http://geneteka.genealodzy.pl/

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 25.338.78513.104.8528.394.6243.839.309

1.Danecka590.393327.009187.67575.709
2.Incognito567.657331.544148.66087.453
3.Jabłoński_Edward522.310279.669182.30260.339
4.bozenabalaw520.299296.369170.06253.868
5.Wojciech_Liśkiewicz507.584265.065154.50288.017
6.janusch422.907224.929154.56143.417
7.eliza1952385.752217.307119.03849.407
8.mmaziarski367.215134.791182.71449.710
9.Basia_W336.510177.533129.45329.524
10.jackun318.907154.32199.13065.456
11.danisha288.907126.148126.24536.514
12.Skrzypczak_Bogumiła266.545142.32689.34834.871
13.Misiewicz_Elżbieta264.415134.92099.45730.038
14.Sobieraj_Ewa262.309142.01185.08035.218
15.jerzy_nowosielski247.908123.65676.55547.697
16.WZI247.385183.03822.70541.642
17.Turek_Bożena231.250123.62282.12225.506
18.Michał_Golubiński231.191124.52168.41238.258
19.Jaskólska_Ewa225.915111.54884.61929.748
20.Tylingo_Bozena216.304111.60172.35632.347
21.urszula_swierczynska210.624122.67261.75226.200
22.bazie176.00498.30957.67420.021
23.Izabela_Czaplicka169.01179.61266.70122.698
24.halina165.77787.30561.08117.391
25.Rafał_Albiński164.98677.82846.02341.135
26.Czarkowski_Jarosław157.56585.06652.74919.750
27.Marek_Delert157.35974.04365.91617.400
28.magnowa157.21685.38153.63318.202
29.Ciesielski_Marcin153.06356.77459.49936.790
30.mteresa151.51673.49160.44417.581
31.jurekzur143.92578.30048.99016.635
32.Myslinski143.79291.43440.52611.832
33.nowak139.27174.30440.74224.225
34.Krystyna_Stanisławska139.21375.57542.40621.232
35.asska1139.10174.72950.12414.248
36.igoriosso135.63467.70641.81826.110
37.WaldemarChorążewicz130.58041.19450.63938.747
38.Michał_D.Wysocki129.45177.49630.30021.655
39.Wilfried125.69468.08442.28915.321
40.K_Zochniak123.28847.96636.21439.108
41.Krystyna_Malik120.69867.58239.51113.605
42.Barbara_Kubcka118.20858.52344.00115.684
43.Makowiecka_Krystyna111.11021.30852.09537.707
44.marta1044107.34344.41729.88633.040
45.jorgus06103.76360.12228.90914.732
46.Majewska_Renata103.11665.46028.2249.432
47.gz1411101.22356.20634.20710.810
48.Steamroller_Fly100.48060.02529.20311.252
49.Berens_Jan99.82050.77129.59619.453
50.DorotaK99.52558.80427.04313.678
51.krzysztofjach199.51253.82334.76610.923
52.JZI97.59750.87233.77812.947
53.dRob97.53454.56529.45713.512
54.ArturWilkicki97.52447.43427.38722.703
55.Staporek_Kamil93.95354.58629.3739.994
56.kabe091.13445.39036.5559.189
57.JanKontek90.82262.87919.4578.486
58.Tomek_Bogiel90.38855.46024.75610.172
59.Wlodzimierz_Macewicz89.91252.45924.26813.185
60.Karsowianin89.35651.29531.0646.997
61.Kaczmarek_Aneta88.14860.24411.18116.723
62.Andrzej_Wójcik87.76449.08429.5669.114
63.Irenakucz87.63642.84035.6409.156
64.GTG_Silius_Radicum87.1515.6433681.472
65.Klass_Jolanta86.99748.11022.60616.281
66.mziel86.86444.10523.57419.185
67.bkrajewska86.26642.01731.18513.064
68.Tulej_Anna85.18644.37231.5839.231
69.MarylaW.83.37027.35139.05616.963
70.ChmielowskaAnna81.73440.50319.32421.907
71.alus81.69531.73729.01720.941
72.pronobis78.65129.78842.9635.900
73.szubog76.05240.72626.6138.713
74.kotik774.80232.74819.74422.310
75.Marynicz_Marcin74.76029.01731.96213.781
76.ezoteryka74.48540.89325.4498.143
77.przodkowie.com74.078047.36326.715
78.Dębowski_Józef73.66341.18424.5237.956
79.Koprowski.Jerzy72.08330.46428.75512.864
80.Janusz_Mielcarek70.62636.39018.81515.421
81.Kamila_Szymankiewicz70.27516.58050.9982.697
82.RoPson69.70334.07927.4058.219
83.BERNHARD0169.22435.32924.5839.312
84.Grabska_Iwona66.88536.27123.7706.844
85.Gośka66.23123.58436.4576.190
86.Maryla_Celmer65.84030.16628.8176.857
87.Ćwikliński_Leszek64.90839.69617.7197.493
88.Sludkowski_Darek64.61332.17022.5649.879
89.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
90.kosinska_karolina63.96530.57828.8914.496
91.AniaS62.34430.72623.2628.356
92.aniaosin61.78036.97318.7756.032
93.Jozef1159.47425.54018.83415.100
94.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
95.Nikołaj56.6748.89633.05014.728
96.Kośnik_Krzysztof56.42832.41318.0036.012
97.Eugeniusz6556.36527.27417.96011.131
98.BASIAPUSZ56.29931.42718.9765.896
99.milosz56.12918.45020.28617.393
100.Krzysiek_Imiołek56.10723.14123.0799.887
101.GRAZYNECZKAAA55.98418.33212.58725.065
102.JMrozowski55.21838.80211.2115.205
103.Paź_Jacenty53.89130.13015.4648.297
104.aldonalata53.55126.39219.1048.055
105.Jegier53.04336.12113.4563.466
106.olerys52.31228.20515.1848.923
107.Mania5352.26835.70011.6284.940
108.Wojtowicz_Danuta51.70225.90318.0037.796
109.Grażyna_Przybysz50.98919.74325.9755.271
110.Bożena_Kaźmierczak50.02623.41720.1376.472
111.Kornelia_Major48.65526.43614.6377.582
112.peters48.42728.09314.4705.864
113.Czerkawska_Ewa48.15830.92616.558674
114.kate10348.14725.00516.6396.503
115.frisgaard47.61525.28414.1548.177
116.karabowicz_radek47.39124.68318.3334.375
117.Rafael46.28025.60513.4267.249
118.katnal45.67126.31413.9075.450
119.janden45.51424.21315.8095.492
120.Jabłonowski_Marek45.42126.9436.63311.845
121.Lichtblau_Dariusz44.69325.11114.2795.303
122.bogdan03044.68316.75618.1329.795
123.krambud44.41313.01924.1937.201
124.Brozek_Oskar44.14621.96412.4829.700
125.Aleksandra_Piętak43.75723.29715.5964.864
126.tomekpn43.51320.14417.0176.352
127.Zofia_Gasperowicz43.48618.47718.9086.101
128.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
129.angap42.56821.04017.1574.371
130.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
131.Kasia_Marchlińska42.16139.3952.7660
132.mwpkk41.13920.94515.7864.408
133.janocha141.13221.3638.52211.247
134.Bożena_Prymus41.02717.86815.5337.626
135.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW40.66816.69519.0184.955
136.maed40.59623.02711.3106.259
137.Krystyna_Domańska40.59018.88513.4338.272
138.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
139.Gordiasz40.4791.18639.2930
140.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
141.Janusz39.85114.84921.2233.779
142.magda_lena39.78523.09211.6455.048
143.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
144.jur58boz39.41020.57215.8892.949
145.Ilona_Gieras38.88621.88911.7275.270
146.Kasaaja38.66120.38413.6254.652
147.MagdaT38.47719.21714.2495.011
148.Krycha38.37425.2898.2204.865
149.Romanowski_Piotr38.36816.15914.6567.553
150.ozanka38.21519.89413.2935.028
151.moyra77737.67019.73810.5087.424
152.piotrpola37.00819.60813.3684.032
153.Wieros36.83820.40012.7813.657
154.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
155.Mirek.Kozak36.24717.7688.05710.422
156.Świstak_Elżbieta36.10520.6449.9255.536
157.Dorota_Dąbrowska35.87710.74922.2872.841
158.sloniatko6035.66224.3643.7057.593
159.kolokolo35.55319.15513.2823.116
160.Sznober_Barbara35.0937.7636.40720.923
161.skapska_honorata34.82215.96812.2826.572
162.Pieniążek_Stanisław34.72018.10612.4564.158
163.Baciński34.43413.0999.08712.248
164.Ma_Sza34.21515.51112.4226.282
165.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
166.Radosław.Konca33.62415.10710.1428.375
167.MGieras33.43317.33311.9794.121
168.Maślanek_Joanna33.36719.5918.4375.339
169.włodzimiest33.28824.9001.2077.181
170.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
171.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
172.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
173.stanisław4832.96223.9106.4942.558
174.BasiaR32.63716.99012.9932.654
175.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
176.Gawlik_Andrzej32.35819.3055.9267.127
177.jarekrad32.09117.39211.5883.111
178.gregorry195332.07120.8177.2044.050
179.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
180.Wioletta31.6786.23924.818621
181.zbyszek.p7031.47413.99814.0093.467
182.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
183.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
184.Anna_S30.90024.7793.9622.159
185.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
186.tomes30.25413.61911.4785.157
187.angoss30.12517.3429.4533.330
188.Bibi30.10914.94511.3903.774
189.MariannaF29.59316.6079.8633.123
190.sowa7329.27817.5317.9593.788
191.aerbert28.89917.8856.2654.749
192.GrzeS28.89113.44511.1744.272
193.Ela_Ginalska28.83015.01510.2173.598
194.Kokosinska_Urszula28.43512.52011.2494.666
195.Koluszkowski_Henryk28.27616.5428.0843.650
196.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
197.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
198.Dąbkowska_Alina27.9966.03420.2411.721
199.dzicz27.9597.0947.92812.937
200.mlawiak27.53317.5336.4293.571
201.miras12127.38918.2237.3101.856
202.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
203.mariola6127.0825.83215.5805.670
204.jerkre27.06515.1749.4042.487
205.Augustyniak_Irena26.98811.18612.5303.272
206.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
207.kujawiak26.92515.1629.0922.671
208.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
209.Bartnicki_Jerzy26.42717.4034.2894.735
210.sarna21526.11317.1225.4803.511
211.kamilo8626.09211.53313.774785
212.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
213.stradów25.96418.4283.5104.026
214.hannaostoja_swierczynska25.82514.5308.6092.686
215.ATUIN25.63913.0409.0123.587
216.Nizioł_Krzysztof25.56111.4007.2016.960
217.m_jaro25.36414.1455.9615.258
218.Olik25.26912.4109.4603.399
219.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
220.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
221.Piotr_Romanowski24.72010.2626.9447.514
222.Petrax24.62812.70710.2971.624
223.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
224.Piotr.M24.45912.3829.8712.206
225.Wilnianka24.34114.0367.4392.866
226.Adamiec_Walenty24.18312.9898.9142.280
227.kucz_agnieszka24.01115.1846.2112.616
228.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
229.Mamaj_Jan23.87616.2493.8583.769
230.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
231.kawal23.78315.5394.1994.045
232.Piotr_Juszczyk23.73320.8662.335532
233.Raciborski_Marek23.52723.3210206
234.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
235.Rozenau_Adam23.33212.77810.5540
236.Jagielski23.27911.6688.5483.063
237.iwomi23.19613.8698.2131.114
238.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
239.Niemirski22.76910.23910.0782.452
240.ela_cwiklinska22.72213.6487.5531.521
241.artur.kozminski22.69613.5785.6963.422
242.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
243.Popkowicz_Bronisław22.3037.04611.1204.137
244.mena_u22.23711.2629.9121.063
245.piotrsm22.12513.3826.2902.453
246.Berendzik_Malgorzata22.04112.3106.4353.296
247.Sroczyński_Włodzimierz21.89821.89800
248.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
249.hania21.71311.1677.9692.577
250.Rostkowski_Mariusz21.66311.1058.3522.206
251.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
252.pgorzad21.41911.0997.8962.424
253.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
254.Krzysztof_Gruszka21.14710.2829.869996
255.Lag200021.1058.8909.6122.603
256.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
257.Janina_Tomczyk20.7659.0488.3943.323
258.Szczepaniak_Tomasz20.56514.5713.6132.381
259.Daniel_Leszczyk20.51411.0557.0662.393
260.kat_pas20.4609.3938.8852.182
261.kulsob20.43711.5066.5762.355
262.Arek_Bereza20.3947.9788.0014.415
263.Jules20.36611.6295.5203.217
264.Dąbr_Włodek20.36312.5946.898871
265.arborpl20.28111.3546.6562.271
266.Marciszewska_maria20.1348.4507.5784.106
267.Domirka20.07310.4826.6462.945
268.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
269.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
270.Albin_Kożuchowski19.91913.3283.8122.779
271.walet19.86014.1894.812859
272.ula1119.8349.7807.3452.709
273.SylwesterMalicki19.68012.1915.5991.890
274.halina4419.49211.9345.4592.099
275.angie19.41818.7300688
276.Sloniasz19.37212.0735.7841.515
277.Bugajska_Joanna19.3369.0318.0092.296
278.margit19.3127.59110.4441.277
279.michal7219.3119.9217.3062.084
280.megagrzechu19.3039.6057.7081.990
281.Projekt_OPI19.20911.1796.0481.982
282.arletaso19.14011.8162.6704.654
283.Nastian18.7162.64912.0833.984
284.Wojciechowska_Ewka18.70311.6155.3121.776
285.beata_anna118.6736.05411.5671.052
286.barbarag.18.65513.75504.900
287.zetka18.48110.4175.7282.336
288.grzesm18.3819.6945.1673.520
289.Suska_J18.19610.1056.0832.008
290.aligatormp18.15418.15400
291.Machnowski_Robert18.01311.5094.2762.228
292.magdalena7217.9309.1976.6952.038
293.jmzolt17.9268.5385.0284.360
294.krzysztofklemens17.9189.4921.7116.715
295.wisnik_k17.90310.0954.8732.935
296.Kołpacka_Anna17.7816.24710.4741.060
297.B_Boa17.6138.4047.1492.060
298.Mariańska_Małgorzata17.5988.6195.5383.441
299.Wakarecy_Marek17.58210.8233.0183.741
300.Kozłowska_Elżbieta17.56512.6833.3231.559
301.beatab17.4798.4712.6686.340
302.kaskam17.4419.6724.7892.980
303.bodzio5417.4279.8664.4543.107
304.grara17.39610.4305.1081.858
305.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
306.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
307.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
308.Gospel17.15910.2114.9012.047
309.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
310.elżbieta17.03010.4002.9843.646
311.jolaprokopiukbathelt17.02712.1582.3232.546
312.Strojczyk_Waldemar16.9589.7725.0472.139
313.Jado16.93510.9884.8491.098
314.marek_kondrat16.87714.7271.613537
315.vitoo16.87611.5541.6123.710
316.Andrzej.P16.86414.1751.921768
317.julka6616.83611.3134.2771.246
318.Yerma16.7968.5956.2501.951
319.Juszyba16.73111.4513.4011.879
320.Yskelo16.6887.8283.3375.523
321.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
322.kronerhalina16.65610.3065.939411
323.czarnuszewicz_bozena16.6058.6675.8342.104
324.Stachwiuk_Elżbieta16.5949.5713.7043.319
325.krysmag16.5136.0617.6762.776
326.joanna8416.48610.3214.5281.637
327.krzaja16.37411.1083.9191.347
328.sieruga16.3705.7957.5713.004
329.dorotan16.2411.4476.3538.441
330.Inula16.0687.8716.6231.574
331.Gałkiewicz_Urszula15.9491.68312.0462.220
332.adamhen5515.9138.0785.1102.725
333.olaf1715.88611.0733.3581.455
334.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
335.mmoonniiaa15.7477.6086.3771.762
336.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
337.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
338.agnieszka599515.6055.5305.6944.381
339.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
340.kwroblewska15.5407.5582.9525.030
341.m_gry15.3819.1063.2213.054
342.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
343.ew_mar15.27210.6133.838821
344.Bogusław_Woyciech15.1818.2754.5932.313
345.NowakowskiA15.1748.5754.3092.290
346.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
347.rdet15.0986.3963.8744.828
348.Adalbertus15.073011.2543.819
349.Walczak_Marta15.0557.2784.4493.328
350.kasiek14.9827.3614.8282.793
351.karolinaw14.9777.4194.6272.931
352.barbara_barbara14.9668.0684.5482.350
353.Lenaar14.91313.0465131.354
354.Kurzyjamski_Wojciech14.9046.4417.715748
355.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
356.Wojewodka_Monika14.7178.6384.5051.574
357.GZuzak14.6657.7745.1821.709
358.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
359.Viola_AP14.5337.2785.3571.898
360.Metalloviec14.4597.8954.6111.953
361.maluszycka14.4367.8804.5102.046
362.Wiśniewski_Adam14.3946.8695.1092.416
363.Gołowicz_Michał14.3697.3004.7352.334
364.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
365.luigi3714.2578.1063.8052.346
366.krzypov14.1497.7582.2264.165
367.Borkowski.Wojciech14.1367.0565.6081.472
368.elgra14.12911.2981.931900
369.Brudka14.1226.7275.0502.345
370.ztelega14.0977.6934.8881.516
371.marekamin13.73811.0051.763970
372.Walder_Wisława13.6744.89708.777
373.agac13.4836.5161.6665.301
374.Jakubas_Eugeniusz13.4377.0104.2652.162
375.marjolena13.3974.7546.8681.775
376.Stasiak_Michał13.3667.4804.6901.196
377.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
378.MMar13.3016.9884.7641.549
379.grammy4311613.2546.7815.4321.041
380.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
381.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
382.J.Borycki13.1696.4935.1781.498
383.Czyżewski_Bartłomiej13.1178.4532.5442.120
384.andrzej.drogosz13.0464.6136.3092.124
385.rzeczycka_katarzyna13.0402.0807.5983.362
386.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
387.hal.ka12.9579.4102.951596
388.gaolcia8612.7701.0627.9323.776
389.ToniR12.6726.4182.5253.729
390.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
391.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
392.Skolimowski_Tomasz12.5216.2954.9191.307
393.Piachu212.4818.6391.2632.579
394.Mieżyńska_Danuta12.3945.0355.5711.788
395.Jazzek12.38712.38700
396.Ewa_Brzezińska12.3847.4023.4661.516
397.Hening12.3709.3822.201787
398.Bernaciak_Łukasz12.3495.9954.9791.375
399.Bednar12.3345.6203.0783.636
400.griszka5012.3189.2762.97369
401.Irena_Kaczmarek12.1576.1884.7951.174
402.Schaetzlein_Michael12.13199012.032
403.Jason852412.0161.1434.4306.443
404.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
405.dorocik13311.9317.4973.0131.421
406.DorotaP11.9195.8044.4501.665
407.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
408.x_hanna11.6786.1592.7292.790
409.wojtstyp11.6719.0741.5061.091
410.Magdalena_Smolska11.63010.96114655
411.dombas11.5202.1128.1271.281
412.basiula11.4895.7113.1292.649
413.Urszula_Pogoń11.4175.0421.8034.572
414.brulion11.3812.6328.71237
415.jacwes11.349011.3490
416.Pokorski_Marian11.3447.0484.2960
417.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
418.nuernberg11.1687.0561.5602.552
419.tobi11.1676.3593.5211.287
420.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
421.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
422.krupabeata11.0955.0574.3621.676
423.maciejowski11.0774.3283.9332.816
424.KPM11.0015.7783.4201.803
425.PabianAus10.9896.1143.7961.079
426.krysta_s10.9635.4244.0381.501
427.historyk9910.9364.4303.7782.728
428.Marcin_P10.8121.2918.2761.245
429.Sławiński_Jacek10.7804.6404.4891.651
430.Emkael10.7506.8852.2391.626
431.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
432.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
433.kubakpro10.6266.0653.905656
434.rencr410.5586.2391.8482.471
435.zbzukowski10.5085.3723.9631.173
436.Jreneusz10.4949584.8544.682
437.Michał_Kazimierz10.4741.5507.2071.717
438.Gryz_Elżbieta10.4265.3943.8871.145
439.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
440.szczelba110.3515.3583.9701.023
441.Kucharro10.3084.6454.3201.343
442.donchichot10.2885.0622.9922.234
443.maria112m10.2443.7475.2261.271
444.szczesna10.2445.4274.332485
445.Łopiński_Jacek10.2389.091744403
446.Rutar10.2195.4542.5662.199
447.Purski_Jan10.1944.9585.2360
448.Alinka10.1315.2643.6771.190
449.Obidka10.1214.3994.3711.351
450.mariola071110.07007.5562.514
451.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
452.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
453.Marzanka9.8464.7414.150955
454.kasejuka9.8356.0622.6911.082
455.Słomińska_Dominika9.8354.9423.8241.069
456.Oleszka9.7993.0686.027704
457.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
458.broż_ka9.7593.5064.3061.947
459.opol9.7039.126396181
460.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
461.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
462.magat19.61309.6130
463.Genowefa9.6093.2505.771588
464.marekn1249.5455.2223.325998
465.Matuszewska_Magdalena9.5454.6023.8701.073
466.Ula_W9.4466.8442.189413
467.miremik9.3725.0063.2821.084
468.MirosławGrabowski9.3315.4283.710193
469.Darek_Kiliszek9.2614.6703.669922
470.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
471.OlaH8.9846.2852.104595
472.maja678.9504.4023.709839
473.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
474.Agnieszka_Wójcik8.9064.8013.107998
475.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
476.Piotr_Bochnacki8.7722.5153.1133.144
477.aktawres8.7506.84701.903
478.Krasieńko_Rafał8.7025.6092.836257
479.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
480.SILAM8.4966.1782742.044
481.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
482.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
483.marzanna1758.4041.4194.0762.909
484.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
485.Odrowąż8.3644.7992.616949
486.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
487.kozlowskiw8.2803.2293.8811.170
488.Anna_Parysek8.2774.8671.0592.351
489.madzia3278.2587.7790479
490.badur8.2214.3222.8631.036
491.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
492.PawS968.1961.0565.9571.183
493.monika.wałuszko8.1834.2463.262675
494.Grabis_Mirosława8.1478.14700
495.annarenata8.1464.6551.3212.170
496.Lubryk8.096317.340725
497.krak2108.0732.6474.567859
498.papakulka8.0546.3801.122552
499.Kwos8.0525.7771.0451.230
500.J1anka8.0006.784896320
501.SebastianS7.9527.0299230
502.MIRMAZEK7.9247.7910133
503.ewakuszlik7.9065.0642.423419
504.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
505.Garnek_Jarek7.76506.795970
506.sekutnica7.7467.74600
507.RobertC7.7407.74000
508.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
509.anusia16107.6875.42702.260
510.NS_Jurek7.6823.9952.821866
511.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
512.Lukasz_Fajfrowski7.6425.2851.1911.166
513.Joculus7.6216.6550966
514.Tomasz_Jedynak7.5853.9782.775832
515.Nowocin_Beata7.5233.1662.3452.012
516.Lasocki_Wiesław7.4853.8272.3641.294
517.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
518.HalinaLitka7.45907.4590
519.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
520.poschadel7.4062.8653.2821.259
521.pawko2237.3663.3981.6212.347
522.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
523.wmacoch7.2444.8171.779648
524.Król_Majewska7.2353.97403.261
525.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
526.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
527.kziecina7.1657.105060
528.Ludwik_Olczyk7.1603.6222.962576
529.craft7.1475.0411.553553
530.A.Kuba7.0084.4841.925599
531.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
532.mariuszek696.9622.6952.5641.703
533.rjancz6.9232.8203.473630
534.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
535.Lange_Jerzy6.8552.61104.244
536.Kacper_Czerwiński6.8524.1872.6650
537.Teerose6.84504.2572.588
538.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
539.charston906.7796.77900
540.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
541.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
542.naplopo6.7463.1925283.026
543.basik6.7074.82601.881
544.tonffillka6.6883.8412.120727
545.kasia_wilcz6.6382.3943.912332
546.Jadwiga_Sibirska6.6363.8046712.161
547.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
548.graffik6.6082.8833.7250
549.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
550.Jakub_Rokita6.5683.9741.682912
551.Anetta_726.5563.3952.495666
552.62_6106.4633.9801.709774
553.mira_wiech6.4093.7672.335307
554.Paula2576.3363.0052.980351
555.mirst6.3153871.7974.131
556.jansz6.2963.5261.976794
557.Topolinski_Jozef6.2814989474.836
558.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
559.Janka286.2374.5781.043616
560.rybecka6.2236.22300
561.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
562.Stochnialek_Hanna6.1543.3281.5621.264
563.kulig326.1533.2072.504442
564.Perkowska_Ania6.1441.7692.7591.616
565.neumann6.1315.116557458
566.Agata_KJ6.1123.1512.340621
567.Aleksandra_VanBever6.108006.108
568.Stando_Piotr6.0854.05202.033
569.aaricia1046.0753.6621.577836
570.Sławek_Binczak6.04206.0420
571.lukas495.9983.7541.708536
572.Małgorzata20055.99504.5041.491
573.Livia_Ditto5.9734.4021.458113
574.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
575.Janusz_Kielak5.9044.596461847
576.rawli5.8762.4992.3111.066
577.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
578.keresz5.8235.36136894
579.grabkk5.8153.3322.4830
580.Grażyna.K5.7615.76100
581.Majtka_Łukasz5.7351.14304.592
582.przeski5.6992.10003.599
583.Socha5.6624.640873149
584.GG_Grudzien5.6485.5329224
585.Leszek1285.6474.00101.646
586.Stefańczyk5.610005.610
587.Kira5.6072.3723.2350
588.Knapp_Małgorzata5.5795.01053534
589.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
590.marzenska75.5102.6532.102755
591.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
592.Machnik_H5.4752.8792.323273
593.kiniastr5.4695.46900
594.Marek-L5.4451.0163.634795
595.Aga_Brz5.4262.6132.364449
596.bachach5.4249783.473973
597.jakozak5.3833.3251.604454
598.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
599.ELADAB5.3663.0281.818520
600.malkam2555.3523393.2231.790
601.jarumasta5.3512.8909341.527
602.Paweł_Pyszniewski5.3311.2482.8741.209
603.karol4445.3173.1911.589537
604.arnel5.3014.1421131.046
605.kkurys5.2945.29400
606.T_Chamerski5.2911.8767242.691
607.Ewa_Tańska5.2783914.8870
608.romanburczyk5.2713.1041.408759
609.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
610.vicek19785.2542.7681.887599
611.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
612.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
613.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
614.bandziorek5.1672664.300601
615.Malgonia5.1512.4982.056597
616.Bartek_M5.1333.0542.0790
617.tomczyk5.0793.43501.644
618.DankaW5.0791.5553.181343
619.Włodzimierz5.0303.440780810
620.krzan5.0231.9901.2761.757
621.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
622.Katarzyna_714.9694.947022
623.wojtek234.9054.90500
624.poszukiwaczka604.9003.770944186
625.keret4.8672.7562.01893
626.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
627.Stanikowski4.8083.594904310
628.pawkos834.8044.80400
629.Szczepaniak4.7973.551830416
630.manyek21124.7334.73300
631.ahalaburda4.7246733.523528
632.mastalerz4.7022.4321.835435
633.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
634.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
635.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
636.Chrzanowski_Stanisław4.6722.6581.486528
637.WPawlica4.6692.4531.655561
638.Artur594.6402.1671.1921.281
639.Mirek19004.6233.1451.014464
640.Kocoń_Leszek4.60504.020585
641.Mustad4.5892.7531.8360
642.Maj_Paweł4.5784.57800
643.Lewandowicz_Adam4.5753.167835573
644.annaurban4.5704.57000
645.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
646.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
647.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
648.Forma_Eugeniusz4.539004.539
649.Eder4.5342.5971.758179
650.Majcher4.5322262394.067
651.Krystyna_Moćko4.47702.2272.250
652.Zubrzak4.4362.1766201.640
653.PiotrG4.4212.7541.457210
654.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
655.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
656.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
657.rendziojaroslaw4.2832.618747918
658.barbarafasiczka4.2714.27100
659.Rozmysłowski_Marek4.2662.876786604
660.Robert14.2302.764841625
661.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
662.DanielPratt4.2073.21492568
663.Ania_Witkowska4.1872.821928438
664.mglinkow4.1781.0272.890261
665.Scowron4.1552.7101.38560
666.Ulcia_d4.1483.32475668
667.karolszotek4.11973603.383
668.Kubalska_Agnieszka4.0853.8072780
669.mejpien4.0671.2152.220632
670.andziulam4.0601.1412.382537
671.pawel.dyda4.0551.8839141.258
672.imagines4.0514.05100
673.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
674.OlszewskiD4.0451.1502.754141
675.prazmowska4.0382.1491.491398
676.sbasiacz4.0321.6064202.006
677.Nowakowska_Katarzyna4.009004.009
678.robi1123.9932.4491.106438
679.amarylis393.9863.98600
680.jerzy_kolodynski3.9681.6601.0941.214
681.BogusławBykowski3.9612.475935551
682.loknok13.94602.4891.457
683.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
684.pbasik3.8392.1751.521143
685.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
686.ewastepien3.8201.9821.464374
687.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
688.susic3.7803.78000
689.marla3.7721.8781.477417
690.JMarchewka3.7723.77200
691.GosiaLemanczyk3.7482.772539437
692.Witold_Trzeciak3.7332.566711456
693.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
694.mirkania3.6742.502924248
695.nicky3.6723.258245169
696.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
697.Sieczkowska_Elżbieta3.6021.5462.0560
698.tosia513.5913.59100
699.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
700.iksdar3.5591.8911.303365
701.anna12643.5363.1114250
702.marwro3.5153.51500
703.asdmjs3.5012.491669341
704.Kempisty_Anna3.49202.819673
705.Magroski493.4763.27610991
706.Kolank03.4733.1613120
707.labarnerie3.4721.9211.193358
708.ska83.4583.45800
709.Marcin_Z.3.4392.8690570
710.monikab3.4119195091.983
711.WiktorK3.4103.41000
712.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
713.RobertGóra3.4021.9001.128374
714.Teodozja3.3772.2001.032145
715.ambrozja1003.3572.284695378
716.robert.kantorek3.3421.0062.3360
717.janinka273.3402.41885963
718.ewab.3.3352.541612182
719.Darq3.3133.31300
720.bialy203.3072.374350583
721.krybas3.2982.143916239
722.Dampc_Kasia3.2802.7000580
723.ostrowiecki3.2772.7924850
724.leszcz3.2581.600817841
725.MonikaNJ3.2531.0062.083164
726.Pietkun_Karolina3.2443.24400
727.barbara19473.2372.20699734
728.Iwonanna3.2351.4561.437342
729.kasiamon3.2271.2491.521457
730.piotr_nojszewski3.2271.805560862
731.Lukrecja3.2211.5231.272426
732.aisa3.208003.208
733.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
734.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
735.Lipka_M3.1852.290407488
736.kasik5003.1841.881852451
737.bezet3.1781.1511.884143
738.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
739.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
740.Dane_Kasia3.158103.157
741.halmarki3.156003.156
742.kwiech3.1523.15200
743.Mimzy3.1441.7041.147293
744.annapytel3.1308481.970312
745.jarekmadej3.0991.717978404
746.tomekov3.0811.4893311.261
747.a.badowski3.0641.5661.235263
748.Tadeusz_Pilat3.038003.038
749.andrzejs323.0343.03400
750.EdwardB3.0313.03100
751.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
752.dorpaj3.0181.826621571
753.Olczyk_Paweł3.0021.725950327
754.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
755.kimar112.98212.9810
756.aqkis2.98001.4061.574
757.Annetti2.9642.050560354
758.Gawski_Marcin2.95402.9540
759.ryszardgarncarek2.9401.5731.055312
760.majkuss2.9341.298929707
761.Kostkowski2.91696201.954
762.drrejment2.91501.7861.129
763.projektpodlasie2.9042.0060898
764.michalina1802.8951.654864377
765.MagiQ2.8901.4521.059379
766.JolantaN2.878212.040817
767.adiglowacki2.8512312.59525
768.grad2.8501.5941.2560
769.jareczkisz2.8501.647924279
770.Durka_Stanisław2.8232.82300
771.Urlich_Tomasz2.8196543861.779
772.Tajgete2.7971.542955300
773.Markus2.7691.51601.253
774.wojtwk19122.7391.651858230
775.tyburski2.735002.735
776.Jankowski_MA2.7301.69001.040
777.Miraś_Ireneusz2.719002.719
778.Edmunda2.7181.0931.6250
779.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
780.MonikaS72.6981.2801.162256
781.Wojciechowska_marta2.6821841.762736
782.george2.6782.67800
783.jolantaw2.6631.695663305
784.martyna_j2.65780001.857
785.monika_kurek2.6421.5481.0940
786.Irena_Monika2.6095326291.448
787.Madzik882.6078431.564200
788.Gosia2532.5962.4887830
789.ina2.5962.59600
790.Lukasz_Kuc2.5822.58200
791.gruszczyński2.5791.422870287
792.zawbor2.5561.307970279
793.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
794.tg3a2.5477481.440359
795.jbaginski2.5361.336937263
796.Kapelus2.5362.1154210
797.Gabriela_Ch2.5341.2981.014222
798.grzesław2.5311.368821342
799.astraIII2.5251.677387461
800.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
801.olenski_jan2.516002.516
802.annape2.50802.303205
803.jozek2.5042701.851383
804.misty692.4922.14525493
805.beatabistram2.4811.312242927
806.gbryk2.4771.268949260
807.KasiaD2.4702.47000
808.Misztal_Ewa2.4671.299962206
809.hagna112.4631.7920671
810.Joel_S2.4412.44100
811.Katrinson2.4291.388720321
812.Miazek2.421983848590
813.teresaklosinska2.4121.60979013
814.bronislaw_wenta2.4012.2771240
815.Rosslyn19882.39001.641749
816.marrta2.3791121.548719
817.lechkar2.3681.645145578
818.MagdaBilska2.366002.366
819.betka392.36002.3600
820.kokorzyc2.3561.460625271
821.Hałat_Anna2.35202.103249
822.robin0002.34958901.760
823.snemelk2.3441.1331711.040
824.Kafar_Marita2.3261.296812218
825.Farmer19792.3221.272756294
826.EwaH2.3201.182691447
827.jusyd2.3171.271760286
828.Terluk2.29796301.334
829.dzelka872.2941.241848205
830.Bednarek_Edyta2.2931.171840282
831.hykiel2.28502911.994
832.DorotaL2.283002.283
833.Tomasz_Struk2.275830450995
834.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
835.Banasiak_Antolak2.2511.194779278
836.BogdanB2.2411.216886139
837.los_wiola2.2381.23397827
838.flo_ag2.2239421.19883
839.kasiema2.2062.20600
840.walkip2.206002.206
841.Rafik00022.2052.20500
842.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
843.urbananna2.1622.16200
844.kammp2.1391.156766217
845.mago24102.1311.172729230
846.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
847.bzdrodow2.0712568071.008
848.osaczony302.0622.06200
849.nenufar422.04801.297751
850.Kozera_Piotr2.04101.441600
851.compnet2.0404502801.310
852.BNowak2.0341.4020632
853.Jarosz_Adrian2.0312.03100
854.efunia2.02402.0240
855.Ivojag2.0226631.012347
856.Urszula492.0122.01200
857.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
858.ewa.okoniewska1.9969161.0800
859.morloth1.9761.97600
860.annastregiel1.9671.374319274
861.DariuszHeręza1.9600996964
862.valdeq1.9321.047625260
863.redie1.9161.177250489
864.nieznalski1.9141.060632222
865.inez1.9133911.5220
866.kulik_agnieszka1.91195198862
867.kipikasza1.9101.91000
868.xtedek1.9091.15022737
869.terciak1.9001.130585185
870.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
871.yoake1.885889832164
872.anulka241.8841.58525346
873.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
874.Uszyńska_Hanna1.872797651424
875.sj_sj1.8712821.5890
876.sandy10m1.870001.870
877.apogorzelska1.8561.188458210
878.przemek_m1.8541.005674175
879.joanna_mironczuk1.85306061.247
880.pbacik1.849001.849
881.Akszeingar1.8371.7211160
882.Barbara_Domagała1.8341.83400
883.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
884.madzmatron1.80901.8090
885.Woyass1.796838492466
886.KRutko1.7859348510
887.agusja11.783989602192
888.krzyosiek1.7831.78300
889.anowi19581.7501.294296160
890.Ciszek_Artur1.7461.170447129
891.Cynthia_Witt1.73099567560
892.anamorf1.730723801206
893.Borchardt_Urszula1.727882642203
894.JSamborska1.717001.717
895.AgnieszkaK1.7121.003548161
896.RyszardT1.709873638198
897.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
898.Sobol741.701831673197
899.Pitlab1.695266487942
900.Psikus_Elzbieta1.691885358448
901.labuska791.6915031.13850
902.Berdzik_Magdalena1.684861678145
903.StraszMarek1.675886582207
904.klaudia1996231.674976518180
905.Horg1.6721.029418225
906.mar_markiewicz1.66101.6610
907.wicy1.6561.2264300
908.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
909.Slawek_Wojsa1.6422531071.282
910.pawel_tk1.6321.63200
911.guzia281.629592932105
912.Batory_Marcin1.622785655182
913.Boroch_Marek1.6211.4740147
914.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
915.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
916.Ewa_Hus1.6140920694
917.camel531.614596909109
918.maria.j.nie1.60701.6070
919.marlena12061.6021.4998815
920.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
921.Witecka_Magdalena1.596878564154
922.piotrowski791.5952502811.064
923.Andrzej_Welsberg1.583925492166
924.kdgs1.5781.4270151
925.Pawel_Jurewicz1.574131.5610
926.kasiulek1.569697733139
927.Marianna_Różalska1.5651.2060359
928.ZofiaWichtowska1.542001.542
929.JanczewskaM1.5381.0010537
930.Wiesła_Bartosik1.538698662178
931.Luziński_Marcin1.537525226786
932.Sikorska_Izabela1.53601.5360
933.Jerzy_Molski1.5369640572
934.Franek231.526821501204
935.Płowik_Hubert1.523210888425
936.kolaczkowska1.523823513187
937.KesslingAnna1.522822481219
938.maria.mazur1.514662635217
939.mholy1.5137527610
940.romano581.507354870283
941.Nowik_Grzegorz1.496001.496
942.GąskaMariusz1.49001.378112
943.Joanna_Januszewska1.4881.48800
944.walinska.ewa1.48683762920
945.norbibuu1.4801.48000
946.IrenaZGB1.477807512158
947.Robert12021.472663407402
948.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
949.Witkowska_Ewa1.469293217959
950.mwpch1.457742361354
951.tatarak311.4511.45100
952.RoRo5001.447001.447
953.Kazimierz_Ducin1.442691564187
954.czj1.431495778158
955.KostekP1.426794459173
956.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
957.konradus1.41101.4110
958.rybolow1.3971.22467106
959.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
960.Mariola_Hadryś1.373542649182
961.dstancel1.3711.37100
962.wasiliki1.36301.3630
963.Joanna521.34801.034314
964.worwag1.342001.342
965.sierszeng1.3381.33800
966.Pelagiusz1.334665534135
967.MrDzwang1.33398825788
968.Krasowska_Katarzyna1.332710500122
969.Magda20001.3301.33000
970.Darth_Simba1.327183649495
971.AdamCA1.3241.32400
972.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
973.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
974.vnukinga1.306733460113
975.achczi1.305442254609
976.Vasquez1.2861.28600
977.e_furmanczyk1.2680892376
978.sylweczka_221.258001.258
979.julia_natalia1.2551.25500
980.jart1.2498290420
981.gajus811.237771317149
982.Ewa_Prejs1.2369630273
983.basia1.23401.2340
984.NikosK081.2291.22900
985.joff1.22770847544
986.Frezja471.2187454730
987.tomkarolak1.2117730438
988.annaurgaczszczesna1.20301.033170
989.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
990.Bełc_Paweł1.2009690231
991.Kupis_Artur1.196743287166
992.marzanna621.1841.146038
993.joannakov1.1750843332
994.Stęplowska_Anna1.166570251345
995.anytram1.165490547128
996.kcocyk1.16148957696
997.Mroz_Anna1.159001.159
998.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
999.gumisiek1.14165139793
1000.WH1.132001.132
1001.Horizon1.1311.13100
1002.basiaps1.1291.12900
1003.monikatk1.1139430170
1004.kbinka1.10801.1080
1005.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1006.tpergalo1.0945190575
1007.roman1091.084001.084
1008.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1009.Hoch_Jacek1.08101.0810
1010.Quit1.06801.0680
1011.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1012.enora1.0683657030
1013.Dolkenty1.0651.06500
1014.krzysf771.061001.061
1015.wołczuch1.05979916244
1016.ewulab1.05929515515
1017.mwkmoch1.0590864195
1018.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1019.Banaś_Robert1.0400712328
1020.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1021.Haegele1.039001.039
1022.Bryś_Martyna1.033347364322
1023.SzaflikJoanka1.03001.0300
1024.Mirek801.03001.0300
1025.witek_mazuchowski1.028570318140
1026.MariaRągowska1.028669620
1027.psemik1.028595302131
1028.annakt1.0215770444
1029.Margaret_Stas1.0061.00600
1030.Hermanos1.0021.00200
1031.ewabo99599500
1032.Al_Mia99109910
1033.meggie990669218103
1034.karasm988297129562
1035.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1036.honorata986137661188
1037.Dylewski_Adam981518353110
1038.Paulina_K9725244480
1039.adam.nojszewski96700967
1040.bibiasta965513328124
1041.Rysak_Mateusz94500945
1042.anna_wiśniewska93846971398
1043.JakubRutkowski927498313116
1044.Gugnacki92500925
1045.Kuba_Wojtczak924485285154
1046.Justyna_Musiejewska92345337892
1047.urszula.chyży.zd.bartold909116473320
1048.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1049.Boretti_Jerzy90344836095
1050.Monika_Ignatowicz901409388104
1051.radekp89500895
1052.Rydzyński_Jan88708870
1053.Kasprzyk_Anna883279239365
1054.Michalak_Mariusz8825083740
1055.Dzoanis8704614090
1056.arigato358682070661
1057.Kerysek86368016221
1058.Paszkowski86233044092
1059.a.brodowicz861488256117
1060.zajączek85108510
1061.Gruszczyński_Paweł84900849
1062.ofski84148728074
1063.Magierowski_Wojciech84184100
1064.miedzajac8336130220
1065.Marcin_Śnioch82629345380
1066.jaskulka8253774480
1067.Old_Water81600816
1068.Macsud80745928563
1069.pawełKa8036921110
1070.Wiktor80380300
1071.Wojtek9997983334650
1072.AM_Kalski788465221102
1073.EngelardAneta787389242156
1074.go.sien78650919978
1075.Anna_Radziszewska78200782
1076.zuzanna78078000
1077.Cichy7774922850
1078.LavinkaTrinkelson77477400
1079.HubertLacki76807680
1080.kabzinski_lukasz76400764
1081.krzysztof.kazmierczak758190464104
1082.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1083.Cel.Magdalena75437132558
1084.Wiesław_F75240329950
1085.tomaszi75075000
1086.Zarzycki_Wojtek749358289102
1087.siunek74319545989
1088.MalgorzataMat7423870355
1089.robert_duszynski73873800
1090.Monika_I737656081
1091.zmyslowska72749099138
1092.Musial_Michalina722399221102
1093.majkey72146416988
1094.Tetiana72007200
1095.dopam715380212123
1096.BetiSzu71250815648
1097.Piotr_Smarzewski71107110
1098.Amalienborg70270200
1099.LucjaZatorska69929433471
1100.Respondek_Nicole69369300
1101.kominiak69269200
1102.Aneta_Fisel68439321873
1103.jeczaj68168100
1104.Morawicka_Justyna6754710204
1105.Nowik_Andrzej6685589515
1106.aka8366735726446
1107.jorbik66622970367
1108.KDudzik6635150148
1109.Cwynar_Justyna6504400210
1110.Szymaniak_Piotr64864800
1111.Uchymiak_Inga642425112105
1112.EANWhitson64132022497
1113.Dragan63800638
1114.Marszałek_Marek63606360
1115.Yaakov76265401967
1116.katgen62400624
1117.matix12361306130
1118.jolanta_kulinska61300613
1119.Lewandowski_Robert61035917576
1120.s_szpilska60460400
1121.tulipan12360260200
1122.Krajewski_Eugeniusz60160100
1123.Maciek_Ufnalewski594523071
1124.JoannaL59159100
1125.AlicjaSurmacka57600576
1126.Kwiatkowski57100571
1127.Skorek_A57126224465
1128.marcinpt56934115870
1129.Monika_Piras56942811625
1130.robbi8956500565
1131.Feltynowska_Grażyna559284102173
1132.dalcryz55505550
1133.MarMat55036012763
1134.katarzyna.niedzielko54830218462
1135.Iwona_Cierpikowska54030715578
1136.sla_zeb5400314226
1137.Bogus_Kuć53729019849
1138.Augusiak_Andrzej53400534
1139.Atena4153153100
1140.szmitmat52925422649
1141.krzszcz51326920737
1142.Kacperm_sz51227516473
1143.DFydrych50200502
1144.WaldemarG49800498
1145.Ving4972972000
1146.Palusinski_Pawel48904890
1147.Marta_Chmielińska48748700
1148.jarymi48404840
1149.Białobrzeski_Marek48200482
1150.Izis47500475
1151.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1152.dariuszkasiorkiewicz47200472
1153.ask47100471
1154.Dulski_Roman47000470
1155.urluch46929712250
1156.Grodzieński_ZI46821719556
1157.Beksa459115104240
1158.Zawada_Cezary456658383
1159.Skubik_Michał45445400
1160.marek75544825314055
1161.Wolnik_Joanna44044000
1162.Rostek_Wioleta43826512746
1163.mzj43722916444
1164.Kubiak_Wioletta43616315258
1165.Ewa_Bodzek43124214940
1166.Samorajczyk_Łucja42742700
1167.B_Kamil42242200
1168.Beata_Załęska41925711943
1169.fiolet41618519437
1170.Koplinski_L40904090
1171.Kaniewska_Anna4082727354
1172.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1173.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1174.Augustynowicz_W40321214843
1175.JustynaS40340300
1176.Carolina39900399
1177.pawel_k2313982830115
1178.joellecarpentier39800398
1179.olkatom3953192056
1180.Theofilos3892790110
1181.vbstar201038600386
1182.gregorian7638521413932
1183.Wasiński_P38400384
1184.arek_nelke38203820
1185.Grazyna37900379
1186.klocek_danuta37725810118
1187.Krzysiek.f.723751841829
1188.jaklika37413522910
1189.WiesławGajdek37300373
1190.MT36503650
1191.herMMan36503650
1192.razare36300363
1193.Dzbik_Agnieszka36121410047
1194.Nykiel_Gracjan36136100
1195.marekzaborski36100361
1196.grohel436117915131
1197.A.Michałowski3581881700
1198.j.nykiel35500355
1199.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1200.Beata197734834800
1201.Dawid9934610422517
1202.Grażyna34400344
1203.kooiki34115414641
1204.Pilnik_Wiktoryja3411670174
1205.MirosławaP32900329
1206.Mariusz_Kucharski32632600
1207.Michuel3251012240
1208.VValdek32300323
1209.Bogdan_Przyzycki31600316
1210.Pohl_Mateusz31203120
1211.CaramonM30900309
1212.monika51083061839231
1213.cisowianka2030300303
1214.ksieski2st30003000
1215.icecrypt29829800
1216.Jolanta672970164133
1217.Skrzetuski_Andrzej29200292
1218.Monika.C28915110929
1219.wlodekro2881718334
1220.Śmiech_Michał28700287
1221.Sochers287255032
1222.maziarek28600286
1223.marzenka2771529035
1224.dgebka27513910729
1225.Anzorge_Anna27427400
1226.carmilla27100271
1227.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1228.Zwierzyniecki26911911733
1229.Budzynowski_Robert26700267
1230.szwiling2641587234
1231.aakob42611329435
1232.Przegalinski_Maciej2561078861
1233.Mariusz_Maj25625600
1234.Kaffi24912011415
1235.MrTomAsh248018068
1236.Muraszko_Tamara24711110630
1237.dauttieg24524500
1238.Piotrowski_JP2421071350
1239.wlodekja239221018
1240.Zadrożny_Rafał22900229
1241.majawojdalski@hotmail.com22622600
1242.wag-a22400224
1243.Mierzejewski223861370
1244.ewadd22200222
1245.katkul322102219
1246.Rzeszotek_Łukasz22002200
1247.Wiktoria22002200
1248.historyk192022000220
1249.Romain2151186532
1250.Zygmunt_Zygmunt20500205
1251.sdworak20402040
1252.sadik20212010
1253.polgen7820100201
1254.dorota_bartosiewicz19900199
1255.erazmwol197016532
1256.Bobowiec_Iwona19401940
1257.Gagulski_Lukasz19219200
1258.Jurczak_Bartosz18518500
1259.andrzejkapron18418400
1260.TadeuszChitruszko182150320
1261.Sroka_Stanisław181975826
1262.Rogalińska_Halina180111069
1263.Bazyszyn_Liliana18000180
1264.Tomasz_Swierzb17800178
1265.matt17800178
1266.BeataK17717700
1267.rotry17600176
1268.bogda2521761491116
1269.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1270.Gromadka_Tomasz17394790
1271.Felberg_sławomir1711103229
1272.alfatronik216900169
1273.Galazka_Barbara165140025
1274.kazik4616316300
1275.eshabe16300163
1276.netsoft163684352
1277.dziadek_m60161010457
1278.dominikk15500155
1279.wietom15501550
1280.mchoci15215200
1281.natalia1986152994310
1282.JarekK14814800
1283.wld_lan14791560
1284.m.rottenberg14400144
1285.aurora14400144
1286.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1287.Wirtualny141626514
1288.Tomasz_Fiedorek14100141
1289.Diana13013000
1290.Lewandowska_Justyna4412990039
1291.kola1612900129
1292.afra5912812800
1293.basia_pol128802721
1294.anpiet12600126
1295.ANDY321124654217
1296.kathylapoz12312300
1297.Papciak_Małgorzata12212200
1298.JulieMCRSz11811800
1299.efkama11700117
1300.Gorecka_Malgosia11411400
1301.marcin_kowal111315030
1302.lojka3511011000
1303.fplaton11011000
1304.vivace10901090
1305.111chris108592623
1306.adrianm107623213
1307.Bozenna990990
1308.Danna8994095
1309.majaszpot980980
1310.Bea9667290
1311.jabłońska-kruszewska_a960096
1312.Andrzej_Stanislaw9256036
1313.adrian.g909000
1314.Doda698950327
1315.WelkaGrzegorz8848373
1316.kubajaworski848400
1317.AnuszewskaHonorata8406123
1318.marekkronikarz840084
1319.SztylerE8338396
1320.Sofeicz797900
1321.Starszewska_Marta770770
1322.Izabelab767600
1323.mos_s7328441
1324.Kożuchowski_Albin7106011
1325.Łuczniewski717100
1326.mmama16804820
1327.Baczewski_Robert660066
1328.Hubicki_Roman600600
1329.Grzegorz_Bączek590059
1330.geneo590590
1331.adriana123595900
1332.skol490049
1333.Pecherska_Agnieszka4803810
1334.kaphis474700
1335.Gleinert_Karolina460460
1336.Dendrophilus440044
1337.Editche420042
1338.Górska_Jadwiga420042
1339.KrystianJan400040
1340.Bajkowski_Bartosz4003010
1341.Dubiczyńska_Maria390039
1342.Marek_Wysocki390039
1343.Marek_Krzyżanowski380038
1344.agatek1806380038
1345.Adam_Leszczyński360036
1346.jkdobro353500
1347.Seba_Piotr3214162
1348.jbstruzik290029
1349.andrzej2511250025
1350.Antolak_Olga150015
1351.kris3uh140014
1352.bulledesavon140014
1353.marcinguzek120012
1354.digajewski2110
1355.Pawłowski_Tomasz1010
donate
Online: 61, ver. 1.71 © 2010-2018 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::