geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 30.242.04915.803.9589.930.4384.507.653

1.Danecka687.039382.274218.43686.329
2.Incognito613.261354.566155.476103.219
3.bozenabalaw606.278349.981194.07562.222
4.Jabłoński_Edward595.908326.525198.53570.848
5.Wojciech_Liśkiewicz572.286307.985170.49593.806
6.janusch502.198279.170177.19845.830
7.Basia_W473.074249.803181.76941.502
8.danisha383.351178.811160.26244.278
9.eliza1952380.359214.537114.23051.592
10.jackun378.434192.076119.55066.808
11.mmaziarski366.330134.791181.82949.710
12.jerzy_nowosielski336.587162.743113.18760.657
13.bazie300.730169.35396.76034.617
14.urszula_swierczynska297.932172.15893.07532.699
15.Michał_Golubiński288.227154.48587.84745.895
16.Misiewicz_Elżbieta288.038146.310108.95932.769
17.Sobieraj_Ewa276.573157.78283.55035.241
18.Jaskólska_Ewa275.631161.82784.61929.185
19.Skrzypczak_Bogumiła267.927143.16089.89634.871
20.Turek_Bożena255.570137.96390.34527.262
21.WZI244.674180.44222.59141.641
22.Tylingo_Bozena226.890114.25676.46136.173
23.Izabela_Czaplicka214.494100.41285.91928.163
24.halina208.466113.85372.57022.043
25.GTG_Silius_Radicum195.68027.73919.531148.410
26.mteresa190.810100.43869.46220.910
27.Rafał_Albiński189.78892.31054.66742.811
28.Ciesielski_Marcin189.67779.97259.49950.206
29.Czarkowski_Jarosław177.42098.71253.94924.759
30.magnowa174.29896.49059.07718.731
31.Marek_Delert172.31676.67875.69919.939
32.jurekzur170.00693.28757.41219.307
33.Krystyna_Stanisławska169.10684.54460.32524.237
34.Myslinski158.75999.82944.48414.446
35.Krystyna_Malik149.33384.56649.37715.390
36.WaldemarChorążewicz145.25444.80953.51846.927
37.gz1411143.18983.38645.94313.860
38.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
39.nowak141.49074.27741.08226.131
40.asska1139.10174.72950.12414.248
41.igoriosso138.89569.56042.74726.588
42.Majewska_Renata134.91978.29141.64914.979
43.K_Zochniak129.00247.96636.21444.822
44.Wilfried125.69468.08442.28915.321
45.Barbara_Kubcka125.57962.21347.28516.081
46.krzysztofjach1119.86161.74143.82014.300
47.ArturWilkicki118.01963.56229.63624.821
48.JZI117.97961.30540.93615.738
49.Kośnik_Krzysztof117.49769.45036.65911.388
50.Berens_Jan117.45859.32430.59427.540
51.Steamroller_Fly116.19968.51134.68613.002
52.dRob115.92554.56547.84813.512
53.Tomek_Bogiel114.76269.46234.71510.585
54.ChmielowskaAnna113.40657.74026.83628.830
55.Jegier113.34763.02735.85014.470
56.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
57.bkrajewska112.22654.88341.39415.949
58.Makowiecka_Krystyna111.11021.30852.09537.707
59.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
60.marta1044107.14244.41729.88532.840
61.Wlodzimierz_Macewicz106.17960.60830.01215.559
62.jorgus06104.78760.88128.90914.997
63.grammy43116103.61855.23439.4618.923
64.mziel101.32955.78925.19920.341
65.DorotaK99.50558.84826.97913.678
66.Koprowski.Jerzy97.20342.25039.18615.767
67.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
68.Staporek_Kamil95.39855.52829.37310.497
69.JanKontek95.38567.42919.4578.499
70.artekm94.63951.88137.9324.826
71.kabe091.13945.39536.5559.189
72.Karsowianin90.69051.29531.0648.331
73.RoPson88.41945.57031.35211.497
74.Klass_Jolanta88.25048.74523.12816.377
75.Kaczmarek_Aneta88.12760.22311.18116.723
76.Tulej_Anna84.82844.37231.2259.231
77.pronobis82.25333.29642.9635.994
78.Gośka81.95432.22142.6327.101
79.Dębowski_Józef81.45145.07127.5808.800
80.Wilnianka80.99038.60433.4208.966
81.alus80.74930.93429.01720.798
82.magda_lena80.46941.78130.8067.882
83.Nikołaj78.7759.50649.57619.693
84.Krasieńko_Rafał78.03044.82923.9219.280
85.Kamila_Szymankiewicz76.32322.65950.9672.697
86.Marynicz_Marcin76.22029.94132.37113.908
87.szubog76.05240.72626.6138.713
88.kotik774.80232.74819.74422.310
89.ezoteryka74.60240.96425.4808.158
90.przodkowie.com73.971047.36326.608
91.Sludkowski_Darek73.70037.07225.65110.977
92.Czerkawska_Ewa73.07441.55730.596921
93.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
94.Maślanek_Joanna71.46437.87824.6058.981
95.Kornelia_Major71.38846.91414.6379.837
96.Maryla_Celmer70.20530.16631.0448.995
97.BERNHARD0169.66335.32924.5839.751
98.olerys68.26236.84620.91910.497
99.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
100.Krystyna_Domańska67.28535.61521.26610.404
101.Grabska_Iwona66.78336.27123.6696.843
102.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
103.GRAZYNECZKAAA64.17218.33221.29924.541
104.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
105.AniaS62.34430.72623.2628.356
106.JMrozowski62.13142.67413.2386.219
107.karabowicz_radek61.02631.54423.3586.124
108.annarenata60.60433.57820.0716.955
109.MGieras60.30332.64519.9287.730
110.Paź_Jacenty60.23136.21515.4648.552
111.Grażyna_Przybysz60.22324.17730.0585.988
112.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
113.MagdaT59.65630.79322.3386.525
114.aniaosin59.54933.06320.2016.285
115.Jozef1159.45725.54018.83415.083
116.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
117.mwpkk57.42628.78022.4486.198
118.BASIAPUSZ56.23731.42718.9765.834
119.angap56.13326.98021.9547.199
120.milosz56.12918.45020.28617.393
121.Krzysiek_Imiołek56.10723.14123.0799.887
122.Wojtowicz_Danuta55.75228.04919.3678.336
123.Aleksandra_Piętak54.25627.33319.8697.054
124.aldonalata53.48326.39219.0528.039
125.Bożena_Prymus53.44124.48319.7319.227
126.Ilona_Gieras53.33730.22416.2526.861
127.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
128.Mania5352.26535.70011.6284.937
129.Gadecki.Bogusław51.72219.33719.71612.669
130.Jabłonowski_Marek50.51629.4278.48212.607
131.dzicz50.39416.14513.88720.362
132.kate10349.86425.00516.6398.220
133.Kasia_Marchlińska49.43840.7938.443202
134.skapska_honorata48.93124.06017.1757.696
135.peters48.42728.09314.4705.864
136.Krycha48.13731.73710.0346.366
137.sloniatko6047.98733.0323.70511.250
138.frisgaard47.93825.28414.1548.500
139.krambud47.50815.32124.1937.994
140.Popkowicz_Bronisław47.46925.71815.3146.437
141.GZuzak47.01126.30616.3474.358
142.Rafael46.87626.08713.4267.363
143.katnal45.67126.31413.9075.450
144.janden45.53424.22915.8135.492
145.Gałkiewicz_Urszula45.3405.60530.4079.328
146.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
147.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
148.Gawlik_Andrzej44.38720.04615.2109.131
149.Koluszkowski_Henryk44.00124.17114.0735.757
150.tomekpn43.66120.18817.0806.393
151.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW43.58118.66619.6795.236
152.mlawiak42.99424.90812.2835.803
153.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
154.Brozek_Oskar42.38121.29811.5079.576
155.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
156.janocha141.13221.3638.52211.247
157.tomes40.88815.28419.3166.288
158.jur58boz40.62421.36116.3612.902
159.maed40.59623.02711.3106.259
160.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
161.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
162.Gordiasz40.4791.18639.2930
163.Krzysztof_Gruszka40.43723.74113.8782.818
164.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
165.Ela_Ginalska40.16821.85513.6954.618
166.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
167.Janusz39.85114.84921.2233.779
168.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
169.Rozenau_Adam39.66023.19616.4640
170.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
171.adamhen5539.05920.52813.8184.713
172.Ma_Sza38.99315.46816.2177.308
173.Bugajska_Joanna38.93419.02813.4826.424
174.ozanka38.54720.08513.4105.052
175.Borkowski.Wojciech38.26619.88714.5353.844
176.hannaostoja_swierczynska37.82921.32913.4333.067
177.Anna_S37.45828.1976.2962.965
178.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
179.moyra77737.01519.73810.5086.769
180.piotrpola37.00819.60813.3684.032
181.MariannaF36.90320.61812.4363.849
182.Wieros36.83820.40012.7813.657
183.Romanowski_Piotr36.82315.42814.2167.179
184.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
185.Sloniasz36.38720.51512.1233.749
186.Sznober_Barbara36.3808.6826.77520.923
187.Świstak_Elżbieta36.10620.6459.9255.536
188.Mirek.Kozak36.10517.7637.92010.422
189.BasiaR36.05318.92914.1472.977
190.kolokolo35.55319.15513.2823.116
191.kasia_wilcz35.31724.32310.516478
192.mariola6135.18711.09416.9057.188
193.gregorry195334.94322.3318.2554.357
194.Baciński34.86213.1719.16012.531
195.mmoonniiaa34.68817.77714.7922.119
196.Skolimowski_Tomasz34.57315.07014.1805.323
197.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
198.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
199.Wioletta33.3346.12726.496711
200.miras12133.27623.1917.3102.775
201.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
202.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
203.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
204.stanisław4832.96223.9106.4942.558
205.PabianAus32.80715.45814.0423.307
206.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
207.włodzimiest32.38624.9001.2076.279
208.jarekrad32.33217.51911.6743.139
209.Albin_Kożuchowski31.86219.7118.0194.132
210.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
211.angoss31.63218.1899.9263.517
212.czarnuszewicz_bozena31.58616.46111.2773.848
213.Mamaj_Jan31.38022.9034.0464.431
214.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
215.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
216.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
217.aerbert30.23918.6646.9064.669
218.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
219.Stradowski_Jacek30.14321.7264.3914.026
220.Bibi30.10914.94511.3903.774
221.Dąbr_Włodek29.55318.6238.5972.333
222.kucz_agnieszka29.45920.3166.2112.932
223.Agata_KJ29.39115.57410.4933.324
224.sowa7329.27817.5317.9593.788
225.bisiza29.22719.6305.7463.851
226.kujawiak29.00716.7939.5432.671
227.GrzeS28.89113.44511.1744.272
228.Kokosinska_Urszula28.76412.84911.2494.666
229.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
230.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
231.Szczepaniak_Tomasz27.98715.5477.3115.129
232.Stasiak_Michał27.87915.2119.1083.560
233.kamilo8627.17112.06814.263840
234.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
235.jerkre27.06515.1749.4042.487
236.Augustyniak_Irena26.98911.18712.5303.272
237.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
238.Yerma26.86214.9238.6253.314
239.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
240.Berendzik_Malgorzata26.52013.5719.3033.646
241.m_jaro26.48215.2205.9615.301
242.sarna21526.44417.4535.4803.511
243.Bartnicki_Jerzy26.39417.3704.2894.735
244.Piotr_Romanowski26.37610.1606.9049.312
245.Adamiec_Walenty26.16314.9698.9142.280
246.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
247.ATUIN25.63913.0409.0123.587
248.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
249.Rafik000225.47513.52110.4081.546
250.artur.kozminski25.32614.5147.5283.284
251.Olik25.26912.4109.4603.399
252.Raciborski_Marek25.23624.893106237
253.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
254.kronerhalina24.97412.46410.5531.957
255.pgorzad24.83912.8249.2392.776
256.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
257.romanburczyk24.79614.2227.7382.836
258.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
259.Petrax24.62812.70710.2971.624
260.grzech24.58324.58300
261.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
262.x_hanna24.54413.2977.8053.442
263.DorotaP24.33615.3367.0031.997
264.Walczak_Marta24.30414.4045.5284.372
265.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
266.margit23.96210.58711.3522.023
267.Jagielski23.90012.0678.6893.144
268.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
269.kawal23.78315.5394.1994.045
270.Schaetzlein_Michael23.7364.140019.596
271.SylwesterMalicki23.55515.0096.1732.373
272.Piotr_Juszczyk23.45120.5842.335532
273.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
274.Mieżyńska_Danuta23.21911.3408.9032.976
275.iwomi23.19513.8688.2131.114
276.Lange_Jerzy23.10318.85904.244
277.Rostkowski_Mariusz22.95611.7978.8122.347
278.krupabeata22.86110.6569.0393.166
279.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
280.Niemirski22.76910.23910.0782.452
281.Jason852422.7655.9967.1869.583
282.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
283.Rruda22.60813.8897.0231.696
284.Arek_Bereza22.5247.97810.1314.415
285.ela_cwiklinska22.46313.5907.4881.385
286.kat_pas22.28510.2039.9002.182
287.mena_u22.23711.2629.9121.063
288.piotrsm22.12513.3826.2902.453
289.Sroczyński_Włodzimierz21.89721.89700
290.Daniel_Leszczyk21.87111.8787.4282.565
291.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
292.grzesm21.79311.2976.3854.111
293.Suska_J21.76212.1957.1402.427
294.hania21.71411.1687.9692.577
295.walet21.66614.3876.405874
296.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
297.krzysztofklemens21.55712.8601.7116.986
298.krzaja21.48913.7175.8011.971
299.kaskam21.38112.7484.7893.844
300.agnieszka599521.3547.3705.6948.290
301.michal7221.29811.1168.0982.084
302.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
303.karol44421.13212.3457.0711.716
304.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
305.Bogusław_Woyciech20.79611.1986.2143.384
306.kulsob20.43711.5066.5762.355
307.Marciszewska_maria20.3818.4507.5784.353
308.Jules20.36611.6295.5203.217
309.anton_burza20.34010.5384.4605.342
310.Nastian20.3234.05112.0834.189
311.arborpl20.28111.3546.6562.271
312.Domirka20.07310.4826.6462.945
313.megagrzechu19.9509.9287.9502.072
314.Janina_Tomczyk19.9458.7527.8703.323
315.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
316.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
317.aligatormp19.90019.90000
318.krysmag19.8506.3859.7163.749
319.ula1119.8349.7807.3452.709
320.marekamin19.66416.9311.763970
321.Projekt_OPI19.65011.4006.0482.202
322.Kozłowska_Elżbieta19.60814.7263.3231.559
323.andrzej.drogosz19.6007.2488.5433.809
324.halina4419.49211.9345.4592.099
325.angie19.41818.7300688
326.Stachwiuk_Elżbieta19.34312.3213.7043.318
327.Leszek12819.19215.79703.395
328.Andrzej_Łęcki19.15412.1564.5512.447
329.arletaso19.14011.8162.6704.654
330.J.Borycki18.9888.8427.9112.235
331.Strojczyk_Waldemar18.89210.6735.8272.392
332.Marcin_P18.7189.1978.2761.245
333.beata_anna118.6736.05411.5671.052
334.barbarag.18.65513.75504.900
335.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
336.marek_kondrat18.39916.2491.613537
337.B_Boa18.3618.4337.8682.060
338.Metalloviec18.32911.7654.6111.953
339.sbasiacz18.3038.9856.0323.286
340.elgra18.08513.3743.3461.365
341.magdalena7217.9319.1986.6952.038
342.wisnik_k17.90310.0954.8732.935
343.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
344.Bednarczyk_Kamil17.7225.6206.9195.183
345.el_za17.6329.4336.3711.828
346.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
347.Mariańska_Małgorzata17.5978.6195.5383.440
348.gaolcia8617.5433.6729.5774.294
349.beatab17.4798.4712.6686.340
350.bodzio5417.4279.8664.4543.107
351.jmzolt17.4168.1705.0284.218
352.grara17.39610.4305.1081.858
353.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
354.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
355.karolinaw17.2248.5705.2373.417
356.dorotan17.2082.0446.7238.441
357.Gospel17.20310.2544.9022.047
358.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
359.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
360.marekn12417.0839.0596.1441.880
361.elżbieta17.03010.4002.9843.646
362.jolaprokopiukbathelt17.02712.1582.3232.546
363.lidia195417.01517.01500
364.Wiśniewski_Adam17.0028.7126.3231.967
365.Jado16.93510.9884.8491.098
366.Obidka16.9228.2496.5882.085
367.vitoo16.87611.5541.6123.710
368.Andrzej.P16.86414.1751.921768
369.Juszyba16.85111.4513.5211.879
370.julka6616.83611.3134.2771.246
371.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
372.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
373.sieruga16.5615.7957.5713.195
374.joanna8416.48610.3214.5281.637
375.zetka16.3989.5454.8342.019
376.ew_mar16.38710.6134.953821
377.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
378.Wojciechowska_Ewka16.0179.6844.2372.096
379.Inula15.9527.8686.5281.556
380.Jakubas_Eugeniusz15.9297.4435.7992.687
381.olaf1715.88611.0733.3581.455
382.Sławiński_Jacek15.8116.5975.6283.586
383.Gołowicz_Michał15.7927.3006.1582.334
384.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
385.barbara_barbara15.7478.0684.5483.131
386.mierzyce15.7288.5375.7701.421
387.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
388.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
389.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
390.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
391.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
392.Viola_AP15.5217.2786.3451.898
393.lukasz.hyrchel15.4628.0924.8002.570
394.kwroblewska15.4247.5582.9524.914
395.hlpedersen715.3665.6188.749999
396.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
397.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
398.rdet15.0986.3963.8744.828
399.MagiQ15.08711.0511.0592.977
400.Adalbertus15.073011.2543.819
401.kozlowskiw14.9928.4015.1071.484
402.kasiek14.9827.3614.8282.793
403.Lenaar14.91313.0465131.354
404.Kurzyjamski_Wojciech14.9046.4417.715748
405.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
406.Lag200014.7705.7726.7352.263
407.m_gry14.6838.4083.2213.054
408.maluszycka14.6738.1174.5102.046
409.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
410.Yskelo14.4927.8283.3373.327
411.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
412.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
413.wojtstyp14.3089.9273.2901.091
414.luigi3714.2578.1063.8052.346
415.dombas14.1963.1119.4091.676
416.krzypov14.1497.7582.2264.165
417.ztelega14.0977.6934.8881.516
418.Irena_Kaczmarek14.0116.1886.6491.174
419.Brudka13.8546.7274.7822.345
420.Machnik_H13.7849.4042.8651.515
421.zbzukowski13.7307.1005.1111.519
422.Walder_Wisława13.6744.89708.777
423.Piachu213.6689.4271.2632.978
424.Urszula_Pogoń13.5915.6701.8036.118
425.agac13.4836.5161.6665.301
426.marjolena13.3974.7546.8681.775
427.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
428.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
429.MMar13.3016.9884.7641.549
430.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
431.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
432.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
433.hal.ka12.9579.4102.951596
434.Czyżewski_Bartłomiej12.9458.3182.5072.120
435.kasiema12.8117.7625.0490
436.Gosia25312.7105.5884.7462.376
437.Szalomszalom2012.6836.9563.9021.825
438.ToniR12.6726.4182.5253.729
439.Ewa_Brzezińska12.6527.6703.4661.516
440.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
441.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
442.griszka5012.3979.2762.973148
443.Jazzek12.38712.38700
444.Hening12.3709.3822.201787
445.opol12.28911.481396412
446.Rutar12.2296.0183.8202.391
447.Chrzanowski_Stanisław12.1316.2484.6891.194
448.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
449.dorocik13311.8747.4972.9741.403
450.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
451.T_Chamerski11.6703.5445.4352.691
452.Lewandowicz_Adam11.6584.9165.6271.115
453.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
454.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
455.kubakpro11.4916.5494.198744
456.basiula11.4895.7113.1292.649
457.Nowocin_Beata11.4896.6862.3452.458
458.brulion11.3812.6328.71237
459.jacwes11.349011.3490
460.Słomińska_Dominika11.3476.4543.8241.069
461.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
462.Michał_Kazimierz11.2531.5507.2072.496
463.nuernberg11.1687.0561.5602.552
464.tobi11.1676.3593.5211.287
465.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
466.Lukasz_Fajfrowski11.1557.0632.7241.368
467.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
468.maciejowski11.0774.3283.9332.816
469.Purski_Jan11.0094.9586.0510
470.KPM11.0015.7783.4201.803
471.bandziorek11.0013.2916.781929
472.krysta_s10.9635.4244.0381.501
473.historyk9910.9364.4303.7782.728
474.Robert120210.9045.0473.6942.163
475.Synowiec_Ela10.8776.3922.9961.489
476.Majtka_Łukasz10.7701.14309.627
477.jansz10.7425.7423.7311.269
478.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
479.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
480.Matuszewska_Magdalena10.6255.2904.1821.153
481.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
482.adrian.kaszubski10.5759.747408420
483.rencr410.5586.2391.8482.471
484.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
485.Emkael10.3516.6472.0781.626
486.szczelba110.3515.3583.9701.023
487.Kucharro10.3014.6454.3201.336
488.maria112m10.2443.7475.2261.271
489.szczesna10.2435.4264.332485
490.Witold_Trzeciak10.1975.8163.2281.153
491.Alinka10.1315.2643.6771.190
492.wmacoch10.1226.6172.5041.001
493.annakt10.1205.0153.3151.790
494.Marek7010.1134.5785.406129
495.mariola071110.07007.5562.514
496.mariuszek6910.0612.9643.7573.340
497.Kacper_Czerwiński10.0455.4793.4501.116
498.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
499.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
500.Ludwik_Olczyk9.8633.6225.2091.032
501.Marzanka9.8464.7414.150955
502.kasejuka9.8356.0622.6911.082
503.malkam2559.8304.8173.2231.790
504.Oleszka9.7993.0686.027704
505.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
506.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
507.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
508.Agnieszka_Wójcik9.6795.5193.1071.053
509.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
510.Artsanon9.6733.1313.0283.514
511.Małgorzata20059.6474497.6301.568
512.donchichot9.6465.0622.3502.234
513.magat19.61809.6180
514.Genowefa9.6093.2505.771588
515.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
516.Artur599.5366.5441.7111.281
517.Ula_W9.4466.8442.189413
518.Ulcia_d9.4343.3245.288822
519.miremik9.3725.0063.2821.084
520.Lewandowska_Justyna449.3208.055524741
521.OlaH9.2506.2892.210751
522.aeroseek29.1816.5721.4191.190
523.Obałek_Jacek9.1144.9813.398735
524.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
525.badur9.0014.7753.0921.134
526.maja678.9504.4023.709839
527.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
528.Darek_Kiliszek8.8474.5543.576717
529.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
530.aktawres8.7506.84701.903
531.Iwonanna8.7153.5983.5911.526
532.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
533.SILAM8.4966.1782742.044
534.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
535.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
536.Tomasz_Jedynak8.4694.4673.095907
537.marzanna1758.4041.4194.0762.909
538.pbasik8.4014.8573.152392
539.Kwos8.3766.1011.0451.230
540.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
541.Odrowąż8.3644.7992.616949
542.lukas498.3475.3832.428536
543.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
544.Anna_Parysek8.2774.8671.0592.351
545.madzia3278.2507.7710479
546.Janiszewska_Janka8.2463.8873.546813
547.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
548.PawS968.1961.0565.9571.183
549.Jakub_Rokita8.1894.7452.4111.033
550.monika.wałuszko8.1814.2463.260675
551.Grabis_Mirosława8.1478.14700
552.Sieczkowska_Elżbieta8.1324.4143.131587
553.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
554.Lubryk8.096317.340725
555.krak2108.0732.6474.567859
556.papakulka8.0556.3811.122552
557.GrzeSwier8.0374.5211.8601.656
558.olenski_jan8.0074.66903.338
559.J1anka8.0006.784896320
560.B.Babiarz7.9734.2931.8051.875
561.przeski7.9673.71304.254
562.SebastianS7.9527.0299230
563.berfel7.9424.3892.665888
564.MIRMAZEK7.9247.7910133
565.ewakuszlik7.9065.0642.423419
566.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
567.Garnek_Jarek7.76506.795970
568.sekutnica7.7467.74600
569.RobertC7.7407.74000
570.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
571.ELADAB7.6884.5512.347790
572.anusia16107.6875.42702.260
573.NS_Jurek7.6823.9952.821866
574.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
575.Joculus7.6216.6550966
576.waldas7.5747.57400
577.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
578.Jadwiga_Sibirska7.4734.6416712.161
579.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
580.Grażyna_Wójcik7.4674.66502.802
581.HalinaLitka7.45907.4590
582.Livia_Ditto7.4515.2791.898274
583.poschadel7.4472.6223.866959
584.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
585.pawko2237.3663.3981.6212.347
586.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
587.Król_Majewska7.2353.97403.261
588.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
589.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
590.Anetta_727.2003.7232.730747
591.Uszyńska_Hanna7.1913.5112.6111.069
592.kziecina7.1657.105060
593.barbara19477.1582.2069973.955
594.craft7.1475.0411.553553
595.A.Kuba7.0084.4841.925599
596.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
597.krzan6.9353.9021.2761.757
598.rjancz6.9232.8203.473630
599.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
600.Teerose6.84504.2572.588
601.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
602.62_6106.8184.1621.709947
603.charston906.7796.77900
604.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
605.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
606.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
607.basik6.7074.82601.881
608.tonffillka6.6883.8412.120727
609.naplopo6.6853.1925282.965
610.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
611.Joanna_D6.6313.2532.652726
612.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
613.graffik6.6082.8833.7250
614.arjanek486.6003.6291.7191.252
615.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
616.Felberg_Sławomir6.5543.5522.179823
617.Kasprzyk_Anna6.4902.8672.4741.149
618.kulig326.4453.2072.504734
619.mira_wiech6.4093.7672.335307
620.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
621.Stando_Piotr6.3574.32402.033
622.Paula2576.3363.0052.980351
623.Magierowski_Wojciech6.3314.76801.563
624.mirst6.3153871.7974.131
625.GG_Grudzien6.2956.1799224
626.aaricia1046.2653.6621.757846
627.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
628.Janka286.2374.5781.043616
629.rybecka6.2236.22300
630.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
631.neumann6.1315.116557458
632.Aleksandra_VanBever6.108006.108
633.Sławek_Binczak6.04206.0420
634.Krzych.K6.0213.1142.531376
635.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
636.janinka275.9453.7701.784391
637.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
638.rawli5.8762.4992.3111.066
639.arnel5.8624.6851131.064
640.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
641.keresz5.8255.36336894
642.Beata655.8252.7752.278772
643.grabkk5.8153.3322.4830
644.Grażyna.K5.7615.76100
645.Giemza_Karol5.7572.7002.410647
646.Socha5.7254.703873149
647.Janusz_Kielak5.7184.598461659
648.Paweł_Pyszniewski5.6551.5722.8741.209
649.Karbowska_Marianna5.6344.575635424
650.pawel_tk5.6171.6323.9850
651.Stefańczyk5.610005.610
652.Kira5.6012.3663.2350
653.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
654.marzenska75.5102.6532.102755
655.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
656.kiniastr5.4695.46900
657.Marek-L5.4451.0163.634795
658.Bednarek_Edyta5.4292.7022.112615
659.Aga_Brz5.4262.6132.364449
660.bachach5.4249783.473973
661.jakozak5.3833.3251.604454
662.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
663.Annetti5.3692.9622.053354
664.jarumasta5.3512.8909341.527
665.WPawlica5.3422.6881.985669
666.kkurys5.2945.29400
667.Ewa_Tańska5.2783914.8870
668.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
669.vicek19785.2542.7681.887599
670.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
671.grad5.2322.8322.4000
672.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
673.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
674.dorotakw5.1802.7051.996479
675.kkrasinski5.1622.47202.690
676.Rozmysłowski_Marek5.1572.3167862.055
677.Malgonia5.1512.4982.056597
678.bezet5.1332.9531.962218
679.Bartek_M5.1333.0542.0790
680.imagines5.1174.0511.0660
681.tomczyk5.0793.43501.644
682.DankaW5.0791.5553.181343
683.annaurban5.0605.06000
684.broż_ka5.0501.1082.4911.451
685.Włodzimierz5.0303.440780810
686.rendziojaroslaw5.0212.6181.485918
687.Sochers4.9883.506771711
688.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
689.Katarzyna_714.9694.947022
690.wojtek234.9054.90500
691.poszukiwaczka604.9003.770944186
692.Bogus_Kuć4.8872.2801.5721.035
693.marcinpt4.8841.0403.032812
694.keret4.8682.7572.01893
695.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
696.Stanikowski4.8083.594904310
697.pawkos834.8044.80400
698.Sz_Joanna4.7973.551830416
699.iksdar4.7912.5671.742482
700.wld_lan4.7653.94256767
701.lpruski224.7463.823187736
702.karolszotek4.73373603.997
703.manyek21124.7334.73300
704.Orlik_Ala4.72804.7280
705.ahalaburda4.7246733.523528
706.tyburski4.723004.723
707._jaj_4.7214.72100
708.mastalerz4.7022.4321.835435
709.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
710.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
711.RyszardSys4.6874.4422450
712.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
713.mariusz90504.6521.4982.508646
714.Mirek19004.6233.1451.014464
715.aqkis4.62202.7041.918
716.grohel44.6143.731701182
717.Franek234.6072.5531.463591
718.Kocoń_Leszek4.60504.020585
719.mlazarecki4.5922.5321.510550
720.Mustad4.5892.7531.8360
721.Ania_Witkowska4.5803.0631.044473
722.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
723.Krystyna_Moćko4.565552.2272.283
724.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
725.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
726.Forma_Eugeniusz4.538004.538
727.Eder4.5342.5971.758179
728.Majcher4.5322262394.067
729.monikab4.5221.6517872.084
730.mejpien4.4441.4512.330663
731.Zubrzak4.4362.1766201.640
732.PiotrG4.4212.7541.457210
733.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
734.jperkowski4.4084.40800
735.labarnerie4.3892.4581.475456
736.Kapelus4.3293.3369930
737.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
738.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
739.Teodozja4.3022.2151.0321.055
740.barbarafasiczka4.2714.27100
741.Robert14.2302.764841625
742.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
743.DanielPratt4.2073.21492568
744.mglinkow4.1781.0272.890261
745.Scowron4.1552.7101.38560
746.Kubalska_Agnieszka4.0683.7902780
747.andziulam4.0601.1412.382537
748.pawel.dyda4.0551.8839141.258
749.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
750.OlszewskiD4.0451.1502.754141
751.EwaH4.0422.0726911.279
752.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
753.prazmowska4.0382.1491.491398
754.boena4.0322.818471743
755.justynka163.9952.3171.6780
756.robi1123.9932.4491.106438
757.amarylis393.9863.98600
758.Margaret_Stas3.9863.98600
759.BogusławBykowski3.9612.475935551
760.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
761.loknok13.94602.4891.457
762.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
763.jozek3.9211.5761.851494
764.a.badowski3.8521.9981.502352
765.jareczkisz3.8372.1941.279364
766.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
767.mwpch3.8222.649361812
768.ewastepien3.8201.9821.464374
769.Musial_Michalina3.8122.0941.197521
770.Magroski493.8033.60310991
771.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
772.susic3.7803.78000
773.marla3.7721.8781.477417
774.JMarchewka3.7723.77200
775.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
776.mirkania3.6742.502924248
777.nicky3.6723.258245169
778.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
779.beatpatt353.6091.8031.354452
780.tosia513.5913.59100
781.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
782.kwiech3.5753.57500
783.CaramonM3.560003.560
784.anna12643.5363.1114250
785.marwro3.5023.50200
786.asdmjs3.5002.490669341
787.Kempisty_Anna3.49202.819673
788.Kolank03.4733.1613120
789.ska83.4583.45800
790.Marcin_Z.3.4392.8690570
791.WiktorK3.4103.41000
792.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
793.RobertGóra3.4021.9001.128374
794.ambrozja1003.3572.284695378
795.ewab.3.3352.541612182
796.Darq3.3133.31300
797.bialy203.3072.374350583
798.krybas3.2982.143916239
799.lechkar3.2942.571145578
800.Dampc_Kasia3.2802.7000580
801.ostrowiecki3.2772.7924850
802.Urlich_Tomasz3.2656546351.976
803.alwierzba3.263003.263
804.leszcz3.2581.600817841
805.MonikaNJ3.2531.0062.083164
806.Nocun_Wojciech3.2493.24900
807.Zwoźniak_Andrzej3.2472.083968196
808.Pietkun_Karolina3.2443.24400
809.Olczyk_Paweł3.2231.8641.032327
810.Lukrecja3.2211.5231.272426
811.aisa3.208003.208
812.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
813.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
814.Lipka_M3.1852.290407488
815.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
816.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
817.Dane_Kasia3.158103.157
818.halmarki3.156003.156
819.Nowik_Grzegorz3.14601.6501.496
820.Mimzy3.1441.7041.147293
821.annapytel3.1308481.970312
822.Banasiak_Antolak3.1131.5951.138380
823.jertom3.1053.10500
824.jarekmadej3.0991.717978404
825.anytram3.0961.3811.361354
826.tomekov3.0811.4893311.261
827.Elżbieta_Piwińska3.0801.7281.047305
828.Tadeusz_Pilat3.038003.038
829.andrzejs323.0343.03400
830.EdwardB3.0313.03100
831.Ewa_Prejs3.0299631.793273
832.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
833.dorpaj3.0181.826621571
834.Urszula493.0143.01400
835.kasik5003.0101.881852277
836.Pitlab2.9925841.466942
837.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
838.kimar112.98212.9810
839.Świętkowski_Dariusz2.98202.9820
840.Monika_Ignatowicz2.9581.4871.113358
841.Gawski_Marcin2.95402.9540
842.piotr_nojszewski2.9441.576560808
843.majkuss2.9341.298929707
844.Kostkowski2.91696201.954
845.drrejment2.91501.7861.129
846.kasiamon2.9141.2351.304375
847.krzysf772.8991.1564901.253
848.michalina1802.8951.654864377
849.robin0002.87758902.288
850.KrystynaZadworna2.8691.763930176
851.Madzik882.8668431.823200
852.alahal2.8591.5911.2680
853.adiglowacki2.8512312.59525
854.ryszardgarncarek2.8401.573955312
855.projektpodlasie2.8262.0060820
856.Durka_Stanisław2.8232.82300
857.janusz_iwanowski2.8111.587908316
858.Tajgete2.7971.542955300
859.Stefanie_Matta2.7961.805771220
860.jbaginski2.7931.336937520
861.Markus2.7691.51601.253
862.wojtwk19122.7391.651858230
863.Jankowski_MA2.7291.69001.039
864.Miraś_Ireneusz2.719002.719
865.Edmunda2.7181.0931.6250
866.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
867.MonikaS72.6981.2801.162256
868.george2.6782.67800
869.jolantaw2.6631.695663305
870.martyna_j2.65780001.857
871.GoskaGoska2.6551.588829238
872.monika_kurek2.6421.5481.0940
873.Wojciechowska_marta2.6371841.744709
874.Marianna_Różalska2.6311.496695440
875.Irena_Monika2.6095326291.448
876.ina2.5962.59600
877.Lukasz_Kuc2.5822.58200
878.gruszczyński2.5791.422870287
879.Pawel_Jurewicz2.572132.5590
880.orzechowski_m2.5721.586708278
881.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
882.Kyjania2.55101.987564
883.zawbor2.5501.305968277
884.grzesław2.5311.368821342
885.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
886.astraIII2.5251.677387461
887.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
888.annape2.50802.303205
889.misty692.4922.14525493
890.beatabistram2.4811.312242927
891.gbryk2.4771.268949260
892.JustynaS2.4752.47500
893.KasiaD2.4702.47000
894.Kliber2.4702.47000
895.Misztal_Ewa2.4671.299962206
896.Maj_Paweł2.4652.46500
897.hagna112.4631.7920671
898.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
899.Joel_S2.4412.44100
900.Katrinson2.4291.388720321
901.Miazek2.420983848589
902.AM_Kalski2.4161.529563324
903.teresaklosinska2.4121.60979013
904.Tekla2.4092.40900
905.bronislaw_wenta2.4012.2771240
906.Rejnus2.3951.1101.2850
907.Rosslyn19882.39001.641749
908.Joniec_Henryk2.3822.38200
909.marrta2.3791121.548719
910.MagdaBilska2.366002.366
911.betka392.36002.3600
912.kokorzyc2.3561.460625271
913.snemelk2.3431.1331711.039
914.kasiulek2.3341.137954243
915.EANWhitson2.3301.113865352
916.Kafar_Marita2.3261.296812218
917.Farmer19792.3221.272756294
918.jusyd2.3171.271760286
919.JolantaN2.313211.668624
920.tpergalo2.3115195811.211
921.Hałat_Anna2.30002.103197
922.Terluk2.29796301.334
923.dzelka872.2941.241848205
924.Dobrzyńska_Anna2.2881.1841.05549
925.hykiel2.28502911.994
926.DorotaL2.283002.283
927.Tomasz_Struk2.275830450995
928.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
929.BogdanB2.2411.216886139
930.los_wiola2.2381.23397827
931.jolanta_kulinska2.237645979613
932.flo_ag2.2159421.19875
933.walkip2.206002.206
934.Elik7002.1981.4610737
935.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
936.tg3a2.1887481.4400
937.urbananna2.1622.16200
938.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
939.klaudia1996232.1451.229668248
940.kammp2.1391.156766217
941.mago24102.1311.172729230
942.Jarcun2.11264201.470
943.mariadobroslawa2.093909613571
944.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
945.bzdrodow2.0712568071.008
946.mar_markiewicz2.06501.661404
947.osaczony302.0622.06200
948.Luziński_Marcin2.0571.045226786
949.nenufar422.04801.297751
950.Kozera_Piotr2.04101.441600
951.compnet2.0404502801.310
952.BNowak2.0341.4020632
953.Jarosz_Adrian2.0312.03100
954.dasobierajuk2.029919917193
955.efunia2.02402.0240
956.Ivojag2.0226631.012347
957.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
958.GosiaLemanczyk2.0091.8130196
959.ewa.okoniewska1.9969161.0800
960.morloth1.9761.97600
961.tomnow1.9751.97500
962.annastregiel1.9671.374319274
963.DariuszHeręza1.9600996964
964.go.sien1.9521.67519978
965.valdeq1.9321.047625260
966.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
967.redie1.9161.177250489
968.nieznalski1.9141.060632222
969.Lipka_Agnieszka1.9133911.5220
970.kulik_agnieszka1.91195198862
971.kipikasza1.9101.91000
972.Molencki_Rafał1.9101.91000
973.xtedek1.9091.15022737
974.sj_sj1.9082851.6230
975.Uzfjm1.9081.030680198
976.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
977.yoake1.885889832164
978.anulka241.8831.58425346
979.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
980.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
981.JPool1.8731.057624192
982.sandy10m1.870001.870
983.terciak1.8691.130554185
984.apogorzelska1.8561.188458210
985.przemek_m1.8541.005674175
986.joanna_mironczuk1.85306061.247
987.pbacik1.849001.849
988.Barbara_Domagała1.8341.83400
989.Krzysztof_Maszkowski1.8331.83300
990.mariaro11.825001.825
991.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
992.Akszeingar1.8121.6961160
993.madzmatron1.80901.8090
994.Krasowska_Katarzyna1.802883698221
995.Woyass1.796838492466
996.Witkowska_Ewa1.7872932171.277
997.KRutko1.7859348510
998.Magdalena_Strózik1.7846361.1480
999.agusja11.783989602192
1000.krzyosiek1.7831.78300
1001.Ciszek_Artur1.7461.170447129
1002.anowi19581.7311.275296160
1003.Cynthia_Witt1.73099567560
1004.anamorf1.730723801206
1005.JSamborska1.717001.717
1006.AgnieszkaK1.7121.003548161
1007.RyszardT1.709873638198
1008.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
1009.Sobol741.701831673197
1010.krzyko1.6976801.0170
1011.Kacperm_sz1.6961.45916473
1012.pawełKa1.6911.5801110
1013.Psikus_Elzbieta1.691885358448
1014.labuska791.6915031.13850
1015.robert.kantorek1.6861.0066800
1016.StraszMarek1.675886582207
1017.EwaMolly1.6731.328238107
1018.Horg1.6721.029418225
1019.wicy1.6561.2264300
1020.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
1021.guzia281.629592932105
1022.Batory_Marcin1.622785655182
1023.Boroch_Marek1.6211.4740147
1024.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
1025.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
1026.Ewa_Hus1.6140920694
1027.camel531.614596909109
1028.maria.j.nie1.60701.6070
1029.marlena12061.6021.4998815
1030.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
1031.piotrowski791.5972522811.064
1032.Andrzej_Welsberg1.583925492166
1033.JustynaP1.559825579155
1034.ZofiaWichtowska1.542001.542
1035.JanczewskaM1.5381.0010537
1036.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1037.Sikorska_Izabela1.53601.5360
1038.Jerzy_Molski1.5369640572
1039.Płowik_Hubert1.523210888425
1040.kolaczkowska1.523823513187
1041.KesslingAnna1.522822481219
1042.romano581.515354870291
1043.maria.mazur1.514662635217
1044.mholy1.5137527610
1045.andrzej_baran1.51001.47733
1046.Jola_Zalesie1.508866459183
1047.GąskaMariusz1.49001.378112
1048.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1049.walinska.ewa1.48683762920
1050.norbibuu1.4801.48000
1051.NowakMarcin1.480289387804
1052.IrenaZGB1.477807512158
1053.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1054.tatarak311.4511.45100
1055.RoRo5001.447001.447
1056.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1057.KostekP1.426794459173
1058.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1059.Missagent01.4241.42400
1060.Krystyna.waw1.4121.41200
1061.konradus1.41101.4110
1062.rybolow1.3971.22467106
1063.Mimimi841.39570762563
1064.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
1065.Marcin_Śnioch1.385636554195
1066.jacklosi1.3771.37700
1067.Mariola_Hadryś1.373542649182
1068.dstancel1.3711.37100
1069.Peikita1.36701.3670
1070.wasiliki1.36301.3630
1071.mszatilo1.361808392161
1072.anna_wiśniewska1.357469280608
1073.Joanna521.34801.034314
1074.vnukinga1.345768460117
1075.syszol1.344001.344
1076.worwag1.342001.342
1077.sierszeng1.3381.33800
1078.Pelagiusz1.334665534135
1079.MrDzwang1.33398825788
1080.wiktor_odelsk1.333001.333
1081.Magda20001.3301.33000
1082.Darth_Simba1.327183649495
1083.AdamCA1.3241.32400
1084.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1085.Kwiatek491.312862331119
1086.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1087.achczi1.305442254609
1088.Emerald1.2991.29900
1089.Croissante1.297703485109
1090.Bezimienny121.295001.295
1091.Vasquez1.2861.28600
1092.Megabyzos1.2805350745
1093.e_furmanczyk1.2680892376
1094.sylweczka_221.258001.258
1095.julia_natalia1.2551.25500
1096.jart1.2498290420
1097.marcinguzek1.238760285193
1098.gajus811.237771317149
1099.basia1.23401.2340
1100.olka_elka1.2310967264
1101.NikosK081.2291.22900
1102.joff1.22770847544
1103.czj1.224288778158
1104.ananke19661.219629456134
1105.Frezja471.2187454730
1106.tomkarolak1.2117730438
1107.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1108.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1109.Bełc_Paweł1.2009690231
1110.Kupis_Artur1.196743287166
1111.marzanna621.1841.146038
1112.ZbLin1.1788450333
1113.Stęplowska_Anna1.166570251345
1114.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1115.Cel.Magdalena1.165579470116
1116.kcocyk1.16148957696
1117.Mroz_Anna1.159001.159
1118.mstrzelec1.155263147745
1119.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1120.tommyser1.1461.14600
1121.gumisiek1.14165139793
1122.WH1.132001.132
1123.Horizon1.1311.13100
1124.basiaps1.1291.12900
1125.tylerversluis1.1171.0140103
1126.monikatk1.1139430170
1127.pawlowska_katarzyna1.1097054040
1128.kbinka1.10801.1080
1129.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1130.roman1091.084001.084
1131.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1132.Hoch_Jacek1.08101.0810
1133.Quit1.06801.0680
1134.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1135.enora1.0683657030
1136.B_Kamil1.0651.06500
1137.Dolkenty1.0651.06500
1138.m.monika1.0641.06400
1139.wołczuch1.05979916244
1140.ewulab1.05929515515
1141.mwkmoch1.0590864195
1142.Kossowska_Ada1.0531.05300
1143.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1144.kdgs1.0458940151
1145.Banaś_Robert1.0400712328
1146.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1147.Haegele1.039001.039
1148.Bryś_Martyna1.033347364322
1149.Dawid991.03142756341
1150.SzaflikJoanka1.03001.0300
1151.Mirek801.03001.0300
1152.witek_mazuchowski1.028570318140
1153.MariaRągowska1.028669620
1154.psemik1.028595302131
1155.MaciaE1.02564529783
1156.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1157.Turaj_Halina1.00601.0060
1158.Hermanos1.0021.00200
1159.ewabo99599500
1160.Al_Mia99109910
1161.meggie990669218103
1162.karasm988297129562
1163.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1164.honorata986137661188
1165.Dylewski_Adam981518353110
1166.Paulina_K9725244480
1167.krzysztof.kazmierczak967399464104
1168.adam.nojszewski96700967
1169.bibiasta965513328124
1170.krzszcz94746242263
1171.KDudzik9467980148
1172.Rysak_Mateusz94500945
1173.Kublicki_Włodzimierz93793700
1174.JakubRutkowski927498313116
1175.Gugnacki92500925
1176.Kuba_Wojtczak924485285154
1177.Justyna_Musiejewska92345337892
1178.urluch907445283179
1179.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1180.WasniewskiTh90309030
1181.Boretti_Jerzy90344836095
1182.radekp89500895
1183.Rydzyński_Jan88708870
1184.Agnieszka_Kluzek8852260659
1185.Michalak_Mariusz8825083740
1186.matix12387008700
1187.Dzoanis8704614090
1188.arigato358682070661
1189.Kerysek86368016221
1190.Paszkowski86233044092
1191.a.brodowicz861488256117
1192.zajączek85108510
1193.Gruszczyński_Paweł84900849
1194.Kurlas_Cynthia84784700
1195.Hryniewicki_Paweł84308430
1196.ofski84148728074
1197.miedzajac8336130220
1198.jaskulka8253774480
1199.Old_Water81600816
1200.arekw81146525690
1201.Macsud80745928563
1202.Kyon80624749960
1203.Krzysztof_Fornalski805179315311
1204.Wiktor80380300
1205.Wojtek9997983334650
1206.EngelardAneta787389242156
1207.Anna_Radziszewska78200782
1208.zuzanna78078000
1209.Cichy7774922850
1210.LavinkaTrinkelson77477400
1211.HubertLacki76807680
1212.kabzinski_lukasz76400764
1213.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1214.Wiesław_F75240329950
1215.tomaszi75075000
1216.Zarzycki_Wojtek749358289102
1217.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1218.siunek74319545989
1219.MalgorzataMat7423870355
1220.robert_duszynski73873800
1221.Monika_I737656081
1222.Szostak_Marcin73526540664
1223.hollerelk73107310
1224.zmyslowska72749099138
1225.Smach_Robert72354479190
1226.majkey72146416988
1227.Tetiana72007200
1228.dopam715380212123
1229.BetiSzu71250815648
1230.sharacz70807080
1231.Amalienborg70270200
1232.urszula.chyży.zd.bartold699116325258
1233.LucjaZatorska69929433471
1234.Respondek_Nicole69369300
1235.kominiak69269200
1236.Michal_Sk69236126665
1237.harufam68806880
1238.Aneta_Fisel68439321873
1239.jeczaj68168100
1240.Morawicka_Justyna6754710204
1241.Masia67506750
1242.Nowik_Andrzej6685589515
1243.aka8366735726446
1244.jorbik66622970367
1245.pawel_k2316625470115
1246.Samorajczyk_Łucja6594272320
1247.Cwynar_Justyna6504400210
1248.Szymaniak_Piotr64864800
1249.stemo616460432214
1250.Uchymiak_Inga642425112105
1251.Dragan63800638
1252.Marszałek_Marek63606360
1253.Yaakov76265401967
1254.katgen62400624
1255.AgataMysliwskaChrostek62406240
1256.bertha61600616
1257.Pilnik_Wiktoryja6141670447
1258.Joanna_Hoffmann6125000112
1259.Lewandowski_Robert61035917576
1260.tulipan12360460220
1261.Maciek_Ufnalewski594523071
1262.JoannaL59159100
1263.AlicjaSurmacka57600576
1264.Krajewski_Eugeniusz57257200
1265.Kwiatkowski57100571
1266.Skorek_A57126224465
1267.Monika_Piras56942811625
1268.dawid2545670227340
1269.robbi8956500565
1270.ewa_marciniak5651164490
1271.Feltynowska_Grażyna559284102173
1272.dalcryz55505550
1273.Biskupska_Julia55331318258
1274.katarzyna.niedzielko54830218462
1275.Gryczewski_Witold547174245128
1276.Wyszynski_K54500545
1277.Iwona_Cierpikowska54030715578
1278.sla_zeb5400314226
1279.Augusiak_Andrzej53400534
1280.Atena4153153100
1281.szmitmat52925422649
1282.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1283.Kamiński_Janusz51329416455
1284.WaldemarG49800498
1285.Ving4972972000
1286.Katarzyna_GT49131116911
1287.DFydrych49100491
1288.Palusinski_Pawel48904890
1289.Marta_Chmielińska48748700
1290.marcin_kowal4873150406
1291.jarymi48404840
1292.Białobrzeski_Marek48200482
1293.Opalinski_Piotr4750244231
1294.Izis47500475
1295.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1296.ask47100471
1297.Dulski_Roman47000470
1298.Krawczyk_Wiesława46830212244
1299.Grodzieński_ZI46821719556
1300.Beksa459115104240
1301.Zawada_Cezary456658383
1302.Skubik_Michał45445400
1303.marek75544825314055
1304.mmama14473794820
1305.Wolnik_Joanna44044000
1306.Rostek_Wioleta43826512746
1307.mzj43722916444
1308.Chabrzyk_Piotr43643600
1309.Kubiak_Wioletta43616315258
1310.Ewa_Bodzek43124214940
1311.Beata_Załęska41925711943
1312.fiolet41618519437
1313.Mariusz_Kucharski412326860
1314.Koplinski_L40904090
1315.Kaniewska_Anna4082727354
1316.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1317.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1318.Augustynowicz_W40321214843
1319.Carolina39900399
1320.olkatom3953192056
1321.Theofilos3892790110
1322.vbstar201038800388
1323.gregorian7638521413932
1324.Wasiński_P38400384
1325.arek_nelke38203820
1326.Grazyna37900379
1327.klocek_danuta37725810118
1328.Kaffi37519814928
1329.Krzysiek.f.723751841829
1330.jaklika37413522910
1331.WiesławGajdek37300373
1332.JanNiedźwiadek37003700
1333.MT36503650
1334.herMMan36503650
1335.razare36300363
1336.Dzbik_Agnieszka36121410047
1337.Nykiel_Gracjan36136100
1338.marekzaborski36100361
1339.A.Michałowski3581881700
1340.brolly113570148209
1341.j.nykiel35500355
1342.nina35335300
1343.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1344.Skibiński_Tomasz3507724429
1345.NataliaBraun35035000
1346.Beata197734834800
1347.Grażyna34400344
1348.kooiki34115414641
1349.JoannaKwiatkowska3382361020
1350.JulieMCRSz33233200
1351.MirosławaP32900329
1352.MarSaw3281979239
1353.Michuel3251012240
1354.VValdek32300323
1355.Bogdan_Przyzycki31600316
1356.Pohl_Mateusz31203120
1357.monika51083061839231
1358.cisowianka2030300303
1359.ksieski2st30003000
1360.LilijaW29900299
1361.icecrypt29829800
1362.Jolanta672970164133
1363.stojex295268027
1364.Skrzetuski_Andrzej29200292
1365.Widłak_Aldona292222070
1366.Monika.C28915110929
1367.wlodekro2881718334
1368.Śmiech_Michał28700287
1369.maziarek28600286
1370.marzenka2771529035
1371.dgebka27513910729
1372.Anzorge_Anna27427400
1373.carmilla27100271
1374.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1375.Zwierzyniecki26911911733
1376.Budzynowski_Robert26700267
1377.szwiling2641587234
1378.aakob42611329435
1379.Przegalinski_Maciej2561078861
1380.Mariusz_Maj25625600
1381.juzekxx022491536333
1382.MrTomAsh248018068
1383.Muraszko_Tamara24711110630
1384.dauttieg24524500
1385.Nowak_Jan1922451387631
1386.Piotrowski_JP2421071350
1387.wlodekja239221018
1388.Jana237531840
1389.aelwira235193042
1390.Zadrożny_Rafał22900229
1391.majawojdalski@hotmail.com22622600
1392.wag-a22400224
1393.Mierzejewski223861370
1394.ewadd22200222
1395.katkul322102219
1396.Rzeszotek_Łukasz22002200
1397.Wiktoria22002200
1398.historyk192022000220
1399.Malinowski_Waldemar21821800
1400.Romain2151186532
1401.gil_kasia21400214
1402.Zygmunt_Zygmunt20500205
1403.sdworak20402040
1404.sadik20212010
1405.polgen7820100201
1406.dorota_bartosiewicz19900199
1407.erazmwol197016532
1408.Bobowiec_Iwona19401940
1409.Olaola11931384312
1410.Gagulski_Lukasz19219200
1411.Łuniewska_Ewa19001900
1412.Jurczak_Bartosz18518500
1413.andrzejkapron18418400
1414.TadeuszChitruszko182150320
1415.Sroka_Stanisław181975826
1416.Rogalińska_Halina180111069
1417.Bazyszyn_Liliana18000180
1418.Tomasz_Swierzb17800178
1419.Doda69178896821
1420.matt17800178
1421.BeataK17717700
1422.rotry17600176
1423.bogda2521761491116
1424.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1425.Gromadka_Tomasz17394790
1426.tomasz11731105013
1427.alfatronik216900169
1428.Galazka_Barbara165140025
1429.pawelolszewski16500165
1430.kazik4616316300
1431.eshabe16300163
1432.netsoft163684352
1433.askksa16216200
1434.dziadek_m60161010457
1435.dominikk15500155
1436.wietom15501550
1437.mchoci15215200
1438.natalia1986152994310
1439.JarekK14814800
1440.MarMat146884216
1441.swodzyński14600146
1442.m.rottenberg14400144
1443.aurora14400144
1444.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1445.Wirtualny141626514
1446.Tomasz_Fiedorek14100141
1447.Moszyńska_Paulina13203894
1448.Diana13013000
1449.kola1612900129
1450.afra5912812800
1451.basia_pol128812621
1452.anpiet12600126
1453.beatka63612508243
1454.ANDY321124654217
1455.kathylapoz12312300
1456.Papciak_Małgorzata12212200
1457.efkama11700117
1458.Gorecka_Malgosia11411400
1459.Irek_Bartkowski11000110
1460.lojka3511011000
1461.fplaton11011000
1462.vivace10901090
1463.111chris108592623
1464.PawelJ10810800
1465.bekel108593910
1466.adrianm107623213
1467.joannakov10600106
1468.Michnowicz_Alicja100652015
1469.Bozenna990990
1470.Danna8994095
1471.majaszpot980980
1472.Bea9667290
1473.jabłońska-kruszewska_a960096
1474.Ł.A.Rynkowski96502323
1475.Andrzej_Stanislaw9256036
1476.adrian.g909000
1477.WelkaGrzegorz8848373
1478.Savick870087
1479.kubajaworski848400
1480.AnuszewskaHonorata8406123
1481.marekkronikarz840084
1482.SztylerE8338396
1483.mirebella820082
1484.akamieniak8143335
1485.Sofeicz797900
1486.Potyjówka79442411
1487.Starszewska_Marta770770
1488.Izabelab767600
1489.mos_s7328441
1490.Purzyński727200
1491.Kożuchowski_Albin7106011
1492.Łuczniewski717100
1493.Berlin676700
1494.Jabłoński_Andrzej6636228
1495.Baczewski_Robert660066
1496.Hubicki_Roman600600
1497.MarcinR600060
1498.Grzegorz_Bączek590059
1499.geneo590590
1500.adriana123595900
1501.Klaus_Marcin510510
1502.skol490049
1503.Pecherska_Agnieszka4803810
1504.kaphis474700
1505.Gleinert_Karolina460460
1506.Dendrophilus440044
1507.Editche420042
1508.Górska_Jadwiga420042
1509.KrystianJan400040
1510.Bajkowski_Bartosz4003010
1511.Dubiczyńska_Maria390039
1512.Marek_Wysocki390039
1513.Marek_Krzyżanowski380038
1514.agatek1806380038
1515.Adam_Leszczyński360036
1516.jkdobro353500
1517.Seba_Piotr3214162
1518.jbstruzik290029
1519.k_skrzyp280028
1520.andrzej2511250025
1521.Antolak_Olga150015
1522.bulledesavon140014
1523.Maksymilian_Rzemiński5005
1524.kujawa_cezary2200
1525.digajewski2110
1526.TomsKi19851010
1527.rick.zalewski1100
1528.geminioctavia1100
donate
Online: 63, ver. 1.71 © 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::