http://geneteka.genealodzy.pl/

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 25.262.44013.055.6258.375.1263.831.689

1.Danecka590.393327.009187.67575.709
2.Incognito567.657331.544148.66087.453
3.Jabłoński_Edward522.310279.669182.30260.339
4.bozenabalaw520.299296.369170.06253.868
5.Wojciech_Liśkiewicz507.584265.065154.50288.017
6.janusch422.907224.929154.56143.417
7.eliza1952385.752217.307119.03849.407
8.mmaziarski367.215134.791182.71449.710
9.Basia_W328.972172.251127.21629.505
10.jackun318.907154.32199.13065.456
11.danisha288.907126.148126.24536.514
12.Skrzypczak_Bogumiła266.545142.32689.34834.871
13.Misiewicz_Elżbieta264.415134.92099.45730.038
14.Sobieraj_Ewa262.309142.01185.08035.218
15.jerzy_nowosielski247.908123.65676.55547.697
16.WZI247.386183.03922.70541.642
17.Turek_Bożena231.250123.62282.12225.506
18.Jaskólska_Ewa225.915111.54884.61929.748
19.Michał_Golubiński225.658122.39265.52037.746
20.Tylingo_Bozena216.304111.60172.35632.347
21.urszula_swierczynska210.624122.67261.75226.200
22.bazie176.00498.30957.67420.021
23.Izabela_Czaplicka169.01179.61266.70122.698
24.halina165.77787.30561.08117.391
25.Rafał_Albiński164.98677.82846.02341.135
26.Czarkowski_Jarosław157.56585.06652.74919.750
27.Marek_Delert157.35974.04365.91617.400
28.magnowa157.21685.38153.63318.202
29.Ciesielski_Marcin153.06356.77459.49936.790
30.mteresa151.51673.49160.44417.581
31.jurekzur143.92578.30048.99016.635
32.Myslinski143.79291.43440.52611.832
33.nowak139.27174.30440.74224.225
34.Krystyna_Stanisławska139.21375.57542.40621.232
35.asska1139.10174.72950.12414.248
36.igoriosso135.63467.70641.81826.110
37.WaldemarChorążewicz130.58041.19450.63938.747
38.Michał_D.Wysocki129.45177.49630.30021.655
39.Wilfried125.69468.08442.28915.321
40.K_Zochniak123.28847.96636.21439.108
41.Krystyna_Malik120.69867.58239.51113.605
42.Barbara_Kubcka118.20858.52344.00115.684
43.Makowiecka_Krystyna111.11021.30852.09537.707
44.marta1044107.34344.41729.88633.040
45.jorgus06103.76360.12228.90914.732
46.Majewska_Renata103.11665.46028.2249.432
47.gz1411101.22356.20634.20710.810
48.Steamroller_Fly100.48060.02529.20311.252
49.Berens_Jan99.82050.77129.59619.453
50.DorotaK99.52558.80427.04313.678
51.krzysztofjach199.51253.82334.76610.923
52.JZI97.59750.87233.77812.947
53.dRob97.53454.56529.45713.512
54.ArturWilkicki97.52147.43427.38722.700
55.Staporek_Kamil93.95354.58629.3739.994
56.kabe091.13445.39036.5559.189
57.JanKontek90.82262.87919.4578.486
58.Tomek_Bogiel90.38855.46024.75610.172
59.Wlodzimierz_Macewicz89.91252.45924.26813.185
60.Karsowianin89.35651.29531.0646.997
61.Kaczmarek_Aneta88.14860.24411.18116.723
62.Andrzej_Wójcik87.76449.08429.5669.114
63.Irenakucz87.63642.84035.6409.156
64.GTG_Silius_Radicum87.1515.6433681.472
65.Klass_Jolanta86.99748.11022.60616.281
66.mziel86.86444.10523.57419.185
67.bkrajewska85.50741.25831.18513.064
68.Tulej_Anna85.18644.37231.5839.231
69.MarylaW.83.37027.35139.05616.963
70.alus81.69531.73729.01720.941
71.ChmielowskaAnna80.48639.25519.32421.907
72.pronobis78.65129.78842.9635.900
73.szubog76.05240.72626.6138.713
74.kotik774.80232.74819.74422.310
75.Marynicz_Marcin74.76029.01731.96213.781
76.ezoteryka74.48540.89325.4498.143
77.przodkowie.com74.078047.36326.715
78.Dębowski_Józef73.66341.18424.5237.956
79.Koprowski.Jerzy72.08330.46428.75512.864
80.Janusz_Mielcarek70.62636.39018.81515.421
81.Kamila_Szymankiewicz70.27516.58050.9982.697
82.RoPson69.70334.07927.4058.219
83.BERNHARD0169.22435.32924.5839.312
84.Grabska_Iwona66.88536.27123.7706.844
85.Gośka66.23123.58436.4576.190
86.Maryla_Celmer65.84030.16628.8176.857
87.Ćwikliński_Leszek64.90839.69617.7197.493
88.Sludkowski_Darek64.61332.17022.5649.879
89.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
90.kosinska_karolina63.96530.57828.8914.496
91.AniaS62.34430.72623.2628.356
92.aniaosin61.78036.97318.7756.032
93.Jozef1159.47425.54018.83415.100
94.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
95.Nikołaj56.6748.89633.05014.728
96.Kośnik_Krzysztof56.42832.41318.0036.012
97.Eugeniusz6556.36527.27417.96011.131
98.BASIAPUSZ56.29931.42718.9765.896
99.milosz56.12918.45020.28617.393
100.Krzysiek_Imiołek56.10723.14123.0799.887
101.GRAZYNECZKAAA55.98418.33212.58725.065
102.JMrozowski55.21838.80211.2115.205
103.Paź_Jacenty53.89130.13015.4648.297
104.aldonalata53.55126.39219.1048.055
105.olerys52.31228.20515.1848.923
106.Mania5352.26835.70011.6284.940
107.Wojtowicz_Danuta51.69025.89118.0037.796
108.Grażyna_Przybysz50.98919.74325.9755.271
109.Bożena_Kaźmierczak50.02623.41720.1376.472
110.Kornelia_Major48.65526.43614.6377.582
111.peters48.42728.09314.4705.864
112.Czerkawska_Ewa48.15830.92616.558674
113.kate10348.14725.00516.6396.503
114.frisgaard47.61525.28414.1548.177
115.karabowicz_radek47.39124.68318.3334.375
116.Rafael46.28025.60513.4267.249
117.katnal45.67126.31413.9075.450
118.janden45.51424.21315.8095.492
119.Jabłonowski_Marek45.42126.9436.63311.845
120.Lichtblau_Dariusz44.69325.11114.2795.303
121.bogdan03044.68316.75618.1329.795
122.krambud44.41313.01924.1937.201
123.Brozek_Oskar44.14621.96412.4829.700
124.Aleksandra_Piętak43.75723.29715.5964.864
125.tomekpn43.51320.14417.0176.352
126.Zofia_Gasperowicz43.48618.47718.9086.101
127.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
128.angap42.56821.04017.1574.371
129.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
130.Kasia_Marchlińska42.16139.3952.7660
131.mwpkk41.13920.94515.7864.408
132.janocha141.13221.3638.52211.247
133.Bożena_Prymus41.02717.86815.5337.626
134.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW40.66816.69519.0184.955
135.maed40.59623.02711.3106.259
136.Krystyna_Domańska40.59018.88513.4338.272
137.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
138.Gordiasz40.4791.18639.2930
139.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
140.Janusz39.85114.84921.2233.779
141.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
142.jur58boz39.41020.57215.8892.949
143.magda_lena39.29122.59811.6455.048
144.Ilona_Gieras38.88621.88911.7275.270
145.Kasaaja38.66120.38413.6254.652
146.MagdaT38.47719.21714.2495.011
147.Krycha38.37425.2898.2204.865
148.Romanowski_Piotr38.36816.15914.6567.553
149.ozanka38.21519.89413.2935.028
150.moyra77737.67019.73810.5087.424
151.piotrpola37.00819.60813.3684.032
152.Wieros36.83820.40012.7813.657
153.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
154.Mirek.Kozak36.24717.7688.05710.422
155.Świstak_Elżbieta36.10520.6449.9255.536
156.Dorota_Dąbrowska35.87710.74922.2872.841
157.sloniatko6035.66224.3643.7057.593
158.kolokolo35.55319.15513.2823.116
159.Sznober_Barbara35.0937.7636.40720.923
160.skapska_honorata34.82215.96812.2826.572
161.Pieniążek_Stanisław34.72018.10612.4564.158
162.Baciński34.43413.0999.08712.248
163.Ma_Sza34.21515.51112.4226.282
164.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
165.Radosław.Konca33.62415.10710.1428.375
166.MGieras33.43317.33311.9794.121
167.Maślanek_Joanna33.36719.5918.4375.339
168.włodzimiest33.28824.9001.2077.181
169.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
170.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
171.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
172.stanisław4832.96223.9106.4942.558
173.BasiaR32.63716.99012.9932.654
174.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
175.Gawlik_Andrzej32.35819.3055.9267.127
176.jarekrad32.09117.39211.5883.111
177.gregorry195332.07120.8177.2044.050
178.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
179.Wioletta31.6786.23924.818621
180.zbyszek.p7031.47413.99814.0093.467
181.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
182.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
183.Anna_S30.90024.7793.9622.159
184.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
185.tomes30.25413.61911.4785.157
186.angoss30.12517.3429.4533.330
187.Bibi30.10914.94511.3903.774
188.MariannaF29.59316.6079.8633.123
189.sowa7329.27817.5317.9593.788
190.aerbert28.89917.8856.2654.749
191.GrzeS28.89113.44511.1744.272
192.Ela_Ginalska28.83015.01510.2173.598
193.Kokosinska_Urszula28.43512.52011.2494.666
194.Koluszkowski_Henryk28.27616.5428.0843.650
195.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
196.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
197.Dąbkowska_Alina27.9966.03420.2411.721
198.mlawiak27.53317.5336.4293.571
199.miras12127.38918.2237.3101.856
200.dzicz27.3847.0947.92812.362
201.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
202.mariola6127.0825.83215.5805.670
203.jerkre27.06515.1749.4042.487
204.Augustyniak_Irena26.98811.18612.5303.272
205.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
206.kujawiak26.92515.1629.0922.671
207.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
208.Bartnicki_Jerzy26.42717.4034.2894.735
209.sarna21526.11317.1225.4803.511
210.kamilo8626.09211.53313.774785
211.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
212.stradów25.96418.4283.5104.026
213.hannaostoja_swierczynska25.82514.5308.6092.686
214.ATUIN25.63913.0409.0123.587
215.Nizioł_Krzysztof25.56111.4007.2016.960
216.m_jaro25.36414.1455.9615.258
217.Olik25.26912.4109.4603.399
218.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
219.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
220.Piotr_Romanowski24.72010.2626.9447.514
221.Petrax24.62812.70710.2971.624
222.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
223.Piotr.M24.45912.3829.8712.206
224.Wilnianka24.34114.0367.4392.866
225.Adamiec_Walenty24.18312.9898.9142.280
226.kucz_agnieszka24.01115.1846.2112.616
227.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
228.Mamaj_Jan23.87616.2493.8583.769
229.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
230.kawal23.78315.5394.1994.045
231.Piotr_Juszczyk23.73320.8662.335532
232.Raciborski_Marek23.52723.3210206
233.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
234.Rozenau_Adam23.33212.77810.5540
235.Jagielski23.27911.6688.5483.063
236.iwomi23.19613.8698.2131.114
237.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
238.Niemirski22.76910.23910.0782.452
239.ela_cwiklinska22.72213.6487.5531.521
240.artur.kozminski22.69613.5785.6963.422
241.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
242.Popkowicz_Bronisław22.3037.04611.1204.137
243.mena_u22.23711.2629.9121.063
244.piotrsm22.12513.3826.2902.453
245.Berendzik_Malgorzata22.04112.3106.4353.296
246.Sroczyński_Włodzimierz21.89821.89800
247.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
248.hania21.71311.1677.9692.577
249.Rostkowski_Mariusz21.66311.1058.3522.206
250.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
251.pgorzad21.41911.0997.8962.424
252.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
253.Krzysztof_Gruszka21.14710.2829.869996
254.Lag200021.1058.8909.6122.603
255.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
256.Janina_Tomczyk20.7659.0488.3943.323
257.Szczepaniak_Tomasz20.56514.5713.6132.381
258.Daniel_Leszczyk20.51411.0557.0662.393
259.kat_pas20.4609.3938.8852.182
260.kulsob20.43711.5066.5762.355
261.Arek_Bereza20.3947.9788.0014.415
262.Jules20.36611.6295.5203.217
263.Dąbr_Włodek20.36312.5946.898871
264.arborpl20.28111.3546.6562.271
265.Marciszewska_maria20.1348.4507.5784.106
266.Domirka20.07310.4826.6462.945
267.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
268.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
269.walet19.86014.1894.812859
270.ula1119.8349.7807.3452.709
271.SylwesterMalicki19.68012.1915.5991.890
272.halina4419.49211.9345.4592.099
273.angie19.41818.7300688
274.Sloniasz19.37212.0735.7841.515
275.Bugajska_Joanna19.3369.0318.0092.296
276.margit19.3127.59110.4441.277
277.michal7219.3119.9217.3062.084
278.megagrzechu19.3039.6057.7081.990
279.Projekt_OPI19.20911.1796.0481.982
280.arletaso19.14011.8162.6704.654
281.Nastian18.7162.64912.0833.984
282.Wojciechowska_Ewka18.70311.6155.3121.776
283.beata_anna118.6736.05411.5671.052
284.barbarag.18.65513.75504.900
285.zetka18.48110.4175.7282.336
286.grzesm18.3819.6945.1673.520
287.Suska_J18.19610.1056.0832.008
288.aligatormp18.15418.15400
289.Machnowski_Robert18.01311.5094.2762.228
290.magdalena7217.9309.1976.6952.038
291.jmzolt17.9268.5385.0284.360
292.krzysztofklemens17.9189.4921.7116.715
293.wisnik_k17.90310.0954.8732.935
294.Albin_Kożuchowski17.80612.3982.8992.509
295.Kołpacka_Anna17.7816.24710.4741.060
296.B_Boa17.6138.4047.1492.060
297.Mariańska_Małgorzata17.5988.6195.5383.441
298.Wakarecy_Marek17.58210.8233.0183.741
299.Kozłowska_Elżbieta17.56512.6833.3231.559
300.beatab17.4798.4712.6686.340
301.kaskam17.4419.6724.7892.980
302.bodzio5417.4279.8664.4543.107
303.grara17.39610.4305.1081.858
304.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
305.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
306.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
307.Gospel17.15910.2114.9012.047
308.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
309.elżbieta17.03010.4002.9843.646
310.jolaprokopiukbathelt17.02712.1582.3232.546
311.Strojczyk_Waldemar16.9589.7725.0472.139
312.Jado16.93510.9884.8491.098
313.marek_kondrat16.87714.7271.613537
314.vitoo16.87611.5541.6123.710
315.Andrzej.P16.86414.1751.921768
316.julka6616.83611.3134.2771.246
317.Juszyba16.73111.4513.4011.879
318.Yskelo16.6887.8283.3375.523
319.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
320.kronerhalina16.65610.3065.939411
321.czarnuszewicz_bozena16.6058.6675.8342.104
322.Stachwiuk_Elżbieta16.5949.5713.7043.319
323.krysmag16.5136.0617.6762.776
324.joanna8416.48610.3214.5281.637
325.Yerma16.4348.2336.2501.951
326.krzaja16.37411.1083.9191.347
327.sieruga16.3705.7957.5713.004
328.dorotan16.2411.4476.3538.441
329.Inula16.0687.8716.6231.574
330.Gałkiewicz_Urszula15.9491.68312.0462.220
331.adamhen5515.9138.0785.1102.725
332.olaf1715.88611.0733.3581.455
333.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
334.mmoonniiaa15.7477.6086.3771.762
335.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
336.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
337.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
338.kwroblewska15.5407.5582.9525.030
339.m_gry15.3819.1063.2213.054
340.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
341.ew_mar15.27210.6133.838821
342.Bogusław_Woyciech15.1818.2754.5932.313
343.NowakowskiA15.1748.5754.3092.290
344.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
345.agnieszka599515.0985.0235.6944.381
346.rdet15.0986.3963.8744.828
347.Adalbertus15.073011.2543.819
348.Walczak_Marta15.0557.2784.4493.328
349.kasiek14.9827.3614.8282.793
350.karolinaw14.9777.4194.6272.931
351.barbara_barbara14.9668.0684.5482.350
352.Lenaar14.91313.0465131.354
353.Kurzyjamski_Wojciech14.9046.4417.715748
354.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
355.Wojewodka_Monika14.7178.6384.5051.574
356.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
357.Viola_AP14.5337.2785.3571.898
358.Metalloviec14.4597.8954.6111.953
359.maluszycka14.4367.8804.5102.046
360.Wiśniewski_Adam14.3946.8695.1092.416
361.Gołowicz_Michał14.3697.3004.7352.334
362.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
363.GZuzak14.3297.7745.1821.373
364.luigi3714.2578.1063.8052.346
365.krzypov14.1497.7582.2264.165
366.Borkowski.Wojciech14.1367.0565.6081.472
367.elgra14.12911.2981.931900
368.Brudka14.1226.7275.0502.345
369.ztelega14.0977.6934.8881.516
370.marekamin13.73811.0051.763970
371.Walder_Wisława13.6744.89708.777
372.agac13.4836.5161.6665.301
373.Jakubas_Eugeniusz13.4377.0104.2652.162
374.marjolena13.3974.7546.8681.775
375.Stasiak_Michał13.3667.4804.6901.196
376.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
377.MMar13.3016.9884.7641.549
378.grammy4311613.2546.7815.4321.041
379.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
380.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
381.J.Borycki13.1696.4935.1781.498
382.Czyżewski_Bartłomiej13.1178.4532.5442.120
383.andrzej.drogosz13.0464.6136.3092.124
384.rzeczycka_katarzyna13.0402.0807.5983.362
385.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
386.hal.ka12.9579.4102.951596
387.gaolcia8612.7701.0627.9323.776
388.ToniR12.6726.4182.5253.729
389.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
390.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
391.Skolimowski_Tomasz12.5216.2954.9191.307
392.Piachu212.4818.6391.2632.579
393.Mieżyńska_Danuta12.3945.0355.5711.788
394.Jazzek12.38712.38700
395.Ewa_Brzezińska12.3847.4023.4661.516
396.Hening12.3709.3822.201787
397.Bernaciak_Łukasz12.3495.9954.9791.375
398.Bednar12.3345.6203.0783.636
399.griszka5012.3189.2762.97369
400.Irena_Kaczmarek12.1576.1884.7951.174
401.Schaetzlein_Michael12.13199012.032
402.Jason852412.0161.1434.4306.443
403.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
404.dorocik13311.9317.4973.0131.421
405.DorotaP11.9195.8044.4501.665
406.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
407.x_hanna11.6786.1592.7292.790
408.wojtstyp11.6719.0741.5061.091
409.Magdalena_Smolska11.63010.96114655
410.dombas11.5202.1128.1271.281
411.basiula11.4895.7113.1292.649
412.Urszula_Pogoń11.4175.0421.8034.572
413.brulion11.3812.6328.71237
414.jacwes11.349011.3490
415.Pokorski_Marian11.3447.0484.2960
416.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
417.nuernberg11.1687.0561.5602.552
418.tobi11.1676.3593.5211.287
419.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
420.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
421.krupabeata11.0955.0574.3621.676
422.maciejowski11.0774.3283.9332.816
423.KPM11.0015.7783.4201.803
424.PabianAus10.9896.1143.7961.079
425.krysta_s10.9635.4244.0381.501
426.historyk9910.9364.4303.7782.728
427.Marcin_P10.8121.2918.2761.245
428.Emkael10.7506.8852.2391.626
429.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
430.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
431.kubakpro10.6266.0653.905656
432.rencr410.5586.2391.8482.471
433.zbzukowski10.5085.3723.9631.173
434.Jreneusz10.4949584.8544.682
435.Michał_Kazimierz10.4741.5507.2071.717
436.Gryz_Elżbieta10.4265.3943.8871.145
437.Sławiński_Jacek10.4104.6404.4891.281
438.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
439.szczelba110.3515.3583.9701.023
440.Kucharro10.3084.6454.3201.343
441.donchichot10.2885.0622.9922.234
442.maria112m10.2443.7475.2261.271
443.szczesna10.2445.4274.332485
444.Łopiński_Jacek10.2389.091744403
445.Rutar10.2195.4542.5662.199
446.Purski_Jan10.1944.9585.2360
447.Alinka10.1315.2643.6771.190
448.Obidka10.1214.3994.3711.351
449.mariola071110.07007.5562.514
450.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
451.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
452.Marzanka9.8464.7414.150955
453.kasejuka9.8356.0622.6911.082
454.Słomińska_Dominika9.8354.9423.8241.069
455.Oleszka9.7993.0686.027704
456.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
457.broż_ka9.7593.5064.3061.947
458.opol9.7039.126396181
459.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
460.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
461.magat19.61309.6130
462.Genowefa9.6093.2505.771588
463.marekn1249.5455.2223.325998
464.Matuszewska_Magdalena9.5454.6023.8701.073
465.Ula_W9.4466.8442.189413
466.miremik9.3725.0063.2821.084
467.MirosławGrabowski9.3315.4283.710193
468.Darek_Kiliszek9.2614.6703.669922
469.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
470.OlaH8.9846.2852.104595
471.maja678.9504.4023.709839
472.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
473.Agnieszka_Wójcik8.9064.8013.107998
474.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
475.Piotr_Bochnacki8.7722.5153.1133.144
476.aktawres8.7506.84701.903
477.Krasieńko_Rafał8.7025.6092.836257
478.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
479.SILAM8.4966.1782742.044
480.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
481.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
482.marzanna1758.4041.4194.0762.909
483.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
484.Odrowąż8.3644.7992.616949
485.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
486.kozlowskiw8.2803.2293.8811.170
487.Anna_Parysek8.2774.8671.0592.351
488.madzia3278.2587.7790479
489.badur8.2214.3222.8631.036
490.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
491.PawS968.1961.0565.9571.183
492.monika.wałuszko8.1834.2463.262675
493.Grabis_Mirosława8.1478.14700
494.Lubryk8.096317.340725
495.krak2108.0732.6474.567859
496.papakulka8.0546.3801.122552
497.Kwos8.0525.7771.0451.230
498.J1anka8.0006.784896320
499.SebastianS7.9527.0299230
500.MIRMAZEK7.9247.7910133
501.ewakuszlik7.9065.0642.423419
502.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
503.Garnek_Jarek7.76506.795970
504.sekutnica7.7467.74600
505.RobertC7.7407.74000
506.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
507.anusia16107.6875.42702.260
508.NS_Jurek7.6823.9952.821866
509.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
510.Lukasz_Fajfrowski7.6425.2851.1911.166
511.Joculus7.6216.6550966
512.Tomasz_Jedynak7.5853.9782.775832
513.annarenata7.5764.6551.3211.600
514.Nowocin_Beata7.5233.1662.3452.012
515.Lasocki_Wiesław7.4853.8272.3641.294
516.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
517.HalinaLitka7.45907.4590
518.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
519.poschadel7.4062.8653.2821.259
520.pawko2237.3663.3981.6212.347
521.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
522.wmacoch7.2444.8171.779648
523.Król_Majewska7.2353.97403.261
524.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
525.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
526.kziecina7.1657.105060
527.Ludwik_Olczyk7.1603.6222.962576
528.craft7.1475.0411.553553
529.A.Kuba7.0084.4841.925599
530.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
531.mariuszek696.9622.6952.5641.703
532.rjancz6.9232.8203.473630
533.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
534.Lange_Jerzy6.8552.61104.244
535.Kacper_Czerwiński6.8524.1872.6650
536.Teerose6.84504.2572.588
537.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
538.charston906.7796.77900
539.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
540.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
541.naplopo6.7463.1925283.026
542.basik6.7074.82601.881
543.tonffillka6.6883.8412.120727
544.kasia_wilcz6.6382.3943.912332
545.Jadwiga_Sibirska6.6363.8046712.161
546.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
547.graffik6.6082.8833.7250
548.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
549.Jakub_Rokita6.5683.9741.682912
550.Anetta_726.5563.3952.495666
551.62_6106.4633.9801.709774
552.mira_wiech6.4093.7672.335307
553.Paula2576.3363.0052.980351
554.mirst6.3153871.7974.131
555.jansz6.2963.5261.976794
556.Topolinski_Jozef6.2814989474.836
557.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
558.Janka286.2374.5781.043616
559.rybecka6.2236.22300
560.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
561.Stochnialek_Hanna6.1543.3281.5621.264
562.kulig326.1533.2072.504442
563.Perkowska_Ania6.1441.7692.7591.616
564.neumann6.1315.116557458
565.Agata_KJ6.1123.1512.340621
566.Aleksandra_VanBever6.108006.108
567.Stando_Piotr6.0854.05202.033
568.aaricia1046.0753.6621.577836
569.Sławek_Binczak6.04206.0420
570.lukas495.9983.7541.708536
571.Małgorzata20055.99504.5041.491
572.Livia_Ditto5.9734.4021.458113
573.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
574.Janusz_Kielak5.9044.596461847
575.rawli5.8762.4992.3111.066
576.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
577.keresz5.8235.36136894
578.grabkk5.8153.3322.4830
579.Grażyna.K5.7615.76100
580.przeski5.6992.10003.599
581.Socha5.6624.640873149
582.GG_Grudzien5.6485.5329224
583.Stefańczyk5.610005.610
584.Kira5.6072.3723.2350
585.Knapp_Małgorzata5.5795.01053534
586.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
587.marzenska75.5102.6532.102755
588.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
589.Machnik_H5.4752.8792.323273
590.kiniastr5.4695.46900
591.Marek-L5.4451.0163.634795
592.Aga_Brz5.4262.6132.364449
593.bachach5.4249783.473973
594.Leszek1285.3894.00101.388
595.jakozak5.3833.3251.604454
596.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
597.ELADAB5.3663.0281.818520
598.malkam2555.3523393.2231.790
599.jarumasta5.3512.8909341.527
600.Paweł_Pyszniewski5.3311.2482.8741.209
601.karol4445.3173.1911.589537
602.arnel5.3014.1421131.046
603.kkurys5.2945.29400
604.T_Chamerski5.2911.8767242.691
605.Ewa_Tańska5.2783914.8870
606.romanburczyk5.2713.1041.408759
607.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
608.vicek19785.2542.7681.887599
609.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
610.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
611.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
612.bandziorek5.1672664.300601
613.Malgonia5.1512.4982.056597
614.Bartek_M5.1333.0542.0790
615.tomczyk5.0793.43501.644
616.DankaW5.0791.5553.181343
617.Włodzimierz5.0303.440780810
618.krzan5.0231.9901.2761.757
619.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
620.Katarzyna_714.9694.947022
621.wojtek234.9054.90500
622.poszukiwaczka604.9003.770944186
623.keret4.8672.7562.01893
624.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
625.Stanikowski4.8083.594904310
626.pawkos834.8044.80400
627.Szczepaniak4.7973.551830416
628.manyek21124.7334.73300
629.ahalaburda4.7246733.523528
630.mastalerz4.7022.4321.835435
631.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
632.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
633.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
634.Chrzanowski_Stanisław4.6722.6581.486528
635.WPawlica4.6692.4531.655561
636.Artur594.6402.1671.1921.281
637.Mirek19004.6233.1451.014464
638.Kocoń_Leszek4.60504.020585
639.Mustad4.5892.7531.8360
640.Maj_Paweł4.5784.57800
641.Lewandowicz_Adam4.5753.167835573
642.annaurban4.5704.57000
643.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
644.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
645.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
646.Majtka_Łukasz4.5471.14303.404
647.Forma_Eugeniusz4.539004.539
648.Eder4.5342.5971.758179
649.Majcher4.5322262394.067
650.Krystyna_Moćko4.47702.2272.250
651.Zubrzak4.4362.1766201.640
652.PiotrG4.4212.7541.457210
653.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
654.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
655.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
656.rendziojaroslaw4.2832.618747918
657.barbarafasiczka4.2714.27100
658.Rozmysłowski_Marek4.2662.876786604
659.Robert14.2302.764841625
660.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
661.DanielPratt4.2073.21492568
662.Ania_Witkowska4.1872.821928438
663.mglinkow4.1781.0272.890261
664.Scowron4.1552.7101.38560
665.Ulcia_d4.1483.32475668
666.Kubalska_Agnieszka4.0853.8072780
667.mejpien4.0671.2152.220632
668.andziulam4.0601.1412.382537
669.pawel.dyda4.0551.8839141.258
670.imagines4.0514.05100
671.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
672.OlszewskiD4.0451.1502.754141
673.prazmowska4.0382.1491.491398
674.sbasiacz4.0321.6064202.006
675.Nowakowska_Katarzyna4.009004.009
676.robi1123.9932.4491.106438
677.amarylis393.9863.98600
678.jerzy_kolodynski3.9681.6601.0941.214
679.BogusławBykowski3.9612.475935551
680.loknok13.94602.4891.457
681.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
682.pbasik3.8392.1751.521143
683.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
684.ewastepien3.8201.9821.464374
685.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
686.susic3.7803.78000
687.marla3.7721.8781.477417
688.JMarchewka3.7723.77200
689.GosiaLemanczyk3.7482.772539437
690.Witold_Trzeciak3.7332.566711456
691.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
692.mirkania3.6742.502924248
693.nicky3.6723.258245169
694.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
695.Sieczkowska_Elżbieta3.6021.5462.0560
696.tosia513.5913.59100
697.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
698.iksdar3.5591.8911.303365
699.anna12643.5363.1114250
700.marwro3.5153.51500
701.asdmjs3.5012.491669341
702.Kempisty_Anna3.49202.819673
703.Magroski493.4763.27610991
704.Kolank03.4733.1613120
705.labarnerie3.4721.9211.193358
706.ska83.4583.45800
707.Marcin_Z.3.4392.8690570
708.monikab3.4119195091.983
709.WiktorK3.4103.41000
710.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
711.RobertGóra3.4021.9001.128374
712.karolszotek3.383003.383
713.ambrozja1003.3572.284695378
714.robert.kantorek3.3421.0062.3360
715.janinka273.3402.41885963
716.ewab.3.3352.541612182
717.Darq3.3133.31300
718.bialy203.3072.374350583
719.krybas3.2982.143916239
720.Dampc_Kasia3.2802.7000580
721.ostrowiecki3.2772.7924850
722.leszcz3.2581.600817841
723.MonikaNJ3.2531.0062.083164
724.Pietkun_Karolina3.2443.24400
725.barbara19473.2372.20699734
726.Iwonanna3.2351.4561.437342
727.kasiamon3.2271.2491.521457
728.piotr_nojszewski3.2271.805560862
729.Lukrecja3.2211.5231.272426
730.aisa3.208003.208
731.Teodozja3.1982.0741.03292
732.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
733.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
734.Lipka_M3.1852.290407488
735.kasik5003.1841.881852451
736.bezet3.1781.1511.884143
737.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
738.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
739.Dane_Kasia3.158103.157
740.halmarki3.156003.156
741.kwiech3.1523.15200
742.Mimzy3.1441.7041.147293
743.annapytel3.1308481.970312
744.jarekmadej3.0991.717978404
745.tomekov3.0811.4893311.261
746.a.badowski3.0641.5661.235263
747.Tadeusz_Pilat3.038003.038
748.andrzejs323.0343.03400
749.EdwardB3.0313.03100
750.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
751.dorpaj3.0181.826621571
752.Olczyk_Paweł3.0021.725950327
753.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
754.kimar112.98212.9810
755.aqkis2.98001.4061.574
756.Annetti2.9642.050560354
757.Gawski_Marcin2.95402.9540
758.ryszardgarncarek2.9401.5731.055312
759.majkuss2.9341.298929707
760.Kostkowski2.91696201.954
761.drrejment2.91501.7861.129
762.projektpodlasie2.9042.0060898
763.michalina1802.8951.654864377
764.MagiQ2.8901.4521.059379
765.JolantaN2.878212.040817
766.adiglowacki2.8512312.59525
767.grad2.8501.5941.2560
768.jareczkisz2.8501.647924279
769.Durka_Stanisław2.8232.82300
770.Urlich_Tomasz2.8196543861.779
771.Tajgete2.7971.542955300
772.Markus2.7691.51601.253
773.wojtwk19122.7391.651858230
774.tyburski2.735002.735
775.Jankowski_MA2.7301.69001.040
776.Miraś_Ireneusz2.719002.719
777.Edmunda2.7181.0931.6250
778.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
779.MonikaS72.6981.2801.162256
780.Wojciechowska_marta2.6821841.762736
781.george2.6782.67800
782.jolantaw2.6631.695663305
783.martyna_j2.65780001.857
784.monika_kurek2.6421.5481.0940
785.Irena_Monika2.6095326291.448
786.Madzik882.6078431.564200
787.Gosia2532.5962.4887830
788.ina2.5962.59600
789.Lukasz_Kuc2.5822.58200
790.gruszczyński2.5791.422870287
791.zawbor2.5561.307970279
792.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
793.tg3a2.5477481.440359
794.jbaginski2.5361.336937263
795.Kapelus2.5362.1154210
796.Gabriela_Ch2.5341.2981.014222
797.grzesław2.5311.368821342
798.astraIII2.5251.677387461
799.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
800.olenski_jan2.516002.516
801.annape2.50802.303205
802.jozek2.5042701.851383
803.misty692.4922.14525493
804.beatabistram2.4811.312242927
805.gbryk2.4771.268949260
806.KasiaD2.4702.47000
807.Misztal_Ewa2.4671.299962206
808.hagna112.4631.7920671
809.Joel_S2.4412.44100
810.Katrinson2.4291.388720321
811.Miazek2.421983848590
812.teresaklosinska2.4121.60979013
813.bronislaw_wenta2.4012.2771240
814.Rosslyn19882.39001.641749
815.marrta2.3791121.548719
816.lechkar2.3681.645145578
817.MagdaBilska2.366002.366
818.betka392.36002.3600
819.kokorzyc2.3561.460625271
820.Hałat_Anna2.35202.103249
821.robin0002.34958901.760
822.snemelk2.3441.1331711.040
823.Kafar_Marita2.3261.296812218
824.Farmer19792.3221.272756294
825.EwaH2.3201.182691447
826.jusyd2.3171.271760286
827.Terluk2.29796301.334
828.dzelka872.2941.241848205
829.Bednarek_Edyta2.2931.171840282
830.hykiel2.28502911.994
831.DorotaL2.283002.283
832.Tomasz_Struk2.275830450995
833.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
834.Banasiak_Antolak2.2511.194779278
835.BogdanB2.2411.216886139
836.los_wiola2.2381.23397827
837.flo_ag2.2239421.19883
838.kasiema2.2062.20600
839.walkip2.206002.206
840.Rafik00022.2052.20500
841.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
842.urbananna2.1622.16200
843.kammp2.1391.156766217
844.mago24102.1311.172729230
845.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
846.bzdrodow2.0712568071.008
847.osaczony302.0622.06200
848.nenufar422.04801.297751
849.Kozera_Piotr2.04101.441600
850.compnet2.0404502801.310
851.BNowak2.0341.4020632
852.Jarosz_Adrian2.0312.03100
853.efunia2.02402.0240
854.Ivojag2.0226631.012347
855.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
856.ewa.okoniewska1.9969161.0800
857.morloth1.9761.97600
858.annastregiel1.9671.374319274
859.DariuszHeręza1.9600996964
860.valdeq1.9321.047625260
861.redie1.9161.177250489
862.nieznalski1.9141.060632222
863.inez1.9133911.5220
864.kulik_agnieszka1.91195198862
865.kipikasza1.9101.91000
866.xtedek1.9091.15022737
867.terciak1.9001.130585185
868.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
869.yoake1.885889832164
870.anulka241.8841.58525346
871.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
872.Uszyńska_Hanna1.872797651424
873.sj_sj1.8712821.5890
874.sandy10m1.870001.870
875.apogorzelska1.8561.188458210
876.przemek_m1.8541.005674175
877.joanna_mironczuk1.85306061.247
878.pbacik1.849001.849
879.Akszeingar1.8371.7211160
880.Barbara_Domagała1.8341.83400
881.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
882.madzmatron1.80901.8090
883.Woyass1.796838492466
884.Urszula491.7881.78800
885.KRutko1.7859348510
886.agusja11.783989602192
887.krzyosiek1.7831.78300
888.anowi19581.7501.294296160
889.Ciszek_Artur1.7461.170447129
890.Cynthia_Witt1.73099567560
891.anamorf1.730723801206
892.Borchardt_Urszula1.727882642203
893.JSamborska1.717001.717
894.AgnieszkaK1.7121.003548161
895.RyszardT1.709873638198
896.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
897.Sobol741.701831673197
898.Pitlab1.695266487942
899.Psikus_Elzbieta1.691885358448
900.labuska791.6915031.13850
901.Berdzik_Magdalena1.684861678145
902.StraszMarek1.675886582207
903.klaudia1996231.674976518180
904.Horg1.6721.029418225
905.mar_markiewicz1.66101.6610
906.wicy1.6561.2264300
907.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
908.Slawek_Wojsa1.6422531071.282
909.pawel_tk1.6321.63200
910.guzia281.629592932105
911.Batory_Marcin1.622785655182
912.Boroch_Marek1.6211.4740147
913.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
914.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
915.Ewa_Hus1.6140920694
916.camel531.614596909109
917.maria.j.nie1.60701.6070
918.marlena12061.6021.4998815
919.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
920.Witecka_Magdalena1.596878564154
921.piotrowski791.5952502811.064
922.Andrzej_Welsberg1.583925492166
923.kdgs1.5781.4270151
924.Pawel_Jurewicz1.574131.5610
925.kasiulek1.569697733139
926.Marianna_Różalska1.5651.2060359
927.ZofiaWichtowska1.542001.542
928.JanczewskaM1.5381.0010537
929.Wiesła_Bartosik1.538698662178
930.Luziński_Marcin1.537525226786
931.Sikorska_Izabela1.53601.5360
932.Jerzy_Molski1.5369640572
933.Franek231.526821501204
934.Płowik_Hubert1.523210888425
935.kolaczkowska1.523823513187
936.KesslingAnna1.522822481219
937.maria.mazur1.514662635217
938.mholy1.5137527610
939.romano581.507354870283
940.Nowik_Grzegorz1.496001.496
941.GąskaMariusz1.49001.378112
942.Joanna_Januszewska1.4881.48800
943.walinska.ewa1.48683762920
944.norbibuu1.4801.48000
945.IrenaZGB1.477807512158
946.Robert12021.472663407402
947.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
948.Witkowska_Ewa1.469293217959
949.mwpch1.457742361354
950.tatarak311.4511.45100
951.RoRo5001.447001.447
952.Kazimierz_Ducin1.442691564187
953.czj1.431495778158
954.KostekP1.426794459173
955.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
956.konradus1.41101.4110
957.rybolow1.3971.22467106
958.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
959.Mariola_Hadryś1.373542649182
960.dstancel1.3711.37100
961.wasiliki1.36301.3630
962.Joanna521.34801.034314
963.worwag1.342001.342
964.sierszeng1.3381.33800
965.Pelagiusz1.334665534135
966.MrDzwang1.33398825788
967.Krasowska_Katarzyna1.332710500122
968.Magda20001.3301.33000
969.Darth_Simba1.327183649495
970.AdamCA1.3241.32400
971.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
972.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
973.vnukinga1.306733460113
974.achczi1.305442254609
975.Vasquez1.2861.28600
976.e_furmanczyk1.2680892376
977.sylweczka_221.258001.258
978.julia_natalia1.2551.25500
979.jart1.2498290420
980.gajus811.237771317149
981.Ewa_Prejs1.2369630273
982.basia1.23401.2340
983.NikosK081.2291.22900
984.joff1.22770847544
985.Frezja471.2187454730
986.tomkarolak1.2117730438
987.annaurgaczszczesna1.20301.033170
988.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
989.Bełc_Paweł1.2009690231
990.Kupis_Artur1.196743287166
991.marzanna621.1841.146038
992.joannakov1.1750843332
993.Stęplowska_Anna1.166570251345
994.anytram1.165490547128
995.kcocyk1.16148957696
996.Mroz_Anna1.159001.159
997.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
998.gumisiek1.14165139793
999.WH1.132001.132
1000.Horizon1.1311.13100
1001.basiaps1.1291.12900
1002.monikatk1.1139430170
1003.kbinka1.10801.1080
1004.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1005.tpergalo1.0945190575
1006.roman1091.084001.084
1007.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1008.Hoch_Jacek1.08101.0810
1009.Quit1.06801.0680
1010.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1011.enora1.0683657030
1012.Dolkenty1.0651.06500
1013.krzysf771.061001.061
1014.wołczuch1.05979916244
1015.ewulab1.05929515515
1016.mwkmoch1.0590864195
1017.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1018.Banaś_Robert1.0400712328
1019.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1020.Haegele1.039001.039
1021.Bryś_Martyna1.033347364322
1022.SzaflikJoanka1.03001.0300
1023.Mirek801.03001.0300
1024.witek_mazuchowski1.028570318140
1025.MariaRągowska1.028669620
1026.psemik1.028595302131
1027.annakt1.0215770444
1028.Margaret_Stas1.0061.00600
1029.Hermanos1.0021.00200
1030.ewabo99599500
1031.Al_Mia99109910
1032.meggie990669218103
1033.karasm988297129562
1034.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1035.honorata986137661188
1036.Dylewski_Adam981518353110
1037.Paulina_K9725244480
1038.adam.nojszewski96700967
1039.bibiasta965513328124
1040.Rysak_Mateusz94500945
1041.anna_wiśniewska93846971398
1042.JakubRutkowski927498313116
1043.Gugnacki92500925
1044.Kuba_Wojtczak924485285154
1045.Justyna_Musiejewska92345337892
1046.urszula.chyży.zd.bartold909116473320
1047.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1048.Boretti_Jerzy90344836095
1049.Monika_Ignatowicz901409388104
1050.radekp89500895
1051.Rydzyński_Jan88708870
1052.Kasprzyk_Anna883279239365
1053.Michalak_Mariusz8825083740
1054.Dzoanis8704614090
1055.arigato358682070661
1056.Kerysek86368016221
1057.Paszkowski86233044092
1058.a.brodowicz861488256117
1059.zajączek85108510
1060.Gruszczyński_Paweł84900849
1061.ofski84148728074
1062.Magierowski_Wojciech84184100
1063.miedzajac8336130220
1064.Marcin_Śnioch82629345380
1065.jaskulka8253774480
1066.Old_Water81600816
1067.Macsud80745928563
1068.pawełKa8036921110
1069.Wiktor80380300
1070.Wojtek9997983334650
1071.AM_Kalski788465221102
1072.EngelardAneta787389242156
1073.go.sien78650919978
1074.Anna_Radziszewska78200782
1075.zuzanna78078000
1076.Cichy7774922850
1077.LavinkaTrinkelson77477400
1078.HubertLacki76807680
1079.kabzinski_lukasz76400764
1080.krzysztof.kazmierczak758190464104
1081.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1082.Cel.Magdalena75437132558
1083.Wiesław_F75240329950
1084.tomaszi75075000
1085.Zarzycki_Wojtek749358289102
1086.siunek74319545989
1087.MalgorzataMat7423870355
1088.robert_duszynski73873800
1089.Monika_I737656081
1090.zmyslowska72749099138
1091.Musial_Michalina722399221102
1092.majkey72146416988
1093.Tetiana72007200
1094.dopam715380212123
1095.BetiSzu71250815648
1096.Piotr_Smarzewski71107110
1097.Amalienborg70270200
1098.LucjaZatorska69929433471
1099.Respondek_Nicole69369300
1100.kominiak69269200
1101.Aneta_Fisel68439321873
1102.jeczaj68168100
1103.Morawicka_Justyna6754710204
1104.Nowik_Andrzej6685589515
1105.aka8366735726446
1106.jorbik66622970367
1107.KDudzik6635150148
1108.Cwynar_Justyna6504400210
1109.Szymaniak_Piotr64864800
1110.Uchymiak_Inga642425112105
1111.EANWhitson64132022497
1112.Dragan63800638
1113.Marszałek_Marek63606360
1114.Yaakov76265401967
1115.katgen62400624
1116.matix12361306130
1117.jolanta_kulinska61300613
1118.Lewandowski_Robert61035917576
1119.s_szpilska60460400
1120.tulipan12360260200
1121.Krajewski_Eugeniusz60160100
1122.Maciek_Ufnalewski594523071
1123.JoannaL59159100
1124.AlicjaSurmacka57600576
1125.Kwiatkowski57100571
1126.Skorek_A57126224465
1127.marcinpt56934115870
1128.Monika_Piras56942811625
1129.robbi8956500565
1130.Feltynowska_Grażyna559284102173
1131.dalcryz55505550
1132.MarMat55036012763
1133.katarzyna.niedzielko54830218462
1134.Iwona_Cierpikowska54030715578
1135.sla_zeb5400314226
1136.Bogus_Kuć53729019849
1137.Augusiak_Andrzej53400534
1138.Atena4153153100
1139.szmitmat52925422649
1140.krzszcz51326920737
1141.Kacperm_sz51227516473
1142.DFydrych50200502
1143.WaldemarG49800498
1144.Ving4972972000
1145.Palusinski_Pawel48904890
1146.Marta_Chmielińska48748700
1147.jarymi48404840
1148.Białobrzeski_Marek48200482
1149.Izis47500475
1150.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1151.dariuszkasiorkiewicz47200472
1152.ask47100471
1153.Dulski_Roman47000470
1154.urluch46929712250
1155.Grodzieński_ZI46821719556
1156.Beksa459115104240
1157.Zawada_Cezary456658383
1158.Skubik_Michał45445400
1159.marek75544825314055
1160.Wolnik_Joanna44044000
1161.Rostek_Wioleta43826512746
1162.mzj43722916444
1163.Kubiak_Wioletta43616315258
1164.Ewa_Bodzek43124214940
1165.Samorajczyk_Łucja42742700
1166.B_Kamil42242200
1167.Beata_Załęska41925711943
1168.fiolet41618519437
1169.Koplinski_L40904090
1170.Kaniewska_Anna4082727354
1171.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1172.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1173.Augustynowicz_W40321214843
1174.JustynaS40340300
1175.Carolina39900399
1176.pawel_k2313982830115
1177.joellecarpentier39800398
1178.olkatom3953192056
1179.Theofilos3892790110
1180.vbstar201038600386
1181.gregorian7638521413932
1182.Wasiński_P38400384
1183.arek_nelke38203820
1184.Grazyna37900379
1185.klocek_danuta37725810118
1186.Krzysiek.f.723751841829
1187.jaklika37413522910
1188.WiesławGajdek37300373
1189.MT36503650
1190.herMMan36503650
1191.razare36300363
1192.Dzbik_Agnieszka36121410047
1193.Nykiel_Gracjan36136100
1194.marekzaborski36100361
1195.grohel436117915131
1196.A.Michałowski3581881700
1197.j.nykiel35500355
1198.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1199.Beata197734834800
1200.Dawid9934610422517
1201.Grażyna34400344
1202.kooiki34115414641
1203.Pilnik_Wiktoryja3411670174
1204.MirosławaP32900329
1205.Mariusz_Kucharski32632600
1206.Michuel3251012240
1207.VValdek32300323
1208.Bogdan_Przyzycki31600316
1209.Pohl_Mateusz31203120
1210.CaramonM30900309
1211.monika51083061839231
1212.cisowianka2030300303
1213.ksieski2st30003000
1214.Jolanta672970164133
1215.Skrzetuski_Andrzej29200292
1216.Monika.C28915110929
1217.wlodekro2881718334
1218.Śmiech_Michał28700287
1219.Sochers287255032
1220.maziarek28600286
1221.marzenka2771529035
1222.dgebka27513910729
1223.Anzorge_Anna27427400
1224.carmilla27100271
1225.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1226.Zwierzyniecki26911911733
1227.Budzynowski_Robert26700267
1228.szwiling2641587234
1229.aakob42611329435
1230.Przegalinski_Maciej2561078861
1231.Mariusz_Maj25625600
1232.Kaffi24912011415
1233.MrTomAsh248018068
1234.Muraszko_Tamara24711110630
1235.dauttieg24524500
1236.Piotrowski_JP2421071350
1237.wlodekja239221018
1238.Zadrożny_Rafał22900229
1239.majawojdalski@hotmail.com22622600
1240.wag-a22400224
1241.Mierzejewski223861370
1242.ewadd22200222
1243.katkul322102219
1244.Rzeszotek_Łukasz22002200
1245.Wiktoria22002200
1246.historyk192022000220
1247.Romain2151186532
1248.Zygmunt_Zygmunt20500205
1249.sdworak20402040
1250.sadik20212010
1251.polgen7820100201
1252.dorota_bartosiewicz19900199
1253.erazmwol197016532
1254.Bobowiec_Iwona19401940
1255.Gagulski_Lukasz19219200
1256.Jurczak_Bartosz18518500
1257.andrzejkapron18418400
1258.TadeuszChitruszko182150320
1259.Sroka_Stanisław181975826
1260.Rogalińska_Halina180111069
1261.Bazyszyn_Liliana18000180
1262.Tomasz_Swierzb17800178
1263.matt17800178
1264.BeataK17717700
1265.rotry17600176
1266.bogda2521761491116
1267.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1268.Gromadka_Tomasz17394790
1269.Felberg_sławomir1711103229
1270.alfatronik216900169
1271.Galazka_Barbara165140025
1272.kazik4616316300
1273.eshabe16300163
1274.netsoft163684352
1275.dziadek_m60161010457
1276.dominikk15500155
1277.wietom15501550
1278.mchoci15215200
1279.natalia1986152994310
1280.JarekK14814800
1281.wld_lan14791560
1282.m.rottenberg14400144
1283.aurora14400144
1284.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1285.Wirtualny141626514
1286.Tomasz_Fiedorek14100141
1287.Diana13013000
1288.Lewandowska_Justyna4412990039
1289.kola1612900129
1290.afra5912812800
1291.basia_pol128802721
1292.anpiet12600126
1293.ANDY321124654217
1294.kathylapoz12312300
1295.Papciak_Małgorzata12212200
1296.JulieMCRSz11811800
1297.efkama11700117
1298.Gorecka_Malgosia11411400
1299.marcin_kowal111315030
1300.lojka3511011000
1301.fplaton11011000
1302.vivace10901090
1303.111chris108592623
1304.adrianm107623213
1305.Bozenna990990
1306.Danna8994095
1307.majaszpot980980
1308.Bea9667290
1309.jabłońska-kruszewska_a960096
1310.Andrzej_Stanislaw9256036
1311.adrian.g909000
1312.Doda698950327
1313.WelkaGrzegorz8848373
1314.kubajaworski848400
1315.AnuszewskaHonorata8406123
1316.marekkronikarz840084
1317.SztylerE8338396
1318.Sofeicz797900
1319.Starszewska_Marta770770
1320.Izabelab767600
1321.mos_s7328441
1322.Kożuchowski_Albin7106011
1323.Łuczniewski717100
1324.mmama16804820
1325.Baczewski_Robert660066
1326.Hubicki_Roman600600
1327.Grzegorz_Bączek590059
1328.geneo590590
1329.adriana123595900
1330.skol490049
1331.Pecherska_Agnieszka4803810
1332.kaphis474700
1333.Gleinert_Karolina460460
1334.Dendrophilus440044
1335.Editche420042
1336.Górska_Jadwiga420042
1337.KrystianJan400040
1338.Bajkowski_Bartosz4003010
1339.Dubiczyńska_Maria390039
1340.Marek_Wysocki390039
1341.Marek_Krzyżanowski380038
1342.agatek1806380038
1343.Adam_Leszczyński360036
1344.jkdobro353500
1345.Seba_Piotr3214162
1346.jbstruzik290029
1347.andrzej2511250025
1348.Antolak_Olga150015
1349.kris3uh140014
1350.bulledesavon140014
1351.marcinguzek120012
1352.digajewski2110
1353.Pawłowski_Tomasz1010
donate
Online: 149, ver. 1.71 © 2010-2018 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::