Janusz39.85114.84921.2233.779
149.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
150.jur58boz39.41020.57215.8892.949
151.Krycha38.37425.2898.2204.865
152.ozanka38.21519.89413.2935.028
153.Romanowski_Piotr37.69415.85614.3847.454
154.moyra77737.67019.73810.5087.424
155.piotrpola37.00819.60813.3684.032
156.Wieros36.83820.40012.7813.657
157.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
158.dzicz36.25212.6598.95314.640
159.Mirek.Kozak36.24717.7688.05710.422
160.Świstak_Elżbieta36.10520.6449.9255.536
161.Dorota_Dąbrowska35.87710.74922.2872.841
162.sloniatko6035.66224.3643.7057.593
163.Anna_S35.57527.2985.5782.699
164.kolokolo35.55319.15513.2823.116
165.Sznober_Barbara35.5007.8026.77520.923
166.skapska_honorata34.82215.96812.2826.572
167.Gawlik_Andrzej34.78219.3058.0017.476
168.Pieniążek_Stanisław34.72018.10612.4564.158
169.BasiaR34.60818.13913.6372.832
170.Popkowicz_Bronisław34.56916.74211.1206.707
171.Baciński34.49213.0999.12512.268
172.Ma_Sza34.21515.51112.4226.282
173.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
174.MariannaF33.31918.59211.2423.485
175.włodzimiest33.28824.9001.2077.181
176.tomes33.17913.81613.7995.564
177.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
178.grammy4311633.05816.73012.3114.017
179.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
180.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
181.stanisław4832.96223.9106.4942.558
182.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
183.jarekrad32.24617.51911.5883.139
184.gregorry195332.07120.8177.2044.050
185.miras12131.86522.6997.3101.856
186.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
187.Wioletta31.6786.23924.818621
188.Wilnianka31.56317.7879.9503.826
189.mlawiak31.53319.6827.3784.473
190.zbyszek.p7031.47413.99814.0093.467
191.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
192.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
193.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
194.angoss30.12517.3429.4533.330
195.Bibi30.10914.94511.3903.774
196.Koluszkowski_Henryk29.86717.0918.5234.253
197.sowa7329.27817.5317.9593.788
198.GrzeS28.89113.44511.1744.272
199.Ela_Ginalska28.83015.01510.2173.598
200.aerbert28.81917.8856.2654.669
201.kujawiak28.54916.5019.3772.671
202.Kokosinska_Urszula28.43512.52011.2494.666
203.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
204.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
205.Dąbkowska_Alina27.9966.03420.2411.721
206.Bugajska_Joanna27.79713.0039.4975.297
207.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
208.mariola6127.0825.83215.5805.670
209.jerkre27.06515.1749.4042.487
210.Augustyniak_Irena26.98811.18612.5303.272
211.Stradowski_Jacek26.98219.2903.6664.026
212.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
213.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
214.Bartnicki_Jerzy26.42717.4034.2894.735
215.Rozenau_Adam26.34715.79310.5540
216.sarna21526.11317.1225.4803.511
217.kamilo8626.09211.53313.774785
218.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
219.Albin_Kożuchowski25.96516.7005.7873.478
220.hannaostoja_swierczynska25.82514.5308.6092.686
221.ATUIN25.63913.0409.0123.587
222.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
223.m_jaro25.36414.1455.9615.258
224.kucz_agnieszka25.27316.1306.2112.932
225.Olik25.26912.4109.4603.399
226.Raciborski_Marek25.23624.893106237
227.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
228.adamhen5524.82612.6608.4693.697
229.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
230.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
231.Sloniasz24.74815.3006.7022.746
232.Piotr_Romanowski24.68110.2246.9227.535
233.Petrax24.62812.70710.2971.624
234.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
235.artur.kozminski24.46214.2986.6493.515
236.Adamiec_Walenty24.42213.2288.9142.280
237.PabianAus24.38811.20810.8052.375
238.Mamaj_Jan24.06916.2493.8583.962
239.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
240.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
241.kawal23.78315.5394.1994.045
242.Jagielski23.75811.9988.6393.121
243.Piotr_Juszczyk23.73320.8662.335532
244.Dąbr_Włodek23.50215.2886.8981.316
245.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
246.iwomi23.19613.8698.2131.114
247.Gałkiewicz_Urszula23.1412.56517.0383.538
248.Rostkowski_Mariusz22.95611.7978.8122.347
249.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
250.Niemirski22.76910.23910.0782.452
251.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
252.SylwesterMalicki22.67014.1246.1732.373
253.Yerma22.65013.1126.9852.553
254.ela_cwiklinska22.46413.5907.4881.386
255.Szczepaniak_Tomasz22.40815.5474.2562.605
256.Krzysztof_Gruszka22.32710.94210.2591.126
257.mena_u22.23711.2629.9121.063
258.piotrsm22.12513.3826.2902.453
259.Berendzik_Malgorzata22.04112.3106.4353.296
260.Sroczyński_Włodzimierz21.89821.89800
261.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
262.hania21.71311.1677.9692.577
263.walet21.66614.3876.405874
264.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
265.pgorzad21.41911.0997.8962.424
266.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
267.Lag200020.9609.0069.6122.342
268.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
269.Daniel_Leszczyk20.89211.2567.1912.445
270.kat_pas20.8159.3939.2402.182
271.Janina_Tomczyk20.7659.0488.3943.323
272.kulsob20.43711.5066.5762.355
273.Arek_Bereza20.3947.9788.0014.415
274.Suska_J20.38311.3726.7462.265
275.Marciszewska_maria20.3818.4507.5784.353
276.Jules20.36611.6295.5203.217
277.arborpl20.28111.3546.6562.271
278.Domirka20.07310.4826.6462.945
279.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
280.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
281.ula1119.8349.7807.3452.709
282.Kozłowska_Elżbieta19.60814.7263.3231.559
283.andrzej.drogosz19.6007.2488.5433.809
284.krzysztofklemens19.58511.1761.7116.698
285.michal7219.5309.9217.5252.084
286.halina4419.49211.9345.4592.099
287.annarenata19.45111.2355.5312.685
288.angie19.41818.7300688
289.margit19.3127.59110.4441.277
290.megagrzechu19.3039.6057.7081.990
291.Projekt_OPI19.20911.1796.0481.982
292.Skolimowski_Tomasz19.1628.3318.2072.624
293.arletaso19.14011.8162.6704.654
294.GZuzak18.95910.3706.6521.937
295.mmoonniiaa18.7829.1247.5392.119
296.Nastian18.7162.64912.0833.984
297.Wojciechowska_Ewka18.70311.6155.3121.776
298.Krasieńko_Rafał18.69812.8372.8363.025
299.beata_anna118.6736.05411.5671.052
300.barbarag.18.65513.75504.900
301.krzaja18.65312.2534.8131.587
302.Strojczyk_Waldemar18.63910.6735.8272.139
303.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
304.grzesm18.3819.6945.1673.520
305.Borkowski.Wojciech18.2999.1727.2301.897
306.kronerhalina18.25111.2946.354603
307.zetka18.24910.4175.7282.104
308.aligatormp18.15418.15400
309.magdalena7217.9309.1976.6952.038
310.wisnik_k17.90310.0954.8732.935
311.DorotaP17.86910.8295.0431.997
312.krysmag17.8106.3857.6763.749
313.Kołpacka_Anna17.7476.22910.4581.060
314.B_Boa17.6138.4047.1492.060
315.Mariańska_Małgorzata17.5988.6195.5383.441
316.Wakarecy_Marek17.58210.8233.0183.741
317.jmzolt17.5588.1705.0284.360
318.beatab17.4798.4712.6686.340
319.kaskam17.4419.6724.7892.980
320.bodzio5417.4279.8664.4543.107
321.Stasiak_Michał17.4189.8106.0101.598
322.grara17.39610.4305.1081.858
323.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
324.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
325.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
326.Gospel17.15910.2114.9012.047
327.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
328.elżbieta17.03010.4002.9843.646
329.jolaprokopiukbathelt17.02712.1582.3232.546
330.lidia195417.01517.01500
331.Walczak_Marta16.9988.3325.2393.427
332.Jado16.93510.9884.8491.098
333.J.Borycki16.8858.8425.8082.235
334.marek_kondrat16.87714.7271.613537
335.vitoo16.87611.5541.6123.710
336.Andrzej.P16.86414.1751.921768
337.Juszyba16.85111.4513.5211.879
338.julka6616.83611.3134.2771.246
339.Bogusław_Woyciech16.8258.6525.2702.903
340.Yskelo16.6887.8283.3375.523
341.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
342.czarnuszewicz_bozena16.6058.6675.8342.104
343.Stachwiuk_Elżbieta16.5949.5713.7043.319
344.sieruga16.5615.7957.5713.195
345.joanna8416.48610.3214.5281.637
346.dorotan16.2411.4476.3538.441
347.bisiza16.21816.21800
348.x_hanna16.0848.6474.6472.790
349.ew_mar16.07010.6134.636821
350.krupabeata16.0368.3815.5672.088
351.Inula15.9527.8686.5281.556
352.olaf1715.88611.0733.3581.455
353.Gołowicz_Michał15.7927.3006.1582.334
354.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
355.Bernaciak_Łukasz15.7475.9956.3393.413
356.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
357.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
358.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
359.karolinaw15.6638.1054.6272.931
360.agnieszka599515.6055.5305.6944.381
361.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
362.kwroblewska15.5407.5582.9525.030
363.Viola_AP15.5217.2786.3451.898
364.m_gry15.3819.1063.2213.054
365.barbara_barbara15.3448.0684.5482.728
366.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
367.NowakowskiA15.1748.5754.3092.290
368.Mieżyńska_Danuta15.1706.5576.5632.050
369.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
370.Jakubas_Eugeniusz15.1017.0105.5212.570
371.rdet15.0986.3963.8744.828
372.Adalbertus15.073011.2543.819
373.kasiek14.9827.3614.8282.793
374.Lenaar14.91313.0465131.354
375.Kurzyjamski_Wojciech14.9046.4417.715748
376.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
377.Wiśniewski_Adam14.7787.0635.2502.465
378.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
379.karol44414.5828.7264.3641.492
380.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
381.Metalloviec14.4597.8954.6111.953
382.maluszycka14.4367.8804.5102.046
383.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
384.luigi3714.2578.1063.8052.346
385.kasia_wilcz14.1727.3726.322478
386.krzypov14.1497.7582.2264.165
387.elgra14.12911.2981.931900
388.ztelega14.0977.6934.8881.516
389.Brudka13.8546.7274.7822.345
390.marekamin13.73811.0051.763970
391.Walder_Wisława13.6744.89708.777
392.wojtstyp13.5759.4143.0701.091
393.dombas13.5512.4669.4091.676
394.agac13.4836.5161.6665.301
395.marjolena13.3974.7546.8681.775
396.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
397.MMar13.3016.9884.7641.549
398.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
399.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
400.Schaetzlein_Michael13.15699013.057
401.Czyżewski_Bartłomiej13.1178.4532.5442.120
402.Irena_Kaczmarek13.0846.1885.7221.174
403.rzeczycka_katarzyna13.0402.0807.5983.362
404.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
405.hal.ka12.9579.4102.951596
406.gaolcia8612.7721.0627.9323.778
407.ToniR12.6726.4182.5253.729
408.Jason852412.6161.4684.4306.718
409.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
410.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
411.Piachu212.5428.6391.2632.640
412.Jazzek12.38712.38700
413.Ewa_Brzezińska12.3847.4023.4661.516
414.Hening12.3709.3822.201787
415.Bednarczyk_Kamil12.3345.6203.0783.636
416.griszka5012.3189.2762.97369
417.Sławiński_Jacek12.2585.2344.8832.141
418.Agata_KJ12.0706.3714.4981.201
419.kozlowskiw11.9556.9043.8811.170
420.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
421.dorocik13311.8747.4972.9741.403
422.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
423.Urszula_Pogoń11.7195.0421.8034.874
424.Magdalena_Smolska11.63010.96114655
425.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
426.basiula11.4895.7113.1292.649
427.brulion11.3812.6328.71237
428.jacwes11.349011.3490
429.Pokorski_Marian11.3447.0484.2960
430.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
431.Michał_Kazimierz11.2531.5507.2072.496
432.nuernberg11.1687.0561.5602.552
433.tobi11.1676.3593.5211.287
434.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
435.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
436.opol11.10110.524396181
437.maciejowski11.0774.3283.9332.816
438.Purski_Jan11.0094.9586.0510
439.KPM11.0015.7783.4201.803
440.krysta_s10.9635.4244.0381.501
441.historyk9910.9364.4303.7782.728
442.Obidka10.8554.3994.3712.085
443.Marcin_P10.8121.2918.2761.245
444.artekm10.7112.1375.6152.959
445.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
446.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
447.Rutar10.6285.6172.7452.266
448.kubakpro10.6266.0653.905656
449.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
450.rencr410.5586.2391.8482.471
451.zbzukowski10.5085.3723.9631.173
452.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
453.Emkael10.3516.6472.0781.626
454.szczelba110.3515.3583.9701.023
455.Kucharro10.3084.6454.3201.343
456.donchichot10.2885.0622.9922.234
457.maria112m10.2443.7475.2261.271
458.szczesna10.2445.4274.332485
459.Alinka10.1315.2643.6771.190
460.mariola071110.07007.5562.514
461.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
462.romanburczyk9.9255.6562.9531.316
463.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
464.Marzanka9.8464.7414.150955
465.kasejuka9.8356.0622.6911.082
466.Słomińska_Dominika9.8354.9423.8241.069
467.Oleszka9.7993.0686.027704
468.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
469.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
470.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
471.magat19.61309.6130
472.Genowefa9.6093.2505.771588
473.marekn1249.5455.2223.325998
474.Matuszewska_Magdalena9.5454.6023.8701.073
475.Ula_W9.4466.8442.189413
476.mariuszek699.4272.9643.2643.199
477.miremik9.3725.0063.2821.084
478.MirosławGrabowski9.3315.4283.710193
479.aeroseek29.1816.5721.4191.190
480.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
481.OlaH8.9846.2852.104595
482.maja678.9504.4023.709839
483.Darek_Kiliszek8.9504.5543.576820
484.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
485.Agnieszka_Wójcik8.9064.8013.107998
486.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
487.Piotr_Bochnacki8.7722.5153.1133.144
488.aktawres8.7506.84701.903
489.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
490.SILAM8.4966.1782742.044
491.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
492.Lukasz_Fajfrowski8.4905.2852.0391.166
493.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
494.marzanna1758.4041.4194.0762.909
495.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
496.Odrowąż8.3644.7992.616949
497.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
498.Anna_Parysek8.2774.8671.0592.351
499.madzia3278.2587.7790479
500.sbasiacz8.2553.9912.2582.006
501.badur8.2214.3222.8631.036
502.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
503.PawS968.1961.0565.9571.183
504.monika.wałuszko8.1834.2463.262675
505.Kwos8.1595.8841.0451.230
506.Grabis_Mirosława8.1478.14700
507.Sieczkowska_Elżbieta8.1324.4143.131587
508.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
509.Lubryk8.096317.340725
510.krak2108.0732.6474.567859
511.papakulka8.0546.3801.122552
512.J1anka8.0006.784896320
513.SebastianS7.9527.0299230
514.MIRMAZEK7.9247.7910133
515.ewakuszlik7.9065.0642.423419
516.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
517.Majtka_Łukasz7.8261.14306.683
518.Witold_Trzeciak7.7854.6042.334847
519.Garnek_Jarek7.76506.795970
520.sekutnica7.7467.74600
521.RobertC7.7407.74000
522.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
523.Kacper_Czerwiński7.7064.1872.665854
524.Jakub_Rokita7.6934.5232.183987
525.anusia16107.6875.42702.260
526.NS_Jurek7.6823.9952.821866
527.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
528.Joculus7.6216.6550966
529.Tomasz_Jedynak7.5853.9782.775832
530.Nowocin_Beata7.5233.1662.3452.012
531.Leszek1287.5185.07302.445
532.Lasocki_Wiesław7.4853.8272.3641.294
533.Janiszewska_Janka7.4803.8872.780813
534.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
535.HalinaLitka7.45907.4590
536.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
537.poschadel7.4062.8653.2821.259
538.pawko2237.3663.3981.6212.347
539.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
540.przeski7.2503.71303.537
541.wmacoch7.2444.8171.779648
542.Król_Majewska7.2353.97403.261
543.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
544.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
545.kziecina7.1657.105060
546.Ludwik_Olczyk7.1603.6222.962576
547.craft7.1475.0411.553553
548.A.Kuba7.0084.4841.925599
549.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
550.rjancz6.9232.8203.473630
551.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
552.Lange_Jerzy6.8552.61104.244
553.Teerose6.84504.2572.588
554.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
555.charston906.7796.77900
556.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
557.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
558.bandziorek6.7308695.100761
559.basik6.7074.82601.881
560.tonffillka6.6883.8412.120727
561.naplopo6.6853.1925282.965
562.62_6106.6454.1621.709774
563.Jadwiga_Sibirska6.6363.8046712.161
564.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
565.graffik6.6082.8833.7250
566.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
567.Anetta_726.5563.3952.495666
568.Rafik00026.5312.2053.679647
569.mira_wiech6.4093.7672.335307
570.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
571.MagiQ6.3794.9411.059379
572.Livia_Ditto6.3584.7291.458171
573.Stando_Piotr6.3574.32402.033
574.Paula2576.3363.0052.980351
575.Magierowski_Wojciech6.3314.76801.563
576.mirst6.3153871.7974.131
577.jansz6.2963.5261.976794
578.GG_Grudzien6.2956.1799224
579.Topolinski_Jozef6.2814989474.836
580.aaricia1046.2653.6621.757846
581.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
582.Janka286.2374.5781.043616
583.rybecka6.2236.22300
584.Artur596.2173.7441.1921.281
585.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
586.Stochnialek_Hanna6.1543.3281.5621.264
587.kulig326.1533.2072.504442
588.neumann6.1315.116557458
589.Aleksandra_VanBever6.108006.108
590.Sławek_Binczak6.04206.0420
591.lukas495.9983.7541.708536
592.Małgorzata20055.99504.5041.491
593.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
594.Lewandowicz_Adam5.9323.1671.6501.115
595.Janusz_Kielak5.9044.596461847
596.rawli5.8762.4992.3111.066
597.kasiema5.8374.5621.2750
598.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
599.keresz5.8235.36136894
600.grabkk5.8153.3322.4830
601.Grażyna.K5.7615.76100
602.Socha5.6624.640873149
603.Paweł_Pyszniewski5.6551.5722.8741.209
604.Stefańczyk5.610005.610
605.Kira5.6072.3723.2350
606.Robert12025.5592.4731.5731.513
607.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
608.marzenska75.5102.6532.102755
609.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
610.Machnik_H5.4752.8792.323273
611.kiniastr5.4695.46900
612.Marek-L5.4451.0163.634795
613.Iwonanna5.4351.8892.3181.228
614.Aga_Brz5.4262.6132.364449
615.bachach5.4249783.473973
616.jakozak5.3833.3251.604454
617.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
618.ELADAB5.3663.0281.818520
619.malkam2555.3523393.2231.790
620.jarumasta5.3512.8909341.527
621.arnel5.3194.1421131.064
622.pbasik5.3172.9592.215143
623.kkurys5.2945.29400
624.T_Chamerski5.2911.8767242.691
625.Ewa_Tańska5.2783914.8870
626.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
627.vicek19785.2542.7681.887599
628.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
629.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
630.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
631.Malgonia5.1512.4982.056597
632.Bartek_M5.1333.0542.0790
633.imagines5.1174.0511.0660
634.tomczyk5.0793.43501.644
635.DankaW5.0791.5553.181343
636.annaurban5.0605.06000
637.broż_ka5.0501.1082.4911.451
638.Włodzimierz5.0303.440780810
639.krzan5.0231.9901.2761.757
640.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
641.Katarzyna_714.9694.947022
642.wojtek234.9054.90500
643.poszukiwaczka604.9003.770944186
644.keret4.8672.7562.01893
645.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
646.Stanikowski4.8083.594904310
647.pawkos834.8044.80400
648.Szczepaniak4.7973.551830416
649.manyek21124.7334.73300
650.ahalaburda4.7246733.523528
651.Ulcia_d4.7063.3241.31468
652.mastalerz4.7022.4321.835435
653.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
654.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
655.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
656.Chrzanowski_Stanisław4.6722.6581.486528
657.WPawlica4.6692.4531.655561
658.Mirek19004.6233.1451.014464
659.Kocoń_Leszek4.60504.020585
660.Mustad4.5892.7531.8360
661.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
662.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
663.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
664.Krystyna_Moćko4.563552.2272.281
665.Forma_Eugeniusz4.539004.539
666.Eder4.5342.5971.758179
667.Majcher4.5322262394.067
668.Zubrzak4.4362.1766201.640
669.PiotrG4.4212.7541.457210
670.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
671.iksdar4.3522.5671.303482
672.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
673.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
674.rendziojaroslaw4.2832.618747918
675.barbarafasiczka4.2714.27100
676.Rozmysłowski_Marek4.2662.876786604
677.Robert14.2302.764841625
678.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
679.DanielPratt4.2073.21492568
680.Ania_Witkowska4.1872.821928438
681.mglinkow4.1781.0272.890261
682.Scowron4.1552.7101.38560
683.karolszotek4.11973603.383
684.Kubalska_Agnieszka4.0853.8072780
685.mejpien4.0671.2152.220632
686.andziulam4.0601.1412.382537
687.pawel.dyda4.0551.8839141.258
688.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
689.OlszewskiD4.0451.1502.754141
690.prazmowska4.0382.1491.491398
691.aqkis4.03502.4251.610
692.Nowakowska_Katarzyna4.009004.009
693.robi1123.9932.4491.106438
694.amarylis393.9863.98600
695.jerzy_kolodynski3.9681.6601.0941.214
696.BogusławBykowski3.9612.475935551
697.loknok13.94602.4891.457
698.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
699.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
700.RyszardSys3.8323.5872450
701.ewastepien3.8201.9821.464374
702.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
703.susic3.7803.78000
704.marla3.7721.8781.477417
705.JMarchewka3.7723.77200
706.GosiaLemanczyk3.7482.772539437
707.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
708.Annetti3.6742.0501.270354
709.mirkania3.6742.502924248
710.monikab3.6731.0875732.013
711.nicky3.6723.258245169
712.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
713.tosia513.5913.59100
714.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
715.kwiech3.5753.57500
716.Beata653.5391.7561.298485
717.anna12643.5363.1114250
718.marwro3.5153.51500
719.asdmjs3.5012.491669341
720.Kempisty_Anna3.49202.819673
721.Magroski493.4763.27610991
722.Kolank03.4733.1613120
723.dorotakw3.4731.5971.397479
724.labarnerie3.4721.9211.193358
725.ska83.4583.45800
726.Marcin_Z.3.4392.8690570
727.WiktorK3.4103.41000
728.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
729.RobertGóra3.4021.9001.128374
730.Teodozja3.3772.2001.032145
731.ambrozja1003.3572.284695378
732.robert.kantorek3.3421.0062.3360
733.janinka273.3402.41885963
734.olenski_jan3.338003.338
735.ewab.3.3352.541612182
736.Darq3.3133.31300
737.bialy203.3072.374350583
738.krybas3.2982.143916239
739.annakt3.2981.989421888
740.Dampc_Kasia3.2802.7000580
741.ostrowiecki3.2772.7924850
742.leszcz3.2581.600817841
743.MonikaNJ3.2531.0062.083164
744.Pietkun_Karolina3.2443.24400
745.barbara19473.2372.20699734
746.jareczkisz3.2361.8781.079279
747.kasiamon3.2271.2491.521457
748.Lukrecja3.2211.5231.272426
749.aisa3.208003.208
750.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
751.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
752.Lipka_M3.1852.290407488
753.bezet3.1781.1511.884143
754.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
755.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
756.piotr_nojszewski3.1731.805560808
757.Dane_Kasia3.158103.157
758.halmarki3.156003.156
759.Mimzy3.1441.7041.147293
760.annapytel3.1308481.970312
761.jarekmadej3.0991.717978404
762.Olczyk_Paweł3.0841.7251.032327
763.tomekov3.0811.4893311.261
764.kasik5003.0661.881852333
765.a.badowski3.0641.5661.235263
766.Tadeusz_Pilat3.038003.038
767.andrzejs323.0343.03400
768.EdwardB3.0313.03100
769.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
770.dorpaj3.0181.826621571
771.Urszula493.0143.01400
772.Urlich_Tomasz3.0076543861.967
773.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
774.kimar112.98212.9810
775.Gawski_Marcin2.95402.9540
776.ryszardgarncarek2.9401.5731.055312
777.majkuss2.9341.298929707
778.Kostkowski2.91696201.954
779.drrejment2.91501.7861.129
780.michalina1802.8951.654864377
781.Kapelus2.8912.1157760
782.JolantaN2.878212.040817
783.adiglowacki2.8512312.59525
784.grad2.8501.5941.2560
785.projektpodlasie2.8262.0060820
786.Durka_Stanisław2.8232.82300
787.Tajgete2.7971.542955300
788.Bednarek_Edyta2.7931.4061.049338
789.Markus2.7691.51601.253
790.lechkar2.7512.028145578
791.wojtwk19122.7391.651858230
792.tyburski2.735002.735
793.Jankowski_MA2.7291.69001.039
794.Miraś_Ireneusz2.719002.719
795.Edmunda2.7181.0931.6250
796.jbaginski2.7101.336937437
797.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
798.MonikaS72.6981.2801.162256
799.Wojciechowska_marta2.6821841.762736
800.george2.6782.67800
801.jolantaw2.6631.695663305
802.martyna_j2.65780001.857
803.monika_kurek2.6421.5481.0940
804.Marianna_Różalska2.6311.496695440
805.Irena_Monika2.6095326291.448
806.Madzik882.6078431.564200
807.berfel2.6061.469836301
808.Gosia2532.5962.4887830
809.ina2.5962.59600
810.Felberg_sławomir2.5951.400892303
811.Lukasz_Kuc2.5822.58200
812.gruszczyński2.5791.422870287
813.Franek232.5581.367861330
814.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
815.zawbor2.5501.305968277
816.grzesław2.5311.368821342
817.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
818.astraIII2.5251.677387461
819.tg3a2.5227481.440334
820.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
821.annape2.50802.303205
822.jozek2.5042701.851383
823.misty692.4922.14525493
824.beatabistram2.4811.312242927
825.gbryk2.4771.268949260
826.Uszyńska_Hanna2.4767971.255424
827.KasiaD2.4702.47000
828.Misztal_Ewa2.4671.299962206
829.Maj_Paweł2.4652.46500
830.hagna112.4631.7920671
831.Joel_S2.4412.44100
832.Katrinson2.4291.388720321
833.Miazek2.421983848590
834.teresaklosinska2.4121.60979013
835.bronislaw_wenta2.4012.2771240
836.Rosslyn19882.39001.641749
837.marrta2.3791121.548719
838.MagdaBilska2.366002.366
839.betka392.36002.3600
840.kokorzyc2.3561.460625271
841.Hałat_Anna2.35202.103249
842.robin0002.34958901.760
843.snemelk2.3441.1331711.040
844.Kafar_Marita2.3261.296812218
845.Farmer19792.3221.272756294
846.EwaH2.3211.183691447
847.jusyd2.3171.271760286
848.Terluk2.29796301.334
849.dzelka872.2941.241848205
850.hykiel2.28502911.994
851.DorotaL2.283002.283
852.Tomasz_Struk2.275830450995
853.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
854.marcinpt2.2656681.459138
855.Banasiak_Antolak2.2511.194779278
856.BogdanB2.2411.216886139
857.los_wiola2.2381.23397827
858.flo_ag2.2159421.19875
859.walkip2.206002.206
860.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
861.urbananna2.1622.16200
862.klaudia1996232.1451.229668248
863.kammp2.1391.156766217
864.mago24102.1311.172729230
865.Pitlab2.126266918942
866.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
867.bzdrodow2.0712568071.008
868.osaczony302.0622.06200
869.nenufar422.04801.297751
870.Kozera_Piotr2.04101.441600
871.compnet2.0404502801.310
872.BNowak2.0341.4020632
873.Jarosz_Adrian2.0312.03100
874.efunia2.02402.0240
875.Ivojag2.0226631.012347
876.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
877.ewa.okoniewska1.9969161.0800
878.kasiulek1.984925864195
879.morloth1.9761.97600
880.Sadaj_Ziółkowska1.9721.0948780
881.annastregiel1.9671.374319274
882.DariuszHeręza1.9600996964
883.valdeq1.9321.047625260
884.redie1.9161.177250489
885.nieznalski1.9141.060632222
886.inez1.9133911.5220
887.kulik_agnieszka1.91195198862
888.kipikasza1.9101.91000
889.xtedek1.9091.15022737
890.KarwalskaJustyna1.9041.178548178
891.terciak1.9001.130585185
892.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
893.yoake1.885889832164
894.anulka241.8841.58525346
895.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
896.sj_sj1.8712821.5890
897.sandy10m1.870001.870
898.apogorzelska1.8561.188458210
899.Margaret_Stas1.8561.85600
900.przemek_m1.8541.005674175
901.joanna_mironczuk1.85306061.247
902.pbacik1.849001.849
903.Akszeingar1.8371.7211160
904.Barbara_Domagała1.8341.83400
905.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
906.madzmatron1.80901.8090
907.Ewa_Prejs1.799963563273
908.Woyass1.796838492466
909.KRutko1.7859348510
910.agusja11.783989602192
911.krzyosiek1.7831.78300
912.anowi19581.7501.294296160
913.Ciszek_Artur1.7461.170447129
914.EANWhitson1.733754677302
915.Cynthia_Witt1.73099567560
916.anamorf1.730723801206
917.Borchardt_Urszula1.727882642203
918.Berdzik_Magdalena1.726894687145
919.JSamborska1.717001.717
920.AgnieszkaK1.7121.003548161
921.RyszardT1.709873638198
922.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
923.Sobol741.701831673197
924.Psikus_Elzbieta1.691885358448
925.labuska791.6915031.13850
926.Nowik_Grzegorz1.69101951.496
927.StraszMarek1.675886582207
928.Horg1.6721.029418225
929.mar_markiewicz1.66101.6610
930.wicy1.6561.2264300
931.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
932.Slawek_Wojsa1.6422531071.282
933.pawel_tk1.6321.63200
934.guzia281.629592932105
935.Batory_Marcin1.622785655182
936.Boroch_Marek1.6211.4740147
937.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
938.Ewa_Hus1.6140920694
939.camel531.614596909109
940.maria.j.nie1.60701.6070
941.marlena12061.6021.4998815
942.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
943.CaramonM1.597001.597
944.piotrowski791.5972522811.064
945.Witecka_Magdalena1.596878564154
946.Andrzej_Welsberg1.583925492166
947.kdgs1.5781.4270151
948.Pawel_Jurewicz1.574131.5610
949.Krzych.K1.561796618147
950.anytram1.555673713169
951.ZofiaWichtowska1.542001.542
952.JanczewskaM1.5381.0010537
953.Wiesła_Bartosik1.538698662178
954.Luziński_Marcin1.537525226786
955.Sikorska_Izabela1.53601.5360
956.Jerzy_Molski1.5369640572
957.Witkowska_Ewa1.5262932171.016
958.Płowik_Hubert1.523210888425
959.kolaczkowska1.523823513187
960.KesslingAnna1.522822481219
961.maria.mazur1.514662635217
962.mholy1.5137527610
963.romano581.507354870283
964.krzysf771.4942861151.093
965.dasobierajuk1.493645710138
966.GąskaMariusz1.49001.378112
967.Joanna_Januszewska1.4881.48800
968.walinska.ewa1.48683762920
969.norbibuu1.4801.48000
970.IrenaZGB1.477807512158
971.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
972.mwpch1.457742361354
973.tatarak311.4511.45100
974.RoRo5001.447001.447
975.Kazimierz_Ducin1.442691564187
976.KostekP1.426794459173
977.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
978.konradus1.41101.4110
979.Musial_Michalina1.403764440199
980.rybolow1.3971.22467106
981.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
982.Krasowska_Katarzyna1.376710500166
983.Mariola_Hadryś1.373542649182
984.dstancel1.3711.37100
985.wasiliki1.36301.3630
986.anna_wiśniewska1.357469280608
987.Joanna521.34801.034314
988.vnukinga1.345768460117
989.worwag1.342001.342
990.sierszeng1.3381.33800
991.Pelagiusz1.334665534135
992.MrDzwang1.33398825788
993.Magda20001.3301.33000
994.Darth_Simba1.327183649495
995.AdamCA1.3241.32400
996.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
997.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
998.achczi1.305442254609
999.Vasquez1.2861.28600
1000.e_furmanczyk1.2680892376
1001.sylweczka_221.258001.258
1002.julia_natalia1.2551.25500
1003.jart1.2498290420
1004.gajus811.237771317149
1005.basia1.23401.2340
1006.NikosK081.2291.22900
1007.joff1.22770847544
1008.czj1.224288778158
1009.ananke19661.219629456134
1010.Frezja471.2187454730
1011.Sochers1.2158980317
1012.tomkarolak1.2117730438
1013.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1014.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1015.Bełc_Paweł1.2009690231
1016.Kupis_Artur1.196743287166
1017.Grażyna_Wójcik1.1861.18600
1018.marzanna621.1841.146038
1019.Stęplowska_Anna1.166570251345
1020.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1021.kcocyk1.16148957696
1022.Mroz_Anna1.159001.159
1023.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1024.gumisiek1.14165139793
1025.WH1.132001.132
1026.Horizon1.1311.13100
1027.basiaps1.1291.12900
1028.monikatk1.1139430170
1029.kbinka1.10801.1080
1030.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1031.tpergalo1.0945190575
1032.roman1091.084001.084
1033.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1034.Hoch_Jacek1.08101.0810
1035.Quit1.06801.0680
1036.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1037.enora1.0683657030
1038.B_Kamil1.0651.06500
1039.Dolkenty1.0651.06500
1040.wołczuch1.05979916244
1041.ewulab1.05929515515
1042.mwkmoch1.0590864195
1043.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1044.Banaś_Robert1.0400712328
1045.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1046.Haegele1.039001.039
1047.Bryś_Martyna1.033347364322
1048.SzaflikJoanka1.03001.0300
1049.Mirek801.03001.0300
1050.witek_mazuchowski1.028570318140
1051.MariaRągowska1.028669620
1052.psemik1.028595302131
1053.MaciaE1.02564529783
1054.Hermanos1.0021.00200
1055.ewabo99599500
1056.Al_Mia99109910
1057.meggie990669218103
1058.karasm988297129562
1059.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1060.honorata986137661188
1061.Dylewski_Adam981518353110
1062.grohel497349639879
1063.Paulina_K9725244480
1064.Elżbieta_Piwińska967519345103
1065.adam.nojszewski96700967
1066.bibiasta965513328124
1067.Cel.Magdalena94845540687
1068.Kyjania94609460
1069.Rysak_Mateusz94500945
1070.JakubRutkowski927498313116
1071.Gugnacki92500925
1072.Kuba_Wojtczak924485285154
1073.Justyna_Musiejewska92345337892
1074.Dawid9991837451133
1075.urszula.chyży.zd.bartold909116473320
1076.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1077.Boretti_Jerzy90344836095
1078.Monika_Ignatowicz901409388104
1079.radekp89500895
1080.Rydzyński_Jan88708870
1081.Kasprzyk_Anna883279239365
1082.Michalak_Mariusz8825083740
1083.Dzoanis8704614090
1084.arigato358682070661
1085.Kerysek86368016221
1086.Paszkowski86233044092
1087.a.brodowicz861488256117
1088.zajączek85108510
1089.Gruszczyński_Paweł84900849
1090.Bogus_Kuć84843533677
1091.lukasz.hyrchel84800848
1092.ofski84148728074
1093.miedzajac8336130220
1094.Marcin_Śnioch82629345380
1095.jaskulka8253774480
1096.Old_Water81600816
1097.Macsud80745928563
1098.pawełKa8036921110
1099.Wiktor80380300
1100.Wojtek9997983334650
1101.AM_Kalski788465221102
1102.EngelardAneta787389242156
1103.go.sien78650919978
1104.Anna_Radziszewska78200782
1105.zuzanna78078000
1106.Cichy7774922850
1107.LavinkaTrinkelson77477400
1108.dariuszkasiorkiewicz77236264472
1109.HubertLacki76807680
1110.kabzinski_lukasz76400764
1111.krzysztof.kazmierczak758190464104
1112.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1113.Wiesław_F75240329950
1114.tomaszi75075000
1115.Zarzycki_Wojtek749358289102
1116.siunek74319545989
1117.MalgorzataMat7423870355
1118.robert_duszynski73873800
1119.Monika_I737656081
1120.zmyslowska72749099138
1121.urluch722297283142
1122.majkey72146416988
1123.Tetiana72007200
1124.dopam715380212123
1125.BetiSzu71250815648
1126.Piotr_Smarzewski71107110
1127.pawlowska_katarzyna70570500
1128.Amalienborg70270200
1129.LucjaZatorska69929433471
1130.Respondek_Nicole69369300
1131.kominiak69269200
1132.harufam68806880
1133.Aneta_Fisel68439321873
1134.jeczaj68168100
1135.Morawicka_Justyna6754710204
1136.Nowik_Andrzej6685589515
1137.aka8366735726446
1138.jorbik66622970367
1139.KDudzik6635150148
1140.Cwynar_Justyna6504400210
1141.Szymaniak_Piotr64864800
1142.Uchymiak_Inga642425112105
1143.Dragan63800638
1144.Marszałek_Marek63606360
1145.Yaakov76265401967
1146.katgen62400624
1147.matix12361306130
1148.jolanta_kulinska61300613
1149.Lewandowski_Robert61035917576
1150.s_szpilska60460400
1151.tulipan12360260200
1152.Maciek_Ufnalewski594523071
1153.JoannaL59159100
1154.AlicjaSurmacka57600576
1155.Krajewski_Eugeniusz57257200
1156.Kwiatkowski57100571
1157.Skorek_A57126224465
1158.Monika_Piras56942811625
1159.olka_elka5670303264
1160.robbi8956500565
1161.Feltynowska_Grażyna559284102173
1162.dalcryz55505550
1163.MarMat55036012763
1164.katarzyna.niedzielko54830218462
1165.Iwona_Cierpikowska54030715578
1166.sla_zeb5400314226
1167.Augusiak_Andrzej53400534
1168.Atena4153153100
1169.szmitmat52925422649
1170.tylerversluis52052000
1171.krzszcz51326920737
1172.Kacperm_sz51227516473
1173.KarolG51224920558
1174.DFydrych50200502
1175.WaldemarG49800498
1176.Ving4972972000
1177.Palusinski_Pawel48904890
1178.Marta_Chmielińska48748700
1179.marcin_kowal4873150406
1180.jarymi48404840
1181.Białobrzeski_Marek48200482
1182.Croissante47626915651
1183.Izis47500475
1184.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1185.ask47100471
1186.Dulski_Roman47000470
1187.Grodzieński_ZI46821719556
1188.Beksa459115104240
1189.Zawada_Cezary456658383
1190.Skubik_Michał45445400
1191.marek75544825314055
1192.Wolnik_Joanna44044000
1193.Rostek_Wioleta43826512746
1194.mzj43722916444
1195.Chabrzyk_Piotr43643600
1196.Kubiak_Wioletta43616315258
1197.Ewa_Bodzek43124214940
1198.Samorajczyk_Łucja42742700
1199.Beata_Załęska41925711943
1200.fiolet41618519437
1201.Mariusz_Kucharski412326860
1202.Koplinski_L40904090
1203.Kaniewska_Anna4082727354
1204.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1205.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1206.Augustynowicz_W40321214843
1207.JustynaS40340300
1208.Carolina39900399
1209.pawel_k2313982830115
1210.olkatom3953192056
1211.Theofilos3892790110
1212.vbstar201038600386
1213.gregorian7638521413932
1214.Wasiński_P38400384
1215.arek_nelke38203820
1216.Grazyna37900379
1217.klocek_danuta37725810118
1218.Krzysiek.f.723751841829
1219.jaklika37413522910
1220.WiesławGajdek37300373
1221.JanNiedźwiadek37003700
1222.MT36503650
1223.herMMan36503650
1224.razare36300363
1225.Dzbik_Agnieszka36121410047
1226.Nykiel_Gracjan36136100
1227.marekzaborski36100361
1228.A.Michałowski3581881700
1229.j.nykiel35500355
1230.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1231.Skibiński_Tomasz3507724429
1232.Beata197734834800
1233.Grażyna34400344
1234.kooiki34115414641
1235.Pilnik_Wiktoryja3411670174
1236.MirosławaP32900329
1237.Michuel3251012240
1238.VValdek32300323
1239.Bogdan_Przyzycki31600316
1240.Pohl_Mateusz31203120
1241.monika51083061839231
1242.cisowianka2030300303
1243.ksieski2st30003000
1244.icecrypt29829800
1245.Jolanta672970164133
1246.Skrzetuski_Andrzej29200292
1247.Monika.C28915110929
1248.wlodekro2881718334
1249.Śmiech_Michał28700287
1250.maziarek28600286
1251.marzenka2771529035
1252.dgebka27513910729
1253.Anzorge_Anna27427400
1254.carmilla27100271
1255.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1256.Zwierzyniecki26911911733
1257.Budzynowski_Robert26700267
1258.marcinguzek2651578127
1259.szwiling2641587234
1260.aakob42611329435
1261.mmama12611934820
1262.Przegalinski_Maciej2561078861
1263.Mariusz_Maj25625600
1264.Kaffi24912011415
1265.MrTomAsh248018068
1266.Muraszko_Tamara24711110630
1267.dauttieg24524500
1268.Piotrowski_JP2421071350
1269.wlodekja239221018
1270.Zadrożny_Rafał22900229
1271.majawojdalski@hotmail.com22622600
1272.bertha22500225
1273.wag-a22400224
1274.Mierzejewski223861370
1275.ewadd22200222
1276.katkul322102219
1277.Rzeszotek_Łukasz22002200
1278.Wiktoria22002200
1279.historyk192022000220
1280.Malinowski_Waldemar21821800
1281.Romain2151186532
1282.gil_kasia21400214
1283.Zygmunt_Zygmunt20500205
1284.sdworak20402040
1285.sadik20212010
1286.polgen7820100201
1287.dorota_bartosiewicz19900199
1288.erazmwol197016532
1289.Bobowiec_Iwona19401940
1290.Gagulski_Lukasz19219200
1291.Jurczak_Bartosz18518500
1292.boena18518500
1293.andrzejkapron18418400
1294.TadeuszChitruszko182150320
1295.Sroka_Stanisław181975826
1296.Rogalińska_Halina180111069
1297.Bazyszyn_Liliana18000180
1298.Tomasz_Swierzb17800178
1299.matt17800178
1300.BeataK17717700
1301.rotry17600176
1302.bogda2521761491116
1303.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1304.Gromadka_Tomasz17394790
1305.alfatronik216900169
1306.Galazka_Barbara165140025
1307.kazik4616316300
1308.eshabe16300163
1309.netsoft163684352
1310.askksa16216200
1311.dziadek_m60161010457
1312.dominikk15500155
1313.wietom15501550
1314.mchoci15215200
1315.natalia1986152994310
1316.JarekK14814800
1317.wld_lan14791560
1318.m.rottenberg14400144
1319.aurora14400144
1320.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1321.Wirtualny141626514
1322.Tomasz_Fiedorek14100141
1323.Moszyńska_Paulina13203894
1324.Diana13013000
1325.Lewandowska_Justyna4412990039
1326.kola1612900129
1327.afra5912812800
1328.basia_pol128812621
1329.anpiet12600126
1330.ANDY321124654217
1331.Olaola1124694312
1332.kathylapoz12312300
1333.Papciak_Małgorzata12212200
1334.JulieMCRSz11811800
1335.efkama11700117
1336.ewa_marciniak11611600
1337.Gorecka_Malgosia11411400
1338.Irek_Bartkowski11000110
1339.lojka3511011000
1340.fplaton11011000
1341.vivace10901090
1342.111chris108592623
1343.adrianm107623213
1344.joannakov10600106
1345.Michnowicz_Alicja100652015
1346.Bozenna990990
1347.Danna8994095
1348.majaszpot980980
1349.Bea9667290
1350.jabłońska-kruszewska_a960096
1351.Andrzej_Stanislaw9256036
1352.adrian.g909000
1353.Doda698950327
1354.WelkaGrzegorz8848373
1355.kubajaworski848400
1356.AnuszewskaHonorata8406123
1357.marekkronikarz840084
1358.SztylerE8338396
1359.Sofeicz797900
1360.Starszewska_Marta770770
1361.Gryczewski_Witold760076
1362.Izabelab767600
1363.mos_s7328441
1364.Kożuchowski_Albin7106011
1365.Łuczniewski717100
1366.Baczewski_Robert660066
1367.Hubicki_Roman600600
1368.Grzegorz_Bączek590059
1369.geneo590590
1370.adriana123595900
1371.skol490049
1372.Pecherska_Agnieszka4803810
1373.kaphis474700
1374.Gleinert_Karolina460460
1375.Dendrophilus440044
1376.Editche420042
1377.Górska_Jadwiga420042
1378.KrystianJan400040
1379.Bajkowski_Bartosz4003010
1380.Dubiczyńska_Maria390039
1381.Marek_Wysocki390039
1382.Marek_Krzyżanowski380038
1383.agatek1806380038
1384.Adam_Leszczyński360036
1385.jkdobro353500
1386.Seba_Piotr3214162
1387.jbstruzik290029
1388.k_skrzyp280028
1389.andrzej2511250025
1390.Antolak_Olga150015
1391.bulledesavon140014
1392.Wyszynski_K120012
1393.digajewski2110
1394.geminioctavia1100
1395.Pawłowski_Tomasz1010
donate
Online: 167, ver. 1.71 © 2010-2018 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::