http://geneteka.genealodzy.pl/

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 22.996.44611.904.0807.613.2473.479.119

1.Incognito562.354327.068147.02588.261
2.Danecka549.323302.010177.87969.434
3.bozenabalaw528.027302.502170.06255.463
4.Jabłoński_Edward513.342274.170175.86163.311
5.Wojciech_Liśkiewicz434.393212.237142.17479.982
6.eliza1952399.551225.620123.35550.576
7.janusch388.214208.558137.74741.909
8.mmaziarski372.701134.791182.71455.196
9.jackun301.318150.70396.21054.405
10.Skrzypczak_Bogumiła267.739143.09889.44035.201
11.Sobieraj_Ewa265.500144.93185.18035.389
12.Basia_W262.164131.242105.55825.364
13.Misiewicz_Elżbieta252.401128.24794.61729.537
14.WZI248.127183.72322.70541.699
15.danisha241.707106.060101.80833.839
16.Turek_Bożena231.916122.70483.48525.727
17.Jaskólska_Ewa225.915111.54884.61929.748
18.Michał_Golubiński205.526107.12963.12635.271
19.Tylingo_Bozena199.971101.41368.38130.177
20.jerzy_nowosielski196.69295.48362.93538.274
21.Ciesielski_Marcin184.79173.45159.49951.841
22.urszula_swierczynska170.54794.94452.20523.398
23.Czarkowski_Jarosław162.63787.16552.74922.723
24.Rafał_Albiński148.52969.54241.84237.145
25.halina144.34580.59047.93915.816
26.Izabela_Czaplicka142.87265.02658.11619.730
27.Marek_Delert142.68370.84457.64214.197
28.magnowa142.66374.81550.74017.108
29.Michał_D.Wysocki141.18887.94530.30022.943
30.asska1139.10174.72950.12414.248
31.nowak137.05073.27539.69424.081
32.jurekzur130.04270.41243.49016.140
33.WaldemarChorążewicz129.88640.79050.62338.473
34.Wilfried125.69468.08442.28915.321
35.igoriosso125.69062.13438.77424.782
36.bazie124.70769.69640.44014.571
37.mteresa117.66456.00348.45613.205
38.Barbara_Kubcka117.00757.89743.73115.379
39.Krystyna_Stanisławska113.68362.90436.66814.111
40.K_Zochniak112.20844.01733.09235.099
41.Krystyna_Malik111.88562.64836.72012.517
42.Makowiecka_Krystyna111.11121.30852.09537.708
43.Myslinski109.63563.37735.27310.985
44.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
45.marta1044107.34644.41929.88633.041
46.jorgus06104.97261.06528.91014.997
47.DorotaK99.64158.80427.04313.794
48.dRob97.53454.56529.45713.512
49.JanKontek95.39267.43619.4578.499
50.JZI90.89046.14332.04412.703
51.Karsowianin89.35651.29531.0646.997
52.Berens_Jan88.38449.56829.1099.707
53.MarylaW.86.39730.37739.05616.964
54.Tulej_Anna85.18644.37231.5839.231
55.Steamroller_Fly84.03951.97922.3219.739
56.Tomek_Bogiel83.22651.37722.5359.314
57.Klass_Jolanta82.81546.00020.97915.836
58.pronobis82.25333.29642.9635.994
59.Kaczmarek_Aneta81.98454.99810.42516.561
60.alus81.69531.73729.01720.941
61.gz141181.09144.90227.3828.807
62.mziel80.16639.20023.02717.939
63.krzysztofjach179.08943.35626.9828.751
64.Andrzej_Wójcik78.29543.35426.5318.410
65.ArturWilkicki76.99239.52519.96517.502
66.Majewska_Renata76.97447.66822.2847.022
67.szubog76.05240.72626.6138.713
68.przodkowie.com75.697047.36328.334
69.kabe075.41938.35329.3267.740
70.kotik774.80232.74819.74422.310
71.Marynicz_Marcin74.76029.01731.96213.781
72.ezoteryka74.48540.89325.4498.143
73.Staporek_Kamil74.16735.34428.8299.994
74.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
75.Wlodzimierz_Macewicz71.20748.01315.0458.149
76.bkrajewska70.75036.55324.7429.455
77.BERNHARD0169.22435.32924.5839.312
78.Ćwikliński_Leszek68.24142.52717.7197.995
79.Grabska_Iwona66.88536.27123.7706.844
80.Kamila_Szymankiewicz66.28712.59250.9982.697
81.Sludkowski_Darek64.78832.84622.5649.378
82.Dębowski_Józef64.58935.93021.6846.975
83.Gośka64.19227.74730.2556.190
84.kosinska_karolina63.30329.91628.8914.496
85.AniaS61.87830.26023.2628.356
86.ChmielowskaAnna61.66329.71713.70318.243
87.Jozef1159.47425.54018.83415.100
88.Komorowski_Longin58.73032.21521.0745.441
89.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
90.Maryla_Celmer57.95230.16620.9296.857
91.BASIAPUSZ56.29931.42718.9765.896
92.Krzysiek_Imiołek56.27323.14123.2459.887
93.milosz56.12918.45020.28617.393
94.JMrozowski55.21838.80211.2115.205
95.Eugeniusz6554.34026.74316.51411.083
96.aldonalata53.55126.39219.1048.055
97.Mania5352.26835.70011.6284.940
98.aniaosin51.84327.03618.7756.032
99.Kornelia_Major51.07426.43614.63710.001
100.Paź_Jacenty49.22526.81814.6967.711
101.peters48.42728.09314.4705.864
102.frisgaard47.62725.28414.1548.189
103.krambud47.50815.32124.1937.994
104.olerys46.65125.63512.9008.116
105.Wojtowicz_Danuta46.63423.33216.4116.891
106.Rafael46.46225.72613.4487.288
107.Bożena_Kaźmierczak45.87421.66018.2455.969
108.katnal45.67126.31413.9075.450
109.Zofia_Gasperowicz45.07919.53318.9086.638
110.Jabłonowski_Marek44.88025.5617.18512.134
111.tomekpn43.51320.14417.0176.352
112.Koprowski.Jerzy43.48222.54716.0944.841
113.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
114.Lichtblau_Dariusz42.23924.57413.0254.640
115.Nikołaj42.2106.29225.06910.849
116.Haponiuk_Daniel41.58020.95616.2384.386
117.Rzechowicz41.35516.91220.5803.863
118.janocha141.13221.3638.52211.247
119.Janina_Cichosz40.79726.8969.9353.966
120.maed40.59623.02711.3106.259
121.Kasaaja40.50522.06713.6254.813
122.Gordiasz40.4791.18639.2930
123.janden39.96521.69713.9644.304
124.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
125.Janusz39.85114.84921.2233.779
126.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
127.Kośnik_Krzysztof39.40423.9229.6735.809
128.Aleksandra_Piętak38.91320.01614.0334.864
129.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW38.68116.69517.3564.630
130.Grażyna_Przybysz38.38711.33923.1373.911
131.Romanowski_Piotr38.36816.15914.6567.553
132.ozanka38.21519.89413.2935.028
133.bogdan03037.91615.02814.7678.121
134.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
135.Alfut_Piotr37.3227.30528.6411.376
136.moyra77737.29219.73810.1307.424
137.piotrpola37.00819.60813.3684.032
138.Wieros36.83820.40012.7813.657
139.wanda-grys36.57526.0421.0189.515
140.GTG_Silius_Radicum36.4410036.441
141.jur58boz36.29118.89214.4502.949
142.Mirek.Kozak36.24717.7688.05710.422
143.Świstak_Elżbieta36.10520.6449.9255.536
144.kolokolo35.55319.15513.2823.116
145.Czerkawska_Ewa35.35819.47815.256624
146.mwpkk35.14918.02513.2793.845
147.GRAZYNECZKAAA34.95918.33211.5685.059
148.skapska_honorata34.82215.96812.2826.572
149.Popkowicz_Bronisław34.56916.74211.1206.707
150.Sznober_Barbara34.2547.8265.50520.923
151.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
152.Baciński33.76213.0998.43312.230
153.włodzimiest33.28824.9001.2077.181
154.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
155.Wioletta33.0117.48324.817711
156.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
157.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
158.Ma_Sza32.39815.51112.4224.465
159.gregorry195332.07120.8177.2044.050
160.jarekrad31.47317.02411.3853.064
161.stanisław4831.33923.1325.6122.595
162.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
163.Brozek_Oskar31.20715.7679.4495.991
164.kate10331.16715.42811.3364.403
165.zbyszek.p7030.89313.66513.8223.406
166.zbbudzik30.82818.2379.5183.073
167.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
168.Krystyna_Domańska30.35513.90210.5635.890
169.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
170.Bibi30.10914.94511.3903.774
171.BasiaR30.10515.06312.5382.504
172.Piórkowska_Ewa30.08818.7528.5002.836
173.aerbert29.67818.6646.2654.749
174.angoss29.60517.0669.2373.302
175.Bożena_Prymus29.18010.45112.2846.445
176.GrzeS28.89113.44511.1744.272
177.sowa7328.77517.2497.8093.717
178.Kokosinska_Urszula28.43512.52011.2494.666
179.Lag200028.33813.50211.9132.923
180.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
181.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
182.karabowicz_radek27.56815.17710.4711.920
183.miras12127.38918.2237.3101.856
184.Kasia_Marchlińska27.08026.3926880
185.jerkre27.06515.1749.4042.487
186.Augustyniak_Irena26.98811.18612.5303.272
187.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
188.Anna_S26.89622.2352.9251.736
189.Maria_Brylska26.78022.1974.5830
190.Janina_Hyb26.25513.2069.8253.224
191.mariola6126.0135.40315.0395.571
192.kujawiak25.90414.8378.3962.671
193.ATUIN25.63913.0409.0123.587
194.Nizioł_Krzysztof25.56111.4007.2016.960
195.Gawlik_Andrzej25.55217.0543.8244.674
196.kamilo8625.39911.12013.599680
197.Olik25.31812.4419.4713.406
198.angap25.05411.14511.0482.861
199.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
200.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
201.Stawska_Mirosława24.70411.9937.4885.223
202.Maria_Baginska24.64611.4879.9073.252
203.Petrax24.62812.70710.2971.624
204.MGieras24.33612.5448.7403.052
205.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
206.dzicz23.9026.1846.41011.308
207.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
208.kawal23.78315.5394.1994.045
209.Piotr_Romanowski23.76910.2626.9446.563
210.m_jaro23.74615.2205.9612.565
211.stradów23.58617.3763.2962.914
212.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
213.Ilona_Gieras23.28912.7627.5302.997
214.Jagielski23.27911.6688.5483.063
215.iwomi23.19613.8698.2131.114
216.Piotr.M23.01611.1229.6882.206
217.Adamiec_Walenty22.93012.3648.4942.072
218.Krzeminski_Darek22.83512.3748.2162.245
219.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
220.ela_cwiklinska22.72213.6487.5531.521
221.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
222.sloniatko6022.49615.9721.7264.798
223.mena_u22.24211.2629.9171.063
224.piotrsm22.12513.3826.2902.453
225.Sroczyński_Włodzimierz21.89821.89800
226.Koluszkowski_Henryk21.84212.7045.9723.166
227.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
228.hania21.71311.1677.9692.577
229.Krycha21.65417.69703.957
230.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
231.kucz_agnieszka21.48513.4576.3591.669
232.kaskam21.38112.7484.7893.844
233.RoPson21.3677.7199.3124.336
234.MariannaF21.17511.7077.1432.325
235.jurekstefan21.1105.55212.6232.935
236.Janina_Tomczyk20.7659.0488.3943.323
237.mlawiak20.61412.5235.4602.631
238.Teresa_Milka20.3889.0084.3826.998
239.Jules20.36611.6295.5203.217
240.Marciszewska_maria20.3568.4217.5814.354
241.Nastian20.3234.05112.0834.189
242.Domirka20.07310.4826.6462.945
243.Rostkowski_Mariusz20.04310.2257.7872.031
244.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
245.aligatormp19.90019.90000
246.ula1119.8349.7807.3452.709
247.magda_lena19.73211.9124.9622.858
248.halina4419.49211.9345.4592.099
249.margit19.3127.59110.4441.277
250.angie19.30218.7300572
251.arletaso19.14211.8182.6704.654
252.Dąbr_Włodek19.07011.9786.221871
253.MagdaT18.8969.2645.4064.226
254.Berendzik_Malgorzata18.82710.0996.4352.293
255.beata_anna118.6736.05411.5671.052
256.barbarag.18.65513.75504.900
257.jmzolt18.6189.3225.0284.268
258.zetka18.53910.4175.7862.336
259.Maślanek_Joanna18.45310.0616.2292.163
260.grzesm18.3819.6945.1673.520
261.hannaostoja_swierczynska18.37210.1216.3281.923
262.tomes18.2688.6626.3903.216
263.Gospel18.15110.8005.2022.149
264.magdalena7217.9309.1976.6952.038
265.krzysztofklemens17.9189.4921.7116.715
266.Kołpacka_Anna17.8326.24710.5251.060
267.Projekt_OPI17.6329.6626.0481.922
268.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
269.B_Boa17.6138.4047.1492.060
270.Mariańska_Małgorzata17.5988.6195.5383.441
271.Kozłowska_Elżbieta17.56512.6833.3231.559
272.Wiśniewski_Adam17.5576.8697.6683.020
273.Mamaj_Jan17.54910.3043.8583.387
274.beatab17.4798.4712.6686.340
275.canto17.46911.1844.1092.176
276.grara17.45710.4305.1081.919
277.bodzio5417.4279.8664.4543.107
278.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
279.michal7217.2548.6866.4842.084
280.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
281.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
282.Wojciechowska_Ewka17.12410.7314.7821.611
283.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
284.dorotan17.0532.4425.9278.684
285.elżbieta17.03010.4002.9843.646
286.Andrzej.P16.95014.1751.921854
287.Jado16.93510.9884.8491.098
288.marek_kondrat16.87714.7271.613537
289.julka6616.83611.3134.2771.246
290.walet16.70114.1891.653859
291.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
292.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
293.joanna8416.48610.3214.5281.637
294.Juszyba16.47411.2333.4011.840
295.Daniel_Leszczyk16.2698.9755.4281.866
296.pgorzad16.1628.8415.6301.691
297.Inula16.0687.8716.6231.574
298.artur.kozminski16.0398.3924.7792.868
299.vitoo15.86510.5431.6123.710
300.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
301.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
302.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
303.wisnik_k15.6449.3444.0612.239
304.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
305.Suska_J15.5658.6865.1721.707
306.kwroblewska15.5417.5582.9535.030
307.Strojczyk_Waldemar15.5158.7754.6012.139
308.m_gry15.3819.1063.2213.054
309.Ela_Ginalska15.3677.6735.4902.204
310.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
311.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
312.rdet15.0986.3963.8744.828
313.Adalbertus15.068011.2543.814
314.kasiek14.9827.3614.8282.793
315.Krzysztof_Gruszka14.9437.7186.433792
316.Lenaar14.91313.0465131.354
317.Kurzyjamski_Wojciech14.9056.4427.715748
318.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
319.Wojewodka_Monika14.7178.6384.5051.574
320.Stachwiuk_Elżbieta14.6287.6053.7043.319
321.Rozenau_Adam14.6246.6797.9450
322.Piotr_Juszczyk14.58111.7142.335532
323.maluszycka14.5327.8804.5102.142
324.barbara_barbara14.3668.0684.5481.750
325.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
326.Brudka14.2486.8535.0502.345
327.megagrzechu14.1517.2325.4521.467
328.krzypov14.1497.7582.2264.165
329.Bartnicki_Jerzy14.1348.7482.2543.132
330.karolinaw13.8366.7554.2652.816
331.luigi3713.7537.6023.8052.346
332.ztelega13.7227.5034.7271.492
333.Walder_Wisława13.6744.89708.777
334.agac13.4836.5161.6665.301
335.Jakubas_Eugeniusz13.4377.0104.2652.162
336.marjolena13.3974.7546.8681.775
337.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
338.MMar13.3016.9884.7641.549
339.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
340.Raciborski_Marek13.24813.24800
341.Viola_AP13.2406.3485.3571.535
342.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
343.Grzanecki_Wojciech13.1408.7174.4230
344.Czyżewski_Bartłomiej13.1178.4532.5442.120
345.Bogusław_Woyciech13.0297.0203.9922.017
346.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
347.hal.ka12.9579.4102.951596
348.Yskelo12.8907.82805.062
349.Hening12.6979.7092.201787
350.ToniR12.6726.4182.5253.729
351.arborpl12.5787.1853.9851.408
352.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
353.olaf1712.52811.07301.455
354.Wilnianka12.4477.7773.1771.493
355.Jazzek12.38712.38700
356.kat_pas12.3763.8147.572990
357.mmoonniiaa12.3176.2564.6291.432
358.Arek_Bereza12.2226.4584.1591.605
359.Irena_Kaczmarek12.1576.1884.7951.174
360.krzaja12.1168.8442.382890
361.rzeczycka_katarzyna12.1132.0806.6713.362
362.Metalloviec12.1036.5564.2651.282
363.sarna21512.05510.399724932
364.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
365.dorocik13311.9317.4973.0131.421
366.basiula11.8145.7113.1292.974
367.krysmag11.8035.9823.7932.028
368.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
369.Magdalena_Smolska11.63010.96114655
370.Garnek_Jarek11.578010.608970
371.Stasiak_Michał11.5736.3614.215997
372.BasiaFl11.5395.9124.4241.203
373.DorotaP11.5115.6514.2091.651
374.brulion11.3812.6328.71237
375.jacwes11.349011.3490
376.Pokorski_Marian11.3447.0484.2960
377.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
378.griszka5011.1758.1332.97369
379.kulsob11.1716.0253.8021.344
380.nuernberg11.1687.0561.5602.552
381.tobi11.1676.3593.5211.287
382.marekamin11.1408.4071.763970
383.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
384.maciejowski11.0774.3283.9332.816
385.KPM11.0015.7783.4201.803
386.krysta_s10.9635.4244.0381.501
387.historyk9910.9364.4303.7782.728
388.agnieszka599510.9363.1225.6942.120
389.Marcin_P10.8121.2918.2761.245
390.Emkael10.7506.8852.2391.626
391.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
392.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
393.Szczepaniak_Tomasz10.6517.2981.8841.469
394.Ewa_Brzezińska10.5726.6302.6161.326
395.rencr410.5586.2391.8482.471
396.Gryz_Elżbieta10.4265.3943.8871.145
397.Rober_Starczewski10.3805.9572.8761.547
398.PabianAus10.3545.9343.3981.022
399.szczelba110.3515.3583.9701.023
400.Gołowicz_Michał10.3394.5923.8941.853
401.Kucharro10.3084.6454.3201.343
402.maria112m10.3033.7475.2261.330
403.donchichot10.2885.0622.9922.234
404.szczesna10.2445.4274.332485
405.Łopiński_Jacek10.2389.091744403
406.zbzukowski10.2355.3723.963900
407.J.Borycki10.1683.4925.1781.498
408.mariola071110.07007.5562.514
409.sieruga10.0545.7953.927332
410.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
411.Piachu29.9317.3078871.737
412.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
413.kasejuka9.8356.0622.6911.082
414.Słomińska_Dominika9.8354.9423.8241.069
415.Oleszka9.7993.0686.027704
416.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
417.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
418.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
419.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
420.magat19.61309.6130
421.Genowefa9.6093.2505.771588
422.marekn1249.5455.2223.325998
423.Matuszewska_Magdalena9.5454.6023.8701.073
424.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
425.miremik9.3725.0063.2821.084
426.kronerhalina9.3045.6433.6610
427.ew_mar9.2905.8952.661734
428.Darek_Kiliszek9.2794.6783.678923
429.Michał_Kazimierz9.2401.5507.207483
430.Jreneusz9.1691.9744.8542.341
431.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
432.jolaprokopiukbathelt9.0064.1372.3232.546
433.OlaH8.9846.2852.104595
434.andrzej.drogosz8.9704.6133.2951.062
435.maja678.9504.4023.709839
436.Rutar8.9354.8632.0092.063
437.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
438.Agnieszka_Wójcik8.9064.8013.107998
439.elgra8.8498.84900
440.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
441.Niemirski8.7694.4343.2861.049
442.aktawres8.7506.84701.903
443.marzanna1758.7451.4194.0763.250
444.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
445.Ula_W8.5806.3871.882311
446.SILAM8.4966.1782742.044
447.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
448.kubakpro8.4844.7963.277411
449.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
450.papakulka8.3706.6961.122552
451.Odrowąż8.3414.7992.597945
452.Borkowski.Wojciech8.3384.2283.237873
453.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
454.madzia3278.2587.7790479
455.badur8.2224.3222.8641.036
456.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
457.monika.wałuszko8.1834.2463.262675
458.Marzanka8.1593.9983.356805
459.krak2108.0732.6474.567859
460.PawS968.0429025.9571.183
461.J1anka8.0006.784896320
462.Urszula_Pogoń7.9692.8341.8033.332
463.SebastianS7.9527.0299230
464.MIRMAZEK7.9247.7910133
465.ewakuszlik7.9065.0642.423419
466.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
467.Bednar7.8025.62002.182
468.czarnuszewicz_bozena7.7514.1482.5121.091
469.sekutnica7.7467.74600
470.RobertC7.7407.74000
471.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
472.anusia16107.6875.42702.260
473.NS_Jurek7.6823.9952.821866
474.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
475.Joculus7.6216.6550966
476.Nowocin_Beata7.5233.1662.3452.012
477.opol7.5096.932396181
478.Lasocki_Wiesław7.4853.8272.3641.294
479.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
480.HalinaLitka7.45907.4590
481.Kwos7.4585.2791.0451.134
482.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
483.poschadel7.4062.8653.2821.259
484.pawko2237.3663.3981.6212.347
485.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
486.gaolcia867.3631424.6902.531
487.wojtstyp7.3605.9443251.091
488.Król_Majewska7.2353.97403.261
489.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
490.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
491.kziecina7.1657.105060
492.Ludwik_Olczyk7.1603.6222.962576
493.Sławiński_Jacek7.1063.1633.089854
494.A.Kuba7.0084.4841.925599
495.mariuszek696.9622.6952.5641.703
496.Mieżyńska_Danuta6.9392.1233.6731.143
497.rjancz6.9232.8203.473630
498.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
499.Teerose6.84504.2572.588
500.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
501.charston906.7796.77900
502.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
503.naplopo6.7463.1925283.026
504.basik6.7074.82601.881
505.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
506.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
507.graffik6.6082.8833.7250
508.Anetta_726.5563.3952.495666
509.Schaetzlein_Michael6.5219906.422
510.Walczak_Marta6.4864.4961.009981
511.Alinka6.4545.26401.190
512.mira_wiech6.4503.7672.335348
513.Lukasz_Fajfrowski6.4004.2641.191945
514.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
515.broż_ka6.3223.5062.153663
516.mirst6.3153871.7974.131
517.GZuzak6.3093.8131.910586
518.x_hanna6.2853.7891.1191.377
519.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
520.Janka286.2374.5781.043616
521.rybecka6.2236.22300
522.KARSKIRADWAN6.1982.4645623.172
523.tonffillka6.1913.5172.012662
524.Tomasz_Jedynak6.1873.4452.054688
525.Kowalski_Paweł6.1693.5661.909694
526.neumann6.1315.116557458
527.Gransztof_Anna6.1133.3191.6621.132
528.Aleksandra_VanBever6.108006.108
529.lukas495.9983.7541.708536
530.Małgorzata20055.99504.5041.491
531.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
532.Janusz_Kielak5.9044.596461847
533.Maj_Paweł5.9005.90000
534.rawli5.8762.4992.3111.066
535.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
536.keresz5.8235.36136894
537.grabkk5.8153.3322.4830
538.Grażyna.K5.7615.76100
539.jansz5.6733.1951.779699
540.GG_Grudzien5.6485.5329224
541.Stefańczyk5.610005.610
542.Kira5.6072.3723.2350
543.Stando_Piotr5.6063.57402.032
544.Knapp_Małgorzata5.5795.01053534
545.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
546.marzenska75.5102.6532.102755
547.kulig325.5042.8332.504167
548.Socha5.4764.640687149
549.kiniastr5.4695.46900
550.Marek-L5.4451.0163.634795
551.Aga_Brz5.4262.6132.364449
552.bachach5.4249783.473973
553.aaricia1045.3962.9831.577836
554.jakozak5.3833.3251.604454
555.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
556.jarumasta5.3512.8909341.527
557.Paula2575.3393.0051.983351
558.Jason85245.3358624684.005
559.kkurys5.2945.29400
560.Ewa_Tańska5.2783914.8870
561.Skolimowski_Tomasz5.2692.8091.835625
562.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
563.vicek19785.2542.7681.887599
564.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
565.malkam2555.1671543.2231.790
566.Malgonia5.1512.4982.056597
567.Bartek_M5.1333.0542.0790
568.tomczyk5.0793.43501.644
569.Lubryk5.044314.288725
570.Włodzimierz5.0303.440780810
571.Paweł_Pyszniewski5.0251.1632.6531.209
572.krzan5.0231.9901.2761.757
573.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
574.Katarzyna_714.9694.947022
575.mrozowski_robert4.9513.463733755
576.wojtek234.9054.90500
577.poszukiwaczka604.9003.770944186
578.Stochnialek_Hanna4.8912.5051.2861.100
579.Maria-Teresa4.8712.9861.772113
580.keret4.8672.7562.01893
581.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
582.62_6104.8322.8131.492527
583.Stanikowski4.8083.594904310
584.pawkos834.8044.80400
585.Szczepaniak4.7973.551830416
586.manyek21124.7334.73300
587.Kacper_Czerwiński4.7274.1875400
588.ahalaburda4.7246733.523528
589.tyburski4.723004.723
590.mastalerz4.7022.4321.835435
591.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
592.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
593.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
594.Mirek19004.6233.1451.014464
595.Kocoń_Leszek4.60504.020585
596.Mustad4.5892.7531.8360
597.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
598.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
599.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
600.Forma_Eugeniusz4.539004.539
601.Eder4.5342.5971.758179
602.Majcher4.5322262394.067
603.WPawlica4.4592.3391.581539
604.PiotrG4.4212.7541.457210
605.Livia_Ditto4.3403.239988113
606.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
607.Zubrzak4.3212.1766201.525
608.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
609.rendziojaroslaw4.2832.618747918
610.Piotr_Młynarczyk4.2782.0054741.799
611.barbarafasiczka4.2714.27100
612.Gałkiewicz_Urszula4.2431.0312.809403
613.Sławek_Binczak4.22704.2270
614.mglinkow4.1781.0272.890261
615.Scowron4.1552.7101.38560
616.DankaW4.1001.5552.202343
617.Kubalska_Agnieszka4.0853.8072780
618.andziulam4.0601.1412.382537
619.pawel.dyda4.0551.8839141.258
620.imagines4.0514.05100
621.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
622.OlszewskiD4.0451.1502.754141
623.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
624.prazmowska4.0382.1491.491398
625.robi1123.9932.4491.106438
626.amarylis393.9863.98600
627.jerzy_kolodynski3.9681.6601.0941.214
628.BogusławBykowski3.9612.475935551
629.loknok13.94602.4891.457
630.jozek3.9211.5761.851494
631.Robert13.9052.764841300
632.Ceborski_Krzysztof3.8243649152.545
633.Jakub_Rokita3.8242.548699577
634.ewastepien3.8201.9821.464374
635.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
636.susic3.7803.78000
637.marla3.7721.8781.477417
638.JMarchewka3.7723.77200
639.GosiaLemanczyk3.7482.772539437
640.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
641.Chojak_Jacek3.6771.5879851.105
642.mirkania3.6742.502924248
643.nicky3.6723.258245169
644.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
645.karol4443.6271.7421.483402
646.arnel3.6263.237113276
647.Ulcia_d3.6103.32421868
648.Sieczkowska_Elżbieta3.6021.5462.0560
649.tosia513.5913.59100
650.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
651.Ania_Witkowska3.5712.350928293
652.Artur593.5502.0441.115391
653.anna12643.5363.1114250
654.piotr_nojszewski3.5281.8055601.163
655.marwro3.5153.51500
656.asdmjs3.5012.491669341
657.Krystyna_Moćko3.49101.2412.250
658.Magroski493.4763.27610991
659.Kolank03.4743.1623120
660.labarnerie3.4721.9211.193358
661.ska83.4583.45800
662.Marcin_Z.3.4392.8690570
663.monikab3.4119195091.983
664.RobertGóra3.4021.9001.128374
665.mejpien3.3638161.980567
666.ambrozja1003.3572.284695378
667.Kociołek_Andrzej3.35503.3550
668.przeski3.344003.344
669.robert.kantorek3.3421.0062.3360
670.janinka273.3402.41885963
671.Agata_KJ3.3161.7531.165398
672.Darq3.3133.31300
673.bialy203.3072.374350583
674.krybas3.2982.143916239
675.Rozmysłowski_Marek3.2972.409342546
676.ostrowiecki3.2772.7924850
677.MonikaNJ3.2531.0062.083164
678.Pietkun_Karolina3.2443.24400
679.kasiamon3.2271.2491.521457
680.Lukrecja3.2211.5231.272426
681.aisa3.208003.208
682.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
683.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
684.Lipka_M3.1852.290407488
685.kasik5003.1841.881852451
686.bezet3.1781.1511.884143
687.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
688.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
689.halmarki3.156003.156
690.Mimzy3.1441.7041.147293
691.EwaH3.1381.1786911.269
692.Dampc_Kasia3.1332.5530580
693.annapytel3.1308481.970312
694.Bialas_Malgorzata3.1281.5171.187424
695.jarekmadej3.0991.717978404
696.tomekov3.0871.4943311.262
697.Dane_Kasia3.057003.057
698.Lange_Jerzy3.0543.05400
699.Tadeusz_Pilat3.038003.038
700.EdwardB3.0313.03100
701.kasia_wilcz3.0271.0571.684286
702.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
703.dorpaj3.0181.826621571
704.kimar112.98212.9810
705.Olczyk_Paweł2.9541.725926303
706.Gawski_Marcin2.95402.9540
707.jerzymichal2.9441.532936476
708.ryszardgarncarek2.9401.5731.055312
709.majkuss2.9341.298929707
710.Kostkowski2.91696201.954
711.drrejment2.91501.7861.129
712.leszcz2.9101.600817493
713.michalina1802.8951.654864377
714.ELADAB2.8811.625873383
715.JolantaN2.878212.040817
716.robin0002.87758902.288
717.Markus2.8681.61501.253
718.adiglowacki2.8512312.59525
719.grad2.8501.5941.2560
720.jareczkisz2.8501.647924279
721.Durka_Stanisław2.8232.82300
722.Urlich_Tomasz2.8196543861.779
723.Tajgete2.7971.542955300
724.wojtwk19122.7391.651858230
725.Jankowski_MA2.7301.69001.040
726.Miraś_Ireneusz2.719002.719
727.Edmunda2.7181.0931.6250
728.iksdar2.7031.434968301
729.MonikaS72.6981.2801.162256
730.annaurban2.6872.68700
731.george2.6782.67800
732.jolantaw2.6631.695663305
733.martyna_j2.65780001.857
734.Lubieński_Krzysztof2.6462.0320614
735.monika_kurek2.6421.5481.0940
736.Irena_Monika2.6095326291.448
737.ina2.5962.59600
738.Lukasz_Kuc2.5822.58200
739.gruszczyński2.5791.422870287
740.T_Chamerski2.5684697241.375
741.zawbor2.5561.307970279
742.tg3a2.5477481.440359
743.jbaginski2.5361.336937263
744.Gabriela_Ch2.5341.2981.014222
745.grzesław2.5311.368821342
746.astraIII2.5291.677391461
747.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
748.annape2.50802.303205
749.misty692.4922.14525493
750.beatabistram2.4811.312242927
751.gbryk2.4771.268949260
752.KasiaD2.4702.47000
753.Misztal_Ewa2.4671.299962206
754.hagna112.4631.7920671
755.Joel_S2.4412.44100
756.Katrinson2.4291.388720321
757.Miazek2.421983848590
758.teresaklosinska2.4121.60979013
759.bronislaw_wenta2.4012.2771240
760.Rosslyn19882.39001.641749
761.marrta2.3791121.548719
762.MagdaBilska2.366002.366
763.betka392.36002.3600
764.kokorzyc2.3561.460625271
765.snemelk2.3441.1331711.040
766.Farmer19792.3221.272756294
767.jusyd2.3171.271760286
768.Madzik882.3148431.271200
769.Grabis_Mirosława2.30402.3040
770.Hałat_Anna2.30002.103197
771.Terluk2.29796301.334
772.dzelka872.2941.241848205
773.Florek_Jacek2.2926891.500103
774.hykiel2.28502911.994
775.DorotaL2.283002.283
776.Tomasz_Struk2.275830450995
777.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
778.Obidka2.2622861.307669
779.Banasiak_Antolak2.2511.194779278
780.BogdanB2.2411.216886139
781.los_wiola2.2381.23397827
782.flo_ag2.2239421.19883
783.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
784.kwiech2.1642.16400
785.urbananna2.1622.16200
786.kammp2.1391.156766217
787.mago24102.1311.172729230
788.Bugajska_Joanna2.1201.120739261
789.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
790.Kożuchowski_Albin2.0902.0196011
791.osaczony302.0622.06200
792.nenufar422.04801.297751
793.Kozera_Piotr2.04101.441600
794.compnet2.0404502801.310
795.BNowak2.0341.4020632
796.Jarosz_Adrian2.0312.03100
797.efunia2.02402.0240
798.Ivojag2.0226631.012347
799.ewa.okoniewska1.9969161.0800
800.morloth1.9761.97600
801.valdeq1.9321.047625260
802.karolszotek1.928001.928
803.Majtka_Łukasz1.9211.1430778
804.pbasik1.9171.1707470
805.redie1.9161.177250489
806.nieznalski1.9141.060632222
807.inez1.9133911.5220
808.Wojciechowska_marta1.912184992736
809.kulik_agnieszka1.91195198862
810.kipikasza1.9101.91000
811.terciak1.9001.130585185
812.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
813.yoake1.885889832164
814.apogorzelska1.8841.189458237
815.anulka241.8841.58525346
816.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
817.Uszyńska_Hanna1.872797651424
818.sj_sj1.8712821.5890
819.przemek_m1.8541.005674175
820.joanna_mironczuk1.85306061.247
821.pbacik1.849001.849
822.Akszeingar1.8371.7211160
823.Barbara_Domagała1.8341.83400
824.annastregiel1.8141.374319121
825.madzmatron1.80901.8090
826.Woyass1.796838492466
827.agusja11.783989602192
828.krzyosiek1.7831.78300
829.anowi19581.7501.294296160
830.Ciszek_Artur1.7461.170447129
831.Cynthia_Witt1.73099567560
832.anamorf1.730723801206
833.Borchardt_Urszula1.727882642203
834.JSamborska1.717001.717
835.AgnieszkaK1.7121.003548161
836.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
837.Sobol741.701831673197
838.Psikus_Elzbieta1.691885358448
839.labuska791.6915031.13850
840.StraszMarek1.675886582207
841.Horg1.6721.029418225
842.olenski_jan1.657001.657
843.wicy1.6561.2264300
844.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
845.pawel_tk1.6321.63200
846.Annetti1.631859560212
847.guzia281.629592932105
848.Batory_Marcin1.622785655182
849.Boroch_Marek1.6211.4740147
850.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
851.Ewa_Hus1.6140920694
852.camel531.614596909109
853.maria.j.nie1.60701.6070
854.marlena12061.6021.4998815
855.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
856.Witecka_Magdalena1.596878564154
857.piotrowski791.5952502811.064
858.Andrzej_Welsberg1.583925492166
859.Pawel_Jurewicz1.574131.5610
860.Marianna_Różalska1.5651.2060359
861.ZofiaWichtowska1.542001.542
862.Teodozja1.54297147992
863.JanczewskaM1.5381.0010537
864.Wiesła_Bartosik1.538698662178
865.Luziński_Marcin1.537525226786
866.Sikorska_Izabela1.53601.5360
867.jem51.5369640572
868.Yerma1.5331.53300
869.sbasiacz1.5330441.489
870.KesslingAnna1.522822481219
871.xtedek1.51675722737
872.mholy1.5137527610
873.romano581.507354870283
874.DanielPratt1.4961.428068
875.GąskaMariusz1.49001.378112
876.Joanna_Januszewska1.4881.48800
877.walinska.ewa1.48683762920
878.norbibuu1.4801.48000
879.IrenaZGB1.477807512158
880.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
881.mwpch1.457742361354
882.maria.mazur1.456662635159
883.tatarak311.4511.45100
884.RoRo5001.447001.447
885.Kazimierz_Ducin1.442691564187
886.WiktorK1.4281.42800
887.KostekP1.426794459173
888.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
889.lechkar1.426703145578
890.konradus1.41101.4110
891.Kafar_Marita1.404806487111
892.rybolow1.3971.22467106
893.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
894.Mariola_Hadryś1.373542649182
895.sebastian_gasiorek1.3641.36310
896.wasiliki1.36301.3630
897.Joanna521.34801.034314
898.worwag1.342001.342
899.sierszeng1.3381.33800
900.Pelagiusz1.334665534135
901.MrDzwang1.33398825788
902.Krasowska_Katarzyna1.332710500122
903.Darth_Simba1.327183649495
904.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
905.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
906.achczi1.305442254609
907.Vasquez1.2861.28600
908.MagiQ1.281687419175
909.e_furmanczyk1.2680892376
910.joannakov1.2610909352
911.KarwalskaJustyna1.25984331898
912.sylweczka_221.258001.258
913.julia_natalia1.2551.25500
914.jart1.2498290420
915.basia1.23401.2340
916.MarMat1.234811287136
917.joff1.22770847544
918.Anna_Parysek1.2142469680
919.tomkarolak1.2117730438
920.annaurgaczszczesna1.20301.033170
921.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
922.Bełc_Paweł1.2009690231
923.barbara19471.19916899734
924.Kupis_Artur1.196743287166
925.Szymańska_Iwona1.185585203397
926.Wojciechowska.Natalia1.178526487165
927.kcocyk1.17248958796
928.Stęplowska_Anna1.166570251345
929.MariaRągowska1.151661.0850
930.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
931.gumisiek1.14165139793
932.WH1.132001.132
933.Horizon1.1311.13100
934.basiaps1.1291.12900
935.monikatk1.1139430170
936.kbinka1.10801.1080
937.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
938.tpergalo1.0945190575
939.roman1091.084001.084
940.Hoch_Jacek1.08101.0810
941.enora1.0723657070
942.Quit1.06801.0680
943.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
944.Dolkenty1.0651.06500
945.wołczuch1.05979916244
946.mwkmoch1.0590864195
947.klaudia1996231.055613340102
948.aqkis1.0490486563
949.Kołak_Małgorzata1.04618642386
950.Banaś_Robert1.0400712328
951.JankowskaKarolina19781.04001.0400
952.Haegele1.039001.039
953.krzysf771.037001.037
954.Witkowska_Ewa1.037293217527
955.Bryś_Martyna1.033347364322
956.SzaflikJoanka1.03001.0300
957.Mirek801.03001.0300
958.witek_mazuchowski1.028570318140
959.kdgs1.0138620151
960.Hermanos1.0021.00200
961.ewabo99599500
962.Al_Mia99109910
963.meggie990669218103
964.a.badowski99051543342
965.karasm988297129562
966.Tadeusz_Idzikowski98651337994
967.Dylewski_Adam981518353110
968.Płowik_Hubert974210336428
969.Paulina_K9725244480
970.adam.nojszewski96700967
971.Berdzik_Magdalena96651336489
972.czj96349538979
973.Rysak_Mateusz94500945
974.Gugnacki92500925
975.Kuba_Wojtczak924485285154
976.Justyna_Musiejewska92345337892
977.Purski_Jan92209220
978.urszula.chyży.zd.bartold909116473320
979.Krawiec_Malgorzata90990900
980.Barcikowski_Krzysztof904534243127
981.Boretti_Jerzy90344836095
982.Monika_Ignatowicz901409388104
983.radekp89500895
984.Rydzyński_Jan88708870
985.Dzoanis8704614090
986.arigato358682070661
987.Paszkowski86233044092
988.zajączek85108510
989.honorata8490661188
990.Gruszczyński_Paweł84900849
991.ofski84148728074
992.miedzajac8336130220
993.jaskulka8253774480
994.Old_Water81600816
995.Macsud80745928563
996.Wiktor80380300
997.Wojtek9997983334650
998.EngelardAneta787389242156
999.KRutko7864023840
1000.go.sien78650919978
1001.Anna_Radziszewska78200782
1002.zuzanna78078000
1003.Cichy7774922850
1004.HubertLacki76807680
1005.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1006.tomaszi75075000
1007.Zarzycki_Wojtek749358289102
1008.kasiulek74441726463
1009.siunek74319545989
1010.Kerysek74160412413
1011.robert_duszynski73873800
1012.Monika_I737656081
1013.zmyslowska72749099138
1014.majkey72146416988
1015.Tetiana72007200
1016.anna_wiśniewska7193340385
1017.dopam715380212123
1018.ewulab71529515171
1019.Piotr_Smarzewski71107110
1020.Amalienborg70270200
1021.LucjaZatorska69929433471
1022.bzdrodow6972560441
1023.kominiak69269200
1024.jeczaj68168100
1025.Morawicka_Justyna6754710204
1026.Nowik_Andrzej6685589515
1027.aka8366735726446
1028.jorbik66622970367
1029.KDudzik6635150148
1030.Cwynar_Justyna6504400210
1031.Szymaniak_Piotr64864800
1032.Uchymiak_Inga642425112105
1033.Dragan63800638
1034.Marszałek_Marek63606360
1035.vnukinga6283322960
1036.Yaakov76265401967
1037.katgen62400624
1038.matix12361306130
1039.Lewandowski_Robert61035917576
1040.s_szpilska60460400
1041.tulipan12360260200
1042.Krajewski_Eugeniusz60160100
1043.Maciek_Ufnalewski594523071
1044.JoannaL59159100
1045.AlicjaSurmacka57600576
1046.Monika_Piras57442811630
1047.Kwiatkowski57100571
1048.Skorek_A57126224465
1049.robbi8956500565
1050.Feltynowska_Grażyna559284102173
1051.dalcryz55505550
1052.katarzyna.niedzielko54830218462
1053.canto54332516652
1054.Iwona_Cierpikowska54030715578
1055.sla_zeb5400314226
1056.profanus5373062310
1057.Bogus_Kuć53729019849
1058.krzysztof.kazmierczak535190241104
1059.Augusiak_Andrzej53400534
1060.Atena4153153100
1061.szmitmat52925422649
1062.DFydrych50200502
1063.WaldemarG49800498
1064.Ving4972972000
1065.Palusinski_Pawel48904890
1066.Marta_Chmielińska48748700
1067.BetiSzu4864342329
1068.jarymi48404840
1069.Białobrzeski_Marek47600476
1070.Izis47500475
1071.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1072.ask47100471
1073.Dulski_Roman47000470
1074.Grodzieński_ZI46821719556
1075.Beksa459115104240
1076.Zawada_Cezary456658383
1077.marek75544825314055
1078.Wolnik_Joanna44044000
1079.mzj43722916444
1080.Ewa_Bodzek43124214940
1081.Samorajczyk_Łucja42742700
1082.mar_markiewicz41904190
1083.Beata_Załęska41925711943
1084.fiolet41618519437
1085.Kaniewska_Anna4082727354
1086.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1087.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1088.Augustynowicz_W40321214843
1089.kabzinski_lukasz40200402
1090.Carolina39900399
1091.pawel_k2313982830115
1092.olkatom3953192056
1093.Theofilos3892790110
1094.gregorian7638521413932
1095.Wasiński_P38400384
1096.arek_nelke38203820
1097.Grazyna37900379
1098.klocek_danuta37725810118
1099.jaklika37413522910
1100.MT36503650
1101.razare36300363
1102.Dzbik_Agnieszka36121410047
1103.Nykiel_Gracjan36136100
1104.marekzaborski36100361
1105.j.nykiel35500355
1106.Grażyna34400344
1107.krzszcz34417814323
1108.kooiki34115414641
1109.urluch33316112250
1110.MirosławaP32900329
1111.Michuel3251012240
1112.Bogdan_Przyzycki31600316
1113.Pohl_Mateusz31203120
1114.Slawek_Wojsa311253058
1115.monika51083061839231
1116.cisowianka2030300303
1117.ksieski2st30003000
1118.Jolanta672970164133
1119.Skrzetuski_Andrzej29200292
1120.Monika.C28915110929
1121.wlodekro2881718334
1122.Śmiech_Michał28700287
1123.Sochers287255032
1124.maziarek28600286
1125.marzenka2771529035
1126.Robert120227500275
1127.dgebka27513910729
1128.Anzorge_Anna27427400
1129.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1130.Budzynowski_Robert26700267
1131.szwiling2641587234
1132.Pitlab26300263
1133.aakob42611329435
1134.Przegalinski_Maciej2561078861
1135.Mariusz_Maj25625600
1136.Muraszko_Tamara24711110630
1137.dauttieg24524500
1138.Piotrowski_JP2421071350
1139.Pilnik_Wiktoryja241167074
1140.wlodekja239221018
1141.majawojdalski@hotmail.com22622600
1142.wag-a22400224
1143.Mierzejewski223861370
1144.ewadd22200222
1145.katkul322102219
1146.Rzeszotek_Łukasz22002200
1147.Wiktoria22002200
1148.Romain2151186532
1149.Zygmunt_Zygmunt20500205
1150.sadik20212010
1151.polgen7820100201
1152.dorota_bartosiewicz19900199
1153.erazmwol197016532
1154.Bobowiec_Iwona19401940
1155.Gagulski_Lukasz19219200
1156.andrzejkapron18418400
1157.TadeuszChitruszko182150320
1158.Sroka_Stanisław181975826
1159.Rogalińska_Halina180111069
1160.Bazyszyn_Liliana18000180
1161.Tomasz_Swierzb17800178
1162.matt17800178
1163.BeataK17717700
1164.rotry17600176
1165.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1166.Gromadka_Tomasz17394790
1167.alfatronik216900169
1168.Galazka_Barbara165140025
1169.bogda252165149115
1170.AM_Kalski164875720
1171.kazik4616316300
1172.eshabe16300163
1173.netsoft163684352
1174.dziadek_m60161010457
1175.dominikk15500155
1176.wietom15501550
1177.mchoci15215200
1178.natalia1986152994310
1179.JarekK14814800
1180.wld_lan14791560
1181.m.rottenberg14400144
1182.Koplinski_L14301430
1183.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1184.Wirtualny141626514
1185.laoracz13913900
1186.Diana13013000
1187.Lewandowska_Justyna4412990039
1188.kola1612900129
1189.afra5912812800
1190.basia_pol128802721
1191.anpiet12600126
1192.ANDY321124654217
1193.kathylapoz12312300
1194.Papciak_Małgorzata12212200
1195.Gorecka_Malgosia11411400
1196.pawełKa11101110
1197.lojka3511011000
1198.fplaton11011000
1199.vivace10901090
1200.111chris108592623
1201.Tomasz_Fiedorek10400104
1202.Ewa_Prejs10010000
1203.Bozenna990990
1204.Danna8994095
1205.Bea9667290
1206.jabłońska-kruszewska_a960096
1207.Andrzej_Stanislaw9256036
1208.adrian.g909000
1209.WelkaGrzegorz8848373
1210.kubajaworski848400
1211.AnuszewskaHonorata8406123
1212.marekkronikarz840084
1213.SztylerE8338396
1214.Sofeicz797900
1215.Starszewska_Marta770770
1216.Izabelab767600
1217.mos_s7328441
1218.Łuczniewski717100
1219.mmama16804820
1220.Baczewski_Robert660066
1221.carmilla620062
1222.Hubicki_Roman600600
1223.Grzegorz_Bączek590059
1224.kasiakozłowska590059
1225.geneo590590
1226.skol490049
1227.Pecherska_Agnieszka4803810
1228.kaphis474700
1229.Gleinert_Karolina460460
1230.Dendrophilus440044
1231.Editche420042
1232.gsklsk420042
1233.Górska_Jadwiga420042
1234.KrystianJan400040
1235.Bajkowski_Bartosz4003010
1236.Dubiczyńska_Maria390039
1237.Marek_Wysocki390039
1238.Marek_Krzyżanowski380038
1239.agatek1806380038
1240.Adam_Leszczyński360036
1241.jkdobro353500
1242.Seba_Piotr3214162
1243.jbstruzik290029
1244.Machnik_H260026
1245.Antolak_Olga150015
1246.bulledesavon140014
1247.marcinguzek120012
1248.Matuszewski_Paweł2200
1249.AdrianK1001
1250.GirlxXxhinc1100
donate
Online: 182, ver. 1.71 © 2010-2017 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::