http://geneteka.genealodzy.pl/

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 27.454.10314.256.2989.051.6384.146.167

1.Danecka624.766344.375199.34081.051
2.bozenabalaw606.875349.981194.67262.222
3.Incognito572.474334.842150.16987.463
4.Jabłoński_Edward560.740308.297187.11965.324
5.Wojciech_Liśkiewicz520.762272.687157.89890.177
6.janusch449.153247.241157.82244.090
7.Basia_W409.739215.248155.02639.465
8.eliza1952386.332216.632117.37752.323
9.mmaziarski367.215134.791182.71449.710
10.jackun342.987168.674107.50566.808
11.danisha328.934146.627141.46140.846
12.Michał_Golubiński276.427147.83484.09544.498
13.jerzy_nowosielski274.821133.29487.51054.017
14.Misiewicz_Elżbieta273.083139.883101.93331.267
15.Skrzypczak_Bogumiła266.306142.08789.34834.871
16.Sobieraj_Ewa264.922144.92384.62935.370
17.urszula_swierczynska247.614143.08775.53828.989
18.WZI247.259183.02622.59141.642
19.Turek_Bożena232.859124.53882.59325.728
20.bazie230.002127.66576.32826.009
21.Jaskólska_Ewa225.915111.54884.61929.748
22.Tylingo_Bozena221.744114.25575.14232.347
23.halina191.089105.04966.01520.025
24.Izabela_Czaplicka190.50391.50273.92125.080
25.Ciesielski_Marcin189.67679.97159.49950.206
26.mteresa176.04787.06369.39019.594
27.Rafał_Albiński172.23682.42747.30342.506
28.Czarkowski_Jarosław168.92991.86753.87023.192
29.magnowa167.10094.72354.10518.272
30.Marek_Delert166.63676.28372.32618.027
31.Myslinski158.75999.82944.48414.446
32.jurekzur158.45386.49753.40618.550
33.Krystyna_Stanisławska150.06075.65052.19222.218
34.nowak142.51875.60641.27125.641
35.Michał_D.Wysocki141.79888.55530.30022.943
36.asska1139.10174.72950.12414.248
37.igoriosso137.97369.56041.81826.595
38.WaldemarChorążewicz131.49441.86350.47839.153
39.Krystyna_Malik131.16873.67342.85814.637
40.GTG_Silius_Radicum126.89517.1672.104107.624
41.K_Zochniak126.29547.96636.21442.115
42.Wilfried125.69468.08442.28915.321
43.gz1411121.66466.87241.68613.106
44.Barbara_Kubcka120.87259.85545.20115.816
45.Majewska_Renata115.51970.45834.14210.919
46.krzysztofjach1112.61359.30740.00213.304
47.JZI112.24658.19338.60315.450
48.Berens_Jan112.00158.33130.04823.622
49.Makowiecka_Krystyna111.11021.30852.09537.707
50.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
51.Steamroller_Fly107.35464.70030.84111.813
52.marta1044107.14544.41729.88632.842
53.ArturWilkicki105.00851.87729.35723.774
54.jorgus06104.97161.06528.90914.997
55.Tomek_Bogiel101.88962.04229.33210.515
56.DorotaK99.50558.84826.97913.678
57.Andrzej_Wójcik98.51449.71839.6829.114
58.Jegier98.01647.69635.85014.470
59.dRob97.53454.56529.45713.512
60.mziel96.23251.34525.10119.786
61.Staporek_Kamil95.39855.52829.37310.497
62.JanKontek95.38567.42919.4578.499
63.ChmielowskaAnna95.15547.63723.17124.347
64.Kośnik_Krzysztof94.67356.69829.5008.475
65.bkrajewska94.61547.97133.28213.362
66.kabe091.13445.39036.5559.189
67.MarylaW.90.96034.23239.59417.134
68.Wlodzimierz_Macewicz90.81752.45924.26814.090
69.Karsowianin90.69051.29531.0648.331
70.Kaczmarek_Aneta88.12760.22311.18116.723
71.Klass_Jolanta86.99748.11022.60616.281
72.Tulej_Anna85.18644.37231.5839.231
73.Koprowski.Jerzy83.79935.88133.51814.400
74.RoPson82.88743.66429.9879.236
75.pronobis82.25333.29642.9635.994
76.alus81.69531.73729.01720.941
77.Dębowski_Józef76.42542.39825.7658.262
78.szubog76.05240.72626.6138.713
79.kotik774.80232.74819.74422.310
80.Marynicz_Marcin74.76029.01731.96213.781
81.ezoteryka74.60240.96425.4808.158
82.przodkowie.com74.031047.36326.668
83.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
84.Kamila_Szymankiewicz72.21018.51550.9982.697
85.Gośka70.39327.74736.4566.190
86.BERNHARD0169.22435.32924.5839.312
87.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
88.Maryla_Celmer67.96530.16631.0446.755
89.Nikołaj67.5268.89643.44915.181
90.Sludkowski_Darek67.20633.53223.44010.234
91.Grabska_Iwona66.78336.27123.6696.843
92.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
93.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
94.AniaS62.34430.72623.2628.356
95.aniaosin62.03336.97318.7756.285
96.GRAZYNECZKAAA61.82318.33218.95024.541
97.karabowicz_radek61.02631.54423.3586.124
98.Paź_Jacenty60.23136.21515.4648.552
99.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
100.Jozef1159.45725.54018.83415.083
101.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
102.Czerkawska_Ewa56.42635.90419.848674
103.BASIAPUSZ56.23731.42718.9765.834
104.milosz56.12918.45020.28617.393
105.Krzysiek_Imiołek56.10723.14123.0799.887
106.magda_lena55.44529.89317.9307.622
107.JMrozowski55.21838.80211.2115.205
108.Wojtowicz_Danuta54.02727.35018.5968.081
109.aldonalata53.48326.39219.0528.039
110.Grażyna_Przybysz53.21019.85927.5425.809
111.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
112.olerys52.31228.20515.1848.923
113.Mania5352.26535.70011.6284.937
114.Maślanek_Joanna51.67728.41217.4495.816
115.Kornelia_Major50.91026.43614.6379.837
116.Krystyna_Domańska50.62025.86315.9858.772
117.MGieras50.59128.23416.5805.777
118.Jabłonowski_Marek50.51629.4278.48212.607
119.kate10349.86425.00516.6398.220
120.mwpkk48.80424.73718.8025.265
121.Wilnianka48.55823.33921.2263.993
122.peters48.42728.09314.4705.864
123.angap48.30822.34118.7687.199
124.frisgaard47.93825.28414.1548.500
125.Gadecki.Bogusław47.93318.52318.19811.212
126.krambud47.50815.32124.1937.994
127.Rafael46.87626.08713.4267.363
128.Kasia_Marchlińska46.33040.4305.81981
129.katnal45.67126.31413.9075.450
130.Aleksandra_Piętak45.56823.29717.4074.864
131.janden45.53324.22815.8135.492
132.Ilona_Gieras45.34025.56613.6456.129
133.Popkowicz_Bronisław45.16223.41215.3136.437
134.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
135.Lichtblau_Dariusz44.69325.11114.2795.303
136.Brozek_Oskar44.18521.96412.4829.739
137.Bożena_Prymus43.65219.73616.1767.740
138.tomekpn43.47120.10217.0176.352
139.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW43.09418.43219.4655.197
140.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
141.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
142.Krycha41.98427.9028.7295.353
143.grammy4311641.23320.68015.7094.844
144.janocha141.13221.3638.52211.247
145.MagdaT40.64120.75314.8455.043
146.maed40.59623.02711.3106.259
147.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
148.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
149.Gordiasz40.4791.18639.2930
150.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
151.dzicz40.18412.65911.32316.202
152.jur58boz40.04920.73916.3612.949
153.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
154.Janusz39.85114.84921.2233.779
155.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
156.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
157.ozanka38.54720.08513.4105.052
158.annarenata38.42422.11611.3764.932
159.moyra77737.67019.73810.5087.424
160.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
161.MariannaF37.26720.61812.4364.213
162.piotrpola37.00819.60813.3684.032
163.Wieros36.83820.40012.7813.657
164.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
165.Gawlik_Andrzej36.32219.3059.5417.476
166.Mirek.Kozak36.24717.7688.05710.422
167.Romanowski_Piotr36.14214.99414.0307.118
168.Świstak_Elżbieta36.10620.6459.9255.536
169.Sznober_Barbara35.9658.2676.77520.923
170.tomes35.83013.81615.8816.133
171.sloniatko6035.66224.3643.7057.593
172.Anna_S35.57527.2985.5782.699
173.kolokolo35.55319.15513.2823.116
174.BasiaR35.53818.63613.9712.931
175.mlawiak35.06120.42910.1004.532
176.gregorry195334.94322.3318.2554.357
177.skapska_honorata34.82215.96812.2826.572
178.Baciński34.80013.1719.16012.469
179.Ma_Sza34.21515.51112.4226.282
180.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
181.Wioletta33.4466.23926.496711
182.włodzimiest33.28824.9001.2077.181
183.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
184.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
185.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
186.stanisław4832.96223.9106.4942.558
187.Koluszkowski_Henryk32.94718.17710.4664.304
188.miras12132.78422.6997.3102.775
189.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
190.jarekrad32.24617.51911.5883.139
191.zbyszek.p7032.08114.60514.0093.467
192.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
193.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
194.PabianAus31.14614.33813.6193.189
195.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
196.GZuzak30.65318.4899.3902.774
197.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
198.Bugajska_Joanna30.30614.36310.4175.526
199.aerbert30.23918.6646.9064.669
200.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
201.angoss30.12517.3429.4533.330
202.Bibi30.10914.94511.3903.774
203.Krasieńko_Rafał29.40413.07013.3093.025
204.sowa7329.27817.5317.9593.788
205.GrzeS28.89113.44511.1744.272
206.artekm28.85916.8197.9594.081
207.Ela_Ginalska28.83015.01510.2173.598
208.Sloniasz28.74716.6598.5343.554
209.kujawiak28.54916.5019.3772.671
210.Rozenau_Adam28.51716.91711.6000
211.Kokosinska_Urszula28.43512.52011.2494.666
212.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
213.Stradowski_Jacek28.02119.2904.7054.026
214.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
215.Krzysztof_Gruszka27.83715.03111.3811.425
216.Gałkiewicz_Urszula27.7653.50119.7894.475
217.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
218.mariola6127.0825.83215.5805.670
219.jerkre27.06515.1749.4042.487
220.Augustyniak_Irena26.98811.18612.5303.272
221.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
222.adamhen5526.77713.6429.4693.666
223.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
224.m_jaro26.48215.2205.9615.301
225.Bartnicki_Jerzy26.39417.3704.2894.735
226.sarna21526.27117.2805.4803.511
227.kamilo8626.09211.53313.774785
228.Albin_Kożuchowski26.08216.7005.9043.478
229.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
230.mmoonniiaa26.0359.12414.7922.119
231.hannaostoja_swierczynska25.82514.5308.6092.686
232.ATUIN25.63913.0409.0123.587
233.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
234.artur.kozminski25.54915.3856.6493.515
235.kucz_agnieszka25.27316.1306.2112.932
236.Olik25.26912.4109.4603.399
237.Raciborski_Marek25.23624.893106237
238.Yerma25.05513.8748.1882.993
239.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
240.Adamiec_Walenty24.83613.6428.9142.280
241.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
242.Mamaj_Jan24.78716.7794.0463.962
243.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
244.Piotr_Romanowski24.73410.2246.9227.588
245.Borkowski.Wojciech24.64112.17710.0102.454
246.Petrax24.62812.70710.2971.624
247.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
248.Skolimowski_Tomasz24.55410.31411.0603.180
249.Berendzik_Malgorzata24.54613.5717.6793.296
250.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
251.Dąbr_Włodek23.92415.2886.8981.738
252.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
253.kawal23.78315.5394.1994.045
254.Jagielski23.75811.9988.6393.121
255.Piotr_Juszczyk23.73320.8662.335532
256.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
257.iwomi23.19613.8698.2131.114
258.Rostkowski_Mariusz22.95611.7978.8122.347
259.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
260.Niemirski22.76910.23910.0782.452
261.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
262.SylwesterMalicki22.67014.1246.1732.373
263.ela_cwiklinska22.46413.5907.4881.386
264.Szczepaniak_Tomasz22.40815.5474.2562.605
265.mena_u22.23711.2629.9121.063
266.piotrsm22.12513.3826.2902.453
267.Sroczyński_Włodzimierz21.89821.89800
268.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
269.hania21.71311.1677.9692.577
270.walet21.66614.3876.405874
271.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
272.DorotaP21.43012.4307.0031.997
273.pgorzad21.41911.0997.8962.424
274.kaskam21.38112.7484.7893.844
275.kat_pas21.3049.3939.7292.182
276.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
277.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
278.Daniel_Leszczyk20.89211.2567.1912.445
279.Janina_Tomczyk20.7659.0488.3943.323
280.krupabeata20.4959.9987.6432.854
281.kulsob20.43711.5066.5762.355
282.Arek_Bereza20.3947.9788.0014.415
283.Suska_J20.38311.3726.7462.265
284.Marciszewska_maria20.3818.4507.5784.353
285.Jules20.36611.6295.5203.217
286.Nastian20.3234.05112.0834.189
287.arborpl20.28111.3546.6562.271
288.bisiza20.15616.2183.232706
289.kronerhalina20.15211.8377.403912
290.Domirka20.07310.4826.6462.945
291.megagrzechu19.9509.9287.9502.072
292.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
293.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
294.aligatormp19.90019.90000
295.krysmag19.8506.3859.7163.749
296.ula1119.8349.7807.3452.709
297.Kozłowska_Elżbieta19.60814.7263.3231.559
298.andrzej.drogosz19.6007.2488.5433.809
299.krzysztofklemens19.57411.1761.7116.687
300.michal7219.5309.9217.5252.084
301.halina4419.49211.9345.4592.099
302.grzesm19.4369.6946.0613.681
303.angie19.41818.7300688
304.Lag200019.3518.0909.1412.120
305.margit19.3127.59110.4441.277
306.Projekt_OPI19.20911.1796.0481.982
307.czarnuszewicz_bozena19.19310.0256.8042.364
308.arletaso19.14011.8162.6704.654
309.Wojciechowska_Ewka18.70311.6155.3121.776
310.beata_anna118.6736.05411.5671.052
311.barbarag.18.65513.75504.900
312.krzaja18.65312.2534.8131.587
313.Strojczyk_Waldemar18.63910.6735.8272.139
314.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
315.x_hanna18.48110.0515.6402.790
316.Stachwiuk_Elżbieta18.40211.3793.7043.319
317.B_Boa18.3618.4337.8682.060
318.zetka18.24910.4175.7282.104
319.Walczak_Marta18.0179.3515.2393.427
320.kasia_wilcz17.9759.2828.215478
321.magdalena7217.9309.1976.6952.038
322.wisnik_k17.90310.0954.8732.935
323.J.Borycki17.7988.8426.7212.235
324.Kołpacka_Anna17.7476.22910.4581.060
325.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
326.Mariańska_Małgorzata17.5988.6195.5383.441
327.jmzolt17.5588.1705.0284.360
328.beatab17.4798.4712.6686.340
329.bodzio5417.4279.8664.4543.107
330.Stasiak_Michał17.4189.8106.0101.598
331.grara17.39610.4305.1081.858
332.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
333.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
334.karolinaw17.2248.5705.2373.417
335.Mieżyńska_Danuta17.2237.7887.1392.296
336.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
337.Gospel17.15910.2114.9012.047
338.karol44417.1289.9155.5551.658
339.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
340.elżbieta17.03010.4002.9843.646
341.jolaprokopiukbathelt17.02712.1582.3232.546
342.lidia195417.01517.01500
343.agnieszka599517.0005.5305.6945.776
344.Jado16.93510.9884.8491.098
345.marek_kondrat16.87714.7271.613537
346.vitoo16.87611.5541.6123.710
347.Andrzej.P16.86414.1751.921768
348.Juszyba16.85111.4513.5211.879
349.julka6616.83611.3134.2771.246
350.Bogusław_Woyciech16.8258.6525.2702.903
351.Yskelo16.6887.8283.3375.523
352.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
353.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
354.sieruga16.5615.7957.5713.195
355.joanna8416.48610.3214.5281.637
356.marekamin16.48513.7521.763970
357.ew_mar16.38710.6134.953821
358.dorotan16.2411.4476.3538.441
359.Bednarczyk_Kamil16.1755.6206.9193.636
360.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
361.Inula15.9527.8686.5281.556
362.Jakubas_Eugeniusz15.9297.4435.7992.687
363.olaf1715.88611.0733.3581.455
364.Gołowicz_Michał15.7927.3006.1582.334
365.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
366.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
367.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
368.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
369.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
370.barbara_barbara15.5528.0684.5482.936
371.kwroblewska15.5407.5582.9525.030
372.marekn12415.5348.3545.4931.687
373.Viola_AP15.5217.2786.3451.898
374.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
375.romanburczyk15.2248.6594.6751.890
376.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
377.rdet15.0986.3963.8744.828
378.Adalbertus15.073011.2543.819
379.kasiek14.9827.3614.8282.793
380.Lenaar14.91313.0465131.354
381.Kurzyjamski_Wojciech14.9046.4417.715748
382.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
383.Wiśniewski_Adam14.7787.0635.2502.465
384.m_gry14.6838.4083.2213.054
385.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
386.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
387.Metalloviec14.4597.8954.6111.953
388.maluszycka14.4367.8804.5102.046
389.Leszek12814.43411.78302.651
390.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
391.luigi3714.2578.1063.8052.346
392.krzypov14.1497.7582.2264.165
393.elgra14.12911.2981.931900
394.ztelega14.0977.6934.8881.516
395.dombas13.8692.7849.4091.676
396.Brudka13.8546.7274.7822.345
397.wojtstyp13.7399.5783.0701.091
398.Walder_Wisława13.6744.89708.777
399.Jason852413.5741.7394.4307.405
400.agac13.4836.5161.6665.301
401.Sławiński_Jacek13.4535.5245.2852.644
402.marjolena13.3974.7546.8681.775
403.Schaetzlein_Michael13.38799013.288
404.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
405.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
406.MMar13.3016.9884.7641.549
407.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
408.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
409.Irena_Kaczmarek13.0846.1885.7221.174
410.Urszula_Pogoń12.9635.0421.8036.118
411.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
412.hal.ka12.9579.4102.951596
413.Czyżewski_Bartłomiej12.9458.3182.5072.120
414.Obidka12.7796.3234.3712.085
415.Agata_KJ12.7746.5804.6761.518
416.gaolcia8612.7721.0627.9323.778
417.ToniR12.6726.4182.5253.729
418.Piachu212.6678.6391.2632.765
419.Rafik000212.5784.0807.2771.221
420.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
421.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
422.Jazzek12.38712.38700
423.Ewa_Brzezińska12.3847.4023.4661.516
424.Hening12.3709.3822.201787
425.griszka5012.3189.2762.97369
426.opol12.05811.481396181
427.kozlowskiw11.9556.9043.8811.170
428.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
429.dorocik13311.8747.4972.9741.403
430.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
431.Magdalena_Smolska11.63010.96114655
432.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
433.basiula11.4895.7113.1292.649
434.brulion11.3812.6328.71237
435.Marcin_P11.3621.8418.2761.245
436.jacwes11.349011.3490
437.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
438.Michał_Kazimierz11.2531.5507.2072.496
439.nuernberg11.1687.0561.5602.552
440.tobi11.1676.3593.5211.287
441.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
442.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
443.maciejowski11.0774.3283.9332.816
444.Purski_Jan11.0094.9586.0510
445.KPM11.0015.7783.4201.803
446.krysta_s10.9635.4244.0381.501
447.historyk9910.9364.4303.7782.728
448.Rutar10.9095.7642.8382.307
449.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
450.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
451.kubakpro10.6266.0653.905656
452.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
453.sbasiacz10.5905.8242.6102.156
454.rencr410.5586.2391.8482.471
455.zbzukowski10.5085.3723.9631.173
456.MagiQ10.4288.4301.059939
457.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
458.Emkael10.3516.6472.0781.626
459.szczelba110.3515.3583.9701.023
460.Kucharro10.3014.6454.3201.336
461.donchichot10.2885.0622.9922.234
462.maria112m10.2443.7475.2261.271
463.szczesna10.2445.4274.332485
464.Alinka10.1315.2643.6771.190
465.mariola071110.07007.5562.514
466.mariuszek6910.0612.9643.7573.340
467.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
468.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
469.Marzanka9.8464.7414.150955
470.kasejuka9.8356.0622.6911.082
471.Słomińska_Dominika9.8354.9423.8241.069
472.Oleszka9.7993.0686.027704
473.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
474.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
475.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
476.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
477.magat19.61309.6130
478.Genowefa9.6093.2505.771588
479.Matuszewska_Magdalena9.5454.6023.8701.073
480.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
481.Ula_W9.4466.8442.189413
482.miremik9.3725.0063.2821.084
483.aeroseek29.1816.5721.4191.190
484.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
485.Lukasz_Fajfrowski8.9985.7932.0391.166
486.OlaH8.9846.2852.104595
487.maja678.9504.4023.709839
488.Darek_Kiliszek8.9504.5543.576820
489.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
490.Agnieszka_Wójcik8.9064.8013.107998
491.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
492.Witold_Trzeciak8.8325.1092.7231.000
493.aktawres8.7506.84701.903
494.Iwonanna8.7153.5983.5911.526
495.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
496.Majtka_Łukasz8.6051.14307.462
497.SILAM8.4966.1782742.044
498.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
499.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
500.marzanna1758.4041.4194.0762.909
501.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
502.Odrowąż8.3644.7992.616949
503.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
504.Anna_Parysek8.2774.8671.0592.351
505.madzia3278.2587.7790479
506.Kwos8.2585.9831.0451.230
507.badur8.2214.3222.8631.036
508.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
509.PawS968.1961.0565.9571.183
510.Jakub_Rokita8.1894.7452.4111.033
511.monika.wałuszko8.1834.2463.262675
512.Grabis_Mirosława8.1478.14700
513.Sieczkowska_Elżbieta8.1324.4143.131587
514.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
515.Lubryk8.096317.340725
516.krak2108.0732.6474.567859
517.papakulka8.0546.3801.122552
518.J1anka8.0006.784896320
519.annakt7.9994.3472.1151.537
520.SebastianS7.9527.0299230
521.MIRMAZEK7.9247.7910133
522.ewakuszlik7.9065.0642.423419
523.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
524.Garnek_Jarek7.76506.795970
525.sekutnica7.7467.74600
526.RobertC7.7407.74000
527.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
528.Kacper_Czerwiński7.7064.1872.665854
529.Artur597.6905.2171.1921.281
530.anusia16107.6875.42702.260
531.NS_Jurek7.6823.9952.821866
532.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
533.Joculus7.6216.6550966
534.Tomasz_Jedynak7.5853.9782.775832
535.Nowocin_Beata7.5233.1662.3452.012
536.Lasocki_Wiesław7.4853.8272.3641.294
537.Janiszewska_Janka7.4803.8872.780813
538.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
539.HalinaLitka7.45907.4590
540.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
541.pawko2237.3663.3981.6212.347
542.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
543.Lange_Jerzy7.2983.05404.244
544.przeski7.2503.71303.537
545.wmacoch7.2444.8171.779648
546.Król_Majewska7.2353.97403.261
547.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
548.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
549.kziecina7.1657.105060
550.Ludwik_Olczyk7.1603.6222.962576
551.craft7.1475.0411.553553
552.poschadel7.1382.5823.4021.154
553.A.Kuba7.0084.4841.925599
554.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
555.krzan6.9353.9021.2761.757
556.rjancz6.9232.8203.473630
557.T_Chamerski6.9051.8762.3382.691
558.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
559.Teerose6.84504.2572.588
560.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
561.62_6106.8184.1621.709947
562.charston906.7796.77900
563.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
564.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
565.bandziorek6.7308695.100761
566.basik6.7074.82601.881
567.tonffillka6.6883.8412.120727
568.naplopo6.6853.1925282.965
569.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
570.Jadwiga_Sibirska6.6363.8046712.161
571.Robert12026.6353.0331.9621.640
572.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
573.graffik6.6082.8833.7250
574.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
575.Anetta_726.5563.3952.495666
576.Livia_Ditto6.5304.9011.458171
577.kulig326.4453.2072.504734
578.mira_wiech6.4093.7672.335307
579.ELADAB6.4084.0701.818520
580.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
581.Stando_Piotr6.3574.32402.033
582.Paula2576.3363.0052.980351
583.Magierowski_Wojciech6.3314.76801.563
584.mirst6.3153871.7974.131
585.jansz6.2963.5261.976794
586.GG_Grudzien6.2956.1799224
587.aaricia1046.2653.6621.757846
588.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
589.Janka286.2374.5781.043616
590.rybecka6.2236.22300
591.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
592.Stochnialek_Hanna6.1543.3281.5621.264
593.neumann6.1315.116557458
594.Aleksandra_VanBever6.108006.108
595.Sławek_Binczak6.04206.0420
596.lukas495.9983.7541.708536
597.Małgorzata20055.99504.5041.491
598.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
599.Lewandowicz_Adam5.9323.1671.6501.115
600.pbasik5.9163.2972.437182
601.Janusz_Kielak5.9044.596461847
602.rawli5.8762.4992.3111.066
603.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
604.keresz5.8235.36136894
605.grabkk5.8153.3322.4830
606.kasiema5.7993.6622.1370
607.Grażyna.K5.7615.76100
608.Socha5.7254.703873149
609.Paweł_Pyszniewski5.6551.5722.8741.209
610.pawel_tk5.6171.6323.9850
611.Stefańczyk5.610005.610
612.Kira5.6072.3723.2350
613.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
614.marzenska75.5102.6532.102755
615.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
616.Machnik_H5.4752.8792.323273
617.kiniastr5.4695.46900
618.Marek-L5.4451.0163.634795
619.Aga_Brz5.4262.6132.364449
620.bachach5.4249783.473973
621.jakozak5.3833.3251.604454
622.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
623.malkam2555.3523393.2231.790
624.jarumasta5.3512.8909341.527
625.arnel5.3194.1421131.064
626.kkurys5.2945.29400
627.Beata655.2822.6261.918738
628.Ewa_Tańska5.2783914.8870
629.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
630.vicek19785.2542.7681.887599
631.Ulcia_d5.2443.3241.85268
632.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
633.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
634.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
635.dorotakw5.1802.7051.996479
636.Malgonia5.1512.4982.056597
637.Bartek_M5.1333.0542.0790
638.imagines5.1174.0511.0660
639.tomczyk5.0793.43501.644
640.DankaW5.0791.5553.181343
641.annaurban5.0605.06000
642.broż_ka5.0501.1082.4911.451
643.Włodzimierz5.0303.440780810
644.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
645.Katarzyna_714.9694.947022
646.wojtek234.9054.90500
647.poszukiwaczka604.9003.770944186
648.keret4.8672.7562.01893
649.anton_burza4.8614.86100
650.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
651.Stanikowski4.8083.594904310
652.pawkos834.8044.80400
653.Sz_Joanna4.7973.551830416
654.iksdar4.7912.5671.742482
655.manyek21124.7334.73300
656.ahalaburda4.7246733.523528
657.tyburski4.723004.723
658.mastalerz4.7022.4321.835435
659.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
660.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
661.RyszardSys4.6874.4422450
662.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
663.Chrzanowski_Stanisław4.6722.6581.486528
664.WPawlica4.6692.4531.655561
665.Mirek19004.6233.1451.014464
666.Kocoń_Leszek4.60504.020585
667.Mustad4.5892.7531.8360
668.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
669.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
670.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
671.Krystyna_Moćko4.563552.2272.281
672.Forma_Eugeniusz4.538004.538
673.Eder4.5342.5971.758179
674.Majcher4.5322262394.067
675.mejpien4.4441.4512.330663
676.Zubrzak4.4362.1766201.640
677.PiotrG4.4212.7541.457210
678.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
679.Grażyna_Wójcik4.4052.76701.638
680.monikab4.3411.5127602.069
681.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
682.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
683.rendziojaroslaw4.2832.618747918
684.barbarafasiczka4.2714.27100
685.Rozmysłowski_Marek4.2662.876786604
686.Robert14.2302.764841625
687.Uszyńska_Hanna4.2171.7301.814673
688.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
689.DanielPratt4.2073.21492568
690.karolszotek4.19373603.457
691.Ania_Witkowska4.1862.820928438
692.mglinkow4.1781.0272.890261
693.Scowron4.1552.7101.38560
694.Felberg_Sławomir4.1222.2191.433470
695.Kubalska_Agnieszka4.0853.8072780
696.andziulam4.0601.1412.382537
697.pawel.dyda4.0551.8839141.258
698.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
699.OlszewskiD4.0451.1502.754141
700.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
701.prazmowska4.0382.1491.491398
702.EwaH4.0352.0726911.272
703.aqkis4.03502.4251.610
704.robi1123.9932.4491.106438
705.amarylis393.9863.98600
706.BogusławBykowski3.9612.475935551
707.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
708.loknok13.94602.4891.457
709.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
710.jozek3.9211.5761.851494
711.labarnerie3.8382.1401.307391
712.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
713.ewastepien3.8201.9821.464374
714.Magroski493.8033.60310991
715.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
716.susic3.7803.78000
717.marla3.7721.8781.477417
718.JMarchewka3.7723.77200
719.GosiaLemanczyk3.7482.772539437
720.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
721.Annetti3.6742.0501.270354
722.mirkania3.6742.502924248
723.nicky3.6723.258245169
724.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
725.Obałek_Jacek3.6221.5081.884230
726.tosia513.5913.59100
727.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
728.kwiech3.5753.57500
729.Teodozja3.5552.2151.032308
730.anna12643.5363.1114250
731.marwro3.5153.51500
732.asdmjs3.5002.490669341
733.Kempisty_Anna3.49202.819673
734.Kolank03.4733.1613120
735.ska83.4583.45800
736.marcinpt3.4458352.035575
737.Marcin_Z.3.4392.8690570
738.WiktorK3.4103.41000
739.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
740.RobertGóra3.4021.9001.128374
741.ambrozja1003.3572.284695378
742.Kapelus3.3512.4588930
743.robert.kantorek3.3421.0062.3360
744.janinka273.3402.41885963
745.olenski_jan3.338003.338
746.ewab.3.3352.541612182
747.Darq3.3133.31300
748.bialy203.3072.374350583
749.krybas3.2982.143916239
750.Dampc_Kasia3.2802.7000580
751.ostrowiecki3.2772.7924850
752.Urlich_Tomasz3.2656546351.976
753.leszcz3.2581.600817841
754.Sochers3.2572.169771317
755.MonikaNJ3.2531.0062.083164
756.Pietkun_Karolina3.2443.24400
757.barbara19473.2372.20699734
758.jareczkisz3.2361.8781.079279
759.kasiamon3.2271.2491.521457
760.Lukrecja3.2211.5231.272426
761.aisa3.208003.208
762.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
763.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
764.Lipka_M3.1852.290407488
765.bezet3.1781.1511.884143
766.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
767.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
768.piotr_nojszewski3.1731.805560808
769.Dane_Kasia3.158103.157
770.halmarki3.156003.156
771.Mimzy3.1441.7041.147293
772.annapytel3.1308481.970312
773.jarekmadej3.0991.717978404
774.Olczyk_Paweł3.0841.7251.032327
775.tomekov3.0811.4893311.261
776.kasik5003.0661.881852333
777.a.badowski3.0641.5661.235263
778.Tadeusz_Pilat3.038003.038
779.andrzejs323.0343.03400
780.EdwardB3.0313.03100
781.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
782.dorpaj3.0181.826621571
783.Urszula493.0143.01400
784.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
785.kimar112.98212.9810
786.Gawski_Marcin2.95402.9540
787.ryszardgarncarek2.9401.5731.055312
788.majkuss2.9341.298929707
789.Kostkowski2.91696201.954
790.drrejment2.91501.7861.129
791.michalina1802.8951.654864377
792.JolantaN2.878212.040817
793.robin0002.87758902.288
794.adiglowacki2.8512312.59525
795.grad2.8501.5941.2560
796.projektpodlasie2.8262.0060820
797.Durka_Stanisław2.8232.82300
798.Tajgete2.7971.542955300
799.jbaginski2.7931.336937520
800.Bednarek_Edyta2.7931.4061.049338
801.Krzych.K2.7911.6071.024160
802.Markus2.7691.51601.253
803.Margaret_Stas2.7662.76600
804.Musial_Michalina2.7651.488916361
805.lechkar2.7512.028145578
806.wojtwk19122.7391.651858230
807.Jankowski_MA2.7291.69001.039
808.Miraś_Ireneusz2.719002.719
809.Edmunda2.7181.0931.6250
810.Karbowska_Marianna2.7141.733635346
811.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
812.MonikaS72.6981.2801.162256
813.Wojciechowska_marta2.6821841.762736
814.george2.6782.67800
815.jolantaw2.6631.695663305
816.martyna_j2.65780001.857
817.monika_kurek2.6421.5481.0940
818.Marianna_Różalska2.6311.496695440
819.Irena_Monika2.6095326291.448
820.Madzik882.6078431.564200
821.berfel2.6061.469836301
822.Gosia2532.5962.4887830
823.ina2.5962.59600
824.Lukasz_Kuc2.5822.58200
825.gruszczyński2.5791.422870287
826.jertom2.5792.57900
827.Franek232.5581.367861330
828.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
829.zawbor2.5501.305968277
830.jperkowski2.5392.53900
831.grzesław2.5311.368821342
832.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
833.astraIII2.5251.677387461
834.tg3a2.5227481.440334
835.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
836.annape2.50802.303205
837.misty692.4922.14525493
838.beatabistram2.4811.312242927
839.gbryk2.4771.268949260
840.JustynaS2.4752.47500
841.KasiaD2.4702.47000
842.Misztal_Ewa2.4671.299962206
843.Maj_Paweł2.4652.46500
844.hagna112.4631.7920671
845.krzysf772.4578584061.193
846.Joel_S2.4412.44100
847.Katrinson2.4291.388720321
848.Miazek2.420983848589
849.teresaklosinska2.4121.60979013
850.bronislaw_wenta2.4012.2771240
851.Rosslyn19882.39001.641749
852.marrta2.3791121.548719
853.MagdaBilska2.366002.366
854.betka392.36002.3600
855.kokorzyc2.3561.460625271
856.Hałat_Anna2.35202.103249
857.snemelk2.3441.1331711.040
858.Kafar_Marita2.3261.296812218
859.Farmer19792.3221.272756294
860.jusyd2.3171.271760286
861.Terluk2.29796301.334
862.dzelka872.2941.241848205
863.hykiel2.28502911.994
864.DorotaL2.283002.283
865.Tomasz_Struk2.275830450995
866.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
867.Banasiak_Antolak2.2511.194779278
868.BogdanB2.2411.216886139
869.los_wiola2.2381.23397827
870.flo_ag2.2159421.19875
871.walkip2.206002.206
872.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
873.EANWhitson2.1961.113781302
874.urbananna2.1622.16200
875.klaudia1996232.1451.229668248
876.kammp2.1391.156766217
877.mago24102.1311.172729230
878.Pitlab2.126266918942
879.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
880.Nowik_Grzegorz2.07305771.496
881.bzdrodow2.0712568071.008
882.osaczony302.0622.06200
883.Sadaj_Ziółkowska2.0511.1738780
884.CaramonM2.051002.051
885.nenufar422.04801.297751
886.Kozera_Piotr2.04101.441600
887.compnet2.0404502801.310
888.BNowak2.0341.4020632
889.Jarosz_Adrian2.0312.03100
890.Ewa_Prejs2.029963793273
891.efunia2.02402.0240
892.Ivojag2.0226631.012347
893.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
894.ewa.okoniewska1.9969161.0800
895.kasiulek1.984925864195
896.morloth1.9761.97600
897.tomnow1.9751.97500
898.annastregiel1.9671.374319274
899.DariuszHeręza1.9600996964
900.valdeq1.9321.047625260
901.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
902.redie1.9161.177250489
903.nieznalski1.9141.060632222
904.inez1.9133911.5220
905.kulik_agnieszka1.91195198862
906.kipikasza1.9101.91000
907.xtedek1.9091.15022737
908.AM_Kalski1.8951.195451249
909.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
910.yoake1.885889832164
911.anulka241.8831.58425346
912.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
913.anytram1.880856828196
914.Witecka_Magdalena1.8741.042654178
915.sj_sj1.8712821.5890
916.sandy10m1.870001.870
917.terciak1.8691.130554185
918.apogorzelska1.8561.188458210
919.przemek_m1.8541.005674175
920.joanna_mironczuk1.85306061.247
921.pbacik1.849001.849
922.Akszeingar1.8371.7211160
923.Barbara_Domagała1.8341.83400
924.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
925.madzmatron1.80901.8090
926.beatpatt351.803934601268
927.Woyass1.796838492466
928.KRutko1.7859348510
929.agusja11.783989602192
930.krzyosiek1.7831.78300
931.anowi19581.7501.294296160
932.mar_markiewicz1.74701.66186
933.Ciszek_Artur1.7461.170447129
934.Cynthia_Witt1.73099567560
935.anamorf1.730723801206
936.Borchardt_Urszula1.727882642203
937.JSamborska1.717001.717
938.AgnieszkaK1.7121.003548161
939.RyszardT1.709873638198
940.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
941.Sobol741.701831673197
942.krzyko1.6976801.0170
943.lukasz.hyrchel1.696001.696
944.Elżbieta_Piwińska1.691892627172
945.pawełKa1.6911.5801110
946.Psikus_Elzbieta1.691885358448
947.labuska791.6915031.13850
948.StraszMarek1.675886582207
949.Horg1.6721.029418225
950.wicy1.6561.2264300
951.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
952.Slawek_Wojsa1.6422531071.282
953.guzia281.629592932105
954.Batory_Marcin1.622785655182
955.Boroch_Marek1.6211.4740147
956.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
957.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
958.Ewa_Hus1.6140920694
959.camel531.614596909109
960.maria.j.nie1.60701.6070
961.marlena12061.6021.4998815
962.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
963.piotrowski791.5972522811.064
964.Andrzej_Welsberg1.583925492166
965.kdgs1.5781.4270151
966.Pawel_Jurewicz1.574131.5610
967.ZofiaWichtowska1.542001.542
968.JanczewskaM1.5381.0010537
969.Wiesła_Bartosik1.538698662178
970.Luziński_Marcin1.537525226786
971.Szalomszalom201.537786598153
972.Sikorska_Izabela1.53601.5360
973.Jerzy_Molski1.5369640572
974.Witkowska_Ewa1.5262932171.016
975.Płowik_Hubert1.523210888425
976.kolaczkowska1.523823513187
977.KesslingAnna1.522822481219
978.maria.mazur1.514662635217
979.mholy1.5137527610
980.romano581.507354870283
981.dasobierajuk1.493645710138
982.GąskaMariusz1.49001.378112
983.Joanna_Januszewska1.4881.48800
984.walinska.ewa1.48683762920
985.norbibuu1.4801.48000
986.IrenaZGB1.477807512158
987.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
988.Elik7001.4611.46100
989.tatarak311.4511.45100
990.mwpch1.447742361344
991.RoRo5001.447001.447
992.Kazimierz_Ducin1.442691564187
993.KostekP1.426794459173
994.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
995.konradus1.41101.4110
996.rybolow1.3971.22467106
997.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
998.Marcin_Śnioch1.385636554195
999.Krasowska_Katarzyna1.376710500166
1000.Mariola_Hadryś1.373542649182
1001.dstancel1.3711.37100
1002.Krzysztof_Maszkowski1.3691.36900
1003.wasiliki1.36301.3630
1004.anna_wiśniewska1.357469280608
1005.Joanna521.34801.034314
1006.vnukinga1.345768460117
1007.worwag1.342001.342
1008.sierszeng1.3381.33800
1009.Pelagiusz1.334665534135
1010.MrDzwang1.33398825788
1011.Magda20001.3301.33000
1012.Darth_Simba1.327183649495
1013.AdamCA1.3241.32400
1014.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1015.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1016.achczi1.305442254609
1017.Kacperm_sz1.3001.06316473
1018.Vasquez1.2861.28600
1019.e_furmanczyk1.2680892376
1020.sylweczka_221.258001.258
1021.julia_natalia1.2551.25500
1022.jart1.2498290420
1023.gajus811.237771317149
1024.basia1.23401.2340
1025.olka_elka1.2310967264
1026.NikosK081.2291.22900
1027.joff1.22770847544
1028.czj1.224288778158
1029.ananke19661.219629456134
1030.Frezja471.2187454730
1031.wld_lan1.21238956767
1032.tomkarolak1.2117730438
1033.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1034.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1035.Bełc_Paweł1.2009690231
1036.Kupis_Artur1.196743287166
1037.Kyjania1.19601.1960
1038.marzanna621.1841.146038
1039.Stęplowska_Anna1.166570251345
1040.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1041.Cel.Magdalena1.165579470116
1042.kcocyk1.16148957696
1043.Mroz_Anna1.159001.159
1044.Joniec_Henryk1.1531.15300
1045.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1046.gumisiek1.14165139793
1047.WH1.132001.132
1048.Horizon1.1311.13100
1049.basiaps1.1291.12900
1050.monikatk1.1139430170
1051.kbinka1.10801.1080
1052.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1053.tpergalo1.0945190575
1054.roman1091.084001.084
1055.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1056.Hoch_Jacek1.08101.0810
1057.Quit1.06801.0680
1058.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1059.enora1.0683657030
1060.B_Kamil1.0651.06500
1061.Dolkenty1.0651.06500
1062.wołczuch1.05979916244
1063.ewulab1.05929515515
1064.mwkmoch1.0590864195
1065.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1066.Banaś_Robert1.0400712328
1067.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1068.Haegele1.039001.039
1069.Bryś_Martyna1.033347364322
1070.SzaflikJoanka1.03001.0300
1071.Mirek801.03001.0300
1072.witek_mazuchowski1.028570318140
1073.MariaRągowska1.028669620
1074.psemik1.028595302131
1075.MaciaE1.02564529783
1076.Hermanos1.0021.00200
1077.ewabo99599500
1078.Al_Mia99109910
1079.meggie990669218103
1080.karasm988297129562
1081.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1082.honorata986137661188
1083.Dylewski_Adam981518353110
1084.grohel497349639879
1085.Paulina_K9725244480
1086.krzysztof.kazmierczak967399464104
1087.adam.nojszewski96700967
1088.bibiasta965513328124
1089.Rysak_Mateusz94500945
1090.alwierzba94000940
1091.JakubRutkowski927498313116
1092.Gugnacki92500925
1093.Kuba_Wojtczak924485285154
1094.Justyna_Musiejewska92345337892
1095.Dawid9991837451133
1096.urszula.chyży.zd.bartold909116473320
1097.urluch907445283179
1098.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1099.Boretti_Jerzy90344836095
1100.Monika_Ignatowicz901409388104
1101.radekp89500895
1102.Rydzyński_Jan88708870
1103.Kasprzyk_Anna883279239365
1104.Michalak_Mariusz8825083740
1105.tylerversluis87787700
1106.Dzoanis8704614090
1107.arigato358682070661
1108.Croissante86546331290
1109.Kerysek86368016221
1110.Paszkowski86233044092
1111.a.brodowicz861488256117
1112.Hrryniewicki85808580
1113.zajączek85108510
1114.Gruszczyński_Paweł84900849
1115.Bogus_Kuć84843533677
1116.ofski84148728074
1117.miedzajac8336130220
1118.jaskulka8253774480
1119.Old_Water81600816
1120.Macsud80745928563
1121.Wiktor80380300
1122.Wojtek9997983334650
1123.EngelardAneta787389242156
1124.go.sien78650919978
1125.Anna_Radziszewska78200782
1126.zuzanna78078000
1127.Cichy7774922850
1128.LavinkaTrinkelson77477400
1129.HubertLacki76807680
1130.kabzinski_lukasz76400764
1131.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1132.Wiesław_F75240329950
1133.tomaszi75075000
1134.Zarzycki_Wojtek749358289102
1135.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1136.siunek74319545989
1137.MalgorzataMat7423870355
1138.robert_duszynski73873800
1139.Monika_I737656081
1140.zmyslowska72749099138
1141.krzszcz72636630555
1142.majkey72146416988
1143.Tetiana72007200
1144.dopam715380212123
1145.BetiSzu71250815648
1146.Piotr_Smarzewski71107110
1147.pawlowska_katarzyna70570500
1148.Amalienborg70270200
1149.LucjaZatorska69929433471
1150.Respondek_Nicole69369300
1151.kominiak69269200
1152.harufam68806880
1153.Aneta_Fisel68439321873
1154.jeczaj68168100
1155.Morawicka_Justyna6754710204
1156.jacklosi67267200
1157.Nowik_Andrzej6685589515
1158.aka8366735726446
1159.marcinguzek66642415290
1160.jorbik66622970367
1161.KDudzik6635150148
1162.pawel_k2316625470115
1163.Cwynar_Justyna6504400210
1164.Szymaniak_Piotr64864800
1165.Uchymiak_Inga642425112105
1166.Dragan63800638
1167.Marszałek_Marek63606360
1168.Yaakov76265401967
1169.katgen62400624
1170.bertha61600616
1171.matix12361306130
1172.jolanta_kulinska61300613
1173.Lewandowski_Robert61035917576
1174.tulipan12360260200
1175.Maciek_Ufnalewski594523071
1176.JoannaL59159100
1177.AlicjaSurmacka57600576
1178.Krajewski_Eugeniusz57257200
1179.Kwiatkowski57100571
1180.Skorek_A57126224465
1181.Monika_Piras56942811625
1182.robbi8956500565
1183.ewa_marciniak5651164490
1184.Feltynowska_Grażyna559284102173
1185.dalcryz55505550
1186.MarMat55036012763
1187.katarzyna.niedzielko54830218462
1188.Wyszynski_K54500545
1189.Iwona_Cierpikowska54030715578
1190.sla_zeb5400314226
1191.Augusiak_Andrzej53400534
1192.Atena4153153100
1193.szmitmat52925422649
1194.adrian.kaszubski52652600
1195.Kamiński_Janusz51329416455
1196.KarolG51224920558
1197.DFydrych50200502
1198.WaldemarG49800498
1199.Ving4972972000
1200.Palusinski_Pawel48904890
1201.Marta_Chmielińska48748700
1202.marcin_kowal4873150406
1203.jarymi48404840
1204.Białobrzeski_Marek48200482
1205.Izis47500475
1206.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1207.ask47100471
1208.Dulski_Roman47000470
1209.Grodzieński_ZI46821719556
1210.Beksa459115104240
1211.Zawada_Cezary456658383
1212.Uzfjm45624416943
1213.Skubik_Michał45445400
1214.marek75544825314055
1215.Wolnik_Joanna44044000
1216.Rostek_Wioleta43826512746
1217.mzj43722916444
1218.Chabrzyk_Piotr43643600
1219.Kubiak_Wioletta43616315258
1220.Ewa_Bodzek43124214940
1221.Samorajczyk_Łucja42742700
1222.Beata_Załęska41925711943
1223.fiolet41618519437
1224.Mariusz_Kucharski412326860
1225.Koplinski_L40904090
1226.Kaniewska_Anna4082727354
1227.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1228.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1229.Augustynowicz_W40321214843
1230.Carolina39900399
1231.olkatom3953192056
1232.Theofilos3892790110
1233.vbstar201038600386
1234.gregorian7638521413932
1235.Wasiński_P38400384
1236.arek_nelke38203820
1237.Grazyna37900379
1238.klocek_danuta37725810118
1239.Kaffi37519814928
1240.Krzysiek.f.723751841829
1241.jaklika37413522910
1242.WiesławGajdek37300373
1243.JanNiedźwiadek37003700
1244.MT36503650
1245.herMMan36503650
1246.Pilnik_Wiktoryja3631670196
1247.razare36300363
1248.Dzbik_Agnieszka36121410047
1249.Nykiel_Gracjan36136100
1250.marekzaborski36100361
1251.A.Michałowski3581881700
1252.j.nykiel35500355
1253.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1254.Skibiński_Tomasz3507724429
1255.Beata197734834800
1256.Grażyna34400344
1257.kooiki34115414641
1258.Wojciechowski_Piotr_233933900
1259.MirosławaP32900329
1260.Michuel3251012240
1261.VValdek32300323
1262.Bogdan_Przyzycki31600316
1263.Pohl_Mateusz31203120
1264.monika51083061839231
1265.cisowianka2030300303
1266.ksieski2st30003000
1267.icecrypt29829800
1268.Jolanta672970164133
1269.Gryczewski_Witold29412761106
1270.Skrzetuski_Andrzej29200292
1271.Monika.C28915110929
1272.wlodekro2881718334
1273.Śmiech_Michał28700287
1274.maziarek28600286
1275.EwaMolly2801775053
1276.marzenka2771529035
1277.dgebka27513910729
1278.Anzorge_Anna27427400
1279.carmilla27100271
1280.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1281.Zwierzyniecki26911911733
1282.Budzynowski_Robert26700267
1283.szwiling2641587234
1284.aakob42611329435
1285.mmama12611934820
1286.Przegalinski_Maciej2561078861
1287.Mariusz_Maj25625600
1288.pjs_fora24800248
1289.MrTomAsh248018068
1290.Muraszko_Tamara24711110630
1291.dauttieg24524500
1292.Piotrowski_JP2421071350
1293.wlodekja239221018
1294.Jana237531840
1295.aelwira235193042
1296.Opalinski_Piotr23100231
1297.Zadrożny_Rafał22900229
1298.majawojdalski@hotmail.com22622600
1299.wag-a22400224
1300.Mierzejewski223861370
1301.ewadd22200222
1302.katkul322102219
1303.Rzeszotek_Łukasz22002200
1304.Wiktoria22002200
1305.historyk192022000220
1306.Malinowski_Waldemar21821800
1307.Romain2151186532
1308.gil_kasia21400214
1309.Zygmunt_Zygmunt20500205
1310.sdworak20402040
1311.sadik20212010
1312.polgen7820100201
1313.dorota_bartosiewicz19900199
1314.erazmwol197016532
1315.Bobowiec_Iwona19401940
1316.Gagulski_Lukasz19219200
1317.Jurczak_Bartosz18518500
1318.boena18518500
1319.andrzejkapron18418400
1320.TadeuszChitruszko182150320
1321.Sroka_Stanisław181975826
1322.Rogalińska_Halina180111069
1323.Bazyszyn_Liliana18000180
1324.Tomasz_Swierzb17800178
1325.matt17800178
1326.BeataK17717700
1327.rotry17600176
1328.bogda2521761491116
1329.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1330.Gromadka_Tomasz17394790
1331.alfatronik216900169
1332.Galazka_Barbara165140025
1333.kazik4616316300
1334.eshabe16300163
1335.netsoft163684352
1336.askksa16216200
1337.dziadek_m60161010457
1338.dominikk15500155
1339.wietom15501550
1340.mchoci15215200
1341.natalia1986152994310
1342.JarekK14814800
1343.m.rottenberg14400144
1344.aurora14400144
1345.mierzyce143785411
1346.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1347.Wirtualny141626514
1348.Tomasz_Fiedorek14100141
1349.Moszyńska_Paulina13203894
1350.Diana13013000
1351.Lewandowska_Justyna4412990039
1352.kola1612900129
1353.afra5912812800
1354.basia_pol128812621
1355.anpiet12600126
1356.ANDY321124654217
1357.Olaola1124694312
1358.kathylapoz12312300
1359.Papciak_Małgorzata12212200
1360.JulieMCRSz11811800
1361.efkama11700117
1362.Gorecka_Malgosia11411400
1363.Irek_Bartkowski11000110
1364.lojka3511011000
1365.fplaton11011000
1366.vivace10901090
1367.111chris108592623
1368.adrianm107623213
1369.joannakov10600106
1370.Michnowicz_Alicja100652015
1371.Bozenna990990
1372.Danna8994095
1373.majaszpot980980
1374.Bea9667290
1375.jabłońska-kruszewska_a960096
1376.Andrzej_Stanislaw9256036
1377.adrian.g909000
1378.Doda698950327
1379.WelkaGrzegorz8848373
1380.kubajaworski848400
1381.AnuszewskaHonorata8406123
1382.marekkronikarz840084
1383.SztylerE8338396
1384.akamieniak8143335
1385.Sofeicz797900
1386.Starszewska_Marta770770
1387.Izabelab767600
1388.mos_s7328441
1389.Kożuchowski_Albin7106011
1390.Łuczniewski717100
1391.Baczewski_Robert660066
1392.Hubicki_Roman600600
1393.Grzegorz_Bączek590059
1394.geneo590590
1395.adriana123595900
1396.skol490049
1397.Pecherska_Agnieszka4803810
1398.kaphis474700
1399.Gleinert_Karolina460460
1400.Dendrophilus440044
1401.Editche420042
1402.Górska_Jadwiga420042
1403.KrystianJan400040
1404.Bajkowski_Bartosz4003010
1405.Dubiczyńska_Maria390039
1406.Marek_Wysocki390039
1407.Marek_Krzyżanowski380038
1408.agatek1806380038
1409.Adam_Leszczyński360036
1410.jkdobro353500
1411.Seba_Piotr3214162
1412.jbstruzik290029
1413.k_skrzyp280028
1414.andrzej2511250025
1415.Antolak_Olga150015
1416.bulledesavon140014
1417.kujawa_cezary2200
1418.digajewski2110
1419.TomsKi19851010
1420.geminioctavia1100
donate
Online: 239, ver. 1.71 © 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::