geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 32.065.51716.729.64810.573.8894.761.980

1.Danecka713.448394.980229.94388.525
2.Incognito628.933356.314166.403106.216
3.bozenabalaw606.204349.981194.00162.222
4.Jabłoński_Edward597.169327.787198.53570.847
5.Wojciech_Liśkiewicz587.916317.202175.84794.867
6.janusch514.443284.024182.52847.891
7.Basia_W502.637279.366181.76941.502
8.mmaziarski449.117172.719215.94360.455
9.danisha431.341201.380183.45246.509
10.jackun391.709195.687128.55367.469
11.eliza1952379.029213.784113.86751.378
12.jerzy_nowosielski366.500186.332117.02163.147
13.bazie335.041182.203113.11539.723
14.urszula_swierczynska319.748185.58799.82934.332
15.Misiewicz_Elżbieta294.958150.120111.38433.454
16.Michał_Golubiński291.689155.33590.34346.011
17.Jaskólska_Ewa281.690164.34388.38028.967
18.Sobieraj_Ewa276.573157.78283.55035.241
19.Skrzypczak_Bogumiła268.306143.47890.06534.763
20.Turek_Bożena255.570137.96390.34527.262
21.WZI244.638180.44222.59141.605
22.GTG_Silius_Radicum238.20443.01230.093165.099
23.Tylingo_Bozena230.668117.13077.09536.443
24.Izabela_Czaplicka230.415105.23594.36130.819
25.halina219.121118.85177.12623.144
26.mteresa206.331107.75273.75224.827
27.Rafał_Albiński198.18593.95761.41742.811
28.Czarkowski_Jarosław192.475111.04255.32926.104
29.Ciesielski_Marcin189.65179.96759.47850.206
30.jurekzur179.43398.81060.77019.853
31.magnowa178.72597.41762.29719.011
32.Marek_Delert177.43281.53975.92119.972
33.Krystyna_Stanisławska174.05086.89562.38024.775
34.WaldemarChorążewicz168.52847.86664.37356.289
35.Myslinski158.75999.82944.48414.446
36.Krystyna_Malik158.14590.09952.63315.413
37.gz1411154.09688.02751.16214.907
38.Majewska_Renata149.80686.20846.21117.387
39.Kośnik_Krzysztof149.25183.83148.49816.922
40.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
41.nowak141.20374.27741.08225.844
42.igoriosso139.24769.91242.74726.588
43.asska1139.10174.72950.12414.248
44.K_Zochniak133.74849.40838.41045.930
45.Jegier128.33370.64943.21414.470
46.dRob127.60654.56553.88919.152
47.Tomek_Bogiel127.45274.57240.64212.238
48.Berens_Jan127.39564.42334.43228.540
49.grammy43116127.38569.28947.19610.900
50.bkrajewska126.55363.09647.36316.094
51.krzysztofjach1126.44665.18846.34314.915
52.ArturWilkicki125.90967.76529.63628.508
53.Wilfried125.69468.08442.28915.321
54.Barbara_Kubcka125.21361.98547.17916.049
55.ChmielowskaAnna122.20462.84328.45130.910
56.Steamroller_Fly121.28771.56536.72013.002
57.JZI119.08562.03641.31115.738
58.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
59.Koprowski.Jerzy111.99248.08147.14716.764
60.Wlodzimierz_Macewicz111.20565.63430.01215.559
61.Makowiecka_Krystyna109.67721.30852.09536.274
62.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
63.mziel105.60957.55926.68021.370
64.marta1044105.36744.41629.88531.066
65.Krasieńko_Rafał104.70960.11032.11412.485
66.jorgus06104.65160.75928.90914.983
67.Gośka103.23137.21958.0827.930
68.DorotaK99.50558.84826.97913.678
69.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
70.magda_lena95.88348.18937.01710.677
71.Staporek_Kamil95.39855.52829.37310.497
72.JanKontek95.38567.42919.4578.499
73.Krystyna_Domańska95.22748.69335.58110.953
74.artekm94.63951.88137.9324.826
75.Maślanek_Joanna93.91350.57531.75011.588
76.RoPson93.02650.17731.35211.497
77.Wilnianka92.94147.02735.81010.104
78.kabe091.13445.39036.5559.189
79.Karsowianin90.69051.29531.0648.331
80.Klass_Jolanta89.19049.29523.45216.443
81.Kaczmarek_Aneta87.71060.22311.18116.306
82.Nikołaj86.77912.74152.45221.586
83.Tulej_Anna84.82844.37231.2259.231
84.pronobis84.01535.05842.9635.994
85.Dębowski_Józef81.54945.14627.5878.816
86.alus80.72830.91329.01720.798
87.Czerkawska_Ewa80.13043.27135.938921
88.Kamila_Szymankiewicz76.84323.60050.9672.276
89.Marynicz_Marcin76.71530.17432.56313.978
90.szubog76.05240.72626.6138.713
91.Sludkowski_Darek75.57338.16726.23311.173
92.kotik774.80232.74819.74422.310
93.ezoteryka74.60240.96425.4808.158
94.olerys74.50440.78922.70611.009
95.przodkowie.com73.971047.36326.608
96.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
97.Kornelia_Major71.38846.91414.6379.837
98.Maryla_Celmer70.06830.16631.0448.858
99.BERNHARD0169.66335.32924.5839.751
100.JMrozowski69.17645.33113.47110.374
101.Grabska_Iwona68.94738.07923.6697.199
102.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
103.MGieras65.69335.31922.0908.284
104.GRAZYNECZKAAA64.63418.33221.76124.541
105.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
106.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
107.karabowicz_radek63.49032.81224.2876.391
108.annarenata63.29735.20520.0818.011
109.MagdaT62.61031.59824.4376.575
110.AniaS62.34430.72623.2628.356
111.angap61.81430.35424.2617.199
112.Grażyna_Przybysz61.47324.76430.4366.273
113.Aleksandra_Piętak60.38133.45819.8697.054
114.Paź_Jacenty60.23136.21515.4648.552
115.Ilona_Gieras60.14434.60418.6796.861
116.Wojtowicz_Danuta59.89431.08620.4408.368
117.GZuzak59.70733.44821.0385.221
118.Bożena_Prymus59.70726.87623.0289.803
119.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
120.aniaosin59.55033.06420.2016.285
121.Jozef1159.45725.54018.83415.083
122.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.77532.14920.6226.004
123.mwpkk57.42628.78022.4486.198
124.BASIAPUSZ57.21631.31720.0815.818
125.Gałkiewicz_Urszula56.9486.07936.74114.128
126.kate10356.68731.82816.6398.220
127.Krzysiek_Imiołek56.34323.14123.07910.123
128.milosz56.12918.45020.28617.393
129.Gadecki.Bogusław55.59320.09521.21214.286
130.dzicz55.26819.85414.88420.530
131.aldonalata53.48326.39219.0528.039
132.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
133.Mania5352.26535.70011.6284.937
134.Kasia_Marchlińska52.22641.17210.670384
135.Gawlik_Andrzej51.70823.12418.7089.876
136.Koluszkowski_Henryk51.30429.23715.3746.693
137.sloniatko6051.30435.5683.70512.031
138.Sloniasz51.01428.67816.5015.835
139.Jabłonowski_Marek50.51629.4278.48212.607
140.Krycha49.31231.62311.3236.366
141.mlawiak49.15127.44513.6148.092
142.skapska_honorata48.93124.06017.1757.696
143.peters48.42728.09314.4705.864
144.krambud47.50815.32124.1937.994
145.Popkowicz_Bronisław47.46925.71815.3146.437
146.frisgaard47.44724.79314.1548.500
147.Rafael46.87626.08713.4267.363
148.Krzysztof_Gruszka46.51226.85215.4064.254
149.janden46.02524.22915.8135.983
150.katnal45.67126.31413.9075.450
151.romanburczyk45.64921.87718.0585.714
152.Bugajska_Joanna45.38820.14518.0117.232
153.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
154.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
155.Rozenau_Adam44.31627.85216.4640
156.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW43.94718.66619.6795.602
157.tomes43.78915.32921.6446.816
158.tomekpn43.66120.18817.0806.393
159.Brozek_Oskar42.87621.29811.9139.665
160.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
161.kasia_wilcz42.78827.61114.699478
162.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
163.mariola6141.61513.46919.9848.162
164.adamhen5541.57321.58114.5955.397
165.Ma_Sza41.40115.46818.6257.308
166.Romanowski_Piotr41.37216.97316.4027.997
167.jur58boz40.62421.36116.3612.902
168.maed40.59623.02711.3106.259
169.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
170.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
171.Gordiasz40.4791.18639.2930
172.janocha140.37121.3638.52210.486
173.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
174.Ela_Ginalska40.16821.85513.6954.618
175.hannaostoja_swierczynska40.01321.62415.3223.067
176.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
177.Janusz39.85114.84921.2233.779
178.Skolimowski_Tomasz39.78917.02816.5136.248
179.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
180.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
181.Borkowski.Wojciech38.56120.03314.6403.888
182.ozanka38.54720.08513.4105.052
183.anton_burza38.14817.54212.6367.970
184.Albin_Kożuchowski37.59622.09910.4725.025
185.czarnuszewicz_bozena37.56920.54712.1134.909
186.Anna_S37.45828.1976.2962.965
187.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
188.moyra77737.05319.73810.5086.807
189.piotrpola37.00819.60813.3684.032
190.MariannaF36.90320.61812.4363.849
191.mmoonniiaa36.87820.02914.7922.057
192.Wieros36.83520.39712.7813.657
193.BasiaR36.58919.25214.3083.029
194.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
195.Świstak_Elżbieta36.10620.6459.9255.536
196.Mirek.Kozak36.10517.7637.92010.422
197.kolokolo35.55319.15513.2823.116
198.Sznober_Barbara35.2408.6686.87919.693
199.gregorry195334.94322.3318.2554.357
200.Rruda34.92319.06712.7953.061
201.Baciński34.86213.1719.16012.531
202.Mamaj_Jan34.40624.3885.5874.431
203.Agata_KJ33.92618.32711.5594.040
204.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
205.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
206.Dąbr_Włodek33.50520.8259.9072.773
207.ew_mar33.42924.1997.3621.868
208.Wioletta33.3346.12726.496711
209.miras12133.27623.1917.3102.775
210.Szczepaniak_Tomasz33.27515.54710.2177.511
211.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
212.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
213.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
214.stanisław4832.96223.9106.4942.558
215.PabianAus32.80715.45814.0423.307
216.kucz_agnieszka32.51323.3706.2112.932
217.Stradowski_Jacek32.47123.1885.2574.026
218.Małgorzata_Olewnik32.46816.80511.8723.791
219.jarekrad32.33217.51911.6743.139
220.bisiza31.97419.6305.7466.598
221.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
222.włodzimiest31.78424.9001.2075.677
223.angoss31.63218.1899.9263.517
224.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
225.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
226.Madzialena_KB30.30115.98310.7803.538
227.sowa7330.27717.7157.9594.603
228.aerbert30.23918.6646.9064.669
229.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
230.Bibi30.10914.94511.3903.774
231.Stasiak_Michał29.82017.1529.1083.560
232.kujawiak29.24617.0329.5432.671
233.Kokosinska_Urszula28.76412.84911.2494.666
234.Jarcun28.5768.9454.60715.024
235.GrzeS28.53013.47610.9104.144
236.misty6928.43518.2385.4724.725
237.Dławichowski28.18316.9428.8802.361
238.Adamiec_Walenty28.11715.19310.1002.824
239.x_hanna28.05915.1459.0323.882
240.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
241.Yerma27.80315.0849.2903.429
242.Berendzik_Malgorzata27.66213.5719.3034.788
243.Mieżyńska_Danuta27.32113.70410.1933.424
244.kamilo8627.17112.06814.263840
245.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
246.jerkre27.06515.1749.4042.487
247.Augustyniak_Irena26.98911.18712.5303.272
248.Piotr_Romanowski26.95110.3146.9899.648
249.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
250.Walczak_Marta26.71215.0836.5075.122
251.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
252.m_jaro26.48215.2205.9615.301
253.sarna21526.44417.4535.4803.511
254.Bartnicki_Jerzy26.39417.3704.2894.735
255.artur.kozminski26.22014.5148.4223.284
256.elgra26.21118.0775.8952.239
257.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
258.Jason852425.9718.7527.4149.805
259.B_Boa25.76115.2557.8682.638
260.jgniedziejko25.70912.82410.6622.223
261.ATUIN25.63913.0409.0123.587
262.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
263.Rafik000225.50813.55410.4081.546
264.Olik25.26912.4109.4603.399
265.Raciborski_Marek25.23624.893106237
266.Daniel_Leszczyk25.19113.8088.4432.940
267.kronerhalina25.11012.60010.5531.957
268.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
269.mierzyce25.00113.1319.5552.315
270.basia48124.96414.3718.5512.042
271.pgorzad24.83912.8249.2392.776
272.krzysztofklemens24.81216.1151.7116.986
273.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
274.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
275.Petrax24.62812.70710.2971.624
276.grzech24.58324.58300
277.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
278.DorotaP24.33615.3367.0031.997
279.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
280.margit23.96210.58711.3522.023
281.Schaetzlein_Michael23.9094.140019.769
282.Jagielski23.90012.0678.6893.144
283.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
284.kawal23.78315.5394.1994.045
285.karol44423.73013.7028.3121.716
286.SylwesterMalicki23.55515.0096.1732.373
287.Andrzej_Łęcki23.51513.3397.7292.447
288.krzaja23.47714.8656.3922.220
289.Piotr_Juszczyk23.45120.5842.335532
290.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
291.krysmag23.3299.6819.6843.964
292.grzesm23.21412.1796.9244.111
293.iwomi23.19513.8688.2131.114
294.jolaprokopiukbathelt23.19112.1588.4872.546
295.Lange_Jerzy23.10318.85904.244
296.Rostkowski_Mariusz22.95611.7978.8122.347
297.krupabeata22.86410.6569.0393.169
298.kat_pas22.83610.7549.9002.182
299.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
300.Niemirski22.76910.23910.0782.452
301.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
302.Arek_Bereza22.5247.97810.1314.415
303.ela_cwiklinska22.46313.5907.4881.385
304.Bogusław_Woyciech22.39911.2006.9614.238
305.mena_u22.23711.2629.9121.063
306.piotrsm22.12513.3826.2902.453
307.Sroczyński_Włodzimierz21.89721.89700
308.walet21.88414.4916.518875
309.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
310.Suska_J21.76212.1957.1402.427
311.Leszek12821.72318.0402883.395
312.hania21.71411.1687.9692.577
313.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
314.adrian.kaszubski21.60710.8508.4542.303
315.sbasiacz21.51110.9167.0223.573
316.marekamin21.48218.4962.016970
317.kaskam21.38112.7484.7893.844
318.agnieszka599521.3547.3705.6948.290
319.michal7221.29811.1168.0982.084
320.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
321.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
322.Lewandowicz_Adam20.5606.52112.7221.317
323.kkrasinski20.4375.123015.314
324.kulsob20.43711.5066.5762.355
325.Jules20.36611.6295.5203.217
326.Gołowicz_Michał20.3349.3538.2722.709
327.Machnik_H20.32415.9442.8651.515
328.Nastian20.3234.05112.0834.189
329.Synowiec_Ela20.31614.3704.4571.489
330.arborpl20.28111.3546.6562.271
331.Domirka20.07310.4826.6462.945
332.Stachwiuk_Elżbieta20.03513.0133.7043.318
333.megagrzechu19.9509.9287.9502.072
334.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
335.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
336.MagiQ19.93614.4092.0103.517
337.aligatormp19.90019.90000
338.dorotan19.8972.1346.81310.950
339.Marciszewska_maria19.8848.4507.5783.856
340.Metalloviec19.83812.8164.6452.377
341.ula1119.8349.7807.3452.709
342.Projekt_OPI19.82811.4006.0482.380
343.J.Borycki19.6788.8428.6012.235
344.Kozłowska_Elżbieta19.60814.7263.3231.559
345.Obidka19.5599.1917.9652.403
346.wisnik_k19.55511.1955.4132.947
347.kapefa19.50119.50100
348.halina4419.49211.9345.4592.099
349.angie19.41818.7300688
350.Krzysiek_19.3661.01815.4352.913
351.andrzej.drogosz19.2347.2488.1773.809
352.arletaso19.14011.8162.6704.654
353.Strojczyk_Waldemar19.11210.6735.8272.612
354.Marcin_P19.0959.5508.2761.269
355.Janina_Tomczyk19.0148.2547.4373.323
356.Urszula_Pogoń18.9408.4862.0408.414
357.hlpedersen718.7828.3469.437999
358.beata_anna118.6736.05411.5671.052
359.Sławiński_Jacek18.6596.5978.4763.586
360.barbarag.18.65513.75504.900
361.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
362.marek_kondrat18.39916.2491.613537
363.magdalena7217.9319.1986.6952.038
364.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
365.Bednarczyk_Kamil17.7225.6206.9195.183
366.el_za17.6329.4336.3711.828
367.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
368.Mariańska_Małgorzata17.5638.6195.5383.406
369.gaolcia8617.5433.6729.5774.294
370.beatab17.4798.4712.6686.340
371.Juszyba17.45611.4514.1261.879
372.bodzio5417.4279.8664.4543.107
373.jmzolt17.4168.1705.0284.218
374.grara17.39610.4305.1081.858
375.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
376.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
377.karolinaw17.2248.5705.2373.417
378.Gospel17.20110.2524.9022.047
379.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
380.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
381.marekn12417.0839.0596.1441.880
382.elżbieta17.03010.4002.9843.646
383.lidia195417.01517.01500
384.Wiśniewski_Adam17.0028.7126.3231.967
385.Chrzanowski_Stanisław16.9557.6776.7052.573
386.Jado16.93510.9884.8491.098
387.vitoo16.87611.5541.6123.710
388.Andrzej.P16.86414.1751.921768
389.julka6616.83611.3134.2771.246
390.Yskelo16.8169.8623.3373.617
391.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
392.justynka1616.6648.9956.6551.014
393.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
394.joanna8416.48610.3214.5281.637
395.barbara_barbara16.2528.0684.5483.636
396.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
397.Wojciechowska_Ewka16.0179.6844.2372.096
398.Gosia25315.9597.1706.4132.376
399.Inula15.9527.8686.5281.556
400.Jakubas_Eugeniusz15.9297.4435.7992.687
401.olaf1715.88611.0733.3581.455
402.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
403.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
404.sieruga15.7135.2837.2353.195
405.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
406.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
407.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
408.zetka15.5358.6824.8342.019
409.Viola_AP15.5217.2786.3451.898
410.lukasz.hyrchel15.4628.0924.8002.570
411.kasiema15.3718.4526.86158
412.T_Chamerski15.3716.7985.8822.691
413.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
414.Lag200015.2885.7727.2532.263
415.zbzukowski15.1898.5595.1111.519
416.Lukasz_Fajfrowski15.1699.2504.2171.702
417.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
418.rdet15.0986.3963.8744.828
419.Janusz_Stankiewicz15.0967.5103.9673.619
420.Szalomszalom2015.0848.2365.0231.825
421.Adalbertus15.073011.2543.819
422.kozlowskiw14.9928.4015.1071.484
423.kasiek14.9827.3614.8282.793
424.maluszycka14.9268.3704.5102.046
425.Lenaar14.91313.0465131.354
426.Kurzyjamski_Wojciech14.9126.4417.715756
427.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
428.wojtstyp14.88510.5043.2901.091
429.m_gry14.6838.4083.2213.054
430.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
431.kwroblewska14.5757.5582.9524.065
432.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
433.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
434.luigi3714.2578.1063.8052.346
435.dombas14.1963.1119.4091.676
436.krzypov14.1497.7582.2264.165
437.Piachu214.1349.8081.2633.063
438.ztelega14.0977.6934.8881.516
439.B.Babiarz14.0977.9563.4812.660
440.Irena_Kaczmarek13.9996.1886.6491.162
441.Brudka13.8546.7274.7822.345
442.stemo6113.7103.0459.707958
443.annakt13.6797.3254.5641.790
444.Walder_Wisława13.6744.89708.777
445.agac13.4836.5161.6665.301
446.marjolena13.3974.7546.8681.775
447.pbasik13.3957.6555.348392
448.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
449.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
450.MMar13.3016.9884.7641.549
451.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
452.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
453.Robert120213.0906.1514.4592.480
454.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
455.hal.ka12.9579.4102.951596
456.Rutar12.8706.3494.0242.497
457.Kliber12.8589.4534882.917
458.ToniR12.6726.4182.5253.729
459.opol12.65411.481396777
460.Ewa_Brzezińska12.6527.6703.4661.516
461.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
462.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
463.Obałek_Jacek12.4836.7914.4971.195
464.griszka5012.3979.2762.973148
465.Jazzek12.38712.38700
466.Hening12.3709.3822.201787
467.Czyżewski_Bartłomiej12.1967.5692.5072.120
468.waldas12.1247.57404.550
469.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
470.Stańska_Aleksandra11.93411.93400
471.Uszyńska_Hanna11.8756.0864.2281.561
472.dorocik13311.8747.4972.9741.403
473.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
474.Lewandowska_Justyna4411.79110.526524741
475.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
476.Sieczkowska_Elżbieta11.5977.8793.131587
477.Michał_Kazimierz11.5491.5507.2072.792
478.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
479.kubakpro11.4916.5494.198744
480.basiula11.4895.7113.1292.649
481.Nowocin_Beata11.4896.6862.3452.458
482.brulion11.3812.6328.71237
483.jacwes11.349011.3490
484.Słomińska_Dominika11.3476.4543.8241.069
485.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
486.mariuszek6911.1962.9644.6103.622
487.nuernberg11.1687.0561.5602.552
488.tobi11.1676.3593.5211.287
489.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
490.maciejowski11.0774.3283.9332.816
491.GrzeSwier11.0575.9441.8603.253
492.Purski_Jan11.0094.9586.0510
493.KPM11.0015.7783.4201.803
494.bandziorek11.0013.2916.781929
495.Marek7010.9835.4485.406129
496.krysta_s10.9635.4244.0381.501
497.historyk9910.9364.4303.7782.728
498.Artsanon10.8583.9693.0283.861
499.Majtka_Łukasz10.7701.14309.627
500.jansz10.7425.7423.7311.269
501.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
502.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
503.Matuszewska_Magdalena10.6255.2904.1821.153
504.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
505.rencr410.5586.2391.8482.471
506.Witold_Trzeciak10.3816.0003.2281.153
507.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
508.Emkael10.3516.6472.0781.626
509.szczelba110.3515.3583.9701.023
510.Kucharro10.3014.6454.3201.336
511.Grażyna_Wójcik10.2834.6652.8162.802
512.maria112m10.2443.7475.2261.271
513.szczesna10.2435.4264.332485
514.Artur5910.1536.5442.3281.281
515.Alinka10.1315.2643.6771.190
516.wmacoch10.1226.6172.5041.001
517.mariola071110.07007.5562.514
518.Kacper_Czerwiński10.0455.4793.4501.116
519.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
520.Ludwik_Olczyk9.9903.6225.2091.159
521.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
522.Marzanka9.8464.7414.150955
523.kasejuka9.8356.0622.6911.082
524.malkam2559.8304.8173.2231.790
525.Oleszka9.7993.0686.027704
526.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
527.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
528.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
529.Agnieszka_Wójcik9.6795.5193.1071.053
530.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
531.donchichot9.6465.0622.3502.234
532.lukas499.6265.3833.707536
533.magat19.61809.6180
534.Genowefa9.6093.2505.771588
535.Janiszewska_Janka9.5903.8874.5391.164
536.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
537.Anna_Parysek9.5365.4881.5882.460
538.Livia_Ditto9.5166.5962.513407
539.Ula_W9.4466.8442.189413
540.Ulcia_d9.4343.3245.288822
541.miremik9.3725.0063.2821.084
542.badur9.3644.9663.2371.161
543.OlaH9.2506.2892.210751
544.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
545.aeroseek29.0526.5721.4191.061
546.maja678.9504.4023.709839
547.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
548.karolszotek8.9063.3414415.124
549.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
550.rendziojaroslaw8.8204.7023.200918
551.aktawres8.7506.84701.903
552.Iwonanna8.7153.5983.5911.526
553.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
554.Darek_Kiliszek8.5624.5543.576432
555.Kasprzyk_Anna8.5003.5763.2841.640
556.SILAM8.4966.1782742.044
557.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
558.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
559.Tomasz_Jedynak8.4694.4673.095907
560.marzanna1758.4041.4194.0762.909
561.Kwos8.3766.1011.0451.230
562.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
563.Odrowąż8.3644.7992.616949
564.katarzyna.matyjas8.3335.6631.716954
565.62_6108.3265.4321.7091.185
566.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
567.madzia3278.2507.7710479
568.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
569.PawS968.1961.0565.9571.183
570.Jakub_Rokita8.1894.7452.4111.033
571.monika.wałuszko8.1814.2463.260675
572.Grabis_Mirosława8.1478.14700
573.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
574.Lubryk8.096317.340725
575.krak2108.0732.6474.567859
576.papakulka8.0556.3811.122552
577.olenski_jan8.0074.66903.338
578.Sławek_Binczak8.0011.0346.042925
579.J1anka8.0006.784896320
580.mlazarecki7.9775.9171.510550
581.SebastianS7.9527.0299230
582.berfel7.9424.3892.665888
583.MIRMAZEK7.9247.7910133
584.ewakuszlik7.9065.0642.423419
585.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
586.barbara19477.8392.2069974.636
587.Garnek_Jarek7.76506.795970
588.poschadel7.7572.6224.255880
589.sekutnica7.7467.74600
590.RobertC7.7407.74000
591.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
592.przeski7.6983.71303.985
593.wld_lan7.6946.87156767
594.ELADAB7.6884.5512.347790
595.anusia16107.6875.42702.260
596.NS_Jurek7.6823.9952.821866
597.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
598.Joculus7.6216.6550966
599.pawko2237.6173.3981.8942.325
600.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
601.Jadwiga_Sibirska7.4734.6416712.161
602.HalinaLitka7.45907.4590
603.Ewa_Szczodruch7.44907.4490
604.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
605.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
606._jaj_7.3354.72102.614
607.Felberg_Sławomir7.2843.9962.362926
608.Król_Majewska7.2353.97403.261
609.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
610.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
611.Anetta_727.2003.7232.730747
612.kziecina7.1657.105060
613.craft7.1475.0411.553553
614.ewa_marciniak7.1093.4383.015656
615.A.Kuba7.0084.4841.925599
616.aaricia1047.0013.6622.493846
617.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
618.krzan6.9353.9021.2761.757
619.rjancz6.9232.8203.473630
620.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
621.jperkowski6.8686.86800
622.Teerose6.84504.2572.588
623.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
624.charston906.7796.77900
625.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
626.mariadobroslawa6.7542.4091.9652.380
627.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
628.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
629.basik6.7074.82601.881
630.tonffillka6.6883.8412.120727
631.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
632.Krzych.K6.6323.2682.833531
633.Joanna_D6.6313.2532.652726
634.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
635.graffik6.6082.8833.7250
636.arjanek486.6003.6291.7191.252
637.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
638.naplopo6.4853.1925282.765
639.Małgorzata20056.4771.7954.131551
640.kulig326.4453.2072.504734
641.mira_wiech6.4093.7672.335307
642.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
643.Stando_Piotr6.3574.32402.033
644.Paula2576.3363.0052.980351
645.Magierowski_Wojciech6.3314.76801.563
646.mirst6.3153871.7974.131
647.GG_Grudzien6.2956.1799224
648.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
649.Janka286.2374.5781.043616
650.KrystynaZadworna6.2253.4552.346424
651.rybecka6.2236.22300
652.Kempisty_Anna6.2121.5093.735968
653.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
654.Rozmysłowski_Marek6.1702.7451.2852.140
655.Świętkowski_Dariusz6.1522.4852.982685
656.neumann6.1315.116557458
657.Aleksandra_VanBever6.108006.108
658.annaurban6.0126.01200
659.beatpatt355.9981.8033.743452
660.janinka275.9453.7701.784391
661.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
662.arnel5.8914.7141131.064
663.rawli5.8762.4992.3111.066
664.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
665.keresz5.8255.36336894
666.Beata655.8252.7752.278772
667.Kolk_Osyoiewska5.8214.3522971.172
668.grabkk5.8153.3322.4830
669.Franek235.7733.1871.834752
670.imagines5.7634.6971.0660
671.Grażyna.K5.7615.76100
672.Giemza_Karol5.7572.7002.410647
673.Socha5.7254.703873149
674.Janusz_Kielak5.7184.598461659
675.Paweł_Pyszniewski5.6551.5722.8741.209
676.Karbowska_Marianna5.6344.575635424
677.pawel_tk5.6171.6323.9850
678.Stefańczyk5.610005.610
679.Kira5.6012.3663.2350
680.monikab5.5871.6511.5862.350
681.boena5.5653.3636581.544
682.Sochers5.5623.5067711.285
683.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
684.marzenska75.5102.6532.102755
685.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
686.kiniastr5.4695.46900
687.Marek-L5.4451.0163.634795
688.Bednarek_Edyta5.4292.7022.112615
689.Aga_Brz5.4262.6132.364449
690.bachach5.4241.0333.418973
691.Ania_Witkowska5.3913.5121.333546
692.jakozak5.3833.3251.604454
693.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
694.Annetti5.3692.9622.053354
695.jarumasta5.3512.8909341.527
696.WPawlica5.3422.6881.985669
697.kkurys5.2945.29400
698.Ewa_Tańska5.2783914.8870
699.janusz_iwanowski5.2682.7231.824721
700.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
701.vicek19785.2542.7681.887599
702.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
703.grad5.2322.8322.4000
704.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
705.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
706.dorotakw5.1802.7051.996479
707.Malgonia5.1512.4982.056597
708.bezet5.1332.9531.962218
709.Bartek_M5.1333.0542.0790
710.tomczyk5.0793.43501.644
711.DankaW5.0791.5553.181343
712.marcinpt5.0651.2213.032812
713.broż_ka5.0501.1082.4911.451
714.Margaret_Stas5.0335.03300
715.Włodzimierz5.0303.440780810
716.Kapelus5.0244.0319930
717.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
718.Katarzyna_714.9694.947022
719.wojtek234.9054.90500
720.poszukiwaczka604.9003.770944186
721.Bogus_Kuć4.8872.2801.5721.035
722.keret4.8682.7572.01893
723.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
724.Stanikowski4.8083.594904310
725.pawkos834.8044.80400
726.Sz_Joanna4.7973.551830416
727.iksdar4.7912.5671.742482
728.EwaMolly4.7783.663826289
729.mariaro14.77498003.794
730.swobodny4.76304.7630
731.Markowski_Maciej4.7552.8281.408519
732.lpruski224.7463.823187736
733.manyek21124.7334.73300
734.Scowron4.7313.2861.38560
735.Orlik_Ala4.72804.7280
736.ahalaburda4.7246733.523528
737.tyburski4.723004.723
738.mastalerz4.7022.4321.835435
739.mariamikołaj4.7013.1111.5900
740.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
741.Majewska_Lilianna4.6952.7781.377540
742.RyszardSys4.6874.4422450
743.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
744.ZbLin4.6613.7670894
745.mariusz90504.6521.4982.508646
746.Mirek19004.6233.1451.014464
747.aqkis4.62202.7041.918
748.grohel44.6143.731701182
749.Kocoń_Leszek4.60504.020585
750.Molencki_Rafał4.6053.0311.382192
751.Paweł_Zawadzki4.6041.7167522.136
752.Mustad4.5892.7531.8360
753.Krystyna_Moćko4.586552.2272.304
754.Zabomba4.5751.7132.583279
755.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
756.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
757.Forma_Eugeniusz4.538004.538
758.Eder4.5342.5971.758179
759.Majcher4.5322262394.067
760.Dobrzyńska_Anna4.5102.5441.91749
761.brolly114.467774.166224
762.mejpien4.4441.4512.330663
763.Zubrzak4.4252.1766201.629
764.PiotrG4.4212.7541.457210
765.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
766.labarnerie4.3892.4581.475456
767.ciekawoscpoznawcza4.3672.1791.496692
768.Labcio4024.3462.757812777
769.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
770.Pitlab4.3211.9131.466942
771.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
772.Teodozja4.3022.2151.0321.055
773.a.badowski4.2842.2551.637392
774.barbarafasiczka4.2714.27100
775.Banasiak_Antolak4.2502.2521.575423
776.jareczkisz4.2332.3931.416424
777.Robert14.2302.764841625
778.sandy10m4.2222.35201.870
779.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
780.DanielPratt4.2073.21492568
781.mglinkow4.1781.0272.890261
782.RyszardBencko4.1282.3941.207527
783.anytram4.1211.9151.708498
784.Kubalska_Agnieszka4.0683.7902780
785.andziulam4.0601.1412.382537
786.pawel.dyda4.0551.8839141.258
787.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
788.OlszewskiD4.0451.1502.754141
789.EwaH4.0422.0726911.279
790.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
791.prazmowska4.0382.1491.491398
792.robi1123.9932.4491.106438
793.Kurlas_Cynthia3.9913.99100
794.amarylis393.9863.98600
795.BogusławBykowski3.9612.475935551
796.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
797.loknok13.94602.4891.457
798.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
799.jozek3.9211.5761.851494
800.Katarzyna_m3.9203.2970623
801.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
802.mwpch3.8222.649361812
803.ewastepien3.8201.9821.464374
804.Musial_Michalina3.8122.0941.197521
805.Magroski493.8033.60310991
806.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
807.susic3.7803.78000
808.marla3.7721.8781.477417
809.JMarchewka3.7723.77200
810.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
811.Elżbieta_Piwińska3.7082.1091.217382
812.Nowik_Grzegorz3.68402.1881.496
813.mirkania3.6742.502924248
814.nicky3.6723.258245169
815.projektpodlasie3.6722.00601.666
816.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
817.jertom3.6423.64200
818.tosia513.5913.59100
819.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
820.kwiech3.5753.57500
821.CaramonM3.560003.560
822.Gocha_D3.5563.3045247
823.Pawlak_Elżbieta3.5463.54600
824.JustynaP3.5451.7291.186630
825.anna12643.5363.1114250
826.marwro3.5023.50200
827.asdmjs3.5002.490669341
828.Ewa_Prejs3.4969632.260273
829.Kolank03.4733.1613120
830.majkuss3.4581.2989291.231
831.ska83.4583.45800
832.AM_Kalski3.4442.205773466
833.Marcin_Z.3.4392.8690570
834.leszcz3.4281.600951877
835.WiktorK3.4103.41000
836.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
837.RobertGóra3.4021.9001.128374
838.ambrozja1003.3572.284695378
839.ewab.3.3352.541612182
840.Darq3.3133.31300
841.bialy203.3072.374350583
842.krybas3.2982.143916239
843.lechkar3.2942.571145578
844.Dampc_Kasia3.2802.7000580
845.ostrowiecki3.2772.7924850
846.Urlich_Tomasz3.2656546351.976
847.alwierzba3.263003.263
848.MonikaNJ3.2531.0062.083164
849.Olczyk_Paweł3.2491.8641.032353
850.Nocun_Wojciech3.2493.24900
851.Zwoźniak_Andrzej3.2472.083968196
852.Pietkun_Karolina3.2443.24400
853.Lukrecja3.2211.5231.272426
854.aisa3.208003.208
855.panter3.1941.8141.074306
856.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
857.Dzedzej3.1901.7291.172289
858.krzysf773.1871.3165761.295
859.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
860.Lipka_M3.1852.290407488
861.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
862.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
863.Dane_Kasia3.158103.157
864.halmarki3.156003.156
865.Mimzy3.1441.7041.147293
866.annapytel3.1308481.970312
867.jarekmadej3.0991.717978404
868.tomekov3.0811.4893311.261
869.Tadeusz_Pilat3.038003.038
870.andrzejs323.0343.03400
871.EdwardB3.0313.03100
872.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
873.dorpaj3.0181.826621571
874.Urszula493.0143.01400
875.kasik5003.0101.881852277
876.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
877.kimar112.98212.9810
878.Monika_Ignatowicz2.9581.4871.113358
879.Gawski_Marcin2.95402.9540
880.piotr_nojszewski2.9441.576560808
881.Opalinski_Piotr2.9311.992244695
882.Kostkowski2.91696201.954
883.drrejment2.91501.7861.129
884.kasiamon2.9141.2351.304375
885.michalina1802.8951.654864377
886.orzechowski_m2.8871.775808304
887.robin0002.87758902.288
888.Madzik882.8668431.823200
889.alahal2.8591.5911.2680
890.adiglowacki2.8512312.59525
891.ryszardgarncarek2.8401.573955312
892.syszol2.83201.4881.344
893.Krystyna.waw2.8242.82400
894.Durka_Stanisław2.8232.82300
895.Tajgete2.7971.542955300
896.Stefanie_Matta2.7961.805771220
897.jbaginski2.7931.336937520
898.bertha2.7822.1660616
899.Missagent02.7732.77300
900.Markus2.7691.51601.253
901.wojtwk19122.7391.651858230
902.Kacperm_sz2.7331.73392773
903.Jankowski_MA2.7291.69001.039
904.Miraś_Ireneusz2.719002.719
905.Edmunda2.7181.0931.6250
906.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
907.MonikaS72.6981.2801.162256
908.george2.6782.67800
909.Krawczyk_Wiesława2.6781.520852306
910.jolantaw2.6631.695663305
911.martyna_j2.65780001.857
912.GoskaGoska2.6551.588829238
913.Olbryś_Anna2.64702.6470
914.monika_kurek2.6421.5481.0940
915.Wojciechowska_marta2.6371841.744709
916.Marianna_Różalska2.6311.496695440
917.Irena_Monika2.6095326291.448
918.ina2.5962.59600
919.sstevens2.5942.561033
920.Lukasz_Kuc2.5822.58200
921.gruszczyński2.5791.422870287
922.Uzfjm2.5751.364958253
923.Pawel_Jurewicz2.572132.5590
924.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
925.Kyjania2.55101.987564
926.zawbor2.5501.305968277
927.grzesław2.5311.368821342
928.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
929.astraIII2.5251.677387461
930.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
931.KazimierzPaczesny2.5161.729599188
932.annape2.50802.303205
933.krzyko2.5041.4871.0170
934.beatabistram2.4811.312242927
935.Jola_Zalesie2.4791.472737270
936.gbryk2.4771.268949260
937.JustynaS2.4752.47500
938.KasiaD2.4702.47000
939.Misztal_Ewa2.4671.299962206
940.Maj_Paweł2.4652.46500
941.hagna112.4631.7920671
942.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
943.Joel_S2.4412.44100
944.Katrinson2.4291.388720321
945.Miazek2.420983848589
946.Krzysztof_Maszkowski2.4171.8335840
947.teresaklosinska2.4121.60979013
948.Tekla2.4092.40900
949.bronislaw_wenta2.4012.2771240
950.Rejnus2.3951.1101.2850
951.Rosslyn19882.39001.641749
952.Joniec_Henryk2.3822.38200
953.marrta2.3791121.548719
954.pawlowska_katarzyna2.3741.196952226
955.MagdaBilska2.366002.366
956.betka392.36002.3600
957.kokorzyc2.3561.460625271
958.Partykowa_Iwona2.3561.265867224
959.snemelk2.3341.1331711.030
960.kasiulek2.3341.137954243
961.Stawowski_Jarosław2.333752.23226
962.EANWhitson2.3301.113865352
963.Kafar_Marita2.3261.296812218
964.małgorzata_wstawska2.3211.339727255
965.jusyd2.3171.271760286
966.tpergalo2.3115195811.211
967.Hałat_Anna2.30002.103197
968.Terluk2.29796301.334
969.dzelka872.2941.241848205
970.hykiel2.28502911.994
971.DorotaL2.283002.283
972.Tomasz_Struk2.275830450995
973.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
974.andrzej_baran2.25902.18574
975.mar_markiewicz2.2461811.661404
976.BogdanB2.2411.216886139
977.los_wiola2.2381.23397827
978.jolanta_kulinska2.237645979613
979.flo_ag2.2159421.19875
980.walkip2.206002.206
981.Elik7002.1981.4610737
982.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
983.tg3a2.1887481.4400
984.urbananna2.1622.16200
985.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
986.klaudia1996232.1451.229668248
987.Farmer19792.1401.272756112
988.kammp2.1391.156766217
989.mago24102.1311.172729230
990.Danuta_Mielczarek2.1131.6350478
991.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
992.bzdrodow2.0712568071.008
993.Luziński_Marcin2.0571.045226786
994.nenufar422.04801.297751
995.Kozera_Piotr2.04101.441600
996.compnet2.0404502801.310
997.BNowak2.0341.4020632
998.Jarosz_Adrian2.0312.03100
999.dasobierajuk2.029919917193
1000.Mimimi842.0281.128750150
1001.efunia2.02402.0240
1002.Ivojag2.0226631.012347
1003.DariuszHeręza2.02109961.025
1004.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
1005.GosiaLemanczyk2.0091.8130196
1006.ewa.okoniewska1.9969161.0800
1007.morloth1.9761.97600
1008.tomnow1.9751.97500
1009.annastregiel1.9671.374319274
1010.go.sien1.9521.67519978
1011.Witkowska_Ewa1.9472932171.437
1012.valdeq1.9321.047625260
1013.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
1014.redie1.9161.177250489
1015.nieznalski1.9141.060632222
1016.Lipka_Agnieszka1.9133911.5220
1017.kulik_agnieszka1.91195198862
1018.kipikasza1.9101.91000
1019.xtedek1.9091.15022737
1020.sj_sj1.9082851.6230
1021.Kyon1.898775916207
1022.Pawel_Gola1.8961.025700171
1023.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
1024.yoake1.885889832164
1025.anulka241.8831.58425346
1026.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
1027.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
1028.JPool1.8731.057624192
1029.terciak1.8691.130554185
1030.swapgirly1.8691.86900
1031.Perz_Pieron_Aleksandra1.8591.43033792
1032.apogorzelska1.8561.188458210
1033.przemek_m1.8541.005674175
1034.joanna_mironczuk1.85306061.247
1035.pbacik1.849001.849
1036.amg071.8371.049585203
1037.Barbara_Domagała1.8341.83400
1038.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
1039.Darth_Simba1.813669649495
1040.Akszeingar1.8121.6961160
1041.madzmatron1.80901.8090
1042.Krasowska_Katarzyna1.802883698221
1043.Woyass1.796838492466
1044.KRutko1.7859348510
1045.Magdalena_Strózik1.7846361.1480
1046.agusja11.783989602192
1047.krzyosiek1.7831.78300
1048.Szostak_Marcin1.753265913575
1049.Ciszek_Artur1.7461.170447129
1050.Bezimienny121.740001.740
1051.anowi19581.7311.275296160
1052.Cynthia_Witt1.73099567560
1053.anamorf1.730723801206
1054.AgnieszkaK1.7121.003548161
1055.RyszardT1.709873638198
1056.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
1057.jbstruzik1.7051.676029
1058.Sobol741.701831673197
1059.Masia1.70001.7000
1060.pawełKa1.6911.5801110
1061.Psikus_Elzbieta1.691885358448
1062.labuska791.6915031.13850
1063.robert.kantorek1.6861.0066800
1064.StraszMarek1.675886582207
1065.Horg1.6721.029418225
1066.kaphis1.6679230744
1067.stojex1.6641.032200432
1068.wicy1.6561.2264300
1069.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
1070.guzia281.629592932105
1071.Batory_Marcin1.622785655182
1072.Boroch_Marek1.6211.4740147
1073.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
1074.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
1075.Ewa_Hus1.6140920694
1076.camel531.614596909109
1077.maria.j.nie1.60701.6070
1078.marlena12061.6021.4998815
1079.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
1080.piotrowski791.5972522811.064
1081.kszczep1.593872506215
1082.JSamborska1.588001.588
1083.aka831.586861588137
1084.Andrzej_Welsberg1.583925492166
1085.AGillim1.5731.57300
1086.ZofiaWichtowska1.542001.542
1087.JanczewskaM1.5381.0010537
1088.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1089.Sikorska_Izabela1.53601.5360
1090.Jerzy_Molski1.5369640572
1091.Płowik_Hubert1.523210888425
1092.kolaczkowska1.523823513187
1093.KesslingAnna1.522822481219
1094.romano581.515354870291
1095.maria.mazur1.514662635217
1096.mholy1.5137527610
1097.GąskaMariusz1.49001.378112
1098.Sidor1.4901.49000
1099.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1100.walinska.ewa1.48683762920
1101.Potomek_Wosinskich1.484880362242
1102.Megabyzos1.4825350947
1103.norbibuu1.4801.48000
1104.NowakMarcin1.480289387804
1105.IrenaZGB1.477807512158
1106.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1107.Horizon1.4601.46000
1108.tatarak311.4511.45100
1109.Biskupska_Julia1.450814521115
1110.RoRo5001.447001.447
1111.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1112.KostekP1.426794459173
1113.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1114.konradus1.41101.4110
1115.rybolow1.3971.22467106
1116.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
1117.Marcin_Śnioch1.385636554195
1118.jacklosi1.3771.37700
1119.Mariola_Hadryś1.373542649182
1120.dstancel1.3711.37100
1121.Peikita1.36701.3670
1122.wasiliki1.36301.3630
1123.mszatilo1.361808392161
1124.anna_wiśniewska1.357469280608
1125.Joanna521.34801.034314
1126.vnukinga1.345768460117
1127.sierszeng1.3381.33800
1128.Pelagiusz1.334665534135
1129.MrDzwang1.33398825788
1130.wiktor_odelsk1.333001.333
1131.Magda20001.3301.33000
1132.honorata1.328137661530
1133.AdamCA1.3241.32400
1134.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1135.DanusiaA1.3204840836
1136.mstrzelec1.312263147902
1137.Kwiatek491.312862331119
1138.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1139.achczi1.305442254609
1140.Emerald1.2991.29900
1141.Croissante1.297703485109
1142.Vasquez1.2861.28600
1143.tylerversluis1.2751.1720103
1144.e_furmanczyk1.2680892376
1145.Piasecki_Zbigniew1.264701423140
1146.worwag1.263001.263
1147.sylweczka_221.258001.258
1148.julia_natalia1.2551.25500
1149.jart1.2498290420
1150.marcinguzek1.238760285193
1151.gajus811.237771317149
1152.basia1.23401.2340
1153.olka_elka1.2310967264
1154.NikosK081.2291.22900
1155.joff1.22770847544
1156.ananke19661.219629456134
1157.Frezja471.2187454730
1158.tomkarolak1.2117730438
1159.czj1.211288765158
1160.ziobrovska1.210467629114
1161.mlody_8121.209592501116
1162.Smach_Robert1.206228748230
1163.sgubiec1.2056065990
1164.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1165.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1166.Bełc_Paweł1.2009690231
1167.Kupis_Artur1.196743287166
1168.marzanna621.1841.146038
1169.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1170.Cel.Magdalena1.165579470116
1171.Stęplowska_Anna1.164570251343
1172.kcocyk1.16148957696
1173.Mroz_Anna1.159001.159
1174.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1175.tommyser1.1461.14600
1176.gumisiek1.14165139793
1177.LavinkaTrinkelson1.1407740366
1178.WH1.132001.132
1179.basiaps1.1291.12900
1180.monikatk1.1139430170
1181.kbinka1.10801.1080
1182.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1183.tiarella1.0871.08700
1184.Old_Water1.086001.086
1185.roman1091.084001.084
1186.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1187.Hoch_Jacek1.08101.0810
1188.Quit1.06801.0680
1189.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1190.enora1.0683657030
1191.B_Kamil1.0651.06500
1192.Dolkenty1.0651.06500
1193.m.monika1.0641.06400
1194.wołczuch1.05979916244
1195.ewulab1.05929515515
1196.mwkmoch1.0590864195
1197.Kossowska_Ada1.0531.05300
1198.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1199.kdgs1.0458940151
1200.rafaello162451.04476124241
1201.Banaś_Robert1.0400712328
1202.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1203.Haegele1.039001.039
1204.Zarzycki_Wojtek1.038358578102
1205.Marcin_Kubiś1.0358620173
1206.Bryś_Martyna1.033347364322
1207.Dawid991.03142756341
1208.SzaflikJoanka1.03001.0300
1209.Mirek801.03001.0300
1210.witek_mazuchowski1.028570318140
1211.MariaRągowska1.028669620
1212.psemik1.028595302131
1213.MaciaE1.02564529783
1214.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1215.Turaj_Halina1.00601.0060
1216.Hermanos1.0021.00200
1217.ewabo99599500
1218.Al_Mia99109910
1219.meggie990669218103
1220.karasm988297129562
1221.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1222.Dylewski_Adam981518353110
1223.Paulina_K9725244480
1224.krzysztof.kazmierczak967399464104
1225.adam.nojszewski96700967
1226.bibiasta965513328124
1227.Paszkowski955330440185
1228.krzszcz94746242263
1229.KDudzik9467980148
1230.Rysak_Mateusz94500945
1231.JolantaN94221768153
1232.Kistowski_Mariusz94094000
1233.Kublicki_Włodzimierz93793700
1234.JakubRutkowski927498313116
1235.Gugnacki92500925
1236.Kuba_Wojtczak924485285154
1237.Justyna_Musiejewska92345337892
1238.kabzinski_lukasz912940818
1239.urluch907445283179
1240.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1241.WasniewskiTh90309030
1242.Boretti_Jerzy90344836095
1243.rrwhite897867030
1244.radekp89500895
1245.Rydzyński_Jan88708870
1246.Agnieszka_Kluzek8852260659
1247.Gasior_Wojciech88400884
1248.Michalak_Mariusz8825083740
1249.jorbik87422970575
1250.matix12387008700
1251.Dzoanis8704614090
1252.arigato358682070661
1253.Kerysek86368016221
1254.e_emyli86186100
1255.a.brodowicz861488256117
1256.zajączek85108510
1257.Gruszczyński_Paweł84900849
1258.Hryniewicki_Paweł84308430
1259.ofski84148728074
1260.miedzajac8336130220
1261.Rzeszotek_Łukasz830272395163
1262.Głowacki_Maciej82982900
1263.jaskulka8253774480
1264.aelwira81366642105
1265.arekw81146525690
1266.Dziubinski_Marcin809357351101
1267.Macsud80745928563
1268.Krzysztof_Fornalski805179315311
1269.Wiktor80380300
1270.Wojtek9997983334650
1271.EngelardAneta787389242156
1272.Anna_Radziszewska78200782
1273.zuzanna78078000
1274.Cichy7774922850
1275.HubertLacki76807680
1276.pruszek_k7603394210
1277.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1278.Wiesław_F75240329950
1279.Tomasz_Fiedorek7526110141
1280.tomaszi75075000
1281.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1282.siunek74319545989
1283.MalgorzataMat7423870355
1284.Konrad_Dunst7390399340
1285.robert_duszynski73873800
1286.Monika_I737656081
1287.hollerelk73107310
1288.zmyslowska72749099138
1289.majkey72146416988
1290.Tetiana72007200
1291.matt13719317279123
1292.dopam715380212123
1293.BetiSzu71250815648
1294.sharacz70807080
1295.Amalienborg70270200
1296.urszula.chyży.zd.bartold699116325258
1297.LucjaZatorska69929433471
1298.Respondek_Nicole69369300
1299.kominiak69269200
1300.Michal_Sk69236126665
1301.harufam68806880
1302.Aneta_Fisel68439321873
1303.jeczaj68168100
1304.Morawicka_Justyna6754710204
1305.Nowik_Andrzej6685589515
1306.pawel_k2316625470115
1307.Samorajczyk_Łucja6594272320
1308.Cwynar_Justyna6504400210
1309.Szymaniak_Piotr64864800
1310.Uchymiak_Inga642425112105
1311.danielkolota642253128261
1312.Rasmussen_Bozenna63863800
1313.Dragan63800638
1314.Marszałek_Marek63606360
1315.Paweł_Witkowicz6284960132
1316.Yaakov76265401967
1317.katgen62400624
1318.AgataMysliwskaChrostek62406240
1319.Pilnik_Wiktoryja6141670447
1320.Joanna_Hoffmann6125000112
1321.Lewandowski_Robert61035917576
1322.tulipan12360460220
1323.Kaffi60330923955
1324.Maciek_Ufnalewski594523071
1325.JoannaL59159100
1326.osaczony3058958900
1327.AlicjaSurmacka57600576
1328.Krajewski_Eugeniusz57257200
1329.Kwiatkowski57100571
1330.Skorek_A57126224465
1331.Monika_Piras56942811625
1332.dawid2545670227340
1333.robbi8956500565
1334.Myrddin0156056000
1335.Feltynowska_Grażyna559284102173
1336.dalcryz55505550
1337.magdandrus55455400
1338.katarzyna.niedzielko54830218462
1339.Gryczewski_Witold547174245128
1340.Wyszynski_K54500545
1341.Iwona_Cierpikowska54030715578
1342.sla_zeb5400314226
1343.Sroka_Stanisław5344505826
1344.Augusiak_Andrzej53400534
1345.Atena4153153100
1346.szmitmat52925422649
1347.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1348.a.bartoszek52052000
1349.Kamiński_Janusz51329416455
1350.WaldemarG49800498
1351.Ving4972972000
1352.Katarzyna_GT49131116911
1353.DFydrych49100491
1354.Ducin48904890
1355.Palusinski_Pawel48904890
1356.Marta_Chmielińska48748700
1357.marcin_kowal4873150406
1358.jarymi48404840
1359.Białobrzeski_Marek48200482
1360.Izis47500475
1361.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1362.PawelJ47247200
1363.ask47100471
1364.Dulski_Roman47000470
1365.Grodzieński_ZI46821719556
1366.marcin_b46746700
1367.Beksa459115104240
1368.Zawada_Cezary456658383
1369.Skubik_Michał45445400
1370.marek75544825314055
1371.mmama14473794820
1372.Wolnik_Joanna44044000
1373.Rostek_Wioleta43826512746
1374.mzj43722916444
1375.Chabrzyk_Piotr43643600
1376.Kubiak_Wioletta43616315258
1377.Ewa_Bodzek43124214940
1378.Beata_Załęska41925711943
1379.fiolet41618519437
1380.Mariusz_Kucharski412326860
1381.Koplinski_L40904090
1382.Kaniewska_Anna4082727354
1383.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1384.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1385.Augustynowicz_W40321214843
1386.Carolina39900399
1387.olkatom3953192056
1388.Theofilos3892790110
1389.vbstar201038800388
1390.Hinc_Iza38738700
1391.gregorian7638521413932
1392.Wasiński_P38400384
1393.arek_nelke38203820
1394.Rafal_PL38203820
1395.Grazyna37900379
1396.klocek_danuta37725810118
1397.Krzysiek.f.723751841829
1398.jaklika37413522910
1399.WiesławGajdek37300373
1400.JanNiedźwiadek37003700
1401.MT36503650
1402.herMMan36503650
1403.razare36300363
1404.Dzbik_Agnieszka36121410047
1405.Nykiel_Gracjan36136100
1406.marekzaborski36100361
1407.A.Michałowski3581881700
1408.j.nykiel35500355
1409.nina35335300
1410.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1411.Skibiński_Tomasz3507724429
1412.NataliaBraun35035000
1413.Beata197734834800
1414.Grażyna34400344
1415.kooiki34115414641
1416.JoannaKwiatkowska3382361020
1417.Anna_Czaplicka33333300
1418.JulieMCRSz33233200
1419.MirosławaP32900329
1420.MarSaw3281979239
1421.Michuel3251012240
1422.VValdek32300323
1423.Bogdan_Przyzycki31600316
1424.Pohl_Mateusz31203120
1425.swodzyński30700307
1426.monika51083061839231
1427.cisowianka2030300303
1428.Tomkow30203020
1429.ksieski2st30003000
1430.Zofia_Kusztal299262325
1431.LilijaW29900299
1432.icecrypt29829800
1433.Jolanta672970164133
1434.Skrzetuski_Andrzej29200292
1435.Widłak_Aldona292222070
1436.Monika.C28915110929
1437.wlodekro2881718334
1438.Śmiech_Michał28700287
1439.maziarek28600286
1440.minawia28400284
1441.marzenka2771529035
1442.dgebka27513910729
1443.Anzorge_Anna27427400
1444.carmilla27100271
1445.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1446.Zwierzyniecki26911911733
1447.Budzynowski_Robert26700267
1448.szwiling2641587234
1449.aakob42611329435
1450.Przegalinski_Maciej2561078861
1451.Mariusz_Maj25625600
1452.juzekxx022491536333
1453.MrTomAsh248018068
1454.Muraszko_Tamara24711110630
1455.dauttieg24524500
1456.Nowak_Jan1922451387631
1457.Piotrowski_JP2421071350
1458.wlodekja239221018
1459.Jana237531840
1460.Zadrożny_Rafał22900229
1461.Jabłoński_Andrzej2271317125
1462.majawojdalski@hotmail.com22622600
1463.wag-a22400224
1464.Mierzejewski223861370
1465.ewadd22200222
1466.katkul322102219
1467.Wiktoria22002200
1468.historyk192022000220
1469.Malinowski_Waldemar21821800
1470.Romain2151186532
1471.gil_kasia21400214
1472.Zygmunt_Zygmunt20500205
1473.sdworak20402040
1474.sadik20212010
1475.polgen7820100201
1476.dorota_bartosiewicz19900199
1477.erazmwol197016532
1478.Bobowiec_Iwona19401940
1479.Olaola11931384312
1480.Gagulski_Lukasz19219200
1481.Łuniewska_Ewa19001900
1482.Jurczak_Bartosz18518500
1483.andrzejkapron18418400
1484.Savick184059125
1485.TadeuszChitruszko182150320
1486.Rogalińska_Halina180111069
1487.Bazyszyn_Liliana18000180
1488.Tomasz_Swierzb17800178
1489.Doda69178896821
1490.matt17800178
1491.BeataK17717700
1492.bogda2521761491116
1493.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1494.rotry17400174
1495.kasiar17400174
1496.Gromadka_Tomasz17394790
1497.tomasz11731105013
1498.alfatronik216900169
1499.Galazka_Barbara165140025
1500.pawelolszewski16500165
1501.kazik4616316300
1502.eshabe16300163
1503.netsoft163684352
1504.askksa16216200
1505.dziadek_m60161010457
1506.dominikk15500155
1507.wietom15501550
1508.mchoci15215200
1509.natalia1986152994310
1510.GenTV150119031
1511.JarekK14814800
1512.MarMat146884216
1513.m.rottenberg14400144
1514.aurora14400144
1515.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1516.Wirtualny141626514
1517.tomas92133104029
1518.Moszyńska_Paulina13203894
1519.Diana13013000
1520.kola1612900129
1521.afra5912812800
1522.basia_pol128812621
1523.BohdanKD12800128
1524.beatka63612508243
1525.ANDY321124654217
1526.kathylapoz12312300
1527.Michał_Fronczak12300123
1528.Papciak_Małgorzata12212200
1529.efkama11700117
1530.Gorecka_Malgosia11411400
1531.anpiet11100111
1532.Irek_Bartkowski11000110
1533.lojka3511011000
1534.fplaton11011000
1535.vivace10901090
1536.111chris108592623
1537.bekel108593910
1538.adrianm107623213
1539.joannakov10600106
1540.Marzena_Sosnowska10210200
1541.Michnowicz_Alicja100652015
1542.Bozenna990990
1543.Danna8994095
1544.majaszpot980980
1545.Bea9667290
1546.jabłońska-kruszewska_a960096
1547.Ł.A.Rynkowski96502323
1548.Andrzej_Stanislaw9256036
1549.adrian.g909000
1550.WelkaGrzegorz8848373
1551.kubajaworski848400
1552.AnuszewskaHonorata8406123
1553.marekkronikarz840084
1554.SztylerE8338396
1555.mirebella820082
1556.akamieniak8143335
1557.ciechanowska_agata8045296
1558.Sofeicz797900
1559.Potyjówka79442411
1560.Starszewska_Marta770770
1561.Izabelab767600
1562.połubiński_robert757500
1563.mos_s7328441
1564.Purzyński727200
1565.Kożuchowski_Albin7106011
1566.Łuczniewski717100
1567.Berlin676700
1568.Baczewski_Robert660066
1569.Hubicki_Roman600600
1570.MarcinR600060
1571.Grzegorz_Bączek590059
1572.geneo590590
1573.adriana123595900
1574.Klaus_Marcin510510
1575.skol490049
1576.Pecherska_Agnieszka4803810
1577.Gleinert_Karolina460460
1578.Dendrophilus440044
1579.Editche420042
1580.Górska_Jadwiga420042
1581.danielfoote404000
1582.KrystianJan400040
1583.Bajkowski_Bartosz4003010
1584.Dubiczyńska_Maria390039
1585.Marek_Wysocki390039
1586.Marek_Krzyżanowski380038
1587.agatek1806380038
1588.Adam_Leszczyński360036
1589.jkdobro353500
1590.Seba_Piotr3214162
1591.k_skrzyp280028
1592.andrzej2511250025
1593.Antolak_Olga150015
1594.bulledesavon140014
1595.Walczak_Piotr9900
1596.Maksymilian_Rzemiński5005
1597.TomsKi19852110
1598.kujawa_cezary2200
1599.digajewski2110
1600.rick.zalewski1100
1601.geminioctavia1100
1602.nataliafw1100
donate
Online: 209, ver. 1.71 © 2010-2020 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::