http://geneteka.genealodzy.pl/

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 24.898.95312.910.2888.192.5633.796.102

1.Danecka585.837324.929186.58974.319
2.Incognito567.860330.726149.09788.037
3.Jabłoński_Edward543.224299.004180.52663.694
4.bozenabalaw527.406302.127170.06255.217
5.Wojciech_Liśkiewicz511.018270.214154.50286.302
6.janusch419.167224.885150.87743.405
7.eliza1952389.024219.502119.42250.100
8.mmaziarski368.810134.791182.71451.305
9.jackun315.702153.45798.50763.738
10.Basia_W315.216169.415116.29629.505
11.danisha275.395115.232124.44235.721
12.Skrzypczak_Bogumiła267.492142.96089.34835.184
13.Sobieraj_Ewa265.453144.92385.14135.389
14.Misiewicz_Elżbieta261.205133.09898.19129.916
15.WZI247.399183.05222.70541.642
16.Turek_Bożena231.251123.62282.12325.506
17.jerzy_nowosielski229.547111.77972.95344.815
18.Jaskólska_Ewa225.915111.54884.61929.748
19.Tylingo_Bozena212.998109.78071.51731.701
20.Michał_Golubiński201.886103.94061.86936.077
21.urszula_swierczynska201.683117.95058.19425.539
22.Ciesielski_Marcin184.78473.44559.49951.840
23.Izabela_Czaplicka165.03477.48465.29122.259
24.bazie164.93592.22053.78018.935
25.Czarkowski_Jarosław162.63687.16452.74922.723
26.Rafał_Albiński160.15674.61646.02339.517
27.halina159.82087.30555.32017.195
28.magnowa150.44179.14253.09718.202
29.Marek_Delert148.87673.83457.64217.400
30.mteresa147.18272.19158.03816.953
31.Myslinski143.79291.43440.52611.832
32.Michał_D.Wysocki141.18887.94530.30022.943
33.jurekzur139.75475.85747.26216.635
34.asska1139.10174.72950.12414.248
35.nowak137.26073.27539.90324.082
36.Krystyna_Stanisławska135.37875.02039.52220.836
37.igoriosso133.59166.47941.03626.076
38.WaldemarChorążewicz131.17741.45550.63939.083
39.Wilfried125.69468.08442.28915.321
40.K_Zochniak122.49047.76036.10238.628
41.Krystyna_Malik120.69867.58239.51113.605
42.Barbara_Kubcka117.23157.95443.73115.546
43.Makowiecka_Krystyna111.11121.30852.09537.708
44.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
45.marta1044107.34344.41729.88633.040
46.jorgus06104.97161.06528.90914.997
47.DorotaK99.52558.80427.04313.678
48.gz141199.24955.11633.55210.581
49.Majewska_Renata98.24161.23927.7499.253
50.JZI97.59750.87233.77812.947
51.dRob97.53454.56529.45713.512
52.Berens_Jan97.38750.33229.59617.459
53.ArturWilkicki96.29547.43427.38721.474
54.krzysztofjach196.01351.78933.67810.546
55.Steamroller_Fly95.80359.76425.28410.755
56.JanKontek95.38567.42919.4578.499
57.kabe091.13445.39036.5559.189
58.Karsowianin89.35651.29531.0646.997
59.Tomek_Bogiel88.79053.86224.75610.172
60.Kaczmarek_Aneta88.14960.24411.18116.724
61.Andrzej_Wójcik87.76449.08429.5669.114
62.Wlodzimierz_Macewicz86.96252.45922.71211.791
63.Klass_Jolanta86.57347.85622.48316.234
64.MarylaW.86.39730.37739.05616.964
65.mziel85.76144.10523.57418.082
66.Tulej_Anna85.18644.37231.5839.231
67.pronobis82.25333.29642.9635.994
68.alus81.69531.73729.01720.941
69.bkrajewska80.09137.69331.18511.213
70.ChmielowskaAnna77.80238.95517.93120.916
71.szubog76.05240.72626.6138.713
72.GTG_Silius_Radicum76.0285.643070.385
73.kotik774.80232.74819.74422.310
74.Marynicz_Marcin74.76029.01731.96213.781
75.Staporek_Kamil74.71135.34429.3739.994
76.ezoteryka74.48540.89325.4498.143
77.przodkowie.com74.078047.36326.715
78.Dębowski_Józef73.66341.18424.5237.956
79.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
80.Gośka70.39427.74736.4576.190
81.Kamila_Szymankiewicz69.58315.88850.9982.697
82.BERNHARD0169.22435.32924.5839.312
83.Ćwikliński_Leszek68.24142.52717.7197.995
84.Koprowski.Jerzy66.93429.43224.94812.554
85.Grabska_Iwona66.88536.27123.7706.844
86.Sludkowski_Darek65.58232.84622.56410.172
87.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
88.kosinska_karolina63.96530.57828.8914.496
89.AniaS62.34430.72623.2628.356
90.aniaosin61.78036.97318.7756.032
91.Maryla_Celmer60.85630.16623.8336.857
92.Jozef1159.47425.54018.83415.100
93.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
94.Eugeniusz6556.36527.27417.96011.131
95.BASIAPUSZ56.29931.42718.9765.896
96.milosz56.12918.45020.28617.393
97.Krzysiek_Imiołek56.10723.14123.0799.887
98.JMrozowski55.21838.80211.2115.205
99.GRAZYNECZKAAA54.96518.33211.56825.065
100.aldonalata53.55126.39219.1048.055
101.Paź_Jacenty52.63328.87215.4648.297
102.Nikołaj52.4488.96429.52013.964
103.Kośnik_Krzysztof52.40028.61417.7746.012
104.olerys52.31228.20515.1848.923
105.Mania5352.26835.70011.6284.940
106.RoPson51.37615.75227.4058.219
107.Kornelia_Major50.91026.43614.6379.837
108.Wojtowicz_Danuta50.46825.14518.0037.320
109.Bożena_Kaźmierczak48.92222.63220.1376.153
110.peters48.42728.09314.4705.864
111.frisgaard47.61525.28414.1548.177
112.krambud47.50815.32124.1937.994
113.Grażyna_Przybysz46.45315.62225.9754.856
114.Rafael46.35625.62013.4487.288
115.katnal45.67126.31413.9075.450
116.Jabłonowski_Marek45.55526.9436.63311.979
117.janden45.51424.21315.8095.492
118.Czerkawska_Ewa45.12128.79015.657674
119.Zofia_Gasperowicz45.07919.53318.9086.638
120.Lichtblau_Dariusz44.69325.11114.2795.303
121.bogdan03044.44916.75617.9429.751
122.Aleksandra_Piętak43.75723.29715.5964.864
123.tomekpn43.51320.14417.0176.352
124.kate10343.00222.25115.0955.656
125.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
126.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
127.Brozek_Oskar41.36120.23211.9539.176
128.mwpkk41.13920.94515.7864.408
129.janocha141.13221.3638.52211.247
130.Janina_Cichosz40.79726.8969.9353.966
131.maed40.59623.02711.3106.259
132.Kasaaja40.49922.06613.6254.808
133.Gordiasz40.4791.18639.2930
134.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
135.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW40.08016.69518.4304.955
136.Bożena_Prymus39.95316.79415.5337.626
137.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
138.Janusz39.85114.84921.2233.779
139.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
140.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
141.Kasia_Marchlińska39.14437.9181.2260
142.angap38.52017.42016.7294.371
143.jur58boz38.45620.02015.4872.949
144.Krycha38.37425.2898.2204.865
145.Romanowski_Piotr38.36816.15914.6567.553
146.ozanka38.21519.89413.2935.028
147.moyra77737.66919.73810.5077.424
148.Krystyna_Domańska37.65618.11011.5817.965
149.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
150.Alfut_Piotr37.3227.30528.6411.376
151.piotrpola37.00819.60813.3684.032
152.Wieros36.83820.40012.7813.657
153.Mirek.Kozak36.24717.7688.05710.422
154.Świstak_Elżbieta36.10520.6449.9255.536
155.karabowicz_radek35.75918.48013.9943.285
156.kolokolo35.55319.15513.2823.116
157.Sznober_Barbara35.0737.8266.32420.923
158.skapska_honorata34.82215.96812.2826.572
159.Popkowicz_Bronisław34.56916.74211.1206.707
160.Baciński34.45413.0999.08712.268
161.Ilona_Gieras34.35619.12210.4924.742
162.magda_lena33.88018.68710.7204.473
163.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
164.MGieras33.43317.33311.9794.121
165.włodzimiest33.28824.9001.2077.181
166.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
167.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
168.Ma_Sza33.00715.51112.4225.074
169.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
170.stanisław4832.96323.9106.4952.558
171.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
172.BasiaR32.43916.87612.9302.633
173.gregorry195332.07120.8177.2044.050
174.jarekrad32.00017.39211.5173.091
175.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
176.Wioletta31.7686.23924.818711
177.zbyszek.p7031.47413.99814.0093.467
178.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
179.Maślanek_Joanna31.12217.3468.4375.339
180.zbbudzik30.82818.2379.5183.073
181.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
182.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
183.angoss30.12517.3429.4533.330
184.Bibi30.10914.94511.3903.774
185.aerbert29.67818.6646.2654.749
186.tomes29.66913.61910.8935.157
187.MariannaF29.59316.6079.8633.123
188.sowa7329.27817.5317.9593.788
189.GrzeS28.89113.44511.1744.272
190.Ela_Ginalska28.83015.01510.2173.598
191.Gawlik_Andrzej28.82719.3053.8245.698
192.Kokosinska_Urszula28.43512.52011.2494.666
193.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
194.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
195.Koluszkowski_Henryk27.51816.3337.5953.590
196.miras12127.38918.2237.3101.856
197.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
198.mariola6127.0825.83215.5805.670
199.jerkre27.06515.1749.4042.487
200.Augustyniak_Irena26.98811.18612.5303.272
201.MagdaT26.95413.3139.3624.279
202.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
203.Anna_S26.89622.2352.9251.736
204.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
205.Bartnicki_Jerzy26.42717.4034.2894.735
206.sarna21526.11317.1225.4803.511
207.kamilo8626.09211.53313.774785
208.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
209.kujawiak25.90414.8378.3962.671
210.hannaostoja_swierczynska25.82514.5308.6092.686
211.ATUIN25.63913.0409.0123.587
212.Nizioł_Krzysztof25.56111.4007.2016.960
213.mlawiak25.40215.8076.4293.166
214.dzicz25.2957.0946.41011.791
215.Olik25.26912.4109.4603.399
216.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
217.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
218.stradów24.69817.3763.2964.026
219.Petrax24.62812.70710.2971.624
220.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
221.Piotr.M24.29612.3829.7082.206
222.Piotr_Romanowski24.26810.2626.9447.062
223.Adamiec_Walenty24.18312.9898.9142.280
224.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
225.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
226.kawal23.78315.5394.1994.045
227.m_jaro23.74615.2205.9612.565
228.Wilnianka23.66613.6387.2602.768
229.Raciborski_Marek23.52723.3210206
230.kucz_agnieszka23.34214.5156.2112.616
231.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
232.Jagielski23.27911.6688.5483.063
233.iwomi23.19613.8698.2131.114
234.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
235.Mamaj_Jan22.79715.5523.8583.387
236.Niemirski22.76910.23910.0782.452
237.ela_cwiklinska22.72213.6487.5531.521
238.artur.kozminski22.69613.5785.6963.422
239.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
240.sloniatko6022.49615.9721.7264.798
241.mena_u22.23711.2629.9121.063
242.piotrsm22.12513.3826.2902.453
243.Sroczyński_Włodzimierz21.89821.89800
244.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
245.Berendzik_Malgorzata21.76712.0366.4353.296
246.Rozenau_Adam21.76611.8179.9490
247.hania21.71311.1677.9692.577
248.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
249.kaskam21.38112.7484.7893.844
250.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
251.Krzysztof_Gruszka21.14710.2829.869996
252.Lag200021.1058.8909.6122.603
253.Rostkowski_Mariusz20.86010.6728.0792.109
254.Janina_Tomczyk20.7659.0488.3943.323
255.Szczepaniak_Tomasz20.56514.5713.6132.381
256.Daniel_Leszczyk20.51411.0557.0662.393
257.kulsob20.43711.5066.5762.355
258.Arek_Bereza20.3947.9788.0014.415
259.Teresa_Milka20.3889.0084.3826.998
260.Jules20.36611.6295.5203.217
261.Dąbr_Włodek20.36312.5946.898871
262.Marciszewska_maria20.3418.4107.5784.353
263.Nastian20.3234.05112.0834.189
264.arborpl20.28111.3546.6562.271
265.Domirka20.07310.4826.6462.945
266.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
267.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
268.aligatormp19.90019.90000
269.walet19.86014.1894.812859
270.ula1119.8349.7807.3452.709
271.SylwesterMalicki19.68012.1915.5991.890
272.kat_pas19.6108.1249.1172.369
273.halina4419.49211.9345.4592.099
274.margit19.3127.59110.4441.277
275.michal7219.3119.9217.3062.084
276.megagrzechu19.3039.6057.7081.990
277.angie19.30218.7300572
278.Projekt_OPI19.20911.1796.0481.982
279.arletaso19.14011.8162.6704.654
280.beata_anna118.6736.05411.5671.052
281.barbarag.18.65513.75504.900
282.zetka18.53910.4175.7862.336
283.pgorzad18.4539.7206.3092.424
284.grzesm18.3819.6945.1673.520
285.Suska_J18.19610.1056.0832.008
286.Machnowski_Robert18.01311.5094.2762.228
287.Wojciechowska_Ewka17.93611.1915.0401.705
288.magdalena7217.9309.1976.6952.038
289.krzysztofklemens17.9189.4921.7116.715
290.wisnik_k17.90310.0954.8732.935
291.jmzolt17.8348.5385.0284.268
292.Kołpacka_Anna17.7816.24710.4741.060
293.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
294.B_Boa17.6138.4047.1492.060
295.Mariańska_Małgorzata17.5988.6195.5383.441
296.Kozłowska_Elżbieta17.56512.6833.3231.559
297.beatab17.4798.4712.6686.340
298.bodzio5417.4279.8664.4543.107
299.grara17.39610.4305.1081.858
300.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
301.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
302.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
303.Gospel17.15910.2114.9012.047
304.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
305.elżbieta17.03010.4002.9843.646
306.jolaprokopiukbathelt17.02712.1582.3232.546
307.Strojczyk_Waldemar16.9589.7725.0472.139
308.Jado16.93510.9884.8491.098
309.marek_kondrat16.87714.7271.613537
310.Andrzej.P16.86414.1751.921768
311.julka6616.83611.3134.2771.246
312.Juszyba16.69211.4513.4011.840
313.Yskelo16.6887.8283.3375.523
314.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
315.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
316.Bugajska_Joanna16.5877.6086.9642.015
317.joanna8416.48610.3214.5281.637
318.krzaja16.37411.1083.9191.347
319.dorotan16.2411.4476.3538.441
320.Inula16.0687.8716.6231.574
321.vitoo15.86510.5431.6123.710
322.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
323.mmoonniiaa15.7477.6086.3771.762
324.Stachwiuk_Elżbieta15.7458.7223.7043.319
325.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
326.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
327.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
328.kwroblewska15.5407.5582.9525.030
329.m_gry15.3819.1063.2213.054
330.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
331.ew_mar15.27210.6133.838821
332.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
333.rdet15.0986.3963.8744.828
334.Adalbertus15.073011.2543.819
335.kasiek14.9827.3614.8282.793
336.Lenaar14.91313.0465131.354
337.Kurzyjamski_Wojciech14.9056.4427.715748
338.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
339.karolinaw14.8627.4194.6272.816
340.Bogusław_Woyciech14.8498.1314.4422.276
341.barbara_barbara14.8458.0684.5482.229
342.kronerhalina14.7449.1405.445159
343.Wojewodka_Monika14.7178.6384.5051.574
344.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
345.Piotr_Juszczyk14.58111.7142.335532
346.Viola_AP14.5337.2785.3571.898
347.maluszycka14.4367.8804.5102.046
348.Wiśniewski_Adam14.3946.8695.1092.416
349.Gołowicz_Michał14.3697.3004.7352.334
350.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
351.luigi3714.2578.1063.8052.346
352.krzypov14.1497.7582.2264.165
353.Borkowski.Wojciech14.1367.0565.6081.472
354.elgra14.12911.2981.931900
355.Brudka14.1226.7275.0502.345
356.ztelega14.0977.6934.8881.516
357.Gałkiewicz_Urszula14.0301.68310.7771.570
358.Walczak_Marta13.9336.6723.9333.328
359.marekamin13.73811.0051.763970
360.Metalloviec13.7237.5394.3571.827
361.Walder_Wisława13.6744.89708.777
362.agac13.4836.5161.6665.301
363.Jakubas_Eugeniusz13.4377.0104.2652.162
364.marjolena13.3974.7546.8681.775
365.Stasiak_Michał13.3667.4804.6901.196
366.czarnuszewicz_bozena13.3467.0624.4671.817
367.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
368.MMar13.3016.9884.7641.549
369.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
370.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
371.J.Borycki13.1696.4935.1781.498
372.Czyżewski_Bartłomiej13.1178.4532.5442.120
373.Yerma13.0566.2175.4611.378
374.rzeczycka_katarzyna13.0402.0807.5983.362
375.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
376.hal.ka12.9579.4102.951596
377.sieruga12.7265.7953.9273.004
378.ToniR12.6726.4182.5253.729
379.agnieszka599512.6614.0205.6942.947
380.Albin_Kożuchowski12.6549.2511.6431.760
381.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
382.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
383.krysmag12.5515.9823.7932.776
384.olaf1712.52811.07301.455
385.Piachu212.3918.6391.2632.489
386.Jazzek12.38712.38700
387.Hening12.3709.3822.201787
388.Bednar12.3345.6203.0783.636
389.griszka5012.3189.2762.97369
390.GZuzak12.3166.8774.2821.157
391.Irena_Kaczmarek12.1576.1884.7951.174
392.Skolimowski_Tomasz12.1126.1644.8681.080
393.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
394.dorocik13311.9317.4973.0131.421
395.DorotaP11.9185.8044.4501.664
396.Ewa_Brzezińska11.8507.2613.1071.482
397.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
398.Magdalena_Smolska11.63010.96114655
399.wojtstyp11.5539.0741.3881.091
400.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
401.basiula11.4895.7113.1292.649
402.Urszula_Pogoń11.4175.0421.8034.572
403.brulion11.3812.6328.71237
404.jacwes11.349011.3490
405.Pokorski_Marian11.3447.0484.2960
406.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
407.nuernberg11.1687.0561.5602.552
408.tobi11.1676.3593.5211.287
409.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
410.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
411.maciejowski11.0774.3283.9332.816
412.KPM11.0015.7783.4201.803
413.krysta_s10.9635.4244.0381.501
414.historyk9910.9364.4303.7782.728
415.Mieżyńska_Danuta10.9264.2075.1121.607
416.Marcin_P10.8121.2918.2761.245
417.gaolcia8610.7641426.9823.640
418.Emkael10.7506.8852.2391.626
419.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
420.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
421.kubakpro10.6266.0653.905656
422.rencr410.5586.2391.8482.471
423.zbzukowski10.5085.3723.9631.173
424.Michał_Kazimierz10.4741.5507.2071.717
425.Schaetzlein_Michael10.45299010.353
426.Gryz_Elżbieta10.4265.3943.8871.145
427.Sławiński_Jacek10.4104.6404.4891.281
428.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
429.PabianAus10.3545.9343.3981.022
430.szczelba110.3515.3583.9701.023
431.Kucharro10.3084.6454.3201.343
432.donchichot10.2885.0622.9922.234
433.maria112m10.2443.7475.2261.271
434.szczesna10.2445.4274.332485
435.Łopiński_Jacek10.2389.091744403
436.x_hanna10.2155.2512.1742.790
437.Purski_Jan10.1944.9585.2360
438.Alinka10.1315.2643.6771.190
439.dombas10.1072.1126.7431.252
440.mariola071110.07007.5562.514
441.andrzej.drogosz10.0324.6133.2952.124
442.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
443.Jason85249.9901.1272.5886.275
444.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
445.kasejuka9.8356.0622.6911.082
446.Słomińska_Dominika9.8354.9423.8241.069
447.Oleszka9.7993.0686.027704
448.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
449.Rutar9.7785.3332.2952.150
450.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
451.opol9.7039.126396181
452.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
453.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
454.magat19.61309.6130
455.Genowefa9.6093.2505.771588
456.marekn1249.5455.2223.325998
457.Matuszewska_Magdalena9.5454.6023.8701.073
458.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
459.Marzanka9.5234.5554.050918
460.miremik9.3725.0063.2821.084
461.Darek_Kiliszek9.2614.6703.669922
462.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
463.OlaH8.9846.2852.104595
464.maja678.9504.4023.709839
465.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
466.Agnieszka_Wójcik8.9064.8013.107998
467.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
468.Bernaciak_Łukasz8.8325.9951.7331.104
469.aktawres8.7506.84701.903
470.Krasieńko_Rafał8.7025.6092.836257
471.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
472.Ula_W8.5806.3871.882311
473.SILAM8.4966.1782742.044
474.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
475.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
476.Sloniasz8.4615.6652.039757
477.marzanna1758.4041.4194.0762.909
478.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
479.Odrowąż8.3454.7992.597949
480.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
481.kozlowskiw8.2803.2293.8811.170
482.madzia3278.2587.7790479
483.badur8.2214.3222.8631.036
484.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
485.PawS968.1961.0565.9571.183
486.monika.wałuszko8.1834.2463.262675
487.Lubryk8.096317.340725
488.krak2108.0732.6474.567859
489.papakulka8.0546.3801.122552
490.Kwos8.0525.7771.0451.230
491.J1anka8.0006.784896320
492.SebastianS7.9527.0299230
493.MIRMAZEK7.9247.7910133
494.ewakuszlik7.9065.0642.423419
495.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
496.Garnek_Jarek7.76506.795970
497.sekutnica7.7467.74600
498.RobertC7.7407.74000
499.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
500.anusia16107.6875.42702.260
501.NS_Jurek7.6823.9952.821866
502.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
503.Joculus7.6216.6550966
504.Anna_Parysek7.6074.2889682.351
505.Tomasz_Jedynak7.5853.9782.775832
506.Nowocin_Beata7.5233.1662.3452.012
507.Lasocki_Wiesław7.4853.8272.3641.294
508.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
509.HalinaLitka7.45907.4590
510.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
511.Lukasz_Fajfrowski7.4215.2851.191945
512.poschadel7.4062.8653.2821.259
513.pawko2237.3663.3981.6212.347
514.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
515.Lange_Jerzy7.2983.05404.244
516.Król_Majewska7.2353.97403.261
517.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
518.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
519.kziecina7.1657.105060
520.Ludwik_Olczyk7.1603.6222.962576
521.craft7.1475.0411.553553
522.A.Kuba7.0084.4841.925599
523.broż_ka6.9853.5062.1531.326
524.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
525.mariuszek696.9622.6952.5641.703
526.rjancz6.9232.8203.473630
527.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
528.Kacper_Czerwiński6.8524.1872.6650
529.Teerose6.84504.2572.588
530.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
531.charston906.7796.77900
532.Obidka6.7732.6082.8141.351
533.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
534.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
535.naplopo6.7463.1925283.026
536.basik6.7074.82601.881
537.tonffillka6.6883.8412.120727
538.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
539.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
540.graffik6.6082.8833.7250
541.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
542.Anetta_726.5563.3952.495666
543.62_6106.4633.9801.709774
544.mira_wiech6.4403.7672.335338
545.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
546.Paula2576.3363.0052.980351
547.mirst6.3153871.7974.131
548.adamhen556.3122.5922.847873
549.jansz6.2963.5261.976794
550.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
551.Janka286.2374.5781.043616
552.rybecka6.2236.22300
553.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
554.Stochnialek_Hanna6.1543.3281.5621.264
555.kulig326.1533.2072.504442
556.neumann6.1315.116557458
557.Aleksandra_VanBever6.108006.108
558.Stando_Piotr6.0854.05202.033
559.aaricia1046.0753.6621.577836
560.lukas495.9983.7541.708536
561.Małgorzata20055.99504.5041.491
562.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
563.Jakub_Rokita5.9143.6511.398865
564.Janusz_Kielak5.9044.596461847
565.rawli5.8762.4992.3111.066
566.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
567.keresz5.8235.36136894
568.grabkk5.8153.3322.4830
569.Jadwiga_Sibirska5.8023.8046711.327
570.Grażyna.K5.7615.76100
571.Socha5.6624.640873149
572.GG_Grudzien5.6485.5329224
573.Stefańczyk5.610005.610
574.Kira5.6072.3723.2350
575.Knapp_Małgorzata5.5795.01053534
576.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
577.marzenska75.5102.6532.102755
578.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
579.Machnik_H5.4752.8792.323273
580.Livia_Ditto5.4713.9001.458113
581.kiniastr5.4695.46900
582.Marek-L5.4451.0163.634795
583.Aga_Brz5.4262.6132.364449
584.bachach5.4249783.473973
585.jakozak5.3833.3251.604454
586.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
587.Sławek_Binczak5.35405.3540
588.malkam2555.3523393.2231.790
589.jarumasta5.3512.8909341.527
590.Paweł_Pyszniewski5.3311.2482.8741.209
591.karol4445.3173.1911.589537
592.arnel5.3014.1421131.046
593.kkurys5.2945.29400
594.T_Chamerski5.2911.8767242.691
595.Ewa_Tańska5.2783914.8870
596.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
597.vicek19785.2542.7681.887599
598.Agata_KJ5.2542.6712.001582
599.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
600.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
601.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
602.Malgonia5.1512.4982.056597
603.Bartek_M5.1333.0542.0790
604.tomczyk5.0793.43501.644
605.DankaW5.0791.5553.181343
606.annarenata5.0583.2061.321531
607.Włodzimierz5.0303.440780810
608.krzan5.0231.9901.2761.757
609.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
610.Katarzyna_714.9694.947022
611.wojtek234.9054.90500
612.poszukiwaczka604.9003.770944186
613.keret4.8672.7562.01893
614.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
615.Stanikowski4.8083.594904310
616.pawkos834.8044.80400
617.Szczepaniak4.7973.551830416
618.Maj_Paweł4.7404.74000
619.manyek21124.7334.73300
620.ahalaburda4.7246733.523528
621.tyburski4.723004.723
622.mastalerz4.7022.4321.835435
623.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
624.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
625.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
626.Chrzanowski_Stanisław4.6722.6581.486528
627.WPawlica4.6692.4531.655561
628.Artur594.6402.1671.1921.281
629.Mirek19004.6233.1451.014464
630.Kocoń_Leszek4.60504.020585
631.Mustad4.5892.7531.8360
632.annaurban4.5704.57000
633.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
634.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
635.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
636.Forma_Eugeniusz4.539004.539
637.Eder4.5342.5971.758179
638.Majcher4.5322262394.067
639.Krystyna_Moćko4.47702.2272.250
640.Zubrzak4.4362.1766201.640
641.PiotrG4.4212.7541.457210
642.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
643.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
644.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
645.rendziojaroslaw4.2832.618747918
646.barbarafasiczka4.2714.27100
647.Rozmysłowski_Marek4.2662.876786604
648.ELADAB4.2472.3541.440453
649.Piotr_Młynarczyk4.2462.0054741.767
650.Robert14.2302.764841625
651.DanielPratt4.2073.21492568
652.Ania_Witkowska4.1872.821928438
653.mglinkow4.1781.0272.890261
654.Scowron4.1552.7101.38560
655.Ulcia_d4.1483.32475668
656.Leszek1284.1403.07501.065
657.Kubalska_Agnieszka4.0853.8072780
658.mejpien4.0671.2152.220632
659.andziulam4.0601.1412.382537
660.pawel.dyda4.0551.8839141.258
661.imagines4.0514.05100
662.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
663.OlszewskiD4.0451.1502.754141
664.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
665.prazmowska4.0382.1491.491398
666.robi1123.9932.4491.106438
667.amarylis393.9863.98600
668.jerzy_kolodynski3.9681.6601.0941.214
669.BogusławBykowski3.9612.475935551
670.loknok13.94602.4891.457
671.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
672.jozek3.9211.5761.851494
673.pbasik3.8392.1751.521143
674.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
675.ewastepien3.8201.9821.464374
676.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
677.susic3.7803.78000
678.marla3.7721.8781.477417
679.JMarchewka3.7723.77200
680.GosiaLemanczyk3.7482.772539437
681.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
682.mirkania3.6742.502924248
683.nicky3.6723.258245169
684.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
685.romanburczyk3.6401.9381.224478
686.Sieczkowska_Elżbieta3.6021.5462.0560
687.tosia513.5913.59100
688.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
689.iksdar3.5591.8911.303365
690.anna12643.5363.1114250
691.marwro3.5153.51500
692.asdmjs3.5012.491669341
693.kasia_wilcz3.5011.0572.112332
694.Magroski493.4763.27610991
695.Kolank03.4733.1613120
696.labarnerie3.4721.9211.193358
697.Grabis_Mirosława3.4643.46400
698.ska83.4583.45800
699.Marcin_Z.3.4392.8690570
700.monikab3.4119195091.983
701.WiktorK3.4103.41000
702.RobertGóra3.4021.9001.128374
703.karolszotek3.383003.383
704.ambrozja1003.3572.284695378
705.robert.kantorek3.3421.0062.3360
706.janinka273.3402.41885963
707.ewab.3.3352.541612182
708.Darq3.3133.31300
709.bialy203.3072.374350583
710.krybas3.2982.143916239
711.przeski3.282003.282
712.Dampc_Kasia3.2802.7000580
713.ostrowiecki3.2772.7924850
714.leszcz3.2581.600817841
715.MonikaNJ3.2531.0062.083164
716.Pietkun_Karolina3.2443.24400
717.barbara19473.2372.20699734
718.kasiamon3.2271.2491.521457
719.piotr_nojszewski3.2271.805560862
720.Lukrecja3.2211.5231.272426
721.aisa3.208003.208
722.Teodozja3.1982.0741.03292
723.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
724.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
725.Lipka_M3.1852.290407488
726.kasik5003.1841.881852451
727.bezet3.1781.1511.884143
728.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
729.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
730.sebastian_gasiorek3.1582.6681489
731.Dane_Kasia3.158103.157
732.halmarki3.156003.156
733.kwiech3.1523.15200
734.EwaH3.1451.1826911.272
735.Mimzy3.1441.7041.147293
736.annapytel3.1308481.970312
737.jarekmadej3.0991.717978404
738.tomekov3.0811.4893311.261
739.Tadeusz_Pilat3.038003.038
740.andrzejs323.0343.03400
741.EdwardB3.0313.03100
742.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
743.dorpaj3.0181.826621571
744.Olczyk_Paweł3.0021.725950327
745.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
746.kimar112.98212.9810
747.aqkis2.98001.4061.574
748.Annetti2.9642.050560354
749.Gawski_Marcin2.95402.9540
750.Majtka_Łukasz2.9491.14301.806
751.ryszardgarncarek2.9401.5731.055312
752.majkuss2.9341.298929707
753.Kostkowski2.91696201.954
754.drrejment2.91501.7861.129
755.michalina1802.8951.654864377
756.MagiQ2.8901.4521.059379
757.JolantaN2.878212.040817
758.robin0002.87758902.288
759.adiglowacki2.8512312.59525
760.grad2.8501.5941.2560
761.jareczkisz2.8501.647924279
762.Durka_Stanisław2.8232.82300
763.Urlich_Tomasz2.8196543861.779
764.Tajgete2.7971.542955300
765.Markus2.7691.51601.253
766.wojtwk19122.7391.651858230
767.Jankowski_MA2.7301.69001.040
768.Miraś_Ireneusz2.719002.719
769.Edmunda2.7181.0931.6250
770.MonikaS72.6981.2801.162256
771.Wojciechowska_marta2.6821841.762736
772.george2.6782.67800
773.jolantaw2.6631.695663305
774.martyna_j2.65780001.857
775.monika_kurek2.6421.5481.0940
776.projektpodlasie2.6222.0060616
777.Irena_Monika2.6095326291.448
778.Madzik882.6078431.564200
779.Gosia2532.5962.4887830
780.ina2.5962.59600
781.a.badowski2.5861.3261.057203
782.Lukasz_Kuc2.5822.58200
783.gruszczyński2.5791.422870287
784.zawbor2.5561.307970279
785.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
786.tg3a2.5477481.440359
787.jbaginski2.5361.336937263
788.Gabriela_Ch2.5341.2981.014222
789.grzesław2.5311.368821342
790.astraIII2.5251.677387461
791.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
792.olenski_jan2.516002.516
793.annape2.50802.303205
794.misty692.4922.14525493
795.beatabistram2.4811.312242927
796.gbryk2.4771.268949260
797.KasiaD2.4702.47000
798.Misztal_Ewa2.4671.299962206
799.hagna112.4631.7920671
800.Wojciechowska.Natalia2.4501.1451.012293
801.Joel_S2.4412.44100
802.Katrinson2.4291.388720321
803.Miazek2.421983848590
804.teresaklosinska2.4121.60979013
805.bronislaw_wenta2.4012.2771240
806.Rosslyn19882.39001.641749
807.marrta2.3791121.548719
808.lechkar2.3681.645145578
809.MagdaBilska2.366002.366
810.betka392.36002.3600
811.kokorzyc2.3561.460625271
812.Hałat_Anna2.35202.103249
813.snemelk2.3441.1331711.040
814.Kafar_Marita2.3261.296812218
815.Farmer19792.3221.272756294
816.jusyd2.3171.271760286
817.Terluk2.29796301.334
818.dzelka872.2941.241848205
819.hykiel2.28502911.994
820.DorotaL2.283002.283
821.Tomasz_Struk2.275830450995
822.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
823.Banasiak_Antolak2.2511.194779278
824.BogdanB2.2411.216886139
825.los_wiola2.2381.23397827
826.flo_ag2.2239421.19883
827.Iwonanna2.2041.081945178
828.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
829.urbananna2.1622.16200
830.kammp2.1391.156766217
831.mago24102.1311.172729230
832.Kapelus2.1031.6824210
833.grammy431162.0951.151699245
834.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
835.bzdrodow2.0712568071.008
836.osaczony302.0622.06200
837.sbasiacz2.0500442.006
838.nenufar422.04801.297751
839.Kozera_Piotr2.04101.441600
840.compnet2.0404502801.310
841.BNowak2.0341.4020632
842.Jarosz_Adrian2.0312.03100
843.efunia2.02402.0240
844.Ivojag2.0226631.012347
845.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
846.ewa.okoniewska1.9969161.0800
847.morloth1.9761.97600
848.annastregiel1.9671.374319274
849.DariuszHeręza1.9600996964
850.valdeq1.9321.047625260
851.redie1.9161.177250489
852.nieznalski1.9141.060632222
853.inez1.9133911.5220
854.kulik_agnieszka1.91195198862
855.kipikasza1.9101.91000
856.xtedek1.9091.15022737
857.terciak1.9001.130585185
858.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
859.yoake1.885889832164
860.anulka241.8841.58525346
861.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
862.Uszyńska_Hanna1.872797651424
863.sj_sj1.8712821.5890
864.apogorzelska1.8561.188458210
865.przemek_m1.8541.005674175
866.joanna_mironczuk1.85306061.247
867.pbacik1.849001.849
868.Akszeingar1.8371.7211160
869.Barbara_Domagała1.8341.83400
870.madzmatron1.80901.8090
871.Woyass1.796838492466
872.KRutko1.7859348510
873.agusja11.783989602192
874.krzyosiek1.7831.78300
875.Bednarek_Edyta1.763916635212
876.anowi19581.7501.294296160
877.Ciszek_Artur1.7461.170447129
878.Cynthia_Witt1.73099567560
879.anamorf1.730723801206
880.Borchardt_Urszula1.727882642203
881.JSamborska1.717001.717
882.AgnieszkaK1.7121.003548161
883.RyszardT1.709873638198
884.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
885.Sobol741.701831673197
886.Psikus_Elzbieta1.691885358448
887.labuska791.6915031.13850
888.Berdzik_Magdalena1.684861678145
889.StraszMarek1.675886582207
890.klaudia1996231.674976518180
891.Horg1.6721.029418225
892.mar_markiewicz1.66101.6610
893.wicy1.6561.2264300
894.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
895.pawel_tk1.6321.63200
896.guzia281.629592932105
897.Batory_Marcin1.622785655182
898.Boroch_Marek1.6211.4740147
899.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
900.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
901.Ewa_Hus1.6140920694
902.camel531.614596909109
903.maria.j.nie1.60701.6070
904.marlena12061.6021.4998815
905.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
906.Witecka_Magdalena1.596878564154
907.piotrowski791.5952502811.064
908.Andrzej_Welsberg1.583925492166
909.Slawek_Wojsa1.5802531071.220
910.kdgs1.5781.4270151
911.Pawel_Jurewicz1.574131.5610
912.kasiulek1.569697733139
913.Marianna_Różalska1.5651.2060359
914.ZofiaWichtowska1.542001.542
915.JanczewskaM1.5381.0010537
916.Wiesła_Bartosik1.538698662178
917.Luziński_Marcin1.537525226786
918.Sikorska_Izabela1.53601.5360
919.Jerzy_Molski1.5369640572
920.Franek231.526821501204
921.Płowik_Hubert1.523210888425
922.kolaczkowska1.523823513187
923.KesslingAnna1.522822481219
924.maria.mazur1.514662635217
925.mholy1.5137527610
926.romano581.507354870283
927.GąskaMariusz1.49001.378112
928.Joanna_Januszewska1.4881.48800
929.walinska.ewa1.48683762920
930.norbibuu1.4801.48000
931.IrenaZGB1.477807512158
932.Robert12021.472663407402
933.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
934.mwpch1.457742361354
935.tatarak311.4511.45100
936.RoRo5001.447001.447
937.Kazimierz_Ducin1.442691564187
938.KostekP1.426794459173
939.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
940.konradus1.41101.4110
941.rybolow1.3971.22467106
942.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
943.Mariola_Hadryś1.373542649182
944.Witkowska_Ewa1.372293217862
945.dstancel1.3711.37100
946.wasiliki1.36301.3630
947.Joanna521.34801.034314
948.worwag1.342001.342
949.sierszeng1.3381.33800
950.Pelagiusz1.334665534135
951.MrDzwang1.33398825788
952.Krasowska_Katarzyna1.332710500122
953.Magda20001.3301.33000
954.Darth_Simba1.327183649495
955.AdamCA1.3241.32400
956.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
957.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
958.vnukinga1.306733460113
959.achczi1.305442254609
960.Nowik_Grzegorz1.300001.300
961.Vasquez1.2861.28600
962.e_furmanczyk1.2680892376
963.joannakov1.2610909352
964.sylweczka_221.258001.258
965.julia_natalia1.2551.25500
966.Witold_Trzeciak1.25355959599
967.jart1.2498290420
968.gajus811.237771317149
969.Ewa_Prejs1.2369630273
970.basia1.23401.2340
971.joff1.22770847544
972.Frezja471.2187454730
973.tomkarolak1.2117730438
974.Pitlab1.2082660942
975.annaurgaczszczesna1.20301.033170
976.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
977.Bełc_Paweł1.2009690231
978.Kupis_Artur1.196743287166
979.Stęplowska_Anna1.166570251345
980.anytram1.165490547128
981.kcocyk1.16148957696
982.Mroz_Anna1.159001.159
983.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
984.gumisiek1.14165139793
985.WH1.132001.132
986.Horizon1.1311.13100
987.basiaps1.1291.12900
988.monikatk1.1139430170
989.kbinka1.10801.1080
990.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
991.marzanna621.0941.056038
992.tpergalo1.0945190575
993.roman1091.084001.084
994.Grzegorz_Biłos1.0819471340
995.Hoch_Jacek1.08101.0810
996.Quit1.06801.0680
997.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
998.enora1.0683657030
999.Dolkenty1.0651.06500
1000.wołczuch1.05979916244
1001.ewulab1.05929515515
1002.mwkmoch1.0590864195
1003.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1004.czj1.042495389158
1005.Banaś_Robert1.0400712328
1006.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1007.Haegele1.039001.039
1008.krzysf771.037001.037
1009.Bryś_Martyna1.033347364322
1010.SzaflikJoanka1.03001.0300
1011.Mirek801.03001.0300
1012.witek_mazuchowski1.028570318140
1013.MariaRągowska1.028669620
1014.psemik1.028595302131
1015.annakt1.0215770444
1016.Hermanos1.0021.00200
1017.ewabo99599500
1018.Al_Mia99109910
1019.meggie990669218103
1020.karasm988297129562
1021.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1022.Dylewski_Adam981518353110
1023.Paulina_K9725244480
1024.adam.nojszewski96700967
1025.bibiasta965513328124
1026.Rysak_Mateusz94500945
1027.anna_wiśniewska93846971398
1028.Gugnacki92500925
1029.Kuba_Wojtczak924485285154
1030.Justyna_Musiejewska92345337892
1031.urszula.chyży.zd.bartold909116473320
1032.Krawiec_Malgorzata90990900
1033.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1034.Boretti_Jerzy90344836095
1035.Monika_Ignatowicz901409388104
1036.radekp89500895
1037.Rydzyński_Jan88708870
1038.Kasprzyk_Anna883279239365
1039.Michalak_Mariusz8825083740
1040.Dzoanis8704614090
1041.arigato358682070661
1042.Kerysek86368016221
1043.Paszkowski86233044092
1044.a.brodowicz861488256117
1045.zajączek85108510
1046.honorata8490661188
1047.Gruszczyński_Paweł84900849
1048.ofski84148728074
1049.Magierowski_Wojciech84184100
1050.miedzajac8336130220
1051.Marcin_Śnioch82629345380
1052.jaskulka8253774480
1053.Old_Water81600816
1054.Macsud80745928563
1055.pawełKa8036921110
1056.Wiktor80380300
1057.Wojtek9997983334650
1058.AM_Kalski788465221102
1059.EngelardAneta787389242156
1060.go.sien78650919978
1061.Anna_Radziszewska78200782
1062.zuzanna78078000
1063.Cichy7774922850
1064.LavinkaTrinkelson77477400
1065.HubertLacki76807680
1066.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1067.Cel.Magdalena75437132558
1068.Wiesław_F75240329950
1069.tomaszi75075000
1070.Zarzycki_Wojtek749358289102
1071.siunek74319545989
1072.MalgorzataMat7423870355
1073.robert_duszynski73873800
1074.Monika_I737656081
1075.zmyslowska72749099138
1076.majkey72146416988
1077.Tetiana72007200
1078.dopam715380212123
1079.BetiSzu71250815648
1080.Piotr_Smarzewski71107110
1081.Amalienborg70270200
1082.LucjaZatorska69929433471
1083.Respondek_Nicole69369300
1084.kominiak69269200
1085.Aneta_Fisel68439321873
1086.jeczaj68168100
1087.Morawicka_Justyna6754710204
1088.Nowik_Andrzej6685589515
1089.aka8366735726446
1090.jorbik66622970367
1091.KDudzik6635150148
1092.Cwynar_Justyna6504400210
1093.Szymaniak_Piotr64864800
1094.Uchymiak_Inga642425112105
1095.Dragan63800638
1096.Marszałek_Marek63606360
1097.Yaakov76265401967
1098.katgen62400624
1099.matix12361306130
1100.jolanta_kulinska61300613
1101.Lewandowski_Robert61035917576
1102.s_szpilska60460400
1103.tulipan12360260200
1104.Krajewski_Eugeniusz60160100
1105.Maciek_Ufnalewski594523071
1106.JoannaL59159100
1107.AlicjaSurmacka57600576
1108.Kwiatkowski57100571
1109.Skorek_A57126224465
1110.marcinpt56934115870
1111.Monika_Piras56942811625
1112.robbi8956500565
1113.Feltynowska_Grażyna559284102173
1114.dalcryz55505550
1115.MarMat55036012763
1116.katarzyna.niedzielko54830218462
1117.Iwona_Cierpikowska54030715578
1118.sla_zeb5400314226
1119.Bogus_Kuć53729019849
1120.krzysztof.kazmierczak535190241104
1121.Augusiak_Andrzej53400534
1122.Atena4153153100
1123.szmitmat52925422649
1124.Kacperm_sz51227516473
1125.Musial_Michalina51227816371
1126.DFydrych50200502
1127.WaldemarG49800498
1128.Ving4972972000
1129.Palusinski_Pawel48904890
1130.Marta_Chmielińska48748700
1131.jarymi48404840
1132.Białobrzeski_Marek48200482
1133.Izis47500475
1134.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1135.dariuszkasiorkiewicz47200472
1136.ask47100471
1137.Dulski_Roman47000470
1138.urluch46929712250
1139.Grodzieński_ZI46821719556
1140.Beksa459115104240
1141.Zawada_Cezary456658383
1142.Skubik_Michał45445400
1143.marek75544825314055
1144.Wolnik_Joanna44044000
1145.Rostek_Wioleta43826512746
1146.mzj43722916444
1147.Kubiak_Wioletta43616315258
1148.Ewa_Bodzek43124214940
1149.Samorajczyk_Łucja42742700
1150.B_Kamil42242200
1151.Beata_Załęska41925711943
1152.fiolet41618519437
1153.Kaniewska_Anna4082727354
1154.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1155.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1156.Augustynowicz_W40321214843
1157.kabzinski_lukasz40200402
1158.Carolina39900399
1159.pawel_k2313982830115
1160.olkatom3953192056
1161.Theofilos3892790110
1162.vbstar201038600386
1163.gregorian7638521413932
1164.Wasiński_P38400384
1165.arek_nelke38203820
1166.Grazyna37900379
1167.klocek_danuta37725810118
1168.Krzysiek.f.723751841829
1169.jaklika37413522910
1170.WiesławGajdek37300373
1171.MT36503650
1172.herMMan36503650
1173.razare36300363
1174.Dzbik_Agnieszka36121410047
1175.Nykiel_Gracjan36136100
1176.marekzaborski36100361
1177.grohel436117915131
1178.A.Michałowski3581881700
1179.j.nykiel35500355
1180.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1181.Beata197734834800
1182.Grażyna34400344
1183.krzszcz34417814323
1184.kooiki34115414641
1185.MirosławaP32900329
1186.Michuel3251012240
1187.VValdek32300323
1188.EANWhitson32032000
1189.Bogdan_Przyzycki31600316
1190.Pohl_Mateusz31203120
1191.NikosK0830830800
1192.monika51083061839231
1193.cisowianka2030300303
1194.ksieski2st30003000
1195.Jolanta672970164133
1196.Skrzetuski_Andrzej29200292
1197.carmilla29000290
1198.Monika.C28915110929
1199.wlodekro2881718334
1200.Śmiech_Michał28700287
1201.Sochers287255032
1202.maziarek28600286
1203.marzenka2771529035
1204.Koplinski_L27602760
1205.dgebka27513910729
1206.Anzorge_Anna27427400
1207.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1208.Zwierzyniecki26911911733
1209.Budzynowski_Robert26700267
1210.szwiling2641587234
1211.aakob42611329435
1212.Przegalinski_Maciej2561078861
1213.Mariusz_Maj25625600
1214.Kaffi24912011415
1215.MrTomAsh248018068
1216.Muraszko_Tamara24711110630
1217.dauttieg24524500
1218.Piotrowski_JP2421071350
1219.Pilnik_Wiktoryja241167074
1220.wlodekja239221018
1221.Zadrożny_Rafał22900229
1222.majawojdalski@hotmail.com22622600
1223.wag-a22400224
1224.Mierzejewski223861370
1225.ewadd22200222
1226.katkul322102219
1227.Urszula4922122100
1228.Rzeszotek_Łukasz22002200
1229.Wiktoria22002200
1230.historyk192022000220
1231.Romain2151186532
1232.Zygmunt_Zygmunt20500205
1233.sdworak20402040
1234.sadik20212010
1235.polgen7820100201
1236.dorota_bartosiewicz19900199
1237.erazmwol197016532
1238.Bobowiec_Iwona19401940
1239.Gagulski_Lukasz19219200
1240.Jurczak_Bartosz18518500
1241.andrzejkapron18418400
1242.TadeuszChitruszko182150320
1243.Sroka_Stanisław181975826
1244.Rogalińska_Halina180111069
1245.Bazyszyn_Liliana18000180
1246.Tomasz_Swierzb17800178
1247.matt17800178
1248.BeataK17717700
1249.rotry17600176
1250.bogda2521761491116
1251.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1252.Gromadka_Tomasz17394790
1253.alfatronik216900169
1254.Galazka_Barbara165140025
1255.kazik4616316300
1256.eshabe16300163
1257.netsoft163684352
1258.dziadek_m60161010457
1259.dominikk15500155
1260.wietom15501550
1261.mchoci15215200
1262.natalia1986152994310
1263.JarekK14814800
1264.wld_lan14791560
1265.m.rottenberg14400144
1266.aurora14400144
1267.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1268.Wirtualny141626514
1269.Tomasz_Fiedorek14100141
1270.Diana13013000
1271.Lewandowska_Justyna4412990039
1272.kola1612900129
1273.afra5912812800
1274.basia_pol128802721
1275.anpiet12600126
1276.ANDY321124654217
1277.kathylapoz12312300
1278.Papciak_Małgorzata12212200
1279.JulieMCRSz11811800
1280.efkama11700117
1281.Gorecka_Malgosia11411400
1282.marcin_kowal111315030
1283.lojka3511011000
1284.fplaton11011000
1285.vivace10901090
1286.111chris108592623
1287.adrianm107623213
1288.Bozenna990990
1289.Danna8994095
1290.majaszpot980980
1291.Bea9667290
1292.jabłońska-kruszewska_a960096
1293.Andrzej_Stanislaw9256036
1294.adrian.g909000
1295.Doda698950327
1296.WelkaGrzegorz8848373
1297.kubajaworski848400
1298.AnuszewskaHonorata8406123
1299.marekkronikarz840084
1300.SztylerE8338396
1301.Sofeicz797900
1302.Starszewska_Marta770770
1303.Izabelab767600
1304.mos_s7328441
1305.Kożuchowski_Albin7106011
1306.Łuczniewski717100
1307.mmama16804820
1308.Baczewski_Robert660066
1309.Hubicki_Roman600600
1310.Grzegorz_Bączek590059
1311.geneo590590
1312.adriana123595900
1313.skol490049
1314.Pecherska_Agnieszka4803810
1315.kaphis474700
1316.Gleinert_Karolina460460
1317.Dendrophilus440044
1318.Editche420042
1319.Górska_Jadwiga420042
1320.KrystianJan400040
1321.Bajkowski_Bartosz4003010
1322.Dubiczyńska_Maria390039
1323.Marek_Wysocki390039
1324.Marek_Krzyżanowski380038
1325.agatek1806380038
1326.Adam_Leszczyński360036
1327.jkdobro353500
1328.Seba_Piotr3214162
1329.magdalenacharłusz290029
1330.jbstruzik290029
1331.andrzej2511250025
1332.Antolak_Olga150015
1333.bulledesavon140014
1334.marcinguzek120012
1335.digajewski2110
1336.Pawłowski_Tomasz1010
donate
Online: 101, ver. 1.71 © 2010-2018 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::