geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Home page Search for surname in database Completed resources Authors of indexes Indexing in-progress How to index How to support



News


Province:


05-03-2021

Grabowo USC (WM) -- Z 1904-10,M 1904-10, indeksowała Anna Parysek
Kidów (SL) -- M 1801-25, indeksował Wacław Winczakiewicz
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1770-80, indeksowała Kasia_KP
Książ Mały (MP) -- U 1915-1916, indeksowała Renata Majewska
Mortęgi USC (WM) -- Z 1916-22, indeksowała Katarzyna Matyjas
Nowe Brzesko (MP) -- UMZ 1915-17, indeksowała Sylwia Tańcula
Skępe (KP) -- M 1909-21, indeksował Jan Berens
Sławków (SL) -- UMZ 1858-63, indeksowała A.Ch.
Szczurowa (m. Rząchowa) (MP) -- M 1871-1924, indeksowała Gosia253


04-03-2021

Andrychów (MP) -- U 1816-90 (rozszerzenie), indeksował Bartłomiej Zieliński
Brzeziny (LD) -- Z 1917, indeksowała Marysia Woźniak
Burzenin (LD) -- U 1851, indeksowała Izabela Ulanicka
Bytom-Bobrek USC (SL) -- U 1899-1900, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chorzęcin (LD) -- UZ 1832-34, indeksował Sebastian Ogrodnik
Czeladź (SL) -- M 1847 (rozszerzenie), indeksował Marcin Koźbik
Czermno (SK) -- U 1911-16, indeksował Roman Burczyk
Fałków (SK) -- Z 1766-97, indeksowała Joanna Bugajska
Głębowice (MP) -- U 1781-83, indeksował Tomasz Malata
Koniemłoty (SK) -- UMZ 1908 (rozszerzenie), indeksował Andrzej Fortuna
Kozy (SL) -- M 1786-1805, indeksował Łukasz Kominiak
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Czyżyny) (MP) -- U 1879-80, indeksowała Jabski
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Czyżyny, Łęg) (MP) -- M 1797-1819, 1865-70, indeksowała Jabski
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Łęg) (MP) -- U 1881, indeksowała Jabski
Łaznów (LD) -- UMZ 1879, indeksował Witold Jałmużna
Łososina Dolna (m. Łososina Dolna) (MP) -- U 1784-1844, indeksował AdamC
Morawica (MP) -- M 1810-52, indeksowała Aleksandra Ufir
Padew Narodowa (PK) -- U 1820-40, indeksowała Agnieszka Kluzek
Raciąż (MZ) -- U 1704-1807 (sumariusz), indeksował Krzysztof Kośnik
Raciechowice (m. Poznachowice Górne) (MP) -- U 1830-80, indeksował merdigon
Rajcza (m.Sól) (SL) -- Z 1890-1914, indeksował Mariusz Rostowski
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1895-97, indeksowała Joanna Bugajska
Szczepanowice (MP) -- M 1880-99, indeksowała Małgorzata_D
Świsłocz (BR) -- M 1807-1826, indeksował Albin Kożuchowski
Wadowice Górne (PK) -- U 1833-34, indeksował Tomasz Malata
Wierzchy (LD) -- M 1809-12,14-17, indeksował Krystian Dzikowski
Wilno św. Rafała (LT) -- M 1825-1826, indeksował Rafał Albiński
Wojnicz (m. Wojnicz i inne wsie) (MP) -- U 1794-1801, indeksowała Agnieszka Ratajczak
Zagnańsk (SK) -- UM 1699-1770, Z 1743-70 (uzupełnienie), indeksowała Krystyna Maćko


03-03-2021

Bochnia (m. Podedworze) (MP) -- M 1827-53, indeksowała Incognito
Chełmonie (KP) -- U 1837-74, indeksował Kamil Krasinski
Ciepielów (MZ) -- UMZ 1895-1905, indeksował Bartłomiej Zieliński
Czeladź (SL) -- M 1846 (rozszerzenie), indeksował Marcin Koźbik
Głębowice (MP) -- U 1784-86, indeksował Tomasz Malata
Hańczowa (gr.-kat.) (MP) -- U 1784-1815, indeksował JanKarJas3
Kazanów (MZ) -- M 1931-37, indeksował Bartłomiej Zieliński
Kosów Lacki (MZ) -- M 1901, indeksowała Ewa Dybowska
Kruszwica (KP) -- Z 1699-1700,02-03,05-08,16-18,20-23,27,31,40, indeksował Janson
Liw (MZ) -- M 1903-15, indeksował Wilhelm Hałys
Lubecko (SL) -- U 1842-46, indeksowała Maria Rogalska
Niedzbórz (MZ) -- U 1883-85, indeksował Jan Wojtkiewicz
Nowogród (KP) -- M 1809-13, indeksował Kamil Krasinski
Ruda Śląska-Godula-Godullahütte USC (SL) -- U 1906 ; M 1900-06, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Skrzynno (MZ) -- U 1790-97, M 1766-1812, indeksował Egbert Małecki
Szydłowiec (MZ) -- Z 1849-50, 90, indeksował Mikołaj Wilk
Tymienica (MZ) -- M 1935-44, indeksował Bartłomiej Zieliński
Zwinogródka (UK) -- M 1781-1826, indeksował Łukasz Pezdan


02-03-2021

Chlina (SL) -- Z 1865-67, indeksował Jarosław Nawrot
Głębowice (MP) -- U IX.1776-80, indeksował Tomasz Malata
Jasionka (PK) -- U 1855-1902 (aktualizacja), indeksowała Monika Węgrzyn
Jawornik Polski (PK) -- UMZ 1849-94 (skrajne), indeksowała Aleksandra Bury
Jedwabne (PL) -- Z 1920-26, indeksował Piotr Laskowski
Jedwabne (PL) -- U 1897-1903, indeksował Grzegorz Nowik
Kruszwica (KP) -- U 1663- 66,68-72,77-1727 ;Z 1760-69,71-79, indeksował Janson
Nowogród (PL) -- U 1833, indeksowała Bożena Prymus
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1841-45, indeksował Norelik
Przedecz ewang. (WP) -- Z 1848-1860, indeksowała Bożena Wawrzków
Ruda Śląska-Godula-Godullahütte USC (SL) -- U 1904-05, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Stawiski (PL) -- 1925-31, indeksował Grzegorz Nowik
Strzegowa (MP) -- U 1916-19, indeksowali J.B. Struzik, weryf. Krzysztof Imiołek
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1835-1843, indeksował Henryk Machnik
Suszec (SL) -- UM 1715-72, indeksował Wojciech Gąsior
Szczurowa (m. Rząchowa) (MP) -- Z 1748-1922, indeksowała Gosia253
Wielowieś (SL) -- M 1886-1900, indeksowała Karina Frank
Zakroczym (MZ) -- UMZ 1914, indeksował Łukasz Kucharski


01-03-2021

Bielsko-Biała-Straconka (SL) -- U 1870-83, indeksował Łukasz Kominiak
Błotnica (MZ) -- M 1897-99, indeksował Labcio402
Borkowice (MZ) -- M 1881-97, indeksował Grzegorz Świerczyński
Budyłów (UK) -- UMZ 1878-85, indeksowała Olga Brudzyńska
Cudnów (UK) -- U 1827, indeksowała Dorota Żyłko
Czaniec (SL) -- U 1864-68, indeksowała Honorata Nalborczyk
Dąbie Kujawskie (KP) -- Z 1830-59, indeksował Jan Berens
Dobromil (UK) -- M 1832-51, indeksowała Natalia Bratkowska
Gąbin (MZ) -- Z 1822-25, indeksowała Elżbieta Sieczkowska
Głogów Małopolski (m. Wólka Głogowska) (PK) -- U 1786-1862, indeksował Krzysztof Gruszka
Goryń (MZ) -- M 1878-89, indeksował Labcio402
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1819, indeksował Arkadiusz Śliwiński
Inowrocław św.Mikołaja (KP) -- U 1820-21, indeksowała Justyna Lewandowska
Kolno (PL) -- U 1826-31, indeksowała Anna Grzybowska
Koziegłówki (SL) -- Z 1801-30, indeksował Sławomir Bińczak
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Ruszcza, Wola Rusiecka, Kępa Rusiecka, Wadów) (MP) -- U 1850-70, indeksował Leszek Matuszek
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (m. Bielany, Kraków, Olszanica, Wola, Zwierzyniec) (MP) -- M 1829-33, indeksowała Agnieszka5995
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (m. Kraków) (MP) -- M 1848-50, indeksowała Agnieszka5995
Lejpuny (LT) -- U 1806-1812, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Łętkowice (MP) -- U 1790-91, 1869-74, 76; M 1791, 1869-76; Z 1790-91, 1869-76, indeksowała Gabriela Bielawska
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- M 1883-90, indeksowała Barbara Sznober
Morawica (MP) -- U 1770-72, indeksował merdigon
Nowogród (PL) -- SkZ 1826-30, indeksował Waldemar Chorążewicz
Olszew (BR) -- UMZ 1797-1818 z lukami, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Ostrowo gm.Gniewkowo (KP) -- U 1903-24, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Ottynia (UK) -- UMZ 1831-36, indeksował Grzegorz Żychowski
Przybynów (SL) -- U 1819-21 ;M 1831;Z 1817-19, indeksowała Mirka Lachowska
Rybno (MZ) -- M 1920, indeksowała Renata Florczak
Szydłowiec (MZ) -- U 1921, M 1941, Z 1848, 77, 85, 89, indeksował Mikołaj Wilk
Węgrzynowo (pow. makowski) (MZ) -- M 1868-73, indeksowała Grażyna Nowak
Węgrzynowo (pow. makowski) (MZ) -- M 1826-42, indeksowała Bożena Prymus
Wilkowice(pow.bielskie) (SL) -- Z 1834-50, indeksował Łukasz Kominiak
Zabrzeg (SL) -- Z 1890-1914, indeksował Łukasz Kominiak
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- UZ 1868-77, indeksowała Marianna Paszek
Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- MZ 1870-75, indeksowała Danuta Danecka
Żurominek (MZ) -- U 1877-80, indeksował Jan Wojtkiewicz


28-02-2021

Baranów Sandomierski (m. Smykle, Dudy, Knapy, Przewóz) (PK) -- UM 1819-60 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Bełchatów (mojż.) (LD) -- Z 1930-32, indeksował Marcin Dobrzyński
Biała Rawska (LD) -- U 1848, indeksował Bogusław Nagórski
Brzeziny (LD) -- UM 1917, indeksowała Marysia Woźniak
Chęciny (SK) -- U 1871-75 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Cmolas (m. Zarębki) (PK) -- U 1826-60 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Dworszowice Kościelne (LD) -- U 1897-1912, indeksowała Iwona Tomaszewska
Grabowo USC (WM) -- U 1908-1910, indeksowała Ania Parysek
Kazanów Nowy (SK) -- USk 1911-14, indeksował Dariusz Laskowski
Kolbuszowa (m. Werynia) (PK) -- M 1798-1859 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Kolno (PL) -- U 1843, 66-67, 69-70 Z 1832-33, indeksowali Jolanta Zielińska, Wanda Skibińska, Marta Wojciechowska, Waldemar Chorążewicz
Kolno (PL) -- U 1864, indeksowała Anna Kiełczykowska
Kraków-Bieżanów Narodzenia NMP (m. Bieżanów) (MP) -- U 1856-70, indeksowała Wanda Zgud
Krasnystaw (LB) -- M 1921-1925, indeksował Krzysztof Zochniak
Książ Mały (MP) -- Z 1918-19, indeksowała Renata Majewska
Miechocin (m. Chmielów) (PK) -- UM 1786-1836 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Mortęgi USC (WM) -- M 1916-1922, indeksowała Katarzyna Matyjas
Nowogród (PL) -- U 1813/14 (aktualizacja), 27, 29, 34, indeksowali Wanda Skibińska, Bożena Prymus, Anna Krajewska, Waldemar Chorążewicz
Oleszyce (PK) -- UMZ 1839, indeksował Magdalena Kornafel-Pajda
Płock-Radziwie (MZ) -- M 1852-57, indeksowała Grażyna Nowak
Proszowice (MP) -- M 1939-40; Z 1942-45, indeksował Wojciech Nowiński
Radzanów (pow. mławski) (MZ) -- M 1700-1807 (skorowidz), indeksował Jan Wojtkiewicz
Rogów (SK) -- UMZ 1861-73, indeksowała Jolanta Sowa
Rudlice (LD) -- UMZ 1857-64, indeksowała Grażyna Stasiak
Rzyszczów (UK) -- UMZ 1826-51 (skrajne), indeksował Łukasz Pezdan
Skała (MP) -- M 1904-12 (rozszerzenie), indeksował Grzegorz Madej
Skała (MP) -- M 1902-03, indeksował Grzegorz Madej
Szczurowa (MP) -- Z 1667-1742 (daty skrajne), indeksowała Gosia253
Świlcza (PK) -- U 1905-07, indeksował Zbigniew Surmacz
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- M 1914, indeksowała Incognito
Warszawa ASC Cyrkuł IV (WA) -- Z 1824, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Wojciechowice (SK) -- M 1914-19, indeksował Tadeusz Łukaszek
Żółkiew (gr.-kat.) (m. Turynka) (UK) -- M 1845-79 (skrajne), Z 1845-49, indeksowała Danuta Danecka


27-02-2021

Baranów Sandomierski (m. Smykle, Durdy, Knapy) (PK) -- Z 1803-22, indeksowała Heather Pedersen
Bochnia (m. Podedworze) (MP) -- M 1811-26, indeksowali Incognito, weryf. Renata Majewska
Chełm Śląski (SL) -- U 1828-37; Z 1830-46, indeksowała Monika Mendrela
Dzisna (BR) -- UMZ 1830-1847, indeksowała Barbara Jakubik
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Czyżyny, Łęg) (MP) -- Z 1865-80, indeksowała Jabski
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Mogiła) (MP) -- U 1802, indeksowała Jabski
Remigoła (LT) -- MZ 1805-1810, indeksowała Marck57
Trzęsówka (m. Siedlanka) (PK) -- U 1852-68, indeksował Bartłomiej Babiarz
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1925, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1920, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1801-04, indeksował Rafał Albiński
Żywiec-Saybuch (SL) -- Z 1826-48, indeksował Łukasz Kominiak


26-02-2021

Barcice (m. Barcice) (MP) -- U 1785-1812 (aktualizacja), indeksowała Viera Dušinská
Barcice (m. Barcice) (MP) -- U 1813-27, 30-39, indeksowała Viera Dušinská
Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1841-45, indeksował andrzej27
Domosławice (m. Biskupice) (MP) -- M 1786-98, 1800-39, indeksowała Małgorzata_D
Domosławice (m. Charzewice) (MP) -- M 1787-1839, indeksowała Małgorzata_D
Domosławice (m. Domosławice) (MP) -- M 1786-1826, 28-39, indeksowała Małgorzata_D
Domosławice (m. Faliszowice) (MP) -- M 1786-97, 99-1839, indeksowała Małgorzata_D
Domosławice (m. Melsztyn, Zawada) (MP) -- M 1785-1839, indeksowała Małgorzata_D
Gąbin (MZ) -- U 1871, indeksowała Elżbieta Dąbrowska
Gierzwałd USC (WM) -- M 1893-1902, indeksowała Izabela Czaplińska
Mortęgi USC (WM) -- Z 1911-1915, indeksowała Kasia Matyjas
Nacza (BR) -- U1811-1814, indeksowała ewabe
Nowy Sącz (m. Chruślice, Falkowa, Grabowa, Gołąbkowice, Nowy Sącz, Rożkowice, Załubińcze) (MP) -- U 1890-1900, indeksowała Aleks.K
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1836-40, indeksował Norelik
Raduń (BR) -- M 1798, 1827, 1835, 1834(aktualiz.), indeksował Sławomir Rudziecki


25-02-2021

Bochnia (m. Bochnia, Podedworze, Trinitas, Wójtostwo) (MP) -- M 1819, 22-36, indeksowała Agnieszka5995
Bochnia (m. Chodenice) (MP) -- M 1822, 24-36, indeksowała Agnieszka5995
Bochnia (m. Kolanów) (MP) -- M 1828, 31-33, 35-36, indeksowała Agnieszka5995
Bochnia (m. Wolanów) (MP) -- M 1826-27, 29-30, 34, indeksowała Agnieszka5995
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1850-52, indeksował Stanisław Jegier
Daleszyce (SK) -- M 1709-51, indeksował Andrzej Gawlik
Dubiecko (gr.-kat.) (PK) -- UMZ 1844-71, indeksowała Aleksandra Bury
Florynka (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1903-16, indeksowała Halina Żabczak
Golub (KP) -- Z 1839-58, indeksował Kamil Krasinski
Góry Pińczowskie (SK) -- U 1910-11, Z 1871-75, indeksowała Anna Kasprzyk
Jawornik Polski (PK) -- UMZ 1834-52, indeksowała Aleksandra Bury
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- U 1796-1800, indeksował aqkis
Kraków św. Anna (MP) -- U 1850-70, indeksowała Agnieszka5995
Książ Mały (MP) -- Z 1915-17, indeksowała Renata Majewska
Liszki (MP) -- M 1834, indeksowała Patrycja Adamus
Miechów (MP) -- U 1829-34, indeksowała Urszula Pogoń
Morawica (MP) -- U 1700-01, indeksowali Incognito
Połajewo (KP) -- U 1812-18 (rozszerzenie), indeksował Janusz Królikowski
Promna (MZ) -- UZ 1914-17, indeksowała Aleksandra Piętak
Przecław m. Łączki Brzeskie (PK) -- M 1821-30, indeksował Łukasz Fajfrowski
Radziechów m. Korczyn, Józefów, Dmytrów (UK) -- U 1785-1857 (skrajne), indeksowała Zofia Kusztal
Szczurowa (MP) -- U 1785-1800, indeksowała Katarzyna Nalazek
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- Z 1820, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa św. Augustyn (WA) -- Z 1923-25, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa św. Barbara (WA) -- Z 1928, indeksowała Ewa Rembikowska
Włocławek (KP) -- M 1895-96, indeksowała Barbara Lendzon
Woźniki-Woischnik (SL) -- M 1830-39, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zawichost św.Trójcy (SK) -- M 1737-85, indeksował Marek Lawenda


24-02-2021

Cerekiew (MZ) -- U 1873-76, indeksował Marianna Paszek
Cudnów (UK) -- UMZ 1836, indeksowała Dorota Żyłko
Czermin m. Ziempniów (PK) -- U 1876-1922, indeksował Krzysztof Naróg
Dobrzyków (MZ) -- Z 1897-1902, indeksował Tomasz Bogiel
Gierzwałd USC (WM) -- Z 1918-1919,1921-1926,1930, indeksowała Izabela Czaplińska
Gowarczów (SK) -- UMZ 1830-33, indeksował Andrzej Kalski
Gójsk (MZ) -- U 1880-99, indeksowała Mary Ann Graham
Indura (BR) -- M 1769-1796, indeksował Albin Kożuchowski
Kijów (UK) -- MZ 1829-30, indeksowała Maria Dubiczyńska
Kraków św. Florian (MP) -- Z 1871, indeksował merdigon
Książ Mały (MP) -- M 1915-19, indeksowała Renata Majewska
Łętkowice (MP) -- U 1864-1904; MZ 1862-99 (daty skajne), indeksowała Gabriela Bielawska
Magnuszew (MZ) -- Z 1856-59, indeksował Labcio402
Narol (PK) -- UMZ 1818,23,25,54-64, indeksował Jerzy Nowosielski
Nowa Wilejka (LT) -- U 1914-1915, indeksował Artur Wilkicki
Połajewo (KP) -- U 1821-22 (rozszerzenie), indeksował Janusz Królikowski
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska, Uszwica) (MP) -- M 1851-65, indeksował merdigon
Sławków (SL) -- U 1881 (rozszerzenie), indeksowała A.Ch.
Strzygi (KP) -- Z 1833-37,44-49, indeksował Kamil Krasinski


23-02-2021

Bochnia (m. Podedworze) (MP) -- M 1787-1810 (daty skrajne), indeksowali Incognito, weryf. Renata Majewska
Brzeźnio (LD) -- UZ 1869-86, indeksowała Urszula Świerczyńska
Czerniowce obwód winnicki (UK) -- UMZ 1911, indeksował Bogusław_Wojciech
Dąbie Kujawskie (KP) -- Z 1860-90, indeksował Jan Berens
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- Z 1886-90, indeksował Tomasz Chamerski
Łódź-Mileszki (LD) -- U 1899-1900, indeksowała Izabela Ziobro
Nakło nad Notecią św. Wawrzyńca (KP) -- Z 1931-33, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Niegowa (SL) -- M 1769-1807, indeksowała Mariadobrosława
Osiek (pow.brodnicki) (KP) -- U 1785-99, indeksował Jarosław Cendrowski
Ottynia (UK) -- UMZ 1849-55, indeksował Grzegorz Żychowski
Skierniewice (LD) -- Z 1915-16, indeksowała mariamikołaj
Szczyrzyc (m. Dobroniów, Gruszów, Godusza) (MP) -- U 1853-1901, indeksował Krzysztof Płonka
Świlcza (PK) -- U 1902-04, indeksował Zbigniew Surmacz
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1921, 24, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1930-31, indeksowała Justyna Jaźwińska
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- SkU 1907, indeksował Artur Lewandowski
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- U 1898, indeksował Igor Kosiuga
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1864, indeksował Zbigniew Rostkowski
Warszawa św. Krzyż (WA) -- SkU 1901, 14, 16-18 SkZ 1902, indeksował Artur Lewandowski
Warszawa św. Trójca (prawosł.) (WA) -- U 1910, indeksowała Natalia Opiłowska
Zabierzów m. Racławówka (PK) -- M 1876-97, indeksował mkkmilek
Zborówek (SK) -- Z1909-18Sk, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Zbyszyce (m. Zbyszyce) (MP) -- U 1829-51, indeksował Mateusz Dunikowski


22-02-2021

Bochnia (m. Trinitatis) (MP) -- M 1786-96 (daty skrajne), indeksowali Incognito, weryf. Renata Majewska
Bochnia (m. Wójtostwo) (MP) -- M 1787-96 (daty skrajne), indeksowali Incognito, weryf. Renata Majewska
Bogurzyn (MZ) -- U 1894-96, indeksował Jan Wojtkiewicz
Brzeźnica k.Dębicy m.Pustków (PK) -- U 1899-1901, indeksował Łukasz Majewski
Cmolas m. Zarębki, Mechowiec (PK) -- UZ 1809-25 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Dobromil (UK) -- U 1869-71, indeksowała Natalia Bratkowska
Domosławice (m. Charzewice, Melsztyn) (MP) -- M 1841-59, indeksowała Małgorzata_D
Domosławice (m. Domosławice, Biskupice Melsztyńskie) (MP) -- M 1840-58, indeksowała Małgorzata_D
Domosławice (m. Faliszowice, Zawada) (MP) -- M 1840-59, indeksowała Małgorzata_D
Falęcin USC (KP) -- M 1910-17, indeksował Daniel Dronka
Grabowo USC (WM) -- U 1904-1907, indeksowała Ania Parysek
Koropiec (UK) -- UMZ 1817-18, indeksował Wojciech Matuszewicz
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Łuczanowice, Dojazdów, Krzysztoforzyce) (MP) -- U 1839-40, 49-70, indeksował Leszek Matuszek
Krasnystaw (LB) -- M 1914-1920, indeksował Krzysztof Zochniak
Morawica (MP) -- U 1775-79, indeksował merdigon
Mortęgi USC (WM) -- M 1911-1915,U 1909-1913, indeksowała Katarzyna Matyjas
Muśniki (LT) -- Z 1861-78, indeksowała Marta Bałażak
Ostrowce (SK) -- M 1797-11, indeksował Mariusz Seidel
Remigoła (LT) -- U 1805-10, indeksowała Marck57
Rohotna (BR) -- UMZ 1797-1818, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Skrzyno (MZ) -- U 1766-89, indeksował Egbert Małecki
Szumsk (LT) -- UMZ 1802-18, indeksowała Bożena Tylingo
Szydłów (SK) -- U 1915-16, indeksował Edward Jabłoński
Świerże (LB) -- U 1821-1826, indeksowała Bożena Krajewska
Wojciechowice (SK) -- U 1914-18, indeksował Tadeusz Łukaszek


21-02-2021

Cerekiew (m. Okulice) (MP) -- U 1863-67, indeksowała Renata Majewska
Chrostkowo (KP) -- Z 1875-84, indeksował Maciej Lisiński
Czaniec (SL) -- U 1859-63,82, indeksowała Honorata Nalborczyk
Gąbin (MZ) -- U 1870, indeksowała Elżbieta Dąbrowska
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1818, indeksował Arkadiusz Śliwiński
Katowice-Bogucice św.Szczepana (SL) -- U 1800-08, indeksowała Barbara Wiechuła
Kazanów Nowy (SK) -- U 1905-06, indeksował Dariusz Laskowski
Kazuń Nowy (mennonici) (MZ) -- U 1842-45, indeksował Daniel Foote
Koropiec (UK) -- UMZ 1816, indeksował Wojciech Matuszewicz
Kórnik (WP) -- M 1849-71, Z 1866-68, indeksowała Danuta Danecka
Kruszyny (KP) -- U 1806-11, indeksował Krzysztof Kaminski
Lisów (SK) -- Z 1858, indeksował Marcin Śnioch
Lubawa USC (WM) -- M 1874-1914 (uzupełnienie), indeksowała Donata Stremplewska
Magnuszew (MZ) -- Z 1855, indeksował Labcio402
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- M 1877-82, indeksowała Barbara Sznober
Mysłowice-Krasowy USC (SL) -- M 1874-90 (rozszerzenie), indeksowała Ilona Grodoń
Okulice (m. Okulice) (MP) -- U 1900-04, indeksowała Renata Majewska
Oleksin (MZ) -- Z 1861-65, indeksowała Anna Ornoch
Ostrowce (SK) -- U 1807-11, indeksował Mariusz Seidel
Poręba Górna (MP) -- UMZ 1850-55, indeksowała Anna Urgacz-Szczęsna
Radom św. Jana Chrzciciela (MZ) -- Z 1924, indeksował Mikołaj Wilk
Ruda Śląska-Godula-Godullahütte USC (SL) -- U 1903 , indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Siemianowice Śląskie-Michałkowice USC (SL) -- U 1874-1919, indeksował Michał Cuber
Szreńsk (MZ) -- UZ 1852-60, indeksowała Krystyna Malik
Tarnów (m. Krzyż) (MP) -- U 1880-1900, indeksował Mieczysław Maziarski
Wilkowice(pow.bielskie) (SL) -- Z 1802-48, indeksował Łukasz Kominiak
Żurominek (MZ) -- M 1865 (rozszerzenie), indeksował Jan Wojtkiewicz


20-02-2021

Bogdanów (LD) -- U 1913, indeksowała Bożena Rasmussen
Brzeziny (LD) -- Z 1916, indeksowała Marysia Woźniak
Chełmce (SK) -- M 1921, indeksował Roman Burczyk
Chorzęcin (LD) -- UZ 1831, indeksował Sebastian Ogrodnik
Jeżewo (pow.świecki) (KP) -- U 1866-68, indeksowała Wioletta Schiedel
Katowice-Kattowitz USC (SL) -- M 1874-84, indeksował Aleksander Kunsdorf
Kazanów Nowy (SK) -- SkU1907-10 , indeksował Dariusz Laskowski
Kraków Katedra (Wawel) (MP) -- U 1759-1830, indeksowała KasiaKP
Kruszyny (KP) -- Z 1774-78,84-1810, indeksował Jarosław Cendrowski
Krzeszowice (MP) -- M 1626-31, indeksowali Apis, weryf. Renata Majewska
Łąka m. Łukawiec (PK) -- U 1864-70, indeksowała Artsanon
Łódź św. Franciszek (mariawici) (LD) -- MZ 1912-15, indeksowała Izabela Ziobro
Padew Narodowa (PK) -- U 1851-70 (aktualizacja), indeksowała Agnieszka Kluzek
Ruda Śląska-Godula-Godullahütte USC (SL) -- U 1902, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Ruda Śląska-Kochłowice-Kochlowitz USC (SL) -- U 1903-06 ;M 1900-06, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Ruda Śląska-Wirek-Antonienhütte USC (SL) -- Z 1900-06, indeksowała Susanne Malinowsky
Rzgów (LD) -- MZ 1917-25, indeksowała Ilona Gieras
Sławno (LD) -- U 1907, indeksował Marcin Dobrzyński
Szczyrzyc (m. Słupia) (MP) -- M 1786-1906, indeksowała Ela Synowiec
Świlcza (PK) -- U 1899-1901 , indeksował Zbigniew Surmacz
Tarnopol m. Kupczyńce (UK) -- U 1857-65, indeksował Siberian65
Tarnów (m. Krzyż) (MP) -- U 1856-79, indeksował Mieczysław Maziarski
Zborówek (SK) -- SkM 1909-18, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1876-80, indeksował Romulad Szymanek
Żytniów (OP) -- UMZ 1835-44, indeksowała Marzanna Kempska


19-02-2021

Bieliny Kapitulne (SK) -- M1797-1810, indeksował Maciej Głowacki
Czermno (SK) -- U1906-10, indeksował Roman Burczyk
Lędziny (SL) -- UMZ 1873-74, indeksował Krzysztof Kosteczko
Padew Narodowa (PK) -- U 1841-49, indeksowała Agnieszka Kluzek
Zabrze św.Andrzeja Apostoła (SL) -- Z 1861-73, indeksowała Barbara Wiechuła


18-02-2021

Baranów Sandomierski m. Przewóz, Durdy (PK) -- UM 1803-26 (daty skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Cmolas m. Zarębki (PK) -- M 1829-60 (daty skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Grabowo USC (WM) -- MZ 1900-03, indeksowała Ania Parysek
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1831-40, indeksowała Kasia_KP
Mortęgi USC (WM) -- Z 1905-10, indeksowała Katarzyna Matyjas
Pluskowęsy (KP) -- U 1824-84, indeksował Kamil Krasinski
Rogów (SK) -- UMZ1851-60, indeksowała Jolanta Sowa
Sędziszów (SK) -- UMZ1901-10, indeksował Jerzy Grzegorz
Uście Solne (MP) -- Z 1805-64 (daty skrajne), indeksowała Katarzyna Nalazek
Wolbrom (MP) -- U 1905 (aktualizacja), indeksował Scowron


17-02-2021

Bądkowo (KP) -- U 1907-08,10-17; M 1917, indeksował Jan Berens
Chęciny (SK) -- U1866-70 (rozsz.), indeksował Edward Jabłoński
Chlewo pow. sieradzki (LD) -- M 1684-1709,77-99 (lata skrajne), indeksował SlawomirB
Chorzęcin (LD) -- UZ 1830,35, indeksował Sebastian Ogrodnik
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- Z 1880-85, indeksował Tomasz Chamerski
Domosławice (MP) -- M 1860-79, indeksowała Małgorzata_D
Kijów (ewang.) m. Biała Cerkiew (UK) -- U 1853-70 (daty skrajne), indeksowała Maria Dubiczyńska
Kosów Lacki (MZ) -- U 1900, indeksowała Ewa Dybowska
Kruszyny (KP) -- U 1773-1805 (rozszerzenie), indeksował Jarosław Cendrowski
Łączki Kucharskie m. Glinik (PK) -- Z 1909-25, indeksował Szymon Król
Magnuszew (MZ) -- Z 1854, indeksował Labcio402
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- M 1872-76, indeksowała Barbara Sznober
Mścibów (BR) -- UMZ 1819-1825, indeksowała Wilnianka
Oleszyce (PK) -- UMZ 1818-65 (daty skrajne), indeksował Jerzy Nowosielski
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1831-35, indeksował Norelik
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska, Uszwica) (MP) -- M 1830-50, indeksował merdigon
Przedbórz (LD) -- UMZ 1875-77, indeksowała Krystyna Stanisławska
Przeworsk m. Rozbórz (PK) -- U 1787-1850, M 1787-1889, indeksował Mieczysław Maziarski
Ptkanów (SK) -- Z 1916-36, indeksowała Katarzyna Grochal-Tondyra
Remigoła (LT) -- UMZ 1802-1804, indeksowała Marck57
Sieradz-Męka (LD) -- U 1890, indeksował Wojciech Pawlica
Stary Sambor (UK) -- M 1858-88, indeksowała Natalia Bratkowska
Studzionka-Staude (SL) -- UMZ 1828-74, indeksował Wojciech Gąsior
Wilno Wszystkich św. (LT) -- U 1878, indeksowała Bożena Tylingo
Wolbrom (MP) -- U 1905, indeksował Scowron
Wysokie Koło - Regów (MZ) -- U 1861-80, indeksowała Dorota Kober


16-02-2021

Besko (PK) -- U 1890-1908, Z 1890-97, indeksował Grzegorz Zuzak
Choceń (KP) -- U 1911-14, indeksował Jan Berens
Cudnów (UK) -- UMZ 1835, indeksowała doris79
Drwalew (MZ) -- UMZ 1876-80, indeksowali Jolanta Jarosz-Hryniewicz, Olgierd Hryniewicz
Gąbin (MZ) -- Z 1819-21, indeksowała Elżbieta Sieczkowska
Gąbin (MZ) -- U 1869, indeksowała Elżbieta Bieske-Dąbrowska
Goworowo (MZ) -- U 1910-12, indeksowała Linda Aguilar
Imielin USC (SL) -- M 1904-13, indeksowała Ilona Grodoń
Jawornik Polski (PK) -- Z 1782-1832, indeksowała Aleksandra Bury
Kraszewo (MZ) -- Z 1796-99, indeksował Robert Smach
Lubecko-Lubschau (SL) -- U 1885-89, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Miechów (MP) -- U 1902, indeksowali Anna Baranek-Urban, weryf. Urszula Pogoń
Miechów (MP) -- U 1858-60; Z 1829-30, 1853-55, indeksowała Urszula Pogoń
Piotrowice (MP) -- U 1879-89, indeksowała Joanna Maślanek
Przybynów (SL) -- U 1818, indeksowała Mirosława Lachowska
Sokołów (pow.gostyniński) (MZ) -- UMZ 1892-94, indeksowała Joanna Bugajska
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1821-23, 28, indeksował Henryk Machnik
Szydłowiec (MZ) -- Z 1875-76, indeksował Mikołaj Wilk
Świlcza (PK) -- U 1891-94 (aktualizacja), indeksował Zbigniew Surmacz
Warszawa-Marymont MB Królowej Polski (WA) -- UMZ 1910, indeksowała Ewa Wojciechowska
Woźniki-Woischnik (SL) -- U 1815-19, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zbelutka (SK) -- SkZ 1900-33 , indeksował Wojciech Liśkiewicz
Żurominek (MZ) -- U 1855-59 (rozszerzenie), indeksował Jan Wojtkiewicz


15-02-2021

Baranowo (MZ) -- MZ 1921,28,30,32,35 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Prymus
Brzeźnica k.Dębicy m.Pustków (PK) -- U 1896-98, indeksował Łukasz Majewski
Cudnów (UK) -- UMZ 1831, indeksowała doris79
Czaniec (SL) -- U1882-83, indeksowała Honorata Nalborczyk
Kraków-Bieżanów Narodzenia NMP (m. Przewóz, Rżąka, Rybitwy) (MP) -- U 1850-1855, indeksowała Wanda Zgud
Krzeszowice (MP) -- M 1603, 1605-1621, indeksowali Apis, weryf. Renata Majewska
Lędziny (SL) -- UMZ 1870-72, indeksował Krzysztof Kosteczko
Olbierzowice (SK) -- Z1864-1877, indeksował Mieczysław Stępień
Polanka Wielka (MP) -- U 1813-1814, 1879, 1891, indeksował bobik4000
Skarżysko Kamienna - Bzin (SK) -- U1896-1902, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Strumień (SL) -- U 1784-89,91-1859;M 1785-86,88-91,93,97,99-1800,04,06,08-13,17-18,22-23,27-30,32,34,36-49,51,53,55-58 ; Z 1785-95,97-1859, indeksował Łukasz Kominiak
Stryjówka (UK) -- UMZ 1835-41, indeksował Bezdzik
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1847-1848, indeksował Henryk Machnik
Szczurowa (MP) -- M 1872-1902, indeksowała Gosia253
Szczyrzyc (m. Krasne, Lipie) (MP) -- M 1784-1894, indeksowała Ela Synowiec
Święta Lipka (WM) -- U 1740-1759, indeksował Robert Połubiński
Świlcza (PK) -- U 1895-98, indeksował Zbigniew Surmacz
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1923, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1916, indeksowała Justyna Jaźwińska
Warszawa św. Trójca (WA) -- M 1905-06, indeksował Adam Rozenau


14-02-2021

Bąkowa Góra (LD) -- Z 1888-97, indeksował Mariusz Majchrzak
Bienica (BR) -- U 1830-1832, indeksował Artur Wilkicki
Bobrowo (KP) -- U 1878-90, indeksował Jarosław Cendrowski
Inturki (LT) -- M 1798-1831, bez 1818, indeksował Artur Wilkicki
Kałów (LD) -- UMZ 1823-30, indeksował Henryk Dąb
Katowice-Kattowitz USC (SL) -- M 1910-13, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Kidów (SL) -- UMZ 1860-63, indeksował Wacław Winczakiewicz
Kozienice (MZ) -- U 1690-1748, 1752-64, 1770-73, M 1690-96, 1698-1711, 1713-1721, 1739-50, 1752-59, 1761-72, Z 1792-96, indeksowała Joanna Maślanek
Krewo (BR) -- U 1831-1832, indeksował Artur Wilkicki
Kroże (LT) -- U 1656-1658, 1666-1671, indeksował Artur Wilkicki
Krzeszów (prawosł.) (PK) -- M 1875-1914, indeksowała Jolanta Łokaj
Łobudzice (LD) -- UZ 1896-1907, indeksował Jacek Kundzik
Łosk (BR) -- U 1802-1831, indeksował Artur Wilkicki
Narzym-Wildenau (WM) -- M 1897-98, indeksował Jan Wojtkiewicz
Połajewo (KP) -- UZ 1820;M 1820(rozszerzenie), indeksował Janusz Królikowski
Radoszyce (SK) -- U1853, MZ1853-1854, indeksował Jan Krzak
Ruda Śląska-Kochłowice-Kochlowitz USC (SL) -- U 1900-02, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Skierniewice (LD) -- M 1915-18,29, indeksowała mariamikołaj
Trzęsówka m. Siedlanka (PK) -- U 1822-48, 1850-51, indeksował Bartłomiej Babiarz
Widzieniszki (LT) -- Z 1799, indeksował Artur Wilkicki
Żośle (LT) -- U 1739-1757, 1773-1780, indeksował Artur Wilkicki
Żurominek (MZ) -- U 1884-87, indeksował Jan Wojtkiewicz
Żychlin (LD) -- MZ 1940 (uzup.), indeksował Antoni Burzyński


13-02-2021

Aleksandrowo (prawosł.) (MZ) -- U 1846, 1861-62, indeksował Marcin Dobrzyński
Cmolas (PK) -- Z 1821-39, indeksowała Heather Pedersen
Cmolas m. Zarębki (PK) -- M 1811-27 (daty skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Kazanów Nowy (SK) -- SKU 1902-1904 , indeksował Dariusz Laskowski
Kraków-Mogiła św. Bartłomieja (m. Łęg, Czyżyny) (MP) -- U 1865-1880, indeksowała Jabski
Radom św. Jana Chrzciciela (MZ) -- Z 1920, indeksował Piotr Szczepanik, weryfikował Mikołaj Wilk
Więcławice (MP) -- U 1641-1686, indeksowała Tekla
Wojciechowice (SK) -- U1909-1913, indeksował Tadeusz Łukaszek


12-02-2021

Bieliny Kapitulne (SK) -- M1811-1812, indeksował Maciej Głowacki
Brok (MZ) -- Z 1913, indeksował Waldemar Badurek
Chełmno (KP) -- M 1801-08, indeksował Kamil Krasinski
Gąbin (MZ) -- Z 1801, 1816-18, indeksowała Elżbieta Sieczkowska
Jasieniec Solecki (MZ) -- MZ 1921, indeksowała Aldona Sałbut-Chorąży
Kije (SK) -- M 1888-1899, indeksował Jacek Stradowski
Kowalewo Pomorskie (KP) -- U 1722-97, indeksował Kamil Krasinski
Kowalewo Pomorskie (KP) -- M 1722-59, indeksował Jarosław Cendrowski
Lipinki (WM) -- U 1716-1739, indeksował Jarosław Cendrowski
Mniów (SK) -- U 1861-1867, M 1861-1862 rozsz., Z 1861-1867, indeksowała Krystyna Stańczyk
Mortęgi USC (WM) -- U 1906-1908, indeksowała Katarzyna Matyjas
Połajewo (KP) -- UZ 1819, M 1819 (rozszerzenie), indeksował Janusz Królikowski
Przybynów (SL) -- UM 1817-18, indeksowała Mirka_Lachowska
Rogów (SK) -- UMZ 1841-1850, indeksowała Jolanta Sowa
Ruda Śląska-Nowa Wieś-Neudorf USC (SL) -- Z 1897-99, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Sienno (MZ) -- U 1797-1809 (rozszerzenie), indeksował Marcin Luziński
Stary Sambor (UK) -- U 1851-74, indeksowała Natalia Bratkowska
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1849-1850, indeksował Incognito
Wojciechowice (SK) -- Z 1897-1912, indeksował Tadeusz Łukaszek
Zambski (MZ) -- UM 1854 (rozszerzenie), Z 1854, indeksowała Bogumiła Skrzypczak


11-02-2021

Brodnica (KP) -- M 1833,49-63, indeksował Jarosław Cendrowski
Gierzwałd USC (WM) -- Z 1914-1917, indeksowała Izabela Czaplińska
Hniezno (BR) -- UMZ 1819-1830, indeksowała Wilnianka
Kazanów Nowy (SK) -- SkU 1900-01, indeksował Dariusz Laskowski
Kazuń Nowy (mennonici) (MZ) -- Z 1922, indeksowała Incognito
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- U 1791-1795, indeksował aqkis
Krasnystaw (LB) -- M 1901-1910, indeksował Krzysztof Zochniak
Krzeszów prawosł. (PK) -- Z 1875-1909, indeksowała Jolanta Łokaj
Książnice m. Goleszów (PK) -- U 1838-91, indeksował Marek Podolski
Leoncin (MZ) -- Z 1905-10, 1931, indeksował Wojciech Wosiński
Nowy Secymin (ewang.-augsb.) (MZ) -- Z 1917, indeksowała Incognito
Świerże (LB) -- U 1827-1841, indeksowała Bożena Krajewska
Tarnów (m. Klikowa) (MP) -- U 1866-1901, indeksował Mieczysław Maziarski
Tarnów (m. Tarnowiec) (MP) -- U 1856-1894, indeksował Mieczysław Maziarski
Wyśmierzyce (MZ) -- Z 1826-50, indeksowała Aleksandra Piętak
Zyck (MZ) -- U 1881-82, 85-86, M 1872, indeksował Tomasz Bogiel
Żyrardów (MZ) -- MZ 1931, indeksowała Ola Skałkowska


10-02-2021

Aleksandrów Łódzki (LD) -- UMZ 1886-90, indeksowała Krystyna Zadwórna
Bąkowa Góra (LD) -- Z 1872-76, indeksował Mariusz Majchrzak
Bebelno (SK) -- UMZ 1871-1875, indeksował Roman Burczyk
Choceń (KP) -- UMZ 1918-19, indeksował Filip Skurzewski
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1848-9, indeksował Stanisław Jegier
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1882, indeksował Mariusz Majchrzak
Dobrzyków (MZ) -- U 1909-13, indeksował Tomasz Bogiel
Dzietrzkowice (LD) -- SkZ 1713-1808, indeksował Dariusz Laskowski
Iłża (MZ) -- M 1916-17, indeksował Mikołaj WIlk
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Wyciąże, Las Wyciązki) (MP) -- U 1850-1870, indeksował Leszek Matuszek
Libiszów (LD) -- Z 1802-15, indeksował Sławomir Gubiec
Łódź NMP (LD) -- U 1853, indeksował Michał Stasiak
Mroczna (KP) -- M 1929-30, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Oleszyce (PK) -- UMZ 1890-94, indeksował arrmen
Pabianice NMP (LD) -- M 1919, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Przecław m. Łączki Brzeskie (PK) -- M 1801-20, indeksował Łukasz Fajfrowski
Ruda Śląska-Nowa Wieś-Neudorf USC (SL) -- Z 1894-96,1904-06, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Skierniewice (LD) -- Z 1911-14, indeksowała mariamikołaj
Staszów (SK) -- UMZ1896-1897, indeksował Jerzy Koprowski
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1893, indeksował Adam Dominik Okuniewski
Warszawa św. Augustyn (WA) -- SkZ 1919 Z 1920-21, indeksował Paweł Zawadzki
Zielona (pow. żuromiński) (MZ) -- M 1873-76, indeksował Jan Wojtkiewicz
Zyck (MZ) -- U 1877, indeksował Tomasz Bogiel


09-02-2021

Bielsko-Biała -Mikuszowice Krakowskie św.Barbary (SL) -- Z 1837-1939, indeksował Łukasz Kominiak
Braiłów (UK) -- UMZ 1903-04, indeksowała Hanna Polak
Ciemniewko (MZ) -- U 1846, indeksowała Sylwia Kania
Głogów Małopolski m. Wólka Głogowska (PK) -- M 1787-1857 (daty skrajne), indeksował Krzysztof Gruszka
Góra (pow. płocki) (MZ) -- U 1906-18, indeksował Piotr Romanowski
Kopcie (MZ) -- UMZ 1826-27, indeksował Andrew.77PL
Krakowiec (UK) -- UMZ 1784-1821 (daty skrajne), indeksował Jerzy Nowosielski
Kroczyce (SL) -- U 1894-96, indeksował Szymon Molski
Krzeszów (prawosł.) (PK) -- U 1875-1915, indeksowała Jolanta Łokaj
Magnuszew (MZ) -- Z 1853, indeksował Labcio402
Morawica (MP) -- U 1780-1784, indeksował Merdigon
Pełczyska (SK) -- U1872-1877, M1910-1914, Z1873-1877, indeksował Henryk Adamczyk
Przecław m.Łączki Brzeskie (PK) -- U 1801-10, indeksował Łukasz Fajfrowski
Ruda Śląska-Nowa Wieś-Neudorf USC (SL) -- Z 1900-03, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Sławków (SL) -- UMZ 1853-57, indeksowała A.Ch.
Świlcza (PK) -- U 1891-94, indeksował Zbigniew Surmacz
Tumlin (SK) -- U1910-1919, indeksował Henryk Korus
Zbelutka (SK) -- M1896-1933, indeksował Wojciech Liśkiewicz


08-02-2021

Błędów (MZ) -- U 1916-18, Z 1920-21, indeksował Tomasz Szczepaniak
Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1836-1840, indeksował andrzej27
Chęciny (SK) -- U1862-1865 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Choceń (KP) -- U 1900-08, indeksowała Jan Berens
Gąbin (MZ) -- Z 1752-1800, indeksowała Elżbieta Sieczkowska
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1900, indeksował MiStrz
Jeżewo (pow.świecki) (KP) -- U 1861-65, indeksowała Wioletta Schiedel
Kawsko (gr.-kat.) (UK) -- M 1811-39 (skrajne), indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Lipowiec Kościelny (MZ) -- M 1903-05, indeksował Jan Wojtkiewicz
Łysów (gr-kat) (MZ) -- UMZ 1847-1864, indeksowała Katarzyna Jastrzębska
Mława (MZ) -- UMZ 1880-84, indeksowała Izabela Czaplicka
Ostrowce (SK) -- U1797-1806, indeksował Mariusz Seidel
Piekary Śląskie -Kamień (SL) -- Z 1878-81, indeksował Leszek Chrobok
Płowęż (KP) -- U 1695-1705, indeksował Jarosław Cendrowski
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1826-1830, indeksował Norelik
Radom św. Jana Chrzciciela (MZ) -- Z 1917, indeksował Mikołaj Wilk
Ropczyce (PK) -- UMZ 1898, indeksował Paweł Zawadzki
Smogorzewo (MZ) -- U 1843-50, indeksował Artur Lewandowski
Solec nad Wisłą (MZ) -- UMZ 1810-1811 (rozszerzenie), indeksowała Wiesława Krawczyk
Sońsk (MZ) -- U 1826-30, indeksowali Aleksandra i Gabriel Skałkowscy
Subocz (LT) -- U 1721-1731, indeksowała Marck57
Suserz (MZ) -- UMZ 1905, indeksowała BasiaR
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1845-1848, indeksował Incognito
Udział (BR) -- UMZ 1848, indeksował Rafał Danilczuk
Woźniki-Woischnik (SL) -- U 1810-14 ; M 1810-29, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- M 1873-77, Z 1882-92, indeksowała Marianna Paszek
Żytniów (OP) -- UMZ 1820-34, indeksowała Marzanna Kempa


07-02-2021

Baranów Sandomierski (PK) -- U 1801-18, indeksowała Heather Pedersen
Bąkowa Góra (LD) -- Z 1877-87, indeksował Mariusz Majchrzak
Bełz (UK) -- UMZ 1848-78 (daty skrajne), indeksował Rafał Krasieńko
Białaszewo (PL) -- Z 1920-34, indeksowała Anna Krawiec
Chrostkowo (KP) -- M 1875-82,85, indeksował Maciej Lisiński
Cmolas (PK) -- Z 1809-19, indeksowała Heather Pedersen
Czerniechowce m.Wierniaki (UK) -- U 1841, indeksował Bezdzik
Dąbrowa Białostocka (PL) -- UMZ 1849-64, indeksowała Anna Krawiec
Dobromirka (UK) -- M 1836, indeksował Bezdzik
Głogów Małopolski (PK) -- Z 1808-39, indeksował Krzysztof Gruszka
Inowrocław (KP) -- U 1819, indeksowali Anna Wiśniewska ,Justyna Lewandowska
Jałówka (PL) -- Z 1827-31, indeksowała Monika Śmiarowska, weryf. Adam Okuniewski
Kawsko (gr.-kat.) (UK) -- UZ 1801-39 (daty skrajne), indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Kolno (PL) -- Z 1794-1813, indeksował Paweł Rybka
Koziegłówki (SL) -- M 1684-92,94-1729,37, indeksowała Teresa Łukasik
Kraków św. Anna (MP) -- U 1849, indeksowała Agnieszka5995
Lipinki (WM) -- U 1740-1776, indeksował Jarosław Cendrowski
Łomża (PL) -- U 1813b-1814a, indeksowała Elizabeth Smith Gałązka
Łososina Dolna (m. Jakubkowice) (MP) -- U 1786-1843, indeksował AdamC
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- U1880-83, indeksowała Barbara Sznober
Mortęgi USC (WM) -- U 1903-1905;M 1905-1910;Z 1900-1904, indeksowała Katarzyna Matyjas
Ochrymowce (UK) -- UMZ 1835-41, indeksował Bezdzik
Olbierzowice (SK) -- SkZ 1855 1857 1862-1863 , indeksował Mieczysław Stępień
Oleszyce (PK) -- U 1849,1851-54,1856, indeksowała Magdalena Kornafel-Pajda
Osjaków (LD) -- U 1863, indeksował Tomasz Skolimowski
Ostrowo nad Gopłem (KP) -- U 1850-74, indeksował Grzegorz Malinowski
Ożarów (LD) -- U 1798,1820-21,54,60-61, indeksował Tomasz Skolimowski
Podkamień Brodzki m.Palikrowy (UK) -- UMZ 1861-1923 (daty skrajne), indeksował Grzegorz Knap
Poryte (PL) -- U 1750-65, indeksował Wiktor Nikonowicz
Skała (MP) -- M 1897-1900, indeksował Grzegorz Madej
Skała (MP) -- M 1896, 1901 (rozszerzenie), indeksował Grzegorz Madej
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1849-1854, indeksował Henryk Machnik
Suwałki (PL) -- M 1849, indeksował Marek Rozmysłowski
Szczurowa (MP) -- M 1687-1748, indeksowała Gosia253
Szczyrzyc (m. Krasne, Lipie) (MP) -- U 1858-1904, indeksował Krasny
Śniadowo (PL) -- U 1695-1712, 26-39, Z 1775-1798, indeksował Jan Olesiński
Św.Lipka (WM) -- U 1760-1775, indeksował Robert Połubiński
Trzemeszno (m. Niewolno, Mniaty) (WP) -- U 1582-1737, indeksował Jason
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1842-1844, indeksował Incognito
Wołodarka (UK) -- UMZ 1840-46 (daty skrajne), indeksował Maciej Saryusz-Romiszewski
Zabrze św.Andrzeja Apostoła (SL) -- Z 1831-60, indeksowała Barbara Wiechuła
Zborów (UK) -- UMZ 1816-24, indeksował Tyler Versluis


06-02-2021

Barcice (m. Barcice) (MP) -- U 1785-1812, indeksowała Viera Dušinská
Barcice (m. Obłazy) (MP) -- U 1786-1858, indeksowała Viera Dušinská
Barcice (m. Przysietnica) (MP) -- U 1831-1833, indeksowała Viera Dušinská
Barcice (m. Sucha Struga) (MP) -- U 1833-1908, indeksowała Viera Dušinská
Daleszyce (SK) -- U1718-1738, indeksował Andrzej Gawlik
Dżwierszno Wielkie USC (WP) -- M 1918-1920, indeksował Marcin Strzelec
Gułtowy (WP) -- M 1795-1818, Z 1727-1822, indeksowała Danuta Danecka
Kraków św. Anna (MP) -- U 1846-1848, indeksowała Agnieszka5995
Książ Wielki (MP) -- U 1810-1815 (rozszerzenie), indeksował Krystian Krupa
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1821-1825, indeksował Norelik
Proszowice (MP) -- U 1920, indeksował Wojciech Nowiński
Rogów (SK) -- UMZ1832-1840, indeksowała Jolanta Sowa
Szczurowa (m. Górka, Niedzieliska, Rajsko, Rylowa, Rząchowa, Szczurowa) (MP) -- U 1817-1825, indeksował Mieczysław Maziarski
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1841, indeksował Incognito
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1891 (rozszerzenie), indeksował WZI werfyikacja Elżbieta Ćwiklińska


05-02-2021

Borowno (SL) -- U 1868, indeksował Stanisław Jegier
Chęciny (SK) -- U1861, indeksował Edward Jabłoński
Domosławice (MP) -- M 1880-1889, indeksowała Małgorzata_D
Kraków św. Anna (MP) -- M 1868-1870, indeksowała Agnieszka5995
Rogi (PK) -- U 1889-1906 (rozszerzenie) , indeksowała Monika Węgrzyn
Strzegowa (MP) -- U 1912-1915, indeksowali J.B. Struzik, weryf. Krzysztof Imiołek
Szynwałd(pow.grudziądzki) (KP) -- U 1790-1810, indeksował Kamil Krasinski
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1839, indeksował Incognito
Warszawa ASC Cyrkuł III (WA) -- U 1823, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1849 (rozszerzenie), indeksowała Elżbieta Ćwiklińska
Wielowieś (SL) -- M 1856-85, indeksowała Karina Frank
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1871-75, indeksował Romuald Szymaniak


04-02-2021

Bukówno (MZ) -- Z 1929-40, indeksował Krzysztof Jach
Choceń (KP) -- U 1892-1900, indeksował Jan Berens
Cudzieniszki (BR) -- Z 1829-1830, indeksowała Bożena Tylingo
Dobrzyków (MZ) -- U 1906-08, indeksował Tomasz Bogiel
Gąbin (MZ) -- U 1752-53, M 1751-99, indeksowała Elżbieta Sieczkowska
Jabłonowo Pomorskie (KP) -- U 1746-57, indeksował Jarosław Cendrowski
Ludzisko (KP) -- M 1753-1807, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Mińsk św.Szymona i Heleny (BR) -- Z 1916, indeksował Waldemar Chorążewicz
Nacza (BR) -- U 1807-1810, indeksowała ewabe
Niedzbórz (MZ) -- Z 1891-93, indeksował Jan Wojtkiewicz
Osobnica (PK) -- U 1897-1900, indeksował Jan Kuchta
Ottynia (UK) -- UMZ 1824-30 (daty skrajne), indeksował Grzegorz Żychowski
Raciąż (MZ) -- UM 1891, indeksował Sławomir Tyska
Rosja-Irkuck (PO) -- M 1900, 13-16, indeksowała Magdalena Wróbel
Sużany (LT) -- UMZ 1912-1915, indeksowała Regina Filipowicz
Szczurowa (m. Górka, Rylowa, Rząchowa) (MP) -- U 1804-1816, indeksował Mieczysław Maziarski
Szczurowa (m. Niedzieliska, Rajsko, Szczurowa) (MP) -- U 1785-1816 (daty skrajne), indeksował Mieczysław Maziarski
Tłuchowo (KP) -- M 1892 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Kośnik
Wadowice Górne (PK) -- U 1830-32, indeksował Tomasz Malata
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- U 1817, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1747-51, 71-72, indeksowała Katarzyna Wilczewska
Warszawa św. Jan (WA) -- Z 1912-13, indeksowała Elżbieta Ćwiklińska
Wąbrzeźno (KP) -- U 1768-76, indeksował Kamil Krasinski
Zbelutka (SK) -- U1910-1915 skorowidz, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Żyżmory (LT) -- M 1802-1818 z lukami, indeksowała Bożena Tylingo


03-02-2021

Banica (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1911-1933 (daty skrajne), indeksowała Halina Żabczak
Białynin (LD) -- UMZ 1888-90, indeksował Krzysztof Szczepaniak
Gorczenica USC (KP) -- UMZ 1881-90, indeksował Jakub Rutkowski
Gruta (KP) -- M 1781-1810, indeksował Jarosław Cendrowski
Lipno (ewang.) (KP) -- M 1827-28, indeksował Waldemar Chorążewicz
Łobżenica (WP) -- M 1926-1934, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Łódź NMP (LD) -- U 1906, indeksował Janusz Kucharczyk
Niwiska (PK) -- UMZ 1785-1855 (daty skrajne), indeksowała Anna Padjuczenko
Przybyszew (MZ) -- UMZ 1919, indeksował Krzysztof Jach
Sierpc (MZ) -- M 1879-1887 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Kośnik
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1888-1891, indeksowała Joanna Bugajska
Suszec - m. Kelszczów (SL) -- UZ 1838-45, indeksował Wojciech Gąsior
Tyczyn m. Budziwój (PK) -- UMZ 1786-1875 (daty skrajne), indeksował mkkmilek
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1902, indeksowała Katarzyna Pasik
Wiśniowa (SK) -- Z1885-1918 skorowidz, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Zawałów (UK) -- UMZ 1876-1909 (daty skrajne), indeksował Grzegorz Żychowski
Zbyszyce (m. Zbyszyce) (MP) -- U 1862-1870, indeksował Mateusz Dunikowski
Zbyszyce (m. Zbyszyce) (MP) -- U 1852-1861 (aktualizacja), indeksował Mateusz Dunikowski


02-02-2021

Dobrzyków (MZ) -- U 1903-05, indeksował Tomasz Bogiel
Gierzwałd USC (WM) -- Z 1901-1913, indeksowała Izabela Czaplińska
Grabno USC (WM) -- Z 1878,1883-1884; M 1879; U 1884,1888, indeksowała Agnieszka Kościuk
Kawsko (gr.-kat.) (UK) -- U 1784-1800, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Kołaczyce (PK) -- U 1871-89 , indeksował Jacek Bełzowski
Kopcie (MZ) -- UMZ 1867, indeksował Artur Godlewski
Kraków-Bieżanów Narodzenia NMP (m. Kaim, Prokocim) (MP) -- U 1850-1855, indeksowała Wanda Zgud
Lipowiec Kościelny (MZ) -- M 1866-75, indeksował Jan Wojtkiewicz
Łobudzice (LD) -- Z 1771-1808, indeksował Henryk Koluszkowski
Łódź-Mileszki (LD) -- U 1898, indeksowała Izabela Ziobro
Machnówka (UK) -- UMZ 1866-76 (daty skrajne), indeksował Oleg Rosowiecki
Mierzyce (LD) -- M 1919-26, indeksowała Grażyna Stasiak
Nowa Brzeźnica (LD) -- M 1908-16, indeksowała Iwona Tomaszewska
Prostyń (MZ) -- U 1910-12, MZ 1910-11, indeksowała Emilia Borowicz
Radziki Duże (KP) -- U 1809-17, indeksował Kamil Krasinski
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1838, indeksował Incognito
Zakroczym (MZ) -- UMZ 1915, indeksował Łukasz Kucharski


01-02-2021

Bąkowa Góra (LD) -- M 1920, Z 1916, indeksował Mariusz Majchrzak
Bogdanów (LD) -- M 1915,17, indeksowała Bożena Rasmussen
Borkowice (MZ) -- M 1876-80, indeksował Grzegorz Świerczyński
Brzeźce-Brzestz (SL) -- Z 1820-28,30-74, indeksował Wojciech Gąsior
Chabielice (LD) -- U 1911-15, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Chlina (SL) -- U 1865-67, indeksował Jarosław Nawrot
Grabowo USC (WM) -- U 1900-1903, indeksowała Ania Parysek
Kałów (LD) -- UMZ 1831-40, indeksował Henryk Dąb
Kaszewice (LD) -- U 1889-1905, M 1906-07, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Kowalewo Pomorskie (KP) -- U 1883-1904, indeksował Kamil Krasinski
Kraków św. Anna (MP) -- M 1863-1867, indeksowała Agnieszka5995
Lubecko (SL) -- U1835-41, indeksowała Maria Rogalska
Lubsza-Lubschau (SL) -- U 1878-84, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łaznów (LD) -- MZ 1878, indeksował Witold Jałmużna
Łódź św. Franciszek (mariawici) (LD) -- U 1912-15, indeksowała Izabela Ziobro
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1915, indeksowała Izabela Ziobro
Miechów (MP) -- UMZ 1790, indeksowała Urszula Pogoń
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- U 1876-79, indeksowała Barbara Sznober
Mortęgi USC (WM) -- M 1900-1904; U 1900-1902, indeksowała Katarzyna Matyjas
Niedźwiedź gm. Słomniki (MP) -- UMZ 1810-1817, indeksował Jerzy Koprowski
Olbierzowice (SK) -- Z1850-1856 skorowidz, indeksował Mieczysław Stępień
Opoczno (LD) -- SkM 1895, indeksował Jan Berens
Parzno (LD) -- Z 1911-15, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Szczerców (LD) -- M 1875-87,1905-12, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Święta Lipka,kościelne (WM) -- U 1891-1895, indeksował Robert Połubiński
Turka (gr.-kat.) m. Jabłonka Wyżna (UK) -- U 1883-96, indeksowała Danuta Danecka
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1835-1837, indeksował Incognito
Walichnowy (LD) -- UMZ 1894-99, indeksowała Incognito
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1934, indeksowała Ewa Czerkawska
Woźniki-Woischnik (SL) -- UM 1800-09, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zaklików m. Lipa (PK) -- UMZ 1883-1918 (daty skrajne), indeksował Konrad Mierzwa
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- U 1878-1887, indeksowała Marianna Paszek
Żółkiew (gr.-kat.) m. Turynka (UK) -- U 1877-89, indeksowała Danuta Danecka


31-01-2021

Bałtów (SK) -- U1919, indeksował Roman Burczyk
Borkowice (MZ) -- M 1721-60, indeksował Łukasz Okła
Budyłów (UK) -- UMZ 1873-74, indeksowała Olga Brudzyńska
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1847, indeksował Stanisław Jegier
Dobrzyków (MZ) -- U 1900-02, indeksował Tomasz Bogiel
Dynów św.Wawrzyńca (PK) -- U 1878-96, indeksował Ebgert Małecki
Grabkowo (KP) -- M 1889-98, indeksował Jan Berens
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1815-17, indeksował Arkadiusz Śliwiński
Harklowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1821-1823, indeksował Incognito
Kobyłki (MZ) -- U 1890-98, indeksował Kamil Bednarczyk
Kraków-Zwierzyniec Najświęteszgo Salwatora (MP) -- U 1786-1790, indeksował aqkis
Kraków św. Anna (MP) -- U 1858-1862, indeksowała Agnieszka5995
Krasnystaw (LB) -- M 1891-1900, indeksował Krzysztof Zochniak
Lipowiec (MZ) -- M 1906-07, 09, Z 1886 (rozszerzenie), indeksował Jan Wojtkiewicz
Pleszew (WP) -- Z 1809-1828, indeksował Maciej Głowacki
Radom św. Stanisława Biskupa (MZ) -- M 1926-32, indeksował Mikołaj Wilk
Sławków (SL) -- MZ 1841, indeksował Marcin Śnioch
Stoczek Łukowski (LB) -- Z 1880, indeksowała Ewa Sobiech
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1819-1820, indeksował Henryk Machnik
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- Z 1800-1805, indeksował Andrzej Matyba
Szczyrzyc (m. Lasocice) (MP) -- M 1786-1904, indeksowała Ela Synowiec
Szydłowiec (MZ) -- Z 1874, indeksował Mikołaj Wilk
Świerże (LB) -- U 1842-1858, indeksowali Lubgens, wer. Bożena Krajewska
Tarnów (m. Grabówka) (MP) -- U 1850-1872, indeksował Mieczysław Maziarski
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1831-1834, indeksował Incognito
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- M 1940, indeksowała Monika Blumberg
Warszawa Dom Wychowawczy Szpital Dzieciątka Jezus (WA) -- U 1874, indeksowała Bet Whitson
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1917, indeksowała Justyna Jaźwińska
Warszawa św. Trójca (prawosł.) (WA) -- U 1909, indeksowała Natalia Opiłowska
Wojciechowice (SK) -- Z1908-1912, indeksował Tadeusz Łukaszek


30-01-2021

Bąkowa Góra (LD) -- M 1921-23, Z 1911-15,22-33, indeksował Mariusz Majchrzak
Biórków Wielki (MP) -- UMZ 1846-1856, indeksował Wojciech Nowiński
Bogdanów (LD) -- M 1912-13, indeksował Bożena Rasmussen
Chorzęcin (LD) -- UZ 1829, indeksował Mateusz Dudnik
Kraków Katedra (Wawel) (MP) -- Z 1759-1798, indeksowała KasiaKP
Lejpuny (LT) -- U 1800-1805, indeksowała Małgorzata Bogdanowicz
Opoczno (LD) -- SkM 1896-1900, indeksował Jan Berens
Przedbórz (LD) -- UMZ 1872-74, indeksowała Krystyna Stanisławska
Rogów (SK) -- UMZ1826-1831, indeksowała Jolanta Sowa
Sołoki (LT) -- UMZ 1815-1818, indeksowała Marck57


29-01-2021

Andrychów (m. Targanice) (MP) -- U 1890-1896, indeksował Bartłomiej Zieliński
Brzóza (MZ) -- M 1924-40, indeksował Bartłomiej Zieliński
Chełm Śląski (SL) -- M 1830-74, indeksowała Monika Mendrela
Chęciny (SK) -- U1851-1860, indeksował Edward Jabłoński
Chotcza Dolna (MZ) -- UMZ 1878-1904, indeksował Bartłomiej Zieliński
Domosławice (MP) -- M 1900-1919, indeksowała Małgorzata_D
Gójsk (MZ) -- U 1866-79, indeksowała Mary Ann Graham
Kraków św. Anna (MP) -- M 1853-1857, indeksowała Agnieszka5995
Lędziny (KP) -- UZM 1865-69, indeksował Krzysztof Kosteczko
Nowe Brzesko (MP) -- UMZ 1918, indeksowała Sylwia Tańcula
Olkusz (MP) -- M 1913-1917, indeksował Karol Szotek
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska) (MP) -- M 1784-1829, indeksował merdigon
Poręba Spytkowska (m. Uszwica) (MP) -- M 1787-1829, indeksował merdigon
Tarnopol m.Kupczyńce (PK) -- Z 1857-65, indeksowała Siberian65
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1906-12, indeksował Wacław Winaczakiewicz
Żywiec - Saybusch (SL) -- Z 1848-77, indeksował Łukasz Kominiak


28-01-2021

Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1830-1834, indeksował andrzej27
Cieszanów (PK) -- UMZ 1818-65 (daty skrajne), indeksował Jerzy Nowosielski
Czerniowce obwód winnicki (UK) -- UMZ 1902-10 (daty skrajne) + aktualizacja, indeksował Bogusław Woyciech
Derewna (BR) -- U 1831, 1834-1838, indeksował Wojciech Wosiński
Inowrosław św.Mikołaja (KP) -- U 1806-18, indeksowała Justyna Lewandowska
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Dojazdów, Krzysztoforzyce, Łuczanowice) (MP) -- U 1871-1880, indeksował Leszek Matuszek
Kraków św. Anna (MP) -- M 1846-1852 (rozszerzenie), indeksowała Agnieszka5995
Lipno (ewang.) (KP) -- M 1817-26, indeksował Waldemar Chorążewicz
Lwów Bazylika (UK) -- M 1826 (rozszerzenie), indeksowała Ewa Marciniak
Łasin (KP) -- M 1778-80,82-1810, indeksował Jarosław Cendrowski
Łęki Górne m.Machowa (PK) -- Z 1796-1868, indeksował Mieczysław Maziarski
Łukoml (BR) -- UZ 1830-1831, indeksowała Marck57
Mortęgi USC (WM) -- U 1897-1899; Z 1896-1899, indeksowała Katarzyna Matyjas
Obrazów (SK) -- U1788-1797, indeksowała Jolanta Prokopiuk-Bathelt
Połajewo (WP) -- U 1780-1810, M 1779-1820, indeksowała Hanna Kołodziejska
Przecław m.Łączki Brzeskie (PK) -- M 1786-1800, indeksował Łukasz Fajfrowski
Pszczyna Wszystkich Świętych (SL) -- M 1838-50, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Sienno (BR) -- UZ 1830-1831, indeksowała Marck57
Skarżysko-Kamienna Bzin (SK) -- M1921-1927 1929-1935, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Swięte (gm.Łasin) (KP) -- M 1734-1820, indeksował Jarosław Cendrowski
Szczyrzyc (MP) -- M 1844-1870, indeksowała Ela Synowiec
Tarnopol m.Kupczyńce (UK) -- U 1836-45 (daty skrajne), indeksował Siberian65
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1918, indeksowała Agata Pakuza
Wąbrzeźno (KP) -- U 1790-98, indeksował Kamil Krasinski
Wielki Łęck (WM) -- U 1877-1881, indeksowała Susan Malinowsky
Wilno Wszystkich świętych (LT) -- U 1876-1877, indeksowała Bożena Tylingo
Zabrze św.Andrzeja Apostoła (SL) -- Z 1800-30, indeksowała Barbara Wiechuła
Zadroże (MP) -- U 1816, 1853-61, 1864-70, MZ 1853-61, 1864-70, indeksował Jerzy Żurada
Zbyszyce (m. Zbyszyce) (MP) -- U 1852-1861, indeksował Mateusz Dunikowski


27-01-2021

Bąkowa Góra (LD) -- Z 1900-10,17-19, SkZ 1941-43, indeksował Mariusz Majchrzak
Budyłów (UK) -- UMZ 1872, indeksowała Olga Brudzyńska
Chełmża (KP) -- U 1797, indeksowali Anna Svetlova, wer. Waldemar Chorążewicz
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- Z 1876-80, indeksował Tomasz Chamerski
Drużbin (LD) -- M 1894-97, indeksował Krystian Dzikowski
Gielniów (MZ) -- M 1906-10, indeksował MiStrz
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1826-1830, indeksowała KasiaKP
Krzeszów (gr.-kat.) (PK) -- Z 1826-74, indeksowała Jolanta Łokaj
Łaznów (LD) -- UMZ 1877, indeksował Witold Jałmużna
Łomża (PL) -- U 1813/14, indeksowała Elisabeth Smith Gałązka
Miechów (MP) -- Z 1793 (aktualizacja), indeksowała Anna Bernat-Mścisz
Morawica (MP) -- U 1785-1790, indeksował merdigon
Nowe Brzesko (MP) -- Z 1929-1934, indeksowała Sylwia Tańcula
Pełczyska (SK) -- M1871-1880, Z1871-1872, indeksował Henryk Adamczyk
Pszczyna (ewang.) (SL) -- U 1833, indeksował Kondrad Ideka
Sławków (SL) -- UMZ 1848-52, indeksowała A.Ch
Sławno (LD) -- U 1905-06, indeksował Marcin Dobrzyński
Stolec (LD) -- M 1868-98,1903-19, indeksowała Elżbieta Nejman


26-01-2021

Bieliny Opoczyńskie (MZ) -- M 1916-17, indeksował Marcin Dobrzyński
Brok (MZ) -- U 1913, indeksował Waldemar Badurek
Dąbrówka Królewska (KP) -- M 1772-1825, indeksował Jarosław Cendrowski
Gowarczów (SK) -- UMZ1827-1829, indeksował Andrzej Kalski
Kowalewo Pomorskie (KP) -- U 1869-82, indeksował Kamil Krasinski
Kraków-Bieżanów Narodzenia NMP (m. Bieżanów) (MP) -- U 1850-1855, indeksowała Wanda Zgud
Kraków-Mogiła św. Bartłomieja (m. Czyżyny, Łęg) (MP) -- M 1871-1880, indeksowała Jabski
Magnuszew (MZ) -- Z 1850-52, indeksował Labcio402
Miechów (MP) -- Z 1794-1803, indeksowała Anna Bernat-Mścisz
Mortęgi USC (WM) -- U 1894-1896; M 1893-1899, indeksowała Katarzyna Matyjas
Niedźwiedź pow. Limanowa (m. Witów) (MP) -- U 1811, 1819, 1821-22, 1824, 1828-29, 1841, indeksowali Allen Nemec weryf. Eugeniusz Jakubas
Nowe Brzesko (MP) -- Z 1912, indeksowała Sylwia Tańcula
Oleksin (MZ) -- Z 1856-60, indeksowała Anna Ornoch
Przecław m.Łączki Brzeskie (PK) -- U 1786-1800, indeksował Łukasz Fajfrowski
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1870-1874, indeksował Henryk Machnik
Szczurowa (MP) -- M 1749-1784, indeksowała Gosia253
Szydłowiec (MZ) -- Z 1884, indeksował Mikołaj Wilk
Świlcza m.Rudna Wielka (PK) -- U 1868-84, indeksował Zbigniew Surmacz
Trąbin (KP) -- UZ1878,80-85, indeksował Maciej Lisinski
Wielkie Radowiska (KP) -- U 1861-65, indeksował Krzysztof Kamiński
Wojciechowice (SK) -- Z1902-1907, indeksował Tadeusz Łukaszek
Zbuczyn (MZ) -- U 1793, indeksował Przemysław Zalewski


25-01-2021

Bełz (UK) -- UMZ 1834, indeksował Rafał Krasieńko
Bogurzyn (MZ) -- U 1823-24, Z 1881-84, indeksował Jan Wojtkiewicz
Cmolas (PK) -- MZ 1809-60 (skrajne), indeksowała Heather Pedersen
Dobrzyków (MZ) -- U 1897-99, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Maria Bagińska-Wierzbowska
Dźwierszno Wielkie USC (WP) -- M 1911-1917, indeksował Marcin Strzelec
Gostynin (MZ) -- U 1700-29, M 1700-08, 1710-29, Z 1701-08, 1711-29, indeksował Adrian Kaszubski
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1920, M 1917-19,1940, indeksowała Dorota Nowakowska
Grzymiszew (WP) -- UMZ 1775-1812, indeksował SlawomirB
Kosów Lacki (MZ) -- MZ 1900, indeksowała Ewa Dybowska
Koziegłowki (SL) -- M 1792-1810, indeksowała Teresa Łukasik
Krzeszów (gr.-kat.) (PK) -- UM 1726-51,1810-74 (skrajne), indeksowała Jolanta Łokaj
Ludzisko (KP) -- U 1901-15, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Ottynia (UK) -- UMZ 1816-23 (skrajne), indeksował Grzegorz Żychowski
Zabrzeg (SL) -- U 1899-14, indeksował Łukasz Kominiak
Zakroczym (MZ) -- UMZ 1916, indeksował Łukasz Kucharski
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- U 1847-67, M 1847-60, Z 1847-67, indeksowała Marianna Paszek


24-01-2021

Bąkowa Góra (LD) -- U 1890-94, Z 1934-40, indeksował Mariusz Majchrzak
Biskupiec (WM) -- M 1745-1765, indeksował Jarosław Cendrowski
Daleszyce (SK) -- U1602-1617, 1690-1717, indeksował Andrzej Gawlik
Daleszyce (SK) -- U1658-1689, 1739-1740 poprawa, indeksował Andrzej Gawlik
Gielniów (MZ) -- Z 1863, indeksował MiStrz
Gromnik (m. Chojnik) (MP) -- U 1824-1850, indeksował Jacek Sławiński
Imielin USC (SL) -- M 1896-1903, indeksowała Ilona Grodoń
Imielno (SK) -- U1831 i 1851, indeksował Łukasz Ciechowicz
Kolbuszowa m.Kupno (PK) -- M 1794-1949, indeksował Daniel Kaczor
Korytnica (pow. węgrowski) (MZ) -- UMZ 1891-95 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Turek
Krzeszów (PK) -- Z 1786-1958, indeksowała Jolanta Łokaj
Łowicz św. Duch (LD) -- UMZ 1908-11, indeksował Dariusz Śludkowski
Łódź-Mileszki (LD) -- U 1896-97, indeksowała Izabela Ziobro
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- U 1873-75, indeksowała Barbara Sznober
Milejów (LD) -- UMZ 1855-65, indeksowała Grażyna Stasiak
Mortęgi USC (WM) -- U 1890-1893; Z 1891-1895, indeksowała Katarzyna Matyjas
Niegowa (SL) -- U 1879-81,86,90,96, indeksowała Mariadobrosława
Pabianice (ewang.) (LD) -- UMZ 1917, indeksował Tom Wodziński
Pałecznica (MP) -- UMZ 1790-1791, indeksowała Ulinka
Pokój - Carlsruhe (ewang- augsb.) (OP) -- Z 1953-59, indeksował Tomasz Skolimowski
Ruda Śląska-Nowa Wieś-Neudorf USC (SL) -- U 1895-99, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Rzgów (LD) -- MZ 1797-1808, indeksował Jacek Mierzyński
Szczawnica (m. Szczawnica) (MP) -- U 1806 (aktualizacja), indeksowała Ewa Wołejko-Wołejszo
Szczawnica (m. Szczawnica Niżna) (MP) -- U 1807-1870, indeksowała Ewa Wołejko-Wołejszo
Szczepanowice (m. Dąbrówka) (MP) -- M 1900-1921, indeksowała Małgorzata_D
Szczepanowice (m. Jodłówka) (MP) -- M 1900-1916, indeksowała Małgorzata_D
Szczepanowice (m. Lubcza, Szczepanowice) (MP) -- M 1900-1920, indeksowała Małgorzata_D
Szreniawa (MP) -- Z 1844, indeksowała Mariadobrosława
Św.Lipka (WM) -- U 1886-1890, indeksował Robert Połubiński
Tarnów (m. Gumniska) (MP) -- U 1785-1901, indeksował Mieczysław Maziarski
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1917, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1935-37, indeksował Paweł Zawadzki
Wiśniowa (SK) -- U1885-1918 skorowidz, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Wojków (LD) -- UM 1917, indeksował Przemysław Krych
Zabrze św.Andrzeja Apostoła (SL) -- U 1800-15, indeksowała Barbara Wiechuła


23-01-2021

Chełmża (KP) -- U 1796,98-1800, indeksował Waldemar Chorążewicz
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- U 1853-54, indeksowała Livia Ditto
Golub (KP) -- Z 1831-38, indeksował Kamil Krasiński
Klimówka (PL) -- U 1798-1815, Z 1771-1815, indeksowała Irena Trocka
Kowalewo Pomorskie (KP) -- U 1865-68, indeksował Kamil Krasiński
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Branice, Stryjów, Chałupki, Holendry) (MP) -- U 1871-1880, indeksował Leszek Matuszek
Lubsza-Lubschau (SL) -- M 1870-77, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łososina Dolna (m. Łososina, Jakubkowice, Rąbkowa) (MP) -- U 1844-1893, indeksował AdamC
Łososina Dolna (m. Łososina, Jakubkowice, Rąbkowa) (MP) -- U 1894-1901 (aktualizacja), indeksował AdamC
Morawica (MP) -- Z 1810-1853, indeksowała Aleksandra Ufir
Nowogród (PL) -- M 1844-50, indeksowała Iwona Grabska
Poręba Żegoty (MP) -- U 1844, indeksowała Aleksandra Ufir
Romany (PL) -- Z 1919-34, indeksowała Anna Krawiec
Ruda Śląska-Nowa Wieś-Neudorf USC (SL) -- U 1894,1902-06, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Stary Kornin (prawosł.) (PL) -- UMZ 1892, indeksował Walenty Adamiec
Wawrzeńczyce (MP) -- UMZ 1790-1791, indeksował Norelik
Woźniki - Woischnik (SL) -- Z 1800-09, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wzdół Rządowy (SK) -- UMZ1916-1917, indeksowała Halina Kroner
Żernica-Deutsch Zernitz (SL) -- U 1822-28, indeksował stemo61


22-01-2021

Jedwabne (PL) -- U 1894-96, indeksował Grzegorz Nowik
Kozienice (MZ) -- U 1657-90, M 1668-76, 1689-90, indeksowała Joanna Maślanek
Mazowsze (KP) -- M 1743-81, indeksował Jarosław Cendrowski
Morawica (MP) -- U 1791-1796, indeksował merdigon
Morawica (MP) -- U 1709, indeksowała Renata Majewska
Mścibów (BR) -- UMZ 1802-1818, indeksowała Wilnianka
Muśniki (LT) -- Z 1848-1861, indeksowała Marta Bałażak
Przytuły (PL) -- Z 1941-52, indeksował Grzegorz Nowik
Sołoki (LT) -- UMZ 1811-1814, indeksowała Marck57
Suwałki (PL) -- M 1905, indeksował Marek Rozmysłowski
Szczyrzyc (MP) -- M 1832-1842 (daty skrajne), indeksowała Ela Synowiec
Wawrzeńczyce (MP) -- UMZ 1811-1815, indeksowała Ewa Wojciechowska
Wilno św. Filipa i Jakuba (LT) -- M 1936-1939, Z 1935-1939, indeksowała Bożena Tylingo
Wysokie Koło - Regów (MZ) -- Z 1871-1900, indeksowała Dorota Kober


21-01-2021

Barysz (UK) -- Z 1873-1915 (rozszerzenie), indeksowali Urszula Jarek-Mikulska, Ewa Marciniak
Bąkowa Góra (LD) -- U 1904-07, Z 1920-21, indeksował Mariusz Majchrzak
Bogdanów (LD) -- M 1916, indeksowała Bożena Rasmussen
Budyłów (UK) -- U 1870-71, indeksowała Olga Brudzyńska
Cudnów (UK) -- UMZ 1830, indeksowała Dorota Żyłko
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1844-46, indeksował Stanisław Jegier
Gierzwałd USC (WM) -- Z 1897-1899, indeksowała Izabela Czaplińska
Leoncin (MZ) -- M 1925-28, indeksował Wojciech Wosiński
Mortęgi USC (WM) -- Z 1886-1890, indeksowała Katarzyna Matyjas
Niedzbórz (MZ) -- U 1897-1900, indeksował Jan Wojtkiewicz
Olkusz (MP) -- U 1885-1889, indeksował Karol Szotek
Osjaków (LD) -- U 1836, indeksował Łukasz Fajfrowski
Ruda Śląska-Nowa Wieś-Neudorf USC (SL) -- U 1900-01, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Skierniewice (LD) -- U 1913, indeksowała mariamikołaj
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1875-79, indeksowała Joanna Bugajska
Świlcza m.Rudna Mała (PK) -- U 1863-83, indeksował Zbigniew Surmacz
Tarnów (m. Terlikówka) (MP) -- Z 1797-1936, indeksował Mieczysław Maziarski
Tymowa (m. Tymowa) (MP) -- U 1903, indeksował Mateusz_Grojec
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1933, indeksowała Ewa Czerkawska


20-01-2021

Brzeźce-Brzestz (SL) -- U 1820-28,30-74, indeksował Wojciech Gąsior
Czeczersk (BR) -- UZ 1830-1831, indeksowała Marck57
Czereja (BR) -- UZ 1830-1831, indeksowała Marck57
Dobrzyków (MZ) -- M 1897-1903, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Maria Bagińska-Wierzbowska
Gradzanowo (MZ) -- UMZ 1901, indeksowała Ewa Wołejko-Wołejszo
Jasieniec (MZ) -- UMZ 1914-19, indeksowała Beata Wójcik
Kazanów Nowy (SK) -- M1921-1931 skorowidz, indeksował Dariusz Laskowski
Kazanów Nowy (SK) -- M1932-1944, indeksował Dariusz Laskowski
Kraków św. Anna (MP) -- 1815-1845 (aktualizacja), indeksowała Agnieszka5995
Krępa Kościelna (MZ) -- M 1886-1918, indeksował Jerzy Borycki
Krzeszów (PK) -- U 1907, 1919-20, indeksowała Jolanta Łokaj
Mazowsze (KP) -- M 1781-84,76-1810, indeksował Jarosław Cendrowski
Mortęgi USC (WM) -- U 1886-1889, indeksowała Katarzyna Matyjas
Ostrowiec (BR) -- M 1700-1720, 1726-1749, indeksował Łukasz Majtka
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1817-1818, 1820, indeksował Norelik
Przystajń (SL) -- Z 1915-40, indeksowała Elżbieta Kowalska
Rybnik-Boguszowice (SL) -- U 1848-70 (rozszerzenie), indeksowała swapgirly
Słomniki (MP) -- Z 1874-1885, indeksował Jerzy Koprowski
Tarnów (m. Strusina) (MP) -- U 1900-1903, indeksował Mieczysław Maziarski
Turze (gr.-kat.) (UK) -- U 1900-05, indeksowała Danuta Danecka
Zakroczym (MZ) -- UMZ 1917, indeksował Łukasz Kucharski


19-01-2021

Bąkowa Góra (LD) -- U 1884-89, indeksował Mariusz Majchrzak
Biała Rawska (LD) -- U 1845, indeksował Bogusław Nagórski
Gielniów (MZ) -- U 1914, indeksował MiStrz
Gumino (MZ) -- UMZ 1906-14, indeksował Krystyna Malik
Kałów (LD) -- UMZ 1841-50, indeksował Henryk Dąb
Kamieńsk (LD) -- U 1808-10, indeksowała Karolina Wiśniewska
Kowalewo Pomorskie (KP) -- U 1844-64, indeksował Kamil Krasiński
Kraszewo (MZ) -- U 1800, Z 1800-03, indeksował Robert Smach
Lędziny (SL) -- UMZ 1860-64, indeksował Krzysztof Kosteczko
Lubar (UK) -- U 1855-61 (skrajne), indeksował Marian Padlewski
Łobżenica (WP) -- M 1920-1925, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Łódź św. Jan (ewang.) (LD) -- U 1916-18, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Wojciech (LD) -- UZ 1911, indeksowała Ilona Gieras
Ruda Śląska-Halemba USC (SL) -- Z 1874-1899, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Ruda Śląska-Wirek-Antonienhütte USC (SL) -- M 1902-03,05-06, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Tarnów (m. Strusina) (MP) -- U 1895-1899, indeksował Mieczysław Maziarski
Wola Wiązowa (LD) -- U 1820-22,43-53, indeksował Tomasz Skolimowski
Zabrzeg (m.Ochodza) (SL) -- UZ 1789-1901, indeksował Łukasz Kominiak
Zabrze św.Andrzeja Apostoła (SL) -- U1816-30, indeksowała Barbara Wiechuła


18-01-2021

Brzesko (m. Brzesko) (MP) -- U 1790-1930; Z 1790-1953, indeksowała Incognito
Brzesko (m. Brzezowiec) (MP) -- U 1826-1905; Z 1826-1968, indeksowała Incognito
Brzesko (m. Słotwina) (MP) -- U 1790-1825; Z 1792-1822, indeksowała Incognito
Chorzele (MZ) -- Z 1829-36, indeksował Kamil Knebel
Katowice-Podlesie USC (SL) -- M 1874-1909, indeksował Aleksander Kunsdorf
Kraków św. Anna (MP) -- U 1815-1845, indeksowała Agnieszka5995
Magnuszew (MZ) -- Z 1847-49, indeksował Labcio402
Olsztynek, ob.wiejski (WM) -- U 1877-1878, indeksowała Donata Stremplewska
Poręba Spytkowska (MP) -- Z 1797-1829 (daty skrajne), indeksował merdigon
Przystajń (SL) -- U1864-83;M1856-57,68-97,1914-30;Z1898-1914, indeksowała Elżbieta Kowalska
Ruda Śląska-Wirek-Antonienhütte USC (SL) -- U1904-06 ;M 1900-01, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Słaboszów (MP) -- M 1601-1874, 1915-1916 (aktualizacja), indeksowała Renata Majewska
Solec Zdrój (SK) -- Z1877, indeksowała Agnieszka Przybyła
Tumlin (SK) -- U1871-1880, indeksował Henryk Korus
Wadowice Górne (PK) -- U 1827-28, indeksował Tomasz Malata
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1916, indeksowała Agata Pakuza
Więcławice (MP) -- U 1805-1811, indeksowała Tekla
Wojciechowice (SK) -- Z1897-1901, indeksował Tadeusz Łukaszek
Wołodarka (UK) -- UMZ 1837-39 (skrajne), indeksował Maciej Saryusz-Romiszewski
Woźniki - Woischnik (SL) -- Z 1810-19, indeksowali GTG_Silius_Radicum


17-01-2021

Bąkowa Góra (LD) -- U 1872-83, indeksował Mariusz Majchrzak
Bęsia USC (WM) -- Z 1876, indeksowała Donata Stremplewska
Bielica vel Jelna (BR) -- U 1806-1810, indeksował Walerian Skrendo
Bolesław pow. dąbrowski (m. Mędrzechów) (MP) -- U 1851-1870, indeksowała Anna Krawiec
Borowie (MZ) -- M 1889-1908, indeksował Rafał Krasieńko
Brzesko (MP) -- M 1790-1958, indeksowała Incognito
Byszów (UK) -- U 1839, indeksowała Maria Dubiczyńska
Czarnia (MZ) -- Z 1917-40, indeksowali Łucja Samorajczyk, Bożena Prykus, Mariola Postępska, Waldemar Chorążewicz, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Dukla m.Iwla, Cergowa (PK) -- U 1857-1908 (rozszerzenie), indeksowała Monika Węgrzyn
Dźwierszno Wielkie USC (WP) -- M 1902-1910, indeksował Marcin Strzelec
Gielniów (MZ) -- U 1917, indeksował Michał Strzeszewski
Gutkowo USC (WM) -- Z 1875;1886-1888;1918-1923, M 1930, indeksowała Donata Stremplewska
Łobudzice (LD) -- UZ 1886-95, indeksował Jacek Kundzik
Łobudzice (LD) -- M 1775-1808, indeksował Henryk Koluszkowski
Łódź-Mileszki-Chojny (LD) -- Z 1861-76, indeksowała Izabela Ziobro
Łódź Przenajśw. Sakr. (mariawici) (LD) -- UMZ 1912-18, indeksowała Izabela Ziobro
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- U 1870-72, indeksował Barbara Sznober
Nowogród (PL) -- M 1844-48, 50, indeksowała Iwona Grabska
Opoczno (LD) -- SkM 1888-94, indeksował Jan Berens
Osjaków (LD) -- U 1835, indeksował Łukasz Fajfrowski
Ostrowiec (BR) -- M 1750-1796, indeksował Łukasz Majtka
Ruda Śląska-Czarny Las-Schwarzwald USC (SL) -- Z 1902-06, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Ruda Śląska-Wirek-Antonienhütte USC (SL) -- U 1900-03, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Rzyszczów (UK) -- U 1839, indeksowała Maria Dubiczyńska
Sołoki (LT) -- UMZ 1806-1810, indeksowała Marck57
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1933, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa-Ochota św. Jakub (WA) -- U 1920 M 1940, indeksowała Dorota Nowakowska
Wasylów (UK) -- U 1839, indeksowała Maria Dubiczyńska
Wiadziec (BR) -- UZ 1830-1831, indeksowała Marck57
Zielenice (MP) -- UMZ 1790-1791, indeksowała Ulinka
Zieluń (MZ) -- UM 1826-49, 70, 1906-12, Z 1826-49, 1906-12, aktualizacja M 1808-25, UMZ 1850-1905, indeksował Rafał Krasieńko


16-01-2021

Biała Cerkiew (UK) -- U 1839, indeksowała Maria Dubiczyńska
Bogurzyn (MZ) -- Z 1901-04, indeksował Jan Wojtkiewicz
Brzeźnica k.Dębicy m.Pustków (PK) -- U 1894-95, indeksował Łukasz Majewski
Chorzów św.Barbary (SL) -- Z 1854, indeksował Wojciech Gołąbowski
Domosławice (m. Biskupice Melsztyńskie) (MP) -- M 1920-1934, indeksowała Małgorzata_D
Domosławice (m. Charzewice, Melsztyn, Zawada Lanckorońska) (MP) -- M 1920-1937, indeksowała Małgorzata_D
Domosławice (m. Domosławice, Faliszowice) (MP) -- M 1920-1933, indeksowała Małgorzata_D
Fastów (UK) -- U 1839, indeksowała Maria Dubiczyńska
Imielin USC (SL) -- M 1886-95, indeksowała Ilona Grodoń
Kazanów Nowy (SK) -- M1900-1920 skorowidz, indeksował Dariusz Laskowski
Kijów (UK) -- U 1839, indeksowała Maria Dubiczyńska
Kijów uniwersytet (UK) -- U 1839, indeksowała Maria Dubiczyńska
Makarów (UK) -- U 1839, indeksowała Maria Dubiczyńska
Motowidłówka (UK) -- U 1839, indeksowała Maria Dubiczyńska
Osieck (MZ) -- UZ 1890-1907, M 1890-1902, indeksowała Beata Krupa
Rokitne (UK) -- U 1839, indeksowała Maria Dubiczyńska
Rozogi (WM) -- Z 1847-1850, indeksował Waldemar Chorążewicz
Szydłowiec (MZ) -- M 1873,1881-83, indeksował Mikołaj Wilk
Szymanów (MZ) -- M 1918-1927, indeksował Mariusz Dąbrowski
Święta Lipka (WM) -- U 1881-1885, indeksował Robert Połubiński
Warszawa św. Augustyn (WA) -- U 1914, indeksował Jerzy Mrozowski
Wola Przemykowska (m. Wola Przemykowska) (MP) -- Z 1930-194, indeksowała Gosia253
Zabrze św.Andrzeja Apostoła (SL) -- U 1831-43, indeksowała Barbara Wiechuła


15-01-2021

Barcice (m. Sucha Struga, Obłazy) (MP) -- U 1870-1908, indeksowała Viera Dušinská
Barcice (m. Sucha Struga, Obłazy) (MP) -- U 1786-1869 (aktualizacja), indeksowała Viera Dušinská
Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1825-1829, indeksował andrzej27
Borkowice (MZ) -- UMZ 1909, indeksował Grzegorz Świerczyński
Burzyn (PL) -- M 1878-1904, indeksował Grzegorz Nowik
Jedwabne (PL) -- U 1893, indeksował Grzegorz Nowik
Kamieńsk (LD) -- Z 1937, indeksował Krzysztof Bartosik
Kęty (m. Kańczuga, Nowa Wieś) (MP) -- Z 1834-1858, indeksował Łukasz Kominiak
Koniusza (MP) -- U 1839 (rozszerzenie i aktualizacja), indeksowała Ewa Wołejko-Wołejszo
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- U 1780-1785, indeksował aqkis
Kraków Katedra (Wawel) (MP) -- Z 1798-1870 (daty skrajne), indeksowała KasiaKP
Łódź NMP (LD) -- U 1907, indeksował Janusz Kucharczyk
Narewka (par. unicka) (PL) -- UMZ 1798, indeksował Mirosław Korzunowicz
Narew (prawosł.) (PL) -- UMZ 1860-64, indeksował Mirosław Korzunowicz
Obrazów (SK) -- Z1913-1915, indeksowała Jolanta Prokopiuk-Bathelt
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1815, indeksował Norelik
Raciąż (MZ) -- MZ 1718-1807 (sumariusz), indeksował Krzysztof Kośnik
Rodatycze (m. Rodatycze) (UK) -- UMZ 1831-40, indeksował Paweł Hermanowicz
Ruda Śląska-Halemba USC (SL) -- UM 1874-99, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Ryboły (par. unicka) (PL) -- UMZ 1809, indeksował Mirosław Korzunowicz
Ryńsk (KP) -- M 1773-75,78-88,94-1803, indeksował Jarosław Cendrowski
Sławków (SL) -- UMZ 1826-28, indeksowała A.Ch.
Suchowola (PL) -- M 1862-64, indeksowała Ewa Witkowska
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1915, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- M 1939-40, indeksowała Incognito
Warszawa św. Andrzej (WA) -- Z 1919, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa św. Trójca (WA) -- M 1903-04, indeksował Adam Rozenau
Wodzisław (SK) -- UMZ1919, indeksowała Ela Ginalska
Zabłudów (PL) -- M 1871, indeksował Mirosław Korzunowicz


14-01-2021

Chęciny (SK) -- U1840-1850 rozszerzenie, indeksował Edward Jabłoński
Dąbrowa Tarnowska (m. Dąbrowa Tarnowska) (MP) -- U 1820-1822, indeksował Paweł Dobrzyński
Gierzwałd USC (WM) -- U 1913; Z 1893-1896, indeksowała Izabela Czaplińska
Gułtowy (WP) -- U 1795-1817, Z 1875-1902, indeksowała Danuta Danecka
Jabłonowo Pomorskie (KP) -- U 1758-83, indeksował Jarosław Cendrowski
Jasienica (SL) -- U 1814-89, indeksował Łukasz Kominiak
Kazanów Nowy (SK) -- Z1900-1903 skorowidz, indeksował Dariusz Laskowski
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Przylasek Rusiecki) (MP) -- U 1771-1880, indeksował Leszek Matuszek
Lisów (SK) -- Z1847, indeksował Zdzisław Stępień
Mikluszowice (m. Świniary) (MP) -- Z 1796-1849, indeksował Krzysiek.f.72
Niedzbórz (MZ) -- U 1894-96, indeksował Jan Wojtkiewicz
Orzysz (WM) -- Z 1756-1766, indeksował Adam Rajkiewicz
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska) (MP) -- Z 1830-1841, indeksował merdigon
Ruda Śląska-Halemba USC (SL) -- U 1900-06 ;Z 1900-01,03-06, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Sączów (SL) -- M 1869-1915, indeksował Łukasz Puciata
Trzebinia (MP) -- U 1890-1904, indeksował Krzysztof Imiołek
Wielkanoc (ewang.) (MP) -- UMZ 1790, indeksowała Renata Majewska
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1866-70, indeksował Romuald Szymaniak
Żywiec - Saybusch (SL) -- Z 1877-1908, indeksował Łukasz Kominiak


13-01-2021

Chlewiska (MZ) -- Z 1849-59, indeksował Łukasz Okła
Kazanów Nowy (SK) -- Z1904-1914 skorowidz, indeksował Dariusz Laskowski
Kowalewo Pomorskie (KP) -- U 1821-43, indeksował Kamil Krasiński
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Wyciąże, Las Wyciązki) (MP) -- U 1871-1880, indeksował Leszek Matuszek
Krasnystaw (LB) -- M 1881-1890, indeksował Krzysztof Zochniak
Kurzyna m.Jarocin (PK) -- U 1839-50, indeksował Krzysztof Bielak
Kuźnia Raciborska - Ratiborhammer (SL) -- U 1851-56,74-75; M 1851-74, indeksował Alfred Choroba
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1813, indeksował Norelik
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska) (MP) -- Z 1842-1848, indeksował merdigon
Poręba Spytkowska (m. Uszwica) (MP) -- Z 1830-1848, indeksował merdigon
Sulisławice (SK) -- UM1911-1912 skorowidz, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Surwiliszki (LT) -- U 1835-1848, indeksowała Grażyna Wójcik
Taboryszki (LT) -- UMZ 1862-1863, indeksował Piotr Pukin
Tarnów (m. Rzędzin) (MP) -- U 1866-1879, indeksował Mieczysław Maziarski
Trąbin (KP) -- UZ 1870-76 ; M 1870-76,78,80,82,85, indeksował Maciej Lisinski
Turka (gr.-kat.) (UK) -- U 1906-25, indeksowała Danuta Danecka


12-01-2021

Borkowice (MZ) -- Z 1937-41, indeksował Grzegorz Świerczyński
Dzietrzkowice (LD) -- SkU 1713-1808, indeksował Dariusz Laskowski
Gierzwałd USC (WM) -- U 1911-1917; 1893, indeksowała Izabela Czaplińska
Imbramowice (MP) -- U 1819, 1821, 1855, indeksował Michał Stojek
Łaznów (LD) -- UMZ 1876, indeksował Witold Jałmużna
Miechów (MP) -- M 1766-1796, indeksowała Urszula Pogoń
Nienadówka m.Nienadówka (PK) -- M 1870-1909 , indeksował Krzysztof Bielak
Podbuż (gr-kat) m.Załokieć (UK) -- UMZ 1877-1883, indeksował Mateusz Goldyn
Przedbórz (LD) -- UMZ 1870-71, indeksowała Krystyna Stanisławska
Rybno (MZ) -- M 1918-19, indeksowała Renata Florczak
Stoczek Łukowski (LB) -- U 1885-1889, indeksowała Ewa Sobiech
Stoczek Łukowski (LB) -- U 1880-1881, indeksowała Ewa Sobiech
Stolec (LD) -- Z 1849-67, indeksowała Małgorzata Berendzik
Stolec (LD) -- U 1812-67, indeksowała Elżbieta Nejman
Strzegom (SK) -- Z1911-1918, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Woźniki - Woischnik (SL) -- Z 1820-29, indeksował GTG_Silius_Radicum
Zabrze św.Andrzeja Apostoła (SL) -- U 1844-63, indeksowała Barbara Wiechuła


11-01-2021

Borkowice (MZ) -- Z 1921-30, indeksowała Łukasz Okła
Borysław (gr.-kat.) (UK) -- UMZ 1841-1907 (skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Kamionka Strumiłowa (UK) -- UM 1817-73 (daty skrajne), indeksował Egbert Małecki
Krzeszów (PK) -- M 1712-28 (skrajne), indeksowała Jolanta Łokaj
Miechów (MP) -- Z 1826-1828, indeksowała Urszula Pogoń
Nowa Wieś Królewska (KP) -- UMZ 1874-80, indeksował Monika Bandlewska
Oleksin (MZ) -- Z 1852-55, indeksowała Anna Ornoch
Osjaków (LD) -- U 1834, indeksował Łukasz Fajfrowski
Parysów (MZ) -- Z 1890-1902, indeksował Stanisław Jegier
Rybna (MP) -- M 1810-1852, indeksował Miłosz Pamuła
Siennica (MZ) -- UMZ 1909,13, indeksował Stanisław Jegier
Szczebrzusz (SK) -- Z1918, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Szynwałd (pow.grudziądzki) (KP) -- M 1757-79,81-1800, indeksował Jarosław Cendrowski
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1829-1830, indeksował Incognito
Uniejów (MP) -- Z 1843-1856, indeksowała Aleksandra Perz-Pieron
Uniejów (MP) -- Z 1842 (aktualizacja), indeksowała Aleksandra Perz-Pieron
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1868 (rozszerzenie), indeksowali Agata Pakuza i Elżbieta Załucka
Warszawa św. Andrzej (aneksy) (WA) -- A 1834, indeksował Michał Zieliński
Wartkowice (LD) -- UMZ 1916-17, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Włocławek (ewang.) (KP) -- U 1829-30;Z 1829, indeksowała Krzysztof Bartosik


10-01-2021

Bąkowa Góra (LD) -- U 1895-1903, indeksował Mariusz Majchrzak
Bielsko-Biała - Straconka MB Pocieszenia (SL) -- Z 1786-1839, indeksował Łukasz Kominiak
Brok (MZ) -- M 1913, indeksował Waldemar Badurek
Brzeźnica k.Dębicy m.Pustków (PK) -- U 1892-93, indeksował Łukasz M. Majewski
Czulice (MP) -- M 1730-1779, indeksował Zolo
Dobrzyków (MZ) -- M 1885-96, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Dobrzyniewo Kościelne (PL) -- U 1808-10 Z 1898-99, indeksował Adam Okuniewski
Kamieniec Podolski (UK) -- U 1779-81, indeksowała Maria Dubiczyńska
Korytnica (pow. węgrowski) (MZ) -- U 1694-1739, indeksował Wilhelm Hałys, weryfikacja Grażyna Przybysz
Kosów Lacki (MZ) -- U 1899, indeksowała Ewa Dybowska
Lipinki (WM) -- M 1802-1819, indeksował Jarosław Cendrowski
Łask (LD) -- UMZ 1848-50, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Łęczeszyce (MZ) -- U 1920, M 1940, indeksowali WZI
Łobudzice (LD) -- U 1791-1808, indeksował Henryk Koluszkowski
Łódź-Mileszki-Chojny (LD) -- U 1861-76, M 1861-67, indeksowała Izabela Ziobro
Markowa (UK) -- UMZ 1854-64 (skrajne), indeksował Grzegorz Żychowski
Mortęgi USC (WM) -- Z 1882-1885, indeksowała Katarzyna Matyjas
Ocieka (PK) -- UMZ 1821-71 (skrajne), indeksował Jarosław Czarkowski
Orłów (LD) -- U 1920, MZ 1940, indeksował Antoni Burzyński
Radzionków-Radzionkau USC (SL) -- M 1877-94, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rogów (SK) -- MZ1810-1825, indeksowała Jolanta Sowa
Ruda Śląska-Halemba USC (SL) -- M 1900-06, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Ruda Śląska-Orzegów USC (SL) -- UZ 1904-06, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Skierniewice (LD) -- U 1911-12, indeksowała mariamikołaj
Sochaczew (MZ) -- Z 1916-17, indeksowała Marta Osiecka-Purzeczka
Solec Zdrój (SK) -- Z1839-1874, indeksowała Agnieszka Przybyła
Sołek-Śleszyn (LD) -- U 1920, indeksował Antoni Burzyński
Stolec (LD) -- Z 1835-48, indeksowała Małgorzata Berendzik
Szczebrzusz (SK) -- Z1917, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1826-1828, indeksował Incognito
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1866 (rozszerzenie), 1867, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa św. Barbara (WA) -- Z 1927, indeksowała Ewa Rembikowska
Wojciechowice (SK) -- Z1913-1915, indeksował Tadeusz Łukaszek
Wola Trutowo (KP) -- M 1808-13,19-20,22-31,33-34, indeksował Piotr Romanowski
Woźniki - Woischnik (SL) -- Z 1830-34, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zawada (PK) -- MZ 1821-48, indeksował Jarosław Czarkowski
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1899-1905, indeksował Wacław Winczakieiwcz
Żychlin (LD) -- U 1920, MZ 1940, indeksował Antoni Burzyński


09-01-2021

Bebelno (SK) -- UMZ1866-1870, indeksował Roman Burczyk
Birsztany (LT) -- UZ 1815-1816, M 1802-1818, indeksowała Bożena Tylingo
Chorzele (MZ) -- U 1809-10, indeksował Kamil Knebel
Dźwierszno Wielkie USC (WP) -- UMZ 1900-1901, indeksował Marcin Strzelec
Goworowo (MZ) -- U 1916-18, M 1910-31, indeksowała Linda Aguilar
Gójsk (MZ) -- U 1808-25, M 1808-24, Z 1808-25, indeksowała Mary Ann Graham
Mortęgi USC (WM) -- M 1886-1892, indeksowała Katarzyna Matyjas
Odelsk (BR) -- M 1849-1867, indeksowała wiktor_odelsk
Olkusz (MP) -- M 1881-1912 (aktualizacja i rozszerzenie), indeksował Karol Szotek
Olkusz (MP) -- UZ 1863, indeksowała pbasik
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1812, indeksował Norelik
Podbuż (gr-kat) (UK) -- U 1850-61, indeksował Mateusz Goldyn
Radzanów (pow. mławski) (MZ) -- M 1890-94, indeksował Jan Wojtkiewicz
Sampława (WM) -- M 1787-1808, indeksował Jarosław Cendrowski
Tarnów (m. Zamieście) (MP) -- M 1817-1843, indeksował Mieczysław Maziarski
Trzebinia (MP) -- M 1896-1906, indeksował Krzysztof Imiołek
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1918, indeksowała Justyna Jaźwińska
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1934, indeksował Paweł Zawadzki


08-01-2021

Bielsko-Biała - Starconka MB Pocieszenia (SL) -- M 1786-1852, indeksował Łukasz Kominiak
Borkowice (MZ) -- Z 1931-36, indeksował Grzegorz Świerczyński
Chorzów USC (SL) -- Z 1906-10, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Gdów (m. Kwapinka) (MP) -- Z 1855-1912, indeksowała Ela Synowiec
Golub (KP) -- Z 1824-30, indeksował Kamil Krasiński
Kaszów (MZ) -- M 1860, 1889-90, 1917, Z 1825, indeksował Marcin Dobrzyński
Motowidłówka (UK) -- U 1822-23, 26-30, 33-36, 42 M 1823-41 (daty skrajne) Z 1822-38 (daty skrajne), indeksowała bekel
Niegardów (MP) -- U 1821-1844, indeksował Wojciech Nowiński
Pilica (ewang-augsb) (SL) -- UMZ 1881-1913 , indeksował Krzysztof Imiołek
Pułtusk (prawosł.) (MZ) -- U 1860-61, indeksował Marcin Dobrzyński
Rokitne (UK) -- U 1836, 41 M 1841 Z 1838, indeksowała bekel
Ruda Śląska-Bykowina - Friedrichsdorf USC (SL) -- UZ 1902-06, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Rzyszczów (UK) -- U 1836, 42 M 1841 Z 1838, indeksowała bekel
Staszów (SK) -- UM1894-1895 rozszerzenie, Z1894-1895, indeksował Jerzy Koprowski
Szczebrzusz (SK) -- UM1917-1918, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Szczyrzyc (MP) -- M 1786-1831, indeksowała Ela Synowiec
Szwarcenowo (WM) -- M 1775-1803, indeksował Jarosław Cendrowski
Święta Lipka (WM) -- U 1876-1880, indeksował Robert Połubiński
Tylmanowa (m. Ochotnica Dolna) (MP) -- U 1840, indeksował Incognito
Wasylów (UK) -- U 1836, 42 M 1841 Z 1838, indeksowała bekel
Wielkie Radowiska (KP) -- U 1852-60, indeksował Krzysztof Kaminski
Więcławice (MP) -- U 1727-1757; M 1730-1731, indeksowała Tekla
Zabrzeg - Ochodza (SL) -- M 1788-1901, indeksował Łukasz Kominiak
Zaduszniki (KP) -- U 1901-05, indeksował Jan Berens


07-01-2021

Banica (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1901-1910, indeksowała Halina Żabczak
Kołaczyce (PK) -- U 1861-70, indeksował Jacek Bełzowski
Kraków-Ruszcza św. Grzegorza Wielkiego (m. Ruszcza, Wola Rusiecka, Kępa Rusiecka, Wadów) (MP) -- U 1871-1880, indeksował Leszek Matuszek
Leoncin (MZ) -- M 1924, Z 1904, indeksował Wojciech Wosiński
Miasteczko Śląskie (SL) -- Z 1917-25, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Mortęgi USC (WM) -- M 1880-1885; U 1882-1885; Z 1878-1881, indeksowała Katarzyna Matyjas
Mysłowice-Zamek USC (SL) -- M 1874-1909, indeksował Aleksander Kunsdorf
Nowe Miasto Lubawskie (WM) -- M 1750-1777, indeksował Jarosław Cendrowski
Olkusz (MP) -- U 1868-69, 1881-84, indeksował Karol Szotek
Raciborowice (MP) -- U 1604-1610; M 1638-1644; Z 1689-1693, indeksował Incognito
Woźniki - Woischnik (SL) -- Z 1935-39, indeksowali GTG_Silius_Radicum


06-01-2021

Chorzów - Królewska Huta św.Barbary (SL) -- Z 1853, indeksował Wojciech Gołąbowski
Chotcza Dolna (MZ) -- UMZ 1915-18, indeksował Bartłomiej Zieliński
Chruślin (LD) -- Z 1940, indeksował Antoni Burzyński
Ciepielów (MZ) -- U 1915-18, MZ 1915-18 (duplikaty), indeksował Bartłomiej Zieliński
Czarnia (MZ) -- U 1917-20, indeksowali Bożena Prymus, Mariola Postępska, Waldemar Chorążewicz
Czulice (MP) -- U 1655-1670, indeksował Zolo
Dąbrowa Białostocka (PL) -- U 1811b-36, M 1811b, Z 1811b, indeksowała Anna Krawiec
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- U 1855-57,1900 M 1900-01, Z 1902-03, indeksowała Livia Ditto
Góry Pińczowskie (SK) -- U1908-1909, M1901-1906, Z1863-1870, indeksowała Anna Kasprzyk
Gumino (MZ) -- U 1902-05, M 1898,1901-05, Z 1896-1905 (1897-1900 rozszerzenie), indeksowała Krystyna Malik
Helianów (gr.-kat.) (LT) -- UMZ 1802-1818 (z lukami), indeksowała Marck57
Jampol (UK) -- M 1843-46, indeksowała Ewa Marciniak
Kijów (UK) -- U 1836, 41 M 1841 Z 1838, indeksowała bekel
Kijów (Uniwersytet) (UK) -- U 1842 Z 1838, indeksowała bekel
Knyszyn (PL) -- UMZ 1849-64, indeksował Wiesław Chodak
Lewiczyn (MZ) -- UMZ 1917-18, indeksował Rafał Traczyk
Łobżenica (WP) -- M 1935-1941, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Łódź MBNP (mariawici) (LD) -- UMZ 1912-18, indeksowała Izabela Ziobro
Łódź NMP (LD) -- UZ 1852, indeksował Felberg_Sławomir
Makarów (UK) -- U 1836, 41 M 1841 Z 1838, indeksowała bekel
Miasteczko Śląskie (SL) -- Z 1926-36, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Miechów (MP) -- U 1855 (aktualizacja), indeksowała Urszula Pogoń
Miechów (MP) -- U 1846-1850, indeksowała Urszula Pogoń
Muśniki (LT) -- Z 1840-1848, indeksowała Marta Bałażak
Nakło nad Notecią (KP) -- Z 1926-30, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Oleksów (MZ) -- Oleksów U 1906-17, M 1906-17 (06-08, 11-17 uzupełnienie), Z 1906-17 (15-17 uzupełnienie), indeksował Bartłomiej Zieliński
Ręczno (LD) -- Z 1803-08, indeksował Mariusz Majchrzak
Rukszenice (BR) -- UZ 1830-1831, indeksowała Marck57
Stara Bielica (BR) -- UZ 1830-1831, indeksowała Marck57
Stary Kornin (prawosł.) (PL) -- UMZ 1891, indeksował Walenty Adamiec
Staszów (SK) -- M1894-1918-spis, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Strzegocin (LD) -- U 1890-95, indeksował Antoni Burzyński
Tetyjów (UK) -- UMZ 1805-47 (daty skrajne), indeksowała Joanna Maślanek
Trzebinia (MP) -- M 1890-1895, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Trześń (PK) -- UM 1811-20, indeksowała Elżbieta Benke
Wadowice Górne (PK) -- M 1829-46, indeksował dawid254
Wojciechowice (SK) -- Z1916-1920, indeksował Tadeusz Łukaszek
Wolanów (MZ) -- UMZ 1915-18, indeksował Mikołaj Wilk
Wysokie Koło - Regów (MZ) -- Z 1816-49, indeksowała Dorota Kober
Wysokie Koło - Regów (MZ) -- Z 1930-47, indeksował Bartłomiej Zieliński
Zaborów (m. Wola Przemykowska) (MP) -- Z 1820-1929, indeksowała Gosia253
Zaduszniki (KP) -- M 1901-10, indeksował Jan Berens
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- UMZ 1838-46, indeksowała Marianna Paszek


05-01-2021

Belsk Duży (MZ) -- U 1920, M 1940, indeksowała Teresa Mikołajewska
Bielsko-Biała - Starconka MB Pocieszenia (SL) -- U 1786-1869, indeksował Łukasz Kominiak
Błotnica (MZ) -- M 1900-05, indeksował Labcio402
Bogurzyn (MZ) -- U 1869-70, Z 1874-80, indeksował Jan Wojtkiewicz
Chrzanów USC (MP) -- Sk UMZ 1889-1900, indeksował Krzysztof Imiołek
Czarnia (MZ) -- M 1914,1916-40, indeksowali Mariola Postępska, Bożena Prymus, Łucja Samorajczyk, Waldemar Chorążewicz
Golcowa (PK) -- M 1865-90, indeksował Konrad Dunst
Jeziórka (MZ) -- UMZ 1913-18, indeksowała Teresa Mikołajewska
Kałów (LD) -- UMZ 1851-60, indeksował Henryk Dąb
Kosina (m. Kosina, Rogóżno, Korniaktów, Białobrzegi) (PK) -- M 1904-12 (skrajne), indeksował Zbigniew Surmacz
Kraków-Podgórze św. Józef (m. Bodzów, Kostrze) (MP) -- M 1818-1870, indeksował Witold Kozłowski
Kraków-Podgórze św. Józef (m. Pychowice) (MP) -- M 1840-1870, indeksował Witold Kozłowski
Kraków-Skałka św. Stanisław (m. Bodzów, Kostrze) (MP) -- M 1786-1817, indeksował Witold Kozłowski
Kraków-Tyniec św. Apostołów Piotra i Pawła (MP) -- M 1644-1769, indeksował Witold Kozłowski
Kraków-Tyniec św. Apostołów Piotra i Pawła (m. Kopanka) (MP) -- M 1786-1804, indeksował Witold Kozłowski
Kraków-Tyniec św. Apostołów Piotra i Pawła (m. Tyniec, Koło) (MP) -- M 1786-1870, indeksował Witold Kozłowski
Leoncin (MZ) -- Z 1903, M 1923, indeksował Wojciech Wosiński
Lewiczyn (MZ) -- U 1914-16, indeksował Rafał Traczyk
Lipie (MZ) -- UMZ 1914-17, indeksowała Teresa Mikołajewska
Łęczeszyce (MZ) -- M 1808-75 (aneksy), indeksowała Teresa Mikołajewska
Łomna (MZ) -- U 1920, indeksowała Incognito
Nowe Sioło (gr-kat) (PK) -- UMZ 1785-1869 (daty skrajne), indeksował Jerzy Nowosielski
Piotrków Kujawski (KP) -- UMZ 1813-22, indeksował Piotr
Potworów (MZ) -- U 1914-15, indeksował Krzysztof Jach
Radzicz USC (KP) -- MZ 1911-22, indeksował Marcin Strzelec
Stara Iwiczna (ewang.) (MZ) -- Z 1875-84, indeksował Rafał Albiński
Strzegowo (MZ) -- U 1902-05, indeksował Jan Wojtkiewicz
Szreńsk (MZ) -- U 1808-23 Z 1808-22, indeksowała Jolanta Górska
Wabcz (KP) -- M 1769-1800, indeksował Jarosław Cendrowski
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- U 1870, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1932-33, indeksował Paweł Zawadzki
Wielowieś (SL) -- M 1811-55, indeksowała Karina Frank
Wistka Szlachecka (KP) -- UZ 1818-27; M 1818-22, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Wołdarka (UK) -- M 1834, indeksował Maciej Saryusz-Romiszewski
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1861-65, indeksował Romuald Szymaniak


04-01-2021

Andrzejewo (mojż.) (MZ) -- UM 1860, Z 1860-61, indeksował Marcin Dobrzyński
Brzeźnica m.Pustków (PK) -- U 1890-91, indeksował Łukasz Majewski
Chorzów - Królewska Huta II USC (SL) -- Z 1903, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Gierzwałd USC (WM) -- U 1907-1910, indeksowała Izabela Czaplińska
Kosina (m.Rogóżno, Korniaktów, Białobrzegi) (PK) -- M 1904-06, 1909-10, indeksował Zbigniew Surmacz
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- U 1779, indeksował aqkis
Lubecko (SL) -- U 1835 , indeksowała Maria Rogalska
Lubień Kujawski (KP) -- UZ 1822-23 (rozszerzenie);UMZ 1884-85 , indeksowali Dagmara Mielczarek , Elżbieta Piwińska
Łososina Dolna (m. Łososina, Jakubkowice, Rąbkowa) (MP) -- U 1894-1901, indeksował AdamC
Mortęgi USC (WM) -- U 1878-1881, indeksowała Katarzyna Matyjas
Mrągowo (ewang.) (WM) -- M 1865-1867, indeksował Waldemar Chorążewicz
Tarnów (m. Zamieście) (MP) -- U 1833-1853, indeksował Mieczysław Maziarski
Trześń (PK) -- UM 1786-1810, indeksowała Elżbieta Benke
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1920, indeksowała Justyna Jaźwińska
Włocławek (KP) -- M 1894, indeksowała Barbara Ledzion
Wydminy USC (WM) -- M 1879, indeksowała Donata Stremplewska
Zgłowiączka (KP) -- UMZ 1841-44,68-70 (rozszerzenie), indeksował Zbigniew Piasecki


03-01-2021

Biała Rawska (LD) -- Z 1848, indeksowała Ewa Czerkawska
Bielsko-Biała -Mikuszowice Krakowskie św.Barbary (SL) -- U 1880-89 ; M 1865-1939, indeksował Łukasz Kominiak
Brzeziny (LD) -- M 1916, indeksowała Marysiawo
Bydgoszcz (Fara) (KP) -- U 1863-74, indeksował Jerzy Lange
Dąbrowa Wielka (LD) -- UMZ 1916-18, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Dobrzejowice (KP) -- UMZ 1893-1910, indeksował Maciej Lisinski
Imielin USC (SL) -- M 1881-85, indeksowała Ilona Grodoń
Jabłonowo Pomorskie (KP) -- U 1784-1810, indeksował Jarosław Cendrowski
Jasienica (MZ) -- U 1783-89, 1797-1806 (sumariusz), indeksowała Emilia Borowicz
Katowice-Murcki USC (SL) -- M 1875-1909, indeksował Aleksander Kunsdorf
Kosina m.Kosina i Rogóżno (PK) -- U 1927-29, indeksował Zbigniew Surmacz
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1801-1809, indeksowała KasiaKP
Krysk (MZ) -- M 1868-1914 (1869, 73-74 rozszerzenie), indeksowała Incognito
Leoncin (MZ) -- U 1914, indeksował Wojciech Wosiński
Lubsza-Lubschau (SL) -- M 1865-69, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łęki Górne m.Machowa (PK) -- U 1822-44, indeksował Marcin Kiwior
Łobudzice (LD) -- UZ 1876-88, indeksował Jacek Kundzik
Łódź św. Franciszek (mariawici) (LD) -- UMZ 1916-18, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Magnuszew (MZ) -- Z 1842-46, indeksował Labcio402
Mikołajów (UK) -- Z 1921-43, indeksowali Magdalena Kasprzycka weryfikacja Hanna Kołodziejska
Mikołajów (UK) -- M 1897-1921, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mława (MZ) -- UMZ 1885-89, indeksowała Izabela Czaplińska
Oleksin (MZ) -- Z 1851, indeksowała Anna Ornoch
Opatówek (WP) -- U 1765-1769, indeksował Radosław Kliber
Opoczno (LD) -- SkM 1884-87, indeksował Jan Berens
Ręczno (LD) -- Z 1786-1802, indeksował Mariusz Majchrzak
Ruda Kościelna (SK) -- Z1861-1867, indeksował Adrian Sawicki
Rudniki (OP) -- UMZ 1735-1808, indeksowała Marzanna Kempska
Rzgów (LD) -- U 1731-92, MZ 1731-97, indeksował Jacek Mierzyński
Sławków (SL) -- UMZ 1821-25, indeksowała A.Ch
Smogorzewo (MZ) -- U 1839-42, indeksował Artur Lewandowski
Sochaczew (MZ) -- U 1889, indeksowała Izabela Ziobro
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1871-74, indeksowała Joanna Bugajska
Szczyrzyc (m. Abramowice, Pobręczyn) (MP) -- U 1850-1901, indeksował Krasny
Świerże Górne (MZ) -- UMZ 1839, 1860-64, indeksował Michał Gorczyca
Tarnów (m. Tarnów) (MP) -- U 1833-1889, indeksował Mieczysław Maziarski
Woźniki - Woischnik (SL) -- M 1920-31, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wylatowo (KP) -- M 1693-66,68,1701-02,04,06-09,11-13,15-29,31-39, indeksował Janson
Wysoka (MZ) -- U 1915-20, indeksował Mikołaj Wilk
Zbuczyn (MZ) -- UMZ 1830, indeksował Przemysław Zalewski


02-01-2021

Biała Cerkiew (UK) -- U 1836, 41 M 1841 Z 1838, indeksował bekel
Borszewice (LD) -- UMZ 1885, indeksowała Klaudia Jasitczak
Brzeziny (LD) -- U 1916, indeksowała Marysiawo
Byszów (UK) -- U 1836, 41 M 1841 Z 1838, indeksował bekel
Chłopków (prawosł.) (MZ) -- UMZ 1876-1910 (daty skrajne), indeksowała Jolanta Klass
Chorzów - Królewska Huta II USC (SL) -- Z 1900-02, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chruślin (LD) -- U 1920, M 1940, indeksował Antoni Burzyński
Dobrzyków (MZ) -- M 1859-84, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Fastów (UK) -- U 1836, 41 M 1841 Z 1838, indeksował bekel
Gierzwałd USC (WM) -- U 1904-1906, indeksowała Izabela Czaplińska
Grabowo USC (WM) -- M 1893-1899; Z 1894-1899, indeksowała Anna Parysek
Imielin USC (SL) -- M 1875-80, indeksowała Ilona Grodoń
Istebna (SL) -- M 1885-89, indeksował Łukasz Kominiak
Kosina m.Kosina i Rogóżno (PK) -- U 1924-26, indeksował Zbigniew Surmacz
Kroczyce (SL) -- U 1889-92, indeksował Szymon Molski
Krynki (SK) -- M1686-1779, indeksował Kamil Stąporek
Leoncin (MZ) -- U 1778-1801, indeksował Wojciech Wosiński
Ludzisko (KP) -- Z 1901-18, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Markowa (UK) -- UMZ 1818-22, 24-28, 35, 37-38, 47-53, indeksował Grzegorz Żychowski
Miłonice (LD) -- U 1920, MZ 1940, indeksował Józef Dębowski
Mortęgi USC (WM) -- M 1874-1879; Z 1874-1877, indeksowała Katarzyna Matyjas
Osjaków (LD) -- U 1833, indeksował Łukasz Fajfrowski
Pabianice (ewang.) (LD) -- UMZ 1916, indeksował Tom Wodziński
Pików (UK) -- U 1763-1848 (daty skrajne) M 1788-1800, 27-48 Z 1801-48, indeksowała Joanna Maślanek
Piotrków Trybunalski (prawosł.) (LD) -- Z 1940, indeksował Marcin Dobrzyński
Podbuż (gr-kat) (m. Załokieć) (UK) -- U 1845-49 MZ1845-61, indeksował Mateusz Goldyn
Ręczno (LD) -- Z 1780-85,1848-51, indeksował Mariusz Majchrzak
Samostrzel USC (KP) -- M 1906-09, indeksował Marcin Strzelec
Solec nad Wisłą (MZ) -- UMZ 1904-06 (rozszerzenie), indeksowała Wiesława Krawczyk
Stary Waliszew (LD) -- U 1920, M 1940, indeksował Dariusz Śludkowski
Stolec (LD) -- Z 1825-34, indeksował Małgorzata Berendzik
Św.Lipka (WM) -- U 1871-1875, indeksował Robert Połubiński
Wąchock (SK) -- U1920, indeksował Kamil Stąporek
Wołodarka (UK) -- U 1822-23, 33-35 MZ 1822-23, 33-34, indeksował Maciej Saryusz-Romiszewski
Wysokie Koło - Regów (MZ) -- U 1817-49, indeksowała Dorota Kober
Zabrzeg (SL) -- Z 1785-1820, indeksował Łukasz Kominiak
Zabrze św.Andrzeja Apostoła (SL) -- U 1864-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Zielenice (MP) -- U 1868-69; MZ 1868, indeksowali Ulinka i Renata Majewska
Złaków Kościelny (LD) -- U 1920, indeksowała Urszula Świerczyńska


01-01-2021

Adamów (pow. łukowski) (LB) -- U 1905-1909, indeksowała Urszula Drabińska
Barcice (m. Sucha Struga, Obłazy, Barcice, Przysietnica) (MP) -- U 1786-1869, indeksowała Viera Dušinská
Goszczyna-Gusten USC (DS) -- Z 1884-85, 90-92, 96-1905, indeksował Thorsten Haferanke
Kock (LB) -- U 1817,1819, indeksowała Elżbieta Bloch
Kosów Lacki (MZ) -- MZ 1899, indeksowała Ewa Dybowska
Krasnystaw (LB) -- M 1871-1880, indeksował Krzysztof Zochniak
Krzyżanowice (MZ) -- U 1885, indeksowała Wiktoria Pilnik, weryfikował Marcin Dobrzyński
Lisów (MZ) -- M 1889-1900, indeksował Sławomir Wodzyński
Łęczeszyce (MZ) -- UMZ 1917-18 (duplikaty), indeksował WZI
Stoczek Łukowski (LB) -- U 1882-1884, indeksowała Ewa Sobiech
Szydłowiec (MZ) -- U 1920, indeksował Mikołaj Wilk
Szymanów (MZ) -- M 1907-17, indeksował Mariusz Dąbrowski
Ulan (LB) -- UMZ od sierpnia 1810 do 1812, indeksowała Anna Lasota


31-12-2020

Aleksandrów Łódzki (LD) -- UMZ 1891-95, indeksowała Krystyna Zadwórna
Bejsce (SK) -- Z1775-1797, indeksowała Elżbieta Pawlak
Biała Rawska (LD) -- Z 1847, indeksowała Ewa Czerkawska
Brok (MZ) -- UMZ 1912, indeksował Waldemar Badurek
Chorzów - Królewska Huta II USC (SL) -- Z 1899, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Dębowo (KP) -- U 1920-24, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Kamieniec (pow. gnieźnieński) (WP) -- M 1721-1752, indeksował Jason
Katowice - Piotrowice USC (SL) -- M 1874-1909, indeksował Aleksander Kunsdorf
Kazanów Nowy (SK) -- Z1915-1928, indeksował Dariusz Laskowski
Łętownia (PK) -- U 1890-99, indeksował Krzysztof Sanecki
Mikołów św.Wojciech (SL) -- M 1872-74, indeksował Aleksander Kunsdorf
Pińczów (SK) -- Z1908-1909, indeksowała Grażyna Radzik
Przeworsk m.Gorliczyna (PK) -- Z 1787-1894 (skrajne), indeksował Mieczysław Maziarski
Radzanów (pow. białobrzeski) (MZ) -- U 1914-17, indeksował Krzysztof Jach
Rogów (SK) -- Z1797-1809, indeksowała Jolanta Sowa
Skała (MP) -- M 1887-92, 1894-95, indeksował Grzegorz Madej
Skała (MP) -- M 1883-86, 1893 (rozszerzenie), indeksował Grzegorz Madej
Skórzec (MZ) -- U 1836, indeksował Łukasz Olszewski
Trzemeszno (m. Ostrowite) (WP) -- U 1582-1737, indeksował Jason
Trzemeszno (m. Popielewo) (WP) -- U 1586-1589, indeksował Jason
Warszawa-Tarchomin św. Jakub (WA) -- U 1915, indeksował Marcin Rejnus
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- U 1816, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1910-12, indeksował Wojciech Kurzyjamski
Warszawa św. Barbara (WA) -- Z 1938, indeksowała Ewa Wojciechowska
Zielona (pow. żuromiński) (MZ) -- UMZ 1830, indeksowała Joanna Potorska


30-12-2020

Bielsko-Biała - Mikuszowice Krakowskie św.Barbary (SL) -- U 1842-79, indeksował Łukasz Kominiak
Bogdanów (LD) -- M 1911, indeksowała Bożena Rasmussen
Boguty (MZ) -- UZ 1857-67 M 1867, indeksowała Justyna Jaźwińska
Borkowice (MZ) -- U 1761-84, indeksował Grzegorz Świerczyński
Brodnica (KP) -- U 1639-41,43-44,51-52,59-63,67-79,85,87-90,93-1700, indeksował Jarosław Cendrowski
Chlewiska (MZ) -- M 1936-43, indeksował Mikołaj Wilk
Chorzów - Królewska Huta II USC (SL) -- U 1905, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Czernichów (MP) -- U 1773-1774, indeksował Miłosz Pamuła
Imbramowice (MP) -- Z 1827, indeksował Michał Stojek
Kazuń Polski (MZ) -- M 1878-88, 90-1900, 02-24, indeksował Jan Olesiński
Kołbiel (MZ) -- U 1793-97, indeksowała Aneta Kaczmarek
Kosina (m.Kosina i Rogóżno) (PK) -- U 1923, indeksował Zbigniew Surmacz
Koźle (LD) -- UMZ 1865-67, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Kraków-Zwierzyniec Najświętszego Salwatora (MP) -- U 1778, indeksował aqkis
Kuczbork (MZ) -- U 1883-84 M 1856-62, indeksował Jan Wojtkiewicz
Łaznów (LD) -- UMZ 1875, indeksował Witold Jałmużna
Łączki Kucharskie m.Broniszów (PK) -- U 1882-92, indeksował Szymon Król
Łobudzice (LD) -- U 1770-90, indeksował Henryk Koluszkowski
Maków (LD) -- UMZ 1912-13,15-17, indeksował Antoni Burzyński
Miechów (MP) -- U 1843-45, 1851-57, 1918, indeksowała Urszula Pogoń
Olkusz (MP) -- U 1870-1880, indeksował Karol Szotek
Płońsk (MZ) -- U 1910-12 Z 1907-09, indeksował Karol Szulc
Ręczno (LD) -- Z 1809-12,16-19,39-47,52-53, indeksował Mariusz Majchrzak
Samostrzel (KP) -- M 1900-05, indeksował Marcin Strzelec
Skołatowo (MZ) -- UMZ 1911-14, indeksowała Dorota Nowakowska
Sołoki (LT) -- UMZ 1802-1805, indeksowała Marck57
Taboryszki (LT) -- MZ 1849-1861, indeksował Piotr Pukin
Tarnów-Katedra (m. Zabłocie) (MP) -- U 1890-1901, indeksował Mieczysław Maziarski
Trzęsówka (m.Kosowy) (PK) -- U 1836-47, indeksował Bartłomiej Babiarz
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- M 1932, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1929, indeksowała Dorota Nowakowska
Warszawa św. Andrzej (WA) -- Z 1918, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa św. Trójca (prawosł.) (WA) -- U 1908, indeksowała Natalia Opiłowska
Wysoka (MZ) -- M 1934-38, indeksował Mikołaj Wilk
Zabrzeg (SL) -- Z 1821-49, indeksował Łukasz Kominiak


29-12-2020

Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1820-1824, indeksował andrzej27
Chęciny (SK) -- U1826-1839 rozszerzenie, indeksował Edward Jabłoński
Czernichów (MP) -- UZ 1791, indeksował Miłosz Pamuła
Dąbrowa Białostocka (PL) -- Z 1812-36, indeksowała Anna Krawiec
Dębowo (KP) -- U 1911-19, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Gdów (m. Kwapinka) (MP) -- Z 1784-1855, indeksowała Ela Synowiec
Gierzwałd USC (WM) -- U 1901-1903, indeksowała Izabela Czaplińska
Gnojno (SK) -- U1750-1772, indeksował Piotr Opaliński
Gowarczów (SK) -- UMZ1824-1826, indeksował Andrzej Kalski
Istebna (SL) -- M 1852-84, indeksował Łukasz Kominiak
Jałówka (PL) -- Z 1820-26, indeksowała Monika Śmiarowska
Kosina m.Kosina i Rogóżno (PK) -- U 1922, indeksował Zbigniew Surmacz
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Mogiła) (MP) -- M 1871-1880, indeksowała Jabski
Lisów (SK) -- UMZ1917, indeksował Zdzisław Stępień
Niedźwiedź gm. Słomniki (MP) -- Z 1777-1810, indeksował Jerzy Koprowski
Nowogród (PL) -- UMZ 1856, indeksowała Mariola Postępska
Olsztynek, ob.wiejski (WM) -- U 1876, indeksowała Donata Stremplewska
Ostrowiec (BR) -- M 1797-1821, M 1822-1826 (aktual.), indeksował Łukasz Majtka
Pińczów (synagoga) (SK) -- U1914-1917, indeksowała Anna Kasprzyk
Rogów (SK) -- M1774-1808, indeksowała Jolanta Sowa
Skarżysko Kamienna-Bzin (SK) -- M1905-1920, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Śniadowo (PL) -- U 1835-49,62-68 M 1838-44 Z 1856-67, indeksowała Bożena Śmigulska
Tumlim (SK) -- U1868-1870, M1915-1919, indeksował Henryk Korus
Wilno św. Ducha (LT) -- Z 1915-1921, indeksowała Bożena Tylingo
Wilno św. Piotra i Pawła (LT) -- Z 1934-1939, indeksowała Bożena Tylingo
Wilno Wszystkich świętych (LT) -- U 1875, indeksowała Bożena Tylingo
Wojnicz (m. Rudka) (MP) -- U 1784-1902, indeksował Łukasz Krężel
Zabrzeg (SL) -- M 1785-1848, indeksował Łukasz Kominiak


28-12-2020

Bierawa - Birawa (OP) -- U 1885-88; M 1884-1911; Z 1885-1912, indeksował Patryk Wewior
Bytoń (KP) -- U 1776-95, indeksowała Justyna Lewandowska
Chełmno (KP) -- M 1781-1800, indeksował Jarosław Cendrowski
Czernichów (MP) -- Z 1810-1850, indeksował Miłosz Pamuła
Jangrot (MP) -- U 1765-1916, indeksował Jerzy Żurada
Kosina m.Rogóżno (PK) -- M 1877-89, indeksował Zbigniew Surmacz
Koziegłówki (SL) -- M 1781-91, indeksowała Teresa Łukasik
Krzeszów (PK) -- M 1786-1942 (skrajne), indeksowała Jolanta Łokaj
Łączki Kucharskie m.Broniszów (PK) -- U 1864-79, indeksował Szymon Król
Naramice (LD) -- UMZ 1858,60,62-64, indeksowała Incognito
Opoczno (LD) -- SkM 1881-83, indeksował Jan Berens
Orzysz (WM) -- Z 1744-1755, indeksował Adam Rajkiewicz
Ręczno (LD) -- U 1877-79, Z 1812-15,19-21, indeksował Mariusz Majchrzak
Rzeczyca (LD) -- Z 1812, indeksował Artur Godlewski
Stolec (LD) -- Z 1813-24, indeksował Małgorzata Berendzik
Trąbin (KP) -- U 1751-96,98-180, indeksował Krzysztof Kośnik
Ujazd (LD) -- U 1864-67, indeksował Kacper Szczepanowski
Woźniki - Woischnik (SL) -- M 1910-19; Z 1910-25, indeksowali GTG_Silius_Radicum


27-12-2020

Chorzów - Królewska Huta II USC (SL) -- U 1902-04, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Kraków św. Anna (MP) -- M 1815-24, 1836-45 (rozszerzenie), indeksowała Agnieszka5995
Krynki (SK) -- Z1936-1937, indeksował Kamil Stąporek
Książnice (PK) -- U 1843-84, indeksował Marek Podolski
Łowiczek (KP) -- UMZ 1828-29, indeksowała Joanna Bruździńska
Rogów (SK) -- Z1712-1796, indeksowała Jolanta Sowa
Tarnowskie Góry św.Marcina (SL) -- Z 1810-20, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zabrzeg (SL) -- Z 1849-89, indeksował Łukasz Kominiak


26-12-2020

Tarnów (m. Gumniska) (MP) -- Z 1785-1904, indeksował Mieczysław Maziarski
Tarnów (m. Zawada) (MP) -- U 1785-1879, indeksował Mieczysław Maziarski
Żytniów (OP) -- UMZ 1865 , indeksował Adam Okuniewski


25-12-2020

Bardo (WP) -- Z 1850-1899, indeksował Michał Stojek
Fałków (SK) -- M1766-1797, indeksował Grzegorz Laskowski
Gostynin (MZ) -- UZ 1730-59, indeksował Adrian Kaszubski
Kleszczele (PL) -- U 1746, indeksował Walenty Adamiec
Kleszczele (par. unicka) (PL) -- M 1836, indeksował Walenty Adamiec
Kołaczyce (PK) -- U 1854-60, indeksował Jacek Bełzowski
Nowoberezowo (par. unicka) (PL) -- U 1837, indeksowała Monika Charuj-Cataldi
Nowoberezowo - zapowiedzi (PL) -- M 1844, indeksowała Monika Charuj-Cataldi
Okocim (m. Okocim) (MP) -- Z 1899-1902, indeksowała Suzana
Przeworsk m.Gorliczyna (PK) -- M 1787-1889, indeksowała Maria Łopaciuk
Przytuły (PL) -- M 1931-40 Z 1916-24, indeksował Grzegorz Nowik
Stawiski (PL) -- M 1916-24, indeksował Grzegorz Nowik
Suwałki (PL) -- M 1918-19, indeksował Marek Rozmysłowski


24-12-2020

Baranowo (MZ) -- MZ 1922-24, 26 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Prymus
Błotnica (MZ) -- M 1906-18, indeksował Labcio402
Gąbin (MZ) -- UZ 1872, indeksowała Elżbieta Dąbrowska
Gumino (MZ) -- UMZ 1886-95 (91-95 rozszerzenie), indeksowała Krystyna Malik
Lipowiec Kościelny (MZ) -- M 1808/09-19/20, indeksował Jan Wojtkiewicz
Mława (MZ) -- M 1860-62 (rozszerzenie), indeksowała Joanna Raczkowska
Pełczyska (SK) -- U1870 1915-1916, M1870 1915-1917, Z1870 1915-1918, indeksował Henryk Adamczyk
Przeworsk m.Gorliczyna (PK) -- U 1787-1872, indeksowała Maria Łopaciuk
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1930-31, indeksował Paweł Zawadzki
Wrzeszczów (MZ) -- UM 1915-17, indeksował Krzysztof Jach
Wyśmierzyce (MZ) -- Z 1851-68, indeksowała Aleksandra Piętak


23-12-2020

Bebelno (SK) -- UMZ1861-1865, indeksował Roman Burczyk
Brzeźce - Brzestz (SL) -- U 1820-28,30-74, indeksował Wojciech Gąsior
Chorzów - Królewska Huta II USC (SL) -- U 1901, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Cięcina (SL) -- U 1901-20, indeksował Łukasz Majtka
Przeworsk m.Świętoniowa (PK) -- U 1787-1881, M 1787-1882, Z 1787-1871, indeksowała Maria Łopaciuk
Ręczno (LD) -- Z 1822-25,78-79, indeksował Mariusz Majchrzak
Staszów (SK) -- UMZ1893, indeksował Jerzy Koprowski


22-12-2020

Chorzów - Królewska Huta II USC (SL) -- U 1900, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Nakło nad Notecią (KP) -- M 1774-1800, indeksował Jakub Zborowski
Szczucin (m. Brzezówka) (MP) -- U 1856-1909, indeksował Mieczysław Maziarski
Szpetal Górny (KP) -- Z 1761-1809, indeksował Krzysztof Kośnik
Uniejów (MP) -- Z 1916, indeksowała Renata Majewska


21-12-2020

Andrychów (m. Andrychów) (MP) -- U 1816-1890; M 1816-1905, indeksował kazluk
Baligród (PK) -- Z 1872-1913, indeksował Bartłomiej Babiarz
Bolesław pow. olkuski (MP) -- UMZ 1911, indeksował MikeChris
Chorzów - Królewska Huta II USC (SL) -- U 1899, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Gierzwałd USC (WM) -- U 1897-1900, indeksowała Izabela Czaplińska
Hańczowa (gr.-kat.) (MP) -- M 1784-1848; Z 1784-1848, indeksował JanKarJas3
Kamieńsk (LD) -- M 1852-56, indeksował Marcin Maniecki
Kijów św. Jacek (UK) -- UMZ 1805-06, 20-23, indeksował Maciej Saryusz-Romiszewski
Koniemłoty (SK) -- U1842-1848, indeksował Mieczysław Stępień
Koziegłówki (SL) -- M 1811-39, indeksowała Teresa Łukasik
Krzeszów (PK) -- U 1784-1918, indeksowała Jolanta Łokaj
Łódź-Mileszki (LD) -- U 1894-95, indeksowała Izabela Ziobro
Mniów (SK) -- U1661-1764, M1678-1766, Z1684-1767, indeksowała Krystyna Stańczyk
Sędziszów (SK) -- UMZ1891-1900, indeksował Jerzy Użyczak
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UZ 1868-1870, M 1869-1870, indeksowała Joanna Bugajska
Starogród (KP) -- M 1772-1850, indeksował Kamil Krasinski
Szczyrzyc (m. Janowice) (MP) -- U 1786-1906, indeksował Krasny
Tarczyn (MZ) -- Z 1868-1872 (uzupełnienie), indeksował Longin Komorowski
Walichnowy (LD) -- UMZ 1885-92, indeksowała Incognito
Zielona pow. żuromiński (MZ) -- UMZ 1829, indeksowała Joanna Potorska


20-12-2020

Banica (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1893-1900, indeksowała Halina Żabczak
Chobrzany (SK) -- M1915-1918, Z1916, indeksował Tomasz Mierzejek
Czarnożyły (LD) -- UMZ 1910, indeksowała Danuta Mieżyńska
Gąsawa (KP) -- Z 1832-42, indeksowała Stefanie Matta
Góry Pińczowskie (SK) -- U1906-1907, M1896-1900, Z1859-1862, indeksowała Anna Kasprzyk
Hadynów (MZ) -- U 1880-81, 1914, indeksował Tomasz Skolimowski
Kurzyna (PK) -- U 1890-1905, indeksował Krzysztof Bielak
Lipowiec Kościelny (MZ) -- U 1866 M 1875-79, indeksował Jan Wojtkiewicz
Łódź św. Wojciech (LD) -- UZ 1909, indeksowała Ilona Gieras
Nienadówka (PK) -- U 1889-1900, indeksował Krzysztof Bielak
Opoczno (LD) -- SkM 1880, SkZ 1903, indeksował Jan Berens
Plecka Dąbrowa (LD) -- Z 1886-1900, indeksował Antoni Burzyński
Strzegocin (LD) -- U 1875, MZ 1874-75, indeksował Antoni Burzyński
Szczucin (m. Suchy Grunt) (MP) -- U 1851-1909, indeksował Mieczysław Maziarski
Szczurowa (m. Wola Przemykowska) (MP) -- Z 1784-1819, indeksowała Gosia253
Trześń (PK) -- UM 1784-85, indeksowała Elżbieta Benke
Uniejów (LD) -- UZ 1868-71, indeksował Henryk Dąb
Warszawa św. Trójca (WA) -- M 1867-68 (rozszerzenie), indeksowała Aleksandra Pawłowska
Wola Żarczycka (PK) -- U 1735-47, indeksował Krzysztof Bielak
Wysokie Koło - Regów (MZ) -- Z 1901-1919, indeksował Bartłomiej Zieliński
Wyszków (pow. węgrowski) (MZ) -- UZ 1836-55, indeksowała Julia Dębska
Żywiec - Saybusch (SL) -- U 1801-10, indeksował Łukasz Kominiak


19-12-2020

Bardo (WP) -- U 1840-1899, indeksował Michał Stojek
Chorzów - Królewska Huta II USC (SL) -- U 1898, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Czastary (LD) -- UMZ 1868-72, indeksowała Urszula Świerczyńska
Czchów (m. Czchów) (MP) -- M 1924-1946, indeksował Mieczysław Maziarski
Gdów (m. Stadniki) (MP) -- Z 1822-1913, indeksował kazluk
Gdów (m. Stadniki) (MP) -- Z 1784- 1821 (aktualizacja), indeksował kazluk
Gliniany (m. Bochdanówka) (UK) -- UMZ 1833-90, indeksował Grzegorz Skoczek
Kosina m.Kosina (PK) -- U 1921, Z 1849-75, indeksował Zbigniew Surmacz
Markowa (UK) -- UMZ 1829-30, 32-34, 40-43, 45-46, indeksował Grzegorz Żychowski
Meżyrów (UK) -- UMZ 1881-90, indeksowała Jadwiga Sibirska
Milejów (LD) -- UMZ 1847-54, indeksowała Grażyna Stasiak
Myszyniec (MZ) -- M 1912-40, indeksowali Marta Wojciechowska, Waldemar Chorążewicz
Myszyniec (MZ) -- Z 1913-40, indeksował Waldemar Chorążewicz
Myszyniec (MZ) -- U 1916-20, indeksowała Marta Wojciechowska
Niedźwiedź gm. Słomniki (MP) -- M 1777-1797, indeksował Jerzy Koprowski
Nowe Miasto nad Pilicą (MZ) -- U 1795-1813, indeksowała Urszula Świerczyńska
Opatówek (WP) -- U 1770-1774, indeksował Radosław Kliber
Radoszyce (SK) -- UMZ1851-1852, indeksował Jan Krzak
Ręczno (LD) -- Z 1826-38, indeksował Mariusz Majchrzak
Rossoszyca (LD) -- UMZ 1916-19, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Sławno (LD) -- U 1904, indeksował Marcin Dobrzyński
Sokolniki (pow. wrzesiński) (WP) -- M 1896-1916, indeksował Michał Stojek
Szaniec (SK) -- U1857-1864, M1857-1873, Z1855-1863, indeksował Ryszard Olesiński
Tuchów (m. Dąbrówka) (MP) -- M 1872-1946, indeksował Mieczysław Maziarski
Tuchów (m. Lubaszowa, Burzyn, Kielanowice, Dąbrówka, Buchcice) (MP) -- U 1826-1899, indeksował Mieczysław Maziarski
Tuchów (m. Moszna) (MP) -- M 1886-1947, indeksował Mieczysław Maziarski
Tuchów (m. Tuchów) (MP) -- M 1866-1919, indeksował Mieczysław Maziarski
Wielkie Radowiska (KP) -- U 1844-51, indeksował Krzysztof Kaminski
Wołodarka (UK) -- UMZ 1805-06, 20-21, indeksował Maciej Saryusz-Romiszewski
Woźniki - Woischnik (SL) -- MZ 1900-09, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wszembórz (WP) -- U 1840-1916, M 1900-1928, indeksował Michał Stojek
Zagnańsk (SK) -- UMZ1919, indeksował Henryk Korus
Zimna Woda (UK) -- UM 1816-1900 Z 1816-30 (daty skrajne), indeksował Egbert Małecki


18-12-2020

Bejsce (SK) -- Z1679-1775, indeksowała Elżbieta Pawlak
Brodnica (KP) -- U 1732-45, indeksował Jarosław Cendrowski
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1840-43, indeksował Stanisław Jegier
Imbramowice (MP) -- M 1910-1914, indeksował Jacek Wolender
Imielno (SK) -- UMZ1810-1830, indeksowała Ela Ginalska
Katowice - Szopienice USC (SL) -- M 1896-1909, indeksował Aleksander Kunsdorf
Kraków-Mogiła św. Bartłomiej (m. Mogiła) (MP) -- U 1871-1880, indeksowała Jabski
Kraków św. Szczepan (MP) -- UMZ 1797-1810, indeksował artekm
Morawica (MP) -- U 1810-51, 1853, indeksowała Aleksandra Ufir
Orzesze - Orzesche św. Ap.Piotra i Pawła (SL) -- UZ 1837-47;M 1837-45,47 ;Z 1837-45, indeksowała Barbara Wiechuła
Podbuż (gr-kat) (UK) -- UMZ 1836-44 (daty skrajne), indeksował Mateusz Goldyn
Podkamień Brodzki (m. Palikrowy) (UK) -- U 1891-1915, indeksował Grzegorz Knap
Rodatycze (m. Rodatycze) (UK) -- UMZ 1816-21, 23-28, 30, indeksował Paweł Hermanowicz
Szczekociny (SL) -- M 1854-55, indeksowała Grażyna Przybysz
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1929, indeksował Paweł Zawadzki
Wrzesina - Alt Schöneberg (WM) -- Z 1928-1931, indeksowała Katarzyna Matyjas
Zabrzeg (SL) -- M 1890-1917, indeksował Łukasz Kominiak
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1856-60, indeksował Romuald Szymaniak


17-12-2020

Baranowo (MZ) -- 1915 Z i 1916 MZ (rozszerzenie), indeksowała Bożena Prymus
Biała Rawska (LD) -- U 1843, indeksował Bogusław Nagórski
Bogdanów (LD) -- Z 1907, indeksowała Bożena Rasmussen
Borkowice (MZ) -- U 1730-1760, indeksował Grzegorz Świerczyński
Brodnica (KP) -- U 1713-31, indeksował Jarosław Cendrowski
Chorzów - Królewska Huta I USC (SL) -- Z 1918-19, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Gierałtowice (SL) -- Z 1851-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Huta Krzeszowska (PK) -- U 1782-1813 , indeksował Krzysztof Bielak
Kowalewo Pomorskie (KP) -- M 1882-1920, indeksował Kamil Krasinski
Koziegłówki (SL) -- M 1738-80, indeksowała Teresa Łukasik
Kraków św. Anna (MP) -- M 1825-1835 (rozszerzenie), indeksowała Agnieszka5995
Nasiechowice (MP) -- U 1919-25; M 1919-45; Z 1919-43, indeksował Eugeniusz Jakubas
Olkusz (MP) -- U 1906-1910, indeksował Karol Szotek
Sumin (pow.lipnowski) (KP) -- U 1743-45,54-1808, indeksował Krzysztof Kośnik
Szczyrzyc (m. Słupia) (MP) -- U 1786-1869, indeksował Krasny
Szydłowiec (MZ) -- M 1930-1940, indeksował Mikołaj Wilk
Szydłowiec (MZ) -- U 1874, 1901, 1915, 1918-19, indeksował Mikołaj Wilk
Święta Lipka (WM) -- u 1866-1870, indeksował Robert Połubiński
Wrzesina - Alt Schöneberg (WM) -- U 1907-1914, indeksowała Katarzyna Matyjas
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1892-98, indeksował Wacław Winczakiewicz


16-12-2020

Grodno (fara) (BR) -- U 1804-1805 aktualizacja, U 1806, indeksowała Wilnianka
Helianów (LT) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Marck57
Jasienica (MZ) -- UMZ 1913-1918, indeksowała Emilia Borowicz
Kosina m.Kosina (PK) -- Z 1827-48, indeksował Zbigniew Surmacz
Kucice (MZ) -- Kucice UZ 1826, UMZ 1912-1914, indeksowała Dorota Nowakowska
Pińsk (BR) -- M 1861, indeksował Jerzy Nozdryn-Płotnicki


15-12-2020

Boguty (MZ) -- UZ 1841-56, indeksowała Justyna Jaźwińska
Czulice (MP) -- U 1700-1729, indeksował Zolo
Dąbrówka (gr.-kat.) (PK) -- U 1784-90, indeksował Krzysztof Bielak
Gdów (m. Stryszowa) (MP) -- U 1844-1919, indeksowała Ela Synowiec
Łobudzice (LD) -- M 1876-1907, indeksował Henryk Koluszkowski
Olkusz (MP) -- U 1916, indeksowała pbasik
Ręczno (LD) -- Z 1874-77, indeksował Mariusz Majchrzak
Rogów (SK) -- M1693-1773, indeksowała Jolanta Sowa
Sławków (SL) -- UMZ 1834-37, indeksowała A.Ch
Stary Waliszew (LD) -- UMZ 1915-16, indeksował Jacek Kundzik
Strzegocin (LD) -- U 1874, indeksował jarekrad
Szczuczyn (BR) -- M 1802-1849, indeksował Ryszard Bencko
Szczuka (KP) -- U 1771-1822, indeksował Kamil Krasinski
Twery (LT) -- U 1737-1763, M 1735-1762, Z 1735-1766, indeksował Jacek Perkowski
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1909, indeksował Wojciech Kurzyjamski
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1928, indeksował Paweł Zawadzki


14-12-2020

Chorzów - Królewska Huta I USC (SL) -- Z 1915-17, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Czulice (MP) -- U 1772-81, 1791; M 1791; Z 1781, 1791, indeksował Zolo
Gierzwałd USC (WM) -- U 1894-1896, indeksowała Izabela Czaplińska
Grabowo,pow.nowomiejski (WM) -- U 1894-1899, indeksowała Ania Parysek
Luborzyca (MP) -- UMZ 1884, indeksował Jerzy Koprowski
Ludzisko (KP) -- Z 1871-1900, indeksowała Katarzyna Siemiankowska
Oleksów (MZ) -- M 1896-1905 (rozszerzenie), indeksował Bartłomiej Zieliński
Orzysz (WM) -- U 1755-1766, indeksował Adam Rajkiewicz
Przysietnica (PK) -- U 1889-1909, indeksował Piotr Strzelec
Pustelnik (MZ) -- UMZ 1810-1811, indeksował Tomasz Borucki
Wola Przemykowska (m. Wola Przemykowska) (MP) -- M 1930-1945, indeksowała Gosia253
Wysokie Koło - Regów (MZ) -- Z 1920-1930, indeksował Bartłomiej Zieliński
Zaborów (m. Wola Przemykowska) (MP) -- M 1820-1929, indeksowała Gosia253
Zabrzeg (SL) -- M 1849-89, indeksował Łukasz Kominiak
Żywiec - Saybusch (SL) -- U 1811-19, indeksował Łukasz Kominiak


13-12-2020

Bogdanów (LD) -- U 1912, indeksowała Bożena Rasmussen
Długosiodło (MZ) -- M 1911-17 Z 1911-15, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Drużbin (LD) -- UMZ 1808-33, indeksowała Elżbieta Nejman
Gieczno (LD) -- U 1917, Z 1917-29, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Gierałtowice (SL) -- Z 1800-50, indeksowała Barbara Wiechuła
Głuchów (LD) -- UMZ 1905-17, indeksował Antoni Burzyński
Janowo USC okręgu bożniczego (WM) -- UMZ 1826-1827, indeksował Jakub Pisarski
Kosina m.Kosina (PK) -- Z 1801-26, indeksował Zbigniew Surmacz
Krasnystaw (LB) -- M 1861-1870, indeksował Krzysztof Zochniak
Książ Wielki (MP) -- U 1712-1719 (rozszerzenie), indeksowała Renata Majewska
Łyskornia (LD) -- U 1909-11, indeksowała Incognito
Nowy Korczyn (SK) -- UZ1914-1916, indeksował Henryk Adamczyk
Ojrzanów (MZ) -- UMZ 1912-18, indeksował Bronisław Popkowicz
Ojrzanów (MZ) -- UM 1826-38 Z 1808-38, indeksowała Teresa Mikołajewska
Olsztynek, ob.wiejski (WM) -- Z 1874-1878, indeksowała Donata Stremplewska
Opoczno (LD) -- SkM 1876-79, indeksował Jan Berens
Pełczyska (SK) -- Z1919, indeksował Tomasz Mierzejek
Pełczyska (SK) -- U1868-1869, Z1869, indeksował Henryk Adamczyk
Pobiednik Mały (MP) -- U 1790-91; MZ 1790, indeksował Norelik
Przedbórz (LD) -- UMZ 1867-69, indeksowała Krystyna Stanisławska
Ręczno (LD) -- U 1870-76, Z 1863-73, indeksował Mariusz Majchrzak
Sławno (LD) -- U 1903, indeksował Marcin Dobrzyński
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- U 1871-1874, indeksował Henryk Machnik
Trzemeszno (m. Lubiń) (WP) -- U 1755-1759, indeksował Jason
Trzemeszno (m. Trzemżal) (WP) -- U 1582-1759, indeksował Jason
Uniejów (LD) -- U 1813-15, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić


12-12-2020

Baligród (PK) -- M 1901-07, indeksował Bartłomiej Babiarz
Besko (PK) -- M 1887-1940, indeksował Grzegorz Zuzak
Bolesław pow. olkuski (MP) -- M 1815-1819, indeksował andrzej27
Chorzów- Królewska Huta II USC (SL) -- U 1909-10, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chorzów- Królewska Huta I USC (SL) -- Z 1912-14, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Długosiodło (MZ) -- U 1911-17, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Gliniany (m. Zadwórze) (UK) -- Z 1862-96, indeksował Grzegorz Skoczek
Górki (pow. łosicki) (MZ) -- UMZ 1910-13, indeksowała Elżbieta Załucka
Kroczyce (SL) -- U 1887, indeksował Szymon Molski
Magnuszew (MZ) -- Z 1832-1841, indeksował Labcio402
Oleksów (MZ) -- UZ 1896-1905 (aktualizacja), indeksował Bartłomiej Zieliński
Olszyny (MP) -- M 1784-1839, indeksowała Małgorzata_D
Płock-Trzepowo (MZ) -- M 1826-65, indeksował Piotr Romanowski
Stare Sioło (gr-kat) (PK) -- UZ 1776-1820, M 1786-1820, indeksował Jerzy Nowosielski
Strzegowo (MZ) -- U 1896-1899, Z 1781-1808, indeksował Jan Wojtkiewicz
Świerże (LB) -- U 1859-1870, indeksowała Bożena Krajewska


11-12-2020

Biecz (m. Biecz) (MP) -- U 1903-1907, indeksował Mieczysław Maziarski
Chlina (SL) -- UZ1826-46; M 1826-34,36-46, indeksowała Urszula Czech
Chlina (SL) -- M 1864-67, indeksował Jarosław Nawrot
Gorlice (m. Gorlice) (MP) -- U 1888-1899, indeksował Mieczysław Maziarski
Goszcza (MP) -- UMZ 1851-56, 64-68, 70-83, 85-1918, indeksował Jerzy Koprowski
Góry Pińczowskie (SK) -- U1904-1905, M1893-1895, Z1856-1858, indeksowała Anna Kasprzyk
Istebna (SL) -- M 1802-51, indeksował Łukasz Kominiak
Jastrzębie (KP) -- U 1794-1822, indeksował Kamil Krasinski
Jazgarzew (MZ) -- Z 1861-64, indeksowała Aneta Kaczmarek
Nasielsk (MZ) -- U 1763-1780, indeksował Rafał Albiński
Smogorzewo (MZ) -- U 1838, indeksował Artur Lewandowski
Wadowice Górne (PK) -- U 1821-23, 1825, indeksował Tomasz Malata
Warszawa św. Trójca (WA) -- M 1901-02, indeksował Adam Rozenau
Zielona pow. żuromiński (MZ) -- UMZ 1828, indeksowała Joanna Potorska
Żytniów (OP) -- U 1813-19, 1813-15,19, indeksowała Marzanna Kempska


10-12-2020

Bielica alias Jelna (BR) -- U 1798-1805, indeksował Walerian Skrendo
Jeżewo (pow. świecki) (KP) -- U 1856-60, indeksowała Wioletta Schiedel
Kosina (PK) -- M 1837-80, indeksował Zbigniew Surmacz
Mikluszowice (m. Świniary) (MP) -- Z 1784-1795, indeksował Krzysiek.f.72
Pobiednik Mały (MP) -- UMZ 1811, indeksowali Norelik weryf. Renata Majewska
Rudnik nad Sanem (PK) -- Z 1852-1918, indeksował Konrad Mierzwa
Sławków (SL) -- UMZ 1840, indeksował Marcin Śnioch
Sołoki (LT) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Marck57
Trąbin (KP) -- Z 1779-1808, indeksował Krzysztof Kośnik
Warszawa św. Barbara (WA) -- Z 1932, indeksowała Ewa Rembikowska
Wielgie (KP) -- UMZ 1918, indeksował Jan Berens
Wilno św. Rafała (LT) -- M 1802-1813, indeksowała Bożena Tylingo


09-12-2020

Bielany (MP) -- U 1765-1766, indeksował Mateusz_Grojec
Chmielnik (SK) -- U1700-1701dodat., indeksował Jacek Stradowski
Daleszyce (SK) -- U1781-1799, indeksował Andrzej Gawlik
Grojec (m. Łazy) (MP) -- U 1880-91; M 1885-93, indeksował Mateusz_Grojec
Grojec (m. Zaborze) (MP) -- U 1891-1905, indeksował Mateusz_Grojec
Grudziądz (KP) -- M 1820-50, indeksował Kamil Krasinski
Koziegłówki (SL) -- M 1890-1900, indeksowała Teresa Łukasik
Kraków św. Florian (MP) -- M 1861-1870, indeksował merdigon
Lubsza- Lubschau (SL) -- M 1860-04, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ostrowite (WM) -- U 1729-1772, indeksował Jarosław Cendrowski
Piekary Śląskie - Kamień (SL) -- Z 1874-77, indeksował Leszek Chrobok
Szczyrzyc (MP) -- M 1768-1784, indeksowała Ela Synowiec
Warszawa-Leszno Narodzenia NMP (WA) -- M 1935, indeksowała Agata Pakuza
Warszawa Najświętszego Zbawiciela (WA) -- U 1916-18, indeksował Jerzy Mrozowski
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1926-27, indeksował Paweł Zawadzki
Woźniki - Woischnik (SL) -- U 1900-03, indeksowali GTG_Silius_Radicum


08-12-2020

Banica (gr.-kat.) (MP) -- UMZ 1879-1892, indeksowała Halina Żabczak
Bogurzyn (MZ) -- U 1875-1879, indeksował Jan Wojtkiewicz
Borkowice (MZ) -- Z 1916-1920, indeksował Łukasz Okła
Chechło (MP) -- Sk U 1781-1810, indeksowała Michalina Musiał
Chlewiska (MZ) -- Z 1861-1867, indeksował Łukasz Okła
Chorzów- Królewska Huta II USC (SL) -- U 1908; Z 1898 , indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Domaniewice (LD) -- M 1885, indeksował Jacek Kundzik
Grabowo (WM) -- Z 1888-1893 , indeksowała Ania Parysek
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1812-1814, indeksował Arkadiusz Śliwiński
Kaszewice (LD) -- M 1889-1905, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Kołbiel (MZ) -- U 1776-78, 1789-1792, indeksowała Aneta Kaczmarek
Ligowo (MZ) -- UZ 193-1915, indeksowała Mary Ann Graham
Łódź św. Antoni (LD) -- Z 1925-26, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mokobody (MZ) -- Korekta Z 1908-1910, indeksowała Anna Poprawa
Pabianice NMP (LD) -- Z 1919, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Parzno (LD) -- U 1908-17, M 1908-13, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Przybyszew (MZ) -- UMZ 1918, indeksował Krzysztof Jach
Radom Opieki NMP (MZ) -- M 1926-1929, indeksował Mikołaj Wilk
Rudnik nad Sanem (PK) -- M 1891-1905, indeksował Konrad Mierzwa
Rusiec (LD) -- UMZ 1914-18, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Rybnik USC (SL) -- U 1913, indeksował GTG_Silius_Radicum
Rychwałd (SL) -- U 1767, indeksował Stanisław Sroka
Rząśnia (LD) -- M 1924-31, indeksowała Katarzyna Plisiecka
Skierniewice (LD) -- M 1911-14, indeksowała mariamikołaj
Skórkowice (LD) -- UMZ 1865-67, indeksowała Bożena Prymus
Smogorzewo (MZ) -- U 1837, indeksował Artur Lewandowski
Sumin (pow.lipnowski) (KP) -- M 1743-54-81,99-1808 ; Z 1743,50-51,54-64,66-81,1803-08, indeksował Krzysztof Kośnik
Zaduszniki (KP) -- U 1803-07, indeksował Krzysztof Kośnik
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- UZ 1823-1837, M 1827-1837, indeksowała Marianna Paszek
Żarnowiec (SL) -- UMZ 1850-55, indeksował Romuald Szymaniak
Żbików (MZ) -- Z 1906, indeksowała Małgorzata Szadkowska


07-12-2020

Chamsk (MZ) -- U 1825, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gąbin (MZ) -- Z 1838-39, indeksowała Elżbieta Bieske-Dąbrowska
Gierałtowice (SL) -- M 1800-46,48-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Gumino (MZ) -- UMZ 1876-85, indeksowała Krystyna Malik
Kraków WNMP (Mariacki) (MP) -- U 1810-17, 1819-25, indeksowała Kasia_KP
Ligowo (MZ) -- U 1908-12 Z 1883-84, 86-87, 1908-12, indeksowała Mary Ann Graham
Opatówek (WP) -- U 1775-1781, indeksował Radosław Kliber
Pińczów (SK) -- Z1915-1917, indeksowała Ola Ostrowiecka
Piwniczna-Zdrój (m. Kokuszka) (MP) -- Z 1871-1888, indeksowała Viera Dušinská
Piwniczna-Zdrój (m. Kokuszka) (MP) -- Z 1786-1870 (aktualizacja), indeksowała Viera Dušinská
Sosnowiec - Katedra WNMP (SL) -- U 1906-09, indeksował Sławomir Binczak
Stare Budkowice-Alt Budkowitz USC (OP) -- M 1876,94,-96,98,1908, indeksowali Projekt_OPI
Szczyrzyc (MP) -- U 1726-1735, indeksował Krasny
Szczyrzyc (m. Słupia) (MP) -- U 1871-1889, indeksował Krasny
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- M 1924, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa-Powsin św. Elżbieta (WA) -- M 1838-40, indeksowała Aneta Kaczmarek
Wieniec (KP) -- M 1915-19, indeksował Jan Berens
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1901, indeksowała Katarzyna Pasik
Wrzesina - Alt Schöneberg (WM) -- U 1895-1896,1902 M 1923-1924, indeksowała Katarzyna Matyjas


06-12-2020

Baligród (PK) -- M 1908-24, indeksował Bartłomiej Babiarz
Bedlno pow. kutnowski (LD) -- UMZ 1834-36,38-40, indeksował Antoni Burzyński
Boglewice (MZ) -- UMZ 1876, indeksował Piotr Walczak
Borkowice (MZ) -- M 1912-1917, indeksował Grzegorz Świerczyński
Chorzów- Królewska Huta II USC (SL) -- U 1906-07, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Długosiodło (MZ) -- Z 1822-1849, 1851-1865, 1868-1874 - rozszerzenie, 1850, indeksowała Bogumiła Skrzypczak, weryfikował Włodzimierz Macewicz
Górki, pow. łosicki (MZ) -- UMZ 1906-1909, indeksowała Elżbieta Załucka
Grabowo, pow.nowomiejski (WM) -- U 1889-1893, indeksowała Anna Parysek
Kije (SK) -- M1871-1875 1878-1887, indeksował Jacek Stradowski
Kołaczkowo (pow. wrzesiński) (WP) -- M 1900-1922, indeksował Michał Stojek
Kosów Lacki (MZ) -- UZ 1898, indeksowała Ewa Dybowska
Łukonica (BR) -- UMZ 1848-1866, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Magnuszew (MZ) -- Z 1831, indeksował Labcio402
Miechów (MP) -- M 1915-1918, indeksowała Urszula Pogoń
Mława (MZ) -- U 1810-1811, M 1808-1817, indeksował Jan Wojtkiewicz
Muśniki (LT) -- Z 1774, 1787-1789, 1827-1840, indeksowała Marta Bałażak
Nakło nad Notecią (KP) -- U 1905-06, indeksowała Monika Rozpłoch-Mróz
Niedźwiedź gm. Słomniki (MP) -- Sk U 1621-1649 (daty skrajne), indeksował szymonzeb2
Olkusz (MP) -- U 1915; Z 1915-1917, indeksowała pbasik
Opoczno (LD) -- SkM 1871-75, indeksował Jan Berens
Ostrołęka, pow. grójecki (MZ) -- Z 1915-1917, indeksowali Tomasz Mierzejek, Agnieszka Koszelak
Ostrołęka, pow. grójecki (MZ) -- UM 1915-1917, indeksował Tomasz Mierzejek
Pełczyska (SK) -- M1918-1933, indeksował Henryk Adamczyk
Piaseczno (MZ) -- Z 1854-1856, indeksowała Aneta Kaczmarek
Płowęż (KP) -- U 1747-89, indeksował Jarosław Cendrowski
Rogów (SK) -- U1797-1825, indeksowała Jolanta Sowa
Roś (BR) -- UMZ 1802-1818, indeksowała Wilnianka
Rybno (MZ) -- M 1915-1917, indeksowała Renata Florczak
Sielec (BR) -- M 1834-1839, indeksowała aelwira
Szczurowa (m. Wola Przemykowska) (MP) -- M 1784-1819, indeksowała Gosia253
Śniadowo (PL) -- U 1850-61 M 1848-67 Z 1826-54 (z lukami), indeksowała Bożena Śmigulska
Taboryszki (LT) -- U 1856-1861, indeksował Piotr Pukin
Wilno św. Ducha (dominikanów) (LT) -- Z 1936-1939, indeksowała Bożena Tylingo
Wilno Wszystkich świętych (LT) -- MZ 1937-1939, U 1850-1851, indeksowała Bożena Tylingo
Woźniki - Woischnik (SL) -- UMZ 1895-, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zagość (SK) -- M1698-1725, indeksował Mariusz Maj
Zgierz (ewang.) (LD) -- U 1844-50, indeksował Jarosław Walczak


05-12-2020

Czulice (MP) -- U 1781-1797, indeksował Zolo
Ćmielów (SK) -- Z1887-1890, indeksował Stanisław Chrzanowski
Gąsawa (KP) -- U 1815-31 ;Z 1813-31, indeksowała Stefanie Matta
Jałówka (PL) -- UMZ 1802-09, indeksował Adam Okuniewski
Kleszczele (prawosł.) (PL) -- UMZ 1847,58, indeksował Walenty Adamiec
Kurzętnik-Kauernik (WM) -- M 1835-1847, indeksował Kamil Krasiński
Mortęgi (WM) -- U 1874-1877, indeksowała Katarzyna Matyjas
Nowogród (PL) -- UMZ 1868-70, indeksowała Iwona Grabska
Olszyny (MP) -- M 1840-1859, indeksowała Małgorzata_D
Radomin (KP) -- Z 1757,69-1807, indeksował Krzysztof Kośnik
Rudka (PL) -- MZ 1808-11, indeksowała Ewa Witkowska
Rudnik nad Sanem (PK) -- U 1891-1905, indeksował Konrad Mierzwa
Staszów (SK) -- U1893-1918(skor.), indeksował Wojciech Liśkiewicz
Warszawa-Praga (mariawici) (WA) -- M 1919-25 Z 1918-26, indeksował Artur Godlewski
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- U 1869, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1924-25, indeksował Paweł Zawadzki
Zabrzeg (SL) -- U 1785-1889, indeksował Łukasz Kominiak
Żarnowiec (SL) -- UZM 1812-13, indeksował Incognito


04-12-2020

Bełchatów gmina (LD) -- M 1810-11,14-25, indeksował Marek Jasiński
Bęczkowice (LD) -- U 1848, indeksował Marcin Purzyński
Bolesław pow. dąbrowski (m. Mędrzechów) (MP) -- U 1820-1850, indeksowała Anna Krawiec
Boronów (SL) -- U 1862, indeksowała Mariadobrosława
Braiłów (UK) -- UMZ 1902, indeksowała Hanna Polak
Charków (UK) -- M 1910, indeksowała Magdalena Wróbel
Chorzów- Królewska Huta II USC (SL) -- Z 1904-10, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Czernihów (UK) -- M 1899, indeksowała Magdalena Wróbel
Katowice - Kattowitz - Zamek USC (SL) -- M 1874-1909, indeksował Aleksander Kunsdorf
Mikołów św.Wojciecha (SL) -- M 1867-71, indeksował Aleksander Kunsdorf
Pińczów (SK) -- Z1902-1907, indeksowała Grażyna Radzik
Płowęż (KP) -- U 1790-1811, indeksował Jarosław Cendrowski
Połtawa (UK) -- M 1911, indeksowała Magdalena Wróbel
Przybynów (SL) -- U 1826, indeksowała Mariadobrosława
Radomin (KP) -- U 1769-1807 ;M 1769-1807, indeksował Krzysztof Kośnik
Ręczno (LD) -- M 1864-79,1910-11, indeksował Mariusz Majchrzak
Rogóźno (KP) -- U 1775 ; M 1743-65,67-74, indeksował Łukasz Jakubowski
Rosja-Archangielsk (PO) -- M 1900-01, indeksowała Magdalena Wróbel
Rosja-Jekaterynburg (PO) -- M 1906-07, 10-13, indeksowała Magdalena Wróbel
Rosja-Kazań (PO) -- M 1899-1904, 06-07, 12-14, indeksowała Magdalena Wróbel
Rosja-Kurgan (PO) -- M 1914, indeksowała Magdalena Wróbel
Rosja-Nerczyńsk (PO) -- M 1899-1901, indeksowała Magdalena Wróbel
Rosja-Niżny Nowogród (PO) -- M 1913, indeksowała Magdalena Wróbel
Rosja-Perm (PO) -- M 1909, 11, indeksowała Magdalena Wróbel
Rosja-Samara (PO) -- M 1915, indeksowała Magdalena Wróbel
Rosja-Ufa (PO) -- M 1899, indeksowała Magdalena Wróbel
Skórkowice (LD) -- UMZ 1861-64, indeksowała Bożena Prymus
Szczepanowo (KP) -- M 1900-10, indeksowała Stefanie Matta
Szreniawa (MP) -- U 1844; M 1843, indeksowała Mariadobrosława
Walichnowy (LD) -- UMZ 1873-84, indeksowała Incognito
Wielkie Radowiska (KP) -- U 1810-15,17, indeksował Kamil Krasinski
Zaborów (m. Wola Przemykowska) (MP) -- U 1900-1920, indeksowała Gosia253


03-12-2020

Brzozie Lubawskie (WM) -- U 1805-1822, indeksował Kamil Krasinski
Brzozowa (m. Brzozowa) (MP) -- U 1798-1800, indeksował g.socha
Gierałtowice (SL) -- U 1861-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Grojec (m. Grojec) (MP) -- U 1886, 1889; M 1886, indeksował Mateusz_Grojec
Hyżne (PK) -- U 1896-1914, Z 1890-1920 aktualizacja, indeksowała Gocha_D
Hyżne m.Grzegorzówka (PK) -- UMZ 1786-1889, indeksowała Gocha_D
Koniemłoty (SK) -- U1826-1841, indeksował Mieczysław Stępień
Kosina (PK) -- U 1821-36, indeksował Zbigniew Surmacz
Kroczyce (SL) -- U 1888, indeksował Szymon Molski
Kurzętnik-Kauernik (WM) -- M 1760-1787, indeksował Jarek Cendrowski
Poręba Spytkowska (m. Poręba Spytkowska, Uszwica) (MP) -- Z 1849-1874, indeksował merdigon
Raciążek (KP) -- Z 1848,50-53 , indeksował Gilberto Magroski
Stawiski (PL) -- M 1903-15, indeksował Grzegorz Nowik
Świerże (LB) -- U 1871-1880, indeksowała Bożena Krajewska
Święta Lipka (WM) -- U 1861-1865, indeksował Robert Połubiński
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- U 1892, indeksował Igor Kosiuga
Warszawa św. Andrzej (WA) -- Z 1871 SkZ 1872-73, 80-85, indeksował Wojciech Kurzyjamski
Wrzesina - Alt Schöneberg (WM) -- Z 1892-1894;1896;1900;1903-1904;1906, indeksowała Katarzyna Matyjas


02-12-2020

Golub (KP) -- Z 1816-22, indeksował Kamil Krasinski
Gruta (KP) -- M 1711-16,18-32,35-80, indeksował Jarosław Cendrowski
Krzeszów Narodzenia NMP (PK) -- U 1706-61, indeksowała Jolanta Łokaj
Raszyn (MZ) -- SkZ 1754-76, 94-1803, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa św. Andrzej (WA) -- Z 1917, indeksowała Ewa Czerkawska
Zagórzany (MP) -- M 1904-1945, indeksował Mieczysław Maziarski


01-12-2020

Warszawa św. Jan (WA) -- U 1877 Z 1911, indeksował Elżbieta Ćwiklińska
Warszawa św. Augustyn (WA) -- M 1923, indeksował Paweł Zawadzki
Warszawa-Wola św. Wawrzyniec (WA) -- Z 1926-38, indeksowała Monika Blumberg
Łączki Kucharskie m.Niedźwiada (PK) -- U 1871-79, indeksował Szymon Król
Gorenice (MP) -- U 1875-1884, indeksował Karol Szotek
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- Z 1835-38, indeksował Stanisław Jegier
Krzywosądz (KP) -- U 1815-20,24, indeksowała Irena Kaczmarek
Lubecko (SL) -- U 1833-34, indeksowała Maria Rogalska
Ekimań (BR) -- UZ 1830-1831, indeksowała Marck57
Połock (BR) -- UZ 1831, indeksowała Marck57
Kwetki (LT) -- UMZ 1802-1805, indeksowała Marck57
Taboryszki (LT) -- U 1849-1855, indeksował Piotr Pukin


donate
Online: 106, ver. 1.71 © 2010-2021 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::