http://geneteka.genealodzy.pl/

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 26.583.85113.769.2708.790.5494.024.032

1.Danecka617.406343.074195.15979.173
2.bozenabalaw605.187344.223199.79961.165
3.Incognito566.255331.572147.97486.709
4.Jabłoński_Edward530.582284.077185.53160.974
5.Wojciech_Liśkiewicz513.197265.251158.07889.868
6.janusch435.142233.230157.82244.090
7.eliza1952384.307216.427118.29149.589
8.Basia_W383.049204.746140.03038.273
9.mmaziarski367.215134.791182.71449.710
10.jackun342.987168.674107.50566.808
11.danisha304.547131.371134.05239.124
12.jerzy_nowosielski274.821133.29487.51054.017
13.Misiewicz_Elżbieta267.832134.920101.93330.979
14.Skrzypczak_Bogumiła266.306142.08789.34834.871
15.Sobieraj_Ewa265.137144.92384.84435.370
16.Michał_Golubiński262.074142.29877.43142.345
17.WZI247.380183.03422.70441.642
18.urszula_swierczynska240.307137.26774.29828.742
19.Turek_Bożena231.250123.62282.12225.506
20.Jaskólska_Ewa225.915111.54884.61929.748
21.Tylingo_Bozena221.365114.25574.76332.347
22.bazie207.944114.52269.92123.501
23.Izabela_Czaplicka186.13588.85272.61924.664
24.halina177.92797.57161.66018.696
25.Rafał_Albiński167.18279.74546.02341.414
26.magnowa164.74392.90853.63318.202
27.mteresa164.35380.13665.22718.990
28.Marek_Delert162.47175.13569.72417.612
29.Czarkowski_Jarosław158.91886.37252.74919.797
30.Myslinski156.78699.83042.51014.446
31.jurekzur154.16383.93152.05818.174
32.Ciesielski_Marcin153.06356.77459.49936.790
33.Krystyna_Stanisławska145.44475.02048.92921.495
34.nowak142.51875.60641.27125.641
35.asska1139.10174.72950.12414.248
36.igoriosso137.97369.56041.81826.595
37.WaldemarChorążewicz131.69541.86350.47839.354
38.Michał_D.Wysocki129.45177.49630.30021.655
39.Wilfried125.69468.08442.28915.321
40.Krystyna_Malik125.58470.35541.08714.142
41.K_Zochniak125.43747.96636.21441.257
42.Barbara_Kubcka120.87359.85545.20115.817
43.gz1411117.83164.99240.16712.672
44.Makowiecka_Krystyna111.11021.30852.09537.707
45.krzysztofjach1108.91856.96039.30112.657
46.GTG_Silius_Radicum108.4707.824569100.077
47.Berens_Jan108.24456.39530.30821.541
48.Majewska_Renata107.31766.18930.81910.309
49.marta1044107.14544.41729.88632.842
50.Steamroller_Fly105.46462.81030.84111.813
51.jorgus06103.76360.12228.90914.732
52.DorotaK99.50558.84826.97913.678
53.ArturWilkicki98.53448.45827.38722.689
54.JZI97.59750.87233.77812.947
55.dRob97.53454.56529.45713.512
56.Staporek_Kamil95.06755.52829.37310.166
57.mziel93.41648.52925.10119.786
58.Jegier92.56947.69632.15812.715
59.ChmielowskaAnna92.55646.05722.68423.815
60.Tomek_Bogiel92.50256.18926.12810.185
61.bkrajewska92.28546.83532.38613.064
62.kabe091.13445.39036.5559.189
63.JanKontek90.82262.87919.4578.486
64.Wlodzimierz_Macewicz90.81752.45924.26814.090
65.Karsowianin89.35651.29531.0646.997
66.Kaczmarek_Aneta88.14860.24411.18116.723
67.MarylaW.88.00131.27339.59417.134
68.Andrzej_Wójcik87.76449.08429.5669.114
69.Irenakucz87.63642.84035.6409.156
70.Klass_Jolanta86.99748.11022.60616.281
71.Tulej_Anna85.18644.37231.5839.231
72.alus81.69531.73729.01720.941
73.RoPson81.53142.96329.9878.581
74.Koprowski.Jerzy79.06333.23232.04813.783
75.pronobis78.65129.78842.9635.900
76.Kośnik_Krzysztof77.56646.36823.2257.973
77.szubog76.05240.72626.6138.713
78.kotik774.80232.74819.74422.310
79.Marynicz_Marcin74.76029.01731.96213.781
80.ezoteryka74.60240.96425.4808.158
81.przodkowie.com74.055047.36326.692
82.Dębowski_Józef73.66341.18424.5237.956
83.Kamila_Szymankiewicz72.21018.51550.9982.697
84.Janusz_Mielcarek70.62636.39018.81515.421
85.BERNHARD0169.22435.32924.5839.312
86.Maryla_Celmer67.98730.16631.0446.777
87.Sludkowski_Darek66.99333.38423.44010.169
88.Grabska_Iwona66.78336.27123.6696.843
89.Gośka66.23123.58436.4576.190
90.Ćwikliński_Leszek64.90839.69617.7197.493
91.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
92.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
93.Nikołaj63.7458.89639.66815.181
94.AniaS62.34430.72623.2628.356
95.aniaosin62.06736.97318.7756.319
96.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
97.GRAZYNECZKAAA59.52818.33216.65524.541
98.Jozef1159.45725.54018.83415.083
99.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
100.Paź_Jacenty58.14334.12715.4648.552
101.BASIAPUSZ56.23731.42718.9765.834
102.milosz56.12918.45020.28617.393
103.Krzysiek_Imiołek56.10723.14123.0799.887
104.JMrozowski55.21838.80211.2115.205
105.aldonalata53.48326.39219.0528.039
106.Grażyna_Przybysz52.85919.85927.1915.809
107.Wojtowicz_Danuta52.78126.87718.0777.827
108.olerys52.31228.20515.1848.923
109.Mania5352.26835.70011.6284.940
110.Czerkawska_Ewa51.92634.04917.203674
111.Bożena_Kaźmierczak51.74124.89920.1376.705
112.Jabłonowski_Marek50.51629.4278.48212.607
113.magda_lena50.43427.68616.5976.151
114.kate10349.86425.00516.6398.220
115.mwpkk48.80424.73718.8025.265
116.Kornelia_Major48.65526.43614.6377.582
117.Maślanek_Joanna48.48226.79416.2735.415
118.peters48.42728.09314.4705.864
119.frisgaard47.93825.28414.1548.500
120.Gadecki.Bogusław47.53718.52318.19810.816
121.karabowicz_radek47.39124.68318.3334.375
122.Krystyna_Domańska47.17923.60715.3618.211
123.angap46.77022.34118.7685.661
124.Kasia_Marchlińska46.33040.4305.81981
125.Rafael46.28025.60513.4267.249
126.katnal45.67126.31413.9075.450
127.janden45.51424.21315.8095.492
128.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
129.Lichtblau_Dariusz44.69325.11114.2795.303
130.MGieras44.66522.30816.5805.777
131.krambud44.41313.01924.1937.201
132.Brozek_Oskar44.18521.96412.4829.739
133.Aleksandra_Piętak43.75723.29715.5964.864
134.tomekpn43.51320.14417.0176.352
135.Bożena_Prymus42.93519.01916.1767.740
136.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
137.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW42.69818.37719.2155.106
138.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
139.janocha141.13221.3638.52211.247
140.MagdaT40.64120.75314.8455.043
141.maed40.59623.02711.3106.259
142.Ilona_Gieras40.57422.61012.2725.692
143.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
144.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
145.Gordiasz40.4791.18639.2930
146.Krycha40.32927.2448.2204.865
147.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
148.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
149.Janusz39.85114.84921.2233.779
150.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
151.jur58boz39.41020.57215.8892.949
152.ozanka38.21519.89413.2935.028
153.Romanowski_Piotr37.69415.85614.3847.454
154.moyra77737.67019.73810.5087.424
155.piotrpola37.00819.60813.3684.032
156.Wieros36.83820.40012.7813.657
157.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
158.dzicz36.25212.6598.95314.640
159.Mirek.Kozak36.24717.7688.05710.422
160.Świstak_Elżbieta36.10520.6449.9255.536
161.Dorota_Dąbrowska35.87710.74922.2872.841
162.sloniatko6035.66224.3643.7057.593
163.Sznober_Barbara35.5967.8986.77520.923
164.Anna_S35.57527.2985.5782.699
165.kolokolo35.55319.15513.2823.116
166.BasiaR34.96318.30713.7932.863
167.skapska_honorata34.82215.96812.2826.572
168.Gawlik_Andrzej34.78219.3058.0017.476
169.Pieniążek_Stanisław34.72018.10612.4564.158
170.Popkowicz_Bronisław34.56916.74211.1206.707
171.Baciński34.49213.0999.12512.268
172.Ma_Sza34.21515.51112.4226.282
173.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
174.MariannaF33.31918.59211.2423.485
175.włodzimiest33.28824.9001.2077.181
176.tomes33.17913.81613.7995.564
177.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
178.grammy4311633.05816.73012.3114.017
179.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
180.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
181.stanisław4832.96223.9106.4942.558
182.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
183.jarekrad32.24617.51911.5883.139
184.gregorry195332.07120.8177.2044.050
185.miras12131.86522.6997.3101.856
186.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
187.mlawiak31.78119.6827.6264.473
188.Wioletta31.6786.23924.818621
189.Wilnianka31.56317.7879.9503.826
190.zbyszek.p7031.47413.99814.0093.467
191.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
192.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
193.Koluszkowski_Henryk30.48417.6578.5234.304
194.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
195.angoss30.12517.3429.4533.330
196.Bibi30.10914.94511.3903.774
197.sowa7329.27817.5317.9593.788
198.GrzeS28.89113.44511.1744.272
199.Ela_Ginalska28.83015.01510.2173.598
200.aerbert28.81917.8856.2654.669
201.kujawiak28.54916.5019.3772.671
202.Kokosinska_Urszula28.43512.52011.2494.666
203.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
204.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
205.Dąbkowska_Alina27.9966.03420.2411.721
206.Bugajska_Joanna27.79713.0039.4975.297
207.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
208.mariola6127.0825.83215.5805.670
209.jerkre27.06515.1749.4042.487
210.Augustyniak_Irena26.98811.18612.5303.272
211.Stradowski_Jacek26.98219.2903.6664.026
212.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
213.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
214.Bartnicki_Jerzy26.42717.4034.2894.735
215.Rozenau_Adam26.34715.79310.5540
216.sarna21526.11317.1225.4803.511
217.kamilo8626.09211.53313.774785
218.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
219.Albin_Kożuchowski25.96516.7005.7873.478
220.hannaostoja_swierczynska25.82514.5308.6092.686
221.ATUIN25.63913.0409.0123.587
222.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
223.m_jaro25.36414.1455.9615.258
224.Sloniasz25.34815.3007.3022.746
225.kucz_agnieszka25.27316.1306.2112.932
226.Olik25.26912.4109.4603.399
227.Raciborski_Marek25.23624.893106237
228.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
229.adamhen5524.82612.6608.4693.697
230.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
231.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
232.Piotr_Romanowski24.68110.2246.9227.535
233.Petrax24.62812.70710.2971.624
234.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
235.artur.kozminski24.46214.2986.6493.515
236.Adamiec_Walenty24.42213.2288.9142.280
237.PabianAus24.38811.20810.8052.375
238.Krzysztof_Gruszka24.18612.80110.2591.126
239.Mamaj_Jan24.06916.2493.8583.962
240.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
241.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
242.Gałkiewicz_Urszula23.8542.56517.6333.656
243.kawal23.78315.5394.1994.045
244.Jagielski23.75811.9988.6393.121
245.Piotr_Juszczyk23.73320.8662.335532
246.Dąbr_Włodek23.50215.2886.8981.316
247.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
248.iwomi23.19613.8698.2131.114
249.Rostkowski_Mariusz22.95611.7978.8122.347
250.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
251.Niemirski22.76910.23910.0782.452
252.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
253.SylwesterMalicki22.67014.1246.1732.373
254.Yerma22.65013.1126.9852.553
255.ela_cwiklinska22.46413.5907.4881.386
256.Szczepaniak_Tomasz22.40815.5474.2562.605
257.mena_u22.23711.2629.9121.063
258.piotrsm22.12513.3826.2902.453
259.Berendzik_Malgorzata22.04112.3106.4353.296
260.Sroczyński_Włodzimierz21.89821.89800
261.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
262.hania21.71311.1677.9692.577
263.walet21.66614.3876.405874
264.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
265.pgorzad21.41911.0997.8962.424
266.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
267.Lag200020.9609.0069.6122.342
268.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
269.Daniel_Leszczyk20.89211.2567.1912.445
270.kat_pas20.8159.3939.2402.182
271.Janina_Tomczyk20.7659.0488.3943.323
272.kulsob20.43711.5066.5762.355
273.Arek_Bereza20.3947.9788.0014.415
274.Suska_J20.38311.3726.7462.265
275.Marciszewska_maria20.3818.4507.5784.353
276.Jules20.36611.6295.5203.217
277.arborpl20.28111.3546.6562.271
278.Domirka20.07310.4826.6462.945
279.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
280.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
281.ula1119.8349.7807.3452.709
282.Kozłowska_Elżbieta19.60814.7263.3231.559
283.andrzej.drogosz19.6007.2488.5433.809
284.krzysztofklemens19.58511.1761.7116.698
285.michal7219.5309.9217.5252.084
286.Skolimowski_Tomasz19.5258.4028.4442.679
287.halina4419.49211.9345.4592.099
288.GZuzak19.46410.8756.6521.937
289.annarenata19.45111.2355.5312.685
290.angie19.41818.7300688
291.margit19.3127.59110.4441.277
292.megagrzechu19.3039.6057.7081.990
293.Projekt_OPI19.20911.1796.0481.982
294.arletaso19.14011.8162.6704.654
295.mmoonniiaa18.7829.1247.5392.119
296.Nastian18.7162.64912.0833.984
297.Wojciechowska_Ewka18.70311.6155.3121.776
298.Krasieńko_Rafał18.69812.8372.8363.025
299.beata_anna118.6736.05411.5671.052
300.barbarag.18.65513.75504.900
301.krzaja18.65312.2534.8131.587
302.Strojczyk_Waldemar18.63910.6735.8272.139
303.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
304.grzesm18.3819.6945.1673.520
305.Borkowski.Wojciech18.2999.1727.2301.897
306.kronerhalina18.25111.2946.354603
307.zetka18.24910.4175.7282.104
308.aligatormp18.15418.15400
309.magdalena7217.9309.1976.6952.038
310.wisnik_k17.90310.0954.8732.935
311.DorotaP17.86910.8295.0431.997
312.krysmag17.8106.3857.6763.749
313.Kołpacka_Anna17.7476.22910.4581.060
314.B_Boa17.6138.4047.1492.060
315.Mariańska_Małgorzata17.5988.6195.5383.441
316.Wakarecy_Marek17.58210.8233.0183.741
317.jmzolt17.5588.1705.0284.360
318.beatab17.4798.4712.6686.340
319.kaskam17.4419.6724.7892.980
320.bodzio5417.4279.8664.4543.107
321.Stasiak_Michał17.4189.8106.0101.598
322.grara17.39610.4305.1081.858
323.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
324.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
325.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
326.Gospel17.15910.2114.9012.047
327.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
328.elżbieta17.03010.4002.9843.646
329.jolaprokopiukbathelt17.02712.1582.3232.546
330.lidia195417.01517.01500
331.Walczak_Marta16.9988.3325.2393.427
332.Jado16.93510.9884.8491.098
333.J.Borycki16.8858.8425.8082.235
334.marek_kondrat16.87714.7271.613537
335.vitoo16.87611.5541.6123.710
336.Andrzej.P16.86414.1751.921768
337.Juszyba16.85111.4513.5211.879
338.julka6616.83611.3134.2771.246
339.Bogusław_Woyciech16.8258.6525.2702.903
340.Yskelo16.6887.8283.3375.523
341.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
342.czarnuszewicz_bozena16.6058.6675.8342.104
343.Stachwiuk_Elżbieta16.5949.5713.7043.319
344.sieruga16.5615.7957.5713.195
345.joanna8416.48610.3214.5281.637
346.dorotan16.2411.4476.3538.441
347.bisiza16.21816.21800
348.x_hanna16.0848.6474.6472.790
349.ew_mar16.07010.6134.636821
350.krupabeata16.0368.3815.5672.088
351.Inula15.9527.8686.5281.556
352.olaf1715.88611.0733.3581.455
353.Gołowicz_Michał15.7927.3006.1582.334
354.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
355.Bernaciak_Łukasz15.7475.9956.3393.413
356.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
357.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
358.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
359.karolinaw15.6638.1054.6272.931
360.agnieszka599515.6055.5305.6944.381
361.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
362.barbara_barbara15.5528.0684.5482.936
363.kwroblewska15.5407.5582.9525.030
364.Viola_AP15.5217.2786.3451.898
365.m_gry15.3819.1063.2213.054
366.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
367.NowakowskiA15.1748.5754.3092.290
368.Mieżyńska_Danuta15.1706.5576.5632.050
369.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
370.Jakubas_Eugeniusz15.1017.0105.5212.570
371.rdet15.0986.3963.8744.828
372.Adalbertus15.073011.2543.819
373.kasiek14.9827.3614.8282.793
374.Lenaar14.91313.0465131.354
375.Kurzyjamski_Wojciech14.9046.4417.715748
376.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
377.Wiśniewski_Adam14.7787.0635.2502.465
378.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
379.karol44414.5828.7264.3641.492
380.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
381.Metalloviec14.4597.8954.6111.953
382.maluszycka14.4367.8804.5102.046
383.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
384.luigi3714.2578.1063.8052.346
385.kasia_wilcz14.1727.3726.322478
386.krzypov14.1497.7582.2264.165
387.elgra14.12911.2981.931900
388.ztelega14.0977.6934.8881.516
389.Brudka13.8546.7274.7822.345
390.marekamin13.73811.0051.763970
391.Walder_Wisława13.6744.89708.777
392.wojtstyp13.5759.4143.0701.091
393.dombas13.5512.4669.4091.676
394.agac13.4836.5161.6665.301
395.marjolena13.3974.7546.8681.775
396.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
397.Schaetzlein_Michael13.30199013.202
398.MMar13.3016.9884.7641.549
399.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
400.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
401.Czyżewski_Bartłomiej13.1178.4532.5442.120
402.Irena_Kaczmarek13.0846.1885.7221.174
403.rzeczycka_katarzyna13.0402.0807.5983.362
404.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
405.hal.ka12.9579.4102.951596
406.gaolcia8612.7721.0627.9323.778
407.ToniR12.6726.4182.5253.729
408.Jason852412.6161.4684.4306.718
409.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
410.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
411.Piachu212.5428.6391.2632.640
412.Agata_KJ12.4066.5804.5891.237
413.Jazzek12.38712.38700
414.Ewa_Brzezińska12.3847.4023.4661.516
415.Hening12.3709.3822.201787
416.Bednarczyk_Kamil12.3345.6203.0783.636
417.griszka5012.3189.2762.97369
418.Sławiński_Jacek12.2585.2344.8832.141
419.kozlowskiw11.9556.9043.8811.170
420.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
421.dorocik13311.8747.4972.9741.403
422.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
423.Urszula_Pogoń11.7195.0421.8034.874
424.Magdalena_Smolska11.63010.96114655
425.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
426.basiula11.4895.7113.1292.649
427.brulion11.3812.6328.71237
428.jacwes11.349011.3490
429.Pokorski_Marian11.3447.0484.2960
430.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
431.Michał_Kazimierz11.2531.5507.2072.496
432.nuernberg11.1687.0561.5602.552
433.tobi11.1676.3593.5211.287
434.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
435.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
436.opol11.10110.524396181
437.maciejowski11.0774.3283.9332.816
438.Purski_Jan11.0094.9586.0510
439.KPM11.0015.7783.4201.803
440.krysta_s10.9635.4244.0381.501
441.historyk9910.9364.4303.7782.728
442.Obidka10.8554.3994.3712.085
443.Marcin_P10.8121.2918.2761.245
444.artekm10.7112.1375.6152.959
445.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
446.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
447.Rutar10.6285.6172.7452.266
448.kubakpro10.6266.0653.905656
449.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
450.rencr410.5586.2391.8482.471
451.zbzukowski10.5085.3723.9631.173
452.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
453.Emkael10.3516.6472.0781.626
454.szczelba110.3515.3583.9701.023
455.Kucharro10.3084.6454.3201.343
456.donchichot10.2885.0622.9922.234
457.maria112m10.2443.7475.2261.271
458.szczesna10.2445.4274.332485
459.Alinka10.1315.2643.6771.190
460.mariola071110.07007.5562.514
461.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
462.romanburczyk9.9255.6562.9531.316
463.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
464.Marzanka9.8464.7414.150955
465.kasejuka9.8356.0622.6911.082
466.Słomińska_Dominika9.8354.9423.8241.069
467.Oleszka9.7993.0686.027704
468.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
469.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
470.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
471.magat19.61309.6130
472.Genowefa9.6093.2505.771588
473.marekn1249.5455.2223.325998
474.Matuszewska_Magdalena9.5454.6023.8701.073
475.Ula_W9.4466.8442.189413
476.mariuszek699.4272.9643.2643.199
477.miremik9.3725.0063.2821.084
478.MirosławGrabowski9.3315.4283.710193
479.aeroseek29.1816.5721.4191.190
480.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
481.OlaH8.9846.2852.104595
482.maja678.9504.4023.709839
483.Darek_Kiliszek8.9504.5543.576820
484.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
485.Agnieszka_Wójcik8.9064.8013.107998
486.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
487.Piotr_Bochnacki8.7722.5153.1133.144
488.aktawres8.7506.84701.903
489.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
490.SILAM8.4966.1782742.044
491.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
492.Lukasz_Fajfrowski8.4905.2852.0391.166
493.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
494.marzanna1758.4041.4194.0762.909
495.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
496.Odrowąż8.3644.7992.616949
497.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
498.Anna_Parysek8.2774.8671.0592.351
499.madzia3278.2587.7790479
500.sbasiacz8.2553.9912.2582.006
501.badur8.2214.3222.8631.036
502.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
503.PawS968.1961.0565.9571.183
504.monika.wałuszko8.1834.2463.262675
505.Kwos8.1595.8841.0451.230
506.Grabis_Mirosława8.1478.14700
507.Sieczkowska_Elżbieta8.1324.4143.131587
508.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
509.Lubryk8.096317.340725
510.krak2108.0732.6474.567859
511.papakulka8.0546.3801.122552
512.J1anka8.0006.784896320
513.SebastianS7.9527.0299230
514.MIRMAZEK7.9247.7910133
515.ewakuszlik7.9065.0642.423419
516.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
517.Majtka_Łukasz7.8261.14306.683
518.Witold_Trzeciak7.7854.6042.334847
519.Garnek_Jarek7.76506.795970
520.sekutnica7.7467.74600
521.RobertC7.7407.74000
522.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
523.Kacper_Czerwiński7.7064.1872.665854
524.Jakub_Rokita7.6934.5232.183987
525.anusia16107.6875.42702.260
526.NS_Jurek7.6823.9952.821866
527.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
528.Joculus7.6216.6550966
529.Tomasz_Jedynak7.5853.9782.775832
530.poschadel7.5262.8653.4021.259
531.Nowocin_Beata7.5233.1662.3452.012
532.Leszek1287.5185.07302.445
533.Lasocki_Wiesław7.4853.8272.3641.294
534.Janiszewska_Janka7.4803.8872.780813
535.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
536.HalinaLitka7.45907.4590
537.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
538.pawko2237.3663.3981.6212.347
539.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
540.przeski7.2503.71303.537
541.wmacoch7.2444.8171.779648
542.Król_Majewska7.2353.97403.261
543.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
544.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
545.kziecina7.1657.105060
546.Ludwik_Olczyk7.1603.6222.962576
547.craft7.1475.0411.553553
548.A.Kuba7.0084.4841.925599
549.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
550.rjancz6.9232.8203.473630
551.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
552.Lange_Jerzy6.8552.61104.244
553.Teerose6.84504.2572.588
554.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
555.charston906.7796.77900
556.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
557.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
558.bandziorek6.7308695.100761
559.basik6.7074.82601.881
560.tonffillka6.6883.8412.120727
561.naplopo6.6853.1925282.965
562.MagiQ6.6594.9411.059659
563.62_6106.6454.1621.709774
564.Jadwiga_Sibirska6.6363.8046712.161
565.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
566.graffik6.6082.8833.7250
567.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
568.Anetta_726.5563.3952.495666
569.Rafik00026.5312.2053.679647
570.Livia_Ditto6.4884.8591.458171
571.mira_wiech6.4093.7672.335307
572.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
573.Stando_Piotr6.3574.32402.033
574.Paula2576.3363.0052.980351
575.Magierowski_Wojciech6.3314.76801.563
576.mirst6.3153871.7974.131
577.jansz6.2963.5261.976794
578.GG_Grudzien6.2956.1799224
579.Topolinski_Jozef6.2814989474.836
580.aaricia1046.2653.6621.757846
581.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
582.Janka286.2374.5781.043616
583.rybecka6.2236.22300
584.Artur596.2173.7441.1921.281
585.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
586.Stochnialek_Hanna6.1543.3281.5621.264
587.kulig326.1533.2072.504442
588.T_Chamerski6.1461.8761.5792.691
589.neumann6.1315.116557458
590.Aleksandra_VanBever6.108006.108
591.Sławek_Binczak6.04206.0420
592.lukas495.9983.7541.708536
593.Małgorzata20055.99504.5041.491
594.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
595.Lewandowicz_Adam5.9323.1671.6501.115
596.Janusz_Kielak5.9044.596461847
597.rawli5.8762.4992.3111.066
598.kasiema5.8374.5621.2750
599.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
600.keresz5.8235.36136894
601.grabkk5.8153.3322.4830
602.Grażyna.K5.7615.76100
603.Socha5.6624.640873149
604.Paweł_Pyszniewski5.6551.5722.8741.209
605.Stefańczyk5.610005.610
606.Kira5.6072.3723.2350
607.Robert12025.5592.4731.5731.513
608.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
609.marzenska75.5102.6532.102755
610.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
611.Machnik_H5.4752.8792.323273
612.kiniastr5.4695.46900
613.Marek-L5.4451.0163.634795
614.Iwonanna5.4351.8892.3181.228
615.Aga_Brz5.4262.6132.364449
616.bachach5.4249783.473973
617.jakozak5.3833.3251.604454
618.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
619.ELADAB5.3663.0281.818520
620.malkam2555.3523393.2231.790
621.jarumasta5.3512.8909341.527
622.arnel5.3194.1421131.064
623.pbasik5.3172.9592.215143
624.kkurys5.2945.29400
625.Ewa_Tańska5.2783914.8870
626.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
627.vicek19785.2542.7681.887599
628.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
629.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
630.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
631.Malgonia5.1512.4982.056597
632.Bartek_M5.1333.0542.0790
633.imagines5.1174.0511.0660
634.tomczyk5.0793.43501.644
635.DankaW5.0791.5553.181343
636.annaurban5.0605.06000
637.broż_ka5.0501.1082.4911.451
638.Włodzimierz5.0303.440780810
639.krzan5.0231.9901.2761.757
640.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
641.Katarzyna_714.9694.947022
642.wojtek234.9054.90500
643.poszukiwaczka604.9003.770944186
644.keret4.8672.7562.01893
645.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
646.Stanikowski4.8083.594904310
647.pawkos834.8044.80400
648.Szczepaniak4.7973.551830416
649.iksdar4.7912.5671.742482
650.manyek21124.7334.73300
651.ahalaburda4.7246733.523528
652.Ulcia_d4.7063.3241.31468
653.mastalerz4.7022.4321.835435
654.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
655.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
656.RyszardSys4.6874.4422450
657.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
658.Chrzanowski_Stanisław4.6722.6581.486528
659.WPawlica4.6692.4531.655561
660.Mirek19004.6233.1451.014464
661.Kocoń_Leszek4.60504.020585
662.Mustad4.5892.7531.8360
663.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
664.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
665.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
666.Krystyna_Moćko4.563552.2272.281
667.Forma_Eugeniusz4.539004.539
668.Eder4.5342.5971.758179
669.Majcher4.5322262394.067
670.Zubrzak4.4362.1766201.640
671.PiotrG4.4212.7541.457210
672.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
673.Grażyna_Wójcik4.4052.76701.638
674.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
675.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
676.rendziojaroslaw4.2832.618747918
677.barbarafasiczka4.2714.27100
678.Rozmysłowski_Marek4.2662.876786604
679.Robert14.2302.764841625
680.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
681.DanielPratt4.2073.21492568
682.Ania_Witkowska4.1872.821928438
683.mglinkow4.1781.0272.890261
684.Scowron4.1552.7101.38560
685.karolszotek4.11973603.383
686.Kubalska_Agnieszka4.0853.8072780
687.mejpien4.0671.2152.220632
688.andziulam4.0601.1412.382537
689.pawel.dyda4.0551.8839141.258
690.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
691.OlszewskiD4.0451.1502.754141
692.prazmowska4.0382.1491.491398
693.aqkis4.03502.4251.610
694.Nowakowska_Katarzyna4.009004.009
695.robi1123.9932.4491.106438
696.amarylis393.9863.98600
697.jerzy_kolodynski3.9681.6601.0941.214
698.BogusławBykowski3.9612.475935551
699.loknok13.94602.4891.457
700.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
701.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
702.ewastepien3.8201.9821.464374
703.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
704.susic3.7803.78000
705.marla3.7721.8781.477417
706.JMarchewka3.7723.77200
707.GosiaLemanczyk3.7482.772539437
708.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
709.Annetti3.6742.0501.270354
710.mirkania3.6742.502924248
711.monikab3.6731.0875732.013
712.nicky3.6723.258245169
713.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
714.tosia513.5913.59100
715.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
716.kwiech3.5753.57500
717.Beata653.5391.7561.298485
718.anna12643.5363.1114250
719.marwro3.5153.51500
720.asdmjs3.5012.491669341
721.Kempisty_Anna3.49202.819673
722.Magroski493.4763.27610991
723.Kolank03.4733.1613120
724.dorotakw3.4731.5971.397479
725.labarnerie3.4721.9211.193358
726.ska83.4583.45800
727.Marcin_Z.3.4392.8690570
728.WiktorK3.4103.41000
729.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
730.RobertGóra3.4021.9001.128374
731.Teodozja3.3772.2001.032145
732.ambrozja1003.3572.284695378
733.robert.kantorek3.3421.0062.3360
734.janinka273.3402.41885963
735.olenski_jan3.338003.338
736.ewab.3.3352.541612182
737.Darq3.3133.31300
738.bialy203.3072.374350583
739.krybas3.2982.143916239
740.annakt3.2981.989421888
741.Dampc_Kasia3.2802.7000580
742.ostrowiecki3.2772.7924850
743.leszcz3.2581.600817841
744.MonikaNJ3.2531.0062.083164
745.Pietkun_Karolina3.2443.24400
746.barbara19473.2372.20699734
747.jareczkisz3.2361.8781.079279
748.kasiamon3.2271.2491.521457
749.Lukrecja3.2211.5231.272426
750.aisa3.208003.208
751.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
752.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
753.Lipka_M3.1852.290407488
754.bezet3.1781.1511.884143
755.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
756.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
757.piotr_nojszewski3.1731.805560808
758.Dane_Kasia3.158103.157
759.halmarki3.156003.156
760.Mimzy3.1441.7041.147293
761.annapytel3.1308481.970312
762.jarekmadej3.0991.717978404
763.Olczyk_Paweł3.0841.7251.032327
764.tomekov3.0811.4893311.261
765.kasik5003.0661.881852333
766.a.badowski3.0641.5661.235263
767.Tadeusz_Pilat3.038003.038
768.andrzejs323.0343.03400
769.EdwardB3.0313.03100
770.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
771.dorpaj3.0181.826621571
772.Urszula493.0143.01400
773.Urlich_Tomasz3.0076543861.967
774.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
775.kimar112.98212.9810
776.Gawski_Marcin2.95402.9540
777.ryszardgarncarek2.9401.5731.055312
778.majkuss2.9341.298929707
779.Kostkowski2.91696201.954
780.drrejment2.91501.7861.129
781.michalina1802.8951.654864377
782.Kapelus2.8912.1157760
783.JolantaN2.878212.040817
784.adiglowacki2.8512312.59525
785.grad2.8501.5941.2560
786.projektpodlasie2.8262.0060820
787.Durka_Stanisław2.8232.82300
788.Tajgete2.7971.542955300
789.Bednarek_Edyta2.7931.4061.049338
790.Markus2.7691.51601.253
791.lechkar2.7512.028145578
792.wojtwk19122.7391.651858230
793.tyburski2.735002.735
794.Jankowski_MA2.7291.69001.039
795.Miraś_Ireneusz2.719002.719
796.Edmunda2.7181.0931.6250
797.jbaginski2.7101.336937437
798.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
799.MonikaS72.6981.2801.162256
800.Wojciechowska_marta2.6821841.762736
801.george2.6782.67800
802.jolantaw2.6631.695663305
803.martyna_j2.65780001.857
804.monika_kurek2.6421.5481.0940
805.Marianna_Różalska2.6311.496695440
806.Irena_Monika2.6095326291.448
807.Madzik882.6078431.564200
808.berfel2.6061.469836301
809.Gosia2532.5962.4887830
810.ina2.5962.59600
811.Felberg_sławomir2.5951.400892303
812.Lukasz_Kuc2.5822.58200
813.gruszczyński2.5791.422870287
814.Franek232.5581.367861330
815.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
816.zawbor2.5501.305968277
817.marcinpt2.5476681.741138
818.grzesław2.5311.368821342
819.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
820.astraIII2.5251.677387461
821.tg3a2.5227481.440334
822.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
823.annape2.50802.303205
824.jozek2.5042701.851383
825.misty692.4922.14525493
826.beatabistram2.4811.312242927
827.gbryk2.4771.268949260
828.Uszyńska_Hanna2.4767971.255424
829.KasiaD2.4702.47000
830.Misztal_Ewa2.4671.299962206
831.Maj_Paweł2.4652.46500
832.hagna112.4631.7920671
833.Joel_S2.4412.44100
834.Katrinson2.4291.388720321
835.Miazek2.421983848590
836.teresaklosinska2.4121.60979013
837.bronislaw_wenta2.4012.2771240
838.Rosslyn19882.39001.641749
839.marrta2.3791121.548719
840.MagdaBilska2.366002.366
841.betka392.36002.3600
842.kokorzyc2.3561.460625271
843.Hałat_Anna2.35202.103249
844.robin0002.34958901.760
845.snemelk2.3441.1331711.040
846.Kafar_Marita2.3261.296812218
847.Farmer19792.3221.272756294
848.EwaH2.3211.183691447
849.jusyd2.3171.271760286
850.Terluk2.29796301.334
851.dzelka872.2941.241848205
852.hykiel2.28502911.994
853.DorotaL2.283002.283
854.Tomasz_Struk2.275830450995
855.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
856.Banasiak_Antolak2.2511.194779278
857.BogdanB2.2411.216886139
858.los_wiola2.2381.23397827
859.flo_ag2.2159421.19875
860.walkip2.206002.206
861.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
862.urbananna2.1622.16200
863.klaudia1996232.1451.229668248
864.kammp2.1391.156766217
865.mago24102.1311.172729230
866.Pitlab2.126266918942
867.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
868.bzdrodow2.0712568071.008
869.osaczony302.0622.06200
870.nenufar422.04801.297751
871.Kozera_Piotr2.04101.441600
872.compnet2.0404502801.310
873.BNowak2.0341.4020632
874.Jarosz_Adrian2.0312.03100
875.efunia2.02402.0240
876.Ivojag2.0226631.012347
877.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
878.ewa.okoniewska1.9969161.0800
879.kasiulek1.984925864195
880.morloth1.9761.97600
881.Sadaj_Ziółkowska1.9721.0948780
882.annastregiel1.9671.374319274
883.DariuszHeręza1.9600996964
884.valdeq1.9321.047625260
885.redie1.9161.177250489
886.nieznalski1.9141.060632222
887.inez1.9133911.5220
888.kulik_agnieszka1.91195198862
889.kipikasza1.9101.91000
890.xtedek1.9091.15022737
891.KarwalskaJustyna1.9041.178548178
892.terciak1.9001.130585185
893.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
894.yoake1.885889832164
895.anulka241.8841.58525346
896.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
897.sj_sj1.8712821.5890
898.sandy10m1.870001.870
899.apogorzelska1.8561.188458210
900.Margaret_Stas1.8561.85600
901.przemek_m1.8541.005674175
902.joanna_mironczuk1.85306061.247
903.pbacik1.849001.849
904.Akszeingar1.8371.7211160
905.EANWhitson1.837754781302
906.Barbara_Domagała1.8341.83400
907.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
908.Sochers1.8161.4990317
909.madzmatron1.80901.8090
910.Ewa_Prejs1.799963563273
911.Woyass1.796838492466
912.Berdzik_Magdalena1.793941707145
913.CaramonM1.791001.791
914.KRutko1.7859348510
915.agusja11.783989602192
916.krzyosiek1.7831.78300
917.anowi19581.7501.294296160
918.Ciszek_Artur1.7461.170447129
919.Cynthia_Witt1.73099567560
920.anamorf1.730723801206
921.Borchardt_Urszula1.727882642203
922.JSamborska1.717001.717
923.AgnieszkaK1.7121.003548161
924.RyszardT1.709873638198
925.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
926.Sobol741.701831673197
927.pawełKa1.6911.5801110
928.Psikus_Elzbieta1.691885358448
929.labuska791.6915031.13850
930.Nowik_Grzegorz1.69101951.496
931.StraszMarek1.675886582207
932.Horg1.6721.029418225
933.mar_markiewicz1.66101.6610
934.wicy1.6561.2264300
935.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
936.Slawek_Wojsa1.6422531071.282
937.pawel_tk1.6321.63200
938.guzia281.629592932105
939.Batory_Marcin1.622785655182
940.Boroch_Marek1.6211.4740147
941.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
942.Ewa_Hus1.6140920694
943.camel531.614596909109
944.maria.j.nie1.60701.6070
945.marlena12061.6021.4998815
946.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
947.piotrowski791.5972522811.064
948.Witecka_Magdalena1.596878564154
949.Andrzej_Welsberg1.583925492166
950.kdgs1.5781.4270151
951.Pawel_Jurewicz1.574131.5610
952.Krzych.K1.561796618147
953.anytram1.555673713169
954.ZofiaWichtowska1.542001.542
955.JanczewskaM1.5381.0010537
956.Wiesła_Bartosik1.538698662178
957.Luziński_Marcin1.537525226786
958.Sikorska_Izabela1.53601.5360
959.Jerzy_Molski1.5369640572
960.Witkowska_Ewa1.5262932171.016
961.Płowik_Hubert1.523210888425
962.kolaczkowska1.523823513187
963.KesslingAnna1.522822481219
964.maria.mazur1.514662635217
965.mholy1.5137527610
966.romano581.507354870283
967.krzysf771.4942861151.093
968.dasobierajuk1.493645710138
969.GąskaMariusz1.49001.378112
970.Joanna_Januszewska1.4881.48800
971.walinska.ewa1.48683762920
972.norbibuu1.4801.48000
973.IrenaZGB1.477807512158
974.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
975.Elik7001.4611.46100
976.mwpch1.457742361354
977.tatarak311.4511.45100
978.RoRo5001.447001.447
979.Kazimierz_Ducin1.442691564187
980.KostekP1.426794459173
981.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
982.konradus1.41101.4110
983.Musial_Michalina1.403764440199
984.rybolow1.3971.22467106
985.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
986.Krasowska_Katarzyna1.376710500166
987.Mariola_Hadryś1.373542649182
988.dstancel1.3711.37100
989.wasiliki1.36301.3630
990.anna_wiśniewska1.357469280608
991.Joanna521.34801.034314
992.vnukinga1.345768460117
993.worwag1.342001.342
994.sierszeng1.3381.33800
995.Pelagiusz1.334665534135
996.MrDzwang1.33398825788
997.Magda20001.3301.33000
998.Darth_Simba1.327183649495
999.AdamCA1.3241.32400
1000.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1001.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1002.achczi1.305442254609
1003.Vasquez1.2861.28600
1004.e_furmanczyk1.2680892376
1005.sylweczka_221.258001.258
1006.julia_natalia1.2551.25500
1007.jart1.2498290420
1008.gajus811.237771317149
1009.basia1.23401.2340
1010.NikosK081.2291.22900
1011.joff1.22770847544
1012.czj1.224288778158
1013.ananke19661.219629456134
1014.Frezja471.2187454730
1015.tomkarolak1.2117730438
1016.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1017.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1018.Bełc_Paweł1.2009690231
1019.Kupis_Artur1.196743287166
1020.Marcin_Śnioch1.186472554160
1021.marzanna621.1841.146038
1022.Stęplowska_Anna1.166570251345
1023.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1024.kcocyk1.16148957696
1025.Mroz_Anna1.159001.159
1026.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1027.gumisiek1.14165139793
1028.WH1.132001.132
1029.Horizon1.1311.13100
1030.basiaps1.1291.12900
1031.monikatk1.1139430170
1032.kbinka1.10801.1080
1033.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1034.tpergalo1.0945190575
1035.roman1091.084001.084
1036.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1037.Hoch_Jacek1.08101.0810
1038.Quit1.06801.0680
1039.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1040.enora1.0683657030
1041.B_Kamil1.0651.06500
1042.Dolkenty1.0651.06500
1043.wołczuch1.05979916244
1044.ewulab1.05929515515
1045.mwkmoch1.0590864195
1046.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1047.Banaś_Robert1.0400712328
1048.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1049.Haegele1.039001.039
1050.Bryś_Martyna1.033347364322
1051.SzaflikJoanka1.03001.0300
1052.Mirek801.03001.0300
1053.witek_mazuchowski1.028570318140
1054.MariaRągowska1.028669620
1055.psemik1.028595302131
1056.MaciaE1.02564529783
1057.Hermanos1.0021.00200
1058.ewabo99599500
1059.Al_Mia99109910
1060.meggie990669218103
1061.karasm988297129562
1062.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1063.honorata986137661188
1064.Dylewski_Adam981518353110
1065.grohel497349639879
1066.Paulina_K9725244480
1067.Elżbieta_Piwińska967519345103
1068.adam.nojszewski96700967
1069.bibiasta965513328124
1070.Cel.Magdalena94845540687
1071.Kyjania94609460
1072.Rysak_Mateusz94500945
1073.JakubRutkowski927498313116
1074.Gugnacki92500925
1075.Kuba_Wojtczak924485285154
1076.Justyna_Musiejewska92345337892
1077.Dawid9991837451133
1078.urszula.chyży.zd.bartold909116473320
1079.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1080.Boretti_Jerzy90344836095
1081.Monika_Ignatowicz901409388104
1082.radekp89500895
1083.Rydzyński_Jan88708870
1084.Kasprzyk_Anna883279239365
1085.Michalak_Mariusz8825083740
1086.Dzoanis8704614090
1087.arigato358682070661
1088.Kerysek86368016221
1089.Paszkowski86233044092
1090.a.brodowicz861488256117
1091.zajączek85108510
1092.Gruszczyński_Paweł84900849
1093.Bogus_Kuć84843533677
1094.lukasz.hyrchel84800848
1095.ofski84148728074
1096.miedzajac8336130220
1097.jaskulka8253774480
1098.Old_Water81600816
1099.Macsud80745928563
1100.Wiktor80380300
1101.Wojtek9997983334650
1102.AM_Kalski788465221102
1103.EngelardAneta787389242156
1104.go.sien78650919978
1105.Anna_Radziszewska78200782
1106.zuzanna78078000
1107.Cichy7774922850
1108.LavinkaTrinkelson77477400
1109.dariuszkasiorkiewicz77236264472
1110.HubertLacki76807680
1111.kabzinski_lukasz76400764
1112.krzysztof.kazmierczak758190464104
1113.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1114.Wiesław_F75240329950
1115.tomaszi75075000
1116.Zarzycki_Wojtek749358289102
1117.siunek74319545989
1118.MalgorzataMat7423870355
1119.robert_duszynski73873800
1120.Monika_I737656081
1121.zmyslowska72749099138
1122.urluch722297283142
1123.majkey72146416988
1124.Tetiana72007200
1125.dopam715380212123
1126.BetiSzu71250815648
1127.Piotr_Smarzewski71107110
1128.pawlowska_katarzyna70570500
1129.Amalienborg70270200
1130.LucjaZatorska69929433471
1131.Respondek_Nicole69369300
1132.kominiak69269200
1133.harufam68806880
1134.Aneta_Fisel68439321873
1135.jeczaj68168100
1136.Morawicka_Justyna6754710204
1137.Nowik_Andrzej6685589515
1138.aka8366735726446
1139.jorbik66622970367
1140.KDudzik6635150148
1141.Cwynar_Justyna6504400210
1142.Szymaniak_Piotr64864800
1143.Uchymiak_Inga642425112105
1144.Dragan63800638
1145.Marszałek_Marek63606360
1146.Yaakov76265401967
1147.katgen62400624
1148.matix12361306130
1149.jolanta_kulinska61300613
1150.Lewandowski_Robert61035917576
1151.s_szpilska60460400
1152.tulipan12360260200
1153.Maciek_Ufnalewski594523071
1154.JoannaL59159100
1155.AlicjaSurmacka57600576
1156.Krajewski_Eugeniusz57257200
1157.Kwiatkowski57100571
1158.Skorek_A57126224465
1159.Monika_Piras56942811625
1160.olka_elka5670303264
1161.robbi8956500565
1162.Feltynowska_Grażyna559284102173
1163.dalcryz55505550
1164.MarMat55036012763
1165.katarzyna.niedzielko54830218462
1166.Wyszynski_K54500545
1167.Iwona_Cierpikowska54030715578
1168.sla_zeb5400314226
1169.Augusiak_Andrzej53400534
1170.Atena4153153100
1171.szmitmat52925422649
1172.tylerversluis52052000
1173.krzszcz51326920737
1174.Kacperm_sz51227516473
1175.KarolG51224920558
1176.DFydrych50200502
1177.WaldemarG49800498
1178.Ving4972972000
1179.Palusinski_Pawel48904890
1180.Marta_Chmielińska48748700
1181.marcin_kowal4873150406
1182.jarymi48404840
1183.Białobrzeski_Marek48200482
1184.Croissante47626915651
1185.Izis47500475
1186.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1187.ask47100471
1188.Dulski_Roman47000470
1189.Grodzieński_ZI46821719556
1190.Beksa459115104240
1191.Zawada_Cezary456658383
1192.Skubik_Michał45445400
1193.marek75544825314055
1194.Wolnik_Joanna44044000
1195.Rostek_Wioleta43826512746
1196.mzj43722916444
1197.Chabrzyk_Piotr43643600
1198.Kubiak_Wioletta43616315258
1199.Ewa_Bodzek43124214940
1200.Samorajczyk_Łucja42742700
1201.Beata_Załęska41925711943
1202.fiolet41618519437
1203.Mariusz_Kucharski412326860
1204.Koplinski_L40904090
1205.Kaniewska_Anna4082727354
1206.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1207.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1208.Augustynowicz_W40321214843
1209.JustynaS40340300
1210.Carolina39900399
1211.pawel_k2313982830115
1212.olkatom3953192056
1213.Theofilos3892790110
1214.vbstar201038600386
1215.gregorian7638521413932
1216.Wasiński_P38400384
1217.arek_nelke38203820
1218.Grazyna37900379
1219.klocek_danuta37725810118
1220.Krzysiek.f.723751841829
1221.jaklika37413522910
1222.WiesławGajdek37300373
1223.JanNiedźwiadek37003700
1224.MT36503650
1225.herMMan36503650
1226.razare36300363
1227.Dzbik_Agnieszka36121410047
1228.Nykiel_Gracjan36136100
1229.marekzaborski36100361
1230.A.Michałowski3581881700
1231.j.nykiel35500355
1232.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1233.Skibiński_Tomasz3507724429
1234.Beata197734834800
1235.Grażyna34400344
1236.kooiki34115414641
1237.Pilnik_Wiktoryja3411670174
1238.MirosławaP32900329
1239.Michuel3251012240
1240.VValdek32300323
1241.Bogdan_Przyzycki31600316
1242.Pohl_Mateusz31203120
1243.monika51083061839231
1244.cisowianka2030300303
1245.ksieski2st30003000
1246.icecrypt29829800
1247.Jolanta672970164133
1248.Skrzetuski_Andrzej29200292
1249.Monika.C28915110929
1250.wlodekro2881718334
1251.Śmiech_Michał28700287
1252.maziarek28600286
1253.marzenka2771529035
1254.dgebka27513910729
1255.Anzorge_Anna27427400
1256.carmilla27100271
1257.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1258.Zwierzyniecki26911911733
1259.Budzynowski_Robert26700267
1260.marcinguzek2651578127
1261.szwiling2641587234
1262.aakob42611329435
1263.mmama12611934820
1264.Przegalinski_Maciej2561078861
1265.Mariusz_Maj25625600
1266.Kaffi24912011415
1267.MrTomAsh248018068
1268.Muraszko_Tamara24711110630
1269.dauttieg24524500
1270.Piotrowski_JP2421071350
1271.wlodekja239221018
1272.aelwira235193042
1273.Zadrożny_Rafał22900229
1274.majawojdalski@hotmail.com22622600
1275.bertha22500225
1276.wag-a22400224
1277.Mierzejewski223861370
1278.ewadd22200222
1279.katkul322102219
1280.Rzeszotek_Łukasz22002200
1281.Wiktoria22002200
1282.historyk192022000220
1283.Malinowski_Waldemar21821800
1284.Romain2151186532
1285.gil_kasia21400214
1286.Zygmunt_Zygmunt20500205
1287.sdworak20402040
1288.sadik20212010
1289.polgen7820100201
1290.dorota_bartosiewicz19900199
1291.erazmwol197016532
1292.Bobowiec_Iwona19401940
1293.Gagulski_Lukasz19219200
1294.Jurczak_Bartosz18518500
1295.boena18518500
1296.andrzejkapron18418400
1297.TadeuszChitruszko182150320
1298.Sroka_Stanisław181975826
1299.Rogalińska_Halina180111069
1300.Bazyszyn_Liliana18000180
1301.Tomasz_Swierzb17800178
1302.matt17800178
1303.BeataK17717700
1304.rotry17600176
1305.bogda2521761491116
1306.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1307.Gromadka_Tomasz17394790
1308.alfatronik216900169
1309.Galazka_Barbara165140025
1310.kazik4616316300
1311.eshabe16300163
1312.netsoft163684352
1313.askksa16216200
1314.dziadek_m60161010457
1315.dominikk15500155
1316.wietom15501550
1317.mchoci15215200
1318.natalia1986152994310
1319.JarekK14814800
1320.wld_lan14791560
1321.m.rottenberg14400144
1322.aurora14400144
1323.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1324.Wirtualny141626514
1325.Tomasz_Fiedorek14100141
1326.Moszyńska_Paulina13203894
1327.Diana13013000
1328.Lewandowska_Justyna4412990039
1329.kola1612900129
1330.afra5912812800
1331.basia_pol128812621
1332.anpiet12600126
1333.ANDY321124654217
1334.Olaola1124694312
1335.kathylapoz12312300
1336.Papciak_Małgorzata12212200
1337.JulieMCRSz11811800
1338.efkama11700117
1339.ewa_marciniak11611600
1340.Gorecka_Malgosia11411400
1341.Irek_Bartkowski11000110
1342.lojka3511011000
1343.fplaton11011000
1344.vivace10901090
1345.111chris108592623
1346.adrianm107623213
1347.joannakov10600106
1348.Michnowicz_Alicja100652015
1349.Bozenna990990
1350.Danna8994095
1351.majaszpot980980
1352.Bea9667290
1353.jabłońska-kruszewska_a960096
1354.Andrzej_Stanislaw9256036
1355.adrian.g909000
1356.Doda698950327
1357.WelkaGrzegorz8848373
1358.kubajaworski848400
1359.AnuszewskaHonorata8406123
1360.marekkronikarz840084
1361.SztylerE8338396
1362.Sofeicz797900
1363.Starszewska_Marta770770
1364.Gryczewski_Witold760076
1365.Izabelab767600
1366.mos_s7328441
1367.Kożuchowski_Albin7106011
1368.Łuczniewski717100
1369.Baczewski_Robert660066
1370.Hubicki_Roman600600
1371.Grzegorz_Bączek590059
1372.geneo590590
1373.adriana123595900
1374.skol490049
1375.Pecherska_Agnieszka4803810
1376.kaphis474700
1377.Gleinert_Karolina460460
1378.Dendrophilus440044
1379.Editche420042
1380.Górska_Jadwiga420042
1381.KrystianJan400040
1382.Bajkowski_Bartosz4003010
1383.Dubiczyńska_Maria390039
1384.Marek_Wysocki390039
1385.Marek_Krzyżanowski380038
1386.agatek1806380038
1387.Adam_Leszczyński360036
1388.jkdobro353500
1389.Seba_Piotr3214162
1390.jbstruzik290029
1391.k_skrzyp280028
1392.andrzej2511250025
1393.Antolak_Olga150015
1394.bulledesavon140014
1395.digajewski2110
1396.geminioctavia1100
1397.Pawłowski_Tomasz1010
donate
Online: 243, ver. 1.71 © 2010-2018 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::