http://geneteka.genealodzy.pl/

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 22.482.13511.639.1707.450.1303.392.835

1.Incognito540.277306.698145.35888.221
2.Danecka537.706296.127174.44567.134
3.bozenabalaw530.502304.938170.06255.502
4.Jabłoński_Edward512.862274.170175.38163.311
5.Wojciech_Liśkiewicz436.921213.660143.01880.243
6.eliza1952401.441226.529124.13650.776
7.mmaziarski372.701134.791182.71455.196
8.janusch372.025203.327128.06740.631
9.jackun296.045150.70396.21049.132
10.Skrzypczak_Bogumiła268.931143.09890.63235.201
11.Sobieraj_Ewa265.500144.93185.18035.389
12.Misiewicz_Elżbieta250.070127.34494.04828.678
13.WZI248.127183.72322.70541.699
14.Basia_W244.254131.24293.56019.452
15.danisha238.066104.39699.83133.839
16.Turek_Bożena231.916122.70483.48525.727
17.Jaskólska_Ewa218.901111.54881.36125.992
18.Michał_Golubiński205.289107.12963.12635.034
19.Tylingo_Bozena190.62997.25964.63328.737
20.Ciesielski_Marcin184.79273.45159.50051.841
21.jerzy_nowosielski172.23285.30151.74235.189
22.urszula_swierczynska164.69793.88347.57323.241
23.Czarkowski_Jarosław160.12185.83652.05122.234
24.Rafał_Albiński145.81569.54239.12837.145
25.halina144.34580.59047.93915.816
26.Michał_D.Wysocki141.18887.94530.30022.943
27.magnowa140.21573.44449.86116.910
28.Izabela_Czaplicka139.95163.26757.38919.295
29.asska1139.10174.72950.12414.248
30.Marek_Delert138.81966.98057.64214.197
31.nowak136.32472.54939.69424.081
32.WaldemarChorążewicz130.17840.79050.91538.473
33.Wilfried125.69468.08442.28915.321
34.igoriosso124.68261.12638.77424.782
35.jurekzur124.62767.62341.36115.643
36.mteresa117.66456.00348.45613.205
37.Barbara_Kubcka117.00757.89743.73115.379
38.bazie111.54460.80439.00011.740
39.Makowiecka_Krystyna111.11121.30852.09537.708
40.K_Zochniak110.78342.85333.09234.838
41.marta1044109.65045.64730.79733.206
42.Myslinski109.63563.37735.27310.985
43.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
44.Krystyna_Malik107.35960.03535.28612.038
45.Krystyna_Stanisławska105.66656.06435.77213.830
46.jorgus06104.97261.06528.91014.997
47.DorotaK99.64158.80427.04313.794
48.dRob97.53454.56529.45713.512
49.JanKontek95.39267.43619.4578.499
50.Karsowianin89.35651.29531.0646.997
51.JZI89.28045.31031.26712.703
52.MarylaW.86.39730.37739.05616.964
53.Tulej_Anna85.18644.37231.5839.231
54.Berens_Jan84.40347.62027.8168.967
55.Klass_Jolanta82.81546.00020.97915.836
56.Tomek_Bogiel82.61651.37822.5368.702
57.pronobis82.25333.29642.9635.994
58.Steamroller_Fly82.13150.80421.5889.739
59.alus81.69531.73729.01720.941
60.mziel78.37439.20022.50816.666
61.Andrzej_Wójcik78.29543.35426.5318.410
62.przodkowie.com76.838047.36329.475
63.szubog76.05240.72626.6138.713
64.kabe075.41138.34529.3267.740
65.Marynicz_Marcin74.90929.10232.02613.781
66.kotik774.80232.74819.74422.310
67.Kaczmarek_Aneta74.55348.8589.38916.306
68.ezoteryka74.48540.89325.4498.143
69.gz141174.30440.44725.6248.233
70.krzysztofjach174.18740.37125.6938.123
71.Staporek_Kamil74.16735.34428.8299.994
72.Janusz_Mielcarek72.57837.42918.81516.334
73.ArturWilkicki71.85538.57417.73815.543
74.Wlodzimierz_Macewicz70.43647.58314.8008.053
75.BERNHARD0169.22435.32924.5839.312
76.Ćwikliński_Leszek68.37242.65817.7197.995
77.Majewska_Renata68.07640.94421.8125.320
78.Grabska_Iwona66.88536.27123.7706.844
79.Kamila_Szymankiewicz66.28712.59250.9982.697
80.Dębowski_Józef64.58935.93021.6846.975
81.Sludkowski_Darek64.07132.84622.0699.156
82.kosinska_karolina63.30329.91628.8914.496
83.bkrajewska63.22931.53822.2699.422
84.AniaS61.87830.26023.2628.356
85.Gośka61.45927.74727.5226.190
86.Jozef1159.47425.54018.83415.100
87.Komorowski_Longin58.73032.21521.0745.441
88.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
89.Maryla_Celmer57.13830.16620.1156.857
90.BASIAPUSZ56.29931.42718.9765.896
91.Krzysiek_Imiołek56.27323.14123.2459.887
92.milosz56.12918.45020.28617.393
93.JMrozowski55.21838.80211.2115.205
94.Eugeniusz6554.34026.74316.51411.083
95.ChmielowskaAnna53.72126.51510.23516.971
96.aldonalata53.55126.39219.1048.055
97.Mania5352.26835.70011.6284.940
98.Kornelia_Major51.07426.43614.63710.001
99.Paź_Jacenty48.85926.81814.6967.345
100.peters48.42728.09314.4705.864
101.frisgaard47.62725.28414.1548.189
102.krambud47.50815.32124.1937.994
103.olerys46.77125.63512.9008.236
104.Rafael46.46225.72613.4487.288
105.katnal45.67126.31413.9075.450
106.Zofia_Gasperowicz45.07919.53318.9086.638
107.Jabłonowski_Marek44.87925.5607.18512.134
108.Wojtowicz_Danuta44.84022.89615.2406.704
109.Bożena_Kaźmierczak44.10320.91817.2185.967
110.tomekpn43.51320.14417.0176.352
111.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
112.Lichtblau_Dariusz42.23924.57413.0254.640
113.Nikołaj41.9606.29224.94510.723
114.Haponiuk_Daniel41.58020.95616.2384.386
115.Rzechowicz41.35516.91220.5803.863
116.janocha141.13221.3638.52211.247
117.Janina_Cichosz40.79726.8969.9353.966
118.maed40.59623.02711.3106.259
119.Kasaaja40.50522.06713.6254.813
120.Gordiasz40.4791.18639.2930
121.janden39.96521.69713.9644.304
122.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
123.Janusz39.85114.84921.2233.779
124.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
125.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW38.68116.69517.3564.630
126.ozanka38.37819.89413.2935.191
127.Romanowski_Piotr38.36816.15914.6567.553
128.Grażyna_Przybysz37.92711.19323.0333.701
129.Pieniążek_Stanisław37.41220.38612.4564.570
130.Alfut_Piotr37.3227.30528.6411.376
131.moyra77737.29219.73810.1307.424
132.Kośnik_Krzysztof37.05622.0509.2635.743
133.piotrpola37.00819.60813.3684.032
134.Aleksandra_Piętak36.62617.72914.0334.864
135.wanda-grys36.57526.0421.0189.515
136.jur58boz36.29118.89214.4502.949
137.Mirek.Kozak36.24717.7688.05710.422
138.Koprowski.Jerzy35.98118.90512.5174.559
139.bogdan03035.88314.81714.7206.346
140.Wieros35.56919.64812.4053.516
141.kolokolo35.55319.15513.2823.116
142.Czerkawska_Ewa35.35819.47815.256624
143.Świstak_Elżbieta35.31519.8549.9255.536
144.mwpkk35.14718.02313.2793.845
145.aniaosin35.09318.51412.7273.852
146.skapska_honorata34.82215.96812.2826.572
147.Popkowicz_Bronisław34.56916.74211.1206.707
148.Sznober_Barbara34.2547.8265.50520.923
149.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
150.Baciński33.65313.0418.38212.230
151.GRAZYNECZKAAA33.48118.33211.5683.581
152.włodzimiest33.28824.9001.2077.181
153.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
154.Wioletta33.0117.48324.817711
155.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
156.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
157.gregorry195332.07120.8177.2044.050
158.Ma_Sza31.62715.51112.4223.694
159.stanisław4831.33923.1325.6122.595
160.jarekrad31.24716.89711.3023.048
161.kate10331.16715.42811.3364.403
162.zbbudzik30.82818.2379.5183.073
163.Brozek_Oskar30.78315.6699.2195.895
164.andrzej_debno30.77113.3588.9818.432
165.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
166.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
167.Krystyna_Domańska30.14813.90210.3565.890
168.Piórkowska_Ewa30.08818.7528.5002.836
169.Bibi29.75014.70811.2683.774
170.angoss29.60517.0669.2373.302
171.zbyszek.p7029.26513.66512.1943.406
172.BasiaR28.89215.06311.3252.504
173.GrzeS28.89113.44511.1744.272
174.sowa7328.77517.2497.8093.717
175.Kokosinska_Urszula28.43512.52011.2494.666
176.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
177.aerbert28.08217.8885.6714.523
178.Lag200027.60813.50211.1832.923
179.gosiagosia227.47712.53910.6704.268
180.jerkre27.06515.1749.4042.487
181.Augustyniak_Irena26.98811.18612.5303.272
182.GTG_Silius_Radicum26.9610026.961
183.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
184.Anna_S26.89622.2352.9251.736
185.Janina_Hyb26.25513.2069.8253.224
186.ATUIN25.63913.0409.0123.587
187.Nizioł_Krzysztof25.56111.4007.2016.960
188.Maria_Brylska25.53822.1973.3410
189.Olik25.31812.4419.4713.406
190.kamilo8624.76911.12012.969680
191.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
192.Stawska_Mirosława24.70411.9937.4885.223
193.Maria_Baginska24.64611.4879.9073.252
194.Petrax24.62812.70710.2971.624
195.kujawiak24.16813.9507.7052.513
196.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
197.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
198.Gawlik_Andrzej23.84015.3423.8244.674
199.kawal23.78315.5394.1994.045
200.m_jaro23.74615.2205.9612.565
201.Piotr_Romanowski23.70010.2626.9446.494
202.Bożena_Prymus23.4597.92110.3175.221
203.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
204.Ilona_Gieras23.28912.7627.5302.997
205.Jagielski23.27911.6688.5483.063
206.iwomi23.19613.8698.2131.114
207.Krzeminski_Darek22.83512.3748.2162.245
208.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
209.mariola6122.8265.40311.8525.571
210.ela_cwiklinska22.72213.6487.5531.521
211.Croizet_Anna22.7115.71213.1203.879
212.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
213.stradów22.59316.3833.2962.914
214.sloniatko6022.49615.9721.7264.798
215.angap22.4929.57210.6502.270
216.Adamiec_Walenty22.30011.7638.4942.043
217.mena_u22.24211.2629.9171.063
218.piotrsm22.12513.3826.2902.453
219.Sroczyński_Włodzimierz21.89821.89800
220.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
221.Piotr.M21.7909.8969.6882.206
222.hania21.71311.1677.9692.577
223.Krycha21.65417.69703.957
224.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
225.Janina_Tomczyk21.6159.4938.7993.323
226.kaskam21.38112.7484.7893.844
227.RoPson21.3677.7199.3124.336
228.dzicz21.3086.1845.3109.814
229.jurekstefan21.1105.55212.6232.935
230.Koluszkowski_Henryk21.01112.0345.8113.166
231.kucz_agnieszka20.91512.8366.1621.917
232.Jules20.36611.6295.5203.217
233.Marciszewska_maria20.3568.4217.5814.354
234.Nastian20.3234.05112.0834.189
235.Wiśniewski_Adam20.0808.4778.5833.020
236.Domirka20.07310.4826.6462.945
237.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
238.Teresa_Milka19.9039.0084.3826.513
239.aligatormp19.90019.90000
240.ula1119.8349.7807.3452.709
241.miras12119.43410.2687.3101.856
242.margit19.3127.59110.4441.277
243.angie19.30218.7300572
244.arletaso19.14211.8182.6704.654
245.karabowicz_radek18.98910.2107.7491.030
246.MagdaT18.8969.2645.4064.226
247.Berendzik_Malgorzata18.82710.0996.4352.293
248.Dąbr_Włodek18.78011.9786.221581
249.beata_anna118.6736.05411.5671.052
250.barbarag.18.65513.75504.900
251.Rostkowski_Mariusz18.6499.4437.3051.901
252.jmzolt18.6189.3225.0284.268
253.Kasia_Marchlińska18.60917.9216880
254.zetka18.53910.4175.7862.336
255.Maślanek_Joanna18.45310.0616.2292.163
256.mlawiak18.42010.6215.1682.631
257.grzesm18.3819.6945.1673.520
258.hannaostoja_swierczynska18.17010.0146.2681.888
259.Gospel18.15110.8005.2022.149
260.magdalena7217.9309.1976.6952.038
261.krzysztofklemens17.9189.4921.7116.715
262.Kołpacka_Anna17.8326.24710.5251.060
263.elżbieta17.69511.0652.9843.646
264.MGieras17.6188.9776.4702.171
265.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
266.B_Boa17.6138.4047.1492.060
267.Mariańska_Małgorzata17.5988.6195.5383.441
268.Kozłowska_Elżbieta17.56512.6833.3231.559
269.MariannaF17.4959.6255.9531.917
270.beatab17.4798.4712.6686.340
271.canto17.46911.1844.1092.176
272.bodzio5417.4279.8664.4543.107
273.magda_lena17.42510.6984.7112.016
274.Projekt_OPI17.3499.3796.0481.922
275.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
276.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
277.MariaŁopaciuk17.14011.9293.4161.795
278.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
279.Andrzej.P16.95014.1751.921854
280.Jado16.93510.9884.8491.098
281.marek_kondrat16.87714.7271.613537
282.julka6616.83611.3134.2771.246
283.walet16.70114.1891.653859
284.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
285.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
286.Mamaj_Jan16.5289.2833.8583.387
287.joanna8416.48610.3214.5281.637
288.michal7216.4688.0566.3282.084
289.tomes16.4327.4656.0082.959
290.Wojciechowska_Ewka16.32210.2574.5381.527
291.pgorzad16.1628.8415.6301.691
292.Juszyba16.15411.0373.2961.821
293.Inula16.0687.8716.6231.574
294.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
295.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
296.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
297.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
298.Suska_J15.5658.6865.1721.707
299.kwroblewska15.5417.5582.9535.030
300.m_gry15.3819.1063.2213.054
301.dorotan15.3692.4424.9038.024
302.Ela_Ginalska15.3677.6735.4902.204
303.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
304.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
305.rdet15.0986.3963.8744.828
306.Adalbertus15.068011.2543.814
307.kasiek14.9827.3614.8282.793
308.wisnik_k14.9318.8914.0611.979
309.Lenaar14.91313.0465131.354
310.Kurzyjamski_Wojciech14.9056.4427.715748
311.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
312.Strojczyk_Waldemar14.7758.1894.6011.985
313.Wojewodka_Monika14.7178.6384.5051.574
314.halina4414.6455.9676.5792.099
315.Stachwiuk_Elżbieta14.6287.6053.7043.319
316.Piotr_Juszczyk14.58111.7142.335532
317.Daniel_Leszczyk14.5558.1544.7581.643
318.maluszycka14.5327.8804.5102.142
319.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
320.barbara_barbara14.2638.0684.5481.647
321.Brudka14.2486.8535.0502.345
322.megagrzechu14.1517.2325.4521.467
323.krzypov14.1497.7582.2264.165
324.Bartnicki_Jerzy14.1348.7482.2543.132
325.artur.kozminski14.1278.2762.9832.868
326.Rozenau_Adam13.8505.9057.9450
327.karolinaw13.8366.7554.2652.816
328.ztelega13.7227.5034.7271.492
329.Walder_Wisława13.6744.89708.777
330.Krzysztof_Gruszka13.5217.7185.011792
331.agac13.4836.5161.6665.301
332.Jakubas_Eugeniusz13.4377.0104.2652.162
333.marjolena13.3974.7546.8681.775
334.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
335.MMar13.3016.9884.7641.549
336.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
337.Raciborski_Marek13.24813.24800
338.Viola_AP13.2406.3485.3571.535
339.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
340.Grzanecki_Wojciech13.1408.7174.4230
341.Czyżewski_Bartłomiej13.1178.4532.5442.120
342.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
343.hal.ka12.9579.4102.951596
344.Yskelo12.8907.82805.062
345.Hening12.6979.7092.201787
346.ToniR12.6726.4182.5253.729
347.Bogusław_Woyciech12.6366.7943.8651.977
348.vitoo12.5947.5561.6123.426
349.arborpl12.5787.1853.9851.408
350.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
351.olaf1712.52811.07301.455
352.malgoniaa70312.5146.9393.3872.188
353.Jazzek12.38712.38700
354.mmoonniiaa12.3176.2564.6291.432
355.Irena_Kaczmarek12.1576.1884.7951.174
356.kat_pas12.0823.5207.572990
357.sarna21512.05510.399724932
358.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
359.dorocik13311.9317.4973.0131.421
360.Kołodziejczyk.Urszula11.8667.1412.3542.371
361.basiula11.8145.7113.1292.974
362.krysmag11.8035.9823.7932.028
363.Magdalena_Smolska11.63010.96114655
364.Garnek_Jarek11.578010.608970
365.BasiaFl11.5395.9124.4241.203
366.DorotaP11.5115.6514.2091.651
367.brulion11.3812.6328.71237
368.jacwes11.349011.3490
369.Pokorski_Marian11.3447.0484.2960
370.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
371.Metalloviec11.1865.9894.0041.193
372.nuernberg11.1687.0561.5602.552
373.tobi11.1676.3593.5211.287
374.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
375.maciejowski11.0774.3283.9332.816
376.KPM11.0015.7783.4201.803
377.krysta_s10.9635.4244.0381.501
378.historyk9910.9364.4303.7782.728
379.agnieszka599510.9363.1225.6942.120
380.Marcin_P10.8121.2918.2761.245
381.Emkael10.7506.8852.2391.626
382.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
383.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
384.Szczepaniak_Tomasz10.6517.2981.8841.469
385.Ewa_Brzezińska10.5726.6302.6161.326
386.rencr410.5586.2391.8482.471
387.Gryz_Elżbieta10.4265.3943.8871.145
388.Rober_Starczewski10.3805.9572.8761.547
389.PabianAus10.3545.9343.3981.022
390.szczelba110.3515.3583.9701.023
391.Kucharro10.3084.6454.3201.343
392.maria112m10.3033.7475.2261.330
393.rzeczycka_katarzyna10.2931.0995.8643.330
394.donchichot10.2885.0622.9922.234
395.szczesna10.2445.4274.332485
396.Łopiński_Jacek10.2389.091744403
397.luigi3710.1694.2573.8022.110
398.mariola071110.07007.5562.514
399.sieruga10.0545.7953.927332
400.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
401.Piachu29.9317.3078871.737
402.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
403.kasejuka9.8356.0622.6911.082
404.Słomińska_Dominika9.8354.9423.8241.069
405.Oleszka9.7993.0686.027704
406.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
407.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
408.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
409.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
410.Stasiak_Michał9.6265.2323.397997
411.magat19.61309.6130
412.Genowefa9.6093.2505.771588
413.Gołowicz_Michał9.5564.5923.2031.761
414.marekn1249.5455.2223.325998
415.Matuszewska_Magdalena9.5454.6023.8701.073
416.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
417.ew_mar9.2815.8952.661725
418.Darek_Kiliszek9.2794.6783.678923
419.Wilnianka9.2445.0632.8411.340
420.Michał_Kazimierz9.2401.5507.207483
421.J.Borycki9.2302.5545.1781.498
422.Jreneusz9.1691.9744.8542.341
423.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
424.jolaprokopiukbathelt9.0064.1372.3232.546
425.OlaH8.9846.2852.104595
426.andrzej.drogosz8.9704.6133.2951.062
427.maja678.9504.4023.709839
428.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
429.Agnieszka_Wójcik8.9064.8013.107998
430.Arek_Bereza8.9064.6223.0121.272
431.elgra8.8498.84900
432.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
433.Niemirski8.7694.4343.2861.049
434.aktawres8.7506.84701.903
435.marzanna1758.7451.4194.0763.250
436.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
437.Ula_W8.5806.3871.882311
438.marekamin8.5145.7811.763970
439.SILAM8.4966.1782742.044
440.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
441.kubakpro8.4844.7963.277411
442.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
443.papakulka8.3706.6961.122552
444.Odrowąż8.3414.7992.597945
445.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
446.madzia3278.2587.7790479
447.kronerhalina8.2404.9883.2520
448.badur8.2224.3222.8641.036
449.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
450.monika.wałuszko8.1834.2463.262675
451.Marzanka8.1593.9983.356805
452.Rutar8.1594.6071.6491.903
453.krak2108.0732.6474.567859
454.PawS968.0429025.9571.183
455.J1anka8.0006.784896320
456.SebastianS7.9527.0299230
457.MIRMAZEK7.9247.7910133
458.ewakuszlik7.9065.0642.423419
459.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
460.Bednar7.8025.62002.182
461.griszka507.7594.7862.9730
462.czarnuszewicz_bozena7.7514.1482.5121.091
463.sekutnica7.7467.74600
464.RobertC7.7407.74000
465.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
466.krzaja7.6944.4222.382890
467.anusia16107.6875.42702.260
468.NS_Jurek7.6823.9952.821866
469.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
470.Joculus7.6216.6550966
471.Nowocin_Beata7.5233.1662.3452.012
472.Lasocki_Wiesław7.4853.8272.3641.294
473.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
474.HalinaLitka7.45907.4590
475.Kwos7.4585.2791.0451.134
476.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
477.poschadel7.4062.8653.2821.259
478.pawko2237.3663.3981.6212.347
479.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
480.zbzukowski7.2675.0692.018180
481.Król_Majewska7.2353.97403.261
482.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
483.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
484.kziecina7.1657.105060
485.Ludwik_Olczyk7.1523.6142.962576
486.A.Kuba7.0084.4841.925599
487.mariuszek696.9622.6952.5641.703
488.rjancz6.9232.8203.473630
489.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
490.naplopo6.8493.1926313.026
491.Teerose6.84504.2572.588
492.charston906.7796.77900
493.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
494.kulsob6.7193.7512.227741
495.basik6.7074.82601.881
496.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
497.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
498.graffik6.6082.8833.7250
499.Anetta_726.5563.3952.495666
500.Alinka6.4545.26401.190
501.mira_wiech6.4503.7672.335348
502.Borkowski.Wojciech6.4473.3182.456673
503.Lukasz_Fajfrowski6.4004.2641.191945
504.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
505.mirst6.3153871.7974.131
506.opol6.2685.691396181
507.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
508.Janka286.2374.5781.043616
509.rybecka6.2236.22300
510.KARSKIRADWAN6.1982.4645623.172
511.tonffillka6.1913.5172.012662
512.Tomasz_Jedynak6.1873.4452.054688
513.Kowalski_Paweł6.1693.5661.909694
514.neumann6.1315.116557458
515.Gransztof_Anna6.1133.3191.6621.132
516.Aleksandra_VanBever6.108006.108
517.lukas495.9983.7541.708536
518.Małgorzata20055.99504.5041.491
519.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
520.Janusz_Kielak5.9044.596461847
521.Maj_Paweł5.9005.90000
522.rawli5.8762.4992.3111.066
523.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
524.keresz5.8235.36136894
525.grabkk5.8153.3322.4830
526.Grażyna.K5.7615.76100
527.GG_Grudzien5.6485.5329224
528.Stefańczyk5.610005.610
529.Kira5.6072.3723.2350
530.Schaetzlein_Michael5.6069905.507
531.Stando_Piotr5.6063.57402.032
532.Knapp_Małgorzata5.5795.01053534
533.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
534.marzenska75.5102.6532.102755
535.gaolcia865.5101423.0252.343
536.Socha5.4764.640687149
537.kiniastr5.4695.46900
538.Marek-L5.4451.0163.634795
539.x_hanna5.4443.4799281.037
540.Aga_Brz5.4262.6132.364449
541.bachach5.4249783.473973
542.jakozak5.3833.3251.604454
543.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
544.jarumasta5.3512.8909341.527
545.Paula2575.3393.0051.983351
546.kkurys5.2945.29400
547.kulig325.2792.6472.504128
548.Ewa_Tańska5.2783914.8870
549.broż_ka5.2753.1401.597538
550.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
551.vicek19785.2542.7681.887599
552.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
553.Malgonia5.1512.4982.056597
554.Bartek_M5.1333.0542.0790
555.tomczyk5.0793.43501.644
556.Lubryk5.044314.288725
557.Włodzimierz5.0303.440780810
558.krzan5.0231.9901.2761.757
559.malkam2555.01303.2231.790
560.Katarzyna_714.9694.947022
561.mrozowski_robert4.9513.463733755
562.wojtek234.9054.90500
563.poszukiwaczka604.9003.770944186
564.Maria-Teresa4.8712.9861.772113
565.keret4.8672.7562.01893
566.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
567.Mieżyńska_Danuta4.8401.1112.865864
568.Stanikowski4.8083.594904310
569.pawkos834.8044.80400
570.jamiolkowski_jerzy4.800004.800
571.Szczepaniak4.7973.551830416
572.Stochnialek_Hanna4.7972.5051.1921.100
573.manyek21124.7334.73300
574.Kacper_Czerwiński4.7274.1875400
575.ahalaburda4.7246733.523528
576.tyburski4.723004.723
577.mastalerz4.7022.4321.835435
578.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
579.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
580.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
581.62_6104.6262.6071.492527
582.Mirek19004.6233.1451.014464
583.Kocoń_Leszek4.60504.020585
584.Mustad4.5892.7531.8360
585.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
586.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
587.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
588.Forma_Eugeniusz4.539004.539
589.Eder4.5342.5971.758179
590.Majcher4.5322262394.067
591.Sławiński_Jacek4.5062.0481.893565
592.WPawlica4.4592.3391.581539
593.PiotrG4.4212.7541.457210
594.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
595.Zubrzak4.3212.1766201.525
596.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
597.rendziojaroslaw4.2832.618747918
598.Piotr_Młynarczyk4.2782.0054741.799
599.barbarafasiczka4.2714.27100
600.aaricia1044.2142.2021.577435
601.mglinkow4.1781.0272.890261
602.Scowron4.1552.7101.38560
603.Kubalska_Agnieszka4.0853.8072780
604.andziulam4.0601.1412.382537
605.pawel.dyda4.0551.8839141.258
606.imagines4.0514.05100
607.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
608.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
609.prazmowska4.0382.1491.491398
610.robi1123.9932.4491.106438
611.amarylis393.9863.98600
612.jerzy_kolodynski3.9681.6601.0941.214
613.BogusławBykowski3.9612.475935551
614.Walczak_Marta3.9542.88984981
615.Urszula_Pogoń3.9461.5681.803575
616.loknok13.94602.4891.457
617.jozek3.9211.5761.851494
618.Robert13.9052.764841300
619.Livia_Ditto3.8672.855899113
620.Jason85243.8303802963.154
621.Ceborski_Krzysztof3.8243649152.545
622.ewastepien3.8201.9821.464374
623.tosia513.8193.81900
624.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
625.susic3.7803.78000
626.marla3.7721.8781.477417
627.JMarchewka3.7723.77200
628.GosiaLemanczyk3.7482.772539437
629.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
630.Chojak_Jacek3.6771.5879851.105
631.nicky3.6723.258245169
632.OlszewskiD3.6627672.754141
633.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
634.karol4443.6271.7421.483402
635.Ulcia_d3.6103.32421868
636.Sieczkowska_Elżbieta3.6021.5462.0560
637.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
638.Ania_Witkowska3.5712.350928293
639.anna12643.5363.1114250
640.piotr_nojszewski3.5281.8055601.163
641.marwro3.5153.51500
642.asdmjs3.5012.491669341
643.Krystyna_Moćko3.49101.2412.250
644.Magroski493.4763.27610991
645.Kolank03.4743.1623120
646.labarnerie3.4721.9211.193358
647.miremik3.4651.7681.325372
648.arnel3.4623.237113112
649.ska83.4583.45800
650.Marcin_Z.3.4392.8690570
651.monikab3.4119195091.983
652.RobertGóra3.4021.9001.128374
653.mejpien3.3638161.980567
654.ambrozja1003.3572.284695378
655.Kociołek_Andrzej3.35503.3550
656.przeski3.344003.344
657.robert.kantorek3.3421.0062.3360
658.janinka273.3402.41885963
659.Agata_KJ3.3161.7531.165398
660.Darq3.3133.31300
661.Skolimowski_Tomasz3.3112.121764426
662.bialy203.3072.374350583
663.krybas3.2982.143916239
664.Rozmysłowski_Marek3.2972.409342546
665.ostrowiecki3.2772.7924850
666.MonikaNJ3.2531.0062.083164
667.Pietkun_Karolina3.2443.24400
668.kasiamon3.2271.2491.521457
669.Lukrecja3.2211.5231.272426
670.Jakub_Rokita3.2122.256463493
671.aisa3.208003.208
672.DankaW3.1971.5551.299343
673.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
674.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
675.Lipka_M3.1852.290407488
676.kasik5003.1841.881852451
677.bezet3.1781.1511.884143
678.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
679.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
680.halmarki3.156003.156
681.Mimzy3.1441.7041.147293
682.EwaH3.1381.1786911.269
683.Paweł_Pyszniewski3.1371.1081.396633
684.Dampc_Kasia3.1332.5530580
685.annapytel3.1308481.970312
686.jarekmadej3.0991.717978404
687.tomekov3.0871.4943311.262
688.Dane_Kasia3.057003.057
689.Lange_Jerzy3.0543.05400
690.Tadeusz_Pilat3.038003.038
691.EdwardB3.0313.03100
692.kasia_wilcz3.0271.0571.684286
693.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
694.dorpaj3.0181.826621571
695.kimar112.98212.9810
696.Gawski_Marcin2.95402.9540
697.Kostkowski2.91696201.954
698.drrejment2.91501.7861.129
699.leszcz2.9101.600817493
700.michalina1802.8951.654864377
701.JolantaN2.878212.040817
702.robin0002.87758902.288
703.Markus2.8681.61501.253
704.adiglowacki2.8512312.59525
705.grad2.8501.5941.2560
706.Durka_Stanisław2.8232.82300
707.Urlich_Tomasz2.8196543861.779
708.Tajgete2.7971.542955300
709.Olczyk_Paweł2.7731.544926303
710.Bialas_Malgorzata2.7511.1401.187424
711.wojtwk19122.7391.651858230
712.Jankowski_MA2.7301.69001.040
713.Miraś_Ireneusz2.719002.719
714.Edmunda2.7181.0931.6250
715.iksdar2.7031.434968301
716.MonikaS72.6981.2801.162256
717.annaurban2.6872.68700
718.george2.6782.67800
719.jolantaw2.6631.695663305
720.martyna_j2.65780001.857
721.jareczkisz2.6471.548844255
722.Lubieński_Krzysztof2.6462.0320614
723.monika_kurek2.6421.5481.0940
724.Irena_Monika2.6095326291.448
725.ina2.5962.59600
726.majkuss2.5861.298929359
727.Lukasz_Kuc2.5822.58200
728.ryszardgarncarek2.5801.341969270
729.gruszczyński2.5791.422870287
730.zawbor2.5561.307970279
731.tg3a2.5477481.440359
732.jbaginski2.5361.336937263
733.Gabriela_Ch2.5341.2981.014222
734.T_Chamerski2.5324697241.339
735.grzesław2.5311.368821342
736.astraIII2.5291.677391461
737.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
738.annape2.50802.303205
739.misty692.4922.14525493
740.beatabistram2.4811.312242927
741.gbryk2.4771.268949260
742.KasiaD2.4702.47000
743.Misztal_Ewa2.4671.299962206
744.hagna112.4631.7920671
745.Joel_S2.4412.44100
746.Artur592.4352.0440391
747.Katrinson2.4291.388720321
748.mirkania2.4231.251924248
749.Miazek2.421983848590
750.teresaklosinska2.4121.60979013
751.bronislaw_wenta2.4012.2771240
752.Rosslyn19882.39001.641749
753.marrta2.3791121.548719
754.MagdaBilska2.366002.366
755.betka392.36002.3600
756.snemelk2.3441.1331711.040
757.Farmer19792.3221.272756294
758.jusyd2.3171.271760286
759.Madzik882.3148431.271200
760.Grabis_Mirosława2.30402.3040
761.Hałat_Anna2.30002.103197
762.Terluk2.29796301.334
763.dzelka872.2941.241848205
764.Florek_Jacek2.2926891.500103
765.hykiel2.28502911.994
766.DorotaL2.283002.283
767.Tomasz_Struk2.275830450995
768.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
769.Banasiak_Antolak2.2511.194779278
770.BogdanB2.2411.216886139
771.los_wiola2.2381.23397827
772.flo_ag2.2239421.19883
773.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
774.urbananna2.1622.16200
775.kammp2.1391.156766217
776.mago24102.1311.172729230
777.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
778.kokorzyc2.0851.4606250
779.osaczony302.0622.06200
780.nenufar422.04801.297751
781.Kozera_Piotr2.04101.441600
782.compnet2.0404502801.310
783.BNowak2.0341.4020632
784.Jarosz_Adrian2.0312.03100
785.efunia2.02402.0240
786.Ivojag2.0226631.012347
787.ewa.okoniewska1.9969161.0800
788.morloth1.9761.97600
789.ELADAB1.943970590383
790.valdeq1.9321.047625260
791.karolszotek1.928001.928
792.pbasik1.9171.1707470
793.redie1.9161.177250489
794.nieznalski1.9141.060632222
795.inez1.9133911.5220
796.kulik_agnieszka1.91195198862
797.kipikasza1.9101.91000
798.terciak1.9001.130585185
799.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
800.yoake1.885889832164
801.apogorzelska1.8841.189458237
802.anulka241.8841.58525346
803.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
804.Uszyńska_Hanna1.872797651424
805.sj_sj1.8712821.5890
806.przemek_m1.8541.005674175
807.joanna_mironczuk1.85306061.247
808.pbacik1.849001.849
809.Akszeingar1.8371.7211160
810.Barbara_Domagała1.8341.83400
811.Gałkiewicz_Urszula1.8245891.100135
812.annastregiel1.8141.374319121
813.madzmatron1.80901.8090
814.Woyass1.796838492466
815.agusja11.783989602192
816.krzyosiek1.7831.78300
817.anowi19581.7501.294296160
818.Cynthia_Witt1.73099567560
819.anamorf1.730723801206
820.Wojciechowska_marta1.7280992736
821.Borchardt_Urszula1.727882642203
822.JSamborska1.717001.717
823.AgnieszkaK1.7121.003548161
824.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
825.Sobol741.701831673197
826.labuska791.6915031.13850
827.Majtka_Łukasz1.6831.1430540
828.StraszMarek1.675886582207
829.Horg1.6721.029418225
830.olenski_jan1.657001.657
831.wicy1.6561.2264300
832.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
833.pawel_tk1.6321.63200
834.guzia281.629592932105
835.Batory_Marcin1.622785655182
836.Boroch_Marek1.6211.4740147
837.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
838.Ewa_Hus1.6140920694
839.camel531.614596909109
840.maria.j.nie1.60701.6070
841.marlena12061.6021.4998815
842.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
843.Witecka_Magdalena1.596878564154
844.piotrowski791.5952502811.064
845.Pawel_Jurewicz1.574131.5610
846.Marianna_Różalska1.5651.2060359
847.ZofiaWichtowska1.542001.542
848.JanczewskaM1.5381.0010537
849.Wiesła_Bartosik1.538698662178
850.Luziński_Marcin1.537525226786
851.Sikorska_Izabela1.53601.5360
852.jem51.5359640571
853.KesslingAnna1.522822481219
854.xtedek1.51675722737
855.mholy1.5137527610
856.romano581.507354870283
857.GąskaMariusz1.49001.378112
858.Joanna_Januszewska1.4881.48800
859.walinska.ewa1.48683762920
860.norbibuu1.4801.48000
861.IrenaZGB1.477807512158
862.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
863.Psikus_Elzbieta1.467885358224
864.mwpch1.457742361354
865.tatarak311.4511.45100
866.RoRo5001.447001.447
867.Kazimierz_Ducin1.442691564187
868.WiktorK1.4281.42800
869.KostekP1.426794459173
870.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
871.lechkar1.426703145578
872.konradus1.41101.4110
873.Kafar_Marita1.404806487111
874.rybolow1.3971.22467106
875.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
876.sebastian_gasiorek1.3641.36310
877.wasiliki1.36301.3630
878.Joanna521.34801.034314
879.worwag1.342001.342
880.sierszeng1.3381.33800
881.Pelagiusz1.334665534135
882.MrDzwang1.33398825788
883.Darth_Simba1.327183649495
884.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
885.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
886.achczi1.305442254609
887.Vasquez1.2861.28600
888.e_furmanczyk1.2680892376
889.joannakov1.2610909352
890.KarwalskaJustyna1.25984331898
891.sylweczka_221.258001.258
892.julia_natalia1.2551.25500
893.jart1.2498290420
894.basia1.23401.2340
895.MarMat1.234811287136
896.maria.mazur1.233559562112
897.joff1.22770847544
898.kwiech1.2161.21600
899.Anna_Parysek1.2142469680
900.tomkarolak1.2117730438
901.sbasiacz1.2090441.165
902.annaurgaczszczesna1.20301.033170
903.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
904.Bełc_Paweł1.2009690231
905.barbara19471.19916899734
906.Kupis_Artur1.196743287166
907.Szymańska_Iwona1.185585203397
908.Wojciechowska.Natalia1.178526487165
909.kcocyk1.17248958796
910.Stęplowska_Anna1.166570251345
911.Ciszek_Artur1.161585447129
912.MariaRągowska1.151661.0850
913.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
914.gumisiek1.14165139793
915.WH1.132001.132
916.basiaps1.1291.12900
917.monikatk1.1139430170
918.kbinka1.10801.1080
919.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
920.tpergalo1.0945190575
921.roman1091.084001.084
922.Hoch_Jacek1.08101.0810
923.enora1.0723657070
924.Quit1.06801.0680
925.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
926.Dolkenty1.0651.06500
927.mwkmoch1.0590864195
928.klaudia1996231.055613340102
929.Kołak_Małgorzata1.04618642386
930.Banaś_Robert1.0400712328
931.JankowskaKarolina19781.04001.0400
932.Haegele1.039001.039
933.krzysf771.037001.037
934.Witkowska_Ewa1.037293217527
935.Bryś_Martyna1.033347364322
936.SzaflikJoanka1.03001.0300
937.Mirek801.03001.0300
938.witek_mazuchowski1.028570318140
939.kdgs1.0138620151
940.Hermanos1.0021.00200
941.ewabo99599500
942.Al_Mia99109910
943.meggie990669218103
944.karasm988297129562
945.Tadeusz_Idzikowski98651337994
946.Dylewski_Adam981518353110
947.Płowik_Hubert974210336428
948.Paulina_K9725244480
949.adam.nojszewski96700967
950.czj96349538979
951.Mariola_Hadryś955437373145
952.Rysak_Mateusz94500945
953.Obidka939286498155
954.wołczuch92679916111
955.Gugnacki92500925
956.Kuba_Wojtczak924485285154
957.Justyna_Musiejewska92345337892
958.urszula.chyży.zd.bartold909116473320
959.Krawiec_Malgorzata90990900
960.Barcikowski_Krzysztof904534243127
961.Boretti_Jerzy90344836095
962.Monika_Ignatowicz901409388104
963.radekp89500895
964.Rydzyński_Jan88708870
965.Dzoanis8704614090
966.arigato358682070661
967.Paszkowski86233044092
968.zajączek85108510
969.honorata8490661188
970.Gruszczyński_Paweł84900849
971.ofski84148728074
972.miedzajac8336130220
973.jaskulka8253774480
974.Old_Water81600816
975.Macsud80745928563
976.Wiktor80380300
977.Wojtek9997983334650
978.EngelardAneta787389242156
979.Anna_Radziszewska78200782
980.zuzanna78078000
981.Cichy7774922850
982.HubertLacki76807680
983.Magdalena_Dąbrowska75736196300
984.tomaszi75075000
985.Zarzycki_Wojtek749358289102
986.kasiulek74441726463
987.siunek74319545989
988.robert_duszynski73873800
989.Monika_I737656081
990.AlicjaSurmacka73200732
991.Horizon73073000
992.zmyslowska72749099138
993.majkey72146416988
994.Tetiana72007200
995.anna_wiśniewska7193340385
996.dopam715380212123
997.ewulab71529515171
998.Piotr_Smarzewski71107110
999.Teodozja7082294790
1000.Amalienborg70270200
1001.LucjaZatorska69929433471
1002.kominiak69269200
1003.MagiQ68768700
1004.jeczaj68168100
1005.Morawicka_Justyna6754710204
1006.Nowik_Andrzej6685589515
1007.aka8366735726446
1008.jorbik66622970367
1009.KDudzik6635150148
1010.Cwynar_Justyna6504400210
1011.Berdzik_Magdalena64937322551
1012.Szymaniak_Piotr64864800
1013.Uchymiak_Inga642425112105
1014.Dragan63800638
1015.Marszałek_Marek63606360
1016.vnukinga6283322960
1017.Yaakov76265401967
1018.katgen62400624
1019.matix12361306130
1020.Lewandowski_Robert61035917576
1021.s_szpilska60460400
1022.tulipan12360260200
1023.Krajewski_Eugeniusz60160100
1024.Maciek_Ufnalewski594523071
1025.JoannaL59159100
1026.Monika_Piras57442811630
1027.Kwiatkowski57100571
1028.Skorek_A57126224465
1029.a.badowski56929325422
1030.robbi8956500565
1031.Feltynowska_Grażyna559284102173
1032.dalcryz55505550
1033.katarzyna.niedzielko54830218462
1034.Iwona_Cierpikowska54030715578
1035.sla_zeb5400314226
1036.Bogus_Kuć53729019849
1037.Augusiak_Andrzej53400534
1038.Atena4153153100
1039.szmitmat52925422649
1040.DFydrych50200502
1041.WaldemarG49800498
1042.Ving4972972000
1043.Palusinski_Pawel48904890
1044.Marta_Chmielińska48748700
1045.BetiSzu4864342329
1046.jarymi48404840
1047.Białobrzeski_Marek47600476
1048.Izis47500475
1049.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1050.ask47100471
1051.Dulski_Roman47000470
1052.Grodzieński_ZI46821719556
1053.Beksa459115104240
1054.Zawada_Cezary456658383
1055.marek75544825314055
1056.Wolnik_Joanna44044000
1057.mzj43722916444
1058.Ewa_Bodzek43124214940
1059.Samorajczyk_Łucja42742700
1060.Beata_Załęska41925711943
1061.fiolet41618519437
1062.Kaniewska_Anna4082727354
1063.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1064.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1065.Augustynowicz_W40321214843
1066.kabzinski_lukasz40200402
1067.Carolina39900399
1068.olkatom3953192056
1069.Theofilos3892790110
1070.gregorian7638521413932
1071.Wasiński_P38400384
1072.arek_nelke38203820
1073.Grazyna37900379
1074.klocek_danuta37725810118
1075.jaklika37413522910
1076.MT36503650
1077.razare36300363
1078.Dzbik_Agnieszka36121410047
1079.Nykiel_Gracjan36136100
1080.marekzaborski36100361
1081.j.nykiel35500355
1082.Grażyna34400344
1083.kooiki34115414641
1084.MirosławaP32900329
1085.Michuel3251012240
1086.Bogdan_Przyzycki31600316
1087.Pohl_Mateusz31203120
1088.Slawek_Wojsa311253058
1089.monika51083061839231
1090.cisowianka2030300303
1091.ksieski2st30003000
1092.Jolanta672970164133
1093.Skrzetuski_Andrzej29200292
1094.Monika.C28915110929
1095.wlodekro2881718334
1096.Śmiech_Michał28700287
1097.maziarek28600286
1098.marzenka2771529035
1099.dgebka27513910729
1100.Anzorge_Anna27427400
1101.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1102.Budzynowski_Robert26700267
1103.szwiling2641587234
1104.aakob42611329435
1105.Kerysek26012312413
1106.Przegalinski_Maciej2561078861
1107.Mariusz_Maj25625600
1108.Muraszko_Tamara24711110630
1109.dauttieg24524500
1110.Piotrowski_JP2421071350
1111.Pilnik_Wiktoryja241167074
1112.wlodekja239221018
1113.majawojdalski@hotmail.com22622600
1114.wag-a22400224
1115.Mierzejewski223861370
1116.ewadd22200222
1117.katkul322102219
1118.Rzeszotek_Łukasz22002200
1119.Wiktoria22002200
1120.Romain2151186532
1121.Zygmunt_Zygmunt20500205
1122.sadik20212010
1123.polgen7820100201
1124.dorota_bartosiewicz19900199
1125.erazmwol197016532
1126.Bobowiec_Iwona19401940
1127.Gagulski_Lukasz19219200
1128.andrzejkapron18418400
1129.TadeuszChitruszko182150320
1130.Sroka_Stanisław181975826
1131.Rogalińska_Halina180111069
1132.Bazyszyn_Liliana18000180
1133.Tomasz_Swierzb17800178
1134.matt17800178
1135.rotry17600176
1136.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1137.Gromadka_Tomasz17394790
1138.alfatronik216900169
1139.Galazka_Barbara165140025
1140.AM_Kalski164875720
1141.kazik4616316300
1142.eshabe16300163
1143.netsoft163684352
1144.krzszcz16191637
1145.dziadek_m60161010457
1146.dominikk15500155
1147.wietom15501550
1148.mchoci15215200
1149.natalia1986152994310
1150.JarekK14814800
1151.wld_lan14791560
1152.m.rottenberg14400144
1153.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1154.Wirtualny141626514
1155.laoracz13913900
1156.Diana13013000
1157.Lewandowska_Justyna4412990039
1158.kola1612900129
1159.afra5912812800
1160.basia_pol128802721
1161.KRutko12612600
1162.anpiet12600126
1163.ANDY321124654217
1164.kathylapoz12312300
1165.Papciak_Małgorzata12212200
1166.bogda252117101115
1167.pawel_k23111500115
1168.Gorecka_Malgosia11411400
1169.pawełKa11101110
1170.lojka3511011000
1171.fplaton11011000
1172.vivace10901090
1173.go.sien10367360
1174.Bozenna990990
1175.Danna8994095
1176.Bea9667290
1177.jabłońska-kruszewska_a960096
1178.Andrzej_Stanislaw9256036
1179.adrian.g909000
1180.WelkaGrzegorz8848373
1181.kubajaworski848400
1182.AnuszewskaHonorata8406123
1183.marekkronikarz840084
1184.SztylerE8338396
1185.Sofeicz797900
1186.Starszewska_Marta770770
1187.Izabelab767600
1188.mos_s7328441
1189.Kożuchowski_Albin7106011
1190.Łuczniewski717100
1191.mmama16804820
1192.Koplinski_L670670
1193.Baczewski_Robert660066
1194.carmilla620062
1195.Hubicki_Roman600600
1196.geneo590590
1197.skol490049
1198.Pecherska_Agnieszka4803810
1199.kaphis474700
1200.Gleinert_Karolina460460
1201.Dendrophilus440044
1202.Editche420042
1203.gsklsk420042
1204.Górska_Jadwiga420042
1205.KrystianJan400040
1206.Bajkowski_Bartosz4003010
1207.Dubiczyńska_Maria390039
1208.Marek_Wysocki390039
1209.Marek_Krzyżanowski380038
1210.agatek1806380038
1211.Adam_Leszczyński360036
1212.jkdobro353500
1213.Sochers320032
1214.Seba_Piotr3214162
1215.jbstruzik290029
1216.111chris170017
1217.Antolak_Olga150015
1218.bulledesavon140014
1219.marcinguzek120012
1220.Matuszewski_Paweł1100
1221.AdrianK1001
1222.Silence1100
1223.GirlxXxhinc1100
donate
Online: 117, ver. 1.71 © 2010-2017 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::