http://geneteka.genealodzy.pl/

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 25.957.85213.450.6078.579.9403.927.305

1.Danecka606.026337.131190.44078.455
2.Incognito566.012331.572148.16086.280
3.Jabłoński_Edward525.662281.156183.96560.541
4.bozenabalaw520.005296.369170.06253.574
5.Wojciech_Liśkiewicz511.595263.183158.54489.868
6.janusch430.803232.825154.56143.417
7.eliza1952384.758216.910118.61449.234
8.mmaziarski367.215134.791182.71449.710
9.Basia_W361.809197.607129.45334.749
10.jackun331.652161.255103.58966.808
11.danisha291.916126.006129.05836.852
12.Misiewicz_Elżbieta267.835134.920101.93430.981
13.Skrzypczak_Bogumiła266.545142.32689.34834.871
14.jerzy_nowosielski265.021130.67481.68252.665
15.Sobieraj_Ewa262.206142.01184.97735.218
16.Michał_Golubiński249.956133.12576.73140.100
17.WZI247.381183.03422.70541.642
18.Turek_Bożena231.250123.62282.12225.506
19.urszula_swierczynska226.882129.71969.37927.784
20.Jaskólska_Ewa225.915111.54884.61929.748
21.Tylingo_Bozena217.826113.12372.35632.347
22.bazie188.892105.63561.86221.395
23.Izabela_Czaplicka175.60983.44168.76023.408
24.halina173.61495.14261.08117.391
25.Rafał_Albiński166.45579.74546.02340.687
26.mteresa164.35380.13665.22718.990
27.magnowa161.77089.93553.63318.202
28.Marek_Delert158.83975.13566.09217.612
29.Czarkowski_Jarosław157.56585.06652.74919.750
30.Ciesielski_Marcin153.06356.77459.49936.790
31.jurekzur147.90280.56150.25217.089
32.Myslinski146.98491.43442.51013.040
33.Krystyna_Stanisławska146.76077.08748.44121.232
34.nowak141.33774.74840.94825.641
35.asska1139.10174.72950.12414.248
36.igoriosso135.63467.70641.81826.110
37.WaldemarChorążewicz130.14741.19450.36338.590
38.Michał_D.Wysocki129.45177.49630.30021.655
39.Wilfried125.69468.08442.28915.321
40.K_Zochniak123.95747.96636.21439.777
41.Krystyna_Malik122.74068.78040.16413.796
42.Barbara_Kubcka119.15258.97144.40715.774
43.Makowiecka_Krystyna111.11021.30852.09537.707
44.gz1411109.72860.74237.24711.739
45.marta1044107.34344.41729.88633.040
46.Berens_Jan106.63256.07830.22220.332
47.Majewska_Renata105.52466.71929.0819.724
48.krzysztofjach1104.96556.76036.28411.921
49.jorgus06103.76360.12228.90914.732
50.Steamroller_Fly102.82461.31730.05011.457
51.DorotaK99.50558.84826.97913.678
52.JZI97.59750.87233.77812.947
53.dRob97.53454.56529.45713.512
54.ArturWilkicki97.52447.43427.38722.703
55.Staporek_Kamil95.06755.52829.37310.166
56.GTG_Silius_Radicum93.6345.64356987.422
57.Tomek_Bogiel91.36355.50925.66910.185
58.kabe091.13445.39036.5559.189
59.JanKontek90.82262.87919.4578.486
60.Wlodzimierz_Macewicz90.81752.45924.26814.090
61.mziel90.20345.31625.10119.786
62.Karsowianin89.35651.29531.0646.997
63.bkrajewska88.96444.71531.18513.064
64.Kaczmarek_Aneta88.14860.24411.18116.723
65.ChmielowskaAnna87.95145.65019.83122.470
66.Andrzej_Wójcik87.76449.08429.5669.114
67.Irenakucz87.63642.84035.6409.156
68.Klass_Jolanta86.99748.11022.60616.281
69.Tulej_Anna85.18644.37231.5839.231
70.Jegier83.85747.51324.60111.743
71.MarylaW.83.37027.35139.05616.963
72.alus81.69531.73729.01720.941
73.pronobis78.65129.78842.9635.900
74.RoPson77.06940.76828.0828.219
75.szubog76.05240.72626.6138.713
76.Koprowski.Jerzy74.82630.97030.52913.327
77.kotik774.80232.74819.74422.310
78.Marynicz_Marcin74.76029.01731.96213.781
79.ezoteryka74.48540.89325.4498.143
80.przodkowie.com74.055047.36326.692
81.Dębowski_Józef73.66341.18424.5237.956
82.Kamila_Szymankiewicz71.26317.56850.9982.697
83.Janusz_Mielcarek70.62636.39018.81515.421
84.BERNHARD0169.22435.32924.5839.312
85.Maryla_Celmer67.98730.16631.0446.777
86.Sludkowski_Darek66.99333.38423.44010.169
87.Grabska_Iwona66.78436.27123.6696.844
88.Gośka66.23123.58436.4576.190
89.Ćwikliński_Leszek64.90839.69617.7197.493
90.Kośnik_Krzysztof64.47835.70621.3617.411
91.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
92.kosinska_karolina63.95130.57828.8774.496
93.Nikołaj62.3798.89638.30215.181
94.AniaS62.34430.72623.2628.356
95.aniaosin62.06736.97318.7756.319
96.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
97.Jozef1159.47425.54018.83415.100
98.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
99.GRAZYNECZKAAA58.46918.33215.59624.541
100.Paź_Jacenty57.06633.05015.4648.552
101.BASIAPUSZ56.23731.42718.9765.834
102.milosz56.12918.45020.28617.393
103.Krzysiek_Imiołek56.10723.14123.0799.887
104.JMrozowski55.21838.80211.2115.205
105.aldonalata53.48426.39219.0528.040
106.Grażyna_Przybysz52.60319.85926.9355.809
107.Wojtowicz_Danuta52.43226.63318.0037.796
108.olerys52.31228.20515.1848.923
109.Mania5352.26835.70011.6284.940
110.Bożena_Kaźmierczak51.74124.89920.1376.705
111.Jabłonowski_Marek50.65029.5618.48212.607
112.Czerkawska_Ewa50.49132.61417.203674
113.Kornelia_Major48.65526.43614.6377.582
114.peters48.42728.09314.4705.864
115.kate10348.14725.00516.6396.503
116.frisgaard47.61525.28414.1548.177
117.karabowicz_radek47.39124.68318.3334.375
118.Rafael46.28025.60513.4267.249
119.katnal45.67126.31413.9075.450
120.Krystyna_Domańska45.53821.98815.2798.271
121.janden45.51424.21315.8095.492
122.bogdan03044.96516.92918.1989.838
123.Lichtblau_Dariusz44.69325.11114.2795.303
124.krambud44.41313.01924.1937.201
125.angap44.27421.04018.3434.891
126.magda_lena44.25425.59613.3465.312
127.Kasia_Marchlińska44.25240.2294.00617
128.Brozek_Oskar44.18521.96412.4829.739
129.Aleksandra_Piętak43.75723.29715.5964.864
130.tomekpn43.51320.14417.0176.352
131.Zofia_Gasperowicz43.48618.47718.9086.101
132.Bożena_Prymus42.93519.01916.1767.740
133.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
134.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
135.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW41.26116.98219.2155.064
136.mwpkk41.13920.94515.7864.408
137.janocha141.13221.3638.52211.247
138.MGieras41.01918.66216.5805.777
139.maed40.59623.02711.3106.259
140.Ilona_Gieras40.57422.61012.2725.692
141.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
142.Gordiasz40.4791.18639.2930
143.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
144.Maślanek_Joanna40.02126.2458.4375.339
145.Janusz39.85114.84921.2233.779
146.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
147.jur58boz39.41020.57215.8892.949
148.Kasaaja38.65620.38413.6254.647
149.MagdaT38.47719.21714.2495.011
150.Krycha38.37425.2898.2204.865
151.Romanowski_Piotr38.36816.15914.6567.553
152.ozanka38.21519.89413.2935.028
153.moyra77737.67019.73810.5087.424
154.piotrpola37.00819.60813.3684.032
155.Wieros36.83820.40012.7813.657
156.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
157.Mirek.Kozak36.24717.7688.05710.422
158.Świstak_Elżbieta36.10520.6449.9255.536
159.Dorota_Dąbrowska35.87710.74922.2872.841
160.sloniatko6035.66224.3643.7057.593
161.kolokolo35.55319.15513.2823.116
162.Sznober_Barbara35.4617.7636.77520.923
163.skapska_honorata34.82215.96812.2826.572
164.Pieniążek_Stanisław34.72018.10612.4564.158
165.Anna_S34.58026.3035.5782.699
166.Baciński34.43413.0999.08712.248
167.Ma_Sza34.21515.51112.4226.282
168.dzicz34.03012.1558.42113.454
169.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
170.Radosław.Konca33.62415.10710.1428.375
171.BasiaR33.60817.54413.3172.747
172.MariannaF33.31918.59211.2423.485
173.włodzimiest33.28824.9001.2077.181
174.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
175.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
176.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
177.stanisław4832.96223.9106.4942.558
178.Gawlik_Andrzej32.70719.3055.9267.476
179.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
180.jarekrad32.24617.51911.5883.139
181.gregorry195332.07120.8177.2044.050
182.miras12131.86522.6997.3101.856
183.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
184.Wioletta31.6786.23924.818621
185.tomes31.55913.81612.4595.284
186.zbyszek.p7031.47413.99814.0093.467
187.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
188.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
189.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
190.Wilnianka30.19117.0069.5343.651
191.angoss30.12517.3429.4533.330
192.Bibi30.10914.94511.3903.774
193.mlawiak29.60018.7016.6944.205
194.sowa7329.27817.5317.9593.788
195.aerbert28.89917.8856.2654.749
196.GrzeS28.89113.44511.1744.272
197.Ela_Ginalska28.83015.01510.2173.598
198.Koluszkowski_Henryk28.71516.5428.5233.650
199.kujawiak28.54916.5019.3772.671
200.Kokosinska_Urszula28.43512.52011.2494.666
201.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
202.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
203.Dąbkowska_Alina27.9966.03420.2411.721
204.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
205.mariola6127.0825.83215.5805.670
206.jerkre27.06515.1749.4042.487
207.Augustyniak_Irena26.98811.18612.5303.272
208.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
209.grammy4311626.87813.32310.4393.116
210.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
211.Bartnicki_Jerzy26.42717.4034.2894.735
212.sarna21526.11317.1225.4803.511
213.kamilo8626.09211.53313.774785
214.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
215.stradów25.96418.4283.5104.026
216.hannaostoja_swierczynska25.82514.5308.6092.686
217.ATUIN25.63913.0409.0123.587
218.Nizioł_Krzysztof25.56111.4007.2016.960
219.m_jaro25.36414.1455.9615.258
220.Olik25.26912.4109.4603.399
221.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
222.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
223.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
224.Piotr_Romanowski24.69810.2626.9227.514
225.Petrax24.62812.70710.2971.624
226.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
227.Albin_Kożuchowski24.52115.9085.3233.290
228.artur.kozminski24.46214.2986.6493.515
229.Rozenau_Adam24.25413.70010.5540
230.Adamiec_Walenty24.18312.9898.9142.280
231.Mamaj_Jan24.06916.2493.8583.962
232.kucz_agnieszka24.01115.1846.2112.616
233.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
234.Bugajska_Joanna23.87111.8128.8743.185
235.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
236.kawal23.78315.5394.1994.045
237.Jagielski23.75811.9988.6393.121
238.Piotr_Juszczyk23.73320.8662.335532
239.Raciborski_Marek23.52723.3210206
240.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
241.iwomi23.19613.8698.2131.114
242.Dąbr_Włodek23.05715.2886.898871
243.Rostkowski_Mariusz22.95611.7978.8122.347
244.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
245.Niemirski22.76910.23910.0782.452
246.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
247.ela_cwiklinska22.55113.6487.4891.414
248.adamhen5522.50411.3327.7443.428
249.Szczepaniak_Tomasz22.40815.5474.2562.605
250.Popkowicz_Bronisław22.3037.04611.1204.137
251.mena_u22.23711.2629.9121.063
252.piotrsm22.12513.3826.2902.453
253.Berendzik_Malgorzata22.04112.3106.4353.296
254.Sroczyński_Włodzimierz21.89821.89800
255.SylwesterMalicki21.83713.2916.1732.373
256.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
257.hania21.71311.1677.9692.577
258.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
259.Sloniasz21.50813.0706.2822.156
260.pgorzad21.41911.0997.8962.424
261.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
262.Krzysztof_Gruszka21.14710.2829.869996
263.Lag200020.9609.0069.6122.342
264.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
265.Janina_Tomczyk20.7659.0488.3943.323
266.kat_pas20.6729.3939.0972.182
267.Yerma20.56111.0236.9852.553
268.Daniel_Leszczyk20.51411.0557.0662.393
269.kulsob20.43711.5066.5762.355
270.Arek_Bereza20.3947.9788.0014.415
271.Jules20.36611.6295.5203.217
272.arborpl20.28111.3546.6562.271
273.Marciszewska_maria20.1348.4507.5784.106
274.Domirka20.07310.4826.6462.945
275.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
276.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
277.Suska_J19.92311.1016.6132.209
278.walet19.86014.1894.812859
279.ula1119.8349.7807.3452.709
280.andrzej.drogosz19.6007.2488.5433.809
281.krzysztofklemens19.59011.1761.7116.703
282.michal7219.5309.9217.5252.084
283.halina4419.49211.9345.4592.099
284.Gałkiewicz_Urszula19.4902.56514.4992.426
285.angie19.41818.7300688
286.margit19.3127.59110.4441.277
287.megagrzechu19.3039.6057.7081.990
288.Projekt_OPI19.20911.1796.0481.982
289.arletaso19.14011.8162.6704.654
290.Nastian18.7162.64912.0833.984
291.Wojciechowska_Ewka18.70311.6155.3121.776
292.beata_anna118.6736.05411.5671.052
293.barbarag.18.65513.75504.900
294.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
295.zetka18.48110.4175.7282.336
296.grzesm18.3819.6945.1673.520
297.aligatormp18.15418.15400
298.magdalena7217.9309.1976.6952.038
299.jmzolt17.9268.5385.0284.360
300.wisnik_k17.90310.0954.8732.935
301.Strojczyk_Waldemar17.85910.6735.0472.139
302.Kołpacka_Anna17.7476.22910.4581.060
303.B_Boa17.6138.4047.1492.060
304.Mariańska_Małgorzata17.5988.6195.5383.441
305.Wakarecy_Marek17.58210.8233.0183.741
306.Kozłowska_Elżbieta17.56512.6833.3231.559
307.beatab17.4798.4712.6686.340
308.kaskam17.4419.6724.7892.980
309.bodzio5417.4279.8664.4543.107
310.Stasiak_Michał17.4189.8106.0101.598
311.grara17.39610.4305.1081.858
312.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
313.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
314.krysmag17.2356.3857.6763.174
315.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
316.Gospel17.15910.2114.9012.047
317.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
318.elżbieta17.03010.4002.9843.646
319.jolaprokopiukbathelt17.02712.1582.3232.546
320.lidia195417.01517.01500
321.Jado16.93510.9884.8491.098
322.Walczak_Marta16.8778.3325.1183.427
323.marek_kondrat16.87714.7271.613537
324.vitoo16.87611.5541.6123.710
325.Andrzej.P16.86414.1751.921768
326.Juszyba16.85111.4513.5211.879
327.julka6616.83611.3134.2771.246
328.GZuzak16.7068.9335.8361.937
329.Yskelo16.6887.8283.3375.523
330.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
331.kronerhalina16.65610.3065.939411
332.czarnuszewicz_bozena16.6058.6675.8342.104
333.Stachwiuk_Elżbieta16.5949.5713.7043.319
334.PabianAus16.5818.5336.3901.658
335.sieruga16.5615.7957.5713.195
336.joanna8416.48610.3214.5281.637
337.krzaja16.37411.1083.9191.347
338.dorotan16.2411.4476.3538.441
339.bisiza16.21816.21800
340.krupabeata16.0368.3815.5672.088
341.Inula15.9627.8716.5331.558
342.olaf1715.88611.0733.3581.455
343.mmoonniiaa15.8837.6896.4141.780
344.Gołowicz_Michał15.7927.3006.1582.334
345.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
346.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
347.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
348.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
349.annarenata15.63710.3102.6422.685
350.agnieszka599515.6055.5305.6944.381
351.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
352.kwroblewska15.5407.5582.9525.030
353.Viola_AP15.5217.2786.3451.898
354.m_gry15.3819.1063.2213.054
355.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
356.Skolimowski_Tomasz15.2996.6176.6602.022
357.ew_mar15.27210.6133.838821
358.Bogusław_Woyciech15.1818.2754.5932.313
359.NowakowskiA15.1748.5754.3092.290
360.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
361.barbara_barbara15.1518.0684.5482.535
362.Jakubas_Eugeniusz15.1017.0105.5212.570
363.rdet15.0986.3963.8744.828
364.Adalbertus15.073011.2543.819
365.kasiek14.9827.3614.8282.793
366.karolinaw14.9777.4194.6272.931
367.Lenaar14.91313.0465131.354
368.Kurzyjamski_Wojciech14.9046.4417.715748
369.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
370.Wiśniewski_Adam14.7787.0635.2502.465
371.Wojewodka_Monika14.7178.6384.5051.574
372.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
373.J.Borycki14.6007.9245.1781.498
374.Metalloviec14.4597.8954.6111.953
375.maluszycka14.4367.8804.5102.046
376.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
377.x_hanna14.3047.6493.8652.790
378.luigi3714.2578.1063.8052.346
379.Bernaciak_Łukasz14.1625.9954.9793.188
380.krzypov14.1497.7582.2264.165
381.Borkowski.Wojciech14.1367.0565.6081.472
382.elgra14.12911.2981.931900
383.ztelega14.0977.6934.8881.516
384.Brudka13.8546.7274.7822.345
385.marekamin13.73811.0051.763970
386.Walder_Wisława13.6744.89708.777
387.Mieżyńska_Danuta13.4905.6365.9741.880
388.DorotaP13.4896.4495.0431.997
389.agac13.4836.5161.6665.301
390.marjolena13.3974.7546.8681.775
391.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
392.MMar13.3016.9884.7641.549
393.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
394.dombas13.1972.1129.4091.676
395.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
396.Czyżewski_Bartłomiej13.1178.4532.5442.120
397.Irena_Kaczmarek13.0846.1885.7221.174
398.rzeczycka_katarzyna13.0402.0807.5983.362
399.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
400.hal.ka12.9579.4102.951596
401.gaolcia8612.7701.0627.9323.776
402.Schaetzlein_Michael12.74099012.641
403.ToniR12.6726.4182.5253.729
404.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
405.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
406.Piachu212.5428.6391.2632.640
407.Jazzek12.38712.38700
408.Ewa_Brzezińska12.3847.4023.4661.516
409.Hening12.3709.3822.201787
410.Jason852412.3371.1434.4306.764
411.Bednar12.3345.6203.0783.636
412.griszka5012.3189.2762.97369
413.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
414.dorocik13311.8747.4972.9741.403
415.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
416.wojtstyp11.6719.0741.5061.091
417.Magdalena_Smolska11.63010.96114655
418.basiula11.4895.7113.1292.649
419.Urszula_Pogoń11.4175.0421.8034.572
420.brulion11.3812.6328.71237
421.jacwes11.349011.3490
422.Pokorski_Marian11.3447.0484.2960
423.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
424.nuernberg11.1687.0561.5602.552
425.tobi11.1676.3593.5211.287
426.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
427.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
428.opol11.10110.524396181
429.maciejowski11.0774.3283.9332.816
430.KPM11.0015.7783.4201.803
431.krysta_s10.9635.4244.0381.501
432.historyk9910.9364.4303.7782.728
433.Marcin_P10.8121.2918.2761.245
434.Sławiński_Jacek10.7804.6404.4891.651
435.Emkael10.7506.8852.2391.626
436.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
437.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
438.kubakpro10.6266.0653.905656
439.kasia_wilcz10.6253.8256.322478
440.karol44410.6148.4881.589537
441.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
442.rencr410.5586.2391.8482.471
443.Rutar10.5455.5722.7192.254
444.Obidka10.5234.3994.3711.753
445.zbzukowski10.5085.3723.9631.173
446.Jreneusz10.4949584.8544.682
447.Michał_Kazimierz10.4741.5507.2071.717
448.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
449.szczelba110.3515.3583.9701.023
450.Kucharro10.3084.6454.3201.343
451.donchichot10.2885.0622.9922.234
452.maria112m10.2443.7475.2261.271
453.szczesna10.2445.4274.332485
454.Purski_Jan10.1944.9585.2360
455.Alinka10.1315.2643.6771.190
456.mariola071110.07007.5562.514
457.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
458.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
459.Marzanka9.8464.7414.150955
460.kasejuka9.8356.0622.6911.082
461.Słomińska_Dominika9.8354.9423.8241.069
462.Oleszka9.7993.0686.027704
463.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
464.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
465.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
466.magat19.61309.6130
467.Genowefa9.6093.2505.771588
468.Agata_KJ9.6095.1533.497959
469.marekn1249.5455.2223.325998
470.Matuszewska_Magdalena9.5454.6023.8701.073
471.Ula_W9.4466.8442.189413
472.miremik9.3725.0063.2821.084
473.MirosławGrabowski9.3315.4283.710193
474.aeroseek29.1816.5721.4191.190
475.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
476.OlaH8.9846.2852.104595
477.maja678.9504.4023.709839
478.Darek_Kiliszek8.9504.5543.576820
479.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
480.Agnieszka_Wójcik8.9064.8013.107998
481.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
482.Piotr_Bochnacki8.7722.5153.1133.144
483.aktawres8.7506.84701.903
484.Krasieńko_Rafał8.7025.6092.836257
485.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
486.SILAM8.4966.1782742.044
487.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
488.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
489.marzanna1758.4041.4194.0762.909
490.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
491.Odrowąż8.3644.7992.616949
492.mariuszek698.3482.6952.5643.089
493.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
494.kozlowskiw8.2803.2293.8811.170
495.Anna_Parysek8.2774.8671.0592.351
496.madzia3278.2587.7790479
497.badur8.2214.3222.8631.036
498.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
499.PawS968.1961.0565.9571.183
500.monika.wałuszko8.1834.2463.262675
501.Grabis_Mirosława8.1478.14700
502.Sieczkowska_Elżbieta8.1324.4143.131587
503.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
504.Lubryk8.096317.340725
505.krak2108.0732.6474.567859
506.papakulka8.0546.3801.122552
507.Kwos8.0525.7771.0451.230
508.J1anka8.0006.784896320
509.SebastianS7.9527.0299230
510.MIRMAZEK7.9247.7910133
511.ewakuszlik7.9065.0642.423419
512.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
513.Garnek_Jarek7.76506.795970
514.sekutnica7.7467.74600
515.RobertC7.7407.74000
516.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
517.Kacper_Czerwiński7.7064.1872.665854
518.anusia16107.6875.42702.260
519.NS_Jurek7.6823.9952.821866
520.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
521.Lukasz_Fajfrowski7.6425.2851.1911.166
522.Joculus7.6216.6550966
523.Tomasz_Jedynak7.5853.9782.775832
524.Nowocin_Beata7.5233.1662.3452.012
525.Witold_Trzeciak7.5204.4812.235804
526.romanburczyk7.4894.3832.0051.101
527.Lasocki_Wiesław7.4853.8272.3641.294
528.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
529.HalinaLitka7.45907.4590
530.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
531.poschadel7.4062.8653.2821.259
532.pawko2237.3663.3981.6212.347
533.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
534.przeski7.3123.71303.599
535.wmacoch7.2444.8171.779648
536.Król_Majewska7.2353.97403.261
537.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
538.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
539.kziecina7.1657.105060
540.Ludwik_Olczyk7.1603.6222.962576
541.craft7.1475.0411.553553
542.A.Kuba7.0084.4841.925599
543.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
544.rjancz6.9232.8203.473630
545.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
546.Lange_Jerzy6.8552.61104.244
547.Teerose6.84504.2572.588
548.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
549.charston906.7796.77900
550.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
551.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
552.naplopo6.7463.1925283.026
553.basik6.7074.82601.881
554.tonffillka6.6883.8412.120727
555.Jadwiga_Sibirska6.6363.8046712.161
556.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
557.graffik6.6082.8833.7250
558.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
559.Jakub_Rokita6.5683.9741.682912
560.Anetta_726.5563.3952.495666
561.62_6106.4633.9801.709774
562.Leszek1286.4464.00102.445
563.mira_wiech6.4093.7672.335307
564.Paula2576.3363.0052.980351
565.mirst6.3153871.7974.131
566.jansz6.2963.5261.976794
567.GG_Grudzien6.2956.1799224
568.Topolinski_Jozef6.2814989474.836
569.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
570.Livia_Ditto6.2454.6161.458171
571.Janka286.2374.5781.043616
572.rybecka6.2236.22300
573.Stando_Piotr6.2224.18902.033
574.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
575.Stochnialek_Hanna6.1543.3281.5621.264
576.kulig326.1533.2072.504442
577.Perkowska_Ania6.1441.7692.7591.616
578.neumann6.1315.116557458
579.Aleksandra_VanBever6.108006.108
580.aaricia1046.0853.6621.577846
581.Sławek_Binczak6.04206.0420
582.sbasiacz6.0203.0829322.006
583.lukas495.9983.7541.708536
584.Małgorzata20055.99504.5041.491
585.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
586.Janusz_Kielak5.9044.596461847
587.rawli5.8762.4992.3111.066
588.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
589.keresz5.8235.36136894
590.grabkk5.8153.3322.4830
591.Grażyna.K5.7615.76100
592.Majtka_Łukasz5.7351.14304.592
593.Socha5.6624.640873149
594.Paweł_Pyszniewski5.6551.5722.8741.209
595.Stefańczyk5.610005.610
596.Kira5.6072.3723.2350
597.Robert12025.5592.4731.5731.513
598.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
599.marzenska75.5102.6532.102755
600.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
601.Machnik_H5.4752.8792.323273
602.kiniastr5.4695.46900
603.Marek-L5.4451.0163.634795
604.Artur595.4362.9631.1921.281
605.Aga_Brz5.4262.6132.364449
606.bachach5.4249783.473973
607.jakozak5.3833.3251.604454
608.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
609.ELADAB5.3663.0281.818520
610.malkam2555.3523393.2231.790
611.jarumasta5.3512.8909341.527
612.arnel5.3014.1421131.046
613.kkurys5.2945.29400
614.T_Chamerski5.2911.8767242.691
615.Ewa_Tańska5.2783914.8870
616.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
617.vicek19785.2542.7681.887599
618.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
619.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
620.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
621.bandziorek5.1672664.300601
622.Malgonia5.1512.4982.056597
623.kasiema5.1444.0061.1380
624.Bartek_M5.1333.0542.0790
625.tomczyk5.0793.43501.644
626.DankaW5.0791.5553.181343
627.annaurban5.0605.06000
628.broż_ka5.0501.1082.4911.451
629.Włodzimierz5.0303.440780810
630.krzan5.0231.9901.2761.757
631.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
632.Katarzyna_714.9694.947022
633.wojtek234.9054.90500
634.poszukiwaczka604.9003.770944186
635.keret4.8672.7562.01893
636.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
637.Stanikowski4.8083.594904310
638.pawkos834.8044.80400
639.Szczepaniak4.7973.551830416
640.Rafik00024.7842.2051.932647
641.manyek21124.7334.73300
642.ahalaburda4.7246733.523528
643.MagiQ4.7073.2691.059379
644.Ulcia_d4.7063.3241.31468
645.mastalerz4.7022.4321.835435
646.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
647.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
648.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
649.Chrzanowski_Stanisław4.6722.6581.486528
650.WPawlica4.6692.4531.655561
651.Mirek19004.6233.1451.014464
652.Kocoń_Leszek4.60504.020585
653.Mustad4.5892.7531.8360
654.Lewandowicz_Adam4.5753.167835573
655.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
656.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
657.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
658.Forma_Eugeniusz4.539004.539
659.Eder4.5342.5971.758179
660.Majcher4.5322262394.067
661.Krystyna_Moćko4.49802.2272.271
662.Zubrzak4.4362.1766201.640
663.PiotrG4.4212.7541.457210
664.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
665.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
666.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
667.rendziojaroslaw4.2832.618747918
668.barbarafasiczka4.2714.27100
669.Rozmysłowski_Marek4.2662.876786604
670.iksdar4.2352.5671.303365
671.Robert14.2302.764841625
672.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
673.DanielPratt4.2073.21492568
674.Ania_Witkowska4.1872.821928438
675.mglinkow4.1781.0272.890261
676.Scowron4.1552.7101.38560
677.karolszotek4.11973603.383
678.Kubalska_Agnieszka4.0853.8072780
679.Janiszewska_Janka4.0791.8901.376813
680.mejpien4.0671.2152.220632
681.andziulam4.0601.1412.382537
682.pawel.dyda4.0551.8839141.258
683.imagines4.0514.05100
684.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
685.OlszewskiD4.0451.1502.754141
686.prazmowska4.0382.1491.491398
687.aqkis4.03502.4251.610
688.Nowakowska_Katarzyna4.009004.009
689.robi1123.9932.4491.106438
690.amarylis393.9863.98600
691.jerzy_kolodynski3.9681.6601.0941.214
692.BogusławBykowski3.9612.475935551
693.loknok13.94602.4891.457
694.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
695.pbasik3.8392.1751.521143
696.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
697.ewastepien3.8201.9821.464374
698.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
699.susic3.7803.78000
700.marla3.7721.8781.477417
701.JMarchewka3.7723.77200
702.GosiaLemanczyk3.7482.772539437
703.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
704.Annetti3.6742.0501.270354
705.mirkania3.6742.502924248
706.nicky3.6723.258245169
707.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
708.tosia513.5913.59100
709.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
710.kwiech3.5753.57500
711.anna12643.5363.1114250
712.marwro3.5153.51500
713.asdmjs3.5012.491669341
714.Kempisty_Anna3.49202.819673
715.Magroski493.4763.27610991
716.Kolank03.4733.1613120
717.labarnerie3.4721.9211.193358
718.ska83.4583.45800
719.Marcin_Z.3.4392.8690570
720.Maj_Paweł3.4333.43300
721.monikab3.4119195091.983
722.WiktorK3.4103.41000
723.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
724.RobertGóra3.4021.9001.128374
725.Teodozja3.3772.2001.032145
726.ambrozja1003.3572.284695378
727.robert.kantorek3.3421.0062.3360
728.janinka273.3402.41885963
729.ewab.3.3352.541612182
730.Darq3.3133.31300
731.bialy203.3072.374350583
732.krybas3.2982.143916239
733.Dampc_Kasia3.2802.7000580
734.ostrowiecki3.2772.7924850
735.leszcz3.2581.600817841
736.MonikaNJ3.2531.0062.083164
737.Pietkun_Karolina3.2443.24400
738.barbara19473.2372.20699734
739.Iwonanna3.2351.4561.437342
740.kasiamon3.2271.2491.521457
741.Lukrecja3.2211.5231.272426
742.aisa3.208003.208
743.jareczkisz3.1951.8781.038279
744.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
745.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
746.Lipka_M3.1852.290407488
747.bezet3.1781.1511.884143
748.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
749.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
750.piotr_nojszewski3.1731.805560808
751.Dane_Kasia3.158103.157
752.halmarki3.156003.156
753.Mimzy3.1441.7041.147293
754.annapytel3.1308481.970312
755.jarekmadej3.0991.717978404
756.tomekov3.0811.4893311.261
757.kasik5003.0661.881852333
758.a.badowski3.0641.5661.235263
759.Tadeusz_Pilat3.038003.038
760.andrzejs323.0343.03400
761.EdwardB3.0313.03100
762.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
763.dorpaj3.0181.826621571
764.Urlich_Tomasz3.0076543861.967
765.Olczyk_Paweł3.0021.725950327
766.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
767.kimar112.98212.9810
768.Gawski_Marcin2.95402.9540
769.ryszardgarncarek2.9401.5731.055312
770.majkuss2.9341.298929707
771.Kostkowski2.91696201.954
772.drrejment2.91501.7861.129
773.projektpodlasie2.9042.0060898
774.michalina1802.8951.654864377
775.JolantaN2.878212.040817
776.annakt2.8771.9890888
777.adiglowacki2.8512312.59525
778.grad2.8501.5941.2560
779.Durka_Stanisław2.8232.82300
780.Tajgete2.7971.542955300
781.Markus2.7691.51601.253
782.wojtwk19122.7391.651858230
783.tyburski2.735002.735
784.Jankowski_MA2.7291.69001.039
785.Miraś_Ireneusz2.719002.719
786.Edmunda2.7181.0931.6250
787.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
788.MonikaS72.6981.2801.162256
789.Wojciechowska_marta2.6821841.762736
790.george2.6782.67800
791.jolantaw2.6631.695663305
792.martyna_j2.65780001.857
793.monika_kurek2.6421.5481.0940
794.Bednarek_Edyta2.6141.314977323
795.Irena_Monika2.6095326291.448
796.Madzik882.6078431.564200
797.Gosia2532.5962.4887830
798.ina2.5962.59600
799.Lukasz_Kuc2.5822.58200
800.gruszczyński2.5791.422870287
801.Franek232.5581.367861330
802.zawbor2.5561.307970279
803.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
804.jbaginski2.5361.336937263
805.Kapelus2.5362.1154210
806.Gabriela_Ch2.5341.2981.014222
807.grzesław2.5311.368821342
808.astraIII2.5251.677387461
809.tg3a2.5227481.440334
810.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
811.olenski_jan2.516002.516
812.annape2.50802.303205
813.jozek2.5042701.851383
814.misty692.4922.14525493
815.beatabistram2.4811.312242927
816.gbryk2.4771.268949260
817.KasiaD2.4702.47000
818.Misztal_Ewa2.4671.299962206
819.hagna112.4631.7920671
820.Joel_S2.4412.44100
821.Katrinson2.4291.388720321
822.Miazek2.421983848590
823.teresaklosinska2.4121.60979013
824.bronislaw_wenta2.4012.2771240
825.Rosslyn19882.39001.641749
826.marrta2.3791121.548719
827.lechkar2.3681.645145578
828.MagdaBilska2.366002.366
829.betka392.36002.3600
830.kokorzyc2.3561.460625271
831.Hałat_Anna2.35202.103249
832.robin0002.34958901.760
833.snemelk2.3441.1331711.040
834.Kafar_Marita2.3261.296812218
835.Farmer19792.3221.272756294
836.EwaH2.3211.183691447
837.jusyd2.3171.271760286
838.Terluk2.29796301.334
839.dzelka872.2941.241848205
840.hykiel2.28502911.994
841.DorotaL2.283002.283
842.Tomasz_Struk2.275830450995
843.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
844.Banasiak_Antolak2.2511.194779278
845.BogdanB2.2411.216886139
846.los_wiola2.2381.23397827
847.Beata652.2291.094893242
848.flo_ag2.2159421.19875
849.walkip2.206002.206
850.Urszula492.2052.20500
851.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
852.urbananna2.1622.16200
853.kammp2.1391.156766217
854.Marianna_Różalska2.1371.496201440
855.mago24102.1311.172729230
856.Pitlab2.126266918942
857.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
858.bzdrodow2.0712568071.008
859.osaczony302.0622.06200
860.nenufar422.04801.297751
861.Kozera_Piotr2.04101.441600
862.compnet2.0404502801.310
863.BNowak2.0341.4020632
864.Jarosz_Adrian2.0312.03100
865.efunia2.02402.0240
866.Ivojag2.0226631.012347
867.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
868.ewa.okoniewska1.9969161.0800
869.kasiulek1.984925864195
870.morloth1.9761.97600
871.annastregiel1.9671.374319274
872.DariuszHeręza1.9600996964
873.valdeq1.9321.047625260
874.redie1.9161.177250489
875.nieznalski1.9141.060632222
876.inez1.9133911.5220
877.kulik_agnieszka1.91195198862
878.kipikasza1.9101.91000
879.xtedek1.9091.15022737
880.KarwalskaJustyna1.9041.178548178
881.terciak1.9001.130585185
882.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
883.yoake1.885889832164
884.anulka241.8841.58525346
885.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
886.Uszyńska_Hanna1.872797651424
887.sj_sj1.8712821.5890
888.sandy10m1.870001.870
889.apogorzelska1.8561.188458210
890.Margaret_Stas1.8561.85600
891.przemek_m1.8541.005674175
892.joanna_mironczuk1.85306061.247
893.pbacik1.849001.849
894.Akszeingar1.8371.7211160
895.Barbara_Domagała1.8341.83400
896.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
897.madzmatron1.80901.8090
898.Woyass1.796838492466
899.KRutko1.7859348510
900.agusja11.783989602192
901.krzyosiek1.7831.78300
902.anowi19581.7501.294296160
903.Ciszek_Artur1.7461.170447129
904.Cynthia_Witt1.73099567560
905.anamorf1.730723801206
906.Borchardt_Urszula1.727882642203
907.JSamborska1.717001.717
908.AgnieszkaK1.7121.003548161
909.RyszardT1.709873638198
910.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
911.Sobol741.701831673197
912.Psikus_Elzbieta1.691885358448
913.labuska791.6915031.13850
914.Berdzik_Magdalena1.684861678145
915.StraszMarek1.675886582207
916.klaudia1996231.674976518180
917.Horg1.6721.029418225
918.mar_markiewicz1.66101.6610
919.wicy1.6561.2264300
920.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
921.Slawek_Wojsa1.6422531071.282
922.pawel_tk1.6321.63200
923.guzia281.629592932105
924.Batory_Marcin1.622785655182
925.Boroch_Marek1.6211.4740147
926.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
927.Ewa_Hus1.6140920694
928.camel531.614596909109
929.maria.j.nie1.60701.6070
930.marlena12061.6021.4998815
931.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
932.Witecka_Magdalena1.596878564154
933.piotrowski791.5952502811.064
934.Andrzej_Welsberg1.583925492166
935.kdgs1.5781.4270151
936.Pawel_Jurewicz1.574131.5610
937.Felberg_sławomir1.562896480186
938.ZofiaWichtowska1.542001.542
939.JanczewskaM1.5381.0010537
940.Wiesła_Bartosik1.538698662178
941.Luziński_Marcin1.537525226786
942.Sikorska_Izabela1.53601.5360
943.Jerzy_Molski1.5369640572
944.Płowik_Hubert1.523210888425
945.kolaczkowska1.523823513187
946.KesslingAnna1.522822481219
947.artekm1.518484521513
948.maria.mazur1.514662635217
949.mholy1.5137527610
950.romano581.507354870283
951.Nowik_Grzegorz1.496001.496
952.krzysf771.4942861151.093
953.GąskaMariusz1.49001.378112
954.Joanna_Januszewska1.4881.48800
955.walinska.ewa1.48683762920
956.EANWhitson1.483754489240
957.norbibuu1.4801.48000
958.IrenaZGB1.477807512158
959.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
960.Witkowska_Ewa1.469293217959
961.Ewa_Prejs1.466963230273
962.mwpch1.457742361354
963.tatarak311.4511.45100
964.RoRo5001.447001.447
965.Kazimierz_Ducin1.442691564187
966.KostekP1.426794459173
967.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
968.konradus1.41101.4110
969.Musial_Michalina1.403764440199
970.rybolow1.3971.22467106
971.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
972.Krasowska_Katarzyna1.376710500166
973.Sadaj_Ziółkowska1.3748605140
974.Mariola_Hadryś1.373542649182
975.dstancel1.3711.37100
976.CaramonM1.367001.367
977.wasiliki1.36301.3630
978.anna_wiśniewska1.357469280608
979.Joanna521.34801.034314
980.worwag1.342001.342
981.sierszeng1.3381.33800
982.Pelagiusz1.334665534135
983.MrDzwang1.33398825788
984.Magda20001.3301.33000
985.Darth_Simba1.327183649495
986.AdamCA1.3241.32400
987.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
988.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
989.vnukinga1.306733460113
990.achczi1.305442254609
991.Vasquez1.2861.28600
992.e_furmanczyk1.2680892376
993.sylweczka_221.258001.258
994.julia_natalia1.2551.25500
995.jart1.2498290420
996.gajus811.237771317149
997.basia1.23401.2340
998.NikosK081.2291.22900
999.joff1.22770847544
1000.czj1.224288778158
1001.ananke19661.219629456134
1002.Frezja471.2187454730
1003.tomkarolak1.2117730438
1004.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1005.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1006.Bełc_Paweł1.2009690231
1007.Kupis_Artur1.196743287166
1008.Grażyna_Wójcik1.1861.18600
1009.marzanna621.1841.146038
1010.Stęplowska_Anna1.166570251345
1011.anytram1.165490547128
1012.kcocyk1.16148957696
1013.Mroz_Anna1.159001.159
1014.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1015.gumisiek1.14165139793
1016.WH1.132001.132
1017.Horizon1.1311.13100
1018.basiaps1.1291.12900
1019.monikatk1.1139430170
1020.kbinka1.10801.1080
1021.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1022.tpergalo1.0945190575
1023.roman1091.084001.084
1024.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1025.Hoch_Jacek1.08101.0810
1026.Quit1.06801.0680
1027.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1028.enora1.0683657030
1029.B_Kamil1.0651.06500
1030.Dolkenty1.0651.06500
1031.wołczuch1.05979916244
1032.ewulab1.05929515515
1033.mwkmoch1.0590864195
1034.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1035.Banaś_Robert1.0400712328
1036.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1037.Haegele1.039001.039
1038.Bryś_Martyna1.033347364322
1039.SzaflikJoanka1.03001.0300
1040.Mirek801.03001.0300
1041.witek_mazuchowski1.028570318140
1042.MariaRągowska1.028669620
1043.psemik1.028595302131
1044.MaciaE1.02564529783
1045.Hermanos1.0021.00200
1046.ewabo99599500
1047.Al_Mia99109910
1048.meggie990669218103
1049.karasm988297129562
1050.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1051.honorata986137661188
1052.Dylewski_Adam981518353110
1053.grohel497349639879
1054.Paulina_K9725244480
1055.adam.nojszewski96700967
1056.bibiasta965513328124
1057.Cel.Magdalena94845540687
1058.Rysak_Mateusz94500945
1059.JakubRutkowski927498313116
1060.Gugnacki92500925
1061.Kuba_Wojtczak924485285154
1062.Justyna_Musiejewska92345337892
1063.Dawid9991837451133
1064.urszula.chyży.zd.bartold909116473320
1065.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1066.Boretti_Jerzy90344836095
1067.Monika_Ignatowicz901409388104
1068.radekp89500895
1069.Rydzyński_Jan88708870
1070.Kasprzyk_Anna883279239365
1071.Michalak_Mariusz8825083740
1072.Dzoanis8704614090
1073.arigato358682070661
1074.Kerysek86368016221
1075.Paszkowski86233044092
1076.a.brodowicz861488256117
1077.zajączek85108510
1078.Gruszczyński_Paweł84900849
1079.lukasz.hyrchel84800848
1080.ofski84148728074
1081.Magierowski_Wojciech84184100
1082.miedzajac8336130220
1083.Marcin_Śnioch82629345380
1084.jaskulka8253774480
1085.Old_Water81600816
1086.Macsud80745928563
1087.pawełKa8036921110
1088.Wiktor80380300
1089.Wojtek9997983334650
1090.AM_Kalski788465221102
1091.EngelardAneta787389242156
1092.go.sien78650919978
1093.Anna_Radziszewska78200782
1094.zuzanna78078000
1095.Cichy7774922850
1096.LavinkaTrinkelson77477400
1097.HubertLacki76807680
1098.kabzinski_lukasz76400764
1099.krzysztof.kazmierczak758190464104
1100.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1101.Wiesław_F75240329950
1102.tomaszi75075000
1103.Zarzycki_Wojtek749358289102
1104.siunek74319545989
1105.MalgorzataMat7423870355
1106.robert_duszynski73873800
1107.Monika_I737656081
1108.zmyslowska72749099138
1109.urluch722297283142
1110.majkey72146416988
1111.Tetiana72007200
1112.dopam715380212123
1113.BetiSzu71250815648
1114.Piotr_Smarzewski71107110
1115.pawlowska_katarzyna70570500
1116.Amalienborg70270200
1117.LucjaZatorska69929433471
1118.Respondek_Nicole69369300
1119.kominiak69269200
1120.Aneta_Fisel68439321873
1121.jeczaj68168100
1122.Morawicka_Justyna6754710204
1123.Nowik_Andrzej6685589515
1124.aka8366735726446
1125.jorbik66622970367
1126.KDudzik6635150148
1127.Cwynar_Justyna6504400210
1128.Szymaniak_Piotr64864800
1129.Uchymiak_Inga642425112105
1130.Dragan63800638
1131.Marszałek_Marek63606360
1132.Yaakov76265401967
1133.katgen62400624
1134.matix12361306130
1135.jolanta_kulinska61300613
1136.Lewandowski_Robert61035917576
1137.s_szpilska60460400
1138.tulipan12360260200
1139.Krajewski_Eugeniusz60160100
1140.Maciek_Ufnalewski594523071
1141.JoannaL59159100
1142.AlicjaSurmacka57600576
1143.harufam57305730
1144.Kwiatkowski57100571
1145.Skorek_A57126224465
1146.marcinpt56934115870
1147.Monika_Piras56942811625
1148.robbi8956500565
1149.Feltynowska_Grażyna559284102173
1150.dalcryz55505550
1151.MarMat55036012763
1152.katarzyna.niedzielko54830218462
1153.Iwona_Cierpikowska54030715578
1154.sla_zeb5400314226
1155.Bogus_Kuć53729019849
1156.Augusiak_Andrzej53400534
1157.Atena4153153100
1158.szmitmat52925422649
1159.tylerversluis52052000
1160.krzszcz51326920737
1161.Kacperm_sz51227516473
1162.KarolG51224920558
1163.DFydrych50200502
1164.WaldemarG49800498
1165.Ving4972972000
1166.Palusinski_Pawel48904890
1167.Marta_Chmielińska48748700
1168.marcin_kowal4873150406
1169.jarymi48404840
1170.Białobrzeski_Marek48200482
1171.Izis47500475
1172.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1173.dariuszkasiorkiewicz47200472
1174.ask47100471
1175.Dulski_Roman47000470
1176.Grodzieński_ZI46821719556
1177.Beksa459115104240
1178.Zawada_Cezary456658383
1179.Skubik_Michał45445400
1180.marek75544825314055
1181.Kyjania44704470
1182.kris3uh4419928458
1183.Wolnik_Joanna44044000
1184.Rostek_Wioleta43826512746
1185.mzj43722916444
1186.Chabrzyk_Piotr43643600
1187.Kubiak_Wioletta43616315258
1188.Ewa_Bodzek43124214940
1189.Samorajczyk_Łucja42742700
1190.Beata_Załęska41925711943
1191.fiolet41618519437
1192.Mariusz_Kucharski412326860
1193.Koplinski_L40904090
1194.Kaniewska_Anna4082727354
1195.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1196.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1197.Augustynowicz_W40321214843
1198.JustynaS40340300
1199.Carolina39900399
1200.pawel_k2313982830115
1201.olkatom3953192056
1202.dasobierajuk39219415741
1203.Theofilos3892790110
1204.vbstar201038600386
1205.gregorian7638521413932
1206.Wasiński_P38400384
1207.arek_nelke38203820
1208.Grazyna37900379
1209.klocek_danuta37725810118
1210.Krzysiek.f.723751841829
1211.jaklika37413522910
1212.WiesławGajdek37300373
1213.JanNiedźwiadek37003700
1214.MT36503650
1215.herMMan36503650
1216.razare36300363
1217.Dzbik_Agnieszka36121410047
1218.Nykiel_Gracjan36136100
1219.marekzaborski36100361
1220.A.Michałowski3581881700
1221.j.nykiel35500355
1222.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1223.Skibiński_Tomasz3507724429
1224.Beata197734834800
1225.Grażyna34400344
1226.kooiki34115414641
1227.Pilnik_Wiktoryja3411670174
1228.MirosławaP32900329
1229.Michuel3251012240
1230.VValdek32300323
1231.Bogdan_Przyzycki31600316
1232.Pohl_Mateusz31203120
1233.monika51083061839231
1234.cisowianka2030300303
1235.ksieski2st30003000
1236.icecrypt29829800
1237.Jolanta672970164133
1238.Skrzetuski_Andrzej29200292
1239.Monika.C28915110929
1240.wlodekro2881718334
1241.Śmiech_Michał28700287
1242.Sochers287255032
1243.maziarek28600286
1244.marzenka2771529035
1245.dgebka27513910729
1246.Anzorge_Anna27427400
1247.carmilla27100271
1248.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1249.Zwierzyniecki26911911733
1250.Budzynowski_Robert26700267
1251.szwiling2641587234
1252.olka_elka26400264
1253.aakob42611329435
1254.Przegalinski_Maciej2561078861
1255.Mariusz_Maj25625600
1256.Kaffi24912011415
1257.MrTomAsh248018068
1258.Muraszko_Tamara24711110630
1259.dauttieg24524500
1260.Piotrowski_JP2421071350
1261.wlodekja239221018
1262.Zadrożny_Rafał22900229
1263.majawojdalski@hotmail.com22622600
1264.wag-a22400224
1265.Mierzejewski223861370
1266.ewadd22200222
1267.katkul322102219
1268.Rzeszotek_Łukasz22002200
1269.Wiktoria22002200
1270.historyk192022000220
1271.Romain2151186532
1272.gil_kasia21400214
1273.Zygmunt_Zygmunt20500205
1274.sdworak20402040
1275.sadik20212010
1276.polgen7820100201
1277.dorota_bartosiewicz19900199
1278.erazmwol197016532
1279.Bobowiec_Iwona19401940
1280.Gagulski_Lukasz19219200
1281.Jurczak_Bartosz18518500
1282.boena18518500
1283.andrzejkapron18418400
1284.TadeuszChitruszko182150320
1285.Sroka_Stanisław181975826
1286.Rogalińska_Halina180111069
1287.Bazyszyn_Liliana18000180
1288.Tomasz_Swierzb17800178
1289.matt17800178
1290.BeataK17717700
1291.rotry17600176
1292.bogda2521761491116
1293.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1294.Gromadka_Tomasz17394790
1295.alfatronik216900169
1296.Galazka_Barbara165140025
1297.kazik4616316300
1298.eshabe16300163
1299.netsoft163684352
1300.dziadek_m60161010457
1301.dominikk15500155
1302.wietom15501550
1303.mchoci15215200
1304.natalia1986152994310
1305.JarekK14814800
1306.wld_lan14791560
1307.m.rottenberg14400144
1308.aurora14400144
1309.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1310.Wirtualny141626514
1311.Tomasz_Fiedorek14100141
1312.Moszyńska_Paulina13203894
1313.Diana13013000
1314.Lewandowska_Justyna4412990039
1315.kola1612900129
1316.afra5912812800
1317.basia_pol128812621
1318.anpiet12600126
1319.ANDY321124654217
1320.Olaola1124694312
1321.kathylapoz12312300
1322.Papciak_Małgorzata12212200
1323.JulieMCRSz11811800
1324.efkama11700117
1325.ewa_marciniak11611600
1326.Gorecka_Malgosia11411400
1327.Irek_Bartkowski11000110
1328.lojka3511011000
1329.fplaton11011000
1330.vivace10901090
1331.111chris108592623
1332.adrianm107623213
1333.joannakov10600106
1334.Michnowicz_Alicja100652015
1335.Bozenna990990
1336.Danna8994095
1337.majaszpot980980
1338.Bea9667290
1339.jabłońska-kruszewska_a960096
1340.Andrzej_Stanislaw9256036
1341.adrian.g909000
1342.Doda698950327
1343.WelkaGrzegorz8848373
1344.kubajaworski848400
1345.AnuszewskaHonorata8406123
1346.marekkronikarz840084
1347.SztylerE8338396
1348.Sofeicz797900
1349.Starszewska_Marta770770
1350.Izabelab767600
1351.mos_s7328441
1352.Kożuchowski_Albin7106011
1353.Łuczniewski717100
1354.mmama16804820
1355.Baczewski_Robert660066
1356.Hubicki_Roman600600
1357.Grzegorz_Bączek590059
1358.geneo590590
1359.adriana123595900
1360.skol490049
1361.Pecherska_Agnieszka4803810
1362.kaphis474700
1363.Gleinert_Karolina460460
1364.Dendrophilus440044
1365.Editche420042
1366.Górska_Jadwiga420042
1367.KrystianJan400040
1368.Bajkowski_Bartosz4003010
1369.Dubiczyńska_Maria390039
1370.Marek_Wysocki390039
1371.Marek_Krzyżanowski380038
1372.agatek1806380038
1373.Adam_Leszczyński360036
1374.jkdobro353500
1375.Seba_Piotr3214162
1376.jbstruzik290029
1377.andrzej2511250025
1378.Antolak_Olga150015
1379.bulledesavon140014
1380.marcinguzek120012
1381.Wyszynski_K120012
1382.digajewski2110
1383.Pawłowski_Tomasz1010
donate
Online: 116, ver. 1.71 © 2010-2018 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::