http://geneteka.genealodzy.pl/

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 26.260.14713.608.0558.674.8603.977.232

1.Danecka611.519340.858191.93078.731
2.bozenabalaw605.187344.223199.79961.165
3.Incognito565.831331.572147.97986.280
4.Jabłoński_Edward529.356283.162185.24760.947
5.Wojciech_Liśkiewicz510.450262.517158.06589.868
6.janusch431.881233.230154.56144.090
7.eliza1952383.937216.427118.29149.219
8.mmaziarski367.215134.791182.71449.710
9.Basia_W365.873197.668132.49435.711
10.jackun331.652161.255103.58966.808
11.danisha294.534126.006130.99337.535
12.jerzy_nowosielski269.454132.27983.16454.011
13.Misiewicz_Elżbieta267.835134.920101.93430.981
14.Skrzypczak_Bogumiła266.545142.32689.34834.871
15.Sobieraj_Ewa262.206142.01184.97735.218
16.Michał_Golubiński256.773137.41677.45941.898
17.WZI247.380183.03422.70441.642
18.urszula_swierczynska232.096132.63571.22428.237
19.Turek_Bożena231.250123.62282.12225.506
20.Jaskólska_Ewa225.915111.54884.61929.748
21.Tylingo_Bozena220.231113.12374.76132.347
22.bazie202.717114.52265.23922.956
23.Izabela_Czaplicka178.84084.98370.13323.724
24.halina176.98697.27761.08118.628
25.Rafał_Albiński167.18279.74546.02341.414
26.mteresa164.35380.13665.22718.990
27.magnowa161.77089.93553.63318.202
28.Marek_Delert158.83975.13566.09217.612
29.Czarkowski_Jarosław157.56585.06652.74919.750
30.jurekzur153.07883.93152.05817.089
31.Ciesielski_Marcin153.06356.77459.49936.790
32.Myslinski151.40795.85742.51013.040
33.Krystyna_Stanisławska148.04277.75348.92921.360
34.nowak142.00775.22341.14325.641
35.asska1139.10174.72950.12414.248
36.igoriosso137.48869.56041.81826.110
37.WaldemarChorążewicz130.13441.19450.36338.577
38.Michał_D.Wysocki129.45177.49630.30021.655
39.Wilfried125.69468.08442.28915.321
40.K_Zochniak124.16647.96636.21439.986
41.Krystyna_Malik122.74068.78040.16413.796
42.Barbara_Kubcka119.15258.97144.40715.774
43.gz1411111.27061.53437.80411.932
44.Makowiecka_Krystyna111.11021.30852.09537.707
45.Berens_Jan107.39156.14230.22221.027
46.marta1044107.34344.41729.88633.040
47.krzysztofjach1107.06656.96038.14811.958
48.GTG_Silius_Radicum106.5857.82456998.192
49.Steamroller_Fly105.46462.81030.84111.813
50.Majewska_Renata103.76463.13530.41710.212
51.jorgus06103.76360.12228.90914.732
52.DorotaK99.50558.84826.97913.678
53.JZI97.59750.87233.77812.947
54.dRob97.53454.56529.45713.512
55.ArturWilkicki97.50947.43427.38722.688
56.Staporek_Kamil95.06755.52829.37310.166
57.mziel91.52546.63825.10119.786
58.Tomek_Bogiel91.36455.51025.66910.185
59.kabe091.13445.39036.5559.189
60.JanKontek90.82262.87919.4578.486
61.Wlodzimierz_Macewicz90.81752.45924.26814.090
62.bkrajewska90.28946.04031.18513.064
63.ChmielowskaAnna89.99046.05720.86123.072
64.Karsowianin89.35651.29531.0646.997
65.Kaczmarek_Aneta88.14860.24411.18116.723
66.Andrzej_Wójcik87.76449.08429.5669.114
67.Irenakucz87.63642.84035.6409.156
68.Klass_Jolanta86.99748.11022.60616.281
69.Jegier86.83947.69626.42812.715
70.Tulej_Anna85.18644.37231.5839.231
71.MarylaW.84.97528.24739.59417.134
72.alus81.69531.73729.01720.941
73.RoPson79.34041.13429.9878.219
74.pronobis78.65129.78842.9635.900
75.Koprowski.Jerzy76.61032.08431.02813.498
76.szubog76.05240.72626.6138.713
77.kotik774.80232.74819.74422.310
78.Marynicz_Marcin74.76029.01731.96213.781
79.ezoteryka74.48540.89325.4498.143
80.przodkowie.com74.055047.36326.692
81.Dębowski_Józef73.66341.18424.5237.956
82.Kośnik_Krzysztof72.30841.51522.8827.911
83.Kamila_Szymankiewicz71.26317.56850.9982.697
84.Janusz_Mielcarek70.62636.39018.81515.421
85.BERNHARD0169.22435.32924.5839.312
86.Maryla_Celmer67.98730.16631.0446.777
87.Sludkowski_Darek66.99333.38423.44010.169
88.Grabska_Iwona66.78436.27123.6696.844
89.Gośka66.23123.58436.4576.190
90.Ćwikliński_Leszek64.90839.69617.7197.493
91.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
92.kosinska_karolina63.95130.57828.8774.496
93.Nikołaj62.3798.89638.30215.181
94.AniaS62.34430.72623.2628.356
95.aniaosin62.06736.97318.7756.319
96.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
97.GRAZYNECZKAAA59.52818.33216.65524.541
98.Jozef1159.45725.54018.83415.083
99.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
100.Paź_Jacenty57.06633.05015.4648.552
101.BASIAPUSZ56.23731.42718.9765.834
102.milosz56.12918.45020.28617.393
103.Krzysiek_Imiołek56.10723.14123.0799.887
104.JMrozowski55.21838.80211.2115.205
105.aldonalata53.48426.39219.0528.040
106.Grażyna_Przybysz52.85919.85927.1915.809
107.Wojtowicz_Danuta52.58826.76218.0037.823
108.olerys52.31228.20515.1848.923
109.Mania5352.26835.70011.6284.940
110.Bożena_Kaźmierczak51.74124.89920.1376.705
111.Czerkawska_Ewa51.44433.56717.203674
112.Jabłonowski_Marek50.51629.4278.48212.607
113.mwpkk48.80424.73718.8025.265
114.Kornelia_Major48.65526.43614.6377.582
115.peters48.42728.09314.4705.864
116.kate10348.14725.00516.6396.503
117.frisgaard47.61525.28414.1548.177
118.karabowicz_radek47.39124.68318.3334.375
119.magda_lena46.84827.68613.8505.312
120.bogdan03046.55918.52318.1989.838
121.Rafael46.28025.60513.4267.249
122.Krystyna_Domańska46.03922.54915.2798.211
123.katnal45.67126.31413.9075.450
124.janden45.51424.21315.8095.492
125.Kasia_Marchlińska45.30740.4304.79681
126.angap45.17321.70018.3435.130
127.Lichtblau_Dariusz44.69325.11114.2795.303
128.krambud44.41313.01924.1937.201
129.Brozek_Oskar44.18521.96412.4829.739
130.Aleksandra_Piętak43.75723.29715.5964.864
131.tomekpn43.51320.14417.0176.352
132.Zofia_Gasperowicz43.48618.47718.9086.101
133.Bożena_Prymus42.93519.01916.1767.740
134.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
135.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
136.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW41.82717.50619.2155.106
137.Maślanek_Joanna41.63926.7949.4305.415
138.janocha141.13221.3638.52211.247
139.MGieras41.01918.66216.5805.777
140.maed40.59623.02711.3106.259
141.Ilona_Gieras40.57422.61012.2725.692
142.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
143.Gordiasz40.4791.18639.2930
144.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
145.Janusz39.85114.84921.2233.779
146.MagdaT39.79720.34514.4095.043
147.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
148.jur58boz39.41020.57215.8892.949
149.Kasaaja38.65620.38413.6254.647
150.Krycha38.37425.2898.2204.865
151.Romanowski_Piotr38.36816.15914.6567.553
152.ozanka38.21519.89413.2935.028
153.moyra77737.67019.73810.5087.424
154.piotrpola37.00819.60813.3684.032
155.Wieros36.83820.40012.7813.657
156.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
157.Mirek.Kozak36.24717.7688.05710.422
158.Świstak_Elżbieta36.10520.6449.9255.536
159.Dorota_Dąbrowska35.87710.74922.2872.841
160.sloniatko6035.66224.3643.7057.593
161.Anna_S35.57527.2985.5782.699
162.kolokolo35.55319.15513.2823.116
163.Sznober_Barbara35.4617.7636.77520.923
164.skapska_honorata34.82215.96812.2826.572
165.Pieniążek_Stanisław34.72018.10612.4564.158
166.Baciński34.47213.0999.12512.248
167.Ma_Sza34.21515.51112.4226.282
168.dzicz34.17512.1558.42113.599
169.Gawlik_Andrzej34.08619.3057.3057.476
170.BasiaR34.07817.84813.4582.772
171.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
172.Radosław.Konca33.62415.10710.1428.375
173.MariannaF33.31918.59211.2423.485
174.włodzimiest33.28824.9001.2077.181
175.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
176.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
177.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
178.stanisław4832.96223.9106.4942.558
179.tomes32.74013.81613.3605.564
180.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
181.jarekrad32.24617.51911.5883.139
182.gregorry195332.07120.8177.2044.050
183.miras12131.86522.6997.3101.856
184.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
185.Wioletta31.6786.23924.818621
186.zbyszek.p7031.47413.99814.0093.467
187.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
188.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
189.Wilnianka30.94017.4269.7543.760
190.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
191.angoss30.12517.3429.4533.330
192.Bibi30.10914.94511.3903.774
193.mlawiak29.95919.0606.6944.205
194.sowa7329.27817.5317.9593.788
195.Koluszkowski_Henryk29.26616.5428.5234.201
196.GrzeS28.89113.44511.1744.272
197.Ela_Ginalska28.83015.01510.2173.598
198.aerbert28.81917.8856.2654.669
199.kujawiak28.54916.5019.3772.671
200.grammy4311628.50113.32311.4483.730
201.Kokosinska_Urszula28.43512.52011.2494.666
202.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
203.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
204.Dąbkowska_Alina27.9966.03420.2411.721
205.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
206.mariola6127.0825.83215.5805.670
207.jerkre27.06515.1749.4042.487
208.Augustyniak_Irena26.98811.18612.5303.272
209.stradów26.98219.2903.6664.026
210.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
211.Bugajska_Joanna26.76812.4039.1665.199
212.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
213.Bartnicki_Jerzy26.42717.4034.2894.735
214.sarna21526.11317.1225.4803.511
215.kamilo8626.09211.53313.774785
216.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
217.Albin_Kożuchowski25.96516.7005.7873.478
218.hannaostoja_swierczynska25.82514.5308.6092.686
219.ATUIN25.63913.0409.0123.587
220.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
221.m_jaro25.36414.1455.9615.258
222.Rozenau_Adam25.27914.72510.5540
223.kucz_agnieszka25.27316.1306.2112.932
224.Olik25.26912.4109.4603.399
225.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
226.Raciborski_Marek24.93424.7280206
227.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
228.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
229.Piotr_Romanowski24.68110.2246.9227.535
230.Petrax24.62812.70710.2971.624
231.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
232.artur.kozminski24.46214.2986.6493.515
233.Adamiec_Walenty24.18312.9898.9142.280
234.Mamaj_Jan24.06916.2493.8583.962
235.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
236.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
237.kawal23.78315.5394.1994.045
238.Jagielski23.75811.9988.6393.121
239.Piotr_Juszczyk23.73320.8662.335532
240.adamhen5523.54312.2107.9053.428
241.Dąbr_Włodek23.50215.2886.8981.316
242.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
243.iwomi23.19613.8698.2131.114
244.Rostkowski_Mariusz22.95611.7978.8122.347
245.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
246.Niemirski22.76910.23910.0782.452
247.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
248.SylwesterMalicki22.67014.1246.1732.373
249.ela_cwiklinska22.55113.6487.4891.414
250.Szczepaniak_Tomasz22.40815.5474.2562.605
251.Sloniasz22.39313.6236.2822.488
252.Popkowicz_Bronisław22.3037.04611.1204.137
253.mena_u22.23711.2629.9121.063
254.piotrsm22.12513.3826.2902.453
255.Berendzik_Malgorzata22.04112.3106.4353.296
256.Sroczyński_Włodzimierz21.89821.89800
257.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
258.hania21.71311.1677.9692.577
259.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
260.pgorzad21.41911.0997.8962.424
261.Gałkiewicz_Urszula21.3052.56515.7552.985
262.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
263.Krzysztof_Gruszka21.14710.2829.869996
264.Yerma21.00511.4676.9852.553
265.Lag200020.9609.0069.6122.342
266.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
267.Janina_Tomczyk20.7659.0488.3943.323
268.kat_pas20.6729.3939.0972.182
269.Daniel_Leszczyk20.51411.0557.0662.393
270.kulsob20.43711.5066.5762.355
271.Arek_Bereza20.3947.9788.0014.415
272.Jules20.36611.6295.5203.217
273.arborpl20.28111.3546.6562.271
274.Marciszewska_maria20.1348.4507.5784.106
275.Domirka20.07310.4826.6462.945
276.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
277.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
278.Suska_J19.92311.1016.6132.209
279.walet19.87514.1894.812874
280.ula1119.8349.7807.3452.709
281.andrzej.drogosz19.6007.2488.5433.809
282.krzysztofklemens19.58511.1761.7116.698
283.michal7219.5309.9217.5252.084
284.halina4419.49211.9345.4592.099
285.angie19.41818.7300688
286.margit19.3127.59110.4441.277
287.megagrzechu19.3039.6057.7081.990
288.Projekt_OPI19.20911.1796.0481.982
289.arletaso19.14011.8162.6704.654
290.Nastian18.7162.64912.0833.984
291.Wojciechowska_Ewka18.70311.6155.3121.776
292.beata_anna118.6736.05411.5671.052
293.barbarag.18.65513.75504.900
294.krzaja18.65312.2534.8131.587
295.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
296.zetka18.48110.4175.7282.336
297.grzesm18.3819.6945.1673.520
298.kronerhalina18.25111.2946.354603
299.aligatormp18.15418.15400
300.Skolimowski_Tomasz18.0218.0597.6012.361
301.magdalena7217.9309.1976.6952.038
302.jmzolt17.9268.5385.0284.360
303.wisnik_k17.90310.0954.8732.935
304.Strojczyk_Waldemar17.85910.6735.0472.139
305.krysmag17.8106.3857.6763.749
306.Kołpacka_Anna17.7476.22910.4581.060
307.B_Boa17.6138.4047.1492.060
308.Mariańska_Małgorzata17.5988.6195.5383.441
309.Wakarecy_Marek17.58210.8233.0183.741
310.Kozłowska_Elżbieta17.56512.6833.3231.559
311.beatab17.4798.4712.6686.340
312.kaskam17.4419.6724.7892.980
313.bodzio5417.4279.8664.4543.107
314.Stasiak_Michał17.4189.8106.0101.598
315.grara17.39610.4305.1081.858
316.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
317.GZuzak17.2729.4995.8361.937
318.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
319.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
320.Gospel17.15910.2114.9012.047
321.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
322.elżbieta17.03010.4002.9843.646
323.jolaprokopiukbathelt17.02712.1582.3232.546
324.lidia195417.01517.01500
325.DorotaP16.9669.9265.0431.997
326.Jado16.93510.9884.8491.098
327.Walczak_Marta16.8778.3325.1183.427
328.marek_kondrat16.87714.7271.613537
329.vitoo16.87611.5541.6123.710
330.Andrzej.P16.86414.1751.921768
331.Juszyba16.85111.4513.5211.879
332.julka6616.83611.3134.2771.246
333.PabianAus16.7278.5336.5361.658
334.Yskelo16.6887.8283.3375.523
335.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
336.czarnuszewicz_bozena16.6058.6675.8342.104
337.Stachwiuk_Elżbieta16.5949.5713.7043.319
338.annarenata16.56211.2352.6422.685
339.sieruga16.5615.7957.5713.195
340.mmoonniiaa16.5448.0796.6631.802
341.joanna8416.48610.3214.5281.637
342.Bogusław_Woyciech16.3018.6525.2702.379
343.dorotan16.2411.4476.3538.441
344.bisiza16.21816.21800
345.ew_mar16.07010.6134.636821
346.krupabeata16.0368.3815.5672.088
347.Inula15.9627.8716.5331.558
348.Krasieńko_Rafał15.94012.8372.836267
349.olaf1715.88611.0733.3581.455
350.Gołowicz_Michał15.7927.3006.1582.334
351.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
352.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
353.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
354.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
355.agnieszka599515.6055.5305.6944.381
356.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
357.kwroblewska15.5407.5582.9525.030
358.Viola_AP15.5217.2786.3451.898
359.m_gry15.3819.1063.2213.054
360.barbara_barbara15.3448.0684.5482.728
361.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
362.x_hanna15.2468.1794.2772.790
363.NowakowskiA15.1748.5754.3092.290
364.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
365.Jakubas_Eugeniusz15.1017.0105.5212.570
366.rdet15.0986.3963.8744.828
367.Adalbertus15.073011.2543.819
368.kasiek14.9827.3614.8282.793
369.karolinaw14.9777.4194.6272.931
370.Borkowski.Wojciech14.9767.5195.8831.574
371.Lenaar14.91313.0465131.354
372.Kurzyjamski_Wojciech14.9046.4417.715748
373.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
374.Wiśniewski_Adam14.7787.0635.2502.465
375.J.Borycki14.7327.9245.1781.630
376.Wojewodka_Monika14.7178.6384.5051.574
377.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
378.Metalloviec14.4597.8954.6111.953
379.maluszycka14.4367.8804.5102.046
380.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
381.Bernaciak_Łukasz14.3285.9954.9793.354
382.luigi3714.2578.1063.8052.346
383.krzypov14.1497.7582.2264.165
384.elgra14.12911.2981.931900
385.ztelega14.0977.6934.8881.516
386.Mieżyńska_Danuta14.0775.8886.2681.921
387.Brudka13.8546.7274.7822.345
388.marekamin13.73811.0051.763970
389.Walder_Wisława13.6744.89708.777
390.wojtstyp13.5759.4143.0701.091
391.agac13.4836.5161.6665.301
392.marjolena13.3974.7546.8681.775
393.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
394.MMar13.3016.9884.7641.549
395.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
396.dombas13.1972.1129.4091.676
397.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
398.Schaetzlein_Michael13.15699013.057
399.Czyżewski_Bartłomiej13.1178.4532.5442.120
400.Irena_Kaczmarek13.0846.1885.7221.174
401.rzeczycka_katarzyna13.0402.0807.5983.362
402.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
403.hal.ka12.9579.4102.951596
404.gaolcia8612.7721.0627.9323.778
405.ToniR12.6726.4182.5253.729
406.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
407.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
408.Piachu212.5428.6391.2632.640
409.Jazzek12.38712.38700
410.Ewa_Brzezińska12.3847.4023.4661.516
411.Hening12.3709.3822.201787
412.kasia_wilcz12.3445.5446.322478
413.Jason852412.3371.1434.4306.764
414.Bednar12.3345.6203.0783.636
415.griszka5012.3189.2762.97369
416.kozlowskiw11.9556.9043.8811.170
417.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
418.dorocik13311.8747.4972.9741.403
419.Sławiński_Jacek11.8685.2344.8831.751
420.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
421.Urszula_Pogoń11.7195.0421.8034.874
422.Magdalena_Smolska11.63010.96114655
423.basiula11.4895.7113.1292.649
424.brulion11.3812.6328.71237
425.jacwes11.349011.3490
426.Pokorski_Marian11.3447.0484.2960
427.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
428.Michał_Kazimierz11.2531.5507.2072.496
429.nuernberg11.1687.0561.5602.552
430.tobi11.1676.3593.5211.287
431.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
432.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
433.Agata_KJ11.1055.8724.1481.085
434.opol11.10110.524396181
435.maciejowski11.0774.3283.9332.816
436.Purski_Jan11.0094.9586.0510
437.KPM11.0015.7783.4201.803
438.krysta_s10.9635.4244.0381.501
439.historyk9910.9364.4303.7782.728
440.Obidka10.8554.3994.3712.085
441.Marcin_P10.8121.2918.2761.245
442.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
443.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
444.kubakpro10.6266.0653.905656
445.karol44410.6148.4881.589537
446.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
447.rencr410.5586.2391.8482.471
448.Rutar10.5455.5722.7192.254
449.zbzukowski10.5085.3723.9631.173
450.Jreneusz10.4949584.8544.682
451.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
452.Emkael10.3516.6472.0781.626
453.szczelba110.3515.3583.9701.023
454.Kucharro10.3084.6454.3201.343
455.donchichot10.2885.0622.9922.234
456.maria112m10.2443.7475.2261.271
457.szczesna10.2445.4274.332485
458.Alinka10.1315.2643.6771.190
459.mariola071110.07007.5562.514
460.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
461.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
462.Marzanka9.8464.7414.150955
463.kasejuka9.8356.0622.6911.082
464.Słomińska_Dominika9.8354.9423.8241.069
465.Oleszka9.7993.0686.027704
466.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
467.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
468.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
469.magat19.61309.6130
470.Genowefa9.6093.2505.771588
471.marekn1249.5455.2223.325998
472.Matuszewska_Magdalena9.5454.6023.8701.073
473.Ula_W9.4466.8442.189413
474.miremik9.3725.0063.2821.084
475.MirosławGrabowski9.3315.4283.710193
476.aeroseek29.1816.5721.4191.190
477.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
478.OlaH8.9846.2852.104595
479.maja678.9504.4023.709839
480.Darek_Kiliszek8.9504.5543.576820
481.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
482.Agnieszka_Wójcik8.9064.8013.107998
483.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
484.Piotr_Bochnacki8.7722.5153.1133.144
485.aktawres8.7506.84701.903
486.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
487.mariuszek698.5852.6952.8013.089
488.romanburczyk8.5094.9322.3811.196
489.SILAM8.4966.1782742.044
490.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
491.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
492.marzanna1758.4041.4194.0762.909
493.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
494.Odrowąż8.3644.7992.616949
495.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
496.Anna_Parysek8.2774.8671.0592.351
497.madzia3278.2587.7790479
498.badur8.2214.3222.8631.036
499.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
500.PawS968.1961.0565.9571.183
501.monika.wałuszko8.1834.2463.262675
502.Kwos8.1595.8841.0451.230
503.Grabis_Mirosława8.1478.14700
504.Sieczkowska_Elżbieta8.1324.4143.131587
505.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
506.Lubryk8.096317.340725
507.krak2108.0732.6474.567859
508.papakulka8.0546.3801.122552
509.J1anka8.0006.784896320
510.SebastianS7.9527.0299230
511.MIRMAZEK7.9247.7910133
512.ewakuszlik7.9065.0642.423419
513.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
514.Witold_Trzeciak7.7854.6042.334847
515.Garnek_Jarek7.76506.795970
516.sekutnica7.7467.74600
517.RobertC7.7407.74000
518.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
519.Kacper_Czerwiński7.7064.1872.665854
520.Jakub_Rokita7.6934.5232.183987
521.anusia16107.6875.42702.260
522.NS_Jurek7.6823.9952.821866
523.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
524.Lukasz_Fajfrowski7.6425.2851.1911.166
525.Joculus7.6216.6550966
526.Tomasz_Jedynak7.5853.9782.775832
527.Nowocin_Beata7.5233.1662.3452.012
528.Majtka_Łukasz7.4921.14306.349
529.Lasocki_Wiesław7.4853.8272.3641.294
530.Janiszewska_Janka7.4803.8872.780813
531.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
532.HalinaLitka7.45907.4590
533.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
534.poschadel7.4062.8653.2821.259
535.pawko2237.3663.3981.6212.347
536.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
537.przeski7.2503.71303.537
538.wmacoch7.2444.8171.779648
539.Król_Majewska7.2353.97403.261
540.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
541.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
542.kziecina7.1657.105060
543.Ludwik_Olczyk7.1603.6222.962576
544.craft7.1475.0411.553553
545.sbasiacz7.0753.5381.5312.006
546.A.Kuba7.0084.4841.925599
547.Leszek1286.9834.53802.445
548.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
549.rjancz6.9232.8203.473630
550.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
551.Lange_Jerzy6.8552.61104.244
552.Teerose6.84504.2572.588
553.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
554.charston906.7796.77900
555.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
556.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
557.naplopo6.7463.1925283.026
558.basik6.7074.82601.881
559.tonffillka6.6883.8412.120727
560.Jadwiga_Sibirska6.6363.8046712.161
561.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
562.graffik6.6082.8833.7250
563.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
564.Anetta_726.5563.3952.495666
565.62_6106.4633.9801.709774
566.mira_wiech6.4093.7672.335307
567.MagiQ6.3794.9411.059379
568.Paula2576.3363.0052.980351
569.mirst6.3153871.7974.131
570.jansz6.2963.5261.976794
571.GG_Grudzien6.2956.1799224
572.Topolinski_Jozef6.2814989474.836
573.aaricia1046.2653.6621.757846
574.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
575.Livia_Ditto6.2454.6161.458171
576.Janka286.2374.5781.043616
577.rybecka6.2236.22300
578.Stando_Piotr6.2224.18902.033
579.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
580.Stochnialek_Hanna6.1543.3281.5621.264
581.kulig326.1533.2072.504442
582.Perkowska_Ania6.1441.7692.7591.616
583.neumann6.1315.116557458
584.Aleksandra_VanBever6.108006.108
585.Sławek_Binczak6.04206.0420
586.lukas495.9983.7541.708536
587.Małgorzata20055.99504.5041.491
588.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
589.Lewandowicz_Adam5.9323.1671.6501.115
590.Janusz_Kielak5.9044.596461847
591.rawli5.8762.4992.3111.066
592.kasiema5.8374.5621.2750
593.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
594.keresz5.8235.36136894
595.Artur595.8223.3491.1921.281
596.grabkk5.8153.3322.4830
597.Grażyna.K5.7615.76100
598.Socha5.6624.640873149
599.Paweł_Pyszniewski5.6551.5722.8741.209
600.Stefańczyk5.610005.610
601.Kira5.6072.3723.2350
602.Robert12025.5592.4731.5731.513
603.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
604.marzenska75.5102.6532.102755
605.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
606.Machnik_H5.4752.8792.323273
607.kiniastr5.4695.46900
608.Marek-L5.4451.0163.634795
609.Aga_Brz5.4262.6132.364449
610.bachach5.4249783.473973
611.jakozak5.3833.3251.604454
612.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
613.ELADAB5.3663.0281.818520
614.malkam2555.3523393.2231.790
615.jarumasta5.3512.8909341.527
616.arnel5.3194.1421131.064
617.kkurys5.2945.29400
618.T_Chamerski5.2911.8767242.691
619.Ewa_Tańska5.2783914.8870
620.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
621.vicek19785.2542.7681.887599
622.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
623.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
624.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
625.bandziorek5.1672664.300601
626.Malgonia5.1512.4982.056597
627.Bartek_M5.1333.0542.0790
628.tomczyk5.0793.43501.644
629.DankaW5.0791.5553.181343
630.annaurban5.0605.06000
631.broż_ka5.0501.1082.4911.451
632.Włodzimierz5.0303.440780810
633.krzan5.0231.9901.2761.757
634.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
635.Katarzyna_714.9694.947022
636.wojtek234.9054.90500
637.poszukiwaczka604.9003.770944186
638.keret4.8672.7562.01893
639.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
640.Stanikowski4.8083.594904310
641.pawkos834.8044.80400
642.Szczepaniak4.7973.551830416
643.Rafik00024.7842.2051.932647
644.manyek21124.7334.73300
645.ahalaburda4.7246733.523528
646.Ulcia_d4.7063.3241.31468
647.mastalerz4.7022.4321.835435
648.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
649.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
650.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
651.Chrzanowski_Stanisław4.6722.6581.486528
652.WPawlica4.6692.4531.655561
653.artekm4.6524842.6171.551
654.Mirek19004.6233.1451.014464
655.Kocoń_Leszek4.60504.020585
656.Mustad4.5892.7531.8360
657.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
658.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
659.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
660.Forma_Eugeniusz4.539004.539
661.Eder4.5342.5971.758179
662.Majcher4.5322262394.067
663.Krystyna_Moćko4.49802.2272.271
664.Zubrzak4.4362.1766201.640
665.PiotrG4.4212.7541.457210
666.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
667.iksdar4.3522.5671.303482
668.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
669.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
670.rendziojaroslaw4.2832.618747918
671.barbarafasiczka4.2714.27100
672.Rozmysłowski_Marek4.2662.876786604
673.Robert14.2302.764841625
674.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
675.DanielPratt4.2073.21492568
676.Ania_Witkowska4.1872.821928438
677.mglinkow4.1781.0272.890261
678.Scowron4.1552.7101.38560
679.Iwonanna4.1431.8891.788466
680.karolszotek4.11973603.383
681.Kubalska_Agnieszka4.0853.8072780
682.mejpien4.0671.2152.220632
683.andziulam4.0601.1412.382537
684.pawel.dyda4.0551.8839141.258
685.imagines4.0514.05100
686.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
687.OlszewskiD4.0451.1502.754141
688.prazmowska4.0382.1491.491398
689.aqkis4.03502.4251.610
690.Nowakowska_Katarzyna4.009004.009
691.robi1123.9932.4491.106438
692.amarylis393.9863.98600
693.jerzy_kolodynski3.9681.6601.0941.214
694.BogusławBykowski3.9612.475935551
695.loknok13.94602.4891.457
696.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
697.pbasik3.8392.1751.521143
698.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
699.ewastepien3.8201.9821.464374
700.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
701.susic3.7803.78000
702.marla3.7721.8781.477417
703.JMarchewka3.7723.77200
704.GosiaLemanczyk3.7482.772539437
705.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
706.Annetti3.6742.0501.270354
707.mirkania3.6742.502924248
708.nicky3.6723.258245169
709.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
710.monikab3.6241.0535632.008
711.tosia513.5913.59100
712.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
713.kwiech3.5753.57500
714.anna12643.5363.1114250
715.marwro3.5153.51500
716.asdmjs3.5012.491669341
717.Kempisty_Anna3.49202.819673
718.Magroski493.4763.27610991
719.Kolank03.4733.1613120
720.labarnerie3.4721.9211.193358
721.ska83.4583.45800
722.Marcin_Z.3.4392.8690570
723.WiktorK3.4103.41000
724.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
725.RobertGóra3.4021.9001.128374
726.Teodozja3.3772.2001.032145
727.ambrozja1003.3572.284695378
728.robert.kantorek3.3421.0062.3360
729.janinka273.3402.41885963
730.olenski_jan3.338003.338
731.ewab.3.3352.541612182
732.Darq3.3133.31300
733.bialy203.3072.374350583
734.krybas3.2982.143916239
735.annakt3.2981.989421888
736.Dampc_Kasia3.2802.7000580
737.ostrowiecki3.2772.7924850
738.leszcz3.2581.600817841
739.MonikaNJ3.2531.0062.083164
740.Pietkun_Karolina3.2443.24400
741.barbara19473.2372.20699734
742.jareczkisz3.2361.8781.079279
743.kasiamon3.2271.2491.521457
744.Lukrecja3.2211.5231.272426
745.aisa3.208003.208
746.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
747.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
748.Lipka_M3.1852.290407488
749.bezet3.1781.1511.884143
750.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
751.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
752.piotr_nojszewski3.1731.805560808
753.Dane_Kasia3.158103.157
754.halmarki3.156003.156
755.Mimzy3.1441.7041.147293
756.annapytel3.1308481.970312
757.jarekmadej3.0991.717978404
758.tomekov3.0811.4893311.261
759.kasik5003.0661.881852333
760.a.badowski3.0641.5661.235263
761.Tadeusz_Pilat3.038003.038
762.andrzejs323.0343.03400
763.EdwardB3.0313.03100
764.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
765.dorpaj3.0181.826621571
766.Urszula493.0143.01400
767.Urlich_Tomasz3.0076543861.967
768.Olczyk_Paweł3.0021.725950327
769.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
770.kimar112.98212.9810
771.Gawski_Marcin2.95402.9540
772.ryszardgarncarek2.9401.5731.055312
773.majkuss2.9341.298929707
774.Kostkowski2.91696201.954
775.drrejment2.91501.7861.129
776.projektpodlasie2.9042.0060898
777.michalina1802.8951.654864377
778.Kapelus2.8912.1157760
779.Maj_Paweł2.8912.89100
780.JolantaN2.878212.040817
781.adiglowacki2.8512312.59525
782.grad2.8501.5941.2560
783.Durka_Stanisław2.8232.82300
784.Tajgete2.7971.542955300
785.Bednarek_Edyta2.7931.4061.049338
786.Markus2.7691.51601.253
787.wojtwk19122.7391.651858230
788.tyburski2.735002.735
789.Jankowski_MA2.7291.69001.039
790.Beata652.7211.3531.008360
791.Miraś_Ireneusz2.719002.719
792.Edmunda2.7181.0931.6250
793.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
794.MonikaS72.6981.2801.162256
795.Wojciechowska_marta2.6821841.762736
796.george2.6782.67800
797.jolantaw2.6631.695663305
798.martyna_j2.65780001.857
799.monika_kurek2.6421.5481.0940
800.Marianna_Różalska2.6311.496695440
801.Irena_Monika2.6095326291.448
802.Madzik882.6078431.564200
803.berfel2.6061.469836301
804.Gosia2532.5962.4887830
805.ina2.5962.59600
806.Lukasz_Kuc2.5822.58200
807.gruszczyński2.5791.422870287
808.Franek232.5581.367861330
809.zawbor2.5561.307970279
810.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
811.jbaginski2.5361.336937263
812.Gabriela_Ch2.5341.2981.014222
813.grzesław2.5311.368821342
814.astraIII2.5251.677387461
815.tg3a2.5227481.440334
816.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
817.annape2.50802.303205
818.jozek2.5042701.851383
819.misty692.4922.14525493
820.beatabistram2.4811.312242927
821.gbryk2.4771.268949260
822.KasiaD2.4702.47000
823.Misztal_Ewa2.4671.299962206
824.hagna112.4631.7920671
825.Joel_S2.4412.44100
826.Katrinson2.4291.388720321
827.Miazek2.421983848590
828.teresaklosinska2.4121.60979013
829.bronislaw_wenta2.4012.2771240
830.Rosslyn19882.39001.641749
831.marrta2.3791121.548719
832.lechkar2.3681.645145578
833.MagdaBilska2.366002.366
834.betka392.36002.3600
835.kokorzyc2.3561.460625271
836.Hałat_Anna2.35202.103249
837.robin0002.34958901.760
838.snemelk2.3441.1331711.040
839.Kafar_Marita2.3261.296812218
840.Farmer19792.3221.272756294
841.EwaH2.3211.183691447
842.jusyd2.3171.271760286
843.Terluk2.29796301.334
844.dzelka872.2941.241848205
845.hykiel2.28502911.994
846.DorotaL2.283002.283
847.Tomasz_Struk2.275830450995
848.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
849.Banasiak_Antolak2.2511.194779278
850.BogdanB2.2411.216886139
851.los_wiola2.2381.23397827
852.flo_ag2.2159421.19875
853.walkip2.206002.206
854.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
855.urbananna2.1622.16200
856.klaudia1996232.1451.229668248
857.kammp2.1391.156766217
858.mago24102.1311.172729230
859.Pitlab2.126266918942
860.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
861.bzdrodow2.0712568071.008
862.osaczony302.0622.06200
863.nenufar422.04801.297751
864.Kozera_Piotr2.04101.441600
865.compnet2.0404502801.310
866.BNowak2.0341.4020632
867.Jarosz_Adrian2.0312.03100
868.efunia2.02402.0240
869.Ivojag2.0226631.012347
870.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
871.ewa.okoniewska1.9969161.0800
872.kasiulek1.984925864195
873.morloth1.9761.97600
874.Sadaj_Ziółkowska1.9721.0948780
875.annastregiel1.9671.374319274
876.DariuszHeręza1.9600996964
877.valdeq1.9321.047625260
878.redie1.9161.177250489
879.nieznalski1.9141.060632222
880.inez1.9133911.5220
881.kulik_agnieszka1.91195198862
882.kipikasza1.9101.91000
883.xtedek1.9091.15022737
884.KarwalskaJustyna1.9041.178548178
885.terciak1.9001.130585185
886.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
887.yoake1.885889832164
888.anulka241.8841.58525346
889.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
890.Uszyńska_Hanna1.872797651424
891.sj_sj1.8712821.5890
892.sandy10m1.870001.870
893.apogorzelska1.8561.188458210
894.Margaret_Stas1.8561.85600
895.przemek_m1.8541.005674175
896.joanna_mironczuk1.85306061.247
897.pbacik1.849001.849
898.Akszeingar1.8371.7211160
899.Barbara_Domagała1.8341.83400
900.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
901.madzmatron1.80901.8090
902.Felberg_sławomir1.798997582219
903.Woyass1.796838492466
904.KRutko1.7859348510
905.agusja11.783989602192
906.krzyosiek1.7831.78300
907.anowi19581.7501.294296160
908.Ciszek_Artur1.7461.170447129
909.Cynthia_Witt1.73099567560
910.anamorf1.730723801206
911.Borchardt_Urszula1.727882642203
912.JSamborska1.717001.717
913.AgnieszkaK1.7121.003548161
914.RyszardT1.709873638198
915.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
916.Sobol741.701831673197
917.Psikus_Elzbieta1.691885358448
918.labuska791.6915031.13850
919.Nowik_Grzegorz1.69101951.496
920.Berdzik_Magdalena1.684861678145
921.StraszMarek1.675886582207
922.Horg1.6721.029418225
923.mar_markiewicz1.66101.6610
924.Ewa_Prejs1.657963421273
925.wicy1.6561.2264300
926.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
927.Slawek_Wojsa1.6422531071.282
928.pawel_tk1.6321.63200
929.guzia281.629592932105
930.Batory_Marcin1.622785655182
931.Boroch_Marek1.6211.4740147
932.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
933.Ewa_Hus1.6140920694
934.camel531.614596909109
935.maria.j.nie1.60701.6070
936.marlena12061.6021.4998815
937.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
938.CaramonM1.597001.597
939.piotrowski791.5972522811.064
940.Witecka_Magdalena1.596878564154
941.Andrzej_Welsberg1.583925492166
942.kdgs1.5781.4270151
943.Pawel_Jurewicz1.574131.5610
944.EANWhitson1.545754489302
945.ZofiaWichtowska1.542001.542
946.JanczewskaM1.5381.0010537
947.Wiesła_Bartosik1.538698662178
948.Luziński_Marcin1.537525226786
949.Sikorska_Izabela1.53601.5360
950.Jerzy_Molski1.5369640572
951.Witkowska_Ewa1.5262932171.016
952.Płowik_Hubert1.523210888425
953.kolaczkowska1.523823513187
954.KesslingAnna1.522822481219
955.maria.mazur1.514662635217
956.mholy1.5137527610
957.romano581.507354870283
958.krzysf771.4942861151.093
959.dasobierajuk1.493645710138
960.GąskaMariusz1.49001.378112
961.Joanna_Januszewska1.4881.48800
962.walinska.ewa1.48683762920
963.norbibuu1.4801.48000
964.IrenaZGB1.477807512158
965.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
966.mwpch1.457742361354
967.tatarak311.4511.45100
968.RoRo5001.447001.447
969.Kazimierz_Ducin1.442691564187
970.KostekP1.426794459173
971.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
972.konradus1.41101.4110
973.Musial_Michalina1.403764440199
974.rybolow1.3971.22467106
975.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
976.Krasowska_Katarzyna1.376710500166
977.Mariola_Hadryś1.373542649182
978.dstancel1.3711.37100
979.wasiliki1.36301.3630
980.anna_wiśniewska1.357469280608
981.Joanna521.34801.034314
982.worwag1.342001.342
983.sierszeng1.3381.33800
984.Pelagiusz1.334665534135
985.MrDzwang1.33398825788
986.Magda20001.3301.33000
987.Darth_Simba1.327183649495
988.AdamCA1.3241.32400
989.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
990.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
991.vnukinga1.306733460113
992.achczi1.305442254609
993.Vasquez1.2861.28600
994.e_furmanczyk1.2680892376
995.sylweczka_221.258001.258
996.julia_natalia1.2551.25500
997.jart1.2498290420
998.gajus811.237771317149
999.basia1.23401.2340
1000.NikosK081.2291.22900
1001.joff1.22770847544
1002.czj1.224288778158
1003.ananke19661.219629456134
1004.Frezja471.2187454730
1005.tomkarolak1.2117730438
1006.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1007.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1008.Bełc_Paweł1.2009690231
1009.Kupis_Artur1.196743287166
1010.Grażyna_Wójcik1.1861.18600
1011.marzanna621.1841.146038
1012.Stęplowska_Anna1.166570251345
1013.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1014.anytram1.165490547128
1015.kcocyk1.16148957696
1016.Mroz_Anna1.159001.159
1017.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1018.gumisiek1.14165139793
1019.WH1.132001.132
1020.Horizon1.1311.13100
1021.basiaps1.1291.12900
1022.monikatk1.1139430170
1023.kbinka1.10801.1080
1024.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1025.tpergalo1.0945190575
1026.roman1091.084001.084
1027.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1028.Hoch_Jacek1.08101.0810
1029.Quit1.06801.0680
1030.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1031.enora1.0683657030
1032.B_Kamil1.0651.06500
1033.Dolkenty1.0651.06500
1034.wołczuch1.05979916244
1035.ewulab1.05929515515
1036.mwkmoch1.0590864195
1037.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1038.Banaś_Robert1.0400712328
1039.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1040.Haegele1.039001.039
1041.Bryś_Martyna1.033347364322
1042.SzaflikJoanka1.03001.0300
1043.Mirek801.03001.0300
1044.witek_mazuchowski1.028570318140
1045.MariaRągowska1.028669620
1046.psemik1.028595302131
1047.MaciaE1.02564529783
1048.Hermanos1.0021.00200
1049.ewabo99599500
1050.Al_Mia99109910
1051.meggie990669218103
1052.karasm988297129562
1053.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1054.honorata986137661188
1055.Dylewski_Adam981518353110
1056.kris3uh977546284147
1057.grohel497349639879
1058.Paulina_K9725244480
1059.adam.nojszewski96700967
1060.bibiasta965513328124
1061.Cel.Magdalena94845540687
1062.Rysak_Mateusz94500945
1063.JakubRutkowski927498313116
1064.Gugnacki92500925
1065.Kuba_Wojtczak924485285154
1066.Justyna_Musiejewska92345337892
1067.Dawid9991837451133
1068.urszula.chyży.zd.bartold909116473320
1069.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1070.Boretti_Jerzy90344836095
1071.Monika_Ignatowicz901409388104
1072.radekp89500895
1073.Rydzyński_Jan88708870
1074.Kasprzyk_Anna883279239365
1075.Michalak_Mariusz8825083740
1076.Dzoanis8704614090
1077.arigato358682070661
1078.Kerysek86368016221
1079.Paszkowski86233044092
1080.a.brodowicz861488256117
1081.zajączek85108510
1082.Gruszczyński_Paweł84900849
1083.lukasz.hyrchel84800848
1084.ofski84148728074
1085.Magierowski_Wojciech84184100
1086.miedzajac8336130220
1087.Marcin_Śnioch82629345380
1088.jaskulka8253774480
1089.Old_Water81600816
1090.Macsud80745928563
1091.pawełKa8036921110
1092.Wiktor80380300
1093.Wojtek9997983334650
1094.AM_Kalski788465221102
1095.EngelardAneta787389242156
1096.go.sien78650919978
1097.Anna_Radziszewska78200782
1098.zuzanna78078000
1099.Cichy7774922850
1100.LavinkaTrinkelson77477400
1101.HubertLacki76807680
1102.kabzinski_lukasz76400764
1103.krzysztof.kazmierczak758190464104
1104.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1105.Wiesław_F75240329950
1106.tomaszi75075000
1107.Zarzycki_Wojtek749358289102
1108.marcinpt74434133370
1109.siunek74319545989
1110.MalgorzataMat7423870355
1111.robert_duszynski73873800
1112.Monika_I737656081
1113.zmyslowska72749099138
1114.urluch722297283142
1115.majkey72146416988
1116.Tetiana72007200
1117.dopam715380212123
1118.BetiSzu71250815648
1119.Piotr_Smarzewski71107110
1120.dorotakw70822144146
1121.pawlowska_katarzyna70570500
1122.Kyjania70507050
1123.Amalienborg70270200
1124.LucjaZatorska69929433471
1125.Respondek_Nicole69369300
1126.kominiak69269200
1127.Aneta_Fisel68439321873
1128.jeczaj68168100
1129.Morawicka_Justyna6754710204
1130.Nowik_Andrzej6685589515
1131.aka8366735726446
1132.jorbik66622970367
1133.KDudzik6635150148
1134.Cwynar_Justyna6504400210
1135.Szymaniak_Piotr64864800
1136.Uchymiak_Inga642425112105
1137.Dragan63800638
1138.Marszałek_Marek63606360
1139.Yaakov76265401967
1140.katgen62400624
1141.matix12361306130
1142.jolanta_kulinska61300613
1143.Lewandowski_Robert61035917576
1144.s_szpilska60460400
1145.tulipan12360260200
1146.Maciek_Ufnalewski594523071
1147.JoannaL59159100
1148.AlicjaSurmacka57600576
1149.harufam57305730
1150.Krajewski_Eugeniusz57257200
1151.Kwiatkowski57100571
1152.Skorek_A57126224465
1153.Monika_Piras56942811625
1154.robbi8956500565
1155.Feltynowska_Grażyna559284102173
1156.dalcryz55505550
1157.MarMat55036012763
1158.katarzyna.niedzielko54830218462
1159.Iwona_Cierpikowska54030715578
1160.sla_zeb5400314226
1161.Bogus_Kuć53729019849
1162.Augusiak_Andrzej53400534
1163.Atena4153153100
1164.szmitmat52925422649
1165.tylerversluis52052000
1166.krzszcz51326920737
1167.Kacperm_sz51227516473
1168.KarolG51224920558
1169.DFydrych50200502
1170.WaldemarG49800498
1171.Ving4972972000
1172.Palusinski_Pawel48904890
1173.Marta_Chmielińska48748700
1174.marcin_kowal4873150406
1175.jarymi48404840
1176.Białobrzeski_Marek48200482
1177.Izis47500475
1178.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1179.dariuszkasiorkiewicz47200472
1180.ask47100471
1181.Dulski_Roman47000470
1182.Grodzieński_ZI46821719556
1183.Beksa459115104240
1184.Zawada_Cezary456658383
1185.Skubik_Michał45445400
1186.marek75544825314055
1187.Wolnik_Joanna44044000
1188.Rostek_Wioleta43826512746
1189.mzj43722916444
1190.Chabrzyk_Piotr43643600
1191.Kubiak_Wioletta43616315258
1192.Ewa_Bodzek43124214940
1193.Samorajczyk_Łucja42742700
1194.Beata_Załęska41925711943
1195.fiolet41618519437
1196.Mariusz_Kucharski412326860
1197.Koplinski_L40904090
1198.Kaniewska_Anna4082727354
1199.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1200.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1201.Augustynowicz_W40321214843
1202.JustynaS40340300
1203.Carolina39900399
1204.pawel_k2313982830115
1205.olkatom3953192056
1206.Theofilos3892790110
1207.vbstar201038600386
1208.gregorian7638521413932
1209.Wasiński_P38400384
1210.arek_nelke38203820
1211.Grazyna37900379
1212.klocek_danuta37725810118
1213.Krzysiek.f.723751841829
1214.jaklika37413522910
1215.WiesławGajdek37300373
1216.JanNiedźwiadek37003700
1217.MT36503650
1218.herMMan36503650
1219.razare36300363
1220.Dzbik_Agnieszka36121410047
1221.Nykiel_Gracjan36136100
1222.marekzaborski36100361
1223.A.Michałowski3581881700
1224.j.nykiel35500355
1225.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1226.Skibiński_Tomasz3507724429
1227.Beata197734834800
1228.Grażyna34400344
1229.kooiki34115414641
1230.Pilnik_Wiktoryja3411670174
1231.MirosławaP32900329
1232.Michuel3251012240
1233.VValdek32300323
1234.Bogdan_Przyzycki31600316
1235.Pohl_Mateusz31203120
1236.monika51083061839231
1237.cisowianka2030300303
1238.ksieski2st30003000
1239.icecrypt29829800
1240.Jolanta672970164133
1241.Skrzetuski_Andrzej29200292
1242.Monika.C28915110929
1243.wlodekro2881718334
1244.Śmiech_Michał28700287
1245.Sochers287255032
1246.maziarek28600286
1247.marzenka2771529035
1248.dgebka27513910729
1249.Anzorge_Anna27427400
1250.carmilla27100271
1251.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1252.Zwierzyniecki26911911733
1253.Budzynowski_Robert26700267
1254.marcinguzek2651578127
1255.szwiling2641587234
1256.olka_elka26400264
1257.aakob42611329435
1258.Przegalinski_Maciej2561078861
1259.Mariusz_Maj25625600
1260.Kaffi24912011415
1261.MrTomAsh248018068
1262.Muraszko_Tamara24711110630
1263.dauttieg24524500
1264.Piotrowski_JP2421071350
1265.wlodekja239221018
1266.Zadrożny_Rafał22900229
1267.majawojdalski@hotmail.com22622600
1268.wag-a22400224
1269.Mierzejewski223861370
1270.ewadd22200222
1271.katkul322102219
1272.Rzeszotek_Łukasz22002200
1273.Wiktoria22002200
1274.historyk192022000220
1275.Malinowski_Waldemar21821800
1276.Romain2151186532
1277.gil_kasia21400214
1278.Zygmunt_Zygmunt20500205
1279.sdworak20402040
1280.sadik20212010
1281.polgen7820100201
1282.dorota_bartosiewicz19900199
1283.erazmwol197016532
1284.Bobowiec_Iwona19401940
1285.Gagulski_Lukasz19219200
1286.Jurczak_Bartosz18518500
1287.boena18518500
1288.andrzejkapron18418400
1289.TadeuszChitruszko182150320
1290.Sroka_Stanisław181975826
1291.Rogalińska_Halina180111069
1292.Bazyszyn_Liliana18000180
1293.Tomasz_Swierzb17800178
1294.matt17800178
1295.BeataK17717700
1296.rotry17600176
1297.bogda2521761491116
1298.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1299.Gromadka_Tomasz17394790
1300.alfatronik216900169
1301.Galazka_Barbara165140025
1302.kazik4616316300
1303.eshabe16300163
1304.netsoft163684352
1305.dziadek_m60161010457
1306.dominikk15500155
1307.wietom15501550
1308.mchoci15215200
1309.natalia1986152994310
1310.JarekK14814800
1311.wld_lan14791560
1312.m.rottenberg14400144
1313.aurora14400144
1314.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1315.Wirtualny141626514
1316.Tomasz_Fiedorek14100141
1317.Moszyńska_Paulina13203894
1318.Diana13013000
1319.Lewandowska_Justyna4412990039
1320.kola1612900129
1321.afra5912812800
1322.basia_pol128812621
1323.anpiet12600126
1324.ANDY321124654217
1325.Olaola1124694312
1326.kathylapoz12312300
1327.Papciak_Małgorzata12212200
1328.JulieMCRSz11811800
1329.efkama11700117
1330.ewa_marciniak11611600
1331.Gorecka_Malgosia11411400
1332.Irek_Bartkowski11000110
1333.lojka3511011000
1334.fplaton11011000
1335.vivace10901090
1336.111chris108592623
1337.adrianm107623213
1338.joannakov10600106
1339.Michnowicz_Alicja100652015
1340.Bozenna990990
1341.Danna8994095
1342.majaszpot980980
1343.Bea9667290
1344.jabłońska-kruszewska_a960096
1345.Andrzej_Stanislaw9256036
1346.adrian.g909000
1347.Doda698950327
1348.WelkaGrzegorz8848373
1349.kubajaworski848400
1350.AnuszewskaHonorata8406123
1351.marekkronikarz840084
1352.SztylerE8338396
1353.Sofeicz797900
1354.Starszewska_Marta770770
1355.Izabelab767600
1356.mos_s7328441
1357.Kożuchowski_Albin7106011
1358.Łuczniewski717100
1359.mmama16804820
1360.Baczewski_Robert660066
1361.Hubicki_Roman600600
1362.Grzegorz_Bączek590059
1363.geneo590590
1364.adriana123595900
1365.skol490049
1366.Pecherska_Agnieszka4803810
1367.kaphis474700
1368.Gleinert_Karolina460460
1369.Dendrophilus440044
1370.Editche420042
1371.Górska_Jadwiga420042
1372.KrystianJan400040
1373.Bajkowski_Bartosz4003010
1374.Dubiczyńska_Maria390039
1375.Marek_Wysocki390039
1376.Marek_Krzyżanowski380038
1377.agatek1806380038
1378.Adam_Leszczyński360036
1379.jkdobro353500
1380.Seba_Piotr3214162
1381.jbstruzik290029
1382.andrzej2511250025
1383.Antolak_Olga150015
1384.bulledesavon140014
1385.Wyszynski_K120012
1386.digajewski2110
1387.geminioctavia1100
1388.Pawłowski_Tomasz1010
donate
Online: 138, ver. 1.71 © 2010-2018 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::