geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 31.461.89116.431.91310.345.9394.684.039

1.Danecka708.817392.405227.97088.442
2.Incognito622.467354.933162.381105.153
3.bozenabalaw606.278349.981194.07562.222
4.Jabłoński_Edward597.169327.787198.53570.847
5.Wojciech_Liśkiewicz587.337316.119176.21095.008
6.janusch505.849279.434179.28547.130
7.Basia_W493.873270.602181.76941.502
8.mmaziarski420.752165.431200.71754.604
9.danisha413.908199.412167.98746.509
10.jackun386.786193.115126.67067.001
11.eliza1952379.614214.112113.99151.511
12.jerzy_nowosielski360.735183.224114.95262.559
13.bazie323.981176.239109.31838.424
14.urszula_swierczynska318.408185.35198.77734.280
15.Misiewicz_Elżbieta294.958150.120111.38433.454
16.Michał_Golubiński289.345154.02389.57445.748
17.Jaskólska_Ewa278.624161.27788.38028.967
18.Sobieraj_Ewa276.573157.78283.55035.241
19.Skrzypczak_Bogumiła267.434142.97189.75134.712
20.Turek_Bożena255.570137.96390.34527.262
21.WZI244.638180.44222.59141.605
22.Tylingo_Bozena228.638115.36776.96736.304
23.Izabela_Czaplicka226.441103.16092.89630.385
24.GTG_Silius_Radicum225.08337.11427.234160.735
25.halina219.121118.85177.12623.144
26.mteresa206.287107.72973.74224.816
27.Rafał_Albiński195.97692.83360.33242.811
28.Ciesielski_Marcin189.65179.96759.47850.206
29.Czarkowski_Jarosław179.48899.92053.94925.619
30.magnowa177.67796.99061.83718.850
31.Marek_Delert177.43281.53975.92119.972
32.jurekzur175.12296.53259.28319.307
33.Krystyna_Stanisławska173.22086.53262.00124.687
34.Myslinski158.75999.82944.48414.446
35.WaldemarChorążewicz157.86946.32657.63053.913
36.Krystyna_Malik154.56587.92451.22815.413
37.gz1411149.69785.87949.43314.385
38.Kośnik_Krzysztof142.75082.90644.98214.862
39.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
40.Majewska_Renata141.73681.82143.53716.378
41.nowak141.20374.27741.08225.844
42.asska1139.10174.72950.12414.248
43.igoriosso138.97869.64342.74726.588
44.K_Zochniak131.07049.40836.21445.448
45.dRob127.60654.56553.88919.152
46.ArturWilkicki125.90967.76529.63628.508
47.Wilfried125.69468.08442.28915.321
48.Barbara_Kubcka125.21361.98547.17916.049
49.Berens_Jan124.92063.07533.32528.520
50.krzysztofjach1122.87763.16145.16214.554
51.Jegier122.20770.64937.08814.470
52.bkrajewska122.19963.09643.00916.094
53.ChmielowskaAnna120.52863.02928.45129.048
54.JZI119.08562.03641.31115.738
55.Tomek_Bogiel118.87770.81937.25510.803
56.Steamroller_Fly116.19968.51134.68613.002
57.grammy43116115.73262.95742.8219.954
58.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
59.Wlodzimierz_Macewicz113.19167.62030.01215.559
60.Makowiecka_Krystyna109.67721.30852.09536.274
61.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
62.Koprowski.Jerzy109.35947.01045.73916.610
63.mziel105.60957.55926.68021.370
64.marta1044105.36744.41629.88531.066
65.Krasieńko_Rafał104.70960.11032.11412.485
66.jorgus06104.65160.75928.90914.983
67.Gośka100.94634.93458.0827.930
68.DorotaK99.50558.84826.97913.678
69.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
70.Staporek_Kamil95.39855.52829.37310.497
71.JanKontek95.38567.42919.4578.499
72.Krystyna_Domańska94.66748.30635.43210.929
73.artekm94.63951.88137.9324.826
74.RoPson91.89349.04431.35211.497
75.kabe091.13945.39536.5559.189
76.Wilnianka91.13545.57635.55510.004
77.Karsowianin90.69051.29531.0648.331
78.Klass_Jolanta89.19049.29523.45216.443
79.magda_lena88.91745.97133.4419.505
80.Kaczmarek_Aneta87.71060.22311.18116.306
81.Nikołaj85.05512.24551.22421.586
82.Tulej_Anna84.82844.37231.2259.231
83.pronobis84.01535.05842.9635.994
84.Dębowski_Józef81.54945.14627.5878.816
85.Maślanek_Joanna80.95842.69227.96310.303
86.alus80.72830.91329.01720.798
87.Czerkawska_Ewa80.13043.27135.938921
88.Kamila_Szymankiewicz76.84323.60050.9672.276
89.Marynicz_Marcin76.71530.17432.56313.978
90.szubog76.05240.72626.6138.713
91.Sludkowski_Darek75.57338.16726.23311.173
92.kotik774.80232.74819.74422.310
93.ezoteryka74.60240.96425.4808.158
94.przodkowie.com73.971047.36326.608
95.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
96.Kornelia_Major71.38846.91414.6379.837
97.Maryla_Celmer70.06830.16631.0448.858
98.BERNHARD0169.66335.32924.5839.751
99.olerys68.26236.84620.91910.497
100.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
101.Grabska_Iwona66.78336.27123.6696.843
102.JMrozowski65.95542.67413.23810.043
103.MGieras65.69335.31922.0908.284
104.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
105.GRAZYNECZKAAA64.17218.33221.29924.541
106.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
107.karabowicz_radek63.49032.81224.2876.391
108.MagdaT62.61031.59824.4376.575
109.AniaS62.34430.72623.2628.356
110.annarenata61.66033.57820.0718.011
111.Grażyna_Przybysz60.88624.17730.4366.273
112.angap60.38730.35422.8347.199
113.Paź_Jacenty60.23136.21515.4648.552
114.Wojtowicz_Danuta59.89431.08620.4408.368
115.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
116.aniaosin59.55033.06420.2016.285
117.Jozef1159.45725.54018.83415.083
118.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
119.GZuzak58.31832.05921.0385.221
120.Bożena_Prymus58.25826.10422.5259.629
121.Aleksandra_Piętak58.13131.20819.8697.054
122.mwpkk57.42628.78022.4486.198
123.Ilona_Gieras57.18732.68117.6456.861
124.kate10356.68731.82816.6398.220
125.BASIAPUSZ56.23731.42718.9765.834
126.milosz56.12918.45020.28617.393
127.Krzysiek_Imiołek56.10723.14123.0799.887
128.Gadecki.Bogusław54.87219.58821.21214.072
129.Gałkiewicz_Urszula54.1356.07934.89513.161
130.dzicz54.05119.47214.11420.465
131.aldonalata53.48326.39219.0528.039
132.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
133.Mania5352.26535.70011.6284.937
134.sloniatko6051.30435.5683.70512.031
135.Kasia_Marchlińska50.92240.7939.927202
136.Jabłonowski_Marek50.51629.4278.48212.607
137.Krycha49.42631.73711.3236.366
138.Gawlik_Andrzej49.29221.62817.7889.876
139.skapska_honorata48.93124.06017.1757.696
140.peters48.42728.09314.4705.864
141.Koluszkowski_Henryk48.05925.99215.3746.693
142.mlawiak48.03527.20113.6147.220
143.krambud47.50815.32124.1937.994
144.Popkowicz_Bronisław47.46925.71815.3146.437
145.frisgaard47.44724.79314.1548.500
146.Rafael46.87626.08713.4267.363
147.janden46.02524.22915.8135.983
148.Sloniasz45.81426.19615.0204.598
149.katnal45.67126.31413.9075.450
150.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
151.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
152.Krzysztof_Gruszka44.10525.28615.4063.413
153.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW43.94718.66619.6795.602
154.tomekpn43.66120.18817.0806.393
155.Bugajska_Joanna43.60720.14516.2307.232
156.tomes43.03715.28621.1726.579
157.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
158.kasia_wilcz42.78827.61114.699478
159.romanburczyk42.74121.87715.6205.244
160.Brozek_Oskar42.61121.29811.7379.576
161.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
162.Romanowski_Piotr41.37616.97316.4028.001
163.Rozenau_Adam41.19024.72616.4640
164.jur58boz40.62421.36116.3612.902
165.adamhen5540.59721.10314.2325.262
166.maed40.59623.02711.3106.259
167.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
168.Ma_Sza40.48915.46817.7137.308
169.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
170.Gordiasz40.4791.18639.2930
171.janocha140.37121.3638.52210.486
172.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
173.Ela_Ginalska40.16821.85513.6954.618
174.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
175.Janusz39.85114.84921.2233.779
176.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
177.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
178.mariola6138.84813.13917.9927.717
179.Borkowski.Wojciech38.56120.03314.6403.888
180.ozanka38.54720.08513.4105.052
181.hannaostoja_swierczynska38.32921.62413.6383.067
182.Albin_Kożuchowski37.59622.09910.4725.025
183.czarnuszewicz_bozena37.56920.54712.1134.909
184.Anna_S37.45828.1976.2962.965
185.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
186.moyra77737.05319.73810.5086.807
187.piotrpola37.00819.60813.3684.032
188.Skolimowski_Tomasz36.95116.02515.0475.879
189.MariannaF36.90320.61812.4363.849
190.Wieros36.83820.40012.7813.657
191.BasiaR36.58919.25214.3083.029
192.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
193.Świstak_Elżbieta36.10620.6459.9255.536
194.Mirek.Kozak36.10517.7637.92010.422
195.Sznober_Barbara35.9978.6826.87920.436
196.kolokolo35.55319.15513.2823.116
197.gregorry195334.94322.3318.2554.357
198.Baciński34.86213.1719.16012.531
199.mmoonniiaa34.68817.77714.7922.119
200.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
201.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
202.Wioletta33.3346.12726.496711
203.miras12133.27623.1917.3102.775
204.Szczepaniak_Tomasz33.27515.54710.2177.511
205.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
206.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
207.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
208.stanisław4832.96223.9106.4942.558
209.Mamaj_Jan32.83623.6514.7544.431
210.PabianAus32.80715.45814.0423.307
211.Małgorzata_Olewnik32.46816.80511.8723.791
212.Agata_KJ32.43917.87710.7123.850
213.jarekrad32.33217.51911.6743.139
214.anton_burza32.03115.7028.4587.871
215.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
216.włodzimiest31.78424.9001.2075.677
217.angoss31.63218.1899.9263.517
218.Rruda31.60517.62211.1892.794
219.Stradowski_Jacek31.47322.1905.2574.026
220.kucz_agnieszka31.40622.2636.2112.932
221.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
222.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
223.bisiza30.86619.6305.7465.490
224.Madzialena_KB30.30115.98310.7803.538
225.sowa7330.27717.7157.9594.603
226.aerbert30.23918.6646.9064.669
227.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
228.Bibi30.10914.94511.3903.774
229.Stasiak_Michał29.82017.1529.1083.560
230.Dąbr_Włodek29.55318.6238.5972.333
231.kujawiak29.00716.7939.5432.671
232.Kokosinska_Urszula28.76412.84911.2494.666
233.GrzeS28.49913.44510.9104.144
234.Dławichowski28.18316.9428.8802.361
235.x_hanna28.05915.1459.0323.882
236.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
237.misty6927.95418.2385.1394.577
238.Yerma27.80315.0849.2903.429
239.Berendzik_Malgorzata27.66213.5719.3034.788
240.Adamiec_Walenty27.28615.1939.2692.824
241.kamilo8627.17112.06814.263840
242.ew_mar27.12117.8917.3621.868
243.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
244.jerkre27.06515.1749.4042.487
245.Augustyniak_Irena26.98911.18712.5303.272
246.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
247.Piotr_Romanowski26.74110.3146.9899.438
248.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
249.Mieżyńska_Danuta26.56613.3309.8823.354
250.Walczak_Marta26.48415.0836.2795.122
251.m_jaro26.48215.2205.9615.301
252.sarna21526.44417.4535.4803.511
253.Bartnicki_Jerzy26.39417.3704.2894.735
254.artur.kozminski26.22014.5148.4223.284
255.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
256.ATUIN25.63913.0409.0123.587
257.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
258.Rafik000225.50813.55410.4081.546
259.Jason852425.4888.7527.1869.550
260.Olik25.26912.4109.4603.399
261.Raciborski_Marek25.23624.893106237
262.kronerhalina25.11012.60010.5531.957
263.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
264.pgorzad24.83912.8249.2392.776
265.krzysztofklemens24.81216.1151.7116.986
266.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
267.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
268.Petrax24.62812.70710.2971.624
269.grzech24.58324.58300
270.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
271.DorotaP24.33615.3367.0031.997
272.Daniel_Leszczyk24.09613.1788.0972.821
273.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
274.margit23.96210.58711.3522.023
275.Schaetzlein_Michael23.9094.140019.769
276.Jagielski23.90012.0678.6893.144
277.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
278.kawal23.78315.5394.1994.045
279.karol44423.73013.7028.3121.716
280.SylwesterMalicki23.55515.0096.1732.373
281.krzaja23.47714.8656.3922.220
282.Piotr_Juszczyk23.45120.5842.335532
283.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
284.krysmag23.3299.6819.6843.964
285.iwomi23.19513.8688.2131.114
286.jolaprokopiukbathelt23.19112.1588.4872.546
287.mierzyce23.18612.1848.8672.135
288.Lange_Jerzy23.10318.85904.244
289.Rostkowski_Mariusz22.95611.7978.8122.347
290.jgniedziejko22.92611.2409.6492.037
291.krupabeata22.86110.6569.0393.166
292.kat_pas22.83610.7549.9002.182
293.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
294.Niemirski22.76910.23910.0782.452
295.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
296.Arek_Bereza22.5247.97810.1314.415
297.grzesm22.51312.0176.3854.111
298.ela_cwiklinska22.46313.5907.4881.385
299.Bogusław_Woyciech22.39911.2006.9614.238
300.mena_u22.23711.2629.9121.063
301.piotrsm22.12513.3826.2902.453
302.Sroczyński_Włodzimierz21.89721.89700
303.walet21.88414.4916.518875
304.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
305.Suska_J21.76212.1957.1402.427
306.hania21.71411.1687.9692.577
307.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
308.sbasiacz21.51110.9167.0223.573
309.marekamin21.48218.4962.016970
310.kaskam21.38112.7484.7893.844
311.agnieszka599521.3547.3705.6948.290
312.michal7221.29811.1168.0982.084
313.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
314.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
315.kulsob20.43711.5066.5762.355
316.Leszek12820.39416.99903.395
317.Jules20.36611.6295.5203.217
318.Gołowicz_Michał20.3349.3538.2722.709
319.Nastian20.3234.05112.0834.189
320.Synowiec_Ela20.31614.3704.4571.489
321.arborpl20.28111.3546.6562.271
322.Domirka20.07310.4826.6462.945
323.megagrzechu19.9509.9287.9502.072
324.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
325.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
326.aligatormp19.90019.90000
327.dorotan19.8972.1346.81310.950
328.Marciszewska_maria19.8848.4507.5783.856
329.Metalloviec19.83812.8164.6452.377
330.ula1119.8349.7807.3452.709
331.Stachwiuk_Elżbieta19.68312.6613.7043.318
332.J.Borycki19.6788.8428.6012.235
333.Projekt_OPI19.65011.4006.0482.202
334.Kozłowska_Elżbieta19.60814.7263.3231.559
335.Obidka19.5599.1917.9652.403
336.wisnik_k19.55511.1955.4132.947
337.halina4419.49211.9345.4592.099
338.Jarcun19.4376.7212.69110.025
339.Lewandowicz_Adam19.4276.52111.5891.317
340.angie19.41818.7300688
341.andrzej.drogosz19.2347.2488.1773.809
342.Andrzej_Łęcki19.15412.1564.5512.447
343.arletaso19.14011.8162.6704.654
344.Strojczyk_Waldemar19.11210.6735.8272.612
345.Marcin_P19.0719.5508.2761.245
346.adrian.kaszubski19.04510.8506.3731.822
347.Janina_Tomczyk19.0148.2547.4373.323
348.Machnik_H18.68114.3012.8651.515
349.beata_anna118.6736.05411.5671.052
350.Sławiński_Jacek18.6596.5978.4763.586
351.barbarag.18.65513.75504.900
352.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
353.marek_kondrat18.39916.2491.613537
354.B_Boa18.3618.4337.8682.060
355.MagiQ18.23113.2442.0102.977
356.Urszula_Pogoń18.1818.4862.0407.655
357.elgra18.08513.3743.3461.365
358.hlpedersen718.0427.6069.437999
359.magdalena7217.9319.1986.6952.038
360.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
361.Bednarczyk_Kamil17.7225.6206.9195.183
362.el_za17.6329.4336.3711.828
363.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
364.Mariańska_Małgorzata17.5978.6195.5383.440
365.gaolcia8617.5433.6729.5774.294
366.beatab17.4798.4712.6686.340
367.bodzio5417.4279.8664.4543.107
368.jmzolt17.4168.1705.0284.218
369.grara17.39610.4305.1081.858
370.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
371.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
372.karolinaw17.2248.5705.2373.417
373.Gospel17.20110.2524.9022.047
374.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
375.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
376.marekn12417.0839.0596.1441.880
377.elżbieta17.03010.4002.9843.646
378.lidia195417.01517.01500
379.Wiśniewski_Adam17.0028.7126.3231.967
380.Jado16.93510.9884.8491.098
381.vitoo16.87611.5541.6123.710
382.Andrzej.P16.86414.1751.921768
383.Juszyba16.85111.4513.5211.879
384.julka6616.83611.3134.2771.246
385.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
386.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
387.joanna8416.48610.3214.5281.637
388.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
389.Wojciechowska_Ewka16.0179.6844.2372.096
390.barbara_barbara15.9708.0684.5483.354
391.Gosia25315.9597.1706.4132.376
392.Inula15.9527.8686.5281.556
393.Jakubas_Eugeniusz15.9297.4435.7992.687
394.olaf1715.88611.0733.3581.455
395.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
396.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
397.sieruga15.7135.2837.2353.195
398.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
399.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
400.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
401.zetka15.5798.7264.8342.019
402.kasiema15.5368.4527.02658
403.Viola_AP15.5217.2786.3451.898
404.lukasz.hyrchel15.4628.0924.8002.570
405.T_Chamerski15.3716.7985.8822.691
406.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
407.zbzukowski15.1898.5595.1111.519
408.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
409.kkrasinski15.1163.851011.265
410.rdet15.0986.3963.8744.828
411.Janusz_Stankiewicz15.0967.5103.9673.619
412.Adalbertus15.073011.2543.819
413.Lukasz_Fajfrowski15.0199.2504.0671.702
414.kozlowskiw14.9928.4015.1071.484
415.kasiek14.9827.3614.8282.793
416.maluszycka14.9268.3704.5102.046
417.Lenaar14.91313.0465131.354
418.Kurzyjamski_Wojciech14.9046.4417.715748
419.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
420.wojtstyp14.88510.5043.2901.091
421.justynka1614.8718.6045.890377
422.Yskelo14.7827.8283.3373.617
423.Lag200014.7705.7726.7352.263
424.m_gry14.6838.4083.2213.054
425.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
426.kwroblewska14.5757.5582.9524.065
427.Szalomszalom2014.5397.6915.0231.825
428.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
429.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
430.Chrzanowski_Stanisław14.3446.6805.8761.788
431.luigi3714.2578.1063.8052.346
432.dombas14.1963.1119.4091.676
433.krzypov14.1497.7582.2264.165
434.Piachu214.1349.8081.2633.063
435.ztelega14.0977.6934.8881.516
436.Irena_Kaczmarek13.9996.1886.6491.162
437.Brudka13.8546.7274.7822.345
438.Walder_Wisława13.6744.89708.777
439.agac13.4836.5161.6665.301
440.marjolena13.3974.7546.8681.775
441.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
442.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
443.MMar13.3016.9884.7641.549
444.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
445.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
446.pbasik12.9967.2725.332392
447.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
448.hal.ka12.9579.4102.951596
449.annakt12.8616.5074.5641.790
450.ToniR12.6726.4182.5253.729
451.Ewa_Brzezińska12.6527.6703.4661.516
452.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
453.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
454.Obałek_Jacek12.4836.7914.4971.195
455.Rutar12.4616.1743.8772.410
456.griszka5012.3979.2762.973148
457.Jazzek12.38712.38700
458.opol12.38711.481396510
459.Hening12.3709.3822.201787
460.Czyżewski_Bartłomiej12.1967.5692.5072.120
461.waldas12.1247.57404.550
462.Kliber12.0218.6164882.917
463.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
464.B.Babiarz11.9386.3023.4812.155
465.Stańska_Aleksandra11.93411.93400
466.dorocik13311.8747.4972.9741.403
467.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
468.Lewandowska_Justyna4411.79110.526524741
469.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
470.Sieczkowska_Elżbieta11.5977.8793.131587
471.Michał_Kazimierz11.5491.5507.2072.792
472.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
473.kubakpro11.4916.5494.198744
474.basiula11.4895.7113.1292.649
475.Nowocin_Beata11.4896.6862.3452.458
476.brulion11.3812.6328.71237
477.jacwes11.349011.3490
478.Słomińska_Dominika11.3476.4543.8241.069
479.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
480.nuernberg11.1687.0561.5602.552
481.tobi11.1676.3593.5211.287
482.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
483.maciejowski11.0774.3283.9332.816
484.mariuszek6911.0132.9644.4783.571
485.Purski_Jan11.0094.9586.0510
486.KPM11.0015.7783.4201.803
487.bandziorek11.0013.2916.781929
488.Marek7010.9835.4485.406129
489.krysta_s10.9635.4244.0381.501
490.historyk9910.9364.4303.7782.728
491.Robert120210.9045.0473.6942.163
492.Majtka_Łukasz10.7701.14309.627
493.jansz10.7425.7423.7311.269
494.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
495.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
496.Uszyńska_Hanna10.6725.4613.7771.434
497.Matuszewska_Magdalena10.6255.2904.1821.153
498.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
499.GrzeSwier10.5705.9441.8602.766
500.rencr410.5586.2391.8482.471
501.Artsanon10.4953.6983.0283.769
502.Witold_Trzeciak10.3816.0003.2281.153
503.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
504.Emkael10.3516.6472.0781.626
505.szczelba110.3515.3583.9701.023
506.Kucharro10.3014.6454.3201.336
507.maria112m10.2443.7475.2261.271
508.szczesna10.2435.4264.332485
509.Alinka10.1315.2643.6771.190
510.wmacoch10.1226.6172.5041.001
511.mariola071110.07007.5562.514
512.Kacper_Czerwiński10.0455.4793.4501.116
513.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
514.Artur599.9956.5442.1701.281
515.Ludwik_Olczyk9.9903.6225.2091.159
516.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
517.Marzanka9.8464.7414.150955
518.kasejuka9.8356.0622.6911.082
519.malkam2559.8304.8173.2231.790
520.Oleszka9.7993.0686.027704
521.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
522.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
523.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
524.Agnieszka_Wójcik9.6795.5193.1071.053
525.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
526.donchichot9.6465.0622.3502.234
527.lukas499.6265.3833.707536
528.magat19.61809.6180
529.Genowefa9.6093.2505.771588
530.Janiszewska_Janka9.5903.8874.5391.164
531.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
532.Ula_W9.4466.8442.189413
533.Ulcia_d9.4343.3245.288822
534.miremik9.3725.0063.2821.084
535.badur9.3644.9663.2371.161
536.OlaH9.2506.2892.210751
537.Livia_Ditto9.1346.2932.434407
538.Anna_Parysek9.1105.4661.1842.460
539.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
540.aeroseek29.0526.5721.4191.061
541.maja678.9504.4023.709839
542.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
543.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
544.aktawres8.7506.84701.903
545.Iwonanna8.7153.5983.5911.526
546.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
547.Darek_Kiliszek8.5624.5543.576432
548.SILAM8.4966.1782742.044
549.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
550.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
551.Tomasz_Jedynak8.4694.4673.095907
552.marzanna1758.4041.4194.0762.909
553.Kwos8.3766.1011.0451.230
554.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
555.Odrowąż8.3644.7992.616949
556.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
557.madzia3278.2507.7710479
558.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
559.PawS968.1961.0565.9571.183
560.Jakub_Rokita8.1894.7452.4111.033
561.monika.wałuszko8.1814.2463.260675
562.Grabis_Mirosława8.1478.14700
563.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
564.Lubryk8.096317.340725
565.krak2108.0732.6474.567859
566.papakulka8.0556.3811.122552
567.olenski_jan8.0074.66903.338
568.J1anka8.0006.784896320
569.SebastianS7.9527.0299230
570.berfel7.9424.3892.665888
571.MIRMAZEK7.9247.7910133
572.ewakuszlik7.9065.0642.423419
573.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
574.barbara19477.8392.2069974.636
575.Garnek_Jarek7.76506.795970
576.poschadel7.7572.6224.255880
577.sekutnica7.7467.74600
578.RobertC7.7407.74000
579.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
580.Kasprzyk_Anna7.7213.3802.9341.407
581.przeski7.6983.71303.985
582.wld_lan7.6946.87156767
583.ELADAB7.6884.5512.347790
584.anusia16107.6875.42702.260
585.NS_Jurek7.6823.9952.821866
586.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
587.Joculus7.6216.6550966
588.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
589.Jadwiga_Sibirska7.4734.6416712.161
590.Grażyna_Wójcik7.4674.66502.802
591.HalinaLitka7.45907.4590
592.Ewa_Szczodruch7.44907.4490
593.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
594.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
595.pawko2237.3443.3981.6212.325
596._jaj_7.3354.72102.614
597.Król_Majewska7.2353.97403.261
598.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
599.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
600.Anetta_727.2003.7232.730747
601.kziecina7.1657.105060
602.craft7.1475.0411.553553
603.rendziojaroslaw7.1054.7021.485918
604.Felberg_Sławomir7.0803.8962.281903
605.A.Kuba7.0084.4841.925599
606.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
607.Sławek_Binczak6.96706.042925
608.krzan6.9353.9021.2761.757
609.rjancz6.9232.8203.473630
610.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
611.Teerose6.84504.2572.588
612.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
613.62_6106.8184.1621.709947
614.charston906.7796.77900
615.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
616.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
617.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
618.basik6.7074.82601.881
619.tonffillka6.6883.8412.120727
620.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
621.Krzych.K6.6323.2682.833531
622.Joanna_D6.6313.2532.652726
623.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
624.graffik6.6082.8833.7250
625.arjanek486.6003.6291.7191.252
626.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
627.naplopo6.4853.1925282.765
628.Małgorzata20056.4771.7954.131551
629.kulig326.4453.2072.504734
630.mira_wiech6.4093.7672.335307
631.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
632.Stando_Piotr6.3574.32402.033
633.Paula2576.3363.0052.980351
634.Magierowski_Wojciech6.3314.76801.563
635.mirst6.3153871.7974.131
636.GG_Grudzien6.2956.1799224
637.aaricia1046.2653.6621.757846
638.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
639.Janka286.2374.5781.043616
640.rybecka6.2236.22300
641.Kempisty_Anna6.2121.5093.735968
642.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
643.neumann6.1315.116557458
644.Aleksandra_VanBever6.108006.108
645.beatpatt355.9981.8033.743452
646.janinka275.9453.7701.784391
647.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
648.arnel5.8914.7141131.064
649.rawli5.8762.4992.3111.066
650.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
651.keresz5.8255.36336894
652.Beata655.8252.7752.278772
653.grabkk5.8153.3322.4830
654.Grażyna.K5.7615.76100
655.Giemza_Karol5.7572.7002.410647
656.Socha5.7254.703873149
657.Janusz_Kielak5.7184.598461659
658.Paweł_Pyszniewski5.6551.5722.8741.209
659.Karbowska_Marianna5.6344.575635424
660.pawel_tk5.6171.6323.9850
661.Stefańczyk5.610005.610
662.Kira5.6012.3663.2350
663.jperkowski5.5845.58400
664.Sochers5.5623.5067711.285
665.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
666.marzenska75.5102.6532.102755
667.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
668.kiniastr5.4695.46900
669.Marek-L5.4451.0163.634795
670.Bednarek_Edyta5.4292.7022.112615
671.Aga_Brz5.4262.6132.364449
672.bachach5.4249783.473973
673.Ania_Witkowska5.3913.5121.333546
674.jakozak5.3833.3251.604454
675.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
676.Annetti5.3692.9622.053354
677.jarumasta5.3512.8909341.527
678.karolszotek5.3491.0652873.997
679.WPawlica5.3422.6881.985669
680.boena5.3263.1246581.544
681.kkurys5.2945.29400
682.Ewa_Tańska5.2783914.8870
683.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
684.vicek19785.2542.7681.887599
685.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
686.grad5.2322.8322.4000
687.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
688.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
689.dorotakw5.1802.7051.996479
690.KrystynaZadworna5.1632.8991.919345
691.Rozmysłowski_Marek5.1572.3167862.055
692.Malgonia5.1512.4982.056597
693.bezet5.1332.9531.962218
694.Bartek_M5.1333.0542.0790
695.imagines5.1174.0511.0660
696.tomczyk5.0793.43501.644
697.DankaW5.0791.5553.181343
698.annaurban5.0605.06000
699.broż_ka5.0501.1082.4911.451
700.Włodzimierz5.0303.440780810
701.Kapelus5.0244.0319930
702.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
703.Katarzyna_714.9694.947022
704.mariadobroslawa4.9391.3811.9651.593
705.wojtek234.9054.90500
706.poszukiwaczka604.9003.770944186
707.Bogus_Kuć4.8872.2801.5721.035
708.marcinpt4.8841.0403.032812
709.keret4.8682.7572.01893
710.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
711.monikab4.8251.6511.0902.084
712.Stanikowski4.8083.594904310
713.pawkos834.8044.80400
714.Margaret_Stas4.8004.80000
715.Sz_Joanna4.7973.551830416
716.iksdar4.7912.5671.742482
717.EwaMolly4.7783.663826289
718.swobodny4.76304.7630
719.lpruski224.7463.823187736
720.manyek21124.7334.73300
721.Orlik_Ala4.72804.7280
722.ahalaburda4.7246733.523528
723.tyburski4.723004.723
724.mastalerz4.7022.4321.835435
725.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
726.Majewska_Lilianna4.6952.7781.377540
727.RyszardSys4.6874.4422450
728.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
729.mariusz90504.6521.4982.508646
730.Mirek19004.6233.1451.014464
731.aqkis4.62202.7041.918
732.grohel44.6143.731701182
733.Franek234.6072.5531.463591
734.Kocoń_Leszek4.60504.020585
735.mlazarecki4.5922.5321.510550
736.Mustad4.5892.7531.8360
737.Krystyna_Moćko4.586552.2272.304
738.Zabomba4.5751.7132.583279
739.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
740.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
741.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
742.Forma_Eugeniusz4.538004.538
743.Eder4.5342.5971.758179
744.Majcher4.5322262394.067
745.Dobrzyńska_Anna4.5102.5441.91749
746.brolly114.467774.166224
747.mejpien4.4441.4512.330663
748.Zubrzak4.4362.1766201.640
749.PiotrG4.4212.7541.457210
750.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
751.labarnerie4.3892.4581.475456
752.janusz_iwanowski4.3592.3171.321721
753.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
754.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
755.Teodozja4.3022.2151.0321.055
756.a.badowski4.2842.2551.637392
757.barbarafasiczka4.2714.27100
758.jareczkisz4.2332.3931.416424
759.Robert14.2302.764841625
760.sandy10m4.2222.35201.870
761.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
762.DanielPratt4.2073.21492568
763.mglinkow4.1781.0272.890261
764.Scowron4.1552.7101.38560
765.mariaro14.08398003.103
766.Kubalska_Agnieszka4.0683.7902780
767.andziulam4.0601.1412.382537
768.pawel.dyda4.0551.8839141.258
769.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
770.OlszewskiD4.0451.1502.754141
771.EwaH4.0422.0726911.279
772.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
773.prazmowska4.0382.1491.491398
774.robi1123.9932.4491.106438
775.amarylis393.9863.98600
776.BogusławBykowski3.9612.475935551
777.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
778.loknok13.94602.4891.457
779.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
780.jozek3.9211.5761.851494
781.mariamikołaj3.8452.2551.5900
782.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
783.Banasiak_Antolak3.8261.9611.442423
784.mwpch3.8222.649361812
785.ewastepien3.8201.9821.464374
786.Musial_Michalina3.8122.0941.197521
787.Magroski493.8033.60310991
788.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
789.susic3.7803.78000
790.marla3.7721.8781.477417
791.JMarchewka3.7723.77200
792.anytram3.7601.7401.587433
793.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
794.Elżbieta_Piwińska3.7082.1091.217382
795.mirkania3.6742.502924248
796.nicky3.6723.258245169
797.projektpodlasie3.6722.00601.666
798.Świętkowski_Dariusz3.66702.982685
799.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
800.jertom3.6423.64200
801.tosia513.5913.59100
802.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
803.kwiech3.5753.57500
804.CaramonM3.560003.560
805.Pawlak_Elżbieta3.5463.54600
806.JustynaP3.5451.7291.186630
807.anna12643.5363.1114250
808.marwro3.5023.50200
809.asdmjs3.5002.490669341
810.Ewa_Prejs3.4969632.260273
811.Kolank03.4733.1613120
812.ska83.4583.45800
813.Kolk_Osyoiewska3.4422.228297917
814.Nowik_Grzegorz3.43901.9431.496
815.Marcin_Z.3.4392.8690570
816.leszcz3.4281.600951877
817.WiktorK3.4103.41000
818.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
819.RobertGóra3.4021.9001.128374
820.ambrozja1003.3572.284695378
821.Kurlas_Cynthia3.3393.33900
822.ewab.3.3352.541612182
823.Darq3.3133.31300
824.bialy203.3072.374350583
825.krybas3.2982.143916239
826.lechkar3.2942.571145578
827.Dampc_Kasia3.2802.7000580
828.ostrowiecki3.2772.7924850
829.Urlich_Tomasz3.2656546351.976
830.alwierzba3.263003.263
831.MonikaNJ3.2531.0062.083164
832.Nocun_Wojciech3.2493.24900
833.Zwoźniak_Andrzej3.2472.083968196
834.Pietkun_Karolina3.2443.24400
835.katarzyna.matyjas3.2262.7770449
836.Olczyk_Paweł3.2231.8641.032327
837.Molencki_Rafał3.2233.0310192
838.Lukrecja3.2211.5231.272426
839.aisa3.208003.208
840.panter3.1941.8141.074306
841.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
842.krzysf773.1871.3165761.295
843.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
844.Lipka_M3.1852.290407488
845.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
846.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
847.Dane_Kasia3.158103.157
848.halmarki3.156003.156
849.Mimzy3.1441.7041.147293
850.annapytel3.1308481.970312
851.jarekmadej3.0991.717978404
852.tomekov3.0811.4893311.261
853.Tadeusz_Pilat3.038003.038
854.andrzejs323.0343.03400
855.EdwardB3.0313.03100
856.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
857.dorpaj3.0181.826621571
858.Urszula493.0143.01400
859.kasik5003.0101.881852277
860.Pitlab2.9925841.466942
861.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
862.kimar112.98212.9810
863.Monika_Ignatowicz2.9581.4871.113358
864.Gawski_Marcin2.95402.9540
865.piotr_nojszewski2.9441.576560808
866.AM_Kalski2.9411.869667405
867.majkuss2.9341.298929707
868.Opalinski_Piotr2.9311.992244695
869.Kostkowski2.91696201.954
870.drrejment2.91501.7861.129
871.kasiamon2.9141.2351.304375
872.michalina1802.8951.654864377
873.orzechowski_m2.8871.775808304
874.robin0002.87758902.288
875.Madzik882.8668431.823200
876.alahal2.8591.5911.2680
877.adiglowacki2.8512312.59525
878.ryszardgarncarek2.8401.573955312
879.syszol2.83201.4881.344
880.Krystyna.waw2.8242.82400
881.Durka_Stanisław2.8232.82300
882.Tajgete2.7971.542955300
883.Stefanie_Matta2.7961.805771220
884.jbaginski2.7931.336937520
885.ZbLin2.7882.1940594
886.bertha2.7822.1660616
887.Markus2.7691.51601.253
888.wojtwk19122.7391.651858230
889.Jankowski_MA2.7291.69001.039
890.Miraś_Ireneusz2.719002.719
891.Edmunda2.7181.0931.6250
892.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
893.MonikaS72.6981.2801.162256
894.george2.6782.67800
895.jolantaw2.6631.695663305
896.martyna_j2.65780001.857
897.GoskaGoska2.6551.588829238
898.monika_kurek2.6421.5481.0940
899.Wojciechowska_marta2.6371841.744709
900.Marianna_Różalska2.6311.496695440
901.Irena_Monika2.6095326291.448
902.Missagent02.6002.60000
903.ina2.5962.59600
904.sstevens2.5942.561033
905.Lukasz_Kuc2.5822.58200
906.gruszczyński2.5791.422870287
907.Pawel_Jurewicz2.572132.5590
908.Dzedzej2.5641.462813289
909.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
910.Kyjania2.55101.987564
911.zawbor2.5501.305968277
912.grzesław2.5311.368821342
913.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
914.astraIII2.5251.677387461
915.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
916.KazimierzPaczesny2.5161.729599188
917.annape2.50802.303205
918.krzyko2.5041.4871.0170
919.beatabistram2.4811.312242927
920.Jola_Zalesie2.4791.472737270
921.gbryk2.4771.268949260
922.JustynaS2.4752.47500
923.KasiaD2.4702.47000
924.Misztal_Ewa2.4671.299962206
925.Maj_Paweł2.4652.46500
926.hagna112.4631.7920671
927.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
928.Joel_S2.4412.44100
929.Katrinson2.4291.388720321
930.Miazek2.420983848589
931.teresaklosinska2.4121.60979013
932.Tekla2.4092.40900
933.bronislaw_wenta2.4012.2771240
934.Rejnus2.3951.1101.2850
935.Rosslyn19882.39001.641749
936.Joniec_Henryk2.3822.38200
937.marrta2.3791121.548719
938.MagdaBilska2.366002.366
939.betka392.36002.3600
940.kokorzyc2.3561.460625271
941.snemelk2.3341.1331711.030
942.kasiulek2.3341.137954243
943.EANWhitson2.3301.113865352
944.Kafar_Marita2.3261.296812218
945.jusyd2.3171.271760286
946.tpergalo2.3115195811.211
947.Hałat_Anna2.30002.103197
948.Terluk2.29796301.334
949.dzelka872.2941.241848205
950.hykiel2.28502911.994
951.DorotaL2.283002.283
952.Tomasz_Struk2.275830450995
953.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
954.mar_markiewicz2.2461811.661404
955.BogdanB2.2411.216886139
956.los_wiola2.2381.23397827
957.jolanta_kulinska2.237645979613
958.flo_ag2.2159421.19875
959.walkip2.206002.206
960.Elik7002.1981.4610737
961.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
962.tg3a2.1887481.4400
963.urbananna2.1622.16200
964.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
965.ciekawoscpoznawcza2.1571.096617444
966.klaudia1996232.1451.229668248
967.Farmer19792.1401.272756112
968.kammp2.1391.156766217
969.mago24102.1311.172729230
970.RyszardBencko2.1131.132635346
971.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
972.Uzfjm2.0881.111758219
973.bzdrodow2.0712568071.008
974.andrzej_baran2.06601.99274
975.Luziński_Marcin2.0571.045226786
976.nenufar422.04801.297751
977.Kozera_Piotr2.04101.441600
978.compnet2.0404502801.310
979.BNowak2.0341.4020632
980.Jarosz_Adrian2.0312.03100
981.dasobierajuk2.029919917193
982.efunia2.02402.0240
983.Ivojag2.0226631.012347
984.DariuszHeręza2.02109961.025
985.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
986.GosiaLemanczyk2.0091.8130196
987.ewa.okoniewska1.9969161.0800
988.morloth1.9761.97600
989.tomnow1.9751.97500
990.annastregiel1.9671.374319274
991.go.sien1.9521.67519978
992.Witkowska_Ewa1.9472932171.437
993.valdeq1.9321.047625260
994.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
995.redie1.9161.177250489
996.nieznalski1.9141.060632222
997.Lipka_Agnieszka1.9133911.5220
998.kulik_agnieszka1.91195198862
999.kipikasza1.9101.91000
1000.xtedek1.9091.15022737
1001.sj_sj1.9082851.6230
1002.Kyon1.898775916207
1003.Pawel_Gola1.8961.025700171
1004.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
1005.yoake1.885889832164
1006.anulka241.8831.58425346
1007.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
1008.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
1009.JPool1.8731.057624192
1010.terciak1.8691.130554185
1011.swapgirly1.8691.86900
1012.Perz_Pieron_Aleksandra1.8591.43033792
1013.apogorzelska1.8561.188458210
1014.przemek_m1.8541.005674175
1015.joanna_mironczuk1.85306061.247
1016.pbacik1.849001.849
1017.amg071.8371.049585203
1018.Barbara_Domagała1.8341.83400
1019.Krzysztof_Maszkowski1.8331.83300
1020.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
1021.Akszeingar1.8121.6961160
1022.madzmatron1.80901.8090
1023.Krasowska_Katarzyna1.802883698221
1024.Woyass1.796838492466
1025.KRutko1.7859348510
1026.Magdalena_Strózik1.7846361.1480
1027.agusja11.783989602192
1028.krzyosiek1.7831.78300
1029.Ciszek_Artur1.7461.170447129
1030.anowi19581.7311.275296160
1031.Cynthia_Witt1.73099567560
1032.anamorf1.730723801206
1033.AgnieszkaK1.7121.003548161
1034.RyszardT1.709873638198
1035.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
1036.Sobol741.701831673197
1037.Kacperm_sz1.6961.45916473
1038.pawełKa1.6911.5801110
1039.Psikus_Elzbieta1.691885358448
1040.labuska791.6915031.13850
1041.robert.kantorek1.6861.0066800
1042.StraszMarek1.675886582207
1043.Horg1.6721.029418225
1044.kaphis1.6679230744
1045.stojex1.6641.032200432
1046.wicy1.6561.2264300
1047.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
1048.Danuta_Mielczarek1.6351.63500
1049.guzia281.629592932105
1050.Batory_Marcin1.622785655182
1051.Boroch_Marek1.6211.4740147
1052.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
1053.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
1054.Ewa_Hus1.6140920694
1055.camel531.614596909109
1056.maria.j.nie1.60701.6070
1057.marlena12061.6021.4998815
1058.pawlowska_katarzyna1.6001.1964040
1059.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
1060.piotrowski791.5972522811.064
1061.JSamborska1.588001.588
1062.Andrzej_Welsberg1.583925492166
1063.Bezimienny121.570001.570
1064.ZofiaWichtowska1.542001.542
1065.JanczewskaM1.5381.0010537
1066.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1067.Sikorska_Izabela1.53601.5360
1068.Jerzy_Molski1.5369640572
1069.Krawczyk_Wiesława1.535876489170
1070.Płowik_Hubert1.523210888425
1071.kolaczkowska1.523823513187
1072.KesslingAnna1.522822481219
1073.romano581.515354870291
1074.maria.mazur1.514662635217
1075.mholy1.5137527610
1076.GąskaMariusz1.49001.378112
1077.Darth_Simba1.488344649495
1078.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1079.walinska.ewa1.48683762920
1080.Megabyzos1.4825350947
1081.norbibuu1.4801.48000
1082.NowakMarcin1.480289387804
1083.IrenaZGB1.477807512158
1084.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1085.Horizon1.4601.46000
1086.tatarak311.4511.45100
1087.Biskupska_Julia1.450814521115
1088.RoRo5001.447001.447
1089.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1090.KostekP1.426794459173
1091.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1092.konradus1.41101.4110
1093.rybolow1.3971.22467106
1094.Mimimi841.39570762563
1095.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
1096.Marcin_Śnioch1.385636554195
1097.jacklosi1.3771.37700
1098.Mariola_Hadryś1.373542649182
1099.dstancel1.3711.37100
1100.Peikita1.36701.3670
1101.wasiliki1.36301.3630
1102.mszatilo1.361808392161
1103.anna_wiśniewska1.357469280608
1104.Szostak_Marcin1.354265913176
1105.Joanna521.34801.034314
1106.vnukinga1.345768460117
1107.sierszeng1.3381.33800
1108.Pelagiusz1.334665534135
1109.MrDzwang1.33398825788
1110.wiktor_odelsk1.333001.333
1111.Magda20001.3301.33000
1112.AdamCA1.3241.32400
1113.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1114.Kwiatek491.312862331119
1115.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1116.achczi1.305442254609
1117.Emerald1.2991.29900
1118.Croissante1.297703485109
1119.Vasquez1.2861.28600
1120.e_furmanczyk1.2680892376
1121.worwag1.263001.263
1122.sylweczka_221.258001.258
1123.julia_natalia1.2551.25500
1124.jart1.2498290420
1125.marcinguzek1.238760285193
1126.gajus811.237771317149
1127.Gocha_D1.2351.23050
1128.basia1.23401.2340
1129.olka_elka1.2310967264
1130.NikosK081.2291.22900
1131.joff1.22770847544
1132.ananke19661.219629456134
1133.Frezja471.2187454730
1134.tomkarolak1.2117730438
1135.czj1.211288765158
1136.mlody_8121.209592501116
1137.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1138.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1139.Bełc_Paweł1.2009690231
1140.Kupis_Artur1.196743287166
1141.marzanna621.1841.146038
1142.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1143.Cel.Magdalena1.165579470116
1144.Stęplowska_Anna1.164570251343
1145.kcocyk1.16148957696
1146.Mroz_Anna1.159001.159
1147.mstrzelec1.155263147745
1148.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1149.tommyser1.1461.14600
1150.gumisiek1.14165139793
1151.WH1.132001.132
1152.basiaps1.1291.12900
1153.tylerversluis1.1171.0140103
1154.monikatk1.1139430170
1155.kbinka1.10801.1080
1156.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1157.tiarella1.0871.08700
1158.roman1091.084001.084
1159.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1160.Hoch_Jacek1.08101.0810
1161.Quit1.06801.0680
1162.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1163.enora1.0683657030
1164.B_Kamil1.0651.06500
1165.Dolkenty1.0651.06500
1166.m.monika1.0641.06400
1167.wołczuch1.05979916244
1168.ewulab1.05929515515
1169.mwkmoch1.0590864195
1170.Kossowska_Ada1.0531.05300
1171.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1172.kdgs1.0458940151
1173.rafaello162451.04476124241
1174.Banaś_Robert1.0400712328
1175.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1176.Haegele1.039001.039
1177.Zarzycki_Wojtek1.038358578102
1178.Paweł_Zawadzki1.034681101252
1179.Bryś_Martyna1.033347364322
1180.Dawid991.03142756341
1181.SzaflikJoanka1.03001.0300
1182.Mirek801.03001.0300
1183.witek_mazuchowski1.028570318140
1184.MariaRągowska1.028669620
1185.psemik1.028595302131
1186.MaciaE1.02564529783
1187.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1188.Turaj_Halina1.00601.0060
1189.Hermanos1.0021.00200
1190.ewabo99599500
1191.Al_Mia99109910
1192.meggie990669218103
1193.karasm988297129562
1194.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1195.honorata986137661188
1196.Dylewski_Adam981518353110
1197.Paulina_K9725244480
1198.krzysztof.kazmierczak967399464104
1199.adam.nojszewski96700967
1200.bibiasta965513328124
1201.krzszcz94746242263
1202.KDudzik9467980148
1203.Rysak_Mateusz94500945
1204.JolantaN94221768153
1205.Kublicki_Włodzimierz93793700
1206.Piasecki_Zbigniew93353929995
1207.JakubRutkowski927498313116
1208.Gugnacki92500925
1209.Kuba_Wojtczak924485285154
1210.Justyna_Musiejewska92345337892
1211.Potomek_Wosinskich91469120914
1212.urluch907445283179
1213.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1214.WasniewskiTh90309030
1215.Boretti_Jerzy90344836095
1216.radekp89500895
1217.Rydzyński_Jan88708870
1218.Agnieszka_Kluzek8852260659
1219.Gasior_Wojciech88400884
1220.Michalak_Mariusz8825083740
1221.jorbik87422970575
1222.matix12387008700
1223.Dzoanis8704614090
1224.arigato358682070661
1225.Kerysek86368016221
1226.Paszkowski86233044092
1227.a.brodowicz861488256117
1228.zajączek85108510
1229.Gruszczyński_Paweł84900849
1230.Hryniewicki_Paweł84308430
1231.ofski84148728074
1232.Smach_Robert83854594190
1233.miedzajac8336130220
1234.Głowacki_Maciej82982900
1235.jaskulka8253774480
1236.Old_Water81600816
1237.arekw81146525690
1238.Macsud80745928563
1239.Krzysztof_Fornalski805179315311
1240.Wiktor80380300
1241.Wojtek9997983334650
1242.EngelardAneta787389242156
1243.Anna_Radziszewska78200782
1244.zuzanna78078000
1245.Cichy7774922850
1246.LavinkaTrinkelson77477400
1247.HubertLacki76807680
1248.kabzinski_lukasz76400764
1249.kszczep760419229112
1250.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1251.Wiesław_F75240329950
1252.Tomasz_Fiedorek7526110141
1253.tomaszi75075000
1254.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1255.siunek74319545989
1256.MalgorzataMat7423870355
1257.Konrad_Dunst7390399340
1258.robert_duszynski73873800
1259.Monika_I737656081
1260.hollerelk73107310
1261.zmyslowska72749099138
1262.majkey72146416988
1263.Tetiana72007200
1264.dopam715380212123
1265.BetiSzu71250815648
1266.sharacz70807080
1267.Amalienborg70270200
1268.urszula.chyży.zd.bartold699116325258
1269.LucjaZatorska69929433471
1270.Respondek_Nicole69369300
1271.kominiak69269200
1272.Michal_Sk69236126665
1273.harufam68806880
1274.Aneta_Fisel68439321873
1275.jeczaj68168100
1276.Morawicka_Justyna6754710204
1277.Masia67506750
1278.Nowik_Andrzej6685589515
1279.aka8366735726446
1280.pawel_k2316625470115
1281.Samorajczyk_Łucja6594272320
1282.Cwynar_Justyna6504400210
1283.Szymaniak_Piotr64864800
1284.stemo616460432214
1285.Uchymiak_Inga642425112105
1286.Dragan63800638
1287.Marszałek_Marek63606360
1288.Yaakov76265401967
1289.katgen62400624
1290.AgataMysliwskaChrostek62406240
1291.Pilnik_Wiktoryja6141670447
1292.Joanna_Hoffmann6125000112
1293.Lewandowski_Robert61035917576
1294.tulipan12360460220
1295.Maciek_Ufnalewski594523071
1296.JoannaL59159100
1297.osaczony3058958900
1298.AlicjaSurmacka57600576
1299.Krajewski_Eugeniusz57257200
1300.Kwiatkowski57100571
1301.Skorek_A57126224465
1302.Monika_Piras56942811625
1303.dawid2545670227340
1304.robbi8956500565
1305.ewa_marciniak5651164490
1306.Feltynowska_Grażyna559284102173
1307.matt1355822627953
1308.dalcryz55505550
1309.magdandrus55455400
1310.katarzyna.niedzielko54830218462
1311.Gryczewski_Witold547174245128
1312.Wyszynski_K54500545
1313.Iwona_Cierpikowska54030715578
1314.sla_zeb5400314226
1315.Sroka_Stanisław5344505826
1316.Augusiak_Andrzej53400534
1317.Atena4153153100
1318.szmitmat52925422649
1319.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1320.Kamiński_Janusz51329416455
1321.WaldemarG49800498
1322.Ving4972972000
1323.Katarzyna_GT49131116911
1324.DFydrych49100491
1325.Palusinski_Pawel48904890
1326.Marta_Chmielińska48748700
1327.marcin_kowal4873150406
1328.jarymi48404840
1329.Białobrzeski_Marek48200482
1330.Izis47500475
1331.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1332.ask47100471
1333.Dulski_Roman47000470
1334.Grodzieński_ZI46821719556
1335.marcin_b46746700
1336.Beksa459115104240
1337.Zawada_Cezary456658383
1338.Skubik_Michał45445400
1339.sgubiec45145100
1340.marek75544825314055
1341.mmama14473794820
1342.e_emyli44744700
1343.Wolnik_Joanna44044000
1344.Rostek_Wioleta43826512746
1345.mzj43722916444
1346.Chabrzyk_Piotr43643600
1347.Kubiak_Wioletta43616315258
1348.Ewa_Bodzek43124214940
1349.Beata_Załęska41925711943
1350.fiolet41618519437
1351.Mariusz_Kucharski412326860
1352.Koplinski_L40904090
1353.Kaniewska_Anna4082727354
1354.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1355.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1356.Augustynowicz_W40321214843
1357.Carolina39900399
1358.olkatom3953192056
1359.Theofilos3892790110
1360.vbstar201038800388
1361.Hinc_Iza38738700
1362.gregorian7638521413932
1363.Wasiński_P38400384
1364.arek_nelke38203820
1365.Rafal_PL38203820
1366.Grazyna37900379
1367.klocek_danuta37725810118
1368.Kaffi37519814928
1369.Krzysiek.f.723751841829
1370.jaklika37413522910
1371.WiesławGajdek37300373
1372.JanNiedźwiadek37003700
1373.MT36503650
1374.herMMan36503650
1375.razare36300363
1376.ziobrovska3622027486
1377.Dzbik_Agnieszka36121410047
1378.Nykiel_Gracjan36136100
1379.marekzaborski36100361
1380.A.Michałowski3581881700
1381.j.nykiel35500355
1382.nina35335300
1383.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1384.Skibiński_Tomasz3507724429
1385.NataliaBraun35035000
1386.Beata197734834800
1387.Grażyna34400344
1388.kooiki34115414641
1389.JoannaKwiatkowska3382361020
1390.Anna_Czaplicka33333300
1391.JulieMCRSz33233200
1392.MirosławaP32900329
1393.MarSaw3281979239
1394.Michuel3251012240
1395.VValdek32300323
1396.Bogdan_Przyzycki31600316
1397.Pohl_Mateusz31203120
1398.swodzyński30700307
1399.monika51083061839231
1400.cisowianka2030300303
1401.Tomkow30203020
1402.ksieski2st30003000
1403.Zofia_Kusztal299262325
1404.LilijaW29900299
1405.icecrypt29829800
1406.Jolanta672970164133
1407.Paweł_Witkowicz2961640132
1408.Skrzetuski_Andrzej29200292
1409.Widłak_Aldona292222070
1410.Monika.C28915110929
1411.wlodekro2881718334
1412.Śmiech_Michał28700287
1413.maziarek28600286
1414.minawia28400284
1415.marzenka2771529035
1416.dgebka27513910729
1417.Anzorge_Anna27427400
1418.carmilla27100271
1419.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1420.Zwierzyniecki26911911733
1421.Budzynowski_Robert26700267
1422.szwiling2641587234
1423.aakob42611329435
1424.Przegalinski_Maciej2561078861
1425.Mariusz_Maj25625600
1426.juzekxx022491536333
1427.MrTomAsh248018068
1428.Muraszko_Tamara24711110630
1429.dauttieg24524500
1430.Nowak_Jan1922451387631
1431.Piotrowski_JP2421071350
1432.wlodekja239221018
1433.Jana237531840
1434.aelwira235193042
1435.Zadrożny_Rafał22900229
1436.Jabłoński_Andrzej2271317125
1437.majawojdalski@hotmail.com22622600
1438.wag-a22400224
1439.Mierzejewski223861370
1440.ewadd22200222
1441.katkul322102219
1442.Rzeszotek_Łukasz22002200
1443.Wiktoria22002200
1444.historyk192022000220
1445.Malinowski_Waldemar21821800
1446.Romain2151186532
1447.gil_kasia21400214
1448.Zygmunt_Zygmunt20500205
1449.sdworak20402040
1450.sadik20212010
1451.polgen7820100201
1452.dorota_bartosiewicz19900199
1453.erazmwol197016532
1454.Bobowiec_Iwona19401940
1455.Olaola11931384312
1456.Gagulski_Lukasz19219200
1457.Łuniewska_Ewa19001900
1458.Jurczak_Bartosz18518500
1459.andrzejkapron18418400
1460.Savick184059125
1461.TadeuszChitruszko182150320
1462.Rogalińska_Halina180111069
1463.Bazyszyn_Liliana18000180
1464.Tomasz_Swierzb17800178
1465.Doda69178896821
1466.matt17800178
1467.DanusiaA17800178
1468.BeataK17717700
1469.bogda2521761491116
1470.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1471.rotry17400174
1472.Gromadka_Tomasz17394790
1473.tomasz11731105013
1474.alfatronik216900169
1475.Galazka_Barbara165140025
1476.pawelolszewski16500165
1477.kazik4616316300
1478.eshabe16300163
1479.netsoft163684352
1480.askksa16216200
1481.dziadek_m60161010457
1482.dominikk15500155
1483.wietom15501550
1484.mchoci15215200
1485.natalia1986152994310
1486.GenTV150119031
1487.JarekK14814800
1488.MarMat146884216
1489.m.rottenberg14400144
1490.aurora14400144
1491.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1492.Wirtualny141626514
1493.Moszyńska_Paulina13203894
1494.Diana13013000
1495.kola1612900129
1496.afra5912812800
1497.basia_pol128812621
1498.BohdanKD12800128
1499.beatka63612508243
1500.ANDY321124654217
1501.kathylapoz12312300
1502.Michał_Fronczak12300123
1503.Papciak_Małgorzata12212200
1504.efkama11700117
1505.Gorecka_Malgosia11411400
1506.anpiet11100111
1507.Irek_Bartkowski11000110
1508.lojka3511011000
1509.fplaton11011000
1510.vivace10901090
1511.111chris108592623
1512.PawelJ10810800
1513.bekel108593910
1514.adrianm107623213
1515.joannakov10600106
1516.Marzena_Sosnowska10210200
1517.Michnowicz_Alicja100652015
1518.Bozenna990990
1519.Danna8994095
1520.majaszpot980980
1521.Bea9667290
1522.jabłońska-kruszewska_a960096
1523.Ł.A.Rynkowski96502323
1524.Andrzej_Stanislaw9256036
1525.adrian.g909000
1526.WelkaGrzegorz8848373
1527.kubajaworski848400
1528.AnuszewskaHonorata8406123
1529.marekkronikarz840084
1530.SztylerE8338396
1531.mirebella820082
1532.akamieniak8143335
1533.Sofeicz797900
1534.Potyjówka79442411
1535.Starszewska_Marta770770
1536.Izabelab767600
1537.połubiński_robert757500
1538.mos_s7328441
1539.Purzyński727200
1540.Kożuchowski_Albin7106011
1541.Łuczniewski717100
1542.Berlin676700
1543.Baczewski_Robert660066
1544.Hubicki_Roman600600
1545.MarcinR600060
1546.Grzegorz_Bączek590059
1547.geneo590590
1548.adriana123595900
1549.Klaus_Marcin510510
1550.skol490049
1551.Pecherska_Agnieszka4803810
1552.Gleinert_Karolina460460
1553.Dendrophilus440044
1554.Editche420042
1555.Górska_Jadwiga420042
1556.KrystianJan400040
1557.Bajkowski_Bartosz4003010
1558.Dubiczyńska_Maria390039
1559.Marek_Wysocki390039
1560.Marek_Krzyżanowski380038
1561.agatek1806380038
1562.Adam_Leszczyński360036
1563.jkdobro353500
1564.Ducin340340
1565.Seba_Piotr3214162
1566.jbstruzik290029
1567.k_skrzyp280028
1568.andrzej2511250025
1569.Antolak_Olga150015
1570.bulledesavon140014
1571.Maksymilian_Rzemiński5005
1572.TomsKi19852110
1573.kujawa_cezary2200
1574.digajewski2110
1575.rick.zalewski1100
1576.geminioctavia1100
donate
Online: 172, ver. 1.71 © 2010-2020 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::