http://geneteka.genealodzy.pl/

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Home page Search for surname in database Completed resources Authors of indexes Indexing in-progress How to index How to support



News


Province:


26-05-2018

Krasocin (SK) -- Z 1837-49,51-52,55, indeksował Oskar Brożek
Mikołajów (UK) -- M 1911-21, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mikołajów (gr-kat) (UK) -- M 1911-20, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Nur (MZ) -- M 1844-45, indeksowała Beth Whitson, weryf. Projekt Podlasie
Sambor (UK) -- M 1880, indeksowała agnieszka5995
Staszów (SK) -- UMZ 1810-14, indeksował Jerzy Koprowski


25-05-2018

Kościelec (MP) -- U 1839, Z 1871,1903-07, indeksowali A.CH., Anna Parysek, Marcin Dąbek
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1915, indeksował Jacek Kundzik
Pabianice św. Mateusz (LD) -- UMZ 1917, indeksował Tom Wodziński
Pałuki (MZ) -- M 1808-29 (rozszerzenie), indeksował Przemysław Kisielewski
Potworów (MZ) -- UMZ 1898-1902, indeksował Krzysztof Jach


24-05-2018

Bednary (LD) -- U 1914-17, indeksował Marek Delert
Gralewo (MZ) -- UZ 1835-37, indeksował Radosław Frączak
Konstantynów Łódzki (LD) -- UMZ 1871-79, indeksował Grzegorz Żychowski
Koziczynek (MZ) -- U 1774-1808, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Kraczewice (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Kraków - Pleszów (MP) -- M 1754-74, indeksowała Dagmara Kulig
Krasocin (SK) -- U 1841-42,44-48, indeksował Oskar Brożek
Kłomnice (SL) -- U 1883, indeksowała Elżbieta Stachowiuk
Łowicz św. Duch (LD) -- Z 1832-69, 1918-29, indeksował Marek Delert
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1914, indeksował Jacek Kundzik
Nowa Brzeźnica (LD) -- UMZ 1812-13, indeksowała Iwona Tomaszewska
Przeginia (MP) -- UZ 1836-49, indeksował Jerzy Żurada
Rawa Mazowiecka (LD) -- U 1885-87, indeksowała Urszula Świerczyńska
Sambor (UK) -- M 1874-79, indeksowała agnieszka5995
Środa Wielkopolska (WP) -- U 1914-17, indeksowała Danuta Danecka
Zabłoć (BR) -- M 1848-60, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


23-05-2018

Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- Z 1893-98, indeksowała Barbara Wiechuła
Jeżów (LD) -- UMZ 1805, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Niesułków (LD) -- UMZ 1833, indeksowała Edyta Bednarek
Obryte (MZ) -- M 1757-1808, indeksował Rafał Albiński
Szczaworyż (SK) -- UMZ 1891-95, indeksował Edward Jabłoński
Zadzim (LD) -- U 1892-95,97, indeksował Nikos Kargas
Żelazna (LD) -- SkU 1824-46, indeksował Tomasz Przygodziński


22-05-2018

Ciechanów (MZ) -- UMZ 1914-15, MZ 1927 (rozszerzenie), indeksowała Olga Gąsiorowska
Czarnocin (LD) -- UMZ 1872, Z 1873-75, indeksowała Ewa Nowańska
Koblin (UK) -- Z 1827-33, indeksowali Maria Odrowąż i Radosław Karabowicz, weryfikowała Danuta Wojtowicz
Konieczno (SK) -- U 1912, indeksowała Urszula49
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- U 1866-1874, indeksował Robert Pawłowski
Osięciny (KP) -- SkM 1870-72,74-75,77-80,82-86, indeksował Jan Berens
Pniewnik (MZ) -- Z 1885-1889, indeksowała Barbara Sikorska
Rogotwórsk (MZ) -- Z 1826-67, indeksował Radosław Frączak
Rozprza (LD) -- Z 1729-1809, indeksował olaf17
Skrwilno (KP) -- U 1747-1807, Z 1781-1807, indeksowała Mary Ann Graham
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- Z 1809-10, indeksowała Katarzyna Marchlińska


21-05-2018

Kozłów (UK) -- M 1891-1900, indeksowała Teresa Milka
Kościelec (MP) -- U 1838, Z 1869-70,1908-12, indeksowali A.CH., Anna Parysek, Marcin Dąbek
Krasocin (SK) -- M 1842-49,51, indeksował Oskar Brożek
Krzemienica (BR) -- U 1797-1809; M 1797-1809, 1811-12; Z 1797-1809, indeksował Albin Kożuchowski
Krzemienica (LD) -- U 1894-1903, indeksowała Katarzyna Pasik
Łódź NMP (LD) -- U 1877, indeksowała magnowa
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1913, indeksował Jacek Kundzik
Łódź-Łagiewniki (LD) -- UMZ 1916, indeksował Janusz Kucharczyk
Mieleszyn (LD) -- UZ 1856-60, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Niedzbórz (MZ) -- U 1779-1808, indeksował Jan Wojtkiewicz
Nowa Brzeźnica (LD) -- UMZ 1811-12, indeksowała Iwona Tomaszewska
Odechów (MZ) -- Z 1771-1812, indeksował Łukasz Bernaciak
Popowo Kościelne (MZ) -- U 1795-1808, indeksował Rafał Albiński
Strzegocin (LD) -- M 1872, indeksował jarekrad
Suchcice (LD) -- UMZ 1818-25, indeksował Krzysztof Zochniak
Wygiełzów (LD) -- Z 1883-88, indeksował Henryk Koluszkowski
Wysokienice (LD) -- U 1787-1800, indeksował Tomasz Przygodziński
Żarnów (LD) -- Z 1877-78, indeksowała Krystyna Stanisławska


20-05-2018

Klwów (MZ) -- UMZ 1900-02, indeksował Krzysztof Jach
Kolno (PL) -- Z 1892, indeksowała Magdalena Gugnacka-Stępień
Krynki (PL) -- Z 1819-36,39-64,81, indeksował Arek Bereza
Mikołów św. Jana (ewang.) (SL) -- Z 1891-92, indeksowała Barbara Sznober
Płonka Kościelna (PL) -- Z 1891-96, indeksował Bartek Zdrodowski
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1760-67, indeksowała Bożena Misiak, weryf. Projekt Podlasie
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1768-90, indeksował Projekt Podlasie
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1815-25, 1826-30 (rozszerzenie), indeksował Włodzimierz Macewicz


19-05-2018

Bogate (MZ) -- Z 1870-89, indeksował Wawrzyniec Myśliński, wer. Robert Pawłowski
Dobre (MZ) -- M 1900-10, indeksował Artur Lewandowski
Kłomnice (SL) -- U 1882, indeksowała Elżbieta Stachowiuk
Niegowa (SL) -- U 1747-78, indeksował Bartłomiej Zieliński
Przasnysz (MZ) -- U 1831-36, indeksował Robert Pawłowski


18-05-2018

Białotarsk (MZ) -- UMZ 1857-65 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Prymus
Borkowice (MZ) -- Z 1847-50, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Deszno - Wulka (gr-kat) (PK) -- U 1784-1877, indeksował Grzegorz Zuzak
Giełwany (LT) -- U 1748-1770, indeksował Artur Wilkicki
Kościelec (MP) -- U 1837,48-53,95,1901-03, indeksowali Anna Parysek, Marcin Dąbek, A Ch.
Mierzyn (LD) -- UMZ 1808-25, indeksował Tomasz Turniak
Mikołajów (UK) -- M 1880-86, 1888-89, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mikołajów (gr-kat) (UK) -- M 1880-89, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Niesułków (LD) -- UMZ 1832, indeksowała Edyta Bednarek
Pałuki (MZ) -- U 1886-90, indeksowała Barbara Staniak
Rawa Mazowiecka (LD) -- U 1878-84, indeksowała Urszula Świerczyńska
Sędzin (KP) -- M 1826-55, indeksował Krzysztof Kośnik
Topola Królewska (LD) -- UMZ 1901-16, indeksował Józef Dębowski


17-05-2018

Błażowa - Kąkolówka (PK) -- U 1804-1840, indeksowała Anna Krawiec
Grodno (Zaniemeńska) (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Koniusza (MP) -- UMZ 1878-82, indeksowała Renata Majewska
Koźle (LD) -- Z 1888 (uzup.), indeksował Paweł Olczyk
Lipa (SK) -- UMZ 1856-60, indeksowała Krystyna Stanisławska
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1919, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Środa Wielkopolska (WP) -- U 1907-13, indeksowała Danuta Danecka
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- UZ 1815-17, 1819-20, indeksowała Ewa Czerkawska


16-05-2018

Biała (pow. płocki) (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski
Chamsk (MZ) -- UZ 1890-1902, indeksował Dariusz Krzemiński
Szczaworyż (SK) -- UMZ 1886-90, indeksował Edward Jabłoński
Zakrzewo (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski


15-05-2018

Chlewiska (MZ) -- Z 1929-33, indeksował Mikołaj Wilk
Chojnata (LD) -- M 1808-26, indeksował Tomasz Przygodziński
Chotów (LD) -- U 1826-36, indeksował Łukasz Fajfrowski
Ciechanów (MZ) -- MZ 1921 (rozszerzenie), indeksowała Olga Gąsiorowska, wer. Projekt Podlasie
Dąbrowa (MZ) -- U 1896-1902, indeksował Jan Wojtkiewicz
Konieczno (SK) -- U 1904, indeksowała Urszula49
Korczew pow. zduńskowolski (LD) -- UMZ 1917, indeksowała magnowa
Kraków - Pleszów (MP) -- U 1754-64, indeksowała Dagmara Kulig
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1899, indeksował Janusz Kucharczyk
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1912, indeksował Jacek Kundzik
Niesułków (LD) -- UMZ 1831, indeksowała Edyta Bednarek
Nowa Brzeźnica (LD) -- UMZ 1808-11, indeksowała Iwona Tomaszewska
Nur (MZ) -- U 1845, indeksowała Beth Whitson, weryf. Projekt Podlasie
Opinogóra (MZ) -- Z 1863, indeksowała Olga Gąsiorowska, wer. Projekt Podlasie
Osjaków (LD) -- U 1808-12,14, indeksował Tomasz Skolimowski
Suchcice (LD) -- U 1826-46, Z 1826-58, indeksował Krzysztof Zochniak
Suserz (LD) -- UMZ 1880, indeksowała Barbara Raniewicz
Szydłowo (MZ) -- UMZ 1848-68, indeksowała Izabela Czaplicka


14-05-2018

Fałków (SK) -- UMZ 1835-39, indeksowała Joanna Bugajska
Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- Z 1882-1892, indeksowała Barbara Wiechuła
Gradzanowo (MZ) -- U 1873, indeksowała JulieMCRSz
Krynki (PL) -- Z 1811-1818, indeksowała Alicja Rybałko
Przasnysz (MZ) -- M 1857-63,1865, indeksował Robert Pawłowski
Puchały (PL) -- UMZ 1865, indeksował Witold Trzeciak


13-05-2018

Poryte (PL) -- U 1808-11, indeksował Kamil Baczewski, weryf. Projekt Podlasie
Puchały (PL) -- UMZ 1864, indeksował Witold Trzeciak


12-05-2018

Boby (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Buczacz (UK) -- UMZ 1887, indeksowała Aneta Fisel
Czarnocin (SK) -- U 1866-69, M 1884-89, indeksował Henryk Adamczyk
Osięciny (KP) -- Z 1808-11, indeksował Jason
Pułtusk (MZ) -- Z 1838-42, indeksował Rafał Albiński
Ruże (KP) -- UMZ 1846-50, indeksowała Mary Ann Graham
Zwoleń (MZ) -- UMZ 1856-65, indeksował Bartłomiej Zieliński


11-05-2018

Potworów (MZ) -- UMZ 1893-97, indeksował Krzysztof Jach


10-05-2018

Kościelec (MP) -- U 1843-47,94, M 1901-05, indeksowali Anna Parysek , Marcin Dąbek , A Ch.
Lubania (LD) -- Z 1888-97,1900,04-07, indeksował Kacper Czerwiński
Nur (MZ) -- U 1844, indeksowała Beth Whitson, weryf. Projekt Podlasie
Przasnysz (MZ) -- M 1845-52, indeksował Robert Pawłowski
Przeginia (MP) -- UZ 1823-35, indeksował Jerzy Żurada


09-05-2018

Chodecz (KP) -- UMZ 1873-75, indeksowała Anna Frąckowiak
Grodno św. Franciszka Ksawerego (Fara) (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- U 1891-94, indeksował Tomasz Przygodziński
Kobylniki (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski
Krzemienica (LD) -- U 1884-93, indeksował Katarzyna Pasik
Luboml (UK) -- M 1851, 1853-55, indeksowała Bożena Krajewska weryfikowała Danuta Wojtowicz
Luboml (UK) -- U 1910-15, indeksowała Bożena Krajewska
Miszewo Murowane (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski
Nowa Brzeźnica (LD) -- UMZ 1822-25, indeksowała Iwona Tomaszewska
Osięciny (KP) -- SkM 1857-69, indeksował Jan Berens
Pilichowo (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski
Proboszczewice (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski
Stara Rawa (LD) -- U 1885-88, indeksował Tomasz Przygodziński
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- Z 1808/09, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Wiskitki (MZ) -- U 1840-41, indeksowała Jadwiga Sibirska
Wiśniowa (SK) -- UMZ 1812, indeksował Adrian Misiura
Wolbórz (LD) -- U 1864-65, M 1862-65, indeksowała Dorota Kaźmierczak
Wygiełzów (LD) -- Z 1876-82, indeksował Henryk Koluszkowski


08-05-2018

Kraków - Pleszów (MP) -- U 1858-70, indeksowała Dagmara Kulig
Kuczyn (PL) -- U 1800b-25, indeksował Andrzejs32, weryf. Projekt Podlasie
Mikołajów (UK) -- M 1890-1904, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mikołajów (gr-kat) (UK) -- M 1890-1904, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Przasnysz (MZ) -- M 1868-71,1873-94, indeksował Robert Pawłowski
Sobków (SK) -- U 1687,89,91-1727,54-98 , M 1691-1726,54-97 Z 1692-1704,07-10,12-31,33-97, indeksował Sylwester Malicki
Szczaworyż (SK) -- UMZ 1851-55, indeksował Edward Jabłoński
Warszawa (gr-ros) (WA) -- Z 1839, 44-46, indeksował Artur Godlewski
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1889, indeksował Adam Rozenau
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- M 1906-13, indeksował Włodzimierz Macewicz
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- UMZ 1810-14, indeksowała Ewa Czerkawska
Winna Poświętna (PL) -- U 1846-70, indeksował Krzysztof Lubieński, weryf. Projekt Podlasie


07-05-2018

Bogdanów (LD) -- M 1805-08, indeksował Mateusz Gieras
Czarnocin (SK) -- U 1861-65, M 1876-83 , Z 1856-69, indeksował Henryk Adamczyk
Czersk (MZ) -- U 1680-1797,1802-23,1827, M 1680-1825, Z 1754-1825, indeksowała Teresa Mikołajewska
Kościelec (MP) -- U 1836, indeksowała Małgorzata Kisiel -Dorohinicka
Nowa Brzeźnica (LD) -- UZ 1899-1902, M 1899-1907, indeksowała magnowa
Odelsk (BR) -- UM 1799-1807, indeksował Albin Kożuchowski
Pińczów (SK) -- M 1798-1810, indeksowała Grażyna Radzik
Strzegocin (LD) -- U 1872, indeksował jarekrad
Suserz (MZ) -- UMZ 1879, indeksowała Barbara Raniewicz
Środa Wielkopolska (LD) -- U 1900-07, indeksowała Danuta Danecka


06-05-2018

Koblin (UK) -- U 1828-30, 1832-33, indeksowali Maria Odrowąż, Danuta Wojtowicz i Radosław Karabowicz
Lipa (SK) -- UMZ 1851-55, indeksowała Krystyna Stanisławska
Paprotnia (MZ) -- U 1881-90, Z 1874-90, indeksowała Magdalena Tarkowska
Sarnaki (MZ) -- UMZ 1860-64, indeksowała Jolanta Klass
Wiśniowa (SK) -- UMZ 1810-11, indeksował Adrian Misiura


05-05-2018

Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- Z 1868-81, indeksowała Barbara Wiechuła
Kościelec (MP) -- M 1900, Z 1896-97,99, indeksowali A,Ch. , Marek Dąbek
Lechlin (WP) -- M 1824-1860, indeksowała agnieszka5995
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1750-59 (z luką), indeksowała Bożena Misiak, weryf. Projekt Podlasie
Wielgie (MZ) -- Z 1699-1741, indeksował Łukasz Bernaciak


04-05-2018

Bogdanów (LD) -- Z 1868-75, indeksował Mateusz Gieras
Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1827-28, indeksowała Natalia Wojciechowska
Konstantynów Łódzki (LD) -- UMZ 1880-90, indeksował Grzegorz Żychowski
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1918, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1911, indeksował Jacek Kundzik
Mosty (BR) -- UMZ 1802-1811, indeksował Franek23
Niesułków (LD) -- UMZ 1827-30, indeksowała Edyta Bednarek
Ostrowąs (KP) -- SkM 1897, 1900-14, indeksował Jan Berens
Rawa Mazowiecka (LD) -- U 1873-77, indeksowała Urszula Świerczyńska
Ruże (KP) -- UMZ 1840-45, indeksowała Mary Ann Graham
Topola Królewska (LD) -- UMZ 1892-1900, indeksował Józef Dębowski
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1822, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Wieluń (LD) -- UMZ 1899, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wygiełzów (LD) -- UMZ 1884-88, indeksował Henryk Koluszkowski
Zarzecze (PK) -- UMZ 1890-1904, indeksował Krzysztof Gruszka
Żarnów (LD) -- Z 1874-76, indeksowała Krystyna Stanisławska


03-05-2018

Białystok (ewang.) (PL) -- M 1841-75, indeksował Michael Schätzlein
Bukowina Bobrzańska USC (LS) -- M 1911-13, indeksował Michael Schätzlein
Fałków (SK) -- UMZ 1830-34, indeksowała Joanna Bugajska
Klewań (UK) -- M 1801-02, 1809, indeksowali Danuta Wojtowicz i bogda252
Koblin (UK) -- M 1827-33, indeksowali Maria Odrowąż i Radosław Karabowicz
Kościelec (MP) -- M 1897 Z 1891-95 ,1900, indeksowali Marek Dąbek ,Marzanna 62
Koźla-Cosel USC (LS) -- M 1904, indeksował Michael Schätzlein
Krasocin (SK) -- U 1835-40, 43, 49-55 M 1836-41, 50, 52 Z 1836, 50, indeksował Oskar Brożek
Potylicz (UK) -- U 1800-1832, indeksowała agnieszka5995
Puchały (PL) -- U 1870, indeksował Witold Trzeciak
Racławice (MP) -- Z 1750-1810, indeksował Michał Sienkiewicz


02-05-2018

Bieńkowice (SL) -- M 1800-62, 74-1904, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Igołomia (MP) -- U 1847-61 ,M 1847-53, indeksował Jerzy Koprowski
Katowice św. Jadwigi Śląskiej (SL) -- M 1868-71, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Krasocin (SK) -- M 1853-55, indeksował Oskar Brożek
Maków (SL) -- M 1841-46, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Miechów (MP) -- U 1721,26-28 ,M 1838-39, indeksowała Urszula Pogoń
Starokrzepice (SL) -- Z 1706-22, indeksowała Hanna Ortega
Wielgie (MZ) -- Z 1744-83, indeksował Łukasz Bernaciak


01-05-2018

Burzyn (PL) -- M 1915b-31a, indeksował Piotr Laskowski
Kraków - Pleszów (MP) -- Z 1860-70, indeksowała Dagmara Kulig
Krasocin (SK) -- Z 1853-54, indeksował Oskar Brożek
Kulesze Kościelne (PL) -- M 1808b-1810, indeksowała Ewa Prejs
Pniewnik (MZ) -- M 1905-11, indeksowała Barbara Sikorska
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1742-49, indeksowała Bożena Misiak, weryf. Projekt Podlasie
Suchożebry (MZ) -- MZ 1900-09, indeksowała angap
Zagnańsk (SK) -- Z 1911-13, indeksowała Krystyna Moćko


30-04-2018

Brańszczyk (MZ) -- U 1720-21, 85-1806, indeksowała Joanna Maślanek
Brześć Kujawski (KP) -- M 1769-84, 87-99, indeksował Jason
Dziektarzewo (MZ) -- Z 1830, 62-63, 66, indeksował Paweł Pyszniewski
Grudziądz (KP) -- U 1833-40, indeksowała Mirosława Grabis
Kurhany (ewang.) (UK) -- U 1873-1904 Z 1874-75, 78-1903, indeksował Daniel Pratt
Szczaworyż (SK) -- UMZ 1875-80, indeksował Edward Jabłoński


29-04-2018

Czarnocin (SK) -- U 1854-60 ,M 1850-52,61-75, Z 1847-55, indeksował Henryk Adamczyk
Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- Z 1847-67, indeksowała Barbara Wiechuła
Kościelec (MP) -- U 1887, 89 Z 1890, indeksowali Anna Parysek , Marcin Dąbek
Kraków - Pleszów (MP) -- Z 1794-1839, indeksowała Dagmara Kulig


28-04-2018

Borkowice (MZ) -- Z 1841-46, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Korytnica pow. węgrowski (MZ) -- M 1826-50 (rozszerzenie), indeksowała Grażyna Przybysz
Obryte (MZ) -- U 1828-43, indeksował Rafał Albiński
Rajgród (PL) -- M 1911b-1927a (aktualizacja), indeksowała Magdalena Wróbel, weryf. Mirosław Bronakowski
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1844, indeksowała Ewa Czerkawska
Wielgie (MZ) -- U 1680-89, indeksował Łukasz Bernaciak


27-04-2018

Bychawka (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Kolbuszowa (PK) -- M 1798-1808, 10-15, indeksował Dariusz Polański
Korwie (LT) -- MZ 1797-1819, indeksował Artur Wilkicki
Mikołajów (UK) -- M 1905-10, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mikołajów (gr-kat) (UK) -- M 1905-10, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- Z 1856-60, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wodynie (MZ) -- M 1866-76, indeksowała Hanna Kołodziejska


26-04-2018

Ciechanowiec (PL) -- U 1785-98, indeksował Jan Mamaj
Jedwabne (PL) -- M 1926-28, indeksował Grzegorz Nowik
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- U 1864-68, indeksował Leszek Chrobok
Pilczyca (SK) -- SkU 1810,12-92, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Pożdżenice (ewang.) (LD) -- UMZ 1851-65, indeksował bogdan030
Płonka Kościelna (PL) -- U 1864-65, indeksowała Magdalena Kapełuś
Radoszyce (SK) -- UMZ 1826-30, indeksował Jan Krzak
Środa Wielkopolska (WP) -- Z 1894-1901, indeksowała Danuta Danecka
Wiskitki (MZ) -- M 1862-65, indeksowała Jadwiga Sibirska


25-04-2018

Białotarsk (MZ) -- UMZ 1853-56 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Prymus
Kościelec (MP) -- M 1892-93, Z 1886-89, indeksował A. Ch, Marcin Dąbek
Kłomnice (SL) -- U 1881, indeksowała Elżbieta Stachowiuk
Luboml (UK) -- M 1846-47, 50, indeksowała Bożena Krajewska weryfikacja Danuta Wojtowicz
Nasielsk (MZ) -- UMZ 1887-88, indeksowała Joanna Suska
Nowy Dwór (BR) -- M 1848-60, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Przyłuka (UK) -- UM 1837-38 Z 1835-39, indeksowała Joanna Maślanek
Pstrążna (SL) -- M 1839,46-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Świerklany (SL) -- SkM 1874-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Warszawa (gr-ros) (WA) -- U 1839, 44-46, indeksował Artur Godlewski
Zabełków (SL) -- SkM 1874-1904, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zawada Książęca (SL) -- SkM 1874-1909, indeksowali GTG_Silius_Radicum


24-04-2018

Borucin USC (SL) -- M 1874-1925, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Czarnocin (SK) -- U 1847-53 M 1845-60, Z 1836-46, indeksował Henryk Adamczyk
Dmosin (LD) -- UMZ 1808-16, indeksował Wojciech Borkowski
Gorzyczki USC (SL) -- M 1874-75, 78, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Gąsewo (MZ) -- U 1859-62, indeksował Robert Pawłowski
Klewań (UK) -- Z 1840, 42 (rozszerzenie), indeksowała Danuta Wojtowicz
Krowiarki (SL) -- M 1802-45, 77-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Krzyżanowice (SL) -- M 1800- 44, 74-1909, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Lipka (mariawici) (LD) -- UMZ 1915-16, indeksował Wojciech Borkowski
Mniów (SK) -- UMZ 1897-98, indeksował Stanisław Chrzanowski
Przeginia (MP) -- UZ 1814-22, indeksował Jerzy Żurada
Pszczyna Wszystkich Świętych (SL) -- U 1821-37, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Racławice (MP) -- UMZ 1814-18, indeksowała Barbara Piaskowska
Staszów (SK) -- U 1744-51 M 1752-67, indeksował Jerzy Koprowski
Suchedniów (SK) -- UMZ 1903-05, indeksowała Halina Kroner
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- Z 1854, indeksował Henryk Machnik
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1821, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1887, indeksował Adam Rozenau
Złotniki (SK) -- U 1897-1903, indeksował Lech Karkocha


23-04-2018

Białotarsk (MZ) -- UMZ 1845-48, 1850-52 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Prymus
Czarnorzeki (gr-kat) (PK) -- Z 1862-63, 70, 72-99, indeksował Grzegorz Zuzak
Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- Z 1832-46, indeksowała Barbara Wiechuła
Grudusk (MZ) -- U 1873,1877, indeksowała Izabela Czaplicka
Kisielin (UK) -- Z 1832-47, 51, indeksowali Radosław Skirzewski, Danuta Wojtowicz
Kościelec (MP) -- U 1888 , Z 1879-85, indeksowali Marcin Dąbek ,Anna Parysek
Tarnowskie Góry św.Ap. Piotra i Pawła (SL) -- M 1800-01,04-42, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wola -Wohlau (SL) -- M 1873-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum


22-04-2018

Magnuszew (MZ) -- M 1860-70, Z 1860-69,1930-44, indeksował Tadeusz Oleksy
Rawicz (WP) -- U 1859-65, indeksował Rafał Albiński


21-04-2018

Chorzele (MZ) -- U 1808-09, indeksował Bartosz Jurczak
Klembów (MZ) -- Z 1910-15, indeksował Kamil Bednarczyk
Krępa Kościelna (MZ) -- M 1698-1776, indeksował Łukasz Bernaciak
Puchały (PL) -- Z 1890-96, indeksowała Ewa Marczewska
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1731-41, indeksowała Bożena Misiak, weryf. Projekt Podlasie
Rutki-Kossaki (PL) -- M 1758-70, indeksował Projekt Podlasie
Różanystok (PL) -- UMZ 1865-66, indeksował Albin Kożuchowski


20-04-2018

Bełchatów (LD) -- Z 1899-1905, indeksował Krzysztof Zochniak
Bogate (MZ) -- U 1861-1916, indeksował Wawrzyniec Myśliński, weryfikacja Robert Pawłowski
Bogdanów (LD) -- U 1868-75, indeksował Mateusz Gieras
Brwilno (MZ) -- UMZ 1915-17, indeksował Artur Nowakowski
Błażowa-Lecka (PK) -- U 1784-1805, indeksowała Anna Kocój-Twardowska
Czerniewice (LD) -- M 1862-64, Z 1858,62-63,69, indeksowała Katarzyna Pasik
Jasionów (PK) -- UMZ 1897-1902, indeksował Grzegorz Zuzak
Jeżów (LD) -- SkU, MZ 1910, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Koziczynek (MZ) -- U 1887-1897, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Mejszagoła (LT) -- UMZ 1837-39, indeksował mejpien
Niesułków (LD) -- M 1811, indeksowała Edyta Bednarek
Rząśnia (LD) -- Z 1783-1807, indeksowała Krystyna Stańczyk
Żarnów (LD) -- M 1929-34, indeksowała Krystyna Stanisławska
Żeliszew (MZ) -- Z 1826-40 (rozszerzenie), indeksowała Hanna Kołodziejska


19-04-2018

Bydgoszcz (Fara) (KP) -- M 1653-1799, indeksował Jerzy Lange
Korytnica pow. węgrowski (MZ) -- Z 1810, 1811-37 (rozszerzenie), indeksowała Grażyna Przybysz
Kłomnice (SL) -- U 1880 , indeksowała Elżbieta Stachowiuk
Lwów św. Maria Magdalena (UK) -- M 1764-1819, 66-81, 83-89, indeksował Jerzy Nowosielski
Lwów św. Maria Magdalena (wsie Wólka i Kulparków) (UK) -- U 1785-1859 M 1785-1902, indeksował Jerzy Nowosielski
Mogielnica (MZ) -- Z 1881-90, indeksował Krzysztof Jach
Ostrowąs (KP) -- SkM 1876-86, 88-96, 98-99, indeksował Jan Berens
Strzyżawka (UK) -- UMZ 1836, indeksował Marcin Kowal
Szydłów (SK) -- UMZ 1915-16, indeksował Edward Jabłoński
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1888, indeksował Adam Rozenau
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- M 1896-1905, indeksował Wlodzimierz Macewicz
Wawiórka (BR) -- U 1867-68, 73, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1724 , indeksował Piotr Stando
Zbąszyń (WP) -- U 1817-23, indeksował Rafał Albiński


18-04-2018

Czarnocin (SK) -- U 1832-46.M 1832-44, Z 1831-35, indeksował Henryk Adamczyk
Jasionna (MZ) -- M 1798-1825 (łac.), indeksował Tomasz Frynia
Jazgarzew (MZ) -- UMZ 1916, indeksował Tomasz Szczepaniak
Piaseczno (MZ) -- UMZ 1916, indeksował Tomasz Szczepaniak
Płazów (PK) -- UMZ 1818, 23, 64-65, indeksował Grzegorz Żychowski
Sarbiewo (MZ) -- UMZ 1866-75, indeksowała Krystyna Malik
Wiskitki (MZ) -- M 1856-60, indeksowała Jadwiga Sibirska


17-04-2018

Blichowo (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski
Borzykowa (LD) -- U 1846-71, M 1861-73, indeksowała Jolanta Janowiec
Cielądz (LD) -- UMZ 1916, indeksował Tomasz Szczepaniak
Czerniewice (LD) -- U 1890-97, indeksowała Katarzyna Pasik
Goleszyn (MZ) -- M 1916, indeksował Piotr Romanowski
Gralewo (MZ) -- M 1835-37, indeksował Piotr Romanowski
Grudziądz (KP) -- U 1828-32, indeksowała Mirosława Grabis
Gąbin (MZ) -- U 1847-50, Z 1846-50, indeksował Jerzy Pytlik
Kościelec (MP) -- U 1868-74,86, indeksowali A. Ch., Anna Parysek
Kruszyn (KP) -- SkM 1811-13, indeksował Jason
Łowiczek (KP) -- M 1767-91, indeksował Jason
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1918, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mokowo (KP) -- M 1833-41, indeksował Kamil - carmilla, weryfikacja Piotr Romanowski
Niesułków (LD) -- UMZ 1826, indeksowała Edyta Bednarek
Orszymowo (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski
Osięciny (KP) -- Z 1808-11, indeksował Jason
Rawa Mazowiecka (LD) -- UMZ 1867-72, indeksowała Urszula Świerczyńska
Samhorodok (UK) -- U 1845-46, indeksowała Joanna Maślanek
Wieniec (KP) -- SkU 1843-45, indeksował Jason
Woźniki (MZ) -- M 1915-17, indeksował Piotr Romanowski
Wygiełzów (LD) -- U 1880-83, indeksował Henryk Koluszkowski


16-04-2018

Borki Wielkie USC (OP) -- M 1874-1901, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Dziektarzewo (MZ) -- U 1828-29, indeksował Paweł Pyszniewski
Katowice św,Jadwigi Śląskiej (SL) -- U 1868-71, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Siennica (MZ) -- U 1863-67, indeksowała Marta Walczak
Wielgie (MZ) -- U 1690-1725, indeksował Łukasz Bernaciak


15-04-2018

Krasnosielc-Sielc (MZ) -- U 1861-65, indeksował Robert Pawłowski
Przasnysz (MZ) -- M 1831-35, indeksował Robert Pawłowski
Sobowo (MZ) -- Z 1870-1909, indeksował Krzysztof Kośnik
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- U 1814, indeksowała Katarzyna Marchlińska


14-04-2018

Bodzentyn (SK) -- M 1837-39, indeksował Sławomir Klimek- Wojsa
Fałków (SK) -- UMZ 1825-29, indeksowała Joanna Bugajska
Korytnica pow. węgrowski (MZ) -- U 1810, 1811-37 rozszerzenie, indeksowała Grażyna Przybysz
Kraków - Pleszów (MP) -- Z 1861-71, indeksowała Dagmara Kulig
Łomża (PL) -- Z 1882, indeksował Witold Trzeciak
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- U 1859-63, indeksował Leszek Chrobok
Rogotwórsk (MZ) -- U 1826-67, indeksował Radosław Frączak
Szydłów (SK) -- UMZ 1911,1913-14, indeksował Edward Jabłoński


13-04-2018

Borkowice (MZ) -- Z 1834-40, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Katowice - Szopienice USC (SL) -- UM 1895, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Kłomnice (SL) -- U 1879, indeksowała Elżbieta Stachowiuk
Mniszek (MZ) -- Z 1810-19, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mogielnica (MZ) -- Z 1874-80, indeksował Krzysztof Jach
Mokobody (MZ) -- Z 1901-10, indeksowała Anna Poprawa
Mysłowice - Brzezinka (SL) -- SkM 1874-1912, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Mysłowice - Krasowy USC (SL) -- SkM 1874-1910, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Odechów (MZ) -- M 1806-25, indeksował Łukasz Bernaciak
Płońsk (MZ) -- U 1882, indeksował Karol Szulc
Radziejowice (MZ) -- UMZ 1886-91, indeksowali Tomasz Jedynak i Paweł Kowalski
Radziejowice (MZ) -- UMZ 1831-35, indeksowała Iwona Szymańska
Ruda Śląska - Wirek USC (SL) -- SkM 1874-99, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Szydłowo (MZ) -- UMZ 1827-47, indeksowała Izabela Czaplicka


12-04-2018

Chlewiska (MZ) -- Z 1924-28, indeksował Mikołaj Wilk
Czeladź (SL) -- U 1836-45, indeksował Jerzy Bartnicki
Czerniewice (LD) -- U 1831,62-64, indeksowała Katarzyna Pasik
Kazanów (MZ) -- U 1896-1905 (1900-aktualizacja), indeksował Jerzy Borycki
Komorniki (LD) -- UMZ 1890-92, indeksował Tomasz Skolimowski
Kraków - Pleszów (MP) -- M 1797-1856, indeksowała Dagmara Kulig
Krzemienica (LD) -- M 1619-1693 i 1790-1808 (lata skrajne), Z 1790-1807, indeksowała Danuta Danecka
Łomża (PL) -- M 1889, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1910, indeksował Jacek Kundzik
Niesułków (LD) -- UMZ 1825, indeksowała Edyta Bednarek
Przasnysz (ewang.) (MZ) -- Z 1835-52, indeksował Rafał Albiński
Sarnaki (MZ) -- UMZ 1850-59, indeksowała Jolanta Klass
Strzegowo (MZ) -- UMZ 1808-13, indeksował Jan Wojtkiewicz
Sucha Poduchowna (MZ) -- UMZ 1812, indeksował Arkadiusz Glimasiński
Słomczyn (MZ) -- UMZ 1913-15, indeksował Jerzy Stefańczyk, weryfikacja Wojciech Grzanecki
Wodynie (MZ) -- M 1817-25, indeksowała Hanna Kołodziejska
Zwoleń (MZ) -- UMZ 1846-55, indeksował Bartłomiej Zieliński
Żurominek (Żuromin Kapitulny) (MZ) -- M 1880-85, indeksował Jan Wojtkiewicz


11-04-2018

Biała (pow. płocki) (MZ) -- Z 1893-95, indeksował Michał Gorczyca
Białotarsk (MZ) -- UMZ 1830, 33-41 (aktualizacja), indeksowała Bożena Prymus
Brańszczyk (MZ) -- M 1725-1825, indeksowała Joanna Maślanek
Czarnocin (SK) -- U 1826-31, Z 1826-30, indeksował Henryk Adamczyk
Gostynin (MZ) -- U 1800-05, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Jazgarzew (MZ) -- UMZ 1914-15, indeksował Wiesław Firlej
Kisielin (UK) -- U 1832-47 M 1832-39, 41-47, 51, indeksowali Radosław Skirzewski, Danuta Wojtowicz, Ewa Hus
Klwów (MZ) -- UMZ 1897-99, indeksował Krzysztof Jach
Łęgonice (pow. grójecki) (MZ) -- SkM 1869-1910 SkZ 1869-85, indeksował Jakub Wiśnik
Mokobody (MZ) -- Z 1891-1900, indeksowała Anna Poprawa
Pałuki (MZ) -- M 1886-1900, indeksowała Barbara Staniak
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1838, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- Z 1851-55, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wiskitki (MZ) -- M 1849-51, 53-54, indeksowała Jadwiga Sibirska
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1892, indeksowała Katarzyna Pasik
Wyszyny (MZ) -- U 1894-97, indeksował Jan Wojtkiewicz
Wągrowiec (WP) -- M 1706-44, indeksował Rafał Albiński


10-04-2018

Bodzanów (MZ) -- U 1888-98, indeksował Tomek Bogiel
Bukówno (MZ) -- Z 1810-67, indeksowała Aleksandra Piętak
Cerekiew (MZ) -- M 1822, 25, 87-94, indeksował Mikołaj Wilk
Chorzele (MZ) -- M 1863, indeksował Rafał Zadrożny
Dąbrowa (MZ) -- U 1903-09, indeksował Jan Wojtkiewicz
Krzynowłoga Mała (MZ) -- Zapowiedzi 1811/12, indeksowała Ewa Marszałek-Miecznikowska
Odechów (MZ) -- U 1799-1804, indeksował Łukasz Bernaciak
Przasnysz (MZ) -- SkZ 1831-63, 65, 68-71, 73-94, indeksował Wawrzyniec Myśliński, Robert Pawłowski
Sanniki (MZ) -- U 1795-1801, 26-29 MZ 1795-1801, indeksowała Halina Kulpińska
Wodzisław (SK) -- UMZ 1917, indeksowała Renata Majewska


09-04-2018

Boleszczyn (WP) -- U 1872-76, indeksowała Katarzyna Kwos-Leska
Bytoń (KP) -- SkU 1911-16, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Błażowa-Kąkolówka (PK) -- Z 1784-1826, indeksowała Anna Krawiec
Chodecz (KP) -- UMZ 1868-72, indeksowała Anna Frąckowiak
Górna Grupa (KP) -- U 1924-32, indeksowała Mirosława Grabis
Klewań (UK) -- U 1839, 43 (rozszerzenie), indeksowała Danuta Wojtowicz
Korwie (LT) -- MZ 1820-33, indeksował Artur Wilkicki
Luboml (UK) -- M 1841-45, indeksowała Bożena Krajewska weryfikacja Danuta Wojtowicz
Łowicz św. Duch (LD) -- U 1909-11, indeksowała Urszula Świerczyńska
Mniszek (MZ) -- Z 1820-39, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mosty (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Ostrowąs (KP) -- SkM 1851-74, indeksował Jan Berens
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- U 1854-58, indeksował Leszek Chrobok
Przyłuka (UK) -- UMZ 1805-06, 22-23, indeksowała Joanna Maślanek
Rawa Mazowiecka (LD) -- M 1884-89, indeksowała Urszula Świerczyńska
Sieradz-Męka (LD) -- UMZ 1887, indeksował Wojciech Pawlica
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- Z 1849-53, indeksował Henryk Machnik
Swarzędz (WP) -- M 1797-1814, 16-20, indeksowała Agnieszka Wellem
Świsłocz (BR) -- U 1828, indeksowała Małgorzata Wróblewska
Wawiórka (BR) -- M 1797-1818, 67-89, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wieniec (KP) -- Z 1788-94, 1833-47, indeksował Jason
Żarnów (LD) -- M 1923-28, indeksowała Krystyna Stanisławska


08-04-2018

Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- M 1908-22, indeksowała Barbara Wiechuła
Kościelec (MP) -- U 1885 , M 1868,,80-91, indeksowali A.Ch. Anna Parysek
Kraków-Pleszów (MP) -- Z 1858-70, indeksowała Dagmara Kulig
Przybynów (SL) -- U 1756-80, indeksował Bartłomiej Zieliński
Staszów (SK) -- U 1752-1767,1800-1812, indeksował Jerzy Koprowski
Włodowice (SL) -- Z 1840-44, indeksował Marcin Śnioch


07-04-2018

Będzin (SL) -- Z 1826-34, indeksował Jacek Florek
Kraków - Tyniec św.Apostołów Piotra i Pawła (MP) -- Z 1817-21,23-28,33-38,40,46,48,52,80-81,84,86-87, indeksował Witold Kozłowski
Włodowice (SL) -- M 1808-11, indeksował Marcin Śnioch


06-04-2018

Bełchatów (LD) -- Z 1893-98, indeksował Krzysztof Zochniak
Bieliny Kapitulne (SK) -- UZ 1851-60 ,M 1851-60,71-90 (aktualizacja), indeksował Andrzej Gawlik
Bronisław (KP) -- U 1866-80, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Czerniewice (LD) -- Z 1810-69 (lata skrajne), indeksowała Katarzyna Pasik
Działoszyn (LD) -- UMZ 1898, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1811-13,19-30, indeksował Tomasz Chamerski
Niemysłów (LD) -- UMZ 1915, indeksowała Joanna Grzybowska
Niesułków (LD) -- UMZ 1819-24, indeksowała Edyta Bednarek
Pawłów (SK) -- M 1921-28, indeksował Andrzej Gawlik
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- U 1849-53, indeksował Leszek Chrobok
Pińczów (SK) -- M 1779-83, indeksowała Grażyna Radzik
Tuszyn (LD) -- U 1916-17, Z 1917, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1823-24, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1847, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1886, indeksował Adam Rozenau


05-04-2018

Kościelec (MP) -- U 1884, M 1869-88, indeksowali Anna Parysek, A. Ch.
Miastkowo (PL) -- U 1820b-21, Z 1823, indeksowała Livia Ditto
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1825,27,40,51 Z 1825,27,40,54,55,57,65, indeksowała Bożena Misiak, weryf. Projekt Podlasie


04-04-2018

Czarnocin (SK) -- UZ 1819-25, M1821-31, indeksował Henryk Adamczyk
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1874-79, indeksował Jakub Kisiel


03-04-2018

Bałtów (SK) -- UMZ 1851-53, indeksował Roman Burczyk
Opatowiec (SK) -- SkU 1614-26,28-30,44,47-58,89-1714,16-31,33-48,53-65,70-1810,12,23-30,32-34,39-66,68-80,82-1902 SkMZ 1823-30,32-34, 39-66,68-77,79-80,82-87, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- U 1836,44-47, indeksował Leszek Chrobok
Szydłów (SK) -- UMZ 1907,1909-1910, indeksował Edward Jabłoński


02-04-2018

Bodzentyn (SK) -- M 1830-32, indeksował Sławomir Klimek- Wojsa
Fałków (SK) -- UMZ 1820-24, indeksowała Joanna Bugajska
Kościelec (MP) -- Z 1862-66, indeksował Marcin Dąbek
Krzemienica (LD) -- M 1845-63, indeksował Bogusław Nagórski
Łowicz św. Duch (LD) -- U 1905-09, indeksowała Urszula Świerczyńska
Łódź św. St. Kostka (LD) -- Z 1917, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- U 1825-29, indeksował Leszek Chrobok
Skarżysko-Kamienna Bzin (SK) -- U 1896-97 M 1895-1904 ,28 Z 1927-29, indeksowali Małgorzata Matjaszczuk , Tomasz Bzymek
Tymowa (MP) -- U 1890-1902, indeksowała Wioletta Kubiak
Wieluń (LD) -- UMZ 1898, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wolbórz (LD) -- U 1860-61, Z 1872-73, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Wygiełzów (LD) -- U 1876-79, indeksował Henryk Koluszkowski
Zgierz (LD) -- UMZ 1900-1904, indeksowała Urszula Świerczyńska
Żarnów (LD) -- M 1916-22, indeksowała Krystyna Stanisławska
Żytno (LD) -- UMZ 1871-73, indeksowała magnowa


29-03-2018

Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- U 1876-1907, indeksowała Barbara Wiechuła
Kościelna Wieś (KP) -- SkM 1900-16, indeksował Jan Berens
Kraków-Pleszów (MP) -- M 1858-70, indeksowała Dagmara Kulig
Miechów (prawosł) (MP) -- UZ 1892-1912 M 1893-1912, indeksował Gajus81
Pińczów (SK) -- U 1902-04 M 1759-78, indeksowali Ola Rosowiecka, Grażyna Radzik
Puchały (PL) -- U 1890-96, indeksowała Ewa Marczewska
Płazów (PK) -- UMZ 1859-62, indeksował Grzegorz Żychowski
Płonka Kościelna (PL) -- Z 1807-17, 37-38, 56, indeksowali Magdalena Kapełuś, Maja Szpot, Jan Purski
Wągrowiec (WP) -- U 1724-25, 30-44, indeksował Rafał Albiński


28-03-2018

Bałtów (SK) -- UMZ 1848-50, indeksował Roman Burczyk
Bogusławiszki (LT) -- M 1790-1827, indeksował Artur Wilkicki
Czarnocin (SK) -- UZ 1816-1818 M 1816-20, indeksował adamhen55
Czerniewice (LD) -- M 1810-69 (lata skrajne), indeksowała Katarzyna Pasik
Dziepółć (ewang.) (LD) -- U 1917, MZ 1917-37, indeksował bogdan030
Dłutów (LD) -- UMZ 1598-1800 (lata skrajne), indeksowała Ilona Gieras
Grudziądz (KP) -- U 1822-27, indeksowała Mirosława Grabis
Kleczanów (SK) -- M 1810-20.22-25,27-28,31-34,36-68,72-1915, indeksowała Jolanta Kulinska
Korwie (LT) -- M 1834, 36-38 Z 1834-38, indeksował Artur Wilkicki
Osjaków (LD) -- U 1813, Z1929-30, indeksował Tomasz Skolimowski
Solca Wielka (LD) -- U 1757-68, M 1754-68, Z 1757-70, indeksowała Mirosława Stawska
Studzianna-Brudzewice (LD) -- Z 1838-52, indeksowała Gośka
Widzieniszki (LT) -- M 1781-96, indeksował Artur Wilkicki
Zagnańsk (SK) -- Z 1908 -10, indeksowała Krystyna Moćko


27-03-2018

Białaszewo (PL) -- U 1869, Z 1884, indeksował sdworak, weryf. Krzysztof Piaszczyński
Krynki (gr-kat) (PL) -- M 1800-26, indeksował Arek Bereza
Miniów (SK) -- UMZ 1905-15, indeksował Stanisław Chrzanowski
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1837, indeksowała Ewa Czerkawska


26-03-2018

Bodzentyn (SK) -- M 1840-48, indeksował Sławomir Klimek- Wojsa
Bytoń (KP) -- SkMZ 1911-16, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Błenna (KP) -- SkM 1911-14, indeksował Jan Berens
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1894 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- M 1886-95, indeksował Włodzimierz Macewicz


25-03-2018

Kraków-Pleszów (MP) -- Z 1797- 1839, indeksowała Dagmara Kulig
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- U 1812-15,24, indeksował Leszek Chrobok
Stare Budkowice-Alt Budkowitz USC (OP) -- U 1893,1906,09,14 M 1877, indeksowali Projekt_OPI


24-03-2018

Kościelec (MP) -- U 1910-11, M 1896,98, indeksowali A.Ch. , Marzanna62
Niesułków (LD) -- UMZ 1816-18, indeksowała Edyta Bednarek
Tur (LD) -- UMZ 1808-30, indeksował Michał Stasiak
Żarnów (LD) -- M 1908-15, indeksowała Krystyna Stanisławska


23-03-2018

Grudziądz (KP) -- U 1814-21, indeksowała Mirosława Grabis
Suchowola (pow. radzyński) (LB) -- Z 1939-46, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Szydłów (SK) -- UMZ 1903,05-06, indeksował Edward Jabłoński
Warszawa-Marymont MB Królowej Polski (WA) -- UMZ 1907, indeksowała Ewa Wojciechowska


22-03-2018

Bałdrzychów (LD) -- UMZ 1821-30, Incognito
Grabno (LD) -- Z 1910-16, indeksował Henryk Koluszkowski
Kościelec (MP) -- U 1905-07,13-14, Z 1898, indeksowali Dombas, A. Ch.
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1899, indeksował Janusz Kucharczyk
Racławice (MP) -- U 1781-1804,06-10, indeksował Michał Sienkiewicz
Rząśnia (LD) -- Z 1737-83, indeksowała Krystyna Stańczyk
Warszawa św. Andrzej (WA) -- Z 1876, indeksowała Urszula Drabińska


21-03-2018

Będzin-Grodziec (SL) -- U 1853-71, indeksował Jerzy Bartnicki
Czarnocin (SK) -- UMZ 1811-15, indeksował Henryk Adamczyk
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- U 1807-11, indeksował Leszek Chrobok


20-03-2018

Giedrojcie (LT) -- Z 1775-1818, indeksowała Wanda Thomalla
Kazimierka (UK) -- U 1839-46 (rozszerzenie), indeksowała Danuta Wojtowicz
Koniusza (MP) -- UMZ 1872-77, indeksowała Renata Majewska
Rutki-Kossaki (PL) -- M 1713-19, 24-40, 42-53, 83-98, indeksowała Bożena Misiak, weryf. Projekt Podlasie
Wolbrom (MP) -- SkUMZ 1810-25 (rozszerzenie), indeksował Artur Kozmiński
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1722-23, indeksował Piotr Stando


19-03-2018

Bałtów (SK) -- UMZ 1844-47, indeksował Roman Burczyk
Bełchów (LD) -- U 1832-45, indeksowała Małgorzata Berendzik
Bronisław (KP) -- U 1856-65, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Kamionka (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Krzemienica (LD) -- Z 1870-87, indeksował Bogusław Nagórski
Krzynowłoga Mała (MZ) -- Zapowiedzi 1809-11, indeksowała Ewa Marszałek Miecznikowska
Krzywosądz (KP) -- SkM 1880-1916, indeksował Jan Berens
Łódź św. St. Kostka (LD) -- Z 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mokobody (MZ) -- Z 1881-90, indeksowała Anna Poprawa
Niesułków (LD) -- UMZ 1814-15, indeksowała Edyta Bednarek
Przemyślany (gr-kat) (UK) -- U 1799-1848, indeksował Jerzy Nowosielski
Płazów (PK) -- UMZ 1856-58, indeksował Grzegorz Żychowski
Strzyżawka (UK) -- UMZ 1835, indeksował Marcin Kowal
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- U 1849-53, indeksował Henryk Machnik
Uszkowice-Czupernosów (gr-kat) (UK) -- U 1813-1837, indeksował Jerzy Nowosielski
Warta (LD) -- UMZ 1829, indeksowała Martyna Pankiewicz


18-03-2018

Brańszczyk (MZ) -- M 1847-74, indeksowała Joanna Maślanek
Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- U 1832-64, indeksowała Barbara Wiechuła
Goniądz (PL) -- U 1827-42, M 1828-42, Z 1827-42, indeksował Wiesław Chodak
Goryń (MZ) -- Z 1946-48, indeksował Marcin Markiewicz
Kościelec (MP) -- U 1898,1900,04,08,18-19, indeksowali A. Ch., Marzanna, Anna Parysek
Krynki (PL) -- M 1889-1903, indeksował Arek Bereza
Krynki (PL) -- UM 1797-1801, Z 1797-1810, indeksowała Alicja Rybałko
Łomża (PL) -- M 1888, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Łęgonice (pow. grójecki) (MZ) -- U 1896-1903, indeksował Jakub Wiśnik
Mikołów św. Jana (ewang.) (SL) -- Z 1889-90, indeksowała Barbara Sznober
Odechów (MZ) -- U 1786-98, indeksował Łukasz Bernaciak
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- M 1854 -74, indeksował Leszek Chrobok
Potworów (MZ) -- UMZ 1886-92, indeksował Krzysztof Jach
Sochaczew (MZ) -- M 1920-27, indeksował Darek Lichtblau
Suwałki (PL) -- Z 1798-1805, indeksował Michał Sienkiewicz
Szczepankowo (PL) -- Z 1847-50, indeksowała Marta Wojciechowska, weryf. Projekt Podlasie
Szydłowiec (MZ) -- M 1922, 1927-29, indeksował Mikołaj Wilk


17-03-2018

Bądkowo (pow. płocki) (MZ) -- Z 1881-1909, indeksował Krzysztof Kośnik
Będzin-Grodziec (SL) -- 1823-52, indeksował Jerzy Bartnicki
Dobre (MZ) -- M 1889-99, indeksował Artur Lewandowski
Gąsewo (MZ) -- U 1870, indeksował Robert Pawłowski
Korwie (LT) -- M 1861-70 Z 1839-41, 43-44, 61-70, indeksował Artur Wilkicki
Latowicz (MZ) -- Z 1864-66, indeksowała Anna Chmielowska
Pniewnik (MZ) -- M 1900-04, indeksowała Barbara Sikorska
Sarbiewo (MZ) -- UMZ 1856-65, indeksowała Krystyna Malik
Swojatycze (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Michalina Musiał


16-03-2018

Brańszczyk (MZ) -- M 1826-47, indeksowała Joanna Maślanek
Cerekiew (MZ) -- U 1910, indeksował Mikołaj Wilk
Chorzele (MZ) -- M 1861 (aktualizacja), indeksował Rafał Zadrożny
Konstantynów Łódzki (LD) -- UMZ 1891-92, indeksował Grzegorz Żychowski
Koziczynek (MZ) -- M 1866-69, Z 1839-69, 1891-92, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Kołacinek (LD) -- UMZ 1916-17, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Krynki (SK) -- Z 1926-30, indeksował Kamil Stąporek
Lutkówka (MZ) -- UMZ 1912-16, indeksował Tomasz Szczepaniak
Niesułków (LD) -- UMZ 1813, indeksowała Edyta Bednarek
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- M 1828-29,36,42-43,45-53, indeksował Leszek Chrobok
Skaryszew (MZ) -- UMZ 1816, indeksował Andrzej Badowski
Skoszewy (LD) -- UMZ 1916-17, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Widawa (LD) -- U 1813-16,18-19,38-42,60-70, M 1815-16,60-70, Z 1813-16,18-19,38-42,60-61,67-70, indeksowała Elżbieta Nejman


15-03-2018

Bezwola (gr-kat) (LB) -- U 1850-71 Z 1850-58 (daty skrajne), indeksowała Marta Walczak
Czudec-Wyżne (PK) -- Z 1847-68, indeksował Dariusz Polański
Czudec-Zaborów (PK) -- Z 1854-84, indeksował Dariusz Polański
Igołomia (MP) -- UM 1835-1846, indeksowała Jerzy Koprowski
Kazimierka (UK) -- Z 1839-40, 42-46 (rozszerzenie), indeksowali Danuta Wojtowicz i bogda252
Kramsk (WP) -- U 1895, indeksował 62_610
Luboml (UK) -- M 1836-40, indeksowała Bożena Krajewska, weryfikacja Danuta Wojtowicz
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- M 1817-27, indeksował Leszek Chrobok
Zambski (MZ) -- U 1747-1837, M 1744-1825, Z 1696-1825 (aktualizacja), indeksowała Bogumiła Skrzypczak


14-03-2018

Białaszewo (PL) -- U 1858, indeksowała Magdalena Wróbel
Będzin-Grodziec (SL) -- U 1808-22, indeksował Jerzy Bartnicki
Grabno (LD) -- Z 1903-09, indeksował Henryk Koluszkowski
Jedwabne (PL) -- M 1925, indeksował Grzegorz Nowik
Katerburg (UK) -- Z 1836-83 (daty skrajne, rozszerzenie), indeksowała Danuta Wojtowicz
Kielce Katedra (SK) -- SkZ 1925-27, indeksował Edward Jabłoński
Krzynowłoga Mała (KP) -- Zapowiedzi 1808-09, indeksowała Ewa Marszałek Miecznikowska
Krzywosądz (PL) -- SkM 1841-66, 68-69, 71-79, indeksował Jan Berens
Miastkowo (PL) -- U 1770-71, 1806-1808a, indeksowała Livia Ditto
Niesułków (LD) -- UMZ 1812, indeksowała Edyta Bednarek
Płonka Kościelna (PL) -- U 1861-63, indeksował Wojciech Stypułkowski
Rychłocice (LD) -- U 1894-1912, indeksował Tomasz Skolimowski
Ujście (WP) -- M 1772-78, indeksowała Kasia Dane
Włocławek (KP) -- SkU 1758-76, indeksowała Barbara Lendzion


13-03-2018

Będzin Trójcy Przenajświętszej (SL) -- U 1826-1833, indeksował Jacek Florek
Błażowa-Lecka (PK) -- M 1784-1860, indeksowała Anna Kocój-Twardowska
Fałków (SK) -- UMZ 1815-19, indeksowała Joanna Bugajska
Lubochnia (LD) -- Z 1813-25, A 1810-24 (lata skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Łowicz św. Duch (LD) -- U 1901-05, indeksowała Urszula Świerczyńska
Nagłowice (SK) -- UMZ 1816-34, indeksował Piotr Kowalczyk
Osięciny (KP) -- SkM 1817-21, 23-25, 38-39 SkZ 1811-25, 38-40, indeksował Jason
Osjaków (LD) -- Z 1931-32, indeksował Tomasz Skolimowski
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- M 1804-16, indeksował Leszek Chrobok
Pińczów (SK) -- M 1741-58, indeksowała Grażyna Radzik
Rawa Mazowiecka (LD) -- M 1868-72, indeksowała Urszula Świerczyńska
Rząśnia (LD) -- U 1737-70, indeksowała Krystyna Stańczyk


12-03-2018

Dmosin (LD) -- UMZ 1916-17, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Kościelec (MP) -- U 1867, 1912, 17, indeksowała Anna Parysek, Marzanna
Mierzyce (LD) -- UMZ 1826-30, indeksował Jacek Sławiński
Niesułków (LD) -- UMZ 1808-11, indeksowała Edyta Bednarek
Płazów (PK) -- UMZ 1844-46, 49, 51-53, indeksował Grzegorz Żychowski
Starokrzepice (SL) -- M 1710-38, indeksowała Hanna Ortega
Tum (LD) -- UMZ 1892-1904, indeksował Józef Dębowski
Żytno (LD) -- UMZ 1866-70, indeksowała magnowa


11-03-2018

Kielce Katedra (SK) -- Z 1921-24, indeksował Edward Jabłoński
Kraków-Pleszów (MP) -- 1864-70, indeksowała Dagmara Kulig


10-03-2018

Bałtów (SK) -- UMZ 1815-20, indeksował Roman Burczyk
Dąbrowa Górnicza (SL) -- UMZ 1891-94, indeksowała Elżbieta Ginalska


09-03-2018

Kościelec (MP) -- U 1875-1883, indeksowała A. Ch.
Kraków-Pleszów (MP) -- U 1797-1838, indeksowała Dagmara Kulig
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- M 1801-03, indeksował Leszek Chrobok
Proszowice (MP) -- U 1905-10, indeksowała Renata Majewska
Sancygniów (SK) -- U 1893-1906, indeksował Andrzej Wójcik
Świętochłowice-Lipiny USC (SL) -- SkM 1905-08, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1890, indeksował Adam Rozenau


08-03-2018

Kulesze Kościelne (PL) -- U 1806-08a, indeksowała Ewa Prejs
Leźnica Wielka (LD) -- U 1890-93, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Lwów św. Maria Magdalena (UK) -- U 1786-1852 Z 1784-1854, indeksował Jerzy Nowosielski
Łask (LD) -- UMZ 1831, indeksowała Magdalena Berdzik
Łódź św. St. Kostka (LD) -- M 1917, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mniszek (MZ) -- Z 1840-49, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Pałuki (MZ) -- U 1880-85, M 1882-85, Z 1881-85, indeksowała Barbara Staniak
Siennica (MZ) -- U 1858-62, indeksowała Marta Walczak
Straokrzepice (SL) -- U 1704-31 M 1710-12, indeksowała Hanna Ortega
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- M 1896-1900, indeksowała Katarzyna Pasik


07-03-2018

Bełchatów (ewang.) (LD) -- Z 1916-27, indeksował bogdan030
Białaszewo (PL) -- Z 1868, indeksował A.Michałowski
Brzegi (SK) -- U 1687-1733,35-1810 M 1707-12,14,16-28,30-61,66-1825 Z 1703,06-09,20-21,31-1827,29-30, indeksował Sylwester Malicki
Chojne (LD) -- UMZ 1914-16, indeksował E.F.
Dąbrowa Wielka (LD) -- UMZ 1914-16, indeksował E.F.
Gąsewo (MZ) -- M 1868, indeksował Marek Białobrzeski
Jedwabne (PL) -- M 1924, indeksował Grzegorz Nowik
Jeżów (LD) -- UMZ 1909, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kielce Katedra (SK) -- Z 1919-20, indeksowała Edward Jabłoński
Kościelec (MP) -- M 1915-16, indeksowała Anna Parysek
Łódź św. St. Kostka (LD) -- M 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1904, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Miastkowo (PL) -- Z 1822, indeksowała Livia Ditto
Mokobody (MZ) -- Z 1868-80, indeksowała Anna Poprawa
Olszowa (WP) -- UMZ 1831-55, indeksował Grzegorz Joachimiak
Poręba-Kocęby (MZ) -- Z 1784-1808, indeksowała Joanna Maślanek
Rutki-Kossaki (PL) -- M 1853-55,57,65, indeksowała Bożena Misiak
Suchowola (PL) -- M 1849, indeksowała Ewa Witkowska
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1846, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Wielgie (MZ) -- U 1727-66, indeksował Łukasz Bernaciak
Wodynie (MZ) -- M 1856-65, indeksowała Hanna Kołodziejska
Żmijewo Kościelne (MZ) -- M 1923-36, Z 1917-36 (z lukami), indeksowała Olga Gąsiorowska


06-03-2018

Gorzyce USC (SL) -- M 1874-1900, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Grabówka (SL) -- SkM 1890-1900, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Jedwabne (PL) -- M 1922-23, indeksował Grzegorz Nowik
Krasnosielc (MZ) -- U 1854-60, indeksowała Robert Pawłowski
Łaziska-Lazisk (SL) -- SkM 1874-1936, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Mszana - Mschanna USC (SL) -- M 1874-1936, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Odechów (MZ) -- U 1805-12, indeksował Łukasz Bernaciak
Połomia - Pohlom USC (SL) -- SkM 1874-1922, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Pszów (SK) -- M 1895-1900, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Puchały (PL) -- U 1897-98,1900-02, indeksowała Ewa Marczewska
Puszcza Mariańska (MZ) -- UMZ 1906-14, indeksowała Jadwiga Sibirska
Szydłowo (MZ) -- UMZ 1808-26, indeksowała Izabela Czaplicka


05-03-2018

Broniszewo (WP) -- SkM 1856-71, 73-75, indeksował Jan Berens
Chlewiska (MZ) -- Z 1940-47, indeksowała Mikołaj Wilk
Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- U 1865-79, indeksowała Barbara Wiechuła
Kije (SK) -- M 1845-70, indeksował Jacek Stradowski
Kościelec (MP) -- U 1832-35, indeksowała Małgorzata Kisiel -Dorohinicka
Krzcięcice (SK) -- Z 1798-1859, indeksowała Maria Brylska
Milejów (LB) -- Z 1897-1909 (rozszerzenie), indeksował Piotr Mazurkiewicz
Słonim (BR) -- UMZ 1829-37, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1836, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1893 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- Z 1846-50, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wojcieszków (LB) -- Z 1821-24, indeksowała kasia_wilcz
Zwoleń (MZ) -- UMZ 1836-45, indeksowała Bartłomiej Zieliński
Żurominek (MZ) -- U 1850-54, indeksowała Jan Wojtkiewicz


04-03-2018

Bluszczów USC (SL) -- M 1874-1900, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Bodzentyn (SK) -- M 1860-67, indeksowała Sławomir Klimek -Wojsa
Błonie (MZ) -- Z 1784-98, indeksował Hubert Płowik
Gostynin (MZ) -- Z 1867, indeksowała Bożena Prymus
Grabno (LD) -- Z 1896-1902, indeksował Henryk Koluszkowski
Kielce Katedra (SK) -- SkM 1925-27, indeksował Edward Jabłoński
Kościelec (MP) -- U 1890-99, Z 1915-16, indeksowała Anna Parysek i Dombas
Kraków-Pleszów (MP) -- Z 1860-70, indeksowała Dagmara Kulig
Małyń (LD) -- M 1767-73, indeksował Tomasz Frynia
Poręba-Kocęby (MZ) -- U 1801-1815, indeksowała Joanna Maślanek
Postoliska (MZ) -- M 1906-30, indeksował Kamil Bednarczyk
Rudyszwałd USC (SL) -- M 1874-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Siennica (MZ) -- M 1893-1908, indeksowała Marta Walczak
Tuszyn (LD) -- UMZ 1905, indeksowała Anna Goss
Wodzisław Śląski - Zamek USC (SL) -- M 1874 -1913, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Żarnów (LD) -- M 1901-07, indeksowała Krystyna Stanisławska


03-03-2018

Kazimierka (UK) -- M 1844-46, indeksowała Danuta Wojtowicz
Korwie (LT) -- MZ 1842, 45-60, indeksował Artur Wilkicki
Miastkowo (PL) -- M 1819b-1820a (aktualizacja), indeksował Michał Kazimierz
Miastkowo (PL) -- Z 1820b-1821, indeksowała Livia Ditto
Rutki-Kossaki (PL) -- UMZ 1867-69, indeksowała Bożena Misiak, weryf. Projekt Podlasie
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- U 1838-40, indeksował Henryk Machnik
Szeszole (LT) -- U 1797-1809, 13, 15-16 M 1797-1800 Z 1797-1801, indeksował Artur Wilkicki


02-03-2018

Borzykowa (LD) -- Z 1841-73, indeksowała Jolanta Janowiec
Dąbrowice (LD) -- UMZ 1900-02, indeksowała Danuta Danecka
Kościelec (MP) -- M 1894-1912, indeksowała A. Ch.
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Nakło-Naklo USC (SL) -- M 1874-1909, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Raczyn (LD) -- UMZ 1808-11,15-25, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Radziki Duże (KP) -- SkM 1877-87, indeksował Jan Berens
Studzianna-Brudzewice (LD) -- Z 1826-37, indeksowała Gośka
Warta (LD) -- UMZ 1828, indeksowała Martyna Pankiewicz
Zagnańsk (SK) -- Z 1904-07,14-15, indeksowała Krystyna Moćko
Żelechlinek (LD) -- M 1873-74, 76-80,82-84,87-88, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


01-03-2018

Kościelec (MP) -- MZ 1917-25, indeksował Dombas
Mielec-Rzochów-Dobrynin (PK) -- Z 1842-72, indeksował Krzysztof Naróg
Obrazów (SK) -- U 1908-11,13-15, indeksowała Jolanta Prokopiuk-Bathelt
Proszowice (MP) -- M 1929-37, indeksował Jerzy Koprowski
Strawczyn (SK) -- M 1636-1798, indeksowała Krystyna Stanisławska
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- M 1876-85, indeksował Włodzimierz Macewicz
Warszawa-Zerzeń WNMP (WA) -- M 1828-39 (rozszerzenie), indeksował kulig32


28-02-2018

Błażowa-Kąkolówka (PK) -- M 1784-1831, indeksowała Anna Krawiec
Kamień Koszyrski (UK) -- Z 1842, 50-55, 59, 62-65, indeksowała Danuta Wojtowicz
Kielce Katedra (SK) -- SkM 19121-24, indeksował Edward Jabłoński
Kraków-Pleszów (MP) -- U 1857-70, indeksowała Dagmara Kulig
Kramsk (WP) -- M 1893, indeksował 62_610
Pawonków-Pawonkau (SL) -- U 1848-52, indeksowała Nikole Respondek
Rozogi (ewang.) (WM) -- M 1846-50, indeksował projektpodlasie
Sadlno (WP) -- SkM 1851-59, indeksował Jan Berens
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1825, indeksowała Katarzyna Marchlińska


27-02-2018

Bełchatów (LD) -- M 1893-1905, indeksował Krzysztof Zochniak
Czeladź (SL) -- UZ 1831-35,M 1831-32, indeksował Jerzy Bartnicki
Fałków (SK) -- UMZ 1810-14, indeksowała Joanna Bugajska
Kobylin-Borzymy (MZ) -- U 1720-48 (aktualizacja), indeksowała Bożena Misiak
Łowicz św. Duch (LD) -- M 1826-63, indeksował Marek Delert
Łódź św. Kazimierz (LD) -- M 1912, indeksowała Anna Stręgiel
Miastkowo (PL) -- U 1769, indeksowała Livia Ditto
Niemysłów (LD) -- UMZ 1916, indeksowała Joanna Grzybowska
Radoszyce (SK) -- UMZ 1821-25, indeksował Jan Krzak
Rychłocice (LD) -- Z 1869-1916, indeksował Tomasz Skolimowski
Zadzim (LD) -- Z 1809-16, indeksował Tomasz Frynia
Żelechlinek (LD) -- U 1873-74,76-80,82-84,87-88, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


26-02-2018

Chlewiska (MZ) -- Z 1937-39, indeksował Mikołaj Wilk
Gąsewo (MZ) -- U 1821-25, indeksował Darek Stencel
Kraków-Pleszów (MP) -- Z 1779-1839, indeksowała Dagmara Kulig
Kuczbork (MZ) -- M 1844-49, indeksował Jan Wojtkiewicz
Leszno (MZ) -- UMZ 1915, indeksowała Dorota Piątkowska
Mniszek (MZ) -- Z 1850-59, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Odechów (MZ) -- U 1820-26, indeksował Łukasz Bernaciak
Zegrze (MZ) -- M 1720-1804 (z lukami), indeksował Michał Gołowicz


25-02-2018

Błenna (KP) -- UMZ 1901-10, indeksowała Anna Frąckowiak
Kamień Koszyrski (UK) -- M 1837-64 (lata skrajne), indeksowała Danuta Wojtowicz
Sadlno (WP) -- SkM 1869-74, indeksował Jan Berens
Stare Budkowice-Alt Budkowitz USC (OP) -- U 1901-02,04-05,10-11, indeksowali Projekt_OPI
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- M 1934, indeksowała A.Ch.
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1842 (rozszerzenie), indeksował Michał Zieliński
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1889, indeksował Adam Rozenau
Wolbrom (MP) -- SkZ 1814,19-20,22,24, indeksował Artur Koźmiński


24-02-2018

Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- U 1880-91 , indeksowała Barbara Wiechuła
Gołkowice -Golkowitz USC (SL) -- M 1874- 99 SkM 1900-36, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Pogrzebień USC (SL) -- SkM 1874-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Pstrążna USC (SL) -- SkM 1874-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rzuchów USC (SL) -- SkM 1874-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum


23-02-2018

Bałtów (SK) -- UMZ 1813-14, indeksował Roman Burczyk
Mniów (SK) -- UMZ 1899-1904, indeksował Stanisław Chrzanowski
Proszowice (MP) -- M 1924-28 Z 1912-16, indeksował Jerzy Koprowski


22-02-2018

Bogate (MZ) -- M 1808-22, indeksował RoPson
Kielce Katedra (SK) -- SkM 1919-20, indeksował Edward Jabłoński
Lipa (SK) -- UMZ 1846-50 (aktualizacja), indeksowała Krystyna Stanisławska
Secemin (SK) -- M 1797-1865, indeksował Jerzy Bartnicki
Sochocin (MZ) -- U 1725-64 (z lukami), indeksował Kamil Tetkowski
Szadek (LD) -- U 1859, indeksował Piotr Szkutnik


21-02-2018

Bełchatów (LD) -- U 1902-05, indeksował Krzysztof Zochniak
Konopnica (LD) -- UM 1914-16, indeksował Tomasz Skolimowski
Kraków - Pleszów (MP) -- U 1853-63 Z 1797- 1857, indeksowała Dagmara Kulig
Kraków - Tyniec (MP) -- M 1817-28,31-46,48-52,80-81,84,86-88, indeksował Witold Kozłowski
Krynki (PL) -- M 1802-64,81,87-88 (w tym aktualizacja), indeksował Arek Bereza
Łomża (PL) -- M 1887, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Odechów (MZ) -- U 1813-19, indeksował Łukasz Bernaciak
Potworów (MZ) -- UMZ 1878-85, indeksował Krzysztof Jach
Płonka Kościelna (PL) -- U 1669-89, indeksował Wojciech Stypułkowski
Sławków (SL) -- M 1808-25, indeksował Michał Sienkiewicz


20-02-2018

Bełchatów (ewang.) (LD) -- M 1911-14, indeksował bogdan030
Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1846-50, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Borzykowa (LD) -- M 1825-60, Z 1830-40, indeksowała Jolanta Janowiec
Chlewiska (MZ) -- Z 1934-36, indeksował Mikołaj Wilk
Dzietrzniki (LD) -- U 1905-09, indeksował Waldemar Strojczyk
Dąbrowice (LD) -- UMZ 1915, indeksowała Danuta Danecka
Grabno (LD) -- U 1912-16, indeksował Henryk Koluszkowski
Kobylniki (MZ) -- UMZ 1692-1807 (daty skrajne), indeksował Radosław Frączak
Kołacinek (LD) -- UMZ 1871-78, indeksował Wojciech Borkowski
Kościelec (MP) -- M 1865-68, indeksowała Anna Parysek
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1873, indeksował Jakub Kisiel
Łask (LD) -- UMZ 1863-65, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1909, indeksował Jacek Kundzik
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1898, indeksował Janusz Kucharczyk
Łęczyca (LD) -- UMZ 1912-15, indeksował Józef Dębowski
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1897-1909, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Mirzec (SK) -- U 1914-15, indeksowała Anna Szymańska
Modlna (LD) -- Z 1905-13, indeksował Włodzmierz Dąbrowski
Obrazów (SK) -- U 1901-08, indeksowała Jolanta Prokopiuk-Bathelt
Piotrków Tryb. (LD) -- Z 1887, indeksowała A.Ch.
Tarnawa (SK) -- U 1812-40,62,64,66-68,71-72,74-84,87-1913 (aktualizacja), indeksowała Anna Szymańska
Wieruszów (LD) -- UMZ 1910-11, indeksował jansz
Zadzim (LD) -- U 1889-90, indeksował Nikos Kargas
Zambski (MZ) -- M 1855-73 (aktualizacja), indeksowała Bogumiła Skrzypczak


19-02-2018

Bałtów (SK) -- UMZ 1810-11, indeksował Roman Burczyk
Chorzele (MZ) -- M 1862, indeksował Rafał Zadrożny
Goryń (MZ) -- Z 1934-45, indeksował Marcin Markiewicz
Gąbin (MZ) -- UMZ 1837, indeksowała Kasia Kozłowska
Klwów (MZ) -- UMZ 1894-96, indeksował Krzysztof Jach
Kościelec (MP) -- Z 1843-61, indeksował Marcin Dąbka
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- MZ 1871-72, indeksował Jakub Kisiel
Lachowo (PL) -- M 1925-32, indeksowała Ewa Balmas
Milicz-Militsch (garn.) (ewang.) (DS) -- M 1836-1931 (daty skrajne), indeksował Michael Schaetzlein
Odrzywół (MZ) -- U 1910-13, indeksował Marian Niemirski
Oleksów (MZ) -- M 1900-14, indeksował Incognito
Osuchów (MZ) -- Z 1912-16, indeksował Longin Komorowski
Racławice (MP) -- UZ 1810-13, M 1811-13, indeksowała Barbara Piaskowska
Stare Budkowice-Alt Budkowitz USC (OP) -- U 1898-1900, indeksowali Projekt_OPI
Topczewo (PL) -- U 1800b-1808a, indeksował Jan Mamaj


18-02-2018

Chlewo (pow. sieradzki) (LD) -- M 1766-1776, indeksował Michał Zieliński
Mniszek (MZ) -- U 1810-29, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Obryte (MZ) -- MZ 1819-20, indeksowała Kasia Wilcz
Odrzywół (MZ) -- M 1896-1922, indeksował Marian Niemirski, weryfikacja Gośka
Starachowice - Wierzbnik (SK) -- Z 1941-45, indeksowała Bożena Krajewska


17-02-2018

Augustów (PL) -- U 1871-74, indeksował JZI, wer. Krzysztof Zięcina
Bodzentyn (SK) -- M 1850-52,55-59, indeksował Sławomir Klimek -Wojsa
Brzozów (MZ) -- Z 1901-13, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Maria Bagińska-Wierzbowska
Cerekiew (MZ) -- U 1908-09, M 1895, Z 1868, indeksował Mikołaj Wilk
Janówka (PL) -- U 1810-11,67-72,90-99, M 1820-25, Z 1819-31,90-95, indeksował JZI, wer. Krzysztof Zięcina
Kleszczele (PL) -- M 1923-25, indeksował Walenty Adamiec
Mniszek (MZ) -- M 1811-65 (aktualizacja), indeksowała Magdalena Kasprzycka
Odrzywół (MZ) -- M 1875-95, indeksował Marian Niemirski, weryfikacja Gośka
Odrzywół (MZ) -- U 1906-09, indeksował Marian Niemirski
Sarbiewo (MZ) -- UMZ 1846-55, indeksowała Krystyna Malik
Szczepankowo (PL) -- Z 1846, indeksowała Marta Wojciechowska, wer. Projekt Podlasie
Szydłów (SK) -- UMZ 1900-02, indeksował Edward Jabłoński
Trześcianka (par. unicka) (PL) -- UMZ 1809, indeksował Mirosław Korzunowicz
Zabłudów (prawosł.) (PL) -- U 1797-1800 M 1798-1800 Z 1797-1801, indeksował Mirosław Korzunowicz


16-02-2018

Chabielice (LD) -- UMZ 1841-42, indeksował Jacek Chojak
Kamień Koszyrski (UK) -- U 1845-66 (daty skrajne), indeksowała Danuta Wojtowicz
Kałusz (UK) -- U 1889-97 M 1752-84, 89-1819 Z 1746-97, 1818, indeksował Jerzy Nowosielski
Kramsk (WP) -- U 1894, indeksował 62_610
Łomna (MZ) -- UMZ 1911-16, indeksował Incognito
Narew (PL) -- M 1827-34 (aktualizacja), indeksował Mirosław Korzunowicz
Narew (PL) -- U 1808-34, M 1808-10,12-26, Z 1808-10,12-34, indeksował Mirosław Korzunowicz
Odechów (MZ) -- UMZ 1827, indeksował Łukasz Bernaciak
Osuchów (MZ) -- UM 1912-16, indeksował Longin Komorowski
Potoka (par. unicka) (PL) -- UMZ 1809, indeksował Mirosław Korzunowicz
Raczyn (LD) -- UMZ 1826-59,65, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Sochaczew (MZ) -- Z 1849-68, indeksował Łukasz Lubryczyński
Starościn (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Topolany (par. unicka) (PL) -- UMZ 1809, indeksował Mirosław Korzunowicz
Zambski (MZ) -- U 1734-1746,1781-1800, 1855-1873 (aktualizacja), indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Zegrze (MZ) -- U 1719-1808, 1822-23, 1825, indeksował Michał Gołowicz
Żelechlinek (LD) -- Z 1859-60,62-63,66-71, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


15-02-2018

Cerekiew (MZ) -- U 1908, indeksował Mikołaj Wilk
Czarnożyły (LD) -- U 1807-34, indeksowała Małgorzata Białas
Czerniewice (LD) -- U 1810,18-42,45-48,50-58,69, indeksowała Katarzyna Pasik
Jałowicze (UK) -- Z 1854-1904 (daty skrajne), indeksowała Danuta Wojtowicz
Kozłów (MP) -- U 1800-10, indeksowała Renata Majewska
Kraków Pleszów (MP) -- U 1838-57, indeksowała Dagmara Kulig
Luboml (UK) -- M 1831-35, indeksowała Bożena Krajewska, weryfikowała Danuta Wojtowicz
Łowicz św. Duch (LD) -- U 1882-91, indeksowała Urszula Świerczyńska
Nowe Miasto (MZ) -- U 1811-13, indeksował Paweł Słupski
Odelsk (BR) -- M 1784-98, indeksował Albin Kożuchowski
Odrzywół (MZ) -- Z 1931-46, indeksował Marian Niemirski, weryfikacja Gośka
Postoliska (MZ) -- U 1909-14, indeksował Rafał Krasieńko
Proszowice (MP) -- M 1920-23 Z 1857,1907-11,33-36, indeksował Jerzy Koprowski
Przecław-Podole (PK) -- M 1786-1916, indeksował Daniel Haponiuk
Płazów (PK) -- UMZ 1854, indeksował Grzegorz Żychowski
Repla (BR) -- MZ 1819-20, indeksowała Alicja Rybałko
Sancygniów (SK) -- UZ 1871-92 M 1872-73,78-83,85,87-88, indeksował Andrzej Wójcik
Sianowo (PM) -- U 1776-80, indeksowała Katarzyna Dampc
Strzegowo (MZ) -- M 1899-1905, indeksował Jan Wojtkiewicz
Suchedniów (SK) -- UMZ 1901-02, indeksowała Halina Kroner
Szpetal Górny (KP) -- SkM 1885-98, indeksował Jan Berens
Urzędów (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1819, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1845, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Wysokienice (LD) -- M 1816-36, indeksował leszcz
Zadzim (LD) -- U 1775-1813, indeksowała Danuta Danecka
Zwoleń (MZ) -- UMZ 1826-35, M 1921-27, indeksował Bartłomiej Zieliński


14-02-2018

Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- UMZ 1853-55, indeksowała Marzanka
Łomża (PL) -- M 1886, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Łomża (PL) -- M 1908 (fragment spisu rocznego), indeksował Igor Daniszewski
Mokobody (MZ) -- M 1886-1910, indeksowała Anna Poprawa
Seroczyn (MZ) -- UMZ 1866, indeksował Arek Bereza
Zuzela (MZ) -- UMZ 1893-94, indeksował Mariusz Rostkowski


13-02-2018

Bełchatów (LD) -- U 1898-1901, indeksował Krzysztof Zochniak
Bełchów (LD) -- U 1818-31, indeksowała Małgorzata Berendzik
Czeladź (SL) -- M 1777-1808, indeksował Jerzy Bartnicki
Drużbice (LD) -- UMZ 1883-87, indeksowała Ilona Gieras
Fałków (SK) -- U 1898-1803 (rozszerzanie ), indeksowała Joanna Bugajska
Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- U 1892-99, indeksowała Barbara Wiechuła
Jedwabne (PL) -- M 1921, indeksował Grzegorz Nowik
Kałuszyn (MZ) -- Z 1889-95, indeksowała Danuta Lenart
Łowicz św. Duch (LD) -- U 1826-46, indeksował Marek Delert
Milejów (LD) -- UMZ 1837, indeksowała Magdalena Cel
Odrzywół (MZ) -- Z 1916-30, indeksował Marian Niemirski, weryfikacja Gośka
Pątnów (LD) -- UMZ 1843, indeksowała Dorota Karbowiak
Rogotwórsk (MZ) -- U 1808-25, indeksował Radosław Frączak
Stary Waliszew (LD) -- M 1868-77, indeksował Dariusz Śludkowski
Studzianna-Brudzewice (LD) -- SkU 1842-45, indeksował Marek Radziborski
Sulejów (LD) -- UMZ 1873, indeksowała Katarzyna Loter
Sulejów-Podklasztorze (LD) -- UMZ 1814, indeksowała Katarzyna Loter


12-02-2018

Bogdanów (LD) -- M 1868-75, indeksował Mateusz Gieras
Brzozów (MZ) -- M 1906-22, indeksował Tomek Bogiel, weryfikacja Maria Bagińska-Wierzbowska
Bąkowa Góra (LD) -- U 1861-71, M 1864-71, indeksowała Aneta Bąk
Dziektarzewo (MZ) -- Z 1851-52, indeksował Paweł Pyszniewski
Konstantynów Łódzki (LD) -- UMZ 1911-16, indeksował Grzegorz Żychowski
Lutkówka (mariawici) (MZ) -- UMZ 1912-15, indeksował Tomasz Szczepaniak
Niedzbórz (MZ) -- M 1876-84, indeksował Jan Wojtkiewicz
Odrzywół (MZ) -- U 1901-05, indeksował Marian Niemirski
Pułtusk (MZ) -- U 1826-30, indeksowała Bożena Prymus, weryfikacja projekt.podlasie.pl
Skaryszew (MZ) -- UMZ 1815, indeksował Andrzej Badowski
Skierniewice (LD) -- Z 1822-26, indeksowała Danuta Danecka
Studzianna-Brudzewice (LD) -- Z 1810-25, indeksowała Gośka
Sulejów (MZ) -- U 1896-1910, Z 1900-1907, indeksował Rafał Krasieńko
Szadek (LD) -- U 1857-58,68-74, indeksowała Elżbieta Nejman
Szydłów (SK) -- UMZ 1895,97-98, indeksował Edward Jabłoński
Sławków (SL) -- U 1802 , indeksował Marcin Śnioch
Targoszyce (SL) -- U 1775-1777, 1780, 1787, 1826-1829, 1839-1840, 1846, 1866 (rozszerzenie), indeksował Marcin Śnioch
Wieluń (LD) -- UMZ 1897, indeksowała Danuta Mieżyńska
Żbików (MZ) -- M 1926-29, indeksowała Małgorzata Szadkowska


11-02-2018

Bądkowo (MZ) -- Z 1826-35, 1838-80, indeksował Krzysztof Kośnik
Dąbrowa (MZ) -- Z 1901-05, indeksował Jan Wojtkiewicz
Grudusk (MZ) -- UMZ 1744-1817 (daty skrajne), indeksowała Izabela Czaplicka
Leszno (MZ) -- UMZ 1916, indeksował Jan Olesiński
Obrazów (SK) -- U 1891-1900, indeksowała Jolanta Prokopiuk-Bathelt
Potworów (MZ) -- UMZ 1873-77, indeksował Krzysztof Jach
Puchały (PL) -- U 1903-08, indeksowała Ewa Marczewska
Rutki-Kossaki (PL) -- UMZ 1860, indeksowała Bożena Misiak wer. Projekt Podlasie


10-02-2018

Brzozów (MZ) -- U 1904-13, indeksowali Stanisław Jażdżyk, Tomasz Bogiel
Błażowa-Kąkolówka (PK) -- U 1784-1804, indeksowała Anna Krawiec
Czeladź (SL) -- UMZ 1826-30, indeksował Jerzy Bartnicki
Grodzisk Wielkopolski (WP) -- Z 1949-51, indeksował Maciej Hemmerling
Korolówka (UK) -- UMZ 1901-12, indeksowała Małgorzata Kołaczkowska
Kramsk (WP) -- M 1891, indeksował 62_610
Krynki (PL) -- M 1837-38, indeksowała Arek_Bereza
Odelsk (BR) -- U 1786-95, 97-98, indeksował Albin Kożuchowski
Odrzywół (MZ) -- U 1896-1900, Z 1911-15, indeksował Marian Niemirski, weryfikacja Gośka
Połaniec (SK) -- UMZ 1913-15, indeksowała Alicja Bugaj
Suwałki (PL) -- M 1811-12, indeksował Michał Sienkiewicz
Szczepankowo (PL) -- Z 1845 (aktualizacja), indeksowała Marta Wojciechowska, wer. Projekt Podlasie
Szumowo (PL) -- M 1860-62, indeksował ARN
Troszyn Polski (MZ) -- UMZ 1827-81 (daty skrajne), indeksowała Halina Kulpińska
Warszawa św. Barbara (WA) -- Z 1881-89 (rozszerzenie) U 1899, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1892 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa-Tarchomin św. Jakub (WA) -- Z 1808-09, 25, indeksowała A.Ch.


09-02-2018

Gołuchów (WP) -- U 1788-92, indeksował Rafał Albiński
Jałowicze (UK) -- M 1860-1903 (lata skrajne), indeksowała Danuta Wojtowicz
Różanystok (PL) -- M 1811-24, indeksował Albin Kożuchowski
Sadlno (WP) -- SkM 1860-68, indeksował Jan Berens
Siennów (PK) -- UZ 1888-94, indeksował Krzysztof Gruszka
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1818, indeksowała Katarzyna Marchlińska


08-02-2018

Skierniewice (LD) -- Z 1813-20,22, indeksowała Danuta Danecka
Studzianna (LD) -- SkU 1826-41, indeksował Marek Radziborski
Suserz (LD) -- UMZ 1878, indeksowała Barbara Raniewicz


07-02-2018

Bełchatów (LD) -- U 1893-97, indeksował Krzysztof Zochniak
Czeladź (SL) -- UMZ 1808-15, indeksował Jerzy Bartnicki
Ćmińsk (SK) -- UMZ 1915-16, indeksowała Janina Hyb
Dąbie Kujawskie (KP) -- SkM 1911-14, indeksował Jan Berens
Fałków (SK) -- UMZ 1798-1809, indeksowała Joanna Bugajska
Konieczno (SK) -- U 1731-38(aktualizacja), indeksował Oskar Brożek
Kozłów (SK) -- UMZ 1915, indeksowała Janina Hyb
Kraków - Tyniec (MP) -- U 1817,26-29,31-46,48-52, indeksował Witold Kozłowski
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1917, indeksował Urszula Gałkiewicz
Pińczów (SK) -- M 1728-40, indeksowała Grażyna Radzik
Rzejowice (LD) -- Z 1826-48, indeksowała PaulaM
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- U 1842-43, 47-48, indeksował Henryk Machnik
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1835, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- M 1866-75 Z 1841-45, indeksował Włodzimierz Macewicz
Zadzim (LD) -- M 1776-1807,12,14-22, indeksowała Danuta Danecka
Złotniki (SK) -- M 1597-1650,81-1740, indeksował Oskar Brożek


06-02-2018

Cierno (SK) -- Z 1794-1810, indeksował Oskar Brożek
Czeladź (SL) -- UMZ 1816-25, indeksował Jerzy Bartnicki
Działoszyn (LD) -- UMZ 1897, indeksował Daniel Leszczyk
Góry - Pińczowskie (SK) -- U 1873-1883, indeksował Oskar Brożek
Kościelec (MP) -- M 1797-1830 , indeksowała Anna Parysek
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1908, indeksował Jacek Kundzik
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- M 1897-1910, indeksował bogdan030
Żytno (LD) -- UMZ 1861-65, indeksowała magnowa


05-02-2018

Bełchów (LD) -- U 1808-11,13-17, indeksowała Małgorzata Berendzik
Borzykowa (LD) -- Z 1819-29, indeksowała Jolanta Janowiec
Bytom Miechowice św.Krzyża (SL) -- M 1897-1933, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Będzin Trójcy Przenajświętrzej (SL) -- M 1826-31, indeksował Jacek Florek
Golasowice - Gollasowitz (ewang.) (SL) -- M 1769-1936, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Grabno (LD) -- U 1907-11, indeksował Henryk Koluszkowski
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1910-13, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Staw (pow. kaliski) (WP) -- U 1769-95 M 1754-66, 69-96, 98-99, indeksował Sebastian Gąsiorek
Szadek (LD) -- U 1841, indeksował Piotr Szkutnik
Szadek (LD) -- UMZ 1839 (rozsz.), indeksowała Elżbieta Nejman
Szydłów (SK) -- UMZ 1892-94, indeksował Edward Jabłoński
Zadzim (LD) -- Z 1801-08, indeksował Tomasz Frynia
Złaków Kościelny (LD) -- U 1813, indeksowali Adam Głowacki i Mieczysław Anyszka


04-02-2018

Bolmin (SK) -- U 1708, indeksował Oskar Brożek
Cierno (SK) -- M 1815, indeksował Oskar Brożek
Romany (PL) -- M 1920-1930, indeksował Dariusz Kasiorkiewicz
Uniejów (MP) -- UMZ 1912-15, indeksowała Renata Majewska


03-02-2018

Bolmin (SK) -- M 1660-1727, indeksował Oskar Brożek
Błenna (KP) -- UMZ 1891-1900, indeksowała Anna Frąckowiak
Chrobierz (SK) -- UMZ 1821, indeksowała Agnieszka Jarczok
Kleszczele (PL) -- M 1919-22, indeksował Walenty Adamiec
Kowal (KP) -- SkM 1885-1910, indeksował Michał Golubiński
Strzygi (KP) -- SkM 1904-05, indeksował Michał Golubiński
Suwałki (PL) -- M 1816, indeksował Michał Sienkiewicz
Szumowo (PL) -- M 1857-59, indeksował ARN
Wistka Szlachecka (KP) -- M 1823-37, indeksował Michał Golubiński


02-02-2018

Andrzejewo (MZ) -- M 1834 (aktualizacja), indeksował Arnel
Chwalibożyce-Frauenhain USC (DS) -- M 1899-1900, 02, 04, 06, indeksował Michael Schaetzlein
Górno-Łowisko (PK) -- U 1889-1905, indeksował Richard Pakula
Hoża (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Kraków - Pleszów (MP) -- M 1797-1824, indeksowała Dagmara Kulig
Kłóbka (KP) -- SkM 1875-76, 98-1901, indeksował Michał Golubiński
Puchały (PL) -- UMZ 1912, indeksowała Ewa Marczewska
Rutki-Kossaki (PL) -- UMZ 1850-66 (z lukami), indeksowali Mariola Postępska, Róża Kruza, Anna Brodowska, weryf. projektpodlasie.pl
Stary Lubotyń (MZ) -- U 1895, Z 1897 (aktualizacja), indeksował Arnel
Suwałki (PL) -- M 1817, 1820, indeksował Michał Sienkiewicz


01-02-2018

Chorzele (MZ) -- M 1860, indeksował Rafał Zadrożny
Cierno (SK) -- M 1677-80,88-1767, indeksował Oskar Brożek
Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- U 1900-4 , indeksowała Barbara Wiechuła
Jedwabne (PL) -- M 1920, indeksował Grzegorz Nowik
Kraków - Pleszów (MP) -- U 1797-1838, indeksowała Dagmara Kulig
Krynki (PL) -- 1824-1836, 39-60, indeksował Arek Bereza
Kuczyn (PL) -- M 1930-36, indeksował Zbigniew Żukowski
Lubochnia (LD) -- U 1808-25, Z 1712-32, indeksowała Danuta Danecka
Odrzywół (MZ) -- Z 1901-10, indeksował Marian Niemirski, weryfikacja Gośka
Odrzywół (MZ) -- U 1891-95, indeksował Marian Niemirski
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- U 1754-1807 (aktualizacja), indeksował Arnel
Zagnańsk (SK) -- Z 1743,47-51,53- 1810 -71 (aktualizacja) ,72-80, indeksował Henryk Korus


31-01-2018

Bukówno (MZ) -- U 1868-1913, indeksowała Aleksandra Piętak
Gąsewo (MZ) -- U 1853-58, indeksował Robert Pawłowski
Jałowicze (UK) -- U 1860-1912 (daty skrajne), indeksowała Danuta Wojtowicz
Koziczynek (MZ) -- U 1839-74, 1884-86, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Mokobody (MZ) -- M 1868-85, indeksowała Anna Poprawa
Obrazów (SK) -- U 1881-90, indeksowała Joalanta Prokopiuk-Bathelt
Odrzywół (MZ) -- U 1886-90, indeksował Marian Niemirski
Poręba-Kocęby (MZ) -- U 1782-1800, indeksowała Joanna Maślanek
Sieciechów-Opactwo (MZ) -- SkU 1917, indeksował Krzysztof Zochniak
Sieluń (MZ) -- U 1827, 1835-42, M 1828-42, indeksowała Viola_AP
Siennica (MZ) -- Z 1848-57 (rozszerzenie), M 1882-92, indeksowała Marta Walczak
Sypniewo (MZ) -- M 1915 (aktualizacja), indeksował Marek Białobrzeski
Szadek (LD) -- M 1809,20,24-25,28-33,35-38,40-44, indeksowała Elżbieta Nejman
Tursko (WP) -- U 1795-1810, indeksował Rafał Albiński
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1816, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- U 1836-40, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- M 1893-95, indeksowała Katarzyna Pasik
Wolbórz (LD) -- U 1858-59, Z 1870-71, indeksowała Bożena Kaźmierczak


30-01-2018

Czarna (SK) -- UMZ 1894 -1899 (rozszerzenie ), indeksowali Wioletta Kubiak i Historyk 1920
Czermno (SK) -- Z 1940-47, indeksowała Joanna Bugajska
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- M 1811-13,19-1918, indeksował Tomasz Chamerski
Igołomia (MP) -- U 1820,30-34,M 1820, 26-34, Z 1820,30, indeksował Jerzy Koprowski
Kleszczele (PL) -- Z 1942-45, indeksował Walenty Adamiec
Klwów (MZ) -- UMZ 1891-93, indeksował Krzysztof Jach
Łask (LD) -- UMZ 1830, indeksowała Małgorzata Berdzik
Odrzywół (MZ) -- Z 1891-1900, indeksował Marian Niemirski, weryfikacja Gośka
Osjaków (LD) -- Z 1933, indeksował Tomasz Skolimowski
Pińczów (SK) -- M 1628-32, indeksowała Grażyna Radzik
Rychłocice (LD) -- U 1888-93,1913-16, M 1916, indeksował Tomasz Skolimowski
Różanystok (PL) -- Z 1837-48, indeksował Albin Kożuchowski
Sokoły (PL) -- U 1802-1808, indeksował Marek Raciborski
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1844, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Wiskitki (MZ) -- U 1754-1808 (aktualizacja), indeksowali Jadwiga Sibirska, Tomasz Frynia


29-01-2018

Bełchatów (LD) -- U 1893-94, indeksował Krzysztof Zochniak
Borzykowa (LD) -- U 1836-45, M 1819-24, indeksowała Jolanta Janowiec
Będzin Trójca Przenaświętrza (SL) -- M 1833-34, indeksował Jacek Florek
Czarna (SK) -- UZ 1900-12 (rozszerzenie) M 1900-12 , indeksowali Wioletta Kubiak i Historyk 1920
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1896, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Nowogród (aneksy) (PL) -- A 1843 (wypisy aktów), indeksował Waldemar Chorążewicz
Piotrków Tryb. (LD) -- SkZ 1902-03, indeksowała A.Ch.
Pińczów (SK) -- U 1899-1901, indeksowała Olga Kostrowiecka
Rutki-Kossaki (PL) -- UMZ 1861-64, indeksowała Bożena Misiak, weryfik. Waldemar Chorążewicz
Szydłów (SK) -- UMZ 1889-91, indeksował Edward Jabłoński
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1891 (rozszerz.), indeksował Krzysztof Zochniak
Zadzim (LD) -- Z 1795-1800, indeksowała Tomasz Frynia


28-01-2018

Burzyn (PL) -- M 1905-1915a, indeksował Piotr Laskowski
Będzin Trójca Przenaświętrza (SL) -- M 1865-67, indeksował Jacek Florek
Gudogaj (BR) -- UZ 1799-1802, indeksował Artur Wilkicki
Irządze (SL) -- Z 1782-1820, indeksowała Krystyna Stańczyk
Kobylin Borzymy (PL) -- U 1778-1802 uzupełnienie, indeksowała Bożena Misiak
Koniusza (MP) -- U 1868-71, M 1834,43-44 ,68-71, Z 1865-71, indeksowała Renata Majewska
Krewo (BR) -- U 1797-98, 1802 MZ 1797, 99-1802, indeksował Artur Wilkicki
Płonka Kościelna (PL) -- U 1869-70, indeksował Wojciech Stypułkowski
Płonka Kościelna (PL) -- Z 1834-36, indeksowała Magdalena Kapełuś
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- Z 1842-43, 47-48, indeksował Henryk Machnik
Widze (BR) -- Z 1802-18, indeksowała Alina Zydaniec
Żuprany (BR) -- U 1801-02 MZ 1799-1802, indeksował Artur Wilkicki


27-01-2018

Boniewo (KP) -- SkM 1913-15, indeksował Jan Berens
Błędów (MZ) -- UMZ 1698-1786 (daty graniczne), indeksował Tomasz Szczepaniak
Dąbie Kujawskie (KP) -- SkM 1863-70, indeksował Jan Berens
Góry Pińczowskie (SK) -- Z 1782-1815, indeksowali Oskar Brożek i Anna Gorzałczana
Gąsewo (MZ) -- U 1858, indeksował Robert Pawłowski
Hulewicze (UK) -- Z 1827, 45-46, indeksowała Danuta Wojtowicz
Kobylniki (MZ) -- Z 1891-1924, indeksował Dariusz Lichtblau
Kościelec (MP) -- M 1828-31, indeksowała Małgorzata Kisiel -Dorohnicka
Kramsk (WP) -- U 1893, indeksował 62_610
Luboml (UK) -- M 1827-30, indeksowała Bożena Krajewska, weryfikowała Danuta Wojtowicz
Łomża (PL) -- U 1880, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Mierzwin (SK) -- U 1798-1812 (rozszerzenie ), indeksował Oskar Brożek
Ostrowite (KP) -- SkM 1911-16, indeksował Jan Berens
Puchały (PL) -- UMZ 1911, indeksowała Ewa Marczewska
Rembertów (MZ) -- UM 1821, indeksował Longin Komorowski
Różanystok (PL) -- U 1820-22, indeksował Albin Kożuchowski
Sarbiewo (MZ) -- UMZ 1820-45, indeksowała Krystyna Malik
Smogorzewo (MZ) -- UMZ 1874-1915 (aktualizacja), indeksował Artur Lewandowski
Sokołówka (UK) -- U 1874, 1903, 06-07 M 1874, 1903, 07 Z 1874-75, 86-87, 1903, 07, indeksował Jerzy Nowosielski
Szelków (MZ) -- Z 1791-93, indeksowała Barbara Staniak
Świsłocz Górna (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1815, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1888, indeksował Adam Rozenau
Wojniłów (UK) -- U 1866, 70-73, 1908 MZ 1871, 73, 1908, indeksował Jerzy Nowosielski
Zambrów (PL) -- M 1813b-14a, 16b-18a, indeksowała Ewa Prejs


26-01-2018

Antonówka (ewang.) (UK) -- UZ 1872-1904, indeksował Daniel Pratt
Bądkowo (KP) -- SkM 1859-68, indeksował Jan Berens
Hulewicze (UK) -- U 1862, indeksowała Danuta Wojtowicz
Kruszyn (KP) -- M 1814-19, indeksował Jason
Mierzyce (LD) -- UMZ 1831-35, indeksował Jacek Sławiński
Szadek (LD) -- U 1840, indeksował Piotr Szkutnik
Szadek (LD) -- Z 1893-1913, indeksowała Elżbieta Nejman
Żelechlinek (LD) -- M 1856,59-60,62-63,66-71, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


25-01-2018

Chlewice (SK) -- M 1811,13-17,19-34,37-70, indeksował Waldemar Florczak
Czermno (SK) -- M 1930-31, Z 1930-39, indeksowała Joanna Bugajska
Grabno (LD) -- U 1902-06, indeksował Henryk Koluszkowski
Góry Pińczowskie (SK) -- M 1789-1835, indeksowali Oskar Brożek i Anna Gorzałczana
Pilczyca (SK) -- M 1708-37,52-55, indeksował Oskar Brożek
Suchedniów (SK) -- UZ 1898-1900, indeksowała Halina Kroner


24-01-2018

Bełchów (LD) -- M 1808-11,13-25, indeksowała Małgorzata Berendzik
Boleszczyn (WP) -- M 1872-77, indeksowała Katarzyna Kwos-Leska
Bolesław Macierzyństwa NMP (MP) -- M 1887-95, indeksował Karol Szotek
Gostyczyna (WP) -- UMZ 1818-30, indeksował Ryszard Twardy
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1895, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Nagłowice (SK) -- U 1717-18,19-1815 , M 1720-25,27-33,35-63,65-85,87-1815, Z 1720-25,27-96,98-1815, indeksował Piotr Kowalczyk
Sobota (LD) -- UZ 1826-49, indeksował Jacek Kundzik


23-01-2018

Broniewo (KP) -- SkM 1861-68, 1900-13, indeksował Jan Berens
Będzin Trójca Przenajświętsza (SL) -- M 1864, indeksował Jacek Florek
Czernikowo (KP) -- SkM 1911-16, indeksował Jan Berens
Horochów (UK) -- Z 1831-1905 (lata skrajne), indeksowała Danuta Wojtowicz
Horyńgród (UK) -- Z 1839-40 (rozszerz.), 46, indeksowała Danuta Wojtowicz
Jeziory (gr-kat) (BR) -- U 1836-37, indeksował Walenty Adamiec
Jeżów (LD) -- SkU 1908, MZ 1908, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kraków - Pleszów (MP) -- Z 1860-70, indeksowała Dagmara Kulig
Mała Brzostowica (BR) -- UZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Miechów (MP) -- U 1894, indeksowali Anna Urban - Baranek weryfikacja Anna Bernat Mscisz
Ostroszowice-Weigelsdorf USC (DS) -- M 1914-33, indeksował Michael Schaetzlein
Pińczów (SK) -- U 1665-74, indeksował Grzegorz Zielonka
Stara Rawa (LD) -- U 1871-76,78-84, indeksował Tomasz Przygodziński
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- Z 1838-41, indeksował Henryk Machnik
Suserz (MZ) -- M 1826-66, indeksował Marek Delert
Warszawa (gr-ros) (WA) -- M 1839, 44-46, indeksował Artur Godlewski
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1886-87, indeksował Adam Rozenau
Wielka Brzostowica (BR) -- UZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1820-21, indeksował Piotr Stando


22-01-2018

Białaszewo (PL) -- U 1870, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Borzykowa (LD) -- U 1826-35, indeksowała Jolanta Janowiec
Będzin Trójca Przenajświętsza (SL) -- M 1862-63, indeksował Jacek Florek
Ciechanów (MZ) -- Z 1935 (aktualizacja), indeksowała Olga Gąsiorowska
Grabów (LD) -- U 1636-37,60-87, M 1636-39,71-73,75-77,79-84,86-89, indeksowała Danuta Danecka
Massalany (prawosł.) (BR) -- Z 1860, indeksowała Małgorzata Wróblewska
Miechów (MP) -- M 1830,35-37,40-45, indeksowała Urszula Pogoń
Odrzywół (MZ) -- U 1881-85, Z 1881-90, indeksował Marian Niemirski, weryfikacja Gośka
Starachowice -Wierzbnik (SK) -- Z 1936-40, indeksowała Bożena Krajewska
Szydłów (SK) -- UMZ 1884-85,87, indeksował Edward Jabłoński
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- M 1807-11, indeksowała Adrianna Paczucha
Zadzim (LD) -- Z 1791-94, indeksował Tomasz Frynia
Żmijewo (MZ) -- M 1917-20 (aktual.), M 1921-22, indeksowała Olga Gąsiorowska


21-01-2018

Bełchów (LD) -- M 1828-39, indeksowała Małgorzata Berendzik
Dąbrowa (MZ) -- U 1838-45, indeksował Jan Wojtkiewicz
Katowice Niepokalanego Poczęcia NMP (SL) -- Z 1869-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Kazanów (MZ) -- U 1886-95, indeksował Jerzy Borycki
Kraków - Pleszów (MP) -- U 1868-70, indeksowała Dagmara Kulig
Miastkowo (PL) -- M 1819b-20a (aktualizacja), indeksował Michał Kazimierz
Mikołów św.Jana (ewang) (SL) -- Z 1886-88, indeksowała Barbara Sznober
Odrzywół (MZ) -- Z 1875-80, indeksował Marian Niemirski, weryfikacja Gośka
Potworów (MZ) -- UMZ 1866-72, indeksował Krzysztof Jach
Sokoły (PL) -- U 1774b-85a, indeksował Marek Raciborski
Sokołów pow. gostyniński (MZ) -- Z 1826-35, indeksowała Moyra777, weryfikacja Piotr Romanowski
Wierzbica (MZ) -- M 1902, 1903, 1914, indeksowała Anna Mróz
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- M 1890-92, indeksowała Katarzyna Pasik
Żelechlinek (LD) -- U 1856,59-60,62-63,66-71, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


20-01-2018

Będków (LD) -- M 1844-67, indeksowała Małgorzata Berendzik
Czermno (SK) -- MZ 1920-29, indeksowała Jolanta Bugajska
Kleszczele (PL) -- Z 1934-41, indeksował Walenty Adamiec
Kraków - Pleszów (MP) -- Z 1797-1839, indeksowała Dagmara Kulig
Nowogród (PL) -- M 1808-17, indeksował Michał Kazimierz
Różanystok (PL) -- U 1811-19, indeksował Albin Kożuchowski
Sokoły (PL) -- U 1785-1801, indeksował Marek Raciborski
Topczewo (PL) -- U 1781-93, indeksował Jan Mamaj
Wieluń (LD) -- UMZ 1896, indeksowała Danuta Mieżyńska


19-01-2018

Cerekiew (MZ) -- U 1906-07, indeksował Mikołaj Wilk
Drobin (MZ) -- Z 1878-89, indeksował Radosław Frączak
Krasne (MZ) -- Z 1808, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- U 1847-53, indeksował RoPson
Mokobody (MZ) -- U 1861-67, indeksowała Anna Poprawa
Obrazów (SK) -- U 1871-80, indeksowała Jolanta Prokopiuk - Bathelt
Odrzywół (MZ) -- U 1875-80, indeksował Marian Niemirski
Pałuki (MZ) -- U 1868, 1874-77, Z 1872-80, M 1875-76, indeksowała Barbara Staniak
Poręba-Kocęby (MZ) -- U 1642-1781, M 1681-1808, Z 1695-1784 (z lukami), indeksowała Joanna Maślanek
Rembertów (MZ) -- UZ 1906-16, indeksował Longin Komorowski
Wodynie (MZ) -- M 1846-55, indeksowała Hanna Kołodziejska
Wyszyny (MZ) -- MZ 1917-35, indeksowała Olga Gąsiorowska, weryfikacja Waldemar Chorążewicz


18-01-2018

Borszewice (LD) -- U 1591-1801 (lata skrajne), M 1634-1718 (lata skrajne), Z 1796, indeksowała Danuta Danecka
Borzykowa (LD) -- U 1819-25, indeksowała Jolanta Janowiec
Cierno (SK) -- M 1779-1810, indeksował Oskar Brożek
Czarna (SK) -- Z 1895-1912, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Korytnica pow. Węgrów (MZ) -- UZ 1838-50 (aktualizacja), indeksowała Bożena Turek
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1894, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- Z 1913-18, indeksował bogdan030
Suserz (MZ) -- UMZ 1877, indeksowała Barbara Raniewicz
Tarnowskie Góry św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- M 1868-69, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wieluń (LD) -- UMZ 1863-70, indeksował Janusz Kucharczyk
Zwoleń (MZ) -- M 1927-35 UMZ 1810-25, indeksował Bartłomiej Zieliński


17-01-2018

Będzin Trójca Przenajświętrza (SL) -- M 1861, indeksował Jacek Florek
Chojnata (LD) -- M 1814-15, indeksował Tomasz Przygodziński
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- M 1879-80, SkM 1881-86, indeksował Tomasz Przygodziński
Katowice Niepokalanego Poczęcia NMP (SL) -- U 1860-61,63-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Krasocin (SK) -- UMZ 1886-89, indeksowali Oskar Brożek i Przemysław Semik
Krasocin (SK) -- UMZ 1884-85, indeksowali Oskar Brożek i Przemysław Semik
Mieronice (SK) -- U 1780-92, indeksowała Renata Majewska
Proszowice (MP) -- M 1904-14, indeksował Jerzy Koprowski
Stara Rawa (LD) -- U 1871,80-82, SkU 1883-84, indeksował Tomasz Przygodziński


16-01-2018

Będków (LD) -- M 1826-43, indeksowała Małgorzata Berendzik
Kramsk (WP) -- M 1886, indeksował 62_610
Osjaków (LD) -- UMZ 1820-22, indeksował Robert1202
Przeginia (MP) -- M 1901-10, indeksował Karol Szotek
Siennów (PK) -- M 1888-94, indeksował Krzysztof Gruszka
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1890 (rozszerz.), indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- U 1831-35 Z 1836-40, indeksował Włodzimierz Macewicz
Żnin-wsie USC (KP) -- UMZ 1874-1910, indeksowała Katarzyna Żugaj


15-01-2018

Borzykowa (LD) -- M 1884-1910, indeksowała Jolanta Janowiec
Dmenin (LD) -- U 1831-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Drużbice (LD) -- UMZ 1879-82, indeksowała Ilona Gieras
Grabów (LD) -- M 1795-1810, indeksowała Danuta Danecka
Janów (PL) -- UMZ 1808-20 (z lukami), indeksował Radosław Karabowicz
Łomża (PL) -- M 1885, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Łódź św. Anna (LD) -- MZ 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łęczyca (LD) -- Z 1824, indeksował Józef Dębowski
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1890-93, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Milejów (LD) -- UMZ 1808-16, indeksowała Marita Kafar
Narew (PL) -- M 1833-34, indeksował Walenty Adamiec
Osjaków (LD) -- Z 1928, indeksował Tomasz Skolimowski
Poddębice (LD) -- Z 1748-73, indeksowała Danuta Danecka
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1817-24, indeksowała Bożena Misiak, wer. Waldemar Chorążewicz
Rychłocice (LD) -- U 1885-87, indeksował Tomasz Skolimowski
Suserz (MZ) -- UMZ 1876, indeksowała Barbara Raniewicz
Suwałki (PL) -- U 1864 (aktualizacja), indeksował Marek Rozmysłowski
Szydłów (SK) -- UMZ 1881-83, indeksował Edward Jabłoński
Warta (LD) -- M 1813-14, indeksowała Maria Mazur
Wielgomłyny (LD) -- M 1920-30, indeksował Rafał Albiński


14-01-2018

Borkowice (MZ) -- U 1851-56, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Będzin Trójca Przenajświętrza (SL) -- M 1859-60, indeksował Jacek Florek
Błonie (MZ) -- U 1914-17, indeksowała Karolina Kosińska
Czarnocin (SK) -- U 1673-81,84-1743,97-1810 ,M 1661-87,89-1743,1797-1810,Z 1663-83,86-1703,10-16,18-38,42-43,97-1810, indeksował Ryszard Olesiński
Kleszczele (PL) -- Z 1930-33, indeksował Walenty Adamiec
Kraków - Pleszów (MP) -- M 1858-70, indeksowała Dagmara Kulig
Pawłów (SK) -- U 1810-1915 (rozszerzenie ) M 1811-1920 (aktualizacja), indeksował Andrzej Gawlik
Płonka Kościelna (PL) -- Z 1693-1704, 1706-1710, 1712-1797, indeksował Jan Purski
Strożyska (SK) -- U 1900, indeksował Arnel
Suchowola (PL) -- M 1814b-1818a, indeksowała Ewa Witkowska
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1834, indeksowała Ewa Czerkawska
Waśniów (SK) -- U 1890-1910, M 1890-1904,Z 1890-1906 (aktualizacja), indeksował Andrzej Gawlik


12-01-2018

Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- M 1802-06, indeksowała Adrianna Paczucha
Wiskitki (MZ) -- U 1784-89, indeksowała Jadwiga Sibirska, weryfikacja Tomasz Frynia
Wiskitki (MZ) -- MZ 1754-1808 aktualizacja, indeksował Tomasz Frynia


11-01-2018

Błaszki (LD) -- U 1613-32, indeksował Michał Zieliński
Czermno (SK) -- MZ 1910-19, indeksowała Joanna Bugajska
Kolbuszowa (PK) -- U 1640-45, indeksował Andrzej Kabała
Korytnica (MZ) -- UMZ 1851-55, indeksowała Bożena Turek
Krasne (MZ) -- Z 1803-07, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Kurowo (MZ) -- Z 1768-1808, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Kwasówka (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Miechów (MP) -- U 1893, indeksowali Anna Urban - Baranek weryfikacja Anna Bernat Mscisz
Mielec-Rzochów-Dobrynin (PK) -- M 1842-72, indeksował Krzysztof Naróg
Niwiska-Niebusch (ewang.) (LS) -- M 1830, 36-42, indeksował Michael Schaetzlein
Przybynów (SL) -- U 1709-10,24-51,54-55, indeksował Bartłomiej Zieliński
Warszawa-Zerzeń WNMP (WA) -- U 1825-26 M 1825-27 (rozszerzenie), indeksował kulig32


10-01-2018

Brody (UK) -- UM 1610-78, 1707-28 Z 1635-48 (lata skrajne), indeksował Jerzy Nowosielski
Jedwabne (PL) -- M 1915-19, indeksował Grzegorz Nowik
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1869-70, indeksował Jakub Kisiel
Szpetal Górny (KP) -- SkUZ 1880-84 SkM 1835, 40-41, 45, 80-84, indeksował Jan Berens
Warszawa św. Barbara (WA) -- U 1897, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wawiórka (BR) -- U 1848-51, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


09-01-2018

Czarna (SK) -- SkU 1894-1912, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Kościelec (MP) -- U 1826 -27, indeksowała Małgorzata Kisiel -Dorohnicka
Kraków - Pleszów (MP) -- Z 1840-60, indeksowała Dagmara Kulig
Mokobody (MZ) -- U 1851-60, indeksowała Anna Poprawa
Proszowice (MP) -- U 1901-04, indeksowała Renata Majewska
Sancygniów (SK) -- UMZ 1851-70, indeksował Andrzej Wójcik
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UM 1826-35, indeksowała Bożena Prymus
Stożyska (SK) -- M 1894- 97, indeksował Arnel
Szczepankowo (PL) -- M 1833-53 (aktualizacja), indeksowała Katarzyna Karulska
Wierzbica (MZ) -- M 1878-1901, indeksowała Anna Mróz


08-01-2018

Brześć Kujawski (KP) -- M 1709-46 (z lukami), 53-68, 85-87, indeksował Jason
Cerekiew (MZ) -- U 1912, indeksował Mikołaj Wilk
Chojnata (LD) -- M 1850, SkM 1849,52-53, indeksował Tomasz Przygodziński
Ciachcin (MZ) -- UZ 1880-88, indeksował Artur Nowakowski
Cierno (SK) -- U 1810-65, M 1810-14,16-84, Z 1810-79, indeksowała Elgra
Drobin (MZ) -- UMZ 1892-1906, indeksował Radosław Frączak
Jedwabne (PL) -- M 1909-14, indeksował Grzegorz Nowik
Kramsk (WP) -- M 1890 Z 1889, indeksował 62_610
Kurzeszyn (LD) -- U 1892-97,99-1900, indeksowała Agnieszka Szymborska
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1889, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Łękińsko (LD) -- UMZ 1854-55, indeksowała Beata Szura
Mokrsko Dolne (SK) -- Z 1773-92, indeksował Oskar Brożek
Płonka Kościelna (PL) -- U 1857-60, indeksowała Magdalena Kapełuś
Romany (PL) -- M 1916-20, indeksował Dariusz Kasiorkiewicz
Rutki-Kossaki (PL) -- M 1815b-17a, 1819b-25, indeksowała Bożena Misiak, wer. Waldemar Chorążewicz
Siennica (MZ) -- Z 1837-47 (aktualizacja), M 1865-81, indeksowała Marta Walczak
Suserz (MZ) -- UMZ 1875, indeksowała Barbara Raniewicz
Szydłów (SK) -- UMZ 1878-80, indeksował Edward Jabłoński
Świedziebnia (KP) -- U 1900, indeksowała Jadwiga Ubysz weryfikował Waldemar Chorążewicz
Tarczyn (MZ) -- U 1868-69 aktualizacja, indeksował Longin Komorowski
Trzemeszno (WP) -- SkUZ 1808/09, indeksował Jason
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- M 1916-17, indeksował Adrianna Paczucha
Wieluń (LD) -- UMZ 1895, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wieniec (KP) -- Z 1809-22, indeksował Jason
Zadzim (LD) -- Z 1788-90, indeksował Tomasz Frynia
Żarnów (LD) -- M 1891-1900, indeksowała Krystyna Stanisławska
Żytno (LD) -- M 1789-1819, indeksował Paweł Gorząd


07-01-2018

Kozłów (MP) -- U 1810-20 , MZ 1800 -20, indeksowała Renata Majewska
Strożyska (SK) -- U 1901 , M 1898-1901, indeksował Arnel


06-01-2018

Nagłowice (SK) -- U 1908-14, indeksował Piotr Kowalczyk
Rychłocice (LD) -- U 1871-84, indeksował Tomasz Skolimowski
Sułoszowa (MP) -- UZ 1890-1912, indeksował Jerzy Żurada
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1843, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Wełnowiec-Hohenlohehütte USC (SL) -- M 1874-1909, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Żelechlinek (LD) -- SkU 1917, SkMZ 1937, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Żytno (LD) -- UMZ 1857-60, indeksowała magnowa


05-01-2018

Chełmica (KP) -- SkM 1888-1899, indeksował Jan Berens
Grajewo (PL) -- M 1905-06, indeksowała Magdalena Wróbel
Graużyszki (BR) -- U 1798, indeksował Artur Wilkicki
Gudogaj (BR) -- U 1798, 1809, 12-14 MZ 1798, 1809, 12-13, indeksował Artur Wilkicki
Holszany (BR) -- U 1798 (uzupełnienie), indeksował Artur Wilkicki
Konstantynów Łódzki (LD) -- UMZ 1901-10, indeksował Grzegorz Żychowski
Krewo (BR) -- MZ 1798, indeksował Artur Wilkicki
Olbierzowice (SK) -- SkU 1916, indeksował Mieczysław Stępień
Olsztyn (SL) -- U 1799-1824, indeksował Bartłomiej Zieliński
Ostrowiec (BR) -- U 1712-21, indeksował Artur Wilkicki
Proszowice (MP) -- M 1889-1903,1915-19, indeksował Jerzy Koprowski
Sulisławice (SK) -- UMZ 1810-15,25, indeksował Mieczysław Stępień
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- Z 1831-35, indeksował Włodzimierz Macewicz
Żuprany (BR) -- U 1812-14 M 1798, 1812-13, indeksował Artur Wilkicki


04-01-2018

Chorzęcin (LD) -- M 1889-1905, indeksował Jan Oleński
Czermno (SK) -- U 1905, MZ 1905-09, indeksowała Joanna Bugajska
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- U 1888-90, SkU 1891, M 1877-78, indeksował Tomasz Przygodziński
Piotrków Tryb. (LD) -- U 1882-84, indeksowała A.Ch.
Poddębice (LD) -- Z 1731-48 (lata skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Sosnowiec św.Tomasza (SL) -- U 1906, indeksował Wojciech Magierowski
Trzciniec (SK) -- U 1799-183,0618, M 1810-12,15-18, Z 1810-12,14-18, indeksował Oskar Brożek
Warta (LD) -- M 1811-13, indeksowała Maria Mazur
Zadzim (LD) -- U 1577-1648, 1750-71, M 1596-1683, Z 1754-77 (lata skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Złaków Kościelny (LD) -- U 1710-26, indeksował Adam Głowacki


03-01-2018

Chełmica (KP) -- SkM 1877-87, indeksował Jan Berens
Dmenin (LD) -- UMZ 1868-73, indeksowała Urszula Świerczyńska
Koniusza (MP) -- U 1862-67, indeksowała Renata Majewska
Kościelec (SK) -- Z 1758 -96, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1888, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Miłonice (LD) -- UMZ 1917, indeksował Józef Dębowski
Rychłocice (LD) -- U 1869-70, M 1869-73, indeksował Tomasz Skolimowski
Skierniewice (LD) -- U 1852-56, indeksowała Urszula Świerczyńska
Sokołów Małopolski-Wólka Niedźwiedzka (PK) -- M 1831-49, indeksowała Róża Kruza
Starachowice -Wierzbnik (SK) -- Z 1931-35, indeksowała Bożena Krajewska
Suchedniów (SK) -- UZ 1891-97, indeksowała Halina Kroner
Sulejów (MZ) -- M 1889-99, indeksował Kamil Bednarczyk
Szydłowiec (MZ) -- M 1923-26, indeksował Mikołaj Wilk
Tarczyn (MZ) -- Z 1914-16, indeksował Longin Komorowski
Tuszyn (LD) -- UMZ 1856-62, indeksował Mateusz Gieras
Warszawa (gr-ros) (WA) -- Z 1840-43, indeksował Artur Godlewski
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1911-13, indeksował Krzysztof Zochniak
Wieluń (LD) -- UMZ 1855-62, indeksował Janusz Kucharczyk
Złotniki (SK) -- U 1904-08, indeksował Lech Karkocha


02-01-2018

Biała, pow. płocki (MZ) -- U 1897-99, indeksował Michał Gorczyca
Bronisław (KP) -- U 1820-21, 23-55, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Czermno (SK) -- UMZ 1880-9, indeksowała Joanna Bugajska
Gąsewo (MZ) -- U 1817-20, indeksował Darek Stancel
Iłów (MZ) -- Z 1921-30, indeksowali Indeksy Tomasz Bogiel i Marcin Socha, weryfikacja Stanisław Jażdżyk i Maria Bagińska Wierzbowska
Kamienica (MZ) -- UMZ 1808-11, indeksował Radosław Frączak
Kaski (MZ) -- Z 1828, indeksował Łukasz Kopliński
Kościelec (MP) -- M 1826-49, indeksował dombas
Kraśnica (LD) -- Z 1913-47, indeksowała Gośka
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1907, indeksował Jacek Kundzik
Mniszek (MZ) -- U 1830-39, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mokobody (MZ) -- U 1841-50, indeksowała Anna Poprawa
Potworów (MZ) -- UMZ 1856-65, indeksował Krzysztof Jach
Skaryszew (MZ) -- UMZ 1814, indeksował Andrzej Badowski
Smogorzewo (MZ) -- UMZ 1913-15, indeksował Artur Lewandowski
Sobota (LD) -- UZ 1808-12,14-25, indeksował Jacek Kundzik
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- U 1821-23, 28, 35-37 Z 1835-37, indeksował Henryk Machnik
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1814, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Wiskitki (MZ) -- U 1790-93, indeksował Tomasz Frynia
Wodynie (MZ) -- M 1831-35, indeksowała Hanna Kołodziejska
Zwoleń (MZ) -- Z 1935-42, indeksował Bartłomiej Zieliński
Żeliszew (MZ) -- UMZ 1887-90, indeksowała Hanna Kołodziejska
Żukowo (MZ) -- UMZ 1800-1808, indeksował Darek Lichtblau


01-01-2018

Czermno (SK) -- UMZ 190-04, indeksowała Joanna Bugajska
Filipów (PL) -- UMZ 1912, indeksowała Helena Grochowska
Jedwabne (PL) -- M 1895-1908, indeksował Grzegorz Nowik
Kościelec (MP) -- UMZ 1813, indeksowała KamilaP
Kościelec (MP) -- M 1759-1795, Z 1826-42, indeksowali Myslinski,dombas
Kraków - Pleszów (MP) -- M 1858 -70 Z 1868-70, indeksowała Dagmara Kulig
Krzcięcice (SK) -- M 1685-6,1740,49-79, indeksowała Renata Majewska
Miastkowo (PL) -- U 1819b-1820a, indeksowała Livia Ditto
Mikołów św.Jana (ewang) (SL) -- Z 1883-85, indeksowała Barbara Sznober
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1808-17, UMZ 43-49, indeksowali Bożena Misiak, Róża Kruza, wer. Waldemar Chorążewicz
Suwałki (PL) -- M 1807-1808, indeksował Michał Sienkiewicz
Tłuchowo (KP) -- M 1856, 64, 82, indeksował Karol Jarzyński, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1810-12, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Zambrów (PL) -- M 1819b-1821a, indeksowała Ewa Prejs


31-12-2017

Horochów (UK) -- M 1833-1905 (lata skrajne), indeksowała Danuta Wojtowicz
Horyńgród (UK) -- M 1839-40, 42-43, 45-46 (aktualizacja), indeksowała Danuta Wojtowicz
Hulewicze (UK) -- M 184-46, indeksowała Danuta Wojtowicz
Kramsk (WP) -- U 1891, indeksował 62_610
Krasna (gr-kat) (PK) -- UMZ 1857-62, 64-69, 71, indeksował Grzegorz Zuzak
Krzcięcice (SK) -- U 1728, M 1706-14,16-19,21-36, indeksowała Renata Majewska
Lipsko-Wola Wielka (PK) -- U 1867-1907 M 1786-1896 (lata skrajne), indeksowała Róża Kruza
Lublin św. Jan (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Nowe Miasto (UK) -- U 1784-1840 Z 1784-1823, indeksował Janusz Kucharczyk
Płonka Kościelna (PL) -- U 1741-84, 1851-56, Z 1824-33, 74-76, indeksowali Magdalena Kapełuś, Jan Purski, Wojciech Stypułkowski
Rumian (WM) -- M 1686-87, 90-1700, 60-90, indeksowali Valerie Baginski i Waldemar Chorążewicz
Sokoły (PL) -- U 1764-74, indeksował Marek Raciborski
Suwałki (PL) -- UMZ 1868, indeksował Marek Rozmysłowski
Szpetal Górny (KP) -- SkM 1836-39, 42-44, 46-65, 68-79, indeksował Jan Berens
Szreniawa (MP) -- UZ 1780-1809, indeksowała Renata Majewska
Tarnopol (UK) -- Z 1867-69, indeksował Krzysztof Ceborski
Topczewo (PL) -- U 1771-80, indeksował Jan Mamaj
Usnarz-Makarowce (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1832, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1889 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- U 1901, indeksował Marek Kamiński
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- U 1825, indeksował Włodzimierz Macewicz
Zgórsko-Izbica (PK) -- Z 1890-1910, indeksował Krzysztof Gruszka
Zgórsko-Jamy (PK) -- Z 1849-1959, indeksował Krzysztof Gruszka


30-12-2017

Borkowice (MZ) -- M 1851-65, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Dubicze Cerkiewne (prawosł.) (PL) -- UMZ 1911, indeksował Walenty Adamiec
Gostynin (MZ) -- M 1800-14, 1896-99, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1805, indeksowała Ewa Prejs
Kurowo (MZ) -- U 1684-1808, indeksowała Dana Wasilewska Lenart
Mniszek (MZ) -- U 1840-49, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Szumowo (PL) -- U 1834-36, indeksowała Arnel
Śniadowo (PL) -- M 1782-1807, indeksował Jan Olesiński
Wiskitki (MZ) -- U 1761-83, M 1754-1808, Z 1754-1802, indeksowali Jadwiga Sibirska, Tomasz Frynia
Wodynie (MZ) -- M 1836-45, indeksowała Hanna Kołodziejska
Zeńbok (MZ) -- M 1775-1808, indeksował Arnel


29-12-2017

Bałdrzychów (LD) -- UMZ 1811-20, indeksował Jerzy Olszewski
Białaczów (LD) -- Z 1939-46, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Blichowo (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski
Bodzanów (MZ) -- M 1915-16, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Maria Bagińska Wierzbowska
Bodzentyn (SK) -- M 1855-56 , Z1853 , indeksował Sławomir Klimek- Wojsa
Bogdanów (LD) -- UMZ 1900, indeksował Marcin Dobrzyński
Boglewice (MZ) -- UMZ 1811-20, 1826-49, indeksowała Teresa Mikołajewska
Boguchwała-Lutoryż (PK) -- M 1859-1907, indeksował Wiesław Gajdek
Borszewice (LD) -- U 1774-95, M 1742-91, Z 1748-95 (lata skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Bronisław (KP) -- Z 1901-10, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Busko Zdrój (SK) -- UMZ 1915-16, indeksował Edward Jabłoński
Bądkowo pow. płocki (MZ) -- U 1876-1909, indeksował Krzysztof Kośnik
Błenna (KP) -- UMZ 1878-90, indeksowała Anna Frąckowiak
Cerekiew (MZ) -- U 1798-1810, indeksowali Beata Siewierska-Szczęsna i Mikołaj Wilk
Chlewiska (MZ) -- M 1910, indeksował Mikołaj Wilk
Chojnata (LD) -- SkU 1827-50,52-55, SkZ 1817-50,52-55, indeksował Tomasz Przygodziński
Chorzęcin (LD) -- UZ 1813-18, indeksowała Katarzyna Rutkowska
Chruślin (LD) -- M 1841-65, indeksował Dariusz Śludkowski
Czermno (MZ) -- U 1793-1894, M 1881-99, Z 1796-1891 (daty graniczne), indeksowała Halina Kulpińska
Czermno (SK) -- UMZ 1890-99, indeksowała Joanna Bugajska
Dobroń (LD) -- U 1909-14, Z 1899-1901, indeksował Grzegorz Żychowski
Drużbice (LD) -- UMZ 1878, indeksowała Ilona Gieras
Działoszyn (LD) -- UMZ 1846-49, indeksował Daniel Leszczyk
Goryń (MZ) -- Z 1915-23, indeksował mar_markiewicz
Gostynin (MZ) -- UMZ 1862-63, 1865, indeksowała Bożena Prymus, weryfikował Piotr Romanowski
Gostynin (MZ) -- MZ 1846-48, indeksowała Bożena Prymus, weryfikował Piotr Romanowski
Gozdowo (MZ) -- M 1879 (aktualizacja), indeksował Karol Jarzyński, weryfikował Piotr Romanowski
Grabno (LD) -- U 1896-1901, indeksował Henryk Koluszkowski
Góra pow. płocki (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski
Gąbin (MZ) -- UZ 1877, UMZ 1889, indeksowała ELADAB, weryfikacja Piotr Romanowski
Gąbin (MZ) -- UMZ 1830, 1833-36, indeksowała Kasia Kozłowska
Horochów (UK) -- U 1838-1912 (daty skrajne), indeksowała Danuta Wojtowicz i Magdalena Jędrzejewska
Horyńgród (UK) -- U 1839-40, 42-43, 45-46 (aktualizacja), indeksowała Danuta Wojtowicz
Igołomia (MP) -- UZ1825-29,, indeksował Jerzy Koprowski
Indura (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Iłów (MZ) -- M 1910-27, Z 1902-20, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Stanisław Jażdżyk i Maria Bagińska Wierzbowska
Iłża (MZ) -- U 1872, indeksowała Aneta Kaczmarek
Jastrząb (MZ) -- M 1915-18, 1920-29, indeksował Mikołaj Wilk
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- U 1887, indeksował Tomasz Przygodziński
Jeżów (LD) -- SkU 1907, MZ 1907, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kamionna (MZ) -- U 1766-1810, MZ 1798-1810, M 1912-17, indeksowali Ewa Burba, Rafał Krasieńko
Kamocin (ewang.) (LD) -- U 1874-1904, M 1874-1905, Z 1887,91-1904, indeksował bogdan030
Kanie (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Kargów (SK) -- UZ 1903-14,, indeksowała Maria Bijok
Kościelec (MP) -- U 1677-1797,M 1668-1758, indeksowali Myslinski,Anna Parysek ,dombas
Kościelec (MP) -- UMZ 1814-15,18-20,22-24, indeksowali Myslinski,Anna Parysek ,dombas
Kościelec (MP) -- UMZ 1825, indeksowała Małgorzata Kisiel -Dorohnicka
Koźle (LD) -- M 1884-86, indeksował Paweł Olczyk
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1862-68, indeksował Jakub Kisiel
Kraków- Pleszów (MP) -- M 1797-1857, indeksowała Dagmara Kulig
Kramsk (WP) -- U 1890, indeksował 62_610
Krasocin (SK) -- U 1832-34,MZ1832-35, indeksował Oskar Brożek
Kraśnica (LD) -- Z 1891-1912, indeksowała Gośka
Królówka (MP) -- Z 1761-65, indeksowali Mariusz Michalak ,Grzegorz Biłos
Lipa (SK) -- UMZ 1836-45, indeksowała Krystyna Stanisławska
Lubochnia (LD) -- U 1651-1808, Z 1733-1798 (lata skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Łódź św. Anna (LD) -- Z 1915, indeksował Sławomir Binczak
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1886-87, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Marzenin (LD) -- U 1673-1700, indeksował Michał Zieliński
Michaliszki (BR) -- MZ 1799-1803, indeksował kamilo86
Miechów (MP) -- 1676-1766 (aktualizacja), indeksowała Anna Bernat-Mscisz
Mierzwin (SK) -- U 1868-70 (aktualizacja) 1870-1912 MZ1868-1912, indeksowała Elżbieta Ginalska
Mikołów św.Jana (ewang) (SL) -- Z 1876-82, indeksowała Barbara Sznober
Milejów (LB) -- U 1900-09 (aktualizacja), indeksował Piotr Mazurkiewicz
Milejów (LD) -- UMZ 1836, indeksowała Magdalena Cel
Mokobody (MZ) -- U 1826-40, indeksowała Anna Poprawa
Mokobody (MZ) -- U 1821-25, indeksowała Anna Poprawa
Mokowo (KP) -- SkM 1881-90, indeksował Jan Berens
Młodzieszyn (MZ) -- Z 1902-13, indeksowała Dorota Nowakowska
Odechów (MZ) -- U 1664-1745, M 1721-1806, indeksował Robert Mrozowski
Olkusz (MP) -- UZ 1838-39,, indeksowała Barbara Piaskowska
Orłów (LD) -- UMZ 1913-16, indeksował zbyszek.p70
Paprotnia (MZ) -- Z 1840-49, 1871-73, indeksowała Magda Tarkowska
Piaseczno (MZ) -- U 1760-98, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pińczów (SK) -- M 1608, indeksowała Grażyna Radzik
Pniewnik (MZ) -- M 1895-99, indeksowała Barbara Sikorska
Poddębice (LD) -- UM 1747-75, indeksowała Danuta Danecka
Potworów (MZ) -- UMZ 1846-55, indeksował krzysztofjach1
Proszowice (MP) -- Z 1903-06, indeksował Jerzy Koprowski
Przesmyki (MZ) -- U 1882-92, Z 1882-91, indeksowała Magda Tarkowska
Racławice (MP) -- U 1775-80, indeksował Michał Sienkiewicz
Radom NSJ (MZ) -- M 1932-33, indeksował Mikołaj Wilk
Rogotwórsk (MZ) -- U 1734-1814, M 1762-1807, Z 1763-1807, indeksował Radosław Frączak
Rumian (WM) -- M 1749-59, indeksował Waldemar Chorążewicz
Sancygniów (SK) -- UMZ 1810-50, indeksował Andrzej Wójcik
Sarbiewo (MZ) -- UMZ 1820-35, indeksowała Krystyna Malik
Seroczyn (MZ) -- UMZ 1896-1912, indeksował Arek Bereza
Skierniewice (LD) -- U 1842-52, indeksowała Urszula Świerczyńska
Sokołów pow. gostyniński (MZ) -- UMZ 1836-45, indeksowała Bożena Prymus
Sośnicowice (SL) -- U 1857-1912, indeksowała Barbara Wiechuła
Stara Iwiczna (ewang.) (MZ) -- M 1872-93, indeksował Rafał Albiński
Starachowice -Wierzbnik (SK) -- Z 1926-30, indeksowała Bożena Krajewska
Stopnica (SK) -- UMZ 1912-13, indeksował Jakub Rokita
Stupsk (MZ) -- M 1925-36, Z 1925-32 1934-36, indeksowała Olga Gąsiorowska
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- Z 1821-23, 28, indeksował Henryk Machnik
Suserz (MZ) -- U 1868-74, indeksowała Barbara Raniewicz
Szadek (LD) -- Z 1868-74, 78-80, indeksowała Elżbieta Nejman
Szczepankowo (PL) -- M 1832, 54-70, indeksowała Katarzyna Karulska
Szczuczyn (PL) -- M 1809-23, indeksowała Katarzyna Karulska
Tarczyn (MZ) -- U 1914-16, indeksował Longin Komorowski
Targoszyce św.Mikołaja (SL) -- U 1830-31, indeksował Marcin Śnioch
Tuszyn (LD) -- Z 1913-15, indeksowała Ilona Gieras
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1829, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1910, indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- U 1818-24, 27-30 Z 1817-30, indeksował Włodzimierz Macewicz
Warta (LD) -- UMZ 1827, indeksowała Martyna Pankiewicz
Wieluń (LD) -- UMZ 1894, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wieluń (LD) -- UMZ 1846-54, indeksował Janusz Kucharczyk
Wirek - Antonienhütte św.Wawrzynieca (SL) -- UZ 1867-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Wiskitki (MZ) -- U 1793-1800, indeksował Tomasz Frynia
Wiskitki (MZ) -- U 1757-60, indeksowała Jadwiga Sibirska, weryfikacja Tomasz Frynia
Wistka Szlachecka (KP) -- SkM 1872-99, indeksował Jan Berens
Wizna (PL) -- U 1808-89 M 1837-89 Z 1829-70 (aktualizacja, z lukami), indeksowała Katarzyna Karulska
Wolbórz (LD) -- U 1856-57, Z 1868-69, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Wróblew (LD) -- UZ 1868-75, indeksowała Urszula Świerczyńska
Zagnańsk (SK) -- Z 1900-03, indeksowała Krystyna Moćko
Zatory (MZ) -- U 1826-31, 1844-48, M 1826-40, Z 1826-37, indeksowała Bożena Prymus
Żarnów (LD) -- U 1909-11, indeksowała Krystyna Stanisławska
Żytno (LD) -- UMZ 1832-40, indeksował Paweł Gorząd


28-11-2017

Dąbrowa (MZ) -- M 1806-08, indeksował mlawiak
Gozdowo (MZ) -- M 1861-65 (rozszerz.), indeksował Piotr Romanowski
Kobylniki (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski
Ligowo (MZ) -- M 1916, indeksował Piotr Romanowski
Łukomie (MZ) -- Z 1815-16, indeksował Baciński, weryfikacja Piotr Romanowski
Łętowo (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski
Odechów (MZ) -- M 1664-1720, indeksował Robert Mrozowski
Sobienie-Jeziory (MZ) -- Z 1859, indeksowała Aneta Kaczmarek


27-11-2017

Czernice Borowe (MZ) -- UMZ 1782-1808, indeksowała Izabela Czaplicka
Daniszewo (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski
Działoszyn (LD) -- UMZ 1844, indeksowała Justyna Karwalska
Działoszyn (LD) -- UMZ 1850, indeksował Daniel Leszczyk
Gąbin (MZ) -- UZ 1879, indeksowała Eladab, weryfikacja Piotr Romanowski
Jedwabne (PL) -- M 1892-94, indeksowała Grzegorz Nowik
Jeziory (gr-kat) (BR) -- U 1835, indeksował Walenty Adamiec
Kamocin (ewang.) (LD) -- M 1906-36, Z 1905-36, indeksował bogdan030
Lublin św. Paweł (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Lututów (LD) -- UMZ 1916, Incognito
Marzenin (LD) -- U 1601-35, indeksował Michał Zieliński
Mokobody (MZ) -- U 1810-20, indeksowała Anna Poprawa
Paprotnia (MZ) -- U 1829-30, 1871-80, M 1828-30, Z 1850-52, 1866-70, indeksowała Magda Tarkowska
Poddębice (LD) -- U 1777-1809, Z 1773-1809, indeksowała Danuta Danecka
Rosochate Kościelne (PL) -- M 1808-19, indeksował Marek Raciborski
Strzegocin (LD) -- UMZ 1871, indeksował jarekrad
Szadek (LD) -- U 1878-84, Z 1881-86, indeksowała Elżbieta Nejman
Werejki (BR) -- U 1849-59, 61-64 Z 1854-59, 61-64, indeksowała Małgorzata Wróblewska
Wiskitki (MZ) -- U 1754-56 1800-08, indeksowali Jadwiga Sibirska (weryfikacja Tomasz Frynia), Tomasz Frynia


26-11-2017

Białaszewo (PL) -- U 1871, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Grzebsk (MZ) -- UMZ 1891-1914 , indeksowała Izabela Czaplicka
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1804, indeksowała Ewa Prejs
Rutki-Kossaki (PL) -- Z 1808-24, indeksowała Bożena Misiak, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Warszawa (gr-ros) (WA) -- U 1840-43, indeksował Artur Godlewski


25-11-2017

Będzin Trójca Przenaśw. (SL) -- U 1901, indeksował Jacek Florek
Miastkowo (PL) -- Z b1819-1820a, indeksowała Livia Ditto
Mikołów św.Jana (ewang) (SL) -- Z 1873-75, indeksowała Barbara Sznober
Śniadowo (PL) -- U 1760-61 (weryfikacja), indeksował Jan Olesiński (Metalloviec)


24-11-2017

Byczyna (KP) -- SkM 1901-02, 04-10, indeksował Jan Berens
Domasław-Domslau USC (DS) -- M 1892-94, 96-98, 1902-04, indeksował Michael Schaetzlein
Dłutów (LD) -- UMZ 1901-05, indeksowała Ilona Gieras
Kamion (MZ) -- Z 1905-14, 1916-29, indeksował Stanisław Jażdżyk, weryfikacja Marcin Socha i Tomasz Bogiel
Kołacinek (LD) -- UMZ 1851-64, indeksował Wojciech Borkowski
Piaseczno (MZ) -- M 1914-15, indeksowała Aneta Kaczmarek
Piotrków Tryb. (LD) -- M 1841-47,73, indeksowała A.Ch.
Przeginia (MP) -- M 1881-89, indeksował Karol Szotek
Racławice (MP) -- U 1771-2, indeksował Michał Sienkiewicz
Rembertów (MZ) -- M 1906-16, indeksował Longin Komorowski
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1850-53, indeksował Henryk Machnik
Tłuchowo (KP) -- SkM 1876-81, indeksował Jan Berens
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1888 (rozszerz.), indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- UZ 1808-16, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wieluń (LD) -- UMZ 1893, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wzdół Rządowy (SK) -- UM 1719, indeksował Piotr Stando
Zdzięcioł (BR) -- U 1792, indeksował Mariusz Michalak, weryfikował Grzegorz Biłos


23-11-2017

Koniusza (MP) -- M 1852-55,57-67, indeksowała Renata Majewska
Kuczki (MZ) -- M 1909, indeksował Mikołaj Wilk
Naruszewo (MZ) -- SkUMZ 1676-1807 (z lukami), indeksował Radosław Frączak
Rutki-Kossaki (PL) -- UMZ 1838-39,41-42,59, indeksowali Róża Kruza, Barbara Zgórecka, Anna Brodowicz, wer. Waldemar Chorążewicz
Suwałki (PL) -- M 1805-06, indeksował Michał Sienkiewicz
Śniadowo (PL) -- U 1763-70, indeksował Jan Olesiński (Metalloviec)
Tczów (MZ) -- M 1626-59, 1682-1762, indeksował Robert Mrozowski
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1809/10, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Ziemięcice (SL) -- M 1790-99, indeksowali GTG_Silius_Radicum


22-11-2017

Krasnosielc-Sielc (MZ) -- U 1843-46, indeksował Robert Pawłowski
Kruszyna (SL) -- U 1808-13, indeksowała A .Ch
Michaliszki (BR) -- U 1799-1803, indeksował kamilo86
Piaseczno (MZ) -- U 1843-44 Z 1898-99, indeksowała Aneta Kaczmarek
Przeginia (SL) -- M 1871-80, indeksował Karol Szotek
Płonka Kościelna (PL) -- M 1877-93, indeksował Bartek Zdrodowski
Radom NSJ (MZ) -- M 1931, 34, indeksował Mikołaj Wilk
Stryków (LD) -- UMZ 1914-16, indeksował Janusz Kucharczyk
Szumowo (PL) -- U 1833, indeksował ARN arnel
Tuszyn (LD) -- UMZ 1872-87, indeksował Jacek Mierzyński
Zbuczyn (MZ) -- M 1816-17 Zapowiedzi 1815-16, indeksował Robert Wielgórski
Żarnów (LD) -- U 1905-08, indeksowała Krystyna Stanisławska


21-11-2017

Kazuń Nowy (mennonici) (MZ) -- Z 1832-52, indeksował Rafał Albiński
Pińczów (SK) -- M 1692-1706 , indeksowała Grażyna Radzik
Płońsk (MZ) -- U 1880-81, indeksował Karol Szulc
Suserz (MZ) -- U 1864-67, indeksowała Barbara Raniewicz
Wiskitki (MZ) -- M 1781-1802 Z 1754-75, indeksował Tomasz Frynia
Wiązowna (MZ) -- UZ 1810-19 M 1810-18 (rozszerz.), indeksowała Grażyna Przybysz
Wodynie (MZ) -- M 1826-30, indeksowała Hanna Kołodziejska
Żytno (LD) -- UMZ 1849-53, indeksowała magnowa


20-11-2017

Dąbrowa (MZ) -- Z 1832-40, indeksował Jan Wojtkiewicz
Krasna (gr-kat) (PK) -- UMZ 1844-47, 49-56, indeksował Grzegorz Zuzak
Łódź NMP (LD) -- M 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1903, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Milejów (LD) -- UZ 1866, indeksowała Magdalena Cel
Mokobody (MZ) -- Z 1856-67, indeksowała Anna Poprawa
Odelsk (BR) -- U 1776-85 M 1723-32, 36-48, indeksował Albin Kożuchowski
Orłowo (KP) -- UZ 1859-64 M 1859-61, indeksowała Anna Wiśniewska
Radomsko (LD) -- UMZ 1868-73, indeksowała Urszula Świerczyńska
Rdutów (WP) -- M 1885-99, indeksowała Danuta Danecka
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- M 1924-25, indeksowała Katarzyna Gil
Zagnańsk (SK) -- Z 1831-71, indeksował Henryk Korus


19-11-2017

Białaszewo (PL) -- U 1856, indeksowała Magdalena Wróbel
Pińczów (SK) -- U 1896-98, indeksowali Olga Kostrowiecka weryfikowała Grażyna Radzik
Rosochate Kościelne (PL) -- U 1808-19, indeksował Marek Raciborski
Rutki-Kossaki (PL) -- UMZ 1826,28-31, indeksowali Anna Brodowicz, Róża Kruza, Barbara Zgórecka i Waldemar Chorążewicz, częśc. wer. Waldemar Chorążewicz
Rutki-Kossaki (PL) -- M / Zap. 1808-15, indeksował Waldemar Chorążewicz
Strarachowice - Wierzbnik (SK) -- Z 1916-25, indeksowała Bożena Krajewska
Śniadowo (PL) -- U 1762, indeksował Jan Olesiński (Metalloviec)
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1808/09, indeksowała Katarzyna Marchlińska


18-11-2017

Kraków - Pleszów (MP) -- M 1858-1863, indeksowała Dagmara Kulig
Krasne (MZ) -- Z 1795-1802, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Miechów (MP) -- M 1834-35, indeksowała Urszula Pogoń
Przeginia (MP) -- M 1855-57, indeksował Karol Szotek


17-11-2017

Baboszewo (MZ) -- UMZ 1906-11, indeksowała Krystyna Malik
Biała pow. płocki (MZ) -- U 1893-96, indeksował Michał Gorczyca
Byczyna (KP) -- SkM 1881-95, indeksował Jan Berens
Błenna (KP) -- UMZ 1868-77, indeksowała Anna Frąckowiak
Cerekiew (MZ) -- M 1881 , indeksował Mikołaj Wilk
Chlewiska (MZ) -- M 1911-14, indeksował Mikołaj Wilk
Czeladź (SK) -- Z 1878,86, indeksowała A. Ch.
Gudogaj (BR) -- UM 1810-11 Z 1809-11, indeksował Artur Wilkicki
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1898, indeksował Janusz Kucharczyk
Miastkowo (PL) -- Z 1818b-1819a, indeksowała Livia Ditto
Miechów (MP) -- M 1831-32, indeksowała Uszula Pogoń
Ostrowiec (BR) -- U 1707-11, indeksował Artur Wilkicki
Przeginia (MP) -- M 1850-54, indeksował Karol Szotek
Siennica (MZ) -- Z 1826-36 (rozszerz.), indeksowała Marta Walczak
Skaryszew (MZ) -- UMZ 1813, indeksował Andrzej Badowski
Tarczyn (MZ) -- M 1914-16, indeksował Longin Komorowski
Warszawa św. Barbara (WA) -- U 1896, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Warszawa-Zerzeń WNMP (WA) -- UM 1822-24 (rozszerz.), indeksował Piotr (kulig32)
Winnica (MZ) -- MZ 1914, indeksował Michał Gołowicz
Winnica (MZ) -- U 1914-15, indeksował Michał Gołowicz
Wolbórz (LD) -- U 1854-55, Z 1866-67, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Zakrzew-Zakrzów (MZ) -- M 1878-79, indeksował Mikołaj Wilk
Żuprany (BR) -- UMZ 1811, indeksował Artur Wilkicki


16-11-2017

Działoszyn (LD) -- UMZ 1851, indeksował Daniel Leszczyk
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- Z 1838-46, indeksowała Maryla Celmer
Kraśnica (LD) -- Z 1861-90, indeksowała Gośka
Łódź NMP (LD) -- Z 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Miastkowo (PL) -- Z 1817b-1818a, indeksowała Livia Ditto
Mokobody (MZ) -- U 1891-1900, indeksował Krzysztof Więch
Proszowice (MP) -- M 1797-1888, indeksował Jerzy Koprowski
Przeginia (MP) -- M 1899-1900, indeksował Karol Szotek
Stara Iwiczna (ewang.) (MZ) -- M 1843-56, indeksował Rafał Albiński
Suchcice (LD) -- M 1826-88, indeksował Krzysztof Zochniak


15-11-2017

Chorzęcin (LD) -- M 1876-88, indeksował Jan Oleński
Krasocin (SK) -- UMZ 1831, indeksował Oskar Brożek
Michaliszki (BR) -- UMZ 1797-98, indeksowała Danuta Danecka
Obrazów (SK) -- U 1861-69, indeksowała Jolanta Prokop
Sułoszowa (MP) -- M 1895-1912, indeksował Jerzy Żurada
Szadek (LD) -- UZ 1875-77 (rozsz.), indeksowała Elżbieta Nejman
Zadzim (LD) -- Z 1876-80, indeksowała karolinaw
Zduńska Wola (bapt.) (LD) -- UMZ 1913-14, UZ 1916, indeksowała Elżbieta Nejman


14-11-2017

Augustów (PL) -- U 1889-92, 1916, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Biały Kościół (MP) -- M 1816-24, indeksował Przemysław Zubrycki
Bielsk (MZ) -- M 1914-15, indeksował Piotr Romanowski (P)
Bulkowo (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski (P)
Czermno (SK) -- UMZ 1870-9, indeksowała Joanna Bugajska
Kobylin-Borzymy (PL) -- Z 1871, indeksowała Bożena Misiak
Królówka (MP) -- U 1761-65, indeksowali Grzegorz Biłos i Mariusz Michalak
Łukomie (MZ) -- M 1781-1808 (aktualizacja) Z 1851-55, indeksował Piotr Baciński, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Pilichowo (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski (P)
Proboszczewice (MZ) -- M 1916, indeksował Piotr Romanowski (P)
Przesmyki (MZ) -- U 1870-81 Z 1868-81, indeksowała Magdalena Tarkowska
Staroźreby (MZ) -- M 1916, indeksował Piotr Romanowski (P)
Słupia (MZ) -- M 1915, indeksował Piotr Romanowski (P)
Warszawa-Zerzeń WNMP (WA) -- Z 1883-84, 86-97, indeksowała Barbara Floriańczyk
Zagroba (MZ) -- M 1915, indeksował Piotr Romanowski (P)
Zakrzewo (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski (P)


13-11-2017

Borkowice (MZ) -- U 1842-50, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Byczyna (KP) -- SkM 1863-80 (z lukami), indeksował Jan Berens
Działoszyn (LD) -- UMZ 1852, indeksował Daniel Leszczyk
Góra Puławska (LB) -- U 1791-1817 MZ 1791-97, indeksował Bartłomiej Zieliński
Iłów (MZ) -- U 1910-13, indeksował Stanisław Jażdżyk, weryfikował Tomasz Bogiel
Janowiec (LB) -- M 1742-64, indeksował Bartłomiej Zieliński
Jastków (baptyści) (LB) -- UMZ 1890-1909, indeksował Rafał Krasieńko
Koniusza (MP) -- U 1857-61, indeksowała Renata Majewska
Kramsk (WP) -- U 1889 M 1887-88 Z 1888, indeksował 62_610
Lipa (SK) -- UMZ 1830-35, indeksowała Krystyna Stanisławska
Rychłocice (LD) -- M 1874-76,78-99, indeksował Tomasz Skolimowski
Skierniewice (LD) -- U 1836-41, indeksowała Urszula Świerczyńska
Strońsko (LD) -- U 1868, indeksował E.F.
Słonim (BR) -- UMZ 1820-28, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Tczów (MZ) -- U 1615-18, 28-76, 1715-62, indeksował Robert Mrozowski
Tur (LD) -- U 1790-1817, indeksowała Danuta Danecka
Wiskitki (MZ) -- U 1765 M 1764-80 Z 1786-1808, indeksował Tomasz Frynia
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- M 1901-09, indeksowała Katarzyna Pasik
Wolica (SK) -- M 1859,1862-63,70, indeksował Oskar Brożek
Wrocław (garn. II) (ewang.) (DS) -- M 1857-76, indeksował Michael Schaetzlein
Zadzim (LD) -- U 1876-80, indeksowała karolinaw
Ziemięcice (SL) -- M 1811-20, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Żytno (LD) -- UMZ 1854-56, indeksował Jacek Florek


12-11-2017

Rakoszyn (SK) -- M 1697-98,1712-1791 , indeksował Oskar Brożek


11-11-2017

Bytom (ewang.) (SL) -- M 1844-73, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Bytom-Bobrek USC (SL) -- M 1897-1902, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Kraków - Pleszów (MP) -- Z 1860-70, indeksowała Dagmara Kulig
Skalbmierz (SK) -- UMZ 1845-49, indeksowała Monika Kucal
Szreniawa (MP) -- SkM 1797-1809, indeksował Oskar Brożek


10-11-2017

Biała pow. płocki (MZ) -- Z 1888-92, indeksował Michał Gorczyca
Biskupice (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Bogdanów (LD) -- UMZ 1858, indeksował Kacper Szczepanowski
Cerekiew (MZ) -- M 1823-24, 82, indeksował Mikołaj Wilk
Ciechanowiec (PL) -- U 1781-84, indeksował Jan Mamaj
Dąbrowa (MZ) -- Z 1826-31, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gostynin (MZ) -- M 1881-83, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Jastków (LB) -- Z 1932-45, indeksował Rafał Krasieńko
Konstantynów Łódzki (LD) -- UMZ 1893-1900, indeksował Grzegorz Żychowski
Krzcięcice (SK) -- Z 1911-17, indeksowała Maria Brylska
Lisów (SK) -- UMZ 1913-16, indeksował Edward Jabłoński
Mokobody (MZ) -- Z 1851-55, indeksowała Anna Poprawa
Poniszowice (SL) -- U 1777-1832, indeksowała Barbara Wiechuła
Strońsko (LD) -- U 1856-67, Z 1856-68, indeksowali WiktorK i E.F.
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1862, indeksowała Katarzyna Marchlińska i Aneta Kaczmarek
Wilno śś. Piotra i Pawła (LT) -- U 1891-93, indeksowała Bożena Misiak


09-11-2017

Białaszewo (PL) -- U 1855, indeksowała Magdalena Wróbel
Olsztyn (SL) -- U 1779-98, indeksował Bartłomiej Zieliński
Pożdżenice (LD) -- U 1622-1711, M 1623-1775, Z 1774-84 (lata skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Płonka Kościelna (PL) -- U 1730-40, 1841-50, M 1889-93, indeksowali Jan Purski, Bartłomiej Zdrodowski, Wojciech Stypułkowski, Magdalena Kapełuś
Rutki-Kossaki (PL) -- UMZ 1832-37, indeksowali Róża Kruza i Barbara Zgórecka, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Sidra (PL) -- UMZ 1820-25, indeksowała Alicja Rybałko
Suchednów (SK) -- UZ 1886-90, indeksowała Halina Kroner
Sławice (MP) -- U 1810-22,1829-70 M 1760-1799, indeksowała Urszula Pogoń


08-11-2017

Bełchatów (ewang.) (LD) -- M 1903-10, indeksował bogdan030
Brańsk (PL) -- Z 1893-98, indeksowała Danuta Wyszkowska
Byczyna (KP) -- SkM 1911-15, indeksował Jan Berens
Czeladź (SL) -- Z 1875,79, indeksowała A. Ch.
Czermno (MZ) -- UM 1866-80 Z 1866-81, indeksowała Halina Kulpińska
Janówka (PL) -- M 1811-19 Z 1811-18, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Klwów (MZ) -- UMZ 1887-90, indeksował Krzysztof Jach
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1859-61 Z1867-70, indeksował Jakub Kisiel
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1803, indeksowała Ewa Prejs
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1915, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Rychłocice (LD) -- M 1900-15, indeksował Tomasz Skolimowski
Trzemeszno (WP) -- M 1738-64, indeksował Jason
Tuszyn (LD) -- UMZ 1849-55, indeksował Mateusz Gieras
Tłuchowo (KP) -- SkM 1865-71, indeksował Jan Berens
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- M 1808-25, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wiskitki (MZ) -- M 1754-56, 59-63, 1802-08, indeksował Tomasz Frynia
Wistka Szlachecka (KP) -- SkUMZ 1911-14, indeksował Jan Berens


07-11-2017

Błędów (MZ) -- MZ 1824-27, indeksował Tomasz Szczepaniak
Kamionna (MZ) -- UMZ 1826-28, indeksowała Wioleta Rostek
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- U 1842-43, indeksowała A .Ch
Kraków- Pleszów (MP) -- Z 1797-1839, indeksowała Dagmara Kulig
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1906, indeksował Jacek Kundzik
Mokobody (MZ) -- M 1861-67, indeksowała Anna Poprawa
Starachowice - Wierzbnik (SK) -- M 1916-27, indeksowała Bożena Krajwska
Szaniec (SK) -- UMZ 1811, indeksował Robert Zwierzyniecki


06-11-2017

Bodzentynn (SK) -- M 1836, indeksował Tomasz Fiedorek
Kozłów (MP) -- U 1787-1800 (wypisy z lukami ), indeksowali Oskar Brożek Renata Majewska
Miechów (MP) -- U 1891-92, indeksowali Anna Urban Baranek, Anna Bernat Mścisz
Ostrowiec (BR) -- U 1704-06, indeksował Artur Wilkicki
Oszmiana (BR) -- M 1804-24, indeksował Łukasz Majtka
Potworów (MZ) -- UMZ 1836-45, indeksował Krzysztof Jach
Pszów (SL) -- SkM 1843-45,47-70, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Radzionków św.Wojciecha (SL) -- M 1864-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Soły (BR) -- Z 1873-75, indeksował Artur Wilkicki
Szaniec (SK) -- UMZ 1810, indeksował Robert Zwierzyniecki
Tczów (MZ) -- U 1682-1712, indeksował Robert Mrozowski
Uniejów (MP) -- UMZ 1791, indeksowała Renata Majewska
Warszawa św. Jan (WA) -- Z 1886, indeksował Michał Zieliński
Wawiórka (BR) -- U 1852-56, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wieluń (LD) -- U 1837-45, indeksował Janusz Kucharczyk
Wieluń (LD) -- UMZ 1892, indeksowała Danuta Mieżyńska
Winnica (MZ) -- Z 1925-34, indeksował Michał Gołowicz
Wodzisław Śląski - Jedłownik USC (SL) -- SkM 1904-1914, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Żuprany (BR) -- Z 1873-75, indeksował Artur Wilkicki


05-11-2017

Działoszyn (LD) -- UMZ 1853, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- M 1819-25, indeksował Tomasz Chamerski
Grabno (LD) -- M 1896-1916, indeksował Henryk Koluszkowski
Żytno (LD) -- UMZ 1846-48, indeksował Jacek Florek


04-11-2017

Lisów (SK) -- UMZ 1910-12 (aktualizacja), indeksował Edward Jabłoński
Strzegocin (LD) -- UMZ 1870, indeksował jarekrad
Żarnów (LD) -- U 1901-04, indeksowała Krystyna Stanisławska
Żytno (LD) -- UMZ 1841-45, indeksowała magnowa


03-11-2017

Bełchatów (ewang.) (LD) -- Z 1928, indeksował bogdan030
Biała pow. płocki (MZ) -- U 1888-92, indeksował Michał Gorczyca
Dzietrzniki (LD) -- Z 1857-64, indeksował Waldemar Strojczyk
Łowicz (ewang.) (LD) -- Z 1860-67, indeksował Rafał Albiński
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1885, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Poddębice (LD) -- U 1706-47, M 1602-1747 (lata skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Płoniawy (MZ) -- U 1900-01 M 1897-1901, indeksowała Anna Witkowska
Solca Wielka (LD) -- M 1779-1818, indeksowała Mirosława Stawska
Sulejów-Podklasztorze (LD) -- UMZ 1812-13, indeksowała Katarzyna Loter
Tuczępy (SK) -- SkUZ 1826-71,73-74 (aktualizacja), indeksował Artur Koźmiński
Tuszyn (LD) -- UMZ 1845-48, indeksowała Ewa Nowańska
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1828, indeksowała Ewa Czerkawska


02-11-2017

Białaszewo (PL) -- Z 1885, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Czermno (SK) -- UMZ 1867-69, indeksowała Joanna Bugajska
Iłża (MZ) -- M 1875, indeksowała Aneta Kaczmarek
Janowiec (LB) -- Z 1816-25, 1922-41, indeksował Bartłomiej Zieliński
Lipowiec (MZ) -- UMZ 1842-44, indeksowała Małgorzata Stempniewicz
Miechów (MP) -- M 1826-29, indeksowała Urszula Pogoń
Piaseczno (MZ) -- U 1845-50, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pińczów (SK) -- U1632-42, indeksował Grzegorz Zielonka
Proszowice (MP) -- Z 1797-1856-58-1902, indeksował Jerzy Koprowski
Świeciechów (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Tłuchowo (KP) -- SkM 1872-75, 1911, 14-15, indeksował Jan Berens


01-11-2017

Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1873-76, indeksowała Klaudia Jasitczak
Kraków-Pleszów (MP) -- M 1858-1870, indeksowała Dagmara Kulig
Olsztyn (SL) -- U 1858-78, indeksował Bartłomiej Zieliński
Pątnów (LD) -- U 1831-34, indeksował Michał Skrzypecki
Stare Budkowice-Alt Budkowitz USC (OP) -- U 1881,92,96, indeksowali Projekt_OPI
Złoczew (LD) -- M 1903-13, Incognito
Żytno (LD) -- UMZ 1831, indeksował Jacek Florek, weryfikował Paweł Gorząd


31-10-2017

Bolimów (LD) -- M 1828, indeksowała Ewa Piórkowska
Byczyna (KP) -- SkUMZ 1916, indeksował Jan Berens
Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1808-11, indeksowała Natalia Wojciechowska
Czeladź (SL) -- Z 1871-74, indeksowała Anna Chmielowska
Działoszyn (LD) -- UMZ 1854, indeksował Daniel Leszczyk
Grajewo (PL) -- M 1909-14, indeksowała Magdalena Wróbel
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- Z 1875-89, indeksowała Ewa Piórkowska
Krasna (gr-kat) (PK) -- UMZ 1821-43 (z lukami), indeksował Grzegorz Zuzak
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1901-02, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Mielec-Rzochów-Dobrynin (PK) -- U 1842-72, indeksował Krzysztof Naróg
Osjaków (LD) -- Z 1934-39, indeksował Tomasz Skolimowski
Prusy (UK) -- U 1687-1703, 06-32 M 1685-1738 (z lukami) 1785-1865 Z 1716-32, 85-1847, indeksował Radosław Karabowicz
Tarnopol (UK) -- M 1867-68, indeksował Krzysztof Ceborski
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1885, indeksował Adam Rozenau
Wałbrzych-Stary Zdrój-Altwasser USC (DS) -- M 1889-95, indeksował Michael Schaetzlein


30-10-2017

Bożewo (MZ) -- M 1916, indeksował Piotr Romanowski (P)
Brzeźnica (MZ) -- UMZ 1861-70, indeksował Jakub Biały
Bądkowo pow. płocki (MZ) -- UZ 1910-16, indeksował Krzysztof Kośnik
Błędów (MZ) -- U 1786-1802, indeksował Tomasz Szczepaniak
Irządze (SL) -- U 1788-1821, indeksowała Krystyna Stańczyk
Jeżewo (MZ) -- M 1915, indeksował Piotr Baciński, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Kraków-Pleszów (Głębałów) (MP) -- M 1797-1858, indeksowała Dagmara Kulig
Królówka (MP) -- U 1755-60, indeksowali Grzegorz_Biłos ,Michalak_Mariusz
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1639-1804 (wypisy, z lukami), indeksowała Ewa Prejs
Kurowo (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski (P)
Łukomie (MZ) -- Z 1808-19, 44, indeksował Piotr Baciński, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Mniszek (MZ) -- U 1850-59, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mokobody (MZ) -- M 1856-60, indeksowała Anna Poprawa
Moszczenica (LD) -- UMZ 1871-74, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Racławice (Jerzmanowice) (MP) -- U 1767-70, indeksował Michał Sienkiewicz
Rościszewo (MZ) -- M 1916, indeksował Piotr Baciński, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Rębowo (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski (P)
Siecień (MZ) -- Z 1886-1916, indeksował Krzysztof Kośnik
Suwałki (PL) -- M 1803-04, indeksował Michał Sienkiewicz
Szumowo (PL) -- U 1832, indeksował ARN
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1909, indeksował Krzysztof Zochniak
Wieluń (LD) -- UMZ 1836-45, indeksował Janusz Kucharczyk
Wizna (PL) -- UMZ 1911, indeksował Piotr Laskowski
Wolbórz (LD) -- U 1852-53, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Zadzim (LD) -- Z 1781-87, indeksował Tomasz Frynia
Żeliszew (MZ) -- U 1826-40, indeksowała Hanna Kołodziejska


29-10-2017

Cerekiew (MZ) -- M 1886, indeksował Mikołaj Wilk
Czermno (SK) -- UMZ 1857-1866, indeksowała Joanna Bugajska
Grzebsk (MZ) -- UMZ 1869-90, indeksowała Izabela Czaplicka
Kraków - Pleszów (Krzesławice) (MP) -- M 1822-57, indeksowała Dagmara Kulig
Kraków - Pleszów (Lubocza) (MP) -- U 1797-1838, indeksowała Dagmara Kulig
Kuczki (MZ) -- M 1910-12, indeksował Mikołaj Wilk
Mikołów św.Jana (ewang) (SL) -- Z 1871-72, indeksowała Barbara Sznober
Pniewo (MZ) -- M 1866-72, indeksował Jacek Paź
Wrociszew (MZ) -- UMZ 1910-14, indeksowała Teresa Mikołajewska
Zatory (MZ) -- MZ 1824-25, indeksowała Bożena Prymus


28-10-2017

Mokobody (MZ) -- U 1791-98, indeksowała Anna Poprawa
Przasnysz (MZ) -- U 1916, indeksowała Teresa Kamińska, korekta Waldemar Chorążewicz
Stopnica (SK) -- UMZ 1910-11, indeksował Jakub Rokita


27-10-2017

Biała (pow. płocki) (MZ) -- U 1871-75 Z 1866-75, indeksował Michał Gorczyca
Dmenin (LD) -- Z 1831-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Hołoby (UK) -- U 1827, 29-46 M 1827, 29-32, 34-46, 56 Z 1827, 29-46, 54, 58, 62, indeksował Radosław Karabowicz, weryfikowała Danuta Wojtowicz
Jeziory (gr-kat) (BR) -- U 1834, indeksował Walenty Adamiec
Kawęczyn (MZ) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Mierzyn (LD) -- UMZ 1808-25 (1821-25 weryf.), indeksował Tomek Turniak
Mokowo (KP) -- SkM 1911-15, indeksował Jan Berens
Narew (PL) -- M 1831-32, indeksował Walenty Adamiec
Nasielsk (MZ) -- UMZ 1885-86, indeksowała Joanna Suska
Ostrowiec (BR) -- U 1700-04, indeksował Artur Wilkicki
Poddębice (LD) -- M 1776-1809, indeksowała Danuta Danecka
Soły (BR) -- Z 1872, indeksował Artur Wilkicki
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1854, indeksował Henryk Machnik
Tarnopol (UK) -- M 1902, 04-06, indeksował Krzysztof Ceborski
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- U 1905-12, indeksował Marek Jabłonowski
Wieluń (LD) -- UMZ 1891, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wiszniew (BR) -- M 1832, indeksował Artur Wilkicki
Wołożyn (BR) -- M 1801, 19-36, indeksował Artur Wilkicki
Zatory (MZ) -- U 1640-1799 M 1679-1804 Z 1749-1801 (z lukami), indeksował Jacenty Paź
Żuprany (BR) -- Z 1872, indeksował Artur Wilkicki


26-10-2017

Białaszewo (PL) -- U 1854, M 1892-93 (aktualizacja), indeksowała Magdalena Wróbel
Borowie (MZ) -- U 1890-1905, indeksował Adam Baran
Błędów (MZ) -- U 1802-27, indeksował Tomasz Szczepaniak
Gromadzyn (MZ) -- UMZ 1819-25, indeksował Karol Szulc
Miastkowo (PL) -- Z 1816b-1817a, indeksowała Livia Ditto
Michałów (SK) -- U 1710-1810, indeksował Oskar Brożek
Mieronice (SK) -- M 1777-1792, indeksowała Renata Majewska
Postoliska (MZ) -- Z 1915-31, indeksował Kamil Bednarczyk
Proboszczewice (MZ) -- Z 1835-36, 38-45, indeksował Artur Nowakowski
Sancygnów (SK) -- Z 1709-1810, indeksowała Renata Majewska
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- UZ 1819 M 1849, indeksował Henryk Machnik
Suwałki (PL) -- M 1801-02, indeksował Michał Sienkiewicz
Szumowo (PL) -- M 1833-41, indeksował ARN


25-10-2017

Brodnia-Glinno (LD) -- UMZ 1915-16, indeksował Zbigniew Telega
Chojnata (LD) -- UMZ 1878-81, indeksował Andrzej Kalski
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- M 1786-90, indeksował tomes
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- Z 1826-37, indeksowała Maryla Celmer
Królówka (MP) -- Z 1755 (niepełny ) 1756-1760, indeksowali Grzegorz_Biłos ,Michalak_Mariusz
Lisów (SK) -- UMZ 1907-09 (aktualizacja), indeksował Edward Jabłoński
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1905, indeksował Jacek Kundzik
Mieronice (SK) -- UMZ 1791 (aktualizacja), indeksowali Oskar Brożek weryfikacja Renata Majewska
Mierzyce (LD) -- UMZ 1836-39, indeksował Jacek Sławiński
Płońsk (MZ) -- U 1878-79, indeksował Karol Szulc
Skierniewice (LD) -- Z 1918-19, indeksowała Urszula Świerczyńska
Suchcice (LD) -- Z 1859-96, indeksował Krzysztof Zochniak
Szydłowicze (BR) -- UMZ 1797-99, indeksowała Kinga Vnuk
Trzemeszno (WP) -- M 1765-80, indeksował Jason
Tursko (WP) -- M 1785-1816, indeksował Rafał Albiński
Wrociszew (MZ) -- UMZ 1808-74, indeksowała Teresa Mikołajewska
Zadzim (LD) -- U 1713-14,16-31,34-50, Z 1728-31,35-53, indeksowała Danuta Danecka


24-10-2017

Iłża (MZ) -- U 1873, indeksowała Aneta Kaczmarek
Krasne (MZ) -- Z 1793-94, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- Z 1818-25, indeksowała Maryla Celmer
Piaseczno (MZ) -- Z 1870-74, indeksowała Aneta Kaczmarek
Proszowice (MP) -- Z 1797-1813,1900-01 (częściowo aktualizacja ), indeksował Jerzy Koprowski
Siennica (MZ) -- M 1826-64 (częściowo aktualizacja), indeksowała Marta Walczak
Wrzeszczów (MZ) -- U 1681-92, 95-1770 M 1681-1717, 19-21, 29-35, 37-50, 52-70, indeksował Robert Mrozowski


23-10-2017

Bełchatów (ewang.) (LD) -- M 1915-31, indeksował bogdan030
Czabiszki (LT) -- UMZ 1803-11, 13-17, indeksował Jarosław Czarkowski
Działoszyn (LD) -- UMZ 1855, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa (MZ) -- U 1833-37, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gaje Lewiatyńskie (biz-słow) (UK) -- UZ 1934-37, indeksowała Danuta Wojtowicz
Glinojeck (MZ) -- U 1916, M 1916-29, 31-36 Z 1916-32, 34-36, indeksował Paweł Pyszniewski
Gostynin (MZ) -- U 1878-80, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Hadynów (MZ) -- UMZ 1826-40, indeksowała Katarzyna Jastrzębska
Konopnica (LD) -- UMZ 1816-25, indeksował Tomasz Skolimowski
Kołacinek (LD) -- UMZ 1841-50, indeksował Wojciech Borkowski
Lekowo (MZ) -- M 1932-36 Z 1916-36, indeksowała Olga Gąsiorowska
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1884, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Mokowo (KP) -- SkM 1871-80, indeksował Jan Berens
Młodzieszyn (MZ) -- M 1911-18 Z 1914-25, indeksowała Dorota Nowakowska
Pniewnik (MZ) -- M 1890-94, indeksowała Barbara Sikorska
Poporcie (LT) -- UZ 1823-27 M 1815-23, 25-27, indeksował Jarosław Czarkowski
Przasnysz (MZ) -- U 1915, indeksowała Małgorzata Kamińska
Sikórz (MZ) -- U 1705-39 Z 1771-1801, indeksował Krzysztof Kośnik
Świedziebnia (KP) -- U 1781-85, indeksował Waldemar Chorążewicz
Warszawa (gr-ros) (WA) -- M 1840-43, indeksował Artur Godlewski
Zadzim (LD) -- Z 1775-80, indeksował Tomasz Frynia
Zadzim (LD) -- M 1715-29,34-38,40-55, indeksowała Danuta Danecka
Zatory (MZ) -- U 1860-68 Z 1844-68, indeksowała Bożena Prymus
Zgórsko-Partynia (PK) -- Z 1867-1941, indeksował Krzysztof Gruszka
Zuzela (MZ) -- UMZ 1878-80, indeksował Mariusz Rostkowski


22-10-2017

Białaszewo (PL) -- M 1894-97,99-1904 (aktualizacja), indeksowała Magdalena Wróbel
Czermno (SK) -- UMZ 1847-56, indeksowała Joanna Bugajska
Kije (SK) -- U 1829-34, indeksował Jacek Stradowski
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1745-1803 (wypisy, z lukami), indeksowała Ewa Prejs
Lipa (SK) -- UMZ 1823-29 (aktualizacja), indeksowała Krystyna Stanisławska
Miastkowo (PL) -- Z 1815b-1816a, indeksowała Livia Ditto
Olsztyn (SL) -- U1705-10,13,16-45,53-57, indeksował Bartłomiej Zieliński
Osięciny (KP) -- M 1711-86, indeksował Jason
Potworów (MZ) -- UMZ 1826-35, indeksował Krzysztof Jach
Stare Troki (LT) -- Z 1829-31, 64-71, indeksowała Bożena Misiak
Studzieniczna (PL) -- Z 1823, 1940-43, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Szumowo (PL) -- M 1832, indeksował ARN
Świedziebnia (KP) -- UMZ 1901, indeksowała Jadwiga Ubysz
Tursko (WP) -- Z 1795-1816, indeksował Rafał Albiński
Wilno Wszystkich Świętych (LT) -- U 1821-26, indeksowała Bożena Misiak
Żyliny (PL) -- Z 1938-1948, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina


21-10-2017

Biórków Wielki (MP) -- M 1826-39, indeksował Jakub Kisiel
Czermno (MZ) -- UMZ 1837-65 (z lukami), indeksowała Halina Kulpińska
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1856-58,Z1864-66, indeksował Jakub Kisiel
Myszyniec (MZ) -- U 1915, indeksował Marta Wojciechowska, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Starachowice - Wierzbnik (SK) -- U 1911-15, indeksowała Bożena Krajewska


20-10-2017

Biała (pow. płocki) (MZ) -- UZ 1876-79, indeksował Michał Gorczyca, weryfikował Piotr Romanowski
Chorzele (MZ) -- Z 1828, indeksował Artur Godlewski
Kaski (MZ) -- Z 1827, indeksował Łukasz Kopliński
Koniusza (MP) -- M 1838-40,45-46, indeksowała Renata Majewska
Krasne (MZ) -- Z 1778-92, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Lublin św. Teresa (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Łukomie (MZ) -- UZ 1916, indeksował Piotr Baciński, weryfikował Piotr Romanowski
Orszymowo (MZ) -- M 1916, indeksował Piotr Romanowski (P)
Prusy (UK) -- U 1814-47, indeksował Radosław Karabowicz
Płoniawy (MZ) -- U 1856-60, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Racławice (MP) -- U 1761-66, indeksował Michał Sienkiewicz
Stolec (LD) -- U 1808-10, Z 1808-11, indeksował Krzysztof Kaźmierczak
Sąspów (MP) -- U 1810,12-28 M 1812-19,24-28 Z 1812-28, indeksował Jerzy Żurada
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1863, indeksowała Katarzyna Marchlińska


19-10-2017

Bogdanów (LD) -- UMZ 1865-67, indeksował Mateusz Gieras
Proszowice (MP) -- U 1896-1900, indeksowała Renata Majewska
Stolec (LD) -- M 1808-12, indeksował Krzysztof Kaźmierczak


18-10-2017

Czeladź (SL) -- U 1900-01, Z 1868-71, indeksowała A.Ch.
Czermno (SK) -- UMZ 1837-46, indeksowała Joanna Bugajska
Kraśnica (LD) -- Z 1826-61, indeksowała Gośka
Lubochnia (LD) -- Z 1798-1808, indeksowała Danuta Danecka
Suchcice (LD) -- U 1847-96, indeksował Krzysztof Zochniak
Wieluń (LD) -- UMZ 1890, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wieluń (LD) -- UMZ 1826-35, indeksował Janusz Kucharczyk
Zyck (MZ) -- U 1866-80, 83-84, 90,92, indeksował Tomek Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska


17-10-2017

Antonówka (ewang.) (UK) -- M 1880-81, 84-86, 88-90, indeksował Daniel Pratt
Bodzentyn (SK) -- M 1833, indeksował Tomasz Fiedorek
Dubno (UK) -- M 1811-14, 31, 35, 43, 48, 60 Z 1860, indeksowała Danuta Wojtowicz
Kramsk (WP) -- U 1888, indeksował 62_610
Królówka (MP) -- UZ 1774-76, indeksowali Profanus
Lwów św. Mikołaj (UK) -- U 1791-1838, 40-46 M 1785-1858 Z 1788-1857, indeksował Jerzy Nowosielski
Massalany (prawosł.) (BR) -- U 1860 M 1860, 1870-73, indeksowała Małgorzata Wróblewska
Mniów (SK) -- UMZ 1767-1797, indeksowała grara
Modzerowo (KP) -- UMZ 1873-1910, indeksowała Anna Frąckowiak
Mokowo (KP) -- SkM 1864-70, indeksował Jan Berens
Stare Budkowice-Alt Budkowitz USC (OP) -- U 1890-91,94, indeksowali Projekt_OPI
Szumowo (PL) -- M 1891-92, indeksował ARN


16-10-2017

Budsław (BR) -- UM 1837, indeksował Artur Wilkicki
Dzietrzniki (LD) -- UM 1857-64, indeksował Waldemar Strojczyk
Kurzeszyn (LD) -- U 1869-91, M 1874-1913 (z lukami), indeksowała Agnieszka Szymborska
Lubochnia (LD) -- M 1626-1738 (luki, fragmenty), indeksowała Danuta Danecka
Łódź NMP (LD) -- M 1917, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1904, indeksował Jacek Kundzik
Parafianowo (BR) -- UZ 1837 M 1837, 50-63, 66-70, indeksował Artur Wilkicki
Warta (LD) -- U 1808-1809, indeksowała Maria Mazur
Zaduszniki (KP) -- SkUM 1911-15 SkZ 1911-19, indeksował Jan Berens


15-10-2017

Żarki (SL) -- M 1770-1824, indeksował Bartłomiej Zieliński


14-10-2017

Bełchatów-Grocholice (LD) -- UMZ 1904-06, indeksowała magnowa
Boguszyce (LD) -- UMZ 1875,79, UM 1880, indeksowała Małgorzata Siennicka
Jeziory (gr-kat) (BR) -- U 1830-33, indeksował Walenty Adamiec
Kielce Katedra (SK) -- SkZ 1901-05, indeksowała Ewa Jaskólska
Krasna (gr-kat) (PK) -- UMZ 1784-1820, indeksował Grzegorz Zuzak
Marzenin (LD) -- M 1608-11, 51-96, 1701, indeksował Michał Zieliński
Oszmiana (BR) -- M 1825-29, indeksował Łukasz Majtka
Piekary Śląskie Imienia NMP (SL) -- M 1832-38.40-41,61-69, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Poniszowice (SL) -- Z 1864-1946, indeksowała Barbara Wiechuła
Pożdżenice (ewang.) (LD) -- Z 1866-69, indeksował Henryk Koluszkowski
Strzegocin (LD) -- UMZ 1869, indeksował jarekrad
Szałsza USC (SL) -- M 1874-1904, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Tarnowskie Góry św.Marcina (SL) -- M 1696-1874, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Tur (LD) -- Z 1790-1840, indeksowała Danuta Danecka
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1884, indeksował Adam Rozenau


13-10-2017

Dmenin (LD) -- M 1846, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Działoszyn (LD) -- UMZ 1856, indeksował Daniel Leszczyk
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1824, indeksował Tomasz Frynia
Królówka (MP) -- UZ 1772-3, indeksowali Profanus
Lipia (SK) -- UMZ 1816-22 (aktualizacja), indeksowała Krystyna Stanisławska
Lisów (SK) -- UMZ 1903-6 (aktualizacja), indeksował Edward Jabłoński
Łowicz św. Duch (LD) -- Z 1832-40, indeksował zbyszek.p70
Łódź NMP (LD) -- Z 1917, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Anna (LD) -- Z 1914, indeksował Sławomir Binczak
Mikołajewice (LD) -- U 1850-59, indeksował Grzegorz Żychowski
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- M 1911-22, indeksował bogdan030
Tuszyn (LD) -- UMZ 1868-71, indeksowała Urszula Świerczyńska
Wieluń (LD) -- UMZ 1889, indeksowała Danuta Mieżyńska
Żarnów (LD) -- U 1897-1900, indeksowała Krystyna Stanisławska


12-10-2017

Grajewo (PL) -- M 1902-03, indeksowała Magdalena Wróbel
Igołomia (MP) -- UMZ 1811-18(aktualizacja) UMZ 1819,21-24, indeksował Jerzy Koprowski
Jędrzejów (SK) -- SkM 1858-61,63-1912, indeksowała Ewa Jaskólska
Kulesze (PL) -- M 1802-08, indeksował Jerzy Jamiołkowski
Wilno Wszystkich Świętych (LT) -- Z 1832-37, 64-71, indeksowała Bożena Misiak


11-10-2017

Czermno (SK) -- UMZ 1825-36, indeksowała Joanna Bugajska
Miechów (MP) -- M 1912, indeksowała Anna Bernat-Mscisz
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- M 1819, indeksował Henryk Machnik
Warszawa-Marymont MB Królowej (WA) -- UMZ 1906, indeksowała Ewa Wojciechowska


10-10-2017

Sąspów (MP) -- UZ 1829-50 M 1839-50, indeksował Jerzy Żurada


08-10-2017

Borkowice (MZ) -- U 1837-41, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Cerekiew (MZ) -- M 1883-85, indeksował Mikołaj Wilk
Dąbrowa (MZ) -- U 1826-32, indeksował Jan Wojtkiewicz
Goryń (MZ) -- Z 1924-33, indeksował Marcin Markiewicz
Iłża (MZ) -- U 1874, indeksowała Aneta Kaczmarek
Kraków - Pleszów (Kujawy) (MP) -- U 1797-1838, indeksowała Dagmara Kulig
Kuczbork (MZ) -- U 1773-82, indeksował Jan Wojtkiewicz
Lubiel (MZ) -- UMZ 1912-13, indeksował Robert Machnowski
Mniszek (MZ) -- M 1811-28, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Piaseczno (MZ) -- U 1851-59, Z 1900-01, indeksowała Aneta Kaczmarek
Skibniew (MZ) -- UMZ 1861-99, indeksował Mirek Mikłaszewicz
Smogorzewo (MZ) -- Z 1874-1912, indeksował Artur Lewandowski
Winnica (MZ) -- M 1903-05, indeksował Michał Gołowicz
Zatory (MZ) -- U 1849-57, indeksowała Bożena Prymus
Zyck (MZ) -- M 1866, 68-92 (aktualizacja), indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Maria Bagińska- Wierzbowska
Zyck (MZ) -- Z 1866-81, 83-84, 1890-92, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Maria Bagińska- Wierzbowska


07-10-2017

Augustów (PL) -- Z 1890-1900, indeksowała Anna Croizet
Biórków Wielki (MP) -- M 1915-20, indeksował Jakub Kisiel
Drozdowo (PL) -- M 1905 (uzupełnienie), indeksowała Ewa Marczewska
Pińczów (SK) -- M 1676-91, indeksowała Grażyna Radzik
Płonka Kościelna (PL) -- U 1783-1840, indeksował Wojciech Stypułkowski, Bartek Zdrodowski
Racławice (Jerzmanowice ) (MP) -- M 1797-1810, indeksował Michał Sienkiewicz
Suwałki (PL) -- M 1799-1800, indeksował Michał Sienkiewicz
Wyszonki Kościelne (PL) -- U 1810b-1812a,1813b-1816a, indeksował Zbigniew Żukowski


06-10-2017

Konopnica (LD) -- UMZ 1808-15, indeksował Tomasz Skolimowski
Łopuszno (SK) -- Z 1746-1796, indeksowała Anna Bernat-Mscisz
Mikołajewice (LD) -- UZ 1814-16, indeksował Grzegorz Żychowski
Osjaków (LD) -- M 1817-18, indeksował Robert1202
Pinczów (SK) -- U 1893-95, indeksowali Olga Rosowiecka weryfikacja Grażyna Radzik
Pożdżenice (ewang.) (LD) -- U 1866-75, indeksował Henryk Koluszkowski
Starachowice - Wierzbnik (SK) -- U 1901-1910, indeksowała Bożena Krajewska
Warta (LD) -- Z 1810-11, indeksowała Maria Mazur
Wieluń (LD) -- UMZ 1808-25, indeksował Janusz Kucharczyk
Wieruszów (LD) -- U 1907-08, indeksował Janusz Kowalski
Wilno św. Stefan (LT) -- M 1780-96, 1819-20, indeksowała Bożena Misiak


05-10-2017

Baboszewo (MZ) -- UMZ 1896-99 (aktualizacja), 1902-05, indeksowała Krystyna Malik
Bodzentyn (SK) -- M 1835, indeksował Tomasz Fiedorek
Bukówno (MZ) -- U 1810-67, indeksowała Aleksandra Piętak
Czermno (SK) -- U 1820-24 Z 1811-24, indeksowała Joanna Bugajska
Gródek Jagielloński (UK) -- M 1862-63, indeksował wołczuch
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1877-79, indeksował Grzegorz Żychowski
Katowice - Załęże USC (SL) -- M 1874-1909, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Konopnica (LD) -- Z 1872-86, indeksował Tomasz Skolimowski
Kraśnica (LD) -- Z 1797-1825, indeksowała Gośka
Lubochnia (LD) -- M 1798-1824, indeksowała Danuta Danecka
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1903, indeksował Jacek Kundzik
Mielec-Rzochów-Dobrynin (PK) -- Z 1794-1841, indeksował Krzysztof Naróg
Mierzyce (LD) -- UMZ 1840-44, indeksował Jacek Sławiński
Odelsk (BR) -- U 1765-75, indeksował Albin Kożuchowski
Policzna (MZ) -- U 1777-1821 M 1773-1820 Z 1772-1816, indeksował Bartłomiej Zieliński
Pożdżenice (LD) -- U 1801-50, indeksowała Danuta Danecka
Siemianowice Śląskie -Michałkowice USC (SL) -- M 1874-1896, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1886-87 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Zochniak
Wróblew (LD) -- UZ 1866-67, indeksowała Barbara Zawada
Zwoleń (MZ) -- U 1734-93, indeksował Bartłomiej Zieliński


04-10-2017

Grajewo (PL) -- M 1915-1929, 1930 aktualizacja, indeksowała Magdalena Wróbel
Miastkowo (PL) -- Z 1814b-1815a, indeksowała Livia Ditto
Michałów (SK) -- Z 1797-1807, indeksował Oskar Brożek
Raków (SK) -- UMZ 1821-22,24-25 , indeksował Jakub Rokita
Suwałki (PL) -- M 1798, indeksował Michał Sienkiewicz
Wizna (PL) -- M 1924-29, indeksował Piotr Laskowski


03-10-2017

Bodzentyn (SK) -- M 1834, indeksował Tomasz Fiedorek
Czermno (SK) -- U 1819 M 1812-24, indeksowała Joanna Bugajska
Michałów (SK) -- M 1797-1810, indeksował Oskar Brożek
Praszka (OP) -- UMZ 1694, indeksował Ryszard Garncarek
Proszowice (MP) -- Z 1896-99, indeksował Jerzy Koprowski
Płonka Kościelna (PL) -- M 1810-76, Z 1861-73, indeksowali Andrzej Brzozowski, Jan Purski, Wojciech Stypułkowski


02-10-2017

Dalików (LD) -- U 1822-25,27-29, indeksował Tomasz Frynia
Działoszyn (LD) -- UMZ 1857, indeksował Daniel Leszczyk
Konopnica (LD) -- Z 1866-71, indeksował Tomasz Skolimowski
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1855 , indeksował Jakub Kisiel
Krzcięcice (SK) -- M 1669-1779, indeksowała Renata Majewska
Marzenin (LD) -- M 1618-19, 22-50, indeksował Michał Zieliński
Mikołajewice (LD) -- U 1894-1900, indeksował Grzegorz Żychowski
Skierniewice (LD) -- Z 1900-06, indeksowała Urszula Świerczyńska
Wieluń (LD) -- UMZ 1888, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wolbórz (LD) -- U 1850-51, Z 1864-65, indeksowała Bożena Kaźmierczak


01-10-2017

Brańsk (PL) -- Z 1887-92, indeksowała Danuta Wyszkowska
Czermno (SK) -- U 1810-1817, indeksowała Joanna Bugajska
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1853-54 Z 1863, indeksował Jakub Kisiel
Lachowo (PL) -- M 1918-24, indeksował Waldemar Kokorzycki
Miastkowo (PL) -- U 1767, indeksowała Livia Ditto
Piotrowice gm.Wodzisław (SK) -- Z 1668-1699, indeksowała Renata Majewska
Sancygniów (SK) -- U 1682-1810, indeksowała Renata Majewska


30-09-2017

Łunna (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Wielgie (KP) -- SkUMZ 1911-15, indeksował Jan Berens


29-09-2017

Gliwice św.Apostołów Piotra i Pawła (SL) -- Z 1906-25, indeksowała Barbara Wiechuła
Głogów-Glogau (garn.) (DS) -- M 1851-94, indeksował Michael Shaetzlein
Jeziory (gr-kat) (BR) -- U 1829, indeksował Walenty Adamiec
Kalisz (ewang.) (WP) -- Z 1893-1900, indeksował Rafał Albiński
Kozłów (UK) -- M 1881-90, indeksowała Teresa Milka
Lebiedziewo (BR) -- M 1863-64, 68, 72-73, indeksował Artur Wilkicki
Lipa (SK) -- UMZ 1810-15(aktualizacja), indeksowała Krystyna Stanisławska
Łowicz św. Duch (LD) -- Z 1841-44, indeksował zbyszek.p70
Oborek (BR) -- M 1865-71, 75, indeksował Artur Wilkicki
Wołożyn (BR) -- M 1802-18, 51, 55-56, 65-66 Z 1838-39, 51, 55-56, 62-66, indeksował Artur Wilkicki
Wołpa (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko


28-09-2017

Bogdanów (LD) -- UMZ 1861-64, indeksował Mateusz Gieras
Chojnata (LD) -- UMZ 1869, indeksował Krzysztof Szczepański
Chruślin (LD) -- M 1830-40, indeksował Dariusz Śludkowski
Czeladź (SL) -- Z 1882-1885, indeksowała Anna Chmielowska
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1821, indeksował Tomasz Frynia
Jeżów (LD) -- UMZ 1874, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Łopuszno (SK) -- M 1746-1796, indeksowała Anna Bernat-Mscisz
Osjaków (LD) -- UMZ 1855, indeksowała Mariola Hadryś
Suserz (MZ) -- Z 1863-70, indeksowała Barbara Raniewicz
Złaków Kościelny (LD) -- U 1680-1710, M 1685-1701 (aktual.) + Z w księdze chrztów, indeksował Adam Głowacki
Żarnów (LD) -- U 1894-96, indeksowała Krystyna Stanisławska


27-09-2017

Bolesław Macierzyństwa NMP (MP) -- Z 1798-1809, indeksował Michał Sienkiewicz


26-09-2017

Bełdów (LD) -- UZ 1871-80, indeksował Michał Stasiak
Borszewice (LD) -- M 1806-12,21-25, indeksowała Danuta Danecka
Konopnica (LD) -- U 1853-63, Z 1859-65, indeksował Tomasz Skolimowski
Kraków- Pleszów (MP) -- U 1797-1838, indeksowała Dagmara Kulig
Lisów (SK) -- UMZ 1899 -1902(aktualizacja), indeksował Edward Jabłoński
Mikołajewice (LD) -- U 1816, UMZ 1817-19, indeksował Grzegorz Żychowski
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- M 1923-26, indeksował bogdan030
Tur (LD) -- M 1789-1840, indeksowała Danuta Danecka
Warta (LD) -- M 1808-11, indeksowała Maria Mazur
Wieluń (LD) -- UMZ 1887, indeksowała Danuta Mieżyńska


25-09-2017

Kłobuck (SL) -- U1599 -1692 M 1581-82, indeksowała Incognito
Miastkowo (PL) -- U 1768, 1818b-19a, indeksowała Livia Ditto
Narew (PL) -- M 1827-30, indeksował Walenty Adamiec
Praszka (OP) -- UMZ 1870, indeksował Ryszard Garncarek
Płonka Kościelna (PL) -- U 1825, indeksował Bartek Zdrodowski


24-09-2017

Borzęcin (MZ) -- UMZ 1909-11, indeksował Jan Olesiński
Bądkowo (pow. płocki) (MZ) -- M 1916, indeksował Krzysztof Kośnik
Jedlnia (MZ) -- U 1768-75, indeksował Arkadiusz Glimasiński
Kruszyn (KP) -- M 1864-67, indeksował Filip Skurzewski
Krzywosądz (KP) -- M 1772-89, indeksował Jason
Rokicie (MZ) -- UMZ 1916, indeksował Krzysztof Kośnik
Siecień (MZ) -- UM 1916, indeksował Krzysztof Kośnik
Sikórz (MZ) -- UMZ 1916, indeksował Krzysztof Kośnik
Sobowo (MZ) -- UM 1916, indeksował Krzysztof Kośnik
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- U 1900, indeksował Marek Kamiński
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1871-72, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa-Zerzeń WNMP (WA) -- UM 1819-21 (aktualizacja), indeksował Piotr (kulig32)
Wieniec (KP) -- Z 1724-38, indeksował Jason


23-09-2017

Bronisław (KP) -- Z 1891-1900, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Dobrzyń nad Wisłą (KP) -- SkUMZ 1913-15, indeksował Jan Berens
Łopuszno (SK) -- U 1745-95, indeksowała Anna Bernat-Mścisz
Mieronice (SK) -- U 1803-10,13, indeksowała Renata Majewska
Mohylew WNMP (BR) -- Z 1894-1911, indeksował Rafał Albiński
Mokobody (MZ) -- U 1781-90, indeksowała Anna Poprawa
Pinczów (SK) -- U 1682-89, indeksował Jerzy Koprowski
Sikórz (MZ) -- M 1915, indeksował Krzysztof Kośnik
Sobowo (MZ) -- Z 1910-16, indeksował Krzysztof Kośnik
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1827, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Żarki (SL) -- M 1717-70, indeksował Bartłomiej Zieliński
Żmigród-Schmiegrode USC (DS) -- M 1889, 91, 94-1912, indeksował Michael Schaetzlein


22-09-2017

Bonisław (MZ) -- M 1916, indeksował Piotr Romanowski
Gozdowo (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski
Kuczyn (PL) -- M 1910b-29, indeksował Zbigniew Żukowski
Plecka Dąbrowa (LD) -- UMZ 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Seroczyn (MZ) -- UMZ 1867-95, indeksował Arkadiusz Bereza


21-09-2017

Dąbrowa (MZ) -- Z 1906-09, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gostynin (MZ) -- Z 1765-70, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Gołymin (MZ) -- MZ 1921-36, indeksowała Barbara Staniak
Łódź św. Anna (LD) -- Z 1913, indeksował Sławomir Binczak
Mokobody (MZ) -- M 1851-55, indeksowała Anna Poprawa
Piaseczno (MZ) -- Z 1902-04, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1882, indeksowała A.Ch.
Wojska -Woiska USC (SL) -- M 1874-1908, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zadzim (LD) -- M 1755-74, indeksował Tomasz Frynia
Zatory (MZ) -- M 1844-57, indeksowała Bożena Prymus


20-09-2017

Proszowice (MP) -- U 1803-10 (aktualizacja), indeksowali Jerzy Koprowski weryfikacja Renata Majewska
Wielgie (KP) -- SkUZ 1860-67, indeksował Jan Berens
Wróblik Królewski (gr-kat) (PK) -- U 1784-1843 M 1830-35, indeksował Grzegorz Zuzak
Włocławek (KP) -- M 1853-55, indeksował Michał Golubiński


19-09-2017

Bargłów Kościelny (PL) -- Z 1913-20, indeksowała Magdalena Wróbel
Grodno św. Franciszka Ksawerego (BR) -- U 1828-29, indeksowała Małgorzata Wróblewska
Góra św. Małgorzaty (LD) -- Z 1821, indeksował Tomasz Frynia
Marzenin (LD) -- M 1917, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Miechów (MP) -- M 1796-1818 , indeksowali Urszula Pogoń , weryfikacja Anna Bernat-Mścisz
Pawłów (SK) -- U 1825-1845, indeksował Andrzej Gawlik
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1868-70, indeksowała Aneta Kaczmarek
Żarnów (LD) -- U 1891-93, indeksowała Krystyna Stanisławska


18-09-2017

Bedlno (LD) -- UMZ 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Dziepółć (ewang.) (LD) -- Z 1936, indeksował bogdan030
Dziepółć-Radomsko (ewang.) (LD) -- Z 1936, indeksował bogdan030
Mieronice (SK) -- UMZ 1826-1867 (aktualizacja), indeksowali Marcin Krupa weryfikowała Renata Majewska
Mstyczów (SK) -- U 1781, indeksował Oskar Brożek
Sancygniów (SK) -- M 1693-1810 (aktualizacja), indeksowała Renata Majewska
Starachowice - Wierzbnik (SK) -- U 1891-1900, indeksowała Bożena Krajewska
Sławno (WP) -- U 1789-1808,15, Z 1791-1809,11-15, indeksowała Danuta Danecka


17-09-2017

Borowno (SL) -- U 1762-1775, indeksowała Aneta Kaczmarek


16-09-2017

Korycin (PL) -- UMZ 1849-64, indeksował Radosław Karabowicz
Kostkowo USC (WM) -- UZ 1874-1907 M 1874-1911, indeksował Andrzej Welsberg
Koło (ewang.) (WP) -- U 1865-77, indeksował Daniel Pratt
Miastkowo (PL) -- U 1765-66, indeksowała Livia Ditto
Piaseczno (MZ) -- U 1860-69, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pniewnik (MZ) -- M 1883-89, indeksowała Barbara Sikorska
Potworów (MZ) -- UMZ 1811-25, indeksował Krzysztof Jach
Stare Troki (LT) -- U 1790-97, indeksowała Bożena Misiak
Sąspów (MP) -- UZ 1851-57 M 1852 , indeksował Jerzy Żurada
Węgrzynowo (MZ) -- UM 1802-07, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Zuzela (MZ) -- UMZ 1874, indeksował Mariusz Rostkowski


15-09-2017

Bolesław Macierzyństwa NMP (MP) -- M 1798- 1809 , indeksował Michał Sienkiewicz
Chełmica (KP) -- SkUMZ 1915-16, indeksował Jan Berens
Chorzele (MZ) -- Z 1749-1808, indeksowała Mariola Postępska
Dubno (UK) -- U 1845, 50, 60, indeksowała Danuta Wojtowicz
Igołomia (MP) -- UMZ 1810-18 (aktual.), indeksował Jerzy Koprowski
Kruszyn (KP) -- M 1827-30, indeksował Filip Skurzewski
Krzcięcice (SK) -- Z 1901-10 , indeksowała Maria Brylska
Łask (LD) -- UMZ 1829, indeksowała Magdalena Berdzik
Łańcuchów (LB) -- U 1840-44, indeksował Piotr Mazurkiewicz
Łekno (WP) -- M 1753-66, indeksowała Jason
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1902, indeksował Jacek Kundzik
Mikołajewice (LD) -- UMZ 1821-25, indeksował Grzegorz Żychowski
Rajgród (PL) -- U 1850-58a, 1894-1910, indeksował Mirosław Bronakowski
Siennica (MZ) -- U 1843-57 (aktualizacja), indeksowała Marta Walczak
Śmiłowice (KP) -- SkM 1915-16, indeksował Jan Berens
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1826, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Wieniec (KP) -- M 1723-25, 28-30, 38-61, indeksował Jason
Zatory (MZ) -- UZ 1808-23 M 1809-23, 58-68, indeksowała Bożena Prymus
Zbrachlin (KP) -- SkM 1911-14, indeksował Jan Berens


14-09-2017

Grzebsk (MZ) -- UMZ 1846-68, indeksowała Izabela Czaplicka
Lisów (SK) -- UMZ 1895-98 (aktual.), indeksował Edward Jabłoński
Łopacin (MZ) -- MZ 1916, indeksowała Bożena Prymus
Młodzieszyn (MZ) -- M 1919-28, indeksowała Dorota Nowakowska
Pniewo (MZ) -- M 1756-81, indeksował Jacek Paź


13-09-2017

Biała (pow. płocki) (MZ) -- U 1866-70, indeksował Michał Gorczyca weryfikował Piotr Romanowski
Bądkowo (pow. płocki) (MZ) -- U 1863-75, indeksował Krzysztof Kośnik
Dmenin (LD) -- M 1831-45,47-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Dąbrowa (MZ) -- U 1846-50, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gostynin (MZ) -- U 1844-45 Z 1843-45 (aktualizacja), M 1866-80, indeksowała Bożena Prymus weryfikował (UZ) Piotr Romanowski
Gąbin (MZ) -- U 1877-78 Z 1878, indeksowała Elżbieta B. weryfikował Piotr Romanowski
Gąbin (MZ) -- U 1846, indeksował Marcin Socha weryfikował Piotr Romanowski
Łosice (prawosł.) (MZ) -- UMZ 1891, indeksował Krzysztof Stefaniuk
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1897, indeksował Janusz Kucharczyk
Modlna (LD) -- M 1899-1907, indeksował Włodzmierz Dąbrowski
Mokobody (MZ) -- U 1769-80, indeksowała Anna Poprawa
Pinczów (SK) -- U 1891-2, indeksowała Grażyna Radzik
Sąspów (MP) -- UMZ 1858-70, indeksował Jerzy Żurada
Wawiórka (BR) -- U 1857-61, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wieruszów (LD) -- UMZ 1873-83, U 1899-1906,09, MZ 1899-1909, indeksował Janusz Kowalczyk
Wilno św. Stefan (LT) -- U 1800-01, 19-20, indeksowała Bożena Misiak


12-09-2017

Bobrowniki (KP) -- SkUMZ 1915, indeksował Jan Berens
Kłodnica (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Mokobody (MZ) -- M 1841-50, indeksowała Anna Poprawa
Warszawa (gr-ros) (WA) -- UMZ 1847-51, indeksował Artur Godlewski
Zuzela (MZ) -- UMZ 1877, indeksował Mariusz Rostkowski


11-09-2017

Bolesław Macierzyństwa NMP (MP) -- U 1806-09, indeksował Michał Sienkiewicz
Drużkopol (UK) -- U 1838, 41, 47, 50, 53 Z 1827, 37, 40, 55, indeksowała Danuta Wojtowicz
Działoszyn (LD) -- UMZ 1858, indeksował Daniel Leszczyk
Gieczno (LD) -- UMZ 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Gąbin (MZ) -- M 1880, indeksowała Katarzyna Kozłowska
Klwów (MZ) -- UMZ 1881-85, indeksował Krzysztof Jach
Niwiski (MZ) -- UMZ 1889, indeksowała Grażyna Przybysz
Policzna (MZ) -- UMZ 1844, indeksował Artur Godlewski
Starachowice - Wierzbnik (SK) -- U 1880-90 , indeksowała Bożena Krajewska
Sędziejowice (LD) -- Z 1728-34, 37-65, indeksował Michał Zieliński
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1891, indeksowała Katarzyna Pasik
Żarnów (LD) -- U 1888-90, indeksowała Krystyna Stanisławska


10-09-2017

Brańszczyk (MZ) -- U 1680-1720 M 1664-1724 (z lukami), indeksował Witold Czyż
Iłża (MZ) -- U 1875, indeksowała Aneta Kaczmarek
Lipniki (MZ) -- U 1817-21, indeksował Dorian Olszewski
Radzionków św.Wojciecha (SL) -- M 1811-63, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1884-85 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Zochniak
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- M 1826-54, indeksowała Małgorzata Kozłów


08-09-2017

Borkowice (MZ) -- M 1843-50, indeksowała Hanna Kołodziejska
Bąkowa Góra (LD) -- UMZ 1856-60, indeksowała Aneta Bąk
Chorzęcin (LD) -- U 1810-12, Z 1808-12, indeksowała Katarzyna Rutkowska
Ciechanowiec (PL) -- U 1770-80, indeksował Jan Mamaj
Deraźne (UK) -- U 1825-26, 42, 44-45, indeksowała Danuta Wojtowicz i Bogna Stawska-Kaszczyniec
Gumino (MZ) -- UZ 1793-1819, indeksował Radosław Frączak
Kamion (MZ) -- M 1900-14, 16-28, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikował Marcin Socha
Kuczyn (PL) -- Z 1920-30, indeksował Zbigniew Żukowski
Łódź św. Anna (LD) -- Z 1912, indeksował Sławomir Binczak
Miastkowo (PL) -- U 1764, indeksowała Livia Ditto
Mikołajewice (LD) -- U 1837-39, indeksował Grzegorz Żychowski
Mniszek (MZ) -- M 1829-53, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Płonka Kościelna (PL) -- M 1894-1907, indeksował Bartłomiej Zdrodowski
Skaryszew (MZ) -- UMZ 1812, indeksował Andrzej Badowski
Sterdyń (MZ) -- SkM 1830, 32, 37, 40, 44, indeksowała Grażyna Przybysz
Sulerzyż (MZ) -- M 1889, indeksował arnel
Szpetal Górny (KP) -- SkUMZ 1916, indeksował Jan Berens
Śmiłowice (KP) -- SkUZ 1915-16, indeksował Filip Skurzewski
Winnica (MZ) -- U 1771-90, indeksowali Witold Czyż, Beata Kroszka
Żbików (MZ) -- M 1920-25, indeksowała Małgorzata Szadkowska


07-09-2017

Bolesław Macierzyństwa NMP (MP) -- U 1801-05, indeksował Michał Sienkiewicz
Borkowice (MZ) -- U 1834-36, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Cerekiew (MZ) -- Z 1900, indeksował Mikołaj Wilk
Czermno (MZ) -- UMZ 1826-36, 39, indeksowała kulsob
Dąbrowa (MZ) -- UZ 1910-12, indeksował Jan Wojtkiewicz
Krasnosielc-Sielce (MZ) -- Z 1808-17, indeksowała Maryla Celmer
Mniszek (MZ) -- Z 1860-63, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Siennica (MZ) -- Z 1810-19, 21-25 (aktualizacja), indeksowała Marta Walczak
Smogorzewo (MZ) -- Z 1874-93, indeksował Artur Lewandowski
Sokołów Podlaski (MZ) -- U 1907-11, indeksował Paweł Kwiatkowski
Warszawa (ewang-augsb) (WA) -- Z 1835, indeksowała Marlena Bednarska
Żeliszew (MZ) -- UMZ 1884-86, indeksowała Hanna Kołodziejska


06-09-2017

Czarnorzeki (gr-kat) (PK) -- UMZ 1784-1871 (z lukami), indeksował Grzegorz Zuzak
Dzietrzniki (LD) -- Z 1760-1808 (aktual.), indeksowała Hanna Ortega
Koźle (LD) -- U 1884-86, indeksował Paweł Olczyk
Mokobody (MZ) -- M 1826-40 Z 1846-50, indeksowała Anna Poprawa
Płock-Imielnica (MZ) -- UZ 1880-88, indeksował Artur Nowakowski
Skierniewice (LD) -- Z 1821, indeksował Kamil Małecki
Suserz (MZ) -- Z 1853-62, indeksowała Barbara Raniewicz
Wieluń (LD) -- UMZ 1886, indeksowała Danuta Mieżyńska


05-09-2017

Bogdanów (LD) -- UMZ 1859-60, indeksował Mateusz Gieras
Boglewice (MZ) -- UMZ 1895-1900, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Bolesław Macierzyństwa NMP (MP) -- U 1798 -1800, indeksował Michał Sienkiewicz
Dederkały (UK) -- Z 1835-91 (z lukami), 1934, 36, 38, indeksowała Danuta Wojtowicz
Godynice (LD) -- UZ 1830-34, indeksował Filip Skurzewski
Jelonki (MZ) -- UMZ 1911-13, indeksował Włodzimierz Macewicz
Kazanów (MZ) -- U 1876-85, indeksował Jerzy Borycki
Korytnica (pow. węgrowski) (MZ) -- Z 1915-18, indeksowała Robert Górski
Lisów (SK) -- UMZ 1891-94, indeksował Edward Jabłoński
Łańcuchów (LB) -- U 1845-53, indeksował Piotr Mazurkiewicz
Młodzawy (SK) -- M 1670-77, indeksował Grzegorz Zielonka
Piaseczno (MZ) -- U 1870-86 Z 1905-07, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pińczów (SK) -- U 1676-81, indeksował Jerzy Koprowski
Pińczów (SK) -- U 1643-64, indeksował Grzegorz Zielonka
Pniewo (MZ) -- U 1755-69, indeksował Witold Czyż
Stare Troki (LT) -- U 1780-89, indeksowała Bożena Misiak
Wilno Wszystkich Świętych (LT) -- Z 1838-48, indeksowała Bożena Misiak
Winnica (MZ) -- Z 1903-05, indeksował Michał Gołowicz
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1893-1911, indeksował Krzysztof Jach


04-09-2017

Czeladź (SL) -- Z 1855-1863, indeksowała Anna Chmielowska
Konopnica (LD) -- U 1848-52, Z 1853-58, indeksował Tomasz Skolimowski
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1896, indeksował Janusz Kucharczyk
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1901, indeksował Jacek Kundzik
Miechów (MP) -- Z 1766-1793, indeksowała Anna Bernat-Mścisz
Mieronice (SK) -- U 1793-1810, indeksowała Renata Majewska
Mierzyce (LD) -- UMZ 1845-59, indeksował Jacek Sławiński
Pątnów (LD) -- UMZ 1827-30, indeksował Michał Skrzypecki
Skoszewy (LD) -- M 1808-24, indeksował Maciej Majewski
Starachowice-Wierzbnik (SK) -- M 1914-15, indeksowała Bożena Krajewska
Sławno (WP) -- U 1773-88, indeksowała Danuta Danecka
Wilno św. Stefan (LT) -- U 1804-09, indeksowała Bożena Misiak
Wolbórz (LD) -- M 1860-61, UZ 1862-63, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Wąsosz Górny (SL) -- M 1868, indeksowała Anna Chmielowska
Złaków Kościelny (LD) -- U 1719-40, indeksował Adam Głowacki


03-09-2017

Chołchło (BR) -- MZ 1849-65, indeksował Artur Wilkicki
Derewna (BR) -- M 1851-60, indeksował Michał Zieliński
Lebiedziewo (BR) -- MZ 1849-62, 74, indeksował Artur Wilkicki
Mielec-Rzochów-Dobrynin (PK) -- M 1795-97, 1800-13, 15-41, indeksował Krzysztof Naróg
Repla (BR) -- U 1821-29, indeksowała Alicja Rybałko
Sułoszowa (MP) -- UZ 1858-1870 (aktual.), indeksował Jerzy Żurada
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1843, indeksowała Katarzyna Marchlińska


02-09-2017

Gliwice św.Apostołów Piotra i Pawła (SL) -- M 1928-37, indeksowała Barbara Wiechuła
Miechów (MP) -- U 1807-38 ,40-45.48 (aktual.), indeksowała Urszula Pogoń , weryfikacja Anna Bernat-Mścisz


01-09-2017

Baboszewo (MZ) -- UMZ 1887-95, indeksowała Krystyna Malik
Łubie Narodzenia NMP (SL) -- M 1722-1841, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ostrowąs (KP) -- SkUMZ 1850, indeksował Jan Berens
Wielkie Eysymonty (BR) -- U 1797, 98-1801, 11-18, indeksowała Alicja Rybałko
Wieniec (KP) -- SkU 1816-21, indeksował Jason
Zbrosławice -Broslawitz USC (SL) -- M 1874-1905, indeksowali GTG_Silius_Radicum


31-08-2017

Bogdanów (LD) -- UMZ 1855-57, indeksował Mateusz Gieras
Boguszyce (LD) -- U 1869, indeksowała Małgorzata Siennicka
Igołomia (MP) -- UMZ 1810-14, indeksował Jerzy Koprowski
Nowe Miasto (gr-kat) (UK) -- UMZ 1784-90, 1831-36, 58-69, indeksował Janusz Kucharczyk
Pińczów (SK) -- M 1658-75, indeksowała Grażyna Radzik
Proszowice (MP) -- Z 1887-1895 , indeksował Jerzy Koprowski
Studzieniczna (PL) -- U 1839-45 (akt.), 1873-79, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Uników (LD) -- UZ 1903-13, Incognito
Zagłoba (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Złaków Kościelny (LD) -- U 1618-50, M 1618-84 (aktual.), indeksował Adam Głowacki


30-08-2017

Bałchatów (ewang.) (LD) -- M 1894-1903, indeksował bogdan030
Bieliny Kapitulne (SK) -- UMZ 1846-48, indeksowała broż_ka
Chruślin (LD) -- Z 1830-33, indeksował zbyszek.p70
Kuczyn (PL) -- Z 1909b-1919, indeksował Zbigniew Żukowski
Kunice (LD) -- Z 1941-45, indeksowała Gośka
Łęgonice pow. grójecki (MZ) -- U 1885-89, indeksował Jakub Wiśnik
Starachowice-Wierzbnik (SK) -- Z 1901-15, indeksowała Bożena Krajewska
Warszawa (ewang-augsb) (WA) -- U 1835, indeksowała Marlena Bednarska
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1882-83 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1844, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Żarnów (LD) -- U 1885-87, indeksowała Krystyna Stanisławska
Żdżary pow. grójecki (MZ) -- M 1826-50, indeksował Jakub Wiśnik


28-08-2017

Bełchatów-Grocholice (LD) -- UMZ 1901-03, indeksowała magnowa
Boguszyce (LD) -- UMZ 1870-72, indeksowała Małgorzata Siennicka
Bąkowa Góra (LD) -- UMZ 1850-55, indeksowała Aneta Bąk
Czarnożyły (LD) -- Z 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Czarnożyły (LD) -- U 1807-12,16, indeksowała Małgorzata Białas
Domaniewice (LD) -- SkZ 1916, indeksował Kamil Małecki
Kunice (LD) -- Z 1931-40, indeksowała Gośka
Osjaków (LD) -- M 1808-11, indeksował Robert1202
Siedlec (LD) -- UMZ 1916, indeksował Jarosław Szymczak
Tarłów (SK) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


26-08-2017

Gliwice św.Apostołów Piotra i Pawła (SL) -- M 1915-27, indeksowała Barbara Wiechuła
Warszawa św. Barbara (WA) -- U 1891, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1845, indeksowała Katarzyna Marchlińska


25-08-2017

Chruślin (LD) -- Z 1822-29, indeksował Dariusz Śludkowski
Dalików (LD) -- U 1820-21, indeksował Tomasz Frynia
Grabowo (PL) -- U 1693-1706a, indeksował Igor Daniszewski
Konopnica (LD) -- U 1843-47, Z 1836-52, indeksował Tomasz Skolimowski
Lisów (SK) -- UMZ 1887-90, indeksował Edward Jabłoński
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1900, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Tuczępy (SK) -- SkZ 1848-74, indeksował Artur Koźmiński


23-08-2017

Bystrzyca (BR) -- U 1854-60, indeksował Artur Wilkicki
Czarnożyły (LD) -- M 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Czeladź (SL) -- M 1884-88,95-98 (aktual.) 1899-1912 , indeksowała Anna Chmielowska
Dabrowa nad Czarną (LD) -- M 1811-13, indeksował Tomasz Chamerski
Domaniewice (LD) -- SkZ 1915, indeksował Kamil Małecki
Działoszyn (LD) -- UMZ 1859, indeksował Daniel Leszczyk
Łódź św. Anna (LD) -- Z 1910-11, indeksował Sławomir Binczak
Oborek (BR) -- M 1837-39, 43-64, 72-74, 95, indeksował Artur Wilkicki
Olkowicze (BR) -- Z 1864-71, indeksował Artur Wilkicki
Osjaków (LD) -- M 1819, indeksował Robert1202
Piotrków Tryb. (LD) -- U 1806-16, indeksowała Danuta Danecka
Pątnów (LD) -- UMZ 1826, indeksował Michał Skrzypecki
Świedziebnia (KP) -- Z 1821-22, 31, indeksował Waldemar Chorążewicz
Tuczępy (SK) -- SkU 1836-59 (aktual.), indeksował Artur Koźmiński


22-08-2017

Targoszyce św.Mikołaja (SL) -- M 1900- 09, indeksowali GTG_Silius_Radicum


21-08-2017

Bełchatów (ewang.) (LD) -- M 1891-93,1932-36, U 1915-16, indeksował bogdan030
Bogdanów (LD) -- UMZ 1854, indeksował Mateusz Gieras
Czarnożyły (LD) -- U 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Dzikowa-Ebersdorf USC (DS) -- M 1889-90, 1905, 08-14, indeksował Michael Schaetzlein
Godynice (LD) -- UZ 1835-38, indeksował Filip Skurzewski
Gorzkowice (LD) -- UMZ 1862-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Konopnica (LD) -- M 1866-91, indeksował Tomasz Skolimowski
Mikołajewice (LD) -- MZ 1850-59, indeksował Grzegorz Żychowski
Skierniewice (LD) -- Z 1837-44, indeksowała Urszula Świerczyńska
Starachowice-Wierzbnik (SK) -- Z 1881-1900, indeksowała Bożena Krajewska
Suchedniów (SK) -- UZ 1881-85, indeksowała Halina Kroner
Suserz (MZ) -- U 1826-64, indeksował Marek Delert
Tuszyn (LD) -- M 1913-15, indeksował Mateusz Gieras
Wieluń (LD) -- MZ 1885, indeksowała Danuta Mieżyńska


20-08-2017

Białaszewo (PL) -- U 1872, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Byczyna (KP) -- SkM 1896-1900, indeksował Jan Berens
Świdnica-Schweidnitz USC (DS) -- M 1910-11, indeksował Michael Schaetzlein
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1846, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- SkZ 1899-1900, 02-10, 12-38 , indeksowała Grażyna Przybysz
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- Z 1781-95, 1808-11, indeksował Piotr (kulig32)
Zabłoć (BR) -- U 1801-18, indeksował Sławomir Rudziecki


19-08-2017

Grzebsk (MZ) -- UMZ 1826-46, indeksowała Izabela Czaplicka


16-08-2017

Bogdanów (LD) -- UZ 1830-34, indeksował Mateusz Gieras
Czeladź (SL) -- Z 1864-7, indeksowała Anna Chmielowska
Dalików (LD) -- M 1821-25, indeksował Tomasz Frynia
Dłutów (LD) -- UMZ 1896-1900, indeksowała Ilona Gieras
Krzyworzeka (LD) -- Z 1890-1904, indeksował Waldemar Strojczyk
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1895, indeksował Janusz Kucharczyk
Łęczyca (LD) -- Z 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mikołów św.Jan (ewang) (SL) -- Z 1854-60, indeksowała Barbara Sznober
Suserz (MZ) -- Z 1844-52, indeksowała Barbara Raniewicz
Sułoszowa (MP) -- U 1839-55 (aktualizacja), indeksował Jerzy Żurada
Sułoszowa (MP) -- Z 1839-55 (aktualizacja), indeksował Jerzy Żurada
Sławno (LD) -- U 1781-91, indeksował Witold Czyż
Wieluń (LD) -- MZ 1883-84, indeksowała Danuta Mieżyńska
Żarnów (LD) -- U 1881-84, indeksowała Krystyna Stanisławska


15-08-2017

Mikołów św.Jan (ewang) (SL) -- Z 1861-70, indeksowała Barbara Sznober


14-08-2017

Dederkały (UK) -- M 1836-91 (z lukami), 1934, indeksowała Danuta Wojtowicz
Gliwice św.Apostołów Piotra i Pawła (SL) -- U 1906-10, indeksowała Barbara Wiechuła
Mir (BR) -- M 1780-96, indeksował Michał Zieliński
Słonim (BR) -- UMZ 1798-1819, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Świedziebnia (KP) -- Z 1806-07, indeksował Waldemar Chorążewicz
Warszawa (ewang-augsb) (WA) -- UZ 1834, indeksowała Marlena Bednarska


13-08-2017

Borkowice (MZ) -- M 1836-42, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Klembów (MZ) -- U 1882-89, indeksował Kamil Bednarczyk
Lisów (MZ) -- Z 1937-45, indeksował Mikołaj Wilk
Łopacin (MZ) -- U 1916, indeksowała Bożena Prymus
Mokobody (MZ) -- Z 1841-45, indeksowała Anna Poprawa
Smogorzewo (MZ) -- U 1901-12, indeksował Artur Lewandowski
Wyśmierzyce (MZ) -- U 1711-1812, M 1763-1825, indeksował Robert Mrozowski
Żeliszew (MZ) -- M 1841-65, indeksowała Hanna Kołodziejska


11-08-2017

Końskie (SK) -- UMZ 1915-16, indeksowała Bożena Balawender
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1899-1900, indeksował Jacek Kundzik
Piotrkowice gm. Wodzisław (SK) -- UMZ 1868-80, indeksowała Bożenna Błaut, weryf. krysmag
Sulejów (LD) -- UMZ 1870-71, indeksowała Katarzyna Loter
Sulejów-Podklasztorze (LD) -- UMZ 1810-11, indeksowała Katarzyna Loter
Złaków Kościelny (LD) -- U 1658-80 (uzup.), indeksował Adam Głowacki
Złaków Kościelny-Mastki (LD) -- U 1618-50, indeksował Adam Głowacki
Złaków Kościelny-Niespusza (LD) -- U 1632-50, indeksował Adam Głowacki
Złaków Kościelny-Retki (LD) -- U 1618-49, indeksował Adam Głowacki


10-08-2017

Bełżyce (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Boguszyce (LD) -- U 1866, Z 1858, indeksowała Małgorzata Siennicka
Boniewo (KP) -- U 1899, indeksował Filip Skurzewski
Bronisław (KP) -- UMZ 1809-19, indeksował Jason
Działoszyn (LD) -- UMZ 1890-91, indeksował Daniel Leszczyk
Juncewo (KP) -- M 1779-99, indeksował Jason
Konopnica (LD) -- U 1839-42, M 1850-65,92-1908, Z 1887-91, indeksował Tomasz Skolimowski
Kozielsko (WP) -- M 1781-99, indeksował Jason
Kuczyn (PL) -- U 1908b-1915, indeksował Zbigniew Żukowski
Mir (BR) -- UMZ 1798-1801, indeksował Michał Zieliński
Nieszawa (KP) -- SkUMZ 1877-79, indeksował Jan Berens
Piotrków Tryb. (LD) -- Z 1795-1811, indeksowała Danuta Danecka
Siemkowice (LD) -- U 1832-56, indeksowała Joanna Marchewka
Skierniewice (LD) -- Z 1894-99, indeksowała Urszula Świerczyńska
Studzieniczna (PL) -- Z 1868-77, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Szumowo (PL) -- U 1903, indeksował ARN Arnel
Sędziejowice (LD) -- U 1741-60, indeksował Michał Zieliński
Tuszyn (LD) -- UMZ 1863-67, indeksowała Urszula Świerczyńska
Wieniec (KP) -- SkU 1815, indeksował Jason
Zabłudów (PL) -- M 1843-53, indeksował Wojciech Herbreder


09-08-2017

Bystrzyca (BR) -- U 1851-53, indeksował Artur Wilkicki
Olkowicze (BR) -- Z 1849-63, indeksował Artur Wilkicki
Piława-Beilau USC (DS) -- M 1889-96, 1904-05, 08, indeksował Michael Schaetzlein
Stare Troki (LT) -- U 1758-79, indeksowała Bożena Misiak
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1883, indeksował Adam Rozenau


07-08-2017

Bełchatów (ewang.) (LD) -- Z 1928-36, indeksował bogdan030
Biała Rawska (LD) -- M 1833-35, indeksował Bogusław Nagórski
Czeladź (SL) -- M 1908-12 (aktualizacja ), indeksowała Anna Chmielowska
Konopnica (LD) -- U 1864-81, indeksował Tomasz Skolimowski
Lisów (SK) -- UMZ 1883-86, indeksował Edward Jabłoński
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- U 1914-16, MZ 1936, indeksował bogdan030
Radzionków św.Wojciecha (SL) -- M 1800-10, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ruda Śląska-Bykowina USC (SL) -- M 1902-06, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Tuszyn (LD) -- M 1808-17, indeksował Witold Czyż
Wieluń (LD) -- MZ 1882, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wolbórz (LD) -- M 1856-59, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Żarnów (LD) -- M 1883-90, indeksowała Krystyna Stanisławska


04-08-2017

Bargłów Kościelny (PL) -- Z 1808-14, 91-99 (aktualizacja), indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Borkowice (MZ) -- UZ 1832-33, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Bukówno (MZ) -- M 1868-1913, indeksowała Aleksandra Piętak
Cerekiew (MZ) -- Z 1901-02, indeksował Mikołaj Wilk
Chorzele (MZ) -- SkUMZ 1914-15, indeksował Robert Pawłowski
Mniszek (MZ) -- U 1860-63, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mokobody (MZ) -- Z 1836-40, indeksowała Anna Poprawa
NIwiski (MZ) -- UMZ 1877-78, indeksowała Grażyna Przybysz
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- Z 1914-15, indeksował Włodzimierz Macewicz
Piekary Śląskie Imienia NMP (SL) -- M 1872-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Płock-Imielnica (MZ) -- M 1880-80, indeksował Artur Nowakowski
Siennica (MZ) -- M 1810-25 (aktualizacja), indeksowała Marta Walczak
Szumowo (PL) -- U 1904, indeksował arnel
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- U 1896-1904, indeksował Marek Jabłonowski
Zuzela (MZ) -- UMZ 1875-76, indeksował Mariusz Rostkowski


03-08-2017

Chruślin (LD) -- Z 1834-39, indeksował zbyszek.p70
Dziepółć (ewang.) (LD) -- Z 1895-1905, indeksował bogdan030
Jeżów (LD) -- UMZ 1875-77, indeksował Radosław Konca
Kołacinek (LD) -- UMZ 1831-40, indeksował Wojciech Borkowski
Mikołajewice (LD) -- U 1836, MZ 1836-39, indeksował Grzegorz Żychowski
Pińczów (SK) -- U 1889-90, indeksowała Grażyna Radzik
Siemkowice (LD) -- U 1896-97, indeksowała Bogusława Marczak
Suserz (MZ) -- Z 1834-43, indeksowała Barbara Raniewicz
Warszawa św. Barbara (WA) -- U 1890, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1880-81 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1849, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Wieluń (LD) -- MZ 1881, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wodzisław (SK) -- UMZ 1915-16, indeksowała Renata Majewska


02-08-2017

Baboszewo (MZ) -- UMZ 1861-86 (aktualizacja), indeksowała Krystyna Malik
Dederkały (UK) -- U 1836-40, 43-48, 51-52, 54-63, 65-79, 81, 83-84, 88-89, 91, 1934, indeksowała Danuta Wojtowicz
Repla (BR) -- U 1819-20, indeksowała Alicja Rybałko
Szczuczyn (PL) -- 1741-45, indeksował Igor Daniszewski
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1827, indeksowała Ewa Czerkawska


01-08-2017

Andrzejewo (MZ) -- M 1834, indeksował ARN
Baturyn (BR) -- U 1796-1827 (z lukami), 66 Z 1812-15, 20-23, 25-27, 65-66, indeksował Artur Wilkicki
Gostynin (MZ) -- U 1777-99, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Izbica Kujawska (KP) -- UMZ 1906-10, indeksowała Anna Frąckowiak
Krasnosielc-Sielce (MZ) -- M 1781-94, indeksował Robert Pawłowski
Mielec-Rzochów-Dobrynin (PK) -- U 1794-1841, indeksował Krzysztof Naróg
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- U 1914-15, indeksował Włodzimierz Macewicz
Panigródz (WP) -- M 1798-99, indeksował Jason
Przasnysz (ewang.) (MZ) -- M 1836-39, indeksował Waldemar Chorążewicz
Raczki (PL) -- M 1929, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Rzeczyca (KP) -- M 1835-61, indeksował Jason
Warszawa (gr-ros) (WA) -- UMZ 1852-64 (z lukami), indeksował Artur Godlewski
Żmijewo Kościelne (MZ) -- M 1917-20, indeksował Grzegorz Bączek


31-07-2017

Bodzentyn (SK) -- UM 1853-54, indeksował Sławomir Klimek
Błogie Szlacheckie (LD) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Dalików (LD) -- U 1818-19, M 1819-20, indeksował Tomasz Frynia
Gorzkowice (LD) -- UMZ 1856-61, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Łęczyca (LD) -- UM 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Minoga (MP) -- Z 1860 ,UMZ 1865-70 , indeksował Grzegorz Madej
Modlna (LD) -- U 1910-12, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Oborek (BR) -- U 1802-03, 40 M 1840-42 Z 1840-41, indeksował Artur Wilkicki
Odrowąż (SK) -- U 1797-1811, indeksowała Iwona Grabska
Piotrków Kujawski (KP) -- UZ 1832-40, indeksował Sławomir Radzimski
Stanowiska (SK) -- U 1768-1810, indeksowała Krystyna Stanisławska
Sulisławice (SK) -- UMZ 1816-20, indeksował Mieczysław Stępień
Warszawa-Marymont MB Królowej Polski (WA) -- UMZ 1913, indeksowała Ewa Wojciechowska
Wieluń (LD) -- U 1616-55,57-68, indeksowała Danuta Danecka


30-07-2017

Grabowo (PL) -- U 1706-1720, indeksował Igor Daniszewski
Rajgród (PL) -- Z 1805-1825a, indeksował Ryszard Koronkiewicz, weryfikował Mirosław Bronakowski
Rajgród (PL) -- Z 1847-1852a, indeksował Bartosz Choroszewski, weryfikował Mirosław Bronakowski
Rajgród (PL) -- Z 1825b-1846, indeksował Mirosław Bronakowski, weryfikował Bartosz Choroszewski
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1847, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Zabrze Zaborze św.Franciszka (SL) -- M 1929-33, indeksowała Barbara Wiechuła


28-07-2017

Budsław (BR) -- M 1865-67, 69-71, indeksował Artur Wilkicki
Chołchło (BR) -- M 1865, indeksował Artur Wilkicki
Chożów Mołodecki (BR) -- M 1865-67, indeksował Artur Wilkicki
Czabiszki (LT) -- U 1843-57, Z 1863-70, indeksował Jarosław Czarkowski
Dobrzyń nad Wisłą (KP) -- UM 1840-54, 56-64, indeksował Michał Golubiński
Dołhinów (BR) -- M 1865-67, 69-71, indeksował Artur Wilkicki
Kozłów (UK) -- M 1868, 72-80, indeksowała Teresa Milka
Kościeniewicze (BR) -- M 1866-67, 69-71, indeksował Artur Wilkicki
Krzywicze (BR) -- M 1866-67, 69-71, indeksował Artur Wilkicki
Lebiedziewo (BR) -- M 1865-67, 69-71, indeksował Artur Wilkicki
Olkowicze (BR) -- U 1835-40, indeksował Artur Wilkicki
Radoszkowice (BR) -- M 1865-67, 69-71, indeksował Artur Wilkicki
Radziejów (KP) -- M 1762-99, indeksował Jason
Świedziebnia (KP) -- UMZ 1902, indeksowała Jadwiga Ubysz
Twardogóra-Festenberg (DS) -- M 1889-91, indeksował Michael Schaetzlein
Warszawa-Zerzeń WNMP (WA) -- UM 1816-18 (aktualizacja), indeksował Piotr (kulig32)
Wielkie Eysymonty (BR) -- U 1776-83, indeksowała Alicja Rybałko
Zakrzówek (LB) -- Z 1939-43, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Zbrachlin (KP) -- M 1889-1910, indeksował Jan Berens


27-07-2017

Bełchatów-Grocholice (LD) -- UMZ 1898-1900, indeksowała magnowa
Chruślin (LD) -- Z 1810-21, indeksował Dariusz Śludkowski
Dalików (LD) -- M 1828-29, indeksował Tomasz Frynia
Działoszyn (LD) -- UMZ 1889, indeksował Daniel Leszczyk
Dziepółć (ewang.) (LD) -- U 1887-1905, indeksował bogdan030
Kije (SK) -- U 1826-28, M 1832-44, indeksował Jacek Stradowski
Konopnica (LD) -- Z 1892-1908, indeksował Tomasz Skolimowski
Kunice (LD) -- Z 1900-25, indeksowała Gośka
Lipa (SK) -- M 1741-1810, indeksowała Krystyna Stanisławska
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1896, indeksował Janusz Kucharczyk
Mikołajewice (LD) -- UMZ 1840-49, indeksował Grzegorz Żychowski
Parzęczew (LD) -- M 1819, Z 1817-19, indeksował Tomasz Frynia
Suserz (MZ) -- Z 1830-33, indeksowała Barbara Raniewicz
Sułoszowa (MP) -- UZ 1810-38 (aktualizacja), indeksował Jerzy Żurada
Sędziejowice (SK) -- UMZ 1916, indeksował Artur Koźmiński
Wieluń (LD) -- MZ 1878-80, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wróblew (LD) -- UZ 1856-65, indeksowała Barbara Zawada
Wąchock (SK) -- Z 1921-25, indeksował Kamil Stąporek
Zduny (LD) -- U 1788-89,1801-08, M 1801-08, indeksował Adam Głowacki
Żarnów (LD) -- Z 1873, indeksowała Krystyna Stanisławska


26-07-2017

Bronisław (KP) -- Z 1755-1763, indeksował Jason
Cyców (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Dąbrowica (UK) -- UMZ 1827-48, 60, indeksował Radosław Skirzewski i Danuta Wojtowicz
Gródek Mołodecki (gr-kat) (BR) -- UMZ 1819-20, 32-33, indeksowała Aneta Koźlarek
Janowiec (LB) -- M 1911-35 Z 1912-47, indeksował Bartłomiej Zieliński
Parchanie (KP) -- M 1682-1734, indeksował Jason
Piotrawin (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Przedecz (WP) -- U 1846-48 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Suchowola (PL) -- M 1818b-21a, indeksowała Ewa Witkowska
Trzemeszno (WP) -- M 1795-99, indeksował Jason
Ulan (LB) -- U 1886-97, indeksował Stanisław Durka
Warszawa (gr-ros) (WA) -- UMZ 1838, indeksował Artur Godlewski


25-07-2017

Augustów (PL) -- U 1916, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Borek Stary (PK) -- U 1887-1908, indeksował Paweł Turek
Szczebra (PL) -- U 1886, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- M 1936, indeksowała A.Ch.
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1848, indeksowała Katarzyna Marchlińska


24-07-2017

Świerklaniec - Neudeck USC (SL) -- M 1874-1936, indeksowali GTG_Silius_Radicum


23-07-2017

Chorzele (MZ) -- M 1828, indeksował Artur Godlewski
Chorzele (MZ) -- MZ 1932-36, indeksował Robert Pawłowski
Ciechanów (MZ) -- Z 1930, indeksowała Olga Gąsiorowska
Dąbrowa (MZ) -- Z 1896-1900, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gostynin (MZ) -- M 1843-44 (aktualizacja), indeksowała Bożena Prymus, weryfikacja Piotr Romanowski
Grabowo (PL) -- U 1761-1781, indeksował Igor Daniszewski
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- M 1784-85, Z 1784, indeksował Tomasz Frynia
Grzebsk (MZ) -- U 1686-1807, MZ 1728-1807, indeksowała Izabela Czaplicka
Grzebsk (MZ) -- UMZ 1808-25, indeksowała Izabela Czaplicka
Krasnosielc-Sielce (MZ) -- Z 1754-96, indeksowała Maryla Celmer
Lekowo (MZ) -- M 1927-31, indeksowała Olga Gąsiorowska
Łopacin (MZ) -- M 1917-21. 23-36, Z 1917-36, indeksowała Bożena Prymus
Łukomie (MZ) -- U 1831-55, M 1851-55, indeksował Piotr Baciński, weryfikacja Piotr Romanowski
Miasteczko Śląskie - Wniebozięcie NMP (SL) -- M 1849-1874, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Mokobody (MZ) -- Z 1831-35, indeksowała Anna Poprawa
Ostrołęka (MZ) -- M 1915, indeksował Dorian Olszewski, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Płock-Imielnica (MZ) -- M 1907-10, indeksowała Grażyna Nowak
Radzikowo (MZ) -- SkUMZ 1722-1807, indeksował Radosław Frączak
Radzyminek (mariaw.) (MZ) -- MZ 1906-12, indeksowała Beata Załęska
Skaryszew (MZ) -- UMZ 1811, indeksował Andrzej Badowski
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- 1754-1808 T-Z, indeksował ARN
Zabrze Zaborze św.Franciszka (SL) -- M 1922-28 , indeksowała Barbara Wiechuła
Zalas (MZ) -- U 1910-13, indeksowała Łucja Samorajczyk, weryfikował Dorian Olszewski


22-07-2017

Miasteczko Śląskie - Żyglin Narodzenia NMP (SL) -- M 1683-1708,1710-1874, indeksowali GTG_Silius_Radicum


21-07-2017

Kalinówka Kościelna (PL) -- UMZ 1849-64, indeksował Wiesław Chodak
Pniowiec - Gross Pniowitz USC (SL) -- M 1874-1909, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ruda Śląska Godula św.Jana Chrzciciela (SL) -- Z 1866-74, indeksowała Barbara Wiechuła


20-07-2017

Bądkowo (MZ) -- U 1826-62, indeksował Krzysztof Kośnik
Obryte (MZ) -- Z 1788-1808, indeksował Rafał Albiński
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- U 1754-1808, M-S, indeksował ARN
Zaborów (MZ) -- Z 1869-1914, indeksował Jan Olesiński
Zuzela (MZ) -- UMZ 1891-92, indeksował Mariusz Rostkowski


18-07-2017

Bodzanów (MZ) -- U 1880-87, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska- Wierzbowska
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- M 1914-15, indeksował Włodzimierz Macewicz
Raczki (PL) -- M i Zapowiedzi 1841-45, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1878-79 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Zochniak
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1890, indeksowała Katarzyna Pasik


17-07-2017

Biała (MZ) -- Z 1880-87, indeksował Artur Nowakowski
Brwilno (MZ) -- MZ 1880-87 (aktualizacja), indeksował Artur Nowakowski
Czerwińsk (MZ) -- UMZ 1868-72, 74-1912, indeksował Dariusz Lichtblau
Goleszyn (MZ) -- U 1818-25, Z 1808-25, indeksował Radosław Frączak
Koziczynek (MZ) -- M 1853-54, 61, indeksował Michał Golubiński
Krysk (MZ) -- M 1826-33, indeksował Michał Golubiński
Łosice (MZ) -- U 1860, M 1855-60, indeksował Michał Golubiński
Mokobody (MZ) -- Z1826-30, indeksowała Anna Poprawa
Nowa Wieś (MZ) -- MZ 1921-36, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Siennica (MZ) -- U 1831-42, indeksowała Marta Walczak
Zabrze Zaborze św.Franciszka (SL) -- M 1915-21, indeksowała Barbara Wiechuła


15-07-2017

Bargłów Kościelny (PL) -- Z 1891-99, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Baturyn (BR) -- M 1812-16, 20-26, 65-66, indeksował Artur Wilkicki
Bogdanów (LD) -- UMZ 1814-20, indeksował Mateusz Gieras
Bystrzyca (BR) -- U 1845-50, indeksował Artur Wilkicki
Działoszyn (LD) -- UMZ 1888, indeksował Daniel Leszczyk
Ilia (BR) -- M 1865-66, indeksował Artur Wilkicki
Lubliniec- Lublinitz USC (SL) -- M 1901, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Olkowicze (BR) -- M 1865-67, 69-71, indeksował Artur Wilkicki
Repty Śląskie-Repten św.Mikołaja (SL) -- M 1766-68,77-1874, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Skierniewice (LD) -- Z 1875-81, indeksowała Urszula Świerczyńska
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1842, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1882, indeksował Adam Rozenau
Zbrachlin (KP) -- SkM 1851-87 (z lukami), indeksował Jan Berens


14-07-2017

Gołymin (MZ) -- U 1914-16, MZ 1914-20, indeksowała Barbara Stanek
Grabowo (PL) -- U 1740-1760, indeksował Igor Daniszewski
Mokobody (MZ) -- U 1874-80, indeksował Krzysztof Więch


13-07-2017

Biała pow. płocki (MZ) -- U 1880-87, indeksował Artur Nowakowski
Borkowice (MZ) -- UZ 1830-31, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Chorzele (MZ) -- MZ 1926-31, indeksował Robert Pawłowski
Glinojeck (MZ) -- U 1866-68, indeksowała Krystyna Malik
Kampinos (MZ) -- Z 1909-22, indeksował Tomek Bogiel, weryfikacja Marcin Socha i Maria Bagińska- Wierzbowska
Konopnica (LD) -- M 1832-49, indeksował Tomasz Skolimowski
Lubania (LD) -- UMZ 1838-45,48-52,54,58, indeksował Tomasz Szczepaniak
Magnuszew (MZ) -- Z 1881-85, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Mniszek (MZ) -- U 1864-65, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Radzyminek (mariaw.) (MZ) -- U 1906-12, indeksowała Beata Załęska
Unieck (MZ) -- U 1769-1808, indeksował Jan Wojtkiewicz
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- U 1754-1808, A-Ł, indeksował ARN
Wieluń (LD) -- MZ 1877, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wieluń (LD) -- U 1688-1743, indeksowała Danuta Danecka


11-07-2017

Konopnica (LD) -- U 1826-38,82-1913, M 1826-31,1909-13, Z 1826-31,1909-16, indeksował Tomasz Skolimowski
Sędziejowice (LD) -- U 1710-40, indeksował Michał Zieliński
Wieluń (LD) -- MZ 1876, indeksowała Danuta Mieżyńska
Zabrze Zaborze św.Franciszka (SL) -- M 1904-14, indeksowała Barbara Wiechuła
Zduńska Wola (LD) -- UMZ 1876,79-81 (weryf.), indeksowała Elżbieta Nejman
Żarnów (LD) -- M 1874-82, indeksowała Krystyna Stanisławska


10-07-2017

Baranów (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Działyń (KP) -- M 1889-1910, indeksował Michał Golubiński
Goniądz (PL) -- UMZ 1808-26, indeksował Wiesław Chodak
Niegowa (SL) -- U 1823-25,1867-70, indeksowała Anna Chmielowska
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1904-07, M 1904-11, Z 1904-11, indeksowała Bożena Misiak


09-07-2017

Warszawa św. Jan (WA) -- M 1875-77 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Zochniak


08-07-2017

Grabowo (PL) -- M 1841-45 (aktualizacja), indeksował Igor Daniszewski
Studzieniczna (PL) -- U 1846-51a (aktualizacja), M 1873-91, Z 1839-52 (aktualizacja), indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Studzieniczna (PL) -- U 1868-71, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Szczuczyn (PL) -- U 1727-1740, indeksował Igor Daniszewski


06-07-2017

Katowice Brynów USC (SL) -- M 1908-09, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łódź-Mileszki (LD) -- Z 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Sokolina (SK) -- U 1866, indeksowała Grażyna Nowak
Sokoły (PL) -- U 1751-64, indeksowała Marek Raciborski
Starachowice-Wierzbnik (SK) -- Z 1868-80, indeksowała Bożena Krajewska
Suserz (MZ) -- Z 1826-29, indeksowała Barbara Raniewicz
Świętochłowice Chropaczów (SL) -- M 1882-1908, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wizna (PL) -- U 1857b-61, indeksowała Katarzyna Karulska


05-07-2017

Chorzele (MZ) -- U 1695-1807 A-J, indeksowała Anna Sztymelska
Gromadzyn (MZ) -- UMZ 1808-13, indeksował Karol Szulc
Gródek (Stary Grudek) (MZ) -- U 1797-1858, indeksowała Joanna i Renata Maślanek
Mokobody (MZ) -- Z 1821-25, indeksowała Anna Poprawa
Nasielsk (MZ) -- UMZ 1883-84, indeksowała Joanna Suska
Obórki-Schoenfeld USC (OP) -- M 1875-77, indeksowali Projekt_OPI
Osiek Grodkowski-Osseg USC (OP) -- M 1878.79,1881,83, indeksowali Projekt_OPI
Stobrawa-Stoberau USC (OP) -- M 1874-1884, Z 1874,76-78, indeksowali Projekt_OPI
Stromiec (MZ) -- U 1871-77, indeksował Marcin Szulik
Szklary-Glaesendorf USC (OP) -- U 1876-1884 ,M 1874-79,82-83, Z 1874-1884, indeksowali Projekt_OPI
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1826, indeksowała Ewa Czerkawska
Zabrze-Zaborze św.Franciszka (SL) -- M 1888-1903, indeksowała Barbara Wiechuła
Żarki (SL) -- U 1803-30, indeksował Bartłomiej Zieliński


04-07-2017

Chróścina -Falkenau USC (OP) -- U 1876-1882,84,M 1875-79,81-84 Z 1874-1884, indeksowali Projekt_OPI
Działoszyn (LD) -- UMZ 1887, indeksował Daniel Leszczyk
Kazimierz (LD) -- U 1785-1800, indeksowała Danuta Danecka
Kazimierza Wielka (SK) -- UMZ 1827, indeksowała Ewa Bodzek
Sławno (WP) -- M 1791-1815, indeksowała Danuta Danecka
Warszawa-Zerzeń WNMP (WA) -- UM 1812-15 (aktualizacja), indeksował Piotr (kulig32)
Widze (BR) -- M 1802-18, indeksowała Alina Zydaniec
Wieluń (LD) -- MZ 1875, indeksowała Danuta Mieżyńska
Zbrachlin (KP) -- SkM 1836-49, indeksował Jan Berens
Żarnów (LD) -- U 1877-80, indeksowała Krystyna Stanisławska


03-07-2017

Bystrzyca (BR) -- U 1828-44, indeksował Artur Wilkicki
Chlewo (pow. sieradzki) (LD) -- M 1710-44, indeksował Michał Zieliński
Domaniewice (LD) -- SkUM 1915-16, indeksował Kamil Małecki
Dzietrzniki (LD) -- Z 1760-1803, indeksowała Hanna Ortega
Izbica Kujawska (KP) -- UMZ 1896-1905, indeksowała Anna Frąckowiak
Kłodobok-Klodebach USC (OP) -- U1874-77,82-83 ,M 1874-84, Z 1874-77, indeksowali Projekt_OPI
Łódź św. Trójca (ewang.) (LD) -- UMZ 1913-14, indeksowała marla
Mierzyce (LD) -- UMZ 1850-54, indeksował Jacek Sławiński
Suchcice (LD) -- UMZ 1877-88, indeksował Krzysztof Zochniak
Suserz (MZ) -- UMZ 1818-20, indeksowała Barbara Raniewicz
Świdnica-Schweidnitz USC (DS) -- M 1912-13, indeksował Michael Schaetzlein
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- U 1912, indeksowała A.Ch.
Wolbórz (LD) -- M 1852-55, indeksowała Bożena Kaźmierczak


02-07-2017

Piekary Śląskie - Imienia NMP (SL) -- M 1870-1, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rajgród (PL) -- Z 1917-29, indeksowała Magdalena Wróbel
Szumowo (PL) -- M 1901, indeksowała arnel ARN


01-07-2017

Gródek (Stary Grudek) (MZ) -- U 1792-96, indeksowała Joanna i Renata Maślanek
Mokobody (MZ) -- U 1868-73, indeksował Krzysztof Więch
Odrzywół (MZ) -- Z 1870-74, indeksował Marian Niemirski
Radziejowice (MZ) -- UMZ 1880-85, indeksowali Tomasz Jedynak i Paweł Kowalski
Siennica (MZ) -- U 1821-30 (aktualizacja), indeksowała Marta Walczak
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1896-1902, indeksował Krzysztof Jach
Zabrze -Zaborze św.Franciszka (SL) -- Z 1922-6, indeksowała Barbara Wiechuła


30-06-2017

Nieszawa (KP) -- SkUMZ 1874-76, indeksował Jan Berens
Pawłów pow. starachowicki (SK) -- U 1860-78, indeksował Andrzej Gawlik
Skierniewice (LD) -- M 1888-93, indeksowała Urszula Świerczyńska
Sławno (WP) -- Z 1773-90, indeksowała Danuta Danecka


29-06-2017

Bogdanów (LD) -- UZ 1826-29, indeksował Mateusz Gieras
Gorzków pow. kazimieski (SK) -- U 1593-1809, M 1594-1809, Z 1727-1809 (daty skrajne), indeksował Ryszard Olesiński
Gródek (Stary Grudek) (MZ) -- U 1764-91, indeksowała Joanna i Renata Maślanek
Kampinos (MZ) -- U 1909-13, indeksował Stanisław Jażdżyk, weryfikacja Tomasz Bogiel
Mokobody (MZ) -- Z 1816-20, indeksowała Anna Poprawa
Ozorków (mojż.) (LD) -- M 1844-55, indeksowała Marianna Różalska
Pątnów (LD) -- UMZ 1808-20, indeksował Bartłomiej Zieliński
Skaryszew (MZ) -- Z 1810, indeksował Andrzej Badowski
Stary Lubotyń (MZ) -- U 1895, Z 1897, indeksował ARN
Wieluń (LD) -- MZ 1874, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wolica (SK) -- U 1784-97, MZ 1786-98 (aktualizacja), indeksował Ryszard Olesiński
Zwoleń (MZ) -- M 1791-1810, indeksował Bartłomiej Zieliński


28-06-2017

Borkowice (MZ) -- M 1830-35, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Brzóza (MZ) -- U 1787-95, M 1788-91, 93-99, Z 1787-1804, 06-10, indeksował Tadeusz Oleksy
Kazanów (MZ) -- Z 1904-14, indeksował Jerzy Borycki
Krasnosielc-Sielce (MZ) -- U 1836-42, indeksował Robert Pawłowski
Mniszek (MZ) -- M 1854-59, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Oleksów (MZ) -- M 1890-99, indeksował Arek
Proboszczewice (MZ) -- M 1914-15, indeksował Piotr Romanowski
Wizna (PL) -- U 1849-1857a, indeksowała Katarzyna Karulska


27-06-2017

Białaszewo (PL) -- U 1873, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Czartorysk (UK) -- UMZ 1827-32, indeksował Radosław Skirzewski weryfikowała Danuta Wojtowicz
Działoszyn (LD) -- UMZ 1886, indeksował Daniel Leszczyk
Księżomierz (LB) -- Z 1939-41, 43-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Lisów (SK) -- UMZ 1878-82, indeksował Edward Jabłoński
Łomża (PL) -- M 1881, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Suchowola (PL) -- U 1846-48, indeksowała Joanna Gniedziejko
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- Z 1802-08, indeksował kulig32
Wawiórka (BR) -- U 1862-66, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wielkie Eysymonty (BR) -- M 1797-1812, indeksowała Alicja Rybałko
Żarnów (LD) -- U 1873-76, indeksowała Krystyna Stanisławska


26-06-2017

Dalików (LD) -- M 1826-27, indeksował Tomasz Frynia
Kargów (SK) -- UZ 1890-99,1901-02, indeksowała Maria Bijok
Kazimierz (LD) -- U 1801-09, indeksowała Danuta Danecka
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1914, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Pabianice św. Mateusz (LD) -- UMZ 1916, indeksował Janusz Kucharczyk
Starachowice-Wierzbnik (SK) -- U 1810-67, indeksowała Bożena Krajewska


24-06-2017

Kazimierza Wielka (SK) -- UMZ 1826, indeksowała Ewa Bodzek
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1898, indeksował Jacek Kundzik
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1883, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Mikołajewice (LD) -- Z 1894-1900, indeksował Grzegorz Żychowski
Strzegocin (LD) -- U 1850-53,55-61, MZ 1850-61, indeksował Józef Dębowski
Tomaszów Maz.-Białobrzegi (LD) -- Z 1939-46, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Tur (LD) -- UMZ 1855-67, indeksował Michał Stasiak


23-06-2017

Bronisław (KP) -- Z 1876-90, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Gorzkowice (LD) -- UMZ 1851-55, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Lipa (SK) -- U 1914-16, indeksowała Krystyna Stanisławska
Lipniki (MZ) -- Z 1816-19, 23, indeksował Dorian Olszewski
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1882, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Mokobody (MZ) -- Z 1810-15, indeksowała Anna Poprawa
Pabianice NMP (LD) -- UMZ 1916, indeksował Janusz Kucharczyk
Proszowice (MP) -- MZ 1860-81-86, indeksował Jerzy Koprowski
Przeginia (MP) -- M 1814-49, 58-70, indeksował Jerzy Żurada
Skaryszew (MZ) -- U 1810, indeksował Andrzej Badowski
Warszawa (gr-ros) (WA) -- UMZ 1835-37, indeksował Artur Godlewski
Zabrze Zaborze św.Franciszka (SL) -- Z 1916-21, indeksowała Barbara Wiechuła


22-06-2017

Błonie pow. łęczycki (LD) -- UMZ 1916, indeksował Jarosław Szymczak
Działoszyn (LD) -- UMZ 1885, indeksował Daniel Leszczyk
Dziepółć (ewang.) (LD) -- Z 1887-94, indeksował bogdan030
Dąborwa nad Czarną (LD) -- M 1868-74, indeksował Tomasz Chamerski
Koźmin Wielkopolski (WP) -- U 1826-57, indeksowała Joanna Raczkowska
Łódź-Mileszki (LD) -- M 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz


21-06-2017

Brwilno (MZ) -- UMZ 1883, indeksował Artur Nowakowski
Lekowo (MZ) -- M 1922-26, indeksowała Olga Gąsiorowska
Płock-Imielnica (MZ) -- M 1901-05, indeksował nowak, weryfikacja Piotr Romanowski
Siennica (MZ) -- U 1810-19 (aktualizacja), indeksowała Marta Walczak
Skuły (MZ) -- UMZ 1826-89, 91-1914, indeksowali Tomasz Szczepaniak i Teresa Mikołajewska, weryfikowała Teresa Mikołajewska
Sońsk (MZ) -- MZ 1926-36, indeksowała Bożena Prymus
Żeliszew (MZ) -- M 1826-40, indeksowała Hanna Kołodziejska


20-06-2017

Boniewo (KP) -- U 1900-05, indeksował Filip Skurzewski
Bucyń (UK) -- UMZ 1827-65 (pojedyncze roczniki), indeksowali Danuta Wojtowicz, bogda252, EwaH
Chruślin (LD) -- M 1810-29, indeksował Dariusz Śludkowski
Miastkowo (PL) -- U 1763, indeksowała Livia Ditto
Narew (PL) -- M 1827, indeksował Walenty Adamiec
Oława-Ohlau-Baumgarten USC (DS) -- M 1889-93, 95-1904, 06, indeksował Michael Schaetzlein
Piski (MZ) -- SkM 1629-1732 (z lukami), indeksował Adam Dobkowski
Pińczów (SK) -- U 1887-80, indeksowała Grażyna Radzik
Przedecz (WP) -- M 1846-50 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Regnów (LD) -- UZ 1870-73,75-77, M 1870-71,73,75-77, indeksowała Urszula Świerczyńska
Skierniewice (LD) -- M 1882-87, indeksowała Urszula Świerczyńska
Sławno (WP) -- M 1773-90, indeksowała Danuta Danecka
Ujście (WP) -- M 1837-39, indeksowała Kasia Dane korekta Waldemar Chorążewicz
Zborów pow. kaliski (WP) -- U 1746-87, M 1761-80, Z 1761-87, indeksowała Danuta Danecka


19-06-2017

Bezwola (gr-kat) (LB) -- M 1814-71 (z lukami), indeksowała Marta Walczak
Bełdów (LD) -- M 1871-81, indeksował Mariusz Dąbrowski
Biała Rawska (LD) -- M 1831-32, indeksował Bogusław Nagórski
Bogdanów (LD) -- UZ 1835-39, indeksował Mateusz Gieras
Borkowice (MZ) -- UMZ 1827-29, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Brwilno (MZ) -- UMZ 1884-86, indeksował Artur Nowakowski
Duczymin (MZ) -- U 1914-16, MZ 1914-36, indeksowała Izabela Czaplicka
Działoszyn (LD) -- UMZ 1884, indeksował Daniel Leszczyk
Dziepółć (ewang.) (LD) -- M 1887-1905, indeksował bogdan030
Dłutów (LD) -- UMZ 1891-95, indeksowała Ilona Gieras
Gorzkowice (LD) -- UMZ 1868-72, indeksowała Urszula Świerczyńska
Gostynin (MZ) -- U 1843, 46-50, indeksowała Janina Tomczyk i Bożena Prymus, werfikacja Piotr Romanowski
Kazimierz (LD) -- Z 1785-1811, indeksowała Danuta Danecka
Kielce św. Krzyż (SK) -- MZ 1915-20, indeksowała Janina Hyb
Końskie (SK) -- UMZ 1811-56, 68-1911, indeksowała Bożena Balawender
Krasnosielc-Sielce (MZ) -- U 1810-15, indeksowała Agnieszka Kulik-Milczarzewicz
Krynki (SK) -- Z 1921-25, indeksował Kamil Stąporek
Kunice (LD) -- Z 1836-99, indeksowała Gośka
Lisów (SK) -- UMZ 1875-77, indeksował Edward Jabłoński
Łódź-Mileszki (LD) -- U 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mikołajewice (LD) -- UMZ 1860-65, indeksował Grzegorz Żychowski
Mniszek (MZ) -- M 1860-65, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Moszczenica (LD) -- UMZ 1866-70, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Niegowa (SL) -- U 1816-22, indeksowała Anna Chmielowska
Nowa Wieś (MZ) -- U 1915-16, MZ 1915-20, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Pińczów (SK) -- M 1644-57, indeksowała Grażyna Radzik
Pątnów (LD) -- UMZ 1821, indeksował Bartłomiej Zieliński
Radziejowice (MZ) -- UMZ 1872-79, indeksowali Tomasz Jedynak i Paweł Kowalski
Siemkowice (LD) -- M 1898-1900, indeksowała Bogusława Marczak
Sierpc (MZ) -- 1857-60, 67-70, indeksowała Grażyna Nowak, weryfikacja Piotr Romanowski
Skierniewice (LD) -- M 1876-81, indeksowała Urszula Świerczyńska
Solec Zdrój (SK) -- Z 1834-38, indeksowała Agnieszka Przybyła
Sumin (KP) -- M 1874-95, indeksował Michał Golubiński
Szreńsk (MZ) -- U 1682-1807, Z 1693-1807, indeksowała Jolanta Górska
Szumowo (PL) -- U 1902 M 1890, indeksował arnel ARN
Wieluń (LD) -- MZ 1873, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wieluń (ewang.) (LD) -- U 1881-1910, indeksowała Elżbieta Nejman
Wolbórz (LD) -- U 1884-88, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wolbórz (LD) -- M 1850-51, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Zadzim (LD) -- M 1876-80, indeksowała karolinaw
Zaręby (pow. przasnyski) (MZ) -- Z 1915-36, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Żarnów (LD) -- Z 1867-72, indeksowała Krystyna Stanisławska


17-06-2017

Marzenin (LD) -- M 1723-40, indeksował Michał Zieliński
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1896-99,1901-03 M 1896-1903 Z 1896-1903, indeksowała Bożena Misiak
Wizna (PL) -- U 1826-32, indeksował Michał Kazimierz


16-06-2017

Białozórka (UK) -- UM 1840, indeksowała Danuta Wojtowicz
Chrostkowo (KP) -- M 1883-84, 98-1910, indeksował Michał Golubiński
Dobrzejewice (KP) -- SkUZ 1838-54, indeksował Michał Golubiński
Janowiec (LB) -- UMZ 1906-13, indeksował Bartłomiej Zieliński
Kowal (ewang.) (KP) -- UMZ 1838-41, indeksował Michał Golubiński
Świedziebnia (KP) -- UMZ 1865-67, indeksowała Mariola Postępska korekta Waldemar Chorążewicz
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- U 1911, indeksowała A.Ch.
Żałe (KP) -- M 1900-10, indeksował Michał Golubiński


15-06-2017

Sokoły (PL) -- U 1736-51, indeksowała Marek Raciborski
Zabrze-Zaborze św.Franciszka (SL) -- Z 1911-15, indeksowała Barbara Wiechuła


14-06-2017

Bodzanów (MZ) -- Z 1880-87, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Maria Bagińska-Wierzbowska
Brwilno (MZ) -- UMZ 1880-83, indeksował Artur Nowakowski
Dąbrowa (MZ) -- Z 1713-07, indeksował Jan Wojtkiewicz
Janów Lubelski (LB) -- Z 1939-45 (aktualizacja), indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Lachowo (PL) -- Z 1819-28, indeksowali Ewa Balmas i Waldemar Kokorzycki
Mokobody (MZ) -- M 1817-25, indeksowała Anna Poprawa
Nieszawa (KP) -- SkUMZ 1869-71, indeksował Jan Berens
Obryte (MZ) -- U 1818-27, indeksował Rafał Albiński
Rajgród (PL) -- Z 1870-74, indeksowała Magdalena Wróbel, weryfikacja Mirosław Bronakowski
Rajgród (PL) -- Z 1875-89, indeksował Mirosław Bronakowski
Sieluń (MZ) -- M 1827, indeksował Marek Białobrzeski
Siennica (MZ) -- UMZ 1830, indeksowała Marta Walczak
Suchowola (PL) -- U 1842-45, indeksowała Joanna Gniedziejko
Sędziejowice (LD) -- U 1662-1701, indeksował Michał Zieliński
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1840-41, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Zwoleń (MZ) -- Z 1797-1810, indeksował Bartłomiej Zieliński


13-06-2017

Bytom - Miechowice (Miechowitz) USC (SL) -- M 1874-1898, indeksowali GTG_Silius_Radicum


12-06-2017

Bereźnica (UK) -- U 1852, 58, 60 M 1828, 41, 60 Z 1845, 60, indeksowała Danuta Wojtowicz
Książ Mały (MP) -- UMZ 1791 (aktualizacja), indeksowała Renata Majewska
Lipniki (MZ) -- U 1821-23, M 1822-24, Z 1819-20, indeksował Dorian Olszewski
Olchowiec (gr-kat) (PK) -- U 1784-1872 (uzupełnienie), indeksował Joel Serafin
Proszowice (MP) -- U 1886-1895 , indeksowała Renata Majewska
Warszawa św. Augustyn (WA) -- MZ 1908, indeksował Jerzy Mrozowski


11-06-2017

Miastkowo (PL) -- U 1762, indeksowała Livia Ditto


10-06-2017

Chlewiska (KP) -- M 1753-66, 69-99, indeksował Jason
Chlewo (pow. sieradzki) (LD) -- M 1746-65, indeksował Michał Zieliński
Ruda Śląska - Godula św.Jana Chrzciciela (SL) -- M 1866-74, indeksowała Barbara Wiechuła


09-06-2017

Drużbin (LD) -- UMZ 1868-70,72-77,79-86, indeksowała Urszula Świerczyńska
Dziepółć (ewang.) (LD) -- Z 1877-86, indeksował bogdan030
Gorzkowice (LD) -- UMZ 1827-50, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Kołacinek (LD) -- UMZ 1827-30, indeksował Wojciech Borkowski
Krzyworzeka (LD) -- U 1898-1904, indeksował Waldemar Strojczyk
Potok (SK) -- M 1901-13,15-21, indeksował Edward Jabłoński
Skierniewice (LD) -- M 1870-75, indeksowała Urszula Świerczyńska
Zgierz (LD) -- M 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz


08-06-2017

Beresteczko (UK) -- UMZ 1842-60 (z lukami, aktualizacja), indeksowała Danuta Wojtowicz
Bodzanów (MZ) -- Z 1853-65, indeksowali i weryfikowali Maria Bagińska- Wierzbowska i Tomasz Bogiel
Bukówno (MZ) -- M 1810-68, indeksowała Aleksandra Piętak
Chorzele (MZ) -- MZ 1921-25, indeksował Robert Pawłowski
Gąbin (MZ) -- UZ 1876, indeksowała Ela B
Krasnosielc-Sielce (MZ) -- Z 1806-09, indeksowała Maryla Celmer
Lewiczyn (MZ) -- UZ 1830-40, indeksował Rafał Traczyk
Oleksów (MZ) -- U 1890-96, indeksował Arek
Przeginia (MP) -- UZ 1810-1813,M -1811-13, indeksował Jerzy Żurada
Siemianowice Śląskie - Huta Jerzy USC (SL) -- M 1874-96, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Siennica (MZ) -- UZ 1818, indeksowała Marta Walczak
Smogorzewo (MZ) -- U 1894-1900, indeksował Artur Lewandowski
Suchożebry (MZ) -- Z 1861-65, indeksowała Anna Poprawa
Zgierz (LD) -- U 1781-86, indeksował Michał Zieliński


07-06-2017

Czabiszki (LT) -- U 1893-98, indeksował Jarosław Czarkowski
Dąbrówka Kościelna (PL) -- M 1889-1917, indeksował Andrzej Brzozowski
Pawonków USC (SL) -- M 1875-1899, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Przedecz (WP) -- Z 1841-45 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Stare Budkowice USC (OP) -- U 1882-3,79,95, indeksowali OPI
Wizna (PL) -- U 1841-48, indeksowała Katarzyna Karulska


06-06-2017

Działoszyn (LD) -- UMZ 1883, indeksował Daniel Leszczyk
Kodrąb (LD) -- Z 1795-1808, indeksował Rafał Albiński
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1894, indeksował Janusz Kucharczyk
Milejów (LB) -- Z 1923-45, indeksował Piotr Mazurkiewicz
Sońsk (MZ) -- MZ 1916-25, indeksowała Joanna Raczkowska
Ujazd (LD) -- U 1791-1813, indeksowała Danuta Danecka
Wieluń (LD) -- MZ 1872, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wrząca Wielka (WP) -- UMZ 1808-15, indeksował Rafał Kędziora
Zabrze Zaborze św.Franciszka (SL) -- Z 1907-10, indeksowała Barbara Wiechuła
Zgierz (LD) -- Z 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Żarnów (LD) -- Z 1866, indeksowała Krystyna Stanisławska


05-06-2017

Aleksandria (UK) -- MZ 1839-40, 42-43 (aktualizacja), indeksowała Danuta Wojtowicz
Lublin-Zemborzyce św. Marcin (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Łukonica (BR) -- UMZ 1797-1801, 19-47, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Mroczno USC (WM) -- UMZ 1874-79, indeksowała Anna Sztymelska
Nieszawa (KP) -- SkUMZ 1864-65, 67-68, indeksował Jan Berens
Pieranie (KP) -- M 1779-99, indeksował Jason
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1881, indeksował Adam Rozenau


04-06-2017

Karpowicze (PL) -- U 1808-30,35-44 M 1808-12,14-17,19-22,24-30,35-43 Z 1809-14,16-17,19-30,35-43, indeksowała Joanna Gniedziejko
Kleszczele (prawosł.) (PL) -- UMZ 1905 plus poprawki 1903 i 1904, indeksował Walenty Adamiec
Korycin (PL) -- U 1809-10,13-40,42-48 M 1809-1848 (luki) Z 1809-11,13-30,37-48, indeksował Radosław Karabowicz
Ruda Śląska - Godula św.Jana Chrzciciela (SL) -- U 1866-1874, indeksowała Barbara Wiechuła
Suchowola (PL) -- U 1808-1812, indeksowała Joanna Gniedziejko


02-06-2017

Dziepółć (ewang.) (LD) -- U 1877-86, indeksował bogdan030
Dąbrowa (MZ) -- M 1895-1912, indeksował Jan Wojtkiewicz
Janowo (WM) -- U 1916 MZ 1916-36, indeksowała Izabela Czaplicka
Klwów (MZ) -- UMZ 1879-80, indeksował Krzysztof Jach
Korytnica (MZ) -- UZ 1838-50 (aktualizacja), indeksowała Bożena Turek
Krasnosielc-Sielce (MZ) -- Z 1797-1805, indeksowała Maryla Celmer
Lewiczyn (MZ) -- M 1861-79, 81-1913, indeksował Rafał Traczyk
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1899, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Pabianice NMP (LD) -- M 1917-18, indeksował PabianAus
Piaski (KP) -- U 1803-07, indeksował Bogumił Szmańda
Potok (SK) -- M 1875-1900, indeksował Edward Jabłoński
Rosja-Semenówka (PO) -- U 1891, indeksowała Danuta Wojtowicz
Skibniew (MZ) -- UMZ 1841-49, indeksował Mirosław Mikłaszewicz
Suchożebry (MZ) -- Z 1856-60, indeksowała Anna Poprawa
Sędziejowice (LD) -- M 1715-65, indeksował Michał Zieliński
Świedziebnia (KP) -- Z 1801-05, indeksował Waldemar Chorążewicz
Żarnów (LD) -- M 1866-73, indeksowała Krystyna Stanisławska


01-06-2017

Aleksandria (UK) -- U 1839-40, 42-43, 45 (aktualizacja), indeksowała Danuta Wojtowicz
Babin (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Goszczyna-Gusten USC (DS) -- M 1889-99, 1901-04, indeksował Michael Schaetzlein
Grabowo (PL) -- U 1782-91, indeksował Igor Daniszewski
Gruzja-Tbilisi śś. Piotr i Paweł (PO) -- Z 1907-18, indeksowała Danuta Wojtowicz
Jarząbkowo (WP) -- U 1816, indeksował Bogumił Szmańda
Matczyn (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Rychtal (WP) -- M 1901-21, indeksował Michael Schaetzlein


30-05-2017

Borkowice (MZ) -- UMZ 1824-26, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Czerwonka (pow. makowski) (MZ) -- M 1802-03, indeksował Marek Białobrzeski
Działoszyn (LD) -- UMZ 1882, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa (MZ) -- U 1721-1807, M 1717-89, indeksował Jan Wojtkiewicz
Kazimierz (LD) -- M 1785-1819, indeksowała Danuta Danecka
Kraśnik WNMP (LB) -- Z 1939-46, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Lekowo (MZ) -- M 1916-21, indeksowała Olga Gąsiorowska
Mały Płock (PL) -- M 1926-29, indeksowała Magdalena Wróbel
Obryte (MZ) -- U 1795-1808, 10, 15-16, indeksował Rafał Albiński
Odrzywół (MZ) -- Z 1861-69, indeksował Marian Niemirski
Pniewo (MZ) -- U 1869, M 1771-1818, 1873, indeksował Jacek Paź
Sokoły (PL) -- U 1730-36, indeksował Marek Raciborski
Szyszki (MZ) -- Z 1835-64, indeksował Jacek Paź
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1888-89, indeksowała Katarzyna Pasik
Wizna (PL) -- U 1833, 38-40, indeksowała Katarzyna Karulska
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1893-95, indeksował Krzysztof Jach
Zduny (LD) -- U 1783-87,90-1800, M 1791-1800, indeksował Adam Głowacki
Zuzela (MZ) -- UMZ 1891, indeksował Mariusz Rostkowski
Żdżary pow. grójecki (MZ) -- Z 1826-44, indeksował Jakub Wiśnik
Żeliszew (MZ) -- UMZ 1881-83, indeksowała Hanna Kołodziejska


29-05-2017

Dziepółć (ewang.) (LD) -- M 1877-86, indeksował bogdan030
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1819-28, indeksował Grzegorz Żychowski
Kołacinek (LD) -- UMZ 1823-26, indeksował Wojciech Borkowski
Podkamień Brodzki (UK) -- U 1650-1753 M 1655-1754 Z 1785-1827, indeksował Jerzy Nowosielski
Wawiórka (BR) -- UZ 1830-39, indeksował Piotr Gospodarek
Wieluń (LD) -- MZ 1871, indeksowała Danuta Mieżyńska
Zgierz (LD) -- U 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz


28-05-2017

Warszawa św. Jan (WA) -- M 1873-74 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Zochniak


27-05-2017

Sidra (PL) -- UMZ 1808-20, indeksowała Alicja Rybalko - Wilnianka
Zabrze Zaborze św.Franciszka (SL) -- Z 1902-06, indeksowała Barbara Wiechuła


26-05-2017

Baboszewo (MZ) -- UMZ 1853-60 (aktualizacja), indeksowała Krystyna Malik
Przedecz (WP) -- U 1841-45 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Rajgród (PL) -- M 1911b-1927, indeksowała Magdalena Wróbel
Rutki-Kossaki (PL) -- UMZ 1890-95, indeksowała Bożena Misiak
Udanin-Gabersdorf USC (DS) -- M 1879-80, 82, 86, 95-1913, indeksował Michael Schaetzlein


25-05-2017

Brzeziny (LD) -- U 1637,50,77-78, M 1616-82 (z lukami), indeksowała Danuta Danecka
Domaniewice (LD) -- Z 1906-08, indeksował Kamil Małecki
Działoszyn (LD) -- UMZ 1881,96, indeksował Daniel Leszczyk
Łowicz św. Duch (LD) -- Z 1826-31, indeksował zbyszek.p70
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1894, indeksował Janusz Kucharczyk
Potok (SK) -- Z 1951-72, indeksował Edward Jabłoński
Sokoły (PL) -- 1717-1730, indeksowała Marek Raciborski
Tuszyn (LD) -- UMZ 1841-44, indeksowała Ewa Nowańska
Wolbórz (LD) -- Z 1860-61, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Wolbórz (LD) -- U 1778-96, M 1783 (uzup.), indeksował Witold Czyż
Żarnów (LD) -- Z 1869-72, indeksowała Krystyna Stanisławska


24-05-2017

Grabowo (PL) -- M 1720-1781, indeksował Igor Daniszewski
Kruszwica (KP) -- M 1779-99, indeksował Jason8524
Lekowo (MZ) -- U 1916, indeksowała Małgorzata Lipka
Łukomie (MZ) -- Z 1831-50, indeksował Piotr Baciński, weryfikacja Piotr Romanowski
Płock-Imielnica (MZ) -- M 1865-79, indeksowała Grażyna Nowak, weryfikacja Piotr Romanowski
Sochocin (MZ) -- SkU 1678-1707, indeksował Kamil Tetkowski
Suchożebry (MZ) -- Z 1851-55, indeksowała Anna Poprawa


23-05-2017

Bystrzyca (BR) -- Z 1846-65, indeksował Artur Wilkicki
Czarny Bór-Schwarzealdau USC (DS) -- M 1889-1913, indeksował Michael Schaetzlein
Gruzja-Tbilisi śś. Piotr i Paweł (PO) -- M 1892-1924, indeksowała Danuta Wojtowicz
Janowiec Kościelny (WM) -- U 1915-16 MZ 1915-36, indeksowała Izabela Czaplicka
Kozłów-Zabojki (UK) -- M 1787-1892, indeksowała Teresa Milka
Suchowola (PL) -- U 1839-40, indeksowała Joanna Gniedziejko


22-05-2017

Bełchatów-Grocholice (LD) -- UMZ 1895-97, indeksowała magnowa
Bełdów (LD) -- M 1882-92, indeksował Mariusz Dąbrowski
Bronisław (KP) -- M 1876-1910, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- M 1911-15, indeksował Tomasz Chamerski
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1916, indeksował Grzegorz Żychowski
Kurzeszyn (LD) -- M 1915-29, Z 1915-33, indeksowała Ewa Furmańczyk, korekta Waldemar Chorążewicz
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- Z 1919-24, indeksował bogdan030
Skierniewice (LD) -- M 1894-99, indeksowała Urszula Świerczyńska


21-05-2017

Piekary Śląskie - Imienia NMP (SL) -- M 1842-48, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wizna (PL) -- Z 1832b-1833, indeksowała Katarzyna Karulska
Zwoleń (MZ) -- U 1797-1810, indeksował Bartłomiej Zieliński
Żuków (MZ) -- U 1725-89, indeksowała Małgorzata Brzostowska


20-05-2017

Chorzele (MZ) -- U 1916, MZ 1916-20, indeksował Robert Pawłowski
Dąbrowa (MZ) -- U 1771-1807, indeksował Jan Wojtkiewicz
Kampinos (MZ) -- M 1902-33, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Maria Bagińska-Wierzbowska
Krzynowłoga Wielka (MZ) -- U 1914-16, MZ 1914-23, 25-36, indeksował Cezary Kujawa
Leszkowice (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Mława (ewang.) (MZ) -- SkUZ 1839-1911, indeksowali TeamAGoFF
Odrzywół (MZ) -- Z 1856-60, indeksował Marian Niemirski
Pałuki (MZ) -- U 1916, MZ 1916-36, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Zaręby (pow. przasnyski) (MZ) -- Z 1914, indeksował Waldemar Chorążewicz


19-05-2017

Bełchatów (ewang.) (LD) -- M 1886-90, indeksował Rafał Albiński
Ciechanów (MZ) -- M 1930, 32, 35, Z 1932, indeksowała Ola Gąsiorowska
Grzebsk (MZ) -- U 1915-16, MZ 1915-36, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1881, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Opaleniec (MZ) -- M 1923, 26, Z 1923, indeksował Waldemar Chorążewicz
Potok (SK) -- Z 1925-50, indeksował Edward Jabłoński
Proszowice (MP) -- U 1878-1885 , indeksowała Renata Majewska
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- M 1910-19, Z 1918-22, indeksowała Katarzyna Pasik, korekta Waldemar Chorążewicz
Zadzim (LD) -- Z 1871-75, indeksowała karolinaw
Zeńbok (MZ) -- U 1916, MZ 1916, 18, 20-36, indeksował Wawrzyniec Myśliński


18-05-2017

Czarne (KP) -- SkUZ 1892-1903, indeksował Jan Berens
Klembów (MZ) -- M 1908-12, indeksował Kamil Bednarczyk
Magnuszew (MZ) -- M 1881-95, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Piaseczna -Piassetzna (SL) -- M 1874-1904, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Świedziebnia (KP) -- Z 1796-1800, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- Z 1912-17, indeksowała Katarzyna Pasik
Zaręby (pow. przasnyski) (MZ) -- U 1914-16 M 1914-36, indeksował Wawrzyniec Myśliński


17-05-2017

Chruślin (LD) -- UMZ 1911-14, indeksował Dariusz Śludkowski
Grabowo (PL) -- M 1694-1720, indeksował Igor Daniszewski
Kije (SK) -- U 1819-25, indeksował Jacek Stradowski
Kozłów (SK) -- UMZ 1810-1914 (z lukami), indeksowała Janina Hyb
Pawłów pow. starachowicki (SK) -- M 1826-60, indeksował Andrzej Gawlik
Pińczów (SK) -- U 1884-86, indeksowała Grażyna Radzik
Sułoszowa (MP) -- UMZ 1856-1857, indeksował Jerzy Żurada


16-05-2017

Siecień (MZ) -- UZ 1880-85 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Kośnik
Wizna (PL) -- Z 1829-1832a, indeksowała Katarzyna Karulska
Zabrze Zaborze św.Franciszka (SL) -- Z 1897-1901, indeksowała Barbara Wiechuła


15-05-2017

Bogdanów (LD) -- UMZ 1821-25, indeksował Mateusz Gieras
Borkowice (MZ) -- UMZ 1821-23, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Buczek (LD) -- Z 1810-24, indeksował Henryk Koluszkowski
Chociszewo (MZ) -- UMZ 1808-25, indeksował Radosław Frączak
Gromadzyn (MZ) -- UZ 1826-30, indeksował Karol Szulc
Pałuki (MZ) -- Z 1916-36, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Piaski (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- Z 1925-30, indeksował bogdan030
Promna (MZ) -- M 1904-07, 09-13, indeksował Rafał Traczyk
Sieciechów (MZ) -- U 1723-63, indeksował Krzysztof Zochniak
Sieradz (LD) -- UMZ 1914, indeksowała Danuta Mieżyńska
Tczów (MZ) -- Z 1879-89, indeksował Marek Witak
Wilno Wszystkich Świętych (LT) -- U 1844-46 Z 1829-31, indeksowała Bożena Misiak


14-05-2017

Bronisław (KP) -- M 1861-75, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Klwów (MZ) -- UMZ 1877-78, indeksował Krzysztof Jach
Proszowice (MP) -- MZ 1874-80, indeksował Jerzy Koprowski
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- Z 1874, indeksowała A.Ch.
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- UMZ 1808/09, indeksował Artrur Godlewski
Żeliszew (MZ) -- UMZ 1879-80, indeksowała Hanna Kołodziejska


13-05-2017

Grabowo (PL) -- M 1836-1840 (aktualizacja), indeksował Igor Daniszewski
Kunice (LD) -- Z 1816-35, indeksowała Gośka
Suchedniów (SK) -- UZ 1876-80, indeksowała Halina Kroner
Żarnów (LD) -- U 1866-68, indeksowała Krystyna Stanisławska


12-05-2017

Dąbrowa (MZ) -- U 1721-70 M 1797-1805, indeksował Jan Wojtkiewicz
Niwiski (MZ) -- UMZ 1882-84, indeksowała Grażyna Przybysz
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1890-92, indeksował Krzysztof Jach


11-05-2017

Biała Rawska (LD) -- M 1829, indeksował Bogusław Nagórski
Czarne (KP) -- SkUMZ 1886-91, indeksował Jan Berens
Giedrojcie (LT) -- U 1908-14, indeksowała Wanda Thomalla
Kołacinek (LD) -- UMZ 1868-70, indeksował Wojciech Borkowski
Massalany (BR) -- U 1863, 65-66, 68, indeksowała Małgorzata Wróblewska
Stare Troki (LT) -- M 1757-99, indeksowała Bożena Misiak
Wieluń (LD) -- M 1819,24-25, indeksowała Danuta Danecka


10-05-2017

Bogate (MZ) -- U 1808-25, indeksował Robert Pawłowski
Działoszyn (LD) -- UMZ 1880, 95, indeksował Daniel Leszczyk
Grajewo (PL) -- M 1930, indeksowała Magdalena Wróbel
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1839-49, indeksował Grzegorz Żychowski
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1880, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Siecień (MZ) -- U 1886-1915, indeksował Krzysztof Kośnik
Warszawa św. Jan (WA) -- Z 1795-96, indeksował Rafał Albiński


09-05-2017

Chorzęcin (LD) -- U 1808-09, indeksowała Katarzyna Rutkowska
Kazanów Iłżecki (MZ) -- Z 1891-1903, indeksował Jerzy Borycki
Krzcięcice (SK) -- Z 1891-1900, indeksowała Maria Brylska
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1897, indeksował Jacek Kundzik
Niekłań Wielki (SK) -- UMZ 1910-12, indeksowała Iwona Grabska
Nowy Dwór Mazowiecki (MZ) -- U 1915 Z 1826-84, 87-1905, 07, 09 (aktualizacja), 11, 14, indeksowała Ewa Sobieraj
Unieck (MZ) -- M 1899-1910, indeksowała Barbara Sikorska
Wieluń (LD) -- M 1812-18,20-23, indeksowała Danuta Danecka
Wolbórz (LD) -- U 1879-83, indeksował Włodzimierz Macewicz
Zagnańsk (SK) -- M 1915, indeksowała Krystyna Moćko


08-05-2017

Biała Rawska (LD) -- M 1828, indeksował Bogusław Nagórski
Bogdanów (LD) -- UZ 1840-44, indeksował Mateusz Gieras
Brzeziny (LD) -- U 1683-1713, indeksowała Danuta Danecka
Buczek (LD) -- U 1818-24, indeksował Henryk Koluszkowski
Bystrzyca (BR) -- Z 1827-45, indeksował Artur Wilkicki
Chojne (LD) -- UMZ 1841-43 (weryf.), indeksował Bogusław Dzbikowicz
Domaniewice (LD) -- SkU 1800-08, indeksował Kamil Małecki
Działoszyn (LD) -- UMZ 1879, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- M 1903-10, indeksował Tomasz Chamerski
Irządze (SL) -- U 1703-1738 (aktualizacja), indeksowała Krystyna Stańczyk
Izbica Kujawska (KP) -- UMZ 1891-95, indeksowała Anna Frąckowiak
Krośniewice (LD) -- UMZ 1916, indeksował Józef Dębowski
Kurzeszyn (LD) -- UMZ 1871,73,75,77, indeksowała Urszula Świerczyńska
Lipa (SK) -- U 1913, indeksowała Krystyna Stanisławska
Łódź NMP (LD) -- UMZ 1850, indeksowała Maryla Wojciechowska
Malużyn (MZ) -- U 1916, indeksował Kamil Tetkowski
Miłonice (LD) -- UMZ 1916, indeksował Józef Dębowski
Modlna (LD) -- U 1904-09, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Niekłań Wielki (SK) -- UMZ 1907-09, indeksowała Iwona Grabska
Nowe gm. Krośniewice (LD) -- UMZ 1916, indeksował Józef Dębowski
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- Z 1931-35, indeksował bogdan030
Polanowice (KP) -- M 1783-93, indeksował Bogumił Szmańda
Potok (SK) -- Z 1896-1913,15-18, indeksował Edward Jabłoński
Rozprza (LD) -- Z 1893-94, indeksowała Elżbieta Świstak
Skierniewice (LD) -- M 1900-06, indeksowała Urszula Świerczyńska
Sochaczew (MZ) -- Z 1878-88, indeksowała Joanna Szczęsna
Solec Zdrój (SK) -- U 1841-52, indeksowała Renata Majewska
Targoszyce św. Mikołaja (SL) -- M 1890-99, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Tuszyn (LD) -- M 1916-18, Z 1916, indeksował Mateusz Gieras
Uników (LD) -- M 1903-13, Incognito
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1880, indeksował Adam Rozenau
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- Z 1795-1802, indeksował kulig32
Wieluń (LD) -- M 1794-1811, indeksowała Danuta Danecka
Wolbórz (LD) -- Z 1858-59, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Wróblew (LD) -- UZ 1846-55, indeksowała Barbara Zawada
Wysokienice (LD) -- M 1863-69, indeksował Marek Krzyżanowski
Wąchock (SK) -- U 1916, indeksował Kamil Stąporek
Zabrze-Zaborze św.Franciszka (SL) -- Z 1892-96, indeksowała Barbara Wiechuła
Zduńska Wola (LD) -- UMZ 1916, indeksowała Elżbieta Nejman
Żarnów (LD) -- U 1862-65, Z 1857-65, indeksowała Krystyna Stanisławska
Żelechlinek (LD) -- SkM 1936, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


07-05-2017

Piasek - Ludwigsthal (ewang.) (SL) -- M 1830-32, indeksowali GTG_Silius_Radicum


06-05-2017

Bytom - Sucha Góra USC (SL) -- M 1874-1898, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Grabowo (PL) -- U 1826-1859, indeksowała Katarzyna Karulska


05-05-2017

Abramów (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Biała (pow. płocki) (MZ) -- M 1866-70 (aktualizacja), indeksowała Grażyna Nowak, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Borkowice (MZ) -- UMZ 1818-20, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Gozdowo (MZ) -- M 1876-78, 1901-03, 05-10 (aktualizacja), indeksowali Karol Jarzyński, Barbara Tuzińska-Pawela, Dorota Nowakowska, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Gąbin (MZ) -- UMZ 1852, indeksował Waldemar Pietrzak, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Janowiec (LB) -- UMZ 1896-1905, indeksował Bartłomiej Zieliński
Kuczbork (MZ) -- UM 1812-18, indeksował Jan Wojtkiewicz
Siecień (MZ) -- M 1880-85 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Kośnik
Stare Troki (LT) -- M 1874-79, indeksowała Bożena Misiak
Suchożebry (MZ) -- Z 1846-50, indeksowała Anna Poprawa
Świedziebnia (KP) -- UMZ 1904, indeksowała Jadwiga Ubysz
Zgierz (LD) -- Z 1724-33, indeksował Michał Zieliński


04-05-2017

Bijuciszki (LT) -- U 1823-24, indeksowała Wanda Thomalla
Bodzanów (MZ) -- Z 1826-52, indeksowali Maria Bagińska-Wierzbowska, Tomasz Bogiel
Bronisław (KP) -- M 1809-60 (z lukami), indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chorzele (MZ) -- M 1827, indeksował Artur Godlewski
Czarne (KP) -- SkUMZ 1876-85, indeksował Jan Berens
Giedrojcie (LT) -- U 1819-42, indeksowała Wanda Thomalla
Gostynin (MZ) -- UZ 1836-39 M 1836-39, 1906-08, indeksował Michał Golubiński, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Gozdowo (MZ) -- M 1886-95 (aktualizacja), indeksowała Dorota Nowakowska, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- M 1761-80, indeksował Robert Pawłowski
Kruszwica (KP) -- M 1680-83, 90-1726, 73-79, indeksował Jason8524
Kłobia (KP) -- UMZ 1827-30, indeksował Filip Skurzewski
Lisów (MZ) -- Z 1946-63, indeksował Mikołaj Wilk
Łukomie (MZ) -- UMZ 1915, indeksował Piotr Baciński, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Milin-Fürstenau USC (DS) -- M 1889-91, 1900-03, 26-33, indeksował Michael Schaetzlein
Odrzywół (MZ) -- Z 1851-55, indeksował Marian Niemirski
Opole Lubelskie (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Przedecz (WP) -- M 1841-45 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Rościszewo (MZ) -- M 1915, indeksował Piotr Baciński, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Sokoły (PL) -- U 1699-1717, indeksował Marek Raciborski
Tczów (MZ) -- Z 1890-98, indeksował Marek Witak
Wilno Wszystkich Świętych (LT) -- M 1821-37 Z 1821-28, indeksowała Bożena Misiak


03-05-2017

Warszawa ASC Cyrkuł II (WA) -- UZ 1825, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- M 1930, indeksowała A.Ch.
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- U 1737-78 Z 1757-80, indeksował kulig32


02-05-2017

Brusiek-Bruschiek USC (SL) -- M 1874-1877, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Sosnowiec Zagórze św.Joachima (SL) -- UMZ 1845-46, indeksowała Renata Majewska


01-05-2017

Łomża (PL) -- M 1882, indeksowała Krzysztof Piaszczyński
Rydzewo (PL) -- M 1902-1915, indeksowała Magdalena Wróbel
Zabrze Zaborze św.Franciszka (SL) -- Z 1886 - 91, indeksowała Barbara Wiechuła


30-04-2017

Grabowo (PL) -- U 1864, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Miastkowo (PL) -- U 1761, indeksowała Livia Ditto


28-04-2017

Czernelica (UK) -- U 1662-1709 M 1675-1709, indeksował Jerzy Nowosielski
Janowiec Kościelny (WM) -- UMZ 1898-1912, indeksowała Izabela Czaplicka
Kwiatkowice (LD) -- UZ 1915, indeksował Grzegorz Żychowski
Niemcza-Nimptsch USC (DS) -- M 1889-1924, 27, 29-33, 35, indeksował Michael Schaetzlein
Potok (SK) -- Z 1875-95, indeksował Edward Jabłoński
Świedziebnia (KP) -- UMZ 1861-64, indeksowała Mariola Postępska korekta Waldemar Chorążewicz
Warszawa-Zerzeń (WA) -- UMZ 1808-11, indeksował kulig32
Wieluń (LD) -- Z 1795-1827, indeksowała Danuta Danecka
Zduńska Wola (ewang.) (LD) -- UMZ 1916, indeksowała Elżbieta Nejman


27-04-2017

Baboszewo (MZ) -- UMZ 1841-52, indeksowała Krystyna Malik
Działoszyn (LD) -- UMZ 1878, indeksował Daniel Leszczyk
Grabowo (PL) -- M 1868-1873, indeksowała Magdalena Wróbel
Pińczów (SK) -- M 1633-43, indeksowała Grażyna Radzik
Sochaczew (MZ) -- M 1862-78, indeksowała Urszula Świerczyńska
Topczewo (PL) -- U 1731-1742, indeksował Jan Mamaj
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1885, indeksował Adam Rozenau
Wolbórz (LD) -- U 1874-78, indeksował Włodzimierz Macewicz
Zagórów (WP) -- M 1808-13, 15, 19-21, 24-25, indeksowała Grażyna Nowak


26-04-2017

Bystrzyca (BR) -- U 1811-18 Z 1797-1820, indeksował Artur Wilkicki
Czarne (KP) -- SkUMZ 1866-75, indeksował Jan Berens
Grajewo (PL) -- Z 1895, indeksowała Agnieszka Brzostowska
Sieciechów (MZ) -- U 1764-83, indeksował Krzysztof Zochniak
Stare Troki (LT) -- M 1846-58, indeksowała Bożena Misiak


25-04-2017

Bolimów (LD) -- U 1899-1901, indeksowała Urszula Świerczyńska
Bronisław (KP) -- Z 1820-21, 23-49, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Jeżów (LD) -- UMZ 1872, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Lutomiersk (LD) -- UMZ 1915, indeksował Grzegorz Żychowski
Słupia pow. jędrzejowski (SK) -- UMZ 1810, indeksował Sebastian Piotrowski
Wieluń (ewang.) (LD) -- MZ 1881-1910, indeksowała Elżbieta Nejman
Żarnów (LD) -- M 1857-65, indeksowała Krystyna Stanisławska


24-04-2017

Biała Rawska (LD) -- Z 1829, indeksował Bogusław Nagórski
Buczek (LD) -- U 1810-13, indeksował Henryk Koluszkowski
Chojne (LD) -- UMZ 1843, indeksował Eugeniusz Forma
Chruślin (LD) -- UMZ 1906-10, indeksował Dariusz Śludkowski
Drugnia (SK) -- UMZ 1915-16, indeksował Edward Jabłoński
Działoszyn (LD) -- UMZ 1877, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- M 1891-1902, indeksował Tomasz Chamerski
Kamieńsk (LD) -- Z 1867-70, indeksował Krzysztof Bartosik
Kołacinek (LD) -- UMZ 1808-13, indeksował Wojciech Borkowski
Kołacinek (LD) -- U 1744-74,76,78-1801, Z 1744-48,50-63,65-68,70,72-75,80-1802, indeksowała Danuta Danecka
Krzcięcice (SK) -- Z 1798-1814, indeksowała Renata Majewska
Lubania (LD) -- UMZ 1826-37, indeksował Tomasz Szczepaniak
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1893, indeksował Janusz Kucharczyk
Mikołajewice (LD) -- UMZ 1868-72,1916, indeksował Grzegorz Żychowski
Piotrkowice gm. Wodzisław (SK) -- M 1831-49,51-52,55-60,62-67, indeksowali Bożena Błaut i Krystian Krupa
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- M 1927-35, indeksował bogdan030
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- A 1838-43, indeksowała kasiek
Sieradz (LD) -- UMZ 1913, indeksowała Danuta Mieżyńska
Solca Wielka (LD) -- Z 1779-1808, indeksowała Mirosława Stawska
Widawa (LD) -- M 1813-14,18-19, indeksowała Anna Chmielowska
Wysokienice (LD) -- M 1861-62, indeksował Marek Krzyżanowski


23-04-2017

Proszowice (MP) -- U 1848-1872 (aktualizacja) 1873-1877, indeksowali Renata Majewska weryfikacja ozanka


22-04-2017

Grabowo (PL) -- U 1865-1868a, indeksowała Katarzyna Karulska
Niegowa (SL) -- U 1808-1815, indeksowała Anna Chmielowska
Piekary Śląskie Imienia NMP (SL) -- M 1826-29, 39, 50-60 (aktualizacja), indeksowała GTG_Silius_Radicum
Suchowola (PL) -- M 1821b-1822a, indeksowała Ewa Witkowska
Suchowola (PL) -- U 1836-38, indeksowała Joanna Gniedziejko
Wizna (PL) -- Z 1828, indeksował Waldemar Chorążewicz
Zabrze-Zaborze św.Franciszka (SL) -- Z 1879-1885, indeksowała Barbara Wiechuła


21-04-2017

Biała (MZ) -- M 1871-79, indeksował nowak, weryfikacja Piotr Romanowski
Biłka Szlachecka (UK) -- M 1678-1774 Z 1739-74, indeksował Jerzy Nowosielski
Choceń (KP) -- UZ 1831-34, indeksował Filip Skurzewski
Gromadzyn (MZ) -- UMZ 1831-42, indeksował Karol Szulc
Kowal (KP) -- M 1840-46, 49-65 Z 1843-44, indeksował Michał Golubiński
Lubsza-Leubusch USC (OP) -- M 1874-84, indeksował Michael Schaetzlein
Milejów (LB) -- U 1890-99, indeksował Piotr Mazurkiewicz
Opinogóra (MZ) -- MZ 1831-36, indeksowała Olga Gąsiorowska
Piaski (KP) -- M 1742-46, 52-56, 72-99, indeksował Jason
Pokrzydowo USC (KP) -- M 1876 Z 1877-78, 80, indeksował Waldemar Chorążewicz
Przasnysz (MZ) -- M 1855-56, indeksował Krzysztof Załęski
Strzegowo (MZ) -- U 1859-64, indeksował Jan Wojtkiewicz
Suchożebry (MZ) -- Z 1841-45, indeksowała Anna Poprawa
Śmiłowice (KP) -- M 1846-54, indeksował Michał Golubiński
Wożuczyn (LB) -- Z 1854-55, indeksował Krzysztof Zochniak
Żbików (MZ) -- M 1916-19, indeksowali p. Szadkowscy
Żeliszew (MZ) -- UMZ 1876-78, indeksowała Hanna Kołodziejska
Żuków (UK) -- U 1705-74 M 1709-74 Z 1728-74, indeksował Jerzy Nowosielski
Żyrzyn (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


20-04-2017

Bieliny Kapitulne (SK) -- UMZ 1841-45, indeksowała broż_ka
Boiska (LB) -- Z 1939-46, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Działdowo (ewang.) (WM) -- Z 1852-60, indeksował Rafał Albiński
Działoszyn (LD) -- UMZ 1876,94, indeksował Daniel Leszczyk
Grabowo (PL) -- M 1826-1835 (aktualizacja), indeksował Igor Daniszewski
Lachowo (PL) -- Z 1917-1918, indeksował Waldemar Kokorzycki
Niekłań Wielki (SK) -- UMZ 1904-06, indeksowała Iwona Grabska
Potok (SK) -- U 1907-16, indeksował Edward Jabłoński
Proszowice USC (MP) -- U 1791-1867 (aktualizacja) MZ 1868-1873, indeksował Jerzy Koprowski
Stare Troki (LT) -- M 1859-73, indeksowała Bożena Misiak
Stróża (LD) -- UMZ 1826-30, indeksował Jacek Kundzik
Żarnów (LD) -- U 1857-61, indeksowała Krystyna Stanisławska


19-04-2017

Bełdów (LD) -- UMZ 1867-70, indeksował Michał Stasiak
Biała (MZ) -- M 1888-1916, indeksowała Dorota Nowakowska, Grażyna Nowak, weryfikacja Piotr Romanowski
Bolimów (LD) -- U 1890-99, indeksowała Urszula Świerczyńska
Boratyn (gr-kat) (PK) -- UMZ 1801-57, indeksował NS_Jurek
Borkowice (MZ) -- UMZ 1813-17, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Bronisław (KP) -- Z 1850-75, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Bytoń (KP) -- U 1871, 74-80, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Cerekiew (MZ) -- Z 1867, indeksował Mikołaj Wilk
Domaniew (LD) -- UMZ 1913-14, indeksował Mariusz Dąbrowski
Glinojeck (MZ) -- UMZ 1781-83, indeksował Jacek Sobolewski
Gozdowo (MZ) -- M 1836-45. 1851-60, indeksowali Krzysztof Nowak i Krzysztof Frydrysiak, weryfikacja Piotr Romanowski
Gąbin (MZ) -- UMZ 1840-45, indeksował Radosław Konca, weryfikacja Piotr Romanowski
Gąbin (MZ) -- M 1876-79, indeksowała Elżbieta B., weryfikacja Piotr Romanowski
Kuczki (MZ) -- M 1902-05, 13-16, indeksował Mikołaj Wilk
Kwiatkowice (LD) -- UMZ 1916, indeksował Grzegorz Żychowski
Malużyn (MZ) -- M1931-36, indeksował Waldemar Chorążewicz
Opinogóra (MZ) -- MZ 1926-30, indeksowała Olga Gąsiorowska
Oszmiana (BR) -- M 1830, 32-33, indeksował Łukasz Majtka
Paprotnia (MZ) -- M 1881-90, indeksowała Magdalena Tarkowska
Przesmyki (MZ) -- U 1866-69, M 1868, Z 1865-67, indeksowała Magdalena Tarkowska
Sobowo (MZ) -- U 1878-1915, indeksował Krzysztof Kośnik
Sulerzyż (MZ) -- Z 1922-36, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Warszawa św. Aleksander (WA) -- M 1929, indeksowała A.Ch.
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1884, indeksował Adam Rozenau
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1887-89, indeksował Krzysztof Jach
Zadzim (LD) -- U 1871-75, indeksowała karolinaw
Żelazna (LD) -- UMZ 1868-77, indeksowała Urszula Świerczyńska


18-04-2017

Czarne (KP) -- SkU 1852-65 SkZ 1856-65, indeksował Jan Berens
Grabowo (PL) -- U 1863, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Grabowo (PL) -- U 1868-1889, indeksowała Katarzyna Karulska
Stare Troki (LT) -- M 1829-39, indeksowała Bożena Misiak
Stróża (LD) -- UMZ 1817-25,31-67, indeksował Jacek Kundzik
Świedziebnia (KP) -- Z 1791-95, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wożuczyn (LB) -- Z 1853, indeksował Krzysztof Zochniak
Wąsosz (PL) -- U 1865, indeksował Mariusz Mogielnicki


17-04-2017

Bełchatów-Grocholice (LD) -- UMZ 1892-94, indeksowała magnowa
Lutomiersk (LD) -- UMZ 1916, indeksował Grzegorz Żychowski
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1896, indeksował Jacek Kundzik
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1879, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Żytno (LD) -- UMZ 1823-30, indeksował Paweł Gorząd


16-04-2017

Buczek (LD) -- M 1810-24, indeksował Henryk Koluszkowski
Chorzów USC (SL) -- SkM 1906-10, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Działoszyn (LD) -- UMZ 1875, indeksował Daniel Leszczyk
Suserz (MZ) -- UMZ 1815-17, indeksowała Barbara Raniewicz
Wolbórz (LD) -- M 1755-81,83-1808, indeksował Witold Czyż
Zgierz (LD) -- Z 1796-1808, indeksował Michał Zieliński


15-04-2017

Sokoły (PL) -- U 1650,54-60,62-67,73,83-1700,27, indeksował Marek Raciborski
Zabrze Zaborze św.Franciszka (SL) -- Z 1868-1878, indeksowała Barbara Wiechuła


14-04-2017

Chorzów USC (SL) -- SkM 1874-1905, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Dąbrowa (MZ) -- Z 1841-50, indeksował Jan Wojtkiewicz
Kałuszyn (MZ) -- UMZ 1816, indeksowała Barbara Polkowska
Koziczynek (MZ) -- U 1916, MZ 1916-36, indeksowała Izabela Czaplicka
Malużyn (MZ) -- M 1924-30, indeksował Waldemar Chorążewicz
Opinogóra (MZ) -- M 1923-25, Z 1921-25, indeksowała Olga Gąsiorowska
Siemianowice Śląskie Krzyża Świętego (SL) -- SkM 1868-1874, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- M 1930-35, indeksowała Katarzyna Pasik, korekta Waldemar Chorążewicz
Węgra (MZ) -- Z 1830-39, indeksowała Małgorzata Kozłów


13-04-2017

Bystrzyca (BR) -- U 1802-10, indeksował Artur Wilkicki
Grabowo (PL) -- U 1862, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Łomża (PL) -- M 1883, indeksowała Krzysztof Piaszczyński


12-04-2017

Giedrojcie (LT) -- M 1901-36, indeksowała Wanda Thomalla
Grochowalsk (KP) -- U 1888-94 M 1895-1911, indeksował Jan Berens
Miasteczko Śląskie - Bibiela (SL) -- M 1874-1903, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Mierzyce (LD) -- UMZ 1855-57, indeksował Jacek Sławiński
Pawłów pow. starachowicki (SK) -- U 1879-84, indeksował Andrzej Gawlik
Wróblew (LD) -- UZ 1835-45, indeksowała Barbara Zawada
Zawichost-Trójca (SK) -- U 1905-13, M 1906-34, Z 1907-28, indeksował Marek Lawenda


11-04-2017

Bryńsk (WM) -- U 1913-14, indeksowała Anna Sztymelska
Korytnica (MZ) -- M 1810-25 (aktualizacja), indeksowała Bożena Turek
Kołacinek (LD) -- UMZ 1814, indeksował Wojciech Borkowski
Malużyn (MZ) -- Z 1930-36, indeksowała Al Mia
Oszmiana (BR) -- M 1838-40, indeksował Łukasz Majtka
Promna (MZ) -- UZ 1878, M 1878-90, indeksował Rafał Traczyk
Radom Św. Jan Chrzciciel (MZ) -- SkZ 1903, indeksował Jacek Hoch


10-04-2017

Bytoń (KP) -- Z 1874-80, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chełmce (KP) -- M 1779-99, indeksował Jason
Drogomiłowice-Dromsdorf USC (DS) -- M 1875, 79, 92-94, 97-98, 1900-01, 07-13, indeksował Michael Schaetzlein
Działoszyn (LD) -- UMZ 1874, indeksował Daniel Leszczyk
Dzietrzniki (LD) -- U 1786-1808, indeksował Hanna Ortega
Gaj Oławski-Goy USC (DS) -- M 1889-99, 1901-14, 16-20, indeksował Michael Schaetzlein
Kielce (ewang.) (SK) -- M 1898-1913, indeksował bogdan030
Kołczygłowy (ewang.) (PM) -- M 1840-47, indeksował Rafał Albiński
Mnich (LD) -- UMZ 1831-46, indeksował Józef Dębowski
Potok (SK) -- U 1886-1906, indeksował Edward Jabłoński
Solec (MZ) -- Z 1838-40, indeksowała Janina Tomczyk, weryfikacja Piotr Romanowski
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1736-38, indeksował Rafał Albiński
Widawa (LD) -- M 1880-85,1913, indeksowała Anna Chmielowska
Wolbórz (LD) -- Z 1856-57, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Wysokienice (LD) -- M 1859-60, indeksował Marek Krzyżanowski


09-04-2017

Andrzejewo (MZ) -- M 1850, indeksował Artur Godlewski
Białaszewo (PL) -- Z 1886, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Borkowice (MZ) -- UMZ 1810-12, indeksowała magda_lena
Grabowo (PL) -- U 1861, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Grabowo (PL) -- M 1809-1821a (łacina), indeksował Igor Daniszewski
Jadów (MZ) -- M 1857-85 (aktualizacja), indeksowała Bożena Turek
Klwów (MZ) -- UMZ 1875-76, indeksował Krzysztof Jach
Malużyn (MZ) -- Z 1926-30, indeksowała AL Mia, korekta Waldemar Chorążewicz
Odrzywół (MZ) -- U 1872-74, indeksował Marian Niemirski
Smogorzewo (MZ) -- U 1884-93, indeksował Artur Lewandowski
Suchożebry (MZ) -- Z 1836-40, indeksowała Anna Poprawa
Sulerzyż (MZ) -- U 1916, M 1916-36, Z 1916-21, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- M 1925-29, indeksowała Katarzyna Pasik


08-04-2017

Dojlidy (prawosł.) (PL) -- U 1908, indeksowała Livia Ditto
Dłutów (LD) -- UMZ 1886-90, indeksowała Ilona Gieras
Grabowo (PL) -- M 1809-1825 (aktualizacja), indeksował Igor Daniszewski
Grochowalsk (KP) -- SkU 1878-87, indeksował Jan Berens
Kołacinek (LD) -- U 1802-13, indeksowała Danuta Danecka
Lublin-Abramowice św. Jakub (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Lwów św. Antoni (UK) -- SkZ 1820-1915, indeksował Mieczysław Maziarski
Niekłań Wielki (SK) -- UMZ 1901-03, indeksowała Iwona Grabska
Oszmiana (BR) -- M 1842, 45-47, indeksował Łukasz Majtka
Przedecz (KP) -- Z 1836-40 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Starachowice-Wierzbnik (SK) -- U 1868-79, indeksowała Bożena Krajewska
Stare Troki (LT) -- M 1823-28, indeksowała Bożena Misiak
Warszawa (ewang.-augsb.) (WA) -- Z 1833, indeksowała Incognito
Zabrze-Zaborze św. Franciszek (SL) -- U 1870-78, indeksowała Barbara Wiechuła


07-04-2017

Chorzów św. Maria Magdalena (SL) -- M 1800-1858,60-61,63-68,70,72-73, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Kołacinek (LD) -- UMZ 1815-20, indeksował Wojciech Borkowski
Ruda Śląska-Bielszowice św. Maria Magdalena (SL) -- M 1800-20,1823-62,64-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Święte Miejsce (MZ) -- UMZ 1913, indeksowała Anna Sztymelska


06-04-2017

Białaszewo (PL) -- U 1874, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Boleszczyn (WP) -- UM 1867-71, indeksowała Katarzyna Kwos-Leska
Brzeziny (LD) -- U 1873, indeksował Henryk Koluszkowski
Dalików (LD) -- UMZ 1913-14, indeksował Mariusz Dąbrowski
Drzewica (LD) -- U 1909-12, indeksowała Gośka
Grabowo (PL) -- U 1860, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Gąbin (MZ) -- Z 1874-75, indeksowała Elżbieta B., weryfikacja Piotr Romanowski
Kiełpin (MZ) -- M 1849-57 (weryfikacja), indeksował Jan Olesiński
Kołbiel (MZ) -- U 1663-1760, M 1749-58, indeksował Mirosław Mazek
Malużyn (MZ) -- M 1921-25, indeksowała Al Mia
Malużyn (MZ) -- Z 1916-18, 20-23, indeksował Kamil Tetkowski
Mikołajewice (LD) -- UMZ 1874-82, indeksował Grzegorz Żychowski
Olchowiec (gr-kat) (PK) -- U 1784-1872, indeksował Joel Serafin
Opinogóra (MZ) -- U 1916, MZ 1916-20, indeksowała Olga Gąsiorowska
Pułtusk (MZ) -- Z 1774-80, indeksował Rafał Albiński
Skibniew (MZ) -- UZ 1810-30, M 1811-30, indeksował Mirosław Mikłaszewicz, korekta Anna Sztymelska
Skuły (MZ) -- UMZ 1915, indeksował Tomasz Szczepaniak
Suchowola (PL) -- M 1825b-26, indeksowała Ewa Witkowska
Świedziebnia (KP) -- Z 1784-90, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wilkowice-Gross Wilkowitz USC (SL) -- M 1874-1904, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- M 1920-24, indeksowała Katarzyna Pasik, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Wizna (PL) -- Z 1826-27, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wrzeszczów (MZ) -- UM 1883-86, Z 1884-86, indeksował Krzysztof Jach
Zawidz (MZ) -- M 1915, indeksował Piotr Romanowski
Żarnów (LD) -- UMZ 1854-56, indeksowała Krystyna Stanisławska


05-04-2017

Burzenin (LD) -- Z 1852-55, indeksowała Joanna Szaflik
Dalików (LD) -- Z 1825-29, indeksował Tomasz Frynia
Iwaniska (SK) -- Z 1901-06, indeksowała magda_lena
Katowice Bogucice (SL) -- U 1851-52, indeksowała Paulina Radkowska
Olkusz (MP) -- M 1881-1890, indeksował Karol Szostek
Topilec (PL) -- UMZ 1809, indeksowała moyra777
Wieluń (LD) -- Z 1734-71, indeksowała Danuta Danecka
Zagnańsk (SK) -- M 1896-1914, indeksowała Krystyna Moćko


04-04-2017

Bystrzyca (BR) -- M 1798-1818, 31-35, 40-65, indeksował Artur Wilkicki
Czermin-Wola Pławska (PK) -- Z 1787-1818, 22-27, 29-69, indeksował Krzysztof Gruszka
Goniądz (PL) -- UMZ 1843-1847, indeksował Krzysztof Tur
Gozdowo (MZ) -- M 1846-50 (aktualizacja), indeksował Michał Grygorewicz, weryfikacja Piotr Romanowski
Malużyn (MZ) -- Z 1916-20, indeksowała Al Mia, korekta Waldemar Chorążewicz
Miszewo Murowane (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski
Ostrężna-Algersdorf USC (DS) -- M 1886, 89, 93, indeksował Michael Schaetzlein
Widze (BR) -- U 1812-18, indeksowała Alina Zydaniec
Wilno św. Stefan (LT) -- U 1802-03, 10-18 M 1802-18, indeksowała Bożena Misiak
Złotniki (UK) -- U 1824-1902, indeksował Jerzy Nowosielski
Żuków (UK) -- UMZ 1881-83, 98, 1902, indeksował Jerzy Nowosielski


03-04-2017

Brzeziny (LD) -- U 1872, indeksował Henryk Koluszkowski
Chojnata (LD) -- M 1827-48, indeksował Bogusław Nagórski
Chrząstawa Wielka-Klarenkranst USC (DS) -- M 1890, 92-93, 95-96, 98-99, 1902-04, indeksował Michael Schaetzlein
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- Z 1908, indeksowała Livia Ditto
Działoszyn (LD) -- UMZ 1873, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa (MZ) -- UMZ 1891-95, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gostynin (MZ) -- U 1766-76, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Grabowo (PL) -- Z 1868b-1889, indeksowała Katarzyna Karulska
Grodziczno USC (WM) -- UZ 1874-75 M 1875, indeksowała Anna Sztymelska
Leszno (MZ) -- UMZ 1914, indeksował Jan Olesiński
Lewiczyn (MZ) -- M 1830-40, indeksował Rafał Traczyk
Łomża (PL) -- M 1884, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1895, indeksował Jacek Kundzik
Niekłań Wielki (SK) -- UMZ 1897-1900, indeksowała Iwona Grabska
Odrzywół (MZ) -- U 1869-71, indeksował Marian Niemirski
Potok (SK) -- U 1851-54,56-85, indeksował Edward Jabłoński
Przedecz (WP) -- U 1836-40, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Sarnaki (MZ) -- UMZ 1840-49, indeksowała Jolanta Klass
Siekierczyn-Geibsdorf USC (DS) -- U 1890, indeksował Michael Schaetzlein
Solec Zdrój (SK) -- U 1826-40, indeksowała Renata Majewska
Suchożebry (MZ) -- Z 1831-35, indeksowała Anna Poprawa
Tczów (MZ) -- Z 1899-1915, indeksował Marek Witak
Warszawa ASC Cyrkuł II (WA) -- UZ 1824, indeksowała Ewa Czerkawska
Wysokienice (LD) -- M 1857-58, indeksował Marek Krzyżanowski


02-04-2017

Dojlidy (prawosł.) (PL) -- M 1908, indeksowała Livia Ditto
Sosnowiec Niepokalanego Poczęcia NMP (SL) -- M 1908 (aktualizacja), 1909, indeksował Krzysztof Imiołek
Wolbrom (MP) -- SkZ 1922-23, 25, 27-32, indeksował Krzysztof Imiołek


01-04-2017

Grajewo (PL) -- Z 1894, indeksowała Agnieszka Brzostowska


31-03-2017

Bodzanów (MZ) -- U 1826-54, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Maria Bagińska-Wierzbowska
Chynów (MZ) -- UZ 1826, M 1808-75, indeksował Rafał Traczyk
Czerniewice (LD) -- MZ 1932, indeksowała Katarzyna Pasik
Dziadkowo-Altenau USC (DS) -- M 1899, indeksował Michael Schaetzlein
Dąbrowa (MZ) -- M 1841-50, indeksował Jan Wojtkiewicz
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- M 1888-90, indeksował Tomasz Chamerski
Gniechowice-Gnichwitz USC (DS) -- M 1889-1903, indeksował Michael Schaetzlein
Gruzja-Tbilisi śś. Piotr i Paweł (PO) -- U 1911-16, indeksowała Danuta Wojtowicz
Janowiec (LB) -- UMZ 1891-95, indeksował Bartłomiej Zieliński
Kamionna (MZ) -- UMZ 1810-25, indeksowała Bożena Turek
Karolin-Karlsdorf USC (DS) -- M 1884-86, 88-98, indeksował Michael Schaetzlein
Kiełpin (MZ) -- UMZ 1915, indeksowała Dorota Piątkowska
Kurzelów (SK) -- UMZ 1836-57, indeksowała Grażyna Szymańska
Kłomnice (SL) -- U 1875, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1892, indeksował Janusz Kucharczyk
Makowice-Mogwitz USC (OP) -- M 1877, indeksował Michael Schaetzlein
Nasielsk (MZ) -- UMZ 1881-82, indeksowała Joanna Suska
Niekłań Wielki (SK) -- UMZ 1895-96, indeksowała Iwona Grabska
Parlino (ewang.) (ZP) -- U 1801-34, indeksował Rafał Albiński
Radziejowice (MZ) -- UMZ 1868-71, indeksowali Tomasz Jedynak i Paweł Kowalski
Rokicie (MZ) -- UZ 1911-15, indeksował Krzysztof Kośnik
Sieluń (MZ) -- UMZ 1913-14, indeksowała Viola Podsiadlik
Sikórz (MZ) -- UMZ 1915, indeksował Krzysztof Kośnik
Stare Troki (LT) -- MZ 1802-22, indeksowała Bożena Misiak
Świedziebnia (KP) -- Z 1773, 75, 80-81, indeksował Waldemar Chorążewicz
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- M 1814-15, indeksowała A.Ch.
Wieluń (LD) -- M 1600-1779 (lata skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Wilków (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wrona (MZ) -- UZ 1808, 10 16-25, indeksowała Elżbieta Kozłowska
Zabrze - Zaborze św ,Franciszka (SL) -- U 1879-1891, indeksowała Barbara Wiechuła
Zatory (MZ) -- UMZ 1913, indeksowała Bożena Turek
Zwoleń (MZ) -- M 1810-12, indeksował Grzegorz Skalski
Żeliszew (MZ) -- UMZ 1873-75, indeksowała Hanna Kołodziejska


30-03-2017

Grabowo (PL) -- M 1874-79, indeksowała Magdalena Wróbel
Izbica Kujawska (KP) -- UMZ 1886-90, indeksowała Anna Frąckowiak
Odrzywół (MZ) -- U 1866-68, indeksował Marian Niemirski
Oszmiana (BR) -- U 1844-47, indeksował Łukasz Majtka
Radziejowice (MZ) -- UMZ 1808-25, 66-67, indeksowali Tomasz Jedynak i Paweł Kowalski
Wsola (MZ) -- UMZ 1815-16, indeksował Krzysztof Ceborski


29-03-2017

Białaszewo (PL) -- U 1875, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Brzeziny (LD) -- U 1871, indeksował Henryk Koluszkowski
Błonie (MZ) -- M 1913-14, Z 1910, indeksował Jan Olesiński
Drzewica (LD) -- U 1906,08-09, indeksowała Gośka
Grudusk (MZ) -- MZ 1916-19, indeksowała Izabela Czaplicka
Kołacinek (LD) -- Z 1803-21, indeksowała Danuta Danecka
Nowa Brzeźnica (LD) -- UMZ 1821, indeksowała Magdalena Witecka
Pińczów (SK) -- U 1818, UMZ 1819, indeksowała Grażyna Radzik
Pleszew (WP) -- U 1795-1803, indeksował Rafał Albiński
Pomiechowo (MZ) -- Z 1856-60, indeksowała Bożena Turek
Suchedniów (SK) -- UZ 1871-75, indeksowała Halina Kroner
Suchożebry (MZ) -- U 1861-65, indeksowała Anna Poprawa
Świedziebnia (KP) -- U 1772-80, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wolbrom (MP) -- SkUMZ 1811-25, 48-49, 52, 62, 78-79, indeksował Krzysztof Imiołek
Wolbrom (MP) -- SkZ 1926, 33-34, indeksowała Anna Urgacz-Szczęsna
Wolbórz (LD) -- M 1884-88, indeksował Włodzimierz Macewicz


28-03-2017

Warszawa (ewang.-augsb.) (WA) -- Z 1837, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa-Powsin św. Elżbieta (WA) -- U 1828-37, 41-66, 68-79 MZ 1828-37, 41-66, 68-1912, indeksowała Teresa Mikołajewska


27-03-2017

Kąty Wrocławskie-Canth USC (DS) -- M 1890-94, 1905, 07, indeksował Michael Schaetzlein
Kłobia (KP) -- UMZ 1831-35, indeksował Filip Skurzewski
Ligota Książęca-Fürsten Ellguth USC (OP) -- M 1892-96, indeksował Michael Schaetzlein
Lwów św. Antoni (UK) -- SkU 1900-14, indeksował Mieczysław Maziarski
Rokietnica (PK) -- UMZ 1891-1903, indeksował NS_Jurek
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- U 1915, indeksowała Grażyna Przybysz
Zgierz (LD) -- M 1791-1815, indeksował Michał Zieliński


26-03-2017

Bogdanów (LD) -- UZ 1845-48, indeksował Mateusz Gieras
Brzyków (LD) -- UMZ 1826-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Bytom - Łagiewniki USC (SL) -- M 1874-1902, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Chodów pow. kolski (WP) -- UMZ 1843-50,52-54,56-57, indeksował Józef Dębowski
Cieszowa USC (SL) -- M 1878 -1885, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Dobrzyków (MZ) -- SkUMZ 1841-42, indeksował Jakub Wiśnik
Działoszyn (LD) -- UMZ 1872, indeksował Daniel Leszczyk
Gostynin (MZ) -- M 1752-99, indeksował Jakub Wiśnik
Grabowo (PL) -- U 1684-1685 (fragm.), 1792-1811, indeksował Igor Daniszewski
Katowice - Ligota USC (SL) -- M 1909, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łęgonice pow. rawski (MZ) -- U 1873-80, indeksował Jakub Wiśnik
Miasteczko Śląskie USC (SL) -- M 1874-1903, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Nowe gm. Krośniewice (LD) -- UMZ 1866-75,77, indeksowali Paweł Gorząd i Beata Matczak
Piekary Śląskie św. Imienia NMP (SL) -- M 1850 -1860, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ruda Śląska - Wirek św.Wawrzyńca (SL) -- M 1867-1874, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Stare Tarnowice USC (SL) -- M 1874 -1905, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Suszec św.Stanisława Biskupa -Kleszczów (SL) -- M 1838-1845, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Targoszyce (SL) -- M 1869 -1889 , indeksowali GTG_Silius_Radicum
Żarnów (LD) -- UMZ 1851-53, indeksowała Krystyna Stanisławska
Żdżary pow. grójecki (MZ) -- UMZ 1819-25, indeksował Jakub Wiśnik


25-03-2017

Dębieńsko - Orzesze (SL) -- M 1837-1845,1847, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Katowice - Panewniki USC (SL) -- M 1909, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Proszowice (MP) -- U 1868 -1872 , indeksowała Renata Majewska, weryfikacja Bożenna Błaut
Tarnowskie Góry św. Apostołów Piotra i Pawła (SL) -- M 1766-1775,1779-1780,1802-1803, indeksowali GTG_Silius_Radicum


24-03-2017

Dąbrowa (MZ) -- Z 1836-40, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gostynin (MZ) -- UMZ 1841-42 (aktualizacja), indeksowała Janina Tomczyk, weryfikacja Piotr Romanowski
Grochowalsk (KP) -- SkUMZ 1867-77 (z lukami), indeksował Jan Berens
Gąbin (MZ) -- M 1846 (aktualizacja), indeksował Marcin Socha, weryfikacja Piotr Romanowski
Gąbin (MZ) -- UMZ 1851, 56-57, 75, indeksowali Jakub Wiśnik, Waldemar Pietrzak, Elżbieta B., weryfikacja Piotr Romanowski
Kołacinek (LD) -- UMZ 1867, indeksował Wojciech Borkowski
Łukomie (MZ) -- M 1841-50, indeksował Piotr Baciński, weryfikacja Piotr Romanowski
Łukomie (MZ) -- M 1826-29, indeksował Piotr Baciński, weryfikacja Piotr Romanowski
Sierpc (MZ) -- M 1836-40, indeksował Michał Grygorewicz, weryfikacja Piotr Romanowski
Strzegowo (MZ) -- M 1896-98, indeksował Jan Wojtkiewicz
Unieck (MZ) -- M 1889-98, indeksowała Barbara Sikorska
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1883, indeksował Adam Rozenau
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- Z 1831, indeksował Artur Godlewski


23-03-2017

Brzeziny (LD) -- U 1870, indeksował Henryk Koluszkowski
Działoszyn (LD) -- UMZ 1871, indeksował Daniel Leszczyk
Dziepółć (ewang.) (LD) -- UMZ 1872-76, indeksował bogdan030
Grabowo (PL) -- M 1880-84, indeksowała Magdalena Wróbel
Kołacinek (LD) -- UMZ 1821, indeksował Wojciech Borkowski
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- U 1810-1811,1813-1815, indeksowała Anna Chmielowska
Podbrzezie (LT) -- UM 1905-15, indeksowała Wanda Thomalla
Sikórz (MZ) -- SkUM 1771-1807, SkZ 1802-07, indeksował Krzysztof Kośnik
Spicimierz (LD) -- UMZ 1867-75, indeksowała Urszula Świerczyńska


22-03-2017

Bełchatów-Grocholice (LD) -- UMZ 1889-91, indeksowała magnowa
Brochów (MZ) -- Z 1808-25, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Ciachcin (MZ) -- M 1776-1807, indeksował Piotr Romanowski
Dąbrowa (MZ) -- M 1831-35, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gozdowo (MZ) -- M 1880-85, 1911-12 (aktualizacja), indeksowała Dorota Nowakowska, weryfikacja Piotr Romanowski
Janowiec Kościelny (WM) -- UMZ 1881-97, indeksowała Izabela Czaplicka
Klwów (MZ) -- UMZ 1873-74, indeksował Krzysztof Jach
Kołbiel (MZ) -- U1673, 75, 78, 80-81, 84, 1711, M 1660-1711, indeksowała Maria Marciszewska
Lipniki (MZ) -- Z 1820-22, 24, indeksował Dorian Olszewski
Pawłów pow. starachowicki (SK) -- M 1861-90, indeksował Andrzej Gawlik
Pawłów pow. starachowicki (SK) -- Z 1933-38, indeksowała Anna Hałat, weryfikował Andrzej Gawlik
Pińczów (SK) -- U 1690-99, indeksował Jerzy Koprowski
Sochocin (MZ) -- SkM 1709-1807, indeksował Kamil Tetkowski
Wrocław-Leśnica-Deutsch Lissa USC (DS) -- M 1891-92, 94-95, 97-98, indeksował Michael Schaetzlein
Węgra (MZ) -- UZ 1815-18, 23-25, M 1815-18, 24-25, indeksowała Małgorzata Kozłów
Zalas (MZ) -- U 1908-09, indeksował Dorian Olszewski
Żbików (MZ) -- Z 1897-1901, indeksowała Małgorzata Szadkowska
Żnin-miasto USC (KP) -- UZ 1874-1910, indeksowała Katarzyna Żugaj


21-03-2017

Brodnia-Glinno (LD) -- UMZ 1912-14, indeksował Zbigniew Telega
Busko-Zdrój (SK) -- M 1903-14, indeksował Edward Jabłoński
Dalików (LD) -- U 1826, M 1818, Z 1824, indeksował Tomasz Frynia
Kielce Katedra (SK) -- SkZ 1842-45, indeksowała Ewa Jaskólska
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1898, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Marzenin (LD) -- U 1848-50, indeksowała Beata Wiśniewska
Pińczów (SK) -- M 1811-14, indeksował Grażyna Radzik
Warszawa (ewang.-augsb.) (WA) -- U 1833, indeksowała Incognito
Wawiórka (BR) -- U 1869-72, 74-75, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


20-03-2017

Biała Rawska (LD) -- Z 1828, indeksował Bogusław Nagórski
Bytoń (KP) -- M 1861-71, 74-80, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Choceń (KP) -- UMZ 1889-91, indeksował Filip Skurzewski
Chodów pow. kolski (WP) -- U 1826, M 1826-27, UMZ 1831-32,35-40, indeksował Józef Dębowski
Ciemieniewko (MZ) -- U 1916, MZ 1916-36, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Grzymałków (SK) -- UMZ 1735-63, indeksowała Grażyna Rajski
Imbramowice (MP) -- SkZ 1761-74, indeksowali Renata Majewska, Izabela Sikorska
Jeżów (LD) -- UMZ 1871, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kołacinek (LD) -- UMZ 1822, indeksował Wojciech Borkowski
Kościelna Wieś (KP) -- M 1858, indeksowała Justyna Lewandowska
Krzcięcice (SK) -- Z 1780-97, indeksowała Renata Majewska
Leźnica Wielka (LD) -- UMZ 1824, indeksował Mariusz Dąbrowski
Malaty (LT) -- U 1750-60, indeksował Artur Wilkicki
Mała Brzostowica (BR) -- M 1794-1836, indeksował Tomasz Urlich
Orchowo (WP) -- Z 1934-40, 45-49, indeksowała Danuta Wyszkowska
Raciążek (KP) -- U 1914-15 MZ 1914-35, indeksował Ryszard Jagielski
Stare Troki (LT) -- UMZ 1840-45, indeksowała Bożena Misiak
Świedziebnia (KP) -- UMZ 1852-57, 59-60, indeksowała Mariola Postępska korekta Waldemar Chorążewicz
Turośl (PL) -- M 1900, 04-14, 16-18, indeksował Waldemar Chorążewicz
Warszawa (ewang.-augsb.) (WA) -- U 1837, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Wrocław-Karłowice-Carlowitz USC (DS) -- M 1890-99, 1901-03, indeksował Michael Schaetzlein


19-03-2017

Bakałarzewo (PL) -- M 1808-09, indeksowała Magdalena Wróbel
Cerekiew (MZ) -- U 1913, indeksował Mikołaj Wilk
Drzewica (LD) -- U 1902-05, indeksowała Gośka
Działoszyn (LD) -- UMZ 1870,93, indeksował Daniel Leszczyk
Stoczek Węgrowski (MZ) -- UMZ 1911, indeksowała Bożena Turek
Suchowola (PL) -- U 1829-34, indeksowała Joanna Gniedziejko
Tuczępy (SK) -- SkU 1836-46,48-59, indeksował Artur Koźmiński
Turośl (PL) -- M 1890-93, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wsola (MZ) -- UMZ 1813-14, indeksował Krzysztof Ceborski


18-03-2017

Brzeziny (LD) -- U 1869, indeksował Henryk Koluszkowski
Chodów pow. kolski (WP) -- UMZ 1808-25, indeksował Józef Dębowski
Czarnocin (LD) -- UMZ 1885-88, indeksowała Anna Goss
Dąbrowa (MZ) -- UMZ 1913-15, indeksował Jan Wojtkiewicz
Grabowo (PL) -- M 1885-89, indeksowała Magdalena Wróbel
Kutno (LD) -- U 1780-83,1802-09, M 1780-83, indeksowała Danuta Danecka
Lipniki (MZ) -- U 1824, 36 (braki), Z 1815-16, 1910-12, indeksował Dorian Olszewski
Łódź św. Józef (LD) -- U 1915, MZ 1915-17, indeksował Janusz Kucharczyk
Olkusz (MP) -- M 1827-1828,47,49, indeksowali moyra777, Małgorzata Hoły (aktualizacja)
Sierpc (MZ) -- M 1846-50 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Frydrysiak, weryfikacja Piotr Romanowski
Winnica (MZ) -- Z 1915-19, indeksował Michał Gołowicz
Zaborów (MZ) -- U 1871-79 (aktualizacja), M 1871-1914, indeksował Jan Olesiński
Zgierz (LD) -- Z 1781-95, indeksował Michał Zieliński


17-03-2017

Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1826, indeksował Tomasz Frynia
Janiszki (LT) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Bożena Misiak
Kościelna Wieś (KP) -- U 1858, indeksowała Justyna Lewandowska
Książ Wielki (MP) -- UM 1866-1870, indeksował Jerzy Żurada
Odrzywół (MZ) -- U 1861-65, indeksował Marian Niemirski
Olkusz (MP) -- UZ 1827-1828,1847,1849, indeksowała Małgorzata Hoły


16-03-2017

Biała Rawska (LD) -- Z 1826-27, indeksował Bogusław Nagórski
Bytoń (KP) -- U 1861-70, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Kołacinek (LD) -- UMZ 1865, indeksował Wojciech Borkowski
Starachowice-Wierzbnik (SK) -- U 1851-67, indeksowała Bożena Krajewska
Suserz (MZ) -- UMZ 1810-14, indeksowała Barbara Raniewicz
Tuszyn (LD) -- UMZ 1837-40, indeksowała Ewa Nowańska
Wolbórz (LD) -- Z 1844,46-49, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wolbórz (LD) -- Z 1854-55, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Wąsosz (PL) -- Z 1855-68, indeksowała Katarzyna Karulska


15-03-2017

Bargłów (PL) -- M 1892-1907 (ponowna weryfikacja), indeksowała Anna Croizet, weryfikacja JZI
Białaszewo (PL) -- 1919, 21-27, 29, indeksowała Magdalena Wróbel
Czermin-Wola Pławska (PK) -- U 1787-1843, indeksował Krzysztof Gruszka
Goleniów (ewang.) (ZP) -- Z 1885-87, indeksował Rafał Albiński
Jeziory (gr-kat) (BR) -- U 1828, indeksował Walenty Adamiec
Szczurowice (UK) -- U 1768-75, indeksowali Danuta Wojtowicz, bogda252
Topczewo (PL) -- U 1793-1800, indeksował Jan Mamaj
Tursko (WP) -- U 1788-94, indeksował Rafał Albiński
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- U 1894, indeksował Jerzy Mrozowski
Zambski (MZ) -- U 1696-1734, M 1696-1743, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Zgierz (LD) -- Z 1751-80, indeksował Michał Zieliński
Zuzela (MZ) -- UMZ 1889-90, indeksował Mariusz Rostkowski
Złotniki (UK) -- M 1784-1881, 90, 92 Z 1784-1861, 90, 92, indeksował Jerzy Nowosielski


14-03-2017

Boglewice (MZ) -- U 1906-13, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Grabowo (PL) -- U 1720-1740, indeksował Igor Daniszewski
Kluczkowice-Wrzelowiec (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Proszowice (MP) -- M 1848-67, Z 1849-67, indeksował Jerzy Koprowski
Sanok (PK) -- U 1803-98, indeksował Mieczysław Maziarski
Warszawa (ewang.-augsb.) (WA) -- Z 1836, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Zaduszniki (KP) -- SkZ 1888, 1900-10, indeksował Jan Berens


13-03-2017

Brzeziny (LD) -- U 1868, indeksował Henryk Koluszkowski
Brzeźnica (MZ) -- M 1812-43 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Zochniak
Chruślin (LD) -- UMZ 1901-05, indeksował Dariusz Śludkowski
Drzewica (LD) -- U 1899-1902, indeksowała Gośka
Działoszyn (LD) -- UMZ 1869, indeksował Daniel Leszczyk
Iwaniska (SK) -- U 1901-03, indeksowała magda_lena
Kołacinek (LD) -- UMZ 1866, indeksował Wojciech Borkowski
Książnice Wielkie (MP) -- SkZ 1749-84, indeksowała moyra777
Pińczów (SK) -- U 1791-96, indeksowała Grażyna Radzik
Sochaczew (MZ) -- M 1868-75, indeksowała Urszula Świerczyńska
Świedziebnia (KP) -- Z 1767-82, 1812-20, indeksował Waldemar Chorążewicz
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1817, indeksowała A. Ch.
Wieluń (LD) -- U 1747-89, indeksowała Danuta Danecka
Wrzeszczów (MZ) -- UM 1878-82, indeksował Krzysztof Jach
Wsola (MZ) -- UMZ 1810-12, indeksował Krzysztof Ceborski
Żeliszew (MZ) -- UMZ 1871-72, indeksowała Hanna Kołodziejska


12-03-2017

Chorzele (MZ) -- M 1826, indeksował Artur Godlewski
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1827, indeksował Tomasz Frynia
Kleszczele (prawosł.) (PL) -- UMZ 1904, indeksował Walenty Adamiec
Nasielsk (MZ) -- UMZ 1874-80, indeksowała Joanna Suska
Suchożebry (MZ) -- U 1856-60, indeksowała Anna Poprawa


11-03-2017

Cerekiew (MZ) -- M 1820-21, indeksował Mikołaj Wilk
Krasnosielc - Sielce (MZ) -- M 1740-60, indeksował Robert Pawłowski
Odrzywół (MZ) -- U 1856-60, indeksował Marian Niemirski
Oleksin (MZ) -- UMZ 1913-15, indeksował Bogusław Kuć
Warszawa (ewang.-augsb.) (WA) -- U 1836, indeksowała Katarzyna Marchlińska


10-03-2017

Karłowice USC (OP) -- M 1875-77, indeksował Michael Schaetzlein
Kłomnice (SL) -- Z 1868-73, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Przasnysz (MZ) -- SkZ 1734-1808, indeksowała Anna Sztymelska
Warszawa ASC Cyrkuł II (WA) -- UZ 1823, indeksował Ewa Czerkawska
Wyszogródek (UK) -- U 1840-41, 53, 1935-37, indeksowała Danuta Wojtowicz


09-03-2017

Babsk (LD) -- U 1841-48,50-51,58,60-61, indeksowała Beata Kozłowska-Szura
Cerekiew (MZ) -- Z 1818, indeksował Mikołaj Wilk
Czarnocin (LD) -- UMZ 1881-84, indeksowała Anna Goss
Janisławice (LD) -- UMZ 1868-85, indeksowała Urszula Świerczyńska
Jasionna (MZ) -- U 1878-81, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Książnice-Wola Mielecka (PK) -- Z 1787-1970, indeksował Krzysztof Gruszka
Lipniki (MZ) -- Z 1907-09. 12-13, indeksował Dorian Olszewski
Łukomie (MZ) -- MZ 1827, 30, indeksował Piotr Baciński, weryfikacja Piotr Romanowski
Marzenin (LD) -- U 1846-47, indeksowała Beata Wiśniewska
Mieronice (SK) -- M 1911-33, Z 1912-27, indeksowała Elżbieta Ginalska, weryfikowała Renata Majewska
Mikołajewice (LD) -- UZ 1883-93, M 1883-1900, indeksował Grzegorz Żychowski
Modlna (LD) -- U 1901-04, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Oszmiana (BR) -- U 1843, indeksował Łukasz Majtka
Stary Śleszów-Alt Schliesa USC (DS) -- M 1890, 92, 95-96, 98-1900, 03, 06, indeksował Michael Schaetzlein
Sulisławice (SK) -- UMZ 1821-24, indeksował Mieczysław Stępień
Szczebra (PL) -- M 1809-10 Z 1809-10 Zapowiedzi 1809-10, indeksował JZI weryfikacja Krzysztof Zięcina
Wiązowna (MZ) -- UMZ 1849, indeksowała Grażyna Przybysz
Zgierz (LD) -- M 1708-40, indeksował Michał Zieliński


08-03-2017

Gromadzyn (MZ) -- UMZ 1843-51, indeksował Karol Szulc
Janowiec (LB) -- UMZ 1886-90, indeksował Bartłomiej Zieliński
Milejów (LB) -- M 1890-1909 (aktualizacja), indeksował Piotr Mazurkiewicz
Przeginia (MP) -- Z 1797-1810, indeksowała moyra777
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1839, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Zgierz (LD) -- U 1771-80, indeksował Michał Zieliński


07-03-2017

Andrzejewo (MZ) -- M 1849, indeksował Artur Lewandowski
Bielsk (MZ) -- Z 1871-79, indeksowała Dorota Nowakowska , weryfikacja Piotr Romanowski
Działoszyn (LD) -- UMZ 1840, indeksował Tomasz Mostowski
Gostynin (MZ) -- Z 1855-61, indeksowała Bożena Prymus, weryfikacja Piotr Romanowski
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- MZ 1826-27, indeksował Tomes
Izbica Kujawska (KP) -- Z 1881-85, indeksowała Anna Frąckowiak weryfikował Krzysztof Pieczątkiewicz
Łukomie (MZ) -- M 1831-40, indeksował Piotr Baciński, weryfikacja Piotr Romanowski
Niedzbórz (MZ) -- UM 1850-51, indeksował Jan Wojtkiewicz
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1734-35, indeksował Rafał Albiński


06-03-2017

Adamowicze (BR) -- Z 1926, indeksowali JZI weryfikował Krzysztof Zięcina
Biała Rawska (LD) -- Z 1830-32, indeksował Bogusław Nagórski
Bijuciszki (LT) -- U 1797-1810, 17-18, 28-48, 50-58, 60-64 M 1797-1806, indeksowała Wanda Thomalla
Bolimów (LD) -- U 1855-62, indeksowała Ewa Piórkowska
Brochów (MZ) -- Z 1802-25, indeksowała Danuta Wasilewska - Lenart
Brzeziny (LD) -- Z 1867, indeksował Henryk Koluszkowski
Działoszyn (LD) -- UMZ 1868, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa (MZ) -- UMZ 1881-90, indeksował Jan Wojtkiewicz
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska - Lenart
Kutno (LD) -- Z 1811-15, indeksował Kamil Małecki
Łabno (BR) -- Z 1935, indeksowali JZI weryfikował Krzysztof Zięcina
Łódź NMP (LD) -- UMZ 1849, indeksowała Maryla Wojciechowska
Odrzywół (MZ) -- M 1843-49, indeksował Marian Niemirski
Parzno (LD) -- UMZ 1856-65, indeksował Jacek Kundzik
Ruda (LD) -- UM 1781-1803, Z 1781-1801, indeksował Tomek Turniak
Strzegowo (MZ) -- M 1869-73, indeksował Jan Wojtkiewicz
Tczów (MZ) -- Z 1916-25, indeksował Marek Witak
Warszawa (gr-kat) (WA) -- Z 1944-45, indeksował Artur Godlewski
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1882, indeksował Adam Rozenau
Wolbórz (LD) -- M 1846-49,79-83, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wysokienice (LD) -- M 1855-56, indeksował Marek Krzyżanowski
Włodzimierz Wołyński (UK) -- U 1914, indeksowała Maria Odrowąż
Włodzimierz Wołyński (UK) -- U 1841, 43, 49, 51, 53-54, 56, 64, 85, 94, 1900, 03, indeksowała Danuta Wojtowicz
Włodzimierzec (UK) -- U 1840, 60, indeksowała Danuta Wojtowicz
Żarnów (LD) -- UMZ 1849-50, indeksowała Krystyna Stanisławska


04-03-2017

Jasionówka (PL) -- U 1808-25,27-30,33-44, M 1808-11,14-25,27-30,33-44, Z 1808-30,33-48, indeksował Radosław Karabowicz
Zambski (MZ) -- U 1791-1837 (aktualizacja), indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Żelechlinek (LD) -- SkU 1916, SkZ 1936, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


03-03-2017

Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1892, indeksował Janusz Kucharczyk
Poręba Dzierżna (MP) -- SkU 1869-80, 89, indeksował Krzysztof Imiołek
Smogorzewo (MZ) -- U 1874-83, indeksował Artur Lewandowski
Straszewice (gr-kat) (UK) -- M 1792-93, 1831-35, 46-50, 66, 69, indeksowała Maria Łopaciuk
Suderwa (LT) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Bożena Misiak
Zgierz (LD) -- U 1708-09, 11-34, indeksował Michał Zieliński
Złotniki (SK) -- U 1909-12, indeksował Lech Karkocha


02-03-2017

Działoszyn (LD) -- UMZ 1867, indeksował Daniel Leszczyk
Dłutów (LD) -- UMZ 1881-85, indeksowała Ilona Gieras
Imielno (LD) -- UMZ 1915-16, indeksował Józef Dębowski
Jasionna (MZ) -- U 1876-77, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Lubania (LD) -- U 1878-86,88-91,93-97,1900-02,04-07, indeksował Kacper Czerwiński
Strzegocin (LD) -- U 1897-1900, indeksował Józef Dębowski
Szczebra (PL) -- M 1868-71, indeksował JZI weryfikacja Krzysztof Zięcina
Sztabin (PL) -- U 1916, indeksował JZI weryfikacja Krzysztof Zięcina
Wróblew (LD) -- U 1826-34, indeksowała Barbara Zawada


01-03-2017

Andrzejewo (MZ) -- M 1848, indeksował Artur Godlewski
Buczacz (UK) -- M 1710-77, indeksował Jerzy Nowosielski
Bytoń (KP) -- UM 1851-60 Z 1851-70, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Kościelec (pow. kolski) (WP) -- UZ 1810-11, indeksowała Aneta Koźlarek
Krasnosielc - Sielce (MZ) -- M 1795-1800, indeksował Robert Pawłowski
Lwów parafia szpitalna Sióstr Szarytek (UK) -- Z 1909, indeksował Jerzy Nowosielski
Monasterzyska (UK) -- MZ 1708-76, indeksował Jerzy Nowosielski
Odrzywół (MZ) -- U 1851-55, indeksował Marian Niemirski
Olkusz (MP) -- UZ 1821, indeksowała Barbara Piaskowska
Wąsosz (PL) -- Z 1882-1889, indeksowała Katarzyna Karulska


28-02-2017

Busko-Zdrój (SK) -- M 1896-1902, indeksował Edward Jabłoński
Bądkowo (MZ) -- M 1863-1915, indeksował Krzysztof Kośnik
Gozdowo (MZ) -- M 1830-31 (aktualizacja), indeksował Piotr Romanowski
Jeżów (LD) -- UMZ 1873, indeksował Jarosław Czarkowski
Jeżów (LD) -- UMZ 1870, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kozłów-Taurów (UK) -- M 1787-1863, indeksowała Teresa Milka
Kołacinek (LD) -- M 1714-66,68-69,71-72,74-75,77-1810, indeksowała Danuta Danecka
Krynki (SK) -- Z 1916-20, indeksował Kamil Stąporek
Krzyworzeka (LD) -- U 1890-97, indeksował Waldemar Strojczyk
Kutno (LD) -- Z 1810, indeksował Kamil Małecki
Kłomnice (SL) -- U 1851-55, indeksował Jerzy Molski
Marzenin (LD) -- U 1845, Z 1850, indeksowała Beata Wiśniewska
Przecław-Wylów (PK) -- U 1786-1914 M 1786-1931 Z 1786-1917, indeksował Daniel Haponiuk
Siecień (MZ) -- M 1911-15, indeksował Krzysztof Kośnik
Tarnowskie Góry (ewang.) (SL) -- M 1800-05, indeksował Michael Schaetzlein
Uhrusk (LB) -- UMZ 1913, indeksowała Monika Pawlik
Wolbórz (LD) -- Z 1852-53, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Żurominek (MZ) -- M 1908-12, indeksował Jan Wojtkiewicz


27-02-2017

Bogate (MZ) -- Z 1851-69, indeksował Robert Pawłowski
Bogdanów (LD) -- UMZ 1852-53, indeksował Mateusz Gieras
Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1812-14, indeksowała Natalia Wojciechowska
Działoszyn (LD) -- UMZ 1866, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- M 1881-87, indeksował Tomasz Chamerski
Gostynin (MZ) -- UMZ 1840, indeksowała Janina Tomczyk, weryfikacja Piotr Romanowski
Gozdowo (MZ) -- M 1820-22, indeksował Michał Grygorewicz, weryfikacja Piotr Romanówski
Gąbin (MZ) -- MZ 1874, indeksowała Elżbieta D., weryfikacja Piotr Romanowski
Iwaniska (SK) -- U 1904-06, indeksowała magda_lena
Kutno (LD) -- U 1772-79,1801-02, indeksowała Danuta Danecka
Lipniki (MZ) -- Z 1904-06, indeksowała Renata Florczak
Maków Mazowiecki (MZ) -- MZ 1914, indeksowała Bachach
Mikołajewice (LD) -- Z 1813, indeksowała Ewa Pasierbska
Pałecznica (MP) -- UMZ 1903-06, 08-11, 14, indeksowała Bożenna Błaut weryfikacja krysmag
Piotrkowice gm. Wodzisław (SK) -- Z 1700-52, indeksowała Renata Majewska, weryf. Bożenna Błaut
Siennica Różana (LB) -- M 1830-50, indeksowała Joanna Nykiel
Skulsk (WP) -- UZ 1871, 74-76, 78-81, indeksowała Danuta Wyszkowska
Strzegowo (MZ) -- UMZ 1826-30, indeksował Jan Wojtkiewicz
Suchowola (PL) -- U 1827-28, indeksowała Joanna Gniedziejko
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- U 1809-18, indeksował Rafał Albiński
Wieluń (ewang.) (LD) -- M 1850-59, UMZ 1871-80, indeksowała Elżbieta Nejman
Winnica (MZ) -- Z 1906-13, indeksował Michał Gołowicz
Zabrze-Zaborze św. Franciszek (SL) -- U 1892-97, indeksowała Barbara Wiechuła


26-02-2017

Brzeziny (LD) -- U 1714-35, indeksowała Danuta Danecka
Brzeziny (LD) -- Z 1866, indeksował Henryk Koluszkowski
Cerekiew (MZ) -- M 1859-66, indeksował Mikołaj Wilk
Czarnocin (LD) -- UMZ 1876-80, indeksowała Anna Goss
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- UZ 1909, indeksowała Livia Ditto
Glinciszki (LT) -- UZ 1797, 99-1801, 19-32 M 1797, indeksowała Wanda Thomalla
Kutno (LD) -- Z 1866, indeksował jarekrad
Paprotnia (MZ) -- U 1866-70, M 1869-80, indeksowała Magda Tarkowska
Pawłów pow. starachowicki (SK) -- U 1903-10, indeksował Andrzej Gawlik
Przesmyki (MZ) -- M 1865-66, 68, indeksowała Magda Tarkowska
Radzanów (pow. mławski) (MZ) -- UMZ 1860-66, indeksowała Anna Banasiak-Antolak
Rokicie (MZ) -- M 1911-15, indeksował Krzysztof Kośnik
Skierniewice (LD) -- Z 1813-16, indeksowali Kamil Małecki i Piotr Grabowski
Suchożebry (MZ) -- U 1851-55, indeksowała Anna Poprawa
Tczów (MZ) -- Z 1926-29, indeksował Marek Witak


24-02-2017

Izbica Kujawska (KP) -- UMZ 1878, indeksowała Anna Frąckowiak
Jeziory (gr-kat) (BR) -- U 1827, indeksował Walenty Adamiec
Malaty (LT) -- U 1744-50, indeksował Artur Wilkicki
Poręba Dzierżna (MP) -- SkM 1869-80, 90-1900 SkZ 1869-80, 86, indeksował Krzysztof Imiołek
Suchowola (PL) -- M 1827-30, indeksowała Joanna Gniedziejko
Zabłoć (BR) -- Z 1797-1801, indeksował Sławomir Rudziecki
Żerczyce (PL) -- U 1798-1803, indeksowała Livia Ditto


23-02-2017

Dalików (LD) -- Z 1818-23, indeksował Tomasz Frynia
Działoszyn (LD) -- UMZ 1865, indeksował Daniel Leszczyk
Troszyn pow. ostrołęcki (MZ) -- U 1895-1902, indeksował Adam Dobkowski
Warszawa (gr-ros) (WA) -- UMZ 1826-34, indeksował Artur Godlewski


22-02-2017

Brochów (MZ) -- U 1808-25, indeksowała Danuta Lenart
Chruślin (LD) -- M 1891-1900, indeksował Dariusz Śludkowski
Dąbrowa (MZ) -- Z 1863-67, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gostynin (MZ) -- UZ 1830 (aktualizacja), indeksowała Barbara Raniewicz
Gostynin (MZ) -- UM 1855-65, indeksowała Bożena Prymus, weryfikacja Piotr Romanowski
Jeżów (LD) -- UMZ 1878-80, indeksował Radosław Konca
Kutno (LD) -- M 1772-79, indeksowała Danuta Danecka
Nowa Wieś (MZ) -- UZ 1900-02, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Obrazów (SK) -- U 1846-60, M 1846-69,71-1911,13-15, Z 1846, indeksowała Jolanta Prokopiuk-Bathelt
Odrzywół (MZ) -- M 1866-74, indeksował Marian Niemirski
Perstuń (gr-kat) (BR) -- Z 1834, indeksowali JZI weryfikował Krzysztof Zięcina
Pniewo (MZ) -- U 1835-40, 70, indeksował Jacek Paź
Sierpc (MZ) -- M 1834-35, indeksował Krzysztof Nowak, weryfikacja Piotr Romanowski
Sokołów Podlaski (MZ) -- M 1885-1910, indeksował Paweł Kwiatkowski
Starachowice-Wierzbnik (SK) -- U 1810-50, indeksowała Bożena Krajewska
Wielka Brzostowica (BR) -- M 1819-27, indeksował Tomasz Urlich
Wyszogród (ewang.) (MZ) -- U 1826-29, indeksował Rafał Albiński
Wyśmierzyce (MZ) -- Z 1762-98, indeksował Robert Mrozowski
Węgra (MZ) -- UMZ 1808-15a, indeksowała Małgorzata Kozłów
Zaduszniki (KP) -- SkU 1892-1901, indeksował Jan Berens
Zambski (MZ) -- U 1741-91, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Żeliszew (MZ) -- UMZ 1866-70, indeksowała Hanna Kołodziejska


21-02-2017

Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1862-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Gliniany-Hubienie (UK) -- M 1790-1913 Z 1817-1912, indeksował Jerzy Nowosielski
Korczew pow. zduńskowolski (LD) -- UMZ 1916, indeksowała magnowa
Łukonica (BR) -- UMZ 1802-16, 18, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Warszawa (ewang.-augsb.) (WA) -- UMZ 1832, indeksowała Marlena Bednarska
Żarnów (LD) -- UMZ 1821-23, indeksowała Krystyna Stanisławska


20-02-2017

Busko-Zdrój (SK) -- M 1886-95, indeksował Edward Jabłoński
Drzewica (LD) -- U 1895-99, indeksowała Gośka
Działoszyn (LD) -- UMZ 1892, indeksował Daniel Leszczyk
Łódź-Łagiewniki (LD) -- UMZ 1915, indeksował Janusz Kucharczyk
Wąsosz (PL) -- Z 1874-81, indeksowała Katarzyna Karulska


19-02-2017

Bejsce (SK) -- UZ 1818, indeksował wld_lan
Biała (MZ) -- M 1880-87, indeksowali Dorota Nowakowska i Piotr Romanowski, weryfikacja Piotr Romanowski
Brok (MZ) -- M 1847, indeksował Waldemar Badurek
Brzeziny (LD) -- U 1867, indeksował Henryk Koluszkowski
Brzeziny (LD) -- M 1687-1717, indeksowała Danuta Danecka
Działoszyn (LD) -- UMZ 1864, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa (MZ) -- M 1858-67, Z 1858-62, indeksował Jan Wojtkiewicz
Głowaczów (MZ) -- Z 1912-13, indeksowała Maryla Celmer
Janiszki (LT) -- MZ 1881-90, 1901-06, indeksowała Bożena Misiak
Jedwabne (PL) -- Z 1836-1840 (rozszerzenie), indeksował Igor Daniszewski
Klwów (MZ) -- UMZ 1871-72, indeksował Krzysztof Jach
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1891, indeksował Janusz Kucharczyk
Nowe gm. Krośniewice (LD) -- UMZ 1855-65, indeksował Józef Dębowski
Odrzywół (MZ) -- M 1858-65, indeksował Marian Niemirski
Pińczów (SK) -- U 1882-83, indeksowała Grażyna Radzik
Sierpc (MZ) -- M 1826-33, 41-45, 51-56, 61-65, 71-78 aktualizacja, indeksowali Grażyna Nowak, Dorota Nowakowska, Joanna Żółtowska, Krzysztof Nowak, weryfikacja Piotr Romanowski
Suchedniów (SK) -- UZ 1866-70, indeksowała Halina Kroner
Suchożebry (MZ) -- U 1846-50, indeksowała Anna Poprawa
Szczebra (PL) -- U 1809b-1810a, indeksował JZI weryfikacja Krzysztof Zięcina
Tarczyn (MZ) -- M 1864, indeksował Longin Komorowski
Tczów (MZ) -- Z 1930-46, indeksował Marek Witak
Warszawa (ewang.-reform.) (WA) -- U 1842-44, 46, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1730-33, indeksował Rafał Albiński
Wysokienice (LD) -- M 1851-54, indeksował Marek Krzyżanowski
Zielona Ciechanowska (MZ) -- U 1854-68 (aktualizacja), indeksowała Anna Sztymelska


18-02-2017

Suchowola (PL) -- M 1831-32, indeksowała Joanna Gniedziejko
Wólka Wygonowska (prawosł.) (PL) -- UMZ 1888, indeksował Walenty Adamiec


17-02-2017

Białaszewo (PL) -- Z 1887, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Czarnocin (LD) -- UMZ 1871, indeksowała Ewa Nowańska
Łowicz Kolegiata (LD) -- M 1837-44, indeksował Mikołaj Pawłowski
Mnich (LD) -- UMZ 1826-30, indeksował Andrzej Kiełbasa
Sieradz (LD) -- M 1797-1809, indeksował Jakub Jurek


16-02-2017

Bejsce (SK) -- M 1816,18-24,38-50, indeksowała Żaneta Kuć
Działoszyn (LD) -- UMZ 1843, indeksowała Justyna Karwalska
Działoszyn (LD) -- UMZ 1863, indeksował Daniel Leszczyk
Iwaniska (SK) -- U 1907-08, indeksowała magda_lena
Kielce Katedra (SK) -- SkZ 1891-1900, indeksowała Ewa Jaskólska
Niekłań Wielki (SK) -- U 1892-94, M 1886-94, indeksowała Iwona Grabska
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- A 1833-37, indeksowała kasiek
Podbrzezie (LT) -- U 1834-65, indeksowała Wanda Thomalla
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1860, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1881, indeksował Adam Rozenau
Zagnańsk (SK) -- M 1891-95, indeksowała Krystyna Moćko


15-02-2017

Czarnocin (LD) -- UMZ 1907-12, indeksowała Anna Goss
Dąbrowa (MZ) -- U 1876-80, MZ 1868-80, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gromadzyn (MZ) -- UMZ 1852-58, indeksował Karol Szulc
Odrzywół (MZ) -- Z 1843-50, indeksował Marian Niemirski
Sobowo (MZ) -- M 1870-1885, 1911-15, indeksował Krzysztof Kośnik
Solca Wielka (LD) -- U 1779-86,90-92,95-1803, indeksowała Mirosława Stawska
Warszawa ASC Cyrkuł II (WA) -- UZ 1822, indeksowała Ewa Czerkawska
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1876-77, indeksował Krzysztof Jach
Zaborów (MZ) -- U 1871-1914, indeksował Jan Olesiński
Zabłoć (BR) -- M 1797-98, indeksował Sławomir Rudziecki


14-02-2017

Brzeziny (LD) -- U 1755-69, indeksowała Danuta Danecka
Busko-Zdrój (SK) -- M 1875-76,78-85, indeksował Edward Jabłoński
Działoszyn (LD) -- UMZ 1842, indeksowała Justyna Karwalska
Lelów (SL) -- U 1852-64, indeksowała A. Ch.
Luzino (PM) -- M 1798-1815, indeksowała Katarzyna Dampc
Modlna (LD) -- U 1896-1900, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Mstów (SL) -- U 1615-17, indeksował Rafał Albiński
Nowa Brzeźnica (LD) -- UMZ 1819-20, indeksowała Magdalena Witecka
Poręba Dzierżna (MP) -- SkUMZ 1864-68, 81-85, 87-89, indeksował Krzysztof Imiołek
Przedecz (WP) -- M 1836-40, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Sosnowiec św. Barbara (SL) -- Z 1908-09, indeksował Krzysztof Imiołek


13-02-2017

Adamowicze (BR) -- U 1913 M 1926, indeksowali JZI weryfikacja Krzysztof Zięcina
Białaszewo (PL) -- U 1876, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Działoszyn (LD) -- UMZ 1861-62, indeksował Daniel Leszczyk
Janowiec (LB) -- UM 1883-85 Z 1758-97, 1883-85, indeksował Bartłomiej Zieliński
Malaty (LT) -- U 1770-76, indeksował Artur Wilkicki
Olkusz (MP) -- UZ 1818-20, indeksowała Barbara Piaskowska
Sylwanowce (BR) -- Z 1915, indeksowali JZI weryfikacja Krzysztof Zięcina
Świedziebnia (KP) -- M 1781-1807, indeksował Waldemar Chorążewicz
Żarki (SL) -- U 1752-1802, indeksował Bartłomiej Zieliński


12-02-2017

Bolimów (LD) -- M 1880-90, indeksowała Urszula Świerczyńska
Brzeziny (LD) -- U 1866, indeksował Henryk Koluszkowski
Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1856-61, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Janowiec Kościelny (WM) -- UMZ 1871-80, indeksowała Izabela Czaplicka
Katowice-Bogucice św. Szczepan (SL) -- U 1850, indeksowała Paulina Radkowska
Kozłów-Dołżanka (UK) -- M 1784-1874, indeksowała Teresa Milka
Lubień Kujawski (KP) -- UMZ 1755-1808, indeksowała Barbara Kubacka
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1891, indeksował Janusz Kucharczyk
Mąkolice (LD) -- UMZ 1868-73, indeksowała Urszula Świerczyńska
Olkusz (MP) -- M 1840, indeksowała Karol Szotek
Osiek (pow. brodnicki) (KP) -- U 1879-83, indeksował Piotr Romanowski (S)
Prawno (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Słucz (PL) -- U 1836-43, indeksował Igor Daniszewski
Świedziebnia (KP) -- UMZ 1850, indeksowała Jadwiga Ubysz
Warszawa św. Augustyn (WA) -- Z 1945, indeksowali WZI weryfikowała Danuta Wasilewska-Lenart


11-02-2017

Chruślin (LD) -- Z 1891-1900, indeksował Dariusz Śludkowski
Czabiszki (LT) -- MZ 1848-62, indeksował Jarosław Czarkowski
Daniszewo (MZ) -- UZ 1808-19, 21-25, indeksował Jozef11, weryfikacja Radosław Frączak
Dąbrowa (MZ) -- MZ 1852-57, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gorlice (MP) -- U 1669-70, 78-1727 Z 1750-53, indeksował Jerzy Nowosielski
Gozdowo (MZ) -- M 1808-19, 23-25 (aktualizacja), indeksował Michał Grygorewicz, weryfikacja Piotr Romanowski
Głowaczów (MZ) -- M 1912-13, indeksowała Maryla Celmer
Inowrocław (KP) -- M 1782-84, indeksował Anna Wiśniewska
Olkusz (MP) -- M 1850 Z 1852, indeksowała Paulina Kocjan
Radziejowice (MZ) -- UMZ 1856-65, indeksowali Tomasz Jedynak i Paweł Kowalski
Rozprza (LD) -- U 1891-92, indeksowała Elżbieta Świstak
Rościszewo (MZ) -- U 1880-1910, indeksowali i weryfikowali Tomasz Bogiel i Maria Bagińska-Wierzbowska
Wysokienice (LD) -- M 1850,73-76, indeksował Marek Krzyżanowski
Wysokienice (LD) -- M 1810-15, indeksował leszcz
Zabłoć (BR) -- U 1797-99, indeksował Sławomir Rudziecki
Żarnów (LD) -- UMZ 1818-20, indeksowała Krystyna Stanisławska


10-02-2017

Bełchatów (ewang.) (LD) -- M 1876-85, indeksował Rafał Albiński
Białaszewo (PL) -- U 1877, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Kleszczele (prawosł.) (PL) -- UMZ 1903, indeksował Walenty Adamiec
Łowicz Kolegiata (LD) -- M 1828-36, indeksował Mikołaj Pawłowski
Mierzyce (LD) -- UMZ 1862-63,65, indeksował Jacek Sławiński
Siemkowice (LD) -- U 1857-62, indeksowała Joanna Marchewka
Śniadowo (PL) -- U 1761, indeksowała Livia Ditto
Wąsosz (PL) -- Z 1868-73, indeksowała Katarzyna Karulska


09-02-2017

Bargłów (PL) -- U 1890-1895, indeksował JZI
Brzeziny (LD) -- M 1866-67, indeksował Henryk Koluszkowski
Busko-Zdrój (SK) -- Z 1911-14, indeksował Edward Jabłoński
Krasnybór - zapowiedzi (PL) -- M 1808-18,20-22,24-35,46-52, indeksował JZI weryfikacja Krzysztof Zięcina
Pińczów (SK) -- U 1786-90, indeksowała Grażyna Radzik
Suchowola (PL) -- M 1822-23, indeksowała Ewa Witkowska
Śniadowo (PL) -- U 1760, indeksowała Livia Ditto


08-02-2017

Czernice Borowe (MZ) -- U 1915-16, indeksowała Izabela Czaplicka
Głowaczów (MZ) -- U 1912-13, indeksowała Maryla Celmer
Kielce (ewang.) (SK) -- M 1914-19, indeksował bogdan030
Odrzywół (MZ) -- Z 1839-42, indeksował Marian Niemirski
Osjaków (LD) -- UMZ 1856, indeksowała Mariola Hadryś
Sieradz (LD) -- Z 1912, indeksowała Danuta Mieżyńska
Strzegocin (LD) -- MZ 1868, indeksował jarekrad
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1904, indeksował Jerzy Mrozowski


07-02-2017

Brzeziny (LD) -- Z 1717-44, indeksowała Danuta Danecka
Chorzele (MZ) -- Z 1827, indeksował Artur Godlewski
Janiszki (LT) -- U 1870-77 MZ 1870-80, indeksowała Bożena Misiak
Kielce (ewang.) (SK) -- M 1920-24, indeksował bogdan030
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1897, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1856-70, indeksował Jacek Kundzik
Wygiełzów (LD) -- M 1876-88, indeksował Henryk Koluszkowski


06-02-2017

Bolimów (LD) -- M 1870-78, indeksowała Urszula Świerczyńska
Chorzęcin (LD) -- M 1869-75, indeksował Jan Oleński
Dzietrzniki (LD) -- UMZ 1868-86, indeksowała Urszula Świerczyńska
Dąbrowa (MZ) -- Z 1821b-25, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gliniany-Zadwórze (UK) -- U 1870-87, indeksował Grzegorz Skoczek
Iwaniska (SK) -- U 1909-11, indeksowała magda_lena
Kargów (SK) -- UZ 1878-89, indeksowała Maria Bijok
Kozłów-Kozłów (UK) -- M 1786-1863, indeksowała Teresa Milka
Odrzywół (MZ) -- Z 1833-38, indeksował Marian Niemirski
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- Z 1879, indeksowała A. Ch.
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1850, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1725-29, indeksował Rafał Albiński
Wysokienice (LD) -- M 1809, indeksował leszcz
Wysokienice (LD) -- M 1870-72, indeksował Marek Krzyżanowski
Zabłudów (PL) -- M 1854-63, indeksował Wojciech Herbreder
Zgierz (LD) -- U 1742-62, indeksował Michał Zieliński


05-02-2017

Babsk (LD) -- M 1865, indeksowała Beata Kozłowska-Szura
Busko-Zdrój (SK) -- Z 1905-10, indeksował Edward Jabłoński
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- UM 1910, indeksowała Livia Ditto
Dąbrowa (MZ) -- UM 1821b-1825, indeksował Jan Wojtkiewicz
MIedzna (MZ) -- UMZ 1901-11, indeksowała Bożena Turek
Malużyn (MZ) -- UMZ 1851-63, indeksowała Krystyna Malik
Solec Zdrój (SK) -- Z 1812-14,25-33, indeksowała Agnieszka Przybyła
Sterdyń (MZ) -- M 1829, 31, 33-36, 38-39, 41-43, 45-49, indeksowała Grażyna Przybysz
Wolbórz (LD) -- Z 1850-51, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Wolbórz (LD) -- U 1846-49, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wolbórz (LD) -- U 1755-67, indeksował Witold Czyż


04-02-2017

Bargłów (PL) -- U 1896-99, indeksował JZI weryfikacja Krzysztof Zięcina
Krasnosielc-Sielce (MZ) -- M 1811-15, U 1815-19, indeksował Robert Pawłowski
Pniewo (MZ) -- U 1803-25, indeksował Jacek Paź
Szczuczyn (PL) -- Z 1887-1898, indeksowała Katarzyna Karulska


03-02-2017

Brzeziny (LD) -- M 1719-44, indeksowała Danuta Danecka
Błaszki (LD) -- M 1809-13,17-99, indeksowali Krystyna Wróblewska-Jakubowska i Elżbieta Parowicz, opr. Jakub Jurek
Cerekiew (MZ) -- M 1873-76, indeksował Mikołaj Wilk
Działoszyn (LD) -- UMZ 1860, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa (MZ) -- MZ 1851, U 1851-75, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gostynin (MZ) -- UMZ 1829, indeksowała Barbara Raniewicz
Gromadzyn (MZ) -- UZ 1802-07, M 1803-07, indeksował Karol Szulc
Izbica Kujawska (KP) -- U 1881-85, indeksowała Anna Frąckowiak weryfikował Krzysztof Pieczątkiewicz
Jeżów (LD) -- UMZ 1869, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Łódź NMP (LD) -- UMZ 1848, indeksowała Maryla Wojciechowska
Olkusz (MP) -- U 1850-52 Z 1850-51, indeksowała Paulina Kocjan
Pełczyska (SK) -- U 1810-25, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Prażuchy (ewang.) (WP) -- UMZ 1827-28, indeksował Marek Niedostojny
Suchożebry (MZ) -- U 1841-45, indeksowała Anna Poprawa
Świedziebnia (KP) -- Z 1746-66, indeksował Waldemar Chorążewicz
Tarnopol (UK) -- M 1901, indeksował Krzysztof Ceborski
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1871-75, indeksował Krzysztof Jach
Wróblew (LD) -- Z 1808-29, indeksowała Barbara Zawada
Zabłoć (BR) -- U 1800, indeksował Sławomir Rudziecki


02-02-2017

Dłutów (LD) -- UMZ 1876-80, indeksowała Ilona Gieras
Krzcięcice (SK) -- Z 1881-90, indeksowała Maria Brylska
Pawłów pow. starachowicki (SK) -- U 1885-88,95-1902, indeksował Andrzej Gawlik
Pawłów pow. starachowicki (SK) -- Z 1927-32, indeksował Anna Hałat, weryfikował Andrzej Gawlik
Tuczępy (SK) -- UMZ 1914, indeksował Artur Koźmiński


01-02-2017

Babsk (LD) -- Zap 1808-09, indeksował Bogusław Nagórski
Babsk (LD) -- M 1860-61, indeksowała Beata Kozłowska-Szura
Boleszczyn (WP) -- U 1862-66, indeksowała Katarzyna Kwos Leska
Brzesko-Słotwina (MP) -- U 1826-95 Z 1826-1928, indeksował Mieczysław Maziarski
Brzeziny (LD) -- M 1859 (weryf.), indeksował Bogusław Dzbikowicz
Brzeziny (LD) -- U 1736-54, M 1744-69, Z 1745-69, indeksowała Danuta Danecka
Dąbrowa (MZ) -- UMZ 1812b-20a, indeksował Jan Wojtkiewicz
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- M 1875-80, indeksował Tomasz Chamerski
Irządze (SL) -- M 1617-24,45-46,55-57,59-99,1702-16,23-71,73-94, indeksowała Krystyna Stańczyk
Katowice-Bogucice św. Szczepan (SL) -- U 1849, indeksowała Paulina Radkowska
Łowicz Kolegiata (LD) -- M 1802-27, indeksowała Danuta Danecka
Łęki Kościelne (LD) -- UM 1876-78, Z 1876,78, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Milejów (LB) -- M 1859-89, indeksował Piotr Mazurkiewicz
Odrzywół (MZ) -- Z 1826-32, indeksował Marian Niemirski
Olkusz (MP) -- UZ 1815-17, indeksowała Barbara Piaskowska
Proszowice (MP) -- M 1810, 42-47 Z 1810, 42-48, indeksował Jerzy Koprowski
Sieciechów-Opactwo (MZ) -- SkU 1916, indeksował Krzysztof Zochniak
Siemkowice (LD) -- U 1864-67, indeksowała Joanna Marchewka
Świedziebnia (KP) -- Z 1808-12, indeksował Waldemar Chorążewicz
Tuczępy (SK) -- UMZ 1878, M 1879, indeksował Mieczysław Stępień
Wiązownica (SK) -- SkUMZ 1914, indeksował Mieczysław Stępień


31-01-2017

Bieliny Kapitulne (SK) -- UMZ 1837-40, indeksowała broż_ka
Bogdanów (LD) -- M 1826-48, indeksował Mateusz Gieras
Frysztak-Pułanki (PK) -- Z 1847-88, indeksował Mieczysław Maziarski
Iwaniska (SK) -- U 1912-13, indeksowała magda_lena
Leźnica Mała (LD) -- M 1921-35, indeksowała Paula Budzińska
Lubień Kujawski (KP) -- M 1885, 87-94, 96-1907, 09-10, indeksował Michał Golubiński
Niegowonice (SL) -- UM 1798-1800 Z 1799-1800, indeksował Włodzimierz Rożdżyński
Rogowo (KP) -- M 1878-80, 92-93, indeksował Michał Golubiński
Sterdyń (MZ) -- SkM 1826-28, 50-69, indeksowali Witold Czyż, Grażyna Przybysz
Szczepanów (MP) -- Z 1784-2001, indeksował Mieczysław Maziarski
Szczucin (MP) -- Z 1786-1849, indeksował Mieczysław Maziarski
Szczuczyn (PL) -- Z 1876-86, indeksowała Katarzyna Karulska
Trąbin (KP) -- M 1864-65, 83-84, indeksował Michał Golubiński
Wawiórka (BR) -- M 1834, 46-66, 69-72, 74-77, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wrzos (MZ) -- UZ 1810-40, M 1810-30, 32-40, indeksowała Elżbieta Gryz
Zaduszniki (KP) -- UMZ 1872-74, indeksował Jan Berens
Żołudek (BR) -- Z 1939, indeksowała Magdalena Wróbel


30-01-2017

Babsk (LD) -- Z 1843, indeksowała Beata Kozłowska-Szura
Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1851-55, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Dąbrowa (MZ) -- SkM 1714-21, 23-34, 36-38, 40-41, 43, 45-60, 62-81, 83-84, 87-89, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gromadzyn (MZ) -- UMZ 1859-65, indeksował Karol Szulc
Rajgród (PL) -- U 1802b-1849 (aktualizacja), indeksowali Mirosław Bronakowski, Bartosz Choroszewski, Ewa Szczodruch


29-01-2017

Białaszewo (PL) -- U 1878, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Busko-Zdrój (SK) -- Z 1901-04, indeksował Edward Jabłoński
Dziekatrzewo (MZ) -- Z 1838,41-43,58-59,61,65,67-68, indeksował Paweł Pyszniewski
Dąbrowa (MZ) -- UMZ 1808-12a, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gostynin (MZ) -- UMZ 1828, indeksowała Barbara Raniewicz
Jaminy (PL) -- M 1930-35, indeksował JZI weryfikacja Krzysztof Zięcina
Kłótno (KP) -- UZ 1829-49 M 1836-49, 93-1910, indeksował Michał Golubiński
Łódź św. Wojciech (LD) -- Z 1896, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Starachowice-Wierzbnik (SK) -- M 1811-1913, indeksowała Bożena Krajewska
Suchedniów (SK) -- UZ 1861-65, indeksowała Halina Kroner
Suchowola (PL) -- M 1833-35, indeksowała Joanna Gniedziejko
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1720-24, indeksował Rafał Albiński
Wydrzyn (LD) -- M 1858-68, Z 1808-09,11-12,16,18-24,26-46, indeksowała A.Ch.
Zabrze-Zaborze (SL) -- U 1898-1902, indeksowała Barbara Wiechuła


28-01-2017

Lachowo - Księga Rekrutów (PL) -- U 1880-1903, indeksował Waldemar Kokorzycki
Rajgród (PL) -- U 1785b-1799a (aktualizacja), indeksowali Mirosław Bronakowski i Bartosz Choroszewski
Sterdyń (MZ) -- SkM 1870-88, indeksował Piotr Kwiatkowski, weryfikacja Grażyna Przybysz
Suchożebry (MZ) -- M 1861-66, indeksowała Anna Poprawa
Winnica (MZ) -- U 1912-13, indeksował Michał Gołowicz
Wiskitki (MZ) -- M 1844-46, indeksował Tomasz Frynia


27-01-2017

Białaszewo (PL) -- U 1847, indeksowała Magdalena Wróbel
Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1815, indeksowała Natalia Wojciechowska
Ksawerów (LD) -- M 1934-35, Z 1933-35, indeksował Grzegorz Żychowski
Mikołajewice (LD) -- UMZ 1901-08, indeksował Grzegorz Żychowski
Odrzywół (MZ) -- M 1851-57, indeksował Marian Niemirski
Parzno (LD) -- UMZ 1841-55, indeksował Jacek Kundzik
Pożdżenice (ewang.) (LD) -- M 1873-1906,08, indeksował Henryk Koluszkowski
Radzanów (pow. białobrzeski) (MZ) -- Z 1810-60, indeksowała Aleksandra Piętak
Rajgród (PL) -- Z 1866-69, indeksowała Magdalena Wróbel, weryfikacja Mirosław Bronakowski
Tuczępy (SK) -- UMZ 1911-13, indeksował Artur Koźmiński
Wolbórz (LD) -- M 1874-78, indeksował Włodzimierz Macewicz


26-01-2017

Dzierżenin (MZ) -- Z 1808-22, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Glinojeck (MZ) -- UMZ 1822-25, indeksował Jacek Sobolewski
Janiszki (LT) -- UMZ 1857-69, indeksowała Bożena Misiak
Łubin Kościelny (PL) -- M 1808-34, indeksował Jan Mamaj
Odrzywół (MZ) -- M 1833-42, 50, indeksował Marian Niemirski
Warszawa ASC Cyrkuł II (WA) -- UZ 1821, indeksowała Ewa Czerkawska


25-01-2017

Augustów (PL) -- Z 1798-1825, indeksował JZI weryfikacja Krzysztof Zięcina
Jaminy (PL) -- M 1797-1889 (aktualizacja), 1890-1930, indeksował JZI weryfikacja Krzysztof Zięcina
Sarnaki (MZ) -- UMZ 1913, indeksowała Jolanta Klass
Suchożebry (MZ) -- M 1851-60, indeksowała Anna Poprawa
Szczuczyn (PL) -- Z 1871-75, indeksowała Katarzyna Karulska
Zielona Ciechanowska (MZ) -- Z 1841-59, 61-68, indeksowała Anna Sztymelska


24-01-2017

Cerekiew (MZ) -- M 1879-80, indeksował Mikołaj Wilk
Chruślin (LD) -- Z 1840-49, indeksował zbyszek.p70
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- MZ 1911, indeksowała Livia Ditto
Gostynin (MZ) -- UMZ 1827, indeksowała Elżbieta
Gozdowo (MZ) -- M 1915, indeksował Piotr Romanowski
Iwaniska (SK) -- U 1914-15, indeksowała magda_lena
Krzynowłoga Mała (MZ) -- U 1893-1911, 13, 16, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Mieronice (SK) -- UMZ 1873, indeksowała Elżbieta Ginalska
Odrzywół (MZ) -- M1826-32, indeksował Marian Niemirski
Orszymowo (MZ) -- M 1915, indeksował Piotr Romanowski
Wiskitki (MZ) -- U 1836-39, indeksowała Hanna Kołodziejska
Zabłudów (PL) -- M 1864, indeksował Wojciech Herbreder


23-01-2017

Bolimów (LD) -- U 1881-90, indeksowała Urszula Świerczyńska
Cerekiew (MZ) -- M 1849-53, indeksował Mikołaj Wilk
Charłupia Mała (LD) -- UZ 1830-50, indeksowała Elżbieta Świerczyńska
Chełmica (KP) -- M 1869-76, indeksował Michał Golubiński
Czarne (KP) -- M 1892-1903, indeksował Michał Golubiński
Frysztak (PK) -- U 1784-1916 M 1784-1890, indeksował Mieczysław Maziarski
Nowa Wieś (MZ) -- UZ1897-99, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Nowe gm. Krośniewice (LD) -- UMZ 1915, indeksował Józef Dębowski
Prażuchy (ewang.) (WP) -- UMZ 1826, indeksował Marek Niedostojny
Regnów (LD) -- Z 1811-15,17-19,22-25, indeksował Tomasz Frynia
Sanok (PK) -- U 1870-98, indeksował Mieczysław Maziarski
Siemkowice (LD) -- U 1863, indeksowała Joanna Marchewka
Wrocław św. Barbara (ewang.) (DS) -- U 1835-37, indeksował Rafał Albiński
Zuzela (MZ) -- UMZ 1882-88, indeksował Mariusz Rostkowski


22-01-2017

Chruślin (LD) -- U 1891-1900, indeksował Dariusz Śludkowski
Duninów (MZ) -- M 1851-1859, indeksowała Karolina Kosińska
Dziepółć (ewang.) (LD) -- UMZ 1867-71, indeksował bogdan.030
Kaszewice (LD) -- UMZ 1882-85, indeksował Jacek Chojak
Kobylanka (MP) -- Z 1784-1918, indeksował Mieczysław Maziarski
Miastkowo (PL) -- Z 1812b-1813a, indeksowała Livia Ditto
Miłonice (LD) -- UMZ 1916, indeksował Józef Dębowski
Mława (ewang.) (MZ) -- M 1880-1913, 15, indeksował Rafał Albiński
Nowa Mysz (BR) -- U 1708-40, indeksował Oskar Brożek
Piotrkowice gm. Wodzisław (SK) -- Z 1753-95, indeksowała Renata Majewska, weryfikowała Bożenna Błaut
Radziejów (KP) -- UMZ 1826-30, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Szczuczyn (PL) -- Z 1865-1870, indeksowała Katarzyna Karulska
Wistka Szlachecka (KP) -- M 1900-10, indeksował Michał Golubiński
Wydrzyn (LD) -- U 1808-12, M 1808-24,26-57, indeksowała A.Ch.
Zduny (LD) -- U 1667-93,96-1708,10-22,26, indeksowała Danuta Danecka


21-01-2017

Donaborów (WP) -- UMZ 1818-39, indeksował Grzegorz Joachimiak
Dębica (PK) -- U 1784-1833 M 1784-1900, indeksował Mieczysław Maziarski
Krzyworzeka (LD) -- M 1890-1904, indeksował Waldemar Strojczyk
Mejszagoła (LT) -- UMZ 1840-42, indeksował mejpien
Przedecz (WP) -- Z 1831-35, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Wolbrom (MP) -- SkU 1852, 88 SkM 1887-88, 94, 99, 1909 SkZ 1852, 55-58, 71-81, 87-99, 1901-04, 06-12, 14, indeksował Krzysztof Imiołek
Zasów (PK) -- M 1791-99, 1805-1916, indeksował Mieczysław Maziarski


20-01-2017

Bądkowo (MZ) -- M 1832-62, indeksował Krzysztof Kośnik
Dzierżenin (MZ) -- M 1826-60, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Janowiec Kościelny (WM) -- UMZ 1856-70, indeksowała Izabela Czaplicka
Niedźwiadna (PL) -- Z 1901-06, indeksowała Anna Pytel
Podbrzezie (LT) -- Z 1819-32, indeksował Paweł Jurewicz
Warszawa-Zerzeń WNMP (WA) -- M 1857-64, indeksowała A. Ch.
Widze (BR) -- U 1802-12, indeksowała Alina Zydaniec
Zielona (MZ) -- SkM 1780-1808, indeksowała Joanna Potorska


19-01-2017

Białaszewo (PL) -- U 1846,48,57, indeksowała Magdalena Wróbel
Lachowo (PL) -- M 1917, indeksował Marek Wysocki
Łódź św. Wojciech (LD) -- U 1896, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Odrzywół (MZ) -- U 1846-50, indeksował Marian Niemirski
Parzęczew (LD) -- U 1805-09, indeksował Tomasz Frynia
Suchożebry (MZ) -- U 1841-50, indeksowała Anna Poprawa
Szczuczyn (PL) -- Z 1856-64, indeksowała Katarzyna Karulska
Wodzisław (SK) -- UMZ 1901-14, indeksowała Elżbieta Ginalska


18-01-2017

Gostynin (MZ) -- M 1849-50, Z 1849-54, indeksowała Janina Tomczyk
Gostynin (MZ) -- UM 1851-54, indeksowała Bożena Prymus, weryfikacja Piotr Romanowski
Gąbin (MZ) -- U 1874, indeksowała Elżbieta, weryfikacja Piotr Romanowski
Osjaków (LD) -- UMZ 1865, indeksowała Mariola Hadryś
Tuszyn (LD) -- UMZ 1833-36, indeksowała Ewa Nowańska
Zawidz (MZ) -- M 1908-10, 15, indeksował Piotr Romanowski


17-01-2017

Bieżuń (MZ) -- M 1808-25, indeksował Piotr Baciński
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1891-92,94, indeksował Janusz Kucharczyk
Piotrków Kujawski (KP) -- UZ 1826-31, 46-47, indeksował Sławomir Radzimski
Radziłów (PL) -- U 1896-1913, indeksowała Katarzyna Karulska
Suchedniów (Kaplica) (SK) -- UZ 1858-60, indeksowała Halina Kroner
Szwelice (MZ) -- U 1693-1729, indeksował Michał Gołowicz
Żuków (MZ) -- U 1791-1803, indeksowała Małgorzata Brzostowska


16-01-2017

Błonie pow. łęczycki (LD) -- UMZ 1826-67, indeksował Marek Delert
Gromadzyn (MZ) -- UMZ 1866-68, indeksował Karol Szulc
Janiszki (LT) -- U 1830, 32-56 MZ 1843-56, indeksowała Bożena Misiak
Klwów (MZ) -- UMZ 1869-70, indeksował Krzysztof Jach
Sieradz (LD) -- M 1912, indeksowała Danuta Mieżyńska
Tur (LD) -- MZ 1868-69, UMZ 1904-09,11-15, indeksował Michał Stasiak
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- U 1913, indeksowała Grażyna Przybysz


15-01-2017

Busko-Zdrój (SK) -- Z 1895-1900, indeksował Edward Jabłoński
Chabielice (LD) -- UMZ 1836-40, indeksował Jacek Chojak
Krasocin (SK) -- UMZ 1830, indeksował Oskar Brożek
Lipa (SK) -- Z 1935-44, indeksowała Krystyna Stanisławska
Mława (ewang.) (MZ) -- M 1839-1879, indeksował Rafał Albiński
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1866-70, indeksował Krzysztof Jach


14-01-2017

Cerekiew (MZ) -- M 1843-46, indeksował Mikołaj Wilk
Kleszczele (prawosł.) (PL) -- UMZ 1901-02, indeksował Walenty Adamiec
Miastkowo (PL) -- Z 1813b-1814a, indeksowała Livia Ditto
Odrzywół (MZ) -- U 1841-45, indeksował Marian Niemirski
Suchowola (PL) -- M 1835-37, indeksowała Joanna Gniedziejko
Tuczępy (SK) -- UMZ 1908-10, indeksował Artur Koźmiński
Wolbórz (LD) -- U 1843-44, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wolbórz (LD) -- U 1845, indeksowali Bożena Kaźmierczak i Włodzimierz Macewicz
Wolbórz (LD) -- MZ 1845, indeksowała Bożena Kaźmierczak


13-01-2017

Drzewica (LD) -- U 1888-94, indeksowała Gośka
Krasnosielc-Sielce (MZ) -- U 1819-22, M 1816-22, indeksował Robert Pawłowski
Paprotnia (MZ) -- M 1831-42, 66-68, Z 1853-57, indeksowała Magdalena Tarkowska
Suchożebry (MZ) -- M 1831-40, indeksowała Anna Poprawa
Unieck (MZ) -- M 1876-88, indeksowała Barbara Sikorska
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1859, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Zaduszniki (KP) -- SkUMZ 1869-71, indeksował Jan Berens


12-01-2017

Bogdanów (LD) -- UMZ 1849-50, indeksował Mateusz Gieras
Katowice-Bogucice św. Szczepan (SL) -- U 1847-48, indeksowała Paulina Radkowska
Krzynowłoga Mała (MZ) -- UZ 1877-92, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Pińczów (SK) -- U 1782-85, indeksowała Grażyna Radzik
Sosnowiec Niepokalanego Poczęcia NMP (SL) -- MZ 1908, indeksował Krzysztof Imiołek
Sosnowiec św. Tomasz (SL) -- SkM 1906, indeksował Krzysztof Imiołek


11-01-2017

Krzcięcice (SK) -- Z 1870-80, indeksowała Maria Brylska
Solec Zdrój (SK) -- U 1811-25, indeksowała Renata Majewska


10-01-2017

Gralewo (MZ) -- SkZ 1924, indeksowała Barbara Sikorska
Kiernozia (LD) -- UMZ 1868-80,82-88, indeksował jurekzur
Korzkiew (MP) -- M 1764-1810, indeksował Przemysław Zubrycki
Luzino (PM) -- UM 1816-23, indeksowała Katarzyna Dampc
Moszczenica (LD) -- UMZ 1861-65, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Odrzywół (MZ) -- U 1837-40, indeksował Marian Niemirski
Świedziebnia (KP) -- UMZ 1851, 1903, indeksowali Waldemar Chorążewicz, Mariola Postępska
Wiszenki (UK) -- U 1827-47, 50, 60-61, indeksowali Danuta Wojtowicz, Radosław Skirzewski
Żarnów (LD) -- UMZ 1815-17, indeksowała Krystyna Stanisławska


09-01-2017

Janiszki (LT) -- MZ 1830, 32-42, indeksowała Bożena Misiak
Kraszewo (MZ) -- UMZ 1890-95, indeksował Cezary Kujawa
Pawłów pow. starachowicki (SK) -- Z 1923-26, indeksowała Anna Hałat, weryfikował Andrzej Gawlik
Pawłów pow. starachowicki (SK) -- M 1891-1908, indeksował Andrzej Gawlik
Skulsk (WP) -- M 1871, 74-76, 78-81, indeksowała Danuta Wyszkowska
Sosnowiec św. Barbara (SL) -- SkUM 1908-09, indeksował Krzysztof Imiołek
Zaduszniki (KP) -- SkUZ 1865-68, indeksował Jan Berens


08-01-2017

Krasne (MZ) -- Z 1831-42, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Suchożebry (MZ) -- U 1831-40, indeksowała Anna Poprawa
Węgra (MZ) -- M 1830-39, indeksowała Anna Sztymelska


07-01-2017

Białaszewo (PL) -- U 1879, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Bolimów (LD) -- U 1871-75, indeksowała Urszula Świerczyńska
Jeżów (LD) -- UMZ 1868, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kraszewo (MZ) -- UMZ 1896, indeksował Cezary Kujawa
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1841-55, indeksował Jacek Kundzik
Solca Wielka (LD) -- Z 1838-48, indeksowała Mirosława Stawska
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart weryfikacja WZI
Zielona Ciechanowska (MZ) -- M 1866-68, indeksowała Anna Sztymelska
Żdżary pow. grójecki (MZ) -- U 1811,13-17, MZ 1811,13-18, indeksował Jakub Wiśnik


06-01-2017

Bytoń (KP) -- SkUMZ 1881-83, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Niedźwiadna (PL) -- Z 1896-1900, indeksowała Anna Pytel
Radziłów (PL) -- U1887-1895, indeksowała Katarzyna Karulska
Sarnowo (MZ) -- MZ 1798-1807, indeksowała Mariola Postępska korekta Waldemar Chorążewicz
Sokółka (PL) -- M 1808b-1809a, indeksowała Magdalena Wróbel
Suchowola (PL) -- M1823-1824, indeksowała Ewa Witkowska
Wolbrom (MP) -- M 1839, 42, 86, indeksował Krzysztof Imiołek


05-01-2017

Bedlno pow. kutnowski (LD) -- UMZ 1824-25, indeksowała Barbara Raniewicz
Drzewica (LD) -- U 1883-88, indeksowała Gośka
Lipa (SK) -- Z 1926-34, indeksowała Krystyna Stanisławska
Lutomiersk (LD) -- UMZ 1808-25, indeksował Grzegorz Żychowski
Łowicz św. Duch (LD) -- Z 1808-31, indeksowała Danuta Danecka
Moszczenica (LD) -- Z 1885-1907, indeksował Włodzimierz Macewicz
Niedźwiadna (PL) -- Z 1890-95, indeksowała Anna Pytel
Przasnysz (MZ) -- Z 1809-11, indeksował Rafał Albiński
Studzianna (LD) -- U 1861-68, M 1867-68, indeksowała Monika Piątkowska
Wodynie (MZ) -- UZ 1810-16, M 1811-16, indeksował Radosław Konca
Wyszki (PL) -- U 1890-1900, indeksował Marek Kondrat
Zagnańsk (SK) -- U 1915, indeksował Henryk Korus
Zduny (LD) -- M 1683-1719, 26, indeksowała Danuta Danecka


04-01-2017

Kozłów (UK) -- M 1729-40, 43-59, 61-84, indeksowała Teresa Milka
Przedecz (WP) -- U 1831-35, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz


03-01-2017

Busko-Zdrój (SK) -- Z 1882-94, indeksował Edward Jabłoński
Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1816, indeksowała Natalia Wojciechowska
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1850-54, indeksował PabianAus
Imbramowice (MP) -- UMZ 1790, indeksowała Renata Majewska
Iwanowice (MP) -- UZ 1791, indeksowała Renata Majewska
Jadów (MZ) -- M 1826-56, indeksowała Bożena Turek
Koźle (LD) -- Z 1907-10, indeksował Paweł Olczyk
Krasne (MZ) -- M 1901-10, 13, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Lisów (MZ) -- U 1854-55, indeksował Karol Szulc
Miedzna (MZ) -- UMZ 1895-1900, indeksowała Bożena Turek
Piotrkowice gm. Wodzisław (SK) -- U 1753-97, indeksowała Renata Majewska
Smogorzewo (MZ) -- M 1874-1912, indeksował Artur Lewandowski
Suderwa (LT) -- U 1894-1915, indeksowała Bożena Misiak
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1861-65, indeksował Krzysztof Jach
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1717-18, indeksował Piotr Stando
Żuków (MZ) -- U 1791-1801, indeksowała Małgorzata Brzostowska


02-01-2017

Bolimów (LD) -- U 1867-71, indeksowała Urszula Świerczyńska
Brzeziny (LD) -- U 1737-41,43, indeksowała Danuta Danecka
Byczyna (KP) -- UZ 1821-26, 28, 30 M 1821-23, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Bytoń (KP) -- UMZ 1908-09, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Katowice-Bogucice św. Szczepan (SL) -- U 1843-46, indeksowała Paulina Radkowska
Krasnosielc-Sielce (MZ) -- U 1823-25, 1835, indeksował Robert Pawłowski
Malużyn (MZ) -- UZ 1826-50 M 1833-50, indeksowała Krystyna Malik
Parzęczew (LD) -- U 1802-04, indeksował Tomasz Frynia
Sieciechów (MZ) -- M 1879-90, indeksował Krzysztof Zochniak
Skulsk (WP) -- UMZ 1871, 74, indeksowała Danuta Wyszkowska
Suchedniów (Kaplica) (SK) -- UZ 1854-57, indeksowała Halina Kroner
Świedziebnia (KP) -- U 1766-71, indeksował Waldemar Chorążewicz
Świerże Górne (MZ) -- U 1874-83, indeksował Michał Gorczyca
Wolbrom (MP) -- U 1855-58, 71-77, 80, indeksował Krzysztof Imiołek
Zagnańsk (SK) -- M 1886-90, indeksowała Krystyna Moćko
Zielona Ciechanowska (MZ) -- M 1808-41, 45-59, 61-65, indeksowała Anna Sztymelska
Żdżary pow. grójecki (MZ) -- U 1742-1804, Z 1789-1804, indeksowała Danuta Danecka


01-01-2017

Warszawa ASC Cyrkuł II (WA) -- UZ 1820, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- Z 1883, indeksowała A.Ch.


31-12-2016

Nowogród (PL) -- U 1808-1813, indeksowała Anna


30-12-2016

Borszewice (LD) -- UMZ 1826-35, indeksował Michał Zieliński
Gostynin (MZ) -- UMZ 1826, indeksowała Barbara Raniewicz
Lipowiec Kościelny (MZ) -- UMZ 1826-29, 1841, indeksowała Małgorzata Stempniewicz
Odrzywół (MZ) -- U 1833-36, indeksował Marian Niemirski
Sierpc (MZ) -- M 1826-30, indeksowała Grażyna Nowak


29-12-2016

Bieliny Kapitulne (SK) -- UMZ 1836, indeksowała broż_ka
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- UMZ 1868-76, indeksowała Urszula Świerczyńska
Jeżów (LD) -- UM 1899-1901, indeksował Radosław Konca
Massalany (BR) -- UZ 1862, 64, indeksowała Małgorzata Wróblewska
Milejów (LB) -- U 1880-89, indeksował Piotr Mazurkiewicz
Modlna (LD) -- U 1893-95, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Parzno (LD) -- UMZ 1810-40, indeksował Jacek Kundzik
Rychłocice (LD) -- UMZ 1865, indeksowała Mariola Hadryś
Solca Wielka (LD) -- Z 1826-37, indeksowała Mirosława Stawska
Suchożebry (MZ) -- Z 1810-30, indeksowała Anna Poprawa


28-12-2016

Ciechocin (KP) -- U 1828-36, indeksował Jan Berens
Donaborów (WP) -- UMZ 1840-55, indeksował Grzegorz Joachimiak
Miastkowo (PL) -- U 1760, indeksowała Livia Ditto
Sarnaki (MZ) -- UMZ 1830-39, indeksowała Jolanta Klass


27-12-2016

Proszowice (MP) -- U 1857, 60, indeksował Jerzy Koprowski
Sarnowo (MZ) -- U 1796-1807, indeksowała Mariola Postępska korekta Waldemar Chorążewicz
Świedziebnia (KP) -- M 1808-17, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wolbrom (MP) -- MZ 1918-20, indeksowała Anna Urgacz-Szczęsna


23-12-2016

Lipa (SK) -- UMZ 1910-12, indeksowała Krystyna Stanisławska
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1896, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Moszczenica (LD) -- UMZ 1856-60, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Pawłów pow. starachowicki (SK) -- U 1889-94, M 1909-14, indeksował Andrzej Gawlik
Pawłów pow. starachowicki (SK) -- Z 1919-22, indeksowała Anna Hałat, weryfikował Andrzej Gawlik
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- A 1829-32, indeksowała kasiek
Sieradz (LD) -- U 1912, indeksowała Danuta Mieżyńska
Tuczępy (SK) -- UMZ 1905-07, indeksował Artur Koźmiński
Żarnów (LD) -- U 1813-14, indeksowała Krystyna Stanisławska


22-12-2016

Kazanów (MZ) -- Z 1876-90, indeksował Jerzy Borycki
Krasne (MZ) -- M 1890-1900, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- U 1830-34, indeksował Robert Pawłowski
Latowicz (MZ) -- UMZ 1911, indeksowała A.Ch.
Radziłów (PL) -- M 1895-1916, indeksowała Katarzyna Karulska
Świedziebnia (KP) -- M 1746-80, indeksował Waldemar Chorążewicz
Świerże Górne (MZ) -- Z 1920-47, indeksował Michał Gorczyca
Zaborów (MZ) -- U 1808-70 M 1809-70 Z 1808-68, indeksował Jan Olesiński
Zgierz (LD) -- M 1751-90, indeksował Michał Zieliński


21-12-2016

Bedlno pow. kutnowski (LD) -- UMZ 1822-23, indeksowała Barbara Raniewicz
Bednary (LD) -- Z 1907-14, indeksowała Urszula Świerczyńska
Małoszów (SK) -- UMZ 1841-68, indeksował Jacek Sławiński
Pińczów (SK) -- U 1700-05, indeksował Jerzy Koprowski
Solec Zdrój (SK) -- Z 1811-24, indeksowała Agnieszka Przybyła
Wolica (SK) -- U 1784-97, M 1786-98, Z 1786-98, indeksował Ryszard Olesiński
Żarnów (LD) -- U 1802, indeksowała Krystyna Stanisławska


20-12-2016

Broniszewo (WP) -- U 1912-13 MZ 1912-14, indeksowała Danuta Wyszkowska
Byczyna (KP) -- U 1670-1746 M 1699-1708, 1712-62 Z 1738-62, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Izbica Kujawska (KP) -- M 1881-85, indeksowała Anna Frąckowiak
Korzkiew (MP) -- U 1764-1810, indeksował Przemysław Zubrycki
Proszowice (MP) -- M 1836-41 Z 1835, 37-41, indeksował Jerzy Koprowski
Warszawa Zaśnięcie NMP (gr-kat) (WA) -- UMZ 1826-61 (z lukami), indeksował Artur Godlewski
Wolbrom (MP) -- M 1855-58, 71-80, 1916, 21-22, 24, 26-27, 30-35, indeksował Krzysztof Imiołek
Włocławek (ewang.) (KP) -- M 1840-44, indeksował Rafał Albiński
Zabrze-Zaborze św. Franciszek (SL) -- U 1903-09, indeksowała Barbara Wiechuła


19-12-2016

Bodzanów (MZ) -- U 1855-65, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Maja Bagińska-Wierzbowska
Busko-Zdrój (SK) -- Z 1875-81, indeksował Edward Jabłoński
Drzewica (LD) -- U 1872-82, indeksowała Gośka
Grzegorzowice (SK) -- M 1885-1904, indeksowała Bożena Krajewska
Głowaczów (MZ) -- Z 1870-74, indeksowała Maryla Celmer
Kroczewo (MZ) -- UMZ 1826-67, indeksowali Ewa Sobieraj, Radosław Frączak
Łódź NMP (LD) -- UZ 1847, indeksowała Maryla Wojciechowska
Moszczenica (LD) -- UM 1875-1907, indeksował Włodziemierz Macewicz
Odrzywół (MZ) -- U 1829-32, indeksował Marian Niemirski
Parzęczew (LD) -- U 1799-1801, indeksował Tomasz Frynia
Praszka (OP) -- UZ 1810, indeksował Ryszard Garncarek
Radziejowice (MZ) -- UMZ 1836-40, indeksowali Paweł Kowalski, Tomasz Jedynak
Świerże Górne (MZ) -- M 1915-32, indeksował Michał Gorczyca
Tarnawa (SK) -- U 1715-1810, Z 1714-1809, indeksował Oskar Brożek
Złotniki (SK) -- Z 1882-86, indeksował Lech Karkocha


18-12-2016

Białaszewo (PL) -- Z 1888, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Dłutów (LD) -- UMZ 1818-24, A 1819-24, indeksowała Ilona Gieras
Jeziorsko (LD) -- UMZ 1822-23,25-67, indeksowała Paulina Budzińska
Kargów (SK) -- UMZ 1875-77, indeksowała Maria Bijok
Łódź św. Wojciech (LD) -- Z 1895, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Poźdżenice (LD) -- U 1623-1711, M 1623-1775, Z 1777-84, indeksowała Danuta Danecka
Żdżary pow. grójecki (MZ) -- M 1742-1804,18-27, Z 1818-28, indeksowała Danuta Danecka


17-12-2016

Bogdanów (LD) -- UMZ 1851, indeksował Mateusz Gieras
Czabiszki (LT) -- UMZ 1818-24,26,28-42, indeksował Jarosław Czarkowski
Działoszyn (LD) -- UMZ 1839, indeksował Tomasz Mostowski
Lipa (SK) -- M 1926-31, indeksowała Krystyna Stanisławska
Mstów (SL) -- M 1831, indeksowała Natalia Wojciechowska
Mąkolice (LD) -- Z 1826-29,31-39, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Solca Wielka (LD) -- U 1803-11, indeksowała Mirosława Stawska
Tum (LD) -- Z 1850-74, indeksował Jarosław Czarkowski
Warszawa ASC Cyrkuł II (WA) -- UZ 1819, indeksowała Ewa Czerkawska
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1715-16, indeksował Piotr Stando


16-12-2016

Ligowo (MZ) -- M 1911-15, indeksował Krzysztof Nowak weryfikował Piotr Romanowski (P)
Malużyn (MZ) -- M 1827-32, indeksował Kamil Tetkowski
Podbrzezie (LT) -- Z 1799-1818, indeksował Paweł Jurewicz
Pułtusk (MZ) -- U 1792-96, indeksował Rafał Albiński
Szyszki (MZ) -- M 1781-91, indeksował Jacek Paź


15-12-2016

Bednary (LD) -- Z 1887-1906, indeksowała Urszula Świerczyńska
Dalików (LD) -- UMZ 1816-17, indeksował Tomasz Frynia
Grzegorzowice (SK) -- U 1883-94, indeksowała Bożena Krajewska
Krynki (SK) -- U 1911-12, indeksował Kamil Stąporek
Krzemienica (LD) -- Z 1827-28, indeksował Bogusław Nagórski
Łódź św. Krzyż (LD) -- MZ 1890, indeksował Janusz Kucharczyk
Suchedniów (Kaplica) (SK) -- UZ 1851-53, indeksowała Halina Kroner
Szydłowo (MZ) -- U 1788-1807, indeksowała Izabela Czaplicka
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- M 1757-1801, indeksował Rafał Albiński
Zgierz (LD) -- U 1762-70, indeksował Michał Zieliński


14-12-2016

Borkowo (MZ) -- M 1886-94, 1911, 13-15, indeksowali Piotr Baciński, Piotr Romanowski (P)
Broniewo (KP) -- SkUMZ 1822, 32, 34-37, 39-50, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Dunajów (UK) -- U 1766-79, 84-1820 M 1784-1820 Z 1766-1820, indeksował Jerzy Nowosielski
Janowiec Kościelny (WM) -- UMZ 1846-55, indeksowała Izabela Czaplicka
Mokowo (KP) -- M 1853, indeksował Piotr Romanowski (P)
Suderwa (LT) -- U 1871-93, indeksowała Bożena Misiak
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1851-60, indeksował Krzysztof Jach
Zawidz (MZ) -- M 1900-02, 04-07, indeksował Józef Kostrzewski weryfikował Piotr Romanowski (P)
Zgliczyn Kościelny (MZ) -- U 1781-1807, indeksowała Bożena Prymus
Złaków Kościelny (LD) -- M 1843-76, indeksował Marek Delert
Żukowo (MZ) -- M 1831, indeksował Piotr Romanowski (P)


13-12-2016

Brochów (MZ) -- U 1767-1808, 10-1900 M 1768-1808, 10-1900 Z 1768-1807, 26-1900, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Broniszewo (pow. koniński) (WP) -- SkU 1906 SkMZ 1906, 08, indeksowała Danuta Wyszkowska
Ciechocin (KP) -- SkUM 1824, 26-27 SkZ 1824, 26, indeksował Jan Berens
Działoszyce (SK) -- U 1790-1809, indeksował Ryszard Olesiński
Janiszki (LT) -- UMZ 1819-28, indeksowała Bożena Misiak
Miastkowo (PL) -- U 1759, indeksowała Livia Ditto
Miedzna (MZ) -- UMZ 1888-94, indeksowała Bożena Turek
Sławice (MP) -- Z 1871-1901,03-09,12, indeksowała Urszula Pogoń
Słucz (PL) -- U 1844-1853, indeksował Igor Daniszewski
Wieluń (ewang.) (LD) -- U 1825-70, M 1830-42,68-70, Z 1846-70, indeksowała Elżbieta Nejman
Wolbrom (MP) -- M 1889, 91, 93, 95-98, 1901, 03-04, 07-08, 10-15, indeksował Krzysztof Imiołek


12-12-2016

Bełchatów-Grocholice (LD) -- UZ 1883-85, M 1883-87, indeksowała magnowa
Busko-Zdrój (SK) -- U 1908-14, indeksował Edward Jabłoński
Chruślin (LD) -- MZ 1878-90, indeksował Dariusz Śludkowski
Czastary (LD) -- U 1770-93, M 1772-94, Z 1776-92, indeksowała Danuta Danecka
Krasne (MZ) -- 1865-70, 75-77, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Kłomnice (SL) -- M 1875-82, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Miłonice (LD) -- UM 1826-1915, Z 1878-1908,11-12,14-15, indeksował Józef Dębowski
Odrzywół (MZ) -- U 1826-28, indeksował Marian Niemirski
Olkusz (MP) -- M 1876-80, indeksował Karol Szotek
Sosnowiec WNMP (SL) -- M 1899-1909 Z 1899, indeksował Krzysztof Imiołek
Strzegocin (LD) -- UMZ 1809-12, indeksowała Danuta Danecka


11-12-2016

Korycin (PL) -- M 1826-28, indeksował VILLA_POPŁAWY


10-12-2016

Brańsk (PL) -- U 1887-1903,05,07, indeksował Marek Kondrat
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- Z 1870, indeksowała A.Ch.
Warszawa św. Aleksander (WA) -- M 1928, indeksowała A.Ch.
Wiskitki (MZ) -- U 1833-35, indeksowała Hanna Kołodziejska


09-12-2016

Dobrzyków (MZ) -- UMZ 1839, 49, 75, indeksowała Agnieszka Kuczkowska


08-12-2016

Bedlno pow. kutnowski (LD) -- UMZ 1820-21, indeksowała Barbara Raniewicz
Białaszewo (PL) -- U 1880, 1881 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Piaszczyński
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- UMZ 1850-52, indeksowała Marzanna
Grzegorzowice (SK) -- U 1895-1907, indeksowała Bożena Krajewska
Pawłów pow. starachowicki (SK) -- M 1915-20, indeksowała Anna Hałat, weryfikował Andrzej Gawlik
Pawłów pow. starachowicki (SK) -- U 1810-25, M 1811-25, indeksował Andrzej Gawlik
Pułtusk (MZ) -- M 1797-1825, indeksował Jacek Paź
Solca Wielka (LD) -- Z 1848-60, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Strzegocin (LD) -- U 1796-1802, M 1760-1814, Z 1760-1810, indeksowała Danuta Danecka
Tarnawa (SK) -- M 1844-50, indeksował Oskar Brożek
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1711-14, indeksował Piotr Stando
Złaków Kościelny (LD) -- M 1902-26, indeksował zbyszek.p70


07-12-2016

Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1819, indeksował Krzysztof Nieznalski
Krzynowłoga Mała (MZ) -- UM 1866-76 Z 1866-70, 72-76, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Lubania (LD) -- UZ 1808-09,11-12, M 1808-12, UMZ 1815-16,18-25, indeksował Tomasz Szczepaniak
Nowa Brzeźnica (LD) -- UMZ 1817-18, indeksowała Magdalena Witecka
Przewodowo (MZ) -- M 1696-1777, indeksował Witold Czyż
Świedziebnia (KP) -- U 1754-65, indeksował Waldemar Chorążewicz korekta SPLHCB


06-12-2016

Bobrowniki (KP) -- SkUMZ 1911-14, indeksował Jan Berens
Broniewo (KP) -- UZ 1812-13, 27-28, 30 M 1827-28, 30, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Bytoń (KP) -- UZ 1842-44, 46-50 M 1842-50, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Lipniki-Lindenau USC (OP) -- U 1874-79, 81-84 M 1874-76 Z 1874-77, indeksowali Projekt OPI
Rypin (KP) -- M 1895-1905, indeksował Piotr Romanowski
Świedziebnia (KP) -- U 1837-43 Z 1848, indeksowała Bożena Prymus korekta Waldemar Chorążewicz


05-12-2016

Malużyn (MZ) -- UMZ 1808-1825, indeksowała Krystyna Malik
Nieporęt (MZ) -- UZ 1882, indeksował Adam Fiedorowicz
Proszowice (MP) -- M 1832-35 Z 1830, 32-34, 36, indeksował Jerzy Koprowski
Raszyn (MZ) -- U 1815-16, indeksowała Małgorzata Szadkowska
Suchożebry (MZ) -- M 1810-1830, indeksowała Anna Poprawa
Świedziebnia (KP) -- U 1746-53, indeksował Waldemar Chorążewicz
Tarnopol (UK) -- U 1718-41 M 1776-84, indeksowała Teresa Milka


03-12-2016

Janiszki (LT) -- UMZ 1802-18, indeksowała Bożena Misiak
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- U 1828-1829, indeksował Robert Pawłowski
Miedzna (MZ) -- U 1883-87 MZ 1883-86, indeksowała Bożena Turek


02-12-2016

Brzeźnica (MZ) -- UMZ 1851-60, indeksował Jakub Biały
Busko-Zdrój (SK) -- U 1896-1907, indeksował Edward Jabłoński
Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1818, indeksował Krzysztof Nieznalski
Czeladź (SL) -- M 1899-1912, indeksowała A.Ch.
Dziepółć (ewang.) (LD) -- UMZ 1862-66, indeksował bogdan.030
Grodków-Półwiosek-Halbendorf USC (OP) -- UMZ 1874-81, indeksowali Projekt OPI
Hyżne-Dylągówka (PK) -- U 1875-88, indeksował Marek Podolski
Miłonice (LD) -- UMZ 1914-15, indeksował Józef Dębowski
Moszczenica (LD) -- MZ 1875-84, indeksował Włodzimierz Macewicz
Olkusz (MP) -- M 1871-75, indeksował Karol Szotek
Podbrzezie (LT) -- U 1799-1833, indeksowała Wanda Thomalla
Sarnowo (MZ) -- Z 1765-98, indeksował Mariola Postępska
Suchożebry (MZ) -- U 1810-30, indeksowała Anna Poprawa
Tuczępy (SK) -- UMZ 1902-04, indeksował Artur Koźmiński


01-12-2016

Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1825, indeksował Krzysztof Nieznalski
Drzewica (LD) -- U 1853-56,68-71, indeksowała Gośka
Gradzanowo (MZ) -- M 1808-21, indeksował Piotr Baciński
Krzyworzeka (LD) -- Z 1873-89, indeksował Waldemar Strojczyk
Lipa (SK) -- MZ 1921-25, indeksowała Krystyna Stanisławska
Lutocin (MZ) -- M 1913, indeksował Piotr Baciński
Łódź NMP (LD) -- UMZ 1846, indeksowała Maryla Wojciechowska
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1826-40, indeksował Jacek Kundzik
Moszczenica (LD) -- U 1875-84, indeksował Włodzimierz Macewicz
Mąkolice (LD) -- UM 1826-29,31-39, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Solca Wielka (LD) -- U 1813-14, M 1814, indeksowała Mirosława Stawska
Słupia (LD) -- Z 1886-95, indeksował Mikołaj Pawłowski
Tarnawa (SK) -- M 1714-1810, indeksował Oskar Brożek
Winnica (MZ) -- M 1906, 08-13, indeksował Michał Gołowicz
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1707-10, indeksował Piotr Stando
Zduńska Wola (LD) -- U 1889, indeksowała Katarzyna Urbańska
Złotniki (SK) -- U 1882-86, indeksował Lech Karkocha
Żarnów (LD) -- U 1803-12, indeksował Rafał Albiński


30-11-2016

Bernacice-Wernersdorf USC (OP) -- MZ 1874-84, indeksowali Projekt OPI
Czernikowo (KP) -- SkUMZ 1840-63, indeksował Michał Golubiński
Jeżów (LD) -- UMZ 1818, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kłobia (KP) -- SkUMZ 1819-26, indeksował Michał Golubiński
Malaty (LT) -- U 1729-44 M 1743, indeksował Artur Wilkicki
Mokowo (KP) -- M 1891-1900, 04-10, indeksował Michał Golubiński
Ostrowite (KP) -- M 1866, 68-81, 83-1910, indeksował Michał Golubiński
Postoliska (MZ) -- U 1657-1786, indeksowała Krystyna Stańczyk
Strzygi (KP) -- M 1864-69, 71-79, indeksował Piotr Romanowski
Tarnopol (UK) -- M 1897-1900, indeksował Krzysztof Ceborski
USA-Buffalo NY św. Stanisław (PO) -- M 1890, 1903-13, indeksowała Kasia Dane opr. Bożena Prymus, Waldemar Chorążewicz, Piotr Nojszewski
Werejki (BR) -- Z 1849-53, indeksowała Małgorzata Wróblewska


29-11-2016

Choceń (KP) -- M 1889-1908, indeksował Michał Golubiński
Gliwice-Ostropa Ducha Świętego (SL) -- Z 1765-1945, indeksowała Barbara Wiechuła
Suderwa (LT) -- U 1851-70, indeksowała Bożena Misiak
Tłustomosty-Stolzmuetz USC (OP) -- U 1874-84 M 1875-79, 83 Z 1880-84, indeksowali Projekt OPI
Warszawa ASC Cyrkuł II (WA) -- UZ 1818, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa-Powsin św. Elżbieta (WA) -- UMZ 1817, indeksowała Teresa Mikołajewska
Wiżajny (PL) -- UMZ 1826-35, 37-39, indeksowała Aneta Nowikowska


27-11-2016

Paprotnia (MZ) -- M 1843-1865, Z 1858-1865, indeksowała Magda Tarkowska
Pałuki (MZ) -- Z 1830-1845, indeksowała Joanna Raczkowska
Żbików (MZ) -- U 1902, indeksował Marek Kondrat


26-11-2016

Goworowo (MZ) -- Z 1921-26, indeksował Rafał Janczewski
Gralewo (MZ) -- Z 1868-1878, indeksował Piotr Romanowski (S)
Klwów (MZ) -- UMZ 1867-68, indeksował Krzysztof Jach
Obryte (MZ) -- M 1732-1756, indeksował Witold Czyż
Słucz (PL) -- U 1876-1883, indeksowała Katarzyna Karulska
Świerże Górne (MZ) -- Z 1915-19, indeksował Michał Gorczyca
Tarczyn (MZ) -- UMZ 1913, indeksował Longin Komorowski
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1846-50, indeksował Krzysztof Jach
Węgra (MZ) -- M 1840-49, indeksowali Anna i Aleksandra Sztymelskie


25-11-2016

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1841-45, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Dubiecko-Nienadowa (PK) -- SkZ 1891-1905, indeksował Mieczysław Maziarski
Hłudno (gr-kat) (PK) -- SkU 1814-47, indeksował Mieczysław Maziarski
Imbramowice (MP) -- SkZ 1746-60,75-1810, indeksowała Izabela Sikorska, weyfikowała Renata Majewska
Izbica Kujawska (KP) -- Z 1876-77, 79-80, indeksowała Anna Frąckowiak
Łubno (PK) -- SkU 1890-99, indeksował Mieczysław Maziarski
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1895, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Pińczów (SK) -- U 1776-81, indeksowała Grażyna Radzik
Raciążek (KP) -- SkUMZ 1847-1913, indeksował Ryszard Jagielski
Suderwa (LT) -- Z 1900-15, indeksowała Bożena Misiak
Zgierz (LD) -- U 1789-90, indeksował Michał Zieliński


24-11-2016

Bedlno pow. kutnowski (LD) -- UMZ 1818-19, indeksowała Barbara Raniewicz
Bednary (LD) -- Z 1864-87, indeksowała Urszula Świerczyńska
Biskupice-Bischdorf USC (OP) -- UMZ 1874-84, indeksowali Projekt OPI
Dalików (LD) -- UMZ 1814-15, indeksował Tomasz Frynia
Krośniewice (LD) -- UMZ 1914-15, indeksował Józef Dębowski
Świętomarz (SK) -- Z 1912-15, indeksowała Bożena Krajewska
Żarnów (LD) -- UMZ 1846-48, indeksowała Krystyna Stanisławska


23-11-2016

Suchowola (PL) -- M 1838-40, indeksowała Joanna Gniedziejko


22-11-2016

Chłopków (gr.-kat.) (MZ) -- U 1856-64, SkMZ 1856-64, indeksowała Jolanta Klass
Dziećmarów-Dittmerau USC (OP) -- UM 1874-84 Z 1874-78, indeksowali Projekt OPI
Góra gm. Warta (LD) -- UMZ 1868-85, indeksowała Urszula Świerczyńska
Janowiec Kościelny (WM) -- UMZ 1835-42, 44-45, indeksowała Izabela Czaplicka
Katowice-Bogucice św. Szczepan (SL) -- U 1838-42, indeksowała Paulina Radkowska
Leźnica Wielka (LD) -- UMZ 1825, indeksował Mariusz Dąbrowski
Łowicz św. Duch (LD) -- U 1805-24, indeksowała Danuta Danecka
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1889, indeksował Janusz Kucharczyk
Międzyrzecz (ewang.) (LS) -- M 1803-08, indeksował Rafał Albiński
Słucz (PL) -- U 1862-64, indeksował Igor Daniszewski
USA-Buffalo NY św. Stanisław (PO) -- M 1888-89, indeksowała Kasia Dane opr. Anna Bartnicka
Warszawa św. Aleksander (WA) -- U 1850-52, indeksowała A.Ch.
Zawiszyce-Sabschuetz USC (OP) -- UZ 1874-84 M 1875-83, indeksowali Projekt OPI


21-11-2016

Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1824, indeksował Krzysztof Nieznalski
Działoszyce (SK) -- M 1900-12, indeksował Łukasz Kabziński
Działoszyce (SK) -- U 1900-08, Z 1900-06, indeksował Andrzej Wójcik
Działoszyn (LD) -- UMZ 1841, indeksowała Justyna Karwalska
Kikół (KP) -- M 1902-10, indeksował Michał Golubiński
Mikołajewice (LD) -- U 1813, indeksowała Ewa Pasierbska
Mąkolice (LD) -- UMZ 1808-25, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Niekłań Wielki (SK) -- MZ 1881-85, indeksowała Iwona Grabska
Solca Wielka (LD) -- Z 1808-32, indeksowała Mirosława Stawska
Słucz (PL) -- U 1854-61, indeksował Igor Daniszewski
Słucz (PL) -- U 1868b-75, indeksowała Katarzyna Karulska
Tarczek (SK) -- UMZ 1914-15, indeksował Grzegorz Grudzień
Tuczępy (SK) -- UMZ 1875-77, indeksował Mieczysław Stępień
Tłuchowo (KP) -- M 1894-1910, indeksował Michał Golubiński
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1854, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Wielgie (KP) -- M 1887, 88-1910, indeksował Michał Golubiński


19-11-2016

Konieczno (SK) -- U 1731-33, indeksował Oskar Brożek
Piotrków Trybunalski (ewang.) (LD) -- A 1826-28, indeksowała kasiek
Sułoszowa (MP) -- U 1814,19,24,61, M 1810-15-55,58-70, Z 1824,61, indeksował jurekzur


18-11-2016

Białaszewo (PL) -- U 1881, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Blizanów (WP) -- UMZ 1872-81, indeksowała Beata Matczak
Dzierżysław-Dirschel USC (OP) -- U 1874, 77, 79, 83 M 1878-84 Z 1875-83, indeksowali Projekt OPI
Lwów św. Maria Magdalena (UK) -- M 1890, indeksował Marek Franciszek Wódkiewicz
Proszowice (MP) -- U 1862 M 1826-31 Z 1826-29, 31, indeksował Jerzy Koprowski
Radziejowice (MZ) -- UMZ 1851-1855, indeksował Paweł Kowalski
Radziejowice (MZ) -- UMZ 1845-1850, indeksował Tomasz Jedynak
Skoroszyce-Friedewalde USC (OP) -- UZ 1874-84 M 1875-84, indeksowali Projekt OPI
Sułków-Zuelkowitz USC (OP) -- U 1882-84 MZ 1881-84, indeksowali Projekt OPI
Tarnopol (UK) -- M 1869, 95-96, indeksował Krzysztof Ceborski


16-11-2016

Bedlno pow. kutnowski (LD) -- UMZ 1816-17, indeksowała Barbara Raniewicz
Imbramowice (MP) -- SkU 1746-1810, indeksowała Renata Majewska
Lipa (SK) -- M 1913-20, indeksowała Krystyna Stanisławska
Lutomiersk (LD) -- UMZ 1827-39, indeksował Grzegorz Żychowski
Stare Budkowice-Alt Budkowitz USC (OP) -- U 1886-89, indeksowali Projekt OPI
Stary Grodków-Alt Grottkau USC (OP) -- M 1878-79, 81, 83, indeksowali Projekt OPI
Słucz (PL) -- U 1884-1890a, indeksowała Katarzyna Karulska
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1705-06, indeksował Piotr Stando


15-11-2016

Bliszczyce-Bleischwitz USC (OP) -- M 1874-84, indeksowali Projekt OPI
Chmielnik (SK) -- M 1875-78, indeksował Jacek Stradowski
Kolnica-Lichtenberg USC (OP) -- M 1878-79, 81, indeksowali Projekt OPI
Milejów (LB) -- U 1870-79 aktualizacja, indeksował Piotr Mazurkiewicz
Mąkolice (LD) -- UMZ 1840-53,56, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Wielka Brzostowica (BR) -- M 1785-1818, indeksował Tomasz Urlich


14-11-2016

Bedlno pow. kutnowski (LD) -- UMZ 1813, U 1814, indeksowała Barbara Raniewicz
Borysław (gr-kar) (UK) -- M 1906-07, indeksowała Maria Łopaciuk
Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1823, indeksował Krzysztof Nieznalski
Chruślin (LD) -- Z 1852-65, indeksował zbyszek.p70
Chruślin (LD) -- U 1878-90, indeksował Dariusz Śludkowski
Czeladź (SL) -- M 1884-91, indeksowała A.Ch.
Krośniewice (LD) -- MZ 1909-13, indeksował Józef Dębowski
Pokrzywnica (MZ) -- U 1754,56-60,70-81, indeksował Witold Czyż
Przewodowo (MZ) -- U 1786-1826, Z 1777-1826, indeksowała Danuta Danecka
Świętomarz (SK) -- U 1912-15, indeksowała Bożena Krajewska
Warszawa ASC Cyrkuł II (WA) -- UZ 1817, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- Z 1907-13, indeksował Jerzy Mrozowski
Żnin USC (KP) -- M 1874-1910, indeksowała Katarzyna Żugaj


13-11-2016

Szczepankowo (PL) -- M 1820-1821, indeksował Waldemar Chorążewicz
Słucz (PL) -- U 1865-1868a, indeksował Igor Daniszewski
Turośl (PL) -- Z 1915-21, indeksował Dorian Olszewski


12-11-2016

Busko-Zdrój (SK) -- U 1888-95, indeksował Edward Jabłoński
Lipa (SK) -- Z 1913-20, indeksowała Krystyna Stanisławska
Miedzna (MZ) -- U 1875-1882, MZ 1878-1882, indeksowała Bożena Turek
Mława (MZ) -- M 1622,93-1706,1713-1807, Z 1693-1704,1708,13-1807, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Parzno (LD) -- UMZ 1795-1810, indeksował Jacek Kundzik
Różan (MZ) -- UMZ 1912, indeksowała Magda Matuszewska
Sarnowo (MZ) -- M 1765-1798, indeksowała Mariola Postępska korekta Waldemar Chorążewicz
Świerże Górne (MZ) -- UMZ 1884-1899, indeksował Michał Gorczyca
Wodzisław (SK) -- SkZ 1749-1809, indeksowała Renata Majewska, weryfikowała Elżbieta Ginalska
Zawidz (MZ) -- U 1605-40,42,44-46,49,57,66-67,78-95,1702,05-70,72-1807,1810,14, M 1692,96-1718,1720,22-42,44,46-47,49-52,54-55,57,59-70,74-1807, Z 1696-1702,1705-24,27-54,56-68,70,72-1807, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Żbików (MZ) -- Z 1890-1896, indeksowała Małgorzata Szadkowska


11-11-2016

Beszowa (SK) -- SkUMZ 1910-14, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Białaszewo (PL) -- U 1882, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Kazimierz Biskupi (WP) -- M 1833-36,39, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Koprzywnica (SK) -- SkUMZ 1911-15, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Słucz (PL) -- M 1868-88, indeksowała Katarzyna Karulska


10-11-2016

Chotów (LD) -- Z 1808-25, indeksował Łukasz Fajfrowski
Działoszyce (SK) -- UMZ 1887-99, indeksował Andrzej Wójcik
Dzierążnia (SK) -- U 1841, indeksował Andrzej Wójcik
Grajewo (PL) -- Z 1892-93, indeksowała Agnieszka Brzostowska
Skrwilno (KP) -- M 1781-1807, indeksował Piotr Baciński
Sławno (LD) -- M 1798-1815, indeksował Michał Zieliński
Tuczępy (SK) -- UMZ 1885,1900-01, indeksował Artur Koźmiński
USA-Buffalo NY św. Stanisław (PO) -- M 1895-1902, indeksowała Kasia Dane opr. Bożena Prymus
Wrocimowice (MP) -- UM 1912-14, Z 1913-14, indeksował Andrzej Wójcik


09-11-2016

Bobrowniki (KP) -- SkUMZ 1900-10, indeksował Jan Berens
Czeladź (SL) -- Z 1847-54, indeksowała A.Ch.
Hyżne-Dylągówka (PK) -- U 1888-89, indeksował Marek Podolski
Łódź-Retkinia NSJ (LD) -- UMZ 1910-14, indeksowała marla
Proszowice (MP) -- U 1859, 61, 65-67, indeksował Jerzy Koprowski
Przedecz (WP) -- M 1831-35, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Szczebra (PL) -- M 1816,23, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Szczebra - zapowiedzi (PL) -- Zapowiedzi 1816,23, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Sławice (MP) -- Z 1810-23,25-52,62-70, indeksowała Urszula Pogoń
Wawiórka (BR) -- M 1827-33, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wodzisław (SK) -- SkM 1729-1809, indeksowała Renata Majewska, weryfikowała Elżbieta Ginalska
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1841-1845, indeksował Krzysztof Jach


08-11-2016

Bytoń (KP) -- UMZ 1833-38, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1822, indeksował Krzysztof Nieznalski
Karnkowo (KP) -- M 1888-95, 1903-10, indeksował Michał Golubiński
Kłomnice (SL) -- M 1869-73, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1889, indeksował Janusz Kucharczyk
Piotrkowice gm. Wodzisław (SK) -- M 1753-96, Z 1797-1810, indeksowała Renata Majewska, weryfikowała Bożenna Błaut
Szpetal Górny (KP) -- UMZ 1905, 15, indeksował Jan Berens
Świedziebnia (KP) -- M 1828-32, indeksował Waldemar Chorążewicz
USA-Buffalo NY św. Stanisław (PO) -- M 1874-86, indeksowała Kasia Dane, opr. Waldemar Chorążewicz
Żarnów (LD) -- UMZ 1843-45, indeksowała Krystyna Stanisławska


07-11-2016

Białaszewo (PL) -- U 1883, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Słucz (PL) -- Z 1881-91, indeksowała Katarzyna Karulska
Warszawa św. Augustyn (WA) -- MZ 1906-07, indeksował Jerzy Mrozowski
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- Z 1939-43, 45, indeksowali Danuta Wasilewska-Lenart, Grażyna Przybysz, weryfikowały Danuta Wasilewska-Lenart, Danuta Maria Wasilewska


06-11-2016

Bednary (LD) -- M 1887-94, 1907-16, indeksowała Urszula Świerczyńska
Bełdów (LD) -- UMZ 1866, indeksowała Magdalena Witecka
Chruślin (LD) -- UMZ 1808-09, indeksował Tomasz Frynia
Krzepczów (LD) -- UMZ 1808-25, indeksowała margit
Mąkolice (LD) -- UMZ 1857-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Rozprza (LD) -- U 1881-90, indeksowała Elżbieta Świstak
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1853, indeksowała Katarzyna Marchlińska


05-11-2016

Jeżów (LD) -- UMZ 1817, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Łódź św. Wojciech (LD) -- U 1895, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1906, indeksowali Aneta Kaczmarek, Michał Zieliński


04-11-2016

Bednary (LD) -- M 1917-35, Z 1914-35, indeksował Marek Delert
Busko-Zdrój (SK) -- U 1875-87, indeksował Edward Jabłoński
Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1821, indeksował Krzysztof Nieznalski
Chmielnik (SK) -- U 1870-74, indeksował Jacek Stradowski
Janów Podlaski (LB) -- U 1831-35, indeksował Michał Zieliński
Krasnosielc (MZ) -- Z 1910-1914, indeksowała Maryla Celmer korekta Waldemar Chorążewicz
Książnice Wielkie (MP) -- UMZ 1841-45, indeksował Michał Zieliński
Nowy Korczyn (SK) -- U 1840-41, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Sieciechowice (MP) -- M 1865-97, indeksowała Renata Majewska
Solca Wielka (LD) -- U 1870-74, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Suderwa (LT) -- U 1819-42, indeksowała Bożena Misiak
Słucz (PL) -- Z 1861-68a aktualizacja, indeksował Igor Daniszewski
Świedziebnia (KP) -- U 1834, indeksowała Bożena Prymus korekta Waldemar Chorążewicz
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1880, indeksował Adam Rozenau
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- U 1803-08, indeksował Rafał Albiński
Wodzisław (SK) -- U 1720-1809, indeksowała Renata Majewska, weryfikowała Elżbieta Ginalska
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1703-04, indeksował Piotr Stando
Złaków Kościelny (LD) -- M 1926-1933, indeksował zbyszek.p70


03-11-2016

Żarki (SL) -- U 1696-1751, indeksował Bartłomiej Zieliński


02-11-2016

Bednary (LD) -- U 1907-14, indeksowała Urszula Świerczyńska
Chojnata (LD) -- UMZ 1877, indeksował Andrzej Kalski
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1868-72, indeksowała Klaudia Jasitczak
Hyżne-Dylągówka (PK) -- U 1889-1903, indeksował Marek Podolski
Janowiec Kościelny (WM) -- UMZ 1826-33, indeksowała Izabela Czaplicka
Kompina (LD) -- U 1819-30, indeksowała Danuta Danecka
Łask (LD) -- UMZ 1828, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Pułtusk (MZ) -- U 1787-1791, indeksował Rafał Albiński
Słucz (PL) -- Z 1868-1880, indeksowała Katarzyna Karulska
Świerże Górne (MZ) -- UMZ 1900-1914, indeksował Michał Gorczyca
Warszawa św. Aleksander (WA) -- M 1927, indeksowała A.Ch.
Warszawa św. Barbara (WA) -- U 1900, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


01-11-2016

Bełchatów-Grocholice (LD) -- UZ 1880-82, M 1877-82, indeksowała magnowa
Dalików (LD) -- UMZ 1810-13, indeksował Tomasz Frynia
Działoszyn (LD) -- UMZ 1838, indeksował Tomasz Mostowski
Karczew (MZ) -- U 1886-1893, indeksowała Anna Tulej
Łyse (MZ) -- Z 1904-1914, indeksowała Dorota Nowakowska korekta Waldemar Chorążewicz
Płoniawy (MZ) -- U 1899, indeksowała Anna Witkowska
Słucz (PL) -- Z 1857-1860 aktualizacja, indeksował Igor Daniszewski
Tur (LD) -- U 1889-1903, MZ 1889-1902, indeksował Michał Stasiak


31-10-2016

Bargłów Kościelny (PL) -- 1900-1904, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Białaszewo (PL) -- U 1884, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Górzno USC (KP) -- M 1874-78, indeksował Waldemar Chorążewicz
Suderwa (LT) -- Z 1881-99, indeksowała Bożena Misiak
Szpetal Górny (KP) -- SkUMZ 1903, 06-14, indeksował Jan Berens
Świedziebnia (KP) -- U 1829, 31-33, 35, indeksowała Bożena Prymus korekta Waldemar Chorążewicz
Wiżajny (PL) -- UZ 1840-45, indeksowała Joanna i Renata Maślanek


30-10-2016

Kalinówka Kościelna (PL) -- UMZ 1808-1848, indeksowała Wiesław Chodak
Krzyżanowice (MZ) -- M 1883-1884, Z 1880-1884, indeksowała Wiktorija Pilnik
Lipniki (MZ) -- M 1906-1914, indeksowała Jadwiga Ubysz korekta Waldemar Chorążewicz
Mława (MZ) -- SkU 1626,55,60-1807, indeksował Wawrzyniec Myśliński


29-10-2016

Bednary (LD) -- M 1876-87, indeksowała Urszula Świerczyńska
Bieliny Kapitulne (SK) -- UMZ 1851-60, indeksował Andrzej Gawlik
Góra gm. Warta (LD) -- UMZ 1861-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Łaznów (LD) -- UMZ 1868-73, indeksowała Urszula Świerczyńska
Małyń (LD) -- UMZ 1914-15, indeksował Janusz Kucharczyk
Milejów (LD) -- UMZ 1821-26, indeksowała Marita Kafar
Niekłań Wielki (SK) -- MZ 1876-80, indeksowała Iwona Grabska
Świętomarz (SK) -- M 1912-15, indeksowała Bożena Krajewska
Wolbrom (MP) -- SkZ 1881-86, indeksował Krzysztof Imiołek
Zduńska Wola (LD) -- UMZ 1915, indeksowała Elżbieta Nejman


28-10-2016

Sarnowo (MZ) -- U 1765-95, indeksowała Mariola Postępska weryfikował Waldemar Chorążewicz
Złotniki (UK) -- U 1753-1844 MZ 1753-77, indeksował Jerzy Nowosielski


27-10-2016

Bedlno pow. kutnowski (LD) -- U 1811-12, Z 1812, indeksowała Barbara Raniewicz
Bytoń (KP) -- UMZ 1827, 29-30, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Bęczkowice (LD) -- M 1916-18, indeksował bogdan.030
Draganówka (UK) -- U 1871-89, 91, indeksowała Teresa Milka
Tuczępy (SK) -- UMZ 1886-88, indeksował Atrur Koźmiński
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- M 1913, indeksowała A.Ch.
Wolbrom (MP) -- SkZ 1859-61,64-70, indeksował Krzysztof Imiołek
Zgierz (LD) -- U 1787-88, indeksował Michał Zieliński


26-10-2016

Bieliny Kapitulne (SK) -- UMZ 1834-35, indeksowała broż_ka
Bytoń (KP) -- UMZ 1910, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Drugnia (SK) -- M 1891-1914, indeksował Edward Jabłoński
Drzewica (LD) -- U 1847-52, indeksowała Gośka
Dziepółć (ewang.) (LD) -- UMZ 1857-61, indeksował bogdan.030
Krośniewice (LD) -- U 1905,07-09, MZ 1905-08, indeksował Józef Dębowski
Lipno (KP) -- UM 1832, indeksowała Hallosia Nowicka
Proszowice (MP) -- U 1854-56, 58, indeksował Jerzy Koprowski
Radziłów (PL) -- Z 1909-1918, indeksowała Katarzyna Karulska
Solca Wielka (LD) -- U 1848-59, indeksowała Mirosława Stawska
Suchowola (PL) -- U 1813-1814, indeksowała Ewa Witkowska
Tarczek (SK) -- Z 1795-1810, indeksowała Bożena Krajewska
Tarczek (SK) -- U 1886-1913, indeksował Grzegorz Grudzień
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1851, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Wawiórka (BR) -- UZ 1846-47, indeksował Piotr Gospodarek


25-10-2016

Bedlno pow. kutnowski (LD) -- UZ 1808-10, indeksowała Barbara Raniewicz
Boby (LB) -- U 1797-1843 M 1797-1851 Z 1797-1854, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Gorzków (LB) -- M 1825-29, 52, 74, indeksował Jerzy Stefańczyk
Malaty (LT) -- M 1682-87, indeksował Artur Wilkicki
Przewodowo (MZ) -- M 1777-1811,1813-23, indeksowała Danuta Danecka
Stare Dłutowo (WM) -- UZ 1866-69 M 1864-69, indeksowała Izabela Czaplicka weryfikował Waldemar Chorążewicz
Wolbrom (MP) -- SkZ 1836-46,50-51,53-54, indeksował Krzysztof Imiołek
Żelechlinek (LD) -- SkU 1912-15, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


24-10-2016

Błonie pow. łęczycki (LD) -- UZ 1894-95, M 1894, indeksował Jarosław Szymczak
Chruślin (LD) -- UMZ 1870, indeksował Dariusz Śludkowski
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1888, indeksował Janusz Kucharczyk
Świedziebnia (KP) -- M 1823-27, indeksował Waldemar Chorążewicz
Świedziebnia (KP) -- U 1825-28, indeksowała Bożena Prymus weryfikował Waldemar Chorążewicz


23-10-2016

Biała pow. wieluński (LD) -- U 1828-33, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Jeziorsko (LD) -- UMZ 1813-20, indeksowała Paulina Budzińska
Klonowa (LD) -- UMZ 1914-15, Incognito
Piotrkowice gm. Wodzisław (SK) -- U 1820-30, MZ 1821-30, indeksowała Renata Majewska
Pińczów (SK) -- U 1878-79,81, indeksowała Grażyna Radzik
Solec Zdrój (SK) -- U 1797-1810, indeksowała Renata Majewska
Suserz (MZ) -- UMZ 1826-1828_30-44_1866, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Topczewo (PL) -- U 1644-1681, indeksował Jan Mamaj
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1701-02, indeksował Piotr Stando
Zduńska Wola (LD) -- UMZ 1906-09, indeksowała Elżbieta Nejman


22-10-2016

Drugnia (SK) -- M 1875-90, indeksował Edward Jabłoński
Gowarczów (SK) -- UMZ 1818-23, indeksował Michał Zieliński
Góra gm. Warta (LD) -- UMZ 1851-60, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Kazanów (MZ) -- M 1876-1914, indeksował Jerzy Borycki
Kolno (PL) -- Z 1809-12, indeksowała Magdalena Gugnacka korekta Waldemar Chorążewicz
Kompina (LD) -- Z 1819-30, indeksowała Danuta Danecka
Łęgonice pow. grójecki (MZ) -- U 1845-52, Z 1850-64, indeksował Jakub Wiśnik
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1808-12,16,18-25, indeksował Jacek Kundzik
Malaty (LT) -- U 1693-1708, indeksował Artur Wilkicki
Opoczno (LD) -- SkU 1813-14,16, indeksował Jakub Wiśnik
Pułtusk (MZ) -- U 1777-1786, indeksował Rafał Albiński
Radziłów (PL) -- Z 1861-68a, indeksowała Igor Daniszewski
Tarczek (SK) -- Z 1891-1913, indeksowała Bożena Krajewska
Warszawa św. Aleksander (WA) -- M 1827, indeksowała A.Ch.
Wolbrom (MP) -- SkU 1859-70,81-86, indeksował Krzysztof Imiołek
Żdżary pow. grójecki (MZ) -- SkU 1813-18,20-22,24, SkZ 1813,16,18-22,24, indeksował Jakub Wiśnik


21-10-2016

Borkowo (MZ) -- M 1880-1885, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski (P)
Chorzele (MZ) -- Z 1826, indeksował Artur Godlewski
Karczew (MZ) -- U 1913-1915, indeksowała Anna Tulej
Krasnosielc (MZ) -- U 1826-1827, indeksował Robert Pawłowski
Ligowo (MZ) -- M 1902-1910, indeksował krzan weryfikował Piotr Romanowski (P)
Łyse (MZ) -- M 1906-1914, indeksowała Bożena Prymus weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1836-1840, indeksował Krzysztof Jach
Zawidz (MZ) -- M 1903_1911-1914, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski (P)
Zielona Ciechanowska (MZ) -- MZ 1860, indeksowała Anna Sztymelska
Żbików (MZ) -- U 1901, indeksował Marek Kondrat


20-10-2016

Hyżne-Dylągówka (PK) -- M 1866-89, indeksował Marek Podolski
Radziłów (PL) -- Z 1896-1908, indeksowała Katarzyna Karulska
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1850, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Werejki (BR) -- Z 1853, indeksowała Teodozja
Zielona (MZ) -- UMZ 1826-1827, indeksowała Joanna Potorska


19-10-2016

Izbica Kujawska (KP) -- U 1876-77, 79-80, indeksowała Anna Frąckowiak, weryfikował Krzysztof Pieczątkiewicz
Jasionna (MZ) -- U 1873-1875, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Radziejowice (MZ) -- UMZ 1842-1845, indeksowali Tomasz Jedynak i Paweł Kowalski
Węgra (MZ) -- UMZ 1827-1829, indeksowali Anna i Aleksandra Sztymelskie


18-10-2016

Biała pow. wieluński (LD) -- U 1819-27, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Brzyków (LD) -- M 1808-12,14-15,21-25, indeksował Henryk Koluszkowski
Godzianów (LD) -- U 1908-12, indeksował zbyszek.p70
Kompina (LD) -- U 1811-18, indeksowała Danuta Danecka
Książnice-Wola Mielecka (PK) -- M 1900-45, indeksował Krzysztof Gruszka
Obryte (MZ) -- U 1809-10,12-14,17, indeksował Rafał Albiński
Świedziebnia (KP) -- Z 1816-17, 32-47, indeksował Waldemar Chorążewicz


17-10-2016

Borkowice (MZ) -- U 1898-1905, MZ 1898-1908, indeksowała Agnieszka Wójcik
Chodów pow. kolski (WP) -- U 1826-60, indeksowała Danuta Danecka
Chodów pow. kolski (WP) -- SkU-1780,98,1802-03, SkM-1775-79,91-1804,06-09, SkZ-1775-86,88-1807, indeksowała Danuta Danecka
Dalików (LD) -- UMZ 1808-09, indeksował Tomasz Frynia
Łyse (MZ) -- M 1897-1905, indeksowała Bożena Prymus korekta Waldemar Chorążewicz
Nowogród (PL) -- Z 1808-1825, indeksował Michał Kazimierz, korekta Waldemar Chorążewicz
Tuczępy (SK) -- UMZ 1889-91, indeksował Artur Koźmiński
Warszawa ASC Cyrkuł II (WA) -- UZ 1816, indeksowała Ewa Czerkawska
Wolbrom (MP) -- SkU 1836-47,50-54, indeksował Krzysztof Imiołek


16-10-2016

Drugnia (SK) -- Z 1875-1914, indeksował Edward Jabłoński
Krasnosielc (MZ) -- M 1910-1914, indeksowała Maryla Celmer korekta Waldemar Chorążewicz
Nasielsk ewang. (MZ) -- M 1857-1873, indeksował Rafał Albiński
Zagnańsk (SK) -- U 1820-1914, indeksował Henryk Kazimierz Korus
Żelechlinek (LD) -- SkM 1913-35, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


15-10-2016

Bednary (LD) -- M 1857-75, indeksowała Urszula Świerczyńska
Bąkowa Góra (LD) -- UMZ 1824-25, indeksowała Barbara Raniewicz
Drzewica (LD) -- U 1833-46, indeksowała Gośka
Kompina (LD) -- Z 1807-18, indeksowała Danuta Danecka
Lutomiersk (LD) -- UMZ 1840-49, indeksował Grzegorz Żychowski
Łanięta (LD) -- UMZ 1868-75, indeksowała Urszula Świerczyńska
Łódź NMP (LD) -- M 1904, indeksowała Maryla Wojciechowska
Łódź św. Krzyż (LD) -- MZ 1888, indeksował Janusz Kucharczyk
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1841-43, indeksował Artur Godlewski


14-10-2016

Augustów (PL) -- M 1793-1825, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Radziejów (KP) -- UZ 1849-55 M 1850-55, indeksował Michał Golubiński
Radziłów (PL) -- Z 1886-95, indeksowała Katarzyna Karulska


13-10-2016

Bujwidze (LT) -- M 1914-15, indeksował Michał Zieliński
Imbramowice (MP) -- U 1813-15 M 1814 Z 1810, 12, 14-15, indeksował Łukasz Pezdan
Proszowice (MP) -- U 1848-53, 63-64, indeksował Jerzy Koprowski
Radziłów (PL) -- Z 1851-60, indeksował Igor Daniszewski
Świedziebnia (KP) -- U 1830, indeksowała Bożena Prymus
Wawiórka (BR) -- Z 1840-45, indeksował Piotr Gospodarek


12-10-2016

Nowa Mysz (BR) -- M 1897-1907, indeksował Oskar Brożek
Suderwa (LT) -- Z 1851-80, indeksowała Bożena Misiak
Wiżajny (PL) -- M 1840-45, indeksowała Joanna i Renata Maślanek


11-10-2016

Bożewo (MZ) -- M 1911-1913, indeksował Piotr Romanowski (P)
Drugnia (SK) -- U 1913-14, indeksował Edward Jabłoński
Goleszyn (MZ) -- M 1915, indeksował Piotr Romanowski (P)
Gójsk (MZ) -- M 1911-1915, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski (P)
Janowiec (LB) -- U 1722-47 UMZ 1876-82, indeksował Bartłomiej Zieliński
Konary (MZ) -- Z 1875-1917, indeksował Jan Kozerski
Mochowo (MZ) -- M 1871-1913, indeksował Piotr Romanowski (P)
Nowe Miasto (MZ) -- UMZ 1913-1914, indeksował Paweł Słupski
Pińczów (SK) -- U 1771-75, indeksowała Grażyna Radzik
Radzanów pow. białobrzeski (MZ) -- UMZ 1861, indeksowała Justyna Musiejewska
Sobowo (MZ) -- M 1886-1910, indeksował Krzysztof Kośnik
Solec Zdrój (SK) -- Z 1797-1810, indeksowała Agnieszka Przybyła
Szczutowo (MZ) -- M 1915, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski (P)
Szpetal Górny (KP) -- SkUMZ 1900-02, indeksował Jan Berens
Tarczek (SK) -- U 1840-85, indeksował Grzegorz Grudzień
Tuszyn (LD) -- UMZ 1829-32, indeksowała Ewa Nowańska
Wolbrom (MP) -- SkM 1864-70,81-86, indeksował Krzysztof Imiołek


10-10-2016

Bełchatów-Grocholice (LD) -- UZ 1877-79, indeksowała magnowa
Biała pow. wieluński (LD) -- Z 1820-40, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Bieliny Kapitulne (SK) -- M 1871-90, indeksował Andrzej Gawlik
Domaniew (LD) -- Z 1890-95,97-1901, indeksował Mariusz Dąbrowski
Gliwice-Ostropa Ducha Świętego (SL) -- U 1804-50, indeksowała Barbara Wiechuła
Gomulin (LD) -- UMZ 1841-45, indeksowała Monika Ignatowicz
Jeziorsko (LD) -- UMZ 1808-13, indeksowała Paulina Budzińska
Kije (SK) -- U 1596-1711, M 1641-1740, Z 1713-14,73-74, indeksował Ryszard Olesiński
Malaty (LT) -- U 1790-97, indeksował Artur Wilkicki
Plecka Dąbrowa (LD) -- Z 1841-67, indeksowali Grażyna Przybysz, Wojciech Stasiakowski i Marlena Stopka; weryfikacja: Ola Heska
Pniewo (MZ) -- M 1818-1819, M 1833_1835, U 1820-1823, 1826, indeksował Jacenty Paź
Radziejowice (MZ) -- UMZ 1841, indeksowali Tomasz Jedynak i Paweł Kowalski
Sieciechów (MZ) -- M 1849-1858, indeksował Krzysztof Zochniak
Solca Wielka (LD) -- U 1838-48, indeksowała Mirosława Stawska
Tarczek (SK) -- Z 1861-90, indeksowała Bożena Krajewska
Tuczępy (SK) -- UMZ 1892-94, indeksował Artur Koźmiński
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- UMZ 1905, indeksował Jerzy Mrozowski
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1718-19, indeksował Rafał Albiński
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Zuzela (MZ) -- UMZ 1871-1873_1881, indeksował Mariusz Rostkowski


08-10-2016

Konary (MZ) -- U 1875-1914, indeksował Jan Kozerski
Miedzna (MZ) -- UMZ 1869-1874, indeksowała Bożena Turek
Mszczonów (MZ) -- U 1816, indeksowała Anna Tulej
Nowe Miasto (MZ) -- Z 1827-1829, indeksował Jerzy Stefańczyk
Przasnysz (MZ) -- M 1718-1808, indeksował Wawrzyniec Myśliński korekta Waldemar Chorążewicz


07-10-2016

Przytuły (PL) -- U 1854, 57-65, indeksowała Katarzyna Karulska
Przytuły (PL) -- U 1855-56, indeksował Tomasz Karolak
Radziłów (PL) -- Z 1842-1850, indeksował Igor Daniszewski
Topola Królewska (LD) -- UMZ 1824-25, indeksowała Danuta Danecka
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- M 1929, indeksowała A.Ch.
Wolbrom (MP) -- SkUMZ 1790,1821-35, SkM 1836-63, indeksowali Krzysztof Imiołek i Artur Koźmiński
Wolbórz (LD) -- UMZ 1825, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1698-1700, indeksował Piotr Stando


06-10-2016

Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1915, indeksowała Klaudia Jasitczak
Milejów (LD) -- UZ 1867, indeksowała Marita Kafar
Przedecz (WP) -- Z 1826-30, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Rząśnia (LD) -- U 1839, indeksowała Justyna Karwalska
Suchowola (PL) -- M 1841-43, indeksowała Joanna Gniedziejko
Sławice (MP) -- U 1875-1912, indeksowała Urszula Pogoń
Wawiórka (BR) -- U 1840-45, indeksował Piotr Gospodarek


05-10-2016

Chodów pow. kolski (WP) -- UMZ 1819-25,41, Z 1826-60, indeksowała Danuta Danecka
Dobra (LD) -- U 1800-08, indeksowała Danuta Danecka
Draganówka (UK) -- Z 1872-89, 92, indeksowała Teresa Milka
Góra gm. Warta (LD) -- UMZ 1841-50, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Iwanowice (MP) -- U 1717-54, M 1717-96, indeksował Grzegorz Madej
Kociszew (LD) -- UZ 1809-14,20-24, indeksował Henryk Koluszkowski
Radziłów (PL) -- M 1883-94, indeksowała Magdalena Wróbel
Solca Wielka (LD) -- U 1868-69, indeksował Włodzimierz Dąbrowski


04-10-2016

Bogate (MZ) -- U 1851-1860, indeksował Robert Pawłowski
Domaniew (LD) -- M 1843-57, indeksował Mariusz Dąbrowski
Gostynin (MZ) -- UM 1864-67,75-76,78, Z 1864-66,75-76,78, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Imbramowice (MP) -- U 1810-12 M 1854-60 Z 1827-47, indeksował Łukasz Pezdan
Kaski (MZ) -- Z 1826, indeksował Łukasz Kopliński
Klwów (MZ) -- UMZ 1864-1866, indeksował Krzysztof Jach
Kreców (gr-kat) (PK) -- M 1784-1845, indeksował Mieczysław Maziarski
Radziłów (PL) -- U 1863-1867 aktualizacja, indeksował Igor Daniszewski
Szadek (LD) -- Z 1840, indeksował Piotr Szkutnik
Świerże Górne (MZ) -- MZ 1906-1910, indeksował Michał Gorczyca
Ulucz-Hroszówka (gr-kat) (PK) -- M 1785-1860, indeksował Mieczysław Maziarski
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- U 1910, indeksowała Grażyna Przybysz
Zgliczyn Kościelny (MZ) -- M 1809-1825, indeksował Piotr Baciński


03-10-2016

Boby (LB) -- Z 1731-84, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Drugnia (SK) -- U 1875-1912, indeksował Edward Jabłoński
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1914, indeksowała Klaudia Jasitczak
Jankowice Sandomierskie (SK) -- UMZ 1840-50, indeksowała Małgorzata Bruns
Jeżów (LD) -- UMZ 1816, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kłomnice (SL) -- U 1872-73, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Proszowice (MP) -- U 1841-47, indeksował Jerzy Koprowski
Stare Dłutowo (WM) -- UZ 1859-65, indeksowała Izabela Czaplicka weryfikował Waldemar Chorążewicz
Świedziebnia (KP) -- Z 1827-31, indeksował Waldemar Chorążewicz
Tarnowo Pałuckie (WP) -- Z 1768-95, indeksował Rafał Albiński
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1939-42, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wielka Brzostowica (BR) -- M 1751-84, indeksował Tomasz Urlich


02-10-2016

Ciechanów (MZ) -- M 1916-29,31,33-34, Z 1916-31,33-35, indeksowali Izabela Czaplicka, Olga Gąsiorowska i Jadwiga Ubysz korekta Waldemar Chorążewicz
Radzanów (pow. mławski) (MZ) -- M 1708-16,18-1807,1813-14,17-20,24-25, indeksował Piotr Baciński
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1831-1835, indeksował Krzysztof Jach


01-10-2016

Janowo (WM) -- UMZ 1914-1915, indeksowała Izabela Czaplicka korekta Waldemar Chorążewicz
Konary (MZ) -- M 1875-1928, indeksował Jan Kozerski
Mszczonów (MZ) -- MZ 1816, indeksowała Anna Tulej
Pułtusk ewang. (MZ) -- U 1914, MZ 1914_1920-1934, M 1935, indeksował Wawrzyniec Myśliński korekta Waldemar Chorążewicz
Warszawa ASC II Cyrkuł (WA) -- UZ 1815, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1879, indeksował Adam Rozenau


30-09-2016

Boby (LB) -- U 1670-1797 M 1621-1796, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Grabkowo (KP) -- SkUZ 1819-28, 30-42 M 1831, indeksował Michał Golubiński
Katowice-Bogucice św. Szczepan (SL) -- U 1837, indeksowała Paulina Radkowska
Kolno (PL) -- U 1816-1817, indeksowała Magdalena Gugnacka, korekta Waldemar Chorążewicz
Mokowo (KP) -- M 1826-32, indeksował Michał Golubiński
Tłuchowo (KP) -- SkUZ 1848-67, indeksował Michał Golubiński
Werejki (BR) -- UZ 1846-48, indeksowała Teodozja
Wistka Szlachecka (KP) -- SkUM 1838-50, 59, 61 SkZ 1842-50, 59, 61, indeksował Michał Golubiński


29-09-2016

Bąkowa Góra (LD) -- UMZ 1822-23, indeksowała Barbara Raniewicz
Chodów pow. kolski (WP) -- UMZ 1810,17-18, indeksowała Danuta Danecka
Czeladź (SL) -- M 1840, 48-49, 71-83, indeksowała A.Ch.
Drużbin (LD) -- UMZ 1863,65-67, indeksował kammp
Dzierzbice (WP) -- Z 1878-87, indeksowała Urszula Świerczyńska
Izbica Kujawska (KP) -- M 1876-77, 79-80, indeksowała Anna Frąckowiak weryfikował Krzysztof Pieczątkiewicz
Książnice-Wola Mielecka (PK) -- M 1841-99, indeksował Krzysztof Gruszka
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1887, indeksował Janusz Kucharczyk
Mielec (PK) -- M 1890-1915, indeksował Marek Podolski
Obórki-Schoenfeld USC (OP) -- UZ 1874-77, indeksowali Projekt OPI
Semenówka (RU) -- M 1891, indeksowała Danuta Wojtowicz
Sierosławice-Schiroslawitz USC (OP) -- U 1875-84 M 1875-77, 79-83 Z 1875-77, 79-84, indeksowali Projekt OPI
Solca Wielka (LD) -- U 1826-37, indeksowała Mirosława Stawska
Starowice Dolne-Hoenigsdorf USC (OP) -- UM 1878-81, 83 Z 1878-79, 81, 83, indeksowali Projekt OPI
Świedziebnia (KP) -- Z 1823-26, indeksował Waldemar Chorążewicz
Tuczępy (SK) -- UMZ 1895-97, indeksował Artur Koźmiński
Zgierz (LD) -- UMZ 1886-89, indeksowała Urszula Świerczyńska
Żarnów (LD) -- UMZ 1840-42, indeksowała Krystyna Stanisławska


28-09-2016

Bernacice-Wernersdorf USC (OP) -- U 1874-84, indeksowali Projekt OPI
Bliszczyce-Bleischwitz USC (OP) -- UZ 1874-84, indeksowali Projekt OPI
Choceń (KP) -- SkUZ 1808-21 SKM 1808-18, 23-27, indeksował Michał Golubiński
Chodów pow. kolski (WP) -- U 1808-09,11-16, M 1808-09,11-16,26-56, Z 1808-10,12-16, indeksowała Danuta Danecka
Drzewica (LD) -- U 1820-32, indeksowała Gośka
Lachowo (PL) -- Z 1916, indeksowała Marta Starszewska
Lachowo (PL) -- M 1914-15 Z 1914-15, indeksowała Katarzyna Karulska
Międzyrzecz (ewang.) (LS) -- M 1796-1802, indeksował Rafał Albiński
Nowe Miasto pow. płoński (MZ) -- Z 1888-1912, indeksował Paweł Słupski
Olbierzowice (SK) -- SkM 1930,33,36, SkZ 1930,33,36-39, indeksował Mieczysław Stępień
Suderwa (LT) -- MZ 1819-42, indeksowała Bożena Misiak
Tłuchowo (KP) -- SkM 1848-55, indeksował Michał Golubiński
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- U 1795-1802, indeksował Rafał Albiński
Wigry (PL) -- U 1816-17,19-24, indeksowała Joanna i Renata Maślanek
Włocławek (KP) -- SkM 1826, 46-52, indeksował Michał Golubiński
Zduny (LD) -- Z 1752-1802, indeksował zbyszek.p70


27-09-2016

Goworowo (MZ) -- Z 1918-1919, indeksowała Mariola Postępska korekta Waldemar Chorążewicz
Góra pow. płocki (MZ) -- M 1892-1914, indeksował Piotr Romanowski (S)
Lipniki (MZ) -- M 1908-1909, indeksowała Jadwiga Ubysz korekta Waldemar Chorążewicz
Malaty (LT) -- U 1785-89, indeksował Artur Wilkicki
Mszczonów (MZ) -- Z 1856-1869, indeksowała Anna Tulej
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1832-40, indeksował Artur Godlewski


26-09-2016

Domaniew (LD) -- Z 1903-06,08-12, indeksował Mariusz Dąbrowski
Krośniewice (LD) -- UMZ 1900-03, indeksował Józef Dębowski
Nawarzyce (SK) -- UZ 1914, M 1909,13-15,18,30-31,34-35, indeksowała Bożenna Błaut, weryfikował Krystian Krupa
Piotrkowice gm. Wodzisław (SK) -- U 1810-19, MZ 1810-20, indeksował Krystian Krupa, weryfikowała Bożenna Błaut
Środa Wielkopolska - miasto USC (WP) -- U 1897, indeksował Rafał Albiński


25-09-2016

Chełmo (LD) -- M 1924-35, indeksował bogdan030
Chodów pow. kolski (WP) -- U 1738-40,76-79,81-97,99-1801,1804-12, indeksowała Danuta Danecka
Domaniewice (LD) -- UMZ 1851-71, indeksował Jacek Kundzik
Iwanowice (MP) -- M 1797-1810, indeksowała Renata Majewska
Krasocin (SK) -- Z 1798-1814, indeksował Oskar Brożek
Lipniki (MZ) -- UMZ 1838-1889, indeksował Incognito
Parzęczew (LD) -- Z 1800-08, indeksował Tomasz Frynia
Rdutów (WP) -- M 1786-92, indeksowała Danuta Danecka
Rokicie (MZ) -- Z 1886-1910, indeksował Krzysztof Kośnik
Świedziebnia (KP) -- U 1823-24, indeksował Waldemar Chorążewicz
Świerże Górne (MZ) -- MZ 1900-1905, indeksował Michał Gorczyca
Wiślica (SK) -- SkZ 1797-1906, indeksował Wojciech Liśkiewicz


24-09-2016

Chamsk (MZ) -- UZ 1906-1907, indeksował Dariusz Krzemiński
Konary (MZ) -- UMZ 1817, indeksował Jan Kozerski
Lachowo (PL) -- M 1916, indeksował Marek Wysocki
Radziłów (PL) -- U 1862, U 1858-1861 aktualizacja, indeksował Igor Daniszewski
Sucha Poduchowna (MZ) -- UMZ 1810-1811, indeksował Arkadiusz Glimasiński
Wigry (PL) -- M 1816-1825, indeksowała Joanna i Renata Maślanek


23-09-2016

Bednary (LD) -- UMZ 1810-16,18-25, indeksował Marek Delert
Iwanowice (MP) -- UMZ 1832-34, M 1863-75, indeksował Grzegorz Madej
Małoszów (SK) -- SkU 1750-1810, SkMZ 1718-1810, indeksował Jacek Sławiński
Przytuły (PL) -- U 1866-1873, indeksowała Katarzyna Karulska
Tarczek (SK) -- Z 1810-60, indeksowała Bożena Krajewska


22-09-2016

Brześć Kujawski (KP) -- SkM 1849-52, indeksował Michał Golubiński
Draganówka (UK) -- M 1871-89, 92, indeksowała Teresa Milka
Gliwice-Ostropa Ducha Świętego (SL) -- U 1850-1904, indeksowała Barbara Wiechuła
Izbica Kujawska (KP) -- Z 1871-75, indeksowała Anna Frąckowiak, weryfikował Krzysztof Pieczątkiewicz
Wyszogródek (UK) -- M 1840-42, 53, 1935-37, indeksowała Danuta Wojtowicz
Włodzimierzec (UK) -- M 1860, indeksowała Danuta Wojtowicz
Złoczówka (UK) -- M 1852, 60, indeksowała Danuta Wojtowicz


21-09-2016

Bąkowa Góra (LD) -- UMZ 1821, indeksowała Barbara Raniewicz
Góra gm. Warta (LD) -- UMZ 1821-40, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Kociszew (LD) -- M 1809-14,20-24, indeksował Henryk Koluszkowski
Krynki (SK) -- U 1906-10, indeksował Kamil Stąporek
Mikołajewice (LD) -- UMZ 1909, indeksował Grzegorz Żychowski
Solca Wielka (LD) -- UMZ 1825, indeksowała Mirosława Stawska
Słupia (LD) -- U 1886-95, indeksował Mikołaj Pawłowski
Topola Królewska (LD) -- UMZ 1822-23, indeksowała Danuta Danecka
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1695-97, indeksował Piotr Stando


19-09-2016

Bogdanów (LD) -- UMZ 1811-14, indeksowała magnowa
Działoszyn (LD) -- UMZ 1837, indeksował Tomasz Mostowski
Inowłódz (LD) -- U 1777-94, Z 1789-94, indeksowała Danuta Danecka
Łyse (MZ) -- Z 1902-05, indeksowała Bożena Prymus weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Parzęczew (LD) -- Z 1773-95, indeksował Tomasz Frynia
Solca Wielka (LD) -- UMZ 1823-24, indeksowała Mirosława Stawska
Topola Królewska (LD) -- UMZ 1821, indeksowała Danuta Danecka
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1907-13, indeksował Jerzy Mrozowski


18-09-2016

Chamsk (MZ) -- UZ 1909-1911, indeksował Dariusz Krzemiński
Książnice-Wola Mielecka (PK) -- M 1816-40, indeksował Krzysztof Gruszka
Ligowo (MZ) -- M 1896-1901, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski (P)
Malaty (LT) -- U 1776-84, indeksował Artur Wilkicki
Nowe Miasto pow. płoński (MZ) -- U 1875-1912, indeksowała Ewa Sobieraj
Radzymin (pow. płoński) (MZ) -- Z 1703,12-23,25-27,30,48-81,83-1807, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Rokicie (MZ) -- Z 1880-1885, indeksował Krzysztof Kośnik
Różan (moj.) (MZ) -- UMZ 1898-1912, indeksowała Joanna Suska
Stromiec (MZ) -- U 1870, indeksował Marcin Szulik
Suchowola (PL) -- M 1846-1848, indeksowała Joanna Gniedziejko
Słucz (PL) -- M 1837-1867 aktualizacja, indeksował Igor Daniszewski
Świerże Górne (MZ) -- U 1900-1905, indeksował Michał Gorczyca
Widzieniszki (LT) -- U 1781-82, 1819 M 1798-1801, 19, indeksował Artur Wilkicki
Wigry (PL) -- U 1809b-14a, M 1809b-15a Z 1809b-13a,1814b-15a,1817-22,24, indeksowała Joanna i Renata Maślanek
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- M 1822-1826, indeksował Mikołaj Wilk
Żbików (MZ) -- U 1900, indeksował Marek Kondrat


17-09-2016

Domaniewice (LD) -- SkZ 1803-12, indeksował Kamil Małecki
Golce (ewang.) (ZP) -- U 1860-70, indeksował Rafał Albiński
Katowice-Bogucice św. Szczepan (SL) -- U 1834, 36, indeksowała Paulina Radkowska
Konary (MZ) -- UMZ 1826-1874, M 1824-1825, indeksował Jan Kozerski
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- U 1910-1914, indeksowała Maryla Celmer weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Łódź NMP (LD) -- M 1903, indeksowała Maryla Wojciechowska
Łódź św. Krzyż (LD) -- MZ 1887, indeksował Janusz Kucharczyk
Miastkowo (PL) -- U 1758, indeksowała Livia Ditto
Przytuły (PL) -- U 1840-1849, indeksowała Katarzyna Karulska
Szudziałowo (PL) -- U 1814b-1820 Z 1815b-1820, indeksował Tomasz Urlich
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1843, indeksowała Kamila Szymankiewicz


16-09-2016

Iwanowice (MP) -- U 1797-1810, indeksowała Renata Majewska
Lipniki (MZ) -- M 1906-07, indeksowała Jadwiga Ubysz, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Lutomiersk (LD) -- UMZ 1850-59, indeksował Grzegorz Żychowski
Łyse (MZ) -- Z 1897-98, indeksowała Bożena Prymus weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Parzęczew (LD) -- U 1791-99, Z 1796, indeksował Tomasz Frynia
Sławice (MP) -- M 1871-72,74-1901,1903-10,12, indeksowała Urszula Pogoń
Tłuchowo (KP) -- M 1857-63, indeksował Michał Golubiński
Zaduszniki (KP) -- M 1861, 64-67, indeksował Michał Golubiński


15-09-2016

Białaszewo (PL) -- U 1885, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Czarne (KP) -- M 1857-65, indeksował Michał Golubiński
Dzierzbice (WP) -- U 1898-1903, indeksowała Urszula Świerczyńska
Kunice (LD) -- M 1826-42, indeksowała Gośka
Miastkowo (PL) -- U 1757, indeksowała Livia Ditto
Rypin (KP) -- M 1856-62, indeksował Michał Golubiński
Solca Wielka (LD) -- UMZ 1822, indeksowała Mirosława Stawska
Żelechlinek (LD) -- SkZ 1913-35, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Żelechlinek (LD) -- U 1722-1832, indeksowała Danuta Danecka


14-09-2016

Grudusk (MZ) -- UMZ 1915, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Łysakowo (MZ) -- UMZ 1915, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Malużyn (MZ) -- UMZ 1826, indeksował Kamil Tetkowski
Przytuły (PL) -- U 1880-1889, indeksowała Katarzyna Karulska
Studzianna (LD) -- U 1846-60,94-97, M 1864-66, indeksowała Monika Piątkowska
Suchowola (PL) -- M 1813b-1814a Z 1809b-1811a, indeksowała Joanna Gniedziejko
Szadek (LD) -- SkZ 1840, indeksował Piotr Szkutnik
Tuczępy (SK) -- UMZ 1898, indeksował Artur Kożmiński
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1826-30, indeksował Krzysztof Jach
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1691-94, indeksował Piotr Stando


13-09-2016

Godzianów (LD) -- U 1903-07, indeksował zbyszek.p70
Niedźwiadna (PL) -- Z 1888-89, indeksowała Anna Pytel
Pińczów (SK) -- U 1706-11, indeksował Jerzy Koprowski
Solec Zdrój (SK) -- M 1843-56, indeksowała Agnieszka Przybyła
Tarczek (SK) -- U 1795-1839, indeksował Grzegorz Grudzień
Topczewo (PL) -- M 1795-1808, indeksował Jan Mamaj
Waśniów (SK) -- Z 1901-06, indeksował Andrzej Gawlik
Zduńska Wola (LD) -- UZ 1910-11, indeksowała Elżbieta Nejman
Zduńska Wola (ewang.) (LD) -- UMZ 1915, indeksowała Elżbieta Nejman


12-09-2016

Bieliny Kapitulne (SK) -- U 1821-23, UMZ 1824, indeksowała Joanna S.
Boleszyn pow. nowomiejski (WM) -- M 1874-79, indeksował Waldemar Chorążewicz
Bąkowa Góra (LD) -- UMZ 1818-20, indeksowała Barbara Raniewicz
Drzewica (LD) -- M 1929-35, indeksowała Gośka
Klembów (MZ) -- U 1910-13, indeksował Kamil Bednarczyk
Kłomnice (SL) -- U 1870-71, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Milejów (LB) -- U 1859-69, indeksował Piotr Mazurkiewicz
Mstyczów (SK) -- M 1685-1734, indeksował Oskar Brożek
Niedźwiadna (PL) -- Z 1885-87, indeksowała Anna Pytel
Ozorków (LD) -- UMZ 1900, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Radziłów (PL) -- U 1850-1857, indeksował Igor Daniszewski
Solca Wielka (LD) -- UMZ 1817-19, indeksowała Mirosława Stawska
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1873, indeksowała Urszula Drabińska
Wawiórka (BR) -- M 1835-39, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wodzisław (SK) -- UM 1891-1900, Z 1891-95,97-1900, indeksowała Elżbieta Ginalska


11-09-2016

Suwałki (PL) -- MZ 1821-1825, indeksowała Joanna i Renata Maślanek
Wysokie Mazowieckie (PL) -- M 1890-1907, indeksował Andrzej Brzozowski


10-09-2016

Dolistowo (PL) -- UMZ 1849-1864, indeksował Wiesław Chodak
Drużbin (LD) -- UMZ 1862, indeksował kammp
Inowłódz (LD) -- M 1733-35,37-39,41-42,44-94, Z 1714-29,32-38,40-89, indeksowała Danuta Danecka
Żarnów (LD) -- UMZ 1837-39, indeksowała Krystyna Stanisławska


09-09-2016

Drążdżewo (MZ) -- UMZ 1911-14, indeksował Grzegorz Skoczek, korekta Waldemar Chorążewicz
Lipniki (MZ) -- U 1912-14, indeksował Dorian Olszewski, weyfikacja Waldemar Chorążewicz
Łyse (MZ) -- Z 1899, indeksowała Mariola Postępska weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Mława (MZ) -- MZ 1916-35, indeksowali Małgorzata Skup, Dorota Nowakowska, Bożena Prymus Mariola Paliwoda, Małgorzata Kozłów, Grzegorz Skoczek, Waldemar Chorążewicz
Przedecz (WP) -- U 1826-30, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Tuczępy (SK) -- UMZ 1899, indeksował Artur Koźmiński
Wieruszów (LD) -- Z 1815-19, indeksował Rafał Albiński
Włocławek (ewang.) (KP) -- M 1829-39, indeksował Rafał Albiński


08-09-2016

Grajewo (PL) -- Z 1890-91, indeksowała Agnieszka Brzostowska
Kowal (KP) -- UMZ 1831-39, indeksował Michał Golubiński
Niedźwiadna (PL) -- Z 1875-1884, indeksowała Anna Pytel
Podbrzezie (LT) -- M 1802-18, indeksowała Wanda Thomalla
Przytuły (PL) -- U 1837-1841, 50-53, indeksowała Katarzyna Karulska


07-09-2016

Dłutów (LD) -- UMZ 1825-29, indeksowała Ilona Gieras
Grochów (LD) -- UMZ 1827-29, indeksowali Tomasz Bogiel i Maria Bagińska-Wierzbowska
Janowiec (LB) -- UMZ 1687-1722, 1871-75, indeksował Bartłomiej Zieliński
Lelów (SL) -- U 1836-51, M 1826-37, indeksowała Anna Chmielowska
Łyse (MZ) -- Z 1900-1901, indeksowała Bożena Prymus weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Parzęczew (LD) -- Z 1881-86, indeksowali Maria Bagińska-Wierzbowska i Tomasz Bogiel
Skórzec (MZ) -- UMZ 1901, indeksowała Grażyna Przybysz


06-09-2016

Chabielice (LD) -- UMZ 1832-35, indeksował Jacek Chojak
Drzewica (LD) -- M 1914-28, indeksowała Gośka
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1829,37-38, indeksował Marek Strasz
Płock (MZ) -- U 1825, indeksował Rafał Albiński
Suderwa (LT) -- M 1851-1915, indeksowała Bożena Misiak
Świerże Górne (MZ) -- Z 1849-1859, indeksował Michał Gorczyca
Wielenin (LD) -- UMZ 1868-75, indeksowała Urszula Świerczyńska


05-09-2016

Drużbin (LD) -- UMZ 1861, indeksował kammp
Parzęczew (LD) -- U 1781-90, indeksował Tomasz Frynia
Warszawa ASC Cyrkuł II (WA) -- UZ 1814, indeksowała Ewa Czerkawska
Wysokie Mazowieckie (PL) -- Z 1792-1801, indeksował Andrzej Brzozowski
Żarnów (LD) -- UMZ 1834-36, indeksowała Krystyna Stanisławska


04-09-2016

Glinciszki (LT) -- M 1799-1801,19-32, indeksowała Wanda Thomalla
Grabów nad Pilicą (MZ) -- Z 1913, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Inowłódz (LD) -- Z 1795-1826, indeksowała Danuta Danecka
Jedwabne (PL) -- Z 1826-27,29-35 aktualizacja, 1828 weryfikacja, indeksował Igor Daniszewski
Jeżów (LD) -- UMZ 1897-98, indeksował Radosław Konca
Kargów (SK) -- M 1875-1914, indeksował Artur Koźmiński
Klembów (MZ) -- M 1883-1887, indeksował Kamil Bednarczyk
Podbrzezie (LT) -- M 1799-1801,19-65, indeksowała Wanda Thomalla
Proszowice (MP) -- U 1831-1840, indeksował Jerzy Koprowski
Przytuły (PL) -- U 1874-80, indeksowała Katarzyna Karulska
Radzanów (pow. białobrzeski) (MZ) -- U 1810-1859, indeksowała Aleksandra Piętak
Radziłów (PL) -- U 1837-1849 + aktualizacja, indeksował Igor Daniszewski
Radzymin (pow. płoński) (MZ) -- 1618-36,38-50,52,56,78,80,96,1703-04,06,11-31,34,48-1807 SkM, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Rokicie (MZ) -- U 1758-62,66-69,74-94,96-1808, Z 1772,74-78,80-1808, indeksował Krzysztof Kośnik
Sieciechów (MZ) -- M 1798-1848, indeksował Krzysztof Zochniak
Siedlec (LD) -- UMZ 1915, indeksował Jarosław Szymczak
Solca Wielka (LD) -- UMZ 1820-21, indeksowała Mirosława Stawska
Suwałki (PL) -- M 1816-1819 bez księgi 16/17, Z 1816-1820, indeksowała Joanna i Renata Maślanek
Tarczek (SK) -- M 1875-1913, indeksowała Bożena Krajewska


03-09-2016

Bogdanów (LD) -- UMZ 1808-10, indeksowała magnowa
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1886, indeksował Janusz Kucharczyk
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1878, indeksował Adam Rozenau


02-09-2016

Łyse (MZ) -- Z 1896, indeksował Waldemar Chorążewicz
Mejszagoła (LT) -- UMZ 1845-46, indeksował Mirosław - mejpien
Mszczonów (MZ) -- U 1865-1869, indeksowała Anna Tulej
Niegowa (SL) -- M 1835-62, indeksowała A.Ch.
Parciaki (MZ) -- UZ 1912-1913, M 1912, indeksowała Małgorzata Kozłów weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Rokicie (MZ) -- Z 1808_1816-1879, indeksował Krzysztof Kośnik
Tuczyn (UK) -- U 1839, 44, 46, 67, 69-70, 72, 91, 98, 1902, 04-05, indeksowała Danuta Wojtowicz
Wawiórka (BR) -- M 1822-26, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Zalas (MZ) -- M 1903-1913, indeksowała Bożena Prymus weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Żuków (MZ) -- U 1898-1899, indeksował Marek Kondrat


01-09-2016

Inowłódz (LD) -- M 1597-1624,1627,30,32,34-35,57-64,91,97, indeksowała Danuta Danecka
Książnice-Wola Mielecka (PK) -- M 1786-1815, indeksował Krzysztof Gruszka
Parzęczew (LD) -- U 1879-89, M 1868-76, Z 1862-80,86-89, indeksowali Maria Bagińska-Wierzbowska i Tomasz Bogiel
Piszczac (LB) -- U 1911-12, indeksował Robert Wścieklicki
Radziłów (PL) -- U 1868-1886, indeksowała Katarzyna Karulska
Wawiórka (BR) -- M 1840-45, indeksował Piotr Gospodarek
Wysokie Mazowieckie (PL) -- Z 1782-1791, indeksował Andrzej Brzozowski
Włodzimierz Wołyński (UK) -- M 1829, 44, 51-52, 56, 58, 63-64, 85, 88, 98, 1903, indeksowała Danuta Wojtowicz


31-08-2016

Dobrzyń nad Wisłą (KP) -- UMZ 1886-89, indeksował Jan Berens
Drużbin (LD) -- UMZ 1864, indeksował kammp
Dziektarzewo (MZ) -- U 1827, 1856, Z 1832-1833_1844-1845_1864, indeksował Paweł Pyszniewski
Glinojeck (MZ) -- U 1865, indeksował Paweł Pyszniewski
Izbica Kujawska (KP) -- U 1871-75, indeksowała Anna Frąckowiak
Jasionna (MZ) -- U 1871-1872, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Mikołajewice (LD) -- UMZ 1910-12, indeksował Grzegorz Żychowski
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- U 1778-94, indeksował Rafał Albiński
Zalas (MZ) -- Z 1911-1920, indeksowała Bożena Prymus weryfikacja Waldemar Chorążewicz


30-08-2016

Biała pow. wieluński (LD) -- M 1821-33, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Grabów nad Pilicą (MZ) -- UM 1913, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Kolno (PL) -- U 1810-1811, indeksowała Anna, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Kłomnice (SL) -- U 1868-69, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Nowe Miasto nad Pilicą (MZ) -- UMZ 1851-70, indeksowała Urszula Świerczyńska
Sarnaki (MZ) -- UMZ 1912, indeksowała Jolanta Klass
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- M 1835-38, indeksował Artur Godlewski
Werejki (BR) -- UZ 1841-45, indeksowała Kinga Vnuk
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- M 1847-1854, indeksował Marek Białobrzeski


29-08-2016

Chmielnik (SK) -- U 1865-1869, indeksował Jacek Stradowski
Dobra (LD) -- Zap 1800-21, indeksowała Danuta Danecka
Drzewica (LD) -- Z 1945-46, indeksowała Gośka
Dzierzbice (WP) -- U 1884-91, M 1865-82, indeksowała Urszula Świerczyńska
Giedrojcie (LT) -- M 1830-42, indeksowała Wanda Thomalla
Goleniowy (SL) -- UMZ 1797-1809, indeksowała Olga Snopek
Inowłódz (LD) -- M 1795-1831, indeksowała Danuta Danecka
Pilchowice (SL) -- U 1850-1914, indeksowała Barbara Wiechuła
Suderwa (LT) -- UMZ 1802-18, 43-50, indeksowała Bożena Misiak
Szreńsk (MZ) -- UZ 1850-1851, indeksował Incognito
Warszawa św. Augustyn (WA) -- MZ 1905, indeksował Jerzy Mrozowski
Węgleszyn (SK) -- U 1691-1910, indeksowała Elgra


28-08-2016

Drzewica (LD) -- Z 1939-44, indeksowała Gośka
Grabów nad Pilicą (MZ) -- UMZ 1912, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1836, indeksował Marek Strasz
Kadłub (LD) -- MZ 1865-73, indeksował Waldemar Strojczyk
Mierzwin (SK) -- M 1798-1826, indeksował Oskar Brożek
Mstyczów (SK) -- Z 1743-1753, M 1777-1780, indeksował Oskar Brożek
Mstyczów (SK) -- M 1735-1753, indeksował Oskar Brożek
Solca Wielka (LD) -- UMZ 1812, indeksowała Mirosława Stawska
Solec Zdrój (SK) -- M 1810-1842, indeksowała Agnieszka Przybyła
Suwałki (PL) -- MZ 1808-1815, indeksowała Joanna i Renata Maślanek


27-08-2016

Białaszewo (PL) -- U 1886, indeksował Krzysztof Piaszczyński


26-08-2016

Kociszew (LD) -- UMZ 1826-36, indeksował Henryk Koluszkowski
Łódź NMP (LD) -- M 1902, indeksowała Maryla Wojciechowska
Mierzyce (LD) -- UMZ 1814, indeksował kammp


25-08-2016

Dobra (LD) -- MZ 1800-20, indeksowała Danuta Danecka
Tuszyn (LD) -- UMZ 1818-21, indeksowała Ewa Nowańska
Zduny (LD) -- M 1783-90, indeksował Adam Głowacki


24-08-2016

Bąkowa Góra (LD) -- UMZ 1814-18, indeksowała Barbara Raniewicz
Jeżów (LD) -- UMZ 1815, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Rukojnie (LT) -- U 1808-11, 13-16, indeksował Artur Wilkicki
Seroczyn (MZ) -- UMZ 1845-1865, indeksował Arkadiusz Bereza
Sobowo (MZ) -- Z 1838-1869, indeksował Krzysztof Kośnik
Zduny (LD) -- Z 1802-13, indeksował zbyszek.p70


23-08-2016

Chełmo (LD) -- M 1913-23, indeksował bogdan.030
Parzęczew (LD) -- U 1773-80, indeksował Tomasz Frynia


22-08-2016

Dzierzbice (WP) -- Z 1857-77, indeksowała Urszula Świerczyńska
Jednorożec (MZ) -- UMZ 1912-13, indeksowała Małgorzata Kozłow weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Łyse (MZ) -- Z 1924-27, indeksowała Bożena Prymus weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Łyse (MZ) -- Z 1915-23, indeksowała Ewelina Chilińska weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Łódź św. Krzyż (LD) -- MZ 1886, indeksował Janusz Kucharczyk
Opinogóra (MZ) -- UMZ 1912-13, indeksowała Olga Gąsiorowska weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Radziłów (PL) -- Z 1868-1885, indeksowała Katarzyna Karulska
Wygiełzów (LD) -- UMZ 1868-75, indeksowała Urszula Świerczyńska
Zalas (MZ) -- Z 1921-28, indeksowała Mariola Postępska weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Zalas (MZ) -- M 1914-22, Z 1928-33, indeksowała Bożena Prymus weryfikacja Waldemar Chorążewicz


21-08-2016

Kolno (PL) -- U 1809-1810, indeksowała Anna, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Niegowa (SL) -- M 1808-34, indeksowała Anna Chmielowska
Solca Wielka (LD) -- M 1844-59, indeksowała Mirosława Stawska


19-08-2016

Gorzkowice (LD) -- UMZ 1824-26, indeksowała magnowa
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1830-35, indeksował Marek Strasz
Parzęczew (LD) -- U 1874-79, indeksowała Maria Bagińska-Wierzbowska, weryfikował Tomasz Bogiel
Tur (LD) -- UMZ 1875-88, indeksował Michał Stasiak


18-08-2016

Dobra (LD) -- UMZ 1773-1800, indeksowała Danuta Danecka
Drzewica (LD) -- Z 1927-38, indeksowała Gośka
Dąbrowa Białostocka (PL) -- Z 1810-1811, indeksowała Joanna Gniedziejko
Miastkowo (PL) -- U 1755-1756, indeksowała Livia Ditto
Żarnów (LD) -- U 1720-54, UMZ 1833, indeksowała Krystyna Stanisławska


17-08-2016

Klwów (MZ) -- UMZ 1861-1863, indeksował Krzysztof Jach
Koniusza (MP) -- U 1847-1856, indeksowała Renata Majewska
Pińczów (SK) -- U 1766-1770, indeksowała Grażyna Radzik
Stanowiska (SK) -- U 1737-1767, indeksowała Krystyna Stanisławska
Szadek (LD) -- U 1894-1913, indeksował Marcin Marynicz
Wyszków pow. wyszkowski (MZ) -- M 1812, indeksowała Anna Witkowska


16-08-2016

Domaniewice (LD) -- UMZ 1826-50, indeksował Jacek Kundzik
Dzierzbice (WP) -- U 1877-84, indeksowała Urszula Świerczyńska
Kaszewice (LD) -- UMZ 1880-81, indeksował Jacek Chojak
Kołaki Kościelne (PL) -- U 1740-1749, indeksował Andrzej Brzozowski
Maluszyn (LD) -- UMZ 1858-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Parzęczew (LD) -- U 1865-73, indeksowała Maria Bagińska-Wierzbowska, weryfikował Tomasz Bogiel


15-08-2016

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1836-40, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Bogurzyn (MZ) -- UMZ 1837-1851, indeksowała Małgorzata Stempniewicz
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- U 1911, indeksowała Livia Ditto
Dzierzbice (WP) -- U 1863-76, indeksowała Urszula Świerczyńska
Góra gm. Warta (LD) -- U 1806-28, Z 1806-30, indeksowała Danuta Danecka
Karpowicze (PL) -- U 1808-1809 M 1808-1814 Z 1809-1814, indeksowała Joanna Gniedziejko
Ligowo (MZ) -- M 1892-1895, indeksował Piotr Romanowski
Lipniki (MZ) -- Z 1915-1920, indeksowała Mariola Postępska weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Łyse (MZ) -- Z 1921-1923, indeksowała Mariola Postępska weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Łyse (MZ) -- Z 1895, indeksował Waldemar Chorążewicz
Łyse (MZ) -- M 1921-1928, indeksowała Bożena Prymus weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Płoniawy (MZ) -- U 1897-1898, indeksowała Anna Witkowska
Radziłów (PL) -- M 1846, 1848-1867 (aktualizacja), indeksował Igor Daniszewski
Radzymin (pow. płoński) (MZ) -- U 1618-50,52-55,58-59,62,72,74,77-96,99-1700,1703,05,07,10-28,30-31,34,44,48-1807, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Siedlec (LD) -- UMZ 1868, 70-71, indeksowała Urszula Świerczyńska
Wiżajny (PL) -- UMZ 1856-61,63-64,67, indeksowała Joanna i Renata Maślanek


14-08-2016

Lipniki (MZ) -- Z 1924-1930, indeksowała Bożena Prymus weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Lipniki (MZ) -- Z 1921-1923, indeksowała Ewelina Chiliński weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Łyse (MZ) -- M 1915-1920, indeksowała Bożena Prymus weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Rukojnie (LT) -- U 1805-07, 19 Z 1804-11, 13-19, indeksował Artur Wilkicki
Szydłowo (MZ) -- UMZ 1913-1914, indeksowała Małgorzata Kozłow korekta Waldemar Chorążewicz


13-08-2016

Bednary (LD) -- Z 1826-64, indeksował Marek Delert
Jelonki (MZ) -- UZ 1855-1859, indeksował Włodzimierz Macewicz
Kolno (PL) -- U 1811-1813, indeksowała Anna
Łask (LD) -- U 1905-13, indeksowała Elżbieta Nejman
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1886, indeksował Michał Maczubski


12-08-2016

Będzin (SL) -- U 1903-04, indeksowała A.Ch.
Chojnata (LD) -- UMZ 1868, indeksował Krzysztof Szczepański
Dobrzechów-Grodzisko (PK) -- U 1784-1915, indeksował Mieczysław Maziarski
Dobrzechów-Wysoka Strzyżowska (PK) -- U 1882-92, indeksował Mieczysław Maziarski
Jeżowe-Kamień (PK) -- U 1894-97, indeksował Paweł Hermanowicz
Łódź-Łagiewniki (LD) -- UMZ 1902-14, indeksował Janusz Kucharczyk
Wawiórka (BR) -- U 1877, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wizna (PL) -- Z 1881-1889, indeksowała Katarzyna Karulska


11-08-2016

Będków gm. miejska (LD) -- M 1816-17,21-25, Z 1814-17,21-25, indeksowała Małgorzata Berendzik
Strzegocin (LD) -- U 1868, indeksował jarekrad
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- M 1907-13, indeksował Jerzy Mrozowski
Warszawa-Bródno MB Różańcowa (WA) -- Z 1913, indeksował Jerzy Mrozowski


10-08-2016

Giedrojcie (LT) -- U 1791, 97-1800, indeksowała Wanda Thomalla (Gryszkiewicz)
Jabłonica Ruska (gr-kat) (PK) -- U 1785-1850, 61-67, indeksował Mieczysław Maziarski
Żbików (MZ) -- U 1897, indeksował Marek Kondrat


09-08-2016

Bąkowa Góra (LD) -- UMZ 1812-14, indeksowała Barbara Raniewicz
Chybice (SK) -- U 1911-1915, MZ 1912, indeksowała Bożena Krajewska
Derewna (BR) -- U 1781-90, indeksował Michał Zieliński
Dzierzbice (WP) -- U 1779-1825, indeksowała Danuta Danecka
Gomulin (LD) -- UMZ 1846-50, indeksowała Monika Ignatowicz
Grabów nad Pilicą (MZ) -- UMZ 1911, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1884, indeksował Janusz Kucharczyk
Pierzchnica (SK) -- Z 1946-2009, indeksował Edward Jabłoński
Pińczów (SK) -- U 1712-1719, indeksował Jerzy Koprowski
Stanowiska (SK) -- Z 1929-1945, indeksowała Krystyna Stanisławska
Waśniów (SK) -- Z 1896-1900, indeksował Andrzej Gawlik
Wiązownica (SK) -- UMZ 1911-1913, indeksował Mieczysław Stępień
Wiślica (SK) -- M 1811-1911, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Zagnańsk (SK) -- M 1846 , indeksował Henryk Korus


08-08-2016

Chyrowa (gr-kat) (PK) -- UM 1784-1871, indeksował Mieczysław Maziarski
Godzianów (LD) -- U 1898-1902, indeksował zbyszek.p70
Katowice-Bogucice św. Szczepan (SL) -- U 1830-33, indeksowała Paulina Radkowska
Książnice-Wola Mielecka (PK) -- U 1891-1930, indeksował Krzysztof Gruszka
Lubania (LD) -- U 1887,98-99, Z 1887,98-99,1901-02, indeksował Kacper Czerwiński
Radziłów (PL) -- Z 1819-1821, indeksował Igor Daniszewski
Rajgród (PL) -- Z 1762-1785a, indeksował Mirosław Bronakowski, weryfikacja Bartosz Choroszewski


06-08-2016

Bednary (LD) -- U 1888-1906, indeksowała Urszula Świerczyńska
Bielsk (MZ) -- Z 1866-1870_1893, indeksowała Dorota Nowakowska weryfikował Piotr Romanowski (P)
Borkowo (MZ) -- M 1895-1910, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski (P)
Bożewo (MZ) -- M 1871-1910, indeksowali Radosław Konca i Piotr Romanowski weryfikował Piotr Romanowski (P)
Brzeźnica (MZ) -- UZ 1841-1850, M 1844-1850, indeksował Jakub Biały
Drzewica (LD) -- Z 1919-26, indeksowała Gośka
Jasionna (MZ) -- U 1866-1870, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Jeżewo (MZ) -- M 1887-1888, indeksowała Agnieszka Kulik weryfikował Piotr Romanowski (P)
Kazanów (MZ) -- Z 1862-1875, indeksował Jerzy Borycki
Krajkowo (MZ) -- UMZ 1846-1850, indeksował Zbigniew Budziszewski
Lipniki (MZ) -- M 1916-1928, indeksowała Bożena Prymus weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Parzęczew (LD) -- M 1861-67, indeksował Tomasz Frynia
Sobowo (MZ) -- U 1812-1820, indeksował Krzysztof Kośnik
Solca Wielka (LD) -- M 1826-43, indeksowała Mirosława Stawska
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1817-1821, indeksował Krzysztof Jach


05-08-2016

Bargłów Kościelny (PL) -- Z 1870b-1889, indeksowała Anna Dobkowska-Croizet, weryfikacja Bartosz Choroszewski
Dziembrowo (BR) -- M 1829-33, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Dzierzbice (WP) -- Z 1779-1825, indeksowała Danuta Danecka
Głowaczów (MZ) -- M 1875-1879, indeksowała Maryla Celmer
Izbica Kujawska (KP) -- M 1871-75, indeksowała Anna Frąckowiak
Krzepczów (LD) -- UMZ 1868-74, indeksowała Urszula Świerczyńska
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1884, indeksował Janusz Kucharczyk
Ozorków (LD) -- UMZ 1899, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Stromiec (MZ) -- U 1869, indeksował Marcin Szulik
Warszawa ASC Cyrkuł II (WA) -- UZ 1813, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa św. Barbara (WA) -- U 1898, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Werejki (BR) -- UZ 1842, indeksowała Kinga Vnuk


04-08-2016

Bytom św. Trójca (SL) -- U 1886-1903, indeksowała Barbara Wiechuła
Dobrzyń nad Wisłą (KP) -- UMZ 1911-12, indeksował Jan Berens
Janowiec (LB) -- UMZ 1865-70, indeksował Bartłomiej Zieliński
Mierzyce (LD) -- UMZ 1819, indeksował kammp
Milejów (LD) -- UMZ 1827-35, indeksowała magnowa
Oparówka (gr-kat) (PK) -- UM 1784-1871, indeksował Mieczysław Maziarski
Radziłów (PL) -- Z 1751-1801, indeksował Igor Daniszewski
Sobowo (MZ) -- U 1838-1853, indeksował Krzysztof Kośnik
Trzebieszów (LB) -- UMZ 1867-70, indeksował Dariusz Kurowski
Tylawa (gr-kat) (PK) -- M 1784-1871, indeksował Mieczysław Maziarski
Wąsosz Górny (SL) -- U 1756-99 Z 1770-99, indeksowała Katarzyna Żugaj
Żelazna (LD) -- M 1859, indeksował leszcz


03-08-2016

Dobrzechów-Wysoka Strzyżowska (PK) -- U 1784-1882 M 1784-1885, indeksował Mieczysław Maziarski
Inowrocław (KP) -- U 1819 M 1765-66, 73-81, indeksowała Anna Wiśniewska
Łysakowo (MZ) -- UMZ 1913, indeksowała Izabela Czaplicka
Łączki Jagiellońskie-Wysoka Strzyżowska (PK) -- U 1784-1877, indeksował Mieczysław Maziarski
Rukojnie (LT) -- U 1785-88, 97-1805 M 1797-1800, 02 Z 1797, 1801-03, indeksował Artur Wilkicki


02-08-2016

Andrzejewo (MZ) -- UMZ 1816-1825, indeksował Rafał Janczewski
Krośniewice (LD) -- U 1896, MZ 1896-99, indeksował Józef Dębowski
Krzemienica (LD) -- U 1866, indeksował Bogusław Nagórski
Łódź NMP (LD) -- M 1858, indeksowała Maryla Wojciechowska
Pniewo (MZ) -- Z 1817-1828, indeksował Jacenty Paź


01-08-2016

Kutno (LD) -- MZ 1865, indeksował jarekrad


31-07-2016

Giedrojcie (LT) -- U 1852-65, indeksowała Wanda Thomalla/Gryszkiewicz
Koniusza (MP) -- Z 1857-1864, indeksowała Renata Majewska
Kościelec (MP) -- U 1854-1866, Z 1867-1868, indeksowała Anna Chmielowska
Łukowa (SK) -- U 1863-1867, indeksował Horizon
Mierzwin (SK) -- M 1768-1796,Z 1769-1810, indeksował Oskar Brożek
Proszowice (MP) -- U 1791, 1803-1830, M 1791, 1811-1825, Z 1807-1825, indeksował Jerzy Koprowski
Sędziejowice (SK) -- U 1875-1784, indeksował Krzysztof Klemens
Waśniów (SK) -- Z 1890-1895, indeksował Andrzej Gawlik
Wodzisław (SK) -- UMZ 1881-1890, indeksowała Elżbieta Ginalska
Zagnańsk (SK) -- U 1820-1865, indeksował Henryk Korus


30-07-2016

Bednary (LD) -- U 1826-62, M 1826-56, indeksował Marek Delert
Dąbrówka Kościelna (PL) -- Z 1882-1896, indeksował Andrzej Brzozowski
Krzemienica (LD) -- U 1758-87, indeksowała Danuta Danecka
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1871-75, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Mikołajewice (LD) -- UMZ 1913, indeksował Grzegorz Żychowski
Pułtusk ewang. (MZ) -- Z 1875-1879_1881-1884, indeksował Rafał Albiński
Radzanów pow. białobrzeski (MZ) -- UMZ 1862, indeksowała Justyna Musiejewska
Wiżajny (PL) -- UMZ 1847-1855, indeksowała Joanna i Renata Maślanek


29-07-2016

Cerekiew (MZ) -- Z 1816-1817, indeksował Mikołaj Wilk
Chruślin (LD) -- UMZ 1872-77, indeksował Dariusz Śludkowski
Kociszew (LD) -- UZ 1837-46, indeksował Henryk Koluszkowski
Ligowo (MZ) -- M 1876-1880, indeksował krzan weryfikował Piotr Romanowski (P)
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1883, indeksował Janusz Kucharczyk
Rościszewo (MZ) -- M 1880-1888, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski (P)


28-07-2016

Bieliny (SK) -- UMZ 1911-1915, indeksował Andrzej Gawlik
Choceń (KP) -- UMZ 1885-88, indeksował Filip Skurzewski
Ciechania (gr-kat) (PK) -- M 1870-1900, indeksował Mieczysław Maziarski
Desznica (gr-kat) (PK) -- MZ 1784-1871, indeksował Mieczysław Maziarski
Dobra Szlachecka (gr-kat) (PK) -- Z 1848-66, indeksował Mieczysław Maziarski
Działoszyce (SK) -- UZ 1873-1886, indeksował Andrzej Wójcik
Imbramowice (MP) -- M 1828-1853, indeksował Łukasz Pezdan
Kamieńsk (LD) -- Z 1863-66, indeksował Krzysztof Bartosik
Koniusza (MP) -- Z 1848-1856, indeksowała Renata Majewska
Łańcuchów (LB) -- Z 1900-12, indeksował Piotr Mazurkiewicz
Łódź NMP (LD) -- M 1857, indeksowała Maryla Wojciechowska
Malużyn (MZ) -- UMZ 1913, indeksował C.K.
Mikołajewice (LD) -- UMZ 1820, indeksował Marek Strasz
Myscowa (gr-kat) (PK) -- M 1784-1871, indeksował Mieczysław Maziarski
Pielgrzymka (gr-kat) (PK) -- M 1784-1836, indeksował Mieczysław Maziarski
Pińczów (SK) -- U 1874-1876, indeksowała Grażyna Radzik
Polany (gr-kat) (PK) -- M 1784-1871, indeksował Mieczysław Maziarski
Rostajne (gr-kat) (PK) -- M 1841-70, indeksował Mieczysław Maziarski
Stanowskia (SK) -- MZ 1901-1928, indeksowała Krystyna Stanisławska
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- M 1828-34, indeksował Artur Godlewski
Wiślica (SK) -- U 1755-1911, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Zadzim (LD) -- M 1871-75, indeksowała karolinaw
Żukowo (MZ) -- UMZ 1913-1914, indeksował Dariusz Lichtblau


27-07-2016

Bąkowa Góra (LD) -- UMZ 1810-12, indeksowała Barbara Raniewicz
Goniądz (PL) -- M 1827, indeksowała Magdalena Wróbel
Jeżowe-Kamień (PK) -- U 1890, indeksował Paweł Hermanowicz
Lutomiersk (LD) -- UMZ 1860-69, indeksował Grzegorz Żychowski
Mielec (PK) -- M 1864-89, indeksował Marek Podolski
Ostróda (WM) -- UMZ 1854-74, indeksowała Katarzyna Nalazek
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1877, indeksował Adam Rozenau
Wiżajny (PL) -- UMZ 1846, indeksowała Joanna i Renata Maślanek
Wiżajny (PL) -- UMZ 1822-1824 UZ 1825, indeksowała Aneta Nowikowska


26-07-2016

Blizianka (gr-kat) (PK) -- M 1785-1830, indeksował Łukasz Stanisław Pezdan
Bukowsko (PK) -- M 1850-98, indeksował Jerzy Nowosielski
Będków gm. miejska (LD) -- U 1813-17,21-25, MZ 1813, indeksowała Małgorzata Berendzik
Chełmica (KP) -- M 1854-68, indeksował Michał Golubiński
Chrostkowo (KP) -- M 1866-67, indeksował Michał Golubiński
Dobrzyń nad Wisłą (KP) -- UMZ 1907, 09-10, indeksował Jan Berens
Dąbrowa Białostocka (PL) -- Z 1808b-1809a, indeksowała Joanna Gniedziejko
Karnkowo (KP) -- M 1883-87, indeksował Michał Golubiński
Kikół (KP) -- M 1838, 56-66, indeksował Michał Golubiński
Krempna (gr-kat) (PK) -- M 1837-70, indeksował Mieczysław Maziarski
Lubenia (PK) -- U 1808-16, indeksował Łukasz Stanisław Pezdan
Mierzyce (LD) -- UMZ 1825, indeksował kammp
Moszczenica (LD) -- UMZ 1851-55, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Nastasów (UK) -- Z 1890-1904, indeksowała Teresa Milka
Parzęczew (LD) -- M 1858-60, SkM 1868-72, indeksował Tomasz Frynia
Petlikowce Stare (UK) -- U 1711-36,39-84 M 1706-07,09-23,25-31,42-43,45-86 Z 1707,18-29,31,34,42-46,49-86, indeksował Jerzy Nowosielski
Płochocin (KP) -- U 1823-34, indeksowała Magdalena Wiśniewska
Radziłów (PL) -- U 1774-1783, indeksował Igor Daniszewski
Radziłów (PL) -- M 1868-1882, indeksowała Katarzyna Karulska
Rosochowaciec (UK) -- UMZ 1897-1903, indeksował Marek Niedostojny
Sanok (PK) -- M 1800, 03-1912, indeksował Jerzy Nowosielski
Sąspów (MP) -- M 1820, indeksował Łukasz Stanisław Pezdan
Świątkowa Wielka (gr-kat) (PK) -- M 1784-1846, indeksował Mieczysław Maziarski
Wawiórka (BR) -- U 1876, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wielgie (KP) -- M 1860-67, indeksował Michał Golubiński
Zadzim (LD) -- Z 1866-70, indeksowała karolinaw


25-07-2016

Błonie pow. łęczycki (LD) -- UMZ 1915, indeksował Jarosław Szymczak
Błonie pow. łęczycki (LD) -- UMZ 1893, indeksowała Mirosława Stawska
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- M 1912, indeksowała Livia Ditto
Domaniewice (LD) -- UMZ 1808,10-25, indeksował Jacek Kundzik
Działoszyn (LD) -- UMZ 1836, indeksował Tomasz Mostowski
Dzierzbice (WP) -- M 1779-1825, indeksowała Danuta Danecka
Godzianów (LD) -- U 1893-97, indeksował zbyszek.p70
Jawornik Polski (PK) -- U 1784-1895 M 1784-1845, 47-94 Z 1844-88, indeksował Mieczysław Maziarski
Kołaki Kościelne (PL) -- U 1727-39, indeksował Andrzej Brzozowski
Krzemienica (LD) -- U 1717-58, indeksowała Danuta Danecka
Kłomnice (SL) -- U 1829-30, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Łowicz Kolegiata (LD) -- M 1913, indeksował Arkadiusz Lipiec
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- U 1847-52, indeksowała Dorota Dobrzyńska
Wilno ap. śś. Piotra i Pawła (na Antokolu) (LT) -- Z 1894, indeksował Rafał Albiński


24-07-2016

Bednary (LD) -- U 1862-88, indeksowała Urszula Świerczyńska
Dobryszyce (LD) -- UMZ 1868-73, indeksowała Urszula Świerczyńska
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- Z 1912, indeksowała Livia Ditto
Dąbrowa Białostocka (PL) -- M 1808b-1811a, indeksowała Joanna Gniedziejko
Kadłub (LD) -- U 1865-73, Z 1857-64, indeksował Waldemar Strojczyk
Pabianice NMP (LD) -- UMZ 1915, indeksował Janusz Kucharczyk
Pabianice św. Mateusz (LD) -- UMZ 1915, indeksował Janusz Kucharczyk
Sierzchowy (LD) -- UZ 1851, indeksował Bogusław Nagórski
Solca Wielka (LD) -- M 1813, Z 1813-14, indeksowała Mirosława Stawska
Suchowola (PL) -- M 1808b-1811a Z 1845, indeksowała Joanna Gniedziejko


23-07-2016

Daniszewo (MZ) -- M 1896-1910, indeksował Radosław Konca weryfikował Piotr Romanowski (P)
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- U 1912 UZ 1914, indeksowała Livia Ditto
Grabów nad Pilicą (MZ) -- UMZ 1909-1910, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Głowaczów (MZ) -- Z 1875-1879, indeksowała Maryla Celmer
Jelonki (MZ) -- Z 1849, indeksował Mariusz Gąska
Jelonki (MZ) -- M 1855-1859, indeksował Włodzimierz Macewicz
Krasnosielc (moj.) (MZ) -- M 1921-1935, Z 1920-1935, indeksował Robert Pawłowski
Ligowo (MZ) -- M 1887-1891, indeksowała Dorota Nowakowska weryfikował Piotr Romanowski (P)
Lutkówka (MZ) -- UZ 1868-1911, indeksowała Teresa Mikołajewska
Mniszek (MZ) -- M 1891, indeksował Mikołaj Wilk
Pałuki (MZ) -- M 1830-1845, indeksowała Joanna Raczkowska
Pniewo (MZ) -- U 1816-1819, 1871-1873, Z 1850-1862, indeksował Jacenty Paź
Radzanów (MZ) -- UMZ 1863, indeksowała Justyna Musiejewska
Rościszewo (MZ) -- M 1901-1914, indeksował Piotr Baciński weryfikował Piotr Romanowski (P)
Sieciechów-Opactwo (MZ) -- Z 1907-1952, indeksował Krzysztof Zochniak
Sobowo (MZ) -- Z 1812-1825, indeksował Krzysztof Kośnik
Zawidz (MZ) -- M 1880-1899, indeksował Józef Kostrzewski weryfikował Piotr Romanowski (P)


22-07-2016

Białaszewo (PL) -- U 1800-1815, indeksował Igor Daniszewski
Jelonki (MZ) -- UMZ 1854, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Kazanów (MZ) -- Z 1841-1860, indeksował Jerzy Borycki
Miastkowo (PL) -- U 1754, indeksowała Livia Ditto
Pniewo (MZ) -- M 1837-1849, U 1781-1802, indeksował Jacenty Paź


20-07-2016

Dojlidy (prawosł.) (PL) -- M 1914, indeksowała Livia Ditto
Jelonki (MZ) -- U 1844-1849, indeksował Włodzimierz Macewicz
Jelonki (MZ) -- Z 1838-1848, indeksował Mariusz Gąska
Miedzna (MZ) -- U 1863-1868, indeksowała Bożena Turek
Suchowola (PL) -- U 1835 M 1845, indeksowała Joanna Gniedziejko
Warszawa ASC Cyrkuł II (WA) -- UZ 1812, indeksowała Ewa Czerkawska
Wizna (PL) -- U 1881-1889, indeksowała Katarzyna Karulska
Zuzela (MZ) -- U 1657-1700, indeksowała Bożena Turek


19-07-2016

Grębków (MZ) -- UMZ 1895-1899, indeksowała Grażyna Przybysz
Starawieś (MZ) -- UMZ 1908-1911, indeksował Wiesław Widłaszewski


18-07-2016

Kolno (PL) -- Z 1891, indeksowała Magdalena Gugnacka
Kuczyn (PL) -- U 1905-1908, indeksował Zbigniew Żukowski
Radziłów (PL) -- M 1694-98,1701-07,09-15,18-19,38-60, indeksował Igor Daniszewski


17-07-2016

Gliwice-Łabędy (SL) -- U 1766-1851 Z 1852-77, indeksowała Barbara Wiechuła
Siecień (MZ) -- U 1846-1849_1856-1876, indeksował Krzysztof Kośnik
Warszawa św. Augustyn (WA) -- U 1913 MZ 1904, indeksował Jerzy Mrozowski
Warszawa św. Barbara (WA) -- U 1895, indeksowała A.Ch.
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1714-17, indeksował Rafał Albiński
Wielka Brzostowica (BR) -- M 1726-50, indeksował Tomasz Urlich


15-07-2016

Kołobrzeg św. Mikołaj (ewang.) (ZP) -- M 1762-1800, indeksował Rafał Albiński
Kuczyn (PL) -- U 1900-1904, indeksował Zbigniew Żukowski
Kłomnice (SL) -- U 1826-28, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Łowicz Kolegiata (LD) -- M 1912, indeksował Arkadiusz Lipiec
Rawa Mazowiecka (LD) -- M 1873-83, indeksowała Urszula Świerczyńska
Wyszonki Kościelne (PL) -- Z 1902-1905, indeksowała Agnieszka Brzostowska
Zadzim (LD) -- U 1866-70, indeksowała karolinaw


14-07-2016

Konary (MZ) -- UZ 1826-1830, M 1824-1830, indeksował Jan Kozerski
Krzyżanowice (MZ) -- Z 1877-1879, indeksowała Wiktorija Pilnik
Łódź św. Józef (LD) -- UMZ 1913-14, indeksował Janusz Kucharczyk
Miedzna (MZ) -- UMZ 1851-1859_1861-1862, indeksowała Bożena Turek
Smogorzów (MZ) -- UMZ 1831-1832, indeksował JarosławMadej
Sobowo (MZ) -- M 1838-1869, indeksował Krzysztof Kośnik


13-07-2016

Bąkowa Góra (LD) -- UMZ 1808-10, indeksowała Barbara Raniewicz
Góra gm. Warta (LD) -- M 1806-34, indeksowała Danuta Danecka
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1855-59, indeksował PabianAus
Janowiec (LB) -- UMZ 1862-64, indeksował Bartłomiej Zieliński
Łańcuchów (LB) -- Z 1891-96, indeksował Piotr Mazurkiewicz
Mielec (PK) -- M 1836-64, indeksował Marek Podolski
Mikołajewice (LD) -- M 1812-16, indeksowała Ewa Pasierbska
Sierzchowy (LD) -- Z 1808-11,13-21, indeksował Bogusław Nagórski
Trzebieszów (LB) -- Z 1849-53, indeksował Dariusz Kurowski
Warta (LD) -- Z 1809-10, indeksowała Maria Mazur
Wiszenki (UK) -- M 1827-47, 58, 60, indeksowali Radosław Skirzewski, Danuta Wojtowicz


12-07-2016

Bieliny (SK) -- U 1814-20, M 1814,18-20, Z 1818-1820, indeksowała Joanna S
Chlewo pow. sieradzki (LD) -- UM 1808-13,15-20, Z 1808-11,15-20, indeksowała magnowa
Chmielnik (SK) -- Z 1833-1841, indeksowała Barbara Zawada
Chmielnik (SK) -- Z 1854-1867, indeksowała Anna Kozera
Chmielnik (SK) -- Z 1826-1832, indeksowała Agnieszka Polak
Dobrzyń nad Wisłą (KP) -- UMZ 1900-06, indeksował Jan Berens
Imbramowice (MP) -- U 1854-1863, indeksował Łukasz Pezdan
Jasło-wsie (PK) -- U 1784-1903, indeksował Mieczysław Maziarski
Klwów (MZ) -- UMZ 1858-1860, indeksował Krzysztof Jach
Koniusza (MP) -- U 1836-1846, indeksowała Renata Majewska
Książnice-Wola Mielecka (PK) -- U 1871-90, indeksował Krzysztof Gruszka
Łódź NMP (LD) -- M 1854-56, indeksowała Maryla Wojciechowska
Łączki Jagiellońskie (PK) -- U 1784-1914, indeksował Mieczysław Maziarski
Małoszów (SK) -- UZ 1816-1840, indeksował Jacek Sławiński
Mierzyce (LD) -- UMZ 1866, indeksował kammp
Mszana (gr-kat) (PK) -- M 1784-1839, indeksował Mieczysław Maziarski
Pielgrzymka (gr-kat) (PK) -- Z 1811-48, 57-59, 61, 63-71, indeksował Mieczysław Maziarski
Stanowiska (SK) -- UM 1901-1909, indeksowała Krystyna Stanisławska
Suchedniów kaplica (SK) -- UZ 1848-1850, indeksowała Halina Kroner
Sędziszów (SK) -- UMZ 1820-1829, indeksował Jerzy Użyczak
Tarnawa (SK) -- UMZ 1871-1913, indeksowała Anna Szymańska
Wodzisław (SK) -- UMZ 1869-1880, indeksowała Elżbieta Ginalska
Wola Cieklińska (gr-kat) (PK) -- M 1784-1830, indeksował Mieczysław Maziarski
Zyndranowa (gr-kat) (PK) -- M 1784-1820, indeksował Mieczysław Maziarski


11-07-2016

Błonie pow. łęczycki (LD) -- UMZ 1901-05, indeksował Jarosław Szymczak
Cerekiew (MZ) -- M 1690-1692_1697, indeksował Mikołaj Wilk
Parzęczew (LD) -- M 1854-57, indeksował Tomasz Frynia
Szydłowiec (MZ) -- M 1914, 1921, indeksował Mikołaj Wilk


10-07-2016

Jelonki (MZ) -- U 1838-1843, indeksował Włodzimierz Macewicz
Szreńsk (MZ) -- UZ 1849, indeksował Incognito
Żbików (MZ) -- U 1894-1896, indeksował Marek Kondrat


09-07-2016

Gałków Duży (LD) -- UMZ 1859-70, indeksowała Urszula Świerczyńska
Gomulin (LD) -- UMZ 1852-54, indeksowała Monika Ignatowicz
Krzemienica (LD) -- U 1694-1713, indeksowała Danuta Danecka
Ozorków (LD) -- UMZ 1898, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Solca Wielka (LD) -- M 1813-17, indeksowała Mirosława Stawska


08-07-2016

Grochów (LD) -- UMZ 1914, indeksowała marzanna175, weryfikował Tomasz Bogiel
Grochów (LD) -- U 1915, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Jeżów (LD) -- UMZ 1893, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kozienice (MZ) -- Z 1797-1810, indeksował Michał Zieliński
Łańcuchów (LB) -- U 1870-77, 88-1912, indeksował Piotr Mazurkiewicz
Łęgonice pow. grójecki (MZ) -- UMZ 1808-09,11-13,16-18,20-25,27-31, indeksował Jakub Wiśnik
Nastasów (UK) -- Z 1872-79, 81, indeksowała Teresa Milka
Wilno śś. Piotra i Pawła (na Antokolu) (LT) -- Z 1892-93, indeksował Rafał Albiński
Zduny (LD) -- M 1827 (weryf.), indeksował Bogusław Dzbikowicz


07-07-2016

Krzemienica (LD) -- U 1705,14-17, M 1697-1713,15-16,18-48, Z 1705,13-26,28-48, indeksowała Danuta Danecka
Maluszyn (LD) -- UMZ 1852-57, indeksowała Elżbieta Misiewicz


06-07-2016

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1834-35, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Jedwabne (PL) -- U 1881-1889, indeksowała Katarzyna Karulska
Olkusz (MP) -- M 1811-12, indeksował Łukasz Pezdan


05-07-2016

Kociszew (LD) -- M 1837-46, indeksował Henryk Koluszkowski
Parzęczew (LD) -- Z 1845-62, indeksowali Maria Bagińska-Wierzbowska i Tomasz Bogiel
Radomsko (LD) -- Z 1866-67, indeksował Michał Maczubski
Warszawa św. Aleksander (WA) -- U 1849, indeksował Artur Godlewski
Warszawa św. Barbara (WA) -- U 1889, indeksowała Danuta Wasilewska Lenart
Żdżary pow. grójecki (MZ) -- U 1851-68, indeksowała Janina Rodak


04-07-2016

Białaszewo (PL) -- U 1887, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Dworszowice Kościelne (LD) -- UMZ 1868-71, indeksowała Urszula Świerczyńska
Mikołajewice (LD) -- UMZ 1914-15, indeksował Grzegorz Żychowski
Warszawa św. Barbara (WA) -- U 1894, indeksowała A.Ch.
Złaków Kościelny (LD) -- U 1826-62, indeksował Marek Delert
Żarnów (LD) -- UM 1830-32 Z 1830-33, indeksował Michał Zieliński


03-07-2016

Dziektarzewo (MZ) -- U 1833, M 1837-45_47-49_51-53_56-60_62-65, Z 1828_37_39, indeksował Paweł Pysz
Dłutów (LD) -- UMZ 1830-34, indeksowała Ilona Gieras
Gomulin (LD) -- UMZ 1855, indeksowała Monika Ignatowicz
Kutno (LD) -- M 1866, indeksował jarekrad
Mnich (LD) -- UMZ 1819, indeksowała Barbara Raniewicz
Ozorków (LD) -- UMZ 1912-13, indeksowała magnowa
Siecień (MZ) -- Z 1846-1849,1859-1876, indeksował Krzysztof Kośnik
Smogorzów (MZ) -- UMZ 1828-1830, indeksował Jarosław Madej
Sobowo (MZ) -- M 1812-1825, indeksował Krzysztof Kośnik
Szreńsk (MZ) -- UZ 1848, indeksował Incognito
Warszawa-Czerniaków św. Bonifacy (WA) -- Z 1904-12, indeksował Jerzy Mrozowski
Wrzeszczów (MZ) -- UM 1811-1813_1815-1816, Z 1811-1813_1816, indeksował Krzysztof Jach
Żbików (MZ) -- M 1890-1900, indeksowała Małgorzata Szadkowska


02-07-2016

Glinojeck (MZ) -- UMZ 1901-1910, indeksowała Krystyna Malik


01-07-2016

Grab (gr-kat) (PK) -- M 1784-1836, indeksował Mieczysław Maziarski
Izbica Kujawska (KP) -- Z 1869-70, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Mejszagoła (LT) -- UMZ 1843-44, indeksował Mirosław (mejpien)
Rzepnik-Rzepnik (gr-kat) (PK) -- U 1784-1915, indeksował Mieczysław Maziarski
Semenówka (RU) -- Z 1891, indeksowała Danuta Wojtowicz
Trzebieszów (LB) -- Z 1832-41, indeksował Dariusz Kurowski


30-06-2016

Jasło (PK) -- U 1784-1904, indeksował Mieczysław Maziarski
Jelonki (MZ) -- U 1833-1837, indeksował Włodzimierz Macewicz
Łomża (PL) -- U 1728-1735, indeksował Igor Daniszewski
Miłonice (LD) -- M 1886-1912, indeksował Józef Dębowski
Rzepnik-Pietrusza Wola (gr-kat) (PK) -- U 1784-1887 M 1784-1930 Z 1784-1880, 89-1945, indeksował Mieczysław Maziarski
Smogorzów (MZ) -- UMZ 1824-1827, indeksował Jarosław Madej
Solca Wielka (LD) -- M 1818-32, indeksowała Mirosława Stawska
Szreńsk (MZ) -- UZ 1847, indeksował Incognito
Szudziałowo (PL) -- M 1815-25, indeksował Tomasz Urlich
Tuszyn (LD) -- UMZ 1822-23, indeksowała Ewa Nowańska


29-06-2016

Cudzynowice (SK) -- UMZ 1810-1867, indeksowała Renata Majewska
Derewna (BR) -- Z 1771-80, indeksował Michał Zieliński
Dzietrzkowice (LD) -- UMZ 1868-72, indeksowała Urszula Świerczyńska
Krzcięcice (SK) -- U 1790-1809, indeksowała Maria Brylska
Krzemienica (LD) -- U 1847-63, indeksował Arkadiusz Kuba
Mnich (LD) -- UMZ 1813-18, indeksowała Barbara Raniewicz
Pińczów (SK) -- U 1720-1724, indeksował Jerzy Koprowski
Pińczów (SK) -- U 1872-1873, indeksowała Grażyna Radzik
Proszowice (MP) -- UMZ 1818-1820, indeksował Jerzy Koprowski
Szczerców (LD) -- UMZ 1851-74, indeksował Jacek Kundzik


28-06-2016

Burzenin (LD) -- Z 1814-18, indeksowała Joanna Szaflik
Dobrzyń nad Wisłą (KP) -- UMZ 1893-95, indeksował Jan Berens
Giedrojcie (LT) -- U 1899-1902, indeksowała Wanda Thomalla (Gryszkiewicz)
Gliwice-Łabędy (SL) -- Z 1904-44, indeksowała Barbara Wiechuła
Gomulin (LD) -- UMZ 1856, indeksowała Monika Ignatowicz
Imbramowice (MP) -- U 1842-1853, indeksował Łukasz Pezdan
Izbica Kujawska (KP) -- M 1869-70, indeksowała Anna Frąckowiak
Kazimierz (LD) -- UMZ 1826-36, indeksował Grzegorz Żychowski
Komiemłoty (SK) -- UMZ 1911-1914, indeksował Mieczysław Stępień
Krempna (gr-kat) (PK) -- M 1784-1836, indeksował Mieczysław Maziarski
Mielec (PK) -- M 1785-1836, indeksował Marek Podolski
Mnich (LD) -- UMZ 1808-12, indeksowała Barbara Raniewicz
Przedecz (WP) -- M 1826-30, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Suchedniów (SK) -- UZ 1845-1847, indeksowała Halina Kroner
Warta (LD) -- Z 1808-09, indeksowała Maria Mazur
Waśniów (SK) -- U 1907-1910, indeksował Andrzej Gawlik
Wyszogródek (UK) -- Z 1840-41, 53, 1935-37, indeksowała Danuta Wojtowicz
Złoczówka (UK) -- Z 1860, indeksowała Danuta Wojtowicz
Złotniki (SK) -- M 1909-28, indeksował Wacław Winczakiewicz


27-06-2016

Jedwabne (PL) -- U 1876-1880, indeksowała Katarzyna Karulska


donate
Online: 32, ver. 1.71 © 2010-2018 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::